PDA

View Full Version : Davis Cup 1/4 finale

Bask
15.07.2005., 01:42
SLOVAK REPUBLIC v NETHERLANDS
Venue: Bratislava, Slovak Republic (hard – indoors)

Slovak Republic
Dominik Hrbaty
Karol Beck
Michal Mertinak
Karol Kucera
Captain: Miroslav Mecir

Netherlands
Melle van Gemerden (replaced Dennis Van Scheppingen)
Raemon Sluiter
Paul Harrhuis (replaced Rogier Wassen)
Peter Wessels
Captain: Tjerk Bogtstra

Slovaci su ovdje veliki favoriti, a po meni njihov glavni igrac je kapetan Miroslav "Macak" Mecir.
Nizozemci igraju bez 2 najbolja igraca, Schalkena i Verkerka. Toliko su ocajni da su pozvali i veterana Harrhuisa. Nisam ni znao da je covjek jos aktivan. Pitam se gdje mu je stari partner Elting?

AUSTRALIA v ARGENTINA
Venue: Sydney, Australia (grass – outdoors)

Australia
Lleyton Hewitt
Wayne Arthurs
Peter Luczak
Chris Guccione
Captain: John Fitzgerald

Argentina
Guillermo CORIA
David NALBANDIAN
Gaston ETLIS
Mariano PUERTA
Captain: Alberto MANCINI

Trava je lijek za Argentince, mada po ovom sastavu ispada da je australski tenis u velikoj krizi (Luczak i Guccione??). Hewitt bi trebao donijeti 2 boda za Australce, a vidjet cemo u kakvoj je formi Ancicev prijatelj iz Scottsdalea Arthurs.
Nalbandian je bio finalist Wimbledona, ali Coria i Puerta su klasicni zemljasi. Argentinci su puno jaci po rankingu, ali ne vjerujem da na travi mogu do 3 boda

RUSSIA v FRANCE
Venue: Moscow, Russia (clay – indoors)

Russia
Nikolay Davydenko
Mikhail Youzhny
Igor Andreev
Tiemuraz Gabashvili
Captain: Shamil Tarpischev

France
Arnaud Clement
Richard Gasquet
Michael Llodra
Paul-Henri Mathieu
Captain: Guy Forget

Repriza finala od prije dvije godine, opet na zemlji. Potpuno otvoren susret. Rusi bez Safina, Francuzi bez Grosjeana - sve je moguce

CROATIA v ROMANIA
Venue: Split, Croatia (carpet – indoors)

Croatia
Ivan Ljubicic
Mario Ancic
Ivo Karlovic
Sasa Tuksar
Captain: Niki Pilic

Romania
Andrei Pavel
Victor Hanescu
Razvan Sabau
Gabriel Trifu
Captain: Adrian Marcu

bez komentara

little wonder
15.07.2005., 13:17
Ančić je započeo meč... Držimo fige našima... :cheer:

slavka
15.07.2005., 17:14
Ančiću ajd u lipi trokuratz

Roose Bolton
15.07.2005., 18:00
Ma neee..
Kako možeš tako?
Pa on je još mlad..ima još puno do njegove tridesete---

P.S.
Nažalost...danas je Mario dokazao ovo:

On je limitiran igrač.

Andrej Pavel je u svakom segmentu igre bolji igrač od Maria. Bez pogovora.
Mariovo mjesto je tu negdje oko 30-40 na Entry listi...

H3MAT0M
15.07.2005., 18:18
Roose Bolton kaže:
P.S.
Nažalost...danas je Mario dokazao ovo:

On je limitiran igrač.

Andrej Pavel je u svakom segmentu igre bolji igrač od Maria. Bez pogovora.
Mariovo mjesto je tu negdje oko 30-40 na Entry listi...
Ne bih se složio s tobom. Mariova forma je trenutno u padu, a čini mi se da mu igranje u Splitu čini dodatni pritisak. Više pritisak nego motivaciju.
Sjeti se Gorana... on je u 21.oj na turnirima gledao ptice i avione kako lete iznad terena...

Roose Bolton
15.07.2005., 18:44
H3MAT0M kaže:
Ne bih se složio s tobom. Mariova forma je trenutno u padu, a čini mi se da mu igranje u Splitu čini dodatni pritisak. Više pritisak nego motivaciju.
Sjeti se Gorana... on je u 21.oj na turnirima gledao ptice i avione kako lete iznad terena...

Ma nemoj?
Goran je u 21. igrao prvo finale Wimbledona i već bio stabilno u Top 10.
Od 20-te do 25-te igrao je svoj najbolji tenis.

A Pavel vs Mario

Taj jebeni Andrej Pavel ima osvojena 3 turnira (jedan iz Masters serije) i ima 4 finala.
Na entry listi bio je plasiran kao br 13...više nego što bio Ančič..a i sada ih dijeli samo par mjesta na ljestvici.

Ni po čemu nije lošiji od Maria. Mario još treba puno palente pojesti da postigne Pavelove rezultate.

Inače, Mario nije bio pod posebnim pritiskom jer je on uvijek pod posebnim pritiskom u mečevima koje mora dobiti jer je navodni favorit....Atrhurs, Dupuis, Lopez..evo sada i Pavel.

Ali sreća je što imamo Ljubu koji će dobiti oba singla i sreće je što nam je par jebeno dobar.

Icepick
15.07.2005., 19:06
Upalim ja danas teklu...i vidi vidi...Davis Cup....baš dobro.

Pogledam rezultat i vidim da je Mario dobio prvi set sa 6:1.

Igra se 2. set i Mario vodi 3:1 i još ima break loptu. :eek:

[Mićo mode]

Da li je ovo lopta koja će slomiti Pavela

[/Mićo mode]

I nije uspio...

Niš...nema veze. Ima Mario svoj break i ja ugasim telku...ne da mi se gledat kad će ga vjerojatno dobit.

Par sati kasnije upalim da vidim kako ide Ljubi.

[Mićo mode]

I Pavel servira za meč

[/Mićo mode]

WTF???? :confused: :hebemu:

Kaj je Ančića opet ćopila žuta minuta pa je izgubio već dobiven meč? Šta..šta....

Breezer Boy
15.07.2005., 19:16
Sva sreća da je tu Ljubičić, on će Aničića u parovima povuć, Mariu fali karakter

robybaggio
15.07.2005., 19:37
Mario je k***c od igrača, gdje je LNimoy da to potvrdi? :confused: :s

Feuerfuchs
15.07.2005., 19:56
robybaggio kaže:
Mario je k***c od igrača, gdje je LNimoy da to potvrdi? :confused: :s
Jos njemu fali malo iskustva i bit ce on pravi igrac, i jos da ne mora igrati pod pritiskom.
Valjda ce Ljubo izvuci i ovaj dvoboj kao sto je to cinio i do sada.

H3MAT0M
15.07.2005., 21:03
Roose Bolton kaže:
Ma nemoj?
Goran je u 21. igrao prvo finale Wimbledona i već bio stabilno u Top 10.
Od 20-te do 25-te igrao je svoj najbolji tenis.

A Pavel vs Mario

Taj jebeni Andrej Pavel ima osvojena 3 turnira (jedan iz Masters serije) i ima 4 finala.
Na entry listi bio je plasiran kao br 13...više nego što bio Ančič..a i sada ih dijeli samo par mjesta na ljestvici.

Ni po čemu nije lošiji od Maria. Mario još treba puno palente pojesti da postigne Pavelove rezultate.

Inače, Mario nije bio pod posebnim pritiskom jer je on uvijek pod posebnim pritiskom u mečevima koje mora dobiti jer je navodni favorit....Atrhurs, Dupuis, Lopez..evo sada i Pavel.

Ali sreća je što imamo Ljubu koji će dobiti oba singla i sreće je što nam je par jebeno dobar.
Dobro, OK, ja sam samo htio reći da je malo rano za otpisivat Ančića. Još ima vremena postati vrhunski igrač.
Zato je Ljubo odigrao, svaka čast. :s :s

Roose Bolton
15.07.2005., 21:14
Ljubo je zakon.
U biti..on je u najlošijoj formi od svih naših igrača ali kao svaki veliki igrač kod njega forma nema utjecaja kad se igra Davis Cup.
Za Maria je publika pritisak, a za Ljubu je publika poticaj.
Neka Mario gleda i uči.

Bask
15.07.2005., 23:39
Glede Ancica, cini mi se da ima problem u mecevima u koje ulazi kao favorit. Najbolje partije je pruzao protiv Federera i Henmana u Wimbledonu, a u taj rang se mogu staviti i susreti protiv Roddicka(Wimbledon SF) i Agassija (RG) mada je ova zadnja dva izgubio.
Problemi nastaju kada je Ancic favorit i svi ocekuju njegovu pobjedu. Onda mu se zna dogoditi da mu se igra raspadne

1:1 nakon prvog dana. Sve je i dalje u nasim rukama

Icepick kaže:

[Mićo mode]

Da li je ovo lopta koja će slomiti Pavela

Mico je oduvijek stenjao i uzdisao pri komentiranju sto mi je prije bilo zabavno. No otkada je u zadnje vrijeme poceo i cmaktati nakon svake neforsirane greske naseg igraca ili igracice, stvarno je postao nepodnošljiv.
Ipak, kad se sjetim da ce ga naslijediti Bruno Kovacevic:rolleyes:

Roose Bolton
16.07.2005., 10:21
1:1 nakon prvog dana. Sve je i dalje u nasim rukama

Samo ako danas dobijemo parove.
Strah me uopće pomisliti na situciju u kojoj Mario mora dobiti Hanescua.....

Germa
16.07.2005., 11:34
ma dobivamo to, mario će skupiti iskustva do sutra i sigurno pobjeđuje...:D

al sad stvarno, ne sumnjam u prolaz, ljubo će opet zaradit sve bodove, a ančić lagat samog sebe i govoriti da je ispušio jer nije imao sreće...:rolleyes:

Typhoone
16.07.2005., 16:49
Evo Mario i Ivan gube 2:1 u setovima i odmah na početku 4. seta su izgubili servis.:( Ali, mora li se onaj Mićov sukomentator svako malo kesit ko idiot dok govori??? Mislim, isprva je bilo OK, ali postaje iritantno.

Roose Bolton
16.07.2005., 16:56
Eto..

Parovi kreću nizbrdo.
Sutra Mario napokon ima šansu pokazati da li je igrač ili sroljo...po tko zna koji put.
Danas igra ko rekreativac...
Jedna na tribine, jedna na plafon, jedna u mrežu , jedna u aut pa jedna dobra..i tako u krug...

eto..sad je bila jedna dobra eto kontrabreaka..

H3MAT0M
16.07.2005., 17:04
Nekad nam je Goran pilio živce, a sada Mario.
Izgleda da je to neki splitski đir...:)

robybaggio
16.07.2005., 18:15
2-1 :driver:

Icepick
16.07.2005., 18:28
Ajd' fala Bogu da su dečki dobili ovaj meč. Kako bi izgledalo sutra da Mario mora dobiti svoj strah me i pomisliti. :eek:

A Mićo se danas nasrao gluposti...ajme...pa kaj taj lik ne sluša sebe što priča.

Najbolje su mi one priče kad Mario nakon 10 loših servisa napokon pogodi jedan pravi, i to 2. servis, a Mićo kaže: "To je odlika velikih igrača...imati dobar 2. servis"

WTF??? :confused:

Homer
16.07.2005., 18:45
Icepick kaže:
Ajd' fala Bogu da su dečki dobili ovaj meč. Kako bi izgledalo sutra da Mario mora dobiti svoj strah me i pomisliti. :eek:

A Mićo se danas nasrao gluposti...ajme...pa kaj taj lik ne sluša sebe što priča.

Najbolje su mi one priče kad Mario nakon 10 loših servisa napokon pogodi jedan pravi, i to 2. servis, a Mićo kaže: "To je odlika velikih igrača...imati dobar 2. servis"

Najbolje je bilo kad je ustvrdio da naši puno češće osvoje bod nakon ubačenog prvog servisa nego nakon ubačenog drugog. Ma nemoj srat! :rolleyes:

Vanjushka
16.07.2005., 18:47
Feuerfuchs kaže:
Jos njemu fali malo iskustva i bit ce on pravi igrac, i jos da ne mora igrati pod pritiskom.

I jos da reket sam leti i jos da mu donesu neko pice, koktel mozda, i jos da od neke dobre plavuse dobije ples u krilu, i bice igrac od njega ;)

EnzoGiovanni
16.07.2005., 18:53
Icepick kaže:

Ma garant mu stari Ančić daje lovu da sere po TV-u gluposti.
Jer ako nije tako ostaje da je Mićo šizofrenik koji vidi nešto što mi svi ne vidimo u Marijevoj igri.

Feuerfuchs
16.07.2005., 18:54
Homer kaže:
Najbolje je bilo kad je ustvrdio da naši puno češće osvoje bod nakon ubačenog prvog servisa nego nakon ubačenog drugog. Ma nemoj srat! :rolleyes:
Micu i ne vrijedi komentirati, s godinama njegovi komentari meceva postaju sve gluplji.
Vazno da smo dobili parove i nadam se da ce to Ljubo sutra zavrsiti, ne zelim da razmisljam o drugom scenariju i odlucujucem petom mecu.
Hajde Ljubo legendo pobjedi sutra za nas.:top:

Roose Bolton
16.07.2005., 19:46
Hvala bogu...

Samo da peti meč ne bude odlučujući...

robybaggio
16.07.2005., 20:42
Bojao sam se danas kod 2-1 da ne ode sve kvragu, ali dobro je bilo. Bez nervoze (osim ono malo na kraju, posve opravdano jer je ono očajna odluka) su došli do zalužene pobjede. Mislim da bi sutra prvi meč mogao sve riješiti.

s3v3n
16.07.2005., 20:47
previše se muče s ovim nesposobnim rumunjima, trebo je karlo veliki umjesto malog tovara igrat i već bi bilo 3:0
očito mali nije za pritisak rođen :rigo:

doondo
16.07.2005., 20:53
Ajde, kaj sad tu pljujete po malom...:rolleyes: :flop:
Pavel je bio bolji, pobjedio je i to je cijela filozofija.....
Zato su dečki danas maznuli cigojnere u parovima i eto nas u 1/2finalu :lux: :lux: :lux:
Nemojte jest govna kad je burek samo 7 kn

annabe
16.07.2005., 23:14
Da, zbilja šta ste se sad nadovezali Maria, šta loše mu je krenulo i slažem se s tvrdnjom da je pod pritiskom u Splitu--mislim da će daleko dogurat u tenisu, tek mu je 21--a pogle nekih prdonja još skaču za lopticama( dobro, više ne):rolleyes:

AJMO MARIO !Baš si zgoodan--nije ni čudo da si osvojio Orljavu :love: :cerek:

Icepick
16.07.2005., 23:33
doondo kaže:
Ajde, kaj sad tu pljujete po malom...:rolleyes: :flop:
Pavel je bio bolji, pobjedio je i to je cijela filozofija.....
Fora je u tome kaj je Mario dobio prvi set sa 6:1, u drugom odmah napravio break i imao šansu za dvostruki break i onda čudesno izgubi meč.

Nisam gledao meč ali mogu se kladiti da ga je izgubio više zbog svoje loše igre i pacerskih pogreški nego zato što je Pavel odigrao sjajno.

s3v3n je dobro rekao. Previše se mučimo sa ovim rumunjima...svaka i njima čast na dobroj igri ali ne izgledaju mi kao neka klasa koja bi stvarala veće probleme jačoj repki. Da su izvukli francuze, australce ili ruse već bi bilo 3:0, a mi tek imamo 2:1 i to sa puno muke u parovima.

Bask
17.07.2005., 03:34
Icepick kaže:

s3v3n je dobro rekao. Previše se mučimo sa ovim rumunjima...svaka i njima čast na dobroj igri ali ne izgledaju mi kao neka klasa koja bi stvarala veće probleme jačoj repki. Da su izvukli francuze, australce ili ruse već bi bilo 3:0, a mi tek imamo 2:1 i to sa puno muke u parovima.
Ma sta si misle ovi Rumunji? Umjesto da napune gace kad vide nase majstore s druge strane mreze, ono igraju na pobjedu! Pa tko je to vidio?

Upravo o tome je pricao Pilic nakon meca parova. Mnogi su ocekivali da ce Rumunji biti lak zalogaj, ali Pilic je previse iskusan da bi nasjeo na taj trik.
Croatian captain Niki Pilic is happy but not over the moon:
" A difficult match as we expected. Great win, but we are not still there. We have to win the third point, but now we are closer".

A evo i Pavelove izjave u svezi zadnjeg gema:
Andrei Pavel did not praise the linesman:
"I served two aces in the 10th game of the final set that were called out. Two clear aces. This was a great match and it's sad it finished this way. The atmosphere was like in Brasil".

Na korak smo do polufinala, ali jos nije gotovo. Cudne stvari se znaju dogoditi u Davis Cupu. Evo Nalbandian upravo sprasio Hewitta usred Australije, na travi 3:0 i Argentinci idu dalje

Homer
17.07.2005., 03:43
Možda je rano za to, ali gledavši raspored eventualnog polufinala i finala ne mogu pobjeći od dojma da imamo ZLATNU PRILIKU za doći do kraja. Priliku koju Hrvatska možda nikad više neće imati. Ne mislim da smo favoriti za Davis Cup, ali ako se sve poklopi...uf...bilo bi to predobro! :top:

Evo o čemu govorim...

U polufinalu bi smo igrali protiv pobjednika dvoboja Rusija - Francuska. I to u HRVATSKOJ! Mislim da na domaćem terenu možemo pobjediti i jedne i druge ;)

A u velikom finalu postoje 3 opcije:

HRVATSKA - ARGENTINA
SLOVAČKA - HRVATSKA
NIZOZEMSKA - HRVATSKA

Znači samo sa Argentinom bi igrali kod kuće to eventualno finale. Ali niti gostovanja u Slovačkoj ili Nizozemskoj nisu bauk, i to se može dobiti. Jedina opcija koje sam se pribojavao je bila Australija u gostima. Ali ta prijetnja više ne postoji nakon ispadanja Australije :cool:

Daj bože da bude finale HRVATSKA - ARGENTINA. Gdje ćeš bolje prilike za osvetu za onaj poraz u Argentini pred 3 sezone :s

Ok, možda previše tražim...ali možda i ne ;)

P.S. Više o završnici na ovom LINKU! (http://www.daviscup.com/results/index.asp)

Germa
17.07.2005., 04:09
Typhoone kaže:
Evo Mario i Ivan gube 2:1 u setovima i odmah na početku 4. seta su izgubili servis.:( Ali, mora li se onaj Mićov sukomentator svako malo kesit ko idiot dok govori??? Mislim, isprva je bilo OK, ali postaje iritantno.

baš sam se i ja to pitao...mislim, koji kuratz, je li lik konstatno natripan, ili kojih problema ima???...:confused:

uglavnom, pobjeđujemo...

nedo bog da mario mora odlučivat, unaprijed smo odnijeli gaće na štapu...:eek:

al zato će to sutra ljubo sredit kao što sam i predvidio...:)

Homer
17.07.2005., 11:54
Još malo i počinje odlučujući dan :top:

http://www.daviscup.com/shared/medialibrary/image/gallery/DC_4340_gallery.JPG

AJMO DEČKI! :lux: :lux: :lux:

Feuerfuchs
17.07.2005., 13:50
Prvi set je tu.:top:

s3v3n
17.07.2005., 14:19
Feuerfuchs kaže:

drugi ode u kuratz
ako spljugamo ovo treba malo tovara za bovu neku zavezat :rigo:
no ljubo će to sredit, prejak je za ovog mulca :w

Roose Bolton
17.07.2005., 14:23
Feuerfuchs kaže:

A i drugi je sve bliže...

Roose Bolton
17.07.2005., 14:44
Evo ga...

Još samo jedan set...

Roose Bolton
17.07.2005., 14:50
Pavel puca..

Break...

Ljubo stvarno igra dobro do jaja...

Homer
17.07.2005., 15:20
POLUFINALE!!! :s :s :s

http://www.daviscup.com/shared/medialibrary/image/gallery/DC_4346_gallery.JPG

Zbogom Rumunji, sad čekamo Ruse :lux:

Homer
17.07.2005., 15:28
Davis Cup 2005 - Polufinale:
------------------------------------
Slovačka - Argentina
Hrvatska - Rusija

I jedan mali skok unaprijed...

Moguća finala (domaćin naravno prvi):

Hrvatska - Argentina
Slovačka - Hrvatska
Rusija - Argentina
Rusija - Slovačka

Jadni Argentinci, mogu samo sanjati finale kod kuće :D

Roose Bolton
17.07.2005., 15:32
Bravo Ljubo!!!!!!

:s :s :s :s :s

Homer
17.07.2005., 15:34
Roose Bolton kaže:
Bravo Ljubo!!!!!!

:s :s :s :s :s

Ma svaka mu dala! :s
Čovjek je postao pravi autoritet u Davis Cupu. Mislim da bi se i Federer usrao da u Davis Cupu mora igrati protiv Ljube :cool:

Uči Mario, Uči...

Feuerfuchs
17.07.2005., 15:37
Polufinale.:top:
Bravo Ljubo legendo.:s :s :s

Germa
17.07.2005., 15:55
ma ljubo je car...:s

Icepick
17.07.2005., 16:18
Bask>Ma sta si misle ovi Rumunji? Umjesto da napune gace kad vide nase majstore s druge strane mreze, ono igraju na pobjedu! Pa tko je to vidio?
Gle, da ne bude neke zabune.

Ja nisam rekao da su Rumunji neki paceri koji su se slučajno našli u ¼ finalu Davis Cupa. Svatko tko je stigao do ovog dijela natjecanja je to bogami i zaslužio dobrim igrama i možda uz malo sreće. Potcjenjivati protivnika, ma kako slab bio, je uvijek glupo.

Isto tako ne mislim da je naša repka toliko jaka da se drugima tresu gaću, ali smatram da jesu toliko dobri da im jedna Rumunjska nije smjela predstavljati tako velik problem.

Mislim da je Ljubo najbolje demonstirao, i potvrdio, kako su trebali izgledati mečevi sa njima.

A sad na ljepše stvari....

BRAVO LJUBO!!!!!1111one :s :s :s

Odigrao je pametno i smireno cijeli meč. Čak i kad je izgubio servis u 2. setu uspio se vratiti i dobiti. Svaka čast.

Nego jel' se to samo meni činilo ili je Pavel ona zadnja 2 servisa ko' da namjerno loše odigrao. :confused: Izgledalo je kao da je rekao «U qurac sve...napucat ću loptu pa gdje završi».

Ma nije ni bitno...bitno je da su dečki izborili polufinale. :top: Sad je sve otvoreno i moguće.

Igramo s Rusima...hmh...nekako imam feeling da je bolje s njima nego s Francuzima al' dobro, teško je išta predviđati.

Ako se Mario malo digne u formi i prestane raditi onakve greške i finale nije nemoguć. Bilo bi dobro da dečki još koji put odigraju parove po turnirima da se što bolje uigraju. Parovi bi mogli presuditi u polufinalu.

smješka
17.07.2005., 16:27
:s :lux: :cheer: :cheer: :lux: :s

robybaggio
17.07.2005., 16:52
Sada se treba nadati da će Rusi poslati Safina jer im je on često najslabija karika. Nadam se polufinalu u Ledenoj jer će inače teško biti doći do karata.

s3v3n
17.07.2005., 16:59
mogo bi ovaj ančić konačno i dobit meč
bravo ljuboooooooooooooooooooo :lux: :lux:

52X32X52
17.07.2005., 17:14
bravo...:lux: :lux: :lux: :lux:

Icepick
17.07.2005., 18:04
s3v3n kaže:
mogo bi ovaj ančić konačno i dobit meč
:lux:
Jebate čega se sve Mario izpromašivao u ovom meču.

Al' onda dođe Mićo sa konstatacijom da to on tako namjerno a onda sve pogodi u tie-braku. :lol:

Ma legenda...

BTW, ste skužili jedan trenutak kad je valjda odlutao pa je pitao Ljubu "Šta je...", a ovaj kaže "As". Već sam zamislio scenu u glavi i valjao se od smijeha. :rofl:

s3v3n
17.07.2005., 18:12
Icepick kaže:
Jebate čega se sve Mario izpromašivao u ovom meču.

Al' onda dođe Mićo sa konstatacijom da to on tako namjerno a onda sve pogodi u tie-braku. :lol:

Ma legenda...

BTW, ste skužili jedan trenutak kad je valjda odlutao pa je pitao Ljubu "Šta je...", a ovaj kaže "As". Već sam zamislio scenu u glavi i valjao se od smijeha. :rofl:

e to sam i ja primejjetio i slomio sam se, kao šta je šta je onako uzbuđeno, a ljubo ga sputi, kao as je
jebenti asa :rofl: :rofl:

Feuerfuchs
17.07.2005., 18:21
Najbolje je kada Mico veli kak Mario odigra ponekad los potez kada svi od njega ocekujemo da ce lagano poentirati, ali kak ima u njemu ono nesto, da odigra najbolje udarce kada je najvaznije. :rolleyes:
U kom svijetu zivi taj covjek neka me netko prosvijetli.

Damson
17.07.2005., 19:10
Svaka cast! Koliko srce Ljubo ima to je prestrasno! Bravo care!

Ljubo: Uz ovako sjajnu publiku nisam mogao izgubiti.
Bilo je dobro...:D

Pavel:"It was difficult to play in this situation, trying to get on level trems, and give Hanescu a chance. If I broke early it could have been a different story, but it did not happen. I played in a soccer atmosphere, and if that will be the case in the semifinals, Croiatia has a chance against Russia or anybody.”

Moze mi netko rec na kakvoj ce se podlozi igrat protiv Rusije?
Preview
Russia (s)
Croatia (c) *

Key
Seeded (s)
Choice of Ground (c)
Choice of ground decided by lot *

To pise na toj stranici davis cupa i nije mi jasno?

robybaggio
17.07.2005., 19:39
Feuerfuchs kaže:
Najbolje je kada Mico veli kak Mario odigra ponekad los potez kada svi od njega ocekujemo da ce lagano poentirati, ali kak ima u njemu ono nesto, da odigra najbolje udarce kada je najvaznije. :rolleyes:
U kom svijetu zivi taj covjek neka me netko prosvijetli.
U teniskom svijetu prika. On vidi ono što niti ti niti ja ne vidimo.

Baklja
17.07.2005., 19:46
robybaggio kaže:
U teniskom svijetu prika. On vidi ono što niti ti niti ja ne vidimo.

Telepatske sposobnosti da ne spominjemo. :D

robybaggio
17.07.2005., 19:49
Baklja kaže:
Telepatske sposobnosti da ne spominjemo. :D
Iskusan je Mićo, on je stari teniski vuk. :s

Feuerfuchs
17.07.2005., 20:07
Damson kaže:

Moze mi netko rec na kakvoj ce se podlozi igrat protiv Rusije?
Preview
Russia (s)
Croatia (c) *

Key
Seeded (s)
Choice of Ground (c)
Choice of ground decided by lot *

To pise na toj stranici davis cupa i nije mi jasno?
Mi kao domacini biramo podlogu dakle ista kao i protiv Rumunja.

s3v3n
17.07.2005., 20:12
Feuerfuchs kaže:
Mi kao domacini biramo podlogu dakle ista kao i protiv Rumunja.

trebalo bi ih satrat na zemlji, to su debili prvoklasni :rigo:

Roose Bolton
17.07.2005., 20:46
Kad smo kod Miće...

Pilić je bio legendran u meču Muster-Pioline....

"Evo, Muster je pojačao tempo izmjene! Bravo Thomas (Pioline ga zatim razbije ko zvečku u izmjeni)....auuuuuu što ovaj drugi dobro igra..pa to je za nevjerovati!"

doondo
17.07.2005., 20:52
Bravo HRVATSKA ( Ljubo i Mario :W )

Bask
17.07.2005., 23:47
BRAVO DECKI!! :top: :top: :top:

Ovo je stvarno pravi rezultat. Naravno, posebne cestitke Ljubi koji je ponovno krivac za sva 3 nasa boda. Kad igra ovako kao sto je igrao ovog vikenda, stvarno ga je uzitak gledati

A sada majka Rusija. Nece bit lako, ali Ameri su vec pali - sad je red na Ruse

bart_85
18.07.2005., 11:36
e ljudi jel ko zna na koju se foru određuje domaćin? jer mislim da smo doma favoriti protiv rusa, e onda bi finale valjda išli na australiju.mislim da je domaćinstvo jako bitno. teško se može dobit argentince i španjolce na zemlji ili recimo amere na tvrdoj podlozi:D

Homer
18.07.2005., 12:47
bart_85 kaže:
e ljudi jel ko zna na koju se foru određuje domaćin?

Ako su dvije reprezentacije već igrale u prošlosti onaj koji je zadnji put bio gost sad je domaćin. A ako se još nisu srele onda ždrijeb (koji se izvrši na početku sezone) odlučuje.

Recimo mi smo 2003. godine bili domaćini Amerima i zato smo ove godine bili gosti. A Argentincima smo bili gosti 2002. godine pa bi u eventualnom finalu ove godine oni došli u "Lijepu Našu" ;)

A recimo finale protiv Slovačke (sa kojom nismo nikad igrali) bi igrali u gostima jer je ždrijeb tako htio. Kao što ugošćujemo Ruse zbog povoljnog ždrijeba.

Ako želite vidjeti sva teoretska domaćinstva kliknite na OVAJ (http://www.daviscup.com/results/index.asp) link i onda na Choice of Ground (u donjem lijevom kutu).

Feuerfuchs
18.07.2005., 12:50
bart_85 kaže:
e ljudi jel ko zna na koju se foru određuje domaćin? jer mislim da smo doma favoriti protiv rusa, e onda bi finale valjda išli na australiju.
Ovo finale sa Australijom ce malo teze ici.:D

Homer
18.07.2005., 12:54
Feuerfuchs kaže:

Osim ako Nalbandian ne padne na doping testu :D

bart_85
19.07.2005., 17:16
da..legao ja u krevet i sjetim se da nije australija neg argentina:bonk: ma....uglavnom mislim da imamo jako dobre izglede

linol3um
19.07.2005., 18:08
Feuerfuchs kaže:

ma to on vec razmislja za 2006.
pa necemo valjda stati samo na jednom davis cupu?!;)

Homer
20.07.2005., 09:36
linol3um kaže:
ma to on vec razmislja za 2006.
pa necemo valjda stati samo na jednom davis cupu?!;) :top: