PDA

View Full Version : zene sefovi

plavva
26.07.2005., 20:55
ovako me cisto zanima, drage moje koke, kakva su vam iskustva sa sefovima i seficama, to jest s kojim vam je spolom lakse radit ako vam je nadredjen? i zasto, batofkors:D

ja sam u bogatoj:D karijeri dosad uglavnom od zena dozivljavala histericne ispade nepovezane s poslom, tipa izdere se na 5 ljudi i onda kaze da joj je zao, ali ima problema doma. sefovi koje sam imala su bili svakakvi, sa svakojakim manama, ali generalno govoreci, puno, puno, puno manje emotivni.

vasa iskustva?

Ipanema
26.07.2005., 21:00
Ja sam donedavno radila u drzavnoj upravi gdje nemas jednog vec hrpetinu sefova svih spolova :D

Isto od zena, dozivljavala i vidjala najnenormalnije stvari na rubu ozbiljnih psihickih rastroja u njihovim glavama.

Muski? Poneki kenjator, poneki zmukler, poneki bedak :D

To su u vecini karakteristike osoba koje rade u drz.upravi na sefovskim pozicijama (ne generaliziram, no ljudi koji dodju na tu poziciju u drz.upravi ubrzo shvate kakvu slobodu imaju u svemu ;) ).

Sad sam u priv.firmi gdje mi je sefica osoba mladja godinu dana od mene sa stavom "pobrah svu pamet svijeta", kokodakajucim i kvocajucim karakterom i ponekad naglim emocijama.
Cesto sam si pomislila do sad: "Odi dooomaaaa (u Dalmaciju :D ) i fakat namjerava uskoro otic :zubo:

plavva
26.07.2005., 21:03
Ipanema kaže:
Ja sam donedavno radila u drzavnoj upravi gdje nemas jednog vec hrpetinu sefova svih spolova :D

Isto od zena, dozivljavala i vidjala najnenormalnije stvari na rubu ozbiljnih psihickih rastroja u njihovim glavama.

Muski? Poneki kenjator, poneki zmukler, poneki bedak :D

To su u vecini karakteristike osoba koje rade u drz.upravi na sefovskim pozicijama (ne generaliziram, no ljudi koji dodju na tu poziciju u drz.upravi ubrzo shvate kakvu slobodu imaju u svemu ;) ).

Sad sam u priv.firmi gdje mi je sefica osoba mladja godinu dana od mene sa stavom "pobrah svu pamet svijeta", kokodakajucim i kvocajucim karakterom i ponekad naglim emocijama.
Cesto sam si pomislila do sad: "Odi dooomaaaa (u Dalmaciju :D ) i fakat namjerava uskoro otic :zubo:

ee, muskarci budu stvarno balvani, istina, al bar nemaju zivcane ispade. ne, nije to prava rijec - pozivcane al zbog posla. nisu nepravedni. od zena sam to - ne zelim generalizirati - ali puno cesce dozivljavala.

jedna sefica u firmi ima foru da kad joj je dobar dan, svi su joj dobri. kad nije, onda trazi ne dlaku, nego ne znam, grinju u jajetu:D (srecom pa meni nije sefica, krv bi tekla predmnijevam:D)

samo_svoja
26.07.2005., 21:03
Ja osobno sam imala više problema sa ženama šeficama nego sa muškim šefovima. Oduvijek mi je i bilo lakše raditi sa muškarcima.
Da se razumijemo, nikad nisam dozvoljavala neka upucavanja na poslu, već je jednostavno tako.
Šefica mi je znala prigovarat, ako se sredim, da" sigurno imam preveliku plaću kada se mogu bolje od nje sredit", a pak, kada se ne potrudim previše, e tada mi je govorila da je znala da bu se i meni smrknulo/dok ja mislim da je sam liječila svoje frustracije na meni/ . :D

Ipanema
26.07.2005., 21:08
Meni je islo uvijek na ***** kad su se ponasale sefovsko-majcinski... :horor:

Lali Puna
26.07.2005., 21:10
:blabla: :blabla:

samo da korigiram naslov topika - nisu žene šefovi, već šefice

of topik - vidjeh sad kod samo_svoje. zašto pobogu ljudi pišu 'ja osobno' ili 'meni osobno'...pa, WTF, kad kažeš 'ja' ili 'meni' znači da se to odnosi na tebe! Ono, kad napišeš 'meni' onda to obično znači 'meni nekom drugom' pa je potrebno dodati još i meni osobno'! džizus!

on topik - nemam pojma, uopće ne mogu raščlaniti šefovsko ponašanje po rodu. šefove dijelim na dobre i loše, sposobne i nesposobne, a ne na muške i ženske.

plavva
26.07.2005., 21:12
Lali Puna kaže:

of topik - vidjeh sad kod samo_svoje. zašto pobogu ljudi pišu 'ja osobno' ili 'meni osobno'...pa, WTF, kad kažem 'ja' ili 'meni' znači da se to odnosi na tebe! Ono, kad napišeš 'meni' onda to obično znači 'meni nekom drugom' pa je potrebno dodati još i meni osobno'! džizu!

on topik - nemam pojma, uopće ne mogu rašlaniti šefovsko ponašanje po rodu. šefpve dijelim na dobre i loše, sposobne i nesposobne, a ne na muške i ženske.

blablabla. namjerno je zene sefovi, a ako ukljucis male sive mozdane stanice, shvatit ces da postoji stilska figura koja mi to dopusta unatoc jezicnoj netocnosti.

a za drugi dio posta isto blablabla. zakljucujem da imas radnog iskustva od mx. godinu dana.
:D

Karmela
26.07.2005., 21:13
Imala sam i muske i zenske sefove, i ne mislim da se puno razlikuju.
Neki su bili jako drustveni neki striktno poslovni, ali to je vec do osobnosti, a ne spola.

Ovi hororci tipa "izderala/o se, komentirao/la odjecu/sminku/vecinu place"...hvala bogu mogu samo na forumu procitati. Za mene je to SF. :D

plavva
26.07.2005., 21:20
Karmela kaže:
Imala sam i muske i zenske sefove, i ne mislim da se puno razlikuju.
Neki su bili jako drustveni neki striktno poslovni, ali to je vec do osobnosti, a ne spola.

Ovi hororci tipa "izderala/o se, komentirao/la odjecu/sminku/vecinu place"...hvala bogu mogu samo na forumu procitati. Za mene je to SF. :D

ja sam bila u poziciji sefa:D (lali puna:B )
za mene je direktno radilo 4+7 ljudi. e sad, svaki dan sam vidjala 2 muskarca i 2 zene. jedan iznimno stresan dan mi se dogodilo da me kolegica Z. placnim i uzrujanim glasom nazove doma jer me trebala nesto deseto. nakon 10 minuta nagovaranja da mi kaze sto se dogodilo (sipala je primjedbe tipa "razgovarat cemo svi kad dodjes", "moramo odrzat sastanak" itd.), saznala sam da joj je kolegica K. uzela dio posla kako bi joj olaksala sto je ona shvatila kao napad i izdaju i dobila prilicno histerican ispad usred ureda, optuzivsi ovu da je sabotira, glumi sefa itd. ova druga je, kad sam je nazvala da cujem njezinu stranu, nadureno otisla doma jer da kakvo je to tuzakanje.:D

od ovih 7, bila su 2 muskarca i 5 zena. jedna me nazvala da nemre radit jer joj je macka kod veterinara, kod druge sam tocno znala kad je puca PMS jer bih dobila pola odradjenog posla, e da bi drugi dan radila 350 posto:D, jedna se nadurila kad sam joj uputila vrlo blagu kritiku.

frajeri s kojima sam radila su imali svakojake ispade - ali niti jedan jedini nije bio ovako emotivan, divlji, nekontroliran. puno je lakse s njima profesionalno suradjivati, barem iz mog iskustva:D

Lali Puna
26.07.2005., 21:20
plavva kaže:
blablabla. namjerno je zene sefovi, a ako ukljucis male sive mozdane stanice, shvatit ces da postoji stilska figura koja mi to dopusta unatoc jezicnoj netocnosti.

shvatih da je u naslovu kao stilska figura, nije to išlo tebe već za edukaciju drugih žena čitatelja :D

zašto misliš da nemam iskustva? loši šefovi su loši šefovi, kojeg god spola bili

i ne dižu mi tlak jer su ženskog ili muškog spola već jer su loši šefovi

a :blabla: :blabla: je komentar na ovakve diskusije
koje su baš :blabla:, trla baba lan da joj prođe dan
a u koju sam se :blabla:, u nedostaku pametnijeg posla i sama :blabla: uključila

marinka
26.07.2005., 21:21
imala sam i šefove i šefice....i neznam koji je bio gori.
radim u večoj firmi gdje prevladavaju stariji ljudi. pa su tak i šefovi metuzalemi. šefice pere klimaks, a šefovi su većinom vremena izgubljeni u vremenu i prostoru, a ono malo što su prisutni sline za nama mlađima u firmi......fuj :bljak: :bljak: :bljak:

sad imam momentalno imam šeficu koja pokušava napravit prijateljski odnos...no bumo vidli kam pak to vodi
:confused: :confused:

plavva
26.07.2005., 21:22
Lali Puna kaže:
shvatih da je u naslovu kao stilska figura, nije to išlo tebe već za edukaciju drugih žena čitatelja :D

zašto misliš da nemam iskustva? loši šefovi su loši šefovi, kojeg god spola bili

i ne dižu mi tlak jer su ženskog ili muškog spola već jer su loši šefovi

a :blabla: :blabla: je komentar na ovakve diskusije
koje su baš :blabla, trla baba lan da joj prođe dan
a u koju sam se :blabla:, u nedostaku pametnijeg posla i sama :blabla: uključila

pa gle, trenutacno radim nesto od cega mi kuha mozak:D i moram izbacit visak energije:D

da objasnim: je, los sef je los sef bez obzira na spol, ali ja pricam i o sefovima koji su dobri sefovi - samo su povremeno neuracunljivi.:D

Lali Puna
26.07.2005., 21:25
pa i ja sam dobra djelatnica, samo sam ponekad povremeno neuračunljiva :D

samo_svoja
26.07.2005., 21:27
Sjetih se jedne hiperaktivne šefice. Bila je odlična, dobar organizator. Svi smo žalili kada je otišla. :(

Karmela
26.07.2005., 21:28
plavva kaže:
ja sam bila u poziciji sefa:D (lali puna:B )
za mene je direktno radilo 4+7 ljudi. e sad, svaki dan sam vidjala 2 muskarca i 2 zene. jedan iznimno stresan dan mi se dogodilo da me kolegica Z. placnim i uzrujanim glasom nazove doma jer me trebala nesto deseto. nakon 10 minuta nagovaranja da mi kaze sto se dogodilo (sipala je primjedbe tipa "razgovarat cemo svi kad dodjes", "moramo odrzat sastanak" itd.), saznala sam da joj je kolegica K. uzela dio posla kako bi joj olaksala sto je ona shvatila kao napad i izdaju i dobila prilicno histerican ispad usred ureda, optuzivsi ovu da je sabotira, glumi sefa itd. ova druga je, kad sam je nazvala da cujem njezinu stranu, nadureno otisla doma jer da kakvo je to tuzakanje.:D

od ovih 7, bila su 2 muskarca i 5 zena. jedna me nazvala da nemre radit jer joj je macka kod veterinara, kod druge sam tocno znala kad je puca PMS jer bih dobila pola odradjenog posla, e da bi drugi dan radila 350 posto:D, jedna se nadurila kad sam joj uputila vrlo blagu kritiku.

frajeri s kojima sam radila su imali svakojake ispade - ali niti jedan jedini nije bio ovako emotivan, divlji, nekontroliran. puno je lakse s njima profesionalno suradjivati, barem iz mog iskustva:D

Kao vrtic, samo ne s djecom. :visi:

Znala sam da postoji razlog zasto me management nikada nije zanimao. :rofl:

Vanjushka
26.07.2005., 21:46
zene, vatra i voda su dobre sluge ali losi gospodari

Mag
26.07.2005., 21:47
plavva kaže:
ee, muskarci budu stvarno balvani, istina, al bar nemaju zivcane ispade. ne, nije to prava rijec - pozivcane al zbog posla. nisu nepravedni. od zena sam to - ne zelim generalizirati - ali puno cesce dozivljavala.
...ali generaliziraš. Pa ti si uspjela (ne)pravednost spolno odrediti.!!! :s

Na svu "sreću" mene nisu zadesile žene šefice; iz priloženog vidim da je i bolje da je tako jer su to sve same aždaje PMS-ične, nadrkane, isfrustrirane, emocionalno nestabilne, nerodilje okružene mačkama na terapijama xeroxata itd. Osim plavve ofcourse; njoj je valjda naraso pimpek, pa nije nepravedna. I tamo gdje je ona šefovala tamo je došlo do obrata, naime djelatnice su bile PMS-ične itd...a ona kul koka.
E da, i osim mene i ja sam bila šefica :B (glupe li riječi šefica!), ali meni nije naraso pimpek, pa se to ne računa :p :D

plavva
26.07.2005., 21:48
Mag kaže:
...ali generaliziraš. Pa ti si uspjela (ne)pravednost spolno odrediti.!!! :s

Na svu "sreću" mene nisu zadesile žene šefice; iz priloženog vidim da je i bolje da je tako jer su to sve same aždaje PMS-ične, nadrkane, isfrustrirane, emocionalno nestabilne, nerodilje okružene mačkama na terapijama xeroxata itd. Osim plavve ofcourse; njoj je valjda naraso pimpek, pa nije nepravedna. I tamo gdje je ona šefovala tamo je došlo do obrata, naime djelatnice su bile PMS-ične itd...a ona kul koka.
E da, i osim mene i ja sam bila šefica :B (glupe li riječi šefica!), ali meni nije naraso pimpek, pa se to ne računa :p :D

koja si ti kokos, nevjerojatno nesto.
obozavam kad me tendenciozno citaju samo kako bi me ispljuvali, nastavi samo, molim te:cerek:

uskasuknjica
26.07.2005., 21:50
hebi ga...ja sam k'o neka sefica. Ne znam sto drugi pricaju o meni. Nadam se ne bas samo ruzno.
A doma sam moguce.....isto tako "boss". :cool:

scripta elegans fe
26.07.2005., 21:53
svejedno... mozda sam seficu dozivljavala kao veci autoritet od sefa

Mag
26.07.2005., 21:54
plavva kaže:
koja si ti kokos, nevjerojatno nesto.
obozavam kad me tendenciozno citaju samo kako bi me ispljuvali, nastavi samo, molim te:cerek:
Samo ti sebi tepaj "tendenciozno" i neka mozak i dalje kuha. :D :D
koko

plavva
26.07.2005., 21:57
Mag kaže:
Samo ti sebi tepaj "tendenciozno" i neka mozak i dalje kuha. :D :D
koko

ne tepam sebi nego tebi. da ti ne tepam, rekla bih ti da si zlobna krava. srecom ti tepam:cerek:

Karmela
26.07.2005., 21:59
uskasuknjica kaže:
hebi ga...ja sam k'o neka sefica. Ne znam sto drugi pricaju o meni. Nadam se ne bas samo ruzno.
A doma sam moguce.....isto tako "boss". :cool:

Pa suknjice, imas li ti "bossa" ili si ti CEO svoje kompanije?

samo_svoja
26.07.2005., 22:03
Lali Puna kaže:
of topik - vidjeh sad kod samo_svoje. zašto pobogu ljudi pišu 'ja osobno' ili 'meni osobno'...pa, WTF, kad kažeš 'ja' ili 'meni' znači da se to odnosi na tebe! Ono, kad napišeš 'meni' onda to obično znači 'meni nekom drugom' pa je potrebno dodati još i meni osobno'! džizus!

Strašno! Lupam se po prstima:rolleyes:

Ja osobno mislim da je mnogo njih nadrkanih ovdje :amen:

Mag
26.07.2005., 22:05
plavva kaže:
ne tepam sebi nego tebi. da ti ne tepam, rekla bih ti da si zlobna krava. srecom ti tepam:cerek:
A ti bi sada ćetala malo samnom na svom topicu, a i moderiraš tu. :raspa:
Ma daj...pa morat ćeš sama sebe brisat ili si dozvolit, pa brisat mene zlobnu kravu. :D

Imaš šta za reći ontopic ili si prekuhala?

magic
26.07.2005., 22:08
Lali Puna kaže:
džizus!

nisu te dovoljno isprdali na 'ostalim medijima' gdje si se takodjer prekenjavala tudjem pisanju, pa si doshla po josh :B

Vanjushka
26.07.2005., 22:32
Ja najvise volim ove forumasice sto zele biti jako cool.

Naglasavam, zele biti.

magic
26.07.2005., 22:43
'ja' ti je vishak u rechenici :D;)

Karmela
26.07.2005., 23:06
Lali Puna kaže:

on topik - nemam pojma, uopće ne mogu raščlaniti šefovsko ponašanje po rodu. šefove dijelim na dobre i loše, sposobne i nesposobne, a ne na muške i ženske.

Lali, ti si u nekom konstantnom bijesnom stanju ili ti je hobi biti nemoguca vecinu vremena.
Jos nisam procitala tvoj pozitivan komentar na bilo sto.

Mnogi ovdje ne djele tvoje odusevljenje i entuzijazam za gramatiku. ;)

Patagonija
26.07.2005., 23:22
Karmela kaže:
Lali, ti si u nekom konstantnom bijesnom stanju ili ti je hobi biti nemoguca vecinu vremena.

Mene taj njen 'stil' više ne smeta, počinje me skroz zabavljati :o :D

Ima mi nešto quite simpatično u toj čangrizavoj rospiji :cerek: :D :D

Karmela
26.07.2005., 23:58
Patagonija kaže:

Mene taj njen 'stil' više ne smeta, počinje me skroz zabavljati :o :D

pa kad ti tako kazes ... :cerek: :kiss:

Whatever
26.07.2005., 23:58
Patagonija kaže:

Sad bih ja tako rado rekao "takes one to know one..." a da se ne uvrijediš :cerek:

Natch
27.07.2005., 00:02
zena sef mora imati redovan seksualni zivot.

Natch
27.07.2005., 00:06
inace, ovdje osim mag ne vidim niti jednu rodjenu seficu...ti si plavva dobar organizator i imas osjecaj za ljude, al si preemotivna i stvari koje nemaju veze s tobom ponekad dozivljavas preosobno...:)

Natch
27.07.2005., 00:07
i sta ste koju kitu zajasile jedna na drugu...babe lajave...furate se na sex i grad...:rolleyes:

trobubreznjak
27.07.2005., 00:08
krvi ti irudove kolko si se nasrala, dobro bi ti dosa jedan masprun;)

xxGaladrielxx
27.07.2005., 07:25
Natch kaže:
ma upravo tak. Ne znam jel pravilo al u mom radnom vijeku ocito je, zastrane ak nemaju oke priv. zivot, neku zanimaciju osim posla. Neki to tumace kak ambicioznost no bukvalno postaju argesivci i tirani, nadrkane, a prije svega krasi ih ljubomora.
Najvise sam se toga nagledala radeci u znanosti. Istina, slicno sam cula i od muskih, tipa, jedan dr. prof., covjek u godinama, neozenjen, bez djece, vazno mi je jednom priopcio kak bi zena trebala izabrati ili karijeru ili dijete jer oboje ne ide zajedno :eek: :(
je, je odbursih mu. je, je kostalo me :D

bigblue2010
27.07.2005., 07:35
Nikad nisam imala ženu šefa. Nekoliko muškaraca, svaki je bio različiti. Neki su se ponašali kao da su u PMS-u (konstantnom) ili u vekslu.
Sad sam ja šefica i bogme, teško mi je reći s kim mi je lakše od ljudi u mom timu. Znam za svaku osobu kakva je i na koji način joj trebam pristupiti da izvučem maksimum. Ali žene definitivno nisu kompliciranije. Možda malo odgovornije prema svojim zadacima (što se sad ne mi reklo, obzirom da forumarim, ali ljeto je :D ).

prometej
27.07.2005., 07:38
Eto, ja imam ženu šeficu i puštam je da i dalje misli da je ona gazda. Funkcioniramo savršeno ;) Ja volim moju šeficu.

Elysium
27.07.2005., 07:53
plavva kaže:
to jest s kojim vam je spolom lakse radit ako vam je nadredjen? i zasto, batofkors:D
sa šeficom, naravno..
zašto? daj, nemoj me sad zajebavat :D

Elysium
27.07.2005., 07:54
prometej kaže:
Eto, ja imam ženu šeficu
a u kurac, i ja isto..
pa dobro, u kakvoj mi to državi živimo??? :D

Anastasia
27.07.2005., 08:41
plavva kaže:
ovako me cisto zanima, drage moje koke, kakva su vam iskustva sa sefovima i seficama, to jest s kojim vam je spolom lakse radit ako vam je nadredjen? i zasto, batofkors:D

ja sam u bogatoj:D karijeri dosad uglavnom od zena dozivljavala histericne ispade nepovezane s poslom, tipa izdere se na 5 ljudi i onda kaze da joj je zao, ali ima problema doma. sefovi koje sam imala su bili svakakvi, sa svakojakim manama, ali generalno govoreci, puno, puno, puno manje emotivni.

vasa iskustva?

moram reći da zaista nisam imala pretjerano loša iskustva.
Užasan mi je bio jedan šef koji je bio konstantno pijan, ali njega ionako nije nikada bilo.
Najgori su mi bili šefovi iz iste firme - i to šef & šefica. Ne znaš koji je gori - ali svakako oboje vrlo zločeste i podmukle i škrtave osobe.
Sebi sam nekako, najbolji šef. :cool: :D

plavva
27.07.2005., 08:49
Natch kaže:
inace, ovdje osim mag ne vidim niti jednu rodjenu seficu...ti si plavva dobar organizator i imas osjecaj za ljude, al si preemotivna i stvari koje nemaju veze s tobom ponekad dozivljavas preosobno...:)

zato sam se i smijenila:D ozbiljno:D ja nisam rodjena za sefa, to je jasno ko dan. na kraju sam dane provodila umirujuci svoj djecji vrtic, umjesto da donosim odluke koje im se mozda nece svidjet. jbg. tak da i ja spadam u kategoriju "zene sefa" (c) :D

Godiva
27.07.2005., 10:19
Lali Puna kaže:

Zato jer su/smo (uvredljivi) egocentrici bez osjećaja za mjeru. ;)

Patagonija
27.07.2005., 10:25
Whatever kaže:
Sad bih ja tako rado rekao "takes one to know one..." a da se ne uvrijediš :cerek:
:eek: I'm so gonna kick your ass! :D :mirko:

Lali Puna
27.07.2005., 10:50
Godiva kaže:
Zato jer su/smo (uvredljivi) egocentrici bez osjećaja za mjeru. ;)

okej
samo me zanimalo zašto je tako:top:

Lali Puna
27.07.2005., 10:59
Karmela kaže:

nisam konstantno u bijesnom stanju, ali me ljduska glupost, mediokriteti i površnost vrlo lako dovedu do tog stanja

znam, voljela bih i ja da sam više cool prema tome i da se ne dam tak lako izbaciti iz takta, ali ne ide pa ne ide
barem još ne
možda s godinama dobijem tu neku zen mirnoću

zasad sam još, što mi magic rekla, mala i sisata ter energična
valjda ću s godinama pomlitavit, kako kožom tako i karakterom

i kak da čovjek ne popizdi na isprazna laprdanja poput ovoga?
(kažem, sama sam kriva što sam se uopće uključila u temu, okej, to priznajem)

Imala sam urednika kod kojeg se, prema odnosu prema novinarima i atmosferi u redakciji, točno kužilo kakva mu je situacija doma, sa ženom. A taman u to vrijeme kad mi je on urednikovao im je brak bio u krizi. Pa kad bi se posvađali ili kad bi nejga uhvatile neke kontemplacije o tome ima li mu život i brak smisla i jeli možda trebao ostati 'momak mlad' nema jebene šanse da napišeš išta što je njemu dobro.

Ako je ipak objektivno dobro, pa ne može srat, onda će uzet zajebavat novinara da su loše fotke (što je, posao, pretpostavljate fotića, a ne novinara!). Da su novine u qurcu općenito i da cijela rubrika ništa ne valja i ser ser. Ruši stranice nakon što ih je odobrio.
I tako po tjedan-dva-tri.

A onda se pomiri sa ženom i sve je super, zajebacija, sve štima, baš smo dobra ekipa i super si funkcioniramo.

A evo, kažu neke od vas imale su histerične šefice. Žene šefice.

I, šta sad da iz toga zaključimo?
Ono što sam ja odmah rekla - postoje dobri i loši žefovi, a ne muškarci i žene šefovi
:W

Lali Puna
27.07.2005., 11:00
Karmela kaže:

ja očekujem bar malo entuzijazma za zdrav razum, ništa drugo

Lali Puna
27.07.2005., 11:02
Natch kaže:

a muško šef ne?:eek: :eek:

on je, ono, super kul profesionalan muškarac i baš je najsposobniji kad ne ševi cca godinu dana

Ipanema
27.07.2005., 11:05
Lali Puna kaže:
...zasad sam još, što mi magic rekla, mala i sisata ter energična
valjda ću s godinama pomlitavit, kako kožom tako i karakterom
...

koza ce ti pomlitavit, no tijelo ce ti i dalje biti malo i sisato, a karakter jos gori :D

Feuerfuchs
27.07.2005., 11:06
Lali Puna kaže:
Ja ti je visak u recenici.:D

Godiva
27.07.2005., 11:08
Lali Puna kaže:
on je, ono, super kul profesionalan muškarac i baš je najsposobniji kad ne ševi cca godinu dana

Profesionalno su najsposobniji kad ne ševe sedam.

magic
27.07.2005., 11:09
lali, kad vec mene spominjesh, ponavljam: bedasto mi je da osoba kojoj postovi vrve tipfelerima i svachime prozivlje druge zbog greshaka.

mada, priznajem da si napredovala posljednje dane ;)

osim toga, ima osoba chiji su postovi vrijedni, bez obzira na pravopisne i gramatichke pogreshke.

isto tako, ima osoba chiji postovi, ma koliko jezichno bili ispravni i stilski dotjerani, ne kazuju nishta. pache, nechiji su chak i iritantni.

i odjavljujem se :W

Lali Puna
27.07.2005., 11:24
naravno da ima vrijednih postova koji su prepuni grešaka i onih savršeno pismenih koji ne kažu ništa

i ja prva imam miljon tipfelera
nisam ja ovdje o psimenosti pričala uopće već o smislu i zdravom razumu

Lali Puna
27.07.2005., 11:25
Ipanema kaže:
koza ce ti pomlitavit, no tijelo ce ti i dalje biti malo i sisato, a karakter jos gori :D

misliš, bit ću mala, sisata, mlitava i nadrkana?
jedva čekam!

Elysium
Patagonija kaže:
što se, primjerice, za mene ne bi moglo reći, zar ne? :cool:

kem
Dosad sam imala tri sefa. Prvi je bio ok, iako mu bas nisam bila draga - muski sovinist po vlastitom priznanju; drugi je legenda. Svakome zelim sefa poput njega.
Sadasnji je tako-tako. Pun je ideja i puno radi, ali je rastrkan na sve strane i totalno neorganiziran. Ali navikavam se. :zubo: Zbog njegove nepouzdanosti u prosli petak sam propustila napraviti nesto vazno i sljedeci mjesec nemam sta raditi. Mislim, mogu isprobavati neke kombinacije, tek toliko da ne zujim okolo bezveze, ali od pravog posla nista do rujna. :rolleyes: Kolege suosjecaju sa mnom - oni su puno dulje ovdje i imali su slicnih problema.

S druge strane, grupa s kojom dijelimo labos ima dobru seficu. Sve ide po spagi, puno se radi, ima rezultata. Nazalost, konkurentska grupa ih je prestigla; jucer je objavljen rad s istom temom i rezultatima kao njihovi. Sad cupaju kosu...Nas barem to ne muci - nitko se ne zaje**** s ovim sto mi radimo. :zubo:

sanjalica
27.07.2005., 11:27
plavva kaže:

vasa iskustva?
hijerarhija:
ja imam šefa
moj šef ima šeficu
njegova šefica također ima šeficu:rolleyes:

i svi su oni nadrkani osim mene :o
šta ja znam zašto :D

Elysium
27.07.2005., 11:28
Lali Puna kaže:
Lali P., ja ti je višak u ovoj rečenici :B :B :B
:bljak:

samo_svoja
27.07.2005., 11:32
Lali Puna kaže:

Mislim da tebe nekaj više mori od smisla i zdravog razuma. O psimenosti nećemo, da.

zvjezdicaiz mora
27.07.2005., 11:34
uvijek sam imala šefove; i bila sam i sama 'šefica' .
samo je jedan bio 'težak'=ponašao se poput robovlasnika u
vlastitoj firmi, neki su drhtali pred njim i sl. :bonk:
podnosila sam ga relativno dobro, možda i stoga što sam znala
da sam tamo samo na 6 mjeseci.
moj sadašnji šef je preeeeeeeeeekrasna osoba, dobrodušan je,
drag, zgodan, pravi prijatelj, ma sve super !!! :top:
teško da ću ikad igdje imati takvog šefa :(
svjesna sam sadašnje sretne situacije :)

Lali Puna
27.07.2005., 11:34
pismenost nema veze s tipfelerima

no, nevermajnd, neda mi se

Lali P., ja ti je višak u ovoj rečenici

posramljujem se
meni neosobno je to promaklo

Feuerfuchs
27.07.2005., 11:36
Elysium kaže:
Lali P., ja ti je višak u ovoj rečenici :B :B :B
:bljak:
A gledaj tek ove recenicne konstrukcije:

Lali Puna kaže:
naravno da ima vrijednih postova koji su prepuni grešaka i onih savršeno pismenih koji ne kažu ništa

:D :D

magic
27.07.2005., 11:38
srecom pa je sisata...inache bi nezaposlena bila :D

Elysium
27.07.2005., 11:43
Feuerfuchs kaže:
cijenim njenu gorljivost protiv uporabe iste, samo...
kurva se naširoko po istom pitanju :D

ali dobro, pribili smo je na križ.. sad je dosta :rolleyes:

Vanjushka
27.07.2005., 11:47
Lali Puna kaže:
meni neosobno je to promaklo

Promaklo mi je ;)

Buddy
27.07.2005., 11:49
Feuerfuchs kaže:

--------------------------------------------------------------------------------
Lali Puna kaže:

--------------------------------------------------------------------------------

i ja licno,osobno I personalno mislim da bi ona bila losa zenski shef. jer vec se dugo nije seksala, pa svoju srecu trazi u traznji tipfelera!

mislim da je moj post jedan od onih koji je izuzetno vrijedan, bez obzira na pravopisne i gramatichke pogreshke!

Patagonija
27.07.2005., 11:52
Elysium kaže:
što se, primjerice, za mene ne bi moglo reći, zar ne? :cool:
Pa ti si muško pobogu! Tebe po difoltu vidim kao antipatičnog i zajedljivog (zlo)gada, bez imalo takta :rofl: Zar ne? :B

Baš ono što Lali kaže - površan, malograđanin, bez zdravog razuma :rofl:

Na tebe bih mam pustila Lali :D :D :D

Lali Puna
27.07.2005., 11:53
Buddy kaže:
i ja licno,osobno I personalno mislim da bi ona bila losa zenski shef. jer vec se dugo nije seksala, pa svoju srecu trazi u traznji tipfelera!

mislim da je moj post jedan od onih koji je izuzetno vrijedan, bez obzira na pravopisne i gramatichke pogreshke!

:rofl:

u jebemti, al sam bezvrijedan post sad napisala
al kad umirem od smijeha

Lali Puna
27.07.2005., 11:55
Feuerfuchs kaže:

o redundanciji možemo na Društvenim znanostima raspravljat, ako želiš
bit će mi zadovoljstvo

samo ne jamčim da neću radit tipfelere :D
osobno ja, a ne netko drugi ja

Whatever
27.07.2005., 11:59
Patagonija kaže:
:eek: I'm so gonna kick your ass! :D :mirko:

:cerek:

Elysium
27.07.2005., 12:00
Patagonija kaže:
Na tebe bih mam pustila Lali :D :D :D
nju bi, znam, sebe ne bi.. :D
što je Pato, nisi baš nekog izazovnog tijela? :B
ajde, cijenim iskrenost :top:

Godiva
27.07.2005., 12:04
Lali Puna kaže:

Ima li to kakve veze s dundom? :D ;)

Patagonija
Elysium kaže:

Koji si ti psycho! :lol:

Ali još uvijek mi se ne sviđaš :( :D

Feuerfuchs
Lali Puna kaže:
bit će mi zadovoljstvo

samo ne jamčim da neću radit tipfelere :D
osobno ja, a ne netko drugi ja
Ako ti osobno ne mozes jamciti da ti neces raditi tipfelere, u tom slucaju je bolje da ja osobno ne postam na DZ, ali to je moje osobno misljenje, sto opet ne znaci da sam ja u pravu.:D

Lali Puna
27.07.2005., 12:19
Elysium kaže:

kad smo već zaćetali skroz, nek je bal

jebote, Ely, što je tvoj problem?

zašto imaš potrebu svakoj ženi koja se upusti u komunikaciju s tobom implicirati da je nesigurna, ružna, neugledna i neizazovna samo jer joj ti nisi zabavan i zanimljiv

:kava:

Elysium
27.07.2005., 12:21
Patagonija kaže:
Koji si ti psycho! :lol:

Ali još uvijek mi se ne sviđaš :( :D
ma, nek ide sve u vražju mater..
a taman sam pobacao asove iz rukava :( :D:D

Elysium
27.07.2005., 12:25
Lali Puna kaže:
kad smo već zaćetali skroz, nek je bal

jebote, Ely, što je tvoj problem?

zašto imaš potrebu svakoj ženi koja se upusti u komunikaciju s tobom implicirati da je nesigurna, ružna, neugledna i neizazovna samo jer joj ti nisi zabavan i zanimljiv
Lali, bal???
pa tebe uvijek zasvrbi.. ne može proći a da me se ne očešeš.. :B

pa isto tako mogu tebe priupitati - od kuda potreba da me uredno kvotaš, neovisno jel pričam s tobom ili s drugima..? :confused: :s

Patagonija
27.07.2005., 12:25
Elysium kaže:
ma, nek ide sve u vražju mater..
a taman sam pobacao asove iz rukava :( :D:D
Jebiga, kad nemaš adute :( :D

Patagonija
27.07.2005., 12:28
Elysium kaže:

pa isto tako mogu tebe priupitati - od kuda potreba da me uredno kvotaš, neovisno jel pričam s tobom ili s drugima..? :confused: :s
Pa ona ti je svoje razloge već navela - ne može si pomoć da ne popizdi (i reagira) na ljudsku glupost :D :D :B

Elysium
27.07.2005., 12:28
Patagonija kaže:
Jebiga, kad nemaš adute :( :D
gle, s tobom nikad nije dobro..
da imam adute, rekla bi da imaš 50 do asa..
da slučajno i to imam.. rekla, bi, ajoj, gle, 4 devetke, nisam ih ni vidjela.. :rolleyes: :D

Lali Puna
27.07.2005., 12:35
Patagonija kaže:
Pa ona ti je svoje razloge već navela - ne može si pomoć da ne popizdi (i reagira) na ljudsku glupost :D :D :B
tak je

a kad me uvijek zasvrbi

sad će mi Ely reć da je to zato jer sam tak ružna pa me nitko nigdje ne češe:D

Elysium
27.07.2005., 12:41
Lali Puna kaže:
sad će mi Ely reć da je to zato jer sam tak ružna pa me nitko nigdje ne češe:D
vidiš, kako brazdiš i bazdiš.. :D
zašto bih?
pa za tebe sam načuo da si.. jel.. zgodna.
ne smijem pretjerivati s atributima

Feuerfuchs
27.07.2005., 12:43
Elysium kaže:
vidiš, kako brazdiš i bazdiš.. :D
zašto bih?
pa za tebe sam načuo da si.. jel.. zgodna.
ne smijem pretjerivati s atributima
Nije valjda da ima velike sise?:D

Silajn
27.07.2005., 14:05
Bijah šefica; prvo loša, jer sam imala tremu, pa sam šizila. Onda su me/sam se naučila radit, pa sam bila prekrasna :cerek: Onda mi je situacija dopizdila, pa sam opet bila loša, zato jer moja zlovolja nije mogla promać senzibilnim zaposlenima. Otišla.
Meni se uglavnom ne da šefovat, ali uvijek tako ispadne, radilo se o bilo kakvom grupnom radu. Taka mi je karma :zubo:

Feuerfuchs
27.07.2005., 14:10
Jednom rijecju rospija.:D

Silajn
27.07.2005., 14:12
Feuerfuchs kaže:
Jednom rijecju rospija.:D

Naravno :zubeki:

CrveniVrag
27.07.2005., 14:39
Sve šefice koje sam imala bile su histerične babuskare.
Šefovi ( muški ) bar poslušaju mišljenje i nekako bolje razumiju problem. S njima se lakše dogovoriti. Što ne znači da ni oni nisu ponekad prefigane lisice.

Natch
27.07.2005., 14:45
sta ja znam, na prvi pogled je lakse raditi s muskarcima, jer nam djeluju jednostavniji i normalniji, hladniji su i stalozeniji u kriznim situacijama...ali samo pazite da se slucajno ne zamjerite partneru/kolegi...jer ako jednom povrijedite muski ponos, tesko cete povratiti steceno prijateljstvo...s druge strane, zene na pocetku suradnje jedna drugu testiraju i nepovjerljive su prema konkurenciji, ali na duge staze, kad se dobro upoznate, svakako su sigurnija ekipa...

magriz
27.07.2005., 14:49
Natch kaže:
sta ja znam, na prvi pogled je lakse raditi s muskarcima, jer nam djeluju jednostavniji i normalniji, hladniji su i stalozeniji u kriznim situacijama...ali samo pazite da se slucajno ne zamjerite partneru/kolegi...jer ako jednom povrijedite muski ponos, tesko cete povratiti steceno prijateljstvo...s druge strane, zene na pocetku suradnje jedna drugu testiraju i nepovjerljive su prema konkurenciji, ali na duge staze, kad se dobro upoznate, svakako su sigurnija ekipa...

na bivšem poslu imala sam hijerarhijski 3 šefice - jedna gora od druge. zbog međusobne mržnje njih tri najebali smo mi ostali.

sad imam hijerarhijski dva šefa i nikad nije bilo bolje, usto i radim s 90% muškaraca u radnoj okolini i super mi je - jes da su neki put malo naporni, ali bar ne moram slušati o bolesnom djetetu, razdražljivom mužu, nametnicima na begonijama, ručku za vikend... :bljak:

Natch
27.07.2005., 14:53
magriz kaže:
na bivšem poslu imala sam hijerarhijski 3 šefice - jedna gora od druge. zbog međusobne mržnje njih tri najebali smo mi ostali.

sad imam hijerarhijski dva šefa i nikad nije bilo bolje, usto i radim s 90% muškaraca u radnoj okolini i super mi je - jes da su neki put malo naporni, ali bar ne moram slušati o bolesnom djetetu, razdražljivom mužu, nametnicima na begonijama, ručku za vikend... :bljak: pa kazem, i meni je lakse raditi s deckima (starijima, nekenjkavima), ali upozoravam da i oni imaju mana:D

atlantis
27.07.2005., 15:03
znam da sam, zadnja tri tjedna, oduran radnik muskom sefu...

sam si je kriv... bahati se bez pokrica... a to ne podnosim nikako

ko ga jebe... nek se pati, placen je za to :D

Lali Puna
27.07.2005., 15:04
magriz kaže:
jes da su neki put malo naporni, ali bar ne moram slušati o bolesnom djetetu, razdražljivom mužu, nametnicima na begonijama, ručku za vikend... :bljak:

a jać' opet reć da su naporni ljudi naporni ljudi bez obzira na spol

Natch
27.07.2005., 15:14
Lali Puna kaže:
a jać' opet reć da su naporni ljudi naporni ljudi bez obzira na spol a i ti si, sestro mila, ponekad naporna...sta je, crkla klima?:D

Patagonija
27.07.2005., 15:16
Lali Puna kaže:
a jać' opet reć da su naporni ljudi naporni ljudi bez obzira na spol

Se razme :D Ali to ne znači da statistički nije moguće da se fenomen napornosti češće javlja kod jednog spola :D Ne kažem da je tako, ali je moguće :D Isto kao što je statistički stopa kriminala viša među crnačkom rasom :D :Ograđuje se od implikacija ove rečenice: :D

Natch
27.07.2005., 15:18
Patagonija kaže:
Se razme :D Ali to ne znači da statistički nije moguće da se fenomen napornosti češće javlja kod jednog spola :D Ne kažem da je tako, ali je moguće :D Isto kao što je statistički stopa kriminala viša među crnačkom rasom :D :Ograđuje se od implikacija ove rečenice: :D stopa kriminala je visa kod socijalno ugrozenih kategorija stanovnistva...intelektualka...:rolleyes:

Patagonija
27.07.2005., 15:22
Natch kaže:
stopa kriminala je visa kod socijalno ugrozenih kategorija stanovnistva...intelektualka...:rolleyes: Jesam se lijepo ogradila od mogućih implikacija (da ne razumijem tu problematiku), a kokoši zajedljiva?! :D :D :rolleyes:

Nit' se šalit više nemoš' ovdi da te neko ne opali nevinog po tintari :rolleyes: :D

Natch
27.07.2005., 15:23
Patagonija kaže:
Jesam se lijepo ogradila od mogućih implikacija (da ne razumijem tu problematiku), a kokoši zajedljiva?! :D :D :rolleyes:

Nit' se šalit više nemoš' ovdi da te neko ne opali nevinog po tintari :rolleyes: :D tresnes, pa se ogradjujes...ne bih te rado imala za suradnicu:D

Patagonija
27.07.2005., 15:27
Natch kaže:
tresnes, pa se ogradjujes...ne bih te rado imala za suradnicu:D U isto vrijeme sam se ogradila, babo, a ne naknadno! :D

A ti meni, s ovakvom koncentracijom, možeš biti jedino tajnica, a ne suradnica :cerek: :rofl:

Mogu se i od ovog komentara odmah ogradit, ja sam ipak fino djevojče :o :cerek: :D

Natch
27.07.2005., 15:29
Patagonija kaže:
U isto vrijeme sam se ogradila, babo, a ne naknadno! :D

A ti meni, s ovakvom koncentracijom, možeš biti jedino tajnica, a ne suradnica :cerek: :rofl:

Mogu se i od ovog komentara odmah ogradit, ja sam ipak fino djevojče :o :cerek: :D ne bi ti meni dogurala dalje od cosmopolitena, s tim zenstvenim stavom... :D

Patagonija
27.07.2005., 15:43
Natch kaže:
ne bi ti meni dogurala dalje od cosmopolitena, s tim zenstvenim stavom... :D
Sad mi se već gubiš u ovoj raspravi :D Ostavit ću te da se u miru pribereš :D :D

Natch
27.07.2005., 15:46
Patagonija kaže:
Sad mi se već gubiš u ovoj raspravi :D Ostavit ću te da se u miru pribereš :D :D ne bih ja bas s tobom ulazila u neke dublje rasprave...ne djelujes mi bas uvjerljivo..s tom frizurom:D

Smart_bitch
27.07.2005., 15:47
Patagonija kaže:
U isto vrijeme sam se ogradila, babo, a ne naknadno! :D

Mogu se i od ovog komentara odmah ogradit, ja sam ipak fino djevojče :o :cerek: :D

Nisi ti u životu imala dobru tajnicu očito :cool:

Patagonija
27.07.2005., 15:49
Natch kaže:
ne djelujes mi bas uvjerljivo..s tom frizurom:D Za razliku od tvoje, jel? :D :D :D

Natch
27.07.2005., 15:50
Patagonija kaže:
Za razliku od tvoje, jel? :D :D :D hihihihihihi:rofl:

Lali Puna
27.07.2005., 15:52
Patagonija kaže:
Za razliku od tvoje, jel? :D :D :D

šta je , Patagonije, nije ti ni frizura baš izazovna pa sad temu skrćeš na Natchinu? :D

Patagonija
27.07.2005., 15:53
Lali Puna kaže:
šta je , Patagonije, nije ti ni frizura baš izazovna pa sad temu skrćeš na Natchinu? :D
:rofl: :rofl: :rofl:

:kiss: :D

Natch
27.07.2005., 15:55
cure, molim vas...imate problema doma? :rolleyes:

Lali Puna
27.07.2005., 16:12
Natch kaže:
cure, molim vas...imate problema doma? :rolleyes:

a-a
imam problema na poslu
sa šeficom! :D

bobica
28.07.2005., 09:34
ja sam do sada imala samo jednog šefa i preko nekoliko šefica.

lakše mi je bilo sa šeficama, možda sam imala sreće, iako je i šef bio ok.

kod mene suprotno od autorice topica, šef je bio malo nervčik.

uglavnom, moje je iskustvo - problem nije često šefovima, a često je u onima koji se na njih žale

sporty
28.07.2005., 10:09
ja sam dosada imala samo šefove,no čula sam da su žene puno gore.Nemam takvih
iskustava al mislim da je tako,jer njoj je u samom startu teže doči do neke veće pozicije,pa onda kad stigne na neki položaj se pokazuje to u svim oblicima no ne mora biti tako...

Vera Pavladoljska
29.07.2005., 03:26
Lali Puna kaže:
a muško šef ne?:eek: :eek:

:top: :top: :top:

Bila sam šef ženski i imala šefove.

U svojoj prilicnoj karijeri - nisam imala niti jednog normalnog urednika.

Ali NITI jednog.Nesto kao Lali, nekoliko puta:rolleyes:

Ja sam bila fenomenalan šef.:o :D :cool:
Nije stvar u spolu, vjerujte.