PDA

View Full Version : L'Erbolario

stranice : 1 [2] 3 4 5 6 7

tough_cookie
24.05.2009., 20:18
ava :cerek: kao i obicno moja spasiteljica :love: zapravo me najvise zanimaju neke stvari za kosu. a i ne mogu shvatiti zasto smo izabrali (osim casnih izuzetaka) najbezveznije od svih onih bajkovitih mirisa. (plus, navodno da je super suho ulje od bijelog caja, a mi ga, naravno, nemamo :rolleyes: ).

vidim ja da ne smijem surfati po origigi stranicama koje nemaju online ponudu :bonk:

ak se ne snadjem prije tvog odlaska, pozvat cu se na tvoju ponudu (al pod uvjetom da ti novce uplatim unaprijed!) :mig:

i ja namjeravam ove godine kupiti pekmez. mazat cu ispod neki faktor a njega odozgor. i kupujem ovu kremu sa zlatom :cerek: :lux:

piccola
25.05.2009., 09:35
ja sam prosle godine skicala tu svjetlucavu kremu,ove godine je kupujem :top:

jela_zd
25.05.2009., 09:50
Piccola, koliko sam skužila ti si i Zd? Di kupuješ l'erbolario? Ja u Donata, onoj kraj Monda

piccola
25.05.2009., 10:04
jesam:)
i ja sam tamo prosle godine kupila pekmez , a nekad kupujem i u onoj kod 4 kantuna. :)tamo sam vidila onaj svjetlucavi :klopa:

jela_zd
25.05.2009., 10:10
I ja sam tamo ove godine, 113 kn. Al ću proćiriti i u onu kod 4 kantuna, možda imaju veći izbor. Sad sam bila u žurbi pa nisam vidila cilu kolekciju.
Namjeravam kupiti i onu kremu sa SPF koja također pojačava tamnjenje, mislim da ima sa 15 i 20 SPF

piccola
25.05.2009., 10:12
a ja imam punu bocu niveine sa SPF 30 pa cu prvo nju potrosit.
pa meni se cini kao da imaju veci izbor :misli: meni sad vrag neda mira, idem kupit onu svjetlucavu kremu :D

jela_zd
25.05.2009., 10:18
Ja bi isto tu svjetlucavu :mama: Koliko sad ta dođe?

anything but angel
25.05.2009., 11:45
Piccola, koliko sam skužila ti si i Zd? Di kupuješ l'erbolario? Ja u Donata, onoj kraj Monda

jesam:)
i ja sam tamo prosle godine kupila pekmez , a nekad kupujem i u onoj kod 4 kantuna. :)tamo sam vidila onaj svjetlucavi :klopa:
mislim da dosta dobar izbor ima i ona ljekarna kod male pošte, ispod gradske knjižnice. ja ću danas vjerojatno otić vidjet tamo, pa vam javim i izbor i cijene :)

anything but angel
25.05.2009., 11:47
To ti je svjetlucajuća krema za poslije sunčanja od aloe ( crema illuminante ,doposole vellutante per il corpo),pušta jako lijepi diskretni sjaj ...
eh to me zanima, jel taj sjaj koji ostane na koži onda ostaje po rukama kad god se dotakneš ko što je slučaj s Nuxe zlatnim uljem ili se onako fino upije u kožu??? :misli:

Estee Lauder
25.05.2009., 12:47
Mene isto zanima taj pekmez,prošle godine su na mojoj lokalnoj plaži bile dvije Slavonke sa prekrasnom čokoladnom bojom i mama mi je rekla da su se mazale sa nečim iz velike kutije,pa pretpostavljam da je to bio pekmez.Ja sam ga tražila prošlo ljeto,nije ga bilo.I mene zanima ta sjajna krema,pa sve javite.

piccola
25.05.2009., 12:59
mislim da dosta dobar izbor ima i ona ljekarna kod male pošte, ispod gradske knjižnice. ja ću danas vjerojatno otić vidjet tamo, pa vam javim i izbor i cijene :)

je ima :top: super mi je i ta ljekarna al mi nije bas na ruku.

Rosa7
25.05.2009., 13:05
Koliko dođe??Ima li ju neko,molim iskustva..čula sam da je super pa ju namjeravam kupiti??:)

Durga
25.05.2009., 13:34
Meni sad čisto čudno kako sam ja svoj pekmez platila 95 kuna a vi svi između 110 i 120 :zubo: Dakle, životu u vukojebini ipak ima svoje prednosti, aj fala Isusu

agelaja
25.05.2009., 16:17
eh to me zanima, jel taj sjaj koji ostane na koži onda ostaje po rukama kad god se dotakneš ko što je slučaj s Nuxe zlatnim uljem ili se onako fino upije u kožu??? :misli:

Ne,kasnije ti ne ostaje na rukama ako se dotakneš ,upija se...a sjaj traje ful dugo :p

agelaja
25.05.2009., 16:19
Koliko dođe??Ima li ju neko,molim iskustva..čula sam da je super pa ju namjeravam kupiti??:)

Misliš na onu s aloe verom i smiljem? Ta ti dođe negdje oko 90 kn barem u Ri... nisam ju probala

tough_cookie
25.05.2009., 18:38
ovdje (http://www.erbolario.com/ERBOMONDOINGLESE/STORE/Croatia.pdf) ima lista prodajnih mjesta (vjerojatno ona koja imaju veci izbor).

a za one koje traze recenzije, nadjoh ovo (http://beauty-tricks.com/index.php?option=com_search&Itemid=5&searchword=l%27erbolario&submit=Search&searchphrase=exact&ordering=newest).

did my homework, right? :mig: :raspa:

PETRA86
25.05.2009., 19:30
Meni sad čisto čudno kako sam ja svoj pekmez platila 95 kuna a vi svi između 110 i 120 :zubo: Dakle, životu u vukojebini ipak ima svoje prednosti, aj fala Isusu

Sorry, al gdje u VG kupuješ L'Erbolario?:)

Hoya
25.05.2009., 20:30
:lol: Durga :lol:
meni i dalje taj pekmez nije skroz jasan: znači i dalje moram kupiti kremu za sunčanje i onda nakon par dana idem samo s tim pekmezom jel? ili jedno i drugo?
i kak se ponaša u vodi - jel zamastim tamo oko sebe i druge pa me gledaju što s mene to mast ide? ajme ...ili ga stavljam samo kad se sunčam pa kasnije ne idem u vodu

Durga
25.05.2009., 20:33
Sorry, al gdje u VG kupuješ L'Erbolario?:)

Iris u Zagrebačkoj, a pekmez u onoj ljekarni preko puta trga S. Radića, u onom prolazu kod kemijske, pisala sam već :mig:
Frendica od mene isto naručila pekmez od 95 kuna, zakaj bi davala 20 kuna više bezveze :zubo:

Amabel
25.05.2009., 20:43
Iris u Zagrebačkoj, a pekmez u onoj ljekarni preko puta trga S. Radića, u onom prolazu kod kemijske, pisala sam već :mig:
Frendica od mene isto naručila pekmez od 95 kuna, zakaj bi davala 20 kuna više bezveze :zubo:

Ono dobre smo si jel :zubo:

Durga
25.05.2009., 20:45
:rofl: Oš i ti :D

Estee Lauder
25.05.2009., 21:38
Ja sam večeras kupila pekmez,pa neka stoji,za prvo kupanjeDođe 113 kn.Preko njega ću stavljati 30 spf .Probala sam i tu sjajnu kremu,isto košta i daje onako lijepi sjaj koži,malo me podsjetila na onu Dove kremu za tijelo,što se isto od nje sjaji koža.

piccola
25.05.2009., 21:44
ja stavljam prije njega kremu sa spf-om. pa onda pekmez.

Estee Lauder
26.05.2009., 00:07
ja stavljam prije njega kremu sa spf-om. pa onda pekmez.

Kažu da sve što se stavi preko spf-a smanjuje učinkovitost zaštite.Ja se moram dobro čuvati jer imam puno mladeža.:ne zna:
Zaboravila sam reći,dobila sam u kutiji pekmeza, tester od okoloočne kreme Risposta dettagli,jako slična mojoj HG clinique kremici.Vrlo ugodna,opuštajuća krema,ništa ne pecka.Nije previše masna,brzinski se upija.:top:

Hoya
26.05.2009., 08:58
A vidiš ti kako su oni to dobro napravili s tim testerima :top: meni je to za svaku pohvalu :top: , ne moraš tražiti sama testere već sami stave u kutijice. :s

jasmine
26.05.2009., 10:31

nije ti to ništa čudno i kod mene u sisku je sve jeftinije nego u zagrebu,ipak zegrepčani moraju platiti astronomski najam prostora :mig:

Tia Dalma
26.05.2009., 10:41
kupila kremu s jojobom spf 15 za ubrzano tamnjenje :cerek:
nakon dva ne baš dugotrajna sunčanja razlika u boji, tj. boja kao takva je vrlo primjetna pače očita :cerek:
mi hepi :cerek:

Lilit
26.05.2009., 18:28
krema s jojobom, nikad cula, jel mozes usporedit s pekmezom ili nisi probala pekmez?

Tia Dalma
27.05.2009., 10:12
krema s jojobom, nikad cula, jel mozes usporedit s pekmezom ili nisi probala pekmez?

evo, pogledaj ovdje (http://www.erbolario.com/int/index.php?id=474)

nažalost nemogu usporediti :) nikad nisam koristila nikakav pekmez.
sam naziv mi djeluje nekako 'mackavo' :D
a i volim da mi krema ima faktor (što pekmez nema)

Lilit
27.05.2009., 10:19
vidjela sam na webu vec, thx... koliko kosta i koliko ml?

desideria
27.05.2009., 10:36
Nisam probala pekmez, ali namjeravam :D , a s ovom kremicom od jojobe imam pozitivna iskustva- brze se dobije boja, fina mi je tekstura, brzo se upija i ne masti dodatno, i nije mojoj masnoj kozi izazvala pristice. Jedino sto je meni trajala tih par tjedana, jer je vodenasta nekako, no mozda i bolje da se potrosi nego da ju bacim

Rosa7
27.05.2009., 17:39
Misliš na onu s aloe verom i smiljem? Ta ti dođe negdje oko 90 kn barem u Ri... nisam ju probalaKupila sa ju,odlična je...:):)

anything but angel
27.05.2009., 17:44
i ja danas kupila pekmez... platila ga 114,70 kn :hebemu: htjela sam i onu svjetlucavu kremu, al nisu je imali...

inače, jelo i piccola, kupila sam ga u onoj bamapharm ljekarni kod male pošte i izbor l'erbolaria im nije neki :ne zna: na kraju su zaista donat i ona kod 4 kantuna najopskrbljenije njihovim proizvodima

Estee Lauder
27.05.2009., 20:05
i ja danas kupila pekmez... platila ga 114,70 kn :hebemu: htjela sam i onu svjetlucavu kremu, al nisu je imali...

inače, jelo i piccola, kupila sam ga u onoj bamapharm ljekarni kod male pošte i izbor l'erbolaria im nije neki :ne zna: na kraju su zaista donat i ona kod 4 kantuna najopskrbljenije njihovim proizvodima

Aba,:) tu svjetlucavu kremu ti imaju na 4 kantuna,dođe ti oko 120 kn.Imaju mali štand sa njihovim preparatima,solidna ponuda.I mene ta krema mami,ali tek kad dobijem koju nijansu,jer mi baš na ovu bljeduničavu kožu sada to ni ne ide.:cerek:

Rosa7
27.05.2009., 22:12
Aba,:) tu svjetlucavu kremu ti imaju na 4 kantuna,dođe ti oko 120 kn.Imaju mali štand sa njihovim preparatima,solidna ponuda.I mene ta krema mami,ali tek kad dobijem koju nijansu,jer mi baš na ovu bljeduničavu kožu sada to ni ne ide.:cerek:Estee,kakva je ta svjetlucava kremica,please mi opiši malo,što sadrži i tako to??:)Znaš da sam ja zahtjevna i znatiželjna preko svake mjere..:cerek::cerek:

Estee Lauder
28.05.2009., 00:22
Magistra mi je otvorila,jer nema zaštitnu foliju i malo mi je stavila na ruku da se namažem.Žućkaste je boje,ostavlja nježni zlatni sjaj,e sad dali je dugotrajan,neznam.Rekla mi je da je ta krema i za njegu kože nakon sunca,ima dosta antioksidansa u sebi.Evo to je ta krema.

http://www.erbolario.com/int/index.php?id=470

jela_zd
28.05.2009., 08:54

:vidiga: haha, za kunu sam prošla jeftinije u Donata :D

Ja si već zapikirala kremu za sunčanje s jojobom SPF 15 (113kn) i losion posli sunčanja (109kn)

Tia Dalma
28.05.2009., 09:47
vidjela sam na webu vec, thx... koliko kosta i koliko ml?

125 ml - 106 kunića

Durga
28.05.2009., 13:36
Čekajte, jel ta svjetlucava krema isto što i krema od jojobe koju spominje desideria? Predmnijevam da nije, ali nikako da odredim u kojem sam postu točno izgubila nit :zubo: Ima li ta jojobina (dakle, za sunčanje, ne poslije istog) šljokice u sebi? Prije je Nivea imala takvu, ali već dvije godine je uopće nema, izgleda da su ju povukli iz prodaje, a ta mi je bila baš super

Estee Lauder
28.05.2009., 14:18
Čekajte, jel ta svjetlucava krema isto što i krema od jojobe koju spominje desideria? Predmnijevam da nije, ali nikako da odredim u kojem sam postu točno izgubila nit :zubo: Ima li ta jojobina (dakle, za sunčanje, ne poslije istog) šljokice u sebi? Prije je Nivea imala takvu, ali već dvije godine je uopće nema, izgleda da su ju povukli iz prodaje, a ta mi je bila baš super

Nije ista,jojobina je druga.Ova svjetlucava je jako slična jednoj koju sam probala kod mame,prije godinu dana,nisam sigurna dali je to bila Nivea ili Dove.
Isti sjaj na koži,vjerovatno i cijena manja.:)

agelaja
28.05.2009., 16:04
Ta od jojobe za sunčanje ti je fakor 15, i ona je kao za ubrzano tamnjenje. Nema šljokice :(

Durga
28.05.2009., 16:08
Hvala, cure!
Gdje je topik da pitam za kremu za sunčanje sa šljokicama :zubo:

Maisha
28.05.2009., 16:39
jel' netko probao tu jojobu i pekmez da može usporediti???

Hvala, cure!
Gdje je topik da pitam za kremu za sunčanje sa šljokicama :zubo:malo offa. :zubo:

klik 1 (http://cgi.ebay.co.uk/HAWAIIAN-TROPIC-SHIMMER-TANNING-OIL-SPRAY-SPF10_W0QQitemZ330314556234QQcmdZViewItemQQptZUK_H ealth_Tanning_RL?hash=item4ce848234a&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1688|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A13 18|301%3A1|293%3A1|294%3A50)

klik 2 (http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&item=230299950337)

ja još ne znam koji da uzmem :mama:

Durga
28.05.2009., 18:04
Malo ću i ja oftopičat, cure, molim za razumijevanje, jer nisam znala gdje da gledam, vidjela sam samo onu temu za Solarij, sunčanje i tablete, a tamo se većinom o solariju raspravlja.
Maisha, ja ne želim ulje, imam osjećaj da se ucvrljim sva na suncu, a ova Nivea je imala pošten spf, mislim da je bio 25, to bi i ja, a jednostavno su ga povukli iz prodaje :ne zna: Tako da ovaj drugi, iako privlačan cijenom i šljokičanjem, jednostavno meni ne dolazi u obzir, 8 mi je puno premalo, pogotovo za početak ljeta dok sam još losos-ružičasta :zubo:

tough_cookie
28.05.2009., 20:30
durga, vidju:

krema s jojobom za ubrzano tamnjenje spf 15 (http://www.lerbolario.com/int/index.php?id=474)

sljokicasta krema za poslije suncanja (http://www.lerbolario.com/int/index.php?id=470)

`bubica`
28.05.2009., 20:35
durga, vidju:

krema s jojobom za ubrzano tamnjenje spf 15 (http://www.lerbolario.com/int/index.php?id=474)

sljokicasta krema za poslije suncanja (http://www.lerbolario.com/int/index.php?id=470)

Inače obožavam l`erbolario proizvode ali ih koristim samo preko ljeta evo već 4. godinu.. I sad razmišljam da si kupim tu šljokičastu kremicu al me zanima koliko je ona stvarno šljokičasta.. htjela bi da mi se noge onako lijepo sjaje kad obučem bijele kratke hlače ili neku suknjicu...:cerek:

Durga
28.05.2009., 21:10
durga, vidju:

Hvala :kiss:
Da, đođoba ne ostavlja šljokice :tuzni: I ako sam dobro shvatila, kaže:

Used regularly before your holidays, the Tan Accelerating Cream allows an attractive colour

Čemu onda spf kad ju stavljaš prije nego što se ideš sunčat :confused: Ako sam dobro shvatila, ja ju sad trebam počet stavljat ako idem za dva tjedna na more, jel?

desideria
28.05.2009., 21:36

Čemu onda spf kad ju stavljaš prije nego što se ideš sunčat :confused: Ako sam dobro shvatila, ja ju sad trebam počet stavljat ako idem za dva tjedna na more, jel?

Sadrzi, izmedju ostaloga, tirozin koji ubrzava sintezu melanina, odnosno sam melanin je derivat tirozina. A spf- da ju mozes koristiti i kad/ dok se suncas.. za jos bolje rezultate :D .

tough_cookie
28.05.2009., 22:16

pa valjda se u kozi nakuplja to sto pojacava tamnjenje. ali slobodno mozes pocet i na moru.

ja sam si ju danas kupila, pa cu se trackat sad po ljeti vec po gradu na one dijelove tijela koji su mi otkriveni. ja sam vec pocela tamnit, pa ionako vec trebam faktor. ja pocrnim dok cekam tramvaj :rofl:

Durga
28.05.2009., 22:37
Rub it in, cookie, rub it in :mad: Ja trebam žestoko cvrljenje svugdje i uvijek da bi imala iole boje :tuzni:
Pogledat ću sutra koliko košta kod mene jojoba, vjerojatno je jeftinija, i onda je TO zadnja stvar koju ću kupit, obećavam sama sebi :o

Rosa7
28.05.2009., 23:00
Magistra mi je otvorila,jer nema zaštitnu foliju i malo mi je stavila na ruku da se namažem.Žućkaste je boje,ostavlja nježni zlatni sjaj,e sad dali je dugotrajan,neznam.Rekla mi je da je ta krema i za njegu kože nakon sunca,ima dosta antioksidansa u sebi.Evo to je ta krema.

http://www.erbolario.com/int/index.php?id=470Koliko dođe...:mig::)

Estee Lauder
28.05.2009., 23:13
Pekmez sam platila 113 kn,a i ta kremica je oko 120 kn.

Lerb
28.05.2009., 23:44
pozdrav svim ljubiteljicama lerbolaria!!

još nisam stigla pročitati sve vaše upite, ali pokušat ću Vas informirat o nekim proizvodima

1.šamponi se ne pjene kao oni iz dm-a!!! to je istina, oni su na biljnoj bazi i nisu tako agresivni prema vlasištu
postoji više tipova šampona , za kovrčavu kosu toplo preporucujem šampon od prosa i soje, uz kojeg ide i balzam proso soja,namjenjen je suhoj i oštećenoj kosi.
2.Mirisne linije -trenutno u prodaji imate 9 mirisnih linija
1.akacija- bagrem
2.iris
3.mahovina
4.magnolija
5.tiare
6.garofano
7.pelin
8.latice i cvijeće
9.Felci- paprat -linija za muškarce

3. trenutno je aktualna linija za sunce...
ono što tražite zove se Mast za super brzo tamljenje- nema nikakav faktor pa ju možete koristit i za solarij.Sastav- maslinovo ulje,aloa vera,orah,mrkva, ....

što se tiće ostalih preparata F25 za lice,F 15 i 50 za tijelo
nakon sunčanja krema sa šljokicama i soleombra fluid .

PONUDA: u Zagrebu najbolju ponudu imate u ljekarni u Kaptol centru,Bamapharm,Lavanda Mia,Ljekarna Derjanović-Vrbani, GLJZ- Zrinjevac,Dalija-biljna drogerija u Sesvetama,Biljne drogerije Soneste,GLJZ- hypo centar,Lj.Ilijanić -Špansko, ljekarna Juhart -Jarun plac,Lj.Lukačin-Sesvete,Markuševac;Špansko,....ima ih još ali o tome drugi put..
stavit ću datume promocija ovih dan pa dođite i probajte...

po kvartovima

Ove godine Lerbolario ima akciju na 2 kupljenja proizvoda dobivate japanke

Lerb
28.05.2009., 23:47
Misliš na onu s aloe verom i smiljem? Ta ti dođe negdje oko 90 kn barem u Ri... nisam ju probala

krema je super!!!

Lerb
28.05.2009., 23:58
Na ovoj (http://www.tahiti-tourisme.co.uk/articles.php?id=1558) stranici pise: "Tiare Tahiti, a variety of gardenia that graces the hair of the lovely Tahitian women..."
Gardenija mozda?
Meni vuce na orhideju, al nisam bas "na ti" s vrstama cvijeca.

Latice i cvijece bih voljela pomirisati...
U kojoj apoteki se moze dobit tester kreme ili spric parfema na ruku?

latice i cvijeće sadrže jorgovan i daliju
u kolekciji dolazi kupelj,krema sapun i ulje za tjelo
navela sam popis nekih ljekarni... javi koji kvart te zanima

Lerb
29.05.2009., 00:02
Ja sam lijena mackati jedno pa drugo i zato sam kupila Zaštitnu kremu za ubrzano tamnjenje sa SPF 15. Bila sam dva puta s cuckićem vani po suncu i mislim da sam već tamnija...:D

sve kreme u lerbolario sun liniji imaju efekt ubrzanog tamljenja...probajte

Lerb
29.05.2009., 00:04
ja godinama koristim njihov šampon od soje i prosa :s

sad imaš i balzam i lak za kosu..
u svakoj ljekarni možeš zamolit da ti nabave ,distributer je Medika

Lerb
29.05.2009., 00:06
nemoj odustati,probaj ovaj novi miris,latica i cvijeća,prekrasno miriše i nije ni blizu irisu.meni je isto toaletna od irisa prejaka al to mi nebi smetalo za kremu za tjelo. :)

drage moje parfemi su edp a ne edt zato su tako jaki, kremice su nešto puno finije..
Zadnje linije Tiare,Felci,Latice i cvijeće parfemi su malo manje koncentrirani

vichyevka
29.05.2009., 00:07
lerb da li se negdje moze u medikinoj ljekarni naruciti asortiman koji nije u redovitoj ponudi? mislim na one kreme od caja, mirisne svijece kojih je jedno veijme bilo i onda su nestale...:ne zna::ne zna:

Lerb
29.05.2009., 00:12
Nisam probala pekmez, ali namjeravam :D , a s ovom kremicom od jojobe imam pozitivna iskustva- brze se dobije boja, fina mi je tekstura, brzo se upija i ne masti dodatno, i nije mojoj masnoj kozi izazvala pristice. Jedino sto je meni trajala tih par tjedana, jer je vodenasta nekako, no mozda i bolje da se potrosi nego da ju bacim

za masnu kožu predlažem Neven -Smilje...
traži probice u ljekarni

Lerb
29.05.2009., 00:17
Vichyevka, ajd bubni imena ljekarni u zg-u koje imaju skoro sve od l'erbolario-a :D

prima pharma Kaptol,Bamapharm,Soneste, Lavanda Mia, Ljekarna Prima Pharma Cibona, Ljekarna Nuhbegović Savska, Ljekrna Buhać-Dubrava,
Ljekarna Prima Pharma Klaićeva, Ljekarna Štmac -Savica,
Ljekarne Lukačin, Ljekarna -Derjanović -Vrbani....

Lerb
29.05.2009., 00:18
lerb da li se negdje moze u medikinoj ljekarni naruciti asortiman koji nije u redovitoj ponudi? mislim na one kreme od caja, mirisne svijece kojih je jedno veijme bilo i onda su nestale...:ne zna::ne zna:

nažalost ne!!! te svijeće bi koštale 100 kn

vichyevka
29.05.2009., 00:19

mislim da su tako nesto i kostale kad su kratko postojale kod nas. thx u svakom slucaju :D

Lerb
29.05.2009., 00:26
Cure - ovo sa bijelim listićima, cvijet izgleda kao cvijet jasmina je Tiare, ja evo danas dobila tester kremice.
A latice i cvijeće je petali i fiori i imam to ulje i ima na sličici više vrsta tih cvjetova.
E sad trebam pomoć jer ne kužim pročitati za kaj su te kremice :ne zna: ja talijanski :zubo:
Ovako :
Crema solare viso acceleratrice d abbronzatura all olio di Amaranto to je - jedna, to je za sunce f 6 za lice
druga _ Crema Viso al Polline di Fiori Idratante e restitutiva - to bi bila hidrantna i hranjiiva krema za lice tkzv cvijetni prah.

molim pomoć ako netko zna :moli:

piši ako te još nešto zanima

Lerb
29.05.2009., 00:29
znaci, nemaju kremu za tijelo od bijelog caja? :(

naravno da ima, krema za tijelo postiji.

Lerb
29.05.2009., 00:37
Hvala, cure!
Gdje je topik da pitam za kremu za sunčanje sa šljokicama :zubo:

krema sa šljokicama je nakon sunčanja!! 300 ml nisam sigurna
ima u sebi puno biljkica koje hrane Vašu kožu al o tome drugi put

Lerb
29.05.2009., 00:57

sory malo me zaj snalaženje na ovom forumu
na žalost ne, ali možda postoji u nekoj ljekarni ...ostatak starih lagera
njihove linije su divne i ima ih jaaako puno, di bi to stavili u ljekarni?
ali na jesen oko 10 mj dolazi neka nova linija.
Sutra u nekim kasnim satima stavit ću promocije z ZGB ,
I u ovim linijama ima super stvari tipa eliksir akacija , nije jak ko parfem užasno je ugodan i stvoren za ljeto. Maske za lice su super... glina i propolis za masnu i probl. kožu i med za suhu i dehidriranu.

Vrećice za ormare mislim da su oko 20 kn u ljekarnama suuuuper... tu ima i ruža,vanilija,lavanda ....

tough_cookie
29.05.2009., 07:07
Rub it in, cookie, rub it in :mad: Ja trebam žestoko cvrljenje svugdje i uvijek da bi imala iole boje :tuzni:
Pogledat ću sutra koliko košta kod mene jojoba, vjerojatno je jeftinija, i onda je TO zadnja stvar koju ću kupit, obećavam sama sebi :o

nisam htjela :grli:

bolje se nemoj cvrljit, to ti je zdravije, a i stvarno puno znaci za buducnost koze.

najvaznije je prihvatit svoju boju kakvu mozes dobit i uzivat u njoj (a ja jos vise uzivam u samom suncu u zadnje vrijeme, ne toliko vise u boji). ove godine cu morati uzivati samo u boji tijela jer na licu stalno moram imati visoki faktor zbog terapije (sretna sam da uopce smijem s tim na sunce :tuzni: ) - mozes si mislit kak cu izgledat. :rofl:

inace :bonk: kak sam sinoc bila smotana zaboravila sam spomenut da sam kupila jojobu I sljastecu kremu - bila je akcija u apoteci (http://www.lavandamia.hr/gdjesmo.aspx) - za dva proizvoda iz sun linije dobiju se japanke. malo sam se dvoumila izmedju pekmeza i sljastece al uzela sljastecu jer nju mogu pomalo vec sad nosit a pekmez mi ne treba do mora (ako ga uopce uzmem).

a kak ja nikad ne mogu uzeti samo dvije stvari, onda sam uzela i ono ulje petali e fiori i sampon i regenerator. plus sto sam probala parfeme tiare i petali i fiori i oba mi se svidjaju na meni. :cerek:. pomirisala sam i kremu za tijelo i kosu tiare ali samo u kutijici i to mi se nije bas svidjelo - morat cu probat kako je na kozi.

tough_cookie
29.05.2009., 07:10

pa ako netko zeli toliko platiti, zasto se ne bi moglo naruciti? :confused:

toliko o svijecama, sto je s ostalim asortimanom? i mene zanimaju neke stvari koje nisu u nasoj ponudi. mogu li se naruciti?

m@non
29.05.2009., 08:24
Pitanjce.
Po prirodi lako tamnim, ne izgorim nikad niti se ljuštim, mada se ne bi reklo jer sam u licu skoro pa bijela :-) Problem je što jako brzo izgubim boju na tijelu jer mi je koža jako suha. Zanima me da li je netko od vas koristio onaj pekmez a da to nije bilo zbog alergija na sunce i tak nečeg? Mislila sam da bi mi on možda pomogao da mi se boja dulje zadrži.

Durga
29.05.2009., 13:24
Kvragu, moram ić danas po pekmez po narudžbi i već vidim da ću uzet još jednu stvar da dobijem japanke :rofl: Šta im je najjeftinije :zubo: Ovu kremu sa šljokicama neću... dok ne stigne plaća :D

Maisha
29.05.2009., 13:31
javi kakve su japanke, može i slikica! :raspa:

agelaja
29.05.2009., 13:32
Hehe mislim da se japanke dobiju samo za sva kupljena proizvoda za sunčanje. A najjeftiniji proizvod za sunčanje je oko 100 kn...

Maisha
29.05.2009., 13:38
mene i zanimaju samo proizvodi za sunčanje http://www.smilies.4-user.de/include/Wasser_Strand/smilie_water_009.gif (http://www.smilies.4-user.de)

Durga
29.05.2009., 13:49
A, niš od japanki, nema se love :D

agelaja
29.05.2009., 13:56
A kupovat ćeš opet nešto tijekom ljeta ,ne brini...japanki će biti :D

Dandy_080
29.05.2009., 16:34
Kod mene ima svega :cheer: Slijedeći tjedan idem po kremicu od jojobe, a za pekmezić ću još vidjeti! Cijena kremice je 94 kn, a pekmeza 101 kn! :cerek: Sve si mislim da ću na kraju kupiti i jedno i drugo! :D

tough_cookie
29.05.2009., 18:37
japanke su simpa, imaju zelene, plave i smedje, gornji dio je platneni (vrpce) a djon standard, malo deblji i prugasto sareni iznutra (ono na sto dodje stoplao). ma nis posebno al poklon je poklon :cerek:

mozda kasnije stavim sliku, sad sam malo krepandus (dugi dan :rolleyes: ).

inace, u kutijicama sam dobila probice kreme riposta dnevne i nocne i za oko ociju/usta, te kremu s arganovim uljem.

ripostu sam sad namazala na lice i oko ociju iako sam vec tjednima na "lijecenju" i osim svoje terapije ne mecem nista na lice. al odlucih probat pa sto bude. uvijek se mogu umit i namazat "terapiju" ako bude neka reakcija :ne zna:

Luciferia
01.06.2009., 15:29
Kod mene ima svega :cheer: Slijedeći tjedan idem po kremicu od jojobe, a za pekmezić ću još vidjeti! Cijena kremice je 94 kn, a pekmeza 101 kn! :cerek: Sve si mislim da ću na kraju kupiti i jedno i drugo! :D

za čega je ta krema od jojobe?

Ja moram pohvaliti hidratantnu kremu (ne znam kak se zove, prepišem naziv kasnije :D ) od suncokreta valjda. to je ČUDO. Ja sam još u šoku :eek::eek::eek: . Upija se momentalno, super hidratizira kožu, a ne mastim se uopće :eek: . inače sam stvarno jako masna :zubo:
imam tester samo. ali sigurno kupujem ...meni je ovo HG :cerek:
a što je najbolje,krema je za sve tipove kože. mislim da bi suhokošcima krema još bolje pasala

Dandy_080
01.06.2009., 17:24

Kremica od jojobe je za sunčanje! :mig:

Luciferia
01.06.2009., 19:01
Kremica od jojobe je za sunčanje! :mig:

ja to mazala za navečer :rofl: :D
hvala :kiss:

za kao brže tamnjenje lica ili? ja to ne kontam. onda lice bude tamnije od vrata :zubo: ? nije da me briga za to.ne trebaju mi nikakve kremice za lice :( . ja potamnim za 5 nijansi ak sjedim 5 minuta na suncu :o

bedacha
01.06.2009., 20:24
To je krema za lice i tijelo :D za brže tamnjenje sa SPF-om... :mig:

Ja sam kupila pekmez i onu svjetlucajuću kremicu... :cerek: sviđa mi se kak se lijepo svjetluca koža, nisu baš šljokice već lijepi sjaj....

Jel ima koja parfem od mahovine? jel postojan? imala sam tester kreme za tijelo i super mi je miris, ali u ljekarni nisu imali tester ovog parfema da ga probam na sebi i ispitam postojanost... :(
I mogu reći da su iris i ova mahovina jedini mirisi koji mi odgovaraju... ostali svi mi smrde... :no:

Luciferia
01.06.2009., 20:31

Ja sam kupila pekmez i onu svjetlucajuću kremicu... :cerek: sviđa mi se kak se lijepo svjetluca koža, nisu baš šljokice već lijepi sjaj....

Jel ima koja parfem od mahovine? jel postojan? imala sam tester kreme za tijelo i super mi je miris, ali u ljekarni nisu imali tester ovog parfema da ga probam na sebi i ispitam postojanost... :(
I mogu reći da su iris i ova mahovina jedini mirisi koji mi odgovaraju... ostali svi mi smrde... :no:
aha :zubo:

Koliko dođe ta svjetlucajuća krema :) ?

mahovina je predivna :cerek:
imam par testera, i to si moram kupit :s

joj, ovaj popis -to moram kupiti od lerbolaria- se sve više povećava :(

bedacha
01.06.2009., 20:38
Oko 110-120kn.... ne sjećam se točno :D

Ja si moram kupiti kremice za lice... čičak i smilje - aloe vera... baš su me oduševili testeri.... :cerek:

Luciferia
02.06.2009., 15:49
hvala :five:
i ja sam oduševljena njihovim kremama
a mazalice za tijelo su im :s
danas si cijeli dan mirišim po mahovini :cerek:

Estee Lauder
03.06.2009., 20:45
Za one koji su u Zadru!Najeftinija ponuda L'Erbolario proizvoda je u Inco ljekarni.Imaju solidnu ponudu.Marmelada je 97 kn,a kod 4 kantuna 113.Danas sam kupila onu svjetlucavu kremu .Dođe 107 kn,a u gradu je oko 120..U ovoj svjetlucavoj kremi je tester kreme za lice od kamilice.
Jojobina spf krema je 97 kuna.Imaju i 4-5 parfema,meni se nijedan ne sviđa.

jasmine
03.06.2009., 22:33

Ja sam jednom davno imala tester tog parfema i jok je za poludit i postojan i fin :cerek:

jela_zd
03.06.2009., 22:40
Za one koji su u Zadru!Najeftinija ponuda L'Erbolario proizvoda je u Inco ljekarni.Imaju solidnu ponudu.Marmelada je 97 kn,a kod 4 kantuna 113.Danas sam kupila onu svjetlucavu kremu .Dođe 107 kn,a u gradu je oko 120..U ovoj svjetlucavoj kremi je tester kreme za lice od kamilice.
Jojobina spf krema je 97 kuna.Imaju i 4-5 parfema,meni se nijedan ne sviđa.

uuuuuu :klopa:
A di se nalazi ta Inco, ništa mi google ne izbacuje :misli:

Estee Lauder
03.06.2009., 23:31
Inco centar,ta ljekarna je ispod bolnice,prođeš rotor,pa prije skretanja na Relju,u onoj novijoj zgradi ,na kutu zgrade je kafić.

Linda Hathor
04.06.2009., 01:53

Ja moram pohvaliti hidratantnu kremu (ne znam kak se zove, prepišem naziv kasnije :D ) od suncokreta valjda.

Pliz, ako ti nije problem, prepiši, ne trebaš se cimat oko prijevoda.

Inače, danas sam testirala parfem od akacije, i mislim da kupujem. :cerek: Čist je i svjež, bit će super za ove dane. Testirala sam i Tiare, i nekako me asocira na čistu sintetiku. :ne zna:

jesenja
04.06.2009., 20:40
moram pohvaliti šampon protih prhuti sa propolisom...možda umišljam, ali kosa mi je tako mekana...
malo mi je ambalaža ružna...onako kao sirup protiv kašlja i uputa; "dozirajte žlicu ili dvije"...ali kosa je tako mekana :D :D
regenerator njihov nisam još probala, a mislim da nisam niti jedan komentar o njemu vidjela

Lena Leh
04.06.2009., 23:21
Cijelo prošlo ljeto sam koristila ulje u spreju za zaštitu kose od sunca (Velo solare) i super mi je! Ima spf 8, ne masti kosu niti ljepi, djeluje poput regeneratora. Nanosim ga na mokru ili suhu kosu. Predivno miriši i daje lijepi sjaj kosi. Čini mi se kao savršen proizvod za one koji ljeti provode cijeli dan na plaži, iako savršeno je koristilo i meni na gradskom asfaltu. :top:

tough_cookie
05.06.2009., 06:57
jesenja, ja sam kupila prosli tjedan sampon od koprive i regenerator s prosom i sojom te oprala s tom kombinacijom kosu.

inace mi je kosa srednje duljine, prati bih ju morala svaka 3 dana da izgleda tip-top ali moze i 4 jer ju ne volim mucit a jos uvijek izgleda pristojno. farbam se cesto zbog sijedih pa je zato poprilicno suha cijelom duljinom (osim tjemena) i jako se tesko ceslja kad je frisko oprana - pola bih je morala pocupat da ne pazim i ne cesljam valjda cm po cm. :rolleyes:

enivej, nakon l'erbolarija sam se pocesljala samo tako, sve mi izravnao, omeksao, kosa fina, nahranjena ... :cerek: - i sto je najbolje, nije se mastila, izgledala je skroz cisto oko 5 dana! :eek: :s

jedino kaj nakon toga svega nije nes narocito bujna, pa necu stalno prati s lerbolariom, vec cu koristit i druge sampone, a ovo povremeno ko "tretman".

tough_cookie
05.06.2009., 06:59
Cijelo prošlo ljeto sam koristila ulje u spreju za zaštitu kose od sunca (Velo solare) i super mi je! Ima spf 8, ne masti kosu niti ljepi, djeluje poput regeneratora. Nanosim ga na mokru ili suhu kosu. Predivno miriši i daje lijepi sjaj kosi. Čini mi se kao savršen proizvod za one koji ljeti provode cijeli dan na plaži, iako savršeno je koristilo i meni na gradskom asfaltu. :top:

prodano :mig:

Mopsly
05.06.2009., 07:28
Istina da su im šamponi malo ružnjikavo pakirani ali su predobri!:cerek:
Ja imam onaj od soje i predobar je!
Kosa ti fino miriši dva dana - baš po šamponu, ne masti se i mekana je ko bebina! :cerek:
Taj moj od soje je protiv ispadanja i za obnavljanje kose..:mig:

Luciferia
05.06.2009., 13:07
Pliz, ako ti nije problem, prepiši, ne trebaš se cimat oko prijevoda.

Inače, danas sam testirala parfem od akacije, i mislim da kupujem. :cerek: Čist je i svjež, bit će super za ove dane. Testirala sam i Tiare, i nekako me asocira na čistu sintetiku. :ne zna:

Crema Idratante per il Viso Degli Oli di Rosa mosqueta e Girasole con Estratto di Olivello spinoso :)

dvorac.w
05.06.2009., 18:27
pozdrav, znam da možda ne spada tu, ali, jučer kupila pekmez, probala danas i neću ga koristiti..platila ga 115, ako je netko za, naravno malo manje novaca od ove cifre, nek piše, ja sam zg...

Linda Hathor
05.06.2009., 23:20
Crema Idratante per il Viso Degli Oli di Rosa mosqueta e Girasole con Estratto di Olivello spinoso :)

O, pa svega ima - ružino (nemam pojma šta je mosqueta) i suncokretovo ulje sa ekstraktom trnovitog kozjaka (tzv. kozino grožđe :zubo:). Ovo je vjerojatno super za cure sa suhom kožom, mada bi i ja htjela ovo probat, pa nek' se sjajim.

Hvala, Luciferia.

Luciferia
05.06.2009., 23:32
O, pa svega ima - ružino (nemam pojma šta je mosqueta) i suncokretovo ulje sa ekstraktom trnovitog kozjaka (tzv. kozino grožđe :zubo:). Ovo je vjerojatno super za cure sa suhom kožom, mada bi i ja htjela ovo probat, pa nek' se sjajim.

Hvala, Luciferia.
ma nema na čemu =)
ja imam masnu kožu :) i krema mi paše :cerek:
upije se odmah i ništa se ne sjajim od nje... dobro, malo :D , ali na to sam navikla, toliko se sjajim i kad nosim neke kreme za matiranje :mig:

Lena Leh
06.06.2009., 16:56
prodano :mig:

Stvarno se nadam da će i tebi odgovarati! :mig:

tough_cookie
06.06.2009., 21:14
Stvarno se nadam da će i tebi odgovarati! :mig:

ma gle, ionako svake godine nakupujem hrpu kozmetike za more, ovo je bar relativno povoljno a i neke stvari sam vec probala i znam da su dobre :mig:

(hvala!)

nina 55555
06.06.2009., 21:44
jel mi može netko reći što se točno na ovom savjetovalištu u ljekarni bamapharm radi, što se sve može saznat o l erbolario?

http://www.bamapharm.hr/project/Pages.aspx?IdPage=267

tough_cookie
06.06.2009., 23:02
jel mi može netko reći što se točno na ovom savjetovalištu u ljekarni bamapharm radi, što se sve može saznat o l erbolario?

http://www.bamapharm.hr/project/Pages.aspx?IdPage=267

malo vise podataka o tome sto nude, vise info o proizvodima, mozda daju testere ... :ne zna: (tak je obicno na vecini savjetovanja)

Amabel
06.06.2009., 23:25
Danas sam bila u ljekarni i zena mi je rekla da se pekmez obavezno stavi ispod zastitne kreme. K vragu meni to nema smisla i nie prakticno. Ici cu pitati u jos koju pa ako 3 tete kazu isto bit ce da je tako :zubo:

blalla
07.06.2009., 10:00
http://http://www.erbolario.it/catalogoprodotti/ALTAFITO_DETTAGLI.html (http://www.erbolario.it/catalogoprodotti/ALTAFITO_DETTAGLI.html)

nakon što sam isprobala tester, svečano objavljujem "SUTRA KUPUJEM"

Mopsly
07.06.2009., 10:54
Danas sam bila u ljekarni i zena mi je rekla da se pekmez obavezno stavi ispod zastitne kreme. K vragu meni to nema smisla i nie prakticno. Ici cu pitati u jos koju pa ako 3 tete kazu isto bit ce da je tako :zubo:

Pa rekla sam vam ja! :mig:
Ja ga tako koristim već par godina i super funkcionira!

nina 55555
07.06.2009., 10:59
@blalla:

ja sam isto dobila tester te kremice, al još nisam probala, daj opiši zakaj je tak dobra, kaj radi?

Modest Mouse
07.06.2009., 11:03

I ti si podlegla kolektivnoj euforiji i kupila ga? :rofl:

nina 55555
07.06.2009., 11:26
sad sam probala ovu kremicu za bore oko usta i oči i dobila užasno crvenilo, očito ne odgovara mojoj koži :ne zna:

blalla
07.06.2009., 12:19
@blalla:

ja sam isto dobila tester te kremice, al još nisam probala, daj opiši zakaj je tak dobra, kaj radi?

natrackala sam područje oko usana i očiju, i malo masirala. borice su se ispeglale u trenu.nisam mogla vjerovati. oko usana imam bore smijalice :cerek:
u trenu su nestale!!!!!

Luciferia
07.06.2009., 13:46
http://http://www.erbolario.it/catalogoprodotti/ALTAFITO_DETTAGLI.html (http://www.erbolario.it/catalogoprodotti/ALTAFITO_DETTAGLI.html)

nakon što sam isprobala tester, svečano objavljujem "SUTRA KUPUJEM"

pa jel ima toga kod nas :misli:
nisam znala :zubo:
morati ću to mami nabavit :cerek:

Samantha
07.06.2009., 13:56
ni meni to nema smisla i srecom sam nasla zenu u apoteci kojoj isto to nema smisla i samo kod nje kupujem...
uzimanjem pekmeza odlucila sam se na przenje i bojicu...i s tim mi se ne uklapa nikakvi spf 30,50
osim za lice,tu pazim:)

tough_cookie
07.06.2009., 14:11
meni su riposta kremice fine (dobila testere dnevnu, nocnu i ovu za oko ociju i usta) - i prekrasno mirisu :cerek:

ovu oko ociju koristim dok ne potrosim tester ali nceu za sada kupovati; trenutno imam ok kremu za to podrucje, a ove za lice nazalost ne pasu mojoj rozacei :tuzni: pa ih mazem samo po vratu - al prefine su, a tek miris ....... :Slin:

blalla
07.06.2009., 21:03
pa jel ima toga kod nas :misli:
nisam znala :zubo:
morati ću to mami nabavit :cerek:

nadam se da ima, ipak sam taj tester dobila kod nas u ulju. ako ne, nek mi naruče! netko je prije pisao da se sve može naručiti u apoteci!!!!

Amabel
07.06.2009., 21:41
I ti si podlegla kolektivnoj euforiji i kupila ga? :rofl:

Ma nisam jos budem kad ce mi trebati. Vidis da se ne micem iz Zgb.

`bubica`
08.06.2009., 14:06
pozdrav, znam da možda ne spada tu, ali, jučer kupila pekmez, probala danas i neću ga koristiti..platila ga 115, ako je netko za, naravno malo manje novaca od ove cifre, nek piše, ja sam zg...

Jesi prodala..?

agelaja
08.06.2009., 17:15
nadam se da ima, ipak sam taj tester dobila kod nas u ulju. ako ne, nek mi naruče! netko je prije pisao da se sve može naručiti u apoteci!!!!

nema ti tih kremica kod nas :(

`bubica`
08.06.2009., 18:45
Evo baš sam si mislila danas kupit onu dječju kremicu s faktorom 30 i ne znam bi li uzela onu svjetlucavu kremicu ili pekmezić..? Joj valjda ću se do sutra odlučit..:cerek:

bubibuuu
08.06.2009., 20:01
treba mi krema za suhu kožu tijela. Koža mi je toliko u kratko vrijeme postala suha da mi se koža ljuspa i sva je u crvenilu... :(
Netko je pisao o jednoj l'erbolario kremi da mu je dobra al sad nemogu naći post :ne zna:

`bubica`
09.06.2009., 17:16
Evo ja sam si danas kupila onu kremicu sa zaštitnim faktorom 30..piccolosole i pekmezić.. a onu svjetlucavu kremicu ću uzet kad malo dobijem bojice:cerek:
Jedva čekam da se namažem pekmezićem:D
I cure jeste zaključile jel kremu sa zaštitnim faktorom bolje stavit ispod ili na pekmez..?:rolleyes:

Estee Lauder
09.06.2009., 17:44
Evo ja sam si danas kupila onu kremicu sa zaštitnim faktorom 30..piccolosole i pekmezić.. a onu svjetlucavu kremicu ću uzet kad malo dobijem bojice:cerek:
I cure jeste zaključile jel kremu sa zaštitnim faktorom bolje stavit ispod ili na pekmez..?:rolleyes:

Ja ću je stavljat ispod:)

mala angie
09.06.2009., 18:09
^^ja sam ju stavljala ispod prošlo ljeto.
ovog ću prvo čekat da dobijem boje i onda kad uhvatim podlogu,stavljat ću sami pekmez.

Dandy_080
09.06.2009., 18:12
Danas kupila pekmezić i kremicu od jojobe! :love: :cerek: I dobila đapaniz papučice! :D :top: Nisu loše! :mig:

`bubica`
09.06.2009., 18:56
Danas kupila pekmezić i kremicu od jojobe! :love: :cerek: I dobila đapaniz papučice! :D :top: Nisu loše! :mig:

Joj ja nisam dobila japankice..:(

`bubica`
09.06.2009., 18:57
^^ja sam ju stavljala ispod prošlo ljeto.
ovog ću prvo čekat da dobijem boje i onda kad uhvatim podlogu,stavljat ću sami pekmez.

Tako sam i ja to koristila zadnjih par godina.. Prvo kremicu sa zaštitnim faktorom pa preko toga pekmezić a kad dobijem boju onda samo pekmez..:cerek:

Dandy_080
09.06.2009., 19:00
Joj ja nisam dobila japankice..:(

Pa kako to? Jel nije više bilo ili što?

`bubica`
09.06.2009., 19:23
Pa kako to? Jel nije više bilo ili što?

Nisam se sjetila da uz kupljena dva proizvoda dobiješ japankice..:(
Da ih idem pitat zašto nisam dobila..?
Mislim mogla mi je ženska reć i ako ih nemaju..

Dandy_080
09.06.2009., 19:25
Nisam se sjetila da uz kupljena dva proizvoda dobiješ japankice..:(
Da ih idem pitat zašto nisam dobila..?
Mislim mogla mi je ženska reć i ako ih nemaju..

Pa ne znam... ja nisam morala ni pitati, čak sam i zaboravila na to, ona je samo rekla: " ...i kao poklon dobijete japankice." Imaš račun, zašto ne! :)

Lilit
09.06.2009., 19:25
bubica - ja bi na tvom mjestu isla pitat ako imas racun jos, kazes da si cula da akcija postoji i da jel je kod njih nema ili ti je zaboravila rec, onako fino pristojno, mozda je zena slucajno zaboravila a mozda ni nema akcije a mozda ti i namjerno nije dala ali anyway onako na finjak dodjes pa vidis...

`bubica`
09.06.2009., 19:40
bubica - ja bi na tvom mjestu isla pitat ako imas racun jos, kazes da si cula da akcija postoji i da jel je kod njih nema ili ti je zaboravila rec, onako fino pristojno, mozda je zena slucajno zaboravila a mozda ni nema akcije a mozda ti i namjerno nije dala ali anyway onako na finjak dodjes pa vidis...

Budem sutra.. pa javim kak je prošlo:cerek:

Lilit
09.06.2009., 19:46
drzimo fige :)

(ps: ako zena ne bude dobro reagirala na tvoj pristojan nastup, mozes bit i malo ostra :lol: )

raverica
09.06.2009., 20:24
jel se isplati kupiti pekmez za 3 dana sunčanja? :zubo: tj. hoće li mi pomoći da u ta 3 dana više pocrnim? :o

tough_cookie
09.06.2009., 21:02
jel se isplati kupiti pekmez za 3 dana sunčanja? :zubo: tj. hoće li mi pomoći da u ta 3 dana više pocrnim? :o

radije si kupi neku od onih kremica za ubrzano tamnjenje - njih onda mozes ostatak ljeta mazat na ruke ili ak ces hodat s golim nogama (a neke mogu i na lice). pekmez, ak ne koristis na moru, tesko ces potrosit, a nagodinu ce vec biti star ...

tako bar ja razmisljam.

raverica
09.06.2009., 21:10
imaš pravo.. :D kreme mi nisu ni pale na pamet :o

tough_cookie
09.06.2009., 21:33
imaš pravo.. :D kreme mi nisu ni pale na pamet :o

meni je jedna od tih krema bila jedan od prvih lerbolario proizvoda. isla sam na vikend na more i htjela brzo pocrnit. dobila sam bojicu, istina, nije bas bilo nesto za poludit, al ostala mi je ljubav prema tim kremicama :cerek:

sad sam se sjetila da vec tri godine nosim na plazi njihove tunike (jednom sam pred ljeto mahnito (naravno :raspa: ) kupovala razne proizvode i na poklon dobila te dvije tunikice - bez i crvenu, kao od gaze, naprijed do pola bedra a odozada do koljena) ... fenomenalne su za cijeli dan, kad sam na plazi pa idemo recimo na kavu ili na rucak, samo ih nabacim na sebe preko badica. a ispod njih (jer su skroz siroke) vjetric hladi dok hodam ... :cerek: :top: :s

Mopsly
10.06.2009., 07:26
Ja sam si jučer kupila kremicu za sunčanje - kako nosim majičice otvorene da me skuri sunce dok sam na zagrebačkonm asfaltu..:D
Jako fino miriši i super se razmazuje..:mig:
http://www.erbolario.com/int/uploads/pics/Solari_PiccolosoleSPF30.jpg

`bubica`
10.06.2009., 09:52
Evo bila sam u ljekarni i pitala za japankice.. Evo zvat će me popodne da dodjem po njih.. Baš me zanima kakve su:p

Uglavnom ženskica je bila sva zbunjena i rekla pa nisam znala da ih želite.. wtf.. no dobro sad je sve riješeno:cerek:

MacaKlinka
10.06.2009., 10:03
Oduševljena sam balzamom za kosu od soje, mada sam bila malo skeptična. Krema za tijelo Garofano isto jako dobra, mada mi parfemčić Garofano ima bolji miris (drukčiji je sastav, krema je čisti karanfil).

blalla
10.06.2009., 10:10
nema ti tih kremica kod nas :(

još nisam provjerila, al ako nema, potražit ću u Italiji!!!!!

Mopsly
10.06.2009., 10:13
Kupi si i šampon od soje - ja ima i predobar je!:cerek:

Dandy_080
10.06.2009., 10:48
Evo bila sam u ljekarni i pitala za japankice.. Evo zvat će me popodne da dodjem po njih.. Baš me zanima kakve su:p

Uglavnom ženskica je bila sva zbunjena i rekla pa nisam znala da ih želite.. wtf.. no dobro sad je sve riješeno:cerek:

Odlično! :lux: Evo ti slikice mojih japanskih papučica :zubo:
http://img195.imageshack.us/img195/5972/slika178.th.jpg (http://img195.imageshack.us/my.php?image=slika178.jpg)

Lilit
10.06.2009., 14:09

jeeeeei
skroz oke izgledaju, nisu plasticne :top:

chiara
15.06.2009., 07:48
do kada traje ova akcija sa gratis japankama? baš sam gledala neke kremice :zubo:

Lena Leh
17.06.2009., 12:56
Je li netko možda probao njihove okoloočne kreme?
Osim onog čuda za kožu oko očiju i usnica imaju baš okoloočnu kremu (http://www.erbolario.com/int/index.php?id=184&L=1) i gel (http://www.erbolario.com/int/index.php?id=183). Oboje mi se čini zanimljivo. :)

Mopsly
18.06.2009., 09:58
Evo kupila ja jučer za 50 kunica ovo
http://www.erbolario.com/int/uploads/pics/Shampoo-Noce-Antiforfora_07.jpg
ŠAmpon za masnu kosu i nakon prvog pranja mogu reći da je jako dobar!
Ne isušuje mi kosu a opet jako dobro opere vlasište..:cerek:

jasmine
20.06.2009., 14:51
i ja sam danas kupila šampon za često pranje svijetle kose i za početak mi užasno smrdi a vidjet ću kakav će biti.kod mene su 45kn.

Školjka
20.06.2009., 23:17
Joj, najbolje su mi te što se prave lude! Mogla te je pitati je li ih želiš, premda to uopće nije pitanje, jer je akcija i one ti pripadaju svakako.
Ali, riješeno je. Neka si otišla po njih, zašto ih ne bi imala...

Lena Leh
22.06.2009., 15:28
Probala sam L'Erbolario kremu za okoloočno područje. Nisam zadovoljna. :(
Pisala sam post i na odgovarajućoj temi. (http://www.forum.hr/showpost.php?p=21165158&postcount=1990)

jasmine
23.06.2009., 22:33
danas sam dobila gel i losion za tjelo od bjelog čaja,ajme cure moje kako to fino miriše,za poludit,pogotovo kad malo odstoji a postojano je za nepovjerovati.imam i onih losiona za tjelo od nekih fensi šmensi pafrema i niti jedan nije toliko postojan. :s:s:s
krema za ruke od masline je isto odlična,gel za tuširanje tiara je predobar,taj parfem mi je prejak i nepaše mi miris al gel je odličan i isto jako dugo koža miriše nakon njega.

jasmine
24.06.2009., 21:33
Probala sam L'Erbolario kremu za okoloočno područje. Nisam zadovoljna. :(
Pisala sam post i na odgovarajućoj temi. (http://www.forum.hr/showpost.php?p=21165158&postcount=1990)

a vidiš ja ju danas probala i ja sam preprezadovoljna s obzirom da je gelaste strukture što ja nevolim al meni je savršena.ja sam ju jutros stavila i još mi je okoločno područje mekano i elastično i kad ga dodirnem imam osječaj da sam taj čas nešto namazala a nije masno.pošto je ovo sve od prvog dojma još ću dati kremici vremena al ako bude dobra kao što mi je ovak na prvu kupujem ju.ja imam isto jako osjetljive oči i meni nije izazvala nikakve negativne reakcije.možda si ju nanesla preblizu oko? :)

Lena Leh
28.06.2009., 18:57
a vidiš ja ju danas probala i ja sam preprezadovoljna s obzirom da je gelaste strukture što ja nevolim al meni je savršena.ja sam ju jutros stavila i još mi je okoločno područje mekano i elastično i kad ga dodirnem imam osječaj da sam taj čas nešto namazala a nije masno.pošto je ovo sve od prvog dojma još ću dati kremici vremena al ako bude dobra kao što mi je ovak na prvu kupujem ju.ja imam isto jako osjetljive oči i meni nije izazvala nikakve negativne reakcije.možda si ju nanesla preblizu oko? :)

Nisam nanosila preblizu, baš uvijek pazim na to. Ali puno mi proizvoda za oči do sada nije odgovarala, pa se ne čudim pretjerano. Baš mi se čini da sam alergična/osjetljivija na neki sastojak. :ne zna:

Ali, jako mi je drago da tebi odgovara. Ja ću probati naći tester onog okoloočnog gela koji imaju. Možda bude bolje. :)

Afraid
30.06.2009., 11:16
Pozdrav cure!
Dali znate u kojoj ljekarni u Sesvetama ima malo više tih lerbolario proizvoda.....želim kupit taj pekmez za bolje tamnjenje,a možda još nešto

Luciferia
30.06.2009., 15:41
Jeste čule da su u Lerbolariu počeli stavljati podosta konzervansa u kreme (i nekih ostalih sastojaka koji su štetni ,a ja naravno nisam zapamtila kak se zovu :o )?
danas sam bila u jednoj ljekari gdje su mi rekli da više ne drže Lerbolario upravo zbog toga :( .

Mopsly
01.07.2009., 07:35
Iskreno ne vjerujem u to jer mi ni jedan proizvod koji sam ranije koristila i koristim i sad nije ni malo promijenio ni na jedan način ni strukturu ni miris ni niš...:ne zna:
Vjerujem da bi skužila da su nešto "opako" stavili unutra a isto tako ne vjerujem da bi se takva firma zezala sa takvim stvarima - mislim poznati su po "prirodnim" stvarima i da sad to idu mijenjat... Nisam baš sigurna..:ne zna:
Mislim da bi prije bilo to da se u zadnje vrijeme (što zbog Foruma što zbog nečeg drugog) malo više počela prodavati njihova kozmetika pa sad ljekarne koje nemaju ugovor s njima vide da gube lovu pa malo pokušavaju ocrniti proizvod i prodati onaj koji oni drže jer on zasigurno nema konzervansa..:p:mig::D
Bilo kako bilo ja ih zasigurno nastavljam koristiti jer su mi odlični...:top:

Dandy_080
02.07.2009., 16:57
Kod mene u ljekarni sve više i više njihovih prozvoda, tako da i ja čisto sumnjam u takve priče...
Nego dobila sam 4 testera čička i ružmarina, što je Luci hvalila kremu za masnu kožu :cerek:
Baš divno miriši i nadam se da će mi dobro djelovati :moli:

Luciferia
02.07.2009., 22:00
Kod mene u ljekarni sve više i više njihovih prozvoda, tako da i ja čisto sumnjam u takve priče...
Nego dobila sam 4 testera čička i ružmarina, što je Luci hvalila kremu za masnu kožu :cerek:
Baš divno miriši i nadam se da će mi dobro djelovati :moli:

ta ti krema divno miriši :zubo: ?
meni smrducka :zubo:
ali nema veze, glavno da mi paše :cerek:

Javljaj kakva ti je krema :mig:

Dandy_080
03.07.2009., 01:46
ta ti krema divno miriši :zubo: ?
meni smrducka :zubo:
ali nema veze, glavno da mi paše :cerek:

Javljaj kakva ti je krema :mig:

Pa drugačiji mi je miris, za razliku od svih krema koje sam imala pune nekih umjetnih mirisa, svi puderasti.. :flop:
Ovo mi djeluje totalno prirodno, svježe, zato kažem da mi divno miriši :cerek:

kikibela
03.07.2009., 09:41
Jel netko probao njihove kreme za sunčanje? Uzela sam prospekt u apoteci ima predivnih stvari opisano zanima me koliko je to i točno!

Mopsly
03.07.2009., 10:05
Ja svake godine kupim onu njihovu za bebe i predobra mi je!:cerek:

kikibela
03.07.2009., 10:16
Super, hvala! Vidjela sam da imaju neku mast za intenzivnu brončanu boju mislim da ću je uzeti jer mi se čini da je sastav predobar (ulje mrkve i oraha, shea maslac i još dosta toga)....A ima i nekih drugih krema koje mi se čine super.

Luciferia
03.07.2009., 11:07
Super, hvala! Vidjela sam da imaju neku mast za intenzivnu brončanu boju mislim da ću je uzeti jer mi se čini da je sastav predobar (ulje mrkve i oraha, shea maslac i još dosta toga)....A ima i nekih drugih krema koje mi se čine super.

to ti je onaj poznati pekmez :):mig:

A Dandy, istina, miris baš djeluje prirodno :cerek:

Lerb
04.07.2009., 01:21
Pozdrav cure!
Dali znate u kojoj ljekarni u Sesvetama ima malo više tih lerbolario proizvoda.....želim kupit taj pekmez za bolje tamnjenje,a možda još nešto

U Sesvetama je otvorena biljna ljekarna Dalija ,Varaždinska ulica

Lerb
04.07.2009., 01:21
oni imaju skoro sve a ono što nemaju nabavit će vam

Lerb
04.07.2009., 01:24
Jeste čule da su u Lerbolariu počeli stavljati podosta konzervansa u kreme (i nekih ostalih sastojaka koji su štetni ,a ja naravno nisam zapamtila kak se zovu :o )?
danas sam bila u jednoj ljekari gdje su mi rekli da više ne drže Lerbolario upravo zbog toga :( .

to nije istina.

Lerb
04.07.2009., 01:27
Jel netko probao njihove kreme za sunčanje? Uzela sam prospekt u apoteci ima predivnih stvari opisano zanima me koliko je to i točno!

sve je točno, provjereno ....

Lerb
04.07.2009., 01:34
treba mi krema za suhu kožu tijela. Koža mi je toliko u kratko vrijeme postala suha da mi se koža ljuspa i sva je u crvenilu... :(
Netko je pisao o jednoj l'erbolario kremi da mu je dobra al sad nemogu naći post :ne zna:

Soleombra- jako hranjiva po sastavu: maslinovo ulje,jojoba,karite maslac,argan,beta-glucan,avokado i aloe vera....

Lerb
04.07.2009., 01:42
Iskreno ne vjerujem u to jer mi ni jedan proizvod koji sam ranije koristila i koristim i sad nije ni malo promijenio ni na jedan način ni strukturu ni miris ni niš...:ne zna:
Vjerujem da bi skužila da su nešto "opako" stavili unutra a isto tako ne vjerujem da bi se takva firma zezala sa takvim stvarima - mislim poznati su po "prirodnim" stvarima i da sad to idu mijenjat... Nisam baš sigurna..:ne zna:
Mislim da bi prije bilo to da se u zadnje vrijeme (što zbog Foruma što zbog nečeg drugog) malo više počela prodavati njihova kozmetika pa sad ljekarne koje nemaju ugovor s njima vide da gube lovu pa malo pokušavaju ocrniti proizvod i prodati onaj koji oni drže jer on zasigurno nema konzervansa..:p:mig::D
Bilo kako bilo ja ih zasigurno nastavljam koristiti jer su mi odlični...:top:

proizvodi su isti kao i prije NEMA U NJIMA NIŠTA NOVO ,naravno da sadrže konzervans
KAO I SVA KOZMETIKA!!! DA NIJE TAKO TRAJALI BI SVEGA PAR DANA.
.....

Lerb
04.07.2009., 01:47

MOJA OSOBNA PREPORUKA JE OD 12-16h NA FAKTOR..
A SVE OSTALO BEZ FAKTORA.

Lerb
04.07.2009., 02:15
Nije ista,jojobina je druga.Ova svjetlucava je jako slična jednoj koju sam probala kod mame,prije godinu dana,nisam sigurna dali je to bila Nivea ili Dove.
Isti sjaj na koži,vjerovatno i cijena manja.:)
Svjetlucava krema
OVO JE TA SVJETLUCAVA KREMA KOJA VAS ZANIMA

Ulje zlatne palme i aloja vera
Za tretman nakon sunčanja, čini kožu tijela baršunastom
Vaša će koža svjetlucati zahvaljujući ovoj vlažnoj i laganoj kremi za primjenu nakon sunčanja.
Pri zalazu sunca ili pod blijedom mjesečinom sićušne čestice tinjca svjetlucat će na vašoj koži poput zvjezdica, osvjetljavajući tamni ten vaše kože i naglašavajući svaki vaš pokret treperavim iskricama. Dragocjeni sastojci poput ulja zlatne palme i gela aloje vere pobrinut će se za antioksidantno i zaštitno djelovanje, za svježinu vaše kože, koja će biti dobro nahranjena i hidrirana zbog prisustva maslaca Karitè, maslinova ulja i manga.

Lerb
04.07.2009., 02:21
MALO VIŠE O LERBOLARIO PROIZVODIMA

Krema za zaštitu lica od sunčanja, s alojom verom i oraščićem macadamia

formula antitempo
faktor zaštite srednji 25
Ova krema ima specifično djelovanje. Namijenjena je onima koji vole da im i lice potamni od sunca, ali svakako želi spriječiti bilo kakav negativni utjecaj na mladolikost i kvalitetu kože.
Osigurava srednju razinu zaštite zahvaljujući prirodnim filterima za kožu: aloji, smilju, derivatima rižinih ljuskica), hidrira kožu i neutralizira štetne učinke sunca (maslac Karite, oraščić macadamia, aloja), daje značajne doze vitamina E (ulje rižinih ljuskica); onemogućuje stvaranje slobodnih radikala i pomaže u sprječavanju crvenila kože i ispucale kože (kompleks glicerinske kiseline iz sladića).
Sadrži specifični srednji filter zaštite od UVB zračenja (koji ne prekoračuju srednje slojeve kože i stimuliranjem melanina pomažu u tamnjenju), blokira ulaz UVA zračenja koje uvijek pa i kroz već potamnjelu kožu prodire u dubinu tkiva i izaziva prerano starenje kože. Primjerena za svaki tip kože.

Krema za zaštitu od sunca za ubrzano tamnjenje kože, s uljem jojobe

Za obrzano i maksimalno tamnjenje kože
Faktor zaštite srednji 15
Proizvod za zaštitu od sunca koji pojednostavljuje život, čineći prvi susret sa suncem lakšim i ugodnijim, te blistav oproštaj s ljetom.
On koristi jedan izvanredni biljni katalizator tamnjenja kože, koji izvlači melanin na površinu i omogućuje njegovo dozrijevanje, pa tako prirodno potiče biološki sustav nastanka melanina. Povezuje se s ublažavajućim svojstvima ulja jojobe i maslinovog ulja pa jamči koži gipkost i vlažnost.
Ako ju redovito koristite prije odlaska na ljetni odmor ova će vam krema omogućiti dobivanje lijepe boje uz minimalno izlaganje sunčevim zrakama na plaži, spasit će vas od neslavnih naziva da ste 'bijeli kao sir', te će vam prirodno i djelotvorno zaštititi kožu koja će zatim još ljepše potamniti!

Ako ju koristite tijekom zadnjih dana ljetnog odmora ona će učvrstiti tamnu boju vašeg tena i maksimalno ju produljiti.

Ulje za sunčanje, čini kožu gipkom

S nevenom, jojobom i orahovom ljuskom
Za brzo i intenzivno tamnjenje kože
Nizak faktor zaštite 6
Izvrstan proizvod za zaštitu od sunca, za brzo i intenzivno tamnjenje, prikladan za svakoga koji ima sreće da mu koža dobro podnosi sunčanje ili se nalazi u drugoj fazi sunčanja.
Ulje jojobe i ekstrakt nevena svojim sastojcima divno hrane i hidriraju kožu. Njihova poznata svojstva kako koži daruju gipkost i napetost sjedinjavaju se s drugim dragocjenim komponentama: vitaminom E (vitamin mladosti), Farnesolom, ekstraktom esencijalnih ulja od ruže, akacije, đurđice i jorgovana i pantotenskom kiselinom, pa nastaje djelatni princip ublažavanja i očvršćavanja kože. Zahvaljujući novim tehnikama pročišćavanja, ulje posjeduje laganu i iščezavajuću teksturu koja olakšava primjenu i izbjegava uobičajene neugodnosti: ne zamašćuje, ne prlja, ne čini kožu klizavom i osobito, pijesak se ne lijepi za kožu.

Krema za sunčanje s uljem zlatne palme

faktor zaštite veoma visok +50, za lice i tijelo, otporna na vodu
Veoma smirujuća, utješna krema, lako se razmazuje po cijeloj površini kože, kada ju treba maksimalno zaštititi od UVA i UVB zračenja.
Namijenjena je svijetloj krhkoj koži koja lako pocrveni. Idealna je za prve dane izlaganja suncu i za djecu, a preporučujemo ju svima kada sat u danu, zemljopisna širina i godišnje doba čine sunce osobito agresivnim.
Bogata dragocjenim prirodnim sastojcima, sa četiri različita filtera pomaže očuvati kvalitetu vaše kože i spriječiti moguća oštećenja. Sadrži tekući vosak jojobe koji sprječava sušenje kože od vjetra, soli i topline, ulje zlatne palme i maslinovo ulje koje sprječava prerano starenje kože i gel aloje vere koji ublažava, hidrira i osvježava. To nije samo odlična zaštitna krema nego i pravi tretman ljepote za vaše lice i tijelo koji će vam pomoći očuvati kvalitetu vaše kože netaknutom.

Lerb
04.07.2009., 02:32
iščitavajući ovu temu odlučih kupiti Iris :)
u planu imam i još svašta...
i tko je spomenuo da se uvijek dobije tester drugog proizvoda kada se kupi nešto njihovo....

Luciferia
04.07.2009., 16:22
to nije istina.

jako mi je drago :s:top:

I spominjali ste testere koji se dobiju prilikom kupovine nekog njihovog proizvoda. Erm.. ja ga nisam dobila :zubo: . Ali nema veze.
Sljedeće u planu mi je kupnja parfema i losina Mahovina :cerek::cerek:

***arwen***
04.07.2009., 16:38
pa zar ti nije bio testerić u kutijici od kreme?
ja sam sa kupljenim pekmezom dobila tester kremice za lice - ne znam točno koje

i kakva vam je čičak - ružmarin kremica nakon nekog vremena korištenja?
može li netko prepisati sastav?

Dandy_080
04.07.2009., 19:41
Ja sam isto dobila testere u kutiji zajedno s proizvodima! :)

Kikibela, ja ti koristim od jojobe i predivna je! Zbilja u kratkom vremenu možeš dobiti lijepu boju! ;)

piccola
04.07.2009., 20:31
ja potrosila svoj pekmez , i opet cu ga kupit jer je jednostavno odlican :top:

kikibela
04.07.2009., 21:45
Definitivno kupujem pekmez, ovu svjetlucavu sa palminim uljem i tu od jojobe. Hvala cure na odličnim informacijama.

Dandy_080
04.07.2009., 21:46
Definitivno kupujem pekmez, ovu svjetlucavu sa palminim uljem i tu od jojobe. Hvala cure na odličnim informacijama.

Pekmez obaveno kupi! ;) Bez tog ni ne pomišljaj! :rofl: :D :cerek:

swatko_mace
04.07.2009., 22:51
Da li je neko koristio toniranu kremu za lice?

Luciferia
05.07.2009., 09:10
pa zar ti nije bio testerić u kutijici od kreme?
ja sam sa kupljenim pekmezom dobila tester kremice za lice - ne znam točno koje

i kakva vam je čičak - ružmarin kremica nakon nekog vremena korištenja?
može li netko prepisati sastav?

ne :ne zna:
možda zato jer je krema dosta mala, pa mislim da tester ne bi ni stao unutra :D

meni je ovo drugo pakovanje te kreme :mig:
odmah mi se svidjela, ali nisam htjela trčati pred rudo i previše ju hvaliti.
evo sad kad sam krenula koristiti to drugo pakovanje još uvijek mi je super, sad mi se čini puno boljom nego što je bilo ispočetka :s .
a sastav ti ne mogu prepisati jer sam bacila kutiju :(

lotty
05.07.2009., 20:06
koja je cijena kreme za lice??i jel ima netko malo vise info o toj kremi??

Luciferia
05.07.2009., 21:04
koja je cijena kreme za lice??i jel ima netko malo vise info o toj kremi??

napisala sam bila cijenu već :mig:
84 kn ili 94, zavisi gdje kupuješ :)
ja imam neku lerbolario knjižicu..ne piše ništ posebno za tu kremu :ne zna:
http://www.erbolario.com/int/index.php?id=173

lotty
06.07.2009., 09:42
fala luci, trebala sam bit malo preciznija, mislila sam na kremu za lice sa spf 25 sa alojom i macadamijem...treba mi nekaj za plazu:D

Luciferia
06.07.2009., 12:39
fala luci, trebala sam bit malo preciznija, mislila sam na kremu za lice sa spf 25 sa alojom i macadamijem...treba mi nekaj za plazu:D

:rofl::rofl::rofl:
a dobro :zubo:

Dandy_080
07.07.2009., 14:53
Luci daj mi reci jel se tebi masti koža nakon nekoliko sati od stavljanja kremice čičak-ružmarin?? Ja ju stavljam ujutro nakon pranja lica i navečer nakon skidanja šminke, u jutro i preko dana sva sam masna, a bubuljice i dalje stoje, odnosno pojavljuju se kao i inače što bi i bez nje... čudno mi malo... dobro pa sam probala tester :s Mislim da meni baš i ne odgovara! :ne zna:

Maisha
07.07.2009., 17:33
Luci daj mi reci jel se tebi masti koža nakon nekoliko sati od stavljanja kremice čičak-ružmarin?? Ja ju stavljam ujutro nakon pranja lica i navečer nakon skidanja šminke, u jutro i preko dana sva sam masna, a bubuljice i dalje stoje, odnosno pojavljuju se kao i inače što bi i bez nje... čudno mi malo... dobro pa sam probala tester :s Mislim da meni baš i ne odgovara! :ne zna:taman sam mislila kupiti sad kad mi plaća stigne. :mama:

Dandy_080
08.07.2009., 09:00
Maisha, nije sve izgubljeno, moramo čekati da Luci dođe da razjasni misteriju! Možda...možda...to tako mora ili što već :lol: :tješimnasobadvije: :D

Ili se to samo meni događa :tuzni:

Tia Dalma
09.07.2009., 10:15
meni ta ružmarin nije pasala. kompletno - ali čitavo lice - mi se sjajilo i mastilo :(

ja tražim neku kremu za hidrataciju.
t-zona masna s tenedncijom sjaja - a obrazi suhi - dehidrirani.

imate kakvu preporuku?

Black or Beige
09.07.2009., 16:24
ja potrosila svoj pekmez , i opet cu ga kupit jer je jednostavno odlican :top:

sve potpisujem!!:D

Amabel
09.07.2009., 16:26
Kupila pekmez :cerek:

Mopsly
09.07.2009., 17:28
Bravo Amabel! :s
Bit ćeš jako zadovoljna vjeruj...:mig:
Ja si idem sutra pogledati jel kaj od novih proizvoda došlo u moju ljekarnu..:mig:

Amabel
09.07.2009., 17:56
Imam zamjerku na to da nigdje na pekmezu nema deklaracije na hrvatskom jeziku. Koliko ja znam to je obvezno po zakonu.

Mopsly
09.07.2009., 19:04
Kak nema?:ne zna:
Na mojoj ima ali na kutiji kartonskoj a ne na samoj kutijici od pekmeza..:ne zna:

Amabel
09.07.2009., 19:09
Kak nema?:ne zna:
Na mojoj ima ali na kutiji kartonskoj a ne na samoj kutijici od pekmeza..:ne zna:

Nema, samo cijena.

***arwen***
09.07.2009., 21:30
evo, ja ti prepišem sa svoga:

MAST ZA SUPERBRZO TAMNJENJE
S ekstraktom mrkve, orahove ljuske i aloe, 200 ml, vodootporno
Bez zaštitnih filtera
Namjena: za pojačano tamnjenje, za kožu koja dobro podnosi sunce
Za osobe koje su se već sunčale, pa žele pojačati boju kože. Redovitom upotrebom, koža dobiva prekrasnu brončanu boju.
Način upotrebe: jednoliko razmažite po koži cijeloga tijela i blago umasirajte. Proizvod je vodootporan, ali ga ipak nanesite ponovno nakon kupanja ili tuširanja.
Upozorenje: zbog štetnosti sunčevih zraka izbjegavajte izlaganje suncu između 11 i 16 sati, ........, ukoliko krema dođe u kontakt s očima, odmah isperite s puno vode
Sastojci
Kontrolni broj
.....

Dandy_080
09.07.2009., 21:43
Tako i kod mene piše, nema naljepnice nego ima napisano na kutiji! :mig:

Amabel
09.07.2009., 21:58
Arwen hvala. Nadala sam se da pise nanosi li se nakon kreme s faktorom ili prije. Jer su mi zenske u ljekarni rekle prije kreme s faktorom no to mi nema smisla.
Dandy na kutiji imam samo na talijanskom :ne zna:

Dandy_080
09.07.2009., 22:01
Baš čudno ovo s deklaracijom... :ne zna:
A što se tiče stavljanja pekmeza, ja ću ga stavljati na kremu pa kud puklo da puklo! :)

Amabel
09.07.2009., 22:03
I ja cu kremu namazati kad krenem na plazu da se stigne upiti i onda na plazi pekmez. Inace malo sam ga mazala na ruku i bas je super koza mekana.

***arwen***
09.07.2009., 22:14
kod mene je deklaracija zaljepljena na kutiju,

ne piše da li se nanosi prije ili poslije kreme,
ali po mojoj nekoj ženskoj logici trebalo bi poslije, barem ću ja tako prakticirati jer ovo nema zaštitnih filtera pa mi je razumljivo da prvo ide krema sa filterima koji trebaju stvoriti određenu zaštitu na koži - pa i na svim je kremama za sunčanje napisano da se njihovo nanošenje preporuča barem pola sata prije plaže, e sad, tko se toga pridržava a tko ne druga je priča, ali ja ću pekmez stavljati tek poslije kupanja, kad se odlučim izležavati i glumiti ''pile iz bille'' :)
uostalom do sada sam se jednom sa njime namazala i pomalo je ljepljiv, ''sticky'' pa i iz praktičnih razloga opet biram prvo kremu - pa tek onda pekmez

Mopsly
14.07.2009., 10:29
Kupila sam si jutros ovo
http://www.erbolario.com/int/uploads/pics/3_Ricca_fusione_Tiare.jpg
Tiare - bogata krema za tijelo i kosu, 107 kunica :mig:
Mogu samo reći :cerek::cerek:
Jako je bogata - kao maslac neki, naravno prekrasno miriši i za moju suhu kožu i više nego prekrasna! :cerek:

_reese_
14.07.2009., 11:08
Kupila sam si jutros ovo
Jako je bogata - kao maslac neki, naravno prekrasno miriši i za moju suhu kožu i više nego prekrasna! :cerek:

Joj meni je taj parfem :cerek:

jasmine
14.07.2009., 11:21
ja sam se neku veće namazala sa losionom za tjelo od mahovine,kako to prekrasno miriše,čak je i moj muž rekao da je odličan miris a sinoć sam prije spavanja namazala losion od irisa i evo još mirišem od njega.
mopsly,ajd pliz kad probaš tu kremu na kosu javi dal masti i dal je teška na kosi. :)

vichyevka
14.07.2009., 11:28
ja sam se neku veće namazala sa losionom za tjelo od mahovine,kako to prekrasno miriše,čak je i moj muž rekao da je odličan miris a sinoć sam prije spavanja namazala losion od irisa i evo još mirišem od njega.
mopsly,ajd pliz kad probaš tu kremu na kosu javi dal masti i dal je teška na kosi. :)

nisam mopsly ali nece ona sigurno zamjerit :D
ja sam tu kremu korsitila lani. super mi je bila nakon mora za kosu ali po zimi mi je mastila kosu, a i na zagrebackom asfaltu mi nikako nije odgovarala :D ne znam koliko sam ti ja bas vjerodostojna jer imam iovako masnu kosu pa... a za tijelo je super :)

..Lana..
14.07.2009., 12:31
Kupila sam si jutros ovo

......divna je.......:cerek: :s :cerek:

Mopsly
14.07.2009., 13:17
Da, Vichy je u pravu :mig:
Masti kosu ali je to fora zapravo da se na opranu kosu stavi, pa po noći nosiš onu kao kapicu za tuširanje :D pa onda ujutro ispereš i predobro ti nahrani kosu! :cerek:Znači nije baš leave on maska osim ako ćeš samo po vrhovima kao ja je mackati :mig:
To mi je frendica frizerka rekla da to tak koristim - nisam još ali večeras ću na tu foru isprobati ali inače je namjeravam samo na vrhove stavljati :mig:
Što se tiče toga kako miriši na tijelu - prekrasno :cerek: ali puno blaže nego Irisi ili mahovina :mig:
Kao neki ugodni, lagani omekšivač :D

Zmijica
14.07.2009., 14:11
Kupila sam si jutros ovo

:Slin: :cerek: :Slin:

Imala sam tester... predobra!

jasmine
14.07.2009., 14:49
uh znači da mi nema druge nego da ju kupim :cerek::cerek:

kikibela
14.07.2009., 15:12
Danas sam u četiri (!!!!) apoteke u gradu tražila mast za superbrzo tamnjenje. Očito se forum čita čudo jedno. Nađoh ga tek u ljekarni na Autobusnom kolodvoru, usput tete su tamo predobre dobila sam puno testera svega i svačega. I moj ima deklaraciju nalijepljenu na kutiji!

kitty katty
14.07.2009., 16:45
Pročitala sam cijelu ovu temu, naravno da ste me nagovorile da nešto i kupim:).
Uglavnom, sada sam malo zbunjena. Kupila sam pekmez i kremu nakon sunčanja (Crema Illuminante). Nakon svih pročitanih postova, i dalje nisam sigurna jel pekmez ide ispod ili iznad kreme za sunčanje!?:ne zna:

kikibela
14.07.2009., 16:52
Pekmez u principu ide sam, on je za kožu koja već ima štih i neće izgorjeti na suncu.Ja sam imala prošlihgodina sličnu stvar od Avona mlijeko sa betakarotenom isto bez filtera isto za brzo tamnjenje i mazala sam se s njim većm nakon 2 dana. Ne lice isključivo tijelo. Samo da napomenem da imam svijetli ten ali odlično podnosi sunce i baš nikad se ne sunčam od 12-16 sati.Nisam uz taj Avonov losion nikad dobila opekotine, guljenje kože i ništa slično a boja je bila prekrasna. ove godine mi je nekako promaknuo, mijenjali su vražju ambalažu i akd sam ga skužila već je bilo kasno, nije bilo vremena da naručim od ženske koja prodaje pa sam kupila ovo, po sastavu mi djeluje puno bolje pa ćemo vidjeti. ja ne bi ni ispod ni iznad pekmeza stavljala kreme jer krema sa filterom i velikim faktorom blokira upijanje sunca i pekmez ne može doći do izražaja. to je naravno samo moje mišljenje, svatko svoju kožu najbolje poznaje.

Exclusive
14.07.2009., 18:55
probala sam prošle godine od frendice njihov sprej za ubrzano tamnjenje i stvarno je odličan,potamnila sam više nego inače a jako teško dobivam boju... bez zaštitnog faktora je, al da me ubiješ ne bi se sjetila imena. da li netko ima pojma o čemu pričam i kolika je cijena tog čuda? idem uskoro na more:cerek:

tough_cookie
14.07.2009., 21:28
probala sam prošle godine od frendice njihov sprej za ubrzano tamnjenje i stvarno je odličan,potamnila sam više nego inače a jako teško dobivam boju... bez zaštitnog faktora je, al da me ubiješ ne bi se sjetila imena. da li netko ima pojma o čemu pričam i kolika je cijena tog čuda? idem uskoro na more:cerek:

imaju puno sprejeva, jel mozes ovdje (http://www.lerbolario.com/int/index.php?id=129) naci taj svoj?

Lara 21
14.07.2009., 22:16
Cure, jel mažete pekmez i po licu? Jel komedogen?

Maisha
14.07.2009., 22:33
Cure, jel mažete pekmez i po licu? Jel komedogen?ja ga namažem malo jer mi faca i inače slabo tamni pa da se bar donekle izjednači. ja ne primijećujem neke posebne promjene, koža mi je lagano problematična :zubo:

Luciferia
14.07.2009., 22:35
Luci daj mi reci jel se tebi masti koža nakon nekoliko sati od stavljanja kremice čičak-ružmarin?? Ja ju stavljam ujutro nakon pranja lica i navečer nakon skidanja šminke, u jutro i preko dana sva sam masna, a bubuljice i dalje stoje, odnosno pojavljuju se kao i inače što bi i bez nje... čudno mi malo... dobro pa sam probala tester :s Mislim da meni baš i ne odgovara! : ne zna:

bijah na moru :cerek:, nisam mogla prije odgovoriti :zubo:
meni je inače lice dosta masno,a ne primjećujem neko dodatno mašćenje odkad ju koristim.
meni je krema još uvijek dobra. jedino što evo sad dok sam bila na moru lice mi je baš buknilo :( ..imala sam dosta prištića..ne znam zašto :(

Maisha, ond ajoš malo pričekaj s kupovinom :(
nabavi si tester pa vidi hoće ti odgovarati

meni je taj losion od mahovine nešto predobro. nema neki jaki miris, nego baš lagani fiiini miris šume i mahovine :cerek: :s:s

Maisha
14.07.2009., 23:07
meni je krema još uvijek dobra. jedino što evo sad dok sam bila na moru lice mi je baš buknilo :( ..imala sam dosta prištića..ne znam zašto :(
i meni zna lice buknuti na moru, ali mi se smiri, kad mi konačno lice primi malo boje, onda sam najsretnija jer mi je tada lice najljepše (nije ni tada savršeno, ali onda je naj) :D

Maisha, ond ajoš malo pričekaj s kupovinom :(
nabavi si tester pa vidi hoće ti odgovaratinabavit ću tester :mig:

Amabel
14.07.2009., 23:39
Pekmez u principu ide sam, on je za kožu koja već ima štih i neće izgorjeti na suncu.Ja sam imala prošlihgodina sličnu stvar od Avona mlijeko sa betakarotenom isto bez filtera isto za brzo tamnjenje i mazala sam se s njim većm nakon 2 dana. Ne lice isključivo tijelo. Samo da napomenem da imam svijetli ten ali odlično podnosi sunce i baš nikad se ne sunčam od 12-16 sati.Nisam uz taj Avonov losion nikad dobila opekotine, guljenje kože i ništa slično a boja je bila prekrasna. ove godine mi je nekako promaknuo, mijenjali su vražju ambalažu i akd sam ga skužila već je bilo kasno, nije bilo vremena da naručim od ženske koja prodaje pa sam kupila ovo, po sastavu mi djeluje puno bolje pa ćemo vidjeti. ja ne bi ni ispod ni iznad pekmeza stavljala kreme jer krema sa filterom i velikim faktorom blokira upijanje sunca i pekmez ne može doći do izražaja. to je naravno samo moje mišljenje, svatko svoju kožu najbolje poznaje.

Ma nema sanse da ja idem na sunce bez da se namazem s kremom s nekim faktorom. Ja sam cijeli dan na plazi i moram imati nesto.

dina_
15.07.2009., 08:14
imaju puno sprejeva, jel mozes ovdje (http://www.lerbolario.com/int/index.php?id=129) naci taj svoj?

Možda je ovaj, stvarno je dobar, koristila sam ga prošle godine i ima zaštitu 3 (kao da je i nema)
http://www.erbolariomalta.com/images/products/sunproducts/17.jpg

ELASTICISING SUN OIL WITH MARIGOLD, JOJOBA & WALNUT HULL
For rapid and intense tanning

A delightful sun oil for an extremely rapid and deep tan, dedicated to those lucky enough to have a skin which loves the sun or during the second phase of tanning. The Jojoba Oil and Marigold Extract contained in it nourish and moisturise the skin beautifully. Their considerable elasticising and toning properties are combined with those of the other components: Vitamin E (the ‘vitamin of youth’), Farnesol, extracted from the Essential Oils of Rose, Acacia, Lily of the Valley and Lilac, and Pantothenic Acid, with a softening and firming action. Thanks to the new purification procedures, it has a lighter and more fleeting texture, making application easier and avoiding the usual problems: it is non-greasy and does not stain and does not leave the skin slippery or attract the sand.

Exclusive
16.07.2009., 13:55
Možda je ovaj, stvarno je dobar, koristila sam ga prošle godine i ima zaštitu 3 (kao da je i nema)
http://www.erbolariomalta.com/images/products/sunproducts/17.jpg

ELASTICISING SUN OIL WITH MARIGOLD, JOJOBA & WALNUT HULL
For rapid and intense tanning

A delightful sun oil for an extremely rapid and deep tan, dedicated to those lucky enough to have a skin which loves the sun or during the second phase of tanning. The Jojoba Oil and Marigold Extract contained in it nourish and moisturise the skin beautifully. Their considerable elasticising and toning properties are combined with those of the other components: Vitamin E (the ‘vitamin of youth’), Farnesol, extracted from the Essential Oils of Rose, Acacia, Lily of the Valley and Lilac, and Pantothenic Acid, with a softening and firming action. Thanks to the new purification procedures, it has a lighter and more fleeting texture, making application easier and avoiding the usual problems: it is non-greasy and does not stain and does not leave the skin slippery or attract the sand.

mislim da je bio sa zlatnim čepom:confused:

agelaja
16.07.2009., 19:47
Ma samo su ga malo promijenili,mislim ambalažu i to . I sad je sa 3 prešao na 6 . ;)

MIŠICA
17.07.2009., 08:11
Cure, može savjet? Evo čitam o tom pekmezu i kupujem to definitivno, ali s čim se namazat prije toga, isto njihov proizvod, nakon toga, uzet nešto drugo sa slabim faktorom...?
Ajd plese one koje koriste njihove proizvode za sunčanje nek se jave :)

Lara 21
17.07.2009., 08:45
Ja se mažem sa Lancasterom, Garnierom, itd.. pa onda stavim pekmez poviše.

MIŠICA
17.07.2009., 08:50
Lara21, znači ipak pekmet NAKON kreme sa zaštitom...malo sam zbunjena ostala čitajuć vas.
Koji faktor Garnier i kakva boja bude? :)

Lara 21
17.07.2009., 08:57
Pa ja koristim pekmez nakon što sam dobila boju.
Budući da već sad imam podlogu od solarija, mažem se prvo sa visokim faktorom npr. 20, onda za par dana npr. 15 ili 10 ili 12, ovisi što imam, i kad krenem npr. na faktor 10 i niže onda se iznad toga namažem i sa pekmezom.
Prilično sam sigurna da se pekmez maže iznad kreme sa zaštitom. Možda sam u zabludi godinama..?

Boja naravno bude prekrasna :)

MIŠICA
17.07.2009., 09:03
Boja naravno bude prekrasna :)

:cerek: hvala

Dustflower
17.07.2009., 15:06
kako se kreću cijene l'erbolario šampona? (konkretno me zanima tiare, ili bijeli čaj, al mislim da je to sve tu negdje)

agelaja
17.07.2009., 17:07
Misliš gelova za tuširanje? Pa mislim da su cijene negdje oko 60-tak kn.

Galaxy Panda
17.07.2009., 20:02
Lara21, znači ipak pekmet NAKON kreme sa zaštitom...malo sam zbunjena ostala čitajuć vas.
Koji faktor Garnier i kakva boja bude? :)

koristila i ja pekmez cilo prošlo lito, moja preporuka ti je da prije pekmeza naneseš Garnier ambre solaire Clear Protect spf 20 Transparent protection gel. To je u obliku spreja , prozirno je, iznimno brzo se upije u kože i ne ostavlja nikakve tragove niti je koža masna nakon nanošenja. Lako ćeš razmazat pekmez preko toga (ima i Nivea neki sličan prozirni sprej, njega nisam probala al pretpostavljam da je jednako dobar).

Lilit
18.07.2009., 16:09
danas sam kupila kremu faktor 15 + ubrzano tamnjenje jer si mislim da mi je bolje faktor i ubrazno tamnjenje u jednom nego krema + pekmez
prosle godine sam imala pekmez, dobila sam par testera pekmeza i rekla mi je cura u apoteci da se prvo maze krema s faktorom pa onda pekmez na nju
inace kremu sam platila 99kn

dobila sam i tester neke okoloocne sa ginsengom i necim azijskim i masku za mjesovitu ka masnoj kozu za lice, jedva cekam probat :tulum:
ako neko ima pozitivna/negativna iskustva recite?

tessa5
18.07.2009., 16:34
Eto, ja čitam o toj kozmetici Lerbolario, pa me zanima da li je to nešto na prirodnoj bazi i kakve sve proizvode nudi. Da li ima tih proizvoda i u manjim mjestima, npr.Đakovu? Ja inače koristim maslinovo ulje za sunčanje, ali svi znamo kako to "lijepo" miriši, iako je učinkovito, brzo potamnim i ne ljuštim se. Više me zanimaju kreme za tijelo i lice, nakon sunčanja, pa ako netko ima štogod, dobrodošao je svaki prijedlog! Hvala!:)

Luciferia
18.07.2009., 17:23
danas sam kupila kremu faktor 15 + ubrzano tamnjenje jer si mislim da mi je bolje faktor i ubrazno tamnjenje u jednom nego krema + pekmez
prosle godine sam imala pekmez, dobila sam par testera pekmeza i rekla mi je cura u apoteci da se prvo maze krema s faktorom pa onda pekmez na nju
inace kremu sam platila 99kn

dobila sam i tester neke okoloocne sa ginsengom i necim azijskim i masku za mjesovitu ka masnoj kozu za lice, jedva cekam probat :tulum:
ako neko ima pozitivna/negativna iskustva recite?

mene zanima ta maska :klopa: , javi kakva ti je

FASHION GIRL
20.07.2009., 12:52
Koliko vam traje pekmez?
Evo ja sam ga potrošila u točno 12 dana? Čini mi se da malo traje a mazala sam ga jednom dnevno. Najprije bi stavila kremu za faktorom pa onda kad bi sunce bilo slabije pekmez.
I još nešto, kad da mi nestaje u kutiji sam imala osjećaj a niti se topio ni slično

didi:)
20.07.2009., 23:11
koja ljekarna na tresnjevki ima najbolju ponudu lerbolaria?:)

pempi
21.07.2009., 07:56
sada cu pitati glupost... mazete li se tom marmeladicom i po licu????:confused::ne zna:

Mopsly
21.07.2009., 14:35
koja ljekarna na tresnjevki ima najbolju ponudu lerbolaria?:)

Mislim da ona kod trešnjevačkog placa na samoj tramvajskoj stanici..:mig:

21.07.2009., 17:09
Mislim da ona kod trešnjevačkog placa na samoj tramvajskoj stanici..:mig:

hvala:)
to mi se i cinilo, imaju cijeli izlog ogroman pun japanki i lerbolario proizvoda:cerek:

mala angie
21.07.2009., 20:58
sada cu pitati glupost... mazete li se tom marmeladicom i po licu????:confused::ne zna:

Ja sam ju stavljala i na lice, ali sam mazala lice prije toga s faktorom. :)

adrianadior
21.07.2009., 23:11
i cure sto kazete na taj tzv pekmez:ne zna:,djeluje li ,mislim dali ima stvarno efekt ubrzanog tamnjenja ili je onako prosjecan,ja sam imala neku kremicu s faktorom i takoder je bila za bolje tamnjenje,moguce da je to ta o kojoj Lilit prica,nisam sigurna..kako god bilo ta kremica mi je bila cisto ok ,nemogu reci da je bila nesto pretjerano dobra a niti ne mogu reci da je bila losa,uzmimo u obzir i to da nisam ocekivala neka cuda od te kreme...

Lilit
21.07.2009., 23:17
mene zanima ta maska :klopa: , javi kakva ti je

probala
kao stavi se i drzi 15min, nisam bas razumila (na talijanski je) dal se stavi na mokro ili suho lice pa sam na vlazno
jako brzo se onako skori na licu ali se ful lako ispere jer cim sam se krenula umivat se pocela ispirat
osjecaj poslje maske :ne zna: nis posebno, koza je recimo bila glatka ali i zategnuta onako suha nekako
neznam zapravo na sta treba obratit paznju kod maske tj sta je dobro a sta ne :o

Luciferia
23.07.2009., 09:45
probala
kao stavi se i drzi 15min, nisam bas razumila (na talijanski je) dal se stavi na mokro ili suho lice pa sam na vlazno
jako brzo se onako skori na licu ali se ful lako ispere jer cim sam se krenula umivat se pocela ispirat
osjecaj poslje maske :ne zna: nis posebno, koza je recimo bila glatka ali i zategnuta onako suha nekako
neznam zapravo na sta treba obratit paznju kod maske tj sta je dobro a sta ne :o

:misli:
pa ne znam...
hvala na izvještaju :zubo:
ma moram ju probati :cerek:
dobro mi zvuči :)
i da, meni normalno da mi koža bude malkoc zategnuta poslije maske :brukica:
to mi paše :bonk:

Lilit
23.07.2009., 14:23
neznam sta ti jos rec, recimo nakon pilinga vidis da ima manje mitisera i da je koza nekako cisca a nakon maske neznam sta se treba desit :o

ursula1000
26.07.2009., 13:54
Cure, što je na kraju s tim L'Erbolario pekmezom? Jel dobar za tamnjenje ili samo za palačinke?:D Žena u ljekarni mi rekla da koliko je čula - dosta je ljepljiv :(..I dal znate dal ostavlja fleke?

Ja koji dan idem na more na par dana, pa neznam ni sama dal da kupim ili ne..Inače imam dosta svijeliju put, al onako nakon dužeg izležavanja mogu nešto potamnit..Koristila sam lani onu Collistarovu za pojačano tamnjenje al samo sam se naživcirala jer mi je ostavljala gadne žute fleke i po badiću i ručnicima i svagdje pa sam odustala od nje na kraju :mad: A dečko mi još tome prigovarao i bio u pravu - čime se to mažeš? kakav je to žuti drek :D

Lilit
26.07.2009., 16:26
meni pekmez ne ostavlja fleke, dok se mazem pazim da ne zakeljim bas preko kupaceg i ne oblacim robu nakon sta se namazem ali sigurno sam nekad pokapala s njim po kupacem pa mu nista nije...
ugl koristim sad ono cudo sa spf15 i ubrzano tamnjenje i ful je rijetka tekucina pa me to zivcira za mazat se :mad:

Estee Lauder
26.07.2009., 17:22
Cure, što je na kraju s tim L'Erbolario pekmezom? Jel dobar za tamnjenje ili samo za palačinke?:D Žena u ljekarni mi rekla da koliko je čula - dosta je ljepljiv :(..I dal znate dal ostavlja fleke?

Ja koji dan idem na more na par dana, pa neznam ni sama dal da kupim ili ne..Inače imam dosta svijeliju put, al onako nakon dužeg izležavanja mogu nešto potamnit..Koristila sam lani onu Collistarovu za pojačano tamnjenje al samo sam se naživcirala jer mi je ostavljala gadne žute fleke i po badiću i ručnicima i svagdje pa sam odustala od nje na kraju :mad: A dečko mi još tome prigovarao i bio u pravu - čime se to mažeš? kakav je to žuti drek :D

Ja sam svjetlije puti i koristim ga. Iskreno ne vidim da sam išta jaču boju dobila ,nego kad ga nisam koristila. Ja neznam kako je kod vas, ja se jako znojim kad ga stavim, skoro da ne mogu podnijeti taj osjećaj, jednostavno mi se ne upija u kožu i mislim da ga više neću kupiti.:ne zna:

klaunina
26.07.2009., 19:05
Ja sam svjetlije puti i koristim ga. Iskreno ne vidim da sam išta jaču boju dobila ,nego kad ga nisam koristila. Ja neznam kako je kod vas, ja se jako znojim kad ga stavim, skoro da ne mogu podnijeti taj osjećaj, jednostavno mi se ne upija u kožu i mislim da ga više neću kupiti.:ne zna:

Potpis od riječi do riječi!:mig: Isto je i samnom.

Probala sam i hvaljenu kremu od ružmarina i čička, masti moju mješovitu kožu za par sati.

Nemam sreće baš sa Lerbolariom.:flop:

*shlapica*
26.07.2009., 21:17

pa ako si jako svijetla nemoj si uzimat pekmez... bolje si uzmi neku drugi njihovu kremu za suncanje, jer sve njihove kreme s faktorom jesu za brzo tamnjenje (samo ne u toj mjeri kao pekmez)

ja sam ga probala i meni nije ljepljiv i koza mi je sva mekana kad se natrackam s njim... :cerek:

pempi
29.07.2009., 16:45
i cure sto kazete na taj tzv pekmez:ne zna:,djeluje li ,mislim dali ima stvarno efekt ubrzanog tamnjenja ili je onako prosjecan,ja sam imala neku kremicu s faktorom i takoder je bila za bolje tamnjenje,moguce da je to ta o kojoj Lilit prica,nisam sigurna..kako god bilo ta kremica mi je bila cisto ok ,nemogu reci da je bila nesto pretjerano dobra a niti ne mogu reci da je bila losa,uzmimo u obzir i to da nisam ocekivala neka cuda od te kreme...

evo nakon 4 dana koristenja... konacno sam dobila boju!!!! :) inace sam bijela i nikada ne pocrnim (izgorim, pa se ogulim... i tako u krug) na meni funkcionira...
ne ostavlja boju po odjeci i badicu, nije mi ljepljiv... ja sam prezadovoljna :) :s cak sam i dragog jedan dan namazala sa marmeladicom :mig:

Ember
30.07.2009., 11:08
Jucer sam usput u Italiji kupila od L'erbolaria:
Kremu za lice: Crema viso al polline di fiori - to mi je vec druga, jednostavno mi je savrsena ta kremica, s njom sam dobila i jedan testeric:
http://img441.imageshack.us/img441/4449/erbolariocremapollinedi.jpg

Parfem Tiare:
http://img441.imageshack.us/img441/3179/erbolariotiareprofumo.jpg

Uz to na poklon sam dobila i ova tri testerica koja su bila u ovom erbolario kartoncicu:
http://img441.imageshack.us/img441/4670/erbolariotesteri.jpg

I sve to mi je covjek stavio u prigodnu vrecicu:
http://img441.imageshack.us/img441/8214/erbolario1.jpg

Ma odusevljena sam:cerek:

30.07.2009., 11:14
Ember- preprepredivno :cerek::cerek:

Luciferia
30.07.2009., 12:24
prekrasno :Slin:
i vrećica i testerčeki i proizvodi ofkors :cerek::cerek: