PDA

View Full Version : Putni krevetić

stranice : 1 [2] 3 4 5

tropical
16.07.2007., 07:27
glupa pitanja gdje ima ta adica anatomska o kojoj pričate te još gluplje- što je viper? ja tooootalno neuka

magic blue
16.07.2007., 08:58
kada s dijelom za sjedenje ima u kiki i proizvodi ju firma CAM
viper je ovo (http://public.fotki.com/magic-blue/tatin-junacina/p3134716.html) Ako mos skuzit sa slike :misli: Uglavnom ja to zovem ligestul za bebe :D

en@
16.07.2007., 09:29
glupa pitanja gdje ima ta adica anatomska o kojoj pričate te još gluplje- što je viper? ja tooootalno neuka

Kadice ima u Turbolimaču i košta 200 kn. Anatomska je, ali nije gumirana pa beba klizi. Za 300 kn ima za kupiti sa gumom i još se dobiju nosači za kadu tak da se ne mora sagibati dok se beba kupa

magic blue
16.07.2007., 21:03
pa di je moj post od sinoc :misli:
ovo je viper (http://public.fotki.com/magic-blue/tatin-junacina/p3134716.html)
a ovo je kadica iz kike (http://public.fotki.com/magic-blue/tatin-junacina/p5295070.html) koja je ziher bila ispod 200kn S GUMAMA, a nogari su bili oko 150kn ili tako nesto

abilan
17.07.2007., 07:04
E super, tnx!

Wedding
17.07.2007., 10:19
a ovo je kadica iz kike (http://public.fotki.com/magic-blue/tatin-junacina/p5295070.html) koja je ziher bila ispod 200kn S GUMAMA, a nogari su bili oko 150kn ili tako nesto

Ova kadica jer bila oko 250 ak se ne varam jer sam ja uzela onu pearl bijelu........... no ono kaj me zanima je gdje si nabavila ove silne patkice, ja ih trazim i nigdje nema nekih pametnih?

papricica
17.07.2007., 11:14
Ova kadica jer bila oko 250 ak se ne varam jer sam ja uzela onu pearl bijelu........... no ono kaj me zanima je gdje si nabavila ove silne patkice, ja ih trazim i nigdje nema nekih pametnih?

ja sam jučer išla u kiku po kadicu i nisu ih imali, sve rasprodano:eek:
a baš sam si htjela tu kadicu ubosti...u turbo limachu vidjela kadice bez tih guma, al postoji neki podložak od stiropora koji se stavi u kadicu i košta 200 kn, pa to je malo too much:cool:

papricica
17.07.2007., 11:27
Imam jedno pitanjce...:zubo: da li je netko kupio il gledao u Adaxu onu akciju kinderbet sa posteljinicom i madracem i ogradicom i ormarić za previjanje s kadicom za 1600,00 kn?
I kak vam se to čini? kakav mora biti madrac za bebu? Jel taj dobar od neke poliuretanske pjene?

Kandela
17.07.2007., 12:06
Imam jedno pitanjce...:zubo: da li je netko kupio il gledao u Adaxu onu akciju kinderbet sa posteljinicom i madracem i ogradicom i ormarić za previjanje s kadicom za 1600,00 kn?
I kak vam se to čini? kakav mora biti madrac za bebu? Jel taj dobar od neke poliuretanske pjene?

ja sam to uzela mojoj sogorici, madrac je ok, za pocetak dok je beba mala i nije teska, moje misljenje je da ti na pocetku treba puno toga i ak nemas para to je ok. i sogorica je zadovoljna i beba, kasnije planiramo kupit neki bolji madrac i to je to, ormaric je ok i kadica i posteljina, kupili smo jos par plahtica i onu tkaninu nepromocivu za izmedju plahte i madraca

mandy
17.07.2007., 12:15
ja sam to uzela mojoj sogorici, madrac je ok, za pocetak dok je beba mala i nije teska, moje misljenje je da ti na pocetku treba puno toga i ak nemas para to je ok. i sogorica je zadovoljna i beba, kasnije planiramo kupit neki bolji madrac i to je to, ormaric je ok i kadica i posteljina, kupili smo jos par plahtica i onu tkaninu nepromocivu za izmedju plahte i madraca

ja se držim one nisam toliko bogata da kupujem jeftino.....jer najskuplji madrac (antialergijski, HESPO 120x60) u TL-u je 299 kn i ne isplati se kupit jeftinije...a može bit i za 3-e dijete.

ako kupim jeftiniji sad pa bolji poslje daš više love....a ja sam počela od početka kupovat po malo tak da nije teško financijski palo a bebo ima sve...

Kandela
17.07.2007., 12:20
ja se držim one nisam toliko bogata da kupujem jeftino.....jer najskuplji madrac (antialergijski, HESPO 120x60) u TL-u je 299 kn i ne isplati se kupit jeftinije...a može bit i za 3-e dijete.

ako kupim jeftiniji sad pa bolji poslje daš više love....a ja sam počela od početka kupovat po malo tak da nije teško financijski palo a bebo ima sve...

gle sve to stoji al moja sogorica ne radi a sogor je u penziji (1200 kn)jer je bolestan. i moj muz i ja smo im sve kupovali i kupovat cemo i dalje al nismo mogli sve odjednom

mandy
17.07.2007., 12:22
ma ok...znam da je ljudima teško al isplativije je kupit odma malo skuplje nego 2 puta kupovat a te stvari ostanu nove...

papricica
17.07.2007., 12:38
ma ok...znam da je ljudima teško al isplativije je kupit odma malo skuplje nego 2 puta kupovat a te stvari ostanu nove...

pa ne znam, ja bih ionak za drugo dijete kupila drugi madrac, pogotovo ak bu ovaj stajao neko vrijeme, a i potroši se madrac i ne znam ni kak bi ga oprala ak bu popišan :zubo:

Esni
17.07.2007., 12:43
e cure moje drage...mislim da ste me definitivno uvjerile da kupim baš tu kadicu...:top:

Imam i ja tu kadicu istu i super mi je skroz!NEONATO je marka.A ona plasticna zdjela sa rupicama je super stvar jar je tako moja beba naucila da se nebojhi tusiranja!S tim sam je tusirala i sve super!!:s :s :s

MaLo
17.07.2007., 17:48

Ja sam svoju platila 209 kn u TL-u (bila je na akciji 30 %), isto je anatomska, ima onaj dio gumeni i ima postolje za kadu, ali još ju nismo isprobali, jer je malom tek jučer ispao pupčić:cerek:

Magg
17.07.2007., 18:13

ova kadica od kojeg je proizvodjaca da vidim jel ih ima i ovdje za kupit. Cam ili Com? nisam cula jos za to :o

paspa
17.07.2007., 18:16
ova kadica od kojeg je proizvodjaca da vidim jel ih ima i ovdje za kupit. Cam ili Com? nisam cula jos za to :o

cam...poznata marka i za kolica....:top:

Magg
17.07.2007., 18:24
znas li njihov sajt? trazim u google al milion stvari mi se na "cam" otvore :D

paspa
17.07.2007., 18:26
znas li njihov sajt? trazim u google al milion stvari mi se na "cam" otvore :D

www.camspa.it/

Magg
17.07.2007., 18:37
joj super :klap: hvala ti!

mandy
17.07.2007., 22:14
pa ne znam, ja bih ionak za drugo dijete kupila drugi madrac, pogotovo ak bu ovaj stajao neko vrijeme, a i potroši se madrac i ne znam ni kak bi ga oprala ak bu popišan :zubo:

mi sačuvali originalnu navlaku od najlona a ispod bebe (ispod plahte) stavila onu DM podlogu za previjanje...tak da je ko nov....a ne može se uništit jer nema nekog teškog tereta na njima.....a i MIha spava u krevetu samo po noći cca 6-7 sat a onda dolazi u naš krevet...po danu ne spava uopće :)

Wedding
17.07.2007., 23:31
a baš sam si htjela tu kadicu ubosti...u turbo limachu vidjela kadice bez tih guma, al postoji neki podložak od stiropora koji se stavi u kadicu i košta 200 kn, pa to je malo too much:cool:

Ma bit ce ih kroz par dana sigurno jer im je to stalni artikl:top: ........ kad sam ja kupovala svoju kadu bilo je tih gumenih podloska ali nije bilo posudice. Inace te podloske i posudica stoje posebno ali su u cijeni kade i mozes birat zutu i plavu boju:zubo: . A kada ima u plavoj, zutoj, rozoj, bijeloj i pearl boji;)

Wedding
17.07.2007., 23:36

Ja sam to gledala i odustala u sekundi........kvailiteta kinderbeta je:flop: , ormarica z aprevijanje jos gori a ogradicu necu komentirat:rofl: ........znam curu koja je to kupila i pozalila i sad slini kada vidi moju:o

papricica
18.07.2007., 08:42
Ja sam to gledala i odustala u sekundi........kvailiteta kinderbeta je:flop: , ormarica z aprevijanje jos gori a ogradicu necu komentirat:rofl: ........znam curu koja je to kupila i pozalila i sad slini kada vidi moju:o

Ma nije baš neka kvaliteta, a ogradicu i posteljinicu mogu izabrati neku drugu pa nadoplatiti, jedino kaj je full jeftino, a kvalitetno i nije, al opet i taj novi kindać takav nego kaj mi ljudi hoće uvalit stare kindaće od prije 10 godina sve zgrebane.
A za par dana put pod noge i u kiku po kadicu, baš sam zapela za tu kadicu

magic blue
18.07.2007., 13:57
marinka ti ima istu tako i mi joj nosili iz kike :D I nije kostala 250kn ziher :flop:
patkice sam pokupovala vecini bebac s foruma koje sam upoznala :zubo: Pa kad krenete na kavice, mozda donesem i vama :B A necem ti ovdje reci di su kupljene jer tako ucjenjujem i mamu rusku :B

mandy
18.07.2007., 22:01
i mi bi patkice...:cerek: :cerek:...

Utpala
18.07.2007., 22:33
ak ja konačno potegnem iz Varaždina na tu kavu u Zagreb, valjda sam zaslužila još jednu patkicu pride:zubo:

Wedding
19.07.2007., 10:07
marinka ti ima istu tako i mi joj nosili iz kike :D I nije kostala 250kn ziher :flop:
patkice sam pokupovala vecini bebac s foruma koje sam upoznala :zubo: Pa kad krenete na kavice, mozda donesem i vama :B A necem ti ovdje reci di su kupljene jer tako ucjenjujem i mamu rusku :B

a jbg onda sam ja zabrijala:zubo: ili sam pobrkala cijene:o ....e onda cemu ubrzo morat na neku kavicu:cerek:

magic blue
19.07.2007., 20:36
cim stignem do zg-ea :kiss:

Durica26
23.07.2007., 13:58
Samo sam htjela podijeliti s vama da Camovih anatomskih kadica imate u Baby media shopu u Mercatoneu po 188kn:top:

papricica
23.07.2007., 14:08
Samo sam htjela podijeliti s vama da Camovih anatomskih kadica imate u Baby media shopu u Mercatoneu po 188kn:top:

joj supac...ja mislila čekat da kika dobije te kadice al tu mi se čak čine povoljnije:top: a do kolko radi taj dučančić navečer?

paspa
23.07.2007., 14:09
joj supac...ja mislila čekat da kika dobije te kadice al tu mi se čak čine povoljnije:top: a do kolko radi taj dučančić navečer?

do 21...

papricica
23.07.2007., 14:10
do 21...

hvala srećo:kiss:

paspa
23.07.2007., 14:11
hvala srećo:kiss:

baby mediu imaš i u k.crosu...;)

papricica
23.07.2007., 14:19
baby mediu imaš i u k.crosu...;)

Čitaš mi misli:D
Baš sam zvala king cross, malo mi je bliže i imaju te kadice ali Neonato po 188 kn i iste su kao i Cam , a sutra dobivaju te Camove i postolje za kadicu koje košta 150 kn. Eto...:top:

paspa
23.07.2007., 14:30
Čitaš mi misli:D
Baš sam zvala king cross, malo mi je bliže i imaju te kadice ali Neonato po 188 kn i iste su kao i Cam , a sutra dobivaju te Camove i postolje za kadicu koje košta 150 kn. Eto...:top:

...a meni ti je veš mašina i prije bila idealno postolje...:s :s

papricica
23.07.2007., 14:41
...a meni ti je veš mašina i prije bila idealno postolje...:s :s

mda...to je supač postolje...al meni veš mašina u kupaoni u potkrovlju,a kad se bebo rodi selim u donji dio gdje nema veš mašine:flop:
Hm...a di bi još mogla stavit kadicu kad nemam nikakav stolić u sobi ni u kupaoni?

paspa
23.07.2007., 14:42
mda...to je supač postolje...al meni veš mašina u kupaoni u potkrovlju,a kad se bebo rodi selim u donji dio gdje nema veš mašine:flop:
Hm...a di bi još mogla stavit kadicu kad nemam nikakav stolić u sobi ni u kupaoni?

pa onda je postolje idealno...i nadam se sklopivo...:rolleyes:

papricica
23.07.2007., 15:09
pa onda je postolje idealno...i nadam se sklopivo...:rolleyes:

mislim da je...sutra pičim do king crossa pa javim kakvo je ...;)

Wedding
23.07.2007., 17:40
mislim da je...sutra pičim do king crossa pa javim kakvo je ...;)

sretno u kupovini;) ... i pazi da ne potrosis previse novaca:rofl: ( ja se u djecjim ducanima nemogu obuzdat:o )

magic blue
23.07.2007., 20:03
je sklopivo, bas sam kopala po nasim slickama da vam ga pokazem, ali se nigdje ne vidi dobro jer nam ono nije bilo u prvom planu kad smo slikali, jel :D
ali jel dovoljno ako vam kazem da nama sklopljeno stane iza ormara u dnevnoj :top:

papricica
24.07.2007., 08:03
sretno u kupovini;) ... i pazi da ne potrosis previse novaca:rofl: ( ja se u djecjim ducanima nemogu obuzdat:o )

shoping, shoping....:rofl:
i sad u dilemi ajd pomagajte, baš sam se nabrijala na tu super duper camovu kadicu, a sve frendice su me popljuvale da to niš ne valja i da si kupim najobičniju običnu kadu bez tih nastavaka unutra... i kaj sad?:cool:
i još jedno pitanjce: dobila ja jučer postolje za presvlačenje pa sad ne znam dal mi ova camova kadica stane na to postolje....jesu možda ta postolja univerzalnih veličina?:p

magic blue
24.07.2007., 08:34
papricica, pitaj te frendice kako su im kriza to prezivila? evo imas tu na forumu curki koje su krenule s obicnima, pa se pokajale, ali tvoja odluka je samo tvoja :top:
ne znam da li na prematalicu stane, ali znam da joj dno nije ravno, pa mislim da to ne bi bilo sigurno. zato bolje na stol ili investirat 150kn u nogare za nju jer i tak bus ih spridila negdi da ni ne primjetis :D

papricica
24.07.2007., 08:40
ma kupila bum ja tu kadicu pa kud puklo:rofl: , a kažu da se bebač miče i udara onda po tim utorima unutra.
Ma ovo jesu nogari, ustvari je to stol za kupanje al gore ima i ono za prematanje koje se makne, pa sad ne znam dal camova kada sjedne na te nogare il moram baš kupit nogare za tu kadu:p
a bum izmjerila u dućanu:D
ja mjerila dužina tih štangi je 75 cm a širina 45 cm, valjda tu između stane ta kadica

magic blue
24.07.2007., 08:52
e ne bi znala da li ti stane u te nogare, ali kupi kadicu pa probaj, pa se lako kasnije vratis po nogare. i mi smo se tako premisljali, pa po nogare isli tek za mejsec dana.
a u camovoj kadici nema nikakvih utora, nego samo jedna nakosena strana za malu bebicu za leci i jedna ravna strana za sjesti, a u sredini je kao neki bamper za pridrzavat guzu da ne klize, ali je toliko malo izbocen da mi bas i nismo imali s njim nekih problema

evo sad smo vec 4 tjedan kod bake i mogu ti rec da mi vise fali ta kadica nego stolac za hranjenje :top:

papricica
24.07.2007., 09:21
e ne bi znala da li ti stane u te nogare, ali kupi kadicu pa probaj, pa se lako kasnije vratis po nogare. i mi smo se tako premisljali, pa po nogare isli tek za mejsec dana.
a u camovoj kadici nema nikakvih utora, nego samo jedna nakosena strana za malu bebicu za leci i jedna ravna strana za sjesti, a u sredini je kao neki bamper za pridrzavat guzu da ne klize, ali je toliko malo izbocen da mi bas i nismo imali s njim nekih problema

evo sad smo vec 4 tjedan kod bake i mogu ti rec da mi vise fali ta kadica nego stolac za hranjenje :top:

Thanks! Onda ipak danas pravac king crossa i po kadicu:cerek:

papricica
25.07.2007., 08:54
Kupila kadicu http://www.media-commerce.com.hr/proizvod.php?id=14&id1=45&id2=278#:cheer: :cheer: :cheer:
baš mi je če če:cerek:

MarinkaD
25.07.2007., 08:57
Naša je u toj boji!:cerek: Preeeeedivna mi je tak biserna.PS birao.:cool:

papricica
25.07.2007., 09:04
Naša je u toj boji!:cerek: Preeeeedivna mi je tak biserna.PS birao.:cool:

I meni, i meni :cerek:
a jel i tebi onaj veći plavi gumeni uložak na sredini malo viri u zrak, onak ima lufta, kaže mm da je to za amortizaciju:rofl:

MarinkaD
25.07.2007., 09:37
I meni, i meni :cerek:
a jel i tebi onaj veći plavi gumeni uložak na sredini malo viri u zrak, onak ima lufta, kaže mm da je to za amortizaciju:rofl:

:lol: Ne.U početku je malo virio dok nisu one iglice sjele u svoje utore.To je od stajanja.Ispravit će se s vremenom.:top:

papricica
25.07.2007., 11:05
:lol: Ne.U početku je malo virio dok nisu one iglice sjele u svoje utore.To je od stajanja.Ispravit će se s vremenom.:top:

A iglice su sjele u utore, al ovo i dalje viri izbočeno van :zubo: .
Bude bebolino to spljoštio:D
[/img]

Wedding
26.07.2007., 11:14
Kupila kadicu http://www.media-commerce.com.hr/proizvod.php?id=14&id1=45&id2=278#:cheer: :cheer: :cheer:
baš mi je če če:cerek:

hehe i moja je takva biserna ali sa zutom podlogicom ( tako je htio MM) i sa plavom casicom:zubo: , mi smo malo mixali boje:rofl:

papricica
26.07.2007., 12:52
hehe i moja je takva biserna ali sa zutom podlogicom ( tako je htio MM) i sa plavom casicom:zubo: , mi smo malo mixali boje:rofl:

:rofl: širi se pošast anatomskih kadica...:rofl:

Imann
26.07.2007., 13:14
Vidim da je tu nastala prava ludnica oko cam-ovih kadica. E pa da se pridružimo. Imamo je i mi, dobili je na poklon kada se je beba rodila. Kadicu i postolje (Cam). Mislila sam kuda ću s tim u našem malom stanu. Možda je bolje da sam kupila najobičniju kadicu. Ali ubrzo sam promijenila mišljenje. A i za njezine stvari se uvijek nađe mjesta. Super smo zadovoljni.A kada ju preraste, nije frka, kupit ćemo drugu i veću.

cvijetić
26.07.2007., 14:37

mi kupamo na kuhinjskom stolu... :)
stane kadica, sav pribor, podloga za previjanje s ručnikom....:)

papricica
26.07.2007., 14:41
mi kupamo na kuhinjskom stolu... :)
stane kadica, sav pribor, podloga za previjanje s ručnikom....:)

eh kad je meni kuhinja dolje u prizemlju, a nije mi baš praktično nosit kadu i pribor i bebu dole pa gore, eh ne volim kuću ja bih stan:p

tarmiqua
26.07.2007., 20:51

ja sam isto isla kupiti kad sam se vraćala s mora 15.7., jos sam zbog toga ostala jedan dan u zg., i nije bilo kadice... htjela sam se :bonk: :bonk: :bonk:

papricica
27.07.2007., 11:25
ja sam isto isla kupiti kad sam se vraćala s mora 15.7., jos sam zbog toga ostala jedan dan u zg., i nije bilo kadice... htjela sam se :bonk: :bonk: :bonk:

ali ima ih u baby media shopu u king crossu:top:

tarmiqua
27.07.2007., 14:05

ok, al ja nisam iz zg, a onda nisam znala da bih i tamo mogla pogledati...:rolleyes:

papricica
27.07.2007., 16:58
ok, al ja nisam iz zg, a onda nisam znala da bih i tamo mogla pogledati...:rolleyes:

ma znam, nisam ni ja znala dok mi curke nisu rekle, a bila sam tak tužna kaj su u kiki sve rasprodane

Wedding
27.07.2007., 21:18
Imam jednu molbicu:cerek: ... dal netko ide ubrzo do Kike pa da mi samo nesto pogleda dal toga ima da ne vucem bebolinca bezveze do Jankomira?

mandy
28.07.2007., 21:18
Imam jednu molbicu:cerek: ... dal netko ide ubrzo do Kike pa da mi samo nesto pogleda dal toga ima da ne vucem bebolinca bezveze do Jankomira?

idem ja u ponedjeljak po ormariće za cipele i neku komodu pa ti pogledam...:)

EllaH
29.07.2007., 07:52
je li netko koristio onu kadicu iz prematalice, samostalno van ormarića? ja je dobila od jednog klinca.. vele da su je koristili, ali da je bilo zgodnije na stolu pa su je izvadili.. mene nekako ona kosina u njoj zbunjuje a nema ni onih guma kako cam-ova

EllaH
29.07.2007., 07:55

za one "istočnije" trudnice informacija da anatomska cam-ova kadica u robnoj kući "mrvica" u slavonskom brodu košta 178 kn.. nažalost ne znam stanje za đakovo, osijek itd.

cukerino77
15.10.2007., 12:51
Drage moje debeljuce!:D evo jucer mi je moja kuma dala jedan dobar savjet pa da ga podjelim s vama. Nadam se da ne otkrivam toplu vodu, ja sam jucer prvi put cula za ovo:

dakle, kumina frendica je kupila neki Chiccov putni krevetic i kaze da joj se visestruko isplatilo jer je za bebicu najbitnije da spava u poznatom okruzenju u svom kreveticu sa svojim madracom i mirisima....oni su s njim putovali kad je mali imao samo dva mjeseca i spavao je cijelu noc (skoro)....kad je :mig: imao 5 mjeseci, slavili su novu godinu u nekom hotelu i takodjer je u tom kreveticu i uz baby phone i koju provjeru bio cijelu noc sam u sobi dok su oni festali....kaze da ga sklope u minuti i da mali sada ima godinu i pol i jos uvijek spava u njemu....uzmu ga i svaki put kod none i nonica...nasla sam neke putne krevetice i na stranicama turbolimacha i izgledaju bas lijepo...:cerek:

da li je koja od nasih forumskih mamica imala iskustva s time?meni izgleda super...:s

Esni
15.10.2007., 12:55
Da i mene to zanima bas.I bas sam juce postavila to pitanje na starcima.I vidla sam te u tl-u :top: su mi!

Blue Racer
15.10.2007., 12:59
Meni se kod putnih krevetića ne sviđa kaj su svi jako niski, beba spava skoro na podu :ne zna:

ixi
15.10.2007., 13:00
Meni su kolegice isto preporučile putni krevetić pa sam ga stavila na listu potrepština za bebu i kad je svekar uletio s pitanjem šta da kupi ja rekla i svekar kupio( u TL-u). Eno ga već čeka kod moje mame gdje će najčešće i biti u upotrebi, a zgadan je i za na more ponijet ili samo za doma - u dnevni boravak staviti...da ne ostavljam bebu u samu u sobi...

ixi
15.10.2007., 13:01
Meni se kod putnih krevetića ne sviđa kaj su svi jako niski, beba spava skoro na podu :ne zna:

Imaš u ponudi krevetića i s 2 razine podnice, pogledaj na stranicama Turbo limača.

mala tirkizna
15.10.2007., 13:07
Ja baš neki dan vidjela greco-v u tl-u i izgleda mi jako slatko.

Za onoga tko puno putuje i čiji će kikić mjenjat lokacije spavanja mislim da je ok izbor.

Ovaj koji sam ja vidjela i nije tako nizak..i čak mi se čini da se da pretvorit u onaj "vrtić". I još se s njim dobiva ona podloga za previjanje koja se fiksira na stranice krevetića..

Svec u svemu..čist ok..

paspa
15.10.2007., 13:09
...ja sam imala taj krevetić za svo troje drekavaca....:cerek: ...i mogu reči da je fakat dobra stvar,višestruko....:s :s

cukerino77
15.10.2007., 13:21
na stranicama od tl sam vidjela neke po samo 350-450 kn, i bas mi se ucinilo jeftino za tako nesto, ne znam da li je to neki popust ili redovna cijena al eto

paspa
15.10.2007., 13:22
na stranicama od tl sam vidjela neke po samo 350-450 kn, i bas mi se ucinilo jeftino za tako nesto, ne znam da li je to neki popust ili redovna cijena al eto

...redovna cijena...ima i skupljih....ja sam i doma koristila...:top:

sdbelanc
15.10.2007., 13:41
evo ja sam baš neki dan na ovoj stranici gledala opremu za bebe i naišla sam pod akcije na taj krevetić - ako je to to uopće -naziv Travel =299kn

http://www.adax.hr/ -madrac se kupuje posebno, meni izgleda baš fora za tu cijenu ali ja sam to mislila koristiti kao vrtič ili za putovanja a kupiti pravi drveni krevetić za sobu, nekako su mi ipak ljepši ogradica im se spušta, okolo se mogu vezati oni slatki jastučići...:ne zna: a ovi su stvarno praktični za put

Esni
15.10.2007., 13:44

Cini mi se da su ti manjih dimenzija i nema pdizanja na dvi razine podnice.Onaj od 1000 kn mi je skroz ok!:top:

zrnce soli
15.10.2007., 14:05
Ja sam jučer u TL iskoristila vikend akciju i kupila taj krevetić za 175kn, bebe comfort, podnica ima samo jednu razinu, ali nema veze, kasnije će poslužit i kao vrtić. Krasan je, tirkizno-sivi, lako se montira. Mi mislimo dosta putovat i ić bakama i djedovima jer ćemo Roko i ja često biti sami pa da ne budemo samo na jednom mjestu. Ako nekog zanima, žena je rekla da u Toweru u TL su produžili akciju, samo se treba rezervirat.

cukerino77
15.10.2007., 14:24
i da, onda si vjerojatno moras jos kupiti madrac odgovarajuce velicine, cudno da ih ne prodaju zajedno

cukerino77
15.10.2007., 14:26
Ja sam jučer u TL iskoristila vikend akciju i kupila taj krevetić za 175kn, bebe comfort, podnica ima samo jednu razinu, ali nema veze, kasnije će poslužit i kao vrtić. Krasan je, tirkizno-sivi, lako se montira. Mi mislimo dosta putovat i ić bakama i djedovima jer ćemo Roko i ja često biti sami pa da ne budemo samo na jednom mjestu. Ako nekog zanima, žena je rekla da u Toweru u TL su produžili akciju, samo se treba rezervirat.

ti to govoris za rijeku, postoji tl u toweru?

zrnce soli
15.10.2007., 14:27
i da, onda si vjerojatno moras jos kupiti madrac odgovarajuce velicine, cudno da ih ne prodaju zajedno

U kompletu nije madrac, doduše, nisam vidjela niti kod jednog putnok krevetića madrac, ali možda samo nisam dobro gledala. No, ni uz puno skuplji običan krevetić nema madraca...

MarinkaD
15.10.2007., 14:28
Mi imamo Chicco putni krevetić i ne bi ga mijenjala ni za što.:s

Od rođenja spava u njemu.Sad mu je skoro 9 mjeseci.

Veliki plus je što ima funkciju da je beba na viskom,kao drveni krevetići.Kasnije ga se spušta.:top: Ovo je krevetić (http://public.fotki.com/MarinkaD/mislav/copyofp7065195.html) koji mi imamo.

zrnce soli
15.10.2007., 14:33
ti to govoris za rijeku, postoji tl u toweru?

Postoji, na 3.katu, ne možeš fulat. I teta prodavačica je bila genijalna, izuzetno ljubazna i visoko profesionalna.:top:

Blue Racer
15.10.2007., 15:11

E vidiš, za ovakve nisam znala da postoje, svi koje sam ja vidla su bili onak skroz niski ko ogradica za igranje.

E da je neko otvorio ovu temu prije tjedan dana... sad je kasno :tuzni:

ixi
15.10.2007., 15:26

I ja imam takav!:top:

Esni
15.10.2007., 15:30

Od rođenja spava u njemu.Sad mu je skoro 9 mjeseci.

Veliki plus je što ima funkciju da je beba na viskom,kao drveni krevetići.Kasnije ga se spušta.:top: Ovo je krevetić (http://public.fotki.com/MarinkaD/mislav/copyofp7065195.html) koji mi imamo.

A madrac?Koji madrac imas?Ja sam mislila mjenjat drveni za putni jer mu se nogice zaglave kroz drveni i upadne mu rucica izmedju madraca i ogradice:( !Pa nisam pametna sta da radim?!Ovaj drveni smo dobili i prije mog bebaca spavalo je dvoje djece:ne zna:

MarinkaD
15.10.2007., 17:40
A madrac?Koji madrac imas?Ja sam mislila mjenjat drveni za putni jer mu se nogice zaglave kroz drveni i upadne mu rucica izmedju madraca i ogradice:( !Pa nisam pametna sta da radim?!Ovaj drveni smo dobili i prije mog bebaca spavalo je dvoje djece:ne zna:

Madrac onaj koji smo dobili uz krevetić.Nije jako tanak ni tvrd.Fino je proštepan.Sad kad je hladnije ipak mu stavim dekicu dolje jer je dosta nisko sad.Na mekšem madracu u drvenom krevetiću nije htio niti spavati nakon što se navikao na ovaj.A i smatram da je zdravije to što je malčice tvrđi od običnog.:top:

Čokolada07
15.10.2007., 18:26

Nemoj me zezat! I ja sam htjela taj krevetić, bili smo u sub. predveče i više nije bilo niti jednog. Baš sam bila tužna...

ixi
15.10.2007., 18:42
Nemoj me zezat! I ja sam htjela taj krevetić, bili smo u sub. predveče i više nije bilo niti jednog. Baš sam bila tužna...

Koka, ne biti tužna! Naruči internetom, akcija ti je još uvijek oglašena!
Ili ti ja mogu pitati sutra tu kod nas da li ima još koji komad po 174 kn!

Čokolada07
15.10.2007., 18:47
Koka, ne biti tužna! Naruči internetom, akcija ti je još uvijek oglašena!
Ili ti ja mogu pitati sutra tu kod nas da li ima još koji komad po 174 kn!

A di si ti?

Mijaja
15.10.2007., 19:03
nama je teta u dučanu rekla da su ti putni krevetići super, a kada se ide na put nije potrebno imati madrac (ako spava par dana u tome), al ako se koristi kod kuće da treba madrac radi kičmice!!!!

cukerino77
15.10.2007., 19:07
Postoji, na 3.katu, ne možeš fulat. I teta prodavačica je bila genijalna, izuzetno ljubazna i visoko profesionalna.:top:

HVALA TI!a da li si domah kupila i madrac?meni je malo rano za kupovanje, al sam se pocela interesirati polako pa za koji mjesec idemo u shopping:top:

zrnce soli
15.10.2007., 19:44
HVALA TI!a da li si domah kupila i madrac?meni je malo rano za kupovanje, al sam se pocela interesirati polako pa za koji mjesec idemo u shopping:top:

Nisam, madrac imam u fixnom krevetiću, a ovdje će spavat tu i tamo pa kako sam skužila nije potrebno još i uzet madrac. Ako Roko ne bude htio spavat bez madraca, onda ćemo ga morat kupit. Još 200-njak kunića i nije tako strašno.
Imaš još vremena za kupovinu, ja prije 27.tj. nisam niš kupila, a najviše negdje nakon 30. To mi je najbolji dio, ne mogu odolit slatkim dječjim stvarčicama.:cerek:

any5
15.10.2007., 20:32
Mi imamo 2...moj brat živi u Švicarskoj i super je bilo kad su dolazili kad su klinci bili mali...mrak stvar,ne zauzima mjesto,a za klince je super...ja sam ih ljetos posudila obadvjema kumama za more i obadvije su prezdovoljne.,.meni je to super...i kod mame će mi biti jedan tak da kad dođemo s mališom tamo da ima gdje spavati

mi_ama
15.10.2007., 22:28
Mi imamo prenosni Gracov kupljen u tl i platili ga 500kn i odlican je. Gdje god idemo ga nosimo a kuci mi stalno koristi kao vrtic jer mi se u njemu leon po cijele dane igra!!! Super je :s

vukovarac69
29.10.2007., 08:47
molim vas pomoć oko jedne dvojbe, naime s obzirom da uskoro beba stiže moramo kupiti dječji krevetić...

e sad, vidjeli smo jedan tzv. prijenosni, sklopivi krevetić za umjerenu cijenu, aluminijski nosači sa strane i mrežica, podnica naravno ima više razina, ne spuštaju se stranice. (dimenzije 60x120)

druga je opcija klasični dječji krevetić dimenzija 60X120 ili 70 x 140, drveni i mogućnost spuštanja jedne stranice.

dakle, trebaju mi iskustva sa ovim prvim navedenim, ima li tko takav krevetić i vrijedi li to šta?

(ispričavam se ako je bila slična tema, nije mi izbacio gore na tražilici)

zahvaljujem svima unaprijed na odgovorima:)

MarinkaD
29.10.2007., 08:51
Mi imamo prijenosni krevetić.Prošao je 9 mjeseci i još spava u njemu.Samo smo ga spustili na nižu razinu zbog stajanja.Ja sam prezadovoljna.Dok je bio mali,nisam se morala uopće saginjati da ga stavim u krevetić koliko je visoko.
Probali smo ga staviti u drveni,ali stalno se upetljava u rešetke jer nemirno spava.Spavao je u njemu tri puta i vratili smo se prijenosnom.Ja bi svakako proporučila.:top:

Ovo (http://public.fotki.com/MarinkaD/mislav/copyofmislav2007134.html) je slika našeg krevetića.:D

marina_tha
29.10.2007., 08:54
ja imam i jedan i drugi. ovaj klasični mi je u stanu, a drugi sklopljen pa ga ponesemo kad idemo kod bake i dide, ili negdi. i jedan i drugi je ok. možda čak bi mi samo taj sklopivi bio dovoljan, al eto.

vukovarac69
29.10.2007., 08:56
baš je sličan takav kakav smo vidjeli... odlično taj nam se i sviđa, nego treba li kupovati dodatni madrac jer mi se čini nekako tanak?

marina_tha
29.10.2007., 09:10
baš je sličan takav kakav smo vidjeli... odlično taj nam se i sviđa, nego treba li kupovati dodatni madrac jer mi se čini nekako tanak?

on je tanak i presvučen nekom plastikom, tako da nije udoban bez neke prirodne podloge. al ja stavim deblju deku koju preklopim više puta i preko toga lancun. dodatni madrac mi ne bi bio praktičan zbog toga šta mi je taj krevetić putni, ali ako ga namjeravaš držati samo u stanu, ili prvenstveno kod kuće onda moš stavit madrac, zašto ne.

mici123
29.10.2007., 09:11
moj putni ima zbilja tanki madrac.

Ja bih vam preporučila da kupite dodatni madrac ako će beba biti stalno u putnom. Tvrdi madrac je važan zbog SIDS-a.

MarinkaD
29.10.2007., 09:20

Je tanak,ali je "rpoštepan" i nije baš kao daska.Sad smo stavili jedan debeli rpekrivač ispod tog "madraca" od krevetića jer kod nas nema nigdje za kupiti madrac tih dimenzija.Sad je kao na pravom madracu.

Ali ako imaš gdje i ako će beba stalno biti u putnom,uzmite svakako madrac uz krvetić.Za početak dok je na povišenoj razini ne treba,ali kasnije preporučam.

Usput,spavao je na povišenoj razini do 6 mjeseci starosti.(dok se ne diže sam u sjedeći položaj)

vukovarac69
29.10.2007., 09:44
hvala vam lijepa na odgovorima...:top:

Esni
29.10.2007., 10:12
Moj se od kada je imao dva mjeseca poceo upletat u ogradicu od drvenog krevetica.Ja mu okolo stavila onaj ukras za krevetice pa je tomalo ublazilo.Imamo i putni krevetic puno veci je od ovog drvenog i stavila sam ga kao vrtic u dnevnu ali nece u njega uopce,pa cu ga najvjerojatnije premjestit u sobu mjesto drvenog,ali kupicu madrac.

cvijetić
29.10.2007., 11:34
imamo putni ali samo za put... ne znam kako bi bez klasičnog kimbija:)

lturkano
29.10.2007., 13:32
ja imam inače problema sa kičmom pa moram imati dobar madrac, pa sam vođena tom logikom išla kupiti i djetetu madrac, ja sam kupila 60x120, jer mi 70x140 ne stane, ali je taj veći zgodniji jer dijete u njemu može spavatipuno duže, a bočne stranice se skidaju, mislim da treba investirati u dobar madrac, kod nas je u beba centru bio madrac od žice za 500kn, nije mi bio baš nešto pa sam naručila iz njemačke neki marac dr. nešto, pojma nemam kako se zove, ali je punjen kokosom i prilagođava se tijelu djeteta itd. mislim da je ipak pravi krevetić bolji za kičmu nego prijenosni, to je moje mišljenje, nek se niko ne uvrijedi, jer ...... možda sam i ja u krivu.

lturkano
29.10.2007., 13:33
ja imam inače problema sa kičmom pa moram imati dobar madrac, pa sam vođena tom logikom išla kupiti i djetetu madrac, ja sam kupila 60x120, jer mi 70x140 ne stane, ali je taj veći zgodniji jer dijete u njemu može spavati puno duže, a bočne stranice se skidaju, mislim da treba investirati u dobar madrac, kod nas je u beba centru bio madrac od žice za 500kn, nije mi bio baš nešto pa sam naručila iz njemačke neki marac dr. nešto, pojma nemam kako se zove, ali je punjen kokosom i prilagođava se tijelu djeteta itd. mislim da je ipak pravi krevetić bolji za kičmu nego prijenosni, to je moje mišljenje, nek se niko ne uvrijedi, jer ...... možda sam i ja u krivu.

SaveAss
29.10.2007., 14:20
Evo i tu (http://forum.hr/showthread.php?t=269373) vam ima o putnim krevetićima:)

edit: Sad kad su se teme spojile ispada da ja dajem link na ovu temu :rofl:

cukerino77
06.12.2007., 18:27
taman sam od pocetka tvrdila kako cu sigurno kupit putni krevetic (jeftinji, ljepsi, prakticniji, prijenosan, mogu ga kasnije koristiti ko vrtic) i onda sam tu nasla kako je netko napisao da je drveni kao prirodni materijal bolji od plastike....ali zasto?pa ne ispusta plastika valjda otrove?!

mandy
06.12.2007., 18:51
ja sam za drveni krevetić....a o otrovima neznam ...

Wedding
06.12.2007., 21:00
taman sam od pocetka tvrdila kako cu sigurno kupit putni krevetic (jeftinji, ljepsi, prakticniji, prijenosan, mogu ga kasnije koristiti ko vrtic) i onda sam tu nasla kako je netko napisao da je drveni kao prirodni materijal bolji od plastike....ali zasto?pa ne ispusta plastika valjda otrove?!

Ma daj kupi ono st zelis i ne zamaraj se....... neni je sad zao sto nisam kupila putni krevetic, danas ih stvarno ima raznih, ima onaj kojem se spusta podnica u 3 nivot, na sebi ima prematalicu i ima cak i svijetlo:cerek:

Sanja29
06.12.2007., 22:02
ja sam kupila madrac u adax-u za 255 kn, s oprugicama i antialergenksom presvlakom, a kadicu imam u prematalici, prematalicu s kadicom sam isto kupila u adaxu ....

charlyse
06.12.2007., 22:36
Kad smo kod putnih krevetića...
Mi smo kupili običan, drveni, ali smo razmišljali i o putnome jer ko prvo ljeti boravimo po mjesec dana u vikendici na moru, drugo, kad budem bakama nosila dijete za pričuvat da spava u putnom i treće, doma bi ga koristila kao vrtić...
Sad me zanima kolike su cijene putnih krevetića, jer iskreno još ih uopće nismo gledali...

cukerino77
07.12.2007., 07:20
Kad smo kod putnih krevetića...
Mi smo kupili običan, drveni, ali smo razmišljali i o putnome jer ko prvo ljeti boravimo po mjesec dana u vikendici na moru, drugo, kad budem bakama nosila dijete za pričuvat da spava u putnom i treće, doma bi ga koristila kao vrtić...
Sad me zanima kolike su cijene putnih krevetića, jer iskreno još ih uopće nismo gledali...

ako ce ti dijete spavati iskljucivo u putnom kupis si bolji sa 3 razine spavanja i svim i svacim za cca 900 kn, a ako ce ti sluziti za to sto si napisala, bolje kupit onee jeftinije za 350-400 kn.:mig:

Leonee
07.12.2007., 10:20
ja jos nisam kupila kadicu.. nemam blage koja je bolja..neki kazu anatomska (babe na netu), a moje babe uzivo da je biolja ona vulgaris.. :confused: i sada sam u sto muka..
mozda je najbolje kupiti vulgaris + anatomski nastavak :ne zna:

Sanja29
07.12.2007., 23:27
meni je moja sestrična rekla da ona nije anatomsku imala i da joj nije falila, da ionako bebicu držiš kod glavice kad se kupa .. pa ne znam .... niti ja nisam na sigurno ... ja sam uzela prematalicu s kadicom, pa sad ne znam da li ću uzimati posebno i anatomsku kadicu ili ću ostati na ovoj .....

Wedding
07.12.2007., 23:38
Meni je anatomska pomogla full pogotovo onih prvih mjesec dana kada je bebo mali i nemocan......ova moja ima dva polozaja, lezeci i sjedeci i to mi je mrak jer recimo sada koristimo sjececi polozaj i posto ima zapreku medju nogama ne moze se odsklizat ako ga ne drzim:D

Leonee
08.12.2007., 08:35
Meni je anatomska pomogla full pogotovo onih prvih mjesec dana kada je bebo mali i nemocan......ova moja ima dva polozaja, lezeci i sjedeci i to mi je mrak jer recimo sada koristimo sjececi polozaj i posto ima zapreku medju nogama ne moze se odsklizat ako ga ne drzim:D

Gdje si kupila tu anatomsku? Kako izgleda?
I kako ti je pomogla u pocetku (to ne kuzim).. Kako kupati malu bebu u anatomskoj, ako mu moras pridrzavati vrat I glavicu?.. :misli:
Daj to malo detaljnije objasni plavusi :moli: plsss.. :moli: :D

*Lubenica*
08.12.2007., 08:41
I kako ti je pomogla u pocetku (to ne kuzim).. Kako kupati malu bebu u anatomskoj, ako mu moras pridrzavati vrat I glavicu?.. :misli:

imaš anatomske u media shopu http://www.media-commerce.com.hr/proizvod.php?id=14&id1=45&id2=278 ove su zakon

Joules
08.12.2007., 09:29
imaš anatomske u media shopu http://www.media-commerce.com.hr/proizvod.php?id=14&id1=45&id2=278 ove su zakon

meni se te isto najvise svidjaju, ili identicne camove... sad jos samo moram mm nagovoriti da ju kupi... on je vise za obicnu, a ja bi ovu...

*Lubenica*
08.12.2007., 09:33
meni se te isto najvise svidjaju, ili identicne camove... sad jos samo moram mm nagovoriti da ju kupi... on je vise za obicnu, a ja bi ovu...

mi smo običnu vulgaris jelte' koristili prva dva mj. (dali nam je frendovi) a ova nam je u pogonu od prošlog tjedna i ok je

Wedding
08.12.2007., 09:43

Ja ti imama ovu koju ti je linkala Lubenica samo sto je moja od Cam-a i fenomenalna je, ne sklize se jer ima ove gemene podloske koji se lako skidaju i peru...recimo ja nisam pridrzavala glavu jer nisam trebala posto je kadica anatomska i samo sam mu pridrzavala ili rucicu ili nozicu da se ne prevrne jer su male bebice nestabilne...a momogla mi je zato sto je jednostavno kupat djete posto nemoras pazit na glavicu itd:cerek: ...eto, plavusa plavusi:lol:

Leonee
08.12.2007., 10:12
A camove isto ima za kupiti u baby media shopu? Jel znate mozda koliko dodje? Ja bi kupila i sa stalkom..

Dakle, da podvucem,.. :zubo:.. oces reci da malo novorodjence u toj kadici nemoram drzati za glavu i vrat? :s...
Kuzim da ga moras nekako pridrzavati, ali ovo za ruku, nogu je 100 puta jednostavnije nego ono ispod glave vrata.. Nekako si ipak sigurniji..
..Uzasno me frka tog kupanja..

edit: evo nasla sam cijenu za kadicu.. 188kn, valjda stalak nije skuplji..

*Lubenica*
08.12.2007., 10:37
imam i ja pitanjce.. naime moram reći koju hranilicu želimo imati (Djedu Božićnjaku :cerek: ) pa stoga molim preporuke... hvala

*Mistique*
08.12.2007., 13:09
Mi smo u baby paketu u rodilištu dobiliknjižicu s bonovima od dm-a i u njoj ima popust 10% na hranilicu od chicca!Već su je neke cure uzele i kažu da je odlična,samo ti ne znam točnu cijenu,to bi trebala provjeriti!Hranilica je Polly a drže je u Chicca

Esni
08.12.2007., 13:14
Ja imam neo-nato kadicu bas kao na onom linku od medie shopa i tu smo je i kupili odlicna je,toplo je preporucam!Aonu iz prematalice sam bacila jer je nikakva i uvjek mi je bila mala!Ova od neo-nata ima dodatak da tusiras lagano djete!

Tijana
08.12.2007., 13:19
imam i ja pitanjce.. naime moram reći koju hranilicu želimo imati (Djedu Božićnjaku :cerek: ) pa stoga molim preporuke... hvala

Mi smo imali ovakvu http://www.babystuff.co.nz/proddetail.php?prod=KBTOYS5013 od Fisher Price, kupili u Toysu, odlična je, koristili je gotovo do 3. godine.

en@
08.12.2007., 14:54
Neo nato i cam su identične kadice ( izrađuje ih isti proizvođač ). Mi imamo ovakvu s linka i odlična nam je

charlyse
08.12.2007., 22:08
Koliko je ovo (ne znam ni kako se zove:D ) potrebno, koliko je od koristi?
I koliko inače dođe?
http://img210.imageshack.us/img210/49/p9160309ez7.th.jpg (http://img210.imageshack.us/my.php?image=p9160309ez7.jpg)

charlyse
08.12.2007., 22:09
SORRY 2 ista posta...

mandy
08.12.2007., 22:14

ja imam Chiccovu Happy meal za nekih 699 kn. ovakvu (http://www.kpoxa-shop.ru/index.php?productID=2261)..ima 3 položaja, za noge fiksno al nama tako služi 2 puta dnevno po 10 minuta dok malac jede jer on nije tip koji bi odmarao ili spavao u tome....a te koje imaju podesive i za noge i još svašta nešto su oko 1000 pa na dalje...lako se sklapa, zauzima malo mjesta ...nama :top:

Wedding
08.12.2007., 22:16
A camove isto ima za kupiti u baby media shopu? Jel znate mozda koliko dodje? Ja bi kupila i sa stalkom..

Dakle, da podvucem,.. :zubo:.. oces reci da malo novorodjence u toj kadici nemoram drzati za glavu i vrat? :s...
Kuzim da ga moras nekako pridrzavati, ali ovo za ruku, nogu je 100 puta jednostavnije nego ono ispod glave vrata.. Nekako si ipak sigurniji..
..Uzasno me frka tog kupanja..

edit: evo nasla sam cijenu za kadicu.. 188kn, valjda stalak nije skuplji..

Da, ne mnoras drzat za vrat i glavicu:cerek: , ja se ne sjecam vise cijene ali sam ju kupila u Kiki:mig:

Wedding
08.12.2007., 22:17

Mi smo za krstitke dobili chico Polly i hranilica je :s a ako se ne varam kosta oko 1200 kuna:)

Wedding
08.12.2007., 22:20
I koliko inače dođe?
http://img210.imageshack.us/img210/49/p9160309ez7.th.jpg (http://img210.imageshack.us/my.php?image=p9160309ez7.jpg)

A gle ponekad koristi nekada i ne..moj mali u startu nije bas bio zainteresiran, mislim nekada je a nekad nije a sada od kada se okrece sam trbuh-ledja i obratno to ga vise niti ne zanima, sad pokusava puzat pa mu je to zanimljivije:ne zna:

cukerino77
09.12.2007., 09:36
I koliko inače dođe?

mislim da je ovo jaaako potrebno...ne u smislu da je neophodno jer nije, ali razvija djetetovu inteligenciju i zabavlja ga, pa cu si ja svakako nabaviti :top:

charlyse
09.12.2007., 10:43
Sorry šta možda postavljam glupa pitanja, to se koristi do nekih 5-6 mjeseci jel :confused: ili :confused:
Kolik cca dođe?

marina3
09.12.2007., 10:45
Ja sam u 24 tjednu kad bih odprlike trebala počet nabavljat ili kupovat stvari za bebicu

Čokolada07
09.12.2007., 10:58
Ja sam počela u 30-tom tjednu....

*Lubenica*
09.12.2007., 11:00
Ja sam u 24 tjednu kad bih odprlike trebala počet nabavljat ili kupovat stvari za bebicu

ja sam do onda imala već pol toga :D a kolica i ostalo "krupno" smo kupili oko 30 tj., nema pravila, svako kupi onda kada misli da je vrijeme

*Lubenica*
09.12.2007., 11:01
btw majčice hvala na savjetima za hranilicu :mig:

charlyse
09.12.2007., 11:12

Ja sam u 27-om i već imamo kolica, krevetić, ormarić za presvlačenje, posteljinu i ponešto robice za početak...
Svaki tjedan neku sitnicu kupimo da ne bude sve zadnji mjesec
Mislim da smo iza 20-og tjedna počeli s kupovinom:mig:

MAX-factor
09.12.2007., 11:29

ja sam u 17. tjednu i jedva se suzdrzavam od kupovine, ne znam dokle cu moci, vec bi sad sve kupila :D
ali sam neki dan kupila malu rozu benkicu i body (a jos ni ne znamo spol, ali ja mislim da ce biti curica :D ) i sad svaki dan to gledam :cerek:

marina3
09.12.2007., 16:05
mi smo namjeravali u 1mj.kad su sniženja mislim da se isplati sačekat jer dosta spuste cjene.

*Lubenica*
09.12.2007., 16:38
mi smo namjeravali u 1mj.kad su sniženja mislim da se isplati sačekat jer dosta spuste cjene.

nema ti sniženja na bebi opremu, koliko znam, razveseli me ako je drugačije, jedino možda robica ali ti je teško pogađati brojeve ako kupuješ sada zimsku za iduću zimu :top:

marina3
09.12.2007., 16:55
mislim da sam vidjela u wtcu u Rijeci sniženje na neke krevetiće i kolica i to već sad.Šta se tiče robice tutice,čarapice,kapice isto je već nešto sniženo u turbo limachu.Znam da bočice ,beby kozmetika itd neće bit na sniženju ,ali ovo ostalo mislim da bi trebalo biti

šiljo
09.12.2007., 17:06
mislim da je ovo jaaako potrebno...ne u smislu da je neophodno jer nije, ali razvija djetetovu inteligenciju i zabavlja ga, pa cu si ja svakako nabaviti :top:

imaš u beba media centru 2-3 vrste (razne životinje)
od 250 do 33o kn
mi imali i super je i skinit igračke i ostavit da se zabavlja ...

šiljo
09.12.2007., 17:07
Sorry šta možda postavljam glupa pitanja, to se koristi do nekih 5-6 mjeseci jel :confused: ili :confused:
Kolik cca dođe?

možeš koristiti i ranije stavi je na krevet i stavi bebu i uživajte...

lturkano
10.12.2007., 01:06
mislim da sam vidjela u wtcu u Rijeci sniženje na neke krevetiće i kolica i to već sad.Šta se tiče robice tutice,čarapice,kapice isto je već nešto sniženo u turbo limachu.Znam da bočice ,beby kozmetika itd neće bit na sniženju ,ali ovo ostalo mislim da bi trebalo biti

ako si u Rijeci najjeftinije bočice od aventa imaš u dm-u, beba centar na placi je preskup, u dm-u ti je sve jeftinije, od boca, duda, hrane, kašica, pelena itd

lturkano
10.12.2007., 01:10
i još imaš 15% popust kad skupiš one naljepnice

Ani4
10.12.2007., 09:58
I koliko inače dođe?

To je baby gim. Ja sam svoju stavila kad je imala 2 mj. i jako joj se svidilo. Prvo je samo gledala te igrackice, a sada ( 3,5 mj.) lupa sa rukicama po njima i pokusava ih uhvatiti. Poslje ih stavlja u usta. Ona jako voli biti u njemu i dosta dugo se zna sama zabavljati.

Ani4
10.12.2007., 10:04

Ja sam prosli puta imala PP hranilicu i bila je savrsena! Sto polozaja i kombinacija. Miji su decki dosta vremena provodili u njoj. Osim sto su jeli, cesto su se igrali u njoj, a bogme i spavali.:cerek: Sada imamo Bebe Comfort Omega i isto sam zadovoljna sa njom. Ja je vec sad stavim u onaj polulezeci polozaj i stavim je u kuhinju dok kuham da me gleda.

marina3
10.12.2007., 11:03
i još imaš 15% popust kad skupiš one naljepnice

Taman skupili te naljepnice

charlyse
10.12.2007., 11:09
ako si u Rijeci najjeftinije bočice od aventa imaš u dm-u, beba centar na placi je preskup, u dm-u ti je sve jeftinije, od boca, duda, hrane, kašica, pelena itd

Ej, a koji je DM u Ri najbolje opremljem stvarčicama za bebu??
Još nešto, koliko tih bočica, dudica treba kupiti:ne zna:
Imam popunjen kupon pa bi otišla DM! Šta mi sve treba a mogu kupiti u dm-u??
:kiss:

*Lubenica*
10.12.2007., 11:20
Ej, a koji je DM u Ri najbolje opremljem stvarčicama za bebu??
Još nešto, koliko tih bočica, dudica treba kupiti:ne zna:
Imam popunjen kupon pa bi otišla DM! Šta mi sve treba a mogu kupiti u dm-u??
:kiss:

ma svi ti imaju isti asortiman, ja uvijek idem u ri, ali ponekad i na brajdu (imaš još u toweru).. ne kupuj bočice i dudice, možda ti neće ni trebati, evo meni već 2 i po mj kupe prašinu.. imam dvije bočicu od aventa za čaj koje koristim, i to sam dobila na tečajevima i onu dudu od kaučuka od chicca, jedino tu hoće a ja kupila još deset različitih...
super su ti u dm-u one prostirke za presvlačenje i blazinice - vate za brisati guzu, to trošimo na tone... i tetra pelene su ti jeftinije nego drugdje.. hm, šta još...

*Lubenica*
10.12.2007., 11:22
e da, čaj za dojilje i hippov koromač i kamilica (svaki je oko 25 kunica pa s popustom je sigurno jeftiniji nego drugdje), sokove za dojenje..

Čokolada07
10.12.2007., 13:00
e da, čaj za dojilje i hippov koromač i kamilica (svaki je oko 25 kunica pa s popustom je sigurno jeftiniji nego drugdje), sokove za dojenje..

Lube jel vi koristite taj čaj od koromača... ja mu ga dala da mu olakša grčiće al sam negdje pročitala da on zatvara... a taj dan je samo jednom kakio... Sad mu dajem kamilicu za smirenje...

*Lubenica*
10.12.2007., 13:17
Lube jel vi koristite taj čaj od koromača... ja mu ga dala da mu olakša grčiće al sam negdje pročitala da on zatvara... a taj dan je samo jednom kakio... Sad mu dajem kamilicu za smirenje...

da, i njega i kamilicu, stavim pol žličice jednog, pol drugog i napravim 100 ml (mada uvijek bacam jer on popije gut - dva),
al ne često, kada je kenjkav (svaka dva tri dana), inače nismo imali problema s grčićima :s (možda dva dana kad je bio mali mali, par tjedana) ali zato ti ja svejedno predostrožnosti radi, da mu olakšam prduckanje i probavicu pijem taj čaj, ubacim ga u onaj za dojenje (pa stigne kroz dojenje i do njega), te papam u cikli puuno kima (navodno da je to super) :top:

Čokolada07
10.12.2007., 13:21
da, i njega i kamilicu, stavim pol žličice jednog, pol drugog i napravim 100 ml (mada uvijek bacam jer on popije gut - dva),
al ne često, kada je kenjkav (svaka dva tri dana), inače nismo imali problema s grčićima :s (možda dva dana kad je bio mali mali, par tjedana) ali zato ti ja svejedno predostrožnosti radi, da mu olakšam prduckanje i probavicu pijem taj čaj, ubacim ga u onaj za dojenje (pa stigne kroz dojenje i do njega), te papam u cikli puuno kima (navodno da je to super) :top:

Vidiš probat ću i ja pomješat ta dva... Ja mu dajem kombinirano moje mlijeko i Bebimil zato jer nemam dosta mlijeka... Tj. bilo ga je al je počelo presušivat... A nas grčevi počeli mučit svaki dan...:flop:

*Lubenica*
10.12.2007., 13:33
Vidiš probat ću i ja pomješat ta dva... Ja mu dajem kombinirano moje mlijeko i Bebimil zato jer nemam dosta mlijeka... Tj. bilo ga je al je počelo presušivat... A nas grčevi počeli mučit svaki dan...:flop:

nebim se štela mešati ali što ga više budeš imala na cici više će ti se mlijeka stvarati, moraš bit uporna ko mazga, ja sam mislila da ću poludjeti, bilo je kriza (kada sam mislila da su mi cice prazne a F je plakao i plakao), ali kada se opet izregulira - sreći nema kraja..:cerek:
imaš u cambijerijevoj svaki mjesec grupu za potporu dojenju - super je

sorry na off topicu

a za grčiće - proći će to ne brini, samo treba imati snage za to izdržati, angažiraj muža, nonote da ti pomognu, a ti spavaj i skupljaj snagu... :cerek:

Čokolada07
10.12.2007., 13:59
nebim se štela mešati ali što ga više budeš imala na cici više će ti se mlijeka stvarati, moraš bit uporna ko mazga, ja sam mislila da ću poludjeti, bilo je kriza (kada sam mislila da su mi cice prazne a F je plakao i plakao), ali kada se opet izregulira - sreći nema kraja..:cerek:
imaš u cambijerijevoj svaki mjesec grupu za potporu dojenju - super je

sorry na off topicu

a za grčiće - proći će to ne brini, samo treba imati snage za to izdržati, angažiraj muža, nonote da ti pomognu, a ti spavaj i skupljaj snagu... :cerek:

NIje mi na prsima... ja mu izdajam i dajem na bočicu... Znaš kakve su mi cice... Ja njega više cicom davim nego hranim...

mandy
10.12.2007., 23:52
baby gyimodlična stvarčica..od 2,5 mjeseca pa do sad je koristimo..prije mu ej sve to bilo wow i nwšto novo, pa je služilo samo kao dekica da može biti na podu, sad opet zvrnda po njemu svako malo navrati i lupa po igračkama...

charlyse
10.12.2007., 23:58
A jel svi "sviraju", imaju muziku ili samo oni skuplji:confused:

mandy
11.12.2007., 01:15
većina gymova ne svira...imaju igračkice koje zveckaju...al chicco ima gym koji izgleda kao stalak sa igračkama al nema dekicu ispod...oni mislim i sviraju http://www.chicco.hr/indexHR.htm..

bitno da je što šareniji njima je zanimljivije..

naš još ima na dekici kao račića čija su klješta punjena nečim pa šuškaju i zvijezdu koja ima ogledalce (ona se i skida, na čičak)...s vise ribice i još nešto morsko
http://www.turbolimac.com/Products/TurboLimac/PID-28540103.aspx ovakav je samo u plavo, zeleno, naranžastoj boji

šiljo
11.12.2007., 17:34
evo pošto mene niko ne ferma..
ipak ću reći pa kako ko voli
u baby media centru uz cijenu 250-330 jedna igračka svira kad je se udari ručicom i jedan autić na dekici trubi
toliko
sorry ako samo upadam...

charlyse
11.12.2007., 18:35
Hvala šiljo, vidjela sam :kiss:
:grli:

Joules
12.12.2007., 12:17
Ja sam prosli puta imala PP hranilicu i bila je savrsena! Sto polozaja i kombinacija. Miji su decki dosta vremena provodili u njoj. Osim sto su jeli, cesto su se igrali u njoj, a bogme i spavali.:cerek: Sada imamo Bebe Comfort Omega i isto sam zadovoljna sa njom. Ja je vec sad stavim u onaj polulezeci polozaj i stavim je u kuhinju dok kuham da me gleda.

meni su PP prekrasne i mislim da cemo tu kupiti http://www.pegperego.com/page.php?sid=0a03091f4bcf06a948a4709e6f068be5&pageid=IJVNL001&idf=03&idp=0000000155&cl=N, a sad uskoro dolazi i ona sjedalica sa igrackama i glazbom i bas mi se svidja http://www.pegperego.com/page.php?sid=0a03091f4bcf06a948a4709e6f068be5&pageid=IJVNL001&idf=09&idp=0000000174&cl=N ... iskusne mamice... mislite li da je glupo kupiti obje te stvari ili da je korisno jedno i drugo?

Ani4
12.12.2007., 12:39
meni su PP prekrasne i mislim da cemo tu kupiti http://www.pegperego.com/page.php?sid=0a03091f4bcf06a948a4709e6f068be5&pageid=IJVNL001&idf=03&idp=0000000155&cl=N, a sad uskoro dolazi i ona sjedalica sa igrackama i glazbom i bas mi se svidja http://www.pegperego.com/page.php?sid=0a03091f4bcf06a948a4709e6f068be5&pageid=IJVNL001&idf=09&idp=0000000174&cl=N ... iskusne mamice... mislite li da je glupo kupiti obje te stvari ili da je korisno jedno i drugo?

Hmm, mi imamo i jedno i drugo. I ljuljacku...:rolleyes: I sve koristim. Hranilica je u kuhinji, ova mala sjedalica u dnevnom boravku, a ljuljacka u zimskom vrtu da gleda van kroz prozor ili mene dok peglam.
Mi smo imali takvu hranilicu samo bijelu sa ....( nemam vise pojima).

Joules
12.12.2007., 12:41
Hmm, mi imamo i jedno i drugo. I ljuljacku...:rolleyes: I sve koristim. Hranilica je u kuhinji, ova mala sjedalica u dnevnom boravku, a ljuljacka u zimskom vrtu da gleda van kroz prozor ili mene dok peglam.
Mi smo imali takvu hranilicu samo bijelu sa ....( nemam vise pojima).

hvala ani :grli:
bas mi se svidja i jedno i drugo pa da imam ispriku kupiti obje stvari :rofl:

Lelija
12.12.2007., 13:13

joj, ove stvarčice su odlične... samo još naći donatora... :cerek:

Leonee
12.12.2007., 13:16

ja sam mislila imati i jedno i drugo.. tj. i viper i hranilicu. u viper moze kao mala beba i nemoze biti dugo u njemu (a i ne vjerujem da bi zelio) ali je stalno pored mene i mogu ga hraniti u tome.., a hranilica je za od onda od kada moze skroz samostalno sjediti pa dok ne naraste za sjesti na stolicu.. ;)

Joules
12.12.2007., 13:34
kod nas je problemcic sto hranilicu hoce sogi kupiti od neke svoje frendice rabljenu, htjela je i presvlacilicu s kadicom al sam rekla da ionako kupujem kadicu anatomsku vecu koja dulje traje, a presvlacilicu drvenu sam narucila pa nemam mjesta za sve, odbila sam ju jedva za presvlacilicu, jer mi ne treba i nemam mjesta, a hranilica nemam pojima kakva je i ne znam kako ju sprijeciti... smrc
ja bi najradije sve kupila sama pa da mogu imat kaj hocu, al mm kaze da moramo dat drugima da gustaju i nesto kupe... al ja onda hocu da to bude sto sam jaaaaaaaaaaaaa izabrala... a jesam razmazeno derle :D

Leonee
12.12.2007., 13:43
uzas...

reci joj da zelis imati za svoga bebolina sve novo pa da kasnije drugo djete i mozda trece.. pa i ona na kraju krajeva imaju hranilicu uscuvanu..

ja bi joj rekla da ne zelim nista rabljeno za bebaca dok mogu kupiti novo.. ;)

meni ne dosadjuje sogica, vec frendica.. koja bi mi sve nabavila, rabljeno.. :(

Joules
12.12.2007., 13:49
uzas...

reci joj da zelis imati za svoga bebolina sve novo pa da kasnije drugo djete i mozda trece.. pa i ona na kraju krajeva imaju hranilicu uscuvanu..

ja bi joj rekla da ne zelim nista rabljeno za bebaca dok mogu kupiti novo.. ;)

meni ne dosadjuje sogica, vec frendica.. koja bi mi sve nabavila, rabljeno.. :(

pokusat cu mm natjerat neka on s njom prica... jucer me zvala za to sve i vidjela sam da se malo uvrijedila kad sam ljubazno odbila tu presvlacilicu...

pokusat cu nekak se izmotat... rekla sam joj nek se raspita koliko visina ima, koliko nagiba naslona... pa mi mozda to bude argument :moli:

Lelija
12.12.2007., 13:54
pokusat cu mm natjerat neka on s njom prica... jucer me zvala za to sve i vidjela sam da se malo uvrijedila kad sam ljubazno odbila tu presvlacilicu...

pokusat cu nekak se izmotat... rekla sam joj nek se raspita koliko visina ima, koliko nagiba naslona... pa mi mozda to bude argument :moli:

meni se šogorica niš nije nudila nabavit :kava:
no, gle, ak ti to i da, uvijek možeš naknadno kupit drugu i prodat joj priču da u ovoj beba nije htjela sjedit, da je plakala itd... :rofl: :rofl:

Leonee
12.12.2007., 13:56
znas sto smo mi jednom napravili? htjeli su nam uvaliti nesto polovno.. otisli smo u ducan i kupili.. i rekli da smo dobili od kumova ;)
.. i na taj nacin smo izbjegli mucnu raspravu.. a i stvarno mi netrebaju niciji pokloni... pogotovo ne prakticki preko plavog oglasnika..
ako ja odlucim kupiti polovno to je druga stvar, a drugo kada ides nekome nesto pokloniti.. polovno..

reci da su ti kumovi rekli da ce ti kupiti neku super hranilicu (novu) pa da nemora ona..

Joules
12.12.2007., 13:58
meni se šogorica niš nije nudila nabavit :kava:
no, gle, ak ti to i da, uvijek možeš naknadno kupit drugu i prodat joj priču da u ovoj beba nije htjela sjedit, da je plakala itd... :rofl: :rofl:

ljubim te, ideja je mrak :cool:

Leonee
13.01.2008., 20:17
Shantala ili Tummy tub? :misli:

Veronalona
13.01.2008., 20:50
Hello Zagrepčanke, namjeravam ovaj tjedan u Zagreb i cula sam za Filip trade. Što mislite da li se isplati otić tamo i da li mogu nešto pametno naći za bebu? Treba mi sve. Ili je možda negdje drugdje bolje.

cvijetić
14.01.2008., 19:59
Hello Zagrepčanke, namjeravam ovaj tjedan u Zagreb i cula sam za Filip trade. Što mislite da li se isplati otić tamo i da li mogu nešto pametno naći za bebu? Treba mi sve. Ili je možda negdje drugdje bolje.

Filipi trade je uvoznik, njihove trgovine su tintilinić, imaju sve za bebe ali nisu među jeftinijima...

Leonee
14.01.2008., 20:06
Da li itko ima shantalu ili bar tummy tub?.. Mislim da cu kupiti na kraju I jedno I drugo.. :zubo:..

cvijetić
14.01.2008., 21:07
Da li itko ima shantalu ili bar tummy tub?.. Mislim da cu kupiti na kraju I jedno I drugo.. :zubo:..

što je to?

Čokolada07
14.01.2008., 21:24
što je to?

:lol::lol::lol:

Leonee
15.01.2008., 05:15
što je to?

..nesto za kupanje bebe.. :kava:

Aj upisi u google da ja nemoram.. ;)..

chiara
15.01.2008., 07:23
shantala (http://www.bebe-au-naturel.com/images/rep_editeur_html/bienetre/baignoire-shantala-4-ph(1).jpg)
tummy tub (http://www.tummytub.ie/images/Lea.jpg)

nisam ni ja znala pa sam pitala guglića. vidim da mi izbacuje rezulatate sa rode gdje cure pišu o iskustvima, pa se naviri malo tamo :mig:
mene ovi proizvodi ne privlače,ja sam za klasičnu kadu.
jel se smije beba uopće u tome kupati dok ne počne sjediti :misli:

Leonee
15.01.2008., 07:41
Vec sam vidila to s rode.. Zanimalo me jel ovdje tko koristi te kantice.. Rijetko tko ih ima...

Bebi ti je to prirodan polozaj.. Kao da je u maternici.. Samo treba biti voda do ramena I pridrzava se glavica (a i preporucuju EU babice kantice vise nego kadice.. Jer se beba osjeca sigurnije I uziva u kupanju). Ima na jubitubu dosta filmica kako se kupaju.. :cerek: Super mi je kad vidis malu bebicu kako place I mamica ju ubaci u TT I ona odmah prestane plakati.. :cerek: :D.. Bebice uzivaju unutra.. Ja cu si sigurno kupiti nesto od tog dvoje, samo jos nisam ziher sto.. Najvjerojatnije oboje.. :zubo:... TT za malu bebicu, shantalu za vecu.. A poslije tus kabina :(
Lako kasnije kupim kadicu od 100kn ako nam nece ici u ovome.. No prilicno sam pozitivna nakon sto sam sve ispregledala/iscitala o tim kanticama.. :lux:

Leonee
15.01.2008., 07:46
...jedva cekam da vidim face od sveki I moje mame kada malenog ubacim u kantu.. :rofl: :rofl: :rofl:...

Lali Puna
15.01.2008., 08:25
izgleda da iskustva ovdje s tim nitko od nas nema, ali ako pitaš za mišljenja - meni je sve to pomodno izvoljevanje
tko voli - nek izvoli, ali ja ne bih

i, meni je to oboje isto, ne kužim u čemu je razlika i u čemu je dvojba

cvijetić
15.01.2008., 09:05
:lol::lol::lol:

zašto je smješno što ne znam što je to?

cvijetić
15.01.2008., 09:07
shantala (http://www.bebe-au-naturel.com/images/rep_editeur_html/bienetre/baignoire-shantala-4-ph(1).jpg)

nisam ni ja znala pa sam pitala guglića. vidim da mi izbacuje rezulatate sa rode gdje cure pišu o iskustvima, pa se naviri malo tamo :mig:
mene ovi proizvodi ne privlače,ja sam za klasičnu kadu.
jel se smije beba uopće u tome kupati dok ne počne sjediti :misli:

izgleda katastrofa... kad vidim koliko moja uživa u kadi i koliko mlatara rukicama, nogicama, šprica, pliva i ostalo da mislim da bi pohisterizirala u ovom,a i ja bi da me netko tako kupa...

Leonee
15.01.2008., 09:35
...sva sreca da je ovo javni forum,.. Jer, ne, ne interesiraju me misljenja onih koju to nisu probali.. Smatrala bi ih samo naklapanjem u prazno.. :ne zna:
zapravo, sa svim novim stvarima na trzistu neki uvijek isto reagiraju.. Skepticno, posprdno,.. (takvi su), tako da me to cak ni ne smeta.. :zubo:

Svejedno cu ovdje javiti nakon mjesec dana kupanja kako nam je.. :p :D

Lali Puna
15.01.2008., 09:40
leonee, nemoj se ljutiti...mene, recimo, baš zanima kako si došla do toga da razmišljaj o toj kadici
i zašto misliš da je bolja
dok sam pisala svoj prošli upis prošlo mi je kroz glavu 'mda, a možda su nekad jednako tako regirali na, štajaznam, jednokratne pelene i prozivali ih pomodnim izmišljotinama' :ne zna:
ja sam, doduše, tip koji ne boli komplicirati i raditi filozofiju od banalnih stvari, pa tako ni od kadice za kupanje djeteta - ja nisam čak proučaval ni anatomske i štajaznam kakve sve još imaju - kadica je ovalna plastika u koju nalijem vodu i okupam dijete i to je to. simple as that ;)

dala si mi misliti..ali, u ovkm slučaju mi nije jasno zašto je bitno da je beba u položaju u kojem je u maternici kad ionako čim izađe van gotovo cijelo vrijeme više nije u tom položaju - oš dok spava oš dok cica..čemu onda da je baš u kadici u tom položaju, zakaj je to bitno? :confused:

chiara
15.01.2008., 09:49
koliko sam shvatila jedno je za manje dijete, drugo za veče. nemoj odmah kupovati oboje. kupi za manje dijete pa ćeš vidjeti kako se snalazite.
kao što si i sama rekla, ja neću davati svoje komentare jer nisam probala. možda bi moj bebo uživao u tome, tko zna.

Leonee
15.01.2008., 09:55
Gle, nije bitno.. Radi se o tome da su bebe puno sigurnije I opustenije u tom polozaju.. Tj.kada pod stopalima recimo nemaju prazninu kao u kadici.. Sve bebe urlicu prvo vrijeme u kadici.. Dok se ne naviknu, naravno... Ali to zna trajati... A ovdje toga nema jer im je super.. Urlicu kada ih se izvadi.. Ali onda imas rucnik s koji ih omotas I priljubis uz sebe.. Dakle, nema nepotrebnih sokova.. :s
A meni, kao mami, je to puno jednostavnije I prakticnije radi prenosenja vode u tome, malih je gabarita, mogu je ponjeti na viksu, kasnije mi moze posluziti kao kanta za igracke isl., dok sa kadicom neznam sto bi.. Cak mi netreba ni za ves, a zauzima hrpu prostora.. Bacen novac.. Ok.. Bacenih 100kn..
Taman kada preraste shantalu, moze u kadu obicnu, tuskabinu..

Vise mi se neda objasnjavati prednosti,.. Ne dobivam nikakvu proviziju..:ne zna:.. Koga zanima I tko zna bar engleski,.. Google cuda cini.. ;)

I kako rekoh, ne ljutim se.. Jebe mi se :zubo:.. Ja sam vec odlucila to kupiti.. Samo me interesiralo da li da kupim obje ili samo shantalu od mama koje to vec imaju doma (TT je mozda bolji za male bebe).. No vidim da to ovdje nitko nema.. Ili bar nece priznati u strahu od ovdasnjih skeptika.. :rofl: :rofl:..

SaveAss
15.01.2008., 10:04
baš su slatki klinci iz onih kadica:cerek:
ko male štruce uvaljene u ono:D

a meni te shantale i to (koja egzotična imena:D) imaju nekog smisla za male kikaće bar u to prvo vrijeme kad tek upoznaju svijet oko sebe.
sjećam se da je moj hahar urlao iz petnih žila u početku, ona kadica je bila oooogromna...tko zna kako bi reagirao u tom manjem prostoru....

Leonee
15.01.2008., 10:04
koliko sam shvatila jedno je za manje dijete, drugo za veče. nemoj odmah kupovati oboje. kupi za manje dijete pa ćeš vidjeti kako se snalazite.
kao što si i sama rekla, ja neću davati svoje komentare jer nisam probala. možda bi moj bebo uživao u tome, tko zna.

:kiss: hvala ti najprije na razumjevanju.. :zubo:
To sam I mislila.. Mozda prvo kupiti TT.. A kasnije traziti da mi dofuraju shantalu (nema je u zgu.. Ali ima u becu za 100kn cini mi se)..
Iako neki kupaju I malene bebe odmah u shantali.. Samo mi nekako TT izgleda bolje za malene.. Nekako ljepse sjede unutra..

Esni
15.01.2008., 10:06
Ja nikad nisam vidla to a nisam ni cula za to!Al meni to bas izgleda super,al neznam bas bil to kupila dok nebi vidla nekog kak kupa u tom ili barem probala .

Leonee
15.01.2008., 10:11
SaveAss, da to je za malene.. :cerek: TT je mozda do 6mj.. Neki koriste I do 9mj ili cak vise :confused:.. Ovusi valjda o velicini bebana.. A shantala navodno do 2godine.. A tada (ma I prije) ga vec mogu kupati u nasoj tuskabini :s
I tu sam izbjegla drecanje I velku djecju kadicu..
..A da ne govorim da neznam sto bi kasnije sa anatomskom (iako, da nema ovih kantica bi tu mozda kupila).. U nju nemres ni ves ni igracke stavit.. :rofl:

Leonee
15.01.2008., 10:16
Ja nikad nisam vidla to a nisam ni cula za to!Al meni to bas izgleda super,al neznam bas bil to kupila dok nebi vidla nekog kak kupa u tom ili barem probala .

Tako sam I ja mislila.. Zapravo, moram priznati.. U pocetku sam ih popljuvala.. :zubo: No nakon informiranja na googleu I nakon pogledanih filmica na you tube-u (kljucna rijec tummy tub)... :cerek: :cerek:... Jebiga, rastopila sam se :cerek: I odlucila probati... :ne zna:

cvijetić
15.01.2008., 10:23
Gle, nije bitno.. Radi se o tome da su bebe puno sigurnije I opustenije u tom polozaju.. Tj.kada pod stopalima recimo nemaju prazninu kao u kadici.. Sve bebe urlicu prvo vrijeme u kadici.. Dok se ne naviknu, naravno... Ali to zna trajati... A ovdje toga nema jer im je super.. Urlicu kada ih se izvadi.. Ali onda imas rucnik s koji ih omotas I priljubis uz sebe.. Dakle, nema nepotrebnih sokova.. :s

gle, moja beba nikad nije plakala ni urlala u kadi i obzirom na njene reakcije iznosim svoje mišljenje!! uživa u kadici od prvog dana, veseli se i čak mogu reći da joj se nije sviđalo kad je počela prerastati prvu kadicu, trebalo joj je više prostora.
imam pravo na svoje mišljenje i ne trebaš odmah nekoga prozivati skeptikom jer nije podržao tvoju ideju.
tvoja odluka u čemu ćeš kupati bebu. možeš i u staklenki ako je to tvoja odluka!
a to s urlikanjem, trajanjem i priljubljivanjem govoriš kao da imaš iskustva s desetero njih!
ja govorim samo na temelju iskustva svoje bebe!

Leonee
15.01.2008., 10:38
gle, moja beba nikad nije plakala ni urlala u kadi i obzirom na njene reakcije iznosim svoje mišljenje!!

good for you :top: ..to se i trazi... :mig:

isto tako mogu ja tebi reci da nemozes napisati da te kante izgledaju katastrofa.. :mig:
ja sam pitala mame koje su to probale, ..a ako ti nisi probala, onda nije bas ok ni da velis da je nesto katastrofa kao da si 15ro djece u tome kupala... jel tak?

.....i mojoj babi je bio expres lonac katastrofa.. :kava: ..pa sada sve radi u njemu.. :rofl:

naravno da cu kupati bebu di hocu i takodjer ti svoju (i naravno da nekoj djeci kadice ne pasu, a nekoj da.. kao npr.tvojoj, samo.. evo najiskrenije, nisam cula do sada da je nekome mala beba bila mirna kada su je stavili u kadicu :ne zna:)... no ja sam se osvrnula na skeptike jer svaka novotarija na trzistu se popljuje iz prve i to je, zapravo, smjesno...... uvijek ista prica a bez osnove.. aj da je netko od "pljuvaca" probao pa rekao "da, ta kanta je zivo sranje!".. onda bi cak mozda i povjerovala.. :s ...ali ovak.. :rofl:....

Isto je bilo sa anatomskim kadicama, pa koliko ih sada koristi ..pa sa trokolicama ..pa jednokratnim pelenama.. popis je podugacak...

take it easy.. :mig:

cvijetić
15.01.2008., 11:42
isto tako mogu ja tebi reci da nemozes napisati da te kante izgledaju katastrofa.. :mig:
ja sam pitala mame koje su to probale, ..a ako ti nisi probala, onda nije bas ok ni da velis da je nesto katastrofa kao da si 15ro djece u tome kupala... jel tak?

gle...imam pravo reći da mi izgleda katastrofa jer sam ti rekla a i opet ponavljam, govorim iz iskustva sa svojom bebom.a ne njih 15.
vidim koliko se moja beba veseli kadi špricanju mlataranju i koliko ju je sputavala mala kadica a kako bi joj tek bilo ovo!:amen:

Leonee
15.01.2008., 12:00
pa ok, cvijeticu... isto tako ja mogu reci da se bebe dreče kada ih stavis u kadicu (po iskustvu mojih prijateljica, rodica, mame,...), a da one koje nisu probale ni TT ni shantalu i na prvu skacu da je to katastrofa ili pomodna glupost.. :rolleyes:.. smatram skepticima na novotarije na trzistu i ne dozivljavam ih nimalo ozbiljno. :ne zna:
..ne kuzim di je problem.. :zubo:

ponavljam, nisam trazila misljenje onih koji nisu probali ni tt ni shantalu.. nego iskustvo onih koji ih koriste.. pa kada ti bez obzira izrazis svoje misljenje, zasto se onda ljutis kada ja izrazim svoje? :hekla:

Lali Puna
15.01.2008., 12:02
smatram skepticima na novotarije na trzistu i ne dozivljavam ih nimalo ozbiljno.

pa ja jesam skeptik prema novotarijama na tržištu, nije mi to nikakva uvreda

Leonee
15.01.2008., 12:09
pa ja jesam skeptik prema novotarijama na tržištu, nije mi to nikakva uvreda

pa ok. cvijeticu je...
a ja jednostavno takve ljude, tj. s takvim stavom, ne shvacam ozbiljno.. jer prvo popljuju, bez osnove, ..pa onda skuze da mozda nije to tako ni lose.. daklem, to je moj stav. :zubo:..

ja sam isto, kako sam vec napisala, u pocetku bila protiv TT i shantale i cinile su mi se smjesno.. no taj stav sam iznjela samo mm i ipak se malo raspitala.. i onda shvatila da bi to meni bilo jako zgodno...
..no vidit cemo kad beban dodje.. mozda ce on bas obozavati kadicu.. :ne zna: .. :D... uglavnom, javiti cu vam svakako.. mozda se i snimimo pa i mi objesimo filmic na jubituu.. da nisu samo pusta slova.. :D

Esni
15.01.2008., 12:42
Gledala sam sad filmove za tummy tub i necini se lose!Ja bi to za svog 14mjesecnog bebaca,jer bi mi bilo lakse neg stalno kadicu nosat!A dise to moze kod nas kupit?

cvijetić
15.01.2008., 13:22
pa ok. cvijeticu je...
a ja jednostavno takve ljude, tj. s takvim stavom, ne shvacam ozbiljno.. jer prvo popljuju, bez osnove, ..pa onda skuze da mozda nije to tako ni lose.. daklem, to je moj stav. :zubo:..

gle, do sada mi nije bilo uvreda ali sad to smatram uvredom. iznjela sam svoje mišljenje i zaključak prema mojoj bebi, a ti pitala ili ne pitala moje mišljenje ja imam pravo reći što mislim i dalje stojim iza toga!
i nisam popljuvala pa onda promjenila stav..ako nisi shvatila iz mojih postova što sam željela reći pročitaj ih ponovo.
mojoj bebi to ne bi pasalo ali ako nekog veseli nek kupi i nek proba!pa onda poslije nek pere veš ili sprema igračke:rofl:

Leonee
15.01.2008., 14:50
Gledala sam sad filmove za tummy tub i necini se lose!Ja bi to za svog 14mjesecnog bebaca,jer bi mi bilo lakse neg stalno kadicu nosat!A dise to moze kod nas kupit?

TT je za bebace do 6mj? ..mislim.. treba provjeriti.. :ne zna:.. ima ih u Kiki (i netko negdje spomenuo da ih je bilo u Adaxu :ne zna:..)
A Shantala je za klince do 2 godine (dakle, tebi je bolje uzeti shantalu..).. no (!) :zubo:.. kod nas je nema za kupiti.. :D ima svuda vani, ali kod nas ne. Nisam skuzila ima li i u Sloveniji, no znam da ima u Becu... ja cu svoju, kad dodje vrijeme za to, ubosti u Becu..

Leonee
15.01.2008., 14:53
gle, do sada mi nije bilo uvreda ali sad to smatram uvredom. iznjela sam svoje mišljenje i zaključak prema mojoj bebi, a ti pitala ili ne pitala moje mišljenje ja imam pravo reći što mislim i dalje stojim iza toga!
i nisam popljuvala pa onda promjenila stav..ako nisi shvatila iz mojih postova što sam željela reći pročitaj ih ponovo.
mojoj bebi to ne bi pasalo ali ako nekog veseli nek kupi i nek proba!
..opet bi morala ponoviti sve vec receno, tako da cu preskociti ovaj dio :zubo:

pa onda poslije nek pere veš ili sprema igračke:rofl:

ne razumin :ne zna: : plavusa:

mandy
15.01.2008., 20:31
MI kupiloi kadicu i prerastao ju za mjesec i pol....otad u njoj držimo igračke...:lol:

meni je bilo jednistavnije kupat ga u kadi...

bebice mi premedene :cerek: u tim kadicama al ja nisam uopće razmišljala o njima.

Znam par cura koje ih koriste i iskustva su različita, pa nećeš znat kako će biti dok ne probaš...a ako beba bude više voljela kadu kantica će naćneku drugu svrhu,....

charlyse
15.01.2008., 22:22
Jastuk za dojenje.... neophodan ili ne?
Planirate li ga kupiti (ili možda već jeste?)

mandy
16.01.2008., 00:26
imam ga i odlična multifunkcionalna stvar

1. je služio za dojenje ( a i danas služi samo ne toliko)
2. za ogradit bebu dok spava na krevetu
3. ležao je u njemu na podu
4. kad je počeo sjedit stavila mu taj jastuk malo iza njega pa ako padne pada na mekano
5. svi se izležavamo na njemu
6. nekad zatvori rupu između kimbija i kreveta

kad se ovaj uništi kupit ćud rugi bez obzira hoću li dojit ili ne..

pink5
16.01.2008., 00:57
MI kupiloi kadicu i prerastao ju za mjesec i pol....otad u njoj držimo igračke...:lol:

meni je bilo jednistavnije kupat ga u kadi...

bebice mi premedene :cerek: u tim kadicama al ja nisam uopće razmišljala o njima.

Znam par cura koje ih koriste i iskustva su različita, pa nećeš znat kako će biti dok ne probaš...a ako beba bude više voljela kadu kantica će naćneku drugu svrhu,....

Kakvu kadu imate tuš kada ili ležeća?Mi još nismo kupili kadicu,pa se mislim što ću,nemam di s njom,premali stan

pink5
16.01.2008., 01:12
Charlyse,izgleda da smo nas dvije jedine trudnice koje ne spavaju:top:

cukerino77
16.01.2008., 08:25

ne planiram ga kupiti i bacati pare jer ionako doma imam dva jastuka viska, kao za goste pa cu jedan stavit pod trbuh, jedan medju noge i rjeseno :top:

Leonee
16.01.2008., 08:33
Nemam taj jastuk, mozda sam ga trebala uzeti.. :ne zna:.. Znam samo da se upalim po noci sa poplonom, dekom, jastucima,...medju nogama.. :zubo: na kraju nis ne stavim medju noge I pod trbuh pa imam dojam kao da prignjecim trbuh.. :o Jer se uvijek prevalim naprijed... :(
U tom jastuku je stiropor.. Pa neznam kako to izgleda..

Lali Puna
16.01.2008., 08:39
nije u svakom striopor, u nekima su neke tvrde kuglice

ja isto ne znam dal da kupim ili ne, osobito jer sam već kupila one jastučiće za bebu za spavanje

milkica
16.01.2008., 08:41
mi dojimo bez tog jastuka i na fali mi:ne zna:

cvijetić
16.01.2008., 09:36
meni je super služio prva tri mjeseca, zaista je pomogao jer nisam više mogla dojiti ležeći, tj htjela sam malo biraviti i u dnevnom boravku uz tv.
kupila ga u kiki za nekih 150 kn i super je... sad bi ga mogla koristiti bebali eno ga u or,maru...trebala bi ga izvaditi. slažem se s Mandyčinim upotrebama!

Parallel Universe
16.01.2008., 11:41
Jučer kupila jastuk za dojenje, jer budući da nemam mira i da stalno nešto moram raditi ili juriti, šetati i sl., na kraju dana su me u zadnja dva tjedna počela mučiti leđa. Kupila ga u Adaxu i jučer isprobala za leđa i super mi je, puno bolje me drži nego moji obični jastuci koji mi obično posvuda izmiču. Inače, i prije nego što sam ga kupila palo mi je na pamet da je to dobra stvar i za bebu, kada ga npr. staviš na kauč ili krevet, a one stranice jastuka su mu zapravo ogradica i zaštita, pa možeš biti miran. Mislim da će poslužiti i za dojenje jer cure kažu da u početku to zna potrajati, pa mislim da je lakše bebu staviti na stranicu jastuka nego ga držati isključivo na rukama sat vremena. Uglavnom, i da ga koristim samo da sebi olakšam ove zadnje trudničke tjedne isplatio mi se.

Čokolada07
16.01.2008., 15:00
Meni ga je posudila Mi ama (hvala još jednom)... Ja nisam mogla dojiti pa mi za to nije poslužio.. ali mi je bilo super na njemu sjediti kad sam došla iz bolnice i dok me rana još bolila... a sad stavim svog zvrka da leži u njemu i znam da ne može nikud (za sada).

Precious X
16.01.2008., 15:21

o da.... meni savršen, the proizvod! još u trudnoći, za spavanje, poslije za dojenje, izležavanje, ogradit bebana.... imala ga i u rodilištu. pošto sam imala carski, i bila u "komi"
prvih par dana, spasio me. :top::top:

charlyse
16.01.2008., 15:36
Charlyse,izgleda da smo nas dvije jedine trudnice koje ne spavaju:top:

:D
Nemoj da ti govorim kad sam zaspala....iza pol 4....zamjenila sam dan za noć a na forumu žive duše, zato na playtoyu uvijek nekog ima :top:

Rosa
16.01.2008., 18:19

..................

Znate kaj meni nije jasno? Kak im operete rit u tome?:misli:
Tehnički mi to izgleda zeznuto........

Leonee
16.01.2008., 20:21
Ne peres.. Namocis ih 10min i izvadis van... :kava:

Kako sam vec rekla, koga bas zanimaju kantice, moze doci lako do filmica..

mandy
16.01.2008., 22:24
Kakvu kadu imate tuš kada ili ležeća?Mi još nismo kupili kadicu,pa se mislim što ću,nemam di s njom,premali stan

imamo kutnu kadu, ležeću...

Rosa
17.01.2008., 14:10
Ne peres.. Namocis ih 10min i izvadis van... :kava:

Kako sam vec rekla, koga bas zanimaju kantice, moze doci lako do filmica..

Valjda se zezaš:confused:.

Leonee
17.01.2008., 14:37
..naravno da se zezam..
..neznam sto da ti napisem kao odgovor, jer je tak ocito kako ces oprati guzu..
ako te stvarno zanima, imas,.. (po10x:zubeki:) na you tube-u filmica kolko oces..

Rosa
17.01.2008., 14:43
Pa s obzirom da sam prala dvije curke da sad u normalnim kadicama i položajima, nakon što sam vidjela slikice pokušala sam si zamisliti kak bi oprala dijete u tome. Moje su se toliko bacakale, pljuskale nogicama i rukama, da si uopće ne mogu predočiti kak bi trebalo izgledati pranje u kanticama. Morat ću na jubito:D - sad sam baš znatiželjna.

Lali Puna
18.01.2008., 10:30
gledala ja jučer na jubitu kak se kupaju u tummy tubi i meni to djeluje pregrozno za skroz malu bebu (ono, ne možeš joj glavicu lijepo držati, sve su nekak skvrčene, a imam osjećaj da ja smotana nikad ne bi mogla dijete u to staviti)

al bebe su presretne u tom!

alexxx
18.01.2008., 10:35
pošto sam ja luda i s vremena na vrijeme intenzivno čitam o bebama, negdje sam pročitala i da ovu močo kantu jako brzo prerastu. :ne zna: možda čak baš na ovom forumu, bio je neki topik sve što treba za bebu ili tako nešto.

Lali Puna
18.01.2008., 10:41
močo kantu

:rofl:

cvijetić
18.01.2008., 10:42
gledala ja jučer na jubitu kak se kupaju u tummy tubi i meni to djeluje pregrozno za skroz malu bebu (ono, ne možeš joj glavicu lijepo držati, sve su nekak skvrčene, a imam osjećaj da ja smotana nikad ne bi mogla dijete u to staviti)

lali pazi da sad i tebe ne popljuju da si skeptik za novitete:rofl:

Lali Puna
18.01.2008., 10:46
lali pazi da sad i tebe ne popljuju da si skeptik za novitete:rofl:

ma ja sam već priznala da sam skeptik za novitete ;)

Leonee
18.01.2008., 12:16
Kupljena!! :lux: :lux: :lux: :cerek:

Tinkili
18.01.2008., 12:35
Sve bebe urlicu prvo vrijeme u kadici..

Odgovorno tvrdim da ovo nije istina. Evo imam svjedoka od 16 mjeseci, ni jednom u svom životu nije glasa ispustio u dodiru s vodom ( ni na krštenju kad ga se zaljevalo onom ledenom vodom u sred zime). I danas ga kupam u vulgaris cam-ovoj kadici, i sam trči u kupaonicu čim kažem magičnu rečenicu "Idemo li se kupati?"

Jedini dodatak (od kad je počeo samostalno sjediti) je podmetač protiv proklizavanja kojeg stavim na dno kadice.

Kako sada stvari stoje, u s ovom kadicom ćemo provesti još puno mjeseci.... (imamo zidani tuš, pa opcija kupanja u velikoj kadi za sada otpada)

cvijetić
17.03.2008., 15:18
Leonee, sad nam iz iskustva reci kako ide kupanje?

cvijetić
23.03.2008., 21:19
moja beba obožava kupanje...lupa nogicama po kadi,a kako kadu stavimo na našu tako sve bude okolo mokro, ali nema veze..nek ona uživa...
e sad razmišljam kad je vrijeme za onaj prsten i veliku kadu.. da li će u prstenu imati slobodu "plivanja" kao u ovoj maloj kadici? baš i ne...?

*Lubenica*
24.03.2008., 08:37
imamo shantalu, ali F. nije baš lud za njom, više uživa u kadici... ne može lupati nogicama :D..

cvijetić
24.03.2008., 10:21
mi smo Lube kupili veliku kadicu gdje može lupati nogicama....

Leonee
25.03.2008., 06:11
Leonee, sad nam iz iskustva reci kako ide kupanje?

Obozava se kupati :cerek: probala sam I u tt I u kadici.. I nije suzu pustio ni u jednoj nikada :D
u kadici mi je zajebano ga drzati dok se on klati.. Dok u tt je to jednostavnije (pridrzavam ga za glavu, tj.vrat I puno je mirniji, no tt ce vrlo brzo prerasti (imam velikog sina :cerek:).. :( ..u biti I tu kadicu ce brzo prerasti.. :misli:
Eto, to je ukratko

cvijetić
25.03.2008., 08:21
Leonee, drago mi je da se malac voli kupati i da ne urliče u kadi:D
a za kadicu...i moja je brzo prerasla prvu pa smo kupili Cam anatonsku... u njoj ne trebaš pridržavati bebu, nasloni se u poluležeći,a moja sad u njoj sjedi....i praćaka se:D

*Lubenica*
25.03.2008., 08:36
mi smo Lube kupili veliku kadicu gdje može lupati nogicama....

nismo se razumijeli... mi imamo kadicu od početka (anatomsku neonato) ali imamo i shantalu, u kadici obožava kupanac jer može nogama tulumariti i ima širinu, dok u shantali - nema gibanja... pa zato nije lud za njom :mig:

Leonee
25.03.2008., 11:07
Leonee, drago mi je da se malac voli kupati i da ne urliče u kadi:D
a za kadicu...i moja je brzo prerasla prvu pa smo kupili Cam anatonsku... u njoj ne trebaš pridržavati bebu, nasloni se u poluležeći,a moja sad u njoj sjedi....i praćaka se:D

Anatomska mi se bas ne svidja jer nemogu kasnije ni ves u njoj drzati, a ovu vulgaris (sa ravnim dnom!) mi je ok jer ce mi poslije posluziti, a moze isto sjediti u njoj.
Ovo sto on lamace.. Nije toliki bed jer ga cvrsto drzim, a I nikad ga ne kupam solo (dakle, ima mi ko pruziti shampon ;))
Jedino mi je zao sto TT ce jos malo prerasti.. :( a ima tek 1,5mj :zubo:

cvijetić
25.03.2008., 12:21
Anatomska mi se bas ne svidja jer nemogu kasnije ni ves u njoj drzati, a ovu vulgaris (sa ravnim dnom!) mi je ok jer ce mi poslije posluziti, a moze isto sjediti u njoj.
Ovo sto on lamace.. Nije toliki bed jer ga cvrsto drzim, a I nikad ga ne kupam solo (dakle, ima mi ko pruziti shampon ;))
Jedino mi je zao sto TT ce jos malo prerasti.. :( a ima tek 1,5mj :zubo:

ma nisam ni ja u početku bila za anatomsku.... i mislim da mi je bilo bolje u početku bez nje,ali nakon 1,5 mj kad je vulgaris prerasla i kad je otežala pa je i mom mužu bilo teško držat ju jednom rukom spasili smo se s anatomskom,a poslije će u podrum do drugog djeteta ,ukoliko nas ne iznenadi pa ne dođe prije nego kada u podrum:D

*Lubenica*
25.03.2008., 13:13
ma nisam ni ja u početku bila za anatomsku.... i mislim da mi je bilo bolje u početku bez nje,ali nakon 1,5 mj kad je vulgaris prerasla i kad je otežala pa je i mom mužu bilo teško držat ju jednom rukom spasili smo se s anatomskom,a poslije će u podrum do drugog djeteta ,ukoliko nas ne iznenadi pa ne dođe prije nego kada u podrum:D

tako smo i mi, prvih mjesec dva vulgaris kada i onda anatomska :top: a u shantali mu držim igračke sada :D

Leonee
25.03.2008., 16:03
Na kraju cu kupit I anatomsku.. :zubo:.. Pa cu sve probati I postati strucnjak za djecje kadice.. :rofl:.. Mogla bi I naplacivati.. :misli:

kayah
27.03.2008., 15:18
Jel netko možda kupio ili vidio uživo krevetić iz ikee, točnije koji od ova dva:
1. http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/70116002
2. http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/90115997

Jer ja tražim nešto skroz jedostavno a ovi mi se čine idealnim. Samo nisam sigurna u kvalitetu jer u Ikei zna biti ok stvari ali i onih koje su katastrofa.

milkica
27.03.2008., 21:53
Ja imam jako sličan ovom prvom i prezadovoljna sam. I jako je lijepi uživo.

Leonee
28.03.2008., 07:56
Kayah, bas ta dva kinderbeta sam I ja gledala.. :D..
Drugi je zivo sranje,.. Tj.nekvalitetan I malen I to se vidi.. :flop:
A onaj pod br.1 nisam vidila kada sam isla u ikeu.. Nisam ga ni trazila jer smo se na kraju odlucili za jedan slatki I ok kinderbet iz Adaxa za 1000kn sa popustom na gotovinu..
Ovi iz ikee dodju cca 700kn I riskiram da mi naplate carinu ..pa placam benzin.. Na kraju sam shvatila da mi se neda zajebavati sa prenosenjem do zga.. :zubo:

ren21
28.03.2008., 09:09
Bok curke, trebam kupiti plahtice za kimbic. Jel su po vama bolje na gumicu ili obicne i ako znate gdje su najpovoljnije?

Ani4
28.03.2008., 09:14
Bok curke, trebam kupiti plahtice za kimbic. Jel su po vama bolje na gumicu ili obicne i ako znate gdje su najpovoljnije?

Na gumicu, svakako. Ja sam ih kupovala u Intersparu u Zg. Frotiraste na gumicu, jako mekane, 25 kn. Ja super zadovoljna!

kayah
28.03.2008., 11:10
Kayah, bas ta dva kinderbeta sam I ja gledala.. :D..
Drugi je zivo sranje,.. Tj.nekvalitetan I malen I to se vidi.. :flop:
A onaj pod br.1 nisam vidila kada sam isla u ikeu.. Nisam ga ni trazila jer smo se na kraju odlucili za jedan slatki I ok kinderbet iz Adaxa za 1000kn sa popustom na gotovinu..
Ovi iz ikee dodju cca 700kn I riskiram da mi naplate carinu ..pa placam benzin.. Na kraju sam shvatila da mi se neda zajebavati sa prenosenjem do zga.. :zubo:

A to sam i mislila...
vidjela sam u media commercu na netu jedan lijepi kinderbet za 1200kn, sličan je ovom skupljem iz ikee ali moram ići vidjeti kak izgleda uživo. a jel zaš moda koji je tvoj model?