PDA

View Full Version : Ljubavna pisma

Constantine
28.08.2005., 15:29
Iskreno, imao sam jednu simpatiju i kako joj nisam mogao otvoreno priznati da sam zaljubljen, napisao sam pravo ljubavno pismo na papiru. Znate, opisi snova, njezinog lica, pravih osjećaja, i slično na jedan papir. Pošaljem preko naše hrvatske pošte i samo čekam.
A idući dan od prijateljice doznam da je to zastarjelo. Ako vas zanima, nije uspjelo, ali me bar tješi da ga nije bacila samo u koš, već sačuvala.
A dajte mi sada recite: da li takva romantična pisma smatrate zastarjelim ili još uvijek romantičnim? Ili radije šaljete kao u onoj debilnoj reklami "Volim te" preko SMS - a?

Caith Sith
28.08.2005., 15:56
Tvoj je pristup potpuno pogrešan.

Čim pićki kažeš da je voliš, ona te počinje smatrat osvojenim trofejem. :(

Kuri ju na vatri.

Barem dvije godine.

Baron Samedi
28.08.2005., 16:27
Constantine kaže:
Iskreno, imao sam jednu simpatiju i kako joj nisam mogao otvoreno priznati da sam zaljubljen, napisao sam pravo ljubavno pismo na papiru. Znate, opisi snova, njezinog lica, pravih osjećaja, i slično na jedan papir. Pošaljem preko naše hrvatske pošte i samo čekam.
A idući dan od prijateljice doznam da je to zastarjelo. Ako vas zanima, nije uspjelo, ali me bar tješi da ga nije bacila samo u koš, već sačuvala.
A dajte mi sada recite: da li takva romantična pisma smatrate zastarjelim ili još uvijek romantičnim? Ili radije šaljete kao u onoj debilnoj reklami "Volim te" preko SMS - a?

A sto mislis zasto je ta debilna reklama i napravljena?

ZATO JER TO PALI!

Nioba
28.08.2005., 17:01
pa ako zeni drito kazes da ju volis plus to zapakiras u formu od tri lista papira, onda moras ocekivat reakciju tipa ooooooukej :eek:

ne odma govorit neke stvari, afekciju pokazi malim stvarima, po mogucnosti uzivo ;)

just Sandy
28.08.2005., 17:01
Jako bih rado dobila "pravo ljubavno pismo na papiru". Romantično, sladunjavo, s klišeiziranim frazama ili originalno; totalno nebitno.
Može i sms.
Sve može.
:)
To je baš lijepo.
Kad otkriješ novi kanal izražavanja, ne znači da onaj stari više nije za uporabu.
Nisi pogriješio.

smješka
28.08.2005., 17:29
ajme ja bi jedno dugo slatko lipo osjećajno ljubavno pismo :cerek:

noćni
28.08.2005., 17:40
Constantine kaže:
Ako vas zanima, nije uspjelo, ali me bar tješi da ga nije bacila samo u koš, već sačuvala.

Pa sam si sebi odgovorio na pitanje ustvrdivši da nije uspjelo. Romantika može proći kasnije ali kad je u pitanju faza lova, nema ništa od toga. Ležerniji pristup uvijek bolje prolazi, a da ne govorimo o direktnom pristupu, oči u oči i onda u akciju. Sve su žene deklarativno romantične a većinom daju sirovim tipovima, to je jednostavno tako.

aleksandra
28.08.2005., 18:12
..to mi je tako super i romanticno.i ja bi jedno pravo ljubavno pismo...nisi nimalo pogrijesio...rijetka si osoba koja je na taj nacin izrazila osjecaje prema osobi do koje mu ja stalo..:)

samo_svoja
28.08.2005., 18:37
Super je dobiti ljubavno pismo :cerek:

Nioba
28.08.2005., 19:27
je al ne u fazi barenja. onda malo zagonetnosti nije zgorega ;)

Mrtva mrkva
28.08.2005., 19:54
Moram priznat da bih se iskidala od smijeha da dobijem neko ljubavno pismo puno patetike i velikih rijeci. Cak i od tipa koji mi se svidja.

Smart_bitch
28.08.2005., 20:28
Također, ali sada :)

A zamisli ga čitati za deset-dvadeset
godina : raznjež : : rastop : : sjeta :

shipka
28.08.2005., 21:32
Smart_bitch kaže:
godina : raznjež : : rastop : : sjeta : Znači pali na duge staze. Hm, ako sad ima 18 godina, za deset godina 28,..

noćni
28.08.2005., 21:43
Smart_bitch kaže:
Također, ali sada :)

godina : raznjež : : rastop : : sjeta :

i šta će on tih 10 godina!?

treba se držat one "ko te kara nek ti piše pjesme", nije uvijek lako al je svakako jedino ispravno!

chocogirl35b
28.08.2005., 21:49
Većina cura voli dobiti ljubavno pismo ili ljubavnu izjavu u bilo kojem obliku - na papiru, na mailu, na sms ili uživo...
A koji način joj je najdraži ovisi od cure...
Ako joj se sviđaš, način je opet još manje važan, važna će biti izjava...
Dobivala sam ljubavna pisma i porukice u raznim oblicima i sva su mi draga, a rado ću ih primati do kraja života... Osobno mislim da je to lijep i romantičan način izražavanja, a ako pismo ne izazove željenu reakciju stvar je samo u tome da osoba kojoj je pismo upućeno ne osjeća isto...

A to što većina dečki popljuje pisanje ljubavnih pisama samo dokazuje koliko malo znaju o curama... :D ;)

Caith Sith
28.08.2005., 21:53
chocogirl35b kaže:
A to što većina dečki popljuje pisanje ljubavnih pisama samo dokazuje koliko malo znaju o curama... :D ;)

:s :rofl: :s :rofl: :s :rofl: :s :rofl:

chocogirl35b
28.08.2005., 21:56
Caith Sith kaže:
:s :rofl: ...

:D :B To se posebno odnosi na tebe koji cure prvo kuriš dvije godine... :rofl: Pretpostavljam da onda pojebeš svake dve godine nekaj... :rofl: ;)

divlji_Muzafer
28.08.2005., 22:03
chocogirl35b kaže:
Većina cura voli dobiti ljubavno pismo ili ljubavnu izjavu u bilo kojem obliku - na papiru, na mailu, na sms ili uživo...
A koji način joj je najdraži ovisi od cure...
Ako joj se sviđaš, način je opet još manje važan, važna će biti izjava...
Dobivala sam ljubavna pisma i porukice u raznim oblicima i sva su mi draga, a rado ću ih primati do kraja života... Osobno mislim da je to lijep i romantičan način izražavanja, a ako pismo ne izazove željenu reakciju stvar je samo u tome da osoba kojoj je pismo upućeno ne osjeća isto...

U potupunosti se slažem s tobom,,isčupala si mi riječi iz usta,,sve do jedne...:top: :top:

noćni
28.08.2005., 22:05
chocogirl35b kaže:

Osobno mislim da je to lijep i romantičan način izražavanja, a ako pismo ne izazove željenu reakciju stvar je samo u tome da osoba kojoj je pismo upućeno ne osjeća isto...

Ako ta osoba "nešto osjeća" onda će i bacanje kamena na nju izazvati pozitivnu reakciju, ljudi uvijek vole opravdavat svoje izbore. Govorimo o fazi barenja a tad vrijede surovi zakoni evolucije!

Caith Sith
28.08.2005., 22:07
divlji_Muzafer kaže:
U potupunosti se slažem s tobom,,isčupala si mi riječi iz usta,,sve do jedne...:top: :top:
Muškarčina vulgaris. :s :s :s

Ziher si neki skoliozni štrkljavac s pepeljarkama. :vidiga:

Caith Sith
28.08.2005., 22:12
chocogirl35b kaže:
:D :B To se posebno odnosi na tebe koji cure prvo kuriš dvije godine... :rofl: Pretpostavljam da onda pojebeš svake dve godine nekaj... :rofl: ;)
Pretpostavljaju ljudi koji imaju s čim. :B

Ja jednostavno nisam tip osobe koja cendra i cmolji.

Prije bih si ritualno spalio penis nego piskarao takve idiotarije. :rofl:

Mrtva mrkva
28.08.2005., 22:14
Caith Sith kaže:
Oh, to je romanticno :cerek:

samo_svoja
28.08.2005., 22:43
Tko kaže da ljubavno pismo mora biti u cendravom i cmoljavom tonu?

chocogirl35b
28.08.2005., 22:50
Caith Sith kaže:
Pretpostavljaju ljudi koji imaju s čim. :B

Ja jednostavno nisam tip osobe koja cendra i cmolji.

Ma sigurna sam da ti imaš drugih kvaliteta kraj kojih ni ne trebaš pisati ljubomrna pisam, a cure padaju ko muhe na drek... :grli: :D ;)

Zezem te malo, ne zamjeri... Ne kažem da tip mora pisati ljubavna pisma da bi bio zanimljiv, ali mislim da u tome nema ništa loše... I kao što je @samo_svoja rekla: ljubavno pismo ne mora biti cendravo i cmoljavo... ;)

Caith Sith
28.08.2005., 23:12
samo_svoja kaže:
Tko kaže da ljubavno pismo mora biti u cendravom i cmoljavom tonu?
Pa samo iskazivanje takvijeh osjećaja okreće mi želudac za stanoviti broj stupnjeva. :rigo:

Nemam nikakvu jebenu namjeru konstantno pičkasto kokodakat nekome na uho da ga volim. :rigo:

To je čisti idiotluk.

No, kad se napokon ružnijoj polovici odlučim pljunut u facu te dvije krajnje degutantne riječi :rigo:, one će bar imat će neku težinu.

U vašem slučaju je nemaju.

samo_svoja
28.08.2005., 23:15
Dakle, za tebe je ljubavno pismo papir na kojem najmanje 20 puta piše volim te :rofl:

Bolje priznaj da ga ne bi znao napisat i da zato pljuješ po tome :mig:

noćni
28.08.2005., 23:16
Caith Sith kaže:
Pa samo iskazivanje takvijeh osjećaja okreće mi želudac za stanoviti broj stupnjeva. :rigo:

Nemam nikakvu jebenu namjeru konstantno pičkasto kokodakat nekome na uho da ga volim. :rigo:

To je čisti idiotluk.

al bundy?

chocogirl35b
28.08.2005., 23:18
samo_svoja kaže:
Dakle, za tebe je ljubavno pismo papir na kojem najmanje 20 puta piše volim te :rofl:

:rofl: :top:

Edea
28.08.2005., 23:24
noćni kaže:
al bundy?
ma pljunuti :cerek:

Pismo...hm....pa bilo bi lijepo...ali majke mi mile mislila bi da me zajebava :D ne bi mu vjerovala :D (osim ono ako smo već neko vrijeme zajedno onda :cerek: )

Caith Sith
28.08.2005., 23:35
samo_svoja kaže:

Pa fala svemogućem KU.RCU da ga ne bi znao napisat !!!:rofl: :rofl: :rofl:

Cure, kojima vlagu u vagini uzrokuju pitoreskni opisi njihovih tjelesnih atributa, zaobilazim u širokom luku. :rigo:

Takve našminkane visokopetaške sponzoruške kljucarošice ne trebam, a bome ni ne želim jebat. :rigo:

Moj se Đoko ekskluzivno diže na inteligentnu klošarštinu. :cerek:

italian girl
29.08.2005., 21:43
uopce ne mislim da je to jadno jer se nekima tako lakse izrazit...i mislim da je to bas slatko...

samo_svoja
30.08.2005., 10:05
italian girl kaže:
uopce ne mislim da je to jadno jer se nekima tako lakse izrazit...i mislim da je to bas slatko...

...ako je napisano kako spada :mig:

Elysium
30.08.2005., 10:30
italian girl kaže:
podsjetila si me..
svojevremeno otvorih jedan takav topic (http://www.forum.hr/showthread.php?s=&threadid=61757)

anazus
30.08.2005., 13:29
Pisanje pisama i povrh toga ljubavnih, hm pa bilo ih je tu i tamo razmjenjenih par, ali nista tipa "volim te" u svakom drugom redu, sasvim solidna, pa cak i s nekoliko sala. Npr. ...bas sam lipo nocas sanja, ja i ti, ajme super bilo, otvorija oci jutros, i gledan okolo, trazim di si.........u krevet, oko kreveta, ispod kreveta, a tebe nigdi... :D

Mislim da mi je bilo 14 godina kad sam napisala svoje prvo ljubavno pismo i to decku za kojem su sve cure letile. Isa s menom u razred, bili smo ok frendovi, nista posebno medju nama osim sto bi mi se oci zalipile za njegove kad god bi me pogleda... :cool: Uglavnom, napisem ja njemu pismo, al' se ne potpisem, bila ja malo sramezljiva tih godina, medjutim dam mu dosta natuknica da sam to ja. E na kraju stavim i jedan P.S., nemam pojma sto sam bila dodala, ali to niije ni vazno. Nakon par dana, sretnem se sa jednom kolegicom i ona meni da je upravo bila srela A. (taj decko jelte), i da joj je reka kako mu nek'o pise ljubavna pisma i da sve pokazuje da je to ona jer su na kraju pisma inicijali P.S. (njeni inicijali)... Mogu vam reci da je moja zaljubjenost istog momenta pobigla i dan danas jos je nisam nasla. :w

Pouka: ne pisite anonimna (ljubavna) pisma, a ako vec necete drugacije, uvjerite se bar prvo u inteligentnost te osobe.

chocogirl35b
30.08.2005., 17:54
anazus kaže:
Pisanje pisama i povrh toga ljubavnih, hm pa bilo ih je tu i tamo razmjenjenih par, ali nista tipa "volim te" u svakom drugom redu, sasvim solidna, pa cak i s nekoliko sala. Npr. ...bas sam lipo nocas sanja, ja i ti, ajme super bilo, otvorija oci jutros, i gledan okolo, trazim di si.........u krevet, oko kreveta, ispod kreveta, a tebe nigdi... :D

:lol: :cerek: Genijalno... :top:

walter
30.08.2005., 17:59
Constantine kaže:
Eh, to s pismom sam ja napravio kad sam bio preplašeni balavac. Ali nisam se potpisao. Pa je ispalo da ga je netko drugi napisao. Svidjelo joj se pismo, čak štoviše, osvojilo ju je. Ali krive je pobrao plodove truda mog. Tak si i ti kreten. Eto, nek ti bude utjeha što nisi jedini. :)

4me2you
30.08.2005., 18:19
Constantine kaže:
iskreno, ja kad sam u bedu isto zbog takvih stvari..piše ljubavna pisma osobama na i po 2 lista (obje strane) A4 papira, ali je fora u tome da nikada se pošaljem. Spremim ih.... to je nalik dnevniku ali puno efikasnije. Nakon nekog vremena kad ih opet procitas osjecat ces se "močno",tj. bit ce ti drago sto ga nisi poslao a mogao si..ili hoće..ovi o tvojim osjecajima prema toj osobi i nakon nekog tog razdoblja dok ej pismo bilo u tvojoj ladici...ako ti se osoba i dalje sviđa, i imaš neke osjecaje prema njoj... uvijek pali finta da ostavis pismo da ga ona pronađe dok dođe s društvom kod tebe na cugu ili po tebe da idete van.... izmisli nesto da je dovedes.... ali ne ostavljaj ga na preočitom mjestu...npr. pokraj telefona... negdje zametni gdje ona bude gledala... ah... tako je meni jednom uspjelo...ali uopce neplanirano... cura nasla pismo .. procitala...ja pocrvenio... onda dosla do mene primila za glavu i poljubila... e to moras probati..:top: ....
e da .uvijek pisi vrijeme i datum kad si gotov s listom papira.... to ih pali...

nije nista otrcana fora.... fora je ok, kod rijetkih ne pali... ali te nisu ni vrijedne truda

anazus
30.08.2005., 19:01
walter kaže:
Eh, to s pismom sam ja napravio kad sam bio preplašeni balavac. Ali nisam se potpisao. Pa je ispalo da ga je netko drugi napisao ...

Ja vec pomislila da se takvo nesto samo meni dogodilo, sad se evo bolje osjecam. :)

*_spike
31.08.2005., 20:17
Napisao dva, poslao jedno. Ono koje sam poslao je bilo u četvrtom ili petom osnovne i to je jedna od glupljih odluka u mom životu :rofl:
U osmom razredu sam onda mogao biti s tom curom, ali prošla baba s kolačima :D

Ono drugo prije nekih godinu dana, nisam ga poslao (niti sam ga pisao da bude pročitamo, čak počinje s rečenicom "Pišem ti ovo pismo koje nikada nećeš dobiti.") i iznimno mi je drago zbog te odluke.

Uostalom, postoje bolji načini od dvije stranice klišejziranog teksta ispunjenog lošom metaforikom za pokazati nekome da ti je stalo.

Dren
01.09.2005., 07:46
*_spike kaže:
Uostalom, postoje bolji načini od dvije stranice klišejziranog teksta ispunjenog lošom metaforikom za pokazati nekome da ti je stalo.

Da. Pošalješ joj dvije sms poruke :rofl:
s dobrom metaforikom, npr.: "Razvalio bi te ko Rudonja Šarulju!"

*_spike
01.09.2005., 13:48
Dren kaže:
Da. Pošalješ joj dvije sms poruke :rofl:
s dobrom metaforikom, npr.: "Razvalio bi te ko Rudonja Šarulju!"
Onda bi ona, da je iole inteligentija i s nekim čudnim smislom za humor, pitala "Tko bi me razvalio", jer u originalnoj poruci stoji "bi" umjesto "bih" :cool:

wuk
01.09.2005., 14:39
*_spike kaže:
Onda bi ona, da je iole inteligentija i s nekim čudnim smislom za humor, pitala "Tko bi me razvalio", jer u originalnoj poruci stoji "bi" umjesto "bih" :cool: :lol: dobar :top:

OT nisam nikada napisao niti poslao ljubavno pismo...
valjda u četvrtom razredu osnovne za valentinovo mi je mama pomogla napraviti neku kao čestitku koju sam joj poslao, ali to je to.

Uvijek sam bio maštovit i smišljao sam svakakve, više ili manje, romantične načine kako da ju zadivim.

tisina
01.09.2005., 20:22
Pismo je pismo i oduvjek ce bit cjenjeno.
Sad kako je tehnologija napredovala i cimaju se svi za mobitele kao i ja na neki nacin se salje romantika.

Vise sam pristalica pisama jer to je ono sto je lijepo imat romanticno, tuzno na bilo koji nacin da se cuva.

I sad cuvam sva pisma koja sam dobila od tadasnje pubertecke ljubavi,i puno mi znace i ako se ponekad kad ih sad citam ucinu smjesnim ali tek onda vidim kako je to nevino i iskreno bilo kad smo bili klinci.

Po meni nista ljepse nema nego kad iznenada dobijes pismo.

Sama pomisao kad ga uzmes u ruku i ktenes otvarat i jedva cekad da ga procitas onako sa osmjehom sta pise sta pise...