PDA

View Full Version : Urinoterapija

Uranus
31.08.2005., 08:23
Da li ste kad čuli za terapiju vlastitim urinom (može i tuđim).

Ako pitate starije ljude puno njih će vam reći da su se ljudi nekad tako liječili.

U Dalmaciji poznata je stvar da kad te opeče meduza, prvo što trebaš napraviti je da ti se netko-popiša na opekotinu.

Naša je nona uvijek govorila da časne sestre umivaju lice svojim urinom i zato imaju tako lijepi ten. Naravno, mi smo se tome smijali i nismo vjerovali jer nama je urin nešto odvratno.

U urinu su pronađeni ovi sastojci:
"-Alantoin- element koji potpomaze zarastanju rana
-Antineipiston- selektivno utice na smanjenje karciononih celija, dok istovremeno podstice rast i razvoj zdravih celija
-Beta-indol-sircetna kiselina sprecava ravoj sarkoma
-DHEA- DEHYDROEPIANDROSTREON sprecava secernu bolest, karcinom, ubrzava stvaranje kostane srzi
-Directin- razbija strukturu celija karcinoma
-H-11 sprecava ravzoj celija karcinoma
-INTERLEUKIN- to je jedan od tipova biokatalizatora
-PROTEOzi- to su imunoregulatori
mokracna kiselina- ucestvuje u regulaciji procesa starenja ima antituberkulozno dejstvo
_3-metil-glioksal-UNISTAVA CELIJE KARCINOMA"

Naravno, terapija urinom ne pomaže ako se koriste sintetički lijekovi u isto vrijeme.

Ovdje ima interesantan tekst o urinoterapiji koga zanima:

URINOTERAPIJA (http://www.galaksija.com/urinoterapija.htm)

magic
31.08.2005., 12:52
ovaj link (http://www.biomedx.com/urine/) takodjer je vrlo zanimljiv.

chitala sam da i mnoge poznate osobe to provode. ali to se radi samo s vlastitom prvom jutarnjom mokracom i to samo ako si potpuno zdrav.

ovo o chasnim sestrama, uz dushno poshtovanje prema tvojoj noni, totalna je glupost :rolleyes:

Uranus
31.08.2005., 13:00
magic kaže:
ovaj link (http://www.biomedx.com/urine/) takodjer je vrlo zanimljiv.

chitala sam da i mnoge poznate osobe to provode. ali to se radi samo s vlastitom prvom jutarnjom mokracom i to samo ako si potpuno zdrav.

ovo o chasnim sestrama, uz dushno poshtovanje prema tvojoj noni, totalna je glupost :rolleyes:

Ma nije glupost. Naravno da se ne peru time danas. To je bilo NEKADA i kod časnih sestri koje je ona znala. Nije ona to bezveze govorila.

A već sam čula primjera da su neki koji su imali problema s tenom upotrebljavali tu 'zlatnu tekućinu' i vrlo brzo riješili su svoj problem.

Veky
31.08.2005., 13:08
Aha, tu su još i pijavice, puštanje krvi.

Čuo sam za te starinske "recepte", znam i čovjeka koji je nekad umro od neke plućne bolesti od koje se pokušao izliječiti ispijanjem vlastitog urina.

Zdrava pamet mi govori da je urin nusprodukt metabolizma i kad bi išta korisnog bilo u urinu vjerojatno bi se i zadržalo u organizmu umjesto da se izluči zar ne?

No, u'zdravlje :Pivo:

violent_femmes9
31.08.2005., 13:17
mene je baka jednom "utjesila" kad mi se mali brat popiskio krilo a ja na to arlaukala ko da me deru: "ih, cure se s tim (svjezim urinom muskog djeteta) nekad umivale"

no, neka hvala

Uranus
31.08.2005., 13:28
Veky kaže:

Čuo sam za te starinske "recepte", znam i čovjeka koji je nekad umro od neke plućne bolesti od koje se pokušao izliječiti ispijanjem vlastitog urina.

Zdrava pamet mi govori da je urin nusprodukt metabolizma i kad bi išta korisnog bilo u urinu vjerojatno bi se i zadržalo u organizmu umjesto da se izluči zar ne?

Ne, ne govori ti to zdrava pamet...to nam govori izrazit ću se glupo ali : propaganda. Pa tko će plaćat doture i farmaceutsku industriju?

Uostalom na onom linku što sam dala ti je sve objašnjeno o tome i kakav je to 'nusprodukt', i o čemu se doista radi.

Nije li vam interesantno da su gotovo svi ČULI o tome nešto poput 'priča iz davnine':cool:

violent_femmes9
31.08.2005., 13:37
Uranus kaže:

Nije li vam interesantno da su gotovo svi ČULI o tome nešto poput 'priča iz davnine':cool:

joj daj molim te

znas li ti koliko "narodnih lijekova" postoji za razne bolesti :rolleyes:

samo sto zli farmaceuti ne daju da to procuri u javnost :D

kemik
31.08.2005., 13:40
violent_femmes9 kaže:
zli farmaceuti

:rofl:

globus
31.08.2005., 13:46
Pa urinotrapija je poznata već jako jako dugo, navodno potječe iz Indije i koristi se navodno već 5000 godina. U svijetu je to prilično poznata stvar, stalno se proučava i dosta često se koristi. Za naše 'moderne' ljude je to naravno nepojmljivo jer smo mi sad svi jako čisti i piti svoj urin je u najmanju ruku bljak, ako ne i fetiš. Teško je reći sa sigurnošću pomaže li ili ne dok sami ne probamo...

jimmy jazz
31.08.2005., 13:47
postoji, da, postoje i neke studije, al neznam zakaj bi neko to stel delati.. postoji puno drugih nacina za ozdraviti..a ak ipak, treba pripaziti na hranu..u obzir dolazi samo hrana siromashna proteinima...zbog kiselosti koja nastaje zbog proteina. znaci nije to sam onak seljacki, narodni lijek.

Uranus
31.08.2005., 13:51
violent_femmes9 kaže:
joj daj molim te

Ma kakvi zli farmaceuti...ovdje se samo radi o IZBORU. A često ljudi nemaju izbora, jer nisu informirani.

jimmy jazz
31.08.2005., 13:53
je, terapija urinom je nekad bila sastavni dio hatha-joge, a i dan danas se zna koristiti..

violent_femmes9
31.08.2005., 13:57
Uranus kaže:
Ma kakvi zli farmaceuti...ovdje se samo radi o IZBORU. A često ljudi nemaju izbora, jer nisu informirani.

ja sam bila ironicna :)

o farm. industriji bi se dalo stosta reci i napisati, ali sigurno nisu ugrozeni urinoterapijom.

Veky
31.08.2005., 21:56
Propaganda i farmaceutski monopolizam i tlaka su jedno a priče iz davnine su drugo.

Samo da vas podsjetim, nekad su se sve rane recimo od uboda mačem ili bodežom liječile tako da se u njih zario komad usijanog željeza. Hoće netko to radije umjesto bivacina i ture antibiotika + antitetanus ?

Da ne spominjem jedan od oblika kontracepciej iz davnine sa drvenom kutijom, ili još legendarniji gdje je žena trebala skočiti desam puta unatrag i tako spriječiti začeće :D

MOže napisati tko god što želi no evolucija nas ne bi oblikovala tako da izbacujemo iz tijela ono što je štetno.

Uranus
01.09.2005., 07:13
Evo nešto s jednog foruma što me i potaklo da stavim ovu temu. Radi se o iskustvu jednog dečka koji ni sam nije vjerovao u urinoterapiju dok nije probao.

"Posle visemesecnog istrazivanja, razgovora sa svedocima slobodno
mogu da kazem da znam jednu od najvecih tajni koju su kontrolori sakrivali od ljudi.
Sve je pocelo jednog dana kada mi je sestra kukala kako ima puno
peruti i kako ne zna sta da radi sa njom. Imala je kompleks zbog toga
i cesto je pokusavala kosom da sakrije perut. Tog dana je bila vise nervozna nego obicno jer je morala da ide kod frizerke,a nije volela da joj niko gleda te rane koje je pokusavala bezbroj puta da leci raznim samponima, preparatima i ko zna cime.
Uvece kada je dosla bila je tiha, i odmah je otisla u svoju sobu. Bilo mi je malo cudno, ali sam mislio, imala je tezak dan, ok. Sutradan, probudio sam se kasno i usao u kuhinju, gde je sva vesela kuvala rucak Dejana( moja sestra). Bilo mi je nesto cudno u vezi nje, a kad sam jos jednom pogledao video sam da je vezala rep. To nikada od kada ima perut nije ucinila. Kada sam se primakao video sam zaprepasceno da niti jednu jedinu ranicu nije imala. Sokiran, nisam nista govorio, dok je ona prvo nesto pocela da se smeje, da bi posle pocela da place, ali nekako od srece.
Njena frizerka je imala rak na tankom crevu, lekari su joj preporucili
hemoterapiju.Ona je odbila, dosla na pregled posle 2 meseca, i dan danas lekari ne znaju kako je kancer iz te mlade zene nestao.
Frizerka je otkrila tajnu mojoj sestri, verovatno potresena kako je Dejana izuzetno tesko zivela sa peruti. Otkrila joj je tajnu da je odgovor u nama samima. Da ljudsko bice proizvodi lek za sve bolesti.
Iskreno prvo mi je bilo neverovatno, moj racionalni um to nije mogao bas sve da "svari". Razmisljao sam kako nas kontrolori uce" pa valjda bi se to proculo". ( kasnije kada sam sa dokazima pokusao da odem na neke medije ,rekli su da ce me pozvati kada budu imali termin, a na naucnim sajtovima tekst prezivi tek nekoliko sati).
Frizerka joj je rekla da je unistila rak u sebi uz pomoc svog vlastitog urina. Kako, to nije znala da objasni i njoj je tako prenela njena baka.
Rekla je sestri da ce joj perut nestati preko noci ako uzme jutarnji srednji mlaz, i namaze kosu. Moja sestra vise nema perut, za samo nekoliko sati, a godinama je bacala ogromne pare na sampone i druge
"lekovite trave".
Kao sto sam naveo prvo sam bio zgranut, i bilo mi je i muka, ali to je reakcija " ispranog mozga". Tako su nas naucili , da smatramo urin kao nesto prljavo i lose. Da se vratim na pricu, dakle, prvo sam bio u neverici
ali kada mi je rekla da pokusam da svoju staru ranu od psorijaze operem urinom rekao sam joj da slobodno ona "piski po sebi ja necu".
Posle nekoliko dana me je ipak nagovorila i jutarnjim srednjim mlazom sam namazao ranu na nozi. Uvece sam jos jednom isto uradio i ujutro.
Prekosutra rane vise nije bilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bili smo uzbudjeni, radosni,ali i u soku, kako ovo niko ne zna, ili ne sme da kaze? Koliko bi farmaceutska industrija izgubila novca? Koliko nas kontrolisu sa lekovima ?"

Pallas
01.09.2005., 09:26
Ja sam cuo i za primjenu izmeta. Ozbiljno, nije sala - drek je pun bioloski aktivnih tvari.

jimmy jazz
01.09.2005., 10:06
ajde pallas smanji dozivljaj, a i svoje divlje fantazije ne trebas bash uvjek djeliti sa svima.

Uranus, clanak mi se nije nimalo svidjel, napisan senzacionalisticki tipa i tipa "cudotvorni lijek za sve".
da, urin moze biti deinficirajuci, i to se uci u nekim vojskama ovog sveta, ne znam za hrvatsku.
no isto tak more biti opasan ak sadrzi bakterije. a za cjelokupnu terapiju se mora paziti na hranu, kaj ovaj tupko gore ne spominje. :flop:

Uranus
01.09.2005., 12:20
Nije on tupko nego samo iznosi svoja iskustva. Tko je bolestan kao prvo će pripaziti općenito na prehranu i ako se želi liječiti alternativno naravno da neće uzimati klasične lijekove, opijate i jesti svaki dan u Mc Donaldsu i slično jer to ne ide skupa.

Postoji knjiga o terapiji urinom na hrvatskom(srpskom) jeziku:

Urinoterapija (http://www.knjizara.co.yu/index.php?gde=@http%3A//www.knjizara.co.yu/pls/sasa/knjizara.knjiga%3Fk_id%3D22301@)

Iscjeljivanje urinom (http://www.superknjizara.com/knjiga.php?id_knjiga=3459)

Ja samo hoću naglasiti da se bolesnom čovjeku mora dati izbor da sam odlučuje o svom tijelu i kako se liječiti. Kad bolestan čovjek dođe u ruke klasičnih doktora njega se više ništa ne pita. A mnogi iako u sebi osjećaju da je taj način liječenja krivi za njih, ne znaju za alternativu jer se nemaju gdje informirati. često informacije dođu kad je već kasno.

jimmy jazz
01.09.2005., 12:25
hm..nazalost je vecinom tak. no na zapadu dosta klasicnih doktora isto tak radi alternativnim nacinima ljecenja-ayurveda, homeopatija, akupunktura. i ja biram takve. zapravo vecina koja se bavim ayurvedom i homeopatijom su klasicni doktori. a kod nas je to sve jos zatucano.

a ovo gore, "prenela joj je baka" :D
ak su ostale knjige na tom nivou..to je opet ona druga strana..mitoloska.
kaj se tice samog topika tice imam dobre izvore iz knjiga jogicke terapije, sa studijama i pisane od dr. medicine.

globus
01.09.2005., 12:29
Uranus kaže:
Kad bolestan čovjek dođe u ruke klasičnih doktora njega se više ništa ne pita.

Naravno da ne. Ako u knjizi piše da se za bolove daje Brufen, onda se daje samo brufen, nikakve babe vračare tu neće pomoć, nego samo jedan jedini Brufen. I tako dođeš kod njega, a on: boli vas glava, hm, na slikama ne vidim ništa, evo vam dve kutije brufena i pijte ga dok bolovi ne nestanu, ili idućih 10 godina, a potom možete odmah direktno Sakomanu na odvikavanje, napisat ću vam uputnicu odmah...:s :top:

Precious X
14.12.2008., 21:58
hm, možda da se ovo prebaci na "alternativno liječenje"?
a evo i još jedan link (http://www.elbi-medikal.hr/index.php?subaction=showfull&id=1141137636&archive=&start_from=&ucat=3&)

Gutaperka
15.12.2008., 12:56
možemo otvorit buisness,prodavaćemo lijek tj.urin bolesnima kojim će to donijet ozdravljenje.Samo treba punionica u kojoj će se pišina točit u boce za prodaju

tonček
02.02.2009., 12:58
možemo otvorit buisness,prodavaćemo lijek tj.urin bolesnima kojim će to donijet ozdravljenje.Samo treba punionica u kojoj će se pišina točit u boce za prodaju

Ne bi išlo. Samo vlastiti urin je djelotvoran. I bit je u tome da nema zarade. Tako da oni koji o tome govore jedino mogu puno izgubiti.

Ok. Urin se u prosjeku sastoji od 97% vode, a ona je dosta korisna, zar ne? Ostatak su tvari koje su u datom trenutku (i par sati unatrag) uglavnom metabolički višak, obzirom da je urin filtrat krvi.

"Iscjeljivanje urinom" su napisale magistrica farmacije i liječnica (uspješno rade i danas). U zatucanoj Njemačkoj više od milijun ljudi primjenjuje neki od oblika terapije vlastitim urinom.

Odakle alantoin u kremicama? :rofl:

Predrasude su stvarno jaka stvar.

Za one koji žele znati više, dio predgovora (nema je za kupit, pa valjda nije reklama): http://www.moderna-vremena.hr/novisajt/shop/prikazknjige.asp?Pid=8604

Lo-lee-ta
02.02.2009., 21:04
Glumica Vanessa Williams, ista ona koja je reklamirala Proactiv, kaže da je konačno izliječila akne kada je poslušala savjet da se ujutro umiva mokraćom. Sada da je to napravila da bi reklamirala nešto ili samu sebe ne bih rekla. Nije to baš nešto što bi ljudi današnjeg svijeta prihvatili. Tko bi ga znao...

ashwinikumaras
03.02.2009., 10:51
Glumica Vanessa Williams, ista ona koja je reklamirala Proactiv, kaže da je konačno izliječila akne kada je poslušala savjet da se ujutro umiva mokraćom. Sada da je to napravila da bi reklamirala nešto ili samu sebe ne bih rekla. Nije to baš nešto što bi ljudi današnjeg svijeta prihvatili. Tko bi ga znao...

Ja bih potvrdio iz iskustva da je to jedna učinkovita metoda. Vjerovatno mnogima odbojna na prvi pogled, ali definitivno radi, ne samo za vanjsku nego i za unutarnju upotrebu. Ima par osnovnih stvari za naućiti, koje se mogu naći i na netu. Poslije toga samo treba pobijediti predrasude o urinu kao o nećemu otrovnome i štetnome :).

Oprez: osobe koje piju lijekove, mogu se predozirati njima, u procesu urinoterapije (kada se urin pije).

alekand
03.02.2009., 15:03
Link

http://www.ivantic.net/Zdravlje.htm

Lo-lee-ta
03.02.2009., 19:57
Link

http://www.ivantic.net/Zdravlje.htm

Ovo su već lovačke priče :kava:.

ashwinikumaras
03.02.2009., 20:44
Urinoterapija se prvi puta spominje u Vedama, točnije u "Vedangi" Ayurveda. Po Ayurvedi osim ljudskog urina veoma blagotvoran je i urin krave. Krava ne smije biti pod nikakvom terapijom lijekova, naravno.
I mora se hraniti ekološki, da ne bi došlo do trovanja nekim dodatkom prehrani. Znaći, prehrana koju čine:trava, sijeno i žitarice.

tonček
05.02.2009., 23:02
lo-lee-ta: Glumica Vanessa Williams, ista ona koja je reklamirala Proactiv, kaže da je konačno izliječila akne kada je poslušala savjet da se ujutro umiva mokraćom. Sada da je to napravila da bi reklamirala nešto ili samu sebe ne bih rekla. Nije to baš nešto što bi ljudi današnjeg svijeta prihvatili. Tko bi ga znao...

i Magic Johnson, Tina Turner...

Ako nekog zanima...upoznao sam se s temom urinoterapije prije skoro 20 godina, na primjeru jednog bogatog biznismena, prijatelja obitelji. Nakon neuspješne resekcije debelog crijeva (rak), više nije imao puno za izgubiti. Terapiju je provodio u institutu (??? de Soleil??...ne sjećam se više) u Švicarskoj. Povjerovao sam mu jer nisam našao razloga zašto bi lagao. Dao mi je knjigu dr. Schallera "Soleil&Amaroli". Gospodin je dan-danas živ i zdrav unatoč stručnoj prognozi da mu je tada bilo ostalo svega par mjeseci života jer je rak metastazirao.

Terapija urinom, kao i bilo koja druga metoda - alopatska ili neka druga, neće svakome pomoći. Njezina prednost je dostupnost (pod uvjetima koje su drugi ovdje već naveli, plus još neki tipa da se nema infekcija bubrega, urinarnog trakta, spolne bolesti...) i cijena :D

Neki ljudi koje sam savjetovao tijekom godina uspješno su ili izliječili svoje kronične probleme ili ih drže pod zadovoljavajućom kontrolom. Nekima, naravno, nije pomoglo i ne tvrdim da je urin - panaceja.

Moj vlastiti primjer - u '90tima sam uredno prakticirao više metoda urinoterapije paralelno. Tada nisam znao da imam kroničnu bolest jer nije bilo simptoma, činio sam to radi brojnih blagodati koje sam iskusio, zajedno sa malenim krugom prijatelja (jednom je nestala astma, od drugog je otac imao kroničnu kožnu bolest koja je nakon par mjeseci gotovo nestala...nije ni sam mogao vjerovati). No, iako sam u toj praksi bio ekstremno uporan, redovit itd., meni nije pomoglo. Desetak godina kasnije saznao sam svoju dijagnozu i stanje, no unatoč činjenici da meni osobno urinoterapija nije pomogla izliječiti osnovnu bolest, uvjerio sam se u iznimnu blagotvornost ove "medicine iznutra" :Pop: :D

P.S. ja sam izdao knjigu "Iscjeljivanje urinom"...nemam više ništa s prodajom, firma je ugašena, preostale primjerke poklanjam :kava:

Lo-lee-ta
06.02.2009., 13:58
Možda bi imao više uspjeha da si uz knjigu davao i testere... :rofl:

Lo-lee-ta
06.02.2009., 15:08
I ono za Vanessu Williams nisam izmislila ja :o, imaš google pa provjeri...

zeljkob
09.02.2009., 17:49
Tonček, molim te ako li imaš još koju knjigu "Iscjeljivanje urinom" kako da dođem do nje.

tonček
12.02.2009., 17:35
Možda bi imao više uspjeha da si uz knjigu davao i testere... :rofl:

Izdavanje knjige je bilo mišljeno kao dobro djelo a ne biznis, kuiš :kava:

Iako se za naše prilike knjiga čist solidno prodavala...bitno je da je info o ovoj "carskoj terapiji" u bespućima alternative ljudima na raspolaganju...da ne spominjem brdo korisnog infoa o terapiji vlastitiom krvlju, principima izopatije, homeopatije, liječenja frekvama i tak :hekla:

dolores72
16.02.2009., 19:27
teta moga tate je govorila o tome kako je jedno vrijeme dok je bila bolesna (neznam tocno od cega) pila cak i djecji urin svaki dan da bi se izljecila. vjerojatno se je izljecila jer ima preko 80 godina a jos je puna humora i energije. starost je donjela svoje i probleme sa nogama i ko zna koje jos probleme ali danas je rijetkost dozivjeti 80, 90, 100 je vec za ginesovu knjigu rekorda. :-)
ja malo citam to sve sa urinom, zelim vjerovati u to ali ne mogu. recimo ja imam esherihiju coli u mjehuru stalno, zamislite da ja popijem svoj urin ili da ga kapam u sinuse jer su mi kronicno zacepljeni, ili da ga recimo stavim na ranu :-( mislim da bi rijec "SEPSA" bila preblaga.
ili mozda bi bilo najbolje čaša mokrace i tanjur izmeta svaki dan pa da se dobro iskoristi sve... neznam... ako bi pomoglo kod raznih bolesti onda jos ajde ali mislim da treba jako jako puno istrazivanja, dokaza i svega neceg da bi se to usudilo dovest u praksu.

ashwinikumaras
17.02.2009., 08:19
mozda bi bilo najbolje čaša mokrace i tanjur izmeta svaki dan pa da se dobro iskoristi sve... neznam... ako bi pomoglo kod raznih bolesti onda jos ajde ali mislim da treba jako jako puno istrazivanja, dokaza i svega neceg da bi se to usudilo dovest u praksu.

Izmet ti ne bih baš preporučio, jer on sadrži toksine koje tijelo izbacuje iz organizma :). Urin bih ti preporučio, jer tijelo tako izbacuje suvišak hranjivih tvari iz organizma, koje mi na taj način opet koristimo. Ali ovoga puta već u razgrađenoj formi i tako se odmah iskorištava u našem tijelu.

Inaće taj se način liječenja koristi više tisuća godina u Ayurvedi, tako da se nema tu šta dokazivati :). Neki današnji lijekovi se rade na bazi određenih sastojaka iz urina. Tako da je i farmaceutska industrija prepoznala urin kao veoma vrijedan nusprodukt, ljudskog organizma, ali i životinjskog.

dolores72
17.02.2009., 11:56
mozda je medicina to prepoznala kao nesto sto se da iskoristiti, ali vjeruj mi da oni ako vec to i iskoristavaju znaju sto treba izolirati van a sto iskoristiti, i imaju tu tehnologiju za to i sve što sljeduje uz to. ja sam sigurna da ja svoj urin nemogu piti da bi se izlječila jer je on i suviše zaražen bakterijama ( e.colli, enterococus fecalis itd...). ja nisam dosla ovdje kvariti vasu temu, ali sam prema takvom liječenju skeptična iz razumnih i opravdanih razloga.
mozda to moze piti covijek koji ima zdrav organizam ili barem mjehur i mokračne kanale? s druge strane koji bi zdrav čovjek išao to piti a da ne treba?

ashwinikumaras
17.02.2009., 12:21
mozda je medicina to prepoznala kao nesto sto se da iskoristiti, ali vjeruj mi da oni ako vec to i iskoristavaju znaju sto treba izolirati van a sto iskoristiti, i imaju tu tehnologiju za to i sve što sljeduje uz to. ja sam sigurna da ja svoj urin nemogu piti da bi se izlječila jer je on i suviše zaražen bakterijama ( e.colli, enterococus fecalis itd...). ja nisam dosla ovdje kvariti vasu temu, ali sam prema takvom liječenju skeptična iz razumnih i opravdanih razloga.
mozda to moze piti covijek koji ima zdrav organizam ili barem mjehur i mokračne kanale? s druge strane koji bi zdrav čovjek išao to piti a da ne treba?

U tome slućaju vam ne bih preporućio urinoterapiju. Inaće službena medicina se učila od Ayurvedskih doktora i literature, što i kako treba sa urinom :). Milioni ljudi diljem planete, najviše u Indiji su se uvjerili u tu metodu. Tako da u današnje doba, ne postoje nepoznanice oko urinoterapije... Jedan Indijski ministar zdravstva je dugogodišnji praktikant te metode :).

Glavni uvjet je da je osoba slobodna od bakterija i ako uzima lijekove mora smanjiti njihovu dozu. Jer u suprotnom može doći do neželjenih poslijedica. Ali za detalje oko te metode morate se prije raspitati kod nekoga tko je poznaje, ili nabaviti kvalitetnu literaturu.

tonček
17.02.2009., 17:59
Jedan Indijski ministar zdravstva je dugogodišnji praktikant te metode :).

Morjarji Desai, bit će?

Vezano za temu primjene amarolija, vidim da se ovdje najčešće spominje primjena urina pijenjem. Što je razumljivo, jer je to prva gadljiva asocijacija. Istovremeno, to je i jasan dokaz predrasuda.

Ali stvarno, da ima išta pogrešno u (ispravnoj) primjeni vlastitog urina, ne bi li to odavno bi izbljedilo iz kolektivnog sjećanja čovječanstva? Odnosno, znalo bi se da je to a big no-no :D ,

Pijenje vlastitog ili urina male djece :zvrko: je samo jedna od mnogih metoda primjene. Tu su još jednako važne, vanjska primjena mazanjem i oblozima, kompresama, grgljanje, ispiranje nosa, modernije varijante poput homeopatske primjene, potkožnih injekcija...smrzavanja urina, iskuhavanja...

Na svijetu gotovo da ne postoji narod koji tijekom svoje povijesti nije spoznao poneku korist od primjene urina u zdravstvene svrhe. Ta metoda je stara doslovce tisućama godina - temeljito proučena i opisana (npr. u Vedama), primjenjivali su je milioni ljudi, primjenjuje se i danas. I to nije placebo niti zabluda zaostalih naroda i pojedinaca, prije će biti obratno - zablude i predrasude su najjače u tzv. razvijenim zemljama. Uz iznimke Njemačke i Francuske gdje postoji naturopatska tradicija koje je već dugo zakonski formalizirana. A tek u zemljama bivšeg CCCP-a...:živjeli:

Eto, nemojte mislit da mi je baš svejedno eksponirat se oko ove teme makar i anonimno, ali što mogu kad mislim da je vrijedno toga :ne zna:

P.S. glede pijenja urina u kojem ima E. coli, mislim da bi se čovjek trebao i jako brinuti oko ljubljenja, naime u ustima ima daleko više štetnika...pa ipak ne prežive kiselu srdinu želuca. Al ne da bi to od srca preporučio jer mi se gadi :zubo:

ashwinikumaras
17.02.2009., 18:44
Morjarji Desai, bit će?

Da, baš on. Ispričavam se, on je bio premijer...

rambo ct
12.03.2009., 16:33
Tonček, molim te ako li imaš još koju knjigu "Iscjeljivanje urinom" kako da dođem do nje.

dobavio slučajno knjigu urinoterapija
moram ju skopirati pa ako netko ima zelju mozemo se dogovoriti za kopiranje

pozdrav svima:)

Extreme_Life
23.03.2009., 13:53
Imamo li neki nov recept za danas? Mozda nesto egzoticno. :)

ashwinikumaras
24.03.2009., 10:07
Imamo li neki nov recept za danas? Mozda nesto egzoticno. :)

Pa, ako već tražiš egzotiku :).

Bivolji urin je veoma blagotvoran pri slijedećim indikacijama:edemi, tumori, hemeroidi, anemia, urinarni poremećaji, dijabetes.

Životinjski urin pročišćava sve cirkulatorne kanale u tijelu, pa tako i one energetske.

rambo ct
30.03.2009., 13:07
moj drugar koristio urin i poboljšalo mu se stanje kože
sad ga okolo preporučuje i širi dobar glas

ja ne vidim ništa loše u tome
sad znam ako me nedaj B-že dočepa neka bolest čime ću se liječiti

by by Teva-Pliva:lol:

ashwinikumaras
01.04.2009., 11:37
moj drugar koristio urin i poboljšalo mu se stanje kože
sad ga okolo preporučuje i širi dobar glas

ja ne vidim ništa loše u tome
sad znam ako me nedaj B-že dočepa neka bolest čime ću se liječiti

by by Teva-Pliva:lol:

Drago mi je, što to čujem. Ne zove se urin badava Božanska voda :).

ashwinikumaras
01.04.2009., 11:39
Evo još jedan podatak za urinoljupce :).

Po Ayurvedi stoji: "od svih urina kravlji urin je najbolji".

ashwinikumaras
01.04.2009., 12:18
Kako pripremiti urin za vanjsku primjenu? Ovo je jedan od načina pripreme urina.

Korištenje urina za masažu kože je metoda stara koliko i čovječanstvo. Urin pripremljen na specifičan način pomaže i liječi mnoge: kožne, koštano-muskularne probleme i bolesti. Masaža urinom čini našu kožu zdravom i sjajnom. Postajemo vitalniji i poletniji.

Svježi urin pretoćimo u neku posudu od nehrđajućeg čelika. Kuhamo takav urin dok se količina ne reducira na 1/4 (25%) prvotne količine. Ostavimo da se urin ohladi na temperaturu koja nije prevruća za uporabu. Urin je najbolje koristiti kada je topao. Poslije masaže prićekamo 20-ak min. Najbolje je tko može da se osuši na Suncu, kada je zraćenje u granicama zdravstvene ispravnosti. Najbitnije je da pričekamo to vrijeme i onda se operemo u čistoj vodi.

Moguće je da se pojavi neka vrst osipa za vrijeme terapije. To je samo znak da je otpoćelo čišćenje toksina u našem organizmu. Dakle, nema mjesta zabrinutosti.

Takav urin možemo kasnije spremiti do slijedeće uporabe.

macatoban
11.04.2009., 13:16
Osobno iskustvo

Od 01.08.2008 - 28.02.2009.g. pio sam vlastiti urin zbog vrlo loše krvne slike.Prvih mjesec dana pio sam samo u jutro, prvi rano jutarnji urin između 3 i 4 sata u jutro.Nakon toga pio sam kada sam god bio u mogučnosti tijekom dana.Za 40 dana krvna slika fantastična,smanjio se apetit drastično te sam skinuo 11 kg.Opči dojam vitalnosti i izdržljivosti -testirao sam sam sebe - na temperaturi od preko 30 stupnjeva više od pet sati neprekidne košnje s kosilicom od 84 kg, samohodnom, bez kape u majici kratkih rukava i po povelikom brdu.Sa 51 godinom još uvijek igram nogomet i doista mi je bilo lako izdržati tekmu umor bi nestao skoro u potpunosti za najviše 24 sata,samo da napomenem da inače uopče na vježbam niti trčim.Odgovorno tvrdim da djeluje ali naravno treba biti dosljedan u primjeni kao i kod mnogih drugih prirodnih tvari koje nam mogu pomoči u očuvanju našeg zdravlja. Postoji više načina korištenja urina a sve se to može saznati iz knjiga o urinoterapiji.

Pozdrav

macatoban
11.04.2009., 13:19
Dodatak

Krv sam vadio prije početka urino terapije i 42 dan tijekom urinoterapije!!!

morbidangel
11.04.2009., 17:14
Jel se od urina mogu raditi čajevi ili nekakva kupka za inhalaciju npr. kao pomoć pri alergijskom/sezonskom rinitisu?

ashwinikumaras
11.04.2009., 18:53
Jel se od urina mogu raditi čajevi ili nekakva kupka za inhalaciju npr. kao pomoć pri alergijskom/sezonskom rinitisu?

Možeš ispirati nos sa prokuhanim urinom. Metoda je ista kao u tehnici "jala neti" iz yoga kriya.

utisana
12.04.2009., 19:34
[QUOTE=macatoban;19939435]Osobno iskustvo

Od 01.08.2008 - 28.02.2009.g. pio sam vlastiti urin zbog vrlo loše krvne slike.Prvih mjesec dana pio sam samo u jutro,

Kuhali ste mokracu?Koju kolicinu ste pili na dan?

macatoban
12.04.2009., 19:52
[QUOTE]

:):):)
Pio sam samo svježu rano jutarnju prvih mjesec dana a potom kroz čitav dan izostavljajuči prvi mlaz.Obično bi to bilo čaša od 3 dcl u jednom obroku, dnevno je to bilo i do sedam osam puta,kada sam bio doma, a kada nisam, ovisi gdje je za to postojala mogučnost. Naravno da sam pio dosta vode i to iz vlastitog bunara, što prirodnija to bolje, tako da sam količinski mogao piti i više. Ono što je važno jest da smanjenjem apetita gubi se i želja za jakom hranom, tako da na kraju urin i nema neki izražen miris i okus, uz pijenje dosta vode. Konačni ishod je da u biti pijete toplu vodu s vrlo malo mirisa.

Sve vas beskrajno volim i sretan sam jer svakoga dana rastemo sve više i više!!!:mig:

ashwinikumaras
12.04.2009., 20:23
Kuhali ste mokracu?

Urin je najbolje piti svjež i to jutarnji. Ako možemo piti i u neka druga vremena tim bolje.

utisana
13.04.2009., 19:23
Urin je najbolje piti svjež i to jutarnji. Ako možemo piti i u neka druga vremena tim bolje.

sta ako u urinu postoje bakterije za koje mi ne znamo?
Da li se jos vise zarazimo?

ashwinikumaras
13.04.2009., 19:53
[

Da li se jos vise zarazimo?[/QUOTE]

Što se tiče urinoterapije i bakterija u urinu, moje je mišljenje da je bolje prije izliječiti se od njih.

utisana
14.04.2009., 09:51
[
Što se tiče urinoterapije i bakterija u urinu, moje je mišljenje da je bolje prije izliječiti se od njih.[/QUOTE]

A sta ako imamo bakterije a to ne znamo?
Ja sam npr. nedavno radila test na klamidiju,doktorica mi je jedva dala uputnicu.
Nemam je..
Bakterija ima puno,a to se ne moze lako otkriti.Zar bi prije trebalo raditi testove na sve bakterije?
Na stranicama gdje opisuju urinoterapiju pise da je uspjesna u ljecenju kandide,ja je nazalost imam,prema tome imam je i u mokraci.
Da li bi se ta mokraca smijela koristiti?

ashwinikumaras
14.04.2009., 11:35
Ja sam npr. nedavno radila test na klamidiju,doktorica mi je jedva dala uputnicu.
Nemam je..
Bakterija ima puno,a to se ne moze lako otkriti.Zar bi prije trebalo raditi testove na sve bakterije?
Na stranicama gdje opisuju urinoterapiju pise da je uspjesna u ljecenju kandide,ja je nazalost imam,prema tome imam je i u mokraci.
Da li bi se ta mokraca smijela koristiti?[/QUOTE]

Pa da, ima više mišljenja o tome. Ovo što sam ja naveo je moj osobni stav. Ne znam nikoga tko je lijećio kanidu, tako da ne mogu davati savjete da se uzima. Ali, to ne znaći da se ne može pomoći. Ima mišljenja da su uzme i da se ne uzme.

mad max 04
14.04.2009., 22:32
Nemam je..

Pa prvo sredis bakterije (MMS,Srebro,zapper) i onda krenes na urinoterapiju:top:

utisana
15.04.2009., 12:27
Pa prvo sredis bakterije (MMS,Srebro,zapper) i onda krenes na urinoterapiju:top:[/QUOTE]

Za sad se samo informiram...jesi ti probao urinoterapiju?

macatoban
15.04.2009., 15:02
Nemam je..

Kod mene je bilo svega i svačega u mokraci a liječnici nisu mogli odrediti uzrok.Odlučio sam se i krenuo s urinoterapijom kako sam prije naveo.Danas je to sve iza mene a ja se osječam super dok njima (liječnicima) baš i nije bilo jasno kako je to moguče.:top:

utisana
15.04.2009., 18:41
Jos je prakticiras?

macatoban
15.04.2009., 19:53
Jos je prakticiras?

:):):)
Ne,prestao sam prije nekih mjesec dana otprilike,možda nešto više.Sada prakticiram thetu kao preventivu,nedavno sam završio osnovni tečaj i jako mi se sviđa jer se stvari rješavaju skoro trenutno, naravno potrebno je malo rutine ali sam vrlo, vrlo zadovoljan.:top:

tonček
28.04.2009., 20:34
[QUOTE]

Ni slučajno to piti! Samo za vanjsku primjenu. Izbjegavati sluznice, također.

luiz
20.06.2009., 00:05
http://www.amazon.com/Magic-Biorhythmology-Urinotherapy-Medicine-Millennium/dp/5266001402

ashwinikumaras
22.06.2009., 20:37
Ženski urin od ovce, koze i bivola je bolji od onoga muških jedinki.

Muški urin od magarca, deve, slona i konja je bolji od onoga ženskih jedinki.

ashwinikumaras
22.06.2009., 22:39
Da li se jos vise zarazimo?

Pričao sam s nekim osobama koje su se liječile a imale su bakterije i prošlo je sve ok. Po tradicionalom ayurvedskom nauku u prvom mlazu urina se nalaze bakterije, a mi pijemo onaj srednji mlaz. Tako da je metoda koncipirana na način da se izbjegnu i te situacije.
Svatko mora odlučiti sam za sebe i krenuti u tu terapiju na vlastitu odgovornost, kao i uvijek kada se radi o sličnim metodama.

Floverka
30.06.2009., 10:53
U tantričkim krugovima se ne koristi farmaceutska kontracepcija već alternativne metode, naravno, a između ostalih najomiljenija je kontracepcija urinom. Za to je potrebno svakog dana piti svoju prvu jutarnju mokraću, ali ne prvih i zadnjih 5-10 kapi.

Osim toga, tantrici kažu da je tuđi urin štetan, te piju samo svoj vlastiti.

Osobno nisam nikad prakticirala tu vrstu kontracepcije, ali poznajem mnoge cure koje to rade i moram reć da pucaju od zdravlja i ljepote.. dobro sigurno tu nije samo odgovorno samo pijenje urina već cjelokupan stil života (vegetarijanstvo i bavljenje sportom) ali one su uvjerene da i urin pridonosi generalno dobrom stanju njihovih tjelesa.

Znatiželjko
02.07.2009., 13:37
Ja sam cuo i za primjenu izmeta. Ozbiljno, nije sala - drek je pun bioloski aktivnih tvari.

Definitivno ! Zato i seljaci gnoje zemlju izmetom :zubo:

Evo jednog svijedočenja iz jedne knjige Malahova na temu urinoterapije,meni je to smješno,šokantno, ali možda će nekima tu biti korisno i motivirajuće :mig: :

http://i40.tinypic.com/34djss1.png
http://i40.tinypic.com/1zno8rl.png

Mirza_
01.08.2009., 21:52
Ovim putem zelim svim zainteresovanim da prenesem iskustvo moje licno i moje porodice,a vezano za uspjesno lijecenje tezeg oblika psorijaze i to oblogama od urina.Naime,moja majka je imala psorijazu izrazenu na vlasistu i tabanima koji su i krvarili,te stvarali probleme prilikom hodanja.Zahvaljujuci terapiji od sopstvenog urina (oblogama) koja je trajala mjesec i 10 dana u potpunosti je izlijecila navedenu opaku bolest.Tako da,hvala Bogu,vec dvije i pol godine nema nikakvih ni problema niti znakova da je ikad bila prisutna navedena bolest.Ove obloge od sopstvenog urina pomazu i drugim stvarima kao sto su: seboreja,uklanjanje akni,perut u kosi i td. U citavoj ovoj prici oko majke nam je pomogla knjiga "Urinoterapija" dr.Genadija Petrovica Malahov-a.

ashwinikumaras
02.08.2009., 09:04
Ovim putem zelim svim zainteresovanim da prenesem iskustvo moje licno i moje porodice,a vezano za uspjesno lijecenje tezeg oblika psorijaze i to oblogama od urina.Naime,moja majka je imala psorijazu izrazenu na vlasistu i tabanima koji su i krvarili,te stvarali probleme prilikom hodanja.Zahvaljujuci terapiji od sopstvenog urina (oblogama) koja je trajala mjesec i 10 dana u potpunosti je izlijecila navedenu opaku bolest.

Lijepo je čuti ovakvu vijesti :top: Vjerujem i nadam se da će ovakvi primjeri ohrabriti i druge da krenu sa korištenjem te višetisućljetne metode liječenja :top:

kowalski
12.08.2009., 10:08
očito da postoji još pobornika urinoterapije na ovom svijetu...
link (http://www.net.hr/vijesti/svijet/page/2009/08/11/0385006.html?pos=n3)

ashwinikumaras
12.08.2009., 10:22
očito da postoji još pobornika urinoterapije na ovom svijetu...
link (http://www.net.hr/vijesti/svijet/page/2009/08/11/0385006.html?pos=n3)

Zna čovjek što valja, svaka čast :top: A što se tiće sexualnih perverzija, svašta je aseksualnim ljudima perverzno. Ne postoji nešto kao "perverzija" ako obje strane u sexualnom odnosu uživaju i ako su svjesno na to pristale :top: Naravno, tu iskljućujem sex sa osobama koje su izmanipulirane u sexualni odnos a da toga nisu svjesne, kao što su psihički bolesnici, djeca, itd.

I da, urin pojačava sexualne performanse i pomaže pri liječenju mnogih bolesti, pa tako i impotencije :kava:

ludot
03.03.2010., 22:47
mene interesira zasto svi govore ( NA VLASTITU ODGOVORNOST ) ...... je urin se koristi u dalmaciji od pamtivjeka za rane opekotine .... zna se da uklanja pristeve i pobljsava ten.... nikad nisam cuo da je ljekovit ako se pije ... što ako ga pocmen piti a neznam da imam neku bakteriju šta mi se moze dogodit...

kumek
06.03.2010., 23:04
Pijete urin??????
Ja vam preporučam da ga popijete što više možete dok ne dobijete otrovanje ureom i tako se uklonite iz genetskog pool-a čovječanstva kako se ovako pametni geni ne bi dalje razmnožavali. To će biti vaš največi doprinos čovječanstvu.

drazen-zgb
07.03.2010., 11:16
ludot kaže:
..... zna se da uklanja pristeve i pobljsava ten.... nikad nisam cuo da je ljekovit ako se pije ... što ako ga pocmen piti a neznam da imam neku bakteriju šta mi se moze dogodit...
Da,urin uklanja pristeve i poboljsava ten,to je provjereno,a pije se prokuhan!

ancatdubh
07.03.2010., 12:44
Da,urin uklanja pristeve i poboljsava ten,to je provjereno,a pije se prokuhan!

:horor:

jel netko prakticira ovu terapiju?

drazen-zgb
07.03.2010., 12:49
:horor:
jel netko prakticira ovu terapiju?

Imam ponesto iskustva sa vanjskom primjenom urina,ali ne i sa prokuhanim urinom.
Naime,ljetos sam dobio alergiju od sunca,a zahvatila me je na ramenima pa sve do sredine ledja u obliku plikova. Sjetio sam se Urinoterapije sa jednog od foruma i primjenio je na tim plikovima.
Na vecer,nakon tusiranja izmasirao sam se urinom i sacekao da se upije u kozu.
Ujutro sam provjerio stanje na ledjima i ramenima,a plikovi su se povukli za 70-80%.
Sljedecu vecer sam ponovio terapiju a dan poslije plikovi su skroz neslali.Urinoterapiju sam primjenio i na kozi lica i na kosi,a rezultati su bili vise nego odlicni!:top:

ludot
08.03.2010., 07:00
koristio za ubod jeza i alergija .... al nikad pio jel sam skeptican....

izalac
12.03.2010., 15:00
Imam vrlo pozitivna iskustva sa vanjskom primjenom. Pio ipak ne bih.

Faust X
12.05.2010., 16:17
Iskušao sam urinoterapiju na sebi i mogu reć da je to vrlo pozitivno iskustvo. Bitno je prije pročitat knjigu..npr Genadj Petrovič Malahov, tako da se razbiju sve nepoznanice i sumlje..svakao ponajprije potrebno je poradi toga da se lječenje sprovede na najefikasniji način..sve je obrazloženo i opisano u knjizi na vrlo jasan način!!
Ima navedenih primjera izlječenih i od najtežih bolesti..
Kada se probije led pijenje nakon par dana postaje užitak, potrebno je svakako iz prehrane izbaciti, tešku hranu, obojena pića..idealno bi bilo jest voće i orašaste plodove dok terapija traje..
Urin se pije na eks, srednji mlaz, odmah nakon mokrenja dok je vruć ili ako se nekom u početku gadi može piti neparan broj gutljaja (1-3)
Ovladavanje ovom terapijom koju ne koriste samo bolesni nego i zdravi radi jačanja imuniteta i duhovne sile daje čovijeku dodatnu slobodu!!
Ako urin pijemo kao vodu uz zahvalnost i svijest da je to našem tijelu i duhu vrlo korisno, tad probijamo granicu psihološki zatvora i prihvatamo sebe na jedan potpuno nov i prirodan način!!

morbidangel
07.06.2010., 09:37
Evo za sve one koji piju pišalinu, proslavljeni MMA borac Lyoto Machida i njegov ćaća piju je isto.
http://www.lowkick.com/UFC/Lyoto-Machida-and-his-Father-Drinking-Piss-Pics

:Pivo:

Soulsaver
07.06.2010., 11:56
Prekrasne slike iz obiteljskog albuma. Predlažem da i lokalni forumaši stave svoje fotke.

Ima li kakvih podataka uz slike? Piju li Lyoto i tatek svatko svoju? Ili je neka druga kombinacija u pitanju? Moram primjeriti da obojica imaju dobar ten.

Morbid?

morbidangel
07.06.2010., 17:38
Prekrasne slike iz obiteljskog albuma. Predlažem da i lokalni forumaši stave svoje fotke.

Ima li kakvih podataka uz slike? Piju li Lyoto i tatek svatko svoju? Ili je neka druga kombinacija u pitanju? Moram primjeriti da obojica imaju dobar ten.

Morbid?
Slažem se.
Podataka? Pa piju je. Kakav podatak tražiš još? Postoje čak i video snimke ali nisam toliko revan da ih idem tražiti.

Evo ipak sam revan. A ten ima takav po ćaći Japancu Yoshizo Machidi, visokorangiranom shotokan karate majstoru. Valjda ga je u mladosti netko jako lupio po glavi pa mu se sve pomiješalo:confused:
Kako jabuka ne pada daleko od stabla...

http://www.profightstore.com/novosti/yoshizo-machida-ped-kamerama-popio-vlastiti-urin-%28video%29/5404.aspx

batler
13.10.2010., 13:37
Iskušao sam urinoterapiju na sebi i mogu reć da je to vrlo pozitivno iskustvo. Bitno je prije pročitat knjigu..npr Genadj Petrovič Malahov, tako da se razbiju sve nepoznanice i sumlje..svakao ponajprije potrebno je poradi toga da se lječenje sprovede na najefikasniji način..sve je obrazloženo i opisano u knjizi na vrlo jasan način!!
Ima navedenih primjera izlječenih i od najtežih bolesti..
Kada se probije led pijenje nakon par dana postaje užitak, potrebno je svakako iz prehrane izbaciti, tešku hranu, obojena pića..idealno bi bilo jest voće i orašaste plodove dok terapija traje..
Urin se pije na eks, srednji mlaz, odmah nakon mokrenja dok je vruć ili ako se nekom u početku gadi može piti neparan broj gutljaja (1-3)
Ovladavanje ovom terapijom koju ne koriste samo bolesni nego i zdravi radi jačanja imuniteta i duhovne sile daje čovijeku dodatnu slobodu!!
Ako urin pijemo kao vodu uz zahvalnost i svijest da je to našem tijelu i duhu vrlo korisno, tad probijamo granicu psihološki zatvora i prihvatamo sebe na jedan potpuno nov i prirodan način!!

Zbog čega eks ili neperan broj gutljaja???
Kakve to veze ima?To mi se čini idiotski.
Brijem da je glavno da uneseš određenu količinu urina.
Pitao bi nekog tko se stvarno kuži;dal bi i zbog čega bi smetalo da urin popiješ nakon kaj malo odstoji,npr sat vremena?Jel se gube neki sastojci ako malo odstoji?

Faust X
13.10.2010., 23:45
Zbog čega eks ili neperan broj gutljaja???
Kakve to veze ima?To mi se čini idiotski.
Brijem da je glavno da uneseš određenu količinu urina.
Pitao bi nekog tko se stvarno kuži;dal bi i zbog čega bi smetalo da urin popiješ nakon kaj malo odstoji,npr sat vremena?Jel se gube neki sastojci ako malo odstoji?

Neophodno je pročitati knjigu..
Pijenje naiskap maksimalno iskorištava utjecaj interferencije..
Događa se da parni gutljaji poništavaju jedan drugog..
Da se to izbjegne preporučeno je piti neparan broj
gutljaja 1-3 ili najbolje naiskap..

Vruć urin se pije zato što on kao takav sadrži svu svijetlosnu
energiju tijela i vibracije...
Kad se ohladi on gubi tu energiju i čitav tonsu kao
i informacioni kod kojeg u sebi nosi..

Ako se ko odluči neka pročita knjigu..Nema potrebe unaprijed
davati neka svoja objašnjenja i mišljenja..
Ovo je jedna od starih metoda lječenja i jedna od najmoćnijih
metoda ojačavanja imuniteta...
Pošto je urin kristalna tekućina.. A danas je poznato
koliko voda ima utijecaja na zdravlje..zna se da je posrednik
izmedu duha i tijela..
Urin je ista ta jedna voda samo obogaćena snažnom
komponentom duha i tijela iz kojeg potiječe
i kao takva svijesnom primjenom ima moć da na njega i utječe..
Tu se granice tope...

IVAN 2013
09.10.2013., 06:01
ja sam imao problem sa psorijazom 40 god... na mnogim mjestima tjela. Hrvatske kreme djeluju jednako kao i nivea...
prije 2 mjeseca cuo sam za uklanjanje psorijaze urinom...
oljustio sam ljuske ,,mazao sam 3 puta dnevno,, i nakon manje od 7 dana nestala mi je sa stopala onda sam krenuo na ruke..
nakon 15 dana se je povukla sa ruke i na unutarnjem bedru se je povukla nakon manje od 7 dana... da li ce se vratit ne znam ali mokraca djeluje bolje od najbolje hrvatske kreme

tapravnica
13.10.2013., 08:39
Je li se ko urinom pokušao riješiti akna? Ako jeste, molila bih iskustva i koliko dugo se treba mazati ili umivati se da se pokažu rezultati??

IVAN 2013
13.11.2013., 02:35

TKO NIJE PROVAO NE VJERUJE,,, JA SAM LJECIM SVOJU PSORIJAZU SA URINOM .Bolje mi ukloni urin psorijazu od bilo koje hrvatske kreme za psorijazu...

Propaganda i farmaceutski monopolizam i tlaka su jedno a priče iz davnine su drugo.

Samo da vas podsjetim, nekad su se sve rane recimo od uboda mačem ili bodežom liječile tako da se u njih zario komad usijanog željeza. Hoće netko to radije umjesto bivacina i ture antibiotika + antitetanus ?

Da ne spominjem jedan od oblika kontracepciej iz davnine sa drvenom kutijom, ili još legendarniji gdje je žena trebala skočiti desam puta unatrag i tako spriječiti začeće :D

MOže napisati tko god što želi no evolucija nas ne bi oblikovala tako da izbacujemo iz tijela ono što je štetno.

Ako se sretnes sa psorijazom ... najbolji ljek je urin ,,, nece ti pomoci ni jedna druga krema kao mazanje urinom... moje osobno iskustvo ti pricam

joj daj molim te

moje osobno iskustvo u ljecenju psorijaze,,,stavio sam mokru maramicu-popisanu 2 puta dnevno dnevno i drzao po 15 minuta i uklonio sam sve kraste u roku 15 dana neke su nestale i za sedmicu...Mozes li vjerovati?

IVAN 2013
07.04.2014., 23:53
TKO NIJE PROVAO NE VJERUJE,,, JA SAM LJECIM SVOJU PSORIJAZU SA URINOM .Bolje mi ukloni urin psorijazu od bilo koje hrvatske kreme za psorijazu...

Ako se sretnes sa psorijazom ... najbolji ljek je urin ,,, nece ti pomoci ni jedna druga krema kao mazanje urinom... moje osobno iskustvo ti pricam

moje osobno iskustvo u ljecenju psorijaze,,,stavio sam mokru maramicu-popisanu 2 puta dnevno dnevno i drzao po 15 minuta i uklonio sam sve kraste u roku 15 dana neke su nestale i za sedmicu...Mozes li vjerovati?
Jel netko ima psorijazu,,, nek skupi hrabrosti i 15 dana stavlja maramicu 2 puta dnevno po 15 minuta koja ja namocena urinom na jednu ranu( krastu): pa nek mi kaze svoje osobno iskustvo

seronjaa
08.04.2014., 15:16
moze bit da djeluje. da ispušim neku rakčinu ili nešto, vjerovatno bi i to probala među ostalim prirodnim tretmanima. sve bi prije probala nego ošla na zračenje i kemoterapiju.
jedino što sam čula od neke ženske je da se kosa može prat s tim i da bude fina. a to i vjerujem da djeluje protiv peruti, jer je mokraća kiselkasta, isto ko što sirće rješava perut jer je kiselkasto i dezinficirajuće. nisam još probala, al vjerujem da ljudi moraju više slušat svoje tijelo i da su svi lijekovi dostupniji nego što mislimo (i jednostavniji).

e i za cvijeće ću probat :) neki tip na jubitu je pokazo kako zalijeva vrt mokraćom (razrjedi se vodom) i na još dosta stranica sam čitala to pa ću baš probat :)

Je li se ko urinom pokušao riješiti akna? Ako jeste, molila bih iskustva i koliko dugo se treba mazati ili umivati se da se pokažu rezultati??

za akne moš probat metodu- ništa ne dirat! znači neki ljudi su počeli lice npr. umivat samo sa vodom ili čak još bolje- s ničim! ono mjesec dana ili tako. (normalno, oči umiješ, zube opereš i to..al ostatak face ne diraš, ne mažeš kreme, ništa ništa!) i kažu da im je super.
ja sam to isto probala na neki način s leđima i čini mi se da se popravilo stanje. nije da sam koristila bog zna šta, samo gel za tuširanje, al sad pokušavam leđa što duže ni vodom ne dirat i dugo već nisam imala čudovišnu bubuljicu. prošle godine sam svaka 2,3 tjedna imala po jednu novu :(

Rippersenzibilna
09.04.2014., 14:42

To ti nitko ne može reći umjesto tebe,probaj sama pa ćeš vidjeti.Prilično sam sigurna da ti naštetiti ne može.:mig: