PDA

View Full Version : tablete za povećanje cicki

sve je relativno
01.09.2005., 11:39
Evo neki dan na tv je bio prilog o tabletama od koji rastu cicke.
Tablete su biljne. Navodno funkcionira.
Jel"neko probao? Na netu se nude. Različiti proizvođači.
Hvala

samo_svoja
01.09.2005., 11:40
Nisam vidjela..su na bazi kvasca? :D

OkatoZlo
01.09.2005., 11:43
ja gledala. one prodaje na otvu ili novoj koje traju jako dugo. presumnjivo. :D

sve je relativno
01.09.2005., 11:45
ma nije kvasac.... nešto svašta od biljaka piše količina i sastav.
Navodno sve bezopsno jer FDA odobrava.

Patagonija
01.09.2005., 11:45
Meni bi od njih vjerojatno rep naraso, a ne sise :rolleyes: :D :D

sve je relativno
01.09.2005., 11:47
nisu na prodaju preko tele-prodaje.
ovo je bio prilog u exluziv-u ili exploziv-u

samo_svoja
01.09.2005., 11:49
sve je relativno kaže:

Da je to učinkovito žene si ne bi rezale sise.

Drito Konj
01.09.2005., 11:51
samo_svoja kaže:
Da je to učinkovito žene si ne bi rezale sise.

koja si to reže sise? :D

jebote, kak sam ovo pročitao, imam pred očima scenu ŽENA kako si režu sise.... :D

jedna u kuhinji, nožem za kruh...druga u sobi, skalpelom za tepihe il kojalijeveć kita to... :D

banderas
01.09.2005., 11:52
kad će bit za povećanje mozga?

samo_svoja
01.09.2005., 11:56
Drito Konj kaže:

jebote, kak sam ovo pročitao, imam pred očima scenu ŽENA kako si režu sise.... :D

jedna u kuhinji, nožem za kruh...druga u sobi, skalpelom za tepihe il kojalijeveć kita to... :D

I ja :D..ma mislila sam na umetanje silikona ;)

Elysium
01.09.2005., 12:00
Patagonija kaže:
srećo mala, ti si ionako sva rudimentna.. ;)

Prva liga
01.09.2005., 12:07
sve je relativno kaže:
Hvala
Ajd probaj pa nam javi

Patagonija
01.09.2005., 12:08
Elysium kaže:
srećo mala, ti si ionako sva rudimentna.. ;)
I odlično mi to stoji :p :D

samo_svoja
01.09.2005., 12:12
Porazno je da za to ima tržište :D..treba onda izumit tablete i za rast pimpeka :D

sve je relativno
01.09.2005., 12:31
samo_svoja kaže:
Porazno je da za to ima tržište :D..treba onda izumit tablete i za rast pimpeka :D

ma to je najmanje porazno. ko voli nek izvoli.ako ljude usrećuje samo daj..

Znači nema onih koji su probali takve proizvode, ili se tu ne javljaju....a ja se ponadala;)

Gazda
01.09.2005., 12:47
Sise rastu u morskoj vodi. Da nisam vidio svojim očima, ne bih vjerovao. :s :s :s

Đurđa
02.09.2005., 09:37
Drito Konj kaže:

Ovo zvuči kao Crna kronika:bljak:

Ruda
02.09.2005., 09:48
Daj nek neko provjeri i javi.....možda bi meni pomoglo da mi pimpek naraste

Đurđa
02.09.2005., 10:17
Ruda kaže:
Daj nek neko provjeri i javi.....možda bi meni pomoglo da mi pimpek naraste

Ma samo pij pive....:D

Septembar
02.09.2005., 14:35
samo_svoja kaže:
Porazno je da za to ima tržište :D..treba onda izumit tablete i za rast pimpeka :D pa imaju tablete za USTROJSTVO pimpeka, pa imaju sprave za mucenje rasta pimpeka, saso mange ima

samo_svoja
02.09.2005., 14:45
Septembar kaže:
pa imaju tablete za USTROJSTVO pimpeka, pa imaju sprave za mucenje rasta pimpeka, saso mange ima

Znaš nekog tko je imal malog, a sad ima velikog ??

Ili jel znaš koju bez cice, a sad ih ima zahvaljujući tabletama? :D :D

magic
02.09.2005., 14:48
samo_svoja kaže:

Ili jel znaš koju bez cice, a sad ih ima zahvaljujući tabletama? :D :D

ja sam ih imala dok sam tri mjeseca pila cilest :D

samo_svoja
02.09.2005., 14:58
magic kaže:

Imala si ih i duže ;)

magic
02.09.2005., 14:59
ma ono je posebno stanje, to ne rachunam :cerek:

Kristina19
02.09.2005., 22:24
magic kaže:

O da, Cilest čuda radi! :s

Godiva
03.09.2005., 00:09
sve je relativno kaže:
Hvala

Ma luda stvar. Evo meni raste i treća sisa... zasad je petica, ali s odličnom razvojnom perspektivom. :)

oona
06.09.2005., 12:43
Pesica ima recept svoje mame.
Samo ne znam zakaj ga ona nije upotrijebila...na vrijeme :D

LoveMeTender
06.09.2005., 12:46
Drito Konj kaže:

Amazonke. :D

pakleni_patuljak
06.09.2005., 18:17
Gazda kaže:
Sise rastu u morskoj vodi. Da nisam vidio svojim očima, ne bih vjerovao. :s :s :s

Je... i u pelinkovcu... pogotovo ako dolazi za stol u pravilnim razmacima.

Gospon Pes
06.09.2005., 19:09
oona kaže:
Pesica ima recept svoje mame.
Samo ne znam zakaj ga ona nije upotrijebila...na vrijeme :D
Pise ti di je i recept. :D
BTW je "vrijeme" nebitno. Njoj je bilo oko 40.
I ne znam pali li stvar kod svake zene ili je to samo mojoj staroj uspjelo. :D

samo_svoja
06.09.2005., 21:28
LoveMeTender kaže:
Amazonke. :D

Samo jednu ;)

LoveMeTender
06.09.2005., 21:43
samo_svoja kaže:
Samo jednu ;)

Pa ne znam za neke koje to rade sa oboje, pa sam ove pomenula. :)

samo_svoja
06.09.2005., 21:53
LoveMeTender kaže:
Pa ne znam za neke koje to rade sa oboje, pa sam ove pomenula. :)

Još je bolja ona priča o indijancima da su birali žene po zdravim zubima jer, kad ju ožene, ona žvače bizonovu kožu za, njima što mekše, mokasine. :D

samo_svoja
06.09.2005., 22:54
OT: srela prijateljicu danas sa nabujalim cicama. Kaže da su joj od Yasmina narasle 2 broja :D

Elysium
07.09.2005., 07:39
Godiva kaže:
Ma luda stvar. Evo meni raste i treća sisa... zasad je petica, ali s odličnom razvojnom perspektivom. :)
lako se tebi zajebavat! :D:D
ali mojoj se isto smanjuju - unezvijereni smo.. :D

chani
07.09.2005., 10:43
samo_svoja kaže:
OT: srela prijateljicu danas sa nabujalim cicama. Kaže da su joj od Yasmina narasle 2 broja :D
nemoj zezati,pa pise uglavnom da se od njih ne deblja:confused: ;)

samo_svoja
07.09.2005., 10:53
chani kaže:
nemoj zezati,pa pise uglavnom da se od njih ne deblja:confused: ;)

Nije zdebljana nego samo cice :D

chani
07.09.2005., 11:14
a sta je to nego masno tkivo :D

samo_svoja
07.09.2005., 11:30
chani kaže:

Al zakaj samo one? :confused:

magic
07.09.2005., 11:50
da, naravno, samo masno tkivo...jer djecu mashchobom hranimo dok dojimo :kava:

zlatna_ribica
07.09.2005., 13:17
Drito Konj kaže:

:lol: :lol:

chani
07.09.2005., 15:10
magic kaže:
da, naravno, samo masno tkivo...jer djecu mashchobom hranimo dok dojimo :kava:
za to imas sitne mlijecne kanale i malecku mlijecnu zljezdu,a 90% sigurno je masno tkivo obavijeno kozom :rolleyes:

magic
07.09.2005., 16:54
za to imas sitne mlijecne kanale i malecku mlijecnu zljezdu,a 90% sigurno je masno tkivo obavijeno kozom

joj, ja sam sva obrnuta...valjda zato shto sam naopako rodjena...

pa imam puno mlijechnih zhlijezda a svejedno malecke cice :D

Modesti
07.09.2005., 17:14
Nevjerojatno što sve žensko neće kupit.Da je neko izumio takve pilule i da odista djeluju taj neko bi bio bogatiji od Kreza , a te pilule bi koštale par desetaka tisuća.A kirurzi bi propali.

LoveMeTender
07.09.2005., 18:28
samo_svoja kaže:
Al zakaj samo one? :confused:

Imam frendicu kojoj se sise povechaju kada smrsha, a smanju kad se udeblja. :confused: I ne, nije to samo vizuelno. Ona je to primetila na (kako se kazhe prsluk na hrvatski :mad: ).

Moguche je da joj se nakuplja masno tkivo. Isto kako shto se u trudnochi nakuplja masno tkivo koje se koristi za stvaranje mljeka (chitala na netu)

crnka st
03.04.2006., 21:45
tablete na bazi kvasca ima kupit negdi u Zagrebu neman pojma di al su za žene koje su rodile da im se nakon dojenja popuni tkivo,da im se ne osuše ka suve smokve!

NeVeR
03.04.2006., 22:53

Kaj nemas ti rep vec ovak? :confused: :D

AmADin_gospo
04.04.2006., 17:57
TELE-prodaja je za TELad :E kad im prodaju muda za bubrege... :rolleyes:

Patagonija
04.04.2006., 19:25
Kaj nemas ti rep vec ovak? :confused: :D
Konjski :cerek: :D

Septembar
06.04.2006., 15:23
http://arhiv.slobodnadalmacija.hr/20030611/mozaik02.asp
bluf naravno i to po cjeni 5000 kuna za godišnju kuru !

studentica21
06.04.2006., 15:30

nije važno što je već gdje je;)

creative
07.04.2006., 08:19
eh,baš sam jučer gledala jednu emisiju o tome. istina, tema je bila povećanje penisa, ali dotakli su se i povećanja grudi. konkretno, u sad postoji mogućnosti povećanja grudi - hipnozom. :rofl: u emisiji su napravili testiranje tako da je jedna osoba mjesec dana koristila jednu od metoda za povećanje. kod muškaraca se radilo o pumpi, tabletama i vježbama, kod žena o hipnozi. naravno da nije bilo apsolutno nikakvih rezultata.
mene bi bilo strah piti tablete bez liječničke preporuke.
jedino što ziher djeluje na povećanje cicki su oralni kontraceptivi, ali u mom slučaju samo oko 20-e. poslije mi je rasla samo guzica. :D

studentica21
07.04.2006., 11:10
eh,baš sam jučer gledala jednu emisiju o tome. istina, tema je bila povećanje penisa, ali dotakli su se i povećanja grudi. konkretno, u sad postoji mogućnosti povećanja grudi - hipnozom. :rofl:

to je bar jednostavno,hipnotiziraju muskarce da misle kako je dvojka cetvorka:zubo:

creative
07.04.2006., 12:33
to je bar jednostavno,hipnotiziraju muskarce da misle kako je dvojka cetvorka:zubo:

hipnotiziraju žene. u hipnozi im daju sugestiju da im cicke raste..ono - "zamislite da ulazite u svoje tijelo, zamislite kako putujete do stanica vaših dojki, zamislite kako se te stanice povećavaju i množe.." tako je nekako išlo. ne znam, mene obično bujanje stanica asocira na rak, al ajde dobro. :D
jedna seansa košta 90 dolara, a mora se ići oko 12 tjedana.
bolje da su si kupile silikone. bar bi vidjele gdje su im pare otišle.

Dora K
07.04.2006., 12:36
Hvala

Gledala sam i ja na TV-u emisiju kak psihijatri u Americi autosugestijom i hipnozom natjeraju sise da rastu :rofl:
Doduše, prije par godinica. Sjećam se da je psihijatrica bila vanbračna kćer Clarka Gablea. :zvrko:

Na pušiš to valjda? :rofl: :rofl: :rofl:

Dora K
07.04.2006., 12:40
jedino što ziher djeluje na povećanje cicki su oralni kontraceptivi, ali u mom slučaju samo oko 20-e. poslije mi je rasla samo guzica. :D

Eh da, ali efekt nije trajan, a i napete su i bolne (MM je jednom izjavio: "Koji k...c će mi velke sise doma ak ih ne smijem ni pogledat, a kamoli taknut jer ti vrištiš da te boli" :rofl: )

creative
07.04.2006., 12:58
Eh da, ali efekt nije trajan, a i napete su i bolne (MM je jednom izjavio: "Koji k...c će mi velke sise doma ak ih ne smijem ni pogledat, a kamoli taknut jer ti vrištiš da te boli" :rofl: )

tak nekak. :D

creative
07.04.2006., 13:00
Gledala sam i ja na TV-u emisiju kak psihijatri u Americi autosugestijom i hipnozom natjeraju sise da rastu :rofl:
Doduše, prije par godinica. Sjećam se da je psihijatrica bila vanbračna kćer Clarka Gablea. :zvrko:

Na pušiš to valjda? :rofl: :rofl: :rofl:

najbolja fora: psihijatrica kaj to radi kaže da pacijenti ne plaćaju seanse, oni daju "donacije". donacije moraju biti 90 dolara. :rofl:

studentica21
07.04.2006., 13:43
najbolja fora: psihijatrica kaj to radi kaže da pacijenti ne plaćaju seanse, oni daju "donacije". donacije moraju biti 90 dolara. :rofl:

ja bi dala "donaciju" da ujedno hipnotiziraju i muskarce da misle kako su mi sise velike:zubo:

kakve mi inace korist od toga?:zubo:

creative
07.04.2006., 14:14
ja bi dala "donaciju" da ujedno hipnotiziraju i muskarce da misle kako su mi sise velike:zubo:

kakve mi inace korist od toga?:zubo:

e to je dobra fora. :D

croft
07.04.2006., 16:57

je, kao i tablete za rast kose ili nogu:rolleyes:

nemogu virovat da postoje zene koje nasjedaju na takve gluposti

shkmish
16.04.2006., 09:33
Nema kruha od tih tableta...jedino sto daje rezultat je augmentacijska mamoplastika ili ti povecanje grudi...probavala sam sve moguce i nije funkcioniralo...od cilest su mi malo nabujale, za broj ali sam isto tako nabujala sve skupa za 4 kile... onda sam se odlucila za operejšn i eto me sad, fantasticne su, mekane i stojece.

enny01
16.04.2006., 23:47
ja tu uvijek kazem tko ima, ima, a tko nema neka place sto nema. znam, okrutna sam, ali to je to. tablete su opca glupost i obmana. pripoda ili skalpel. c'est la vie.

suneshine
17.04.2006., 14:21
ja sam prije nekih god. i pol narucila te tablete, garantirali su mi rast grudi za do dva broja, i nakon gotovo 2-3 mjeseca ispijanja triput na dn shvatila sam da sam samo bacila novac. nista ne djeluju, nemojte se zamarati time.:top:

suneshine
17.04.2006., 14:25
Hvala
probala sam, i uzalud.

enny01
17.04.2006., 19:58
eto, a vi i dalje ne slusate enny... ccc...

turmalina
20.04.2006., 22:33
Nema kruha od tih tableta...jedino sto daje rezultat je augmentacijska mamoplastika ili ti povecanje grudi...probavala sam sve moguce i nije funkcioniralo...od cilest su mi malo nabujale, za broj ali sam isto tako nabujala sve skupa za 4 kile... onda sam se odlucila za operejšn i eto me sad, fantasticne su, mekane i stojece.

i koliko te koštao taj operejšn?

shkmish
21.04.2006., 06:00
i koliko te koštao taj operejšn?

Operejšn...19 600 kn...mozda ovako izgleda puno, kako kome, ne znam.Ja sam skupila, rekla svojima doma da idem i otisla. Od toga dana sve je jako drukcije.

turmalina
21.04.2006., 18:14
svaka čast... ja ne znam bi li skupila hrabrosti...

a za novac... nije puno ako to radiš isključivo radi sebe...

shkmish
22.04.2006., 10:26
svaka čast... ja ne znam bi li skupila hrabrosti...

a za novac... nije puno ako to radiš isključivo radi sebe...

Razmisljala sam o tome kako ce biti kasnije...bilo me je strah na sam dan operacije...bolovi su bili brutalni jos tjednima poslije ali to je slatka bol...

Iskljucivo radi sebe...

creative
25.04.2006., 12:21
Razmisljala sam o tome kako ce biti kasnije...bilo me je strah na sam dan operacije...bolovi su bili brutalni jos tjednima poslije ali to je slatka bol...

Iskljucivo radi sebe...

vide li se ožiljci?

shkmish
25.04.2006., 13:09
vide li se ožiljci?

Vide se kad dignes cicu...kad stojis se ne vide, kad lezis se vide. Od operacije je proslo godinu i mjesec dana, u pocetku su bili crveni ali su nakon par mjeseci izblijedili i stvarno su ok. Vjerujem da ce s vremenom ici samo na bolje.

creative
25.04.2006., 16:51
Vide se kad dignes cicu...kad stojis se ne vide, kad lezis se vide. Od operacije je proslo godinu i mjesec dana, u pocetku su bili crveni ali su nakon par mjeseci izblijedili i stvarno su ok. Vjerujem da ce s vremenom ici samo na bolje.

jel previše indiskretno ako pitam kakvi su muški komentari (i na cice i na ožiljke)? hoće li ožiljci nestati?

pin_up
25.04.2006., 17:57

s kojeg broja grudnjaka si povećala grudi, na koji broj? (ako se smije znat)

shkmish
26.04.2006., 10:39
jel previše indiskretno ako pitam kakvi su muški komentari (i na cice i na ožiljke)? hoće li ožiljci nestati?

Ma nije indiskretno, ne bi ni napisala sve to za cice da mi je bad o tome pricati...muski komentari su vrlo dobri, zapravo odlicni. Nikada ne bi ni pomislili da su fake. A sto se tice mog decka, on je odusevljen, kaze da su mekane.Vjeruj mi oziljke ni ne vidi kad vidi cice. Frendice su najbolje mjerilo, diraju ih, pipaju i ne mogu vjerovati. Cure s faxa se dive velicini cica i kako lijepo stoje. Nekolicini sam rekla da nisu prave pa su pale na dupe i nisu vjerovale dok nisam pokazala oziljke.

Oziljci nece nestat, ali ce kao i svaki drugi oziljak blijediti i biti jedva primjetni. Mozda jednog dana odem to srediti laserom ali zaista ne smetaju, ispod su, ja ih ne vidim, a ni drugi.

shkmish
26.04.2006., 10:45
s kojeg broja grudnjaka si povećala grudi, na koji broj? (ako se smije znat)

Prije sam nosila push up grudnjak da istaknem sirotinju, broj 2, mogla sam i neke modele br. 3 ali bi bilo praznjikavo, znas ono kad moras namjestat, da ne govorim o tome kad se u autobusu uhvatim gore za rucku, a grudnjak samo pređe preko cice...uzas. Uglavnom br.2, pun, najpuniji, push up-zica, brdo spuzve, krut, fiksan itd.A sada vise ni ne nosim grudnjak, uopce. Imam jedan iz benettona, trokutasti, pamucni bez ikakavih zica, on je br.4. Push up bi mi također bio dobar br. 4 ali onda stvarno ispadaju van i nema smisla muciti ih zicom kad i same po sebi stoje i lijepo izgledaju, a bradavice su stalno up.;)

pin_up
26.04.2006., 12:59
Prije sam nosila push up grudnjak da istaknem sirotinju, broj 2, mogla sam i neke modele br. 3 ali bi bilo praznjikavo, znas ono kad moras namjestat, da ne govorim o tome kad se u autobusu uhvatim gore za rucku, a grudnjak samo pređe preko cice...uzas. Uglavnom br.2, pun, najpuniji, push up-zica, brdo spuzve, krut, fiksan itd.A sada vise ni ne nosim grudnjak, uopce. Imam jedan iz benettona, trokutasti, pamucni bez ikakavih zica, on je br.4. Push up bi mi također bio dobar br. 4 ali onda stvarno ispadaju van i nema smisla muciti ih zicom kad i same po sebi stoje i lijepo izgledaju, a bradavice su stalno up.;)

:s :s :D

creative
26.04.2006., 13:40
Ma nije indiskretno, ne bi ni napisala sve to za cice da mi je bad o tome pricati...muski komentari su vrlo dobri, zapravo odlicni. Nikada ne bi ni pomislili da su fake. A sto se tice mog decka, on je odusevljen, kaze da su mekane.Vjeruj mi oziljke ni ne vidi kad vidi cice. Frendice su najbolje mjerilo, diraju ih, pipaju i ne mogu vjerovati. Cure s faxa se dive velicini cica i kako lijepo stoje. Nekolicini sam rekla da nisu prave pa su pale na dupe i nisu vjerovale dok nisam pokazala oziljke.

Oziljci nece nestat, ali ce kao i svaki drugi oziljak blijediti i biti jedva primjetni. Mozda jednog dana odem to srediti laserom ali zaista ne smetaju, ispod su, ja ih ne vidim, a ni drugi.

odlično! :) hvala ti na odgovoru..baš me zanimalo kako to sve izgleda. :)

creative
27.04.2006., 11:19
a evo i čudotvornih kauguma:
http://www.vecernji-list.hr/newsroom/zanimljivosti/536390/index.do

shkmish
27.04.2006., 13:17
a evo i čudotvornih kauguma:
http://www.vecernji-list.hr/newsroom/zanimljivosti/536390/index.do

Hm, nikad se ne zna...mozda kaugume zaista djeluju;)

Maj.Tom
28.04.2006., 00:37
Za tablete od kojih rastu sise pitajte Stefany Hohnjec,ona je valjda progutala cijelu tablu odjednom

Potala
28.04.2006., 01:38
Pise ti di je i recept. :D
BTW je "vrijeme" nebitno. Njoj je bilo oko 40.
I ne znam pali li stvar kod svake zene ili je to samo mojoj staroj uspjelo. :D
Šta, šta, šta? :D

shkmish
28.04.2006., 13:02
Za tablete od kojih rastu sise pitajte Stefany Hohnjec,ona je valjda progutala cijelu tablu odjednom

Stefany Hohnjec je iscrpila sve ljekarne diljem lijepe nase...ogromne su joj.

hana
28.04.2006., 13:13
Stefany je ko klinka bila atleticarka i ravna a onda joj narasle grudi i eto nedavno ih smanjila... (gledah Sanju neki dan :lol: )

shkmish
28.04.2006., 17:58
Stefany je ko klinka bila atleticarka i ravna a onda joj narasle grudi i eto nedavno ih smanjila... (gledah Sanju neki dan :lol: )

Načuh nesto o tome da ih je smanjila ali jos uvijek su vrlo vrlo postojane, kao frizura s trovremenskim taftom-London, Pariz, NY...udarile mi stefanyne sise u glavu...

shkmish
28.04.2006., 18:25
Kad smo kod cuda prirode ni Monika Kravic nije daleko od Štefice...

Maj.Tom
29.04.2006., 00:37
Je,pisalo na netu:"Stefany Hohnjec estetskom je operacijom prije mjesec dana smanjila grudi za dva i pol konfekcijska broja"
Dosegle su sedmicu prije neg ih je operirala,sva sreca dovoljno je ostalo :D

Maj.Tom
29.04.2006., 00:39
http://img230.imageshack.us/img230/3996/stefanyhohnjec6v5uk.jpg (http://imageshack.us)

studentica21
29.04.2006., 10:43
Je,pisalo na netu:"Stefany Hohnjec estetskom je operacijom prije mjesec dana smanjila grudi za dva i pol konfekcijska broja"
Dosegle su sedmicu prije neg ih je operirala,sva sreca dovoljno je ostalo :D

daj pustite curu na miru,ne zelim o njenoj inteligenciji al ne vjerujem da joj je bilo lako nositi sedmicu,pritom mislim na zdravstvene probleme kao sto su opterecenje kraljeznice.

shkmish
29.04.2006., 13:10
daj pustite curu na miru,ne zelim o njenoj inteligenciji al ne vjerujem da joj je bilo lako nositi sedmicu,pritom mislim na zdravstvene probleme kao sto su opterecenje kraljeznice.

istina...treba to nosit sa sobom...ne kuzim kako joj ne smetaju pri fizickoj aktivnosti jos pogotovo sto se ona bavi ritmickom gimnastikom.

aktovka
29.04.2006., 13:50
Meni je jedan forumaš rekao da su mi narasle sise*. :)
Ne sjecam se kad mi je zadnji put netko rekao tako nešto lijepo. :cry:

*nisu :tuzni:

Maj.Tom
29.04.2006., 18:23

Nema nist lose sto je to ucinila,dapace,stvarno su bile opasne za zdravlje,nase i njeno.

Pitanje je dal ce Monika smanjit svoje,vjerujem da i njoj nije lako,mozda se jos nije odlucila zbog straha da nece vise biti toliko zanimljiva ljudima :misli:

anary
10.12.2010., 14:11

koliko si platila operaciju molim te ako mi možeš reć!bila bi ti jao zahvalna

anary
10.12.2010., 14:22
O da, Cilest čuda radi! :s

od kad si pila cilest da li si se udebljala i koliko su ti grudi narasle pol broja ?odg .please

hasnfefer
10.12.2010., 19:30
Anary, tema je iz 2006-e. Ali, anyway, operaciju je platila oko 19000 kn, i prezadovoljna je, jer sada ima ogromne 4-vorke, a prije je imala prosječne dvice
eh, da, i udebljala se 4 kg

Herp
11.12.2010., 14:05
koliko si platila operaciju molim te ako mi možeš reć!bila bi ti jao zahvalna

Ae, jedva čeka da ti dođe odgovoriti nakon 4 godine. :kava:

I ne, sise ti neće narasti. :kava: