PDA

View Full Version : Pizza u pizzerijama, restoranima...

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19

Vivy
15.03.2011., 08:56
Ili imate potpuno različite ukuse što je vjerojatnija opcija :D

A i to je moguće. :)

tinkerbell
15.03.2011., 10:43
ja sam jela "običnu" pizzu na integralnom i za običnu u tom cjenovnom rangu je sasvim solidna...niti jedna pizza u Zagrebu me nije bacila na koljena da mogu reć wow:ne zna::ne zna:..u Lucasu sam jela finu pizzu ali je skupa...u Karijoli sam jela jako davno pa ne mogu reć....famozni Oro Goro i još neki (u Zagorju ne sjećam se imena) nisam posjetila tako da ne znam :ne zna::ne zna: najbolju pizzu sam jela defintivno u Osijeku (ne znam ime lokala) ali za prste polizati doslovce...no i dalje mi je naj pizza ona u Ljubljani u restoranu Kaval:top::top:

meni je nevjerojatno koliko restorana može zeznut pizzu... jer kada pogledaš ona bi trebala biti fool proof...ali nekako ispada da je dobra pizza fakat rijetkost...zato je najčešće radim doma sama i ja hepi...ta mi je najbolja...:cerek:

Gilach
15.03.2011., 13:00
To je istina - malo veći izbor ne bi škodio. Ono što je meni recimo super je da nude mogućnost izbora integralnog tijesta za pizzu. Nigdje nisam vidjela da još netko ima integralno tijesto.
Ali kažem - bez obzira na mali izbor pizza, meni su jako dobre.

Mislim da integralno tijesto nudi i Berubambi, jedini problem je što su pizze na žalost očaj unatoć velikom izboru i redovno preslane :facepalm:

Jwalk
15.03.2011., 15:15
Nema pristojne pizze bez kvalitetnih sastojaka.
Treba birati lokale/pizzerie u srednjem cijenovnom rasponu.
Ako je prejeftino ne može biti dobro - ako je preskupo obično sve stoji predugo.
Obratiti pažnju i na to kako je lokal uređen, ne mislim tu na puno mramora nego ako vlasnik pati na detalje i sve je uređeno sa štihom vjerojatno se i pizze tako rade.

Izbjegavati ponedjeljak kada je velika vjerojatnost da se natrči na tijesto od vikenda i gužve (vikend, Valentinovo i sl.) tada i najbolji kiksaju.

Svatko može imati loš dan.
Ne treba zato odmah prekrižiti pizzeriu jer ni konkurencija nije nužno bolja.
Glavni pokazetelj je da li su ljubazni, ako nisu - doviđenja

Kamena
15.03.2011., 17:49
Mogla bi se napokon staviti neka anketica na ovu temu. Čovjek koji želi saznati koja je "the best" pizzeria pogubi se među svim tim "kritikama"... Bilo bi zanimljivo vidjeti brojčane rezultate. :) Inače, moram priznati, makar mi je Dvojka prije bila super, u posljednjih par navrata me razočarala (zagoreno, neujednačeni prilozi, naručiš pizzu sa 4 vrste sira a dofura ti pizzu s gorgonzolom :rolleyes:)...

Krkimir
16.03.2011., 00:36
Mogla bi se napokon staviti neka anketica na ovu temu. Čovjek koji želi saznati koja je "the best" pizzeria pogubi se među svim tim "kritikama"... Bilo bi zanimljivo vidjeti brojčane rezultate. :) Inače, moram priznati, makar mi je Dvojka prije bila super, u posljednjih par navrata me razočarala (zagoreno, neujednačeni prilozi, naručiš pizzu sa 4 vrste sira a dofura ti pizzu s gorgonzolom :rolleyes:)...
jako teško bi se to moglo napraviti, mada sam ja za tu anketu...
ekipa će se u startu podijeliti na one kojima je bitno da je pizza što veća i da na njoj ima što više "materijala", i na one druge koji idu na kvalitetu sastojaka...
drugi problem je taj što pizza najviše ovisi o pica-majstoru, zna se desiti da je pizza u dnevnoj smjeni drukčija nego u večernjoj, da ne spominjem da gazda vrlo lako može dati otkaz pica-majstoru pa ni pizza više neće biti ista

Ricky Kaká
16.03.2011., 12:06
pozdrav, prije nekih pola godine doselio sam se u kvart vrbani i u sanducic sam dobio jedno 50 letaka a probao sam ih jedno 10 i svugdi je pica bezveze... jeli zna mozda neko di je dobra pizza na području vrbana, prečkog, španskog i jaruna di necu žaliti za 35 kuna koje sam bacio na lošu pizzu???

KungFuMonkey
16.03.2011., 17:02
Prosikito.

Mi došli, ulazimo unutra konobar za šankom, poluokrenut leđima. Velim ja "Dobra večer" i malo lukam okolo di ćemo sjest. Veli konobar "Dobar dan". Odgovori mu cura "Dobar dan." Gledamo di ćemo sjest. Dolazi frik nama iz leđa i kaže:

-"DOBAR DAN!" (vjerojatno nas nije čuo)

Ja se okrenem, gledam ga, nije mi jasno. Cura se malo stilta :rofl:
Meni ništ jasno, mislim si kaj je problem što sam ga pozdravio s večer umjesto dan? (bio je već mrak) On nas gleda. Ponavlja ponovo:

-"DOBAR DAN!!!!"

Velim ja
"Dobra večer...?"

Veli on

-"DOBAR DAN, DOBAR DAN!"

Veli ona ponovo
"Dobar dan"

Velim i ja
"Dobar dan..?

On veli "Hvala lijepa" i okrene se i ode iza šanka.
Mi se pogledamo. Odemo van i na izlasku velimo "Doviđenja"
Veli on

-"Hvala doviđenja"

Carski :rofl::rofl::s

I odemo mi fino u Canzonu di konobar nije retardiran. :D I pizza odlična. :s

Nessadha
16.03.2011., 17:13
debil..nikad neću tam ić jest pizzu :)
ja kod takvih jos pri odlasku prostenjem "nabijem te, debilu" :zubo:

Krkimir
16.03.2011., 17:16
još si dobro prošao, ja sam jednom naručio pizzu iz Prosikita koju sam pojeo jer sam bio gladan :flop:
ovako si se riješio retardiranog konobara i pojeo si vjerojatno 3X bolju pizzu :lux:

Nessadha
16.03.2011., 17:27
Jel postoji jos ona pizzeria "maslina" negdje na vrbiku je bila čini mi se ili kod cvjetnog naselja :misli:

tam sam jela tako dobru pizzu da nisam znala sta me snaslo. jedem i nijednom nisam komentirala kako je dobra jer naprosto nisam vjerovala :rofl: Tijesto je bilo tako ukusno i hrskavo :top:

BD-zg
16.03.2011., 18:20
pozdrav, prije nekih pola godine doselio sam se u kvart vrbani i u sanducic sam dobio jedno 50 letaka a probao sam ih jedno 10 i svugdi je pica bezveze... jeli zna mozda neko di je dobra pizza na području vrbana, prečkog, španskog i jaruna di necu žaliti za 35 kuna koje sam bacio na lošu pizzu???

http://www.the-red-apple-pub.com/
Nije da ih reklamiram ali u zadnje vrijeme mi njihova pizza najviše paše:klopa:

Vivy
17.03.2011., 09:20
Jel postoji jos ona pizzeria "maslina" negdje na vrbiku je bila čini mi se ili kod cvjetnog naselja :misli:

tam sam jela tako dobru pizzu da nisam znala sta me snaslo. jedem i nijednom nisam komentirala kako je dobra jer naprosto nisam vjerovala :rofl: Tijesto je bilo tako ukusno i hrskavo :top:

Postoji. :)

Sashica
17.03.2011., 12:13
Prosikito.

Uh, Prosikito. Tamo nisam jako dugo bila. Jedno vrijeme smo dosta često znali otići (ima sigurno već više od godinu dana :misli: ) i pizza je bila baš dobra, ukusna, dosta nadjeva i dosta velika. Međutim, onda se (bar koliko sam čula) promijenio vlasnik, malo su podigli cijene i promijenili ponudu i više mi pizza nije bila dobra. Kako je ovih dana, ne znam, ne idem više tamo.

Harry_potter
17.03.2011., 19:52
Pizzerija Amfora iz Dubrave je super, dostavili su nam toplu i finu pizzu :top:

http://pizza-amfora.hr/

Jwalk
18.03.2011., 11:16
Pizza cut iz pekarne u Travnom bolji je od 80% pizza u Zg pizzerijama :rofl:

BD-zg
18.03.2011., 20:04
Pizza cut iz pekarne u Travnom bolji je od 80% pizza u Zg pizzerijama :rofl:

Koja je to pekara?:klopa:

Dega76
19.03.2011., 08:21
čim lokal promijeni vlasnika, automatski se i kvaliteta mjenja...zato je dvojka pala...

inače rijetko koja pizzerija pazi na kvalitetu, kad svi gledaju kak što više zaraditi... a ionak su gosti svugdje u pravilu nezahtjevni, i zadovolje se s prosjekom... i onda još to hvale... čudno, al tak bude...

Allexis
19.03.2011., 12:08
drugi problem je taj što pizza najviše ovisi o pica-majstoru, zna se desiti da je pizza u dnevnoj smjeni drukčija nego u večernjoj, da ne spominjem da gazda vrlo lako može dati otkaz pica-majstoru pa ni pizza više neće biti ista

upravo to se dogodilo u mangiareu....prošle godine došao novi pizzaiolo i skroz druga pizza, lošija naravno --> preslana, previše sastojaka, gnjecava, pršut narezan na male kvadrate :flop:
nakon toga više nismo išli u mangiare...prava šteta....

banderas
20.03.2011., 17:01
A cuj, nije svaka pizzerija ista, no sve najbolje pizze koje sam jeo, jeo sam van Zagreba s tim da tu ne računam ove fensi pizze po 60kn i slično vec normalne.
Najbolje na koje sam naletio su u jednoj selendri iza Koprivnice i blizu mađarske granice (Botovo), pa dobre u Zadru, Belom Manastiru, Valpovu, Zaboku...
U Zagrebu se skoro uvijek razočaram, nemam koju pizzeriju nešto posebno pohvaliti, sve sami prosjek ili ispod svakog prosjeka i uz to preskupo obzirom na "kvalitetu". Zadnje što se mogu sjetit da je bila korektnija pizza je Capuciner, ništa drugo mi trenutno ne pada na pamet, a probao sam ih dosta.
Isto tako, ovdje mnogi ni nisu svjesni koliko su loše pizze jer uz toliki izbor kriminalnih pizza velika je šansa da nikada nisu ni jeli nešto bolje, često mi kolege hvale neku pizzeriju, kada ono ispadne da praktički nigdje drugdje nisu ni jeli jer im je ta najbliža i jedu samo miješanu :D
S ovim se slažem. Jeo sam u ZG pizzu na svim mjestima koja se ovdje hvale i daleko je to od dobre pizze. Npr. u Jaski u Erdodyu mi je bila bolja pizza od svih ZG, uključujući i preforsiranu i prljavu Concordiu/Kariolu i onaj restoran na Jurjevskoj. Prije par dana sam našao neku pizzeriu u Krapinskim Toplicama i naravno, opet duplo bolje od najboljih ZG.

Jwalk
21.03.2011., 09:41
Koja je to pekara?:klopa:

Ona mala gdje je uvijek gužva :), stražnja strana boja i lakova u B. Magovca.

Krkimir
21.03.2011., 19:01
išao bi ovih dana na pizzu, razmišljam da odem u DG kod Doma sportova ili u Strossmayer na Martinovki.
Kakva je situacija na tim mjestima? :ne zna:

Dega76
21.03.2011., 19:35
išao bi ovih dana na pizzu, razmišljam da odem u DG kod Doma sportova ili u Strossmayer na Martinovki.

Štros izbjegavat po svaku cijenu, odvratna im je pizza... za ovu drugu pizzeriju ne znam, nisam tam nikad bil...

kumek
21.03.2011., 19:41

Ovaj iznad sere kvake, dobra je pizza pače vrlo dobra u Stross-u...

Krkimir
21.03.2011., 19:45
dobra je pizza pače vrlo dobra u Stross-u...
možda je čovjek u pravu, kad si bio zadnji put bio tamo? :ne zna:

kumek
21.03.2011., 19:52

prije mjesec dana i kad naručujem, naručujem od tamo.....

OpticaLL
21.03.2011., 19:52
Bio u DGu u subotu, moj izbor specijal.. :D

malla21
22.03.2011., 08:13
baskijera :top:

Dega76
22.03.2011., 08:52
Ovaj iznad sere kvake, dobra je pizza pače vrlo dobra u Stross-u...

ne znam zakaj bi mu daval loš savjet :confused: radil sam tam u blizini prošle godine, pa sam naručil dostavom dva puta... prvi put mogu svakom oprostit, da nekaj ne štima...ali kad dva put ne valja, nisam bedast da ponovno jedam nekaj kaj je prosječno...inače sam kuhar po struci, tak da znam o čem govorim... a činjenice govore da nema baš puno ljudi u nas koji će prepoznat kvalitetu, neg se zadovolje s prosjekom...

ivuschka
22.03.2011., 09:45
a možda jedan misli na strossmayer a drugi na stross ( bednjanska/mrežnička )?

Doria
22.03.2011., 09:46
Ljudi, postoji Strossmayer pizzerija i Stross pizzerija.. blizu jedna druge. Bas je netko i tu pisao kako je ova druga (samo Stross) bezveze jer su uzeli poznato ime. Ja narucujem iz Strossmayer i super su mi, Stross letak sam samo bacila u smece.

edit: ha, ivuschka :five:

ivuschka
22.03.2011., 09:48
e to :five: :zubo:

Dega76
22.03.2011., 09:50
a možda jedan misli na strossmayer a drugi na stross ( bednjanska/mrežnička )?

Ljudi, postoji Strossmayer pizzerija i Stross pizzerija.. blizu jedna druge. Bas je netko i tu pisao kako je ova druga (samo Stross) bezveze jer su uzeli poznato ime. Ja narucujem iz Strossmayer i super su mi, Stross letak sam samo bacila u smece.

ahahahahahahaha :lol:

stvarno nisam znal da postoje dvije pizzerije na sličnoj lokaciji, s istim imenom :rofl:

pojma nemam iz koje sam točno naručival :ne zna:

banderas
22.03.2011., 10:17
Strossmayer ima dosta dobre lazanje, kad tamo jedete onda dobijete i u glinenoj posudi u kojoj su se pekle. Preporučujem :top:

kumek
22.03.2011., 11:46

Nu???? Ja mislim na strossmayer http://www.pizzeria-strossmayer.hr/ pa ako kolega misli na stross onda se ispričavam na onim kvakama...:brukica:

Doria
22.03.2011., 11:49
Da, da i ja na nju mislim :D. Ona druga, samo Stross ima samo bijeli letak s nekakvim crvenim slovima :misli:

Anana*
23.03.2011., 18:20
ima tko preporuku za vrbik, trnje, a da nije flekica? htjela bih malo promijeniti:)

_MK_
23.03.2011., 18:22
Evo ti odmah tu iza preporuka za Strossmayer (ali nikako ne Stross, to su lejm fejkeri), pa probaj :)

a1exa
23.03.2011., 23:15
Evo ti odmah tu iza preporuka za Strossmayer (ali nikako ne Stross, to su lejm fejkeri), pa probaj :)

Meni je tamo pizza bzvz:ne zna:....sve korektno, tijesto je dobro i sastojci nisu smeće kakvo se često stavlja na pizzu i porcija je dobre veličine ali mi je tako blijeda bila pizza tamo, baš nekako nezačinjeno skroz.
Možda je to i do osobnog ukusa ali ono, baš nije nikakav dojam mi ostavila.

Krkimir
24.03.2011., 01:05

Meni je tamo pizza bzvz:ne zna:....sve korektno, tijesto je dobro i sastojci nisu smeće kakvo se često stavlja na pizzu i porcija je dobre veličine ali mi je tako blijeda bila pizza tamo, baš nekako nezačinjeno skroz.
Možda je to i do osobnog ukusa ali ono, baš nije nikakav dojam mi ostavila.
još nisam išao na pizzu pa sam u dilemi, što bi to bilo blijedo i nezačinjeno? :ne zna:
uzeću pizzu sa gaudom umjesto sa mozzarelom, tu sam riješio pitanje bezukusnog sira
uzeću špek umjesto šunke, za špek barem znam da je od svinje
i gore feferoni, ima da bude ljuto :E

a1exa
24.03.2011., 06:20
još nisam išao na pizzu pa sam u dilemi, što bi to bilo blijedo i nezačinjeno? :ne zna:
uzeću pizzu sa gaudom umjesto sa mozzarelom, tu sam riješio pitanje bezukusnog sira

Kao da sastojci nisu pustili arome i fakat je bila premalo začinjena. Baš ni vrit ni mimo.:ne zna: Ne mogu reći da je bila loša, nego eto, baš blijeda. :D
Mislim da sam gurmansku uzela.

Tamara21
24.03.2011., 09:22
Da, da i ja na nju mislim :D. Ona druga, samo Stross ima samo bijeli letak s nekakvim crvenim slovima :misli:

taman sam danas našla letak u sandučiću Stross sa crvenim slovima,i sjetila se što sam tu pročitala odmah ravno leti u koš :D:D:D

kumek
24.03.2011., 11:54

E to niti meni nije jasno...usprkos drugom postu gdje iz prvog dijela njenog objašnjenja nikako ne kužim isti zaključak o bljedoći..kak to sastojci ne puste..možda je tijesto bilo neslano ili nedovoljno pečena...ne kužim...

Harry_potter
24.03.2011., 12:55
Pizze u Zagorju su puno bolje i veće! :kava: Zagrepčanima je velika kao normalna :rolleyes:

Emericzy
24.03.2011., 13:02
Pa kad ste već u tom kraju, između Vukovarske i Koturaške, odite 100 metara dalje -- Lucas ima možda najbolje pizze u Zagrebu. Čemu onda riskirati?

OpticaLL
24.03.2011., 15:54
Par puta narucio iz Catering Kvatrica pizze, meni jako dobre..

kumek
24.03.2011., 15:54
Pa kad ste već u tom kraju, između Vukovarske i Koturaške, odite 100 metara dalje -- Lucas ima možda najbolje pizze u Zagrebu. Čemu onda riskirati?

Tam nisam još bil a nisam im ni web našel...di je to točno?

OpticaLL
24.03.2011., 16:00
@ kumek - http://www.restorani24x7.com/restoran/lucas/zagreb/.. Odmah prije zgrade od HEPa, kad ides od savske lijevom stranom..

a1exa
24.03.2011., 17:26
E to niti meni nije jasno...usprkos drugom postu gdje iz prvog dijela njenog objašnjenja nikako ne kužim isti zaključak o bljedoći..kak to sastojci ne puste..možda je tijesto bilo neslano ili nedovoljno pečena...ne kužim...

A u kurac :rofl:
Pa jel znaš kad je jelo bljutavo? Samo ne bi baš tu riječ upotrijebila ali ajde najbliže tome. Loše začinjeno. Slabo=blijedo.
Isto tako špek(općenito meso) režu jako tanko, što je i ok ali ga je odmah i manje i ne osjeti se baš. A ja volim kad naručim pizzu sa špekom da pusti mast i aromu po pizzi.
I sir mi nije sjeo, bio je neki lagani, valjda nešto sa malo mm, što je meni opet "bljutavo" i nema mi baš arome i okusa. Primjerice kao posni sir, da ga jebeš nema okusa osim ako ga sam ne začiniš sa nečime.
jasnije? :D

Krkimir
24.03.2011., 17:38
Lucas radi pizze sa mozzarelom, a to mi je preslab sir za pizzu :ne zna:

Emericzy
24.03.2011., 20:34
Lucas radi pizze sa mozzarelom, a to mi je preslab sir za pizzu :ne zna:

Nemoj Bogu (koji je za pizzu smislio mozzarellu) griješiti! Reci nešto drugo. Reci, 'ja sam prejak čovjek za mozzarellu' ili tako nešto.

_MK_
24.03.2011., 20:37
Mozzarella je super ako nije ona najjeftinija K-Plus :)

Dakle, kažete da je Lucas okej... Mogao bih tamo svratiti u subotu na ručak.

Emericzy
24.03.2011., 20:45
Mozzarella je super ako nije ona najjeftinija K-Plus :)

Dakle, kažete da je Lucas okej... Mogao bih tamo svratiti u subotu na ručak.

Gle, pizza je jako individualna stvar. Za referencu, meni su u Zagrebu najbolje pizze u Mangiare (Tkalčićeva), Karioli (Kranjčevićeva) i Dvojki (Nova Ves), a bile su mi odlične i u Vapianu prije uginuća istoga. Lucas mi je skoro bolji od svih njih. Skoro. A jeftiniji je nego Mangiare i Kariola. Mjesto je malkice više fancy od većine pizzerija, ali ne onak nabrijano.

Deedy
24.03.2011., 23:15
Emeriči, slažem se s navedenim u zadnja dva tvoja posta (od mozzerelle, preko izbora pizzeria) .
K tome i primjećujem nadahnuće u istima. :D

kumek
24.03.2011., 23:23
.....

U al mala psuje...ko kočijaš.....:D:mig:

kumek
24.03.2011., 23:25
Gle, pizza je jako individualna stvar. Za referencu, meni su u Zagrebu najbolje pizze u Mangiare (Tkalčićeva), Karioli (Kranjčevićeva) i Dvojki (Nova Ves), a bile su mi odlične i u Vapianu prije uginuća istoga. Lucas mi je skoro bolji od svih njih. Skoro. A jeftiniji je nego Mangiare i Kariola. Mjesto je malkice više fancy od većine pizzerija, ali ne onak nabrijano.

Aj baš bum išel probat čim dojdem iz mađarije.....mozzarela je OK ali i smjesa dva druga tvrđa sira nije meni za bacit.....dapače....

a1exa
25.03.2011., 05:47
U al mala psuje...ko kočijaš.....:D:mig:

Pa kad me ne razumiješ. http://www.pic4ever.com/images/gaah.gif :D
Emericzy je lijepo rekao, ukus za pizzu je baš individualna stvar, naravno meni Cariola nije baš, ali nekome je odlična pizza.

Uostalom, odi probat, za 35 kn nećeš propast. :D

Glavni frajer kaže:
25.03.2011., 05:55
nisam bil neko vrijeme u carioli, ali ni meni nije bila nešto super mega fina... ali da je bila kvalitetna sigurno je... u vrijeme kada sam znao ići u nju bila je na glasu kao jedna od, ak ne i najbolja pizza u gradu.... ali ak je "kvalitetna" ne mora se svakom sviditi...

Emericzy
25.03.2011., 14:00
nisam bil neko vrijeme u carioli, ali ni meni nije bila nešto super mega fina... ali da je bila kvalitetna sigurno je... u vrijeme kada sam znao ići u nju bila je na glasu kao jedna od, ak ne i najbolja pizza u gradu.... ali ak je "kvalitetna" ne mora se svakom sviditi...

Točno. A lokal i osoblje su ispod svake kategorije, pa stvarno moraš bit entuzijast da bi tamo jeo. Čudno mjesto.

Glavni frajer kaže:
25.03.2011., 15:11
finta je bila kako imaju extra tijesto. koje je osmislio neki priznati pizza majstor/ugostitelj koji je prije neg je stavio svoje znanje u carijolu, radil u nekoj drugo isto tako poznatoj pizzeriji... tijesto je bilo anjc a i originalno... pa je onda na tu fintu nastala fama o carijoli kao nećem posebnom

Tamara21
25.03.2011., 19:47
Danas slučajno navratila u Importane na Iblerovom u onaj Pakito..Čini mi se da se tako zove nisam sigurna :D.Uglavnom prodaje se pizza na komade.Vrlo je ukusna bila.

_MK_
25.03.2011., 19:51
Kad smo već kod toga, pred par mjeseci sam u Importanneu kod Kolodvora dolje u jednom od fast foodova pojeo stvarno dobar komad pizze. Nađe se definitivno i na takvim mjestima :) A jednom sam se zabunio i u nekoj Klarinoj pekari uzeo "pizzu" koja je bila tijesto debljine 1 cm, gore kečap i trč-trč pa sir i šunka...

Emericzy
25.03.2011., 20:56
Apsolutno najodvratniju pizzu u životu jeo sam u Londonu. Kiosk, unutra Pakistanac koji ne govori engleski, a pizza je... ne, odustajem, ne želim vam kvariti topic. Nakon prvog zalogaja odnio sam je do koša za smeće, bacio i još za njom ispljunuo taj prvi zalogaj. Pizza koja zaslužuje završiti na sudu za ratne zločine.

banderas
25.03.2011., 23:36
Sorry, ali od Pakistanca uzimat pizzu je malo... Tako ti i treba :zubo:

Emericzy
26.03.2011., 05:55
Sorry, ali od Pakistanca uzimat pizzu je malo... Tako ti i treba :zubo:

Gle, ako si u Londonu i kupuješ pizzu na komade, a od koga ćeš je kupiti? Izbor ti je između Malezijca, Pakistanca, Bermudijanca itd. itd. Ne misliš valjda da tamo Englezi prodaju pizze? A iskreno rečeno, što se tiče ukusnosti kuhinje, ako misliš da bi se s Englezom pomogao, onda si u jako teškoj zabludi. Vjeruj mi, Pakistanac je još najbolji izbor.

Krkimir
26.03.2011., 18:20
Stroosmayer report by Krkimir ©

Došao, naručio malu pizzu Dijetna (sir, šunka, mozzarela, vratina, špek, vrhnje, peperoncini)
i pivo dok čekam da se pizza ispeče. Pivo je točeni Tuborg, 12 kuna pola kile i vrlo je dobar.
Dolazi pizza, ja si mislim da se neko zabunio i pitam da li je to možda velika pizza,
konobar kaže da nije, velika je još 4-5 cm veća sa svake strane :s
inače volim da na pizzi ima dosta toga, ali ovdje je bilo stvarno previše,
nisam jeo rub i svejedno nisam mogao pojesti do kraja :brukica:
inače, velika zamjerka za tijesto koje je predebelo :( da je bilo duplo tanje bilo bi dobro, ali ovako je bilo stvarno predebelo
zbog toga se ono što je bilo gore nije moglo ispeći do kraja
i da, tijesto uopće nije slano :ne zna:
rezime: to je pizzerija za otić se prežderati, mala pizza je dovoljna za 2 ljudi koji nisu gladni, velika bi bila za 2 jako gladnih :mig:
napomena: unutra svira dosta iritantna muzika muzika na rasturenim zvučnicima pa je zvuk još gori, zato je bolje sjediti vani

Dega76
27.03.2011., 00:02
finta je bila kako imaju extra tijesto. koje je osmislio neki priznati pizza majstor/ugostitelj koji je prije neg je stavio svoje znanje u carijolu, radil u nekoj drugo isto tako poznatoj pizzeriji... tijesto je bilo anjc a i originalno... pa je onda na tu fintu nastala fama o carijoli kao nećem posebnom

dobra im je pizza, jedna od boljih u gradu(ali je prenapuhana kvaliteta)...frend mi tam dela...a znam da on uvijek fine pizze pripremi...jedan je od rijetkih pizza majstora, kaj je završeni kuhar... a poznati su postali, jer su medijski eksponirali... ulovili naše "vrhunske" gastro novinare koji su ih nahvalili prek svake zdrave pameti...kaj je privuklo ekipu, koja ide tam...sam da se može pohvaliti da su tam jeli...jadno, ali isplativo za karijolu :rofl: naivan je naš narod, svašta im se da prodat :D

sasa80
27.03.2011., 12:13

Slažem se sa popisom...meni je ok i Peci-Bokun iako ima tamo ponekad zna "ponestati mozzarelle"??!!

Nego, nisam odavno bio u Dvojki i čudno mi je da se nalazi u ovom društvu...Zar tamo nije više "Zagrebačka pizza"??

sasa80
27.03.2011., 12:19
dobra im je pizza, jedna od boljih u gradu(ali je prenapuhana kvaliteta)...frend mi tam dela...a znam da on uvijek fine pizze pripremi...jedan je od rijetkih pizza majstora, kaj je završeni kuhar... a poznati su postali, jer su medijski eksponirali... ulovili naše "vrhunske" gastro novinare koji su ih nahvalili prek svake zdrave pameti...kaj je privuklo ekipu, koja ide tam...sam da se može pohvaliti da su tam jeli...jadno, ali isplativo za karijolu :rofl: naivan je naš narod, svašta im se da prodat :D

Ja sam veliki protivnik Karijole u globalu...živcira me nečistoća, konobari, cijena koja jednostavno za takvu razinu usluge nije primjerena, pa makar na pizzu stavljali i svježe listiće zlata...ali...nisam bio u Karijoli dobrih dvije godine i na nagovor nekih ljudi s kojima sam te večeri bio u gradu otišli smo tamo na pizzu i definitvno kvaliteta pizze je i dalje vrhunska, ista kao prije 2 ili 4 godine...uvijek čista petica...a to nije lako...održavati istu kvalitetu hrane (bar kod nas)...

I zato pizza u Karijoli :top:, a sve ostalo :flop:

Deedy
27.03.2011., 12:51
ali...nisam bio u Karijoli dobrih dvije godine i na nagovor nekih ljudi s kojima sam te večeri bio u gradu otišli smo tamo na pizzu i definitvno kvaliteta pizze je i dalje vrhunska, ista kao prije 2 ili 4 godine...uvijek čista petica...a to nije lako...održavati istu kvalitetu hrane (bar kod nas)...

Ok, kvaliteta namirnica i okus pizze nije upitan, a što se dogodilo u zadnje dvije godine sa čistoćom lokala, te uslugom? (sličan slučaj sam kao ti što se tiče posjeta toj pizzeriji)
Da se razumijemo, nisam imao nekoliko puta (kada sam bio prije) s uslugom, bilo je sve okej. Sa (ne)čistoćom menija i stolova već jesam. :visi:

Pizza odlična, jedna od najboljih koju sam jeo. A cijena rekao bih najviša koju sam za pizzu platio ikad u našoj zemlji.
Jedini plus u cijeni mi je bio što su davali da samoinicijativno dodam inćuna po komadu po kunu. To mi je mrak!

sasa80
27.03.2011., 13:00
komad inćuna za kunu??!!

evo ja imam svoje domaće usoljene...prodam ti komad za 0,50 kn :)

Deedy
27.03.2011., 13:15
komad inćuna za kunu??!!

evo ja imam svoje domaće usoljene...prodam ti komad za 0,50 kn :)

Čuj, ne zezaj me. Pričamo o pizzerijama, u kojima ispod 5- 15 kuna ne možeš dobiti pošteni dodatak (tako da uzmem fino 2 ta inćuna, dobijem ih za 2 kuna, a pizza se s njima digne nemalo!).

Dega76
27.03.2011., 14:21
Ja sam veliki protivnik Karijole u globalu...živcira me nečistoća, konobari, cijena koja jednostavno za takvu razinu usluge nije primjerena, pa makar na pizzu stavljali i svježe listiće zlata...ali...nisam bio u Karijoli dobrih dvije godine i na nagovor nekih ljudi s kojima sam te večeri bio u gradu otišli smo tamo na pizzu i definitvno kvaliteta pizze je i dalje vrhunska, ista kao prije 2 ili 4 godine...uvijek čista petica...a to nije lako...održavati istu kvalitetu hrane (bar kod nas)...

kvalitetna usluga u ugostiteljstvu je rijetkost u nas...zato kaj jako malo vlasnika lokala nema veze s ugostiteljstvom, neg gledaju sam profit...zbog toga štede gdje god stignu...od plaćanja radnika, do kvalitete namjernica i održavanja lokala...još kad bi znali kaj se sve dešava, teško da bi išli bilo gdje jest...

Josip4
28.03.2011., 14:42
Da, Grašo (ili bivši Tom Tom) je uistinu fini restoran i pizzeria.
Po meni ima samo jednu veliku manu...Ventilacija.Naime, u restoranu je uvijek toliko zadimljeno od roštilja da svaki odlazak tamo znači da vam roba toliko "smrdi" po dimu i roštilju da poslije toga dolazi u obzir samo odlazak doma i presvlačenje...nikako daljni odlazak dalje u "život".

Da, to im je užasna mana jer stvarno nakon kaj tamo odsjedite neko vrijeme odjeća vam smrdi po hrani užasno, tako da nakon večere/ručka u graši pravac doma.

Žena je naručila malu pizzu, i uspjela je pojesti samo pola pizze, tako da kaj se porcija tiče :top:

Ja sam naručio velike čevape, čevapi odlični, ali lepinja je bila katastrofa, opće nije bila soćna, nego više onako suha što meni nikako ne odgovara.

Još mi se čini kao jedna mana što se stvarno dugo čeka na hranu, a nije se radilo o vikendu, nego je bio radni dan oko 15 sati.

banderas
28.03.2011., 16:55
Gle, ako si u Londonu i kupuješ pizzu na komade, a od koga ćeš je kupiti? Izbor ti je između Malezijca, Pakistanca, Bermudijanca itd. itd. Ne misliš valjda da tamo Englezi prodaju pizze? A iskreno rečeno, što se tiče ukusnosti kuhinje, ako misliš da bi se s Englezom pomogao, onda si u jako teškoj zabludi. Vjeruj mi, Pakistanac je još najbolji izbor.

Problem je što ti naručuješ talijansku kuhinju od Pakistanca :D
Naravno da je pakistanska kuhinja bolja od engleske, mislim, svaka je bolja od engleske, ali nisi pisao o pakistanskoj kuhinji.

banderas
28.03.2011., 16:59
kvalitetna usluga u ugostiteljstvu je rijetkost u nas...zato kaj jako malo vlasnika lokala nema veze s ugostiteljstvom, neg gledaju sam profit...zbog toga štede gdje god stignu...od plaćanja radnika, do kvalitete namjernica i održavanja lokala...još kad bi znali kaj se sve dešava, teško da bi išli bilo gdje jest...

Generalno si u pravu, ali Kariola je posebna priča prljavštine i neuslužnosti, koja postavlja nove definicije. I ne, nije se ništa promjenilo u zadnje 2 godine, živa jeza.

Emericzy
28.03.2011., 18:03
Problem je što ti naručuješ talijansku kuhinju od Pakistanca :D

Ma čekaj, o čemu ti govoriš? Kao da si pao s Marsa. Zašto onda ti u Zagrebu jedeš pizzu? Talijansku kuhinju naručuješ od Hercegovca, Šiptara, Zagorca ili Bosanca.

štemajzl
30.03.2011., 20:21
Ok, kvaliteta namirnica i okus pizze nije upitan, a što se dogodilo u zadnje dvije godine sa čistoćom lokala, te uslugom?
Netom bili. Usluga bila maltene pa vrhunska. :o Smjestili se na terasu, kelnerica došla uzet narudžbu iste minute, cuga stigla odmah, pice stigle za daljnjih jedva deset minuta, račun odmah kad je naručen, kusur minutu kasnije. :s Dobro, bilo pola terase pune, unutra nisam ni ulazio pa ne znam jel bilo štogod ljudi i kakva je čistoća unutra. Znam samo da mi se gadilo primiti onaj 'jelovnik' u zmazanom pohabanom fasciklu.
Pizza odlična, jedna od najboljih koju sam jeo. A cijena rekao bih najviša koju sam za pizzu platio ikad u našoj zemlji.
Pica je bila standardno neloša, cijena standardno bahata, ali ovo gore ti je hrabra izjava s obzirom na one užase od nebeskih cijena na moru u sezoni.
Jedini plus u cijeni mi je bio što su davali da samoinicijativno dodam inćuna po komadu po kunu. To mi je mrak!
Komad inćuna sad je tri ćune. :(

Krkimir
30.03.2011., 21:03
ekipa iz Zagreba, da li ima neko da navraća na pizza-cut u Teslinoj?
Ja sam bio prije sat i pol, to je nešto vrlodobro-do-vrhunsko :s
Tijesto tanko, materijala gore ne fali, savršeno pečeno i jako ukusno :)
preporučam :top:

Emericzy
31.03.2011., 06:34

Je l' to ono prekoputa galerije Forum i bivše Cantinette?

BD-zg
31.03.2011., 11:17

:s

Krkimir
31.03.2011., 11:21
Emericzy: ima jedan odmah pored restorana Korčula, a drugi je niže u Masarikovoj između Daily Fresha i Dione :kokice:

ivuschka
31.03.2011., 13:00
Emericzy: ima jedan odmah pored restorana Korčula, a drugi je niže u Masarikovoj između Daily Fresha i Dione :kokice:

kraj Korčule je Pizza cut Duck, a onaj niže kraj Daily Fresha je Roma.
Duck mi je ok. Romu sam jednom probala, bilo suho ko barut.

Krkimir
31.03.2011., 13:12
Romu sam jednom probala, bilo suho ko barut.
oni nemaju veliki promet, pa se zna desiti da pizza stoji po nekoliko sati :(
treba pogledati koja je friško pečena, ta sigurno nije suha
preporučam 4 sira :Slin:

Kamena
31.03.2011., 18:46

Ak mi je usput, obično uzmem krišku. OK je :top:

Robierre
03.04.2011., 11:00

Dobar je Duck u Teslinoj. Ja sam nedavno slučajno ušao - inače mi se gade te Zg pizza cut pizze, ali ova je stvarno bila ok.

Al na razini velike pizze, obično idem u Karijolu...iako sad već nisam bio sigurno mjesecima. O usluzi i čistoći se može raspravljati, al pizza mi je jako dobro, onaj pohabani prostor mi se isto sviđa :D i mjuza je uvijek super, nekakav jazz lagani. :)

Nekad sam znao ići i u Mangiare...navodno se sad promijenio pizzajol, nisam probao, al ni prije to nije bila neka senzacija od pizze, al ono, barem je jestiva.

U Lucasu sam bio jednom i jako sam se razočarao jer je pizza imala okus i miris po onoj nekoj mješavini kotany mix začina. Ne znam da li to i inače stavljaju, ali na kraju nisam uspioobratiti pažnju na ostale sastojke. Nije mi ni prostor baš sjeo. :ne zna:

Od ostalih pizza u Zg koje su mi bile jako fine su: menza u Mercatoru na Vukovarskoj :cerek: (nažalost, ne prave više pizze) i SC studentska menza na Savi i u Savskoj :D

Harry_potter
03.04.2011., 14:18
Evo napokon bio u Mamma Mia, što reć nego predobra pizza, jedna od boljih koje sam jeo, super tijesto, ni predebelo ni pretanko, puno sira i bogata :top:

tina88
03.04.2011., 18:47
Mi smo baš danas naručili iz Mamma Mia-e, ide im u korist što su stvarno točni ili im čak i kraće negoli što je rečeno treba da ju dostave :top: Ovo nam je već 3. put u kratkom vremeno da smo naručili i primjetila sam da je sve deblja i deblja, debelo je tjesto ali bome i nadjev (danas posebno sir :cerek:). Uglavnom, standardno dobra.

lovački
03.04.2011., 20:02
Luca's danas drugi put / predobro

Bijele pizze: italiana, istriana

Točeni heineken savršeno njegovan :)

2good

kumek
03.04.2011., 20:56
....Točeni heineken ..

:facepalm: :mig:

lovački
03.04.2011., 22:32
E? Tj u čemu je problem?

Krkimir
03.04.2011., 23:12
u Heinekenu :flop:
licencna piva koja se radi kod nas, isto kao Becks ili Stella artois... izbjegavati :trk:

lovački
03.04.2011., 23:41
Nisam znao, ali ostajem pri tom da je ovo izdanje dobro, naše ili ne...bolje od uobičajenog. Šta ima negdje drugo da je dobro, da nije naše? Znam da se nađe točeni erdinger ili fischers..

Deedy
06.04.2011., 09:15
Evo nešto za količinaše: na Povoljno.hr su stavili ponudu za đambetinu dovoljnu za 5 odraslih osoba. (http://www.povoljno.hr/detalji-ponude/52-popusta-na-najvecu-jumbo-pizzu-u-gradu-zagrebu!-%E2%80%93-kusajte-turbo-jumbo-pizzu-po-najpovoljnijoj-cijeni-u-gradu-154.html) :eek:
:D

Ne znam za pizzeriju, prvi glas.

_MK_
06.04.2011., 09:20
Isuse, pa koliko ima tih groupon sajtova?

Mislim da je netko spominjao tu turbo jumbo pizzu ranije...

Deedy
06.04.2011., 09:37

Mislim da je netko spominjao tu turbo jumbo pizzu ranije...

Isus je na dopustu, vratit će se za Uskrs, pa ću ti ja odgovoriti:
ima ih desetak, brat- bratu.

A za ovu đambalaju i nemam neko veliko zanimanje, ne znam što bih s njoj uopće, eventualno fotkao... :D
Osim ako vodim ono... 8 ljudi sa sobom. Ionako nikad ne pojedem cijelu normalnu pizzu.

_MK_
06.04.2011., 09:38
Daj nek' netko ode i fotka - ne mogu ni zamisliti koliko je to veliko i kako isporuče na stol :)

Kobayagi
06.04.2011., 09:44
Nisam znao, ali ostajem pri tom da je ovo izdanje dobro, naše ili ne...bolje od uobičajenog. Šta ima negdje drugo da je dobro, da nije naše? Znam da se nađe točeni erdinger ili fischers..

Ma točeni Heineken je super... :top:
Pitko, lagano pivo - super uz pizzu! Pa kaj ak je malo razvodnjeno, lakše klizi niz grlo. Ja ću u tu pizzeriju baš zbog točenog!

niko1983
06.04.2011., 09:57
Ja nekako najviše volim otići u DG kod doma sportova. ugodan prostor, ok cijene, krušna peć, fina pizza i jako fin paradajz umak koji uvijek dodatno narucim.

Stvarno su rijetke pizzerije s pravom krušnom peći kao u DGu

SweetHeart
06.04.2011., 10:04
Evo, na ovoj stranici (http://www.dajsve.com/) imaš sve ponude u istom danu na jednom mjestu. :zubo:

Kakva je ta pizzeria uopće? Šteta što je u ponudi samo miješana, mene baš zanima kak izgleda turbo jumbo calzona, nikad nisam vidjela takvu jumbo, kamoli turbo jumbo. http://www.pic4ever.com/images/1436.gif

ivuschka
06.04.2011., 10:20
Daj nek' netko ode i fotka - ne mogu ni zamisliti koliko je to veliko i kako isporuče na stol :)

ne znam koliko se može vidjeti iz ovog ali ove dvije žene u pozadini su onak normalne veličine :zubo:
http://i52.tinypic.com/2vchnh4.jpg

bilo nas je 6 na tu jednu. nitko nije ostao gladan.
i pizza je okusom skroz u redu.

_MK_
06.04.2011., 10:48
Hm... Dakle, to je pizza za tri osobe kao što sam ja :cerek:

Kako ju stave ispred vas? Ono, dođu dva konobara pa svaki s jedne strane? :D

ivuschka
06.04.2011., 10:55
pa rekla bih za 4 muška dovoljna. ( to je iz perspektive ove lijeve na slici koja može bez problema pojesti poštenu zagrebačku veliku pizzu, dakle kompetentna sam to reći :rofl: )

ne sjećam se kak su donijeli :confused:

covik_s_mora
06.04.2011., 16:32
Miješana 27 kn, nemam zamjerke

BD-zg
06.04.2011., 20:39
pa rekla bih za 4 muška dovoljna. ( to je iz perspektive ove lijeve na slici koja može bez problema pojesti poštenu zagrebačku veliku pizzu, dakle kompetentna sam to reći :rofl: )

To što je gore K-plus šunkica i k-plus zamjenski sir nema veze glavno da ima za 5 osoba:lol::lol::lol:
Mislim da je normalna pizza malo kvalitetnija za pojesti ok ali i to je jedva jestiov najsuša pizza u zadnje vrijeme koju sam pojeo jako loše:flop:

Dega76
06.04.2011., 21:28
A za ovu đambalaju i nemam neko veliko zanimanje, ne znam što bih s njoj uopće, eventualno fotkao... :D
Osim ako vodim ono... 8 ljudi sa sobom. Ionako nikad ne pojedem cijelu normalnu pizzu.

a ja sam cijelo vrijeme mislil da si ti muško? :D

ne znam koliko se može vidjeti iz ovog ali ove dvije žene u pozadini su onak normalne veličine :zubo:
ttp://i52.tinypic.com/2vchnh4.jpg

bilo nas je 6 na tu jednu. nitko nije ostao gladan.
i pizza je okusom skroz u redu.
opa...e na ovo se bum namjeril :klopa:

misliš, dovoljna za dva prava muška :D

Allexis
06.04.2011., 23:39
Evo, na ovoj stranici (http://www.dajsve.com/) imaš sve ponude u istom danu na jednom mjestu. :zubo:

ima i ovdje --> http://svipopusti.hr/ :)

kad bi bar karijola dala kupone :D

tina88
08.04.2011., 20:50
Bili i mi danas napokon na toliko spominjanoj Oro Goro pizzi. Nas 4, jela se jumbo s tim da je jedna polovica bila slavonska (kulen, špek, feferoni) a druga 4 vrste sira. Osobno, čisto solidna pizza, ne odudara ničim od tipičnih zagrebačkih, izuzev veličine. Naše je pak društvo bilo oduševljeno jer su gledali kvantitetu a za kvalitetu 'lako ćemo'. Više nego solidne su i cijene; 1 jumbo, 1 velika (za doma :D), 3 cockte i 2 mineralne=186 kn. Vjerujem da ćemo se vratiti.

BD-zg
08.04.2011., 22:00
Bili i mi danas napokon na toliko spominjanoj Oro Goro pizzi. Nas 4, jela se jumbo s tim da je jedna polovica bila slavonska (kulen, špek, feferoni) a druga 4 vrste sira. Osobno, čisto solidna pizza, ne odudara ničim od tipičnih zagrebačkih, izuzev veličine. Naše je pak društvo bilo oduševljeno jer su gledali kvantitetu a za kvalitetu 'lako ćemo'. Više nego solidne su i cijene; 1 jumbo, 1 velika (za doma :D), 3 cockte i 2 mineralne=186 kn. Vjerujem da ćemo se vratiti.

A sad za probu nemoj skrenuti desno za oro-goro nego ljevo za dvorac gjalski pa u GRAŠI probaj pizzu tamo ti radi bivši pizza majstor iz oro-goro :top:

sasa80
09.04.2011., 20:32

dakle ne valja...

A sad za probu nemoj skrenuti desno za oro-goro nego ljevo za dvorac gjalski pa u GRAŠI probaj pizzu tamo ti radi bivši pizza majstor iz oro-goro :top:

dakle, onaj koji ne zna kako se radi i što je prava pizza...btw. nije dovoljno da netko peče pizzu pa da je odmah pizza majstor...

Krkimir
09.04.2011., 20:37
hm, ako pizza nije bila ništa posebno, zašto si uzela još jednu za doma? :ne zna:
da ne spominjem da hladna pizza nije neki doživljaj...

apsurd je da bi u Zagrebu čak prošla jeftinije:
jumbo pizza ...... 70
obična...............35
cocta 12 x3 ....= 36
mineralna 10 x2= 20
-------------------
sve zajedno 161
:kava:

tina88
10.04.2011., 10:28
hm, ako pizza nije bila ništa posebno, zašto si uzela još jednu za doma? :ne zna:

jumbo pizza ...... 70
obična...............35
cocta 12 x3 ....= 36
mineralna 10 x2= 20
-------------------
sve zajedno 161

Nisam ja, dečko je uzeo jednu veliku za doma da počasti svoje povodom rođendana (njemu je, a i njima, ta pizza super). Ja sam bila samo gost koji se besplatno napapao i to je to :D A vratila bih se ne zbog pizze već doživljaja, prirode, izleta :)

Coco_Nut
10.04.2011., 10:38

jumbo pizza ...... 70
obična...............35
cocta 12 x3 ....= 36
mineralna 10 x2= 20
-------------------
sve zajedno 161

Mislim da računica ne štima jer obična u Zagrebu veličinom nije ista velikoj u Oro-goro.
U Zagrebu obične/velike pizze pojedem bez problema i nikad ne naručujem malu. U Oro-goro veliku ne mogu pojesti, naručim si malu.

Kvaliteta je druga stvar.

MLADJO
11.04.2011., 11:11

E sad...ovo je jedna od "urbanih legendi" (iako se radi o zagorju).
Ja već 15-ak godina zalazim u Oro Goro i taj pizza majstor koji radi u Graši (ili bivšem Tom Tomu) mi nije poznat iz Ora Gora.
No, dobro...možda je nekad i radio mjesec-dva, ja ga se u svakom slučaju ne sjećam.
Ali ono što mi je vrlo čudno u cijeloj toj priči je sljedeće...već godinama su isti pizza majstori u Oru Goru i bez obzira što se narade ko "crnci" ostaju tamo iz jednostavnog razloga, a taj je što imaju fantastičnu plaću (ne želim ovdje reći koliko) i nevjerojatno mi zvuči da bi netko ostavio toliku plaću u Oru Goru i otišao za 100 Eura više u nepoznato i neizvjesno...a ja i ne vjerujem da Grašo može i približno platiti koliko plaća Oro Goro.

A sad nevezano za ovo...Grašo ipak ima finiju pizzu.

Ali okoliš, ambijent, parking i sve ostalo (recimo, kad iziđeš iz Ora Gora ne smrdiš po dimu) je uvjerljivo na strani Ora Gora.

štemajzl
11.04.2011., 12:58
dakle ne valja...
Dakle, tebi ne valja... :mig:

Gilach
11.04.2011., 15:10
Pizza je u Graši uvjerljivo bolja nego u Oro Goru i stvarno je dobra.
Oro Goro je dobar za mase navikle na zgb pizze i kojima je pizza tek nešto usput uz druženje jer prostor je velik i ugodan, posebno vani sada po ljetu.
Za one koji više gledaju okus i jelo, Grašo je puno bolje mjesto. :top:

BD-zg
11.04.2011., 20:17
E sad...ovo je jedna od "urbanih legendi" (iako se radi o zagorju).
Ja već 15-ak godina zalazim u Oro Goro i taj pizza majstor koji radi u Graši (ili bivšem Tom Tomu) mi nije poznat iz Ora Gora.
No, dobro...možda je nekad i radio mjesec-dva, ja ga se u svakom slučaju ne sjećam.
Ali ono što mi je vrlo čudno u cijeloj toj priči je sljedeće...već godinama su isti pizza majstori u Oru Goru i bez obzira što se narade ko "crnci" ostaju tamo iz jednostavnog razloga, a taj je što imaju fantastičnu plaću (ne želim ovdje reći koliko) i nevjerojatno mi zvuči da bi netko ostavio toliku plaću u Oru Goru i otišao za 100 Eura više u nepoznato i neizvjesno...a ja i ne vjerujem da Grašo može i približno platiti koliko plaća Oro Goro.

A sad nevezano za ovo...Grašo ipak ima finiju pizzu.

Ali okoliš, ambijent, parking i sve ostalo (recimo, kad iziđeš iz Ora Gora ne smrdiš po dimu) je uvjerljivo na strani Ora Gora.

Gazda oro-gora je dužan ko grčka pa nemaju fantastičnu plaču kako ti misliš uložio je u stanogradnju pa je prodaja stanova malo stala:mig:
Gazdu graše poznam još iz njegove mesnice može si priuštiti kvalitetno osoblje ima love i sve radi po PS:D
A i promet oro-gora im se prepolovio vidim fakture koje naručuju:mig:
Kad je taj pizza majstor otišao paradajz ima okus ko domestos pizze su im hladne kad dođu na stol i u zadnja 2 puta radila im je samo jedna peć
Možda za vikend lupaju više ali znam da se je stol rezervirao i u tjednu
Grašo ih pere po prometu jer ima i roštilj u kombinacijom sa kvalitetnom pizzom

BD-zg
11.04.2011., 20:27
dakle ne valja...

dakle, onaj koji ne zna kako se radi i što je prava pizza...btw. nije dovoljno da netko peče pizzu pa da je odmah pizza majstor...

A ti znaš kako prava pizza treba izgledati???
Komad najeftinijeg tjesta sa filmom paradajza od pola milimetra i sitno naribanim sirom
Drugim riječima najsiromašnija hrana
Znači više nemaš izvornu pizzu nigdje u svijetu sve su to izvedenice pizza MAJSTORA
Tako da onda ni ti ne žnaš kakva je ustvari orginalna pizza
Ja znam samo da postoje pizza, ARO pizza(metro) i K-PLUS pizza(konzum)
Kad u pizzu uložiš 7kn ukupno onda si zamisli o kakvom smeču od sastojaka se radi i nema tog pizza majstora koji če od toga napraviti nešto jestivo:flop:

MLADJO
11.04.2011., 22:21
Gazda oro-gora je dužan ko grčka pa nemaju fantastičnu plaču kako ti misliš uložio je u stanogradnju pa je prodaja stanova malo stala:mig:
Gazdu graše poznam još iz njegove mesnice može si priuštiti kvalitetno osoblje ima love i sve radi po PS:D
A i promet oro-gora im se prepolovio vidim fakture koje naručuju:mig:
Kad je taj pizza majstor otišao paradajz ima okus ko domestos pizze su im hladne kad dođu na stol i u zadnja 2 puta radila im je samo jedna peć
Možda za vikend lupaju više ali znam da se je stol rezervirao i u tjednu
Grašo ih pere po prometu jer ima i roštilj u kombinacijom sa kvalitetnom pizzom

No dobro...da se sad ne nadmudrujemo ko je koliko dužan.
Za mene kao višegodišnjeg gosta je dobar pokazatelj kada vidim da su godinama isti konobari, pizza majstori i da se u objekat i okolicu ulaže, i to puno.
To znači da su djelatnici više-manje zadovoljni jer da nije tome tako bila bi velika "promenada" osoblja, što u Oru-Goru nije slučaj.
Što se prometa tiče, znam da sam se prošli vikend oko 15 sati vraćao iz Rosesa i da u Oru-Goru nije bilo mjesta niti za parking. Oni koji znaju koliko mjesta ima tamo, znaju što to znači...tako da je usporedba prometa između Graše i Ora-Gora naprosto smiješna.
Ja kao povremeni gost u Graši gazdi preporučam sljedeće:
Neka uloži nešto novca u objekat jer od kada dolazim tamo, nije uložio apsolutno ništa.
Klimatizacija je katastrofalna, tj. objekat je sav u dimu.
Neka uredi parking.
Neka razmisli o smještaju terase, koliko vidim u okolici one kuće je neko dvorište...a ljudi kada dođu u Zagorje onda žele i sjesti na friški zrak, a ne u zadimljenu prostoriju...

...i što mu onda vrijedi kada ima nešto bolju pizzu od Ora-Gora i što nudi roštilj?

Možda gazdu Graše zadovoljava sadašnje stanje, ali neka se okrene malo oko sebe, tamo dolaze i gosti iz Zagreba koji žele i nešto više od friškog mesa (jer eto, Gazda ima mesnicu pa je meso uvijek friško).
U 21 stoljeću smo...postoji nešto što se zove dizajn interijera i eksterijera, a bojim se da vrli Gazda Graše ne zna što je to...ili mu "zmija sjedi v žepu".
Tako da daleko je to od..."gazda radi sve po PS-u", kako ti kažeš. Ako ima para neka odriješi kesu i uloži u objekat...i točka.

Hana H.
12.04.2011., 11:17
Bok ekipo!

Imam pitanjce,sad da nečitam sve,da tražim odgovor..Gdje u Zagrebu je dobra pizza,velika,soćna jumbo?

U petak imamo doma neko društvo pa najbolje pizza i pivo,nemora bit dostava možemo s autom otić..
:top:

OpticaLL
12.04.2011., 13:09
DG, kod doma sportova..

Krkimir
12.04.2011., 13:53
DG, kod doma sportova..
Da li rade dostavu? Da li imaju web stranicu? :ne zna:

Dlapek
12.04.2011., 13:56
Da li imaju web stranicu? Da li rade dostavu? :ne zna:

DGpizzeria

Telefon: 01 3092 831
Radno vrijeme
Pon - pet:
10:00 - 24:00 h
Subota:
10:00 - 24:00 h
Nedjelja:
11:00 - 24:00 h Adresa:
Andrije Žaje 57, Trešnjevka - sjever

OpticaLL
12.04.2011., 14:15
s obzirom na post iznad nemam nista za dopisat, osim da nisam siguran da imaju dostavu.. iako, u zadnje vrijeme tamo vidjam decka koji je prije bio dostavljac.. :ne zna:

Krkimir
12.04.2011., 14:25
dali imaju malu pizzu?
ne mogu pojesti veliku :brukica:

OpticaLL
12.04.2011., 14:41
Imaju malu.. :D

BD-zg
12.04.2011., 22:14
No dobro...da se sad ne nadmudrujemo ko je koliko dužan.
Za mene kao višegodišnjeg gosta je dobar pokazatelj kada vidim da su godinama isti konobari, pizza majstori i da se u objekat i okolicu ulaže, i to puno.
To znači da su djelatnici više-manje zadovoljni jer da nije tome tako bila bi velika "promenada" osoblja, što u Oru-Goru nije slučaj.
Što se prometa tiče, znam da sam se prošli vikend oko 15 sati vraćao iz Rosesa i da u Oru-Goru nije bilo mjesta niti za parking. Oni koji znaju koliko mjesta ima tamo, znaju što to znači...tako da je usporedba prometa između Graše i Ora-Gora naprosto smiješna.
Ja kao povremeni gost u Graši gazdi preporučam sljedeće:
Neka uloži nešto novca u objekat jer od kada dolazim tamo, nije uložio apsolutno ništa.
Klimatizacija je katastrofalna, tj. objekat je sav u dimu.
Neka uredi parking.
Neka razmisli o smještaju terase, koliko vidim u okolici one kuće je neko dvorište...a ljudi kada dođu u Zagorje onda žele i sjesti na friški zrak, a ne u zadimljenu prostoriju...

...i što mu onda vrijedi kada ima nešto bolju pizzu od Ora-Gora i što nudi roštilj?

Možda gazdu Graše zadovoljava sadašnje stanje, ali neka se okrene malo oko sebe, tamo dolaze i gosti iz Zagreba koji žele i nešto više od friškog mesa (jer eto, Gazda ima mesnicu pa je meso uvijek friško).
U 21 stoljeću smo...postoji nešto što se zove dizajn interijera i eksterijera, a bojim se da vrli Gazda Graše ne zna što je to...ili mu "zmija sjedi v žepu".
Tako da daleko je to od..."gazda radi sve po PS-u", kako ti kažeš. Ako ima para neka odriješi kesu i uloži u objekat...i točka.

Ok to stoji mogao je preurediti lokal ali nikad se nisam dobro i kvalitetno najeo u lokalu sa pločicama od 400kn/m2 to zaboravi što ti znači uređenje kad jedeš K-PLUS ili ARO meni niš ne znači pizza od 1m u promjeru kad je na njoj zamjenski sir i šunka koja ima okus po kartonu napravi mi 30cm pizzu ali stari daj mi pravi sir i pravu šunku gore, pravi špek i na kraju pravi paradajz a ne razmučeni kečap koji ne možeš kupiti ispod 20L kantu i cijena ti je 50kn na hladnjači a kad je rok pri kraju imaš i po 30kn:s:s:s
Ali kaj se tiće kvalitete hrane 80% restoran u zg se time ne mogu pohvaliti što gazda graše radi
Što se roštilja tiće jedino bolji roštilj od graše ima pečenjara remetinec a od njih sam bolje pojeo na adi ciganliji u beogradu ovo tu kod nas je sve soja i vegeta da bi napravio dobar roštilj trebaš pravo meso a to je skupo a pošto je gazda mesar prva je ruka u nabavi:top:

Josip4
12.04.2011., 22:47
Grašo ima savršene pizze, moja zamjerka ide lepinjama, nisu dovoljno sočne, a i u nekim pečenjarama sam znao dobiti neku lepinju u kojoj su neki začini unutra, bila je savršenog okusa, a i sočna.

Ali za sve postoji ali..., rado bih više puta svratio kod Graše ali jednostavno nemogu jr nakon što tamo jedem odjeća mi smrdi za poludit i mogu samo pravac doma ili se presvuć u autu, a ako sa sobom nosim rezervnu odjeću žena će mislit da imam ljubavnicu.:D

Da vlasnik Graše malo uloži u ventilaciju i napravi neku terasu bilo bi savršeno, a ovako uzalud mi kaj ima dobro klopu kad nakon što od klopam moram direktno doma.

Btw., koja je po vama koji ste tamo jeli više vrsti pizza najbolja pizza?

Xenon
12.04.2011., 22:58
Grašo ima savršene pizze, moja zamjerka ide lepinjama, nisu dovoljno sočne, a i u nekim pečenjarama sam znao dobiti neku lepinju u kojoj su neki začini unutra, bila je savršenog okusa, a i sočna.

Ali za sve postoji ali..., rado bih više puta svratio kod Graše ali jednostavno nemogu jr nakon što tamo jedem odjeća mi smrdi za poludit i mogu samo pravac doma ili se presvuć u autu, a ako sa sobom nosim rezervnu odjeću žena će mislit da imam ljubavnicu.:D

Da vlasnik Graše malo uloži u ventilaciju i napravi neku terasu bilo bi savršeno, a ovako uzalud mi kaj ima dobro klopu kad nakon što od klopam moram direktno doma.

Ima jedna s češnjakom (mala, normalno) koju sam jeo 2 ili 3 zadnja puta kad sam tamo bio ali uvijek joj zaboravim ime jebemu..

Josip4
12.04.2011., 23:13
Ima jedna s češnjakom (mala, normalno) koju sam jeo 2 ili 3 zadnja puta kad sam tamo bio ali uvijek joj zaboravim ime jebemu..

Ja sam zadnji puta jeo kmečku, mislim da se tako zvala, a ostale nisam probao jer više volim roštilj, pa eto uskoro ću opet tamo navratiti pa neznam ni sam koju da probam.

Gilach
13.04.2011., 09:25

Urnebes, tu i ja uzmem uglavnom :top:

_MK_
13.04.2011., 09:36
Nemam auto. Tko me vodi kod Graše kad bude išao? Platim benzin :)

Josip4
13.04.2011., 14:03
Nemam auto. Tko me vodi kod Graše kad bude išao? Platim benzin :)
Ajde da si rekao klopu vec bi se dogovorili :D

_MK_
13.04.2011., 14:07
A pivo? :D

OpticaLL
13.04.2011., 16:09
Što se roštilja tiće jedino bolji roštilj od graše ima pečenjara remetinec...

Probao bas danas cevape tamo, OK al lepinja definitivno ne. Kao da je kuhana.. :rolleyes:
Isprike na offtopicu.. "Play on boys".. :mig:

Josip4
13.04.2011., 16:37
A pivo? :D

Podijelit ćemo se za pivo:D

Francesca
13.04.2011., 16:42
neki dan jela iz Pero Ždero na Cvjetnom
neloša klasičnjača ali jebalo ih dodatno vrhnje za 8 kn :kava:

Hana H.
14.04.2011., 14:36
Htjela bi neku pizzu poput ora gora,gdje ima ona zagorska il lovacka kaj ima speka vrhnja i luka,a mislim da dg nema luka kao dodatak,da imaju samo par vrsti pizza:rolleyes:

BD-zg
14.04.2011., 21:33
Probao bas danas cevape tamo, OK al lepinja definitivno ne. Kao da je kuhana.. :rolleyes:
Isprike na offtopicu.. "Play on boys".. :mig:

Gurmanska pljeskavica:s

BD-zg
14.04.2011., 21:35

Slavonska je dobra
Kmečka još bolja:top:

Xenon
14.04.2011., 23:23
Urnebes, tu i ja uzmem uglavnom :top:

To je to, bravo.....urnebes

štemajzl
15.04.2011., 10:03
Aj da po sjećanju probam opisat okus zadnjeg urnebesa koji sam pojeo, ima tome bar pet godina.

Bljutavo tijesto, prazan paradajz, blijedi sir, prozirna šunka... i gomila onog groznog kineskog češnjaka (jer je ionako prava umjetnost naći našto drugo, pogotovo na veliko).

Fala, ali ne fala.

_MK_
15.04.2011., 10:05
Podijelit ćemo se za pivo:D
Ja ga ionako ne pijem, pa nije bed, pivo je moj trošak :D

Volio bih stvarno otići tamo da probam, jer čujem stvarno puno dobrih stvari o tom lokalu, ali eto, kad nemam auto...

Gilach
15.04.2011., 11:37
Aj da po sjećanju probam opisat okus zadnjeg urnebesa koji sam pojeo, ima tome bar pet godina.

Bljutavo tijesto, prazan paradajz, blijedi sir, prozirna šunka... i gomila onog groznog kineskog češnjaka (jer je ionako prava umjetnost naći našto drugo, pogotovo na veliko).

Fala, ali ne fala.

Probaj u Graši, isti je naziv pizze ko u Oro Goru, ali je puno bolja.

btw. Ima netko preporuku za pizzu u Jaski, Karlovcu, Petrinji ili Sisku, Križevcima, Bjelovaru ? Da istražimo malo i ostatak okolice osim Zagorja :D

BD-zg
15.04.2011., 22:23

btw. Ima netko preporuku za pizzu u Jaski, Karlovcu, Petrinji ili Sisku, Križevcima, Bjelovaru ? Da istražimo malo i ostatak okolice osim Zagorja :D

U jaski Erdody kvalitetna pizza dobro tijesto
U karlovcu Tiffany jako dobra i kvalitetna pizza nije metar u promjeru ali ne štede na sastojcima:top:

BD-zg
15.04.2011., 22:27

Fala, ali ne fala.

Taj kineski češnjak ubija svako jelo pa makar to bila i pizza:mad:
Frend tu pizzu jede meni ta kombinacija nekak ne paše (pričam za grašo)
4 vrste sira i kulen dodatno:s

tina88
16.04.2011., 10:57
4 vrste sira i kulen dodatno:s

Sad si me nasmijao, ovu moj dečko jede staaaaalno, ma gdje god bili :D

Hana H.
16.04.2011., 14:52
dream team!! :top:

Khufu
17.04.2011., 15:41
Bio u Lucasu.

Jeo sam bijelu pizzu Italianu, dakle tijesto prekriveno mozzarellom, pršut, cherry rajčice, grana padano i vrhnje (iako piše svježi sir). Tijesto je jako dobro, na krajevima malo podignuto ali nikako ne onako napuhnuto kako zna inače biti po pizzerijama. Vrlo ukusna pizza, nije bila gnjecava. Veličina solidna iako sam ostao gladan ali to je bilo zato što sam bio stvarno ekstra gladan. :zubo:

Cura je jela tagliatelle sa lososom. Također izvrsne, svježe pripremljene, ukusne i osvježavajuće.

Cijene pristojne iako uvijek može jeftinije. :D

Emericzy
17.04.2011., 19:45
Bio u Lucasu.

Jeo sam bijelu pizzu Italianu, dakle tijesto prekriveno mozzarellom, pršut, cherry rajčice, grana padano i vrhnje (iako piše svježi sir).

Ja sam jeo dvaput i oba puta je stvarno bio svježi sir, a ne vrhnje.

Krkimir
17.04.2011., 20:00
Ja sam jeo dvaput
dojmovi? :kokice:
navodno nemaju krušnu peć :ne zna:

Emericzy
17.04.2011., 20:06
dojmovi? :kokice:
navodno nemaju krušnu peć :ne zna:

Meni je sad njihova pizza favorit. Kad poželim pizzu, odem tamo. Na razini je najboljih u Zagrebu, a za to ne naplaćuje nekakvu ekstra-fancy cijenu. I lokal mi je skroz ugodan, malo netipičan za pizzeriju, ali jako OK.

(Prije su mi uobičajene pizze bile Mangiare i Kariola, ili Dvojka kad bih želio uštedjeti. Sad sam ih sve tri otpisao.)

Allexis
17.04.2011., 20:10
nakon dugo vremena otišla u mangiare s frendicom, naručile smo quattro formaggi --> ok pizza, al ni sjena one odlične pizze od prije 2 i više godina :(
bolja mi je lucasova 4 formaggi koja nije iz krušne peći, nego ova iz mangiarea koja je iz krušne peći....stvarno šteta da su se tako pokvarili...prije su mi bili u razini karijole...sad mi je i lucas od njih bolji....iako karijola i dalje br. 1...

a1exa
18.04.2011., 05:30
Ovo nije baš u zagrebu ali eto ako netko bude u blizini preporučam Kaktus
http://www.kaktus.hr/
Pizza je odlična i definitivno se opet vraćam tamo. naručila sam vegetarijansku i stvarno je odlična. Tijesto je tanko i hrskavo, puno povrća koje je svježe i taman pečeno, sir je fin....sve je taman :D

Coco_Nut
18.04.2011., 08:56
Nadam se da Lucas neće propasti kao Daily fresh jer mi se čini da je isti vlasnik

Emericzy
18.04.2011., 09:41
Ja sam ih pitao i kažu da samo dijele najam u zajedničkom prostoru. To je sve zapravo jedan prostor, a pola je uzeo DF a pola vlasnik Lucasa. Kažu da s DF nemaju veze. Nadam se da jest tako.

Robierre
18.04.2011., 15:39
Kad smo kod krušne peći, ja više volim električnu :D

Nego, bio u Mangiare nedavno....sasvim ok pizza. Uzeo klasičnu funghi, koju oni zovu Montagniola mislim. Tanko tijesto i kvalitetni sastojci. :top: Cijena pretjerana. :flop: Karakterističan slatkast okus zbog paradajz umaka kojeg ej premalo i kojeg je poželjno dodatno naručiti. Moglo bi biti i više sastojaka, ali ono što definitivno fali je ORIGANO! :confused:

Inače: Kariola :D:mig:

Krkimir
18.04.2011., 17:01
Nego, bio u Mangiare nedavno....sasvim ok pizza. Uzeo klasičnu funghi, koju oni zovu Montagniola mislim. Tanko tijesto i kvalitetni sastojci. :top: Cijena pretjerana. :flop: Karakterističan slatkast okus zbog paradajz umaka kojeg ej premalo i kojeg je poželjno dodatno naručiti. Moglo bi biti i više sastojaka, ali ono što definitivno fali je ORIGANO! :confused:
origano? :misli:
meni je to prilično diskutabilno, inače mogu podnijeti prstohvat na cijeloj pizzi,
ali znaju toga namrviti da se sve crni i sve ima okus po tome, kakve god sastojke stave na pizzu sve ima okus na origano :flop:

Lola
18.04.2011., 21:38
Bio u Lucasu.

Jeo sam bijelu pizzu Italianu, dakle tijesto prekriveno mozzarellom, pršut, cherry rajčice, grana padano i vrhnje (iako piše svježi sir). Tijesto je jako dobro, na krajevima malo podignuto ali nikako ne onako napuhnuto kako zna inače biti po pizzerijama. Vrlo ukusna pizza, nije bila gnjecava. Veličina solidna iako sam ostao gladan ali to je bilo zato što sam bio stvarno ekstra gladan. :zubo:

Cura je jela tagliatelle sa lososom. Također izvrsne, svježe pripremljene, ukusne i osvježavajuće.

Cijene pristojne iako uvijek može jeftinije. :D
ja sam par puta jela tu pizzu i samo je prvi put bio svjezi sir, inace vrhnje. steta, sa sirom je fantasticno:)

Robierre
18.04.2011., 22:58
origano? :misli:
meni je to prilično diskutabilno, inače mogu podnijeti prstohvat na cijeloj pizzi,
ali znaju toga namrviti da se sve crni i sve ima okus po tome, kakve god sastojke stave na pizzu sve ima okus na origano :flop:

Bitno da je kvalitetan origano. Baš bio na Cipru pa kupio neki tamo domaći...pa stavljam na pizzu koju radim doma...i to totalno utječe na okus. Nažalost, ova naša ponuda origana mi se čini prilično loša...ponekad ima okus ko sušena trava. :flop:

banderas
19.04.2011., 18:44
U karlovcu Tiffany jako dobra i kvalitetna pizza nije metar u promjeru ali ne štede na sastojcima:top:

Potvrđujem, nigdje u ZG nisam jeo pizzu kao u Erdodyu u Jaski.
A imaju i točeno Velebitsko pivo, što je prava rijetkost :top:

bitchy-as-usual
20.04.2011., 01:53
Neki dan sam opet bila u Mangiareu. Slozila sam si sama pizzu. Preklopljena, calzone, struca..kako god.. Unutra gorgonzola, mozzarela, gljive, kukuruz, a umak izvan pizze na tanjuru :rofl:

Savršeno. Karijola mi uopce nije u rangu Mangiarea. Bila jednom i ne hvala :D

ancica_8990
20.04.2011., 08:40
znam da je tema vezana za Zagreb, ali preporučujem svakako Tiffany u Karlovcu, odličan izbor, predobre pizze.
također, Erdody pizzerija je predobra. :D

Josip4
20.04.2011., 19:46

Evo danas sam probao taj urnebes u Graši i moram priznati da nisam baš zadovoljan, previše mi je bila slana, a ostalo tako tako.

Najbolja pizza koju sam do sada jeo, a da je sasvim po mojem ukusu je u pizzeriji Plima u Bistri, a naziv pizze je isto Plima. Znači probajte pizzu plima u Plimi.

morino
20.04.2011., 20:13
Evo danas sam probao taj urnebes u Graši i moram priznati da nisam baš zadovoljan, previše mi je bila slana, a ostalo tako tako.

Najbolja pizza koju sam do sada jeo, a da je sasvim po mojem ukusu je u pizzeriji Plima u Bistri, a naziv pizze je isto Plima. Znači probajte pizzu plima u Plimi.

napoj od mediterana i parizera
ono svinji nebi dao

Gilach
20.04.2011., 20:50

Potvrđujem, nigdje u ZG nisam jeo pizzu kao u Erdodyu u Jaski.
A imaju i točeno Velebitsko pivo, što je prava rijetkost :top:

znam da je tema vezana za Zagreb, ali preporučujem svakako Tiffany u Karlovcu, odličan izbor, predobre pizze.
također, Erdody pizzerija je predobra. :D

Tnx na preporukama, natjeravam okolo ekipu pa se nadam probati za koji dan u Erdodyu, kasnije i u Tiffanyu :D

Josip4
20.04.2011., 21:33
A gdje je taj Erdody u Jaski? jel gdje uz staru karlovačku ili se mora negdje skrenuti?

Gilach
20.04.2011., 22:12
Evo na karti http://www.finapapizza.com/Lokacija.aspx?id=467

iva2301
20.04.2011., 23:39
Pizzeria GIGI u Prečkom :cerek:
Pizzeria MOZART u Španskom :cerek:

Krkimir
21.04.2011., 00:20
napoj od mediterana i parizera
ono svinji nebi dao
urnebes u Graši? :ne zna:
nisam nikad bio tamo niti namjeravam, ali kako onda neki to hvale da je najnaj? :misli:

Josip4
21.04.2011., 18:35
nisam nikad bio tamo niti namjeravam, ali kako onda neki to hvale da je najnaj? :misli:

A neznam, ja bi tu pizzu svrsta među gore pizze koje sam jeo, možda je slavonska, zagorska... bolja.:ne zna:

Za sada sam najbolju pizzu jeo u Plimi, kao što sam već rekao tamo je pizza baš po mojem ukusu.

Krkimir
21.04.2011., 18:40
A neznam, ja bi tu pizzu svrsta među gore pizze koje sam jeo, možda je slavonska, zagorska... bolja.:ne zna:
misliš zbog toga što je ovaj napisao da stavljaju parizer i zamjenski sir?
ne vjerujem da bi na neke druge stavljali pravu šunku i pravi sir :ne zna:

Gilach
21.04.2011., 21:50
U Graši ne stavljaju parizer i zamjenske sireve, barem ne na kmečku i urnebes prije neka 2 mjeseca kada sam bio tamo :ne zna:
Meni je pizza tamo bila dobra, kao i frendovima, za razliku od obližnjeg Oro Gora recimo :ne zna:

Inače, tko voli putovat ili živi u blizini, neka ode u Botovo, selendru u okolici Koprivnice, blizu mađarske granice. Pizza je fenomenalna, sastojci kvalitetni (pravi pršut i kulen), uvijek svježe povrće, pravilan raspored stavljanja sastojaka itd. Barem je tako bilo više puta do prije godinu dana kada sam zadnji put tamo bio, uskoro ću vjerojatno opet u provjeru da li je i dalje sve po starom :D

Xenon
22.04.2011., 00:04
Lagana recenzija;

Karijola, Mangiare -vrh, to je pizza kakva bi trebala biti, na žalost više nema Vapiana koji je kvalitetom mogao parirati prethodno navedenima. Za Lucas ne znam; trebam probati prvo.
.
Nedavno obitavano -Dvojka, Vugrinšćak u Samoboru i Mamma mia.
Dvojka standradno dobra (uzeo najjači model koji bi trebao biti dobar), jedino loš umak a isto vrijedi i za Vugrinšćak; loš i skup umak dok je pizza tijestom i sastojcima na tragu i glasu Karijole. Nije karijolasta ali zato tak pišem: na tragu i glasu (isto najjači model s pršutom, svježom rikolom, mozzarella i cherry rajčićice).
Mamma mia; nekad je bila dobra a sad je stvarno ne mogu pohvaliti, cura i ja, dva različita modela i veličine pizza, lijepo ispečeno ali GNJECAVO baš u doslovnom smislu riječi, a umak nije niti vrijedan tipkanja.

Oro goro, Grašo -za prvu sam nekak sentimentalno vezan i meni tam pizza nikad nije niti ne bude bila loša; isto loš a skup umak. Treba reći da ipak Grašo (TOM TOM) radi bolju pizzu, nisam mislio da ću to reći ali istina je.
U Oro goro je ljepše doći a u Graša se bolje najesti, eto.

maler & CO.
23.04.2011., 10:11
Naručio iz Mangiarea, sve je to super. Samo ko da je lagano recesija "materijala" na djelu.

Mislim da pizza majstor potroši više vremena na raspoređivanje, nego da ispeče pizzu.

S obzirom na cijene, a i cijene današnjih namirnica u veleprodaji. Smatram kako to nije korektno.

A sada da bude bolje, pa da si kao sam slažem i platim pizzu 100 kn. Malo je ono, ipak nisam u Finskoj.

Nakon Svih tih današnjih ponuda, počela mi je faliti ona "strujna" socijalistička pizza iz kalupa. Tipa bivši Zadar na cvjetnom, Narodni Restoran kod Sheratona ili Astoria u Račkoga.

heh, ko se toga više uopće sjeća. :)

Emericzy
23.04.2011., 11:49
Naručio iz Mangiarea, sve je to super. Samo ko da je lagano recesija "materijala" na djelu.

Mislim da pizza majstor potroši više vremena na raspoređivanje, nego da ispeče pizzu.

S obzirom na cijene, a i cijene današnjih namirnica u veleprodaji. Smatram kako to nije korektno.

A sada da bude bolje, pa da si kao sam slažem i platim pizzu 100 kn. Malo je ono, ipak nisam u Finskoj.

Nakon Svih tih današnjih ponuda, počela mi je faliti ona "strujna" socijalistička pizza iz kalupa. Tipa bivši Zadar na cvjetnom, Narodni Restoran kod Sheratona ili Astoria u Račkoga.

heh, ko se toga više uopće sjeća. :)

Ja se dobro sjećam i prve-prvcate pizze u Zagrebu, one u Dežmanovom prolazu, gdje je sad Flores. To je bila senzacija! Cijeli je Zagreb mjesecima hodočastio da probava to čudo. Pizze su bile tako male da danas nigdje ni mala pizza nije tako mala. A meni je bilo taman. Onda se negdje godinu-dvije kasnije otvorio Purger na Trnju s velikim pizzama, koje su već ličile na talijanski izvornik.

banderas
23.04.2011., 15:15
Bio jučer po prvi put u Lucasu i zadovoljan sam. Fina pizza (iako nešto manja), odličan ugođaj, dobra usluga.
Ali ipak nije kao Erdody :(

Gilach
23.04.2011., 15:45
Bio sam jučer sa frendom u Erdodyu u Jaski i dobra je pizza, obojica smo bili vrlo zadovoljni :top:

Lola
23.04.2011., 16:10
danas opet lucas, pitala sam konobara je li na pizzi svjezi sir ili opet vrhnje. rekao mi je da je svjezi sir
greska i da ju na svim pizzama kiselo vrhnje. bezveze. inace, pizza fina.

kaduljica
23.04.2011., 16:27
jučer naručila vegetarijansku iz picerije Ala-via, Središće. zadnji put sam bila razočarana, al eto, jučer je pizza bila baš dobra, dosta povrća i sira, svježa rukola, sve pet :top: nije bilo gljiva, što je meni veliki plus jer gljive na pizzi su mi bljak.

morino
23.04.2011., 19:30

ja pričam o plimi u bistri
prvi put smo bili i ok je pizza bila a drugi put napoj svih napoja

Robierre
23.04.2011., 19:44
Pizza cut u Arena centru - drugi ulaz od Arene, pa odmah lijevo - nije loša. :D
Tanko tijesto...i košta 10 kn :)

Xenon
25.04.2011., 22:31
Pizza cut u Arena centru - drugi ulaz od Arene, pa odmah lijevo - nije loša. :D
Tanko tijesto...i košta 10 kn :)

Pizza cut je odrezani komad pizze koji se prodaje štandno i u rinfuzi i fakat nema veze sa pizzom. Može to biti fino, i tijesto i premaz, šunkasir..sve ali to je odrezani komad. Nadam se netko uskoro neće komentirati fornete od pizze pod temu Pizza u ZG.

Krkimir
25.04.2011., 22:36
Pizza cut je odrezani komad pizze koji se prodaje štandno i u rinfuzi i fakat nema veze sa pizzom.
to je kao da si rekao da šnita torte nema nikakve veze sa tortom :kava:
a ja sam u Zagrebu (konkretno u Teslinoj/Masarikovoj) znao jesti bolje pizza-cutove
nego pizze na puno drugih mjesta :cool:

_MK_
25.04.2011., 22:40
Kad smo već kod pizza cuta, pred par mjeseci sam pojeo jedan fakat dobar komad u Importanneu kraj Glavnog. Probam jedan dan opet pa javim.

Robierre
26.04.2011., 09:19
Pizza cut je odrezani komad pizze koji se prodaje štandno i u rinfuzi i fakat nema veze sa pizzom. Može to biti fino, i tijesto i premaz, šunkasir..sve ali to je odrezani komad. Nadam se netko uskoro neće komentirati fornete od pizze pod temu Pizza u ZG.

Nažalost 90% pizza-ponude u Zagrebu nije vrijedna spomena, pa tako valjda po toj logici ni pola ovog topica ne bi imalo smisla.
Tko voli tanko tijesto na pizzi, mislim da će mu ova informacija biti korisna.

Doduše, uvijek možemo otvoriti topic "Pizza cut u Zagrebu! :zubo:

štemajzl
27.04.2011., 11:43
Danas smo pak dečko i ja bili na pizi po tko zna koji put u Mamma Mii. Na moje iznenađenje, pizza je bila i više negoli solidna ...

... Zašto se tamo vraćamo, zapravo ne znam. Pizza im i nije nešto, ta mala neljubazna do bola...valjda jer mi je 5 min od stana a i najedeš se za relativno male pare.
Bo neki dan s punim džepom sitniša. Pakleni plan je propao jer je teta i sama tražila sitno. No prenerazila me jedna druga stvar.

Mikrolokacija je upitna, uređenje je katastrofalno, a ono najvažnije - pica je na granici s očajnom. Znam da sam ja ušao 'za dobra stara vremena' i znam da neću nikad više, ni slučajno. Sad me samo zanima jel stvarno mogu živjeti od takvih nostalgičara i sisjeda (koji su se navukli kad je u ZG bilo ukupno 20 picerija) i narudžbi za van, jer totalno mi je nejasno zašto bi im netko s ceste ušao i naručio picu, a ne bi se u mjestu okrenuo i potražio nešto bolje, bilo što.

sparina123
27.04.2011., 17:11
capuciner pizzeria na kaptolu bila mi je ok, doduše nisam bila već duuuuugo, blue sky u gortanovoj, mr jack na malešnici a i kod njih nije uvijek ista, nekad baš fina nekad ne valja ništ

Tamara21
28.04.2011., 11:16
Jeli netko bio u onoj u onoj novoj pizzeriji što je otvorena tamo na tkalči, odmah je prije onog centra cascade??Nemogu se sjetiti imena. :)

OpticaLL
28.04.2011., 11:21
A vidjeh da je tamo di je bio "Zac" u Grskovicevoj sad natpis pizza, jel netko bio - probao?!

BD-zg
28.04.2011., 16:49
capuciner pizzeria na kaptolu bila mi je ok, doduše nisam bila već duuuuugo, blue sky u gortanovoj, mr jack na malešnici a i kod njih nije uvijek ista, nekad baš fina nekad ne valja ništ

Mr jack bi trebalo zakonom zabraniti veče smeče od toga ne možeš pojesti
Frend naručio nekakvu od 1m pizzu onak ko da sam namazao stiropor sa paradajzom i nabacao nešto što zovu šunka tona zamjenskog sira uglavnom :flop::flop::flop:
Pa ne kužim kako si stavila capuciner i mr.jack u istu grupu mislim ako ti je capuciner OK koja te je sila natjerala da odeš u mr.jack na pizzu po meni je bolje kupiti 15dkg parizera i četvrtinu kruha za sendvić:D

sparina123
28.04.2011., 17:17
nisam mislila usporedit capuciner sa jackom, nije niti blizu :)
iz mr jacka sam jela kod frendice i tad mi je bila dobra ili smo bile jako gladne, a naručile smo po preporuci i kaj sad ostale smo žive :)
inače ju pečem doma i tad mi je najbolja :mig:

kumek
29.04.2011., 10:41
Bijo u lucasu neki dan. Nisam nešto oduševljen. Tijesto je meni bilo prežilavo iako tanko i nekak više kao kruh nego kao tijesto za pizzu. Kao da peć nije dost jaka. Jeo sam quatro staggioni. Količina sastojaka je za mene OK netko bi možda mogao reći da je malo premalo ali ja nisam obožavaoc pretrpane pizze. Osoblje vrlo ugodno, uslužno i profesionalno i gazda (ak je to gazda) i mršavi visoki dečec kao kelner. Najbolje osoblje od svih pizzeria u kojima sam bio. Pizza za mene malo iznad zg prosjeka. Bolja mi je u strossmayeru, kapucineru ili ona u medulićevoj kaj se ide u podrum.

OpticaLL
29.04.2011., 11:15
"Sestica" u medulicevoj..

kyb
29.04.2011., 11:25
Pizza cut Roma u Massarykovoj :top::top::top: (prodaju i cijele pizze da ne kažete da pizza cut nije pizzerija) :rofl:

Dega76
29.04.2011., 14:38
stvar je u tome, kaj većini može proć prosječna pizza pod dobru... a ne smeta im čak i kad ništ ne valja :confused: i opet se vrate k istoj pizzeriji :ne zna: problem je kaj u zagrebu, nema kvalitetnih pizzeria... osim svega nekoliko njih... a baš neke vrhunske pizzerie nema... da se može reći da je pizza za 5... takve nažalost nema u zagrebu...

evo primjer...a takvih primjera ima preveć...ne valja pizza, al se opet tam ide :confused:

sparina123
29.04.2011., 22:02
evo primjer...a takvih primjera ima preveć...ne valja pizza, al se opet tam ide :confused:

naručiš/ideš da, misliš možda onaj radi kaj dobro peče pizzu, pa se zezneš, pa opet ništ bogznakaj, probrljaš i tak u krug, nekad se potrefi da valja nekad ne, pa ja svojim dečkima u zadnje vrijeme sama napravim pizzu

Dega76
30.04.2011., 10:04
naručiš/ideš da, misliš možda onaj radi kaj dobro peče pizzu, pa se zezneš, pa opet ništ bogznakaj, probrljaš i tak u krug, nekad se potrefi da valja nekad ne, pa ja svojim dečkima u zadnje vrijeme sama napravim pizzu

sorry, ali ti si bila na zadnjoj stranici, pa sam tebe navel kao primjer :) ali ajde, nisi jedina...

volim i ja otić probat klopu tam gdje nisam još jel, ali ak mi nekaj ne valja, sigurno se ne bum opet vratil... pogotovo ak pizza ne valja, barem nju problem napravit kak spada... a znal sam ja vratit nazad pizzu, pa su mi novu morali peći... bilo je tak u više navrata :D naravno htjeli me uvjerit da nisam u pravu, da ne znam kaj je prava pizza, ali obzirom da sam kuhar po struci... lako sam ih uvjeril da su u krivu... koji papci, misle varat sve redom i da im neće nitko prigovarat... nije nimalo korektno da se tak pizzerie odnose prema gostima, kad zarađuje velike novce na nama... evo primjera... najskuplja pizza u karijoli u namjernicama, vrijedi nekih 12,13kn... pa sad računajte koliko zarade... a gdje su druge pizzerie, koje koriste najjeftinije namjernice... tak da bi trebali barem malo poštovanja pokazat prema gostima... a ne im davat lošu pizzu ili namjernice upitne kvalitete...

Gilach
30.04.2011., 10:17
Zato sam ja davno prestao po Zagrebu tražit dobru pizzu jer to je sizifov posao, pizze su generalno ovdje dno dna i debelo preskupe obzirom kakvo smeće koriste u pripremi...
Mogu se sjetit jedne koja išta valja (Capuciner), ali nije sad neki vrh, disclamer je da nisam probao ove snobovske po 60kn i slično.
Zato kada sa frendovima idem na pizzu, sjednemo u auto i odemo jest negdje van grada gdje smo našli dobre lokacije, em je dobra hrana, em dođe ko izlet i odmor, diš bolje :D

Freakette
30.04.2011., 10:47
Ja inače jedem pizzu tri puta godišnje, al evo sad zadnju sam jela iz pizzerie Kum i bila je čist ok, ja zadovoljna :)

Xenon
30.04.2011., 12:45
Ja inače jedem pizzu tri puta godišnje, al evo sad zadnju sam jela iz pizzerie Kum i bila je čist ok, ja zadovoljna :)

Ja jedem pizzu 1-2 puta tjedno i mislim da imam dovoljno saznanja i iskustva kaj je dobro a kaj ne valja.

BD-zg
30.04.2011., 18:26
sorry, ali ti si bila na zadnjoj stranici, pa sam tebe navel kao primjer :) ali ajde, nisi jedina...

volim i ja otić probat klopu tam gdje nisam još jel, ali ak mi nekaj ne valja, sigurno se ne bum opet vratil... pogotovo ak pizza ne valja, barem nju problem napravit kak spada... a znal sam ja vratit nazad pizzu, pa su mi novu morali peći... bilo je tak u više navrata :D naravno htjeli me uvjerit da nisam u pravu, da ne znam kaj je prava pizza, ali obzirom da sam kuhar po struci... lako sam ih uvjeril da su u krivu... koji papci, misle varat sve redom i da im neće nitko prigovarat... nije nimalo korektno da se tak pizzerie odnose prema gostima, kad zarađuje velike novce na nama... evo primjera... najskuplja pizza u karijoli u namjernicama, vrijedi nekih 12,13kn... pa sad računajte koliko zarade... a gdje su druge pizzerie, koje koriste najjeftinije namjernice... tak da bi trebali barem malo poštovanja pokazat prema gostima... a ne im davat lošu pizzu ili namjernice upitne kvalitete...

Sve mi to znamo ali kaj kad i največe smeče od pizze fino zamiriši kad je izvadi iz peči:klopa: a onda kad ti je donese i kad počneš piliti tjesto ko od kombinacije gume i ljepila za pločice,sir je najsličniji masnom blatu bez okusa,u šunki ima više mljevenog kruha nego mesa,paradajz razrjeđeni ketchup itd,itd
Ali ima par dobrih pizza u gradu ili van njega ima još dobrih pizzerija jer im je bitno da zadrže goste gledam po sebi zajebi me jednom i nečeš me više vidjeti
valjda je pojedincima(vlasnicima) došlo iz guzice u glavu da moraš nešto više DATI gostu da bi ti se vratilo ali zato recimo po dalmaciji to ide u kontra smjeru govore o turizmu a prodaju LEDO pizzu ili rade nešto nedefinirano od svega i svačega a cijene su ko da sam nešto pošteno pojeo i sve je gore
Mene samo zanima da netko tipa vlasnika graše u zaboku otvori pizzeriju na 2mj. recimo u zadru i peče pizze od 40cm za 35kn(koliko mu u prosjeku košta mala pizza) da li bi imao prometa ja mislim da bi ostali mogli slobodno ključ u bravu jer prosjek pizze od jedva 30cm sa K-plus sastojcima košta 50kn i to je onak zadnje smeče od pizze ali jebi ga šta kakav ČEH ili MAĐAR zna što je pizza

German
30.04.2011., 18:32
A vidjeh da je tamo di je bio "Zac" u Grskovicevoj sad natpis pizza, jel netko bio - probao?!

Čini se da se Žac vratio korijenima, tj. opet peče pizzu! Vjerojatno je razlog veća financijska isplativost pizzerije. Ako su pizze kao prije onda je to svakako dobra vijest.. :)

Freakette
01.05.2011., 08:51
Ja jedem pizzu 1-2 puta tjedno i mislim da imam dovoljno saznanja i iskustva kaj je dobro a kaj ne valja.

Ok... Kakve veze sad to ima sa mnom i mojim komentarom?

Dega76
01.05.2011., 13:34
Sve mi to znamo ali kaj kad i največe smeče od pizze fino zamiriši kad je izvadi iz peči:klopa: a onda kad ti je donese i kad počneš piliti tjesto ko od kombinacije gume i ljepila za pločice,sir je najsličniji masnom blatu bez okusa,u šunki ima više mljevenog kruha nego mesa,paradajz razrjeđeni ketchup itd,itd
Ali ima par dobrih pizza u gradu ili van njega ima još dobrih pizzerija jer im je bitno da zadrže goste gledam po sebi zajebi me jednom i nečeš me više vidjeti
valjda je pojedincima(vlasnicima) došlo iz guzice u glavu da moraš nešto više DATI gostu da bi ti se vratilo ali zato recimo po dalmaciji to ide u kontra smjeru govore o turizmu a prodaju LEDO pizzu ili rade nešto nedefinirano od svega i svačega a cijene su ko da sam nešto pošteno pojeo i sve je gore
Mene samo zanima da netko tipa vlasnika graše u zaboku otvori pizzeriju na 2mj. recimo u zadru i peče pizze od 40cm za 35kn(koliko mu u prosjeku košta mala pizza) da li bi imao prometa ja mislim da bi ostali mogli slobodno ključ u bravu jer prosjek pizze od jedva 30cm sa K-plus sastojcima košta 50kn i to je onak zadnje smeče od pizze ali jebi ga šta kakav ČEH ili MAĐAR zna što je pizza

stvar je u tome kaj sve te silne pizzerie, drže osobe kaj nemaju blage veze s ugostiteljstvom... zato i je takva loša usluga i slaba kvaliteta... kad se ne razmišljalja nimalo o tome kak udovoljiti gostima, neg se sam gleda kak što više zaraditi, a da se pri tome što manje uloži... doduše ima bisera, kaj ulože puno novaca, ali obzirom da nemaju pojma o ugostiteljstvi, brzo propadu ili životare... rijetki znaju posel, a i ti opet škrtare... tak da definitivno nema u zagrebu, prave kvalitetne ponude kaj se tiče pizze... ali u konačnici to nije ni bitno, kad se velika većina zadovoljava s prosječnom pizzom... a najbolje od svega kaj takve pizze, hvale na sva usta :facepalm:

Freakette
01.05.2011., 13:55
tak da definitivno nema u zagrebu, prave kvalitetne ponude kaj se tiče pizze... ali u konačnici to nije ni bitno, kad se velika većina zadovoljava s prosječnom pizzom... a najbolje od svega kaj takve pizze, hvale na sva usta :facepalm:

Pa dobre su nam kad valjda ne znamo za bolje :D

Krkimir
01.05.2011., 13:57
Pa dobre su nam kad valjda ne znamo za bolje :D
a takvi će hvaliti kebab - mesni doručak kao odličnu hranu :kava:

Francesca
01.05.2011., 14:10
Čini se da se Žac vratio korijenima, tj. opet peče pizzu! Vjerojatno je razlog veća financijska isplativost pizzerije. Ako su pizze kao prije onda je to svakako dobra vijest.. :)

Restoran je sad na drugoj lokaciji ;)

Nanuša
01.05.2011., 15:39
"Dvojka" na Novoj Vesi - :s

Najbolja mi je bila Pissa, savršena je :) ( Vrhnje sa začinima, tikvice, sv. rajčica, sir)

German
01.05.2011., 18:04
Restoran je sad na drugoj lokaciji ;)

Ako nije tajna, gdje..?

Sent from my iPhone using Tapatalk

BD-zg
01.05.2011., 21:21
Pizza napoli u samoboru još uvijek ista kvaliteta
Dugo me nije bilo tamo ali sve je po starom 4sira+kulen paradajz umak uračunat 45kn čisto solidno

Billy_the_kid
06.05.2011., 10:52
Dobra je i pizza u Pizzeriji Z1, samo gazda je debil..... :-)

Jwalk
11.05.2011., 16:25
Priznajem da sam ovisan o Ledovom pizza cutu u pothodniku :eek:

_MK_
11.05.2011., 17:52
Baš sam maloprije pojeo jedan komad iz onog fast food dijela Importannea, zove se Rol-Pek i prodaju samo pizze i bureke. Tamo sam već uzeo komad nedavno i skroz mi je okej. Naime, tijesto je tanko i hrskavo, pa mi zato paše. Gore je neki kečap, ali ne klasično kečapasti, sir je skroz okej, a ima čak i šunke u naznakama :D

Ledovo nisam probao, to ću nekom drugom zgodom :)

Minn
11.05.2011., 21:45
Nedavno sam otkrila pizzeriu/pivnicu Berubambi i pizza im je stvarno super!
Jedino mi je žao što nemaju pizzu s tartufima jer sam se u Baschieri navukla na njihovu "Tartufo" :cerek:

Gilach
11.05.2011., 23:29
Što se Berubambia tiče, jedina stvar koja mi je super je izbor pizza, a same pizze su kvalitetom i okusom katastrofa na žalost i još su debelo presoljene :/
Barem iz dostave, ali sumnjam da su tamo išta bolje.

banderas
12.05.2011., 00:17
Ne mogu vjerovat da ću ovo napraviti ali zaista moram pohvaliti jednu pizzu iz dostave. Pizzeria je Meduza i negdje je na Remizi. Naručio sam pizzu Diavolo i zaista je odlična :s

BUBI69
12.05.2011., 00:19
Ne znam kako se tocno zove pizzerija, i ne znam ni koja je to ulica :/

Uglavnom, pizza cut nesto, prekoputa je neka velika knjizara, cini mi se Svijet Knjige. Mislim da je u toj ulici i Victorias angels trgovina. Ugl, cim se izadje iz te ulice vidi se HNK.

Prije nekih godinu dana tamo jeo, i jako sam zadovoljan, tamo sam i prvi put jeo pizzu kebab :P

Krkimir
12.05.2011., 00:38
Ne znam kako se tocno zove pizzerija, i ne znam ni koja je to ulica :/

Uglavnom, pizza cut nesto, prekoputa je neka velika knjizara, cini mi se Svijet Knjige. Mislim da je u toj ulici i Victorias angels trgovina. Ugl, cim se izadje iz te ulice vidi se HNK.

Prije nekih godinu dana tamo jeo, i jako sam zadovoljan, tamo sam i prvi put jeo pizzu kebab :P
pizza cut "Roma" u Masarikovoj :mudri:
dobre pizze, posebno 4 sira :headbang:
ali imaju mali promet pa se zna desiti da pizza stoji po nekoliko sati :flop:

BUBI69
12.05.2011., 00:51
pizza cut "Roma" u Masarikovoj :mudri:
dobre pizze, posebno 4 sira :headbang:
ali imaju mali promet pa se zna desiti da pizza stoji po nekoliko sati :flop:

E jeste Roma je :)

Pa eto nadam se da ce bit vise prometa, ujedno i svjezijih pizza :)

Citam ove sve prijedloge gore, nadam se skorom dolasku u ZG da isprobam to sve, opce nije problem ni u jednom danu :D

Vivy
12.05.2011., 09:17
Neki dan sam nakon dugo vremena bila u Jumbolinu, Središće. :flop: Pizza prenauljena, teška, bljutava. Ajde, korica je bila fina zapečena i malo su je pokapali sa sirom :zubo:

plavokapica
17.05.2011., 14:51
Jeli netko bio u onoj u onoj novoj pizzeriji što je otvorena tamo na tkalči, odmah je prije onog centra cascade??Nemogu se sjetiti imena. :)

Pizzerija se zove Chateau. zaboravite karijolu. tijesto tanko i fino, taman hrskavo, ne onak da se zaljepi za dlan, a gore friško povrće i kaj si već naručite. pizza sa špekom - njam njam. mi smo bili prezadovoljni a nisu ni skupi. toplo preporučam :)

richi
18.05.2011., 05:00
moze mi neko reci, jel ima jos onog vapiano u zagrebu?

Coco_Nut
18.05.2011., 07:56
moze mi neko reci, jel ima jos onog vapiano u zagrebu?

Nema više. Na tom je mjestu otvoren restoran The Egg. Valjda taj još uvijek radi.

Krkimir
18.05.2011., 20:08
bio ja u pizzeriji/krčmi DG kod Doma sportova, uzeo malu picante (rajčica, sir, šunka, špek, ljuti feferoni)
tijesto je dobro, špek je dobar, feferoni su dobri, ali sve ostalo :flop:
rajčica je koncentrat iz tube, "šunka" je masna pureća bez okusa, "sir" je valjda "sir za picu" koji se prodaje nariban u supermarketima u vrećama od 5 kila...
šteta :ne zna:

Coco_Nut
19.05.2011., 10:15
bio ja u pizzeriji/krčmi DG kod Doma sportova, uzeo malu picante (rajčica, sir, šunka, špek, ljuti feferoni)
tijesto je dobro, špek je dobar, feferoni su dobri, ali sve ostalo :flop:
rajčica je koncentrat iz tube, "šunka" je masna pureća bez okusa, "sir" je valjda "sir za picu" koji se prodaje nariban u supermarketima u vrećama od 5 kila...
šteta :ne zna:

Prije nekoliko godina kada sam konačno otišao u toliko hvaljeni DG, ostao sam totalno razočaran, a taj koncentrat iz tube je bio vrhunac. Nije mi više palo na pamet tamo otići. Izgleda da se ništa nije promijenilo.

evikus
24.05.2011., 19:36
namjeravam uskoro u zagreb pa me zanima kakva je pizza u pizzeriji mamma mia u ilici? ja volim tanke pizze, s manje rajčice ali s više sira..gdje bih mogla dobiti takvu? karijola?

lovački
24.05.2011., 19:43
http://img821.yfrog.com/img821/2786/gogiajfon1925.jpg (http://yfrog.com/mtgogiajfon1925j)

http://img807.yfrog.com/img807/3551/gogiajfon1924.jpg (http://yfrog.com/mfgogiajfon1924j)

štemajzl
24.05.2011., 20:20
namjeravam uskoro u zagreb pa me zanima kakva je pizza u pizzeriji mamma mia u ilici? ja volim tanke pizze, s manje rajčice ali s više sira..gdje bih mogla dobiti takvu? karijola?
Uključi tražilicu ili pregledaj zadnjih 5-10 strana teme. MM se spominjalo nedavno. Ne baš po dobrom :mig:

BD-zg
24.05.2011., 21:12
http://img821.yfrog.com/img821/2786/gogiajfon1925.jpg (http://yfrog.com/mtgogiajfon1925j)

http://img807.yfrog.com/img807/3551/gogiajfon1924.jpg (http://yfrog.com/mfgogiajfon1924j)

:lol: pa nije to valjda famozna KARIJOLA pizza pa to izgleda ko onaj buket koji se stavlja na grob :lol:
Ustvari izgleda složeno preko kurca kako bi se to po naški reklo:rofl:
I to ste platili kad su vam dali račun ja bi bar pitao onak uljudno:kaj je danas pizza majstor dofurao svojeg klinca na posao:lol::lol::lol:

Deedy
25.05.2011., 00:18
BD-zg
meni ovo na fotkama od lovačkog izgleda odlično i vrrrrlo privlačno (to je iz Karijole, ili? mogo je lovački malo to i opisati, a ne samo pljus).

Ako je eventualno suho (ne vidim baš umak) onda ekstra umak i... urnebes! :)

Dakle, 100 ljudi 100 ćudi.

Allexis
25.05.2011., 00:22
to nije pizza iz karijole :kava:

možda lucas :ne zna:

dobro izgleda :) iako mi fali salse (valjda je bijela pizza)

sis
25.05.2011., 08:31
meni pizze na slici izgledaju savršeno. i ne, mislim da nije karijola, preveliko je to za karijolu

Emericzy
25.05.2011., 08:34
Ja b' reko Lucasove bijele.

lovački
25.05.2011., 08:54
već sam opisivao ovo, al pitao je netko gore di da ide u zg, pa mi je bilo zanimljivo samo opalit slije, da, lucas bijele su u pitanju i upravo takve su mi interesantne.

:Pivo:

sweet ivi
25.05.2011., 21:39
ja moram pohvaliti catering angels sa savice. :top:

novootvoreni su (možda rade oko 3 mjeseca), prva stvar koju sam kod njih naručila je bila pizza - i ODUŠEVILA SAM SE!!! :D

kao prvo, rade i sa integralnim tjestom :s tijesto je taman, ni pretanko ni predebelo, dovoljno rajčice kao podloga (inače rajčicu ne volim i mrzim kad je stave 3 tone tako da se prelijeva sa svih strana), puuuno sira, šunka je ok, i na kraju još i punooo gljiva + maslina

sve u svemu - mljac :klopa:

preporuka u svakom slučaju :mig:

_MK_
25.05.2011., 21:42
OK, nakon ovih fotki definitivno moram otići u Luca's :)

Bemu, sad sam krvoločno gladan...

štemajzl
26.05.2011., 07:29
Nakon ovih fotki upravo sam ga testirao. :)

Pica nije loša, al daleko od toga da sam impresioniran.
Cijene su uljudne. Posluga u redu.

_MK_
26.05.2011., 08:00
A nemoj mi sad kvariti, stvarno sam se nabrijao na tu pizzu :D Možda odem nakon posla danas...

štemajzl
26.05.2011., 08:34
Pa odi, dapače. :top: Mislim da nećeš biti razočaran.

irres
26.05.2011., 10:43
kakva je barebambi pizza ?

Mopsly
27.05.2011., 10:39
Berubambi?
Meni iskreno najbolja od svih koje mogu naručiti doma :mig:
Ali samo da napomenem ja jedem stalno samo jednu iz te pizzerije pa nisam ziher kakver su ostale :mig:
Zagorska pizza je u pitanju :top:

irres
27.05.2011., 12:57
ma da, krivo sam napisala...hvala :mig:

zagorska je znači dobra

Coco_Nut
27.05.2011., 13:35
kakva je barebambi pizza ?

Jednom jeo, na kupon, i bila je vrlo dobra za, što bi rekli, "zg stajl" pizza.

Doria
28.05.2011., 10:47
Ja sam dva puta narucila iz Barebambija, prvi puta iz lokacija u Novom Zagrebu (klik za dojam (http://www.forum.hr/showpost.php?p=30360592&postcount=2272)). Onda sam nakon nekog vremena dobila u sanducic da imaju lokaciju u centru, pa sam opet narucila i bila je odlicna. No bila je stvarno frisko otvorena onda i poznavajuci kak to ide kod nas moguce je da se pokvarila u medjuvremenu.

LiLi87
08.06.2011., 15:22
kakva je pizza u staroj savi? nisam dugo bila...

banderas
13.06.2011., 01:19
Prosječna, niš posebno. Neki dan sam bio nakon dugo vremena, tamo vrijeme kao da je stalo.

Ange ou Demon
13.06.2011., 01:49
potvrđujem xD
k tome ona akcija miješana pizza + 0.5 pan 35 kn mislim
i lazanje su dobre

freelancer1
13.06.2011., 16:10
Imate kakvu dobru pizzeriju s dostavom za preporučiti u dijelu gračani, mlinovi, markuševec..?

Deedy
22.06.2011., 11:00
Otvorena je nova pizzeria gdje Tkalčićeva prelazi u Medvedgradsku (kod Cascade centra, elem iza KAptol centra),
imaju ponudu na Kolektivi (http://hr.kolektiva.net/zagreb/1151/50-popusta-na-dvije-pizze-u-pizzeriji-chateau?utm_source=Zagreb&utm_campaign=58c8ca5bd0-Zagreb_22_6_B&utm_medium=email) danas, ograničeni su na 150 prodanih kupona (ako se ne varam), pa ko želi- nek požuri kupiti kupon za popust. :)
Ako je netko već bio, nek napiše osvrt.