PDA

View Full Version : Pizza u pizzerijama, restoranima...

stranice : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

atlantis
29.03.2007., 21:09
karijola - jedva dvojka

minus
prvo je konobaru trebalo poprilicno vremena da dodje
pa je dosao uzeo narudzbu ali i menije (mislila sam narucit casu vina al mi ga se nije dalo gnjavit opet)
onda je moja pizza imala komad plastike u tijestu
umivaonik u wc-u pun zutog kamenca i ne bash mirisan
nakon klope pozvale ga da narucimo josh cuge, rekao je da ce doci, na kraju smo drugog konobara pozvale
ne primaju kartice a skupi su

plus - izvrsna pizza i dvije konobarove isprike za plastiku u pizzi s novom pizzom

Tinchi
29.03.2007., 21:54
bogami, ja jos nigdje nisam naisla na visak besamela u lazanjama vani, uvijek je bio manjak ili nepostojanje istog, a koliko ja znam, besamel je sastavni dio lazanja.
Ma možda nije do bešamela ali naletjela sam na gomilu lazanja sastavljenih od raskvašenog tijesta natopljenog bešamelom. Po izgledu bacaju na svinjski napoj. Brrrrrrr :horor:
Ove u Maslini su baš kak treba.

Leona81
30.03.2007., 20:45
..danas probala pizzu iz Mr. Jacka u Stenjevcu..i nebum vise nikad...nista posebno, cudan paradajz, uopce mi nije mirisala kak pizza treba..tak da i dalje trazim pizzeriju u kvartu :zubo:

Stara Sava..super tijesto, al mala pizza, ak se uzme popola nije mi ni za pod zub..i primjetih da tip koji petlja oko izrade pizze svako malo primi cik u ruke pa dvaput povuce dim i opet na posao..tak da mi je to malo...hm..ne

Maslina mi je i dalje No.1 :cerek:

Maslina ima dostavu, al te pizze peku u nekom stanu, tak da se ne isplati tak narucivati..moze se nazvati Maslinu i onda doci po pizzu..

SunceZarko
31.03.2007., 01:10
..danas probala pizzu iz Mr. Jacka u Stenjevcu..i nebum vise nikad...nista posebno, cudan paradajz, uopce mi nije mirisala kak pizza treba..tak da i dalje trazim pizzeriju u kvartu :zubo:
..

Ak ti je Stenjevec kvart, nisu ti ni Gajnice daleko. Tamo je u Kuglani jedna od najboljih zagrebačkih pica. Posluga nije baš nešto, onak kvartovski opuštena, pa ak si osjetljiva na indolenciju, onda ne znam...
Pred koji dan bili u DG-u. Tamo mi je uvijek ok - vrhunska kvaliteta, posluga, ambijent. Pomalo već dosadno, ali ipak provjereno.

Leona81
31.03.2007., 19:19
Thanks, al mislim da iz Gajnica ne bi dostavili u Malesnicu..ja trazim za dostavu pizzeriju :zubo: kad idem van, onda Maslina rules :cerek:

..mozda doduse odem probati kakva je u Kuglani :kiss:

SunceZarko
31.03.2007., 23:03
Thanks, al mislim da iz Gajnica ne bi dostavili u Malesnicu..ja trazim za dostavu pizzeriju :zubo: kad idem van, onda Maslina rules :cerek:

..mozda doduse odem probati kakva je u Kuglani :kiss:

A picerija Luna, tamo u papagajkama...? Nekad smo od tamo naručivali, bila je vrlo ok.

Leona81
01.04.2007., 11:03
..a gdje dode Luna, dostavljaju u Malesnicu? Jel peku u krusnoj peci? Ajde mi pliz napisi brojcek na pm ako zadovoljava ove uvjete :kiss:

Jezus kak sam izbirljiva, al kad mi se jede pizza, a doma sam tak mi nije po volji kad narucim iz ovih isprobanih kad vec unaprijed znam da mi klopa nebu gust, a i rijetko si ju priustim zbog toga sto jelte pazim sto jedem..pa kad grijesim, nek to bude kraljevski :rofl:

SunceZarko
01.04.2007., 19:24
..a gdje dode Luna, dostavljaju u Malesnicu? Jel peku u krusnoj peci? Ajde mi pliz napisi brojcek na pm ako zadovoljava ove uvjete :kiss:

Jezus kak sam izbirljiva, al kad mi se jede pizza, a doma sam tak mi nije po volji kad narucim iz ovih isprobanih kad vec unaprijed znam da mi klopa nebu gust, a i rijetko si ju priustim zbog toga sto jelte pazim sto jedem..pa kad grijesim, nek to bude kraljevski :rofl:

Nasožaljenije, nemam broj više... U onim je, dakle, šarenim zgradama ispred Bolnice...

KAELA
02.04.2007., 08:16
Ak ti je Stenjevec kvart, nisu ti ni Gajnice daleko. Tamo je u Kuglani jedna od najboljih zagrebačkih pica. Posluga nije baš nešto, onak kvartovski opuštena, pa ak si osjetljiva na indolenciju, onda ne znam...
Pred koji dan bili u DG-u. Tamo mi je uvijek ok - vrhunska kvaliteta, posluga, ambijent. Pomalo već dosadno, ali ipak provjereno.

u DG - u je posluga i više nego loša. pizza je fina, ali su konobari živa katastrofa.

Mischa
02.04.2007., 08:30
Maslina me razocarala..s bivsim deckom sam cesto znala otici tamo i svaki put mi je bilo zlo, a da ne pricam o podrigivanju nakon klope..

A i u DG-u..je pizza uzas jedan...sunka koja je narezana na debljinu od oko 2 cm..uzas jedan

Meni je dobra pizza u Kapucineru na Kaptolu a i u Edi na Jarunu, koji se full popravio u zadnje vrijeme..

Mischa
02.04.2007., 08:45
I da, nekada davno najbolja pizza bez premca je definitvno bila u pizzerii La rosa na jarunskoj cesti..glavni pizzo pekar je sada otvorio pizzeriu u Pakostanima, koliko sam cula..ali to mi je ipak predaleko :)

A nije ni Stara Sava losa..samo kaj se dugo ceka, jer je uvijek guzva prevelika..ali odlicna im je pizza s tunom..

I na Tresnjevci ima pizzeria Bis..odlicno tijesto..

Leona81
02.04.2007., 09:37
..kak u Maslini, bar ja imam osjetljiv zelucek..i nikad mucno..mozda si cijelu pojela :D to je misija nemoguca..meni se inace zeludac zna dizati od loseg paradajza ili sunke

..cist sumnjam da bi mi iz Lune dostavljali domov, prek pruge..pa treba skroz okolooo ici :)

Mischa
02.04.2007., 09:57
Nisam cijelu pojela..meni je plafon pol pizze..a u maslini 1/4..

Nisam ja jedini slucaj..i frendicama je isto tak..

SunceZarko
02.04.2007., 17:12
u DG - u je posluga i više nego loša. pizza je fina, ali su konobari živa katastrofa.

Ma imaš pravo, ali barem ne tuku...

niriana
02.04.2007., 19:52
pizzeria oro goro u oroslavlju u zagorju, u životu nisam jela bolju pizzu

ditta
02.04.2007., 21:57
karijola - jedva dvojka

minus
pa je dosao uzeo narudzbu ali i menije (mislila sam narucit casu vina al mi ga se nije dalo gnjavit opet)
nakon klope pozvale ga da narucimo josh cuge, rekao je da ce doci, na kraju smo drugog konobara pozvale

plus - izvrsna pizza i dvije konobarove isprike za plastiku u pizzi s novom pizzom

Ni ja se nisam oduševila uslugom. Nekako su nemarni. Najviše mi je smetalo to što stolovi nisu bili sasvim čisti. Morala sam opomenuti konobara da obriše mrvice. U toalet nisam ni zalazila ali to što si opisala mi se svakako ne bi dopalo. :flop:
Mada pizza je bila jako ukusna (nije bilo plastike, ni ničeg sličnog u tijestu :zubo: ) i brzo su je donijeli.

Emericzy
02.04.2007., 22:05
Ni ja se nisam oduševila uslugom. Nekako su nemarni. Najviše mi je smetalo to što stolovi nisu bili sasvim čisti. Morala sam opomenuti konobara da obriše mrvice. U toalet nisam ni zalazila ali to što si opisala mi se svakako ne bi dopalo. :flop:
Mada pizza je bila jako ukusna (nije bilo plastike, ni ničeg sličnog u tijestu :zubo: ) i brzo su je donijeli.

Jao, to sve zvuči kao da su se ljudi malo umorili od vlastitog koncepta pa im se sad to više baš i ne radi. Šteta.

Mischa
03.04.2007., 07:05
pizzeria oro goro u oroslavlju u zagorju, u životu nisam jela bolju pizzu

Slazem se:top:

gourmet
03.04.2007., 10:27
Nije me bilo sto i jednu godinu ovdje. Pa se kratko upalih. Samo da bi dao svoje mišljenje o upitu o pizzi u Zagrebu.
Daklem u Zagrebu ne postoji niti jedan iole ozbiljniji i suptilniji pristup pizzi. Kariola ima moguće jedini originalniji pristup, ali mi pizza tamo više sliči na mlince sa kvalitetnim topingom, negoli na ono što bi pizza trebala biti. Ako naravno upoređujemo ono što se može pojesti primjerice u Napulju.
Dobra vijest za pizzu je da nije jedini deficitarni gastronomski doživljaj u nas. Baš neki dan promišljah sa ekipom i oko misterije da ne postoji niti jedna iole pristojnije mjesto gdje se može pojesti kvalitetnih rižota, a bogami niti kvalitetnih pašta...
Gastro tuga, nego što li je....

Emericzy
03.04.2007., 10:38
Nije me bilo sto i jednu godinu ovdje. Pa se kratko upalih. Samo da bi dao svoje mišljenje o upitu o pizzi u Zagrebu.
Daklem u Zagrebu ne postoji niti jedan iole ozbiljniji i suptilniji pristup pizzi. Kariola ima moguće jedini originalniji pristup, ali mi pizza tamo više sliči na mlince sa kvalitetnim topingom, negoli na ono što bi pizza trebala biti. Ako naravno upoređujemo ono što se može pojesti primjerice u Napulju.
Dobra vijest za pizzu je da nije jedini deficitarni gastronomski doživljaj u nas. Baš neki dan promišljah sa ekipom i oko misterije da ne postoji niti jedna iole pristojnije mjesto gdje se može pojesti kvalitetnih rižota, a bogami niti kvalitetnih pašta...
Gastro tuga, nego što li je....

Mangiare u Tkalčićevoj ima bar jednako dobre pizze kao Kariola, ako ne i bolje, a tijesto im ne liči na mlince. Jako dobra pizzeria, ali preskupa.

Pastu je nekad prvoklasnu imao Incontro u Frankopanskoj, ali ne vidje me to mjesto jako dugo, pa se ne usuđujem i dalje preporučati. Tako sam hvalio i Sorriso pa ljudi kažu da više ne valja.

Čuo sam negdje da Appetit u Jurjevskoj ima najbolje zagrebačke rižote, ali nisam bio pa ne mogu glasovati iz prve ruke.

gourmet
03.04.2007., 10:49
Mangiare bio. Prosječno.
Incontro bio. Prije pola godine. Više nego prosječno.
Sorriso na žalost bio nedavno.
Appetit najbolje rižote? Ne nasjedaj glasinama. Iz prve ruke.

Emericzy
03.04.2007., 11:18
Mangiare bio. Prosječno.

:rofl: Hvala na informaciji.

A što ti je bilo loše kod Mangiare? Mene su jako ugodno iznenadili.

murtela
04.04.2007., 23:57
karijola - jedva dvojka

minus

svaki put kad dođemo u hr obavezno idemo na pizzu u karijolu i pizza im je stvarno dobra. No moram priznati da im je usluga stvarno sve lošija i lošija. Iako sam i sklona ( papam kod njih i na Visu) čini mi se kao da su se zapustili. Konobara moraš čekati sto sati, kad jednom ( napokon) naručiš možeš se samo nadati da će te ponovo posjetiti. Iako su im pizze dobre malo mi smeta što su jednolični. Mislim usred Zagreba sa petsto placeva oni služe stalno istih pet nadjeva. Zar ne bi mogli malo to sezonski mijenjati? Obrati pažnju Emerczy sad ću ja ko Butković :D- ponuda vina im je katastrofa i nisu je promijenili od otvaranja , a tgu za jug naplaćuju kao da je arhivsko vino . Vrlo ambiciozne cijene koje daleko premašuju ponudu. A baš su dobro krenuli.Šteta.

tough_cookie
05.04.2007., 21:18
Mangiare bio. Prosječno.

nekak bas nemrem vjerovat da nis od ovoga ne valja. :eek: :confused:

davore, jesi to ti? :rofl:

sis
06.04.2007., 06:39
nekak bas nemrem vjerovat da nis od ovoga ne valja. :eek: :confused:

davore, jesi to ti? :rofl:

daj mu test pitanje: kakav im je izbor vina na čaše

Emericzy
06.04.2007., 10:04
daj mu test pitanje: kakav im je izbor vina na čaše

E nemoj sad; tu bih i ja pao na ispitu. Meni je to jako bitno. Odem sa ženom na ručak i kaj sad -- ili moram piti rinfuzni drek ili uzeti butelju, koju bismo žena i ja normalno pili dva dana. I moram ju platiti četverostruko nego što košta u dućanu. Pa tko (ako mora raditi) popije pola butelje uz ručak?

sis
06.04.2007., 10:47
E nemoj sad; tu bih i ja pao na ispitu. Meni je to jako bitno. Odem sa ženom na ručak i kaj sad -- ili moram piti rinfuzni drek ili uzeti butelju, koju bismo žena i ja normalno pili dva dana. I moram ju platiti četverostruko nego što košta u dućanu. Pa tko (ako mora raditi) popije pola butelje uz ručak?

aj dobro. ja uglavnom pijem pivu pa sam smetnula s uma da ima i onih kaji piju vino

Emericzy
06.04.2007., 12:29
aj dobro. ja uglavnom pijem pivu pa sam smetnula s uma da ima i onih kaji piju vino

E, to je i meni uvijek prilično dobar izlaz. Srećom. Al' kad ti se baš pije vino, onda si vriti.

Međutim, naš je Davor srećom ulio strah u kosti određenom broju vlasnika restorana pa je puno njih ipak počelo nešto petljati s vinom na čaše. Sad se već to može dobiti na puno mjesta. Čak i na mjestima gdje to na prvi pogled ne bih očekivao -- recimo kod Zvonca.

kemik
06.04.2007., 12:31
Međutim, naš je Davor srećom ulio strah u kosti određenom broju vlasnika restorana pa je puno njih ipak počelo nešto petljati s vinom na čaše.
gle, cisto statisticki gledano, i od njega je moralo biti nekakve koristi :mig:

Emericzy
06.04.2007., 12:34
gle, cisto statisticki gledano, i od njega je moralo biti nekakve koristi :mig:

:rofl:

Riskirat ću bijes moderatora i otići skroz u offtopic, ali ne pruža mi se uvijek prilika da citiram mog omiljenog e.e. cummingsa. A tu mi je baš legao.

nobody loses all the time

i had an uncle named
Sol who was a born failure and
nearly everybody said he should have gone
into vaudeville perhaps because my Uncle Sol could
sing McCann He Was A Diver on Xmas Eve like Hell Itself which
may or may not account for the fact that my Uncle

Sol indulged in that possibly most inexcusable
of all to use a highfalootin phrase
luxuries that is or to
wit farming and be
it needlessly
added

my Uncle Sol's farm
failed because the chickens
ate the vegetables so
my Uncle Sol had a
chicken farm till the
skunks ate the chickens when

my Uncle Sol
had a skunk farm but
the skunks caught cold and
died and so
my Uncle Sol imitated the
skunks in a subtle manner

or by drowning himself in the watertank
but somebody who'd given my Uncle Sol a Victor
Victrola and records while he lived presented to
him upon the auspicious occasion of his decease a
scruptious not to mention splendiferous funeral with
tall boys in black gloves and flowers and everything and
i remember we all cried like the Missouri
when my Uncle Sol's coffin lurched because
somebody pressed a button
(and down went
my Uncle
Sol

and started a worm farm)

d@d@
06.04.2007., 14:44
To mene ide. :rofl:
Još nisam došla do farme crva, ali nije ni loša ideja.

xavierkat
06.04.2007., 14:50
...ajme sto je dobra :cerek: :cerek: :cerek:

(and down went
my Uncle
Sol

and started a worm farm)
:cerek:

waikiki
06.04.2007., 16:46
Da li ta Kariola posluzuje samo pizze, ili ima i lazanja i drugih vrsta tjestenine?

Emericzy
06.04.2007., 20:26
Da li ta Kariola posluzuje samo pizze, ili ima i lazanja i drugih vrsta tjestenine?

mislim da su samo pizze

kemik
06.04.2007., 20:27
bezbroj puta sam bila tamo, ali pizze su im toliko dobre da mi nije palo na pamet razmisljat o necem drugom :misli:

al bih takodjer rekla da su samo pizze

atlantis
26.04.2007., 17:26
gospodo, zajebite karijolu :rofl:

pizza istog sastava ko i karijolina 35 kuna :frajer:

nasla sam najjebeniju pizzu u gradu :D

(sad, ne znam jel mi se posrecilo danas ili kaj)

flora na cvjetnom, predobro neshto :top: :top:

Imoen
26.04.2007., 18:56
gospodo, zajebite karijolu :rofl:

pizza istog sastava ko i karijolina 35 kuna :frajer:

nasla sam najjebeniju pizzu u gradu :D

(sad, ne znam jel mi se posrecilo danas ili kaj)

flora na cvjetnom, predobro neshto :top: :top:

Flora mi je ima jednu poveću manu - bila bi mi naj u Zg da poslužuju na pizzi s rukolom mini rajčice, a ne ono vodeno smeće od paradajza.
Ovak ih čak i izbjegavam da se ne nerviram oko tog detalja. Jel im to toliko teško il skupo? :flop:

atlantis
26.04.2007., 19:01
pa jesi li pitala covjeka zashto to ne rade? :)

ovaj s kojim sam danas razgovarala bio je sasvim poslovno pristupacan

zamolila sam pizuu bez sira i shunke ali s povrcem

dobila sam predobro nesto :o
i josh je dosao pitati jel dobra

a sto se vodenog paradajza tice, ja sam na takvoj istoj pizzi za 50 i kusur kuna dobila mini rajcicu - zutu i kiselu :D :D

smucek
27.06.2007., 13:43
Jučer jela u pizzerji Plima u Gornjoj Bistri kraj Zg.
Najbolja,kakvu već dugo nigdje nisam jela...nešto kao nekadašnja u Dvojci...početkom 90-ih ili kao nekad u DG-u...
Nije za ljubitelje Kariole,jer je tijesto izdašnije,tj.nije beskvasno...
Ambijent ok.
Oprez-Jumbo pizza toliko je veeeeelika da će se od nje sigurno najesti 2 para,iliti 4-ero ljudi.
Nevjerojatno,ali cijena je saaaamooo 60 kn.
Pohitajte.

lambuel
27.06.2007., 14:12
Oprez-Jumbo pizza toliko je veeeeelika da će se od nje sigurno najesti 2 para,iliti 4-ero ljudi.

Kak volim ovakve izjave :rolleyes:

kayla
27.06.2007., 17:54
tam krvavi most nocturno i leonardo...i na britancu bass..zato kaj je

Imoen
27.06.2007., 19:27
pa jesi li pitala covjeka zashto to ne rade? :)

ovaj s kojim sam danas razgovarala bio je sasvim poslovno pristupacan

zamolila sam pizuu bez sira i shunke ali s povrcem

dobila sam predobro nesto :o
i josh je dosao pitati jel dobra

a sto se vodenog paradajza tice, ja sam na takvoj istoj pizzi za 50 i kusur kuna dobila mini rajcicu - zutu i kiselu :D :D

Zaboravila sam na ovaj thread....
A nisam pitala, bili su isto uvijek pristupačni, ali mi nije ni palo na pamet pitat...
i si dobila mini rajčice u flori? wow :) možda i odem uskoro provjeriti!

smucek
27.06.2007., 21:56
Kak volim ovakve izjave :rolleyes:

Jel ovo ironija ili...stvarno voliš obilne pizze...?
Malo sporije kopčam iako nisam blondie.

smucek
27.06.2007., 21:58
tam krvavi most nocturno i leonardo...i na britancu bass..zato kaj je

Črast mi,ruralci iz Bistre daleko od naših fensi pizzeria nahranit će te ko što dugo nitko nije...
:D

Stuka_Slobode
11.07.2007., 22:12
:s Catering Fratrić u Lučkom :s . Apsolutno najbolja pizza koju sam ikad jeo, potpuno drukčija od svih drugih. Otvorio je frajer koji je radio godinama u Maslini, Sakristanu, i svim živim picerijama. Jedan od najboljih pizza majstora u Hrvatskoj :top: . Zasad ima samo dostavu i to samo na području Lučkog. Ali da ne ispadne da reklamiram, neka netko proba pa neka komentira. Svaka čast majstoru! :s :s :s :s :s :s :s
e, da br. telefona: ******

momi
12.07.2007., 08:00
Meni je definitivno najbolja pizza u Staroj savi :) ,a onda DG...

mya_7920
12.07.2007., 09:13
Amfora na Poljanicama :mljac:

surlica
12.07.2007., 11:47
meni je OK iz pizzerie Šestine... evo, baš čekam da mi je dostave! :)

majazdaja
12.07.2007., 11:57
Karijola definitivno!:s

štemajzl
12.07.2007., 16:49
Hvala ne, u Karijolu nikad više.

bluebox
12.07.2007., 16:55
Hvala ne, u Karijolu nikad više.

Zašto?

chani
12.07.2007., 18:17
postaje osobno:clint: ja sam s krka:zubo:

neznam di si to jela, ali najbolja pizza na krku uvjerljivo je u valbisci, trajektnom pristaništu je li. i nisu tak skupe. bar u krku možeš nać super pizzeria i to jeftinih:confused:

na krku je prava avantura kupovat svježe povrće i voće.........e to su cijene:o
Konzumi malo spasavaju stvar kaj se tice voca i povrca,
daj preporuci jos koju pizzeriu na Krku,
kakva je ona prije nekakvog puba kad se ide od plaze,
mislim da je cijena ispod 40 kn,
a najgoru pizzu u zivotu sam jela u onom restoranu Frankopan il kak se vec zove kod crkve na Krku,uopce se ne sjecam kak nam je palo na pamet tamo sjesti ... pa kakva je recimo pizza u onoj konobi andreji?

štemajzl
12.07.2007., 21:46
Zašto?

Zato jer mi pizza tamo kao da na mlince (nekuhane) naslažu malo pršuta, rukole, bukovača i mini rajčica (samo to su im glavni aduti), podgriju u peći i to je to. Meni je to koma i ne kužim škvadru koja puši te fore.

Još manje pušim fore da je to ono... prava, iskonska talijanska pizza. Jea, rajt...

štemajzl
12.07.2007., 21:49

U Galiji u Krku je super pizza :top: , ali to je ogroman restoran i u sezoni, kad se napuni, zna se strašno dugo čekati poslugu:flop:. U Puntu je OK pizza u Žestiću.

verik
13.07.2007., 00:01
Kad dođem u Zagreb, onda volim otić u "dvojku" na Kaptolu, to mi dođe nešto kao obavezni ritual.;)

krizia
13.07.2007., 19:44
hmmm u galiji fantazija s paprikom....to mi je već tradicija....nigdje drugdje ne jdem pizzu...strašno..mogla bi ju sad smazat....najbolja pizza na otoku....:cerek: ma sve imaju dobro.....:top:
štemajzl ti si s krka?:)

krizia
13.07.2007., 19:45
si probo u petrusu u kraljevici..jako je hvale..ja nisam?

KAELA
14.07.2007., 05:57
Konzumi malo spasavaju stvar kaj se tice voca i povrca,
kakva je ona prije nekakvog puba kad se ide od plaze,
mislim da je cijena ispod 40 kn,
a najgoru pizzu u zivotu sam jela u onom restoranu Frankopan il kak se vec zove kod crkve na Krku,uopce se ne sjecam kak nam je palo na pamet tamo sjesti ... pa kakva je recimo pizza u onoj konobi andreji?

meni je na krku najbolja pizza u valbiskoj.

krizia
14.07.2007., 18:34
ne znam kad si zadnji put tamo bila ali više nije ko prije...bar meni...
konoba šime isto dobra.....;)
u portu restoran sidro....šurlice sa škampima....:rofl:

krizia
14.07.2007., 18:35
vrbnik konoba luce....jako dobro...meso...

krizia
14.07.2007., 18:37
tri maruna konoba koja nije lijepo uređena i nije velika ali je domaća hrana provjereno domaća i zna se zalomit zabava do jutra....

krizia
14.07.2007., 18:39
ja radim blizu andreje i inače imam svoje mišljenje o njoj i o hrani ...ali pzza nije tako loše ali daleko je od one u galiji..
ok je ...meni je malo previše saftna....ja ne volim da mi je jako mokra...ali mi je tu odmah blizu pa neki put jednostavno prožvačem za ručak!:rolleyes:

KAELA
15.07.2007., 15:23
tri maruna konoba koja nije lijepo uređena i nije velika ali je domaća hrana provjereno domaća i zna se zalomit zabava do jutra....

slažem se. najbolja konoba na krku! :top:

KAELA
15.07.2007., 15:26
i konoba ULIKVA u omišlju. PREDOBRA!

Imoen
18.07.2007., 12:51
i konoba ULIKVA u omišlju. PREDOBRA!

I u Mrduljici kraj Strizivojnislavlja.

Ako se ne varam naslov topica je Najbolja pizza u Zagrebu.

Faca5
18.07.2007., 16:28
Nije najbolja ali je definitivno najveća na koju sam naletio u ZG: Mr. Jack u Stenjevcu.
Vidio sam da pred njihovom jumbo pizzom poklekne i po 4 gladna muškarca :s

jimmy jazz
19.07.2007., 12:17
probal sam konacno Kariolu i stvarno je fina pica, bolja je neg kod Mangiarevca nekak.
a pred vratima nas docekale prave tacke i 2-3 radnika, prashina u ljetnom zraku, sve razrovano, ali probili smo se, sve za picu!

Vel80
19.07.2007., 19:01
ja sam stvarno prošao cijeli Zagreb što se pizzeria tiče i na prvom mjestu mi je apsolutno Rubelj, onda Stara Sava, CApuciner i Maslina.

Najgora mi je u Basquieri, Nokturnu i jednoj pizzeriji u Domjanićevoj, ne znam kako se zove.

A i u Sakristanu nije loša, i super mi je atmosfera.

emmanuella
24.07.2007., 10:52
Nije najbolja ali je definitivno najveća na koju sam naletio u ZG: Mr. Jack u Stenjevcu.
Vidio sam da pred njihovom jumbo pizzom poklekne i po 4 gladna muškarca :s

Jel imaju dostavu?

Imoen
24.07.2007., 15:00
Jel imaju dostavu?

Imaju.

gatto
24.07.2007., 15:24
Nekada se mogla pojesti izvrsna pizza u Kamenitim Vratima. :top:

Ne znam je li jos uvijek tako.

štemajzl
24.07.2007., 22:46
Može još uvijek - ako si ju doneseš iz Dvojke. Pizzerije na Kamenitima nema već godinama.

murtela
25.07.2007., 08:51
Nekada se mogla pojesti izvrsna pizza u Kamenitim Vratima. :top:

Ne znam je li jos uvijek tako.
Gatto, srićo vratio si me u mlade dane. Je dobra je bila al je više nema ;)

emmanuella
25.07.2007., 11:04
Probala jucer pizzu iz Mr.Jacka i to onu jumbo.Jedino sta me je inpresioniralo je velicina pizze,ostalo- koma.Pizza je :flop: ,ne isplati se baciti 100 kn.Vise nebum od njih narucivala

Faca5
26.07.2007., 19:01
Jel imaju dostavu?

Imaju dostavu, mislim da je broj 3732-390

Faca5
26.07.2007., 19:02
Probala jucer pizzu iz Mr.Jacka i to onu jumbo.Jedino sta me je inpresioniralo je velicina pizze,ostalo- koma.Pizza je :flop: ,ne isplati se baciti 100 kn.Vise nebum od njih narucivala

E ti bi sad ovce i novce... :rolleyes:
Omjer uloženog i dobivenog je ok.

nema predaje
19.08.2007., 16:32
:s Catering Fratrić u Lučkom :s . Apsolutno najbolja pizza koju sam ikad jeo, potpuno drukčija od svih drugih. Otvorio je frajer koji je radio godinama u Maslini, Sakristanu, i svim živim picerijama. Jedan od najboljih pizza majstora u Hrvatskoj :top: . Zasad ima samo dostavu i to samo na području Lučkog. Ali da ne ispadne da reklamiram, neka netko proba pa neka komentira. Svaka čast majstoru! :s :s
e, da br. telefona: ******

Potpisujem apsolutno sve, i dodajem: ne samo pizze, nego i sva ostala jela. Nema dostavu po gradu ali može se doći tamo i naručiti, zapakiraju ti za van.
Inače, gazda ima pravilo da ti ne da iz kuhinje ništa što ne bi sam pojeo s guštom. Ako nekog zanima broj, na pm šaljem!
Otkada je otvorio, moja kuhinja se često odmara...:cerek: :cerek: :cerek:

Tiare Flower
19.08.2007., 16:54
Meni je isto najbolja pizza u Karijoli u Kranjčevićevoj.
Onima koji su tu napisali da im se ne sviđa - tamo rade tijesto bez kvasca...prema tome ako volite kvasac u tijestu, zbog kojeg se tijesto jako "digne" (a u biti to samo napuhava) takvo se laganije tijesto neće možda svidjeti. Meni je pizza u Karijoli super :top:, i to baš pizza "Karijola" s pršutom, rikolom itd... :p

Jaranka
22.08.2007., 01:18
Maslina!

tallulagirl
22.08.2007., 12:34
osim Takenoko u Kaptol centru da li ima jos neki japanski restoran?
ubila bi za dobar sushi ili californian rolls,a moze i hladan sake :) :)

magjar07
22.08.2007., 12:45
ala via središće za pizzu

mierda
12.09.2007., 23:30
najbolja pizza je u dvojki na kaptolu

mierda
12.09.2007., 23:31
dvojka u novoj vesi, super tjestenina, zapečene palačinke...ma izvrsno...

Toco1980
13.09.2007., 00:44
dvojka u novoj vesi, super tjestenina, zapečene palačinke...ma izvrsno...:top:

turbododo
13.09.2007., 01:14
Meni je isto najbolja pizza u Karijoli u Kranjčevićevoj.
Onima koji su tu napisali da im se ne sviđa - tamo rade tijesto bez kvasca...prema tome ako volite kvasac u tijestu, zbog kojeg se tijesto jako "digne" (a u biti to samo napuhava) takvo se laganije tijesto neće možda svidjeti. Meni je pizza u Karijoli super :top:, i to baš pizza "Karijola" s pršutom, rikolom itd... :p

Slažem se skupa, ali najbolja. Takvo se tijesto koristi u raznim sličnim jelima na Bliskom istoku gdje je prava postojbina pice, a i da nije tako tijesto + iznimno kvalitetni i obilni sastojci file su ono što tu Karijolu stavlja na posebno mjesto u odnosu na sve ostale picerije...

D-A-N-C-H-Y
15.09.2007., 21:30
Večeras smo prijatelj i ja, gladni, naručili pizzu iz pizzerije "Ilica 202" (originalnog li imena, jelda?). Nismo ni sumnjali na to da čemo dobiti komad ugljena iz prekambrija. Ja sam naručio štrucu koju možete vidjeti na slici, a prijatelj je naručio pikante koja je bila slatka... Pouka priče: "Pazite otkud naručujete pizzu".

http://img102.imageshack.us/img102/5586/fotografija0090su9.jpg (http://imageshack.us)

A_N_A
16.09.2007., 19:10
Ovo je strašno! Kaj niste reklamirali i tražili povrat novca? Mislim, znam da ste bili gladni, ali ovo je lopovluk!
Drugi put radije kupite vreću ugljena! :lol:

D-A-N-C-H-Y
16.09.2007., 23:51
Ma reklamirali smo, i nakon cca 40 min je dosla nova, ali glad je prosla, pa tako da nije bilo nikakovog smisla jesti 40 minuta poslije! A tip kad je dosao drugi put nije se ni ispricao, nego onako bahato rekao donestite da vidim "staru"! Ovo je prvi put da sam vidio tako ne ljubazno osoblje! Ali sto ces to je ZAGREB!

sasa80
17.09.2007., 20:29
Ajme majko!!
Trebali biste promijeniti naslov u NE KUPOVAT PIZZU U ILICI 202!!

sasa80
17.09.2007., 20:50
Slažem se skupa, ali najbolja. Takvo se tijesto koristi u raznim sličnim jelima na Bliskom istoku gdje je prava postojbina pice, a i da nije tako tijesto + iznimno kvalitetni i obilni sastojci file su ono što tu Karijolu stavlja na posebno mjesto u odnosu na sve ostale picerije...

Slažem se, Karijola je jedna od dvije pizzerije u kojima mi uopće pada na pamet pojest pizzu u Zagrebu...kao prvo tijesto...to je pravo tijesto, ostalo su naše izmišljotine, kao drugo mozzarella...kad će više ovi ostali kvazipizzamajstori shvatit da onaj odvratan sir iz vrećice nije za pizzu već za napoj pajcekima i ostalim domaćim životinjicama, a kao treće i ne manje bitno pršut, rikolu i sl. dodaci koje u Karijoli stavljaju nakon što je pizza gotova čime se sačuva okus i svježina tih namirnica...eto toliko...
žao mi je što su se kod nas ljudi naučili jesti jela koja neki nazivaju pizza i onda još idu pljuvat po pravim pizzama...a hebi ga...

tough_cookie
17.09.2007., 20:54
zadnja fina pizza koju sam pojela a da se sjecam da je bilo :Slin: bijase u mangiare-u u tkalci, i u canzoni kod jezicne. mmmm.

sis
18.09.2007., 08:20
Slažem se, Karijola je jedna od dvije pizzerije u kojima mi uopće pada na pamet pojest pizzu u Zagrebu...kao prvo tijesto...to je pravo tijesto, ostalo su naše izmišljotine, kao drugo mozzarella...kad će više ovi ostali kvazipizzamajstori shvatit da onaj odvratan sir iz vrećice nije za pizzu već za napoj pajcekima i ostalim domaćim životinjicama, a kao treće i ne manje bitno pršut, rikolu i sl. dodaci koje u Karijoli stavljaju nakon što je pizza gotova čime se sačuva okus i svježina tih namirnica...eto toliko...
žao mi je što su se kod nas ljudi naučili jesti jela koja neki nazivaju pizza i onda još idu pljuvat po pravim pizzama...a hebi ga...

potpis

sasa80
18.09.2007., 10:03
zadnja fina pizza koju sam pojela a da se sjecam da je bilo :Slin: bijase u mangiare-u u tkalci, i u canzoni kod jezicne. mmmm.

Mangiare je uz Karijolu jedina pizzerija gdje ja jedem pizzu z ZG, a u Canzoni nisam bio bar 3-4 godine...kaj se isplati probat??

tough_cookie
18.09.2007., 22:12
Mangiare je uz Karijolu jedina pizzerija gdje ja jedem pizzu z ZG, a u Canzoni nisam bio bar 3-4 godine...kaj se isplati probat??

ne znam kakvu pizzu volis, meni je bila odlicna. i tijesto, i nadjev, i okus ... bilo je to prije 4 mjeseca a jos uvijek :Slin: kad se sjetim :)

Joules
19.09.2007., 08:23
jel netko bio u pizzeriji :confused: Biggy negdje izmedju petrove i maksimirske... rekao frend s posla da je nekad isao tamo al nije bio cca 2 god...
isli bi danas na rucak pa da znam sto ocekivati... txs!

sasa80
19.09.2007., 16:37
ne znam kakvu pizzu volis, meni je bila odlicna. i tijesto, i nadjev, i okus ... bilo je to prije 4 mjeseca a jos uvijek :Slin: kad se sjetim :)

pa volim pizzu kakva je u 2 gore navedene pizzerije...ako je takva onda idem probat, a ako je prava zagrebačka onda bolje ne;)
btw. jel to preko puta križanićeve gimnazije???

Deedy
19.09.2007., 17:52
jel netko bio u pizzeriji :confused: Biggy negdje izmedju petrove i maksimirske... rekao frend s posla da je nekad isao tamo al nije bio cca 2 god...
isli bi danas na rucak pa da znam sto ocekivati... txs!

Evo, nije prekasno- ukoliko ideš na ručak u 20 sati!!! :)

Ja bio u Bigiju, doduše prije 2 godine, al na bifteku, koji je bio super i normalne cijene- za pizzu ne znam.........

.........ali, zato mi je super pizza u Pizzikatu- Gundulićeva- kod Ilice 40m- blizu Muzičke akademije- i to uvijek uzmem sir-lignje- mljac- velika količina nadjeva i friški sastojci. fino! :) :) :)

D-A-N-C-H-Y
19.09.2007., 18:41
Da je u naslovu, onda bi jos bila kao neka reklama... A ne zelimo reklamirati, ne takvo nesto! ;)

tough_cookie
19.09.2007., 19:11
pa volim pizzu kakva je u 2 gore navedene pizzerije...ako je takva onda idem probat, a ako je prava zagrebačka onda bolje ne;)
btw. jel to preko puta križanićeve gimnazije???

pa nije ni ko u mangiare-u, ni ko u dvojci. al bila je slasna (ja bi sad tamo :Slin: ). nemrem bas opisat sto je bilo tak dobro, al meni je.

da, kod gimnazije.

Joules
20.09.2007., 07:35
biggy - hm... izvana izgleda izrazito neugledno, pisalo bistro, pa nismo bili sigurni jel vise uopce posluzuju hranu :rofl:
interijer je ugodan, konobari dobri, hrana povoljna, a ukusna, porcije postene
ici cemo opet :top:

GothicA
20.09.2007., 14:20
Ja bi mu u facu rekla da je bezobrazan. Ma pošalji svuda tu sliku. Šta si sve konobari i dostavljači danas dopuštaju, to nije normlano

Kambe
23.09.2007., 06:48
Ma reklamirali smo, i nakon cca 40 min je dosla nova, ali glad je prosla, pa tako da nije bilo nikakovog smisla jesti 40 minuta poslije! A tip kad je dosao drugi put nije se ni ispricao, nego onako bahato rekao donestite da vidim "staru"! Ovo je prvi put da sam vidio tako ne ljubazno osoblje! Ali sto ces to je ZAGREB!

Strasno ali mogu to zamislit. Da se meni tako postavio prebio bi ga i natjerao da pojede taj ugljen :zubo:

panthera_leo
18.10.2007., 08:37
Ima u Zagrebu nekoliko mjesta gdje se može pojesti ukusna i kvalitetna pizza.
D&G, 2, Stara Sava, Helena (uz jarunsko jezero) itd.
Preporučio bih vam da ne budete lijeni jer se 30-tak minuta od Zagreba nalazi pravi raj za pizzoljupce. Naime u Oroslavju ima jedna fenomenalna pizzerija, a ime joj je ORO GORO. Šta god naručili, nećete požaliti, jer je stvarno super. Oš zagorsku, picante, tunu, mješanu ili bilo kaj drugo.
Upozorenje za one koji prvi put idu tamo: Postoje tri veličine JUMBO ( kao hauba od auta), VELIKA (dovoljna za dvoje) i MALA (šatro mala jer je kao normalna pizza u Zg)
Konabari su simpa, a cijene korektne.
S obzirom da je to blizu Stubičkih toplica može se ukomponirati u zgodan izlet pteko vikenda

šipak
18.10.2007., 10:44
Iskrene preporuke za najbolju pizzu u Zagrebu, pizzeria Blue Sky na Trešnjevci, Gortanova 12.
Od njih inače na poslu naručujemo gablece jer imaju catering.
Sa pizzom 'Blue sky' sam se oduševila.. nisam nigdje jela bolju pizzu.. Fenomenalno, punjeni rub, pršut, sir, šunka (ja umjesto jajeta naručim da stave vrhnje..) i to je to! FANTASTIČNO!!!

danči
18.10.2007., 17:07
Naime u Oroslavju ima jedna fenomenalna pizzerija, a ime joj je ORO GORO. Šta god naručili, nećete požaliti, jer je stvarno super. Oš zagorsku, picante, tunu, mješanu ili bilo kaj drugo.
Upozorenje za one koji prvi put idu tamo: Postoje tri veličine JUMBO ( kao hauba od auta), VELIKA (dovoljna za dvoje) i MALA (šatro mala jer je kao normalna pizza u Zg)

Oro goro :top:

Melencolia III
19.10.2007., 08:27
Maslina :top:

Andariel
19.10.2007., 16:37
Maslina :top:

meni je u maslini bila bzvz :o

al zato mangiare :klopa:

štemajzl
19.10.2007., 23:45
Mangiare :flop: ako sjediš vani i slučajno ti puhne vjetar ---> ode fila i ostane ti samo onaj mlinac u tanjuru.

morino
20.10.2007., 00:53
Preporučio bih vam da ne budete lijeni jer se 30-tak minuta od Zagreba nalazi pravi raj za pizzoljupce. Naime u Oroslavju ima jedna fenomenalna pizzerija, a ime joj je ORO GORO. Šta god naručili, nećete požaliti, jer je stvarno super. Oš zagorsku, picante, tunu, mješanu ili bilo kaj drugo.
S obzirom da je to blizu Stubičkih toplica može se ukomponirati u zgodan izlet pteko vikenda

d&g-neznam
2-prije bila mrak pizzeria dok sam bio klinac sad bio prije 2 god i nije bas nesto
stara sava-preskupo za onoliko malo sira
helena-stari bio kaže da mu nije bila dobra izgorena
oro goro buraz bio i kaže da je pizza prenatrpana al nis posebno

kupidon-ok
edo -zatvoren(bas se pitam zasto)-prije imali mrak pizzu i onda sve razj počeli škrtarit dobiš pogaču
paprika u lučkom ok ima svega jedino malo da je jaće tj sporije pečena
kapuciner-pizza po mom ukusu

štemajzl
20.10.2007., 10:02
U DGu je uvijek bila ista situacija. Ima dva picmajstora i ovisi kojem dođeš u smjenu. Jedan radi mrak pice, a drugi radi poluproizvode.

sasa80
20.10.2007., 11:27
Mangiare :flop: ako sjediš vani i slučajno ti puhne vjetar ---> ode fila i ostane ti samo onaj mlinac u tanjuru.

taj mlinac je pravo tjesto za pizzu kakvo treba biti, ostalo su izmišljotine naših kvazi pizza majstora...

sasa80
20.10.2007., 11:28
meni je u maslini bila bzvz :o

al zato mangiare :klopa:

potpisujem, uz naravno karijolu...

klomppa
21.10.2007., 11:32

nisam iz zg, ali cesto dodjem, jel mozes malo pojasnit kako se dodje do toga'

inace meni je super pizza a i lasagne i tjestenina odlicna u kancone. vjerujem da znate gdje je to

štemajzl
21.10.2007., 17:17
taj mlinac je pravo tjesto za pizzu kakvo treba biti, ostalo su izmišljotine naših kvazi pizza majstora...

Ekipa iz Karijole (i klonova) nudi nešto drukčije (svaka čast), ali najviše im se mora priznati marketinška umiješnost da to izreklamiraju kao 'ono pravo'. Tu spiku je ekipa masovno popljugala.

Kako si ti prosvijetljen da znaš kakvo je 'pravo' tijesto? To ti naravno direktnom voki-toki vezom javlja s onog svijeta tvoj čukun-čukun djed, inače picmajstor iz Napulja, jel?

Dopuštam da ti se sviđa takva hrskava pica. Dopusti da se meni uopće ne sviđa. Ali nemojmo se razbacivati izjavama da znamo što je 'originalna, prava' pica. Jer ne znamo. Može?

panthera_leo
21.10.2007., 20:33

inace meni je super pizza a i lasagne i tjestenina odlicna u kancone. vjerujem da znate gdje je to

Kreneš iz Zagreba prema Krapini, može starom zagorskom magistralom, a može i autoputom Zagreb - Macelj, te slijediš tablu za Stubičke toplice ( to ti je na autoputu čvor Zabok, a na staroj selo Gubaševo), te nakon toga paf km do Oroslavja ( to je mjesto prije Stubičkih toplica)
Evo ti i link sa autoroutera

http://www.viamichelin.com/viamichelin/gbr/dyn/controller/ItiWGPerformPage?ie=utf-8&reinit=1&strStartCityCountry=EUR&strStartAddress=&strStartMerged=zagreb&strDestCityCountry=EUR&strDestAddress=&strDestMerged=oroslavje&image2.x=25&image2.y=15

klomppa
21.10.2007., 22:23
o, super!! hvala

sasa80
22.10.2007., 10:20
Ekipa iz Karijole (i klonova) nudi nešto drukčije (svaka čast), ali najviše im se mora priznati marketinška umiješnost da to izreklamiraju kao 'ono pravo'. Tu spiku je ekipa masovno popljugala.

Kako si ti prosvijetljen da znaš kakvo je 'pravo' tijesto? To ti naravno direktnom voki-toki vezom javlja s onog svijeta tvoj čukun-čukun djed, inače picmajstor iz Napulja, jel?

Dopuštam da ti se sviđa takva hrskava pica. Dopusti da se meni uopće ne sviđa. Ali nemojmo se razbacivati izjavama da znamo što je 'originalna, prava' pica. Jer ne znamo. Može?

s obzirom da sam proputovao Italiju uzduž i poprijeko i jeo pizze u valjda 200-300 različitih restorana, pizzeria i trattoria od Milana, Trsta, Napulja, Rima, Firence, Verone itd. mislim, ali to je samo moje mišljenje, da ipak znam što je prava pizza...i zato kažem...pizza u Mangiare je klasična talijanska pizza...a ti sad i dalje jedi pizzu sa digo kvascem i gaudom i budi uvjeren da znaš što je prava pizza...a uostalom najbitnije je da je tebi to dobro i fino, a sad jel nešto po originalnom receptu ili ne to i nije toliko bitno...
to ti je isto kao recimo čevapi u Starom kotaču...meni su to najjači čevapi koje sam ikad jeo, a ipak nemaju veze sa originalnom recepturom npr. sarajevskih čevapa, e sad, ja sam svjestan da to nisu pravi čevapi po pravoj recepturi, ali ako trebam birat ja ću uvijek izabarat ove iz kotača...

klomppa
22.10.2007., 10:31
a gdje je taj stari kotac?

polly
22.10.2007., 10:36

evo vidi orogoro (http://www.orogoro.hr/)
jako puno ih ljudi hvali, samo kaj ja nikad nisam navratila, a nije da mi nije uz put

polly
22.10.2007., 10:37
a gdje je taj stari kotac?

prečko, petrovaradinska
kad dolaziš s horvačanske na lijevo, već pri vrhu a prije igralište/livade/što već ono je

sis
22.10.2007., 10:41

Budući da sam jela pizzu u Napulju, osjećam se prozvana komentirati da je puno sličnija pizzi u Karijoli nego kruhu sa najjeftinijom šunkom i najjeftinijim naribanim sirom što se kod nas najčešće prodaje pod pizzu.

štemajzl
22.10.2007., 10:45
s obzirom da sam proputovao Italiju uzduž i poprijeko i jeo pizze u valjda 200-300 različitih restorana, pizzeria i trattoria od Milana, Trsta, Napulja, Rima, Firence, Verone itd. mislim, ali to je samo moje mišljenje, da ipak znam što je prava pizza...i zato kažem...pizza u Mangiare je klasična talijanska pizza...

Nisi jedini koji je putovao i degustirao. I upravo zato što sam se i sam naprobavao raznih pizza po Italiji, tvrdim da NE POSTOJI jedna, prava, izvorna talijanska pizza. Bitno je da si ti našao onu koja tebi odgovara i to je OK.

a ti sad i dalje jedi pizzu sa digo kvascem i gaudom i budi uvjeren da znaš što je prava pizza...

Pa upravo to ni slučajno nisam tvrdio. Vidi gore.

vitez svedskog stola
22.10.2007., 11:50
Po meni, najbolja pizza je Canonada u Sestici (Meduliceva ulica)

sasa80
22.10.2007., 14:05
prečko, petrovaradinska
kad dolaziš s horvačanske na lijevo, već pri vrhu a prije igralište/livade/što već ono je

može skrenut i desno, ako dolazi iz smjera istoka:top:

sasa80
22.10.2007., 14:06
Budući da sam jela pizzu u Napulju, osjećam se prozvana komentirati da je puno sličnija pizzi u Karijoli nego kruhu sa najjeftinijom šunkom i najjeftinijim naribanim sirom što se kod nas najčešće prodaje pod pizzu.

:s :s :s
do I need to say more?

štemajzl
23.10.2007., 12:33
Ajde da se neko i s tobom složi :) Nemaš problema, nećemo se svađati oko stola u Karijoli.

raverica
26.10.2007., 19:59
U DGu je uvijek bila ista situacija. Ima dva picmajstora i ovisi kojem dođeš u smjenu. Jedan radi mrak pice, a drugi radi poluproizvode.

istina! nekad bude predobra a nekad prosječna. a ne znam koji je koji, da se okrenem ako vidim da radi onaj lošiji :D

mujsapujsa
27.10.2007., 12:28
Moj klinac veli moja kad mi se da radit

pchelicaMaja
27.10.2007., 12:41
netko je prije spomenuo Petrus u Kraljevici.. tamo i Pariz u Kostreni su meni najbolje pizze na Kvarneru, a ja sam ih jaaako puno probala..
p.s. sorry, znam da je tema pizze u Zgb, ali morala sam spomenut, tako da ako se nađete na putu...

Ebach Veley
27.10.2007., 16:05
1. Karijola

2. Canzona
3. Ostalo

P.S.

U Laništu ima dobra pizza u Fianoni, ali KRADU NA DOSTAVI, pa preporučam oprez ili jednostavno izbjegavajte...

the_gordan
27.10.2007., 17:51
moze broj telefona od blue sky? thanks

danči
28.10.2007., 15:49
U Laništu ima dobra pizza u Fianoni, ali KRADU NA DOSTAVI, pa preporučam oprez ili jednostavno izbjegavajte...

hm, sad sam zbunjena :misli:
sinoć sam prvi puta od tamo naručila pizzu i bila mi je ok. e sad me još više zanima kakva je ako odem tamo :ne zna:

Amman
28.10.2007., 16:44
Gepeto na Crnkasu je opet u igri i nude odlicnu "Bijelu Pizzu" cak jeftinije nego druge na cjeniku (30 kn).

Odlicna Pizza za tu cijenu: mozzarela, bijeli luk, rajcica, maslinovo ulje

i na kraju se ne obzderes a njami

morino
28.10.2007., 23:13
to ti je isto kao recimo čevapi u Starom kotaču...meni su to najjači čevapi koje sam ikad jeo, a ipak nemaju veze sa originalnom recepturom npr. sarajevskih čevapa, e sad, ja sam svjestan da to nisu pravi čevapi po pravoj recepturi, ali ako trebam birat ja ću uvijek izabarat ove iz kotača...
.---------------------------------------
sam da kažem da se čevapi prodaju tamo po komadu jedan 4,30 kn.
čevapi jesu mrak meso je super ali čevapi bez lepinje?
da se najedes 10 čevapa 43 kn?
cola 14 kn a budimo realni ono nije ni krčma.

sasa80
29.10.2007., 19:17
.---------------------------------------
sam da kažem da se čevapi prodaju tamo po komadu jedan 4,30 kn.
čevapi jesu mrak meso je super ali čevapi bez lepinje?
da se najedes 10 čevapa 43 kn?
cola 14 kn a budimo realni ono nije ni krčma.

ko prvo ak me citiraš onda to napravi kak treba, a ko drugo totalno si OT tako da neću ni odgovarat jer imamo tu jako strogu moderatoricu koja bi mi mogla dati karton, a ja je se jako bojim...:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

morino
30.10.2007., 00:28
što se slatko cho smije daj de još malo te pizze.

vaci
30.10.2007., 22:02
ajme, u zagrebu mi je teško nać pizzu koja mi paše, nije mi jasno zašto naribaju šunku i natoče ponih gljiva po sredini samo isl :rolleyes:
dogodilo se par puta da sam naletzila na dobro, zadnje u kapucineru :top:

usput, probala sam pizza i pizza po italiji i te mi definitivno ne pašu :o

mučača
31.10.2007., 14:24
Pizzerija "Rio" - Dubravaaaa :D

black_man
16.11.2007., 21:49
KARIOLA,Kranjčevićeva 16a...jedina prava pizza u ovom dijelu Europe:top:

sasa80
18.11.2007., 20:33
KARIOLA,Kranjčevićeva 16a...jedina prava pizza u ovom dijelu Europe:top:

to smo već odavno apsolvirali...:top:

džin
28.11.2007., 12:35
‘Restoran Colonia koji je do nedavno bio u vlasništvu pjevačice istoimene dance skupine Indire Vladić, ponovno ima poznatu vlasnicu. Naime, prije 'dva’ mjeseca kupila ga je poznata voditeljica Ivana Šundov. Kako je rekla, unutrašnje uređenje ona i suprug nisu previše mijenjali, no gastronomska ponuda je poboljšana, a uskoro u posjet na tjedan dana dolazi i najpoznatiji talijanski pizza majstor..' bla bla bla
Suprug Ivane Šundov zapravo pravi vlasnik restorana 'Davorin Hojan (43), vlasnik i »Toyotinog« auto-salona jučer (14.02.2004.g) je na Županijskom sudu u Zagrebu nepravomoćno osuđen na tri godine i sedam mjeseci zatvora jer je u veljači 1996. godine ilegalno u Hrvatsku uvezao »fenilaceton«, sirovinu za proizvodnju amfetamina…- SIROVINE ZA SPEED'

Tak' da ovoj radničkoj klasi Novog Zagreba obavezno preporučam jesti baš u ovom restoranu jer jok taj čovjek nije onaj koji baš vašoj djeci nutka i prodaje drogu po ulicama Zagreba nam grada…

apić
28.11.2007., 16:07
Karijola:top:

Leona81
29.11.2007., 18:14
moram u Karijolu otici da vidim iz prve ruke o cemu pricate :D

..frendica mi je otkrila gdje se moze pojesti dobra mini pizza..Importanne centar, onaj dio gdje je "restac" i stolovi , na krugu, preko puta kioska (super sam to objasnila) :rofl: ..cetvrtina pizze, najfinija mini koju sam pojela 9kn

anyzena
30.11.2007., 20:22
Definitivno Strossmayer na Martinovci, njam njam

Ljelja
01.12.2007., 07:34
ima li netko pojma kakvo je to tijesto što ga prave u Karijoli? imam feeling da u njemu uopće nema kvasca, izgleda kao mlinac. mislim, pizza je stvarno posebna!

sasa80
05.12.2007., 16:39
ukoliko me moji nepce dobro služe...i ja bih rekao da nema kvasca, meni to odgovara jer osim što je stvarno fino i što su svi ostali sastojci prve klase i kvalitete, ovo tijesto mi ne sjedne teško na želudac, već je fino lagano...mljac :)

paučko
05.12.2007., 17:40

kakve sam ja odvratne stvari čuo o tom štrosu, ne jedem više tam :rofl:

aj nek neko nabci neku dobru dostavu, maksimir se traži! :top:

štemajzl
05.12.2007., 18:15
Pa mogu ti ja o bilo kojoj piceriji (i šire) ispričati kajgod hoćeš...

Kaj se tiče dostave za Maximir... Evo (http://www.klopa.hr/menu.do?uid=159), imaju podružnicu i na Borongaju pa pitaj za taj broj.

TincH
05.12.2007., 18:50
E da, od njih ja uzimam otkad mi se zgadio Rubikon.
Imaju i male, te dostavljaju po komad, što mi je super.

TincH
05.12.2007., 18:51
kakve sam ja odvratne stvari čuo o tom štrosu, ne jedem više tam :rofl:

:eek: :eek: Kakve?
E da, kaj je s Pizza i Pivo?
Oni mi se ne javljaju već mjesecima. Nemreš od njih niš naručit. Nisu valjda propali?

TincH
05.12.2007., 18:53
Inače, na području Maksimira najjači je Vilenjak :s :s
(pizzeria restorana Kvatrić)
Uvijek naručim Gospodar prstenova ili Prstenove utvare :D
I da, Samwise je vrlo ljut :zubo:

Al lazanje su im katastrofa, nikako ne uzimati :nono:

Leonee
07.12.2007., 11:50
Helena na Jarunu.. pizza od Kikija...
samo sam cula da vise tamo ne radi :misli: :cry: :cry: :mama: :mama:..

4me2you
11.12.2007., 16:45
sad dok ovo citam jede mi se pica, ajde da cujem prijedloge :
Kariola ?! treba mi 10eura za picu i piće ali je prica prezakon - > udaljeno 10-15 minuta
Nokturno ?! picante im je prva liga - normalne cijene u centru grada + Tomislav, odlična kombinacija -> udaljeno 20-25 minuta
Stara Sava - > nikad bio, ali cujem da kazete da je dobra... udaljeno, pih, 25 metara :D

ajde ljudi.... ima mozda tko od boljih dostavu?

avista01
13.12.2007., 10:58
Cetering Goli kuhar, Savica, fiinnaa sočna, tijesto mrak!! Slavonska je super, al najbolja mi je mješana, a njoke u umaku tražiš...puno puno umaka!!:top: :top:

sita
15.12.2007., 13:18
sam u Karijoli jučer i fakat je pizza predobra. Samo da je malo jeftinija. Puno je dat 55 kn za pizzu al opet se isplati jer je super. Do sad mi je Kapuciner bio najbolji al sad...

mighty_aphrodite
17.12.2007., 08:48
ima neka dobra dostava oko Vjesnika, Pedagoške?

sve su mi te pizze iz dostave dosad bile ful gadne i siromašne, ili hladne :confused:

štemajzl
17.12.2007., 09:55
Koje si do sad probala?

mighty_aphrodite
17.12.2007., 14:08
ajoj, ne znam oću se svih sjetit.

čini mi se tomato, dindon, kum, vox, neki sa c sa vrbika.... tog se trenutno mogu sjetiti.

štemajzl
17.12.2007., 15:02
evo (http://www.forum.hr/showpost.php?p=11433766&postcount=2)... nije nešto, ali možda se pronađeš...

Lola
17.12.2007., 16:15
mangiare, tkalca, bolja i od karijole.
da mi se sad ne peku lazanje, mislim da bi otisla prozdrijet jednu:klopa:

mighty_aphrodite
18.12.2007., 08:09
štemajzl, fala!
Probat ću.
Znam da su Pedro pite dobre, nisam znala da imaju i dostavu...
A za taj Strossmayer sam čula negdje.
Daj mi samo reci ako znaš, dal ovi iz Plavog licitra dostavljaju do Vjesnika? To naručiš taj dan ili dan unaprijed?

A i taj Mangiare bi mogla probati jednom, iako sumnjam da su bolji od Karijole, točnije pizze Karijola :D

Lola
18.12.2007., 10:05
o bogami jesu, i sto je najvaznije konobari su ljubazni, zadnji put u karijoli ponasanje:flop:

kemik
18.12.2007., 10:19
u karijoli imam uvijek dvije zamjerke: ne čini mi se dovoljno čisto i konobari su :flop:

Leutius
18.12.2007., 10:22
blue sky pizzeria u gortanovoj ulici!!
Pizza je SAVRŠENA!!! Nešto najbolje šta sam probao!

štemajzl
18.12.2007., 11:21
U Karijoli osoblje nije toliko neljubazno koliko je izgubljeno i smotano...

jed2i
18.12.2007., 11:33
blue sky pizzeria u gortanovoj ulici!!
Pizza je SAVRŠENA!!! Nešto najbolje šta sam probao!

ti se salis
zivim 50 metara od nje
hmmm cini mi se da reklamiras malo :D

Lola
18.12.2007., 11:37
u karijoli imam uvijek dvije zamjerke: ne čini mi se dovoljno čisto i konobari su :flop:

couldn't agree more

mighty_aphrodite
18.12.2007., 11:49
Ajde dobro, vjerujem vam, probat ću :D

Leutius
18.12.2007., 13:02
ti se salis
zivim 50 metara od nje

Ma kaj bi reklamiral. Odi probaj pa onda reci!!

sita
18.12.2007., 15:56
sam u Mangiare i dobra je pizza al Karijola mi je ipak bolja. Slažeme se da su konobari koma. A najgore mi je to što konobari znaju sami stavljat pršut, rikolu i rajčicu pa onda dalje dijele cugu, drže prljave čaše...

štemajzl
18.12.2007., 22:10
Daj se poslušaj - pizza je skupa, konobari su koma, a znaju i zmazanim rukama stavljati sastojke na pizzu.

I nakon toga to ljudima preporučiš...

:lol::lol:

sstrizic
18.12.2007., 23:26
Jel ima sada neki catering ili bilo šta odakle bih mogao naručiti pizzu?? Pizza i pivo koliko sam skužio više ne rade! Telefon im je stalno isključen.

sita
19.12.2007., 11:53
da... U pravu si. Al pizza je fina.

ivuschka
20.12.2007., 21:03
da, pipi je otišao u zaborav. al pred zadnje dane ionako nisu bili uobičajeno dobri :ne zna:

hrvac
30.12.2007., 23:16
ti se salis
zivim 50 metara od nje

A ja živim u drugom dijelu grada,pa kažem da već dugo nismo jeli tak dobru i bogatu pizzu.Naime radi se o društvu koje povremeno karta i naručuje pizzu iz Blue Skya od kada smo saznali za nju.Nikad u životu nam se nije dogodilo da skoro pola pizze nemremo pojesti koliko je bogata prilozima i zasitna.

Veliki:top:

sita
09.01.2008., 18:20
... al je Karijola ipak the best.

štemajzl
09.01.2008., 20:45
Baskijera se je prošla transformaciju od onog prastarog skučenog lokala (mrak pica) preko novog većeg lokala prekoputa starog (taktak, relativno jestivo) do Baskijere 2 na Horvaćanskoj koja postavlja nove standarde u nejestivosti pizze i gotovo svega drugog. Ako ti Baskijera nije loša onda nije čudno da ti je Karijola najbolja.

sasa80
09.01.2008., 23:43
Kak možeš Baschijeru uspoređivat s Karijolom?!

štemajzl
10.01.2008., 08:02
Pitaš situ, jel?

sasa80
10.01.2008., 10:53
ne nego tebe...

štemajzl
10.01.2008., 20:47
Kak možeš Baschijeru uspoređivat s Karijolom?!

Zašto ne?

Pa nisu svete krave, ni jedna ni druga.

sasa80
11.01.2008., 11:04
pa nisu ni Mercedes ni Škoda pa ih ni'ko ne stavlja u isti koš...

štemajzl
11.01.2008., 11:17
Auto jedan i drugi. Pizza jedna i druga.

A ko je mercedes a ko je škoda?

:E

sasa80
11.01.2008., 14:07
Ajde pogodi...

štemajzl
11.01.2008., 19:03
Preferencije su ok, al mislim da si malo zabrijao.

murtela
12.01.2008., 14:19
Karijola- bila sam nekidan nakon dugo vremena i samo potvrdila svoje dugogodišnje saznanje- najbolji su!

sasa80
12.01.2008., 15:15
Preferencije su ok, al mislim da si malo zabrijao.

kaj sam ja to zabrijao?

štemajzl
12.01.2008., 20:17
pa nisu ni Mercedes ni Škoda pa ih ni'ko ne stavlja u isti koš...Ajde pogodi... kaj sam ja to zabrijao?

Daj malo poradi na vođenju konverzacije. Probaj složiti koju prosto proširenu, onak, za vježbu.

:flop:

sasa80
12.01.2008., 21:22
ovisi s kim se razgovaram:top:

Lea Him
13.01.2008., 17:34
Prije par dana sam bio u pizzerii Melchior na ravnicama, oduševljena sam ambijentom i odličnom pizzom! Zgodni konobari!

Lea Him
13.01.2008., 17:35
Prije par dana sam bila u pizzerii Melchior na ravnicama, oduševljena sam ambijentom i odličnom pizzom! Zgodni konobari!

štemajzl
13.01.2008., 19:04
Tak su zgodni da si odlučio/la promijeniti spol...

Hertz
13.01.2008., 19:36
Ne znam kako se zove, ali ona pizzerija blizu studentskog na Savi ima odlične pizze(bar meni :D).

Total40
13.01.2008., 20:04
Bistro Bigy (blizu Kvatrica), dobili su ove godine na Sajmu gastronomije nagradu za najbolju pizzu u RH..:top:

Yep...Biggy je zakon,ne samo pizza već i druga ponuda jela je više nego dobra.Cijene pristupačne a porcije za trojicu.Bistro iz vani kada se gleda ne izgleda ništa posebno ali je unutrašnjost pristojno sređena.
Sve u svemu pun pogodak! :top::s

cat_woman
14.01.2008., 11:23
Prije par dana sam bila u pizzerii Melchior na ravnicama, oduševljena sam ambijentom i odličnom pizzom! Zgodni konobari!
Hej ti koja si bila ili bio imaš pravo pizza im je odlična.

Lola
14.01.2008., 12:04
Karijola- bila sam nekidan nakon dugo vremena i samo potvrdila svoje dugogodišnje saznanje- najbolji su!

jesi bila u mangiare?

Mikalica
14.01.2008., 14:41
Ne znam kako se zove, ali ona pizzerija blizu studentskog na Savi ima odlične pizze(bar meni :D).

Misliš na Staru Savu?
Bila sam prošli tjedan - katastrofa. Skupo, siromašno, skoro pa hladno.:flop:

Hana_
15.01.2008., 00:16
zadnji put sam u Karijoli dosla i uzela picu za van,,,,nisam ni do pola popusila cigaretu, vec gotova pica, tak je bilo i prosli put :ne zna: al je fina, jako fina

finija u lokalu, hrskava ...mmm...

od tog silnog hvaljenja i jesu bahati, konobari su mi koma, ima neka zena kratke kose, tak tiho prica nis ju ne cujem, i neda joj se bas
...onda neki decko ...
cekali konobaricu, zvali ju - nista! ...i dosadilo mi ... kazem njemu i on se onak zadere da nije on nas konobar :flop: mogao je uzet narudjbu ...

Scimmia
16.01.2008., 23:07
DG na domu sportova, ne znam dal je bolja pizza ili blognese, savršenstvo:cerek:

sita
18.01.2008., 13:11
sam u Mangiare i fakat je fina al je malo premala.

Dlapek
18.01.2008., 13:14
zadnji put sam u Karijoli dosla i uzela picu za van,,,,nisam ni do pola popusila cigaretu, vec gotova pica, tak je bilo i prosli put :ne zna: al je fina, jako fina

finija u lokalu, hrskava ...mmm...

od tog silnog hvaljenja i jesu bahati, konobari su mi koma, ima neka zena kratke kose, tak tiho prica nis ju ne cujem, i neda joj se bas
...onda neki decko ...
cekali konobaricu, zvali ju - nista! ...i dosadilo mi ... kazem njemu i on se onak zadere da nije on nas konobar :flop: mogao je uzet narudjbu ...
Pizza im je dobra,ali usluga je apsolutni užas.Cijena je previsoka.Prestali tamo odlaziti.

Saireen
19.01.2008., 09:48
a kakva je usluga u Mangiare?

sita
19.01.2008., 16:48
su bili okay. Konobar se čak potrudio pa nam je objasnio kakvih sve pizza ima, kako rade tijesto, koja je razlika od crvenih i bijelih pizza.

Kalfaluk
19.01.2008., 17:25
DG na domu sportova, ne znam dal je bolja pizza ili blognese, savršenstvo:cerek:

a da provjeris dg opet pa vidis je l ima bolonjeza

atlantis
19.01.2008., 17:38
jesi bila u mangiare?

mi smo danas narucili od njih

jedna rijec - ispodprosjecna pizza :rolleyes:

A_N_A
19.01.2008., 23:29
Cijena je previsoka.Prestali tamo odlaziti.

Kaj to znači? Koliko je ona s pancetom? Ili bilo koja? Čuj, ako je vrhunska,vrijedi svake kune.

sasa80
21.01.2008., 15:57

kaj oni imaju dostavu??

atlantis
21.01.2008., 21:06
da

vidi (http://www.klopa.hr/menu.do?uid=186)

sasa80
22.01.2008., 10:45
ne znam, ja sam tamo bio puno puta na pizzi i jednostavno mi je fenomenalna, ali ukusi se razlikuju...

atlantis
22.01.2008., 11:03
tijesto je bilo super
sunka - cijelih 5 listica sunke koja je izgledala i imala okus one cetvrtaste toast sunke
sir na komadu kojeg sam ja isla probati nisam nasla (ja nisam narucivala, narucivali su kolege po mojoj preporuci - jer se na forumu pisalo da je odlicna)
spek - skoro pa spunar
rajcice je na mjestima bilo tako malo da se vidjela originalna boja tijesta

e sad... karijola je skupa (meni preskupa) ali u karijloli je onaj prsut koji stave cisti, bez masnoce...

ova pizza je isto skupa.... ali ne vrijedi ni 20 kn po pizzi

lianne
22.01.2008., 11:23
potpisujem...:klopa:

Deedy
22.01.2008., 11:29
Kaj to znači? Koliko je ona s pancetom? Ili bilo koja? Čuj, ako je vrhunska,vrijedi svake kune.

S pancetom je 45 kn.

Pizza Karijola (sa pršutom, rajčicama, mozz, +etc... je 55 kn!

Ali s pancetom je mmmmmmmmmm i da, vrijedi svaku kunu!
Ali opet, ukusi se razlikuju (za razliku od okusa!) :D

sasa80
22.01.2008., 13:33
tijesto je bilo super
sunka - cijelih 5 listica sunke koja je izgledala i imala okus one cetvrtaste toast sunke
sir na komadu kojeg sam ja isla probati nisam nasla (ja nisam narucivala, narucivali su kolege po mojoj preporuci - jer se na forumu pisalo da je odlicna)
spek - skoro pa spunar
rajcice je na mjestima bilo tako malo da se vidjela originalna boja tijesta

e sad... karijola je skupa (meni preskupa) ali u karijloli je onaj prsut koji stave cisti, bez masnoce...

ova pizza je isto skupa.... ali ne vrijedi ni 20 kn po pizzi

Ja tamo jedem uvijek pizzu koja se zove Mexico...fenomenlano...

Lola
22.01.2008., 19:32

uzasno cudno, oni naime nemaju dostavu, barem je nisu imali prije 5 dana, osim u strogom centru biciklom. otkud ste narucili?
jos cudnije da je bila takva, ja tamo jedem boscaiolu, sa sumskim gljivama i pancetom i izvrsna je. iako nisam neki ljubitelj pancete ni speka, ova bude hrskavo-mekana, sir je uvijek mozzarela, a gljive su prave, sumske a ne sampinjoni. bas mi je zao.

atlantis
22.01.2008., 19:52
i meni je bilo cudno da je tak uzasna

narucili su s broja na linku koji sam dala... s tog sitea smo i dosli do broja

smucek
22.01.2008., 20:34
Ne znam za ovu oko koje ste imali trabl,ali Dvojka je jedno vrijeme pizze za dostavu pekla na skroz drugoj lokaciji i vjerojatno sa drugim pizza meštrima nego na Novoj vesi.
Bile su katastrofa.

štemajzl
22.01.2008., 23:08
a gljive su prave, sumske a ne sampinjoni. bas mi je zao.

Koje bi to gljive bile?

štemajzl
22.01.2008., 23:11
i meni je bilo cudno da je tak uzasna

narucili su s broja na linku koji sam dala... s tog sitea smo i dosli do broja

Još jedna potvrda...

http://www.gastronaut.hr/restoran.asp?id=3596

wah
22.01.2008., 23:38
Rubelj, Big Blue i Rita (King Cross). :s

Lola
23.01.2008., 10:14
Koje bi to gljive bile?

vrganji i jos neke druge koje nisu niti sampinjoni niti bukovace

Lola
23.01.2008., 10:17
Još jedna potvrda...

http://www.gastronaut.hr/restoran.asp?id=3596

potvrda za sto? pa znam da im je to broj telefona i gdje su, ali isto tako znam da ne dostavljaju osim u najstrozem centru tipa ilica i palmoticeva i oko trga jer imaju dostavu biciklom. zato sam i pitala atlantis iz kojeg dijela grada je narucila?

atlantis
23.01.2008., 10:36
gunduliceva

sasa80
23.01.2008., 10:37
ma Mangiare je zakon, imaju dostavu biciklom u par ulica oko Tkalče, pizza je mrak (bar u lokalu, za dostavu ne znam), imaju mrak slike po zidovima koje mijenjaju svako malo i općenito tamo mi je uvijek ugodno pojest pizzu...

joujou
23.01.2008., 10:40
bilo bi lijepo da se u karijoli malo trgnu i organiziraju dostavu :p

sasa80
23.01.2008., 12:26
ili da se bar trgnu pa urede lokal i zaposle malo sposobnije ljude

joujou
23.01.2008., 12:32

istina, dok gledam one bezvoljen konobare koji se vuku uokolo, prodje me volja za bilo cim :(

jed2i
23.01.2008., 12:59

dg je u zadnje vrijeme uzas
prije god dvije su bili super, sad katastrofa

Antac
28.01.2008., 15:01
..probao sam pizze s 5 razlicitih pizzeria s okolice Kvatrića i ni jedna nije bila ni za četvorku...

dajte mi predlozite neku dobru :) pizzeriu koja dostavlja na kvatrić...

sita
29.01.2008., 17:48
se priča o pizzeriji Bigy na Ravnicama pa probaj od tamo.

Antac
29.01.2008., 18:17
se priča o pizzeriji Bigy na Ravnicama pa probaj od tamo.

imas broj? imaju dostavu?

štemajzl
29.01.2008., 22:26
Imaju dostavu, al Bigy je jedno 5 tramvajskih stanica od Ravnica.

damir_chef
10.02.2008., 09:28
u novo otvorenoj pizzeri u kvartu i iskreno oduševljeni smo bili
uslug aje fantastična a bogme i pica je jedna od stvarno boljih koje smo jeli
dečki su novi i otvorili su nedavno ali stvarno im i tom kraju po mojem mišljnju nama premca

picerija je na ruudešu

Devil_79
10.02.2008., 21:06
Bio i ja u jednoj piceriji u Rudešu da dečki si mi rekli piceriaj se zove ART mislim stvano pizza je mrakkkkkk!!!!
Ako ste u blizini ili u kvartu svakako dođite a cuo sam da e i za valentinovo biti ljepo ;))

A sviđa mi se kaj ti daju maslinovo ulje sa mirodijama još jedan plus ;))

olivija74
12.02.2008., 09:09
pozdrav svima a da li je itko bio u sad više i nije tako nova pizzeria u Vrapču zove se Stara dvojka (konobari i pekari iz dvojke na kaptolu) imaju odličnu pizzu a sad i meni dražu mexiichu klopu ćesto smo tamo i ekipa je ok

arecibogk
12.02.2008., 14:27
Jel ima neki topić o kritikama raznih dostava npr. trebalo im je sat i pol da mi dostave picu tri ulice dalje..?

morino
12.02.2008., 15:26
evo kritike edo presiromasana pizza dostavili led i pravili se mutavi otad(pojeo kod njih milion pizza)nisam vise narucivao-propalo
dalmatino-konobara pitam da donese dva tanjura ako može kaže lik kolegi se neda prat-pizza izgorena
frendica pita jer mogu ona i dečko dobiti jednu pizzu samo da na pola ne stave rajčicu kaže lik nemože(platili bi normalno)
europizza prije par godina dobio hladnu pizzu koju sam čekao 1,5 h reklamirao pizza stigla za 4 min.

kapuciner meni najbolji uvjek očekuješ isto i to dobijes je par kuna skuplji ali neka.

stara sava-presuha pizza ko karton.

Devil_79
12.02.2008., 22:49
evo kritike edo presiromasana pizza dostavili led i pravili se mutavi otad(pojeo kod njih milion pizza)nisam vise narucivao-propalo
dalmatino-konobara pitam da donese dva tanjura ako može kaže lik kolegi se neda prat-pizza izgorena
frendica pita jer mogu ona i dečko dobiti jednu pizzu samo da na pola ne stave rajčicu kaže lik nemože(platili bi normalno)
europizza prije par godina dobio hladnu pizzu koju sam čekao 1,5 h reklamirao pizza stigla za 4 min.

kapuciner meni najbolji uvjek očekuješ isto i to dobijes je par kuna skuplji ali neka.

stara sava-presuha pizza ko karton.

Probaj u Art-u pa ces vidjeti sta je pizza ;)

raverica
12.02.2008., 22:54

uopće nisi očit :kava:

morino
13.02.2008., 22:40

di je to na rudešu?

mighty_aphrodite
14.02.2008., 08:48

Pa jel dosta ovih bezočnih reklama.
U svakom topiku koji pogledam, ti reklamiraš spomenutu pizzeriju :rolleyes:

6666
14.02.2008., 23:00
Ispričavam se ako se več raspravljalo o ovome, ali neda mi se čitat cijela tema pa ako mi netko može preporučiti neku dobru pizzeriju u okolici studentskog doma na savi, osim Stare save i Baskijere.:s

mighty_aphrodite
15.02.2008., 07:43
Imaš Mystic na Srednjacima kraj Pitarella. Pizze su dobre, i tjestenine, i cijene su ok. jer je sve između npr. 25 i 35 kn.

ditta
15.02.2008., 13:43

Podržavam!:top:
Jela sam tamo nekoliko puta, sve u nadi da sam možda zakačila lošu smjenu ili...
Uglavnom, pizza je dobra ali usluga katastrofalna. Higijena nije jača stana i baš zbog toga sam prestala tamo ići.

Sheena the Punk
29.02.2008., 17:48

Zadnji put sam u Canzoni jela prošle godine i bilo mi je skroz bezveze, dosta debelo tijesto ineki neidentificirani sastojci, nešto krckavo (uopće ne znam kako bih to objasnila). (Pizza je bile funghi). U Karijoli je preskupo, a usluga je hm... Najbolja pizza koju sam jela u zadnje vrijeme je u Ilici, u pizzeriji Da Vinci (u novoj zgradi), prema Černomercu, ne znam točno koji broj. Tijesto je tanko, a za razliku od većine Zg pizzerija stavljaju mozzarellu, a ne sir pa je pizza ukusna, a ne slana!!

sunco-kret
01.03.2008., 06:58
Jel ima neki topić o kritikama raznih dostava npr. trebalo im je sat i pol da mi dostave picu tri ulice dalje..?

Imam isto iskustvo:rofl:čekajuči picu, najela sam se zadnjeg iz frižidera, margarina i mermelade:lol:

Allexis
01.03.2008., 22:09
jel bio netko u Mezzo&Mezzo u Branimir centru? Jel imaju dobre pizze, kakve su cijene, ponuda i sl......

KAELA
02.03.2008., 09:01
jel bio netko u Mezzo&Mezzo u Branimir centru? Jel imaju dobre pizze, kakve su cijene, ponuda i sl......

meni ne valjaju njihove pizze... zapravo, katastrofa su mi.

Špičasta*
02.03.2008., 09:28
Dvojka blizu Kaptola, nije previse skupo, puno nadjeva, ja sam cekala nekih 10 minuta... I stvarno sam se najela, uzela sam pizzu za 30 kuna i bilo je dovoljno za dvije osobe. :klopa: Opet bi tamoo...

Špičasta*
02.03.2008., 09:33
e, da u Dvojci su tjestenine dosta skupe, ali skoro jednako fine :zubo:
a kakva vam je pizza od Rubelja? :misli:

KAELA
02.03.2008., 10:01
e, da u Dvojci su tjestenine dosta skupe, ali skoro jednako fine :zubo:
a kakva vam je pizza od Rubelja? :misli:

:flop: