PDA

View Full Version : Ginekolozi - opći topic

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24

colbie
29.10.2009., 10:04
baš kad sam mislila nazvat dr- žigmundovac klaić pročitam da ne prima... :(
a jel netko možda zna koja soc. ginekologica prima nove pacijente? pomalo mi je hitno, nije mi bitan kvart, svejedno mi je..

super_sonic
29.10.2009., 14:33
je li bio itko kod dr. G. Račkog u Runjaninovoj..?
kakav je? imam dosta pitanja pa tražim nekog tko me neće odmah otpratiti van..

dopy
29.10.2009., 17:38
baš kad sam mislila nazvat dr- žigmundovac klaić pročitam da ne prima... :(
a jel netko možda zna koja soc. ginekologica prima nove pacijente? pomalo mi je hitno, nije mi bitan kvart, svejedno mi je..

ambulanta dugave, dr. dragutin doko
tu imas podatke i br. tel (http://www.dugave.org/step.jsp?page=1602)
nazalost neznam kakav je doktor, ako netko zna neka napise, mene isto zanima jer trazim za mamu :)

nana_22
29.10.2009., 22:19
je li bio itko kod dr. G. Račkog u Runjaninovoj..?
kakav je? imam dosta pitanja pa tražim nekog tko me neće odmah otpratiti van..

Ovisi koji dan mu naletiš. Ako je dobre volje, bit će super. Ako nije, neće. Neće te odmah otpratiti van, ali neće biti ni pretjerano ljubazan.

eva_sa
30.10.2009., 10:58
evo registrirala sam se samo iz razlog da ti odgovorim za dr. stepanic.
naime, ja sam s njom danas zavrsila i to nadam se zauvijek!
prvo - postavila mi je krivu dijagnozu, drugo jednom me nije htjela primiti na pregled, vec mi je rekla da trebam ici kod privatnika! trece - u jednoj prilici mi je rekla da trebam ici psihologu!!!, cetvrto - danas kad je saznala da sam se od nje odjavila, rekla mi je da sam bezobrazna!!!
mislim da je svaki sljedeci komentar suvisan.
njena sestra lea je super, al badava, ne pregleda te ona.
i mene zanima ima li itko barem prosjecan.
zna li tko kakav je dr. racki?

super_sonic
30.10.2009., 16:14
evo, za račkog je nana odgovorila, 3 frendice isto su bile kod njega i zadovoljne su, samo kažu mu nije baš najdraže kad cura ne zna koliko joj traje ciklus i točne datume početka i kraja menstruacija (ja nikad ne znam točno, ne zapisujem lol )

inače, zna li tko kada su dani za trudnice u runjaninovoj, da ne bih došla bezveze ..? mislim da je utorak jedan od dva dana,ali nisam ziher.

nana_22
30.10.2009., 17:17
evo, za račkog je nana odgovorila, 3 frendice isto su bile kod njega i zadovoljne su, samo kažu mu nije baš najdraže kad cura ne zna koliko joj traje ciklus i točne datume početka i kraja menstruacija (ja nikad ne znam točno, ne zapisujem lol )

Na ovo je posebno alergičan.

inače, zna li tko kada su dani za trudnice u runjaninovoj, da ne bih došla bezveze ..? mislim da je utorak jedan od dva dana,ali nisam ziher.

Utorak je ziher, a drugi dan je mislim srijeda. :)

eva_sa
30.10.2009., 22:01

kod dr. rakog utorkom i srijedom trudnice
hvala za odgovor. za pocetak cu biti zadovoljna ako ne napusti protoriju dok mu se budem obracala...

scottish_fold
31.10.2009., 01:14
Ja iden kod nje već 3 godine jer iman neki vaginalni iscjedak koji nikako da se povuče.Ugl, žena mi je dala vjerojatno sve antimikotike koji postoje na tržištu i to u nekoliko navrata tako da san sad na većinu njih i rezistentna.. Da negovorin da mi je davala terapiju 2 godine a da nije napravila bris..
Ona "nezna šta je to" i kaže da "nije ginekološki problem"!! zamisli sad to..:ne zn
Osin toga šta "nezna" jako je indiferentna, hladna, ništa ne objasni, totalno je distancirana..
Ugl,sve najgore.. I kod nje se čeka po sat-sat i po na pregled..
Ja trenutno tražim novog ginekologa i to privatnika jer mi je dosta ovih koji rade preko socijalnog.nezadovoljni su svime i iživljavaju se na pacijentima.
Što se tiče dr.ćurića-prijateljica mi je bila kod njega 3 godine i kad mu je rekla da bi htjela provjerit jeli joj sa hormonima sve u redu izdera se na nju,nešto u stilu "ja san doktor-ko si ti da me učiš moj posal"i sl..Tako da je skupila karton od njega i otišla drugome..:trk::trk::trk:
Moj savjet-ako si možete prijuštit rađe idite nekome ko zna šta radi, ko vas neće tretirat ka govno i pritom vam sjebat zdravlje..
Eto,pozz..:W

colbie
01.11.2009., 19:44
opet gnjavim, al raspitujem se okolo i zovem ordinacije, jos uvijek nisam nasla soc ginekologicu koja prima pacijente, zna li netko?!?!?

biljkica_zg
01.11.2009., 21:06
išla bi kod dr. Višnje Tadić sad me zanima kakva je jel dobra i kakv odnos ima prema pacijentima
nebi htjela da je neka ono uštogljena
čula sam da je dobra i da sve objasni i sve
e sad me zanima da li netko ima iskustva sa njom

Svatko ima svoje mišljenje, no ja sam išla k njoj 3 godine jer znam dosta žena koje idu pa sam mislila da je super. Da skratim, sad tražim novog ginekologa jer mislim da nije u redu da mi loš nalaz papa testa javlja na mail, a na moja protupitanja odgovara sa "pogledajte si na internetu". Znam da će me sad mnoe popljuvati, ali pitanje je bilo tko ima kakva iskustva s tom osobom. E pa moja su loša.

biljkica_zg
01.11.2009., 21:08
ja sad idem kod Visnje Tadic i jako sam nezadovoljna. prvo sam mislila kako je zena dobra i ljubazna, sve mi je objasnjavala i uvijek pricala samnom. i onda mi je jednom prilikom pripisala neke tablete. ja ih nisam mogla naci u nijednoj ljekarni, cak su mi govorili da ih nema u RH. kad sam ju nazvala da joj to kazem, izderala se na mene, i jos mi rekla da sjednem u auto i odem u SLO!!!???? molim :confused: dali se tako razgovara s pacijentima? nazalost nisam jos stigla traziti novog gin. ali to cu napraviti prvom prilikom..

Slažem se s tobom. I meni je u početku bila OK, a sad mi nalaze papa testa šalje na mail (a nalaz niej dobar!) te mi poručuje (mailom!) ad se o svojim problemima informiram na internetu! mislim da to stvarno nije odnos prema pacijentu - tim više što mi sve više nego masno naplaćuje!

stihaa
02.11.2009., 08:46
Svatko ima svoje mišljenje, no ja sam išla k njoj 3 godine jer znam dosta žena koje idu pa sam mislila da je super. Da skratim, sad tražim novog ginekologa jer mislim da nije u redu da mi loš nalaz papa testa javlja na mail, a na moja protupitanja odgovara sa "pogledajte si na internetu". Znam da će me sad mnoe popljuvati, ali pitanje je bilo tko ima kakva iskustva s tom osobom. E pa moja su loša.

Zašto bi te netko popljuvao. To što si napisala je sasvim dobar razlog da se kod nje ne ode. Fakat grozno i neprofesionalno:flop:.

Irra
03.11.2009., 12:23
opet gnjavim, al raspitujem se okolo i zovem ordinacije, jos uvijek nisam nasla soc ginekologicu koja prima pacijente, zna li netko?!?!?

Ja ne znam ginekologicu, već ginekologa. Dr. El-Hajj, socijala, u Laginjinoj.
Ja sam otišla prije 8 godina, na jedvite jade i nagovore, preporučen mi je, primao je tada nove pacijente u bilo koje vrijeme koliko znam...
Inače, možda malo djeluje na prvu loptu rezervirano (i malo lošije idu padeži našeg hrvatskog :D), ali nikad loše riječi, uvijek smiren, objasni...
Vječno zahvalna frendici koja mi ga je preporučila davno, i njemu jer sam uspjela zatrudnjeti unatoč problemima.:s
Još jedan plus, ne moram se naručivati za pregled, dođem i čekam red.
Istina, znam čekati i po sat-dva, ali bolje i to nego se naručivati pa za 2-3 mjeseca, barem meni... I mislim da prima u bilo koje doba godine...
Imala sam i ja nekih sitnica kao mana, ali u globalu uvijek toplo preporučujem, moje iskustvo je :top:

zany
04.11.2009., 12:13
Pozdrav,
zna li netko radno vrijeme doktora Baumana na Sv. Duhu?
Ikakvih loših iskustava s njim?
Moram otici kod ginekologa napokon, a ne mogu vam opisat koliko trauma imam od losih iskustava, pa cijenim svaku informaciju.

dragica79
06.11.2009., 16:04
cure pozdrav
kad kritizirate ili hvalite naše vrle ginekologe morate imati na umu ove činjenice
a ) " SOCIJALNI " GINEKOLOG KOJI NIJE U ZAKUPU ima mjesečnu plaću cca 7500 kn , dnevno cca 40tak pacijentica
b ) " SOCIJALNI " GINEKOLOG KOJI JE U ZAKUPU S VIŠE OD 6000 pacijentica ima mjesečnu plaću ovisno o broju pacijentica od cca 12 000 - 15 000 kn , dnevno cca 40 tak pacijentica
c.) GINEKOLOG KOJI RADI U PRIVATNOJ ORDINACIJI ima mjesečnu plaću cca 12 000 - 15 000 kn , dnevno cca 15 tak pacijentica

:kava: podaci su provjereni

nana_22
06.11.2009., 20:24
cure pozdrav
kad kritizirate ili hvalite naše vrle ginekologe morate imati na umu ove činjenice
a ) " SOCIJALNI " GINEKOLOG KOJI NIJE U ZAKUPU ima mjesečnu plaću cca 7500 kn , dnevno cca 40tak pacijentica
b ) " SOCIJALNI " GINEKOLOG KOJI JE U ZAKUPU S VIŠE OD 6000 pacijentica ima mjesečnu plaću ovisno o broju pacijentica od cca 12 000 - 15 000 kn , dnevno cca 40 tak pacijentica
c.) GINEKOLOG KOJI RADI U PRIVATNOJ ORDINACIJI ima mjesečnu plaću cca 12 000 - 15 000 kn , dnevno cca 15 tak pacijentica

Što znači ovo "u zakupu"?

domokun
07.11.2009., 19:36
Evo ak onetko trazi novog ginekologa, dr. Raič (šarengradska) prima nove pacijentice.
Bila sam na pregledu neki dan, i jako sam zadovoljna, prije pregleda me ispitivao neke osnovne stvari, nije me grdio il ne znam sta dok sam mu rekla da nisam bila duze vrijeme na pregledu. Dok me pregledavao, skoro nisam nista ni osjetila (extremno malo je bolilo, al j****a, tak mora bit), sve mi je pokazao na ultrazvuku, objasnio sta je sta, izracuno velicinu maternice, jajnika i slicno :D. Nakon pregleda sam mogla ostat kolko sam mogla za sva pitanja koja imam, nigdje mu se ne zuri, ima on vremena, dao uputnice i recepte bez ikakih problema. jako sam zadovoljna. Ocjena od 1-5 je 8 :D
Jedino mi je malo bed, sto je kabina u kojoj se moras skinut tam kod med. sestre, pa da dodes u sobu di te on pregledava, moras proc pored med. sestre, jos jedne sobe, i onda tek dodes tam. Al ajd, mos ostat u carapama, i u gacicama ak bas os pa se tam skines.

Eto, to je moje iskustvo s njim.

P.S. cula sam da je s trudnicama extra pazljiv, oprezan, detaljan, minimalno 40 min su unutra, nije ko da su na traci, pa ono, 3 min i previse.
Ak neko oce jos kakih informacija, mozete na pm slat.
Pozdrav svima! :)

mv27
09.11.2009., 07:18
bok curke! malo sam gledala prijašnje postove i nisam uspjela naći ništa o dr. Jeleković Zdravko..ima li tko kakvih iskustava s njim? htjela bih napraviti obični pregled. Ali to mi je poprilično hitno, jer me užasno boli jajnik desni. Inače su mi dijagnosticirani policistični jajnici a ne želim ići kod sadašnjeg ginića ( Dr. Sviben) jer nisam zadovoljna njime. Menstrualni ciklus mi je totalno neredovit, ne u smislu da mi kasni po dva tri dana, riječ je o dva do četiri mjeseca izostanka menge. pliz help, ili pak ako može neka preporuka privatnika u centru zg di bi možda me odmah primili. Thanks!

stihaa
09.11.2009., 08:30
cure pozdrav

I? Ne kužim? kaj si htjela reći. Onaj koji zarađuje 7 500 smije biti bezobrazan, neugodan, grub, postavljati loše dijagnoze? Fakat ne kužim što si htjela reći? Molim te da mi objasniš. Možda sada zvučim malo svađalački raspoložena ali nisam:D. Zbilja me iskreno zanima kakve to veze ima. Curke tu hvale neke odlične soc. giniće i kritiziraju neke privatnike. Nema ti to po mom mišljenju nikakave veze s lovom (i ne treba imati). Ako si dobar čovjek biti ćeš pristojan prema pacijentu, ako znaš svoj posao postaviti ćeš ispravnu dijagnozu. Ako se slabije trudiš jer imaš dnevno više pacijentica a manju plaću - po mom mišljenju nevaljaš.

bok curke! malo sam gledala prijašnje postove i nisam uspjela naći ništa o dr. Jeleković Zdravko..ima li tko kakvih iskustava s njim? htjela bih napraviti obični pregled. Ali to mi je poprilično hitno, jer me užasno boli jajnik desni. Inače su mi dijagnosticirani policistični jajnici a ne želim ići kod sadašnjeg ginića ( Dr. Sviben) jer nisam zadovoljna njime. Menstrualni ciklus mi je totalno neredovit, ne u smislu da mi kasni po dva tri dana, riječ je o dva do četiri mjeseca izostanka menge. pliz help, ili pak ako može neka preporuka privatnika u centru zg di bi možda me odmah primili. Thanks!

Ja sam vodila prvu trudnoću kod njega i bio mi je ok, čak nije ni skup za privatnika (to je bilo 2004). Curke ga obično hvale. Naišla sam na samo jednu kritiku na ovom forumu (curka je izgubila bebu - čini se da on nije na vrijeme prepoznao da nešto nije u redu - tako ona kaže:flop:). Meni je trudnoća bila uredna pa ne znam kakav je kada nešto treba liječiti.

mv27
09.11.2009., 10:15
Hvala ti Stihaa! Baš sam ih zvala i naručili su me odmah danas. Imala sam sreće da je otkazan bio nečiji termin. Idem vidjeti, nadam se da će sve biti ok.. vidila sam na njihovim stranicama da rade i pregled i UZV dojki. Zanima me jel to moraš tražiti da ti urade, jeli se to naplaćuje extra ili bi to trebalo biti u normalnom pregledu uračunato..iskreno, baš sam se iznenadila kad sam još tu negdje pročitala da nekome je ginić radio UZV dojki. To fakat nisam znala.

MAN44
09.11.2009., 22:33
Da podjelim sa vama svoje iskustvi sa dr. Zahi Khouri:flop:
U zivotu nisam srela, bezobrazniju, bahatiju, hladniju osobu od ovog ginekologa:eek: a uz to i nekulturnu jer se pacijentu obraca sa TI:eek:
Taj covjek je non stop na godisnjem jer naravno uz socijalnu praksu ima jos i dvije privatne ordinacije na dvije adrese pa radi kako ga volja, a uz to odlazi sa posao (mislim na soc. ambulantu) kad mu se sprdne tako da svako malo poljubite vrata:flop: ( u zadnjih mjesec dana, 3 puta sam poljubila vrata a od toga je 2 puta bio na godisnjem i jednom je ordinacija bila zatvorena bez ikakve obavjesti a trebao je raditi ujutro)

Inace sa njim je sve bilo super dok me nije poceo vrbovat d aodem k njemu privatno a kad sam rekla da ne zelim onda j eopocelo maltretiranje i cisti bezobrazluk (BTW: u zadnje vrijeme od njega je otislo mnogo pacijentica)
- naravno vise neidem kod njega:D
..moja djevojka je otišla od dr KHOURI iz razloga svih što već o njemu govore mnogi..ginekologija je vrlo osjetljiva struka gdje nikako ne može raditi osoba neuglednog fizičkog izgleda...prljave uniforme(točnije kute koju dr nosi na civilno odijelo i cipele izvana prvi su prijenosnici bakterija:eek:)dr.koji koristi socijalnu ordinaciju u domu zdravlja trebao bi u određeno mu radno vrijeme biti na raspolaganju svojim pacijenticama,no dr.Khouri u soc.ordinaciji provede maksimalno sat do dva sata vremena u smjeni te odlazi u svoju privatnu ordinaciju,gdje nas je prvi puta kada nas je upoznao zvao da dođemo i platimo pregled,naravno,lako je sat vremena dnevno raditi za svoj đep.I,u tih dva sata ja i moja djevojka na pregled čekali smo 45 min iako smo bili jedini u čekaonici,jer doktor je odnekuda silazio stepenicama,niti dobar dan..nervozan što nas vidi.Pa mene zanima,što je on to radio gore,da nije sposoban raditi svoj posao,previše je doktora pravilnoga kodeksa ponašanja na burzi,koji bi radili svoj posao,a ne mogu,jer su ordinacije zauzete,tko štiti dr.KHOURI i zašto?..Zašto je dozvoljeno jednom čovjeku toliko primitivno ponašanje,bahato,bezobrazno,ili tko mu to dozvoljava:confused:?Da li je normalno da pacijentice trpe maltretiranje(navedeno gore),a k tome mogu biti trudne .Ja sam običan čovjek,seljačina,ali nisam glup i ne zatvaram oči pred životom i zdravo seljačkim zaključkom reći ću Dr KHOURI je samo novac koji otvara poliklinike,a zapravo jedna velika misterija!

MAN44
09.11.2009., 22:49
.moja djevojka je otišla od dr KHOURI iz razloga svih što već o njemu govore mnogi..ginekologija je vrlo osjetljiva struka gdje nikako ne može raditi osoba neuglednog fizičkog izgleda...prljave uniforme(točnije kute koju dr nosi na civilno odijelo i cipele izvana prvi su prijenosnici bakterija)dr.koji koristi socijalnu ordinaciju u domu zdravlja trebao bi u određeno mu radno vrijeme biti na raspolaganju svojim pacijenticama,no dr.Khouri u soc.ordinaciji provede maksimalno sat do dva sata vremena u smjeni te odlazi u svoju privatnu ordinaciju,gdje nas je prvi puta kada nas je upoznao zvao da dođemo i platimo pregled,naravno,lako je sat vremena dnevno raditi za svoj đep.I,u tih dva sata ja i moja djevojka na pregled čekali smo 45 min iako smo bili jedini u čekaonici,jer doktor je odnekuda silazio stepenicama,niti dobar dan..nervozan što nas vidi.Pa mene zanima,što je on to radio gore,da nije sposoban raditi svoj posao,previše je doktora pravilnoga kodeksa ponašanja na burzi,koji bi radili svoj posao,a ne mogu,jer su ordinacije zauzete,tko štiti dr.KHOURI i zašto?..Zašto je dozvoljeno jednom čovjeku toliko primitivno ponašanje,bahato,bezobrazno,ili tko mu to dozvoljava?Da li je normalno da pacijentice trpe maltretiranje(navedeno gore),a k tome mogu biti trudne .Ja sam običan čovjek,seljačina,ali nisam glup i ne zatvaram oči pred životom i zdravo seljačkim zaključkom reći ću Dr KHOURI je samo novac koji otvara poliklinike,a zapravo jedna velika misterija!
Danas 11:15

MAN44
09.11.2009., 23:02
Da podjelim sa vama svoje iskustvi sa dr. Zahi Khouri:flop:
U zivotu nisam srela, bezobrazniju, bahatiju, hladniju osobu od ovog ginekologa:eek: a uz to i nekulturnu jer se pacijentu obraca sa TI:eek:
Taj covjek je non stop na godisnjem jer naravno uz socijalnu praksu ima jos i dvije privatne ordinacije na dvije adrese pa radi kako ga volja, a uz to odlazi sa posao (mislim na soc. ambulantu) kad mu se sprdne tako da svako malo poljubite vrata:flop: ( u zadnjih mjesec dana, 3 puta sam poljubila vrata a od toga je 2 puta bio na godisnjem i jednom je ordinacija bila zatvorena bez ikakve obavjesti a trebao je raditi ujutro)

Inace sa njim je sve bilo super dok me nije poceo vrbovat d aodem k njemu privatno a kad sam rekla da ne zelim onda j eopocelo maltretiranje i cisti bezobrazluk (BTW: u zadnje vrijeme od njega je otislo mnogo pacijentica)
- naravno vise neidem kod njega:Dmoja djevojka je otišla od dr KHOURI iz razloga svih što već o njemu govore mnogi..ginekologija je vrlo osjetljiva struka gdje nikako ne može raditi osoba neuglednog fizičkog izgleda...prljave uniforme(točnije kute koju dr nosi na civilno odijelo i cipele izvana prvi su prijenosnici bakterija)dr.koji koristi socijalnu ordinaciju u domu zdravlja trebao bi u određeno mu radno vrijeme biti na raspolaganju svojim pacijenticama,no dr.Khouri u soc.ordinaciji provede maksimalno sat do dva sata vremena u smjeni te odlazi u svoju privatnu ordinaciju,gdje nas je prvi puta kada nas je upoznao zvao da dođemo i platimo pregled,naravno,lako je sat vremena dnevno raditi za svoj đep.I,u tih dva sata ja i moja djevojka na pregled čekali smo 45 min iako smo bili jedini u čekaonici,jer doktor je odnekuda silazio stepenicama,niti dobar dan..nervozan što nas vidi.Pa mene zanima,što je on to radio gore,da nije sposoban raditi svoj posao,previše je doktora pravilnoga kodeksa ponašanja na burzi,koji bi radili svoj posao,a ne mogu,jer su ordinacije zauzete,tko štiti dr.KHOURI i zašto?..Zašto je dozvoljeno jednom čovjeku toliko primitivno ponašanje,bahato,bezobrazno,ili tko mu to dozvoljava?Da li je normalno da pacijentice trpe maltretiranje(navedeno gore),a k tome mogu biti trudne .Ja sam običan čovjek,seljačina,ali nisam glup i ne zatvaram oči pred životom i zdravo seljačkim zaključkom reći ću Dr KHOURI je samo novac koji otvara poliklinike,a zapravo jedna velika misterija!
Danas 23:33

frupy
11.11.2009., 08:21
I? Ne kužim? kaj si htjela reći. Onaj koji zarađuje 7 500 smije biti bezobrazan, neugodan, grub, postavljati loše dijagnoze? Fakat ne kužim što si htjela reći? Molim te da mi objasniš. Možda sada zvučim malo svađalački raspoložena ali nisam:D. Zbilja me iskreno zanima kakve to veze ima. Curke tu hvale neke odlične soc. giniće i kritiziraju neke privatnike. Nema ti to po mom mišljenju nikakave veze s lovom (i ne treba imati). Ako si dobar čovjek biti ćeš pristojan prema pacijentu, ako znaš svoj posao postaviti ćeš ispravnu dijagnozu. Ako se slabije trudiš jer imaš dnevno više pacijentica a manju plaću - po mom mišljenju nevaljaš.

U potpunosti potpisujem.:top:
Ne kuzim sto je pjesnik htio reci...:ne zna:

Eyecandy
11.11.2009., 19:04
Nekada davno, u moje vrijeme:zubo:, srednjoškolke i studentice koje su držale do sebe, išle su ginekologu isključivo u Klaićevu dječju bolnicu, gdje su doktorice Štampar i Magdić vodile takozvano Savjetovalište.

To je bilo zgodno iz nekoliko razloga:

1. u čekaonici su bile sve same cure ( uglavnom obrazovane i, jel'te, osviještene) i pokoji dečko, u pratnji:mig:

2. na pregled se naručivalo ( u to doba nečuvena privilegija)

3. u svlačionicama bi se presvukle u one bijele kute ( moglo se doć' u trapericama :cheer:)

4. sve su cure nakon prvog pregleda morale barem jedan mjesec mjerit' bazalnu temperaturu ( čime sam savršeno upoznala kako mi tijelo funkcionira:cerek:)

5.za pregled nije trebala uputnica i bio je besplatan:)

Sve u svemu, susreti s ginekologom nisu mi bili stresni ni na koji način, ginekologinje su sve tumačile, imale vremena, pokazivale nekakve edukativne filmiće i svašta nešto.

E, pa sad me zanima, ima li štogod slično i danas, da preporučim 'ćerkama.:hekla:

m1710
12.11.2009., 07:06
.moja djevojka je otišla od dr KHOURI iz razloga svih što već o njemu govore mnogi..ginekologija je vrlo osjetljiva struka gdje nikako ne može raditi osoba neuglednog fizičkog izgleda...prljave uniforme(točnije kute koju dr nosi na civilno odijelo i cipele izvana prvi su prijenosnici bakterija)dr.koji koristi socijalnu ordinaciju u domu zdravlja trebao bi u određeno mu radno vrijeme biti na raspolaganju svojim pacijenticama,no dr.Khouri u soc.ordinaciji provede maksimalno sat do dva sata vremena u smjeni te odlazi u svoju privatnu ordinaciju,gdje nas je prvi puta kada nas je upoznao zvao da dođemo i platimo pregled,naravno,lako je sat vremena dnevno raditi za svoj đep.I,u tih dva sata ja i moja djevojka na pregled čekali smo 45 min iako smo bili jedini u čekaonici,jer doktor je odnekuda silazio stepenicama,niti dobar dan..nervozan što nas vidi.Pa mene zanima,što je on to radio gore,da nije sposoban raditi svoj posao,previše je doktora pravilnoga kodeksa ponašanja na burzi,koji bi radili svoj posao,a ne mogu,jer su ordinacije zauzete,tko štiti dr.KHOURI i zašto?..Zašto je dozvoljeno jednom čovjeku toliko primitivno ponašanje,bahato,bezobrazno,ili tko mu to dozvoljava?Da li je normalno da pacijentice trpe maltretiranje(navedeno gore),a k tome mogu biti trudne .Ja sam običan čovjek,seljačina,ali nisam glup i ne zatvaram oči pred životom i zdravo seljačkim zaključkom reći ću Dr KHOURI je samo novac koji otvara poliklinike,a zapravo jedna velika misterija!

neuglednog izgleda????o čemu ti pričaš???:confused: tebi se nije desilo na poslu da se zaprljaš s nečim a nemaš drugu uniformu ili šta već nosiš???MA KAKVI PRIJENOSNICI BAKTERIJA?????????????JEL TI IMAŠ IMALO POJMA O ČEMU PRIČAŠ????????pa ne operira čovjek tamo da bi morao imati sve sterilno,a ne protiv onih u bolnici nemaš ništa koji u životu nisu obukli uniformu??????ne pričaj gluposti!!!to nije istina da provede u ordinaciji sat,dva-tako je možda bilo na početku kad je imao jako malo pacijenata jer šta bi radio tamo cijeli dan a dođe 1 žena???nemaš ti pojma šta znači kodeks ponašanja niti si ikada čuo za njega,jer da jesi nebi takve smiješne stvari govorio!!!primitivan si ti koji nemaš hrabrosti čovjeku reći šta misliš,nego si se tu našao pametovati i srati o drugima.maltretiranje???? to je jedini dr.kod kojeg sam ja doživila da će te primiti radi nekakve male upalice bez najave,malo pročitaj šta su ostale napisale pa mi reci dali je ijednu od njih dr primio bez mjesec dana čekanja???????kod dr kod kojih se naručuje-SVUGDJE,ALI SVUGDJE se na pregled čeka po mjesec,mjesec i pol a kod njega 2,3 dana,koji od njih bi te primio ranije da ti je nešto hitno????NIJEDAN!!imam iskustva s tim pa znam šta pričam.kako ti znaš kakav je on?????jesi bio s njim više od 1 min pa da možeš po tome zaključiti kakav je tko čovjek????????????vidio si ga u prolazu dok je ulazio u ordinaciju-i tu si odmah pročitao da je bahat,bezobrazan neetičan????????spusti se na zemlju i ne pričaj stvari od kojih ti se čovjek može samo smijati.ma u kojem svijetu ti živiš??kakva misterija???šta pričaš?????kako te samo nije sram????neznaš čovjeka a tako govoriti o njemu.....tko bi ga štitio????mi pacijenti!!!samo ti jedan muški koji ga je vidio u prolazu imaš nešto protiv njega,tko tebe pita???jel tebe pregledao pa da znaš kakav je doktor?????uostalom ako ne paše tvojoj curi-NEK UZME KARTON I PROMIJENI DOKTORA!!!!pa će vidjeti kako je kod drugih....pozdrav

blaah
12.11.2009., 10:35
malo sam vas čitala i ako sam dobro skužila ginekolozi iz vilija imaju veze sa sv duhom?:ne zna:

Pa jel mi zna tko od vas reći tko je od tih ginekologa i porodničar na sd-u i kojega bi od njih bilo najpametnije odabrati stručnosti radi?

Hvalaaaaa:s

mijauuu
12.11.2009., 14:29
POzdrav,
Jako sam malo informacija našla o Dr. Lepušiću koji radi na Ravnicama. Ima li netko iskustva ili neku informaciju o njemu, budući da sam ja paničar i želim kod nekog tko ima strpljenja i normalan odnos prema pacijentu.
Hvala!

super_sonic
12.11.2009., 16:43
može li mi netko pouzdano reći kako radi ginekolog u Runjaninovoj, neparnim datumima ujutro, zar ne? nisam sigurna više.
i kada onda ujutro treba doći po broj..? inače, ovaj novi sistem im je totalno bezveze, u 2 tjedna sam jedva uspjela iskomnibirati s faksom termin jer treba doći odmah na početak radnog vremena po taj broj,a još je 2 dana u tjednu dan samo za trudnice..

nana_22
12.11.2009., 20:45
može li mi netko pouzdano reći kako radi ginekolog u Runjaninovoj, neparnim datumima ujutro, zar ne? nisam sigurna više.
i kada onda ujutro treba doći po broj..? inače, ovaj novi sistem im je totalno bezveze, u 2 tjedna sam jedva uspjela iskomnibirati s faksom termin jer treba doći odmah na početak radnog vremena po taj broj,a još je 2 dana u tjednu dan samo za trudnice..

Jel pitaš za dr. Račkog? On ti radi parnim datumima popodne, neparnima ujutro.

A ujutro treba doći što ranije, bar mi je tako frendica rekla, ja još nisam bila otkada su uveli to sa brojevima jer jednostavno ne stignem zbog faksa :(

colbie
13.11.2009., 09:58
zvala sam u studentski dz, zvala sam dr. kvaternik ledinski - nista, ne primaju.
a ne bi kod muskog, uzasno mi je nelagodno i po prirodi sam dosta sramezljiva sta se tice toga... jel netko zna soc. ginekologicu da prima pacijente? malo mi je već mučno od svega toga, raspitujm se na 100 strana, nitko nema pojma...:(

m1710
15.11.2009., 18:04
zvala sam u studentski dz, zvala sam dr. kvaternik ledinski - nista, ne primaju.
a ne bi kod muskog, uzasno mi je nelagodno i po prirodi sam dosta sramezljiva sta se tice toga... jel netko zna soc. ginekologicu da prima pacijente? malo mi je već mučno od svega toga, raspitujm se na 100 strana, nitko nema pojma...:(

imaš na Borovju-Borovlju neznam točno kako se mjesto zove.Ima super doktorica dr.Martina Žigmund,mlada,nije gužva kod nje,soc.,radi-pon,sri-popodne,ostale dane ujutro.mislim da tako radi.pa eto probaj tamo..

MAN44
16.11.2009., 18:22
neuglednog izgleda????o čemu ti pričaš???:confused: tebi se nije desilo na poslu da se zaprljaš s nečim a nemaš drugu uniformu ili šta već nosiš???MA KAKVI PRIJENOSNICI BAKTERIJA?????????????JEL TI IMAŠ IMALO POJMA O ČEMU PRIČAŠ????????pa ne operira čovjek tamo da bi morao imati sve sterilno,a ne protiv onih u bolnici nemaš ništa koji u životu nisu obukli uniformu??????ne pričaj gluposti!!!to nije istina da provede u ordinaciji sat,dva-tako je možda bilo na početku kad je imao jako malo pacijenata jer šta bi radio tamo cijeli dan a dođe 1 žena???nemaš ti pojma šta znači kodeks ponašanja niti si ikada čuo za njega,jer da jesi nebi takve smiješne stvari govorio!!!primitivan si ti koji nemaš hrabrosti čovjeku reći šta misliš,nego si se tu našao pametovati i srati o drugima.maltretiranje???? to je jedini dr.kod kojeg sam ja doživila da će te primiti radi nekakve male upalice bez najave,malo pročitaj šta su ostale napisale pa mi reci dali je ijednu od njih dr primio bez mjesec dana čekanja???????kod dr kod kojih se naručuje-SVUGDJE,ALI SVUGDJE se na pregled čeka po mjesec,mjesec i pol a kod njega 2,3 dana,koji od njih bi te primio ranije da ti je nešto hitno????NIJEDAN!!imam iskustva s tim pa znam šta pričam.kako ti znaš kakav je on?????jesi bio s njim više od 1 min pa da možeš po tome zaključiti kakav je tko čovjek????????????vidio si ga u prolazu dok je ulazio u ordinaciju-i tu si odmah pročitao da je bahat,bezobrazan neetičan????????spusti se na zemlju i ne pričaj stvari od kojih ti se čovjek može samo smijati.ma u kojem svijetu ti živiš??kakva misterija???šta pričaš?????kako te samo nije sram????neznaš čovjeka a tako govoriti o njemu.....tko bi ga štitio????mi pacijenti!!!samo ti jedan muški koji ga je vidio u prolazu imaš nešto protiv njega,tko tebe pita???jel tebe pregledao pa da znaš kakav je doktor?????uostalom ako ne paše tvojoj curi-NEK UZME KARTON I PROMIJENI DOKTORA!!!!pa će vidjeti kako je kod drugih....pozdrav

Nisam medicinske struke ne bih se osvrtao na doktore u bolnici jer nije tema rasprave i imaš li još pitanja?Meni tvoja obrana ne znači ništa,br.1 nije dovoljno žestoka da me uzbudi,br.2 u sekundi pada u vodu:flop:! jer kada se uhvatiš nečega brzo kao ti ovoga, složiš se sa mnom (navedeno gore u tvome tekstu),samo čitajući između redaka da je po tvome,što nije, sankcije bi se brisale iz godine u godinu,jer šta,zar čovjek postaje bolji ili ima više pacijenata,ne dlaku mijenja ,ali ćud ne ,palo mi napamet,a da ja opljačkam banku ove godine ,2010 neće mi nitko ništa,koliko god ti velika srca bila,ne ide to tako !! Pozdrav!

m1710
17.11.2009., 08:01
Nisam medicinske struke ne bih se osvrtao na doktore u bolnici jer nije tema rasprave i imaš li još pitanja?Meni tvoja obrana ne znači ništa,br.1 nije dovoljno žestoka da me uzbudi,br.2 u sekundi pada u vodu:flop:! jer kada se uhvatiš nečega brzo kao ti ovoga, složiš se sa mnom (navedeno gore u tvome tekstu),samo čitajući između redaka da je po tvome,što nije, sankcije bi se brisale iz godine u godinu,jer šta,zar čovjek postaje bolji ili ima više pacijenata,ne dlaku mijenja ,ali ćud ne ,palo mi napamet,a da ja opljačkam banku ove godine ,2010 neće mi nitko ništa,koliko god ti velika srca bila,ne ide to tako !! Pozdrav!

molila bi da malo razumljivije ovo napišeš jer ti to nešto i nema baš smisla....:ne zna:

MalaZelenooka
17.11.2009., 13:25
pozdrav :D:D:D

imam jedno pitanje. imam 16 godina, zhivim u centru i zanima me kako ja mogu nachi ginekologa. dal ima netko neki broj telefona koji mogu nazvati i koliko se to placha? jel ja mogu samo tako nazvati ili se moram ichi prijaviti prvo negdje?:confused:

tajci30
17.11.2009., 20:15
pozdrav :D:D:D

imam jedno pitanje. imam 16 godina, zhivim u centru i zanima me kako ja mogu nachi ginekologa. dal ima netko neki broj telefona koji mogu nazvati i koliko se to placha? jel ja mogu samo tako nazvati ili se moram ichi prijaviti prvo negdje?:confused:

najbolje ti je preko preporuke naći nekog dobrog privatnog dr. pregled ti košta 100 kn, ultrazvuk 200 kn, a sve to zajedno s papa testom 500 kn.
Ujedno moraš naći i socijalnog ginekologa, znači nekoga u domu dravlja jer ti privatnik ne može davati uputnice i recepte.
kad nađeš socijalnog ginekologa nazoveš i pitaš da li primaju pacijentice, ako primaju u narodnim novinama kupiš ginekološki karton i odneseš sestri u ordinaciju i to ti je to. Ujedno se odmah možeš naručiti za pregled.
Ako ti nije predaleko imaš u domu zdravlja Grižanska dvije super doktorice, ali ne znam da li primaju pacijentice. Najbolje da nazoveš i pitaš.
Dr. Alegra Martinović ti radi neparne dane popodne.
Dr. Tomić ti radi neparne dane ujutro. Pozdrav. I nadam se da ti je pomoglo.

Megich
17.11.2009., 20:30

Cemu takva burna reakcija :rolleyes:

Zato dobivam dojam da je ovo pisano preosobo :misli: odnosno da si na neki nacin povezana sa spomenutim doktorom ili si sama on pa se tu ''opravdavas'' :misli:

bilokoje
17.11.2009., 21:28
Pa to je očito ;)

Megich
18.11.2009., 15:09
Pa to je očito ;)

E pa ona cijenjeni doktore, odnosno uvazeni forumasu, prihvatite kritike i pripazite na cinjenice na koje ste upozoreni :)

m1710
18.11.2009., 17:26
E pa ona cijenjeni doktore, odnosno uvazeni forumasu, prihvatite kritike i pripazite na cinjenice na koje ste upozoreni :)

malo ste se onda zeznuli-ako ste ikada bili kod njega znate da on loše priča hrvatski-a još gore piše,tako da nije on.ja ga branim jer sam bila kod svakakvih i znam šta se radi po takvim ordinacijama,a dr.zahi mi je previše pomogao da bi pustila da ga netko sa lošim argumentima pljuje..srdačan pozdrav :D

frikusa_a
19.11.2009., 10:42
bok.
jel možda neko ima iskustva s doktoricom sanjom gršić burić?
tražila sam po forumu komentare, ali samo su neki stari pa me zanima da li netko nešto zna o toj ženi.
kolike su cijene kod nje?
tnx.

MAN44
20.11.2009., 00:57
malo ste se onda zeznuli-ako ste ikada bili kod njega znate da on loše priča hrvatski-a još gore piše,tako da nije on.ja ga branim jer sam bila kod svakakvih i znam šta se radi po takvim ordinacijama,a dr.zahi mi je previše pomogao da bi pustila da ga netko sa lošim argumentima pljuje..srdačan pozdrav :D

Da je on tebi pomogao,nije uopće osporavajuća činjenica,nema to veze,s koliko ljudi je on dobar,niti si ti ovime pomogla njemu u stvarnom životu,ali ne sumnjam koliko je moguće da je on pomogao tebi,stajanje na strani,istom se vraća,pa to svi znamo !
Nisam ništa ni rekao,a kamoli argumente !

sava_tiho_tece
20.11.2009., 11:48
bok.
tražila sam po forumu komentare, ali samo su neki stari pa me zanima da li netko nešto zna o toj ženi.
tnx.

prije par godina sam isla kod nje, dok je sve bilo ok bila je ok, a kad se nekaj za kompliciralo pitala sam ju sta bi to moglo bit pa mi je rekla da nije vidovnjak :eek: - nakon toga se nisam vratila! cijene su bile iste kao kod svakog privatnika.
sad idem kod tadicke, ok je, nisam nista posebno odusevljena ili razocarna, malo mi sestra ide na zivce... :raspa:

frikusa_a
20.11.2009., 14:20
ja slj.tjedan idem, pa javim kakava je sada ;)
nadam se da će ok bit!

bistric
25.11.2009., 08:36
Cure imam pitanje. Naime, kod moje ginekologinje je mladi praktikant, a sljedeći tjedan idem na pregled. Mogu li ja zamoliti doktoricu ili njega da se on makne? :D:cerek:

Malo bi mi bilo previše trauma za 1. pregled, a osim toga lik je stariji najviše 3 godine od mene..

ana_df26
25.11.2009., 10:35
ne znam je li ovo odgovarajući topic za moje pitanje, al ne mogu nać prikladniji :)
zna li netko može li se u poliklinici Harni plaćati Amex-om ili nekom drugom karticom? ili samo gotovinom?
idem sutra prvi put a zaboravila sam pitat...
hvala

8472
25.11.2009., 13:40
Može netko preporučit ginića u polik. Sunce, tamo na Slavonskoj A.? :s

luciq
30.11.2009., 10:15
ej bok, imati li netko iskusto s:

93 Ginekološka ordinacija dr. med. Zoran Cikatić Dubrovnik
96 Dr. Pavao Vukasović, spec.ginekolog Dubrovnik
98 Privatna ginekološka ordinacija dr. Miriam Lonza Babić Dubrovnik

ili je neki jako dobar pazljiv privatnik? jer imam probleme s trombozama i glupostima, onda hocu ako budem trudna da stvarno netko pripazi na mene...
Hvala za pomoc

soja
01.12.2009., 13:27
Može netko preporučit ginića u polik. Sunce, tamo na Slavonskoj A.? :s

dr.Renata Dragun, ali na Jarunu...
zbilja je ok, bila samo 1, ali vrlo zadovoljna.

Sandra1100
03.12.2009., 14:26
pozdrav ekipa.. molila bih za savjet za ginekologa preko socijalnog, ali na zapadnom dijelu grada - muskog ginekologa.. sad sam se prijavila kod nekog na Malesnicu u dom zdravlja zapad ali svi kazu da nije dobar, a prije di god da odem ne primaju pacijente na upis.. unaprijed hvala :mig:

dbosnj35
04.12.2009., 11:48
Ja se više ne mičem od svoje doktorice. Tople preporuke.. Ginekologija Babić. Evo ti i link http://www.ginekologijababic.hr/index.php

mougli
07.12.2009., 23:51
frendica se naručila za idući tjedan kod dr. dragane ljubojević grgec....al sad više nije sigurna, jer nema preporuke

iskreno, nisam ni ja za nju nikad čula, pa jel netko možda bio kod nje....

ja idem kod nje, odlicna doktorica i prekrasna osoba :top:
radi u Ginodermi s dr.Ljubojevicem.

lunica26
11.12.2009., 18:19
Vidim da hvale dr.Zadra(Dom zdravlja Sesvete) po forumima al ja po prvi put na forumu pišem o nekome nešto loše...

Naime dotični doktor je jaako povrijeđen ako prva 2-3 pregleda obaviš u poliklinici Harni,i onda urlaaaa na tebe da di si do sad,ne da preporuku za bolovanje iako radiš na rizičnom mjestu,ne želi napravitit briseve...

Ja bi rekla da ima nekog razloga za biti bezobrazan i bahat dok je čovjek ponizan i fin prema njemu...pa zar je takav grijeh otić kod privatnika 3 puta na početku trudnoće...mislim da nije. Pa ako mislite se prebacivat ko njega u trudnoći,pripremite se na neugodnosti..

Al svaka pohvala simpatičnoj sestri...

Ereshkigal
12.12.2009., 15:24
Može li mi netko reći kolika je cijena ginekološkog pregleda u poliklinici iVf ?hvala.

lulu blu
14.12.2009., 16:33
Može netko pomoći, idem na prvi pregled, muka mi je odgađam to kao da sam u srednjem vijeku, dajte kakav savjet
, neću od srama ni reći da je prvi,i bdw.jel zna netko kakav je ko dr igor lončar, ili je bolji stari mu?Hvala

juicyjabuka
14.12.2009., 17:28
Vidim da očigledno nisam jedina koja kreće već 2 godine prvi put na pregled kod ginekologa i odgađam to stalno, i znat da sebi uporno time radim štetu. A trebaju mi pilule.
E sad, vidjela sam da ste pisali o poliklinici Vili.
Pa ak bi mi netko mogo reć kakve su cijene i npr jel se plaća kaj kad prvi put dođem na pregled.
I tak neke korisne informacije.
Unaprijed hvala ako bu netko odgovorio na pitanja :)

jolf
14.12.2009., 20:55
pitanje, da li netko zna nesto o dr. hassan fadel-u iz remetinca, iz doma zdravlja da mi napise o njemu, ja moram kod njega slijedeci tjedan pa ako netko zna nesto bila bi jako zahvalna....

Fae
17.12.2009., 13:19

Jel ona privatno radi ili radi i kao soc.?

Jel mi može netko pm broj od dr. Žigmund

dbosnj35
18.12.2009., 20:37
pitanje, da li netko zna nesto o dr. hassan fadel-u iz remetinca, iz doma zdravlja da mi napise o njemu, ja moram kod njega slijedeci tjedan pa ako netko zna nesto bila bi jako zahvalna....
pa kad si već u N.Zagrebu nazovi i idi pogledat ovdje (http://www.ginekologijababic.hr/index.php). kakav dom zdravlja?!? mesari...

tejka.
19.12.2009., 19:34
Ja se više ne mičem od svoje doktorice. Tople preporuke.. Ginekologija Babić. Evo ti i link http://www.ginekologijababic.hr/index.php

Ah ja se ne slažem
Ali jednom sam napisala pa su me napali
:-)
Čula sam o njoj divota
meni je npr napravila teže sranje
izmuzla mi je para i para za nepotrebno
a da ne govorim da mi je od prvog dana trudnoce govorila kako ce mi dijete umrijeti
ufffff

Perzijka
21.12.2009., 21:04
jel bi mi netko mogao preporučiti muškog ginekologa u Zagrebu da je nježan i strpljiv ...i da nije mesar i ko da prvi put u karijeri vidi p...

Peppa Pig
21.12.2009., 22:43
Perzijka, bilo koji doktor u poliklinici Vili - Matijevic, Kos, Radoncic

www.vili.hr

Fae
22.12.2009., 09:57
Jel mi može netko pm broj od dr. Žigmund

Čak ni na 988 nemaju njen broj....curke, hitno je....:misli::ne zna:

mimoza40
22.12.2009., 09:59
jel bi mi netko mogao preporučiti muškog ginekologa u Zagrebu da je nježan i strpljiv ...i da nije mesar i ko da prvi put u karijeri vidi p...

dr Balaša...ako ti nije predaleko ići u Sesvete...tel 2002019...super jr:top::mig:

pjaf81
22.12.2009., 19:18
Čak ni na 988 nemaju njen broj....curke, hitno je....:misli::ne zna:

Martina Zigmund - 01 613-1077 pon i srijeda popodne, utorak čet, pet ujutro

kaktusic
28.12.2009., 18:46
Ljudi, treba mi color doppler i 3D ultrazvuk. Zna li netko koliko to košta u poliklinici Vili? I koliko se čeka? I jesu li tamo ginići više za porodništvo ili se bave i ginekološko-onkološkom problematikom? pliz, neka mi netko odgovori...ginići i citolozi i partolozi se ne mogu dogovorit imam li karcinom ili nemam, phd- endometrioza, citologija peritonealnog ispirka- suspektne epitelne stanice, gradus I...po jednom to nema veze a po drugom treba pratit uz svako malo, valjda da naraste dovoljno velik da ga vide...ne jedem, ne spavam, plačem danonoćno, moram učit a ne mogu, lupa mi srce, doktori svi otišli na godišnji, ne znam šta ću sa sobom...:mama::mama:

zvjezdica28
05.01.2010., 21:50
hejjjj..
kakva je dr žigmund.....
tnx

šećerna vata
06.01.2010., 18:13
Koliko bi otprilike koštao pregled kod privatnog ginekologa u Zagrebu - znači za prvi pregled+ultrazvuk i ak će mi raditi bris (il to spada pod pregled)? Nisam nikad bila kod privatnog pa ne znam kak se to sve računa, i jel seultrazvuk računa pod preged il je to posebno? Hvala!:mig:

Elaine123
06.01.2010., 19:56

Onda već dugo nisi bila. :) Dr. Babić od ljeta radi sama u Trnskom 12. Pogledaj si na linku gore.

lijepa alma
06.01.2010., 20:12
Koliko bi otprilike koštao pregled kod privatnog ginekologa u Zagrebu - znači za prvi pregled+ultrazvuk i ak će mi raditi bris (il to spada pod pregled)? Nisam nikad bila kod privatnog pa ne znam kak se to sve računa, i jel seultrazvuk računa pod preged il je to posebno? Hvala!:mig:

preporučujem polikliniku harni, dankovečka 1a, dubrava, ultrazvuk, bris, papa test, pregled- 450kn
odlični su

šećerna vata
06.01.2010., 21:29
preporučujem polikliniku harni, dankovečka 1a, dubrava, ultrazvuk, bris, papa test, pregled- 450kn
odlični su

Hvala ti!:mig: a jel tamo radi ginekologica ili ginekolog? jer ja bi radije kod ženske ginekologice, lakše se opustim...:ne zna:

anna20
07.01.2010., 16:37
neznam dal ide tu pianje,al netnam gdje ga drugdje smjestiti!!!kod privatne sam ginekologice i istekao mi je recept za pilule,pa me zanima dali netko zna dal ga mogu dobiti samo ovako ili se za njega mora na pregled???hvala

325011t
08.01.2010., 17:55
do sad sam bila u domu zdravlja ali je takva gužva za nas koje nismo naručene (znači, hitni slučajevi) da sam jučer čekala 3 i pol sata do pauze i nisam više mogla pa sam samo uzela knjižicu i otišla...katastrofa:flop:

molim vas za preporuku ginekologa/ice da li privatnik ili ne samo da je ok i da ste imale lijepa iskustva s njim/om...:mig:

isto, ako idete privatniku zanima me kako se kreću cijene papa testa i običnog pregleda?

hvala

dbosnj35
09.01.2010., 11:42
Onda već dugo nisi bila. :) Dr. Babić od ljeta radi sama u Trnskom 12. Pogledaj si na linku gore.

pa i ja kažem. nije mi jasan onaj kometar gore. vjerojatno neka antireklama...

Gogo vertigo
09.01.2010., 15:51
Mene zanima da li mi netko moze preporucit kvalitetnog ginekologa u Rijeci a da nije gđa. Kovačević-Capan jer kod nje nemozemo otic zbog nekih privatnih razloga.. Hvala.

Donata
09.01.2010., 15:56
a da ne govorim da mi je od prvog dana trudnoce govorila kako ce mi dijete umrijeti
ufffff
Oprosti ako potežem za tebe neugodne uspomene, ali ta trudnoća za koju ti je Dr Babić od prvog dana govorila da će dijete umrijeti je završila porodom zdravog djeteta kada si promijenila ginekologa?

mougli
11.01.2010., 01:37
pa i ja kažem. nije mi jasan onaj kometar gore. vjerojatno neka antireklama...

Cure, malo ste pobrkale, nikakva antireklama nije u pitanju, nego odgovaram na pitanje o dr. Dragani Grgec Ljubojevic :mig:

zezalica77
11.01.2010., 03:14
kad mi je neka frka, bilo nedjelja, bilo praznik, javim se na ovaj mejl: dr.poljak@cito.hr, dobijem iscrpan hitan odgovor, savjet i ako je bas hitno primi me preko reda i odradi sve kako treba. prezadovoljna sam s njim. ne ljuti se sto bris i papatest radim prekosocijalnog, a meni je vazan on kao strucnjak

Pepelguza
13.01.2010., 02:00
Ja bih molila ako ima neka dobra duša da ovo čita, i da zna da mi da broj od dr. Maria Čurića koji je radio u studenskom centru, a sad je u Mirogojskoj... Izgubila sam njegov broj, tj. crko mi je mob na kojem je bio i njegov broj iz Mirogojske.... Na netu pronalazim broj samo iz studenskog.... Trebala bi se naručiti za pregled.... Inače prijavljena sam kod njega.... Hvala vam puno!!!!!
mah mah:s:s:s:s:s

Weselka
13.01.2010., 09:25
Ja bih molila ako ima neka dobra duša da ovo čita, i da zna da mi da broj od dr. Maria Čurića koji je radio u studenskom centru, a sad je u Mirogojskoj... Izgubila sam njegov broj, tj. crko mi je mob na kojem je bio i njegov broj iz Mirogojske.... Na netu pronalazim broj samo iz studenskog.... Trebala bi se naručiti za pregled.... Inače prijavljena sam kod njega.... Hvala vam puno!!!!!
mah mah:s:s:s:s:s

Neznam za tog dr. Čurića al ja idem dr. Franuloviću na Mirogojsku pa evo ti broj od njegove medicinske i provjeri s njom 4501-437, radi parne popodne a neparne jutro. Zvrcni možda će ona znati :mig:

Pepelguza
13.01.2010., 13:41
Neznam za tog dr. Čurića al ja idem dr. Franuloviću na Mirogojsku pa evo ti broj od njegove medicinske i provjeri s njom 4501-437, radi parne popodne a neparne jutro. Zvrcni možda će ona znati :mig:

Ja mislim da je to taj broj jer moj dr. radi suprotno od tvog, pa brijem da je ista ordinacija.... Budem okrenula taj broj kad bu moj trebao raditi pa ću vidjet kaj će se odgoditi... Hvala ti puno

Pepelguza
13.01.2010., 17:19

Hvala ti puno na broju.... Uspjela sam se naručiti...
Mah mah

edena13
15.01.2010., 07:08
ej......molim vas za jednu pomoć.......još sa 16 godina sam otvorila karton kod dr.marčete u dugavama al nikad nisam bila, nisam trebala a i nemoguće ga je dobit na telefon, može li mi netko reći slučajno ako ide kod njega kakav je, ako ne, imali li itko kakvu preporuku za ginekologa, novi zg, centar...tak svejedno, samo da nisu sesvete il zaprešić....puno fala unaprijed svim curkama :)

-Iva-
16.01.2010., 13:45

Ja bila na linku, ne vidim cijene. Je l bi ko znao okvirno napisati koliko bi koštali papa, ultrazvuk i kolposkopija?

Je l ima tko kakvu ginekologicu za preporučiti a da je preko HZZO?
Zapadni dio grada bi bio super, al može i na nekom drugom dijelu grada.
Hvala.

dora321
16.01.2010., 22:11
Ah ja se ne slažem
Ali jednom sam napisala pa su me napali
:-)
Čula sam o njoj divota
meni je npr napravila teže sranje

Bok neznam zasto takvo razmisljanje o vrhunskoj doktorici koja zna svoj posao i

koja nikada prvo nebi za tako nesto izvlacila novce . Meni je pratila dvije uspijesne trudnoce i dvije neuspijele trudnoce .Dr Babic kada je vidla moju trudnocu odmah je znala o cemu se radi i nije samo tako odustala nego me je slala po jos nalaza i pretragama da se vidi dali ima sanse i nade za moju trudnocu . Ja joj samo mogu skinut kapu sa glave i reci joj hvala jer takavu doktoricu koja precizno radi sa svojim pacijentima nema nigdije i nebi ju mijenjala za drugog ginokologa .

dora321
17.01.2010., 11:30
Bok neznam zasto takvo razmisljanje o vrhunskoj doktorici koja zna svoj posao. Kod nje sam vec dugo jer sam vodila svoje 4 trudnoce s time da su mi dvije uspjele i dvije neuspjele. Dr babic kada je vidjela da nesto nevalja slala me je na jos pretraga da se ustanovi sto je i dali se moze spasiti. Znam da nikada nebi rekla krivo i da uvjek kaze ono sto se moze desiti .

Louisa van Chocolatt
17.01.2010., 12:40
Ne znam je li gore spomenuta, ali preporučam dom zdravlja u Švarcovoj (Zagreb, od Kvatrića otprilike jedna tramvajska stanica prema Maksimiru, malo prije 15.gimnazije Mioc), ginekologica DUBRAVKA DEDEIĆ. Čini se hladna na prvi pogled, ali kasnije se sve slegne, sve objasni, draga je i brine o individualnosti - neće te natrpat istim antibioticima sa 18 ili 58 g, daje ti svakodnevne upotrebljive savjete, ne šalje odmah na struganje maternice nego kemijski pročisti da vidi šta ima, itd..
Mama i ja smo kod nje i zasad nam je dobro.
Za prijavu treba doći tamo, javiti se sestri, ispuniti nekakav formular, potvrditi u HZZO, vratiti joj i naručiti se za pregled, barem sam ja tako jer mi je to prva ginekologica.
:)

Louisa van Chocolatt
17.01.2010., 12:42
Da, i radi parnim - popodne, neparnim - ujutro. Broj je 2350 100, telefonske narudžbe su parnim datumima od 19 - 20 h, a neparnim od 13 - 14 h.

anchy_05
20.01.2010., 01:21
Louisa van Chocolatt-ima li kod te ginekologice mjesta?da ne bi došla tamo a sestra mi kaže nema hehehe..

-Iva-
22.01.2010., 14:13
Da, i radi parnim - popodne, neparnim - ujutro. Broj je 2350 100, telefonske narudžbe su parnim datumima od 19 - 20 h, a neparnim od 13 - 14 h.

A kak je ambulanta opremljena? Ne bih baš volila da moram ići po bolnicama na ultrazvuk.

ljubimica
22.01.2010., 14:21
kojeg ginekologa mi preporučujete u Čakovcu?
ak ima koja cura iz Čakovca nek mi javi..
planiram odlazak kod ginekologa a nemam iskustva s njima... :)
hvala :)

dbosnj35
25.01.2010., 11:44
Cure, malo ste pobrkale, nikakva antireklama nije u pitanju, nego odgovaram na pitanje o dr. Dragani Grgec Ljubojevic :mig:

hehe, ali je ispalo kao da pljueš po dr. Babić. Nisam mogla vjerovati kad sam pročitala ali OK je da si popravila...:D

minnie
25.01.2010., 12:25
Bila sam danas kod doktorice Dedeić i ne primaju nove pacijente,nažalost... rekla je sestra da ima mjesta na borongaju, pa me zanima ako itko zna koji doktor/doktorica tamo radi?

zivcani_slon
25.01.2010., 14:02
Ima li netko iskustva s dr. Koncar iz poliklinike Dr Bates? Na ovoj temi sam naisla na jednu ili dvije preporuke, ali pomogla bi jos koja. :))

zivcani_slon
26.01.2010., 12:28
Ima li netko iskustva s dr. Koncar iz poliklinike Dr Bates? Na ovoj temi sam naisla na jednu ili dvije preporuke, ali pomogla bi jos koja. :))

Da sama sebi odgovorim. :D Dr. Koncar je divan, pazljiv, njezan, odgovara na sva pitanja i nista mu nije tesko. :) A cak i ako je radio i ultrazvuk, to ne pise na racunu. :)
Toplo preporucujem. :)

Regnikolarna
26.01.2010., 15:58
trebam li očekivati odgovor na mail poslan na info@poliklinika-harni.hr ? kakva su vaša iskustva? da li to doktorica harni odgovara ili? pitala sam par stvari u subotu, još ništa od odgovora.

**Marinchi**
29.01.2010., 15:00
bok cure! mene zanima koliko košta pregled kod dr. babić u njezinoj novoj ordinaciji u trnskom? to će mi biti prvi pregled, napokon sam skupila malo više hrabrosti nakon dugog promišljanja (imam 20 godina, spavam s dečkom godinu i pol). važno mi je da ginekologica bude ljubazna i strpljiva i da me opusti, jer nekak imam osjećaj da će mi biti prilično neugodno. pročitala sam u prijašnjim postovima da neki imaju dobro mišljenje o njoj, a neki baš i ne. očito ću se morati sama uvjeriti koje je točno. ako imate neku primjedbu za dodati o njoj (pozitivnu il negativnu), molim vas da se ne ustručavate :). neke druge preporuke za privatnog ginekologa dobro bi došle, ali da nije muško, tek tada bi mi opet bilo frka. hvala unaprijed

*step by step*
01.02.2010., 00:10
hej,, planiram promijenit ginekologicu.. sada sam kod Vesne Stepanić u studentskoj i nisam baš zadovoljna,..
jel mi možete preporučit neku dobru ginekologicu, koja nije privat...
hvala vam svima...
:o)

huskybucka
01.02.2010., 08:39
Bila sam danas kod doktorice Dedeić i ne primaju nove pacijente,nažalost... rekla je sestra da ima mjesta na borongaju, pa me zanima ako itko zna koji doktor/doktorica tamo radi?

Zna li tko?
Tko tamo radi?
Iskustva- dobra, losa?

Enter Sandwoman
01.02.2010., 15:56
Pozz ljudi, može pomoć. Operirala sam 2 bartholinijevu žlijezdu, i tek prije 3 mjeseca sam otišla kod ginekologa. Napravila sam papa test i pošto me nisu zvali ni nakon 2 mjeseca, otišla sam opet k njemu. Čisto me zanimalo da li stvarno nije ništa ili su me zaboravili zvati... Rekao je da je sve u redu i nije mi ništa dao. Pogledala sam nalaz i stavljen je x kraj upala i bakterija. E sad me zanima da li mi je on što trebao dati i ako je, zašto nije. Jer ne sviđaju mi se ti iksići pokraj navedenih riječi.I neznam koje su to bakterije i kako da ih izliječim. Potom sam mu rekla da mi se ne sviđa iscjedak jer ima čudan miris i živcira me, i dao mi je MEDAZOL. Sad sam ja sva skeptična i uopće ne vjerujem u taj nalaz i neznam što da redim, da li je sve u redu.... I usput, to sam pitala i gin- perem redovito rodnicu sa mlakom vodom, da li je to moglo dati krive ili nepotpune rezultate papa testa, on je rekao da je to u redu i da se ne brinem. Help..... i HVALA unaprijed.....Zaista bi Vam bila zahvalna jer ako tu nešto nije u redu želim odmah mijenjati gin.

dora321
03.02.2010., 14:18
bok cure! mene zanima koliko košta pregled kod dr. babić u njezinoj novoj ordinaciji u trnskom? to će mi biti prvi pregled, napokon sam skupila malo više hrabrosti nakon dugog promišljanja (imam 20 godina, spavam s dečkom godinu i pol). važno mi je da ginekologica bude ljubazna i strpljiva i da me opusti, jer nekak imam osjećaj da će mi biti prilično neugodno. pročitala sam u prijašnjim postovima da neki imaju dobro mišljenje o njoj, a neki baš i ne. očito ću se morati sama uvjeriti koje je točno. ako imate neku primjedbu za dodati o njoj (pozitivnu il negativnu), molim vas da se ne ustručavate :). neke druge preporuke za privatnog ginekologa dobro bi došle, ali da nije muško, tek tada bi mi opet bilo frka. hvala unaprijed

Poštovanje, evo koliko znam pregled je 250 kn s PAPA testom 350 kn, a s UZV sve komplet mislim 500kn.
Ima web stranicu pa pokušaj saznati direktno tamo ili nazovi.
Doktorica se javlja kad god je se nazove odnosno uzvrati poziv, a što se tiče problema opuštanja, sa njom nema brige.
:top: moja preporuka :top:

dora321
03.02.2010., 14:25
hej,, planiram promijenit ginekologicu.. sada sam kod Vesne Stepanić u studentskoj i nisam baš zadovoljna,..
jel mi možete preporučit neku dobru ginekologicu, koja nije privat...
hvala vam svima...
:o)

Gle ima ali je privatna i vjeruj mi privatne su bolje jer te upute na ono pravo . Dr Babić najbolja i nemres fulati da hoces ona ti je u trnskom i super je . Pusti te iz dom zdravlja to ti je najbolje imati samo za uputnice a ovo ti je dobro za tebe i tvoje zdravlje. Znaci dr babic u trnskom imas na googl potrazi pod ginekologija dr babic . :top:

Grusinskaya
03.02.2010., 16:23
ima li tko iskustva s dr. Škrablin? poliklinika je nedavno otvorena i relativno mi je blizu, bilo bi sjajno da je i dobra!
http://www.ginops.hr/

dora321
03.02.2010., 21:16
Pozz ljudi, može pomoć. Operirala sam 2 bartholinijevu žlijezdu, i tek prije 3 mjeseca sam otišla kod ginekologa. Napravila sam papa test i pošto me nisu zvali ni nakon 2 mjeseca, otišla sam opet k njemu. Čisto me zanimalo da li stvarno nije ništa ili su me zaboravili zvati... Rekao je da je sve u redu i nije mi ništa dao. Pogledala sam nalaz i stavljen je x kraj upala i bakterija. E sad me zanima da li mi je on što trebao dati i ako je, zašto nije. Jer ne sviđaju mi se ti iksići pokraj navedenih riječi.I neznam koje su to bakterije i kako da ih izliječim. Potom sam mu rekla da mi se ne sviđa iscjedak jer ima čudan miris i živcira me, i dao mi je MEDAZOL. Sad sam ja sva skeptična i uopće ne vjerujem u taj nalaz i neznam što da redim, da li je sve u redu.... I usput, to sam pitala i gin- perem redovito rodnicu sa mlakom vodom, da li je to moglo dati krive ili nepotpune rezultate papa testa, on je rekao da je to u redu i da se ne brinem. Help..... i HVALA unaprijed.....Zaista bi Vam bila zahvalna jer ako tu nešto nije u redu želim odmah mijenjati gin.

Ovako neznam dali si kod privatnog ili opčeg doktora odnosno ginekologa ali bi ti savjetovala jednu dr ginekologicu koja ceti sigurno sve najbolje preporuciti sto se tice toga jer ako te nisu zvali i kako velis da su zaboravili onda netrebamti nista ni govoriti ,DR babic ginekologija i to ti je u Trnskom . Eto vjeruj mi bit ces zbrinuta najbolje .

*step by step*
03.02.2010., 22:30
Gle ima ali je privatna i vjeruj mi privatne su bolje jer te upute na ono pravo . Dr Babić najbolja i nemres fulati da hoces ona ti je u trnskom i super je . Pusti te iz dom zdravlja to ti je najbolje imati samo za uputnice a ovo ti je dobro za tebe i tvoje zdravlje. Znaci dr babic u trnskom imas na googl potrazi pod ginekologija dr babic . :top:

puno hvala dora.. :) e a kako se kreću cijene za pojedine preglede, nisam našla cijenik..

tough_cookie
13.02.2010., 11:28
jel zna mozda netko od vas radi li dr. dmitrovic jos uvijek u ordinaciji visnje tadic u masicevoj?

lili p.
13.02.2010., 15:32
Ne, sad samo radi u IVF-u :)

stihaa
13.02.2010., 16:51
Pozz ljudi, može pomoć. Operirala sam 2 bartholinijevu žlijezdu, i tek prije 3 mjeseca sam otišla kod ginekologa. .

Operirala si obe bartholinijeve:horor:. Imaš temu malo niže pa ako možeš opisati svoje iskustvo baš me zanima.

dora321
13.02.2010., 21:03
[QUOTE=Donata;24440145]Oprosti ako potežem za tebe neugodne uspomene, ali ta trudnoća za koju ti je Dr Babić od prvog dana govorila da će dijete umrijeti je završila porodom zdravog djeteta kada si promijenila ginekologija

Dr Babic to nikada nebi rekla jer ja sam kod nje vec osam godina i znam ju kao najbolju i najstrucniju ginekologicu i ovi svi se mogu pokriti jastukom . :s

dora321
13.02.2010., 21:05
puno hvala dora.. :) e a kako se kreću cijene za pojedine preglede, nisam našla cijenik..

Cijene su ti ok Znaci papa i cijeli pregled sa ultrazvukom ti je 500 kn ali nisam ziher bolje ti je da tamo otides . Vijerum mi nisi pogrijesila :top:

biljkica_zg
14.02.2010., 11:39
Pozdrav svima!
lijepo molim informaciju ako netko ima iskustva d dr. Jasenkom Grujić-Koračin ili onom drugom doktoricom koja radi s njom odnosno ima li tko pozitivnih ikustava s dr. Ullom Marton? kakve su doktorice, kakve su cijene, radno vrijeme... Opekla sam se na dvije prošle ginekologice, a imam preporuke iz "druge ruke" za ove dvije pa bi mi dobro došla informacija o bilo kakvom iskustvu...

Hvala najljepša!

heartbroken19
17.02.2010., 13:03
ima netko kakvih iskustava sa dr. đelmišom? čula sam dosta dobrih komentara o njemu...
obavlja li on i ove redovne ginekološke preglede ili je on samo za trudnice? :)
da li se obično mora dugo čekati da bude slobodnog termina? i kakve su cijene? :)
hvala unaprijed

zahebantica
17.02.2010., 14:20
Hršak, Jarun?

bubicaa
18.02.2010., 08:23
Ima li netko iskustva s poliklinikom Škvorc iz Samobora? Htjela bih nekud otići na pošteni pregled, da znam da će mi sve obaviti. Čula sam pozitivna iskustva od rodbine, sad me zanimaju dal bio netko odavde...
Ako da, koliko se dugo čeka na pregled, i kakve su cijene?

black_diamonds
18.02.2010., 09:57
Mene zanima ako obavim sve preglede kod privatnika i ako se moram liječit hoće li mi on dati recepte i odredit način liječenja ili se za to mora imati i socijalni ginekolog (kojeg nemam)?

stihaa
18.02.2010., 12:04
Mene zanima ako obavim sve preglede kod privatnika i ako se moram liječit hoće li mi on dati recepte i odredit način liječenja ili se za to mora imati i socijalni ginekolog (kojeg nemam)?

Uputnice i recepti služe da trošak snosi "socijalno" znači izdaje ih samo "socijalni":).

Ponekad (ili često:ne zna:) socijalni ne daje ni recepte ni uputnice na temelju nalaza privatnika. Uglavnom svakako nađi socijalnog, pogotovo ako imaš nešto za liječiti.

jasna19
19.02.2010., 13:51
Cure, nisam čitala od početka temu pa ne znam točno, ali vjerujem da vas dosta ide kod dr. Račkog u Runjaninovu.
Da li i vama smeta ovaj princip s brojevima? Ja npr. radim od 8 do 4 i nikako ne stignem po taj broj, čak ni kada radi popodne, a vjerujem da vas ima još u takvoj situaciji.
Uglavnom, zvala sam ih i rekla im to i znate što su mi rekli - da si uzmem slobodan dan ili da pošaljem nekoga drugog da čeka umjesto mene! Zar to nije bezobrazno i zar time ne podcjenjuju pacijente? Znam da imaju hrpu pacijenata, sve je to meni jasno i naravno da ne mogu o svakome voditi računa, ali ako radno vrijeme u dvije smjene postoji zato da na pregled dođu i ljudi koji RADE, onda ne razumijem ovakvo ponašanje.
Ima li toga kod još nekoga ili je tako samo kod Račkog... Mislim, s tim brojevima?
U svakom slučaju, kontaktirala sam Hrvatsku liječničku komoru da provjerim kod njih i rekli su mi da takav postupak liječnika nije opravdan, ali nisam još navela točno ime liječnika iako mislim da hoću jer ovo zaista nije u redu od njih...
Iako radim, nemam veliku plaću i teško mi je priuštiti si privatnika, a očito, po ovome, nemam izbora...

frupy
19.02.2010., 15:28
Ista stvar je bila i kod moje ginekologice.:mad:
Na kraju mi nije preostalo drugo nego ici privatno, jer ja po te brojeve nikad nisam mogla doci , a ne pada mi na pamet uzimati slobodan dan ili bolovanje zbog ginekoloskog pregleda.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

jasna19
22.02.2010., 14:46
Pa da, i meni je to totalna nebuloza - da uzmem godišnji radi običnog pregleda... I onda ako ne daj bože nešto ne bude u redu, onda neka uzmeme još dan godišnjeg ili bolovanja za svaki idući pregled... A da ne spominjem koliko nam srežu plaću ako uzmemo bolovanje pa izbjegavam uzimat i kad sam bolesna a baš ću onda uzeti radi pregleda...:rolleyes:
Ti ljudi stvarno zaborave radi koga su tamo!!

heartbroken19
24.02.2010., 15:01
ima netko kakvih iskustava sa dr. đelmišom? čula sam dosta dobrih komentara o njemu...
obavlja li on i ove redovne ginekološke preglede ili je on samo za trudnice? :)
da li se obično mora dugo čekati da bude slobodnog termina? i kakve su cijene? :)
hvala unaprijed

*brazilka*
24.02.2010., 15:16
Hršak, Jarun?

da li prima nove pacijentice? ja sam još uvijek u potrazi...

heartbroken19
27.02.2010., 12:37
kojeg dobrog ginekologa,a da nije privatnik,biste mi preporučile? :)

Annie Lou
28.02.2010., 22:20
Cure, nisam čitala od početka temu pa ne znam točno, ali vjerujem da vas dosta ide kod dr. Račkog u Runjaninovu.
Da li i vama smeta ovaj princip s brojevima? Ja npr. radim od 8 do 4 i nikako ne stignem po taj broj, čak ni kada radi popodne, a vjerujem da vas ima još u takvoj situaciji.
Uglavnom, zvala sam ih i rekla im to i znate što su mi rekli - da si uzmem slobodan dan ili da pošaljem nekoga drugog da čeka umjesto mene! Zar to nije bezobrazno i zar time ne podcjenjuju pacijente? Znam da imaju hrpu pacijenata, sve je to meni jasno i naravno da ne mogu o svakome voditi računa, ali ako radno vrijeme u dvije smjene postoji zato da na pregled dođu i ljudi koji RADE, onda ne razumijem ovakvo ponašanje.
No fino!, a ja sam se baš sutra mislila ić prijavit u Runjaninovu,
a čula sam da je žena ginekologica dolje neka mesarka... + mojoj sestrični je jednom zagubila nalaze... :flop:
Uopće više nemam pojma kod koga se ić prijavit a da mi nije na drugom kraju grada
i da je dobar ginekolog/ica (svejedno mi..samo da zna svoj posaoi i da se ponaša kao čovjek)
a kao što vas je već par reklo, ne mogu si priuštiti stalno plačat preglede :(

mrs. kaby
01.03.2010., 07:17
Dr. Rački više nema te brojeve (bila sam u srijedu), ali isto tako ni ne prima više nove pacijente... :rolleyes:
i ja sam isto u potrazi i sve mi počinje ličiti na nemoguću misiju (idem privatno kod dr. Ujević, ali na žalost, kao i većini, financije mi nedopuštaju sve preglede tamo obavljati)...

aviavi
01.03.2010., 13:37
Pridružujem se pohvalama za doktoricu Babić, kod nje sam već 7 godina i prezadovoljna sam, sada mi vodi trudnoću. Obzirom na opremu koju ima nije preskupa a nova ordinacija u Trnskom je mrak. Što je najvažnije, mogu ju nazvati kad mi je nešto hitno (par puta već jesam, makar mi je bilo neugodno maltretirat na mobitel, ali strah čini svoje) i pomogla mi je.

Netko je napisao da je izmuzla novaca i novaca...hmmm... ne znam detalje tog slučaja, al meni je bilo čak suprotno - rekla mi je da su neki pregledi nepotrebni (ja sam htjela na njih) tako da to kod mene nije slučaj, čak mi je ušparala novce :) A kod svakog privatnika kod kojeg idem, ako mi se čini da je novac motiv - tražim drugo liječničko mišljenje....

nana_22
01.03.2010., 14:49
Jel bio tko nedavno kod Darka Husara? Pretražila sam temu, ali zadnji post je iz 2008. pa ako tko ima nove informacije bila bi zahvalna :moli:

Lavica02
01.03.2010., 19:41
ja sam godinama bila kod njega ... negdje oko 10, 11 godina ... no kod ove trudnoće mi nije rekao sve, svaki puta je bio neki novi moment, sve nešto nedorečeno, napola ... tako da sam s 3 mjeseca odlučila da više ne želim ići kod njega ... trudnoću sam vodila kod dr. Kosa :s ... a sada sam "otkrila" dr. Jelekovića o kojem sam samo čula sve najbolje ... i mogu osobno potvrditi da je čovjek izvrsan ... a pregled nikada nije bio ugodniji... stvarno ima nježnu ruku :top:

nana_22
01.03.2010., 21:23
ja sam godinama bila kod njega ... negdje oko 10, 11 godina ... no kod ove trudnoće mi nije rekao sve, svaki puta je bio neki novi moment, sve nešto nedorečeno, napola ... tako da sam s 3 mjeseca odlučila da više ne želim ići kod njega ... trudnoću sam vodila kod dr. Kosa :s ... a sada sam "otkrila" dr. Jelekovića o kojem sam samo čula sve najbolje ... i mogu osobno potvrditi da je čovjek izvrsan ... a pregled nikada nije bio ugodniji... stvarno ima nježnu ruku :top:

Krasno, taman sam se ponadala da je on ok.

A ova dvojica, jesu oni isto privatnici?

Mischa
09.03.2010., 12:12
ja mogu, takodjer, pohvaliti dr. Jelekovića..kod njega idem vec skoro 12 godina i mogu reci da sam odusevljena s njime...ako me nesto zanima, saslusa me i da mi odgovor...definitvno je full njezan...buduci da sam cula da su curkama pape uzasno bolne, ja mogu biti sretna sto kod dr.Jelekovica nikada nisam osjetila bol prilikom pape ili slicnih pregleda..

Lavica02
09.03.2010., 23:01
Krasno, taman sam se ponadala da je on ok.

A ova dvojica, jesu oni isto privatnici?

sorry, zaboravila sam na ovu temu :brukica:

oboje su privatnici

dr. Kos radi u poliklinici Vili, no on je pretežno za trudnice ... i jedan od najboljih na tom polju :top:

dr. Jeleković ima svoju ordinaciju na Jarunu ... kod njega sad idem na redovne kontrole

Lavica02
09.03.2010., 23:04
ja mogu, takodjer, pohvaliti dr. Jelekovića..kod njega idem vec skoro 12 godina i mogu reci da sam odusevljena s njime...ako me nesto zanima, saslusa me i da mi odgovor...definitvno je full njezan...buduci da sam cula da su curkama pape uzasno bolne, ja mogu biti sretna sto kod dr.Jelekovica nikada nisam osjetila bol prilikom pape ili slicnih pregleda..

je, stvarno je divan ... ja nikada u životu nisam imla nježniji pregled i papu ... zapravo, bila sam uvjerena da kod pape to mora boliti (ako me kužite) ... ali kod njega sam se preporodila ...

andyca
11.03.2010., 09:06
Pozdrav svima!
lijepo molim informaciju ako netko ima iskustva d dr. Jasenkom Grujić-Koračin ili onom drugom doktoricom koja radi s njom odnosno ima li tko pozitivnih ikustava s dr. Ullom Marton? kakve su doktorice, kakve su cijene, radno vrijeme... Opekla sam se na dvije prošle ginekologice, a imam preporuke iz "druge ruke" za ove dvije pa bi mi dobro došla informacija o bilo kakvom iskustvu...

Hvala najljepša!

Grujić je ginekolog za 5...zaista vrhunski stručnjak i ugodna kao osoba.Skupa...600kn papa i ultrazvuk,al kaj sad...bolje i to nego neki idioti kod kojih sam bila..npr. dr.Tarlaj,neugodan do bola.Ja kod nje već 6god i jako sam zadovoljna.Ovu dr. iz druge smjene ne preporučam

Annie Lou
11.03.2010., 20:20
^^ Mi u srijedu bili kod njih (Gupčeva zvijezda 1) kod druge doktorice u smjeni - dr.sc. Danka Mirić Tešanić.
Mogu reć da je doktorica super! Nježna, draga, ljubazna...
Ne znam andyca što si loše čula o njoj :ne zna:, prema meni je baš bila divna.
Ono što je Lavica gore pisala (da joj je papa bio bolan)
kod ove doktorice mi je pregled prošao kompletno bezbolno, jedva sam i osjetila išta.

No, i dalje muku mučim sa socijalnim ginekologom... :(
Zar je tako teško u cijelom Zgu nać pristojnog socijalnog gin
koji tretira pacijentice k'o ljude a usput i malo zna što radi? :confused:

bejo
11.03.2010., 23:12
dr. Kos radi u poliklinici Vili, no on je pretežno za trudnice ... i jedan od najboljih na tom polju :top:
potpisujem - idem kod dr. Kosa već nekoliko godina i izvrstan je, jedino je problem što su često gužve i moram dugo čekati na pregled. ali inače, samo pohvale za njega :top:

Annie Lou
12.03.2010., 09:39
Zna li netko možda da li dr. Klaić Žigmundovac (DZ u Laginjinoj) prima nove pacijente?

I kako se žena TOČNO zove - Đurđa ili Đurđica, Žigmundovac ili Žirmundovac?

kordica
13.03.2010., 13:02
Ima li netko iskustva s poliklinikom Škvorc iz Samobora? Htjela bih nekud otići na pošteni pregled, da znam da će mi sve obaviti. Čula sam pozitivna iskustva od rodbine, sad me zanimaju dal bio netko odavde...
Ako da, koliko se dugo čeka na pregled, i kakve su cijene?

Nemam iskustva s Škvorcom, barem ne u ginekološkom dijelu, nego moja baka ide tam kod kardiologa i stvarno je odličan doktor, spasio joj je život, tak da mislim da su i ginići tam ok, jer i ja razmišljam da odem tam. Cijene neznam, ne pišu na web stranici, trebalo bi otić tam i pitat ili nazvat. :)

bubicaa
13.03.2010., 15:00
Ja probala nešto saznati mailom. Ne radi im mail više :zubo:

kordica
14.03.2010., 11:12
Ja probala nešto saznati mailom. Ne radi im mail više :zubo:

Hmm, nemam pojma, ako si u blizini najbolje da navratiš tam i pitaš. Vidla sam neki dan u Samoboru da je otvorena neka nova poliklinika, zaboravila kak se zove, mogla bi i tam pogledat kaj se nudi.

bubicaa
14.03.2010., 12:10
Neka nova? Gdje? Nisam ništa o tome čula

*brazilka*
14.03.2010., 14:46
Zna li netko možda da li dr. Klaić Žigmundovac (DZ u Laginjinoj) prima nove pacijente?I kako se žena TOČNO zove - Đurđa ili Đurđica, Žigmundovac ili Žirmundovac?

ne prima, sigurno jer ja samih zvala prošli tjedan....zove se ŽIGMUNDOVAC-KLAIć ĐURĐA, i imaju preko 8000 pacijanata...
bila i kod OBRAD-SABLJAK u DZ Črnomerec i kod Dr. Refat El-Hajj i kod dr. Raiča u Šarengradskoj jer sam i za njih čula dobre kritike ali nitko od njih ne prima nove pacijente niti neće u skorije vrijeme...:(:(:(

tako da sam ja još u potrazi...:rofl::rofl::rofl: ako ništa drugo prebacit ću se kod dr. wahida na kruge jer sam čula da je dobar samo on nema ultrazvuk pa cu jos ovaj tjedan probat nec nekog da je dobar ali da ima i uzv...

a i dr. Bokić mnogi na forumu preporučuju tako da mi je to još jedna od opcija ali sam pročitala da je ona ok samo ako ti ništa nije, u stilu za redovan pregled i papu a ja bi ipak nekog tko će se malo pozabavit...:ne zna::ne zna::ne zna:

mene zanima da li primaju doktori:
-Ćurić u Mirogojskoj - i kakav je
-NASSABAIN Khaled u DZ Željezničara
-HADŽISELIMOVIĆ DIJAB DZ Željezničara (ona znam da ne prima ali moja mama si je ok s sestom pa se nadam (?) da bi ju mogla nažicati da me primi) pa me zanima kakva je
-Sviben DZ Čnomerec
-dr. Marija Hršak Dom zdravlja Jarun

pa da konačno i ja nađem nekog dobrog ginekologa :cerek:

kordica
14.03.2010., 16:30
Neka nova? Gdje? Nisam ništa o tome čula

Tam kod starog konzuma, di je izgrađena nova zgrada i nova ulica

Annie Lou
15.03.2010., 10:57
Hvala, *brazilka* ! :)
Zovem ih već 3 dana, stalno mi spuštaju slušalicu... već sam pop*zdila,
ali mi je bilo bedasto odustat ako je dr dobra.
Sad mi je već pun kufer svega, idem kod BILO KOJEG ginića da mi nije predaleko,
ionako mi zapravo samo trebaju uputnice.
Za dr. Wahida sad i ja mozgam, jer sam čula da prima nova pacijente i da je ok,
samo me muči što je (meni) daleko :/
Pojma nisam imala da je takva muka naći normalnog ginekologa,
počela bih ga tražit od 12e da sam znala :rolleyes:

alicecat
15.03.2010., 22:11
Studentica sam.

Zna li itko kako funkcioniraju oni pregledi kod ginekologa za studentica? Doktorica mi je rekla da se ide bez uputnice i da su to uveli jer mnoge cure nemaju svog ginekologa u Zagrebu, a pregledi su potrebni.
Ima li itko iskustva?

Ili hitni slučajevi pa se ode u bolnicu?

segrthlapic
15.03.2010., 22:59
trebala bih se uskoro prebaciti kod dr maria curic , citala sam na forumu o njemu, ali su postovi dosta stari. pa me zanima, ako je netko kod njega da mi kaze kakav je sto se tice pregleda. trebala bih cervikalne briseve pa ono, jel to daje bez beda il ga treba molit?

hvala na odgovoru!

ivy11
16.03.2010., 12:10
pozz cure,

Imam jedno pitanje.

Moj socijalni je Gordan Rački u Runjaninovoj. Bila sam samo jednom kod njega prije oko 2 godine (u međuvremenu sam išla kod privat).

Vidim po zadnjim postovima da su neki brojevi bili igri, a i da više nema tih brojeva.
Uglavnom me zanima da li znate koliko se sada čeka na pregled, da li se naručuje ili samo dođe pa čeka do besvijesti i ono najglavnije da li je neka od vas išla kod njega vezano za probleme začeća i kako je to prošlo?

unaprijed hvala:s

krinka
16.03.2010., 13:27
Ima li toga kod još nekoga ili je tako samo kod Račkog... Mislim, s tim brojevima?
U svakom slučaju, kontaktirala sam Hrvatsku liječničku komoru da provjerim kod njih i rekli su mi da takav postupak liječnika nije opravdan, ali nisam još navela točno ime liječnika iako mislim da hoću jer ovo zaista nije u redu od njih...
Iako radim, nemam veliku plaću i teško mi je priuštiti si privatnika, a očito, po ovome, nemam izbora...

evo,da se izjasnim o brojevima.
ja sam isto u runjaninovoj kod njega.trebala sam biti na red.pregledu u prvom mj,zovem ja onu glupu sestru ANKICU BAUMAN :Snajper: 11.1.I KAZE ONA MENI DA VISE NEMA NARUCIVANJA,SAMO DODEM,UZMEM BR I TO JE TO.
ok,PODEM JA 13.1.I SVA SRETNA,PRAZNA AMBULANTA...:misli:A NA VRATIMA PISE GODISNJI DO...21.ILI 23. (ne sjecam se).PA,BEZOBRAZNICA,MOGLA MI JE REC.
OKEEEJ,IDEM JA U 2.MJ,DODEM,A RULJA CEKA ISPRED I KAZE MI ONA,PA KAJ JE VAMA NEMA VISE BROJEVA,AKO CETE DOCUI U POPODNEVNU SMJENU NA PREGLED,ONDA MORATE DOCI U 11h PO BROJ.
MA KOJE SU IM TO GLUPE FORE.STO MISLE DA LJUDI NE RADE???:mad:
MA,UZAS. A STALNO IMAM GIN.PROBLEMA. U 4 GODINE OD KAD SAM KOD NJEGA,SAMO SE JEDAN PUT DOGODILO DA JE SVE BILO U REDU (IDEM 2 X GOD).SVAKI PUT DOBIJEM DVIJE TERAPIJE.
VEC MI JE DOSTA TOGA.
SAD SAM SE UPRAVO NARUCILA PRIVATNIKU.
PLATIT CU I GOTOVO. NIJE DA IMAM LOVE,ALI OVAJ BEZOBRAZLUK ME DOVODI DO LUDILA.
A TA ANKICA BAUMAN JE OD POCETKA TAKO AROGANTNO I BAHATO BICE,DA TO JOS NISAM SRELA.
JEDNO VRIJEM JE BILA ONA NEKA MLADA SESTRA KOJA JE BILA LJUBAZNA,JAVLJSLS SE NA TELEFON I SVE JE BILO OK.
CIM SAM U 1.MJ ZVALA 6 PUTA U ISTO DANU,REKLA SAM KOLEGICI:''VRATILA SE ANKICA BAUMAN''
UF,BAS SAM BJESNA

jasna19
16.03.2010., 15:01
Ima netko nove informacije o Račkome? Stvarno više nema brojeva? Kako je sad onda?

Šta je sad uveo - da moram poslati goluba pismonošu, izaslanstvo da me naruči... :)

Annie Lou
16.03.2010., 16:38
A ginička u Runjaninovoj? Inga Zaboravila-sam-joj-prezime..?
Za nju sam isto čula da je :flop:
Ide li tko od vas kod nje?
Zanima me koliko je teško dobit uputnicu za krvne pretrage?
Trenutno sam skoro 10 tjedana trudna i zapravo mi najviše muče uputnice jer preglede planiram obavljat kod privatnika.

Edit;
zna li tko šta o ginekolozima u Dom zdravlja - J.Vlahović na Novoj Cesti?

lenaXS
16.03.2010., 22:42
molim za informaciju treba mi dobra ginekologica u rijeci, može i privatno...hvala...:mig:

Ms_Manners
19.03.2010., 09:06
Uskoro trebam na papu, obično tad napravi i UZV.

Imam osiguranje, ali nemam dopunsko još, pa me zanima koliko bi moglo to otprilike biti skupa u participacijama ili kako se sad već zove, pregled, papa i UZV.

lavinia_20
24.03.2010., 17:25
cure, da li dr. Zlatko Topalovic jos radi u studentskoj poliklinici?? di je to tocno, kod zrtava fasizma ili?? i on se ne placa, ha? ako radi tamo...

misuma
01.04.2010., 00:37
Ima li itko za preporuciti ginekologa koji zaista ima besprijekorne higijenske uvjete u ordinaciji tj. koji se zaista pridrzava europskih standarda higijene?

MaJeTo
05.04.2010., 16:46
Pozdrav svima!
Trebala bih broj od gin. ordinacije doktora Lukende na Malešnici i ako itko zna kojim danima radi popodne? Zahvaljujem unaprijed....:s

Mala_Garava666
09.04.2010., 13:35
Treba mi dobra ginekologica u centru zagreba, a da nije privatna i da prima nove pacijente, pa ako ima ko kakvu preporuku bila bih zahvalna :)

chrystal2009
12.04.2010., 17:46
Ja samo znam da je dr. Stepanić iz Studentske najgora, najbahatija, najneljubaznija i najnemarnija doktorica koja postoji.:flop: Ja sam otišla od nje nakon što mi je nekoliko puta napravila takve stvari da ti paet stane. :mad: Od tada idem samo kod privatnika, još si nisam našla zamjenskog "socijalnog" doktora. I mene zanima jel postoji netko normalan a da radi u državnoj službi. :ne zna:
U POTPUNOSTI SE SLAŽEM SA OVIME, i med. sestra je užasna i bahata, ma sve što si napisala za dr. Stepanić nadodajem i za sestru!

sunshine-girl
12.04.2010., 17:55
privatna ginekologica u splitu, ako netko može preporučiti.:)

callipso
16.04.2010., 23:26
nije ginekologica, al je super, dr. Robert Vulić

Noise
17.04.2010., 21:12
da li ima ovdje koja pacijentica dr. Ezgete iz doma zdravlja Joža Vlahović? kakva su vaša iskustva s njim? ja sam prejebeno razočarana i koma mi je tamo ići, upala sam prek veze (teta me ubacila, imala sam malih problma na početku trudnoće) al moram jer mi on vodi trudnoću i bolovanje. Čim do bude gotovo, bježim od njega što dalje mogu. I nemojte k njemu. Sestra je super, al on je koma...

da li netko zna kako je sa "drugim mišljenjem"? znam da se to s doktorima može, samo se ode kod drugog, al mene zanima kak da ja dođem do drugog ginekologa, a da nije privatnik? jer, on mi neće dat uputnicu za nekaj kaj on "može" napraviti jer je on moj doktor...

vixen27
17.04.2010., 21:21
Treba mi dobra ginekologica u centru zagreba, a da nije privatna i da prima nove pacijente, pa ako ima ko kakvu preporuku bila bih zahvalna :)

Dr. Jadranka Puvačić Solomun u Domu zdravlja Kruge...jako ljubazna i nježna...jedino ne znam da li prima nove pacijente...to bi jedino trebala provjeriti.:)

Mala_Garava666
19.04.2010., 20:38
Hvala puno, imas li mozda broj telefona?

I ako netko zna da li Đurđa Žigmundovac Klaić i dalje radi u Laginjinoj , te kakav je Nassabain Khaled iz DZ Željezničar, i ako ima netko njegov br telefona!
Hvala puno!

black_diamonds
20.04.2010., 14:44
mislim da dr martina žigmund još prima..ja sam se nedavno upisala

cocci
20.04.2010., 14:53
mislim da dr martina žigmund još prima..ja sam se nedavno upisala

i ja mislim da prima, jer i ja sam se nadavno upisala a bilo je dost slobodno. zna netko jel nju netko mijenja sad, jer sam čula da je otišla na porodiljni?

urban modell 21
20.04.2010., 17:27
pozz curke :mig:
...ovako bila sam kod Rackog 2mj sam dolazila uzalud..pukla sam i premjestila se kod Ezgete...ugl.katastrofa izgleda ne higijenski...pregled obavi u 3min.a ja sam uvijek puna pitanja i podpitanja :) doslovno užas! zgrožena sam! možete li mi MOLIM VAS preporuciti nekog ( ne privatnog) normalnog..živim na Trešnjevci...jer ja zaista ne želim nikad više ići kod njega..:rolleyes:

Noise
20.04.2010., 19:30
urban, i ja sam kod Ezgete, i sad mi je malo lakše da nisam jedina kojoj je on katastrofa. doduše, ja moram još bar 4 mjeseca biti kod njega, al čim to istekne, bježim glavom bez obzira... možda da probaš kod doktorice u suprotnoj smjeni, neznam kak se zove, iskreno ni ne znam kakva je, al mislim da lošije od Ezgete nema... bila sam kod Topalovića, totalna koma, kod Puvačić Solomon, isto loše... Jedino mi je u Kb Dubrava u ambulanti dobar doktor, al on nije za "ovako" preglede već jedino na uputnicu ili na plaćanje... traži traži pa ćeš naći..

Jellle
21.04.2010., 19:00
Pozdrav svima!

Hvala najljepša!

sve pohvale za njih. pošto sam ja "problematična" upoznala sam obe i Gruić-Koračin i Danku Mirić-Tešanić. e sad za ovu treću koju ti spominješ ti ne znam ja ju nikad nisam vidjela a stvarno sam tamo često tako da čisto sumnjam da ona tamo i radi.:ne zna:
Ja idem kod Mirić-Tešanić i žena je nježna, strpljiva, ljubazna,... sve 5:top: Čak mi na papiru crta da bi mi objasnila nešto.
jest da su malo skuplji ali isplati se svaka kuna.

Andariel
21.04.2010., 19:15
U POTPUNOSTI SE SLAŽEM SA OVIME, i med. sestra je užasna i bahata, ma sve što si napisala za dr. Stepanić nadodajem i za sestru!

ja sam nedavno bila par puta tamo, samo po neke recepte i uputnice, tak da doktoricu nisam ni vidjela. ali sestra je svaki put bila jako ljubazna, stvarno ništa negativnog ne mogu reć :ne zna:

i vidim da je netko pitao za dr. mirić-tešanić...ona mi je prva liga :top:

magiccat
22.04.2010., 01:59

potpisujem totalno!!! pa kako sam ja uspjela baš od cijelog zg-a i svih ginrkologica doći u tu ordinaciju bez preporuke. prvi odlazak ginchu. prije 2 dana san bila 4. puta (imala sam nekakvih problema pa sam htjela što prije riješiti) sam iz ordinacije izašla uplakana..doživljaje ne želim ni pričati, samo imam traume od bilo kakvog pregleda... :(

Lal
28.04.2010., 16:35
Jel bio netko nedavno kod njih na pregledu i papa testu? Koje su cijene?
Hvala :)

ivy11
30.04.2010., 13:58
pozz curke :mig:
...ovako bila sam kod Rackog 2mj sam dolazila uzalud..pukla sam i premjestila se kod Ezgete...ugl.katastrofa izgleda ne higijenski...pregled obavi u 3min.a ja sam uvijek puna pitanja i podpitanja :) doslovno užas! zgrožena sam! možete li mi MOLIM VAS preporuciti nekog ( ne privatnog) normalnog..živim na Trešnjevci...jer ja zaista ne želim nikad više ići kod njega..:rolleyes:

hej hej.

možeš li mi reći zašto si pukla sa Račkim?
ja sam kod njega, ali nisam dugo bila jer sam išla kod privatnika.

sad se spremam opet k njemu iz razloga redovnog pregleda ali i problematike začeća jer se mm i ja već neko vrijeme trudimo, a bebe nema, pa sam htjela krenuti s pretragama, ali me ovaj tvoj post malo obeshrabrio, mislila sam da je Rački ok.

jasna19
01.05.2010., 20:47
ajme, bježi od Račkoga.... grozno ja stvarno!! ja se već od 11. mjeseca pokušavam naručiti za pregled!! oni ti se uopće ne javljaju na telefon, nego za svaku glupost (tipa da se naručiš, rezultate pape itd.) moraš ići osobno i čekati x sati dok te sestra jednostavno ignorira... i onda kad te na kraju pita šta hoćeš, ti bezobrazno odbrusi da se ne možeš naručiti jer nema mjesta. i tako je stalno. užasni su, nisam bila već 2 godine na pregledu ne zato jer sam neodgovorna, nego jer te ne žele primiti. strašno sam razočarana s njima....

ivy11
03.05.2010., 09:26
ajme, bježi od Račkoga.... grozno ja stvarno!! ja se već od 11. mjeseca pokušavam naručiti za pregled!! oni ti se uopće ne javljaju na telefon, nego za svaku glupost (tipa da se naručiš, rezultate pape itd.) moraš ići osobno i čekati x sati dok te sestra jednostavno ignorira... i onda kad te na kraju pita šta hoćeš, ti bezobrazno odbrusi da se ne možeš naručiti jer nema mjesta. i tako je stalno. užasni su, nisam bila već 2 godine na pregledu ne zato jer sam neodgovorna, nego jer te ne žele primiti. strašno sam razočarana s njima....

a joj.
To mi se nikak ne sviđa. Prije par godina sam se prebacila kod njega jer se pričalo da je dosta dobar, ovo sad je razočaravajuće...
Njih bi sve trebalo dobro istući, ako neće radit-Ne moraju, nek daju drugima priliku, pa nije svima Runjaninova usput pa da možeš trčati tamo non stop.

Sve me strah kad počnem zvat:azdaja:

-Iva-
03.05.2010., 10:48
urban, i ja sam kod Ezgete, i sad mi je malo lakše da nisam jedina kojoj je on katastrofa. doduše, ja moram još bar 4 mjeseca biti kod njega, al čim to istekne, bježim glavom bez obzira... možda da probaš kod doktorice u suprotnoj smjeni, neznam kak se zove, iskreno ni ne znam kakva je, al mislim da lošije od Ezgete nema... bila sam kod Topalovića, totalna koma, kod Puvačić Solomon, isto loše... Jedino mi je u Kb Dubrava u ambulanti dobar doktor, al on nije za "ovako" preglede već jedino na uputnicu ili na plaćanje... traži traži pa ćeš naći..

Definitivno nisi jedina.
Tip je primitivac i to teški.

Ja dugo nisam bila tamo i vidim uredili su ordinaciju i sad ima i ultrazvuk što je super, al badava kad je doktor takav kakav je.

Doktorica u drugoj smjeni je Ljiljana Kovačević. Ako netko ide k njoj pa da napiše koju.
Sve za koje sam čula da su ok ne primaju pacijente i puni su, a i ne bih se samo tako prebacila kod nekog, jer ti treba godinu dana za ponovo prebacivanje, a ako doktor ne valja a imaš poteškoća to je predugi period.

Vezano uz sve skupa, je l bi netko znao što se to plaća 100 kn? Imam dopunsko i ne vidim kog bi vraga trebala platiti.

urban modell 21
04.05.2010., 13:09
hmmm..ovako moj prvi ginekolog ikad je bio Racki i bio mi je fakat ok jer je dosta "nježan" sve je precisto..ali me pomalo zivcirala njegova letargicnost..ali dok je on prema meni ok,dok je papa bio ok nisam imala razloga za brigu....ionak se vidimo 2*godisnje..e a onda je uveo princip s "papirićima" 2mj.sam ja dolazila uzalud...ne kuzim to kaj žene cekaju od 5 ujutro...svaki put sam dosla oko 7 jer mi ne pada napamet u 5 se dizat da bi stigla kod doktora..i svaki put puno..puno..punoooo....!!!! i odustanem ja od takvog nacina i prebacim se kod Ezgete...hmmm..ugl..kod njega ide to ko "na traci" :) 3min si unutra.i book..hmm...kada zavrsim sa nekim problemima koje moram rjesiti mislim da se prebacujem kod privatnika..a on nek mi ostane za recepte...jer radije cu skupiti 500kn za kvalitetan pregled i objašnjenje nego li trpiti takav nacin rada...svaki put sam isprepadana kad izadem..jedini + je sestra koja je zaista draga i dobra:cerek:

pizdekalo
04.05.2010., 20:32
Želim samo reći da nikome nikada ne bih preporučila ginekologa Kraljevića (inače radi u vinogradskoj a i privatno radi u ordinacij na rudeškoj)
toliko neugodno iskustvo.....2 dana sam se tresla od šoka...
govno od čovjeka.... :flop: :mad:

Lazljiva Andrea
05.05.2010., 09:14
ja svakako preporučujem svog...za sve vas koji želite privatnog

dr. Zahi , ordinacija u centru Mrazovićeva, a ima i ordinacije u Ianićgradu i Velikoj gorici...kod njega sam zadnjih 15 godina i prezadovoljna sam...a i sve moje frendice koje su se prebacile kod njega oduševljene su :top:

http://www.poliklinika-zahi.hr/

yaTzna
05.05.2010., 09:17
Što se tiče dr. Stepanić,
obavila sam kod nje i papu i ultrazvuk. Oboje je izvedeno čist profesionalno,brzo bez ikakvih bolova i sličnih trauma.
S druge strane, dosta je hladna i suzdržana. Ako želite dobiti odgovor na ikakvo pitanje, s njom trebate sve na finjaka, onako pokorno. S tim da naravno, ne dobijete uvijek konkretni odgovor : D
Eto, to me smeta. Što moram paziti na svaku riječ.

Isti je slučaj sa sestrom. Ako ste fini i ona je fina. Tak da zasada nemam neugodnih iskustava.

Je li tko radio kod nje briseve?

-Iva-
05.05.2010., 11:52
Ne kužim koji je vrag s tim ginekolozima da čovjek nerem nać nekog koji je ok. Ili ne primaju pacijente ili su katastrofa.
Eto gledam taj dom zdravlja na trešnjevci, dvije su ordinacije tamo i dva su doktora i defatko u suprotnim smjenama znači komotno bi mogli imati još dva ginekologa. Kolko vidim nije da nema potrebe.
Je l to naše zdravstvo vodi računa ili samo da nam otme pare.

jasna19
06.05.2010., 08:18
Mene isto fascinira to s ginekolozima. Sve druge profile liječnika, stomatologa itd. se bez problema nađe i većina (bar iz mog iskustva) je ok, ali s ginekolozima nikako na zelenu granu (osim ako ne platiš, ali onda opet nisam na zelenoj grani jer.... pa.... nemam para :)

Je li netko možda zna nekog ok ginekologa negdje oko Borongaja?

Maxica
06.05.2010., 21:23
Prošli tjedan sam bila kod dr. Hršak na Jarunu i ona NE PRIMA nove pacjentice. Žalila mi se sestra da im je HZZO zabranio primanje novih žena jer ih imaju 350 previše.
Ali nemorate previše žaliti za njom jer meni se od prvog dana ne sviđa. Vodila mi je drugu trudnoću i svaki put sam izlazila "razvaljena" iz ordinacije. Jednom sam i krvarila koliko je bila gruba. Pokušala sam ju promijeniti ali ni jedan doktor kojeg sam nazvala nije me htio primiti usred trudnoće. Sada odlazim jednom godišnje na redovni pregled i toliko ju mogu podnijeti. Na sreću nemam nikakvih ginekoloških problema pa ju ne moram gledati često. A i dosta je bahata i puna sebe. Nedo bog da joj kažete svoje mišljenje ako imate neki problem.Samo vas pita koju školu ste završile i čime se bavite i da se držite toga i ne učite ju poslu.
Uglavnom, ne preporučam.

BlackCandy
07.05.2010., 14:39
ja imam divnu ginekologicu, dr.dropulic, dom zdravlja siget
smirena, profesionalna, spremna saslusat, dat savjet

a sestra, jos divnija :cerek:

pohane tikvice
08.05.2010., 10:44
ja imam divnu ginekologicu, dr.dropulic, dom zdravlja siget
smirena, profesionalna, spremna saslusat, dat savjet

a sestra, jos divnija :cerek:

jel to neka nova? koliko dugo se čeka na pregled, tj. mogu li "upasti" prek reda ako imam neki hitan problem? kod moje trenutačne gonekologice naručili su me tek za 3 mjeseca a budući da imam konstatne probleme ne paše mi takav sustav

bistric
08.05.2010., 18:25
jel to neka nova? koliko dugo se čeka na pregled, tj. mogu li "upasti" prek reda ako imam neki hitan problem? kod moje trenutačne gonekologice naručili su me tek za 3 mjeseca a budući da imam konstatne probleme ne paše mi takav sustav

Nije nova - dr. Dropulic Vidakovic je stara tamo (još je mojoj mami vodila trudnoće :zubo:). Nazovi dom zdravlja pa pitaj. Do sad kad sam zvala da se narucim uvijek me narucila u roku mjesec dana. Ne mogu ti sa sigurnošću reći možeš li upasti preko reda, ali pretpostavljam da možeš - sjećam se da je sestra pričala mojoj mami kako su imali naručenih (bubnut ću broj 15 žena), a da uz to im je došlo još 20 hitnih.
I ja također imam samo pohvale o njoj. Na prvi dojam možda i izgleda distancirana, ali je jako divna i nježna kod pregleda.

AlfOmg
09.05.2010., 13:00
Idem kod dr.Laušin u Osijeku (privatnica), prekrasna je žena, jako pristupačna, nimalo neugodna, nježna i ima razumjevanja za sve. Možeš s njom slobodno popričati o svemu što te zanima koliko god treba.

Ali osoba koja je kraljica kod nje u ordinaciji je MEDICINSKA SESTRA...mah, ta žena te toliko ohrabri i sve pojasni da i najveći problem ti se čini malen. Prvi put kad sam isla na obican pregled...uzasno me bilo strah. I onda me sestra drzala za ruku...na kraju sam se potpuno opustila da sad bez problema odem do njih kad me god nesto zanima.

nina_innina
10.05.2010., 09:10
bok cure, nova sam u zg i treba mi ginekolog, odnosno radije bih žensku. čula sam za dr. kovačević, dr. bokić i dr. ivanišević(mislim da je ona privatnik). plizzz neka preporuka i bilo bi dobro da je negdje natrešnjevci. help!!

korny30
10.05.2010., 10:24
Želim samo reći da nikome nikada ne bih preporučila ginekologa Kraljevića (inače radi u vinogradskoj a i privatno radi u ordinacij na rudeškoj)

napišeš ovako nešto, a ne daš nikakvo objašnjenje
bila sam kod njega nekoliko puta i čovjek je genijalan, i na svim drugim forumima ga hvale (zgooglaj malo) :cerek:

ivy11
11.05.2010., 07:38
Čisto info za narudžbe za dr. Račkog u Runjaninovoj.

Sad ja nazovem i žena mi kaže da se narudžbe primaju zadnja tri dana u mjesecu- za slijedeći mjesec!!:flop:

možda ste znale, ali ne škodi napomenuti, ja nisam znala za to:confused:

uglavnom, ako mislite na pregled, razmišljajte mjesecima unaprijed o tome. užas. u neku ruku bih htjela da se donese zakon o smanjenu broja pacijenata kod određenog doktora, jer očito imaju previše pacijenata kad su non stop čekaone pune i moraš se puno ranije naručit, tako da je sve ko na traci:( i uopće se doktor ne može posvetiti pacijentu

jasna19
11.05.2010., 08:53
Znam to za Račkog i narudžbe, ali ako zoveš zadnja 3 dana u mjesecu, onda se ne javljaju na telefon. Tako da se ja nisam uspjela naručiti. Čak sam i osobno išla do tamo jer se nisu javljali i žena me ostavila da čekam skoro 2 sata da bi mi na kraju rekla da nema više mjesta za idući mjesec, a da se za onaj iza mogu naručiti tek - idući mjesec.:flop:

ivy11
11.05.2010., 08:59
Znam to za Račkog i narudžbe, ali ako zoveš zadnja 3 dana u mjesecu, onda se ne javljaju na telefon. Tako da se ja nisam uspjela naručiti. Čak sam i osobno išla do tamo jer se nisu javljali i žena me ostavila da čekam skoro 2 sata da bi mi na kraju rekla da nema više mjesta za idući mjesec, a da se za onaj iza mogu naručiti tek - idući mjesec.:flop:

ooo, baš super,, a dobro kog naručuje u međuvremenu? pa kaj toliko trudnica ima koje imaju prednost da se niti mjesec dana unaprijed ne stignemo naručiti???

mislim da je najbolje da se počnemo bilježiti za iduću godinu, do tad ćemo valjda doći na red...
katastrofa:o

Sashica
11.05.2010., 10:18
Jel smijem ovdje postaviti upit o privatniku ili samo o socijalnim ginekolozima?

Naime, idem danas prvi put na pregled kod dr. Ciglara pa ako netko ima neko iskustvo s njim?

Nisam uspjela u tražilici naći ništa o njemu na forumu.

Hvala! :)

nana_22
11.05.2010., 13:06

Sad ja nazovem i žena mi kaže da se narudžbe primaju zadnja tri dana u mjesecu- za sljedeći mjesec!!:flop:

Pa to je ok. Kad sam se ja prebacila kod njega, onda se naručivalo zadnji tjedan u mjesecu za naredni mjesec.

A nakon toga su uveli ono da te naruči za 4 mjeseca, to je katastrofa, pogotvo za cure koje nemaju redovan ciklus.

soks
11.05.2010., 17:01

Sad ja nazovem i žena mi kaže da se narudžbe primaju zadnja tri dana u mjesecu- za slijedeći mjesec!!:flop:

uglavnom, ako mislite na pregled, razmišljajte mjesecima unaprijed o tome. užas. u neku ruku bih htjela da se donese zakon o smanjenu broja pacijenata kod određenog doktora, jer očito imaju previše pacijenata kad su non stop čekaone pune i moraš se puno ranije naručit, tako da je sve ko na traci:( i uopće se doktor ne može posvetiti pacijentu

Čisto za info taj Rački je ženi koja je prokrvarila u trudnoći poručio preko sestre da se naruči za sljedeći tjedan, umjesto da je odmah pregleda. Cijela Runjaninova se zgražavala.

jasna19
13.05.2010., 07:51
Ja stvarno ne znam tko se sve predbilježi, ali očito imaju puno previše pacijenata... Ja sam nakon par mjeseci odustala od pokušaja da se naručim (čak sam bila i uporna!) tako da sam 'nemarna' i ne idem na preglede dok ne nađem nekog drugog.... :(

avril
13.05.2010., 23:38
bok cure, nova sam u zg i treba mi ginekolog, odnosno radije bih žensku. čula sam za dr. kovačević, dr. bokić i dr. ivanišević(mislim da je ona privatnik). plizzz neka preporuka i bilo bi dobro da je negdje natrešnjevci. help!!
Preporuka za dr Ivanisevic.

Kahuna
14.05.2010., 14:37
Zna li netko koliko kod dr. Tarlea košta pregled i papa. Jel se dugo čeka na termin?

Negdje među gornjim postovima netko je komentirao da je malo skuplji od drugih, pa me obeshrabrilo.

nina_innina
16.05.2010., 15:39
hvala avril :)

nina_innina
18.05.2010., 08:49
avril da li znaš možda da li doktorica ivanišević prima samo trudnice? il netko drugi možda zna odgovor? hvala

avril
18.05.2010., 21:31
avril da li znaš možda da li doktorica ivanišević prima samo trudnice? il netko drugi možda zna odgovor? hvala
Ja nisam trudnica i primila me.

Floramia
19.05.2010., 11:40
bok.
tnx.

Ja sam bila kod nje. Nije se pretjerano pobrinula, a nije ni bila baš razgovorljiva.
Imala sam dojam da sve odgovori onako- ni vruće ni hladno. I samo najnužnije.
Sestra joj je super,malo starija, mila i draga, ljubazna pogotovo ako tamo još nisi bila.
U reklami u časopisu je navedeno kao prednost ordinacije-individualan pristup- mislim ono, pa nigdje ne idemo grupno, ne?
I sad dalje, individualan koliko? Sjedila sam u čekaonici do njenih vrata i čula baš svaku rečenicu prethodne pacijentice i nje. Hmmmm...
550kn- i to samo pregled i ultrazvuk (bez Pape). Oprostite, ali tolika je cijena sa Papom kod drugih privatnika.
To je moj dojam. Sretno!

Q.O.D.
19.05.2010., 11:44
Cure, žene,

da li ijedna od vas zna da li je dr. Kramarić (u Osijeku) imalo dobar ginekolog i kako se sestra zove?

Da li bi mi mogle preporučiti dobog ginekologa u Osijeku? Malo me strah otići na pregled jer mi je prvi put. Napokon sam skupila dovoljno hrabrosti :)

anna15
20.05.2010., 15:17
Samo me zanima, nije ništa važno pa mi nije niti toliko bitno da odgovorite.

Naime, ako ja odem (maloljetna) kod ginekologa (s time da mama to zna) dal' on mora reći mami dal' sam ja djevica ili ne,a da ja to npr. ne želim? :o

Ne radi se o meni, pričala sam s frendicama o tome, pa pitam. :ne zna:

nephthys
20.05.2010., 15:55
ne, nema on što govoriti tvojoj mami o tvom seksualnom životu. može se naći neka konjina koja to ne želi poštivati, ali njega fino prijaviš.

anna15
20.05.2010., 15:59
ne, nema on što govoriti tvojoj mami o tvom seksualnom životu. može se naći neka konjina koja to ne želi poštivati, ali njega fino prijaviš.

Znači on bi zapravo mogao reć mami da sam djevica, a nisam? Da ga ja to zamolim... :ne zna:

Opet ponavljam, nije da se radi o meni :rofl:

Btw. hvala! :)

nephthys
20.05.2010., 16:40
ma kak da ne bi slučajno.
doktor će ili reć istinu ili neće reć ništa. i to je to. najčešće neće reći ništa i ti ne moraš s mamom ić ginekologu, ne vidim razlog zašto bi ona uopće razgovarala s njim. dok si tamo na stolu, čak i da je isti doktor kod kojeg ide tvoja mama, ti si njegova pacijentica, ne ona i to je to.

nećemo ovdje nastaviti razgovor, ako imaš još pitanja, pitaj pa nas prebacim u drugu tmeu.

Floramia
25.05.2010., 11:07
Čitajući forum, na preskokce doduše, nešto mogu zaključiti. Također uz svoje osobno iskustvo.
Ginekologija se kao i stomatologija dosta privatizirala. Naime, ako ste primijetile, liječnik koji radi preko HZZO-a , a ujedno ima i svoju privatnu ordinaciju, namjerno se ponaša neuljudno, zastrašuje pacijentice kako bi iste prešle u privatnu ordinaciju(po mogućnosti njegovu) gdje skakuću oko nas ( za 400- 1000kn), odjednom imaju strpljenja odgovarati na sva pitanja.
Stoga, predlažem da se ne bojite, njihovo ponašanje nije slučajno takvo , a i iz razloga prenatrpanošću ogromnim brojem pacijenata (svaki bi smio imati do 2000-2500, a imaju ih i više) opravdano se ponekad deru, požurkuju itd.
Sva sreća da ih možemo mijenjati preko HZZO-a, tako da prije nego što iskeširate lovu nekom privatniku, probajte prije promijeniti ginekologa, možda naiđete na boljeg ako se dobro informirate.
Ja sam također išla privatnim ginićima pa sam skužila da nisu ništa stručniji od ostalih, jedina je razlika što imaju čekaonicu u veselim bojama i bombone na stolu.
Savjet: treba biti uporan,procijeniti kad možete pitati jasno što vas muči ili zanima, ali ne bahato i dobit ćete jednako dobru uslugu.
Što se tiče toga da je netko nekome prepisao krivu terapiju i bla, bla... bio taj isti u DZ-u ili privatnoj poliklinici, njegovo je mišljenje i znanje isto. Jer to je ista osoba.
Na kraju krajeva, svi su oni završili isti Fakultet, sve su njih od početka učili manje-više isti profesori.
Itekako imate nesigurnih ginekologa sa ponekad krivim dijagnozama i u privatnim poliklinikama. A ako već plaćate zdravstveno svaki mjesec pod obavezno, nemojte još više plaćati plaćeno.

sky5
25.05.2010., 21:06
zna li tko šta o doktorici snježani škrablin? otvorila je sada novu privatnu ordinaciju, inače u petrovoj bolnici radi.zanima me i kolko košta pregled?

sky5
25.05.2010., 21:07
Znači on bi zapravo mogao reć mami da sam djevica, a nisam? Da ga ja to zamolim... :ne zna:

Opet ponavljam, nije da se radi o meni :rofl:

Btw. hvala! :)

neće on mami ništa govoriti ako mam ne pita ali mislim da na nalazu piše način na koji si pregledana, a za djevice to je rektalno a nedjevice vaginalno jel :D

pearl_
28.05.2010., 20:24
bok! imam jedno pitanje, al ne znam u koju temu bi spadalo pa da ne otvaram bezveze novu, ubacit ću se tu:)

dakle, imam neku bradavicu, madež ili nešto slično (ne mogu definirati) na vrlo nezgodnom mjestu - taman na ulazu u anus :( jel za to idem kod ginekologa na pregled ili kod nekog drugog? možda je glupo pitanje, al jebiga.. nemam iskutva sa takvim stvarima..

hvala!!

nephthys
30.05.2010., 14:24
da, idi ginekologu za početak.

pearl_
30.05.2010., 14:27
ok! tenks!

frupy
01.06.2010., 12:19
bok! imam jedno pitanje, al ne znam u koju temu bi spadalo pa da ne otvaram bezveze novu, ubacit ću se tu:)

dakle, imam neku bradavicu, madež ili nešto slično (ne mogu definirati) na vrlo nezgodnom mjestu - taman na ulazu u anus :( jel za to idem kod ginekologa na pregled ili kod nekog drugog? možda je glupo pitanje, al jebiga.. nemam iskutva sa takvim stvarima..

hvala!!

To ti je vjerojatno vanjski polip. Odi ginu da provjeri imas li i unutarnjih. Nije to apsolutno nista strasno, ali gin bi to ipak morao pogledati.:mig:

zany
01.06.2010., 22:42
Opet vapim za ginekologom/injom oko centra zg-a da ponajprije *prima pacijente* i da je relativno normalna i zna svoj posao.

Silvery
03.06.2010., 18:35
Ja sam također išla privatnim ginićima pa sam skužila da nisu ništa stručniji od ostalih, jedina je razlika što imaju čekaonicu u veselim bojama i bombone na stolu.

Sa svim što si kazala (da sad sve ne kvotam) se slažem i stvarno je istina, osim u dvije stavke :mig:

Istina je da su svi oni završili isti fakultet i da ću kod privatnika imati kraljevski tretman, da soc. ginekolozi se ponašaju tako kako se ponašaju iz manje-više poznatih razloga.... no kad je o izboru liječenja riječ (posebice u ginekologiji), npr. treba sanirati promjenu na grliću i sl. onda tu zakazuju socijalni. Prvo ne raspolažu s modernim načinom liječenja, tj. metodama (većina), ni opremom. Npr. KBC Split nema uopće mogućnost liječenja promjena bezbolnom krioterpijom, da ne govorim o konizaciji koja je klasična do daske (što mladim curama ne treba). O tome je posvjedočilo više cura na ovom forumu, neke su bespotrebno proživljavale fizičku bol (zbog zastarjelog oblika liječenja, kasapljenja), ali i psihičku jer socijalni nemaju vremena pričati sa svojim pacijentima i odgovarati na njihova pitanja, već ih samo spraše gdje trebaju. Sada generaliziram, ali uvjerila sam se i sama više puta. I nije to samo slučaj u ovoj grani medicine, nego u većini (sjetim se samo kako u Splitu u bolnici "liječe" hemoroide" :horor:).

Druga stvar je sam pristup liječnika prema pacijentu. Meni je to jako bitno. Ne tražim da bude psiholog, Majka Tereza ili Google, ali tražim da se ponaša uljudno i obzirno prema pacijentu, posebice kad se on/ona susreće prvi put s nekom dijagnozom. Također od doktora očekujem da mi da odgovor na moje pitanje. Ja znam da oni nemaju vremena i da smo mi pacijenti ko na tekućoj vrpci, ali hebemu, imaš mi pravo dati odgovor na pitanje.

Sashica
04.06.2010., 09:44
Druga stvar je sam pristup liječnika prema pacijentu. Meni je to jako bitno. Ne tražim da bude psiholog, Majka Tereza ili Google, ali tražim da se ponaša uljudno i obzirno prema pacijentu, posebice kad se on/ona susreće prvi put s nekom dijagnozom. Također od doktora očekujem da mi da odgovor na moje pitanje. Ja znam da oni nemaju vremena i da smo mi pacijenti ko na tekućoj vrpci, ali hebemu, imaš mi pravo dati odgovor na pitanje.

Baš to, danas su doktori izgubili 'osjećaj' za pacijente. Zato i jesmo svi aktivni tu, tražimo odgovore na guglu, forumu, itd, jer nam doktori nemaju vremena odgovarati na naša pitanja :rolleyes: Zaboravljaju zašto su se uopće počeli baviti medicinom. Ili ih se većina danas ne bavi bedicinom jer želi pomoći ljudima, nego zbog love :ne zna:

ja i ja
05.06.2010., 12:13
hej! jel zna netko doborog ginekologa u Vž, a da radi preko HZZO-a?

ivy11
09.06.2010., 17:52

evo, samo da potvrdim sve ovo što si napisala. naravno da se ne javljaju, a i kad sam ih uspjela dobiti rekla je da nema u 6 više mjesta, što znači da je u 3 sata što zaprimaju narudžbe već toliko žena se uspjelo naručiti. kad sam ju pitala kako to da je za 3 sata uspjela popuniti sve termine, rekla je da žene tamo čekaju od prije 7 da se naruče.

E, onda sam lijepo napisala žalbu Ministarstvu zdravstva koje mi je odgovorilo da su moju žalbu proslijedili ravnatelju Runjaninove i da ih traže očitovanje o tome, jer sam ih ja u žalbi pitala da li je uopće zakonit takav postupak naručivanja (znači, samo zadnja tri dana u mjesecu se možeš naručiti za slijedeći mjesec)

i sad me baš zanima kaj će odgovoriti.

Noise
09.06.2010., 20:59
hehe, odgovorit će da si nadješ drugog ginekologa ili da je Rački, kao i većina ginekologa, prenatrpan... da je to njihov način rada, da pokušavaju sve što mogu bla bla bla...al na jako lijep i služben način... iako se duboko nadam da neće tako odgovoriti...ali to je stanje u našem zdrastvu... na štetu pacijenata tj. pacijentica... ružno i tužno stanje...

jasna19
10.06.2010., 09:23
Joj, ja sam neki dan otišla kod Račkoga da uzmem karton i kad sam im rekla da sam došla po karton, najednom je sestra bila iznenađujuće ljubazna i rekla da super da odlazim jer imaju previše pacijenata i da se nadaju da će ih još otići (?!)
Tako da moguće da sve to s naručivanjem, brojevima itd. namjerno rade da ljudi odustanu....
Iako onda mi nije jasno zašto primaju nove....

Uglavnom, toliko mi je drago da više nisam tamo da je to čudo....:)

amneka
14.06.2010., 17:49
postoji li u zg ginekolog koji je ujedno i homeopat?

ja vise ne znam sta sve nisam probala za rjesit se nekekvih gupih sitnih upala, koje moji dosadasnji ginekolozi (bila sam kod vise njih i svi se vise-manje ponavljaju) uglavnom opisiju kao "domace bakterije" jer po njima to su bakterije koje sve zene imaju, ali ja sam osjetljivija pa bi rade probleme.

meni je toga vec pun kufer, stalno mi govre da se ne moram brinit, ali na kraju ispada da je skoro svako 6 mjeseci uzimam neku vrstu antibiotika i to definitivno ne moze bit dobro...

dosla san do toga da odustajem od tradicionlane medicina i htjela bih pokusati s alternativom, ali bi ipak volila da nadjem ubojitu kombinaciju ginekolog-homeopat... e i jos da je zena to bi mi bilo idealno!

hvala svima unaprijed

tina88
15.06.2010., 16:30
Hej ljudi, treba mi jedna informacija.
Da li je koja od vas nedavno bila kod dr. Mirić Tešanić? Ja sam njezina pacijentica ali duuuugo nisam bila a trebala bih ovih dana na PAPU i ultrazvuk pa me zanima jesu li cijene ostale iste i da li još radi po starom rasporedu i na starom mjestu (Gupčeva zvijezda)? Tnx!

ivana9821
16.06.2010., 09:37
curke..nemam nazalost vremena prelistavati pa ak moze info i preporuka za ginekologa-icu??
dz Zapad
Vrabečak

cocci
18.06.2010., 12:29
može mi netko reći kakve mi sve pretrage trebaju za recept za pilule i koliko bi to koštalo kod privatnika?

sky5
19.06.2010., 14:18
ja sam išla samo na vađenje krvi, a to ne bi trebalo bit preskupo :/

neve_ergosum
01.07.2010., 10:46
da li zna tko za HZZO ginekologa (u Zagrebu) koji prima nove pacijente te radi briseve, ali ne daje dijagnozu...tj. uzima bris i daje uputnicu, a nalaze cita i terapiju daje privatnik?
znam da je to skoro pa nemoguce :D ali reko da pitam...

ako to ne moze, onda netko tko prima i samo daje uputnice?

blondina
01.07.2010., 16:38
Može preporuka soc ginekologa u zapadnom dijelu Zg-a, oko Črnomerca, a da znate da prima nove pacijente? bilo bi poželjno da je žena..al može i muški

nena67
01.07.2010., 22:28
preporučujem POLIKLINIKU ZAHI u kojoj ordinira dr.Khouri,radi na tri lokacije:ZAGREB,Mrazovićeva 6,IVANIĆ GRAD,Ul.slobode bb te VELIKA GORICA,P.Škrleca 27.Možete doći ako vam odgovara svaki put u drugu,jako je praktično jer pokrivaju široko područje.Inače dr.je jako ljubazan,profesionalan i maksimalno se trudi oko pacijentica i što je jako bitno pacijenticama je uvijek dostupan na mob.pa uvijek možete zatražiti savjet.Kod njih možete obaviti i urološki ,dermatološki i kardiološki pregled te UZV svih organa ,žljezda i krvnih žila.

stihaa
02.07.2010., 08:05
da li zna tko za HZZO ginekologa (u Zagrebu) koji prima nove pacijente te radi briseve, ali ne daje dijagnozu...tj. uzima bris i daje uputnicu, a nalaze cita i terapiju daje privatnik?
znam da je to skoro pa nemoguce :D ali reko da pitam...

ako to ne moze, onda netko tko prima i samo daje uputnice?

Isuse, pa ako ti da dijagnozu svejedno možeš otići kod privatnika. Onda ćeš imati dva mišljenja što je svakako bolje od jednog:).

Briseve sam nosila sama i sama išla po rezultate, veći je problem hoćeš li dobiti uputnicu za briseve ako nemaš neke indikacije.

blondina
02.07.2010., 22:12
Zna li netko ime muškog ginekologa koji je prije cca 5 godina radio u Domu Zdravlja Baruna Filipovića-Črnomerec, prije doktorice Obrad Sabljak?
Također ako netko zna njegovu novu adresu, navodno je negdje na Črnomercu?

*jezebel*
06.07.2010., 18:20
evo, samo da potvrdim sve ovo što si napisala. naravno da se ne javljaju, a i kad sam ih uspjela dobiti rekla je da nema u 6 više mjesta, što znači da je u 3 sata što zaprimaju narudžbe već toliko žena se uspjelo naručiti. kad sam ju pitala kako to da je za 3 sata uspjela popuniti sve termine, rekla je da žene tamo čekaju od prije 7 da se naruče.

E, onda sam lijepo napisala žalbu Ministarstvu zdravstva koje mi je odgovorilo da su moju žalbu proslijedili ravnatelju Runjaninove i da ih traže očitovanje o tome, jer sam ih ja u žalbi pitala da li je uopće zakonit takav postupak naručivanja (znači, samo zadnja tri dana u mjesecu se možeš naručiti za slijedeći mjesec)

i sad me baš zanima kaj će odgovoriti.

ivy, jesu li ti na kraju odgovorili?

(off: ) to je mene *ebalo dok sam zivjela u osijeku pa sam tamo trebala na endokrinu. narucivanje samo tri dana, ako ne uspijes, mos' se *ebat' sljedecih mjesec dana. zoves k'o blesav, a onda se ne javljaju. onda otkazes obaveze i taljigas se do njih, dodjes na salter i nema nikoga. tamo su, jbt, cak i virusi i bakterije na godisnjem. :lol: na kraju te tako iz*ebu da ti se zapravo vise ni ne da ic'. mozda je to ovima odozgo i namjera. da ti se ne da ili da imas osjecaj krivnje ako slucajno nesto trazis. :( mislim, odem privatno napravit' krvnu sliku, urin, sedimentaciju i slicne gluposti, a kod ginica papa test, ultrazvuk, ponekad bris i slicno. al' kad mi hormoni dodju na red, ne mogu jos i to platit', radije dam za zdravu hranu da si malo pomognem. :rofl: nedavno pitam za informaciju u jednoj poliklinici i zena mi izracuna da bi me ono sto trebam ukupno doslo preko 2000 kn. da se objesis. :visi: pa i da uplatim privatno osiguranje, opet je puno.

ajde jos za bolnice i laboratorije, ali kod ginekologa mi je takvo narucivanje zesca idiotarija jer je on ipak lijecnik primarne zdravstvene zastite. iako, ne znam jel' mi gore to narucivanje tri minute u mjesecu, ili kad tamo dodjes, uzmes broj i sjedis satima k'o majmun.

nego... ja nekidan isla po uputnicu kod rackog (samo kod sestre, za dr.-a se ne zelim znojit' tamo u cekaonici, a nadam se da necu ni morat') i, iako je zena inace simpa, dobila sam prijekorni komentar da ubuduce ne dolazim na trudnicke dane. a ne sjecam se da su imali dva trudnicka dana, mislila sam da je samo jedan. i onda vidim natpis na vratima. stvar je u tome sto sam taj dan isla i svojoj doktorici opce prakse koja je ordinacija do njihove pa sam usput skocila i k njima po uputnicu jer ne zivim u centru grada. nes' ti posla, par hormona ispisat'. k'o da sam tamo dosla zato sto se osjecam fantasticno. :rolleyes:

ivy11
06.07.2010., 21:12
[QUOTE=*jezebel*;27646449]ivy, jesu li ti na kraju odgovorili?

proslijedili su mi odgovor od Račkog koji nema veze s vezom. priča o tome da sam ja bila na pregledu 2008 godine i da sam tada radila briseve, a kao da se za tu kontrolu ne mora naručit. i da on ima hrpu pacijentica dnevno a ne sjedi besposlen kao što ja mislim,

na nijedno pitanje nije odgovoreno, ma katastrofa. ne znam da li su stvarno tak glupi da ne kuže moja jasno postavljena pitanja ili mene namjerno omalovažavaju zato što sam uopće napisala upit.

a razmišljam si da odem, a onda opet-kud? više manje su isti komentari na skoro sve giniće, ma koma:o

sorry ak sam off
otišla sam na kraju privatno a tam došla tražit uputnicu za hormone. i dobila sam ju

buffy24
11.07.2010., 16:04
Definitivno nisi jedina.
Tip je primitivac i to teški.

Ja dugo nisam bila tamo i vidim uredili su ordinaciju i sad ima i ultrazvuk što je super, al badava kad je doktor takav kakav je.

Doktorica u drugoj smjeni je Ljiljana Kovačević. Ako netko ide k njoj pa da napiše koju.Sve za koje sam čula da su ok ne primaju pacijente i puni su, a i ne bih se samo tako prebacila kod nekog, jer ti treba godinu dana za ponovo prebacivanje, a ako doktor ne valja a imaš poteškoća to je predugi period.

Vezano uz sve skupa, je l bi netko znao što se to plaća 100 kn? Imam dopunsko i ne vidim kog bi vraga trebala platiti.

Toplo bi preporučila svima koji bježe od navedenog doktora ovoj doktorici u suprotnoj smjeni da to ne rade! ja ćim rodim bježim od nje. nikome je ne bi preporučila jer je žena hladna bahata i odriješita, ja kod nje samo dolazim po uputnice,recepte i bolovanje jer trudnoću vodim privatno!

buffy24
11.07.2010., 16:08

zaaašto? ja krenula kod njega sad pred kraj trudnoće... ako netko ima kakvih saznanja o njemu molim vas javite mi... jer on me pregledava sad pred kraj i mislila sam da mi bude na porodu, a ovaj post me malo zatekao!!

samosvoja
11.07.2010., 20:38
Imam svog odabranog ginekologa i nisam išla nikad prije....pa me zanima je li mi potrebna uputnica ili se mogu samo naručiti bez uputnice

Peppa Pig
11.07.2010., 21:20
Imam svog odabranog ginekologa i nisam išla nikad prije....pa me zanima je li mi potrebna uputnica ili se mogu samo naručiti bez uputnice

mislis da li ti treba uputnica od opce prakse za ginekologa ili sto?

ako je to, ne treba ti (kao sto ti ne treba ni za zubara :mig:), samo se naruci

samosvoja
11.07.2010., 21:22
upravo to, treba li mi uputnica od dr opće prakse.....puno hvala na odgovoru

blondina
11.07.2010., 22:42
Ja nemam ništa lijepog za reći o dr. Lukendi iz Malešnice. Tip je ozbiljan, ništa neće pričat i objasnit, a ako nešto i kaže onda je to nešto bahato i bezobrazno. Prije ste vani nego unutra jer je pregled kod njega extra brz....ako se uopće može nazvat pregledom. Vidim da su mišljenja o njemu općenito negativna, ni sama još ne znam zašto sam otišla tamo

jasna19
13.07.2010., 13:36
Bok cure, danas sam bila kod (novog) ginekologa i u šoku sam blago rečeno!!
Prebacila sam se kod dr. Žigmund na Borovje i danas mi je bio 1. pregled. Sam pregled je bio ok. Doduše, dr. Žigmund nema, nego je drugi doktor na zamjeni ali....
Taj doktor mi je rekao da imam slijepljen grlić maternice, ali s obzirom da nisam imala nikave zahvate, ne zna radi čega pa je rekao da ćemo to vidjeti kad dođe papa test. Međutim, nakon toga mi je med. sestra rekla da će nalaz pape biti tek za 4 ili 5 MJESECA!!
Rekla mi je da sad tako u većini domova zdravlja preko HZZO-a, ali to mi se stvarno čini previše!

Je li netko od vas imao sličnu dijagnozu i je li to opasno te jeste li i vi trebale tako dugo čekati nalaze??

Mislim da ću privatniku jer me jako strah jer za toliko mjeseci tko živ tko mrtav + tko zna koliko će mi još trebati da nađem slobodan termin da se naručim kod njih za novi pregled.....

Silvery
13.07.2010., 23:10
Ne znam ovo sa slijepljenim grlićem :ne zna:
Ali što se tiče čekanja papa testa to je nečuveno. Moja majka je većinom kod socijalnog ginekologa i mnogo osoba koje poznajem, uključujući i mene povremeno, i sve što ti mogu reći je da se toliko ne čeka, može se koji put otegnuti, ali prema mojim iskustvima ne prelazi mjesec i pol.
Jedna je cura davno ovdje na forumu rekla da je u Rijeci kod jedne nepopularne ginekologice čekala skoro 4 mjeseca i to je prvi i zadnji put da sam čula da se tako dugo čeka. Pa koji je njima vrag?

jasna19
14.07.2010., 07:52
Ja isto moram priznati da nikada nisam čula da se toliko čeka, uvijek prije je bilo oko mjesec dana. I to mi je bilo puno, ali ajde, ionako se nikada nije moglo naručiti u kraćem roku za npr. novi pregled...

Ali ovo je stvarno katasrtrofa, da sam znala, ne bi se nikada prijavila kod njih!!

jasna19
14.07.2010., 07:55
Zvala sam maloprije dr. Tadić i kaže mi da se i kod njih na papa nalaz čeka oko mjesec dana!! Pa kako to? Nisam već dugo bila kod privatnog, ali sjećam se kad sam bila zadnji put da sam odmah dobila nalaze! Pa koja mi je onda razlika od socijalnog? Ne kužim....

frupy
14.07.2010., 12:33
Odi u Vili. Istina da su medju najskupljima, ali nalaz pape ti dodje za 10-14 dana na kucnu adresu.:mig:

Annie Lou
15.07.2010., 12:02
Ja idem kod Mirić-Tešanić i žena je nježna, strpljiva, ljubazna,... sve 5 :top: Čak mi na papiru crta da bi mi objasnila nešto.
jest da su malo skuplji ali isplati se svaka kuna.

Potpisujem!
I ja idem kod dr. sc. Mirić-Tešanić.
Sada mi prati prvu trudnoću i imam samo sve najbolje za reć :top:

jasna19
15.07.2010., 13:11
Danas sam bila kod dr. Tadić i bilo je baš ok.
Uglavnom, nije mogla vjerovati što mi je onaj prošli ginekolog rekao! Ona kaže da je sve u redu.... Stvarno sam u šoku kakvih sve doktora ima, pa to je strašno... Ne znam je li još tko bio kod tog ginekologa na Borovju, s obzirom da je zamjena, ne znam ni kako se zove, ali meni je sad iskreno žao što sam se tamo prebacila i mislim da ću sad opet morati početi tražiti novog ginekologa!

frupy
15.07.2010., 18:39
Danas sam bila kod dr. Tadić i bilo je baš ok.
Uglavnom, nije mogla vjerovati što mi je onaj prošli ginekolog rekao! Ona kaže da je sve u redu.... Stvarno sam u šoku kakvih sve doktora ima, pa to je strašno... Ne znam je li još tko bio kod tog ginekologa na Borovju, s obzirom da je zamjena, ne znam ni kako se zove, ali meni je sad iskreno žao što sam se tamo prebacila i mislim da ću sad opet morati početi tražiti novog ginekologa!
Pa ostani kod dr. Tadic kad ti se svidjela.:ne zna:

sputnyk
23.07.2010., 17:56
cure, hitno mi treba ginegolog koji prima nove pacijente u ZG, treba mi uputnica za MG...

sputnyk
23.07.2010., 18:45
Bok cure, danas sam bila kod (novog) ginekologa i u šoku sam blago rečeno!!
Prebacila sam se kod dr. Žigmund na Borovje i danas mi je bio 1. pregled. Sam pregled je bio ok. Doduše, dr. Žigmund nema, nego je drugi doktor na zamjeni ali....
Taj doktor mi je rekao da imam slijepljen grlić maternice, ali s obzirom da nisam imala nikave zahvate, ne zna radi čega pa je rekao da ćemo to vidjeti kad dođe papa test. Međutim, nakon toga mi je med. sestra rekla da će nalaz pape biti tek za 4 ili 5 MJESECA!!
Rekla mi je da sad tako u većini domova zdravlja preko HZZO-a, ali to mi se stvarno čini previše!

Je li netko od vas imao sličnu dijagnozu i je li to opasno te jeste li i vi trebale tako dugo čekati nalaze??

Mislim da ću privatniku jer me jako strah jer za toliko mjeseci tko živ tko mrtav + tko zna koliko će mi još trebati da nađem slobodan termin da se naručim kod njih za novi pregled.....

huh, upravo sam okrenula x brojeva u potrazi za hzzo ginekologom i u pon idem kod tog nesretnika, treba mi uputnica za utorak :/ valjda ce mi izaci u susret, dati mi formular, odfurat ga u jukicevu i da mi jos daju uputnicu...
to je sve moja nesmotrenost..mislila sam da mi dr opce prakse moze dati uputnicu, tuka

Tisa-Iskra
27.07.2010., 12:48
Bokić. Ja sam doselila natrag u Zg prije par dana i s obzirom da trebam roditi za 2 tjd trebao bi mi hitno soc.gin. E sad - zvala sam dr Lukenda u Malešnici. Rekli su da primaju nove pacijentice.. Ima li i gdje bliže (inače sam na vrbiku). U krugama sam bila, ali dr. Wahida nema do 16.8., a meni termin 9.8. Na preglede idem već u bolnicu, pa mi to nije problem, već samo radi uputnica.
Dosta mi je hitno.. I meni se ne treba puno govoriti - ja imam usta pa pitam, a ionako razmišljam ići kod privatnika kasnije, a kod soc samo po event.uputnice.
Pa sad - vidim oprečna mišljenja o tom dr. Lukenda. Molim da mi netko pomogne što prije. Ne bih pitala da nije hitno..

sputnyk
28.07.2010., 09:57
Tisa, ja sam bila jucer na Borovju, tek se prijavila kod hzzo gina, prije mi nije trebao obavljala sam sve privatno. Sestra je super, napravila mi je 5 uputnica, sve objasnila, gdje, kako, kad.. guzve uopće nemaju, dom zdravlja je nov..
ako ti je hitno odi tamo, rade ti utorak i srijedu u jutro, cini mi se i petak.

maja MiA
28.07.2010., 12:17
Zanima me da li netko zna što sve pokriva obavezno zdravstveno oisguranje kod ginekoloskog pregleda ako nemam dopunsko osiguranje. Pregled? Papu? UZV? dal se placa participacija i koliko?

rak1234
30.07.2010., 05:46
pozdrav!
zna li neko koji je dobar ginekolog u varaždinu preko socijalnoga...te dali ako se ide prvi put kod njega, dali je potrebno naručivati se, i čekati ako vam je potrebno potvrđivanje trudnoće. trebali li se zvati ili se samo pojaviti i dali svi primaju nove pacijente?