PDA

View Full Version : Vidovitost (bez reklamiranja i preporuka)

stranice : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9

posavka
26.03.2009., 21:56
evo ostavit cu vam broj : Gospodja Ema 00387 61 237 474

meni je puno pomogla....

Alex84
26.03.2009., 21:57
evo ostavit cu vam broj : Gospodja Ema 00387 61 237 474

meni je puno pomogla....

Meni ovo izgleda na dobru reklamu:D:D

li-at
26.03.2009., 21:58
koliki je honorar?

posavka
26.03.2009., 22:01
Meni ovo izgleda na dobru reklamu:D:D

nemam sta da postavljam reklame. zena mi je bila preporucena i kad sam se nasla u neizlaznoj situaciji kontaktirala sam ju.

zelim samo da pomognem ako nekome treba pomoc.

posavka
26.03.2009., 22:06
koliki je honorar?

honorar?

ja zenu nit znam nit poznam. kao sto sam rekla, preporucena mi je bila. ja sam bila sretna sto mi je neko mogao reci nekoga koga poznaje zato i ja zelim preporuciti. uzasno je kad se nadjes u situaciji bez izlaza.

Alex84
26.03.2009., 22:08
honorar?

ja zenu nit znam nit poznam. kao sto sam rekla, preporucena mi je bila. ja sam bila sretna sto mi je neko mogao reci nekoga koga poznaje zato i ja zelim preporuciti. uzasno je kad se nadjes u situaciji bez izlaza.

uvjerljivo:D

li-at
26.03.2009., 22:17
Pa kako to ona odgovara na tel pozive a da nista ne zaradi?
Zamisli koliko bi morala vremena provesti na telefonu??? :mig:
tek tako za nista?

Alex84
26.03.2009., 22:23
tek tako za nista?

Bas htjedoh to pitat:D

posavka
27.03.2009., 05:56
tek tako za nista?

ne, ne... moras uplatiti prvo 20.- Eura.

ja nisam zalila,jer doista mi je rekla jako puno...
ona Fatima Tomicic je naplatila 60,- Eura rekla 5 recenica i ponudila terapiju od 1080.- Eura. zamisli... prevarant.

Alex84
27.03.2009., 10:38

ona Fatima Tomicic je naplatila 60,- Eura rekla 5 recenica i ponudila terapiju od 1080.- Eura. zamisli... prevarant.

zanimljivo kako to nisi navela u prvom postu,neko si jos ostavila broj telefona..

Letilla
27.03.2009., 15:00
Nikad mi nije bilo jasno zašto ljudi plačaju (i to skupo) "stvari" koje već "posjeduju"..

a to ti je neka znatiželja... Ja vjerujem da puno toga u biti ne znamo, tako da ostavljam mogućnosti da će se jednog dana znanstveno dokazati stvari koje se danas čine "nadnaravnima"... Ali da, ti vidovnjaci su obični šarlatani. Zvala sam nedavno jednog lika, i to jednog koji je na ovom forumu svesrdno preporučen od više ljudi, i komunikacija je bila presmiješna, preloša, lik nije imao blage veze ni o čemu... Sve je profulao, mislim da mu je čak bilo neugodno na koliko sam pitanja odgovorila s "ne"...
jbg, dok je nas budala, bit će i njih...

plavushazg
27.03.2009., 15:08
jel bio neko kod me schwepper zanima me kakva je ona i jel stvarno vidi stvari ko što kaže

posavka
28.03.2009., 14:27
zanimljivo kako to nisi navela u prvom postu,neko si jos ostavila broj telefona..

cuj, vjerovala ili ne nisam se ni sjetila. pozdrav

posavka
28.03.2009., 18:19
Sorry apollo !

Evo slijedi priča od bioenergetičara !

bila sam i mogu samo reći koliko mi je taj čovijek bio antipatičan preko telefona kad sam došla tamo zapanjio me . nije on samo bioenergetičar već i duhovni iscjelitelj . Dragi moji ljudi , baka je pogodila dosta stvari ali samo ovako iz daleka , ovaj čovijek ide u detalje i vidi ono što najviše boli i što čuvate daleko od svih ljudi . meni osobno su se desile neke stvari u životu za koje zna samo recimo 5 mojih najbližih i koji ne bi nikada i nikome ni riječ progovorili o tim događajima ,ali taj me čovijek upravo pitao baš za ta dva događaja , bolilo je to da ti netko toliko zadire u najbolnije događaje života ali eto tu se pokazalo da zaista ima nešto u njemu . bila sam u ponedjeljak i taj ponedjeljak sam bila nevjerojatno mirna ko malo dijete pred san ,ali i tako prazna i bez emocija dok su iste misli kružile mojom glavom , evo još od tada razmišljam isto i poželim plakati , i napune se oči suzama ali nikako da padnu na moje lice ko da imam neku blokadu , nemogu više plakati . idući tjedan opet idem kod njega jer pomaže , sva ta nervoza je nekako nestala ali misli se ne mogu riješiti iako i kad razmišljam mirnija sam . Možete mi reći da je sve to u mojoj glavi ali i ako je ima tu nešto što mi je pomoglo . Nastavit ću i dalje ići kod njega jer vjerujem da će sve biti u redu .

I još samo jedno , ako niste iskreni i ne želite biti iskreni prema tom čovjeku ako vas nešto pita i vi nešto slažete on će to znati vjerujte mi na riječ , ja doduše nisam lagala ali sam prešutila i poslije priznala a on je to već znao .
Ne može vam pomoći i ne želi ako vi to zaista i sami ne želite .

Puno sreće i uspjeha svima vama , Kaja

molim te posalji mi broj tel. od tog covjeka...

tea908
28.03.2009., 22:36
Evo večeras sam prvi put na forumu a već duže pratim ovu temu. Kaja-luna, da li bi mi, molim te mogla poslati broj gospođe kod koje si bila?

tea908
29.03.2009., 10:14
Ima li itko iskustva s onom Fatimom što se pojavljuje u Areni i Red Carpetu?

YourAngel
29.03.2009., 12:31
Vjerujem da postoje ljudi koji znaju budučnost i tako to...
...čak sam jednom upoznal jednog tipa koji je putoval u budučnost i prošlost....
...al mislim da se nije dobro s tim bavit.....

Ovako - budućnost znamo svi, baš svi. Samo je napisana pismom koje još nismo dešifrirali u svojoj svijesti. Prošlosti svoje duše se poneki od nas prisjećamo kroz bljeskove koji nam povremeno dolaze, ali pošto još nismo na ovoj fizičkoj razini prihvatiti i prepoznati, a najmanje shvatiti, sve je još prekriveno debelim pepelom.
Isto je i sa prošlošću, ne samo ovom ovdje prošlošću, već i daleko starijom prošlošću, stotinama i tisućama godina koje se provlače kroz nas, i mi kroz njih. "Putovati " kroz termine vremena je moguće, i to nije put, to je samo preskakanje iz kanala u kanal, iz staze u stazu. Jer i tisućljetna pršlost i daleka ili bliža budućnost događaju se tu i sada. SVE je na stolu ispred nas sada, u isto vrijeme. Jedino mi prvo uzmeno juhu, pa meso, onda krumpir, a kasnije salatu. Ali sve je sada tu, servirano.
Nema tu neke opasnosti. Svjesno i sa vlastitom voljom ulaziti u tako nešto ne može donijeti nikakve opasnosti.
Uvijek kada samo svojom voljom odlučimo učiniti nešto, tada smo gospodari situacije, događaja i vremena, i tu nema opasnosti. jer nema straha. Ako si gospodar, znači svjestan si svoje snage. I strah nestaje. Čim nestane strah, briše se i 99 % mogućih "opasnosti". Sve su to umjetne kreacije ljudskog uma.

li-at
29.03.2009., 23:01

Ma uplatila bi ja 20 €, ali tek nakon sto se sve dogodi sto kaze, prije toga JOK! :mig:

RedRose5
31.03.2009., 14:03
Vjerujem da postoje ljudi koji znaju budučnost i tako to...
...čak sam jednom upoznal jednog tipa koji je putoval u budučnost i prošlost....
...al mislim da se nije dobro s tim bavit.....

45 minuta 500 kuna pa ti ako imaš lovu odi .. ali čeket ćeš na redovan termin po 6 mjeseci

nemojmene
31.03.2009., 22:01
Ljudi jel ima ko iskustva sa nekom vidovnjakinjom,mislim da se zove Soka Lazic??

visoka_peta
31.03.2009., 22:45
Da li je netko od vas bio kod gospođe Ahmetke u Zagrebu i dali netko ima kakva iskustva? Čula sam da pogađa ama baš sve

Mag888
01.04.2009., 10:32
Gatao sam i drugi su meni gatali bio i kod vidovnjaka ali nikad nista nisam platio to je bilo onako ja njima oni meni ili neko poznanstvo...

Osobno smatram da je odlazak gatarima potez ocajnika a po ovim postovim stvarno ih je puno :D sto cete dobit time sto ce vam neko rec da ce se dogodit?? izbjec dogadaje nemozete to vam govori i grcka i ostale mitologije pripremit se za sok opet nemozete jer ak vam gatar kaze da ce vam neko bliski umrijet pa i ako kaze ko i kada! manje cete patit? ajd nek mi neko pojasni to molio bih ???

visoka_peta
01.04.2009., 12:03
Pa ljudi i odlaze gatarama i njima sličnima jer su očajni u raznoraznim situacijama koje sami ne mogu riješiti pa se nadaju a valjda da će im taj netko reći nešto šta bi htjeli čuti.

Mag888
01.04.2009., 12:21
Pa ljudi i odlaze gatarama i njima sličnima jer su očajni u raznoraznim situacijama koje sami ne mogu riješiti pa se nadaju a valjda da će im taj netko reći nešto šta bi htjeli čuti.

za to mozes otic i prijatelju ili prijateljici i cak nemoras nista platit :D

twinkly doo
01.04.2009., 15:33
45 minuta 500 kuna pa ti ako imaš lovu odi .. ali čeket ćeš na redovan termin po 6 mjeseci

halooo? TKO? ajd bar na pm ak neces ovako rec, iako ne razumijem zasto ak je tak super

Lady of leisure
04.04.2009., 19:07
Molim vas ako netko zna kako da dodjem do broja telefona od Branke Romer?
Ili ako netko ima njezin broj pa ako mi moze poslati na pm?

Unaprijed hvala

twinkly doo
06.04.2009., 17:19
hah ja sam cula da je ta u buksi zbog varanja stanovnistva :ne zna:

Mag888
07.04.2009., 11:16
hah ja sam cula da je ta u buksi zbog varanja stanovnistva :ne zna:

Sve bi ih ja u buksu strpo nekima se neradi pa naplacuju gledanje u kart :mad:

vila ravijojla
14.04.2009., 13:34
a jel ima netko iskustva s Damirom Peranićem iz Rijeke? Kažu mnogi da je odličan. Bila jednom prije dosta godina i bogme je bio nevjerojatan; pogodio da ću na naglo ostati bez posla, za što tada nije bilo šanse, te da ću najviše 3-4 mjeseca čekati drugi posao. Mislila sam da laprda bez veze s mozgom - sve se upravo tako desilo; posao sam izgubila preko noći, i to ne svojom greškom, jednostavno trebalo je hitno ubaciti jednu drugu osobu koja je bila nečija ljubavnica, a moje mjesto je bilo jedino koje je mogla obavljati; kako je moj šef bio stepenicu ispod tog drugog šefa koji je htio sačuvati posao ljubavnici, nije me mogao spasiti, što mi je i rekao. a drugi posao samo dobila kroz 3,5 mjeseci.
Ako je netko skoro bio neka mi napiše...da li je još tako dobar? Bila sam kod Peranića 2002. godine i pitala ga za budućnost moje veze. Sve što mi je rekao tada nije mi se svidjelo. Rekao mi je da ta veza nema šanse za opstanak, ali da ću 2007. god. upoznati muškarca kojeg mi je vrlo detaljno opisao, da je iz drugog grada, crn, crne oči, prodoran pogled, čak dosta poznata osoba, da ću ga prepoznat po osmjehu, ali da to ispočetka neće ići glatko jer ću ja mislit da nisam dovoljno dobra za njega. Sve to se i dogodilo, moja veza nakon par godina pukla, ja se preselila u drugi grad, 2007. upoznala jednog takvog, stvarno je dosta poznata osoba, stvarno sam to pomislila što mi je rekao i zaista ne ide glatko, još se kuhamo... e sad... po njemu bi trebali završit zajedno, a hoćemo li?? Za bivšeg mi je rekao da će se razvest, pa eto i to se još nije dogodilo, pa javit ću vam.

nikadsam
14.04.2009., 21:16
Pitanje....jeste li ikada bili kod vidovnjaka/inje i kako je to izgledalo?
Koliko traje? Jeste li sto korisnoga saznali, tj kako vam je "sjelo"....
Ma sve me zanima, ali govorim o stvarno strucnim ljudima, ne sarlatanima....
Vjerujete li uopce u to da netko moze vidjeti u vasu buducnost ili prosle zivote?

to one rade preko demonskih sila... nemoj nikad ici tamo.. upri pogled u Krista....

Mag888
15.04.2009., 11:57
to one rade preko demonskih sila... nemoj nikad ici tamo.. upri pogled u Krista....

:lol::lol::lol: da i potpisuju ugovore s vragom i seksaju se u autobusima i sve to treba spalit na lomaci :lol::lol:

Pitanje: Zar jos uvjek u 21 stoljecu ima ljudi koji ovako razmisljaju kako ovaj nikadsam pise???

nicole76
15.04.2009., 18:18
Osobno smatram da je odlazak gatarima potez ocajnika a po ovim postovim stvarno ih je puno :D sto cete dobit time sto ce vam neko rec da ce se dogodit?? izbjec dogadaje nemozete to vam govori i grcka i ostale mitologije pripremit se za sok opet nemozete jer ak vam gatar kaze da ce vam neko bliski umrijet pa i ako kaze ko i kada! manje cete patit? ajd nek mi neko pojasni to molio bih ???

Da, većina ljudi ide kod vidovnjaka kad se nalaze u nekoj lošoj životnoj fazi. Tada očekuju da će im vidovnjak reći da će biti bolje, da će se problemi riješiti baš u korist te dotične osobe koja pita, da će živjeti sretno i zadovoljno do kraja života... Po to svi idemo, zar ne? :mig:
Problem je u tome što poneki vidovnjak kaže i nešto loše, kao npr. smrt bliske osobe i sl. Tada ta izrečena vijest preuzima kontrolu nad vašim životom i teško ju je izbaciti iz glave. A taman da se to i dogodi, vi ništa ne možete promijeniti. Zato preporučujem svima da dobro razmisle prije nego što se olako naruče na gatanje. Govorim iz vlastitog iskustva i mogu samo još nadodati da bih rađe da nikad nisam niti išla. Toliko od mene!

visoka_peta
16.04.2009., 07:30
Nicole, a šta ti se desilo nakon što si išla?

Lilyrose
16.04.2009., 07:37
Vidovnjaci s trunkom profesionalizma vam nikad neće nagovijestiti nečiju smrt. S par vidovnjaka s kojima sam ja imala prilike razgovarati slagali su se oko toga da je jedno od najstrožih pravila da se ne otkriva ičija smrt, što je naravno i u redu. Nisam znala da ima i takvih koji to govore. Interesting.

Mag888
16.04.2009., 09:29
Pravilo kod vidovnjaka i ono sto svako ko gleda u karte ce vam rec je da se u kartama i gledanju u buducnost vide dogadaji koji ce utjecati na zivot dakle nece se vidjet da si pala niz stepenice ako to nece potegnut neke druge dogadaje... sto se tice nagovjestanja smrti i takvih stvari vidovnjaci nece uvjek sve najbolje govorit jer nikad vise nebute osli k njemu ne zato sto nije pogodio nego jer cete mislit da nije pogodio sve... covjek pamti lose stvari duze i jasnije nego dobre nazalost takvi smo i bas zbog tofga ce vam vidovnjak (gatar i tako dalje) reci i pokoju losu vjest... Da slazem se s nikol dobro razmislite sto zelite znat i jeste li spremni cuti nesto sto niste zeljeli cut... Vidovnjaci neznaju tocno sto ce na vas ostavit kakav dojam recimo moj prijatelj je iso jednom vidovnjaku (pravom vidovnjaku koji nije koristio instrumente kao karte vec je jednostavno vidio buducnost) i on mu je rekao da ce se tesko razboliti i umrijeti (rekao mu je to jer je ovog zanimalo kako ce umrijet) nedugo poslje on se doista tesko razbolio pa sam mu ja iso gatat i da istina vidio sam teska bolest i smrt ali NE SAD VEC ZA DESET GODINA naravno kad je to cuo kroz par mjeseci je bio izljecen... poanta price je da je on cuvsi za bolest auto sugestivno razbolio i vjerojatno bi i umro da ga nismo razuvjerili... da napomenem naravno da sa oso tom covjeku i pito ga zasto mu je to reko a ovaj mi je reko da nije znao da ce ovaj to tako primiti srcu... dakle vidovnjak vidi buducnost i kako ce se dogadaj odraziti ali nezna kako ce osoba kojoj kaze dogadaj reagirati...

I nostradamus je bio velikan i sam je napisao da mora u kodovima pisati jer je osuden od svete inkvizicije...

ShadowOfSoul
17.04.2009., 12:26
davno sam bila kod Alena 1. put .. kad sam došla, pričao mi je ovim redom: zdravlje, posao, ljubav.. dakle! prvi put sam došla i SVE mi je pogodio .. bilo je to davne 1992. Došla sam zbog bolesti mame.. od tada dolazim bar 1x godišnje, kad imam neku dilemu koju ne mogu riješiti. Dakle, te 1992. mi je prorekao ovo što mi se dogodilo 2004.
Bila sam rastavljena godinu dana, drugi brak. I kad sam došla k njemu, između ostalog mi je prorekao ovo: u mojim kasnijim 40-tim godinama i to kad ja budem spremna za susret, srest ću čovjeka, koji neće biti puno stariji od mene, rastavljenog, dobro građenog, tamne kose a ima specifičan pokret rukom s kojom sklanja kosu sa čela :), sportski tip, višeg od mene, na nekom plesnjaku dok svira glazba.. iz početka nećemo prohodati, nego ćemo samo plesati, a kasnije nakon par tjedana ćemo prohodati. Taj će čovjek doći k meni živjeti i ostat će sa mnom do kraja života. Imat ćemo miran, uredan i lijep život.
Tad sam imala 35 godina i svaki put kad sam bila kod njega, pitala sam ga: "Alene, kad će konačno doći taj moj odabrani? :)", on je uvijek odgovarao: "doći će kad Vi budete u sebi spremni za susret".
Dakle ovako: 2004. početkom srpnja sam otišla na čagu sa frendicom, nakon što nisam 6,5 godina imala nikoga.. od 1998. do 2004. sam bila solo (nije bitno zašto, tako sam odabrala). I kako se u meni lomilo puno toga, počela sam izlaziti sa jednom frendicom i upoznala tipa koji lijepo pleše. I plesali smo, zafrkavali se i pozvao me 15.8.2004. na proslavu Velike Gospe kod Samoborske crkve. Pristala sam, našli smo se, prošetali, sjeli popili piće i kad smo krenuli, primio me za ruku. Zadrhtala sam. Sreli smo jednog njegovog prijatelja i on me predstavio: "ovo je moja draga". I drugi put sam zadrhtala.
Kad smo se rastajali te večeri, poljubili smo se prvi puta. Od tada, od tog 15.8.2004. sam s njim, nakon mjesec dana se doselio k meni i od tada živimo zajedno. Rođeni smo oboje 1957., on u II, ja u V mjesecu (neznatno stariji od mene), ima tamnu kosu koju specifičnim pokretom ruke sklanja sa čela, plave oči, rastavljen, visok 1,86 odlično građen, bavio se sportom. Došao je k meni i vodimo miran, uredan i lijep život!
Dakle, to je bilo 1. proročanstvo s Alenove strane, a bilo ih je još dosta. Kad god dođem k njemu, točno zna razlog zbog čega sam došla. Jednom mi je rekao: ah, dobili smo novog šefa pa ne znamo kaj bumo sad s njim? nije to mogao znati. I kad sam slomila nogu, ima 1 stvar koju nikome nisam rekla i kad sam došla k njemu - to je pogodio. Ma, pogodio mi je 99,99% svega što je rekao. Neka Bog poživi takve ljude :) Hvala mu :)

Dejjan
17.04.2009., 18:05
I plesali smo, zafrkavali se i pozvao me 15.8.2004. na proslavu Velike Gospe kod Samoborske crkve. Pristala sam, našli smo se, prošetali, sjeli popili piće i kad smo krenuli, primio me za ruku. Zadrhtala sam. Sreli smo jednog njegovog prijatelja i on me predstavio: "ovo je moja draga". I drugi put sam zadrhtala.
Kad smo se rastajali te večeri, poljubili smo se prvi puta. Od tada, od tog 15.8.2004. sam s njim, nakon mjesec dana se doselio k meni i od tada živimo zajedno.

Samo da te obavestim da to nema veze sa Alanom,već samnom.Ja sam zaslužan za vaš spoj.Zašto ?
Pa zato što mi je tog dana rođendan, i kao moj telemitski dar , ja odajem kroz sve sfere,denzitete i planove kosmosa specijalnu energiju,a najviše energiju poticaja da se sve srodne duše pronađu i zbliže.
Čisto da nebude zabune. :D

twinkly doo
17.04.2009., 21:09
je je kul je Alen dugo vremena sam mislila da je fulao neke stvari al nakraju sve ispalo kak je reko :cerek:

kaktus-car
17.04.2009., 21:58
dobro ti je rekao baphomet, nijedan vidovnjak ne dobije viziju po narudžbi kad poželi, nego vizija dođe spontano i najčešće vidi stvari koje ga uopće ne interesiraju. znači svi instant vidovnjaci su varalice i jebivjetri. a ja sam vidovit za sport - kad se ne kladim sve pogodim i to u rezultat, a kad se kladim sve fulam :(

mandragora
18.04.2009., 00:22
dobro ti je rekao baphomet, nijedan vidovnjak ne dobije viziju po narudžbi kad poželi, nego vizija dođe spontano i najčešće vidi stvari koje ga uopće ne interesiraju. znači svi instant vidovnjaci su varalice i jebivjetri. a ja sam vidovit za sport - kad se ne kladim sve pogodim i to u rezultat, a kad se kladim sve fulam :(
:lol: drago mi je čut da nisam jedina koja fulava samo kad uplati listić.

Dejjan
18.04.2009., 06:49

Da,ali je to bolji način.Ti treba da odeš do kladionice,da uzmeš hemijsku,da popuniš listić,izvadiš novačanik,uplatiš tiket.U celom tom procesu ti možeš da se predomisliš i odustaneš od klađenja.
Ja sam se kladio preko interneta,i tu za 10 sekundi pukneš pare.
Dva,tri klika i odu ti novci :D

kaktus-car
18.04.2009., 08:51

ima način da izigraš prokletstvo - složim frendu listić, on dobije 500 kuna i onda me časti cijelu večer :D

nicole76
18.04.2009., 10:06
Nicole, a šta ti se desilo nakon što si išla?

Ma nije da se išta desilo. Samo mi je jedna vidovnjakinja rekla za smrt osobe koju volim najviše na svijetu pa se danima nisam mogla oporaviti od te vijesti. Onda sam si počela postavljati pitanja: "Zašto ja uopće idem kod vidovnjaka?, Zašto bih trebala znati što će se dogoditi kad sudbinske stvari ionako ne mogu izbjeći?" itd. i zaključila da mi je bolje da ništa ne znam jer to i je čar života :mig:

nicole76
18.04.2009., 10:10
sto se tice nagovjestanja smrti i takvih stvari vidovnjaci nece uvjek sve najbolje govorit jer nikad vise nebute osli k njemu ne zato sto nije pogodio nego jer cete mislit da nije pogodio sve...

Djelomično se slažem, ali ipak nisam za to da se ljudima govore (izrazito) loše stvari obzirom da tada ljudi autosugestijom mogu na sebe navući zlo. Eto, baš kao i tvoj prijatelj koji se razbolio.

ShadowOfSoul
20.04.2009., 06:11
ja bi samo htjela ispraviti jednu stvar koju sam napisala... naime, negdje sam navela da mislim da je alen jakovina fejker i da nema pojma. e pa, zeljela bi mu se ispricati ako ovo cita i svima vama koji ste procitali te moje postove jer tek sad vidim da je covjek imao potpuno pravo sto se tice nekih stvari a to prije nisam mogla shvatiti. alen, kapa dolje.

naravno :) k njemu idem od 1992. :top: sve mi je pogodio :s

ShadowOfSoul
20.04.2009., 06:14
kad je Alen vidio da moja mama "odlazi".., a odlazila je... rekao mi je to... :) inače, to ne govore nikome, ali kad osoba zna i on vidi da osoba zna, onda kaže

snezana mk
21.04.2009., 13:58
Prije par godina na ulici me je jedna nepoznata žena uhvatila za ruku na mesto gde se mjeri puls i počela mi je pričati o mojoj sudbini,među onome što mi je rekla upamtila sam njene reči da ću cijeli život drugima nositi sreću ,činiti ih sretnim no nikad neću biti spokojna ,silno sam se uplašila i već dugo razmišljam o tome i nalazim da je za sad u pravu, nisam spokojna ,mirna ,uvek o puno stvari brinem, kako je to ona vidjela, na osnovu čega, kako je osetila,nije mi jasno???:confused:

Alan_SP
21.04.2009., 18:24
Prije par godina na ulici me je jedna nepoznata žena uhvatila za ruku na mesto gde se mjeri puls i počela mi je pričati o mojoj sudbini,među onome što mi je rekla upamtila sam njene reči da ću cijeli život drugima nositi sreću ,činiti ih sretnim no nikad neću biti spokojna ,silno sam se uplašila i već dugo razmišljam o tome i nalazim da je za sad u pravu, nisam spokojna ,mirna ,uvek o puno stvari brinem, kako je to ona vidjela, na osnovu čega, kako je osetila,nije mi jasno???:confused:

Prvo je pitanje da li je ona to zaista vidjela, ili je samo lupetala. Moramo i to uzeti u obzir.

A inace, postoji vise vidova prekognicije i jedan od njih je i cista divinacija, kad jednostavno znas nesto, a nije uopce potrebno bilo sto, pa ni dodir. Jednostavno, dobijes neko znanje, informaciju.

Jasno, nemam pojma da li je ona to znala, ili lupetala.

Inace, odmah ti mogu reci, svi, ama bas svi (ustvari, mozda osobe s teskom mentalnom retardacijom to ne rade, ne bih znao reci) brinu, nisu sigurni, razmisljaju sto ce biti, razmisljaju da li su trebali uraditi nesto drugo i slicno. Samim tim, potpuno si normalna osoba, za to ti ne treba poznavanje buducnosti.

BTW, Kishon (vrlo duhovit tip) je napisao jednu pricu u kojoj je neki tip koji je radio u izraelskom uredu za porez imao nadnaravnu sposobnost pronalazenja ljudi koji su utajili porez. Znao je on tako setati ulicom i odjedanput bi prstom pokazao na nekog i nakon malo istrage, utvrdili bi da je i taj utajio porez. Svi njegovi kolege su se cudili kako to njemu uspijeva, nije im bila jasna ta njegova nadnaravna sposobnost. :)

zlatna ribica
21.04.2009., 22:37
BTW, Kishon (vrlo duhovit tip) je napisao jednu pricu u kojoj je neki tip koji je radio u izraelskom uredu za porez imao nadnaravnu sposobnost pronalazenja ljudi koji su utajili porez. Znao je on tako setati ulicom i odjedanput bi prstom pokazao na nekog i nakon malo istrage, utvrdili bi da je i taj utajio porez. Svi njegovi kolege su se cudili kako to njemu uspijeva, nije im bila jasna ta njegova nadnaravna sposobnost. :)

Slična stvar kao sa našim svecem Leopoldom Mandićem. On je pak imao izvanredan dar ispovijedanja, do te mjere da je ljudima koji bi mu došli na ispovijed, nakon što bi završili sa nabrajanjem grijeha, jednostavno rekao npr. "A nećeš spomenuti kad si ono sagriješio bludno / bio zavidan /se napio preko mjere / bio agresivan prošlu nedjelju" itd. ljudi bi se čudom čudili otkud zna... jednostavno je znao... nisi mu mogao ništa prešutjeti. To se sjećam da nam je pričao vodič kad sam bila u Padovi.

Sneška, ne brini... ako si ljudima srećonoša, pa to je dobro, zar ne? Bolje nego da im donosiš nesreću :cerek:

Pijani Grof
22.04.2009., 11:39
Malo je javnosti poznato da tzv. mjesto gdje se mjeri puls (lat. jatis izmjeris pulsis) takodjer funkcionira kao taktilini USB port. S obzirom na cinjenicu da sve sto ce se dogoditi je direktna posljedica onoga sto se dogadja sto je direktna posljedica onoga sto se dogodilo sto je direktna posljedica onoga od jos prije, ona je bila u stanju izolirati treptaj od sada koji ce postati onda, sto ce uzrokovati uskoro.

Uostalom, tko si ako nisi onaj koji jesi?

snezana mk
22.04.2009., 13:24
Prvo je pitanje da li je ona to zaista vidjela, ili je samo lupetala. Moramo i to uzeti u obzir.

A inace, postoji vise vidova prekognicije i jedan od njih je i cista divinacija, kad jednostavno znas nesto, a nije uopce potrebno bilo sto, pa ni dodir. Jednostavno, dobijes neko znanje, informaciju.

Jasno, nemam pojma da li je ona to znala, ili lupetala.

Inace, odmah ti mogu reci, svi, ama bas svi (ustvari, mozda osobe s teskom mentalnom retardacijom to ne rade, ne bih znao reci) brinu, nisu sigurni, razmisljaju sto ce biti, razmisljaju da li su trebali uraditi nesto drugo i slicno. Samim tim, potpuno si normalna osoba, za to ti ne treba poznavanje buducnosti.

Hvala na odgovoru Alan:),
nije lupetala pogodila je dosta stvari ali me je uplasila i ja sam trgla ruku i pobegla,noge su mi se presekle a ona je produzila govoriti...
mučilo me to godinama nisam imala koga pitati.

snezana mk
22.04.2009., 13:27
Slična stvar kao sa našim svecem Leopoldom Mandićem. On je pak imao izvanredan dar ispovijedanja, do te mjere da je ljudima koji bi mu došli na ispovijed, nakon što bi završili sa nabrajanjem grijeha, jednostavno rekao npr. "A nećeš spomenuti kad si ono sagriješio bludno / bio zavidan /se napio preko mjere / bio agresivan prošlu nedjelju" itd. ljudi bi se čudom čudili otkud zna... jednostavno je znao... nisi mu mogao ništa prešutjeti. To se sjećam da nam je pričao vodič kad sam bila u Padovi.

Sneška, ne brini... ako si ljudima srećonoša, pa to je dobro, zar ne? Bolje nego da im donosiš nesreću :cerek:

Pa dobro, nije to loše da vidiš sreću u očima bližnjih no ona je pričala u kontekstu da kao da je to moja misija u ovaj život:confused:, a da spokoja neću naći.

snezana mk
22.04.2009., 13:30
Malo je javnosti poznato da tzv. mjesto gdje se mjeri puls (lat. jatis izmjeris pulsis) takodjer funkcionira kao taktilini USB port. S obzirom na cinjenicu da sve sto ce se dogoditi je direktna posljedica onoga sto se dogadja sto je direktna posljedica onoga sto se dogodilo sto je direktna posljedica onoga od jos prije, ona je bila u stanju izolirati treptaj od sada koji ce postati onda, sto ce uzrokovati uskoro.

Uostalom, tko si ako nisi onaj koji jesi?

Iskreno pojma nemam o ovim stvarima ,no primjetila sam da mi drži ruku gdje se mjeri puls,a bilo je puno ljudi po šetalištu gde je baš mene našla da uhvati za ruku,to me još više zbunuje ,što baš mene od toliko ljudi.:ne zna:

Alan_SP
22.04.2009., 15:13
Hvala na odgovoru Alan:),
nije lupetala pogodila je dosta stvari ali me je uplasila i ja sam trgla ruku i pobegla,noge su mi se presekle a ona je produzila govoriti...
mučilo me to godinama nisam imala koga pitati.

Ma, spokoj je vec u tebi, kad se zagledas duboko u sebe i shvatis da ma sto da se desi, ti si tu, ti tu postojis i oduvijek si postojala, te ces uvijek postojati. Tesko je to shvatiti, razum nam govori da to nije tako, ali nije ni razumu uvijek vjerovati. :)

Bez brige, ti vec jesi spokojna i znas sto je bitno znati. Ovo drugo, taj nemir, to je samo smisao zivota.

kglavan7
23.04.2009., 13:53
možeš mi poslat tu adresu i tel od vidovnjakinje pozdrav na kristijan.glavan1@ri.t-com hr puno hvala pozdrav

maranzano
26.04.2009., 13:11
Da li je netko od vas bio kod gospođe Ahmetke u Zagrebu i dali netko ima kakva iskustva? Čula sam da pogađa ama baš sve

Da li mi možeš dati broj od Ahnetke ili adresu.
Hvala!

manikir dama
30.04.2009., 20:45
Jel neko zna nekog vidovitog emanuela ima web stranicu?

ornit
30.04.2009., 20:58
Jel neko zna nekog vidovitog emanuela ima web stranicu?

emanuel@schwarzerteufel.de

http://www.schwarzerteufel.de/

manikir dama
01.05.2009., 12:24
Jeste li imali iskustva s njim?

Engelchen00012
01.05.2009., 18:11

Poznajem jednu takvu zenu, nije kapitalizirala svoj dar, nego zivi povucenim zivotom, tako da od toga nema bas nikakve koristi, ali je vise puta bliskim ljudima spasila zivot, necim sto bi im rekla. Bila sam u njenom drustvu i rekla mi je doslovno ono sto sam u tom trenutku mislila. Ima takvih ljudi, nije to nikakav SF...Isto tako, jednom sam srela jednog ciganina, nikad u zivotu se nismo vidjeli, ni prije ni poslije, a rekao mi je jednu stvar, koju nikako nije mogao vidjeti na meni, no rekao ju je sa 100 postotnom sigurnoscu u to sto govori...

maranzano
04.05.2009., 22:07
Da li mi možeš dati broj od Ahnetke ili adresu.
Hvala!

Bio sam kod Ahmetke i mogu ti reči da sam se jako razočarao,
ukratko obična babska naklapanja.
Iz moje prošlosti nije pogodila ništa, rekla je da uopče ne vidi moju prošlost,
spominjala je neka imena koja meni ne znače uglavnom ništa osim jednog koje je jako često kod nas, tak da vjerujem da je to pogodila slučajno, ali sve drugo je upitno.

ShadowOfSoul
06.05.2009., 06:22
:top:Bio sam kod Ahmetke i mogu ti reči da sam se jako razočarao,
ukratko obična babska naklapanja.
Iz moje prošlosti nije pogodila ništa, rekla je da uopče ne vidi moju prošlost,
spominjala je neka imena koja meni ne znače uglavnom ništa osim jednog koje je jako često kod nas, tak da vjerujem da je to pogodila slučajno, ali sve drugo je upitno.

95% njih je fejk... i naplate... :D meni nije žao platiti, ali da mi pogodi.. prije svega - ako hoćeš znati - zna li, tj. "vidi" li ta osoba ono što ti priča o tebi - mora ti pričati o tvojoj prošlosti... :) i bez da te pita koji si horoskopski znak, u koliko sati si rođen/a i ostalo :lol: pravi vidovnjak će odmah početi pričati tebi - o tebi :top: i tu nema dileme.. kad vidiš da ti priča ono što znaš o sebi - na pravom si putu..:mig: sve ostalo su gluposti i pljačkanje naivnih ljudi/žena :mad:

ShadowOfSoul
06.05.2009., 06:24
Ima li itko iskustva s onom Fatimom što se pojavljuje u Areni i Red Carpetu?

fejk kao i Vera Čudina i sve ostale što se vrte po Z1, OTV i ostalim regionalnim TV... i onda ostavi br. telefona 060... 1 kn/3,69 ili 5,0 ili 6 kn/minuti pa ti zovi i čekaj... :lol:

maranzano
06.05.2009., 16:34
:top:

95% njih je fejk... i naplate... :D meni nije žao platiti, ali da mi pogodi.. prije svega - ako hoćeš znati - zna li, tj. "vidi" li ta osoba ono što ti priča o tebi - mora ti pričati o tvojoj prošlosti... :) i bez da te pita koji si horoskopski znak, u koliko sati si rođen/a i ostalo :lol: pravi vidovnjak će odmah početi pričati tebi - o tebi :top: i tu nema dileme.. kad vidiš da ti priča ono što znaš o sebi - na pravom si putu..:mig: sve ostalo su gluposti i pljačkanje naivnih ljudi/žena :mad:

Slažem se s tobom, samo ja nikako da nađem pravog vidovnjaka ili vidovnjakinju, imaš li ti nekoga za preporučiti?

nnina2
07.05.2009., 01:08
može li mi netko napisati broj telefona i adresu nekog vidovnjaka s kojim ste imali iskustva i da su ona naravno pozitivna

Maraska
07.05.2009., 02:32
za twinky i shadow of soul

evo, ovak' moje dame; izgleda da vi fakat imate sreću s Alenom; možda ste mu više simpa od mene, hehe, ali i nekih mojih prijatelja i prijateljica;

evo, vam konkretno, što je meni taj famozni Alan rekao za 500 kunića, početkom prošle godine:

a) radit ćeš na nekakvom projektu, ne nešto malo, vidim da će to biti cijela knjiga. i sve je to bilo TOČNO. moj bivši šef predložio da pripremim draft za buduću knjigu, konkretno radilo se o poslovnoj publikaciji

b) po finiširanju projekta, vraćaš se u bivšu firmu, već negdje u 5 mjesecu.

Negdje u rano proljeće šef javlja: odustaje se od projekta, do neodređenog vremena, razmotrili smo stvar, ne isplati se, jer stvari oko toga u ovoj zemlji još nisu sasvim jasne, itd.itd.

Zovem Alana na telefon: nisam stigla reći ni "o" od "odustali su"..autoritativnim tonom me prekida i kaže, bez trunke sumnje u glasu: odgođeno je, sve kreće u 9. mjesecu. ne brini.

Rezultat: godina 2008 je davno završila a i 2009-a je već poodmakla, a ja se nisam vratila u staru firmu niti smo više o tom projektu ikada razgovarali. Da, netko će reći: pa, možda je fulao vrijeme; možda, no, sada, danas je sasvim sigurno da se ja NE VRAĆAM u staru firmu a, s obzirom na situaciju s globalnom krizom, itd. tema koja je bila predviđena sasvim sigurno JOŠ ne dolazi u obzir.
Eto. Toliko o Alanu. A kao što vidite iz teksta, ne radi se o glupostima typo: hoće li me taj i taj nazvati ili hoću li se udati do 30-te. Radi se o egzistencijalnim stvarima, poslu, itd.
Sva sreća da na sve to gledam s dozom rezerve, ali, kod možda malo sugestibilnijih ljudi, negativan ishod može dovesti do, štajaznam, šoka, depre, ovo, ono. Dakle, može se reći da se Alan Jakovina neodgovorno igra s ljudima, s njihovim nadama, ili u najmanju ruku, s njihovim živcima

Alan ako ovo čita, znat će tko piše. Pa eto..

twinkly doo
07.05.2009., 16:54
da, vec si to napisala.

a cuj, ne znam kak je mogo tak fulat :( nisu ni vidoviti ljudi svemoguci :(

cuj, meni je dao life-saving savjet i sve se odvilo PRECIZNo kak je reko da oce, ja sam bila isto u iskrenoj zivotnoj frci... a nacin na koji se sve odvilo je bilo woohooo neocekivano, nest sto nemres sam lupit i ostat ziv.

al kuzim, bila bi i ja ljuta da dodjem po savjet i onda ispadne totalna pizdarija a platih 500 kuna :(

Shadowh86
08.05.2009., 23:57
Moja mama je bila nazvala jedan broj i zena joj je tocno sve rekla o proslosti i onda joj je govorila o buducnosti
Mama mi je rekla da je zasad sve bilo tocno sto je rekla
Htio sam i ja zvat tu zenu ali da iskreno kazem neznam sta me zanima u vezi mene
Ja valjda previse volim iznenadjenja :)

Maraska
09.05.2009., 01:01
..hehe, da sad ne pišemo o njemu u sedam tomova :)) anyway, twinkly, u pravu si, i svakom je jasno da ni ti vidovnjaci nisu bogovi, itd.itd. tu i tamo nešto ubodu, nekad čak i sjajno, kao u tvojem slučaju; kažeš da si zbilja bila u frci i da ti je dao life-saving advice, super...ali, jel ti palo na pamet da bi možda ti do te solucije i sama došla (možda malo nespretnije, možda i kasnije, ovo, ono)....jer, ne čini mi se da si neka glupa kokoš koja ne zna upalit mozak kad je frka?

čak i to što kažeš da se stvar odvijala na neočekivani način...hm, ponavljam, možda bi se sve tako desilo TVOJOM odlukom i sl. samo tada ti se, taj čas barem, činilo to nečim neočekivanim, i.e. nečim što ti tada nije padalo na pamet, kužiš što mislim reći...

no, još više me Alan razočarao zato jer se poznajemo dugo vremena, više puta je "seanse" imao kod mene doma, itd.itd. no, možda se radi o tome da sam ja (i par mojih frendova) malo kompliciraniji slučaj pa nama zato ne pogađa baš ništa (tako si mi bar to tumačimo..).

anyway, sad kad ti to pišem, palo mi je na pamet da ga možda zovnem i kažem mu da, eto, ništa od mojeg posla, ništa od knjige...pa da vidim što će mi sada "vidjeti", možda kakvu treću knjigu, hehe..

tadukepa
09.05.2009., 12:34
...i mene zanimaju neki brojevi nekih vidovnjaka ....samo ako imate pozitivno iskustvo naravno.ako itko zna, nek mi javi na pm.

stipe1976
09.05.2009., 15:54
Zna ko iscjeljitelja ili dobrog vidovnjaka iz Rijeke ...:)

twinkly doo
09.05.2009., 15:57
hahaha seanse ???? :DDDD

i ne, nisam glupa kokos, dapace jako jako jako se raspizdim kad ne dobijem za pare uslugu kakvu sam trebala dobiti i zato ti stvarno savjetujem da ga nazoveš i pitaš, wtf Alene Jakovino,

1) zast mi govoris da nes sigurno vidis da ce se desit kad nisi stopostotno vidio ocito

2) kad vec pricamo, jel mi mos sad malo objasnit cijelu tu situaciju s mojim poslom bolje.

eto, to bi ja napravila. :mig:

Sapientia
09.05.2009., 16:00
Zna ko iscjeljitelja ili dobrog vidovnjaka iz Rijeke ...:)

Cini mi se da sam citala tu na forumu za nekog Damira Peranica iz Rijeke da je dobar-mislim da je bio i njegov broj.

stipe1976
09.05.2009., 20:06
Ma nekog koji se bavi ozdravljenjem i bioenergijom...

stipe1976
09.05.2009., 20:13
Imam ja iskustva sa Fatimom iz arene,platices 450 kuna i sigurno ce ti reci da si pod crnom magijom i urokom ,i da dodes to cim prije skinuti.....A skidanje kosta i ne pitaj koliko.....I tako svaki ce ti reci da si pod magijom i urocima samo da te opeljese.Jedini pravi vidovnjak koji je kazao da uroci ne postoje je damir peranic...Da su to samo gluposti i kad covjek vjeruje u sebe nemoze mu niko naudit...

high_voltage
09.05.2009., 23:03
riječ je o prijevari...eno na tv-u....kakve sve gluposti ne valjaju...da naći ćeš posao....da da.....uskoro...i novu ljubav isto....pa ljudi se zaljubljuju i zapošljavaju svaki....dan.....zar je to toliko teško predvidjeti.......a..ljudi naivni...i uporno zovu....kao i na nova lova...vjerujem da u mojoj ulici ima barem 10 baba....koje....će....ti proricati budućnost.....a sve to je biznis...oni koji znaju proricati....ne nalaze se u hr....a gotovo da ih i nema..........fakat je glupo i znati....što će se dogoditi.....uskoro......

seceruuu
09.05.2009., 23:22
može li mi netko poslati na pp broj od gospodina Ive?

visoka_peta
09.05.2009., 23:35
Mislim da kao što postoji svjetlo i tama, tako postoji dobro i zlo. Ne slažem se sa tobom da ne postoje uroci, ali se slažem sa tim da čovjek ako vjeruje u sebe i du dobro, može sebi itekako pomoći.

ornit
10.05.2009., 09:34
može li mi netko poslati na pp broj od gospodina Ive?

http://kapisrece.blog.hr/2009/04/1626150188/fra-ivo-pavic-molitva-za-oslobadanje-od-zli-duhova.2.html

Lijep pozdrav :)
ornit

stipe1976
10.05.2009., 13:12
Onda bi ti ljudi koji su bogom dani i koji se kunu u boga,trebali raditi besplatno a ne uzimat besramno velike pare za to......U sloveniji naprimjer su usluge bioenergeticara i vidovnjaka besplatne,tvoja je volja ako si zadovoljan tretmanom nesto ostavit novaca,,,,,A tu bez 500 kuna nece te niko ni pogledat,cast izuzecima ali takvih je malo----

Moth09
10.05.2009., 15:53
Citam vase price i komentare...
Ima tu svega...
Neko je napiso (mislim jucer,nije bitno) da ne vjeruje u uroke.
Ne vjerujem ni ja iako mi se dogodilo!!!
Straaasnoooo,to je bio pravi horor!
Horor koji je trajo cca 2-3 godine,ne stalno ali me cesto znalo posjecivati...
Za nevjerovati,a?

To je toliko bilo naporno da se sira obitelj zamislila.
Neki su to pravdali mojom zabrinutosti,poslu,brigama,obavezama,neki su slusali i nisu nista komentirali a neki su davali savjete kao i vi ovdje.

Moth09
10.05.2009., 15:55
Isla sam u neke stara primorske bakice koja je bila na prvi pogled mila,pomalo i iscrpljena,i djelovala mi je i neuka...
Ocekivala sam (malo su mi prsti nemirni dok pisem i vracam misli na to)...:rolleyes: da ce mi bakica sve rijesiti.
Bila sam malo i ljuta,i razocarana i bijesna kad sam otkrila da to nije ono sto sam ocekivala.
Dolazak u tu obitelj na selo je bas domacinskog stila,sjeli smo popili kavu,sok,gricnuli koji keks i prica o svakodnevnici.
Nakon gospodje koja je isla s nama,red je bio da ja odem do bakce koja je sjedala i grijala se na suncu.
Posjetila me na moju pok. baku...:cry:
Bila sam zbunjena jer nisam znala sto joj reci!
Bakica je u ruci imala krunicu i krenula sa molitvama koje mole katolci.
Vjerujte mi,tako sam se glupo osjecala i osjetila sam da mi navire smijeh,onaj smijeh koji pokusavate zadrzati jer mu nije ni vrijeme ni mjesto!
Nakon vrlo brzog vremena izraz lica mi je bio PAF!
Bakica pocela uzdisati,gubiti zrak i zijevati,smirila sam se u sekundi i pocela pratiti njene pojave i kroz glavu mi je proslo:
Dobro je...Sjedi i moli,ako slucajno padne zvat cu maaaaaamaaaa!
Ne znam sad koliko je to trajalo,mozda 15-20 min.Kad je zavrsila sa molitvama rekla mi je:
Dijete moje,ti si puna uroka.Nesto sam digla nesto ne mogu...Rekla mi je da uberem neke trave i stavim ih pod jogi.

Moth09
10.05.2009., 15:58
Par veceri sam mirnije spavala i onda je opet sve krenulo...
U p.m.!!!:mad:
Kad se sada sjetim toga cudim se sama sebi kako sam to izdrzala...

Frendice koje su znale svaki detalj mog sna su bile sokirane.
Jedna me cak zvala da se preselim kod nje dok se dragi ne vrati sa puta,druga je rekla da ju je strah ulaziti u taj stan,jer u tom stanu mi se prvi put to pocelo dogadjati pa smo dosle do zakljucka,da je to povezano sa stanom ili ljudima koji su tu prije nas stanovali (tada smo bili podstanari)

Kako me to nije pustalo i bila sam vise ludaaa od toga ali uporna jer sam bila sigurna da je to ipak netko napravio ili netko od mene nesto trazi.
Cak sam i platila misu za pok.duse koji su bili vlasnici stana :Pop:....ma,to je i dalje trajalo...

Jedno jutro sam nazvala i otisla kod svecenika koji je poznat u mom gradu i sasvim ok je...Cak se posvetio mladim ljudima koji su ovisnici.

Bila sam totalno zbunjena kad sam dosla k njemu...
Sto i kako da mu recem:Znate,velecasni mene muce more,mene nesto progoni!?
Nekako je krenula prica i da vas ne davim puno,pitala sam se tada a i sad su mi ta pitanja u glavi.:confused:

Moth09
10.05.2009., 16:00
Sto me morao pitati da li sam ikada zvala duhove,sto mi znaci delfin na naruknci,da li citam horoskope i da li sam se ikada bavila crnom magijom?
Pa to ne postoji,sto me to pita???
Uglavnom rekao mi je da dignem tu travu (koja je jedno vrijeme i pomogla) i da ce se on moliti za mene....:s

I dalje je to trajalo,ponekad slabije ponekad jace...vise sam bila navikla!
Kad bi spavala sa sinom,suprugom,mamom,sestrom prije spavanja mi je bila navika da im kazem:
"Ajde,laku noc i ako vidis da sam cudna,da nesto mumljam probudi me"...

Odselili smo iz tog stana u drugi (ah zivot podstanara) i dalje se to dogadjalo.

Jednom je Fatima (Bihac) dosla u moj grad i odlucila sam poci kod nje da cujem sto ona govori.
Taj skup je trajao tri dana,ne znam da li znate za nju i dali ste ikad bili u kontaktu s tom Gospodjom.
O tim skupovima i placanju cca 100-150 kn mi je bilo malo bezbrazno,ali sam bas bila radoznala!
To vam izgleda ovako...
U hotelskoj sali sjedi 30-50 ljudi,svi se prave da nije njihova stvar sto su tu,kao ono sad cemo mi ici ca.
Gospodja udje i dobaci malo sale,onda se zatvore oci i svatko u sebi moli na svoj nacin.
Priznajem,malo sam virila i bas smijesna scena...Opet onaj smijeh dje mu nije ni vrijeme ni mjesto ali ajde...
Bilo je tu,mislim drugi dan,zena se pocela bacati po podu,moliti Boga da joj oprosti sto je radila,dijete joj place,vjerovtno od straha,ona neke cudne krikove,tresnja tijela,cudna!
Ma mislim se...
Vidi sto dobro glumi!Koliko joj placa za ovo!?
Na kraju tih molitva,Fatima bi prozvala neke osobe i ispred svih nas bi se ta osoba pocela nekako smijesno i cudno ponasati,nekima bi i bilo slabo.
U svemu ovome sam bila sumljicava ali sam se nekako prepustila toj atmosveri,ono:
Ajde evo da vidim sto ces sa mnom...Bas me zanima!

Moth09
10.05.2009., 16:01
Treci dan!
Sjeo je jedan sipatican tip pored mene,mislim da mu je to bilo prvi put.
Kad smo sklopili oci i poceli u sebi moliti,nakon par minuta sapnuo mi je:
Ej,oprosti,osjecas li ti ista?Ja ne..
Opet :)
Ispred nas je sjedala jedna baka sa unukom,djete je imalo nekih 4-5god. i nosila ga je u narjucju.
Dok je sjedala dijete je bilo okrenuto prema meni i bas mi je bilo neugodno,i sama imam dvoje djece pa me to nekako rastuzilo...
Djecacic je imao bavarin (mislim da znate sto je to) stalno mu je slina isla iz usta.
U toj tisini bakica pocme da se dere,zahvaljuje Bogu i Fatimi,place i trese se ko Meksiko!
Mislim se...
Budalo stara sto radis!?Plasis dijete!?
Kad ona se sva u suzama pocme obracati svima nama:
Vidite cudo,moj Filip ne bali!
Oko babino!!!
Majka te ostavila kad si imao godinu dana,eee da te sada vidi!
Baba ce tebi zivot dati.....i tako to!
Za najeziti se,a!?
Zamislite mene koja je sjedala iza djetete i koja kad je vidila da to dijete normalno zatvara i otvara usta i da vise ne bali :confused:
No coment...

(joj posla sam u dugoooo!!)

Taj dan svi smo nesto donjeli,posteljinu,peskire,robu...
Ona je kao nad tim molila i na tome je njena snaga i kao moc pa treba sto vise to nositi i ne prati cesto jer se gubi snaga,na mojim ljucevima se malo duze zagledala,vrtila ih kroz ruke i kao da je znala da su moji,tocno me pogledom nasla medju "publikom".

Moth09
10.05.2009., 16:03
Na kraju sam i ja odlucila prici Fatimi...dok sam je gledala vec drugi dan oko nje sam vidila nekakvu cudnu pojavu.:confused:
Ko kad se zagledate u neku tocku i pocme vam bljestiti...Ali nasla sam ja i za to opravdanje,malo losije vidim :)
Kad sam joj prisla i nekako joj se obratila tako me utjesila da sam mislila da cu :Snajper: :rigo:!
U tebi je djavo!
Boze mi oprosti,ova je fakat luda,zla!
Cuj,u meni djavo!?
Ja kad film gledam rasplacem se...

Naravno da sam se uspjela provuci kroz tu guzvi i pitati je sto je to rekla!? :clint:
Rekla mi je onako toplo,da se nemam sto bojati,kad odlucim da dodjem kod nje.

Fatima inace zivi u Bihacu,ja sa dvoje djece,suprug trenutno odsutan tih mjeseci,ja na lijecenju...i da se ja iz Dalmacije uputim kod nje!?:lol:

Vjerujte mi da jesam!
JARAC!!!

Necu o tome pisat jer i ovako je roman ispao.:mig:
Uglavnom ona mi je definitivno pomogla,otkria sam i tko ja ta osoba i sada mirno :zzz:

Moth09
10.05.2009., 16:04
Neko ce se pitati koliko je ovo novca bacila!?

Bakici odnjela kutiju keksa,kavu i bocu soka (ne prima novce)
a Fatimi,to vam moram napisati!

Tri dana u Bihacu,zadnji dan prije odlaska i posjete k njoj u sobi gdje smo same,sjedimo za stolim i ja frendici kazem:
Ne znam koliko cu joj dati novaca!?
Ostalo mi je nesto € a voljala bi kad krenemo na put imati za pice i tako to...Fakat nisam imala...:(
Kad sam kod nje zavrsila tu seansu,a pare ne prima na ruke nego joj se stave na stol.
Eto,promrmljam:
Evo koliko imam ali od srca je!
Ona me uhvati za misic ruke i kaze:
Ne ostavljaj mi nista,znam da nemas,samo me se sjeti....

seceruuu
10.05.2009., 19:33
Hvala!

još jedno pitanje! Pošto mi je daleko dali on meni može sve reći preko telefona? i kako se to onda plaća?

seceruuu
10.05.2009., 19:36
I još jeno! Na tom blogu ne mogu naći njegov broj tel!

Griotica
12.05.2009., 20:59
Ima li tko iskustva sa gospodjom Danijelom iz Astro magazina ( "Vrijeme je za istinu")?

stipe1976
13.05.2009., 13:19
eto vidovmjaci danas u jutarnjem,baba uzela 6000kuna za nista,,,,,,,,nije pronasla ni auto ni biciklo............to su gluposti....

visoka_peta
13.05.2009., 13:32
Nemojte se oslanjati na vidovnjake, uzmite život u svoje ruke, i oslanjajte se na svoju intuiciju

stipe1976
19.05.2009., 13:00
Ima neko iskustva sa mirom crnic iz Rijeke,ona se bavi vidovitost,bioenergijom i skidanjem uroka...

Rosary
22.05.2009., 19:29
prije nekoliko godina je na nekoj telefonskoj tarot liniji, mislim "merkur", radio neki danijel... inače su te linije bez veze i čista otimačina novaca, ali ovaj tip je bio nevjerojatan, upravo nevjerojatno precizno pogađao, čak i termine (što je u tarotu navodno teško, jer se ne vidi precizno neki vremenski period kad će se nešto desiti)... bio je mlađi tip, vrlo simpatičan... i onda je nestao s te linije i više mi nitko nije htio reći gdje je i šta je. tu je tip iz zagreba, mislim.

lilamer
23.05.2009., 13:18
Vase misljenje i iskustva o vidovnjastvu gospodje Vere !!

li-at
23.05.2009., 19:53
Vase misljenje i iskustva o vidovnjastvu gospodje Vere !!

E, to bi i mene interesiralo :confused:

mandragora
23.05.2009., 20:05
iss bog - zašto bi ikoga zanimala vera čudina :rolleyes:

oko gatanja sve vrvi od razno raznih zabluda.
najgora zabluda je kad neka kokoš tipa čudina zauzme nadmeni sveznajući stav i počne samouvjereno razbacivati proročanstva.

ostvarena "proročanstva" se najčešće dogode zbog snažne sugestije. tko to shvaća neće se ni u ludilu ići javno preseravati sa proročanstvima koja su opasna po život.

lilamer
24.05.2009., 11:44
mandragora,to je tvoje misljenje ili si nesto cuo o d ljudi koji su ju kontaktirali ? I ja ne vjerujem puno u te
stvari ali kad ju gledam na tv djeluje tako samouvjereno i ljudima koji joj se obracaju daje tako precizne
podatke o njihovim zivotima da to sve covjeka dovodi u nedoumicu.Vjerovati ili ne ?????

li-at
24.05.2009., 13:36
mandragora,to je tvoje misljenje ili si nesto cuo o d ljudi koji su ju kontaktirali ? I ja ne vjerujem puno u te
stvari ali kad ju gledam na tv djeluje tako samouvjereno i ljudima koji joj se obracaju daje tako precizne
podatke o njihovim zivotima da to sve covjeka dovodi u nedoumicu.Vjerovati ili ne ?????

I kako se moze doci do nje,ili to nije moguce? :confused::confused:

visoka_peta
25.05.2009., 07:32
Bila je moja prijateljica kod nje, prije ccca 6 godina, vrlo samouvjereno pričala o njenoj budućnosti, međutim, ništa, ama baš ništa nije joj pogodila, a prošlo je zaista dosta godina.

lilamer
25.05.2009., 15:20
I kako se moze doci do nje,ili to nije moguce? :confused::confused:

Ako imas satelitsku antenu onda gledaj ZG1 svake srijede navecer ona je
gost emisije gdje ju mozes direktno nazvati i pitati sto te zanima.Tokom
emisije ces saznati i njene privatne brojeve telefona na koje ju mozes zvati
izvan emisije.
Ja sam se zeljela ipak malo raspitati o njenom vidovnjastvu prije nego ju
nazovem!

li-at
25.05.2009., 17:40
Ako imas satelitsku antenu onda gledaj ZG1 svake srijede navecer ona je
gost emisije gdje ju mozes direktno nazvati i pitati sto te zanima.Tokom
emisije ces saznati i njene privatne brojeve telefona na koje ju mozes zvati
izvan emisije.
Ja sam se zeljela ipak malo raspitati o njenom vidovnjastvu prije nego ju
nazovem!

nazalost nemam satelitsku antenu:( ako ti budes gledala tu emisuju, zapisi njen broj molim te.
Hvala ti unaprijed.

dolcevita
31.05.2009., 17:56
Zna li tko za nekog pouzdanog u puli?

dolcevita
31.05.2009., 21:10
zna li tko br od nekoga u puli? grazie

mandragora
01.06.2009., 00:06
ma jooj - baš ta samouvjerenost u davanju prognoza...
komplicirano je za objasnit kako stvari stvarno stoje s tim predviđanjima. ali nikako nije dobro kad netko ljudima samouvjereno govori što će im se dogoditi, zato što se bilo što viđeno može i ne mora dogoditi.
na primijer: čudina je znala ljudima govoriti o saobraćajkama s teškim posljedicama.
niti jedan ozbiljan vidovnjak ne bi nešto takvo ni u ludilu rekao! zato što zna da time na neki način utvrđuje (učvršćuje) mogućnost da se to dogodi. Isto tako jer zna da postoje načini da se takve stvari izbjegnu!! Tj. ako vidovnjak vidi događaj s nekom teškom posljedicom onda to shvaća kao upozorenje koje ima snagu ukidanja takve mogućnosti.

Tamo neka
01.06.2009., 00:39
Cini mi se da sam citala tu na forumu za nekog Damira Peranica iz Rijeke da je dobar-mislim da je bio i njegov broj.

I ja sam za njega čula i čovjek je stvarno dobar, jedan od rijetkih koji ne muljaju..

visoka_peta
01.06.2009., 07:37
pa barem u Puli imaš toga koliko hočeš, čudi me da neznaš nikoga

majasp
02.06.2009., 10:04
moze li mi netko poslati broj telefona Peranica ili mail?

Zamisli
02.06.2009., 14:19
riječ je o prijevari...eno na tv-u....kakve sve gluposti ne valjaju...da naći ćeš posao....da da.....uskoro...i novu ljubav isto....pa ljudi se zaljubljuju i zapošljavaju svaki....dan.....zar je to toliko teško predvidjeti.......a..ljudi naivni...i uporno zovu....kao i na nova lova...vjerujem da u mojoj ulici ima barem 10 baba....koje....će....ti proricati budućnost.....a sve to je biznis...oni koji znaju proricati....ne nalaze se u hr....a gotovo da ih i nema..........fakat je glupo i znati....što će se dogoditi.....uskoro......

Jos gori od tih naivnih ljudi su ti promi vidovnjaci koji nemaju ni malo milosti prema pacientima.

leptiric3
02.06.2009., 19:29
Jel zna netko jel ima neki vidovnjak/inja u Osijeku ili blizini?

x_to_the_z
05.06.2009., 21:03
Pozdrav svima...
Imao sam neka iskustva sa takvim stvarima...Dok spavam ili drijemam ponekad znam vidjet kao neki 'film' od par sekundi, obično su to neke sitnice poput svađe s nekim, neki događaj vezan za mene il nekog od prijatelja...Taj isti 'film' bi se dogodio u stvarnosti par tjedana poslje (2-3 tjedna)... Problem je što se ničeg ne sjećam kad se probudim, tj znam da mi se to opet dogodilo al ne sjećam se o čem je bilo riječ; sve dok se taj događaj ne dogodi...I kad se treba dogoditi par sekundi prije se prisjetim svega i prođe me neki čudan osjećaj...Jel možda riječ o čistoj slučajnosti ili nečem drugom??

kaktus-car
05.06.2009., 22:25
Akademija za visoku ezoteriju?

Ahaaaa :lol:

Ili znaš budućnost ili je ne znaš, nema nejasnih stvari kod vidovidosti.

na ispitu ti profesor baci kockicu 10 puta i koliko puta pogodiš tolka ti je ocijena :D

visoka_peta
07.06.2009., 01:27
Riječ je o čistoj slučajnosti, to se svima događa u stanju polusna.

Mike21
07.06.2009., 11:52
Pozdrav svima
Vec sam napisala jednom ovaj tekst na drugom forumu pa cu samo kopirati moju pricu jer sam umorna i pisem ovo sve u kasne sate.

Ja sam posjecivala par vidovnjaka ali najupecatljiviji dojam na mene ostavio je jedan hodza Filipovic iz Svicarske.Covjek mi je sve pogodio i pomogao mi je puno.Jako je prijatan i ne pametuje puno vec ti s vrata kaze razlog zbog kojeg si dosla.Meni je rekao da sam razvedena i da imam 3 djece iako to nije mogao znati i da cu se razboliti veoma brzo ali i da cu se izvuci iz te opake bolesti.Dobila sam cancer dojke poslije jednog izvjesnog vremena da bih poslije operacije iste ljekari uspjesno otklonili tumor.Tada kada mi je gospodin to sve pricao nije mi bilo lagodno ali sam pomislila da to ne moze biti istina medjutim kada se to sve odigralo bilo mi je potpuno jasno da je covjek to sve znao.Jako sam mu zahvalna i svima sto poznajem pricam o njemu i toplo ga preporucujem.Oni koje zele njegovu adresu neka mi se jave pa cu im dati istu jer ne zelim da reklamiram ovde jer nije u redu javno iznositi necije podatke.
Puno srece od mene
Ivana

dobar dan, molio bih vas da mi date adresu od vidovnjaka iz švicarske, bio bih vam jako zahvalan

maranzano
21.06.2009., 17:25
dobar dan, molio bih vas da mi date adresu od vidovnjaka iz švicarske, bio bih vam jako zahvalan

Taj samozvani hođa filipović je najobičniji prevarant, čovjek ti pobere novce i onda se ne želi više javiti. To je moje iskustvo s njim.

medena3
26.06.2009., 19:43
Ja iskreno ne znam ni jednog u Osijeku. Ali za sve vas koji pljujete po Alenu, nemate razloga. Taj čovjek stvarno ima dar i meni osobno je em sve pogodio ša se tiće mene, moje prošlosti i sadašnjposti. Sad ćemo vidjeti da li će se stvari u vezi budućnosti ostaviriti ili ne. Ali ja u njega uopće ne sumnjam. A oni koji ne vjeruju, neka skupe novce i odu se sami uvjeriti, a ne da pljuju po nečem što nisu ni isprobali.

Clan-na-Gael
27.06.2009., 00:01
sad samo čekam da se počnu javljat ovi što su "predvidjeli" smrt m.jacksona. ajmoooo

blackdevilles
27.06.2009., 13:04
ja imam iskustva u vracanju stare ljubavi... meni je zena tako pomogla... dusa od zene.. stvarno za preporucit. ja joj nisam vjerovala pa me nije trazila novac dok nije bila gotova

smedjišećer
28.06.2009., 07:53
fejk kao i Vera Čudina i sve ostale što se vrte po Z1, OTV i ostalim regionalnim TV... i onda ostavi br. telefona 060... 1 kn/3,69 ili 5,0 ili 6 kn/minuti pa ti zovi i čekaj... :lol:

Istina. I onda ti daju svoj privatni broj mobitela, odsjedaju u hotelu "Ambassador" *****, u Opatiji i dogovore susret u hotelskoj sobi, bez izdavanja računa naravno.

smedjišećer
28.06.2009., 08:07
Hoću reći, nećete dobiti račun za "gledanje u budućnost".

Zlatoljetna
04.07.2009., 19:52
Ima "vidovnjaka" i vidovnjaka, govorim vam iz vlastitog iskustva-na žalost u posljednje vrijeme niču vidovnjaci u svakom kvartu, kao i uostalom majstori-učitelji reikija. Šokantan podatak mi je bio kada sam shvatila da se kao vidovnjak reklamira psihički poremećena osoba.Da li vam je ikada itko govorio o prošlosti, sadašnjosti, rekao podatke koje samo vi znate?Meni je i to je osoba koja se ne reklamira preko medija. Vjerujem i znam da ima ljudi s određenim sposobnostima,koji pomažu ljudima godinama i ne žive na visokoj nozi.

Veliki vladar
05.07.2009., 15:21
za twinky i shadow of soul

evo, ovak' moje dame; izgleda da vi fakat imate sreću s Alenom; možda ste mu više simpa od mene, hehe, ali i nekih mojih prijatelja i prijateljica;

evo, vam konkretno, što je meni taj famozni Alan rekao za 500 kunića, početkom prošle godine:

a) radit ćeš na nekakvom projektu, ne nešto malo, vidim da će to biti cijela knjiga. i sve je to bilo TOČNO. moj bivši šef predložio da pripremim draft za buduću knjigu, konkretno radilo se o poslovnoj publikaciji

b) po finiširanju projekta, vraćaš se u bivšu firmu, već negdje u 5 mjesecu.

Negdje u rano proljeće šef javlja: odustaje se od projekta, do neodređenog vremena, razmotrili smo stvar, ne isplati se, jer stvari oko toga u ovoj zemlji još nisu sasvim jasne, itd.itd.

Zovem Alana na telefon: nisam stigla reći ni "o" od "odustali su"..autoritativnim tonom me prekida i kaže, bez trunke sumnje u glasu: odgođeno je, sve kreće u 9. mjesecu. ne brini.

Rezultat: godina 2008 je davno završila a i 2009-a je već poodmakla, a ja se nisam vratila u staru firmu niti smo više o tom projektu ikada razgovarali. Da, netko će reći: pa, možda je fulao vrijeme; možda, no, sada, danas je sasvim sigurno da se ja NE VRAĆAM u staru firmu a, s obzirom na situaciju s globalnom krizom, itd. tema koja je bila predviđena sasvim sigurno JOŠ ne dolazi u obzir.
Eto. Toliko o Alanu. A kao što vidite iz teksta, ne radi se o glupostima typo: hoće li me taj i taj nazvati ili hoću li se udati do 30-te. Radi se o egzistencijalnim stvarima, poslu, itd.
Sva sreća da na sve to gledam s dozom rezerve, ali, kod možda malo sugestibilnijih ljudi, negativan ishod može dovesti do, štajaznam, šoka, depre, ovo, ono. Dakle, može se reći da se Alan Jakovina neodgovorno igra s ljudima, s njihovim nadama, ili u najmanju ruku, s njihovim živcima

Alan ako ovo čita, znat će tko piše. Pa eto..

Kako si ti napisala sve mi se cini da je alan zna za ovaj post da ces ti napisati i prije nego si to napravila :zubo:

Gošća
05.07.2009., 22:34
Ima "vidovnjaka" i vidovnjaka, govorim vam iz vlastitog iskustva-na žalost u posljednje vrijeme niču vidovnjaci u svakom kvartu, kao i uostalom majstori-učitelji reikija. Šokantan podatak mi je bio kada sam shvatila da se kao vidovnjak reklamira psihički poremećena osoba.Da li vam je ikada itko govorio o prošlosti, sadašnjosti, rekao podatke koje samo vi znate?Meni je i to je osoba koja se ne reklamira preko medija. Vjerujem i znam da ima ljudi s određenim sposobnostima,koji pomažu ljudima godinama i ne žive na visokoj nozi.

Da, je, različite osobe i to bez da sam tražila, ali to ne znači da ako su pogodili sadašnjost i prošlost pogađaju budućnost.

Čula sam da iščitivaju slike s aure, pa se zato začudiš otkud znaju, kao da ti misli čitaju. To su kao slike iz tvog života koje oni vide kao vizije ili slike na auri, tako nešto, pa zato znaju gdje si radio, s kim živiš i sl. I to samo stvarno vidoviti, ali ni oni baš ne čitaju budućnost.

Meni je dok sam radila posao gdje sam trebala stajati i smiješiti se, (:cerek:) prišla Romkinja i iz čistog mira počela govoriti stvari koje nije mogla znati. Ja sam ošla do jednih cura tamo i pitala zašto su joj pričale o meni. Sad, jesu ili nisu, ali skužila sam da uvijek iščitaju prošost i sadašnjost, a budućnost baš i ne, pa me to zaintrigiralo i onda sam saznala za te slike s aure.

Veroonika
08.07.2009., 16:16
Zna li netko od vas proricati budućnost?

Hiperaktivo
08.07.2009., 21:03
Znam ja, kaj trebaš?

al razgovor sa mnom ti je 1000kn i moraš ugovorit termin mjesec dana unaprijed...

Veroonika
08.07.2009., 21:37
Hvala lijepa. Ali mi ništ ne treba. Pogotovo ne za 1000kn:)) Zapravo pitanje se usmjerava na one koji imaju taj dar ili misle da imaju te kako im se to manifestira. Intuicija, vizija, nekakv čudan osjećaj ili slično.

Tigrov friend
08.07.2009., 23:55
Jesus

SAS
09.07.2009., 00:34
buducnost je tesko predvidjeti kakva ce zaista biti jer se ona moze promjeniti, pa ti se moze ciniti da vidovnjak/vidovnjaci prodaju maglu, kad uvidis da se nije poklopilo iz njihovih viđenja ili samo dijelomicno :mig:

lenas84
09.07.2009., 17:27
Zar nebi trebali predvidjeti mjenjanje budućnosti?
Mislim, budimo realni, ako vidi u budućnost onda je vidi onakva kakva će doista biti, to bi značilo da je sve već poznato i da se sama budućnost više ne može mjenjati.
Te priče da se budućnost može promjeniti pa zato vidovnjaci fulaju je bezvezna i priča za malu djecu. Tako mogu i ja proricati budućnost, a ako fulam jebiga sinko, budućnost se promjenila ali ne prodajem maglu, a ako pogodim vidiš kako ja sve znam.

SAS
09.07.2009., 20:07
Zar nebi trebali predvidjeti mjenjanje budućnosti?
Mislim, budimo realni, ako vidi u budućnost onda je vidi onakva kakva će doista biti, to bi značilo da je sve već poznato i da se sama budućnost više ne može mjenjati.
Te priče da se budućnost može promjeniti pa zato vidovnjaci fulaju je bezvezna i priča za malu djecu. Tako mogu i ja proricati budućnost, a ako fulam jebiga sinko, budućnost se promjenila ali ne prodajem maglu, a ako pogodim vidiš kako ja sve znam.

evo moje misljenje, ovisno sto ti smatras kod buducnosti dal je ona staticka ili dinamicka, pod staticka mislim vrijeme je kao "zapisano negdije" i mi ga nemozemo mijenjati sto nije logicno, jer i sama kao sto znas mozes odlucivati/odlucujes u svakom trenutku sto ces uraditi oces li bas sada ici gledati TV ili ces visjeti za racunalom ili ces se muvati vani, e sad kod dinamicke: vrijeme nije nepromjenjivo zapisano vec ti radis neku radnju koju si unaprijed zacrtala i lijepo ju slijedis tada vidovnjak moze vidjeti dal ce ti se nes dogoditi ili ne jer nisi sama na svijetu zbog mnogih umnih utjecaja od strane ljudi preko univerzuma, univerzum posjeduje kao neku filmsku traku koja unaprijed crta sta ce se desiti u buducnosti i preko toga vidovnjak gleda, no buducnost se svejedno moze promjeniti ovisno o snazi svijesti pojedinaca, i tako onda lako vidovnjak popusi :mig:

Private spice
09.07.2009., 21:11
evo moje misljenje, ovisno sto ti smatras kod buducnosti dal je ona staticka ili dinamicka, pod staticka mislim vrijeme je kao "zapisano negdije" i mi ga nemozemo mijenjati sto nije logicno, jer i sama kao sto znas mozes odlucivati/odlucujes u svakom trenutku sto ces uraditi oces li bas sada ici gledati TV ili ces visjeti za racunalom ili ces se muvati vani, e sad kod dinamicke: vrijeme nije nepromjenjivo zapisano vec ti radis neku radnju koju si unaprijed zacrtala i lijepo ju slijedis tada vidovnjak moze vidjeti dal ce ti se nes dogoditi ili ne jer nisi sama na svijetu zbog mnogih umnih utjecaja od strane ljudi preko univerzuma, univerzum posjeduje kao neku filmsku traku koja unaprijed crta sta ce se desiti u buducnosti i preko toga vidovnjak gleda, no buducnost se svejedno moze promjeniti ovisno o snazi svijesti pojedinaca, i tako onda lako vidovnjak popusi :mig:

'ovisno o snazi svijesti pojedinca'
Sto je to snaga svijesti??
I pojedinac moze promjeniti sto??
Da nece otici na wc dva dana?
Da ce pogoditi sedmicu na lotu?
Da ce naredne dvije godine biti samo sretan i nikako tuzan?
Da se nece vise nikada glasno podrignuti na poslu?
Da nece vise nikada kupiti auto koji puno trosi i zagaduje okolis?

Pojasni malo-sto to mi mozemo promjeniti?

SAS
09.07.2009., 23:29
'ovisno o snazi svijesti pojedinca'
Sto je to snaga svijesti??
I pojedinac moze promjeniti sto??
Da nece otici na wc dva dana?
Da ce pogoditi sedmicu na lotu?
Da ce naredne dvije godine biti samo sretan i nikako tuzan?
Da se nece vise nikada glasno podrignuti na poslu?
Da nece vise nikada kupiti auto koji puno trosi i zagaduje okolis?

Pojasni malo-sto to mi mozemo promjeniti?

kako bih to objasnio... :zubo:

ovisi o tome sto imamo visu/snazniju svijest mozemo svijesno poslati sto pozitivniju poruku univerzumu da nam kreira neki događaj koji nam odgovara jer se nista nedogađa bez razloga uvijek na neki nacin i mi sudjelujemo u tome :D

Private spice
10.07.2009., 12:15
kako bih to objasnio... :zubo:

ovisi o tome sto imamo visu/snazniju svijest mozemo svijesno poslati sto pozitivniju poruku univerzumu da nam kreira neki događaj koji nam odgovara jer se nista nedogađa bez razloga uvijek na neki nacin i mi sudjelujemo u tome :D

Yeah Wright....
Poslati poruku univerzumu da nam kreira neki događaj.????:top:

Croftica
11.07.2009., 01:39
eh i ja bi isto nekam rado k vidovnjaku ili tak nekomu ko bi mi mogel reći neke stvari (buduće) koje me zanimaju.
po prirodi sam jako znatiželjna osoba, ali da mi ništ nejde po planu, i to je istina. Bar kaj se tiće prijateljstva, ljubavi, druženja, bilo čega! Tek mi je 16, a već me sve *ebe.
Osjećam se ko da je neki zli urok bačen na mene.
Kaj da idem nekoj gatari, ciganki ili neznam već kome ili.. da zovem ove na tv :brukica:

Maraska
11.07.2009., 02:41
Kako si ti napisala sve mi se cini da je alan zna za ovaj post da ces ti napisati i prije nego si to napravila :zubo:

Hihihi....nego, znaš što, neki dan sam ga se sjetila i rekoh sebi, idem ga zvat i llagano i diskretno ga zvređat'; no, nisam ga uspjela dobit (non-stop zauzeto, čovo radi tutta forza i slaže kuniće naivnih hrvatića, me including)

a možda da ga zovnem samo radi reklamacije, bez vrijeđanja, da mu velim da još uvijek ne radim, itd. pa ga zamolim da mi malo bolje pogleda da vidimo what went wrong :top: ak' mi opet vidi neku knjigu i slično onda očekujem da će mi reć' da ću dobit i Pulitzerovu nagradu lol:

Tamo neka
14.07.2009., 19:59
Pa ako SAS u to vjeruje, dozvoli mu to Private spice.

Iz ustiju jednog vidovnjaka.. Život je put koji je prepun skretanja, raskršća, kada dođemo kod njega on u tom trenu vidi što će nam se desiti, naravno to nije 100% i na to se ne treba oslanjati i isključiti druge opcije. Stvar je u tome da on zna kome može koliko reći, on zna tko šta može primiti, koju informaciju. E sad, to je ukratko iz ustiju osobe koja je ajmo reći, prorekla nevjerovatne stvari meni bliskim osobama.. Tako da me UOPĆE ne zanima teoretiziranje, kad imam dokaze u praksi. Zašto neki ljudi odbijaju prihvatiti činjenicu da nisu baš svi prevaranti?

ZZARA@
14.07.2009., 21:52
jedna je žena dok sam mala bila rekla mojoj mami stvari sve koje su se desile, i zato sad znam sad da me čeka život u inozemstvu.. :( sve je pogodila..
sve je okej, al mi ubija to zašto ću živjeti u inozemstvu.. ubiti znam zašto. :
poslje toga nikako da naiđem na nekog pravog vidovnjaka da me spasi inozemstva :)

ZZARA@
14.07.2009., 22:36
ispravak: sada sam našla taj papir na kojem je mama zapisala neke sitnice, i ne piše da ću živit u inozemstvu (ostatak života) nego samo radit. pa mi je to sad tak super

mops13
21.07.2009., 14:48
MOŽE MI NEKO NAPISATI BROJ OD JAKOVINE?.....I DI JE ON U ZG?

twinkly doo
22.07.2009., 14:19
broj za Alena 01 4841132

ne znam dal smijem stavljat broj, ako ne smijem na pm.

on je u centru.

lunny
29.07.2009., 12:03
Jel netko čuo za Aišu ili tako nekako. Navodno se reklamira u areni i po oglasnicima

A29
29.07.2009., 12:47
Moze li mi neko poslati broj od Alena?

Unapred se zahvaljujem

visoka_peta
29.07.2009., 13:55
014841132 imam ga na vizitki, nisam bila ja, već moja prijateljica, nije posebno bila oduševljena

Engelchen00012
29.07.2009., 15:38
Pa ako SAS u to vjeruje, dozvoli mu to Private spice.

Iz ustiju jednog vidovnjaka.. Život je put koji je prepun skretanja, raskršća, kada dođemo kod njega on u tom trenu vidi što će nam se desiti, naravno to nije 100% i na to se ne treba oslanjati i isključiti druge opcije. Stvar je u tome da on zna kome može koliko reći, on zna tko šta može primiti, koju informaciju. E sad, to je ukratko iz ustiju osobe koja je ajmo reći, prorekla nevjerovatne stvari meni bliskim osobama.. Tako da me UOPĆE ne zanima teoretiziranje, kad imam dokaze u praksi. Zašto neki ljudi odbijaju prihvatiti činjenicu da nisu baš svi prevaranti?

Zato sto zapravo odbijaju prihvatiti cinjenicu da postoje takvi ljudi.:mig: Ili takve stvari, nemam pojma. Evo primjer moje majke. Ja otkad znam za sebe, uvijek sam nekoliko dana prije nekog događaja govorila "dogodit ce se to i to." I sve su to bile vrlo konkretne stvari. Moja majka danas tvrdi da se ona toga ne sjeca. Ne samo to. Nego s podsmjehom odbacuje takvu mogucnost.

Ja sam joj na to rekla da pocne zapisivati sve sto ja kazem, ja cu to potpisati, pa cemo vidjeti tko ce se kome smijati. Ali ne, ona se i dalje smije. E sad, ako je tako sigurna da je to glupost, zasto ne napravi jednostavno to sto trazim od nje? Ja sam ta koja ce se, prema njoj, osramotiti i ispasti luda.:ne zna:

Tako da, zapravo je istina da ljudi (ne svi, ali mnogi) ne zele uopce pomisliti da postoji tako nesto. Jer to znaci da nemaju kontrolu nad svojim zivotom.

Samojedica
30.07.2009., 16:52
Molim da se javi netko ako je imao iskustvo sa tom gospođom. Ja sam igrom slučaja mada sam inaće potpuni skeptik što se toga tiće došla do te gospođe u Zg i ono što mi je rekla zgranulo me. Žena me samo primila za dlan i doslovno me čitala. Govorila imena ljudi koje poznajem, sve o njima, meni, davala mi neke datume. Jedan se čak i ostvario.
Ima li netko sličnih iskustva sa njom i koliko vam je to utjecalo na život i da li vam je uistinu pogodila neke događaje iz budućnosti.
Ja uistinu ne bi vjerovala da mi je netko pričao. Ali ono što je ta žena meni rekla uz točna imena me potpuno šokiralo.
Nisam tamo doživjela ništa neugodno mada mi je rekla da ako neću neće mi govoriti neke tužne stvari. No, na sreću nije ih bilo puno.

Samojedica
30.07.2009., 17:10
Ja sam na misterijima otvorila temu pod imenom ahnetka. Žena živi u Zg. Splet okolnosti naveo me ka njoj. Inaće sam potpuni skeptik po tim pitanjima.
Dakle, žena me primila za dlan, zažmirila i krenula. Govorila mi imena meni bliskih ljudi, datume, bolesti koje sam imala, tko ima koliko djece, nešto o prošlosti, nešto o budućnosti.
Stvarno me zaprepastila. Od kuda zna na kojem katu živim, na kojem broju, kako mi se zove zla baba koja me tlaći na poslu, da bivši partner čeka djete, o mojoj sestri, koliko ima djece, o roditeljima. o svim meni dragim ljudima i to poimence...
Ima li tko iskustva sa njom??

mops13
30.07.2009., 19:56
e sad je gotovo...broj si stavila...:ne zna:

fala puno:mig:

black panthere
30.07.2009., 20:05

Imam ja. Sve mi fulala. Ali znam ljude koji govore ovo što i ti, apsolutno sve im je pogodila. Ne znam u čemu je stvar i zašto meni ništa suvislo nije rekla.

Samojedica
30.07.2009., 23:34
Imam ja. Sve mi fulala. Ali znam ljude koji govore ovo što i ti, apsolutno sve im je pogodila. Ne znam u čemu je stvar i zašto meni ništa suvislo nije rekla.

Imam neku predodžbu o tome. Ja sam tamo došla onako ne očekujući puno ali otvorena.
Jedna moja poznanica isto bila ali njoj je davala samo neka početna slova, sve zbrda zdola.

Nekako mi se čini po tome da zavisi u kakvom stanju dođeš tamo. Moguće je da daš nekakav tipa otpor u sebi pa ona ni ne može puno toga pročitati.
Mene je otvorila kao knjigu. Kada mi je rekla ime moje kćeri smrzla sam se.
Kada mi je rekla da ću se udati - smijala sam se. A stvarno sam se udala i na datum (nije znala mjesec) kada je rekla.
O mom sadašnjem suprugu koji mi je tada bio partner znala je apsolutno sve. Čak da ima sina. I kako mu se zove najbolji prijatelj. I neke stvari koji se trebaju dogoditi. Pozitivne. Vidjela je da je njegov otac jako bolestan. I je.
Rekla mi je ime mame od partnera koja me uistinu obožava. Rekla je ime i pitala tko je ta starija osoba po imenu koja vas tako beskrajno voli. Znala je datum kada sam operirala rak, znala je ime moje najbolje prijateljice, znala je da mi bivši muž visi lovu, znala je kako se zove njegov pokojni otac i da me tako je rekla on čuva sa neba, znala je ime moje bivše svekrve i rekla mi da me ne voli... to i sama znam.
Stvarno me žena sablaznila. Čak je rekla ime i od mog sadašnjeg supruga prijateljice i rekla da je to netko sa njegove strane tko je zaljubljen u njega i da nas neće rastaviti ali je užasno ljubomorna i da je se klonim. Kada je sretnem ta žena me više ne želi pozdraviti od kad smo se vjenčali. Pitam se sad stvarno zašto????
Eto, podjelih neko iskustvo sa vama. Mislila sam da je više ljudi bilo kod nje da čujem njihova mišljenja.
Ne mislim često na to ali evo, danas se sjetih pa reko baš da pitam...

lunny
31.07.2009., 05:47
Da li mi možeš poslati na pp kontakt. Koliko si platila i kak si ugovarala?

visoka_peta
31.07.2009., 07:24
Ja sam na misterijima otvorila temu pod imenom ahnetka. Žena živi u Zg. Splet okolnosti naveo me ka njoj. Inaće sam potpuni skeptik po tim pitanjima.
Dakle, žena me primila za dlan, zažmirila i krenula. Govorila mi imena meni bliskih ljudi, datume, bolesti koje sam imala, tko ima koliko djece, nešto o prošlosti, nešto o budućnosti.
Stvarno me zaprepastila. Od kuda zna na kojem katu živim, na kojem broju, kako mi se zove zla baba koja me tlaći na poslu, da bivši partner čeka djete, o mojoj sestri, koliko ima djece, o roditeljima. o svim meni dragim ljudima i to poimence...
Bile smo prijateljica i ja, neke stvari ajde recimo da je pogodila, ona meni imate dijete, ja kažem da, muško? ja kažem žensko, ona meni, pa da, vidim da imate dijete, i tako. Rekoh, neke sitnice da, ali bitne stvari zbog koje sam išla, je definitivno fulala, a bogme i mojoj kolegice.

ja-koja-jesam
03.08.2009., 08:15
Ja često imam neki osjećaj "u trbuhu" da li će se nešto desiti ili neće, npr. kad sam bila u srednjoj školi, gotovo uvijek bih predosjetila kad ću biti prozvana na blic ispitivanju. Jednom sam ujutro prije škole imala vrlo jaki osjećaj da će me ispitivati na prvom satu (ta profesorica je imala običaj na početku svakog sata pitati dvoje-troje ljudi), pa sam sjela i štrebala do početka sata. I počne sat, profa uđe, sjedne i otvori dnevnik - i tres, prozvana sam prva. To mi se događalo jako često, a često sam i predosjetila kad će neki ispit biti odgođen - tada bih prije ispita imala snažan osjećaj da mi se ne uči, ne uči i uopće ne uči... :D i nisam se mogla natjerati koliko god sam pokušavala. I drugi dan, bum, test odgođen. Mislim da je moj prosjek bio poprilično nerealno viši na temelju toga :p

Sad često imam osjećaj kako će neki poslovni projekti ili drugi životni planovi ispasti... ali to je možda više intuicija nego vidovitost. Ti osjećaji su uvijek vezani uz mene, ne uz druge ljude, i nikad nema detalja, samo nešto općenito u trbuhu.

Što se tiče baš vidovnjaka, nikad nisam sama išla, ali kad sam bila na faksu je prijateljica odlučila otići kod Vere Čudine i prije toga me pitala hoću li da pita nešto i za mene. Ja reko, samo daj, kad već nudiš. Sad nakon više godina ispalo je da je žena potpuno fulala posao kojim ću se baviti, ali da je pogodila nevjerojatne detalje o mom budućem/sadašnjem dečku. Prijateljici baš i nije nešto pogodila, koliko mi je poznato.

Uglavnom, koliko slušam od drugih, čini se da većina tih vidovnjaka daleko bolje vidi prošlost i sadašnjost nego budućnost, što ima i logike, jer vjerujem da budućnost nije sasvim predodređena, nego oni vjerojatno vide najvjerojatniju budućnost. I još je k tome profiltriraju kroz svoje filtere i ograničenja, i tumače u skladu sa svojim uvjerenjima. Znam puno ljudi koje su vidovnjaci naveli na depresiju svojim mračnim prognozama, tako da ako se već ide kod nekoga, mislim da je najbitnije koliko je ta osoba emocionalno zrela i stabilna i kakav ima pogled na svijet.

blackvelvet24
03.08.2009., 08:40
dal imate broj od te gospođe koja ima sposobnost gledanja u budučnost?

rubinna
03.08.2009., 12:42
Da li je netko cuo za tu zenu? Inace je s Kosova i prije dosta godina je mojoj mami proricala preko telefona, prirodno je vidovita. Zna li netko kako stupiti s njom u kontakt???

I zanima me koliko su oni koji su kontaktirali s Ivom Trobokom zadovoljni, tj. da li se obistinilo ono sto vam je prorekao???

rubinna
03.08.2009., 12:44
Da li je netko cuo za nju? Inace je s Kosova, prirodno je vidovita. Zna li netko njen broj telefona???

b0rna1
05.08.2009., 19:17
Ja od vidovnjaka vjerujem samo Milanu, a ne drugima koji pokušavaju zaraditi pričajući gluposti :lol:

Lockwood
06.08.2009., 08:10
Podijeliti ću svoje iskustvo sa vama oko ove teme. I ja sam dugo vremena razmišljao da kontaktiram vidovnjaka jer neke stvari u životu nisu išle kako spada, pa sam onako, dijelom čisto da budem siguran da za to nisu krive neke "sile", dijelom iz znatiželje, odlučio da to isprobam.

Preko Interneta sam pročitao da su mnogi hvalili tu neku Maricu iz Siska, pa sam otkrio njen broj i nazvao je. Kao prvo, neugodno me je iznenadilo koliko traži novaca za svoje usluge, ni više ni manje nego 1.500 kn. Isprva sam mislio; "Daj poklopi slušalicu i zaboravi sve ovo!", ali pošto sam dosljedna osoba koja jednom kada nešto izabere onda to provede i do kraja, pa kud puklo da puklo, ipak sam odlučio to progurati. Inače, njeno puno ime je Marica Matijević, a radi samo iz Siska tako da je, pošto sam ja iz nekog drugog grada, seansu odradila "na daljinu", preko telefona:confused:. Uglavnom, uzela je to neko olovo i stavila u vodu, pa kad sam ju nazvao nakon pola sata počela je govoriti što vidi o meni - a to što je vidjela nije baš bog zna bilo što. Većinom je sve bilo odveć maglovito ili preopćenito, tipa vi ste po prirodi ovakva i onakva osoba. Uglavnom, ništa onako konkretno:rolleyes:.

Inače, što se tiče predviđanja, rekla je da je "skinula tu blokadu" koja se vrtila oko mene i da me čeka sve najbolje. I to je baš počela nabrajati, zbilja, sve najbolje stvari: predvidjela mi je super posao, plaću, zdravlje, brak pa čak i nasljedstvo (makar s obzirom na škrtost moje obitelji, to mi se čini "far fetched"). Uglavnom, to je to. Danas, nakon što je prošlo dva mjeseca od toga, moram otvoreno reči da se ništa nije dogodilo od toga. Sve je još uvijek po starom, sve je isto. Dakle, više-manje meni je to iskustvo bilo nikakvo:kava:. Ako se nekim slučajem sutra dogodi nešto od toga što je obećala, ja ću se odmah vratiti na ovaj forum i pobiti svje riječi, ali za sad mogu otvoreno reči da sam nepotrebno bacio 1.500 kn u ništa. Da sam barem za taj novac naručio neki ekstra skupi sladoled u nekom elitnom restoranu, barem bi nešto dobio od toga:D.

mops13
07.08.2009., 14:38
A GDJE RADI?...KOD NAS ILI NA KOSOVU?:mig:

rubinna
07.08.2009., 20:23
Ovako, prije rata je zivjela na Kosovu i ljudi su je zvali telefonom. Zvala ju je i moja mama, zena ju je u detalje opisala, rekla joj da ima 2 djece, dakle ocito da je vidovita, a i vezano za buducnost joj je sve pogodila. Bilo ju je tesko dobiti, trebalo je zvati i po sat vremena. E sada ja ne znam kako bi stupila s njom u kontakt, a koliko vidim za nase vidovnjake nitko nema previse rijeci hvale.

Bolji od tebe
09.08.2009., 11:31
Jessica Mystic

http://www.youtube.com/watch?v=QUwclQb4cyo

glupakokoška
10.08.2009., 21:31
ja imam iskustva u vracanju stare ljubavi... meni je zena tako pomogla... dusa od zene.. stvarno za preporucit. ja joj nisam vjerovala pa me nije trazila novac dok nije bila gotova

Bokić, zanima me koja je to žena, kako doći do nje? Unaprijed hvala....:)

dejan1471
11.08.2009., 15:47
Bio sam kod troboka prije nekoliko dana čak kako radim na orebiču živim nedaleko od njegove kuče.Nije ništa naplATio ali sam donijeo malo kave šečera i tih stvarćica.Odma pogodio gdje živim i svašta nešto o meni koliko je pogodio vrijeme če reči

zerosutra
11.08.2009., 22:22
najbolji je vidoviti milan tarot čarobnjak gledajte na you tubu kako pogađa sve

gretel
14.08.2009., 06:52
Ma i Uri Geller je svašta nabaljezgao (sjetite se samo što je rekao za jednog našeg svojevremeno odbjeglog generala), samo što to nitko ne spominje jer se spominju samo stvari koje je pogodio. Čovjek jednostavno puno priča pa nešto i pogodi, a ono što ne pogodi jednostavno se izgubi u onome što je pogođeno.

Avance
18.08.2009., 22:36
Neko je par stranica ranije napisao da je odlazak vidovnjacima potez očajnika. Pa naravno... Ja to želim učiniti jer očito ne znam sama kako dalje, dugo se koprcam i pokušala sam uključiti i vlastiti racio i intuiciju, ali ništa. Ali nisam jedna od onih koja želi da joj netko kaže tog i tog datuma ćeš roditi muško dijete / dobiti na lotu. Mene čak više nego budućnost zanima sadašnjost i jako bliska budućnost, pomoć u razumijevanju situacija i osoba koje ne razumijem sama. Npr, ne želim da mi netko kaže nisi zadovoljna poslom, promijenit ćeš ga, jer onda ću ja (ne)svjesno zaista promijeniti posao, već bi meni trebalo da kad ja kažem da biram između firme A i B, da mi ta osoba kaže npr. firma A ti se sada čini boljom, ali u budućnosti će doći do promjena i tamo ti neće biti dobro...
Ili vezano uz ljubav, postoji osoba koju ne razumijem i ne znam iščitati. Možda se ovako čini jednostavno, ali vjerujte postoje određene okolnosti zbog kojih ne mogu njega jednostavno pitati, odnosno on mi ne može dati direktan odgovor.
Eto, takve situacije mene zanimaju, netko tko bi mi pomogao pročitati "misli" nekih osoba. Je li netko imao takva iskustva?

visoka_peta
19.08.2009., 00:03
i ja sam slično kao i ti htjela sebi objasniti situaciju i sobu koju sam htjela iščitati, pa sam obišla par "vidovitih" koji su mi krivo iščitali i automatski usmjerili na krivi put. Osloni se na sebe i na svoju intuiciju, rijetko kada je nepogrešiva.

button
20.08.2009., 17:51
Ima li tko iskustva sa gospodjom Danijelom iz Astro magazina ( "Vrijeme je za istinu")?

Ja sam prije pet godina na nagovor mame odlučila nazvati dotičnu "vidovnjakinju" Danijelu Velagić (astromagazin).Kad sam htjela ugovoriti termin rekla mi je da moram prvo uplatiti 400 kuna, poslati joj telegramom i da će mi onda ona dati termin.Mi smo tada imali teške situacije u obitelji, ostali smo bez sve imovine, svi su nam okrenuli leđa, tata je umro od raka, izgubila sam sve prijatelje, faks mi je propao, dečko kojim sam bila je sve to znao i rugao mi se iza leđa, koristio to protiv mene..... - i ja očajna glupača nju nazvala.
A ona će meni : da šta sam ja nju nazvala - (ja sam prvo njoj morala reći) , da to sve skupa nije ništa, ja sam njemu to dozvolila pa mi je zato to radio, (i sad sam to tobože shvatila), ja sam krivo mislila pa mi se zato sve to dogodilo, mene Bog kažnjava jer krivo mislim, da je i Maja Blagdan podstanar, nek ne griješim Bogu dušu više, pričala o nekakvim silovanjima, držala lekcije o moralu i skromnosti a ona naplaćuje unaprijed kao zna se već tko.
Za budućnost mi je rekla dvije rečenice koje nemaju veze sa mnom i to je bio kraj razgovora.Uništila me je do kraja ubila mi moral i pokazala da nema pravde, tko je ona da sudi o nečem o čemu nema pojma i da još Boga potpisuje.Tko može stati na kraj tim ljudima?Koliko zla može napraviti takav šarlatan kad ide rovati po ljudskim dušama!Svaki dan proklinjem njeno ime....

kika77
20.08.2009., 21:07

Nikak nemrem pronać temu na misterijima :ne zna: a jaaaako me zanima ta žena, može pomoć- kak da pronađem temu?
Hvala

visoka_peta
20.08.2009., 23:07
Ja sam prije pet godina na nagovor mame odlučila nazvati dotičnu "vidovnjakinju" Danijelu Velagić (astromagazin).Kad sam htjela ugovoriti termin rekla mi je da moram prvo uplatiti 400 kuna, poslati joj telegramom i da će mi onda ona dati termin.Mi smo tada imali teške situacije u obitelji, ostali smo bez sve imovine, svi su nam okrenuli leđa, tata je umro od raka, izgubila sam sve prijatelje, faks mi je propao, dečko kojim sam bila je sve to znao i rugao mi se iza leđa, koristio to protiv mene..... - i ja očajna glupača nju nazvala.
A ona će meni : da šta sam ja nju nazvala - (ja sam prvo njoj morala reći) , da to sve skupa nije ništa, ja sam njemu to dozvolila pa mi je zato to radio, (i sad sam to tobože shvatila), ja sam krivo mislila pa mi se zato sve to dogodilo, mene Bog kažnjava jer krivo mislim, da je i Maja Blagdan podstanar, nek ne griješim Bogu dušu više, pričala o nekakvim silovanjima, držala lekcije o moralu i skromnosti a ona naplaćuje unaprijed kao zna se već tko.
Za budućnost mi je rekla dvije rečenice koje nemaju veze sa mnom i to je bio kraj razgovora.Uništila me je do kraja ubila mi moral i pokazala da nema pravde, tko je ona da sudi o nečem o čemu nema pojma i da još Boga potpisuje.Tko može stati na kraj tim ljudima?Koliko zla može napraviti takav šarlatan kad ide rovati po ljudskim dušama!Svaki dan proklinjem njeno ime....

I ja sam je bila zvala, onako kada sam sve ono čitala u astro magazinu, sve mi je to izgledalo super, bilo je to isto prije 5 godina, sve je fulala, od onda više ne kupujem astro magazin, ali više niti ne vjerujem u te reklamirane vidovnjake. Više vjeruje u svoju intuiciju, ali kada se čovjek nađe u nekim teškim situacijama onda se lako poklekne prema takvim "izazovima".:flop:

galactic moon
22.08.2009., 15:22
Ne treba nikada prepuštati svoju sudbinu u tuđe ruke, niti od tuđih misli i uvjerenja praviti svoje. Imala sam razna iskustva s takvim ljudima i zapamtite da su jedini koji vas neće zahebat - cigani (a i tu treba probrati). Otvoreno vam kažu - daj mi pare i reći ću ti, a ne ovi koji glume uzašle majstore a zapravo pravi ego triperi. To je čista psihička manipulacija. I nije nikad bilo upitno vide li oni nešto ili ne.......naravno da vide, ali bitna je činjenica kakvi su oni ljudi unutar sebe, jer ako tamo imaju neriješenih problema sami sa sobom (što svi ljudi donekle i imaju) vrlo je vjerovatno da će vam ono što vide biti protumačeno na temelju njihovih životnih uvjerenja koja često vrlo ograničena. Jedan lik mi je SVE vidio dobro, nije naplatio ništa, ali je to prenjeo na tako psihički grozan način da mi je trebalo tri godine da se posložim u glavi nakon toga. Kao da smo na placu jabuke kupovali a ne da se radilo o meni jako bitnoj situaciji. I sama imam neki klik u takvim stvarima i zaista je bitno da nađete nekog za koga pouzdano znate da mu je iskreno stalo do onog što radi, i da iskreno želi pomoći ljudima, tj da svoj dar koristi za najviše dobro. Ako ga nađete.......javite mi :ne zna:

button
23.08.2009., 10:59
Ne treba nikada prepuštati svoju sudbinu u tuđe ruke, niti od tuđih misli i uvjerenja praviti svoje. Imala sam razna iskustva s takvim ljudima i zapamtite da su jedini koji vas neće zahebat - cigani (a i tu treba probrati). Otvoreno vam kažu - daj mi pare i reći ću ti, a ne ovi koji glume uzašle majstore a zapravo pravi ego triperi. To je čista psihička manipulacija. I nije nikad bilo upitno vide li oni nešto ili ne.......naravno da vide, ali bitna je činjenica kakvi su oni ljudi unutar sebe, jer ako tamo imaju neriješenih problema sami sa sobom (što svi ljudi donekle i imaju) vrlo je vjerovatno da će vam ono što vide biti protumačeno na temelju njihovih životnih uvjerenja koja često vrlo ograničena. Jedan lik mi je SVE vidio dobro, nije naplatio ništa, ali je to prenjeo na tako psihički grozan način da mi je trebalo tri godine da se posložim u glavi nakon toga. Kao da smo na placu jabuke kupovali a ne da se radilo o meni jako bitnoj situaciji. I sama imam neki klik u takvim stvarima i zaista je bitno da nađete nekog za koga pouzdano znate da mu je iskreno stalo do onog što radi, i da iskreno želi pomoći ljudima, tj da svoj dar koristi za najviše dobro. Ako ga nađete.......javite mi :ne zna:

Točno to, psihička manipulacija, reci ti meni da bih ja rekla tebi.(tako su i krave vidovite!). Prvo te dobije na prepad jer računa na tvoj očaj i potrebu da s nekim razgovaraš, a onda sve to ponovi za tobom zapakirano sa svojim zadrtim stavovima.Arogancija i neznanje je vrlo opasna kombinacija, svijet je pun umišljenih veličina koji za sve imaju opravdanje. :mad:
To su većinom sve visoko profilirani kriminalci koji trguju dušama na crnom tržištu.Zamislite samo koliko stranaka dnevno "obradi" : 5, 10, 15? :eek:
Sve da netko od njih i ima neku intuiciju što oni nazivaju vidovitost :lol: ona je ograničena jer se ne mogu povezati sa svakom osobom i sa svakom situacijom a pogotovo ne s tolikim brojem ljudi u danu i toliki niz godina koliko rade. - komercijala.
Iskreno, ono što ja mislim je da jedino što ti ljudi vide je kako pospremiti novce u džep, a to im jako dobro ide. :flop:

b0rna1
26.08.2009., 20:49
Milan tarot :s:s:s

button
28.08.2009., 17:08
Sve te vidovnjake treba strpati u zatvor i udariti po džepu jer im je tu savjest najjača. Oni nisu poput mnogih koji zarađuju na tuđoj nesreći - oni su GORIIIII jer ti uzmu svaku nadu i ono malo volje što si imao. Umisle si da su Bog, valjda i veći od njega. Kriminalci. Šjam.
a KARMA je k...a ! Ako je ima, a zbog takvih želim da je ima. I da ih u mislima proganjaju njihove žrtve. I da na kraju polude....

(bar će imat novaca za fini sanatorij) :cerek:

Alan_SP
31.08.2009., 23:47
I da ih u mislima proganjaju njihove žrtve.

Cek, kakve zrtve ti spominjes?

Koliko ja znam, jos vidovnjaci ne idu po kucama sa nekoliko snagatora i silom uzimaju novac i "proricu" da ce biti batina ako im ne das pare. :lol:

Ja vidim da se uglavnom radi na principu da ovi "vidovnjaci" ostave broj telefona, pa tko nazove, nazove. A ako je netko tako voljan nazvati takav jedan telefon i misliti da ce saznati buducnost, ja mu proricem skori manjak novca i znam da i bez prekognicije vidim buducnost. Svaka minuta takve gluposti kosta, ali to je sve na dobrovoljnoj bazi. A i cijena je jasno istaknuta. Pa tu nitko nije zrtva.

tomo321321
07.09.2009., 12:24
Pitanje za RedRose 5, dali se može dobiti kontakt od tog vidovnjaka na?

Suzika40
08.09.2009., 13:29
E, to bi i mene interesiralo :confused:

možeš kod nje kad hočeš ako imaš 500 kn na bacanje.
i još kad dođeš ne udostoji te se ona primiti nego njen muž kojeg je isto naučila vidjeti tvoju budučnost.
ona bude zauzeta....valjda je kuhala ručak pa da joj ne zagori.
napišeš pitanja na papir, on malo ode pa se vrati da ti kaže odgovore..

eto

Suzika40
08.09.2009., 13:38
Imam saznanja, žena je katastrofa na kvadrat i nemoj ić kod nje.
Idi rađe kod Jakovine ak već moraš.

slažem se 100%

Suzika40
08.09.2009., 13:44
Evo bila sam kod te bake !

Gospođa je jako ljubazna i draga , ali ljudi moji čitala me doslovno ko otvorenu knjigu !!!:eek:
Rekla mi je za stvari koje me muče i rekla mi je za neke stvari koje priželjkujem , uglavnom sve što je rekla bilo je točno i vjerujem joj u potpunosti jer osjećam to .Nije šarlatanka jer naplaćuje SAMO 20 kuna prema tome ne radi to za novac ! Sad znam da ću ići kod nje opet . Inače dolaze joj ljudi od svukuda , policije , bolnica , ministarstava i svih mogućih mjesta , rekla je da joj dolaze i puno studenata i nije joj bitno ako nemaju novaca jer kad imaju uvijek joj donesu .

Mogu reći ugodno me iznenadila ,svake preporuke svima idite i probajte jer nećete znati ako ne odete sami !

Ja osobno joj se :s

Inače gospođa radi sa grahom i kartama .

molim te proslijedi njene podatke da se mogu naručiti.
puno hvala

Suzika40
08.09.2009., 13:55
Evo večeras sam prvi put na forumu a već duže pratim ovu temu. Kaja-luna, da li bi mi, molim te mogla poslati broj gospođe kod koje si bila?

jel itko od kaje dobio taj broj...baš me zanima..

Suzika40
08.09.2009., 14:03
davno sam bila kod Alena 1. put .. kad sam došla, pričao mi je ovim redom: zdravlje, posao, ljubav.. dakle! prvi put sam došla i SVE mi je pogodio .. bilo je to davne 1992. Došla sam zbog bolesti mame.. od tada dolazim bar 1x godišnje, kad imam neku dilemu koju ne mogu riješiti. Dakle, te 1992. mi je prorekao ovo što mi se dogodilo 2004.
Bila sam rastavljena godinu dana, drugi brak. I kad sam došla k njemu, između ostalog mi je prorekao ovo: u mojim kasnijim 40-tim godinama i to kad ja budem spremna za susret, srest ću čovjeka, koji neće biti puno stariji od mene, rastavljenog, dobro građenog, tamne kose a ima specifičan pokret rukom s kojom sklanja kosu sa čela :), sportski tip, višeg od mene, na nekom plesnjaku dok svira glazba.. iz početka nećemo prohodati, nego ćemo samo plesati, a kasnije nakon par tjedana ćemo prohodati. Taj će čovjek doći k meni živjeti i ostat će sa mnom do kraja života. Imat ćemo miran, uredan i lijep život.
Tad sam imala 35 godina i svaki put kad sam bila kod njega, pitala sam ga: "Alene, kad će konačno doći taj moj odabrani? :)", on je uvijek odgovarao: "doći će kad Vi budete u sebi spremni za susret".
Dakle ovako: 2004. početkom srpnja sam otišla na čagu sa frendicom, nakon što nisam 6,5 godina imala nikoga.. od 1998. do 2004. sam bila solo (nije bitno zašto, tako sam odabrala). I kako se u meni lomilo puno toga, počela sam izlaziti sa jednom frendicom i upoznala tipa koji lijepo pleše. I plesali smo, zafrkavali se i pozvao me 15.8.2004. na proslavu Velike Gospe kod Samoborske crkve. Pristala sam, našli smo se, prošetali, sjeli popili piće i kad smo krenuli, primio me za ruku. Zadrhtala sam. Sreli smo jednog njegovog prijatelja i on me predstavio: "ovo je moja draga". I drugi put sam zadrhtala.
Kad smo se rastajali te večeri, poljubili smo se prvi puta. Od tada, od tog 15.8.2004. sam s njim, nakon mjesec dana se doselio k meni i od tada živimo zajedno. Rođeni smo oboje 1957., on u II, ja u V mjesecu (neznatno stariji od mene), ima tamnu kosu koju specifičnim pokretom ruke sklanja sa čela, plave oči, rastavljen, visok 1,86 odlično građen, bavio se sportom. Došao je k meni i vodimo miran, uredan i lijep život!
Dakle, to je bilo 1. proročanstvo s Alenove strane, a bilo ih je još dosta. Kad god dođem k njemu, točno zna razlog zbog čega sam došla. Jednom mi je rekao: ah, dobili smo novog šefa pa ne znamo kaj bumo sad s njim? nije to mogao znati. I kad sam slomila nogu, ima 1 stvar koju nikome nisam rekla i kad sam došla k njemu - to je pogodio. Ma, pogodio mi je 99,99% svega što je rekao. Neka Bog poživi takve ljude :) Hvala mu :)

sve potpisujem...

ovo boldano mogu ga zamisliti kako izgovara... :)
strašan je...mislim pozitivno..
meni se jedino ona njegova mrgudna tajnica ne sviđa...:)
ali ništa strašno...

tomo321321
15.09.2009., 08:19
Moja mama je bila nazvala jedan broj i zena joj je tocno sve rekla o proslosti i onda joj je govorila o buducnosti
Mama mi je rekla da je zasad sve bilo tocno sto je rekla
Htio sam i ja zvat tu zenu ali da iskreno kazem neznam sta me zanima u vezi mene
Ja valjda previse volim iznenadjenja :)

Dali možeš ostavit broj telefona od te žene?

lilamer
15.09.2009., 17:18
Dali je netko bio kod Vere Cudine ? Ja sam htjela ici ali kad sam cula da posjet kosta 1000 kuna odmah sam se
ohladila.

button
15.09.2009., 22:34
Dali je netko bio kod Vere Cudine ? Ja sam htjela ici ali kad sam cula da posjet kosta 1000 kuna odmah sam se
ohladila.

Moraš napisati 10 pitanja na papir prije nego uđeš njoj u sobu i onda ti ona odgovara na njih - (čitaj : iz tih pitanja ona sve dozna o tebi, ti si njoj rekla da bi ona rekla tebi.) Kužiš? Kao da se ja sad oglašavam i onda samo na pamet lupam odgovore, kak ti meni možeš dokazat da ja to ne vidim? Nešto od tih 10 stvari ćeš i ostvarit pa ćeš joj se vratit jer je ona - što? Predvidjela?
Nisam nikad išla nikome zbog znatiželje već težih stvari i to onda kad je ta koštala 60% manje. Ima i jeftinijih. A možeš se i počastit tim novcem, sebe, ne nju, ona ima sasvim dovoljno.
Samo da ti kažem rezultat, od 10 pitanja - 0 točnih. Ne pretjerujem, u jednom momentu sam ju pitala o kome ona to priča jer nije imalo veze s ničim pa ni s tim. Ona je mene pitala a o kome je ja to pitam? vauuu, kak se ja toga nisam sjetila. Shvaćaš, ja nisam dobro shvatila šta ja nju pitam :lol: !!!
Nije to sve šta ona radi - ona ti ni manje ni više ( a više manje nego više ) dijeli - MILOST :lol: . I na svu sreću to iskustvo sam propustila ali sam doznala od drugih. Uglavnom ljudi se skupe kod nje ostave joj svoje podatke i onda ona vas vrti u svojim mislima i tako vi primate milost. :rofl:
Ja samo dijelim svoje doživljaje, ne odgovaram nikoga. Odi na podforum astrologije i traži nekoga da ti analizira natalnu kartu, puno je točnije i besplatno. :top:

discovery
16.09.2009., 16:24
Zanima me da li je netko bio kod Milana Koljana iz Zg.? Bavi se navodno bioenergijom.

Maelys
16.09.2009., 21:11
Ovako: već dugo kopam po starim rokovnicima kako bih pronašla ovaj broj, možda nešto pomogne nekom zainteresiranom (ako je taj broj još aktualan) i konačno sam ga danas pronašla.

Prije nekoliko godina imala sam neke probleme i nedoumice koji su me baš mučili i nazvala sam nekoliko 060 brojeva (astro-linije i sl.)... naravno, da ne dužim priču - istina je da je sve to skupa bacanje novaca i prevođenje žednih preko vode. Znala sam unaprijed da najvjerojatnije "pucam u prazno", ali eto - nekako me baš sve to skupa zagreblo, a i bila sam na mukama... No, ne znam jesam li imala sreću ili što, ali nakon nekoliko bezveznih tel. razgovora, naišla sam na neku gđu. Bibu na tel. broju 060 - XXXXXXX. Dakle, fakat sam ostala *paf*.

Ta gospođa ne gleda tarot, ni astro-kartu, nego uzme ime i prezime (možete joj slova dati i ispremetano, ako nećete direktno ime i prezime) i datum rođenja. Onda malo nešto računa, koliko sam shvatila ima i puno nekih knjiga po kojima nešto gleda... ugl. sad mi je žao što se nisam detaljnije raspitala koja je to metoda (nije numerologija). Rekla mi je da ju je davno to naučila neka stara gospođa... ne znam ima li to možda neke veze s kabalom ili :ne zna: :confused: :confused:... stvarno mi je žao što se nisam pomnije raspitala, no moram priznati da sam bila šokirana (a i malo zastrašena) preciznošću kojim mi je vidjela i o stvarima koje me muče, o tim problemima, ali i općenito o mom životu, familiji, naobrazbi, interesima, navikama, pa čak i mom izgledu (!!!) :eek:...

Eto, nakon toga nazvala sam je još jednom-dvaput. Oko te prve stvari koja me je mučila pogodila mi je baš sve i to začuđujuće precizno.

U idućih jedan-dva razgovora pretresli smo još neke stvari i moram reći isto tako da je vrlo jasno vidjela, međutim pošto ugl. stvari iz te faze mog života nisu baš bile ugodne, ja se nekako toga ne volim podsjećati i poslije me uhvatio neki strah da je zovem. Više je ne zovem, jer si mislim da bih se grozno osjećala da mi sada nekako loše pročita budućnost (dakle, malo sam izgubila hrabrost za takve razgovore).

Ako je netko dobije, ako još radi na toj liniji, neka javi kakva su mu iskustva (i ako mogu zamoliti neka pita kako se zove ta metoda i možda kako se može naučiti). Eto, izgleda da sam sad čak i kukavica da ženu nazovem i samo to pitam :)... ali, zaista, ta teta je bila odlična.

Dakle, da ponovim: gđa Biba 060/ XXXXXX

P.S. ima li možda još netko iskustva s njom????

Private spice
17.09.2009., 08:08
da, vec si to napisala.

a cuj, ne znam kak je mogo tak fulat :( nisu ni vidoviti ljudi svemoguci :(

cuj, meni je dao life-saving savjet i sve se odvilo PRECIZNo kak je reko da oce, ja sam bila isto u iskrenoj zivotnoj frci... a nacin na koji se sve odvilo je bilo woohooo neocekivano, nest sto nemres sam lupit i ostat ziv.

al kuzim, bila bi i ja ljuta da dodjem po savjet i onda ispadne totalna pizdarija a platih 500 kuna :(

Nisu ni vidoviti svemoguci...cak i da jesu pitam se dali bi' sve rekli sto vide??
Bas sam jucer imao takvo iskustvo,frend se pojavio iznenada iz Svicarske.
Pokusava srediti papire za stan,citava zamrzlama u obitelji.
I kao ide kod nekog tipa,zanima ga buducnost;dobio broj od neke cure.
Tarot(posle sam vidio da se tip sluzi i astrologijom).I nista odemo zajedno,ja cisto iz znatizelje.Neznam dali da pocnem od onog sto mi se nije svidjelo ili je?Uglavnom tip ne kaze puno,to me je malo izbacilo iz takta.... kao da je previse oprezan.Ono sto mi se svidjelo...neke stvari je rekao sto nema sanse da je mogao vidjeti kroz tarot karte jer znam frenda od djetinjstva.I tip je nevjerojatno miran,imao sam feeling kao da...neznam kako da to njegovo stanje opisem.I da,na kraju jedva novce uzme..nije htio ni cuti za prvu svotu koju mu je frend nudio.Kaze da je to 'naucio' od bake,doma je radio besplatno dok starci nisu popizdili na njega jer su se ljudi stalno motali po kuci.Kaze da se bas i ne zeli baviti sa 'tim' ali ga 'nesto' stalno vraca na to.Pitao sam ga jer fakat nisam izdrzao o ovim svim mogucim vidovnjacima sto se reklamiraju- nije nista komentirao.Moj frend ga je pitao za onog iscjelitelja sto je ljecio na velesajmu,rekao je da je dobro sto je dosao ali je kasno dosao.Nije htio objasniti sto to znaci.Uglavnom nije lako izvuci informacije iz njega,o nekim stvarima se rasprica a o nekima nista.cudan lik sve skupa.

topkapi
21.09.2009., 05:18
Taj samozvani hođa filipović je najobičniji prevarant, čovjek ti pobere novce i onda se ne želi više javiti. To je moje iskustvo s njim.

Mislim da se ne bih složila. Ja sam mu mailala pitanje, s tim da sam mu mogla uplatiti koliko sam htjela. Konkretno, uplatila sam 20 eura. Rekao mi je šta da napravim, a ja sam ga još 5 puta stvarno davila mailovima kao "a jel da prvo zamotam, pa namočim, il namočim pa zapalim, a kako ću zapalit kad je mokro i bla, bla...", mislim, stvarno sam ga pilila da nešto ne napravim krivo i čovjek mi je uredno odgovarao.

E sad, bila sam toliko jadna da sam u razmaku od mjesec i po kontaktirala još par ljudi, svi su mi nešto dali piti, namakati se, nositi sa sobom,... I k vragu, meni je bolje! Nemam pojma kaj da mislim i tko je za to zaslužan od svih njih, ali fakat mi ide sve glatko, dok me do pred 2 mjeseca sve da ne velim kaj u glavu. Kad nešto i ode k vragu, tjedan dana poslije mi se ukaže još bolja prilika od one prve.

E tek sada, nakon takvih desetak slučajeva u 2 mjeseca, postajem optimistična i samouvjerena, jer me kao neka sila čuva i sad se fakat zna dogoditi da znam da će nešto imati dobar ishod, jer ja tako hoću. SAD, se to može i nazvati autosugestijom, ali je mene u to pozitivno stanje dovelo niz za mene isključivo pozitivnih događaja.

Koga briga jesu li mi skinuli urok ili me uvjerili u nešto, kad ja dobivam sve što hoću! I nemojte me krivo shvatit, ne idem po svijetu želeći i dobivajući tuđe muževe...Nego npr, najednom potpišem ugovor za koji imam užasno malo šanse i odbijaju mi ga mjesecima, moram kupit točno određena 2 lustera (poslovno, pa moraju biti baš ta i ni jedna druga!!!), parkiram pred dućanom i nema kolica...pogledam, kolica jedna jedina me čekaju pokraj auta, sa zaboravljenom kunom u njhima. Uđem, nema mojih lustera, šokirana, jer to se meni više ne može dogoditi! Zovem prodavača i on nađe...zadnja 2, "moja" lustera... I tak, sitnice, ali čovjeka vesele. Inače takvih 5 s negativnim ishodom, zagorčaju ti dan. Ovak je puno lakše, koncentriram se na važnije stvari, ne na "prokleta kolica i prokleti parking kojih nema i proklete idiote koji nisu napravili narudžbu, pa sad ja mogu pjevat bez prokletih lustera"...a TAKO mi je išlo godinama. :top:

topkapi
21.09.2009., 05:26
Da li je netko cuo za tu zenu? Inace je s Kosova i prije dosta godina je mojoj mami proricala preko telefona, prirodno je vidovita. Zna li netko kako stupiti s njom u kontakt???

I zanima me koliko su oni koji su kontaktirali s Ivom Trobokom zadovoljni, tj. da li se obistinilo ono sto vam je prorekao???

:) NE! Bila sam pred 100 godina i ništa, ništa se nije obistinilo.

A otprilike ti gleda ovako: "hmm, da, vidim da ti je kuća bijele boje, vidim prozor i raskršće...hmmm...da...vidim groblje u blizini..." Nemam ja nikakvo groblje u blizini, ali te on ipak uvjerava da je, pa da gdje ljude pokapaju ako nema groblja, pa ti veliš, ok ima nekakvo, od mene 5 km, pa on "vidiš da ima!". :rolleyes:

A udat sam se trebala pred 15 godina, za tadašnjeg dečka. Još nije odgatao svoje, ja sam tipu već dala nogu. :D Zaboravi Troboka.

Maelys
21.09.2009., 10:53
Izgleda da sam malo neoprezno stavila tel. brojeve u svoj post gore, pa je moderator stavio X-iće umjesto brojeva: ispričavam se, nisam imala namjeru raditi reklamu!

Ako nekog zanima taj tel. broj nek mi se slobodno obrati na PP.

Alan_SP
21.09.2009., 16:21
E tek sada, nakon takvih desetak slučajeva u 2 mjeseca, postajem optimistična i samouvjerena, jer me kao neka sila čuva i sad se fakat zna dogoditi da znam da će nešto imati dobar ishod, jer ja tako hoću. SAD, se to može i nazvati autosugestijom, ali je mene u to pozitivno stanje dovelo niz za mene isključivo pozitivnih događaja.

:) Ma, za to ne moras dati nista novca, da bi se dovela u to stanje. Iako, slazem se da nekim ljudima odgovara da daju novac, jer tada imaju dojam da su "posteno" platili, pa da zato sada i "zasluzuju" dobiti protuvrijednost.

Inace, protuvrijednost uvijek mozes dobiti, novac s time nema nikakve veze. Iako stoji da neki ljudi imaju puno vecu sposobnost od drugih da materijaliziraju svoje namjere. Ti ulazes svoju namjeru, dajes svoju energiju, ako hoces, mozemo reci da dajes sebe, a dobivas sto zelis u zamjenu za to.

A ocito ti za sada zelis lustere i slicno. Kada ces pozeljeti nesto vise, dobivat ces i nesto vise. :) Mozda ipak krenes na muzeve? :) Ma, ima i onih koji su slobodni, pusti ti sada ozenjene... :)

Maelys
21.09.2009., 18:11
Inace, protuvrijednost uvijek mozes dobiti, novac s time nema nikakve veze. Iako stoji da neki ljudi imaju puno vecu sposobnost od drugih da materijaliziraju svoje namjere. Ti ulazes svoju namjeru, dajes svoju energiju, ako hoces, mozemo reci da dajes sebe, a dobivas sto zelis u zamjenu za to.

Možeš malo pojasniti?
Imaš iskustva s tim? :)

Ajde, malo nekih savjeta...

Alan_SP
21.09.2009., 19:48
Možeš malo pojasniti?
Imaš iskustva s tim? :)

Imam, a imas i ti. :) Kada god nesto pozelis dobiti, onda ulazes namjeru u to. I sad, kako ti ulazes namjeru, kako upravljas sa svojom namjerom, takve rezultate i dobijes. Ako si recimo uvjerena da ti nesto nece poci za rukom, od samog pocetka radis stvari nevoljko, male sanse su da nesto teze i slozenije uspije. Jer nisi imala vjeru da to i mozes.

Kada pak ulazis u problem s entuzijazmom, vjerom i sigurnoscu da ces uspjeti, da su prepreke samo sitnice koje ces svojim trudom i zalaganjem, konkretnim djelovanjem savladati, onda ti to obicno i uradis.

Imas ovdje vise tema koje se bave time, mozes to smatrati magijom, mozes to smatrati cime god hoces. Imas tema koje se bave time. Sve je to isto, knjiga "Tajna" se bavi time, imas jako puno nacina koji opisuju kako dobiti ono sto zelis.

Maelys
21.09.2009., 20:04
Thanks.

Da, baš sam mislila pitati misliš li nešto na tragu "Tajne" (iako mi je ona malo prenaivna)... a i 'pozitivna vizualizacija' bi bila tako nešto, je li?

Alan_SP
21.09.2009., 21:02
a i 'pozitivna vizualizacija' bi bila tako nešto, je li?

Ma, sve to su jedna te ista stvar, ali s malo razlicitim pristupom. Trebas naci ono sto tebi najvise odgovara i to primjenjivati. U magiji su to rituali, u vizualizaciji zamisljas ono sto zelis dobiti, sve to ustvari sluzi samo kao fokus tvoje namjere.

Ono sto djeluje je namjera. A nacin na koji ju fokusiras, to ovisi o tebi. Nadi nesto sto ti pase i to je to.

topkapi
22.09.2009., 02:05
Ma, sve to su jedna te ista stvar, ali s malo razlicitim pristupom. Trebas naci ono sto tebi najvise odgovara i to primjenjivati. U magiji su to rituali, u vizualizaciji zamisljas ono sto zelis dobiti, sve to ustvari sluzi samo kao fokus tvoje namjere.

Ono sto djeluje je namjera. A nacin na koji ju fokusiras, to ovisi o tebi. Nadi nesto sto ti pase i to je to.

Hm... Puno puta sam već palila ražanj i "na najjače" namjeravala satrat zeca, koji je međutim, bio i ostao u šumi, koliko god ja njega vizualizirala na tanjuru... Nekad popušiš i 100 %-tne zicere, ne? Ili je zečeva "namjera" o nevečeranju istoga bila jača od moje gladi (onda sam fakat jadna!) ili ja to fakat loše vizualiziram i podsvjesno sam vegetarijanac koji žudi za kuhanom mrkvom a ne pečenim zecom, pa ga nesvjesno puštam da pobjegne? :ne zna:

S druge strane, bila sam kod par "bogom/vragom danih hodža", isto pošteno platila za toliko željene lustere :mig: i ubrzo konstatirala da se mrdnula s mjesta nisam i da sam se još jednom proslavila glupošću.

A gluposti vrag ne da mira, opet se probudi kad čujem nove hvalospjeve o novom prodavaču magle i opet se uzvrpoljim, sfrčem lovicu u pretinac "ne dirati ni u slučaju gladi, ovaj novac je namijenjen porezu na budale" i opet se polu nadobudno, polu rugajući se vlastitom idiotizmu uputim poprčkati lovu.

I najednom, TUP! Profunkcionirao je jedan od njih! Ili ja! Ili moja vizualizacija ili ....? Ali zašto baš sad, s nekakvim anonimcima? Zašto se nisam podložila (auto)sugestiji kad bi to bilo oprostivo, jer me smotao "veliki igrač" ili jer sam bila mlada i blesava ili jer sam prvi puta pala pod utjecaj karizmatične osobe koja me znala uvjeriti...? Ne, ja sam frknula nosom na "imena" i zabrijala na nekakvog sirotog stričeka za kojeg ni CIA ne zna i sad ja eto brijem i dalje...

Razumiješ što hoću reći? Ja sam sigurna da sam SAD u glavi toliko pozitivna da ću sutra razoružati policajca koji me uhvati u 5 prekršaja (ah! btw. neki dan mi se to dogodilo: prolaz na crveno+brzina+nepoštivanje zone slijepaca (ogavna sam)+lajanje na mob... premda uredno vezana :top:, bar nekaj. Pa nisam baš nekaj puno ni pokušavala izmigoljit, tak sam si glupo zgledala sa svim tim kaj sam napravila, a policajac samo što me nije izljubio i čestitao zbog pojasa i to je bilo to. Divno iskustvo, divan neki čovjek...:cerek:...divna ja, divno sve...:s Divan taj netko tko je meni to nešto zacoprao...) , ali što je to mene DOVELO u takvo stanje?! Ako nije BAŠ OVAJ zapis koji trenutno nosim u grudnjaku?! :D A pazi, nosila sam već svašta, svagdje, od svakoga :lol: i sve za ... Ajde, nevjerni Tomo, da te sad čujem...:D

rubinna
22.09.2009., 13:06
[QUOTE=topkapi;22667524]:) NE! Bila sam pred 100 godina i ništa, ništa se nije obistinilo.

Dosta sam citala o njemu i po drugim forumima i cini mi se da si prva kojoj bas nista nije pogodio. Obicno ga svi hvale. Ja sam razgovarala s njim telefonom i ne znam sta da mislim o svemu.

maranzano
22.09.2009., 16:46
[QUOTE=topkapi;22667521]Mislim da se ne bih složila. Ja sam mu mailala pitanje, s tim da sam mu mogla uplatiti koliko sam htjela. Konkretno, uplatila sam 20 eura. Rekao mi je šta da napravim, a ja sam ga još 5 puta stvarno davila mailovima kao "a jel da prvo zamotam, pa namočim, il namočim pa zapalim, a kako ću zapalit kad je mokro i bla, bla...", mislim, stvarno sam ga pilila da nešto ne napravim krivo i čovjek mi je uredno odgovarao.

Sve su to nebitne stvari o kojima si ti pisala, poanta je u tome da kad se ne dogodi ono za što mu platiš hođa se više ne javlja.
Koga još briga za košaru ispred samoposluživanja i da li su u njoj dvije kune ili ne, ja govorim o puno ozbiljnjijim stvarima.

Alan_SP
22.09.2009., 22:50
I najednom, TUP! Profunkcionirao je jedan od njih! Ili ja! Ili moja vizualizacija ili ....? Ali zašto baš sad, s nekakvim anonimcima? Zašto se nisam podložila (auto)sugestiji kad bi to bilo oprostivo, jer me smotao "veliki igrač" ili jer sam bila mlada i blesava ili jer sam prvi puta pala pod utjecaj karizmatične osobe koja me znala uvjeriti...? Ne, ja sam frknula nosom na "imena" i zabrijala na nekakvog sirotog stričeka za kojeg ni CIA ne zna i sad ja eto brijem i dalje...

Sve ima svoje vrijeme. Ti si sada skuzila kako to radi, iz nekog razloga si instinktivno uhvatila nacin na koji to radi. Ustvari, radi svakome, samo treba naci nacin. Ja sam to ocito mogao i prije, ali dobro, ti mozes i sada...

Opusti se, uzivaj, ne sumnjaj i radi nesto pametnije. I ne gledaj koliko stvari mozes uraditi policajcu...

tomo321321
23.09.2009., 16:50
eto moje iskustvo ja sam unazad 10- tak godina bila kod vidovnjaka sase-rusa u lignju iznad lovrana.covjek ne naplacuje daj sto das ili koliko mozes.
Zajedno smo bile nas tri kolegice i dogovorile smo se da idemo zajedno unutra jer ako jedna ne zapamti nesto zapamtiti cemo ostale dvije.
Mene kada je vidio rekao mi je cuvaj se covjeka zelenih ociju da te ne sjebe u vezi nekretnine....i pogodak
Jednoj je kolegici rekao da muz ima ljubavnicu..istina nas dvije smo zbrisale van i odlucile zbog nelagodnih prica da idemo jedna po jedna...
U biti sta god je rekao meni se desilo....Kada smo mu htjele platiti rekao je da na stolu ostavimo koliko koja moze, jednoj je rekao ti imas 30 kuina kod sebe ostavi to a imas novaca vise nego ove dvije zajedno.
Mene je upitao dali ti djeca imaju sta jesti...ti neces nista ostaviti jer si ostala udovica s dvoje male djece...istina bilo mi je nelagodno pa sam mu dala 50 kuna..
Ponekad sam znala odvesti koju prijateljicu k njemu, sve su bile zadovoljne,
premda ja nisam bila zadovoljna meni nije imao bas nista pametno za reci...
imam dojam da mu je oslabila moc, ili da se kod mene nista ne devsava...ali sta mi je prvi put rekao sve se dogodila...zadnji puta sam bila u proljece ove godine...
eto moje iskustvo...
znaci kad ne naplacuje nesto i vrijedi

Dali netko ima broj telefona od gore navedenog vidovnjaka i dali tko ima i kakva iskustva sa gosp. Peranićem iz Rijeke.
Molim vas kontakt što prije jer u subotu idem u Rijeku.
Hvala unaprijed.

button
23.09.2009., 19:01
[QUOTE=Alan_SP;22701702]Sve ima svoje vrijeme. Ti si sada skuzila kako to radi, iz nekog razloga si instinktivno uhvatila nacin na koji to radi. Ustvari, radi svakome, samo treba naci nacin. Ja sam to ocito mogao i prije, ali dobro, ti mozes i sada...

...... uh, nadam se da nije zakasnila za tobom, valjda će te nekako stići. :lol:

" Ma, za to ne moraš dati ništa novca, da bi se dovela u to stanje."

slažem se, za to trebaš biti samouvjeren poput tebe ili samo izrazito napušen. :flop:

Jesi ti u pubertetu ili što pa misliš da je cijeli svijet tvoj.Još jedan nadobudni sanjar koji misli da život ide po mišljenjima. U životu se dogode razne situacije koje sigurno nisi "vizualizirao" osim ako si lud.Kad bi to išlo tako ti vjerojatno ne bi tu na forumu gubio vrijeme. Ili bih ja vizualizirala da tebe nema i ti bi nestao :lol:

"A ako je netko tako voljan nazvati takav jedan telefon i misliti da ce saznati buducnost, ja mu proricem skori manjak novca i znam da i bez prekognicije vidim buducnost. Svaka minuta takve gluposti kosta, ali to je sve na dobrovoljnoj bazi."

Ne bih na tvom mjestu ( s obzirom da si na tako visokom nivou ) sudila o nečemu što ne znam. Mogao si malo bolje pročitati postove pa bi shvatio da nisu svi baš tako glupi kako ti impliciraš i vrijeđaš, niti vjerujemo da nam bilo tko može proricati bilo što niti idemo iz znatiželje. - iako ima i toga.
Gle kad se nađeš u životu u groznim situacijama i osjećaš se ko prst u govnu i svi ti okrenu leđa onda počneš svašta pokušavat, iako znaš da zapravo nema puno pomoći. I nije to stvar novaca, ono što ti takvi naprave je puno gore. Sve to što ti pričaš znam i ja. Nije to stvar pameti nego očaja. Mnoge stvari ne možeš riješiti, koliko god ti vizualizirao.

Samojedica
24.09.2009., 21:10
Isprike svima kojima nisam odgovorila na pp. Molim da ponovite jer sam iskopala broj koji sam zametnula.
Anetka - gđa iz Zagreba. Bila moja poznanica i njoj nije baš ništa previše rekla - nikakva imena, neke samo inicijale, uglavnom ništa značajno.
Inaće ta poznanica je osoba koja je do grla u ----sa raznim malverzacijama tako da imam osjećaj da je došla tamo totalno zatvorena bojeći se da je Anetka ne prokuži.
I fakat ju nije izgleda prokužila jer se ova natopila sa takvim odbijanjem da ni sam vidovnjak ne može prodrijeti ispod svega toga.
Ja sam pisala o svom doživljaju nje osobno.
Udala sam se igrom slučajnosti po drugi puta točno da dan u mjesecu koji je rekla. Nije znala koji će biti mjesec, samo dan - recimo 6. u mjesecu i da će to biti uskoro. I eto, sasvim slučajno desilo se baš na taj datum.
Drugo što mi je rekla imenom osobu sa posla koja me ne voli i koja mi stalno podmeće ali da se ne brinem jer ona uskoro odlazi.
Uglavnom, tamo ta osoba radi za stalno već 10 godina na ugodnom radnom mjestu i živi kao bik na gmanju.
Ali kada mi je Anetka rekla njezino ime i da mi je sa posla - stvarno me malo stepla.
I prošlo je sad čini mi se dobrih 7 mjeseci od moje posjete Ahnetki.
Dođem ja sad jedan dan na posao, šef me pozove u ured i da mi nekakav papir i kaže: probaj ne vrištati....:cerek:
Na papiru zahtjev za otkazom te osobe :eek: piše da želi otkaz zbog osobnih razloga i uglavnom više ne radi sa mnom i ne tlaći me. JUUUUUHHUUUUU!!!!!
Živjela Ahnetka!!!!!!!!

Maelys
26.09.2009., 19:46
Ovako: ona linija na kojoj je radila Biba, koju gore u svom postu spominjem, više ne postoji. :(

Jedna forumašica je provjerila i javila mi, sad sam i ja nazvala - i nema više na žalost te linije, tako da mi ne morate više slati upite za njen tel. broj na PP. :( Ja nažalost ne znam kako bi se moglo doći do nje. :ne zna:

Štata, baš mi je žao, a pogotovo mi je žao što je nisam zamolila da mi malo podrobnije objasni koja je to metoda kojom se koristila.

Moth09
29.09.2009., 22:07
:) NE! Bila sam pred 100 godina i ništa, ništa se nije obistinilo.

A otprilike ti gleda ovako: "hmm, da, vidim da ti je kuća bijele boje, vidim prozor i raskršće...hmmm...da...vidim groblje u blizini..." Nemam ja nikakvo groblje u blizini, ali te on ipak uvjerava da je, pa da gdje ljude pokapaju ako nema groblja, pa ti veliš, ok ima nekakvo, od mene 5 km, pa on "vidiš da ima!". :rolleyes:

A udat sam se trebala pred 15 godina, za tadašnjeg dečka. Još nije odgatao svoje, ja sam tipu već dala nogu. :D Zaboravi Troboka.

http://www.jutarnji.hr/clanak/art-2008,12,16,,145235.jl

Ne znam dali sam uspjela clanak "zakaciti"...:confused:

Moth09
29.09.2009., 22:15
i ja sam slično kao i ti htjela sebi objasniti situaciju i sobu koju sam htjela iščitati, pa sam obišla par "vidovitih" koji su mi krivo iščitali i automatski usmjerili na krivi put. Osloni se na sebe i na svoju intuiciju, rijetko kada je nepogrešiva.

Slazem se!:top:

:kava:...negdje 1996/97 preko tel.mi je ispricana prica :eek:!
Kupnja kuce,nece biti skupa,adaptacija,divno i krasno....
Ja se satrala,trazeci i kopajuci po Z.K.rijesvajuci imovinsko pravne odnose....
Postanar a ni makac,cijene na jugu rastu ko gljive poslje kise....:mad:

I kako ne znam...Evo godina dana suprug i ja kupili smo BAS ONAKO KAKO JE RECENO!!!

Sto je to :ne zna:...ja jos ne vjerujem :misli: ali ima nesto....

Moth09
29.09.2009., 23:01
Neko je par stranica ranije napisao da je odlazak vidovnjacima potez očajnika. Pa naravno... Ja to želim učiniti jer očito ne znam sama kako dalje, dugo se koprcam i pokušala sam uključiti i vlastiti racio i intuiciju, ali ništa. Ali nisam jedna od onih koja želi da joj netko kaže tog i tog datuma ćeš roditi muško dijete / dobiti na lotu. Mene čak više nego budućnost zanima sadašnjost i jako bliska budućnost, pomoć u razumijevanju situacija i osoba koje ne razumijem sama. Npr, ne želim da mi netko kaže nisi zadovoljna poslom, promijenit ćeš ga, jer onda ću ja (ne)svjesno zaista promijeniti posao, već bi meni trebalo da kad ja kažem da biram između firme A i B, da mi ta osoba kaže npr. firma A ti se sada čini boljom, ali u budućnosti će doći do promjena i tamo ti neće biti dobro...
Ili vezano uz ljubav, postoji osoba koju ne razumijem i ne znam iščitati. Možda se ovako čini jednostavno, ali vjerujte postoje određene okolnosti zbog kojih ne mogu njega jednostavno pitati, odnosno on mi ne može dati direktan odgovor.
Eto, takve situacije mene zanimaju, netko tko bi mi pomogao pročitati "misli" nekih osoba. Je li netko imao takva iskustva?

Imas PP http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-talk039.gif (http://www.freesmileys.org/smileys.php)

Private spice
30.09.2009., 11:24
Ovo sam nedavno napisao na drugom mjestu...

Nisu ni vidoviti svemoguci...cak i da jesu pitam se dali bi' sve rekli sto vide??
Tarot(posle sam vidio da se tip sluzi i astrologijom).I nista odemo zajedno,ja cisto iz znatizelje.Neznam dali da pocnem od onog sto mi se nije svidjelo ili je?Uglavnom tip ne kaze puno,to me je malo izbacilo iz takta.... kao da je previse oprezan.Ono sto mi se svidjelo...neke stvari je rekao sto nema sanse da je mogao vidjeti kroz tarot karte jer znam frenda od djetinjstva.I tip je nevjerojatno miran,imao sam feeling kao da...neznam kako da to njegovo stanje opisem.I da,na kraju jedva novce uzme..nije htio ni cuti za prvu svotu koju mu je frend nudio.Kaze da je to 'naucio' od bake,doma je radio besplatno dok starci nisu popizdili na njega jer su se ljudi stalno motali po kuci.Kaze da se bas i ne zeli baviti sa 'tim' ali ga 'nesto' stalno vraca na to.Pitao sam ga jer fakat nisam izdrzao o ovim svim mogucim vidovnjacima sto se reklamiraju- nije nista komentirao.Moj frend ga je pitao za onog iscjelitelja sto je ljecio na velesajmu,rekao je da je dobro sto je dosao ali je kasno dosao.Nije htio objasniti sto to znaci.Uglavnom nije lako izvuci informacije iz njega,o nekim stvarima se rasprica a o nekima nista.cudan lik sve skupa.

nadja1107
04.10.2009., 21:05
Da li mi netko moze reci broj telefona Ahnetke Sabados?

Na informacijama daju neki na koji se nitko ne javlja vec dva mjeseca.

Ima li neko iskustva sa Ahnetkom?

Hvala...

ambition
05.10.2009., 00:06
ja sada imam jasnu sliku sutrašnjeg dana
ako ne odem spavati, cijeli dan ču biti pospan

topkapi
08.10.2009., 23:23
Sve ima svoje vrijeme. Ti si sada skuzila kako to radi, iz nekog razloga si instinktivno uhvatila nacin na koji to radi. Ustvari, radi svakome, samo treba naci nacin. Ja sam to ocito mogao i prije, ali dobro, ti mozes i sada...

Opusti se, uzivaj, ne sumnjaj i radi nesto pametnije. I ne gledaj koliko stvari mozes uraditi policajcu...

:D ljudi, smiješni ste, kaj ste tak opsjednuti s kolicima, lusterima i policajcima o kojima sam pisala? Sorry kaj nisam shvatila da smo si tu na forumu svi najfrendovi, pa vam nisam opisala krucijalne stvari u životu koje su mi se počele događati od trenutka X, kao ni drame koje su mi se događale prije trenutka X. :D

Ja samo kažem da mi je SVE ludo krenulo (osim ljubavi! :D ali to nisam ni tažila, jer taj dio mog života je u posebnoj banani, pa nek tamo slobodno i ostane dok ne sredim ostalo...), a navodim vam SVAKODNEVNE PIZDARIJE koje smatram da su dovoljno neintimne da ih mogu pisat po forumima!

Ali ako me baš vučete za jezik, iskoristit ću priliku i za to da se ispričam svima onima kojima ne odgovaram na pp: naime, posao koji sam imala (i koji je gadno štekao) u mjesec i pola proširila sam na još dvije lokacije... Eto, do grla sam u poslu, papirima i nabavi robe, Alane_SP, nemam dakle vremena za "uživanje, opuštanje,...", a nadam se da trostruko proširenje posla bar donekle ispunjava savjete da "radim nešto pametnije", ne bavim se lusterima i slično. Lusteri su naime bili za nove lokale... :top:

Sorry na svim ovim dosadnim pojedinostima koje sam do sada nastojala izbjeći i umjesto njih zabaviti vas s pričicama o neočekivano veselim murjacima i sl., ali neki su mi baš pljuckali po kredibilitetu... Sad kad sam već ovdje, nastojat ću svima odgovoriti na pp. Lijepi pozdrav, sretno i vama.

topkapi
08.10.2009., 23:45
http://www.jutarnji.hr/clanak/art-2008,12,16,,145235.jl

Ne znam dali sam uspjela clanak "zakaciti"...:confused:

:) Jesi.

Po Pelješcu se priča puno toga o Troboku i njegovom sudjelovanju u policijskim potragama, ljudi ga tamo stvarno dižu u nebesa, zato sam i otišla.

Nažalost, ni meni ni bilo kome koga znam nije ništa pogodio :ne zna: Ali blebetanje o groblju, cesti kraj kuće, crvenom krovu na bijeloj kući,.. to me baš raspigalo. Mislim, OK, glupa sam, plaćam ti gatanje, ali da mi se tak ceriš u facu i prodaješ mi informaciju o boji moje kuće, to mi je stvarno bila crvena krpa! Punih godinu dana nisam htjela čuti za gatanja:s, bravo Trobok, to kod mene nije lako postići! :rofl:

Alan_SP
09.10.2009., 01:34
Ja samo kažem da mi je SVE ludo krenulo (osim ljubavi! :D ali to nisam ni tažila, jer taj dio mog života je u posebnoj banani, pa nek tamo slobodno i ostane dok ne sredim ostalo...), a navodim vam SVAKODNEVNE PIZDARIJE koje smatram da su dovoljno neintimne da ih mogu pisat po forumima!

Sorry, ja pokusao biti duhovit. Nekad mi uspije, nekad ne. Izgleda da sada nije. :(

nadja1107
12.10.2009., 22:11
Da li mi neko moze dati kontakt gospodje Ahnetke Sabados?

Hvala..

dubic72
13.10.2009., 17:55
Meni je ovo full smješno ja vidim sve i još puno više uf :rolleyes:

lilamer
21.10.2009., 20:30
Ovo sam nedavno napisao na drugom mjestu...

Pozdrav! Molim te mozes li mi dati podatke od tog tipa ? Hvala!

nikkia
21.10.2009., 21:31
Moja frendica bila kod neke vidovnjakinje.naravno zbog nesretne ljubavi!
Zena joj opisala cijeli njegov stan osim jedne sobe!!! U tu sobu ni ona nikad nije usla!!!
Vjerujem da neki zaista imaju sposobnost vidjeti al su rijetki......a vecina se sluzi nekom forom hipnoze ili cega vec,pa ti kazu onoliko koliko i sam znas..........a ima ih sto ti vide dobitak na lotu:-)))

Osobno bila kod par njih i nitko me nije odusevio!!!
A svaki put kad bih od njih otisla bilo je jos gore!! Nikad vise!!

* Kali *
24.10.2009., 12:58

Jbt, ta riba je stvarno za ne vjerovat, i ja sam bila pala na foru. totalno te ubije u pojam, nema takta i još kao usput mi reče da sam ureknuta (ali sve se to da sredit, haha, ofkors) :rolleyes:
kako mi je žao tih para... i stvarno, i ja proklinjem što sam je zvala... dan danas ne mogu vjerovat kako ti jedna takva osoba može poljuljat cijelu shemu u glavi, iako nakratko :mad: kad si i mi ljudi sami to tražimo, prokleti manipulatori :mad::mad::mad:
i da, naravno, i mene je pitala šta me muči, odmah u startu. vidovnjakinja i po :top:
ima li još netko kakvo iskustvo sa njom?

nicole76
26.10.2009., 18:08
Ako se ne varam, puno puta spomenuta gđa Vera Čudina je rekla da će se Hrvatska kvalificirati za svjetsko prvenstvo u nogometu. Također, rekla je da će budući predsjednik RH biti medicinske struke, a to su jedino Hebrang i Primorac koji za pobjedu imaju šanse koliko i ja koja se nisam kandidirala! :D

l.c.v
27.10.2009., 09:29
Ja bi Vas lijepo molila broj od te bake!!! Život mi je krenuo na opačke.......
Dali skida uroke??? Mislim da imam veze sa tim!!!

Evo bila sam kod te bake !

Gospođa je jako ljubazna i draga , ali ljudi moji čitala me doslovno ko otvorenu knjigu !!!:eek:
Rekla mi je za stvari koje me muče i rekla mi je za neke stvari koje priželjkujem , uglavnom sve što je rekla bilo je točno i vjerujem joj u potpunosti jer osjećam to .Nije šarlatanka jer naplaćuje SAMO 20 kuna prema tome ne radi to za novac ! Sad znam da ću ići kod nje opet . Inače dolaze joj ljudi od svukuda , policije , bolnica , ministarstava i svih mogućih mjesta , rekla je da joj dolaze i puno studenata i nije joj bitno ako nemaju novaca jer kad imaju uvijek joj donesu .

Mogu reći ugodno me iznenadila ,svake preporuke svima idite i probajte jer nećete znati ako ne odete sami !

Ja osobno joj se :s

Inače gospođa radi sa grahom i kartama .

nicole76
27.10.2009., 10:28
Ja bi Vas lijepo molila broj od te bake!!! Život mi je krenuo na opačke.......
Dali skida uroke??? Mislim da imam veze sa tim!!!

Ja sam prije par stranica pisala o toj baki, uglavnom, ne bih ti savjetovala da ideš kod nje. Nije ni meni ni frendici ništa pogodila, odnosno, pogodila je tu i tamo nešto (jer i ćorava koka pogodi zrno :D).
Za uroke ne znam dal ih skida (ne bih rekla) ali uroci tako i tako postoje samo ako u njih vjeruješ :mig:

fridafly
27.10.2009., 16:55
Mislim da nema smisla ići kod Ahnetke...
Ja sam bila jednom prije nekoliko godina....
Žena mi je svašta rekla i to je bila poprilično konkretna, ali nažalost sve što je rekla ispalo je pogrešno..
Čak mi je rekla da će se zaratit u Hrvatskoj, po njoj za jedno 7-8 godina

visoka_peta
28.10.2009., 08:41
Ja ih znam čak troje kojima je rekla sve krivo, a jedno od tih troje sam nažalost ja.

maranzano
30.10.2009., 20:32
Da li mi neko moze dati kontakt gospodje Ahnetke Sabados?

Hvala..

Ja ti nebi preporučio Ahnetku, bio sam kod nje u ljeto i sve je krivo rekla, najgore je to što mi je rekla da če moja mama još živjeti par godina, a ona je umrla mjesec i pol dana nakon toga.

visoka_peta
31.10.2009., 14:38
Prestrašno

MartinaS1125
02.11.2009., 18:58
Mislim da nema smisla ići kod Ahnetke...
Ja sam bila jednom prije nekoliko godina....
Žena mi je svašta rekla i to je bila poprilično konkretna, ali nažalost sve što je rekla ispalo je pogrešno..
Čak mi je rekla da će se zaratit u Hrvatskoj, po njoj za jedno 7-8 godina

Slažem se. Ja sam je pohodila (sramim se) već 4 puta. Nevjerojatno je koliko je sadašnost pogađala. Naježila sam se s njenom konkretnošću, ali budučnost...vjerovala sam da će se sve to ostvariti s osobom za koju je tvrdila da je moj suđeni i toliko sam to željela....a sad godinu dana samo poslije mogu samo rei HVALA DRAGOM BOGU da se nije ostvarilo jer imam najboljeg momka na svijetu, a on nije bio u njenim planovima za mene. Bog bolje zna što je dobro za nas, bolje i od nas samih! Ahnetka je divna s druge strane i vrlo zanimljiva i inteligentna...nije mi žao što sam bila kod nje...poslužila mi je kao psihijatar, posjeduje veliku pozitivnu energiju...ali ne bi više išla k njoj i nadam se da me život neće opet natjerati da izgubim zdrav razum.

Private spice
09.11.2009., 04:45
Pozdrav! Molim te mozes li mi dati podatke od tog tipa ? Hvala!

Zvat cu danas kompica pa ti se javim na private.

mrljochkica
17.11.2009., 10:41

možeš mi poslati kontakt od te žene? hvala

antik
28.11.2009., 10:37
velik sam skeptik prema vidovnjacima
brine me to kaj svi oni znaju stvari o budućnosti ili o prošlim životima
a o sadašnjosti??????

ja bih želio da ako ima to koji vidovnjak da mi veli sljedeće
(to bi me zaista uvjerilo da ima parapsihološke moći)

nek mi odgovori:

Kako se zove moja žena?

U koja četri grada u Indiji sam bio 2002 godine?

I koja tri instrumenta sam učio svirati od 1978 do 1989 u muzičkoj školi?

Kaj sam ja trenutno po zanimanju?

puna razumijevanja
30.11.2009., 20:17
ne znam postavljam li pitanje na dobro mjesto, ali mozda mi netko zna pomoci.
naime, cesto sam na broju 060411511 - astrofon razgovarala s gđa bibom. nevjerojatno koliko mi je stvari pogodila, a uz to je vrlo ugodna i pametna zena. no taj broj je ugasen i kad se nazove javlja se obavijest da se taj broj vise ne koristi.
ako netko zna o kojoj gđi govorim bila bih vrlo zahvalna ako bi mi rekli kako mogu ponovno doci do nje?
unaprijed zahvaljujem.

antik
05.12.2009., 18:44
čitam knjigu mi smo njihov raj

ta vidovnjakinja mi se zaista čini vjerodostojna

po njoj je i snimljena serija medij

jel tko gledao?

lara31
06.12.2009., 16:49
ne znam postavljam li pitanje na dobro mjesto, ali mozda mi netko zna pomoci.
naime, cesto sam na broju 060411511 - astrofon razgovarala s gđa bibom. nevjerojatno koliko mi je stvari pogodila, a uz to je vrlo ugodna i pametna zena. no taj broj je ugasen i kad se nazove javlja se obavijest da se taj broj vise ne koristi.
ako netko zna o kojoj gđi govorim bila bih vrlo zahvalna ako bi mi rekli kako mogu ponovno doci do nje?
unaprijed zahvaljujem.

I ja bih molila novi broj Astrofona...
Meni se svidio Mladen, odredjen, konkretan tip, za konkretne odgovore.
Ponekad promašio vrijeme nečega...al puno tog se poklopilo.
Pa ako netko zna broj. Help!

vila ravijojla
08.12.2009., 08:47
I ja bih molila novi broj Astrofona...
Meni se svidio Mladen, odredjen, konkretan tip, za konkretne odgovore.
Ponekad promašio vrijeme nečega...al puno tog se poklopilo.
Pa ako netko zna broj. Help!
nije broj promijenjen... ja zvala njihovu direkciju (01/3035-900) i pitala i kažu mi da je sudbina astrofona neizvjesna, tako da na žalost za sada nema ništa.
Ja sam također s gospođom Bibom redovito kontaktirala, zaista je posebna sve vidi u detalje, pogotovo što se tiče prošlosti i sadašnjosti, mada moram reći da je neke vrlo bitne stvari što se moje bliske budućnosti tiče je totalno fulala (kao npr. da dečko koji me zanima ima drugu, a meni je stalno vidjela da ćemo završit skupa). Mada opet neke druge stvari za koje nisam i pitala mi je nevjerojatno pogodila. Nekako mi se čini da kad pitam za stvari koje se tiču emocija puno teže pogađaju.

vila ravijojla
08.12.2009., 08:49
čitam knjigu mi smo njihov raj

ta vidovnjakinja mi se zaista čini vjerodostojna

po njoj je i snimljena serija medij

jel tko gledao?

ne, nisam gledala... kad je to bilo?

puna razumijevanja
09.12.2009., 13:19
nije broj promijenjen... ja zvala njihovu direkciju (01/3035-900) i pitala i kažu mi da je sudbina astrofona neizvjesna, tako da na žalost za sada nema ništa.
Ja sam također s gospođom Bibom redovito kontaktirala, zaista je posebna sve vidi u detalje, pogotovo što se tiče prošlosti i sadašnjosti, mada moram reći da je neke vrlo bitne stvari što se moje bliske budućnosti tiče je totalno fulala (kao npr. da dečko koji me zanima ima drugu, a meni je stalno vidjela da ćemo završit skupa). Mada opet neke druge stvari za koje nisam i pitala mi je nevjerojatno pogodila. Nekako mi se čini da kad pitam za stvari koje se tiču emocija puno teže pogađaju.

meni je gđa biba pogodila hrpu stvari, pa čak i one koje se tiču emocija. godinu dana mi je pričala jednu te istu priču koja se nije ostvarivala i na koju sam ja bila :kava: jer sam mislila od toga nikada ništa. tako sam mislila do prije 2 mjeseca kada se sve ostvarilo onako kako je biba rekla, do detalja.

mojim prijateljicama je također masu stvari pogodila, tako da je biba definitivno moj favorit. i baš mi je žao što smo je izgubili.

ako imaš kakvih news, pliz javi :D

vila ravijojla
10.12.2009., 12:11
meni je gđa biba pogodila hrpu stvari, pa čak i one koje se tiču emocija. godinu dana mi je pričala jednu te istu priču koja se nije ostvarivala i na koju sam ja bila :kava: jer sam mislila od toga nikada ništa. tako sam mislila do prije 2 mjeseca kada se sve ostvarilo onako kako je biba rekla, do detalja.

mojim prijateljicama je također masu stvari pogodila, tako da je biba definitivno moj favorit. i baš mi je žao što smo je izgubili.

ako imaš kakvih news, pliz javi :D
nemam i baš mi je žao, ja sam s njom kontaktirala godinama. I moj je favorit definitivno, iako mi nije jasno, uz milijun stvarni koje je u detalje vidjela, kako nije vidjela da moja simpatija ima drugu i da su u čvrstoj vezi... ili nije htjela reći, ne znam... ali stalno je govorila da nas vidi u vezi i na tome je ostalo dok se astrofon nije isključio... a ja onda saznala da on zauzet hahaha... E, sad, možda to tek bude jednom, hm... tko zna.
Uvjerila sam se i ja da kad nešto dugo, dugo ponavlja to definitivno dođe, možda kad već i zaboraviš na njene riječi...
Uglavnom, ako saznaš ti nešto, javi također.
GOSPOĐO BIBA, AKO PROČITATE OVE RETKE, OSTAVITE NAM TRAG :s

tamarax25
10.12.2009., 13:49
ima zena u sigetu koja pogadja 99posto stvari,idem kod nje jednom godisnje,kad imam neki problem,zove se agata,sve sto mi je rekla DOGODILO SE,naplacuje 250kn,tarot i vidovitost

antik
10.12.2009., 15:28
ima zena u sigetu koja pogadja 99posto stvari,idem kod nje jednom godisnje,kad imam neki problem,zove se agata,sve sto mi je rekla DOGODILO SE,naplacuje 250kn,tarot i vidovitost

daš mi njezin broj telefona ili mobitela?

lala02
14.12.2009., 13:21
Ja sam zvala nekoliko poznatih vidovnjaka i nisu me impresionirali, pa sam dobila broj starog Vidovitog Šamana i doživjela pravo iznenađenje. Čovjek zna sve.

Mirta7
14.12.2009., 21:11
Ima li tko kakvih iskustava s Damirom Peranićem iz Rijeke? Spremam se prevaliti ogroman put kako bi došla do njega pa se bojim da ne bi bilo uzalud.

Mirta7
14.12.2009., 21:40
Ja sam zvala nekoliko poznatih vidovnjaka i nisu me impresionirali, pa sam dobila broj starog Vidovitog Šamana i doživjela pravo iznenađenje. Čovjek zna sve.

Možeš li staviti broj ili poslati na pm? Pliiiizzzz!:)

minchy
15.12.2009., 01:08
http://flagcounter.com/count/Nsu/bg=F5F5FF/txt=F5F5FF/border=F5F5FF/columns=1/maxflags=1/viewers=3/labels=1.jpg
najbolji je vidoviti milan tarot čarobnjak gledajte na you tubu kako pogađa sve

:lol: vi to ljudi stvarno il' se šalite :confused::rofl:

visoka_peta
15.12.2009., 08:46
Peranić je u redu, dosta naših poznatih odlazi kod njega.

blue-bell
15.12.2009., 10:01
Pa ne znam baš, u zadnje vrijeme kao da se malo potrošio... meni baš i nije nešto pogodio, bila sam pred godinu dana

suzirijeka
17.12.2009., 17:41
Ima li tko kakvih iskustava s Damirom Peranićem iz Rijeke? Spremam se prevaliti ogroman put kako bi došla do njega pa se bojim da ne bi bilo uzalud.

Bila sam kod Damira dva puta i sve mi je pogodio. Sve mi se dogodilo onako kako je rekao.

Mirta7
17.12.2009., 18:32
Hvala Suzi, sjećaš li se koliko naplaćuje? Jel' on u negdje u gradu ili u okolici Rijeke?

ornit
17.12.2009., 23:17
Bok, svima...
Gdje je nestao onaj Mag888 ????
Vec dugo ga nema, zna li tko sto o njemu?
Lijep pozdrav
ornit

.AncienT.
17.12.2009., 23:58

može još neka konkretnija iskustva?

tamarax25
18.12.2009., 09:22
bok svima!kao sto sam vec napisala ja osobno imam dobro iskustvo sa gospodjom agatom.ona je vidovita,dobija vizije kad "gata" osobi.inace gleda na tarot karte i nadopunjava se sa svojim vizijama.detaljna je i precizna,rekla mi je stvari za koje sam mislila da su nemoguce,njoj sam govorila MA DAJTE,KAJ VAM JE,NEMA SANSE!a na kraju se dogodilo tocno kako je rekla.

tamarax25
18.12.2009., 09:50
sad sam se cula s gospodjom Agatom,jer planiram ovih dana do nje,cijena joj je 300kn,ja sam bila prosle godine tad je bila 250kn,pa tko ce ici kod nje da zna cijenu jer su mi se neki javili na pp pa sam rekla da je 250,nisam znala da je poskupila,ali smatram da za ono sto dobijete nije visoka cijena a i zena gata 2 puna sata

dobro je
18.12.2009., 11:23
ja bih također kod gđe Agate, u nekom sam ludom razdoblju i jednostavno mora mi netko pogledati i usmjeriti me jer kako stvari stoje sama baš i ne mogu. Ovo sa gđom Agatom mi zvuči skroz ok pa ako može telefon na pp zahvalna. Koliko dugo se čeka na termin ?

Što se tiče spominjane Bibe i ja sam znala sa njom razgovarati. Izuzetno ugodna žena i izuzetno ugodni razgovori. Ali, ...., sve dobro vidi dok budućnost pogotovo kod emocija mi nije nikada dobro pogodila, doduše ja sam uvijek imala neke situacije gdje taman nešto krene i onda se pojavi neka druga pa joj je on okrenut meni ali tu je druga , ali okrenut će se on meni, a na kraju ne bi bilo tako već otiđe sa drugom. A dobro, kao što je jednom jedna tarot-majstor rekla - "ovo se vidi ali NEMA GARANICE" i to je točno, garancije nema ni za što pa niti za ovo.
na EZO.TV ima gđa Biba , ne znam da li je to ta Biba, cijena tih poziva je jako viskoka pa mi se nije dalo tako provjeravati. Bude li netko zvao i otkrio da je to Biba koju tražimo neka javi

suzirijeka
18.12.2009., 19:17
Hvala Suzi, sjećaš li se koliko naplaćuje? Jel' on u negdje u gradu ili u okolici Rijeke?

Bila sam skoro kod njega on naplaćuje 250 kn a nalazi se u Rijeci pa ako Vam treba pojasniti gdje je javite se na pp pa ću Vam objasniti gdje je da nelutate po Rijeci.