PDA

View Full Version : Gdje mogu naći, kupiti, ukrasti :D? (ujedinjeni topic)

stranice : 1 2 3 [4] 5 6 7 8

schox
20.10.2009., 16:04
Ebo ga i ti, pala ti je na pamet chipoteka, al' Končar nije? :zubo: A doma/u podrumu ziher bar 3 njihova aparatića imaš....

Sorry nije me bilo..
U končaru nema malih mikromotora nego mrcina od par stotina kilovata.
U aparatima su večinom motorići bez getribe sa velikim brojem okretaja a ne mogu vjerovat da nigdje na netu nema ništa o tkvim malim igračkama.

...dakle....molim nove ideje ....elektroničari gdje ste !!??

Nesi
20.10.2009., 17:40
Ja sam jucer otkrila jedan fora ducan - Kronos, tratinska 20, zagreb, www.kronos.hr
pa vidi jel tamo ima nesto sto ti treba :mig:
ako nemaju, mislim da se isplati prosetati do tamo, decki su fakat super, mozda budu imali ideju gdje mozes tako nesto nabaviti....

ST!
21.10.2009., 11:05
Jel zna iko ima li di u splitu kupit ovakve patike?????

http://img41.imageshack.us/img41/2476/shoesshoxr4man44.jpg (http://img41.imageshack.us/i/shoesshoxr4man44.jpg/)

Fala unaprid

nisu custom vidia san ih na par ljudi u ST tako da pogledaj po Nikeovim ducanima negdi ima garant :)
mada cisto sumnjan da ces ovo procitat :D

schox
21.10.2009., 15:52
Ja sam jucer otkrila jedan fora ducan - Kronos, tratinska 20, zagreb, www.kronos.hr
pa vidi jel tamo ima nesto sto ti treba :mig:
ako nemaju, mislim da se isplati prosetati do tamo, decki su fakat super, mozda budu imali ideju gdje mozes tako nesto nabaviti....

Ma kakvi...oni su več petnaesti dućan koje zovem i niš..

Jedri mala jedrilica
21.10.2009., 16:49
Upomoć! Gdje ima za kupiti onaj mali stroj što probuši dvije rupe na papirima pa ih se može staviti u registrator? Ne znam ni kako se zove. Bušilica za papir? Bušač papira? :misli:
Znam da bi toga trebalo biti posvuda, ali pogledala sam u nekoliko knjižara i nema, štoviše, žene su me zaprepašteno gledale (možda zbog živog opisa što trebam?), pa pretpostavljam da strojčeku tamo nije ni mjesto. Gugl mi izbacuje samo nekakve veleprodaje, Pevec i slični centri su mi predaleko da bih išla samo vidjeti ima li, na mailove nitko ne odgovara... :tuzni:

Pa ako netko konkretno zna gdje ima, voljela bih da podijeli sa mnom! :s

Edit: I koliko to otprilike košta? :zubo:

JoWaN
21.10.2009., 17:31
Upomoć! Gdje ima za kupiti onaj mali stroj što probuši dvije rupe na papirima pa ih se može staviti u registrator? Ne znam ni kako se zove. Bušilica za papir? Bušač papira? :misli:
Znam da bi toga trebalo biti posvuda, ali pogledala sam u nekoliko knjižara i nema, štoviše, žene su me zaprepašteno gledale (možda zbog živog opisa što trebam?), pa pretpostavljam da strojčeku tamo nije ni mjesto. Gugl mi izbacuje samo nekakve veleprodaje, Pevec i slični centri su mi predaleko da bih išla samo vidjeti ima li, na mailove nitko ne odgovara... :tuzni:

Probaj u Skolskoj Knjizi.
Oni imaju takve stvari sigurno.

Nesi
21.10.2009., 19:20

imas u mercatoru, i metrou - dio sa uredskim/skolskim priborom
mogao bi i getro imati

narodne novine
knjizara mladost

samo neka mjesta

cijena - od 20tak kn za plasticni model koji uredno busi rupe do 10tak papira i mene sluzi godinama pa navishe.... imaju cak i one granicnike da ti bude lakse busiti papir - hoces li a4 s 4 rupe ili samo 2 u sredini i tako to :mig:

u narodnim novinama znaju imati vrlo cudne sprave - pa provjeri da li sprava koju gledas IMA razmak koji tebi treba, jer ne sjete se uvijek prodavaci da nisu svi registratori isti :mig:

Jedri mala jedrilica
21.10.2009., 23:12
Ajme, divni ste. :cerek:
Hvala vam! :s

Sutra pogledam pa javim gdje nadjem! :)

Jedri mala jedrilica
26.10.2009., 15:23
Evo, ako nekome zatreba, ima u Školskoj knjizi u Masarikovoj, koštaju 30, 40 i 60 kuna. Ni teta koja radi tamo ni ja ne znamo po čemu se razlikuju, moj od trideset je upravo probušio svoje prve rupe i ispalo je sjajno. :cerek:

Limeni Nos
29.10.2009., 01:15
Dakle, zanima me gdje u Zagrebu se mogu kupiti boje za lice? :D

da citiram prijateljicu kojoj te iste trebaju:

znadeš li ti možda di si mogu kupit farbe za facu,znaš ono za maškare i to :D al one oriđiđi ne dječje

:v:v
02:09*****

nisu li iste u suštini? :)
02:09*****

ne!pa ove dječje se opće ne vide a i spadnu brzo

Shoggoth
01.11.2009., 17:23
zna li netko gdje se u Zagrebu može kupiti sake?

H4ni8aLL
02.11.2009., 23:45
ako saznas javi mi please

Shoggoth
03.11.2009., 13:58
@anibal
vidio sam prije u temi da si tražio u rijeci u biobio. kako je to završilo, jel imaju tamo?

Limeni Nos
03.11.2009., 20:13
Iskreno, pojma nemam ali kad bih ja tražio sake, pogledao bih u Vrutku? :ne zna:

yonkis
05.11.2009., 15:38
Brzo brzo, gdje kupiti u centru balone pa da mi ih jos napusu helijem??! znam da ima u dubravi al su mi daleko a u radnickoj rade do 16..

cula sam za importanne ali nisam sigurna je to 100% sigurno da su tamo, nemam vremena lutati..

hvala!!!!

Nesi
05.11.2009., 19:27
je, 100% je osim ako su umrli u zadnjih 2-3 mjeseca
imas i u savskoj, tamo malo sjevernije od krizanja s vukovarskom ako dobro pamtim (ako lose pamtim, onda je izmedju savske i vukovarske)

Shoggoth
05.11.2009., 23:13
da, da, tako e. tamo negdje kod one medvjeđe pivnice i onda tim putem do ciboninog tornja negdje iskoče i ti baloni.
barem mi se tako čini...

fulcrum
06.11.2009., 19:08
Gdje mogu kupiti tarot karte u Zagrebu?

Ryuuku
08.11.2009., 22:58
Zanima me, pošto dugo vremena nisam vidio u dućanima, gdje u Zagrebu se može kupiti neki Furby?:D

Hvala!

H4ni8aLL
09.11.2009., 03:25
@anibal
vidio sam prije u temi da si tražio u rijeci u biobio. kako je to završilo, jel imaju tamo?

nema :(
al salje frendica iz tokiya. u hrv nema osim restorana :(

D1esel
16.11.2009., 19:20
Molim Vas za pomoć, stvarno mi je hitno.

Znate li gdje bih mogao nabaviti više "Green Laser Pointer" lasera od 5mW pa do 200mW, ako netko zna molim Vas na PM ili link ovdje.

Dakle isključivo kupujem od proizvođača/firme/trgovine orginalno zapakirane i ne korištene, uzeo bih i do 50 komada samo nikako da saznam gdje da ih nabavim za VPC.

Napomena: Govorim o "Laser Pointer Pen" laseru, dakle izgleda isto kao i penkala/kemijska olovka.

Evo slika..

http://www.lazershop.co.uk/shop/images/BBP-005.jpg

Unaprijed hvala!

Endimion17
16.11.2009., 21:14
eBay. razne tvrtke po netu. čak ima i po nekim dućanima, ali onih običnih pointera.

Tebi treba pointer, zar ne? Mrcina od 100-200 milivata nije pointer, nego nešto što se da iskoristiti kao oružje. Osim ako ti nije za astronomiju, u što nekako sumnjam.

MTP850
16.11.2009., 21:26
Molim Vas za pomoć, stvarno mi je hitno.

Znate li gdje bih mogao nabaviti više "Green Laser Pointer" lasera od 5mW pa do 200mW, ako netko zna molim Vas na PM ili link ovdje.

Dakle isključivo kupujem od proizvođača/firme/trgovine orginalno zapakirane i ne korištene, uzeo bih i do 50 komada samo nikako da saznam gdje da ih nabavim za VPC.

Napomena: Govorim o "Laser Pointer Pen" laseru, dakle izgleda isto kao i penkala/kemijska olovka.

Evo slika..

http://www.lazershop.co.uk/shop/images/BBP-005.jpg

Unaprijed hvala!

Ovakav imam, pokloni mi frend :D

Stvar je za Astronomiju zakon, za zajebancije nije !!, za info, u noci moze potegnut jasnu liniju dok ti oko moze pratiti, znaci nekih 20KM

Mislim da 200mw niti nemozes uvesti u HR, treba vidjet malo zakone.

D1esel
16.11.2009., 21:34
Govorim o laserima od 5mW do 50mW ..isključivo glede prodaje.

Dakle naručio bih npr. 50 komada različite jačine i prodavao ih ovdje u RH

cady
17.11.2009., 11:19
Ima li gdje u Zagrebu za kupiti lubanja? Naravno, ne prava, al da izgleda ko prava, mislim u pr veličini :D I koliko košta otprilike?

DanaX
17.11.2009., 18:32
Meni bi trebala registracijska tablica s imenom, one što imaju vozači u kamionima. Da li netko zna di se može kupit ili dat izradit, u Zagrebu?

Argante
18.11.2009., 19:31
Možda ste vidjeli reklamu za igru Tabu?
Mene zanima da li kod nas ima za kupiti Big-Taboo (http://en.wikipedia.org/wiki/Big_Taboo)?

ST!
18.11.2009., 23:00
Meni bi trebala registracijska tablica s imenom, one što imaju vozači u kamionima. Da li netko zna di se može kupit ili dat izradit, u Zagrebu?

ako si iz Splita i zoves se Mate onda ajde u Makarsku i plati da ti stave TE na kraju

MA-999-TE

meni je jos cudnije jer san to vidia na par auta :confused:

DanaX
19.11.2009., 09:45
Meni treba ona s imenom, što vozači drže u kabinama

mikitrava
19.11.2009., 16:18
Ljudi pomozite mi ako možete.Htio bih kupiti duks sa CCCP natpisom.....,a nemogu nigdje pronaći gdje se prodaje u RH....Preko interneta sam nasao Majice sa CCCP natpisom,ali meni treba DUKS budući da dolazi zima.....Ako netko znaa gdje se prodaje nek mi kaze...Hvala unaprijed...

Endimion17
19.11.2009., 16:33
Mislim da ti je to ilegalno. Uvijek možeš isprintati.

Jimmy23
19.11.2009., 17:56
Treba mi neki dućam u blizini Trga bana Jelačića koji ima Hello Kitty opemu :) Help, please.

DanaX
20.11.2009., 09:14
Treba mi neki dućam u blizini Trga bana Jelačića koji ima Hello Kitty opemu :) Help, please.

Probaj Funky Fish u Ilici (negdje oko kb 20), a možda i u Profilu u Bogovićevoj

Jimmy23
20.11.2009., 21:43
Hvala :)

Necto
21.11.2009., 22:40
Gdje ima kupiti He Man MOTU Classic figurica, proizvodi Mattel ?
Izgleda ovako, Link 1 (http://www.toyglobe.com/details_ver2.php?type=121685), Link 2, desni (http://www.toplessrobot.com/motu_comparison.jpg), Kutija (http://www.parrygamepreserve.com/images/toys/mattel/motuClassics/figuresWave1/motuClassicsWave1_M.jpg)

Masica23
22.11.2009., 23:22
Trazim pomoc... hitnu!!!
kupujem frendu poklon za rođendan, i znam sta cu mu kupit, al neznam di nac :SS
Trazim kao neki privjesak sa Apolonom ili tak nekim grckim likovima, ako itko zna??? ako ista takvo postoji? :S

Hazel Silk
23.11.2009., 00:28
Trebam Sobranie Black Russian ili Cocktail (nekoliko kutija). Znam da nema u HR, ali ako netko od vas prolazi krajevima gdje ih ima, bila bih jako zahvalna kad biste mi ih nabavili. :)

Hazel Silk
23.11.2009., 00:29
Trazim pomoc... hitnu!!!
kupujem frendu poklon za rođendan, i znam sta cu mu kupit, al neznam di nac :SS
Trazim kao neki privjesak sa Apolonom ili tak nekim grckim likovima, ako itko zna??? ako ista takvo postoji? :S

Možda ovdje http://www.amz.hr/naslovnica/online-shop/suveniri.aspx?

fantazista
24.11.2009., 13:51
Znate one malene drzace za staklo ? Prozirne sto se priljepe na staklo i drze ?

Da li itko zna gdje ih mogu naci u ZG ?

Hvala :D

DinamoBBB
25.11.2009., 18:02
Imaš u pet šopovima - koriste se za akvarije (npr. držači pumpica,termostata ....)
http://images.google.hr/imgres?imgurl=http://www.ddlzagreb.hr/img/ArticleImages/14540.jpg&imgrefurl=http://www.ddlzagreb.hr/16338.aspx&usg=__9e1wJx1ROSxH7Tqt9RlxecAZoKo=&h=130&w=130&sz=12&hl=hr&start=1&sig2=Atkbypqbss61XiSQPPwUbA&um=1&tbnid=ByaWKr9BUZ1-0M:&tbnh=91&tbnw=91&prev=/images%3Fq%3Dgumeni%2Bpriljepci%2Bza%2Bstaklo%26hl %3Dhr%26um%3D1&ei=43ANS8r8FtCwsAb-yciVAw

Marko2610
26.11.2009., 10:05
Pitanjce!
Da li netko zna gdje se može kupiti ili naručiti grijači za ruke i tijelo.
Ali ne oni jednokratni, već grijači koji su punjeni supstancom zvanom "hot ice" koja izaziva egzotermičnu reakciju.
Ja imam 2 doma, ali su već stari i slabo griju.
Princip rada je da se oni aktiviraju, tekućina se pretvori u "hot ice" (kristale) koji puštaju toplinu.
Nakon toga kad se oni stvrdnu, grijač se prokuha u vodi a kristali se opet pretvore u tekućinu i tako u krug.

Nesi
26.11.2009., 12:18
www.hocuto.hr
kad sam kupovala, imali su 'stand' u cc1 ako se ne varam, al provjeri sve na sajtu :)

kbegicsi
26.11.2009., 17:10
Gdje ima kupiti He Man MOTU Classic figurica, proizvodi Mattel ?
Izgleda ovako, Link 1 (http://www.toyglobe.com/details_ver2.php?type=121685), Link 2, desni (http://www.toplessrobot.com/motu_comparison.jpg), Kutija (http://www.parrygamepreserve.com/images/toys/mattel/motuClassics/figuresWave1/motuClassicsWave1_M.jpg)

Joooooj pa to je crtić moje mladosti, još uvijek imam mačka sa oklopom i He-manovu letjelicu :D

Marko2610
27.11.2009., 17:11
Pitanjce!
Da li netko zna gdje se može kupiti ili naručiti grijači za ruke i tijelo.
Ali ne oni jednokratni, već grijači koji su punjeni supstancom zvanom "hot ice" koja izaziva egzotermičnu reakciju.
Ja imam 2 doma, ali su već stari i slabo griju.
Princip rada je da se oni aktiviraju, tekućina se pretvori u "hot ice" (kristale) koji puštaju toplinu.
Nakon toga kad se oni stvrdnu, grijač se prokuha u vodi a kristali se opet pretvore u tekućinu i tako u krug.

Nesi
27.11.2009., 20:00
@Marko2610: pise ti u postu iza tvog prethodnog posta na ovoj temi

gimnazijalka_
05.12.2009., 08:27
zanima me jel tko zna gdje se u zagrebu izrađuju snježne kugle po naruđbi? hvala

scripta elegans fe
05.12.2009., 15:35
http://i49.tinypic.com/tak5km.jpg

dolazi nova godina pa mi treba i novi kalendar :zubo:

jel netko zna jel neka firma daje ili prodaje za sitne pare kalendar na gornju foru...? :zubo:

Khufu
05.12.2009., 15:51
http://i49.tinypic.com/tak5km.jpg

dolazi nova godina pa mi treba i novi kalendar :zubo:

jel netko zna jel neka firma daje ili prodaje za sitne pare kalendar na gornju foru...? :zubo:

Ne dobiješ ni jedan kalendar? :eek:

Jbt, ja ih pobacam par komada svake godine. Jel ti paše HEP-ov, brijem da bi trebao dobit kojeg :mig:

scripta elegans fe
05.12.2009., 16:58
Ne dobiješ ni jedan kalendar? :eek:

Jbt, ja ih pobacam par komada svake godine. Jel ti paše HEP-ov, brijem da bi trebao dobit kojeg :mig:

dobijem samo ce se ove godine zalomiti da najvjerovatnije necu dobiti.. a takvi kalendari su mi :top: za sredivanje aktivnosti oko faksa... :D

nije mi bitno kakva je reklama ili od koga je.. bitno mi je da je tak "trodjelni" :D

Khufu
05.12.2009., 17:13
dobijem samo ce se ove godine zalomiti da najvjerovatnije necu dobiti.. a takvi kalendari su mi :top: za sredivanje aktivnosti oko faksa... :D

nije mi bitno kakva je reklama ili od koga je.. bitno mi je da je tak "trodjelni" :D

A sad za kupit ne znam, ali sve firme to dijele okolo u ovo vrijeme. Kažem, ja bi trebao dobit od HEP-a a sigurno će uletit još koji, sad ne znam dal trodijelni, ali dvodijelni ili jednodijelni sigurno :D

wellvett
05.12.2009., 17:37
Poštovani
Posjedujem mali kućni aparat za espreso kavu,međutim kod čišćenja posudice sa smećem sam izgubio i posudicu pa molim ako neko zna gdje bi mogao kupiti.
Obišao sam par servisa ali ništa.
Hvala

šećerna vata
08.12.2009., 18:49
Jel zna itko (cure, žene,,) gdje mogu kupit one narukvice spojene sa prstenom, kao malim lančićem, znači spojeno u jedno narukvica-prsten, ko ono zšto imaju trbušne plesačice..?:D

tina0013
10.12.2009., 14:16
prošle godine su mi starci dobili za Božić onako svakakve stvari u jednoj košari; vino, slatkiši, kava, ona biljka "kućna sreća" (ili kako ju već zovete).... to je sve bilo kao u paketu (zamotano u celofanu s mašnom).... zna li netko gdje se to može kupiti??? da ne kupujem svaku svar zasebno... :rofl:

Catalyst Group
10.12.2009., 23:08
Dakle, jel ima tko kakvu ideju?

Hvala.

vrrrlet
11.12.2009., 10:11
Dakle, jel ima tko kakvu ideju?

Hvala.

Gdje kupiti ogromnog plišanog medvjeda? :misli: U trgovini s ogromnim plišanim medvjedima?

peglica2000
11.12.2009., 10:51
ja ih znala viđat po benzinskim

meliJ
11.12.2009., 11:29
Turbo limach

Chiro
11.12.2009., 14:25
Tu sam.

kowalski
11.12.2009., 15:56
promijeni curu, jednostavnije je, a i isplativije. :kava:
i manje zastrašujuće; znam neke cure koje se boje plišanih životinja; provjeri da nije slušajno takva, jer ako je, kad joj baneš na vrata sa Knutom u prirodnoj veličini, morat ćeš i tražiti novu curu plus popušio si novac za ogromnog plišanog medvjeda. Jer ćeš ga baciti u prvi kontejner naravno. a ako ga ne želiš baciti, još gore-moraš ga nositi kući.

I onda ti dovedi neku žensku kući i objasni joj zašto imaš ogromnog plišanog sisavca u kutu sobe. i uvjeri ju da si normalan; neće ići.
Tako da ti plišani medvjed u dva poteza može sjebati seksualni život na dulje vrijeme, pa te čak i psihijatru poslati.
Nije se za zajebavati sa plišanim medvjedima. :eek:

lionička
11.12.2009., 23:39
prošle godine su mi starci dobili za Božić onako svakakve stvari u jednoj košari; vino, slatkiši, kava, ona biljka "kućna sreća" (ili kako ju već zovete).... to je sve bilo kao u paketu (zamotano u celofanu s mašnom).... zna li netko gdje se to može kupiti??? da ne kupujem svaku svar zasebno... :rofl:

toga ima u metro-u,samo moraš imati metro karticu ili nekoga da ti ju posudi

Nesi
12.12.2009., 01:08
@Catalyst Group: NAMA (trg, kvatric), prilicno ok cijene plisanaca i moze se naci zbilja velikih :D
i na nekim OMV pumpama znaju imati dobar izbor kvalitetnih plisanaca

mr.burns
12.12.2009., 21:23
gdje u zg-u mogu kupiti majcu sa znakom zagora, ovakvu (http://www.yu4you.com/slike/sport/345_serbian_shirt.jpg)?

i atari tipa ove (http://www.funnyasfcuk.com/images/atari.jpg)?

gamer314
12.12.2009., 21:51
kožni novčanik za dečke?

gamer314
12.12.2009., 21:53
@ mr burns- kupi crvenu majicu i idi u foto studio da ti to zeljepe na nju ;)

Ivan15421
13.12.2009., 14:02
Pozdrav,

Zanima me gdje se može kupiti Matrjoška ili Babuška u Zagrebu. To su vam one ruske lutke. Netrebaju biti nikakva umjetnicka djela, dakle ne preskupo. Ako znate cijenu bilo bi isto korisno da napisete.

http://i.idnes.cz/08/071/gal/TOM242782_rusko_babuska.jpg

Hvala :mig:

Nesi
13.12.2009., 17:51
@Ivan15421: Ako ne bude bilo ideja - pogledaj u suvenirnicama, jedna je na zapadnoj strani dolca, kad se popnes po onim stepenicama za ici gore na plac, pa odmah lijevo, a jos dvije su u ulici kad se ispred gradske kavane ide prema katedrali

onako mutno u sjecanju mi je da sam opazila nekakve slicne lutke tamo, na stranu sto to nije hrvatski suvenir, al kao da je to nekoga sprecavalo da takve stvari prodaje.... :lol:

lionička
13.12.2009., 18:15
ja sam kupila jednu prije nekih 2 god. u kineskom dečanu za neku smiješnu cifru od 9 ili 12 kn.

zuzzyca
13.12.2009., 21:02
pozdrav! meni treba nekoliko stvari i sve sam već tražila po dućanima za takve stvari ali bezuspješno!
dakle jel zna tko gdje mogu kupiti skroz bijelu ukrasnu kutiju i skroz bijeli ukrasni papir?? znači ne onaj tipa šta ti s njim u dioni zamotaju pola kile kave. čini se banalno al bijele kutije i papira nema nigdi :(
a možda kutiju i papir s leoprad uzorkom??
i za kraj treba mi plišani bijeli maltezer???

hvala :)

Ivan15421
14.12.2009., 00:13
@Ivan15421: Ako ne bude bilo ideja - pogledaj u suvenirnicama, jedna je na zapadnoj strani dolca, kad se popnes po onim stepenicama za ici gore na plac, pa odmah lijevo, a jos dvije su u ulici kad se ispred gradske kavane ide prema katedrali

onako mutno u sjecanju mi je da sam opazila nekakve slicne lutke tamo, na stranu sto to nije hrvatski suvenir, al kao da je to nekoga sprecavalo da takve stvari prodaje.... :lol:

ja sam kupila jednu prije nekih 2 god. u kineskom dečanu za neku smiješnu cifru od 9 ili 12 kn.

Hvala vam na pomoci.. :top: No trebam tocnu lokaciju (osim zg moze i slav.brod ili osijek) jer nemogu sam otici vec moram poslati nekog po to ,pa da ga nešaljem u maglu.

Hvala..

little nikky
17.12.2009., 19:11
Gdje mogu kupiti dukatovo mlijeko cafe?

KraljicaSparoga
18.12.2009., 14:13
Pozdrav,

Zanima me gdje se može kupiti Matrjoška ili Babuška u Zagrebu. To su vam one ruske lutke. Netrebaju biti nikakva umjetnicka djela, dakle ne preskupo. Ako znate cijenu bilo bi isto korisno da napisete.

ja ti prodam svoje :)

Fadolf
18.12.2009., 14:53
Cipovi za poker? Ne trebaju biti nekaj posebno kvalitetni, samo da ih ima. :)

Raedo
18.12.2009., 15:28
di mogu kupit finsku Kalevalu??? Prošla sam valjda sve knjižare u zgu al ništ:ne zna:

m_kovacevic
18.12.2009., 17:08
gdje mogu kupit oriflameovu kozmetiku u zagrebu u trgovini (bilo njihovoj ili nekoj drugoj) bez da se narucuje?

pito sam i na njihovoj temi, al treba mi hitno, pa mislim da je ovako vjerojatnije da cu dobit odgovor... hvala unaprijed...

Nesi
18.12.2009., 17:09
nigdje, ne postoji ducan, iskljucivo ide putem oriflame suradnika/suradnica i kataloskoj prodaji - cijene ovise o razdoblju kad kupujes, tj. o aktualnoj ponudi u katalogu

JoWaN
18.12.2009., 17:27
Zna ne'ko di mogu nabavit Jegger al u manjem pakiranju od 0.7 l (znaci kojih 2-3 dcl) u Zagrebu i po kojoj cijeni odprilike?

Nesi
18.12.2009., 17:55
@JoWaN
Mislim da postoji od 2dcl i sigurno ga ima od 1dcl, probaj getro, mozda mercator ali ne sjecam se da sam tamo vidjela, mozda metro, i mozda u vrutku (vrutak je tamo rel. blizu zapadnog kolodvora, imaju web).
Ovi ostali ducani, rekla bih 0 bodova. Htjela ja kupiti, obisla sve ducane u kvartu i nisu imali pojma o cem pricam. Bocice sigurno postoje, pitanje samo da li ih pojedini veliki ducan (jos) ima, zadnje kad sam ih vidjela (i tad mi nisu trebale) je bilo nedefinirano davno (citaj: ne sjecam se kad)

JoWaN
18.12.2009., 21:48
Ok, probat cu sa Getroom, Vrutkom i Kerumom (za Kerum sam cuo da imaju manja pakiranja Absinthea pa mozda ima i to) ;)

lionička
19.12.2009., 19:28
Cipovi za poker? Ne trebaju biti nekaj posebno kvalitetni, samo da ih ima. :)

vidjela sam puno toga na njuškalo oglasniku,a ja sam burazu kupila set za poker u Metro-u za 307 kn

smallhouse
20.12.2009., 18:50
gdje ima za kupiti newtonovo njihalo i ostale slicne stvarcice?

Rain_3
20.12.2009., 19:41
Gdje mogu kupiti uređaj za uspavljivanje/omamljivanje svinja, tipa pištolj s penetrirajućim klinom ili nešto slično?:bonk:

lionička
20.12.2009., 19:56
Gdje mogu kupiti uređaj za uspavljivanje/omamljivanje svinja, tipa pištolj s penetrirajućim klinom ili nešto slično?:bonk:

probaj u veterinarskoj stanici

Nesi
20.12.2009., 20:41
pistolj s penetrirajucim klinom ne omami niti uspava zivotinju - vec joj raznese lubanju u najboljem slucaju (ako pogodis mozak) a prije toga uzrokuje shok jer prvo joj to moras prisloniti na glavu, ona mora biti mirna, i ne smijes fulati - u praksi se dosta cesto dogodi da dodje do izmicanja, pa se fula, raznesu sinusi, zivotinja podivlja i bude mrcvarenje :rolleyes:

nes ti humanosti

bolje odi, registriraj se za drzanje oruzja, uzmi neki pristojni pistolj i gadjaj iz daljine - zivotinja barem nece znati sto ju je snaslo, i nema rizika ako se mrdne da automatski fulas, cekas da se smiri i onda pucas.... to malo olova ili cega li vec ostane u glavi, ne stigne setati po organizmu jer se odmah pusta krv....

ili vidi kakvi su sedativi raspolozivi obicnom narodu pa uspavaj zivotinju prvo (necime sto nije stetno za jelo, jel) - vidjeti u vet. stanici sto su alternative

ali ne se zavaravati da taj pistolj ima ikakve veze sa omamljivanjem ili uspavljivanjem....

JoWaN
21.12.2009., 21:27
Dali neko zna di se u Zagrebu moze naci Green Absinthe, ali od cca 2.5 dcl? Nasao sam jedino u Vrutku od 0.7 l, a cuo sam da ima negdje i ovih manjih.

gamer314
22.12.2009., 08:42
jel zna netko gdje ima za kupiti ledovu sacher tortu? kao da su ju povukli iz dućana, više ju ne mogu naći, a treba mi hitno (do Božića:)

nvn
23.12.2009., 13:51
Gdje u Zg kupiti PEZ figurice, ali da su likovi iz Disney-evih crtica starih..?
Znaci pasko patak, šiljo, tweety i slicno..

Unaprijed hvala

JoWaN
23.12.2009., 17:09
Dali neko zna di se u Zagrebu moze naci Green Absinthe, ali od cca 2.5 dcl? Nasao sam jedino u Vrutku od 0.7 l, a cuo sam da ima negdje i ovih manjih.

Nema veze, nasao.

Weedeemer
24.12.2009., 10:12
jel ko vidio di ima velkih cokoladnih dedamrazova? pol metra?

i trebao bi jednu kolko - tolko kvalitetno izrađenu dedamrazovsku kapicu (za veću glavu :) )

smallhouse
24.12.2009., 20:06
gdje u Zagrebu mogu kupiti zenske 'slusalice' koje griju usi za zimu ? :D

Weedeemer
24.12.2009., 22:16
bogovićeva (kućica kod prizemljenog sunca)

Nesi
24.12.2009., 23:05
@smallhouse: vidjela sam i u funky fishu (importanne galerija, 1. kat) ali nisam upamtila cijenu

Rhcp
25.12.2009., 18:33
Tražm prišivke neke dobre a kad ono nađem a tad vidim da su mali. nekih 11x9 cm i tak neš
ima gdje na netu za nać veće
ili u zg za kupit?

FunkermaN
26.12.2009., 12:35
preuređujem sa starim sobu i lođu i treba nam 5 m^2 pluta da obložimo pod lođe. pogledao je po gradu i nije mogao naći pluto. gledam po internetu kako bih to naručio... odakle? našao sam neku firmu iz vukovara :D, pa mi se to čini malo daleko. split mi je najbliži. hvala.

Gutaperka
27.12.2009., 08:06
preuređujem sa starim sobu i lođu i treba nam 5 m^2 pluta da obložimo pod lođe. pogledao je po gradu i nije mogao naći pluto. gledam po internetu kako bih to naručio... odakle? našao sam neku firmu iz vukovara :D, pa mi se to čini malo daleko. split mi je najbliži. hvala.

sjećam se da je bio jedan dućan koji je prodavao proizvode od pluta i plutene ploče negdje kod križanja Tuškanove i Ljudevita Posavskog.Nisam siguran jel još radi jer sam zadnji put bio tamo prije 10-tak godina

malenavila
27.12.2009., 17:26
Može li pls mala pomoc,nisam iz zagreba pa me zanima ako neto zna gdje ima uoko centra kakva trgovina gdje bi se mogli kupit nekakvi metalni ili srebrni privjesci,pločice na koje bi mogla nešto ugravirati svom dragom i kako se cijene krecu?
hvala na pomoci,pooz

smallhouse
27.12.2009., 18:01
gdje ima kupiti sarenih rajefa za kosu?

smallhouse
28.12.2009., 17:45
jel ima u Super Konzumu kupiti deku i jastuk zamotani u proziran papir s crvenom masnicom??

Azzul S'phyre
28.12.2009., 18:34
di (u Splitu) mogu nać tarot karte?

mpm
29.12.2009., 18:28
Ima za kupiti duhan Habib, nargile, i usnik a i ugljen i to u Zagrebu, Havana Shop, Frankopanska 22, u Varazdinu cafe & cigar shop Casa Latina, Kranjčevićeva 14. :)

*cinderella*
29.12.2009., 20:25
Može li pls mala pomoc,nisam iz zagreba pa me zanima ako neto zna gdje ima uoko centra kakva trgovina gdje bi se mogli kupit nekakvi metalni ili srebrni privjesci,pločice na koje bi mogla nešto ugravirati svom dragom i kako se cijene krecu?
hvala na pomoci,pooz

Ilica je puna zlatarni. Tamo će ti moć ugravirat sigurno nešto u srebro. cijene ne znam.

*cinderella*
29.12.2009., 20:26

a po baumaxima, bauhausima i sl.?

*cinderella*
29.12.2009., 20:29
gdje mogu kupit oriflameovu kozmetiku u zagrebu u trgovini (bilo njihovoj ili nekoj drugoj) bez da se narucuje?

pito sam i na njihovoj temi, al treba mi hitno, pa mislim da je ovako vjerojatnije da cu dobit odgovor... hvala unaprijed...

ako hoćeš osobno kupovat, postani distributer. mislim da su u hondlovoj, preko puta zoološkog vrta.

*cinderella*
29.12.2009., 20:32

lionička, i meni bi trebale babuške, pa me zanima (ako se sjećaš) u kojem si ih kineskom dućkasu našla. tražila svud po zg, našla jedino na jakuševcu, ali potpuno rasparene, ono s 2 dijela :(
ne bi htjela da su preskupe. trebaju mi što jeftinije.

steffi
30.12.2009., 10:09
zna netko gdje bi se mogli kupiti? mislim na http://www.drinkstuff.com/productimg/19710_large.jpg, ne na koktel štapiće the jelo.

*cinderella*
30.12.2009., 23:30
zna netko gdje bi se mogli kupiti? mislim na http://www.drinkstuff.com/productimg/19710_large.jpg, ne na koktel štapiće the jelo.

u metrou. možda ima i getro...

Majk
30.12.2009., 23:43
Mene zanima gdje ima za kupit ona pizdarija što se stavi na oči kad npr. spavaš po danu pa da te ne jebe svijetlo?! :confused:

To (http://www.quarkr.com/app/upload/product/20090525/image(442).jpg) :s:s:s

*cinderella*
31.12.2009., 12:32
Funky Fish (jeftinija verzija), Samsonite (skuplja verzija) i sl. dućani koji prodaju kofere i opremu za putovanja. Možda ima i Nama (kod ulaza) među onim jastucima za vrat za putovanja i novčanicima oko vrata

lionička
31.12.2009., 18:13
lionička, i meni bi trebale babuške, pa me zanima (ako se sjećaš) u kojem si ih kineskom dućkasu našla. tražila svud po zg, našla jedino na jakuševcu, ali potpuno rasparene, ono s 2 dijela :(
ne bi htjela da su preskupe. trebaju mi što jeftinije.

a joj stvarno nemam pojma...mogo bi čak biti jedan kaj je zatvoren"šangaj šop"
to je bilo kod mioc-a,možda da probaš u ofertisimi :ne zna:
ak negdje naletim javim.
jako mi se sviđa tvoj blog,svaka čast.:top:

oxymoron69
01.01.2010., 10:24
a ja sam mislio da se s tim pusi trava, izgleda da sam bio u zabludi

ugor82
06.01.2010., 17:36
Gdje bi se mogao kupiti u Hrvatskoj ili naručiti ?

ugor82
06.01.2010., 18:08
Ima li nade treba mi karbon fiber tkanje ,trebam neke stvari obložiti sa karbonom

germma
08.01.2010., 15:46
gdje bi mogao kupiti ukulele? ali da je kvalitetna a ne neka za ložit vatru :D :top:
http://sethsblog.files.wordpress.com/2009/08/ukulele.jpg

http://www.baritone-ukulele.com/Samick-UK70B-Baritone-Ukulele.jpg

lionička
08.01.2010., 17:52
[QUOTE=germma;24420467]gdje bi mogao kupiti ukulele? ali da je kvalitetna a ne neka za ložit vatru :D :top:
http://sethsblog.files.wordpress.com/2009/08/ukulele.jpg

ima u martićevoj u zagrebu dućan sa instrumentima ,vidjela sam da tam imaju.
neznam točnu adresu,ali negdje preko puta Petrove crkve prema importane galeriji.

lionička
08.01.2010., 17:59
di (u Splitu) mogu nać tarot karte?

Knjiga
kompletan vodič za početnike
TAROT +karte
to je izašlo u Večernjoj kolekciji, za 39 kuna
ako nema na kiosku probajte www.vecernjishop.hr

elinardo
08.01.2010., 20:24
Gdje se može kupiti ili da li znate ko izrađuje ( nekakva stolarija) drveni kiosk cca 6m2 ,namjenjen prodaji.

lionička
09.01.2010., 20:00
Gdje se može kupiti ili da li znate ko izrađuje ( nekakva stolarija) drveni kiosk cca 6m2 ,namjenjen prodaji.

ima u donjoj zelini(okolica zagreba)-interijeri klanfar-
to ti je na glavnoj cesti.

*cinderella*
10.01.2010., 19:07
ak negdje naletim javim.
jako mi se sviđa tvoj blog,svaka čast.:top:

hvala :-)

i drago mi je da ti se sviđa blog :-)

spaljeni
14.01.2010., 19:56
Gdje ima za kupiti elektromotor,onakav kakav se koristi u onim autićima na daljinsko ili nešto slično!!!Pomoć

tocksick
17.01.2010., 22:51
Zanima me gdje kupiti dozatore za žestoka pića (koriste se za elektronički nadzor količine koja se istoči svaki puta iz boce...)?

Znači ne one obične, nego električne koji imaju mogučnost takvog nadzora...?

m@m@84
18.01.2010., 17:01
Nemogu nigdje u Zg naci okruglu kartonsku kutiju (onak mao vecu od torte)?
Jeste li vidjeli to negdje?

smallhouse
18.01.2010., 17:52
jel ima gdje trgovina sa sprejevima za grafite u Maksimirskoj ili Kvatricu?

Khufu
20.01.2010., 00:09
Jel zna netko da li ima u Zagrebu negdje za kupit yo-yo?

http://ic2.pbase.com/u9/willa/medium/4113844.ClassicYoYoBlue.jpg

:moli:

bitchy-as-usual
20.01.2010., 14:31
Khufu, imas za kupiti u bilokojem kineskom ducanu, zatim vidjela sam u mercatoru,muller (vidjela nedavno i htjela kupiti ali nisam :D)

U kineskom ja osobno ne bih kupila jer sumnjam u kvalitetu :D

I da, ako ti se da mozes pogledati u turbo limachu. Mozda oni imaju.. oni ipak drze te djecje stvari :zubo:

Khufu
20.01.2010., 22:21
Khufu, imas za kupiti u bilokojem kineskom ducanu, zatim vidjela sam u mercatoru,muller (vidjela nedavno i htjela kupiti ali nisam :D)

U kineskom ja osobno ne bih kupila jer sumnjam u kvalitetu :D

I da, ako ti se da mozes pogledati u turbo limachu. Mozda oni imaju.. oni ipak drze te djecje stvari :zubo:

Tnx, budem pogledao :five:

U Mercatoru u trgovini gdje prodaju sve i svašta ili?

A Muller, to je ono na trgu ili? :misli:

manibabac
21.01.2010., 09:58
Bok, da li netko zna gdje se u Zg-u može kupiti najlon sa mjehurićima zraka?
Trebal bi spakirati nekaj pa bi mi to itekako dobro došlo.
Hvala unaprijed:mig:

DinamoBBB
21.01.2010., 10:33
Bok, da li netko zna gdje se u Zg-u može kupiti najlon sa mjehurićima zraka?
Trebal bi spakirati nekaj pa bi mi to itekako dobro došlo.
Hvala unaprijed:mig:

Mislim da ti to imaju u poštama - city express kad se šalju lako lomljive stvari

lollipop45
22.01.2010., 14:02
grah bezokusnjak i čokoladne žabe?

bitchy-as-usual
22.01.2010., 17:19
Tnx, budem pogledao :five:

U Mercatoru u trgovini gdje prodaju sve i svašta ili?

A Muller, to je ono na trgu ili? :misli:

mercator onaj sa hranom i svime :D

muller imas u city centru, na trgu brijem i westgate da ima

*cinderella*
22.01.2010., 17:47

ima i westgate i garden mall.

Khufu
22.01.2010., 18:10

Bio sam jučer u onom Mulleru na trgu i popeo se skroz na vrh, tamo imaju igračke, i prošetao se kroz trgovinu ali ga naravno nisam uočio. I onda krenuo tražit prodavačicu al su sve bile u skladištu ili gdje već :facepalm:

A žurilo mi se pa nisam mogao čekat. Budem se opet zaletio kad uhvatim vremena, ako ne idem do Mercatora. Uglavnom, moram to kupit

mentalny
24.01.2010., 14:29
Gdje mogu kupiti bombone od LJUBIČICA? Dao bih pravo bogatstvo za njih..

dead_end
24.01.2010., 16:50
http://www.firetoys.co.uk/juggling/henrys_viper_yo-yo_red_sm.jpg

da nije plastični.

Djevojče
25.01.2010., 00:02
Gdje mogu kupiti bombone od LJUBIČICA? Dao bih pravo bogatstvo za njih..

ja sam ih dobila iz belgije neki dan,ljubičasti cvjetovi, fino miriše,nitko osim mene ih ne jede,a ja ih eto već skoro potamanila.ne znam ima li kod nas ,al eto i mene zanima gdje ima jer sam ih sad prvi puta probala:)

mentalny
25.01.2010., 00:17
ja sam ih dobila iz belgije neki dan,ljubičasti cvjetovi, fino miriše,nitko osim mene ih ne jede,a ja ih eto već skoro potamanila.ne znam ima li kod nas ,al eto i mene zanima gdje ima jer sam ih sad prvi puta probala:)

Ma daj nemoj zezat? pa eto ocito za sada u belgiji ih ima hahaha.
ja sam ih jeo neces vjerovat ,ali kad sam imao oko 7 godina.. ali san okus zapamtio vrlo dobro.

Djevojče
25.01.2010., 00:23
da ,očito u belgiji ima :)
ali ih je malo u vrećici :(
baš ću se raspitat gdje bi kod nas toga moglo biti

mentalny
25.01.2010., 10:46
da ,očito u belgiji ima :)
ali ih je malo u vrećici :(
baš ću se raspitat gdje bi kod nas toga moglo biti

:D:top:

ajde molim te!! :)
nasa sam neke francuske ali nekako mi skupo, ima bit da je to zbog tegle..

lucija1976
26.01.2010., 13:03
Jel netko zna gdje se može kupiti, tražimo ga posvuda, čak u Njemačkoj i Belgiji preko poznanika, no njima daju neke zamjenske a nama treba upravo ovaj Elastikon od Hartmann

twisted.x.siste
27.01.2010., 07:14
Ravensburgerove puzzle imaš na 4 ili 5 katu u Varteksu na Trgu bana Jelačića u Zagrebu!

Ja kupila jučer od 1000 komada 100 kuna.
Vidjela sam jedne od 9000 i blizu 500 kuna su.

DinamoBBB
27.01.2010., 09:55
Lol lud sam za puzzlama i to onim umjetničkim u algoritmu!

m_kovacevic
30.01.2010., 12:09
ej ljudi, gdje ima u zagrebu majica sa slikama bendova i slicnog?

hvala unaprijed...

dead_end
30.01.2010., 18:51
ej ljudi, gdje ima u zagrebu majica sa slikama bendova i slicnog?

hvala unaprijed...

nema.

smallhouse
31.01.2010., 11:53
gdje u Zg-u ima kupiti lancica,ali onih obicnih s crnom spagom(ne gumenom) s nekim privjeskom cool? :D

Mr.Cipelić
02.02.2010., 15:11
Jel zna možda netko jel ima za kupiti ovaj parfem negdje u Zg/Hr ili ga ima samo u Švabiji?
To mi tetka jednom kupila,odličan je pa želim još:cerek:
Zna netko?

http://images.google.com/imgres?imgurl=http://img.alibaba.com/photo/106072450/Miro_Homme_perfume.summ.jpg&imgrefurl=http://www.alibaba.com/product/de106552913-106072367-0/Miro_Femme_Perfume.html&usg=__MPAtUH1NqLJaRxav0u98dujOqeQ=&h=100&w=100&sz=4&hl=en&start=22&sig2=_XdC3KYZBcPpZlgtqBD3CA&um=1&itbs=1&tbnid=VJtBne3Et6ROZM:&tbnh=82&tbnw=82&prev=/images%3Fq%3Dmiro%2Bperfume%26ndsp%3D21%26hl%3Den% 26sa%3DN%26start%3D21%26um%3D1&ei=8j9oS7KtGdSE_Aa1qdHnBw

Weedeemer
03.02.2010., 13:59
zna netko možda gdje u sloveniji mogu kupiti salviju?

Phail345
04.02.2010., 00:00
Zna li itko gdje u Zagrebu (ili Puli eventualno) mogu kupiti onu gay kožnu bikersku kapu (http://images.buycostumes.com/mgen/merchandiser/17420.jpg)?

I/ili umjetne brkove?

Nemam uopce ideja gdje bi to trazio...

Sordes
04.02.2010., 13:03
Pozdrav. Evo već par mjeseci pokusavam saznati gdje mogu kupiti Mjollnir (Thorov malj) kao privjesak za lančić (pendant), ali nikako da saznam. Izgleda ovako nekako: http://www.vikingattic.com/jewelry/images/pendants/thors_hammer_sm.jpg

Zna li itko gdje se to može kupiti? Iz Zagreba sam.

poštar4
04.02.2010., 13:31
u skandinaviji

Sordes
04.02.2010., 13:54
Nda.
U Zagrebu ili bližoj okolici ako je moguće.

Miki1010
04.02.2010., 16:21
Pozdrav...zanima me gdje mogu kupiti one "smrdljivce" u ampulama?? Znao sam to prije bacati u skoli u razredu...samo nema vise to kupiti...Jel zna ko od vas mozda di ima...

Ruhtg
04.02.2010., 17:46
vodik je zapaljiv, ali njega se može proizvesti i kod kuće u malim količinama, ali je jako zapaljiv

Veljko77
05.02.2010., 13:54
Na petrolovim benzinskama u Hrvatskoj, jako su rijetke.

lionička
06.02.2010., 12:23
pozdrav! zna li netko gdje bi mogla naći staklo u boji,trebam crno (sjajno) za kuhinjsku vitrinu?
Na području Zagreba ili Varaždina.

myworld
06.02.2010., 18:06
Zamolio bih za bilo kakvu informaciju,gdje mogu naruciti/kupiti cd od Lidije Bajuk "TIRA LES",u croartu nema.Unaprijed zahvaljujem...

benjii
07.02.2010., 18:03
uskoro su maškare i htjela bi biti darkerica.
pošto nemam crnu boju kose, željela bih pronaći crni lak za kosu. ne želim si sada farbati kosu samo radi maškara. dosad sam vidla razne boje lakova( zeleni naranđasti, etc) al crni nisam.
molila bi lijepo da ako netko zna di ima za kupit nek se javi.
HVALA UNAPRIJED :))

ruzy
07.02.2010., 18:35
ne znam za lak... ali šta kažeš na one color šampone? :D isperu se nakon nekoliko pranja :zubo:

sam ne znam jel ima u crnoj boji :misli:

Lindy2008
07.02.2010., 18:43
a da kupiš periku - masku za tu priliku? Mislim da ima tih perika za maškare po dućanima.

A lakovi za kosu - mislim da su svi bezbojni, drugo su pjene za kosu, ali crne mislim da nema.

benjii
07.02.2010., 19:32
ne znam za lak... ali šta kažeš na one color šampone? :D isperu se nakon nekoliko pranja :zubo:

sam ne znam jel ima u crnoj boji :misli:

ima u crnoj boji, samo što sam jednom probala i ispalo mi je sivo. možda nisam dovoljno vrečica stavila.

ako ne nađem lak probat ću s time.

benjii
07.02.2010., 19:33
a da kupiš periku - masku za tu priliku? Mislim da ima tih perika za maškare po dućanima.

A lakovi za kosu - mislim da su svi bezbojni, drugo su pjene za kosu, ali crne mislim da nema.

ma ne volim perike baš.
a da se pofarbam bilo bi uvjerljivije.

ma ima onih lakova kaj puštaju boju, baš sad za maškare
mislim ima drečeči zelena boja, pa mora negdje onda i crna biti:lol::lol:

Crazy Diamond
11.02.2010., 15:16
Zna li netko gdje ima za kupiti spitke u Splitu?
Po mogućnosti bi bilo bolje da nije original, jer su preskupe.

Evo ko ne zna, slika ispod. Mogu obe dvije verzije :D

prva (http://www.americanshop.hr/jakne-pilotske-jakne/2485/ma-1-replika)

druga (http://www.americanshop.hr/jakne-pilotske-jakne/2486/cwu45-replika)

I da, nema nigdje na pazaru :rolleyes:.

Domagoj R
12.02.2010., 15:59
jel zna netko di bi u Zagrebu mogao kupiti onu masku sto ima onaj lik iz filma petak 13. ova tu:
http://newrivervoice.com/wp-content/uploads/2009/10/friday-the-13th-movie.jpg
treba mi za zajebanciju za maškare:D kada je to uopce (maškare)?:confused:

methodman666
12.02.2010., 17:54
ma to najvjerojatnije imas u euro-sporta ili takvim dućanima (ince to je hokejaška majca ) a ako si iz zg odleti do medveda i mazni jednu ... :)

Domagoj R
12.02.2010., 18:16
ma to je stara hokejaska maska i nemaju hokejasi vise takve
a neda mi se narucivati sa ebaya jer dode xxx kn a i nemam sad vremena
aj ako neko zna di ima jeftino za kupiti takva ili neka slicna maska neka javi

Mr.Cipelić
14.02.2010., 12:06
Jel zna tko slučajno gdje ima za kupiti mali kompresor na struju(220V)?
Treba mi za ispuhivanje tipkovnice,ventilatora i sličnih stavri...
Uglavnom,za sitne poslove:)

gama0
14.02.2010., 19:53
Trampolin

Tražim mini-trampolin, promjera oko 1m. Jel netko zna gdje bi se mogao nabaviti u Hr, konkretnije Zagreb?
Hvala!

Mavis
19.02.2010., 15:34
Je li ovakvo što (http://www.paulsmith.co.uk/shop/paul-smith-gifts-420/wooden-marble-maze-rasr-goon-401mm-1/product.html) moguće nabaviti u Hrvatskoj?

http://i46.tinypic.com/2j4r6a1.jpghttp://i46.tinypic.com/acribp.jpghttp://i45.tinypic.com/2ebrb0h.jpg

lionička
19.02.2010., 23:22
Je li ovakvo što (http://www.paulsmith.co.uk/shop/paul-smith-gifts-420/wooden-marble-maze-rasr-goon-401mm-1/product.html) moguće nabaviti u Hrvatskoj?

http://i46.tinypic.com/2j4r6a1.jpghttp://i46.tinypic.com/acribp.jpghttp://i45.tinypic.com/2ebrb0h.jpg

http://www.aha.hr/index.asp
imaš pod kategorije:
cuboro-marble run
pa imaš cugolino osnovni set tj cuboro basic bi bilo to kaj tražiš
(cijena prava sitnica :s)

Necromonger
01.03.2010., 17:55
Neman pojma di bi metnija ovu temu, pa evo ode.
Znaci triba bi mi neki LED reflektor koji bi mi tu i tamo sluzija za osvitlit dvoriste ako se kojin slucajen vanka ide, pije il slicno.

Znaci nesto slicno ovome:
http://i858.photobucket.com/albums/ab142/dulando/BARKA/DSC01635.jpg

Na 220 V da ide, pozeljno da ima toplo svitlo, a ne ono medicniski bilo, šta boli glava od njega.

Matesonik
02.03.2010., 10:48
Obicni halogeni reflektor od 150W za 50kn ili koliko vec ti ne pase?

EasyOn
02.03.2010., 11:26
Ovaj daleko manje troši :D mislim da nema ledica koje svijetle normalnom toplim svijetlim, negdi sam vidio da su napravili nekaj kaj se stavi oko led žarulje da svijetli normalno, ali nemrem sad nać link.

Necromonger
02.03.2010., 13:00
Postoje LEDice sa toplin svitlom na oko 6000K
http://www.youtube.com/watch?v=9YoE_amGqWc

7000
07.03.2010., 07:37
treba ti ledica boje od 2700 do 3000 K što je topla (žuta) svjetlost. 6000 k je hladna bijela svijetlost. Probaj vidit u Unitrgu Zagreb - Svetice, oni uvoze dosta tih led "igrački" iz Kine (šalju brzom dostavom) . Ako ti je važno da je štedljivo, razmisli i o commel štednom reflektoru na stalku (vidi na njihovim stranicama, ima 3 štedne žarulje tople boje), ima ih po prodajnim centrima po cca 240 -300 kn MPC-

Euronymous
07.03.2010., 21:21
gdje da kupim 3d naočale???? one sa crvenom i plavom "lećom"

pliiiizzzzzzzzz, trebaju mi

živim u zagrebu

saharasaharović
09.03.2010., 08:33
gdje ima prozirnih kvačica za veš? ja sam ih vidla, ali ne zasebno (bile su sa drugim šarenima),a ne znam dal ih ima gdje su samo one pakirane bez šarenih...

lionička
09.03.2010., 15:05
gdje da kupim 3d naočale???? one sa crvenom i plavom "lećom"

pliiiizzzzzzzzz, trebaju mi

živim u zagrebu

probaj pitati tetu na kiosku,ja sam ih kupila prije par godina u nekakvom tjednom programu,a 3D naočale dobiješ kada ideš gledati neki takav film u kinu,pa pitaš u kinu ili nekog da ti ih da ko je bio na takvom filmu...
ja bi ti dala svoje ali nemam pojima di su...

Euronymous
09.03.2010., 19:19
hvala ti, pokušat ću nešta

probaj pitati tetu na kiosku,ja sam ih kupila prije par godina u nekakvom tjednom programu,a 3D naočale dobiješ kada ideš gledati neki takav film u kinu,pa pitaš u kinu ili nekog da ti ih da ko je bio na takvom filmu...
ja bi ti dala svoje ali nemam pojima di su...

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:T70L2bxRrRNUJM:http://2.bp.blogspot.com/_WAcuRfl0M8g/SsPJkTR3qhI/AAAAAAAAI-c/K45zgEqIH-0/s400/Crying_Smiley_by_AjnosFTW.jpg

lionička
09.03.2010., 19:23
hvala ti, pokušat ću nešta

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:T70L2bxRrRNUJM:http://2.bp.blogspot.com/_WAcuRfl0M8g/SsPJkTR3qhI/AAAAAAAAI-c/K45zgEqIH-0/s400/Crying_Smiley_by_AjnosFTW.jpg

kaj je sad to nećeš me valjda natjetat da idem tražit te naočale?????
potrudi se malo i ti ja ak ih nađem javim ti!
samo bez suza nemoj plakati!!!!!!!!!!!!!

Euronymous
09.03.2010., 20:47
nene, nije to, dirnula me činjenica da bi mi ih uopće dala, od tuda suze..!

neka neka, vidjet ću sutra šta imaju na kioscima :mig:

Vezica
11.03.2010., 16:29
Mene zanima je l' ima mozda u nekoj Billi jos uvijek ona pernica (krava) koja se dobivala uz jogurt Müller :misli:
Ili pak mozda ima neka dobra dusa koja bi dala jer ju ima a ne treba joj? :cerek:

razer_666
12.03.2010., 17:58
Zna netko di ima za kupiti šuplju kuglu od kartona ili pvc-a raspodijeljenu na dva dijela tipa ovo:http://slike.hr/slike/3chr004_bedda.jpg.html
http://slike.hr/slike/2inchroundshelltutorial07_f910f.jpg.html :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Puno bi mi pomogli ako mi kažete,ako nema kugle,bar neki cilindar:s
Unaprijed hvala
LP:mig:

lionička
13.03.2010., 10:30
pa možeš sam-a napraviti,napuši balon(nađi neki okrugli),uzmi novinski papir natrgaj na recimo 5x5 cm komadiće(ne treba biti točno tak)onda umočiš novinske komadiće u drvofiks i ljepiš po balonu,čekaš da se posuši i ponoviš više puta postupak,kada se osuši probušiš balon i svoju kuglu prerežeš recimo pilicom i to ti je to.

razer_666
13.03.2010., 13:50
A očito mi nema druge
:(

lionička
13.03.2010., 14:24
http://www.hobbyart-chemaco.hr/katalog/default.asp?IDCat=130&lang=hrvatski
pogledaj si malo tu imali su i plastične kugle...

serpentine
13.03.2010., 21:46
http://www.giantmicrobes.com/us/products/waterbear.html

daklem, da li je netko upoznat s time da li toga ima kod nas (točnije, u Zg-u) za kupit?
nije da je sama igračka skupa ali poštarina + pdv....

a neke od njih bi jako zgodno stajale u vet. stanici + što je meni waterbear nešto najslađe što sam pod mikroskopom vidjela^^

smallhouse
14.03.2010., 21:45
namjeravam preobojiti tenisice u crno.. savjetuje netko neki sprej i gdje ga kupiti?

pancev1991
18.03.2010., 18:58
Htio bih kupiti broj 78 stare KOSARKE, koji je izasao nekada na ljeto 2001. godine. Na naslovnici tog broja je karikatura Tonija Kukoca kao jastreba. Molim sve koji znaju nekoga ko ima ovaj broj, neka mi jave!!!

Jimmy23
18.03.2010., 22:08
Gdje ima za kupiti balisong / butterfly / leptir nož? Onaj iz Argusa imam, dakle ta solucija otpada.

lalich
20.03.2010., 21:01
Zna tko gdje mogu dat ugravirat portret 2D u staklo ili kristal??? :ne zna:
hvala punoooo :)

Firestarter '87.
21.03.2010., 13:26
Lasersko graviranje:
Link 1 (http://www.scriptum.hr/)
Link 2 (http://www.otisak.hr/graviranje.htm)
Link 3 - Google ti je frend. (http://www.google.hr/search?aq=f&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=lasersko+graviranje)

hipol
22.03.2010., 13:16
Pozdrav,

Vidio sam na njuškalu

scripta elegans fe
22.03.2010., 17:39
jel netko zna gdje ima za kupti "book light"? (ne znam kako to nasi nazivaju :ne zna: )

http://www.pizzazz-retail.co.uk/images/BL_XtraFlex_Blue.jpg

Nesi
22.03.2010., 17:42
mislim da sam vidjela tako nesto u algoritmu, a cijenu ne znam, sorry

i sigurno ima i na aukcijama, ekipa koja preprodaje s ebaya, al mozda se nadje i netko tko ima predmet doma...

scripta elegans fe
22.03.2010., 17:47
nasla sam na internetu, ali volim prvo usporediti cijene... ako mi je jeftnije na netu, narucim s neta... ako mi je jeftniji da se prosetam i kupim u ducanu, onda se prosetam.. :D

hvala, zaletim se do algortima... :top:

Hrenko
22.03.2010., 20:11
Bok, ljudi!

Evo pitanja, gdje kupiti bokse marke Xinban?

Prošo sam hrpu dućana, al nisam ih nigdje vidio...

Falco SM
22.03.2010., 20:30
Daj sliku, nemre bez nje. :kava:

Hrenko
22.03.2010., 21:26
Evo, naso sam na Guglu, ak kaj pomaze.

lalich
23.03.2010., 00:22
zna tko gdje se moze kupiti dzepni sat?? ne mora bit kavliteta, vise kao suvenir, na podrucju Rijeke bar? i cijena :D
hvala :mig:

Lolaaa
23.03.2010., 00:44
jel netko zna gdje ima za kupti "book light"? (ne znam kako to nasi nazivaju :ne zna: )

http://www.pizzazz-retail.co.uk/images/BL_XtraFlex_Blue.jpg

Algoritam, sto posto. Oko 30ak kuna.

MiNa8
23.03.2010., 01:07
Bok, ljudi!

Evo pitanja, gdje kupiti bokse marke Xinban?

Prošo sam hrpu dućana, al nisam ih nigdje vidio...

U nekoj od kineskih trgovina.

van4halen
24.03.2010., 14:14
jel zna netko gdje se moze kupiti stiropor u kuglicama, ono cudo s kojim se pune vrece za sjedenje tipa Fatboy i slicno? samo nemojte reci bauhaus jer ni na jankomiru ni na zitnjaku nisu culi za to

Josip-lal
25.03.2010., 17:36
Postovanje :)..naime ja imam jednu masinu slicnu brusilici koja okrece spojeni brus papir,i on mi je pukao i znate li mozda da li to postoji vise uopce(jer je stroj star)i ako ima gdje ima? hvala :)

BlueStar
25.03.2010., 21:32
Seki mi je za par dana rođendan, a već dugo si želi glazbenu kutiju, ja bi joj je poklonila a ne znam gdje da tražim :ne zna:.. U kojim trgovinama ih se može naći??

m_kovacevic
25.03.2010., 23:22
pozdrav,

zna li netko gdje u zg mogu nabavit plakat filma Alisa u zemlji cudesa?

hvala unaprijed

Nesi
27.03.2010., 01:18
Jel zna netko gdje bih mogla kupiti manje kolicine suhog povrca - ali razdvojene, tipa mrkva, celer, tikvica, brokula, cikla i tako to?

Znaci, da ne moram kupiti 10 kila od svakog :D

Samo da bude suho, bez nekih kemikalija preko toga.

ruzy
27.03.2010., 06:34
Postovanje :)..naime ja imam jednu masinu slicnu brusilici koja okrece spojeni brus papir,i on mi je pukao i znate li mozda da li to postoji vise uopce(jer je stroj star)i ako ima gdje ima? hvala :)

brusni papir? ima u svakoj trgovini pretpostavljam materijalom... ja nedavno kupila u trgovini bojama, lakovima i sl

abba
27.03.2010., 18:00
pozdrav,

zna li netko gdje u zg mogu nabavit plakat filma Alisa u zemlji cudesa?

hvala unaprijed

jesi pitao u kinu? ja sam par puta zamolila za plakate i dobila. doduše nisam iz zg-a, ali valjda neće biti problem :ne zna:

GameMole187
05.04.2010., 16:44
evo ljudi mooolim vas znate li gdje ima nekakav dućan za partije u ZG-u...Bio bi jako zahvaan...našo sam neki party shop super heroes ali taj je od 2004.god...neznam jel jos uvjek radi:ne zna:....ajde ljudi mooooooooim vas recite ako znate u kojoj ulici:s:s:s:s bio bi zahvalan....:confused::confused::confused:

miss burleska
05.04.2010., 21:31
ja baš ne kužim što ti točno tražiš:confused: nisi baš najjasnije sročio:D
al možda ti ovo može pomoći, ima stvarno svega za party.
http://www.dominion.hr/hr/index.php

GameMole187
05.04.2010., 21:35
hvala...tražim nešto tipa dućan za one luđačke partije..znate oni sprejevi što izpuštaju Bogznašto,ono što se napuše pa pukne i odleti spaga..nekaj tak iz foree..

miss burleska
06.04.2010., 13:40
sad je već jasnije:cerek: uglavnom pogledaj u dućanu u radničkoj za koji sam ti dala link, a nekad se takvih stvarčica moglo naći i u većim dućanima, tipa metro, getro....

Weedeemer
07.04.2010., 13:02
gdje ima za kupiti menzure (za potrebe u kuhinji) - ali s imperijalističkim mjerama ?

1 cup, 1 pint, 1 ounce, 1tblspoon, 1 teaspoon, ....

ne da mi se svaki put pretvarati u mililitre jer npr 1 cup borovnica nije isto što i 1 cup brašna ako gledamo po kilaži.....

a u mililitre pretvarati je suludo ... jer se dobije neki lijevi broj.. a ja volim preciznost :D

hvala!

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/27/Simple_Measuring_Cup.jpg/220px-Simple_Measuring_Cup.jpg http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/3f/MeasuringSpoons.jpg/250px-MeasuringSpoons.jpg

GameMole187
08.04.2010., 12:38
sad je već jasnije uglavnom pogledaj u dućanu u radničkoj za koji sam ti dala link, a nekad se takvih stvarčica moglo naći i u većim dućanima, tipa metro, getro....

__________________________________________________ __________________________________________________ __________________________________________________ _____________________

e jel znas mozda kak se zove taj sprej:confused::confused::confused:ja trazim na internetu nekaj tipa sprej koji ispusta..ovo ono nema trazenih rezultata...aj pliz ak znas:ne zna::ne zna::s:s:s

GameMole187
08.04.2010., 12:40
Algoritam, sto posto. Oko 30ak kuna.

algoritam i profil...oko 50-80 kuna..nije 30kn:rofl::rofl::rofl:

Dita von Luna
14.04.2010., 16:15
Evo zanima me to, radi se o papiru s kojim pomoću pegle otisnete na majicu sliku, ako netko zna neka kaže jer ne mogu nać :(.. :s

Paskaneman
14.04.2010., 19:36
jelte, jeli neko zna di bi moga kupiti te spuzvice sta se nataknu na slusalice? bia sam u splitskoj i zagrebackoj Chipoteci i oni to uopce ne drze..

:confused:

scripta elegans fe
14.04.2010., 19:45
Evo zanima me to, radi se o papiru s kojim pomoću pegle otisnete na majicu sliku, ako netko zna neka kaže jer ne mogu nać :(.. :s

ima u metrou

Weedeemer
15.04.2010., 13:57
gdje ima za kupiti menzure (za potrebe u kuhinji) - ali s imperijalističkim mjerama ?

ne da mi se svaki put pretvarati u mililitre jer npr 1 cup borovnica nije isto što i 1 cup brašna ako gledamo po kilaži.....

a u mililitre pretvarati je suludo ... jer se dobije neki lijevi broj.. a ja volim preciznost :D

hvala!

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/27/Simple_Measuring_Cup.jpg/220px-Simple_Measuring_Cup.jpg http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/3f/MeasuringSpoons.jpg/250px-MeasuringSpoons.jpg

bump

abba
16.04.2010., 17:32
jelte, jeli neko zna di bi moga kupiti te spuzvice sta se nataknu na slusalice? bia sam u splitskoj i zagrebackoj Chipoteci i oni to uopce ne drze..

hama centar, zg - frankopanska ili lovački rog.

sused3124
16.04.2010., 22:59
neko zna di mogu kupit tablet za crtanje za ispod 500kna?

Hmxhmx
20.04.2010., 23:25
Jeli zna netko di bi mogao nać onu vijaču za skakanje?
SLIKA (http://www.google.hr/images?q=vija%C4%8Da&oe=utf-8&rls=org.mozilla:hr:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&source=univ&ei=sinOS9-5HZ3EmwOHq7Q1&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=4&ved=0CCYQsAQwAw)

Gilach
21.04.2010., 00:03
Zna li netko gdje bi se mogao kupiti Neocube osim u Hocuto ?
Obzirom da je sve što drže precijenjeno, imam filing da bi toga moglo biti i po osjetno nižoj cijeni na nekom drugom mjestu :ne zna:

http://www.hocuto.hr/page_product.asp?id=503&skupina_id=5

http://www.giftsguideuk.com/wp-content/uploads/2009/08/neocube-alpha.jpg

neenna
21.04.2010., 08:12
Jeli zna netko di bi mogao nać onu vijaču za skakanje?
SLIKA (http://www.google.hr/images?q=vija%C4%8Da&oe=utf-8&rls=org.mozilla:hr:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&source=univ&ei=sinOS9-5HZ3EmwOHq7Q1&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=4&ved=0CCYQsAQwAw)

Imaš u trgovinama sportske opreme, a imaš i u trgovačkim centrima. Ja sam svoje kupila u Plodinama za neku smiješnu cijenu, oko 20 kn je bilo. U trgovinama sportske opreme su skuplje (valjda i kvalitetnije).

Hmxhmx
21.04.2010., 20:06
@neenna: da, hvala na odg.

A to koje si ti kupila, jel onak gumeno?

neenna
22.04.2010., 12:24
@neenna: da, hvala na odg.

A to koje si ti kupila, jel onak gumeno?

Kupila sam jedno gumeno sa spužvastim ručkama i jedno obično od nekog konopa s drvenim ručkama. Bolje mi je konopasto, ovo gumeno mi je predugačko pa mi zapinje stalno

Paskaneman
24.04.2010., 09:08
hama centar, zg - frankopanska ili lovački rog.

ok, hvala ti..budem provjeria pa javim :top:

Endimion17
26.04.2010., 01:47
http://img52.imageshack.us/img52/9991/sandj.jpg

Ovo čudo je izmislio William Tabar (http://patentuniverse.com/US4885192.html) negdje oko 1985. godine u Salt Lake Cityju. Tvrtka koja to danas proizvodi zove se Exotic Sands™ (http://www.exoticsands.com).
Prodaje se pod raznim imenima, ne znam kakav je legalni status u ovom trenu.

Sjećam se da je ovoga bilo kupiti u Zadru nasuprot glavne gradske ljekarne, gdje i obično umjetnici izlažu razne stvari na prodaju. I to u drugoj polovici devedesetih.
Sjećam se da je stvar koštala nešto manje od sto kuna i da mi se nakon dosta godina korištenja pokvarila. Inače, stvar je predobra. Prvi put sam je vidio kod jedne pedijatrice na limenom ormaru i rekao sam sam sebi da to moram imati. I sad se više ne mogu sjetiti gdje je, a znam da sam je popravljao tako što sam iz staklenih cjevčica izvlačio kapilare i pomoću njih ubacivao vodu i zrak kroz jednu rupicu u gumi.

Sastoji se od dvije staklene ploče po rubovima spojene nekakvom gumom između kojih su dvije vrste pijeska. Krupnija i teža crna zrnca, te sitnija i lakša bijela. Otopina je vrlo slabi detergent da dodani mjehurići zraka budu stabilni. Kada se promućka, stabilizira i okrene, mjehurići sprječavaju da sva ta masa odjednom padne na dno, pa pijesak pada tu i tamo. Kako se pomakne jedan mjehurić, tako tu krene sipiti pijesak. Kada dovoljno pijeska padne, mjehurići se premjeste i podalje otvore novo mjesto za padanje pijeska. Tako nastanu predobre i neponovljive slike pješčanih dina, jezera, planina, dolina.
S godinama se stvar pokvari, jer otopina nije previše stabilna, pa koagulira, presvuče zrnca koja se onda agregiraju i ne padaju kako treba.

Imate li ikakvu ideju gdje ovoga danas ima i koliko košta? Vidim da originalne ploče (ne znam tko je napravio moju) koštaju i do 100$, što uopće nije malo.
Pokušat ću naći svoju i popraviti je, ali nekako sumnjam da će mi uspjeti.

ruzy
26.04.2010., 13:40
joj moja susjeda je to imala, vječno sam to okretala :D

a da probaš na ebayu?

http://cgi.ebay.com/Unique-gift-and-craft-moving-sand-art-picture-/170476609145?cmd=ViewItem&pt=LH_DefaultDomain_2&hash=item27b1329e79

Endimion17
26.04.2010., 17:08
Na eBayu se prodaju i duše, tako da ono... Znam da ima i ovoga. :D
Zanimalo me ako ima negdje u Hrvatskoj.

Fan of Belinda Carlisle
28.04.2010., 15:44
gdje se u Osijeku može kupiti onaj ogromni šestar, što može uzimati polumjer i do 70 cm (a možda i više)? takav sam šestar vidio u osnovnoj školi, njime su se crtali krugovi po ploči. Gdje se može kupiti takav šestar i po kojoj cijeni?

Weedeemer
30.04.2010., 11:06

hvala!

bump

Kailea
02.05.2010., 18:56

hvala!

:rofl::rofl::rofl: a sta fali odokativnoj metodi :lol:

karakteran
13.05.2010., 10:54
zna li netko ima li igdje u evropi kupiti debele vunene čarape (80% vune)?

svugdje sam tražio, ali nigdje nisam našao, za ameriku znam, ali ona je predaleko ;)
da li je moguće da ih ima samo u americi, evo linka da znate što tražim, pišu i specifikacije (debljina, težina, sirovinski sastav, visina).

link (http://www.cabelas.com/cabelas/en/templates/product/standard-item.jsp?_DARGS=/cabelas/en/common/catalog/item-link.jsp_A&_DAV=MainCatcat20564-cat600967&id=0047592812786a&navCount=33&podId=0047592812786&parentId=cat600967&masterpathid=&navAction=push&catalogCode=UK&rid=&parentType=index&indexId=cat601233&hasJS=true)

p.s. na modu me je sram to stavljat tamo su uglavnom fina gospoda i gospođe ministarke koji u životu nisu vidjeli ni čuli za vunene čarape, pa evo ovo mi se činio jedini pdf gdje bi mogao pitat ovako nešto. hvala unaprijed.

nina williams
13.05.2010., 18:22
Imam ja jedno 10-ak pari od 100% vune. Plela mi baba (pokoj joj duši) iako ih nikad nosila nisam. Šta'š imala sam centralno grijanje, a bome sam i neka osjetljiva gu*ica, mene to grebe i pomalo su mi....nelijepe.
Nego, jel' bi ti baš ovakve fensi sa linka, ili je bitno da su vunene? Ako izgled nije važan, lako ćeš ih naći (u najgorem slučaju u dućanima s rukotvorinama). Bar po' Zagore i Like i dan danas u njima hodi.

TheBlack Knight
14.05.2010., 08:09
Ovako, zainteresiran sam za kupovinu flipera, jukebox-a i igre scramble. Jukebox me zanima onaj sa mjehurićima koji idu od jedne do druge strane onaj blještavi. Kome bih se mogao obratiti?

Thanks svima unaprijed

Vezica
14.05.2010., 12:01
Na njuskalu nista? :misli:

TheBlack Knight
14.05.2010., 12:06
Jok, nema ono što tražim.

Vezica
14.05.2010., 12:22
Onda mozda da pitas na Glazbi gore, prije ce oni znat' :D

Narbonensis
14.05.2010., 15:55
Zna ko di mogu kupiti petokrake felge za bmx u zagrebu ili okolici???

dharma108
15.05.2010., 12:27
Sutra bi trebala kupiti balone sa helijem.Ima li koji centar takav dućan? Dolazim iz pravca Vel.Gorice. Ako netko zna bila bi zahvalna

Tito_liberal
15.05.2010., 16:21
Gdje kupit boju za lice?

Taun We
15.05.2010., 18:53
Pozdrav.

Zna li itko gdje u Zagrebu mogu naći visoke muške tenisice koje pokrivaju gležanj, dakle nešto kao starke, ALI da nisu platnene?

Nešto poput ovog:
http://sneakers.pair.com/s/nb-750.jpg

Važno je da fiksira zglob i da nije neko vrištanje od boja, po mogućnosti da su kožne i bez čičaka, dakle samo žniranci.

Nesi
17.05.2010., 18:12
pridruzujem se pitanju od Taun We, pa ako netko zna - neka stavi odgovor ovdje :)
ja sam obisla hrpu ducana, al nit u muskim nit u zenskim odjelima vidjeh tenisice ista vislje od cca 1 cm ispod gleznja, a kamoli da bi imali nesto crno.....

anyway, moje pitanje:
Voljela bih naci pramenove u bojama (znaci zeleno, plavo, ljubicasto, crveno....), sintetika vjerojatno, ali da stoji na plasticnoj kopcici tipa ovo (grupa 6 na slici http://jjjlonghairphotopage.zoomshare.com/files/BUN_PAGE/hair_access.JPG )
A ne metalno kao spangica za kosu ili cesljic kakve obicno extenzije vidjam i mogu se staviti samo u skladu s kosom, a ne npr da zakvacim za postojecu pundju pa to strshi van npr prema gore kao palmica

Znaci ja bi neki ukras da ga mogu staviti u kosu ala ono kad perje strshi iz pundje :D al da nije bas perje (zapravo, moze i to, al ve vise zanimaju te nekakve dlake)

Ne znam to opisati na engleskom, pa nisam nasla nista slicno na netu, al ako znate neke pojmove pod kojima bih mogla traziti - hvala unaprijed :)

ScowlRegis
19.05.2010., 21:13
Pozdrav. Zna li itko gdje mogu kupiti Harley Davidson majicu? Obična crna, jednostavna - sa njihovim logom.
Ili ako se može negdje printati?

gaangsterr
20.05.2010., 18:17
Postoji li u Hrvatskoj trgovina s RC opremom,RC igračkama itd...??

CroMan27
22.05.2010., 16:04
jel tko zna di ima za kupiti kemijska olovka koju kad stisneš malo te pecne struja?

seanai
25.05.2010., 22:19
E kako i sam naslov kaže interesira me gdje je najpovoljniji tisak majica u Zagrebu? Neki sam se dan prosetao do print shopa, ženska mi veli 180 kn/kom polo majica s logom 10x10cm...

I još me interesira ako zna netko gdje mogu printat plakate, onako tipa za koncerte ili sportske dogadjaje, nemora to biti ništa fancy, niti pretjerano obojeno. Čisto jednostavno plakati 50x50cm s tekstom na njima

hvala unaprijed

zutileptir
27.05.2010., 11:46
IMA LI TKO DA JE KUPIO TU KNJIGU TE DALI VIJDI UISTINU TIH FAMOZNIH 500KN STO JE PUNO HVALA:p

Wonder Woman
27.05.2010., 12:09
IMA LI TKO DA JE KUPIO TU KNJIGU TE DALI VIJDI UISTINU TIH FAMOZNIH 500KN STO JE PUNO HVALA:p

Nemoj kupiti knjigu, imat ćeš 500 kn više i već si na dobrom putu :mig:

~Scarlet~
27.05.2010., 12:17
Mora se priznati: novac zaista leži na cesti i samo ga treba znati pokupiti.
A Sanjin Frljan očito zna.:D

tatjana23
27.05.2010., 14:14
Naravno da vrijedi dati tih 500 kn. ali dobro je samo da taj Sanjin postaje bogatiji za 500 kn. a ti siromašniji... :D

Brogan
27.05.2010., 14:19
Mora se priznati: novac zaista leži na cesti i samo ga treba znati pokupiti.
A Sanjin Frljan očito zna.:D
:top:

hehe...taj Frlan, majke ti mile...koja šala :D al jebiga, takva su vremena pa "opraštam" i tom sirotom Sanjinu i kupcima njegovih knjiga.... :ne zna:

a kad smo kod toga ni o knjigama tog tipa vani (Kiyosaki i sl.) nemam kaj za reći. žalosno mi je sve to....
likovi otkrivaju toplu vodu naivnoj sirotinji,koja je onda zadivljena..