PDA

View Full Version : Po Thompsonu kardinal Franjo Kuharić antikrist?!

enoel
19.12.2005., 12:12
Da li Thompson u pjesmi "E, moj narode" u kojoj spominje antikriste misli i na kardinala Franju Kuharića koji je ustvrdio zločine u Oluji?

Hrvoje
19.12.2005., 13:59
enoel kaže:
Da li Thompson u pjesmi "E, moj narode" u kojoj spominje antikriste misli i na kardinala Franju Kuharića koji je ustvrdio zločine u Oluji?

Da, misli i na pok. Kradinala.
Cak je u jednom razgovoru tjedniku NACIONAL to malo opsirnije opisao

evo link:
http://www.nacional.hr/arhiva/28384947363/Thompson/interview.asp (http://www.jebi.se)

Jalnuški Diletant
19.12.2005., 14:03
enoel kaže:
Da li Thompson u pjesmi "E, moj narode" u kojoj spominje antikriste misli i na kardinala Franju Kuharića koji je ustvrdio zločine u Oluji? Misli li Hasan Husenefendić kada kaže "petak je moj dan" i "nedjelja, prokleta nedjelja" da sve kršćane treba islamizirati?

łvek
19.12.2005., 14:19
enoel kaže:
Ne pričaj gluposti.

Jalnuški Diletant
19.12.2005., 14:28
łvek kaže:
Ne pričaj gluposti. Ma pusti čovjeka...

Nešto je načuo da je neki tamo iz Crkve nešto rekao o Tuđmanu pa je, pošto mu se od tih tuđmanovih suvremenika jedino po glavi vrti Kuharić, onda mudro zaključio da to mora biti on, a i Thompson je spomenuo neke masone, pa pošto ne zna baš točno niti što je Thompson rekao, a uzdajući se da niti drugi ne znaju te mudro zaključivši da sam spomen netkoga u bilo kojem kontekstu s Thompsonom ide na štetu onoga koga se spominje, zaključio je da mora da je to - to što Stanković spomenu u emisiji, a Thompson je samo jak "argument".

U svakom slučaju istaknuo je ozbiljnu kandiudaturu za novinara Slobodne Dalmacije. :D :D

enoel
19.12.2005., 15:01
Jalnuški Diletant kaže:
Misli li Hasan Husenefendić kada kaže "petak je moj dan" i "nedjelja, prokleta nedjelja" da sve kršćane treba islamizirati?

:) koja si ti budala...

spy
19.12.2005., 15:18
Jalnuški Diletant kaže:
Misli li Hasan Husenefendić kada kaže "petak je moj dan" i "nedjelja, prokleta nedjelja" da sve kršćane treba islamizirati?

Husein Hasanefendić:top:

Ja, Lucifer
19.12.2005., 15:30
Kuharić je u doba rata više puta govorio protiv načela mržnje i osvete. Pa su mu upućivali poruke u stilu "ne seri, pope, nemaš ti pojma". :mad:

A kad je pokojni papa drugi bio u Hrvatskoj prvi put pričao je nešto o bratstvu i jedistvu, spominjao Savu i Dunav. Pa su ga unezvjereno gledali i mislili "Ajme, stari je prolupao". :eek:

Lucifer (http://jalucifer.blog.hr)

revolution
19.12.2005., 15:35
Jalnuški Diletant kaže:

:rofl: :bonk: :bonk:

ovom si glupošću nadmašio i usrani naslov/temu :rolleyes:

enoel
19.12.2005., 15:44
revolution kaže:

ako je naslov usran, reci ti tko su ti antikristi, ako nije i Kuharić, o kojima pjeva naš Perković... mislim, pa kako Hrvat i katolik može reći da je u Oluji bilo zločina??

LostCase
19.12.2005., 16:36
revolution kaže:

kolko se meni cini jalnuski zajebava ovu budalu a ti to ozbiljno shvatila :rofl:

enoel
19.12.2005., 19:03
LostCase kaže:
kolko se meni cini jalnuski zajebava ovu budalu a ti to ozbiljno shvatila :rofl:

:) jeftin pokušaj izvlačenja... zašto jednostavno ne komentirtate Kuharićev potez, a i sadržaj Thompsonove pjesme :)

Jalnuški Diletant
19.12.2005., 19:06
LostCase kaže:
kolko se meni cini jalnuski zajebava ovu budalu a ti to ozbiljno shvatila :rofl: Davno smo već zaključili da se ljevičar od desničara razlikuje po znatno nižem stupnju inteligencije.

frch
19.12.2005., 19:09
revolution kaže:

reci da nisi tolika bena :(

Jolithorax
19.12.2005., 19:14
Jalnuški Diletant kaže:
Ma pusti čovjeka...

Nešto je načuo da je neki tamo iz Crkve nešto rekao o Tuđmanu pa je, pošto mu se od tih tuđmanovih suvremenika jedino po glavi vrti Kuharić, onda mudro zaključio da to mora biti on, a i Thompson je spomenuo neke masone, pa pošto ne zna baš točno niti što je Thompson rekao, a uzdajući se da niti drugi ne znaju te mudro zaključivši da sam spomen netkoga u bilo kojem kontekstu s Thompsonom ide na štetu onoga koga se spominje, zaključio je da mora da je to - to što Stanković spomenu u emisiji, a Thompson je samo jak "argument".

U svakom slučaju istaknuo je ozbiljnu kandiudaturu za novinara Slobodne Dalmacije. :D :D

Pa eto, ti se ne kandidiraš, ti si na natječaju premoćno pobijedio.
Ili to i nije bio natjećaj, nego volja Svemogućeg?