PDA

View Full Version : erotska fotografija......

Female_Devil
22.12.2005., 19:48
dakle,kao sto i pishe zainteresirana sam za rad erotskih fotografija sa PROFESIONALNIM fotografom ili pak onima koji smatraju da su njihove sposobnosti i dosadasnji radovi blizu pojma "profesionalno"....pozirala sam dosada amateru u tom podrucju te bi volila suradnju iz koje bi proizasli vrhunski uratci,na obostrano zadovoljstvo.....zainteresirani javite se......

darin
22.12.2005., 21:52
stavi koju fotku, mozda se netko brze javi ;)

NoWa
22.12.2005., 22:03
ona bi se skidala..ma vidi nje...:D
a jel za besplatno il za pare?ako je besplatno, znam ja jednog koji super fotka, al nema para:mig:

s3v3n
23.12.2005., 01:00
dakle,kao sto i pishe zainteresirana sam za rad erotskih fotografija sa PROFESIONALNIM fotografom ili pak onima koji smatraju da su njihove sposobnosti i dosadasnji radovi blizu pojma "profesionalno"....pozirala sam dosada amateru u tom podrucju te bi volila suradnju iz koje bi proizasli vrhunski uratci,na obostrano zadovoljstvo.....zainteresirani javite se......

jel ličiš na nešto

Female_Devil
23.12.2005., 14:17
ukoliko naidje osoba koja po osobnom misljenju odgovara onoj koju "trazim",nek ostavi traga u mom inboxu privatnih poruka.

CENTVRION
26.12.2005., 21:56
daj nam sliku. no pain, no gain...

Ifrit
03.01.2006., 22:54
ukoliko naidje osoba koja po osobnom misljenju odgovara onoj koju "trazim",nek ostavi traga u mom inboxu privatnih poruka.
Ja bi ti rađe (o)stavio nešto drugo. :cool: :mirko: :mirko: