PDA

View Full Version : Vlada li u muslimanskim zemljama neka vrsta fašizma?

Vuco
24.12.2005., 14:12
Ako pogledamo zadnja zbivanja na kugli zemaljskoj, ovo pitanje, koje u biti nije pitanje, nego činjenica, postaje sve aktualnije.

Danas, gdje god ima muslimana, ima i ratova. Muslimanske države su skoro 100% radikalne, isključivo muslimanske. Druge religije se ne toleriraju, dapače sustavno se guši vjerska sloboda.
O slobodi govora, demokraciji, slobodi medija da i ne govorimo.

Većina tih država ima nekog svog Führera, koji kontrolira sve elemente države. Najsvježiji primjer je Nedžad iz Irana, kojega se i sam Hitler, najveći zločinac svih vremena, ne bi postidio.

Nadam se da je civilizirani svijet naučio iz povjesti i da neće dopustiti da se ponovi. Ovaj put se jednostavno ne smije čekati novi Holocaust, treba djelovati preventivno i pogotovo efikasno.

frch
24.12.2005., 14:14
Bush nije musliman.

Vuco
24.12.2005., 14:18
Bush nije musliman.
Nije. Bush je idiot.

Samo što u Americi na primjer imaš neke slobode, koje u Iranu nemaš. Ili?

Musaw al-Zrikawi
24.12.2005., 14:19
Bush nije musliman.

Oces rec da je Fasist? Bush je ekonomski liberal i drustveni konzervativac to s fasizmom nema veze.

frch
24.12.2005., 14:28
Nije. Bush je idiot.

izgleda da ipak imaš.. nakon što je ga jučer kongres odjebo.. čak i njegovi su ga odjebali..
Ali ekpanzionistička politika je fašistička.. napadaju zemlje u svijetu i kradu im prirodne resurse.. gdje češ većeg fašizma

glamour
24.12.2005., 14:38
Ako pogledamo zadnja zbivanja na kugli zemaljskoj, ovo pitanje, koje u biti nije pitanje, nego činjenica, postaje sve aktualnije.

Danas, gdje god ima muslimana, ima i ratova. Muslimanske države su skoro 100% radikalne, isključivo muslimanske. Druge religije se ne toleriraju, dapače sustavno se guši vjerska sloboda.
O slobodi govora, demokraciji, slobodi medija da i ne govorimo.

Većina tih država ima nekog svog Führera, koji kontrolira sve elemente države. Najsvježiji primjer je Nedžad iz Irana, kojega se i sam Hitler, najveći zločinac svih vremena, ne bi postidio.

Nadam se da je civilizirani svijet naučio iz povjesti i da neće dopustiti da se ponovi. Ovaj put se jednostavno ne smije čekati novi Holocaust, treba djelovati preventivno i pogotovo efikasno.

Oprosti molim te ,,, nisam znala da je holocaust potekao od muslimana,,,nisam znala da su muslimani ti bili,,, sto su jevreje protjerali,,,nisam znala da je hitler musliman pa se sad uzima pravo da ga poredimo sa muslimanom,,,

kako treba dijelovati ? pobit sve muslimane ?

A sto uopste ta generalizacija? "M U S L I M A N I " to se kaze ta i ta drzava a ne odma svi su ISTI MUSLIMANI,,,, pitam se da li su svi srbi cetnici ,,,,,da li su svi hrvati ustase :misli:

mmh od sada necu zvati hrvate HRVATE nego katolici ( i u hrv zive muslimani i pravoslavci i budhisti i jevreji, itd..)

srbe = pravoslave ( jest da zive i u SICG muslimani,katolici,jevereji,budhisti ,itd..)

bosance = muslimani ( zive katolici, muslimani,jevreji,budhisti,pravoslavci itd..)

aj pametinije ti ne razbija glavicu o "muslimanima" sirom svijeta koji se nemaju potrebe bavit tehnikom,,,nego uljem,,,tekstilom,,,vocem i povrcem,,,zlatom,,itd,,,,nego aj lezi i odmaraj bozic je ;)

ambasadorica
24.12.2005., 14:39
Pa ne bih to nazvala fašizmom. Prije društvenom zaostalošću.
Ortodoksni islam je vrlo militaristički nastrojen (dijelom i zbog geografsko-povijesnih razloga).
Oni su sad u fazi razvoja koju je europa prošla prije 500tinjak godina.
Tada su i tu bili in "veliki vođe" (naravno,to nije moglo biz exponirano ko sad,nije bilo tv-a) i konstantno se ratovalo.
Problem je što u dijelovim globusa gdje su pretežno stanovništvo još uvijek nisu sređene državne granice (pa zato ratuju) a nije ni riješen problem gladi (ne u extremnom obliku,al ipak im nije bogznakaj).
Društvo se počne odvajati od vjere kad dosegne određenu razinu gospodarskog napretka jer se tad počne razvijat "građanska država",a taj se napredak javlja kad se riješe gorenavedeni problemi.
No,to ne znači da će oni ikad bit ko Europa jer im civilizacija počiva na potpuno drugim načelima.
Dodatni poticaj gužvi je činjenica da na njihovim područjima ima puno nafte i sl. pa se ostatak svijeta (SAD) miješa u to.
Uglavnom,fala Bogu kaj sam u HR...

obelix
24.12.2005., 14:44
Samo da kratko upozorim na nešto. Naslov teme je izmijenjen, uvodni post je editiran, iz razloga što je, ako ćete o ovome diskutirati, potrebno držati se u okvirima zadanih pravila. U tom smislu, sve teze koje sliče na "muslimani=fašisti" (kao uostalom i pripadnici bilo koje religijske skupine) ne prolaze. Dapače - tko bude inzistirao na istima, bit će udaljen s foruma.

leclerq
24.12.2005., 14:46
Samo da kratko upozorim na nešto. Naslov teme je izmijenjen, uvodni post je editiran, iz razloga što je, ako ćete o ovome diskutirati, potrebno držati se u okvirima zadanih pravila. U tom smislu, sve teze koje sliče na "muslimani=fašisti" (kao uostalom i pripadnici bilo koje religijske skupine) ne prolaze. Dapače - tko bude inzistirao na istima, bit će udaljen s foruma.

dok recimo krushkov potpis može, jel?

walter
24.12.2005., 14:46

Vidi ti našeg Vuce, on bi otvorio koncentracijske logore za Muslimane iz razloga da se povijest ne ponovi. Otvorio bi logore da spriječi otvaranje logora. :D :D :D :D :D :s :s :s :s

Vuco
24.12.2005., 14:47
izgleda da ipak imaš.. nakon što je ga jučer kongres odjebo.. čak i njegovi su ga odjebali..
Ali ekpanzionistička politika je fašistička.. napadaju zemlje u svijetu i kradu im prirodne resurse.. gdje češ većeg fašizma
To radi svatko tko može. Jebiga, zakon je tko je jači.

Zato se u Americi možeš narokati, a možeš i povaliti nešto prije braka. U Iranu ode glava.

leclerq
24.12.2005., 14:49
Oprosti molim te ,,, nisam znala da je holocaust potekao od muslimana,,,nisam znala da su muslimani ti bili,,, sto su jevreje protjerali,,,nisam znala da je hitler musliman pa se sad uzima pravo da ga poredimo sa muslimanom,,,

muslimani su istjerali milijun (1.000.000) židova iz svojih država nakon 1948.

prvo su ih popljačkali,naravno, a mnoge su i ubili.

u drugom svjetskom ratu, muslimani su bili hitlerovi saveznici. što u europi, što na bliskom istoku.

kaj se sad praviš mutava?

walter
24.12.2005., 14:50

Zato se u Americi možeš narokati, a možeš i povaliti nešto prije braka. U Iranu ode glava.
Pa da. Islam zabranjuje seks prije braka, za razliku od katoličanstva.

:rofl: :rofl: :rofl:

newcomer
24.12.2005., 14:50
Nista ljepse od navale iskrenih osjecaja u blagdanskom raspolozenju a sve to iz ciste nepatvorene ljubavi prema Kristu... :D

Musaw al-Zrikawi
24.12.2005., 14:51

:lol:

Ekspanzionisticka politika je imperijalisticka. Svojstvena je svakom drustvenom sistemu a bogami i pojedincima. :W

HappyZvone
24.12.2005., 14:56

Da ali se oni drze svoje vjerske knjige kao pijani ograde dok krscani ne mare za te gluposti.
Iz toga dolaze problemi.

Zrinski
24.12.2005., 14:56

Kakve veze ima Amerika i katoličanstvo???? :confused:

Vuco
24.12.2005., 14:57
Pa ne bih to nazvala fašizmom. Prije društvenom zaostalošću.
Ortodoksni islam je vrlo militaristički nastrojen (dijelom i zbog geografsko-povijesnih razloga).
Oni su sad u fazi razvoja koju je europa prošla prije 500tinjak godina.
Tada su i tu bili in "veliki vođe" (naravno,to nije moglo biz exponirano ko sad,nije bilo tv-a) i konstantno se ratovalo.
Problem je što u dijelovim globusa gdje su pretežno stanovništvo još uvijek nisu sređene državne granice (pa zato ratuju) a nije ni riješen problem gladi (ne u extremnom obliku,al ipak im nije bogznakaj).
Društvo se počne odvajati od vjere kad dosegne određenu razinu gospodarskog napretka jer se tad počne razvijat "građanska država",a taj se napredak javlja kad se riješe gorenavedeni problemi.
No,to ne znači da će oni ikad bit ko Europa jer im civilizacija počiva na potpuno drugim načelima.
Dodatni poticaj gužvi je činjenica da na njihovim područjima ima puno nafte i sl. pa se ostatak svijeta (SAD) miješa u to.
Uglavnom,fala Bogu kaj sam u HR...
Da, apsolutno se slažem sa svime kaj si napisala. Najvćei problem i je u tome kaj oni zaostaju 500 godina (barem 500 godina) za Europom i ostatkom civiliziranog svijeta.
To i ne bi bio toliki problem... no, moramo imati na umu koliko je tehnologija otišla unaprijed samo u zadnjih 10 godina, a kamoli 500. Danas imamo tv, kompjutore, internet... svijet sve više i više postaje jedno veliko selo.

U biti, to su dva paralelna svijeta, dvije različite vremenske cone... i jedini problem u tome je što ova zaostala cona raspolaže svim tehnologijama napredne cone.

HappyZvone
24.12.2005., 14:57
Vidi ti našeg Vuce, on bi otvorio koncentracijske logore za Muslimane iz razloga da se povijest ne ponovi. Otvorio bi logore da spriječi otvaranje logora. :D :D :D :D :D :s :s :s :s

Daj nam citiraj iz cega si ti skuzio da je Vuco za otvaranje konclogora za muslimane!??

Vuco
24.12.2005., 15:00

Istina.

Katolici sjeku glavu svakoj curi koja se poseksa prije braka. U stvari, sjekli su... prije 500 godina... a to je 2005. u Iranu, Iraku, Arabiji, Egiptu itd.

walter
24.12.2005., 15:05
Istina.

Katolici sjeku glavu svakoj curi koja se poseksa prije braka. U stvari, sjekli su... prije 500 godina... a to je 2005. u Iranu, Iraku, Arabiji, Egiptu itd.

Ma rade, kako ne bi radili. Gledao si ti to na televizoru, ne? Ili ti je to rambi rekla. Uostalom, možda su Muslimani došli kod tebe u Njemačku između ostalog baš zato što se ne slažu sa svojim zakonima. Pa jesu li onda takvi Muslimani jednako zaostali kao primjerice, Afganistanci?

Uostalom, možda netko na nekom arapskom forumu upravo sad piše kako su svi katolički svećenici pedofili... Površno, plitko i bez imalo želje za razumijevanjem, tako si postavio ovaj topic.

Ništa čudno, naravno. :D :D :D

Čestit Božić svim krvožednim Katolicima.

Vuco
24.12.2005., 15:07
Daj nam citiraj iz cega si ti skuzio da je Vuco za otvaranje konclogora za muslimane!??
Ma to je tipično za waltera. Izmišlja i laže.

Da ponovim... ja nisam za otvaranje konclogora za muslimane... ja sam za to da se djeluje preventivno i efikasno. To je kaj sam napisao.

eno gledaj naprijed
24.12.2005., 15:07
Nisu sve muslimanske zemlje totalitarne. Doduse, mnoge jesu, ali nije to zbog islama. Recimo, Islamska Vj. Zajednica u BiH bira poglavara glasanjem.
Taj totalitarizam potjece od ekonomske zaostalosti, mozda se moze reci da islamski svijet prozivljava svoj Srednji Vijek.

A renesansa ce doci - kad tad.

GranatineC
24.12.2005., 15:08

u drugom svjetskom ratu, muslimani su bili hitlerovi saveznici. što u europi, što na bliskom istoku.

Zidovi (tj NEKI zidovi) su 1948 istjerali skoro milijun muslimana sa teritorija Palestine. Prvo su ih popljackali, naravno, a mnoge su i ubili.

Prije IIsr, izmedju ostalog je i kapital koji je pripadao nekim zidovksim obitlejima pomogao Hitleru da dodje na vlast. Cini li to zidove saveznicima Hitlera?

Samo se duvdevan pravi mutav.

Uvdevan
24.12.2005., 15:09
Zidovi (tj NEKI zidovi) su 1948 istjerali skoro milijun muslimana sa teritorija Palestine. Prvo su ih popljackali, naravno, a mnoge su i ubili.

lažeš po običaju.

ali se buniš kad se konstatira da si antisemitsko smeće.

naravno, činjenica da danas u izraelu živi 1.200.000 muslimana, a u arapskim državama manje od 5.000 židova potvrđuje orangeovo antisemitsko huškanje.

GranatineC
24.12.2005., 15:11
Ma to je tipično za waltera. Izmišlja i laže.

Da ponovim... ja nisam za otvaranje konclogora za muslimane... ja sam za to da se djeluje preventivno i efikasno. To je kaj sam napisao.

Ma nije Vuco za otvaranje logoroa za msulimane, jok. Cemu trosit pare. Ka sto on rece, na muslimane treba preventivno ruknit par atomskih bombi, pa ce onda oni pocest proizvodit automobile.

Vucine embolije. :lol:

Nije cudo sto se u Vucinom rodnom kraju na ulici zene pozdravljaju stavljanjem prsta u supak. Eno potvrdio i sudac Milanovic, na sudjenju Josi Mraovicu. Masala. :W

Uvdevan
24.12.2005., 15:14
U tom smislu, sve teze koje sliče na "muslimani=fašisti" (kao uostalom i pripadnici bilo koje religijske skupine) ne prolaze.

jel po tvojim multikulti teorijama religija iznad nacije?

da razjasnimo to jednom zauvijek.

HappyZvone
24.12.2005., 15:15
Taj totalitarizam potjece od ekonomske zaostalosti, mozda se moze reci da islamski svijet prozivljava svoj Srednji Vijek.

Mnoge drzave koje imaju naftu imaju najrigoroznije islamske zakone.
Tako da ti to sa ekonomijom pada u vodu.

Ekonomija je najmanji razlog njihovom radikalizmu i problemima.

HappyZvone
24.12.2005., 15:20
Ma nije Vuco za otvaranje logoroa za msulimane, jok. Cemu trosit pare. Ka sto on rece, na muslimane treba preventivno ruknit par atomskih bombi, pa ce onda oni pocest proizvodit automobile.

Eto da i tebe pitam!
Daj citiraj gdje pise da je to Vucina zelja? (atomske)

Ne kazem da to ne misli jer samo on zna sta mu je u glavi...ali eto, citiraj gdje on spominje atomske?
Mozda sam ja propustio.

ambasadorica
24.12.2005., 15:21
Mnoge drzave koje imaju naftu imaju najrigoroznije islamske zakone.
Tako da ti to sa ekonomijom pada u vodu.

Ekonomija je najmanji razlog njihovom radikalizmu i problemima.

Ne,ne.
To što imaju naftu ne znači da imaju ekonomiju. Dapače.
Baš to i je jedan od gl.problema,to što nemaju ni ekonomsku ni vojnu (državnu) kontrolu nad tom naftom. To imaju/hoće ameri,zato i jesu tam.

Musaw al-Zrikawi
24.12.2005., 15:22
Nisu sve muslimanske zemlje totalitarne. Doduse, mnoge jesu, ali nije to zbog islama. Recimo, Islamska Vj. Zajednica u BiH bira poglavara glasanjem.

A renesansa ce doci - kad tad.

Ekonomsko uredjenje proistice iz stanja kolektivne drustvene svijesti, a ne obratno. Nordijske zemlje su bogate ali su kolektivisticke odnosno skoro pa totalitarne po ekonomskom uredjenju. Anglo-saksonske zemlje su zemlje liberalnog kapitalizma. Visina prihoda nema nista s tim (odnosno visina prihoda ne mijenja dominantnu drustvenu ideologiju).

Uvdevan
24.12.2005., 15:24
Eto da i tebe pitam!

Ne kazem da to ne misli jer samo on zna sta mu je u glavi...ali eto, citiraj gdje on spominje atomske?
Mozda sam ja propustio.

ja mislim da vuco čita der spiegel:
http://service.spiegel.de/cache/international/0,1518,344374,00.html

Musaw al-Zrikawi
24.12.2005., 15:26
Ne,ne.
Baš to i je jedan od gl.problema,to što nemaju ni ekonomsku ni vojnu (državnu) kontrolu nad tom naftom. To imaju/hoće ameri,zato i jesu tam.

Ti tuko nemas pojma o cemu pricas. Da si vidjela bogatstvo Saudijsje Arabije, Qatara ili Kuwaita, ne bi pricala ovakve gluposti.

Ameri su dva puta imali priliku zadrzati izvore nafte pod svojom kontrolom i oba puta su ih predali natrag domicilnoj vlasti.

frch

i jebote ideš... a što je onda tek sa kršćanima :eek:

Vuco
Ma rade, kako ne bi radili. Gledao si ti to na televizoru, ne? Ili ti je to rambi rekla....
Ne mora meni rambi ništa govoriti... i moram se ispričati, ne sječe se glava, nego je kazna kamenovanje do smrti za vanbračni seks. Vrijedi napomenuti, da se ne smije bacati velikim kamenjem. Ne zato što su humani, nego zato što smrt mora biti spora i bolna.

frch
24.12.2005., 15:27
Ti tuko nemas pojma o cemu pricas. Da si vidjela bogatstvo Saudijsje Arabije, Qatara ili Kuwaita, ne bi pricala ovakve gluposti.

Ameri su dva puta imali priliku zadrzati izvore nafte pod svojom kontrolom i oba puta su ih predali natrag domicilnoj vlasti.
:rofl: :rofl:

HappyZvone
24.12.2005., 15:27
Ne,ne.

Ajde recimo da si u pravu!

Pa kad ce onda te zemlje (po tebi!) dozivjeti tu "renesansu"!!??

Nafte nestaje,ako su bili glupi pa nisu do sada iskoristili za ekonomsku renesansu onda ga jebi....nikad i nece,moze se lagano konstatirati.

Musaw al-Zrikawi
24.12.2005., 15:33
:rofl: :rofl:

Gle, treba i pokoji argument stavit uz smajlice.

GranatineC
24.12.2005., 15:40
Eto da i tebe pitam!

Mozda sam ja propustio.

Propustio si, to je pisalo u njegvoom originalnom uratku. KOpirao sam u knjizi zalb, pa mozes tamo provjeriti.

Vuco, antifasist ko i uzori mu iz IIsr.

ambasadorica
24.12.2005., 15:40
Tuko??
Čuj,pizdek,ak si tak pametan,onda mi odgovori dal ratuju Saud.Arabija,Quatar &Co sa amerima? Jel mi pričamo o tome? Topic je o musl.zemljama koje konstantno ratuju.
Jel isto tak super u Irani ili Iraku,Afganistanu? Jel se tu priča o njihovim problemima ili o problemima katarskih šeika?

GranatineC
24.12.2005., 15:45
lažeš po običaju.

ali se buniš kad se konstatira da si antisemitsko smeće.

naravno, činjenica da danas u izraelu živi 1.200.000 muslimana, a u arapskim državama manje od 5.000 židova potvrđuje orangeovo antisemitsko huškanje.

ti si jebeni bolesnik.

Osim toga ti kazes da Zidvoi NISU sitjerali skoro milijun muslimana 1948? I pri tome su ovi ostali bez igdje icega (sto je valjda klasicna pljacka)?.

HappyZvone
24.12.2005., 15:46
Propustio si, to je pisalo u njegvoom originalnom uratku. KOpirao sam u knjizi zalb, pa mozes tamo provjeriti.

Vuco, antifasist ko i uzori mu iz IIsr.

OK...moje isprike,sad sam vidio!

Musaw al-Zrikawi
24.12.2005., 15:46
Tuko??
Čuj,pizdek,ak si tak pametan,onda mi odgovori dal ratuju Saud.Arabija,Quatar &Co sa amerima? Jel mi pričamo o tome? Topic je o musl.zemljama koje konstantno ratuju.
Jel isto tak super u Irani ili Iraku,Afganistanu? Jel se tu priča o njihovim problemima ili o problemima katarskih šeika?

Jedina muslimanska zemlja koja je ratovala sa nekim oko nafte bio je Irak koji je htio pokrast kuvajtske izvore nafte.

Uvdevan
24.12.2005., 15:52
ti si jebeni bolesnik.

Osim toga ti kazes da Zidvoi NISU sitjerali skoro milijun muslimana 1948? I pri tome su ovi ostali bez igdje icega (sto je valjda klasicna pljacka)?.

upravo tako.
a ti to nonstop ponavljaš kao da je istina, zato jer si antisemitsko smeće.

Uvdevan
24.12.2005., 15:53
Tuko??
Čuj,pizdek,ak si tak pametan,onda mi odgovori dal ratuju Saud.Arabija,Quatar &Co sa amerima?

saudijska arabija ratuje i s amerikom i s europom. :kava:

walter
24.12.2005., 16:00
saudijska arabija ratuje i s amerikom i s europom. :kava:
A odnedavno i s Plutonom i Marsom. :D :D :D

eno gledaj naprijed
24.12.2005., 16:01
Ajde recimo da si u pravu!

Pa kad ce onda te zemlje (po tebi!) dozivjeti tu "renesansu"!!??

Nafte nestaje,ako su bili glupi pa nisu do sada iskoristili za ekonomsku renesansu onda ga jebi....nikad i nece,moze se lagano konstatirati.

Pa mozda bas kad nestane nafte; i kad se nakon toga formiraju ekonomske snage koje nece biti zavisne od petrosultana.

Uostalom taj proces je vec poceo...a kapital koji su stekli od nafte samo ce to ubrzati.

eno gledaj naprijed
24.12.2005., 16:06
Ekonomsko uredjenje proistice iz stanja kolektivne drustvene svijesti, a ne obratno. Nordijske zemlje su bogate ali su kolektivisticke odnosno skoro pa totalitarne po ekonomskom uredjenju. Anglo-saksonske zemlje su zemlje liberalnog kapitalizma. Visina prihoda nema nista s tim (odnosno visina prihoda ne mijenja dominantnu drustvenu ideologiju).

Ne, drustvena svijest se razvija na materijalnoj osnovi. Moraju postojati ekonomske snage u drustvu kojima ce biti nuzno odredjeno drustveno uredjenje da bi zivjele i razvijale se. Proizvodni odnosi su pokretacka snaga.

HappyZvone
24.12.2005., 16:08
Pa mozda bas kad nestane nafte; i kad se nakon toga formiraju ekonomske snage koje nece biti zavisne od petrosultana.

Uostalom taj proces je vec poceo...a kapital koji su stekli od nafte samo ce to ubrzati.

Mozda!
Ne mogu reci ni DA ni NE jer nisam vidovit.Vidjecemo.

eno gledaj naprijed
24.12.2005., 16:15
Taj proces bi mogao ici vrlo brzo. Kako su Rusi pali na McDonald's i Holywood-ske filmove, tako ce i Arapi na reklame sa seksiticnim sadrzajem ili recimo BigBrother gluposti.

dolma
24.12.2005., 16:44
Autor je ,nadam se, bar opomenut. ;)

dolma
24.12.2005., 16:46

Znaci za tebe je u redu da je onaj koji je jaci moze i da tlaci.
Bravo Vuco. Bravo ljudino. Dobrotvoru. Humanisto.

Uvdevan
24.12.2005., 16:47
Autor je ,nadam se, bar opomenut. ;)

zanimljivo kako dolmi smetaju određeni stavovi, a neki drugi ne.

a, poslije pita : bevakasha, recite zašto milite da sam licemjer ;) :mama:

Elvik
24.12.2005., 16:50
Istina.

Treba im zabraniti dolazak u zapadne zemlje. Zapad od tih muslimana nema nikakve koristi, samo stete, jer ti sto dolaze na zapad, uglavnom su neobrazovani, bave se kriminalom ili su na socijali, a zive po serijatu.

http://www.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=15817

Pakistan:Otac zaklao cetiri kceri

Multan.24.12.2005. (Srna-AFP)-Jedan otac porodice ubio je danas svoje cetiri kceri, prerezavsi im vratove dok su spavale u kuci u istocnom Pakistanu, nakon sto se najstarija kcerka udala za muskarca po svom izboru, saopstila je policija.

walter
24.12.2005., 16:50

Da, meni su isto ljudi kojima neke stvari smetaju a neke ne jako čudni. :top:

Uvdevan
24.12.2005., 16:54

koga još boli ***** za tvoje stavove...

Musaw al-Zrikawi
24.12.2005., 16:54
Ne, drustvena svijest se razvija na materijalnoj osnovi. Moraju postojati ekonomske snage u drustvu kojima ce biti nuzno odredjeno drustveno uredjenje da bi zivjele i razvijale se. Proizvodni odnosi su pokretacka snaga.

A da? A kako to onda da Amerika, Njemacka, Skandinavija i Japan imaju istu materijalnu osnovu, a prilicno razlicita drustvena uredjenja?

GranatineC
24.12.2005., 16:56

Eto, jako je cudno sto nekim ljudima smetaju antisemiti, svuda ih vide, ali im recimo nimalo ne smetaju antiislamisti, dapace pozdravljaju ih, cak i dijele njihove ideje, sire ih cak.

walter
24.12.2005., 16:56
Treba im zabraniti dolazak u zapadne zemlje. Zapad od tih muslimana nema nikakve koristi, samo stete, jer ti sto dolaze na zapad, uglavnom su neobrazovani, bave se kriminalom ili su na socijali, a zive po serijatu.

Multan.24.12.2005. (Srna-AFP)-Jedan otac porodice ubio je danas svoje cetiri kceri, prerezavsi im vratove dok su spavale u kuci u istocnom Pakistanu, nakon sto se najstarija kcerka udala za muskarca po svom izboru, saopstila je policija.
Sad znam odakle Vuco crpi informacije o Muslimanima. :s :s :s :s :s :s :s

GranatineC
24.12.2005., 17:03

Nemoj ti meni napadat Vucin integritat, on ima za prijatelja couka koji u svakom nadje antisemita. :lol:

A takv couk zlata vrijedi. Mozd aga cak Vuca nauci kako se curama gura prst u supak pri prvom susretu :rofl:

eno gledaj naprijed
24.12.2005., 17:22
A da? A kako to onda da Amerika, Njemacka, Skandinavija i Japan imaju istu materijalnu osnovu, a prilicno razlicita drustvena uredjenja?

Ma da, Amerika i Japan su u feudalizmu a ovi drugi u robovlasnickom drustvu.
Ccccc....

Tu vladaju velika preduzeca i diktiraju "drustveno uredjenje". Sto znaci da imaju isto uredjenje - ono koje odgovara tim kompanijama, a to je demokratija.

Musaw al-Zrikawi
24.12.2005., 17:27
Ma da, Amerika i Japan su u feudalizmu a ovi drugi u robovlasnickom drustvu.
Ccccc....

Tu vladaju velika preduzeca i diktiraju "drustveno uredjenje". Sto znaci da imaju isto uredjenje - ono koje odgovara tim kompanijama, a to je demokratija.

Ova rasprava je ispod svakog nivoa.

Razlike izmedju japanskog i americkog kapitalizma i drustva su nebo i zemlja. Demokracija je samo alat pomocu kojeg dva totalno razlicita mentaliteta ostvaruju dva totalno razlicita pristupa kako kapitalizmu tako i drustvenim odnosima.

dolma
24.12.2005., 17:39

a, poslije pita : bevakasha, recite zašto milite da sam licemjer ;) :mama:
Jao ko mi kaze
:rofl:

eno gledaj naprijed
24.12.2005., 17:46
Ova rasprava je ispod svakog nivoa.

Razlike izmedju japanskog i americkog kapitalizma i drustva su nebo i zemlja. Demokracija je samo alat pomocu kojeg dva totalno razlicita mentaliteta ostvaruju dva totalno razlicita pristupa kako kapitalizmu tako i drustvenim odnosima.

Demokratija jeste alat kojim se postize samo jedan cilj i ostvaruje jedan interes. Pogadjas, MONEY.

Pristup kapitalizmu je isto alat.

A ako ti je ova rasprava ispod nivoa, idi diskutuj o palestinskim konclogorima za Jevreje.

Musaw al-Zrikawi
24.12.2005., 18:01
Demokratija jeste alat kojim se postize samo jedan cilj i ostvaruje jedan interes. Pogadjas, MONEY.

Pristup kapitalizmu je isto alat.

A ako ti je ova rasprava ispod nivoa, idi diskutuj o palestinskim konclogorima za Jevreje.

Opet glupost. Engleska 18-tog i 19-tog stoljeca je postigla dosta MONEY bez ikakve demokracije. Demokracija nije conditio sine qua non za akumulaciju kapitala.

Krushko
24.12.2005., 18:18
Nije. Bush je idiot.

Pitaj Cire , eto nisu ga silom osunetili :zubo: :rofl: :rofl: :top:

Krushko
24.12.2005., 18:21

Ako bui uporedili to sa podatkom da svakih 30 sekundi u USA i Kanadi bude silovana jedna zena , svakih 10 minuta jedno dijete napadnuto seksualno cak i od roditelja onda ova vijest i nema neku vrijednost :flop:

GranatineC
24.12.2005., 18:56
Ako bui uporedili to sa podatkom da svakih 30 sekundi u USA i Kanadi bude silovana jedna zena , svakih 10 minuta jedno dijete napadnuto seksualno cak i od roditelja onda ova vijest i nema neku vrijednost :flop:

Al to nema veze, u Americi je demokracija i kapitalizam :top:

Ace Ventura
24.12.2005., 21:02
Ma Ameri su dobri pa jos i izvoze demokraciju po svijetu najsretniji time su u afganistanu i Iraku uskoro ce i iran postati sretna zemlja bice pa ce onda i oni moci mozda izvoziti!

Petrić
24.12.2005., 21:08
Moj jedini komentar na temu je idući:
u svim zajednicama i sustavima događaju se zlouporabe (položaja, moći...) pa tako i muslimanima, nikako ne bi rekao da su na razini fašizma ali npr. Iran nije na nekom visokom civilizacijskom stupnju baš zato što nije odvojena religija od politike, nije to ništa novo, nije ni fašizam u Europi je dugo vrijeme vladala identična situacija i naravno da takav sustav ne funkcionira.
Ne vidim zašto muslimane izdvajati pa što je kršćanska religija nešto bolja, sve je to isto maslo.

eno gledaj naprijed
24.12.2005., 21:32
................................

:top:

eno gledaj naprijed
24.12.2005., 21:34
Moj jedini komentar na temu je idući:
u svim zajednicama i sustavima događaju se zlouporabe (položaja, moći...) pa tako i muslimanima, nikako ne bi rekao da su na razini fašizma ali npr. Iran nije na nekom visokom civilizacijskom stupnju baš zato što nije odvojena religija od politike, nije to ništa novo, nije ni fašizam u Europi je dugo vrijeme vladala identična situacija i naravno da takav sustav ne funkcionira.
Ne vidim zašto muslimane izdvajati pa što je kršćanska religija nešto bolja, sve je to isto maslo.

To sto nisu razdvojene vjera i drzava nije uzrok nego posljedica.

Petrić
24.12.2005., 21:40
To sto nisu razdvojene vjera i drzava nije uzrok nego posljedica.

Čega, zatucanosti?

Krushko
24.12.2005., 21:50
Tema je vise nego smijesna . Cuj fasizam kod muslimana . E svakakvih budalestina ce covjek na forumima procitati .
Jes i ja sam cuo , da Palestinci drze 100000 jevreja u konc logorima a zene i nemocne siluju i onda ih ubijaju " kupanjem " Kazu da bacaju atomske bombe na krscane i na budiste i da ne postoji nijedna crkva ni sinagoga u muslimanskim zemljama koje su jos davno unistene i sravnjene sa zemljom i srusene dinamitom a sve krscane proganjaju i njihove kuce ruse bagerima a njihovu zemlju konfiskuju i silom sve one koji ostaju natjerivaju da prijedju na islam . Vodja im je neki brko i nosa stalno uniformu i imaju stalno parade i nosi kosu na stranu . Reinkarnacija , sta li

eno gledaj naprijed
24.12.2005., 21:59
Čega, zatucanosti?

kolonizacije, intriga, jeb*ni mracni lawrence od arabije...

jeb*ena mracna sila univerzuma...

a samo malo strpljenja nam treba....

Basta
24.12.2005., 22:01
Opet glupost. Engleska 18-tog i 19-tog stoljeca je postigla dosta MONEY bez ikakve demokracije. Demokracija nije conditio sine qua non za akumulaciju kapitala.
Aleksandrova država, Rimsko carstvo, Džingis-kan i nasljednici... :raspa:

HappyZvone
24.12.2005., 22:01
Tema je vise nego smijesna . Cuj fasizam kod muslimana . E svakakvih budalestina ce covjek na forumima procitati .

Smeta tema,a?:rofl:

Elvik
24.12.2005., 22:17
Gdje god zive muslimani, tu je rat ili sukob. A osnovni problem je sto je islam netolerantna religija, i tamo vjera i nacin zivota, drustvo...su jedno.

U BiH muslimani su ratovali izmedju sebe, ratovali su protiv Srba, ratovali protiv Hrvata.
I da krenemo. Sukobi su na Kosovu, Makedoniji, Albaniji, Ceceniji, svim kavkaskim republikama, citav Bliski istok, Alzir, Nigerija, Sudan, Pakistan, Somalija, sukobi su sa Indijcima u Kasmiru i Indiji, u juznom Tajlandu, Indoneziji, Filipinima, Kipru, u Turskoj sa Kurdima...
Muslimani se sukobljavaju sa svakom religijom, sukobljavaju se izmedju sebe...Evo sad sukobi u Francuskoj, Australiji...ranije su bili sukobi u Britaniji..

Pa ako nema nijedna normalne muslimanske zemlje, i ako su u sukobu sa sve i jednom religijom sto postoji na zemaljskoj kugli, onda sigurno nesto ne valju u tom islamu i muslimanima.

HappyZvone
24.12.2005., 22:21
Gdje god zive muslimani, tu je rat ili sukob. A osnovni problem je sto je islam netolerantna religija, i tamo vjera i nacin zivota, drustvo...su jedno.

U BiH muslimani su ratovali izmedju sebe, ratovali su protiv Srba, ratovali protiv Hrvata.
I da krenemo. Sukobi su na Kosovu, Makedoniji, Albaniji, Ceceniji, svim kavkaskim republikama, citav Bliski istok, Alzir, Nigerija, Sudan, Pakistan, Somalija, sukobi su sa Indijcima u Kasmiru i Indiji, u juznom Tajlandu, Indoneziji, Filipinima, Kipru, u Turskoj sa Kurdima...
Muslimani se sukobljavaju sa svakom religijom, sukobljavaju se izmedju sebe...Evo sad sukobi u Francuskoj, Australiji...ranije su bili sukobi u Britaniji..

Pa ako nema nijedna normalne muslimanske zemlje, i ako su u sukobu sa sve i jednom religijom sto postoji na zemaljskoj kugli, onda sigurno nesto ne valju u tom islamu i muslimanima.

Sad ce ti ovde neke prepametne vocke objasniti kako su to zidovi krivi za sve te oblasti.

Petrić
24.12.2005., 22:21

I da krenemo. Sukobi su na Kosovu, Makedoniji, Albaniji, Ceceniji, svim kavkaskim republikama, citav Bliski isto, Alzir, Nigerija, Sudan, Pakistan, Somalija, sukobi su sa Indijcima u Kasmiru i Indiji, u juznom Tajlandu, Indoneziji, Filipinima, Kipru, u Turskoj sa Kurdima...

A kršćanstvo nije imalo svojih trenutaka. Križarski ratovi (nisu ih pokrenuli muslimani), spaljivanje heretika, nasilna pokrštavanja, u feudalizmu tlačenje svih koji nisu plemičkog roda...
Svaka religija ima tamnih strana, naravno ne sve jednako ali ostaje činjenica što religiozniji to netolerantniji, ratoborniji...

HappyZvone
24.12.2005., 22:23
A kršćanstvo nije imalo svojih trenutaka. Križarski ratovi (nisu ih pokrenuli muslimani), spaljivanje heretika, nasilna pokrštavanja, u feudalizmu tlačenje svih koji nisu plemičkog roda...
Svaka religija ima tamnih strana, naravno ne sve jednako ali ostaje činjenica što religiozniji to netolerantniji, ratoborniji...

Istina nazalost!
Samo je poanta da je krscanstvo prestalo s tim sranjima u ime vjere a muslimani furaju i dalje takve stvari.

Petrić
24.12.2005., 22:24
Istina nazalost!
Samo je poanta da je krscanstvo prestalo s tim sranjima u ime vjere a muslimani furaju i dalje takve stvari.

jer se crkva odvojila od države, sad treba tražiti razloge zašto to nisu postigli muslimani

GranatineC
24.12.2005., 22:25
Istina nazalost!

Cudno, a ja bas mislio da je rat u Hr i u BiH imao sva obiljezja, izmedju ostaloga, i vjerskog rata...nego jebes to, reci ti nama zasto su krscani rusili dzamije po Bosni za rata? :rofl:

Petrić
24.12.2005., 22:29
Cudno, a ja bas mislio da je rat u Hr i u BiH imao sva obiljezja, izmedju ostaloga, i vjerskog rata...nego jebes to, reci ti nama zasto su krscani rusili dzamije po Bosni za rata? :rofl:

drži se teme

HappyZvone
24.12.2005., 22:30

Daj ti nama link koji kaze da su vjerske vodje naredjivale takve stvari.
A onda ces dobiti moj komentar.

HappyZvone
24.12.2005., 22:31
jer se crkva odvojila od države, sad treba tražiti razloge zašto to nisu postigli muslimani

Ma neka ih oni traze sami.
Koga vise boli neka stvar,udariti granicu kao zidovi pa neka se jebu u svome.

Elvik
24.12.2005., 22:31
Hriscani vise nece ratovati medjusobno u Evropi. Ali, hriscani nakon rata, opet imaju neku vrstu tolerancije, slicne poglede na zivot...a sa muslimanima je jednostavno nemoguc suzivot. Muslimani imaju veliki natalitet, i vidjeces sta ce se desiti kad postanu vecina u pojedinim regionima. Budi siguran, da oni nece prema hriscanima biti tolerantni, kao sto sto hriscani bili tolerantni prema njima.

HappyZvone
24.12.2005., 22:32
Hriscani vise nece ratovati medjusobno u Evropi. Ali, hriscani nakon rata, opet imaju neku vrstu tolerancije, slicne poglede na zivot...a sa muslimanima je jednostavno nemoguc suzivot. Muslimani imaju veliki natalitet, i vidjeces sta ce se desiti kad postanu vecina u pojedinim regionima. Budi siguran, da oni nece prema hriscanima biti tolerantni, kao sto sto hriscani bili tolerantni prema njima.

Nema od toga nista!

Petrić
24.12.2005., 22:33

pa pitanje je ovog topica, pa raspravljamo ali slažen se nek se jebu unutar svojih država

Elvik
24.12.2005., 22:33
Pa pogledaj kako prolazi Francuska, Engleska, Holandija...koje imaju brojnu muslimansku populaciju.
Vidjeces, sto ce biti veselo, kad se muslimani jos vise razmnoze. Vec je pocelo polako.

HappyZvone
24.12.2005., 22:36
pa pitanje je ovog topica, pa raspravljamo ali slažen se nek se jebu unutar svojih država

To ce se i desiti cim nafte nestane.

GranatineC
24.12.2005., 22:37
Daj ti nama link koji kaze da su vjerske vodje naredjivale takve stvari.
A onda ces dobiti moj komentar.

aha, znaci vjerski rat je kada vjerski vodje naredjuju paljevine i rusenje sakralnih objekata? Masala, koje li definicije...:zvrko:

GranatineC
24.12.2005., 22:39
pa evo Iranci se pokusavaju jebavat unutar svojih drzava, pa im ne daju. I Iracani su se pokusali jebavat unutar svoje drzave, pa im nisu dali. Sta je to, je li? Jel to netko izrbisao Irak sa zempljopisne karte? Jel to neko prijeti unistenjem iranske nacionalne drzave? Neeeee, to nije problem....

Elvik
24.12.2005., 22:41
aha, znaci vjerski rat je kada vjerski vodje naredjuju paljevine i rusenje sakralnih objekata? Masala, koje li definicije...:zvrko:
I ti bi je rusio, kad bi u svakom selu bile minimalno po dvije dzamije, gdje su razglasi uvijek odvrnuti maksimalno do daske. A tako je i u gradovima.
Istocni Mostar ima 36 dzamija, i jos planiraju da sagrade u centru veliki islamski centar, kao sto su napravili u Bugojnu, i svim gradovima koej zele sto vise islamizovati.

Petrić
24.12.2005., 22:41
pa evo Iranci se pokusavaju jebavat unutar svojih drzava, pa im ne daju. I Iracani su se pokusali jebavat unutar svoje drzave, pa im nisu dali. Sta je to, je li? Jel to netko izrbisao Irak sa zempljopisne karte? Jel to neko prijeti unistenjem iranske nacionalne drzave? Neeeee, to nije problem....

SAD je otiša u Irak po naftu , a u Iran će ako iranski predsjednik bude previše sra o Izraelu

GranatineC
24.12.2005., 22:44
I ti bi je rusio, kad bi u svakom selu bile minimalno po dvije dzamije, gdje su razglasi uvijek odvrnuti maksimalno do daske. A tako je i u gradovima.
Istocni Mostar ima 36 dzamija, i jos planiraju da sagrade u centru veliki islamski centar, kao sto su napravili u Bugojnu, i svim gradovima koej zele sto vise islamizovati.

E, jebi ga, a gdje su bili hodze do 1990? Gdje i popovi, u misjoj rupi. Gdje i spadaju. (i kao popovi ne nabijaju razglas i ne stavljaju krizeve i crkve na svakom vecem cosku). Ja se eto prvi ne slazem sa izrgadnjom bogomolja; al ko jebe blentavog agruma, sta on zna :zvrko:

Pa ste im dali vlast na izborima, jel se sjeca mozda? I ko vam je sada kriv? To se zove DEMOKRACIJA.

Jedino sta ta jebena demokracija ne uspijeva u petnaest godina napraviti ono sto je Tito u pet.

Elvik
24.12.2005., 22:48
E, jebi ga, a gdje su bili hodze do 1990? Gdje i popovi, u misjoj rupi. Gdje i spadaju. (i kao popovi ne nabijaju razglas i ne stavljaju krizeve i crkve na svakom vecem cosku). Ja se eto prvi ne slazem sa izrgadnjom bogomolja; al ko jebe blentavog agruma, sta on zna :zvrko:

Pa ste im dali vlast na izborima, jel se sjeca mozda? I ko vam je sada kriv? To se zove DEMOKRACIJA.

Jedino sta ta jebena demokracija ne uspijeva u petnaest godina napraviti ono sto je Tito u pet.

U Bosni su mnoge hodze ratovale sa puskom u ruci.

rambi
24.12.2005., 22:55

Danas, 10:24
ja mislim da vuco čita der spiegel:
http://service.spiegel.de/cache/international/0,1518,344374,00.html

GranatineC
24.12.2005., 22:57
U Bosni su mnoge hodze ratovale sa puskom u ruci.

Tradicija je islama drukcija od tradicije krscanstva u pogledu ratovanja. (postoji i naziv za hodze koji su bili u borbi, ne sjecam se.). To nista ne dokazuje.

Druga je stvar da li se to meni osobno svidja ili ne. Ne svidja. Isto tako mi se ne svidja niti to sto npr. zidovski rabini imaju duznost pripravljati koser meso, tj. na specijalan nacin klati stoku, jer sama pomisao da svecenik obavlja takve poslove u nasoj kulturi ima losu percepciju. U judaizmu je to normalno, vjerojatno iz jednostavnog razloga sto je zapravo jedini rabin bio dovoljno skolovan i iskusan da to obavi kako treba (dosta je zapetljano, vodi se dosta racuna o smanjivanju patnji zivotinje i sl)

Znaci , kulturoloske razlike.

Elvik
24.12.2005., 23:11
Sve religije opisuju raj kao neko bezgresno stanje, u kome ce covjek uzivati...a islam obecava muslimanima, da ako poginu u borbi za islam, da ce dobiti 72 djevice. Pa jel to normalno?

Krushko
24.12.2005., 23:52

A sta bi ti ? Da muslimani prave crkve :zubo:
Koliko ti mozes gluposti izreci samo na jednoj temi . Stvarno ti se divim ?
Zvonjava crkava s jedva cuje :flop: . Kad su takvi muslimani ko sto ti mislis ( fala Bogu , takvih blesa je malo ) kako to da se usred Bagdada u zadnje dvije godine izgradise i obnovise tri crkve , da ponovim tri crkve , dok su krscani samo u ovom ratu u BiH unistili preko hiljadu sakralnih islamskih objekata a u tom istom Iraku krscanske snage unistile samo u Faludzi oko pedeset dzamija . :flop:
Jest jest , opasni su muslimani a vidi se iz prilozenog .
Ovo je isto ko ono kad neko nesto ukrade pa hoce jos pa vikne na nekog nevinog djecaka :Fatajte lopova pa dok ga oni fataju ovaj jos malo pokrade:D

Musaw al-Zrikawi
25.12.2005., 00:41
Aleksandrova država, Rimsko carstvo, Džingis-kan i nasljednici... :raspa:

I? :confused:

Vuco
25.12.2005., 01:30
E dragi prijatelji, a upravo ta demokracija i sloboda govora nam daje mogućnost da imamo te podatke o silovanim ženama. Ta demokracija i sloboda nam daje mogućnost da raspravljamo o tim temama, da kritiziramo društvo u kojem živimo i u kojem se, nažalost, događaju takve stvari.

No, kako to izgleda u tim islamskim državama? Imamo li podatke o silovanim ženama u tim zemljama? Naravno, da nemamo. Niti se o takvim stvarima smije raspravljati u javnosti.
Nadalje, postoje razni oblici silovanja. U tim zemljama je sasvim uobičajeno da se maloljetnice od 14 godina bez suglasnosti udaju i moraju, htjele ili ne, ispunjavati sve obaveze od kuhanja, pranja, tako naravno i bračne obaveze. A što je to drugo nego li silovanje? I sve to uz puni blagoslov kako vjerskih vođa, tako i države i zakona.
Sve to nije ni za čuditi se, kad je poznato da je i sam profet "oženio" šestogodišnju djevojčicu. E, pa kad može Mohamed šestogodišnjakinju uzjašiti, zašto ne bi smio običan smrtnik jednu od 14 godina?

Na kraju, budimo iskreni, u civiliziranom svijetu ogromna većina ljudi je za drastične kazne svakog tko počini silovanje, dok u islamaskim zemljama, ne samo da su takve stvari praksa, nego bi svatko, tko bi rekao da nije ok udati 14-to godišnjakinju protiv njene volje, bio nabijen na kolac. Kao antiislamist naravno.

dolma
25.12.2005., 02:21
I kod nas su se ljudi, ne tako davno, zenili puno ranije nego sada. Po tebi ispade da su svi silovani.

Ante
25.12.2005., 11:27
Mene samo zanima a nitko bas ne pise o tome, kako se tretiraju druge religije u muslimanskim zemljama, da li je dozvoljena gradnja bogomolja i moze li se propagirati otvoreno druga vjera? :confused:

UmpaUmpa
25.12.2005., 12:48
Mene samo zanima a nitko bas ne pise o tome, kako se tretiraju druge religije u muslimanskim zemljama, da li je dozvoljena gradnja bogomolja i moze li se propagirati otvoreno druga vjera? :confused:
Primjer, Saudija:
http://www.persecution.org/Countries/saudi_arabia.html

Tko nije musliman ne moze biti drzavljan.

Recimo, prije predaje betlehema arafatu, krscani su bili vecina, danas su niti 20% populacije. Za 10 godina ce biti zanemariva manjina. To se vec desilo sa Ramallahom, krscani su relativna vecina (oko 40% populacije, najveca vjerska grupa u Ramallahu), danas u Ramallahu nema niti 5% krscana.

Nije daleko dan kada ce crkvu rodjenja u betlehemu pretvoriti u dzamiju. Za 10 godina cete moci cete klanjat polnocku... ako cjafirima bude uopce dozvoljen pristup.

Ante
25.12.2005., 12:50
A sta bi ti ? Da muslimani prave crkve :zubo:
Koliko ti mozes gluposti izreci samo na jednoj temi . Stvarno ti se divim ?
Zvonjava crkava s jedva cuje :flop: . Kad su takvi muslimani ko sto ti mislis ( fala Bogu , takvih blesa je malo ) kako to da se usred Bagdada u zadnje dvije godine izgradise i obnovise tri crkve , da ponovim tri crkve , dok su krscani samo u ovom ratu u BiH unistili preko hiljadu sakralnih islamskih objekata a u tom istom Iraku krscanske snage unistile samo u Faludzi oko pedeset dzamija . :flop:
Jest jest , opasni su muslimani a vidi se iz prilozenog .
Ovo je isto ko ono kad neko nesto ukrade pa hoce jos pa vikne na nekog nevinog djecaka :Fatajte lopova pa dok ga oni fataju ovaj jos malo pokrade:D
Nisam ovo vidio. Moj prijatelju ti sa logikom doista imas problema. Ti govoris o objektima koji su unisteni u ratu a onda pominjes TRI i ponovo TRI crkve koje su izgradzene u islamskim zemljama (uzeo si primjer Bagdada gdje se sada sasvim slucajno nalaze Ameri i to uzimas za primjer slobode u islamskim zemljama????). Ne vjerujem da si bas toliko ogranicen. U mom predgradzu (D. Park Melbourne 3023 mozes provjeriti) gdje zivim su izgradzene dvije dzamije na kilometar razmaka a opcina je darovala zemlju. Gdje to imas u islamskim zemljama? Gdje?? Uzrakoplovnoj luci je napravljena bogomolja za taksiste za sve vjere (koju su sad muslimani preuzeli i ne pustaju druge da se mole tamo) a gdje to imas u muslimanskim zemljama? I ti se usudzujes reci nekom da valja gluposti?:rofl:
I da ne bi ti i ja puno razglabali da li je Islam tolerantan ili ne, mozemo napraviti mali opit. Ja cu slijedece godine na odmor u Europu i mozemo napraviti jednu opkladu. Ja cu otici u Rim i pomoliti se po islamskom obicaju a zatim cu otici i u Izrael i uciniti isto. Ti uzmi Bibliju i odi u Meku a zatim u S.A. i pomoli se kao Zidov a zatim krscanin ako si to u stanju mozemo nastaviti razgovarati ako nisi suti i ne javljas se vise sa svojim lazima .:flop:

HappyZvone
25.12.2005., 12:52
Primjer, Saudija:

Tuzno,vrlo tuzno!
I oni nama da nesto prebace za prava ljudi i neku kritiku truHlom zapadu!

Odvratno do daske.

UmpaUmpa
25.12.2005., 13:03
Tuzno,vrlo tuzno!
I oni nama da nesto prebace za prava ljudi i neku kritiku truHlom zapadu!

Odvratno do daske.
Mozes reci, ajde, Saudija je diktatura, te zakone su uveli diktatori...

Ali kada je Frank Gardner, novinar BBC-ja bio tesko ranjen na ulici u Riyadu, nitko ga nije ni pogledao dok nije poceo vikati na arapskom "Pomozite mi, ja sam musliman" i izvadio mali kuran koji nosi u dzepu (upravo iz tih i slicnih razloga). Tako su obicni Saudijci (ukljucujuci i policajca koji ga je ignorirao) reagirali na cjafira u nevolji: pusti ga da crkne.
:bljak:

A na zapadu se zale, zasto policija legitimira arape...

Elvik
25.12.2005., 13:05
Primjer, Saudija:

Recimo, prije predaje betlehema arafatu, krscani su bili vecina, danas su niti 20% populacije. Za 10 godina ce biti zanemariva manjina. To se vec desilo sa Ramallahom, krscani su relativna vecina (oko 40% populacije, najveca vjerska grupa u Ramallahu), danas u Ramallahu nema niti 5% krscana.

Nije daleko dan kada ce crkvu rodjenja u betlehemu pretvoriti u dzamiju. Za 10 godina cete moci cete klanjat polnocku... ako cjafirima bude uopce dozvoljen pristup.

Pa nema ih i zbog toga, jer se Amerika vec pedeset godina bori za izraelske interese, a ne za interese hriscana. U Iraku, niko nije dirao hriscane, jer ej to bio sekularni rezim, dok Amerika nije dosla.
Najveca prava na Bliskom istoku hriscani imaju u Siriji, a posto je Sirija protivnik Izraela, onda ce vjerovatno intervenisati u Siriji, i na taj nacin totalno sjebati hriscansku populaciju u Siriji.
Amerika konacno treba da prestane da bude izraelski poslusnik, da konacno prestane da bespogovorno brani izraelske interese.

Ante
25.12.2005., 13:09
Pa nema ih i zbog toga, jer se Amerika vec pedeset godina bori za izraelske interese, a ne za interese hriscana. U Iraku, niko nije dirao hriscane, jer ej to bio sekularni rezim, dok Amerika nije dosla.
Najveca prava na Bliskom istoku hriscani imaju u Siriji, a posto je Sirija protivnik Izraela, onda ce vjerovatno intervenisati u Siriji, i na taj nacin totalno sjebati hriscansku populaciju u Siriji.
Amerika konacno treba da prestane da bude izraelski poslusnik, da konacno prestane da bespogovorno brani izraelske interese.

Znaci oni ganjaju krscane zbog Zidova????? Posebice u S.A. gdje se Ameri bore za Izraelske interese???? O cemu ti to?:bonk: :zvrko:

Elvik
25.12.2005., 13:15
Znaci oni ganjaju krscane zbog Zidova????? Posebice u S.A. gdje se Ameri bore za Izraelske interese???? O cemu ti to?:bonk: :zvrko:
Hriscanima odgovaraju sekularni rezimi, kao sto je bio rezim Sadama Huseina, rezim u Siriji, Turskoj...
A Amerika je intevenisala u Iraku, jer je Irak bio prijetnja Izraelu. Isto to planira sa Sirijom i ostalim izraelskim neprijateljima. I sad, nakon intervencije u Iraku, hriscane je zadesila katastrofa.
I onda, da bi Amerika pokazala da nema nista protiv muslimana, onda po svijetu pomaze muslimane. Npr. u BiH, Kosovu i mnogim drugim zemljama.
Nakon Izraela, najvise americke pomoci odlazi u muslimanske zemlje.
Jebe se Amerima za hriscane po svijetu. U skoro svakoj muslimanskoj zemlji hriscani su ugrozeni, pa nikad Amerika nije intervenisala zbog njih.

Elvik
25.12.2005., 13:19
Procitaj ovo o Siriji.
Americka intervencija u Siriji, jedino odgovara Izraelu, a to bi dovelo do totalnog unistavanje hriscana u Siriji.

http://www.nin.co.yu/index.php?s=free&a=2867&rid=6&id=5266

Najbolji američki neprijatelj

Vašingtonski jastrebovi poslednjih meseci ponovo merkaju Siriju, zemlju koja je već godinama na Bušovom nišanu. Dugačka je lista grehova za koje optužuju režim predsednika Asada, iako je on počeo da se bori protiv islamskog fundamentalizma mnogo pre 11. septembra

Sirijce nervira i to što Amerikanci odbijaju da priznaju da se predsednik Asad počeo boriti protiv islamskog fundamentalizma mnogo pre 11. septembra. Hafez je 1982. godine u Hami, četvrtom najvećem gradu u Siriji, u krvi ugušio ustanak islamista. Tada je ubijeno preko 30 000 pristalica Muslimanskog bratstva. Stariji Asad brutalni obračun sa islamistima u Hami nije sproveo kao kaznu, već kao lekciju koju će pamtiti generacije. Bio je to najefikasniji i najkrvaviji obračun sa fundamentalistima u istoriji i do sada je sećanje na ovaj pokolj prilično uspešno branilo Asadov režim od islamističke pretnje. Mnogi Egipćani veruju da bi Asadov “recept” bio jedini adekvatni odgovor na terorističke napade islamskih fundamentalista koji uglavnom dolaze iz grada Asiut, “egipatske Hame”, 250 kilometara južno od Kaira.

Sviđao se nekome ili ne, ali on danas u Siriji brani vrednosti koje su najređe na Bliskom istoku. Iako bez najosnovnijih političkih sloboda, Damask je jedna od najtolerantnijih arapskih metropola. U ovom gradu ćete naći životne stilove i toleranciju različitosti kakva skoro da ne postoji u ostatku arapskog sveta. U starom delu Damaska ima više hrišćanskih patrijaršija nego što u centralnom delu Beograda ima pravoslavnih crkava. Hana je verovatno jedino mesto u muslimanskom svetu u kome zvonik pravoslavne crkve nadvisuje minare glavne yamije.

Desetine hiljada iračkih hrišćana su prethodnih meseci stigle u Siriju bežeći od nasilja i anarhije koju je donela američka okupacija. Cele crkvene opštine su se iz Bagdada preselile u Damask. Ali, pitanje je koliko dugo će oni moći da ostanu u svojoj novoj domovini. Islamski fundamentalisti veruju da su hrišćani privilegovani u sekularnoj Siriji i nije nerealno očekivati da će uskoro pokušati da ukinu slobode koje danas uživaju hrišćani, alaviti i druzi. Flint Levert, autor knjige “Naslediti Siriju: Bašarovo vatreno krštenje”, tvrdi da “ako bi Asadov režim pao, ne bi bilo druge alternative osim haosa i ono što bi najverovatnije nastalo iz tog haosa bio bi fundamentalistički sunitski poredak”.

UmpaUmpa
25.12.2005., 13:20
Jea rajt... Ignorirajmo Sejfo genocid (holokaust bolje opisuje taj "dogadjaj", iako ga asirci zovu sejfo genocid, ili genocid maca) 1915-1923 kada je poklano 750 000 irackih asirskih krscana, ili 75% populacije. Istovremeno je poklano 1.5 milijun armenskih krscana i 400 000 turskih grka.
http://www.assyriaonline.com/albums/album03/ASSYRIAN15.thumb.jpg

Hitler je nasao ohrabrenje i inspiraciju za njegov holokaust u toj seriji genocida.

Vidi cuda, sve zrtve su bili krscani, asirci, armenci, grcki pravoslavci i grko-katolici.

Elvik
25.12.2005., 13:34
Jea rajt... Ignorirajmo Sejfo genocid (holokaust bolje opisuje taj "dogadjaj", iako ga asirci zovu sejfo genocid, ili genocid maca) 1915-1923 kada je poklano 750 000 irackih asirskih krscana, ili 75% populacije. Istovremeno je poklano 1.5 milijun armenskih krscana i 400 000 turskih grka.
http://www.assyriaonline.com/albums/album03/ASSYRIAN15.thumb.jpg

Hitler je nasao ohrabrenje i inspiraciju za njegov holokaust u toj seriji genocida.

Vidi cuda, sve zrtve su bili krscani, asirci, armenci, grcki pravoslavci i grko-katolici.

Jel mislis na genocid pod rukovodstvom 'Mladih Turaka'?
Kakve to ima veze sa danasnjom situacijom u Siriji, Iraku...?

UmpaUmpa
25.12.2005., 13:36
Malo o egipatskim koptima:
http://www.copts.net/detail.asp?id=60
Sud oslobodio krive za masakr 20 kopta, muslimani su time dobili zeleno svjetlo za daljnje masakre...

To se i desilo, prije par mjeseci, tisuce egipatskih muslimana je okruzilo koptsku crkvu svetog Griega, pobilo vise ljudi i ranilo vise desetina. Prijetili su da ce ubiti koptskog papu. Tvrdili su da je kazalisna predstava koju je organizirala crkva "vrijedjala islam i muslimane", naime, predstava je bila o mladom koptu koji konvertira na islam i bude razocaran te se vrati krscanstvu.

Zamisli sto bi se desilo da hare krisna naprave kazalisnu predstavu o mladom pripadniku hare krisne koji predje na krscanstvo, ali se razocara i vrati se hare krisni. Pobili bi sve pripadnike hare krisne u hrvatskoj, zar ne?

UmpaUmpa
25.12.2005., 13:38
...ili, zasto je pred ovaj bozic indonezijska policija morala pretraziti sve crkve u indoneziji za bombe?
http://www.forbes.com/business/energy/feeds/ap/2005/12/24/ap2413700.html

Elvik
25.12.2005., 13:40
Malo o egipatskim koptima:
http://www.copts.net/detail.asp?id=60
Sud oslobodio krive za masakr 20 kopta, muslimani su time dobili zeleno svjetlo za daljnje masakre...

To se i desilo, prije par mjeseci, tisuce egipatskih muslimana je okruzilo koptsku crkvu svetog Griega, pobilo vise ljudi i ranilo vise desetina. Prijetili su da ce ubiti koptskog papu. Tvrdili su da je kazalisna predstava koju je organizirala crkva "vrijedjala islam i muslimane", naime, predstava je bila o mladom koptu koji konvertira na islam i bude razocaran te se vrati krscanstvu.

Zamisli sto bi se desilo da hare krisna naprave kazalisnu predstavu o mladom pripadniku hare krisne koji predje na krscanstvo, ali se razocara i vrati se hare krisni. Pobili bi sve pripadnike hare krisne u hrvatskoj, zar ne?

Pa to je ono o cemu ti pricam. Egipat je saveznik Amerike, iz Amerike dobija pomoc u milijardama dolara, i uz Jordan jedina bliskoistocna zemlja koja je priznala Izrael.
Amerika se bori za jevrejske interese.

UmpaUmpa
25.12.2005., 13:48
Pa to je ono o cemu ti pricam. Egipat je saveznik Amerike, iz Amerike dobija pomoc u milijardama dolara, i uz Jordan jedina bliskoistocna zemlja koja je priznala Izrael.
Amerika se bori za jevrejske interese.

Neredi i masakri su organizirani i vodjeni od strane Al Ikvan al Muslimun, iliti islamskog bratstva, "opozicijske" (teroristicke) egipatske grupe clanstvo u kojoj organizaciji je kaznjivo zatvorom.

Znaci, ti tvrdis da su islamsko bratstvo cionisticki agenti... Alija je bio clan IB, dakle, alija je bio cionisticki agent. Kao i jasin, i rantisi, i haled mashal, i hadz amin huseini... Za osamu znamo. I za muhameda isto. On je konvertirao na judaizam i bio je mason 33. stupnja. Sadam je bio zidov, kao i ataturk, i arafat... I svi su bili masoni 33. stupnja.

Ajd mi reci, tko nije cionisticki agent i mason? Lista ce biti kraca...
:zvrko:

Elvik
25.12.2005., 13:53

Neredi i masakri su organizirani i vodjeni od strane Al Ikvan al Muslimun, iliti islamskog bratstva, "opozicijske" (teroristicke) egipatske grupe clanstvo u kojoj organizaciji je kaznjivo zatvorom.

Znaci, ti tvrdis da su islamsko bratstvo cionisticki agenti... Alija je bio clan IB, dakle, alija je bio cionisticki agent. Kao i jasin, i rantisi, i haled mashal, i hadz amin huseini... Za osamu znamo. I za muhameda isto. On je konvertirao na judaizam i bio je mason 33. stupnja. Sadam je bio zidov, kao i ataturk, i arafat... I svi su bili masoni 33. stupnja.

Ajd mi reci, tko nije cionisticki agent i mason? Lista ce biti kraca...
:zvrko:

Jesam li to igdje rekao?
Ja samo kazem, da Amerika vec 50 godina beskompromisno se bori za jevrejske i izraelske interese, i hriscani su u svijetu zbog toga cesto kolatarelna steta te borbe.

UmpaUmpa
25.12.2005., 14:03
Jesam li to igdje rekao?
Ja samo kazem, da Amerika vec 50 godina beskompromisno se bori za jevrejske i izraelske interese, i hriscani su u svijetu zbog toga cesto kolatarelna steta te borbe.
A znas li ti da je polumjesec masonski simbol?

Ne samo to, Buzz Aldrin, astronaut koji je sa Armstrongom sletio na mjesec je bio mason 33. stupnja. Sa sobom je imao zastavu juznog masonskog chaptera i dokument kojim mu daju punomoc da mjesec proglasi masonskim teritorijem, sto je on i napravio :eek:
http://www.weirdload.com/moon2.html

Sto's sad? Treba mijenjat islamske simbole i zastave :rofl:

eno gledaj naprijed
25.12.2005., 14:24

Jeli te strah?

HappyZvone
25.12.2005., 15:08
Jeli te strah?

Strah cega?

Njihove "nadmocne tehnologije"?

Nikakva razloga nema za strah samo bi bilo fino da se uvedu ista pravila za muslimane na zapadu kao za nemuslimane u muslimanskim drzavama.

Posteno?
Zar ne mislis i ti tako?

I.L
25.12.2005., 15:22
E dragi prijatelji, a upravo ta demokracija i sloboda govora nam daje mogućnost da imamo te podatke o silovanim ženama. Ta demokracija i sloboda nam daje mogućnost da raspravljamo o tim temama, da kritiziramo društvo u kojem živimo i u kojem se, nažalost, događaju takve stvari.

No, kako to izgleda u tim islamskim državama? Imamo li podatke o silovanim ženama u tim zemljama? Naravno, da nemamo. Niti se o takvim stvarima smije raspravljati u javnosti.
Nadalje, postoje razni oblici silovanja. U tim zemljama je sasvim uobičajeno da se maloljetnice od 14 godina bez suglasnosti udaju i moraju, htjele ili ne, ispunjavati sve obaveze od kuhanja, pranja, tako naravno i bračne obaveze. A što je to drugo nego li silovanje? I sve to uz puni blagoslov kako vjerskih vođa, tako i države i zakona.
Sve to nije ni za čuditi se, kad je poznato da je i sam profet "oženio" šestogodišnju djevojčicu. E, pa kad može Mohamed šestogodišnjakinju uzjašiti, zašto ne bi smio običan smrtnik jednu od 14 godina?

Na kraju, budimo iskreni, u civiliziranom svijetu ogromna većina ljudi je za drastične kazne svakog tko počini silovanje, dok u islamaskim zemljama, ne samo da su takve stvari praksa, nego bi svatko, tko bi rekao da nije ok udati 14-to godišnjakinju protiv njene volje, bio nabijen na kolac. Kao antiislamist naravno.

O čemu ti to Vuco? Mene samo interesira, zašto pod više nickova, širiš cionističku propagandu? :flop: Kad već imaš nickove pod kojima se predstavljaš kao - židov... Što treba velikim "desničarima" (crkvenim jandicima) da rade ovakve stvari? Nije valjda da je crkva danas postala glavno cionističko zlo? A Vuco?:eek:

to, imamo podatke o "silovanjima" u ZOG-ovskom zapadnom bestijariju, tj. "društvu". Gdje se građane MEDIJSKI SILUJE pričicama i lažima o - silovanjima, pokušavajući potpuno uništiti patrijarhalni i moralno zdrav kršćanski poredak. Pokušavajući muškarca zakonski definirati kao - divlju životinju koju treba proganjati i bacati u zatvore- jer je "pogledom" silovala jadnu "sveticu" neku žensku... mda... a da se muškarcima izvade oči... pa da više ne mogu "pogledom silovati" jadne "svetice"?

Vuco dokle misliš prodavati maglu?:bljak:

Nadalje, postoje razni oblici silovanja.

Recimo... pogledom!! Je li tako Vuco... "veliki"?:flop:

A "silovanje" - mislima?:rolleyes:

Upravo sa zapada i u Hravtsku dolazi sve ovo nezamislivo ZO i tama. Bolesne žene, umno poremećene, uvlače se u zakonodavstvo da bi predlagale sulude, rasističke zakone protiv čovjeka. I onda se neki čude, što islamski svijet ne dopušta isto zlo? danas se pričicama o "silovanjima" u stvari uništava muškarca, a uništavanjem muškarca, uništava se normalno i zdravo društvo. Te se društvo pretvara u jednu kaljužu - u kojoj se ZLO brani kao dobro.

Pitam te "pametni" Vuco: Kako je to društvo stoljećima i stoljećima opstajalo, bez zapadnih udruga, feminizma i rasističkih protuljudskih zakona? Kako to da TEK sad ... te to duševno poremećene žene, otkrivaju "strašne zločine" muškaraca prema jadnim"sveticama"?

Što se želi postići?

NASILNU DIVINIZACIJU ŽENE?

ILI samo žena kao prigoda da se - uništava muškarca i zdrav patrijarhalni poredak koji je društvo čuvao stoljećima i tisućljećima?

Vuco, veliki vjerniče, kaži ti meni... je li ovdje na djelu OTVORENI SOTONIZAM koji nastupa pod krinkom političkih pričica? Jer čujem da pametni ljudi upravo tako - tumače zbivanja.

Vuco, islamski svijet ima svoja pravila i način života. OD KUDA PRAVON ZAPADNIM TALIBANIMA svoj politički sustav NAMETATI kao jedino ispravan? Čime dokazuju da je "ispravan"? Topovima? Raketama? Nasiljem? Zakonima koji štite samo žene? E pa vidiš vuco, islamske i arapske države su u pravu... jer brane SVOJ način života. I ne nameću zapadu isti, dok zapadni zapjenjeni talibani jurišaju na islamski svijet s nožem u rukama... da bi im nametnuli ovo zlo, kakvo se od 2000. godine i u Hrvatskoj nameće.

Zašto Iračani ginu? Što im se gine... ili... da sačuvaju svoj način života? I da ne postanu robovi sotonskog sustava kojeg zapad nameće. Vuco, to što seruckaš ovdje po forumu, probaj reći u nekoj islamskoj, normalnoj državi!

:flop: :bljak:

I.L
25.12.2005., 15:29
...ili, zasto je pred ovaj bozic indonezijska policija morala pretraziti sve crkve u indoneziji za bombe?
http://www.forbes.com/business/energy/feeds/ap/2005/12/24/ap2413700.html

Možda zato, što se vođe tih crkava bave - onim što im nije posao!

Kao recimo, propagiranjem zapadnog sotonizma?:eek: Što se ti praviš da ne znaš? Zašto i Kina ne da dignuti glavu rimokatoličkoj crkvi tj. hijerarhiji u toj zemlji? Zato jer postoji Kineska Katolička Crlva?

Ne, nego zato što Kinezi znaju čime se bavi(potajno) crkva - šurenjem zapadnog bestjarija i kao peta kolona - fizičke okupacije zapdanih ubojica i sotonista.

Umap, vidio sam da piskaraš i tamo na onom vašem Israeliforumu... pa... zato te nema baš puno da širiš propagandu na IMF-u? Nije valjda da su te tako opteretili?

HappyZvone
25.12.2005., 15:34
O čemu ti to Vuco? Mene samo interesira, zašto pod više nickova, širiš cionističku propagandu? :flop: Kad već imaš nickove pod kojima se predstavljaš kao - židov... Što treba velikim "desničarima" (crkvenim jandicima) da rade ovakve stvari? Nije valjda da je crkva danas postala glavno cionističko zlo? A Vuco?:eek:

to, imamo podatke o "silovanjima" u ZOG-ovskom zapadnom bestijariju, tj. "društvu". Gdje se građane MEDIJSKI SILUJE pričicama i lažima o - silovanjima, pokušavajući potpuno uništiti patrijarhalni i moralno zdrav kršćanski poredak. Pokušavajući muškarca zakonski definirati kao - divlju životinju koju treba proganjati i bacati u zatvore- jer je "pogledom" silovala jadnu "sveticu" neku žensku... mda... a da se muškarcima izvade oči... pa da više ne mogu "pogledom silovati" jadne "svetice"?

Upravo sa zapada i u Hravtsku dolazi sve ovo nezamislivo ZO i tama. Bolesne žene, umno poremećene, uvlače se u zakonodavstvo da bi predlagale sulude, rasističke zakone protiv čovjeka. I onda se neki čude, što islamski svijet ne dopušta isto zlo? danas se pričicama o "silovanjima" u stvari uništava muškarca, a uništavanjem muškarca, uništava se normalno i zdravo društvo. Te se društvo pretvara u jednu kaljužu - u kojoj se ZLO brani kao dobro.

Pitam te "pametni" Vuco: Kako je to društvo stoljećima i stoljećima opstajalo, bez zapadnih udruga, feminizma i rasističkih protuljudskih zakona? Kako to da TEK sad ... te to duševno poremećene žene, otkrivaju "strašne zločine" muškaraca prema jadnim"sveticama"?

Što se želi postići?

ILI samo žena kao prigoda da se - uništava muškarca i zdrav patrijarhalni poredak koji je društvo čuvao stoljećima i tisućljećima?

Vuco, veliki vjerniče, kaži ti meni... je li ovdje na djelu OTVORENI SOTONIZAM koji nastupa pod krinkom političkih pričica? Jer čujem da pametni ljudi upravo tako - tumače zbivanja.

Vuco, islamski svijet ima svoja pravila i način života. OD KUDA PRAVON ZAPADNIM TALIBANIMA svoj politički sustav NAMETATI kao jedino ispravan? Čime dokazuju da je "ispravan"? Topovima? Raketama? Nasiljem? Zakonima koji štite samo žene? E pa vidiš vuco, islamske i arapske države su u pravu... jer brane SVOJ način života. I ne nameću zapadu isti, dok zapadni zapjenjeni talibani jurišaju na islamski svijet s nožem u rukama... da bi im nametnuli ovo zlo, kakvo se od 2000. godine i u Hrvatskoj nameće.

Zašto Iračani ginu? Što im se gine... ili... da sačuvaju svoj način života? I da ne postanu robovi sotonskog sustava kojeg zapad nameće. Vuco, to što seruckaš ovdje po forumu, probaj reći u nekoj islamskoj, normalnoj državi!

Bas me zanima da li ti sam vjerujes u ove gluposti?

Jeli ti itko rekao da si sovinist?

Ides rame uz rame sa kuranom.Tako i kuran fura da je zena manje vrijedna i da ce pakao sacinjavati vise zena jer su vise zle od muskaraca.

Mozda je to nekad moglo proci a danas se jednostavno zove "Sovinizam".

I.L
25.12.2005., 15:40
Bas me zanima da li ti sam vjerujes u ove gluposti?

Jeli ti itko rekao da si sovinist?

Ides rame uz rame sa kuranom.Tako i kuran fura da je zena manje vrijedna i da ce pakao sacinjavati vise zena jer su vise zle od muskaraca.

Mozda je to nekad moglo proci a danas se jednostavno zove "Sovinizam".

Ovo gore su MUDROSTI... za tebe i tvoj nivo, to su BOŽANSKE MUDROSTI!

Je li tebi tko rekao da si feminist?

Ideš rame uz rame s talmudskim zločincima zapada- Tako i zapadni masonski talibani furaju da je muškarac manje vrijedan od žene... i da će zatvori pakla ovoga sačinjavati više muškaraca, jer su "agresivne muške životinje" koje ugrožavaju "sveta bića" - žene?

Da, možda je to moglo nekad proći, ali danas se to zove "SOTONIZAM"

I NE, NEĆE PROĆI!

UmpaUmpa
25.12.2005., 15:53
Jesi ti bog?

HappyZvone
25.12.2005., 15:53

Je li tebi tko rekao da si feminist?

Ideš rame uz rame s talmudskim zločincima zapada- Tako i zapadni masonski talibani furaju da je muškarac manje vrijedan od žene... i da će zatvori pakla ovoga sačinjavati više muškaraca, jer su "agresivne muške životinje" koje ugrožavaju "sveta bića" - žene?

Da, možda je to moglo nekad proći, ali danas se to zove "SOTONIZAM"

I NE, NEĆE PROĆI!

Ne znam sta da ti kazem!

Mogu ti jedino pozeljeti malo serijatskih zakona da osjetis i sam.

Necu ici toliko daleko da pozelim tvojoj sestri ili mami da budu silovane "jer nisu pokrile citavo tijelo" pa su same krive.

A to ti imami sirom zapada dan-danas propagiraju.

Kuzim tvoju borbu protiv zidova i njihove dominacije ali ne kuzim sto moras nekim glupim argumentima mlatiti?

Iran je protiv zidova ali ne iz onog razloga sto ga ti vidis.
Jebe se njima za neki bolji i posteniji svijet.

UmpaUmpa
25.12.2005., 15:55
Umap, vidio sam da piskaraš i tamo na onom vašem Israeliforumu... pa... zato te nema baš puno da širiš propagandu na IMF-u? Nije valjda da su te tako opteretili?
Mora da si me zamjenio s nekim... Nikad bio na tom forumu, i ne vidim zasto bi bio moj...

Samo zadnjih tjedana sjedim u kancelariji u kojoj su telekomunikacije strogo kontrolirane pa nemam pristup na internet tokom dana, a kako radim duge sate, nemam snage za forum kada dodjem kuci. To ce proci za koji tjedan... ili, bar se nadam... Cim zavrsim projekt...

eno gledaj naprijed
25.12.2005., 16:17
Strah cega?

Njihove "nadmocne tehnologije"?

Nikakva razloga nema za strah samo bi bilo fino da se uvedu ista pravila za muslimane na zapadu kao za nemuslimane u muslimanskim drzavama.

Posteno?
Zar ne mislis i ti tako?

Mislim da te je strah sto je muslimana sve vise.

A kako bi bilo da uvedu ista prava za sve svugdje?

HappyZvone
25.12.2005., 16:26
A kako bi bilo da uvedu ista prava za sve svugdje?

Upravo to i govorim!

mobyXXL
25.12.2005., 16:48

Ne u islamskim zemljama možeš jebeno najebat zbog sexa prije braka a u katoličkim ćeš otrpit valjda gunđanje svećenika zbog toga. U katoličkim zemljama nema kamenovanja ženskih rođakinja zbog sexa prije braka kao što je narodni običaj u islamskim zemljama

mobyXXL
25.12.2005., 17:09
Primjer, Saudija:

I vi takvima dajete Gazu? Pa onda će uslijediti i zahtjev za zapadnom obalom! Onda kad im i to date onda će tražit i Jeruzalem... i tako dalje... A ako nedate onda će otjerat turiste kaćušama iz kućne radinosti. Kao i dosad :flop:

mobyXXL
25.12.2005., 17:13

Irak je toliko jebeno sekularan bio i ostao kao i Sirija, Jordan, Egipat, Libija, Alžir gdje su recimo prije desetak godina poklani naši radnici (misim da je bila Hidroelektra) pa onda demokracija u Iranu, Libanonu itd itd... Sve te zemlje a naročito Libanon, Sirija, Jordan su imale malo više kršćana nego danas. A gdje su danas? Pa prerezanih vratova pod zemljom ofkors

mobyXXL
25.12.2005., 17:22

Ginu zato jer su kreteni. Ginu za onog bin Ladena a tip prepun para. Njegova familija je među bogatijima u islamskom svijetu a i on sam ne oskudijeva materijalno. No , svejedno se našlo budala koji su ostavili i ženu i djecu i krenuli u nekakav jebeni sveti rat protiv nevjernika. Što ima u tim pokondirenim tikvama? Vakuum?

I.L
25.12.2005., 17:56
Jesi ti bog?

Šta ti misliš?:rolleyes:

I.L
25.12.2005., 17:58
Ne znam sta da ti kazem!

Mogu ti jedino pozeljeti malo serijatskih zakona da osjetis i sam.

Necu ici toliko daleko da pozelim tvojoj sestri ili mami da budu silovane "jer nisu pokrile citavo tijelo" pa su same krive.

A to ti imami sirom zapada dan-danas propagiraju.

Kuzim tvoju borbu protiv zidova i njihove dominacije ali ne kuzim sto moras nekim glupim argumentima mlatiti?

Iran je protiv zidova ali ne iz onog razloga sto ga ti vidis.
Jebe se njima za neki bolji i posteniji svijet.

Zamolit ću te da mi ovdje javno citiraš neki od mojih "glupih" argumenata?

Hvala, štovani kolega!

I.L
25.12.2005., 18:02
Mora da si me zamjenio s nekim... Nikad bio na tom forumu, i ne vidim zasto bi bio moj...

Samo zadnjih tjedana sjedim u kancelariji u kojoj su telekomunikacije strogo kontrolirane pa nemam pristup na internet tokom dana, a kako radim duge sate, nemam snage za forum kada dodjem kuci. To ce proci za koji tjedan... ili, bar se nadam... Cim zavrsim projekt...

OK. zato vam ja... povremeno pišem na forumu. Koji je blijedi pokušaj da se cionisti na internetu predstave u nešto boljem i manje militarnom i nasilničkom stilu, ali... loše, loše... svi vas prokužili. INTERNET SE OKRENUO PROTIIV VAS!

I to više ne možete zaustaviti, ako ni crvenu armiju kad je krenula u protuofanzivu... možete samo pokušati:

a.)zabraniti Internet (neće ići, prekasno je)
b.)pokušati se uključiti, pa iznutra rovariti (neće ići, prekasno je)

rambi
25.12.2005., 18:05

Što se želi postići?

http://www.vecernji-list.hr/newsroom/zanimljivosti/447278/index.do

I.L
25.12.2005., 18:05
Ginu zato jer su kreteni. Ginu za onog bin Ladena a tip prepun para. Njegova familija je među bogatijima u islamskom svijetu a i on sam ne oskudijeva materijalno. No , svejedno se našlo budala koji su ostavili i ženu i djecu i krenuli u nekakav jebeni sveti rat protiv nevjernika. Što ima u tim pokondirenim tikvama? Vakuum?

Vakum? A je li isti vakum i u američkim tikavma, kad prelaze ocean d abi napadali jedan narod - koji njih nije napao i ubijali mu žene i dječicu? I ime čega? U ime neke ideologije? KOJE? LIBERAL-TALIBANIZMA zapada... drskih tvrdnji da je zapadni režim, najbolji režim na svijetu, pa bi svi MORALI živjeti po tom režimu zvanom "demokracija", ili biti ubijeni?

I.L
25.12.2005., 18:12
http://www.vecernji-list.hr/newsroom/zanimljivosti/447278/index.do

Što želiš reći?:eek: osuđuješ to što je otac ubio svoju djecu, a u isto vrijeme ne osuđuješ zapadno društvo, koje tu istu djecu pokušava ubiti na drugi način. Propagandom lezbijstva, pederluka, narkomanije...

Naravno, da osuđujem ova ubojstva... ali...

Jesi čitala...

LEZBIJKA SELEKTOR RUKOMETAŠICA

Dankinja Anja Andersen na Božić preuzima našu žensku reprezentaciju

Legendarna danska rukometašica Anja Andersen na Božić će postati selektor ženske rukometne reprezentacije Srbije i Crne Gore. Najbolja rukometašica sveta iz 1997. godine, a sada trener Slagelsa, sa kojim je u poslednje dve godine osvojila Kup šampiona, sedeće na klupi plavih dama u kvalifikacionim mečevima za EP, koje će biti održano u Švedskoj, protiv Rumunije.

Pored toga što je priznata kao igrač i kao stručnjak, Andersenova je široj javnosti poznata po tome što se deklarisala kao lezbijka! Ona je posle osvojene titule svetskog prvaka sa Danskom 1996. godine obelodanila ljubavnu vezu sa reprezentativnom koleginicom i prezimenjakinjom Kamilom.

Ipak, njihova veza je okončana kada se Kamila 2000. godine udala za norvešku rukometašicu Miju Hudvin. Anja Andersen je takođe ozvaničila svoju vezu sa jednom od rukometašica iz Danske, a za ceremoniju venčanja, koja je bila javna i koja je održana na rukometnom terenu, kažu da je bila pravi spektakl.

Prema predlogu Upravnog odbora rukometnog saveza Srbije, trener rukometašica Srbije i Crne Gore bio bi Milorad Milatović, s tim što bi Andersenova u šefa stručnog štaba bila promovisana na Božić, kada Slagels dolazi u Aranđelovac na utakmicu 1. kola Lige šampiona protiv ekipe Knjaz Miloš.

kurir

Ovo je u redu, zar ne rambi?:bljak:

da su one, ubijene kćeri ostale žive i postale lezbijke to ti ne bi smetalo? STRAŠNO!

Vuco
25.12.2005., 18:13

I kod nas su se ljudi, ne tako davno, zenili puno ranije nego sada. Po tebi ispade da su svi silovani.
To što si napsao je obična glupost, a to znaš i sam.

Istina, prije su se ljudi ženili ranije, ali pod drugim uvjetima i iz drugih razloga. Danas se žene sve kasnije, a zato mladi sve ranije stupaju u seksualne odnose. Svojom voljom i s partnerom kojeg sami izaberu.

I ti si sad došao to uspoređivati sa islamskim zemljama u kojima se cure, djevojke, djevojčice nasilno udavaju bez ikakve suglasnosti, dapače u većini slučajeva nikad prije nisu ni vidjele budućeg bračnog partnera?
To nije ništa drugo nego silovanje i pedofilizam s punim blagoslovom vjerskih vođa, države i zakona.

Današnja vijest:

JEDAN Pakistanac zaklao je svoje četiri kćerke u istočnoj pokrajini Punjab nakon što se njegova najstarija kćer udala za muškarca po vlastitom izboru, objavile su u nedjelju novine.

"Otac je doveo kući svoju udanu kćer Muqaddasu Bibi (25). Cijela je obitelj zajedno večerala, a kad su djevojke zaspale, otac ih je zaklao", rekao je za Daily Times policijski časnik Mukhtar Iqbal Tika.

Tikka je izjavio da je Nazeer Ahmed ubio i svoje kćerke stare 6, 10 i 12 godina iz straha da će one krenuti stopama svoje najstarije sestre.

Ahmed je rekao policiji da je njegova najstarija kćer okaljala obiteljsku čast jer se udala po svom vlastitom izboru.
(HINA)

I.L
25.12.2005., 18:20
To što si napsao je obična glupost, a to znaš i sam.

Istina, prije su se ljudi ženili ranije, ali pod drugim uvjetima i iz drugih razloga. Danas se žene sve kasnije, a zato mladi sve ranije stupaju u seksualne odnose. Svojom voljom i s partnerom kojeg sami izaberu.

I ti si sad došao to uspoređivati sa islamskim zemljama u kojima se cure, djevojke, djevojčice nasilno udavaju bez ikakve suglasnosti, dapače u većini slučajeva nikad prije nisu ni vidjele budućeg bračnog partnera?
To nije ništa drugo nego silovanje i pedofilizam s punim blagoslovom vjerskih vođa, države i zakona.

Današnja vijest:

JEDAN Pakistanac zaklao je svoje četiri kćerke u istočnoj pokrajini Punjab nakon što se njegova najstarija kćer udala za muškarca po vlastitom izboru, objavile su u nedjelju novine.

"Otac je doveo kući svoju udanu kćer Muqaddasu Bibi (25). Cijela je obitelj zajedno večerala, a kad su djevojke zaspale, otac ih je zaklao", rekao je za Daily Times policijski časnik Mukhtar Iqbal Tika.

Tikka je izjavio da je Nazeer Ahmed ubio i svoje kćerke stare 6, 10 i 12 godina iz straha da će one krenuti stopama svoje najstarije sestre.

Ahmed je rekao policiji da je njegova najstarija kćer okaljala obiteljsku čast jer se udala po svom vlastitom izboru.
(HINA)

Vuco "veliki" kad si se već i ti i još neki, tako svezali te žalosne informacije iz Pakistana, odgovori, je li OVO...

LEZBIJKA SELEKTOR RUKOMETAŠICA

Dankinja Anja Andersen na Božić preuzima našu žensku reprezentaciju

Legendarna danska rukometašica Anja Andersen na Božić će postati selektor ženske rukometne reprezentacije Srbije i Crne Gore. Najbolja rukometašica sveta iz 1997. godine, a sada trener Slagelsa, sa kojim je u poslednje dve godine osvojila Kup šampiona, sedeće na klupi plavih dama u kvalifikacionim mečevima za EP, koje će biti održano u Švedskoj, protiv Rumunije.

Pored toga što je priznata kao igrač i kao stručnjak, Andersenova je široj javnosti poznata po tome što se deklarisala kao lezbijka! Ona je posle osvojene titule svetskog prvaka sa Danskom 1996. godine obelodanila ljubavnu vezu sa reprezentativnom koleginicom i prezimenjakinjom Kamilom.

Ipak, njihova veza je okončana kada se Kamila 2000. godine udala za norvešku rukometašicu Miju Hudvin. Anja Andersen je takođe ozvaničila svoju vezu sa jednom od rukometašica iz Danske, a za ceremoniju venčanja, koja je bila javna i koja je održana na rukometnom terenu, kažu da je bila pravi spektakl.

Prema predlogu Upravnog odbora rukometnog saveza Srbije, trener rukometašica Srbije i Crne Gore bio bi Milorad Milatović, s tim što bi Andersenova u šefa stručnog štaba bila promovisana na Božić, kada Slagels dolazi u Aranđelovac na utakmicu 1. kola Lige šampiona protiv ekipe Knjaz Miloš.

kurir

ONO za što se vi zauzimate? Je li ovo ta zapadna "naprednost"? Nisi li ti Hrvat? Nisi li ti - sljedbenik papine crkve iz Rima?:(

Zašto braniš zločin perverzije? Koji po svetoj knjizi kršćana - zaslužuje - SMRT! I što zaslužuje zapadni LIBERAL-TALIBANSKI režim, nametanja perverzije kao "normalnog" života?

HappyZvone
25.12.2005., 18:26
Zamolit ću te da mi ovdje javno citiraš neki od mojih "glupih" argumenata?

Hvala, štovani kolega!

Samo pozivanje da se "stane na stranu Irana" protiv zidova je bezumlje?
Jeli ti to kuzis?

Jebe mi se za zidove i sta pises o njima ali pozivati se na jednu drzavu kojom vladaju religiozni fanatici je ludilo.
(I ne furaj sad pricu da su demokratski izabrani jer glavne muftije odredjuju ko je podoban za politicara)

Odi malo na ovaj link pogledaj videa pa ces vidjeti s kakvim manijacima je Izrael okruzen i sta jedna "vjera" (pod navodnicima) moze uraditi od ljudi i njihove psihe.

http://www.memri.org/

Vuco
25.12.2005., 18:35
Je, u pravu ste vaša svetosti. :s

Ima pravo čoek što je zakla one curice... eno nu, ona prva se udala za čovika kojeg je sama izabrala... ko je to vidija??... ko zna koje sve griote bi pale na pamet onim trima... možda bi imale seks prije braka... možda bi pušile i davale da im se šprica u facu... jebateirudkrvavi možda bi davale u guzu... možda bi se ševile s dva muškarca... možda bi otišle u lezbejke... neka... nek ih ćale koknuo... onak preventivno... spasio je svijet.

Kao što i Vi, Vaša Svetosti, svaki dan spašavate ovaj svijet. :s :s

UmpaUmpa
25.12.2005., 19:08
I to više ne možete zaustaviti, ako ni crvenu armiju kad je krenula u protuofanzivu...
http://img264.imageshack.us/img264/9770/redarmy7pr.jpg

I.L
25.12.2005., 19:14
Jeli ti to kuzis?

Jebe mi se za zidove i sta pises o njima ali pozivati se na jednu drzavu kojom vladaju religiozni fanatici je ludilo.
(I ne furaj sad pricu da su demokratski izabrani jer glavne muftije odredjuju ko je podoban za politicara)

Odi malo na ovaj link pogledaj videa pa ces vidjeti s kakvim manijacima je Izrael okruzen i sta jedna "vjera" (pod navodnicima) moze uraditi od ljudi i njihove psihe.

http://www.memri.org/

Jeli ti to kuzis?

Ne, ne kužim!

Pitao sam te za ARGUMENTE?:rolleyes:

Znaš li u čemu je ISTINSKA opasnost?

U tome: da jedna grupa ljudi (poltičke opcije liberal- talibana) sa zapada kaže: DA ĆE ONI CIJELOM SVIJETU ODREĐIVATI PRAVILA ŽIVOTA?

Bi li ti to u tom slučaju nazvao - fašističkom diktaturom?:(

I još nešto mnogo važnije: TA opcija će pokrenuti strašan rat na zemlji... jer postoji puno država koje neće prihvatiti da im masonski - duševno poremećeni elementi nameću SOTONIZAM kao - religiju i jedini pogled na život i svijet? Što misiš, da će učiniti Kina? A i u samim Sjedinjenim Državama- iznutra... ključa...

Pitaš li se kad? Zbog čega zapad gura ovaj... PRODOR NA ISTOK? Kad za tim nema nikakve opravdane političke opcije? Što, za Naftu? Pa nema nafte u Afganistanu? Irak? Sve je uništeno, čak i okupatori prisiljeni UVOZITI naftu za potrebe svoje vojske? Zbog čega prijetnej Siriji (koja isto nema nekakvih vriejdnih /rata i razaranja/ resursa)? Zbog čega prijetnje Iranu?

Ne krije li se iza svega IDEOLOŠKA OPCIJA marširanja NATO-vskih crnih legija smrti- prema istoku?

Što ako te legije budu zaustavljene, ognjenom smrću...? Pitam te, tko će tada ostati, da bi svjedočio poviijesti. A ja ti kažem: (možeš vjerovati, možeš prditi) Te će legije biti zaustavljene, željeznom metlom pogibli! Mnogih od nas, koji pišemo i na ovom forumu, u tom slučaju - više neće biti!

Ne marširaju nikakve legije smrti sa istoka prema zapadu, nego sa zapada prema istoku (i Rusiju i Kinu i Indiju, ovdje uzimam kao Istok). marširale su i 41' ako su prošle - znamo. Kako će proći sada- vidjet ćete.:(

Ne brani zlo!

A što je TO ZAPAD BRIGA TKO valda Iranom?

Što vam je ljudi? Otrijeznite se od zapadne propagande. Je li Iran ikakva prijetnja zapdu? Je li Iran prijetio bilo kojoj zapadnoj državi? (Izrael nije zapad, i nema veze sa zapadom) je li Iran, možda ugrozio bilo kakve gospodarske interese zapada? Nije...? Pa...?

Štoviše, jedna Njemačka ove godine imala više od 6 milijardi EURA trgovine s Iranom! Da ne govorimo o Francuskoj i ostalim državama.

Iran je prema zapadu sasvim ok. država. A problem Izraela, neka Izrael rješava... a ne da u to uvlači čitav zapad. Koji će, ako se bude uplitao, platiti visoku cijenu! A za koga- ZA VELIKI IZRAL i za tuđe - Američke (sionističke) interese!

NEĆEMO RAT ZA IZRAEL!

NEĆEMO RAT ZA IZRAEL

I.L
25.12.2005., 19:21
Je, u pravu ste vaša svetosti. :s

Ima pravo čoek što je zakla one curice... eno nu, ona prva se udala za čovika kojeg je sama izabrala... ko je to vidija??... ko zna koje sve griote bi pale na pamet onim trima... možda bi imale seks prije braka... možda bi pušile i davale da im se šprica u facu... jebateirudkrvavi možda bi davale u guzu... možda bi se ševile s dva muškarca... možda bi otišle u lezbejke... neka... nek ih ćale koknuo... onak preventivno... spasio je svijet.

Kao što i Vi, Vaša Svetosti, svaki dan spašavate ovaj svijet. :s :s

Vuco maleni, pozivaš na nasilje! To je zabranjeno pravilima foruma? :flop:

Ja OSUĐUJEM ona ubojstva.

Ali sam te pitao i NISI odgovorio. Što kažeš o tomu da nam zapad nameće lezbijstvo, pederluk i pedofiliju kao "normalan" život? Nisi li ti vjernik? Pa što kažeš?:(

HappyZvone
25.12.2005., 19:26
Ne, ne kužim!

Pitao sam te za ARGUMENTE?:rolleyes:

Znaš li u čemu je ISTINSKA opasnost?

U tome: da jedna grupa ljudi (poltičke opcije liberal- talibana) sa zapada kaže: DA ĆE ONI CIJELOM SVIJETU ODREĐIVATI PRAVILA ŽIVOTA?

Bi li ti to u tom slučaju nazvao - fašističkom diktaturom?:(

I još nešto mnogo važnije: TA opcija će pokrenuti strašan rat na zemlji... jer postoji puno država koje neće prihvatiti da im masonski - duševno poremećeni elementi nameću SOTONIZAM kao - religiju i jedini pogled na život i svijet? Što misiš, da će učiniti Kina? A i u samim Sjedinjenim Državama- iznutra... ključa...

Pitaš li se kad? Zbog čega zapad gura ovaj... PRODOR NA ISTOK? Kad za tim nema nikakve opravdane političke opcije? Što, za Naftu? Pa nema nafte u Afganistanu? Irak? Sve je uništeno, čak i okupatori prisiljeni UVOZITI naftu za potrebe svoje vojske? Zbog čega prijetnej Siriji (koja isto nema nekakvih vriejdnih /rata i razaranja/ resursa)? Zbog čega prijetnje Iranu?

Ne krije li se iza svega IDEOLOŠKA OPCIJA marširanja NATO-vskih crnih legija smrti- prema istoku?

Što ako te legije budu zaustavljene, ognjenom smrću...? Pitam te, tko će tada ostati, da bi svjedočio poviijesti. A ja ti kažem: (možeš vjerovati, možeš prditi) Te će legije biti zaustavljene, željeznom metlom pogibli! Mnogih od nas, koji pišemo i na ovom forumu, u tom slučaju - više neće biti!

Ne marširaju nikakve legije smrti sa istoka prema zapadu, nego sa zapada prema istoku (i Rusiju i Kinu i Indiju, ovdje uzimam kao Istok). marširale su i 41' ako su prošle - znamo. Kako će proći sada- vidjet ćete.:(

Ne brani zlo!

A što je TO ZAPAD BRIGA TKO valda Iranom?

Što vam je ljudi? Otrijeznite se od zapadne propagande. Je li Iran ikakva prijetnja zapdu? Je li Iran prijetio bilo kojoj zapadnoj državi? (Izrael nije zapad, i nema veze sa zapadom) je li Iran, možda ugrozio bilo kakve gospodarske interese zapada? Nije...? Pa...?

Štoviše, jedna Njemačka ove godine imala više od 6 milijardi EURA trgovine s Iranom! Da ne govorimo o Francuskoj i ostalim državama.

Iran je prema zapadu sasvim ok. država. A problem Izraela, neka Izrael rješava... a ne da u to uvlači čitav zapad. Koji će, ako se bude uplitao, platiti visoku cijenu! A za koga- ZA VELIKI IZRAL i za tuđe - Američke (sionističke) interese!

NEĆEMO RAT ZA IZRAEL!

NEĆEMO RAT ZA IZRAEL

Samo cu se lagano osmjehnuti i pozdraviti te?
Lijep pozdrav......:Pivo:

I.L
25.12.2005., 19:48
Samo cu se lagano osmjehnuti i pozdraviti te?
Lijep pozdrav......:Pivo:

Uz osmijeh i ja tebe pozdravljam, štovani Kolega(možda i kolegice?:zubo: )

Pokazali ste da su vam "argumenti" silni... k'o pijan mrav!

I opaki, k'o - ljut leptir!

:W

HappyZvone
25.12.2005., 20:14
Uz osmijeh i ja tebe pozdravljam, štovani Kolega(možda i kolegice?:zubo: )

Pokazali ste da su vam "argumenti" silni... k'o pijan mrav!

I opaki, k'o - ljut leptir!

Hoces ti biti ljubazan pa nam objasniti zasto bas svaku temu zaspamas??
Ovdje je tema " Vlada li u muslimanskim zemljama neka vrsta fašizma?" a ti nam seres kao foka o Izraelu i zidovima.

Zar ne znas da je to protiv pravila foruma?
Svak ponekad "zastrani" u temi ali moras li ti bas uvijek?

mobyXXL
25.12.2005., 20:21
Ovdje je tema " Vlada li u muslimanskim zemljama neka vrsta fašizma?" a ti nam seres kao foka o Izraelu i zidovima.

Ah on nam samo želi reći kako u Iranu vlada demokracija :rolleyes:

I.L
25.12.2005., 20:28
Ah on nam samo želi reći kako u Iranu vlada demokracija :rolleyes:

Štovani kolega!

Vidim da ste se preselili na politiku, slijedite I.L-a kao neki p.... :zubo:

jedno pitanje za tebe: JE LI IRANSKI NAROD IZABRAO VLAST U IRANU?

Hvala.:)

I.L
25.12.2005., 20:32

Ne, nije. jer pišem u SKLADU s temom. Pitali ste:

Vlada li u muslimanskim zemljama neka vrsta fašizma?

Ja kao forumaš sam dao svoje mišljenje. Da u Islamskim zemljama ne vlada fašizam, nego da isti, naprosto CARUJE na - zapadu!

A u islamskim zemljama - varirajući-od jedne do druge, uglavnom vlada - narod! I vlast IZABRANA od naroda!

Ako ti imaš suprotne dokaze, bit ću ti zahvalan da ih ovdje postiraš!

A svoje opaske o meni kao članu foruma, molim da zadržiš za sebe!

Hvala štovani kolega!

mobyXXL
25.12.2005., 20:34
[QUOTE=I.L]

Jest , i neka se ne začude ako im , zahvaljujući toj vlasti uskoro počnu po Teheranu padati .... tomahawks :W

I.L
25.12.2005., 20:52
[QUOTE=I.L]

Jest , i neka se ne začude ako im , zahvaljujući toj vlasti uskoro počnu po Teheranu padati .... tomahawks :W

U tom slučaju-padat će rakete i po onima koji pošalju te "tomahawks" ili ti misliš da neće?

I Amerikanci su izabrali svoju vlast... pa će zbog iste...(koja služi cionizmu i klanja se Zlatnom teletu uništavanja svoga naroda - za interese jedne strane države - Izraela) vrlo lako po Sjedinjenim Državama padati rakete...kineske, ruske... ili čije već?:rolleyes: i to s nuklearnim bojevim glavama. Kina je uostalom i otvoreno, prije nekoliko mjeseci, o čemu ima na forumu... kazala "da će u predstojećoj borbi za Tajwan... na svaki napad od straen USA odgovoriti nuklearnim oružjem..."

4,05%
25.12.2005., 21:05
Bush je ekonomski liberal i drustveni konzervativac to s fasizmom nema veze.
Jest ekonomski liberal dok Kinez ne poželi kupiti naftnu kompaniju.

RuSkO_17
25.12.2005., 21:11
amerika je u zabludi! i to velikoj ...
Bush je unistio drzavu... nastupa recesija , privrada opada etc...

Kina is stronger..... at this moment

Uvdevan
25.12.2005., 21:11

:rofl::rofl::rofl:

4,05%
25.12.2005., 21:16
Npr. žena kažnjena što je za vrijeme posta (ne znam kojeg) na semaforu pila vodu u autu. Razlog provokacija. Mislim da je bio u pitanju Dubai.

UmpaUmpa
25.12.2005., 21:54
Npr. žena kažnjena što je za vrijeme posta (ne znam kojeg) na semaforu pila vodu u autu. Razlog provokacija. Mislim da je bio u pitanju Dubai.
U saudiji se tako nesto ne moze desiti, naime, zenama je zabranjeno da voze.

Zambak
25.12.2005., 22:00

Pa kad su vec bili toliki saveznici sa Hitlerom, sto mu ne isporucise tih milion zidova 1941 god?

4,05%
25.12.2005., 22:07
Ovo je bila strankinja. A ne znam tačno gdje je bilo ali mislim da je bilo u Dubajiu.

Zrinski
25.12.2005., 22:11

A postoji li mogućnost da je bila na mjestu suvozača........:zubo: :zubo:

Uvdevan
25.12.2005., 22:52
Pa kad su vec bili toliki saveznici sa Hitlerom, sto mu ne isporucise tih milion zidova 1941 god?
sami su se za njih pobrinuli.
"The historical fact recognized by the Encyclopedia of the Holocaust, Holocaust scholars, Yehuda Bauer, Christopher Browning, Michael Marrus, Kaspi Andre, Abitbol Michel, ... is that North African Jews were counted, and included in the numbers written in the minutes of the Jan. 20, 1942 Wannsee Protocol." - Prof. Edit Shaked

"Tunisian Jews were forced to wear the yellow badge; subject to acts of violence and terror: arrest of hostages, confiscation of property, ill-treatment -indiscriminate snatching of Jews from street corners and private homes, storming into the synagogue, hitting worshipers- execution, deportation, and forced labor." - Prof. Edit Shaked

GranatineC
25.12.2005., 23:06

Tko je ono bio u Sjevernoj Africi 1941 i 42?

Zambak
25.12.2005., 23:13

Aha, to ti hoces reci da je Tunis bio nezavisna drzava u periodu 1941-1945 sa potpuno autonomnim drzavnickim aparatusom sa svim onim sto taj podrazumijeva.

Watrous
25.12.2005., 23:18
Vlada li u Hrvatskoj neka vrsta fasizma?

Jer je predzidje?

Drot
26.12.2005., 22:44

Budi malo realan Buzdovane! Pošten!!!

leclerq
26.12.2005., 22:51
Aha, to ti hoces reci da je Tunis bio nezavisna drzava u periodu 1941-1945 sa potpuno autonomnim drzavnickim aparatusom sa svim onim sto taj podrazumijeva.

:mama::nismomimajkemi::mama:

UmpaUmpa
31.12.2005., 19:12
U saudiji djevojcice trazile da im se uvede tjelesni, ali, ministarstvo obrazovanja je odbilo molbu i zatrazio od medija da postuju "nacionalnu, knjizevnu i vjersku odgovornost", sto god to znacilo...
http://www.arabnews.com/?page=1&section=0&article=75396

eviltel
04.01.2006., 05:48

krademo prirodne resurse:D nego, tko je resurse "napravio"?

eviltel
04.01.2006., 05:54
Jest ekonomski liberal dok Kinez ne poželi kupiti naftnu kompaniju.

jel znas mozda kakva je vlasnicka struktura te kineske kompanije kojoj bush nije htio prodati?