PDA

View Full Version : Obrezivanje - zbirni topic

stranice : 1 [2] 3 4 5 6 7

AngerMan
23.03.2007., 21:15
"...Moj dečko je obrezan..." Izgleda da sve cure na ovom forumu za dečka imaju obrezanog ševca prve klase. Ili sve dijele jednog te istog momka? A ak je. Skidam mu kapu.

I već mi je zlo ovog citiranja jedne te iste studije.

Sabriel
23.03.2007., 21:32
"...Moj dečko je obrezan..." Izgleda da sve cure na ovom forumu za dečka imaju obrezanog ševca prve klase. Ili sve dijele jednog te istog momka? A ak je. Skidam mu kapu.

I već mi je zlo ovog citiranja jedne te iste studije.

Hmmm...nadam se da ne dijelimo jedno te istog...:confused:
Ne vjerujem...:D Moj dragi je samo moj...

miki3
26.03.2007., 13:50
Da bog nije htio ne bi nam narasla kožica na kurcu. Smješno je to zbog higijene. Primitivni stavnovi su ti sa rezanjem kurca, jer nekada su ljudi sebe masakrirali kada nisu bili dovoljno pametni. No sa dolaskom struje, tople vode vise nema potrebe za tim.

Ako je tebi bitno da li je obrezan.........imas problema sa psihom , dakle tvoje mišljenje beznačajno.

A od luđaka koji se masakriraju jos uvijek nas štiti kao sto sam rekao pacifička flota :) Naravno dok se neka obrezana samoubojica ne ubije prvi puta i atomskom bombom. Do tad možete prodavati kokice,pistacije, sladojed i "koljače". (dobro napisano) :)
Bog je htio da dobijes upalu krajnika i umres, pa sto se lijecis od iste ili bilo koje druge bolesti. Boga mijesati u ovakve rasprave bijedno je. Niko te ne tjera ni na sta. A ovo sa samoubojicama vise je nego bijedno.:flop:

Pers0nX
26.03.2007., 22:24
e ovako pricitao sam svaki post u ovoj temi i evo sta ja imam reci na sve ovo uzgred ja sam obrezan jos kao decak.

"Obrezani muškarci su manje izloženi opasnosti da se zaraze HIVirusom. Ovo je rezultat studije koja je krajem jula predstavljena na treæoj meðunarodnoj konferenciji AIDS društva ( International AIDS Society ) u brazilskom gradu Rio de Janeiru."

"Prenosi se od Ebu-Hurejre r.a, kaze: “Rekao je Resulullah, s.a.v.s.,: “Pet stvari je Allah posebno odredio u covjeku: obrezivanje, otklanjanje dlaka sa stidnih dijelova tijela, skracivanje brkova, rezanje nokata i otklanjanje dlaka ispod pazuha.” " sada cu jos da se nadovezem na ovaj ovde komentar negde u prehdodnim postovima sam procitao kao da je bog hteo da nemamo kozicu na penisu onda je trebao i napraviti tako. Pa da ja onda kazem dali 99% ljudi se pridrzava ovog otklanjanje dlaka sa stidnih dijelova tijela, skracivanje brkova, rezanje nokata i otklanjanje dlaka ispod pazuha e pa ako ste vec pomenuli BOG`a ovde eto nista ja da ne filozofiram ko razume shvatice.

:D :)

proxima
28.03.2007., 14:02
ovo je opet tema za žene i napad na muškarce!!!!!!!
duljinu i širinu smo riješili,sad smo več na izgledu.
Nitko ne pita kak je muškom kad vidi klitoris do koljena.

AustinPowers
29.03.2007., 06:44
U potpunosti se slažem... Moj dečko je obrezan i sex sa njim mi je puno bolji nego što je bio sa neobrezanim muškarcima, tvrđi je i atraktivnije izgleda čak i kada se spusti. I k tome što je to je više higijenski i 50% je smanjena opasnost od spolno prenosivih bolesti.

kvaliteta seksa je individualna stvar.

AustinPowers
29.03.2007., 06:45
Bog je htio da dobijes upalu krajnika i umres, pa sto se lijecis od iste ili bilo koje druge bolesti. Boga mijesati u ovakve rasprave bijedno je. Niko te ne tjera ni na sta. A ovo sa samoubojicama vise je nego bijedno.:flop:

Bog je htio da dobiš gangrenu na nozi i umreš. miješaš pojmove.

miki3
29.03.2007., 07:24
Bog je htio da dobiš gangrenu na nozi i umreš. miješaš pojmove.

Upravo si potvrdio ono sto sam ja rekao, bog sa ovim nema veze, imamo mozak(bar neki) da razmišljamo i cinimo ono sto je najbolje za nas, samo sto to neko jos nisu skontali i zive u srednjem :flop: vijeku

johnny b good
29.03.2007., 08:45
Ok, ja sam citanjem ovog topica ustvari zakljucio da imam tjelesnu gresku i danas se idem obrezati jer tako nalaze sveopce razmisljanje. Rezime:

1. Dulje cu jebat

2. 50% je manja vjerojatnost da cu popiti AIDS

3. Nemoram se vise kupat svaki dan

4. Curama ce biti ljepsi

5. Na forumu cu imati puuuno svojih istomisljenika sa "dobrim" razlozima

6. sad vec vjerujem da ce i biti veci

7. Deda Mraz ustvari postoji kao i zubic vila.:cerek:

AngerMan
29.03.2007., 14:25
Upravo si potvrdio ono sto sam ja rekao, bog sa ovim nema veze, imamo mozak(bar neki) da razmišljamo i cinimo ono sto je najbolje za nas, samo sto to neko jos nisu skontali i zive u srednjem :flop: vijeku

Nisam razumio ovo. Znači li to da su svi koji se ne obrezuju nazadne budale? Ili se to odnosilo opčenito na ljude s religijskim pogledom na to?

miki3
29.03.2007., 14:43
Nisam razumio ovo. Znači li to da su svi koji se ne obrezuju nazadne budale? Ili se to odnosilo opčenito na ljude s religijskim pogledom na to?

ma niko te ne tjera, ali ne treba ni negirati naucna saznanja samo zbog predrasuda, kao sto se radilo u srednjem vijeku. Budi iskren, reci nauka je u pravu ali ja opet necu da se obrezujem i to bi bilo ok. A i bez veze je boga mijesati, bog nam je na pocetku dao dva lista pa zar bi hi trebali i danas nositi.Nadam se da ti je sad jasnije.

johnny b good
29.03.2007., 14:52
Ustvari ja bi to radije ovako srocio:

Ako imate medicinski problem ili poteskocu, ili vam to vjera, nasljedstvo, tradicija, uvjerenje nalaze to i napravite, ali ako iz tih razloga ste obrezani, onda nam tu ne solite pamet sa cinjenicama da se moze dulje jebat ili da je ljepsi, veci il kaj ja znam kaj. Obrezani ste, nije nikakav problem, ali ovakvim uvjeravanjima radite to da kazujete kako je to bolje i kako bi to svi trebali raditi. Ja nisam obrezan, mogu i dovoljno dugo i karat, i sa higijenom nemam problema, a onak iskreno jos mi nijedna cura nije rekla da bi radije da sam obrezan pa stoga :rolleyes: :rolleyes:

miki3
29.03.2007., 14:58
a onak iskreno jos mi nijedna cura nije rekla da bi radije da sam obrezan pa stoga :rolleyes: :rolleyes:

koliko si ih imao 1?

johnny b good
29.03.2007., 14:59
koliko si ih imao 1?ne nego tli !

edit: ti si ziher onaj pro obrezivanje

AngerMan
29.03.2007., 15:16
Nitko ne tjera, 'ali je poželjno'? Ne?
Znanost kaže da je i slijepo crijevo potencijalna opasnost, pa ne idu ljudi masovno na njegovo vađenje. Kod čestih upala mandula se savjetuje njihovo uklanjanje, ali to se može izbjeći i antibioticima. Bog nije odgovor, al postaviti znanost za Boga isto nije odgovor. A i obrezivanje nije univerzalni odgovor na sve nedaće našeg voljenog spolovila (niti je jedina znanstvena alternativa). Kod npr. medicinskog micanja kožice i upala koriste se i kreme, te djelomični zahvati na kožici.
A kod spolnog odnosa ako baš nisi siguran dal imaš neku boleštinu ili je ne želiš dobiti, nije preteško iskoristiti kondom. Uvijek ću prvo razmotrit sve alternative prije nego priđem nekom konačnom rješenju, koje nema povratnu kartu.

▓▓▓▓▓
29.03.2007., 23:19
Akukulofalija
Strast za obrezanima.

▓▓▓▓▓▓
29.03.2007., 23:21
Akukulofalija
Strast za obrezanima.

obrezat ću ja tebe sa hrđavom žlicom!!:mad: :mad:

Ego
30.03.2007., 00:11
Pardon... ne znam kaj vi čitate, ali svjetska zdravstvena organizacija zaključila je da koristi obrezivanja nisu dovoljne da bi se preporučila kao standardna procedura.

Što se dužeg seksa tiće, prerana ejakulacija nije stvar pretjerane osjetljivosti, nego nesigurnosti, neiskustva i manjka samokontrole...

Neki vele da zbog manjka stimulacije obrezani imaju potrebu divljački zabadati unutra-van, što većini cura baš i ne paše...

Što se izgleda tiće, kad je dignut razlika baš i nije neka... u svakom slučaju, cura kojoj bi to bilo presudno za odluku hoće li biti samnom ili ne teško da bi ikad dobila priliku da donosi tu odluku...

Higijena... ako se opere jednom dnevno, nema zamjerke...

Spolne bolesti... vrlo upitna istraživanja, rezultati nisu jednoznačni, ali su razvikani u senzacionalističkim medijima... Osim toga, s usputnim partnerom i onako nema izgovora za nekoristiti kondom, a sa stalnim je i onako obično dovoljno čest da će se zaraza i onako kad tad prenijeti.

Ne želim nikome soliti pamet... ako netko želi rezati dijelove tijela, slobodno... samo, nikako ne možemo govoriti o obrezivanju kao nečem univerzalno dobrom ili poželjnom.

Blonde bitch
01.04.2007., 02:45
Ok, ja sam citanjem ovog topica ustvari zakljucio da imam tjelesnu gresku i danas se idem obrezati jer tako nalaze sveopce razmisljanje. Rezime:

1. Dulje cu jebat

2. 50% je manja vjerojatnost da cu popiti AIDS

3. Nemoram se vise kupat svaki dan

4. Curama ce biti ljepsi

5. Na forumu cu imati puuuno svojih istomisljenika sa "dobrim" razlozima

6. sad vec vjerujem da ce i biti veci

7. Deda Mraz ustvari postoji kao i zubic vila.:cerek:

jako kvalitetan i ogrinalan post, stvarno me nasmijao!
:s :rofl: :s svaka ti čast i svaka ti dala!:rofl: :s

the_p.l.a.y.e.r.
01.04.2007., 12:12
e bas sam cito o tome svemu,i sad neznam dali da idem na obrezivanje.......cure molim komentar da se odlucim
......

AngerMan
01.04.2007., 14:19
e bas sam cito o tome svemu,i sad neznam dali da idem na obrezivanje.......cure molim komentar da se odlucim
......

Ma odi. Misliš da ćeš biti sretniji? Good for you. Sudeći po komentarima, većina cura ima obrezanog dečka doma.

Ako usput pročitaš na ovom forumu i o ugradnji silikona, depiliranju voskom, pirsanju genitalija, vazektomiji, kupnji pištolja, biseksualnim odnosima i drugih 365 tema. Isprobaj sve. Onako, tek tako da se proba.

Još jednom ponavljam. Ako netko misli ići na taj pothvat, neka raspravi to s liječnikom. Ne na tupom forumu.

AngerMan
01.04.2007., 14:49
...No dobro. Ako to moraš napraviti zbog nečega, odi. Nemaš se čega sramiti.
Od seksa ćeš se morati suzdržati nekoliko prvih tjedana, ali smoći ćeš snage za to nadam se.
A cure će ti uglavnom odgovoriti pozitivno, na kraju, ne obrezuju se one.
Ne radi to zbog drugih, napravi to radi sebe.

miki3
02.04.2007., 12:01
Nitko ne tjera, 'ali je poželjno'? Ne?
Znanost kaže da je i slijepo crijevo potencijalna opasnost, pa ne idu ljudi masovno na njegovo vađenje. Kod čestih upala mandula se savjetuje njihovo uklanjanje, ali to se može izbjeći i antibioticima. Bog nije odgovor, al postaviti znanost za Boga isto nije odgovor. A i obrezivanje nije univerzalni odgovor na sve nedaće našeg voljenog spolovila (niti je jedina znanstvena alternativa). Kod npr. medicinskog micanja kožice i upala koriste se i kreme, te djelomični zahvati na kožici.
A kod spolnog odnosa ako baš nisi siguran dal imaš neku boleštinu ili je ne želiš dobiti, nije preteško iskoristiti kondom. Uvijek ću prvo razmotrit sve alternative prije nego priđem nekom konačnom rješenju, koje nema povratnu kartu.

slijepo crijevo jeste bespotrebno i potencijalna opasnost ali operacija uklanjanja je dosta teska i oporavak traje dugo, mislim i nekoliko mjeseci. stoga nije isto sto i obrezivanje ali isto tako dok se ne upali ne predstavlja nikakav problem niti bilo kakvu smetnju. dok kod kozice nije tako ali kao sto sam vec rekako niko nikog ne tjera. a antibiotici nisu rjesenje kod cestih upala bilo cega,imaju oni i svoje nuspojave

Ramzes
02.04.2007., 13:02
Još jedna pogodnost kod obrezivanja - od obrezane kožice se može napraviti lijep mali novčanik za siću, koji kad se protrlja postaje putna torba.:zubo:

zed_alive
02.04.2007., 13:55
Još jedna pogodnost kod obrezivanja - od obrezane kožice se može napraviti lijep mali novčanik za siću, koji kad se protrlja postaje putna torba.:zubo:

a tek lignjuni sa sunetskog mora... :rofl:

dualpretop
02.04.2007., 20:21
:lux: Nisam znao da su obrezani ovako cenjeni. Dižem sebi rejting. Ja sam od onih što su to morali uraditi po nalogu lekara sa 15 godina.

ladyblack
02.04.2007., 20:46
To mora da je neka cudna statistika na forumu: imala sam ih i ovakvih i onakih, nema neke razlike. Bar ne po tom pitanju :)

Feđa
04.04.2007., 22:58
Ima li neko da ga je obreza oko 20-te tek. Ja bi ga obreza onako, estetike radi, ali me zanima kako je onda drkati??????

Feđa
04.04.2007., 23:01
I koliko stoji obrezivanje npr. kod privatnog lijecnika???

aleksa81
04.04.2007., 23:03
Ima li neko da ga je obreza oko 20-te tek. Ja bi ga obreza onako, estetike radi, ali me zanima kako je onda drkati??????

ja sam u 21 i veruj mi to sto je estetski lep je nista naspram toga koliko je bolji za higijenu, a i cini i se da dobije na duzini a i seks je doduse neznatno dulji..E a bas i nije normalno ako se obrezujes zbog estetikke kurca..onda mozda bolje da odes psihijatru jer je problem u glavi ako imas neku bit da ti je organ lep:flop:
A dda drkat je skoro isto NEMA PROBLEMA ZA TO VERUJ MI....

Feđa
04.04.2007., 23:12
ja sam u 21 i veruj mi to sto je estetski lep je nista naspram toga koliko je bolji za higijenu, a i cini i se da dobije na duzini a i seks je doduse neznatno dulji..E a bas i nije normalno ako se obrezujes zbog estetikke kurca..onda mozda bolje da odes psihijatru jer je problem u glavi ako imas neku bit da ti je organ lep:flop:
A dda drkat je skoro isto NEMA PROBLEMA ZA TO VERUJ MI....

Meni je svejedno, ali je cura rekla da bi volila da je obrezan. :confused:
Ja sam rekao da nema problema, ali sad me strah malo jer kad jednom odrezes , nema natrag. A i volim drkati, a cuo sam da nije isto kad ga obrezes, u smislu da je gore.

aleksa81
04.04.2007., 23:18
Ja sam rekao da nema problema, ali sad me strah malo jer kad jednom odrezes , nema natrag. A i volim drkati, a cuo sam da nije isto kad ga obrezes, u smislu da je gore.
pomalo zvucis kao klinac dobro ja imam 25 a ti verovatno oko 20ak, i ja sam takav bio;) samo pazi da ti nije prva cura;) OBREZI SE jedini put da sam se pokajao za ovih pet godina koliko sam obrezan jeste situacija kada mi je cura slucajno prolila vrelu kavu u krilo:D posto sam bio obrezan i preko glavica nema nikada kozice bas je PEKLO:E ali je sve ok, a sto se tice drkanja veruj nece sigurno imati problema..:top: govorim ti iz iskustva. A da doista cure vole obrezane lepse doista izgleda a i mnogo urednije..ja ti preporucujem da se obrezes bez obzira so bi cura to volila, jer ces posle nje nalaziti na odusevljenje i drugih :top: ja operaciju nisam platio, radio mi ju je neki prijatelj hirurg i ne znam koliko kosta.. Bok

Nimoy
05.04.2007., 03:47
Feđa, nemoj se obrezivat radi estetike, to je pizdarija. Kao i svaki drugi odlazak pod nož, ovo je OPERACIJSKI ZAHVAT, kojim bi se ti podvrgnuo da bi ti kurac bio ljepši, ako mene pitaš to je IDIOTIZAM.

Tim više što trpiš bolove i probleme nekoliko tjedana minimalno, dok sve ne zaraste. Nije opasan zahvat ali je definitivno nepotreban za nekog tko nema problema s fimozom, odnosno nije ti zatvoren da moraš to ić napravit.

Ja sam s 13 godina to napravio upravo zbog fimoze, i nemam NIKAKVIH problema, ni s karanjem, drkanjem, čim god hoćeš.

ali sjećam se da sam bio doma 3 tjedna, sjećam se mučenja pri skidanju gaza (jer se zalijepi za šavove), itd...

Definitivno ništa opasno, i ako je razlog zdravstvene prirode, MORAŠ ić to napravit, jer možeš imat GOLEMIH problema kasnije, ali zbog estetike, to je po meni glupost.

supher mali
05.04.2007., 04:08
ne znam bas. ako je krajnje neohodno... ja sam protiv

mislim da se gubi intenzitivitet osjecaja? sida? nije to rjesenje... vec redovita kontrola. a to bi trebalo i zdrastvo uvest u sto vecim kolicina. samo komu pricat?

rodija se sime

player999
05.04.2007., 15:55
slusajte sta se meni desilo!skuzio sam dok sam bio tinejđer da ne mogu prevući kozicu i da me boli kad je prevlacim.pizdio sam zbog toga kao lud.i nakon nekog vremena nasao sam si curu i tokom odnosa ista stvar.boli kao sam vrag.i tako jednom dok smo se sexali i zavrsili s radnjom, upalili svjetlo i skuzimo da je ona krvava.prvo smo pomislili da je njoj menga ili tako nesto da bi skuzili da je meni ta kozica na neki nacin pukla i to je ustvari krvarilo.od onda nemam vise problema sa tom boli i jebem bez ikakog problema sta stignem i prevućem kozicu kako hocu.:rofl:

alexxx
05.04.2007., 18:03
da sam ja tip, i da mi cura kaže da bi voljela da odem da mi režu kurac, ta me bome više ne bi vidjela.

ladyblack
05.04.2007., 18:13

j-o curo koja ti trazi da rezes k-c!

to isto da ti njoj pocnes: e mala, male ti grudi, haj ti na operaciju; doduse ako ti predlaze tako nesto, mozda i prestane, pa kud si ona prispio; bolje ne pitaj:rolleyes:

neocortex
05.04.2007., 19:50
Ma odi. Misliš da ćeš biti sretniji? Good for you. Sudeći po komentarima, većina cura ima obrezanog dečka doma.

Ako usput pročitaš na ovom forumu i o ugradnji silikona, depiliranju voskom, pirsanju genitalija, vazektomiji, kupnji pištolja, biseksualnim odnosima i drugih 365 tema. Isprobaj sve. Onako, tek tako da se proba.

Još jednom ponavljam. Ako netko misli ići na taj pothvat, neka raspravi to s liječnikom. Ne na tupom forumu.

koja to vecina cura.. jel ovo izraelski ili hrvatski forum?

AngerMan
05.04.2007., 20:05
koja to vecina cura.. jel ovo izraelski ili hrvatski forum?

Al zašto izraelski? Nisu oni jedini koji se obrezuju. Je li i obrezan katolik automatski židov?
A i odnosno taj moj komentar je bio pomalo sarkastičan. Time i netočan.

AngerMan
05.04.2007., 20:10
Da sam ja tražio od cure da poveća grudi. Zalijepila bi mi šamar.
A i puno mi je draža kakva je.

supher mali
05.04.2007., 22:41
slusajte sta se meni desilo!skuzio sam dok sam bio tinejđer da ne mogu prevući kozicu i da me boli kad je prevlacim.pizdio sam zbog toga kao lud.i nakon nekog vremena nasao sam si curu i tokom odnosa ista stvar.boli kao sam vrag.i tako jednom dok smo se sexali i zavrsili s radnjom, upalili svjetlo i skuzimo da je ona krvava.prvo smo pomislili da je njoj menga ili tako nesto da bi skuzili da je meni ta kozica na neki nacin pukla i to je ustvari krvarilo.od onda nemam vise problema sa tom boli i jebem bez ikakog problema sta stignem i prevućem kozicu kako hocu.:rofl:

ps ima nas koji smo se savrseni rodili i nemamo taj problem?

supher mali
05.04.2007., 22:42
Da sam ja tražio od cure da poveća grudi. Zalijepila bi mi šamar.
A i puno mi je draža kakva je.

i meni hehe

a najgore su mi žabe krastače - obozavam male usnice na ustima

Nimoy
06.04.2007., 02:48

:eek: :eek: :eek: :eek:

aspirin
06.04.2007., 12:02
samo mi nije jasno kako je smanjena osjetljivost glavica
DOBRA stvar?!?!?! mislim jasno mi je da bi (mozda) mogo
malo duze, ali koji ce mi to kurac ako ne osjecam nista na
glavicu???? (ne doslovno nista, naravno, ali da je smanjena
osjetljivost, s tim se valjda svi slazu?)

sav osjetilni podrazaj os sexa dolazi uglavnom sa glavica,
i da ga idem rezat tako da smanjim taj podrazaj??

jeli ovo ima smisla ikome???

razumijem zasto cure glasaju za obrezanoga, ali za muskarca
ne vidim nekih prednosti...

bolestina se moras cuvat u oba slucaja, higijenu moras cuvat
u oba slucaja... manje vise sve ti je isto, osim smanjene osjetljivosti
glavica sto pogoduje curama a muskarcu je (po mom misljenju gore)..

sta se higijene tice, tusiram se svaki dan i svaki put kad
pisam, doma ili na mjestu gdje je to moguce, operem ga...

aspirin
06.04.2007., 12:06
ps. za cure koje toliko hvale obrezivanje, jedno pitanje:

da li bi vi pristali na operativni zahvat na picki koji bi rezultirao
njenom smanjenom osjetljivosti ali bi muskarcu sex sas vama bio
(mozda) bolji??

kako bi gledali na muskarce koji taj hipotetski zahvat hvale na sva
usta?? jeli da bi ih opisale kao zadnje musko-sovinisticke seljacine??

FORUMASH78
06.04.2007., 12:19
Seks sa obrezanom kitom je kao seks sa kondomom. :bljak:

Ukratko: Ne hvala! Zadovoljan sam onim što mi je priroda podarila i nemam potrebe to mijenjati. :kava:

alexxx
06.04.2007., 14:32
Seks sa obrezanom kitom je kao seks sa kondomom.
a kako ti to znaš? :confused:

FORUMASH78
06.04.2007., 14:34
a kako ti to znaš? :confused:

Pretpostavljam. :cool:

ljepava
06.04.2007., 14:37
živila DOLČE_VITA na kurcu:top:

FORUMASH78
06.04.2007., 14:39
živila DOLČE_VITA na kurcu:top:

:lol: :top:

dJ_rush1
06.04.2007., 19:03
samo mi nije jasno kako je smanjena osjetljivost glavica
DOBRA stvar?!?!?! mislim jasno mi je da bi (mozda) mogo
malo duze, ali koji ce mi to kurac ako ne osjecam nista na
glavicu???? (ne doslovno nista, naravno, ali da je smanjena
osjetljivost, s tim se valjda svi slazu?)

sav osjetilni podrazaj os sexa dolazi uglavnom sa glavica,
i da ga idem rezat tako da smanjim taj podrazaj??

jeli ovo ima smisla ikome???

razumijem zasto cure glasaju za obrezanoga, ali za muskarca
ne vidim nekih prednosti...

bolestina se moras cuvat u oba slucaja, higijenu moras cuvat
u oba slucaja... manje vise sve ti je isto, osim smanjene osjetljivosti
glavica sto pogoduje curama a muskarcu je (po mom misljenju gore)..

sta se higijene tice, tusiram se svaki dan i svaki put kad
pisam, doma ili na mjestu gdje je to moguce, operem ga...

seljo,ne reze se glavic.daj se obrazuj

Rowan Sawyer
06.04.2007., 20:21
baš je čoban,,, :zubo: :zubo: :zubo:

Ero_iz_Mostara
07.04.2007., 01:19
Kako bi bile cure da mi vama kažemo da klitoris ili nešto tako malo podrežete,samo da se nama ko ne gadi ili nešto slično...Ja sam zadovoljan ovakvim kakvim me Bog stvorio,a uostalom kožica nije tu bez razloga.Tijekom sexa ona nadražuje glavić a to je puno ljepši osjećaj nego kad si onako gol.Jednostavno nek svak sebi sam odlluči ali ja neću da mi glavić bude ko cigla.Čvokaš ga a on ništa....POZZ

neocortex
07.04.2007., 14:40
Al zašto izraelski? Nisu oni jedini koji se obrezuju. Je li i obrezan katolik automatski židov?
A i odnosno taj moj komentar je bio pomalo sarkastičan. Time i netočan.

tvoj komentar nije sarkastican nego debilan.. ovdje govore o VECINI cura.. sad, kolko ja znam u Hrvatskoj se obrezivanje ne provodi standardno kod djece, pa me zanima otkuda ta "vecina".. a kao sto znas u zidova i muslimana svi su obrezani.. ma ak ne mozes shvatit ne mogu ti ja ni objasnit..

alexxx
07.04.2007., 17:28
Kako bi bile cure da mi vama kažemo da klitoris ili nešto tako malo podrežetee, kad bi znao da obrezivanje nije rezanje glavića, di bi ti bio kraj. :s

osim onog malog na nip tuck i još par pacijenata eventualno, tko se obrezuje iz estetskih razloga? obrezuju se ili muške bebe (iz religioznih razloga, ili.. ustvari ne znam zaš se ameri obrezuju skoro pa po defaultu ali nije ni bitno sad) ili ljudi s fimozom. bar se nadam da nitko ne daje kitu pod nož da bi bio ljepši, ali žene operiraju stidne usne da bi bile lijepe, operiraju sise, ljudi se pumpaju kojekakvim smećem ne bi li imali pune usne i istaknute jagodice i općenito izgledali ko da im je neven ciganović brat.. nije obrezivanje ni tako strašno, kad čovjek razmisli. :D

AngerMan
07.04.2007., 17:37
tvoj komentar nije sarkastican nego debilan.. ovdje govore o VECINI cura.. sad, kolko ja znam u Hrvatskoj se obrezivanje ne provodi standardno kod djece, pa me zanima otkuda ta "vecina".. a kao sto znas u zidova i muslimana svi su obrezani.. ma ak ne mozes shvatit ne mogu ti ja ni objasnit..

Ti si za uokvirit. A koji dio sarkazma ti nisi shvatio? Ili debilizma po tvome?
Jesam li rekao većina u Hrvatskoj? Većina na forumu? To sam rekao samo zato što je nekoliko cura prokomentiralo kako im je dečko obrezan ili draži obrezan i što su se javili dečki koji su obrezani i u vezi su. I u gotovo jednakom broju kao neobrezani ili onih koji su protiv toga (što je iskreno i taman za dobru raspravu o tome). A ujedno i iznenađujuće za zemlju u kojoj je mali postotak muslimana, židova i ostalih manjina. Te pretpostavljam muškaraca koji su to napravili zbog zdravstvenih razloga.
Zar ne mogu i ja biti malo otrovan? Il je to rezervirano za druge?

FORUMASH78
07.04.2007., 17:52
Kako bi bile cure da mi vama kažemo da klitoris ili nešto tako malo podrežete,samo da se nama ko ne gadi ili nešto slično...Ja sam zadovoljan ovakvim kakvim me Bog stvorio,a uostalom kožica nije tu bez razloga.Tijekom sexa ona nadražuje glavić a to je puno ljepši osjećaj nego kad si onako gol.Jednostavno nek svak sebi sam odlluči ali ja neću da mi glavić bude ko cigla.Čvokaš ga a on ništa....POZZ

:top:

d00m3r
07.04.2007., 17:53
Ak ne izgleda ko mravojed nije ga potrebno dirati :)

Ext
07.04.2007., 20:45
Mislim da je jedina prednost obrezanih, ta sto je lakse odrzavati higijenu, a i ta prednost je nestala dolaskom sapuna.:)
obrezani nemaju nikakvu zastitu od vanjskih utjecaja!

Evolicija je nepogresiva i ona je iz nekog razloga zadrzala perpucij.

A ovi koji govore o ljepoti obrezanih neka na blebecu, stvar je individualna npr. meni i mojoj curi su ljepsi neobrezani sto za nekog drugog to ne mora biti.

c/p Obrezivanje wikipedia
"Medicinski razlozi [uredi]

U Americi se tijekom 1880-ih godina pod utjecajem dr. Johna Harveya Kellogga, utemeljitelja poznate američke tvornice žitnih pahuljica pojavila antimasturbacijska kampanja i njegova teorija da će obrezani dječaci manje masturbirati, a za djevojčice koje masturbiraju preporučivao je spaljivanje klitorisa kiselinom . Tako su se dječaci odmah po rođenju počeli obrezivati i u Sjedinjenim državama ta je operacija postala rutinska. Tijekom postupka obrezivanja, gurne se duguljast instrument u prepucij da ga se otkine s glavića penisa, zatim se odreže jedna trećina do jedne polovine kože na penisu, a tradicionalno se obavlja bez anestezije kako je i preporučivao dr. Kellogg.

Kasnije se obrezivanje pokušalo opravdati medicinskim razlozima, tvrdnjama da se tako sprečava rak penisa ili rak grlića maternice, međutim, usporedna istraživanja s ostalim zemljama nisu pokazala nekakav utjecaj obrezivanja na sprečavanje oboljevanja od tih bolesti, već se pokazao veći broj osakaćenih penisa obrezivanjem, nego onih koje je uništio rak penisa. Zatim su se pojavile tvrdnje da neobrezani muškarci lakše dobivaju spolno prenosive bolesti, kao i AIDS, no ponovno usporedna istraživanja s Europljanima (koji su uglavnom neobrezani), nisu pokazala ništa veća odstupanja nego kod Amerikanaca, a i mit o velikom broju neobrezanih muškaraca koji će imati kožicu koja se neće dati povući (fimoza), istraživanjima je srušen, jer samo jedan posto neobrezanih muškaraca ima taj problem. Međutim liječnici u Americi odlično zarađuju tim zahvatom, a i skloni su medicinskim predrasudama (također imaju neopravdano veći broj carskih rezova i histerektomija u odnosu na Europske liječnike).

Prepucij ima puno živčanih svršetaka koji su osjetljivi na pritisak, održava glavić penisa vlažnim, a dodatna koža pruža dodatni užitak pri odnosu i masturbiranju. Tijekom djetinjstva je unutarnja strana prepucija fizički povezana s kožom na glaviću penisa i to štiti otvor penisa od iritacija i infekcija, a s vremenom se stanice koje povezuju te dvije površine počnu same odvajati. Dječaci često povlače prepucij prema vrhu penisa, a kasnije ga, kad poodrastu počnu povlačiti prema korijenu, a najvažnije je održavati redovitu higijenu i kad dječak može povući prepucij, to treba činiti pod tušem i oprati ogoljeni dio penisa. "

wuk
07.04.2007., 21:08
jako kvalitetan i ogrinalan post, stvarno me nasmijao!
:s :rofl: :s svaka ti čast i svaka ti dala!:rofl: :s
Je, samo što sam ja isti takav pstavio na trećoj stranici --> POST (http://www.forum.hr/showpost.php?p=7523477&postcount=73)

wuk
07.04.2007., 21:20
I da se vratim na temu.
Jebo mene pas ako ste vi normalni. Ozbiljno.

50% manja šansa da dobijem AIDS? Tko je od vas pročitao taj članak? Koliki je uzorak? Kako je provedeno? Gdje je objavljeno? Kako možete zaključivati o uzročnosti na temelju korelacijskog istraživanja? Od kuda vam brojka od 50% i što to uopće znači?
Pokušajte mi operacionalno objasniti što znači 50% manja šansa da se zarazim HIVom. Što to za vas znači?

To što vam ljepše izgleda, to uopće neću komentirati. I meni su vaše pičke ljepše kada su simetrične i kada nisu šarene i kada imaju blago rozu nijansu, a opet ne crvenu i kada usmine samo malo vire i ... pa se režite. Alo?!?!
Njima je ljepši. Kada je dignut isto izgleda. Kladim se da ne biste znale koji je obrezan, a koji nije da vam pokažem fotke različitih penisa u erekciji. Bitno da je njima ljepši.

A higijena. Ma molim vas. To je izmišljotina. Osoba koja se redovito pere je čista bila obrezana ili neobrezana. To se radilo prije nekoliko tisuća godina kada je bilo potrebno jer se ljudi baš i nisu prali, ali od tada su izumljeni tuševi i sapuni. Imate čak i za intimne dijelove tijela.

Jedna tuka je uspjela reći da su obrezani tvrđi i da dulje mogu jebat i još neka sranja je nadrobila. Zanima me koliki je njen uzorak i opravdanost generalizacije.

Prestanite baljezgati i navoditi glupe argumente izvedene iz uzoraka N = 1 koje uspijevate generalizirati.
Mislim da ovu temu treba zatvoriti i pustiti ljude da se režu kada im njihove cure to predlože jer su od frendice na kavi čule da su obrezani tvrđi.
Nek je što više takvih. Možete si odmah i glavu odrezat. :bang:

aleksa81
07.04.2007., 23:25
Mislim da je jedina prednost obrezanih, ta sto je lakse odrzavati higijenu, a i ta prednost je nestala dolaskom sapuna.:)
obrezani nemaju nikakvu zastitu od vanjskih utjecaja!

Evolicija je nepogresiva i ona je iz nekog razloga zadrzala perpucij.

A ovi koji govore o ljepoti obrezanih neka na blebecu, stvar je individualna npr. meni i mojoj curi su ljepsi neobrezani sto za nekog drugog to ne mora biti.

c/p Obrezivanje wikipedia
"Medicinski razlozi [uredi]

U Americi se tijekom 1880-ih godina pod utjecajem dr. Johna Harveya Kellogga, utemeljitelja poznate američke tvornice žitnih pahuljica pojavila antimasturbacijska kampanja i njegova teorija da će obrezani dječaci manje masturbirati, a za djevojčice koje masturbiraju preporučivao je spaljivanje klitorisa kiselinom . Tako su se dječaci odmah po rođenju počeli obrezivati i u Sjedinjenim državama ta je operacija postala rutinska. Tijekom postupka obrezivanja, gurne se duguljast instrument u prepucij da ga se otkine s glavića penisa, zatim se odreže jedna trećina do jedne polovine kože na penisu, a tradicionalno se obavlja bez anestezije kako je i preporučivao dr. Kellogg.

Kasnije se obrezivanje pokušalo opravdati medicinskim razlozima, tvrdnjama da se tako sprečava rak penisa ili rak grlića maternice, međutim, usporedna istraživanja s ostalim zemljama nisu pokazala nekakav utjecaj obrezivanja na sprečavanje oboljevanja od tih bolesti, već se pokazao veći broj osakaćenih penisa obrezivanjem, nego onih koje je uništio rak penisa. Zatim su se pojavile tvrdnje da neobrezani muškarci lakše dobivaju spolno prenosive bolesti, kao i AIDS, no ponovno usporedna istraživanja s Europljanima (koji su uglavnom neobrezani), nisu pokazala ništa veća odstupanja nego kod Amerikanaca, a i mit o velikom broju neobrezanih muškaraca koji će imati kožicu koja se neće dati povući (fimoza), istraživanjima je srušen, jer samo jedan posto neobrezanih muškaraca ima taj problem. Međutim liječnici u Americi odlično zarađuju tim zahvatom, a i skloni su medicinskim predrasudama (također imaju neopravdano veći broj carskih rezova i histerektomija u odnosu na Europske liječnike).

Prepucij ima puno živčanih svršetaka koji su osjetljivi na pritisak, održava glavić penisa vlažnim, a dodatna koža pruža dodatni užitak pri odnosu i masturbiranju. Tijekom djetinjstva je unutarnja strana prepucija fizički povezana s kožom na glaviću penisa i to štiti otvor penisa od iritacija i infekcija, a s vremenom se stanice koje povezuju te dvije površine počnu same odvajati. Dječaci često povlače prepucij prema vrhu penisa, a kasnije ga, kad poodrastu počnu povlačiti prema korijenu, a najvažnije je održavati redovitu higijenu i kad dječak može povući prepucij, to treba činiti pod tušem i oprati ogoljeni dio penisa. "

osetljivost je kod muskaraca pre svega iz GLAVE I ZAVISI OD NAPALJENOSTI!!! a ne od obrezanog qrca!! drugo sto se tice evolucije, covek je otisao daleko ispred nje i logicno je da onda kada su prvi put poceli da obrezuju da su `prevarili` evoluciju, JEDINA prednost je to sto je doista bolje za higijenu ali nemerljivo bolje, i sto atraktivnije i lepse izgleda za devojke... a sto se tice duljeg seksa postoje statistike (pogledajte na guglu) da je prosecna duzina seksa kod neobrezanog muskarca 6 minuta a kod obrezanog 6.7 minuta.. znaci samo 10% duzi seks... ali ti sve ide iz glave...inace obrezani qrac nikada ne smrdi ma koliko vlazili puta u toku dana ili se znojili...
Pozdrav od obrezanog..:D

johnny b good
07.04.2007., 23:30
Aj da sad ubijemo i to dali je ljepši ili nije pa molim sve djevojke koje gledaju ovaj topic: Dali vam je obrezani ljepsi od neobrezanog ?

alexxx
07.04.2007., 23:31
isti kurac.

wuk
08.04.2007., 00:23
osetljivost je kod muskaraca pre svega iz GLAVE I ZAVISI OD NAPALJENOSTI!!! a ne od obrezanog qrca!! drugo sto se tice evolucije, covek je otisao daleko ispred nje i logicno je da onda kada su prvi put poceli da obrezuju da su `prevarili` evoluciju, JEDINA prednost je to sto je doista bolje za higijenu ali nemerljivo bolje, i sto atraktivnije i lepse izgleda za devojke... a sto se tice duljeg seksa postoje statistike (pogledajte na guglu) da je prosecna duzina seksa kod neobrezanog muskarca 6 minuta a kod obrezanog 6.7 minuta.. znaci samo 10% duzi seks... ali ti sve ide iz glave...inace obrezani qrac nikada ne smrdi ma koliko vlazili puta u toku dana ili se znojili...
Aleksa moj obrezani, žao mi je što te moram razočarati, ali mozak se sastoji od živčanih stanica tzv. neurona koji nemaju nikakvu osjetljivost i još nekih stanica (glija i sl.), ali ni one nisu osjetljive na dodir pa ne brini. To znači da ti netko može na živo dodirivati mozak, a da ti to niti ne osjetiš.

Za razliku od tvog mozga, tvoj penis ima jedan dio koji se zove glava penisa ili tzv. glavić. Taj je dio penisa prepun živčanih završetaka i jako je osjetljiv na dodir. Dodirivanje površine glave penisa uzrokuje da se aktiviraju neuroni u određenim dijelovima tvog mozga (oni koje inače možeš dodirivati, ali nećeš to osjetiti), točnije korteksa, i stvara se seksualno uzbuđenje, odnosno osjećaj ugode kompleksnijim ekscitacijama u mozgu.

Zaključak je da nije baš sve u glavi. Nešto je i u glaviću.

Da se nadovežem. Glava penisa je jako osjetljiva. Pretjerano dodirivanje može biti i bolno, a to se pogotovo odnosi na trljanje tkaninama kao što je slučaj s penisom u gaćama. Na sreću, naš je organizam takav da se može prilagoditi i smanjiti osjetljivost na podražaje. To doslovno znači da ti glava penisa postaje manje osjetljiva.
Ono što ne znam jest je li to na fiziološkoj ili kognitivnoj razini. Vidiš, zanimljivo. Mogao bih se raspitati.

A za kraj za sve one koji odluče amputirati komad kože jedno pitanje: Što mislite čemu služi prepucij?
Da skuplja smegmu?
Da pomaže zarazi spolnim bolestima?
Da pimpek učini ružnim? Fuj gljiva odvratna.
Zašto?

popns
08.04.2007., 00:27
obrezivanje, kakva glupost i preterivanje...

ady-
08.04.2007., 00:34
isti kurac.

hehehe :top:

Ext
08.04.2007., 09:29

Procitaj jos jednom: Prepucij ima puno živčanih svršetaka koji su osjetljivi na pritisak, održava glavić penisa vlažnim, a dodatna koža pruža dodatni užitak pri odnosu i masturbiranju. Tijekom djetinjstva je unutarnja strana prepucija fizički povezana s kožom na glaviću penisa i to štiti otvor penisa od iritacija i infekcija, a s vremenom se stanice koje povezuju te dvije površine počnu same odvajati.

Kazem ti ljepota nije toliko bitna jer ces nac zena koje su za i protiv. Bitno je, da je obrezivanje nepotrebno.

the_p.l.a.y.e.r.
08.04.2007., 12:47
molim vas da mi date par komentara....odlucio sam se obrezat..i molio bih cure da mi kazu sto misle o tome..ali mi je glupo zbog muskih dobacivanja da si odmah musliman ili ....:s
cure pomozite:s

alexxx
08.04.2007., 12:54
molim vas da mi date par komentara....odlucio sam se obrezat..i molio bih cure da mi kazu sto misle o tome
ako postoji medicinski razlog, ništa.
ako ne postoji, mislim da ti treba doktor za gornju glavu, a ne za donju.

supher mali
08.04.2007., 16:23
obrezivanje, kakva glupost i preterivanje...

nema tu pretjerivanja. to je glupost. tradicija ili ako netko ima problema pa je to jedini izlaz...

sto se mene tive mozete stavit 100 tetovaza, 100 nausnica. mozete si ugradit silikone i u mozak

supher mali
08.04.2007., 16:25
isti kurac.

prakticki receno. zamisli da imas 20g i da to do sad nisi napravio i sad odjednom to napravis???? sto si dobio, netko ti drzi onu stvar non stop prema dole tj nagurnutu prema dole?????????????????????? to dobar filing??????

hvala ne treba

Razbijac
08.04.2007., 19:55
Ja san se odavno obriza

wuk
08.04.2007., 20:26
Ja san se odavno obriza
A ja ne znam što još uvijek čekam.
Valjda radni dan... utorak.

:confused:

Brankovac
09.04.2007., 01:08
Bolji je osjecaj kad nije obrezan,jer je osjetljiviji glavic,a i sam prepucij,pa je puno bolje svrsavanje neobrezanim...al je zato lakse kad si obrezan zbog higijene...

supher mali
09.04.2007., 12:43
Bolji je osjecaj kad nije obrezan,jer je osjetljiviji glavic,a i sam prepucij,pa je puno bolje svrsavanje neobrezanim...al je zato lakse kad si obrezan zbog higijene...

NAJBOLEJ GA JE CJELOG OD REZAT nemas vise nikakvih problema...

aspirin
10.04.2007., 07:16
seljo,ne reze se glavic.daj se obrazuj

od cijelog j** posta ti si uspio procitat samo tu nespretno napisanu recenicu.... cestitam!!!
i tome debilu ispod tebe...

Septembar
10.04.2007., 08:57
I
Jedna tuka je uspjela reći da su obrezani tvrđi i da dulje mogu jebat i još neka sranja je nadrobila. Zanima me koliki je njen uzorak i opravdanost generalizacije.

Prestanite baljezgati i navoditi glupe argumente izvedene iz uzoraka N = 1 koje uspijevate generalizirati.
Mislim da ovu temu treba zatvoriti i pustiti ljude da se režu kada im njihove cure to predlože jer su od frendice na kavi čule da su obrezani tvrđi.
Nek je što više takvih. Možete si odmah i glavu odrezat. :bang:
izgleda da je tebi mozak NEobrezan jer je jako osjetljiv
koji ti je ??? sta se izivljavas na curama sto imaju stav

evo jebala sam se sa svakakvim kurcevima i mogu donijeti EMPIRISKU teoremu (dobijenu na N>1) : obrezani u vecini slucajeva MOGU DULJE!!! (eto bas sinoc sam imala jos jednu jednosatnu teorisku potvrdu)

sto me to cini tukom???

ne kazem da nema neobrezanih sto mogu isto, niti da svi obrezani mogu, ali prosjecno da!
i nisam citala topic bas detaljno al nisam vidjela da iko propagira obrezivanje ODRASLIH muskaraca zbog estetike ili izdrzljivosti, zat ne pjeni bezveze

Septembar
10.04.2007., 09:00
isti kurac.
bas tako :top:

eregirani i nije neka razlika, osjecaj pri drkanju je bolji kod neobrezanog, kad je sapusten ljepsi ja obrezani kad nije u puzevoj kucici

sve u svemu bitno je da je cvrst :top:, ne tanak i ne malen, a toi nema veze sa obrezanoscu il ne

alexxx
10.04.2007., 12:16
kad je tamo di mu je mjesto, ko ga gleda. :rofl:

teddy18
15.04.2007., 00:29
iskreno...obrezani, spusten, izgleda ljepse..i nekak cute..lol dok neobrezani mi se uopce nesvida i izgleda mi totalno bljak...sva sreca pa naletih na obrezanog koji usput zna sta radi pa nema potrebe za potragom novog...pozz

60RAN
21.04.2007., 20:14
Hteo bih nesto da pitam one koji su imali iskustva sa ovim zahvatom. Naime, imam 21 godinu, i zbog izrazene fimoze bio sam primoran podvrgnuti se ovoj intervenciji. To sam uradio pre dva dana. Meni je glavic ceo zivot bio pod kozicom, i znam da bi trebao biti preosetljiv, ali ovo je bolesno. Ja bukvalno ne mogu da hodam. Osetim i blag povetarac, na dodir reagujem katastrofalno, a hodanje bez zavoja preko ne dolazi u obzir ni u ludilu.
Zanima me da li je neko imao ovakvo iskustvo, da li je normalna ovolika osetljivost (kad dodirnem donji ves, imam utisak kao da mi neko prelazi ekserom), i koliko ce to trajati?

Hvala unapred.

COD2
26.04.2007., 23:17
Hteo bih nesto da pitam one koji su imali iskustva sa ovim zahvatom. Naime, imam 21 godinu, i zbog izrazene fimoze bio sam primoran podvrgnuti se ovoj intervenciji. To sam uradio pre dva dana. Meni je glavic ceo zivot bio pod kozicom, i znam da bi trebao biti preosetljiv, ali ovo je bolesno. Ja bukvalno ne mogu da hodam. Osetim i blag povetarac, na dodir reagujem katastrofalno, a hodanje bez zavoja preko ne dolazi u obzir ni u ludilu.
Zanima me da li je neko imao ovakvo iskustvo, da li je normalna ovolika osetljivost (kad dodirnem donji ves, imam utisak kao da mi neko prelazi ekserom), i koliko ce to trajati?

Hvala unapred.

Trajaće, hm, sjećam se da je meni prilično dugo trajalo ali kad prođe prošlo je.

Smetaće ti prevruća voda, a poslije ti ništa neće smetati.

Pa ovako otprilike poslije prvih mjesec dana neće više biti tako osjetljiv na dodire, a poslije jedno 4-5 mjeseci neće ti toliko smetati ni vruća voda.

dualpretop
27.04.2007., 12:52
Precizan da budem...guzio sam 17-i dan!

cik_cak
31.05.2007., 16:08
Lijep pozdrav svim dobronamjernim savjetnicima! Naime, nedavno sam imao neugodno iskustvo za vrijeme seksa. Kožica na penisu jedva da mi se može do kraja osloboditi tako da glavić u potpunosti izađe vani, i ponekad zna biti bolno kada je do kraja povučem. Prije nisam imao naročitih problema, ali posljednji put prilikom penetracije malo me zabolilo kad sam je do kraja povukao, a i dijelom me bolilo i zbog toga što je moja sadašnja partnerica dosta uska, tako da glavić teže prodire, a samim tim i kožica prelazi preko donjeg ruba glavića pa ga iritira. Pretpostavljam da se radi o relativnoj fimozi, pa me zanima ima li netko sličnih iskustava s ovim problemom. Uskoro ću posjetiti urologa, a čitao sam ponešto o cirkumciziji (obrezivanju) i malo me strah svega toga - ne znam hoće li to utjecati na erekciju?; kako izgleda masturbacija nakon obrezivanja?; koliko vremena treba proći da se nakon operativnog zahvata uspostavi "normalna" funkcija penisa? Hvala...

Sekach666
31.05.2007., 16:39
A da prvo odes kod strucne osobe?

A onda javi kako je proslo i koja je dijagnoza...

Piggy
31.05.2007., 16:51
Nije to toliko strašno. Samo ti jedini problem nakon obrezivanja može biti postoperativni ožiljak koji opet može napraviti fimozu. Ali može ali i ne mora. Kako kod koga.

Cika Strile
31.05.2007., 16:53
Ništa strašno...
Urolog će te pregledat pa ako se uspostavi da imaš fimozu, onda ćeš otić napravit neke preglede i dogovorit operaciju....
Stvar je vrlo rutinska, u bolnici si 2-3 dana i onda doma...Malo će ti bit zeznuto hodat jedno mjesec, mjesec i pol i onda si na konju....

Cika Strile

uskasuknjica
31.05.2007., 17:03
Nije to toliko strašno. Samo ti jedini problem nakon obrezivanja može biti postoperativni ožiljak koji opet može napraviti fimozu. Ali može ali i ne mora. Kako kod koga.

piggy ovo je sjajno :s
'ajde procitaj jos jednom ovo gore sto si napisao/ napisala :rofl:
"Ali moze ali i ne mora."

cik-cak - pravac lijecniku i nek kvalificirana osoba da dijagnozu

Malina
31.05.2007., 22:19
A da prvo odes kod strucne osobe?

A onda javi kako je proslo i koja je dijagnoza...

Potpisujem
Sve se to moze srediti jednom kratkim hiruskim zahvatom..

mvi
31.05.2007., 22:28
Ja sam imao fimozu i rješio je prije 15-ak godina kao srednjoškolac. Odeš kod urologa koji je prvo dijagnosticira, nakon toga se zakaže ambulatna operacija koja traje 30-ak minuta i ideš kući. Ležanje 2-3 dana i gotovo. Nikakve posljedice po erekciju, potenciju, plodnost,....

Najnezgodniji dio svega je lokalna anestezija, tj. bodu ga! :eek: :eek: :eek:

manhatan
31.05.2007., 23:47
Negdje sam pročitao da se fimoza rješava rezanjem kožice koja drži vrh sa kožom,tj. da nije potrebno obrezivanje.Jel to istina ??

Maa-Laa
01.06.2007., 00:00
Evo da te utjesim...istina je da cijeli postupak kratko traje i malo je neugodan...no za par dana je ko nov :D...neke zene kazu da je sex bolji sa obrezanim...bolja stimulacija.....a sigurno je da tada (kod obrezanih) glavic postaje manje osjetljiv (nije prekriven).... i sexualni odnos traje duze....javi nam iz prve ruke:)

aibreann
01.06.2007., 00:27
neke zene kazu da je sex bolji sa obrezanim...bolja stimulacija.....a sigurno je da tada (kod obrezanih) glavic postaje manje osjetljiv (nije prekriven)....

istina... :)

US marines
01.06.2007., 08:00
kao osnovac (mislim 3.raz) imao fimozu - otišao kod čike doktora, on daj da vidim...hmmm i cap! povukao majstor kao luđak, ja urliknuo cijela bolnica se okrenula...još par dana nakon toga mazao nekom kremicom i gotovo!

Piggy
01.06.2007., 08:07
piggy ovo je sjajno :s
'ajde procitaj jos jednom ovo gore sto si napisao/ napisala :rofl:
"Ali moze ali i ne mora."

cik-cak - pravac lijecniku i nek kvalificirana osoba da dijagnozu

Da, to se nerijetko događa. I ne moraš se tako bahatiti prema meni, jer vrlo dobro znam šta govorim:rolleyes:

Veky
01.06.2007., 09:13
Očigledno ljudi brkaju pojmove i pišu svašta pa ti je najpametnije otići do liječnika. A kako je u pitanju ipak tvoj "naj frend" razmisli o privatniku.

Postoje različite operacije i različiti zahvati. Postoje poštedne metode gdje se u obliku slova V samo zareže kožica tako da se može raširiti. Ili metoda prevlačenja uz kortikosteroidnu terapiju (mast) no to vrijedi za blaže oblike. Može postojati i varijanta gdje je kožica koja spaja frenelum s vrhom glavića prekratka i frenelum se ne može do kraja "odrolati" pa se onda samo ona "cvakne". No postoji i potpuno obrezivanje kod kojeg se odstranjuje cijeli frenelum. No to ti je sve pisano onako - po sjećanju, iz raznih wikipedija, enciklopedija i googlanja još iz doba kad sam želio proširiti znanje o svojem spolnom organu i njegovom "servisiranju".

Dren
01.06.2007., 09:15
Negdje sam pročitao da se fimoza rješava rezanjem kožice koja drži vrh sa kožom,tj. da nije potrebno obrezivanje.Jel to istina ??

Da. istina je. U slučaju da je takav oblik fimoze kojem spona kožice i glavića (s donje strane penisa) nije dovoljno elastična ili je kratka.
al postoje oblici gdje je vrh kožice puno uži od sredine glavića u erekciji i snošaj je stoga bolan. to se mora riješiti obrezivanjem.
Također, postoje oblici kad je kožica sljepljena s donjim rubom glavića. jako opasno jer kad djete dođe u pubertet može zbog pojačanog sekreta dolaziti do upala. a jako se jednostavno riješi - takvu je imao US marines :D (i ja :mig: )

zed_alive
01.06.2007., 09:52
Evo da te utjesim...istina je da cijeli postupak kratko traje i malo je neugodan...no za par dana je ko nov :D...neke zene kazu da je sex bolji sa obrezanim...bolja stimulacija.....a sigurno je da tada (kod obrezanih) glavic postaje manje osjetljiv (nije prekriven).... i sexualni odnos traje duze....javi nam iz prve ruke:)

aha, bolja stimulacija, temeljem čega? može bit samo lošija jer je kurac bez kožice tanji :zubo:

OT: ako se mora, mora se...kroz vrijeme bi trebao postati izržljiviji jer bi ti se osjetljivost trebala smanjiti, što ima svojih prednosti i mana, ali tako je sa svime

Maa-Laa
01.06.2007., 12:19
kao sto rekoh..."neke zene kazu..."...a probale su i jedno i drugo...ja nisam probala:)
...i kako mislis tanji...pa gdje ti sve imas kožicu???

uskasuknjica
01.06.2007., 16:41
Da, to se nerijetko događa. I ne moraš se tako bahatiti prema meni, jer vrlo dobro znam šta govorim:rolleyes:

vidim da vrlo dobro poznajes materiju....
forum i forumasi su ti do kraja svojih zivota zahvalni.
fimoza je suzenje kozice koja prekriva glavic (glans). Kad se netko obreze = taj vise nema kozicu na cuni. Bez kozice na cuni ne moze se imat fimoza, je li sad kuzis kakve budalastine si napisala????
A jos mi reci ovaj glagol "bahatiti"...kaj je to neka nova rijec?

protzacoal
02.06.2007., 01:03
Stvar je vrlo rutinska, u bolnici si 2-3 dana i onda doma...Malo će ti bit zeznuto hodat jedno mjesec, mjesec i pol i onda si na konju....

Cika Strile

2,3 dana?? Aj mi reci ko je bio u bolnici zbog fimoze vise od sat vremena. Ja sam bio prije par mjeseci i sad je sve super. Operacija traje cca 40 min i onda peres se sa hipermanganom 2 tjedna i to je to. Duzina oporavka ovisi o covjeku. Meni je trebalo oko mjesec i pol da savovi otpadnu i da sve to splasne, al citao sam da nekima je nakon 3,4 tjedna sve pet i fukica do jaja :D

Blonde bitch
02.06.2007., 01:18
aha, bolja stimulacija, temeljem čega? može bit samo lošija jer je kurac bez kožice tanji :zubo:

OT: ako se mora, mora se...kroz vrijeme bi trebao postati izržljiviji jer bi ti se osjetljivost trebala smanjiti, što ima svojih prednosti i mana, ali tako je sa svime

BOŽE SAČUVAJ!!!:eek: :eek:
O ČEM TI PRIČAŠ?tanji kurac bez kožice preko glavića?:rofl:
daj, plizzz...ako nemaš što pametno za reć nemoj se ni truditi!!

mandan
02.06.2007., 07:55
cik cak veky ti je dobro napisala.
Najvjerojatnije se u tvon slučaju radi o frenulum breve, jer ipak kožicu moreš provući preko glavića, a to se riješi ambulantnim zahvatom koji traje 20 min. Mali rez, par šavova koji sami otpadnu nakon 10-ak dan, za to vrime održavaš higijenu kamilicom ili sl i to je to. Znan jer sam i sam to proša.

aleksa81
02.06.2007., 10:16
Ništa strašno...
Urolog će te pregledat pa ako se uspostavi da imaš fimozu, onda ćeš otić napravit neke preglede i dogovorit operaciju....

Cika Strile

:confused: :confused: pa ako se uspostavi da imaš fimozu:confused: :confused: cika Strile, pa svi cak i oni koji su obrezani imaju fimozu!!! s tim sto kod neobrezanih ona ima funkciju a kod obrezanih nema...

Cika Strile
02.06.2007., 10:19
Thx na prosvjetljenju...

Cika Strile

aleksa81
02.06.2007., 10:37
Thx na prosvjetljenju...

Cika Strile
:confused: sarkazam:confused: opet?:o

Piggy
02.06.2007., 22:12
vidim da vrlo dobro poznajes materiju....
forum i forumasi su ti do kraja svojih zivota zahvalni.
fimoza je suzenje kozice koja prekriva glavic (glans). Kad se netko obreze = taj vise nema kozicu na cuni. Bez kozice na cuni ne moze se imat fimoza, je li sad kuzis kakve budalastine si napisala????
A jos mi reci ovaj glagol "bahatiti"...kaj je to neka nova rijec?

Neznalice imaju pravo pitati, a ne bahatiti se. Jasno? Bez kožice na čuni može nastati fimoza, ako dođe do formiranja hipertrofičnog ožiljka, molim lijepo.:rolleyes: Ako imaš nekih nejasnoća, pitaj, jer tko pita, taj ne skita. ;)

nobrainatall
02.06.2007., 23:32
ali prije nego se odlucis obavezno na temu "cure dal su vam bolji obrezani ili neobrezani?" . onda se obrežeš i ako nemaš fimozu....

uskasuknjica
04.06.2007., 14:41
Neznalice imaju pravo pitati, a ne bahatiti se. Jasno? Bez kožice na čuni može nastati fimoza, ako dođe do formiranja hipertrofičnog ožiljka, molim lijepo.:rolleyes: Ako imaš nekih nejasnoća, pitaj, jer tko pita, taj ne skita. ;)

Piggy dear....fimoza je suzenje prepucijuma (kozice), a hipertroficni oziljak moze nastati na bilo kojem dijelu tijela kao posljedica kirurskog zahvata...obicno se takav oziljak naziva keloid.
Kod tebe je ocito ego u hipertroficnom stadiju kao i nagon za svadju, ali mozak malo atrofirao. Idi gledaj Hitnu sluzbu, naucit ces jos nesto.
Ti ne da si samo neznalica, no si k tomu i sujetna i sto je najgore, glupa do bola. Jasno?

Cika Strile
04.06.2007., 19:00
CHICK FIGHT

Cika Strile

mhm
04.06.2007., 19:43
kolko dugo traje oporavak nakon frenulotomija, tj zahvat ako je prekratak frenulum?

Piggy
04.06.2007., 21:04
Piggy dear....fimoza je suzenje prepucijuma (kozice), a hipertroficni oziljak moze nastati na bilo kojem dijelu tijela kao posljedica kirurskog zahvata...obicno se takav oziljak naziva keloid.
Kod tebe je ocito ego u hipertroficnom stadiju kao i nagon za svadju, ali mozak malo atrofirao. Idi gledaj Hitnu sluzbu, naucit ces jos nesto.
Ti ne da si samo neznalica, no si k tomu i sujetna i sto je najgore, glupa do bola. Jasno?

Ah, da ti si pokupla doktorate cijelog svijeta! A ti se ponašaš kao neka frustrirana teenagerica koja nije ostvarila ono što je htjela u životu, pa se onda ovdje istresa gdje joj je anonimnost zajamčena. Koja si ti patetika od žene. Žalim te!:D Osim toga, mislim da bi upravo ti trebala malo pogledati hitnu službu da bar zamjeniš tu slamu u svojoj glavi, jer tvoj IQ=mom broju postola.

Veky
05.06.2007., 07:16
Ti si medicinu, odnosno anatomiju i učila u seriji Hitna služba kad zaključuješ da ti nakon što ti odrežu komad kože može nastati ožiljak na nečemu što je već odrezano i opet suziti to isto koje je odrezano i bačeno u neki riblji fast-foof restoran. Ne trebaju joj doktorati da ne bi lupetala takve bedastoće.

Piggy
05.06.2007., 09:35
Ti si medicinu, odnosno anatomiju i učila u seriji Hitna služba kad zaključuješ da ti nakon što ti odrežu komad kože može nastati ožiljak na nečemu što je već odrezano i opet suziti to isto koje je odrezano i bačeno u neki riblji fast-foof restoran. Ne trebaju joj doktorati da ne bi lupetala takve bedastoće.

Bilo bi vam najpametnije da se obje pokrijete ušima, a ne da prodajete gluposti po forumu.:flop: Ipak, vrlo dobro znam šta ja govorim jer sam položila anatomiju prije 3 godine.

Veky
05.06.2007., 09:55
Mušku ili žensku anatomiju ?:rofl:

venezia
05.06.2007., 10:15
Nije mi jasno kako se svako malo pojavi neko pitanje o fimozi i to ne baš dječice, nego frajera od preko 20 godina. Pa zar se to ne pregledava na nekakvim školskim sistematskim pregledima, još u osnovnoj školi, pa u srednjoj? Koliko znam, školskoj djeci, dječacima, se obavezno pregledava jesu li im se spustili testisi. Zar se ne pregledava i to imaju li fimozu ili ne? Kako si došao do preko 20 godina, a da ti nitko nikad nije rekao da imaš fimozu? Mislim da bi to svaki muškić najkasnije do izlaska iz puberteta trebao riješiti. Ako ti ta kožica predstavlja bilo kakve poteškoće znatno bolje ju je cviknut. Inače prijete upale, koje znaju biti jako bolne i neugodne.

uskasuknjica
05.06.2007., 17:33
Ipak, vrlo dobro znam šta ja govorim jer sam položila anatomiju prije 3 godine.

...ali je onda malo zapelo na patologiji...:rofl:

piggy...ne govoris slucajno o veterinarskoj anatomiji....mislim s obzirom na tvoj nick :zubo:

clint 123
05.06.2007., 17:47
neboj se otići u doktora,ja sam također imao isti problem sa 17 godina,pola sata ti prčkaju po njemu(nećeš ništa vidjeti ni osjetiti) i ideš kući.Bilo bi poželjno da te nakon zahvata netko od tvojih odbaci do kuće jer nećeš baš biti u stanju hodat..nakon dva,tri tjedna ćeš bit ko novhttp://www.forum.hr/images/icons/icon10.gif
Talking

rudival
14.06.2007., 17:50
Obrezani je ljepši ......naizgled...i nema gadnih zadaha iz gaća.......a cura kaze da je ljep okus dok puši itd......sex dulje traje...nis ne zulja definitvno bolje iz ...............(vlastito iskustvo).....

crna dalia
14.06.2007., 17:56
Meni je isto obrezani nekak malo ljepši.
Ali i oni drugi nisu loši.
Ma svejedno!

Seeceru!
15.06.2007., 07:51
Samo se ti obreži a pošto si veliki momak možda i kože bude dostatno bar za jedan kožni kaputić a možda se da sašiti i mantil.:)
Sve o svemu ne govori se o eunusima nego o estetskoj i higijenskoj korekciji polonog uda.
Time ćeš izbjeći i onaj odvratni vonj gorgonzole u gaćama.

Septembar
15.06.2007., 08:45
Obrezani je ljepši ......naizgled...i nema gadnih zadaha iz gaća.......a cura kaze da je ljep okus dok puši itd......sex dulje traje...nis ne zulja definitvno bolje iz ...............(vlastito iskustvo).....

meni su najbrze svrasavali obrezani :rolleyes:

plus malo je cudno drkati i pusti obrezanog. ono nist ne seta :misli:

al mislim da su obrezani ZAKRIVLJENIJI (moje iskustvo)

aleksa81
15.06.2007., 08:55
meni su najbrze svrasavali obrezani :rolleyes:

plus malo je cudno drkati i pusti obrezanog. ono nist ne seta :misli:

al mislim da su obrezani ZAKRIVLJENIJI (moje iskustvo)

ovio je najsmesnje i najgluplje sto sam ikada procitao na forumu:eek: sada mislim da ti uopce nisi nikada ni videla kurca...pa ne zaVISI OBLIK I ZAKRIVLJENOST KURCA OD TOGA DA LI SI OBREZAN ILI NE ---to je kao kada bi rekla da kada se netko POSECE po nozi, pa ta rana prodje da mu je noga kriva?!?!?:eek: :confused: nego koliko imas godina...moze i na pm

The White Rabbit
15.06.2007., 09:17
tradicija je jedno, to poštujem. al ić prčkat i rezuckat po pimpeku jer ameri kažu da se to tak mora i da je to lijepo, e to je debilizam. :rofl:

uskasuknjica
15.06.2007., 17:16
Da li su na potrebna tri topica na forumu u kojima diskutiramo prepucij?

Fingerpost
15.06.2007., 17:55
Samo se ti obreži a pošto si veliki momak možda i kože bude dostatno bar za jedan kožni kaputić a možda se da sašiti i mantil.:)
Sve o svemu ne govori se o eunusima nego o estetskoj i higijenskoj korekciji polonog uda.
Time ćeš izbjeći i onaj odvratni vonj gorgonzole u gaćama.

To nije ni estetski ni higijenski. Nije to priroda stvorila bez razloga.

.keskin.
15.06.2007., 17:58

A daj ne budi glup/a bože moj, jes ćorav/a, pa vidiš šta piše

rekla je cura i to je na cijeni, dakle to je IN

Fingerpost
15.06.2007., 17:59
ne kazem da nema neobrezanih sto mogu isto, niti da svi obrezani mogu, ali prosjecno da!
i nisam citala topic bas detaljno al nisam vidjela da iko propagira obrezivanje ODRASLIH muskaraca zbog estetike ili izdrzljivosti, zat ne pjeni bezveze

A što si ti tako osjetljiva?

Neka qtac bude onakav kakvog ga je priroda stvorila. I točka.
Ako neke cure lupetaju gluposti, ne znači da dečka moramo pustiti da nasjeda na spike.

Fingerpost
15.06.2007., 18:01

Higijena ima i drugu stranu. Postajete neotporniji ako živite u sterilnim uvijetima. Priroda zna najbolje. A današnje cure su sve samo ne priroda.

Seeceru!
15.06.2007., 18:07
Onda je sve u glavama ljudi,pa imale one kapicu,kačketić ili jednostavno bile ćelave.

Ipak mislim da je najprirodnije imati kosu!
Što ti misliš?:)

Fingerpost
15.06.2007., 18:14
Onda je sve u glavama ljudi,pa imale one kapicu,kačketić ili jednostavno bile ćelave.

Ipak mislim da je najprirodnije imati kosu!
Što ti misliš?:)

A ti voliš ćelave?
Prirodno je imati kosu ako ti kosa raste. Ako ti kosa ne raste onda je to prirodno.
Ali rezati slijepa crijeva, mandule i prepucije, jer trenutno medicina ili bolje pomodarstvo tako misli...je glupost! Osim toga danas se uviđa da rezanje prepucija nije dobro. Ima i pro i contra.

psychopatak
08.08.2007., 10:02
ja imam isti problem samo što imam 15 godina...može li mi netko molim vas ponovno pojasniti postupak jer ga nisam dobro razumio...hvala vam unaprijed...???...:) :) :)

Perry Krotter
24.08.2007., 00:03
Ja nemam nikakvih zdrastvenih problema u vezi toga,, na sistematskom su mi rekli da je sve u redu,, bla,bla,bla,,,
kožica mi ide do kraja preko glavića,, al mene zanima jedno,,, da li ići na operaciju ili ne?, da li se isplati?,, kakav je sex nakon toga? jel je isti? bolji? (sad je super,, :) )
cure,, kaj vam se više sviđa? zna neko drugi? kaj cure više vole? obrezane ili ne? kak se brže svrši? :) uglvnom kai je bolje,, neam nikakve zdrastvene probleme,, napraviti to,, ili ne,, ? neki savjet,,, i od cura isto, ;)

Peckham
24.08.2007., 00:09
ja cu da ga obrezem u narednih nekoliko mjeseci
jedini razlog je to sto idem da zivim u Izrael (nisam jevrej)

dac3
04.09.2007., 21:06
Prvi put sam ovdje, i naletio sam tražeći nešto o obrezivanju....Puno ste mi pomogli ali moji je problem mrvicu drugaciji....pa ako bi mi netko mogao pomoci, bio bih zahvalan......Ja,naime, imam HPV, tocnije virusne bradavice...uklonio sam ih, ali virus kao virus je uvijek u nama.I svakim padom mog imuniteta one se mogu vratiti.A posto se nalaze u mokraci (bakterije), penis bi mi uvijek trebao biti suh.Brisem ga ja zato,al razmisljam i o obrezivanju...jer mi je nekako logicki da su manje sanse da ce se bradavice opet pojaviti zbog toga sto je navodno ''obrezano'' vise higijenski,a i uvijek je suh(uglavnom)...Inace imam problema s kozicom jer ju tesko prevucem,al samo u erekciji...tesko,al uspijem....doduse boli me za vrijeme odnosa i cesto prokrvari.Zato mislim da imam podsvjesnu fobiju od sexa jer uglavnom nemam potrebu za njim. Zna li tko,ako je vam je ovo imalo smisleno sto sam napiso, STA DA RADIM???????????????????????

THE_BEATLES
04.09.2007., 21:10
kako obrezani drkaju kurac??? :confused: :confused:

ssanja
04.09.2007., 21:20
Prvi put sam ovdje, i naletio sam tražeći nešto o obrezivanju....Puno ste mi pomogli ali moji je problem mrvicu drugaciji....pa ako bi mi netko mogao pomoci, bio bih zahvalan......Ja,naime, imam HPV, tocnije virusne bradavice...uklonio sam ih, ali virus kao virus je uvijek u nama.I svakim padom mog imuniteta one se mogu vratiti.A posto se nalaze u mokraci (bakterije), penis bi mi uvijek trebao biti suh.Brisem ga ja zato,al razmisljam i o obrezivanju...jer mi je nekako logicki da su manje sanse da ce se bradavice opet pojaviti zbog toga sto je navodno ''obrezano'' vise higijenski,a i uvijek je suh(uglavnom)...Inace imam problema s kozicom jer ju tesko prevucem,al samo u erekciji...tesko,al uspijem....doduse boli me za vrijeme odnosa i cesto prokrvari.Zato mislim da imam podsvjesnu fobiju od sexa jer uglavnom nemam potrebu za njim. Zna li tko,ako je vam je ovo imalo smisleno sto sam napiso, STA DA RADIM???????????????????????

Obreži se, navuci kondom i- udri!!!

k-kekec
04.09.2007., 21:23
A, zato se zoveš dolčevita. :zubo:

:rofl: :rofl: pun pogodak! A mogo se nazvat i rolka!!

J.L. Torrente
04.09.2007., 23:17
OFFFCA, bi li podijelio svoje motive s nama?

Ako misliš da će ti izgledat veće, varaš se.

Rađe ga obrij onda, isplativije je.

Malina
04.09.2007., 23:28
Gdje, kako i koliko dugo bez sexa ? :)

Imas bruku ovakvih i slicnih tema,pa se posluzi.

Freia
18.01.2008., 01:12
Cure... da li ste se susrele kad sa obrezanim penisom, i koji vam je draži, obrezani ili neobrezani? :lol:

GoGs
18.01.2008., 02:08
Cure... da li ste se susrele kad sa obrezanim penisom, i koji vam je draži, obrezani ili neobrezani? :lol:zašto diskriminiraš gajeve? oni se ne smiju oglasiti? :rofl::lol:

BTW; nisam gaj :kava:

VirtualBaby
18.01.2008., 02:12
Cure... da li ste se susrele kad sa obrezanim penisom, i koji vam je draži, obrezani ili neobrezani? :lol:

Susrela sam se sa obrezanim ali i sa porezanim :lol:
Svejedno, ja sam za natural look.

GoGs
18.01.2008., 02:14
Susrela sam se sa obrezanim ali i sa porezanim :lol:
Svejedno, ja sam za natural look.netko je ipak ostao prikraćen za natural look bez pitanja, tako da.... neki nisu imali izbora.

da, govorim iz svojeg iskustva:mig:

VirtualBaby
18.01.2008., 02:34
netko je ipak ostao prikraćen za natural look bez pitanja, tako da.... neki nisu imali izbora.

da, govorim iz svojeg iskustva:mig:

Sorry :(

GoGs
18.01.2008., 02:36
Sorry :(čemu? nemaš beda, sve je ok. Nije mene sramota priznati...

sve je to za ljude :mig:

Niko3
18.01.2008., 06:51

da, ja se svaki dan po nekoliko puta susrecem sa jednim i nebi ga mijenjo ni za sta.:rofl:

Nikolajevna
18.01.2008., 07:08
Kroz američke filmove i serije možemo vidjeti da ono s čim se oni rijetko susreću je - neobrezani. Sjećam se epizode one ženskaste serijice "sex grad" u kojoj je jedna od glavnih likova spavala s neobrezanim muškarcem i prepričala to prijateljicama koje su se grozile. Taj neobrezani lik je, ispostavilo se, kao patio što je neobrezan jer se ženske nisu htjele jebati s njim. :confused::confused: Na kraju se jednostavno morao obrezati...eto tako je kod njih (barem u New Yorku, tj. barem u toj seriji).

Violently happy
18.01.2008., 07:18
istina je da je obrezivanje postalo trend zapadnog svijeta,iz nekoliko razloga..
iz estetskih,higijenskih,a navodno postoje neke teorije i da je manja mogućnost prenošenja nekih spolnih bolesti.

Simple Fille
18.01.2008., 07:27
istina je da je obrezivanje postalo trend zapadnog svijeta,iz nekoliko razloga..
iz estetskih,higijenskih,a navodno postoje neke teorije i da je manja mogućnost prenošenja nekih spolnih bolesti.

A istina je i da je ugodniji oku.Pogotovo u mlohavom stanju. :D

Violently happy
18.01.2008., 07:38
A istina je i da je ugodniji oku.Pogotovo u mlohavom stanju. :D

zato napisah estetskih..:mig:

Simple Fille
18.01.2008., 07:42
zato napisah estetskih..:mig:

Oh...sada to tek procitala.:D

Ispricavam se.

Izgleda da mi vise nije dovoljna jedna casica ujutro.
Moram preci na dvije.

Violently happy
18.01.2008., 07:45
Oh...sada to tek procitala.:D

Ispricavam se.

Izgleda da mi vise nije dovoljna jedna casica ujutro.
Moram preci na dvije.

:Pivo: (off topic: na topiku od fatalne sad ima 100 sudionika..jesi išla vidjet?ne bi bio dovoljan vagon kokica..:eek::rofl:)

OT: jednom sam bila s jednim tipom koji je bio obrezan..i stvarno moram priznati da je bio zgođušan za vidjet..:mig::D (mislim na kurac,of c.) :lol:

kramer
18.01.2008., 07:49
pa ja osobno ne preferiram nikakve penise ali moj prijatelj koji je biseksualac ih obožava i glorificira.tako se susreće i sa obrezanim i neobrezanim penisima. i kako on kaže obrezani penisi su glađi i nježniji te lakše prodiru u razne tjelesne otvore a isto tako i imaju manji osjećaj dodira.
on to voli jer voli malo žešće i voli povući malo jače

Niko3
18.01.2008., 07:51
:Pivo: (off topic: na topiku od fatalne sad ima 100 sudionika..jesi išla vidjet?ne bi bio dovoljan vagon kokica..:eek::rofl:)

OT: jednom sam bila s jednim tipom koji je bio obrijan..i stvarno moram priznati da je bio zgođušan za vidjet..:mig::D (mislim na kurac,of c.) :lol:

Kupačice moja, pa sto odmah ne kažeš, jedan krasan primjerak ti je pred nosom(figurativno) a ti ne haješ.:rolleyes:

ps znao sam ja da cu postati popularan prije ili kasnije, ako nista bar zbog kite.:D

Violently happy
18.01.2008., 07:51
pa ja osobno ne preferiram nikakve penise ali moj prijatelj koji je biseksualac ih obožava i glorificira.tako se susreće i sa obrezanim i neobrezanim penisima. i kako on kaže obrezani penisi su glađi i nježniji te lakše prodiru u razne tjelesne otvore a isto tako i imaju manji osjećaj dodira.
on to voli jer voli malo žešće i voli povući malo jače

čini mi se da živiš život preko svog bi frenda..na svakom drugom topiku: pa ja ne znam ništa o tome,ali moj biseksualni frend kaže...

:rofl:

Niko3
18.01.2008., 07:54
čini mi se da živiš život preko svog bi frenda..na svakom drugom topiku: pa ja ne znam ništa o tome,ali moj biseksualni frend kaže...

:rofl:

u strucnoj literaturi to se zove dvostruka licnost, sto hoce reci da je covjek i hetero i bi, ne znam kako, ali tako ispada.:rolleyes:

Simple Fille
18.01.2008., 07:56

OT: jednom sam bila s jednim tipom koji je bio obrijan..i stvarno moram priznati da je bio zgođušan za vidjet..:mig::D (mislim na kurac,of c.) :lol:

off topic:
Bila,vidjela i pobjegla.
Ne volim guzvu. :rofl:
Jos mi samo treba da me netko gurne pa da mi ispadnu kokice.

on topic:

Nije mi jasno zasto je postavljac ili postavljacica :ne zna: teme pitao/la samo cure za te obrezane/neobrezane.
Bilo bi mi logicno da se o tome izjasnjavaju oni koji ga imaju.

Violently happy
18.01.2008., 08:01
Kupačice moja, pa sto odmah ne kažeš, jedan krasan primjerak ti je pred nosom(figurativno) a ti ne haješ.:rolleyes:

ps znao sam ja da cu postati popularan prije ili kasnije, ako nista bar zbog kite.:D

obrezan?:eek: znala sam da će neki takav prizemni razlog presuditi u tvoju korist..:D :mig:

Što se tiče Kramera,samo BI je dovoljno,to podrazumijeva obje ličnosti..i Dr.Jekyla i Mr.Hydea :D

Blonde bitch
18.01.2008., 08:02

ok ali stvar je o obrezanom i neobrezanom...
osobno obrezan je meni puno bolji i ljepši dakako a ako je još i obrijan....uhuhu feštamo....:cheer::Placebo:

nina g
18.01.2008., 08:03
Neobrezani:raspa:, te s urednom frizuricom.
A što se higijene tiče, ma može on biti obrezan pa se ne kupati, šta mu to onda vrijedi.

Violently happy
18.01.2008., 08:12
ok ali stvar je o obrezanom i neobrezanom...
osobno obrezan je meni puno bolji i ljepši dakako a ako je još i obrijan....uhuhu feštamo....:cheer::Placebo:

haha..lapsus..obrezan sam mislila..:lol:

Žulaj
18.01.2008., 08:16
da biram, odabrala bih bez dolčevite :D

Violently happy
18.01.2008., 08:16
Neobrezani:raspa:, te s urednom frizuricom.
A što se higijene tiče, ma može on biti obrezan pa se ne kupati, šta mu to onda vrijedi.

ok,ali ovdje ne idemo u ekstreme,ne govorimo o onima koji se ne peru..govorimo o tome da je općenito higijenskije biti obrezan.Vjerojatno se skuplja manje bakterija i tako se manje i prenose kojekakve SPB.:ne zna:

Blonde bitch
18.01.2008., 08:21
ja bi šutila na sve ovo da nismo barem 10 puta na različitim topicima prevrtili tezu o higijeni obrezanih i neobrezanih

kramer
18.01.2008., 08:21
stvarno imam prijatelja sa takvim problemima.on je bi,ja sam normalan.ali on nije zainteresiran za pisanje na ovom forumu,ima drugog posla.:top: pa onda ja pišem umjesto njega,naravno sa njegovim dopuštenjem.

:D

nina g
18.01.2008., 08:54
ok,ali ovdje ne idemo u ekstreme,ne govorimo o onima koji se ne peru..govorimo o tome da je općenito higijenskije biti obrezan.Vjerojatno se skuplja manje bakterija i tako se manje i prenose kojekakve SPB.:ne zna:

To si svakako u pravu, ali ja uopće ni ne mislim na smrdljivce. Kod muških je dovoljno da preskoči dan s tuširanjem, pa već....:no:
Znam, znam, sad kad me muškići napadnu da kako je onda kod žena...tema bez početka i kraja:kava:

bingooo
18.01.2008., 09:12
To si svakako u pravu, ali ja uopće ni ne mislim na smrdljivce. Kod muških je dovoljno da preskoči dan s tuširanjem, pa već....:no:
Znam, znam, sad kad me muškići napadnu da kako je onda kod žena...tema bez početka i kraja:kava:

Nema tu napadanja...zna se, i jedno i drugo tukne ako se ne drzi do higijene:D
(al pica ispod tusa :cerek: sta ima bolje:klopa:)

kuroishijin
18.01.2008., 09:22

Evo kao strucnjak za penise mogu reci definitivno neobrezani he he, doduse siguran sam da su curama bitne skroz lijeve stvari he he...

PS. testirao sam nekoliko njih obje vrste na dulji rok tako da znam sta pricam...:top:

Violently happy
18.01.2008., 09:53
Evo kao strucnjak za penise mogu reci definitivno neobrezani he he, doduse siguran sam da su curama bitne skroz lijeve stvari he he...

PS. testirao sam nekoliko njih obje vrste na dulji rok tako da znam sta pricam...:top:

pa hajde nam ti onda kao stručnjak reci koje su prednosti neobrezanog..baš me zanima

mmmila
18.01.2008., 10:00
ma isto.

sam zasto bas meni prvi dosao obrezani? nije mi bilo jasno o cemu su to u bravu pisali:D.

cool hand luke
18.01.2008., 10:08
istina je da je obrezivanje postalo trend zapadnog svijeta

Taj trend su nametnuli Židovi koji su na vodećim pozicijama u filmskoj i glazbenoj industriji i na čelu većine investicijskih banaka.

kuroishijin
18.01.2008., 10:17
pa hajde nam ti onda kao stručnjak reci koje su prednosti neobrezanog..baš me zanima

Ha ha a tebe kao to zanima ha?

No dobro, nisu to velike stvari ali su meni bitne...

Recimo kod pusenja se sa jezikom mogu raditi neki trikovi sa neobrezanom kozicom :mig:, svrsavanje je malkice drugacije...recimo kod neobrezanih je zesci kraj ha ha...domet metaka je puno dalji...meni je to jakoooo bitno... opcenito sa neobrezanim se mora postupati za nijansu njeznije...dok se ne napale...onda su grublji od obrezanih ha ha ha...uglavnom sa neobrezanim postoji malo vise opcija igranja, npr. kada se macujemo i trljamo malcima (za one koji vole frat sex)...

PS. Kod nekih obrezanih se vidi oziljak...ali to je sada cista estetika...

Violently happy
18.01.2008., 10:24
Taj trend su nametnuli Židovi koji su na vodećim pozicijama u filmskoj i glazbenoj industriji i na čelu većine investicijskih banaka.

A dobro sad..nije bitno tko je nametnuo.
Više me zanimaju higijenski aspekti svega,kad smo već na temi.

@Kuroishijin..pa ako sam pitala,onda me zanima.Aha,dakle govoriš o čisto seksualnom aspektima,odnosno o tvojim preferncama kod seks. čina.A šta ja znam..čula sam neke žene koje preferiraju obrezane,ali eto nisam ziher zbog čega(osim možda te higijene o kojoj se dosta piše) :ne zna:

gold star
18.01.2008., 10:25

da jesam...i moram priznati da je pravi majstor...:cerek:

mini hot
18.01.2008., 10:26
neobrezani mi je draži

nina g
18.01.2008., 10:31
Gle, nema tu nikakve filozofije. Otuširano je otuširano, bilo s kapuljačom ili bez nje:mig:, činjenica je da su obrezani ljepši na izgled, ali bože moj, tko to gleda kad ima proširene zjenice (jel tako bingooo?). I obrezani su osjetljivi (sad si prejako, sad stani, čekaj....)
Pa čekaj ti brate mili:rospija:, dok ja tebe sačekam, do tada sam ja već odabrala: neobrezani :D
Iako je sve to nevažno, ima puuuuno važnijih stvari.

nina g
18.01.2008., 10:33
Nema tu napadanja...zna se, i jedno i drugo tukne ako se ne drzi do higijene:D
(al pica ispod tusa :cerek: sta ima bolje:klopa:)

:kada:evo, već se podapirem...:rofl:

kuroishijin
18.01.2008., 10:40
@Kuroishijin..pa ako sam pitala,onda me zanima.Aha,dakle govoriš o čisto seksualnom aspektima,odnosno o tvojim preferncama kod seks. čina.A šta ja znam..čula sam neke žene koje preferiraju obrezane,ali eto nisam ziher zbog čega(osim možda te higijene o kojoj se dosta piše) :ne zna:

Ha ha nikakvi drugi aspekti i funkcije ne dolaze u obzir :mudri: kada se pristupa tako drazesnom i vrijednom organu osim seksualnih...to bi bila hereza u gay svijetu...:D

Violently happy
18.01.2008., 10:46
Ha ha nikakvi drugi aspekti i funkcije ne dolaze u obzir :mudri: kada se pristupa tako drazesnom i vrijednom organu osim seksualnih...to bi bila hereza u gay svijetu...:D

pa da..bože sačuvaj da ima veze sa SPB..:eek: :rolleyes: :rofl:

Septembar
18.01.2008., 10:51
nego sta da sams e susretala
bliski susreti prve vrste
kurac je kurac :klopa:
vazno je da je cvrst, da nije prekratak i pretanak
a dal ima ili nema viska kozice NEBITNO!

-lavica-
18.01.2008., 10:56

Nisam...I to mi je baš žao....:(

nephthys
18.01.2008., 10:57
obrezani, definitivno. ne znam zašto, ali moja su iskustva pokazala da je taj obrezani puno bolji u krevetu od svih onih neobrezanih. sad, koliko je to pitanje obrezanosti, a koliko nečeg drugog, ne znam.
ljepši je, ne može mi se neopran provući, jer se sve vidi, i iskreno, sad više ne znam što bih radila s neobrezanim (sad tu ide smajl koji se kesi, ali mi trenutno ne radi)
i ja sam čitala znanstvene radove o većoj otpornosti na SPB, što mi je dodatni plus...

gogi96
18.01.2008., 11:02
:kokice:

Dark Light
18.01.2008., 11:07
stvarno imam prijatelja sa takvim problemima.on je bi,ja sam normalan.ali on nije zainteresiran za pisanje na ovom forumu,ima drugog posla.:top: pa onda ja pišem umjesto njega,naravno sa njegovim dopuštenjem.

:D
a kaj bi nisu normalni?:rolleyes:

-minka-
18.01.2008., 11:12
obrezani :klopa:
ljepši je, po defaultu zdraviji :rofl: a i vlasnik je bio jako dobar je*ač - sad, da li bi bio tako dobar i s neobrezanim :ne zna:

uglavnom, da mogu birati i da su sve ostale performanse iste - uvijek bih odabrala obrezanog :top:

Poluplave okice
18.01.2008., 11:33
salzem se sa sept, kita je kita :p nebitno jel obrezan ili nije

spalato78
18.01.2008., 12:11
obrezani, definitivno. ne znam zašto, ali moja su iskustva pokazala da je taj obrezani puno bolji u krevetu od svih onih neobrezanih. sad, koliko je to pitanje obrezanosti, a koliko nečeg drugog, ne znam.
ljepši je, ne može mi se neopran provući, jer se sve vidi, i iskreno, sad više ne znam što bih radila s neobrezanim (sad tu ide smajl koji se kesi, ali mi trenutno ne radi)
i ja sam čitala znanstvene radove o većoj otpornosti na SPB, što mi je dodatni plus...

pa kad se digne nemoze se ni neobrezani provuc,izgleda da ti jos nisi vidila ni k od kurca!

btw najveci porno glumac i jebac ovog doba je neobrezan,a posto sam ja drugi na ovoj listi,drze dva neobrezan prva dva mista!:lol:

nephthys
18.01.2008., 13:22
a ta kožica kod neobrezanih misteriozno nestaje kad im se digne? wooow! pa onda stvarno kurca nisam vidjela! :rofl:
:mig:

kuroishijin
18.01.2008., 13:29
a ta kožica kod neobrezanih misteriozno nestaje kad im se digne? wooow! pa onda stvarno kurca nisam vidjela! :rofl:
:mig:

Aha upravo tako, mada tu nema nikakve misterije :mig:,
...moras povecati uzorak istrazivanja da dobijes uvid...:D

crna dalia
18.01.2008., 13:35
Nisam primjetila nikakvu razliku između obrezanog i neobrezanog, osim one estetske.
Naime, obrezani jest ljepši.

nephthys
18.01.2008., 13:37
inače, mislila sam na dio koji ostane pokriven (jer dio ipak ostane pokriven i kad se digne do kraja), a ispod se može svašta skrivati...male bakterije koje sanjaju o preuzimanju svijeta i slično. :usama:
ali postoji mogućnost i da griješim, jer se u zadnjih godinu dana bakćem samo s obrezanim...djevojka i zaboravlja...hoće me netko podsjetiti? :D

neee...ipak se držim obrezanog. tamo ne moram razmišljati o tome.

misho-pisho
18.01.2008., 14:20
Znam, znam kako vam je. Sada biste vi rekli:"Ne, ne znate." Ali ja bih vam na to ponovno rekao: "O da, znam...Naime, od malih nogu volio sam se družiti s mojim pimpačem. Prije nekoliko godina čak sam mu nadjenuo i ime kojim mu rado tepam. Moj pimpač zove se, za one koji ne znaju, Rodrigo. Glupo mi je razuvjeravati mnoge koji vjeruju da je najbolji čovjekov prijatelj - pas. Također se ne slažem ni s onima koji vele da najbolji frend - knjiga. Iz vlastitog iskustva vam odgovorno tvrdim - najbolji čovjekov prijatelj je ni manje ni više nego njegov pimpač. Ma kako se zvao. Nikada me nije ostavio na cjedilu. Koliko sam se puta njime družio za nesanice. Koliko ga puta vješto protrljao kad bih osjetio da me vreba glavobolja. Uvijek mi se je našao pri ruci. I onda mu jednom počinim ono što nikada sebi neću oprostiti. Dadem ga pod nož. Ne iz neke nasušne potrebe već čisto iz obijesti poput Pišekice ili Josipe Pavičić. Htio sam ga ionako lijepog učiniti najljepšim na svijetu. Kako ga jako volim nisam htio odveć riskirati te ga predam u ruke glasovitom Glumičiću. I obavi mu on to. Ne mogu se požaliti da sam trpio s njime(Rodrigom) neke teže posljedice poput supatnika gore. Barem ne one tjelesne. Ali psihički sam pretrpio nezacijelive ožiljke. Dok mi ga je prije pri poigravanju njime bila puna šaka i dok sam ga prije mogao šetati širokim amplitudama, danas je sve reducirano na poigravanje sa skromna dva prsta. Često nakon naših druženja i nateče. Jest da sam pronašao site na kojem sam se obučio nekim novim tehnikama igre pa ga tako povremeno trljam između dlanova uz pomoć lubrikanata i tomu slično, ali to ipak nije ono naše staro prelijepo druženje kad su nam srca usklađeno tukla. O kožice, kožice, kad bih te barem mogao vratiti mojem Rodrigu. Ali mi je još od svega najbolnije kad vidim na Telki fatalnog Sinišu. Još onda nedugo nakon što sam mu povjerio mojeg najboljeg prijatelja opazio sam da se u javnosti pojavio znatno poljepšane fizionomije. I danas se osjećam kada ga ugledam kao što bi se osjećao netko tko iznenada ugleda vlastita silovatelja. Moje se bolne sumnje kreću oko toga da je egoistični i skloni zloporabi Siniša iskoristio Rodrigovu kapuljaču kako bi sebi uredio lice po uzoru na holywoodske ljepotane. Nečovječno je i nesukladno svojem liječničkom habitusu postupio, upravo obratno od načina na koji postupaju istinski altruisti, te ponizio mojega Rodriga kako bi uzvisio samoga sebe. Jest, reći ćete vi, zašto si svojevoljno Rodriga predao krvniku u ruke? Na to vam iz dubine duše mogu samo reći da sam mojem Rodrigu želio samo najbolje i nisam bio svjestan posljedica koje ćemo oboje trpjeti, ali to nikako ne opravdava Sinišinu zloporabu.

kuroishijin
18.01.2008., 14:28
Znam, ...

Na to vam iz dubine duše mogu samo reći da sam mojem Rodrigu želio samo najbolje i nisam bio svjestan posljedica koje ćemo oboje trpjeti, ali to nikako ne opravdava Sinišinu zloporabu.

Nego sta da ga to ne opravdava :azdaja:...OT jadni Rodrigo...smrc kakva tragedija.... :flop:

kuroishijin
18.01.2008., 14:34
inače, mislila sam na dio koji ostane pokriven (jer dio ipak ostane pokriven i kad se digne do kraja), a ispod se može svašta skrivati...male bakterije koje sanjaju o preuzimanju svijeta i slično. :usama:
ali postoji mogućnost i da griješim, jer se u zadnjih godinu dana bakćem samo s obrezanim...djevojka i zaboravlja...hoće me netko podsjetiti? :D

neee...ipak se držim obrezanog. tamo ne moram razmišljati o tome.

Darling ne kuzis... postoje neobrezani kojima nijedan dio ne ostane pokriven...pogotovo kada se digne...jedan lijepi primjerak je upravo u mome hm medjunozju :eek:

jebe se non
18.01.2008., 15:13
...

jeba me pas,skoro san se rasplaka

joujou
18.01.2008., 17:13
po stoti put...
obrezani su privlacniji, nebrezani su prakticniji :amen:

mica maca
18.01.2008., 17:19
Znam, znam kako vam je. Sada biste vi rekli:"Ne, ne znate." Ali ja bih vam na to ponovno rekao: "O da, znam...Naime, od malih nogu volio sam se družiti s mojim pimpačem. Prije nekoliko godina čak sam mu nadjenuo i ime kojim mu rado tepam. Moj pimpač zove se, za one koji ne znaju, Rodrigo. Glupo mi je razuvjeravati mnoge koji vjeruju da je najbolji čovjekov prijatelj - pas. Također se ne slažem ni s onima koji vele da najbolji frend - knjiga. Iz vlastitog iskustva vam odgovorno tvrdim - najbolji čovjekov prijatelj je ni manje ni više nego njegov pimpač. Ma kako se zvao. Nikada me nije ostavio na cjedilu. Koliko sam se puta njime družio za nesanice. Koliko ga puta vješto protrljao kad bih osjetio da me vreba glavobolja. Uvijek mi se je našao pri ruci. I onda mu jednom počinim ono što nikada sebi neću oprostiti. Dadem ga pod nož. Ne iz neke nasušne potrebe već čisto iz obijesti poput Pišekice ili Josipe Pavičić. Htio sam ga ionako lijepog učiniti najljepšim na svijetu. Kako ga jako volim nisam htio odveć riskirati te ga predam u ruke glasovitom Glumičiću. I obavi mu on to. Ne mogu se požaliti da sam trpio s njime(Rodrigom) neke teže posljedice poput supatnika gore. Barem ne one tjelesne. Ali psihički sam pretrpio nezacijelive ožiljke. Dok mi ga je prije pri poigravanju njime bila puna šaka i dok sam ga prije mogao šetati širokim amplitudama, danas je sve reducirano na poigravanje sa skromna dva prsta. Često nakon naših druženja i nateče. Jest da sam pronašao site na kojem sam se obučio nekim novim tehnikama igre pa ga tako povremeno trljam između dlanova uz pomoć lubrikanata i tomu slično, ali to ipak nije ono naše staro prelijepo druženje kad su nam srca usklađeno tukla. O kožice, kožice, kad bih te barem mogao vratiti mojem Rodrigu. Ali mi je još od svega najbolnije kad vidim na Telki fatalnog Sinišu. Još onda nedugo nakon što sam mu povjerio mojeg najboljeg prijatelja opazio sam da se u javnosti pojavio znatno poljepšane fizionomije. I danas se osjećam kada ga ugledam kao što bi se osjećao netko tko iznenada ugleda vlastita silovatelja. Moje se bolne sumnje kreću oko toga da je egoistični i skloni zloporabi Siniša iskoristio Rodrigovu kapuljaču kako bi sebi uredio lice po uzoru na holywoodske ljepotane. Nečovječno je i nesukladno svojem liječničkom habitusu postupio, upravo obratno od načina na koji postupaju istinski altruisti, te ponizio mojega Rodriga kako bi uzvisio samoga sebe. Jest, reći ćete vi, zašto si svojevoljno Rodriga predao krvniku u ruke? Na to vam iz dubine duše mogu samo reći da sam mojem Rodrigu želio samo najbolje i nisam bio svjestan posljedica koje ćemo oboje trpjeti, ali to nikako ne opravdava Sinišinu zloporabu.

ahh jadan Rodrigo:tuzni::tuzni::tuzni:

Grazia
18.01.2008., 17:46

moj prvi je bio obrezan i kao takav ostao u izuzetno lijepom sjecanju..:rofl:

hm da, preferiram obrezne - ali preferiram i puno drugih stvari tako da...never mind.:D

misho-pisho
18.01.2008., 17:54
po stoti put...
obrezani su privlacniji, nebrezani su prakticniji :amen:

A sada nastranu kojekakve figure i tucimo, dragi, o predmetu posred čela;
vlasnik sam pimpača koji je dugo bio kapuciner, a zadnjih godina posjedujem obrezanca blistavca. U čemu je razlika govoreći iz prve ruke:
Kapuciner je nenadomjestiv za svakojaka soliranja, a blistavac nezamjenjivo pogodan za različita prodiranja.
O higijeni smatram da je izlišno pričati jer bi se ona kod istinskih prčeva i radodajnih priceza sama po sebi morala podrazumijevati.
Zašto sam osobno Glumičiću dao priliku da postane od tipičnog zagrebačkog dežmekastog šonje do izvjesne mjere nalik Georgu Clooneyu? Biti ću posve iskren i priznati da moj općeniti svjetonazor uvelike uvjetuje narodna predaja, a poglavito narodne mudrosti spjevane u stihovima dobrih starih ganga iz dalmatinske Zagore. Jedna od meni omiljenijih kaže:

"Alaj si ga naoštrija striče,
Svaku dlaku pri guzici siče..."

Mislim da vam je dakle jasno kako sam htio biti poput legendarnog strica iz pjesme i jednostavno ga dao naoštriti...

kuroishijin
18.01.2008., 18:06
Potpuno jasno striko...ipak jadni Rodrigo...kako si ga samo tako zeznuo...

Strasno...ja sam cijeli dan sokiran...

misho-pisho
18.01.2008., 18:10
Potpuno jasno striko...ipak jadni Rodrigo...kako si ga samo tako zeznuo...

Strasno...ja sam cijeli dan sokiran...

Poslijeka oštrenja nema kajanja rođo. Dao sam da se naoštri i sad burgijam. Pa komu jebe mater...

kuroishijin
18.01.2008., 18:13
Poslijeka oštrenja nema kajanja rođo. Dao sam da se naoštri i sad burgijam. Pa komu jebe mater...

Ha ha a i to što kažeš...bitno je da fercera...:top:

misho-pisho
18.01.2008., 18:13
Pa 'ko mu jebe mater!

VirtualBaby
18.01.2008., 21:54
Pa 'ko mu jebe mater!

Tata :rolleyes:... valjda...

smotana20
18.01.2008., 21:55
Sa neobrezanim? Nikada! :zubo:

Zbunjevita :)
18.01.2008., 22:41

Nisam se nikad susrela...Mislim, sa obrezanim :D

Peckham
18.01.2008., 22:42
Nisam se nikad susrela...Mislim, sa obrezanim :D

Idi u Izrael,tamo ih ima mnogo.

18.01.2008., 23:01
Idi u Izrael,tamo ih ima mnogo.

Pa očito da Židovi (i Muslimani) nisu više jedini koji se obrezuju... Moram priznati da nisam znala da je to tako proširen trend :D

Pa ne znam zašto bi ta kožica bila tolika smetnja :ne zna:

Smetaju dlake, smeta kožica, na kraju će smetati i cjeli kurac. Počet će onda na forumu teme: "Volite li dečke s kitom ili bez kite", a odgovori će glasiti "Naravno da volim dečke bez kite. Puno je higijenskije, esteckije, a rizik od spolnih bolesti i trudnoće ravan je nuli. A i ne može me prevariti u seksualnom smislu" :zubo:

Peckham
18.01.2008., 23:54
Pa očito da Židovi (i Muslimani) nisu više jedini koji se obrezuju... Moram priznati da nisam znala da je to tako proširen trend :D

Smetaju dlake, smeta kožica, na kraju će smetati i cjeli kurac. Počet će onda na forumu teme: "Volite li dečke s kitom ili bez kite", a odgovori će glasiti "Naravno da volim dečke bez kite. Puno je higijenskije, esteckije, a rizik za spolnih bolesti i trudnoću ravan je nuli. A i ne može me prevariti u seksualnom smislu" :zubo:

:lol::lol::s

supher mali
19.01.2008., 01:04
mislim da je ne obrezani prirodniji? mozemo mi i kapke odrezat... pa ce nam oci bit non stop otvorene

lijepa&mlada
19.01.2008., 01:20

meni iskreno obrezani..:)

19.01.2008., 01:25
Znam, znam kako vam je. Sada biste vi rekli:"Ne, ne znate." Ali ja bih vam na to ponovno rekao: "O da, znam...Naime, od malih nogu volio sam se družiti s mojim pimpačem. Prije nekoliko godina čak sam mu nadjenuo i ime kojim mu rado tepam. Moj pimpač zove se, za one koji ne znaju, Rodrigo. Glupo mi je razuvjeravati mnoge koji vjeruju da je najbolji čovjekov prijatelj - pas. Također se ne slažem ni s onima koji vele da najbolji frend - knjiga. Iz vlastitog iskustva vam odgovorno tvrdim - najbolji čovjekov prijatelj je ni manje ni više nego njegov pimpač. Ma kako se zvao

Eh, a ja nemam najboljeg prijatelja :tuzni:

Cafa
19.01.2008., 01:27
mislim da je ne obrezani prirodniji? mozemo mi i kapke odrezat... pa ce nam oci bit non stop otvorene
Jer žene tak vole

:lol::lol::lol:

Cafa
19.01.2008., 01:28

Smetaju dlake, smeta kožica, na kraju će smetati i cjeli kurac. Počet će onda na forumu teme: "Volite li dečke s kitom ili bez kite", a odgovori će glasiti "Naravno da volim dečke bez kite. Puno je higijenskije, esteckije, a rizik od spolnih bolesti i trudnoće ravan je nuli. A i ne može me prevariti u seksualnom smislu" :zubo:
To ti je, po meni, jedna velika zavjera gay zajednice, nemoj da ti sad objašnjavam fiumanko...

:zubo:

Cafa
19.01.2008., 01:31
E al nije mi jasno kak je naša kožica (imam i ne dam!) nehigijenska...kao skupljaju se bakterije pa to fuj.

A KAJ SE ONDA TEK SKUPLJA U PIČKI

maple leaf rag
19.01.2008., 01:31
Zene vole uistinu vise obrezane(one zene koje su ga probale),zato muski.:top:...svi pod noz!

Cafa
19.01.2008., 01:32
Ma jel. Ko ti kriv kaj si se obrezo papučaru

19.01.2008., 01:42
Al mene je ova tema zbilja prosvijetlila... Nisam imala pojma da ima toliko obrezaniih, da ih cure toliko vole(ili su se baš tu našle one koje ih vole), a i dosta muških nema ništa protiv da ih se cvakne(a ja mislila da oni svaki dio svog "ponosa" čuvaju ko svetinju :zubo:)

GoGs
19.01.2008., 04:06
Al mene je ova tema zbilja prosvijetlila... Nisam imala pojma da ima toliko obrezaniih, da ih cure toliko vole(ili su se baš tu našle one koje ih vole), a i dosta muških nema ništa protiv da ih se cvakne(a ja mislila da oni svaki dio svog "ponosa" čuvaju ko svetinju :zubo:)ako se "cvakne" kako ti kažeš, automatski gube svoj ponos?

Ja mislim da ne. Ipak :)

kuroishijin
19.01.2008., 07:36
Al mene je ova tema zbilja prosvijetlila... Nisam imala pojma da ima toliko obrezaniih, da ih cure toliko vole(ili su se baš tu našle one koje ih vole), a i dosta muških nema ništa protiv da ih se cvakne(a ja mislila da oni svaki dio svog "ponosa" čuvaju ko svetinju :zubo:)

Pa cuj ima svakakvih ludjaka...neki misle da je dovoljno da se obrezu i to je to :rofl:...odmah ce moci povaliti svaku zensku i biti ce svemirski jebaci :rofl:...

He he osim zbog stvarnih medicisnkih razloga kao sto je npr. ekstremni slucaj fimoze nema potrebe malca stavljati pod noz...I BTW svjetski trend je da se sve manje muskaraca obrezuje...recimo u Americi obrezivanje polako postaje out...a u zapadnoj Europi se nikada i nije masovno provodilo...

spalato78
19.01.2008., 10:15
E al nije mi jasno kak je naša kožica (imam i ne dam!) nehigijenska...kao skupljaju se bakterije pa to fuj.

A KAJ SE ONDA TEK SKUPLJA U PIČKI

Bravo!
Zato ja volim obrezane Picke,ko je jedan put jeba obrezanu nikad vise nece drugu :top:
Zivila obrezana pica,zivila........jeba te sada jos iman onaj smrad od neobrezane pizde u nosu PFUJ:bljak:

Henry T
19.01.2008., 10:52
Užas:rigo:
Cijeli (skoro) topic je islamsko-židovsko -gay zavjera .
Mislim da svaki ijole noramlan muški koji drži do sebe ne bi dao pod nož ne samo "rodriga" nego ni bilo šta drugo na svom tijelu.
Prije bi se ubio nego dao da itko ista na meni crta(tatoo) , reže(sinky the man) i još da mi za to peneze uzima.
Samo kompleksaš i bolesnik (ako nije nešto od gore navedenih ) bi tako nešta učinio.
A još nešta....ako može link koji bi me uvjerio da obrezani manje šire STD(jbga nevjerni Toma).
Ot: Fiumanka :top:(riječke,vole svoje dečke.....i daju meni pi.....)
Henry T

buzzfuzz
19.01.2008., 11:28
bit obrezan trend , neobrezan out

misho-pisho
19.01.2008., 13:37
Zene vole uistinu vise obrezane(one zene koje su ga probale),zato muski.:top:...svi pod noz!

Sjećate li se one epizode iz vrlo dobre i zanimljive serije "Reži me" u kojoj sinak jednog od glavnih likova, plastičnih kirurga, jako pati zbog svojega neobrezanca i ima kompleks što mu ga je djevojka ismijala nazvavši ga mravojedom?
Ne shvatite me krivo, već sam se deklarirao kao ponositi obrezanac, ali nisam ništa manje bio ni ponosit kao vlasnik mravojeda; nisam ni za ni protiv. I jedan i drugi primjerak vrijedan je obožavanja, poglavito od svojeg vlasnika, pa i šire. Kao posjednik neobrezanog kopileta uviđao sam njegove mnoge prednosti prvenstveno u solo akcijama; kožica je naime pogodna za ugodne šetnje, a može se njome zahvaljujući, simulirati snošaj maštovitim prcanjem madraca ili jastuka. No za raznolike penetracije, u prvom redu, dakako, poniranja ljubiteljicama u stražnji ulaz, pa i nuđenja ljubeznim gospodičnama alatke na oralnu obradu, new age obrezanac dušu je svoju dao.
Zato kao onaj koji poznaje stanja sveobuhvatno, odgovorno velim:
ne dajte ružnim lešinarima plastičarima da se okoriste vašim materijalom ako u perspektivi računate na inspirativne samotnjačke zabave(pored toga mali rizik uvijek postoji u smislu da ponešto krivo krene), no ako vam se smiješe dugoročne mogućnosti zavidne jebačke karijere, bilo da imate ambicija postati porno akter ili servisirati poveći broj pohotnih ženki - upustite se u odstranjivanje surle.

Henry T
19.01.2008., 13:41
bit obrezan trend , neobrezan out

krivo frende. biti gay, židov ili nešta treće je in....time te truju na telki i u novinama.....:(
netko je dobro rekao: još malo će biti in ak si bez kurca ono ....:rolleyes:

19.01.2008., 13:44
Sjećate li se one epizode iz vrlo dobre i zanimljive serije "Reži me" u kojoj sinak jednog od glavnih likova, plastičnih kirurga, jako pati zbog svojega neobrezanca i ima kompleks što mu ga je djevojka ismijala nazvavši ga mravojedom?

Da, sjećam se..:rofl:
:kava:

misho-pisho
19.01.2008., 13:55
Znam, i dalje će biti onih, koji ovdje zaviruju, a ipak drže da su pored svega navedenog razlozi mojega obrezivanja ostali ponešto nejasni.
Kako je nema tako dugo bio Božić, pa zatim i Nova godina, blagdani koji se u cijelom zapadnjačkom svijetu smatraju danima darivanja neka vam ova moja iskrena ispovijest bude kao poklon za protekle dane izdašnosti:
Odrekao sam se surle ponajviše zbog moje stalne partnerice kojoj je bilo pomalo odbojno sisati moju ovlaženu penu. Svima nam je dobro znano značenje i funkcija čuvene predsjemene tekučine. Kao zdrav i potentan muškarac naravno da sam je sretno lučio, no surlica je tu blagodatnu izlučevinu znala očuvati dulje nego je mojoj dragani to bilo željeno. Različiti smo i svi imamo poneku svoju mušicu; Hedviga je voljela kušati samo suhi glavić-kolačić. A kako sam ja svesrdno uživao u njezinim degustacijama morao sam joj pomalo izaći ususret: 'Hedviga želi suhu poslasticu, Mišo će mijesiti i peći suho...'
Usputno rečeno nije mi bila mrska pomisao na new look mojeg ogoljenog ljepotana...
I tako nam je Glumičić postao kit kojega danas kamere ljube.

kuroishijin
19.01.2008., 17:56
Poanta: he he zajebite priču...papučari se obrezuju....ha ha ha ha :lol:

Eto momci navalite pod nož :rofl:

GoGs
19.01.2008., 18:01
Poanta: he he zajebite priču...papučari se obrezuju....ha ha ha ha :lol:

Eto momci navalite pod nož :rofl:papučar je čak i ako je morao to obaviti u dobi od 6 godina?:eek::eek:

kuroishijin
19.01.2008., 18:07
papučar je čak i ako je morao to obaviti u dobi od 6 godina?:eek::eek:

Ha ha ne naravno, to sam već rekao u nekom od prije postova, čitaj pažljivije...:ne zna::rofl:

buzzfuzz
20.01.2008., 13:37
krivo frende. biti gay, židov ili nešta treće je in....time te truju na telki i u novinama.....:(
netko je dobro rekao: još malo će biti in ak si bez kurca ono ....:rolleyes:

neslazem se frende , apsolutno definitivno si outdate prvo je higijenski a drugo ljepsi itd..da ne pricam o kurcinama , nemam nista sa zidovima boli me kurac sto kako zasto , meni ispravno i uredu , reci to amerima da nevalja a oni kao ispadaju glupi u svemu bla bla , probaj malo ga skrati ionako ima viska malo preglupo...

Henry T
20.01.2008., 17:33
neslazem se frende , apsolutno definitivno si outdate prvo je higijenski a drugo ljepsi itd..da ne pricam o kurcinama , nemam nista sa zidovima boli me kurac sto kako zasto , meni ispravno i uredu , reci to amerima da nevalja a oni kao ispadaju glupi u svemu bla bla , probaj malo ga skrati ionako ima viska malo preglupo...

a onda sam valjda outdate:rolleyes: sta ja mogu.
Da budem trendy valjda bi morao dlake sve izdepilirat, stavit dijamantić u zubić:rofl: , načinit bekhamicu, skratitit surlu, imat kremu za "po noći" ,možda čak i maskaru.:rofl:
mislim , zajebavam se malo za ove zavjere i to , ali mislim da nas previša truju s tim kako bi trebali izgledat u novinama i telki.
Bogom si dan takav kakav jesi(ajd sad ak imaš klempave uši pa korekcija bi bila i s medicinske strane prihvatljiva ), ali rezat surlu jer je to in .....de molim te....ti svoju odreži ja svoju ne dam i sve ok:top:

buzzfuzz
20.01.2008., 17:36
a kod mene je odrezana...a ti kako hoces , ostavi kako je....

Grgica Mali
20.01.2008., 17:43
Mene niš niko nije pitao, jerbo mi je to urađeno dok sam bijo vrlo mali, tako da sad imam odrezanog. :mad:

:lol::lol:

Herbion
20.01.2008., 17:53
Nikad nisam vidjela i probala obrezanog uživo.. Tak da ne znam.. :ne zna:

Oće mi ga tko pokazati? Ha, hm? Ima dobrovoljaca? :D

Grgica Mali
20.01.2008., 17:59
Nikad nisam vidjela i probala obrezanog uživo.. Tak da ne znam.. :ne zna:

Oće mi ga tko pokazati? Ha, hm? Ima dobrovoljaca? :D

Kad je mali u akciji, ne razlikuje se od svog 'natural look' brata.
Razlika je samo kad pava :lol:, a tada ga ni ne gledaš. :)

Herbion
20.01.2008., 19:05
Razlika je samo kad pava :lol:, a tada ga ni ne gledaš. :)

Al ja ga volim gledati dok pava.. :cerek:
I od pogleda mog se probudi.. :cerek:

LO1969VE
20.01.2008., 19:14
ajde cure opisite kak to zgledi.. meni je to nezamisljivo.. brijem da bi trebala biti tvrdja koža -na glavi..jer ipak nema zastitu??

danacs
20.01.2008., 19:15
Meni je svejedno, samo da je veći od 20 cm

joujou
20.01.2008., 19:21
Meni je svejedno, samo da je veći od 20 cm

:rofl::rofl:

cicamica
20.01.2008., 20:09
Moje zadnje dvije veze su bile sa obrezanima, tako da au naturale nisam probala vec godinama. A bas bih malo, da se podsjetim :misli: Al' dobro, upute za rukovanje pimpekima su valjda univerzalne, pa se vec budem podsjetila nekako :grli:

E da, i ja volim obrezane.

mustangx10
20.01.2008., 20:27

Nisam cura, ali da ti odgovorim na ovo pitanje... Npr. Isus je bio obrezan i to
obrezivanje ti se više radi zbog vjere tipa Židovi, Muslimani... U SAD-u ima jako puno židova :lol: Inače nekolicina to radi i zbog recimo bolje higijene, neki zbog toga da estetski bolje izgleda, može duže izdržati u krevetu... Prava istina je da
postoji razlog zašto je ta kožica gore kao i klitoris na pički :) Prava je šteta samo što su ljudi malo neinteligentni pa ne razumiju o čemu se tu radi... Pogledaj si npr. plemena u Africi kada si stave tanjure na uho ili na usnicu sve zbog vjere tj. načina vjerovanja u tim plemenima,...

Inače obrezan kurac ti je isto kao dildo znači uopće ti ni ne treba :rofl:

mungo
20.01.2008., 20:32
moze li slikica :s,pa da glasamo....:kava:

Henry T
20.01.2008., 20:37
Nisam cura, ali da ti odgovorim na ovo pitanje... Npr. Isus je bio obrezan i to
obrezivanje ti se više radi zbog vjere tipa Židovi, Muslimani... U SAD-u ima jako puno židova :lol: Inače nekolicina to radi i zbog recimo bolje higijene, neki zbog toga da estetski bolje izgleda, može duže izdržati u krevetu... Prava istina je da
postoji razlog zašto je ta kožica gore kao i klitoris na pički :) Prava je šteta samo što su ljudi malo neinteligentni pa ne razumiju o čemu se tu radi... Pogledaj si npr. plemena u Africi kada si stave tanjure na uho ili na usnicu sve zbog vjere tj. načina vjerovanja u tim plemenima,...

Inače obrezan kurac ti je isto kao dildo znači uopće ti ni ne treba :rofl:

glavić u muških je ekvivalent klitorisa u žena a ne kožica:)
Zašto nitko ne da referencu da je obrezani q..... čistiji i manje prenosi STD.:ne zna:

sitna_dinamitna
20.01.2008., 20:48
Mislim da i obrezan i ne obrazan isto izgledaju kada se dignu, ali meni se neobrezan nekako gadi. U te silne nabore se skuplja mokraca i bakterije bez obzira na higijenu, tako da ja vise volim one obrezane. I ne znam zasto su mnogi protiv toga, i to nazivaju hmm sakacenjem, prema tome bi i busenje usiju kod curica mnogi smatrali sakacenjem, a prvo je radi higijenskih razloga i zadravalja a drugo samo radi ukrasa, i zacudo niko se ne buni protiv tih usiju.

Freek
20.01.2008., 20:50
Mislim da i obrezan i ne obrazan isto izgledaju kada se dignu, ali meni se neobrezan nekako gadi. U te silne nabore se skuplja mokraca i bakterije bez obzira na higijenu, tako da ja vise volim one obrezane. I ne znam zasto su mnogi protiv toga, i to nazivaju hmm sakacenjem, prema tome bi i busenje usiju kod curica mnogi smatrali sakacenjem, a prvo je radi higijenskih razloga i zadravalja a drugo samo radi ukrasa, i zacudo niko se ne buni protiv tih usiju.

u današnje vrijeme nema smisla govorit o higijenskoj prednosti obrezanog, to se moglo prije 1000 godinu:rofl::rofl:

sitna_dinamitna
20.01.2008., 20:56
@mustangx10
Ne mogu da vjerujem koliko si ti neobrazovan kako uopste mozes da uporedis kozicu sa klitorisom, blago receno nidze veze. Muskarci koji su obrezani sasvim imaju isti nagon, potenciju, libido ili sta vec kao i oni neobrezani. Uz to, cesto se desava da se muskrac i rodi bez te kozice, a zena bez klitorisa hmmm mislim da nije tako cesta pojava. Uz to, moj nečak je recimo imao strasnih problema sa tom kozicom, a nije htio da se obreze jer nije zelio da ga poistovjete sa muslimanima i jevrejima, i na kraju je ipak morao jer je dobio uzasnu gnojnu upalu.
Ja na tu kozicu gledam kao i na slijepo crijevo, totalno je nepotrebna a moze stvorit problem i zasto je se ne rjesiti kada vec zahvat nije tako komplikovan.
Sto se tice vjerske osnove, osudjuem zenska obrezivanja koja se vrse u nekim plemenima koji su na nivou prvobitne zajednice. To je sakacenje zenske seksualnosti!!!!! A sto se tice ovih afrikanaca sto stavljaju tanjure u uho i slicne stvari, pa to i danas radi nasa omladina, pirsing je li ti poznato nesto? Ima svakakvih ljudi, svakakvih obicaja, nase je da budemo tolerantni, jer mozda smo i mi njima cudni jer nemamo tanjire u uhu :D

ronnie7
20.01.2008., 21:03
u današnje vrijeme nema smisla govorit o higijenskoj prednosti obrezanog, to se moglo prije 1000 godinu:rofl::rofl:

bas 1000 godina...a jesi isa vani sinoc? koliko si puta isa u wc