PDA

View Full Version : Obrezivanje - zbirni topic

stranice : 1 2 3 4 5 [6] 7

jedankreten
17.07.2010., 12:51
da problem je kaj ja neznam kak će mi prijatelji i ostali reagirati kad saznaju da sam obrezan :flop:

kuroishijin
17.07.2010., 13:11
da problem je kaj ja neznam kak će mi prijatelji i ostali reagirati kad saznaju da sam obrezan :flop:

A da ti nas malo u zdrav mozak :mig:, pa nadji si obrezane prijatelje i nema frke.

chocolatecookie
17.07.2010., 13:42
da problem je kaj ja neznam kak će mi prijatelji i ostali reagirati kad saznaju da sam obrezan :flop:A namjeravaš to obznaniti na satu hrvatskog, prije inicijalnog testa? :D Ko da je nekog briga za tvoj kurac.

Ravenblack
28.07.2010., 13:29
Može tko reći gdje se obrezao i koliko je platio?

ninokvisko
12.02.2011., 23:04
Pa kad se penis digne kozica se sva navuce ispod glavica i isto je kao i obrezan s jednom po Mom misljenju razlikom,neobrezani glavic je mozda osjetljiviji.Znam obrezanim muskarcima opste nesmeta trenje od gace,dok meni neobrezanom ak oglavic izadje iz kozice smeta trenje od gace jer su krute,dok u protivnom godi,trenje pri sex-u ili pusenju.obrezan je ljepsi al neobrezan je osjetljiviji.A i kad se digne isto je kako god tih par cm utjeras u nju vise :p :P :P :p :P :P :P :p hehe

sharks-
21.02.2011., 01:00
ja sam također obrezan otprilike već 7 god i mogu reći da je ovako fantastično kod odnosa....bolje nego prije,ja sam probao i jedno i drugo...

pogledajte ovo,kopirao sam sa jednog foruma :

Obrezao sam spolovilo prije godinu dana,prilikom odnosa znaju mi nateći rubovi gdje mi je kožica sašivena za penis,ostali su mi ožiljci od šivanja-obrezivanja.ponekad osjetim laganu bol kod odnosa po tom rubu,također neovisno koliko odnos traje sa strane i sa vrha penisa prema korijenu pojave mi se neke ojedine-crveni otoci isl.znaju boljet na dodir sa rukom,znam to namazat sa d-pantenol masti,2-3 puta na dan,tako mažem dva dana za redom,pa prođe,onda opet ponavljanje nakon odnosa-nekad bude jače,a nekad slabije iritirana koža,urolozi govore sve je super,jedan privatni doktor mi rekao da su me obrezali na stari način i da ne smije bit ožiljaka,da bih trebao nanovo sve proč,ali laserski,očajan sam,molim za pomoć,da li je netko imao sličnih problema... Prvo ide pregled kod urologa,onda on povlači kožicu penisa od vrha glaviča prema dnu i natrag,te vidi da li je obrezivanje potrebno ako se kožica ne može navuči.Ja nisam nikad imao problema već sad u tridesetim god.Kožica mi je kod sexa skroz naticala tako da je rub kožice oko glavića bio skoro širi od glavića,boljelo je i nisam imao normalan odnos.Operirali su me uz lokalnu anesteziju,odnosno gledaš kako ti zabadaju na dno penisa u korjen sa lijeve i desne strane,te na sredinu inekciju da umrtve penis da mogu operirati.Meni nije anestezija niti počela djelovati,a oni su počeli rezati skalpelom,a dio sa običnim malim škarama,Ono što prikzuju kao nekakav aparat-instrument za obrezivanje na internet stranicama-nisam ni vidio.Sve čuješ,vidiš dok ti rade,odjednom osjetiš krv toplu po nogama,ali ne vidiš ništa jer si pokriven plahtom za operaciju,a kroz rupu u plahti samo stoji penis.Hvataš se za rubove kreveta i moliš boga da što prije završe i da ostaneš živ.Počinješ stenjati od bolova,oni ti daju oko glaviča još koju lokalnu inekciju,kažu da neka malo potrpim,onda ti malo glavnu žilu sasjeku,pa frka da zaustave krvarenje,a ti gledaš i slušaš,kažu onda da više nemaju inekcija,da potrpim i da je brzo gotovo.Čuješ one škare kako ti režu kožicu..Tada ti zašiju konac koji kasnije sam otpada i ne vadi se,pa dok iglom stišće,opet gadno boli.Tada se nekako digneš sa visokog kreveta u operacijskoj sali,staneš na pod,potegneš hlače,obučeš se,a onda se sagneš da obuješ cipele koje si skinuo kad si legao na krevet i nitko ti ništa ne pomaže.Operacija je trajala duže nego što je trebala zbog komplikacija-kažu da je bilo puno kože za skinuti,krvarenje...Odeš kuči i strogo miruješ nekoliko dana-oko dva dana.Ne dižeš se osim za ići na VC.Tada su problemi.Nakon operacije penis su zamotali u mrežicu,pa u gazu.Ostavili su otvor za mokrenje.Rekli su da obavezno nakon svakog mokrenja treba skinut gazu,oprat spolovilo u aci di borici-voda sa otopinom alkohola ili kamilici nakon nekoliko dana.Kada ga trebaš premotati,gaza sezalijepi za mrežicu,a mrežica za penis za šavove,onda ne možeš to skinuti pa ti sve konce napinje po šavovima.To zna toliko boljeti da sam skoro onesvjestio se od bola.Da bi to nekako izbjegao,morao sam sa drugom gazom moćiti po toj gazi koja je bila zamotana,da otpusti sa penisa.Znala je cijela gaza visjeti samo na jednoj niti koja se držala za konce-šavove ihtjela otpasti-to je vuklo šavove i pakleno boljelo.Penis je znao biti crn i ljubičast po cijeloj dužini od podljeva krvi i inekcija prilikom operacija.Penis obavezno prati nakon svake nužde u aci di borici ili kamilici,zatim staviti vazelinsku gazu,odnosno mrežicu,pa zatim jednu gazu,preko tog svega i zavezati,samo pustiti otvor na glaviću za mokriti.Kupanje tek negdje za oko 8-10 dana na lagano gazicom po njemu moćiti da se glavić pripremi za nove nadražaje jer još ima i šavova po njemu.Kupanje -tuširanje pod tušem ne dolazi u obzir po spolovilu.Samo sa običnom vodom bez sapuna,prvih nekoliko kupanja.Zatim može malo sapuna od kamilice,izrazito blagi.Konci otpadaju sami,nakon negdje 5 dana do 15 dana,ne vade se.Ako vam penis bude u erekciji a imate još konce,dolazi do strašnog napinjanja konaca-šavova gdje je penis zašiven ispod glaviča.Bolovi su toliko veliki da mislite da će ti konci popucati...grizete jastuk od muke.Najbolje je popiti prvih nekoliko dana nkakvu tabletu protiv bolova.Kada šavovi otpadaju-odnosno konci,tada dolaze krastice.To bi bio znak da penis zacjeljuje,ali gaza mora biti još zamotana oko njega,opet se ponekad teško skida,još ima sukrvice,pa se zalijepi za krastu i ostatak konaca,onda to močite,otkinete krastu,nikako da zaraste nova krasta..Onda nakon jedno10 -15 dana maknete sve zavoje i pustite ga da bude onako u gaćicama bez gaze i privikavate se na nešto novo.Sex niti ne pomišljajte mjesec,a i dva dana sigurno...Možda dobijete kakvu traumu,mislite da će to sve popucati nakon svega što ste prošli,ali neće,zaraste to dobro,samo treba čekati,u protivnom bi mogli na šivanje ako imate odnos,a to nije zaraslo kako treba.vizualno penis izgleda puno ljepši u erekciji,oralno je puno ljepše i jednima i drugima,a također i kod penetracije,čišće-higijenskije,manji rizik zaspolne bolesti i ostale,duže traje sex jer nemate više toliki osječaj,pošto nemate kožice,malo je problem kodsamozadovoljavanja I općenito u sexu jer nema više puno kože.stoga je penis stalno napet,pa je malo ostalo kože što se može povlačit gore-dole,prvih nekoliko puta u početku zna biti bolno dok se ne naučiš na to.Kod operacije povuču kožu iznad glaviča i odrežu sve što je preko glaviča,pa tako odrežu i do dna glavića,a ono što je ostalo ispod glavića sašije se za penis jedno 2 cm ispod glavića.Preporuka je da penis bude što više vlažan kod odnosa zbog trljanja tako da ne dođe do upale kože-iritacije,možete upotrijebiti bebi ulje ili neku laganu kremu,a dobra je i slina jer se lako rasteže po spolovilu.Eto to je moje iskustvo koje sam prošao od operacije do danas.Sada imam taj problem da su mi ostali ožiljci gdje su bili konci stisnuti ispodglavića,te sad na tom mjestu meso penisa i koža koja je tamo zarasla-njeni rubovi otiću pa me to boli.Najčešće se to događa iza odnosa.Ponekad odnos imam normalno po nekoliko puta,a nekad mi odmah natekne u nekoliko minuta kod odnosa.Također mi i krajevi penisa u korjenu znaju zatezati,pojave se ojedine,otoci,nekad samo malo bude crveno,nekad jako,nekad budu kao plikovi,mjehuri-ne razumijem.Ponekad se ne smijem ni prstom taknuti kako boli.Uzeo sam kremu plimikol i sa njom se namažem po cijelom spolovilu 2 puta na dan,nekad dva dana za redom,nekad tri,nekad jedan dan,ovisi koliko je iritirano.Onda prođe,mogu opet imat odnos dok se opet ne desi....ali skoro svaki put.U bolnici na kontroli urolog kaže da je sve u redu,sad idem na kožno na pregled..jedan doktor kaže da ne smije biti ožiljaka i da idem ponovit obrezivanje sa laserom jer da i ožiljci smetaju kao i ojedine i otoci na dnu-korjenu penisa.Da su mi obrezali na stari način...Čujem da postoji i problem u tome da kožu mogu previše odrezat pa da je problem kod šivanja,da je saše jedva natrag i da bude penis jako napet i da budu velike metnje i bolovi,računajte i na taj rizik.Ja sam pitao rologa malo o tim stvarima da mi objasni prije operacije,a on mi kaže nisam ti ja muslić ,pitaj njih kako im je...To ti je stručno objašnjenje u jednoj ustanovi...nevjerovatno.Morao sam čitati po internetu o tome,da bih nešto doznao.Zato sam ovoliko pisao da bar netko ako se odluči zna što mu dobro donosi,ali i koji su mu rizici,te kako teće oporavak.Usput molim vas pomozite i vi meni oko tih upala kožice nakon odnosa koje se javljaju,hvala,pozdrav

Danas sam bio na drrmatologiji.Bio je mlad doktor-ne čini mi se baš da ima puno iskustva.Rekao mi je da je uzrok mojem problemu trenje koje nastaje kod odnosa-podmazivanje.Prepisao mi je mast sa kojom da namažem iritirano mjesto nakon što mi se to opet pojavi,ali najviše2-3 dana za redom,ne više od toga mazati.Ako ni onda ne bude pomoglo,neka dođem pa će vidjeti što dalje,ali da onda nije problem sa iritacijom kože,trenja nego da je uzrok u nekim venama ili žilama koje uzrokuju iritaciju i otoke kože,te da će me onda poslati kod urologa gdje sam bio i gdje su rekli da je sa njihove strane sve u redu.Ja sam rekao da je kasno mazati poslije kada se nešto desi,već da mi da nešto da mi se koža regenerira gdje je upaljena i oštećena,a on je rekao da za to ne postoji ništa,već da onda probam namazati prije koji dan sa kremom koju mi je dao ili čak prije odnosa,da se koža toliko ne iritira.Nevjerovatno,tko je ovdje lud!!!Gdje da sad tražim pomoć kad dermatolog i urolog tako govore,pomozite!Pitao sam ga za lubrikante o kojima smo pisali na forumu,rekao je da bi mi mogli možda pomoći,neka probam,da nezna kako se zovu i da li ih ima za kupiti u ljekarnama-možda u sexi šopovima,kaže možda vazelin da probam,a ovdje govore na forumu da se to više ne prakticira jer je on od nafte...Što sad da radim,dajte mi nazive tih lubrikanata i gdje ih mogu kupiti,te kako se zove ta mast ili lubrikant(što li je već)što se upotrebljava za ultrazvuk.Mastkoju mi je prepisao ne mogu vam napisati kako se zove jer je nečitljivo,kad dobijem recept i podignem mast-kremu napisaču kako se to zove

jpx40
21.02.2011., 17:59
Jutros sam obrezan i maloprije sam prvi put mokrio te je mokraća bila malo s krvlju pomiješana. Penis mi je omotan zavojem i vidi se da su slojevi ispod krvlju natopljeni, nije došlo do vrha zavoja i trenutno ne osjećam krvarenje niti neki loš osjećaj. Jel li to ok? Pregled mi je sutra ujutro.

Usput, dosad nisam imao erekciju, no vjerujem da ću sigurno imati barem jutarnju te ima li netko kakav savjet kako ju ublažiti ili zaobići. I je li erekcija sigurno zlo ili se može proživjeti bez komplikacija?

mario_001
22.02.2011., 00:41
e ovako, ne znam di da napišem pa ću tu.
uglavnom, koža koja spaja glavić sa ostatkom penisa mi je pukla,ali djelomično, ne cijela. eh sad šta da radim? ne znam ni sam kak mi se to uspilo dogodit al eto dogodilo se. trebam ići na šivanje ili što? može se možda tako ostaviti? ne znam šta da radim stvarno. molim vas ozbiljne odgovore. hvala unaprijed

instruktorxp
22.02.2011., 00:44
jel si prekomjerno natezal kožicu prek glavića pa puklo? jel bolilo,krvi?
na hitnu pa će urolog to zašit tj. napravit frenuloplastiju da više ne puca
il ostavi da zaraste pa vidi kak će bit kasnije

mario_001
22.02.2011., 00:48
a je da moze se rec da sam prekomjerno nategnuo kozicu, nisam ja to odmah skuzio, tek kasnije sljedeci dan. je onak malo krvi curilo, nista pretjerano. pa mora ipak je to koza pukla.hehe
je da i ja sam razmisljao da ostavim pa cu vidit kak ce bit kasnije.mislim da je to najpametnije

senj
23.02.2011., 11:53
moze li mi tko preporuciti privatnika u rijeci koji obavlja obrezivanje i koliko para dode?
i pitanje za vas iskusnije stim jeli mozda bolje ici kod normalnog doktora nego kod privatnika jer bi on mogao imati vise takvih slucajeva

GoGs
23.02.2011., 12:54
moze li mi tko preporuciti privatnika u rijeci koji obavlja obrezivanje i koliko para dode?
i pitanje za vas iskusnije stim jeli mozda bolje ici kod normalnog doktora nego kod privatnika jer bi on mogao imati vise takvih slucajevakakav privatnik? Imaš viška novaca? odi svom doktoru i kaži da imaš problem sa fimozom (ako imaš, ako ne, šta bi se bezveze obrezivao) i on će te poslati urologu i gotovo.

senj
23.02.2011., 13:04
kakav privatnik? Imaš viška novaca? odi svom doktoru i kaži da imaš problem sa fimozom (ako imaš, ako ne, šta bi se bezveze obrezivao) i on će te poslati urologu i gotovo.

neman viska para ali mi se neda stediti na sebi.ako ce mi privatnik to bolje napraviti otici cu njemu

GoGs
23.02.2011., 13:11
neman viska para ali mi se neda stediti na sebi.ako ce mi privatnik to bolje napraviti otici cu njemuneće napraviti bolje. :)

senj
23.02.2011., 13:13
ok hvala

GoGs
23.02.2011., 13:31
ok hvalanema na čemu. živio :top:

football4ever
05.03.2011., 13:58
ispricavam se sto skrecem sa topica al iam problem.iam 15 godina i primjetio sam da kad je u erekciji da nemogu prevuc kozicu.imam li fimozu???? povjerio sam se starom da nebi napravio kakvu glupost i rekao mi je da ce me narucit na pregled pa da dobijem uputnicu za zahvat i da mi je to zbog velicine penisa(17-17.5 cm) i sad imam niz pitanja : kad se obreze jer glavic putpuno vani i kad nije penis u erekciji ?,koliko traje bol poslije obrezivanja ?,imate li kakav savjet osim zahvata ? :s :confused: :ne zna:

Au197/79
05.03.2011., 18:08
Obrezivanje je samo poslednji način da se reši tvoj problem. Pre toga će ti reći da razvlačiš kožicu kad se tuširaš (prethodno mlakom vodom zagreješ kožicu), daće ti kreme za mazanje... Tek ako to ne pomogne onda sledi nožić. Pa i tad može samo da se uzduž secne bez odsecanja kožice (mada rezultat toga može biti ružnjikav).

U klasičnom obrazivanju će ti glavić biti otktiven uvek. Može da se uradi delimično obrezivanje, ali opet će se kožica vrlo lako odrolati s glavića. Ali nije to ništa strašno, nemaš se čega bojati.

football4ever
05.03.2011., 22:37
ah.ak se mora mora se.nije da se ja bojim sto oce bit odrolan.nego nije ugodno da penis struze po gacama :S

Au197/79
06.03.2011., 21:40
Ma to će ti biti neugodno (ili preugodno :)) prvih par dana... Ako dođe do toga bolje ti je da vežbaš pre nego što te secnu, malo je zeznuto imati erekciju bez prestanka sa kopčama :D

football4ever
07.03.2011., 16:19
Ma to će ti biti neugodno (ili preugodno :)) prvih par dana... Ako dođe do toga bolje ti je da vežbaš pre nego što te secnu, malo je zeznuto imati erekciju bez prestanka sa kopčama :D

hehe.izgleda da ja imam djelomicnu fimozu.nemogu ga prevuc kad je u erekciji a ostalo sve bez problema. :rofl: e sad ako je netko vec obrezan na nacin da je imao djelomicnu fimozu jer moze rec kolio je glavic virio van? :confused:

neznam ime
13.03.2011., 22:37
obrezivanjem glavic ode van to znm i isto imam problem s tim kad mi se digne....al curi mi nie smetalo ovaj put(bar mi se tak cinilo pa cu mozda jos malo cekat s doktorom...mislim bilo je malo cudan osjecaj al ono uredu iako sam kuzio da podstanar nie kak treba...jel se isplati odma ic il je svejedno dal sad il za koji mjesec?e i jel ima jos koja promjena na penisu pri obrezivanju osim kj glavic stalno bude van?

football4ever
16.03.2011., 10:50
obrezivanjem glavic ode van to znm i isto imam problem s tim kad mi se digne....al curi mi nie smetalo ovaj put(bar mi se tak cinilo pa cu mozda jos malo cekat s doktorom...mislim bilo je malo cudan osjecaj al ono uredu iako sam kuzio da podstanar nie kak treba...jel se isplati odma ic il je svejedno dal sad il za koji mjesec?e i jel ima jos koja promjena na penisu pri obrezivanju osim kj glavic stalno bude van?

e ja sam dns bio na pregledu i u utorak idem na zahvat.isti dan se ide doma i ja bi ti preporucio sto prije da odes i to u nasice jer ce takve kao nas primit preko reda i iduci tjedan ti je operacija.ak odes po ljeti il u tako neko vrijeme nes moc ic van,nogomet i te stvari jer ces morat mirovat a sad ionako nigdje nemos ic. GOVORIM O REALTIVNOJ FIMOZI I DJELOMICNOM OBREZIVANJU :top::top:

succorosso
17.03.2011., 23:20
ispricavam se sto skrecem sa topica al iam problem.iam 15 godina i primjetio sam da kad je u erekciji da nemogu prevuc kozicu.imam li fimozu???? povjerio sam se starom da nebi napravio kakvu glupost i rekao mi je da ce me narucit na pregled pa da dobijem uputnicu za zahvat i da mi je to zbog velicine penisa(17-17.5 cm) i sad imam niz pitanja : kad se obreze jer glavic putpuno vani i kad nije penis u erekciji ?,koliko traje bol poslije obrezivanja ?,imate li kakav savjet osim zahvata ? :s :confused: :ne zna:

Nemas fimozu, fimoza je stanje u kome je otvor koze toliko mali da jedva mozes pisati.
Tvoje je stanje normalno. Vjerojatno drkas tako da povlacis kozicu od sebe, umjesto prema sebi. Ako to promijenis, plus pokusas je malo razvlaciti pod toplim tusem kroz neko bi se vrijeme trebala rasiriti.

Ne postoji apsolutno nikakav razlog da se das obrezati. Ako se odlucis na obrezivanje trebat ce ti dugo vremena da se naviknes na kontakt glavica s odjecom (mozda i mjeseci) i taj ce ti kontakt biti u pocetku vrlo neugodan.

Jumper_05
18.03.2011., 01:41
ja san ima djelomičnu fimozu.. kad je bi u normalnon stanju moga an povuć do kraja, ali kad je bia u erekciji nisan moga i bolilo je...

isto san bia na zahvatu, ali me nisu obrezali nego su mi
rezali onaj dio sa donje strane šta spaja glavić sa penisom.. gotovo da ga ni nema sad... i neman nikakvih problema, sad mogu normalno sve...

oporavak bia minimalan, najteže od svega je bilo držat ga spuštenog 2 do 3 tjedna...hahah :)

mRaDjE
20.03.2011., 01:15
meni kad je spušten kožica ne pokriva ni 50% glave tako da se sve zategne pri erekciji skroz, cura mi je amerikanka i prvi sam joj neobrezani, kaže da sve bolje osjeća, nema trenja, ne boli je poslije seksa i ne treba lubrikante. Koliko sam skužio obrezani s kojima je ona bila stalno su trebali lubrikaciju. Što se tiče izgleda po njoj nema nikakve razlike kada je dignut.

neću generalizirati ovo je samo moje iskustvo, mi balkanci vjerojatno bolje karamo od amera pa možda nema ni veze obrezan neobrezan :kava:

ali iskreno da mi pri erekciji kožica prekriva cijelu glavu kao nekim dečkima koje znam išao bih ga obrezati

GoGs
20.03.2011., 03:13
meni kad je spušten kožica ne pokriva ni 50% glave tako da se sve zategne pri erekciji skroz, cura mi je amerikanka i prvi sam joj neobrezani, kaže da sve bolje osjeća, nema trenja, ne boli je poslije seksa i ne treba lubrikante. Koliko sam skužio obrezani s kojima je ona bila stalno su trebali lubrikaciju. Što se tiče izgleda po njoj nema nikakve razlike kada je dignut.

neću generalizirati ovo je samo moje iskustvo, mi balkanci vjerojatno bolje karamo od amera pa možda nema ni veze obrezan neobrezan :kava:

ali iskreno da mi pri erekciji kožica prekriva cijelu glavu kao nekim dečkima koje znam išao bih ga obrezatipa da, ovi neobrezani imaju male crnce oko kurca koji pljuckaju kurcu i lubriciraju ga da bude bolje trenje :lol::rofl:

Nađi si kineskinju. ona će te oblit lubrikacijom :s :lol:

loomi
20.03.2011., 11:16
:lol:
da, mi rvati bolje sve:D

ali iskreno da mi pri erekciji kožica prekriva cijelu glavu kao nekim dečkima koje znam išao bih ga obrezati

Slazem se..ne razumijem decke koji to ne naprave.:ne zna:

Nije neka fora pusit pokrivenog, pa nsmo muslimani da se pokrivamo :D

mRaDjE
20.03.2011., 13:43
pa da, ovi neobrezani imaju male crnce oko kurca koji pljuckaju kurcu i lubriciraju ga da bude bolje trenje :lol::rofl:

Nađi si kineskinju. ona će te oblit lubrikacijom :s :lol:

to je samo moje iskustvo, a svi moji frendovi iz US kupuju te lubrikante na tone tako da.....

i da glave su im puno neosjetljivije na sve, igrao sam ragbi za Penn state imali smo testove u svlačionici lol

najduže je karao jedan moj suigrač tip je bio exchange student iz Botswane, neobrezan, tako da to sa dužim trajanjem obrezanih po mom iskustvu baš ne drži vodu, ovisi od tipa do tipa

ja ni ne volim predugo umorim se ne da mi se, ja gledam da je meni dobro

sin jedinac, egoista itd....

ali to sa lubrikantima i glavatima to sam baš svjedočio, nakon 30 minuta karanja tip mora zalijevati, meni se to nikada nije dogodilo

rata obrezivanja novorođenčadi u USA je pala na 33% tako da i taj trend pada

ja ću mom klincu ako ga budem imao pustiti kožu ali ako se on odluči obrezati meni svejedno, uopće nemam neko mišljenje, ja neću tu odluku donijeti umjesto njega

na kraju krajeva sve je to isti kurac i po meni obrezivanje je nepotrebno osim u slučaju kao što sam spomenuo ako te kožice ima previše

što se tiče higijene par mojih obrezanih suigrača se nije pralo skoro nikada poslije treninga i onda su išli u dorm na BJ tako da da sam ja cura ne bi mi baš bio jedini kriterij da li kita smrdi ili ne, ako je prljavo prljavo je...

meni nikada ne smrdi jer postoji nešto što se zove sapun i voda

mRaDjE
20.03.2011., 13:59
:lol:
da, mi rvati bolje sve:D

lol to je bila šala

što se baš toga tiče nema to nikakve veze, na faksu neke ribe su hvalile obrezane neke neobrezane nekima je svejedno, nema ni smisla uspoređivati to ovisi kakav jebač ih je dohvatio, kolko puta sam ja bio razvaljen i jedva stojao na nogama pa sam išao karati niti se ne sjećam kako i drugi dan je sigurno pričala ''neobrezani ne valjaju'', a onda se nekoj drugoj ta priča desila s obrezanim i tako u krug

football4ever
27.03.2011., 15:33
ljudi obavite to sto prije xD.u skoli su mi saznali cure da sam obrezan,neznam kako al nije me ni briga i odma zele seks a ja jadan nemogu zbog savova i sad moraju cekat jos 2 tjedna :S ima tko metodu za brze zarastanje????:rofl::s

loomi
27.03.2011., 15:36
ljudi obavite to sto prije xD.u skoli su mi saznali cure da sam obrezan,neznam kako al nije me ni briga i odma zele seks a ja jadan nemogu zbog savova i sad moraju cekat jos 2 tjedna :S ima tko metodu za brze zarastanje????:rofl::s

faco :D

Artfart
24.09.2011., 19:38
Pozz ! Moje pitanje je sljedeće ... kako da spriječim da mi se ne diže :) .... naime evo sad je 4-ti dan nakon kaj mi je obavljena cirkumcizija na rebru .... (da prvo nije a kasnije je, boljelo je ak nekog interesira) Nisam posteno oka sklopio u strahu da šavovi ne popucaju i kad uspijem zaspat probudi me erekcija jer fakat zaboli ... tu i tamo jos ful malo prokrvari al mislim da je to normalno ... sljedecu kontrolu imam kroz par dana mada si ja to solo previjam sa prvim slojem vazelinske gaze pa ostalo sa gazom ili zavojem ....
Kirurg mi je reko da ne perem nista prvih 3-4 dana a doktorica kod koje sam bio dan nakon operacije mi je rekla da se mogu tusirat normalno al da ne pretjerujem sa sapunicom ... Ja si brijem sa kamilicom najbolje namakat al me stvarno zanima iz prve ruke ak netko zna nakon kolko ga je počeo močit svejedno u kamilici ili vodi ...

Znaci kak da sprijecim da mi se diže i kad to mogu smocit ... oće bit kaj sa šavovima ak se namoče ?

p.s Normabel ne pomaze kaj mi je rekao kirurg da bi trebao pomoc da se ne dize ...

Hvala !!!

lolipop2
13.10.2011., 20:50
Pozdrav

Operirao sam fimozu prepucija 26.09.2011 godine te sam odlucio prenijeti svoja iskustva.

Fimoza je nastala odavno, medutim nije me smetala ni prilikom seksualnih odnosa ni icega drugog. Razlog za operaciju je bila dosta dugotrajna upala uzrokovana fimozom te sam, iskreno, jedva cekao da to rjesim.

Proces je bio sljedeci. Ides do doktora opce prakse koji ce ti na sam spomen fimoze dati uputnicu za urologa.
Urolog to provjeri i ukoliko postoji potreba ides na cirkumciziju (obrezivanje).

Bio sam narucen za 4 dana te sam imao dosta vremena za psihicku pripremu, koja je po meni i vise nego potrebna. Takodjer je preporucljivo popiti i nesto za smirenje, npr. ja sam uzeo 2 x 5 mg Normabela, koji je mogu reci savrseno obavio posao.
Sam postupak je tipa dodji i nadi neku zabavu dok oni rjesavaju problem. Jedino sto zaboli jest prva injekcija lokalne anestezije, dok druge skoro pa ni ne osjetis. Iskreno, cak i prva injekcija jest manje bolna od punmo drugih stvari, tako da nema apsolutno nikakvog razloga za strah.
Prilikom operacije mozes razgovorat ili slusat mp3 player, tek toliko da ti prodje vrijeme. Operacija nije bolna, skaplel jedva da osjetis (ko da ti netko dira pimpac perom ;) ). Nakon operacije skaces sa kreveta i kreces doma.

Nakon 2 h lokalna anestezija je popustila te je pimpac poceo malo zatezat. Nista sto jedan Voltaren Forte ne bi rjesio... Prvih 3-4 dana budenje oko 5h ujutro kad pimpac ima potrebu za erekcijom (jutarnja gimnastika).
Vidim da vas dosta muci problem sa pucanjem savova, pitao sam doktora i veli da tih nekoliko dana dok je on dosta stegnut da nema sanse da se sta desi... A ostale dane savovi bi morali drzat.. (iako je to mozda islo samo za moj slucaj posto imam 12 savova, malo puno koliko sam skuzio prema iskustvima ostalih forumasa).

Kontrola mi je bila za 3 dana, te mogu reci da je skidanje samih zavoja bilo bolnije od kompletne operacije fimoze. Iako, i to je bilo bol od 2 x 1 sekunda. Bas bezveze...

Uglavnom, osjetljivost glavica na sve i svasta je prolazna, a mozete si i olaksat problem sa zavojem oko njega.
Sada, 17 dana od operacije, nijedan sav jos nije otpao, vjerujem da ce se to dogoditi u sljedecih nekoliko dana, a pimpac je skoro ko nov. Vise gotovo da i nema osjetljivosti, priliom erekcije nista ne steze, a cak sam jucer dobio i jedan handjob ;). Naravno, za sex cu pricekat da barem savovi otpadnu te cu tada moci dati konkretne rezultate dal je i koliko je sex bolji...

thx

GoGs
13.10.2011., 21:37
koliko imaš godina?

lolipop2
14.10.2011., 07:32
koliko imaš godina?

28 godina.

Eoin
18.10.2011., 05:29
jel itko radio ponovljenu cirkumciziju radi ožiljka nakon prve?
kako je proslo i obavlja li se samo dio s ožiljkom ili kompletno sve?

mala plavušica
18.10.2011., 22:46
moj frajer je obrezan i ja zadovoljna,!

GoGs
18.10.2011., 22:52
jel itko radio ponovljenu cirkumciziju radi ožiljka nakon prve?
kako je proslo i obavlja li se samo dio s ožiljkom ili kompletno sve?meni je ostao ožiljak ispod glavića, više kao nakupina mekog tkiva (kože) gdje je bio šav, ali taj dio ne bi dao odsjeći, pa da me netko kolje :rofl: najosjetljiviji je i to je to.

moj frajer je obrezan i ja zadovoljna,!blago tebi :D

Eoin
02.11.2011., 17:38
ocito trebam preformulirat pitanje...Dal je itko radio operaciju nakon obrezivanja zbog keloidno/hipertroficnog ožiljka??

Deshawn
03.11.2011., 00:35
Pozdrav..
Imam pitanje, koliko dugo se nesmije masturbirati nakon obrezivanja?
Nisam pitao doktora nista vezano za to, a obrezan sam prije 2 tjedna :rolleyes:

GoGs
03.11.2011., 00:39
2 mjeseca minimalno.

Deshawn
03.11.2011., 00:42
ja sam mislio 2 godine, izdrzat cu 2 miseca, hvala na odgovoru

reel_joe
04.11.2011., 12:50
Pozdrav svima.
Eto da i ja podjelim sa svima ovdje moje iskustvo kojem sam poršao sa obrezivanjem.
Obrezan sam bio 1.9.2009, znači ima više od 2 godine. Tada sam imao 25 god. Isto ej nastala fimoza, koje mi je najviše smetala tjekom sexa jer je koža pucala i jako me peklo tako da me cura nagovorila da odemo do urologa. Došo kod urologa na pregled, ustanovio je fimozu i naručio me za tjedan dana. bilo me je malo strah ali ok tješio sam se da mi bude kasnije lakše.
Na dan obrezivanja sam bio dosta smiren te kad sam došo kod urologa odmah mi je objašnjavao šta bude radio. Dao mi je anesteziju i nisam ništa osjetio, cjeli proces je bio gotov za pola sata. Sljedeći dan sam došo na pregled i to je bilo to nikakvih porblema. 14 dana je trajalo dok nije prvi šav puknuo onda su u roku tjedan dana svi otišli, rana je bila zacjelena i super.
Prvi sex sam imao več nakon 3 tjedna od obrezivanja bez ikakve boli i ičega.
I da kažem sex mi je puno bolji i kvalitetniji nego prije.
Eto ako netko ima strah pred obrezivnjem nek se ne boji. Ništa strašno
Pozdrav:)

01inzage
09.11.2011., 19:19
Bok svima.
Napravio sam cirkumizaciju i frenuloplatiku prije dva dana (ponedeljak 7.11.11).
Ako nekoga zanima kako je to prošlo mogu mu pomoći.
Mene mući otok koji se nalazi ispod glansa, negdje između šavova i glansa. Da li netko zna što o tome, da li je to normalno ili ...
Mali je općenito dosta natekao, vjerovatno ga blesiraju i noćne erekcije koje se po meni ne mogu spriječiti. Danas sam po prvi
puta skinuo gazu i zavoje, ocistio povrsinu kamilicom i namazao mjesta šivanje sa kremom kojou mi je pripisao kirurg.
Velim, samo me za sada mući taj otok ????
Zna li tko što o tome?

Deshawn
10.11.2011., 14:35
Taj otok je normalna stvar, i kod mene je bio prisutan, ali svremenom će splasnuti

01inzage
10.11.2011., 21:55
Taj otok je normalna stvar, i kod mene je bio prisutan, ali svremenom će splasnuti

Hvala na informaciji, ostaje mi da pratim kako ce se dalje odvijati stvari.
Jos jednom hvala :)

reel_joe
01.12.2011., 10:59
otok splasne vrlo brzo ja sam nakon 15 dana od operacije imao spolni odnos bez ikakve boli ili nešto
čisti užitak

seljacina_teska
01.12.2011., 14:38
Pozdrav svima, imam pitanje : danas sam ima cirkumciziju, i peče me dok mokrim, jel to normalno il?

Enter Sandwoman
01.12.2011., 15:34
Pozdrav svima, imam pitanje : danas sam ima cirkumciziju, i peče me dok mokrim, jel to normalno il?

Ne opravdavaj nn, naravno da je....
Što bi ti, odmah umočio, prvi dan!?

seljacina_teska
01.12.2011., 15:40
Ne opravdavaj nn, naravno da je....
Što bi ti, odmah umočio, prvi dan!?

nebi prvi dan, al bi ubrzo...
ma vidim po netu da niko nema problema s tim, al mene baš jebački peče

Enter Sandwoman
01.12.2011., 15:42
nebi prvi dan, al bi ubrzo...
ma vidim po netu da niko nema problema s tim, al mene baš jebački peče

Pa normalno je da te peče ako urin dođe u doticaj s mjestom obrezivanja.
Pripazi malo dok piškiš, što da ti kažem....
I ne jebi barem 10 dana, pričekaj....

seljacina_teska
01.12.2011., 15:49
Pa normalno je da te peče ako urin dođe u doticaj s mjestom obrezivanja.
Pripazi malo dok piškiš, što da ti kažem....
I ne jebi barem 10 dana, pričekaj....

ok, hvala....

zihera
08.12.2011., 22:28
pozdrav svima :)
Imam pitanje koje se ticu oporavka i jako me muce i neznam što da radim.
Na operaciji sam bio prošli petak znaci 2.12 i operacija je dobro prosla, a dan poslije sam bio na prematanju i doktor mi je rekao da dalje mogu sam prematati.
E sad što me muci je to što je glans na pocetku okolo plav kao natecen ali to je tak stalno od operacije i neznam jel je to normalno.
Druga stvar koja me muci je nekakva svrbez nakon mokrenja kao da ne iziđe sve skroz pa svrbi i pece a opet neznam što da radim po tom pitanju.
Nakon šest dana od operacije vec mi je bolje, koza ispod glansa je jos natecena ali to je valjda ok muci me samo to s glansom što je poplavio s prednje strane na pocetku tamo gdje su savovi.
Molim ako netko imas iskustva i ako netko zna o cemu je riječ neka mi odgovori jer me ovo zbilja zabrinjava nadam se samo da ce sve proci dobro.

Unaprijed hvala :)

reel_joe
06.01.2012., 05:56
pozdrav svima :)
Na operaciji sam bio prošli petak znaci 2.12 i operacija je dobro prosla, a dan poslije sam bio na prematanju i doktor mi je rekao da dalje mogu sam prematati.
E sad što me muci je to što je glans na pocetku okolo plav kao natecen ali to je tak stalno od operacije i neznam jel je to normalno.
Druga stvar koja me muci je nekakva svrbez nakon mokrenja kao da ne iziđe sve skroz pa svrbi i pece a opet neznam što da radim po tom pitanju.
Nakon šest dana od operacije vec mi je bolje, koza ispod glansa je jos natecena ali to je valjda ok muci me samo to s glansom što je poplavio s prednje strane na pocetku tamo gdje su savovi.
Molim ako netko imas iskustva i ako netko zna o cemu je riječ neka mi odgovori jer me ovo zbilja zabrinjava nadam se samo da ce sve proci dobro.

Unaprijed hvala :)

Meni je glans bio plav ko šljiva jedno tjedan dana od opreacije a najviše ono mjesto gdje sam dobio ansesteziju..... oteklina je prošla za nekih 10 dana
sve u svemu super sam zadovoljan

kako je tebi sad s obzirom da je prošlo već mjesec dana, ja sam točno 15. dan ankon operacije imao spolni odnos koji je bio za mene posve bezbolan a za dragu preporod :):cerek:

Artois
06.01.2012., 06:50
jeste Vi to rjesavali kod nekog privatnika ili?

reel_joe
06.01.2012., 07:07
jeste Vi to rjesavali kod nekog privatnika ili?

ja jesam da
i zadovoljan sam...sad kolko sam platio mislim da je bilo oko 2000 kn ali to je bilo 2009. godine

Lady Gala
06.01.2012., 13:13
Ponekad, prilikom sexa, muž osjeća nelagodu zbog kožice. Doktor je preporučio obrezivanje, ali ništa hitno, ako se odluči.
Ja bih više voljela da to uradi, zbog njega(probala i jedne i druge, nama ženama nema razlike, kad je u erekciji sve isto, ne znam šta laprdaju bezveze)
On nikako da se odluči (bolje bi bilo da mora, nego što mu je prepustio odluku), brine nas kako spriječiti erekciju, koliko dana se mora "čuvati", boli li ako dodje do erekcije...Ustvari, više se ja brinem, ja to smatram svojim vlasništvom:mig: i koliko vremena do ponovnog vraćanja u funkciju?:cerek:

reel_joe
09.01.2012., 05:49
Ponekad, prilikom sexa, muž osjeća nelagodu zbog kožice. Doktor je preporučio obrezivanje, ali ništa hitno, ako se odluči.
Ja bih više voljela da to uradi, zbog njega(probala i jedne i druge, nama ženama nema razlike, kad je u erekciji sve isto, ne znam šta laprdaju bezveze)
On nikako da se odluči (bolje bi bilo da mora, nego što mu je prepustio odluku), brine nas kako spriječiti erekciju, koliko dana se mora "čuvati", boli li ako dodje do erekcije...Ustvari, više se ja brinem, ja to smatram svojim vlasništvom:mig: i koliko vremena do ponovnog vraćanja u funkciju?:cerek:

pa prva dva tri dana malo boli i erekciju će sigurno imate već prvu noč. Ne boli sama erekcija nego boli to jer šavovi nisu elastični pa malo stežeju kožu. Ništa strašno. Ionako dobije samorazgradive šavovoe, meni su recimo popucali nakon 7-8 dana. Evo u par topica sam pisao i još ču jednom da sam se preporordio, ai cura isto. Nagovori ga neka to obavi. Jedno 14 dana do 3 tjedna će biti van pogona a onda nema stajanja:)

Lady Gala
09.01.2012., 08:01
Ok, hvala

Epos
13.02.2012., 21:19
jedva cekam da to udje u modu kod nas :mig:

http://documentaryheaven.com/the-perfect-vagina/

After having watched Penis Size Insecurity By Men, it’s now time to move on to lesson two and have a look at womens insecurities: The Perfect Vagina.

Fronted by Lisa Rogers, this documentary focuses on the rise in vaginal cosmetic surgery, specifically labiaplasty. For the uninitiated, labiaplasty involves cutting off the inner labia so that they don’t ‘hang’ below the outer labia. Ouch! The labiaplasty business has skyrocketed over the past few years, and Lisa’s mission was to find out why so many women hate the appearance of their vulvas to the point that they’d willingly have pieces of them surgically removed.

Warning: May not be suitable for minors.

achit
07.03.2012., 21:52
imam taj problem neko vrijeme,da mi nejde kožica preko.Znam da bi trebao ići kod svoje doktorice po uputnicu za Urologa,koji če me poslat dalje na obrezivanje ili što već.

E meni se nejde kod nje nikako,pa me zanima gdje da idem u ZG kod kojeg urologa a da radi preko HZZO-a,pa bi kod njega izvadio karton,i ako je moguće odmah i kod tog napravio isti zahvat!

Može preporuke!!!!!!

Pitao sam već sa nekoliko mailova,ali nisam naišao da radi preko hzzo-a.

ili da platim pregled i odem negdje u bolnicu to odraditi.

Gledao sam da odem kod privat,a to košta 4000kn pa ako ne uspijem besplatno,onda ču na taj način,makar je danas teško do para doći.

I ako netko zna kako se vadi karton kod drugog liječnika???

reel_joe
20.03.2012., 07:56
imam taj problem neko vrijeme,da mi nejde kožica preko.Znam da bi trebao ići kod svoje doktorice po uputnicu za Urologa,koji če me poslat dalje na obrezivanje ili što već.

E meni se nejde kod nje nikako,pa me zanima gdje da idem u ZG kod kojeg urologa a da radi preko HZZO-a,pa bi kod njega izvadio karton,i ako je moguće odmah i kod tog napravio isti zahvat!

Može preporuke!!!!!!

Pitao sam već sa nekoliko mailova,ali nisam naišao da radi preko hzzo-a.

ili da platim pregled i odem negdje u bolnicu to odraditi.

Gledao sam da odem kod privat,a to košta 4000kn pa ako ne uspijem besplatno,onda ču na taj način,makar je danas teško do para doći.

I ako netko zna kako se vadi karton kod drugog liječnika???

4000!?!?
ja sam platio 2000 i super sam zadovoljan..ako te zanima javi se na pm

klokancic
28.03.2012., 15:17
Meni je logično da netko radi obrezivanje zbog zdravstvenih problema, inače ne vidim neku bitnu razliku između obrezanog i neobrezanog. Probao sam i jedne i druge i nije mi to bilo bitno. Ok jedan obrezani mi je ostao u sjećanju ali samo zato što je bio jako lijep i velik :D

10 32
13.04.2012., 08:14
pitala sam na dječjem zdravlju ali nitko ne odgovara pa se nadam da ću imati više sreće na ovoj temi.
moj sin(dvije godine) je prije nekoliko dana obrezan radi fimoze. na jednom dijelu "ovojnice" izgleda kao da je koža penisa spojena na glavić,ne znam kako bih to objasnila,onaj dio,ovojnica, koji dijeli glavić od ostatka penisa je na jednom dijelu spojen kao da je ostao jedan šav...nadam se da ste razumjeli o čemu se radi.ne znam da li je to sljepljeno kad mi ne da dirati ili je zašiveno ili su konci koji će se razgraditi(to se nadam).molim vas,tko je imao slično iskustvo da podijelite sa mnom

to sam ja
14.04.2012., 13:27
imam jedno pitanje pa se nadam da cu ovdj dobiti odgovor. naime sexao sam se s curom o odjednom me nesto zapeklo i pocela mi krv ic (kako sam se bio preplasio) napukla mi je ona kozica koja se drzi za glavica nadam se da znate na sto mislim i sad imam problem naravno nemrem se sevit s curom jer me to pece pas mater. uopce mi nije jasno zakaj se to dogodilo nejde mi u glavu. jel imao netko takav problem? ima neka krema za to da si kupim u ljekarni? koje su vase preporuke sto uciniti? da napomenem jako mi je neugodno radi toga cak i ovdje na forumu.

Direktor Vuco
15.04.2012., 12:07
Jesu moguće erektilne smetnje zbog fimoze?

Direktor Vuco
20.04.2012., 16:21
Operacija prošla... prvi dan je malo bolilo,al ništa što se ne more izdržat,uzmeš analgetik i dobro.. jedino me strah noćiju zbog erekcija da šavovi ne popucaju.
Al moram priznat da mi je čudan osjećaj u gaćama... glavić mi dodiruje gaće,ne mogu reći da boli,al je jaaako neugodan osjećaj...
Zbog fimoze sam morao to napraviti,inače ne bih.. prirodno je prirodno.

Zna li netko kad bi ovaj osjećaj trebao prestati,naviknuti se na to već?
i kako vršite previjanje..jel stavljate išta osim gaze? meni je rečeno obloge od kamilice.

mjau mjau
20.04.2012., 19:01
imam jedno pitanje pa se nadam da cu ovdj dobiti odgovor. naime sexao sam se s curom o odjednom me nesto zapeklo i pocela mi krv ic (kako sam se bio preplasio) napukla mi je ona kozica koja se drzi za glavica nadam se da znate na sto mislim i sad imam problem naravno nemrem se sevit s curom jer me to pece pas mater. uopce mi nije jasno zakaj se to dogodilo nejde mi u glavu. jel imao netko takav problem? ima neka krema za to da si kupim u ljekarni? koje su vase preporuke sto uciniti? da napomenem jako mi je neugodno radi toga cak i ovdje na forumu.

Da ne živiš ti na Savici? :lol:
Ispričao mi je frend o jednom ovakvom slučaju...(kvart do Folke, prema gradu, onaj prije) :rofl:

** Tara **
20.04.2012., 22:44
jedva cekam da to udje u modu kod nas :mig:

http://documentaryheaven.com/the-perfect-vagina/

Ne bude ovo došlo kod nas jer je to već dosta dugo kod nas :D

Sve te plastik fantastik operacije se odmah udomaće i kod nas...

Proguglaj malo i vidjet ćeš da većina plastičara u Hrvatskoj izvodi ovaj operativni zahvat :kava:

Direktor Vuco
21.04.2012., 16:39
Pozdrav

Nakon 2 h lokalna anestezija je popustila te je pimpac poceo malo zatezat. Nista sto jedan Voltaren Forte ne bi rjesio... Prvih 3-4 dana budenje oko 5h ujutro kad pimpac ima potrebu za erekcijom (jutarnja gimnastika).
Vidim da vas dosta muci problem sa pucanjem savova, pitao sam doktora i veli da tih nekoliko dana dok je on dosta stegnut da nema sanse da se sta desi... A ostale dane savovi bi morali drzat.. (iako je to mozda islo samo za moj slucaj posto imam 12 savova, malo puno koliko sam skuzio prema iskustvima ostalih forumasa).

thx

Ja sam bio na operaciji 19.4... Sve je u redu,jedino me strah te jutarnje gimnastike da mi šavovi ne bi pukli i ove dvije večeri slabo spavam,stalno u isčekivanju toga... i hladna voda kraj mene da me malo šokira ako dođe do toga :D.
Ikakav savjet za to?

Ladovina
18.05.2012., 23:04
evo ponovo podižem ovu temu.
mene zanima, za one dečke koji su obrezani dok su još bili mali, jel ikad požalite za tim? ima li grubih komentara? ne mislim na žene (znam da njima ne smeta, već na muškarce, muško društvo, muške svlačionice...)
naime, ja imam sina koji ima hypospadiu glandis (za one neinformirane, to znači da mu rupica nije na samom vrhu pišulinca već je malo nagnuta put dole). stvar je sad, da bismo ga mogli obrezat ili otići na operaciju da mu srede tu rupicu (dovedu je na pravo mjesto) i rekonstruiraju mu kožicu (njemu je kožica raširena na glaviću). operacija, naravno, košta. mislite li da, ako ga obrežemo, da bi možda jednog dana on žalio za tim što nismo dali neku svotu novca i sredili mu kožicu a ne obrezali ga?
molim samo normalne i iskrene komentare. hvala.

william1
19.05.2012., 00:07
Ladovina, ako je moguće situaciju kirurški popraviti, onda idite tim putem. Potpuno obrezivanje je apsolutno nepotrebno osim ako nema drugog rješenja.

Ladovina
20.05.2012., 22:12
william, hvala na odgovoru.

william1
20.05.2012., 22:21
I drugi put :top:

luša
14.06.2012., 17:18
naime, prvi put susrećem se sa dečkom koji je obrezan, i seks stvarno funkcionira (u vezi smo već duže vrijeme), ali problem dolazi kod pušenja.

on kaže da je sve super ali da, pošto je obrezan, treba ''drukčiji tretman'' - pa dali itko ima ikakvih savjeta, koja je razlika između pušenja obrezanog i neobrezanog, itd, itd...

unaprijed hvala :D

william1
15.06.2012., 10:22
:misli: neka ti proba sam reći kakav je to drugačiji tretman. Što se oralnog tiče... ja sam ga jedino htio više :D

stone123
03.07.2012., 23:29
ovako..prije 3 tjedna sam bio na operaciji, imo sam relativnu fimozu i parafimozu, otpalo mi je 3 konca jos imam 3..i krasta je jos na glavicu, dogodio se handjob :P i eo vec drugi dan mi natecen tamo di su bili konci, ali neboli, samo je natecen, a tamo gdje su ostali jos konci tam nista..sto se dogadja? jel to normalno ili? kad cu moci imat odnos?

KRAMPOTA
20.09.2012., 08:16
Zanima me gdje se u Osijeku može obaviti cirkumcizija (obrezivanje)? Kakave su cijene kod privatnika ako ih opće ima koji to rade? Di bi se moglo odraditi obrezivanje beba i da li i ma privatnika koji to rade?

edi_bosanceros
20.09.2012., 18:09
momci slusajte ja sutra iden kod anesteziologa da me pregleda jer mi skidaju visak kozice u ponediljak pa ima li koji savjet ili nesto ja iman 14 godina poceo sam drkat sa 9 godina je da je rano ali sam se naucio oce li bit ikakve razlike pomoc molim????

hoce
neces vise imat kozice

pRCAAA
01.10.2012., 12:03
Pozdrav!

Prije 4 dana sam bio na obrezivanju,i sve proslo super. Drugi dan bila kontrola i doktro to pogleda i kaze bit ce sve u redu,namaze ga s nekom tekucinom koja peće ispocetka al nakon 2 min vise se ne osjeti, zamota ga i mogu kuci.I dodem ponovo u ponedjeljak i opet skine on zavoj i namaze tu tekucinu i nije ga skroz zamotao nego samo stavio gazu preko njega i kaze da ga od sad sam prematam. I sad me muci dok idem pišati, nije mi ostavio rupicu gore za pišanje nego moram odmotat zavoj pa tek onda pišat.A dok ga omotam sve je zaljepljeno za glavica i uzasno pece. I tokom pišanja ja pišam doslovce ko TUŠ. Mlaz curi na 2-3 strane :O . I nakon pišanja kad zamotam zavoj ostane pisaline jos po tome i peće poslije uzasno. Doktor je rekao da ga mogu prati sa sapunicom ali nesmijem trljat ,nego samo lagano da isperem. A citam ostale forume neki ga ispiru kamilicom. Pa šta da sad radim ?
I još nesto, ispod glavica je sad neka "nakupina kože" pa to uzasno ruzno izgleda. Dal ce to proci kad šavovi padnu i kozica ce to pokrit ili što ? :/

Arme
01.10.2012., 12:10
Ja nisam imao tih problema, uglavom kad ti to sve prođe mozeš dirat po glaviću i radit šta oš niš ne peče. A za ovu nakupinu kozice, ne znam na šta misliš, daj neki primjer ili sliku s neta pa objasni..

@stone123 samo pusti to će ti se samo vratit u normalu..

pRCAAA
01.10.2012., 13:01
A neznam kak da objasnim...npr vidi ovo " http://www.ordinacija.hr/repository/images/_variations/1/7/17d8b882824e191469cb76a5f1b2ea7d_gallery.jpg?rand= 1295865660 " , Samo sto ja nemam oko cijelog glavica ko on, nego samo ispod njega i tamo je jedan šav koji se spaja s glansom.

john waynee
02.10.2012., 12:01
pozdrav! -imam jedno pitanje -jucer sam bio obrezan -i doktor mi je rekao da nakon 2 dana se smijem tuširat... -zanima me dali poslje tuširanjamoram ponovo stavljat zavoje -i koliko dugo se zavoji opce trebaju nositi ? -hvala unaprijed

pRCAAA
02.10.2012., 13:11
Kaj te niš ne peće, boli ili smeta , ak si tek jucer bio obrezan?
Meni tek nakon 4 dana veli da ga mogu prati sa sapunicom , al nesmijes trljat nego samo namazi i isperi.
Pa nosim zavoje od cetvrtka, i nosit cu ih do petka jos dok imam kontrolu.
Ak tebi nis ne smeta nemoj nosit, ali preporucam da si ga zamotas jer ti bude neugodan osjecaj kad ce ti glavic bit u dodiru s gacama.

john waynee
02.10.2012., 14:03
pa nista me ne pece -mislim osjetim sve -malo smeta -al ništa strašno...

pRCAAA
02.10.2012., 14:06
zihera kaže: Pogledaj post
pozdrav svima

Unaprijed hvala

reel joe - Meni je glans bio plav ko šljiva jedno tjedan dana od opreacije a najviše ono mjesto gdje sam dobio ansesteziju..... oteklina je prošla za nekih 10 dana
sve u svemu super sam zadovoljan.

Uff ,Znaci kolko sam skuzio i meni je to sve naoteceno ispod glavica i ruzno izgleda , pa ce valjda proci!

pRCAAA
02.10.2012., 14:08
pa nista me ne pece -mislim osjetim sve -malo smeta -al ništa strašno...

Pa ako je tako onda se peri i sve, a kad ti kazes da ti ne smeta onda netrebas stavit zavoj
Daj mi reci jel i tebi ispod glavica " glans" naoteceno sve ?

john waynee
02.10.2012., 19:02
iskreno da ti kazem -jako sam gadljiv -pa nisam previse ni zagledao -al mislim da je natecen -e da vas pitam -kako se nosite sa erekcijama -ja sinoc nisam opce spavao -jer sam se bojao da je ne dobijem pa da mi popucaju šavovi ?

pRCAAA
02.10.2012., 20:00
Doktor mi prepisao Normabel, al ne pomaze nis. Ja po dvije popijem ali nista.
Tako da se i ja budim 5-6 puta po noci i hodam po sobi dok se ne smiri malo. A od toga 2 put otidem pisat pa mogu cak i dulje vrijeme spavat, al inace svakih pol sata se dizem iz kreveta jer se nadize , uzas :(
A za savove, vjerojatno nece popucat, meni doktor rekao da samo prva noc najbitnija da ne popucaju jer kao jos su onda "labavi" , a dalje kao da se "zapeku" pa nebi smjeli puknut. A kad te zaboli dok spavas probudis se i probaj ga nekako smirit. I zato nece puknut , jer ce te zabolit pa ces se probudit i olabavit ih.

gambler92
02.10.2012., 20:45
Pozdrav!

Prije 4 dana sam bio na obrezivanju,i sve proslo super. Drugi dan bila kontrola i doktro to pogleda i kaze bit ce sve u redu,namaze ga s nekom tekucinom koja peće ispocetka al nakon 2 min vise se ne osjeti, zamota ga i mogu kuci.I dodem ponovo u ponedjeljak i opet skine on zavoj i namaze tu tekucinu i nije ga skroz zamotao nego samo stavio gazu preko njega i kaze da ga od sad sam prematam. I sad me muci dok idem pišati, nije mi ostavio rupicu gore za pišanje nego moram odmotat zavoj pa tek onda pišat.A dok ga omotam sve je zaljepljeno za glavica i uzasno pece. I tokom pišanja ja pišam doslovce ko TUŠ. Mlaz curi na 2-3 strane :O . I nakon pišanja kad zamotam zavoj ostane pisaline jos po tome i peće poslije uzasno. Doktor je rekao da ga mogu prati sa sapunicom ali nesmijem trljat ,nego samo lagano da isperem. A citam ostale forume neki ga ispiru kamilicom. Pa šta da sad radim ?
I još nesto, ispod glavica je sad neka "nakupina kože" pa to uzasno ruzno izgleda. Dal ce to proci kad šavovi padnu i kozica ce to pokrit ili što ? :/

tu nakupinu imam i ja, samo ja sam kao dijete maro ići na obrezivanje jer sam imao hypospadiju. Taj višak uopće nema nikakvu funkciju sve normalno radi

john waynee
02.10.2012., 21:23
mene je moj urolog savjetovao -da ne pijem velike kolicine vode prije spavanja -tj dauriniram prije spavanja -trebalo bi bit manje erekcija...

pRCAAA
03.10.2012., 07:46
tu nakupinu imam i ja, samo ja sam kao dijete maro ići na obrezivanje jer sam imao hypospadiju. Taj višak uopće nema nikakvu funkciju sve normalno radi

A kak izgleda onda kad se nadigne?
Ovako : http://www.sciencephoto.com/image/295915/530wm/M8650088-Close-up_of_tip_of_man_s_penis_with_torn_frenulum-SPL.jpg

Ili? I ta nakupina ce ostat, nece se povuc? I svaki puta kad ce biti spusten bit ce ta nakupina?

gambler92
03.10.2012., 09:08
ne znam, ja sam imao hipospadiju pa je možda ta nakupina kao nekakva potpora radi bolje stijenke, u pornićima nisam vidio da ljudi to imaju. iskreno i mene to malo brine jer ne znam što je to

pRCAAA
03.10.2012., 10:41
Pa jel se mozes ti sad po tome dirat i jel ti smeta to sve, dok drkas kak ti je ?
Ili kad je u erekciji , kak izgleda?
Te boli kaj, ili imas onaj osjecaj kao da ce puknut sve :S

gambler92
03.10.2012., 10:47
ne smeta ništa, kad se digne samo se ta kožica rastegne pa ni ne izgleda kao nakupina jer je tanka, ne boli ništa

lucijano4589
03.10.2012., 16:57
ljudi slusajte iman veliki otok nakon obrezanja i sad mi je pocelo krvarit na tri mista ja mislin kako mi se diga i odjednom samo krv i mala bol nije nista puklo ali jeli ko zna kad ce past otok ????

pRCAAA
03.10.2012., 18:46
ljudi slusajte iman veliki otok nakon obrezanja i sad mi je pocelo krvarit na tri mista ja mislin kako mi se diga i odjednom samo krv i mala bol nije nista puklo ali jeli ko zna kad ce past otok ????

Pa ako nije nista puklo onda je normalno, uvjek je oko konaca malo krvavo. Dok skinem zavoj stalno je malo "krvavo/zuto", barem meni :ne zna:

A otok ce nestat valjda za tjedan,dva ili dok savovi ne popucaju :ne zna:

lucijano4589
03.10.2012., 19:39
slusajteja nisan vec 2 tjedna u skoli bojin se da ce to sve popucat ako se slucajno zattrcin ako me neko gurne meni su oni konci koji sami ispadaju ako mi moze te pomoc i sacim da zalivam ono sta je oteklo. sta se tice ono sta sam govoria o Krvi ja sam vrsia obrezanje prije 8 dana i nezz zasto mi je pocelo krvarit kad cu skinit ove obloge kad cu ih prestat nosit????

lucijano4589
03.10.2012., 19:55
i jos jedno pitanje kad cu moc drkati i ostalo???

pRCAAA
03.10.2012., 20:25
slusajteja nisan vec 2 tjedna u skoli bojin se da ce to sve popucat ako se slucajno zattrcin ako me neko gurne meni su oni konci koji sami ispadaju ako mi moze te pomoc i sacim da zalivam ono sta je oteklo. sta se tice ono sta sam govoria o Krvi ja sam vrsia obrezanje prije 8 dana i nezz zasto mi je pocelo krvarit kad cu skinit ove obloge kad cu ih prestat nosit????

Pa vidi nece ti nista puknut samo ce te boljet ak te netko udari, pazi se malo :/
A konci ce ti pocet ispadat za mj. Dana ovisi kako koji mozda neki i prije.
Ja sam obrezan prije 6 dana , i perem ga sa kamilicom.
I isto tako kad idem pišati , na zavoju ima malo krvi, a ja si zavoj promjenim svka 2 dana.
A sto se tice drkanja pa vidjet ces kad ce ti se glaviic priviknut
Na to sve,najmanje 15dana od operacije po mojem misljenju.

john waynee
04.10.2012., 07:42
pRCAAA -mislim da je ta nakupina normalna -samo sto je tebi to novo zato sto ga mozda nisi prije mogao navuc u opustenom stanju -osim ako te boli ?

-i imam jedno pitanje -mislim da mi je jutros pukao šav ili 2 -ništa ne boli -i nije bilo krvi -tj nesto jako malo kad sam maramicom obrisao -sta da radim -jel to normalno ili imam razloga za sto skoriju kontrolu -obrezivanje je bilo u pon.

pRCAAA
04.10.2012., 10:53
Ok , ma ne boli al smeta je je to najosjetljivije. Treba se priviknut :/

TO je normalno sve , nije ti pukao šav , a mozda i je , ali ako krv ne curi i ne boli te onda je dobro. Ja sam obrezan u cetvrtak , pa mi zna jos uvjek malo zuckastekrvi biti po savovima.Sutra imam pregledl pa cu vidjet sta doktor kaze

john waynee
06.10.2012., 09:27
e imam jos jedno pitanje - držim ga gazi u boksericama svaki dan -jel pametnije ga držat prema gore ili prema dolje ?

otvorenog--uma
06.10.2012., 14:30
e imam jos jedno pitanje - držim ga gazi u boksericama svaki dan -jel pametnije ga držat prema gore ili prema dolje ?

mislim da tu nema nekog pravila u vezi toga. drzi ga onako kako ti najbolje odgovara i to je to.

tomosrider
18.10.2012., 22:42
e pitanje...jel treba sta platiti za tu operaciju??

sega_mega
30.11.2012., 19:35
bok doktor mi je dao izbor obrezivanje ili dorzalna incizija..što vi mislite da je bolje i koliko traje oporavak kod jednog odnosno drugog..dijagnoza je stenoza prepurcija.

power_max
08.12.2012., 12:29
hy novi sam ovdje pa evo imam jedno pitanje, dakle: nakon koliko vremena nakon obrezivanja imaš manje osjetliv glavić na dodir s npr. tkaninom i sl. dal je uvijek tako osijetliv kao sad ili to prođe nakon 3-4 tjedna. dakle nakon koliko vremena se gubi taj osijetliv dodir?
hvala.

edi_bosanceros
08.12.2012., 12:31
hy novi sam ovdje pa evo imam jedno pitanje, dakle: nakon koliko vremena nakon obrezivanja imaš manje osjetliv glavić na dodir s npr. tkaninom i sl. dal je uvijek tako osijetliv kao sad ili to prođe nakon 3-4 tjedna. dakle nakon koliko vremena se gubi taj osijetliv dodir?
hvala.

mjesec
dva

mentals
13.12.2012., 07:12
Obrezan sam i receno mi je da ga perem s kamilicom. Zna li netko kako se to radi? Jel trebam napravit čaj pa onda izvadit kamilicu i oprat ga?

sega_mega
17.12.2012., 17:35
danas sam obrezan..rečeno mi je da zavoje čim se smoče mogu skinuti malo obrisati i to je to..rekla mi je da nemam šavove..!! nikakva previjanja nije spominjala..ništa me ne boli..jeli može tko dati kakav savjet

edi_bosanceros
17.12.2012., 18:04
danas sam obrezan..rečeno mi je da zavoje čim se smoče mogu skinuti malo obrisati i to je to..rekla mi je da nemam šavove..!! nikakva previjanja nije spominjala..ništa me ne boli..jeli može tko dati kakav savjet

kakav savjet kad nemas problema:ne zna:

sega_mega
17.12.2012., 18:27
a slušajte očekivao sam bolove, šavove itd..no sad kad sam vidio shvatio sam da on mene nije obrezao..nego je samo ovu kožicu gore rastegao ili nešto tako..smijem li nekom poslati sliku pa da mi kaže jeli to ok
'

Alčak
17.12.2012., 18:38
a slušajte očekivao sam bolove, šavove itd..no sad kad sam vidio shvatio sam da on mene nije obrezao..nego je samo ovu kožicu gore rastegao ili nešto tako..smijem li nekom poslati sliku pa da mi kaže jeli to ok
'

ne znam kako da ti kazem jel ok kad sam od malena obrezan :ne zna:

edi_bosanceros
17.12.2012., 21:26
'

obrezivanje podrazumjeva odstranjivanje te kozice

futzi
23.12.2012., 22:32
Ja sam bio na obrezivanju prije 1,5 godinu. Nisam imao bolove. Šavove sam imao, kako je bio 6. mjesec onda mi se to sve lijepo upalilo, zagnojilo...peklo, svrbilo. Najljepše je bilo držati led na penisu dok se led ne rastopi. Sad kad je sve to prošlo zadovoljan sam da sam to obavio.

deklok
24.12.2012., 01:30
Ne radite toliku paniku oko obrezivanja, i ja sam bio na obrezivanju sa 8. godina i ta nakupina koze u spustenom stanju je normalna...

futzi
24.12.2012., 15:01
Ne radite toliku paniku oko obrezivanja, i ja sam bio na obrezivanju sa 8. godina i ta nakupina koze u spustenom stanju je normalna...

Slažem se...

Fichoslav
24.12.2012., 16:56
Obrezan sam prije 4dana(fimoza),bio sam na kontroli odma dan poslje i doktor mi skinuo gazu i zavoji sto je dosta bilo bolno i stavio samo gazu,dobro ja sada sam mijenjam gaze svaki drugi dan,ali kada sam ga pito dal treba ispirat ili mazat reko je da ništa,da samo dodjem na kontrolu za tjedan dana i to je to.Sada nije mi jasno kada tu čitam da svi nakon operacije mažu nekom mašću ili ispiru kamilicom,kaj sam ja poseban da ne trebam ta sredstva ?

I još uvijek mi je neugodan osjećaj za glavić pa dok idem recimo do dućana ili negdje do birca krećem se ko kornjača,i zna me svrbit užasno,kolko ce jos taj neugodni osječaj trajat?

laehty
04.01.2013., 19:40
Eto...
ja bia na obrezivanju prije 2 tjedna.
Jedva sam se nagovoria na to, ali sad mi drago!!
U privatnika sam bia, pa me došlo malo skuplje, ali nije važno.

Sama operacija nije bolna. Skroz malo zapeče dok se daje lokalna anestezija, ali izdržljivo je. Malo me bolilo zatezanje konaca pri kraju operacije, ali opet, ništa šta se ne može izdržati.
Čita sam po forumima da prvo mokrenje boli i peče, no meni bez problema. Što se tiče erekcije, nije to bol, koliko osjećaj da će konci popucati, ali zapravo neće.
Ako se ne varam, posli operacije sam ima 3 ili 4 dogovorene kontrole, i posli svake je bilo sve bolje.
Otok u početku je normalan, no s vremenom će bit sve manji.
Najveći problemi su mi se javljali prilikom mijenjanja gaze, jer bi se zapravo gaza slijepila, pošto je još uvik bilo malo te tzv. sukrvice, no sve manje je bio i evo sada više nema. Kako mi je to mijenjanje gaze bilo malo bolno, ja bi prije nego skinem gazu, prolia vodu po njoj pa bi mi bilo puno lakše, tj. bez problema bi skinia.
Nakon svakog mokrenja sam prao s kamilicom i soli (to je zbog bržeg zarastanja) te previja novom gazom. HIGIJENA JE VAŽNA!!
Gaze bi se trebale držati dok nestane sukrvice.
Trebale bi se nositi uske boxe tako da se zapravo sve stisne i da gaza ne ispada.

I evo sada nakon 2 tjedna, nisu mi svi konci ispali...To zavisi od osobe do osobe. Koliko sam čua od nekih tjedan i po dana pa do 4 tjedna traje dok svi poispadaju.

Što se tiče privikavanja glavića na tkaninu, tu se pojavljiva baš nekakav neugodan osjećaj dok sam šeta...Ono, šeta bi i cilo vrime ga osjećam kako dira boxe. Ali evo sad, više niti ne idem za tim. Osjetim nešto lagano, i to skroz rijetko.

I naravno, ako imate ovakvih problema, otiđite ili u privatnika ili u svog doktora! Šta prije to rješite, vama bolje. Kažem, ja sam jedva nazva privatnika, jer uvik je bia pristuan taj neki sram i dogovoria napokon pregled. I super je ispalo. Doktor je bia odličan. Šta se njega ticalo, odma bi me oeperira čim sam doša na pregled, no eto, nisan bia amo reć psihički spreman, pa dogovoria za sutradan.

Šta se tiče tuširanja, preporučljivo je ne tuširati se prvi dan posli operacije, no posli je okej sve, čak i bolje da se šta češće tušira zbog održavanja higijene.

laehty
04.01.2013., 19:46
I neki govore da se treba 2 dana ležati u krevetu, a 7 dana posli ne izlaziti iz kuće.
Meni je moj reka da to nije istina. Mogu bez problema raditi sve normalno, osim šta bi prilikom mokrenja treba imati uza sve gaze i to, tako da bi ih nosia sa sobom.

Operacija mi je bila u četvrtak u 6 navečer, počelo je posli 6ipo, možda je trajala do 7i20, 7ipo...ujutro u 8 san normalno bia na faxu i šeta okolo.

creatos
04.01.2013., 23:06
pozdrav, imam jedno pitanje (vjerojatno glupo, al šta ćeš) , imam vjerojatno fimozu ( pri erekciji prepucij ne može preći ni glavić) i naravno ne usudim se reć starcima zbog srama, ali da ne duljim zanima me šta se radi sa onim djelom koji spaja perpucij i glavić ( glans ) na operaciji jeli se on isto ukloni kad se odreže višak kožice.

creatos
05.01.2013., 08:33
oprostite ali krivo sam napisao kako se zove onaj dio šta spaja kožicu i glavić, mislio sam na frenulum

bobyy
08.01.2013., 16:25
ja također imam problem s kožicom.ide preko glavića kad je opušten,ali kad je u erekciji tad nejde kožica preko, pa me zanima dal je baš potrebno obrezivanje ili ima i neki drugi način. pa ak je imo ko isti problem pliz nek pomaga

bobyy
13.01.2013., 12:53
imam problem s kožicom, ide preko glavića kad je je u opuštenom stanju, ali kad je u erekciji tad neide kožica preko, pa me zanima dal je baš potrebno obrezivanje ili ima i neki drugi način. pa ak je imal neko isti problem nek napise!!
hvala unaprijed.:504::503:

edi_bosanceros
13.01.2013., 18:51
imam problem s kožicom, ide preko glavića kad je je u opuštenom stanju, ali kad je u erekciji tad neide kožica preko, pa me zanima dal je baš potrebno obrezivanje ili ima i neki drugi način. pa ak je imal neko isti problem nek napise!!
hvala unaprijed.:504::503:

vjerovatno je potrebno
posjeti ljekara

william1
14.01.2013., 10:47
pozdrav, imam jedno pitanje (vjerojatno glupo, al šta ćeš) , imam vjerojatno fimozu ( pri erekciji prepucij ne može preći ni glavić) i naravno ne usudim se reć starcima zbog srama, ali da ne duljim zanima me šta se radi sa onim djelom koji spaja perpucij i glavić ( glans ) na operaciji jeli se on isto ukloni kad se odreže višak kožice.
Zaboravi na sram. Ovdje su tvoje zdravlje i dobrobit u pitanju! A vjeruj mi kad ti kažem da svaki (dobar) roditelj dobrobit svoje djece stavlja na apsolutno prvo mjesto. Ako imaš odnos sa svojim starcima izgrađen na povjerenju i poštovanju, slobodno im reci i pomoći će ti kako god znaju. Možda da prije o tome pričaš s ocem (ipak će on malo bolje znati kako je to), pa zajedno to prezentirate majci.

A što se fizičkog dijela problema tiče, otići k liječniku opće prakse (opet, bez srama, nije to prvi put da se liječnik susreće s tim, a ni posljednji) koji će ti izdati uputnicu urologu (koji ne da nema srama oko toga već mu je to zanimanje i struka) koji će napraviti pregled i dati savjet što i kako, pa se dogovorite eventualno za neke alternativne metode liječenja ili operativni zahvat (koji uopće nije tako strašan kakvim se možda čini).

Za sva pitanja tu smo ti mi koji smo to već prošli. :)

protas
03.02.2013., 19:50
Ja sam bio na operaciji fimoze 31.1. u četvrtak,išao u ptk na prevoj i reko još da dođem sutra i u četvrtak.Tijekom mokrenja ne ispirem kamilicom ni ničim drugim jer mi doktor ništa nije rekao.

nebraaa
03.02.2013., 21:39
ovako, ja sam obrezan dok sam imao tri godine.
u spuštenom stanju izgleda kao obrezan ali, imam nekakvu crvenu nakupinu ispod glavića, odnosno, izgleda kao prsten, višak kožice.
Je li doktor mene do kraja obrezao ili? u erekciji se ta kožica rastegne.

bobyy
05.02.2013., 14:32
Ja sam bio na operaciji fimoze 31.1. u četvrtak,išao u ptk na prevoj i reko još da dođem sutra i u četvrtak.Tijekom mokrenja ne ispirem kamilicom ni ničim drugim jer mi doktor ništa nije rekao.

dobil si uputnicu od svog doktora, gdje si imo pregled, kolko si čekal operaciju?itd. trebo bi ići al strah me, molim te opiši mi kratko kak je to išlo!!!:confused:

Tekuzukato
05.02.2013., 17:43
Ideš kod svog doktora, kažeš da trebaš uputnicu za urologa, mene je moja doktorica pregledala valjda da bude sigurna da bezveze nedaje uputnicu, i sa uputnicom od svog doktora ideš u bolnicu naručit se na pregled.
Evo ja sad u petak imam prvi pregled kod urologa, čekao sam dva mjeseca, to ovisi o mjestu i bolnici, ovdje kod mene je gužva.
Mislim da za zahvat neću čekati tako dugo, nadam se.
Nemoj se ničega bojati, ja sam isto dugo čekao. Bit će ti puno bolje poslije.

Mene zanima kako izgleda prvi pregled kod urologa, penis pogleda samo u spuštenom stanju? Ili već čim pogleda penis zna u čemu je stvar ili treba detaljno objasniti.

protas
05.02.2013., 18:19
Ideš kod svog doktora, kažeš da trebaš uputnicu za urologa, mene je moja doktorica pregledala valjda da bude sigurna da bezveze nedaje uputnicu, i sa uputnicom od svog doktora ideš u bolnicu naručit se na pregled.
Evo ja sad u petak imam prvi pregled kod urologa, čekao sam dva mjeseca, to ovisi o mjestu i bolnici, ovdje kod mene je gužva.

Mene zanima kako izgleda prvi pregled kod urologa, penis pogleda samo u spuštenom stanju? Ili već čim pogleda penis zna u čemu je stvar ili treba detaljno objasniti.

Bit će ti bolje,onaj osjećaj da nemaš više s tim problema al će mali problem radit prvih dva tjedna zbog gaza itd
Ak misliš prvi pregled nakon operacije onda ti stavlja novi prevoj(pecka malo) a ak mislis prvi pregled samo gleda s rukom jel mos glavić do kraja van ili ne.

Tekuzukato
05.02.2013., 18:47
Mislio sam na prvi pregled prije operacije.
Mogu glavić preko, ali me stišće onaj prsten.

edi_bosanceros
05.02.2013., 18:49
Mislio sam na prvi pregled prije operacije.
Mogu glavić preko, ali me stišće onaj prsten.

otidji doktoru
nema ti druge
ovde neces puno spoznati
ljekar ce ti savjetovati sto dalje da cinis

Tekuzukato
05.02.2013., 18:51
otidji doktoru
nema ti druge
ovde neces puno spoznati
ljekar ce ti savjetovati sto dalje da cinis

Imam u petak prvi pregled kod urologa, pa sam nestrpljiv.:D

edi_bosanceros
05.02.2013., 18:52
Imam u petak prvi pregled kod urologa, pa sam nestrpljiv.:D

razumijem
posjet ljecniku nikada nije ugodan
ali to je jedini ispravan put

bobyy
05.02.2013., 18:59
Tekuzukato Ideš kod svog doktora, kažeš da trebaš uputnicu za urologa, mene je moja doktorica pregledala valjda da bude sigurna da bezveze nedaje uputnicu, i sa uputnicom od svog doktora ideš u bolnicu naručit se na pregled.

a znam da bi trebal čim prije al od kad sam saznal da se zahvat izvodi pod lokalnom anestezijom od onda mi idu misli glavom kak bum to izdržal kad sam svijestan svega kaj radi!!!

Tekuzukato
05.02.2013., 19:01
Dugo mi je trebalo da se odlučim, slažem se da je to jedini ispravni put.
Budem onda u petak opisao svoje iskustvo prvog pregleda i kasnije operativnog zahvata.

bobyy
05.02.2013., 19:05
a i problem je što imam skolu..tako da bi to morao napraviti negdje pod praznicima..razmisljam sad za uskrs, a ako ne onda ljeto

blacky da
11.02.2013., 16:24
ej pozdrav ekipi,,,,joj nesretnika godinama se vec zezam sa tom kozicom isto me boli u erekciji jel nede preko glavica,,,,cure isto me pile i ne shvacaju sve ,,,,idem ga recnuti pa makar mi to bilo zadnje u zivotu,,,,isto me malo sram traziti te uputnice,,,aali da se to sve,,,, u biti sve sam tu procitao mene najvise zanima vrlo jednostavno ako recimo na petak napravim rezanje,,,dali sam u ponedjeljak na poslu ili bolje par dana jos lezati i namakati to,,, radim uredski posao nista tesko ali ipak kako opisujete bice osjetljiv sa tim savovima i ,,,,,prvo cu se jos malo napiti za vikend za psihicku pripremu,,,hahahaha

xperry
11.02.2013., 21:56
Obrezali su me iz vjerskih razloga ,kada sam imao 5 godina i naravno nisu me pitali za misljenje :). Ne sjecam se kako je to imati kozicu,tako da ne mogu ni reci jesam li uskracen za nesto ili ne. Vjerujem da postoje osnovani razlozi zasto su neke religije propisale obrezivanje muskaraca kao obavezu,obzirom na klimatske uvjete i mgucnosti odrzavanje higijene i poljedice koje su mogle biti izazvane time. Medicinska istrazivanja ukazuju da su obrezani manje skloni nekim zaraznim bolestima... Moj prijatelj se obrezao u 24.godini prije par bmjeseci,jer je imao fimozu i sada kaze da mu je to najbolja hrabra odluka u zivotu,jer mu se sexualni zivot neuporedivo bolji ai kako on sam kaze kita mu neopredivo ljepse izgleda :). Drugi godinu dana mladji ima to u planu uraditi ovih dana jer ima problem sa mirisom ili bolje receno smradom glavica. Bez obira sto se istusira i opere ga prije izlaska,nakon nekoliko sati vani opet smrdi kao da ga nije ni oprao. Ispricao mi je da mu se par puta dogodilo da zavrsi neplanirano sa nekom curom ima problem jer mu jednostavno glavic smrdi dako da i ona to osjeti,a nema ga gdje u tom trenutku oprati :). Po meni su ovo razumni razlozi za obrezivanje,a sve ostalo treba prepustiti vlasniku doticne kite zeli li to ili ne .

Zeleni89
12.02.2013., 00:46
Obrezali su me iz vjerskih razloga ,kada sam imao 5 godina i naravno nisu me pitali za misljenje :). Ne sjecam se kako je to imati kozicu,tako da ne mogu ni reci jesam li uskracen za nesto ili ne. Vjerujem da postoje osnovani razlozi zasto su neke religije propisale obrezivanje muskaraca kao obavezu,obzirom na klimatske uvjete i mgucnosti odrzavanje higijene i poljedice koje su mogle biti izazvane time. Medicinska istrazivanja ukazuju da su obrezani manje skloni nekim zaraznim bolestima... Moj prijatelj se obrezao u 24.godini prije par bmjeseci,jer je imao fimozu i sada kaze da mu je to najbolja hrabra odluka u zivotu,jer mu se sexualni zivot neuporedivo bolji ai kako on sam kaze kita mu neopredivo ljepse izgleda :). Drugi godinu dana mladji ima to u planu uraditi ovih dana jer ima problem sa mirisom ili bolje receno smradom glavica. Bez obira sto se istusira i opere ga prije izlaska,nakon nekoliko sati vani opet smrdi kao da ga nije ni oprao. Ispricao mi je da mu se par puta dogodilo da zavrsi neplanirano sa nekom curom ima problem jer mu jednostavno glavic smrdi dako da i ona to osjeti,a nema ga gdje u tom trenutku oprati :). Po meni su ovo razumni razlozi za obrezivanje,a sve ostalo treba prepustiti vlasniku doticne kite zeli li to ili ne .

Meni se to s muskarcem nikad nije desilo. Nikada mi nije smrdio neobrezan kurac. Cak i poslje par sati. Ali imao sam jednom jednog obrezanog koji je dijelio ovdje savjete zasto bi se to trebalo uraditi. Eh taj poznanik je obrezan iz vjerskih razloga i ima danas HIV i sifilis si je jednom uhvatio. Ja koji sam par puta imao nezasticen seks s rizicnim osobama nisam nijednom nesto pokupio. A ja sam neobrezan. Tako da zaboravi te price oko obrezivanja i da ce taj bez posljedica proci, jer netko ce se zaraziti, a netko ne. I nema veze da li je obrezan ili neobrezan.

A da sam iskren. Obrezan kurac uopce ne izgleda ljepse od neobrezanog. To je moje misljenje.

xperry
12.02.2013., 01:02
Meni se to s muskarcem nikad nije desilo. Nikada mi nije smrdio neobrezan kurac. Cak i poslje par sati. Ali imao sam jednom jednog obrezanog koji je dijelio ovdje savjete zasto bi se to trebalo uraditi. Eh taj poznanik je obrezan iz vjerskih razloga i ima danas HIV i sifilis si je jednom uhvatio. Ja koji sam par puta imao nezasticen seks s rizicnim osobama nisam nijednom nesto pokupio. A ja sam neobrezan. Tako da zaboravi te price oko obrezivanja i da ce taj bez posljedica proci, jer netko ce se zaraziti, a netko ne. I nema veze da li je obrezan ili neobrezan.

A da sam iskren. Obrezan kurac uopce ne izgleda ljepse od neobrezanog. To je moje misljenje.

Nisam ni rekao da su obrezani na spolno prenosive bolest niti u to vjerujem. Ako imas fimozu ili neki drugi problem sa kurcem i potrebno je obrezivanje onda cemu to i ne uraditi ! Protiv toga sam da se djeca obrezuju tek tako. kasnije kada budu zreliji neka rade sta zele :). Sto se izgleda tice ljepota je u oku promatraca :D

mtaf
13.02.2013., 12:29
Mislim da će moje iskustvo s fimozom pomoći mnogima ovdje. Krenut ću od ranog djetinjstva. Moja majka je očito znala što je fimoza i od kad sam bio mali mi je govorila da moram kod kupanja rastezati tu kožicu. Meni je to bilo bolno i ubrzo sam odustao. Godine su prolazile i po prvi puta sam se susreo s pornografijom. Kakvi su to pišonje?? Gledam svog, gledam njihove i skužim da s mojim nešto ne štima. Tada sam postao strašno iskompleksiran zbog toga. Kad sam išao na sistematski u osnovnoj školi tolko me je bilo strah susreta s doktoricom jer sam bio svjestan problema. Na moju sreću ili nesreću samo se pregledavala ispravnost jaja. Uf, kako mi je laknulo tada. Kompleks je ostao. Došla je i srednja škola i novi sistematski. Sjećam se kako je jedan dečko izašao od doktorice i rekao kako ga je morao nategnuti - pao mi je mrak na oči. Kad je konačno došao red na mene znao sam da ću se morati suočiti sa svojim problemom. Naravno, nisam mogao nategnuti kožicu niti milimetra preko glavića i doktorica me htjela poslati specijalistu za to. Odlučno sam odbio izmotavajući se da je samnom sve u redu. Kompleks se udvostručio.

Prekretnica je bila prva godina faksa i novi sistematski. Prije sistematskog sam odlučio konačno navući tu kožicu preko glavića. Tijekom kupanja mi je to uspjelo i po prvi puta u životu sam vidio kako mi izgleda glavić! Uspio sam to napraviti na jedovite jade i u skroz opuštenoj fazi penisa. Kad bi mi se digao nije bilo te sile da kožicu i malo prevućem preko glavića. Na sistematskom sam ispričao doktorici o svom problemu i ona je rekla da je to OK, ali da moram to češće raditi tijekom kupanja zbog higijene.

I tako sam ja počeo to vježbati rastezati tijekom kupanja i nakon nekog vremena, uz laganu bol (nisam ništa previše silio), uspio sam tijekom erekcije navući kožicu. Kožica bi se onda urezala u onaj dio iza glavića i to je dosta boljelo. Pojavio se i problem da se kožica nije htjela povući nazad nakon toga... Uglavnom, trebalo mi je četiri godine vježbe da rastegnem kožicu. Danas bez imalo problema tijekom erekcije povučem kožicu preko glavića u jednoj sekundi. Kad se samo sjetim da mi je to prije 10 godine bio san snova. Da ne pričam samo kolko mi je to stvaralo problema s curama jer me bilo sram. Sad, primijetio sam da se ovdje spominju kirurške metode. Nemam iskustva s tim. Jedino vam mogu reći da sam ja definitivno imao težak oblik fimoze i da sam ga s godinama vježbe uspješno sam riješio.

Da sam više znao o tom problemu mislim da bih ga vjerojatno riješio i prije. Forum.hr sam otkrio tek na faksu. :504: Svi vi fimozaši imate veliku podršku od mene.

dural
13.02.2013., 16:11
Ja sam takodje operisao fimozu kada sam imao 6 godina. Ali se kod mene nije desilo ono sto se desava vecini - da je manje osetljiv. Ako nista jos je gore..vrlo brzo svrsavam ali verovatno to uopste nije do toga vec do neke druge stvari..preuranjenje ejakulacije..ali volim svoju kitu ovako obrezanu..doduse, neobrezani nikada nisam ni video haha

mahma7
13.02.2013., 17:17
Prekretnica je bila prva godina faksa i novi sistematski. Prije sistematskog sam odlučio konačno navući tu kožicu preko glavića. Tijekom kupanja mi je to uspjelo i po prvi puta u životu sam vidio kako mi izgleda glavić!

Hvala Bogu, nisam imao problema s fimozom, osim što mi je tamo negdje do 5.razreda osnovne bilo koma navlačit kožicu. To mi je tak osjetljivo i čudno bilo, i nisam to nikako volio. jbg

Al sad me u tvom postu zanima jedna stvar u tom cijelom problemu - kažeš da si tek prvi puta uspio navuć kožicu na prvoj godini faxa!? Zar zo znači da, iako si gledao porniće, nisi nikad do tad ni masturbirao!?:confused:

mtaf
13.02.2013., 21:12
Hvala Bogu, nisam imao problema s fimozom, osim što mi je tamo negdje do 5.razreda osnovne bilo koma navlačit kožicu. To mi je tak osjetljivo i čudno bilo, i nisam to nikako volio. jbg

Al sad me u tvom postu zanima jedna stvar u tom cijelom problemu - kažeš da si tek prvi puta uspio navuć kožicu na prvoj godini faxa!? Zar zo znači da, iako si gledao porniće, nisi nikad do tad ni masturbirao!?:confused:

Ne, masturbirao sam redovito. :D Znači lijepo mi se koža rastegnula po cijeloj dužini, ali je gornji dio ostao jako uzak. Ak kužiš kaj hoću reći.

mahma7
13.02.2013., 21:13
Ne, masturbirao sam redovito. :D Znači lijepo mi se koža rastegnula po cijeloj dužini, ali je gornji dio ostao jako uzak. Ak kužiš kaj hoću reći.

Kužim, al mi je nevjerojatno! jbg

Ja kod drkice il moram provlačit kožicu gore dolje, ili prelazit rukom po glavicu.
Dal' bi mogao svršit preko kožice, mislim da ne bi!

Tekuzukato
17.02.2013., 15:21
Evo da se javim.
Prošli petak bio kod urologa na pregledu.
Gužva bila tako da sam čekao 2 sata.
Ništa posebno, doktor pregledao nakratko.
Tako da sam sada naručen na frenuloplastiku za dva dana.
Valjda neću morati na cirkumciziju, vidjet ću kako će biti sada poslije frenuloplastike.

Morgaine Le Fey
20.02.2013., 00:44
I ja sam jedan od obrezanih. I sretan sam sto su me starci obrezali kad sam bio mali. Netko je napisao da je glavic grublji(to je istina),ali da moze dulje jebat,sumnjam. Kad sam pocinjeo sexualni zivot. Svrsavao sam za minutu. Sad sam se donekle naucio kontrolirati.

Cura mi je rekla da joj se vise svida obrezani zato sto joj je lakse pušiti,a i kod sexa joj je bolji osjecaj(tako kaze,ne zelim ulaziti u raspravu zasto).

Nemam onih zajebancija sa skupljanjem neke izlucevine oko glavica(bio je nedavno topic o tome),nemam ni sam pojma kaj je to.
Mislim da je bolje obrezanima. Higijenu je lakse odrzavat,ljepsi je,i prakticniji curama.

:amen: :top:

Moj dečko je obrezan i puno je ljepše tako ^^

Ser Mark
20.02.2013., 03:19
vi ste ludi. bas citam sta sve prolazite zbog tog obrezivanja i pitam se cemu to :confused:
razumijem ove s fimozom kojima je jos gore bez obrezivanja, ali ove koji se obrezuju ovako bezveze iz razbibrige ne kuzim.
briga o higijeni i slicno je besmislena jer je higijena totalno normalna u neobrezanih, jednostavno navuces kozicu preko kite kad se peres.

phiber
20.02.2013., 07:04
vi ste ludi. bas citam sta sve prolazite zbog tog obrezivanja i pitam se cemu to :confused:
razumijem ove s fimozom kojima je jos gore bez obrezivanja, ali ove koji se obrezuju ovako bezveze iz razbibrige ne kuzim.
briga o higijeni i slicno je besmislena jer je higijena totalno normalna u neobrezanih, jednostavno navuces kozicu preko kite kad se peres.

Izjava godine "higijenu je lakse odrzavat". :zubo:

misho-pisho
20.02.2013., 08:02
Vecina zena vise voli obrezane kurce.Nekako su im ljepsi i imaju vise povjerenja u higijenu takvih kuraca.Jebiga,glavic se dost brzo oznoji ispod kapuljace.No jebacima koji imaju alfove zguzvance ne bih preporucio bas obrezivanje iz hira.Jednostavno iz razloga sto ne mogu biti sigurni da ce im onaj koji bude krpao znati tu frenulomplastiku,ili kako se to vec naziva,napraviti kako treba.Kod nas su inace lijecnici slampavi i depresivni zbog toboznje potplacenosti pa su skloni takav "mali" zahvat dati naucniku ili naucnici da se oni kao velicine ne bi s tim zajebavali a ovom ili ovoj tresu se ruke pa ispadne sranje.A ne da se vratiti.Kurac u futrole ako nije pod must!

phiber
20.02.2013., 08:05
Vecina zena vise voli obrezane kurce.Nekako su im ljepsi i imaju vise povjerenja u higijenu takvih kuraca.

Imas nekakve dokaze za ove izjave?

misho-pisho
20.02.2013., 08:46
Konkretno bas i ne.Moguce je da sam u krivu.Stekao sam takav dojam vise ovdje na forumu.Svako malo se javi neka gospodicna koja neizmjerno hvali i slavi obrezanca svojeg "dragog", kako one to vole reci.A i moja kaze kako joj je puno miliji moj otkad su mi ga otfikarili fuseri.Ona kaze da njoj jest,ali meni je osobno moj nekadasnji bio drazi jer je drkanje s njim onomad bila fantazija.Sad je potrebno pljuvati,mazati i sl. da se ne nazulja,zivo sranje...Jos jednom iz najprvije ruke: ne rezite ako ne morate.Ili barem ne kod nas.

phiber
20.02.2013., 08:52
Konkretno bas i ne.Moguce je da sam u krivu.Stekao sam takav dojam vise ovdje na forumu.Svako malo se javi neka gospodicna koja neizmjerno hvali i slavi obrezanca svojeg "dragog", kako one to vole reci.A i moja kaze kako joj je puno miliji moj otkad su mi ga otfikarili fuseri.Ona kaze da njoj jest,ali meni je osobno moj nekadasnji bio drazi jer je drkanje s njim onomad bila fantazija.Sad je potrebno pljuvati,mazati i sl. da se ne nazulja,zivo sranje...Jos jednom iz najprvije ruke: ne rezite ako ne morate.Ili barem ne kod nas.

Gledaj na to ovako, koliko je tema ili postova bilo gdje žena dođe i kaze 'Alatka od mog decka je katastrofa jer nije obrezana / mala je / ruzna je'. Od svake decko ima barem 25 cm u ladnoj vodi, ševi satima a ukoliko vole obrezane - onda je i obrezan. :D

misho-pisho
20.02.2013., 08:55
Gledaj na to ovako, koliko je tema ili postova bilo gdje žena dođe i kaze 'Alatka od mog decka je katastrofa jer nije obrezana / mala je / ruzna je'. Od svake decko ima barem 25 cm u ladnoj vodi, ševi satima a ukoliko vole obrezane - onda je i obrezan. :D

Ma zivo me boli kurac sta one vole ili ne vole.Ili barem ovdje fantaziraju o tome.Ja znam sta ja volim i to mi je najvaznije.I znam brate sto znam.

GosponProljeće
20.02.2013., 09:04
A šta te dovelo do lude ideje da se ideš obrezat?

misho-pisho
20.02.2013., 09:20
A šta te dovelo do lude ideje da se ideš obrezat?

Htio sam da imam lijepi porno kurac ne bi li namamio koju ljesovku.Poludim kad propupa proljece.

SAS
20.02.2013., 10:38
To da je bolja higijena kod obrezanih nije točno, kod mene je kurac i kožica čisto ko oko u glavi, a nije obrezan. Sve je stvar do vlasnika kurca, a ne jer eto lakše se i bolje čisti... Možeš si misliti, ak je vlasnik nemaran onda će i obrezan kurac biti neuredan !

Svaki puta kada odeš pod tuš valjda pereš i kurac, nemoraš zato se odmah i izdrkati smo zato što si ga jednom navuko kožicu. :lol:

Jednostavno pitanje koje ljudi često brkaju, dali se bolje čuvaju stvari u nekoj futroli, garaži ili vani na otvorenom pod svim različitim utjecajima ? :lol:

misho-pisho
20.02.2013., 13:30
To da je bolja higijena kod obrezanih nije točno, kod mene je kurac i kožica čisto ko oko u glavi, a nije obrezan. Sve je stvar do vlasnika kurca, a ne jer eto lakše se i bolje čisti... Možeš si misliti, ak je vlasnik nemaran onda će i obrezan kurac biti neuredan !

Svaki puta kada odeš pod tuš valjda pereš i kurac, nemoraš zato se odmah i izdrkati smo zato što si ga jednom navuko kožicu. :lol:

Jednostavno pitanje koje ljudi često brkaju, dali se bolje čuvaju stvari u nekoj futroli, garaži ili vani na otvorenom pod svim različitim utjecajima ? :lol:

Ne bih sad da branim obrezan kurac jer je moj bas takav buduci da sam u principu protiv sisanja(izbjegavajte kod nas privatne poliklinike jer ce da vam rezu trebalo ne trebalo(drzava ih kolje pa namicu posto poto),ali i preko osiguranja(ko jebe sirotinju kad je glupa i nije znala da se snadje,pa nisam lud da se jebem za male pare-filozofija je koja vlada u "drzavnim" medicinskim firmama,cuo iz prve ruke od jednog vidjenijeg,gotovo pa slavnog i medijski eksponiranog),ali jedno je lim,plastika,metal ili mrtva slonovaca, a drugo zivi kurac sa svim svojim znojenjima, izbljuvcima i sl.;pod kozicom se stvara smegma dok si reko keks i dzaba ti da si prao i trljao vodom kad iskocis iz kade i u dogledno vrijeme nabacis pisanje(poznato je da zdravo musko pisa kao pseto) ili promijenis bocu plina i otares bedro o bedro eto ti ga na onog prepoznatljivog mirisa od kojih najfinije dame s ljesa vec padaju u nesvijest.A osisanac se brise sto na sat i 24 h na dan.Sad kazem,zivo mi se jebe, ja sam apsolutno za kozicu,u prvom redu sto je izmisljena za setanje.A pravo musko od malih nogu voli da seta...

SAS
20.02.2013., 15:30
I kaj je tu toliko negativno kod smegme ?
Kod mene je jako slabo prisutno tek ak se neperem tri dana onda mi se pojavi ono u nekakvoj primjetnoj količini. Kod žena nesmeta smegma, ako nije pomiješano s bakterijama koje izazivaju težak miris, al toga ima i na glavi u obliku masne kose pa neznači da moramo biti čelavi kako bi izbijegli taj problem masne kose ! :rofl:

Ser Mark
20.02.2013., 19:05
pod kozicom se stvara smegma dok si reko keks i dzaba ti da si prao i trljao vodom kad iskocis iz kade i u dogledno vrijeme nabacis pisanje(poznato je da zdravo musko pisa kao pseto) ili promijenis bocu plina i otares bedro o bedro eto ti ga na onog prepoznatljivog mirisa od kojih najfinije dame s ljesa vec padaju u nesvijest.

lol ovo je fakat pretjerivanje. ako je tebi tako onda razumijem zasto si se obrezao.

misho-pisho
20.02.2013., 20:19
lol ovo je fakat pretjerivanje. ako je tebi tako onda razumijem zasto si se obrezao.

Sine,ja sam se,kao sto rekoh,operiso ponajvise zbog proljeca.A ono sto sam piso nije ni najmanje pretjerivanje.To ti je katakteristican tkzv. miris kurca.I picka ima svpj karakteristican miris koji mu je vrlo nalik.Sad neko to voli, nekoga pali, a opet ima cistunaca i cistunki koji bi da im spolovilo prokuhas jedno 5 minuta u kljucaloj vodi kao sto se dojencadi prokuhava cuca ili duda da bi ga oni uopce mogli omirisati.Volio ti to ili ne,prihvacao ili pak bio izricito protiv,ispod kapuljace glavic kiseli.I to puno brze nego mozes zamisliti.

phiber
20.02.2013., 20:21
Volio ti to ili ne,prihvacao ili pak bio izricito protiv,ispod kapuljace glavic kiseli.I to puno brze nego mozes zamisliti.

Sokantno. :mama:

Nikad mi to niti jedna zena nije rekla, a nisam obrezan.

misho-pisho
20.02.2013., 20:42

A zasto bi ti to uopce bila duzna govoriti!? Daj,odrastao si moderator,kurac ima svoj karalteristican miris iliti,slikovito receno, blago kisi vec od onog trenutka kad ga zakukuljis,ujutro ti smrdi iz usta dok se raskrmljavljujes u postelji itd.,itd.Znam dosta komicnih pozera koji si sebe zamisljaju kao Davida Beckhama u reklamama za gace,losione poslije brijanja i sl. tricarije, a pritom zaboravljaju da je covjek(da dragi, i David Beckham, Ser Mark, Gospodin Fitiljko ili njegova malenkost Misha-Pisha) jedno zemaljsko strahovito truljenju podlozno stvorenje.Poznajem policajca kojem je hobi pecanje na stap.Oni koji pecaju dobro znaju da je najzahvalniji mamac za ribu tkzv. morski crv.E pa taj gospon policajac te crve lovi i uskladistava.Pricao mi je dok nije u potpunosti ovladao postupkom kako mu se znao usmrditi taj crv.Kaze: "Misha moj dobri Pisha, ne mozes ni da zamislis kakav je to smrad, jedino sto od toga na svijetu vise smrdi jest covjek..." A pandur je i nagledao se tih covjeka u svim stanjima i svakojakim stadijima.

phiber
20.02.2013., 20:44
A zasto bi ti to uopce bila duzna govoriti!?

Ocigledno ako je mogla da primirise moj kurac, mogla je da osjeti da smrdi i da je kiseo. Kako mi to niti jedna nije rekla, a imali smo oke odnošaj, ocigledno higijenskih problema nije bilo.

misho-pisho
20.02.2013., 20:52
Ocigledno ako je mogla da primirise moj kurac, mogla je da osjeti da smrdi i da je kiseo. Kako mi to niti jedna nije rekla, a imali smo oke odnošaj, ocigledno higijenskih problema nije bilo.
Znas sto, mozda je ta tvoja partnerica neko normalno zensko celjade.Kao sto sam ja npr. musko: kad bi se spustio dolje da sisem picku, majke mi moje, poslao bih vlasnicu u tri picke materine kad bih osjetio Kalodont ili puding od vanilije.

phiber
20.02.2013., 20:54
Znas sto, mozda je ta tvoja partnerica neko normalno zensko celjade.Kao sto sam ja npr. musko: kad bi se spustio dolje da sisem picku, majke mi moje, poslao bih vlasnicu u tri picke materine kad bih osjetio Kalodont ili puding od vanilije.

Ili eto, perem se, s higijenom nema problema pa se ništa neugodno nije culo. :D

lili p.
20.02.2013., 21:01
I picka ima svpj karakteristican miris koji mu je vrlo nalik.

Sad si me zabrinuo. Ti si se obrezao da se riješiš tog smrada. Što ja trebam učiniti? :(

Jako sam osjetljiva na mirise i nemam problema sa mirisom osobe koja redovito održava higijenu. Prirodni miris osobe je nešto vrlo uzbudljivo :cerek:

misho-pisho
20.02.2013., 21:15
Sad si me zabrinuo. Ti si se obrezao da se riješiš tog smrada. Što ja trebam učiniti? :(

Jako sam osjetljiva na mirise i nemam problema sa mirisom osobe koja redovito održava higijenu. Prirodni miris osobe je nešto vrlo uzbudljivo :cerek:

Ja sam se obrezao,jos jednom ponavljam za spavace na usima,zbog proljeca.Poanta svega,a piso sam na ovoj temi tomove jer imam iskustva s ovakvim i onakvim kurcem( nisu mi ga sjecnuli dok bijah nejace vec odlucih tako kad postadoh zreo covjek) nije u tomu pere li netko kurac ili ne pere jer se valjda to samo po sebi podrazumijeva u civiliziranim drustvima koje uzivaju sve blagodati moderna svijeta i napredne tehnologije,ali kad vec nagrnuste ko mutavi vama na zadovoljstvo ili nekima na brigu i za opsesivnu neurozu: za jevreje se kaze da su najstariji narod na svijetu, prisutni na planetu od samog postanka i dan danas njeguju mnoge rituale i prakse cija je smislenost i svrhovitost duboko smislena.Jedan ili jedna od tih je koser kurac.Aj zbogom!

lili p.
20.02.2013., 21:29
Ja sam se obrezao,jos jednom ponavljam za spavace na usima,zbog proljeca.

Ispričavam se na lošoj formulaciji mog posta. Trebala sam staviti - i riješio si se tog mirisa umjesto - da bi se riješio...

Mene je zaokupila tvoja preokupacija mirisima.
Slikovito si opisao stvaranje mirisa koji te jako smeta, te naveo da ga i pička ima. Tu se zaustavlja moja pažnja, te me zanima kako uspijevaš biti sa ženom uzevši u obzir koliko ti je neprijatan miris.

GosponProljeće
20.02.2013., 21:38
Ti misho imaš baš neki zli kurac kad te natjero da ga rezuckaš.

Epos
20.02.2013., 23:02
Ti misho imaš baš neki zli kurac kad te natjero da ga rezuckaš.

trebao je celog da ga secne, bas poput bivseg momka od moje sadasnje devojke... :kava:

SAS
20.02.2013., 23:27
Ispričavam se na lošoj formulaciji mog posta. Trebala sam staviti - i riješio si se tog mirisa umjesto - da bi se riješio...

Slikovito si opisao stvaranje mirisa koji te jako smeta, te naveo da ga i pička ima. Tu se zaustavlja moja pažnja, te me zanima kako uspijevaš biti sa ženom uzevši u obzir koliko ti je neprijatan miris.

Nemoj se zamarati jer čovijek laprda gluposti, ako penis ili pička smrdi onda je upitanju infekcija ili bakterije koje izazivaju smrad i onda skladu stime treba postupiti tako da se riješi taj problem bilo boljom higijenom ili ako se i dalje nemože riješiti onda poći k doktoru.

Meni nema bolje ženske koja nestavlja po sebi one parfeme razno raznih mirisa jer to mi je tek odvratno. Meni je ono pogotovo preseksi kada ženska se uznoji zbog neke sportske aktivnosti jer onda znoj poništi sve one parfeme koje je špricala po sebi i onda konačno dolazi do izražaja onaj pravi feromonski miris žene ! :cerek:
Čak ni u svom autu nedržim te proklete boriće i ostale mirisne gluposti već auto miriše na vlasnika i na unutarnji interijer samog vozila i zbilja nitko se nije dosada potužio da mi u autu smrdi već upravo suprotno primam pohvale kak je auto super !

Ima jedna ona bosanska izreka, ženo nemoj se prati slijedećih tijedan dana jer ja stižem kući ! :lol::rofl:

Ser Mark
21.02.2013., 02:07
Nemoj se zamarati jer čovijek laprda gluposti, ako penis ili pička smrdi onda je upitanju infekcija ili bakterije koje izazivaju smrad i onda skladu stime treba postupiti tako da se riješi taj problem bilo boljom higijenom ili ako se i dalje nemože riješiti onda poći k doktoru.

Meni nema bolje ženske koja nestavlja po sebi one parfeme razno raznih mirisa jer to mi je tek odvratno. Meni je ono pogotovo preseksi kada ženska se uznoji zbog neke sportske aktivnosti jer onda znoj poništi sve one parfeme koje je špricala po sebi i onda konačno dolazi do izražaja onaj pravi feromonski miris žene ! :cerek:
Čak ni u svom autu nedržim te proklete boriće i ostale mirisne gluposti već auto miriše na vlasnika i na unutarnji interijer samog vozila i zbilja nitko se nije dosada potužio da mi u autu smrdi već upravo suprotno primam pohvale kak je auto super !

Ima jedna ona bosanska izreka, ženo nemoj se prati slijedećih tijedan dana jer ja stižem kući ! :lol::rofl:

Kakav je to miris zene? Svatko ima svoj specifican tjelesni miris, ali sam mislio da se ne razlikuje grubo izmedju spolova. Imas neki clanak ili nesto sto govori o tome?
Feromoni se kolko ja znam ne mogu osjetiti svjesno.

Ahisma
21.02.2013., 07:02

Joooj, kak ne kužiš. Ti se svakodnevno kupaš, a takvi se ne broje. :zubo:

misho-pisho
21.02.2013., 07:09

Ko je bas rijesio da klempavi vlastita usesa lezeci na njima sve vrijeme zaludu je pa sad da mu i trubis.Samo onda nemojmo da pricamo gdje pocinje a gdje zavrsava paznja kad je stvarno nije ni bilo.Cemu sad ja da pojasnjavam kako sam izricito afirmisao u erotskom smislu prirodan miris zenskog spolovila i da s tim u vezi ne postoji proturjecje kako taj famozni miris nastaje i dobiva na jacini!?
A SASa bih samo htio da priupitam jesu li vrata njegovog automobila otvorena bas svim hodocasnicima neovisno o spolu i vjeroispovijesti na blagoslov njegovim autenticnim i boricima nikad okaljanim mirisom okrepljujuce muske karizme?

HororQ
22.02.2013., 00:25
Jedno pitanje za sve obrezane.Šta se dogodi s onim dijelom kožice što je spojen na glavić?To se isto odstrani ili wtf? :zubo:

misho-pisho
22.02.2013., 05:33
Jedno pitanje za sve obrezane.Šta se dogodi s onim dijelom kožice što je spojen na glavić?To se isto odstrani ili wtf? :zubo:
To ti je ta frenulumplastika ili kako se vec to naziva:ne zna:.Najzajebaniji dio cijele price, to treba znati napraviti. Zato samo kod odgovornih i provjerenih(vrlo tesko pronaci kod nas!).

HororQ
22.02.2013., 15:00
To ti je ta frenulumplastika ili kako se vec to naziva:ne zna:.Najzajebaniji dio cijele price, to treba znati napraviti. Zato samo kod odgovornih i provjerenih(vrlo tesko pronaci kod nas!).
I dobro, šta na kraju, jel se taj dio odstrani pa kožica bude full slobodna, ili se ostavi, ili zavisi od slučaja. Jer imam malo kraću tu "spajalicu" pa neznam jel bi mi obrezivanje pomoglo. I s koliko ste godina vi to radili. :)

misho-pisho
22.02.2013., 17:50
I dobro, šta na kraju, jel se taj dio odstrani pa kožica bude full slobodna, ili se ostavi, ili zavisi od slučaja. Jer imam malo kraću tu "spajalicu" pa neznam jel bi mi obrezivanje pomoglo. I s koliko ste godina vi to radili. :)
Koliko znam oni odrezu taj spoj i onda rade plastiku t.j. formiraju frenulum.Raspitaj se kod strucnjaka bi li ppmoglo obrezivanje.To sigurno nije neki veliki problem.Ali dobro pazi komu se dajes pod noz.

Tekuzukato
22.02.2013., 20:23

To ti je kratak frenulum.
Ja sam bio na frenuloplastiki prekjučer, znači prereže se frenulum i produlji.

Ser Mark
23.02.2013., 08:41
Koliko znam oni odrezu taj spoj i onda rade plastiku t.j. formiraju frenulum.Raspitaj se kod strucnjaka bi li ppmoglo obrezivanje.To sigurno nije neki veliki problem.Ali dobro pazi komu se dajes pod noz.

grozno. pamet u glavu ljudi i budite normalni :)

protas
23.02.2013., 08:48
Nedavno sam obrezan i sad me zanima kako odrzavat higijenu s obrezanim penisom,jel to isto ka i s neobrezanim ili?

miš mekinjaš
23.02.2013., 08:52

Žene više vole obrezane zato što im glavić nije toliko osjetljiv kao kod neobrezanih. Velika je razlika od glavića u kožici i onog koji cijeli svoj život nema nikakvu kabanicu...

Percepcija je ta s obrezanim duže vode ljubav jer jelte, duže im treba da svrše...

phiber
23.02.2013., 10:21
Žene više vole obrezane zato što im glavić nije toliko osjetljiv kao kod neobrezanih. Velika je razlika od glavića u kožici i onog koji cijeli svoj život nema nikakvu kabanicu...

Percepcija je ta s obrezanim duže vode ljubav jer jelte, duže im treba da svrše...

Opet pitanje, osim sto svatko svoga konja hvali, imas li neki kvalitetan argument?

Kako percepcija moze biti da duze vodis ljubav? Ili se jebes duze, ili se ne jebes duze. Da kurac izgleda veci, da postanes naglo izdrzljivilji, svi muski bi se pod hitno obrezivali.

misho-pisho
23.02.2013., 15:55
grozno. pamet u glavu ljudi i budite normalni :)

Ima jedna koja kaze da nema dara pravednije razdijeljena medju ljudima od Boga nego sto je pamet.Svaki covjek drzi za sebe kako je ima u dovoljnoj mjeri: za taj je osjecaj nekima medju*nama dovoljno i samo to(zapanjujuce li i zadivljujuce poniznosti!) ako im glavic prekriva kozica...

Ser Mark
23.02.2013., 18:34
Ima jedna koja kaze da nema dara pravednije razdijeljena medju ljudima od Boga nego sto je pamet.Svaki covjek drzi za sebe kako je ima u dovoljnoj mjeri: za taj je osjecaj nekima medju*nama dovoljno i samo to(zapanjujuce li i zadivljujuce poniznosti!) ako im glavic prekriva kozica...

gdje sam ja to rekao? :ne zna:

SAS
24.02.2013., 22:30

Lupetas gluposti, sto se tice izdrzljivosti neovisi to o penisu vec o drugom organu, a to je mozak. Drugim rijecima nama uglavi ovisi ocemo li svrsiti za 2min ili 2h.

Sent from my GT-S5670 using Tapatalk 2

razor1
25.02.2013., 21:39
Pozdrav ekipa, zanima me na koji način doktor sazna koji je problem na penisu, imam fimozu, nisam bio još kod doktora i sada ma znima šta će bit kada dođem kod nekog specijalista. Hoću li morat imat penis u erekciji da on sazna šta je? hvala

By The Way
25.02.2013., 23:12
Ne brini Razor, ne mora biti u erekciji za pregled. Čak mislim da ako i nekim čudom imaš erekciju kad dođeš u ordinaciju na pregled, proći će ti kad doktor navuče rukavice i zamoli te da se skineš i usput pojasniš zbog čega si došao :eek:
U svakom slučaju posjeti urologa, pitaj ga odmah ako nešto nije jasno a forum koristi više kao inspiraciju nego izvor informacija o vlastitom zdravlju :mig:

Sretno!

anonimac1
28.02.2013., 13:51
jel dozivio neko situaciju da ga je cura odjebala zato sto je obrezan

Lepricorn
28.02.2013., 14:05
jel dozivio neko situaciju da ga je cura odjebala zato sto je obrezan

Zar postoje i takve koze?
:o

Problem Every
28.02.2013., 18:26
Dakle, uskoro bi trebao na obrezivanje, no već 9-ti dan bi trebao biti spolno sposoban, zato što 9 dana nakon obrezivanja idem na maturalac, pa me zanima dali je to moguće već u tom roku bit aktivan i koliko treba da konci ispadnu, jer sam čuo da treba oko 2 tjedna, a to mi je puno, kako to ubrzati? Možda umakanjem u vodu? :503:

edi_bosanceros
28.02.2013., 18:28
nemoguce ubrzat taj proces

flatoos
28.02.2013., 18:31
zakaj ides na obrazivanje?

meni bi falio moj prepucij.

Problem Every
28.02.2013., 18:32
Mora bit način.. :504:

Problem Every
28.02.2013., 18:33
Idem radi fimoze, moram..

Shuffle
28.02.2013., 18:35
Jel ti bitnije da ti pimpek normalno izgleda kasnije ili da se pojebeš na maturalcu? :rofl:

edi_bosanceros
28.02.2013., 18:36
zadnje sto ces pozeljet u tom periodu je erekcija
:lol::lol::lol:

Problem Every
28.02.2013., 18:37
Oboje. :D

Problem Every
28.02.2013., 18:38
Hhahahahaha, nadam se da neće bit baš tako, onda rađe neću ni ići. xD

flatoos
28.02.2013., 18:40
kak si jebavo do sada?

Problem Every
28.02.2013., 18:41
Pa nisam, jer nisam mogao radi toga. :(

flatoos
28.02.2013., 18:45
onda se bus strpio jos malo pa da ti pimpek ipak jos neko vrijeme potraje i ostane oku ugodan. trebat ce ti jos pokoje desetljece.:D

flatoos
28.02.2013., 18:48
jos jedna stvar. to je ipak operacija pa ce biti savova, oteklina i podljeva. ako nekako preskocis problem sa bolom i savovima nije mi jasno kakva bi to zena pristala na izubijan i trenutno ruzan kurac uz sve ostale zdrave?

Problem Every
28.02.2013., 18:59
Hhahahaha, a gle, neznam kakvo ce stanje bit dolje. xD

sarkazam
28.02.2013., 19:08
Pa kaj nisu maturalci na ljeto. I da, nemoj imat prevelika očekivanja s maturalcu sa zašivenom čunom.

*Baby Kate*
28.02.2013., 19:23
jos jedna stvar. to je ipak operacija pa ce biti savova, oteklina i podljeva. ako nekako preskocis problem sa bolom i savovima nije mi jasno kakva bi to zena pristala na izubijan i trenutno ruzan kurac uz sve ostale zdrave?

Kakve ti gluposti pričaš i zašto plašiš dečka?
Baš će klinka kojoj je to prvi put, ma ne mora ni biti prvi, gledati ima li podljeve ili ako ih ima, zbog toga naći drugog. :rolleyes:

Dakle, ili odgodi operaciju ili seks, možda se i oporaviš u roku od devet dana ali sumnjam da će ti biti do seksa.

Sin mi je imao fimozu ali je operirao sa 7 godina tako da se ne sjećam koliko je trajao oporavak, bilo je davno ali mislim da je u roku od par dana bilo sve zaraslo. Imaš cijelu temu o tome, pa zaviri. Ne znam kako je kod odraslih.
I da, ne sjećam se nikakvih podljeva a šavova nema, koliko znam, tako da...ne daj da te zastraše oni koji nemaju pojma o tome.

Problem Every
28.02.2013., 21:20
Ajde napokon i netko ohrabrujuc. I da, neki kazu da ima šavova a neki da ne, npr. meni urologinja nista nije rekla da ce bit savova..

Panga
28.02.2013., 21:45
Nemoj se brinut ionak nećeš ništ jebat na maturalcu.

Yuna
28.02.2013., 21:53
Ne budi nadobudan. Svi misle da će bit obilje seksa na maturalcu, a u stvarnosti to završi tak da se njih 1% poseksa :lol:

Problem Every
28.02.2013., 22:00
Moj razred je malo pre otvoren. Ako me razumijete. :)

WTF
28.02.2013., 22:05
stari najebo si, najbolje da budeš pijan cijelo vrijeme da ni ne pomisliš da ti se digne

jer ak ti se digne čulo bu te pol Španjolske il čega već :rofl:

bajdvej tko ide na jebeni maturalac u 3. mjesecu? :rofl:

Yuna
28.02.2013., 22:09
Moj razred je malo pre otvoren. Ako me razumijete. :)

Ne kužim. Puno lakih droljica?

anonimac1
28.02.2013., 22:28
Zar postoje i takve koze?
:o

od njih 10 u mome zivotu nije se ni jedna zalila, samo pohvale

anonimac1
28.02.2013., 22:31
pa odgodi operaciju, da li mozes drkat dok imas fimozu

Problem Every
04.03.2013., 22:42
Normalno da možeš. Nego, hoću li smjeti i moći nakon 9 dana imati neke aktivnosti teze od hodanja, dakle sport neki? I naravno plesanje na maturalcu?

Problem Every
04.03.2013., 22:54
I još nešto, nakon koliko dana će ti se moć dić a da ne boli, jer sam ćuo da boli određeno vrijeme a neznam koliko otprilike?

SAS
05.03.2013., 00:24
I još nešto, nakon koliko dana će ti se moć dić a da ne boli, jer sam ćuo da boli određeno vrijeme a neznam koliko otprilike?

Alo daj shvati da se radi o operaciji, a ne o drkanju. :rolleyes:

Narednih dva tijedna nema ševe niti drkanja, naravno ako imaš namjeru da rana čim prije zaraste i da bude kurac u funkciji. Plus tu još mogu biti i moguće komplikacije zbog čega se može slobodno rastegnuti i na tri tijedna, no u najboljem slučaju mogao bi biti sposoban tek nakon dva tijedna kao da se nije ništa dogodilo. :kava:

Nepreporučujem da se podvrgneš obrezivanju prije maturalca da nebudeš još ostao doma ko kuće, a od maturalca niti m zbog bolova i mogućih komplikacija.

Problem Every
05.03.2013., 11:12
Jos jedna vrlo BITNA stavka, osobno mislim da mi urolog los jer mi je odmah rekla da se mora na obrezivanje, jer ja mogu prevuci kozicu skroz preko dok je spusten ali mi je frenulum malo kratak pa mi se onako malo nagne kao u C, ali kad je dignut onda mogu prevuc 60% glavica, stoga zar se nemoze to rijesit vjezbom?

dexcom
05.03.2013., 15:18
Ma ostavi se ti vjezbanja i sl, nema nista od toga, nego samo rezi to. Ja sam se dugo dvoumio, troumio, ali nema druge. Jos je kod mene zajebana situacija, skace samo tako sam od sebe. Mogu zamisliti kad me moja lijecnica krene pregledavati na sta ce to sliciti. Zna li tko dobar nacin da sprijecim erekciju :D

Brrr098
05.03.2013., 18:58
Evo da ti velim.Bio sam na obrezivanju prije 2 tjedna i nije nist strasno.Boli malo poslije operacije prvi dan al nista strasno.Prvi dan tj. noc mi se nije digo.Drugi dan sam iso doma no prvo se moras popisat.Ja sam imao savove i prvih dana mi je bilo dosta neugodno kad sam mjenjal zavoje.Treci dan je bilo kupanje,sednes si u kadu i tak 15 min. samo sedis nista strasno.I da doma sam bio tjedan i nest sitno,a drkati nesmijem jos najmanje 2 tjedna tak da zaboravi seks.I uopce ne boli kad ti se digne mozda malo prvih dana.

dexcom
06.03.2013., 08:32
Evo da ti velim.Bio sam na obrezivanju prije 2 tjedna i nije nist strasno.Boli malo poslije operacije prvi dan al nista strasno.Prvi dan tj. noc mi se nije digo.Drugi dan sam iso doma no prvo se moras popisat.Ja sam imao savove i prvih dana mi je bilo dosta neugodno kad sam mjenjal zavoje.Treci dan je bilo kupanje,sednes si u kadu i tak 15 min. samo sedis nista strasno.I da doma sam bio tjedan i nest sitno,a drkati nesmijem jos najmanje 2 tjedna tak da zaboravi seks.I uopce ne boli kad ti se digne mozda malo prvih dana.

Ok, hvala ti, ali da li moram bas biti kod kuce i mirovati tjedan dana, ili se mogu vratiti normalnim aktivnostima npr treci dan poslije operacije, ionako na poslu stalno sjedim, a biti kod kuce 7 dana ne mogu...

Brrr098
06.03.2013., 14:44
A cuj doktor ce ti reč neznam bas da bi mogo ic,vidit ces kak se bus osjecal

Problem Every
06.03.2013., 21:29
Puno ljudi pisu da su imali odnose sa fimozom, ali kako?

edi_bosanceros
06.03.2013., 21:37

postoje i ljudi koji kazu da su vidjeli vanzemaljce:kava:

Problem Every
06.03.2013., 21:38
To sam i ocekivao, jer neznam kako bi to uopce islo.

lupus_est
07.03.2013., 02:10
Pa ako možeš masturbirat, možeš se i seksat...

Ser Mark
07.03.2013., 05:02
Jos jedna vrlo BITNA stavka, osobno mislim da mi urolog los jer mi je odmah rekla da se mora na obrezivanje, jer ja mogu prevuci kozicu skroz preko dok je spusten ali mi je frenulum malo kratak pa mi se onako malo nagne kao u C, ali kad je dignut onda mogu prevuc 60% glavica, stoga zar se nemoze to rijesit vjezbom?

hahaha, ne da ti je urolog los nego je prelos. ja sam u tvojim godinama, znaci do 18te imao identican problem kao ti, mozda i gori. nisam mogao do kraja navuc kozicu preko glavica, dosta je boljelo. no kasnije sam skupio hrabrosti i natezo malo jace i eto sad mogu kozicu navuc i prek pola kurca ako ocu.

matrak
07.03.2013., 12:14
Pozdrav, imam 17 godina i problem s fimozom. U normalnom stanju mogu prevući kožicu dok u stanju erekcije ne. Naime jučer sam bio kod urologa i rekao mi je da vježbam, i uspio sam prevući i sad nemogu vratiti penis u normalno stanje, kožica mi prikrije veći dio glavića dok glavić malo viri, ali nije se vratio u stanje prije vježbe. Može neka pomoć? Rekao mi je doktor da vježbam mjesec dva pa će mi napraviti obrezivanje jer imam viška kožice.

Brrr098
07.03.2013., 15:28
hahaha, ne da ti je urolog los nego je prelos. ja sam u tvojim godinama, znaci do 18te imao identican problem kao ti, mozda i gori. nisam mogao do kraja navuc kozicu preko glavica, dosta je boljelo. no kasnije sam skupio hrabrosti i natezo malo jace i eto sad mogu kozicu navuc i prek pola kurca ako ocu.

A daj nije uopce urolog los tj. ako te salje na obrezivanje a ne da vjezbas to ne znaci da je urolog los.I ti sigurno nisi imao neki ful tezak slucaj kad si to uspio.Sta ce vam to vjezbanje samo se zamaras oko toga,mogu proci godine vjezbanja a da nema nikakvog pomaka.Ovako ides na obrezivanje,jedan dan pretrpis ono malo cisto malo boli,jos tjedan dana lezis i za mjesec dana se potpuno oporavis i ko nov si

Ser Mark
07.03.2013., 15:47
A daj nije uopce urolog los tj. ako te salje na obrezivanje a ne da vjezbas to ne znaci da je urolog los.I ti sigurno nisi imao neki ful tezak slucaj kad si to uspio.Sta ce vam to vjezbanje samo se zamaras oko toga,mogu proci godine vjezbanja a da nema nikakvog pomaka.Ovako ides na obrezivanje,jedan dan pretrpis ono malo cisto malo boli,jos tjedan dana lezis i za mjesec dana se potpuno oporavis i ko nov si

i ko nov si, ali s krnjim kurcem

Brrr098
07.03.2013., 18:44
i ko nov si, ali s krnjim kurcem

I kaj onda?Kaj mu fali?Osim kapuljace naravno a i mnoge zenske vole vise obrezanog i vele da im takav bolji.

ror007
07.03.2013., 18:57
Imam 15 godina nisam obrezan.mene zanima koji problem moze nastat ako nemozes prevuc kozicu:ne zna:
Ja isto nemogu do kraja prevuc ali kad drkam nemam nikakvih problema:ne zna:
dali to mozda stvara kakav problem u sexu:confused:

edi_bosanceros
07.03.2013., 19:26
moze netko odgovorit na moje pitanje?????

posjeti ljekara

ror007
07.03.2013., 19:29
Može malo opširniji odgovor???koji problem moze nastat ako ne mogu prevuc kozicu?????

edi_bosanceros
07.03.2013., 19:34
Može malo opširniji odgovor???koji problem moze nastat ako ne mogu prevuc kozicu?????

tvoj problem se ne rjesava na forumu no kod lijecnika
to je najopsirnije sto ces od mene dobiti

Brrr098
07.03.2013., 20:40
stvarno ili???

kad drkam nista ne boli niti kad svrsavam:rolleyes:
pa me zanima koji je problem kad nemozes kozicu navuc???bolan sex?neplodnost?moze mi netko objasnit:rolleyes:zasto bi isao doktoru kad me nis ne bilo:ne zna:

Ni mene nije bolilo ni nis,a kolko se sjecam reko mi je doktor da ak ne operiram da bi imao bolan sex i mogo bi krvarit ak nkj nesjecam se kaj pukne ili tak nest

gambler92
10.03.2013., 08:45
pitanje za obrezane.
imate li vi u spuštenom stanju nekakvu nakupinu crvene kožice? je li kod mene greška korekcije bila ili ispada da to tako mora biti?

Iluzijonist...
10.03.2013., 12:25
pitanje za obrezane.
imate li vi u spuštenom stanju nekakvu nakupinu crvene kožice? je li kod mene greška korekcije bila ili ispada da to tako mora biti?

Da imam/o. Samo kaj meni nije crvena nego normalne boje. Ali to je valjda zbog takvog načinja vršenja obrezivanja, takav stil se zove loose ak se ne varam. :ne zna:

gambler92
10.03.2013., 13:37
kakve boje?

Iluzijonist...
10.03.2013., 21:06
kakve boje?

Boje kože.

deklok
10.03.2013., 22:47
pitanje za obrezane.

to ti je sasvim normalno i kod mene je isto tako...

anonimac1
11.03.2013., 01:09
jel imo neko sexualni odnos prije obrezivanje i poslje, bilo bi dobro da napise par rijeci koja je razlika

ror007
12.03.2013., 21:12
zanima me ako je tko bio na obrezivanju?koliko traje operacija?da li ti daju tabletu za spavanje ili ti na zivo rade:eek:
da li je bolje ic napravit to u privatnu kliniku?koliko kosta?
mislim da cu se morat ic obrezat jer imam fimozu:(

Teta2U
12.03.2013., 21:34
zanima me ako je tko bio na obrezivanju?koliko traje operacija?da li ti daju tabletu za spavanje ili ti na zivo rade:eek:
da li je bolje ic napravit to u privatnu kliniku?koliko kosta?
mislim da cu se morat ic obrezat jer imam fimozu:(

Pročitati ovu temu pomaže, ima dosta savjeta i opisa... kao i malo provjeriti po Zdravlju o tome, 1 (http://www.forum.hr/showpost.php?p=17187667&postcount=4), 2 (http://www.forum.hr/showthread.php?t=167463&highlight=obrezivanje), 3 (http://www.forum.hr/showthread.php?t=245574), 4 (http://www.forum.hr/showthread.php?t=353091&highlight=obrezivanje)......

pelkom
12.03.2013., 21:45
Normalno da možeš. Nego, hoću li smjeti i moći nakon 9 dana imati neke aktivnosti teze od hodanja, dakle sport neki? I naravno plesanje na maturalcu?

Lipo shvati da ces barem dva tjedna imati savove i svaki dan to minjat.Nemoj ici na obrezivanje prije maturalca.Nakon mj dana se potpuno oporavis od sveg.

ror007
12.03.2013., 22:09
Mene zanima dali su bolje bolnice ili privatne klinike?kad se obrezuje moze mi doktor krivo nesto napravit ako nije dovljno stručan?negdje sam čitao da je jedan doktor jednog lika krivo obrezao zaokrenuo mu glavic za 180° ili tako nes:ne zna:
pa me zanima da li je bolje ic u privatnu kliniku ili u obicnu bolnicu jer se bojom da me slucajno krivo obreze:ne zna: