PDA

View Full Version : Najlipse Vodice

muškoPseto
06.01.2006., 11:01
Najlipse vodice. Dugo sam ko klinac mislija da nije bas nijidealnije misto za ostarit:(
Sad kad san puno proputova i puno toga kusa nebi ih minja ni za sta:)

rossonero
06.01.2006., 15:46
Lijepe su, lijepe :).

soks
06.01.2006., 16:53
Eto moj djed i baka žive u Vodicama i doživjeli su već 89 godina. Tamo su ljudi inače dugovječni, vjerojatno zbog zdravog podneblja, a doduše sigurno i geni igraju ulogu.

Azaleja
14.01.2006., 12:48
Lijepe su, ali ne idelne. Ima ljepših mjesta recimo na pustom otoku :wink:. Međutim, što soks kaže jest da su dugovječni. Moja baka ima 86 godina, njena baka je doživjela 92 godine. Vjerojatno je u pitanju zdrava hrana, zdravo podneblje, zdravi stil života početkom 20 stoljeća a i geni. :)

little wonder
14.01.2006., 14:59
Lijep gradić uz kojeg me vežu lijepe uspomene i uvijek se rado tamo vraćam...

Summer days, where have you gone? :cerek:

Brinettaa
26.10.2006., 10:17
Lijep gradić uz kojeg me vežu lijepe uspomene i uvijek se rado tamo vraćam...

Summer days, where have you gone? :cerek:

ja obozavan vodice,.,..,

OveR
28.10.2006., 11:18
ja obozavan vodice,.,..,
I ja....evo taman e lipo sunce, ni vruće ni zima....idealka za coffe negdi na štekatu. Di toga ima krajem desetog mjeseca....:D :D

frikusha
28.10.2006., 21:33
.. to mi je dom no.2, pored zagreba afkors :cerek:
.. obozavam ih.. i ljude i more i plaze (koje mogu bit i ljepse) i birceve (dalmatino :cerek::cerek:).. ma sve..
vodice su zakon :):):)

Maisie
29.10.2006., 18:47
nisu meni drage. preskupe, masa svita liti; svaki cigo je u vodicama.

Natch
29.10.2006., 18:49
ako smijem primijetiti, cijeli taj kraj izgleda uzasno: sve je u betonu, nema nigdje ni A od tradicionalne arhitekture, nego sve sami preruzni apartmani jedan nabijen na drugog, uglavnom katastrofa.
bila sam ljetos i uzasno se razocarala.

rossonero
29.10.2006., 21:10
nego sve sami preruzni apartmani jedan nabijen na drugog,
U 100 razlicitih boja i oblika :D

A ono, meni su OK, za tih 10ak dana sta smo dolje. Da sam neznam di, valjda bi mi bilo dobro, sam da se maknem od kuće.

Al ono sta mrzim, sta mi smeta, guzva, ja bi ono sve rastjeral kuci kad sam tamo :mad:

frikusha
30.10.2006., 17:39
.. prvic je zakon.. tamo spavas, kupas se i chillash, a u vodice navecer.. :kava:

lady_bluE
10.12.2007., 15:32
Ma ja samo u vodice i party all the time...:))))

niko94
10.12.2007., 19:16
dobre su preko lita....sad su predosadne......

_In3s_
16.12.2007., 23:26
obozavam vodice

jos sam sad kupil stan dole tako da cu ljeti da visim

_In3s_
23.02.2008., 11:46
evo ja dolazin za prvomajske praznike...

ocel bit koga:D

CosmaShiva
23.02.2008., 11:53
lijepe su vodice ali plaže mi se uopće ne sviđaju ja se idem kad sam tamo kupati u pirovac :)

mare83
23.02.2008., 12:02
lijepe su vodice ali plaže mi se uopće ne sviđaju ja se idem kad sam tamo kupati u pirovac :)

plaže su ok, ali su liti prekrcate. To je jedini razlog zašto ne volim ići tamo kupat se, a za prošetat naveče je ok sada, prije je bilo bolje kad nije bilo toliko puno turista. Guraš se među njima, a pogotovo kad je neka fešta

Milka Planinc
23.02.2008., 12:04
Vodice su školski primjer dobrog marketinga- kako od ničega napraviti čudo. Jedno totalno bezvezno mjesto (bez poštene plaže, za početak) Vodičani su uspjeli pretvoriti u jednu od najpoželjnijih destinacija. Svaka čast!

malehico_girl
08.03.2008., 20:08
ove godine idem tamo na more:raspa::cerek:

nikad tamo nisam bila, al imam nekoliko prijatelja koji su od tamo, čini se jako lijepo mjesto:D

Maisie
08.03.2008., 22:13
ove godine idem tamo na more:raspa::cerek:
Nadam se da ćemo se upoznati :)

poc
17.03.2008., 14:09
ma ja mislio sad za uskrs mal u vodice al me faks sjebo :(:( tako da ništa od tog baš mi žao sad

Tiny dancer
25.03.2008., 21:49
Lijepe su Vodice , ali preko ljeta definitivno previše ljudi!! to me totalno nervira...

mirjanazg
30.03.2008., 13:57
molila bih da mi napisete web adresu,link, gdje bih vidjela DETALJNIJI raspored ulica u Vodicama da otprilike vidim gdje se STVARNO nalaze potencijalni apartmani za moje ljetovanje, i koliko su STVARNO udaljeni od mora.trazila sam plan grada vodica na sluzbenim stranicama, ali nema, na googlu map ima samo sibenik. hvalaaaa punooooo!:mig:

mare83
30.03.2008., 16:46
http://www.vodice.hr/index.php?karta

evo nešto sam ti našla, valjda ćeš bit zadovoljna, ako ne onda odi na google potraži, imaš dosta ponuda

mirjanazg
30.03.2008., 20:40

evo nešto sam ti našla, valjda ćeš bit zadovoljna, ako ne onda odi na google potraži, imaš dosta ponuda

puno hvala :), klikala sam tvoju preporuku,tu se barem vide imena pokoje ulice-a vise su obiljezena imena naselja.zasad je to najdetaljnije sto sam nasla na webu za vodice.jos uvijek nikako na googlu da nadjem klasnicni plan grada vodice sa svim ulicama.:ne zna:

Zrinska
30.03.2008., 20:41
nisu meni drage. preskupe, masa svita liti; svaki cigo je u vodicama.

Meni su nekad bile drage,al sad su prevec turisticke,izgubile svoje cari i prepune turista ...nazalost

_In3s_
30.03.2008., 20:56
koji ste vi penzioneri...

Zrinska
30.03.2008., 21:07
Za pravi provod su pak premale :ne zna:

Sibencan
30.03.2008., 21:08
kad vidiš vodice jasno ti može biti što je u biti grad.i što grad nije.jer apartmanska naseobina betona grad nije.samo naivnome mogu biti lipe i onome ko ne živi u dalmaciji i željan je mora i romantike.bezveze.

_In3s_
30.03.2008., 21:24
kad vidiš vodice jasno ti može biti što je u biti grad.i što grad nije.jer apartmanska naseobina betona grad nije.samo naivnome mogu biti lipe i onome ko ne živi u dalmaciji i željan je mora i romantike.bezveze.

ti si protiv vodica otkad znam za ovaj forum...

kaj sibenik nest vise nudi:ne zna:

Maisie
30.03.2008., 21:27
Ajde Ines smiri se. Ili prošetaj po obali.

_In3s_
09.04.2008., 17:26
prosetacu ja po obali uskoro:D

a smirena jednostavno me nerviraju ovi malogradjani koji ne vide dalje od nosa

ne kazem ni ja da je sibenik ruzan ak su mi vodice draze nigdje veze

Maisie
09.04.2008., 20:56
Nisam ciljala ni na Šibenik konkretno.

_In3s_
11.04.2008., 15:28
na sto god si ciljala nebitno...

poenta moje price je da nemosh okarakterizirat vodice kao cigansku festu ili betonjaru cisto zato ak si u prvom slucaju osoba koja ne voli provod a u drugom slucaju stanovnik drugog grada koji nije ni u pola na ljeto atraktivan kao ovaj

eto:)

Maisie
11.04.2008., 18:45
a u drugom slucaju stanovnik drugog grada koji nije ni u pola na ljeto atraktivan kao ovaj
Pa kakve to veze ima s ičim? Ti si iz grada koji je veća turistička atrakcija od Vodica pa ti to daje za pravo pohvaliti ih ili? :confused:

_In3s_
11.04.2008., 21:43
curo draga ne zaokupljaju mene ni vodice ni sibenik ni makarska nit 5 i 10 mjesto ja gdje god da odem ljeti meni bude predobro

neg ovaj sibencan stalno nesh potencira na svakom topicu o vodicama da su ruglo ko da je sibenik za njih metropola sto je meni presmijesno

i kaj si ti njegov advokat ne bi rekla da sam se igdje dotakla tvog komentara nekog:ne zna:

Maisie
12.04.2008., 11:03
Pa na forumu sam. Ne mora se netko dotaknuti mog komentara da bi postala.

Nevermind.
17.04.2008., 02:07

Kako smo usluzni kad hocemo...tek sad vidim.

K.

late bloomer
17.04.2008., 12:35
neg ovaj sibencan stalno nesh potencira na svakom topicu o vodicama da su ruglo ko da je sibenik za njih metropola sto je meni presmijesno

šibenik: katedrala
vodice: partizanski spomenik

to ti je otprilike odnos ljepote ta dva grada, pardon, grada šibenika i mjesta vodica. :mig:

_In3s_
17.04.2008., 15:22
šibenik: katedrala
vodice: partizanski spomenik

to ti je otprilike odnos ljepote ta dva grada, pardon, grada šibenika i mjesta vodica. :mig:

pricam o gradu odnosno mjestu kako god ti pase i njegovoj atraktivnosti ljeti...

imasli statistiku posjecenosti oba:ne zna:

Maisie
17.04.2008., 21:33
Čuj, i sami Vodičani kad idu na svoju rivu pit kavu vele da idu u selo :D

late bloomer
18.04.2008., 12:10
Čuj, i sami Vodičani kad idu na svoju rivu pit kavu vele da idu u selo :D

nisam htio biti toliko grub. ne da imam išta protiv sela. osim vodica. :zubo:

malehico_girl
19.04.2008., 00:20
Nadam se da ćemo se upoznati :)

tek sad vidjela ovaj post:brukica:

i ja se nadam maisie:mig:

i slažem se, moj prika kad je tamo kaže idem u selo na kavu:rofl:

jbg
28.04.2008., 00:01
nemorete vi to razumiti mi iđemo u selo kavu popiti ka šta funcut ozgor iđe na rivu,a ope selo je samo određeni dija mista oli tiga grada,fala in svima koji dolazu u nas doli liti ali tribali bi malo ćutiti ( osjetiti) selo priko zime ka jebe lud zbunjenoga

bimba
23.06.2008., 23:19
moje misto:cerek:
jedva cekam povratak:tulum:

_In3s_
27.06.2008., 19:36
jedva cekam jos tri sedmice do najlipsih vodica:jumping:

malehico_girl
01.07.2008., 01:29
danas prvi put idem na more u vodice :jumping:
i jedva čekam :zubo:

_In3s_
05.07.2008., 10:21
javljaj se sa utiscima cim dodjes:cerek:

malehico_girl
07.07.2008., 19:39
bilo je predivno :cerek:
bila sam u šibeniku, koji je predivan grad :cerek:, išla sam do tribunja, bila u haciendi:s, vodice su me baš ugodno iznenadile :raspa:

nisam baš nešto previše ni vidjela jer sam kratko bila, al zato krajem 7 obilazim svaki kutak vodica:s

Soul
07.07.2008., 22:33
Ae, zaista jedva čekam da se i ja vratim. Doduše, ja sam prošle godine bio u Srimi, ali pretežno izlazio i boravio u samim Vodicama. Jedva čekam godišnji. :)

verde
08.07.2008., 06:32
VEEEEEEEliki pozdrav Vodičanima ! Nisam Vas videla 100 godina...a, na žalost, neću verovatno ni sledećih 100.

trnoružica20
09.07.2008., 17:45
hej ekipa! kak je u haciendi? oni koji su bili prošle, ove godine..komentari??

tynsy
10.07.2008., 14:08
šta ima novo u vodicama ove godine?

Maisie
14.07.2008., 11:35
@malehico
Dobro, onda se vidimo :D

yvanna
21.07.2008., 14:38
bok svima!!
od 9 ujutro trazim smjestaj u primostenu, al je ili prepreskupo, ili zauzeto, pa sam uzela sobu u vodicama. bit cu samo 3dana, pa neka mi neko kaze sto da pogledam, di je dobra plaza (ja sam kod hotela (nesto) punta), i di je dobro za izaci. citam da je dobro u toj haciendi, a kakva je muzika tamo? cijene? jer ne daje mi se za upade po 50tak kn i di svira neki house/techno/rave. ja bi neku plesnu muziku za zafkanciju. i da li je obicaj pit na rivi, tj. na plazi (to mi je bas ljetni dozivljaj - mladi, vino, gitara.. :rofl:)

_In3s_
21.07.2008., 19:47
hookah bar pod obavezno meni je predobro tam po danu a hacienda navece:jumping:

Maisie
21.07.2008., 19:50
E kakve su cijene u tom hookahu?

_In3s_
22.07.2008., 11:33
pa kaj znam ne odudaraju od prosjecnih cijena u vodicama:)

cini mi se iste kao i u jamaici makini i tak ne znam jesil bila tam:mig:

Maisie
22.07.2008., 11:35
Oh, prijašnjih godina :zubo:
Ove godine sam bila samo jednom u Vodicama.

Konkretno, kol`ko bi me košta veliki makijato ili kola? :zubo: Ili nešto šta si pila.

late bloomer
22.07.2008., 11:42
Oh, prijašnjih godina :zubo:
Ove godine sam bila samo jednom u Vodicama.

Konkretno, kol`ko bi me košta veliki makijato ili kola? :zubo: Ili nešto šta si pila.

:škrtava: :D

_In3s_
22.07.2008., 11:48
heheh ja to ne pijem:D

evo ja sam pila shootere i oni su cini mi se 20- 25kn a kokteli od 45 do 60kn i da pila sam i ness kavu ona je 14kn

malehico_girl
22.07.2008., 12:13
@malehico
Dobro, onda se vidimo :D

a 'bemu, ja već bila :zubo: ak opet dođem, onda se vidimo :rofl:

hookah bar pod obavezno meni je predobro tam po danu a hacienda navece:jumping:

potpisujem :cheer:

Maisie
22.07.2008., 12:19
@late :D

Nego na njihovoj web stranici (od hookaha, je l`) san vidila da je svaki dan 17:30-20:00 after beach party. U to vrime san tamo prošla 2 puta i nije bilo nikakovog partija :( Ili je to pseudonim za nešto :ne zna:
Kako to izgleda kad se dešava?

_In3s_
22.07.2008., 13:01
pa nije se nish desavala pocetkom sezone sad je kak cujem tam uzavrelo sve:D

ev ja idem krajem tjedna cant wait:cerek:

u haciendi je 01.08 tom novy et samo ak nekog interesira kao mene:D

Maisie
22.07.2008., 13:09
Ja san bila... u subotu. Da, u subotu. Pa eto, nisan ništa vidila :(

Nije mi Hacienda napeta. Ja san `s ekipon na zidiću` šema :D

_In3s_
22.07.2008., 13:14
pa i nije ti uopce losa shema:mig:

jesil bila mozda prosle godine kada je cert hladnog piva bio

koja pre.ebena noc je bila:zivili:

:D

Maisie
22.07.2008., 13:19
Nisam. Tad sam bila u Splitu :rofl:

malehico_girl
22.07.2008., 13:30
Ja san bila... u subotu. Da, u subotu. Pa eto, nisan ništa vidila :(

Nije mi Hacienda napeta. Ja san `s ekipon na zidiću` šema :D

ta šema na kraju uvijek bude najbolja:D

PAULA123
20.08.2009., 15:01
Eto ja bila u Vodicama prošle godina pa da napišem svoje utiske o tom mjestu.

Moram naglasiti da sam imala dulje želju da ih posjetim, inače volim mjesta gdje ima života, vreve, gdje se imaš kuda prošetati i tako. Nisma baš tip za penzionerski odmor.

Istina u Vodicama imate kuda navečer prošetati, dosta velika je gužva, no sam centar iskreno ne mogu reći da me se nije dojmio. Iskreno, više volim one stare kamene kuće, onaj ugođaj (tipa Hvar, Supetar, Korčula), a u Vodicama po meni ima previše betona u samom centru. Ima nešto tih malih uličica sa starim kućama, ali tamo se ništa ne dešava i nešto jako jako malo.

Plaže su posebna priča. Inače volim velike šljunčane, ne volimstijene, uvale i sl, i ne smetaju me ljudi na plaži, ne volim osamu, ali ovo što sam vidjela u Vodicama, ajme meni. Plaže su ispod hotela Imperial i Olympia i to je nešto strašno, prošla dosta po jadranu, ali takvu gužnu nisam nigdje vidjela. Za jednoga još onako teškom mukom nađete mjesto, ali ako vas je već dvoje......prestrašna gužva. nešto strašno.

Isto tako plaže su i s druge strane mjesta, pored hotela Punta, isto velika šljunčane, tamo je nešto malo malo bolje, ali meni osobno nije nešto, osobno mi se ne sviđa niti ta.

na ono što se treba obratiti pozornost recimo kod uzimanja apartmana, pogotovo ako ste bez auta. Barem je tako bilo prošle godine, Vodice su valjda jedino mjesto na Jadranu gdje vi na netu ne možete naći popis ulica, da znate kada uzmete apartman gdje ste točno, jer ono što vam kaže vlasnik o tom potom. Dogodilo nam se da je žena napisala da do centra ima 600 m, njezin susjed preko puta koji također izdaje apartmane je bio puno pošteniji i napisao da ima 1.200 do centra (što smo uvidjeli kada smo stigli tamo jer smo zapamtili i susjedovu kuću na netu). I još kada smo pitali telefonom koliko ima do centra pješice kćerka vlasnice apartmana kaže 15 minuta pješice. Naravno, mi došli tamo, ne da ima 15 minuta pješice, nego smo mi hodali sa 2 male djece sat vremena pješice. Ok, uz zastajkivanja, ali recimo bez djece 45 minuta do centra ima. Plus toga ako idtete uz more (mi smo bili na kraju Vodica prema Srimi), pokraj hotela, jedandio vam je neosvijetljen, na jednom dijelu morate gaziti po šljunku, i još ako idete po danu, nemate niti hlada. Imate i varijantu uz cestu, ali s time da je cesta prometna (ide prema Srimi), na jednom dijelu nema nogostupa i treba isto toliko. A nismo svo vrijeme niti imali auto tamo, znači strašno nešto. A u tom dijelu nema kafića, nemate gdje kupiti novine, jedan manjidučanćić. Uglavnom strašno nešto. I onda sam naravno ja na plus 50 trazila novi apartman u centru i teškom mukom našla, da bi nas na odlasku kćerka vlasnice apartmana još i izvrijeđala "da kako se mi ponašamo" a zaboravila kako je ona nas lagala i kako na netu stoje krivi podaci. Naravno za dane koje smo proveli kod njih uredno platili.

Radi se o tome da su Vodice dosta široke, i da se vrlo lako može dogoditi ako niste u centru ili jako blizu da ćete mati jako puno pješačiti do centra, a ne znam zaista kome se na plus 50 da hodati do centra 45 minuta na kavu i natrag, kupiti novine i sl. Naravno tko ima taj ritual. Ja osobno volim popiti kavu u nekom kafiću i sl. Dakle, oprez, ako niste nikad bili tamo ili ako nemate nekog tko bi vam znao objasniti, jer svašta se piše po netu (iznajmljivači apartmana) , a prošle godine plana grada Vodica na netu nije bilo.

Hoteli Imperial i Olympia su također dosta udaljeni od centra, recimo pola sata hodanja. Isto tako ili po prometnoj cesti ili uz more, ali bez hlada.

Hotel Punta je blizi on je s druge strane i ima 10 minuta do centra.

I još nešto što me razočaralo u Vodicama. Poprilična neljubaznost ljudi u prodavaonicama, i raznim uslužnim djelatnostima. Kao da im je svegadosta i jedva čekaju da sve ovo završi. Hrana prošle godine bila je dosta skupa u restoranima a kada dobijete vodene lazanje, onda vam to još i prisjedne sve skupa.

Preporuka ako jedete vani najjeftinije ćete proći u privatnom hotelu Kristina gdje je švedski stol i bez problema može tamo doći jesti tko hoće, a hrana je fina. Hotel je odmah na početku kada krenete prema plažama u smjeru hotela Punta.

da ne bisve bilo crno, mladi imaju gdje izaći u Vodicama, a meni se posebno svidio onaj birc, klub sto li je već Makina, veliko, jako lijepo sređeno i za njega veliki plus.

Eto, imala sam velika očekivanja od Vodica, mene osobno zbog razno raznih stvari nisu se dojmila i ne postoji zelja da tamo dođen ponovno.

Veliki vladar
20.08.2009., 19:39
na ono što se treba obratiti pozornost recimo kod uzimanja apartmana, pogotovo ako ste bez auta. Barem je tako bilo prošle godine, Vodice su valjda jedino mjesto na Jadranu gdje vi na netu ne možete naći popis ulica, da znate kada uzmete apartman gdje ste točno, jer ono što vam kaže vlasnik o tom potom. Dogodilo nam se da je žena napisala da do centra ima 600 m, njezin susjed preko puta koji također izdaje apartmane je bio puno pošteniji i napisao da ima 1.200 do centra (što smo uvidjeli kada smo stigli tamo jer smo zapamtili i susjedovu kuću na netu). I još kada smo pitali telefonom koliko ima do centra pješice kćerka vlasnice apartmana kaže 15 minuta pješice. Naravno, mi došli tamo, ne da ima 15 minuta pješice, nego smo mi hodali sa 2 male djece sat vremena pješice. Ok, uz zastajkivanja, ali recimo bez djece 45 minuta do centra ima. Plus toga ako idtete uz more (mi smo bili na kraju Vodica prema Srimi), pokraj hotela, jedandio vam je neosvijetljen, na jednom dijelu morate gaziti po šljunku, i još ako idete po danu, nemate niti hlada. Imate i varijantu uz cestu, ali s time da je cesta prometna (ide prema Srimi), na jednom dijelu nema nogostupa i treba isto toliko. A nismo svo vrijeme niti imali auto tamo, znači strašno nešto. A u tom dijelu nema kafića, nemate gdje kupiti novine, jedan manjidučanćić. Uglavnom strašno nešto. I onda sam naravno ja na plus 50 trazila novi apartman u centru i teškom mukom našla, da bi nas na odlasku kćerka vlasnice apartmana još i izvrijeđala "da kako se mi ponašamo" a zaboravila kako je ona nas lagala i kako na netu stoje krivi podaci. Naravno za dane koje smo proveli kod njih uredno platili.
.

Malo pretjerujes zato sta iz centa srime do centra vodica triba mozda 20-tak min. pjeske,a koliko san skuzia ti si bila na kraju vodica sta bi tribalo biti barem upola manje :ne zna:

Meni se cini da ti odis ka crnogorac :ne zna:

PAULA123
20.08.2009., 20:31
E pa nije nikako da dođeš za 20 minuta.

10 minuta nam je samo trebalo da se spustimo iz naše ulice do ispod hotela Imperial.

Mjerila točno satom i treba 45 minuta pješice. Normalnog hoda, naravno neću trčati. Na odmoru sam.

Jedino ne znam gdje tebi počinje centar Vodica. Meni je početak centra Vodica kraj autobusnog kolodvora. Možda je tebi centar negdje u Atrini ili gdje počinje marina, čini mi se da u Atrini i počinje marina. A zna se gdje počinje centar nekog mjesta. A ne tamo gdje počinje marina. Barem što se Vodica tiče.

To me podsjeća na vlasnicu apartmana koja kaže centar počinje tamo gdje počinje marina, kada nam je telefonski objašnjavala da treba samo 15 minuta pješice, (ali nas je ipak priupitala imamo li auto) koliko se ne varam marina počinje u Atrini jer tako nešto, a to ipak još nije centar. A i do te marine ima sigurno više od 15 minuta od njihovog apartmana.

I gluposti da od centra Srime do centra Vodica treba 20 minuta pješice. Svašta.

Mnogi judi se uglavnom voze autima i onda valjda ono procjenjuju od oka i pričaju gluposti, a najbolje na noge prošetati normalnim korakom pa vidjeti koliko treba. A to se pogotovo odnosi na one koji iznajmljuju apartmane (jer oni znaju zašto to rade, ne svi naravno, ali neki), jer na takav način teško da će im se gosti više ikad vratiti.

Veliki vladar
20.08.2009., 21:08
E pa nije nikako da dođeš za 20 minuta.

10 minuta nam je samo trebalo da se spustimo iz naše ulice do ispod hotela Imperial.

Mjerila točno satom i treba 45 minuta pješice. Normalnog hoda, naravno neću trčati. Na odmoru sam.

Jedino ne znam gdje tebi počinje centar Vodica. Meni je početak centra Vodica kraj autobusnog kolodvora. Možda je tebi centar negdje u Atrini ili gdje počinje marina, čini mi se da u Atrini i počinje marina. A zna se gdje počinje centar nekog mjesta. A ne tamo gdje počinje marina. Barem što se Vodica tiče.

To me podsjeća na vlasnicu apartmana koja kaže centar počinje tamo gdje počinje marina, kada nam je telefonski objašnjavala da treba samo 15 minuta pješice, (ali nas je ipak priupitala imamo li auto) koliko se ne varam marina počinje u Atrini jer tako nešto, a to ipak još nije centar. A i do te marine ima sigurno više od 15 minuta od njihovog apartmana.

I gluposti da od centra Srime do centra Vodica treba 20 minuta pješice. Svašta.

Mnogi judi se uglavnom voze autima i onda valjda ono procjenjuju od oka i pričaju gluposti, a najbolje na noge prošetati normalnim korakom pa vidjeti koliko treba. A to se pogotovo odnosi na one koji iznajmljuju apartmane (jer oni znaju zašto to rade, ne svi naravno, ali neki), jer na takav način teško da će im se gosti više ikad vratiti.

Ne zelim se prepirati,ali odgovornost definitivno lezi na tebi sta si zavrsila tamo di nisi tila :ne zna:
Da ,centar vodica smatram autobusni kolodvor,a marina je tocno nasuprot istoga,a pocinje kojih 40-80 metara istocno,tako da neku razliku u definiciji centra izmedu tebe i tvojih domacina i ne vidim :ne zna:

Bia san ovo lito na srimarskoj festi (piva je marijan ban,a to se ne propusta) malo je kisa zajebala stvar,pa da nam ne propadne vecer odluci smo da odemo do vodica. U nedostatku taksija i uvjeravanja pojedinih domacina da je to put do pola sata krenuh smo pjeske i dakako - mirili ! I rezultat je : mrtva pijana skupina ljudi (ovo pijani je isto bitno jer nismo isli pravocrtno;tj. idealnom linijom) od centa Srime do autobusnog kolodvora 24 min.

Netko od nas dvoje laze,a to nisam ja :kava:

PAULA123
20.08.2009., 21:45
E sad mi je sve jasno.

Mogu si misliti što je mrtvo pijana skupina mogla izmjeriti.

Ja sma ipak bila trijezna kada sam to mjerila.
Izvinjavam se što na taj način pišem, ali drukčiji odgovor ne mogu dati.

Ipak ispada da su u pravu bili pojedini domaćini koji su vas upozoravali da je to put od pola sata i više.

P.S. nadam se da i ti ne iznajlmuješ apartmane u tom dijelu Vodica s istim računanjem udaljenosti. Nije fer.

Veliki vladar
21.08.2009., 05:15
E sad mi je sve jasno.

Mogu si misliti što je mrtvo pijana skupina mogla izmjeriti.

Ja sma ipak bila trijezna kada sam to mjerila.
Izvinjavam se što na taj način pišem, ali drukčiji odgovor ne mogu dati.

Ipak ispada da su u pravu bili pojedini domaćini koji su vas upozoravali da je to put od pola sata i više.

P.S. nadam se da i ti ne iznajlmuješ apartmane u tom dijelu Vodica s istim računanjem udaljenosti. Nije fer.

Ne pricaj gluposti molin te. Prosjecna brzina ljudskog hoda je oko 5 km/h, s tim da vecina ljudi ide i nesto brze od toga :ne zna: Navela si da ste od centra vodica udaljeni nekih 1.2 km :ne zna: Ako znas matematiku siguran sam da ces shvatiti da rezltat ne iznosi 45 min :kava:

Stovise- iznosi nesto malo manje od 15 min.,koliko su ti tvoji domacini i rekli :ne zna:

Ka sta vec rekoh,svaki crnogorac je za tebe usain bolt :)

Po ovom vrimenu sta si napisala da ti triba do centra,brze bi ti bilo da si bacila s rive i pustila da te struja nosi :rolleyes:

Dosadna si,naporna si i lazes :kava:

PAULA123
21.08.2009., 08:35
Ne pricaj gluposti molin te. Prosjecna brzina ljudskog hoda je oko 5 km/h, s tim da vecina ljudi ide i nesto brze od toga :ne zna: Navela si da ste od centra vodica udaljeni nekih 1.2 km :ne zna: Ako znas matematiku siguran sam da ces shvatiti da rezltat ne iznosi 45 min :kava:

Stovise- iznosi nesto malo manje od 15 min.,koliko su ti tvoji domacini i rekli :ne zna:

Ka sta vec rekoh,svaki crnogorac je za tebe usain bolt :)

Po ovom vrimenu sta si napisala da ti triba do centra,brze bi ti bilo da si bacila s rive i pustila da te struja nosi :rolleyes:

Dosadna si,naporna si i lazes :kava:

Otkuda ti uopće pravo da tako bahato razgovaraš.
Nemoj mi pričati da kilometar i pol pređeš za menje od 15 minuta.
Baš ste vi pijani mjerili koliko vam treba, svašta. Tko zna na koji način ste uopće i došli do Srime, odnosno baš se sjećaš.
Živim 500 m od centra pa mi treba 15 minuta normalnog hoda. A isto tako znam koliko ti treba i za kilometar i pol. Sigurno ne 15 minuta kao što si ti naveo, možda ti imaš krila pa preletiš. Ili možda treniraš sprint.
I uopće ne želim s tobom raspravljati o kilometrima, mjerama i udaljenostima.

Ja ti nisam kriva ako se i ti bavis iznamljivanjem apartmana na način kao što su radili i ovi, pa ti je to sada vjerojatno loša reklama.
Inače ne razumijem koji je razlog tvojeg bahaćenja.

Oprosti, ali bahat, si lažeš, nemaš pojma . I vjerojatno postoji razlog zašto to radiš.
I normalno da vam nitko neće niti doći s takvim odnosom, a posebno vrijeđanjem ljudi.
I ne zelim se više s tobom prepucavati, jer nisam zato tu.

Veliki vladar
21.08.2009., 08:50
Definitivno nemam volje da se prepirem s tobom :rolleyes:

Neman veze s apartmanima nego samo reagiram na idiotizam pojedinih ljudi kojima sve smeta,a da si bila slucajno u centru danas bi plakala kako pojedinci rade dugo u noc,a ti imas malo dite koje mora spavati :cry:
1.-sama si dosla u taj apartman koji je tu di je,i sama si odgovorna za svoju kuknjavu.
2.-ne bi vjerovala,ali po svim izracunima ne da je moguce proci 1200 m u 15 min. nego bi to tribalo biti sasvim normalno,stovise i je normalno i da se vrlo lako izracunati svima sa IQ-om vecim od 64 kada znamo brzinu ljudskog hoda koja iznosi 5km/h
3.-Priznaj da si kljasta i nesposobna i naglasi "meni" treba 45 min za 1.2 km,pa cu te ostaviti na miru jer vise ne bi lagala :kava:

PAULA123
21.08.2009., 09:01
Definitivno nemam volje da se prepirem s tobom :rolleyes:

Neman veze s apartmanima nego samo reagiram na idiotizam pojedinih ljudi kojima sve smeta,a da si bila slucajno u centru danas bi plakala kako pojedinci rade dugo u noc,a ti imas malo dite koje mora spavati :cry:
1.-sama si dosla u taj apartman koji je tu di je,i sama si odgovorna za svoju kuknjavu.
2.-ne bi vjerovala,ali po svim izracunima ne da je moguce proci 1200 m u 15 min. nego bi to tribalo biti sasvim normalno,stovise i je normalno i da se vrlo lako izracunati svima sa IQ-om vecim od 64 kada znamo brzinu ljudskog hoda koja iznosi 5km/h
3.-Priznaj da si kljasta i nesposobna i naglasi "meni" treba 45 min za 1.2 km,pa cu te ostaviti na miru jer vise ne bi lagala :kava:

Ne razumijem samo zašto ti dozvoljavaju tako vrijeđanje i ponašanje na forumu.

Ako si živčan popi nešto za smirenje, a bahatost i nekulturu već je teže liječiti. Odnosno nemoguće ju je izliječiti.
O tvojoj "istini" najbolje govori način na koji komuniciraš.
I ne laprdaj gluposti i ne mlati praznu slamu sa svojim izračunima, jer me to nasmijava.
Ja imam svoje mišljenje i kod njega stojim, a tebe s obzirom na način na koji komuniciraš, bahatost i vrijeđanje teško da će te netko uopće i shvatiti ozbiljno.

Veliki vladar
21.08.2009., 11:04
Ne razumijem samo zašto ti dozvoljavaju tako vrijeđanje i ponašanje na forumu.

Ako si živčan popi nešto za smirenje, a bahatost i nekulturu već je teže liječiti. Odnosno nemoguće ju je izliječiti.
O tvojoj "istini" najbolje govori način na koji komuniciraš.
I ne laprdaj gluposti i ne mlati praznu slamu sa svojim izračunima, jer me to nasmijava.
Ja imam svoje mišljenje i kod njega stojim, a tebe s obzirom na način na koji komuniciraš, bahatost i vrijeđanje teško da će te netko uopće i shvatiti ozbiljno.

Zeno bozija koji dio ne razumis :ne zna: U kojem paralelnom svemiru ti zivis :ne zna:
Vodice poznam ka svoj dzep,godine provoda,kupanja,pijancevanja,pjecacenja,skoro pa ti mogu u koracima reci udaljenost do svake tocke (ovo je figurativno) i onda ti meni na moj post

..............:
ides dizati tenzije te tvrdis da lazem :misli: ja znam da san u pravu,ovi podatci o brzini hoda i udaljenosti samo sluzi da ostali forumasi (svi koji su zavrsili osmoljetku) uvide ovdje ludog i zbunjenog :ne zna:

U krivu si i gotovo,nema dileme,ako zelis raspravljati o tome samo ce se uvuci jos dublje u svoja g.... :kava:

Da se razumimo,ni ja bas ne gotivim vodicane;tj. smatram da su ili vecinom vrlo ograniceni ili dijelom iznimni ljudi,i kada bi ih isa nesto blatiti preporucia bi njihovim gostima da obavezno zatraze cjenik jer znaju purgerima i strancima naplacivati vece cjene u lokalima,ma ima toga brdo,toliko da stvarno nema potrebe da jos i izmisljamo i lazemo :kava:

Toliko od mene - pozdrav :)

PAULA123
21.08.2009., 12:43
Glem ja sam najbolje znam KOLIKO SAM HODALA DO CENTRA, GDJE MI JE BIO APARTMAN I ŠTO JE ŽENA LAGALA. A ti to ne znaš i ne možeš govoriti u moje ime.l A ne znaš točno niti gdje sam bila. I otkuda ti pravo da lažem (AKO JE ČOVJEK PREKO PUTA NAŠEG APARTMANA REKAO DA BEZ AUTA NEĆEMO MOĆI jer smo se raspitivali i za njegov apartman - i čovjek je bio pošten i rekao istinu. Tak da zaboravi..... TU SAMO ZELIM POMOĆI OSTALIM LJUDIMA, JA OD LAGANJA NEMAM NIKAKVE KORISTI, TI VEĆ MOŽDA IMAŠ. A tvoje računice me ne zanimaju jer valjda ne znaš kroz što ćeš ispoljiti svoju bahatost pa si našao sada tu mene i moraš kroz to. I NIKAKO NIJE U REDU DA KAŽE DA IMA 15 MINUTA AKO IMA 45 MINUTA (a sve je rekla s time što nas je ipak priupitala imamo li auto,). Znači znala je što radi, jer za 15 minuta pješke i ne treba auto.

A ak je tebi do svađe, baHaćenja i vrijeđanja ženske osobe došao si na krivo mjesto. Takvima je mjesto negdje drugdje.

Tu bi se višedalo raspravljati o tvojoj nekulturi, bahatosti i drskosti, nego o Vodicama, kilometrima i tvojoj računici koja je za umrijeti od smijeha. Praviš se pametan, a drzak si do bola.

Bahaćenje i vrijeđanje ti zaista ide. Svakati čast.

A kad već spominješ g.... ti si se već tako i tako uvukao u svoja g...... s ovakim bahaćenjem i vrijeđanje.

Veliki vladar
21.08.2009., 12:55
Glem ja sam najbolje znam KOLIKO SAM HODALA DO CENTRA, GDJE MI JE BIO APARTMAN I ŠTO JE ŽENA LAGALA. A ti to ne znaš i ne možeš govoriti u moje ime.l A ne znaš točno niti gdje sam bila. I otkuda ti pravo da lažem (AKO JE ČOVJEK PREKO PUTA NAŠEG APARTMANA REKAO DA BEZ AUTA NEĆEMO MOĆI jer smo se raspitivali i za njegov apartman - i čovjek je bio pošten i rekao istinu. Tak da zaboravi..... TU SAMO ZELIM POMOĆI OSTALIM LJUDIMA, JA OD LAGANJA NEMAM NIKAKVE KORISTI, TI VEĆ MOŽDA IMAŠ. A tvoje računice me ne zanimaju jer valjda ne znaš kroz što ćeš ispoljiti svoju bahatost pa si našao sada tu mene i moraš kroz to. I NIKAKO NIJE U REDU DA KAŽE DA IMA 15 MINUTA AKO IMA 45 MINUTA (a sve je rekla s time što nas je ipak priupitala imamo li auto,). Znači znala je što radi, jer za 15 minuta pješke i ne treba auto.

A ak je tebi do svađe, baHaćenja i vrijeđanja ženske osobe došao si na krivo mjesto. Takvima je mjesto negdje drugdje.

Tu bi se višedalo raspravljati o tvojoj nekulturi, bahatosti i drskosti, nego o Vodicama, kilometrima i tvojoj računici koja je za umrijeti od smijeha. Praviš se pametan, a drzak si do bola.

Bahaćenje i vrijeđanje ti zaista ide. Svakati čast.

A kad već spominješ g.... ti si se već tako i tako uvukao u svoja g...... s ovakim bahaćenjem i vrijeđanje.

Kojeg vrijedanja zenske osobe :misli: da li ti sada propagiras da ako si zensko da si i retardirana :ne zna: mislin da upravo ti vrijedas zenske osobe svojim poistovjecivanjem. i to nisu moji rezultati,jer ja hodam i nesto brze od prosjecne brzine,nego su to prihvaceni znanstveni rezultati,a ako je tebi jedna obicna racunica s jednom nepoznanicom smisna,nerazumljiva i tesko shvatljiva mozda si tribala iznos potrosen na ljetovanje uloziti u vecernju skolu ili barem neki tecaj :(

E,i da i ja znam (koliko puta to moran napisati) za koliko vremena se prode neka udaljenost u vodicama jer san to ucinia milijun puta. Nego demantiraj me i napisi kolika je prosjecna brzina ljudskog hodanja u km/h :)

PAULA123
21.08.2009., 17:45
Kojeg vrijedanja zenske osobe :misli: da li ti sada propagiras da ako si zensko da si i retardirana :ne zna: mislin da upravo ti vrijedas zenske osobe svojim poistovjecivanjem. i to nisu moji rezultati,jer ja hodam i nesto brze od prosjecne brzine,nego su to prihvaceni znanstveni rezultati,a ako je tebi jedna obicna racunica s jednom nepoznanicom smisna,nerazumljiva i tesko shvatljiva mozda si tribala iznos potrosen na ljetovanje uloziti u vecernju skolu ili barem neki tecaj :(

E,i da i ja znam (koliko puta to moran napisati) za koliko vremena se prode neka udaljenost u vodicama jer san to ucinia milijun puta. Nego demantiraj me i napisi kolika je prosjecna brzina ljudskog hodanja u km/h :)

Ajde skupljaj pare i potroši s opravdanim ciljem: Liječenje u psihijatrijskoj bolnici Vrapče. Tamo ti je mjesto.
A ne dangubiti ovdje i provocirati normalne ljude po forumima.

Veliki vladar
21.08.2009., 17:48
Ajde skupljaj pare i potroši s opravdanim ciljem: Liječenje u psihijatrijskoj bolnici Vrapče. Tamo ti je mjesto.
A ne dangubiti ovdje i provocirati normalne ljude po forumima.

Normalne ljude :misli: normalni ljudi dok pjesace se krecu prosjecnom brzinom od 5 km/h :ne zna:

Whatever
22.08.2009., 14:34
Oboje ste dobili kartone za vrijeđanje a sad se izvolite upristojiti. :kava:

late bloomer
23.08.2009., 10:09
jebiga, meni je standardni izračun za pješačenje 10 min za 1 km.

ali svaka čast za raspravu. :rofl:

PAULA123
01.09.2009., 18:43
Ovaj što se sebe voli nazivati Velikim vladarom ne da je trebao dobiti samo jedan crveni karton koji je dobio (ali tek na prijavu) već 3, no očito za njega ne vrijede pravila....., koja ponekad vrijede za neke druge. Ili je njegove postove jednostavno trebalo izbrisati. Kao što se brišu drugi postovi, gdje nije bilo nikakvih uvreda.

Taj očito može trkeljati što god želi.

Još uvijek mi nije jasno kada netko nekog nazove "retardiranim" da to nije za brisanje ili za crveni karton.....

Da ne spominjem g......, što je on spomenuo.

Nema što lik vrijeđa, ali nikom ništa........ (i taj jedan koji je dobio definitivno je premalo za ono što je iz njegovih usta izašlo van).

darrien fawkes
14.05.2011., 13:11
heh http://www.hotspot.dalmatina.info/index.asp

:flop:

vixen27
20.05.2011., 07:39
Meni su Vodice bile stvarno lijepe, iako nisu moj tip idealnog odmora (nikome ništa osobno). Tamo mi fali ruralnosti, običnosti, jednostavnosti... kao da je sve podređeno samo noćnim izlascima. :ne zna: Bila sam tamo prije par godina čisto promjene radi, sad se vjerojatno gro toga promjenilo...

Plaže su uređene, al do divlje plaže (a ja idem isključivo na takve tim više što sam išla sa psom) imala sam cca 10min (možda nisam bila dovoljno upućena :ne zna: ) vožnje autom i tamo sve puno ježeva, ali i kamenica koje su naravno zakonom zabranjene :tuzni: (tako da bez papuča za more, niš' od kupanja). Svako jutro kavica u marini - ma carstvo i raaaj za jutarnju kavu!!! :s :cerek: Ugodna atmosfera, profi konobar, ma bez prigovora.

Ljudi pristupačni i ugodni.
Skompala se sa ribičima pa rano ujutro nabavljala friške škampe za buzaro i sjajnu ribu... ma da bi riječ rekla kontra ljudi :top:
Skoknula do Prvića... Šibenik blizu iako sam i tamo bila par puta... tako da čovjek ne mora biti statičan i visiti samo na jednom mjestu.

Noć.... e sad.... zato kažem da nisu moj tip odmora.... odsjela sam u centru nažalost i mjuza je tutnjala doslovno do 5h ujutro - tutnjalaaa, a ja tad volim mir i čisti šum mora... ima dobrih mjesta za izać, ne znam dal još uvijek ima onaj noćni klub sa onim bazenčićem i kornjačicama, al tam sam bar ja zalazila i igrala se sa kornjačicama :cerek: ... cijena je bila ok, margarita 35kn ak se dobro sjećam i to nisu šparali na količini iste :cerek:

Noć je prekrasna do cca 1h u noći... divne šetnje, kulturni turisti (uglavnom stranci), al nakon toga nema teorije da se naspavaš osim ako bančiš do 5h :ne zna:

E da, ono što je definitivno plus, imali su bar na plaži u totalno naturalističkom stilu, sa drvenim panjevima za sjedenje u šumarku uz plažu, i to više naturalistički nego što sam vidjela do sad igdje drugdje :top:

Kobayagi
20.05.2011., 07:58
Eee, prva stvar koju trebaš znati o Vodicama je to da se ne treba upuštati u rasprave s Vodičanima! Neobičan je to puk, jako dišpetan i za*eban. Kažu da su podzemne vode tome krive.

A što se samih Vodica tiče, proveo sam tamo divna ljetovanja do 17-te godine, ali čim sam mogao ljetovati bez staraca, više se nikada tamo nisam vratio, premda dole imamo kuću. Jednostavno mi tip turizma koje Vodice furaju ne paše, a preružno je za predsezonsko uživanje u jadranskoj romantici. Ali, tko voli, nek izvoli. Vodice barem rade na turističkoj ponudi, za publiku koja im je ciljana skupina, pa mora biti i takvih mjesta na jadranu.

vixen27
20.05.2011., 08:28
Eee, prva stvar koju trebaš znati o Vodicama je to da se ne treba upuštati u rasprave s Vodičanima! Neobičan je to puk, jako dišpetan i za*eban. Kažu da su podzemne vode tome krive.

A što se samih Vodica tiče, proveo sam tamo divna ljetovanja do 17-te godine, ali čim sam mogao ljetovati bez staraca, više se nikada tamo nisam vratio, premda dole imamo kuću. Jednostavno mi tip turizma koje Vodice furaju ne paše, a preružno je za predsezonsko uživanje u jadranskoj romantici. Ali, tko voli, nek izvoli. Vodice barem rade na turističkoj ponudi, za publiku koja im je ciljana skupina, pa mora biti i takvih mjesta na jadranu.

Slažem se. Ja pak nisam za "presezone", dapače više volim "podsezone" za razliku od većine ljudi koji su "sezonci"... od druge polovine kolovoza pa na rujan.... meni to raj za odmor :s :)

Samo što se domoradaca tiče moje iskustvo je skroz drugačije... :ne zna: baš nikakvih problema nisam imala. Čak su me i zvali na večeru par puta, a i ja njih. A ni se sjećam se koliko puta su došli "obići" mene i frendicu, pa sjeli skupa na terasicu, obožavala sam slušati njihove priče, donijeli mi domaće vino pa skupa guštali :ne zna:.... Mojoj frendici je išlo na živce to sve skupa jer njoj paše ono "do 5h u noći". Možda sam "naletila" pa imala sreće :ne zna: Al i inače se dobro skompam sa domorocima.... Lastovo, Zadar, Vir, Šibenik, cijela Istra, Rijeka, Novi Vinodoloski, Brač, Crikva, Selce, Makarska, Tučepi, Korčula, Split (osim kad krenu o Hajduku :rofl: ), Oštro (kod Rijeke), cijeli Krk, Hvar.... ma biraj :ne zna:

Ja dapače, čak bježim od turista i više volim "domaće" ljude gdje god da jesam, iako zadnjih nekoliko godina ljetujem na istom mjestu; Vodice su tu "upale" ko iznimka... :ne zna:

Teica-Photo
20.05.2011., 23:27
Istina u Vodicama imate kuda navečer prošetati, dosta velika je gužva, no sam centar iskreno ne mogu reći da me se nije dojmio. Iskreno, više volim one stare kamene kuće, onaj ugođaj (tipa Hvar, Supetar, Korčula), a u Vodicama po meni ima previše betona u samom centru. Ima nešto tih malih uličica sa starim kućama, ali tamo se ništa ne dešava i nešto jako jako malo.

Slažem se, Vodice su se ovih godina dosta izgradile i preuredile, a to sa sobom nosi i neke mane. Prošeći starom jezgrom, lijepo i mirno, a nije veliko.

Plaže su posebna priča. Inače volim velike šljunčane, ne volimstijene, uvale i sl, i ne smetaju me ljudi na plaži, ne volim osamu, ali ovo što sam vidjela u Vodicama, ajme meni. Plaže su ispod hotela Imperial i Olympia i to je nešto strašno, prošla dosta po jadranu, ali takvu gužnu nisam nigdje vidjela. Za jednoga još onako teškom mukom nađete mjesto, ali ako vas je već dvoje......prestrašna gužva. nešto strašno.

Plaže su ok kakve su bile prije, jako puno se na tom području napravilo i ovo što si vidjela ispred Olimpije prije je bio sami beton i kamen sa travom i ježevima u moru! Uloženo je puno truda da se Vodicama napravi dugačka i prekrasna plaža ispred samog hotela koji je isto ovih godina renoviran! Što se tiće mjesta, u pravu si, teško je naći mjesto, ali samo u hladu. Na suncu tokom dana uvijek ima mjesta. Da bi se našlo mjesta treba doći prije 12h na plažu, naravno, ni ja to ne napravim pa se pržim, no ti imaš djecu, pa nije preporučljivo. :ne zna:

Isto tako plaže su i s druge strane mjesta, pored hotela Punta, isto velika šljunčane, tamo je nešto malo malo bolje, ali meni osobno nije nešto, osobno mi se ne sviđa niti ta.

Tamo je velika plitka pješćana također. Nisam prošle godine opće bila na toj strani, morat ću ove godine pogledat.

Vodice su valjda jedino mjesto na Jadranu gdje vi na netu ne možete naći popis ulica

Kako? Pa što nema na google maps?

Dogodilo nam se da je žena napisala da do centra ima 600 m, njezin susjed preko puta koji također izdaje apartmane je bio puno pošteniji i napisao da ima 1.200 do centra (što smo uvidjeli kada smo stigli tamo jer smo zapamtili i susjedovu kuću na netu). I još kada smo pitali telefonom koliko ima do centra pješice kćerka vlasnice apartmana kaže 15 minuta pješice.

Ne znam di točno ste bili u Srimi, no više od 2,5km od centra Srime do samog centra Vodica (spomenik) nema.

Naravno, mi došli tamo, ne da ima 15 minuta pješice, nego smo mi hodali sa 2 male djece sat vremena pješice. Ok, uz zastajkivanja, ali recimo bez djece 45 minuta do centra ima. Plus toga ako idtete uz more (mi smo bili na kraju Vodica prema Srimi), pokraj hotela, jedandio vam je neosvijetljen, na jednom dijelu morate gaziti po šljunku, i još ako idete po danu, nemate niti hlada.

Sat vremena? Do kud? Točno je za neosvjetljeni dio.

Imate i varijantu uz cestu, ali s time da je cesta prometna (ide prema Srimi), na jednom dijelu nema nogostupa i treba isto toliko. A nismo svo vrijeme niti imali auto tamo, znači strašno nešto. A u tom dijelu nema kafića, nemate gdje kupiti novine, jedan manjidučanćić. Uglavnom strašno nešto.

Uz cestu ima dulje traje. Kako nema kafića? Uz more na samom kraju Vodica imate jedan. Tamo je i Konzum na toj prometnoj cesti za Srimu. Imate i restorančiće tamo. Pet minuta od početka Srime imate kiosk(prema centru Srime), a mislim da sam vidjela i dučan.

I onda sam naravno ja na plus 50 trazila novi apartman u centru i teškom mukom našla, da bi nas na odlasku kćerka vlasnice apartmana još i izvrijeđala "da kako se mi ponašamo" a zaboravila kako je ona nas lagala i kako na netu stoje krivi podaci. Naravno za dane koje smo proveli kod njih uredno platili.

AKo možeš naći taj oglas, pa poslat mi na pm.

Radi se o tome da su Vodice dosta široke, i da se vrlo lako može dogoditi ako niste u centru ili jako blizu da ćete mati jako puno pješačiti do centra, a ne znam zaista kome se na plus 50 da hodati do centra 45 minuta na kavu i natrag, kupiti novine i sl. Naravno tko ima taj ritual. Ja osobno volim popiti kavu u nekom kafiću i sl. Dakle, oprez, ako niste nikad bili tamo ili ako nemate nekog tko bi vam znao objasniti, jer svašta se piše po netu (iznajmljivači apartmana) , a prošle godine plana grada Vodica na netu nije bilo.

Široke jesu, otprilike 3km! Uz plažu od kraja do početka Vodica treba ti 30 min normalne šetnje. Od Srime do centra Vodica 20-tak min. šetnje.
Internet je pun site-ova s rutama i planovima, imaju i Vodice. Mogli ste do Olimpije, ispred imate 4 kafića, jedan nudi i hranu, imate i sladoled - LEDO. I Kiosk s novinama! Prefini fast food ispod tobogana. Čak ima i mini dučančić s robicom. A u Hookahu se možete izvalit na sjedeće garniture i u miru pročitat novine.

Hoteli Imperial i Olympia su također dosta udaljeni od centra, recimo pola sata hodanja. Isto tako ili po prometnoj cesti ili uz more, ali bez hlada.

Od kojeg centra? Centra Vodica ili centra Srime? Istina je da je cesta prometna, i još ako naletiš na Simonu :lol: bježi koliko te noge nose :rofl: (zabila se u ogradu A.C. Marine na onom zavoju di su ležeći.

Recimo, s klincima, max 20min. Ja inače vodim i sestrine klince, pa se po tome ravnam.

Hotel Punta je blizi on je s druge strane i ima 10 minuta do centra.

A on je na samom rubu centra.

I još nešto što me razočaralo u Vodicama. Poprilična neljubaznost ljudi u prodavaonicama, i raznim uslužnim djelatnostima. Kao da im je svegadosta i jedva čekaju da sve ovo završi. Hrana prošle godine bila je dosta skupa u restoranima a kada dobijete vodene lazanje, onda vam to još i prisjedne sve skupa.

Preporuka ako jedete vani najjeftinije ćete proći u privatnom hotelu Kristina gdje je švedski stol i bez problema može tamo doći jesti tko hoće, a hrana je fina. Hotel je odmah na početku kada krenete prema plažama u smjeru hotela Punta. da ne bisve bilo crno, mladi imaju gdje izaći u Vodicama, a meni se posebno svidio onaj birc, klub sto li je već Makina, veliko, jako lijepo sređeno i za njega veliki plus.

Nažalost moram se donekle složiti. Hrana je jako poskupjela, međutim kvaliteta se srozala. Poznati restoran kraj samog bunara me jako razočarao, i sigurno tamo neidem tako skoro. Digli cijene,a nabavljaju hranu na bazi soje itd. Hvala nebi. Ljubaznost? E pa sad to ovisi dosta, ali recimo da je omjer 50:50. Tu moram reć da je malo kriv i karakter i samo podneblje. Tj. možda se čine neljubazni, ali večinom to i nije tako, samo su takvi, malo otresiti.

Hotel Kristina :top:

Kava je najbolja u Dulcinu. Makina mi se osobno ne sviđa zbog odnosa radnika prema samom radu. Al zato sam u Dulcinu ko doma! Mladi imaju di izać definitivno,samo što je sve krcato pa se teško čovjeku i probit. Sam centar navečer je opasnost živa, pogotovo za klince, lako ih izgubit. SVake godine čujem bar jednu majku koja očajno zove dijete koje se izgubilo u gužvi. Vodice prije 5 godina nisu bile tako zatrpane. Obnovom Olimpije i novom plažom ispred Vodice su doslovno magnet za turiste. Obnovila se i Punta nešto malo(tako sam čula od mještana, nisam provjerila)

Eto, imala sam velika očekivanja od Vodica, mene osobno zbog razno raznih stvari nisu se dojmila i ne postoji zelja da tamo dođen ponovno.

Sve u svemu slažem se 50% s tobom, ljetujem tamo već 14 godina i svake godine se vraćam. Povoljnih smještaja imaš i u samom centru. Ja sam gore prema Bribirskim Mostinama, zračnom linijom do dole imam 1,5km. Pješke svaki dan 20-tak min na plažu.

Kava usred dana u samom centru je smrt. Na bilo kojoj terasi je prevruče i sparno, a unutra prehladno od klime. Kava na plaži uz svijež povjetarac i zvuk valova - :top:

Žena ti je lagala definitivno. 600m nema od Srime do centra Vodica. Ima oko 1,5km.

Vodice su divan grad. Ali to nije gradić, već grad, i veliko je naravno. Žao mi je što ti se nije svidjelo, ali da pokušaš sljedeći put naći smještaj 5 min od centra i dat šansu tom prelijepom gradiću. Inače, početak sedmog mjeseca i kraj osmog ti je naljepše vrijeme za ljetovat u Vodicama s klincima. Od polovice srpnja do polovice kolovoza ti je navala, partiji, sve radi na turbo pogodnu. 2008-e godine sam bila na kraju lipnja i bilo mi je savršeno, more toplo, vani super, gužve nije bilo ni za vikend kad su vikendaši došli. U vodicama prednost je imat auto, preveliki i predugačak grad bez mogućnosti izgradnje centra u centru. Npr. Plodine, Lidl - nalaze se na magistrali prema Zadru.

Teica-Photo
20.05.2011., 23:46
Meni su Vodice bile stvarno lijepe, iako nisu moj tip idealnog odmora (nikome ništa osobno). Tamo mi fali ruralnosti, običnosti, jednostavnosti... kao da je sve podređeno samo noćnim izlascima. :ne zna: Bila sam tamo prije par godina čisto promjene radi, sad se vjerojatno gro toga promjenilo...
Noć je prekrasna do cca 1h u noći... divne šetnje, kulturni turisti (uglavnom stranci), al nakon toga nema teorije da se naspavaš osim ako bančiš do 5h :ne zna:

Uz Hookah bar, Haciendu u daljini, Makina u centru, i Exit nakon nje - no way da se naspavaš :lol::lol::lol: GOre na brdu u vikendici čujem ritmove haciende, klapu sa rive u kombinaciji sa makinom. A kad puše maestral čujem i Mc Momo-a kako viče - yo yo yo yo :lol:

vixen27
21.05.2011., 05:36
Uz Hookah bar, Haciendu u daljini, Makina u centru, i Exit nakon nje - no way da se naspavaš :lol::lol::lol: GOre na brdu u vikendici čujem ritmove haciende, klapu sa rive u kombinaciji sa makinom. A kad puše maestral čujem i Mc Momo-a kako viče - yo yo yo yo :lol:

O tome pričam :five:

Ti si bar bila na brdu :D
Ja sam onuda vrludala u šetnji, al bome ne po "pametnoj" temperaturi. U 16h se ne ići pentrati na brijeg :nono: :rofl:

Eh da, sjetila si me, tamo u centru je često nastupala klapa, jednu večer bio i Vinko Coce.... muko moja kaj se to orilo na sve strane :facepalm:

PS - ne mogu se sjetiti naziva i sad me to stalno kopka, al jel ti možda znaš kak se zvao onaj klub sa kornjačicama. Čula sam da su ih kasnije maknuli i da ih sada nema. :misli:

nutrizone
26.05.2011., 23:56
Dajte neki apartman za dvoje za 30 eura, umorna sam od traženja, PM..

vixen27
03.06.2011., 23:06
Dajte neki apartman za dvoje za 30 eura, umorna sam od traženja, PM..

Javi samo kad ti treba.

nutrizone
04.06.2011., 12:31
Hvala, ali već smo rezervirali apartman :)

Blue4
13.06.2011., 15:28
Paula, za tebe mi se sve čini da nisi ni bila u Vodicama nego ti je netko napričao sve i svašta. :ne zna:
1. Punta je na rubu samog centa, pa mi nikako nije jasno di si izvukla tih 10 minuta
2. Ja imam apartman iznad Hotela Imperial (spada već pod Srimu) i za 25 minuta sam u gradu (kako ti kažeš-kod kolodvora), normalnim hodom!
3. Olympia je udaljena 15 minuta do grada(i manje), tako da...

Svake godine sam tamo iii unatoč nekim stvarima koje mi smetaju, obožavam ih!

Savršene su za izlaske mladih (ali i stariji mogu naći mirna mjesta za sebe i svoje potrebe)! :top:

PAULA123
16.06.2011., 06:37
Paula, za tebe mi se sve čini da nisi ni bila u Vodicama nego ti je netko napričao sve i svašta. :ne zna:
1. Punta je na rubu samog centa, pa mi nikako nije jasno di si izvukla tih 10 minuta
2. Ja imam apartman iznad Hotela Imperial (spada već pod Srimu) i za 25 minuta sam u gradu (kako ti kažeš-kod kolodvora), normalnim hodom!
3. Olympia je udaljena 15 minuta do grada(i manje), tako da...

Svake godine sam tamo iii unatoč nekim stvarima koje mi smetaju, obožavam ih!

Savršene su za izlaske mladih (ali i stariji mogu naći mirna mjesta za sebe i svoje potrebe)! :top:

Nije mi nitko ništa napričao negosam u Vodicama bila.

Znam gdje je Punta i od nje do centra Vodica, ima 10 minuta laganog hoda po cesti. Baš sam mjerila tako da ne pričam bezveze. I ta udalenost što se tiče Punte mi je ok, ali Imperial pa i Olimpia bože sačuvaj.

Punta nije daleko od centra ali u centru nije, na plaži je ali u centru nije. zna se što je centar, tamo gdje se nešto navečer događa i sl. Pogledaj bilo koju agenciju pa će vidjeti da nigdje ne piše da e Punta u centru, da je u centru onda bi pisalo da je u centru. Problem je u tome što pogotovo ovi domaći , pogotovo ovi što iznajmoljuju apartmane, puno puta samo da bi dovukli štoviše ljudi ne pričaju istinu....No ok, Punta nije daleko od centra i ta udaljenost je ok.....I meni osobno ta udaljenost ne bi nikada smetala, odnosno tih 10 minuta.... No pola sata i više, hvala ne.....

Mi smo bili smješteni upravo iznad Imperiala, skorz na kraju Vodica (ulica iznad Imperiala u smjeru Srime,ali spada pod Vodice) i samo od našeg apartmana do Imperiala je trebalo 10 minuta i onda još o Imperiala do centra, a centar nije marina, marina je blizu centra ali nije centar) negocentar počinje od autobusnog kolodvora (centar je valjda tamo gdje se neštodogađa a ne kako se tko sjeti pa svašta zove centrom) ima pola sata lagane šetnje. JEDINO ako ne misliš žuriti i trčati. Sa nekom žurbom vjerojtno ima nešto manje, ali kada si na odmoru podrazumijeva se da ti se nigdje ne žuri....

A i sam si rekao da ima 25 minuta od Imperiala docentra, znači da si se složio sa mnom, samo što smo mi bili udaljeni još 10 minuta od Imperiala....

zaista ne može biti u redu niti korektno da dvoje ljudi iznajmljuju 2 apartmana, znači jedan preko puta drugoga i jedan napiše da ma 600 m do centra a drugi 1.500 m, ono halo.... Mislim da to sve govori....

A što se tiče izlaska za mlade,tose slažem da su žive, da se ima gdje izaći, i ja osobno volim takva mjesta, ali meni osobno Vodice radi svega :flop: I nemam se više volje tamo vratiti...

ryell
16.06.2011., 13:23
Ne iznajmljujem apartmane pa mi nije u interesu lagati, ali stvarno nema veze s ičim ovo o udaljenosti hoda što pišeš.
Centrom VD svatko zove drugačije mjesto, no ajd' nek centar bude trg s bunarićem (na kraju kojeg je crkva). Od hotela Punta do tamo, preko spomenika, ti treba cca 6 minuta pješice (niti cigaretu ne stignem popušiti). Od tamo do autobusnog ti treba još toliko - a autobusni nije centar. Iliti u prijevodu: od Punte do autobusnog niti 10 minuta pješice.
Od autobusnog do Imperijala oko 15 minuta pješice. Laganog hoda. Ne pola sata. ;) Pa si ti pobroji.

PAULA123
16.06.2011., 15:59
Ne iznajmljujem apartmane pa mi nije u interesu lagati, ali stvarno nema veze s ičim ovo o udaljenosti hoda što pišeš.
Centrom VD svatko zove drugačije mjesto, no ajd' nek centar bude trg s bunarićem (na kraju kojeg je crkva). Od hotela Punta do tamo, preko spomenika, ti treba cca 6 minuta pješice (niti cigaretu ne stignem popušiti). Od tamo do autobusnog ti treba još toliko - a autobusni nije centar. Iliti u prijevodu: od Punte do autobusnog niti 10 minuta pješice.
Od autobusnog do Imperijala oko 15 minuta pješice. Laganog hoda. Ne pola sata. ;) Pa si ti pobroji.

Da, možda je za nekog centar i hotel Olympia ili moožda čak i Imperial:rolleyes:
Ono kako kome paše, a za ove koji iznajmljuju apartmane, cijele Vodice su centar:D

Autobusni kolodvor je početak centra u Vodicama kada se dolazi iz smjera hotela Olympia. I centar je sve do kraja rive, odnosno onog betoniranog dijela nešto prije hotela Kristina kojim se opet uz more može doći do Punte. Tak da vidiš da znam jako dobro Vodice i ne slušam tuđe priče:D

Vidim da stalno mijenjaš udaljenosti, prvo si rekao da od Imperiala do centra ima 35 minuta , a sad je već 15 minuta...... Pola sata laganog hoda ima sigurno.

A sad tebi od centra do Punte treba 6 minuta, meni 10, znači razlika 4 minute ti vjerojatno odlazi na tvoj brzi hod, a ja ka d sam negdje baš i nemam volje za trčanjem :D

ryell
16.06.2011., 19:12
Spora sam i hodam k'o Crnogorac, tak da nema tu ni b od brzog hoda. Ništa ne mijenjam, preko 20 godina i sama hodam onuda pa valjda znam kolko ima :D
U svakom slučaju, cjepidlačiš bezveze. Drugi put nabavi kartu i pitaj iznajmljivače apartmana točnu adresu (ili barem ulicu), pa ćeš znati.

samba2005
19.06.2011., 16:18
koliko je hotel orion udaljen od plaže?

Blue4
20.06.2011., 10:29
Punta nije daleko od centra ali u centru nije...

Mi smo bili smješteni upravo iznad Imperiala, skorz na kraju Vodica (ulica iznad Imperiala u smjeru Srime,ali spada pod Vodice)...

A i sam si rekao da ima 25 minuta od Imperiala do centra, znači da si se složio sa mnom, samo što smo mi bili udaljeni još 10 minuta od Imperiala....

zaista ne može biti u redu niti korektno da dvoje ljudi iznajmljuju 2 apartmana, znači jedan preko puta drugoga i jedan napiše da ma 600 m do centra a drugi 1.500 m, ono halo.... Mislim da to sve govori....

Napisala sam da je na rubu centra jer meni pod centar spada i Dalmatino i ostatak restorana uz njega, kao i spomenik, pa mi ne možeš reći da od spomenika do Punte ima više od 3 minute.

Rekla sam da ja imam 25 minuta do grada, a u zadnjoj sam ulici iznad Imperiala (koja već spada pod Srimu-pa mislim da sam dalje od tebe).

I ovo je istina, svatko će napisati svoje, ali zato takve informacije uvijek primaj sa rezervom. Nije to samo u Vodicama, tako je posvuda-nažalost!

ebelinn
20.06.2011., 10:45
Nije mi nitko ništa napričao negosam u Vodicama bila.

Znam gdje je Punta i od nje do centra Vodica, ima 10 minuta laganog hoda po cesti. Baš sam mjerila tako da ne pričam bezveze. I ta udalenost što se tiče Punte mi je ok, ali Imperial pa i Olimpia bože sačuvaj.

cek malo sta to mislis tocno pod centar? Jer centar ti je vec tamo kod spomenika, a od spomenika do Punte definitivno nema 10 min. hoda...niti 5 min.

PAULA123
20.06.2011., 19:41
cek malo sta to mislis tocno pod centar? Jer centar ti je vec tamo kod spomenika, a od spomenika do Punte definitivno nema 10 min. hoda...niti 5 min.

Centar je valjda tamo gdje je glavna riva i svi kafići, a tamo gdje to završava završava i centar , kao i u svakom drugom mjestu....

Sigurno ima 10 minuta i to znači od završetka te rive ulicom koja ide uz brijeg i onda se lijevo spušta dolje prema plaži i tada se dolazi do Punte. Ne uz obalu, nego nego kroz te dvije ulice, ne znam više kako se zovu. Znam da se može doći i obalom, ali da li je koju minutu manje, mislim da je to tu negdje što se tiče vremena...

No potpuno nebitno, ti smatraš da si tamo za 2 min ja znam da mi je trebalo 10 minuta...... Prošeći, izmjeri (mada i to ovisi o brzini nečijeg hoda)i, mislim da ovako napamet i nije pouzdano govoriti....Inače nije da mjerim uvijek te udaljenosti i da gledam svaku minutu, ali zbog navedenog Vodice su me baš zaintrigirale da to učinim....

ebelinn
24.06.2011., 11:04
Centar je valjda tamo gdje je glavna riva i svi kafići, a tamo gdje to završava završava i centar , kao i u svakom drugom mjestu....

Sigurno ima 10 minuta i to znači od završetka te rive ulicom koja ide uz brijeg i onda se lijevo spušta dolje prema plaži i tada se dolazi do Punte. Ne uz obalu, nego nego kroz te dvije ulice, ne znam više kako se zovu. Znam da se može doći i obalom, ali da li je koju minutu manje, mislim da je to tu negdje što se tiče vremena...

No potpuno nebitno, ti smatraš da si tamo za 2 min ja znam da mi je trebalo 10 minuta...... Prošeći, izmjeri (mada i to ovisi o brzini nečijeg hoda)i, mislim da ovako napamet i nije pouzdano govoriti....Inače nije da mjerim uvijek te udaljenosti i da gledam svaku minutu, ali zbog navedenog Vodice su me baš zaintrigirale da to učinim....

Ljetujem tam vec 20 godina i imam kucu u toj ulici kod Punte i znam o cemu pricam...koji brijeg? pa nije bas brijeg, kojih 20 m ide malo uzbrdo ali nista strasno...jel to pricas o onoj ulici gdje je parking od hotela Kristina?

PAULA123
24.06.2011., 11:39
Ljetujem tam vec 20 godina i imam kucu u toj ulici kod Punte i znam o cemu pricam...koji brijeg? pa nije bas brijeg, kojih 20 m ide malo uzbrdo ali nista strasno...jel to pricas o onoj ulici gdje je parking od hotela Kristina?

Ne znam gdje je parkiralište od Kristine, niti kako se zovu te dvije ulice, ali znam da mi je trebalo 10 minuta, ne može me nitko razuvjeriti kada sam mjerila tu udaljenost.

No definitivno za 3 minute do Punte ne dođeš, jedino ako te netko ne teleportira.

Isto kao što mi nitko ne može tvrdia ti da je za 15 minuta od IMperiala do centra jer to nije istina, već ti treba pola sata garant, možda brzog hoda 25 minuta. A da ne govorim o prometnoj cesti koja je jednim dijelom bez nogostupa od Imperiala do centra ili ako se ide uz more, jednim dijelom se hoda po šljunki i još je taj dio i neosvjetljen

Puno puta ako već ne lažu s određenom namjerom, onda ljudi od oka procjenjuju neke udaljenosti i uglavnom ih umanjuju a da ih nisu uopće mjerili te puno puta i nemaju baš veze sa istinom. Isto tako kao što mi sada za jedan hotel na Jadranu troje ljudi govori o 3 treći različita vremena, jedan kaže da treba 10 minuta, drugi 20 minuta a treći pola sata.
Zato je uvijek najbolje sam se uvjeriti u nešto i ne slušati puno druge.

No ne ne da mi se više o tome prepucavati, bila sam tamo, točno sam mjerila, znam koliko mi je trebalo, nemam interes da lažem i nisam se dužna nikome opravdavati. :mig:

nutrizone
24.06.2011., 11:51
Koje su najljepše plaže u okolici vodica?

ebelinn
24.06.2011., 12:02
Ne znam gdje je parkiralište od Kristine, niti kako se zovu te dvije ulice, ali znam da mi je trebalo 10 minuta, ne može me nitko razuvjeriti kada sam mjerila tu udaljenost.

No definitivno za 3 minute do Punte ne dođeš, jedino ako te netko ne teleportira.

Isto kao što mi nitko ne može tvrdia ti da je za 15 minuta od IMperiala do centra jer to nije istina, već ti treba pola sata garant, možda brzog hoda 25 minuta. A da ne govorim o prometnoj cesti koja je jednim dijelom bez nogostupa od Imperiala do centra ili ako se ide uz more, jednim dijelom se hoda po šljunki i još je taj dio i neosvjetljen

Puno puta ako već ne lažu s određenom namjerom, onda ljudi od oka procjenjuju neke udaljenosti i uglavnom ih umanjuju a da ih nisu uopće mjerili te puno puta i nemaju baš veze sa istinom. Isto tako kao što mi sada za jedan hotel na Jadranu troje ljudi govori o 3 treći različita vremena, jedan kaže da treba 10 minuta, drugi 20 minuta a treći pola sata.
Zato je uvijek najbolje sam se uvjeriti u nešto i ne slušati puno druge.

No ne ne da mi se više o tome prepucavati, bila sam tamo, točno sam mjerila, znam koliko mi je trebalo, nemam interes da lažem i nisam se dužna nikome opravdavati. :mig:

onda najvjerovatnije radis male korake i sporija si :)

ebelinn
24.06.2011., 12:04

U okolici meni osobno Tribunj, one male ko privatne plazice ima ih par, nije za malu djecu al ima hlada i sunca, mi dodemo tam i sami smo cijeli dan, cisto more, ma milina...

Padrone
24.06.2011., 13:34
e bas te samotne plaze trazim da mogu negdje s dragom otic da smo sami (kad nemam camac da odem do nekog otoka)

znaci ima ih oko tribunja, super

ivanazu
24.06.2011., 14:49
nisam citala prethodne postove ..zanima me jel u vodicama ima pješčana plaža..?? :ne zna:

nutrizone
24.06.2011., 14:50
U okolici meni osobno Tribunj, one male ko privatne plazice ima ih par, nije za malu djecu al ima hlada i sunca, mi dodemo tam i sami smo cijeli dan, cisto more, ma milina...

A di su točno, da ne tražimo puno?

ebelinn
24.06.2011., 19:20
A di su točno, da ne tražimo puno?
Bas u Tribunju, dodes na onaj veliki parking i onda se spustas prema plazi onom ulicicom koja je uz more (s desne strane su ti kuce) i na svakih 10-20 m s ljeve strane su ti stepenice kud se spusta na te manje plazice...jesam objasnila:bonk::D

sXekid
27.06.2011., 10:22
Tražim privatni parking u Vodicama na 10ak dana. Bitno je samo da je u dvorištu i da je bliže centru da mogu do broda za Prvić. Ako iznajmljujete isti ili znate nekoga molim vas da javite na PP.

Hvala puno:)

Chiro
28.06.2011., 02:53
A kad puše maestral čujem i Mc Momo-a kako viče - yo yo yo yo :lol:

Ah, Momo. Da mi je kuna za svaki put kad sam morao zvati policiju radi njegova arlaukanja... :cerek:

e bas te samotne plaze trazim da mogu negdje s dragom otic da smo sami (kad nemam camac da odem do nekog otoka)

znaci ima ih oko tribunja, super

Mislim da bi Sovlje moglo biti ono što tražiš. Riječ je o mjestašcu koje je praktički spojeno s Tribunjom u smjeru Murtera, cca. 30-ak kuća i prekrasna uvala. Škicni na Google earth ako imaš, prekrasno je.

Isto, Sovlje je meni osobno jako lijepo. Kosirina i Slanica na Murteru su isto lijepe, ali ako nemaš auto, bolje zaboravi na njih. Plaža na samom kraju Srime u pravcu Šibenika je dobra... e da, i plažica na početku Tribunja s vodičke strane je lijepa.

trance_energy
28.06.2011., 09:09
idesss kakva rasprava o hodanju :-P pa valjda ljudi koji tamo zive znaju kolko treba pjeske XD
mi smo uzeli app u vodicama za 5 osoba,60 eura! kaze google maps da je 600 m od centra po nekoj vecoj cesti jer male poprecne ulice nemre izracunat! to mi se cini ok

ryell
28.06.2011., 14:04
Sovlje je super i relativno mirno (dobra stvar je da je zaštićeno od svih vjetrova) ali su nedavno stavili na plažu znak da je zabranjen topless :facepalm: doduše može se odšetati do stijena pa tamo nitko ne prigovara.

Veliki vladar
28.06.2011., 21:12
pa valjda ljudi koji tamo zive znaju kolko treba pjeske XD

ne znaju, ne znaju :azdaja:.....paula zna :kava:

Noble
29.06.2011., 14:50
ima li nade za apartman za dvoje za 30 eura od 6-13.8. (ili 12.8.):s, maksimalno 35 eura, 40 eura ne dam iz principa...thanks

trance_energy
29.06.2011., 16:48
ne znaju, ne znaju :azdaja:.....paula zna :kava:

:lol::rofl:

Chiro
29.06.2011., 17:27
ima li nade za apartman za dvoje za 30 eura od 6-13.8. (ili 12.8.):s, maksimalno 35 eura, 40 eura ne dam iz principa...thanks

Naravno da ima nade. E sad, ako već ne želiš dati 5 eura više, onda se nadam da dobro podnosiš 20-minutno(minimalno) klipsanje po 50+ stupnjeva od apartmana do plaže. Sretno u potrazi.

nutrizone
29.06.2011., 19:35

ja SAM našla, googlaj sunset villa

ryell
30.06.2011., 02:06
Pogledah na karti di je, 20+ minuta klipsanja do mora. ;)

Noble
30.06.2011., 08:41
ja SAM našla, googlaj sunset villa

puno hvala:s:s:s:s:s:s, rezervirala već:rofl:

a što se tiče hodanja, nizbrdo me ne brine, uzbrdo koja kilica manje, me happy:rofl:

fire
05.07.2011., 09:04

Ti si nešto pobrkala što se tiče Punte.Koja ulica što se spušta?
Sama kažeš centar završava gdje i riva i kafići i onda uzbrdo.
Točno,uzbrdo možda 50m i kod Punte si.nema nikakvog spuštanja.Punta je navrh brda

PAULA123
05.07.2011., 17:35
Ti si nešto pobrkala što se tiče Punte.Koja ulica što se spušta?
Sama kažeš centar završava gdje i riva i kafići i onda uzbrdo.
Točno,uzbrdo možda 50m i kod Punte si.nema nikakvog spuštanja.Punta je navrh brda

Nisam ja ništa pobrkala, mislim da si ti pobrkala :rolleyes:

Ajde ostavite se tih udaljenosti i metara, istu stvar ne želim ponavljati 100 puta...... Pametnom i jednom dosta nešto reći.....

VDCOTO
09.07.2011., 12:40
Punta je navrh brda
Punta je na par metara nadmorske visine, ovo "u brdu" zvuči kao da je u brdima na +20m.

PAULA123
09.07.2011., 17:22
Punta je na par metara nadmorske visine, ovo "u brdu" zvuči kao da je u brdima na +20m.

To sam si i ja mislila, koje "božje" brdo, a valjda je pobrkala nešto, a kao znaju sve o Vodicama, mož si misliti.....

Dado-zgb
11.07.2011., 10:37
Kakve su plodine dole u vodicama?

nutrizone
13.07.2011., 11:30
sunset villa je u centru, hahah, sve je blizu....

sXekid
14.07.2011., 15:19
Tražim parking u Vodicama na 7 dana. Bilo bi odlično kad bi bio bliže centru zbog broda za Šepurine.
Ako znate nekoga tko je voljan iznajmiti parking u dvorištu, molim vas javite na PM. Termin 28.7.-5.8.

Hvala

nutrizone
14.07.2011., 18:09
Gdje je u vodicama najbolje kupit svježu ribu, i naravno što povoljnije,
Kakve su cijene inače u konzumu?

Chiro
15.07.2011., 13:37
Kakve su plodine dole u vodicama?

Jako dobre, renovirane prije sezone, cijene su uglavnom za 20-30% niže nego u Konzumu. Obično kupujem tamo. Djelo je isto jako dobar dućan.

Gdje je u vodicama najbolje kupit svježu ribu, i naravno što povoljnije,
Kakve su cijene inače u konzumu?

Glede ribe, naravno da je peškarija najbolja za svježu ribu, ali ako imaš auto, ja bi ti preporučio da se ujutro zaletiš do Tribunja i tamo pogledaš.

A Konzum... Konzum ka Konzum. Kradu gdje stignu. Toplo preporučam izbjegavanje.

tinitos
20.07.2011., 23:48
ma najljepssi grad na moru ..............kazu da 2011 godine ima najvise turista u vodicama do sada i cak u HR

VDCOTO
21.07.2011., 15:51
"Kažu", to si dobro rekao. Daleko je to od istine. Razvikano je i Vodice postaju meta za "cure u usponu", ali dolazi i krdo iskomplesiranih čelavaca...
Dakle, za svakoga po nešto.

Teica-Photo
31.07.2011., 20:08
Vodice su ove godine nešto slabije po zanimljivostima za mlade ljude. A i slabija je posjećenost. Osim ako tvoj tip zabave je Makina navečer, onda ćeš se snaći. Punta nije na brdu, ona je 20-40 metara od mora. Centar Codica je širok pojam jer je dugačak oko kilometar :D Parking u samom centru i okolici teško da ćeš dobit free.

Plodine u Vodicama su ok, ali nešto skuplje nego što smo navikli na kontinentu. Ponuda Lidla, Plodina i Konzuma je tipična ko i uvijek. Na tržnici rano ujutro se nađe svježa riba za svakoga.

Godinama ljetujem tamo i gužve prije 5 godina i sad su neusporedive. Al sve to na stranu, jedva čekam sljedeću godinu :D Nedavno se vratila iz VOdica i još plačem za morem :(

jupst
19.08.2011., 01:35
Uletija mi vikend slobodan pa bi se sa curom zaletio do Vodica, a:)ko neko ima apartman/sobu za dvije osobe od 20-22.8 nek se javi na PM s ponudom, da nije preskupo :)

superfund32
28.10.2011., 12:58
Ima li neko ko zivi na srimu da mi kaze informacije o jednoj osobi, neka mi se javi na privatne poruke, hitno mi je nisam iz hr !

ars111
19.03.2012., 16:21
Nije skupo ako se na vrijeme krene tražiti! Ako se kasno krene tražiti, gotovo svugdje će vas "oderati".

Gonzole
19.03.2012., 18:19
ljepe su Vodice, i svoje prijatelje sam iz Slovenije tamo uputio, i odlucili su da ce ici, pa sam dosao na forum da vas pitam da li postoji neki sajt kao ovi nasi klasicni sto nude apartmane u raznim dijelovima Hrvatske, samo mi treba nesto na slovenskom kako bi se oni mogli snaci? hvala vam!

Hypatia72
14.04.2012., 21:19
http://www.forum.hr/showpost.php?p=38982151&postcount=7

Hvala vam..

red_rose
05.06.2012., 18:59
Mene zanima kakva je ono ruševina u Vodicama kraj Ville Matilde? Zašto to tak zapušteno i uništeno stoji tako već godinama? O čemu je riječ :misli:?
I ono, daj počnite se malo ranije turistički aktivirat a ne da popravljate, nasipavate obale, betonirate kad turisti već dođu. Tako vam nitko neće dolaziti jer se ne trudite da animirate ljude da dođu ranije. Gledam kako penzioneri koji većinom dođu u predsezoni ne mogu ni prošetat uz obalu jer nema svjetla :503:!!!! Ajde, možete vi i bolje.

néant
08.06.2012., 00:15
Zna li tko nudi li netko posao u Vodicama? Studentica sam i radila bih bilo što - konobarenje, čišćenje, prodaja, recepcija. Imam iskustva zadnjih nekoliko godina u svim turističkim branšama, bit ću od idućeg tjedna do kraja sezone u Vodicama, pa bih jako željela naći neki posao.
Ako tko nudi ili zna nekog tko nudi - pp! :s

Sonyy
06.08.2012., 16:09
Ljudi može pomoć. Trebam ime konobe koja je se nalazi odma DO konobe Makine. U toj konobi koju tražim inače se navečer pušta domaća muzika. Hvala. :D

rudi_aleksandar
14.08.2012., 22:23
Iako je prošlo i više od tjedan dana od pitanja evo odgovora pa možda još nekom pomogne. Zove se Eko Dalmacija.

Uvijek spreman
14.08.2012., 22:40
Ljudi može pomoć. Trebam ime konobe koja je se nalazi odma DO konobe Makine. U toj konobi koju tražim inače se navečer pušta domaća muzika. Hvala. :D

Eko Dalmacija.

Gaeilge
23.08.2012., 10:49
Makar su mi sanse minimalne, pokusat cu upitat svejedno. Prosli tjedan u noci sa srijede na cetvrtak izgubila sam Zippo upaljac koji mi je bio jako drag :( :503: vjerojatno mi je negdje u Exitu ispao, gore na kaucu onom il tako nesto. Ako ga je netko kojim slucajem pronasao, ili zna nekoga da ga je pronasao, bila bi mu zahvalna do kraja zivota. Slijedi i novcana nagrada.
Hvala unaprijed i ni na cemu vjerojatno, ali hej, nada umire posljednja. :)

Epos
25.08.2012., 03:57
Najlipse vodice. Dugo sam ko klinac mislija da nije bas nijidealnije misto za ostarit:(
Sad kad san puno proputova i puno toga kusa nebi ih minja ni za sta:)

hmm kaj nije split najlipsi grad na svitu? :mig:

kajperinja
28.08.2012., 14:24
Ako netko treba preporuku gdje u Vodicama ne uzeti sobu, samo nek se javi.
Da ne bi bilo zabune, nisam ja tamo bila, ali su mi pricali, pa tko hoce nek vjeruje, tko nece, ne mora.
Dakle 14 eura za 1 krevet. + 1 euro za koristenje kuhinje.
Ali, tek kad dodjes tamo saznas da kuhinju mozes koristiti samo do 22h. Sto znaci ako dodjes s plaze/kave iza toga ostaje gladan.
Na terasi se smije boraviti samo do 24h
Gazdarica je vrlo pedantna, pa to i od gostiju ocekuje (sto je u principu ok), a ako pokazes da si neuredan (ostavis prljavo iza sebe) onda se dere (umjesto da ukaze na propust na kulturan nacin) i ponavlja vise puta prigovaranje za istu stvar. Papirnate rucnike u kuhinji moras stediti i prigovara ako ih vise odjednom potrosis. Sudoper nije dovoljno obrisati sa sudoperom (spuzvastom krpicom), vec se nakon toga mora potpuno osusiti suhom krpom. Svakodnevno ulazi u sobe i prmjesta stvari...skuplja ih i stavlja u torbe, mice cipele/sapune simo-tamo, uzima rucnike (od gostiju) da ih opere. Navodno cisti sobu, ali pod kojeg kao opere je prljav nakon pranja isto kao i prije.
Kako se trima osobama u trokrevetnoj sobi pozeljala prikljuciti jos jedna, pitali su za dozvolu da ih bude cetvero u toj sobi s tri kreveta, sto je gazdarica dopustila, ali je naplatila punu cijenu kao da ima 4 kreveta, svih 14 eura + 1 za kuhinju....kao da su kuhinju koristili vise jer je bila jedna osoba vise. A ni viska plahti oprati nije trebalo... Mozda ni oni nisu bili bas idealni gosti, vjerojatno nije bas nitko...uglavnom bili su nezadovoljni.

red_rose
06.09.2012., 14:39
Vratila se ponovno sa godišnjeg iz kvarta Vodice - Tribunj. Ostala bih ja i duže ali mi ne daju :mama::cry:.
Dakle, htjedoh samo napomenuti da ne bi bilo loše da do slijedeće godine na onim dijelovima od Plave plaže prema Tribunju i s druge strane od onog tobogana prema Srimi u onaj zidić uz šetnicu lijepo ugradite diskretno svijetlo. Vjerojatno želite zadržati tračak romantike ali bilo bi lijepo da ljudi ne trebaju nabadati i popikavati se (pogotovo za mladog mjeseca :zubo:). Evo ja ću se primit posla ako neće nitko drugi :zubo:

partizan33
07.12.2012., 16:25
Ima li neko malo vremena i zivaca da mi pomogne oko jedne osobe iz Vodica ? Nisam ga vidio 20 godina ... Hitno m ije !

Terranea
27.12.2012., 16:46
Vodice..

Znan da to nije zahvalno govorit.. Al vodice su mi jedno od najružnijih malih mista u dalmaciji. Znan da je to sad grad, al meni je teško pojmit. pa kažem misto. Ni bolnice ni škole (srednje)..
Istina..čisti su i uredni i lipo oni zasade to cviće i urede klupe i šetnice..al to je sve izbetonirano. Oni dućani u marini su mi teško ruglo.
Nema mi taj dalmatinski štih. Osim u onih par uličica u centru, al to je to. Međutim tamo ionako ničeg nema. Sve je orijentirano prema tom masovnom turizmu i klijenteli koja izlazi u haciendu, exit, hooka bar i slično. Plaže su katastrofalne. Osim šta su ljudi na ljudima, more je šporko i ona plava zastava je totalno nezaslužena. Vodice nemaju mi ništa zanimljivi ili lipo za vidit.

O ljudima nemam reć ništa ružno jer znan puno vodičana.

Na feštu dođem svake godine :D

Sad će zlobnici reć "nemoj ni dolazit" . Al neko može bit ružan pa nam je svejedno drag :zubo:

Hypatia72
27.12.2012., 21:56
true

Hypatia72
27.12.2012., 21:58
ali vjeruj mi ima još ružnijih...sva mala mjesta , većina uz srednji jadran su postala lakrdija i ruglo...oš Pakoštane, oš Zablaće, u name it...nema ni D od Dalmacije samo utvare koje podjećaju na kombinaciju Las Vegasa i austrijskog kičeraja

Terranea
28.12.2012., 21:52
ali vjeruj mi ima još ružnijih...sva mala mjesta , većina uz srednji jadran su postala lakrdija i ruglo...oš Pakoštane, oš Zablaće, u name it...nema ni D od Dalmacije samo utvare koje podjećaju na kombinaciju Las Vegasa i austrijskog kičeraja

Znan, bila sam u svim nabrojenima.. Istina..

Al aj, Pakoštane, Zablaće, Brodarica, Žaborić, Grebaštica, Srima.. to mi nije taj rang...Al, istina..sve su izbetonirana naselja bez duše.

Al ja sam konkretno mislila na ovi veći rang mista: Vodice, Primošten, Rogoznica.. Rogoznica mi je isto bezvezna.. Primošten je lip :)

Teutonic
04.03.2014., 18:46
Vodičanin oživljava temu ;)

tanya2108
17.03.2014., 18:07
Ima li sta nova u Vodicama?jel se sta gradilo ,sredjivalo?'

Teutonic
31.03.2014., 20:11
Pa,dobili smo knjižnicu (kod TZ-a/Stare Škole),renovira se Pijaca i gradi se Poliklinika na putu za Šibenik,i tako to.
Ah da,imamo i Happy video:
http://www.youtube.com/watch?v=zhyeZzgq8UM

lokiviking
18.06.2014., 14:16
idem busom...pa me zanima neka mirnija plaža da se može pješke iz centra doći....nije problem ni hodanje 20ak min recimo....volim recimo urbanije sredine,da ima ljudi vreve događanja...ali čisto ukoliko poželim malo pobjeći od toga
i naravno dobri morski plodovi?
1)dobra klopa? prednost morski plodovi
2)nightlife? gdje najbolje...elektronska glazba prednost
3)izleti...gdje...cijene ?
vaša neka iskustva...vaši prijedlozi...gdje ići/što izbjeći vaša iskustva itd.
puno hvala unaprijed..dobar provod svima ovo ljeto

https://www.youtube.com/watch?v=Mf-TT0LOtX8 :)