PDA

View Full Version : Ljuta, cipele, jebemti modu

stranice : [1] 2

atlantis
08.01.2006., 18:43
:mad: :2up:

u cijelom fakin gradu postoje tri jebena modela zimskih cipela (a da nisu gleznjace) i to su sva tri modela uzasna :bljuv: :bljak: :ruznecipele:

je, znam, to je sad moderno, to polucipela polu fakin tenisica super sam si sve smo iste klonirane po J. lo :rolleyes: :rolleyes:

nasla sam dvoje koje mi se svidjaju na muskom odjelu (odjeb nema brojeva) nasla sam i dvoje na djecjem (odjeb nema brojeva) a jedine koje su mi se svidjele (a bilo je broja) je zveknul moj dragi... / mislim volem ja njega al ne bash tolko da klonove glumimo/...

a cizama i salonki upizdumaterinu jedno dve 'iljade modela :rolleyes:

koji quratz vi nosite izmedju salonki i cizama a kad je vani mecava i led? :D

ono... ljuta sam ko jastreb kad mu sleper na magistrali zvekne kunica pred nosom :mad: :mad:

kemik
08.01.2006., 18:46
cekaj, ak je vani mecava i led onda IPAK nosim jebene cizme.

atlantis
08.01.2006., 18:56
cekaj, ak je vani mecava i led onda IPAK nosim jebene cizme.

ja ne... zato sto nam je u firmi +200 i nema shanse da cijeli dan budem u cizmama... (cizme niti ne posjedujem, nisu mi potrebne a glupo mi je davat novce za nekaj u cemu chu mozda izaci tri puta u cijeloj zimi )

:D

Hana_
08.01.2006., 19:18
jesi gledala u jeger staru tam mozda nadjes
il shoe be do

Lali Puna
08.01.2006., 19:19

čizme
ili gležnjače
nema šanse za niske cipele kad je vani mećava i led

kupi gležnjače, kaj fali njima?
još uvijek ne vjerujem da netko hoda u niskim cipelama po ledu i mećavi!

atlantis
08.01.2006., 19:33
čizme
ili gležnjače
nema šanse za niske cipele kad je vani mećava i led

kupi gležnjače, kaj fali njima?
još uvijek ne vjerujem da netko hoda u niskim cipelama po ledu i mećavi!

jel ti mene citash? halooo :D ;)

vruco mi je na poslu a onih 20 metara od posla do auta prodjem u zimskim cipelama bez bedare... uostalom zajebite snijeg i mecavu.... hocem cvrste cipele za kishu... jel tak bolje? ;) :D

hana prosli smo ilicom od trga do crnomerca - ak su ti ducani tam, onda sam bila u njima...

magic blue
08.01.2006., 19:35
glupo mi je davat novce za nekaj u cemu chu mozda izaci tri puta u cijeloj zimi :D

pa kupi cizme i idi u njima svaki dan na posao, a tamo si drzi fine cipelice za po firmi :top:

Lali Puna
08.01.2006., 19:39
jel ti mene citash? halooo :D ;)

vruco mi je na poslu a onih 20 metara od posla do auta prodjem u zimskim cipelama bez bedare... uostalom zajebite snijeg i mecavu.... hocem cvrste cipele za kishu... jel tak bolje? ;) :D

hana prosli smo ilicom od trga do crnomerca - ak su ti ducani tam, onda sam bila u njima...

pa imaš gležnjača koje nisu tople - nisu podstavljene ni sa čim unutra, kožne su, ne propuštaju, ali nisu za u planine već su to cipele za grad
iako, pretpostavljam da znam šta tražiž
(ne bih ti onda proporučila jegerstar, tamo ćeš naći ultratrendovske modele ili cipelotenisice, a sve mahom precijenjeno i cijenom ne ispod 500-600 kuna)

odi ti lijepo u planet obuće (na trgu..jebemti neznam kak se sad zove...hrvatskih velikana? iza Meštorvićevog paviljona odnosno bivše džamije...i ima još jedan na Vrbanima..) ili Pitarello (na Knežiji i u King Crossu) pa vidi tamo

atlantis
08.01.2006., 19:41
pa kupi cizme i idi u njima svaki dan na posao, a tamo si drzi fine cipelice za po firmi :top:

stiklice nosim samo kad idem van i to na plesnjak ili na tako neke posebne progode...

ostatak zivota sam u udobnim niskim cipelama i trapericama...

stikle i ostale pizdarijice ne dolaze u obzir na poslu ;)

kao ni cizma-japanke preobuvanje :D :D

hocem obicne cipele na vezanje s cvrstim djonom i udobne do jaja :D

atlantis
08.01.2006., 19:44
odi ti lijepo u planet obuće (na trgu..jebemti neznam kak se sad zove...hrvatskih velikana? iza Meštorvićevog paviljona odnosno bivše džamije...i ima još jedan na Vrbanima..) ili Pitarello (na Knežiji i u King Crossu) pa vidi tamo

ruzne su mi gleznjace :fuj:

a u pitarellu smo bili danas :( zato i jesam tak tuzna i frustrirana... jebote uopce nisam pomodna i onda nemrem naci jedne obicne cipele... a i mrzim shoppingiranja pa sam bila i zifcana :D :mad:

josh samo planet obuce, to chu u utorak onda otici :)
hvala

Anson
08.01.2006., 19:53
a i mrzim shoppingiranja pa sam bila i zifcana

:eek:

magic blue
08.01.2006., 20:04
obicne cipele na vezanje s cvrstim djonom i udobne do jaja :D

stare gojze :rofl:

atlantis
08.01.2006., 20:07
stare gojze :rofl:

e da! al niske... ;)

magic blue
08.01.2006., 20:10
i najbolje da ih ne cistis od sljemenskog blata jer kazu da to donosi nesrecu i pocnu propustat jer im skines impregnaciju :rofl:

atlantis
08.01.2006., 20:14
http://www.karla.hr/index2.htm

L

red 8, prve

FA

red 2, prve i druge

- takve NECU!!!

a takve su sve u gradu :(

atlantis
08.01.2006., 20:16
i najbolje da ih ne cistis od sljemenskog blata jer kazu da to donosi nesrecu i pocnu propustat jer im skines impregnaciju :rofl:

ne znam kaj ti je tu toliko smijesno?

cinjenica da netko nije pomodan i da ne pati za najnovijim ultra turbo svi ih nose modelima?

ono... :D

magic blue
08.01.2006., 20:21
ne znam kaj ti je tu toliko smijesno?

naj se ljutiti odmah (nikad mi nije islo to pogadanje smajlica), pa ne smijem se tebi nego situaciji da se itko pojavi u blatnim gojzama i zagaca po tepihu/teisonu/laminatu u firmi, dok sef to gleda i grca u jutarnjoj kavi :mig:

da mos bacit oko u moj ormar (pod u spajzi) vidla bi da sam na tvojoj strani :kiss:

darin
08.01.2006., 20:21
jesi gledala u jeger staru tam mozda nadjes
il shoe be do

u tim ducanima nema niti jedan par cipela deklariran za kisu.
sve sminka koja propusta.

ja sma kupila lani pregenijalne cizme/boksacke tenisice od everlasta u anywayu i vec drugu zimu drze i bljuzgu i snjeg (pjesacim do posla :cerek: ) a platila ih 300 kn. :)
sve kaj sam kupial prije toga i nakon toga je goli q kaj se tice prakticnosti al su jako ljepe :zubo:

i po ovom kaj sam dosad prosla, ispada da za bljuzgu kod nas mozes kupit jedino goretex ili elviton buce u planetu obuce :zubo:

atlantis
08.01.2006., 20:27
naj se ljutiti odmah (nikad mi nije islo to pogadanje smajlica), pa ne smijem se tebi nego situaciji da se itko pojavi u blatnim gojzama i zagaca po tepihu/teisonu/laminatu u firmi, dok sef to gleda i grca u jutarnjoj kavi :mig:

da mos bacit oko u moj ormar (pod u spajzi) vidla bi da sam na tvojoj strani :kiss:

ma nisam na tebe ljuta... ljuta sam na modu i zene koje su dozvolile da moda od njih radi kokosi pa se dogadaj da u gradu postoji samo jedan model cipela koje onda svi klonovski nosaju :D :D

hocem normalne cipele... idem traziti sliku da vam ih pokazem

magic blue
08.01.2006., 20:27

pa onda odi do te karle i kupi te u osmom redi, meni su cool, ali ne znam gdje radis i kako poslodavac odreduje dresing code

xxGaladrielxx
08.01.2006., 20:29
koji quratz vi nosite izmedju salonki i cizama a kad je vani mecava i led?
gleznjace :cool:

magic blue
08.01.2006., 20:32
u gradu postoji samo jedan model cipela koje onda svi klonovski nosaju :D :D

mislis klaunovski :zubo:

i nemoj se zivcirat, evo ja sam na svoje slucajno naletila i to jos na snizenju :cerek: (doduse to su tenkice za proljece, ali dobro je pripremiti se)

atlantis
08.01.2006., 20:38
pa onda odi do te karle i kupi te u osmom redi, meni su cool, ali ne znam gdje radis i kako poslodavac odreduje dresing code

ma takve nechu zeno... a takvih je pun cijeli grad... ono :(

nemam dress coda u firmi :cerek:

atlantis
08.01.2006., 20:40
btw nemrem nigdje naci sliku onih koje hocem :(

magic blue
08.01.2006., 20:54
ma takve nechu zeno... a takvih je pun cijeli grad... ono :(

nemam dress coda u firmi :cerek:

sori krivo skuzila, i ne znas koliko si sretna kaj nemas coda u firmi :eek:

tash@
09.01.2006., 06:23
btw nemrem nigdje naci sliku onih koje hocem :(

a da nije to možda zato što ni ne znaš što hoćeš :D

L -2 red :cerek:

atlantis
09.01.2006., 07:53
tash@ moje je problem sto TOCNO znam sto zelim...

a to NIJE ovaj model koji sam linkala s dignutim nosom i onim shavovima po cipeli (polutenisici ak se mene pita :zubo:)

dok dodjem doma uslikam shuze od darlinga pa ih prikeljim na net :)

chiquita
09.01.2006., 08:24

L

red 8, prve

FA

red 2, prve i druge

- takve NECU!!!

a takve su sve u gradu :(
majke ti mile jel to ovo?:eek: http://www.karla.hr/cipele_JESEN/lori/21.jpg

tash@
09.01.2006., 08:25
tash@ moje je problem sto TOCNO znam sto zelim...

e, pa to ti dodje na isto
u oba slučaja ostaješ bez cipela :D ;)

atlantis
09.01.2006., 08:33
ne, ovo...

http://www.karla.hr/cipele_JESEN/lori/23.jpg

al to je ono cega je grad pun a to nechu!!!

NE CU!!

atlantis
09.01.2006., 08:33
e, pa to ti dodje na isto
u oba slučaja ostaješ bez cipela :D ;)

da :(

josh da sam neka hoch damica izbirljiva ne bih rijec rekla... ovak :flop: :flop:

tash@
09.01.2006., 08:40

polučizmice :rofl:
s tim da kod mene nema mećave ;)

atlantis
09.01.2006., 09:04
polučizmice :rofl:
s tim da kod mene nema mećave ;)

ne znam di radish... ali... kaj ti u tome nije vruco na poslu?

kod nas nafrlje grijanje na 25 i umrla bih u cizmama ili gleznjacama...

zato i trazim tak nekaj obicnog

enigma
09.01.2006., 09:29
ne, ovo...

http://www.karla.hr/cipele_JESEN/lori/23.jpg

al to je ono cega je grad pun a to nechu!!!

NE CU!!

ajme sta su ruzne :rigo: , to ozbiljno moderno sad u Hrvatskoj?

atlantis
09.01.2006., 09:36
ajme sta su ruzne :rigo: , to ozbiljno moderno sad u Hrvatskoj?

da :flop: i u gradu imash milione takvih modela... razlika je samo u boji i materijalu...

konacno netko tko me razumije :zubo:

vidish kako mi je :D

tash@
09.01.2006., 09:42
ne znam di radish... ali... kaj ti u tome nije vruco na poslu?

prvo, to su fine, tanke polučizmice :B

drugo, meni je uvijek hladno na noge ;)

enigma
09.01.2006., 09:44
:rolleyes: a dobro svatko ima svoj ukus al meni je to tako ruznooo.
inace na posao nosim suze tipa mokasinki. Cizme rijetko nosim, eventualno na minic kad idem vanka.

atlantis
09.01.2006., 10:15
prvo, to su fine, tanke polučizmice :B

drugo, meni je uvijek hladno na noge ;)

vish :D jedno kvalitetno pile bi rjesilo problem cirkulacije :D

_____----

enigma, slazem se da svatko ima svoj ukus i pravo na njega... ali to onda ne znaci da osim tih modernih modela u cijelom gradu nema vise niti jedan drugi model :rolleyes: :rolleyes: to mene jebe :D

Cats
09.01.2006., 10:20
E, atlantis, sve kužim ali ne kužim zašto je problem preobut se na poslu? :confused:

A što se cipela tiče, muči me identičan problem. Ja oću kupit kožne cipele do gležnja, na špigete, s normalnim džonom a ne da je dole turbo_sport-erđordan-TomoVinković-modul_na_Marsu profil, a po njima komadi_nepoznate_životinje-barbi_slike-svjetla_velegrada-ledcepelin_ukrasi i da su onako približno elegantne, točnije, klasične.

Misliš da toga ima? Naravno da ne. :rozi:

tash@
09.01.2006., 10:27

ima :cerek:
samo bez špigeta :D

chiquita
09.01.2006., 10:30
E, atlantis, sve kužim ali ne kužim zašto je problem preobut se na poslu? :confused:

A što se cipela tiče, muči me identičan problem. Ja oću kupit kožne cipele do gležnja, na špigete, s normalnim džonom a ne da je dole turbo_sport-erđordan-TomoVinković-modul_na_Marsu profil, a po njima komadi_nepoznate_životinje-barbi_slike-svjetla_velegrada-ledcepelin_ukrasi i da su onako približno elegantne, točnije, klasične.

Misliš da toga ima? Naravno da ne. :rozi::rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

atlantis
09.01.2006., 10:43

u sto?

cipele s petom? nemere

cipele bez pete proljetno ljetne? znaci nosam hulahopke svaki dan da mogu nosat te proljetno ljetne i na njih debelu charapu da mogu nosat po vani zimske... vruco je u hulihopkama... nemere

hocem jednu cipelu u kojoj dojdem i odem ;)

mislim kaj je to tak nedostizno?

tash@
09.01.2006., 10:56
vish :D jedno kvalitetno pile bi rjesilo problem cirkulacije :D

moja cirkulacije je savršena osim u završetcima udova, a budući da sam žensko to mi je sasvim dovoljno :D

violent_femmes9
09.01.2006., 12:16
u sto?

cipele s petom? nemere

cipele bez pete proljetno ljetne? znaci nosam hulahopke svaki dan da mogu nosat te proljetno ljetne i na njih debelu charapu da mogu nosat po vani zimske... vruco je u hulihopkama... nemere

hocem jednu cipelu u kojoj dojdem i odem ;)

mislim kaj je to tak nedostizno?

imam ideju

kupi si schollove klompe ili slape, obavezno bijele, za posao mislim. bit ces ko medicinari i moji kolege, mosh se pravit vazna i lupat po hodniku kad ides pisat (s kljucem od wc-a u rukama) :zubo: :D

na to ti idu sve vrste carapa, a mosh komotno i bosa, ali pazi na zadebljane pete i to. :D

polly
09.01.2006., 12:57

upravo takve imam na šapicama
austrijske, kupljene na rasprodaji za čitavih 14 ojra :zubo:
eht žokica sa svih strana, ohne plastika

atlantis
09.01.2006., 12:58
imam ideju

kupi si schollove klompe ili slape, obavezno bijele, za posao mislim. bit ces ko medicinari i moji kolege, mosh se pravit vazna i lupat po hodniku kad ides pisat (s kljucem od wc-a u rukama) :zubo: :D

na to ti idu sve vrste carapa, a mosh komotno i bosa, ali pazi na zadebljane pete i to. :D

:rofl:

jebote :D

PrittPen
09.01.2006., 13:53
znadem da neces cizme, ali ja za snijeg hodam u ovome a nije mi vruce kada sam na faksu (isto prejako griju u labosima), a znam da postoji i model cipele (kao da odrezhesh saru od cizme i imaju mali patent sa strane, slatke su), doduse, sve su prodane jos u 10. mjesec.

http://img306.imageshack.us/img306/8057/img20855hq.jpg
(ovo je isti proizvodjac kao one tenisice koje neces, djon je identican)

dobro, ovo ti vjerojatno ne pase, ali ja po ovome sta si napisala ne kuzim ni priblizno kakve ti cipele zelis, samo da mogu na snijeg i da nisu pretople i da nisu cizme i da nisu polutenisice... ja jednostavno ne mogu zamislit u glavi uopce kako bi to izgledalo .. jel na navlacenje? jel ima spigete? kako djon izgleda? kakva koza? koja forma cipele?

talia
09.01.2006., 15:40
ma nisam na tebe ljuta... ljuta sam na modu i zene koje su dozvolile da moda od njih radi kokosi pa se dogadaj da u gradu postoji samo jedan model cipela koje onda svi klonovski nosaju :D :D

Nije to tako svugdje, mozda je problem sto si u ZG?
Zar u ZG nema ducana s klasicnom obucom?
Ono... robna kuca, konfekcija, obicne, crne, ravne cipele?
Ako nema klasicnih cipela, gdje, onda, zene od 50+ godina, kupuju cipele?

Juraj2
09.01.2006., 16:13

Proseci malo od kuce do Kustosije, imas tamo Alpinu i Planiku. Naci ces sto trazis. U Planiki znaju imati dobru kopiju adidas cipela (ne tena vec bas cipela). Niske, udobne, ne prokisnjavaju.

Lali Puna
09.01.2006., 16:16
sad sam se sjetila - dućani Nera, jedan je u Nami na Trgu, jedan ima u Ilici i jedn u Jurišićevoj. Također obđi te Alpine, Borova i Peka, tamo zna bit takvih cipela....

Cats
09.01.2006., 16:18
upravo takve imam na šapicama
austrijske, kupljene na rasprodaji za čitavih 14 ojra :zubo:
eht žokica sa svih strana, ohne plastika
Aj ne izmišljaj :rolleyes: garant imaju edelvajse i jodlaju kad silaziš po šten-gen-gen-gama. :D :D :D

xxGaladrielxx
09.01.2006., 17:34
a zakaj ne kupis nekaj vakog (http://www.styledrops.com/foto/cam004w-c29851/Camper_shoes_1_p.jpg)? eventualno u drugoj boji?
isssssss, magic! nisu to peraje! :cerek:

atlantis
09.01.2006., 17:34
o ludih baba :D :D

OVO http://www.borovoko.hr/OpisModela1.asp?lang=hr&Stranica=4&ParamKolekcija=2&ParamZaKoga=1&ParamVrsta=7&ModelID=104

ali u zenskoj verziji... ma cak bi i ove kupila da ih ima a NEMA ili modela ili broja : okrecem ocima:

PS planika, borovo, alpina pizdematerine SVE imaju ovakve http://www.borovoko.hr/OpisModela.asp?lang=hr&Stranica=9&ParamZaKoga=2&ModelID=961
fuj, fuj, fuj :ruzne cipele:

prohodali smo do trga do kustosije + king cross

atlantis
09.01.2006., 17:38
a zakaj ne kupis nekaj vakog (http://www.styledrops.com/foto/cam004w-c29851/Camper_shoes_1_p.jpg)? eventualno u drugoj boji?

jebote!!! :eek: :eek: :horor: : bjezim odavde: : ne druzim se vise s tobom:

uzasa...

xxGaladrielxx
09.01.2006., 17:40
jebote!!! :eek: :eek: :horor: : bjezim odavde: : ne druzim se vise s tobom:

uzasa...
:horor: :horor: :mama: :mama: pp..pppopljuvala si moje najdraze šuze :mama:

xxGaladrielxx
09.01.2006., 17:42
evo ti na onda ove!! (http://im.edirectory.co.uk/products/1102/i/3827165500a.jpg)
:B :raspa:

PrittPen
09.01.2006., 17:44
atlantis, sorry ali mislim da onoga nema u zenskoj verziji jer mislim a vjerojatno i proizvodjaci misle da ne postoji toliko zena koje bi to nosile pa se to ne isplati.

meni ono strasno. :D lici na doksajderice, pobudjuje traume iz djetinjstva.

Juraj2
09.01.2006., 17:45
OVO http://www.borovoko.hr/OpisModela1.asp?lang=hr&Stranica=4&ParamKolekcija=2&ParamZaKoga=1&ParamVrsta=7&ModelID=104

Cuj, HTZ oprema se prodaje u ducanima HTZ opreme :D Reci samo, oces sa ili bez zeljezne kapice :E

atlantis
09.01.2006., 17:49
atlantis, sorry ali mislim da onoga nema u zenskoj verziji jer mislim a vjerojatno i proizvodjaci misle da ne postoji toliko zena koje bi to nosile pa se to ne isplati.

meni ono strasno.

meni je ovo sto vi volite strasno :zubo:

a i bilo je ovakvih u zemskoj, prije :)

bebach, ferpist :zubo:

atlantis
09.01.2006., 17:52
ove su najslicnije onima koje hocem... al idem sad slikaz shuze od dragog pa vam linkam :D

Naya
09.01.2006., 17:56
Pa kaj još nisi našla šuze? :eek:

I onda sam ja izbirljiva :zubo:

Ok, jel ti se sviđaju ove: http://www.lacoste.com/usa/main.html?collection=ah2005/2/sportswear/2/10caw0671

crne, kožne, a moderne i ženstvene :)

mi lakji :cerek:

atlantis
09.01.2006., 18:00
OKej sad mene zanima kaj vi FAKAT ne vidite razliku izmedju ovih kojih je pun grad i koje mi vi predlazete i onih koje se meni svidjaju?

zaista ne vidite razlicite krojeve i djonove i takoto?

Katrin
09.01.2006., 18:01
http://img306.imageshack.us/img306/8057/img20855hq.jpg

tocno ono sto zelim i trazim vec mjesecima :tuzni:

magic
09.01.2006., 18:21

fashnik :kava:

svadjalica
09.01.2006., 18:45
http://i37.photobucket.com/albums/e83/lannchy/pic1.jpg

Slicne ovima su moje posljednje,kupila sam ih prije par dana :D , samo sto moje imaju po 3 diskretna mala kaisica sa strane! Super su, totalno mekana koza...ne propustaju vodu....ma totalno ih volim :D:cerek:

talia
09.01.2006., 19:09
o ludih baba :D :D

ali u zenskoj verziji... ma cak bi i ove kupila da ih ima a NEMA ili modela ili broja : okrecem ocima:

PS planika, borovo, alpina pizdematerine SVE imaju ovakve http://www.borovoko.hr/OpisModela.asp?lang=hr&Stranica=9&ParamZaKoga=2&ModelID=961
fuj, fuj, fuj :ruzne cipele:

prohodali smo do trga do kustosije + king cross

Tvoj problem je sto nemas ukusa.
Hoces ove grozne doksajderice?:flop:
Pazi, kritiziras cipele, koje nosi pola grada i onda stavis sliku nekih muskih cipela, od prije 20 godina, koje, danas, mozda, nose radnici na doku i varioci u skveru ;)

enigma
09.01.2006., 19:26
atlantis kad cemo vidit sliku suza tvog dragog? :)

Lali Puna
09.01.2006., 19:41
sigurno si bila u borovu u preradovićevoj? tamo takvih cipele uvijek ima!

meni su ove (i sve takve) camperice :cerek:

atlantis
09.01.2006., 20:26
Tvoj problem je sto nemas ukusa.
Hoces ove grozne doksajderice?:flop:
Pazi, kritiziras cipele, koje nosi pola grada i onda stavis sliku nekih muskih cipela, od prije 20 godina, koje, danas, mozda, nose radnici na doku i varioci u skveru ;)

gle, ono sto ja kritiziram jest jebeno klonovsko drustvo u kojem dolazi do situacije u kojoj cijeli grad ima iste cipele...

to sto se meni takve vrste cipela ne svidjaju josh mi vise komplicira situaciju i potragu za necim meni 'normalnim'...

vama se takve cipele svidjaju, super... kupite si ih i nosajte ih...

meni se ne svidjaju i imam ih pravo ne zelit nosat... ali MORAM jerbo drugih modela na trzistu NEMA...

shvacash li ti kaj mene muci?

a o ukusu se ne raspravlja... i to imam li ga ili ne ti nemash pravo suditi...

atlantis
09.01.2006., 20:32
http://www.bluecollarworkwear.com/images/market/cart/drmartens_7733.jpg

nasla sam ih!!!

ovakve al da ne kostaju 1000 kuna :zubo:

magic
09.01.2006., 20:38
meni se od tih 'glomaznih' svidjaju Timberland cipele.

polly
09.01.2006., 20:40
Aj ne izmišljaj :rolleyes: garant imaju edelvajse i jodlaju kad silaziš po šten-gen-gen-gama. :D :D :D

edelvajs mi je malo pre sexi detalj

atlantis
09.01.2006., 20:45

ma pusti, gledala i na njihovom siteu... pomodarili se i oni :(

PS hvala danas za ono, spasila si tajnicu glavnog :D

polly
09.01.2006., 20:46

o tih zna biti jako lijepih i ne glomaznih

a ovak sličnih kak bi atlantis sam negdje vidla
samo sam ja senilna baba pa se ne mrem setit gdje
vjerojatno negdje u osterajhu u dućanu sa opremom za vrt i polje :zubo:

a turbo limač na žitnjaku?
oni povremeno imau takvih cipela

PrittPen
09.01.2006., 20:49
da, ali ti govoris da su te cipele koji svi nose neukusne i ruzne, pa time kritiziras ukus svih ostalih ;). a i znam da si ovdje dosla pitat gdje ima kupit tih cipela a ne po nekakve lekcije, recimo to tako.

trzistem vlada zakon mase, ono sta ima najvece sanse da se proda je ono sto ces naci u ducanima, s tim da naravno ponekad i dizajneri znaju pogrijesit. ovo sto ti zelis, mislim da ne bi bash puno zena nosilo.

s jedne strane mi je super sto netko ima jasno definirane stavove o tome sto zeli i nije ga brige sto je trenutno moderno, ali mi je s druge pomalo blesavo sta netko nije u stanju prihvatit odredjeni komprimis pa se toliko zivcira oko cipela. pogotovo kad cipele koje zelis donekle predstavljaju krajnju svrsishodnost bez natruhe trenda :zubo:

a cipelotenisice su u svakom slucaju vec klasika a i ima ih toliko razlicitih varijanti tako da je rec da citav grad nosi iste cipele isto kao da kazes da citav grad nosi iste kapute ili iste kosulje. nema su tu sta izmislit.

btw. sta nema doktor martens i timberland takvih slicnih niskih modela?

Lali Puna
09.01.2006., 20:49
pa to su marte na atlantisinom linku!
ne koštaju 1000, al koštaju cca 500 kuna. al trajat će ti gooooodinama...

polly
09.01.2006., 20:50

nasla sam ih!!!

ne ja nisam senilna, ja sam luda
definitivno
i čorava

takve ima moj muž
ma skoro da su preslikane do detalja
prije 4 godine poslal mu ih je moj stric iz dojčlanda
koji ih je naručil prek kataloga

atlantis
09.01.2006., 20:51
o tih zna biti jako lijepih i ne glomaznih

a ovak sličnih kak bi atlantis sam negdje vidla
samo sam ja senilna baba pa se ne mrem setit gdje
vjerojatno negdje u osterajhu u dućanu sa opremom za vrt i polje :zubo:

a turbo limač na žitnjaku?
oni povremeno imau takvih cipela

jebi se :p

nem na djecjem odjelu mog broja :( probala vech i na tu foru

polly
09.01.2006., 20:54

tam drže i velike cipele
moja kolegica sinu kupila 46
bi to bilo dost veliko?

da si pitala pred Božić ja bi ti pogledala
sad nas odselili u centar

Lali Puna
09.01.2006., 20:57

pa u turbo limaču nema samo dječjih cipela! tj. ima i brojeva za odrasle!

atlantis
09.01.2006., 21:00
pritt...

pa meni takve cipele JESU ruzne... nisam rekla da ste glupe ili da nemate ukusa... rekla sam da su MENI takove ruzne... i jesu :D

zifciram se jerbo ja zaista ne volim beskrajna hodanja po prepunim ducanima dva sam dana (od zadnjih 5) provela hodajuci po gradu i trazeci iglu u plastu istih cipela... :D

smeta me, poprilicno, sto (ocito) postoji samo jedan jedini trend i izvan toga vise nista... jednoobraznost... to se sad fura i to svi moraju furat :D... i to me ne smeta dok mi se to trendovsko svidja, problem nastane kad mi se NE svidja

u nedjelju sam u KC-u bila toliko ocajna da sam vec na nogama imala jedne od ovih cipela ali sam napravila kobnu gresku... podigla sam nogavicu traperica i vidjela kako izgledaju...

napominjem da nisam neka sminkerica i da zaista ne pokusavam biti neshto sasvim posebno nego mi se zaista ne svidjaju

a i, zabole me za trend, moje su noge u tome cijeli dan i moje ih oci pogledavaju... meni se mora svidjet, za ostale me zabole nokat na desnom palcu

polly i lali hvala... ici chu tamo :)
i za kraj... u timberlandu nisu imali... u martensu nisam bila jerbo mi je martens pojam skupoce, al kak mi se cini, morati chu...

PrittPen
09.01.2006., 21:05
eh, i odlicno mjesto za pogledat bi bile office shoes (tkalca), i anyway (frankopanska)- oni drze clarks koji bi mogao imat to sto zelis.

martens ti uvozi wulfsport (shoebedo) ali na njihovom sajtu nema cipela nego gleznjaca (niska skroz) cijena 629 kn.

(ma gle, ja osobno ne posjedujem cipelotenisice, imam tenisice -ja svoje adidas universal nikad ne bi zamjenila necim modernijim-i imam cipele :zubo: )

Lali Puna
09.01.2006., 21:06
jel ti mene ignoriraš ili šta?
borovo u preradovićevoj? bila?
turbo limač ima velikih brojeva.
marte nis pojam skupoće!

polly
09.01.2006., 21:07
:misli: hrelić?

atlantis
09.01.2006., 21:11
jel ti mene ignoriraš ili šta?
borovo u preradovićevoj? bila?
turbo limač ima velikih brojeva.
marte nis pojam skupoće!

ne ignoriram, zahvalila sam ti se u prethodnom postu :)

borovo nema, provjerila i u dvije prodavaonice i na siteu :)

tocnije, borovo ima iste ove koje sam kupila prije tri godine :zubo: al te necem vishe

PS cizme od 1000 kuna jesu skupe a toliko je platila kolegica marte / cizme / nekaj do koljena

Lali Puna
09.01.2006., 21:13
ali jesi li baš u tom u preradovićevoj bila?
sorry, nisam vidjela da si me obadala u prethodnom post

atlantis
09.01.2006., 21:16
ali jesi li baš u tom u preradovićevoj bila?
sorry, nisam vidjela da si me obadala u prethodnom post

u preradovicevoj bash i ne...
poseban je taj po necem?

ak je idem sutra prije kazalista :cerek:

turbo limach onaj u gajevoj ima cipela? :confused:

jebesh mi sve, to mi je zato kaj ne volim hodat po gradu i ducanima... sad nish ne znam :D

polly
09.01.2006., 21:18
poseban je taj po necem?

ak je idem sutra prije kazalista :cerek:

turbo limach onaj u gajevoj ima cipela? :confused:

jebesh mi sve, to mi je zato kaj ne volim hodat po gradu i ducanima... sad nish ne znam :D

u preradovićevoj ti je više šljakerski program

ne gajeva, Žitnjak
tam na robnim terminalima
iza carinarnice

atlantis
09.01.2006., 21:19
u preradovičevoj ti je više šljakerski program

jebi se :zubo: kaj da si kupim i tregerice? :D

polly
09.01.2006., 21:22
jebi se :zubo: kaj da si kupim i tregerice? :D

a na hrelić ne bi išla?
il me ignoriraš :zubo:

atlantis
09.01.2006., 21:25
a na hrelić ne bi išla?
il me ignoriraš :zubo:

ma di bi ja tebe ignorirala, zlato moje :cerek:

ides z menom? :zubo:

polly
09.01.2006., 21:28
ma di bi ja tebe ignorirala, zlato moje :cerek:

ides z menom? :zubo:

to bi ti za mene bil jedinstven događaj
mislim da sam do sad tamo bila tri put odjednom (prvi, zadnji i nikad više)negdje u predškolskom uzrastu
kolko sam upućena preko medija ima tam kotlovine
možda ima i ćevapa pa si i ekipu povedemo
a lakše ti bu bilo i za izabrat uz naše savjete :rofl:

talia
10.01.2006., 02:07
gle, ono sto ja kritiziram jest jebeno klonovsko drustvo u kojem dolazi do situacije u kojoj cijeli grad ima iste cipele...

to sto se meni takve vrste cipela ne svidjaju josh mi vise komplicira situaciju i potragu za necim meni 'normalnim'...

vama se takve cipele svidjaju, super... kupite si ih i nosajte ih...

meni se ne svidjaju i imam ih pravo ne zelit nosat... ali MORAM jerbo drugih modela na trzistu NEMA...

shvacash li ti kaj mene muci?

a o ukusu se ne raspravlja... i to imam li ga ili ne ti nemash pravo suditi...

Ali, ti cijelo vrijeme raspravljas o ukusima, kad nabrajas kako su ti sve zive cipele ruzne, osim tih tvojih radnickih:rofl:
Slusaj da se o ukusima ne raspravlja, ne bi bilo ni modnih stilista, ni liste najgore i najbolje obucenih zena i muskaraca.
I svi bi imali stila, sto, kao sto dobro znamo, nije tocno.
Nemaju svi stila i ukusa.
Oprosti, ali te tvoje cipele su preruzne i bez stila i to bi ti svaki modni stilist rekao, tako da mi je smijesno da ti kritiziras ikakve cipele, jer nista ne moze biti gore od tih tvojih.

I jos ih planiras nositi na posao?:eek: :rofl:

Ne moras biti klonirana i nositi sto svi ostali, to ni ja ne volim, volim originalnost, ali ove radnicke cipele sto ti trazis su originalne koliko i ribicke cizme ili modra kuta :rofl:

tash@
10.01.2006., 06:11

nasla sam ih!!!

u ovim cipelama u moju kuću ne buš ušla :D

polly
10.01.2006., 07:15
ej, a da pogledaš u salamanderu?
provozala sam se pored jutros (Bauerova) pa sam te se sjetila

atlantis
10.01.2006., 08:22
I jos ih planiras nositi na posao?:eek: :rofl:

Ne moras biti klonirana i nositi sto svi ostali, to ni ja ne volim, volim originalnost, ali ove radnicke cipele sto ti trazis su originalne koliko i ribicke cizme ili modra kuta :rofl:

a 'tvoje' kojih je pun grad su originalne? mislim ti kuzish poantu mojih postova da je cijeli grad pun jednog modela i da izvan toga nema niceg?

i tvoje su nuzno bolje jer ih je nametnuo neki stilist?

tebi netko drugi treba reci sto ti se svidja?

_____
polly slamander je u KC-u, jel? ako je bila sam u njemu

atlantis
10.01.2006., 08:30
talia, ti kuzsih da ja u niti jednom postu nisam vrijedjala nikoga od 'vas' a da se ti uporno ismijavash meni i mojem modnom izboru?

polly
10.01.2006., 08:50
_____

ne znam
nisam ga tamo primjetila (što doduše niš ne znači)

Juraj2
10.01.2006., 09:12

nasla sam ih!!!

I kad ja kazem da pogledas u ducane HTZ opreme ti se duris :confused:
:E :rofl: :zubo:

atlantis
10.01.2006., 09:26
I kad ja kazem da pogledas u ducane HTZ opreme ti se duris :confused:
:E :rofl: :zubo:

znash kaj ti jedan najobicniji :zubo:
za kaznu pijesh kavu s nama jedan dan :E...

Lali Puna
10.01.2006., 10:15
poseban je taj po necem?

zato što je najveći i ima stvarno opskurnih cipela, otprije i pet sezona i po smiješnim cijenama
nešto kao borovo diskont

atlantis
10.01.2006., 10:27
zato što je najveći i ima stvarno opskurnih cipela, otprije i pet sezona i po smiješnim cijenama
nešto kao borovo diskont

thx :)

odem danas ak stignem :)

SpOokey
10.01.2006., 14:59
neznam dal si vec kupila cipele ili ne ali imas u tkalcicevoj ,tj taman na ulazu u tkalcicevu ,na ćosku di je prije bila ona pan-pek pekara ako se sjecas, slatke gležnjače, dođu oko 190 kn a imas ih u raznim bojama, tamno zelene,smeđe ,ljubičaste i da kožne su al jedino kaj nisu baš podstavljenje unutra pa onda....odi pa vidi

atlantis
10.01.2006., 15:39
spookey imash srece pa sam fina :D i nechu ti rech nekaj prosto...

zam, na pocetku josh, pise da necem gleznjace ;)

al hvala na trudu :)

talia
10.01.2006., 17:34
a 'tvoje' kojih je pun grad su originalne? mislim ti kuzish poantu mojih postova da je cijeli grad pun jednog modela i da izvan toga nema niceg?

i tvoje su nuzno bolje jer ih je nametnuo neki stilist?

tebi netko drugi treba reci sto ti se svidja?

_____

Moje?
Koje moje?
Procitaj ponovo moj post.

Stilisti su, kao i vizazisti i frizeri profesionalci u svom poslu i znaju sto najbolje izgleda i stoji i kako to postici.

Te tvoje cipele, kao i uokvirivanje usana crnom olovkom, ili skroz pocupane i onda nacrtane obrve, fudbalerka ili izblajhana ispucana, osusena kosa sa tamnim korjenima, su jednostavno nesto sto je izvan svakog stila i ukusa.:flop:

Svaka vizazistica ili frizerka, bi ti rekla da je to totalno pogresan izgled.

Iako ima zena kojima je to lijepo i koje se tako sminkaju i friziraju ine izgledaju kao klonovi, nego su "originalne".

Meni bi, npr, bilo smijesno, da jedna zenska s takvom sminkom i frizurom, ide kritizirati danasnje trendove u sminkanju i tvrditi kako su sve zenske isto nasminkane i imaju iste frizure...:rofl:

Trazis li mozda,gdje ima za kupit acid-jeans (http://ctoe.bolt.com/retro03.html)? :rofl:

talia
10.01.2006., 17:40
talia, ti kuzsih da ja u niti jednom postu nisam vrijedjala nikoga od 'vas' a da se ti uporno ismijavash meni i mojem modnom izboru?

Pa, cekaj, svojim prvim postom se postavljas kao neki modni autoritet, kao ove cipele su ruzne, one cipele su ruzne i onda das sliku onakvih cipela?
Pa sta si ocekivala?
Mora ti netko reci istinu.

Ja se nadam da ces doci sebi, dok ti je jos vrijeme i kupiti normane cipele (i ne, nemoraju bit klonirane).;)

polly
10.01.2006., 19:58
talia fakat si naporna
koj ti je?

žena je rekla što se NJOJ ne sviđa, što je NJOJ ružno i što NEĆE kuput
nije se nigdje postavila kao modni autoritet

kak si ti došla do rubljenja usana crnom olovkom i fulje? Kaj su sve ovo nabrojeno tvoji modni promašaji?
kak si se uopće sjetila svih tih grozota

kupuje za SVOJE novce i da li bi to TI ili JA ili bilo tko kupio uopće nije bitno

kolko se vidi uskoro će pun mjesec pa su neki lagano nabrušeni & savršeni :E

talia
10.01.2006., 21:33
talia fakat si naporna
koj ti je?

žena je rekla što se NJOJ ne sviđa, što je NJOJ ružno i što NEĆE kuput
nije se nigdje postavila kao modni autoritet

kak si ti došla do rubljenja usana crnom olovkom i fulje? Kaj su sve ovo nabrojeno tvoji modni promašaji?
kak si se uopće sjetila svih tih grozota

kupuje za SVOJE novce i da li bi to TI ili JA ili bilo tko kupio uopće nije bitno

kolko se vidi uskoro će pun mjesec pa su neki lagano nabrušeni & savršeni :E

E, pa i ja sam rekla sto se meni ne svidja i sto je meni ruzno ;)
Zasto ona ima pravo reci sto se njoj ne svidja i sto je njoj ruzno, a ja ne?

Sama je krenula raspravljat o ukusima, a onda rekla, da se o ukusima ne raspravlja.
Cak iako neke cipele fura pola grada, ne znaci, automatski, da su te cipele ruzne.
I daj molim, te, ne njene cipele su grozne.
Moze naci nesto bolje.

A, do crne olovke i fulje sam dosla u vezi njene izjave da se o ukusima ne raspravlja...e vidis ipak se rasprava losem ukusu i modnim promasajima...e, pa, te njene cipele su takoder modni promasaj;)

tilla
10.01.2006., 21:37
kaj je fulja? :misli:

atlantis
10.01.2006., 21:37
...

koju istinu? da se tebi taj model ne svidja?
super, hvala ti sto si me obavijestila da ti se ne svidjaju

talia, molim te, pokusah shvatiti

MENI SU RUZNE...
TOCKA!!

zelish li ih nositi, nosi ih... ja ti to nechi i ne mogu zabraniti... al, ono, jebbemmu... nemoj od mene traziti da to nosim samo zato sto je to netko smislio kao superultramoderan hit :D

BTW kao sto su mrkva hlace ble moderne a sad su bljuv svima kojima je imalo stalo do mode i ako sto su se trapezice (nakon bljuv razdoblja) vratile tako ce i ove klonirane izach iz mode, a onda sam ja na konju :zubo:

ps, mozesh li mi (glupoj i modno neosvjestenoj), molim te pustiti jedno 4-5 linkova cipela kakve su u trendu a tebi se svidjaju...

hvala

atlantis
10.01.2006., 21:41
ono jel ja pisem kineski :D

mene ljuti kloniranost jednog modela u sto varijanti i nemogucnost izbora za nas kojima se taj (trenutno trendovski) model ne svidja...

jel se imam pravo ljutiti zbog toga?

JEL JA UOPCHE IMAM PRAVO DA MI SE NE SVIDJAJU MANOLLICE IAKO IH NOSA SJP? :D :D

jel onda moram i smrsaviti ko ona? i nos si napraviti kvrgavim? jel moram onda bit zaljubljena u svog cucka samo zato jer mu je nadimak Faca?

ajmemajko....

:(

darin
10.01.2006., 21:44
spookey imash srece pa sam fina :D i nechu ti rech nekaj prosto...

zam, na pocetku josh, pise da necem gleznjace ;)

al hvala na trudu :)

ali gleznjace su ti stvarno IN, mozda bi im ipak trebala dati sansu :top:

:zubo:

talia
10.01.2006., 22:47
ono jel ja pisem kineski :D

mene ljuti kloniranost jednog modela u sto varijanti i nemogucnost izbora za nas kojima se taj (trenutno trendovski) model ne svidja...

jel se imam pravo ljutiti zbog toga?

JEL JA UOPCHE IMAM PRAVO DA MI SE NE SVIDJAJU MANOLLICE IAKO IH NOSA SJP? :D :D

jel onda moram i smrsaviti ko ona? i nos si napraviti kvrgavim? jel moram onda bit zaljubljena u svog cucka samo zato jer mu je nadimak Faca?

ajmemajko....

:(

Gle, procitaj pazljivije moje postove, nigdje ne podrzavam kloniranost, nego cisto iz estetskih razloga, ti kazem da su ti te tvoje bakandze modni promasaj.:cool:

Pronaci cu par linkova.
Takoder, nigdje ne tvrdim da moras nositi cipele koje su momentalno u trendu, ovde se radi o lijepim i ruznim cipelama.
Gle i baletanke su u trendu i mozda ce ih na proljece svi imati, ali to ne znaci da su baletanke ruzne.
Sex & the City se odavno zavrsio prikazivati?:confused:

talia
10.01.2006., 23:07
Timberland (http://www.timberland.com/product/index.jsp?productId=1774451&cp=2171054&parentPage=family)

tilla
10.01.2006., 23:08
u silnoj zavrzlami ko je in, ako ne; zaboravila sam napisat da se sl. ako ne i iste cipele s danog linka mogu nać u šubidu autletu u stupniku.

talia
11.01.2006., 05:28
Aldo (http://www.aldoshoes.com/eng/storeSection/redirect.cfm?sectionID=b2c/style/productDetails.cfm&itemID=59594691&var=d&itemCategoryLevel1=121&itemCategoryLevel2=126&itemCategoryLevel3=137&)

Merrel (http://www.shoes.com/product.asp?p=5015909%7EWomens%7CCasual&sc=WOMENS&variant_id=66623)

Life Stride (http://www.shoes.com/product.asp?p=5022097%7EWomens%7CCasual&sc=WOMENS&variant_id=EC1001841)

DR Sholls (http://www.shoes.com/product.asp?p=1008210%7EWomens%7CCasual&sc=WOMENS&variant_id=30999)

Naturalizer (http://www.shoes.com/product.asp?p=5000698%7EWomens%7CCasual&sc=WOMENS&variant_id=05369)

Salomon (http://www.shoes.com/product.asp?p=5017411%7EWomens%7CCasual&sc=WOMENS&variant_id=02547)

Sorel (http://www.shoes.com/product.asp?p=5016231%7EWomens%7CCasual&sc=WOMENS&variant_id=02492)

Cole Haan (http://www.shoes.com/product.asp?p=5019022%7EWomens%7CCasual&sc=WOMENS&variant_id=64717)

Josef Seibel (http://www.shoes.com/product.asp?p=5014851%7EWomens%7CCasual&sc=WOMENS&variant_id=49301)

talia
11.01.2006., 05:36
Rockport (http://www.shoes.com/product.asp?p=5009910&variant%5Fid=57129&hix=3)

Ecco (http://www.shoes.com/product.asp?p=5015783%7EWomens%7CCasual%7Eecco&sc=WOMENS&variant_id=66599)

Teva (http://www.shoes.com/product.asp?p=5016158%7EWomens%7CCasual%7ETEVA&sc=WOMENS&variant_id=02386)

Bass (http://www.shoes.com/product.asp?p=5016659%7EWomens%7CCasual&sc=WOMENS&variant_id=38886)

Michelle K. (http://www.shoes.com/product.asp?p=5016541%7EWomens%7CCasual&sc=WOMENS&variant_id=67540)

Born (http://www.shoes.com/product.asp?p=5008305%7EWomens%7CCasual&sc=WOMENS&variant_id=52554)

Donald J Pliner Sport Collection (http://www.shoes.com/product.asp?p=5014843%7EWomens%7CCasual&sc=WOMENS&variant_id=63996)

Born 2 (http://www.shoes.com/product.asp?p=5018391&variant%5Fid=27522&hix=1)

Josef Seibel (http://www.shoes.com/product.asp?p=5014849%7EWomens%7CCasual&sc=WOMENS&variant_id=49297)

Josef Seibel 2 (http://www.shoes.com/product.asp?p=5014850&variant%5Fid=49298&hix=1)

Born 3 (http://www.shoes.com/product.asp?p=5008299%7EWomens%7CCasual&sc=WOMENS&variant_id=52540)

polly
11.01.2006., 06:37
kaj je fulja? :misli:

fudbalerka
prekokrasna jeboizazovna frizura

violent_femmes9
11.01.2006., 06:38
ne znam kako je tamo gdje talia zivi, ali u zagrebu je nesnosno po pitanju uniformiranosti. svi, ali bas svi, ducani nabave skoro potpuno iste modele kad takvi "udju u modu", i onda sve curicke i zene u gradu, uzrast od 12 godina navishe, pokupuju i napikete to na sebe, ne skrivajuci ponos jerbo su "u trendu".

ako slucajno imas 28 ili 35 godina, i ne da ti se izgledati kao ufurana teenagerica, imas izbor: tzv. klasicni modeli koji, priznajem, jako lijepo odijevaju moju baku (godiste 1923.).

onda odes na konferenciju u neku europsku vukojebinu (excuse my french) i skuzis da postoji VISHE OD JEDNE linije modela, te da se uniformiranost u zg vjerojatno moze pripisati navikama i lijenim trgovackim guzicama. kud svi turci, tu i mali mujo.

govorim opcenito "modi", tj. i o odjeci i o cipelama. istina je da s cipelama zna biti jos gore.

i uopce nije bitno sto se kome svidja ili ne. ulovila sam samu sebe kako razmisljam kako bi mi dobro stajalo nesto "trendovsko" ali nije mi palo napamet kupiti - da ne izgledam ko svaka kokosh na cesti. na stranu sto ni u kom slucaju ne izgledam bolje ;)

polly
11.01.2006., 06:40
....

ajd sad još napiši atlantis gdje da kupi cipelice sa sličica

u ZAGREBU

talia
11.01.2006., 06:52
Atlantis, ove cipele sto sam ti linkala, su uglavnom meke, udobne, ne trebas iz razgaziti, ne zuljuaju, mozes u njima hodati okolo malo duze, jer su anatomske i savitljivog djona.:cerek:
Tako da postoje i neke dobre strane novih modnih trendova za cipele.;)
One tvoje izgledaju jako tvrde i krute?

Da ne zaboravim, vecinu ovih cipela koje sam linkala, su, takodjer, prakticne, jer idu i uz dzins i sportsku jaknu, kao i uz crne ili smedje "svecanije" hlace i kaput :top:

talia
11.01.2006., 07:05
ajd sad još napiši atlantis gdje da kupi cipelice sa sličica

u ZAGREBU

Znaci toliko je losa situacija u ZG, sto se tice cipela?
Nisam imala pojma, ja sam mislila da je Zagreb jaci od Vankuvera (gdje ja zivim), jer je ipak u Evropi :eek:

Ono, Vankuver nije neki modni centar, Toronto i Montreal su puno jaci.

violent_femmes9
11.01.2006., 07:10
Znaci toliko je losa situacija u ZG, sto se tice cipela?
Nisam imala pojma, ja sam mislila da je Zagreb jaci od Vankuvera (gdje ja zivim), jer je ipak u Evropi :eek:

Ono, Vankuver nije neki modni centar, Toronto i Montreal su puno jaci.
procitaj moj post iznad

talia
11.01.2006., 07:16
procitaj moj post iznad

Ma da, procitala sam, zato se i cudim?:confused:
Stvarno nisam mislia da je tako u HR.
Zato su se svi cudili mojim cipelama, kad sam bila zadnji put:rofl:

Inace, kas smo kod trenda i kloniranja, vidjela sam bas slatke ljubicaste UGG-sice, na snizenju i bas mi se svidjaju, ali nisam ih kupila, jer ih svi imaju (ne ljubicaste, nego bez svi imaju, ali ipak).
Tko zna mozda ih ipak uzmem, ako ih jos malo snize ;)
Tako su mekane i udobne i tople.

No, ipak ovdje u Vankuveru, ugavnom klonirano izgledaju samo mladje cure,tinejdjerice.

atlantis
11.01.2006., 08:43
Tako da postoje i neke dobre strane novih modnih trendova za cipele.;)

edit: sorry, sporo mi otvara na poslu, sad vidim da si linkala modele na drugima...

kad dodjem doma onda bum komentirala :D

polly
11.01.2006., 08:56
lijepo si neki od predloženih modela isprintaj u odgovarajućoj veličini
obreži
i neostikom zakelji na stare cipele
em buš zašparala
em bu ti udobno
em bu talia sretna

sarabara
11.01.2006., 09:35
moj prijedlog - Bilbao - oko tisucicu, ali vrijede !!!

liijepe, savrseno udobne, nisu moderne ali nisu niti "djombaste", dakle mogu se nositi i na sosic i na hlace i zimi do ureda i u ured: model klasicni - malo kao muske, niska peta, kozne - fini box, nisu niske ali niti gleznjerice, daklem prava jesensko-zimska cipela, djon gumeni, ravni , lohane, na vezanje ... ma divne! Ne znam samo da li ih jos ima, ja kupila prije cca mjesec dana 2 para - i smedje i crne i obozavam ih!

sarabara
11.01.2006., 09:40
moj prijedlog - Bilbao - oko tisucicu, ali vrijede !!!

liijepe, savrseno udobne, nisu moderne ali nisu niti "djombaste", dakle mogu se nositi i na sosic i na hlace i zimi do ureda i u ured: model klasicni - malo kao muske, niska peta, kozne - fini box, nisu niske ali niti gleznjerice, daklem prava jesensko-zimska cipela, djon gumeni, ravni , lohane, na vezanje ... ma divne! Ne znam samo da li ih jos ima, ja kupila prije cca mjesec dana 2 para - i smedje i crne i obozavam ih!

Lali Puna
11.01.2006., 10:43
ne znam kako je tamo gdje talia zivi, ali u zagrebu je nesnosno po pitanju uniformiranosti. svi, ali bas svi, ducani nabave skoro potpuno iste modele kad takvi "udju u modu", i onda sve curicke i zene u gradu, uzrast od 12 godina navishe, pokupuju i napikete to na sebe, ne skrivajuci ponos jerbo su "u trendu".

ako slucajno imas 28 ili 35 godina, i ne da ti se izgledati kao ufurana teenagerica, imas izbor: tzv. klasicni modeli koji, priznajem, jako lijepo odijevaju moju baku (godiste 1923.).

joj, ne pretjerujte, uopće nije tako!
jako je in sad biti ljt na klonirane žene i kloniranu modu i kako postoji samo jedan način oblačenja i kako se samo takve i takve stvari mogu kupiti!

to jednostavno nije istina! treba imati samo malo stila i od svega se da napraviti zanimljiva kombinacija, trendovske stvari se daju dobro nositi, a da se kupiti itekako netrendovskih komada (znam jer se moje prijateljice često hvataju za glavu kad ja nešto kupim ;). Okej, ono trendovsko je u većini i prevladava, ali to je zakon tržišta. Normalno je da diskografski dućani danas mahom nude CD-e i DVD-e, a ne ploče, ne?

Dakle, miljon puta sam ovdje napisala da ne robujem trendovima i da oblačim nešto jer se meni sviđa (štoviše, mnogo puta su me pljuvali jer kao to više nije in ili to stilisti ne bi preporučili za moju građu bla bla bla) - dakle, nosim ono što mi se sviđa, a ne što je u modi, a problemam s kupovanjem odjeće nemam. A štoviše, imam konfekcijski broj 32/34 odnosno XS.

Što se tiče cipela, nosim modele kakve NEMA svaka druga cura, a ntii svaka deseta cura u zagrebu - em što mi se često ne sviđaju em zbog specifičnog broja noge (35, tako da i baš hoću nositi trendovske cipele - ne mogu jer ih nema u mom broju). Zbog ukusa, a i veličine često mi je teško naći cipele, ali da je nemoguća misija i da su sve žene u Zagrebu osuđene na nekoliko trendovskih modela jednostavno nije istina nego neutemeljeno generalizirate.

i ne znam u kakvom se vi društvu krećete, na kakav mjesta idete i kojim dijelovima grada prolazite, ali ja vidim itekako različito obučenih žena i itekako različitih stilova i zanimljivih kombinacija. opet, većina nosi ono što je trendovsko, ali reći da ničega drugog nema jednostavno je neistina.

atlantis
11.01.2006., 10:53
Lali ove cipele koje sam vam linkala i koje su sad in postoje u stopedeset varijacija boje i materijala... ali je osnovni kroj isti a to je potplat koji se 'dize' prema prstima i koji je cesto 'navucen' preko nosa cipele, te savovi koji idu prema naprijed i koji ponekad neodoljivo podsjecaju na savove na tenisicama...

a to se meni ne svidja...

atlantis
11.01.2006., 10:56
idem traziti slicice :)

Lali Puna
gle, imam cipele kupljene ove sezone koje nisu takve ;) ni u jednoj u 150 varijacija
broja 35!
a nisu ni kao tvoje

tilla
fudbalerka
prekokrasna jeboizazovna frizura

ma znam što je fudbalerka, odn. fuca.

mislila sam da je fulja; odmilja za drofulja:cerek: pa reko super kako se častimo:zubo:

atlantis
11.01.2006., 11:25
http://www.karla.hr/cipele_JESEN/lori/23_mala.jpg

http://www.karla.hr/cipele_JESEN/fabi/11.jpg

http://shop.shoebedo.hr/images/products/art_664_brownguero_3.jpg

http://shop.shoebedo.hr/images/products/pepe_picadilly_ecru_3.jpg

http://shop.shoebedo.hr/images/products/sbd_factory_fctry_3.jpg

http://www.officeshoes.hr/Slike/Ecko/Women/Slike/26115-BMLT.jpg

meni ovo sve isto i sve :( mi se ne svidja...

tash@
11.01.2006., 11:27
atlantička, jel ovako nešto može, nije skupo (iskreno, meni nije ni lijepo ali o ukusima...)
http://www.ponuda.com/v4/v4_kataloziArtiklDetalji.asp?ID=25051

nije moj običaj :D, ali dala sam si truda ;)

tash@
11.01.2006., 11:28

ni meni, ak' te tješi :D

Bootylicious
11.01.2006., 11:50
ni meni, ak' te tješi :D
Meni su one Artice na onu zensku sprida bas suer..A jos su bile bolje takve roze a sprida s bubamaron.. :cerek:

tash@
11.01.2006., 11:58
ma kakva božja ženska
misliš na onu rupu naprijed :misli: :D

violent_femmes9
11.01.2006., 12:08
joj, ne pretjerujte, uopće nije tako!
jako je in sad biti ljt na klonirane žene i kloniranu modu i kako postoji samo jedan način oblačenja i kako se samo takve i takve stvari mogu kupiti!

naravno, glavna mi je zelja biti u trendu, tj. in, te biti ljuta na kloniranu modu :D

gle mala, ja sam jednostavno prestara i preozbiljna da bih se mogla furati na tzv. "zagrebacki pitschka stil" :) i zbog toga vecinu odjece ne kupujem u zagrebu.

ako se ti nalazis u tome, svaka cast :top:

u svakom slucaju, cini mi se da atlantisin problem nije neistinit :D te sam pokusala dati objasnjenje istoga onima koji ne ziv u zg, a nisu joj vjerovale.

Lali Puna
11.01.2006., 12:11
gle mala, ja sam jednostavno prestara i preozbiljna da bih se mogla furati na tzv. "zagrebacki pitschka stil" :) i zbog toga vecinu odjece ne kupujem u zagrebu.

jel ti znaš čitati?!?!
ne furam se ni ja na trendovski zagrebačka pitcha stil pa uopće nemam problema s kupovanjem odjeće
štoviše, ne družim se ni sa jednom curom koja se tako oblači i nijedna nema problema s pronalaženjem i kupovanjem odjeće
i imam 28 godina, FYI

violent_femmes9
11.01.2006., 12:21
jel ti znaš čitati?!?!
ne furam se ni ja na trendovski zagrebačka pitcha stil pa uopće nemam problema s kupovanjem odjeće
štoviše, ne družim se ni sa jednom curom koja se tako oblači i nijedna nema problema s pronalaženjem i kupovanjem odjeće
i imam 28 godina, FYI

de ne pizdi (osamnaest upitniko-usklicnika) :D

kako se ne druzis ni s kim ko ima problema, a sta smo atlantis i ja? ok, ne druzis se s nama u RL, ali zivi smo dokazi da u zagrebu ocito postoje zenske osobe koje imaju problema s pronalazenjem odjece po zagrebackim ducanima. ah da, i to si objasnila, one sigurno nemaju stila :D

magic
11.01.2006., 12:27
stila imaju one u campericama. i to lijevom razlichitom od desne. to je stil, ti...ti...seljacho jedna :zubo:

atlantis
11.01.2006., 12:29
atlantička, jel ovako nešto može, nije skupo (iskreno, meni nije ni lijepo ali o ukusima...)
http://www.ponuda.com/v4/v4_kataloziArtiklDetalji.asp?ID=25051

nije moj običaj :D, ali dala sam si truda ;)

nije... hvala ti puno...
najblize su ipak one marte... izgleda da chu morati po njih :(

PS odjeca mi nije problem... dolcevita i traperica uvijek ima :zubo:

tash@
11.01.2006., 12:31
svaka piše kako ima svoj verispešl stil i ujedno se žali da je sve puno klonova
nekako mi ne leži ta računica :D

violent_femmes9
11.01.2006., 12:36
svaka piše kako ima svoj verispešl stil i ujedno se žali da je sve puno klonova
nekako mi ne leži ta računica :D

bozesacuvaj da to tvrdim za sebe. stila definitivno nemam, nosim ono sto kupim u ceskim budejovicama, sarajevu, ponegdje u zagrebu, te na slicnim opskurnim mjestima :D . malo sto od toga mi se bas svidja, ali dovoljno je dobro da moze proci.

kad bih kupovala ono sto dominira po zg ducanima, izgledala bih smijesno. sto ne znaci da nekim curetcima to ne stoji dobro ;) ja jednostavno nisam curetak.

Lali Puna
11.01.2006., 12:37
linkat ću sad fotke s jedne srpske stranice koja fotografijama prati zabavana događanja na području bivše jugoslavije da ilustriram kako se otprilike oblačim/oblači dio ekipe u kakvoj se ja krećem - što nimalo nije stil zagrebačke pitchke, a nitko nema problema s pronalaženjem odjeće
(ak nađem više razčičitih stilova, stavit ću)

EDIT: prema kraju su slike bolje

recimo:

http://www.druzi.se/index.php?main=pics_details&topbox=shoutbox_topbox&event_id=2202&image_id=190434

http://www.druzi.se/index.php?main=pics_details&topbox=shoutbox_topbox&event_id=2409&image_id=187353

http://www.druzi.se/index.php?main=pics_details&topbox=shoutbox_topbox&event_id=2409&image_id=187305

http://www.druzi.se/index.php?main=pics_details&topbox=shoutbox_topbox&event_id=2409&image_id=187299

http://www.druzi.se/index.php?main=pics_details&event_id=2292&image_id=184684

http://www.druzi.se/index.php?main=pics_details&topbox=shoutbox_topbox&event_id=1876&image_id=185857

http://www.druzi.se/index.php?main=pics_details&topbox=shoutbox_topbox&event_id=1876&image_id=185760

http://www.druzi.se/index.php?main=pics_details&topbox=shoutbox_topbox&event_id=1876&image_id=185754

http://www.druzi.se/index.php?main=pics_details&event_id=1876&image_id=185753

http://www.druzi.se/index.php?main=pics_details&event_id=1876&image_id=185750

atlantis
11.01.2006., 12:38
http://www.ponuda.com/v4/v4_kataloziArtiklDetalji.asp?ID=25104

ovo, al bez ovihej shavova po cipeli :D

Lali Puna
11.01.2006., 12:46
dalje:

http://www.druzi.se/index.php?main=pics_details&event_id=1876&image_id=185741

http://www.druzi.se/index.php?main=pics_details&topbox=shoutbox_topbox&event_id=2708&image_id=204765

http://www.druzi.se/index.php?main=pics_details&topbox=shoutbox_topbox&event_id=2708&image_id=204742

http://www.druzi.se/index.php?main=pics_details&topbox=shoutbox_topbox&event_id=2708&image_id=204718

http://www.druzi.se/index.php?main=pics_details&topbox=shoutbox_topbox&event_id=2708&image_id=204710

eto, you get the pic! mislim da su žene daleko od jednakoizgledajućih klonova.
trudila sam se linkat različite događaje - i partyje i underground i mainstream događanja.

atlantis
11.01.2006., 12:48
lali, o kojem stilu pricamo? majica i traperice?

ooo :o onda sam i ja u modnom trendu :cerek: i ja nosam majice i traperice ;)

bez ljutnje, trudila si se pomoci i hvala ti :)

ocito sam rodjena za marte, marte i samo marte :D

Lali Puna
11.01.2006., 12:50
stila imaju one u campericama. i to lijevom razlichitom od desne. to je stil, ti...ti...seljacho jedna :zubo:

ja o stilu i ukusima uopće nisam raspravljala. štoviše, meni se ono što atlantis traži ne sviđa, ali sam joj svesrdno pomogla da to nađe i nijednom joj nisam nabijala na nos kako je avaj avaj meni ružno ono što traži. ja sam uvijek prva na braniku kad se nekoga proziva za ono što nosi/voli/koristi samo zato jer se prozivatelju to ne sviđa!

mene samo živciraju paušalne ocjene kako se u zagrebu ne možeš obući osim po špranci i kako sve žene jednako izgledaju! što nije istina. puno ih izgleda isto i/ili slično, ali to je njihov problem koji mene ne brine. i vidim puno puno puno super obučenih cura koje ne slijede trendove, a nisu ni oh-jako-avangardne!

Lali Puna
11.01.2006., 12:52
lali, o kojem stilu pricamo? majica i traperice?
pa prema nekima ovdje praktički je nemoguće u zagrebu vidjeti curu u majici i trapericama!

billie
11.01.2006., 12:52
BTW kao sto su mrkva hlace ble moderne a sad su bljuv svima kojima je imalo stalo do mode i ako sto su se trapezice (nakon bljuv razdoblja) vratile tako ce i ove klonirane izach iz mode, a onda sam ja na konju :zubo:

Ispravak netočnih navoda:
1. fudbalerka je opet in!!
2. hlače na mrkvu su in a trapezice totalno out, fuj, fuj.

tash@
11.01.2006., 13:13
atlantička, vidjela sam te ali nekako sam se nadala da ti se ne svidjaju :D

violent_femmes9
11.01.2006., 13:18
pa prema nekima ovdje praktički je nemoguće u zagrebu vidjeti curu u majici i trapericama!

a ko to tvrdi :confused:

cak i ja nosim majice i traperice :D ali ne smatram to ni stilom, a bome ni modom. prakticno je za svaki dan, ali fali nesto... dosadno je jbg :zubo:

enigma
11.01.2006., 13:30
Zasto ja ne mogu otvorit Laline slicice? Otvori mi se stranica ali slije nema?:tuzni:

atlantis
11.01.2006., 13:32

cak i ja nosim majice i traperice :D ali ne smatram to ni stilom, a bome ni modom. prakticno je za svaki dan, ali fali nesto... dosadno je jbg :zubo:

lali, cinjenica je da je grad pun iste boje ako je ta boja moderna :D i da si izrod ak trazish bordo a nosi se zuta :D

tash@ ajvrit :zubo:

Lali Puna
11.01.2006., 13:46

sorry, to nitko ne tvrdi
ali ti tvrdiš da je nemoguće kupiti majicu i traperice

tash@
11.01.2006., 13:48

bolje i to nego da me ti tom cipelom opandrčiš po njoj :D

Lali Puna
11.01.2006., 13:48
lali, cinjenica je da je grad pun iste boje ako je ta boja moderna :D i da si izrod ak trazish bordo a nosi se zuta :D

a jebemu, ajmo se sad iščuđavat što je grad pun božićnih ukrasa kad je božić!
al da me je netko gledao kao izrod - nije nikad

violent_femmes9
11.01.2006., 15:54
ali ti tvrdiš da je nemoguće kupiti majicu i traperice

ma gdje pobogu?

meg
11.01.2006., 16:06
isusek, pa di se ova tema protegnula...:eek:

crtica
11.01.2006., 16:17

Ajoj, kak je to meni ružno, sori... :D
To sam nosila, takav stil, negdi još u srednjoj i na faksu... :zubo:

crtica
11.01.2006., 16:22
http://www.karla.hr/cipele_JESEN/lori/23_mala.jpg

http://www.karla.hr/cipele_JESEN/fabi/11.jpg

http://shop.shoebedo.hr/images/products/art_664_brownguero_3.jpg

http://shop.shoebedo.hr/images/products/pepe_picadilly_ecru_3.jpg

http://shop.shoebedo.hr/images/products/sbd_factory_fctry_3.jpg

http://www.officeshoes.hr/Slike/Ecko/Women/Slike/26115-BMLT.jpg

Zato su mi ove mljac :D
Baš je dobro što smo različiti, iliti pjesnički rečeno Kako je lijep ovaj svijet, tamo potok, ondje cvijet... :D

talia
11.01.2006., 16:56
Za svaku sezonu ima barem 10 razlicitih trendova i boja (jesen/zima) (http://www.fashion-era.com/Trends_2006/1_fashion_trends_2006_looks_autumn_05_winter.htm), tako da stvarno ne moraju svi isto izgledati?

Glavni trendovi jesen/zima 2005/06 (http://www.fashion-411.com/Trends/TrendsF05/Fashion_trends_F05.htm).

Nekoliko glavnih modnih trendova i boja za proljece/ljeto 2006 (http://www.fashioncapital.co.uk/content/view/2284/96/)

svadjalica
11.01.2006., 17:30
Zato su mi ove mljac :D
Baš je dobro što smo različiti, iliti pjesnički rečeno Kako je lijep ovaj svijet, tamo potok, ondje cvijet... :D

Imam te artove sa pola lica! Super su udobne...jesu skupe,al se isplatilo!!!:cerek: :cerek: :cerek:
Samo su moje rozo crna kombinacija!:cerek: :cerek: :cerek:

tilla
11.01.2006., 17:33
Imam te artove sa pola lica! Super su udobne...jesu skupe,al se isplatilo!!!:cerek: :cerek: :cerek:
Samo su moje rozo crna kombinacija!:cerek: :cerek: :cerek:

meni artice strgaju pete:flop:
nikad više.

svadjalica
11.01.2006., 17:36
meni artice strgaju pete:flop:
nikad više.

Ozbiljno?!?!:eek:

Ja imam dvoje njihove...jedne tenisice, svijetlo plave i ove gore spomenute roze...
Po citav dan znam biti u njima, i toliko su mi udobne da mi se stopala uopce ne umora nakon hodanja od 7-8 sati!!!
Golemo!!!:zubo:

talia
11.01.2006., 17:49

Pa, ti u stvari trazisi muske cipele?:confused:
OK, onda se nemas sto buniti na modu i sto nema muskih cipela-za zene:rolleyes:

tilla
11.01.2006., 17:50

Ja imam dvoje njihove...jedne tenisice, svijetlo plave i ove gore spomenute roze...
Po citav dan znam biti u njima, i toliko su mi udobne da mi se stopala uopce ne umora nakon hodanja od 7-8 sati!!!

užaš. meni su to pretvrde cipele.:flop:
izderu mi noge.

talia
11.01.2006., 17:54

Mozda je u pitanju sirina cipele, odnosno mozda tebo odgovra sirina, a tilli ne?
Nemaju svi prizvodjaci, osim po duzini i razlicite velicine, po sirini NARROW, MEDIUM i WIDE.

svadjalica
11.01.2006., 17:57
Mozda je u pitanju sirina cipele, odnosno mozda tebo odgovra sirina, a tilli ne?
Nemaju svi prizvodjaci, osim po duzini i razlicite velicine, po sirini NARROW, MEDIUM i WIDE.
Pa najvjerovatnije je to...

Inace mi je tesko naci adekvatnu cipelu...jer imam grozno siroko stopalo!
Spic ne dolazi u obzir naravno, jer nakon sat-dva hoda osjecam bolove...

A Art takodjer ima razlicite tipove cipela....ove roze sto ja imam je neki mekani "air..nesto" tip...pa su zato izuzetno mekane!!!

Znam da imaju jedno 7-8 tipova ciplela....pa je mozda tilla naletila na neku koja je stvarno gruba i ne pase joj:)

polly
11.01.2006., 17:59
atlantis
ja si mislim kak ću te prepoznat
dal' da predložim ružu za vuhom, nedeljni vjesnik pod miškom, čokoladu samo ti u rukama,... :confused:
a dovoljno je samo da gledam u asfalt i promatram kakve cipele prolaze kraj mene

joujou
11.01.2006., 18:00
imam ja cizme art air... i ok, doduse je imam usku nozicu
, ali ubio me onaj 'jezik' koje me grebe po nozi :mad:

pomazu djecije dokoljenke :o

svadjalica
11.01.2006., 18:02
imam ja cizme art air... i ok, doduse je imam usku nozicu
, ali ubio me onaj 'jezik' koje me grebe po nozi :mad:

pomazu djecije dokoljenke :o

Cizmice su im :cerek: :cerek: :top:

Ma sva obuca im je :cerek:

Lali Puna
11.01.2006., 18:11
ma gdje pobogu?

kažeš:
kad bih kupovala ono sto dominira po zg ducanima, izgledala bih smijesno. sto ne znaci da nekim curetcima to ne stoji dobro ja jednostavno nisam curetak.

okej, ključna riječ - dominira, ali budući da prije toga vapiš nekoliko puta da odjeću ne kupuješ u zagrebu jer si ne možeš naći ništa odgovarajuće, a aksnje kažeš da ju kupuješ u inozemstvu, a i ta ti se tek pomalo sviđa i tek je zadovoljavajuća, a ne dobra, čovjek bi rekao da u zagrebu ima za kupiti točno 10 istih modela majica, tri modela hlača i slično

bar nam sad vlada tržišni kapitalizam i imaš scega - od majica za 10 kuna do majica za 10 000 kuna

tilla
11.01.2006., 18:20
Znam da imaju jedno 7-8 tipova ciplela....pa je mozda tilla naletila na neku koja je stvarno gruba i ne pase joj:)

ma meni su sve njihove koma. em teške, em tvrde.a bome ni povoljne.

nije to za me.:cool:

talia
11.01.2006., 19:46
Top trendovi (http://www.style.com/trends/topten/072605/)za ovu sezonu su:
VOJNICKI
RUSKI
EDVARDIJANSKI
SEZDESETE
ETNO-BOHEMIAN
CRNO
GLAMUR STAROG HOLIVUDA(film "Aviator)

Koji je izgled IN u ZG, da sve zene izgledaju isto?
Sto je s muskom modom?

Takoder je IN stil inspriran fimovima Pride and Prejudice i Memoirs of the Geisha. (http://www.style.com/trends/stylenotes/120305/)

polly
11.01.2006., 20:07
ajmo ne bit bukve
ne izgledaju sve isto
ali kad dođeš u centar grada izgleda ti da su skoro sve iste jer se upicane u taj zegerege pitcha stil i onda se dođu slikat na in mjesta
garderobe van trenutno važećeg trenda ima malo za kupit i podosta se brzo rasproda
nije da se ne nađe, ali teško
u stvari najbolje je kupovati kad se nešto vidi a ne kad ti treba
e sad za to treba imati i uvijek novaca što prosjećčnoj potrošačici nije baš lako

moj ovo sezonski stil je mješavina ruskog (zbog imena), šezdesetih (zbog godine rođenja) i crno (može se nakrcat puna veš mašina a toga ima i najviše na placu za kupiti)
zajebajem se, nikad se nisam pridržavala propisanih stilova
bitno da je meni lijepo, da bar mislim da mi lijepo stoji, da je čisto i speglano i od prirodnih materijala

tilla
11.01.2006., 20:51
GLAMUR STAROG HOLIVUDA(film "Aviator)

di bi se ovo nosilo?

talia
11.01.2006., 21:06
ajmo ne bit bukve
ne izgledaju sve isto
ali kad dođeš u centar grada izgleda ti da su skoro sve iste jer se upicane u taj zegerege pitcha stil i onda se dođu slikat na in mjesta
garderobe van trenutno važećeg trenda ima malo za kupit i podosta se brzo rasproda
nije da se ne nađe, ali teško
u stvari najbolje je kupovati kad se nešto vidi a ne kad ti treba
e sad za to treba imati i uvijek novaca što prosjećčnoj potrošačici nije baš lako

moj ovo sezonski stil je mješavina ruskog (zbog imena), šezdesetih (zbog godine rođenja) i crno (može se nakrcat puna veš mašina a toga ima i najviše na placu za kupiti)
zajebajem se, nikad se nisam pridržavala propisanih stilova
bitno da je meni lijepo, da bar mislim da mi lijepo stoji, da je čisto i speglano i od prirodnih materijala

Ma, da?
Pa... ti si genije! :rolleyes:
Sad si ti vise bice, jer se ne "pridrzavas propisanih stilova"?

Postoji razlika izmedju "fashion victim" (koja pretjeruje sa trendi izgledom), nekoga tko se oblaci moderno, ali ima svoj stil i recimo nekoga, tko se oblaci klasicno i sa stilom i nekoga, tko se oblaci staromodno i bez stila, ili cak, nekoga tko se oblaci ispred svih trendova, tj nosi nesto prije nego to postane trend.

Po tebi ispada da su sve te zene u ZG, "fashion victims"?

KOJEG VAZECEG TRENDA, kad za svaki sezonu imas gomilu utjecaj i razlicith trendova, plus se nastavljaju trendovi od proslih sezona, plus ulicni trendovi?
Kako tu mogu svi isto izgledati?

O kakvom to vise "vezecem trendu" (jednom?) se radi?
Sta ti je taj zegerege pitcha stil?

talia
11.01.2006., 21:14
di bi se ovo nosilo?

OK, ako si gledala stare filmove s Katharine Hepburn, onda znas, da se ne radi samo o vecernjim haljinama, (koje mozes nositi na bozicne partije, na vjencanja, za Novu Godinu), nego i o odjelima s hlacama i ravnim cipelama, dzemperima, koncanim majicama,kosuljama, odjelo sa suknjom (http://www.angelfire.com/retro2/lisanostalgia1/40sfashion.html), a to mozes nositi na posao i svugdje.

Lali Puna
11.01.2006., 21:37

ma uopće ne! cure u zagrebu uopće ne izgledaju isto i točka! štoviše, sve cure u centru grada ne izgledaju isto! okej, možda onima koji u centar grada idu jednom mjesečno ili jednom u dva mjeseca i to bude subotom prijepodne! ili onome tko centar zagreba gleda na shpitzi ili red carpetu!

tvrditi da se sve cure centrom šeću isto obučene potpuno je nepoznavanje onoga o čemu se priča, društvenog života i lifestyle kulture ovoga grada!

jako je lako generalizirat i ponavljat stoput izrečene fraze kako gradom hodaju klonovi koji se samo naslikavaju po in mjestima. i sve su jednake. nisu! nisu jer ima više vrsta in mjesta kao što ima više vrsta in stilova. pritom ne mislim na modne već na neku društveno-kulturalnu klasifikaciju. ima šminkersko-in cuta, casual-in, ali i alternativno-in cura. koje se oblače u skaldu s trendovima koje tim životnim stilovima pripadaju.

okej, prošeći subotom prijepodne subotom bogovićevom i masa cura će izgledati i biti slično obučena. tzv.špica.
no, samo parsto metara dalje skreni u preradovićevu i puf! cure izgledaju potpuno drugačije jer bircevi na početku preradovićeve su tzv. alternativna špica i poželjnim se smatra potpuno drugo od onog što je in u bogovićevoj. dok su špicerice napirlitane, u cipelama na petu, našminkane, isfrizirane, u markiranim i uvijek trendovskim komadima odjeće samo par koraka dalje na snazi su starke/marte, palestinke, odjeća iz indian shopa. spajanje nespojivog, ekscentrični komadi i slično.....

ulična moda u kombinaciji s modnim trendom i nekim popularnim komadima stvara ono što sam ovdje nazvala casual-in. dakle, ima i treća skupina, masa djevojaka koja je obučena lijepo i u skladu s modom, ali daleko od sređenosti i napirlitanosti. takve će cura, primjerice, imati sportske džepaste hlače, cipelotenisice, normalnu casual zimsku jaknu, kosu u repu, minimalno ili ništa šminke i oveću platnenu torbu.

da ne spominjem činjenicu da je zapraavo velika većina cura/žena koje svakodnevno prolaze centrom grada i.e. koje svakodnevno možeš vidjeti u centru grada - one koje u centru rade. dakle, koje hodau gradom obučene u neku 'normalnu' odjeću (tipa traperice i vesta), s više ili manje, modernijih ili klasičnijih modnih detalja ili obučene u strože ili ležernije varijante poslovne odjeće.

pa onda imaš još skupinu djevojaka koje su obučene - jednostavno. kod njih nećeš zamijetiti trendovsku odjeću ili detalje ili će ih biti minimalno, ali neće izgledati ni demode. nisu napirlitane, ne djeluju sređeno, ali izgledaju dobro. to su 'traperice i majica cure', cure koje ćeš vijdeti u crnim jednstavnim čizmama, trapericama i crnom kaputu neutralnog kroja s jednostavnom torbom, ali na svemu se vidi da nije otprije 10 sezona.

pa imaš cura koje se oblače izuzetno sportski. pa imaš onih koje se opiru svim skupinama. malo, ali ih ima. pa imaš cijelu jednu skupinu žena - studentice koje se odijevanjem međusobom itekako razlikuju...

eto, sad sam ga oduljila jer ste me stvarno isprovocirale. sve cure u zagrebu nisu isto obučene, koliko vi trkeljale o tome da sve furaju samo vama poznati tegerge pichka stil. da, taj stil furaju zagrebačke šminkerice. a čak i one svake sezone prate nekoliko svjetskih modnih trendova!

talia
11.01.2006., 22:03
Moze li mi netko objasniti sto je taj zegerege pitcha stil, ili tegerge pichka stil???:confused:
Hvala.
Pozeljna slika.

violent_femmes9
12.01.2006., 07:22
kažeš:
kad bih kupovala ono sto dominira po zg ducanima, izgledala bih smijesno. sto ne znaci da nekim curetcima to ne stoji dobro ja jednostavno nisam curetak.

okej, ključna riječ - dominira, ali budući da prije toga vapiš nekoliko puta da odjeću ne kupuješ u zagrebu jer si ne možeš naći ništa odgovarajuće, a aksnje kažeš da ju kupuješ u inozemstvu, a i ta ti se tek pomalo sviđa i tek je zadovoljavajuća, a ne dobra, čovjek bi rekao da u zagrebu ima za kupiti točno 10 istih modela majica, tri modela hlača i slično

bar nam sad vlada tržišni kapitalizam i imaš scega - od majica za 10 kuna do majica za 10 000 kuna
ma ne vapim zeno bozja, jebe mi se, to kako izgledam trenutno mi je na 87. mjestu na listi prioriteta, ali prepricavam svoja iskustva: ako zelim izgledati kako zelim, ne mogu naci skoro nista u zagrebu a da nije isfurano (tj. mozda mogu ali je way too expensive). srednja struja od tzv. "modernih stvari" koje dodju u zg ducane (pri tome ne mislim na TRAPERICE I MAJICE jer to nije moda, nego prakticna odjeca koja nas stiti od zime i prekriva kozhu) se svodi na look koji sam vec spomenula, a ti ga od prve jako dobro prepoznala :mig: da sad ne prostacim opet. pretrendovski i preneozbiljno. ponavljam, TU NE SPADAJU TRAPERICE i obicne MAJICE :D

s druge strane, slucajno zavrsim u ceskim budejovicama :zubo: i skuzim da ne mora svaki izlog biti preplavljen roza suknjicama i uskim hlacicama. a ne radi se o stilu moje bake, ima fakat zanimljivih, lijepih i medjusobno razlicitih stvari.

ti taj problem nemas, jer se osjecas dobro u trapericama i u cemu se vec sve ne osjecas dobro, ne tice me se. jebiga, ja imam.

kemik
12.01.2006., 07:28
ja sam samo htjela vrlo offtipicno reci da je muz od violent_femmes9 genijalac

violent_femmes9
12.01.2006., 07:33
ja sam samo htjela vrlo offtipicno reci da je muz od violent_femmes9 genijalac

mislis zato sto me odabrao :zubo: ili zato sto je nesto proradilo? :D

kemik
12.01.2006., 07:34
Opcenito.

Takva genijalnost nema granica...

tash@
12.01.2006., 07:35
a to mozes nositi na posao i svugdje.

ajme, ovo mi je baš :cerek:

atlantis
12.01.2006., 07:52
a jebemu, ajmo se sad iščuđavat što je grad pun božićnih ukrasa kad je božić!
al da me je netko gledao kao izrod - nije nikad

iscudjavam se cinjenici da su ove zime moderne kuglice na boru pa vise nigdje nemash kupiti cesera... jel me sad kuzish?

polly
12.01.2006., 07:53
Ma, da?
Pa... ti si genije! :rolleyes:
Sad si ti vise bice, jer se ne "pridrzavas propisanih stilova"?

Postoji razlika izmedju "fashion victim" (koja pretjeruje sa trendi izgledom), nekoga tko se oblaci moderno, ali ima svoj stil i recimo nekoga, tko se oblaci klasicno i sa stilom i nekoga, tko se oblaci staromodno i bez stila, ili cak, nekoga tko se oblaci ispred svih trendova, tj nosi nesto prije nego to postane trend.

Po tebi ispada da su sve te zene u ZG, "fashion victims"?

KOJEG VAZECEG TRENDA, kad za svaki sezonu imas gomilu utjecaj i razlicith trendova, plus se nastavljaju trendovi od proslih sezona, plus ulicni trendovi?
Kako tu mogu svi isto izgledati?

O kakvom to vise "vezecem trendu" (jednom?) se radi?
Sta ti je taj zegerege pitcha stil?

talia sve si krivo shvatila
nauči se razlikovat zajebanciju od ozbiljnog pisanja, pogotovo kad je to jasno naznačeno

ne, nisu sve žene u zg "fashion victims", ali su trgovci

violent_femmes9
12.01.2006., 08:00
ne, nisu sve žene u zg "fashion victims", ali su trgovci

:top: upravo tako.

tash@
12.01.2006., 08:00
iscudjavam se cinjenici da su ove zime moderne kuglice na boru pa vise nigdje nemash kupiti cesera...

pa kupi bor s češerima, jeftinije je :D

i ja tebe :grli:

atlantis
12.01.2006., 08:06
tash@ pizdekica jedna :cerek:

meni se chini da ja vama ne znam rijecima opisat kaj ja hocu a alika toga nema :(

al dobro, nemam ukusa za cipele (sic!) i jebe mi se kaj to neke ovdje misle :zubo:

polly bordo su :cerek: da mi pashu uz Clia ;)

polly
12.01.2006., 08:06
:top: upravo tako.

čini mi se da si i ti kak i ja modna seljača koja centar grada vidi jednom kvartalno
ali redovno gledamo špicu i red karpet na TeVeju :zubo:

zakaj kemik hvali tvog muža?

magic
12.01.2006., 08:08
pa kupi bor s češerima, jeftinije je :D

ja se borovima divim u shumama i parkovima :cerek:

tako i svim modnim trendovima i ludorijama. lipo, k'o promatrach sa strane.

polly
12.01.2006., 08:11

prvo, za tebe znamo da imaš božićnu instalaciju od vješalice pa su i borovi i češeri pošteđeni

drugo, sad si u opasnosti da te talia proglasi višim bićem :rolleyes: , jer se trendova ne pridržavaš

atlantis
12.01.2006., 08:14

issussek magic, pa ni ti nemash stila :zubo:

PS pitatjte magic kak izgleda moj stil kod izbora salonki ;)

violent_femmes9
12.01.2006., 08:14
zakaj kemik hvali tvog muža?

a valjda mu odaje priznanje zbog vrhunaravnog strpljenja, samozatajnosti, pameti, zgodnoce i dobrote... a jos ni ne zna sve :D

magic
12.01.2006., 08:18
prvo, za tebe znamo da imaš božićnu instalaciju od vješalice pa su i borovi i češeri pošteđeni

to se zove čiviluk :D

p.s. atlantis jako dobro zna odabrati salonke :Slin:

crtica
12.01.2006., 08:19
Što se odijevanja tiče i mogućnosti izbora van nametnutih jednoobraznih trendova, nikad nije bilo toliko hrvatskih kreatora i njihovih modela za kupiti u Zg, kao što to imamo danas, a nadam se da će biti još bolje. I nisu svi basnoslovno skupi: Image Haddada, Budoar (pišem fonetski, eksjuzmi), Klarića, Severa, I-Gle, M.a.H., Nebo, Xsenia, pa se stvarno može izgraditi svoj stil.

polly
12.01.2006., 08:25
crtica,
sve to stoji
ali ja se u svojoj firmi austrijskog vlasništva u oblekici većine naših kreatora ne mogu pojaviti bez obzira koliko se to meni sviđalo
od Image Haddad bi si i kupila odjeću, ali mi njihovi krojevi nikako ne pašu

tash@
12.01.2006., 08:27
p.s. atlantis jako dobro zna odabrati salonke :Slin:

jel ti to ko promatrach sa strane :D
ili su stvarno lipe :cerek:

crtica
12.01.2006., 08:28
Polly, ima i naše konfekcije za nešto klasičniji look: Vartex, Heruc, Kamensko, DTR (ženske košulje), Edora, tako da se doista može fino kombinirati.

magic
12.01.2006., 08:32
crtica je potpuno u pravu :)

a kad smo kod nashih kreatora i originalnosti u odijevanju...zadnje shto bih pozheljela je 'nositi se' poput recimo Hloverke :rolleyes:

zhena krasne linije upropashtena imbecilnim komadima odjece.

polly
12.01.2006., 08:33
Polly, ima i naše konfekcije za nešto klasičniji look: Vartex, Heruc, Kamensko, DTR (ženske košulje), Edora, tako da se doista može fino kombinirati.

znam ti ja sve to, a i malo više

fala, svejedno

crtica
12.01.2006., 08:35
crtica je potpuno u pravu :)

a kad smo kod nashih kreatora i originalnosti u odijevanju...zadnje shto bih pozheljela je 'nositi se' poput recimo Hloverke :rolleyes:

zhena krasne linije upropashtena imbecilnim komadima odjece.

Vidiš meni je ona, bar što se odijevanja tiče, super obučena. Kao novinarka je nula, užas, no kapu joj skidam zbog obleke. Ima stila, a i liniju za te stvari. Možda mi je njen friz malo prestaromodan, no izgleda da se od onakve kosice ne možde bogznakaj napraviti.

@polly, ma ne pametujem ti, samo se osvrćem na smjer rasprave kako se mora uniformirano izgledati, a ako ne želiš to košta bogatstvo :)

magic
12.01.2006., 08:37
Vidiš meni je ona, bar što se odijevanja tiče, super obučena. Kao novinarka je nula, užas, no kapu joj skidam zbog obleke. Ima stila, a i liniju za te stvari.

za mene je odjevena poput strashila u nashem prigradu :no:

ali, kao shto rekosmo - o ukusima se ne raspravlja.

atlantis
12.01.2006., 08:38
Što se odijevanja tiče i mogućnosti izbora van nametnutih jednoobraznih trendova, nikad nije bilo toliko hrvatskih kreatora i njihovih modela za kupiti u Zg, kao što to imamo danas, a nadam se da će biti još bolje. I nisu svi basnoslovno skupi: Image Haddada, Budoar (pišem fonetski, eksjuzmi), Klarića, Severa, I-Gle, M.a.H., Nebo, Xsenia, pa se stvarno može izgraditi svoj stil.

curice, ja sam se bunila na cipele... ZIMSKE konkretno :D

ne na odjecu :zubo:

violent_femmes9
12.01.2006., 08:38
e da, a meni su te nase konfekcije super, ali ipak malo preozbiljne i preteske (zato sam spominjala baku)

nasi kreatori su mi opet preavangardni za svaki dan, a i jos uvijek kostaju previse

od "obicnih" stvari (nazvala sam to srednja struja, po cijenama i izgledu): postoji rupa izmedju onih za zbilja mlade cure i pomodarke, te potpune vjecne klasike i tzv. poslovnog looka (u koji se ne moram uklapati, hvala bogu)

tj. postoji nesto izmedju, moze se naci u hugo bossu i sl. ducanima. ali je precijenjeno, ili bar meni preskupo.

vidi sta smo ti uradile od teme, mama. atlantis, sori

magic
12.01.2006., 08:40
e da, a meni su te nase konfekcije super, ali ipak malo preozbiljne i preteske (zato sam spominjala baku)

potpuno si u pravu :)

e, tu priskachu u pomoc lokalne shilice i vlastita mashtovitost, pa kupish neshto 'konduktersko', skratish, suzish, izmjenish gumbe, uz dobru koshulju, charape, cipele ispadne :top:

crtica
12.01.2006., 08:47

nasi kreatori su mi opet preavangardni za svaki dan, a i jos uvijek kostaju previse

od "obicnih" stvari (nazvala sam to srednja struja, po cijenama i izgledu): postoji rupa izmedju onih za zbilja mlade cure i pomodarke, te potpune vjecne klasike i tzv. poslovnog looka (u koji se ne moram uklapati, hvala bogu)

tj. postoji nesto izmedju, moze se naci u hugo bossu i sl. ducanima. ali je precijenjeno, ili bar meni preskupo.

Varteks ima kolekcije baš za mlade žene, ne djevojčice, već žene. Na Trgu u njihovoj robnoj kući se nalaze takve stvari. I u Herucu se nađe dobrih komada, a oni imaju i tvornički dućan kod Doma Sportova gdje vrijedi doći njuškati. Doista nije baš takav gap. Isto tako se jako dobro može popuniti ormar i sa robom, ne kvalitetnom istina, iz Benettona, Manga, X-Nationa...

violent_femmes9
12.01.2006., 08:53
Varteks ima kolekcije baš za mlade žene, ne djevojčice, već žene. Na Trgu u njihovoj robnoj kući se nalaze takve stvari. I u Herucu se nađe dobrih komada, a oni imaju i tvornički dućan kod Doma Sportova gdje vrijedi doći njuškati. Doista nije baš takav gap. Isto tako se jako dobro može popuniti ormar i sa robom, ne kvalitetnom istina, iz Benettona, Manga, X-Nationa...

benetton i kupujem, x-nation me se nije dojmio, a mango mi djeluje nesimpaticno, vjerojatno sam subjektivna - vuce mi na zg-p stil. mozda grijesim dushu, ali svaki put sam izasla ne kupivsi nista. kupim tu i tamo nesto u haddadu

varteks na trgu ne postoji, mislis na muller? kupila sam klasicno odijelo kod njih (na kvatricu prije nego sto su isli preuredjivati ducan), ali totalno klasicno jer je prilika za koju mi je trebalo bila takva.

u garry weberu sam nasla ok ljetnu suknju, kod njih vrijedi pogledati s vremena na vrijeme.

heruc mi je preskup (u ilici, nisam isla u tvornicki ducan).

atlantis
12.01.2006., 08:55
super ste ;)

crtica
12.01.2006., 08:57
Robna kuća na Trgu, gdje je Muller, je zapravo sad glavni dućan Varteksa. Prvi i drugi kat. I to sad skoro dvije godine, od preuređenja. Dućana na Kvatriću više nema, tamo je sad Quatrix - mini robna kuća sa stranim markama, a Varteks se preselio dolje u Vlašku, preko puta Petrove crkve, u stari dućan kojeg je preuredio.

Doista si davno bila, pa možda nije lošeg da odeš, pogotovu što je još uvijek sniženje :D

Vidiš meni Weber izgleda babski i nisam nikad bila, ono što sam u izlogu vidla mi je bilo unapetitlih :confused:

A trebalo bi i do Marelle skoknut, na Cvjetnom, kad je sniženje može se dobro pazarit :D

polly
12.01.2006., 09:01
super ste ;)

još da ti cipele nađemo, gdje bi nam kraj bio

magic
12.01.2006., 09:04
Vidiš meni Weber izgleda babski i nisam nikad bila, ono što sam u izlogu vidla mi je bilo unapetitlih :confused:

A trebalo bi i do Marelle skoknut, na Cvjetnom, kad je sniženje može se dobro pazarit :D

kod nas Heruc galerija drzhi i webera i betty barclay, cijene su poprilichno paprene, ali su im snizhenja zaista :top:

slazhem se da generalno izgledaju bablje, ali nadje se krasnih vjechnih komada - vrlo zhenstvenih mantila, prekrasnih hlacha, trodjelnih odijela, nishta optereceno trenutnim 'stremljenjima', nego bash zhenstveno ali daleko od socrealistichke klasike :D

za one koje trazhe trikotazhu koja malo drugachije izgleda, ali uvijek zhenstveno i elegantno, pravo iznenadjenje kvalitetom i izgledom su betty barclay majice .

Marella :cerek: ali cijene, osim na snizhenjima :visi:

Cordelia
12.01.2006., 09:05
Meni se osobno sviđaju razni stilovi. Imam cipele kakve traži Atlantis (kupljene prije nekoliko godina ali čuvam stvari pa su kao nove), a imam i cipele kakve su danas moderne(strašno mi se sviđaju one crvene s natpisom koje je netko stavio pri početku teme) i nosim i jedne i druge i sviđaju mi se. Odjeće imam i skupe kupljene u butiku i one s štandova na pazaru, a i one koju je još moja mama nosila kad je bila mlada pa sam joj je ukrala ili nešto što sam sama osmislila i dala sašiti ili ako je jednostavnije sašila sama. Nosim sve boje i razne stilove odjeće. Jedini uvjet je da mi se sviđa. Ako je nešto uz to i moderno dobro, ako nije opet dobro. U vrijeme kad su u modu ušle kukićane stvari ja sam već nekoliko godina imala džemper i dvije majice koje sam natjerala mamu da mi isplete (mustre od stolnjaka i prekrivača za krevet).Jedini put kad sam imala problem s kupovinom cipela je bilo ovo doba špicoka. To su mi najružnije cipele ikad stvorene, a pretpostavljam da moraju biti i neudobne s onim suženjem na prstima. Podsjećaju me na cipele zle vještice s zapada(čarobnjak iz ozza). Trebala sam kupiti malo svečanije cipele, a svuda samo špicoke. Na kraju sam nosila stare oblog vrha (bila jedina s takvim cipelama) kakve su sada opet moderne. Malo mi je blesavo govoriti za bilo što da je in ili out kad moda dolazi na valove i na kraju se sve opet vrati. Pa ako se to meni sviđa i dobro mi stoji zašto ja to ne bih nosila cjelo vrijeme. Evo ranije je netko spomenio da se vraća moda koju je nosila Katharine Hepburn (ja i prije imala nešto u tom stilu od mame), a prije nekoliko godina tome bi se smijali. Mene ne bi čudilo da se vrate i fudbalerke i crno obrubljene usne (mada to ni mene s uvrnutim stilom ne bi veselilo).

Lali Puna
12.01.2006., 09:19
garry weberu sam nasla ok ljetnu suknju, kod njih vrijedi pogledati s vremena na vrijeme.

aha, sad kužim zašto se nećemo nikad složiti. meni je tamo sve preženkasto i prebapski. jesi probala nebo?

a kakvi su ti esprit, mexx, jackpot, naf naf, concept, sisley?

violent_femmes9
12.01.2006., 09:20
aha, sad kužim zašto se nećemo nikad složiti. meni je tamo sve preženkasto i prebapski. jesi probala nebo?

a kakvi su ti esprit, mexx, jackpot, naf naf, concept, sisley?

presportski. ali kupujem i tamo, jer ne mogu hodati gola.

Lali Puna
12.01.2006., 09:46
presportski. ali kupujem i tamo, jer ne mogu hodati gola.

pa ja u sisley i espritu vidjela krasnih casual sakoa, al ajde dobro.

jesi probala domaće mustre (petrinjska) ili artiđanu (kod kazališta lutaka)? ni cijenama ni ekstravagancijom nisu poput ostalih popularnih hr dizajnera, a drugačiji od konfekcije koja se nudi po dućanima?

probat ću naći par fotki s nedavne revije artiđane

magic
12.01.2006., 09:54
mislish na ovu reviju (http://www.moda.hr/628.aspx)?

Lali Puna
12.01.2006., 10:15
mislish na ovu reviju (http://www.moda.hr/628.aspx)?

da, al tu je samo jedna slika pa i nema neke koristi

Lali Puna
12.01.2006., 10:19
aaaaaa :bonk: u donjem desnom uglu je fotoaparat, a klikom na njega se otvara galerija slika! voila!

atlantis
12.01.2006., 10:20
da, al tu je samo jedna slika pa i nema neke koristi

od artidjane samo slika 2 i to bih nosila eventualno kako kaputic, nikako kao komplet

ostalo mi se ne svidja

crtica
12.01.2006., 10:26
Te galerije mi ne šljakaju :mad:
A baš su fora torbice Sandre Bajt, bar ono što sam vidjela...

Lali Puna
12.01.2006., 10:27
pa to i je kaputić! ne kužim....

atlantis
12.01.2006., 10:41
ovo mi se svidja, malo duze i u drugoj boji i za ljeto, naravno... plaza i to, ne na posao
http://www.fashionweekzagreb.com/img/petak//pet_167.jpg

takodjer :top:
http://www.fashionweekzagreb.com/img/petak//pet_239.jpg

ova suknja
http://www.fashionweekzagreb.com/img/petak//pet_494.jpg

za po doma :cerek: :o
http://www.fashionweekzagreb.com/img/petak//pet_655.jpg

hlace (tako neshto, ove se ne vide bash najbolje)
http://www.fashionweekzagreb.com/img/petak//pet_736.jpg

hlace
http://www.fashionweekzagreb.com/img/petak//pet_844.jpg

mala crna : slinim :
http://www.fashionweekzagreb.com/img/petak//pet_879.jpg

the end

atlantis
12.01.2006., 10:43
pa to i je kaputić! ne kužim....

a zakaj onda ona nema ispod sunju ili hlace ako je to kaputich? :confused:

tash@
12.01.2006., 10:59
atlantička, malo malo pa me ugodno iznenadiš :)
samo se s prvom i drugom ne slažem, u njima bi eventualno spavala kad bi bile pamučne :D, a mala crna na kraju...ne vidim haljinu od glave modela :rofl:

tash@
12.01.2006., 11:04
od artidjane ...

:eek:

jel vama ona Begonja na trećoj slici izgleda ko transvestit

a možda mi se čini zbog odjeće :D

atlantis
12.01.2006., 11:15
atlantička, malo malo pa me ugodno iznenadiš :)
samo se s prvom i drugom ne slažem, u njima bi eventualno spavala kad bi bile pamučne :D, a mala crna na kraju...ne vidim haljinu od glave modela :rofl:

hehe :) osh da izaberem i obucu uz ovu odjecu? :D salonke i cizmice, samo ne obicne cipele :zubo: :rofl:

enigma
12.01.2006., 11:27
that little black number, wow :cerek:
http://www.fashionweekzagreb.com/img/petak//pet_879.jpg

enigma
12.01.2006., 11:29
nego sta je to na nozi iznad koljena ovoj?
http://www.fashionweekzagreb.com/img/petak//pet_655.jpg

tash@
12.01.2006., 11:32
hehe :) osh da izaberem i obucu uz ovu odjecu? :D salonke i cizmice, samo ne obicne cipele :zubo: :rofl:

ostavi se obuće! :rofl:

enigma,
božićni ukras :D

atlantis
12.01.2006., 11:37
enigma, podvezica

tasha :o :tuctuc: :o podaj mi se :D

polly
12.01.2006., 11:38

daj zbog mene, pljiz
i tašku
i nekaj za ogrnut ramena, zima je sad

enigma
12.01.2006., 11:41
otkad se to podvezica nosi iznad koljena? :misli:

bozicni ukras ima vise smisla :D

tash@
12.01.2006., 11:48
bozicni ukras ima vise smisla :D

pa naravno, božićni se ukrasi oduvijek nose u tim predjelima noge :rofl:

plačemmmm :lol:

Lali Puna
12.01.2006., 12:02
a zakaj onda ona nema ispod sunju ili hlace ako je to kaputich? :confused:

zato što je to modna revija, a ne svakodnevna situacija, jebemu!

Boozer
12.01.2006., 12:07
u cijelom fakin gradu postoje tri jebena modela zimskih cipela (a da nisu gleznjace) i to su sva tri modela uzasna :bljuv: :bljak: :ruznecipele:
je, znam, to je sad moderno, to polucipela polu fakin tenisica super sam si sve smo iste klonirane po J. lo :rolleyes: :rolleyes:
nasla sam dvoje koje mi se svidjaju na muskom odjelu (odjeb nema brojeva) nasla sam i dvoje na djecjem (odjeb nema brojeva) a jedine koje su mi se svidjele (a bilo je broja) je zveknul moj dragi... / mislim volem ja njega al ne bash tolko da klonove glumimo/...
a cizama i salonki upizdumaterinu jedno dve 'iljade modela
ono... ljuta sam ko jastreb kad mu sleper na magistrali zvekne kunica pred nosom

Tako je meni bilo kad sam si trazila tenisice,i na kraju sam popizdila i otišla u Austriju,i tamo kupila bez problema. :zubo: Prije dva dana bijah u gradu,i skuzih,da su sve zene skoro isto obucene,jebote klonovi napadaju. :zubo:

talia
12.01.2006., 15:51

Ovaj problem prepomodne i preklasicne odjece i niceg izmedju, postoji svugdje, ne samo kod nas.
Isti glupi propust modne industrije, kao i nedostatak normalnih brojeva.

tilla
12.01.2006., 17:27
OK, ako si gledala stare filmove s Katharine Hepburn, onda znas, da se ne radi samo o vecernjim haljinama, (koje mozes nositi na bozicne partije, na vjencanja, za Novu Godinu), nego i o odjelima s hlacama i ravnim cipelama, dzemperima, koncanim majicama,kosuljama, odjelo sa suknjom (http://www.angelfire.com/retro2/lisanostalgia1/40sfashion.html), a to mozes nositi na posao i svugdje.

a zo. nikad čula:cool:
glamur starog holivuda bokte koji izraz za robu je nepraktičan.

a ovo hlače, džemperi i končane majce je svevremenska elegancija koja nije ni izašla iz mode.

talia
12.01.2006., 19:02
a zo. nikad čula:cool:
glamur starog holivuda bokte koji izraz za robu je nepraktičan.

a ovo hlače, džemperi i končane majce je svevremenska elegancija koja nije ni izašla iz mode.

Ne kuzim tvoj post?
Zar nisi pogledala link?

xxGaladrielxx
12.01.2006., 19:19
enigma, podvezica
naruknica, zmoto, naruknica. pa to je istovremeno i revija nakita

tilla
12.01.2006., 19:35
Ne kuzim tvoj post?
Zar nisi pogledala link?
jesam :cerek:
ovo mi se jako svidjelo
"They even drew seams down the back of their legs with an eyebrow pencil!":zubo:

kemik
12.01.2006., 20:52
zasto se u ovoj temi jos nije pocelo raspravljati o svinjskoj masti i cvarcima? Sve su osobe potrebne za takvo nesto ovdje...

tilla
12.01.2006., 21:01
zato što se pravim fina:cerek:

obrazujem i učim o novim trendovima.
neću ih dočekat nespremna.

polly
12.01.2006., 21:04
zasto se u ovoj temi jos nije pocelo raspravljati o svinjskoj masti i cvarcima? Sve su osobe potrebne za takvo nesto ovdje...

stvarno, toliko stranica a o čvarcima ni spomena

a čavapi? :rofl:

atlantis
12.01.2006., 21:07
evo da uklopim :cerek:

pokazat chu vam cipele koje volem na cavapima :zubo:

atlantis
12.01.2006., 22:06
http://www.fashionweekzagreb.com/img/petak//pet_239.jpg

uz ove sandalice ide torbica u istoj boji, mala, koja se lako stavi preko oba ramena da se moze plesati...
http://www.shoes.com/productimages/shoes_ia44559.jpg

______

http://www.fashionweekzagreb.com/img/petak//pet_167.jpg

na plazu, po gradu uz veliku platnenu torbu sa cvijeticima ko na japankama
http://www.shoes.com/productimages/shoes_ia82762.jpg

______

http://www.fashionweekzagreb.com/img/petak//pet_844.jpg

ljeto, vecer, bijeli, naramcasti, boja pijeska - top sa zlatnim dodatkom (par sljokica ili bratele zlatne)
http://www.shoes.com/productimages/shoes_ia62924.jpg

ili na posao - lanena kosulja u boji cipela ili zagasito naramcastoj, maslinasto zelena (njezne boje)
http://www.shoes.com/productimages/shoes_ia27423.jpg

______

http://www.fashionweekzagreb.com/img/petak//pet_736.jpg

ljetna vecernja verzija, top ili klasicna bijela kosulja sa izrazenijim nakitom (srebrne narukvice, ogrlica)
http://www.shoes.com/productimages/shoes_ia67958.jpg

ili za klasicarke, cijeli dan na poslu uz bordo dolcevitu, pletenu
http://www.shoes.com/productimages/shoes_ia27281.jpg

______