PDA

View Full Version : Vichy

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11

luce m@ra
11.06.2011., 22:01
deo roll on zeleni je u akciji 1+1 gratis :cerek:

lidija84
13.06.2011., 10:17
Pozz
Zna li netko jeli myokine linija nekomedogena?

Mopsly
13.06.2011., 12:27
Meni je bila odlična i nije mi izazvala nered na licu a koristila sam je pola godine :mig:

keksic78
13.06.2011., 12:40

Gdje i do kad???

luce m@ra
13.06.2011., 20:59
Gdje i do kad???

trebalo bi bit svugdje, jer je akcija od strane dobavljača, a ne ljekarne :) a dokad ne znam, vjerojatno do isteka zalihe.
btw, danas sam vidla da je i bijeli roll on u akciji

trocadero
14.06.2011., 09:03

Je li to anti-perspirant?

keksic78
15.06.2011., 07:27
Ja sam jučer bila u nekoliko gradskih ljekarni i nekoliko privatnih i nitko nije čuo za ovu akciju za Vichy roll-one, niti da je bila, niti da će biti (govorim za Zg).
Trocadero, zeleni roll-on ti je anti-perspirant (za bijeli ne znam, znam samo da je za osjetljivu kožu) i stvarno je o.k.
Luce m@ra, u kojim si to točno ljekarnama vidjela tu akciju?

slavapelintrava
15.06.2011., 17:54
I ja sam danas pitala za tu akciju 1+1 i blijedo me pogledala teta u ljekarni!?:ne zna:

mika8
15.06.2011., 20:50
I ja sam u 3 ljekarne tražila da li imaju roll on 1+1 (bilo koji, i zeleni i bijelu su mi dobri), ali nigdje nema, niti znaju nešto o tome.:(
Ipak, imaju druge neke proizvode na 1+1, oni su zajedno pakirani i imaju crvenu naljepnicu preko pola pakiranja pa se ne može fulat. Mislim da su to bili neki šamponi i 3u1 purete thermal gel/pjena/štoliveć za čišćenje lica u bijeloj tubi.:mig:

Uzela sam i ovo (http://gonetoswantravel.files.wordpress.com/2009/11/stick-yeux-hd.jpg) u nadi da će zamijeniti obožavani oligo u istom pakiranju koji se više ne proizvodi. Ima netko iskustva?

anyzena
16.06.2011., 12:12
Od koje godine života se može koristiti ova nova liftactiv derm sourse? Nisam nikad koristila njihove kremice, ali trebala bi nešto za prevenciju protiv bora a vidim da ste tu kremicu ovdje nahvalile :)

edit: iskopala upravo da je za kožu 35+. ja imam par godina manje, pa pretpostavljam da je onda možda prerano za nju...

trocadero
16.06.2011., 14:14
Ja sam jučer bila u nekoliko gradskih ljekarni i nekoliko privatnih i nitko nije čuo za ovu akciju za Vichy roll-one, niti da je bila, niti da će biti (govorim za Zg).
Trocadero, zeleni roll-on ti je anti-perspirant (za bijeli ne znam, znam samo da je za osjetljivu kožu) i stvarno je o.k.

Hvala ti... Još da nađemo tu akciju bit će super.

Curica
17.06.2011., 07:47
Jel vidio netko mlijeko za tijelo Lipidiose fluid ali sa pumpicom od 400ml?
Izgleda da se to više ne radi, ali možda neka apoteka ima zalihu?

Skura
17.06.2011., 11:16
Od koje godine života se može koristiti ova nova liftactiv derm sourse? Nisam nikad koristila njihove kremice, ali trebala bi nešto za prevenciju protiv bora a vidim da ste tu kremicu ovdje nahvalile :)

edit: iskopala upravo da je za kožu 35+. ja imam par godina manje, pa pretpostavljam da je onda možda prerano za nju...

Par godina manje ili 10-15 manje? :)

luce m@ra
17.06.2011., 20:30

u varaždinu :) očito ljekarne u kojima ste bile ne naručuju (čitaj ne prodaju) često roll-on-ove. stvar je u tome da ako imaju x proizvoda na lageru, nije ni čudno da ne znaju za akciju ako ne naručuju taj ciljani proizvod. ili možda samo prvo žele prodat ove regularne :P

slavapelintrava
18.06.2011., 20:51
Evo ipak naišla na Vichy deo na akciji 1+1 u Farmaciji, CCO. Na akciji su i onaj s bijelim i zelenim čepom,a i šamponi za prhut isto.
Uglavnom deo 1+1 me došao nekih 56 kn.:top:

lida
19.06.2011., 07:26
Ima ih na akciji i u gradskoj ljekarni Siget, Novi Zagreb.

irasomething
19.06.2011., 10:11
..trebam savjet..serum mi savršeno odgovara za hidrataciju..koža mi se više ne crveni ne ljuska niti je masna niti suha..ne zateže..(inače je dehidrirana mješovita)imala sam puno problema jer npr.preparati za mješovitu kožu mi dodatno isuše..valjda zato jer su za mješovitu..oni za suhu me jako maste a oni za masnu(imam malo proširene porice)mi isperutaju lice..ovaj serum mi je zakon..sada se ne mogu odlučiti da li da kupim mineralni balzam(ali ako ostavlja ljepljivi film..bježim glavom bez obzira)ili aqualia thermal laganu ili aqualia antiox..malo bi si kožu nahranila..serum mi je nekako amo za hidrataciju..hvala..:s

1503
19.06.2011., 13:14
..trebam savjet..serum mi savršeno odgovara za hidrataciju..koža mi se više ne crveni ne ljuska niti je masna niti suha..ne zateže..(inače je dehidrirana mješovita)imala sam puno problema jer npr.preparati za mješovitu kožu mi dodatno isuše..valjda zato jer su za mješovitu..oni za suhu me jako maste a oni za masnu(imam malo proširene porice)mi isperutaju lice..ovaj serum mi je zakon..sada se ne mogu odlučiti da li da kupim mineralni balzam(ali ako ostavlja ljepljivi film..bježim glavom bez obzira)ili aqualia thermal laganu ili aqualia antiox..malo bi si kožu nahranila..serum mi je nekako amo za hidrataciju..hvala..:s

oprosti,ali koji tocno serum? savrseno si opisala moju kozu,znaci zelim ga i ja :D

luce m@ra
19.06.2011., 13:47
Evo ipak naišla na Vichy deo na akciji 1+1 u Farmaciji, CCO. Na akciji su i onaj s bijelim i zelenim čepom,a i šamponi za prhut isto.
Uglavnom deo 1+1 me došao nekih 56 kn.:top:

eto, ipak se našlo :) treba si samo dat malo truda i potražit. vidjela sam da ima i purete thermal 3u1 za čišćenje u toj akciji 1+1 :top:

irasomething
19.06.2011., 13:51
AQUALIA THERMAL
Serum 24-satni hidratantni koncentrat
[AQUALIA THERMAL] Povećaj
Tip kože
Za osjetljivu kožu bez vlage, bilo koje starosti

Djelovanje
Intenzivna hidratacija, 100% primjerena za osjetljivu kožu.

Aqualia Thermal Serum nudi intenzivnu hidrataciju osjetljivoj koži. 24-satni hidratantni koncentrat prenosi visoku koncentraciju dragocjenih minerala, prisutnih u termalnoj vodi Vichy, u dubinu kože. Osjetljiva koža obogaćena mineralima jest ojačana, a osjećaj ugodniji.

NOVO: bez parabena, s ultra smirujućom formulom.

Rezultat
- trenutna hidratacija
- 24-satna neprekidna hidratacija *
- smanjenje osjetljivosti kože **

*test hidratacije pomoću korneometra na uzorku od 24 žene
** test na uzorku od 50 žena s vrlo osjetljivom kožom, nakon 4 tjedna uporabe

Pakiranje
Bočica – 30 ml
Preporučite prijateljima Pogledajte mišljenja korisnika naših stranica i dodajte svoje Dodaj u popularne proizvode Otkrijte liniju proizvoda AQUALIA THERMAL

Pregled stranice AQUALIA THERMAL

irasomething
19.06.2011., 13:52
oprosti,ali koji tocno serum? savrseno si opisala moju kozu,znaci zelim ga i ja :D

znači..aqualia thermal serum..na stranici prije sam ti paste nešto o njemu

anyzena
20.06.2011., 12:36
Par godina manje ili 10-15 manje? :)

Točno 30 godina :) Ispod očiju su mi se pojavile dvije izražene bore smijalice koje su svakim danom sve dublje, barem mi se tako čini. Hidratiziram to područje, ali mi se čini da nije dovoljno pa sam mislila uzeti nešto baš protiv bora. Zbunilo me ovo - krema (liftactiv derm source) je za 35+ pa ako ima netko mlađi da ju koristi bila bih zahvalna na komentarima i iskustvima :)

Tillea
20.06.2011., 13:28
Cure jel koristio netko njihov stick za usnice? http://www.google.hr/url?source=imgres&ct=img&q=http://www.pharmasimple.org/314-212-large/vichy-aqualia-thermal-levres-47ml.jpg&sa=X&ei=wzz_TdCFDYqDOsTU-N4I&ved=0CAQQ8wc&usg=AFQjCNHRc4AesPeV1rMDpYZctav90eaJEA

poop
20.06.2011., 20:08
stick nije ništ posebno
nije vrijedno tih novaca

irasomething
20.06.2011., 21:11
da li netko zna razliku između aqualia thermal riche i lagane?tnx

madeira
21.06.2011., 09:29
Lagana je masnu kožu, rich za suhu! Ja sam imala obje i na masnoj koži mi je naravno bila bolja light, samo mi nije dovoljno hidratantna.

irasomething
21.06.2011., 11:48
Lagana je masnu kožu, rich za suhu! Ja sam imala obje i na masnoj koži mi je naravno bila bolja light, samo mi nije dovoljno hidratantna.

ma ja sam već luda od svega..ove za suhu mi se ne upiju pa se sjajim..ove za masnu mi totalno isuše lice do te mjere da se ljuskam..ove za mješovitu mi stvaraju neki glupi film i većinom se mrve i također mi isušuju jako..jer mi je koža dehidrirana..imam serum i pre zadovoljna sam samo ne znam da li bi sada uzela aqualia antiox ili light

madeira
21.06.2011., 11:51
Probaj Nuxe?

Inanna
21.06.2011., 14:54
Točno 30 godina :) Ispod očiju su mi se pojavile dvije izražene bore smijalice koje su svakim danom sve dublje, barem mi se tako čini. Hidratiziram to područje, ali mi se čini da nije dovoljno pa sam mislila uzeti nešto baš protiv bora. Zbunilo me ovo - krema (liftactiv derm source) je za 35+ pa ako ima netko mlađi da ju koristi bila bih zahvalna na komentarima i iskustvima :)

Imam 31 godinu i koristim Liftactive Derm Source, dobila sam tester od 15 ml u nekim talijanskim novinama (platila ih 1,5 € :eek:). Krema je meni ok, odmah se upije, ne ostavlja masne tragove (imam normalnu kožu,ponekada zna biti osjetljiva) i nije mi izazvala nikakve svinjarije po licu. Miris je diskretan. Ja ju koristim u kombinaciji sa Oil of Olay fluidom jer Liftactiv nema zaštitni faktor, a ovaj fluid da.
Što se tiče nekakvih promjena lice mi izgleda nekako svježije i blistavije, bora baš i nemam, a za okoloočno područje inače koristim Liftactiv CXP. Naravno, vide se smijalice kada se nasmijem, ali to je, na žalost, normalno, ali koža mi je općenito glatka bez onih kokošjih kandža oko očiju (tako talijani zovu one duboke bore okoloočnog područja).

Sve u svemu, mislim da ću kupiti full size čim potrošim ovu teglicu :top:

irasomething
22.06.2011., 05:06
Probaj Nuxe?
hvala na odgovru..
a jesam..onu creme frachie za mješovitu..isušilo mi je lice da ti reć ne mogu..

irasomething
23.06.2011., 06:26
jel probao netko stik za područje oko očiju?

irasomething
23.06.2011., 07:13
..ovaj..http://www.dailymakeover.com/blogs/beauty-trends-and-news/Picture%20002.jpg

mika8
23.06.2011., 23:10
..ovaj..http://www.dailymakeover.com/blogs/beauty-trends-and-news/Picture%20002.jpg

Evo, koristim ga nekih tjedan dana i ne vidim neki super efekt. Ranije sam koristila oligo u istom pakiranju i taj mi je bio super. Ujutro su mi oči često natečene :D, ali nakon tog starog sve bi splasnulo u roku par minuta. Ovaj za sada nije niš posebno, vidjeti ćemo.:)

Helou Kiti
24.06.2011., 00:54
ma ja sam već luda od svega..ove za suhu mi se ne upiju pa se sjajim..ove za masnu mi totalno isuše lice do te mjere da se ljuskam..ove za mješovitu mi stvaraju neki glupi film i većinom se mrve i također mi isušuju jako..jer mi je koža dehidrirana..imam serum i pre zadovoljna sam samo ne znam da li bi sada uzela aqualia antiox ili light

Identični problem s kremama imam i ja, znam da je tema Vichy ali probaj od Afrodite kremu od kamilice, nju sam zadnju kupila i riješila mi je taj problem - hidratizira dovoljno, a ne ostaje onaj sjajni film po koži nego se upije, za osjetljivu je kožu, lagana i nije mi uzrokovala nikakve dodatne prištiće. Jeftinija je pa nemaš šta izgubit :mig:

Tillea
24.06.2011., 15:58
Ja imam normaderm i meni je jako dobra. Nikako mi ne isušuje, pogotovo sad ljeti. Ali za zimu si možda uzmem aqualiu thermal, mada sam zadovoljna sa normadermom. Mislila sam da je puno skuplja, 50ml sam platila 115 kn. Neznam kako je u ostalim ljekarnama??
I još sam si danas uzela dezodorans, dok je na akciji 1+1.

Lizzie M
25.06.2011., 22:17
gdje je ta akcija i dokad, ako znaš?

Tillea
26.06.2011., 12:30
u svim ljekarnama. neznam do kad traje, možda do isteka zaliha

mandy
29.06.2011., 14:47
ja jučer naravno kupila roll on, stavila ga jutros i ok je...ne smrdim :D al ne osjećam ni njega i nije mi majica mokra ispod pazuha...

Tillea
29.06.2011., 22:38
Meni je taj roll on otkriće godine, definitivno. Super mi je.

Tillea
30.06.2011., 05:01
Zaboravih pitati, koja je njihova umivalica najbolja? Ili su sve podjednako dobre?

mandy
30.06.2011., 08:41
ja uzela neki dan Essentielles i super mi je...ljepo očisti, ne isuši i ne zateže me..mislim da je cijena 36 kn
http://img.shoppydoo.com/uk/tp_products/169/24296832.jpg

Lizzie M
30.06.2011., 19:00
ja jučer naravno kupila roll on, stavila ga jutros i ok je...ne smrdim :D al ne osjećam ni njega i nije mi majica mokra ispod pazuha...

kupih i ja 1+1 roll on danas, super je akcija, bila je i prošlo ljeto... koristim ga već godinama i pored toga što odlično drži, baš mi se i sviđa što se ne osjeti, to je i poanta, bez mirisa je pa mi se ne 'kolje' s parfemom. kod mene apsolutno svi dezodoransi s mirisom završe u potpunoj katastrofi do kraja dana pa koristim isključivo bezmirisni i tu mi je ovaj zeleni Vichy neki standard.

mandy
01.07.2011., 08:34
sad imam oba :rofl:

ja kupila bijele pa podjelila sa frendicom, a ona sutra dan kupila zeleni jer je htjela probat i taj pa opet podjelile :rofl:
zeleni ima neki miris al se uopće ne osjeti

zmaj_cek
04.07.2011., 09:36
Da li je netko isprobao vichy dermablenda ali u prahu? ima li
netko iskustva s njim?

zmaj_cek
05.07.2011., 15:05
bila sam danas u ljekarni, i puder nije dermablend nego area tein...
dakle, ima li netko iskustva sa puderom area tein u prahu?

Tillea
05.07.2011., 15:15
Imam ga ja, meni je odličan :)

blenta
07.07.2011., 12:18
Je li netko probao emulziju za lice s mat učinkom SPF30? 150 ml dođe 60 i neku kunu što nije puno pa me zanima valja li.

http://www.vichyconsult.com.hr/communs/local/hr-hr/visuels/packshots/tgrands/TOUCHERS.jpg

anna.š
09.07.2011., 20:22
hej cure..dali ste imali iskustva s ovim proizvodom?? gdje ste ga kupile i koliko ste platile? dali je zaista vodootporan ?? i molim da napišete vaša iskustva.. :D hitno...

Linda Hathor
10.07.2011., 15:51
hej cure..dali ste imali iskustva s ovim proizvodom?? gdje ste ga kupile i koliko ste platile? dali je zaista vodootporan ?? i molim da napišete vaša iskustva.. :D hitno...
Pa, jel ti teško malo prosurfat netom, ako vidiš da ovdje cure baš nemaju iskustva?

Evo, ovo je s jednog drugog foruma: čula sam pohvale za vichy dermablend fiksator...puder postojan i do 16sati,nije kancerogen,otporan na znoj i dodire!

Službeno: Mat prirodan rezultat. Vodootporan: otporan na znojenje, kupanje i trljanje. Sadrži mikročestice koje omogućuju ravnomjeran izgled površine kože. Transparentan je i ne utječe na boju pudera.

Uporaba: Fiksator pudera nanosi se na Dermablend korektivnu podlogu visoke moći prekrivanja i pojačava njegovu postojanost do 16 sati. Nanesite Vichy Dermablend fiksator pudera vaticom na lice i višak odstranite debelim kistom.

Vichy se kupuje mislim isključivo u ljekarnama, košta oko 130 kn, ovisno o ljekarni, ali tu se kreće cijena tog fiksatora.

malosunce19
15.07.2011., 18:05
ja odusevljena njihovim mineralnim puderom.
savrsen je.vec nakon prve uporabe primjetih sitnu razliku,na bolje naravno...sad sam sva u iscekivanju dokle ce ici moja ljepota.brine me da ne budem naj ljepsa od svih..:)
sretna sam kada ga stavljam i gledam kako moje pore i miteseri nestaju.osjecaj je divan na kozi,uopce se ne primjeti da ga imam,a taaako sam lijepa:-)))

Acid_2
22.08.2011., 14:29
može li mi netko reći koliko dođe nutri extra fluid za tijelo?

http://www.vichyusa.com/images/product/packshot/100052_l.jpg

probala sam tester i predobro je :cerek:

mimimozica
22.08.2011., 16:48
ja odusevljena njihovim mineralnim puderom.
savrsen je.vec nakon prve uporabe primjetih sitnu razliku,na bolje naravno...sad sam sva u iscekivanju dokle ce ici moja ljepota.brine me da ne budem naj ljepsa od svih..:)
sretna sam kada ga stavljam i gledam kako moje pore i miteseri nestaju.osjecaj je divan na kozi,uopce se ne primjeti da ga imam,a taaako sam lijepa:-)))

Možeš li reći koju nijansu imaš i usporediti ju sa nijansom pudera koji si do sada koristila?:)

venena
16.09.2011., 13:15
zanima me dali njihov mineralni puder može na masni tip kože?

Tillea
16.09.2011., 22:47
Ja nebih rekla. Moja je mješovita, a taj puder ju je tako mastio...za poludit.

malosunce19
17.09.2011., 19:40
zanima me dali njihov mineralni puder može na masni tip kože?

ako mislis na aerateint?ja ga koristim.hvalim ga gdje god stignem-savrsen mi je!no,imam samo t zonu masnu,a nakn koristenja ovog pudera mi je t zona suha,i jednom tjedno ju moram namazati nekom masnijom kremom,tipa becutan.

stoga,ja mislim cak dapace,taj puder je idealan za masnu kozu.no dobro,sto ljudi sto cudi.treba probati.
jer i meni su u ljekarni rekle da ni slucajno ne na moju mjesovitu kozu taj puder,da je on iskljucivo za suhu kozu.
a frendica koja ima suhu i koristila ga,koza joj je doslovno otpadala koliko joj se ljustila..da bi joj puder drzao morala je stavljati deeebeo sloj masne kreme....no od toga su joj poceli izbijati pristevi...no to je neka dr prica:)

eyedetox
19.09.2011., 10:14
Jel probao ko?

http://www.cosmetic.com.hr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&category_id=88&product_id=1724&option=com_virtuemart&Itemid=41

Ivaaa.
19.09.2011., 11:36
Bok :) znate mozda dal ima jos uvijek onih kataloga u ljekarnama kojeg mozes dobiti ako doneses katalog? da nisu vec sve zalihe potrosili...
I kako vam se cini onaj aqualia termal balzam za usne? htjela bih ga kupiti jer sam potrosila svoje labello, a uz onaj kupon bih dobila besplatno i nutriextra za tusiranje ako se ne varam...

irasomething
19.09.2011., 11:39
Bok :) znate mozda dal ima jos uvijek onih kataloga u ljekarnama kojeg mozes dobiti ako doneses katalog? da nisu vec sve zalihe potrosili...
I kako vam se cini onaj aqualia termal balzam za usne? htjela bih ga kupiti jer sam potrosila svoje labello, a uz onaj kupon bih dobila besplatno i nutriextra za tusiranje ako se ne varam...

koliko ja znam ti kuponi su ti odavno završili..jedino ako nije nešto novo..ja sam bila u 7 mj pa su mi se čudili i jedva sam našla ljekarnu koja je imala zaliha..
probaj otići do prve ljekarne i pitati

mimimozica
19.09.2011., 16:14
Jel probao ko?

http://www.cosmetic.com.hr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&category_id=88&product_id=1724&option=com_virtuemart&Itemid=41

Ja sam se nadala da će biti hidratantnija od drugih krema za problematičnu kožu. Al nekako sam ohladila...evo ti prvih par sastojaka:
Aqua, alcohol denat, glycerin, dimethicone, pentaerythrytil tetraethylexanoate, peg-200 stearate, cetyl alcohol...

Uglavnom ako ti ne smeta alkohol probaj, možda ti se svidi. A ljekarne rijetko kad škrtare s vichy testerima:mig:

astra3
19.09.2011., 17:05
Jel zna netko jel još uvijek traje akcija na roll on deziće (ono 1+1)? ili eventualno jel zna netko gdje toga još ima "na zalihama"? thx....

vivien79
19.09.2011., 18:16
Koliko ja znam traje jos, ali ja sam iz Ri, danas poslala muza da mi kupi u ljekarni u Transadriji, ima jos i bijelih i zelenih, a ako sam dobro skuzila i muski dezici su na akciji jer mu je prvo donijela taj muski, ako koga zanima...

miss burleska
19.09.2011., 20:56
može li mi netko reći koliko dođe nutri extra fluid za tijelo?

http://www.vichyusa.com/images/product/packshot/100052_l.jpg

probala sam tester i predobro je :cerek:

imaš pakiranje od 200 ml (cca 80 kn) i 400 ml (cca 130 kn). veliko pakiranje je sa pumpicom a malo bez. i meni je to jedan od najboljih proizvoda za tijelo ikad a baš i nisam nešto pretjerano fan vichya:D

astra3
19.09.2011., 21:55
Koliko ja znam traje jos, ali ja sam iz Ri, danas poslala muza da mi kupi u ljekarni u Transadriji, ima jos i bijelih i zelenih, a ako sam dobro skuzila i muski dezici su na akciji jer mu je prvo donijela taj muski, ako koga zanima...

ajme hvala ti na informaciji, al ja sam iz Zg pa ću probati tu potražiti... :mig:

ja imam izrazito suhe noge i ruke - Nutriextra krema za tijelo mi je best proizvod ever i fakat djeluje.... a koža poslije divna dva dana!

irasomething
20.09.2011., 11:41
osjetljiva koža...dehidrirana totalno ALI mješovita...puna mitesera..NORMADERM ANTI AGE ili TRIACTIVE..ili..?

Tillea
20.09.2011., 11:45
Ni jedno ni drugo!! Nipošto Normaderm, radije prodaj nešto od Avena

dani30
23.09.2011., 08:15
jeli itko koristi Aqualia Antiox kremu ?
jeli vas ona peče oko očiju :confused:

irasomething
23.09.2011., 13:59
Ni jedno ni drugo!! Nipošto Normaderm, radije prodaj nešto od Avena

hvala ti..probala sam aven..onu za dehidriranu mješovitu kožu..i ok mi je bila ali mi se stvara kao neki film na koži ..kao da je presvučena tankim,tankim slojem ljepila...

ana_renata
29.09.2011., 08:56
jeli itko koristi Aqualia Antiox kremu ?
jeli vas ona peče oko očiju :confused:

Ja koristim fluid, ne peče :ne zna:

Sent from my iPhone using Tapatalk

namelessone
29.09.2011., 09:36
Cure, koje koriste njihov bijeli roll on molim vas moze mala recenzija, kakav je kako se drzi pod stresom i vrucinama?

Tillea
29.09.2011., 10:35
Ja koristim onaj sa zelenim čepom. Meni je odličan i trajao mi je 3 mjeseca. Stvarno ga malo treba i zaista drži 2 dana... Po meni se isplati uzet kad je na akciji 1+1 gratis.

Iva_na
29.09.2011., 11:40
ja koristim taj bijeli roll on i meni je super.. nema nikakav miris, ali sluzi za ono sto je namijenjen.. isto sam ga kupila na akciji 1+1 .. meni se jako dobro drzao pod vrucinama

namelessone
29.09.2011., 11:47
Cure puno hvala na informacijama!!!

*ivancica*
29.09.2011., 22:32
koji vam se bolje pokazao?? bijeli ili zeleni?

venena
30.09.2011., 13:49
ima li netko ovaj puder: http://www.vichy-portal.com/hr/novosti/aera-teint-mineral
molim vas da napisete koliko ste zadovolji s njim i da li je dobar za masnu kozu

Tillea
30.09.2011., 18:49
Ja imam masno lice i nije mi bio dobar. Još više ga je mastio...

ljubaznagospodja
06.10.2011., 10:51
jel može pomoć?

mislim da ste prošle godine spominjale dvije vrste seruma za lice, tj. mislim da je bilo riječi o nekom savršenom balzamu.
a ja sada vidim samo jedan serum iz linije Aqualia Thermal. jesu li to ostavili sam taj savršeni ili onaj "slabiji"

nisam neki ljubitelj vichyja ali tražim dobru hidratantnu njegu

ana_renata
06.10.2011., 10:55
jel može pomoć?

mislim da ste prošle godine spominjale dvije vrste seruma za lice, tj. mislim da je bilo riječi o nekom savršenom balzamu.
a ja sada vidim samo jedan serum iz linije Aqualia Thermal. jesu li to ostavili sam taj savršeni ili onaj "slabiji"

Hm, ja već godinama koristim Aq Thermal serum, jedan jedini koji postoji, neznam za drugi, osim možda iz neke druge linije .. :ne zna:

vivien79
06.10.2011., 11:07
jel može pomoć?

Serum je i bio samo jedan, samo su bili mijenjali ambalazu (mozda i sastav nesto, izbacivali parabene, nisam sigurna, znam da u kremicama Aqualia jesu..) ali ja i dalje po ljekarnama nalazim i ono staro pakiranje. ono drugo spominjano je balzam (u valjkastoj bocici na pumpicu). I jedan i drugi je dosta bio hvaljen na forumu, balzam je za jako izdehidriranu kozu i zna malo zamastit pa je dobar za zimu. Ja osobno koristim serum (po potrebi) i imam samo rijeci hvale.

ana_renata
06.10.2011., 11:37
Da, promijenili su ambalazu i izbacili paraben :mig:

Forthe
07.10.2011., 16:43
Imaju li Aqualia Thermal Rich i Legere kakav zaštitni faktor?

Čula sam da imaju SPF 8, ali nigdje nije navedeno. :ne zna:

I bila bi zahvalna ako mi netko može dočarati kakav je Aqualia Thermal UV u odnosu na ove dvije navedene, jedino njega nisam probala.

irasomething
18.10.2011., 10:22
koja je razlika između legere i rich

ana_renata
18.10.2011., 10:51
Legere je lakša, za masniju kožu i tako to ..
Rich je više za suho lice

madeira
19.10.2011., 10:54
Kupila sam Aqualia light i baš mi dobra. Imala sam pred godinu i pol, ali se nesjećam zašto sam ju prestala koristiti.

mortifera
19.10.2011., 16:45
ima li netko ovaj puder: http://www.vichy-portal.com/hr/novosti/aera-teint-mineral
molim vas da napisete koliko ste zadovolji s njim i da li je dobar za masnu kozu

bez njega ne bih mogla zivjeti!:)
ja imam malo masniju t zonu,ostatak lica mi je normalan.ovaj puder mi isusi t zonu,naj vise nos.jedino to mi smeta kod njega,ali nije problem,svaki drugi dan ga namazem becutanom.ali s obzirom kakve rezultate daje,to isusivanje mi je sasvim nebitno.:)

xenchi
23.10.2011., 04:21
Cure, jel netko vidio u Zg-u gdje ima za kupiti mineralni balzam? Tražila sam ga u par ljekarni i nema:503:, a sinoć u West Gateu promotor nije ni znao za njega:confused: i išao mi uvaliti serum. To je jedna od rijetkih stvari iz Vichyja koja mi odgovara i sad još samo fali da ga povuku :504:

Ako ga neka dobra duša vidi, please nek' javi :cerek:

bedacha
23.10.2011., 07:14
Cure, jel netko vidio u Zg-u gdje ima za kupiti mineralni balzam? Tražila sam ga u par ljekarni i nema:503:, a sinoć u West Gateu promotor nije ni znao za njega:confused: i išao mi uvaliti serum. To je jedna od rijetkih stvari iz Vichyja koja mi odgovara i sad još samo fali da ga povuku :504:

Ako ga neka dobra duša vidi, please nek' javi :cerek:
Kak nije znao za njega, a dan prije su imali bočicu za testiranje :confused: ali mi je ženska rekla da trenutno nemaju za kupit :ne zna:

Testirala mi je kožu, kaže da sam masna i dehidrirana, kupila sam Agualia serum, rich kremu i Normaderm anti age pa ćemo vidjeti :)

irasomething
26.10.2011., 07:59
Kak nije znao za njega, a dan prije su imali bočicu za testiranje :confused: ali mi je ženska rekla da trenutno nemaju za kupit :ne zna:

Testirala mi je kožu, kaže da sam masna i dehidrirana, kupila sam Agualia serum, rich kremu i Normaderm anti age pa ćemo vidjeti :)

ja sam isto kao i ti...samo ne znam zašto RICH kada si masna..zar to nije za suhu a LEGERE za masnu

Anesa
26.10.2011., 09:05
vidjela sam reklamu da se uz kupnje nekih krema dobije mlijeko za tijelo. Možda netko zna koje kreme su u igri?

bedacha
26.10.2011., 09:34
ja sam isto kao i ti...samo ne znam zašto RICH kada si masna..zar to nije za suhu a LEGERE za masnu

:ne zna: ali odgovara mi, ne radi mi nered po licu (bar za sad)

@ Anesa - uz Normaderm anti age se dobije 100ml mlijeka za tijelo, za druge ne znam.

irasomething
26.10.2011., 09:49
da li stavljaš serum ispod kreme ili?..i da li si koristila mineralni balzam? tnx..a za podočnjake

...mislim da se i uz antiox dobije 100 ml za tijelo

bedacha
26.10.2011., 11:07
da li stavljaš serum ispod kreme ili?..i da li si koristila mineralni balzam? tnx..a za podočnjake

Stavljam serum ujutro prije Normaderma i navečer prije rich kreme. Za sad mi tako odgovara jer mi je koža baš žedna.
A oko očiju koristim ujutro Olay kremu, a navečer Merz hvaljenu kremu/masku :D
Kad sam kupila sve ovo Vichy nisu imali tester okoloočne kreme tako da ne znam kakva je njihova.

ana_renata
26.10.2011., 11:15

D, baš sam ju i ja to htjela pitat
Uglavnom, ja sam isto tako masna i dehidrirana (zanimljiva neka kombinacija - dok mi oni nisu to rekli nisam znala ni da postoji :D ) i Aq Th serum je čudo, najboljih 30ml na svijetu, love it :cerek:
Ali ja, s obzirom da imam seboreicni dermatitis, se nebi nikad usudila stavit neku hranjiviju masniju kremu na lice .. strah me :/
Uglavnom, ja sam serum + antiox fluid i prezadovoljna sam
Koza mi je neusporedivo bolja, zapravo savršena je
Kako nije vise dehidrirana nije ni masna, ne razumijem tu uzrocno posljedicnu vezu al ju volim heh :D

ana_renata
26.10.2011., 11:17
Stavljam serum ujutro prije Normaderma i navečer prije rich kreme.

Da, nama maščobastima u biti rich dođe ko noćna :mig: :)

irasomething
26.10.2011., 11:37
seboreicni dermatitis, se nebi nikad usudila stavit neku hranjiviju masniju kremu na lice .. strah me :/...
Uglavnom, ja sam serum + antiox fluid i prezadovoljna sam
Koza mi je neusporedivo bolja, zapravo savršena je
Kako nije vise dehidrirana nije ni masna

znači zadovoljna si antiox?
si koristila balzam?
seboreicni dermatitis imam i ja i konačno mi odgovara aqualia thermal fluid ali bi još serum ili balzam a ne mogu se odlučiti
čistim samo sa micelarnom..ti?

suhoj koži fali masti
dehidriranoj fali vlage

ako dehidriranu tretiraš kao suhu..pogriješiš jer joj u biti dodaješ masti a na vlage
ako ju dobro tretiraš..znači ako dodaješ vlage..ona ne crpi mast iz doljnjeg sloja pa se tako i manje masti

bedacha
26.10.2011., 19:02
Uglavnom, ja sam isto tako masna i dehidrirana (zanimljiva neka kombinacija - dok mi oni nisu to rekli nisam znala ni da postoji :D )

Mene je totalno iznenadilo da sam masna jer mi se koža ne sjaji i nije masna na dodir :ne zna: Za dehidriranost sam znala, zato sam i došla taj dan po serum :D

A kaj se tiče rich kreme mislim da mi odgovara, sve mi koža popije i ujutro je baš lijepo mekana i djeluje napojeno :)

irasomething
26.10.2011., 20:08
Mene je totalno iznenadilo da sam masna jer mi se koža ne sjaji i nije masna na dodir :ne zna: Za dehidriranost sam znala, zato sam i došla taj dan po serum :D

A kaj se tiče rich kreme mislim da mi odgovara, sve mi koža popije i ujutro je baš lijepo mekana i djeluje napojeno :)
meni se isto ne vidi da mi je masna ali kada stavim kremu za suhu kožu mi se jako zamasti..koristim legere aq t i dobra mi je ali kao da mi treba još hidratacije..pa sam mislila uzeti rich..ali se bojim masnog sjaja..zato davim..hvala objema na odgovorima

i kad sam već tu jel koristite piling ili on dodatno isušuje?
mislim,znam da da a onda opet kako će voda ući u dermis ako je na površini mrtvi sloj..

:W
:trio:

bedacha
26.10.2011., 20:49
Ja svakako koristim piling, 1x tjedno Loccitane za blistavu put :)

Probaj uzeti testere rich pa je koristi kao noćnu i vidi kak će ti koža reagirat.

ana_renata
27.10.2011., 21:46
znači zadovoljna si antiox?
si koristila balzam?
seboreicni dermatitis imam i ja i konačno mi odgovara aqualia thermal fluid ali bi još serum ili balzam a ne mogu se odlučiti
čistim samo sa micelarnom..ti?

suhoj koži fali masti
dehidriranoj fali vlage

ako dehidriranu tretiraš kao suhu..pogriješiš jer joj u biti dodaješ masti a na vlage
ako ju dobro tretiraš..znači ako dodaješ vlage..ona ne crpi mast iz doljnjeg sloja pa se tako i manje masti

Da, antiox mi je super, baš mi je koža nekako mladenačkija, zdravija, ima nekakav zdravi sjaj :)
Koristim ga već negdje 10 mjeseci, svaki dan (tj. noć, meni je to za dan premasno :/ )
Balzam nisam, jel to onaj u smeđoj staklenoj bocici, sto se kapljicama dozira ..?
Uglavnom, ja od antioxa samo fluid koristim, krema mi nije odgovarala

Ja isto čistim s micelarnom, od Vichya, nekad i operem lice s nekakvim pjenušavim sredstvom, Vichy purete thermal onaj nekakav pjenusavi gel u plavoj tubi, ali zapravo mogu s bilo čim ocistit dok god poslije namazem nešto ok na lice

Uglavnom, od tih hranjivih krema ova mi je pasala (imala s tester) pa ju mislim kupit, za noćnu, al neznam onda kad ću antiox fluid stavljat :misli:
http://tapatalk.com/mu/4e008e3d-c31b-03a5.jpg

btw 60ml je :cerek:

irasomething
28.10.2011., 12:11
ono u smeđoj bočici je serum ali antiox
na ovo sam mislila

Vichy Aqualia Thermal mineralni balzam
vichy-balzam

Vichy Aqualia Thermal Mineral Balm

Rijetko kad poželim napisati recenziju o nečemu što sam tek kupila i koristim kratko vrijeme. Ali rijetko kad me nešto ovoliko oduševi. Dugo sam tražila dobru hranjivu noćnu kremu, ali na Vichy se u početku nisam posebno obazirala jer mi nije ulijevao povjerenje iz nekog razloga. Imala sam osjećaj da se više razumiju u kreme za zrelu kožu i preparate za tijelo, pa se nisam ni potrudila proučiti što sve nude. Pouka dana? Nikad nemojte šikanirati neki brand bez posebnog razloga. :D

Preporuke za ovaj balzam našla sam na par stranih blogova. U biti, to nisu bile preporuke već hvalospjevi. Već dugo nisam naišla na takvo kolektivno oduševljenje nekim proizvodom. Sljedeća postaja bila je Vichyjeva službena stranica. Pakiranje s pumpicom – odlično! Sastojci su mi se činili ok (koliko se razumijem u sastojke). Nema parfema – opet odlično! Cijena je prihvatljiva (ako je stvarno tako dobar). Recenzije su odlične. Sugarplum je upecana.
Dvoumila sam se još par dana (najviše zbog neopravdane sumnjičavosti prema Vichyju) i na kraju ipak odlučila kupiti balzam.

Znala sam da je pakiranje dobro, ali posebno me oduševio jedan detalj – čepić koji je bio u otvoru pumpice. Isto tako me oduševljavaju i one folije koje budu na otvorima krema, losiona i sl. proizvoda. Odmah mi neki brand poraste u očima. Nek’ se vidi da po tome nitko nije kopao prije samog kupca. :D Sljedeće što mi se svidjelo opet ima veze s pumpicom. Ne znam jeste li ikad naišle na loše pumpice kojima se teško dozira potrebna količina proizvoda? Pa često izađe i više nego što je potrebno? E pa ova je pumpica odlična – jednim pritiskom, jačim ili slabijim, mogu istisnuti puno, malo, mrvicu – koliko god želim.

vichy-pumpica-02

Pumpica

Tekstura je jako gusta i kad se razmazuje čini se poprilično masnom, ali moja koža sve upije u roku keks (toliko je dehidrirana, jadna :( ). Curama kojima koža nije toliko dehidrirana balzam bi vjerojatno bio premastan, ali ako se koristi noću to ne bi trebao biti problem. Ne sjećam se više jesam li na kutiji pročitala da se može koristiti i kao maska, ili na službenoj stranici, ali nisam to testirala jer mi je i kao krema sasvim dovoljan. Lišajevi se povlače (imala sam ih hrpu na obrazima), koža se više ne peruta, ten je ujednačene boje, a lice je mekano na dodir. San snova. Također nisam primijetila da mi uzrokuje prištiće, barem dosad nije. Nadam se da će tako i ostati, moja koža obično jako brzo reagira ako je krema komedogena.

Odličan proizvod, nemam zamjerki.

OVAJ TEKST sam našla na nekom blogu..
a ovaj NUXE ti je isto za suhu i vrlo suhu..meni bi to jaako zamastilo..

irasomething
28.10.2011., 12:17
Ja svakako koristim piling, 1x tjedno Loccitane za blistavu put :)

Probaj uzeti testere rich pa je koristi kao noćnu i vidi kak će ti koža reagirat.

probala sam taj piling jednom
savršen mi je..
hoću..tražit ću testere rich..ili balzama..

ana_renata
28.10.2011., 17:24
a ovaj NUXE ti je isto za suhu i vrlo suhu..meni bi to jaako zamastilo..

znam, zato i kažem da bi ju koristila ko noćnu ;)
Bitno mi je da sam probala i da mi odgovara, ne pojavljuje mi se dermatitis, a neka je hranjiva, zašto ne, ne može škodit .. mislim :misli:

Al sad si me zainteresirala za taj balzam .. neznam kako ja to nisam primjetila prije :/

ana_renata
28.10.2011., 17:25
btw od vichya rijetko imaju testere icega, tako da sumnjam da će imat balzam
Ali rich uglavnom uvijek imaju :mig:

irasomething
29.10.2011., 07:23
stranica 104..post iznad tvojega..2078..a imaš o njemu i negdje oko 160 str..upiši ga u tražilicu pa će ti izbaciti točnu stranicu
cure ga jako hvale na ovom forumu

post 1856...pa na dalje..str .93
post 1863.........................94

btw...ti si prava sretnica..imaš seb der i možeš oprati lice s bilo čim
meni je koma..ja se od vode sva osušim i zategnem
paše mi jedino micelarana

Vichy Aqualia Thermal mineralni balzam
50 ml
Utjecaji okoliša, umor i stres mogu oštetiti zaštitnu barijeru kože. Nezaštićena koža je isušena i pruža osjećaj nelagode. Tako oslabljena koža treba posebnu njegu.

Aqualia Thermal mineralni balzam bogat je termalnom vodom Vichy koja sadrži više od 50 mg minerala. Svi su ti minerali udruženi u formuli koja štiti kožu, a ujedno ne sadržava konzervanse, bojila i dodane parfeme.

Omega-6 ulja prodiru u samu napuklinu na koži i na njoj načine tanak zaštitni sloj.

Klinički dokazana učinkovitost i tolerancija za više načina uporabe: kao dnevna ili noćna njega - štiti od svakodnevnih štetnih utjecaja na kožu. Kao maska umiruje kožu, čak i onu koja je iznimno isušena.
Uporaba: Kao krema: nanijeti ujutro i uvečer na očišćenu kožu lica i vrata.

Kao maska: nanijeti u debljem sloju na očišćenu kožu lica i vrata, ostaviti da djeluje 10ak minuta, višak umasirati.

Cijena: 157.12 Kn na datum:2011-02-14

AQUALIA THERMAL
Mineralni balzam Hidratantna njega za intenzivnu regeneraciju

Tip kože
Posebno primjerena za osjetljivu kožu.
Bez parabena. Bez mirisa. Bez bojila.

Djelovanje
Hidratantna njega za intenzivnu regeneraciju,
primjerena za osjetljivu kožu.
Blagotvorna tekstura,
bogata mineralima i masnim kiselinama omega 6,
smiruje,
obnavlja
i štiti kožu.

Rezultat
Smiruje kožu,
ublažava crvenilo
i osjećaj zatezanja.
Potiče obnavljanje zaštitnog sloja kože.
Dermatološko dokazana učinkovitost.

Bolji osjećaj nakon 4 tjedna uporabe*:
Glatkija koža: 96 %
Mekša koža: 94 %
Ugodniji osjećaj: 88 %
Smirena koža: 80

lordy
30.10.2011., 18:09
Jel tko koristio RETINOL HA NUIT kremu? Kakva je i za koju je dobnu skupinu namjenjena.Koja je razlika između dnevne i nočne,cijena?I ako bih je koristila da li onda obavezno treba koristiti dnevnu sa spf?

eyedetox
31.10.2011., 11:52
Jel tko koristio RETINOL HA NUIT kremu? Kakva je i za koju je dobnu skupinu namjenjena.Koja je razlika između dnevne i nočne,cijena?I ako bih je koristila da li onda obavezno treba koristiti dnevnu sa spf?

U teksturi nikakva razlika, noćna za mrvicu hranjivija. To je linija za iznad 30-e.
Spf je must have bez obzira na noćnu kremu , ali dnevna ti i ima spf 18

lordy
31.10.2011., 12:16
hvala ti,a kakav je učinak na kožu?Gledala sam neke filmiće i bile su slike "prije i poslije",samo ne znam koliko se tome može vjerovati.:DA opet,živim u nadi da postoji krema za koju se isplati dati pare.

eyedetox
31.10.2011., 12:28
hvala ti,a kakav je učinak na kožu?Gledala sam neke filmiće i bile su slike "prije i poslije",samo ne znam koliko se tome može vjerovati.:DA opet,živim u nadi da postoji krema za koju se isplati dati pare.

Pa gle, s tim kremicama ćeš vidjeti učinak za cca 2 godine pošto je tu mala koncentracija retinola u odnosu na pravi rokenrol Retin A

lordy
31.10.2011., 12:36
Tako sam i mislila.I pročitala sam večinu postova na temi o retinoidima,ali(još uvijek) se ne usudim koristiti retinA.Pitala sam u jednoj ljekarni i rekoše isključivo na recept.Možda i bolje:o

eyedetox
31.10.2011., 12:42
Tako sam i mislila.I pročitala sam večinu postova na temi o retinoidima,ali(još uvijek) se ne usudim koristiti retinA.Pitala sam u jednoj ljekarni i rekoše isključivo na recept.Možda i bolje:o

Iskreno, ove kremice su ok ali veći učinak sam vidjela s Avene yesthal i eluage

liliput99
06.11.2011., 17:02
Ola :)

Evo da prijavim da sam si nakon nekoliko dana premisljanja koje proizvode da uzmem (u uzem izboru su bili Avene, Vichu, Avon), odlucila uzeti normaderm kolekciju. Kupila sam Tri-Activ hidratantna njega protiv nepravilnosti,
Normaderm Micelarni losion protiv nepravilnosti i Tri-Activ njega za čišćenje.
Sve su novi proizvodi, u slucaju kreme- malo "dopunjenija" varijanta.
Gel tri-activ je super jer se moze koristiti i kao maska :)

za sada sam svime zadovoljna, posebno micelarnim losionom koji skida sminku u trenu ;)

Ayala
06.11.2011., 17:47
Iskreno, ove kremice su ok ali veći učinak sam vidjela s Avene yesthal i eluage

Možeš pojasniti Avene yesthal i eluage daju bolje rezultate nego retinA ili bolje nego retinol ha nuit? Nisam skužila :ne zna:

eyedetox
07.11.2011., 08:05
Možeš pojasniti Avene yesthal i eluage daju bolje rezultate nego retinA ili bolje nego retinol ha nuit? Nisam skužila :ne zna:

Iako bi Avene eluage i Vichy retinHa linija trebale biti slične ( kombinacija retinoid+hijaluronska kiselina), ja sam veći učinak vidjela s Avene :ne zna:

irasomething
09.11.2011., 06:26
Vichy Purete Thermal 3u1
1+1 gratis
Cijena:104,89Kn

da li netko želi samnom kupit zajedno jer mi ne trebaju dva?

bedacha
09.11.2011., 06:34
Uf, imala sam prije par godina i lice mi je divljalo od toga, doslovce kak sam prošla su prištevi iskakali, a postojeći sve više se crvenili :eek:
Dala sam frendici i ona je oduševljena bila, al ona inače nema nikakvih problema s licem niti je sklona prištevima :ne zna:

irasomething
09.11.2011., 06:43
ok hvala ti..onda odustajem..moja koža je osjetljiva jako i ne želim nerede...tnx

sandra7
09.11.2011., 09:30
Vichy Purete Thermal 3u1
1+1 gratis
Cijena:104,89Kn

da li netko želi samnom kupit zajedno jer mi ne trebaju dva?

a gdje je ta akcija?
meni je odličan, baš mi je ostalo malo u bočici i treba mi novi

finky
09.11.2011., 09:32
I mene zanima di tog ima :D

irasomething
10.11.2011., 08:03
uguglajte ljekarna corner..tamo sam to našla ..

littletunafish
14.11.2011., 17:56

nije baš točno, aqualia legere je za normalnu do mješovitu, a aqualia riche je za normalnu do suhu kožu... nijedna nije za masnu kožu, to su kreme za hidrataciju.
aqualia antiox je kao "hidratacija+" jer djeluje i za smanjivanje znakova umora i prve znakove starenja kože. pogledaj sve na stranici vichyconsult.com.hr a imaju i na FB pa možeš postaviti pitanje.
super je kombinacija serum + neka krema; a ako ti je koža jako dehidrirana, uzmi nutrilogie!

irasomething
14.11.2011., 19:37
nije baš točno, aqualia legere je za normalnu do mješovitu, a aqualia riche je za normalnu do suhu kožu... nijedna nije za masnu kožu, to su kreme za hidrataciju.
aqualia antiox je kao "hidratacija+" jer djeluje i za smanjivanje znakova umora i prve znakove starenja kože. pogledaj sve na stranici vichyconsult.com.hr a imaju i na FB pa možeš postaviti pitanje.
super je kombinacija serum + neka krema; a ako ti je koža jako dehidrirana, uzmi nutrilogie!

šta nije točno?pa znam da su aqualia za hidrataciju..zato ih i koristim..pa koža mi je DEHIDRIRANA..na vichyconsult.com.hr visim stalno..znam ju napamet..na FB..sam nekoliko puta postavljala pitanja..ne razumijem šta mi želiš reći
uzmi nutrilogie..pa da umrem..to je za suhu kožu..moja ima dovoljno masnoće samo je dehidrirana..znaći ne treba mi dodatna masnoća da mi lice bude masno..nego mi treba hidratacija..koristim..aqualia legere..koja mi daje dovoljno hidratacije a ne masti mi lice..
nisi dobro pročitala moj post..koji je TOČAN..s obzirom da mi je lice mješovito..kreme za suhu mi maste jer u dermisu ima dosta masti..kužiš?kao šta sam i napisala..ne upijaju se..za masnu mi isušuju još više jer je u epidermisu dehidrirana..daj please.prije no šta sljedeći put napišeš da nešto nije točno razmisli dva put..pa valjda ja znam kako mi koža reagira ..vidim ju..a ako su tvoje namjere bile poslane u dobru primi moju ispriku

littletunafish
15.11.2011., 18:24
šta nije točno?pa znam da su aqualia za hidrataciju..zato ih i koristim..pa koža mi je DEHIDRIRANA..na vichyconsult.com.hr visim stalno..znam ju napamet..na FB..sam nekoliko puta postavljala pitanja..ne razumijem šta mi želiš reći
uzmi nutrilogie..pa da umrem..to je za suhu kožu..moja ima dovoljno masnoće samo je dehidrirana..znaći ne treba mi dodatna masnoća da mi lice bude masno..nego mi treba hidratacija..koristim..aqualia legere..koja mi daje dovoljno hidratacije a ne masti mi lice..
nisi dobro pročitala moj post..koji je TOČAN..s obzirom da mi je lice mješovito..kreme za suhu mi maste jer u dermisu ima dosta masti..kužiš?kao šta sam i napisala..ne upijaju se..za masnu mi isušuju još više jer je u epidermisu dehidrirana..daj please.prije no šta sljedeći put napišeš da nešto nije točno razmisli dva put..pa valjda ja znam kako mi koža reagira ..vidim ju..a ako su tvoje namjere bile poslane u dobru primi moju ispriku

sry, krivo sam quotala, tj. htjela sam uhvatiti i komentar nekoga od prije ko je rekao da je aqualia za masnu kožu (a taj dio nije bio točan), pa nije upalo unutra:confused: ne se ljutiti odmah...

irasomething
15.11.2011., 18:45
sve 5...

mortifera
15.11.2011., 18:56
fak,mineralni aera teint se vise nece proizvoditi,cijeli dan zovem ljekarne da vidim gdje ih jos ima..moram si zalihe pripremiti.
iskreno se nadam da mijenjaju ambalazu,poslala sam ima mail prije 10 dana,a odgovora neeema i nemaa:-(

ana_renata
18.11.2011., 00:48
fak,mineralni aera teint se vise nece proizvoditi,cijeli dan zovem ljekarne da vidim gdje ih jos ima..moram si zalihe pripremiti.
iskreno se nadam da mijenjaju ambalazu,poslala sam ima mail prije 10 dana,a odgovora neeema i nemaa:-(

Mrzim mrzim mrzim kad mi se tako nešto dogodi .. Naviknem se na proizvod - točnije postanem ovisna o istom i onda ga "prestanu proizvoditi"
Story of my life :kava:

Mireille22
18.11.2011., 01:31
Ima li tko iskustva sa Normaderm Nuit kremom?

Acid_2
30.11.2011., 12:00
jel još uvijek aktualno ovo sa njihove stranice da se popuni obrazac i dobije poklon?

http://www.vichy-portal.com/catalogue/hr/

eyedetox
30.11.2011., 12:08
jel još uvijek aktualno ovo sa njihove stranice da se popuni obrazac i dobije poklon?

http://www.vichy-portal.com/catalogue/hr/

Ajoj, to je bilo aktualno prije 6 mjeseci :)

Acid_2
30.11.2011., 12:12
štajaznam, ja sam kliknula na sajt i tamo me direktno odvelo :ne zna::D

nisam u toku sa Vichy, planiram kupiti sljedeći tjedan prvi put nešt od njih, micelarnu otopinu i vjerojatno nutri extra fluid, imam testere oba i oduševili su me. zanimalo me ak postoji nešt aktualno sada, tipa popusti ili testeri.. thnx ugl :D

mimimozica
30.11.2011., 13:32
Sad imaju neku akciju uz kupnju kreme za lice nutriextra krema za tijelo gratis.
Iako, samo da te upozorim, jer sam se ja zeznula tako, nisam dobro gledala, a pakiranja su slična. uglavnom imala sam tester nutriextra fluid i bio mi je super, a nekim zabunom sam uzela kremu za tijelo i to mi je živi užas - ko' da se s ljepilom mažem, gusto, ništa se ne upije, što je najgore još se i trusi kad se osuši

eyedetox
30.11.2011., 13:34
Sad imaju neku akciju uz kupnju kreme za lice nutriextra krema za tijelo gratis.
Iako, samo da te upozorim, jer sam se ja zeznula tako, nisam dobro gledala, a pakiranja su slična. uglavnom imala sam tester nutriextra fluid i bio mi je super, a nekim zabunom sam uzela kremu za tijelo i to mi je živi užas - ko' da se s ljepilom mažem, gusto, ništa se ne upije, što je najgore još se i trusi kad se osuši

Ni meni ne valja, pokušala sam mazat stopala s njom ali se na meni miris nekako ukiseli :confused: na kraju sam proslijedila baki :kava:

mimimozica
30.11.2011., 13:40
Da, baš je neupotrebljiva! Vidiš dobro si me podsjetila i miris mi je bio neki fujko. Uglavnom i ja sam je proslijedila dalje :)

Acid_2
01.12.2011., 00:05
joj da, čitala sam fkt dosta danas na netu da je krema užas, pregusta i nerazmaziva.. ja sam se zbog testera zaljubila u fluid :cerek: divan je. naravno da neće njega staviti u tu akciju jer valja neg se ovako rješavaju krema koje ne vrijede ništa :o

finky
01.12.2011., 00:11
i meni je krema grozna, dobila sam dva komada još proljetos :503:
iako sadrži BHT odlučila sam ju probat, ne valja mi nikako - ruke me peku od nje iako sam se nadala da će biti ok zimska njega za ruke - užasna je, po nogama mi se nije upijala (al ajde, nemam jako suhu kožu) a za stopala mi isto nije dobra, ne upija mi se potpuno i ostavlja neki gadan film... sve u svemu promašaj, inače mi dosta toga od vichyja paše (serum, umivalica, kreme, losion za tijelo, puder...) ali ovo je koma :ne zna:

ana_renata
01.12.2011., 00:16
Ahaaaa ...
a još ja gledam prije par stranica cure hvale nutriextra a ja nisam skuzila da je fluid i mislim se pa kako, ja imam nutriextra kremu (tj vise njih, dobila sam ih dosta na poklon) i onako, namazem se tu i tamo s njom al meni je to živa katastrofa, baš kao ljepilo neko, sumnjam da to koža iako moze upit. Ja razmazem jaako tanko pa mi koza čak bude ok, glatka i masna (što mi je ok za noge jer su mi suhe) ali sve mi to djeluje nekako umjetno, ko da mi koza nije zbilja hidratizirana nego kao da ima neki masni film preko sebe
I da, jako se teško razmazuje, gusta je i potrosim cijelu malu tubicu dok dva puta cijele noge namazem :p

Znaci fluid!! Voila! :)

ana_renata
01.12.2011., 00:18
i meni je krema grozna, dobila sam dva komada još proljetos :503:
iako sadrži BHT odlučila sam ju probat, ne valja mi nikako - ruke me peku od nje iako sam se nadala da će biti ok zimska njega za ruke - užasna je, po nogama mi se nije upijala (al ajde, nemam jako suhu kožu) a za stopala mi isto nije dobra, ne upija mi se potpuno i ostavlja neki gadan film... sve u svemu promašaj, inače mi dosta toga od vichyja paše (serum, umivalica, kreme, losion za tijelo, puder...) ali ovo je koma :ne zna:

Haha poprilično smo sličan post napisale :mig:
Još sam i ja htjela rec da sam veliki fan vichya (paše mi jednostavno, imam dermatitis..) al da mi ovo nikako nije sjelo
Al mislim da cu si kupit fluid :)

Acid_2
01.12.2011., 01:03
ionako nisam ni mislila kupiti tu kremu, piše da je za suhu i jako suhu kožu, dok je fluid (teksturom dosta laganiji, ma divan :cerek:) za normalnu do suhu kožu. ja imam normalnu, a probala sam tester kao što rekoh, pa eto, fluid mi je logičan

bedacha
01.12.2011., 09:22
Na akcijama je netko napisao da je u Farmacii u CC1 ovaj vikend -20% na Vichy.
Meni taman treba novi serum :)

finky
01.12.2011., 11:06
Haha poprilično smo sličan post napisale :mig:
Još sam i ja htjela rec da sam veliki fan vichya (paše mi jednostavno, imam dermatitis..) al da mi ovo nikako nije sjelo
Al mislim da cu si kupit fluid :)

probaj mlijeko iz one linije s ružom, prekrasno je, mislim oko 60 kn

ana_renata
01.12.2011., 17:53
probaj mlijeko iz one linije s ružom, prekrasno je, mislim oko 60 kn

Ok, hvala na preporuci :mig:

thinkpinky
04.12.2011., 17:28
Vidjela sam na stranici od ljekarna Corner da imaju akciju za šampone Dercos protiv peruti,100 ml gratis tj. 50% više.Zanima me jel tko zna jel se i u ostalim ljekarnama može naći ista akcija budući da su mi ljekarne Corner daleko,a pt sa sajta je 25 kn?
Ako je tko kupovao u zadnje vrijeme...:ne zna:

Tillea
04.12.2011., 17:33
Ja sam u ljekarni u svom gradu vidjela tu akciju. Radi se o ljekarni Škoko. Ali vjerovatno ju i druge ljekarne imaju :mig:

thinkpinky
04.12.2011., 23:05
Super,hvala,pogledat ću onda po ljekarnama :mig:

gfosa
06.12.2011., 11:08

Ja koristim ovu noćnu mjesec dana i vidim razliku, koža mi je glatka i mekana što prije definitivno nije bila. Osim toga bila je i dehidrirana, što sam riješila aqualia serumom. Ja sam u skupini 30+, tako da primjetim razliku, vjerojatniije je da kod mlađih cura ili onih sa zaglađenom kožom neće biti nikakvog učinka.

partizanka
13.12.2011., 23:12
cure , kakva su vasa iskustva sa vichyjevim mineralnim puderom?citam da ste zadovoljne , ali me muci nekoliko pitanja: svakodnevno nanosim puder pa me zanima trajanje jednog 5gramskog pakovanja& stavlja li se sam na kozu ili u kombinaciji sa tekucim puderom?prije tjedan dana sam kupila avene tek.puder , ali mi je koza strasno lose reagirala na njega /pristici , crvenilo , svrbez/ pa bi se vratila na dobro provjereni vichy. mozete li udjelit par savjeta u vezi ovog mineralnog pudera jer nije jeftin , a ja sam vise ocajna /potrosila sam i previse novaca kao nekakvu zamjenu za vichy , a sasvim bezuspjesno :/ ) ps. inace sam koristila vichy nijansu 23 : koja nijansa mineralnog odgovara toj?

Isadora Cadaver
14.12.2011., 15:28
Dali je netko koristio Nutri Extra kremu za ruke?
Koliko sam skužila, samo ste mlijeko za tijelo spominjale

littletunafish
14.12.2011., 17:58
cure , kakva su vasa iskustva sa vichyjevim mineralnim puderom?citam da ste zadovoljne , ali me muci nekoliko pitanja: svakodnevno nanosim puder pa me zanima trajanje jednog 5gramskog pakovanja& stavlja li se sam na kozu ili u kombinaciji sa tekucim puderom?prije tjedan dana sam kupila avene tek.puder , ali mi je koza strasno lose reagirala na njega /pristici , crvenilo , svrbez/ pa bi se vratila na dobro provjereni vichy. mozete li udjelit par savjeta u vezi ovog mineralnog pudera jer nije jeftin , a ja sam vise ocajna /potrosila sam i previse novaca kao nekakvu zamjenu za vichy , a sasvim bezuspjesno :/ ) ps. inace sam koristila vichy nijansu 23 : koja nijansa mineralnog odgovara toj?

po mom iskustvu može trajati dosta dugo, ali ja sam ga najviše koristila za "sjajne" djelove lica, odgovarat će ti nijansa 20 ako si koristila 23.

mortifera
14.12.2011., 19:22
sa njhovim mineralnim u prahu tesko da ces pogrijesiti.
meni tih 5 grama pudera zivot znace:)
i mogu ga imati minimalno 3 mjeseca-svakodnevnog koristenja!
ja stavljam samo njega,bez ikakvog tekuceg ispod,a za vecernje izlaske ga stavim u 2-3 sloja,takodjer bez podloge ispod.
i totalno se ne kuzi na faci,niti kada je u jednom,dva,tri ,pet slojeva..:-)

Ivaaa.
25.12.2011., 23:57
Cure, imate za preporucit koji proizvod protiv pristica, nepravilnosti, ne znam ni sama..pogotovo za celo, odnosno T-zonu..hvala unaprijed! :)

Tajda
26.12.2011., 00:14
Kakav vam je njihov šampon za osjetljivo vlasište?

malazara
27.12.2011., 09:39
cure da li je netko probao novu vichy bb kremu? :)

mimimozica
27.12.2011., 13:18
cure da li je netko probao novu vichy bb kremu? :)

Kaj je i Vichy izbacio bb kremu:eek: Ima li toga kod nas, imaš neki link?

littletunafish
28.12.2011., 22:50
Kaj je i Vichy izbacio bb kremu:eek: Ima li toga kod nas, imaš neki link?

jedini "BB" kod Vichyja je Neovadiol Lumiere - valjda na to misli?
ali to je protiv znakova starenja kože u menopauzi.

ali moja mama je oduševljena:-)

btw nagradna igra:
http://vichyconsult.com.hr/

Ivaaa.
28.12.2011., 23:23
@littletunafish - nagradna igra? Ja sam se ulogirala i vise mi se cini ko narucivanje uzoraka, a ne nagradna igra :D
Ili ima i neka nagradna igra? :D

Tajda
28.12.2011., 23:26
izgleda da na našem tržištu nema bb kreme :( slijedeće na repertoaru za kupnju su mi Vichy mineralni puder, šampon za osjetljivo vlasište i Vichy aera teint fluid. ako neko ima iskustva sa ovo prvo dvoje nabrojanih, nek slobodno podijeli

malazara
29.12.2011., 08:38
jedini "BB" kod Vichyja je Neovadiol Lumiere - valjda na to misli?
ali to je protiv znakova starenja kože u menopauzi.

ali moja mama je oduševljena:-)

btw nagradna igra:
http://vichyconsult.com.hr/

ne mislim na Vichy Aera Blemish Balm BB Cream!

malazara
29.12.2011., 08:39
Kakav vam je njihov šampon za osjetljivo vlasište?

meni je taj šampon bio odličan prije kad je postojao samo jedan šampon bez podjele na suho i masno vlasište, sad mi nisu dobri :(

littletunafish
29.12.2011., 13:35
@littletunafish - nagradna igra? Ja sam se ulogirala i vise mi se cini ko narucivanje uzoraka, a ne nagradna igra :D
Ili ima i neka nagradna igra? :D

je, nagradna je, na onom glavnom prozoru, samo sad mi ne radi ta stranica općenito????

ali ima i objava na fb
https://www.facebook.com/#!/VichyHrvatska

littletunafish
29.12.2011., 13:36
ne mislim na Vichy Aera Blemish Balm BB Cream!

toga nema kod nas for sure :-(

pink hero
18.01.2012., 13:38
Ej, jel netko probao nutriextra peeling?
I zanima me, ako koja od vas moze usporedit, Loccitane fabulous serum od karite maslaca sa Vichy aqualia thermal serumom? Ovaj Loccitane mi je pri kraju pa ne znam koji da sad kupim. Koža mi je dehidrirana, pretpostavljam (obrazi i čelo baš suhi,a nos i oko nosa imam malo proširenih pora).

maripos
19.01.2012., 13:08
Je li stigla Vichy zimska njega (http://www.she.hr/ljepota/vichy-zimska-njega):cerek::) u ljekarne

Tajda
19.01.2012., 16:23
A kakav je finish tog Vichy mineralnog pudera? Da li ostavlja kožu onako brašnastom i mat ili se stopi s licem kao tekući? Kolika mu je moć pokrivanja?

Razmišljam dal da njega uzmem ili Vichy aera teint fluid kojeg sam do sad koristila

MaryAnn
19.01.2012., 16:33
A kakav je finish tog Vichy mineralnog pudera? Da li ostavlja kožu onako brašnastom i mat ili se stopi s licem kao tekući? Kolika mu je moć pokrivanja?

Razmišljam dal da njega uzmem ili Vichy aera teint fluid kojeg sam do sad koristila

Nažalost nemam odg. na tvoje pitanje, ali zato imam pitanje za tebe:

Koji si Vichy aera teint fluid mat ili pure? Ja razmišljam da ga uzmem umjestto dermablenda kojeg sad trenutno koristim?

Kako se razmazuje i koliko prekriva?

Tajda
19.01.2012., 16:47
ja imam oba Vichy pudera Aerateint pure
http://www.neseser.hr/puder/1908-vichy-aera-teint-pure-fond-de-teint-fluide.html- za masniju i problematičnu kožu, srednje prekrivanje, daje mat efekt.
http://www.neseser.hr/puder/1909-vichy-aera-teint-pure-fond-de-teint-creme.html- gušći je od fluida i čini se mrvicu bolje prekrivanje, dobar za suhu kožu.

ni sa jednim ni drugim nisam pretjerano zadovoljna po pitanju prekrivanja i finiša, ali fluid ima Opal nijansu koja mi jedina odgovara u moru drugih pudera pa ga najčešće koristim. Ovaj za suhu kožu rijetko stavljam jer mi nijansa Opal ne odgovara, dosta je tamna i drukčija od nijanse fluida

ako ti treba jače prekrivanje, rađe se drži Dermablenda ili možda Normateinta ;)

MaryAnn
19.01.2012., 18:06
ja imam oba Vichy pudera Aerateint pure
http://www.neseser.hr/puder/1908-vichy-aera-teint-pure-fond-de-teint-fluide.html- za masniju i problematičnu kožu, srednje prekrivanje, daje mat efekt.
http://www.neseser.hr/puder/1909-vichy-aera-teint-pure-fond-de-teint-creme.html- gušći je od fluida i čini se mrvicu bolje prekrivanje, dobar za suhu kožu.

ni sa jednim ni drugim nisam pretjerano zadovoljna po pitanju prekrivanja i finiša, ali fluid ima Opal nijansu koja mi jedina odgovara u moru drugih pudera pa ga najčešće koristim. Ovaj za suhu kožu rijetko stavljam jer mi nijansa Opal ne odgovara, dosta je tamna i drukčija od nijanse fluida

ako ti treba jače prekrivanje, rađe se drži Dermablenda ili možda Normateinta ;)

Hvala ti na odg. Mislila sam za toplije dane i onda gledam ovaj mineralni što si pitala http://www.neseser.hr/puder/225-vichy-aera-teint-mineral.html postigao je dobru ocjenu i još je odličan za ljeto kako kažu :cerek:

littletunafish
20.01.2012., 17:23

mineralni ti je u prahu, i daje mat učinak, ali ne betonira. ako hoćeš jako prekrivanje, bolji su ipak tekući.

finky
30.01.2012., 10:03
Dali je netko koristio Nutri Extra kremu za ruke?
Koliko sam skužila, samo ste mlijeko za tijelo spominjale

izvrsna krema, dosad joj nisam našla ravnu, konačno neka koja radi posao i zbilja ju je dovoljno nanijeti jednom, eventulano dva puta dnevno...

za nekog tko često pere ruke idealna, stvarno izdrži nekoliko pranja ruku bez da popusti učinak!

dani30
30.01.2012., 13:30
jeli ima itko da koristi Vichy aera teint pure tekući puder?
jeli se meni čini ili on nikako ne valja, mislim , ne znam ni opisat,
nije da se ne razmazuje, ali opet.....stavim ga i prebrzo se upije tu gjde sam ga stavila, treba ga puno da bi ga stavila na cijelo lice....i vide se prelazi.....
druga iskustva me zanimaju.....

dani30
31.01.2012., 10:45
ja sam skontala da postoji Aera tenint foundation fluid (to bi bio puder jel :confused: )
i aera teint foundation creme (jel bi to bila tonirana krema :confused: )
i puno sam zadovoljnija ovom kremom, jako lijepo se razmazuje .
jel itko još možda koristi?

Bubsi
31.01.2012., 12:37
jeli ima itko da koristi Vichy aera teint pure tekući puder?
jeli se meni čini ili on nikako ne valja, mislim , ne znam ni opisat,
nije da se ne razmazuje, ali opet.....stavim ga i prebrzo se upije tu gjde sam ga stavila, treba ga puno da bi ga stavila na cijelo lice....i vide se prelazi.....
druga iskustva me zanimaju.....

Ja ga koristim i dobar mi je, imam onaj za masnu kožu. Kakva je tvoja?
Jedino šta se preeeebrzo troši, došla sam do pola bočice u 2 ipo mjeseca šta mi je previše jer mi inače puderi traju točno godinu dana a stavljam svaki dan, ne previše al stavljam.

Acid_2
31.01.2012., 13:19
izvrsna krema, dosad joj nisam našla ravnu, konačno neka koja radi posao i zbilja ju je dovoljno nanijeti jednom, eventulano dva puta dnevno...

za nekog tko često pere ruke idealna, stvarno izdrži nekoliko pranja ruku bez da popusti učinak!

ja ju nisam nigdje vidila, nju imaju u svakoj ljekarni sa Vichy proizvodima ili..? dođe 35 kn jelda? :misli:

žalfija
01.02.2012., 00:21
Je li stigla Vichy zimska njega (http://www.she.hr/ljepota/vichy-zimska-njega):cerek::) u ljekarne

Jučer snimljena u izlogu ljekarne u Opatiji :raspa:, tako da vjerojatno ima i u drugim gradovima.

finky
01.02.2012., 07:55
ja ju nisam nigdje vidila, nju imaju u svakoj ljekarni sa Vichy proizvodima ili..? dođe 35 kn jelda? :misli:

45-47 kn, kako gdje
To nije ona krema za ruke koja sadrži bht, ovo je neki drugačiji sastav, možeš ju razlikovati po tome, od 50 ml je tuba

eyedetox
01.02.2012., 09:00
45-47 kn, kako gdje
To nije ona krema za ruke koja sadrži bht, ovo je neki drugačiji sastav, možeš ju razlikovati po tome, od 50 ml je tuba

Ta krema meni smrdi na neki kiseliš kao i cijela linija nutriextra :(

littletunafish
01.02.2012., 10:21
ja sam skontala da postoji Aera tenint foundation fluid (to bi bio puder jel :confused: )
i aera teint foundation creme (jel bi to bila tonirana krema :confused: )
i puno sam zadovoljnija ovom kremom, jako lijepo se razmazuje .
jel itko još možda koristi?

aera teint pure fluid je puder za normalnu do mješovitu kožu, aera teint pure creme je PUDER za sušu kožu. možda ti zato paše bolje tipu kože.

ja sam osobno obožavala njihov stari aera teint, ali su ga onda zamijenili sa ovim koji ima drugačije nijanse. no, valjda su skužili, pa su vratili i staru nijansu 35 - sad se zove 35R:)

littletunafish
01.02.2012., 10:35
Ta krema meni smrdi na neki kiseliš kao i cijela linija nutriextra :(

ma daj, smrdi ti? meni je ok, miriše na breskvu

valneahana
02.02.2012., 10:14
imate li iskustva s njihovom nutrilogie kremom za lice ili blazamom za lice iz te linije?što je bolje krema ili balzam?

trueangel
02.02.2012., 19:51
jel netko probao normaderm anti age (ono kao za nečistoće, proširene pore i prve bore?)???

jesicca
08.02.2012., 10:17
imate li iskustva s njihovom nutrilogie kremom za lice ili blazamom za lice iz te linije?što je bolje krema ili balzam?

ja koristim nutriologie kremu, imas 1 i 2, odnosno za suhu i jako suhu kozu..

meni je okej, nutriologie 1 je bogata hranjiva krema i ukoliko imas suhu kozu, super je..
za balzma neznam nisam koristila, al ima mi frendica i kaze da je laganiji nego krema i da nema osjecaj da joj "hrani" kozu, vec da djeluje kao neka laganija podloga :ne zna:

kolačićka
08.02.2012., 15:24
pozdrav svima,koristi li itko mozda vichyev šampon od 400ml u plavoj prozirnoj bočici je,navodno za jačanje kose i često pranje,za sve tipove kose?,,,mislim ne navodno nego kao fakat haha....iskustva?

gnjavež
09.02.2012., 11:59
kakva je krema za lice u zimskom paketu, jeli hranjiva bas za zimu ili je laganija?

finky
09.02.2012., 13:04
kakva je krema za lice u zimskom paketu, jeli hranjiva bas za zimu ili je laganija?

ni hranjiva ni lagana, krema spf 30 iz redovne ponude, nije nikakva posebna ili zimska edicija

krema je osrednje gustoće i lake razmazivosti no ostavlja srednje "težak" finiš na koži ali ipak nije bijela kod razmazivanja ili izrazito masna kao standardne kreme "za sunčanje"

gnjavež
09.02.2012., 13:24
ni hranjiva ni lagana, krema spf 30 iz redovne ponude, nije nikakva posebna ili zimska edicija

krema je osrednje gustoće i lake razmazivosti no ostavlja srednje "težak" finiš na koži ali ipak nije bijela kod razmazivanja ili izrazito masna kao standardne kreme "za sunčanje"

uf, strah me onda da bi mi sad bila prelagana, a vec imam ionako pun ormar krema koje sam ostavila za toplija vremena jer su mi za sad preslabe.:mad: :(

0merta
10.02.2012., 01:58
Jel probao netko ovaj puder ?
http://www.fashion.hr/img/repository/2008/02/web_image/vichy.jpg

littletunafish
10.02.2012., 13:25
ja koristim nutriologie kremu, imas 1 i 2, odnosno za suhu i jako suhu kozu..

meni je okej, nutriologie 1 je bogata hranjiva krema i ukoliko imas suhu kozu, super je..
za balzma neznam nisam koristila, al ima mi frendica i kaze da je laganiji nego krema i da nema osjecaj da joj "hrani" kozu, vec da djeluje kao neka laganija podloga :ne zna:

1 je za suhu, 2 je za vrlo suhu, a balzam je za ultra suhu kožu. tako da bi trebao biti bogatiji i od 1 i od 2, ne laganiji

Ilona
10.02.2012., 14:33

Imam ga ja. Osim što mi je prva nijansa pretamna, totalno me razočarao žbukastošću, ne znam, valjda sam očekivala nešto nerealno nakon svih hvalospjeva o njemu, da mi savršeno prekiva nepravilnosti, a izgleda prirodno. Nosila sam ga par puta unatoč krivoj nijansi, skupaljao mi se u porama i pregibima - fuj. Mislim ne vidi se to dok se ne unesem u ogledalo, al svejedno mi je to ružno. Vjerujem da bi bolje funkcionirao s nekim dobrim primerom ili samo kao korektor, na problematičnim zonama, to sam probala doma i izgledalo bi super da nijansa štima. Sve u svemu - ima svoje prednosti i mane, da imaju nijasu 05 vjerojatno bi mi to bio HG korektor jer je moć prekrivanja odlična, al' kao puder je žbukast. Uf, jesam objasnila. :facepalm::D

0merta
10.02.2012., 18:39
Hvala :) pa nije valjda ovako taman kao na slici ? Mogli su malo uzet u obzir i nas bljedunjave...

Yorkshire
11.02.2012., 06:59
U West Gate-u i City Centru -20% na Vichy jos danas i sutra :)

17oggy
11.02.2012., 12:45
pozdrav, jel tko koristi normaderm gel u kombinaciji s normaderm micelarnim losionom? jel u redu i ujutro i naveče koristiti jedno i drugo, najprije gel zatim taj losion? a kremu koristim onu aqualit. tek san prije 3 dana počela s time, u ljekarni su rekli da će mi pomoći sigurno, pa me samo zanimaju i vaša iskustva? :)

bedacha
12.02.2012., 10:39
U West gate-u sam uz kupnju Vichy proizvoda dobila poklon paket u kojem je:
Micelarna 30ml
Termalna voda 50ml
Aqualia thermal rich 15ml
Dercos šampon 7ml
Nutriextra krema 7ml
Area teint 1,5ml
i sve to je u maloj bijeloj kometičkoj torbici s rozim cifom :D

Ne znam da li je ista akcija u svim ljekarnama, a min iznos je 120kn :mig:

sugababe156
12.02.2012., 11:07
Jučer sam kupila Vichy kremicu u toj ljekarni i nisu mi uopće rekli za tu akciju. :503:

0merta
12.02.2012., 12:46
:eek: A taj proizvod koji si kupila, jel bio na sniženju ? Može bit bilo šta ili ?

bedacha
12.02.2012., 13:53
Ja sam uzela Aqualia thermal serum, s popustom od 20% ispao me 129kn i dobila sam ovaj paket. Koliko sam skužila vrijedi za sve Vichy proizvode.

marizza
12.02.2012., 14:57
Devojke, da li neka koristi nutrilogie balzam?:)

ula_la
12.02.2012., 16:22
Micelarna 30ml
Termalna voda 50ml
Dercos šampon 7ml
Nutriextra krema 7ml
Area teint 1,5ml

jooooj, za ovo se vrti reklama na tv-u i u nekim časopisima, ali ja ovo nisam uspjela naći u niti jednoj ljekarni u Ri, pa ako netko slučajno naleti, neka odmah javi :)

MaryAnn
12.02.2012., 23:08
http://www.fashion.hr/img/repository/2008/02/web_image/vichy.jpg

Hvala :) pa nije valjda ovako taman kao na slici ? Mogli su malo uzet u obzir i nas bljedunjave...

Nije ovako taman, evo ja baš gledam uživo i svjetlije mi je nego na monitoru, a npr nijansa 25 mi je tamnija uživo. Ja sam ljeti koristila 25, a sad miješam 25 i 15. Meni je dobar, prekriva, ali treba ga brzo razmazat jer je dosta gust.
Vidim da ovoj gore curi ne odgovara tako da je najbolje da tražiš tester pa vidiš sama, sve je individualno.

finky
13.02.2012., 13:13
u vezi ovih setova s putnim pakiranjima:

idu gratis uz proizvod za njegu lica tj. kreme i serume iznad 120 kn po računu

znači može i 2 essentieles kreme na 1 račun da se dobije set gratis

prima pharme ne sudjeluju u ovome
u mandis pharm mi rekoše da još nisu dobili setove ali očekuju ih
u farmaciji + imaju setove gratis

finky
13.02.2012., 15:19
sad sam tek otvorila torbice koje sam dobila, imate i unutra neki kupon za poslati, mogu se dobiti neki proizvodi

nagrađuje se 15 najbržih tj. prvih 15 zaprimljenih kupona

littletunafish
16.02.2012., 12:13
pozdrav, jel tko koristi normaderm gel u kombinaciji s normaderm micelarnim losionom? jel u redu i ujutro i naveče koristiti jedno i drugo, najprije gel zatim taj losion? a kremu koristim onu aqualit. tek san prije 3 dana počela s time, u ljekarni su rekli da će mi pomoći sigurno, pa me samo zanimaju i vaša iskustva? :)

mislim da ti nije potrebno koristiti i jedno i drugo u kombinaciji, nego gel ili micelarnu (ovisno koji ti je oblik čišćenja draži), a nakon toga tonik!

Astrid10
16.02.2012., 13:10
Jučer sam kupila Vichy kremicu u toj ljekarni i nisu mi uopće rekli za tu akciju. :503:

Draga, dal su im kremice zapakovane tako da kad otvoris
tubu imaju neku zastitnu folijicu ili je odmah
otvorena rupica?
Ja danas kupila normaderm nuit i otvorila cep zeleni i nema nikakve dodatne zastite?
Jel to normalno, ili?

sugababe156
16.02.2012., 14:42
Aqualia Thermal u tubici ima zaštitnu foliju ispod čepa. :ne zna:

Astrid10
16.02.2012., 15:12
Aqualia Thermal u tubici ima zaštitnu foliju ispod čepa. :ne zna:

A normaderm nuit?
Dal netko zna? Joj kako me to zanima!?

pinkday
17.02.2012., 08:32
ima li neko iskustva sa okoloočnom derma source ili serumom?

ula_la
17.02.2012., 17:52
Micelarna 30ml
Termalna voda 50ml
Dercos šampon 7ml
Nutriextra krema 7ml
Area teint 1,5ml

za forumašice iz Rijeke, naišla sam na ovu akciju u ljekarni na Brajdi, kupila sam mami kremu za rođendan pa sam dobila ovu torbicu :)

MissCherry
18.02.2012., 18:08
A normaderm nuit?
Dal netko zna? Joj kako me to zanima!?

Nema, bez panike. :mig:

Neeego, kupih danas dermablend! Išla sam s ciljem da kupim normateint, ali me iznenadilo to što je najsvjetlija nijasna dermablenda svjetlija od nasvjetlije nijase normateinta i meni ne oksidira/tamni kao normateint (probala na ruci oba). Po teksturi mi se čine slični pa ću ga, ako će mi bit prežbukast, miješat s običnom kremom za lice. Uglavnom, SRETNA SAM! :cerek:
(I dobila onaj poklonek beauty secrets... :cerek:)

Ilona
18.02.2012., 20:05

Neeego, kupih danas dermablend! Išla sam s ciljem da kupim normateint, ali me iznenadilo to što je najsvjetlija nijasna dermablenda svjetlija od nasvjetlije nijase normateinta i meni ne oksidira/tamni kao normateint (probala na ruci oba). Po teksturi mi se čine slični pa ću ga, ako će mi bit prežbukast, miješat s običnom kremom za lice. Uglavnom, SRETNA SAM! :cerek:

Da? Meni je baš obratno, Normateint mi je ok, a Dermablend pretaman. Možeš napisat kako se zovu nijanse koje imaš, možda sam kupila krivi Dermablend...

MissCherry
18.02.2012., 21:08
15 Opal su oba pudera.
Hmmm... Moguće je da nam koža različito reagira pa da tebi Normateint ne potamni/oksidira u dodiru s kožom kao što meni radi. Ostali su mi swatchevi oba pudera par sati na ruci i stvarno se vidjela razlika. Eto, kako su ljudi različiti! :zubo:
Doduše, postoji mala šansa da je teta farmaceutica zabunom uzela tamniji Normateint kad mi ih je dala da probam, iako ne bih rekla, dosta je sposobna...
Imam još jedan testerčić Normateinta, bum usporedila kad ga odlučim iskoristit (što će biti nekad u ljeto kad dobijem mrrrvu boje). :mig:

Astrid10
20.02.2012., 14:13

Hvala, hvala!
l

Anida
21.02.2012., 13:03
Bila danas u ljekarni i cijene krema (Nutrilogie 1 i 2, Aqualia Thermal) su 160 kn.
Zar nisu do nedavno bile 120-140 kn?

ana_renata
21.02.2012., 15:39
Nemam pojma ja sam jučer kupila Aq thermal serum i bio je 157kn pa sam se malo šokirala jer mi se čini da je prije bio jeftiniji. Al ne mogu se sjetit točno, iako ga kupujem svaki mjesec :p

ana_renata
21.02.2012., 15:42
A nije nije evo sad sam našla kutiju neku staru i vidim da je bio i prije 157 :P
Poskupio je tamo negdje na proljeće

sugababe156
21.02.2012., 17:15
Bila danas u ljekarni i cijene krema (Nutrilogie 1 i 2, Aqualia Thermal) su 160 kn.
Zar nisu do nedavno bile 120-140 kn?

U Farmacia ljekarnama 50 ml Vichy Aqualia Thermal Riche košta 159,93 kn a npr na Srednjacima 14 u ljekarni Vidović Sanja košta manje od 154 kn. U Farmaciji kupujem samo ako je nešto sniženo bar 15-20%. :D

Ne sjećam se koliko su prije koštale jer sam si još davno kupila 5-6 kremica od 40 ml kad su bile oko 70 kn na akciji. Ali znam da je serum bio poskupio. :ne zna:

Anida
22.02.2012., 07:29
Kada sam zadnji put kupila Aqualia Thermal Riche sigurno je bila 140. Izgleda da mi je dugo trajala. :D

Mislila sam da nisu možda digli cijene zbog ovih akcija s "poklonima" pa da ih imaju namjeru vratiti natrag, ali ništa...bolje da bar "poklon" zgrabim. :D

mujsapujsa
22.02.2012., 12:46
Kada sam zadnji put kupila Aqualia Thermal Riche sigurno je bila 140. Izgleda da mi je dugo trajala. :D

Mislila sam da nisu možda digli cijene zbog ovih akcija s "poklonima" pa da ih imaju namjeru vratiti natrag, ali ništa...bolje da bar "poklon" zgrabim. :D

Ja jučer kupila po cijeni 147 i nešto

Edit.
i dobila torbicu s poklonima

sugababe156
22.02.2012., 13:47
U kojoj ljekarni? I ako ti se da pogledati rok trajanja... :cerek:

lalač
23.02.2012., 21:51
Jeli itko probao njihov peeling sa salicilnom i glikolno kiselinom? Vrijedi li 120kn?

Anida
24.02.2012., 07:46
Ja jučer kupila po cijeni 147 i nešto

Edit.
i dobila torbicu s poklonima
Dobila i ja torbicu, a tih 12 kn ću nekako prežaliti. :D

Meni je ona termalna voda presmiješna. Može pričati tko što želi o "osvježavajućem efektu" ali to je pravi primjer prodavanja magle. :D
Jeli itko probao njihov peeling sa salicilnom i glikolno kiselinom? Vrijedi li 120kn?
Ne bih rekla. Piling je piling. Bitno da skine naslage. Ionako se poslije natrackaš kremicom. Ja koristim onaj običan piling od Alverdea iz DM-a.

ari21
03.03.2012., 07:48
Koristi li itko Aqualia antiox stick da mi napiše iskustva i da li valja išta?

ana_renata
03.03.2012., 09:50
Dobila i ja torbicu, a tih 12 kn ću nekako prežaliti. :D

Meni je ona termalna voda presmiješna. Može pričati tko što želi o "osvježavajućem efektu" ali to je pravi primjer prodavanja magle. :D

Ne bih rekla. Piling je piling. Bitno da skine naslage. Ionako se poslije natrackaš kremicom. Ja koristim onaj običan piling od Alverdea iz DM-a.

Pa dobro, nije baš da je piling piling .. ne bih se složila
Nažalost, ovaj od vichya ne koristim pa ne mogu pomoć :ne zna:

littletunafish
04.03.2012., 07:50

nije magla nego sprej :-))) a naravno da osvježava - kad je voda. isti efekt imaš kad se umivaš, samo što ovu bocu možeš nositi sa sobom, za razliku od špine. meni je najdraže koristit je na poslu - ne skida ti šminku kad je koristiš, a nije baš da imam uvjete za umivanje tamo.
i super mi je kad sam na nekom izletu - npr. jarun.
za takve gušte mi se isplati

littletunafish
04.03.2012., 07:58
Koristi li itko Aqualia antiox stick da mi napiše iskustva i da li valja išta?

ja sam ga probala, ne mogu se odlučiti između njega i obične aqualije, ali ima osvježavajući učinak i smanjuje natečenost definitivno. za podočnjake baš ne znam..( maybe it's just me)

lordy
05.03.2012., 09:45
Jel se još uvijek dobiva poklon torbica sa kozmetikom uz kupnju Vichy proizvoda? Do kad to traje?:ne zna:

baby doll
05.03.2012., 20:20
Čitam desetak zadnjih stranica, vidim da se ne spominje baš Antiox linija, zanima me kakve su razlike između fluida i kreme iz te linije? Jel netko probao?

Peitha
05.03.2012., 20:25
Jel se još uvijek dobiva poklon torbica sa kozmetikom uz kupnju Vichy proizvoda? Do kad to traje?:ne zna:

Ja sam u četvrtak kupovala mami kremu i dobila, al nisam sigurna do kad traje :ne zna:

littletunafish
06.03.2012., 08:35
Čitam desetak zadnjih stranica, vidim da se ne spominje baš Antiox linija, zanima me kakve su razlike između fluida i kreme iz te linije? Jel netko probao?

ja sam probala fluid, on je laganiji, za normalnu do mješovitu kožu, i ok mi je, lijepo mi miriše, a koža nije masna nakon njega.

lordy
06.03.2012., 18:36
Peitha,hvala ti.

lukarlo
17.03.2012., 12:14
Cure, jel ima koja viška testera od Dermablend pudera? Svijetle i srednje nijanse. U zamjenu nudim testere Vichy kremica.

ula_la
17.03.2012., 13:25
Ja sam u četvrtak kupovala mami kremu i dobila, al nisam sigurna do kad traje :ne zna:

vjerojatno do isteka zaliha... :ne zna:

Lotta_la
17.03.2012., 14:03
Ja ti imam kremu iz te linije i odlična mi je. Nije tipično hidratantna, punija je struktura kremice od npr. Thermal kreme.

pinkday
21.03.2012., 13:51
nova krema, idealia, za suhu kožu, jel neko probao?

lida
21.03.2012., 15:27
Ja sam bas danas dobila testere, htjela sam za mjesovitu probat ali nisu imali.

finky
21.03.2012., 18:45
koristila sam kremu 10ak dana jer su mi dali puno testera u ljekarni...
ova za suhu kožu je dosta bogata, nije masna ali je prilično glicerinasta, za ovo toplo vrijeme mi je preteška... mislim da bi mi odgovarala zimi

rado bih probala za mješovitu kožu, sviđa mi se i miris i sastav, no nemaju testera za nju u mojoj ljekarni...
kupit ću ju možda ako bude kakva dobra promocija

nekakav pomak u 10ak dana korištenja ove za suhu kožu nisam ni stigla primjetiti

vichy mi se pokazao najboljim za lice i u posljednjih cca 2 godine i ne kupujem ništa drugo pa bih rado dala šansu i ovoj kremi

Mopsly
21.03.2012., 19:29
Ja imam par testera i za suhu i za mješovitu kožu pa isprobavam :mig:
Ova za suhu mi je dobra iako ako je namažem navečer probudim se sa ćelom i nosem masnim a to ne volim :503:

Ayala
23.03.2012., 13:06
Ja imam za mješovitu kožu i baš mi ne odgovara, koristim je nekih mjesec dana i primjetila sam da dobivam prištiće od nje.
Najviše po čeljusti i bradi, a sad trenutno imam i po obrazima. To mi je dovoljan znak da mi ne paše. Inaće gelaste teksture je, jako brzo se upije i zbog toga je dobra podloga za šminku.
Nakon par minuta koža mi je glađa i mekša kao što i obećava, no to mi je slaba utjeha s obzirom na prištiće. Mene osobno do sad nije ništa od Vichy-a oduševilo, pa tako ni ta Idealia.

madeira
23.03.2012., 13:12
Meni se općenito događa da sve što je imalo anti age da radi prišteve na licu, tako da sa moje 24 (iako mi još naravno ne treba anti age) bježim od svega što obećava ikakvo podmlađivanje jer onda imam nered na licu.

Ayala
23.03.2012., 13:21
Nisam to znala, tj. nisam razmišljala da je to možda od prejake kreme, nego kako znam općenito da mi vichy ne paše pripisala sam to tome.
Ja imam 28, ne preferiram sad neke teške anti age kreme, ali imam užasno izražene mimičke bore na čelu, pa se trudim naći nešto jače od same hidratacije, a opet ne prejako.
If you know what i mean :mig:

madeira
23.03.2012., 16:01
Znam, probaj Caudalie . Točnije ovu: http://www.caudalie.com/en/visage/hydrater/creme-1ers-vendanges-hydratante.html Odlična je za one crte, ali ne bore od deidriranosti.

littletunafish
26.03.2012., 17:28
Nisam to znala, tj. nisam razmišljala da je to možda od prejake kreme, nego kako znam općenito da mi vichy ne paše pripisala sam to tome.
Ja imam 28, ne preferiram sad neke teške anti age kreme, ali imam užasno izražene mimičke bore na čelu, pa se trudim naći nešto jače od same hidratacije, a opet ne prejako.
If you know what i mean :mig:

ili probaj ovo, serum je pa je dosta lagan.
http://vichyconsult.com.hr/products-LIFTSERU/njega-lica/liftactiv-derm-source/liftactiv-serum-10.aspx

metropolitan
27.03.2012., 11:58
Vec sam pitala na preparativi, al pitacu i ovdje,ima li netko iskustva sa ovim serumom za pore?
http://img585.imageshack.us/img585/5497/nref0001.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/585/nref0001.jpg/)

veronika_87
27.03.2012., 14:21
metropolitan,ima li te kreme za kupiti kod nas?nisam je još vidjela :)

hmore85
27.03.2012., 15:38
bok curke! :D

za početak, muško sam, i trebalo bi par savjeta. naime imam pokoju aknu i imam ožiljke od starih akni na licu, i to želim prekrivat u nekim situacijama, pa sam onda pitao jednu prijateljicu da mi kaže šta da kupim od šminke, po mogućnosti u ljekarni, da mi neće škodit, ali da mi prekrije sve to, jer koliko vidim kod nekih ljudi, oni postanu skroz druge osobe (i jedno 10 put ljepše :D) nakon što se našminkaju. i sad ja nju poslušam, odem u ljekarnu i kupim taj vichy dermablend najsvijetliji koji su imali, i iskeširam paprenih 140kn za to :D

e sad, ja ne znam šta ja tu loše radim, al ja kad to stavim na lice, razlika baš i nije neka, samo mi se lice manje crveni i to je to :D

i onda saznam da tu ima cijela procedura s hidratantim kremama, itd.

e pa ako bi netko od vas bio toliko dobar pa da mi odgovori na par pitanja ja bi bio jako zahvalan!

šta još uz taj vichy dermablend da kupim, kako da to sve koristim, itd itd :D

i da, taj vichy ima ogroman spf, na slikama pri flashu je to užas, pa ako netko ima i zato savjet, bio bih zahvalan :D

muchas gracias! :cerek::cerek:

metropolitan
27.03.2012., 16:15
metropolitan,ima li te kreme za kupiti kod nas?nisam je još vidjela :)

Nasla sam je na njemackom sajtu, hrv. nisam ni gledala...:(

metropolitan
27.03.2012., 16:19
i da, taj vichy ima ogroman spf, na slikama pri flashu je to užas, pa ako netko ima i zato savjet, bio bih zahvalan :D

Jel? Prvi put to cujem:confused: Znaci, sad moram razmisljat i o tome hebemti...

madeira
27.03.2012., 16:55
bok curke! :D

za početak, muško sam, i trebalo bi par savjeta. naime imam pokoju aknu i imam ožiljke od starih akni na licu, i to želim prekrivat u nekim situacijama, pa sam onda pitao jednu prijateljicu da mi kaže šta da kupim od šminke, po mogućnosti u ljekarni, da mi neće škodit, ali da mi prekrije sve to, jer koliko vidim kod nekih ljudi, oni postanu skroz druge osobe (i jedno 10 put ljepše :D) nakon što se našminkaju. i sad ja nju poslušam, odem u ljekarnu i kupim taj vichy dermablend najsvijetliji koji su imali, i iskeširam paprenih 140kn za to :D

e sad, ja ne znam šta ja tu loše radim, al ja kad to stavim na lice, razlika baš i nije neka, samo mi se lice manje crveni i to je to :D

i onda saznam da tu ima cijela procedura s hidratantim kremama, itd.

e pa ako bi netko od vas bio toliko dobar pa da mi odgovori na par pitanja ja bi bio jako zahvalan!

šta još uz taj vichy dermablend da kupim, kako da to sve koristim, itd itd :D

muchas gracias! :cerek::cerek:

Da li želiš samo nešto za prekrivanje ili te zanima cijeli režim za problematičnu kožu?

Ako za prekrivanje, probaj sa korektorom, ne moraš ga staviti na cijelo lice, ali moraš naći korektor koji je točne boje kao i ti, ali ti se lice crveni pa je to problem. Probaj Coverderm, isto ima u ljekarnama, a čini mi se da nema spf, nisam sigurna, ali dermablend ima tekući puder i korektor u posudici. Taj u posudici prekriva sve!

A za njegu, probaj sa što blažim sredstvima, i to Bioderma, isto u ljekarni. Imaju dobru liniju za masnu kožu, probaj
- Sensibio micelarnu otopinu za čišćenje lica - blaga, a čisti lice,
- Sebium hidratantna za noć i mat krema za da - ne izazivaju prišteve,
- Sebium Pore Refiner za matiranje lica

A još bih ti preporučila ulje jojobe, probaj sa uljem kojeg ima u Bipi, meni je izvrsno za masnu kožu, a ulje badema je odlično za smanjivanje crvenila.

hmore85
27.03.2012., 21:47
Jel? Prvi put to cujem:confused: Znaci, sad moram razmisljat i o tome hebemti...

pa da, spf nije poželjan na slikama s flash-op (bljeskalicom) zato što praktički reflektira nazad, pa onda ljudi izgledaju bijeli kao duh, bez obzira na to kakav im je ten i šminka :D

Da li želiš samo nešto za prekrivanje ili te zanima cijeli režim za problematičnu kožu?

Ako za prekrivanje, probaj sa korektorom, ne moraš ga staviti na cijelo lice, ali moraš naći korektor koji je točne boje kao i ti, ali ti se lice crveni pa je to problem. Probaj Coverderm, isto ima u ljekarnama, a čini mi se da nema spf, nisam sigurna, ali dermablend ima tekući puder i korektor u posudici. Taj u posudici prekriva sve!

samo me prekrivanje zanima, jer nemam problema s nastajanjem novih akni ili pogoršavanjem stanja, iako već dugo vremena koristim samo taj dermablend direktno na kožu bez ičeg.

madeira
28.03.2012., 09:36
Dermablend u maloj čašici, to je više korektor nego puder, Coverderm, Coverfix, T. Le Clerc korektor u stiku - sve to možeš po ljekarnama nabaviti.

Nivia179
28.03.2012., 12:23
Coverderm ima SPF 20, a prekriva najbolje :(

hmore85
01.04.2012., 17:09
Dermablend u maloj čašici, to je više korektor nego puder, Coverderm, Coverfix, T. Le Clerc korektor u stiku - sve to možeš po ljekarnama nabaviti.

a to onda opet kupujem još jedan korektor/puder, ja već imam ovaj vichy dermablend :D

šta da ja kupim od te neke hidratantne kreme koja mora ić prva, i neke tzv. "baze" tako da efektivno iskoristim ovo što već imam? :D

madeira
01.04.2012., 18:04
Problem je sa hidratantnim kremama jer bi ti mogle dati presjajan efekt na licu - puder i korektor bi ti se previše sjajili. Probaj Vichy Aqualia Thermal light, La Rocge Posay Hydreane Light ili Riche, Avene Hydrance Optimale light. Imala sam sve tri - četiri i sve su dobre - La Roche Posay je meni možda i najbolja od svih ovih, a vrlo je mala razlika između Hydreane light i rich.

dani30
02.04.2012., 13:33
sad sam si uzela Licf Activ Retinol Ha pa probam....
nadam se da će bar pomoći ovim mimičkim borama..... :D

killah
02.04.2012., 16:52
ehej
čitala sam zadnjih 20ak str. međutim nisam našla previše recenzija za vichy normaderm..
evo bas čitam novi Cosmo i na zadnjoj str. me privukla reklama na kojoj piše da uklanja nepravilnosti, proširene pore,masni sjaj, crvenilo, ožiljke i neujednačenu put.(ima novi izgled jer ne nadjem fotku na googlu da vidite o kojoj se radi)
Pretpostavljam da nije toliko magična pa me zanima mišljenje nekoga tko je koristio tu kremu.
Inače nemam nekih problema sa kožom, normalna je, prištić neki potkožni svake prijestupne..al me privuklo ovo što kao uklanja ožiljke..kad se jako približim ogledalu vide mi se ko neke flekice, moguce da je i od sunca jer sam dosta svjetla a moguce i da je od silovanja tih potkoznih kad ih bušim :D
Dosad sam koristila Nivea i Balea kreme za lice i sasvim mi je to oke, al ako šljaka ovo sa prikrivanjem tih ožiljaka onda bi probala.
tnx :)