PDA

View Full Version : skidanje muzike sa Interneta

bubica
10.02.2006., 19:10
Hm, mene ful sram što ne znam ništa o tome.... Dakle, kako mogu skinuti neku pjesmu koju tražim? Instalirala sam novu verziju Shareaze, ali mi ne funkcionira, a ne znam zašto. Ponekad mi ništa niti ne nađe, a ako nađe, onda ništa neće skinuti. Čula sam za Warez, ali ne znam nikoga ko ga koristi, pa ne znam valja li šta? Ili nešto treće?
Thanx!

duress
11.02.2006., 11:29
Hm, mene ful sram što ne znam ništa o tome.... Dakle, kako mogu skinuti neku pjesmu koju tražim? Instalirala sam novu verziju Shareaze, ali mi ne funkcionira, a ne znam zašto. Ponekad mi ništa niti ne nađe, a ako nađe, onda ništa neće skinuti. Čula sam za Warez, ali ne znam nikoga ko ga koristi, pa ne znam valja li šta? Ili nešto treće?
Thanx!

probaj program "LIME WIRE"samo u google upisi tako!!!!

amerix
11.02.2006., 12:37
DC++

tam ces sigurno naci šta trebaš ,,,samo ti to neko treba konfigurirat kak treba

protos
11.02.2006., 15:00
soulseek NAJBOLJI pisi u google soulseek download i to je to tam ga skini

Dži
14.02.2006., 19:45
Za glazbu ti je dobar i jednostavan za upotrebu WinMX Music
Imaš na mojoj stranici :)

zeroassumption
17.02.2006., 19:42
Pokusaj i ovo

http://latest-music.com/
http://easymp3s.com/
http://maxalbums.com/

Ne preporucam surfanje po ovim i slicnim stranama bez Antivirusa i Firewalla.

Simba-OS
19.02.2006., 10:02
off topic:

Dži, stranica ti je cool. :top: Spremljeno u bookmarks. :)

Montano
24.02.2006., 08:50
ni ja ne mogu naci neke stvari koje trazim. npr. tanz debil od einsturzende neubauten

Thurgood
24.02.2006., 09:05
Pokusaj i ovo

http://latest-music.com/
http://easymp3s.com/
http://maxalbums.com/

Ne preporucam surfanje po ovim i slicnim stranama bez Antivirusa i Firewalla.

jesi ti stvarno uspio nešto skinuti sa tih stranica :confused:

http://www.mp3fresh.net/index.php?ns=1 :top:

poirot
24.02.2006., 13:52
forumw.org ak ideš prek htttp

aik ideš prek torenta, filemp3.org

PrittPen
24.02.2006., 16:23
www.slsknet.org . amen. i shareajte.

_tut_
13.10.2006., 16:28
Thanx!

a gdje se uopće može naći muzika,na kojim stranicama?
nemam pojma ništa,totalni amater_

ToxiCity
13.10.2006., 17:24
Dovoljno je da odes na www.download.hr tamo ims puno dobrih programa a najbolji je naravno bitTorrent s njim ja skidam mjuzu, filmove, igre ko lud...

ToxiCity
13.10.2006., 17:32
ZA SVE NEZNALICE :) :

1. INSTALACIJA TORRENTA

2. U GOOGLE UPISES NPR. GRUPU GREEN DAY TORRENT

3. GOOGLE TI IZBACI SVE TORRENT LINKOVE

4. KLIKNES NA JEDAN LINK I KAD TI GA OTVORI NA NJEMU IMAS JOS LINKOVA
KOJE VODE TO ZELJENE GRUPE

5. KAD SI KLIKNO NA ZELJENI LINK I PRONASAO DATOTEKU KLIKNES DA JE SKINE.

6. SKINUT CE TI JE NA DESKTOP (VELICINA JE OKO 30KB)

7. KLIKNES NA TU EXE DATOTEKU I POCNES SKIDAT.

carle
15.10.2006., 15:30
Lime wire PRO free download upisi u google,on ti je dosta dobar al ova pro verzija je zakon(iako limewire naplacuje pro verziju ovo je potpuno legalno jer su u dokumentaciji napisali da je limewire open source)

_tut_
20.10.2006., 15:25

1. INSTALACIJA TORRENTA

hvala!!!

yaya
23.10.2006., 08:43
Imam problema sa dc++ u zadnje vrijeme, izlista mi samo par hubova, prije ih je bilo milion, ne znam zasto , mozda se promijenila adresa a ja nemam pojma, inace iskljucim firewall i opet je isto..ima li neko slicnih problema, inace sam s njim bila najzadovoljnija kaj se tice skidanja muzike..nije bilo virusa nis, kaj se dogadja..pls help!:)

Ivan Bajić Baja
23.10.2006., 09:38
Ja koristim LimeWire Pro 4.12.6i super je sad probajte!

Losh
23.10.2006., 14:34
za skidati samo stvari pojedinačno ili filmove je po meni najbolji limewire 4.12.3 ili bilo koja njegova inacica koja se naravno moze skinuti preko besplatne basic verzije (lol), a za igre i cijele muzicke albume ili diskografije nista bolje od torrenta... prednost lime wire-a je u tome kaj mozes vidjet kaj skidas cim pocne download, i mozes iskljuciti upload (nije bed ak imas flat), dok kod torrenta ne mozes ni jedno ni drugo

siasin
23.10.2006., 17:38
ja za skidanje koristim eMule.svaka ćast drugim programima ali ovaj program je mene odusevio

Stana
25.10.2006., 07:58
www.albumbase.com

Total Albums: 106690 | Albums this Month: 14669 | Albums Today: 987

lampion
25.10.2006., 21:55
Koja svrha???
Traži prvo donaciju pa onda mi kao da skinut album?? :flop:

Stana
26.10.2006., 00:29
Koja svrha???
Traži prvo donaciju pa onda mi kao da skinut album?? :flop:

ahahhah ti očito dobro ne vidiš ili ne znaš čitati...donaciju možeš dati , a i ne moraš.....ja nikada ništa nisam donirao a skidam koliko hoći i štahoću kao i svi koje poznam..možda su samo tebi stavili da MORAŠ platiti odnaciju

pitam se zašto se zove FREE ALBUM BASE ?

lampion
26.10.2006., 21:35
Eto danas sam ponovio registraciju i prošlo je OK, ali sam razočaran sa izborom :flop: za moj ukus nema bog zna što...

mrzm smglsnk
26.10.2006., 21:53
www.phazemp3.com/
i
LimeWire

Stana
27.10.2006., 06:45
Eto danas sam ponovio registraciju i prošlo je OK, ali sam razočaran sa izborom :flop: za moj ukus nema bog zna što...

a eto za moj je bilo i još ma.....

hrpa dobrog starog rocka i rap

ludipingvin
29.10.2006., 20:17
dosta dobra stranica za skidanje full albuma

http://www.mp3shits.com

Nixis
07.11.2006., 13:11
preporucujem ARES I LIMEWIRE

batana
09.11.2006., 18:31
eMule zakon

mr X
13.11.2006., 20:21
torrenti su prelosi, preglupi i prekomplicirani za skidanje muzike...

ma šta ti talasaš?
torrenti, istina, nisu za ganjanje pojedinačnih "hitova" koji žive na top listama po 7 dana ali za skidanje albuma ili kompletnih diskografija nema boljeg rješenja.
ukoliko ti to neide onda nije do torrenta... ;)

btw za soulseek se slažemo...

groovy
14.11.2006., 17:38
skinula sam neke albume s eMule-om i ne mogu ih otvoriti-rar me traži password?!?

lajava gnjavatorica
18.11.2006., 14:45
ako imaš negdje u tom raru neki link, probaj njega iskoristiti kao pass, ili odi na tu stranicu pa potraži.

Nixis
21.11.2006., 14:42
Ma ares i limewire su zakon,sve radi, bez ikakvih sifri i limewire nade sve domace i strane pjesme,ama bas sve

slavonijatrans
22.11.2006., 10:31
Ma ares i limewire su zakon,sve radi, bez ikakvih sifri i limewire nade sve domace i strane pjesme,ama bas sve

Jel ima ovoliko muzike na Limewire?Kad sve prelistas,javi se!

http://btjunkie.org/browse?c=1&o=52&t=0&s=1

IvanHoc
26.11.2006., 05:55
moja je preporuka BearShare besplatni program koji skida sve od željenih mp3 pa do video spotova pa do filmova.Netreba registracija niti ništa.Dosta je kvalitetan.

cico_cile
28.11.2006., 18:36
Meni sere LimeWire. Nekad mi sve ok radi, a nekad dodje do faze conecting i conecta cijelo vrijeme. I tako stoji stalno. Sta?

IvanHoc
29.11.2006., 05:43
Meni sere LimeWire. Nekad mi sve ok radi, a nekad dodje do faze conecting i conecta cijelo vrijeme. I tako stoji stalno. Sta?

cuj koliko sam primjetio moras gledati dali je korisnik koji ti daje podatak online jer ti zna da nije,moraš pogledati dali mu je ip adresa baren mislim da mu je to ip adresa zelene boje,ako ti je ljubicaste onda je otiso upravo,crvene da ga nema.A imas i ono kaj ti do pjesme(s lijeve starne) kaj ti govori o ljudima koliko ih je u linku tj.dali ju mozes skinuti.LimeWire ti znaci besplatna verzija moras pricekat ajmo rec 5 minuta da medo skine neki program koji ti kaze "kupi novi bear share" i odmah te rega pod ne vise LimeWire nego 6.1.0.1(zadnja verzija)-I jos nesto Posto koristis besplatni najvise linkova na jednom korisniku za skidanje je 300 pa ono sto ti napise conecting jednostavno nema dovoljno veza.Sad nisam sto posto siguran u moju teorijum,ali kad sam to skuzio sve je pocelo da radi savrseno,do sad nisam imo problema a ako imas novu verziju za par dana kad mi se vrati komp sa popravka imat cu sifru sa bear share pa vise netrebas cekat medu da skine svoj program.javim ti ju na pm.
:D :D :D :D :D

shelby-eleanor
10.12.2006., 11:40

1. INSTALACIJA TORRENTA

pa bas da preko torrenta mozes naci 1 PJESMU... ne bi rekla.. torrenti sluze za skidanje albuma...
za pojedinacne pjesme preporucam eMule :)

-ParadoX-
10.12.2006., 21:33
probaj program "LIME WIRE"samo u google upisi tako!!!!

Ubjedljivo najbolji..:p

Nixis
11.12.2006., 06:14
Jel ima ovoliko muzike na Limewire?Kad sve prelistas,javi se!

http://btjunkie.org/browse?c=1&o=52&t=0&s=1

A ne ko da nema ,pa ima to sve bez problema,ti instaliraj lime wire pa mi se javi.

Ignoramus
20.12.2006., 17:15
1.Limewire........the supreme,najbrži download,jako puno stvari

e-mule.......puno stvari ali i puno virusa,jako spori download

mjolnir
22.12.2006., 17:57
1.Limewire........the supreme,najbrži download,jako puno stvari

e-mule.......puno stvari ali i puno virusa,jako spori download

aha, za emule je znakovit i veliki UL/DL ratio koji je kod mene doma i u firmi natukao gige i gige uploada u odnosu na pola ili više manju količinu downloada. nažalost upravo na emule se može naći najveći broj FLAC/APE ripova kompletnih albuma.
soulseek (http://www.slsknet.org/) je bio zakon dok mi se nije ogadio sa nekim "featuresima" mreže; community je vjerojatno najjači i odličan je za underground stuff. bit torrent je klasično zakon :s samo nije mi jasno da ljudi zaista torrente traže na googlu :rofl:

gawran
24.12.2006., 22:24
Thanx!
Definitivno-Morpheus-tako u google upiši-definitivno taj program,bez razmišljhanja,imaš sve vrste datoteka za skidat!A možeš i kazu-tj. kazaa:top:

atmajian
24.12.2006., 22:43
zavisi koji tip glazbe se želi skinuti ... ja koristim skoro sve navedeno, pa gotovo uvijek nađem ono što tražim. za manje popularnu glazbu je sigurno najbolji soulseek, ali ima stari način shareanja, znači isključivo od jednog izvora ... s druge strane emule ima veliku bazu, ali to automatski znači i veliki upload koji se ne može onesposobiti, što kod onih bez flat-a stvara probleme. donedavno je postojao emule mod koji je imao opciju disableiranja upload što ga je pretvaralo u leecher klijenta, a i imao je mnogo preset hackova koji su ubrzavali download, ali više ga se nema gdje za skinuti i skužio sam da su ga očio onesposobili jer se više ne spaja na servere. ne samo meni nego mnogima koji ga koriste. limewire je inače rasadnik malicioznih stvari, ali kad se radi o glazbi ima isto super bazu. albumbase site također, ali ne kad se radi o instrumentalnoj glazbi, npr. postoje isto mnogi forumi s direktnim download linkovima, pa samo tražite po kategoriji glazbe i linka vas ili direktno na file ili na stranicu.

gawran
25.12.2006., 10:46
E skinuo sam si ja emule-i jebe me brzina skidanja-koji kuratz ono 6 kb/s!!!!!

gawran
25.12.2006., 11:05
Opet problem-skinem aires-zakon je btw-i ono,skinem golu sliku gole curke-.i otvorim ju,ali di da ju ja nađem sad,nema je u program filesu...itd...

mjolnir
25.12.2006., 11:54
E skinuo sam si ja emule-i jebe me brzina skidanja-koji kuratz ono 6 kb/s!!!!!

provjeri si options/connection/limits. pazi, ul/dl slideri su međusobno vezani ali skužit ćeš ;)
ako je sve ok što se tiče postavki, kod emule svejedno postoji delay čekanja dok ne dođeš na red, kao i uobičajena ovisnost o broju izvora koji sheraju file i njihovoj upload brzini prema van. znaš i sam, pravilo #1 kod gotovo svih p2p alata je "be patient" :zubo:

Ivan_B
30.12.2006., 23:47
limewire pro ovo limewire pro ono, a podforum freeware. ccc :)
ja koristim Phex, Phex is a open source, multi platform (Windows, Mac, Linux) and spyware free Gnutella client. meni dovoljan, ful brz i jednostavan s obzirom da je free.
open source is the only source :p

sad but true
05.01.2007., 06:36
prednost lime wire-a je u tome kaj mozes vidjet kaj skidas cim pocne download, i mozes iskljuciti upload (nije bed ak imas flat), dok kod torrenta ne mozes ni jedno ni drugo
isuse, koja budaletina :vidiga: :rofl: :s :s

din@
05.01.2007., 12:50
a da li na Limewire možeš pokupiti viruse i druge gluposti i kako se od toga zaštiti?
p.s. možda glupo pitanje ali ne zamjerite početnica sam...

Ivan_B
06.01.2007., 17:30
a da li na Limewire možeš pokupiti viruse i druge gluposti i kako se od toga zaštiti?
p.s. možda glupo pitanje ali ne zamjerite početnica sam...

naravno da mozes, no ako upotrijebis mozak i znas da datoteka koju trazis nemoze nikako imati npr 41kb onda to ne skidas, ili skines ali ne pokreces na svom kompu dok ne budes sigurna da nije virus :D.
jos nisam dozivio da bi se virus mogao dobiti automatski, dakle bez prehodnog poteza korisnika, no sa Limewire bi i to moglo biti moguce :zubo:

tweety
07.01.2007., 15:18
Opet problem-skinem aires-zakon je btw-i ono,skinem golu sliku gole curke-.i otvorim ju,ali di da ju ja nađem sad,nema je u program filesu...itd...

pa ako si skinio tu sliku ona ti treba biti u folderu u koji se ti sprema download ( control panel-transfer,pa vidiš koji ti je folder ),a možeš vidjeti i u library gdje je slika

gawran
07.01.2007., 15:32
pa ako si skinio tu sliku ona ti treba biti u folderu u koji se ti sprema download ( control panel-transfer,pa vidiš koji ti je folder ),a možeš vidjeti i u library gdje je slika
Ma sve ok za to,imam limewire,skinem neki fajl,i stvori mi e drugi neki ZZZZ pored njeg,i tako stalno skoro,nerivra,i nemrem izbrisat te fajlove(duple), kako ma:confused: knut to!!!

darin
07.01.2007., 16:13

jao, mene je izludio! isto je tako poceo pred jedno mjesec dana, pa sam ga uninstall ali se sada dize neko java cudo koje me obavjestava da bi se limewire digao ali da mu nesto fali :vidiga: :rofl:

ne znam sta cu. :tuzni: ionako kupujem novo stolno racunalo za koji tjedan pa i nije neki bed, ali mi i dalje nije jasno da nisam neki virus pokupila. tj znam da jesam nekog crva :zubo: ali sam ga uspjesno maknula a ostatke stavila u karantenu. mozda je i to..pojma nemam :confused: :cerek:

din@
08.01.2007., 10:00
a da li je to moguće samo kod limewire ili i kod drugih npr. morphius itd..??

gawran
08.01.2007., 11:28
a da li je to moguće samo kod limewire ili i kod drugih npr. morphius itd..??
A ovisi,ne treba 100% bit tako!!!Ali morpheusa su sejbali,pitaš se tko,pa mi ljudi, sad kaj oćweš skinut treba tui licenca,tj. trebaš plačat,jer free verzija više neskida ništ,mada je morfić bio moj naj programćić-ne znam instalirat ću update kad izađe pa ću vidit!!!:zubo:

mikrofonija18si
10.01.2007., 03:37
Jeli LimeWire najbolji program za downloadanje ili ima neki bolji, a free

lajava gnjavatorica
10.01.2007., 16:53
ima bolji.

Zephyrus
15.01.2007., 17:55
BitTorrent je najjača P2P mreža, jedini je problem što je prilagođena za broadband korisnike. Teško (nemoguće) je naći pojedinačne audio fajlove; najčešće se nude kompletni albumi.

lie
15.01.2007., 18:07
ja imam LimeWire i meni je program odlican , jednostavan , sve nalazi , super brzo skida i jos tako u nedogled pozitivnih stavki o ovome programceku

yaya
16.01.2007., 12:11
torrenti su odlicni za skidanje kompletnih albuma, a za pojedinacne pjesme imas Shareaza, WinMX, LimeWire, al to ti je sve puno virusa uglavnom, nazalost meni DC++ ne radi vise iako mi je bio najbolji..

lajava gnjavatorica
16.01.2007., 13:00
yaya, kako ti ne radi dc?

lie, ti očito imaš jako skromne zahtjeve kad tako hvališ limewire.

Ivan_B
18.01.2007., 22:25
torrenti su odlicni za skidanje kompletnih albuma, a za pojedinacne pjesme imas Shareaza, WinMX, LimeWire, al to ti je sve puno virusa uglavnom, nazalost meni DC++ ne radi vise iako mi je bio najbolji..

win mx?? coice, to malo ko danas koristi....:)
dc++ je predobar, no nazivcirao me zbog dobrih antileech zastita :mad: :rofl:

mozda ga upogonim, ali onda cu opet morati na kompu imati 2> Gb laznih podataka :E

mali5
16.02.2007., 20:15

1. INSTALACIJA TORRENTA

Ja nisam dobro shvatila torrente
Ja sam nasla neku igru od 2.5 gigabajta
Skinem fajl od 30-50 kb i fajl završava na torrent
Ja sad ne kužim
Sta meni treba nekakav torrent downloader ili..:confused:
Ti si napisao INSTALACIJA TORRENTA
Di to mogu naći

Zephyrus
16.02.2007., 22:39
Tako nešto. To što si skinula je fajl koji sadrži neke osnovne informacije o downloadu. Treba ti posebni download manager koji će preko zapisa u .torrent fajlu doći do korisnika koji imaju traženi download i započeti preuzimanje od njih. Ima dosta BitTorrent klijenata, a jedan od najjačih je Azureus. Potraži na google; program je besplatan (open source).

dejo6
17.02.2007., 11:05
Ja nisam dobro shvatila torrente
Ja sam nasla neku igru od 2.5 gigabajta
Skinem fajl od 30-50 kb i fajl završava na torrent
Ja sad ne kužim
Sta meni treba nekakav torrent downloader ili..:confused:
Ti si napisao INSTALACIJA TORRENTA
Di to mogu naći

skini si utorrent (http://www.utorrent.com/download.php), jednostavan je i ne mora se puno namještat. za početnike je najbolji.

saskvač
18.02.2007., 11:45
torrenti sve radu
najboljsi su :s
ako hoces samo jednu dvije pjesme s albuma, samo odznacis ostale kada otvaras torent

nibelung
19.02.2007., 12:11
Ja sam instalirao MP3 rocket, nije los, freeware, za skidanje glazbe je OK, kod filmova znade bit spor, iako imam wireless konekciju

Paranoid
19.02.2007., 13:24
Naravno da su torrenti najbolji, skidam preko azureusa

jedino pojedinačne pjesme skidam preko dc++

domagoj.jug2
22.02.2007., 17:59
Ja koristim već dvije godine shareazu i nikad me nije iznevjerila,skinio sam već preko 60 GB pjesama,skidam ko manijak!!!

nibelung
24.02.2007., 17:16
A ima li tko iskustva sa BearShare programom?

obrtnik
19.03.2007., 23:52
Zašto mi limewire kod pokretanja pjesme traži media usage aquisation?

Penetrator
23.03.2007., 05:03
ares je zasada odlican verzija 1.9

step_up
20.04.2007., 17:18
ovako imam problem s lime wire programom ja upišem sve podatke tj. ime pjesme a on mi ništa ne nađei onaj signal dole mi je na minimum pomozite!!!:s :confused: :confused:

step_up
20.04.2007., 17:23
pomozite ako
neko nezna ili ako još nekome ne radi lime wire
meni piše da mi je signal skroz mali zbunjena sam please help!!!
:confused: :confused:

Joker*
26.04.2007., 22:17
Limewire ,bearshare, trazi samo P2P programe!!!

nikpalj
26.04.2007., 22:41
Ma prijeđi ti lijepo na e-mule...

Ja sam koristio kazaa-u, limewire, shareazu ali od kada sam upoznao mračna zadovoljstva e-mulea ne bih ga mijenjao za ni jedan drugi p2p program na svijetu! :)

Da samo vidiš koliko *više* fajlova nudi u odnosu na konkurenciju u vidu lime-a ili shareaze! Doslovno nema što nisam preko njega našao od stvari koje su me zanimale...

Nixis
02.05.2007., 09:09
Ma prijeđi ti lijepo na e-mule...

Ja sam koristio kazaa-u, limewire, shareazu ali od kada sam upoznao mračna zadovoljstva e-mulea ne bih ga mijenjao za ni jedan drugi p2p program na svijetu! :)

Da samo vidiš koliko *više* fajlova nudi u odnosu na konkurenciju u vidu lime-a ili shareaze! Doslovno nema što nisam preko njega našao od stvari koje su me zanimale...

pod A: e-mule je spor ko kura*,ja sam cekao na jednu pjesmu tjedan dana,a limewire je zakon nade mnogo pjesama.

pod b: emule trazi ljude koji su offline i online,znaci recimo ti ides neki fajl downloadati i moras cekat da taj covjek dode online,dok kod limewirea skidanje odma pocne jer on trazi ljude koji su online.

pod c: limewire je jednostavan,brzi,izvrstan,shareaza isto bezveze sporo da sporije ne moze kao i emule,nekvalitetni programi.A limewire je jedan jedini.

I jos jedan prijedlog a to je Ares,takoder izvrstan program (P2P) koji trazi nesto manju kolicinu nego limewire,ali je brz,nema cekanja po par dana da se pocne skidati neka pjesma ili video.

Nixis
02.05.2007., 09:11
ovako imam problem s lime wire programom ja upišem sve podatke tj. ime pjesme a on mi ništa ne nađei onaj signal dole mi je na minimum pomozite!!!:s :confused: :confused:

ukoliko ti pise slow connection ili tako nesto znaci da nije dobra brzina i jedva nalazi fajlove treba ti pisati turbo connection(ja mislim)

Aegon
14.05.2007., 14:33
ja za skidanje koristim eMule.svaka ćast drugim programima ali ovaj program je mene odusevio
meni osobno nije nesto posebno eMule

firer
06.06.2007., 16:58
najbolji je dc++ samo kad se skida glazba trebas nac korisnika sa brzom vezom

kuriozna
07.06.2007., 14:14
a može li mi, molim vas, netko od vas objasniti kako skinutu glazbu s neta prebaciti na mp3 ?

ja se ništa u to ne razumijem. :o

skinula sam program LimeWare i sada ga znam koristiti ali mi nije jasno samo prebacivanje ma mp3 koji sam dobila (ohoho davno) od t-coma (s tim da sam pola papira od njega izgubila).

eto, molila bih ako mi netko to može što jednostavnije objasniti. ;)

Snooker
08.06.2007., 18:14
Imam problema sa dc++ u zadnje vrijeme, izlista mi samo par hubova, prije ih je bilo milion, ne znam zasto , mozda se promijenila adresa a ja nemam pojma, inace iskljucim firewall i opet je isto..ima li neko slicnih problema, inace sam s njim bila najzadovoljnija kaj se tice skidanja muzike..nije bilo virusa nis, kaj se dogadja..pls help!:)

Ne zeli ti otvorit public hubova jer se promijenila adresa probaj sa ovom adresom http://dchublist.com/hublist.xml.bz2 ako ne zeli sa tom probaj sa ovom adresoom http:/dc.selwerd.nl/hublist.xml.bz2
Kad kliknes na public hubs desno od filtera ti pise configured public hubs list i tamo pejstaj jednu od ove dve adrese, vidi sa kojom ti radi...

TaTu
06.07.2007., 12:28
Ja koristim bearshare i do sad mi se pokazao kao najbolji. Probala sam i lime wire, shareazu ali bearshare mi je najbrže skidao i dao daleko više rezultata nego ova dva. Nikad mi nije skinuo virus, ni ništa slično. Meni je bearshare zakon! :cerek:

mislim...
10.07.2007., 17:37
aj ti najbolje reci nama koju pjesmu trazis a mi ti je nadjemo

vilinska musica
17.07.2007., 02:07
Ne zeli ti otvorit public hubova jer se promijenila adresa probaj sa ovom adresom http://dchublist.com/hublist.xml.bz2 ako ne zeli sa tom probaj sa ovom adresoom http:/dc.selwerd.nl/hublist.xml.bz2
Kad kliknes na public hubs desno od filtera ti pise configured public hubs list i tamo pejstaj jednu od ove dve adrese, vidi sa kojom ti radi...

meni ne radi ni sa jednom od tih adresa :(

isto mi nece otvarat public hubs. imas neko drugo rjesenje sta je moglo ici krivo?...

eyes.only
21.07.2007., 13:51

Nađeš gotovo sve samo ako si spreman za određeni album provesti na search-u kojih 5 minuta vremena. Ima i dosta "no name" stranica al ova je recimo jedna od onih na kojima "poznatije" stvari moreš naći dan-dva nakon kaj su izašle.

vilinska musica
22.07.2007., 23:53
ma dc je najbolji. mozes naci apsolutno sve, ko na placu. od igle do lokomotive. samo da me netko jos savjetuje sto da radim s ovim public hubovima koje vise nemam....

jvrban
06.08.2007., 19:44
pozdrav. ljudi molim pomoć.:s kako glazbu s limewire-a 4.14.2 prebaciti na cd.:confused: znam da je pitanje za neke smiješno:zubo: ali pomagajte prije nego odemo na godišnji da barem imamo kakvu takvu mjuzu u autu do mora. hvala i pozdrav:kiss:

LoThaR89
06.08.2007., 22:09
isto kao i u prethodnim verzijama :top:

jvrban
07.08.2007., 06:28
EVO MENE OPET :D AKO JE ODGOVOR LoThaR89 namijenjem meni samo da napomenem da do sada nisam imala ni jednu verziju LimeWire programa pa molim malo iscrpniji odgovor. hvala

Stormbreaker
07.08.2007., 08:20
pa, kad skineš glazbu, nađeš gdje se nalazi na kompu, uzmeš prazan cd i s nekim programom poput Nere spržiš :zubo:

manaus
07.08.2007., 16:14
Najbolji je Dc++
meni otvara public hubs bez problema na najnovijoj verziji 0.699. :)

vilinska musica
10.08.2007., 23:51
meni ne :(
pretpostavljam da bih trebala skinut novu verziju... u medjuvremenu mi se to nece dat pa ako netko ima neku ideju kako da to popravim razveselit ce me ako je napise.

dainty
12.08.2007., 11:01
meni ne :(
pretpostavljam da bih trebala skinut novu verziju... u medjuvremenu mi se to nece dat pa ako netko ima neku ideju kako da to popravim razveselit ce me ako je napise.

aj probaj s ovim http://hub2list.redirectme.net/PublicHubList.config.bz2

Marcus deKrieg
03.02.2008., 17:24
Thanx!

soulseek koji iskljucivo ima najvishe glazbe i to svega od rariteta do hitova.
jednostavan i praktican.

jaa
03.03.2008., 21:27
ma daj skini si LimeWire i skidaj sta te volja...

Dirk
09.03.2008., 15:51
Želim odgovor na par pitanja, pa ako netko zna neka ne bude škrt pa neka sa ostalima podjeli svoje znanje.
1. Kakva je kvaliteta glazbe u odnosu prema originalu?
2. Na kojim torrent-ima je mogu pronaći?

prajvatharlekin
18.03.2008., 16:00
skinula sam si lime wire, pise da se preporuca skidati samo ono sto pored ima taj taj zeleni znakic, a meni pored samo zvijezdice..da skidam?

Logo-expert
20.03.2008., 15:14
Aha

RaZZoR
31.03.2008., 22:31
Želim odgovor na par pitanja, pa ako netko zna neka ne bude škrt pa neka sa ostalima podjeli svoje znanje.
1. Kakva je kvaliteta glazbe u odnosu prema originalu?
2. Na kojim torrent-ima je mogu pronaći?

1* wiki...
http://en.wikipedia.org/wiki/Free_Lossless_Audio_Codec

2* STM

Red Nix
01.04.2008., 12:13
Guglaj DC++

mya_7920
01.04.2008., 14:28
Guglaj DC++

Eh, DC++. Divan i krasan program, sve dok jednog dana nije prestao učitavati hubove. Jednostavno, nijedan od linkova ne radi, nijedan mi hub nije vidljiv - ništa ne mogu skinuti. Možda netko zna u čemu je problem? :s

more & dupin
04.04.2008., 19:24
dečki ajd plis help. želim skinuti neki program za skidanje muzike. na starom sam koristila bear sher i nisam baš bila zadovoljna jer mi non stop neke viruse donosio. imala sam i emule. htjela sam i sad skinuti emule ali ne mogu, nemam pojima zašto. uglavnom koji je po vama najbolji, sigurniji i najbrži program?

jaa
04.04.2008., 19:40
dečki ajd plis help. želim skinuti neki program za skidanje muzike. na starom sam koristila bear sher i nisam baš bila zadovoljna jer mi non stop neke viruse donosio. imala sam i emule. htjela sam i sad skinuti emule ali ne mogu, nemam pojima zašto. uglavnom koji je po vama najbolji, sigurniji i najbrži program?

imas pm...

Red Nix
05.04.2008., 11:26
DC++

tipica
05.04.2008., 15:36
Ovaj...pomozite mi pliz pojasniti neke stvari : dakle,skinem Lime Wire (npr.) i intaliram.Što on tada share-a?Tamo mi je nešto pisalo u tom stilu,ali ja to nisam skužila,pa sam prekinula :rolleyes::ne zna:
I tko to onda vidi?:confused:
I u biti cijeli taj postupak skidanja glazbe sa tim programima?...
Sram me,zbilja,ali se u to ne kužim!:brukica:

markojarun
06.04.2008., 21:24
e zato ja skidam prek rapidshare accounta i sa 16 mb/s brzinom flat rate-a :D

Mirjana1996
19.07.2008., 12:19
Za glazbu ti je dobar i jednostavan za upotrebu WinMX Music
Imaš na mojoj stranici :)

e hvala ovaj program je stvarno the best!!!:top:

Pero123456
23.11.2008., 12:43
ja neznam kak se koristi s programom-BitTorrent 6.1.2-instaliro sam ga i hoću skinut neke pjesme...al neznam kak...........please help meeeeeeeee!

Joint
23.11.2008., 12:55
video get je najbolji program za skidanje muzike i videa

Cilim
23.11.2008., 13:27
ja neznam kak se koristi s programom-BitTorrent 6.1.2-instaliro sam ga i hoću skinut neke pjesme...al neznam kak...........please help meeeeeeeee!

http://www.forum.hr/showthread.php?t=338926

sarra_os
16.08.2009., 15:14
narode... imam lime wire... kada hoću skinit pjesmu (nađe mi ju, sve normalno) piše mi da ne može nać dozvolu za tu pjesmu... dal da ju skidam, ili ne?

JoWaN
16.08.2009., 18:58
narode... imam lime wire... kada hoću skinit pjesmu (nađe mi ju, sve normalno) piše mi da ne može nać dozvolu za tu pjesmu... dal da ju skidam, ili ne?

Znaci da je file zasticen.
Makni nju, i skini drugu tj. druge velicine.

sarra_os
16.08.2009., 21:12
Znaci da je file zasticen.
Makni nju, i skini drugu tj. druge velicine.

ma neće... na svima mi e tako...:ne zna: plač...
al hvala svejedno...

Ančica.
16.08.2009., 22:04
Samo ti skidaj, bez brige (jedino se čuvaj virusa)

Nije file zaštićen. To samo znači da LimeWire ne može potvrditi da je dozvoljeno dijeliti tu pjesmu (naravno, kad i nije, jel). :)
Možeš u njegovim opcijama isključiti tu provjeru.

JoWaN
16.08.2009., 23:30
Ali bolji od Limewirea je MP3 Rocket 5. Prackticki radi kao LimeWire PRO verzija, a i daje bolje rezultate pretrage.

sarra_os
17.08.2009., 10:33
ajd supp. hvala vam... =)

Yuna
26.03.2010., 14:28
Hej jel znate neki program koji dobro radi? Koristim lime wire ali je u zadnje vrijeme jako los. Ili mu treba 100 godina da nađe pjesmu ili ju uopce ne nađe. Dajte neke prijedloge.

Btw. jel znate neki dobar online konverter koji moze video s youtubea pretvorit u mp3?

dale1970
26.03.2010., 15:27
Super mp3 download,jdownloader za sve vrste skidanja,stranica katz.cd:mig:

vanilla sky
07.04.2010., 22:13
dal mi netko može objasniti zašto ako imam shareazu(za muziku) već otprije na kompu i sad sam skinula utorrent(samo za filmove),kad na pirate bay-u kliknem film da ga počne skidati-skida ga u shareazi a ne u utorrent-u i kad ga skine je u nekom čudnom formatu i samo u windows media playeru ga mogu otvoriti i to bez titlova....???:ne zna:please HELP

kokan2
16.02.2011., 21:37
http://www.balkanmixnation.net/ :top: