PDA

View Full Version : bivsi i njegova sadasnja situacija

mannequin*
26.02.2006., 23:18
scena: ja i on zajedno mjesec i po, divno nam, i odjednom raskinemo jer me prevario. napominjem, veza na daljinu. prevarena, i to sa curom iz istog grada, iste opcine, ma nema O.o i to sa zadnjim slucajem ovog grada, i ok, nama bilo super ali mi raskinuli, i sada su oni zajedno. i ja sam njega preboljela meni je bilo super, sve dok da njegova nova mala nije postala ljubomorna k'o pas na mene i sada, svaku vecer kad cura ( ja) picim na trening ona i njena josh_veci_slucaj sestra cekaju, trazhe ovo i ono i ja ne znam za to uopshte pravo dugo, i onda mi kazhe jedna dobra jaranica za to, i ja napichim vanka sinoc kad one za mnom, ja se okrenem one se okrenu i odu. i danas ja saljem bivsem poruku tipa:

''reci ti njoj da me ostavi na miru! bjazh, nechu mame mi vishe ovako, neka mi kazhe sta oce ili nek' me se okani ... znala sam da su slucajevi, al ida su ovoliki ortodoksi nisam!''
i posalje cura, i veceras na mircu sestra te njegove sadasnje govori '' neira, reci ti da azru(sadasnju) ne zanima mala emina i neka ona prestane sa tim svim...''

helloU O.o i sada sam kao ja kriva O.o ...o bozhe, sto mrzim ovo O.o ...
i fakat, sta bi ja trebala? mene iskreno boli briga i za jedno i za drugo, i za onog treceg slucaja shto se ubacio, i sta bi ja trebala sada? da ignorisem sve ovo..
joj, tako zelim da ih posaljem u tri lipe...
i evo o cemu ja razmisljam u kasne sate. :rofl:

Bercana
26.02.2006., 23:46
polomih se čitajući i sad mi ža :(

aktovka
26.02.2006., 23:59
Htjela bi znati koje je znacenje "O.o" (mene to podsjeca na dvije nejednake sise), a tekst je toliko nerazumljivo napisan da mi apsolutno nije jasno o cemu je tu rijec. :(

Jedno sam vrijeme imala u glavi slike crnackih ženskih bandi kako razmjenjuju CD od Azre, ali mislim da se ne radi o tome. :confused:

ambasadorica
27.02.2006., 00:01
ignoriraj.
ak i dalje nastave,reci im da ćeš platit nekom da im polomi noge.

blate rannčko
27.02.2006., 00:26
hei curoktio samti reći ta niegovo ras mišlja nije ie u nor pali

ma

:mad:

IEMEBIT

Nerea
27.02.2006., 05:43
scena: ja i on zajedno mjesec i po, divno nam, i odjednom raskinemo jer me prevario. napominjem, veza na daljinu. prevarena, i to sa curom iz istog grada, iste opcine, ma nema O.o i to sa zadnjim slucajem ovog grada, i ok, nama bilo super ali mi raskinuli, i sada su oni zajedno. i ja sam njega preboljela meni je bilo super, sve dok da njegova nova mala nije postala ljubomorna k'o pas na mene i sada, svaku vecer kad cura ( ja) picim na trening ona i njena josh_veci_slucaj sestra cekaju, trazhe ovo i ono i ja ne znam za to uopshte pravo dugo, i onda mi kazhe jedna dobra jaranica za to, i ja napichim vanka sinoc kad one za mnom, ja se okrenem one se okrenu i odu. i danas ja saljem bivsem poruku tipa:

''reci ti njoj da me ostavi na miru! bjazh, nechu mame mi vishe ovako, neka mi kazhe sta oce ili nek' me se okani ... znala sam da su slucajevi, al ida su ovoliki ortodoksi nisam!''
i posalje cura, i veceras na mircu sestra te njegove sadasnje govori '' neira, reci ti da azru(sadasnju) ne zanima mala emina i neka ona prestane sa tim svim...''

i fakat, sta bi ja trebala? mene iskreno boli briga i za jedno i za drugo, i za onog treceg slucaja shto se ubacio, i sta bi ja trebala sada? da ignorisem sve ovo..

JEL TI SEBE RAZUMIS?:o

Nerea
27.02.2006., 05:44
Htjela bi znati koje je znacenje "O.o" (mene to podsjeca na dvije nejednake sise), a tekst je toliko nerazumljivo napisan da mi apsolutno nije jasno o cemu je tu rijec. :(

Jedno sam vrijeme imala u glavi slike crnackih ženskih bandi kako razmjenjuju CD od Azre, ali mislim da se ne radi o tome. :confused:

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

kiki-j-zg
27.02.2006., 06:13
JEL TI SEBE RAZUMIS?:o

Ovo je jedino kaj mene u ovoj nebulozi zanima. :rolleyes:

Legion
27.02.2006., 06:24
Počela žen pit, i to gadno... :rofl:
:nono: pijan i luuuud pisat po forumu

Feuerfuchs
27.02.2006., 06:53
Vanja hajde dizi se, trebamo prijevod s bosanskog.:D

meddo
27.02.2006., 06:55
Za mene piva, za pićku sok.........

To je slobodni prijevod, za detaljniji, molim na PM

studentica21
27.02.2006., 09:50
scena: ja i on zajedno mjesec i po, divno nam, i odjednom raskinemo jer me prevario. napominjem, veza na daljinu. prevarena, i to sa curom iz istog grada, iste opcine, ma nema O.o i to sa zadnjim slucajem ovog grada, i ok, nama bilo super ali mi raskinuli,....:blabla:

majkemimile,dobit ces racun od opticara,oci su mi se zalijepile za ekran dok sam skuzila sto si napisala:eek:

xxGaladrielxx
27.02.2006., 10:27
:rofl: ma bjazh!

kiki-j-zg
27.02.2006., 10:31

:rofl:

Feuerfuchs
27.02.2006., 10:45
Da, kaze se: ma bjazhi.:rofl:

meddo
27.02.2006., 11:06
Putuj Selma, i molim te, ne nag'nji se kroz prozor.

mannequin*
27.02.2006., 21:37
ah, trebala sam znati da necete nishta shvatiti :D ajde, jebiga :D bosanski je ovo, a ja cu vam zvati aldinu da prevodi :D

i ne, u ovoj prici ja sebe ne razumijem, i to me plasi :D :rofl: :rofl: :rofl:
a inace, vec sam uspjela skuziti drugog momka :D i onda cu ga sutra prevariti :D kucka nevjernaaa...
i bjaazh... :)

broken
27.02.2006., 21:56
Htjela bi znati koje je znacenje "O.o"
http://www.gamesleague.com/images/smiles/Oo.gif

a ja cu vam zvati aldinu da prevodi :D

jos kad bi aldina kontala... :zubo:

atena
27.02.2006., 22:05
Aaj sto te oni ne kontaju, ali ja :)
Pa kakve veze ima bosanski ili koji god, kad nisi napisala ko koga proganja, ili pogledaj npr ovu recenicu 'inace, vec sam uspjela skuziti drugog momka i onda cu ga sutra prevariti kucka nevjernaaa...
i bjaazh... ' Ko je koga 'skuzio', i ko ce koga da vara.... Ja 'skontala' da si ti ostavila svog dragog(ili on tebe, totalno ne bitno). Ova prica nema klasicni uvod: 'ono ti nas kao fol upoznas' ko su glavni akteri price, pa onda radnja, pa zaplet, pa odplet..... i tako dalje ...

Nerea
28.02.2006., 05:25
Vanja hajde dizi se, trebamo prijevod s bosanskog.:D

:rofl:

xxGaladrielxx
28.02.2006., 06:13
http://www.gamesleague.com/images/smiles/Oo.gif
:lol:

mannequin*
28.02.2006., 13:49
uhh :) ajde, ova tema je potpuno izgubila smisao :D a to je bio da vi mene utjesite, kazete ''ma ajde bit ce njih josh'' i bacite simpatican smjesak. sto se nije desilo :D ja mislim da bi vam poslije 3 citanja sve trebalo biti jasno, buduci da bas i nije toliko komplikovano...:rofl:

gnjavež
28.02.2006., 14:10
razbij im zube.ili ih sacekaj i pitaj koji k.. oce.pa im onda razbij zube :kava:

studentica21
01.03.2006., 12:32
uhh :) ja mislim da bi vam poslije 3 citanja sve trebalo biti jasno, buduci da bas i nije toliko komplikovano...:rofl:

daj nam prevedi na jedno citanje:zubo:

Cats
01.03.2006., 12:37
ja mislim da bi vam poslije 3 citanja sve trebalo biti jasno, buduci da bas i nije toliko komplikovano...:rofl:

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

:diže dva prsta: Molim moderatorice da ovo objese kao top-temu. Odavno me nije nešto ovako od srca rasplakalo. :zubo:

ambasadorica
01.03.2006., 17:01
uhh :) ajde, ova tema je potpuno izgubila smisao :D a to je bio da vi mene utjesite, kazete ''ma ajde bit ce njih josh'' i bacite simpatican smjesak. sto se nije desilo :D ja mislim da bi vam poslije 3 citanja sve trebalo biti jasno, buduci da bas i nije toliko komplikovano...:rofl:

ja sam ti još gore napisala da ignoriraš sve to.
a i kolko sam uspjela skužit,nije ti više stalno do njega...

naime,ja provela skoro cijelo djetinjstvo u bosni kod babe:zubo: pa sam uspjela skužit kaj piše. valjda...:misli:

kemik
01.03.2006., 17:14
Ajmo jedan pokusaj prijevoda, iako nemam nikakve bosanske krvi. Nemrem vjerovat da nisam ovo ranije procitala:
scena: ja i on zajedno mjesec i po, divno nam, i odjednom raskinemo jer me prevario.
Dakle, nasa otvaracica je bila s deckom mjesec i pol dana, u divnoj vezi, a onda su prekinuli jer je on nju prevario.
napominjem, veza na daljinu. prevarena, i to sa curom iz istog grada, iste opcine, ma nema O.o i to sa zadnjim slucajem ovog grada, i ok, nama bilo super ali mi raskinuli, i sada su oni zajedno.
radilo se o vezi na daljinu (sto meni sad postavlja pitanja kako im je moglo bit tako super u mjesec dana veze na daljinu, ali nije bitno). On je nju prevario s jednom curom iz istog grada (valjda njegovog) i to s nekakvim najgorim propalitetom. Nakon prekida s nasom otvaracicom ostao je u vezi s curom s kojom ju je prevario.
i ja sam njega preboljela meni je bilo super, sve dok da njegova nova mala nije postala ljubomorna k'o pas na mene i sada,
ona se vise en ljuti, svejedno joj je, ali je problem sto je druga cura (prevaracica, op. a.) sad ljubomorna na otvaracicu.

svaku vecer kad cura ( ja) picim na trening ona i njena josh_veci_slucaj sestra cekaju, trazhe ovo i ono i ja ne znam za to uopshte pravo dugo, i onda mi kazhe jedna dobra jaranica za to, i ja napichim vanka sinoc kad one za mnom, ja se okrenem one se okrenu i odu.
prevaracica i njena sestra, koja je jos gori propalitet (kak je to moguce, ako je sestra najgori) stalno idu za otvaracicom, slijede ju na trening, traze nesto od nje, iako ona to uopce ne zna, nego joj to objasni njena frendica ( :misli: ). I sinoc su isle za njom, a cim se ona okrene u njihovom smjeru, one pobjegnu.

i danas ja saljem bivsem poruku tipa:

I danas ona salje prevarantu poruku: "reci joj da me ostavi na miru, ne zelim vise ovakve probleme, nek kaze sto hoce ili me ostavi na miru... znala sam da su problematicne, ali nisam ocekivala da su ovakve"

E, zao mi je, sad sam se izgubila. tko je tko, neira, azra, emina, jeboteled, to se nemre vise pobrati...

Cats, imas pravo, ovo bi trebalo ici kao top-tema...

crtica
01.03.2006., 17:17
Ako mogu samo primjetit, mislim da su autorica topića i ta druga cura iz istog grada, obzirom ju ona sa svojom sestrom sačekuje :D

u svoju obranu mogu reći kako nemam pametnijeg posla, čekam da se nešto isprinta...

ambasadorica
01.03.2006., 17:21
Ajmo jedan pokusaj prijevoda, iako nemam nikakve bosanske krvi. Nemrem vjerovat da nisam ovo ranije procitala:

Dakle, nasa otvaracica je bila s deckom mjesec i pol dana, u divnoj vezi, a onda su prekinuli jer je on nju prevario.

radilo se o vezi na daljinu (sto meni sad postavlja pitanja kako im je moglo bit tako super u mjesec dana veze na daljinu, ali nije bitno). On je nju prevario s jednom curom iz istog grada (valjda njegovog) i to s nekakvim najgorim propalitetom. Nakon prekida s nasom otvaracicom ostao je u vezi s curom s kojom ju je prevario.

ona se vise en ljuti, svejedno joj je, ali je problem sto je druga cura (prevaracica, op. a.) sad ljubomorna na otvaracicu.

prevaracica i njena sestra, koja je jos gori propalitet (kak je to moguce, ako je sestra najgori) stalno idu za otvaracicom, slijede ju na trening, traze nesto od nje, iako ona to uopce ne zna, nego joj to objasni njena frendica ( :misli: ). I sinoc su isle za njom, a cim se ona okrene u njihovom smjeru, one pobjegnu.

I danas ona salje prevarantu poruku: "reci joj da me ostavi na miru, ne zelim vise ovakve probleme, nek kaze sto hoce ili me ostavi na miru... znala sam da su problematicne, ali nisam ocekivala da su ovakve"

E, zao mi je, sad sam se izgubila. tko je tko, neira, azra, emina, jeboteled, to se nemre vise pobrati...

Cats, imas pravo, ovo bi trebalo ici kao top-tema...

ovo zadnje "i posalje cura, i veceras na mircu sestra te njegove sadasnje govori '' neira, reci ti da azru(sadasnju) ne zanima mala emina i neka ona prestane sa tim svim...'' ti je:
sestra od te sadašnje cure je neiri rekla da tu njegovu sadašnju (azru-btw,super ime;)) ne zanima naša autorica i da ona NJU prestane gnjavit. bar sam ja to tak skužila.
e sad,malo je problem sa ovim "na mircu". pretpostavljam da je to neko mjesto ili event...

kemik
01.03.2006., 17:22
e sad,malo je problem sa ovim "na mircu". pretpostavljam da je to neko mjesto ili event...

hm, to je jedino sto sam skuzila: mirc (http://www.mirc.com/) je program za komunikaciju na netu, slicno kao icq...

broken
01.03.2006., 17:37
ovo zadnje "i posalje cura, i veceras na mircu sestra te njegove sadasnje govori '' neira, reci ti da azru(sadasnju) ne zanima mala emina i neka ona prestane sa tim svim...'' ti je:
sestra od te sadašnje cure je neiri rekla da tu njegovu sadašnju (azru-btw,super ime;)) ne zanima naša autorica i da ona NJU prestane gnjavit. bar sam ja to tak skužila..

mislim da je azra sestra od sadasnje. neira prijateljica. emina autorica (u ovo sam 100% sigurna.) :D

studentica21
01.03.2006., 21:28
Ako mogu samo primjetit, mislim da su autorica topića i ta druga cura iz istog grada, obzirom ju ona sa svojom sestrom sačekuje :D

u svoju obranu mogu reći kako nemam pametnijeg posla, čekam da se nešto isprinta...

cekaj,a ja sam skuzila da je veza na daljinu,od kud sad iz istog grada:confused:

pupetta.maresca
01.03.2006., 21:55
jebote žene kak vi pametne kad se udružite!!!Trebale bi radit ko šifranti u Rusiji!!

Leeloo
01.03.2006., 21:57
cekaj,a ja sam skuzila da je veza na daljinu,od kud sad iz istog grada:confused:

kako je, pretpostavljam, riječ o nekoj srednjoškolki (i ja sam se u to doba ložila na mirc) veza na daljinu vjerovatno bi podrazumijevala da je razmak između njih dvoje nekih cca. 4-5 kilometara...(vazdušne linije) Kako ne idu u istu školu, te kako srednjoškolci ne voze automobile, to je već udaljeno. Dakle žive na suprotnim krajevima grada.

neko da li je neko dokučio šta su "ona i njena josh_veci_slucaj sestra" tražile od nje...

Vera Pavladoljska
01.03.2006., 23:09

O čemu ti pričaš i kojim jezikom? :confused: :confused: :confused:

Ja sam samo po'vatala asocijacije na bosanske sevdalinke i grupu azra :D :D :D

ambasadorica
01.03.2006., 23:15

pa nitko nije reko da je i taj frajer sa njima u tom mjestu. rečeno je samo da su njih dve u istom. možda on sad i sa tom drugom ima vezu na daljinu. my guess-radi u njemačkoj il tak nekaj...

pa još je i naglasila: "napominjem, veza na daljinu. prevarena, i to sa curom iz istog grada, iste opcine,.."

aktovka
02.03.2006., 00:20
Dakle i neki gasterbajteri se pojavljuju u prici. :D

Meni je ovaj topic zakon. :top: :rofl:

broken
02.03.2006., 00:41
pa nitko nije reko da je i taj frajer sa njima u tom mjestu. rečeno je samo da su njih dve u istom. možda on sad i sa tom drugom ima vezu na daljinu. my guess-radi u njemačkoj il tak nekaj...

pa još je i naglasila: "napominjem, veza na daljinu. prevarena, i to sa curom iz istog grada, iste opcine,.."

ja ovdje dodjem kao odvjetnik od mannequin*, ali sta cu kad znam pricu.

nije gasterbajter, zivi u gradu udaljenom oko 50 km :D

aktovka
02.03.2006., 00:46

Uzeli ste mi crnacke ženske bande, uzeli ste mi CD od Azre, uzeli ste mi gasterbajtera....SVE MI UZMITE !!! SVE!!!!! :D :rofl:

Nego, koliko su stari protagonisti i može li se ocekivati da ce problem s novom curom i njenom sestrom prerasti u fizicki sukob te ce ipak biti okršaja ženskih bandi ? :confused:

ambasadorica
02.03.2006., 07:21

a dobro,bitno je samo da sam bila u pravu.:D :D ovo su samo nijanse;)

ambasadorica
02.03.2006., 07:23
Uzeli ste mi crnacke ženske bande, uzeli ste mi CD od Azre, uzeli ste mi gasterbajtera....SVE MI UZMITE !!! SVE!!!!! :D :rofl:

Nego, koliko su stari protagonisti i može li se ocekivati da ce problem s novom curom i njenom sestrom prerasti u fizicki sukob te ce ipak biti okršaja ženskih bandi ? :confused:

pa,ja smatram da neće. čini mi se da ta azra tak i tak već vodi okršaj u svojoj glavi,a takvi ga uglavnom tamo i zadrže:)

MC white 100's
02.03.2006., 08:17
motherfucker crazy bosnian bitches in catfight

http://img74.imageshack.us/img74/2193/cf3zj.jpg (http://imageshack.us)

Ona007
03.03.2006., 09:23
Ja mislim da se ona boji krupne sestre koja je sestra sadasnjoj curi njenog bivseg..jel tako?
Pouka: ucite sadasnje da kad vam jednom budu bivsi ne traze cure sa sestrama koje se bave boksom :)

Ona007
03.03.2006., 09:28
hm, to je jedino sto sam skuzila: mirc (http://www.mirc.com/) je program za komunikaciju na netu, slicno kao icq...

vidis ti te moderne komunikacija.. sms ovi i mirci ..i sestre razbijacice ..zvuci ko harlem :D

mannequin*
05.03.2006., 09:16
ahha :D
ovako, emina sam ja, i ne, nisam srednjoskolka, manje sam od toga. ako kome smeta neka javi, ja cu ignorisati sve to :D
azra je njegova sadasnja.
mIRC je chat program | ovo dalje ne citajte ako vam je koeficijent inteligencije ispod 90---> [ na kojem sam samo radi jednog kanala, i na tom kanalu se inace skuplja raja iz starog grada tak da... ]
vanja je azrina sestra, inace, istinu kaze neko gore, krupna, a ovdje se ja bavim borilackim vjestinama, tako da fizicki okrsaj ne predstavlja problem, a i ja se ne bih spustala toliko nisko.
neira je zajednicka prijateljica koja se slucajno nasla u svemu ovome.
broken je moja dusha :*
na kraju sam ja ispala kriva za sve.
na kraju sam ja sve poslala u tri i po pizde materine.
a to radim i sa doticnim koji me nazvao ''motherfucker crazy bosnian bitch in catfight''. ja cu samo pokusati zanemariti gramaticke greske u recenici i reci doticnom da se ne zajebaje previse.

hvala.

studentica21
06.03.2006., 10:27
samo nisi objasnila sto ti znaci ono o.O.:zubo:

il tak nesto

atena
06.03.2006., 17:02
Ma nek si ti nama rekla i ovo za IQ i sve.... Tako mi je slatko, samo mi reci gdje jos zivite da vidim borbu :cerek: , obozavam kad se zenske 'biju', a jos vise kad pricaju 'socnim' jezikom, ma prosto ne znam sto mi je draze od tog..... Zamisli samo chat je tamo gdje se sastaje raja iz grada.....o boze :rofl: nije mi to poznato, mi sa sela to nemamo :rofl:

OkatoZlo
06.03.2006., 17:50
Pa jel lijepo objasnjeno da je O.o -> http://www.gamesleague.com/images/smiles/Oo.gif :rofl:

A ti Emina ne kuzim za sto si ispala kriva. Nit si prevarila nit si uhodila nekog. :confused:
Zauzmi se za sebe!

Indigo_st
06.03.2006., 18:29
Pa jel lijepo objasnjeno da je O.o -> [IMG]

:lol: A je me ovo nasmijalo, svaka cast!!! :rofl:

mannequin*
06.03.2006., 19:59
Ma nek si ti nama rekla i ovo za IQ i sve.... Tako mi je slatko, samo mi reci gdje jos zivite da vidim borbu :cerek: , obozavam kad se zenske 'biju', a jos vise kad pricaju 'socnim' jezikom, ma prosto ne znam sto mi je draze od tog..... Zamisli samo chat je tamo gdje se sastaje raja iz grada.....o boze :rofl: nije mi to poznato, mi sa sela to nemamo :rofl:

ovaj, ja sam u postu iznad rekla da se nikada ne bih spustala na taj nivo, a takodjer sam i rkela da se bavim borilackom vjestinom, tako da bi sve zavrsilo jednostavno. ona ne podu, ja vec nestala.
a za kanal ne znam, ocito da neki ne znaju ni sta je mIRC, i ja nista ne govorim, i bolje da ne znaju, to je jos jedna glupost koja zauzima previse prostora u sivoj materiji u nasim lobanjama, a ne znam, od ortodoksa poput par vas taj nivo inteligencije ne bih ni ocekivala.

mannequin*
06.03.2006., 20:02
i u pm, O.o ozncava neshto kao ''razgoracene'', tj. ''izbuljene'' oci! :|

studentica21
06.03.2006., 22:20

odnosno,jedno izbuljeno oko:zubo:

mannequin*
07.03.2006., 12:58
ahahha da, i to bi trebao biti znak soka, tj iznenadjenja.
got it? ...:rofl: :rofl: :rofl:

Arianne
07.03.2006., 16:54

Jebemu,ja sam iz Bosne al ubij me ako ja ista ovdje razumjem o cemu se radi :misli:

cometa
07.03.2006., 18:28
Ovdje j*** lud zbunjenog:rofl: :D

sassssh
08.03.2006., 08:15

Aha,pobulj pobulj :eek:

studentica21
08.03.2006., 09:41
Jebemu,ja sam iz Bosne al ubij me ako ja ista ovdje razumjem o cemu se radi :misli:

e al nije to "taj" dio bosne;)

mannequin*
08.03.2006., 10:19
ovaj, sada sam ja ispala iz toka ovdje :D

smjeskica
08.03.2006., 11:59
motherfucker crazy bosnian bitches in catfight

http://img74.imageshack.us/img74/2193/cf3zj.jpg (http://imageshack.us)
:rofl: :rofl: :rofl:
Placem... :D

mannequin*
09.03.2006., 09:10
vidis, ja ne :|

Dren
09.03.2006., 14:33
Uuuu ja sve svatio iz prve, ponosan sam.
Alo emina nemoj tako potcjenjivački prema ekipi ovdje, oni ne koriste mirc jer je irc zastario, nisu upoznati... sad ti se koristi skype sa web kamerom :D
Btw vidim da si stvarno aktivna na irc čim pucaš :* :| i ostale smajlije koji su ovde slikovni i pišu se dvotočka riječ dvotočka. kao :kiss: kužiš?

E da, cure, problem je što azra i vanja nju prate jer je azra ljubomorna. :rofl:
Htjele su vjerojatno nač nešto materijala da je oblate i tračaju :rofl:

M@3X
13.03.2006., 23:15
U najmanju ruku kao da cura pise Kineski.
Jeste da je sve napisano malo zbrkano, ali vise ste vi iskarikirali nego sto je tekst nejasan. :zubo:

I cemu toliko iscudjavanje na spomen mIRC-a? :confused:
Ona je glupa jer vi niste culi za mIRC? :misli:

Ma koje preseravanje. :D :zubo: :D

mannequin*
16.03.2006., 15:48
ahaha preseravanje it is :) a smajlije tipa :* :| koristim jer ih volim, i oni su mi sa msn-a :) a na mircu i nisam tak cesto, ja ga inac ne podnosim bash, tako da ga jedostavno koristim da pricam sa bagrom raje odjednom :)
ajde, jebes bivseg.. :)

kayla
22.03.2006., 21:31
od kud ste vi ljudi:eek:

ok nema veze.....ocito su to sve djeca ak se nevaram?!

Split
23.03.2006., 02:55
Da se posluzim tvojim "izrazima";za razumljivost teksta: O.o
:D

pin_up
23.03.2006., 03:01
Uuuu ja sve svatio iz prve, ponosan sam.
Alo emina nemoj tako potcjenjivački prema ekipi ovdje, oni ne koriste mirc jer je irc zastario, nisu upoznati... sad ti se koristi skype sa web kamerom :D
Btw vidim da si stvarno aktivna na irc čim pucaš :* :| i ostale smajlije koji su ovde slikovni i pišu se dvotočka riječ dvotočka. kao :kiss: kužiš?

E da, cure, problem je što azra i vanja nju prate jer je azra ljubomorna. :rofl:
Htjele su vjerojatno nač nešto materijala da je oblate i tračaju :rofl:

:rofl: :rofl: :rofl: :s

Psiholog
23.03.2006., 09:38
ok...
ja sam ovo shvatila ko neki rebus, sifrirani kod...(to mi je prihvatljivije nego cinjenica da je to natipkala "normalna" osoba )....:eek:

zasto imam osjecaj da sljedi nesto u stilu....

"bravoooooooo, skuzili ste skrivenu poruku....:zubo: ...
ostavite ime, prezime i adresu...
...nagrada koju ste osvojili je Super Krečko...."...:rofl:

svaka cast autorici, ovako nesto nije lako napisat....toliko toga u samo 1 postu....

poslije one price o krovopokrivacu...ovo je zauzelo 1. mjesto na mojoj ljestvici TOP 10 gluposti....:rofl: :rofl: :rofl: