PDA

View Full Version : Celulit - kreme, tablete, flasteri, pilinzi...

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

Cactusbuba
19.05.2008., 10:37
a nikako. a i stražnji dio bedara baš rijetko izmasiram. masiram berda sa tri strane, četvrtu ne vidim pa tamo sigurno nema celulita, kao ni na guzi :rofl::rofl:

Rock Star
19.05.2008., 10:43
Ja na guzi nemam celulita. :cheer: Ipak mi je dragi masira i mislim da tamo imam naljepšu kožu. :)

Kristina19
19.05.2008., 10:46
e curke, vi koje se samomasirate...kak uspijevate masirat guzu?!?
noge jos i uspijevam, al ovo...:ne zna:

Ja imam mali plastični bodljasti masažer i nemam frke.. Sva se s njim masiram

Cactusbuba
19.05.2008., 11:30
ali stavrno mi se čini da na guzi nemam celulit. kako god da pogledam, sve je ok. zato i ne masiram, samo povremeno...:rofl:

tessaa
19.05.2008., 16:01
ali stavrno mi se čini da na guzi nemam celulit. kako god da pogledam, sve je ok. zato i ne masiram, samo povremeno...:rofl:

A, nemam ni ja, bar ne onaj koji se vidi golim okom,..:top:
Ali ono što počne tik ispod guze... pa sve do koljena... sa stražnje strane naročito... e to je već jad i očaj...:flop:

kiksica000
19.05.2008., 18:03
ovo za afroditinu od cekropije...

potpisujem!!! i jos kako lijepo hladi.... :s :s :s

p.s. reelle (mislim da se tako zove) anticelulitni gel - 0 bodova!!

Kya
19.05.2008., 23:56
Ja na guzi nemam celulita. :cheer: Ipak mi je dragi masira i mislim da tamo imam naljepšu kožu. :)

aj hejt ju :mad::Prd:

:kiss:

cmokic
20.05.2008., 06:43
svima bih preporučila alverdino ulje od limuna i ružmarina, mažem se s njim već 2 mjeseca i uopće više nemam vidljivog celulita, stvarno je dobar i nije skup :s :s

Rock Star
20.05.2008., 09:32
aj hejt ju :mad::Prd:

:kiss:

:mig:

Imam zato na nogama, i to s PREDNJE strane! :visi:

Scissors.
20.05.2008., 11:58
svima bih preporučila alverdino ulje od limuna i ružmarina, mažem se s njim već 2 mjeseca i uopće više nemam vidljivog celulita, stvarno je dobar i nije skup :s :s

slazem se! to je super stvar!

:mig:

Imam zato na nogama, i to s PREDNJE strane! :visi:

ja ti ne zavidim, sori :D

moja je guza jako rupicasta, i to lose zgleda u badicu...al bar ljeti mogu suknjicu obuc (jer su mi noge ok) i sakrit guzu... :)

al nije mi jasno kak imate na nogama a na guzi ne? :ne zna:
meni je prvo pocelo sa pozadinom, i tek se onda pocelo 'siriti' prema nogama...

Rock Star
20.05.2008., 12:29
Mogu i ja, taj celulit je samo u gornjem dijelu nogu, a vidi se samo kad ga diram. Ipak mi smeta.

Mislim da nemam na guzi zato kaj nije kanta, već umjerne veličine. :)

Cactusbuba
20.05.2008., 13:51
Mogu i ja, taj celulit je samo u gornjem dijelu nogu, a vidi se samo kad ga diram. Ipak mi smeta.

ni ja nemam kantu, nego isto umjerenu, ali ako je po tome onda ne bih ni na nogama imala, pa nemam balvane. to smo već odavno zaključile- nema veze debljina s celulitom :D

miss blondie
20.05.2008., 15:13
jel valja sta od afrodite onaj od garcinie? mazem se evelinom ali kupila sam jos i to jer je kao neka "udarna" krema hhehe...
moj problem je sto jedva mjesec dana izdrzim na jednom proizvodu jer odmah hocu i nesto drugo pod parolom : mozda je bolje...
tak da ni nemam sanse da vidim rezultate kad svako malo mijenjam

Lilit
20.05.2008., 17:06
kupila i ja jedan deborah proizvod da dobijem taj masazer cuveni :D i uzela sam pjenu, posto jos nikad nisam imala nikakvu pjenu - probao tko?
masazer mi se cini bas dobar, bolji od onog koji imam i od one blesave loptice koju opce neznam zasto sam kupila...
uzela sam i jos jednu baleu gel kremu jer se brzo upije i ne smrdi pa mi je to super za stavljat one dane kad mi se neda s nicim mazuckat :o
Btw ti deborah proizvodi su na akciji tj u onoj knjizici s kuponima...

jasmine
20.05.2008., 17:14
e cure ovaj garnijer šok tretman je sranje jer je jako nespretnu trljati s onom tubom po nogama a da ne spominjem dupe,il se otvori il sklizne iz ruke a gel se jako brzo upije pa onda i nemas po cemu trljati.

Scissors.
20.05.2008., 18:37

i moja je umjerena. a noce cak i mrsave i cvrste. pa svejedno :kava:

Kristina19
20.05.2008., 21:27
kupila i ja jedan deborah proizvod da dobijem taj masazer cuveni :D i uzela sam pjenu, posto jos nikad nisam imala nikakvu pjenu - probao tko?
masazer mi se cini bas dobar, bolji od onog koji imam i od one blesave loptice koju opce neznam zasto sam kupila...
uzela sam i jos jednu baleu gel kremu jer se brzo upije i ne smrdi pa mi je to super za stavljat one dane kad mi se neda s nicim mazuckat :o
Btw ti deborah proizvodi su na akciji tj u onoj knjizici s kuponima...

Kaj se dobije masažer?? To nisam znala. :eek: Imam taj blokić s popustima, al ne znam ni sama kaj bi od toga svega mogla kupit. :ne zna:

Lilit
20.05.2008., 21:55
aha drveni, nisam ni ja znala dok nisam ovdje procitala :) uglavnom stoje oni mali papirici pored deborah proizvoda na kojima pise da je ta akcija, ali neznam do kog datuma pa pozuri (pise do nekog datuma ili isteka zaliha) ugl kupis jedan proizvod i dobijes masazer a mozes iskoristit i te bonove iz knjizice :)
ja kupila pjenu ali mislim kupit i ulje jer je na pumpicu (bonovi iz knjizice traju do kraja 6mj)

Kristina19
20.05.2008., 22:52
aha drveni, nisam ni ja znala dok nisam ovdje procitala :) uglavnom stoje oni mali papirici pored deborah proizvoda na kojima pise da je ta akcija, ali neznam do kog datuma pa pozuri (pise do nekog datuma ili isteka zaliha) ugl kupis jedan proizvod i dobijes masazer a mozes iskoristit i te bonove iz knjizice :)
ja kupila pjenu ali mislim kupit i ulje jer je na pumpicu (bonovi iz knjizice traju do kraja 6mj)

Drveni imam pa mi nije baš... Mislila sam da je neki gumeni možda :D

Ja sam kupila neko aromatično ulje pa masiram ko budala svaku večer. Valjda bude pomoglo bar malo.:ne zna:

Lilit
20.05.2008., 23:04
drveni je pa ima one pipke (isto briem drvene) u gumenu podlogu zabodne pa se ta podloga stisce... slikam ti sutra ako ne kuzis kakav je a zanima te ali ima ga i u dm-u na slici :)

evo nasla sliku
http://www.deborah.it/italiano/news/img_news_new/massaggiatore.jpg

Lutijena
21.05.2008., 02:51
Emanuela,čim neko napuni 30.god mora se odmah pogledati u ogledalo da vidi jel stigao i celulit zajedno sa rođendanom :rofl:

Da li znas koliko devojaka vec sa 20 god.ima celulit? Nema to veze sa godinam,vec sa ishranom i fizickom aktivnoscu.

Rock Star
21.05.2008., 11:05
ni ja nemam kantu, nego isto umjerenu, ali ako je po tome onda ne bih ni na nogama imala, pa nemam balvane. to smo već odavno zaključile- nema veze debljina s celulitom :D

Znam, ali primijećujem kako kod većih guza ima i više celulita. Kao i kod debljih nogu. No nije isključivo. Ništa više. :)

miss blondie
21.05.2008., 12:28
evo nasla sliku

i kak se s tim masiraš? :ne zna:
imam feeling da bi mi kozu oderalo da malo crvrsce s tim predjem
po nogama

Lilit
21.05.2008., 12:56
ma nije opce tako grubo, koliko jako pritisnes toliko je jako, malo mi se zacrvene noge ali mislim da je to dobro jer mi se od drugih masazera koja sam imala nisu crvenili ni mrvicu... samo mene pocne ruka bolit od tog masiranja :bonk: a i nemogu guzu...
btw probala deborah pjenu i fora je :lol: onako pucketa dok se razmazuje i kad se istisne i odmah ali doslovce odmah se upije, ostane minimalno ljepljivo ali toliko minimalno da se odmah mozes obuc sta je odlicno za ujutro... briem da ce se brzo potrosit jednino... i poslje malo ko hladi tj ne hladi nego koda trne noge, cudan neki filing ali i to brzo prodje...

a evo sta sam sad nasla u jednom clanku pa neznam jel istina:
"Vježbanje ne može ukloniti celulit. Pretjerano vježbanje naročito u teretani može izazvati pogoršanje celulita naročito na bedrima i stražnjici zbog velikih mišića na toj regiji."
sa: link (http://www.vitamini.hr/1204.aspx)

sta sad s tim, kao ne treba vjezbat anaerobne vjezbe za guzu, noge :eek: :misli: :confused:

Minne
21.05.2008., 18:49
Eto ja priznajem da imam 24 i celulit. ali ga imam sve manje. Iskreno, nije bash da sam nesto ulagala u kreme i kremice ter ostale stvari. niti isla na neke rigorozne dijete.
Pocela sam se krkati s vise cvitaminastog voca (ajde, kao da nekome tesko pada jest jabuke dok gleda tv umjesto cipsa), zamijenila sam na jedno dva mjeseca visoke pete sa razumnim cipelicama (citaj ravni djonovi, je da se osjecam ko patka al sto se mora i tak to), svaki dan malo secem (pas i tako to), i dvije najvaznije stvari bez ceg vam je sve to beskorisno:
1. zamijenit kave kole i ostalo vodom. I to ono, 2 litre vode vode najobicnije dnevno, natakat se ko deva ili mamurlucar.
2. navecer dok cuclate staklenu sisu (tj gledate tv), fino bebi ulje (ono dm-ovo za trudnice je sasvim ok) u ruke, pa jedno 10 minuta svakoj nozi posvetit- odozdo prema gore (makar je 10 minuta puno rec iskreno), fino gnjecit, mazat, masirat, da se koza fino nasafta i rastegne i opet lijepo izgleda. a voda ispere one dublje pizdarije.

meni radi sasvim fino. nije da radi preko noci, ali za mjesec dana sam skinula upola onog sto sam imala. a imala sam da nisam htjela nosit suknju kracu od koljena.

Vespers
22.05.2008., 08:59
Danas sam si malo gledala u noge i tako to, i moram priznat da nikad brže nisam vidjela rezultate nego ovaj put. Napravila sam ukupno 5 anticelulitnih masaža kod kozmetičarke (svaka traje 40 min i masira anticelulitnim uljem) i mažem Elancyl već 14 dana. Koža je zategnuta, glatka, a celulit se smanjio. Čak mi je i mama iskomentirala "da mi se ne vidi više onako sa strane".
Sve ovo me jako veseli jer mi je preostalo još 6 tretmana, i bočica i pol Elancyla, tako da kad uletim na plažu, neće bit takva katastrofa.:top:

chiara88
22.05.2008., 15:15
Danas sam si malo gledala u noge i tako to, i moram priznat da nikad brže nisam vidjela rezultate nego ovaj put. Napravila sam ukupno 5 anticelulitnih masaža kod kozmetičarke (svaka traje 40 min i masira anticelulitnim uljem) i mažem Elancyl već 14 dana. Koža je zategnuta, glatka, a celulit se smanjio. Čak mi je i mama iskomentirala "da mi se ne vidi više onako sa strane".
Sve ovo me jako veseli jer mi je preostalo još 6 tretmana, i bočica i pol Elancyla, tako da kad uletim na plažu, neće bit takva katastrofa.:top:

i koliko si izdvojila love za te masaže???...jer,čini mi se da ak ću cijelo vrijeme bit sam svoj majstor,da nist od toga!!!!

Scissors.
22.05.2008., 17:56
cure, jel ima ko celic na rukama?

ovo na vlatki izgleda ko celic :ne zna:

http://img405.imageshack.us/img405/3745/233if7.jpg

lush
22.05.2008., 19:40
ja sam pila 4321 tonik , upravo zato jer jedini od svih gore navedenih nijekontraindikativan za probleme sa štitnjačom, koje imam... Nisam nešto puno smršavila (2kg u 10 dana i nisu se vratile kile) ali sam primjetila da nisam imala potrebu za hranom (inaće ogladnim cca sat vremena od klope i onda patim, doslovce, do slijedećeg obroka) niti mi je falila kava kao inaće, i ujutro sam imala nekako više energije nego inaće... Mislim da bi taj tonik dao dobre rezultate kao potpora nekoj dijeti i treninzima.
Sad sam kupila njihove tabletice za dan i noć, tek sam krenula s njima, ali planiram provesti i neku dijetu + vježbanje, pa ćemo vidjet...

Vespers
22.05.2008., 21:38
cure, jel ima ko celic na rukama?

ovo na vlatki izgleda ko celic :ne zna:

http://img405.imageshack.us/img405/3745/233if7.jpg

Celić? I još kakav! E i Vlatkicu je vrijeme pregazilo. Al meni to više izgleda kao ona opuštenost tkiva koja dođe s godinama, a možd ne vježba dosta ili se koncentrirala samo na donji dio... Mislim da nije photoshop!

Vespers
22.05.2008., 21:46
i koliko si izdvojila love za te masaže???...jer,čini mi se da ak ću cijelo vrijeme bit sam svoj majstor,da nist od toga!!!!

Izdvojila sam 600-tinjak kn za 11 tretmana po 40 min. Prezadovoljna sam jer je opuštajuće, intenzivno i učinkovito a ne pucaju mi kapilare i ne izbijaju masnice! Cura baš zna svoj posao i točka.

I ja sam godinama "sam svo majstor" al nije to to. Nikad se sama ne možeš izmasirat ko kad te netko drugi masira, osobito stražnji dio nogu.

A kad me masira, imam osjećaj ko da me neki stroj masira, pokreti su joj tako ujednačeni i intenzivni, ma super. I da mi ne otiđe kolko sam planirala, neće mi bit žao jer mi je pravi gušt ić na te masaže! I da, uplatit ću si još jednu "rundu", poklon za rođendan :rofl:

Scissors.
22.05.2008., 21:54
i ja mislim da NIJE fotosop.

jao jao flatkice :D

bubica
22.05.2008., 22:25
Ja eto baš i nemam celulita, ali imam puno kože. Nije sad da visi, ali doslovno sam kost i koža. Znači, izgleda kao da je mišić, dio tijela, ali kad se uhvati pod prstima, vidi se da je to višak kože.
Mažem se cca 2 tjedna ujutro i navečer sa zelenom kremom iz dm-a, i po mjerenjima koje sam napravila prije i nakon 1 tube, izgleda da se stvar poboljšava... I koža je definitivno mekša i glađa :cerek:
Ima li neko sličan problem i koji preparat preporučate? Znam da koža ne može jednostavno nestati, ali da se učvrsti. Za sada nastavljam sa tom kremom koju koristim. Ček idem vidjet kako se zove... :trčiukupaonu: :vraćase: Dakle, krema je Eveline.
Inače, već godinama se zdravo hranim, pijem puno tekućine, i puno se krećem. Samo ta kožurina :eek:

tessaa
23.05.2008., 14:05
i ja mislim da NIJE fotosop.

jao jao flatkice :D

Nije fotoshop, negdje sam i pročitala da je "Vlatkina haljina pokazala kako nema savršene ruke", pa valjda su na ovo mislili...:D
Joj kako smo zlobne...:eek:
Ali ujedno nas utješi kad vidimo da i one "savršene" imaju celulit...:p

tessaa
23.05.2008., 14:07
Izdvojila sam 600-tinjak kn za 11 tretmana po 40 min. Prezadovoljna sam jer je opuštajuće, intenzivno i učinkovito a ne pucaju mi kapilare i ne izbijaju masnice! Cura baš zna svoj posao i točka.

:

Ma daaaaj, tako jeftino... :rofl:
Pa možda mi još nije prekasno da probam s nekom masažom... samo da nađem salon po mjeri... (nisam iz Zg...:rofl:)

..Lana..
23.05.2008., 14:50
e curke, vi koje se samomasirate...kak uspijevate masirat guzu?!?
noge jos i uspijevam, al ovo...:ne zna:

.............nikako..........guzu najmanje uspijem masirati.........a i od toga malo masiranja uspjela sam se dosta ištipati po guzi, čak i po nogama imam male plavice.......:(

Monnna
24.05.2008., 09:43
Bok curke! ima li koja od vas nekakva iskustva sa Vichy lipometric i lipopeel?

Monnna
24.05.2008., 09:47
Bok curke! da li je netko imao kakvih nuspojava uz metoddraine detox?

miss blondie
24.05.2008., 15:35
vespers ako si iz zg - jel moze tu ili na private koji je to salon i cura...

Merlina
24.05.2008., 21:43
SIPF Fukusa :cerek: za one sa zdravom štitnjačom
i zeleni čaj :)

NoWa
25.05.2008., 18:57
Kolegica uzima L-karinitin u tabletama sat vremena prije tjelovježbe i kaže da je dobra stvar. Malo sam guglala i na plivazdravlje našla sljedeće:

"U regulaciji tjelesne mase, istraživanja su pokazala kako je dozvoljeno dnevno unositi 30 mg l-karnitina / kg tjelesne mase. Veći tjelesni napori zahtijevaju i viši unos, obično sportaši uzimaju 1-3 g l-karnitina dnevno.

L-karnitin možete uzimati u tabletama koje obično sadrže po 300 mg l-karnitina. Za efikasno sagorijevanje masnoće (u fazi dijete) prilikom opterećenja, 3 tablete treba rasporediti tijekom dana i uzimati ih prije treninga. Kura traje 4-6 tjedana sa stankom od 4 tjedna. Za intenzivniji učinak bolje je posegnuti za ampulama l-karnitina koje sadrže po 1000 mg."

Cactusbuba
26.05.2008., 08:07
.............nikako..........guzu najmanje uspijem masirati.........a i od toga malo masiranja uspjela sam se dosta ištipati po guzi, čak i po nogama imam male plavice.......:(

nemoj se štipati :eek:. svuda se spominje da se treba biti nježan prema tom površinskom vezivnom tkivu jer se grubošću može nepovratno uništiti. nježno masiraj :mig:

Cactusbuba
26.05.2008., 08:09
drveni je pa ima one pipke (isto briem drvene) u gumenu podlogu zabodne pa se ta podloga stisce... slikam ti sutra ako ne kuzis kakav je a zanima te ali ima ga i u dm-u na slici :)

evo nasla sliku

e to je taj i super je :top: mislim da je do kraja petog ali nisam sigurna pa provjerite cure. nema šanse da se tako dobro izmasirate rukama :mig:

Rock Star
26.05.2008., 09:55
nemoj se štipati :eek:. svuda se spominje da se treba biti nježan prema tom površinskom vezivnom tkivu jer se grubošću može nepovratno uništiti. nježno masiraj :mig:

Znači, masaža nije dobra ako osjećam da me boli?

Ja se pak uvijek masiram do laganog bola, mislim kak tak više štetim celulitu, a i poslije se nekak dobro osjećam. :)

U zadnje vrijeme sam jako neredovita s mazanjem, tuširam se kasno i u 1 ujutro mi se ne da mazati noge jer jedva gledam. Ah. :(

Cactusbuba
26.05.2008., 12:18
Znači, masaža nije dobra ako osjećam da me boli?

Ja se pak uvijek masiram do laganog bola, mislim kak tak više štetim celulitu, a i poslije se nekak dobro osjećam. :)

U zadnje vrijeme sam jako neredovita s mazanjem, tuširam se kasno i u 1 ujutro mi se ne da mazati noge jer jedva gledam. Ah. :(

ja sam se počela tuširati nakon jutarnjeg vježbanja i to mi je sad super, bolje nego navečer:cerek:. a što se masaže tiče probaj iskopati nerki moj post na ovom topicu, u kojem sam prilijepila nešto vezano uz tu temu...:top:

evo, iskopala sam cijeli link
http://www.mediaclub.cg.yu/Zenski-kutak/avgust/02.htm

"Masaza ima za cilj da stimulisuci krvnu i limfnu cirkulaciju omoguci oslobadjanje celulita iz kapsule (koliko je to moguce), i da ga putem organa za detoksifikaciju izbaci iz organizma. Obzirom da je doticni nevaljalko lociran 3-5 milimetara ispod povrsine koze, u vezivnom tkivu, nema razloga za grubim pritiskanjima i ostecenjima krvnih sudova koji ce se oglasiti modricama, koje su apsolutno nedozvoljene. Pritisci treba da budu dozirani i nikad preko granice bola."

malo plavo
26.05.2008., 13:31
vespers ako si iz zg - jel moze tu ili na private koji je to salon i cura...
I mene bi zanimalo.
Naime već dugo se borim s celulitom. Ali počnem na proljeće i drži me neko vrijeme i onda preko zime zapustim. :bonk::bonk::bonk:
Ove godine sam odlučila obračunat se do kraja s celulitom. Tu sam vidjela neke preporuke za Eveline i odlučila probati. Zadovoljna sam. Kao prvo zbog cijene 29kn-200ml. A i vidim rezultate. Nisam se mogla odlučiti koji ću koristiti, pa sam kupila sva tri i koristim ih ovisno o volji i vremenu. No, najbitnije od svega je piti barem 2l vode i biti redovan u primjeni i MASAŽA. Sama si ne mogu dobro izmasirati stražnji dio nogu i guzu, pa kad se ukaže prilika angažiram dečka. Totalno drugačiji osječaj, vjerojatno i djelovanje kad te netko drugi masira. Mislila sam da je masaža u salonima skupa, ali ovih 11 tretmana za 600-ak kuna i nije tako strašno.
Kad sam se već raspisala, da spomenem da mi se čini da mi se sad sve skuplja u trbuh. uvijek sam imala ravan trbuh i problem s guzom i celulitom, a sad celulit nestaje, a škemba se pojavila. :eek: :confused:
Ne znam kako da se i nje riješim, pa ako ima tko kakav savjet...

Littlekitty
26.05.2008., 15:14
ja sam jučer kupila u onom prehrambenom velkom dućanu u mercatoneu paket u kojem je geomar blato i geomar scrub na akciji za 115kn.
danas isprobavam prvi put

tessaa
26.05.2008., 15:19
"Masaza ima za cilj da stimulisuci krvnu i limfnu cirkulaciju omoguci oslobadjanje celulita iz kapsule (koliko je to moguce), i da ga putem organa za detoksifikaciju izbaci iz organizma. Obzirom da je doticni nevaljalko lociran 3-5 milimetara ispod povrsine koze, u vezivnom tkivu, nema razloga za grubim pritiskanjima i ostecenjima krvnih sudova koji ce se oglasiti modricama, koje su apsolutno nedozvoljene. Pritisci treba da budu dozirani i nikad preko granice bola."

Mislim da je bolje masirati duže i ne prejako, nego agresivno i kratko...
ali meni ruke otpadnu od masiranja... jedva uspijem 10 minuta... i to u zadnje vrijeme dok gledam Nedaj se Nina... valjda mislim (gledajući one "manekenke"...) tako dobiti dodatni poticaj za "konačni obračun s neprijateljem - celulitom"...
(a nije baš da mi uspjeva... :rofl::rofl:)
Evo, sad se već pola sata uvjeravam da odem prošetati pola sata, ali umjesto toga sjedim za laptopom...:mad::mad:

tessaa
26.05.2008., 15:21
ja sam jučer kupila u onom prehrambenom velkom dućanu u mercatoneu paket u kojem je geomar blato i geomar scrub na akciji za 115kn.
danas isprobavam prvi put

Ja imam Geomar neki gel s rashlađujućim djelovanjem... nije sad baš da vidim neke rezultate, ali eto... dobro se upije i lijepo hladi, valjda i to nešto znači za cirkulaciju.... ( cirkulaacija mi je bolna točka, i sve što je stimulira... npr. proizvodi koji imaju alge i sl.... mi je ok...)

tessaa
26.05.2008., 15:23
Kad sam se već raspisala, da spomenem da mi se čini da mi se sad sve skuplja u trbuh. uvijek sam imala ravan trbuh i problem s guzom i celulitom, a sad celulit nestaje, a škemba se pojavila. :eek: :confused:
Ne znam kako da se i nje riješim, pa ako ima tko kakav savjet...

Jedino mi padaju na pamet trbušnjaci... :D
A ima ti Eveline i neku kremu baš za trbuh, pa pogledaj u DM-u... možda ima nekog djelovanja....

malizia
26.05.2008., 22:15

evo nasla sliku

i jel se isplati, ikakvo bar minimalno smanjenje (u kreme više ne virujem)?

kažeš da nemoš s njim guzu, zašto?

Lilit
26.05.2008., 22:27
pa morala bi stajat da guzu s tim a i ovako me ruka boli od tog masazera pa di cu jos i stajat :lol:
masaziram se prokleto rijetko ali promjene vidim od krema+vjezbanja

freckles
27.05.2008., 11:24
Kupila sam sve 3 Eveline kremice i mackam se malo više od 10 dana (najviše bijelom i zelenom). Sviđaju mi se, koža je finija a i celulit je nešto manje vidljiv (ili umišljam :o). Ima li koja od vas iskustvo korištenja 2 mjeseca? Pomaže li?

E da, čini mi se da i više mokrim nakon nanošenja... :ne zna:

Cactusbuba
27.05.2008., 11:44
Kupila sam sve 3 Eveline kremice i mackam se malo više od 10 dana (najviše bijelom i zelenom). Sviđaju mi se, koža je finija a i celulit je nešto manje vidljiv (ili umišljam :o). Ima li koja od vas iskustvo korištenja 2 mjeseca? Pomaže li?

E da, čini mi se da i više mokrim nakon nanošenja... :ne zna:

baci oko na ostale postove gdje se godinama objašnjava djelovanje eveline-a, zelenog, bijelog i ljubičastog :mig:
to što više mokri kaže da si u prvoj fazi borbe, nakon koje će ta nuspojava nestati i ući ćeš u drugu fazu u kojoj se celić vidi više nego ikad, ali nemoj posustati jer ti se to on digne na površinu da ga lakše uništiš :cerek:
samo masiraj svaki dan, po mogućnosti dvaput i bit će dobro:top:

malo plavo
27.05.2008., 11:52
Koristim Eveline nekih mjesec dana i itekako vidim rezultat. Imala sam tvrdokoran i bolan celulit vidljiv iz aviona, a sad mi je koža lijepo glatka,bez boli,a celić se ne vidi toliko. Mislim da bi rezultat bio bolji sa svakodnevnom masažom, ali malo sam lijena, pogotovo kad kasno dođem doma. A što se mokrenja tiče idem češće kad se dobro izmasiram. Točnije kad me dečko izmasira. Evo za vikend je bio kod mene i ugnjavila sam ga da me izmasira ujutro i navečer i bila češće na wc-u, čak i po noći (inače nikad noću nedem). Tako da vjerojatno ima učinka. :top:

freckles
27.05.2008., 12:00
Ma da, to je i mene iznenadilo, ne dižem se noću mokriti a sad mi se i to desi...

A što se tiče ovoga da će mi sada celulit biti više vidljiv (kao, druga faza), nemoj me plašiti, dalmatinka sam i za par dana se skidam u kostim, počinje kupanje! :D

Cactusbuba
27.05.2008., 12:03
Ma da, to je i mene iznenadilo, ne dižem se noću mokriti a sad mi se i to desi...

A što se tiče ovoga da će mi sada celulit biti više vidljiv (kao, druga faza), nemoj me plašiti, dalmatinka sam i za par dana se skidam u kostim, počinje kupanje! :D

i ja sam dalmatinka pa znam o čemu pričaš, ali tako je kako je, dogodine počni malo ranije a sada što bolje upri, pij 2 litre vode i masiraj se ovim kremicama :top:

freckles
27.05.2008., 12:18
U kojoj si ti fazi?

miss blondie
27.05.2008., 14:54
kako je najbolje masirati se ovim deborah masazerom : kruzno, gore-dole...??
znam samo da bi trebalo ici odozdo prema gore (kao prema srcu)

Annabel Lee
27.05.2008., 18:37
Krenula sam i ja u borbu protiv celulita. :) Ujutro se masiram sa zelenim Eveline, a navečer sa Alverde uljem od limuna i ružmarina. Pri masaži koristim masažer iz Oriflamea, davno sam ga kupila i skupljao je prašinu. Već mu je bilo krajnje vrijeme da ga krenem koristiti. :D Koža mi je puno ljepša, glatka i meka na dodir. A celulit je još uvijek jednako vidljiv, baš me zanima hoće li biti barem malih rezultata. :)

Skura
27.05.2008., 20:04
ali nemoj posustati jer ti se to on digne na površinu da ga lakše uništiš :cerek:
samo masiraj svaki dan, po mogućnosti dvaput i bit će dobro:top:

Ja ne odustajem ali mi je već zlo od ove faze :(
Izluđuje se - jer mi se čini da ga sve više i više...

Koliko ta faza uopće traje?! (kod mene čini mi se već mjesec dana)
Imam osjećaj da je bolje prestat i da će se on jednostavno povući.

Btw, mislim da je mene Yasmine ovako ocelulitio :mad: - dosad ga nikad nisam imala ovoliko!

Scissors.
27.05.2008., 22:38
Krenula sam i ja u borbu protiv celulita. :) Ujutro se masiram sa zelenim Eveline, a navečer sa Alverde uljem od limuna i ružmarina. Pri masaži koristim masažer iz Oriflamea, davno sam ga kupila i skupljao je prašinu. Već mu je bilo krajnje vrijeme da ga krenem koristiti. :D Koža mi je puno ljepša, glatka i meka na dodir. A celulit je još uvijek jednako vidljiv, baš me zanima hoće li biti barem malih rezultata. :)

i ja imam istu proceduru ko i ti! :mig:

tonya
27.05.2008., 22:45
Btw, mislim da je mene Yasmine ovako ocelulitio :mad: - dosad ga nikad nisam imala ovoliko!
I ja. Mislim da ću promijeniti tablete nakon još jedne kutije. Nije samo zbog celulita, ima i drugih problema, ali stvarno ga nisam imala toliko na drugim tabletama.

Annabel Lee
27.05.2008., 23:51
i ja imam istu proceduru ko i ti! :mig:

Nek' bude barem malo rezultata. :mig:

Scissors.
28.05.2008., 00:14
Nek' bude barem malo rezultata. :mig:

mislim da bi od ovog ulja moglo bit!

Rock Star
28.05.2008., 07:17

Ta faza će prestati taman na jesen, kad celulit više ne bude u prvom planu. :(

..Lana..
28.05.2008., 07:33

...........ma nisam gruba sa masiranjem, nego mi se to dogodi kad idem promijeniti smjer masiranja.........pa malo nespretno povučem masažer i štipnem se....:rolleyes:....ali sad je već bolje.........izgleda da sam se već uvježbala, tako da mi se to skroz rijetko događa..........:cerek:

.......btw. koristim ga tek nekakvih 15-ak dana, i mogu reći da se vidi poboljšanje.......koža mi je mekana, glatka i ono čudo je manje vidljivo.....:)...čak mislim da sam (ne znajući) :) svakodnevnom upotrebom Niveinih kremica nekakvih mjesec dana "istjerala" ga na površinu, pa da sam zato prilično brzo vidjela rezultate masažera........:ne zna:

...........nadam se da ne umišljam, tj. da nisam sebe samu uvjerila u to.......:rolleyes: .........ali sad mi nije tako jako vidljiv golim okom, a kad sisnem rukom, kao da su manje nakupine..........:ne zna:

Cactusbuba
28.05.2008., 14:56
U kojoj si ti fazi?

mažem se i masiram već mjesecima, mislim od prije nove godine, a faza je lagana depresija :D jer mi se čini da ipak s godinama sve ide teže...
nije loše, zategnuto je i glatko, nježno, ali ja ga ipak vidim... najbolje izgledam u 9 mjesecu, kad više nije bitno :cerek:

Skura
28.05.2008., 20:06
Ta faza će prestati taman na jesen, kad celulit više ne bude u prvom planu. :(

Ovo me baš i nije oraspoložilo :D

Kontam da na GO idem tek u 8. mjesecu - znači imam još 2 mjeseca fore :D

Rock Star
28.05.2008., 21:00
Nije pravilo, ali meni je uvijek tak. Primijetim veće rezultate taman kad se vraćamo u topliju odjeću. :(

nicole2007
28.05.2008., 21:33
Mislim da ja ovaj masažer ne smijem koristiti jer mi pucaju kapilare. Ne smijem koristiti nište takvo . Blago vama koje ste manje osjetljive! Ja na takav masažer ne smijem ni pomisliti! Htjela sam samo upozoriti one koje su tome sklone kao i ja. Jer popucale kapilare su teže rješiv problem, nego,celulit!

Scissors.
28.05.2008., 22:00
Mislim da ja ovaj masažer ne smijem koristiti jer mi pucaju kapilare. Ne smijem koristiti nište takvo . Blago vama koje ste manje osjetljive! Ja na takav masažer ne smijem ni pomisliti! Htjela sam samo upozoriti one koje su tome sklone kao i ja. Jer popucale kapilare su teže rješiv problem, nego,celulit!

a koji masazer ti imas?

brijem da su i meni popucale kapilare, al i inace sam tome sklona.
tak da cu se masazerom samo po guzici, tu mi nema kaj pucat, al po nogama vise ne. bas sam sarena :p

al sve je meni manje zlo od celulita :tuzni:

Rock Star
28.05.2008., 22:26
Večeras sam se prvi put masirala masažerom, bilo mi je dosadno dok sam gledala Taksi. :) Sad ću poslije tuširanja opet, baš je dobar osjećaj! :cheer: Puno je grublje nego masiranje rukom, vjerujem da time i barem malo učinkovitije.

veky52
29.05.2008., 08:05
čitam o masažama, kremama ....,ali to meni ništa više ne pomaže. čula za neki trtman radiovalovima. kao fenomenalan, brz, efikasan i sl. :s zna li neko neš o tome? tko, gdje, koliko...

ivinamama
29.05.2008., 08:32
pozdrav cure!
evo i ja se pridružujem u borbi, iako bojim se da mi je kasno za ovo ljeto, ali dobro, možda bude manje vidljiviji jer na godišnji idemo krajem 7 mj.
pitanje prvo, zepterov masažer, ima tko? kakva su iskustva?
što se krema tiče, kako čitam, sve je individualno.. !? ili?

i da, gdje kupiti Eveline?

malo plavo
29.05.2008., 10:30
Ja kupila u dm-u, tako da znam da ga tamo ima. Vjerojatno bi moglo biti i u Kozmu.

Cactusbuba
29.05.2008., 14:30
koliko vidim, u ovom šarenilu anticelulitnih proizvoda, ove smo godine totalno zanemarile afroditine proizvode, a koliko se sjećam meni su uvijek pokazivali dobre rezultate, pogotovo oni predlanjski garcinia, cerkopia ili kako već... ili su oni bili dobri ili je celić brže odlazio jer sam bila mlađa :mig:
kad potrošim cijeli asortiman proizvoda ove vrste kupit ću si opet afroditu da razriješim ovu dilemu. ja sam uspjela srediti celulit u velikoj mjeri (svim mogućim mjerama), ali došla sam do neke razine s koje se više ne pomiče. nije strašno ali ga JA vidim.
i da, probat ću i s originalnim (a ne s mojom domaćom mješavinom :rolleyes:) anticelulitnim uljem od alverdea, jer je dobilo puno pohvala ovdje. :top:

Zvrk83
29.05.2008., 14:57
Da,ja imam 25, i nisam debela, ni mrsava, niti sam ikad bila na djeti i imala nagle oscilacije u kilazi, jedem normalno, zdravo, puno voca, povrca itd. Istina, nikad se bas nisam bavila sportom, al krecem se dosta. i onda prije 2 godine, pocela sam s antibaby pilulama i eto celulita, al bas dosta ga se nakupilo u tom (relativno kratkom) vremenu. Sad se mazem kremicama (kao da ce to pomoc :)), i masiram masazerom.
Eto, pitam se jedino ima li tko kakvu preporuku (osim da prestanem piti pilule, to nemogu), nekakvu ucinkovitiju metodu, al bez da mrsavim, jer mi nije stalo da budem zgoljava?

Kristina19
29.05.2008., 16:31
Da,ja imam 25, i nisam debela, ni mrsava, niti sam ikad bila na djeti i imala nagle oscilacije u kilazi, jedem normalno, zdravo, puno voca, povrca itd. Istina, nikad se bas nisam bavila sportom, al krecem se dosta. i onda prije 2 godine, pocela sam s antibaby pilulama i eto celulita, al bas dosta ga se nakupilo u tom (relativno kratkom) vremenu. Sad se mazem kremicama (kao da ce to pomoc :)), i masiram masazerom.
Eto, pitam se jedino ima li tko kakvu preporuku (osim da prestanem piti pilule, to nemogu), nekakvu ucinkovitiju metodu, al bez da mrsavim, jer mi nije stalo da budem zgoljava?

masaže su nabitnije u svemu tome :mig:

Maslina
29.05.2008., 16:34
Čitala sam o tome. To je prevara neka, jer šibnu u kremu nešto (da li metvicu ili neki vrag) na što koža reagira, a žene briju da je to dobro. To nije dobro. Ionako kreme nemaju nikakav efekt uklanjanja, samo prikrivanja.

Da, stave sastojke koji iritiraju kožu da bi žene imale osjećaj da se nešto događa. :)
Ja sama radim svoje anticelulitno ulje, iako po meni više koristi ima od masaže nego do samih njegovih sastojaka. Ja koristim bršljenovo ulje u kombinaciji s eteričnim uljima s dijuretičnim svojstvima: narandža, lavanda, koromač, cedar, ružmarin...
Dosta vježbam u zadnje vrijeme i koristim četkanje kože i masažu ovim uljem tako da ga je pola nestalo.

CosmaShiva
29.05.2008., 16:37
ej maslina,kakvo četkanje?

tessaa
29.05.2008., 17:17
Ja sam upravo pri kraju s cekropijom od Afrodite, i sad mi je žao što od početka nisam koristila samo Afroditu... onu cekropiju nisam ni stigla probati:D, a za nju sam čula dosta pohvala (ne samo na ovom forumu)... nego umjesto toga sam ja "skakala" s jednog preparata na drugi i čekala čudo...
:bonk::bonk::bonk:
Umjesto da sam odabrala jedan ili 2 proizvoda i bila malo upornija s masažom, šetnjom, laganim vježbanjem i da sam pila više vode...
Ali da... kad mi je lakše sjedit za laptopom i pričati, pričati, pričati... o tome kako se riješiti celulita...

Maslina
29.05.2008., 17:59
ej maslina,kakvo četkanje?

Suho četkanje. To navodno pomaže kao i masaža. Uzmeš onu četku za kupanje od prirodnih vlakana i iščetkaš cijelo tijelo, ali na suho. Ja to radim prije tuširanja. Tu i tamo treba raditi pauze jer se tijelo navikne na to pa više ne djeluje, a četku oprati jednom tjedno u toploj vodi.
Iščetkaš si ruke, leđa, butine....poslije je osjećaj super jer proradi cirkulacija i imaš osjećaj da ti tijelom prolaze ugodni trnci.
To savjetuje Slobodanka Poštić u svojoj knjizi A kao Aromaterapija.
Ima i cijela filozofija u kojem pravcu treba četkati, ali sam ja zaboravila....pa se iščetkam kako znam. :D

Maslina
29.05.2008., 18:00
Evo dobar link. http://www.nebeski-dar.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=26&Itemid=41

CosmaShiva
29.05.2008., 18:02
Evo dobar link. http://www.nebeski-dar.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=26&Itemid=41
odlično.:s

malo plavo
30.05.2008., 07:37
E, točno tako sam i ja prije. :bonk::bonk: Ali opametila sam se. Sada se držim samo jedne kreme i uporno masiram i masiram i još malo masiram. Mislim da je masaža najbitnija, a ne toliko krema koju koristim. Tako da samo maži i masiraj s tim šta imaš. A ako toliko voliš sjedit za laptopom, nabavi si neki masažer s kuglicama i masiraj si naizmjenično noge i drži ih na povišenom.

Beta ženka
30.05.2008., 10:43
Hvala na informacijama, maslina i smart! :s

Inače, meni se koža navikla na ovo grijanje garcinije, sad jedva i osjetim... :o

Cactusbuba
30.05.2008., 11:58
mislim da mi je od svih tih preparata koje sam kupila, najgluplji potez bio onaj s garnijerovim masažerom. roll on mi je super ali ovo je shit. nit masira niti maže, niti razmazuje...:rolleyes: a što ćeš:ne zna: bit će bolje :D

Monnna
30.05.2008., 12:43
Ima li tko iskustva sa LIPOMETRIC i LIPOPEEL od Vichya??

petraška
30.05.2008., 15:56
Jedno pitanje - ako imam nešto mekog celulita, bi li mi to prije otišlo s proizvodima za "tvrdokorni" ili baš za meki? :D Inače zašto prave tog za meki? :D
Primjer- Afrodita Cimet (http://www.kozmetika-afrodita.com/hr/njega-kod-kuce/nega-telesa/body-slim/body-slim-gel-protiv-celulita-cimet.php) za meki, i Afrodita Body Slim Gel (http://www.kozmetika-afrodita.com/hr/njega-kod-kuce/nega-telesa/body-slim/body-slim-gel-protiv-celulita-cekropija.php) za tvrdi.

:confused:

E da i di ima tih Afroditinih, jel u DM-u? :angel: Neinformirana sam.

Zvrk83
30.05.2008., 17:42
Zvuči logicno, probat cu s cetkanjem, masaze vec vidim da djeluju, al nakon 3 mjeseca vidim mali pomak, al ima toga jos dosta za masirati :).

NoWa
30.05.2008., 19:37
mislim da mi je od svih tih preparata koje sam kupila, najgluplji potez bio onaj s garnijerovim masažerom. roll on mi je super ali ovo je shit. nit masira niti maže, niti razmazuje...:rolleyes: a što ćeš:ne zna: bit će bolje :Dto je kao peeling.
i meni je ta krema najgora od svih. al u biti, nema nista od krema. treba maknut guzicu, prije vjezbanja pit tablete l-karnitin i eventualno se mazat cisto da ti koža bude mekša.

Lilit
30.05.2008., 21:48
to je kao peeling.
i meni je ta krema najgora od svih. al u biti, nema nista od krema. treba maknut guzicu, prije vjezbanja pit tablete l-karnitin i eventualno se mazat cisto da ti koža bude mekša.

zasto l-karnitin prije vjezbanja? sta on cini? i di se to kupuje? neko je spominjo da ga cak ima i u dm-u :misli:

mala trešnja
31.05.2008., 11:56
ma ništa od tih kremica
vježbat i gotovo
:lol:
na trčanje, ili rolanje, ako oćete zabavnije
drugčije ne može
manje :driver: više :Sex: ili :rock: ili :mljacko: ili :jumping:
zdravija :klopa:

pa birajte :ziba:

Rock Star
31.05.2008., 13:48

Vespers
31.05.2008., 15:18
Skužila sam kak moja maserka "dere" po celulitu. Skupi šake, ali samo toliko da se prsti sklope do početka dlana (zapravo smo prste skvrči) a palac priljubi uz bazu dlana. I onda sa zglobovima (srednjim na prstima) kružnim pokretima masira. Probala sam sama i ok je. Fino se koža zacrveni potakne se cirkulacija.

Littlekitty
31.05.2008., 15:26
da li mi može kaj biti (osim rupe u novčaniku) ako geomar blato nastavim koristiti svaki drugi dan stalno?
Prije blata sam koristila ulje za masažu koje sam sama napravila i fino se povukao celulit, sad je s blatom opet iskočio gore :rolleyes:
Od drugi tjedan i na profesionalnu masažu
jooooj

malizia
31.05.2008., 16:12
jel iko primjetia da mu je od pušenja doša celić?

prestajem pušit, pa tražim dodatne razloge :zubo:

NoWa
31.05.2008., 16:18
zasto l-karnitin prije vjezbanja? sta on cini? i di se to kupuje? neko je spominjo da ga cak ima i u dm-u :misli:ima za kupit u apoteci, navodno pomaze u brzem sagorijevanju masti

in spe
31.05.2008., 18:09
zasto l-karnitin prije vjezbanja? sta on cini? i di se to kupuje? neko je spominjo da ga cak ima i u dm-u :misli:

Ima ga za kupiti u specijaliziranim trgovinama suplementima za sportaše tipa Multipower i sl., a djeluje tako da ga popiješ pola sata prije AEROBNOG treninga (aerobik, trčanje, vožnja rola, bicikla i sl.) kako bi masnoće iz tvog tijela pretvarao u energiju (em se troši salo, em imaš dodatnu energiju za izdržati trening). Za celulit dušu dalo, toplo preporučam:top:!

Lilit
31.05.2008., 20:01
a jel dovoljno uzet taj l-karnitin pa 40min steper/bike (idem na fitness pa samo toliko bude toga prije sprava) :misli:

in spe
31.05.2008., 20:22
a jel dovoljno uzet taj l-karnitin pa 40min steper/bike (idem na fitness pa samo toliko bude toga prije sprava) :misli:

Je, dovoljno je... Pojačano ćeš se znojiti od toga, da se ne iznenadiš, pa nadoknadi tekućinu tijekom treninga (makar to ionako vjerojatno radiš).

mladac
02.06.2008., 22:48
eveline ili afrodita? sutra idem u opskrbu pa savjete molim

Rock Star
03.06.2008., 05:48
Eveline! Od njega sam zaista vidjela rezultate. :top:

malo plavo
03.06.2008., 06:29
Eveline. Rezultati vidljivi, a cijena mala. :top:

Cactusbuba
03.06.2008., 14:51
Evelin u svim bojama, jeftino, a djeluje:mig:

cozmo_007
03.06.2008., 15:01
....evo kupila i ja napokon Evelin :Dpa me zanima nakon koliko vam se pokaza rezultat,evo ja ga koristim nekih tjedan dana i mogu rec da mi je zasad samo koza postala prekrasno glatka:cerek::cerek: ka u male bebe...a znam da je jos rano za vidit ikakve rezultate pa me zanima nakon koliko ste primjetili rezultate...:cerek:

lonely_girl22
03.06.2008., 17:56
....evo kupila i ja napokon Evelin :Dpa me zanima nakon koliko vam se pokaza rezultat,evo ja ga koristim nekih tjedan dana i mogu rec da mi je zasad samo koza postala prekrasno glatka:cerek::cerek: ka u male bebe...a znam da je jos rano za vidit ikakve rezultate pa me zanima nakon koliko ste primjetili rezultate...:cerek:

..a kakva je to kremica Evelin? samo za celulit ili i za smanjenje opsega?

..aj me malo upoznajte sa Evelinom..:D

..inače, vidjela sam reklamu za ovaj Elancyl, pa jel se to isplati kupit?

..ja do sada nisam ništa koristila, ali mi ne bi bilo na odmet nešto počet koristit..zato vas molim da mi preporučite što bi mi bilo najbolje za kupit i di mogu to kupit..:cerek:

mladac
03.06.2008., 19:49
Eveline! Od njega sam zaista vidjela rezultate. :top:

Eveline. Rezultati vidljivi, a cijena mala. :top:

Evelin u svim bojama, jeftino, a djeluje:mig:

he he he kupila od evelina onaj zeleni za najtvrdokorniji celulit i od afrodite (ipak ima najviše glasova na anketi :D). nisam se mogla odlučit koji, a od viška glava ne boli (samo od celulita :p)

sad se namazala sa evelinom, sa afroditom ću prije spavanja još :o, izmasirala dobro... i rekla mami da ak se sutra ne prepozna da sam to svejedno ja :lol:

Skura
03.06.2008., 20:28

UPDATE:

Od subote sam ponovo na Lierac Morpho Slimu.

I jučer sam primjetila da se malo smanjio :cheer::cheer::cheer:

Znači ima nade :D
Neću celulitasta dočekati ljeto :D

castanea
03.06.2008., 20:31
kupila sam neki dan geomar anticelulitni gel sa hladnim efektom i geomar anticelulitnu kremu. neka akcija u dm-u pa nisam izdržala :rofl:

ima netko iskustva sa navedenim?

YellowHeart
03.06.2008., 21:33
Pozdrav svima, skroz nova i zelena u forumarenju (forumašenju???), ali zato ne u druženju s celićem, dugogodišnjem. Uglavnom, probala sve, ali ne uporno i odgovorno pa i nemam neka dobra iskustva. Sada su mi preokupacije te famozne masaže koje svi hvale, i naravno nikako da odem. Znam da je ovorena tema i za to, ali ovdje sam vidjela nešto zanimljivo pa jedna molba - Vespers, ako nije bed da mi pošalješ gdje to ideš i broj, jer nisam za nešto tako povoljno čula (a očito djelotvorno). Malo privatiziram, sorry....
Inače alverde ulje od limuna i ružmarina odlično, to je jedino u čemu sam ustrajala, rezultate čekam.....

kiksica000
04.06.2008., 12:04
mene zanimaju one tabletice celluliteX? Jel tko probao? Kakvi su rezultati?

Sun_Flower
04.06.2008., 14:47
Još prije 10-tak godina kupovala sam te gluposti u Italiji....detox-ovo, detox-ono, anticell, antifat, burningfat...žali Bože novaca. Isti rezultat mi ima običan čaj od preslice za 10-15kn u DM-u...piti, piti i samo piti...

malizia
04.06.2008., 19:54
nit sam vježbala nit mršavila..al pari mi se da se smanjuje

od one deborah četke

ivinamama
04.06.2008., 22:35
a gdje konkretno kupiti četku ili rukavicu od konoplje ?

Cactusbuba
05.06.2008., 11:54
deborah masažer rules :top:

ivinamama
05.06.2008., 12:45
ja sam krenula sa afroditinom 3 u 1 garcinijom... pa ćemo vidjeti...

Sheeva
05.06.2008., 13:11
Ja sam u DM-u kupila (naravno nakon sto sam ovo procitala - bankrotirat cu zbog foruma :cerek: ) tamo gdje je dio s masaznim uljima, spuzvama i sl, neku cetku s prirodnim dlakama.. 40 kn kosta

SmAjLiĆ sMajL
05.06.2008., 21:32
deborah masažer rules :top:

..a di se može taj masažer nabavit? ja pitala u DMu, imali ga samo onda kad se dijelio uz nešto..sad ga više nemaju..:(

..svi ga hvale..i ja ga želim..di da ga nabavim?:ne zna:

malizia
06.06.2008., 00:02
a ne znam

zato sam ga ja i kupila.. da ne bude kukulele posli.. imalo mi je smisla da jedino masaža funkcionira, pa iako nisam bila pri parama.....

a i prestala sam pušit, možda i to djeluje

YellowHeart
06.06.2008., 00:07
Meni je ok i onaj običan drveni s kotačićima i ručkicom - ali ruka otpada. Ali otkriće mi je ona špaga za leđa s drvenim kotačićima, kad je zabacim za guzu sve se trese. Naravno, leđa ne masiram ....

Lilit
06.06.2008., 00:07
uu spaga za ledja :top: to bi i ja... di si kupila?

YellowHeart
06.06.2008., 00:10
onaj dućan u Oktogonu (prolazu), ne znam da li je još uvijek tamo. Uopće izvana ne izgleda kao da bi tamo našao nešto takvo, ali... sve nešto drveno, kutijice, pa se nađu i masažeri.Nije čak bio niti strašno skup, možda 50ak kn, kupila ga za poklon, ali postala ovisna

YellowHeart
06.06.2008., 00:16
Ako i nešto kupujete od tih tabletica pročitajte odmah sve na kutijici. Ja prošlo ljeto kupila od Enciana, pila 2 tjedna a tek onda pročitala da je ZABRANJENO za osobe bolesne na štitnjaču, ja sretnica!!! Inače već sam čitala na forumu da je zeleni čaj otkriće za celulit, osim što čisti krv izvlači i celić. Mislim da je slično i s koprivom, samo treba toga puno piti! Ja nisam još probala, sve nekako planiram još od prošlog ljeta!Briljantno!!

žužika
06.06.2008., 08:55
Ja sam jučer kupila onu novu Nivea My shiluethe( valjda se tako piše) i baš me zanima hoće li biti rezultata.. s tim da ću i vježbati, a ne samo mazati se kremom

tessaa
06.06.2008., 13:04
kupila sam neki dan geomar anticelulitni gel sa hladnim efektom i geomar anticelulitnu kremu. neka akcija u dm-u pa nisam izdržala :rofl:

ima netko iskustva sa navedenim?

Ko sveta voda: nit škodi nit koristi... :D:D
Ali ja više i ne koristim ta sredstva da bude efekata (jer sam shvatila da ih neće biti, nego čisto iz ovisnosti... i da umirim savjest... da ne bi bilo: "da si se mazala, ne bi to tako izgledalo"... nedajbože da si nešto predbacujem...:D radije uredno svaki mjesec iskeširam između 50 i 100kn za neko novo anticelulitno čudo...:D

angelina39
06.06.2008., 16:20
Ima li ko kakvu ideju gdje je najbolje poć u Splitu na anticelulitne tretmane?Fala unaprid!!!!

ivinamama
08.06.2008., 17:04
Ima ga za kupiti u specijaliziranim trgovinama suplementima za sportaše tipa Multipower i sl., a djeluje tako da ga popiješ pola sata prije AEROBNOG treninga (aerobik, trčanje, vožnja rola, bicikla i sl.) kako bi masnoće iz tvog tijela pretvarao u energiju (em se troši salo, em imaš dodatnu energiju za izdržati trening). Za celulit dušu dalo, toplo preporučam:top:!

dakle, to je provjereno za l carnitin? i ne šteti zdravlju ??

ivinamama
08.06.2008., 17:07
evo ja malo guglala...

http://forum.teretana.net/viewtopic.php?t=5036

Electra8472
09.06.2008., 09:30
..a di se može taj masažer nabavit? ja pitala u DMu, imali ga samo onda kad se dijelio uz nešto..sad ga više nemaju..:(

..svi ga hvale..i ja ga želim..di da ga nabavim?:ne zna:

i ja sam ga trazila u subotu. Al imaju samo onaj od Gariniera, pa sam uzela taj. Kazu da postoji i L'Orealov masazer, al nisam vidila nista njihovo za celulit.

castanea
09.06.2008., 11:15
Ko sveta voda: nit škodi nit koristi... :D:D
...

shvatila sam to odavno... ali opet se ne mogu suzdržati pa malo malo kupim nešto novo :zubo:
zadnje taj geomar kremu i gel. a taj gel za hladnim efektom hladi za poludit. doslovno se smrznem svaki puta kad namažem. neki dan se namazala ujutro i kad je počelo hladiti izašla van u dvorište na sunce na + 30 jer sam mislila da ću se pretvorit u led koliko mi hladno bilo :rofl:

Rock Star
09.06.2008., 16:58
Od svih tih gelova i krema koje vas hlade, mene ne nijedna. :( A voljela bih da je tako.

Postoji li neki razlog zašto je tako?

Lilit
09.06.2008., 16:59
nije ni meni jasno to sa hladjenjem, prvi put kad sam se namazala bijelim evelinom doslovce sam se smrzla a poslje kad sam ga mazala vise me nije tako hladio bo...

JARUN
10.06.2008., 10:14
koji l_karnitin vam je dobar, tekući ili u kapsulama? :)

jasmine
10.06.2008., 11:47
uglavnom svi koji se bave sportom i teretanom preporucaju tekuci ali isto tako l-carnitin nema skoro nikakvo djelovanje ako se pije sam.da bi imao pravo djelovanje treba se piti sa pyruatama koje se isto kao i l-carnitin piju sat ili pola sata prije aerobnog vjezbanja i tu se onda postizu odlicni rezultati.osobno sam bila prosle godine na savjetovanje u multipoweru i to su mi preporucili ali sam bila skepticna jer sam mislila da je to samo propaganda ali kad sam malo prosvrljala po forumima koje se bave tim onda sam vidjela da to i je tako.probala sam tu kombinaciju,4 jutra na taste i kao neko ko nije imao nimalo kondicije odradila sam vrhunski i uvjerena sam da sam tako nastavila da bi rezultati bili jako brzo vidljivi ali te pyruate su nesto najogavnije sto sam probala i nisam se mogla nikako natjerati da ih opet pijem.naravno postoje i druga sredstva idrugi proizvođaci koji imaju isto djelovanje.

Rock Star
10.06.2008., 12:44
Jasmine, pila si ga pola sata prije aerobnog, na kakve odlične rezultate misliš?

yvanna
11.06.2008., 21:34
eh.. na vase odusevljenje evelinom, bila sam u dm-u i kupila serum. lagano hladi, i valjda ce biti nekog ucinka..

Linolada
11.06.2008., 22:56
bok svima evo ja sam nova pa samo da vam podijelim neka iskustva što se tiče blata...to je super stvar, ja sam koristila baš guam blato..ali to nikako ne raditi mjesec dana prije odlaska na more kao što sam ja to napravila prošle godine..
naime, blato baš izvuče celulit na površinu ali ga onda treba razbijati masažama, najbolje onima u salonu...ja to nisam napravila, i on je, vidljiviji nego ikad, stajao cijelo ljeto na mojim nogama.. počet s njim u 3 mjesecu najkasnije i rezultat zagarantiran.. problem je što je malo skuplji a i uprlja se cijela kupaonica...
i još nešto...to guam blato je bilo 70-tak kn skuplje u mulleru u city centru nego u mulleru na trgu...to još nisam odgonetnula zašto, ako je neki proizvod na akciji onda bi valjda trebao biti na akciji u svim njihovim trgovinama...eto toliko za sad od mene, sretno svima u borbi...:)

Sun_Flower
12.06.2008., 12:00
Ovo što si rekla s blatom mi je malo čudno...meni je efekat baš suprotan. Ja sam ga sada počela koristiti (uzela sam Geomar jer je jeftiniji od Guama, a po učinku su mi isti), mažem se svaki 2-3 dan, omotam folijom, navučem sauna hlačice i legnem na sunce i budem do 2 sata (koliko mogu izdržati). Kad to operem metnem anticelulitnu kremu. Sa jednom teglom napravim 10-tak tretmana, no primijetila sam da mi se celulit super povuče od blata, ali ono što se postigne u tih 10-tak tretmana je maksimum...dalje se mogu blatit koliko hoću, ali pomaka na bolje više nema. Blato koristim od 1998. godine uvijek pred ljeto.

Monnna
12.06.2008., 12:23
UPDATE:

Od subote sam ponovo na Lierac Morpho Slimu.

I jučer sam primjetila da se malo smanjio :cheer::cheer::cheer:

Znači ima nade :D
Neću celulitasta dočekati ljeto :D

Koliko si platila Lierac, koliko dana traje pakovanje??

jasmine
12.06.2008., 13:29
Jasmine, pila si ga pola sata prije aerobnog, na kakve odlične rezultate misliš?

bila sam totalni pocetnik u vjezbanju i skroz bez kondicije i odmah nakon sto sam popila tu prvu dozu odradila sam na orbitreku bez problema ,mislim vise od pola sata,nemoj me drzati za rijec jer sam vec zaboravila,i znojila sam se ko luda.kolega od muza koji inace ima ducan sportske opreme i prodaje multipower je s muzem pricao i rekao mu za par njihovih poznanika koji su s tim proizvodima u roku od mjesec dana skinuli oko 5 kg,uz redoviti trcanje po nasipu a isto su ljudi bili totalno bez kondicije.ta je prica provjerena jer nije bilo ono trgovacko uvaljivanje vec prijateljski razgovor.meni je bilo jako zao sto to nisam mogla piti jer sam vidjela da bi s tim vrlo brzo dosla do dobrih rezultata ali je toliko ogavno da sam odustala.

jasmine
12.06.2008., 13:32

da jedno sam pila sat vremena prije vjezbanja a nakon pola sata drugo,ujutro na taste

Rock Star
12.06.2008., 14:19
Ja idem svaku večer na aerobik, bi li meni pomoglo da pijem?

pitura
12.06.2008., 16:37
zanima me da li je netko probao? kakvi su rezltati? da li stvarno radi cuda za smanjivanje celulita kao sta se prica? i da li je uopce isplativo to kupiti? mozda bolje one kapsule isto od collistara? hmmmmm..... skupo je pa me zanima da li se isplati iuopce zvuci novac za takvu stvar jer sam vec znala kupiti vichy-eve prizvode protiv celulita i nisu mi bas pomogli osim sta mi je koze bila fino glatka :-(

Beta ženka
12.06.2008., 20:30
Početkom travnja sam počela prtljati s cekropijom i hlačicama, pješačila puno, znojila se, izbjegavala liftove... (vode popijem i inače minimalno 2 l dnevno).
Nakon iskorištene tube, kupila sam cimet i nastavila s istom metodom, ništa veliko, nikakva forsiranja. Usporedo s cimetom sam se navečer masirala guaranom. Čak sam i neki minijaturni masažerić s tri kotačića kotrljala po nogama. :D

Uglavnom, kad sam potrošila cimet, kupila sam garciniju :zubo:, i nakon potrošene prve tube mazanja ujutro i navečer, neredovitog masiranja i kretanja kako mi se sprdne, mislila sam da mi se samo koža zategnula i da mi se zato ne vidi celulit onako kao prije, ali kad bih prstima pritisla nogu i prešla preko nje, više nije bilo onih tvrdih "grba" i neravnina pod kožom. ALI, ostao mi je meki celulit, kad samo kožu "naberem" prstima, no i on u manjoj mjeri, al' mislim da sve sporije nestaje. Uglavnom - ja za sada zadovoljna (kuc kuc o drvo).

Svi navedeni proizvodi su od Afrodita kozmetike.

Skura
12.06.2008., 21:29
Koliko si platila Lierac, koliko dana traje pakovanje??

Ovisi o površini koju mažeš :D, ja sam ga nekako uvijek uspijem nategnuti na 28 dana :D
Jer kao to je razdoblje u kojem bi trebao djelovati.

Ultra body lift je u Austriji oko 25 Eura, a kod nas oko 340 kn.
Morpho SLim je kod nas oko 400 kn, u Austriji 35 Eura (i na jagodi isto) s tim da po ljekarna u Austriji imaš i duo-pack za 65 Eura.

(dokad sam ovo pisala MM mi je došao iza leđa i komentirao da mi žene nismao normalne i da stvarno ne zna kako se on sa mnom sporazumijeva :D)

Annami
12.06.2008., 22:13
Ja sam znala stavljati Afroditinu protiv celulita, on je baš dobro hladio i nekako malo peckao, pa je osjećaj bio kao da i djeluje...Ja baš celulita nemam, ali bolje spriječiti nego liječitu,hehe, pa se sad mažem onim zelenim od Evelina

jasmine
13.06.2008., 12:47
Ja idem svaku večer na aerobik, bi li meni pomoglo da pijem?

ma gle to cudo pomaze ali pitanje je da li tebi to treba,ako neskidas kile ili nezelis postizati neke bilderske rezultate mislim da ti to netreba,pretpostavljam da na aerobik ider rekreativno i za odrzavanje linije pa mislim da bi to bilo bacanje novca.ja sam u to vrijeme kad sam to probavala piti,bila na djeti i skidanje kila koje su mi ostale poslje poroda pa mi je svaka pomoc trebala.:)

Monnna
13.06.2008., 14:49
Ovisi o površini koju mažeš :D, ja sam ga nekako uvijek uspijem nategnuti na 28 dana :D
Jer kao to je razdoblje u kojem bi trebao djelovati.

Ultra body lift je u Austriji oko 25 Eura, a kod nas oko 340 kn.
Morpho SLim je kod nas oko 400 kn, u Austriji 35 Eura (i na jagodi isto) s tim da po ljekarna u Austriji imaš i duo-pack za 65 Eura.

(dokad sam ovo pisala MM mi je došao iza leđa i komentirao da mi žene nismao normalne i da stvarno ne zna kako se on sa mnom sporazumijeva :D)

hvala na brzom odgovoru..jos cu razmisliti...
stvarno smo lude koliko bi dale samo da se rijesimo celulita:)

kika123
13.06.2008., 15:57
bila sam totalni pocetnik u vjezbanju i skroz bez kondicije i odmah nakon sto sam popila tu prvu dozu odradila sam na orbitreku bez problema ,mislim vise od pola sata,nemoj me drzati za rijec jer sam vec zaboravila,i znojila sam se ko luda.kolega od muza koji inace ima ducan sportske opreme i prodaje multipower je s muzem pricao i rekao mu za par njihovih poznanika koji su s tim proizvodima u roku od mjesec dana skinuli oko 5 kg,uz redoviti trcanje po nasipu a isto su ljudi bili totalno bez kondicije.ta je prica provjerena jer nije bilo ono trgovacko uvaljivanje vec prijateljski razgovor.meni je bilo jako zao sto to nisam mogla piti jer sam vidjela da bi s tim vrlo brzo dosla do dobrih rezultata ali je toliko ogavno da sam odustala.

jasmine a kolko to čudo košta i kolko traje? dal ima kakav utjecaj ako se piju pilule? to je u biti nekakav enzim kolko sam skužila pa me zato zanima? i jel se pije redovito il samo pred vježbanje?:confused:

Sun_Flower
13.06.2008., 16:09
zanima me da li je netko probao? kakvi su rezltati? da li stvarno radi cuda za smanjivanje celulita kao sta se prica? i da li je uopce isplativo to kupiti? mozda bolje one kapsule isto od collistara? hmmmmm..... skupo je pa me zanima da li se isplati iuopce zvuci novac za takvu stvar jer sam vec znala kupiti vichy-eve prizvode protiv celulita i nisu mi bas pomogli osim sta mi je koze bila fino glatka :-(

Ja sam imala njihove gumene kapsule sa koncentratom (odreže se vrh i umasira)...žali Bože skoro 300kn...isti mi je učinak sa onom kremom na E iz DM-a za 30kn.

annie018
13.06.2008., 18:32
jeste vidjele na reklami od top shopa neki novi proizvod za celić Celluless?
evo link pa pogledajte
http://www.tv-prodaja.hr/celluless-62626-p.html

Što mislite valja li šta? :ne zna:

Rock Star
14.06.2008., 11:17
ma gle to cudo pomaze ali pitanje je da li tebi to treba,ako neskidas kile ili nezelis postizati neke bilderske rezultate mislim da ti to netreba,pretpostavljam da na aerobik ider rekreativno i za odrzavanje linije pa mislim da bi to bilo bacanje novca.ja sam u to vrijeme kad sam to probavala piti,bila na djeti i skidanje kila koje su mi ostale poslje poroda pa mi je svaka pomoc trebala.:)

Ma i ja bih skidala kile, zato i pitam.

Znači, to fakat djeluje? Mislim da ću onda i probati... To paše svima ili ima skupina ljudi koji ga ne smiju koristiti? Znaš li možda koliko košta?

E, da, hvala ti na informacijama. :kiss:

malizia
15.06.2008., 03:07
jel ima ko deborah?

Adonia
15.06.2008., 09:04
u ljekarni sam vidjela klompe protiv celulita?!?!
zena mi ih je htjela prodat, mislim da su oko 350 kn, fora je u tome kaj imaju spustenu petu,a dignut prednji dio.

Kaj mislite o tom?

tessaa
15.06.2008., 09:29
Mislim da ništa ne djeluje, bar ne onako kako to ti čudotvorni preparati obećavaju!
I najjeftinije i najskuplje kreme u mom su slučaju imale su jednak učinak - minimalan... malo čvršća koža, malo zaglađenosti... i to bi uglavnom bilo to... celulita i dalje u istim količinama, a mažem se i masiram od početka ožujka, dakle 3ipol mjeseca kontinuirano. Uz to sam i vježbala, šetala... (mršavit ne moram, ali sam ipak pripazila i na hranu i jela zdravije), pila vodu, zeleni čaj... minimalni rezultati za maksimalno uloženi trud, da ne pričam da je to sve i koštalo, jer sam koristila kreme od 30-ak kn (Eveline) pa do 100-i nešto kn (Avon...)
Ljeto je pred vratima, a ja više i nemam volje da se trudim.
I tako do sljedećeg proljeća kad ću se opet bacit na kupovanje svega i svačega e ne bi li rješila taj mrski celulit...
MIslim da mi preostaje jedino liposukcija bedara, jer mi je to slaba točka... izgledaju očajno, ma koliko se ja zavaravala da ima nekih poboljšanja... generalno, i dalje su puna celulita!!

jasmine
15.06.2008., 12:42
Ma i ja bih skidala kile, zato i pitam.

Znači, to fakat djeluje? Mislim da ću onda i probati... To paše svima ili ima skupina ljudi koji ga ne smiju koristiti? Znaš li možda koliko košta?

E, da, hvala ti na informacijama. :kiss:

e zaboravila sam koliko kosta ali su to ampule i kupuju se pojedinacno,znaci koliko hoces a za savjet da li smijes i kako i koliko to koristiti najbolje ti je otici u multipower na velesajmu i ima onaj ducan u vlaskoj heliks,oni imaju veliku ponudu tih preparata pa se s njima posavjetovati,ja ti bas i nisam neki strucnjak za to pa ne bi htjela da te navedem na nesto krivo.proguglaj malo taj helix,imaju svoju internet stranicu i dosta je dobra. :)

Rock Star
15.06.2008., 19:04
e zaboravila sam koliko kosta ali su to ampule i kupuju se pojedinacno,znaci koliko hoces a za savjet da li smijes i kako i koliko to koristiti najbolje ti je otici u multipower na velesajmu i ima onaj ducan u vlaskoj heliks,oni imaju veliku ponudu tih preparata pa se s njima posavjetovati,ja ti bas i nisam neki strucnjak za to pa ne bi htjela da te navedem na nesto krivo.proguglaj malo taj helix,imaju svoju internet stranicu i dosta je dobra. :)

Hoću.

Još jednom ti hvala na savjetima. :kiss:

Rock Star
15.06.2008., 19:05
u ljekarni sam vidjela klompe protiv celulita?!?!
zena mi ih je htjela prodat, mislim da su oko 350 kn, fora je u tome kaj imaju spustenu petu,a dignut prednji dio.

Kaj mislite o tom?

Ajme, kaj još neće izmisliti i na kaj sve ljudi neće nasjesti. :rolleyes:

patientia
17.06.2008., 14:49
Neki dan sam se iznenadila kako mi se celulit smanjio. Imala sam ga stvarno uzasno puno. Sad moram stisnuti kozu da ga vidim, a kad stisnem vidi se mozda trecina koliko ga se prije vidjelo na nekim dijelovima nogu i bez stiskanja.

cozmo_007
17.06.2008., 15:10
Neki dan sam se iznenadila kako mi se celulit smanjio. Imala sam ga stvarno uzasno puno. Sad moram stisnuti kozu da ga vidim, a kad stisnem vidi se mozda trecina koliko ga se prije vidjelo na nekim dijelovima nogu i bez stiskanja.

...ajoj da sad ne listam svih 164 strane...daj samo reci koji si prozvod koristila....:cerek:....jel mozda "poznati" eveline....:s

patientia
17.06.2008., 15:30
Ne ne, nista nisam koristila. Da znam sto je uzrokovalo gubitak celulita, napisala bih :ne zna: Imam zalihu Avonovih proizvoda, ali mi se ne da koristiti ih. Mazala sam se obicnim losionima za tijelo.

Jedem oko 1800 kCal na dan i skinula sam par kila, moguce je da je s njima otisao i celulit. Cak nisam ni vjezbala, samo sam 4 puta rolala ove godine. Doduse, znam plesati doma kad mi dragog nema.

No, prije bih rekla da se nesto hormonski promijenilo (na Yasminu sam i bojim se da im je u ovom ciklusu smanjeno djelovanje jer sam uzimala antibiotike).

malizia
17.06.2008., 22:58
kupila ja danas garciniu, ima ko?
čitala sam tu da je naj cekropija, al kontam ovo kje najnovije.. jesam fulala?
na cekropiji ipak piše da nakon šta se namažeš odeš vježbat :zubo:

dosta san dosad probala, al prvi put afrodita

malizia
17.06.2008., 23:00
ja ne znam jel umišljam il šta, al pari mi se da mi se od masaže deborah četkom nekako razbia na manje kuglice i da je bliže površini

Tiare Flower
19.06.2008., 15:17

Imala sam...meni to ništa nije vrijedilo. :flop: NIkakvih pomaka, nula bodova.
Kao ni one kapsulice protiv celulita od Collistara.

Keya
19.06.2008., 15:59
najbolji definitivno, na bazi kafeina, totalna drenaza i lak za upotrebu, ja sam addicted a muz presretan rezultatima :D (a dosla sam do njega po preporuci prijateljice koja je probala na sebi, da nisam vidjela ne bi vjerovala, zena uopce vise nema celulit)

garnier roll on

http://www.profession-beaute.com/images/produit/soin-amincissant-7504-276-300x300.jpg

lonely_girl22
19.06.2008., 17:27
najbolji definitivno, na bazi kafeina, totalna drenaza i lak za upotrebu, ja sam addicted a muz presretan rezultatima :D (a dosla sam do njega po preporuci prijateljice koja je probala na sebi, da nisam vidjela ne bi vjerovala, zena uopce vise nema celulit)

garnier roll on

http://www.profession-beaute.com/images/produit/soin-amincissant-7504-276-300x300.jpg

..koliko dugo si ga koristila dok nisi vidjela nekog napretka?

Hermione Granger
20.06.2008., 07:02
jel ima ko deborah?

Ja sam imala (plavi) Byoethic Deborah Shock kremu protiv celulita, potrošila sam jednu tubu od 200 ml ( 90-100 kn ) i primjetila sam maaalo poboljšanje, ali to je bila samo jedna tuba, dalje sam nastavila s Afroditom. Inače, Deborah kožu učini divno mekom, fino miriši, lagana je za razmazivanje i dobra za masažu. Možda bi bilo učinkovitije koristiti ju s masažerom, ako nemaš problema sa kapilarima i osjetljivom kožom. :)

Keya
20.06.2008., 10:06
..koliko dugo si ga koristila dok nisi vidjela nekog napretka?

tjedan dana :s
al stvar je u tome da te taj roll drenira dok upija kremu i noge ti se skros oslobode one nakupljene vode i budu mrsavije a celulita kao da ode s tom vodom, sad sam nekako bas addicted (valjda sam se navukla na cafein) :D

tessaa
20.06.2008., 16:10
al stvar je u tome da te taj roll drenira dok upija kremu i noge ti se skros oslobode one nakupljene vode i budu mrsavije a celulita kao da ode s tom vodom, sad sam nekako bas addicted (valjda sam se navukla na cafein) :D

:rofl::bonk::mama::bang::misli::hebemu::tuzni:

I ja to tek sad saznadoh.... :rolleyes:

lonely_girl22
20.06.2008., 16:23

..ovo sa slike, lijevo je taj masažer jel, a ovo desno neka krema..to si u kompletu koristila ili samo taj masažer?

Adonia
20.06.2008., 17:22
..ovo sa slike, lijevo je taj masažer jel, a ovo desno neka krema..to si u kompletu koristila ili samo taj masažer?

ulazem 100 kn na to da si plava

Rock Star
20.06.2008., 17:48

lonely_girl22
20.06.2008., 18:37
ulazem 100 kn na to da si plava

..nisam plava..iako bi se zbilja dalo zaključit da jesam po onom kaj sam napisala..:D uopće nisam kak se spada ni pogledala sliku..ja zabrijala da je ono uz još neki losion za tijelo..:bonk: možda bih trebala okulisti? :zubo:

Adonia
20.06.2008., 19:42
..nisam plava..iako bi se zbilja dalo zaključit da jesam po onom kaj sam napisala..:D uopće nisam kak se spada ni pogledala sliku..ja zabrijala da je ono uz još neki losion za tijelo..:bonk: možda bih trebala okulisti? :zubo:

a cuj, ak je zgodan... idemo skupa? :raspa:

lonely_girl22
21.06.2008., 00:30
a cuj, ak je zgodan... idemo skupa? :raspa:

..jbg, ne znam nijednog okulistu..:tuzni: DO SADA nisam imala takvih problema..:D jbg, i moja brzopletost..:cerek:

Keya
21.06.2008., 09:29

ma ne, to ti je isto samo je ovo lijevo u kutiji a ovo desno bez kutije... i nemojte se samo zeznut, mora pisat ROLL ON na njemu, evo ja se jucer zeznula i kupila ovaj koji nema taj roller nego samo kremu (pa kao neki maser na poklopcu, al to je shit). a ima jos verzija sa onom kuglicom, kao kod dezica, frendica kaze da je pocela s kuglicom (jer je rollon tek nedavno izasao).

roll on mi je odlican jer krema izlazi u isto vrijeme dok masiras, ne trebas posebno masirat pa posebno kremu (to je vec tezi fizicki rad) :D

Keya
21.06.2008., 09:31
:rofl::bonk::mama::bang::misli::hebemu::tuzni:

I ja to tek sad saznadoh.... :rolleyes:

sto je bilo? :D
pa meni ove kreme di masiras prije pa poslije krema nis nisu puno djelovale, ovo je totalna bomba :cerek:

malizia
21.06.2008., 17:10
afrodita ???

dvi cure su mi rekle da im je bila super, hm, ja sad trošim garciniu, ..pa da znam oću opet kupit..
i koja je naj?

tessaa
21.06.2008., 18:43
sto je bilo? :D
pa meni ove kreme di masiras prije pa poslije krema nis nisu puno djelovale, ovo je totalna bomba :cerek:

Meni ni jedna krema ništa nije djelovala, bar ne vidljivo, možda ima nekog efekta tipa glađa koža i to, ali da se celulit smanjio, nije ni za gram...:(
Nego... mora pisati roll on, kažeš, ispada da ima više varijanti te kreme:ne zna:... kažeš ima i neki s kuglicom, šta to nije taj roll on...:ne zna:
J..ga, ja nisam plava, ali ni ja ne kužim baš najbolje... :bonk::brukica:

tessaa
21.06.2008., 18:46
... i nemojte se samo zeznut, mora pisat ROLL ON na njemu, evo ja se jucer zeznula i kupila ovaj koji nema taj roller nego samo kremu (pa kao neki maser na poklopcu, al to je shit). a ima jos verzija sa onom kuglicom, kao kod dezica, ...

... maser, kuglica, roller...:ne zna::confused:
:brukica:

rebeca25
21.06.2008., 19:12
Imam pitanjece za iskusne žene ovdje na forumu. Osim što imama brdo celuluita imam i osjetljive kapilare tako da mi je korištenje anticelulitnih krema uzrokovalo popucale kapilare. jeste li čule postoji li koja krema da je blaga prema kapilarama? vidim da se dosta hvali afrodita pa kako one djeluju na kapilare.
Ja sam koristila razne vichyjeve, pomoglo je za celulit, ali mislim da su popucale kapilare puno gori problem pa sam odustala.

lonely_girl22
21.06.2008., 19:31
..evo, ja danas kupila taj roll-on masažer, šok tretman..:D i od večeras krećem u "masažne" pohode..:rofl:

..nego, jedno pitanjce..negdje sam pročitala da je dobro nakon tog masiranja i mazanja kremom, zamotat se prozirnom folijom? :ne zna: e, sad koliko u tome ima istine? ima netko iskustvo s time iz prve ruke?

lonely_girl22
21.06.2008., 19:36
Meni ni jedna krema ništa nije djelovala, bar ne vidljivo, možda ima nekog efekta tipa glađa koža i to, ali da se celulit smanjio, nije ni za gram...:(
Nego... mora pisati roll on, kažeš, ispada da ima više varijanti te kreme:ne zna:... kažeš ima i neki s kuglicom, šta to nije taj roll on...:ne zna:
J..ga, ja nisam plava, ali ni ja ne kužim baš najbolje... :bonk::brukica:

..ma samo dobro pogledaj kutiju..bitno je da piše roll-on masseur../još i piše intensive care shock treatment/..ima takvo isto pakovanje, mislim da je mrvicu malo veće i ono nema taj valjak..ako sam ja dobro vidjela..nego je samo krema..o tome je pričala Keya..:mig:

Tiare Flower
22.06.2008., 00:10
i nemojte se samo zeznut, mora pisat ROLL ON na njemu, evo ja se jucer zeznula i kupila ovaj koji nema taj roller nego samo kremu (pa kao neki maser na poklopcu, al to je shit). a ima jos verzija sa onom kuglicom, kao kod dezica,

Pa dobro, ti dezići s kuglicom su roll-on!! U čemu je razlika između kuglica?

U svakom slučaju, idem u pon. kupiti taj roll-on, šta god bio. Nadam se da neću uzeti taj s kuglicom. :lol::mig:

lonely_girl22
22.06.2008., 00:42
Pa dobro, ti dezići s kuglicom su roll-on!! U čemu je razlika između kuglica?

U svakom slučaju, idem u pon. kupiti taj roll-on, šta god bio. Nadam se da neću uzeti taj s kuglicom. :lol::mig:

..koliko sam ja uspjela vidjet, ima 3 vrste..taj s kuglicom, mislim da je taj za područje trbuha, a ova druga 2 su za bedra, samo što jedan ima taj valjak za masažu, a drugi nema..

..ja danas kupila taj s valjkom i čini se ok..e, sad vidjet ću bit će li i kakvih rezultata../jedino kaj me ubija kaj se taj valjak stalno vadi..ili sam ja pregruba s njim?:ne zna::cerek:/

Keya
22.06.2008., 09:03
../jedino kaj me ubija kaj se taj valjak stalno vadi..ili sam ja pregruba s njim?/

da nije malo defektan?? ne bi se trebao vadit! nego ti polako pritisces tubu dok masiras i krema izlazi sama kroz taj izrezbareni valjak... anyway ja taj upotrebljavam i za trbuh, sve je to isto, samo takticki, da nas zbune pa da kupimo vise toga :D

uglavnom cure, to je to izrezbareni valjak!

istina, mozda prva dva dana izgleda samo da je koza gladja al ja sam prvi tjedan to brijala ujutro i navecer, sad samo ujutro i totalno se smanjilo... istina ja sam od onih koji skupljaju brdo vode, pa me to izdrenira i samo po sebi stanje mi se noge ali i muz kaze da je celulit puno manji!

jedino sto frendica kaze, cim prestanes vrati se, al nema veze, nije skup mogu ja citav zivot tako :s:D

miss blondie
22.06.2008., 12:10
aha na tome sto keya kupuje pisee roll on + pise da je za trbuh,. jel to taj?
i prepostavljam da ga ti koristis i za noge guzu itd?

tnx na odgovoru

Keya
22.06.2008., 12:18
ne ovaj za trbuh je nesto manji, ja uzmem onaj za noge i straznjicu pa s njime i po trbuhu... a ima ih brdo, ko ce se vise snac!! :s

miss blondie
23.06.2008., 14:01
eto danas bila u muller-u u CC1 i od svoh tih garnierovih, uzeh ovako pise na njemu:
bodytonic- "drainage" effekt cellulite gel (eis effekt)
krecem se mazati pa cemo vidjeti za koji tjedan...

¤amélie¤
23.06.2008., 19:12

garnier roll on

Evo ja ga danas kupila u dm-u i veceras pocinjem mazati :D nemam celulita puno ali kada se stisne se kuzi, malo ali dovoljno da se krene u rat s njim :D bolje sada kada ga nema puno poceti i mozda sprijeciti daljnje nakupljanje (iako je to brijem nemoguce :D ) Ugl, neko je napisao da ovaj roller ispada i ja sam danas skuzila da ispada, tj. nije onako jako ucvrscen za onu plastiku...hmhmhmh.... malo cu to prostudijati prije nego stavim veceras :D :D :D

Keya
24.06.2008., 08:39
kako ispada?? ja vec treci kupila i nikad nista nije ispalo! ko zna kakvu su to posiljku poslali u hr!! :ne zna:

Lilit
24.06.2008., 15:27
my story...
nakon balea gel kreme (dvije), garnier piling kreme, garnier rolera (1/2), garnier masazera, deborah pjene, evelina bijelog, evelina crvenog (1/2) sad sam na alevrde gelu... osim toga jos i piling deborah, piling od ulole (koji jos trosim)... 3 mj teretane i bicikla/stepera.... preko 3l vode na dan.... i celulit se smanjio na nogama :) ali na guzi ne bas :(
iako se celulit nekako smanjio noge su mi jos uvijek nekako "predebele" presiroke bas ko visak nekakav ali dobro...

Littlekitty
24.06.2008., 18:32
prije mjesec dana počela s geomar blatom i očajna sam. celulit vidljiviji nego ikad, čak mi se čini da je i koža nekako opuštenija :(
marljivo koristim svoju klupicu za trbušnjake (100dnevno, bolje išta nego ništa...) i nadam se da će mi ova odvratna celulitna faza proći prije nego odem na more za 1mj
a sad krećem u rat s celulitom, šmrc
:Snajper:

Lilit
24.06.2008., 19:05
sta je klupica za trbusnjake?

Linolada
24.06.2008., 19:40
prije mjesec dana počela s geomar blatom i očajna sam. celulit vidljiviji nego ikad, čak mi se čini da je i koža nekako opuštenija :(
marljivo koristim svoju klupicu za trbušnjake (100dnevno, bolje išta nego ništa...) i nadam se da će mi ova odvratna celulitna faza proći prije nego odem na more za 1mj

to se i meni dogodilo prošlo ljeto...već sam napisala da je blato super stvar za izvlačenje celulita na povšinu pod uvjetom da ga nakon blata tretiraš masažom...i to najbolje onom u salonima...ja ga i sad koristim prije nego odem u salon na masažu...i mogu reći da su rezultati odlični, on je još tu (uglavnom na guzi) ali se vidi barem 70% manje nego prije kad ga je bilo u vidljivim kvrgavim nakupinama..imač mjesec dana i ako si možeš financijski priuštiti definitivno odi na masažu...

kika123
25.06.2008., 00:51
jučer sam si kupila Nivea masažer s gelom (njega sam i prije znala koristit, najviše zbog masažera a ne gela) i Eveline zeleni...to mi je prvi anticelulitni gel i malo sam se scimala kad me počelo hladit...:lol: baš kuuuul
nego, jel od njega još više izbaci celulit van (o nekima ste pričali da da) il ne?

annie018
25.06.2008., 17:05
jučer sam si kupila Nivea masažer s gelom (njega sam i prije znala koristit, najviše zbog masažera a ne gela) i Eveline zeleni...to mi je prvi anticelulitni gel i malo sam se scimala kad me počelo hladit...:lol: baš kuuuul
nego, jel od njega još više izbaci celulit van (o nekima ste pričali da da) il ne?

kakav ti je to nivea masažer? gdje si ga kupila? nisam ga vidjela na policama! :misli:

Zlatna cura
25.06.2008., 17:17

:confused: :( :confused:

kika123
25.06.2008., 18:25
kakav ti je to nivea masažer? gdje si ga kupila? nisam ga vidjela na policama! :misli:

pa ovaj
http://www.positivenation.co.uk/issue104/pics/BathCare_StimMassShower.jpg
nije to novo, imaš u dm-u, u većim centrima i tak...meni je dobar (zbog tog nastavka-kasnije ubacim bilo koji gel), dode 38 kn

tessaa
26.06.2008., 11:59
[QUOTE=lonely_girl22;14615855..ja danas kupila taj s valjkom i čini se ok..e, sad vidjet ću bit će li i kakvih rezultata../jedino kaj me ubija kaj se taj valjak stalno vadi..ili sam ja pregruba s njim?:ne zna::cerek:/[/QUOTE]

I ja danas (napokon) kupila Garnier intensive care shock treatment (roll-on masseru), pa baš da vidim... inače, bijeli Eveline mi još stoji neotvoren, ali podlegla sam preporukama ovdje...:D
Je li to treba mazat/masirat 1x ili 2x dnevno?
Ipak, ovi rezultati koji pišu na kutiji su mi ipak malo preoptimistični... nakon 15 dana masne naslage se manje vidi, a već nakon 4 tjedna tijelo postaje vitkije???:confused::confused:
Znači, za mjesec dana kad idem na more bit ću ko nova...:D

Littlekitty
26.06.2008., 14:26
sta je klupica za trbusnjake?

košta 300tinjak kuna, to sam ja voljela koristiti u teretani, fino se zakačiš s nogama i pumpaš, izgleda kao kosa klupica, evo imaš ovdje http://www.olimpsport.co.yu/fitnes/images/03.jpg
po meni jako korisna. volim radit trbušnjake :ne zna: :) ali se nisam u stanu imala di zakačiti.
evo jurim na telefon i dogovaram masažu. Džep sve tanji...bolje da sam ostavila kako je bilo, fakat nisam imala strašno puno celulitam, al sad je stanje sranje :rofl:
i idem mućkat neku kremicu s eteričnim uljima da i sama doma "zagladim" situaciju :D

annie018
26.06.2008., 19:15
nije to novo, imaš u dm-u, u većim centrima i tak...meni je dobar (zbog tog nastavka-kasnije ubacim bilo koji gel), dode 38 kn

ajme baš sam smotana skroz sam zaboravila na taj masažer :D
mislila sam da je možda neki novi nivein masažer nešto kao onaj garnierov,lorealov...pa reko da nisu i oni neš novo izmislili :ne zna:
to je na policama sa gelovima za tuširanje jel da? Kakav ti je?
Ja sam ga mislila kupit,al ipak se odlučila za žuti garnierov..

kika123
26.06.2008., 20:48
ajme baš sam smotana skroz sam zaboravila na taj masažer :D
mislila sam da je možda neki novi nivein masažer nešto kao onaj garnierov,lorealov...pa reko da nisu i oni neš novo izmislili :ne zna:
to je na policama sa gelovima za tuširanje jel da? Kakav ti je?
Ja sam ga mislila kupit,al ipak se odlučila za žuti garnierov..

da, to ti je kod gelova...ma ja sam ga kupila prvi put prije 3 god...evo sad sam si
kupila 2 put u životu jer sam onog bezveze bacila kad sam čistila stan :bonk:
inače suuuper mi je taj masažer, svako tuširanje po 5min masiram dupe :D i onda stavim antic.kremu...znaš kak tek onda osjetiš kak krema djeluje :rofl:(bar meni ova eveline kaj hladi)
i inače svi savjetuju da se prvo izmasirate, bilo kako samo da potaknete cirkulaciju, i onda stavljat kreme jer tek onda djeluje kak spada :kava:
... ne znam kakav je taj garnierov, al sitno mi je to njihovo nekak...ovim se pošteno izmasiraš, stvarno mi se povuče celulit kad se masiram s njim duže.
tak da :top:

Adonia
26.06.2008., 20:50
da, to ti je kod gelova...ma ja sam ga kupila prvi put prije 3 god...evo sad sam si
kupila 2 put u životu jer sam onog bezveze bacila kad sam čistila stan :bonk:
inače suuuper mi je taj masažer, svako tuširanje po 5min masiram dupe :D i onda stavim antic.kremu...znaš kak tek onda osjetiš kak krema djeluje :rofl:(bar meni ova eveline kaj hladi)
i inače svi savjetuju da se prvo izmasirate, bilo kako samo da potaknete cirkulaciju, i onda stavljat kreme jer tek onda djeluje kak spada :kava:
... ne znam kakav je taj garnierov, al sitno mi je to njihovo nekak...ovim se pošteno izmasiraš, stvarno mi se povuče celulit kad se masiram s njim duže.
tak da :top:

a ja uvijek masiram dok nanosim tj. stavim kremu i onda ju "utrljavam" masazom... :ne zna:

kika123
26.06.2008., 21:58
a ja uvijek masiram dok nanosim tj. stavim kremu i onda ju "utrljavam" masazom... :ne zna:

ma drugačije je kad ju prvo baš izmasiraš da se crveni čak...
probala sam i tak ko ti (u biti tak mi je kad se ne istuširam prije) i drugi način al vidljivo je bolje ovaj način prije nanošenja i onda klasično masiranje dok se utrlja

Adonia
26.06.2008., 22:04
ma drugačije je kad ju prvo baš izmasiraš da se crveni čak...
probala sam i tak ko ti (u biti tak mi je kad se ne istuširam prije) i drugi način al vidljivo je bolje ovaj način prije nanošenja i onda klasično masiranje dok se utrlja

thanx!!!!! :top: dobar savjet zlata vrijedi

kika123
27.06.2008., 00:07
thanx!!!!! :top: dobar savjet zlata vrijedi

nema na čemu :mig: javi rezultate :top:

whale
27.06.2008., 14:48
cure moje ja vam se moram pojadat, jako izražen celulit mi se pojavio u 11mj. prošle godine, i u 12om sam se počela borit protiv njega, svaki dan se masiram s kremom,eveline do sad, trenutno sam na avonovoj,stvarno se smanjio, prije je bio onaj veliki rupasti a sad je sitan, ali dalje napretka nema, vježbam tri puta tjedno, čak sam si i steper kupila,ma u depri sam totalnoj :( jedem malo više nego što bi trebala pa mislim da je uz kontracepciju (jasmin:mad:) to odgovorno. ma eto samo da se požalim nekom odmah mi je lakše :mig:

Keya
28.06.2008., 09:43
Ipak, ovi rezultati koji pišu na kutiji su mi ipak malo preoptimistični... nakon 15 dana masne naslage se manje vidi, a već nakon 4 tjedna tijelo postaje vitkije???:confused::confused:
Znači, za mjesec dana kad idem na more bit ću ko nova...:D

zns sta, vjerojatno ovosi kako krenes :D
ja sam krenula sa 86 kila prije dva mjeseca, sad sam 78 (ali sam i na dijeti), cellulita ima puuuuuuuuuno manje (prvih deset dana sam masirala dva puta tjedno) a i noge su vitkije.
jednostavno se nakon te masaze puno bolje osjecam, i noge su stvarno ljepse.
al ako si ti vec bila mrsavica mozda neces skuzit takvu razliku kao ja :ne zna:

ps. ja mislim da se nikad necu totalno rijesit celulita, ali za mene je vec odlican rezultat ako se on vidi samo kad stisnem. prosle godine mi se vidio i kroz hlace, bljak:!:s

Angelica
28.06.2008., 18:33
vidjeh danas u ljekarni corpus delicti (koji naziv :cerek:) kremu za sunčanje i kremu protiv celulita, al zurilo mi se pa se nisam stigla raspitivati. jel tko probao? valja sta?
googlala sam al nista ne nadjoh.

Skura
29.06.2008., 20:11
jedem malo više nego što bi trebala pa mislim da je uz kontracepciju (jasmin:mad:) to odgovorno. ma eto samo da se požalim nekom odmah mi je lakše :mig:

Yasmin je odgovoran :(

Meni isto :flop:

A bez njih ne mogu...

Littlekitty
30.06.2008., 19:53
evo, ja sam danas odradila svoju prvu od 10 presoterapija. učinke čemo tek vidjeti.
ne mogu se više kilavit samo kozmetikom. stravljam blato, spremam sama ulja protiv celulita, vegetarijanka, ne pušim, tablete sam prestala piti pred godinu dana (dobro, jest da sam ih pila godinama), ne pušim, ne pijem kavu, istina bog da mi je guzica lijena jer sam stalno za kompom, al majku mu, noge mi izgledaju ko da imam 35 zapuštenih godina. Dođu mi suze na oči dok vodim zategnutu nogu koja zapravo ima i mišić (za razliku od moje;). Priznajem, nikad se nisam nekim ekstra sportom bavila, al nisam ni debela, imam 168cm i 59/60kg.
Geni i sve ostalo...:flop:
Vidjet ću pa ću vam javiti. Dršte fige, noge...kaj već;)

NoWa
03.07.2008., 09:22
Avonova krema (ona srebrna) je zakon. najbolja dosad. ikad.:s

tessaa
03.07.2008., 11:15
Avonova krema (ona srebrna) je zakon. najbolja dosad. ikad.:s

Meni je ista kao i sve druge... znači:flop::flop:
Počela sam s ovim garnierovim masažerom... naravno da još ne vidim nikakve rezultate (prošlo je tek 5 dana...), ali sviđa mi se masažer, planiram - kad potrošim gel - krostiti ga s drugom anticelulitnom kremom (Eveline me već čeka u zalihi...:rofl::D)...

tessaa
03.07.2008., 11:18
... noge mi izgledaju ko da imam 35 zapuštenih godina...al nisam ni debela, imam 168cm i 59/60kg.

Ooooo, pa ja već imam te godine, što da se ne brinem zbog celulita, jer to tako mora biti...:rofl::D... nikad nisam bila debela, čak sam prije mršavica, ali taj groooozni celulit, stvarno je koma... a valjda su ipak godine krive... makar znam žene i od 50-i nešto sitno, pa imaju manje celulita od mene...:rofl::rofl::rofl:

Littlekitty
03.07.2008., 14:42
zato sam i rekla zapuštenih :)
nije samo celulit, i koža mi se opustila, a cirkulacija 0 bodova... a za par dana bum tek 25 :ne zna:

Ooooo, pa ja već imam te godine, što da se ne brinem zbog celulita, jer to tako mora biti...:rofl::D... nikad nisam bila debela, čak sam prije mršavica, ali taj groooozni celulit, stvarno je koma... a valjda su ipak godine krive... makar znam žene i od 50-i nešto sitno, pa imaju manje celulita od mene...:rofl::rofl::rofl:

jasmine
05.07.2008., 09:20
ma ja sam poludila,borim se s celuluitom i kad se pocelo nazitati poboljsanje onda mi buknule vene i kapilare i to je sad 10 puta ruznije odcelulita.one kremice i gelovi za vene nista ne pomazu,klinci me zezaju da imam spidemanovu mrezu po nogama :mad:

lawyerica
05.07.2008., 15:39
haj cure, riješite me viška kreme..
u naletu ludila sam kupila previše ovih afroditinih 3u1 krema, mislim na Garciniu i na Cekropiju....
nisam znala koliko će mi trebati pa sam kupila previše i tek sada vidim da to neću potrošiti ni u slijedećih godinu dana...
dakle, ako koja treba garciniu ili cecropiju od Afrodite, imam po 2 od svake, dajem nešto jeftinije nego je u trgovini plus poštarina na moj trošak, samo da se riješim toga... nisu otvarane, nove su, samo sam ih nakrcala previše...
:rolleyes:

Kya
05.07.2008., 22:12
haj cure, riješite me viška kreme..
u naletu ludila sam kupila previše ovih afroditinih 3u1 krema, mislim na Garciniu i na Cekropiju....
nisam znala koliko će mi trebati pa sam kupila previše i tek sada vidim da to neću potrošiti ni u slijedećih godinu dana...
dakle, ako koja treba garciniu ili cecropiju od Afrodite, imam po 2 od svake, dajem nešto jeftinije nego je u trgovini plus poštarina na moj trošak, samo da se riješim toga... nisu otvarane, nove su, samo sam ih nakrcala previše...
:rolleyes:

daj oglas na online prodaju/zamjenu, ziher će se naći zainteresiranih ;)

slatka22
06.07.2008., 19:10
vazno: ima ko iskustva.........strah me pocet kontracepciju jer sam citala da pomaze nastajanju celulita?

Kya
06.07.2008., 19:35
vazno: ima ko iskustva.........strah me pocet kontracepciju jer sam citala da pomaze nastajanju celulita?

misliš na pilule?
a gle, nekim curama se od pilula stvara celulit, a nekima ne, sve je to individualno. a sad... ako te toliko strah celulita :D koristi kondome

slatka22
06.07.2008., 20:16
misliš na pilule?
a gle, nekim curama se od pilula stvara celulit, a nekima ne, sve je to individualno. a sad... ako te toliko strah celulita :D koristi kondome

:confused:hm
a ja mislila flastere na guzu.a zasto to potjece stvaranje celulita

Kya
06.07.2008., 20:24
:confused:hm
a ja mislila flastere na guzu.a zasto to potjece stvaranje celulita

za flastere ne znam :ne zna:
ali pilule uzrokuju nakupljanje tekućine, tako da nekim curama narastu sise i nastaje celulit

NoWa
06.07.2008., 21:15
vazno: ima ko iskustva.........strah me pocet kontracepciju jer sam citala da pomaze nastajanju celulita?nisam imala mrvu celulita 28 godina. do yasmine:(

prestala ih pit nakon 6 mjeseci i sad opet minimalno...al šok je bilo vidjet rupe na dotad glatkom dupetu

Lilit
07.07.2008., 00:01
pijes neke druge NoWa ili ne pijes vise nis?
btw danas neke cure pored mene u kaficu pricale kako puno kave utjece na nastanak celulita pa one piju samo jednu dnevno :lol:

cuttie_123
07.07.2008., 00:07
kofein djeluje na celulit, ali samo ako e intenzivno maze na te zone i nikada se ne prestaje, inace im je ucinak kratkotrajan.

slatka22
07.07.2008., 00:09
nisam imala mrvu celulita 28 godina. do yasmine:(

prestala ih pit nakon 6 mjeseci i sad opet minimalno...al šok je bilo vidjet rupe na dotad glatkom dupetu

:flop: bolje da ne probavam ondda.

NoWa
07.07.2008., 08:19
pijes neke druge NoWa ili ne pijes vise nis?
:ne pijem.
ne bih ni ove bila pila da nisam morala..

:flop: bolje da ne probavam ondda.ne mo'š i ovce i novce. il sigurnost u sexu, il lijepo dupe:D

tessaa
11.07.2008., 13:05
Počela sam s ovim garnierovim masažerom... naravno da još ne vidim nikakve rezultate (prošlo je tek 5 dana...)

Ne vidim ja rezultate ni nakon 15 dana...:(
A svaki dan masiram ujutro i navečer.
Hodam svaki dan 20 minuta.
I još vježbam 15 minuta.
:ne zna:
A za 2 tjedna idem na more...:rofl:
Opet ću se skrivati u hladu...
A tako sam si lijepi badić kupila :rofl::rofl:

Jojo Ungh
11.07.2008., 14:09
Počela sam s ovim garnierovim masažerom... naravno da još ne vidim nikakve rezultate (prošlo je tek 5 dana...), ali sviđa mi se masažer, planiram - kad potrošim gel - krostiti ga s drugom anticelulitnom kremom (Eveline me već čeka u zalihi...:rofl::D)...

I ja sam počela s tim Garnier rolerom, isto tek par dana. Sviđa mi se masažer, tako fino izgnječi da imam osjećaj kako sam momentalno uništila sve naslage i da sam odmah 5 kila mršavija sa zategnutim dupetom i nogama :zubo:

Objektivno ne vidim neke pomake :zubo: Ali mi se svejedno sviđa :D

Isto namjeravam koristiti masažer s Evelinom kad potrošim ovaj gel koji je unutra :top:

Psihopatična
11.07.2008., 17:12
Kupila - Deborah - Corpo Nuovo ( Shock action body cream; - 3cm ). Sprobao netko od vas ?

Zlatna cura
11.07.2008., 23:23
I ja sam počela s tim Garnier rolerom, isto tek par dana. Sviđa mi se masažer, tako fino izgnječi da imam osjećaj kako sam momentalno uništila sve naslage i da sam odmah 5 kila mršavija sa zategnutim dupetom i nogama :zubo:

Objektivno ne vidim neke pomake :zubo: Ali mi se svejedno sviđa :D

Isto namjeravam koristiti masažer s Evelinom kad potrošim ovaj gel koji je unutra :top:

:D :D Grozno! Zakaj mi trošimo novce na te gluposti?
Ja sam si kupila onu Garcinia kremu od Afrodite i od kad se mažem s njom celulit mi je sve gori. :lol:

:( :mad:

tessaa
12.07.2008., 12:42
:D :D Grozno! Zakaj mi trošimo novce na te gluposti?

I ja se pitam...:bonk:

koliko sam love bacila za to mogla sam bez beda uživat na moru tjedan dana... pa ne bih provela 10 dana, nego dva i pol tjedna:rofl:
... bez obzira na celulit...
... da lijepo pocrnim, i celulit bi se manje vidio...:kava:

Zlatna cura
12.07.2008., 14:03
I ja se pitam...:bonk:

koliko sam love bacila za to mogla sam bez beda uživat na moru tjedan dana... pa ne bih provela 10 dana, nego dva i pol tjedna:rofl:
... bez obzira na celulit...
... da lijepo pocrnim, i celulit bi se manje vidio...:kava:

Baš tako!

Zbunjevita :)
12.07.2008., 14:28
Ja trenutno koristim Garnier sa onim masažerom na čepu i još mi je stara kupila Comfort zone-body strategist remodeller i moram priznati da osjetim poboljšenja.. Ali napominjem, počela sam paziti na prehranu, puno plivam i pijem shake za održavanje težine.. A jebiga, nisu same kremice svemoguće :ne zna:

Zbunjevita :)
12.07.2008., 14:30
plivanje je najbolji anticelulitni tretman.. :top:
Kao i trčanje, ali mislim da je u ove ljetne dane puno prigodnije plivanje :D

čungalunga
17.07.2008., 21:55
morala sam se javiti.Godinama oristiv sve živo, doduše niam debela /178, 59 kg/ ali imamcelulit.Isprobala Collistar , koristila godinama i pokazao izvrsne rezultate, Biotherm jako dobar, Shiseido, Lancome, Dior, Vichy - bez veze.
iznenadjenje godine mi je nakon što ssam nemile pare spiskala na sve ovo GARNIER. Stavila bih ga bez pretjerivanja na prvo mjesto.
U početku sam ga kupila zbog pakiranja ali rezultati se zadivljujući.

Jojo Ungh
17.07.2008., 22:28
morala sam se javiti.Godinama oristiv sve živo, doduše niam debela /178, 59 kg/ ali imamcelulit.Isprobala Collistar , koristila godinama i pokazao izvrsne rezultate, Biotherm jako dobar, Shiseido, Lancome, Dior, Vichy - bez veze.
iznenadjenje godine mi je nakon što ssam nemile pare spiskala na sve ovo GARNIER. Stavila bih ga bez pretjerivanja na prvo mjesto.
U početku sam ga kupila zbog pakiranja ali rezultati se zadivljujući.

Koji? Onaj roll-on masažer (shock treatment)?

Lilit
17.07.2008., 22:34
ja krenula plivat, s perajama je odlicno ali me bole stopala :o a bez peraja plivam ili izvodim koda trcim po moru, neznam kako objasnit drukcije :zubo:
ali se ne mazem redovito :brukica:
iako sve u svemu imam osjecaj da se celulit od zime smanjio na nogama ali ne i na guzi :( dapace na guzi je vidlji :tuzni:

čungalunga
18.07.2008., 09:30
Od Garniera je super i roll on i onaj masažer, centimetri padaju iz čista mira.
Vjerujte, nikakva očekianja nisam imala nego ono mažem se većiz navike, a šta se tiče cijene, od sada ću trošiti u godini dana ono šta bih prije otropila u 2 mjeseca:top::top::top::top::top::top::top::top.:to p:

baby_bitch
18.07.2008., 11:03
Hmhm, ne mogu to baš vjerovati:confused::confused: Krema ne radi sama, da je tako imale bi mi sve iskrojenu liniju da boli glava. Ako ne upreš guzu i nožice i malo više znojenja, nema mi čudotvorne kremice. Ili sam u krivu :ne zna:

tessaa
18.07.2008., 18:40
:

Ja se mažem njime već skoro tri tjedna, ali nije baš da vidim rezultate...
Ali već lagano odustajem...:rofl:
Namjeravam kad potrošim taj Garnier s masažerom, koristiti samo taj masažni nastavak za masiranje nakon što budem nanosila Eveline... koja već čeka u zalihi...:lol:

tessaa
18.07.2008., 18:42
Hmhm, ne mogu to baš vjerovati:confused::confused: Krema ne radi sama, da je tako imale bi mi sve iskrojenu liniju da boli glava. Ako ne upreš guzu i nožice i malo više znojenja, nema mi čudotvorne kremice. Ili sam u krivu :ne zna:

Svaki dan hodam 20 minuta i još 15 minuta vježbam neke pilates vježbe.
Uz to hodam po stepenicama i kad god sam u prilici - šećem, pješačim...
Pijem dosta vode.
I ne jedem baš nezdravo (iako ne pazim nešto naročito, jer nisam debela, dapače, prilično mršava... s gomilom celulita na nogama...

I - ništa ne pomaže!!!

baby_bitch
19.07.2008., 01:07
Svaki dan hodam 20 minuta i još 15 minuta vježbam neke pilates vježbe.
Uz to hodam po stepenicama i kad god sam u prilici - šećem, pješačim...
Pijem dosta vode.
I ne jedem baš nezdravo (iako ne pazim nešto naročito, jer nisam debela, dapače, prilično mršava... s gomilom celulita na nogama...

I - ništa ne pomaže!!!

Tess, očito genetika kriva. Al nije bed, sve se da ublažiti ak je baš tak strašno. Si probala otić u neki dobar kozmetički salon na neke tretmane tipa vježbanje ili sauna pod IC svjetlom ili jeftinija varijanta kupit mješavinu aromaterapijskog ulja za celić, drenaža je garantirana?Za IC tretmanažu da dubinski prodire u slojeve kože i topi masnoću iliii otić na dermu u bolnicu kao krajnje rješenje?

mia1987
19.07.2008., 09:30
zadnjih pola godine sam postala opsjednuta celulitom i odlučila da od sada idem samo na plaže di nema skoro nikoga, al me moji natjerali zadnjih par dana da idem s njima na plažu s puno ljudi (jer kao nemam se čega sramiti) i tako promatram ja žene, cure, curice koje šetkaju plažom i moram reći da od 100 njih možda tri- četiri nemaju celulit... prema tome, mislim da nema te kreme ni tableta, ni flastera koji će nas osloboditi od te napasti...

tessaa
19.07.2008., 13:28
Tess, očito genetika kriva. Al nije bed, sve se da ublažiti ak je baš tak strašno. Si probala otić u neki dobar kozmetički salon na neke tretmane tipa vježbanje ili sauna pod IC svjetlom ili jeftinija varijanta kupit mješavinu aromaterapijskog ulja za celić, drenaža je garantirana?Za IC tretmanažu da dubinski prodire u slojeve kože i topi masnoću iliii otić na dermu u bolnicu kao krajnje rješenje?

Svako proljeće odlučim otići na neki anticelulitni tretman kozmetičaru... a onda, zbog lijenosti i pomanjkanja vremena, zanesem se nekako tim najnovijim i čudotvornim kremama, pa mislim kako ću "ovaj put" sigurno uspjeti i sama... onda u ljeto shvatim da rezultata nema... i tako se to ponavlja...:D
Ali mislim da se više neću zavaravati, nego zaista na proljeće prvo napraviti neki anticelulitni tretman (LPG, možda ili nešto slično:ne zna:) + masaže... a onda kremama eventualno održavati stanje...
I tako do sljedećeg proljeća... ispočetka...:ne zna::rofl::(:eek:

baby_bitch
29.07.2008., 20:30
Tessa, ne znam zašto čekati?! Ako te već smeta i imas mogućnosti zašto odgađati kad se do proljeća uspiješ još duplo usalit i celulitno potkožiti ? :)

anela
31.07.2008., 13:18
Mozda je netko vec pita za ovu kremicu ali koliko san preletila ove stranice nisam vidila pa eto pitam ja :)

Jel netko koristio od Licerac-a Morfo Slim protiv tvrdokornog celulita??
Ja sam ga kupila i tek se mazem 4 dana pa me zanima jel to stvarno djeluje koliko ga hvale, a s obzirom na paprenu cijeu treba bi :)