PDA

View Full Version : Celulit - kreme, tablete, flasteri, pilinzi...

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31

bubuljica_na_nosu
15.05.2009., 18:25
koliko vremenski se vi masirate?Ja ne izdržim više od 5minuta po nozi.A zadnji put sam čak probala usput nešto čitati :zubo:jer inače je ta masaža gubitak vremena..barem da vidim neke rezultate,ili da znam kad ih mogu očekivati:ne zna:

Masiram rukom maks par minuta jer jednostavno ne mogu vise :D To je kada umasiravam ulje.
Imam i drveni masažer s kotačičima, s time idem na kraju dana kada gledam telku, točno 5 min po svakoj nozi s naglaskom na vanjsku stranu bedra i guzu.
Ne vjerujem da je gubitak vremena. Nekako intuitivno osjecam da ako udruzim i kremu i malo masiranja i malo tjelovjezbe i malo zdravije prehrane i vise tekucine, mora biti pomaka. Ne znatnog, ali i mali bi bio ok. A i na taj način se opustam i cinim nesto za sebe cime si porucujem da vrijedim i zasluzujem te bildam samopouzdanje (Oprah talk :D)

Kalliste
15.05.2009., 18:49
a znači ima pomagala za masiranje...di mogu doć do toga i kako se zove...jer mene masu bole ruke...a dragi me ne može pomoć zbog udaljenosti:(...

tinna01
15.05.2009., 19:31
ja sad imam vichy cellumetric, pakovan u dozama za noć i dan, i super mi je, doduše pomažu sva ta anticelulitna sredstva samo uz redovitu primjenu

plavonastrafte
15.05.2009., 21:40
proslog ljeta sam imala full cellulita
pre tri dana me je bez rijeci objasnjenja napustio momak, najbolji prijatelj, potpora, netko tko mi je davao snage... i sve sto osjecam je izdaja i tup bol
a cini mi se da imam cak manje cellulita:(

jbg, mozda nekome pomogne

frayla
15.05.2009., 21:42
ja sam jutros namazala tu crvenu kremu, toliko mi je žarilo guzicu i grijalo da sam nakraju sjedila sa golom guzicom na pločicama da se ohladim..
skoro sam na posao zakasnila zbog glupe kreme!!!
sad ne znam dal da ponovim večeras opet tu torturu, jel ima to ikakvog efekta?????

ovo je najsmiješnije kaj sam pročitala na forumu:lol::lol::lol::lol:
da ne kažem da sam si vizualizirala kako sjediš na podu kupaonice i valjaš se po podu:top:legendo!!!
šta sve ne trpimo mi žemske majke ti, pa da mi je jedan dan da muški to dožive!!!

Bisou
16.05.2009., 11:46
ja sam jutros namazala tu crvenu kremu, toliko mi je žarilo guzicu i grijalo da sam nakraju sjedila sa golom guzicom na pločicama da se ohladim..
skoro sam na posao zakasnila zbog glupe kreme!!!
sad ne znam dal da ponovim večeras opet tu torturu, jel ima to ikakvog efekta?????
Legenda! :lol: :lol: :lol:

Leeloo.
16.05.2009., 11:56
ima li tko iskustva sa somatoline cosmetics za trbuh i bokove, naime imam malo sala na stomku, kojeg se ne mogu riješit, a ne bi se bas odricala neke hrane, iako ni ne jedem preslatko(osim kad ja PMS), kruh ne jedem, ne jedem pastu, mozda jednom u 2tjedna, i ne mogu ga se rjesit, vjezbam 2x tjednom ne stignem cesce...
celulit gotovo nemam...

Ludacha87
16.05.2009., 12:14
ima li tko iskustva sa somatoline cosmetics za trbuh i bokove, naime imam malo sala na stomku, kojeg se ne mogu riješit, a ne bi se bas odricala neke hrane, iako ni ne jedem preslatko(osim kad ja PMS), kruh ne jedem, ne jedem pastu, mozda jednom u 2tjedna, i ne mogu ga se rjesit, vjezbam 2x tjednom ne stignem cesce...
celulit gotovo nemam...

mislim da kod tebe nije problem celulit nego opuštena koža ili možda višak kilograma, pa ne znam što će ti onda prozivodi protiv celulita.
za 50 trbušnjaka svako jutro možeš naći vremena, to ti je u najgoru ruku 5 minuta posla.
uzmi si nekakvo ulje za elastičnost kože, recimo dobro ti je čisto bademovo ulje i mislim da bi ti to bilo sasvim dovoljno :mig:.

Hobby
16.05.2009., 14:44
šta sve ne trpimo mi žemske majke ti, pa da mi je jedan dan da muški to dožive!!!

A glupe smo ko noć.
Mi na sebi vidimo tonu celulita, a muškarci to uopće ne primjećuju.

Ja sam uspjela smanjiti celulit i to vidno.
Bila sam sva presretna, da bi mi na kraju dečko rekao da on ne vidi nikakvu promjenu, ali da doduše nikada nije ni vidio celulit na meni.

Od tada, jadan govori ono što misli da ja želim čuti - a i to me bedira.
Npr, jučer sam se osjećala užasno napuhnuto i pitala sam ga vidi li koliko mi je izbočen trbuh, a on je rekao "aha, vidim".
Nisam to željela čuti.

Uglavnom, ja sam skužila da, osim ako se ne ukrmimo barem 7 kg, muškarci ništa uopće ne kuže.

Ali, hebeš to kada se ja sa 1 kg više osjećam loše, bez obzira vidi li tko tu kilu na meni.
I što u ogledalu vidim tonu celulita, da mi odmah naglo pozli.

nana_22
16.05.2009., 15:21
Najčudnije metode (http://zadovoljna.com.hr/clanak/dijete_i_zdravlje/najcudnije-metode-protiv-celulita.html) protiv celulita.

Ovaj štapić mi zvuči interesantno. :D

Hobby kaže:
A glupe smo ko noć.

Istina.

Leeloo.
16.05.2009., 17:47
mislim da kod tebe nije problem celulit nego opuštena koža ili možda višak kilograma, pa ne znam što će ti onda prozivodi protiv celulita.
za 50 trbušnjaka svako jutro možeš naći vremena, to ti je u najgoru ruku 5 minuta posla.
uzmi si nekakvo ulje za elastičnost kože, recimo dobro ti je čisto bademovo ulje i mislim da bi ti to bilo sasvim dovoljno :mig:.

ne, ovaj proizvod je za skidanje masnih naslaga... ima vise vrsta stom.cosm.:mig:
nemam visak kg, na 168, 56kg ja :cerek:

ispod tih naslaga, je cvrsto, jer redovito vjezbam, a teta u teratani mi rekla da cu i ovaj dio skinut ako promjenim prehranu, jer mi je to od toga...
ali ja vojim papat...i ne želim skidat kg....
nemam potrebu za tim...
ali bi ravan stomčić

a ovo mu zvučalo kao spas :)

frayla
16.05.2009., 17:58
sinoć sam se nasmijala Vedri kako se hladila na pločicama, a danas se smijem sama sebi, jer sam se sinoć namazala sa Evelin serumom, đitz kako to hladi da sam dobila groznicu gore nego kada sam bolesna, počela sam cvokotati i cice mi se smanjile za broj od hladnoće i onda mi pala na pamet Vedra da mi da svoju hot kremu da se ugrijem;)

frayla
16.05.2009., 18:04
A glupe smo ko noć.

Ja sam uspjela smanjiti celulit i to vidno.
Bila sam sva presretna, da bi mi na kraju dečko rekao da on ne vidi nikakvu promjenu, ali da doduše nikada nije ni vidio celulit na meni.

Od tada, jadan govori ono što misli da ja želim čuti - a i to me bedira.
Npr, jučer sam se osjećala užasno napuhnuto i pitala sam ga vidi li koliko mi je izbočen trbuh, a on je rekao "aha, vidim".
Nisam to željela čuti.

Uglavnom, ja sam skužila da, osim ako se ne ukrmimo barem 7 kg, muškarci ništa uopće ne kuže.

Ali, hebeš to kada se ja sa 1 kg više osjećam loše, bez obzira vidi li tko tu kilu na meni.
I što u ogledalu vidim tonu celulita, da mi odmah naglo pozli.

ma ne mažemo se mi radi muških, već radi nas ženskih...joj kada se sjetim samo onih odmjeravanja na plaži koja kak izgleda, koliko ima celića (naravno sve imaju više neg ja:cerek:)kakav joj je badić, ne dao Bog da naš dragi slućajno pogleda neku drugu guzu na plaži, da ne kažem još ak se koja sunča u toplesu:mad:
za sebe mislim da sam još uvijek normalna po tom pitanju, ali lagala bi da kažem da ne bacim i ja malo oko po plaži, pa to je normalno...

bubuljica_na_nosu
16.05.2009., 18:52
Ja se ne mažem radi drugih, nego radi sebe. Želim lijepo izgledati, a što će drugi misliti, manje više bitno. Isto tako mislim da je totalno nesvrsihodno pitati pripadnike drugog spola za mišljenje - zar doista mislite da će vam reći da vide taj celulit ili da imate višak kilograma :)

Ludacha87
16.05.2009., 18:59
ne, ovaj proizvod je za skidanje masnih naslaga... ima vise vrsta stom.cosm.:mig:
nemam visak kg, na 168, 56kg ja :cerek:

ispod tih naslaga, je cvrsto, jer redovito vjezbam, a teta u teratani mi rekla da cu i ovaj dio skinut ako promjenim prehranu, jer mi je to od toga...
ali ja vojim papat...i ne želim skidat kg....
nemam potrebu za tim...
ali bi ravan stomčić

a ovo mu zvučalo kao spas :)

draga moja, imaš isto visinu i kilažu kao i ja.
cijeli život imam ravan stomak, a od prije 2 godine on više nije tako ravan i koža je opuštena.
kupila sam čisto bademovo ulje u dm-a i masirala stomak po pola sata dnevno polako, kružnim pokretima.
radila svako jutro 50 trbušnjaka.
nakon toga mi se stomak ponovno sravnao nakon samo mjesec dana.
radi čučnjeve.
sva ta čudesa na koje mlade žene troše pare, a imaju normalnu kilažu su obično gubitak novca.
vjeruj mi da ti ne bih savjetovala ništa što već nisam probala.
sretno :mig:

bubuljica_na_nosu
17.05.2009., 09:40
cijeli život imam ravan stomak, a od prije 2 godine on više nije tako ravan i koža je opuštena.
kupila sam čisto bademovo ulje u dm-a i masirala stomak po pola sata dnevno polako, kružnim pokretima.
radi čučnjeve.
sva ta čudesa na koje mlade žene troše pare, a imaju normalnu kilažu su obično gubitak novca.

Uuuu :) Bas cu probati.

Ludacha87
17.05.2009., 15:51
Uuuu :) Bas cu probati.

možda zvuči smiješno, ali meni je uspjelo.
ako nemaš nešto ekstra sala po trbuhu, ili previše celulita ili višak kilograma, mislim da je bespotrebno kupovati agresivne skupe proizvode.
što ona sala može imati sa svojih 56 kg na 168 visine?
malo i nimalo.
trbušnjaci i čučnjevi jačaju mišiće i otklanjaju masne naslage, a bademovo ulje je masno, vlaži kožu, čini ju elastičnom i prepuno je vitamina E koji hrani i obnavlja kožu.
lagane masažice tim uljem po trbuhu čine kožu elastičnom, osobito djevojkama koje su mlade, nemaju mnogo sala i celulita ili one koje samo žele koristiti taj prozivod preventivno.
i naravno, mnogo vode i tjelovježbe, jer bez tjelovježbe nema ništa, a svatko može ujutro izdvojiti 2,3 minute za 50 trbušnjaka ili nekoliko čučnjeva prije spavanja.
nakon mjesec dana trbuh je sasvim druga priča :mig:

mala angie
17.05.2009., 18:08
radi čučnjeve.

U dm-a ti nema čistog(nerafiniranog) bademova ulja. Ti si vjerovatno uzela od Holyplanta, Afrodite ili Olivala koja u sebi imaju konzervansa i neke dodatke. meni su ta ulja grozna, smrde. Pravo bademovo ulje je dosta skuplje cca.70kn za 1dl i ima ga za kupit u biljnim ljekarnama.:mig: Bolje vam je dat malo više love i kupit pravo.(my opinion)

Ludacha87
17.05.2009., 22:13
U dm-a ti nema čistog(nerafiniranog) bademova ulja. Ti si vjerovatno uzela od Holyplanta, Afrodite ili Olivala koja u sebi imaju konzervansa i neke dodatke. meni su ta ulja grozna, smrde. Pravo bademovo ulje je dosta skuplje cca.70kn za 1dl i ima ga za kupit u biljnim ljekarnama.:mig: Bolje vam je dat malo više love i kupit pravo.(my opinion)

da, uzela sam od Hollyplanta prvi put i bio mi je ok.
konzervansak ako ima, ima ga jako, jako malo. (imaš u sastojcima)
ovo ostalo sam kupovala u biljnim ljekarnama.

vedra
18.05.2009., 08:46
a kako onda objasniti da ja od treceg mazanja vise uopce nemam efekt grijanja?!

evo da prijavim da ni mene ništa više ne žari, ni ne peče...samo jako jako lagano grije,al stvarno toliko lagano da se jedva osjeti!!!!:ne zna:

AmarieZgb
18.05.2009., 11:26
evo da prijavim da ni mene ništa više ne žari, ni ne peče...samo jako jako lagano grije,al stvarno toliko lagano da se jedva osjeti!!!!:ne zna:

mozda zato kaj nemamo puno celica pa nema kaj ta krema vise sagoriti...sve je sagorila sto je trebala u prvih nekoliko puta :lol: :lol:

Nivia179
18.05.2009., 11:37
mozda zato kaj nemamo puno celica pa nema kaj ta krema vise sagoriti...sve je sagorila sto je trebala u prvih nekoliko puta :lol: :lol:

bas i nema logike, sto je manji sloj celica bi trebalo vise zariti jer je blize normalno meso, a ne tvrdokorni celic :D

coloura
18.05.2009., 15:18
Krenula sam u jedan salon na anticelulitne masaže. Ali sam vidjela da imaju i nekakve tretmane dekom. Da li je itko bio na tim tretmanima - ima li kakvih rezultata?

Leeloo.
18.05.2009., 18:28
možda zvuči smiješno, ali meni je uspjelo.
ako nemaš nešto ekstra sala po trbuhu, ili previše celulita ili višak kilograma, mislim da je bespotrebno kupovati agresivne skupe proizvode.
što ona sala može imati sa svojih 56 kg na 168 visine?
malo i nimalo.
trbušnjaci i čučnjevi jačaju mišiće i otklanjaju masne naslage, a bademovo ulje je masno, vlaži kožu, čini ju elastičnom i prepuno je vitamina E koji hrani i obnavlja kožu.
lagane masažice tim uljem po trbuhu čine kožu elastičnom, osobito djevojkama koje su mlade, nemaju mnogo sala i celulita ili one koje samo žele koristiti taj prozivod preventivno.
i naravno, mnogo vode i tjelovježbe, jer bez tjelovježbe nema ništa, a svatko može ujutro izdvojiti 2,3 minute za 50 trbušnjaka ili nekoliko čučnjeva prije spavanja.
nakon mjesec dana trbuh je sasvim druga priča :mig:

ma vježbam redovito, ali to je masno tkivo koje ne ide,pa ne ide....
mislim da ni bademovo ulje nece pomoc, ono je za lesatičnost, a s tim nemam problema...

jednostavno kad obučem hlače niskog struka ispadne mali stomčić
a stanem u 38, znaci nisam debela... samo imam stomčić

koji bi da ode :zubo:

vedra
18.05.2009., 19:29
jel zna netko neki salon u rijeci za masaže?????ne mora ni biti salon, još bolje!!!!
di god pitam nitko ne radi masaže, svi neke vakume i termodeke,tako da uopće ne znam šta od toga valja,šta ne!!!

Merlina
18.05.2009., 20:32
ma vježbam redovito, ali to je masno tkivo koje ne ide,pa ne ide....
mislim da ni bademovo ulje nece pomoc, ono je za lesatičnost, a s tim nemam problema...

jednostavno kad obučem hlače niskog struka ispadne mali stomčić
a stanem u 38, znaci nisam debela... samo imam stomčić

koji bi da ode :zubo:

Trčanje bi sigurno pomoglo :)

Merlina
18.05.2009., 20:33
jel zna netko neki salon u rijeci za masaže?????ne mora ni biti salon, još bolje!!!!
di god pitam nitko ne radi masaže, svi neke vakume i termodeke,tako da uopće ne znam šta od toga valja,šta ne!!!

Treba se dobro oznojiti kada se radi anticelulitna masaža, puno lakše i jednostavnije je uključiti aparatić :D.

IVA26
19.05.2009., 09:28
Evo da vam javim prve rezultate Lpg-a . Prošla sam 4 tretmana, i smanjla mi se guza za 3,5 cm i celić je puno manje vidljiv :)

ice cream girl
19.05.2009., 15:25
a kako onda objasniti da ja od treceg mazanja vise uopce nemam efekt grijanja?!

To se desava kad recimo namazemo kremu na ne bas cisto-cisto tijelo, ono frisko istusirano.Zato napravi piling ili se odma posli tusiranja namazi i vidit ces da ce svaki put te jako grijat.:cerek:

krtica
19.05.2009., 17:30
Trčanje bi sigurno pomoglo :)
Trčanje je stvarno sport za cijelo tijelo, ali mene nije spasio od celulita. aktivno sam trenirala atletiku od 7. r do 4. srednjeg. Dugo nakon toga dalje sam rekreativno išla trčati skoro svaki drugi dan jer sam imala tu naviku u nogama. Evo sada s 28 godina radim posao gdje uvijek stojim, u školi i još uvijek volim trčanje ali celulita imam na pretek. Mislim da se protiv genetike ne vrijedi boriti, ali da se malo stvar može poboljšati u to sam sigurna. Tko zna koliko bi imala celulita i sala da ne trčim.

krtica
19.05.2009., 17:34
ja sam isto dobila od Triquilara :tuzni:
nikad ga nisam imala, ni mrvicu, moja mama (u 46.) ga nema ni kad jako stisne kožu, baš nigdje, tete ga nemaju, nitko u cjeloj obitelji ga nema niti je imao, ni sa mamine ni sa tatine strane, a ja sam ga dobila skoro preko noći, šokirala sam se kad sam vidila, još sam u laganom šoku.

ne pijem više pilule, oko 4-5 mjeseci i smanjio se totalno ali je ostalo još na guzi i nikako da nestane.
nisam probala nikakve kreme, vježbam ko i uvijek, jedem zdravo, pijem puno vode i čekam :ceka:

ma nek mi netko kaže da nije od pilula, cccc :mad:

U potpunosti se slažem da anti bebi pilule a osobito Yasmin pospješuju zadržavanje vode u tijelu pa tako i stvaranje celulita. To mi je i dermatolog i ginekolog potvrdio.
Al eto, bolje i celulit nego beba prije vremena.

bubuljica_na_nosu
19.05.2009., 18:29
Evo da vam javim prve rezultate Lpg-a . Prošla sam 4 tretmana, i smanjla mi se guza za 3,5 cm i celić je puno manje vidljiv :)

Stvarno ? Hm :)
A gdje si to isla i koliko para :)

Merlina
20.05.2009., 10:16
Trčanje je stvarno sport za cijelo tijelo, ali mene nije spasio od celulita. aktivno sam trenirala atletiku od 7. r do 4. srednjeg. Dugo nakon toga dalje sam rekreativno išla trčati skoro svaki drugi dan jer sam imala tu naviku u nogama. Evo sada s 28 godina radim posao gdje uvijek stojim, u školi i još uvijek volim trčanje ali celulita imam na pretek. Mislim da se protiv genetike ne vrijedi boriti, ali da se malo stvar može poboljšati u to sam sigurna. Tko zna koliko bi imala celulita i sala da ne trčim.

Nisam mislila na trčanje i celulit, nego na trčanje i trbuščić. No budući si puno trčala i još trčiš - imaš inf. iz prve ruke, reci koliko trčanje pomaže za trbuščić?
I sigurna sam da ne trčiš imala bi više celulita.

IVA26
20.05.2009., 12:58
u vodnikovoj , za 2 000 kn 15 tretmana, i ako netko kaze da to ne boli laže, poslje tretmana osjećaš se lakše to je istina ,al ujutro kao da te vlak zgazio :(

pitura
20.05.2009., 14:45

orhideja na zametu :top:
90 kn 30 min anticelulitna masaza!

a ja imam pitanje sta je to lpg i na kojem principu to cudo radi?

ice cream girl
20.05.2009., 15:01

Samo sportom (pa i intenzivnim!) definitvno se ne moze iskorjenit celulit.Ja sam se aktivno bavila tenisom 15-ak god. (aktivno treniranje i po 5 sati dnevno) i sa 19 god.sam imala vise celulita nego danas sa 33 godine ( a i trudnocu imam jednu iza sebe..ok nisam nikad imala nesto previse celulita, ali ipak jesam :D).Treba se pazit sta se jede i masaza, uf...anticelulitna masaza je jako bitna!

girly22
20.05.2009., 15:01
celulit:D
dobro se izribam jednom tjedno po nogama i guzi (sa onom hrapavom rukavicom za piling), vikendom se potrudim negdje dobro oznojiti npr. Jarun rolanje,po zimi pentranje na Sljeme... i dok je ovo lijepo vrijeme pješaćim s posla do doma cca 30min ...i celulita nemam :cerek:

kikica8888
20.05.2009., 16:26
Jel ima smisla boriti se protiv celulita i zadržavanja tekućine dok si na pilulama?To je u biti borba protiv hormona,borba sa vjetrenjačama...

Ja sam na pilulama 10god i točno vidim,kad pauziram,kako mi se noge istope. Nažalost,moram ih piti zbog PCO i nemam drugog izbora.Promjenila sam ih nekoliko,ne zbog fizičkih,već zbog psihičkih razloga.Sad sam na logestu i mislim da je psihički malo "lakši",ali sam zato nakon mjesec dana dobila 2cm u obujmu nogu i sve prvenstveno zbog zadržavanja vode!!

Noge mi izgledaju prestrašno!!:horor:Sve neke natečene,s hrpom udubina i izbočina ko da me izbolo na stotine pčela.Baš grozno za vidjeti.A uskoro će ljeto...:rolleyes:

Jel ima kakva krema protiv celulita koja ujedno utječe na izlučivanje tekućine iz tijela.Možda collistarov thermal gel?!Htjela bi neka iskustva da ne bacam lovu bezveze...

ovchica
20.05.2009., 19:30
Evo, opet se javljam sa svojim rezultatima. Masiram se prek mjesec dana masažerom koji je Larija preporučila (radim još neke stvari koje ći kasnije navesti) i moram reći da je stanje puno puno bolje. Po nogama celulita gotovo i nema ali gad se zadržao na gornjem vanjskom dijelu butina i donjoj polovici ritice i ne da se.
Dakle:
1) skoro svaki dan se masiram s tim masažerom
2) služim se još jednim načinom masaže svaki drugi dan koji funkcionira na principu vakuuma. Namažem noge uljem protiv celulita koje mućkam sama (hladno prešani suncokret + ružmarin cineol + atlaski cedar). Uzmem svjećicu (one dušice/lučice). Zapalim, stavim na bedro i poklopim čašom (koristim one male od 0,05 deci za žestinu). Svjećica se ugasi, kisik u čašici izgori, napravi se vakuum i povuče malo mog mesa :) unutra. Onda ja tak fino vozim tu čašicu po nozi jedno 30 sekundi - minutu. Koža se jako zacrveni od toga. Kad zrak uđe u čašicu, opet zapalim, poklopim pa sve isto. Molim vas, nemojte mi se posle plakati ak se spečete sa svijećom ili ako imate slabe kapilare pa vam spucaju. Svako ovo primjenjuje na svoju odgovornost!
3) jedno 4-5 puta sam se mazala Geomar blatom.

Eto, to je to, pa ako sam kome pomogla, drago mi je. :)

bubicaa
21.05.2009., 22:34
Malo vam upadam, ali inače vas redovito čitam... Zbog vaših hvaljenja počela sam koristiti eveline.. imala sam i bijeli i zeleni, i sad uzela crveni... Na njemu piše da se nanosi na struk, bokove i stražnjicu. Jel stavljate vi i na trbuh? Mislim, na zelenoj kremi je on naveden, pa ono.. Zanima me. Ja danas stavila prvi puta, i stvarno grijeeee :zubo:

bubuljica_na_nosu
22.05.2009., 01:35
u vodnikovoj , za 2 000 kn 15 tretmana, i ako netko kaze da to ne boli laže, poslje tretmana osjećaš se lakše to je istina ,al ujutro kao da te vlak zgazio :(

Hvala na info :*

Aksiominka
22.05.2009., 12:52
Malo vam upadam, ali inače vas redovito čitam... Zbog vaših hvaljenja počela sam koristiti eveline.. imala sam i bijeli i zeleni, i sad uzela crveni... Na njemu piše da se nanosi na struk, bokove i stražnjicu. Jel stavljate vi i na trbuh? Mislim, na zelenoj kremi je on naveden, pa ono.. Zanima me. Ja danas stavila prvi puta, i stvarno grijeeee :zubo:

ja sam znala stavit zeleni na trbuh, bila bi mi koza fino glatka i malo zategnutija.

BeautifullyChaotic
22.05.2009., 16:29

Možeš ga nanijeti na trbuh, ja ga nanosim. Da, zbilja grije:cerek::cerek: Ali mene grije samo navečer:rofl:

kika123
23.05.2009., 00:39
Jel ima smisla boriti se protiv celulita i zadržavanja tekućine dok si na pilulama?To je u biti borba protiv hormona,borba sa vjetrenjačama...

Ja sam na pilulama 10god i točno vidim,kad pauziram,kako mi se noge istope. Nažalost,moram ih piti zbog PCO i nemam drugog izbora.Promjenila sam ih nekoliko,ne zbog fizičkih,već zbog psihičkih razloga.Sad sam na logestu i mislim da je psihički malo "lakši",ali sam zato nakon mjesec dana dobila 2cm u obujmu nogu i sve prvenstveno zbog zadržavanja vode!!

Noge mi izgledaju prestrašno!!:horor:Sve neke natečene,s hrpom udubina i izbočina ko da me izbolo na stotine pčela.Baš grozno za vidjeti.A uskoro će ljeto...:rolleyes:

Jel ima kakva krema protiv celulita koja ujedno utječe na izlučivanje tekućine iz tijela.Možda collistarov thermal gel?!Htjela bi neka iskustva da ne bacam lovu bezveze...

i mene ovo zanima...

zrine
23.05.2009., 14:07
zanima me da l bi se smjela mazati nekom kremom protiv celulita,budući da dojim...vjerojatno ne,a?

AmarieZgb
23.05.2009., 14:12

pozdrav, ja vec godinama imam problem sa zadrzavanjem tekucine i naticanjem, djelomicno zbog nekih manjih problema s bubrezima, djelomicno rekla bih zbog stresa ...dok sam bila na kontracepcijskim pilulama/flasterima taj problem je biojos izrazeniji...sad vec jedno godinu dana ne koristim kontracepciju pa je i to odmah podnosljivije, ali jos uvijek naticem i zadrzavam tekucinu daleko vise od mojih prijateljica .... i nedavno sam odlucila kupiti collistarov thermal gel, jer sam vidjela da cure ovdje na forumu imaju vise-manje dobre dojmove s drugim collistarovim AC proizvodima ...sad koristim taj gel nekih 10-ak dana, jednom ili dvaput dnevno ..... cini mi se dobar gel (cijena cca. 380 kuna), iako ga prekratko koristim da bih sad rekla nesto vise ...ali takodjer, ja idem 3x tjedno na AC masazu sto je daleko najjaci efekt za moje umorne i natecene noge ...

inace, limfna drenaza rucna (vrsta masaze) ti je super za izbacivanje tekucine....ako imas novaca za to odraditi jednom tjedno svakako ti toplo preporucujem ....a ako se bas zelis ciljano s celulitom boriti onda preporucam kombinaciju AC masaze, nekog termalnog gela (bilo Collistar ili neki drugi) i 4 x mjesecno masaza cijelog tijela ili limfne drenaze (jer je tvoj uglavnom baziran na visku zadrzane vode, kao kod mene)....

blaenka
23.05.2009., 16:51
zanima me da l bi se smjela mazati nekom kremom protiv celulita,budući da dojim...vjerojatno ne,a?

da ne smiješ dok dojiš

MIŠICA
23.05.2009., 19:52
Cure, molim savjet...danas sam otisla prvi put na antic.masazu i bolilo me prilicno ali sam se trudila izdrzat i izdrzala...i sad navecer gledam, boli me na dodir i masnice su se pojavile...cura je rekla da je to normalno,ovdje sam citala da NIKAKO masnice ne smiju biti ali meni je nekako logicno da su tu jer me bas jako masirala...ne znam,mislim nastavit dalje ali..ajde utjesite me please...:(

Merlina
24.05.2009., 10:08
Budući svaka osoba drugačije reagira na jačinu pritiska kod masiranja, može ti se desiti da prvi puta imaš par masnica. No, ukoliko ti je veće masirano područje pod masnicama onda je masaža ipak bila prejaka za tebe :flop:.
Razgovaraj sa maserkom, neka prilagodi jačinu pritiska (to bi trebala znati) tebi. Ako ti se to sa masnicama bude ponavljalo, ono što poslije slijedi su popucale kapilare, a to svakako ne želiš :eek:.

Merlina
24.05.2009., 10:10
Ovchice :klap: za ovo sa čašom :).

NoWa
24.05.2009., 11:08
Cure, molim savjet...danas sam otisla prvi put na antic.masazu i bolilo me prilicno ali sam se trudila izdrzat i izdrzala...i sad navecer gledam, boli me na dodir i masnice su se pojavile...cura je rekla da je to normalno,ovdje sam citala da NIKAKO masnice ne smiju biti ali meni je nekako logicno da su tu jer me bas jako masirala...ne znam,mislim nastavit dalje ali..ajde utjesite me please...:(nije normalno.

promijeni maserku jer ta ne zna sta radi...

AmarieZgb
24.05.2009., 11:44
Cure, molim savjet...danas sam otisla prvi put na antic.masazu i bolilo me prilicno ali sam se trudila izdrzat i izdrzala...i sad navecer gledam, boli me na dodir i masnice su se pojavile...cura je rekla da je to normalno,ovdje sam citala da NIKAKO masnice ne smiju biti ali meni je nekako logicno da su tu jer me bas jako masirala...ne znam,mislim nastavit dalje ali..ajde utjesite me please...:(

Nije masaza ta koja boli, nego celulit, a na njega se vrsi direktan pritisak pa od tuda osjecaj boli. S vremenom ce ti biti sve podnosljivije. Ako imas izrazito osjetljivu kozu, tu i tamo ti se moze dogoditi pokoja sitna (naglasavam sitna) modrica, ali niposto uvijek i svaki put, a ako imas "normalnu" kozu modrica ne bi smjelo biti, no ovo je ostvarivo samo ako maserka zna svoj posao. Ako si puna modrica, mijenjaj maserku jer mnoge ne znaju ispravno raditi AC masazu. Ako ces trebati preporuku, javi se na pm.... Sretno!

ovchica
24.05.2009., 12:46

Hvala! Nisam to zmislila ali mi se jako dopalo! :)
Off topic: vidjela sam na drugom forumu da si bila na Ickeu, evo i tebi :top: :cerek:. Baš sam uživala :cerek:

MIŠICA
24.05.2009., 13:42
Budući svaka osoba drugačije reagira na jačinu pritiska kod masiranja, može ti se desiti da prvi puta imaš par masnica. No, ukoliko ti je veće masirano područje pod masnicama onda je masaža ipak bila prejaka za tebe :flop:.
Razgovaraj sa maserkom, neka prilagodi jačinu pritiska (to bi trebala znati) tebi. Ako ti se to sa masnicama bude ponavljalo, ono što poslije slijedi su popucale kapilare, a to svakako ne želiš :eek:.

Danas sam ostala sokirana kad sam vidjela na sta mi noge lice-nekakvi sitni pristici su se pojavili i peckaju,prestrasno,plakala sam ko kisna godina,da li ima neki preparat ili je jednostavno takva reakcija morala biti? s afroditinom kozmetikom radi..noge me bole ali masaza je bila zbilja prejaka za mene-pitala je ona mene jel mogu par puta i cudila se kak izdrzim. A KRAVETINA TRPI BOL I PREZNOJAVA SE.stvarno sam idiot-mislim si otici ce prije ako izdrzim ...s tim da mi je koza dosta osjetljiva,mlohava sam pa ne znam je zbog tog...a ne cini mi se da ne radi dobro,ne znam,mislim da sam ja kriva jer nisam rekla da je prejaka masaza...i ad imam termin opet sutra i nije mi jasno kako cu ak me tako boli...i noge mi zbilja izgledaju ko da me netko pretukao...jel ima tko slican slucaj? kako da znam da nije dobra maserka,kozmeticki salon je u pitanju i otisla sam na preporuku...i koliko dugo ce mi noge tako izgledat?
idem plakat...idiot-:(:(

kikica8888
24.05.2009., 19:09
pozdrav, ja vec godinama imam problem sa zadrzavanjem tekucine i naticanjem, djelomicno zbog nekih manjih problema s bubrezima, djelomicno rekla bih zbog stresa ...dok sam bila na kontracepcijskim pilulama/flasterima taj problem je biojos izrazeniji...sad vec jedno godinu dana ne koristim kontracepciju pa je i to odmah podnosljivije, ali jos uvijek naticem i zadrzavam tekucinu daleko vise od mojih prijateljica .... i nedavno sam odlucila kupiti collistarov thermal gel, jer sam vidjela da cure ovdje na forumu imaju vise-manje dobre dojmove s drugim collistarovim AC proizvodima ...sad koristim taj gel nekih 10-ak dana, jednom ili dvaput dnevno ..... cini mi se dobar gel (cijena cca. 380 kuna), iako ga prekratko koristim da bih sad rekla nesto vise ...ali takodjer, ja idem 3x tjedno na AC masazu sto je daleko najjaci efekt za moje umorne i natecene noge ...

inace, limfna drenaza rucna (vrsta masaze) ti je super za izbacivanje tekucine....ako imas novaca za to odraditi jednom tjedno svakako ti toplo preporucujem ....a ako se bas zelis ciljano s celulitom boriti onda preporucam kombinaciju AC masaze, nekog termalnog gela (bilo Collistar ili neki drugi) i 4 x mjesecno masaza cijelog tijela ili limfne drenaze (jer je tvoj uglavnom baziran na visku zadrzane vode, kao kod mene)....

Ja sam studentica i nažalost nemam novaca za kojekakve anticelulitne tretmane i masaže po kozmetičkim salonima.Najobičnija AC masaža je nekih stotinjak kuna,pa i da idem 1x tjedno,to mi je previše...:(Moram biti "sam svoj majstor".Mislim da ću nekako uštedjeti za onaj Collistarov gel,pa kombinirati piling,masažu drvenim masažerom i ručno umasiravanje gela.:D Nadam se da se gel ne upija tako brzo jer bi ga htjela malo umasiravati.Čini mi se da nema takvog efekta ako se samo namaže,površinski-:ne zna:

AmarieZgb
24.05.2009., 21:42
Ja sam studentica i nažalost nemam novaca za kojekakve anticelulitne tretmane i masaže po kozmetičkim salonima.Najobičnija AC masaža je nekih stotinjak kuna,pa i da idem 1x tjedno,to mi je previše...:(Moram biti "sam svoj majstor".Mislim da ću nekako uštedjeti za onaj Collistarov gel,pa kombinirati piling,masažu drvenim masažerom i ručno umasiravanje gela.:D Nadam se da se gel ne upija tako brzo jer bi ga htjela malo umasiravati.Čini mi se da nema takvog efekta ako se samo namaže,površinski-:ne zna:

moja preporuka onda, kupi taj collistarov gel koji dolazi u paketu sa zelenim rucnim masazerom (ja sam u limoniju platila 383 kuna ako se dobro sjecam...cijena s masazerom i bez njega je ista) .... masazer se pokazao zaista odlicnim za kucnu radinost, s tima da ja s njim prodjem po nogama i guzi tijekom tusiranja.... gel se upija relativno brzo i ja ga lagano umasiram, ali sve skupa zgotovim za 2 minute valjda .... a nocni serum collistarov, taj se pak rekordno brzo upije, ne stignes dohvatiti masazer za umasirati sve i da hoces .... i ne kuzim one price sto su neke cure pisale o 3-4 kapljice istog po nanosenju, jer to definitivno nije ostvarivo.......

bubicaa
24.05.2009., 22:00
Evo samo da ja prijavim - nakon par dana korištenja, ni mene crveni Eveliene ne grije više tako jako :D

kikica8888
25.05.2009., 08:17
moja preporuka onda, kupi taj collistarov gel koji dolazi u paketu sa zelenim rucnim masazerom (ja sam u limoniju platila 383 kuna ako se dobro sjecam...cijena s masazerom i bez njega je ista) .... masazer se pokazao zaista odlicnim za kucnu radinost, s tima da ja s njim prodjem po nogama i guzi tijekom tusiranja.... gel se upija relativno brzo i ja ga lagano umasiram, ali sve skupa zgotovim za 2 minute valjda .... a nocni serum collistarov, taj se pak rekordno brzo upije, ne stignes dohvatiti masazer za umasirati sve i da hoces .... i ne kuzim one price sto su neke cure pisale o 3-4 kapljice istog po nanosenju, jer to definitivno nije ostvarivo.......

Hvala na savjetu,mislim da ću tako i učiniti.Ja imam neki drveni masažer s "bockama",ali one se miču na sve strane tijekom masaže pa mi se čini da nema nekog velikog efekta.Vidjela sam taj collistarov masažer što ide uz gel i čini mi se ok.
A što se tiče brzine potrošnje gelova ili krema,to naravno ovisi i o površini koja se maže!!Meni je opseg jedne noge na najširem dijelu,gore kod bokova, 60-ak cm,a još ako ću mazati kompletne noge,normalno da ću više potrošiti!

Merlina
25.05.2009., 09:01
Danas sam ostala sokirana kad sam vidjela na sta mi noge lice-nekakvi sitni pristici su se pojavili i peckaju,prestrasno,plakala sam ko kisna godina,da li ima neki preparat ili je jednostavno takva reakcija morala biti? s afroditinom kozmetikom radi..noge me bole ali masaza je bila zbilja prejaka za mene-pitala je ona mene jel mogu par puta i cudila se kak izdrzim. A KRAVETINA TRPI BOL I PREZNOJAVA SE.stvarno sam idiot-mislim si otici ce prije ako izdrzim ...s tim da mi je koza dosta osjetljiva,mlohava sam pa ne znam je zbog tog...a ne cini mi se da ne radi dobro,ne znam,mislim da sam ja kriva jer nisam rekla da je prejaka masaza...i ad imam termin opet sutra i nije mi jasno kako cu ak me tako boli...i noge mi zbilja izgledaju ko da me netko pretukao...jel ima tko slican slucaj? kako da znam da nije dobra maserka,kozmeticki salon je u pitanju i otisla sam na preporuku...i koliko dugo ce mi noge tako izgledat?
idem plakat...idiot-:(:(

Ukoliko još budeš imala volje otići na masažu, svakako upozori maserku da te lakše masira. Ono što često čujem je da neke maserke tvrde kako masnica i podljeva mora biti, no to nikako nije istina :flop:
A prištići tj. reakcija kože je očito na kremu sa kojom te masirala. Ta krema ti ne odgovara. Godinama masiram prirodnom mješavinom biljnih i esencijalnih ulja, i nikada mi nitko nije imao reakciju.

AmarieZgb
25.05.2009., 09:40
Hvala na savjetu,mislim da ću tako i učiniti.Ja imam neki drveni masažer s "bockama",ali one se miču na sve strane tijekom masaže pa mi se čini da nema nekog velikog efekta.Vidjela sam taj collistarov masažer što ide uz gel i čini mi se ok.
A što se tiče brzine potrošnje gelova ili krema,to naravno ovisi i o površini koja se maže!!Meni je opseg jedne noge na najširem dijelu,gore kod bokova, 60-ak cm,a još ako ću mazati kompletne noge,normalno da ću više potrošiti!

cuj, iskreno, ne znam koliko moze trajati, ja sad koristim taj collistarov prvi put (btw, ima 400 ml)... ja mazem cijele noge i guzu ... ali ga ne treba puno stavljati, lako je razmaziv i smalom koliicinom cuda cinis :D ..ja bih rekla da ova tuba od 400 ml moze trajati nekih mjesec i pol....

AmarieZgb
25.05.2009., 09:42
Ono što često čujem je da neke maserke tvrde kako masnica i podljeva mora biti, no to nikako nije istina :flop:

ne da ne mora biti, nego NE SMIJE biti ... ako maserka zna svoj posao .. preskupe su te masaze da bi ih jos netko krivo radio ... a da veliku vecinu djevojaka/zena boli AC masaza, boli jer sam celulit boli (i bol pri masazi ovdje nema korelaciju s nastankom modrica)

lilliana
25.05.2009., 19:36

Vidila sam u Top shopu neki aparatić Celluless koji radi na sličnom principu, vakumom. Je li netko možda isprobao?

cataliy
26.05.2009., 12:53
Koje kreme koristite za celulit???????

Ja sam do sam koristila od Afrodite( cijela linija) i super je, Avon Anew clinical lift and tuck odlična je kad se zamotam. Prođe negdje 2 sata i skinem najlon sa sebe i odlično je sva se otopim :lol:, ali sam prije par dana kupila anti-cellulite kremu Eveline Cosmetics kažu da je super. Jel ju neko koristi i da li stvarno djeluje??? :);)

llollipop
26.05.2009., 18:05
Vidila sam u Top shopu neki aparatić Celluless koji radi na sličnom principu, vakumom. Je li netko možda isprobao?

hej...evo baš smo seka i ja naručile tu stvarčicu pa kada dođe ja javim kako mi se sviđa!
nadam se da će pomoći:mig:

IVA26
27.05.2009., 13:53
oh jesssus , opet ja sa lpg-om , samo su mi izvukli celić na površinu doduše jesam izgubila na obujmu ,al bas se puno vidi :( nadam se da do kraja bude se smanjio jer bollliiiii za ne vjerovati.
Dali netko zna dali tako tretmani bole jer je konačno celulit izasao na površinu ili se baba doslovno iživljava na meni :(

IVA26
27.05.2009., 13:54
a taman sam se poveselila da ga je manje :( šmrc , trebam utjehu

tratinchica2812
27.05.2009., 14:01
Pozz svima!!

Evo, jedno pitanje: prije nekih 10-ak mjeseci kupila ja eveline (zeleni) i sve super, kombinirala to sa masažom svaki dan i zbilja se vide rezultati..jedino što mene koža zna dosta svrbit kad umasiravam kremu i onak se zacrveni..jel to normalno? događa li se to zbog toga što mi cirkulacija proradi ili sam možda alergična? to mi se sa svim kremama događa..

kikica8888
27.05.2009., 16:25
cuj, iskreno, ne znam koliko moze trajati, ja sad koristim taj collistarov prvi put (btw, ima 400 ml)... ja mazem cijele noge i guzu ... ali ga ne treba puno stavljati, lako je razmaziv i smalom koliicinom cuda cinis :D ..ja bih rekla da ova tuba od 400 ml moze trajati nekih mjesec i pol....

Evo ja kupila collistarov gel...Ajde mi reci jel se mažeš 1x ili 2x dnevno?Piše da se u početku treba mazati dvaput...Tuba je velika,ali ne vjerujem da će trajati mjesec i pol ako se mažem dvaput dnevno?!A i najbolji je učinak bilo koje anticelulitne kreme da se nanosi nakon tuširanja i pilinga,ali nekako i neću uvijek imati volje i vremena tuširati se dvaput dnevno samo da bi nanijela tu kremu!:D

A onaj masažer što se dobije uz kremu je super!!!!Baš se lijepo i lagano s njim masira,a kože se brzo zacrveni,znači da je proradila cirkulacija...

AmarieZgb
27.05.2009., 19:45
oh jesssus , opet ja sa lpg-om , samo su mi izvukli celić na površinu doduše jesam izgubila na obujmu ,al bas se puno vidi :( nadam se da do kraja bude se smanjio jer bollliiiii za ne vjerovati.
Dali netko zna dali tako tretmani bole jer je konačno celulit izasao na površinu ili se baba doslovno iživljava na meni :(

ne znam nista o tom lpg tretmanu, ni kako se izvodi niti koje rezultate se ocekuje da proizvodi .... no, ono sto je sigurno kod celulita jest da kad se pocne na njega djelovati on uvijek ide na povrsinu i ispocetka sve djeluje gore nego kad se pocelo tretirati ta podrucja .... ono sto je jako bitno jest da kad se izvuce na povrsinu (a za izvlacenja na povrsinu su akodjer odlicna i blata iz mrtvog mora) da se dalje razbija - znam da su AC masaze dusu dale za ovo, a pretpostavljam da taj lpg tretman bi trebao poluciti takav ucinak takodjer!?

a sto se tice boli --- celulit boli..... zato obicno djevojke/zene bole AC masaze.....

nego, na kojem principu je taj lpg tretman?? sto je to?

AmarieZgb
27.05.2009., 19:47
Pozz svima!!

Evo, jedno pitanje: prije nekih 10-ak mjeseci kupila ja eveline (zeleni) i sve super, kombinirala to sa masažom svaki dan i zbilja se vide rezultati..jedino što mene koža zna dosta svrbit kad umasiravam kremu i onak se zacrveni..jel to normalno? događa li se to zbog toga što mi cirkulacija proradi ili sam možda alergična? to mi se sa svim kremama događa..

ako se crvenilo povuce jednako kao sto nastane, onda je poticanje cirkulacije (jer samim umasiravanjem vec radis pritisak na tkivo) ..... ali ako se ne povuce i/ili se pojave i pristici i sl. onda imas reakciju na samu kremu/ulje....

AmarieZgb
27.05.2009., 19:54
Evo ja kupila collistarov gel...Ajde mi reci jel se mažeš 1x ili 2x dnevno?Piše da se u početku treba mazati dvaput...Tuba je velika,ali ne vjerujem da će trajati mjesec i pol ako se mažem dvaput dnevno?!A i najbolji je učinak bilo koje anticelulitne kreme da se nanosi nakon tuširanja i pilinga,ali nekako i neću uvijek imati volje i vremena tuširati se dvaput dnevno samo da bi nanijela tu kremu!:D

A onaj masažer što se dobije uz kremu je super!!!!Baš se lijepo i lagano s njim masira,a kože se brzo zacrveni,znači da je proradila cirkulacija...

Ma masazer je otkrice :) ... ja idem na AC masaze i ne masiram se inace doma, ali ovaj masazer mi je odlican za poticanje cirkulacije pa ga koristim dok se tusiram i onda zavrsim tusiranje s hladnom vodom, tako da cirkulacija htjela-ne htjela mora proraditi ....

sto se tice gela, ja ga stavljam samo ujutro nakon tusiranja jer doma dolazim obicno navecer tek, a navecer stavim collistarov nocni serum kad nisam bila na AC masazi, a kad imam masazu, ne stavljam nista tu vecer ... ako imas priliku 2 puta dnevno umasirati si gel, to ti je moja preporuka--ujutro i popodne bih ja da mogu ...

e da, za svaku kremu za tijelo pa tako i AC bi bilo idealno se prije otusirati toplom do vrucom vodom i otvoriti pore da krema bolje prodre...ali to nije uvijek moguce, a ja ujutro bas radi cirkulacije se uvijek tusiram toplo-hladno.... piling da, ali ne svaki put - jednaput tjedno!!

IVA26
27.05.2009., 20:42
ne znam nista o tom lpg tretmanu, ni kako se izvodi niti koje rezultate se ocekuje da proizvodi .... no, ono sto je sigurno kod celulita jest da kad se pocne na njega djelovati on uvijek ide na povrsinu i ispocetka sve djeluje gore nego kad se pocelo tretirati ta podrucja .... ono sto je jako bitno jest da kad se izvuce na povrsinu (a za izvlacenja na povrsinu su akodjer odlicna i blata iz mrtvog mora) da se dalje razbija - znam da su AC masaze dusu dale za ovo, a pretpostavljam da taj lpg tretman bi trebao poluciti takav ucinak takodjer!?

a sto se tice boli --- celulit boli..... zato obicno djevojke/zene bole AC masaze.....

nego, na kojem principu je taj lpg tretman?? sto je to?

Radi na principu vakuma, izvuče ga na površinu i onda to valjci razbijaju :ne zna:doduše nema modrica al sam tretman boli , a vidjet cemo do kraja imam jos 7 tretmana valjda bude bolje ako ne :ne zna: poludit cu

AmarieZgb
27.05.2009., 20:47
Radi na principu vakuma, izvuče ga na površinu i onda to valjci razbijaju :ne zna:doduše nema modrica al sam tretman boli , a vidjet cemo do kraja imam jos 7 tretmana valjda bude bolje ako ne :ne zna: poludit cu

ja sam uvijek pomalo skepticna prema mehanickim metodama, jer je AC masaza vrlo ucinkovita, a prirodno se djeluje ... ne skepticna oko rezultata, koliko oko posljedice koje mozda iste ostavljaju na tijelo na duzi period ....

u svakom slucaju, sad kad ti je celulit na povrsinu izvucen treba ga razbiti ...pitaj tamo gdje ides jel' taj apart to cini ....

sretno i javi nam rezultate :)

nina313
27.05.2009., 22:41
je li neka od vas ikad koristila kapsule/tablete protiv celulita? vidjela sam da ih ima za kupiti u ljekarni pa me čisto zanima ima li to kakvog učinka?

bubuljica_na_nosu
28.05.2009., 09:06

Mislim da je cura koja je vać bila na tome i upozorila na to da će isprva biti dosta vidljiv (celulit mislim), a da se kasnije povuce. Tako da budi strpljiva pa ces vidjeti. Mislim da ce ti biti u redu ;)

AmarieZgb
28.05.2009., 09:32
je li neka od vas ikad koristila kapsule/tablete protiv celulita? vidjela sam da ih ima za kupiti u ljekarni pa me čisto zanima ima li to kakvog učinka?

ne petljaj s kapsulama (osim ako nisu one od collistara z avanjsku upotrebu :D), moj je savjet ..... trovat ces se s kemijom, a celulita se rijesit neces .....a ako imaju ikakav ucinak, on ce biti samo dok ih koristis, znaci cim prestanes 0% icega i "di si bio-nigdje, sta si radio-nista" ...

nina313
28.05.2009., 19:14
kupila sam danas crvenu eveline kremu i piling za tuširanje + neki mini masažer za 11kn u dm-u :D
i krećem u borbu! do sada sam uvijek odustala nakon tjedan dva ali sada neću! pomirila sam se s tim da ću ovo ljeto pokazivati svoj celulit a ne badić :lol: ali do sljedećeg ljeta ima da sve nestane! valjda će ovo dvoje imati nekakvog učinka uz teretanu 3x tjedno :ne zna:

kakva je vama ova crvena eveline? smanjuje li što celulit?

JANI
29.05.2009., 08:14
Nakon korištenja bijelog Evelina sa zelenim čepom, kupila sam ja crveni jer je bila neka akcija a i radi toga jer kad se moje tjelo navikne na jedan preparat počinje se gubit efekt mazanja. Namazala se ja prvi put i ono grije ali ne previše. Namažem se ja drugo veče a ono žari, pali. Nisam znala šta da više radim i išla sam u 11 navečer u gaćama van da ne poludim od peckanja. Počela se svrbit a ono još jače pecka. Nisam se htjela ić oprat jer nema mi efekta onda. I namažem ti ja bjeli Evelin iznad toga koji hladi i malo se smanjilo grijanje.
Budem danas opet probala. možda je bila stvar u količini koju sam stavila

Merlina
29.05.2009., 09:30
Jel ta krema koja grije i pecka ima cimet u sastavu :confused:

Lunasana
29.05.2009., 10:01
ja se svaki dan mažem crvenom eveline kremom još od 3.mjeseca i nije baš da mi se celulit smanjio, ali mazat ću se i dalje jer kažu da kreme imaju više preventivnu funkciju... jučer sam bila na nekim konzultacijama za celulit i žena mi je rekla da su sve kreme dobre bez obzira na cijenu,al ne možete očekivati čuda! zato cure mažite se, ali nemojte bezpotrebno bacati novce na skupe kreme jer imaju jednaki efekt kao one jeftine!

seceruuu
29.05.2009., 10:19
cure koje ste bile na anticelulitnoj masaži, zanima me kojim tempom se mora masirati,odnosno koliko puta na tjedan i koliko tretmana ukupno je dovoljno za celulit 1 stadija?i dali je bitno koje se ulje koristi ili može obično bademovo?

Merlina
29.05.2009., 10:41
Idealan tempo za anticelitnu masažu je svaki drugi dan, no i 2 x tjedno je ok. 10 tretmana će svakako pomoći, no ovisi o celulitu a to se ne može znati dok se ne pogleda. Najbolja za masažu je aroma mješavine esencijalnih i baznih ulja u kojoj svako ulje ima neku svoju funkciju npr. poticanje cirkulacije ružmarin c., limfotonik cedar a., kadulja i eukaliptus poticanje smanjenja masnih naslaga, limun djeluje na kapilare itd .....
Može se masirati i bademovim, ono njeguje kožu no nema tako jako djelovanje kao kada se masira nečim ciljanim

seceruuu
29.05.2009., 10:53
možeš mi napisati točno koja sve ulja smiksati! znači bazno je bademovo i u to ukapatki koja? Ili?

AmarieZgb
29.05.2009., 11:53
ja se svaki dan mažem crvenom eveline kremom još od 3.mjeseca i nije baš da mi se celulit smanjio, ali mazat ću se i dalje jer kažu da kreme imaju više preventivnu funkciju... jučer sam bila na nekim konzultacijama za celulit i žena mi je rekla da su sve kreme dobre bez obzira na cijenu,al ne možete očekivati čuda! zato cure mažite se, ali nemojte bezpotrebno bacati novce na skupe kreme jer imaju jednaki efekt kao one jeftine!

naravno da kreme ne cide cuda, jer se celulit mora razbijati iznutra ...ima AC preparata koji prodiru duboko i pomazu razgradnji masnih nakupina, ali vecin krema ipak ima samo povrsinski efekt, po mojem misljenju i istrazivanju na temu...

AmarieZgb
29.05.2009., 11:59
cure koje ste bile na anticelulitnoj masaži, zanima me kojim tempom se mora masirati,odnosno koliko puta na tjedan i koliko tretmana ukupno je dovoljno za celulit 1 stadija?i dali je bitno koje se ulje koristi ili može obično bademovo?

Idealno bi bilo ici svaki drugi dan, odnosno 3x tjedno s danom razmaka izmedju masaza, ako ti je to puno iz bilo kojeg razloga onda 2x tjedno s dva dana razmaka .... 1x tjedno nema neki ucinak, osim odrzavanja stecenih rezultata.

Ako imas zaista malo i jedva vidljiv celulit 10-15 tretmana, a ako si u losijem stadiju 20+ tretmana. Jer svaki set AC masaza ce ti prvo izvlaciti na povrsinu celulit (pa ce ti tada sve skupa izgledati mnogo losije nego kad si krenula) i onda ce preostale masaze razbijati taj celulit.

Za ulja ne znam mnogo koja su najbolja, ali svakako je pozeljno da se pri AC masazi koriste mjesavine ulja koje ciljano djeluju, a ne bilo koje ulje.

deelayla.
29.05.2009., 19:08
evo i ja krenula u boj protiv celija. evelin preparate sam otkrila prošle godine i najbolje rezultate sam imala s bijelom tubom (zeleni čep). pokupavala sam sve šta sam našla u dmu;serum za ciculje, gel/piling za tuširanje, i crveni ovaj drek šta grije ko peč :eek:
moj topli savjet je da ne trošite previše,sve je to isti drek,anticeli kreme ne uklanjaju celulit, samo ga poravnaju,odnosno vi ga poravnavate masažom.
tak je rekel dr. ozz na opri :D

Aksiominka
29.05.2009., 22:29
evo i ja krenula u boj protiv celija. evelin preparate sam otkrila prošle godine i najbolje rezultate sam imala s bijelom tubom (zeleni čep). pokupavala sam sve šta sam našla u dmu;serum za ciculje, gel/piling za tuširanje, i crveni ovaj drek šta grije ko peč :eek:
moj topli savjet je da ne trošite previše,sve je to isti drek,anticeli kreme ne uklanjaju celulit, samo ga poravnaju,odnosno vi ga poravnavate masažom.
tak je rekel dr. ozz na opri :D

cuj, meni ne smeta sto kreme ne uklanjaju celulit vec ga samo koliko toliko kamufliraju. sto me briga jel imam ili nemam celulit ako nije vidljiv, nego se vidi samo akd stisnem. meni je cilj da izgleda bolje, a sad...mogu ga imat celulit i na glavi, ali ako se ne vidi meni ne smeta :D

nina313
29.05.2009., 22:36
cuj, meni ne smeta sto kreme ne uklanjaju celulit vec ga samo koliko toliko kamufliraju. sto me briga jel imam ili nemam celulit ako nije vidljiv, nego se vidi samo akd stisnem. meni je cilj da izgleda bolje, a sad...mogu ga imat celulit i na glavi, ali ako se ne vidi meni ne smeta :D
hahaha točno to! :lol:

evo ja već drugi dan mažem sa evenine crvenom i baš ugodno grije..već vidim da će odlično doći za duge hladne zimske noći, a sad me malo strah preko ljeta na +40 kako će to izgledati :D

prije toga tuširanje s onim peeling gelom, usput masaža sa masažerom..... valjda će biti rezultata.. još se ujutro idem znojiti u teretanu na stepperu

llollipop
30.05.2009., 17:48
celluless je stigaooo:D
radi na principu vakuma, ima 3 brzine!
mene boli tek na drugoj i jako jako na toj zadnjoj dok na prvoj ne!
točno kada se određeni dio kože vakumira ko da osjetim taj glupi celulit ali nakon tretmana osjećaš tako veliko olakšanje da bi mogla cijeli dan sa njim radit po sebi:)
za sada mi se čini ok a za rezultate ipak moram pričekati:mig:

nina313
30.05.2009., 19:02
koja mu je cijena? to je ono što reklamiraju na telki, top shop?

baš me zanima ima li to kakvog efekta... čini se ok, u biti nešto na principu pomagala koje koriste u kozmetičkim salonima pa masno naplate - isto vakuum

kikica8888
31.05.2009., 09:14
Citala sam ovdje negdje kako ima cura kojima noge budu sve u masnicama nakon masaže...Ja se masiram sama,collistarovim masažerom koji ima 2 gumena valjka.Ne pritišćem luđački po koži,ali sam sva u masnicama...:ne zna:
Mislim da nije toliko do masaže,koliko do osjetljivosti kože!Ja sam oduvijek imala masnice,i ako bi se prstom malo jače upikla u kožu,sutradan bi tu bila sva plava.Sad mi se najviše javljaju po listovima gdje ima najmanje sala i celulita,ali i po unutarnjoj strani bedara gdje mi je koža tanja i osjetljivija...

A što se tiče anticelulitnih krema koje sadrže kofein,i tu sam primjetila efekt. Ne znam koliko kofeina ima u tim kremama,ali očito dovoljno da me drže budnom navečer kad trebam spavat!:kava:Namažem se collistarovom kremom tamo negdje oko 20-21h,dok gledam tv, i kad legnem spavat ne mogu zaspat barem do ponoći...Inače ne volim kavu i ne pijem ju gotovo nikad,pa mi organizam vjerovatno nije navikao,i ova mala doza kofeina mi smeta!Morat cu se mazat negdje popodne,poslije ručka...:D

Ne znam,možda su moje teorije nekom smiješne,ali ne znam kako bi si to drukčije objasnila...

Balkanka
31.05.2009., 13:19
Meine Damen, lijep pozdrav!
Koristim zeleni Evelin gel i peeling i čini se da pomaže a i koža mi ej nakon toga jako mekana i fina :D gel dobro umasiram, omotam se prozirnom folijom, obučem uske tajice, na to još treninrku i omotam se sa 2 deke. Jako me hladi, zna čak i previše da me boli ali dobro je, vruće je vani =)
Gledala sam na netu neke anticelulitne tretmane i odlučila sma se za limfnu drnažu (60min. 150,00kn) i mislila sam se sutra naručit. Imam celulita ne to tolko sad da padam u nesvjest ali ono, rupe su tu. Po jednoj rupi na bedru vidim jel sam se debljam ili ne :rofl: A tu su i masni jastuci sa nutarnje strane bedara i koljena :rolleyes:
Eh sad, pročitala sam na stranici prije da mi se uopće ne isplati ići na takve tretmane pošto pijem pilule od kojih zaista imam previše tekućine.
Pitam ja Vas sad, isplati li se ići ili ne? Ako već tekućina ne ode, oće bar celulit?

AmarieZgb
31.05.2009., 15:14
Citala sam ovdje negdje kako ima cura kojima noge budu sve u masnicama nakon masaže...Ja se masiram sama,collistarovim masažerom koji ima 2 gumena valjka.Ne pritišćem luđački po koži,ali sam sva u masnicama...:ne zna:
Mislim da nije toliko do masaže,koliko do osjetljivosti kože!Ja sam oduvijek imala masnice,i ako bi se prstom malo jače upikla u kožu,sutradan bi tu bila sva plava.Sad mi se najviše javljaju po listovima gdje ima najmanje sala i celulita,ali i po unutarnjoj strani bedara gdje mi je koža tanja i osjetljivija...

ne znam sto bih ti rekla... ja imam izrazito osjetljivu kozu vrlo svijetle puti... mogu se dotaknuti (ne udariti) o rub stola izbit ce mi masnica, ali od AC masaza nemam masnice (a moja maserka stvarno imam dooobar stisak), a od collistarovog masazera definitivno nemam masnice (koristim ga svaki dan i dosta jako istrljam noge s njim zbog cirkulacije) ......

mozda ima veze s misicima ispod, tj. imas li razvijene misice ili ih prakticki nema (pa us lucaju kad ih nema da lakse nastaju masnice od ove vrste pritiska) ??? ne znam ...

blackeyed
31.05.2009., 22:19
Da li je neko koristio proizvod Nivea my Silhouette ??? cula sam da je dobar za rjesavanje celulita, pa ako neko zna vise,,,neka pise :)

llollipop
01.06.2009., 07:55
koja mu je cijena? to je ono što reklamiraju na telki, top shop?

baš me zanima ima li to kakvog efekta... čini se ok, u biti nešto na principu pomagala koje koriste u kozmetičkim salonima pa masno naplate - isto vakuum

cijena mu je oko 300kn i još ponude niz pomagala oko vježbanja.ja sam uzela utege za noge koji su me koštali 70kn :top:
prava stvar:mig:
a celluless je stvrano odličan:cerek:
boli, moram priznat...al nekak se predura jer osjećaj nakon njega je fenomenalan:D
tako je nekako lakše se kretati!!!!
i šta je najzanimljivije sa njim možeš točno vidjeti gdje imaš nakupine tog groznog celulita...tj koje ti je područje najkritičnije....ja sam se bome iznanadila gdje ga imam najviše:rolleyes:

Merlina
01.06.2009., 19:18
možeš mi napisati točno koja sve ulja smiksati! znači bazno je bademovo i u to ukapatki koja? Ili?

Ukoliko ti je za masažu onda možeš i bademovo.
100 ml bademovog
80 k atlaskog ili himalajskog cedra
15 k borovice
30 k čempresa
30 kapi ružmarina cineola
15 k limunskiog eukaliptusa
15 k ljekovite kadulje
15 kapi limuna

ukoliko nije za masažu nego je za mazanje onda se stavlja biljno ulje lješnjaka ili makadamije 50 ml a badem može ostati 50 ml.

Ivana_ZD
02.06.2009., 18:03
Pozdrav svima! Malo sam isčitavala ovaj topic, svaka čast curama na preporukama i evo kupila svoje prvo pomagalo za celulit. :D
Inače nemam vidljivog, možda samo pod određenim svitlom... Bavim se aktivnom sportom, prehrana mi je 90% sređena, onih 10% se zalomi slatkog :D, pijem puno vode, ali nasljedila sam tatinu lošu cirkulaciju :(... Kupila sam ulje za masažu od alverde, dosad sam umasirala jedno 5 puta i osjetila sam ful lagano peckanje, kad uvatim vrimena ću kupiti i po vašoj preporuci Avene kremicu...

Želim nam svima istrebljenje celulita :cerek:

lilliana
02.06.2009., 21:22
cijena mu je oko 300kn i još ponude niz pomagala oko vježbanja.ja sam uzela utege za noge koji su me koštali 70kn :top:
prava stvar:mig:
a celluless je stvrano odličan:cerek:
boli, moram priznat...al nekak se predura jer osjećaj nakon njega je fenomenalan:D
tako je nekako lakše se kretati!!!!
i šta je najzanimljivije sa njim možeš točno vidjeti gdje imaš nakupine tog groznog celulita...tj koje ti je područje najkritičnije....ja sam se bome iznanadila gdje ga imam najviše:rolleyes:

Gdje si naručila celluless? U top shopu u St ga nema, tolika je potražnja da ge ne mogu ni dobiti. Cijena je 398kn. Zvala top shop u Zg, takođe ga nema, ali može se naručiti i dođe za četiri tjedna. Cijena ista plus poštarina tridesetak kn.

bubicaa
02.06.2009., 21:32
Ne znam dal ima veze s kremama, masažom ili samo s vježbanjem, ali meni se čini da su mi bedra (tj.sve ono ispod kože :D) čvršća i koža puno bolje izgleda. Sad me više ni ne bole tako jako na pritisak kao prije.
Inače sam koristila zeleni eveline, pa bijeli, pa zeleni, sad sam na crvenom...

llollipop
03.06.2009., 11:25
Gdje si naručila celluless? U top shopu u St ga nema, tolika je potražnja da ge ne mogu ni dobiti. Cijena je 398kn. Zvala top shop u Zg, takođe ga nema, ali može se naručiti i dođe za četiri tjedna. Cijena ista plus poštarina tridesetak kn.

naručile smo seka i ja preko interneta na njihovoj stranici!
prije jedno 2 tjedna je to bilo!
stvarno je dobar! sa njim radim svaki drugi dan! al stvarno boli i bole me noge na sam dodir!!
rezultata će valjda bit!
i ko da primjećujem da ga sada imam više:confused: pa sad ne razumijem jel on celulit tjera na površinu pa onda nestaje ili je nešto drugo u pitanju?!
pa ako tko zna ja bi voljela da mi odgovori:mig:
baš se sada nekako više vidi.....

lotty
03.06.2009., 15:29
hm, necu se pravit previse pametna ali mislim da ga vuce na povrsinu i da bi ti mozda dobro dosla koja masaza da se to zagladi
meni je nakon ultrazvuka malo izbio na povrsinu pa mi je kozma rekla da ga sad treba malo zagladiti masazom

kikica8888
04.06.2009., 13:21
ne znam sto bih ti rekla... ja imam izrazito osjetljivu kozu vrlo svijetle puti... mogu se dotaknuti (ne udariti) o rub stola izbit ce mi masnica, ali od AC masaza nemam masnice (a moja maserka stvarno imam dooobar stisak), a od collistarovog masazera definitivno nemam masnice (koristim ga svaki dan i dosta jako istrljam noge s njim zbog cirkulacije) ......

mozda ima veze s misicima ispod, tj. imas li razvijene misice ili ih prakticki nema (pa us lucaju kad ih nema da lakse nastaju masnice od ove vrste pritiska) ??? ne znam ...

Evo,prošlo je nekih tjedan dana od početka upotrebe collistara i izgleda da mi je koža sama po sebi dosta osjetljiva...Prestala sam sa pritiskanjem masažera,samo lagano prođem po koži,tek toliko da prođem.Kad umasiravam,također ne stisnem jako jer sam bila sva plava od masnica.Uglavnom,sve napravim puno lakše,ali se kasnije umotam u foliju,pa osjetim kako krema djeluje laganim peckanjem i hlađenjem...I da,čini mi se da sam se stanjila za 2cm u nogama!Ne znam da li je to sve samo od kreme,ali sigurno pomaže izvući tu vodu iz mene...

Ali šta danas primjećujem...Zagledam se onako blizu kože i skužim da imam na puno mjesta hrpu malih crvenih kapilarica!:eek:Imala sam i prije na nekim mjestima onako po jednu-dvije kapilare,plavkaste...ali ne ovako?!!Ne znam jel je to posljedica ovih silnih masnica ili da krema nekako djeluje...:ne zna:Nadam se da će se povući,jer nakon sala,celulita,strija i masnica,ne trebam još i popucale kapilare!!!!!!!:rolleyes: Jel bi pomoglo da neki drugi "klinac" namažem na to?Uf,već mi je dosta mazuckanja....

ovchica
04.06.2009., 14:01
Ja baš gledam sastav Veneforte gela od Enciana i mislim si da bi možda zbog kestena mogel biti dobar protiv celulita. Kaj vi dame mislite?

Aqua, Aesculus hippocastanum extract, Vitis vinifera seed oil, Carbomer, Rosmarinus officinalis leaf oil, Methylparaben, Sodium hydroxide.

Crow Jane
04.06.2009., 17:54

Hej, pa rekla sam ti da nesmeš gledati u to dok ne završi tretman! To je dobar znak da je đubre vani :D:D

Mada čudno mi je da te boli a već si na pola tretmana? Obično boli prvih par puta i to ako je fakat ono kronični celulit. Pa daj joj reci da smanji brzinu :confused: Ja npr. svaki put zaspim na tome kak mi je super osjećaj. :cerek:

Inače, bude ti to otišlo, niš se ne sekiraj. :cerek:

Crow Jane
04.06.2009., 17:57
U potpunosti se slažem da anti bebi pilule a osobito Yasmin pospješuju zadržavanje vode u tijelu pa tako i stvaranje celulita. To mi je i dermatolog i ginekolog potvrdio.

Svakaj. :D Ja pijem već 7 godina Yasmin i nisam primjetila da dobijem od njega celulit, već npr. od žderanja čipsa, čokolade, pomfita i pohanih lignji. :zubo:

Čak štoviše, Yasmin djeluje kao dijuretik.

Caprea
04.06.2009., 18:58
Danas sam potrošila od Alverde anticelulitno ulje,čini mi se da dobro obavlja svoju zadaću,ali neću ga ponovo kupiti zbog preintenzivnog mirisa.Mislim,meni taj miris nije smetao,ali mama me stalno zapitkivala da što to smrdi pa čak i kad ga ne bih koristila taj dan njoj je smrdilo svaki put kad bih joj se našla u blizini jer se miris uvuče u odjeću:rolleyes::D
Općenito sve te anticelulitne mazalice sadrže sastojke koji imaju jak miris i sad razmišljam što da sljedeće kupim.Opet bih neko ulje da se mogu masirati pa ako imate preporuku za neko blagog mirisa?

Aksiominka
05.06.2009., 10:36
Svakaj. :D Ja pijem već 7 godina Yasmin i nisam primjetila da dobijem od njega celulit, već npr. od žderanja čipsa, čokolade, pomfita i pohanih lignji. :zubo:

apsolutno.
@krtica - ako ti je ginekolog rekao da ti se od pilula stvara celulit zapitaj se malo koliko je strucan :rolleyes: svi bi htjeli neko opravdanje za celulit, okriviti nekoga, nesto. ja znam od cega je meni moj: od pizze, vrucih krafni, rastopljenog sira, majoneze, pomfrita, cipsa, cokolade, tone sladoleda... pila sam yasmin 2 godine i nisam imala nista celulita, tek kad sam pocela zderati gluposti izbio mi je.

nussha
05.06.2009., 10:48
Ja pijem yasmin vec duze vrijeme i nisam primjetila nikakvo pogorsanje :) .Imam nesto sitno celulita koji se ni ne vidi dok se ne stisne koza.Tako i moja mama i dan danas.Mislim da to ima dosta veze i se genetikom , osim s prehranom naravno.
Ja redovito vjezbam i mazuckam se nekad redovito nekad manje redovito :zubo: .Trenutacno koristim afroditinu kremu , onu 3 u 1 :)

pitura
05.06.2009., 12:12
ja imam celulit, a ne zderem cokolade, cips, pizzu, majonezu i opcenito junk food! mislim da je kod mene u pitanju cirkulacija. vjecito su mi hladne noge :ne zna:

Kya
05.06.2009., 13:58
apsolutno.
@krtica - ako ti je ginekolog rekao da ti se od pilula stvara celulit zapitaj se malo koliko je strucan :rolleyes: svi bi htjeli neko opravdanje za celulit, okriviti nekoga, nesto. ja znam od cega je meni moj: od pizze, vrucih krafni, rastopljenog sira, majoneze, pomfrita, cipsa, cokolade, tone sladoleda... pila sam yasmin 2 godine i nisam imala nista celulita, tek kad sam pocela zderati gluposti izbio mi je.

moguće je da ti se celulit poveća dok piješ pilule, zbog nakupljanja vode. to ovisi od osobe do osobe. ja se dosta zdravo hranim i tako sam se hranila dok sam pila pilule, a nakupilo mi se dosta celulita. sad kad sam prestala piti, nema ga više toliko. ni sisa nema više toliko :( :D

lotty
05.06.2009., 18:57
pa ne stvaraju same pilule celulit nego zbog zadrzavanja vode pogoduju njegovom razvoju tj zadrzavanju

kikica8888
05.06.2009., 19:02
ja imam celulit, a ne zderem cokolade, cips, pizzu, majonezu i opcenito junk food! mislim da je kod mene u pitanju cirkulacija. vjecito su mi hladne noge :ne zna:

Slažem se da junk food nema veze sa celulitom!Ni ja nikad ne jedem hamburgere,pržene krumpiriće,grickalice,čokoladu i sl.,a imam celulita!!I to puno!Celulit je puno složenija stvar nego što se misli!Nastaje uglavnom zbog viška masnoće, slabljenja vezivnog tkiva te poremećaja u cirkulaciji i izmjeni tvari, prije svega zadržavanja vode u tkivima.

I nije istina da pilule nisu jedan od uzroka!!Ali to je isto individualna stvar...Netko će ga dobiti od pilula,a netko neće!Ja sam ga dobila.:mad:Zadržavanje tekućine je također posljedica pilula i koliko god reklamirali da npr.yasmin pospješuje izlučivanje vode iz tijela,to možda kod nekoga "pali",kod mene ne!!To je sve samo trik,pa ko vjeruje,neka!

I da se vratim na celulit...Njegova pojava može biti i genetski uvjetovana,ali mu pogoduje i čitav niz faktora,kao što su:hormonski poremećaji,nedostatak fizičke aktivnosti,pušenje,alkohol itd.

E,kad to sve otkloni,neka mi netko kaže da dobiva celulit samo od junk fooda!

IVA26
05.06.2009., 19:57
Hej, pa rekla sam ti da nesmeš gledati u to dok ne završi tretman! To je dobar znak da je đubre vani :D:D

Mada čudno mi je da te boli a već si na pola tretmana? Obično boli prvih par puta i to ako je fakat ono kronični celulit. Pa daj joj reci da smanji brzinu :confused: Ja npr. svaki put zaspim na tome kak mi je super osjećaj. :cerek:

Inače, bude ti to otišlo, niš se ne sekiraj. :cerek:

DA u pravu si rekla mi je da je zaboravila smanjiti brzinu jer je prije mene imala neku buckastu bakicu :rolleyes: i da me masirala s najvećim pritiskom (citaj br 5) , 4 dana poslje tog tretmana nisam mogla sjediti:s koliko me je bolilo.
Al sad je već bolje ,doduse nije jos skroz nestao (vidi se tek kad stisnem guzu ) :lol:ali sam si kupila ronilačko odjelo da se ne vidi budući da sutra idem na more tjedan dana.:rofl:

Kya
06.06.2009., 13:57
pa ne stvaraju same pilule celulit nego zbog zadrzavanja vode pogoduju njegovom razvoju tj zadrzavanju

pa stvaraju ga u smislu da zbog njih zadržavaš vodu, a zbog toga imaš više celulita :rolleyes: celulit ne mora nužno biti masno tkivo.

jelena8
06.06.2009., 14:57
Da li je netko od vas probao tonific minceur -nuxe? Kakav je ,di da ga kupim i koliko kosta?

little_devil
07.06.2009., 23:21

ufff, ja sam pod pilulama dobila duplo vise celulita na nogama i pocela dobivat na rukama:rolleyes: tad sam se definitivno odlucila maknut s njih i ruke su spasene a s nogama se da ne kazem sta.....

a ne jedem ni cips ni pomfri ni przenu hranu a imam ga na pretek
i jos sam vitka

bubuljica_na_nosu
08.06.2009., 20:54
Da li da idem na LPG ili ne, pitanje je koje me muci jako jako :)
Nasla sam ponudu za 2700 kn 12 tretmana po 70 min. Bojim se jedino da
1. nece imati previse ucinka na moj celulit
2. da ce mi popucati kapilare

Recite, sto VI mislite :D

laella
08.06.2009., 23:16
Mislim da je dosta izvjesno da će ti popucati kapilare.
Meni je kozmetičarka/frendica od frendice kod koje sam htjela ići na LPG rekla da je to eliminatorno pitanje kod prvog razgovora. Neka druga bi mi možda uskratila tu informaciju i uzela novce :ne zna:

Crow Jane
11.06.2009., 14:38
Da li da idem na LPG ili ne, pitanje je koje me muci jako jako :)
Nasla sam ponudu za 2700 kn 12 tretmana po 70 min. Bojim se jedino da
1. nece imati previse ucinka na moj celulit
2. da ce mi popucati kapilare

Recite, sto VI mislite :D

Čuj, a vidiš, meni su te cure rekle da max. dozvoljeno trajanje LPG-a mora biti 35 min, pa umreš od dosade nakon 70 min :D + mora biti svaki drugi dan, a ne svaki. Nadalje, ja imam popucanih kapilara još od 8.razreda osnovne (znači 20 godina :D) i to dosta. LPG mi nije ništa utjecao na iste - jer ti laganije prolazi sa LPG aparatom po tim područjima i tak uopće nema efekta niti veze. Sad, neke pak vele da ima, ja ti kažem isz iskustva. Sad idem po treći puta na seriju od 15 LPGa i ništa se s kapilarama nije desilo.:D

little_devil
11.06.2009., 23:57
Čuj, a vidiš, meni su te cure rekle da max. dozvoljeno trajanje LPG-a mora biti 35 min, pa umreš od dosade nakon 70 min :D + mora biti svaki drugi dan, a ne svaki. Nadalje, ja imam popucanih kapilara još od 8.razreda osnovne (znači 20 godina :D) i to dosta. LPG mi nije ništa utjecao na iste - jer ti laganije prolazi sa LPG aparatom po tim područjima i tak uopće nema efekta niti veze. Sad, neke pak vele da ima, ja ti kažem isz iskustva. Sad idem po treći puta na seriju od 15 LPGa i ništa se s kapilarama nije desilo.:D

a dobro gle, ti ni pod pilulama nisi nakupila viska celulita..:ne zna:
malo je neodgovorno nesto kategoricki tvrdit iskljucivo iz tvog vlastitog iskustva jedna osobe

i da ne govorim da masa zena nema bas apsolutno nikakvih pomaka na bolje nakon tretmana s lpg-om

krtica
12.06.2009., 23:07
ufff, ja sam pod pilulama dobila duplo vise celulita na nogama i pocela dobivat na rukama:rolleyes: tad sam se definitivno odlucila maknut s njih i ruke su spasene a s nogama se da ne kazem sta.....

a ne jedem ni cips ni pomfri ni przenu hranu a imam ga na pretek
i jos sam vitka

Potpuno se slažem da ab pilule kao što su Yasmin, a i Diane 35 posebno, nakote taj vražji celulit na sve dijelove tijela. Ja sam se godinama bavila sportom i nikada nisam imala problema s rupama po guzi, bedrima. Onaj tren kad sam tablete počela gutati nikakav sport više nije pomogao da se riješim celulita.
Od krema čujem od mnogih cura da Elancyl Cellu reverse daje dobre rezultate. Koliko košta nisam se raspitivala. Jel netko zna?

laella
16.06.2009., 17:41
Ma ništa od Elancyl-ovog Cellu-reverse-a.
Mažem sad već skoro 20 dana, nema nikakvih vidljivih rezultata. Cijena 280tak ili tako nešto KN.

I k tome ostaje ljepljiv nakon svakog nanošenja, samo ga tuširanje skida s kože :flop:. Da je bar koža fina, glatka i svilenkasta, pa hajde.

Nisam, istinabog, ništa senzacionalno u smislu celulita ni očekivala :ne zna:

mala.mare16
17.06.2009., 16:27
Moja prva tema :cerek: :cerek:
za sve one koji broje dane, (a i one koji su vec) do mora i kupanja, te izlezavanja na plazi - S.O.S
upravo sam odlucila, nadam se, dok jos nije prekasno, dok odem na more neki spas u zadnji cas.. ali nema vise onoga od sutra, vec je tu ono 'OD SAD'..
Evo.. metar u ruke, i zajednickim snagama do top modela :cerek: :cerek:

mala.mare16
17.06.2009., 16:53
tko se predruzuje?

moj plan: jutarnja tjelovjezba, trcanje, trbusnjaci + neke vjezbice, minimalno 3 salice zelenog caja, puno puno vode, ujutro neka Afroditina krema protiv celulita, navecer Somatoline cosmetic nocna krema, promjena prehrane, uz pretezno povrce i voce.. iza 6 nista :D
nadam se da ce biti uspjesno.. vidjeti cu kolko ce uspjeti plan do 22.06... sad cu se izmjeriti pa cemo cekati do ponedjedljka.. trenutno imam puno volje, i otvoram ovu temu da bih imala neku psihicku potporu, evo.. i ja vama na usluzi.. skoro nema cega nisam iskusala, samo bez potpore, tipa 'ma sta ce tebi dijeta, ti si idealna lalal' i te pricice bi me preduhitrile da 'padnem' :(( i na kraju opet ne zadovoljna.. i tako u nedogled! znam sto hocu!!

frupy
17.06.2009., 19:57
Ne mogu vjerovati kakav sam ja slab karakter.. :bonk:
Ovaj zarazni forum me opet natjerao na grijeh! Kupila sam onu eveline bijelu kremu protiv celulita, iako ga skoro uopce nemam.. :rofl:
Ne znam kakve rezultate da ocekujem. :ne zna:

lilliana
17.06.2009., 20:17
naručile smo seka i ja preko interneta na njihovoj stranici!
prije jedno 2 tjedna je to bilo!
stvarno je dobar! sa njim radim svaki drugi dan! al stvarno boli i bole me noge na sam dodir!!
rezultata će valjda bit!
i ko da primjećujem da ga sada imam više:confused: pa sad ne razumijem jel on celulit tjera na površinu pa onda nestaje ili je nešto drugo u pitanju?!
pa ako tko zna ja bi voljela da mi odgovori:mig:
baš se sada nekako više vidi.....

llolli javi kakvi su sad rezultati s Cellulessom....jesi li sad zadovoljna?

kyra_zg
18.06.2009., 11:33
Curke,

Da li je tko od vas koristio Collistar Super-concentrated anti-cellulite night treatment i Anticellulite Thermal Gel for the day.

Koristim to vec sad skoro 2 mjeseca. Cini mi se da sad imam vise celulita nego prije.

Kakva su vasa iskustva s collistarom?

Aksiominka
18.06.2009., 18:35
Curke,

Da li je tko od vas koristio Collistar Super-concentrated anti-cellulite night treatment i Anticellulite Thermal Gel for the day.

Koristim to vec sad skoro 2 mjeseca. Cini mi se da sad imam vise celulita nego prije.

Kakva su vasa iskustva s collistarom?

ja koristim nocni tretman collistarov vec mjesecima i meni je super. pogotovo kad, nakon sto ga navecer nanesem, ujutro pogledam stanje. on vidljivo zategne kozu jer ima aktivni micro-patch i golim okom razlika se vidi. meni je jako dobar. :top:

ptica_dodo7
19.06.2009., 07:45
Evo i mene kod vas. Počela sam koristiti crveni Eveline u kombinaciji s gelom za tuširanje koji je kakti piling i super priprema kožu za kremu. I stvarno je dobar. Inače imam suhu kožu pa sam se trackala s uljima, sad mi je mekana i zategnuta koža. Počela sam i s trbušnjacima-100 svaki dan, po 20 za gornje, pa 20 za donje i tak. Čak radim i leđne. Još da se na bicikl natjeram i na konju sam. Mene su pilule ubile, pila sam Cilest 6 godina, rodila sam 2 djece i celulita imam na bacanje. Izgledam ko da su me pčele izbole:cerek:
Još da prehranu sredim i super.
I imam jedno pitanje..........koža me peče nakon kreme luđački. I svrbi. Znojim se nenormalno, imam osjećaj da sam u sauni. To je normalno ili???

*soul*mate*
19.06.2009., 20:20
sad vidim raspravu o kontracepcijskim. Ja Diane pijem od svoje 17.te i tada sam primjetila mnogo negativnih posljedica, mada ih nisam nikad njima pripisivala, mislila sam da je stvar u pubertetu. Dobila sam stvarno dosta sala na trbuhu (a ostatak tijela je vitak :confused:) i celulit.
E sad, jeste se vi maknule s pilula ili što?? Jel ih i dalje koristite ili ste ih zamjenile za nešto drugo (ako da, što to)?

Judy
20.06.2009., 14:40
cure, evo da se pohvalim nakon skoro 2 mjeseca kombinacije malo vježbanja,masaže električnim masažerom, geomar blata i Roc anticelulitne kreme moj ceulit posustaje!! bokovi i guza su manji za 4 cm i ja prezadovoljna! :cerek:

Supika! :)
20.06.2009., 14:46
cure, evo da se pohvalim nakon skoro 2 mjeseca kombinacije malo vježbanja,masaže električnim masažerom, geomar blata i Roc anticelulitne kreme moj ceulit posustaje!! bokovi i guza su manji za 4 cm i ja prezadovoljna! :cerek:

kojim? :D nabavila bih si neki dobar, ima kakvih preporuka? :confused:

Judy
20.06.2009., 14:54
muž mi ga je kupio za valentinovo (uh, al je romantičan :D)
http://nanogrupa.hr/
klikneš na masažere, ovaj crno-sivi "Nano wellnes masažer"
imam doma i Philipsov Cellese ali mi je ovaj bolji

little_devil
21.06.2009., 09:52
sad vidim raspravu o kontracepcijskim. Ja Diane pijem od svoje 17.te i tada sam primjetila mnogo negativnih posljedica, mada ih nisam nikad njima pripisivala, mislila sam da je stvar u pubertetu. Dobila sam stvarno dosta sala na trbuhu (a ostatak tijela je vitak :confused:) i celulit.
E sad, jeste se vi maknule s pilula ili što?? Jel ih i dalje koristite ili ste ih zamjenile za nešto drugo (ako da, što to)?

ja se nikad nisam debljala u trbuhu, nisam taj tip, i pod pilulama sam se pocela..
zna se sto hormoni rade i na koji nacin pripremaju tijelo.....

KIKA5
21.06.2009., 11:58

i meni je odličan taj masažer,kupila sam ga nedavno...koji nastavak koristiš za masiranje celulitnih naslaga?

Judy
21.06.2009., 12:59
i meni je odličan taj masažer,kupila sam ga nedavno...koji nastavak koristiš za masiranje celulitnih naslaga?

znači i ti ga imaš, ajde super!! baš mi je drago da još netko ima dobra iskustva sa njim! :)
ja koristim onaj nastavak sa onom malom izbočinom i kombiniram to sa onim sa "iglicama". jedina mana je što su upute dosta šture i slabo je objašnjeno koji je nastavak za šta, ali se u biti vidi da je onaj glatki za običnu masažu, onaj sa izbočinom za celulit a igličasti za cirkulaciju vlasišta (mada ja često baš sa njim masiram celulit jer mi je nekako najugodniji i čak bih rekla i najučinkovitiji)
e da, meni je taj masažer strašno jak, prvi dan sam se masirala sa tim sa izbočinom i to na najjačoj brzini i drugi dan bila puna modrica

KIKA5
21.06.2009., 15:08
znači i ti ga imaš, ajde super!! baš mi je drago da još netko ima dobra iskustva sa njim! :)
ja koristim onaj nastavak sa onom malom izbočinom i kombiniram to sa onim sa "iglicama". jedina mana je što su upute dosta šture i slabo je objašnjeno koji je nastavak za šta, ali se u biti vidi da je onaj glatki za običnu masažu, onaj sa izbočinom za celulit a igličasti za cirkulaciju vlasišta (mada ja često baš sa njim masiram celulit jer mi je nekako najugodniji i čak bih rekla i najučinkovitiji)
e da, meni je taj masažer strašno jak, prvi dan sam se masirala sa tim sa izbočinom i to na najjačoj brzini i drugi dan bila puna modrica

da baš im upute nisu našto najbolje...kupila ga moja svekrva od nekog trgovačkog putnika u domu zdravlja i bio mi je super pa sam si ga i ja kupila :D ,našla ih na netu...
tako sam si i ja mislila-da je onaj sa izbočinom za celulit a pikavi za cirkulaciju,samo treba biti pažljiv-kad stavim na najjače sa nastavkom za celulit boli,ali nemam masnice,ali sa nastavkom za cirkulaciju mi popucaju kapilare :horor:
na koristim ga toliko dugo da bi vidjela veće rezultate,ali sam ga uzela baš iz tog razloga jer je toliko jak,nekak si mislim da će razbiti taj silni celulit :)

OSMAMA
22.06.2009., 19:41
curke,jel neka možda koristila limes kremu protiv celulita?ak da,šta kažete na to,tj.iskustva,molim..ja prvi put čula za to,neki srpski proizvođač,..baš me zanima..:ne zna:

anela
22.06.2009., 20:58
Evo da se javim nakon skoro 2 mjeseca ručnih masaži...
ja sam dosta skresala celulit prehranom, teretanom ali ga je bilo još ohohohohoho...
i evo skoro 2 mj. 3 put tjedno sam išla na ručne anticel masaže i vidim napredak...
osim u mom novčaniku...kao idealno bi bilo ići 2-3 x tjedno da bi bija neki učinak ali
ja financijski to više ne mogu izdržat :(

tako da san sad kupila somatoline anticel kremu...u biti 30 malih kesica koje se mažu
svaku večer pa vam javim ima li koristi od toga :)

Cetripenula
23.06.2009., 09:15
A gdje ima za kupiti taj Philipsov Cellese? I koliko košta? Kad bi mi samo netko odgovorio :tuzni:

astrica
24.06.2009., 22:01
pozdrav,, dali je netko imao iskustva sa ovim uređajem,,,,,, bilo bi preljepo kada bi bilo učinkovito, cijena nije velika sa obzirom na reklamu, naravno, ako pomaže,
a nije niti mala ako nije učinkovit,,, dali je netko ovo imao, ili znate nekoga tko je koristio ?????????''

planiram da ga kupim sebi. :rolleyes:

http://www.bestsellertv.com/index.php?option=com_content&task=view&id=30&Itemid=9

katarina1988
25.06.2009., 09:39
JEL PROBAO TKO VICHYEV CELLU METRIC? KAKVI SU DOJMOVI?

AmarieZgb
25.06.2009., 10:37
pozdrav,, dali je netko imao iskustva sa ovim uređajem,,,,,, bilo bi preljepo kada bi bilo učinkovito, cijena nije velika sa obzirom na reklamu, naravno, ako pomaže,
a nije niti mala ako nije učinkovit,,, dali je netko ovo imao, ili znate nekoga tko je koristio ?????????''

planiram da ga kupim sebi. :rolleyes:

http://www.bestsellertv.com/index.php?option=com_content&task=view&id=30&Itemid=9

I mene ovo zanima, ako netko ima iskustvo s tim aparatom da podijeli.

gnjavež
25.06.2009., 14:05
kako se rukuje geomar blatom, jel se treba natrackat pa umotat u foliju i onda navuc pelengace(one koje se dobiju uz blato), ili pelengace navlacim bez folije:misli:

jelena8
25.06.2009., 15:45
Zanima me da li je netko bio na ultrazvucnoj kavitaciji, gledala sam cijene, malo su visoke ali ako koristi ona mi nece biti zao!

helenaeterovic
25.06.2009., 17:56
katarina1988;JEL PROBAO TKO VICHYEV CELLU METRIC? KAKVI SU DOJMOVI?

Ja sam ga koristila prije mjesec dana. Nakon dva tjedna, koliko i traje krema u jednom pakiranju, primjetila sam promjene. Nisu one bile drastične, tj. ne mogu reći da mi je celulit u potpunosti bio suzbijen, ali su bile vidljive i to dosta.

Iza toga sam kupila blato od Guama, Rapid i nastavila se njim trackati 2 puta tjedno, a ostale dane sam na sebe stavljala sve ostale anticelulitne kreme koje su mi došle pod ruku.

U svakom slučaju vidim da je i moj celulit počeo posustajati pa sam prorijedila tretmane blatom, a kremom se mažem cca 3 puta tjedno.

Iskreno, od svih anticelulitnih preparata najzadovoljnija sam upravo onima od Guama. Cijena im je prihvatljiva, sastojci isti kao i kod duplo skupljih, a rezultati ne izostaju. Najbitnija je upornost!

patkicaSlatkica
25.06.2009., 19:05

ja sam to probala kod frendice i ruku na srce cisto sranje!!sam te bezveze bridi sve i kasnije ti je uzasan osjecaj...ugl,nis ne napravi....bzvz:nono::kava:

paola
25.06.2009., 19:24

ima ga moja frendica i ona je zadovoljna...ali naravno,treba se koristiti barem 4 puta tjedno..a ne svake prijestupne
da se razumijemo ne radi cuda ali masira problematicna podrucja...a masazom proradi cirkulacija itd
zapravo ista stvar je kao i svaki drugi masazer samo sta kod ovog samo stojis ne moras se sam masirati

patkicaSlatkica
25.06.2009., 19:25
ima ga moja frendica i ona je zadovoljna...ali naravno,treba se koristiti barem 4 puta tjedno..a ne svake prijestupne
da se razumijemo ne radi cuda ali masira problematicna podrucja...a masazom proradi cirkulacija itd
zapravo ista stvar je kao i svaki drugi masazer samo sta kod ovog samo stojis ne moras se sam masirati

da,al s obzirom na cijenu to aparata se uopce ne isplati....vise se isplati uzet dobru kremu i sam se izmasirati..a ne platit,kolko dode skoro milju kuna...perverzija:lol:

bistric
25.06.2009., 19:37

aa..ima nas još s tim čudom :D (doduše moj je od mame :p)

kao što ste rekle upute su očajne, dakle onaj s jednom izbočinom je za celulit? ja si cijelo vrijeme mislila da je onaj s iglicama. masiram se s tim iglicama i bas mi je ugodno i učinkovito. jako puno tijekom dana sjedim i zahvaljujući stresu i već ga s 18 imam, rekla bih, dosta po bedrima i primjetih divno poboljšanje :):):cerek:

Aksiominka
25.06.2009., 19:43
ja uzela collistarove kapsule. dobije se uz njih rucni masazer. javim vam dojmove.

Judy
25.06.2009., 22:03
aa..ima nas još s tim čudom :D (doduše moj je od mame :p)

kao što ste rekle upute su očajne, dakle onaj s jednom izbočinom je za celulit? ja si cijelo vrijeme mislila da je onaj s iglicama. masiram se s tim iglicama i bas mi je ugodno i učinkovito. jako puno tijekom dana sjedim i zahvaljujući stresu i već ga s 18 imam, rekla bih, dosta po bedrima i primjetih divno poboljšanje :):):cerek:

pa i meni je iskreno taj sa iglicama najdraži i najugodniji za masažu...
probala sam sve moguće ručne masažere (drvene, plastične, gumene, one loptice sa bodljama...) pa Cellese od Philipsa no ovaj Nano mi je definitivno najbolji.
najviše sam primjetila da djeluje jer sam na jednom dijelu guze imala baš vidljivo udubljenje od celulita (kao rupu) već dugo, dugo vremena a sad ga više ne mogu naći.
celulita još ima, ali sigurno upola manje nego prije
treba biti jako, jako uporan i "borbu" sa njim uklopiti u dnevne aktivnosti

bistric
25.06.2009., 22:13
najviše sam primjetila da djeluje jer sam na jednom dijelu guze imala baš vidljivo udubljenje od celulita (kao rupu) već dugo, dugo vremena a sad ga više ne mogu naći.
celulita još ima, ali sigurno upola manje nego prije
treba biti jako, jako uporan i "borbu" sa njim uklopiti u dnevne aktivnosti

jel imas neke posebne pokrete ili onako kružno masiraš?

Judy
25.06.2009., 23:16
jel imas neke posebne pokrete ili onako kružno masiraš?

kružno masiram
prvo malo izmasiram sa onim sa izbočinom a onda sa onim sa iglicama, mislim da je najbitnije masirati u smjeru srca, da se potakne povratna cirkulacija...

Larija
26.06.2009., 18:17

Ja mojima kupila taj masažer, super je jak i lagan ali je poslije 2 mjeseca upotrebe riknuo i sada stoji razmontiran dok ga brat (električar) ne sredi. Nije loš za 200kn. Iskreno sa cellesom se ne može usporediti to su posve drugačiji tip masaže. Cellese djeluje na principu limfne drenaže, i djeluje kao vakuum (meni cure iz kozmetičkog rekle da je super kada sam im donjela da ga vide). Nakon masaže navečer ujutro osjetim razliku kad obučem hlače (višak vode ode van) i nakon par dana očisti mi se ten perfektno. Shark djeluje na principu vibracija, ja to imam samo puno bolji MX-3500 (http://www.kvantum-tim.hr/miniweb/webtrgovina2.asp?gpcid=26&cid=108&scid=282&ItemID=1363)

I da celulit se više vidi kada kreneš vježbati, posebno u teretani i kada kreneš s masažama jer ga razbijaš u manje nakupine i one su automatski vidljivije, plus što su ti mišići zategnutiji pa ga guraju van. Samo treba truda i masažom razbiti.
Moj sistem je da prvo napravim vakuum sa cellesom a zatim se namažem nekom masnijom anticelulitnom kremom, ili preko ljeta uljem i masiram s gore navedenim masažerom. Usput koristim i geomar blato i učinak je vidljiv.
LPG je super stvar, a 15 masaža za 2000kn je ajme :top: s obzirom da jedan tretman košta između 250 i 350kn ovisno o salonu.
Vidim puno pitanja o LPG Cellu M6 pa evo :
http://www.cellum6.com/EN/
http://www.youtube.com/watch?v=cuxiVbU4gbY

Larija
26.06.2009., 18:48
A gdje ima za kupiti taj Philipsov Cellese? I koliko košta? Kad bi mi samo netko odgovorio :tuzni:

Nema ga za kupiti u trgovinama, nažalost. :( (moj je nekih 10godina star).
ali ako kupuješ preko neta imaš ih na ponudi preko e-baya (njemačkog ili nekog drugog europskog).
Ili probaj preko njuškala i sl., možda naletiš

katarina1988
27.06.2009., 09:47
ja sam danas pocela koristiti VICHY CELLU METRIC.. pa me zanima ako mi netko moze pomoci tko ga je koristio.. naime ostale su mi bijele osusene nakupine tog gela..jel to normalno ili ja nisam dobro namazala.. jel to smeta ako tako ostane..

katarina1988
27.06.2009., 10:08
i jos me zanima nakon koliko vremena nakon sto se nanese cellu metric se smije tusirati?

KIKA5
29.06.2009., 07:22
ja sam danas pocela koristiti VICHY CELLU METRIC.. pa me zanima ako mi netko moze pomoci tko ga je koristio.. naime ostale su mi bijele osusene nakupine tog gela..jel to normalno ili ja nisam dobro namazala.. jel to smeta ako tako ostane..

ostane i meni bijeli trag,ma koliko dobro izmasirala-ali meni to ne smeta...

lilaa
30.06.2009., 19:09
jel netko koristio guam toplo blato ?jako me peče bojim se da mi kapilare ne popucaju..

Aksiominka
30.06.2009., 22:44
jel netko koristio guam toplo blato ?jako me peče bojim se da mi kapilare ne popucaju..

ako i inace imas problema s popucanim kapilarama nemoj ga vise koristiti. kreme koje griju nisu za osobe sa ispucalim kapilarama. za njh su kreme s efektom hladjenja ili pak one koje ne izazivaju nikakav efekt, bilo hladjenje bilo grijanje.

djurda
01.07.2009., 16:20
Dali mi netko moze reci di u Zagrebu ima za kupiti guam rapido?

astrica
01.07.2009., 22:27
ja nikada u životu nisam imala celulit sve dok nisam počela piti ab tablete TRINOVUM od početka ove godine.
Od njih sam se malo udebljala, sa 55 na 60 kg.

Živjela sam na brzoj hrani, slatkiši , čipsevi, gazirani sokovi svakodnevna su mi hrana, pa nikada nisam imala celulit. Samo njih krivim.
Aktivno se bavim sportom.
Prije dva mjeseca šokirala sam se pogledom u ogledalo, imala sam što i vidjeti. Užas.

Ja imam nekakvu vrstu celulita, ako ih uopće ima više vrsta, puna guza i bedra su mi rupa, kao da su povorane ili spošljetene, nisu tvrde, niti na najjači dodir ne boli me ništa, nemam nikakvih prištića niti kvrgica.
Sve je mekano.

I još mi nije jasno, ujutro kada ustanem, nema ništa, sve ok, guza i bedra čvrsti, glatki, nema rupa zgužvanih,, ali navečer kada se pogledam, užas.
Nakupine se pojave, ne estetski izgleda, grrrrr
dali je to celulit ili je od tableta samo nakupine vode, nemam pojma.

DALI JE TO CELULIT ILI NEŠTO DRUGO ?????

Od preparata koristila sam u zadnja dva mjeseca iz dm-a,

evelin crvenu liniju 2 x 30 kuna - = 60 kn.
deborah anticelulitna pjena 50 kuna = 50 kn
afrodita cekropija 3 x 60 kuna = 180 kn
- ( trošim 3 tubu )-

još sam kupila
ručni drveni masažer = 30 kuna
masažni remen sa bodljicama = 50 kuna
u mulleru ( dobar je )

U subotu sam si naručila Nano welnes masažer,
onaj sivo crni što ga nekoliko postova prije cure spominju ,
došao mi je odmah u ponedjeljak,

cijena je 300 kuna, + 30 kuna otkupnina + 15 kuna poštarina = 345 kn.

Masiram se sa onim bodljičastim dodatkom,, ugodna je masaža.
Nadam se da će pomoći.

Sa njim se masiram non stop već treći dan, još uvijek ne primjetim ništa , ništa me niti ne boli, a cekropija mi kao krema uopće ne smeta, ne pecka ne boli ne svrbi ne grije,, ništa.

Rapido guam blato možete kupiti i u hrvatskoj u malo boljoj ljekarni, nemaju ga ali vam mogu naručiti, kilogram stoji oko 100 eur-a, a vani je 75 eur-a.
Imaju i manja pakiranja od 0.5 kg je 50 eura, vani je 30 - 40 eur. Kolegica mi rekla cijene, ona radi u ljekrani.

meni kremice ove gore nabrojane nisu pomogle, naprotiv, kao da je sve gore i gore.
Imam ga zaista sve više. Sljedi mi skidanje sa tableta.
Javite svoje zapažanja .

Aksiominka
01.07.2009., 23:41
ja sam jako zadovoljna collistarovim kapsulama. masazer sto se dobije uz jnih je savrsen. a kapsule su :cerek: !!! jako su koncentrirane i treba vam jako malo kremice unutar kapsule da cijela bedra namazete, jako se dobro razmazuje i ostavlja na kozu svilenkastom. koristim ih u kombinaciji sa collistar nocnim tretmanom i nikad nisam imala bolje rezultate, a zbilja sam svasta koristila. naravno uz ovo mazanje radim vjezbe za noge i masiram se gore navedenim masazerom oko pola sata dok gledam tv. rezultati su tu :top:

Judy
02.07.2009., 02:01
astrica,kao što su već neke cure napisale, možda ti se čini da ti celulit izgleda sve gore i gore jer sad izbija na površinu...
nemoj se svaki dan gledati u ogledalo i tražiti rezultate jer ih tada nećeš ni vidjeti, ja sam razliku primjetila kada ne bih barem tjedan dana pogledala i onda bi se svaki put iznenadila promjenama koje su bile male ali su ipak bile tu i davale su mi( a daju mi i dalje) volju da budem još upornija
kombinacijom vježbanja, masaže, kremica, pijenjem dosta vode i rezultati će se pojaviti samo treba biti jako, jako uporan
celulit nije nastao preko noći pa tako neće ni nestati..
javljaj nam rezultate
želim ti puno uspjeha u borbi sa svima nam mrskim "neprijateljem"
sretno!! :)

plavonastrafte
02.07.2009., 17:16
Curke, kupila sam Guam rapid blato, sve ucinila po uputama, ali je onda krenulo da pece (to znam da je normalno) i da svrbi (to ne znam je li normalno)
Htela sam sebi kozu oguliti koliko je svrbilo:confused:
Kad sam skinula koza je bila sva crvena.
Sad se polako smiruje
Ima li ko savjet? Jel to normalne reakcija?
Lijep pozdrav

Aksiominka
02.07.2009., 17:21
Curke, kupila sam Guam rapid blato, sve ucinila po uputama, ali je onda krenulo da pece (to znam da je normalno) i da svrbi (to ne znam je li normalno)
Sad se polako smiruje
Lijep pozdrav

mozda imas osjetljivu kozu koju je blato iziritiralo. probaj opet nanijeti pa vidi kako ce biti. mene su sve kreme u prvih nekoliko koristenja koje imaju efekt grijanja toliko pekle i svrbile i sve je bilo abnormalno crveno. nakon tih nekoliko koristenja (2-3) toga vise nije bilo ili je bilo jako slabo izrazeno.

***arwen***
02.07.2009., 20:50
ja sam jučer kupila bionsen blato i ono isto ima efekt zagrijavanja, mene nije peklo već me baš jako grijalo - i još sam se zavalila pod dekicu, mmmmmmmm
nakon ispiranja koža mi je bila ful crvena, ali se ubrzo vrati u normalu,

uostalom i u uputstvima stoji da dolazi do tog efekta te da se blato nanosi isključivo na zdravu i neoštećenu kožu,
možda je tvoja jako osjetljiva pa bi ti bolje odgovaralo hladno blato

i da, sjetih se:
jesi li se neposredno prije depilirala ili radila piling?
možda ti je koža bila nadražena pa je tako reagirala

plavonastrafte
02.07.2009., 21:50
Nisam se ni depilirala ni radila piling.
Niti sam do sada imala osjetljivu kozu, niti kapilare, zato mi je cudno.
I nije mi do toga sto je crveno i pecka, vec sto svrbi za popizdit...samo to
medjutim, pet minuta nakon sto sam makla sve to, sve se smirilo...ostala samo ugodna toplota
Aksiominka i arwen, hvala
Samo se nadam da nije alergija, bilo bi mi bad bacit te pare
:):):)

KIKA5
03.07.2009., 06:30
Sad se polako smiruje
Lijep pozdrav

i meni je tako bilo,ali nakon koja 3 nanošenja ti se peckanje i svrbež skroz ublaži...ali prva 2,3 puta me ubijalo,jedva sam izdržala!

laella
03.07.2009., 10:22
A možda ste i alergične na neki od sastojaka.
Prije x godina sam i sama imala jaku alergijsku reakciju na neku Afrodita kremu koja je u sebi imala cimet.
Nakon mazanja skoro pa nikakva reakcija, ali me probudilo u 3 po noći i iod tog trenutka pa onda cijeli sljedeći dan crveno i svrbi, sjedila sam na vrhu dupeta na stolici, jer je sva koža bila užasno osjetljiva. Naravno da ispiranje nije pomoglo.
Muka sve dok nakon posla nisam otišla doktorici i ona mi dala injekciju protiv alergije i poslala doma, nakon čega se sve smirilo.

pupipu
05.07.2009., 11:49
curke gdje se u hrvatskoj može kupiti adonia leg tone serum?

charlizeos
05.07.2009., 11:53
mislim nigdje, curke su naručivale s neta

jdanchi88
05.07.2009., 12:55
Evo ovdje se može nabaviti serum.
http://www.njuskalo.hr/sve-ostalo/krema-protiv-celulita-samo-9-minuta-adonia-leg-tone-serum-oglas-387768

TESSA0000
05.07.2009., 13:37
Imam jedno pitanje, koliko cesto i kako se peru ove anticelulitne carape od afrodite?
hvala

TESSA0000
05.07.2009., 13:39
e ,da , i jos nesto, imala sam adonia legtone, narucila sam s njihove web stranice, to je jako dobra stvar.
Dobro su me ispeglale, samo ga ima dosta malo, vec sam ga potrosila, sad cu dat sansu afroditi jer sam osvojila njihove anticelulitne proizvode na nagradnoj igri, a ako mi ne budu ok, ponovno cu narucit adoniu.

plavonastrafte
05.07.2009., 13:47
i meni je tako bilo,ali nakon koja 3 nanošenja ti se peckanje i svrbež skroz ublaži...ali prva 2,3 puta me ubijalo,jedva sam izdržala!

Bas to, jedva izdrzavam!
Jel ti bar pomoglo?:confused:

Aksiominka
05.07.2009., 14:36
e ,da , i jos nesto, imala sam adonia legtone, narucila sam s njihove web stranice, to je jako dobra stvar.
Dobro su me ispeglale, samo ga ima dosta malo, vec sam ga potrosila, sad cu dat sansu afroditi jer sam osvojila njihove anticelulitne proizvode na nagradnoj igri, a ako mi ne budu ok, ponovno cu narucit adoniu.

bas mi je drago sto ti je adonia legtone pomogao jer nekoliko je cura ovdje napisalo da nisu bas odusevljene :ne zna:

Kya
05.07.2009., 15:53
samo da pohvalim guam fresco kremu - koristim ju negdje tjedan i pol dana jednom dnevno i koža mi je stvarno dosta zategnutija i celić mi je dosta manje vidljiv :cheer: razliku sam primijetila već nakon pravog mazanja

NoWa
05.07.2009., 18:56
bas mi je drago sto ti je adonia legtone pomogao jer nekoliko je cura ovdje napisalo da nisu bas odusevljene :ne zna:

the point je da pomaze jednako kao i jeftine kreme od 50 kuna;)

adonia legtone privremeno zategne kozu da izgleda lijepo, al nakon par sati sve isto.kao i bilo koja druga anticelulitna krema..samo ova kosta uzasno puno.

frayla
06.07.2009., 09:01
Imam jedno pitanje, koliko cesto i kako se peru ove anticelulitne carape od afrodite?
hvala

ja sam ih prala barem jedanput tjedno na ruke:)

Aksiominka
06.07.2009., 09:52
the point je da pomaze jednako kao i jeftine kreme od 50 kuna;)

adonia legtone privremeno zategne kozu da izgleda lijepo, al nakon par sati sve isto.kao i bilo koja druga anticelulitna krema..samo ova kosta uzasno puno.

da, sjecam se bas da si ti napisala opsirno svoj dozivljaj seruma, ali ova cura gore kaze da joj je jako dobar. ja ga osobno ne bih uzela nakon sto sam procitala na par mjesta da i nije tako magican kao sto se najavljivalo. istina je da skupe kreme vise manje daju isti efekt kao one jeftinije. jedini preparat koji je meni napravio razliku izmedju jeftine i skupe kreme je collistar nocni/kapsule. ostalo mi je bilo sve tu negdje.

laella
06.07.2009., 21:10
A meni je, od dosad isprobanih što jeftinih što relativno skpih do poprilično skupih, jedino Adonia pokazala rezultate, i to u tom kratkom vremenu.
Da sam kontinuirano nastavila mazati kao što nisam (najviše zbog cijene i komplikacija sa predugom procedurom oko naručivanja i dostavljanja), možda bi moje zadovoljstvo bilo i veće. Ali evo, sad sam nakon propalog eksperimenta sa Elancyl Cellu-Reverse-om, naručila 2+1 akcijski paket Adonie, od čega su dvije bočice moje, pa ću vidjeti kako će se dalje ponašati.
Kad već dajem novce (tih 58 USD), onda me poprilično veseli kad vidim neki efekt. Pa nek' košta, opet je jeftinije od 5 RF-ova, koliko su mi 'propisali' za garantirano uklanjanje celulita za moj slučaj, što svakako planiram napraviti, ali ne ove sezone :mig:.

Zaključak: Svaka ima svoj faktor, evidentno :D

Kya
07.07.2009., 14:28
ovo je možda malo blesavo pitanje i pretpostavljam već koji je odgovor na njega, ali moram pitati :D može li se u 10 dana vježbanja išta postići u vezi tonusa guze? :brukica:

navaha
07.07.2009., 19:19
eo jos jedno glupo pitanje...nekoliko dana koristim crveni Eveline i nista.mene uopce ne grije...jel jos nekome tako?u cemu je problem? :ne zna:

***arwen***
07.07.2009., 22:21
Ali evo, sad sam nakon propalog eksperimenta sa Elancyl Cellu-Reverse-om, naručila ...

niti meni nije odgovarao, žali bože novaca, no i nije me najviše iznerviralo to što nije došlo do nikakvih pomaka već što su mi od tog gela ostajale naslage, kao da se ne bi do kraja upio već ''stisno, skorio'', ma ne znam kako da opišem, sva sam se gulila, uh, :flop: i sad ti obuci uske traperice,
od tad sam skeptična prema svim gelovima i kupujem samo kreme

eo jos jedno glupo pitanje...nekoliko dana koristim crveni Eveline i nista.mene uopce ne grije...jel jos nekome tako?u cemu je problem? :ne zna:

i meni je bilo tako, znači - nisi jedina :D

Aksiominka
08.07.2009., 00:10
ovo je možda malo blesavo pitanje i pretpostavljam već koji je odgovor na njega, ali moram pitati :D može li se u 10 dana vježbanja išta postići u vezi tonusa guze? :brukica:

pitanje ti je malkice offtopic. pogledaj na temi gdje pisu o fitnesssu. ja mislim da se ne moze napraviti mnogo. ali probak, pogleaj si neke vjezbice na internetu. najvulgarnija za koju ja znam je stiskanje gluteusa u pozi sa lagano savijenim koljenima i razmakom izmedju nogu od cca 40cm.

navaha
08.07.2009., 07:28
i meni je bilo tako, znači - nisi jedina :D[/QUOTE]

jel ti bar ista pomoglo...jer mozda ce tebi biti ko meni sto se i rezultata tice heheh :rofl:

Torresita
08.07.2009., 08:22
Cure, celulit ne rjesavaju kreme nego promjena prehrane i puno vode. Kreme samo zatezu kozu i poticu cirkulaciju. Ako se zelite rijesit celulita odustanite od junk food-a, grickalica, crvenog mesa, gaziranih pica (opcenito sokova koji nisu pred vama cijedeni ;) ), a ako ste eksremni poput mene mozete prec na posebnu ishranu (ne znam kakav je stav sa reklamiranjem pa necu imenovati proizvode) uz pomoc koje celulit polako nestaje, a i ostatak koznih problema se povukao tako da sam ja odusevljena. Znaci pravilna prehrana, vjezbanje, puno vode i do iduceg ljeta ste top modeli jer je za ovo ljeto malo kasno za tu preobrazbu :D

katarina1988
08.07.2009., 09:04
imam jedno pitanje... koristim cellumetric i kad ga nanesem ostanu mi bijele sasušene fleke,pa me zanima da li smeta ako sat vremena nakon sto njega nanesem,stavim mlijeko za tijelo da mi se ne vide te fleke? jel smeta ako poslije anticelulitne kreme nanesem mlijeko za tijelo?

katarina1988
08.07.2009., 09:04
kakava je to posebna ishrana?

katarina1988
08.07.2009., 09:05
Cure, celulit ne rjesavaju kreme nego promjena prehrane i puno vode. Kreme samo zatezu kozu i poticu cirkulaciju. Ako se zelite rijesit celulita odustanite od junk food-a, grickalica, crvenog mesa, gaziranih pica (opcenito sokova koji nisu pred vama cijedeni ;) ), a ako ste eksremni poput mene mozete prec na posebnu ishranu (ne znam kakav je stav sa reklamiranjem pa necu imenovati proizvode) uz pomoc koje celulit polako nestaje, a i ostatak koznih problema se povukao tako da sam ja odusevljena. Znaci pravilna prehrana, vjezbanje, puno vode i do iduceg ljeta ste top modeli jer je za ovo ljeto malo kasno za tu preobrazbu :D

kakva je to posebna ishrana?

Kya
08.07.2009., 10:36
pitanje ti je malkice offtopic. pogledaj na temi gdje pisu o fitnesssu. ja mislim da se ne moze napraviti mnogo. ali probak, pogleaj si neke vjezbice na internetu. najvulgarnija za koju ja znam je stiskanje gluteusa u pozi sa lagano savijenim koljenima i razmakom izmedju nogu od cca 40cm.

ma imam ja svoj dvd za vježbanje :mirko: samo što nisam vježbala u zadnje vrijeme zbog ispita, pa me peče savjest :D a probat ću, bolje išta nego ništa, hvala na odgovoru :)

Aksiominka
08.07.2009., 14:13
Cure, celulit ne rjesavaju kreme nego promjena prehrane i puno vode. Kreme samo zatezu kozu i poticu cirkulaciju. Ako se zelite rijesit celulita odustanite od junk food-a, grickalica, crvenog mesa, gaziranih pica (opcenito sokova koji nisu pred vama cijedeni ;) ), a ako ste eksremni poput mene mozete prec na posebnu ishranu (ne znam kakav je stav sa reklamiranjem pa necu imenovati proizvode) uz pomoc koje celulit polako nestaje, a i ostatak koznih problema se povukao tako da sam ja odusevljena. Znaci pravilna prehrana, vjezbanje, puno vode i do iduceg ljeta ste top modeli jer je za ovo ljeto malo kasno za tu preobrazbu :Dhvala sto si nas prosvijetlila :Pop: da kreme ne unistavaju celulit nego samo rade vizualni efekt. mi to uopce nismo znale. :rolleyes:
vecina cura ovdje se slaze da ih nije niti briga imaju li celulita dok se on golim okom ne vidi. nismo ni znale da ne smijemo jesti fast food i slicne gluparije koje si navela. ti ces nobelovu dobit za ovo otkrice. :rolleyes:

Lilit
08.07.2009., 14:16
jel ko vidio ono novo od balee, kao neki zavoji na kojima je nesto i onda se s tim omotas i tako par puta tjedno pa se valjda zavoji vise putamogu koristit i jel probao tko???

Judy
08.07.2009., 14:30
nakon što sam potrošila Roc ( sa kojim sam zadovoljna, ali željela sam probati nešto novo), odlučila sam kupiti Collistar, rano je još za ikakve komentare na proizvode ali moram pohvaliti onaj masažer koji se dobije uz njih, zaista je najbolji ručni masažer kojeg sam imala :top: ( a imala sam ih zaista puno)
vidim da ga je Aksiominka već pohvalila, zaista je izvrstan

katarina1988
08.07.2009., 14:31
imam jedno pitanje... koristim cellumetric i kad ga nanesem ostanu mi bijele sasušene fleke,pa me zanima da li smeta ako sat vremena nakon sto njega nanesem,stavim mlijeko za tijelo da mi se ne vide te fleke? jel smeta ako poslije anticelulitne kreme nanesem mlijeko za tijelo?

Judy
08.07.2009., 14:38

možda ga ne umasiraš dovoljno dugo pa ti zato ostanu flekovi? :ne zna:

***arwen***
08.07.2009., 14:55
jel ti bar ista pomoglo...jer mozda ce tebi biti ko meni sto se i rezultata tice heheh :rofl:

ma mazala sam jedno tjedan dana i odustala, bolje rečeno zaboravila sam na nju ... :D
imam feeling da mi je puno bolje pasala ona bijela evelin krema sa serumom, za ljeto je odlična jer onako fino hladi,
a što se rezultata tiče to je individualno, ali meni skoro niti jedna ''dm-krema'' nije davala nešto spektakularno, isto tako probala sam i neke stvari iz ljekarne pa opet čorak,
za sada sam najzadovoljnija sa roc i avon kremom,
sada trenutno eksperimentiram sa blatom i umatanjem u foliju :D, ali neka prođe određeno vrijeme za detaljniju recenziju

Torresita
08.07.2009., 15:07
hvala sto si nas prosvijetlila :Pop: da kreme ne unistavaju celulit nego samo rade vizualni efekt. mi to uopce nismo znale. :rolleyes:
vecina cura ovdje se slaze da ih nije niti briga imaju li celulita dok se on golim okom ne vidi. nismo ni znale da ne smijemo jesti fast food i slicne gluparije koje si navela. ti ces nobelovu dobit za ovo otkrice. :rolleyes:

Kaj smo napeti, heheh. Ja se ispricavam ako sam nekog uvrijedila, ali nije mi bio cilj nikoga prosvijetliti nego udijelit dobronamjeran savjet i podijelit svoja iskustva. A sto se tice toga da ga se cure ne zele rijesit, bas ti i ne vjerujem jer su spremne odvojiti pozamasne svote (sto na kreme, sto na tretmane) kako bi uklonile celulit. Uglavnom, meni celulit polako nestaje, stoga tvrdim da nije nemoguce rijesit ga se. Bitna je upornost i u mom slucaju "inteligentna prehrana".

Sapienti sat!

katarina1988
08.07.2009., 15:12
možda ga ne umasiraš dovoljno dugo pa ti zato ostanu flekovi? :ne zna:

joj ma umasiram...ma pitala sam i druge i svima kao ostanu te fleke,to je kao normalno..ali meni smetaju kad obucem nest kratko jer se sve vidi pa ja namazem kremom..pa me zanima da li smeta ako preko toga namazem obicnu kremu za sat vremena.. :ne zna:

Judy
08.07.2009., 15:16
joj ma umasiram...ma pitala sam i druge i svima kao ostanu te fleke,to je kao normalno..ali meni smetaju kad obucem nest kratko jer se sve vidi pa ja namazem kremom..pa me zanima da li smeta ako preko toga namazem obicnu kremu za sat vremena.. :ne zna:

sumnjam da krema može smetati,pogotovo nakon sat vremena
samo ti namaži

katarina1988
08.07.2009., 15:27
sumnjam da krema može smetati,pogotovo nakon sat vremena
samo ti namaži

hvala.. :)

NoWa
08.07.2009., 15:27

ne. pola godine mozda:)

Kya
08.07.2009., 17:00
ne. pola godine mozda:)

ma nije pola godine, kad sam vježbala svaki dan 2 mjeseca itekako su se vidjeli rezultati :top: čak i nakon mjesec dana se vidjelo da je čvršća. a taman kad mi je bilo važno da vježbam, ja se ulijenila :D eh, al sad šta je tu je, potrudit ću se još ovih par dana, nastaviti koristiti guam kremu i nadat se da će me još bar malo zategnuti :)

MIŠICA
08.07.2009., 17:37
Evo ja bi pohvalila noćni serum Collistar, vjerujem da ste već spominjale. Dobro, rano je za baš pohvalu ali ja jutros:s vidjela maaalu razliku u rupama, a namazala jučer prvi put:) . Koža je divna nakon njega, upija se u roku keks i trajat će dugo. 360 kn nije malo al preporučujem od srca.

astrica
08.07.2009., 20:18
evo mene nakon tjedan dana, ja sam se redovito masirala, pila puno vode, mazala se 2 - 3 x dnevno sa cekropijom -afrodita- , i mogu vam reći da celulita imam sve više :mad: i još uz njega imam i one bijele debele crte, misilm da se zovu strije ?? :mad: . Da poludim. :mad:
Nadam se da on sada izlazi, da ga razbijam.

Potrošila sam cekropiju, danas sam kupila GUAM DERN kremu , ona se korsti 3 tjedna, pa vam javim za tjedan dana svoje rezultate.

Jedna dobra vijest, ako skužite da od svojih "tretmana razbijanja celulita", idete češće mokriti, to znači da ste na pravom putu, da krema-gel-masaža, što god već radile, da djeluje.
Meni se to dogodilo sa cekropijom, ali sam mislila da sam se prehladila.

I curke, kada se mažete kremama koje sadrže jake arome - sastojke od bilja
obavezno si stavite dnevni-mini uložak, jer bi se moglo dogoditi da vas izritira tamo dolje i da dobijete još i osip ili gljivice. Znam jednu koja je išla na hitnu u 02h na ispiranje od svrbeža i iritacije,,,, , , , , :lol::lol::lol::lol:

laella
09.07.2009., 21:43
...niti meni nije odgovarao, žali bože novaca, no i nije me najviše iznerviralo to što nije došlo do nikakvih pomaka već što su mi od tog gela ostajale naslage, kao da se ne bi do kraja upio već ''stisno, skorio'', ma ne znam kako da opišem, sva sam se gulila, uh, :flop: i sad ti obuci uske traperice, ..
E da, taj 'detalj' sam zaboravila.
Meni nisu ostajale nikakve konkretne naslage, već ljepljiva koža na koju mi je bilo kakva roba 'zapinjala' po cijeli dan dok se ne bih istuširala i sprala to sa sebe. Užas :rolleyes:
Jedva sam dočekala da ga potrošim.

Aksiominka
09.07.2009., 23:44
[QUOTE=Torresita;21453435]Kaj smo napeti, heheh. Ja se ispricavam ako sam nekog uvrijedila, ali nije mi bio cilj nikoga prosvijetliti nego udijelit dobronamjeran savjet i podijelit svoja iskustva. A sto se tice toga da ga se cure ne zele rijesit, bas ti i ne vjerujem jer su spremne odvojiti pozamasne svote (sto na kreme, sto na tretmane) kako bi uklonile celulit. Uglavnom, meni celulit polako nestaje, stoga tvrdim da nije nemoguce rijesit ga se. Bitna je upornost i u mom slucaju "inteligentna prehrana".

Sapienti sat![/QUOTE
da im se celulit ne vidi mislis da bi davale tolike novce? ma daaaaaaj... daju te novce zato sto im se celulit vidi u svako doba dana i noci, da im se vidi samo kad stisnu nogu kvnicki nikad nitko ne bi se niti mazao kremama niti isao na masaze itd. celulit nikome ne radi zdravstveni prbolem, vec estetski. nisam nikad rekla da ga je nemoguce rjesit se, tj. ja bi radije rekla sesti ga na maksimalni moguci minimum jer sam i sama vlastorucnim masazama i dobrim proizvodima te laganim vjezbicama svoj celulit svela na podnosljivi minimum. a sto se tice ˝inteligentne prehrane˝ i ptice na grani znaju da se ne moze jesti majoneza, cips, pomfrit i sl. ako se misle borit protiv celulita. i da, znam i za tzv. anticelulitnu dijetu o kojoj na razlicitim web izvorima nisam procitala nista specijalno.
MARGARITAS ANTE PORCOS!

paola
10.07.2009., 01:22
ja imam somatoline...i zadovoljna sam

tratinchica2812
11.07.2009., 20:45
Hm, ja mislim da su te "posebne" prehrane totalno nepotrebne ako se nema problema s težinom..ja sam do prije par mjeseci živjela na čokoladama, voće i povrće nisam ni vidjela..i naravno da mi se nakupio celulit, premda sam oduvijek vitka..došla mi je menadžerica jedan dan i rekla da je zakazala reviju kupaćih kostima za 24.7. u dubrovniku i onda sam skužila da to tako dalje ne ide i da svoj celulit (premda ga je bilo malo) ne želim pokazivat na pisti..i sklinula ja sebi dvd od c.crawford, vježbala redovito, slatkiše jedem isključivo popodne i pijem puno tekućine i jedem voće i povrće ko sumanuta..e da, i koristila sam par puta od oriflamea one ampule za noć, i sad ću se fino ponosno pokazivat na pisti, celić je nestao..ok, vidi se kad se stisne koža, ali koga za to briga!!

Lissy1029
11.07.2009., 21:49
Zanima me je li 15 minuta masaže ručnim masažerom na dan dovoljno? Nemam puno celulita, malo samo na vanjskoj strani bedara.

Ako nekoga zanima, ima super dvd-ova id tracy anderson na netu, meni je vježbanje čak postalo zabavno:)

Dorée
11.07.2009., 23:01
kupih od evelinea kremu za celulit i strije 3D:D,jeli tko koristio od jučer se mackam :o

tratinchica2812
12.07.2009., 13:47
kupih od evelinea kremu za celulit i strije 3D:D,jeli tko koristio od jučer se mackam :o

Ma pola foruma ti to koristi, manje-više svi su jako zadovoljni..btw, našla sam aerobic striptease od carmen electre, super je zabavno, ja sam vježbala nekih sat i pol i uopće mi nije bilo dosadno (al sam crkla, brate mili :eek:)..ako nekog zanima, pošaljem vam link na pm :mig:

Kalliste
12.07.2009., 20:16
Može meni:)

Lilit
12.07.2009., 20:33
i meni :zubo:
i kako niko ni a ni b o tim balea traka vec vidim da cu ih ja kupit pa probat :zubo:

laella
12.07.2009., 20:43
E može i meni, baš mi treba nešto da nije dosadno a da se može po doma, a da je korisno za celulit (da budem i ontopic)

bubuljica_na_nosu
13.07.2009., 09:50
One hlačice Afroditine nisu loše. Namažem se s kremom, navučem ih i odem sat i pol voziti bicikl - vidim neke pomake, ali najviše na oblikovanju svoje nogice. Nešto malo i celulit.

caterina
13.07.2009., 14:52
neznam dali haluciniram ali sad sam već par dana na moru i čini mi se da kad izađem iz mora nakon plivanja da mi se celulit uopće ne vidi i da učinak traje koji sat i onda se opet vidi:ne zna:

Aksiominka
14.07.2009., 17:11
neznam dali haluciniram ali sad sam već par dana na moru i čini mi se da kad izađem iz mora nakon plivanja da mi se celulit uopće ne vidi i da učinak traje koji sat i onda se opet vidi:ne zna:

hm...ako je t zbilja tako ti si svjetsko cudo. :D

Sun_Flower
15.07.2009., 16:26
Zašto bi bila čudo...od plivanja i hladnije vode se ubrza krvotok, a i dođe do vazokonstrikcije. Slično se može postići tuširanjem s hladnom vodom za kraj.

Aksiominka
15.07.2009., 23:22
Zašto bi bila čudo...od plivanja i hladnije vode se ubrza krvotok, a i dođe do vazokonstrikcije. Slično se može postići tuširanjem s hladnom vodom za kraj.

nisam nikad cula za to niti vidjela na sebi npr. pa otuda moje cudjenje, ne katzem da nije moguce.:top:

MIŠICA
16.07.2009., 09:37

Ima mi smisla nekako jer ja sam jedne godine plivala s perajama i za tjedan dana -divota od nogu. Radi se o VIDLJIVOM CELULITU BEZ STISKANJA.

Sad će me masa popljuvat ali ako ima tko kakvu "superultrabrzirezultati" ac kremu,gel,serum za preporučit--dajte please :moli:...koristim noćni serum Collistar i na moru sam za 15-ak dana pa bi to sve skupa malo ubrzala-zagladila rupe jel. Neću se stiskat po plaži.
Razlog zašto nisam na vrijeme krenula je ogavna reakcija na afroditino masažno ulje koja je trajala mjesec dana. Ako ne i više.

Nadam se da ne tražim nemoguće :D

*minii*
16.07.2009., 10:29
Ma pola foruma ti to koristi, manje-više svi su jako zadovoljni..btw, našla sam aerobic striptease od carmen electre, super je zabavno, ja sam vježbala nekih sat i pol i uopće mi nije bilo dosadno (al sam crkla, brate mili :eek:)..ako nekog zanima, pošaljem vam link na pm :mig:

i ja bi aerobic od C.Electre na link.... :cheer:

Kris79
16.07.2009., 14:32
i ja bi aerobic od C.Electre na link.... :cheer:

please :moli:

AlBali
17.07.2009., 12:00
evo mene nakon tjedan dana, ja sam se redovito masirala, pila puno vode, mazala se 2 - 3 x dnevno sa cekropijom -afrodita- , i mogu vam reći da celulita imam sve više :mad: i još uz njega imam i one bijele debele crte, misilm da se zovu strije ?? :mad: . Da poludim. :mad:
Nadam se da on sada izlazi, da ga razbijam.

Tako je i meni bilo, al' onda počinje da ga bude manje.
Ne znam šta i kako i zašto, to je samo moje iskustvo.

Koristila sam Biotherm neku na bazi čokolade (zvala se Celluli-Choc), vidim da je više nemaju u ponudi. Ta je bila skupa, ali odlična. Trajala mi je mesec/mesec i po, ujutro i uveče i povukao se bio.

Sada koristim Collistar, termalni gel, jer je kod mene celulit povezan sa zadržavanjem vode, pre svega. U kutiji sam dobila i odličan masažer i uputstvo kako se pravilno koristi da bi poterao vodu. Tek sam počela, pa još ne znam kako će biti (takođe dosta skupo, ako ne bude rezultata... :mad: ).
Ali, kao što je neko napisao, i sama masaža - ako je redovna i uporna - daje rezultate.
Plivanje takođe :top: jako pomaže.

Ipak, ne treba zaboraviti ono što sve u stvari i znamo: sve te kremice samo poprave izgled, ne rešavaju problem.

Ali, meni je i toliko dovoljno. :D

lulyca
20.07.2009., 17:52
Ja koristim od Afrodite (:D) sa cekropijom i zadovoljna sam. Govorim u svoje ime, al meni pomaze.

eh koja si ti onda sretnica:rolleyes:
ja sam koristila tu cerkopiju 3. mjeseca i ništa.....doslovno NIŠTA:mad:
sad koristim garnieriv roll on i mogu reć da se maaaalo već vide rezultati!:mig:

paola
21.07.2009., 01:13
ako je ikako moguce i ja bi link za aerobic c.electre...puno puno hvala

paola
21.07.2009., 01:14
btw ja koristim somatoline i rezultati se vide

caterina
21.07.2009., 15:43
btw ja koristim somatoline i rezultati se vide

čitala sam neki dan o somatoline na stranim stranicama i forumima i kažu da na nekim piše nešto kao somatoline cosmetic a na drugim mislim pharma,
kažu da te pharma stvarno djeluju ali da nisu kozmetika već spadaju pod lijek jer da u sebi imaju neke hormone u vezi sa štitnjačom pa da treba svakih sad se ne sjećam koliko mj. raditi pauzu i da osobe sa problemima sa štitnjačom ili predispozicijom da je ne bi smjele koristiti

matea000
21.07.2009., 22:04
ej..ja koristim sada eveline-ljubicasti za trbuh i guzu, zeleni i bijeli za noge ,a crveni mi stoji za "rezervu")mazem se kojih 2 tjedna...i super sam zadovoljna kad se namazem,koza mi je gladja i zategnutija kak i sve druge cure kazu..
.
i sad nakon 2 tjedna mazanja i masiranja cini mi se da mi se sve više i više vidi...nadam se da to znaci da "izlazi van"!!!! a bojim da ako nastavim mazat da ce mi se jos vise vidjet..

pa ako moze neka cura napisat dal je i ona tak imala i dal ga se rijesila?

i da...koliko vas ima pozitivne rezultate s evelinom?al onak stvarno da se vidi ucinak tog?

laella
22.07.2009., 13:19
Somatoline - 2 frendice osjetljivijeg zdravstvenog stanja su osjetile bolove u zglobovima odmah nakon prvog korištenja i pospremile ga u kantu za smeće.
Pa ako ste i same takve, nemojte reći da niste bile upozorene :D

Lutijena
22.07.2009., 17:51
Molim savet!
Nikada nisam pila nijedne tablete za mrsavljenje,cula sam raznorazna misljenja.Znam da je najbolje zdravo mrsavljenje,vezbe i sl,neke moje prijateljice su pile tablete i istinu jesu smrsale.Pa me zanimaju vasa iskustva.

Aksiominka
22.07.2009., 22:00
Molim savet!
Nikada nisam pila nijedne tablete za mrsavljenje,cula sam raznorazna misljenja.Znam da je najbolje zdravo mrsavljenje,vezbe i sl,neke moje prijateljice su pile tablete i istinu jesu smrsale.Pa me zanimaju vasa iskustva.

iz ovoga sto si napisala shvatila sam da pitas za tablete za mrsavljenje a ne protiv celulita pa misli ds bi bilo bolje da pozrazos temu i pitas na podforumu zdravlje. ja ti mogu reci da ja ne bi uzimala tablete, eventualno jabucni ocat. najbolja je zdrava prehrana i tjelovjezba, kao sto si rekla

Lutijena
23.07.2009., 13:55
iz ovoga sto si napisala shvatila sam da pitas za tablete za mrsavljenje a ne protiv celulita pa misli ds bi bilo bolje da pozrazos temu i pitas na podforumu zdravlje. ja ti mogu reci da ja ne bi uzimala tablete, eventualno jabucni ocat. najbolja je zdrava prehrana i tjelovjezba, kao sto si rekla
Hvala na savetu i ja tako mislim.Pretpostavljala sam da sam upala u pogresnu temu,ali nisam znala gde da pitam:)
Jabucni ocat se razblazi sa vodom? i koliko se vremenski pije?
Pozdrav:)

ovchica
23.07.2009., 14:11
Metneš žlicu octa u čašu vode, dodaš i žličicu meda. Razmutiš, popiješ. Možeš ga piti kolko oćeš. Imaš i tablete jebučnog u dm-u all meni je ovako draže + ga još možeš metnuti u salatu, razblaženim octom možeš ispirati kosu lice... prozore prati :)

Lutijena
23.07.2009., 18:21
Metneš žlicu octa u čašu vode, dodaš i žličicu meda. Razmutiš, popiješ. Možeš ga piti kolko oćeš. Imaš i tablete jebučnog u dm-u all meni je ovako draže + ga još možeš metnuti u salatu, razblaženim octom možeš ispirati kosu lice... prozore prati :)
Hvala :) jesam jednom tako pila sa medom,ali kao zbog krvi i uopste zbog zdravlja.Sutra cu kupiti.Hvala jos jednom i izvinite na off-u.

Lissy1029
26.07.2009., 10:47
Postoji li neka krema koja celulit, umjesto da ga izvlači na površinu (kao eveline), celulit direktno uništava?

Aksiominka
26.07.2009., 10:57
Postoji li neka krema koja celulit, umjesto da ga izvlači na površinu (kao eveline), celulit direktno uništava?

niti jedna krema celulit ne unistava, nego samo radi vizualni efekt.eni bijeli i zeleni eveline nisu 'izvlacili celulit na povrsinu', nego su zatezali kozu i cinili je glatkom

Lutijena
26.07.2009., 16:41
A mozete li mi reci kakav je ovo losion?
http://www.garnier.it/img/our_products/prd_bodycare/ANTI_CELLULITE/P21001_pack.jpg
Da li je samo za zatezanje?

caterina
26.07.2009., 18:38
A mozete li mi reci kakav je ovo losion?
http://www.garnier.it/img/our_products/prd_bodycare/ANTI_CELLULITE/P21001_pack.jpg
Da li je samo za zatezanje?

da pa piše da daje efekt liftinga, hidratizira, učvršćuje u roku od 7 dana-moš misliti

Lutijena
26.07.2009., 20:02
da pa piše da daje efekt liftinga, hidratizira, učvršćuje u roku od 7 dana-moš misliti
:rofl: mogu :rofl: ja sam dobila na poklon,ali imam jako suvu kozu,i ovo mi uopste ne odgovara,imam osecaj kao da mi jos vise isusuje kozu.:ne zna:

vjesttica
26.07.2009., 22:48
Ako je netko možda zainteresiran prodajem phillips cellesse masažer, 250kn
Korišten ali jako malo, u odličnom stanju
Ne znam kud bih s oglasom pa ako smeta ispričavam se :)

sagena
27.07.2009., 10:05
...sad koristim garnieriv roll on i mogu reć da se maaaalo već vide rezultati!:mig:

Koji?:mig:
Ja sam imala onaj Garnier s masažerom (bijeli valjak na vrhu), pa sam sad kupila neki sa zelenim čepom s kojim se kao masira (mislim da djeluje kao piling:ne zna:)... ali ima mislim još nešto treće :ne zna:
Inače, i ja sam zadovoljna s Garnierom - jedino mi malo fali upornosti... :D

ovchica
29.07.2009., 18:56
Ako je netko možda zainteresiran prodajem phillips cellesse masažer, 250kn
Korišten ali jako malo, u odličnom stanju
Ne znam kud bih s oglasom pa ako smeta ispričavam se :)

Poslala sam ti PM :mig:

antonia175
04.08.2009., 16:54
bok cure,

jel itko od vas cuo ili imao iskustva sa PROTAGONIST Serum protiv celulita ?

http://www.zena.hr/webshop/images/artikli/6759.jpg

to sam pronasla danas u kozmu na polici.. kosta nekih 140kn iako po internetu pise oko 290kn...

navodno se koristi oko 10ak dana za optimalne rezultate, na bazi nekih morskih minerala il neceg takvog i nakon nanosenja na kozu ceka ce 20ak min pa se ispere mlakom vodom...

malo mi je cudno, doduse, bilo sto je u kozmu tako 'jeftin' al mi se ucinilo da na etiketi originalnoj pise da je datum isteka 6 mj 2008 godine a na nasoj (hr) pise 9 mj. 2010...

hmmm...

uglavnom, ako ima netko nekog iskustva s tim nek napise :D hvalaaaa:D

EllaVanSaar
09.08.2009., 14:03
cure vidim da sve više manje trošite ozbiljne pare na sve te mazalice protiv celulita....ali ako smijem iznjeti svoje mišljenje....

to je sve stvar marketing,branda i reklame...npr.ja sam se oduševila Baleinim serumom i kremom za bedra...sad točno ne znam šta sadrži ali stvarno djeluje....

ugodnog je mirisa,zateže i zaglađuje a dođe 30 kn :D:D

istina Bog nije za tvrdokorni celulit ali za prvi stupanj svakako je :top: :s :s

Iberian
09.08.2009., 16:55
a ovo ? :confused:

http://www.vecernji.hr/lifestyle/vruce-bio-hlacice-skidaju-centimetre-smanjuju-celulit-clanak-5358
:eek:

Aksiominka
09.08.2009., 23:01
cure vidim da sve više manje trošite ozbiljne pare na sve te mazalice protiv celulita....ali ako smijem iznjeti svoje mišljenje....

to je sve stvar marketing,branda i reklame...npr.ja sam se oduševila Baleinim serumom i kremom za bedra...sad točno ne znam šta sadrži ali stvarno djeluje....

ugodnog je mirisa,zateže i zaglađuje a dođe 30 kn :D:D

istina Bog nije za tvrdokorni celulit ali za prvi stupanj svakako je :top: :s :s

ne mogu se sloziti da niti jedna skupa krema ne valja i da je to isti vrag ko jeftine. to nije istina. postoje jeftine kreme i skupe kreme koje ne valjaju, pa tako i jeftine kreme i skupe kreme koje valjaju. stvar je da nekome nesto pase, a nekom ne. nesto sto je meni dobbro, ne mora biti i tebi pa bilo to 500 kn ili 20 kn. koristila sam puuuuuno skupih i jeftinih krema. neke su bile super, neke ok, neke za smece, biilo skupe, bilo jeftine.

Ivette
13.08.2009., 20:48
pozdrav svima...ne bih htjela soliti pamet, ali evo moje price:
uvijek sam bila mrsavica, celulita nigdje, jos se bavim plesom i vrlo sam fizicki aktivna....e onda odjednom sam se pocela debljati i tako sam negdje u roku od dvije godine dobila 5-8 kg i vidjela da mi se na guzi pojavio celulit, a pred malo sam vidjela i na bedrima (kad sjedim ili stisnem kozu ona onako ruzno izgleda)..cak sam i trbuscic dobila ....direktan uzrok tome je promjena ritma zivota: zadnjih 2 godine jako puno sjedim za kopmjuterom i malo se krecem, uz to jos i pusim i tako....probala sam neke kreme (i skupe i jeftine), nije bilo rezultata...ali zato sta fuuuul pomaze, i sto se sad dobro i vidi na mojoj guzi je plivanje (hvala bogu ljeto je i zivim na moru) i jogging (za ravniji trbuh)....i to je sva mudrost...osobno mislim da je ok njegovati kozu kremama i preparatima, ali zbilja je najzdravije, najefikasnije i najjeftinije baviti se sportom ...i to definitivno plivanje i trcanje (ili rolanje, vijaca i takve vrste)....
ko sto sam rekla, ne bi htjela pametovat, ali mislim da je to pravo i jedino rjesenje za ove nase zenske tegobe...treba samo biti uporan (a mnogo vas je jako uporno s kremama-pa prebacite tu upornost na sport)...pozdrav!