PDA

View Full Version : Dječja odjeća

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40

mihaelaaa
03.02.2012., 17:05
jel ima još kaj u toj zari od brojeva? konkretno me i zanimaju ti donji dijelovi, za dečke? ja sam kupila jednu u prvom krugu sniženja, onda su bile sa 129, na 89.

Sve je večinom prebrano, trenirkica se još da naći, sniženih sa 89 na 79kn:503:

mihaelaaa
03.02.2012., 17:07
znači, nisam jedina koja ima problema s njihovim veličinama...stvarno im to nije za pohvalu :confused:

inače, ne znam kak vama, ali meni su njihove majice na odjelu 92+ preružne, bar iz ove snižene kolekcije:ne zna:

Da i nama su majice za dečke koma, kupili smo samo donje i gornje dijelove trenirka, ali majice dugih rukava ništa, boje grozne, izbor nikakav..
Za seku smo našli baš lijepih, al braci ništa:ne zna:

toka13
04.02.2012., 10:00
u prvom krugu je bilo za dečke prekrasnih majca i košulja, mama me morala vuć van iz dućana jer bi love i love potrošil. sad je već to sve pretpostavljam, probrano. onda se stvarno dalo naći.

a u H&m-u sam ja doživjela to s brojevima, isti broj i to one the trenirke donji dio, broj 92 jedan je bio duži za cijelu pasicu dole. već sam to i pisala.. općenito svega se može naći po dućanima i to kod nas prolazi, meni se oni čine užasno neorganizirani

Donata
04.02.2012., 15:05
Ne znam postoji li već neka slična tema, ako ima, oprostite na dupanju.

Pred blagdane sam krenula u kupovinu poklona i između ostalog htjela sam kupiti i nekoliko komada odjeće za dječake od 2 - 6 godine. Nisam opsjednuta robnim markama, ono što tražim su prirodni materijali, lako održivo, nešto funkcionalno i lijepo, da me njihove mame ne kunu :D
Ostala sam strahovito razočarana ponudom. Ne da nema robe, nego su boje za dječake doslovno tragične, mislim, ne bih tako dijete oblačila niti da je cijela obitelj u koroti. Sve nešto sivo, tamnosivo, tamnoplavo i crno, tu i tamo nekakva prugica, eventualno nešto u smeđim tonovima. Nije da redovno kupujem za djecu, ali otkada je postalo zabranjeno na dječake staviti i malo boje?

Nakon što me moda za dječake razočarala, krenula sam pogledati ima li išta bolje za djevojčice i čim pređu petu godinu moda za njih postaje nekakva kopija mode za odrasle. Nemojte me krivo shvatiti, nije mi pojam mode za curice metri i metri volana i čipke, ali isto tako ne volim vidjeti curice obučene kao da će na štraftu.

Što je po vama lijepo i moderno za dečake do nekih 8 godina? Odnosno do dobi dok sami ne počinju odlučivati što žele nositi? imate li sliku nekog idealnog džempera ili kardigana za dječake? neki link za dječju modu koja vam se dopada, bez obzira da li je dostupna u Hr ili ne.

HacijendaST
04.02.2012., 16:47

Pred blagdane sam krenula u kupovinu poklona i između ostalog htjela sam kupiti i nekoliko komada odjeće za dječake od 2 - 6 godine. Nisam opsjednuta robnim markama, ono što tražim su prirodni materijali, lako održivo, nešto funkcionalno i lijepo, da me njihove mame ne kunu :D
Ostala sam strahovito razočarana ponudom. Ne da nema robe, nego su boje za dječake doslovno tragične, mislim, ne bih tako dijete oblačila niti da je cijela obitelj u koroti. Sve nešto sivo, tamnosivo, tamnoplavo i crno, tu i tamo nekakva prugica, eventualno nešto u smeđim tonovima. Nije da redovno kupujem za djecu, ali otkada je postalo zabranjeno na dječake staviti i malo boje?

Nakon što me moda za dječake razočarala, krenula sam pogledati ima li išta bolje za djevojčice i čim pređu petu godinu moda za njih postaje nekakva kopija mode za odrasle. Nemojte me krivo shvatiti, nije mi pojam mode za curice metri i metri volana i čipke, ali isto tako ne volim vidjeti curice obučene kao da će na štraftu.

Što je po vama lijepo i moderno za dečake do nekih 8 godina? Odnosno do dobi dok sami ne počinju odlučivati što žele nositi? imate li sliku nekog idealnog džempera ili kardigana za dječake? neki link za dječju modu koja vam se dopada, bez obzira da li je dostupna u Hr ili ne.

Ja imam samo kćer , ali čula sam da je moderno da dječaci ljubičastu odjeću (majice).

unije
04.02.2012., 22:31

Dečki vole onak neke cool majice s raznim slikarijama, od auti, pa do disney likova, gormita, spidermana, batmana i tako nekih likova iz crtića i filmova. Ne znam u koje dućane si ušla, ali zaviri u C&A i H&M, imaju ok majičica sa raznoraznim likovima po ajmo reći prihvatljivim redovnim cijenama.
I da, nije ni za cure ove zime baš bilo nekakvo blagostanje što se tiče boja, posebno ne u H&M-u; sve onako tamne boje na što totalno poludim, čak i na odjelu za bebe. Niti meni nije jasno zašto bi se zimi trebale nositi tamnije boje? Pa po čemu je zima drugačija od ljeta što se tiče odjeće, osim da mora biti s dugim rukavima i toplija. A ovo za dečke stoji, vrte samo sivu, crnu, tamno plavu, smeđu, tu i tamo zelenu, svjetlo plava i svijetlija zelena im se rijetko kad potrefi za zimsku garderobu.
O modelima koji su pre-odrasli za curice da ne govorim, bilo je dosta govora o tome i na ovoj temi. Odjeća je totalno neprimjerena dobi. Pa djeca u prvih par razreda osnovne škole su još totalna dječica, za njih su još tak slatke figurice, nešto djetinjasto, a ne neki ozbiljni modeli - preslika odjela za odrasle.

Donata
05.02.2012., 08:20
Ne znam u koje dućane si ušla, ali zaviri u C&A i H&M, imaju ok majičica sa raznoraznim likovima po ajmo reći prihvatljivim redovnim cijenama.

Kupovala sam za poklon, tako da mi nije bilo bitno pitanje cijene, nije da moram tu djecu oblačiti svaki dan. Na kraju sam uzela jedan kompletić hlače i kardigan, na žalost nemam sliku, jednog španjolskog lanca, kardigan je bio u norveškom stilu.
Inače kad trebam za nečiju djecu kupovati obično gledam lance koji samo za djecu rade:
Jean Bourget (http://www.jeanbourget.com/catalogue.php)
Okaidi-Obaibi (http://okaidi.com/index.php?country=ITALY&P=&R=-1&id=-1&Image=0&/#/Okaidi/)
Petit bateau (http://www.petit-bateau.fr/) - skup i preskup
Catimini (http://www.catimini.com/en/collections/catalogues_winter.html) - jedna od veselijih i obojenijih linija

sarari
05.02.2012., 11:26
Donata, meni se svidja Okaidi, nadje se lijepih i ne skupih stvari a kvalitetno je..
Ove ostale nisam nikad vidjela... :ne zna:

U Chiccu smo mu kupili prekrasne stvari ove zime (i :504: sto mu nismo uzeli i broj vece jer garant druge godine nece bit ljubicasto in a meni je to najdraza boja :cerek:)
I Chicco mi je zakon za odjecu opcenito,samo treba kupit na snizenju jer od cijena boli glava :rolleyes:

Trenirke i puloveri vecinom je bilo crno-sivo s ljubicastim, meni savrseno :cerek:

Kupili smo mu i ovu majicu recimo u Okaidiju, debela topla, i nije tako tmurna radi tog crvenog, isto nam se jako svidja...
http://imageshack.us/photo/my-images/59/16151936.jpg/

A mislim da zivlje boje ima Prenatal, bar uvijek kad smo mi usli unutra je imao...

I Carters/Oshkosh isto ima u boji... kupili smo mu crvene i zute majice tamo, ima i zelenih itd ali to je vise sportsko a neznam sto si ti trazila...

lunica26
05.02.2012., 12:25
Plizz help...
NL sad ima 11kg i cca 89 cm....

Koji broj haljinca,majica,i romperA od Cartersa da joj uzimam za ljeto...:misli:

Znam,znam da vani pada snijeg,a ja kupujem ljetne haljine:lol::lol:

Donata
05.02.2012., 13:51
I Chicco mi je zakon za odjecu opcenito,samo treba kupit na snizenju jer od cijena boli glava :rolleyes:

Obično kupujem za tuđu djecu, kao poklon i onda bih htjela da kupim djeci, onako, nešto za šminku, a da opet bude praktično i za nositi i za održavati.
Meni je najdraži Catimini i TucTuc, jer su im linije baš prekrasno obojene, vesele, dječje. Pored toga uvijek gledam zemlju proizvodnje jer mi je blesavo slati na poklon iz Italije nešto što nosi "made in china", pa taman kupljeno kod Chicca ili Prenatala.

happygoose
05.02.2012., 15:23

ja takodjer volim praznichne boje :D poglec tu..pregrsht ideja:

http://www.gap.com/browse/category.do?cid=56210

http://oldnavy.gap.com/browse/category.do?cid=78120

i jcrew(jako volim njihove stvari) http://www.jcrew.com/kids/boys.jsp

dzemper..recimo(kod nas nije tako hladno pa je dovoljno ) ovo http://oldnavy.gap.com/browse/product.do?cid=41893&vid=1&pid=882219&scid=882219012

ili
http://www.jcrew.com/boys_category/sweaters/cotton/PRDOVR~25352/25352.jsp

http://www.jcrew.com/boys_category/sweaters/cotton/PRDOVR~64507/64507.jsp

nosorog
05.02.2012., 15:39
Plizz help...

Koji broj haljinca,majica,i romperA od Cartersa da joj uzimam za ljeto...:misli:

Znam,znam da vani pada snijeg,a ja kupujem ljetne haljine:lol:

:lol:
nisi jedina, ja sam prekjucer bidala neke gymboree haljinice, al me nije bas islo (idu cijene u nebesa, ja sam preskrta :zubo: ili zato kaj je vani prehladno :misli:)

uglavnom, moja ti ima 11,6kg i 92-93, sada nosi carters 24mj i 2T, kako kaj, 24 su uglavnom hlace, neke su joj prekratke (one iz trodjelnih setova), neke su ok, iako izgledaju na njoj siroke (samterice i traperice)
majce 24 su joj sada taman, mozda mrvicu prekratke kad digne ruke u zrak (3T su mi izgledale uzasno velike/siroke i dugih rukava kad sam bila u GM:ne zna:)

(2T tunike i hodiju su narucivano od NIne :lol:, ne znam zakaj kod nas nema tih velicina?, po sirini su ko 24mj, po duzini duze...hlace mi nije poslala:mad:, tak da ne bih znala usporediti, a brijem da bi nam bile uze jer je to za bespelanase)

romperi 18mj su nam proslo ljeto bili uzasno siroki, a znam da i ono prvo ljeto, sve carters joj je bilo taman, osim tih rompera u istoj velicini...duzina ok, sirina mozes staviti jos jedno dijete unutra

:misli:
natrekeljala sma svasta, a nisam ti skoro nis pomogla :rofl:

Pink touch
05.02.2012., 17:22
Plizz help...

I ja sam u tome isto. :D

Naši su isti, osim što moj ima nekih 11,5kg - počeo jesti :s

Ja sam mislila 24M. :ne zna:
Lani sam se zafrkla i naručila sve 18M i nešto mu je bilo malo veliko, nešto puno veliko (zavisno o kalupu) a da sam naručila 12M sve bi bilo idealno-nešto taman, nešto komodnije.

Što kaže nosorog, oni dvopack romperi pamučni šareni su jako veliki kalup, znači 24M će biti čisto dovoljno.
S obzirom da je ljetna roba, ne brinem se za rukave, da je zimska ja bi mome morala uzeti 2T jer ima jako duge ruke. A opet, što ako budu kratke na leđima? :503:
Hlače će 24M sigurno bit dobre, mislim da će moj nosit i one 12M od lani. :rofl:

Sad si me natjerala da idem tražiti neku ljetnu robu 24M što sam lani spremila ali ne znam gdje mi je. :lol:

EDIT - sad vidim da kaže nosorog da je 2T isto širok, samo duži jer je za bezpelenaše, možda je to onda bolja opcija. :bonk:

unije
05.02.2012., 17:25
Plizz help...

2T ako nosite mrvicu iznad koljena dužinu haljinica ;)

Pink touch
05.02.2012., 17:26
A majice i hlače Unije? Ti si stručnjak, tvoja je isto mršavica.. :D

mayabela
05.02.2012., 18:06
Kako ono idu brojevi Zare za djevojčice na većem odjelu?

Zadnje sam kupovala na baby odjelu 24-36. Idući broj je 2 ili 2-3? :misli:
Jel sigurnije da naručim majice za ljeto 3-4 ili bi bilo preveliko za 2,5god?

nosorog
05.02.2012., 19:31

zara nakon 24-36 je 98 (2-3)

to ti tesko netko moze reci, njihove majce jako variraju (zapravo, svi modeli)
mi imamo nekoliko 98 i sada su joj taman (s time da joj prije par mjeseci jedna 24-36mj koju je dobila na poklon, bila premala)
imamo i prsluk u velicini 110 koji koji joj je naknap, sumnjam da ce ga na proljece moci nositi
:ne zna:

cure (unije:moli:)
koja je razlika gymbore 2T-3T i 2T i 3T
(hlace pitam, a moze i za haljinice)

i da, koji model od gymboreea (ime-prezime-kolekcija :D) dobro stoje mrsavicama, znam da si ti unije stavljala slikice

tihonsee
05.02.2012., 20:38

mi smo recimo za 2.r. dobili majicu i trenirku broj 2-3g, majica i donji dio trenirke su mu bili ogromni, sad nakon 4mj ih može obući, veliko mu je ali ne izgleda presmiješno, a gornji dio trenirke mu je bio taman, sad već lagano ide na knap.
a inače spadamo u veću djecu (15kg, 96cm)

znam da si pitala za djevojčice, ali kako mi se čini i za dječake i djevojčice je ista stvar - brojevi su im bzvz.

unije
05.02.2012., 20:59
A majice i hlače Unije? Ti si stručnjak, tvoja je isto mršavica.. :D

Pa 2T bi vam mislim sve stvari odgovarale. Neke stvari i vel.24mj. Moja mala još uredno stane u Carters stvari u vel.24mj, primjerice tajice i slično (tak da to čuvamo i za ovo ljeto), ne volim da joj tajice plešu. I u neke kratke hlačice koje su joj prošlo ljeto bile preširoke u struku. Sad se malo zbucala i ima trbuščić i malo joj se popunile nogice i guza tako da više nije onako mršava :cerek:
Sad će vam trapkice biti super u ovim 2T, 3T i dalje veličinama super, jer su uže od pelenaških modela, puno bolje stoje mršavicama. Moja se i dan danas utopi u hlačama u vel.24mj od Oshkosha... nismo ih ni nosili jer su nam sve bile prevelike. A one ni nisu imale gumicu za podešavanje, nego samo gumu iza.

Nama su haljinice 3T malčice još prevelike (preduge), valjda bi nam 2T bile taman onako kako ja volim da su sve haljinice malo iznad koljena zbog lakšeg kretanja, sjedenja i dizanja i ostalog. U biti smo što se tiče haljinica negdje između 2T i 3T.

Inače donje dijelove trenirki još nosimo 2T (još kratko vrijeme pa će nam biti prekratke), jer su od američkih proizvođača zbilja poprilično duge. Hlače trapke nosimo 3T, jer na cipele i čizme moraju biti malo duže hlače.
H&M donji dijelovi trenirki Logg iz H&M-a (oni modeli koji su bili prije par godina, uski uz tijelo, malo na trapezić su nam već na knap u vel. 98 usporedbe radi.

unije
05.02.2012., 21:12
zara nakon 24-36 je 98 (2-3)

to ti tesko netko moze reci, njihove majce jako variraju (zapravo, svi modeli)
mi imamo nekoliko 98 i sada su joj taman (s time da joj prije par mjeseci jedna 24-36mj koju je dobila na poklon, bila premala)
imamo i prsluk u velicini 110 koji koji joj je naknap, sumnjam da ce ga na proljece moci nositi
:ne zna:

cure (unije:moli:)
koja je razlika gymbore 2T-3T i 2T i 3T
(hlace pitam, a moze i za haljinice)

i da, koji model od gymboreea (ime-prezime-kolekcija :D) dobro stoje mrsavicama, znam da si ti unije stavljala slikice

Gymb 2-3 su manji modeli nego 3T, nešto su između 2T i 3T, nešto kao međubroj. Nama je ta veličina premala, mi smo na čistoj vel.3T što se tiče majica trenutno, otprilike kao 92/98 od sOlivera.
Hlače imaš u vel.2T, 3T i tak dalje samo.
Ove međubrojeve imaju uglavnom za jakne i neke pulovere i hoodije, tak da to ne kupujem tamo jer je preveliki razmak, 2-3 i 4-5.

Svi njihovi modeli su komotni, čitaj širi, bar što se tiče haljinica i majica.
Trapke su fenomenalne, nisu tako uske kao H&M i Zara, više su sličnije Old navy i GAP modelima a materijal super mekan i onak fini s nekim aplikacijama na nogavicama.

Na ebayu ima kolekcija unatrag zadnje dvije godine što se novih itema tiče, te mi nisu baš sve jako poznate, tu i tamo obratim pažnju na neke starije koje su u plavoj boji, pa zapamtim ime :lol: :rofl: Ova zadnja haljinica koju sam pikirala je bila neka kolekcija GREEK ISLE, sve plavo, bijelo, onak morsko-grčki stil. Imaš tu (http://archive.gymbofriends.com/index.php) sve stare kolekcije unatrag par godina pa škicni. Uf, uf, vidim da sam i tebe zarazila s gymboree :rofl: bankrotirat ćeš kao i ja na njihovoj preslatkoj oblekici.

mihaelaaa
05.02.2012., 21:17
Plizz help...

Mi imamo 11kg i 87 cm, ovisi o modelu ,ali većinu haljinica uzela sam 18m, jer 24m nam je baš dugačko i široko

nosorog
06.02.2012., 00:16
Gymb 2-3 su manji modeli nego 3T, nešto su između 2T i 3T, nešto kao međubroj. Nama je ta veličina premala, mi smo na čistoj vel.3T što se tiče majica trenutno, otprilike kao 92/98 od sOlivera.
Hlače imaš u vel.2T, 3T i tak dalje samo.
Ove međubrojeve imaju uglavnom za jakne i neke pulovere i hoodije, tak da to ne kupujem tamo jer je preveliki razmak, 2-3 i 4-5.

Svi njihovi modeli su komotni, čitaj širi, bar što se tiče haljinica i majica.
Trapke su fenomenalne, nisu tako uske kao H&M i Zara, više su sličnije Old navy i GAP modelima a materijal super mekan i onak fini s nekim aplikacijama na nogavicama.

Na ebayu ima kolekcija unatrag zadnje dvije godine što se novih itema tiče, te mi nisu baš sve jako poznate, tu i tamo obratim pažnju na neke starije koje su u plavoj boji, pa zapamtim ime :lol: :rofl: Ova zadnja haljinica koju sam pikirala je bila neka kolekcija GREEK ISLE, sve plavo, bijelo, onak morsko-grčki stil. Imaš tu (http://archive.gymbofriends.com/index.php) sve stare kolekcije unatrag par godina pa škicni. Uf, uf, vidim da sam i tebe zarazila s gymboree :rofl: bankrotirat ćeš kao i ja na njihovoj preslatkoj oblekici.

haha, ja sam se sa gymboree zarazila cim sam ebay otkrila, al osim kaj je skupo, mojoj je cesto bilo presiroko :(
al imamo doma svasta nesto, najcesce u narancastoj, ona fall for autumn i all about buttons, kolekcije :cerek:

i onda sam vidla da kupujes maloj (ono kaj si stavila), i da imas hlaca u albumu, pa sada gledam po ebayu modele....
ak je mojoj sad dobar old navy 2T, onda njihov gledam 2T isto?
kakve su u odnosu na one hlace koje sma od tebe kupila (TO su nam najbolje hlace :s)

2T-3T ima dosta kapa (btw, kakve su im velicine kapa i sesira, sesiri su mi :cerek:, jesi kupovala kaj?), hoodija (ak su samo siri od 2T onda necu, ja se ponadala da su mozda duzi) i vidla sam par haljinica i pitam ak naletim na hlace tog broja

rossi79
06.02.2012., 07:27
jel možda netko zadnjih dana bio u c&a? oni su prošle godine već početkom veljače dobili kratke ljetne hlače. i naravno mi smo bili zakasnili... nije više bilo brojeva pa smo na kraju išli u austriju u c&a. s obzirom da nama samo hlače iz c&a dobro stoje ne bih htjela da zakasnimo... ako je tko bio nek napiše da baš ne idem svaki drugi dan gledat...

unije
06.02.2012., 08:35
haha, ja sam se sa gymboree zarazila cim sam ebay otkrila, al osim kaj je skupo, mojoj je cesto bilo presiroko :(
al imamo doma svasta nesto, najcesce u narancastoj, ona fall for autumn i all about buttons, kolekcije :cerek:

i onda sam vidla da kupujes maloj (ono kaj si stavila), i da imas hlaca u albumu, pa sada gledam po ebayu modele....
ak je mojoj sad dobar old navy 2T, onda njihov gledam 2T isto?
kakve su u odnosu na one hlace koje sma od tebe kupila (TO su nam najbolje hlace :s)

2T-3T ima dosta kapa (btw, kakve su im velicine kapa i sesira, sesiri su mi :cerek:, jesi kupovala kaj?), hoodija (ak su samo siri od 2T onda necu, ja se ponadala da su mozda duzi) i vidla sam par haljinica i pitam ak naletim na hlace tog broja

Pa to sam već puno puta rekla, baby odjeli za pelenaše često nemaju veze s odjelima za veću dječicu u vel.2T, 3T i veće. Što se majica tiče toddler odjel (vel.2T-5T) i dalje ima dosta komotne modele majica i haljinica, a kid odjel (veličine od 3 odnosno 4 -12 godina) ima onak uže i duže modeliće, samo nema više tako slatku odjeću kao toddler odjel :(

Hlače 2T od gymboree su mrvicu duže od Old navy-a, možda 1 cm, tako da su nam 3T još malčice preduge (inače old navy, gap nosimo vel.3T i next isto 2-3 vel.) Modelići su po meni dosta slični Old navy-u.
Meni su te trapke s flisom iz Old navy-a u 2 različita modela isto najdraže trapke, jaaaako su tople i baš su fenomenalan kroj, plus udobne, mekane... Nažalost nisam ih uhvatila za iduću zimu, rasprodale su se u roku odmah još prije Black friday-a. Srećom sam u vel.2T i 3T uzela prije po redovnoj cijeni, a onda za Black friday uzela jedan drugi model kojih je bilo u vel.3T, isto su odlične, ali one prve su mi bolje jer imaju malčice šire nogavice.

Kapu imamo jednu iz Gymboree vel.4-5, predivna je, cijela pamučna pletena, gore ima coflek i iznutra je podstavljena još pamučnom podstavom. Mrvicu joj je veća, ali biti će nam dobra i za iduću zimu.

Hoody sam samo jedan Gymboree uzela - 2-3 nam je premali, a 4-5 bi nam bio puno prevelik. Moguće da i hoodije imaju različite modele, ali mi se ne da isprobavati jer imaju preskupu odjeću da eksperimentiram :D.
Hoodiji su zakon u Old navy, GAP, Oshkosh i Carters, to sam sigurna da će nam biti dobri. I par H&M-ovih logg imamo i one čupave C&A hoodije s baby odjela vel.92 ćemo nositi još neko vrijeme.

unije
06.02.2012., 08:39
jel možda netko zadnjih dana bio u c&a? oni su prošle godine već početkom veljače dobili kratke ljetne hlače. i naravno mi smo bili zakasnili... nije više bilo brojeva pa smo na kraju išli u austriju u c&a. s obzirom da nama samo hlače iz c&a dobro stoje ne bih htjela da zakasnimo... ako je tko bio nek napiše da baš ne idem svaki drugi dan gledat...

C&A je već tjednima krcat proljetno-ljetnom robom i stalno dodaju novo. Bilo je i kratkih hlačica i bermuda i kapri tajica prošli tjedan. Ali to je tak relativno, ti pretpostavljam nešto određeno tražiš.

rossi79
06.02.2012., 08:49
C&A je već tjednima krcat proljetno-ljetnom robom i stalno dodaju novo. Bilo je i kratkih hlačica i bermuda i kapri tajica prošli tjedan. Ali to je tak relativno, ti pretpostavljam nešto određeno tražiš.

znači opet kasnim... :503:
ma ne tražim ništa posebno, samo kratke ljetne hlače, bermude...
http://www.c-and-a.com/de/de/shop/product.html#!/Boys/Minis/Kollektion/Shorts & Bermudas

unije
06.02.2012., 09:29
znači opet kasnim... :503:
ma ne tražim ništa posebno, samo kratke ljetne hlače, bermude...
http://www.c-and-a.com/de/de/shop/product.html#!/Boys/Minis/Kollektion/Shorts & Bermudas

Sumnjam da baš puno ljudi na -10 stupnjeva kupuje već proljetnu robicu :D, stigneš još kupiti te stvari, neće se to rasprodati do ožujka sigurno.
Ljudi uglavnom još zimsko kupuju i nadaju se naći još nešto robice na sniženjima. Eventualno one basic pamučne stvari nestanu, ali ove malčice skuplje ostanu u dućanu duže.

Zvrksa
06.02.2012., 09:35
ma ne kasniš rossi, sve je još krcato debljom odjećom, ali je istina i da stalno sve više i više stiže proljetno-ljetnog...čak imam dojam da se da naći više lijepih majica kratkih rukava na odjelu 92+ nego dugih rukava
i ako vam trebaju trenirke iz C&A ja vam toplo preporučujem da si to već sada nabavite, ako već niste jer sam skužila da kad dođe sezona za nošenje određenih stvari oni tog obično više nemaju, a pogotovo kad se radi o trenirkama i podstavljenim hlačama

inače, da odgovorim na ono svoje pitanje vezane uz Zara trenirke i sniženje - dakle, u zadnjem krugu ih snize na moćnih 59kn:rolleyes:, ali to trebate biti neke ultra sreće da naletite na komad koji vam se sviđa i odgovarajuće je veličine
ja čak jučer i našla jednu ok boje i veličine, ali kad sam si malo razmislila skužila sam da mi je bolja i obična H&M i nova kolekcija C&A po redovnim cijenama tak da sam ju ostavila

a što se tiče njihovih majica, netko je spomenuo da je prije bilo lijepih...ja ih pratim od početka kolekcija i dalje stojim pri tome da su mi na odjelu od 2 godine na dalje preružne i ne sviđaju mi se materijali i stvarno se da naći rijetko koja koja je najs
al zato mi je Zara za hlače za mršavce no.1 :cerek:, ne smijem ni reći koliko njihovih hlača mali ima:brukica:

Sumnjam da baš puno ljudi na -10 stupnjeva kupuje već proljetnu robicu :D, stigneš još kupiti te stvari, neće se to rasprodati do ožujka sigurno.
Ljudi uglavnom još zimsko kupuju i nadaju se naći još nešto robice na sniženjima. Eventualno one basic pamučne stvari nestanu, ali ove malčice skuplje ostanu u dućanu duže.

je, nisu svi tak ludi kao ekipa s Dječje odjeće:lol:

blond lady
06.02.2012., 10:15
i ja se pridružujem ekipi koja već sada kupuje haljinice za ljeto....kupila sam za stariju u h&m crveu sa točkicama za 35 kn jer mislim da možda poslje neću naći a za mlađu sam kupila hello kitty, prugastu haljinicu ...

rossi79
06.02.2012., 10:33
unije, Zvrksa, sad ste me malo umirile. sve gledam kroz prozor kako da s ljetnim gumama šmugnem u cc1... :D ali ak mislite da drugi nisu ludi kao ja i vi onda bude kratkih ljetnih hlača i krajem tjedna. barem se nadam...

tvrtkoq
06.02.2012., 10:35
mrežica za voće, najbolja stvar!! http://www.facebook.com/pages/Nuby-Hrvatska/183473375060967

Zvrksa
06.02.2012., 10:58
rossi, ma kratkih rukava ima podosta, ja sam jedino skužila da neke majice dugih rukava kojih je bilo prije cca mjesec i pol, a koje su iz nove kolekcije - više nema:ne zna:
baš me zanima hoće li ih nadopuniti opet

tvrtkog, ne znam otkud ti inspiracija reklamirati nuby na dječjoj odjeći:rofl:
uostalom, forumašice odavno i znaju i nabavljaju Nuby tako da samoreklamu stavite na neki drugi forum:mig:

rossi79
06.02.2012., 11:04
rossi, ma kratkih rukava ima podosta, ja sam jedino skužila da neke majice dugih rukava kojih je bilo prije cca mjesec i pol, a koje su iz nove kolekcije - više nema:ne zna:
baš me zanima hoće li ih nadopuniti opet

najvjerojatnije ih neće nadopuniti. u tome i je problem s c&a. kad nešto kvalitetno dođe i proda se toga naprosto više nema... toga me i strah. ali ajde mi ne tražimo majice već kratke hlače. a obično se prvo prodaju majice kratkih rukava tek kasnije hlače...

unije
06.02.2012., 11:56
unije, Zvrksa, sad ste me malo umirile. sve gledam kroz prozor kako da s ljetnim gumama šmugnem u cc1... :D ali ak mislite da drugi nisu ludi kao ja i vi onda bude kratkih ljetnih hlača i krajem tjedna. barem se nadam...

No pa ak si free i ako imaš vremena, šmugni danas do CC1, ceste su ti full čiste, bar ove glavne, jer su sve bile posoljene ;)
Ali da je hitno i da će se rasprodati, vjerujem da neće :D

Pink touch
06.02.2012., 16:28
Pa 2T bi vam mislim sve stvari odgovarale. Neke stvari i vel.24mj. Moja mala još uredno stane u Carters stvari u vel.24mj, primjerice tajice i slično (tak da to čuvamo i za ovo ljeto), ne volim da joj tajice plešu. I u neke kratke hlačice koje su joj prošlo ljeto bile preširoke u struku. Sad se malo zbucala i ima trbuščić i malo joj se popunile nogice i guza tako da više nije onako mršava :cerek:

Hvala ti na podugom objašnjenju.:cerek:

Ja imam dečka tako da mi haljinice nisu interesantne, kao ni tajice. :D
I uzimam ljetnu robicu tako da mi dužina rukava/nogavica u cm-dva ne igra ulogu previše.

Ma lani sam se tako zafrkla sa 18M :rolleyes:
Ja kontam ovako: romperići mu sigurno budu valjali 24M, to onako treba biti taman, ne smije visiti a majice kratke i hlače bi mu vjerojatno odgovarale i 24M i 2T. Za zimu ako budem uzimala, sigurno 3T radi duljine.

On sad ima 89cm/11.5kg, na ljeto neće imati više od 92-93cm/12kg, tako nekako kontam. A možda i smršavi, zadnje ljeto ništa nije htio jesti po vrućinama. :(

blond lady
07.02.2012., 08:42
bila jučer u wg u h&m i imaju dosta ljetne robice već, puno više nego u cc1, dosta stvari sa online hello kitty haljinice, haljinice po 35 kn, majica, suknjica, tajica 3/4....

ne znam dali je bezveze sada to sve kupovati ali mene nekako uvijek strah da će se sve to razgrabiti, razprodati i kad dođe ljeto više ništa od toga neće biti

ewa33
07.02.2012., 08:51
bila jučer u wg u h&m i imaju dosta ljetne robice već, puno više nego u cc1, dosta stvari sa online hello kitty haljinice, haljinice po 35 kn, majica, suknjica, tajica 3/4....

ne znam dali je bezveze sada to sve kupovati ali mene nekako uvijek strah da će se sve to razgrabiti, razprodati i kad dođe ljeto više ništa od toga neće biti

Baš čudno kak sad WG ima bolji izbor nego CC1. Ja bila prije mjesec dana u oba i WG je bio katastrofa u odnosu na CC1, a sad veliš obrnuto. Ne kužim kak to oni dobivaju robu.:ne zna:

blond lady
07.02.2012., 09:30
Baš čudno kak sad WG ima bolji izbor nego CC1. Ja bila prije mjesec dana u oba i WG je bio katastrofa u odnosu na CC1, a sad veliš obrnuto. Ne kužim kak to oni dobivaju robu.:ne zna:

baš tako sam i ja vidjela prije 2-3 tjedna je bila katastrofa...sad ima dosta robe, nema više puno na sniženju (neke bezvezne haljinice) ali ima dosta ljetnih stvari (nema baš u svim brojevima) ...ima dosta traperica, plišani trenirki je još malo ostalo, sad pričam o br. 86 na dalje za cure jer me to najviše zanimalo, za bebice nije tak dobar izbor iako su isto dobili ljetne haljinice sa točkicama i prugicama ...

dobili si i dosta pidžama, hello kitty, dora itd. (sve što je na online shopu)

smeđa
07.02.2012., 14:36
Kad vec spominjete H&m ima li sto na snizenjima?
ili je to par stvari koje su bile na snizenju sve od njih za nas?

Zvrksa
07.02.2012., 14:52
kak to misliš da je bilo par stvari?:ne zna:
pa h&M je stvarno stavio puno stvari na sniženje, samo je problem što je većina toga bila neatraktivna, bar na baby i dječjem odjelu, ali stvarno se ne može reći da se radilo o malo stvari
ja sam bila neki dan i na baby odjelu nema praktički više ništa zanimljivo, a na dječjem se da još naći dosta hlača za dečkiće, neke košuljice, vestice i sl., za starije curke sam sad prvi put vidjela hrpu crnih kardigana sa zakrpama na laktovima, neke majice, haljinice

smeđa
07.02.2012., 14:58
pa h&M je stvarno stavio puno stvari na sniženje, samo je problem što je većina toga bila neatraktivna, bar na baby i dječjem odjelu, ali stvarno se ne može reći da se radilo o malo stvari
ja sam bila neki dan i na baby odjelu nema praktički više ništa zanimljivo, a na dječjem se da još naći dosta hlača za dečkiće, neke košuljice, vestice i sl., za starije curke sam sad prvi put vidjela hrpu crnih kardigana sa zakrpama na laktovima, neke majice, haljinice

istina bilo je stvari samo ni meni nisu bas bile atraktivne pa zato mislm kao da je bilo malo...ustvari mi nije ni trebalo za klince nista jer smo sve rijesili prije pa nisam ni gledala puno...
nego imas mozda informaciju za ovu novu piđamu dora velicina 92 ili 98 (neznam kakav je model) imali je u svim trgovinama u zg?

Zvrksa
07.02.2012., 15:33
ma da, na žalost nije bilo baš puno najs stvari, nadam se da će biti bolja situacija s ovom novom kolekcijom

za Doru ne znam stvarno, nisam ju još nikome tražila :mig:

mihaelaaa
07.02.2012., 16:56

I ja sam neki dan bila u H&M-u pa sam ostala razočarana ponudom, sve za male curice u vel koja nama treba 80i 86 mi je totalno bezveze, uzeli samo dvije tunikice, toliko da nismo dolazili bezveze, braci našli par majica i to je to:(

Zvrksa
07.02.2012., 18:15
to misliš na snižene stvari ili i općenito na novu kolekciju?

mihaelaaa
07.02.2012., 20:27
to misliš na snižene stvari ili i općenito na novu kolekciju?

Opčenito, uvijek inaće iz H&M-a izlazim punih ruku, sad jednostavno nije mi se ništa svidjelo iako večinu već i imamo:ne zna:

Zvrksa
07.02.2012., 20:38
možda si i potrefila na dan kad im je roba bila rasprodana, a da još nisu stigli napuniti... ja u zadnje vrijeme nailazim na krcate dućane i ok mi je izbor za curke

nego, još jedna stvar me zanima - jeste uspjele u ZG-u u S.Oliveru uloviti za klince šta na ovom sniženju od 50 i 60% u vel. 86 i 92 i 92/98? ja ama baš ništa:confused: i nije mi jasno da se baš sve rasprodalo na onim prvim sniženjima:ne zna:

i kakav je izbor u drugim gradovima kad stave 50 i 60% u tim veličinama

Alure
07.02.2012., 21:21

Jesmo bile u istom hm-u? :zubo:
Ma meni se čini da je bilo malo stvari sniženo (istina prvi val sam propustila)
a i ono što su snizili je bilo bezveze. Uglavnom, skoro da ništa nisam kupila pa je takav i dojam.

nego, još jedna stvar me zanima - jeste uspjele u ZG-u u S.Oliveru uloviti za klince šta na ovom sniženju od 50 i 60% u vel. 86 i 92 i 92/98? ja ama baš ništa:confused: i nije mi jasno da se baš sve rasprodalo na onim prvim sniženjima:ne zna:

S.Oliver ista priča, nula bodova :ne zna: Vidjela smo par majica koje mi se nisu sviđale pa nisam kupila ništa. A brojevi su koma.
I čini mi se da su na ovom sniženju i cijene bile više u odnosu na prošlu godinu :ne zna:

unije
07.02.2012., 21:57
Jesmo bile u istom hm-u? :zubo:
Ma meni se čini da je bilo malo stvari sniženo (istina prvi val sam propustila)
a i ono što su snizili je bilo bezveze. Uglavnom, skoro da ništa nisam kupila pa je takav i dojam.

S.Oliver ista priča, nula bodova :ne zna: Vidjela smo par majica koje mi se nisu sviđale pa nisam kupila ništa. A brojevi su koma.
I čini mi se da su na ovom sniženju i cijene bile više u odnosu na prošlu godinu :ne zna:

Potpisujem Alure od riječi do riječi i za H&M i za sOliver.
H&M je imao dosta stvari na sniženju, ali sve katastrofa odjeća, sintetika i haljinice i puloveri koje nitko nije kupovao, znači isključivo neatraktivna roba.
Kupila sam na tom sniženju čak jedne rukavice za snijeg za malu i 2 hoodija na odjelu za najveće dečke nećaku i nećakinji. Ništa drugo :confused:

U sOliveru isto tak, samo jednu majicu na baby odjelu u vel.92, ali na njoj je nakon prvog pranja otišao donji šav s prednje strane :eek: pola tog šava se rasparalo, strašno. To mi se nikad nije s njihovom robom dogodilo.
Na većem odjelu sve bezveze majice i boje, a cijene, ništa ispod 60 kn, slično kao i Benetton.

Od nove kolekcije me H&M opet nije baš oduševio, čak sam 2 Kitty stvari kupila i to je to. Ništa me baš ne privlači da kažem wow, to je mrak. Pokvarili su mi se i to jako u odnosu na prije.

Zvrksa
07.02.2012., 22:00
pa s obzirom da sam ja obilazila sve h&m-ove od početka sniženja, a i sada još obilazim dok imaju ostatke ostataka stvarno mogu reći da su hrpu artikala snizili, ali kao što sam već rekla - uglavnom su dominirale neatraktivne stvari, ono što je bilo ljepše se razgrabilo u roku odmah

S. Oliver u ZG-u - ne znam jesu oni stavili tak malo stvari u tim veličinama na sale ili su ljudi to mahnito pokupovali sa prvim valom sniženja:ne zna:

Benetton mi je ove sezone bio stvarno najgori po pitanju izbora veličina 82 i 90, a obilazila sam ih od samog početka sniženja

kod Zare mi ide na živce što na stranici ima brdo sniženih stvari od kojih dosta njih nikad nije ni ugledalo svijetlo sniženja, a da ne pričam o tome kad na netu rade dodatne krugove sniženja i vidiš da su stvari bagatela, a u dućanu nema ni desetine od ponude s neta, pogotovo ne u veličinama od 12.mj nadalje

eh da ne zaboravim C&A - na sniženju sam za malog našla čak jednu jedinu stvar da mi je bila ok i da je bila u veličini koju sam trebala.... vel. 86 i 92 nula bodova od izbora ljepših stvari za dečke:ne zna: kod njih definitivno više ne čekam sniženja za ništa, jednostavno se ne isplati

ok, ja se ispuhala, vi nastavite niz :D

lukamari
07.02.2012., 22:08
cure trebam info
mjenjaju li u h&m-u robu ak nemam racun?? imam sve original etikete ,zamjenila bih za br vece

Alure
07.02.2012., 22:21
kod njih definitivno više ne čekam sniženja za ništa, jednostavno se ne isplati

e meni je ove godine tako ispalo skoro sa svime :D

lukamari
mijenjaju ako znaš točan datum kupnje, gdje je kupljeno i kako je plaćeno.

I naravno, ako nije prošlo više od 28 dana od kupnje.

Lili07
07.02.2012., 22:22
cure trebam info
mjenjaju li u h&m-u robu ak nemam racun?? imam sve original etikete ,zamjenila bih za br vece

meni nisu dali. možda ćeš ti imati više sreće

lukamari
07.02.2012., 22:25
kupila malome one nepromocive hlace za snijeg po 149 kn,i kupila mu odokativnom metodom koja me sj...;((((male su mu..a izgleda da sam racun posijala kad sam vadila hlace da pokazem muzu(racun je bio u vrecici),nema vecih brojeva pa bi zamjenila za nekaj drugo
kupila u waste gate-u:504::504::504:

unije
07.02.2012., 23:56
kupila malome one nepromocive hlace za snijeg po 149 kn,i kupila mu odokativnom metodom koja me sj...;((((male su mu..a izgleda da sam racun posijala kad sam vadila hlace da pokazem muzu(racun je bio u vrecici),nema vecih brojeva pa bi zamjenila za nekaj drugo
kupila u waste gate-u:504::504::504:

Ako ne ide u jednom, probaš u drugom i tak redom. Ako ne ide ni u jednom, onda fino hlače u prodaju, sad je snijeg, moguće da nekome baš ustrebaju ako ih nije kupio unaprijed. Sad će i dosta Dalmatinaca ustrebati takve hlačice, jer nisu očekivali ovakvo vrijeme :mig:

mihaelaaa
08.02.2012., 07:33
možda si i potrefila na dan kad im je roba bila rasprodana, a da još nisu stigli napuniti... ja u zadnje vrijeme nailazim na krcate dućane i ok mi je izbor za curke

Da bila sam za vikend, vjerovatno je sve bilo več prebrano, večinom idem u Arenu u H&M, neznam jel možda veči izbor u onom u CC1

mihaelaaa
08.02.2012., 07:36
pa s obzirom da sam ja obilazila sve h&m-ove od početka sniženja, a i sada još obilazim dok imaju ostatke ostataka stvarno mogu reći da su hrpu artikala snizili, ali kao što sam već rekla - uglavnom su dominirale neatraktivne stvari, ono što je bilo ljepše se razgrabilo u roku odmah

S. Oliver u ZG-u - ne znam jesu oni stavili tak malo stvari u tim veličinama na sale ili su ljudi to mahnito pokupovali sa prvim valom sniženja:ne zna:

Benetton mi je ove sezone bio stvarno najgori po pitanju izbora veličina 82 i 90, a obilazila sam ih od samog početka sniženja

kod Zare mi ide na živce što na stranici ima brdo sniženih stvari od kojih dosta njih nikad nije ni ugledalo svijetlo sniženja, a da ne pričam o tome kad na netu rade dodatne krugove sniženja i vidiš da su stvari bagatela, a u dućanu nema ni desetine od ponude s neta, pogotovo ne u veličinama od 12.mj nadalje

eh da ne zaboravim C&A - na sniženju sam za malog našla čak jednu jedinu stvar da mi je bila ok i da je bila u veličini koju sam trebala.... vel. 86 i 92 nula bodova od izbora ljepših stvari za dečke:ne zna: kod njih definitivno više ne čekam sniženja za ništa, jednostavno se ne isplati

Mene je C&A totalno razočarao, kupila sam malome jaknu koja je bila 300kn, snižena na 229, da bi se ona za par dana sva ocufala, nije ni oprana i ne nosi je svaki dan, koma..
Inače mi je sva njihova roba tu totalno loša, majice nam se nakon pranja sve razvuku, jedino hlače su im ok:ne zna:

unije
08.02.2012., 09:29
Mene je C&A totalno razočarao, kupila sam malome jaknu koja je bila 300kn, snižena na 229, da bi se ona za par dana sva ocufala, nije ni oprana i ne nosi je svaki dan, koma..
Inače mi je sva njihova roba tu totalno loša, majice nam se nakon pranja sve razvuku, jedino hlače su im ok:ne zna:

Meni se nikad ništa iz C&A nije razvuklo. Majice sve ostanu u formi, možda se malecko onak izmucaju kad se nose ako su od onog mekanog pamuka, ali ništa više od toga.
Jedino baš ne volim njihov bio cotton, na takvim stvarima mi se 2 puta pojavila rupica nakon samo jednog pranja, pa ih izbjegavam, očito su dosta lošije kvalitete.

unije
08.02.2012., 09:36
Tko je ono pitao za gaćice za male guze, nosorog i lunči ako se dobro sjećam? Mi smo krenuli nositi ove iz gymboree u vel.2-3, taman su joj i preslatke su!
A ove druge Kitty iz C&A već dugo nosimo u vel.92, one su nam isto odlične:
http://i40.tinypic.com/2ywzk2q.jpg

Inače, usporedbe radi, one H&M Kitty gaćice 3pack su nam još uvijek prevelike, a kao vel.86/92 su... tak da se Lunči pripremi da će vam čekati otprilike do vel.98 dok ih ne krenete nositi :)

Zvrksa
08.02.2012., 10:04
što se tiče C&A - ja kod njih za većinu stvari već na prvi pogled skužim kak bi se tkanina mogla ponašati... kod njih meni ima hrpa baš ružnih i prekičastih stvari, pogotovo mi za curke od 92+ djeluje dosta toga pre-prekičasto i loših materijala, ali opet s druge strane u zadnje 2 kolekcije ima stvarno pre-predivnih stvari, pogotovo na baby odjelu... najgori izbor mi je na odjelu za dečkiće 92+, a o onom za još veće dečke da ne pričam

ja sam svojem kupila samt jaknicu-kaputić.... i u savršenom je stanju i prezadovoljna sam
podstavljene samt hlače također odlične, a imam ih hrpu
majice mi nije stigao uopće nositi jer ih je sve naglo prerastao tak da ću vidjeti s novom rundom opranih majica hoće li ih išta nositi i kak će se ponašati

bubasta
08.02.2012., 10:11

ja sam u ST-u na 50% kupila 6 majica u velicini 92/98
sve ostalo je bilo na 30%, al bilo je brojeva (mislim na te velicine od 92/98), iako mi je to preskupo
Ove na 50% su uglavom bile punom cijenom 99kn..dok ove na 30% su vecinom preko, od cca 130 kn

ne znam jel u zadnjih tjedan dana islo neko vece snizenje :ne zna:

benetton je ocajan, pogotovo za decke...ni ja nisam nista nasla, samo jednu jaknu i to xxs :kava:

smeđa
08.02.2012., 10:22
Molim ako netko vidi piđamu dora H&M da javi?
u City centru jucer nemaju pojma o Dori

Mycka_
08.02.2012., 11:01
S.Oliver u Osijeku- ja nakupovala hrpu stvari maleckoj u veličini 92...čak sam joj kupila zimsku jaknu za nagodinu 92/98 pošto joj je ovogodišnja broj 80 i taman joj je, mislim da će joj ova biti taman za nagodinu...bio je super izbor, oni flis hudiji ljubičasti sa srcima na rukavu, obični po 100 kuna, majičice isto ok....sad više nema skoro ništa,.

C&A mi ima super novu kolekciju, ne sve, one majice kratkih rukava sa zvijezdom šljaštećom na prsima su mi super....)
Kako se ponašaju njihove tajice 2pack?

Jolly
09.02.2012., 08:41
Tko je ono pitao za gaćice za male guze, nosorog i lunči ako se dobro sjećam? Mi smo krenuli nositi ove iz gymboree u vel.2-3, taman su joj i preslatke su!
A ove druge Kitty iz C&A već dugo nosimo u vel.92, one su nam isto odlične:
http://i40.tinypic.com/2ywzk2q.jpg

Inače, usporedbe radi, one H&M Kitty gaćice 3pack su nam još uvijek prevelike, a kao vel.86/92 su... tak da se Lunči pripremi da će vam čekati otprilike do vel.98 dok ih ne krenete nositi :)

I mi imamo te Kitty gaćice, čak su joj i komotnije (nosit će ih do škole). U istoj veličini 92 iz c&A imamo i neke na princezu s širokom čipkicom umjesto gume (prekrasne) i te su manje.

unije
09.02.2012., 14:15
I mi imamo te Kitty gaćice, čak su joj i komotnije (nosit će ih do škole). U istoj veličini 92 iz c&A imamo i neke na princezu s širokom čipkicom umjesto gume (prekrasne) i te su manje.

A da, preporučujem i Old navy gaćice, isto su mi mrak, onak manji modelići, uzela sam u vel.2-3, još ih nismo počeli nositi, ali mislim da ćemo uskoro.
Isto su onak fini puniji pamuk kao ove Kitty iz C&A.
http://i43.tinypic.com/2j67jog.jpg

blond lady
10.02.2012., 09:08
dali je netko vidio u h&m rompere za bebice (jednodijelno za ljeto) ...prošle godine su bile hello kitty romperi

rossi79
10.02.2012., 09:59
samo za informaciju ako nekog zanima... bila sam jučer u c&a. stigle su ljetne stvari na baby odjelu, ali na odjelu 92+ još ne. navodno počinju stizati sredinom idućeg tjedna...

mihaelaaa
10.02.2012., 11:37
samo za informaciju ako nekog zanima... bila sam jučer u c&a. stigle su ljetne stvari na baby odjelu, ali na odjelu 92+ još ne. navodno počinju stizati sredinom idućeg tjedna...

Kakav je izbor za male princeze??

rossi79
10.02.2012., 11:43
Kakav je izbor za male princeze??

s obzirom da imam dečka nekako sam taj odjel više gledala... :D ali na prvi pogled čini mi se da je dio za cure veći i šareniji... ima svačega ljetnog, haljinice, kratke majice i hlače... inače bila sam u west gate-u.

unije
10.02.2012., 11:49
s obzirom da imam dečka nekako sam taj odjel više gledala... :D ali na prvi pogled čini mi se da je dio za cure veći i šareniji... ima svačega ljetnog, haljinice, kratke majice i hlače... inače bila sam u west gate-u.

Rossi, WG ti ima dosta mali C&A dječji odjel od onog u CC1. Po meni CC1 im je najbolje opskrbljen s krpicama za klince, posebno za bebe odjel je sigurno duplo veći od onog u WG. A i ovi drugi dječji odjeli mi se čine nekako bolje popunjeni u CC1 u odnosu na WG. WG je ogroman prostor, ali malo robe, tamo iskreno rijetko kad uspijem nešto pronaći, ili potrefim kad stampedo kupaca prođe nakon late nite shoppinga :lol:

rossi79
10.02.2012., 11:53
Rossi, WG ti ima dosta mali C&A dječji odjel od onog u CC1. Po meni CC1 im je najbolje opskrbljen s krpicama za klince, posebno za bebe odjel je sigurno duplo veći od onog u WG. A i ovi drugi dječji odjeli mi se čine nekako bolje popunjeni u CC1 u odnosu na WG. WG je ogroman prostor, ali malo robe, tamo iskreno rijetko kad uspijem nešto pronaći, ili potrefim kad stampedo kupaca prođe nakon late nite shoppinga :lol:

unije, kad sam se baš tamo poslom našla onda sam spojila korisno s ugodnim. ali sad mogu samo reći :503:. znači bila sam na krivom mjestu. idem odmah sutra u cc1, danas ne stignem... :D
ali iskreno rečeno bila sam sama u dučanu, sve pregledala i mogu reći da ima puno robe za djecu, zaista ima. samo naravno ne za 92+... :503:

unije
10.02.2012., 12:00
unije, kad sam se baš tamo poslom našla onda sam spojila korisno s ugodnim. ali sad mogu samo reći :503:. znači bila sam na krivom mjestu. idem odmah sutra u cc1, danas ne stignem... :D
ali iskreno rečeno bila sam sama u dučanu, sve pregledala i mogu reći da ima puno robe za djecu, zaista ima. samo naravno ne za 92+... :503:

Proljetno-ljetnu robicu za bebe imaju već u cc1 tjednima, od sredine siječnja mislim. Za veću dječicu su još prošli tjedan imali hrpu zimske robe koju nisu prodali, a nikako da ju stave na sale, zato valjda ni nemaju kud stavljati još proljetno-ljetno.

rossi79
10.02.2012., 12:04
Proljetno-ljetnu robicu za bebe imaju već u cc1 tjednima, od sredine siječnja mislim. Za veću dječicu su još prošli tjedan imali hrpu zimske robe koju nisu prodali, a nikako da ju stave na sale, zato valjda ni nemaju kud stavljati još proljetno-ljetno.

pa naravno kad ja ko luđak svako malo hodočastim. čim se malo pritajim obleka će doć i na kraju ćemo mi ostat bez nje... iako idem u ožujku u njemačku pa ako mi tu umakne... valjda tamo neće... :D

Zvrksa
10.02.2012., 12:04
Slazem se s unije, definitivno je u cc1 najbolji izbor...npr. U wg i areni jos nijednom nisam vidjela onu predivnu novu kolekciju trenirki i majica na baby odjelu, a u cc1 su stigle prije vise od mjesec dana

unije
10.02.2012., 13:25
Napokon sam uspjela kupiti ovu dugo željenu NEXT haljinicu :trio:
Samo mi nije jasno zašto taj NEXT ne dolazi već tako dugo u Hrvatsku?! :misli:
Imaju mi predobre modele a uz to su im stvari jako kvalitetne.

http://i42.tinypic.com/2akaig.jpg

Han@
10.02.2012., 13:44
unije, baš je slatka:cerek:

Ima li kakvih naznaka da mi NEXT mogao doći kod nas? Super su im stvari, ali malo preskupe, a sniženja na online-u gotovo da i nemaju:rolleyes:

Inače, zna li netko kolika je (puna) cijena Oshkosh hoodija kod nas? Mislim na obične pamučne:

http://www.carters.com/null/French-Terry-Ruffle-Hoodie/702371822792,default,pd.html?cgid=oshkosh-baby-girl-hoodies

unije
10.02.2012., 14:19
unije, baš je slatka:cerek:

Ima li kakvih naznaka da mi NEXT mogao doći kod nas? Super su im stvari, ali malo preskupe, a sniženja na online-u gotovo da i nemaju:rolleyes:

Inače, zna li netko kolika je (puna) cijena Oshkosh hoodija kod nas? Mislim na obične pamučne:

http://www.carters.com/null/French-Terry-Ruffle-Hoodie/702371822792,default,pd.html?cgid=oshkosh-baby-girl-hoodies

180 kn otprilike im je redovna cijena, a na sniženju su po 130 kn. Bar je tako pisalo onih nekoliko koje sam kupovala prije 2 godine u našem dućanu.

Han@
10.02.2012., 14:25
180 kn otprilike im je redovna cijena, a na sniženju su po 130 kn. Bar je tako pisalo onih nekoliko koje sam kupovala prije 2 godine u našem dućanu.

Znala sam da ćeš ti znati:mig:

I pretpostavljala sam da im je takva cijena, ali više ih nema sad na sniženju; čini mi se da ih nije niti bilo :ne zna:

unije
10.02.2012., 14:39
Znala sam da ćeš ti znati:mig:

I pretpostavljala sam da im je takva cijena, ali više ih nema sad na sniženju; čini mi se da ih nije niti bilo :ne zna:

A čuj, njihovi hoodiji ti odmah planu čim krene sniženje odmah u 12. mjesecu i ostatak što ostane još u siječnju. Sad imaju još samo stvari koje nikome nisu zanimljive... Tu u ZG imaju čak i neke prastare stvari iz kolekcije od prije 2 godine koliko se sjećam uzoraka i modela... Ali i dalje nisu baš super jeftini... ne znam dal oni ikad snize kod nas išta ispod 50%

Zvrksa
10.02.2012., 15:59

oni malo deblji, mucasti iznutra iz kolekcije otprije 2 godine su preko 200kn na redovnoj, ne znam koliko su na sniženju, u biti ja ih kod nas na sniženju nisam ni vidjela ove godine, a ne sjećam se koliko su bili prošle jer ih nisam kod nas kupovala

mihaelaaa
10.02.2012., 17:32
Unije haljinica je savršena, mi isto baš volim Next, a možda i bolje da nemaju kod nas trgovinu, iovao previše potrošimo:rofl:

lukamari
12.02.2012., 07:40
dali u c&a u cc1 imaju jos uvijek snizene ski rukavice za klince na 50 % ili kasno palim..imaju li ih uopce???

zeko_79
12.02.2012., 08:10
Jel netko zna da li H&M tolerira povrat stvari izvan onog roka koji stoji na računu? Jedan dan nakon?

unije
12.02.2012., 09:26
Jel netko zna da li H&M tolerira povrat stvari izvan onog roka koji stoji na računu? Jedan dan nakon?

Bojim se da mogu otkantat samo tak... ali probaj, možda ti se smiluju ;)

Zvrksa
12.02.2012., 14:46

ne koliko ja znam

adriatica
15.02.2012., 08:43
Imaju li još uvijek ovih trenirki u H&M-u? (na netu im je cijena oko 5€http://lp.hm.com/hmprod?set=key[source],value[/model/2011/F01%2096619%2007000%2067%200668%206.jpg]&set=key[rotate],value[]&set=key[width],value[]&set=key[height],value[]&set=key[x],value[]&set=key[y],value[]&set=key[type],value[STILL_LIFE_FRONT]&call=url[file:/product/large]

"friška mama"
15.02.2012., 09:10
u H&M-u moram mjenjat stvar tamo gdje sam kupila ili mogu u bilo kojem??

danila
15.02.2012., 09:14
u H&M-u moram mjenjat stvar tamo gdje sam kupila ili mogu u bilo kojem??

mozes u bilo kojem

Dajci
15.02.2012., 09:24
Jel stigla u Carters i Oshkosh nova kolekcija?

"friška mama"
15.02.2012., 09:39
mozes u bilo kojem

jel ima koja dobra duša koja ide ubrzo da mi zamjeni balerinkice???:mig:

u ponedjeljak sam kupila maloj balerinkice u zg-u u arena centru,a premale joj....
još su u originalu sa etiketom i račun imam(doduše nažalost na pola potrgan),ali je račun...
žao mi je da bi ostala mala bez balerinkica,a nije mi blizu zagreb da bih išla samo zbog tog...

lunica26
15.02.2012., 10:52
Jel stigla u Carters i Oshkosh nova kolekcija?

Ma kakvi...bila sam jučer,i pitala dal znaju kad će,ali pojma nemaju.

Dajci
15.02.2012., 11:12
Ma kakvi...bila sam jučer,i pitala dal znaju kad će,ali pojma nemaju.

Ja sam u Ri, tu sam isto zvala u par navrata, pa su mi rekli da još nije.. htjela sam provjerit jese vi u Zg bolje sreće :mig:

lunica26
15.02.2012., 12:03
Ja sam u Ri, tu sam isto zvala u par navrata, pa su mi rekli da još nije.. htjela sam provjerit jese vi u Zg bolje sreće :mig:

Ništa još:(

Imaju 3-4 modela OK majica sa k.rukavima,ali su snižene,pa je to 100% od lani,i samo od veličina 3T.
I baš šteta što kod nas nema uopće 2T od CaRtersa.

lunica26
16.02.2012., 23:32
Vidim da je Gap na tapeti na kupovini netom,ali da tam ne budem off,evo me ovdje sa info.

Dakle dućkas u Areni treba obići kome je blizu:cerek:

Hoodie po 149,50...Ostali su još jedan svjetlo rozi(predivan je:cerek:) 3T,lavanda 4T i 3 smeđa.

Ima i majica sa dugim rukavima,odličnih trapki po 99,50,vestica,tajica po 32,50:eek:.
Sad to kaj je ostalo su snizili 50%

Ima i nešto sitno ljetne robice.Baš lijepe stvarčice.Odjel za dečke nisam gledala,ali svaki dio ima svoj odjel sa SALE.

Zvrksa
17.02.2012., 00:20
za curke je puno bolji izbor nego za dečke...ja sam bila još dok su im krenula ta veća sniženja i stvari za dečke su bile uglavnom bezvezne na žalost dok se za curke već tada dalo naći divnih stvari po ok cijenama...i bezveze mi je što kod nas nema dosta najs stvari s online-a za dečke:rolleyes:

ne znam zašto, ali kad gledam i sniženja na online-ima vani, dečki su dosta zakinuti u odnosu na cure:confused:

sarari
17.02.2012., 08:47
Zvrska, slazem se, uvijek gledam te odjele za curice, predivnih stvari, vecinom odjeli i puno veci od onih za decke... :(

A bas sam se ponadala da ima u Areni u GAP-u nesto sad na snizenju,vidim da se ne isplati slati nikoga onda kad nema vise za decke... :tuzni:

Zvrksa
17.02.2012., 08:56
ma nisam rekla da nema...nisam sad bila sigurno već 2 tjedna pa nemam pojma kakvo je stanje... rekla sam da meni nije bilo najs stvari za mojeg, jer em sam mu već neke ljepše stvari prije kupila em ovo što je bilo kod nas nije mi bilo nešto zanimljivo...

Han@
17.02.2012., 09:07
Vidim da je Gap na tapeti na kupovini netom,ali da tam ne budem off,evo me ovdje sa info.

Dakle dućkas u Areni treba obići kome je blizu:cerek:

Hoodie po 149,50...Ostali su još jedan svjetlo rozi(predivan je:cerek:) 3T,lavanda 4T i 3 smeđa.

Ima i majica sa dugim rukavima,odličnih trapki po 99,50,vestica,tajica po 32,50:eek:.
Sad to kaj je ostalo su snizili 50%

Ima i nešto sitno ljetne robice.Baš lijepe stvarčice.Odjel za dečke nisam gledala,ali svaki dio ima svoj odjel sa SALE.

Ne znam za ostalo, ali ovo se definitivno turbo isplati:) Ma isplati se sve, ali trapke posebno:cerek:

A hoodijima sam opsjednuta, pokupovala bi ih u svim bojama:D

sarari
17.02.2012., 09:13
Ahaaa, ma ja sam htjela samo jedan hoodie kupit jer zelim vidjet kakvi su kad ih vec hvale :)

Dajci
17.02.2012., 10:05
A hoodijima sam opsjednuta, pokupovala bi ih u svim bojama:D

Ha, ha, ha :lol: ko da čitam samu sebe - ja sam svojoj u 3 mjeseca kupila 4 kom u veličini 3T i 1 u veličini 2T...sad slinim nad romperima :p

Han@
17.02.2012., 10:19
Ha, ha, ha :lol: ko da čitam samu sebe - ja sam svojoj u 3 mjeseca kupila 4 kom u veličini 3T i 1 u veličini 2T...sad slinim nad romperima :p

Ja sam već na 4T:lol: Jesi bila kada u GAP-u u Trstu?

Dajci
17.02.2012., 10:28
Ja sam već na 4T:lol: Jesi bila kada u GAP-u u Trstu?

Nisam, di je?

paprenjak
17.02.2012., 15:18
Cure,jeste vidjele gdje po Zagrebu zgodne proljetne jaknice za curice,vel.80? U hm-u su nekad imali zgodnih,nosivih sa obje strane,a ove godine mi baš izgledaju jadno ti njihovi modeli:ne zna:...?

Han@
17.02.2012., 20:06
Nisam, di je?

Ne znam ni ja (još), ali nadam se da ću uskoro saznati :D:lol:

HacijendaST
17.02.2012., 21:47
Ako koga zanima, u Benettonu su sniženja pa se može pronaći dosta zanimljive odjeće. Mi smo pronašli dvije haljine za kćer (11). Jedna je S za odrasle, a jedna je, ne znam koja veličina, dječja.

Dajci
18.02.2012., 13:36
Ne znam ni ja (još), ali nadam se da ću uskoro saznati :D:lol:

Evo upravo malo proguglala, najbliži GAP u Italiji je u Palmanova Outletu :mig:

mihaelaaa
19.02.2012., 20:41
Cure,jeste vidjele gdje po Zagrebu zgodne proljetne jaknice za curice,vel.80? U hm-u su nekad imali zgodnih,nosivih sa obje strane,a ove godine mi baš izgledaju jadno ti njihovi modeli:ne zna:...?

Ima u Zari :mig:

Han@
19.02.2012., 20:57
Evo upravo malo proguglala, najbliži GAP u Italiji je u Palmanova Outletu :mig:

Predaleko:(

Mycka_
20.02.2012., 09:19
Cure, kako vi naručujete dali naručujete sa Gap onlinea...? Ja sad htjela naručiti, kad ono ne šalju u Hr...:(
Ima li tko da naručuje uz proviziju ili kako...?

Alure
20.02.2012., 10:57
Možeš preko Lidije naručiti. Njena provizija je 10% ili 10$ ako je za manja narudžba.

Merry Gentry
21.02.2012., 16:33
cure,ko' je iz ZG stvarno se isplati otići u Garden Mall u carter's!
ja danas bila i prepuni su robe,sve je na sniženju...sad su dobili ljetnu robu (prošlogodišnja kolekcija) i isto je snižena!
duopack haljinice 99kn,majice kratki ruk.39kn,2-djelni kompleti 59-89kn, haljine-69kn...:mig:

Zvrksa
21.02.2012., 16:51
ja imam feeling da su oni napokon skužili da su im cijene previsoke i da su im se napravile prevelike zalihe robe

si možda škicnula kakva je situacija za dečkiće? i kak stoje s veličinama 18.mj.-2T?

Merry Gentry
21.02.2012., 20:55
joj zvrksa nisam gledala za dečkiće...

ali ima robe u svim veličinama,i još im je taman došla roba jer su gurale pune kutije u trgovinu i slagale na police i rekle nam da si slobodno rujemo i po tim kutijama i tražimo jer to što su dobile nema na policama-sve ljetno,isto sniženo!:mig:
ja planiram opet sljedeći tjedan zaletit se i pomno ispregledati ponudu jer je moja carica urlala svih 20 min. što smo bili tamo pa nisam uspjela vidjeti niti 1/3 robe :503:

uglavnom,ovako jeftino se ne nađe ni na e-bayu,a kad dodaš PT i proviziju kod dilera opet ti je tu negdje...ovako barem opipaš/probaš a možeš i vratiti ako ne valja!
naravno,ako ti ne smeta što je prošlogodišnja kolekcija...

lunica26
21.02.2012., 20:58
cure,ko' je iz ZG stvarno se isplati otići u Garden Mall u carter's!
ja danas bila i prepuni su robe,sve je na sniženju...sad su dobili ljetnu robu (prošlogodišnja kolekcija) i isto je snižena!
duopack haljinice 99kn,majice kratki ruk.39kn,2-djelni kompleti 59-89kn, haljine-69kn...:mig:

Jooooooj,a ja ne mogu tamo:(

Kak stoje sa veličinama...piši još kaj imaju:cerek:

Zvrksa
21.02.2012., 21:01
ok, hvala, nadam se da budem mogla bar na kratko otići bar da vidim šta se nudi

inače, u GAP-u za dečke uopće više nema hoodija s njihovim logom, ostali su neki bezvezni, ima dosta majičica i trapki, ali meni se od toga ništa nije svidjelo:ne zna:

lunica26
21.02.2012., 21:10
ok, hvala, nadam se da budem mogla bar na kratko otići bar da vidim šta se nudi

inače, u GAP-u za dečke uopće više nema hoodija s njihovim logom, ostali su neki bezvezni, ima dosta majičica i trapki, ali meni se od toga ništa nije svidjelo:ne zna:

Nemaju niš zato kaj sam ih ja opustošila:lol:

Ali da,za dečke mi je bilo sve baš bez veze.
Ja sam im pokupovala sve hoodije i fakat se isplatilo.

joj zvrksa nisam gledala za dečkiće...

ali ima robe u svim veličinama,i još im je taman došla roba jer su gurale pune kutije u trgovinu i slagale na police i rekle nam da si slobodno rujemo i po tim kutijama i tražimo jer to što su dobile nema na policama-sve ljetno,isto sniženo!:mig:
ja planiram opet sljedeći tjedan zaletit se i pomno ispregledati ponudu jer je moja carica urlala svih 20 min. što smo bili tamo pa nisam uspjela vidjeti niti 1/3 robe :503:

uglavnom,ovako jeftino se ne nađe ni na e-bayu,a kad dodaš PT i proviziju kod dilera opet ti je tu negdje...ovako barem opipaš/probaš a možeš i vratiti ako ne valja!
naravno,ako ti ne smeta što je prošlogodišnja kolekcija...

Pisale smo u isto vrijeme...:cerek:

Taj dučkas u GM-u je zaaakon zato kaj je velik i oni stalno imaju sve kolekcije.Valjda ne budu sve prodali odmah :lol:

Pink touch
21.02.2012., 21:15
Lunice pomaži na Prvim cipelicama, ti si ekspert koliko je tvoja mala cipelica prešla. :D
Mi smo u ST u CC1 kupili divne Carters T-shirts po 52 kn. :cerek:
24M su mu komodne još, a za ljeto ću mu uzimati isto 24M, našla sam neke kompletiće ljetne i to mu je sad dosta veliko, a na golo mu ne može ovo ljeto biti malo.

A za bodiće, mi nosimo 18M, imamo Just one year 24M i dugi su oko 48cm ali to provjereno varira i između bodića u istom paketu.

Han@
21.02.2012., 21:31

:lol::lol::lol:

Ajde, piši nam malo kaj si sve kupila:D

Zvrksa
21.02.2012., 21:36

pa kol'ko ih je bilo da si SVE pokupovala:D:mig:
i kol'ko su koštali kad si bila? meni se za dečke stvarno niš nije svidjelo...jeftiniji modeli trapki su užasno širokih nogavica, a one uže su mi još preskupe

lunica26
21.02.2012., 21:39
Lunice pomaži na Prvim cipelicama, ti si ekspert koliko je tvoja mala cipelica prešla. :D
Mi smo u ST u CC1 kupili divne Carters T-shirts po 52 kn. :cerek:
24M su mu komodne još, a za ljeto ću mu uzimati isto 24M, našla sam neke kompletiće ljetne i to mu je sad dosta veliko, a na golo mu ne može ovo ljeto biti malo.

A za bodiće, mi nosimo 18M, imamo Just one year 24M i dugi su oko 48cm ali to provjereno varira i između bodića u istom paketu.
Idem mam na cipelice:lol:
A za CartERS ću morati na licu mjesta vidjeti kaj ću joj uzimati zato kaj joj je sve kratko i široko:503:

lunica26
21.02.2012., 21:44
Ahahahahaah...da ste me samo vidjele:lol:

UZimala sam za svoju malu i za malenu od frendice,i uzela sam ih u smeđoj,i lila boji,i još one crvene sa mucastom kapuljačom.Pamučni hoodiji su bili 149,50,a taj sa mucom 197,50.

I tajice po 32 kune,dolčevite po 44,50,traperice po 99,50.Majice sa k.rukavima,caprice.
S obzirom na cijene na on line,mislim da sam odlično prošla.I imala sreće kaj je sve to bilo 2 i 3T:cerek:

Zvrksa
21.02.2012., 21:56
joj ti s krznom na kapuljači su mi mrak mrakova:cerek:

ajd, nek se bar netko od nas tamo usrećio:cerek:

ja u biti osim u Zari i nešto u H&M-u nisam baš neki ulov imala na ovim sniženjima kod nas...uglavnom su mi stvari za dečke bile ili bezvezne ili preskupe:ne zna:

Han@
21.02.2012., 22:35
Ahahahahaah...da ste me samo vidjele:lol:

UZimala sam za svoju malu i za malenu od frendice,i uzela sam ih u smeđoj,i lila boji,i još one crvene sa mucastom kapuljačom.Pamučni hoodiji su bili 149,50,a taj sa mucom 197,50.

I tajice po 32 kune,dolčevite po 44,50,traperice po 99,50.Majice sa k.rukavima,caprice.
S obzirom na cijene na on line,mislim da sam odlično prošla.I imala sreće kaj je sve to bilo 2 i 3T:cerek:

A sad da se ja pohvalim šta je od toga svega moje:D

-trapke
-hoodie s mucom
- lila hoodie
-smeđi hoodie+smeđe hlače=trenirka
-2 rolke
-majica s kratkim rukavima
-caprice
-tajice

I sve to za 900 kn; mislim da se isplati jer cijene su tu negdje kao i online-u na sniženju ako ne i manje:ne zna:

Merry Gentry
21.02.2012., 22:38
Pisale smo u isto vrijeme...:cerek:

Taj dučkas u GM-u je zaaakon zato kaj je velik i oni stalno imaju sve kolekcije.Valjda ne budu sve prodali odmah :lol:

great minds think alike :mig:

meni je to zakooon dućan,imam 15 minuta od kuće do tamo...to je ponekad i loše za moj novčanik :p
ali...bilo mi je super kad sam naručivala od nine i preko dilerice iz online shopa jer bih prvo otišla tamo i pogledala uživo pa onda naručila :mig:

kažem,kad god sam došla tamo (a bila sam x puta) uvijek su imali hrpu robe...i nisu nikad velike gužve,čak ni sad na rasprodajama-i tete koje rade su jako ljubazne :cerek:
e, da snižene su i piđamice-one dvodjelne su po 76-99kn,jednodjelne isto oko 70-90kn :mig:

jedino im (kao i uvijek) nisu sniženi bodići i koliko sam vidjela oni 3-djelni setovi :ne zna:

p.s. za žestoke šopingholičare dobro je znati da primaju amex,visu,maestro(zaba) na rate :lol:

lunica26
21.02.2012., 22:48
A sad da se ja pohvalim šta je od toga svega moje:D

-trapke
-hoodie s mucom
- lila hoodie
-smeđi hoodie+smeđe hlače=trenirka
-2 rolke
-majica s kratkim rukavima
-caprice
-tajice

I sve to za 900 kn; mislim da se isplati jer cijene su tu negdje kao i online-u na sniženju ako ne i manje:ne zna:

Ahahaahah...nisam htjela odati da si ti tajna obožavateljica Gapa:cerek:

E,a naaajbolje mi je bilo kad sam došla na blagajnu sa 2 smeđa hoodija,2 crvena,itd..baš su me malo čudnije gledali:lol:

Zvrksa,ja sam baš zadnji put gledala odjel za dečke,i niš mi se nije svidjelo...ALi niiišta.

lunica26
21.02.2012., 22:54
great minds think alike :mig:

meni je to zakooon dućan,imam 15 minuta od kuće do tamo...to je ponekad i loše za moj novčanik :p
ali...bilo mi je super kad sam naručivala od nine i preko dilerice iz online shopa jer bih prvo otišla tamo i pogledala uživo pa onda naručila :mig:

kažem,kad god sam došla tamo (a bila sam x puta) uvijek su imali hrpu robe...i nisu nikad velike gužve,čak ni sad na rasprodajama-i tete koje rade su jako ljubazne :cerek:
e, da snižene su i piđamice-one dvodjelne su po 76-99kn,jednodjelne isto oko 70-90kn :mig:

jedino im (kao i uvijek) nisu sniženi bodići i koliko sam vidjela oni 3-djelni setovi :ne zna:

p.s. za žestoke šopingholičare dobro je znati da primaju amex,visu,maestro(zaba) na rate :lol:

A ja sva u panici da će sve rasprodati dok ja dođem,al si me razveselila sam onim silnim kutijama:lol:

Mene nimalo ne smeta kaj je to lanjska kolekcija:cerek:

Zvrksa
21.02.2012., 23:03

E,a naaajbolje mi je bilo kad sam došla na blagajnu sa 2 smeđa hoodija,2 crvena,itd..baš su me malo čudnije gledali:lol:

Zvrksa,ja sam baš zadnji put gledala odjel za dečke,i niš mi se nije svidjelo...ALi niiišta.

a bome si dobro opremila frendicu, nadam se da ti je bar kavu platila :rofl::mig:

je, ama baš niš...sve bezeze...ne znam zakaj su za dečke uglavnom bezvezne kolekcije čim se prebace na 2T :(

Han@
21.02.2012., 23:03

ahahahaha, nije baš i tajna - volimo se mi javno:lol:

'ko zna kaj si je teta na blagajni mislila:rofl:

a bome si dobro opremila frendicu, nadam se da ti je bar kavu platila :rofl::mig:

Mislim da bi ju (kavu) on trebala frendici platiti jer ju je "navukla" na takav trošak:lol::rofl::mig:

Zvrksa, za tvoj novčanik je bolje da imaš dečka, vjeruj mi:p

lunica26
21.02.2012., 23:21
Ah,ja ne odajem shopping tajne :lol:

A kavu bu platila samo ona to još ne zna. :lol::lol:

Da,ZvRks,bolje je fakat kaj imaš dečkića,ali bez veze je kaj za njih nema ničega:(

Kad si ti bila...

Jel bio još uvijek svjetlo ROZI hoodie...

ahahahaha, nije baš i tajna - volimo se mi javno:lol:

'ko zna kaj si je teta na blagajni mislila:rofl:

Ah,misluila si je da nikad nisam ni čula ni vidjela Gap:lol::lol:

Zvrksa
21.02.2012., 23:34
Ah,ja ne odajem shopping tajne :lol:

A kavu bu platila samo ona to još ne zna. :lol::lol:

Da,ZvRks,bolje je fakat kaj imaš dečkića,ali bez veze je kaj za njih nema ničega:(

Kad si ti bila...

Jel bio još uvijek svjetlo ROZI hoodie...

ma znam da je bolje, i ovak pretjerujem, stvarno ne znam kaj bih da imam curku...ali svejedno mi užasno ide na živce što su dečkići zakinuti za estetiku...mislim, ne razumijem uopće kojom to logikom razmišljaju oni koji rade odjeću za dečke... kao da je dijete kad navrši 2 godine izjednačeno sa školarcima i treba automatski imati "odraslije" motive na odjeći? :confused::ne zna:
moram skupljati od 10 marki po par kolekcija da mu skupim lijepe stvari za 1 sezonu...za cure je dovoljno otići u 1-2 dućana i nakupuješ tonu predivnih stvari

bila sam prek vikenda, ali samo brzinski, stvari za cure nisam uopće gledala
ako budeš išla do GM-a ajd mi pliz malo škicni stvari za dečkiće - izbor i cijene...priti pliz:cerek:

nosorog
21.02.2012., 23:45
nocne shopingholicarke :cerek:

:w

u GM-u se prodaje carter's skoro ko kod nIne....a mozda je tam zapravo NIna :misli:...ljubazna i mila :cerek:

dudolinjo
24.02.2012., 14:32
cure jel bio netko u hm-u nedavno? mislim na onaj u areni ali može i neki drugi.
zanima me jel stigla proljetna kolekcija tj. kratki rukavi i hlače za dečke 86+?

blond lady
24.02.2012., 16:47
moram se i ja malo pohvalit, bila u h&m u wg i kupila već neke stvarčice za ljeto...
imaju dosta ljetnih stvarčica već, dosta stvari kao na online shopu
kupila za bebicu dvije haljinice po 35 kn (sa točnicama i jednu sa prugicama)
za stariju curu isto jednu po 35 kn i jednu majicu bez rukava sa pipi duga čarapa ...
i kupila sam za stariju hello kitty haljinicu, roza na prugice sa mašnom a dolje bijela (isto ima na online shopu)

samo nemaju nikakvih majica po 35 kn sa kratkim rukavima što sam vidjela na online nego samo pajice po 60 kn

nekako me bilo strah da će kad dođe vrijeme sve biti rasprodano i zbog toga kupujem već sada za ljeto

blond lady
24.02.2012., 16:50
vidim na h&m online shopu su stavili opet nove stvarčice, imaju preslatkih haljinica, malo ove godine pretjerujem sa haljinicama za ljeto ali to mi je najisplativije jer nisu skupe...

kako se vama sviđa nova proljeće/ljeto kolekcija h&m, za cure ima prekrasnih stvari za razliku od zimske kolekcije

toka13
24.02.2012., 17:04
ja jučer navratila u C&a i ostala ugodno iznenađena, dakle odjel 86+ za dečke pun stvari za ljeto, a cijene povoljne, majce kratkih rukava, ne bezvezne, baš lijepe po 50 i 25kn, nisam planirala, ali sam mu dosta stvari uzela, od donjih djelova trenirki(duo pack) na koji nikad nisam naletila, krtake hlačice... super!

dudolinjo
24.02.2012., 18:37
toka u kojem c&a si bila?

blond lady, super za šoping. i ja bi to najradije sad obavila ali za dečke uvijek neki loš izbor.

u garden mallu niš za dečke ni u c&a ni u osh koshu , bar ja nisam ništa vidla.

Zvrksa
24.02.2012., 20:51
samo nemaju nikakvih majica po 35 kn sa kratkim rukavima što sam vidjela na online nego samo pajice po 60 kn

pa imaju ti cijelu ovu kolekciju po 34,90, šta nisi vidjela http://www.hm.com/at/product/98080?article=98080-B
inače, pipi duga čarapa je potkošulja, kaj ne?
kao i ovo tu http://www.hm.com/at/product/97499?article=97499-A i ima predivna sa štrumfetom i ove tu obične http://www.hm.com/at/product/97681?article=97681-A#article=97681-A i da budem iskrena ja bih to sve curkama oblačila kao majičice jer je baš lijep gust pamuk i uopće se ne kuži da su potkošulje, pogotovo kod kitty i štrumfete

inače, ja nisam baš nešto ludo oduševljena novom kolekcijom za dečke, ni na 62-86 ni na 86+, ali da mi ima pojedinih krasnih komada - ima:cerek:
apsolutni favorit na odjelu 62-86 mi je ova koje na žalost još uvijek nema:(
http://lp.hm.com/hmprod?set=key[source],value[/model/2011/F01%2097489%2075029%2067%200656%205.jpg]&set=key[rotate],value[]&set=key[width],value[]&set=key[height],value[]&set=key[x],value[]&set=key[y],value[]&set=key[type],value[STILL_LIFE_FRONT]&call=url[file:/product/large] i lijepa mi je bijela sa štrumfom, a za one koji ne znaju postoji još i prugasta svijetloplavo-bijela sa D.Duck-om i bijela sa Muppets-ima kojih nema na online-u
a s odjela 86+ mi je ova favorit i nje isto još nema
http://lp.hm.com/hmprod?set=key[source],value[/model/2011/F60%2098603%2045026%2036%200998%203.jpg]&set=key[rotate],value[]&set=key[width],value[]&set=key[height],value[]&set=key[x],value[]&set=key[y],value[]&set=key[type],value[STILL_LIFE_FRONT]&call=url[file:/product/large]

toka, šta si našla u C&A? može neki linkovi ili fotkice?
ja sam svojem gledala samo na odjelu do 92 i tamo mi nema još ništa slatko za ljeto:ne zna:

Han@
24.02.2012., 21:56
kao i ovo tu http://www.hm.com/at/product/97499?article=97499-A i ima predivna sa štrumfetom i ove tu obične http://www.hm.com/at/product/97681?article=97681-A#article=97681-A i da budem iskrena ja bih to sve curkama oblačila kao majičice jer je baš lijep gust pamuk i uopće se ne kuži da su potkošulje, pogotovo kod kitty i štrumfete

I ja isto, maloj ih i kupujem u svojstvu majičica:D Baš imaju lijepe potkošulje ove sezone. I ova na Doru je slatka:cerek:

http://www.hm.com/de/product/97497?article=97497-A#shopOrigin=SA

Zvrksa
24.02.2012., 22:17
doru kod nas nisam vidjela, slatka je:cerek:
uglavnom, rezime ukratko - opet su kolekcije za cure ljepše:kava:

unije
25.02.2012., 07:26
doru kod nas nisam vidjela, slatka je:cerek:
uglavnom, rezime ukratko - opet su kolekcije za cure ljepše:kava:

Meni H&M nije izbacio još ništa preslatko da kažem da je mrak :( One haljinice po 35 kn su kao i prošle godine dosta nekvalitetne, bez obzira dal krenem od materijala ili od izrade.
Ono što vrijedi u H&M-u, to obično i košta. Npr. oni topići u raznim bojama što su izvezeni sa zadnje strane, koštaju 8 eura, što je puno za topić bez ikakve slike i bez ičeg drugog osim tog izvezenog na leđima, ali zato lijepo izgledaju :kava:
Nekako su tamo najbolji omjer kvalitete i cijene haljine kao što je bila Kitty mornarska haljinica sa baby odjela prošlo ljeto.
I njihove logg basic stvari su super, ali dosta toga su jako srozali kvalitetu, posebno materijala i krojeva.

Plavooka Sanja
25.02.2012., 08:33
Jučer u HM u CCO (Split) bila je hrpa majičica po 35kn, ove šta je Zvrksa stavljala link, ali nema baš haljinica za curice na 86+, bar dok sam ja gledala.
al, oduševile su me jedne tričetvrt tajice, po 40kn, bijele na vodoravne plave rige, pri dnu starinska čipkica i crvena mašnica sa strane, premedene su :cerek:

blond lady
25.02.2012., 09:27
pa imaju ti cijelu ovu kolekciju po 34,90, šta nisi vidjela http://www.hm.com/at/product/98080?article=98080-B

inače, ja nisam baš nešto ludo oduševljena novom kolekcijom za dečke, ni na 62-86 ni na 86+, ali da mi ima pojedinih krasnih komada - ima:cerek:
apsolutni favorit na odjelu 62-86 mi je ova koje na žalost još uvijek nema:(
http://lp.hm.com/hmprod?set=key[source],value[/model/2011/F01%2097489%2075029%2067%200656%205.jpg]&set=key[rotate],value[]&set=key[width],value[]&set=key[height],value[]&set=key[x],value[]&set=key[y],value[]&set=key[type],value[STILL_LIFE_FRONT]&call=url[file:/product/large] i lijepa mi je bijela sa štrumfom, a za one koji ne znaju postoji još i prugasta svijetloplavo-bijela sa D.Duck-om i bijela sa Muppets-ima kojih nema na online-u
a s odjela 86+ mi je ova favorit i nje isto još nema
http://lp.hm.com/hmprod?set=key[source],value[/model/2011/F60%2098603%2045026%2036%200998%203.jpg]&set=key[rotate],value[]&set=key[width],value[]&set=key[height],value[]&set=key[x],value[]&set=key[y],value[]&set=key[type],value[STILL_LIFE_FRONT]&call=url[file:/product/large]

toka, šta si našla u C&A? može neki linkovi ili fotkice?
ja sam svojem gledala samo na odjelu do 92 i tamo mi nema još ništa slatko za ljeto:ne zna:

znam da su to potkorulje sa dora, pipi ali meni su prekrasne tako da će mi to nositi kao majice..ne kuži se da su podkošulje..

ja ti nekako ne gledam na at h&m neko na njemački jer ako budem naručivala naručujem preko njemačkog h&m iako je to sve isto samo se neke stvari malo kasnije pojave na de

Zvrksa
25.02.2012., 10:57
znam da su to potkorulje sa dora, pipi ali meni su prekrasne tako da će mi to nositi kao majice..ne kuži se da su podkošulje..

pa to sam i rekla:mig::D
samo sam to spomenula da ne bi curke tražile među majicama

Sanja, znam na koje misliš, i meni su baš preslatke...jedino ak se sjećam nisu baš nešto jeftine

Plavooka Sanja
25.02.2012., 11:24
Sanja, znam na koje misliš, i meni su baš preslatke...jedino ak se sjećam nisu baš nešto jeftine

jesu, po 40kn, mislim nije mi to nešto extra puno. :ne zna:

toka13
25.02.2012., 13:23
dudolinjo- u cityu
zvrksa- budem uslikala jer na netu ništ ne nalazim od toga kaj sam kupila, na njihovom oline shopu samo one načičkane cars, spužva bob i te-meni se osobno ne sviđaju.

Xen@
25.02.2012., 13:47
cure jel bio netko u hm-u nedavno? mislim na onaj u areni ali može i neki drugi.
zanima me jel stigla proljetna kolekcija tj. kratki rukavi i hlače za dečke 86+?

ja sam jučer bila (arena), kratkih majičica ima, najviše ih je bilo onih u jednoj boji sa kragnicama po 60 kn, one "ljepše" na autice, yoda i star wars, tom i jerry su već bile probrane veličine. Za svoje dečke sam tražila 86/92, ili manji 98 i slabo je bilo u ponudi, hlačice iskreno nisam zagledala. Našla neku majicu na sniženju za 15 kn i nije loša za vrtić:cerek:

Zvrksa šta nije na odjelu 86+za dečkiće bilo po 35 kn majice sa štrumfovima? Vidjela ih jednom i nisam kupila i sad ih ko mutava tražim

chiquita
25.02.2012., 14:11
ženske, ja se danas spremam otić u HM potrošit onu karticu od 35 kn kaj su mi je dali prije nekih mjesec dana.
jeli itko od vas vidio i u kojem HMu one fora majice kratkih rukava šta sam stavljala slike nedavno?
znači ne štrumfove, yode yade, tom đerija.
neda mi se opet slike dizati, znate na koje majice mislim (86 plus).

Zvrksa
25.02.2012., 14:12
Xen@, bilo je štrumfeka prije... ja sam svojem odmah kupila jer sam znala da tog ubrzo ne bude:mig:
e a šta su došli ova 2 Tom&Jerry-ja šta sam ja stavila fotke? u četvrtak ih još nije bilo ni u WG i ni u CC1

toka, ak ti je gnjavaža, ne moraš stavljati fotke...budem ja išla sutra škicnuti kaj ima ali mislim da bi mojem svejedno s tog odjela za ovo ljeto bilo preveliko
mislim, on sad nosi njihove gornje dijelove 86 samo zbog dužine rukava, po širini mu je sve još ok, tak da mislim da mu ni za ljeto ne bude trebalo veće od 86 u C&A:ne zna:

Sanja, ma ja sam mislila da su 60kn, krivo sam zapamtila...40kn mi je čist ok cijena:)

nosorog
25.02.2012., 14:59
ženske, ja se danas spremam otić u HM potrošit onu karticu od 35 kn kaj su mi je dali prije nekih mjesec dana.
jeli itko od vas vidio i u kojem HMu one fora majice kratkih rukava šta sam stavljala slike nedavno?
znači ne štrumfove, yode yade, tom đerija.
neda mi se opet slike dizati, znate na koje majice mislim (86 plus).

znam ja na koje mislis, u nedjelju u WG-u ih nije bilo
a nema ih (otkad si ih tu stavila) niti po HM-u u Becu :ne zna:

chiquita
25.02.2012., 15:15
znam ja na koje mislis, u nedjelju u WG-u ih nije bilo
a nema ih (otkad si ih tu stavila) niti po HM-u u Becu :ne zna:

daj nemoj zezat?!

kaj to znači da je to tak tražena roba da se odmah rasproda?

Zvrksa
25.02.2012., 15:40
ma ja mislim da te još nisu ni došle....doduše, taj veći odjel rijetko gledam ali sumnjam da baš nijednu nijednom ne bih vidjela a non-stop sam po h&m-ovima:ne zna:

toka13
25.02.2012., 16:12
Xen@, bilo je štrumfeka prije... ja sam svojem odmah kupila jer sam znala da tog ubrzo ne bude:mig:
e a šta su došli ova 2 Tom&Jerry-ja šta sam ja stavila fotke? u četvrtak ih još nije bilo ni u WG i ni u CC1

toka, ak ti je gnjavaža, ne moraš stavljati fotke...budem ja išla sutra škicnuti kaj ima ali mislim da bi mojem svejedno s tog odjela za ovo ljeto bilo preveliko
mislim, on sad nosi njihove gornje dijelove 86 samo zbog dužine rukava, po širini mu je sve još ok, tak da mislim da mu ni za ljeto ne bude trebalo veće od 86 u C&A:ne zna:

Sanja, ma ja sam mislila da su 60kn, krivo sam zapamtila...40kn mi je čist ok cijena:)

evo ga, sliknula sam kad se mali probudio ;)
http://img210.imageshack.us/img210/5783/p2153182.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/210/p2153182.jpg/)

Zvrksa
25.02.2012., 16:28
ok su majice, ali ja sad svojem dok je mali još preferiram s raznim likovima, ove mi djeluju super za starije klince:mig:
e i ne mrem skužiti šta je na ovoj na kojoj piše WAVEBREAKERS - fotka valova i palmi ili...?

toka13
25.02.2012., 16:36
meni su ove baš bile simpa jer nisu bebaste , a ni preozbiljne, premda mi jesmo veliki :). onak je malo mutna, gore su neke palme, a dole ko onaj kombi za surfere :)

dudolinjo
25.02.2012., 17:37
super stvari toka, nema toga u našem c&a , misleim na garden

kolko su ove pamučne hlačke, nama toga treba u vel 98

maje su mi super jer ni ja baš ne preferiram ove s likovima iz crtića

lunica26
25.02.2012., 21:03
Bila ja danas u GM-u u CarteRSU,i niš nisam našla:(

Kaj se tiče majica bilo ih je par komada.24M bu joj malo a 3T veliko(to je Oshkosch)

I bilo je haljina,ali meni se ne sviđaju.One svečanije.

A ovo sve ostalo u veličinama 24M je bilo nemoguće naći.

Ni za dečke me ne niš nije dojmilo.

unije
25.02.2012., 21:05
ok su majice, ali ja sad svojem dok je mali još preferiram s raznim likovima, ove mi djeluju super za starije klince:mig:
e i ne mrem skužiti šta je na ovoj na kojoj piše WAVEBREAKERS - fotka valova i palmi ili...?

Tak sam i ja, isto više volim odjeću s likovima ili nekim slatkim životinjicama. Ajde još se na odjelu 86+ pronađe tih likova srećom... i da ona Tom&Jerry je savršena, ali bogme i cijena je poprilična 10€.
A za cure skoro ničeg zanimljivog nema :( ili na online nisu hrpu toga stavili.

nety
26.02.2012., 07:05
Ja sam bila u H&M ali nisam niš kupila Niš mi nije bilo ono posebno slatko za male bebe da bi rekla uauuu to moram A i malo mi je skupo Bodibenkice su bile po 50kn ...u onom osnovnom paketu kaj su po 2 pakkirana 80kn ali to samo velicine 0-1...a ja tog trebam više ...i kaj kad za mjesec dana to preraste? Čekam ja sniženje:cerek:
Nekako sam si mislila otici u austriju tam mi ima em lijepse em dobis povrat poreza i uvijek se nade nekaj snizeno ali bojim se niš od tog Juče sam bila cijelo jutro u gradu Veliku večinu sam sjedila kad sam došla doma toliki mi je pritisak bio dolje nisko na trbuhu da sam jedva hodala Neznam kako bi izdržala cijelodnevi izlet po grazu

nosorog
26.02.2012., 08:02
Bila ja danas u GM-u u CarteRSU,i niš nisam našla:(

sad mi je lakse, jer nikak da odem tam :)

lunica26
26.02.2012., 11:05
sad mi je lakse, jer nikak da odem tam :)

Koliko se sjećam tvog zimskog ukusa,mislim da se ni tebi niš ne svidjelo.

Jedino po čemu se isplati kopati su piđamice...ali i tamo su jaaako slabi sa brojevima.
Ko ima bebice male,njima se isplati.

mama024
26.02.2012., 17:57
evo mene nove ovdje :)

zanima me da li znate gdje se ovo može kupiti? H&Movo je ali ne znam jel tog ima u Austriji i kod nas...

http://www.hm.com/ae/product/98513?article=98513-A

http://www.hm.com/ae/product/96464?article=96464-A

hvala na info :):cerek:

Xen@
26.02.2012., 19:41

u Areni ih je bilo, al naravno nisam našla broj za svoje ostalo je samo većih veličina, kaj te na štrumfiće neće više dobit? a imala sam ih par puta u rukama i mislim si di je još ljeto:rofl::rofl::rofl::rofl:

Plavooka Sanja
26.02.2012., 20:15

zanima me da li znate gdje se ovo može kupiti? H&Movo je ali ne znam jel tog ima u Austriji i kod nas...

za prvu ti ne znam, ali drugi artikl sam vidjela kod nas u HM (Split). a, ako ima u Splitu, onda ima i u Zg.

mammamia
26.02.2012., 22:07

Imaš oboje u Zg.
Ja sam uzela haljinicu x2, jednu u Areni, a drugu u CC1 (nije bilo u Areni oba broja koja sam trebala), a tunikicu imaš u CC1 ovu plavu i ima u još jednoj boji, bijela, pa sa sivkastim prugicama na ovom volančeku.
Haljina je 80 kuna, a tunikica, ćini mi se, 60 kuna.
I lijepa je, onak viskozna i svečanija, ima iz te kolekcije još i haljina, sakoić i nisam sigurna jel još što.
Netko je spomenuo 3/4 tajice, bijelo-plave prugaste sa čipkom dolje i crvenom mašnicom...ja sam ih kupila mlađoj, tako su divne i efektne:cerek: baš sam zadovoljna:D

lunica26
26.02.2012., 22:52
I ja sam danas konačno ugledala nešto slatko na tom baby odjelu u H&M-u.DObili su duo-pack slatke majice,i 86 mi izgleda baš komotno.

I dobili su kompletiće sa tunikom i tajicama, na istu foru kao i lani samo je sad tunika sa k.rukavima.
unije se sjećaš one Kitty na biciklu od lani...E na tu forU SU.

I mislim da bi nama 80 bio ok kak veliko zgedaju.

mama024
26.02.2012., 23:46
Imaš oboje u Zg.
Ja sam uzela haljinicu x2, jednu u Areni, a drugu u CC1 (nije bilo u Areni oba broja koja sam trebala), a tunikicu imaš u CC1 ovu plavu i ima u još jednoj boji, bijela, pa sa sivkastim prugicama na ovom volančeku.
Haljina je 80 kuna, a tunikica, ćini mi se, 60 kuna.
I lijepa je, onak viskozna i svečanija, ima iz te kolekcije još i haljina, sakoić i nisam sigurna jel još što.
Netko je spomenuo 3/4 tajice, bijelo-plave prugaste sa čipkom dolje i crvenom mašnicom...ja sam ih kupila mlađoj, tako su divne i efektne:cerek: baš sam zadovoljna:D

hvala :cerek: ... idem idući tjedan u ZG pa ću pogledati :)

unije
27.02.2012., 00:05
I ja sam danas konačno ugledala nešto slatko na tom baby odjelu u H&M-u.DObili su duo-pack slatke majice,i 86 mi izgleda baš komotno.

I dobili su kompletiće sa tunikom i tajicama, na istu foru kao i lani samo je sad tunika sa k.rukavima.
unije se sjećaš one Kitty na biciklu od lani...E na tu forU SU.

I mislim da bi nama 80 bio ok kak veliko zgedaju.

Kak se ne bi sjećala :cerek:
A jel su tunikice i ovo ljeto Kitty ili neke druge, kao oni slonići ili mace što su izbacili ovo proljeće u kompletima?
Prošle godine sam kupila u vel.80, jer je 86 izgledala doslovno ogromna kao 92. I ova vel.80 nam je na 88-90 cm bila komotna :D
Trebala bi se zaletiti vidjeti čega ima, ali mi se tako ne da više hodati po dućanima... izgubim uvijek puno vremena, a na kraju skoro ništa ne kupim. Čini mi se da sam se navikla na naručivanje iz naslonjača i dostavu na kućni prag :D

blond lady
27.02.2012., 06:44
hvala :cerek: ... idem idući tjedan u ZG pa ću pogledati :)

ja sam tu haljinicu hello kitty na prugice kupila svojoj curi prošli tjedan u wg u h&m, prekrasna je

toka13
27.02.2012., 07:41
super stvari toka, nema toga u našem c&a , misleim na garden

kolko su ove pamučne hlačke, nama toga treba u vel 98

maje su mi super jer ni ja baš ne preferiram ove s likovima iz crtića

ove kratke su 59 kn, a ova donji dio trenirke je duopack još su uz te bile sive, 120kn, super je kroj i jako lijepo stoje, ali su veliki kalup i to dosta, moj mali je visok metar i nešt sitno, inače nosi 98/104, a ove sam mu uzela 92 i još su mu mrvice duge, ali pošto je gumica na dnu ne kuži se :)

chiquita
27.02.2012., 08:19
dakle, bijah u HMu u nedjelju u Areni i sve sam pregledala u uspjela naći čak dvije THE majice čije sam slike tu stavljala.
ČAK dvije!
i to 1-2Y.
prestrašno.
u cijelom dućanu ostalo dva komada i to je je još netko stavio među piđame, tako da niti ne znam gdje zapravo te majice stoje, kad ih ima, jel.

uglavnom, bojim se da ja do tih majica doći neću. :(

jedino ako ih je netko voljan kupiti vani pa mu ja dam pare.:D

Zvrksa
27.02.2012., 09:23
ma nemoj se živcirati...ja sam uvjerena da je to tek krenulo stizati, jer ih do sada nisam viđala
u biti, prošli tjedan je stigla hrpa stvari iz nove kolekcije kojih do tada nije bilo (na svim odjelima)
meni samo nije jasno zašto zimske stvari tipa skafandera i sl. nisu uopće stavili na sniženja iako ih nisu prodali:ne zna::confused:
stvarno ne kužim što rade s tim stvarima jer su npr. na ženskom odjelu kad im je došao novi dio nove kolekcije hrpu zimskih bezveznih stvari stavili na sniženja da si naprave mjesta, a na dječjem uredno još vise skafanderi:ne zna::503:

Beata Kahlo
27.02.2012., 12:36
Imam neke bodiće marke Perfect kid koje je mišica prerasla - ne sjećam se tko nam je to kupio pa da njih pitam, ali su mi se bodići pokazali super, peri deri - čija je to marka i gdje ih mogu kupiti?

A sad, što sr tiče carters bodića - kakve su veličine bodića ovih kratkih rukava ili dugih, npr: http://public.fotki.com/Zvrksa/novo-s-etiketom-i-b/imgp8324-jpg.html (sori Zvrksa, maznula sam tebi sliku jer si mi baš pri ruci bila)
Mišica ima 1 god ali carters nosi 18mj. pa me zanima jesu li i bodići veličine kao i pidžamice ili ostala odjeća?
Moram joj naručiti bodiće a da nam budu za proljeće i ljeto i nisam uopće pametna s tim veličinama
I koja je razlika između 24 mj i 2T?

frupy
27.02.2012., 14:55
A sad, što sr tiče carters bodića - kakve su veličine bodića ovih kratkih rukava ili dugih, npr: http://public.fotki.com/Zvrksa/novo-s-etiketom-i-b/imgp8324-jpg.html (sori Zvrksa, maznula sam tebi sliku jer si mi baš pri ruci bila)
Mišica ima 1 god ali carters nosi 18mj. pa me zanima jesu li i bodići veličine kao i pidžamice ili ostala odjeća?
Moram joj naručiti bodiće a da nam budu za proljeće i ljeto i nisam uopće pametna s tim veličinama
I koja je razlika između 24 mj i 2T?

Moj mali sad nosi carters 18 mj. (ima 14 mj.) i za ljeto mu kupujem 24 mj.
24 mj. ti je 83-86, a 2T je 88-93.
Ni ja nisam pametna s velicinama puno unaprijed, ali silom prilika morala sam ga ranije opskrbiti robicom za proljece- ljeto.:D
Nadam se da nisam previse fulala, iako mi se realno cini da ce mu na ljeto biti taman bodici i hlacice 24 mj., ali s gornjim dijelovima bi moglo biti problema jer vec sad nosi neke komade 24 mj.
Za rompere isto ne znam, kupila sam jedan 24 mj., cekam da mi dodje i nadam se da ce biti ok, kao i bodici.:moli:

Zvrksa
27.02.2012., 15:23
tak je nebitna starost djeteta kao neko mjerilo i ja se na to uopće ne oslanjam... bitna je težina, visina, jel dijete ima duži trup ili udove (i jesu duži gornji ili donji) itd. i onda se probati orijentirati po njihovim tablicama...i onda kad sve to napravite, dođe vam npr. neki ultra mali ili ultra prevelik model...i opet niš ne znate i opet ste na početku:rofl::mig:

nemojte mi uzeti za zlo, ali morala sam:D:p

a sad za ozbač - šanse da fulate su stvarno ogromne i kad se vodite svime ovime što sam napisala + čak i ak čitate reviews-e na stranim stranicama opet možete fulati...je da su šanse manje, ali eto meni se događa non-stop i nema tu nekog rješenja i pomoći...na žalost...:504:
to je jednostavno rizik naručivanja koji treba prihvatiti:kava:

blond lady
27.02.2012., 16:07
sad sam primjetila da je velika razlika u cijeni između online shopa i dućana kod nas...

hello kitty haljinica je kod nas na odjelu +86 vel. 79 kn a na online shopu je je 12,95 eura...zar je moguće da je tako velika razlika :ne zna: i što je isto čudno da je kod nas nešto povoljnije nego vani :)

Zvrksa
27.02.2012., 16:22
to sam ja već dosta puta pisala, ali valjda nisi vidjela...za dosta stvari ima velikih razlika - nešto je skuplje kod nas, nešto vani, kod nečeg je jako mala razlika, a kod nečeg bome poprilična...i moj stav je da se u biti van više ne isplati ići u H&M ako se ide isključivo zbog H&M-a

blond lady
27.02.2012., 17:04
to sam ja već dosta puta pisala, ali valjda nisi vidjela...za dosta stvari ima velikih razlika - nešto je skuplje kod nas, nešto vani, kod nečeg je jako mala razlika, a kod nečeg bome poprilična...i moj stav je da se u biti van više ne isplati ići u H&M ako se ide isključivo zbog H&M-a

nisam više baš previše aktivna na ovoj temi tako da nisam to čitala...mislim skužila sam da su neke sitne razlike ali 20 kn razlika me je baš iznenadila, ugodno :)

Zvrksa
27.02.2012., 17:27
je, super je kad je kod nas jeftinije, a manje super kad vidiš da je vani jeftinije:D

ali, još veće razlike se daju uočiti u cijenama odjeće za odrasle

frupy
27.02.2012., 18:20
tak je nebitna starost djeteta kao neko mjerilo i ja se na to uopće ne oslanjam... bitna je težina, visina, jel dijete ima duži trup ili udove (i jesu duži gornji ili donji) itd. i onda se probati orijentirati po njihovim tablicama...i onda kad sve to napravite, dođe vam npr. neki ultra mali ili ultra prevelik model...i opet niš ne znate i opet ste na početku:rofl::mig:

nemojte mi uzeti za zlo, ali morala sam:D:p

a sad za ozbač - šanse da fulate su stvarno ogromne i kad se vodite svime ovime što sam napisala + čak i ak čitate reviews-e na stranim stranicama opet možete fulati...je da su šanse manje, ali eto meni se događa non-stop i nema tu nekog rješenja i pomoći...na žalost...:504:
to je jednostavno rizik naručivanja koji treba prihvatiti:kava:

Ma znamo mi to, Zvrksa, pa nitko se valjda ne vodi staroscu djeteta kad kupuje robicu.:mig:
Puno smo o tome vec razglabale i opet ne mozes nikad znati.
Ali kao sto sam napisala - prije sam imala novaca, sad vise nemam pa sam kupovala robu unaprijed. I svjesno sam preuzela rizik, fala bogu. Apsolutno svaka kupovina preko interneta je rizik.

Zvrksa
27.02.2012., 19:23
frupy, bez zamjerke draga, ma nisam ja to tebi pisala, nego općenito...:mig:
sorry ak je tak ispalo jer sam se nadovezala nakon tvog posta... znam da ti uzimaš dosta veće veličine nego je malac star, jer je malko veći... :cerek:

ninči
27.02.2012., 19:24
cure kako ste zadovoljne taicama iz C&A?
i dali ima netko te taice u veličini 128 ili 134, da mi izmjeri dužinu?

hvala :)

frupy
27.02.2012., 19:34
frupy, bez zamjerke draga, ma nisam ja to tebi pisala, nego općenito...:mig:
sorry ak je tak ispalo jer sam se nadovezala nakon tvog posta... znam da ti uzimaš dosta veće veličine nego je malac star, jer je malko veći... :cerek:

Ma sve 5! :mig:
Je, maaalkice je veci moj momak.:cerek:

Nego, da vas pitam...
Koji je najveci broj bodica koji se moze naci u nasim ducanima? Koji se najveci broj uopce moze naci i na ebayu? Tamo sam vidjela gerber 4T, ali po velicini bi odgovarali nasima za 3 godine i ne znam kakvi su modeli...
Pitam za poklon: malac ce sad 3 godine, sitniji je gradjom, a ni ne nosi pelene vise pa nosi m&s bodice 2/3 Y jer mama voli da mu ledja nisu gola.:rofl: On je i sam vec vjest u otkopcavanju drukera.:cerek:
Ja sam vidjela u m&s samo bijele, a to mi je bzvz kupovati za poklon.

Beata Kahlo
27.02.2012., 22:24
Ma znamo mi to, Zvrksa, pa nitko se valjda ne vodi staroscu djeteta kad kupuje robicu.:mig:

eeeeerm, naravno da ne :brukica:

nego - "Perfect Kid" bodići - kome poznato, gdje ima za kupiti?

tihonsee
27.02.2012., 22:57

Nego, da vas pitam...
Koji je najveci broj bodica koji se moze naci u nasim ducanima? Koji se najveci broj uopce moze naci i na ebayu? Tamo sam vidjela gerber 4T, ali po velicini bi odgovarali nasima za 3 godine i ne znam kakvi su modeli...
Pitam za poklon: malac ce sad 3 godine, sitniji je gradjom, a ni ne nosi pelene vise pa nosi m&s bodice 2/3 Y jer mama voli da mu ledja nisu gola.:rofl: On je i sam vec vjest u otkopcavanju drukera.:cerek:

imaju u m&s i krasnih šarenih bodija, ili nježno plave i nježno roza linije isto. samo moraš imat dobar tajming, jer te bodiće vrlo brzo rasprodaju, a valjda ne dobivaju tako često. meni se čini da posebno brzo rasprodaju te veće brojeve, ili ih manje dobiju. :ne zna:
ugl, ja sam odustala tamo ih kupovat nakon veličine 9-12mj.
u C&A sam senioru kupovala br 92, većih nisam vidjela. moj je to nosio s 2g +-3mj, a krupan je momak.

lunica26
27.02.2012., 23:08
Da se pohvalim da sam svašta našla danas u ARENI u H&M-u.Stigle su caprice i na baby odjel.Svjetlo žute,bijele na tamno plave prugice,koraljno crvene,i tirkizne.

Brojeve je već sad teško naći.NAma je baby 80 još uvijek velik:503:

I uzela sam joj onaj kompletić tunika tajice sa Kitty.Taj model tajica nam je odličan.I tanku kapicu.
Sad tek kužim kak dolazi svašta u H&M što nije na on line i pROda se brzo.

I mislim da ni jedne godine nisu imali tak slatke duo-pack majice.

Carters u ARENI je isto izvadio ljetnu kolekciju od lani.Nije samo GM.

Lili07
28.02.2012., 00:06
eeeeerm, naravno da ne :brukica:

nego - "Perfect Kid" bodići - kome poznato, gdje ima za kupiti?

meni to zvuči kao getro marka ili tak nekaj, baš mi zvoni getro :ne zna:

znam da je ovo tema o odjeći al može malo o obući? moj mali ima ful visoki rist i sve mu ostavlja tragove na nogici nakon kraćeg nošenja. jel zna neko koji modeli su za takve nogice? samo da napomenem imamo froddo šlapice, klin tenisice i ciciban visoke cipele i sve ga režu, a da ne govorim da neke ne možemo ni nataknuti :rofl: micek moj :)

unije
28.02.2012., 05:48

Nego, da vas pitam...

:cerek: Na netu kupi, Carter's 24mj onaj 5pack, veličine su recimo 98, a vjerujem da se mogu rastegnuti i do 104 bez ikakvog problema na mršavcima :lol: M&S ima mislim nešto manje brojeve po dužini...
Evo moja će skoro 3 godine, nosi te carters vel.24mj, sama otkopčava za wc jedan srednji druker koji joj dolje zakopčamo i sve 5. Ima 96 cm i još uvijek su joj malčice komotni, ima za 1-2 prsta lufta pa će ih valjda moći još i iduće zime nositi :rofl:

frupy
28.02.2012., 07:13
:cerek: Na netu kupi, Carter's 24mj onaj 5pack, veličine su recimo 98, a vjerujem da se mogu rastegnuti i do 104 bez ikakvog problema na mršavcima :lol: M&S ima mislim nešto manje brojeve po dužini...
Evo moja će skoro 3 godine, nosi te carters vel.24mj, sama otkopčava za wc jedan srednji druker koji joj dolje zakopčamo i sve 5. Ima 96 cm i još uvijek su joj malčice komotni, ima za 1-2 prsta lufta pa će ih valjda moći još i iduće zime nositi :rofl:

Tnx!
A ne znam ni sama... Ne bi htjela da su mu na knap... Promotrit cu malo ove 24 mj. sto imamo doma pa cu si zgruntati.
Znaci i vi ste bezpelenasi koji sami otkopcavaju drukere za wc s nepune 3 godine?:cerek:
Respect!:s

mamaodzanata
28.02.2012., 07:40
Znate li da li M&s još dostavlja u RH? Prije jedno tri Božića imali su čak i super cijenu dostave, kupila sam podosta stvarčica ali sad ne vidim baš da li dostavljaju?

mammamia
28.02.2012., 09:10
PERFECT KID bodići su stvarno perfektni.
Ja sam ih kupovala starijoj (ima sad 7,5 godina) i to je robna marka od Getroa, ali ne sadašnja, nego od prije tih 7-8 godina.
To su bodići super kvalitete, punog, mekanog pamuka...
Od kad sam ih otkrila, imali smo samo te, ni H&M, pa smijem reći čak ni Carters (osim u bojama i dizajnu), ali po kvaliteti im nije u rangu. Možda M&S, taj rang, po mom mišljenju.

mamaodzanata
28.02.2012., 09:31
A kakvo je vaše iskustvo s benettonom? nama se gotovo sve njihovo pokazalo jako nekvalitetno, H&M-u nisu ni do koljena

nosorog
28.02.2012., 09:50
A kakvo je vaše iskustvo s benettonom? nama se gotovo sve njihovo pokazalo jako nekvalitetno, H&M-u nisu ni do koljena

ja imam par dobivenih (rabljenih) donjih djelova, izgledaju ko novi.
a sigurna sam da ih je dijete podosta nosilo.tak da mi je za donji dio trenirke zapravo okej cijena.
nama su njihovi modeli uski i dugacki i zato ih volim

majce su im preskupe i zapravo ruzne, par njih sa sljokicama se opralo
opcenito, mrzim djecju odjecu sa sljokicama

netko je spominjao gace, da su mali modeli, al ja ih nisam uspjela naci u nasem broju, cak i bez snizenja (jer je ta ista osoba sigurno sve pokupovala :zubo:)

ninci2306
28.02.2012., 11:01
drage mame,molim vas vi u zg,vidjela sam na online shopu h&m onu pidzamicu za curice sa strumfetom i potkosulju jel ima velicna 110 i 98,ako ima da kazeti u kom H&M imaju iste, i koje zenske vrse usluzno kupovnje neka mi se jave na ppč!!HVALA

Beata Kahlo
28.02.2012., 11:14
Znate li da li M&s još dostavlja u RH? Prije jedno tri Božića imali su čak i super cijenu dostave, kupila sam podosta stvarčica ali sad ne vidim baš da li dostavljaju?

au, ne dostavljaju ti oni u rh, ali dostavljaju u bih za samo 7Ł pa ako imaš koga tamo...

Beata Kahlo
28.02.2012., 11:18
PERFECT KID bodići su stvarno perfektni.
Ja sam ih kupovala starijoj (ima sad 7,5 godina) i to je robna marka od Getroa, ali ne sadašnja, nego od prije tih 7-8 godina.
To su bodići super kvalitete, punog, mekanog pamuka...
Od kad sam ih otkrila, imali smo samo te, ni H&M, pa smijem reći čak ni Carters (osim u bojama i dizajnu), ali po kvaliteti im nije u rangu. Možda M&S, taj rang, po mom mišljenju.

a jelda, super su... ali mi je baš misterij jer se nikako ne mogu sjetiti tko nam je to donio a bilo je to prije par mjeseci, novo, zapakirano....

unije
28.02.2012., 11:22
Tnx!
A ne znam ni sama... Ne bi htjela da su mu na knap... Promotrit cu malo ove 24 mj. sto imamo doma pa cu si zgruntati.
Znaci i vi ste bezpelenasi koji sami otkopcavaju drukere za wc s nepune 3 godine?:cerek:
Respect!:s

Yes, skinuli pelene sa 2 god i 2 mjeseca :cerek:
Nosili smo potkošulje do zime, a onda sam uvela opet bodiće jer su joj zbog neprestanog skakanja i aktivnosti leđa bila non stop gola.

Ma ako je malecki sitniji i između 95 i 100 cm, biti će mu sigurno dobri ti u vel.24 mj :mig:

unije
28.02.2012., 11:26

Meni su dosad sve stvari iz Benettona bile odlične, kvalitetan materijal i dizajn, uredno sašiveno... nikad rupica ili nešto. A imali smo i hlača i majica i vesta i hoodija i kaputić za zimu...
Jedino majice s gliterima nekad znaju popucati u pranju (čak i na 40 stupnjeva), ali ne sve, nego samo pojedine boje glitera.

frupy
28.02.2012., 11:38
Yes, skinuli pelene sa 2 god i 2 mjeseca :cerek:
Nosili smo potkošulje do zime, a onda sam uvela opet bodiće jer su joj zbog neprestanog skakanja i aktivnosti leđa bila non stop gola.

Ma ako je malecki sitniji i između 95 i 100 cm, biti će mu sigurno dobri ti u vel.24 mj :mig:

Joooj, na sto muka sam... Gledala ove 24 mj. i cini mi se da bi mu bilo na knap...:503:
A bas bi htjela kupiti bodice jer mi je nedavno frendica pricala kako ih jako tesko nalazi a trebaju im.:(
Inace, oni su skinuli pelene s godinu i 10 mj. :s:s:s
Bodici su stvarno super izum i bas je glupo sto nema vecih brojeva. Ja ni na sebi ne podnosim kad su mi ledja gola, a kako cu onda na malom?

tihonsee
28.02.2012., 12:39
znam da je ovo tema o odjeći al može malo o obući? moj mali ima ful visoki rist i sve mu ostavlja tragove na nogici nakon kraćeg nošenja. jel zna neko koji modeli su za takve nogice? samo da napomenem imamo froddo šlapice, klin tenisice i ciciban visoke cipele i sve ga režu, a da ne govorim da neke ne možemo ni nataknuti :rofl: micek moj :)

mi ti kupujemo obuću u bambiju, počeli tamo jer nam je blizu, a nastavili jer imaju lijepe modele i jer su prodavačice jako ljubazne i uslužne. ugl, nama prodavačice svaki put kad kupujemo bilo što od obuće uvijek komentiraju kako imamo jaki rist i onda nam daju da probamo modele koji više odgovaraju takvoj građi stopala i noge. i sve što smo kupili bilo mu dobro.
možda bi znale riješiti i vaš problem visokog rista? :kava:

LadyMo
28.02.2012., 14:43
Mi imamo 2g5mj, 94cm i 15.5kg-bodići: Carter's 24mj još dobri, sparovi 24-36mj čak i malo poveliki, a imamo i par C&A vel. 104 - oni su nam isto duži tako da će ih moći još dosta dugo nositi. U C&A vel. 104 je najveća koju sam ja vidjela, ne sjećam se imaju li većih bodića, ali fakat moraš naletit i kopat po onim boksevima jer ih je teško naći. Mislim da još MTČ tj. Leptirić ima tako veće bodije.

Nego haundemuše jeste vidjele jesu došle kratke hlačice za cure i dečke na odjelu 86+?

frupy
28.02.2012., 18:47
Mi imamo 2g5mj, 94cm i 15.5kg-bodići: Carter's 24mj još dobri, sparovi 24-36mj čak i malo poveliki, a imamo i par C&A vel. 104 - oni su nam isto duži tako da će ih moći još dosta dugo nositi. U C&A vel. 104 je najveća koju sam ja vidjela, ne sjećam se imaju li većih bodića, ali fakat moraš naletit i kopat po onim boksevima jer ih je teško naći. Mislim da još MTČ tj. Leptirić ima tako veće bodije.

Hvala ti, ovo su mi vrijedne info! :top:

ninci2306
28.02.2012., 22:15
jel niko nije vidio nigdje strumfasticnu pidzamu i podkosulju?!
a,sto se tice vecih bodija u lidl,zna da bude bas za vecu djecu i ta njihova maraka je sasvim ok,kad se opere nit se rasiri niti nista,za vrtic i tako ODLICNO!a pamucno..

Xen@
29.02.2012., 06:17

Nego haundemuše jeste vidjele jesu došle kratke hlačice za cure i dečke na odjelu 86+?

Za dečkiće su stigle kratke hlačice materijala ko trenirkice cijena oko 70 kn, dobili su i duo pack majice bez rukava na prugice i kratki rukav, vidim da svaki dan nešto novo stave. Za curice ne znam i ovo sam sad za Arenu napislala.

MAJA155
29.02.2012., 06:49
Joooj, na sto muka sam... Gledala ove 24 mj. i cini mi se da bi mu bilo na knap...:503:
A bas bi htjela kupiti bodice jer mi je nedavno frendica pricala kako ih jako tesko nalazi a trebaju im.:(
Inace, oni su skinuli pelene s godinu i 10 mj. :s:s:s
Bodici su stvarno super izum i bas je glupo sto nema vecih brojeva. Ja ni na sebi ne podnosim kad su mi ledja gola, a kako cu onda na malom?

frupy

neće mu biti knap

moja curica je visoka 100 cm, teška 14 kg

ima 2 godine i 8 mjeseci - Carters bodići 24 mjeseca su joj super, moći će ih još par mjeseci nositi :mig:

MAJA155
29.02.2012., 06:51

meni je Benetton super, kupujem ga doslovno godinama, pogotovo dječju odjeću

99 % stvari se pokazalo super kvalitetno - uvijek ima nešto malo lošije kvalitete, ali to je sa svim markama isto

kupujem sve - od veša za djecu, pidžama - do jakni ... :mig:

možda si naletila baš na nešto nekvalitetno :ne zna:

blond lady
29.02.2012., 07:18
a,sto se tice vecih bodija u lidl,zna da bude bas za vecu djecu i ta njihova maraka je sasvim ok,kad se opere nit se rasiri niti nista,za vrtic i tako ODLICNO!a pamucno..

podkošulju sam vidjela u h&m sa stumfetom na odjelu +86 vel. za cure

mala1mala
29.02.2012., 08:49
Evo moja iskustva:
Benetton- dobili majičicu, tanji, ali mekani pamuk, rastezljiva, sa dva drukerića odostraga, piše mislim, benetton baby- to nam je najdraža majica, nosimo ju već 6 mjeseci!!! Brzo sam trčala kupiti još jednu, jer je majica kojoj se malena najmanje opirala za oblačenje- fina, rastezljiva, tanka, a opet mekana pa stoga toplija
Carters- ne moram ni pričati, odličan dizajn, no za moju mršavicu ponekad preširoki a kratki bodiji
jedno odjelce koje smo dobili na posudbu je bilo dosta loše- tanak pamuk, napravile su se rupice uz šavove na nogama
Leptirić- već sam ih hvalila, sada imamo 5 bodija, 4 tanka i jedan deblji- krojevi odlični, materijali isto, ovaj debeli bodi je idealan za zimu, takav pamuk još nisam kod nikoga vidjela, rukavići uski, ne laprdaju oko ruku :D, bodići fino uz tijelo
u veličini 56 smo imali 6 bodibenkica, moja je bila 4. dijete koje ih nosi- u savršenom stanju
pidžame smo kupili na sniženju u bebinom svijetu (mislim da još traje) 50%, isto od tog debelog pamuka- divota, mislim da se ta pidžama neće raspasti sljedećih 10-ero djece (ne mojih :D)
HM- oni bodiji koji u sebi imaju elastina se mogu nositi po 3-4 mjeseca!
Filmar- nosimo samo donje dijelove t:Drenirkica, jer ova moja to maže brzinom svjetlosti (puzanje), niš posebno, materijal mješavina, al za ovo što mi treba, dobro se drže
Oshkosh- one njihove legendarne tregerice na pruge su turbokvalitetne, raubamo ih ko velike a one se ne daju
Obaibi- prekrasne stvari, malo preskupe
ononešto Z (u Gardenu pokraj Obaibija)- odlična sniženja, fine stvari se znaju nać za jeftine pare, imaju dosta robe pa kad padne na 70% još uvijek se može naći svašta

a sad pitanje za iskusne mame:
nego, ovo što sada nude na HM stranici, to je sve za ljeto ili? Hoće li biti kratkih hlačica za curke 80?

LadyMo
29.02.2012., 13:47
Za dečkiće su stigle kratke hlačice materijala ko trenirkice cijena oko 70 kn, dobili su i duo pack majice bez rukava na prugice i kratki rukav, vidim da svaki dan nešto novo stave. Za curice ne znam i ovo sam sad za Arenu napislala.

Ma ja sam mislila na kratke hlačice obične pamučne, slične onima od prošle godine s baby odjela...
konkretno za cure bi to bile ove:
http://www.hm.com/at/product/96472?article=96472-B

Pretpostavljam da imaju (će imati) i za dečke slične...cijena bi trebala onda biti cca 35-40kn, što je ok za taj komad odjeće.

Ove koje su kao trenirkica nisam danas vidjela u Areni, a frendica takve zapravo ni ne želi...

Pa eto cure koje su češće u /bliže H&M-u kad ugledate ove kratke hlačice pliiiz javite :)

LadyMo
29.02.2012., 13:57
U Areni recimo nisam vidjela niti jednu od ovih pidžamica s likovima, tipa štrumfeta ili dora...na štrumfetu i hello kitty imaju one kao majice-potkošulje po 40kn. Ovako mi se učinilo da ima stvarno svega, dosta im je ljetnog već došlo, duo-pack majica, haljinica,tajica...čak sam joj uspjela kupiti one tajice/kaprice što su se spominjale-mornarske s crvenom mašnicom, i neku kao mornarsku haljinicu-meni je baš fora ali ne mogu je naći na netu. Ali tek je kraj 2.mj., sad će polako stizati i ostala ljetna kolekcija, a vidjela sam da stalno pune police/vješalice pa se nadam da neće biti kao prošle godine nestašica svega već prvi dan kad se pojavi roba u dućanu :) I u C&A imaju dosta nice stvarčica za cure 92+ ali izbor im je puno lošiji nego u CC1.

frupy
29.02.2012., 14:03
frupy

neće mu biti knap

moja curica je visoka 100 cm, teška 14 kg

ima 2 godine i 8 mjeseci - Carters bodići 24 mjeseca su joj super, moći će ih još par mjeseci nositi :mig:

:503:
Ma pronjuskat cu malo po ducanima, mozda nadjem u jednom od m&s neke koji nisu cisto bijeli.
Mislim da mali od frendice ima 102 cm i nekih 15 kg.
A ja carters 24 mj. kupujem za ljeto za svog malog koji je prije mjesec i pol imao 80 cm i 11 kg i ne cini mi se da ce mu biti preveliko tako da imam dojam da bi ovom decku to ipak bilo na knap.:ne zna:

unije
29.02.2012., 14:41
Ma pronjuskat cu malo po ducanima, mozda nadjem u jednom od m&s neke koji nisu cisto bijeli.
A ja carters 24 mj. kupujem za ljeto za svog malog koji je prije mjesec i pol imao 80 cm i 11 kg i ne cini mi se da ce mu biti preveliko tako da imam dojam da bi ovom decku to ipak bilo na knap.:ne zna:

Frupy mislim da si ti malo pobrkala lončiće. Nema šanse da vam budu ovi bodići vel.24mj dobri u ljeto ako ti je mali 80 cm visok :eek:
Dobri bi vam bili eventualno 18 mj, ali 24 mjeseca su baš ogromni, dugi i širi dosta.Moja mala je nosila te 5-pack bodiće vel. 12 mj negdje do visine 86 cm!

Alure
29.02.2012., 16:12
Stigla je nova kolekcija u Carter's :cerek:

Htjela sam curki kupiti ovaj set (http://www.carters.com/null/2-Pack-Romper-Dress-Set/714442446769,default,pd.html?cgid=carters-baby-girl-dresses) u vel. 24M. Ali, romper mi izgleda ogromno a haljinica bi mogla biti ok.

Unije pomagaj :D koji broj je tvoja prošlo ljeto nosila, ako ste uopće imale rompere.

I uzela sam curki u HM-u caprice, šorceve sam zaboravila pogledati.
A tko je tražio potkošulju sa štrumfetom, ima ih u cc1.

Merry Gentry
29.02.2012., 16:22
alure,koja mu je cijena?
gledam ga preko e-baya pa da znam jel' se isplati ili da uzmem tu...
glupa sam što ga nisam uzela iz online storea prije 2 tjedna kad sma već naručivala :mad:

MAJA155
29.02.2012., 16:24

za tvog malog će sigurno biti preveliki bodići vel. 24 mjeseca

u biti njima su bodići neobično veći od ostale robice pogotovo ovi 5-packovi

tako da bolje da se opskrbiš onima od 12 i 18 mjeseci :mig:

Han@
29.02.2012., 16:29

Slažem se; moja ima 90 cm i još nosi 12 M, stvarno su veliki. I ne, mala nema kratak trup:D

Alure
29.02.2012., 16:35
alure,koja mu je cijena?
gledam ga preko e-baya pa da znam jel' se isplati ili da uzmem tu...
glupa sam što ga nisam uzela iz online storea prije 2 tjedna kad sma već naručivala :mad:

E trebala si naručiti jer je kod nas 150 kn. Sitnica :D

Merry Gentry
29.02.2012., 16:46
ma super,ubij me do kraja...:503:
a ništa,sad gledam na e-bay u nije ništa puno jeftinije 11$+10$ SHIPPING...

a dobro,bit će rasprodaja u lipnju/srpnju na onlineu pa ćemo kupiti i za ovu i za sljedeću godinu :p

Beata Kahlo
29.02.2012., 17:18
Frupy mislim da si ti malo pobrkala lončiće. Nema šanse da vam budu ovi bodići vel.24mj dobri u ljeto ako ti je mali 80 cm visok :eek:
Dobri bi vam bili eventualno 18 mj, ali 24 mjeseca su baš ogromni, dugi i širi dosta.Moja mala je nosila te 5-pack bodiće vel. 12 mj negdje do visine 86 cm!

I ja sam isto zabrijala kupiti mišici carters bodiće 24mj sad za proljeće/ljeto/jesen, ima godinu, 10 kg i prije 2 mj je imala 80 cm.
:confused:

unije
29.02.2012., 18:54
I ja sam isto zabrijala kupiti mišici carters bodiće 24mj sad za proljeće/ljeto/jesen, ima godinu, 10 kg i prije 2 mj je imala 80 cm.

Da, nemojte se u vezi tih bodića zavarati po nazivu 24 mjeseca, jer oni su definitivno OGROMNI, 12 mj su za otprilike vel.86 (pa prema 92) 18 mj je otprilike za vel.92 (pa prema 98), a 24 mj otprilike za 98 (pa do 104).

Govorim naravno o Carters 5-pack setu, da ne bi bilo zabune. Druga pakiranja i oni po komadu su mislim dosta manji od ovih.

unije
29.02.2012., 18:57
Stigla je nova kolekcija u Carter's :cerek:

Htjela sam curki kupiti http://www.carters.com/null/2-Pack-Romper-Dress-Set/714442446769,default,pd.html?cgid=carters-baby-girl-dresses" u vel. 24M. Ali, romper mi izgleda ogromno a haljinica bi mogla biti ok.

Unije pomagaj :D koji broj je tvoja prošlo ljeto nosila, ako ste uopće imale rompere.

I uzela sam curki u HM-u caprice, šorceve sam zaboravila pogledati.
A tko je tražio potkošulju sa štrumfetom, ima ih u cc1.

Draga nismo imali rompere u asortimanu, jer su onak široki, pa mi nisu baš zanimljivi. Imali smo jedan jedini u vel.24 mj, od Oshkosha, onak kao karirane tregerice sa kratkim nogavicama. Dobri su nam bili na onaj prvi gumbić na naramenicama (a inače 2 su gumbića). Ali Oshkosh i Carters nemaju baš iste brojeve i modele, tak da ti na žalost ne mogu pomoći.

lunica26
29.02.2012., 19:01

Moja ima 11 kg,i cca 89cm i 18M su joj veliki,tak da neeeeemoj uzimati 24M,nikak.

nety
29.02.2012., 19:44
Ja naručila 5pack Carter's bodića za bebu koja stiže u 6 mj veličinu za 3mj Nisam htjela NB da mi baš nebuju ono za tjedan dana mali Ali ok ak buju veliki za ljeto moći će na jesen pa gore još trenirkica
ja sma jučer bila u Z-kidsu i kupila kompletića 2 na 70% i 2 vestice ..prekrasne sam sam si ja zabrijala da je 30% od 140kn 60kn po vestici...nešto mi neide matematika kad mi se svidi nešto lijepo a skuplje pa nakraju svaku 100kn platila :)..ali nema veze Nemora sve biti jeftino To je prva beba neka ima i dvije skuplje stvarčice
Nego mislit li da je za novorođenče dosta 56 veličina nebi htjela da bude preveliko ili da uzmem i 50

Beata Kahlo
29.02.2012., 21:32
Nego mislit li da je za novorođenče dosta 56 veličina nebi htjela da bude preveliko ili da uzmem i 50

a to ti je baš teško reći, ja sam iz laredouta uzela bodiće broj 50 (i to je bila prva stvar koju sam kupila svojoj mišici :cerek: ) i nosila ih je kad se narodila - prvih tjedan i pol.
Znači, mogli smo i bez broja 50.
Zapravo, mi smo jako brzo prešli na broj 60, ni 56 nije baš bio nošen :ne zna:

frupy
29.02.2012., 21:54

Curke, nisam ja nista pobrkala loncice.:D
Mi smo carters 12 months prerasli odavno, negdje krajem ljeta, kad je imao 9 mj. Od 9. mj. smo u bodicima 18 months koji su mu jos uvijek taman, nimalo dugi ili siroki.
Pretpostavljam da je sad dug oko 81/82 cm, do ljeta ce sigurno biti za velicinu 24 months. Nedavno sam mu probala jedan bodic 24 mj. i malo mu je dugacak, po sirini mu je cak ok.
Koliko sam skuzila, vi imate vitke curke, izgleda da je s debeljuskastim momcicima nesto drugacija situacija sto se tice tih velicina.:mig:

Zvrksa
29.02.2012., 22:38
ajde da i ja malo doprinesem nedoumicama oko carter's bodića :mig::D
moj sa 21.mj. 10-10,3kg, 86cm visine nosi 18m i nisu mu veliki oni iz 3pack-a (sa hlačicama koje imaju motive na guzi) i oni iz 4pack-a bodića, jedino su mu veliki oni što se pojedinačno kupuju sa kopčanjem na ramenima (ti su stvarno značajno veći od ove 2 spomenute kategorije) i moj već više od mjesec dana više nikako ne može biti u 12m jer su mu rukavi prekratki, po dužini i širini su mu ok

Beata, mislim da tvojoj maloj na tu dužinu i visinu za proljeće i ljeto nikako neće trebati 24m, možda tek na jesen ako se tijekom ljeta naglo izduži (što se obično zna dogoditi prek ljeta)

libe2404
29.02.2012., 22:50

ja kupila u CC1 duo pack piđame i potkošulju (koju ćemo nositi kao majicu :cerek:) na štrumpfove :cerek::cerek::cerek:

lunica26
29.02.2012., 23:04
Bodići iz 5-pack kombinacije meni spadaju u zasebnu kategoriju,i posebno mislim na bodiće sa kratkim rukavima.

Dal ima još kakva potkošulja sa štrumfetom osim one roze sa zelenim rubom...

libe2404
29.02.2012., 23:10
Bodići iz 5-pack kombinacije meni spadaju u zasebnu kategoriju,i posebno mislim na bodiće sa kratkim rukavima.

Dal ima još kakva potkošulja sa štrumfetom osim one roze sa zelenim rubom...

ja sam vidila samo tu sa zelenim rubom :mig: (CC1)

Zvrksa
29.02.2012., 23:16

kak to misliš? :ne zna:

lunica26
29.02.2012., 23:23
ja sam vidila samo tu sa zelenim rubom :mig: (CC1)
Da,i ja...u Areni....mislila sam da ima mooožda u nekim ostalim bojama.Vidjela sam sad na "našem" on line piđamicu sa štrumfetom:cerek: http://www.hm.com/hr/product/98879?article=98879-A
kak to misliš? :ne zna:

Pa zato što ih ne mogu uspoređivati sa onim pojedinačnim da d.rukavima koji su nam 18M mali,ni sa onima iz 3pack kompleta koji su nam taman.A niti sa bodićima bez rukava.
Ti iz 5 pack kompeta su najkomotniji iz našeg iskustva.

lunica26
29.02.2012., 23:28
Jel vidio netko ove tajice kod nas:

http://lp.hm.com/hmprod?set=key[source],value[/model/2012/G10 98806 88022 54 0234 0.jpg]&set=key[rotate],value[]&set=key[width],value[]&set=key[height],value[]&set=key[x],value[]&set=key[y],value[]&set=key[type],value[STILL_LIFE_FRONT]&call=url[file:/product/large]

Zvrksa
29.02.2012., 23:36
Pa zato što ih ne mogu uspoređivati sa onim pojedinačnim da d.rukavima koji su nam 18M mali,ni sa onima iz 3pack kompleta koji su nam taman.A niti sa bodićima bez rukava.

aaa...to... al mojem ti nisu niš veći nego oni iz 3pack-a (ja sam pisala isključivo o dugim rukavima) :ne zna:

unije
01.03.2012., 08:27
Jel vidio netko ove tajice kod nas:

http://lp.hm.com/hmprod?set=key[source],value[/model/2012/G10 98806 88022 54 0234 0.jpg]&set=key[rotate],value[]&set=key[width],value[]&set=key[height],value[]&set=key[x],value[]&set=key[y],value[]&set=key[type],value[STILL_LIFE_FRONT]&call=url[file:/product/large]

Nisam vidjela ove tajice jučer u CC1 kad sam bila nakon duuuugo vremena. Kupila sam samo 2 tajice s čipkicom u rozoj i ljubičastoj boji na odjelu 86+ i jednu Kitty majicu i to u vel.86 na baby odjelu :lol: :rofl: Majica je OGROMNA ona roza s tamnije rozim točkicama, meni izgleda kao vel.92/98 prije nego vel.86.
Mjerila sam ju s Kitty majicom sa odjela 86+ (onakva kakva postoji i Minnie), čak je duža od iste takve u vel.98/104, po širini su iste :D
Vidjela sam i onu Minnie tuniku s tajicama, ogromne su u vel.86, dobro kažeš Lunči da su zbilja ogromni modeli... mislim da bi i na moju išla vel.80 kao malo duža majica, a 86 kao prava tunika.
Primjetila sam da još drže prošlogodišnje modele majica po redovnim cijenama, Kitty majice one plave, roze i bijele s točkama su pomiješali s potkošuljama :lol: a vidjela sam onu ljubičastu minnie i daisy majicu, isto po redovnoj cijeni, a znam da su model od prošlog ljeta.

Toliko o H&M brojevima :kava: zato i obiđem sve odjele da vidim čega ima, jer se nekad ugodno iznenadim.

frupy
01.03.2012., 08:33

Ja imam skroz drugacije iskustvo.:ne zna:
Kod ovih koje mi imamo (po jednoj velicini dva-tri 5packa, jedan 3pack i par bodija iz setova), situacija je sljedeca: izmedju 5pack i 3 pack nema apsolutno nikakve razlike, ovi iz setova su cak mrvicu manji, a oni koji se kupuju na komad s kopcanjem na ramenu su definitivno najogromniji.:ne zna:
To sad govorim za kratke rukave, ali s dugima je bila ista stvar.:ne zna:

nety
01.03.2012., 10:31
Odlično znači moja mrvica kad se rodi ima paket bez rukava NB veličinu a za 8 mj imamo Carter's veličinu 3 mj Ako buju i veliki baš to može i za jesen kod nas u stanu je uvijek toplo i može bodi kratkih rukava i gore tanja vestica ..taman kupila 2 krasne na kopčanje u z-kids veličinu za 3 mj

Beata Kahlo
01.03.2012., 13:25
Odlično znači moja mrvica kad se rodi ima paket bez rukava NB veličinu a za 8 mj imamo Carter's veličinu 3 mj Ako buju i veliki baš to može i za jesen kod nas u stanu je uvijek toplo i može bodi kratkih rukava i gore tanja vestica ..taman kupila 2 krasne na kopčanje u z-kids veličinu za 3 mj

mislim da ti je to ok, ali si pogledaj za z-kids je nama uvijek premali s obzirom na njihove brojeve - moja sad nosi njihov 3T majice, a znam da je nećak s 9 mj nosio 18+mj. Ali on je ekstremno velika beba. I moja je nešto veća pa ti ne znam reći točno.

Zvrksa - hvala na info, malo ću još promisliti o carters bodićima :top:

Alure
01.03.2012., 16:10
ma super,ubij me do kraja...:503:
a ništa,sad gledam na e-bay u nije ništa puno jeftinije 11$+10$ SHIPPING...

a dobro,bit će rasprodaja u lipnju/srpnju na onlineu pa ćemo kupiti i za ovu i za sljedeću godinu :p

A nije nešto ni na eBayu povoljnije :ne zna: Čekaj sale :D
I blago vama, možeš se opskrbiti i za iduće ljeto.
Meni ja na Carter'su od 2T većina stvari ružna. Razmišljala sam naručiti preko dilerice ali nemam šta :eek::eek:
Draga nismo imali rompere u asortimanu, jer su onak široki, pa mi nisu baš zanimljivi. Imali smo jedan jedini u vel.24 mj, od Oshkosha, onak kao karirane tregerice sa kratkim nogavicama. Dobri su nam bili na onaj prvi gumbić na naramenicama (a inače 2 su gumbića). Ali Oshkosh i Carters nemaju baš iste brojeve i modele, tak da ti na žalost ne mogu pomoći.

Ma odustat ću od ovog kompleta definitivno. Da su dvije haljinice bilo bi ok, ovako bi nam romper bio neupotrebljiv. Stvarno je preširok.

Ali sam curki naručila dvije Next suknjice :cerek: I možda budem još koju haljinicu ako naletim.

Merry Gentry
01.03.2012., 16:28
cure,kakva je to Garanimals robica?:ne zna:

nety
01.03.2012., 17:19
I danas mi je stigao Nipcom ..uzela sam njihove bodibenkice i one kombinezočiće bez rukava i definitivno moram stati Još sma vidjela da jedna forumašica prodaje u 56 kraaasne M&S bodije ali čeka me 3 dugih rukava u ormaru i kod sogi još 10 kratkih i nesmijem ni pomisliti više i imati ćemo 5-6 bodibenkica u 56- 62 Sve kupila kad nemam od koga dobiti I kaj god vidim nemrem odoliti Ali probati ću se sad više skulirati ima za start dosta Kad vidim kako će rasti onda ću mu dalje kupovati
Njbolje je od svega kaj za svaki komad koji kupim novi pomislim ..nema veze nek ima kad ide iz bolnice lijepu kombinaciju..po tom moj treba ići cijeli mj svaki dan iz bolnice doma koliko sma ja toga već natrpala hahahhahahahaha

smeđa
01.03.2012., 17:44
cure,kakva je to Garanimals robica?:ne zna:

odlična!
kvalitetna nemas problema :)

Merry Gentry
01.03.2012., 18:02
super,puno ti hvala!
našla na e-bayu selericu koja prodaje stvarno jeftino tu robu pa reko' da pitam valja li to šta :D, onda ću naručiti par majica za ljeto...

javim dojmove kad dođu! :mig:

groficaaa
01.03.2012., 19:48
Curke, nisam ja nista pobrkala loncice.:D
Mi smo carters 12 months prerasli odavno, negdje krajem ljeta, kad je imao 9 mj. Od 9. mj. smo u bodicima 18 months koji su mu jos uvijek taman, nimalo dugi ili siroki.
Pretpostavljam da je sad dug oko 81/82 cm, do ljeta ce sigurno biti za velicinu 24 months. Nedavno sam mu probala jedan bodic 24 mj. i malo mu je dugacak, po sirini mu je cak ok.
Koliko sam skuzila, vi imate vitke curke, izgleda da je s debeljuskastim momcicima nesto drugacija situacija sto se tice tih velicina.:mig:

potpisujem u potpunosti. imamo 11 kg i 80 cm, veličina 18 m mu je sad totalno taman, 24 m će ići u pogon kroz mjesec,dva sigurno... ali mi nismo debeljuškasti kao frendić :D:D

frupy
01.03.2012., 20:04
potpisujem u potpunosti. imamo 11 kg i 80 cm, veličina 18 m mu je sad totalno taman, 24 m će ići u pogon kroz mjesec,dva sigurno... ali mi nismo debeljuškasti kao frendić :D:D

:rofl::rofl::rofl:
Kak niste? Ja sam mislila da ste vi duzi i tezi od mog klipana i da ste vec uskocili u 24 mj.
Mi vec mjesec-dva nosimo par kompleta hlace i prsluk/majica 24 mj. I samo su mu hlacice mrvicu dugacke. Prsluk i majica vec su mali.:ne zna:

sarari
01.03.2012., 20:42
I danas mi je stigao Nipcom ..

Meni su se uvijek Nipcom bodici cinili najboljima, malo su deblji, nemaju elastina ali mi je odlican pamuk i uvijek su ostali isti nakon puno pranja. I nemaju siroko oko vrata kao neki... :mig:

groficaaa
01.03.2012., 21:17
:rofl::rofl::rofl:
Kak niste? Ja sam mislila da ste vi duzi i tezi od mog klipana i da ste vec uskocili u 24 mj.
Mi vec mjesec-dva nosimo par kompleta hlace i prsluk/majica 24 mj. I samo su mu hlacice mrvicu dugacke. Prsluk i majica vec su mali.:ne zna:

bodići cartesovi 24m će tek krenut u optjecaj...ostala robica ko po špagici, s.oliver,benetton, hm-18m, jedino zaru već nosimo 18-24m.

hahaha ali zato imamo 6 štrampica iz Lidla br 62-68 koje još uvijek nosimo. tj ovu zimu smo ih tek i počeli nositi.. hi hi .. ludi brojevi,kaj drugo reći.

nety
01.03.2012., 21:20
Slučajno za njih saznala ( Nipcom ) Cijene su im fantazija ...čovjek ne pada u nesvijest nad svakom stvarčicom i ono što mi je došlo je super Neznaš šta je lijepše Nekako me uvijek mame Disney likovi ali nema smisla da se plaća duplo skuplje samo zato kaj je na bodiju winnie pooh :) Imam sad bodija i pidjama do veličine 68 Ekipa obično posuduje te male stvarčice ali pošto ja nemma od koga ja 99% kupila, ali kupujem i tu na forumu i u second handu Nema smisla sve po punim cijenama Juče naletila na benetonov gornji dio trenirkice za 15 kn :) nigdje ocufan nema one mrvice od pranja naprijed ma super

frupy
01.03.2012., 21:21
bodići cartesovi 24m će tek krenut u optjecaj...ostala robica ko po špagici, s.oliver,benetton, hm-18m, jedino zaru već nosimo 18-24m.

hahaha ali zato imamo 6 štrampica iz Lidla br 62-68 koje još uvijek nosimo. tj ovu zimu smo ih tek i počeli nositi.. hi hi .. ludi brojevi,kaj drugo reći.

:lol::lol::lol:
Smijem se i zbog broja i zbog Lidla.:p
I nama cartersovi bodici cekaju u niskom startu. A tako su krasni... Jedva cekam da ih obucemo...:cerek::cerek::cerek:

A sad bjezi u krpe, kasno je!:D

mirelkok
02.03.2012., 07:58

Imaš u Prečkom u Shoping centru na 1.katu dućan Nikolina koji prodaje potkošulje i gaćice domaće proizvodnje, jaako fini pamuk a gaćice su one prave sa uvučenom gumom-lastikom i nema šanse da ti puknu, imaju i za dečke i za cure na štrumfove i štrumfetu, u bojama bijele, žute, plave , roza, gaćice su po 10 kn (al vrijede svaku kunu) a potkošulje 20 ili 22 kn ? al tako su lijepe da se mogu nositi i kao majičice po ljeti. i naljepnica štrumf nije onako zakeljena jeftina plastična koja ti se u prvom pranju odlijepi već ona fina, mislim da bi se mogla i peglati. imaju i piđamice na minnie po 70 ili 80 kn.
a piđame na štrumfove imaš u konzumu-onim većim, snižene su na 70 kn (a bile oko 100)

lunica26
02.03.2012., 18:04
Jel vidio možda netko negdje za kupiti majice sa Dorom kod nas...

Zvrksa
02.03.2012., 18:34
meni se čini da sam ih vidjela u C&A na odjelu 92+.... vidim da ih imaju online, ali sad nisam baš 100% ziher jesam ih vidjela nedavno

lunica26
02.03.2012., 19:55
JA ih u dućanu nisam vidjela...

Jel je velik kalup taj 92+...ja sam na tom odjelu viđala samo 98 majice.