PDA

View Full Version : Nisam nikad... (poljubio nekoga, imao curu, vodio ljubav)

stranice : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11

bozanstvena333
06.10.2006., 17:47
pa sramezljiv jesam,fizicki odbojan definitivno(stalo mi se rugaju zbog izgleda) pa tako da su to neki od razloga.:zubo: kaj ti nemres otic zubaru da ti sredi zube,a onda do prvog butika da te tam obuku po posljednjoj modi?nisi kvazimodo...:rolleyes: ps. vidjeh u zivotu puno ruznih tipova,koji su smatrali da su mel gibson....i samopouzdanje je bitno.Pogledaj okos ebe koliko ima ruznih komada ,koji su poznati npr,bebek

glup sam ko kurac
08.10.2006., 12:27
Nikad nisam:
stero u kurac kretene koji seru po forumu bez veze s mozgom.
stero u kurac tuznog djecaka i slicne.
stero u kurac onog ko se ne slaže sa predhodnim teranjima.

pomozite, pomozite, pomozite, pomozite, pomozite, pomozite, kako to napraviti?:confused::rolleyes:

Limeni Nos
11.10.2006., 19:21
@ glup sam ko kurac

Super ti je nick! (ozbiljno) :top:

Constantine
11.10.2006., 19:25
imam 24 godine,osjecam se samo.nemam bas prijatelja,najbolja (jedina koju imam)prija zivi daleko od mene.a sada se gotovo vise niti ne cujemo,
Nikada nisam imao curu,niti ista slicno(mislim da je sada vec kasno ionako da se poljubim prvi puta).Fax sam na prvoj godini i neznam sto dalje,nikako se ne uspjevam uklopiti,drzim se podalje od sviju.
Molim neki savjet.

Ma jebao te, glupane. Digni guzicu, makni se od kompjutora, izađi van, otiđi u najbliži kafić, disko, kino, ili što god ima u tvom mjestu, pronađi prvu curu, pitaj ju nešto. Ako ti odgovori, nastavi dalje. Ako te odjebe, ništa onda. Nastaviš tako dalje dok ne nađeš neku. Ako misliš i dalje ovako jadikovati, i tražiti savjete od ovih koji će te prije zajebavati, nego pomoći, tako ništa nećeš postići.
Marš van i da si u roku od 24 sata pronašao neku, makar to bila prostitutka, tvoja sestra ili bliži rod.

Eto.

glup sam ko kurac
12.10.2006., 22:54
@ glup sam ko kurac

Super ti je nick! (ozbiljno) :top:

nema boljeg neg kad ti forum kaze:
"Bok, glup sam ko kurac !"

Constantine
13.10.2006., 11:46
nema boljeg neg kad ti forum kaze:
"Bok, glup sam ko kurac !"

A sigurno ti je naljepše kada te drugi smatraju retajem. :zubo:

glup sam ko kurac
13.10.2006., 14:53
A sigurno ti je naljepše kada te drugi smatraju retajem. :zubo:
Bar sam na zemlji, retaj il ne, za razliku od tužnih i inih. :) :D

lutkica22
14.10.2006., 23:36
gledam ljude okolo,razuzdani su,moji vršnjaci misle samo na opijanje,seks,zabavu,imam par ljudi koji su normalni i dobri.ja imam22 god nikad ne pijem ne pušim,nikad se nisam ljubila ni ništa slično.komično je sto ljudi mogu svašta o meni mislit jer ne djelujem tako.strastveno plešem trbušni ples,lipa sam zgodna,onako u stlu jlo.a nemogu bit snekim s muškima sam povučena iako svi mislu da sam neka ono...:confused: bojim se da ću umriti sama jednog dana,neću imat nikog kraj sebe

Vekki
15.10.2006., 00:07
popij si tu i tam

mladen_i_ja
15.10.2006., 00:57
:flop: Baš mi te žao J.lo :zubo:

retaj san u RL-u
15.10.2006., 01:32
gledam ljude okolo,razuzdani su,moji vršnjaci misle samo na opijanje,seks,zabavu,imam par ljudi koji su normalni i dobri.ja imam22 god nikad ne pijem ne pušim,nikad se nisam ljubila ni ništa slično.komično je sto ljudi mogu svašta o meni mislit jer ne djelujem tako.strastveno plešem trbušni ples,lipa sam zgodna,onako u stlu jlo.a nemogu bit snekim s muškima sam povučena iako svi mislu da sam neka ono...:confused: bojim se da ću umriti sama jednog dana,neću imat nikog kraj sebe
studiraš prirodoslovni fakultet :(

Brown Acid
15.10.2006., 01:51
bojim se da ću umriti sama jednog dana,neću imat nikog kraj sebe

Vjerovatno će tako i biti.

forvirett
15.10.2006., 04:15
citam odgovore...ah, forumasi, sarmantni cinici:cerek: ima tu nesto drazesno u vama

Lutko J.Lo,sram je okovao tvoje srce i zbog toga ti je tesko se dati a kada davas tada i primas:top:

Tesko je definirati "normalnost" i "dobrotu" ali mislim da odgovor ipak nije: ne-seks, ne-zabava, ne-opijanje.

_malicka_
15.10.2006., 10:23
studiraš prirodoslovni fakultet :(
a kakve to ima veze s bilo cim?

ToxiCity
15.10.2006., 10:27
Hmm vrijeme je da pocnes ispitivat svoju sexualnost (šala).. ma kao da si ti jedina ukocena, pola ovih "jebaca" s foruma su lažovi.

Brijem da je tvoj problem sto "previse mislis", kako ce okolina reagirati, a buduci da nikad nisi imala frajera logično je da te je malo neugodno jer nisi nikad bila u takvoj situaciji, da bi znala kako postupiti i što raditi.

Poznajem nekoliko ljudi koji se nalaze u istoj situaciji i uglavonom neznaju kako ostvariti kontakt s osobom i kao boje se odbijanja i neugodne situacije...

Ja kazem da je to cist normalna stvar i jednostavno moras "glavom u zid", najgore je cekat prekriženih ruku i gledat kako ti život prolazi...

Probaj ostvariti bilo kakav kontakt s osobom koja ti se sviđa, a dalje je sve igra, čari života, moras se opustiti... ako te odbije nisi ni prva ni zadnja...

ps. s obzirom da izgldas poput J.lo, nepusis, nepijes, spadas među poželjnje udavace :), i malo mi je tesko povjerovati da te nijedan frajer nije pokusao zavesti, a uostalom kada se nađeš u takvoj situaciji prihvati igru (nemoras se odmah udati) i okusi život CocaCola :)

Archangel
15.10.2006., 11:32
Slazem se posve s Toxiem. Da nisi iz Zadra, ja bi ti osobno pomogo :D

lutkica22
15.10.2006., 12:19
stvar je u tome što nema osobe s kojom mogu govorit o tome,sram me je ionoako svi mislu da sam imala dečke,imam ja udvarača naravno,al Bože nisam kriva što grozno prilaze mislim da svi muški žele samo jedno od cure,a ne želim nikom dopustit da pravi glupaču od mene kad to nisam.koliko mulica oko mene ima dečke a ja se ni poljubila nisam,NE SVIĐA MI SE POGLED KOJIM ME TI MUŠKI GLEDAJU KO OBJEKT A NE OSOBU..IMA PAR DOBRIH PRIJATALJA a to je u biti to,realna sam jako.il se drogiraju, il žele seks koji ja narvno ne želim i nije da se sad želim udati nago samo naći neku osobu koja vridi,ljudi imaju veze al svašta u njima eto bar me niko nije povridija a najjadnije mi je kako me neke cure ogovaraju da sam,ovakva onakva, a one su ono ajme meni.fora mi je što me dosta prijatelj jako cijeni misle da sam dobra i to,a ovako na forumu bar mogu reć što me muči pa mi je lakše:rolleyes:

timon_
15.10.2006., 15:12
Eej! Malo upadam kao padobranac, ali tek sam se danas registrirao. To sto kazes stoji, ali nisu(smo) svi takvi. Ja sam se, evo, u zadnjih tjedan dana poceo osjecati jako usamljeno, i sad si moram naci curu, jer me ovo ubija. I zacudo, mozda na zgrazanje ostatka muske populacije ;) , uopce ne trazim brzi sex, nego samo nekoga skim cu biti. S kim mogu razgovarati, otici na kavu, nekog koga mogu zagrliti i u cijem cu se drustvu osjecati ugodno. Nekoga, uz koga se necu osjecati usamljeno.

lutkica22
15.10.2006., 15:30
Eej! Malo upadam kao padobranac, ali tek sam se danas registrirao. To sto kazes stoji, ali nisu(smo) svi takvi. Ja sam se, evo, u zadnjih tjedan dana poceo osjecati jako usamljeno, i sad si moram naci curu, jer me ovo ubija. I zacudo, mozda na zgrazanje ostatka muske populacije ;) , uopce ne trazim brzi sex, nego samo nekoga skim cu biti. S kim mogu razgovarati, otici na kavu, nekog koga mogu zagrliti i u cijem cu se drustvu osjecati ugodno. Nekoga, uz koga se necu osjecati usamljeno.
ha pa nisam ni ja dugo tu baš,a ja vidiš prvo nemogu od srama javnosti priznati da se nisam ljubila normalno,da sam djevica kažem jer sam ponosna na to i to je moj izbor,al kako ću se poljubit kad stvarno što vidim oko sebe kaos,a ti pa ima dobrih cura samo trebaš prići kužiš,ja bi se prije ubila nego prva prišla dečku,a nema veze ko te odbiju samo trebaš poradit na dobrom upadu,sve cure vole osjećajne,pažljive i kavalire dečke,a ne prostake :s

mladen_i_ja
15.10.2006., 15:45
ha pa nisam ni ja dugo tu baš,a ja vidiš prvo nemogu od srama javnosti priznati da se nisam ljubila normalno,da sam djevica kažem jer sam ponosna na to :s

:rofl:
ljubiš,ljubiš se i to dobra znaš:kiss:
kad san vidija ovaj post puka san od smiha:rofl:
uvik isto s tobon:rofl:
ko voli nek izvoli i viruje ove gluposti:rofl:

no idea
15.10.2006., 15:46
ha pa nisam ni ja dugo tu baš,a ja vidiš prvo nemogu od srama javnosti priznati da se nisam ljubila normalno
kako se to nenormalno ljubi? :misli:
sve cure vole osjećajne,pažljive i kavalire dečke,a ne prostake :s
jedna od najvecih zabluda ikad :D

lutkica22
15.10.2006., 15:56
govorim da priznam svima da sam djevica jer sam ponosna na to.
i da sam se ljubila baš bi sad to ode govorila da nisam,hm hm,ko ne vjeruje njegov problem,:zubo:

no idea
15.10.2006., 16:00
zasto si ponosna na to sto si djevica? :rolleyes:

nije da kazem da bi se trebala sramiti ili nesto, ali zasto to uopce netko ima potrebu isticati?:)

mladen_i_ja
15.10.2006., 16:02
govorim da priznam svima da sam djevica jer sam ponosna na to.
i da sam se ljubila baš bi sad to ode govorila da nisam,hm hm,ko ne vjeruje njegov problem,:zubo:

Stara ne kenjaj:E znamo se:D

lutkica22
15.10.2006., 16:08
aj dobro misli ti što hoćeš,a kakvu boju kose imam kad se znamo.koliko braće i sestara imam

lutkica22
15.10.2006., 16:10
ne idem od čovjeka do čovjeka i govorim da sam djevica,to znaju smo oni s kojima sam dobra kužiš,a ponosna sam zato jer sam mi je to čast

no idea
15.10.2006., 16:23
Ne znam kakva ti je to cast al dobro... :kava:

Limeni Nos
15.10.2006., 16:23
a ponosna sam zato jer sam mi je to čast

Pa, svaka ti čast onda... :zubo:

Limeni Nos
15.10.2006., 16:31
...i okusi život CocaCola :)

Pa kakve su to reklame ovđe...?:nono:

cherry_
15.10.2006., 16:37
koje dubokoumne rasprave....ako ženska s nikim nije bila i ako to smatra čašču neka:top: ...uostalom VI muški što više pojebete to ste kao veče face a neznam koliko vas ni žensku golu nije vidilo(odnosi se na one koji pričaju da dnevno jebu i po 10 puta__sumnjam u to ali ako neko ipak je svaka čast) a kad ženska reče s koliko ih je spavala onda je kurva.To vam je današnje društvo a mislim da će takvo i ostat!!

Limeni Nos
15.10.2006., 16:40
oni koji pričaju da dnevno jebu i po 10 puta__sumnjam u to ali ako neko ipak je svaka čast

Sumnjam da bi takvi toliko visili na forumu... :zubo:

timon_
15.10.2006., 17:56
Potpisujem :D

Limeni Nos
15.10.2006., 18:02
forum (pogotovo ovaj podforum) je za ljude koji pate od nejebice... :o

timon_
15.10.2006., 18:14
Ma jooj!!! Ne pati mene nejebica (ok. mozda malo) nego usamljenost. Vraziji internet. Prije nekoliko dana sam naiso na nesto i od tada se osjecam TOOTALNO usamljen. Morat cu krenuti u lov. Najgore sto neznam odakle krenuti.

Limeni Nos
15.10.2006., 18:37
Prije nekoliko dana sam naiso na nesto i od tada se osjecam TOOTALNO usamljen.

What's that? :)

timon_
15.10.2006., 18:42
http://www.vincifruit.com/index.php?Strip=183

Uopce ne znam zasto me to toliko upiklo. Ali boli.

lutkica22
15.10.2006., 18:48
koje dubokoumne rasprave....ako ženska s nikim nije bila i ako to smatra čašču neka:top: ...uostalom VI muški što više pojebete to ste kao veče face a neznam koliko vas ni žensku golu nije vidilo(odnosi se na one koji pričaju da dnevno jebu i po 10 puta__sumnjam u to ali ako neko ipak je svaka čast) a kad ženska reče s koliko ih je spavala onda je kurva.To vam je današnje društvo a mislim da će takvo i ostat!!
potvrđujem ovaj stav,svi moji muški frendovi za svaku koja je spavala s više od dva govore da je drolja,a oni što više pojebu to su veće face naravno da toga ima i manje neg oni pričaju,a :s

Limeni Nos
15.10.2006., 18:50
Stripovi? Uobičajenije je da te žacne neki film ili pjesma... :)

timon_
15.10.2006., 19:01
Najzesce te pikne ono s cim se mozes poistovjetiti. U posljednje vrijeme mi se zivot pretvorio u kolotecinu. Bas kao na stripu. Probudis se, odes na posao, vratis se... i tu je problem. Sta kad dodjes kuci? Sa prijateljima mozes raditi samo toliko stvari (ne, ne mislim na sex). Strip je bio samo katalizator spoznaje (Ili barem to ja tako vidim).

Limeni Nos
15.10.2006., 19:05
Najzesce te pikne ono s cim se mozes poistovjetiti. U posljednje vrijeme mi se zivot pretvorio u kolotecinu. Bas kao na stripu. Probudis se, odes na posao, vratis se... i tu je problem. Sta kad dodjes kuci? Sa prijateljima mozes raditi samo toliko stvari (ne, ne mislim na sex). Strip je bio samo katalizator spoznaje (Ili barem to ja tako vidim).

Ma kužim te, samo, nikad mi se nije desilo da me strip pogodio... Istinabog, nisam ih puno ni čitao... :)

timon_
15.10.2006., 19:19
Na to sam sasvim slucajno naletio u lutanjima netom. Inace, volim stripove, crtiće, filmove (posebno sf). Pruzaju mi mogucnost bijega od sumorne stvarnosti s vremena na vrijeme. Hmm... ovo zadnje zvuci kao da sam totalni pesimist.

Limeni Nos
15.10.2006., 19:22
Ja uglavnom eskiviram stvarnost uz pomoć svog discmana...

timon_
15.10.2006., 19:31
Svatko ima svoj nacin :D . Nazalost, moram ici. 20:30 i vrijeme je da se spremim za mocnu smijenu. Koji shit :flop: Pozdrav svima za danas:Pivo:

Limeni Nos
15.10.2006., 22:43
Pozdrav! i manje čitaj deprimirajuće stripove... :)

Herp
15.10.2006., 23:06

Tako su mi super ove polupismene nedojebane djevice koje misle da su bolje od svih. Ja recimo pijem, pušim, jebem se svaki dan i baš zato sam si nekako normalna i dobra, iako imam manje dupe nego Džej Lo.. :cerek:

Gle, lutko, dok god budeš svoje vršnjake doživljavala kao pijane, drogirane, šovinističke narkomane, ovisne o nikotinu pače, kurca ne bu'š dobila. Al' znam takve kao ti i tebi slične - jednom kad probaš više nećeš stati. :rofl:

Herp
15.10.2006., 23:12
@ Limeni nos: nije :)

Gordini
15.10.2006., 23:24
Tako su mi super ove polupismene nedojebane djevice koje misle da su bolje od svih. Ja recimo pijem, pušim, jebem se svaki dan i baš zato sam si nekako normalna i dobra, iako imam manje dupe nego Džej Lo.. :cerek:

Gle, lutko, dok god budeš svoje vršnjake doživljavala kao pijane, drogirane, šovinističke narkomane, ovisne o nikotinu pače, kurca ne bu'š dobila. Al' znam takve kao ti i tebi slične - jednom kad probaš više nećeš stati. :rofl:

:s http://img400.imageshack.us/img400/5817/fuckhq1.gif

volej_iz_lakta
16.10.2006., 09:40

dobro brijacica sta napadas nasu lutkicu...malo si prenabrijana...ocito je lutkica dobar komad pa trazi pravu priliku,zgodnog lika i te spike,dok si ti brijem bila sretna da te uopce neko zeli prislonit uz zid pa si davala i dajes svima koji te zele zajasit....sve ok da bi se i nasa lutkica trebala opustit malo ali brijem da joj ne trebaju napadi nekih baba(ne mislim na tebe naravno) na netu...ok ljubavi?...idi i ne grijesi vise sestro...:cool: :top:

no idea
16.10.2006., 09:52
dok si ti brijem bila sretna da te uopce neko zeli prislonit uz zid pa si davala i dajes svima koji te zele zajasit..
Moram priznati da su mi jos uvijek takve cure draze nego ove kvazimoralne svetice :rigo:

_malicka_
16.10.2006., 09:52
potvrđujem ovaj stav,svi moji muški frendovi za svaku koja je spavala s više od dva govore da je drolja,a oni što više pojebu to su veće face naravno da toga ima i manje neg oni pričaju,a :s
cura koja je spavala s vise od 2 tipa je drolja?
a dobro,ako ti tako kazes!
racunaj da si se jebat pocela sa 16, a udajes se sa 26, 27. Do tada ih hvala bogu,
stignes nastancati preko 10, s tim da ti niti jedan nije bio one night stand, nego ste bili u vezi!
a ono da su svi tipovi prostaci i da sve cure vole romanticne kavalire isto se ne bih slozila.
daleko od toga da uz sebe zelim tipa koji ce im uletiti s necim tipa: "di si picko", ali
da zelim nekog mlakonju koji je veca curica od mene, koji uvijek mora biti ultra njezan i tepa
mi od jutra do sutra... ne bih, hvala!

volej_iz_lakta
16.10.2006., 10:04
Moram priznati da su mi jos uvijek takve cure draze nego ove kvazimoralne svetice :rigo:

ma sve ok ko koga voli njegovo je pravo,ali brijat o curi radi toga jer se cuva je kretenizam...kad tad ce skakat po krevetu to je neupitno,a sad hoce li to biti s 15 ili 25 ako je njoj svejedno i nama bi trebalo biti...

no idea
16.10.2006., 10:05
ma sve ok ko koga voli njegovo je pravo,ali brijat o curi radi toga jer se cuva je kretenizam...kad tad ce skakat po krevetu to je neupitno,a sad hoce li to biti s 15 ili 25 ako je njoj svejedno i nama bi trebalo biti...
Propustit ce mladost... :zubo: :(

volej_iz_lakta
16.10.2006., 10:06

..a vec vidim za ovu trebicu koja ju napada da je istina ono sto sam napisao...i onda da joj dodem ja sa ovako lijepim licem i isklesanim tijelom dala bi mi makar joj muz bio u susjednoj sobi...

IwamaKodo_San
16.10.2006., 10:07
Koliko ljudi toliko čudi ne treba se generalizirati neki počnu čak i sa 30 i više a da se ne radi o nekoj anomaliji.

volej_iz_lakta
16.10.2006., 10:12
..a vec vidim za ovu trebicu koja ju napada da je istina ono sto sam napisao...i onda da joj dodem ja sa ovako lijepim licem i isklesanim tijelom dala bi mi makar joj muz bio u susjednoj sobi...

naravno da se malo salim jos da si treba ne zabrije krivo pa me napadne iz sveg naoruzanja...:Snajper: :trk:

_malicka_
16.10.2006., 10:20
jel se to odnosi na mene ili....?
ma nisam ja nikog napala, naravno da svatko ima pravo raditi sto i kad zeli, ali glupo
mi je kad neko prica da je cura koja spava s vise od 2 tipa drolja, da su svi tipovi idioti...
ima i normalnih!

lutkica22
16.10.2006., 13:57
što ste se raspričali oa nisam ja to rekla da su cure te drolje,nego ti tipovi i to je živa istina,ja se čuvam za pravoga,i meni uopće nije žao zbog toga ne patim ja za seksom.nego bi samo volila imat normalnog dečka koji me voli i ja njega a ne nekog zločestog napaljenika koji samo gleda gdje će koju povalit da budem prosta.:rofl:

timon_
16.10.2006., 14:49
Cekas nekog normalnog za tebe jer ti je drustvo oko tebe pre razvaljeno. Samo nemoj cekati predugo. Mozda bi morala promjeniti mjesto izlaska i upoznati nove ljude. Da vidis nekog ful dobrog tipa, bi li mu prisla?

lutkica22
16.10.2006., 19:05
da bilo bi mi drago da nađem nekog normalnog,no nikad ne bi prva prišla dečku jer nisam takav tip iako mi se neko sviđa,smatram da dečko treba prvi prići,možda nije cool al tako mislim

Herp
16.10.2006., 19:18

Nisam baš trebica, starija sam od tebe, a što se davanja tiče imala sam ih puno manje nego većina žena moje dobi (tko mi je kriv kad sam imala samo par kvalitetnih veza :zubo: ) I vjeruj mi, nikad nije bilo upitno to da li me netko želi prisloniti, samo što nemam običaj to stavljati na sva zvona, za razliku od lutkice.

@ idejek: :top:

Tuzni djecak XXL
16.10.2006., 19:21
Nisam baš trebica, starija sam od tebe, a što se davanja tiče imala sam ih puno manje nego većina žena moje dobi (tko mi je kriv kad sam imala samo par kvalitetnih veza :zubo: ) I vjeruj mi, nikad nije bilo upitno to da li me netko želi prisloniti, samo što nemam običaj to stavljati na sva zvona, za razliku od lutkice.

Bacaš mi na nekoga ovom retorikom :rigo:

_malicka_
16.10.2006., 19:22
:confused: :confused:

Rionero_100
16.10.2006., 19:26
Prijatelju nije ni blizu kasno, ljudi se žene i iza 30-e. Sve da imaš i 40 nije kasno za ljubav, samo nesmiješ odustati. Evo ti jedan jednostavan savjet, kad vidiš curu koja ti se sviđa priđi joj, nemš što izgubiti, odbije te ko je je** idi do "prve pored nje" i valjda ćeš na neku naletjeti, ne valjda nego sigurno.

lutkica22
16.10.2006., 19:32
[QUOTE=Herp]Nisam baš trebica, starija sam od tebe, a što se davanja tiče imala sam ih puno manje nego većina žena moje dobi (tko mi je kriv kad sam imala samo par kvalitetnih veza :zubo: ) I vjeruj mi, nikad nije bilo upitno to da li me netko želi prisloniti, samo što nemam običaj to stavljati na sva zvona, za razliku od lutkice.

curo draga ja tebe ne vrijeđam pa ne trebaš ni ti mene,niko ne zna kako je kome dok to sam ne isproba ja sam se u životu napatila i nema se:rofl: potrebe vrijeđati ja poštujem tvoje mišljenje i nemam ništa protiv al eto

no idea
16.10.2006., 19:34
E lutkica, daj mi reci nesto....jel se ti osjecas "vrjednije" od svojih prijateljica zato jer se cuvas za pravoga a pola njih su se potrosile s prvim deckom? :)

Herp
16.10.2006., 19:40

Na onog Herpa koji te pili na tvom topicu?

Ili na dijete Brown Acida i KCN koje je previše čitalo Waltera, Amadina i Drita?

timon_
16.10.2006., 20:52
E lutkica, daj mi reci nesto....jel se ti osjecas "vrjednije" od svojih prijateljica zato jer se cuvas za pravoga a pola njih su se potrosile s prvim deckom? :)

Aide, ljudi. Sto je gnjavite. Ja mislim da je pohvalno sto je u stanju kontrolirati se, a se potrositi sa prvim koji naiđe pa pokupiti svakakva sranja od bolestina. Ima onih koji se trose sa svim i svakim. To je njihov izbor. Ona je odlucila cekati pravu osobu, i to je njen izbor, i treba ga postovati. Lutkice, nedaj da te gnjave napaljeni izfrustrirani tipovi :top:

no idea
16.10.2006., 20:53
Ajd vidis da tu raspravljamo, nitko je ne napada ;)

Pitam je samo, zanima me :)

Warrior of Light
16.10.2006., 21:22
Lutkice22 mani se ti Sokrata i cuvanja za nekog posebnog jer pitanje je da li uopste takav postoji.vreme prolazi,nece da ceka tebe dok nadjes nesto sto mozda i ne postoji.
Svi mi imamo mane i greske i neces naci osobu koja je toliko savrsena koliko sam shvatio da ti trazis.Nemoj posle u 30 god da bijes glavom u zid i da se kajes sto me nisi poslusala.

Jos nesto,neces naci muskarca koji ne zeli prisloniti zensku uz zid,takav je ili peder ili je strpljiv pa posle kad te dohvati...

lutkica22
16.10.2006., 22:12
pa ne mislim ja ništa o njima prijateljicama, jer je to njihov život njihov izbor,:rolleyes: i ja ih ne osuđujem kao nikog drugog,ja samo govorim o svom problemu zatvorenosti,i jer se nisam ljubila a ne zato jer sam djevica,a to meni paše.ja samo želim naći srodnu dušu i to je to al ne mogu bit sad s nekim koga ne volim, nekog sirovog kretena uzet,koji želi samo seks a ne mene kao osobu:)

no idea
16.10.2006., 22:24
A kako ces to znati da zeli tebe kao osobu? :D

Limeni Nos
16.10.2006., 22:38
@ Limeni nos: nije :)

Pa znam da nije... ;)
Ja trenutno patim od te bolesti već 2 mjeseca... :tuzni:

lutkica22
16.10.2006., 22:39
to se vidi po načinu kako me gleda,jel me pažljivo sluša kad govorim,da se lijepo ponaša u stilu da me poštuje i ne dira gdje ne treba,ma to se vidi:D

Tuzni djecak XXL
16.10.2006., 23:17
i ne dira gdje ne treba,ma to se vidi:D

Pa tebe ionako nitko nikad nije dirao gdje ne treba :klap:

Herp
16.10.2006., 23:41
Pa tebe ionako nitko nikad nije dirao gdje ne treba :klap:

:top: evo vidiš da si duhovit, ovo je prvi tvoj post koji ne odiše pesimizmom i baš mi se sviđa

mamina_maza
17.10.2006., 01:26
imam 24 godine,osjecam se samo.nemam bas prijatelja,najbolja (jedina koju imam)prija zivi daleko od mene.a sada se gotovo vise niti ne cujemo,
Nikada nisam imao curu,niti ista slicno(mislim da je sada vec kasno ionako da se poljubim prvi puta).Fax sam na prvoj godini i neznam sto dalje,nikako se ne uspjevam uklopiti,drzim se podalje od sviju.
Molim neki savjet.

ne želim bit neugodna kao neki nadređeni na ovom forumu koji se vjerojatno ovim putem mogu prepoznati ali kaj ti čekaš??:eek: onak..relax...just do it!!
aeee booo :zivili: :bicedobro:

Mr.Oizo
17.10.2006., 08:24
to se vidi po načinu kako me gleda,jel me pažljivo sluša kad govorim,da se lijepo ponaša u stilu da me poštuje i ne dira gdje ne treba,ma to se vidi:D

I ja lijepo gledam i slušam i poštujem ali evo imam 31 godinu a dirao sam samo sebe. No good.

_malicka_
17.10.2006., 09:12
Tužni, popravljas se.... :tulum:

volej_iz_lakta
17.10.2006., 09:18
Tužni, popravljas se.... :tulum:

istina cak se i ja sjecam tuznog s time da nije imao trebice itd...ovaj sretniji post je lijepo vidjeti....:top:

Warrior of Light
17.10.2006., 14:38
@Lutkica22

Da te ne dira gde ne treba?!Zasto?da li je to neki greh?nesto lose?Valjda to treba da ti predstavlja zadovoljstvo.
Preterano glupe stavove imas kao da si ceo zivot provela u sumi ili na selu medju dedama i babama.
E pa onda se diraj sama gde ne treba.Tako ces i da umres.

P.S postoji jos jedna opcija:kad se u 30g pogledas u ogledalo i vidis da ti mladost prolazi onda ces poceti da se jebes sa svima.
"ko visoko leti nisko pada"

Tuzni djecak XXL
17.10.2006., 14:43
[QUOTE=Warrior of Light
P.S postoji jos jedna opcija:kad se u 30g pogledas u ogledalo i vidis da ti mladost prolazi onda ces poceti da se jebes sa svima.
"ko visoko leti nisko pada"[/QUOTE]

Pa,ona će bar to moći,uvijek se nađe netko tko bi ga stavio,makar i u stroj za mljevenje mesa,a ja sa 30 i dalje neću nikad naći curu niti se poljubiti i bit ću nemoćan

Maisie
17.10.2006., 17:05
da bilo bi mi drago da nađem nekog normalnog,no nikad ne bi prva prišla dečku jer nisam takav tip iako mi se neko sviđa,smatram da dečko treba prvi prići,možda nije cool al tako mislim
pa ne mislim ja ništa o njima prijateljicama, jer je to njihov život njihov izbor,:rolleyes: i ja ih ne osuđujem kao nikog drugog,ja samo govorim o svom problemu zatvorenosti,i jer se nisam ljubila a ne zato jer sam djevica,a to meni paše.ja samo želim naći srodnu dušu i to je to al ne mogu bit sad s nekim koga ne volim, nekog sirovog kretena uzet,koji želi samo seks a ne mene kao osobu:)
a kad ti tip priđe nećeš ga zažvalit bar godinu-dvi jer ne želiš to radit s nekin koga ne poznaš i nisi sigurna da ti je srodna duša. o da :rolleyes:
aj registriraj novog klona. ova ti priča ne drži vodu.

_malicka_
17.10.2006., 17:45
Pa,ona će bar to moći,uvijek se nađe netko tko bi ga stavio,makar i u stroj za mljevenje mesa,a ja sa 30 i dalje neću nikad naći curu niti se poljubiti i bit ću nemoćan
mislim da imamo novi par.
ona ce u 30 davat svima, a ti ces htjet umocit...
prica rijesena!:rofl:

_malicka_
17.10.2006., 17:46
još nešto.
prekini sa samosažaljenjem i naći ćeš curu i prije nego misliš!

Limeni Nos
17.10.2006., 17:47
Ja mislim da treba poubijat sve ljude... :kava:

lutkica22
17.10.2006., 18:25
ma dajte molim vas govorim teoretski ne o sebi,bila sama sama neka sudbina odluči,:rofl: che sara sara,i normalno da se neću žvalit s tipm kojeg prvi put vidim to je jadno,takve ženske sujoš jadnije od mene,bit je u ljubavi pravoj a ne ispraznom seksu i žvaljenju s nepoznatima,a ne vadite riječi iz konteksta,o diranju sam mislila to da dečko koji te poštuje neće odmah zavlačit ruke ko zna gdje i to govorim općenito ne o sebi budući da nemam tih iskustava,a oni koji se prave pametni i kojekakvi j..... ne bi visili na ovom forumu:rofl: :D :D :D

no idea
17.10.2006., 18:34
normalno da se neću žvalit s tipm kojeg prvi put vidim to je jadno
znaci da sam ja jadan? :mad: :zubo:
a oni koji se prave pametni i kojekakvi j..... ne bi visili na ovom forumu:rofl: :D :D :D
ne zaboravi da si i ti na forumu :kava:

lutkica22
17.10.2006., 18:42
[ to govorim općenito ne o sebi budući da nemam tih iskustava,a oni koji se prave pametni i kojekakvi j..... ne bi visili na ovom forumu:rofl: :D :D :D[/QUOTE]
opet vadimo riječi iz konteksta,ja sam ovdje jer imam problem a neki se prave face a da nisu u problemima ne bi visili na ovom forumu,

no idea
17.10.2006., 18:43
Visim na forumu jer je zabavno i korisno a ne jer imam probleme :rolleyes: :kava:

Osim toga, vidis da te podjebavam, ne moras se odmah ljutiti :D

lutkica22
17.10.2006., 18:51
nema veze,al ne možes se pravit pametan kad ne znaš kako je kome,
svaka tebi čast al ja nemam ništa protiv nikog dovoljna sam si sama sa svojim sranjima,ne mogu s ni skim na svijetu razgovarat pa moram visit na forumu:)

no idea
17.10.2006., 18:53
Imas tuznog pa s njim mozes na pm pricati, mislim da cete se dobro slagati :D

lutkica22
17.10.2006., 18:57

mali je ipak u puuuuno većoj depri od mene,al imam jednu frendicu koja je baš kao on vječno tužna,meni ga je žao al volim razgovarat s vedrim osobama poput mene,ja sam totalno vesela inače u životu:D

Herp
17.10.2006., 18:58
Gle lutko, šalu na stranu; izletjela si sa stavom da su svi ljudi koji se zabavljaju / opijaju / ljube u usta / seksaju / _____ / - loši i nenormalni. Te da se prave pametni itd. Šta si očekivala nego napad? Ako nastaviš s takvim držanjem, ekipa će s razlogom zabrijati da ovaj 22 u tvom nicku otprilike odgovara tvom IQ-u.

I prestani trkeljati o stvarima koje si vidjela samo u sapunicama. Prava ljubav ne ide baš bez žvaljenja, trpanja, seksanja itd. Da preformuliram - odsutnost istoga nikako ne upućuje na pravu ljubav.

lutkica22
17.10.2006., 19:05
pa ne trebam se opijati,seksati isl da budem zabavna ja sam zabavna i bez toga dragi,i meni nije važno hoće li to drugi raditi,to je stvar izbora,a mislim da moj vlastiti izbor nema tko kritizirati,i moj IQ je 120 ,ja ne blatim nikog pa sada ....poštujem sva razmišljanja i cijenim sve ljude nisam neka kretenuša nego osjećajna osoba kojoj je stalo do drugih:rolleyes: :cerek:

no idea
17.10.2006., 19:12
I prestani trkeljati o stvarima koje si vidjela samo u sapunicama. Prava ljubav ne ide baš bez žvaljenja, trpanja, seksanja itd. Da preformuliram - odsutnost istoga nikako ne upućuje na pravu ljubav.
Upravo to.....lutkica trazi platonsku ljubav :D

Tuzni djecak XXL
17.10.2006., 19:14

Ma nije istina,ona ima potpuno druga razmišljanja od mene,ona je nevini tip tuke :rolleyes:

no idea
17.10.2006., 19:17
Ma nije istina,ona ima potpuno druga razmišljanja od mene,ona je nevini tip tuke :rolleyes:
Necu komentirati, opet bi me napala :zubo:

Herp
17.10.2006., 19:38
ja sam zabavna i bez toga dragi

Bogme jesi :rofl:

DragA

_malicka_
17.10.2006., 23:34
e kad ne jadikujes stvarno si zabavan!:top:

Warrior of Light
18.10.2006., 12:16
@lutkice22

ok,drzi se ti svojih stavova,mi te samo savetujemo jer ti zelimo dobro a ne da bi se vredjali.(iako to pojedini rade)

Kako budes radila u zivotu tako ce i da ti bude.

@Tuzni decak

Tvoj problem.

Dok ne budes hteo sam sebi da pomognes mi ti ne mozemo pomoci nikako.Ista recenica vazi i za tebe kao sto sam napisao lutkici22.

timon_
18.10.2006., 17:21
Covjece, ako procitam da se djed sa 80g. ozenio sa deset puta mlađom, onda zbilja... Mozes naci curu bez problema, samo ako ti je doista stalo da se potrudis potraziti. Moj frend ima 36 i nedavno se ozenio. Hodali su 1g. Ako je on mogao, a ja sam puno zgodniji i mladji od njega, onda mogu i ja, a bogami i ti. Osim, ako ne izgledas poput ovoga.
http://img175.imageshack.us/img175/8492/uglybq6.jpg (http://imageshack.us)
U tom slucaju, imas moju sucut.:D :D

Limeni Nos
18.10.2006., 17:40
Osim, ako ne izgledas poput ovoga.

Jebote, usro sam se na tren... :eek:
Kakve su mu to oči stavili...

timon_
18.10.2006., 18:10
Opako ne?:D :D Jesi vidio ovo sa feromonima? http://www.wildangel.info/
Sazno sa http://www.vidi.hr/ Pa decki, ako ste jako ocajni, mozete probati. Ne pise nista da li imaju i zenske feromone. Jooj, zamisli samo kad bi dobra zenska, osim izazovne odjece stavila jos i feromone i prosetala gradom. Nasto bi totalni kolaps. Zenski feromoni - definitivno preopasno.:zubo: :zubo:

_malicka_
18.10.2006., 18:34
Covjece, ako procitam da se djed sa 80g. ozenio sa deset puta mlađom, onda zbilja... Mozes naci curu bez problema, samo ako ti je doista stalo da se potrudis potraziti. Moj frend ima 36 i nedavno se ozenio. Hodali su 1g. Ako je on mogao, a ja sam puno zgodniji i mladji od njega, onda mogu i ja, a bogami i ti. Osim, ako ne izgledas poput ovoga.
Djed je vjerojatno imao puno para, a sad ce Tuzni udarit protuargument da on nema niti toga!

Maisie
18.10.2006., 21:22
kad to tužni kaže :rofl:

brzakola
19.10.2006., 09:33
Molim neki savjet.

Ovo ti je najbolje (http://www.oglasnik.hr/oglasi/osobni_kontakti/zene/index.html) riješenje problema:).

Nazoveš, platiš i ko čovjek. Onda će ti sve ići na bolje. Vjeruj mi.

Gloss girl
19.10.2006., 13:16
Ovo ti je najbolje (http://www.oglasnik.hr/oglasi/osobni_kontakti/zene/index.html) riješenje problema:).

Nazoveš, platiš i ko čovjek. Onda će ti sve ići na bolje. Vjeruj mi.
Joj koji si ti kreten. :rolleyes: Ne mogu vjerovati. Dajes covjeku link na OGLASE? :rofl: :rofl:

Satan
19.10.2006., 13:31
nabijen vas sve na pendrek

Limeni Nos
19.10.2006., 15:29
pnnk a žnkt

Fuzz
19.10.2006., 18:33
kurva je rješenje :)

Limeni Nos
19.10.2006., 18:44
za dobit paletu bolesti?

tina-zg
21.10.2006., 17:18
imala sam sličan problem..ono, jako sramezljiva, nesigurna i sve to...a onda sam krenula na faks i sve se promijenilo,iako nije islo lagano i niti sada nije bajno ,al imam par dobrih frendica, imala sam nekakvog dečak.Sada ga nemam, al ne zamaram se time(barem ne previse).Jednostavno znam da kada ću biti spremna i to će doći. Moras shvatiti život kao jednu veliku zajebanciju i opustiti se , ne filozofirati previse...Godine uopće nisu problem...Pa, 24 nije tako puno...

flaki
21.10.2006., 19:27
Molim neki savjet.

kako ovaj lik zajebava, dajte pročitajte jednom sve njegove poruke. taj lik je car. malo mi je jadno da ima ljudi koji puse njegovu foru

bobo23
21.10.2006., 22:50
daj odi van napi se i zbari neku ružnu pijanu trebu ,to je bar lako!!!!! fino nam se pohvali i tak da se viš zatvori ova idiotska tema

Limeni Nos
21.10.2006., 23:09
tak da se viš zatvori ova idiotska tema

Da, mene zanim zašto je ovo top-tema?? :confused:

killerwhale
22.10.2006., 00:41
a da pređeš na koze??? :zubo:

:zubo: :rofl:

VeronikaN
22.10.2006., 10:04
Ajoj,ajoj,de su ona lepa vremene kad su gospon tatek,tam oko petnajste zeli sineka za ruku pak ga odpeljali u bordel!A milostive mamice su se delale da niš nevidiju i neznaju!I vuk je bil sit,koza cela,a decu su znali delati i muži i gosponi.Jel to na vami svet bu ostal?Pak onda ni čudno da nam natalitet ide dole!

Limeni Nos
22.10.2006., 15:22
Ajoj,ajoj,de su ona lepa vremene kad su gospon tatek,tam oko petnajste zeli sineka za ruku pak ga odpeljali u bordel?
Pa prošla su.... ne? :(

Journeyman
23.10.2006., 18:17
da

Limeni Nos
24.10.2006., 12:10
Mene zanima zašto je ovo top-tema?
Ima li netko odgovor na to pitanje?

Xerex
25.10.2006., 11:01
Nema veze, uskoro ćeš puknuti i u nekom parku silovati maloljetnicu. :s :rofl: :lol:

Kako mi se gade ovakve teme. Jebate pa što očekuješ? Da će neka ženska sa foruma doći i reći "Joj kako mi te žao, 'oš se jebati samnom?" ili nešto slično?

VERY SWEET GIRL
25.10.2006., 11:35
Pa malo se odvoji od kompjutera!Tu možeš pokupit samo koji savjet!

Kralj_Aleksandar
25.10.2006., 18:19
Molim neki savjet.
Ako želiš riješiti svoj problem javi mi se na mail lorenasakota@hotmail.com dobiti ćeš daljnje upute.Ne paničari!:)

Limeni Nos
26.10.2006., 21:30
Jebate pa što očekuješ? Da će neka ženska sa foruma doći i reći "Joj kako mi te žao, 'oš se jebati samnom?" ili nešto slično?
Pa nego šta drugo...? :)

wrong code
26.10.2006., 21:55
jos nije kasno imas vremena naci ces ti nekog ima i ruznijih i gorih od tebe ne brini se pozz

babarog
26.10.2006., 22:26
No ofense guys ali nekak mi se moj život čini dobro kad citam vas da ste s 31 nevini???? BTW di se izlazi u zagrebu( novi sam) a da nije skupo poput tolkena?

Mrtva mrkva
26.10.2006., 22:27
Mene zanima zašto je ovo top-tema?
Ima li netko odgovor na to pitanje?
Zato sto ima jako puno ljudi koji dolaze s istim problemom pa sam ovo postavila kao top-temu da im olaksam muke trazenja. :)

Limeni Nos
26.10.2006., 23:44
Zato sto ima jako puno ljudi koji dolaze s istim problemom pa sam ovo postavila kao top-temu da im olaksam muke trazenja. :)
Ajd, dobro... :)

?M?
27.10.2006., 23:12
ha ima jadnijih ljudi od mene

Limeni Nos
28.10.2006., 11:31
nema :kava:

Tuzni djecak XXL
28.10.2006., 19:40
pa sam ovo postavila kao top-temu da im olaksam muke trazenja. :)

:s :s

Brown Acid
29.10.2006., 02:34

Sumnjam.:kava:

:s :s

:top: ..i kako je u guzici?

Limeni Nos je sladak.

Limeni Nos
29.10.2006., 15:33
Limeni Nos je sladak.
Merci boku! :kiss:

?M?
30.10.2006., 13:56
čovječe nisi niš propustio
osim jebanja

cajkas
30.10.2006., 14:01
čovječe nisi niš propustio
osim jebanja

mislim ono. nisi ima šta propustit. malo ti je taj ženski rod zajeban. one bi svaku subot drugog i šta će ti takva. ma ić ću ja u pope:E

Marina2501
01.11.2006., 00:12
Ma ne brini, imam ja dobru frendicu koja je baš s 24 prvi put izgubila nevinost, a što je najbolje od svega, cura je super-društvena, zgodna, pametna, sve, i nije joj se htjelo sve do 24-e iako je bila grozno frustrirana. Sad je krenulo... Ako se otkačiš od ljudi i svega nikad nećeš nikog upoznat, izlazi van, na faks, pitaj za skripte, da zajdno učite bilo što, i tako se širi krug.... I jednom će te netko s nekim od nekoga upoznat :s

zidane21
01.11.2006., 13:23
ful si ružan...
ful si sramežljiv...
hmmmmmmmm
pa drkaj onda,to ti je jedina opcija

Limeni Nos
01.11.2006., 14:04
ful si ružan...
ful si sramežljiv...
hmmmmmmmm
pa drkaj onda,to ti je jedina opcija
hm.. ali pripazi onda da ne istrošiš zglob... :kava:

KRUŠKICA
03.11.2006., 15:10
ohohho pa sta cekaš,odi van malo popijes da se opustis :Pivo: ne previše :lol:
priđes nekoj curi ili nađes simpatiju iz osnovne srednje provjeris jel slobodna ovo, ono....i tak dog. kavu,čaj whatever i eto vidjet ces kak ce se stvari kasnije razvijat

Cijanid
04.11.2006., 19:28
Ja nisam osamljen! Imam curu, zove se Desanka Šakić i ne traži da je izvodim non-stop van, ne traži da joj kupujem skupe darove, ne buni se što homići imaju gay parade, ne govori mi da sam muška svinja, ne budi me po noći, ne traži sex kad sam umoran, ne staje ispred izloga kozmetike i odjeće kada god prolazim ilicom, a katkad mi čak zna nešto i skuhati :kava:

Limeni Nos
05.11.2006., 11:18
Ja nisam osamljen! Imam curu, zove se Desanka Šakić i ne traži da je izvodim non-stop van, ne traži da joj kupujem skupe darove, ne buni se što homići imaju gay parade, ne govori mi da sam muška svinja, ne budi me po noći, ne traži sex kad sam umoran, ne staje ispred izloga kozmetike i odjeće kada god prolazim ilicom, a katkad mi čak zna nešto i skuhati :kava:
i vjerojatno vodite vrlo ugodne razgovore u ovim hladnim zimskim noćima...? :kava:

Cijanid
05.11.2006., 11:50
i vjerojatno vodite vrlo ugodne razgovore u ovim hladnim zimskim noćima...? :kava:

Pa nešto je šutljiva moram priznati :kava:
nadam se da se nije razboljela :confused:

Limeni Nos
05.11.2006., 12:59
Pa nešto je šutljiva moram priznati :kava:
nadam se da se nije razboljela :confused:
:lol: :lol:

Vodi ju doktoru za svaki slučaj... :kava:

bobe
06.11.2006., 22:18
možda je lik homić, al još ne zna:zubo: :eek:

*iluzija*
06.11.2006., 22:49
dušo, ti si sigurno jako drag dečko zato ne brini,u godini dana stigneš nadoknadit i više no dovoljno..upamti..kvaliteta a ne kvantiteta..

Nixon_gorgonzola
11.11.2006., 22:43
dušo, ti si sigurno jako drag dečko zato ne brini,u godini dana stigneš nadoknadit i više no dovoljno..upamti..kvaliteta a ne kvantiteta..

Ma da no frx, znas kako Bare kaze - "svi odgovori doci ce sami..." Samo se zajebavaj, druzi se s ljudima nemoj previse mislit i uvjek netko uskoci. :top: :)

Limeni Nos
12.11.2006., 11:11
...i treba pit! :top:

@ndrea
12.11.2006., 14:20
No ofense guys ali nekak mi se moj život čini dobro kad citam vas da ste s 31 nevini???? BTW di se izlazi u zagrebu( novi sam) a da nije skupo poput tolkena?

pa nije tamo tako skupo. a di češ izaći, najviše ovisi o muzici koju slušaš...

Gioia
12.11.2006., 20:07
"Ljubav nećeš naći, ona će ti sama doći"

Živi život, razvijaj se kao osoba, radi ono što voliš, ali nastoj da to ne bude cjelodnevno/noćno buljenje u igrice na kompjuteru.
Naći ćeš neke tople oči kad se najmanje budeš nadao, makar u 40-oj ili kasnije, to je tako nebitno. Možeš biti jedan od onih koji će s godinama dobijati na mudrosti i šarmu - a što je u tome loše? Ajde gore glavu i ne brini brigu, za sve će se život pobrinuti sam.

vljubej
12.11.2006., 21:58
No ofense guys ali nekak mi se moj život čini dobro kad citam vas da ste s 31 nevini???? E jeben ti je život ako ti je to tako važna stvar...

4ever
13.11.2006., 10:53
imaš ti još šanse!!!

valjda će i tebe sreća stići!:)

Kani
16.11.2006., 21:39
Slusaj mali...Ja sam plodna koka, 24 god, crna, sisata, momak me ostavia, usamljena sam...Nemoj se obisit, dodi do mene rađe pa cemo skupa rizat žile posli sexa!

Kani
16.11.2006., 21:42
Ma ne, šalu na stranu momak. Imas vrimena jos, pogotovo zato sta si musko a vi sve radite kasnije. Ali daj nadi drustvo neko. Pocmi od toga da pitas ljude na faxu za knjige i skolu i slicne gluposti. Skompat ces se s nekim...i onda kad pocmete izlazit negdi, tu i tamo, naici ce neka cura. Ali onda pametno, pricaj s njom, i zene su ljudi!Nemoj umuknit i pripast se, nece ti nista bit ako otvoris usta!Sretno!

Limeni Nos
17.11.2006., 11:18
Slusaj mali...Ja sam plodna koka, 24 god, crna, sisata, momak me ostavia, usamljena sam...Nemoj se obisit, dodi do mene rađe pa cemo skupa rizat žile posli sexa!
ćao! :mig:

Hazjajin
17.11.2006., 13:32
Optimalno rjesenje:

Uzmi jedan strik. Taj strik prebaci preko grane obliznjeg drveta. Popni se na drvo. Onda jedan kraj dobro stegni oko vrata. Budi siguran da od tvog vrata pa do grane nema previse uzeta tj. da od grane do tvojih stopala nije ista ili veca duzina kao sto je od grane pa do poda tj. zemlje. Skoci! :top: :top:

To bi trebalo upaliti. Ako ne upali, javi se pa cemo jos stogod smisliti.

:top: :top: :top:

glupodijete
17.11.2006., 21:31
Otvaraču topika:
Znaš li ti koliko neiskusnih i nevinih cura tvojih godina ima?
Trebaš samo malo spustiti svoje kriterije...:top:

Huggy-Bear
18.11.2006., 22:47
možda ti fali socijalnih kontakata pa ti "social skills" nisu baš nešto? Teško je nač prijatelje ako si sam samcat i nemaš s kime izači vani. hmmm... evo par savjeta:

1. nemoj spustit, nego ODBACI kriterije. Trebaš prvo puzati da bi znao hodati.
2. Odi u neki bar za samce il nešto.
3. Nađi neku očajnu i ružnu ženu. Po mogučnosti debelu s brkovima.

a ako to ne upali, pozovi neku curu vani s iskrice il nešto. Il se učlani u Hospitality club i hostaj neke strance. Izvedeš ih vani i upoznaš ljudi.

mya_7920
19.11.2006., 15:28
[QUOTE=glupodijete]Otvaraču topika:
Znaš li ti koliko neiskusnih i nevinih cura tvojih godina ima?QUOTE]

Nijedna? :rolleyes:

6isperadun
19.11.2006., 15:30

ovo ti je dobra ideja. a mozda otkrijes neke nove strasti u sebi :zubo:

YankeeZulu
19.11.2006., 15:30
ima ih dosta...samo sto to prikrivaju :flop:

mobyXXL
19.11.2006., 16:01
Slusaj mali...Ja sam plodna koka, 24 god, crna, sisata, momak me ostavia, usamljena sam.....!

:rofl: :rofl: :rofl:

Mr.Oizo
19.11.2006., 19:58
ima ih dosta...samo sto to prikrivaju :flop:

:eek: Koliki postotak? :D

marčelina
20.11.2006., 22:20
znam da je kasno,zato znam da nikada necu imati nekoga sada vise nemogu.
hej to su gluposti poznajem ja i neke od tridesetak koji su bili non tacta pa su sad sretno ozenjeni s djecicom ne brini naletit ce netko kad se budes najmanje nadao pa makar i tomica iz big brothera :kiss:

škovacera
20.11.2006., 22:21
možda ti fali socijalnih kontakata pa ti "social skills" nisu baš nešto? Teško je nač prijatelje ako si sam samcat i nemaš s kime izači vani. hmmm... evo par savjeta:

1. nemoj spustit, nego ODBACI kriterije. Trebaš prvo puzati da bi znao hodati.
2. Odi u neki bar za samce il nešto.

a ako to ne upali, pozovi neku curu vani s iskrice il nešto. Il se učlani u Hospitality club i hostaj neke strance. Izvedeš ih vani i upoznaš ljudi.

:lol:
A zlobe....
Možeš i one bez ruke ili noge.
Respect :headbang:

TGCVugi
22.11.2006., 22:13
Pa cini mi se da jos uvek u SEX-shopu prodaju pomagala...

paki
23.11.2006., 21:24
e stari samo nemoj, molim te nemoj da kad upoznas prvu koku od srece da ju odmah pozelis zenit... vjeruj vidio ja i takve...:D

škovacera
23.11.2006., 21:31
NE MOŠ VIROVAT 27 STRANA

Brown Acid
24.11.2006., 00:48
škovacera, čestitam..666 post na ovoj temi :D

škovacera
25.11.2006., 12:18
Nisam ja nemoj me strasit, vidis da je paki!

TGCVugi
25.11.2006., 21:18
Citiram iz pravila podforuma:

2. Kritiziranje korisnika Usamljenih srca zbog njihovih problema i otvaranje tema u kojima im se savjetuje da vec jednom izadju iz depresije smatrat ce se trolanjem i brisat ce se, a pokretaci takvih topica mogu dobiti zabranu pristupa ovom podforumu.

Mrkva

škovacera
26.11.2006., 18:39
geek :bang:

noeni
29.11.2006., 21:13
Citiram iz pravila podforuma:

2. Kritiziranje korisnika Usamljenih srca zbog njihovih problema i otvaranje tema u kojima im se savjetuje da vec jednom izadju iz depresije smatrat ce se trolanjem i brisat ce se, a pokretaci takvih topica mogu dobiti zabranu pristupa ovom podforumu.

Mrkva

Prevedi ti to na hrvatski da te cio svit razumi!

---------------------------------------

Fakat je zagorija

bugkiller
18.12.2006., 23:04
Imam 20 godina... Nisam ružan, nisam glup, nisam debel, studiram na dva faxa, bavim se sportom, izlazim, nisam ni siromašan... I još nisam u životu imao curu!!!
Zašto? Evo zašto: Svaka, BAŠ SVAKA djevojka koju sam pitao za izać van ili za hodanje je zauzeta! Baš jebeno svaka!!!!!!! Priznajem da sam probirljiv što se tiče djevojaka, ali pozivao sam van mnogo cura. Ipak, samo cure kod kojih sam osjetio kemiju... I 100% sam siguran da i one osjećaju tu privlačnost. Ali zašto su sve bile uvijek zauzete??????
Evo i danas, cura s faxa... Ma najradije bi se bacio pod tramvaj ujutro, nego da doživim još jedan poraz u budućnosti! :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

-ParadoX-
18.12.2006., 23:07
Imam 20 godina... Nisam ružan, nisam debel, studiram na dva faxa, bavim se sportom, izlazim, nisam ni siromašan... I još nisam u životu imao curu!!!
Zašto? Evo zašto: Svaka, BAŠ SVAKA djevojka koju sam pitao za izać van ili za hodanje je zauzeta! Baš jebeno svaka!!!!!!! Priznajem da sam probirljiv što se tiče djevojaka, ali pozivao sam van mnogo cura. Ipak, samo cure kod kojih sam osjetio kemiju... I 100% sam siguran da i one osjećaju tu privlačnost. Ali zašto su sve bile uvijek zauzete??????
Evo i danas, cura s faxa... Ma najradije bi se bacio pod tramvaj ujutro, nego da doživim još jedan poraz u budućnosti! :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
Moguce zbog dva faxa...nemas vremena..Ili bas si veliki peh po tom pitanju...Ili jednostavno nemas srece...

bugkiller
18.12.2006., 23:08
Ma one zauzete čovječe, imam ja vremena...

BassQ
18.12.2006., 23:08
Moguce zbog dva faxa...nemas vremena..

:top:

Dolores_Claiborne
18.12.2006., 23:11
Možda je to izgovor, to da su zauzete? :eek: A možda je bad luck... al da je čudno - JE.

BassQ
18.12.2006., 23:12

Onda imas krivu spiku! Spika je sve!

bugkiller
18.12.2006., 23:16
Ma imam spiku... I pali ta spikica...
Ali! (Uvijek ono ali...)
Za neke sam i pouzdano saznao da su zauzete, tak da...

Ja stvarno ne vjerujem koji pehist mogu bit, to je straaaaaašno!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bugkiller
18.12.2006., 23:17
Od sad kod ove ne odustajem dok ne ostavi dečka, lol. Nema druge

DeProfundis
Imam 20 godina... Nisam ružan, nisam glup, nisam debel, studiram na dva faxa, bavim se sportom, izlazim, nisam ni siromašan... I još nisam u životu imao curu!!!

Ovo je zaista strašno.. Dečko, brzo u akciju. Da ja imam 20 godina i da nikad nisam imala dečka/curu bio bi mi fakat bad. kkao uopće reći curi da ti s toliko godina nikad nisi imao curu??

Al, s druge strane, znam frajere koji su se prvi put ljubili s 20, a ljubavni život im postoji od 25. tako da nije sve tako crno.

Dolores_Claiborne
Ali! (Uvijek ono ali...)

Ja stvarno ne vjerujem koji pehist mogu bit, to je straaaaaašno!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja mislim da je ipak problem u tebi :kava:

-ParadoX-
Onda imas krivu spiku! Spika je sve!
Nemoj ga ukopavati...:top:

DeProfundis
18.12.2006., 23:19

Šta će ti takva.. Da je pala na tebe, već bi bilo ništa. Ne troši svoje vrijeme. I ima gomila slobodnih. I zgodnih. I koje se bave sportom.. al baš da studiraju na dva faxa..to ćeš malo teže naći.:)

valavi
18.12.2006., 23:21
Kakvi su ti uleti, možda preizravno prilaziš? Ako postoji stvarno jako kemija, onda ta veza ne znači ništa, ali ako izravno uletiš nema ti šta drugo reći nego : "imam dečka". Možda prebrzo odustaneš? :misli: :misli: :misli:

BassQ
18.12.2006., 23:21
Nemoj ga ukopavati...:top:

Ne ukopavam ga... To je tak.

Ima druge... I trece... I tako redom...
Pazi da se ne nacekas! :zubo:

bugkiller
18.12.2006., 23:22
ja mislim da je ipak problem u tebi :kava:
To sam i ja mislio, zapravo često i mislim... Ali ne kužim u čemu je zapravo problem... Ne fali meni samopouzdanja, smisla za humor i ozbiljnosti, nego sreće. Ja stvarno mislim da su veće šanse da dobijem na lotu nego da neku izvedem van...

-ParadoX-
18.12.2006., 23:22
Šta će ti takva.. Da je pala na tebe, već bi bilo ništa. Ne troši svoje vrijeme. I ima gomila slobodnih. I zgodnih. I koje se bave sportom.. al baš da studiraju na dva faxa..to ćeš malo teže naći.:)

Ma jebo ona ne mora imati nikako skole..on kad zavrsi 2 faxa bice bog..Osim ako ne ide na neke lagane sa kojima nema posla ni za lijeka...:rofl: :rofl:

bugkiller
18.12.2006., 23:23
A di su??? :rofl:
A sad najozbiljnije, di su?

-ParadoX-
18.12.2006., 23:24
To sam i ja mislio, zapravo često i mislim... Ali ne kužim u čemu je zapravo problem... Ne fali meni samopouzdanja, smisla za humor i ozbiljnosti, nego sreće. Ja stvarno mislim da su veće šanse da dobijem na lotu nego da neku izvedem van...
budi optimista...Nemoj se davati propasti..:)

DeProfundis
18.12.2006., 23:25
Ma jbo ona ne mora imati nikako skole..on kad zavrsi 2 faxa bice bog..Osim ako ne ide na neke lagane sa kojima nema posla ni za lijeka...:rofl: :rofl:

Meni su uvijek ti s dva faxa sumnjivi. :rofl: :rofl: kao da ne znaju kud bi sa sobom. I svi tipovi koje znam a da imaju dva faxa su koma. Stravično prepotentni.

Dolores_Claiborne
18.12.2006., 23:25
Gle, moje veze su uvijek na kraju ispale zakuac, koliko god sam ja bila uvjerena je s moje strane sve 5 i uvijek sam kukala da nemam sreće. Sve dok nisam jedan dan popizdila, ispisala dušu na forumu sa par cura sa sličnim problemom i dok sve nismo zaključile da bi nam dobro došao psihijatar! :zubo: I od tog dana sam skužila da je problem u meni što nalijećem na krive ljude. I sad mi je lakše. Vjerojatno ću opet naletit na nekog krivog, ali učimo dok smo živi i treba malo duže od jedne neprospavane noći da se izgradimo kao osobe i shvatimo 'gdje gori'.

bugkiller
18.12.2006., 23:26
Ma ja sam ti pesimističan samo prema sebi, ali optimističan kad su drugi u pitanju.

DeProfundis
A di su??? :rofl:
A sad najozbiljnije, di su?

Čuj sve moje frendice su zgodne, pametne, doduše s jednim faxom, uspješne, svaki dan u teretani. Ali istina. malo su straijhe od tebe. ;)

BassQ

Onda igraj loto! kad dobijes sve su tvoje... Vidis kakva su vremena dosla, ako imas lovu imas i komade...
Cast iznimkama!

P.S.
Ovo zadnje sam morao napisat jer bi me Dolores u protivnom 'zgazila'!

-ParadoX-
Ne ukopavam ga... To je tak.

Ima druge... I trece... I tako redom...
Pazi da se ne nacekas! :zubo:

Mudar li si..:s :s :s :rofl: :D

DeProfundis
18.12.2006., 23:28
Ma ja sam ti pesimističan samo prema sebi, ali optimističan kad su drugi u pitanju.

Znam da fax iziskuje puno vremena, al možda je problem što nemaš nekih drugih interesa.. koji su ti hobbiji?

I najčešća je izlika kad se cura hoće riješiti nekog frajera je ta da ima dečka.

Dolores_Claiborne
18.12.2006., 23:28
Onda igraj loto! kad dobijes sve su tvoje... ![/SIZE]
:rolleyes:
:zubo:

BassQ
18.12.2006., 23:32

Ovo te bas i ne kuzim... Optimistican kad su drugi u pitanju? :misli:

:rolleyes:
:zubo:

Sam rek'o!
Hej! :kiss: :zubo:

bugkiller
18.12.2006., 23:41
Znam da fax iziskuje puno vremena, al možda je problem što nemaš nekih drugih interesa.. koji su ti hobbiji?

I najčešća je izlika kad se cura hoće riješiti nekog frajera je ta da ima dečka.
Sad sam pauzirao god. na jednom faxu... Pa imam dosta vremena. Hobiji su mi nogomet, sviram bubnjeve s frendovima u našem bendu... :D I tako...

E sad, pazi posljednju situaciju. Cura i ja smo se upoznali u kantini. Slučajno me polila kavom u kantini kad smo nabasali jedno na drugo... U razgovoru se odmah osjetila kemija. Na kraju se ispostavilo da poznaje moju frendicu, pa smo svi skupa otišli na kavu... Pa na drugu kavu drugi dan, treću kavu smo otišli samo ta cura i ja... I bilo nam je super. U petak ona zove mene na neku kavu na večer. Prvo sam planirao ić van s frendovima, al ajd' odem s njom. I pitam ja nju dal' je za hodanje (naravno, kad smo se već upoznali) i ona kaže: ajd pogodite što. I nisam to pitao onak direktno, nisam nasrnuo...

Dolores_Claiborne
18.12.2006., 23:41
Sam rek'o!Hej! :kiss: :zubo:
ah, moram ja malo bit :azdaja: :)

bugkiller
18.12.2006., 23:43
Ovo te bas i ne kuzim... Optimistican kad su drugi u pitanju? :misli:

Mislio sam na to da ja uvijek očekujem najgore, ali kad su drugi u sličnoj situaciji onda mislim da će oni proć potpuno suprotno...

BassQ
18.12.2006., 23:46
Mislio sam na to da ja uvijek očekujem najgore, ali kad su drugi u sličnoj situaciji onda mislim da će oni proć potpuno suprotno...

Bit ce da ti imas frke sa samopouzdanjem...

bugkiller
18.12.2006., 23:47
Bit ce da ti imas frke sa samopouzdanjem...
Ma nije bilo frke sve dok mi se ovakve bizarne stvari nisu počele događat... Priznajem, sad je malo klimavo...

Dolores_Claiborne
18.12.2006., 23:49
Ma nije bilo frke sve dok mi se ovakve bizarne stvari nisu počele događat... Priznajem, sad je malo klimavo...
Možda je neka bacila kletvu na tebe? :eek:
Ma daj, sigurno nije sve tako tragično samo moraš nać rješenje problema. Samo to :zubo: Stavi sliku :rofl:

bugkiller
18.12.2006., 23:52
Možda je neka bacila kletvu na tebe? :eek:
Ma daj, sigurno nije sve tako tragično samo moraš nać rješenje problema. Samo to :zubo: Stavi sliku :rofl:
:rofl: :rofl:
Sigurno kletva! 100% neka ubada igle u onu voodoo lutkicu upravo sad dok tipkam po tipkovnici... :rofl:
E, stavio bi sliku, al nemam ni jednu na kompu :zubo:

Tinchi
18.12.2006., 23:53
Možda si dosadan? :confused: :kava:

bugkiller
18.12.2006., 23:54
Da, sigurno u društvu pričam cijelo vrijeme o sebi, faxu i nogometu... Pa, možda sam dosadan, ali nitko to svojim ponašanjem nije dao do znanja...

Tinchi
18.12.2006., 23:55
Ma samo nemoj ništa forsirati ;)

BassQ
18.12.2006., 23:57
Da, sigurno u društvu pričam cijelo vrijeme o sebi, faxu i nogometu... Pa, možda sam dosadan, ali nitko to svojim ponašanjem nije dao do znanja...

Pa valjda znas i sam da ti nitko nece samo tako pokazat da si dosadan, cak i ako jesi...

Dolores? Kletva? Pa kaj je to danas s tim kletvama... :lol:

bugkiller
18.12.2006., 23:57
Ma samo nemoj ništa forsirati ;)
Tog se i držim. :top: Znam i slušat ljude

Tinchi
18.12.2006., 23:58
A onda će ti se jednom posrećiti.
Počni ih odjebavati pa će nagrnuti na tebe :D

Brown Acid
18.12.2006., 23:59

Ima ih pun k* koje nisu zauzete..pogledaj primjerice forum..ustvari..nemoj..točnije..ona koja ti spomene da dolazi na forum zaobilazi u širokom luku..kao šta je rekla jednom jedna forumašica (koja mi fali) da su svi tu sjebani..s čime se dakako slažem..naravno djele se u dvije grupe: "oni koji priznaju" i "oni koji ne". Uglavnom, ako si normalan tip, trebao bi naći neku..no jesi li se zapitao..nisam li previše izbirljiv..no, što tražiš kod žene (osim da si depilira međunožje naravno)?

bugkiller
19.12.2006., 00:00
Pa valjda znas i sam da ti nitko nece samo tako pokazat da si dosadan, cak i ako jesi...
Pa to, ako imaš imalo razuma, skužiš... Valjda znaš gdje je granica između pretjerivanja i umjerenosti. Siguran sam da će osoba koja me smatra dosadnom izbjegavati moje društvo, a ne me još zvati na kavu i td.

bugkiller
19.12.2006., 00:04
Ima ih pun k* koje nisu zauzete..pogledaj primjerice forum..ustvari..nemoj..točnije..ona koja ti spomene da dolazi na forum zaobilazi u širokom luku..kao šta je rekla jednom jedna forumašica (koja mi fali) da su svi tu sjebani..s čime se dakako slažem..naravno djele se u dvije grupe: "oni koji priznaju" i "oni koji ne". Uglavnom, ako si normalan tip, trebao bi naći neku..no jesi li se zapitao..nisam li previše izbirljiv..no, što tražiš kod žene (osim da si depilira međunožje naravno)?
Uz depilaciju međunožja :s , dvije stvari: Simpatična i normalna... I moja. - Taj dio šteka.
Ne volim fufice i sponzoruše.

Dolores_Claiborne
19.12.2006., 00:06
Uz depilaciju međunožja :s , dvije stvari: Simpatična i normalna... I moja. - Taj dio šteka.
http://www.geekculture.com/photogallery/Geek%20Culture%20Galleries/Forum%20Folks/TMBWITW,PB.jpg
tak nekaj?

bugkiller
19.12.2006., 00:07
http://www.geekculture.com/photogallery/Geek%20Culture%20Galleries/Forum%20Folks/TMBWITW,PB.jpg
tak nekaj?
ajd dobro, i još jedan važan segment - zgodna.
Al nije izbor isključivo sužen samo na : http://www.net.hr/webcafe/djevojka/

Dolores_Claiborne
19.12.2006., 00:09
ajd dobro, i još jedan važan segment - zgodna
Evo mislim da si našao problem u svojoj glavi ovim odgovorom. Ak ne kužiš kaj ti hoću reć valjda bu ti netko drugi objasnio jer se meni sad neda

DeProfundis
19.12.2006., 00:12
Sad sam pauzirao god. na jednom faxu... Pa imam dosta vremena. Hobiji su mi nogomet, sviram bubnjeve s frendovima u našem bendu... :D I tako...

E sad, pazi posljednju situaciju. Cura i ja smo se upoznali u kantini. Slučajno me polila kavom u kantini kad smo nabasali jedno na drugo... U razgovoru se odmah osjetila kemija. Na kraju se ispostavilo da poznaje moju frendicu, pa smo svi skupa otišli na kavu... Pa na drugu kavu drugi dan, treću kavu smo otišli samo ta cura i ja... I bilo nam je super. U petak ona zove mene na neku kavu na večer. Prvo sam planirao ić van s frendovima, al ajd' odem s njom. I pitam ja nju dal' je za hodanje (naravno, kad smo se već upoznali) i ona kaže: ajd pogodite što. I nisam to pitao onak direktno, nisam nasrnuo...

Čuj, ja ipak mislim da je to malo agresivan pristup. Trebaš izlaziti bar dva do tri tjedna s curom prije neg što joj uletiš s tom spikom. ja doživljavam to hodanje kao odluku da ćete zaista probato biti skupa, a ona mora biti temeljena bar na malom poznavanju dotične osobe. nakon jedne kave zaista ne možeš upoznati osobu. jer u biti ste popili samo jednu zajedničku kavu. ovo ostalo su bile slučajnosti. strpi se malo. Najljepši dio je otkrivanje partnera.

bugkiller
19.12.2006., 00:12
Evo mislim da si našao problem u svojoj glavi ovim odgovorom. Ak ne kužiš kaj ti hoću reć valjda bu ti netko drugi objasnio jer se meni sad neda
Znam što želiš reć... Ali uopće nije potrebno da je cura sex bomba, već je dovoljno da je jedna prosjećna cura, koja ti se svidi i to je to. Ne mora bit teška šminka il nekaj slično...

Tinchi
19.12.2006., 00:13
Evo mislim da si našao problem u svojoj glavi ovim odgovorom. Ak ne kužiš kaj ti hoću reć valjda bu ti netko drugi objasnio jer se meni sad nedaJoj pa hajde, pa ima dečko pravo na određene fizičke kriterije ;)
Iako i to u praksi često ispadne nebitno, al dobro :zubo: Ima vremena, shvatit će.

BassQ
19.12.2006., 00:15

Bit ce da onda i tebe treba zaobilazit. U obrnutoj situaciji, naravno. :zubo:

A cuj, mozda bas preko 'fufica' dođes do 'prave'... Kao ono, preko trnja do zvijezda...

Brown Acid
19.12.2006., 01:49
Bit ce da onda i tebe treba zaobilazit. U obrnutoj situaciji, naravno. :zubo:

Tako nešto.:zubo:

toplival
19.12.2006., 21:33
ajd dobro, i još jedan važan segment - zgodna.
Al nije izbor isključivo sužen samo n........:

http://www.geekculture.com/photogallery/Geek%20Culture%20Galleries/Forum%20Folks/TMBWITW,PB.jpg ----- pa šta, nije ni ova tako loša, meni je baš simpatična.

Mr.Black
20.12.2006., 00:07
Sve je napisano i sve receno, ja vise stvarno ne mogu, ovo je postao pravi pakao, stao sam negdje na 17 stranici tu sam pukao, pa se prebacio do 29 stranicu, smorio sam se. Zanimljivo je to da od goreg uvjek ima gore i da onaj koji uvidi da ima gore njemu postane bolje i shvati ponesto. Ma lupam, samo sam htjeo postaviti dva zanimljiva texta, jedan je na temu, a drugi je za forum!!

Ovaj na temu!

Ubedjujemo sami sebe da ce zivot biti bolji kad se vencamo, dobijemo bebu, a zatim drugu bebu. Onda smo isfrustrirani zato sto deca nisu dovoljno velika i bicemo zadovoljniji kada porastu. Nakon toga, isfrustrirani smo zato sto imamo posla sa pubertetlijama. Sigurno cemo biti srecniji kada iza
dju iz tog razdoblja. Govorimo sebi da ce nam zivot biti potpun kada se nas supruznik dozove pameti, kada kupimo lepsa kola, kada budemo u mogucnosti da odemo na lepo putovanje, ili kada odemo u penziju. Prava je istina da ne postoji bolji trenutak za srecu od ovog trenutka. Ako ne sada, kada? Tvoj zivot ce uvek biti ispunjen teskocama.

*

Najbolje je da to priznas sebi i da odlucis da svejedno budes srecan. Sreca je pravi put. Zato, cuvaj svaki trenutak koji imas, i cuvaj ga jos vise zato sto si ga podelio sa nekim posebnim, dovoljno posebnim da bi provodio vreme sa njim... i zapamti da vreme nikoga ne ceka.

*
Zato, prestani da cekas...
Da otplatis kola.
Da kupis novu kucu ili automobil.
Da ti deca odu od kuce.
Da se vratis na studije.
Da zavrsis studije.
Da izgubis 10 kg.
Da dobijes 10 kg.
Da se ozenis (udas).
Da se razvedes.
Da dobijes decu.
Da odes u penziju.
Da dodje leto.
Da dodje prolece.
Da dodje zima.
Da dodje jesen.
Da umres.

Nema boljeg trenutka za srecu od ovog. Sreca je put, a ne cilj.

Zato
radi kao da ti ne treba novac,
voli kao da nikada nisi bio povredjen,
i igraj kao da te niko ne gleda.

Ovo je za forum, izuzetno zanimljiv text!

Dva muškarca, obojica jako bolesni zajedno su ležali u bolnici. Jedan od njih je svaki dan imao mogućnost sjediti u svom krevetu zbog izdvajanja vode iz njegovih pluća. Njegov krevet je stajao uz jedini prozor u sobi.

Drugi muškarac je morao stalno ležati na leđma.

Brzo su se upoznali i razgovarali po cijele dane. Pričali su o svojim porodicama, svojim domovima, poslu, gdje su bili u vojsci, i gdje na odmoru. Svaki dan je muškarac koji je sjedio uz prozor opisivao drugome muškarcu stvari koje je vidio vani.

Muškarac na drugom krevetu je počeo živjeti za te jednosatne trenutke kada je njegov prijatelj sjedio i pričao o događanjima i bojama vanjskoga svijeta. Prozor je gledao na park uz jezero s labudovima.
Guske i labudovi su se igrali u vodi, a mala su djeca spuštali svoje male čamce u vodu.
Mladi parovi su zagrljeni šetali uz cvijeće svih boja. Veliko, staro i snažno drveće je uljepšavalo pokrajinu, a u daljini su se vidjela svjetla grada.
Kada je muškarac uz prozor detaljno objašnjavao sve to, njegov je prijatelj na drugom krevetu zatvorio oči te zamišljao sve te slikovite prizore.
Jednoga dana mu je muškarac uz prozor opisivao paradu, koja se kretala uz jezero. Bez obzira što njegov prijatelj nije čuo tu muziku, on ju je vidio u svom umu. Tako su prolazili dani i sedmice.

Jednoga jutra je jutranja sestra donijela vodu za umivanje i uz prozor pronašla tijelo muškarca koji je u snu mirno umro. Bila je tužna i pozvala je medicinsko osoblje koje je tijelo odnijelo van.

Odmah kada je to bilo moguće, drugi muškarac je zamolio da ga pomaknu uz prozor. Sestra mu je sa zadovoljstvom udovoljila, pobrinula se da se je udobno namjestio te ga ostavila samog.
Uz veliki napor podigao se polako na laktove kako bi po prvi puta ugledao vanjski svijet.
Konačno je imao priliku sam uživati u vanjskim ljepotama. Pogledao je kroz prozor i ugleda prazan zid.
Muškarac je pitao sestru koji je to bio razlog da je pokojni prijatelj tako lijepo opisivao stvari u vanjskom svijetu. Sestra mu je rekla da je bio slijep i da nije mogao vidjeti zid koji je stajao ispred prozora.

Reče: "A, možda je htio usrećiti vas?"

Rado bi ostavio izvor, ali je davno bilo kad sam skidao ove textove, tako nemojte zamjeriti!

Mr.Black
20.12.2006., 00:10
http://www.geekculture.com/photogallery/Geek%20Culture%20Galleries/Forum%20Folks/TMBWITW,PB.jpg ----- pa šta, nije ni ova tako loša, meni je baš simpatična.

Neki dan sam komentarisao sa prijateljem, djevojke sa kojim kilom vise su nerjetko , stvarno slatke, ljepe u faci, samo da su koji kg, ili kojih 30Kg mrsavije bile stvarno nadprosjecne ribe.

Poznajem nekoliko takvih cura, ali sta ces zivot nije fer.

mala01
20.12.2006., 16:24
plati kurvu ,napravi joj sve moguce i nemoguce i onda nadi curu,pa kad vidi kak ti sve super ide onda ce te sve htjet :D
naravno sala,fakat ne znam odgovor na ovaj problem.nemoj si unistavat zivot,ljubav je nesto najljepse,otvori se,pocni izlazit...sigurna sam da i za tebe postoji netko

Wraith
20.12.2006., 16:34
plati kurvu ,napravi joj sve moguce i nemoguce i onda nadi curu,pa kad vidi kak ti sve super ide onda ce te sve htjet :D
:rofl: :rofl: :rofl: To Mala, to! Ma 'ko kaže da se mi ne sporazumijevamo sa ženama dobro...:rofl: :rofl: :rofl:

mala01
20.12.2006., 16:39
ja sam se sa muskarcima uvijek dobro sporazumijela :zubo:

retrovirus
20.12.2006., 16:41
:blabla:

Wraith
20.12.2006., 17:24
ja sam se sa muskarcima uvijek dobro sporazumijela :zubo:
A jel gledaš još i nogomet i piješ pivo? Ak je tako, onda.... Marry me!:zubo:

mala01
20.12.2006., 17:29
gledam nogomet :) mislis ovo
http://img361.imageshack.us/img361/1028/die10bestendeutschenimbll3.jpg
ne pijem to :)

Wraith
20.12.2006., 18:50
gledam nogomet :) mislis ovo
http://img361.imageshack.us/img361/1028/die10bestendeutschenimbll3.jpg
ne pijem to :)
:tuzni: Pukla ljubav...

mala01
20.12.2006., 19:59
ah ,steta :zubo:
kaj ne svidaju ti se te pive :D

BassQ
20.12.2006., 20:06
:rofl: :rofl: :rofl: To Mala, to! Ma 'ko kaže da se mi ne sporazumijevamo sa ženama dobro...:rofl: :rofl: :rofl:

Ko kaze da je ona zensko!? :zubo:

Wraith
20.12.2006., 20:07
Ej, ne pije pivo, sigurno nije ni muško...:rofl: :rofl:

Wraith
20.12.2006., 20:09
ah ,steta :zubo:
kaj ne svidaju ti se te pive :D

Čim sam vidio sliku, zasuzilo mi oko... The passion... The burning desire...:rofl:

toplival
20.12.2006., 20:22
Ubedjujemo sami sebe da ce zivot biti bolji kad se vencamo, dobijemo bebu, a zatim drugu bebu. Onda smo isfrustrirani zato sto deca nisu dovoljno velika i bicemo zadovoljniji kada porastu. Nakon toga, isfrustrirani smo zato sto imamo posla sa pubertetlijama. Sigurno cemo biti srecniji kada iza
dju iz tog razdoblja. Govorimo sebi da ce nam zivot biti potpun kada se nas supruznik dozove pameti, kada kupimo lepsa kola, kada budemo u mogucnosti da odemo na lepo putovanje, ili kada odemo u penziju. Prava je istina da ne postoji bolji trenutak za srecu od ovog trenutka. Ako ne sada, kada? Tvoj zivot ce uvek biti ispunjen teskocama.

*

Najbolje je da to priznas sebi i da odlucis da svejedno budes srecan. Sreca je pravi put. Zato, cuvaj svaki trenutak koji imas, i cuvaj ga jos vise zato sto si ga podelio sa nekim posebnim, dovoljno posebnim da bi provodio vreme sa njim... i zapamti da vreme nikoga ne ceka.

*
Zato, prestani da cekas...
Da otplatis kola.
Da kupis novu kucu ili automobil.
Da ti deca odu od kuce.
Da se vratis na studije.
Da zavrsis studije.
Da izgubis 10 kg.
Da dobijes 10 kg.
Da se ozenis (udas).
Da se razvedes.
Da dobijes decu.
Da odes u penziju.
Da dodje leto.
Da dodje prolece.
Da dodje zima.
Da dodje jesen.
Da umres.

.... tako je kod mene, nikada nisam zadovoljan onime što imam. Gotovo uvijek kada postignem nešto zadovoljstvo je kratkotrajno i onda jednostavno izgubim interes. Čak i ako i dalje ima nekakvog zadovoljstva, ono je onda nekako površinsko. A ako i kad se okreneš prema nečem drugome, pa ponovno ista priča.Kad nekome to kažem, odgovor je da pokušam promijeniti to, ali lako reći, od kuda da kreneš s promjenom, hehehe.Stvarno zna biti frustrirajuće.....

BassQ
20.12.2006., 20:51
Ej, ne pije pivo, sigurno nije ni muško...:rofl: :rofl:

Pa... Ima svakavih 'pickica'...

BudiMoja
20.12.2006., 21:01
Ali! (Uvijek ono ali...)

Vidi, nemoj u tome tražiti rješenje. Da si ju privukao bili bi zajedno. Trenutno sam s dvije cure koje su u dugim vezama... Curi je manji problem prevariti dečka nego dečkima curu, ali stvar je u tome što treba naići onaj koji će pobuditi u njoj emocije. Naravno, da neće ostaviti dobru vezu radi natezanja s nekim s kime ne zna bi li joj bilo ni dobro, a kamo li izvrsno!

Javio sam ti se na pm, sad sam na godišnjem pa ću ti malo probati pomoći...

JA SAM
20.12.2006., 21:35
Živimo u vremenu u kojem se ljudi čude,čude se drugim ljudima koji nisu imali sex prije 18,20,24,30 ili Bog zna koje godine jer oni misle da su u pravu da ga moraš imati što prije a tko je to njima rekao tko to zna(možda nekakav zao duh ovog svijeta koji se uvukao u svake pore društva i uma),živimo u vremenu kada se djele savjeti na ovaku temu bez da uopće znaju da ih zadovoljenje bilo kakvih ljudskih fizičkih potreba(osim hrane,pića i zraka) ne čini sretnima jer sreća je negdje daleko kako mnogi misle ali se varaju.Mr Black je to vrlo dobro rekao sa onom dugom misli koju ću ja preoblikovati u jednu svoju rečenicu: Ljudi žure trče divljaju,meditiraju,razmišljaju,piju,plaču,traže družicu ili druga,traže sex,žive,umiru bez da znaju pravu sreću a to je stani malo pogledaj onaj oblak kako je lijep ili pogledaj tu igru sunčeve svjetlosti na granama drveća uživaj u odjedamput zapuhanom vjetru koji ti je razbacao kosu na kiši koja pada i kad nema nigdje oblaka a sunce grije, to jest uživaj u svakom trenutku svoga života i budim dobar prema drugom pa makar on nije prema tebi i čini to iskreno pa ćeš svojim djelom potaknuti i drugoga na promjenu jer nema veće ljubavi nego u dobrom djelu bez riječi sa suzom u očima.

JA SAM
20.12.2006., 21:51
Evo jedne super pjesme od jednog meni zakon pjesnika.

TOGA NEMA NIGDJE

(ovo je jedan, više onako, ironičan naslov)

svi su tu,

potlačeni i kapitalisti,

ozračeni i pacifisti,

karijeristi i boemi,

mudre glave i kreteni,

svi su oni tu, isto kao i

globalni i odbačeni,

isto kao i smireni i otkačeni,

kao bogomoljci i kao anarhisti,

kao komunisti i fašisti,

svi su oni tu, baš svi.

svi ti koji žive pod presijom,

i svi oni što liježu s depresijom,

oni koji žive bez grijanja,

i oni što odlaze na skijanja,

svi nosioci spomenica i odlikovanja,

i svi preživjeli od silovanja i klanja,

svi su tu, viđam ih svaki dan.

vidim i ove što umiru od gladi,

a vidim i one što rade za njih -

pa sjede u vladi.

tu su i oni koji se uvijek penju,

tu su i oni koji uvijek padaju,

tu su i dežurni krivci koji uvijek stradaju,

zajedno s optimistima što se uvijek nadaju,

baš svi oni žive tu u mome susjedstvu.

sigurno i ja spadam među neke od njih.

Vollttarren
21.12.2006., 01:13
uopce mi je tesko shvatit tvoj post ozbiljno jer sam misljenja da je velika sprdnja u pitanju. no zbog te male sanse da sam u krivu moj ti je savjet ovakav.

nemoj se sekirat, ljubav je precijenjena. zajebavaj se , drs do sebe i uzivaj di god i kad god stignes. sve ostalo,vise manje, ce doc samo od sebe. samo pazi,kad dode, da se ne pozelis vratit u stanje u kojem si sad. drs se stari!

mala01
21.12.2006., 14:16

onda si ti peder?:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :zubo:
sala:rofl: :zubo:

BassQ
21.12.2006., 15:41
onda si ti peder?

:misli:

chasey
21.12.2006., 21:46
neznas dok ne probash...heh

tisina
21.12.2006., 22:44
Molim neki savjet.

Pomoc ak vec ne mos naci curu
Imas Kurvu
Pa isprobaj sve sto ti srcu drago :kiss:

heart_on_trail
22.12.2006., 07:43
Živimo u vremenu u kojem se ljudi čude,čude se drugim ljudima koji nisu imali sex prije 18,20,24,30 ili Bog zna koje godine jer oni misle da su u pravu da ga moraš imati što prije a tko je to njima rekao tko to zna(možda nekakav zao duh ovog svijeta koji se uvukao u svake pore društva i uma),živimo u vremenu kada se djele savjeti na ovaku temu bez da uopće znaju da ih zadovoljenje bilo kakvih ljudskih fizičkih potreba(osim hrane,pića i zraka) ne čini sretnima jer sreća je negdje daleko kako mnogi misle ali se varaju.Mr Black je to vrlo dobro rekao sa onom dugom misli koju ću ja preoblikovati u jednu svoju rečenicu: Ljudi žure trče divljaju,meditiraju,razmišljaju,piju,plaču,traže družicu ili druga,traže sex,žive,umiru bez da znaju pravu sreću a to je stani malo pogledaj onaj oblak kako je lijep ili pogledaj tu igru sunčeve svjetlosti na granama drveća uživaj u odjedamput zapuhanom vjetru koji ti je razbacao kosu na kiši koja pada i kad nema nigdje oblaka a sunce grije, to jest uživaj u svakom trenutku svoga života i budim dobar prema drugom pa makar on nije prema tebi i čini to iskreno pa ćeš svojim djelom potaknuti i drugoga na promjenu jer nema veće ljubavi nego u dobrom djelu bez riječi sa suzom u očima.

Pa pošto nitko drugi ne želi, eto da se ja osvrnem na tvoj post. Vrlo je lijepo to što si rekao. To je i istina ajmo reći. Ljudi su podložni i dopustili su da im drugi stvore stereotipe "dobrog života", no znam osobno ljude koji su mislili da će im život biti bolji upražnjavanjem sexa, no na kraju im je bivalo puno gore kada su završili povrijeđeni, nego prije sexa. Znam tako jednu curu koja je dva put bila zaljubljena uglavnom u dva kretena, ali si to nije htjela priznati, a ne želi ni danas, no dovela se skoro na kraju do ruba samoubojstva i koliko sam čuo iz pouzdanih informacija i planirala je samoubojstvo. Na sreću preživjela je sve to, prošle godine u ovo vrijeme upoznala je nekoga u koga se zaljubila, ona je njemu to dala prva do znanja i iskreno mislio sam da neće potrajati niti mjesec dana jer i nju poznam, no evo sretni su danas, ona je konačno sretna i zbilja mi je drago zbog nje i nadam se da će i ostati zajedno. Drugim riječima, ok, možeš se ti radovati i veseliti i oblaku na nebu, ali si opet samo čovjek- zaljubiti ćeš se evo nesretno kao ja, patiti ćeš ko pas na samrti, a svaki oblak će ti se činiti vrlo ružnim jer "ona nije kraj tebe". No to naravno nema veze sa sexom. Što se sexa tiče ili biti u vezi samo da si sa nekime neće te usrećiti i to je velika zabluda ljudi koji misle da u tome ipak ima nešto.
Najbitnije je naći osobu koju ćeš voljeti i koja će voljeti tebe. Koja će biti tu kada ti je najteže i u čijem ćeš zagrljaju biti najzaštićeniji i gdje ćeš biti ispunjen srećom i životom, pa da ti je ne znam koliko strašno. Kada ćeš biti u stanju zavoljeti sve mane te osobe i kada ćeš znati da bi da moraš taj tren dao život za tu osobu. Svi ljudi koji imaju emocije to trebaju, a takvo nešto je najteže naći, a oni koji to nađu najbolje znaju koliko su rijetki sretnici.

Pink touch
22.12.2006., 20:36
Pa pošto nitko drugi ne želi, eto da se ja osvrnem na tvoj post. Vrlo je lijepo to što si rekao. To je i istina ajmo reći. Ljudi su podložni i dopustili su da im drugi stvore stereotipe "dobrog života", no znam osobno ljude koji su mislili da će im život biti bolji upražnjavanjem sexa, no na kraju im je bivalo puno gore kada su završili povrijeđeni, nego prije sexa. Znam tako jednu curu koja je dva put bila zaljubljena uglavnom u dva kretena, ali si to nije htjela priznati, a ne želi ni danas, no dovela se skoro na kraju do ruba samoubojstva i koliko sam čuo iz pouzdanih informacija i planirala je samoubojstvo. Na sreću preživjela je sve to, prošle godine u ovo vrijeme upoznala je nekoga u koga se zaljubila, ona je njemu to dala prva do znanja i iskreno mislio sam da neće potrajati niti mjesec dana jer i nju poznam, no evo sretni su danas, ona je konačno sretna i zbilja mi je drago zbog nje i nadam se da će i ostati zajedno. Drugim riječima, ok, možeš se ti radovati i veseliti i oblaku na nebu, ali si opet samo čovjek- zaljubiti ćeš se evo nesretno kao ja, patiti ćeš ko pas na samrti, a svaki oblak će ti se činiti vrlo ružnim jer "ona nije kraj tebe". No to naravno nema veze sa sexom. Što se sexa tiče ili biti u vezi samo da si sa nekime neće te usrećiti i to je velika zabluda ljudi koji misle da u tome ipak ima nešto.
Najbitnije je naći osobu koju ćeš voljeti i koja će voljeti tebe. Koja će biti tu kada ti je najteže i u čijem ćeš zagrljaju biti najzaštićeniji i gdje ćeš biti ispunjen srećom i životom, pa da ti je ne znam koliko strašno. Kada ćeš biti u stanju zavoljeti sve mane te osobe i kada ćeš znati da bi da moraš taj tren dao život za tu osobu. Svi ljudi koji imaju emocije to trebaju, a takvo nešto je najteže naći, a oni koji to nađu najbolje znaju koliko su rijetki sretnici.

:top:

JA SAM
23.12.2006., 00:04
Ja sam oduvjek želio biti nečovjek jer čovjek je sa potrebama i nije savršen:Ljubav(LJudska),sex,status u društvu(mensa(nikad nisam napravio IQ-test jer i ti mensaši neznaju što je u biti IQ ) i ostali klubovi i neki faxovi i ostale piz.arije koje plešu sa sestricom oholosti)mislim da je Buddha bio blizu istine kad je rekao "No need,no problem" i kad je Diogen u gaćama pio vodu iz svoje ruke govoreći "Što mi manje treba to sam sličniji Bogu" a ja sam ti moj prijatelju heart_on_trail na jedan svoj način želio odvojiti pojam sreća(makar nemam pojma o tom pojmu)od svih ovih pojmova koje sam gore naveo i u prijašnjem komentaru govoreći kroz oblak i puhanje vjetra metaforički što bi značilo da nitko nezna što je sreća ali rekao sam zato jer mislim da se sreća ne nalazi u zadovoljenju potreba već da je sreća stanje svijesti i duše do koje dolaziš putem Božje milosti(makar će mi sada ateisti na ovome zamjeriti ali šta ću im ja) bez sile i naprezanja već kroz iskrenost dobrih djela a ne riječi.Moram ići žderat gladan sam makar je jedan sat u noći.Bok