PDA

View Full Version : Najgore TV reklame

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40

SwayOdd
13.03.2011., 18:55
"Dušice, tata kupuje mlijeko u neprozirnoj boci zato da može unutra uliti votku i poskrivečki piti jer nije baš siguran da ti je on pravi tata. Eto."

:s
Ideja je odlična. Snimi parodiju. :mig:
Ta reklama me živcira čak i više od one curice s pesom koji ima čvrstu kakicu.

A i ona za Head & Shoulders s curom koja isprobava minicu a dečko misli da je prekratka mi nema nikakve veze s temom, odnosno šamponom.
Ili ja ne vidim dublji smisao. :ne zna:

Simpsolina
13.03.2011., 19:54
Reklama za BB s Antonijom Blaće gdje ona prejadno glumi strogoću dok ispituje Velikog brata

riot_act
14.03.2011., 13:17
...
Ideja je odlična. Snimi parodiju. :mig:
Ta reklama me živcira čak i više od one curice s pesom koji ima čvrstu kakicu.

A i ona za Head & Shoulders s curom koja isprobava minicu a dečko misli da je prekratka mi nema nikakve veze s temom, odnosno šamponom.
Ili ja ne vidim dublji smisao. :ne zna:
Nemam kad. Kakanje kod Marka mi oduzima previše vremena - dok se odvezem do njegove kuće, pa čekanje u redu... pa prošli tjedan netko proširio glasinu da dolazi Severina, nastao živi kaos. S druge strane, upoznaš hrpu ljudi čekajući u redu, jedino je malo zajebano gledat se u oči dok razgovaramo, jer svi pocupkuju.

bubbly*
14.03.2011., 18:06
A ona za Libresse, gdje cura u kafiću slučajno prolije čašu vode po stolu i onda sve pobriše s uloškom prije nego što konobar stigne? Mogu samo zamisliti kako bi to izgledalo u stvarnosti; Mušterija za stolom br.3 je prolila čašu vode. Konobar krene prema njoj da počisti, a ona pred cijelom birtijom izvali kvalitetan uložak iz torbice, pobjedonosno fljasne s njim o stol i obriše neželjenu mrlju...
e ovo je definitvno vrh :facepalm:

:flop:

Boki000
15.03.2011., 02:23
ono nešto za muškarce,neki proizvodi.. pa kad kažu ja nisam žena,ja sam muškarac .. užas.. i onda još onaj veliki nos na kraju :rigo:

jel to za axe :misli:

najgore su one za bingo. ne postoji iritantnija od te

Gurevich
15.03.2011., 10:03
jel to za axe :misli:

najgore su one za bingo. ne postoji iritantnija od te

Ne, nego za Old Spice, ne znam meni je ta reklama baš simpatična.

strangerica
15.03.2011., 13:25
Nije najgora al mi je definitivno najtuznija ona za onkologiju u Rijeci kad mala curica sebi odreze kosicu i da bratu vjerojatno jer on nema kose zbog raka :(

Black Witch
15.03.2011., 16:06
Mene jako iritira reklama za Raffaello koju su opet počeli prikazivati. Cura dvije minute pokušava staviti prokletu kuglicu u usta i na kraju je ne stavi. Eto, baš me iritira :mad:

mavita
15.03.2011., 19:14
Nemam kad. Kakanje kod Marka mi oduzima previše vremena - dok se odvezem do njegove kuće, pa čekanje u redu... pa prošli tjedan netko proširio glasinu da dolazi Severina, nastao živi kaos. S druge strane, upoznaš hrpu ljudi čekajući u redu, jedino je malo zajebano gledat se u oči dok razgovaramo, jer svi pocupkuju.

U BiH se kaka kod Damira,pa svrati,nije gužva.:rofl:

Imran
15.03.2011., 23:27
U zadnje vrijeme zasigurno reklama za B-Net.

Simpsolina
16.03.2011., 08:21
Nije najgora al mi je definitivno najtuznija ona za onkologiju u Rijeci kad mala curica sebi odreze kosicu i da bratu vjerojatno jer on nema kose zbog raka :(

ne volim takve reklame,mijenjam kanal iste sekunde

Libertango
20.03.2011., 13:03
A ona za Libresse, gdje cura u kafiću slučajno prolije čašu vode po stolu i onda sve pobriše s uloškom prije nego što konobar stigne? Mogu samo zamisliti kako bi to izgledalo u stvarnosti; Mušterija za stolom br.3 je prolila čašu vode. Konobar krene prema njoj da počisti, a ona pred cijelom birtijom izvali kvalitetan uložak iz torbice, pobjedonosno fljasne s njim o stol i obriše neželjenu mrlju...

Mislim da je dosta teško smisliti dobru reklamu za uloške. Baš radi toga jer je ženama bed, o užasa li :rolleyes: rastvoriti novi uložak u javnosti i pobrisati s njim kolu sa stola. Konobar možda ni ne bi skužio da se radi o ulošku, uvijek se sjetim svog brata koji me nakon što su mi se rasipale po kupaonici blazinice za skidanje šminke optužio da sam "neugodna" jer da zašto ja ostavljam svoje uloške okolo da ih svi vide...
Uložak je znači u njegovom mozgu bilo ovo (http://i.imagefra.me/a43i40ut), ono zbilja braco, mislila sam da si pametniji :rofl:, stvarno bih se usrećila da za vrijeme onih dana u gaće strpam komad tanke vate promjera 5 cm :lol:

Toliko o (nekim) muškarcima i njihovoj viziji ženskih potrepština.

Bilo bi bolje dijeliti besplatne uzorke ženam i curama pa da svatko za sebe odabere najbolji proizvod bez debilnih reklama.

Jedina dobra koje sam ja zapamtila mislim da je bila Tosamina, iz nekih davnih dana, poslovna žena šeće ulicom s kafićima na pločnicima (Tkalča?), jedan od frajera (naravno u muškom drušvu balkanjerosa kakav je i sam ju zgrabi za dupe), working girl se okreće zamahne aktovkom razbije mu nos, vadi van uložak, otvora ga (da, da, na ulici) i baca ga prema mužjaku krvavog nosa koji ni ne zna kaj ga je pogodilo.

Njegovo društvance dotle ima čeljusti u razini, onak, koljena. Working girl odlazi svojim putem. You go girl :top:

A to je bilo prije Spice Girls :lol: i spika o girl power :s

E to je bila mrak reklama. Meni :)

riot_act
21.03.2011., 09:13
Slažem se s tobom, uložak i mjesečnica definitivno nisu nikakav strašan tabu o kojem se samo smije pričati u četiri oka i to, onako, ispod glasa ali mi je situacija (reklama) u kojoj cura uloškom briše vodu jednako apsurdna kao i reklama u kojoj konobar u restoranu donese rolu toaletnog papira umjesto ubrusa jer im je njih eto, nestalo a novi "xyz" troslojni papir baš super briše. - Jednostavno mi ne prolazi :ne zna:

Minesweeper
21.03.2011., 20:13
Jeste li primjetili novu reklamu za old spice, odavno nešto onako glupo nisam vidio:eek:

Tily13
21.03.2011., 21:20
Jeste li primjetili novu reklamu za old spice, odavno nešto onako glupo nisam vidio:eek:

Baš me zanima jel autor ove isti kao "ja jesam muškarac, pa nisam muškarac, pa sam žena, pa sam dvospolac...":ne zna::ne zna::ne zna:

Ovo je PRESTRAŠNO! Nema drugog izraza! :flop::flop::flop:

Uranella
21.03.2011., 21:31
MOžda su neke reklame , onako, odlične , ali ja ih ne kužim...:confused:
Recimo nova od t-mob kad na koncertu svira do you love me, pa opazi curu i odma skonta da je Ana (??) pa ju skuži u nekoj što? trgovini mobilne opreme?? ista muzika svira i to je ona...mislim, nek mi neko objasni...:moli:

I ona za neko auto kad imaju samo muške boje......dajte, molim vas... i ja bi izronila iz mraka neznanja :ne zna:

Štrikalica
22.03.2011., 11:38

Ono je strašnije od ičega što sam vidjela na TV-u... čak i od one fuckin radio-reklame u kojoj neko malo kezme reve o svom majom tjbuščićuuuuu i bifidusuuuu naturaaaalisuuuu - MRZIM JU! :mad:

back OT - kad vidim ove koze kak s ulošcima brišu stolove, prvo mi se riga, drugo mi se fale reklame u kojima menstruirajuće žene u bijelim uskim hlačama rade zgrčke i raznoške po cvjetnim livadama, smijući se kao ludi Augusti..

nina black
22.03.2011., 12:20
SVE reklame Hrvatske lutrije. Valjaju se u lovi ko Baja Patak, pa de, platite nekog kreativnog i pametnog da vam snimi reklamu..prebojite broj braće vaše sestre...pa zaokružite broj :bonk: debilana totalna

scorpio14
22.03.2011., 14:51

potpisujem... preglupe su im reklame,, i ona prošla je bila glupa (ona "ali ja nisam muškarac, ja sam žena...) :flop:

Krusovice
22.03.2011., 17:58
POMAGAJE!
Da li neko zna koja je pjesma u ovoj reklami???

http://www.youtube.com/watch?v=PyrXChWcHB8&feature=feedlik

plavusaxxxxxx
22.03.2011., 18:39
mene živcira ona reklama di klinac starome predstavlja "mlijeku najdraži keks":rolleyes:

cuba libre
22.03.2011., 20:26
MOžda su neke reklame , onako, odlične , ali ja ih ne kužim...:confused:
Recimo nova od t-mob kad na koncertu svira do you love me, pa opazi curu i odma skonta da je Ana (??) pa ju skuži u nekoj što? trgovini mobilne opreme?? ista muzika svira i to je ona...mislim, nek mi neko objasni...:moli:

I ona za neko auto kad imaju samo muške boje......dajte, molim vas... i ja bi izronila iz mraka neznanja :ne zna:

Mogu te prosvjetlit samo za ovo činjenicom da njoj na majici piše Ana. Ostatak mi isto nije jasan.

A definitivno najodvratnija reklama trenutno je ona za onu olovku za gljivice na noktima kad idu razne slike kako gljivice ustvari izgledaju. I to redovno vidim kad večeram. :rigo::rigo:

penzl
22.03.2011., 22:16

da,baš sam je danas vidia.
glupa kao i ona prije nje,(ja sam muškarac ne ja sam žena i ta sranja).:rolleyes:

mitch
23.03.2011., 00:06
Ona prethodna Old Spice je grozna, ali za ovu može dobiti neku nagradu za ljepotu i dizajn i šta već, jer je ovo užas. Ja zaista, ali zaista, ne znam kako netko može kupiti Old Spice kad vidi kakve reklame ta svjetska firma radi? Tko to smišlja, tko to, nakon predloška i gledanja scenarija, odobri?

Silvery
23.03.2011., 00:18
Ona prethodna Old Spice je grozna, ali za ovu može dobiti neku nagradu za ljepotu i dizajn i šta već, jer je ovo užas. ...Tko to smišlja, tko to, nakon predloška i gledanja scenarija, odobri?
Dno dna :flop: često se i ja pitam tko im daje odobrenja...
Osim što mi se kosa suprostavlja zakonima fizike kad čujem pjesmu, iritantna mi je i ta glupa 'priča'. Lik u gomili skuži da se drago djevojče zove Ana i kad dođe doma ide tražit tu istu Anu bez prezimena na Fejsu, a onda milijun Ana iskoči :facepalm:... i onda sreća u nesreći: njegova Ana uđe u prodavaonicu mobitela, no on je ni tad ne skuži jer je previše zaokupljen sa svoja dva prijatelja (s kojima je bio i na koncertu), ali vidi vraga...drago djevojče ima melodiju na mobu na koju se dogodio famozni 'klik'. I onda se opet nađu na koncertu...i sad ih pleše četvero na 'do you love me'. Kad bi mene pratila ta sreća iz reklame, gdje bi mi bio kraj :rofl:. Iritantno do bola.

Također, prodružujem se zgražavanju na Uložak vs Stol reklamu. Odvratno i jadno. :rigo:

Linda Hathor
23.03.2011., 00:24
Također, prodružujem se zgražavanju na Uložak vs Stol reklamu. Odvratno i jadno. :rigo:

Ja sam tek vidjevši tu reklamu skužila da bi kakanje kod Karlove mame mogla gledat 24/7 bez da trepnem. Zlo.

Silvery
23.03.2011., 00:40
Ta je stvarno mila majka šta je ova o ulošcima. Ne znaju šta bi više radili, pa izmišljaju toplu vodu. Fuj!

Hedera
23.03.2011., 00:58
Meni je Karlovo kakanje svaki put strašno smiješno..ali na dobar način,na slatki način .:jumping: Dovraga,sad sam se opet počela smijati...:lol:

riot_act
23.03.2011., 09:37
Mogu te prosvjetlit samo za ovo činjenicom da njoj na majici piše Ana. Ostatak mi isto nije jasan...

Kad samo pomislim, kako bi tužno ova reklama završila da joj je na majici pisalo Nike. Jadnik bi je i dan danas tražio, hodao ulicom šiban vjetrom, raspitivao se o njoj... :cry: Srećom, T-comoroni su pravi majstori za ispričat toplu, ljudsku priču.

cro-pro
23.03.2011., 12:51
Jedne od glupljih reklama koje sam gledao u posljednje vrijeme:T-comova kad lik i ženska plešu u disku pa se ko fol dozivaju ili koji već kurac,ona za stambeni kredit sa Kurbašom,ali jedna je nenadjebiva....HAPPY CHOPPER:s:s:s:s:s
i općenito sve top shop reklame:kava:

Silvery
24.03.2011., 01:51
i općenito sve top shop reklame:kava:
Njihove su posebna kategorija, ali nema legendarnije od ovog njihovog Snuggieja (http://www.youtube.com/watch?v=2xZp-GLMMJ0&feature=related):s

blekky7
24.03.2011., 03:16
10 (http://www.youtube.com/watch?v=UHoZRr1dvOo) (potencijalno) najglupljih reklama. :mig:

Meni su SVE reklame koje vidim glupe, u životu sam vidio možda svega par dobrih reklama, od milijardu pogledanih. :)

DJTcro
24.03.2011., 08:38
Ožujsko.

Konobar pita dečke što će piti, a ne vidi da su im čaše pune.:confused:

Uranella
24.03.2011., 19:40
Mogu te prosvjetlit samo za ovo činjenicom da njoj na majici piše Ana. Ostatak mi isto nije jasan.

Osim što mi se kosa suprostavlja zakonima fizike kad čujem pjesmu, iritantna mi je i ta glupa 'priča'. Lik u gomili skuži da se drago djevojče zove Ana i kad dođe doma ide tražit tu istu Anu bez prezimena na Fejsu, a onda milijun Ana iskoči :facepalm:... i onda sreća u nesreći: njegova Ana uđe u prodavaonicu mobitela, no on je ni tad ne skuži jer je previše zaokupljen sa svoja dva prijatelja (s kojima je bio i na koncertu), ali vidi vraga...drago djevojče ima melodiju na mobu na koju se dogodio famozni 'klik'. I onda se opet nađu na koncertu...i sad ih pleše četvero na 'do you love me'. Kad bi mene pratila ta sreća iz reklame, gdje bi mi bio kraj :rofl:. Iritantno do bola.

OK, hvala. Ima nas, znači ...
A i dalje nisam odgonetnula onu reklamu za auto u samo muškoj boji...:ne zna:

Sierra Leone
24.03.2011., 19:57
Ona za oreo kekse...dijete izgovara sexy rijeci sa plakata :confused:

Maiya
24.03.2011., 20:52
Ček, šta dijete izgovara? :rofl:

Uglavnom, ona reklama za nemam pojma kaj. Gdje cura stoji u liftu s hrpom ljudi i ulazi neki penzić koji stane iza nje, ona skuži da ju nešto pika, a penzić pokaže da to ne radi rukama. I ona se nasmije. Nešto gadnije i gluplje nisam već neko vrijeme vidjela. Ona se nasmije. Odgovorno tvrdim da ne znam nijednu curu kojoj bi to bilo baš onak jebeno simpatično. Znam cure kojima bi se želudac preokrenuo, ali to je otprilike to.

Hedera
24.03.2011., 21:04
Reklama za oreo?Mislila sam da je stvar u mojoj prljavoj mašti.:cerek: Ali poliži i umoči je doista kinky..:rofl: Al stvarno....:lol:

mburic112
24.03.2011., 21:15
ne znam jeste li se dotakli reklame za Perwoll?
dakle, zna li itko ženu koja fura u torbi naokolo flašu od dvije litre perwolla ?
halo, žena u kazalištu izvuče iz torbe flašu Perwolla??!!
pa tko je tu lud? kaj joj je ostala od šopinga?

Maiya
24.03.2011., 21:22
Tog se svi dotiču već godinama. Reklame za Perwoll su ušle u legendu. :D
U kinu sam. Op, imam Perwoll! U kazalištu sam. Neneeee, to mi nije nova haljina. Oprana je Perwollom!!11!!!!1!!!!111!!!!
Šećem ulicom! Znam, znaaam. Pulover je stvarno lijep ali nije nov, opran je Perwollom. *odjednomvadiperwollneznamoodakle*

Jack Hammer
24.03.2011., 21:44
Ona reklama za Mastercard sa oniom balavcem.
Odakle su iskopali one cijene?
:ne zna:

.Whore
24.03.2011., 21:56
U kinu sam. Op, imam Perwoll! U kazalištu sam. Neneeee, to mi nije nova haljina. Oprana je Perwollom!!11!!!!1!!!!111!!!!
Šećem ulicom! Znam, znaaam. Pulover je stvarno lijep ali nije nov, opran je Perwollom. *odjednomvadiperwollneznamoodakle*

hahhahaha to sam bas tila reci, david copperfield im nije ni do koljena :D

Uglavnom, ona reklama za nemam pojma kaj. Gdje cura stoji u liftu s hrpom ljudi i ulazi neki penzić koji stane iza nje, ona skuži da ju nešto pika, a penzić pokaže da to ne radi rukama. I ona se nasmije. Nešto gadnije i gluplje nisam već neko vrijeme vidjela. Ona se nasmije. Odgovorno tvrdim da ne znam nijednu curu kojoj bi to bilo baš onak jebeno simpatično. Znam cure kojima bi se želudac preokrenuo, ali to je otprilike to.

To sam i ja komentarisao. Sumnjam da bi nekoj curi to bilo smiješno, ali dobro.

Ona reklama za Mastercard sa oniom balavcem.
Odakle su iskopali one cijene?
:ne zna:

Mali odvratno priča. Kod njega nema razlike između č i ć, a od toga mi se diže kosa na glavi :eek:

nina black
25.03.2011., 09:30
Reklama za oreo?Mislila sam da je stvar u mojoj prljavoj mašti.:cerek: Ali poliži i umoči je doista kinky..:rofl: Al stvarno....:lol:

da, i ja sam prvo vidjela plakat..mislim si - sex prodaje sve. A kad sam vidjela reklamu..dijete izgovara te riječi... sick..:eek:

SETRA Samoborček
25.03.2011., 10:17
Ja sam mislio da je ta reklama neko maslo TDR-a :D Ne sjećam se da su se keksi ikad reklamirali (u toj mjeri) :D

cro-pro
25.03.2011., 12:18
Je li itko spomenuo onu reklamu kad ženska kaže:"To nisam ja,to je moja Schauma":lol::lol::lol:

Wild Horses
25.03.2011., 13:29

Moja žena je rekla jednom kupiti malu bočicu Perwolla i nosit je sa sobom u torbi samo da je može izvaditi iz torbe i reći: "Ne, oprana je Perwollom" kad joj se za to ukaže prilika.

Maiya
25.03.2011., 14:11
Reći ću samo da podržavam tu ideju. :D

Sierra Leone
28.03.2011., 18:46

da, i ja sam prvo vidjela plakat..mislim si - sex prodaje sve. A kad sam vidjela reklamu..dijete izgovara te riječi... sick..:eek:

Da, znaci ...vidim plakat...i pise: OKRENI, POLIZI..UMOCI...mislim da je tako...
I vidim reklamu i dode sin starom : tata, tata! vidi kako se jedu oreo keksi!...i to sve izgovori i smije se :confused:

project zwo
28.03.2011., 19:29
nevjerojatno, koliko nas oglašivači smatraju maloumnima kad misle da ćemo nasjest na reklame i kupiti to što oni oglašavaju...:flop::flop::flop:

meni su SVE za pivu, komunikacijske usluge i kozmetiku, užasno glupe i iritantne...:rigo:

Maiya
28.03.2011., 20:36
Da, znaci ...vidim plakat...i pise: OKRENI, POLIZI..UMOCI...mislim da je tako...
I vidim reklamu i dode sin starom : tata, tata! vidi kako se jedu oreo keksi!...i to sve izgovori i smije se :confused:

A da, to. Ali tako amerikanci reklamiraju oreo kekse oduvijek. Mislim, tako ih jedu. Twist it, lick it, dunk it!
To što imaš prljav um nije problem tog klinca i reklame. :D

fgzcvijetic
28.03.2011., 23:37
Vjerojatno već spominjano no, kad naleti Olovka za uklanjanje gljivica sa noktiju... :rigo:

treba mi pol sata da dođem sebi.

SwayOdd
29.03.2011., 00:32
"Barem jedna od četiri žena jednom u životu imala je vaginalnu gljivičnu infekciju..."

Mislim da ova uvjerljivo vodi kao najgora reklama ikad. :rigo:

Hedera
29.03.2011., 03:10
Tko god navede dijete da dvosmisleno opisuje: okrenuti,polizati,umočiti,nije fin striček ako mene pitaš.:kava: Pa bilo to tradicionalno ili ne

Awwww,ženske vaginalne infekcije su zaaaakonn!!!:s:lol:

sleng
30.03.2011., 14:19
Je li itko spomenuo onu reklamu kad ženska kaže:"To nisam ja,to je moja Schauma":lol::lol::lol:

To je klasična kriza identiteta...:D

Vudumama Juju
11.04.2011., 09:32
sinoć sam vidjela prvi put reklamu za neku kremu koja pomlađuje. naježila sam se koliko je reklama zapravo bila stravična, pored toga što se u jednom trenutku stara baba pretvara u mlađušno djevojče cijela reklama ispada kao da je ispala iz futurističkog filma (ali ne u dobrom smislu), zaista :rigo:

fotošop na entu, neprirodno prekrasna koža, pomladite se 30 godina i te šprehe

ja sam sretna sa svojim boricama :cerek:

Jack Hammer
11.04.2011., 14:03
"Barem jedna od četiri žena jednom u životu imala je vaginalnu gljivičnu infekciju..."

To me podsjeća na onu scenu iz "Ja, ja i Irena" u samoposluzi kad mu je pukao film!

Tigrov friend
12.04.2011., 01:40
definitivno karlo i njegovo kakanje odvratno fuj posebno kad je čovjek u sred jela :flop:

sis
12.04.2011., 11:24
ne mogu podnijeti sused reklame za tomato. užasno iritantno.

koka36
12.04.2011., 17:20
A narodnjaci u reklami B-Neta, nakon ovih reklama nebi koristio njihove usluge ni da su jedini na svijetu...

BinHex
12.04.2011., 17:41
Definitivno gljivce na noktu, i kakanje u karlovu wc-u :flop:

mavita
13.04.2011., 08:12

Stvarno je odvratna,posebno često je prikazuju kad je Večera za 5 ili Jezikova
juha. :confused:

riot_act
13.04.2011., 14:55
Kad ostarim, želim svoje umirovljeničke dane provesti u Tele2 reklami, gdje je ženama simpatično što se trljaš o njih u liftu i ne smeta ih ako im na fitnessu napadno buljiš u stražnjicu...

Bosanka 100%
14.04.2011., 15:26
Kad ostarim, želim svoje umirovljeničke dane provesti u Tele2 reklami, gdje je ženama simpatično što se trljaš o njih u liftu i ne smeta ih ako im na fitnessu napadno buljiš u stražnjicu...

E, ta mi je definitivno jedna od najiritatnijih reklama ikad :flop:, i to najviše zbog one ženske, koja stalno ponavlja "one, two, three, four" po najmanje desetak puta :ne zna:. Bože, kakav užasan glas ima :horor:! Gdje su stare dobre filmske Tele2 reklame s onim mafijašima :s?! Zatim Karlovo kakanje :rigo:, pa ono "to nisam ja, to je moja Schauma", "ah, zato su svi muškarci/žene u tvom redu". Hoće li te "face" iz Schwarzkopfa konačno smisliti nešto novo?! Sjećam se i neke prastare reklame za Lekadol plus C s onim nevjerojatno iritatnim pjesmuljkom "siguran za želudac, siguran za srce, s puno vitamina CEEEEEEEEEE". Da i ne spominjem Top shop, to je tek noćna mora! Ne razumijem zašto moraju prikazati po desetak svojih reklama zaredom :confused: :ne zna:?!

Ellaina
14.04.2011., 20:44
joj da ta nova reklama za tele2 je gozna :rolleyes:

LOST01
18.04.2011., 13:11

ta reklama je :flop:
svaki put kad ju vidim :bljak:

extreme
19.04.2011., 19:13
ali isuse bože :facepalm: tko je ovo smislio?? :confused:

http://www.youtube.com/watch?v=3ucEUGL-8pw
:bang:

Z_interactive
19.04.2011., 20:30
da ta mi je reklama ko da neko radi operaciju po mozgu..........

number 19
21.04.2011., 21:33
T-mobile:

sklopit ćemo deal...

Nemam ništa protiv nekih stranih riječi ali ovo je stvarno previše

seljo bear
22.04.2011., 00:22
ove nove žuja limun reklame su mi bezveze...

Frau Flick
22.04.2011., 11:16
ali isuse bože :facepalm: tko je ovo smislio?? :confused:

http://www.youtube.com/watch?v=3ucEUGL-8pw
:bang:

I mene isto zanima, tko je ovo smislio?!

Ovo je toliko iritantno, da nema riječi kojom bi opisala razmjer iritacije. :facepalm:

D.G.T.
22.04.2011., 19:52
definitivno karlo i njegovo kakanje odvratno fuj posebno kad je čovjek u sred jela :flop:

:s Karlov prijatelj je car :lol::lol::lol:

http://i55.tinypic.com/i23evq.jpg

Hedera
23.04.2011., 23:55
Da li tkogod može razjasniti onu novu reklamu za Pan,kad frajer na konferenciji špedicije počne trkeljlati:da kolega,ne morate mi ništa pričati,konkurencija je užasna,bla,bla,pa onda ćopi pivo ispred nosa jadnom Ottu ili kako li se već zove strani predavač koji se upravo spremao uzeti taj isti Pan??

Ta reklama mi je jako iritantna..jako.:mad:

SETRA Samoborček
23.04.2011., 23:58
Knut Olafson se zove čovjek :D

Reklama bi bila manje iritantna da se rjeđe emitira :D

Tigrov friend
24.04.2011., 00:08
A jbga a hoće mu maznut tu jedinu preostalu pivu jer zna da ga tip uopće ne razumije, pa trkelja da mu je mazne na finiji način nego da samo dođe i uzme mu je ispred nosa, tako nešto

a Karla kad se dokopam ima da ga nema :cerek:

lovely_one
24.04.2011., 10:20
Najodvratnija reklama ikada je ona za Allways uloške sa onih nekoliko cura....znate onu sa onom pjesmom...onaj užas....meni je neugodno to gledati !!!!!!!!!!
Nemam riječi.

SETRA Samoborček
24.04.2011., 10:33
Sve ti top, šminka i štiklice
sve ti top, i spremna na sve! :tulum:

Pa baš i ne :(

Pa to je masterpiece, vama očito ništa ne paše :nono:

D.G.T.
24.04.2011., 14:39
Sve ti top, šminka i štiklice
sve ti top, i spremna na sve! :tulum:

Pa baš i ne :(

Pa to je masterpiece, vama očito ništa ne paše :nono:

Tip top :ne zna:

matijaleader
24.04.2011., 16:33

Nema NAJGORE reklame ikad,sve su najgore! :rigo::brukica:

mene ona reklama za Poli i neki film Rio svaki put kad ju vidim sve više i više živcira :visi::hebemu:

D.G.T.
24.04.2011., 17:19
mene ona reklama za Poli i neki film Rio svaki put kad ju vidim sve više i više živcira :visi::hebemu:

ludi za poli

Tigrov friend
24.04.2011., 17:50
Zar nije bilo od jabuke? :rofl:

matijaleader
24.04.2011., 18:13
stvarno jadan štos:(:flop:

D.G.T.
24.04.2011., 18:23

:flop::flop::flop::flop::flop:

paradoxx
24.04.2011., 21:48
Meni je najgora za onaj Paradontax (iako su ju malo upristojili, pa vise nema zubi koji ispadaju u krvavu pljuvačku u umivaoniku -.-). Šta bi se ja trebao zabrinuti za svoje zube zbog te reklame??? WTF?

Tigrov friend
24.04.2011., 22:41
stvarno jadan štos:(:flop:

:flop::flop::flop::flop::flop:

Taj tren je bila na tv :p

Svaka melodija izgleda lijepše na čudesnom retina zaslonu iponea 4

ah da moš mislit čak i melodija :lol:

Novembre
25.04.2011., 12:08
Reklama za uloške s rasplesanim glupačama i iritantnom pjesmom.

Zatim kakanje kod Karla i ono Sleep and play, kako mrzim iritantne pjesme iz reklama, a tek kad mi se počne vrtiti po glavi.

Reklame za kreme protiv hemoroida za vrijeme ručka :rofl:

Bosanka 100%
25.04.2011., 19:02

Zatim kakanje kod Karla i ono Sleep and play, kako mrzim iritantne pjesme iz reklama, a tek kad mi se počne vrtiti po glavi.

Ili ona za kapsule protiv impotencije s potpuno golim muškarcem... USRED BIJELA DANA :bljak:! Ajme, koji je to užas :flop:! Kad bi je barem emitirali u neke kasnije sate bilo bi O.K., ali ovako... Znaju li oni da TV gledaju i djeca :confused:?
Inače, ona nova reklama za Pan "kolega, znam da je situacija na tržištu teška, konkurencija je okrutna, znam, sve znam, ne morate mi ništa govoriti" mi je baš simpatična. Pretpostavljam da su se time htjeli obratiti poslovnim ljudima :mig:.
Kao, uostalom, i ona za Oreo keks s onim preslatkim malim. Ne znam zašto je neki povezuju sa seks plakatom. "Umočiš u mlijeko, poližeš kremu, pojedeš ga"... Kakve to veze ima sa seksom :ne zna:? Meni to nikad ne bi palo na pamet, barem ne dok nisam pročitala ovaj topic. To valjda znači da, za razliku od nekih, nemam prljavu maštu :lol:.

Mrs.EM2105
25.04.2011., 19:45
Najodvratnija reklama ikada je ona za Allways uloške sa onih nekoliko cura....znate onu sa onom pjesmom...onaj užas....meni je neugodno to gledati !!!!!!!!!!
Nemam riječi.

Potpis. Ocaj. Dodje mi da ih sve pokosim sjekirom kad vidim ili cujem tu reklamu :o

A ona za Vindijine šunke? U redu je dok žena priča (čak volim jesti te šunke), ali kad onaj malac svojim odvratnim glasom i mekim izgovaranjem ščć... počne pričati :eek: Zapalio bih TV, a i njega.

seljo bear
25.04.2011., 23:14
1.znamo da imaš max tv
2.hpb stambeni krediti... :bonk::rigo:

matijaleader
26.04.2011., 14:11

:s:s potpis :s:s

matijaleader
26.04.2011., 14:13
Ili ona za kapsule protiv impotencije s potpuno golim muškarcem... USRED BIJELA DANA :bljak:! Ajme, koji je to užas :flop:! Kad bi je barem emitirali u neke kasnije sate bilo bi O.K., ali ovako... Znaju li oni da TV gledaju i djeca :confused:?
Inače, ona nova reklama za Pan "kolega, znam da je situacija na tržištu teška, konkurencija je okrutna, znam, sve znam, ne morate mi ništa govoriti" mi je baš simpatična. Pretpostavljam da su se time htjeli obratiti poslovnim ljudima :mig:.
Kao, uostalom, i ona za Oreo keks s onim preslatkim malim. Ne znam zašto je neki povezuju sa seks plakatom. "Umočiš u mlijeko, poližeš kremu, pojedeš ga"... Kakve to veze ima sa seksom :ne zna:? Meni to nikad ne bi palo na pamet, barem ne dok nisam pročitala ovaj topic. To valjda znači da, za razliku od nekih, nemam prljavu maštu :lol:.
Potpis opet :s:s

rebeccaaa
26.04.2011., 14:28
nova (barem ju nisam do sad vidjela) old spice reklama sa crncem na konju...užas nadovezan na prijašnje reklame :ne zna:

ne mogu pdnijeti ni močno-sočno-rekao sam to :mad:

D.G.T.
26.04.2011., 15:58
ne mogu pdnijeti ni močno-sočno-rekao sam to :mad:

stavi peći
u vreći :D

:flop::flop::flop:

Marril
26.04.2011., 17:01
Ne znam kako vama, ali ja ne mogu podnijeti onu reklamu za uloške s onim raspjevanim glupačama. Meni je neugodno to gledati i slušati :brukica:

rebeccaaa
26.04.2011., 19:17
a kad biraju ime za curicu pa se odvali cijela obitelj na "Zdenku" !?!?:confused:

Hedera
27.04.2011., 00:26
Zdenka je iritantna u vražju strininu...:rolleyes:

GoodBoy998
27.04.2011., 15:32
ona novija reklama za always uloške :rigo: :rigo: :rigo:

Bosanka 100%
28.04.2011., 13:47
Sjetila sam se još jedne prastare reklame. Mislim da je bila za T-com ili T-mobile, prikazivala se prije nekih šest - sedam godina, možda i više. Prikazuju kao nekakav kafić, jedan muškarac sjedi za šankom, drugi glumi konobara i poslužuje ga, a u pozadini sviraju GAJDE!!!! UŽAAAAAAAAASSSSSSS!!! Čim bih je ugledala, odmah bih ugasila ton :bljak:. Ne znam kako vama, ali meni su narodnjaci mila majka u usporedbi s tim :ne zna:.

magic potion
28.04.2011., 18:14
ona novija reklama za always uloške :rigo: :rigo: :rigo:

:s Em debilna (glupačice skakuću u štiklicama:lol:)
Em nerealna. Samo mi treba poboljšana verzija alwaysa, pa ću odmah obući bijele hlače!:rolleyes:

Boki000
28.04.2011., 22:25
al me zivcira ona od tele2 di onaj đed vjezba sa onim zenama. nije to tolko reklama kolko ono brojanje gdje se izmjenjuju muski i zenski glas one, two, three, four...:facepalm:

Newtown
29.04.2011., 09:25
Reklama za Old Spice. Užaaaaaaaaaaas!

Ma daj, ta reklama je odlična, nađi original. Prevod je smeće.

bubiluna
29.04.2011., 17:04
Najiritantnija reklama ikada je "Dida aj lov ju" :horor:

Prikazivala se poodavno, ali još uvik me drob zaboli kad se sitim.

U rangu su joj mama koja u tajnosti studira medicinu:rigo:, kakanje kod Karla:horor:, lavandin s krvavom pljuvačkom i ispadnutim zubima:zubo:, one božićne s raspjevanim bičvama:bang: i našlo bi se još materijala.

U zadnje vrime gledam uglavnom program snimljen na snimalici tako da reklame jednostavno premotam pa nisam više u toku. Mogla bi tu i tamo pogledati koju, čisto da mi potakne probavu.:D

CanOx
29.04.2011., 17:16
Sve reklame za razne deterdžente, praške i omekšivače, te je nemoguće nadmašit po besmislenosti.

arna
30.04.2011., 14:01
Sve reklame za razne deterdžente, praške i omekšivače, te je nemoguće nadmašit po besmislenosti.

Je, izludim kad one trolitne plastičnjake vade na koncertima, kazalištima, modnim revijama i sl. :rolleyes:

A iritira me i ona šamponska: ne to nisam ja, to je moja šauma! :bang:

Wolowitz
01.05.2011., 11:44
Glas i naglasak žene koja čita akcije u plodinama.

Najgore je kad na kraju kaže: P-LODINE. :hebemu:

BassQ
01.05.2011., 12:14
A SkyCola!? :eek:

Štrikalica
01.05.2011., 12:18
Nekak imam feeling da uopće ne pratite Fox Life i Fox Crime.. vaš bi užas onda poprimio sasvim novu dimenziju.. bolnu dimenziju.

rebeccaaa
01.05.2011., 18:56
Glas i naglasak žene koja čita akcije u plodinama.

Najgore je kad na kraju kaže: P-LODINE. :hebemu:

joj mene isto to živcira:rofl:

e da, još me živcirao onaj mali iz reklame za, ja mislim, t-mobile, kad igra nogomet a mama mu iritabilno i kroz zube kaže "E, kad dida to vidi"...ufff:flop:

Wolowitz
01.05.2011., 19:10
I one reklame za ne znam koju banku (pbz?) s par varijacija.

Gospođo, zatvaramo./Gospođo, hoćete li sada naručiti?
Ma kom' ti gospođo?
http://www.skyscrapercity.com/images/smilies/bash.gif

matijaleader
01.05.2011., 19:23
top shop i Happy Chopp.Mislim da se još prikazuje :(

penzl
01.05.2011., 22:00
ove vipove"pola sad-pola nikada"..
ne kužim zašzto su takve bijele,nekako sterilne,kad da sam u raju...

Hesti
02.05.2011., 21:55
ove vipove"pola sad-pola nikada"..
ne kužim zašzto su takve bijele,nekako sterilne,kad da sam u raju...

Slažem se :top:

Zdenka je užas :brukica:

BassQ
02.05.2011., 22:00
Dobro, kaj stvarno niko nije vidio onu reklamu za skajkolu, u kojoj one tri zenskice s raketom idu do nekog kisoka na mjesecu (ili di vec) i kupuju cijelu gajbu toga, dok se u pozadini vrti pjesmuljak o tome kako mora kupit vise te skajkole da joj ne sfali? :confused:

...ili vas VIP tolko sokira da ni ne skuzite ostale urnebesne reklame... :D

EDIT: Evo je! :D

Sky Cola (http://www.youtube.com/watch?v=MqForByN1kw)

putnica
02.05.2011., 22:03
Nekak imam feeling da uopće ne pratite Fox Life i Fox Crime.. vaš bi užas onda poprimio sasvim novu dimenziju.. bolnu dimenziju.

pile iz kese? :s :s :s

nepoznati87
02.05.2011., 22:40
˝karlo bi kako u nasem wc˝ ova reklama mi je najgora

t.d.
03.05.2011., 09:28
definitivno meni najlošije reklame :
1. ZA TELE 2 , sa djedicom na aerobiku (uopće ne vidim smisao te njihove tarife sa vježbanjem)......totalno bezveze
2. SVI KAKAJU KOD KARLA ( jer ako je svima "sila" na wc , koliko ih ima , onda se već onaj u sredini usrao u gaće,hehe)
3. REKLAME ZA PERWOL I SLIČNE GLUPOSTI

Dlapek
03.05.2011., 09:36

Ma kom' ti gospođo?

reklama je za HPB i meni se čini kao prilično uspjela,obzirom na svo smeće koje se prikazuje.

VatroSlavka
03.05.2011., 10:13
mislim da je bila reklama za dnevne uloške sa ODOUR CONTROLOM. zakaj bi itko kupio nekaj kaj u imenu ima riječ odur(no?)

znam da je odour miris, ali, prilagoditi se tržištu!!

ovo je off topic, ali me podjetilo na moj šoping grudnjaka. i svi imaju neka ženska imena, bzvz, ali ok, manjak kreative.
i donese prodavačica jedan koji mi se i svidi i kaže "ovo je MINIMOJZER"
ne znam više jel bilo :lol: ili :horor:, ali poslije toga mi se elizabeta čini tak super ime

isprika za off

putnica
03.05.2011., 10:32

Ma kom' ti gospođo?

meni je ta diivna :cerek:

Štrikalica
03.05.2011., 11:33
pile iz kese? :s :s :s

A "bla bla Leto je sve bliže..da li da se peva ili da se liiiižeeee?" - to je brijem onaj debil koji pjeva onaj neki narodnjak o lignjama i gnjidama ili whatever..

ili "7 smrtnih greeeehova"

:facepalm:

Tigrov friend
03.05.2011., 11:39
Da fakat ta teletova sa vježbanjem nema nikakve veze sa nokautom al glavno da ti koji snimaju reklame imaju velike fakultete to što su im ideje za k nema veze :p

putnica
03.05.2011., 12:47
A "bla bla Leto je sve bliže..da li da se peva ili da se liiiižeeee?" - to je brijem onaj debil koji pjeva onaj neki narodnjak o lignjama i gnjidama ili whatever..

"ukucaj zvezdica stojedanajst taraba" :D :D

To je valjda Rambo Amadeus, i uopšte ne priča ekavski, on je Crnogorac.

matijaleader
03.05.2011., 14:05
Dobro, kaj stvarno niko nije vidio onu reklamu za skajkolu, u kojoj one tri zenskice s raketom idu do nekog kisoka na mjesecu (ili di vec) i kupuju cijelu gajbu toga, dok se u pozadini vrti pjesmuljak o tome kako mora kupit vise te skajkole da joj ne sfali? :confused:

...ili vas VIP tolko sokira da ni ne skuzite ostale urnebesne reklame... :D

EDIT: Evo je! :D

Sky Cola (http://www.youtube.com/watch?v=MqForByN1kw)

To je jednostavno grozno i glupo :mad::mad::mad:
A najgora je ta pjesma koja me užasno iritira,a kad ti se tek vrti to smeće od pjesme u glavi:flop::flop:
to me užasno iritira Kupit ću puno više da ne nestane...:mad::mad:

BassQ
03.05.2011., 18:11
A najgora je ta pjesma koja me užasno iritira,a kad ti se tek vrti to smeće od pjesme u glavi:flop::flop:

Haha, bas to... Cijeli dan mi se danas nekakva melodija vrti po glavi i tek popodne sam skuzio da je to skajkola song :bonk:

Da nisu to bracni par Huljic komponovali? :D

Imran
03.05.2011., 22:29
Ona gdje cige pjevaju na dočeku Srni i još jedna gdje se stalno u pozadini pjeva Danny boy.

rebeccaaa
04.05.2011., 16:16
franka batelić za zirodent, sad sve radi s osmjehom:zubeki:,
onda oni fini bomboni kada se lik penje po ljestvama a bomboni padaju po njemu:ne zna:,
đed iz tele 2,:mudri:
pas oscar koji je nahranio svoje zube i dlaku,:misli:
super žena s plaštem koja za ručak sprema gavellino piletinu:raspa:

.... a jučer sam cijeli dan pjevala sky colu:bonk::bonk::bonk::bonk:

Uranija
04.05.2011., 18:13
Reklama za Orbit mislim kad ona krafna skače po stolu uz neku debilnu glazbu. Ew.

Tigrov friend
04.05.2011., 18:58
Uglavnom su sve bez veze, točno odbijaju ljude umjesto da privuku, uostalom prave stvari ni ne treba puno reklamirati one se same reklamiraju

Dijaa
08.05.2011., 22:11
oreo keksi i ona reklama za uloške kad se curama prolije voda po stolu pa ju jedna (neprikazano) skupi uloškom :facepalm: hahaha

sole99
08.05.2011., 22:19
Reklame s top shopa ne treba ni komentirat (lonci, debeli frajer sa happy choppom itd) Što se tiče normalnih, pan, tomato, tele 2 gupe do bola.

Dijaa
08.05.2011., 22:20
ajme kako sam top shop reklame zaboravila...

srnica
09.05.2011., 09:58
Ona gdje cige pjevaju na dočeku Srni i još jedna gdje se stalno u pozadini pjeva Danny boy.

Volim ovu reklamu
Srna :cerek:

darrien fawkes
09.05.2011., 11:53
ajme kako sam top shop reklame zaboravila...

One su izvan konkurencije :D

BassQ
09.05.2011., 12:55
One su izvan konkurencije :D

To nisu reklame - to je zlocin!

V element
09.05.2011., 13:37
Linea casa posuđe -još davno su išle te raklame, u 90ima i trajale bi valjda 15 min ''ciao sono angelo'' :2up:

riot_act
10.05.2011., 08:38
Obavljam sve vrste Sky Cola jingle (http://www.youtube.com/watch?v=MqForByN1kw) egzorcizma, rješavam sve, od problema s povremenim pjevušenjem istog, do potpune "okrećemglavuza360stupnjeva i cijeli dan ne mogu prestat pjevat tu glupu sladunjavu pjesmicu" opsjednutosti. Bacanje Sky Cola uroka na druge se duplo naplaćuje. Za rezerviranje termina, kao i za obavijesti o indikacijama, mjerama opreza i nuspojavama nazovite 060...

mavita
10.05.2011., 10:08
Obavljam sve vrste Sky Cola jingle (http://www.youtube.com/watch?v=MqForByN1kw) egzorcizma, rješavam sve, od problema s povremenim pjevušenjem istog, do potpune "okrećemglavuza360stupnjeva i cijeli dan ne mogu prestat pjevat tu glupu sladunjavu pjesmicu" opsjednutosti. Bacanje Sky Cola uroka na druge se duplo naplaćuje. Za rezerviranje termina, kao i za obavijesti o indikacijama, mjerama opreza i nuspojavama nazovite 060...

:rofl::rofl:
Kupit ću puno više da ne nestane...
Lakina sestra je baš slatka u reklami.

riot_act
10.05.2011., 10:45
Što je najgore, reklama i pjesma (Lollobrigida?) su mi ok, ali su zarazneee :eek:

Što je najgore, reklama i pjesma (Lollobrigida?) su mi ok, ali su zarazneee :eek:

Mislim da to i pjeva Lakina (Elvir Laković Laka) sestra. Mirela se zove :)

riot_act
10.05.2011., 11:03
U pravu si, evo piše i u komentarima na youtubeu

rebeccaaa
10.05.2011., 17:23
joj sad je baš bilo- ona gdje se ona ženska svima kliberi nakon kaj je oprala zube pa joj svi sve nose, pomažu, miču se sa trake za trčanje....jooooj, jel ima kakva dobra reklama???

seljo bear
11.05.2011., 23:00
ova old spice reklama...:bonk::Snajper:

enica25
12.05.2011., 09:02
sve reklame tipa:
jel to nova košulja?ma nije draga oprana je pervolom:mad::rolleyes:

Bosanka 100%
12.05.2011., 10:04
"Poslije dobrog gemišta slijedi dobra mineralna" s onim tobožnjim igračem boksa... BRRRRRRRR, kako je to seljački!!!! Najnovija reklama za hrvatsku lutriju s bijednom "pararararararara" kopijom... Beethovenove, Mozartove ili možda Straussove simpfonije (ne mogu se sad točno sjetiti)... Užas :flop:!

Frau Flick
12.05.2011., 10:58
Kosmo jebeni disk reklame. :mad:

Ali sad sam se iskidala na reklamu od Tomata, Ante je kralj! :s

heleny 15
12.05.2011., 16:02
Ona di klinka upada starcima u sobu,budi starog i veli mu TATA,IMAM IZNENAĐENJE ZA TEBE.Odvede ga u dnevnu sobu,kad tamo,išaran kauč raznoraznim bojama :eek: :mad: jebotepas,glupačo jel si ti svjesna da je taj kauč koštao novaca i novaca,da bi ti tek tako šarala po njemu?! :mad:

Uff...kad vidim tu reklamu naježim se....iza nje nisu daleko skycola,ob-tampon,kozmodisk i top shop reklame:mad:

I naravno mali glupi Carlo i njegovo sranje :visi:

nkdz1911
12.05.2011., 21:15
ona reklama o seherezadi koja je snimana u hrvatskoj. Totalno nepotrebno trosenje vremena i novca i mislim da se prikazivala jedno 2 tjedna.

penzl
12.05.2011., 22:03
večeras sam vidia novu reklamu od turističke zajednice.sve bi bilo ok da nije onog tipa što govori.ima glas kao da izvještava o smaku svijeta.
kvari cijeli doživljaj,užas..

mateimatilda
14.05.2011., 11:24
Ona di klinka upada starcima u sobu,budi starog i veli mu TATA,IMAM IZNENAĐENJE ZA TEBE.Odvede ga u dnevnu sobu,kad tamo,išaran kauč raznoraznim bojama :eek: :mad: jebotepas,glupačo jel si ti svjesna da je taj kauč koštao novaca i novaca,da bi ti tek tako šarala po njemu?! :mad:

Naravno da nije svjesna, ima nekakvih 5 godina. Čestitala je tati rođendan. Reklama je dobra, a ti malo smiri živce...

AmorOmniaVincit
14.05.2011., 12:48
posebno me iritira ona reklama sa dedicom u TELE2. dođe mi da se odmah prebacim u neku drugu mrežu. fuj. ogavan je.

ona incestuozno-pedofilska reklama sa onim malcem koji umače keks u mlijeko i kaže tatici: probaj i ti. :rigo:

vipove reklame, pola sada - pola nikada.

ugl. sve debilne reklame za pivo.

hrco1908
14.05.2011., 13:22
Vidio sam jučer na rtsu reklamu za pogrebno poduzeče DRNDA...
Prevozimo vaše volene pokojnike iz bilo koje zemlje na svetu...
Retardiranija definitivno ne postoji. Kako se usude uopče puštat to na tvu. Pa to je zločin. Onaj kome je netko umro sigurno ne gleda televiziju.

number 19
16.05.2011., 17:19
Pisma iz one za puding Dolcela je iritantna

I ona za Erste kako je sredila stan i kredit u 7 dana koji mora vraćat do penzije. Bome se lipo usosila za samo 7 dana :D

Patuljak18
16.05.2011., 18:15
Joj ne znam za šta je reklama, vjerojatno neki dezodorans....Neki crnac je polugol na brodu i priča neš, i onda se stvori na kraju na nekom konju o.O

Pisma iz one za puding Dolcela je iritantna

I ona za Erste kako je sredila stan i kredit u 7 dana koji mora vraćat do penzije. Bome se lipo usosila za samo 7 dana :D

10 dana, molim te! :D

Boki000
19.05.2011., 19:35
jel vidio ko onu s ovcom od tele 2 :rofl: :lol:

Frau Flick
19.05.2011., 19:49
A jebote, ona reklama od Pika, di onaj iritantni babac kaže "Jawowhl!"
Tresnula bi ga friško ocjepanim drvom u glavu.

riot_act
20.05.2011., 10:06
A u materinu opet su počeli puštati onaj promotivni spot turističke zajednice; "kad srce kaže ljeto, kaže more," - kako ono dalje... :misli: "kaže infarkt" ili nešto slično...

heleny 15
20.05.2011., 13:13
jel vidio ko onu s ovcom od tele 2 :rofl: :lol:

ja :rofl:

hahaha,jadnik nije znao kamo pripada sve dok nije došao u tele2 :lol:

fijufiju
20.05.2011., 13:19
Joj ne znam za šta je reklama, vjerojatno neki dezodorans....Neki crnac je polugol na brodu i priča neš, i onda se stvori na kraju na nekom konju o.O

Old Spice :mig:
Meni je ta :cerek: :brukica:

t.d.
20.05.2011., 16:06
mislim da TELE 2 prednjači u najglupljim reklamama.....prvo su imali one mafijaše a sada su stvarno otišli u krajnost

pa zar smo MI svi ovce po njima????

Arabea
20.05.2011., 17:48
Mrzim ovu reklamu za turizam Hrvatske: kad ovaj kaze ovo, kaze ono ;) I onda ono na kraju: hajmo! Vrhunac mi ona zena u autu sto se okrece i vice djeci isto: hajmo! Ne mogu ju smisliti. Ne znam zasto, al' mi je iritantna. Yuk!

Sent from my iPhone using Tapatalk

graag
20.05.2011., 20:32
Uglavnom sve reklame zbog kojih čupam kosu su navedene, al ne vidim da itko komentira novu Seve koja svojom pojavom uzrokuje erekciju pivske boce. Ne mogu se sjetit koje pivo reklamira, al dabogda im se isplatilo, pa da u nastavku plate Sevki da i zajaši tu bocu, hommage njenoj kućnoj reklami otprije par godina. Jedva čekam.

heleny 15
20.05.2011., 20:55
Naravno da nije svjesna, ima nekakvih 5 godina. Čestitala je tati rođendan. Reklama je dobra, a ti malo smiri živce...

Dobro,možda je tebi. Al ono što mi ide nakurac je činjenica da je reklama jednostavno jebeno nerealna (u stvarnom životu bi ovaj malu dobro našpotao,ako ne i nalupao,jer jebiga,on je platio taj kauč :kava: ),a tek automobil...to neću komentirati.

LAY`z`ASS Boar
21.05.2011., 12:20
Mrzim ovu reklamu za turizam Hrvatske: kad ovaj kaze ovo, kaze ono ;) I onda ono na kraju: hajmo! Vrhunac mi ona zena u autu sto se okrece i vice djeci isto: hajmo! Ne mogu ju smisliti. Ne znam zasto, al' mi je iritantna. Yuk

Apsolutno, ali apsolutno :D najdegutantnija baba u svim reklamama. Kad se onak okrene i kaze hajmo dode mi da joj zabijem nesto u usta...:mad::mad::mad:

Arabea
22.05.2011., 16:31
Apsolutno, ali apsolutno :D najdegutantnija baba u svim reklamama. Kad se onak okrene i kaze hajmo dode mi da joj zabijem nesto u usta...:mad::mad::mad:

Hahaha...a ja se cudim zasto mi je tako odvratna, zbog cega? Mozda je stvar u meni. Ono, kada ne mozete objasniti zasto vas netko zivcira, tim vise sto ga vidite na 3 sec. Ali, bas mi je iritantna i ljigava. :( Sada vidim da nisam jedina :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

ja_a
23.05.2011., 11:50
Meni je jedna od najglupljih ona- pogledajte svog muškarca, a sad pogledajte mene, pa pogledajte svog muškarca, pa mene... on nije kao ja, al može smrditi kao ja :rigo:

mislim da TELE 2 prednjači u najglupljim reklamama.....prvo su imali one mafijaše a sada su stvarno otišli u krajnost

pa zar smo MI svi ovce po njima????

Ne, samo takvi kao ti koji se prepoznaju :D

Meni su reklame s mafijašima baš bila fora. Blesavo, al zabavno.

BassQ
23.05.2011., 13:38
mislim da TELE 2 prednjači u najglupljim reklamama.....

A ne, T-com nece NIKAD nadjebat :)

btw, one reklame s mafijasima su bile simpa, ove ovce su totalna glupost :flop:

sweet ivi
23.05.2011., 13:45
meni ona za hrv lutriju s ona dva bapca: " Eh što volim kuglice kad skaču, kuglice kad skaču :jumping: (tak mi živci rade) za sedmicu 2 kune dat ću, 2 kune dat ću, 2 kune dat...ćuuuuu... :rigo: :bljak: :facepalm: ovako mi se digne kosa na glavi (a bome i želudac) kad je čujem :horor:

penzl
24.05.2011., 21:32
ovi iz tele 2 su mogli slobodno napisati "vi ste ovce jer dajete nama novce".

SETRA Samoborček
24.05.2011., 21:45
Pa u toj Tele2 reklami su oni ovce i to crne, a ne mi :zubo:
OK je reklama samo je predugačka.

Pa u toj Tele2 reklami su oni ovce i to crne, a ne mi :zubo:
OK je reklama samo je predugačka.

Meni je isto dobra.
Sigurno će je skratiti. Znaš kako to ide, 7 dana integralna verzija, pa je onda skrate, jer je preskupo da stalno ide tolika :)

Dugonoga
24.05.2011., 22:30
A jeste vidjeli reklamu ta tetu Violetu?:rolleyes:

SETRA Samoborček
24.05.2011., 23:19
Jesmo :D Razmišljao sam za vrijeme trajanja da li je to Šefika ili ne :D

cro-pro
26.05.2011., 10:31
:lol::lol::lol:
ne znam jesam li gledao štogod gluplje na televiziji osim toga,možda jedino petominutni prediizborni spot Milana Bandića...:kava:

lowenbrau1
26.05.2011., 13:14
znan da nema baš veze sa temon, ali jeli netko možda zna za šta je ona reklama di tip dolazi do prodavačice i zagrli je i kaže hvala i onda se vrati još 2 puta i kaže hvala. mislin da je za neki auto. molim vas da napišete ako znate!:)

mateimatilda
28.05.2011., 12:51
znan da nema baš veze sa temon, ali jeli netko možda zna za šta je ona reklama di tip dolazi do prodavačice i zagrli je i kaže hvala i onda se vrati još 2 puta i kaže hvala. mislin da je za neki auto. molim vas da napišete ako znate!:)

Dolazi do prodavača. Citroän. Nekakva akcija.

lowenbrau1
29.05.2011., 09:33
Dolazi do prodavača. Citroän. Nekakva akcija.

ajme bravo, fala

illusion__user
29.05.2011., 14:52

I meni je iritantna ta reklama, ali ipak postoji jedna verzija te reklame na internetu koja je odlična.
http://www.youtube.com/watch?v=qtuz5OMZkCw
TREBALI BI TU VERZIJU PUŠTATI NA TV-u. :lol:

megan2711
30.05.2011., 09:41
http://www.youtube.com/watch?v=qtuz5OMZkCw
TREBALI BI TU VERZIJU PUŠTATI NA TV-u. :lol:

Mislim da bi brže bolje promarširali svi u HR, prejako :rofl::rofl::rofl:

BassQ
30.05.2011., 11:19
"Mislim da sam se zaljubila..." :rigo:

touch brain
30.05.2011., 20:55
da se nezaboravi :lol::lol:

http://www.youtube.com/watch?v=gVBFNRNvmLo&feature=related

nata2907
31.05.2011., 10:19
One od T-coma i super kul ekipe i frendovi, svi su tak j.kul i lajkaš, ne...:bljak:

Ali one za Tomato su mi super, sused i darinka, baš me nasmiju ko i ova zadnja- Omlet.. "gospodična, a vi mogli malo na dijetu" :lol:

fico007
31.05.2011., 12:06
Mama, JA sam najviše znao o Splitskoj... i nakon toga onaj cerek

Pa tko piše te reklame. Još me uvijek naživcira ona "S KIM TI BANKARIŠ", a sad se pojavila i ova za splitsku banku. Reklame za banke bi trebalo zakonom zabraniti, jer ako su zabranili za alkoholna pića i za cigarete onda trebaju i za banke. Mislim da su alkohol i cigarete, ma koliko štetni bili, ipak puno povoljniji za zdravlje od banaka.

megan2711
31.05.2011., 12:13

Gluplju nisam još vidjela :ne zna:, koja svrha reklame, naučit ćemu služi papir:rofl:

touch brain
31.05.2011., 16:45
e sad ce ici poduzi post najglupljih reklama:

ova je Bog medju reklamama
http://www.youtube.com/watch?v=gVBFNRNvmLo&feature=related

1) old space: malo sam musko,malo zensko malo transfestit :bljak:
2) carlo koji kaki
3) s kim ti bankaris
4) reklama za nesto protiv bojenja vesa u kojoj neki tip stavi majicu u masinu bjelog vesa a onda odvratna i uzasno iritantna kucka (koju bi iscipelario do smrti)ljutito i histericno lupi vratima masine:mad:
5)Perwoll iz tasni
6)reklama za uloške kad se curama prolije voda po stolu pa ju jedna skupi
7) Always pjesmuljak i njihove teen reklame
8) ona mirisljava sranja kao..ovo je iz grcke,ovo iz spanije ovo iz pi**e materine,a ovo je miris iz supermarketa :bljak:
9) svi detrdjenti
10)tele shop
ps:umalo da nezaboravim

11) vanish..te mi posebno idu na jetru :2up:
pa onda
12) ona iz reklame za kaladont sto se bjelim zubima pokusava progurat na pokretnu traku :eek:
13) pa sredstva protiv kamenca na lababou (ovo je nocna mora svake kucanice)
14) pa ona maloumna sto mrzi mjenjat refile ili kako se vec to zove

Bosanka 100%
31.05.2011., 19:29
Meni je definitivno jedna od najgorih reklama ona za Sky Colu s onim iritatnim pjesmuljkom. Melodija je O.K., ali tekst - ajme, koja katastrofa :flop:!

Bosanka 100%
31.05.2011., 19:32
:confused:posebno me iritira ona reklama sa dedicom u TELE2. dođe mi da se odmah prebacim u neku drugu mrežu. fuj. ogavan je.

ona incestuozno-pedofilska reklama sa onim malcem koji umače keks u mlijeko i kaže tatici: probaj i ti. :rigo: vipove reklame, pola sada - pola nikada.

ugl. sve debilne reklame za pivo.
Ja i dalje ne razumijem KAKVE TO VEZE IMA SA SEKSOM I INCESTOM :confused: ??????

ari21
01.06.2011., 14:26
dame,pogledajte svog muškarca ,pa mene pa njega pa opet mene,ja sam na konju...kak već ide.. UŽAS :Snajper:

the_stijef
01.06.2011., 21:03
Evo par meni omiljenih:

"Kladim se da nećeš promijeniti program!" - Di mi je daljinski?!

"I ovce i novce" - Crna ovca u tvrtki koja je ime dobila po paru mladih krava. Kako prikladno.

"Kad srce kaže ljeto kaže AAAAAAAAAAJMOOOOOOO!" - Za mene ima kultni status, uvijek u meni probudi želju da idem - kroz prozor, po nož, otrov za štakore, nešto za gurnut u utičnicu...

I moje najdraže: bilo koja reklama za televizor - "Naš novi televizor bolji je od vašeg sadašnjeg. Vidite ovu prekrasnu sliku, kontrast boja, živopisnost likova, čistoću pokreta, bla bla bla" :facepalm: - Hmmmmm... Hoću i ja takvu sliku, tako lijepu sliku nikad ne bih mogao dobiti na ovom svojem smeću od televizora na kojem upravo gledam ovu rekl--- Čekaj, ovdje nešto ne valja.

Daxo
01.06.2011., 21:30
Vidim da nitko ne voli ovcu Gregora :lol:

Sad ću mrvu otići u off, ali pošto u mnogim zemljama Tele2 koristi tu ovcu ima dobrih fora, vjerujem da će i naši preuzeti te reklame s vremenom :rofl:

Evo par primjera:
http://www.youtube.com/watch?v=bJsmhvlv1II&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=vuNJLTJWWPU
http://www.youtube.com/watch?v=D5JeIJQjijE&feature=relmfu

Sad ću mrvu otići u off, ali pošto u mnogim zemljama Tele2 koristi tu ovcu ima dobrih fora, vjerujem da će i naši preuzeti te reklame s vremenom :rofl:

Evo par primjera:

Sjajne su :lol::s

DSQ
01.06.2011., 23:42
gregor :rigo:

ari21
02.06.2011., 14:26
meni je gregor SUPER :headbang:

Gators
02.06.2011., 18:24
Gregor rules..čak je i faks završio..sigurno u Hrvatskoj ..valjda ekonomiju ili promet:D:D
Reklama mi je dobra no najbolja mi je Somersby kruška....Amerika je poslala nekog tipa s bradom:lol::lol::lol::s
Dobri su mi bili i Tele 2 mafijaši

Najgore su mi ..pa sve ostale a pogotovo sve T-com i Vip reklame..najgora ljiga nad ljigama :rigo:

Hedera
03.06.2011., 00:06
Vidim da tu mnogi mrze reklamu:kad srce kaže ljeto kaže zeleno,slatko,slano,AJMOOOO!!

Samo sam morala reći kako mene ta reklama svaki put naježi kako mi je DOBRA...:ne zna:
Savršeno su nizanjem kratkih malih pridjeva stvorili sliku pravog ljeta na Jadranu,bez da su prikazane neke konkretne stvari koje se mogu vidjeti isključivo u nekom našem točno određenom primorskom gradu(npr građevina ili festivala)-reklama je primjenjiva na sve gradove i seoceta od Prevlake do Savudrije i svih otoka-onaj lijepi ljetni osjećaj kakav se može iskusiti u skoro svakom mjestu na moru,ona vrelina kad hodaš bosonog,lubenice,skok u more,vožnja cestom dok sunce zapada...ma prekrasno...:cerek:
Obožavam je!!:cerek:

snowleopard
03.06.2011., 18:53
Vidim da tu mnogi mrze reklamu:kad srce kaže ljeto kaže zeleno,slatko,slano,AJMOOOO!!:

Tu reklamu mrze svi stanovnici Hrvatske osim onih koji su je napravili i tebe. To je najodvratnija reklama svih vremena. Oni koji su to napravili, a pogotovo oni koji su to dali da se vrti vec 2 godine na radiu i TV su najveci debili i idioti koje je covjecanstvo iznjedrilo u svojoj evoluciji. To je talog evolucije, neinteligentni i nezamislivo glupi sljam. Dubrad koja namjerno iritira ljude jer znaju da reklama svima ide na zivce.

Umjesto te bljuvotine od reklame, trebaju pustati onu koja se vrti na satelitskim kanalima na engleskom: just enough for perfect holiday. Ta je super. I radili su je i odabrali drugi ljudi.

DSQ
03.06.2011., 21:48
teta violeta strasno nesto..:facepalm:

touch brain
04.06.2011., 09:08
Tu reklamu mrze svi stanovnici Hrvatske osim onih koji su je napravili i tebe. To je najodvratnija reklama svih vremena. Oni koji su to napravili, a pogotovo oni koji su to dali da se vrti vec 2 godine na radiu i TV su najveci debili i idioti koje je covjecanstvo iznjedrilo u svojoj evoluciji. To je talog evolucije, neinteligentni i nezamislivo glupi sljam. Dubrad koja namjerno iritira ljude jer znaju da reklama svima ide na zivce.

Umjesto te bljuvotine od reklame, trebaju pustati onu koja se vrti na satelitskim kanalima na engleskom: just enough for perfect holiday. Ta je super. I radili su je i odabrali drugi ljudi.

:s:s:s respect

tina88
04.06.2011., 13:05

Nakon dugo vremena dođoh na ovu temu baš da popljujem ovu reklamu, pogotovo onu histeričnu babu 'ne bacajte stvari, perite!' :o Pa bokte, normalno da perem, otkud joj ideja da bacam mikrovalnu...toliko bogata ipak nisam :rolleyes:

Hedera
04.06.2011., 14:34

Ajd,ajd,polako..:eek: nemoj se uzrujavati :bicedobro:

Je li ta koja ti je dobra ona sa spornim kadrom stražnjice?:confused:

romantic_ass
04.06.2011., 19:44
meni je najgora ona sa: moja kravica, daaaje mlijeeeeeko.....reklama za mlijeko na fox life ili crime... ne znam

a od onih za paste za zube svaka di "glumci" čitaju..... ne znam koja je gora od gore

Mihalj11
05.06.2011., 22:59
gregor je totalni promašaj

teta violeta je užas

pan pivo i dalje niže silne neuspjehe

a žuja i dalje nikak da snimi poštenu reklamu, one za ožujsko limun su srednja žalost

Studena92
06.06.2011., 11:39

Evo par primjera:

Hahahaha ova zadnja :lol:

meni je najgora ona sa: moja kravica, daaaje mlijeeeeeko.....reklama za mlijeko na fox life ili crime... ne znam

a od onih za paste za zube svaka di "glumci" čitaju..... ne znam koja je gora od gore

Zato moja krava daje više mlijeka. Više boljeg mlijeka, to sam zaboravila da kažem
Preslatka je mala :cerek:

Meni je ona za Axe genijalna, neće valjda uvijek jedne te iste fore bit :rolleyes: neka ima ovako ludih

Thresholder
06.06.2011., 12:31
teta violeta strasno nesto..:facepalm:Meni na HTV-u smeta onaj njen bosanski govor ("idem da vidim")... probuđena Hrvatica Jasna Žalica...
Ovo joj je išlo puno bolje: http://www.youtube.com/watch?v=V2X1Gnkt6MM

Novi233
06.06.2011., 13:41
Ja imam podvojene osjećaje o Gregoru s jedne strane me plaši (malo je scary) a s druge strane je strašno fora valjda zbog pogođenog jezika ,naglaska...
Kad srce kaže ljeto...kaže sranje (doslovno ) ako je ono rekalma zbog koje bi netko poželio doći u hr idi i ubi se.
Teta Violeta Jugoslavenka,ozbiljno što im je s tom jugonostalgijom u medijima?
Tomato,i "slavna rečenica" Tko me to furt zove?Što to uopće znači?
Karlo i kakanje, vunder kid mala koja kupi sraćku za psom itd.

Novi233
06.06.2011., 13:55
Vidim da tu mnogi mrze reklamu:kad srce kaže ljeto kaže zeleno,slatko,slano,AJMOOOO!!

Samo sam morala reći kako mene ta reklama svaki put naježi kako mi je DOBRA...:ne zna:
Savršeno su nizanjem kratkih malih pridjeva stvorili sliku pravog ljeta na Jadranu,bez da su prikazane neke konkretne stvari koje se mogu vidjeti isključivo u nekom našem točno određenom primorskom gradu(npr građevina ili festivala)-reklama je primjenjiva na sve gradove i seoceta od Prevlake do Savudrije i svih otoka-onaj lijepi ljetni osjećaj kakav se može iskusiti u skoro svakom mjestu na moru,ona vrelina kad hodaš bosonog,lubenice,skok u more,vožnja cestom dok sunce zapada...ma prekrasno...:cerek:
Obožavam je!!:cerek:

Ovo su dobre (http://youtu.be/SES1LVoRjNw) reklame

Hedera
06.06.2011., 16:46
Ma nije mi to nešto...:zubo:

inače,Gregor je pomalo strašan,onako crn izgleda kao nešto iz noćne more(uplašila sam se jumbo plakata:lol:)

BassQ
06.06.2011., 17:10
Vita jela, zelen bor, Ante ceka odgovor... :lol:

Špranja
06.06.2011., 18:33
Taeta Violaeta... Čččudo prepreprestrašno!

Bob_Sinkler
08.06.2011., 00:41
Tomato,i "slavna rečenica" Tko me to furt zove?Što to uopće znači?

Ti zahebavaš il zbilja neznaš kaj to znači?
I meni je reklama za ožujsko limun čist ok. Nez kaj imate protiv nje

Novi233
08.06.2011., 11:08
Ti zahebavaš il zbilja neznaš kaj to znači?
I meni je reklama za ožujsko limun čist ok. Nez kaj imate protiv nje

Ne zajebavam se,po čemu je ta rečenica slavna?Što znači "furt"? I ona glupa brojalica vino trava nešto:confused:
Možda to u Bosni ima nekakvog smisla ali meni tu baš ne:ne zna:
Bile su im fora one prve reklame,s onim autom i psićem,ali ovo poslije je sve nekako svojstvenije Bosni,barem tako ja percipiram .:ne zna:

bubicaa
08.06.2011., 12:04
Furt nije bosansko, to mi kajkavci koristimo

furt=uvijek, stalno, non-stop... kako hoćeš, ovisi o kontekstu

Novi233
08.06.2011., 13:50
A dobro, ali meni svjedno nije nešto...

snowleopard
08.06.2011., 18:38
Ajd,ajd,polako..:eek: nemoj se uzrujavati :bicedobro:

Je li ta koja ti je dobra ona sa spornim kadrom stražnjice?:confused:

Ne nego ova:

http://www.youtube.com/watch?v=VTgGs56SKu0&feature=related

To je super reklama.

poštar4
08.06.2011., 19:00
joj ovaj bosanac je najgori, u svakoj mogućoj kombinaciji :facepalm: najiritantnije reklame u zadnje 2 godine

ZG_metropola
09.06.2011., 15:22
Na prvom mjestu ova nova reklama za Argeta paštetu, a na drugom reklama za Cedevitu.
Totalni promašaji. :flop:

cielo1
09.06.2011., 16:27
˝Tata njupa Mambu. Mama njupa Mambu. Svi njupaju Mambu. Njupam i ja˝:bang:
Užas, šta mi je ta reklama išla na živce.

Slažem se za tetu Violetu, oh moj Bože ko Jadrankine kućne čarolije, i još glumica ima hercegovački naglask koliko god pokušavala književni govoriti, čuje joj se.

Ova nova za nekaj od Čokolina kaj je na Novoj bila neki dan premijera pod Asi mi je totalno bezveze

Reklame za Bingo ili Fortunu/Lutriju kako se već zove mi isto idu na k...

Sigurna
09.06.2011., 17:53
Ma, tko me furt zove na moj tomato je the winner bez konkurencije. Ja se divim onome tko je uspio smisliti nešto tako glupo, mislim da za to stvarno treba imati talenta.

Yodais
09.06.2011., 18:39
Slažem se za tetu Violetu, oh moj Bože ko Jadrankine kućne čarolije, i još glumica ima hercegovački naglask koliko god pokušavala književni govoriti, čuje joj se.

Što ti pričaš, majke ti? :facepalm:

Veze ona nema s Hercegovinom, njen naglasak je čista Bosna...i to ona oko Sarajeva.

SETRA Samoborček
09.06.2011., 19:52
Čudo jedno :zubo:

Melissa P.
09.06.2011., 20:06
"Ja sam na konju"
xD

BassQ
09.06.2011., 21:23
Ma, tko me furt zove na moj tomato je the winner bez konkurencije. Ja se divim onome tko je uspio smisliti nešto tako glupo, mislim da za to stvarno treba imati talenta.

Nemres ti to skuzit, znas, u tom je fora :mig:

Plavoki
09.06.2011., 22:44
Nemres ti to skuzit, znas, u tom je fora :mig:

+:top:

reklama je odličana, oni koji je ne kuže tima se i ne sviđa, ko im kriv što ih ante ne zove furt na njihov tomato :rofl:

tele2 i gregor i ona reklama za neku banku ti ja dam gospođo XD mislim da je za pbz one su mi među najdražima

najgora meni je ona za oreo keks,pa onda one reklame od vipa i tmobila di se svi smiju ko konji od uha do uha ... kozmodisk, top shop i te gluposti,onda one za neke preparate od gljiva i te stvari ..i da skor ozaboavih ...kad srce kaže ljeto kaže vruće ..kaže ajmo ..blabla....

allegra.zoe
09.06.2011., 23:45
+:top:
,pa onda one reklame od vipa i tmobila di se svi smiju ko konji od uha do uha ...

sve odreda ove za t-mobile...glupo do bola!

LiLi87
10.06.2011., 00:01
Meni je fora ona za lero sokove: koncentriraj se!!! A one za splitsku banku sa izidorima i ladislavom su prefuj

seljo bear
10.06.2011., 00:13
ova nova heineken reklama mi je :rigo:

penzl
10.06.2011., 22:07
Ante,koje se dere dok poziva na snimanje.nimalo ni smiješan ni zabavan.

Hedera
11.06.2011., 15:53
Furt nije bosansko, to mi kajkavci koristimo

furt=uvijek, stalno, non-stop... kako hoćeš, ovisi o kontekstu

Reklama namijenjena za kajkavsko tržište :rofl:

BassQ
11.06.2011., 16:32
Reklama namijenjena za kajkavsko tržište :rofl:

Ne, nego reklama prikazuje zagrebackog dotepenca...

Sad ce trebat objasnavat sta je dotepenec?

Boki000
11.06.2011., 16:51
kakve su sad to retardirane reklame za EU?

koja glupost i rasipanje para.

Hedera
11.06.2011., 20:23
Ne, nego reklama prikazuje zagrebackog dotepenca...

Sad ce trebat objasnavat sta je dotepenec?

A jel treba objašnjavati što je to "ironija" ...:rolleyes: Izgleda da treba.Ali mi se ne da.:lol:

BassQ
11.06.2011., 20:53
A jel treba objašnjavati što je to "ironija" ...:rolleyes: Izgleda da treba.Ali mi se ne da.:lol:

Ma, ne moras, nadrkan sam nekaj cijeli dan pa bi se samo pravdal s nekim... :D

Hedera
12.06.2011., 16:28
Aha.U redu ako je tako.:D

gold_girl
12.06.2011., 17:29

Vidjela sam danas onu za EU, o kobasicama:eek: ludilo, koja sprdnja, ajde one informativne o EU, još nekako, ali ova:rolleyes:. Najveći problem je kako će Slavonci raditi špek i kobasice..debilana. Definitivno najgora reklama trenutno. :rigo:
Također od Gavrilovića, 100 godina strasti. Kakve strasti? :confused: Ajde da je u pitanju čokolada, ali meso i dolazak do njega putem klanja može biti sve osim strasti. Nepovezano je skroz.
Oreo keksi- iritantan klinac i još mu gluplji stari. :rigo:
Always
T COM
Gregor mi nije tako strašan, u usporedbi s nekima je još ok. Pogotovo ove prve 2.

illusion__user
15.06.2011., 14:52
http://www.youtube.com/watch?v=ZOefLHEl070

Čini li mi se ili ovaj lik glumi u jednoj od reklama za EU. :rofl:

I to još glumi onog koji je pro-europski orijentiran. :lol:

europe11
15.06.2011., 16:08
Meni je ona :sakrij ruke,pokrij ruke,sakrij,pokrij,sakrij,pokrij. Mislim,dove reklama.Mrzim tu pjesmu sa iritantnim glasom:mad:

zaphod
15.06.2011., 16:36

To je da razbije predrasude rvata prema EU. Pitanja su debilna, ono, šta će bit s maslinama kad uđemo u eu. Jer svaki hrvat ima nasad maslina. Umjesto da nam daju šta je ispregovarano oni nas zabavljaju sa glupostima. Dabog da kontraefekt postigli.

Shashava
16.06.2011., 11:58
Kuzim znacenje rijeci furt no i dalje mi nije jasno koji se klinac dere na toj reklami... toliko je glasnija od ostalih da mi stvarno ispije zivce kad moram stisavati tv samo zbog nje, em sto ni malo nije smjesan ni zanimljiv.:rolleyes:

Blue Comet
16.06.2011., 12:13
Jel' ona teta Violeta kojim slučajem Šefika iz LZN? :rofl:

Novi233
16.06.2011., 12:27
Da.Ta reklama kao da je rađena za bosansko tržište...

BassQ
16.06.2011., 12:33

Shvati to kao program za manjine :D

Novembre
16.06.2011., 14:27
Sleep and play reklama za pelene, ovdje je stavljam zbog odvratno iritantne pjesme koja traje predugo, a debilna je. Mislim, kako se osjeća osoba koja snima pjesmu o pelenama.

adidasfan
16.06.2011., 16:31
Furt me živcira! Zašto bi Bošnjak koji forsira kajkavski trebao biti smiješan? Nije smiješan, uvredljivo je!

Teta Violeta- u svi mreklamama sve kaže u jednome dahu (bar se u osnovnoj nauči da postoje i točke i zarezi te koje riječi bi se trebale naglasiti)
-ona reklama Teta Violeta kada su u tvornici i kažu:''...proizvodimo higijenske uloške, maramice, wc papir...'' ''...i sve fotografiramo prije negoli napusti tvornicu...''

Zašto itko želi fotografirati svaki uložak? I još je to snimljeno!

Pa i jeste. Violeta je bosanska, a neće valjda praviti drugu verziju za Hrvatsku :rolleyes:

shashavy
16.06.2011., 22:32
iritantne su sve, ali baš sve reklame s EU tematikom, zatim ona kad mama kćerci pokazuje kak se crijeva stisnu, pa svi žele kakati u našem veceu aaaaaargh... :flop:

seljo bear
17.06.2011., 00:20
moja limona...:Snajper:

PeterBishop
17.06.2011., 10:46
Pošto nema teme za najbolje reklame, ja ću najnovije bonbonove reklame ovdje pohvaliti i linkati:

http://www.youtube.com/watch?v=Oo06RXIw5tM

http://www.youtube.com/watch?v=xlueMK5euCI

Vjerojatno najbolje reklame što sam ikad gledao. :top:

95%
17.06.2011., 16:34
Da te od Bon Bon-a su odlične :s

Inače meni su najgore ove od Tele 2 , sve od jebenih Tony-a , Dony-a i Sony-a pa do Gregora. :rolleyes: