PDA

View Full Version : Makarska (i makarska rivijera)

stranice : 1 2 [3] 4 5 6

fairy wings
06.06.2011., 16:01
palcice ja bi radije spline nego te bungalove. vec sam jednom spomenila,
dva sanka koja rade cilu noc su u neposrednoj blizini. osim toga, ta plaza
ispod uranije je uvjerljivo najgora (prevelika kamenja na ulazu u more).

sara77777
06.06.2011., 18:58
A ima i jedna kao skrivena plaza, 20 min pjeske od centra Makarske (nalijevo)
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/36/Nugal_beach_MakarskaTucepi.jpg

to je inace FKK plaza pa ako netko voli:D

palčica01
06.06.2011., 22:00
tnx na savjetima ljudovi
razmislit ću sa mužem pa javim šta smo smislili

nasmijanonebo
07.06.2011., 09:21
to je inace FKK plaza pa ako netko voli:D

e nije..bila je prije..al vec prije par godina su prekrizili fkk na stijenama..i sad vec prevladavaju tekstilci (imam fotke kao dokaz :D, znam da sam dosadna sa fotkama, ali kako vidim da ljudi svasta pricaju, uvijek fotkam da imam sa cim argumentirati :rofl:) (ja sam tekstilka)

ivanazu
07.06.2011., 12:21
... imam jedno pitanje, ja i decko planiramo ovo ljeto u bašku vodu..al tek 1.09 pa nekih 7 dana.. jel bude more toplo,jel ima turista i jel znate jel smjesta sta jeftini? hvala :)

nasmijanonebo
07.06.2011., 13:21
more je jos toplo :cerek: (meni je u biti najljepse krajem 8. i poc.9. se kupati..more je toplo, nema bas orevise ljudi ali opet nije skroz pusto)..bude nesto ljudi, uglavnom stranci ili parovi bez djece i domaci :D..tad nema obiteljskih turista, nema srednjoskolaca..
i dosta je jeftiniji smjestaj nego u sezoni:mig:

ivanazu
07.06.2011., 13:46
super :) bas si me obradovala sa sad..jer sam bila pomalo nesigurna dal je to najbolja ideja.. al zbog moga godisnjeg nisam mogla dobit ranije.. trebala bih smjesta ..pa me zanima dali ce mi bit problem ga naci... prosle godine sam bila u makarskoj ( koja je barem meni prekokrasna :) ) i plaćali smo neki mali aprtmancic za nas dvoje 35 eura.. sto mi i nije malo...s obzirom kako je izgledo i gdje je bio.. nego bila bih ti vise nego zahvalna kad bi mi mozda mogla reci nesta konkretnije o cijena.. :)))

*Mateinka
07.06.2011., 13:59
Da, tamo su plaze jako lijepe. U mjestu je velika sljuncana plaza ispod borova..setnica iznad plaze. B. Voda je de facto spojena sa Brelima, pa se lako prosetate i po breljanskim plazama (nema vise od 5 min hoda od centra do pocetka Brela) kojih ima koliko hoces..naravno, do Punta rate (poznata breljanska plaza) od B. Vode ima dosta ljudi) ali iza Punta rate je vec puno manje ljudi.
Na drugu stranu od B. Vode se dodje brzo do Baskog polja (izmedju je FKK plaza i to vrlo vidljivia, jer je odmah ispod setnice pa se sve vidi, idealno za voajere:D). Basko Polje je kamp, isto sa lijepom plazom..iza B. Polja (10 min hoda od B.Vode) ima krasnih plazica prema Promajni a da nema nesto ljudi..itd.
Nocni zivot - dosta kafica, vrlo popularan je birc "Juznjacka utjeha" na plazi (dio B. Vode prema Brelima)..(i danju i nocu)..ima puno ljudi u B. Vodi, sve vrvi.
http://www.juznjacka-utjeha.com/

Hvala ti puno nna odgovoru :top: Evo ipak smo zbog nesporazuma rezervirale apartman od 20.8. pa se nadam da bude ipak ljetnji i morski ugođaj jer kažeš da nema puno ljudi...
zanima me jel ima ta plaža ima hlad , znači da ostanemo cijeli dan na plaži?
i imaš možda preporuku za koji restač?

nasmijanonebo
07.06.2011., 14:26
plaza, tocnije plaze imaju hlad. b.voda budu krcata u spici sezone :mig: (jedno od najkrcatijih u makarskoj rivijeri)..ali oko 20.8. ce vec malo popustiti ali ce biti jos dosta ljudi.

za restoran u b.vodi ne znam, tamo nisam bas jela po restacima, ili sam zaboravila imena:ne zna:..vise sam onako cuga, sladoled, ili nesto na brzaka..
ima u brelima dobra konoba feral..to vam je blizu pjeske.:mig:

nasmijanonebo
07.06.2011., 14:30
super :) bas si me obradovala sa sad..jer sam bila pomalo nesigurna dal je to najbolja ideja.. al zbog moga godisnjeg nisam mogla dobit ranije.. trebala bih smjesta ..pa me zanima dali ce mi bit problem ga naci... prosle godine sam bila u makarskoj ( koja je barem meni prekokrasna :) ) i plaćali smo neki mali aprtmancic za nas dvoje 35 eura.. sto mi i nije malo...s obzirom kako je izgledo i gdje je bio.. nego bila bih ti vise nego zahvalna kad bi mi mozda mogla reci nesta konkretnije o cijena.. :)))

ja ti godinama idem i u 5. i u 6. i spici i u 9.mj. na more.
nece ti biti problem naci smjestaj u tom terminu nigdje na moru:mig:
a cijene, racunaj ako je neki smjestaj u spici sezone npr.40 eura, u 9.mj. ce ici za 25 ili 30 eura..to pricam da vidis otprilike taj razmjer cijena, ne mislim posebno za basku vodu..negdje 30% se spuste cijene u hotelima pa i u privatnom smjestaju mozda jos vise.

sara77777
07.06.2011., 17:49
e nije..bila je prije..al vec prije par godina su prekrizili fkk na stijenama..i sad vec prevladavaju tekstilci (imam fotke kao dokaz :D, znam da sam dosadna sa fotkama, ali kako vidim da ljudi svasta pricaju, uvijek fotkam da imam sa cim argumentirati :rofl:) (ja sam tekstilka)

Ma daj , kako ja uvijek uletim kkad su ful golaci:D

nasmijanonebo
07.06.2011., 19:22
e ne znam, imam srece:D:ne zna:
nisi vidjela na stijeni veliko prekrizeno fkk i ispred toga pise no (no fkk)?

j3ssica
07.06.2011., 19:57
A ima i jedna kao skrivena plaza, 20 min pjeske od centra Makarske (nalijevo)
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/36/Nugal_beach_MakarskaTucepi.jpg

Brac- more je dosta toplije na sjevernoj strani.
Brac i Makarska su razliciti, pa je tesko usporedjivati. More je jednako cisto i u makarskoj rviijeri i na Braču.
Makarska je veliko mjesto, sa vise mognucnosti za nocni zivot..ima konoba i restorana i bezbroj mogucnosti za izlete i ovo i ono. Plaze su krasne (od punih plaza do skroz mirnih i pustih)..
Brač je mirniji, i nocu je dosta mrtvo.
E sad, ne znam sto bih ti jos rekla:ne zna:
Nalijevo na karti? ili misliš južno? :mig:
Pošto slika kaže Tučepi, južno izvan grada?

To se isplati ići možda dan- dva tako izvan grada pješke tražit di nema nikoga ili slabo ljudi, ali ovako mi se baš i ne da klipsat.... :)

nasmijanonebo
07.06.2011., 20:04
nalijevo kad si na rivi i gledas prema moru, okrenuta ledjima biokovu.
da, kao spada pod tucepi a iz tucepa je nemoguce doci a da ne dodjes preko magistrale..iz makarske fino iz rive prodjes kraj hotela osejava, kraj kluba deep i lagano kroz borovu sumu stazm do plaze nugal:cerek:..20 min ti je puno:D?
moze se i brze doci, da se parkiras tamo u sumi i onda poprijeko..iz tucepa moras na magistralu prema makarskoj pa kroz sumu..a pjeske po magistrali ne preporucujem. jest zracnom linijom mozda blizi tucepima ali je puno nepristupacniji.

sunshine1988
07.06.2011., 22:37
Dolazim na ljetovanje u makarsku,pa bi imala zelju jedan dan otici do splita,mozda i prenociti,pa molila bi da mi iznesete prijedloge kako najlakse,najbrze i najjeftinije stici tamo?hvala unaprijed

ivanazu
08.06.2011., 08:33
ja ti godinama idem i u 5. i u 6. i spici i u 9.mj. na more.
nece ti biti problem naci smjestaj u tom terminu nigdje na moru:mig:
a cijene, racunaj ako je neki smjestaj u spici sezone npr.40 eura, u 9.mj. ce ici za 25 ili 30 eura..to pricam da vidis otprilike taj razmjer cijena, ne mislim posebno za basku vodu..negdje 30% se spuste cijene u hotelima pa i u privatnom smjestaju mozda jos vise.

ee..hvala ti...pomogla si puno.. jesi ti iz baške ili?

nasmijanonebo
08.06.2011., 09:21
Dolazim na ljetovanje u makarsku,pa bi imala zelju jedan dan otici do splita,mozda i prenociti,pa molila bi da mi iznesete prijedloge kako najlakse,najbrze i najjeftinije stici tamo?hvala unaprijed
Najbrze i najjeftinije ti je ici autobusom za Split..voze jako cesto, mislim svakih sat vremena..voznja traje sat vremena (mozda i vise ako je guzva kod ulaza u grad Split ali otkad je autocesta otvorena sad je to puno rjeđe nego prije:mig:).
Mozes doci ujutro i navecer se vratis u Makarsku.

ee..hvala ti...pomogla si puno.. jesi ti iz baške ili?

Nisam, samo sam turist :D

ivanazu
08.06.2011., 09:52
pa odlično poznaješ makarsku i okolicu,,, :s
jedva cekam da idemo a kad ce 01.09 uff :cerek:

nasmijanonebo
08.06.2011., 10:19
pa kad sve prehodam:D--hodanje i njuskanje svugdje uz dobro pamcenje je recept za dobro poznavanje nekog kraja (a i od malih nogu sam tamo ljetovala i trudim se svake godine otici tamo bar na par dana, obnavljam gradivo:top:)

ivanazu
08.06.2011., 12:53
pa kad sve prehodam:D--hodanje i njuskanje svugdje uz dobro pamcenje je recept za dobro poznavanje nekog kraja (a i od malih nogu sam tamo ljetovala i trudim se svake godine otici tamo bar na par dana, obnavljam gradivo:top:)

ja sam godinama ljetovala na viru i u primoštenu.. bilo je jako lijepo..al ipak sam odlucila da idem sad malo na ovu stranu.. i da upoznam i druga mjesta. :top:

nasmijanonebo
08.06.2011., 13:02
u pravu si, treba upoznati cijeli jadran..malo pomalo..svako ljeto neko drugo mjesto:top:

fairy wings
08.06.2011., 13:30
sunshine imas svako pola sata, 45 min autobus za split sa makarskog kolodvora,
jedino vidim da pise za je zadnji za makarsku iz splita u 20h ali ovo
je samo za prometove autobuse, sigurno se nadje neka druga
kompanija koja vozi i kasnije

ivanazu ja sam iz baske, ako triba kakav savjet :mig:

nasmijanonebo
08.06.2011., 14:00
fair wings, mateinka (vidi gore na ovoj str. teme) pitala za neki restac u b. vodi..
posto si odatle, znat ces bolje odgovor:mig:..ja spomenula konobu feral u brelima.

sara77777
08.06.2011., 16:34
Da ne vrtim cijelu temu jeli ima negdje navedeno gdje da idu na klopu?

fairy wings
08.06.2011., 18:21
nasmijanonebo vidila sam ali neman neku preporuku.... i ja preporucam feral :)

nisam bas jela po restoranima tu :/
pizzeria ''karlo'' im je dobra, tako bar kazu.
ako zele jesti ribu neka idu u ''king''.
ako su s autom preporucam ranc u Tucepima, tu defintivno
tribaju otic!!

sara77777
08.06.2011., 21:09
Preporuka za Makarsku;

Restoran Ivo na ulazu od Strane Splita nakon prvog semafora, ureden fensi-smensi a hrana odlicna, ma za njih cista 5, a deserti a posebno tiramisu i cokoladna torta su bozanstveni.

Na plazi kod djecjeg igralista ali onog sa trampulinima je isto odlican restoran, mjesano meso je za prste polizati a sve po super cijenama.

Naravno Susvida, Jeza i Peskeru nebi posebno izdvajala jer su oni vec provikani.

Meni je osobono jako drag restoran Kalararga na pocetku Kalarage, imaju bas odlicnu spizu a uredeni su u pravom dalmatinskom stihu.

Toliko za sada kad se sjetim jos toga nadopunit cu.:cerek:

osmjeh
09.06.2011., 13:18
Sara77777 slazem se sa svim što si napisala samo bih još preporučila i restoran El toro pokraj ribarnice imaju odlične Medaljone El toro i Tatarski biftek im je savršen :)

fairy wings
09.06.2011., 13:21
da, Kalelargu svi hvale :)
ako idete na pizzu preporucam pizzeriju ''Domina'' - pored kolodvora

Todd The Wraith
09.06.2011., 14:36
Zivim u Makarskoj i stalno rucam u Decime imaju najbolje meso u makarskoj rivijeri, Ribe,cevapi,kotleti ,juhe nema sta nema svi makarski specijaliteti, to vam je na trgu Tina Ujevica , na plazu je najpoznatije ic kraj Zute kuce, Najbolji fast food je Pizza Cut na rivi i Hambi na pocetku plaze . Najbolji provod vani je na kaficima na plazi, Caffe Ivana i okolni su najbolji. Prepourcam da ako vas zanimaju sobe "izvan" hotelskih usluga ima par ljudi koji imaju dozvolu za iznajmljivanje soba , najcesce cete ih naci na rivi kod trajekata, ali nemojte vjerovat onim babama sto drze natpise :D

Todd The Wraith
09.06.2011., 14:37
Preporuka za Makarsku;

Meni je osobono jako drag restoran Kalararga na pocetku Kalarage, imaju bas odlicnu spizu a uredeni su u pravom dalmatinskom stihu.

Toliko za sada kad se sjetim jos toga nadopunit cu.:cerek:

To nije restoran, to je konoba :D

Todd The Wraith
09.06.2011., 14:54
Pozdrav, iznajmljivam sobe u centru Makarske, imam kucu od prizemlja i dva kata. Imamo 3 vrste soba : Prva: Nema klimu ali ima ventilator, frizider u hodniku,parking,wireless. Druga(Sa i bez balkona) : Klima,Frizider,wireless,parking. Treca:Klima, TV,Frizider, kuhinja,balkon.
Nalazim se u centru makarske, imate 6-7 minuta do plaze, blizu su mi svi bolji restorani itd itd ako vas zanima posaljite mi PM ili na mail koji cu dati u PMu ako trebate :D Uskoro slike kuce

http://i53.tinypic.com/23uyl46.jpg

Kuca je oznacena X-om, Priblizite pa gledajte malo iznad ikone trajekta :D

nasmijanonebo
09.06.2011., 15:04
Zivim u Makarskoj i stalno rucam u Decime imaju najbolje meso u makarskoj rivijeri, Ribe,cevapi,kotleti ,juhe nema sta nema svi makarski specijaliteti, to vam je na trgu Tina Ujevica , na plazu je najpoznatije ic kraj Zute kuce, Najbolji fast food je Pizza Cut na rivi i Hambi na pocetku plaze . Najbolji provod vani je na kaficima na plazi, Caffe Ivana i okolni su najbolji. Prepourcam da ako vas zanimaju sobe "izvan" hotelskih usluga ima par ljudi koji imaju dozvolu za iznajmljivanje soba , najcesce cete ih naci na rivi kod trajekata, ali nemojte vjerovat onim babama sto drze natpise :D

jesu li skupe Decime?
a Hamby--svako ljeto me veseli kako su opstali svih ovih godina..sjecam se jos 1990. kad je to bilo otvoreno..to je tada bila senzacija da u Hrv. ima igdje neki hamby lokal (i u ZG u Draskovicevoj od 2.polovice 80-tih)

kilo po kilo
09.06.2011., 15:14

Haaha na ovo moram reagirat "par ljudi kojhi imaju dozvolu za iznajmljivanje soba najčešće ćete ih naći na rivi kod trajekta,ali nemojte vjerovat onim babama"?????Koja je razlika između tih "par ljudi s dozvolom" i tih "baba"---nikakva jer "LJUDi KOJI IMAJU kako ti kažeš dozvolu sigurno ne stoje na trajektnom pristaništu i čupaju goste za rukav ili se voze s motorom i kucaju od auta do auta ljudima na prozor(mislim da znaš o kome se radi) tako da gosti ćim uđu u Makarsku shvate da smo jebeno lud narod i dobro da itko nakon toga odluči se vratiti.Ljudi koji IMAJU DOZVOLU (pri tom vjerovatno misliš na kategorizaciju) imaju svoju web stranicu i ulažu u marketing(znam po osobnom iskustvu) da bi dobili goste a ne stoje po cesti i prave redikule od sebe...A šta se tiće Decime dobar restoran često krcat po ljeti al definitivno najbolja domača spiza u Makarskoj je na Hrpini kod Rajčevića.
Eto toliko od mene.

sara77777
09.06.2011., 15:52
A ovo sa dozvolom je i mene nasmijalo, ma dajte ko sa dozvolom ceka gosta na ulici:lol:

El Toro je meni ocajan jer nisu 100 godina ulozili u izgleda lokala a mislim da se do vijeka ne moze zivjeti na staroj slavi.

Todd The Wraith nebitno dali je konoba ili restoran jer da sam navodila po tocno nazivima onda ih pola nema restoran u imenu.:D

sara77777
09.06.2011., 15:56
jesu li skupe Decime?

Nije draga imaju jako povoljne cijene i jako su uredni i pedatni, ja nisam kod njih jela jer su uvije puni pa tesko nadem mjesto ali poznajem gazde i sve preporuke.:top:

osmjeh
09.06.2011., 18:50
U Makarskoj za mene najbolji restoran jeSusvid na Kačičevom trgu, a na plaži mi je restoran IL Golfo od ovog ljeta na novoj lokaziji na plaži ispod hotela Dalmacija cijene odlične

nasmijanonebo
10.06.2011., 09:08
kak napreduje onaj hotel kod plaze (bivsi "Beograd") sto je Pivac kupio?..citala neki dan da je ipak dobilo dozvolu, ha?

kilo po kilo
10.06.2011., 11:13
kak napreduje onaj hotel kod plaze (bivsi "Beograd") sto je Pivac kupio?..citala neki dan da je ipak dobilo dozvolu, ha?

Nikako stoji na mjestu i narušava grad :(

nasmijanonebo
10.06.2011., 11:17
uzas:mad:..
kad se sjetim kak je osejava prije izgledala kad je bila u razrusenom stanju..
ali ovo je stvarno šaka u oko.

ivanazu
10.06.2011., 13:53
čupaju goste za rukav ili se voze s motorom i kucaju od auta do auta ljudima na prozor

ja sam proslo ljeto bila u makarskoj...i isli smo spontano...( nismo imali nikakav smjestaj..al smo ga nasli u roku odmah) mislim on je nas.. neki covjek na motoricu nas ponudio i tako smo i ostali kod njega.:kava:

kilo po kilo
10.06.2011., 16:14
čupaju goste za rukav ili se voze s motorom i kucaju od auta do auta ljudima na prozor

ja sam proslo ljeto bila u makarskoj...i isli smo spontano...( nismo imali nikakav smjestaj..al smo ga nasli u roku odmah) mislim on je nas.. neki covjek na motoricu nas ponudio i tako smo i ostali kod njega.:kava:

Eto vama je to dobro došlo,al mnogi gosti ne misle tako kad se voze po onoj gužvi da dođu do svog apartmana ili do plaže kad odjednom stvori se niotkuda tip na motoru lupa kucka na prozor pa usput skoči još koja bakica pa se posvađaju kod koga je jeftinije i bolje,a gosti uglavnom nemaju pojima šta se dešava...prestrašno

fairy wings
10.06.2011., 17:45
meni je daleko najgore kad vidim malu djecu kako drze table apartmani,sobe i to po onoj zegi :(

sunshine1988
10.06.2011., 19:32
Zamolila bih za savjete..naime volila bih da mi kazete za neke uvale u makarskoj,gdje je voda cista i koja nije bas posjecenja,,ako je neko upoznat sa takvim mjestima,,molim da napise :):top:

ivanazu
10.06.2011., 20:18
Eto vama je to dobro došlo,al mnogi gosti ne misle tako kad se voze po onoj gužvi da dođu do svog apartmana ili do plaže kad odjednom stvori se niotkuda tip na motoru lupa kucka na prozor pa usput skoči još koja bakica pa se posvađaju kod koga je jeftinije i bolje,a gosti uglavnom nemaju pojima šta se dešava...prestrašno

da nama je taj tip oterao bakice da bi nam on mogao ponuditi svoj apartman...a bakica na je tražila 40 eura za nas dvoje...i to ne apartman,nego za sobu! užas :bonk:

kilo po kilo
10.06.2011., 20:23
da nama je taj tip oterao bakice da bi nam on mogao ponuditi svoj apartman...a bakica na je tražila 40 eura za nas dvoje...i to ne apartman,nego za sobu! užas :bonk:

Ma svi su oni isti pobili bi se za goste ( i viruj mi bilo je i takvih situacija,grozno) al nisu oni krivi nego policija i komunalni redari koji im to dopuštaju ...da uvedu kazne nebi bilo iznajmljivanja na crno .Ovako mi koji imamo sve prijavljeno i plačamo masno za svakog gosta izvlačimo krači kraj, a moje cijene su manje ili iste od bakičinog "apartmana",ah o čemu da pričam svake godine isto :(

ivanazu
11.06.2011., 10:38
Ma svi su oni isti pobili bi se za goste ( i viruj mi bilo je i takvih situacija,grozno) al nisu oni krivi nego policija i komunalni redari koji im to dopuštaju ...da uvedu kazne nebi bilo iznajmljivanja na crno .Ovako mi koji imamo sve prijavljeno i plačamo masno za svakog gosta izvlačimo krači kraj, a moje cijene su manje ili iste od bakičinog "apartmana",ah o čemu da pričam svake godine isto :(

mi smo bili prijavljeni kod njega... kad smo stigli... odmah smo mu morali platiti sve i ispunjavat neke prijavnice za boravište tak nesta :ne zna::confused:

Gaga27
11.06.2011., 20:44
Ja isto tako imam rodake u Gradcu,p ako koga z anima nek se javi na pp..

Balm
12.06.2011., 12:06
Dajte mi recite je li ulica fra Pavla Jakića daleko od centra grada i koliko je udaljena od najbliže pristojne plaže? To bi se trebalo nalazit 150m od hotela Makarska...
Mi sad gledamo na karti pa nam se čini da je daleko od plaže

osmjeh
12.06.2011., 12:30
@Balm
Ulica Fra Pavla Jakića nalazi se 10 -15 min od centra grada, a od plaže oko 20-25 minuta. inače ulica se nalazi na vrhu ulice iznad doma zdravlja i pored gradskog groblja

KK_Bosna
12.06.2011., 13:02
gradac je pao k* za usi nakon sto je pineta pala k* za usi

Balm
12.06.2011., 14:58
Uff ajde do centra jos nekako, al do plaže je predaleko, al groblje aaaaa:mad:
hvala ti na odgovoru, ma jeftin je smjestaj pa cemo izdrzat valjda

kilo po kilo
12.06.2011., 16:47
Uff ajde do centra jos nekako, al do plaže je predaleko, al groblje aaaaa:mad:
hvala ti na odgovoru, ma jeftin je smjestaj pa cemo izdrzat valjda

Groblje je sad ograđeno visokim zidom tako da se uopće ne vidi a ako ćete se kupati na stinama onda vam je i plaža isto daleko koliko i do grada

Balm
12.06.2011., 18:56
Hvala na odgovoru. Sumnjam da cemo nac ista slobodno u ovom terminu i po ovoj cijeni pa cemo se setat sta nema veze :)
Koja je dobra plaža? Kolko bi imale do nje pješke

kilo po kilo
12.06.2011., 19:06
Hvala na odgovoru. Sumnjam da cemo nac ista slobodno u ovom terminu i po ovoj cijeni pa cemo se setat sta nema veze :)

Za dobru plažu ćeš se našetat (osim ako voliš peškir do peškira onda si tamo za 20 tak min,a za uvalice imaš i do 45 min hoda.Ova koja ti je blizu ustvari nije plaža nego stijene kamenja pa imaš doli more .
P:S
imaš pm

nasmijanonebo
13.06.2011., 09:06

mozes i do plaze nugal:mig:..jest, pricaju da je nudisticka ali nije..pola nudisticka a pola tekstilna:mig: (ja zadrti tekstilac pa odem na tu plazu)
nekih 25 min hoda..

akafi
13.06.2011., 22:54
šta kažete na brist?

poslala sam upite za par apartmana, ima li tamo nešto čega bih se trebala paziti( ne znam tipa kanalizacijski izvodi, birc sa cajkma dugo u noć i sl)

vidim da se može pješice do gradca? - ok šetnjica?

tnx :s

ivanazu
14.06.2011., 08:23
...još jedno pitanje...jel u baškoj vodi..ima pješčana plaža...ili neka uvala di je pjeeeesak :kokice:

nasmijanonebo
14.06.2011., 08:52
šta kažete na brist?

poslala sam upite za par apartmana, ima li tamo nešto čega bih se trebala paziti( ne znam tipa kanalizacijski izvodi, birc sa cajkma dugo u noć i sl)

nema dugo u noc birceva, jako malo mirno mjesto..
do gradca je vrlo blizu pjeske-ima setnica uz more..izmedju brista i gradca na toj setnici ima fora birc/klub (na stijenama uz more i uz setnicu, tamo se mozes kupati po danu) koji radi i danju i nocu (nocu se nekad zalome dobri partyji), vrlo je popularan..ali zna se dogoditi da nema nikoga ili da bude skroz krcato. nema pravila. e da, klub se zove "Pineta".
po danu vrte chillout glazbu a nocu ovisno o programu..
http://www.pineta.hr/ vidi fotke..znaju nocu gorjeti i baklje..

fairy wings
14.06.2011., 16:02
...još jedno pitanje...jel u baškoj vodi..ima pješčana plaža...ili neka uvala di je pjeeeesak :kokice:

nema :)

ivanazu
14.06.2011., 21:03
nema :)

okee :rolleyes:

nasmijanonebo
15.06.2011., 09:35
ali imas sitni sljunak:mig:

gradac
15.06.2011., 14:07
ove godine bi zelio otici do gradca(zivim u sarajevu)
pa bih vas molio da mi kazete vasa iskustva sa gradcom(smjestaj,plaze,prodavnice...)
:top:

nasmijanonebo
16.06.2011., 21:05
smjestaja ima jako puno.uglavnom je pristojan, nije skup. ima ducana, kafica, restorana..ima 2 velike plaze koje su sljuncane i borova suma daje hlad..setnicom je povezana sa malim mjestom brist a izmedju brista i gradca na toj setnici uz more je dobar klub koji radi i danju kao kafic a nocu kao klub.
u gradcu je usred sezone jako velika guzva, pa su plaze krcate ljudima

majuschka
17.06.2011., 10:22
Da li je tko bio u gradcu, laguna hotel? iskustva? na slikama sve lijepo izgleda ali bune me te 2 zvjezdice (hrana?).....

gradac
18.06.2011., 11:34
smjestaja ima jako puno.uglavnom je pristojan, nije skup. ima ducana, kafica, restorana..ima 2 velike plaze koje su sljuncane i borova suma daje hlad..setnicom je povezana sa malim mjestom brist a izmedju brista i gradca na toj setnici uz more je dobar klub koji radi i danju kao kafic a nocu kao klub.
u gradcu je usred sezone jako velika guzva, pa su plaze krcate ljudima

jeli se trose euri ili kune,i jeli velika guzva u 8. mjesecu

Kumpic
18.06.2011., 14:39
Evo da pitam i na ovoj temi.

Tražim app za dvoje na Makrskoj rivijeri. Po mogućnosti da ima klimu, parking i terasu s pogledom na more. Do nekih 40 eura po danu, eventualno 50 ako je stvarno ok sređeno. Termin od 06. do 20. kolovoza.

Ponude sa slikama na PM...

sara77777
18.06.2011., 20:15

Tražim app za dvoje na Makrskoj rivijeri. Po mogućnosti da ima klimu, parking i terasu s pogledom na more. Do nekih 40 eura po danu, eventualno 50 ako je stvarno ok sređeno. Termin od 06. do 20. kolovoza.

Sretno sa potragom:cerek:

Justitia
18.06.2011., 22:12
šta kažete na brist?

Ni slučajno :)
Bila sam prošle godine u Bristu sa sestrom i drugom, i nikad više.
Bili smo u apartmanu koji je bio od "Pinete" udaljen 100 metara i vjeruj da nam taj beach bar nije ništa pomogao. Sve nam je bilo daleko : prodavnica, pekara, ništa ti nije na ruku. Plaže su puste, mada to zna biti i dobro, ali deset dana je previše pustoće za moj ukus. Nema uopšte omladine, pretežno su žene sa djecom. Budući da se osjećaš kao da si izolovan od cijelog svijeta, mi smo znali da pješačimo oko kilometar da bi našli normalnu plažu gdje ima svijeta i gdje je čisto. Do Gradca nam je trebalo oko 2 kilometra ali jedino dobro u tome je što je šetalište toliko čisto da možeš bosih nogu bez problema da zagriješ stopala :) Jedino loše u tome jeste to što dok pješačiš preko dana 2 kilometra nemaš nigdje hlada, ali baš nigdje. "Pineta" je katastrofalna, pusta je do bola, znalo se dogoditi da budemo jedini gosti tamo do 5h ujutro ( pored gazde i njegovih prijatelja ). Imaš onako dobru diskoteku tamo koja se zove "H2O" (ništa posebno), ali će ti trebati dobrih 3/4 kilometra do tamo.

PS: Bila sam od 1.8.2010-11.8.2010.

kilo po kilo
19.06.2011., 05:45
Sretno sa potragom:cerek:

Missread
19.06.2011., 10:43
Bok ljudi!

Jel me netko ovdje može detaljnije uputiti gdje je plaža Ramova u Makarskoj? Na kartama nema označeno gdje se koja nalazi, pa ako netko ima kakve upute kak se je može naći (po nekom hotelu/skica)?

Puno hvaaala!

sara77777
19.06.2011., 12:16
Bok ljudi!

Jel me netko ovdje može detaljnije uputiti gdje je plaža Ramova u Makarskoj? Na kartama nema označeno gdje se koja nalazi, pa ako netko ima kakve upute kak se je može naći (po nekom hotelu/skica)?

Puno hvaaala!

evo ti detaljno napislal sve nasmijanonebo:top:- expert za Makarsku:cerek:

http://lb.orbis.hr/showpost.php?p=25742935&postcount=251

Čive
19.06.2011., 20:44

nećeš to naći za te pare

Kumpic
21.06.2011., 16:45
nećeš to naći za te pare

Već sam našao

ekstrem
25.06.2011., 13:37
Za sve koji traze smjestaj u Makarskoj imamo dva dvosobna apartmana za 4-7 osoba,te jedan jednosobni za 2 osobe plus jedna ili dvoje djece(sofa na razvlacenje,sve je klimatizirano,u ovim vecim kompletne kuhinje s svim aparatima,kupaonice sa masinama,TV,SAT,DVD,HI-FI,Balkoni s pogledom na more....

anabel22
25.06.2011., 15:18
možda i meni uspije :mig:

Tražim apartman za 2 osobe Makrskoj rivijeri. Sa klimom, parkingom i terasom s pogledom na more. Do 40 eura po danu. Termin od 06. do 13. kolovoza. Ponude sa PM.

Čive
25.06.2011., 19:55
Već sam našao

da mi je znat di si to naša..

AutoMega
26.06.2011., 13:17
http://imageshack.us/photo/my-images/836/clipboard01muy.jpg

jel ovo OK lokacija za apartman od cca 45 eura za 2 osobe? Vidim da nije daleko od rive pa ni od gradske plaže (cca 1-1,5km), mirni dio Makarske, super pogled na grad...

ekstrem
26.06.2011., 13:35
http://imageshack.us/photo/my-images/836/clipboard01muy.jpg

jel ovo OK lokacija za apartman od cca 45 eura za 2 osobe? Vidim da nije daleko od rive pa ni od gradske plaže (cca 1-1,5km), mirni dio Makarske, super pogled na grad...

Zavisi koji je datum dolaska i odlaska,te sta se nalazi u apartmanu,nije daleko samo je malo zafrkana uzbrdica ako ides pjeske

AutoMega
26.06.2011., 14:17
Zavisi koji je datum dolaska i odlaska,te sta se nalazi u apartmanu,nije daleko samo je malo zafrkana uzbrdica ako ides pjeske

apartman sa klimom, balkonom, TV/SAT, kupaona... dakle kpl. a mjesec je kolovoz, od 01.08 na dalje...

miss-rebel
26.06.2011., 14:54
Izgleda da je ipak nemoguće naći slobodni termin onda kad nam odgovara pa se opet javljam ovdje....

Tražimo smještaj u Makarskoj, ispod magistrale ili točno 1. red na magistrali, dalje od magistrale se ne penjem ni u ludilu.

Apartman za dvoje (štednjak, wc i tuš, klima ili barem ventilator) ili soba sa kupaonom sa upotrebom kuhinje (ali samo uz još jednu sobu, a ne još 100 drugih soba) za 30 do 40 eura maximum!

U terminu od 30.7. do 3.8. (5 noćenja) ili eventualno od 31.7. do 4.8. te također od 1.8. do 5.8.

:s

ekstrem
26.06.2011., 20:25
apartman sa klimom, balkonom, TV/SAT, kupaona... dakle kpl. a mjesec je kolovoz, od 01.08 na dalje...
To je super i cijena i oprema,kod mene (malo vise od kilometra nize u centru je) 2+1 u tom periodu vec rezerviran za 60 e

_BianCa_
27.06.2011., 10:14
Trazim dvokrevetnu sobu u Makarskoj,da je ispod magistrale ili eventualno prvi red na magistrali,slobodnu u periodu od 15.7. pa nadalje (do kraja mjeseca) .Hvala unaprijed.

miss-rebel
27.06.2011., 12:51
Našli smještaj u MA, valda bude sve ok. :)

p.s.t
29.06.2011., 08:59
Trazim jednokrevetnu sobu u Makarskoj u periodu od 24.7-30.7..:)..moze i u Baskoj

nasmijanonebo
01.07.2011., 12:02
Trazim dvokrevetnu sobu u Makarskoj,da je ispod magistrale ili eventualno prvi red na magistrali,slobodnu u periodu od 15.7. pa nadalje (do kraja mjeseca) .Hvala unaprijed.

imam ti broj tog smjestaja bas za tvoj termin(dapace, debelo ispod magistrale), u centru, 5 min pjeske od rive i 2 min od glavne plaze, odmah ispod busnog kolodvora - soba sa vlastitom kupaonom i upotrebom kuhinje (3 sobe dijele jednu veliku kuhinju i blagovaonu, zaseban ulaz)
ako te zanima i dalje, javi mi na pm:mig: (ja upravo bila zadnjih noci do jucer tamo smjestena i znam da imaju slobodno)

sneer
02.07.2011., 17:56
Hi,

Hello from rainy Poland :) I'm looking for an apartment in Rivieria Makarska for 3 persons (2 adults and 1 child (3 years old) in period 1.08.2011 - 12.08.2011.

It can be locaetd in Brela, Promajna, Kravica, Brist, Drasnice, Podgora etc. and should have the sea view :)

Please send your apartaments photos + prices at: gothic@op.pl

I was trying to search it via Internet, but it looks that most of them are already booked :(

Btw, Do you think that I still can visit Makarska Riviera even without apartament reservation and start to looking for it at that place?

Regards,

mistrall
03.07.2011., 11:00
Tražim sobu (sa kupaonom) za 2 osobe od 16.07. - 26.7 u Brelima. Koliko sam uspjela vidjeti na planu grada (!?) ulice I.Gundulića, B. Kašića, odnosno bliže centru.
Ili manji app. Bitniji mi je balkon nego kuhinja. Hvala

Poštarelo
04.07.2011., 13:20
Trazimo apartman za 3-4 osobe u terminu od 29.7-7.8.
Potreban balkon, ne zelimo potkrovlje.

luna_lady
04.07.2011., 15:38
Tražim sobu za 2 osobe s kupaonicom i zajedničkom uporabom kuhinje u Makarskoj, blizu mora i centra... Razdoblje od 7.8.-14.8, cijena do 35 eura (po danu, ne po osobi ) Ponude na pp. Hvala. (po mogućnosti s balkonom i pogledom na more, ali nije uvijet)

nasmijanonebo
04.07.2011., 15:45
Hi,

Hello from rainy Poland :) I'm looking for an apartment in Rivieria Makarska for 3 persons (2 adults and 1 child (3 years old) in period 1.08.2011 - 12.08.2011.

It can be locaetd in Brela, Promajna, Kravica, Brist, Drasnice, Podgora etc. and should have the sea view :)

Please send your apartaments photos + prices at: gothic@op.pl

I was trying to search it via Internet, but it looks that most of them are already booked :(

Btw, Do you think that I still can visit Makarska Riviera even without apartament reservation and start to looking for it at that place?

Regards,
don't worry,
I think that you can visit makarska rivijera without reservation:mig:, because in makarska rivijera -there are a lot of apartments, rooms etc....every time I go to makarska rivijera and to other places in croatia without reservation and always I find accomodation:top:

FoxyLady87
05.07.2011., 09:49
Tražim apartman za 2 osobe,do 30eura,u periodu od 31.7.do 7.8. :)

Observer73
05.07.2011., 12:41
Trazim luksuzni apartman u Makarskoj da je prvi red do mora i da ima pogled na more ,nas je cetvero i jako smo zahtjevni sto se smjestaja tice...cijena nije bitna ,od 20 do 30.8
Hvala

nasmijanonebo
05.07.2011., 13:16
Evo ti par prijedloga- vrlo lijepi apartmani u novim hotelima:
hotel park
hotel maritimo
hotel lav
ova 3 hotela su medjusobno jako blizu..svi su prvi red uz more, uz samu dugacku sljuncanu plazu (tj. setnica izmedju hotela i plaze), vrlo blizu je i centar..
hotel osejava ima pogled na grad makarsku i na more, ali je ispod hotela stjenovita plaza..ali je hotel krasan i pogled.

sara77777
05.07.2011., 15:45
Ova tema se pretvorila u temu trazimo smjestaj:lol::lol:

Ja bi vam savjetovala i hotel Punta Osejava po meni najljepsi:mig:

nasmijanonebo
05.07.2011., 16:01
Ova tema se pretvorila u temu trazimo smjestaj:lol::lol:

a sto drugo, da tracamo..
bajdvej, bila sad 5 noci u makarskoj:mig:

sara77777
05.07.2011., 16:04
Super, nadam se da te vrijeme posluzilo:cerek:

nasmijanonebo
05.07.2011., 16:06
Super, nadam se da te vrijeme posluzilo:cerek:

je, bez brige.:top:
bilo nam je super. ak si vidjela skuter (mp3) sa nemakarskom registracijom, to smo bili mi :D

sara77777
05.07.2011., 16:11
je, bez brige.:top:
bilo nam je super. ak si vidjela skuter (mp3) sa nemakarskom registracijom, to smo bili mi :D

Vidis kad vec spominjes zamjetila sam jedan blizu Tommya u prolazu:raspa:

Jeste stigli na kakva koncertic , Majke su vam bile u Mirakula, ja cekam TBF u Bube:D

sara77777
05.07.2011., 16:15
evo najave iz Bube;

Najave za ljeto 2011.
02.07. Gustafi
16.07. Partibrejkers
23.07. The Beet Fleet
27.07. Valentino Kanzyani
03.08. Ladida & Marko Nastić

OraXx
05.07.2011., 17:32
Pozdrav svima!

Tražim POVOLJAN smještaj u Makarskoj za 6 osoba.. Nije toliko bitno kakav je smještaj nego cijena :)
Ako netko zna nekoga ili sam nudi neka mi slobodno pošalje ponudu na mail: kristina.orak@gmail.com

Zahvaljujem

OraXx
05.07.2011., 17:33
Pozdrav svima!

Tražim POVOLJAN smještaj u Makarskoj za 6 osoba.. Nije toliko bitno kakav je smještaj nego cijena :)
Ako netko zna nekoga ili sam nudi neka mi slobodno pošalje ponudu na mail: kristina.orak@gmail.com

Zahvaljujem

visejemanje
05.07.2011., 19:14
Pozdrav svima!

Zahvaljujem

Za kad ti to treba i koliko povoljan??

miss-rebel
06.07.2011., 07:43
Jedno pitanje. vidim na netu da navodno ima u MA internet caffea, samo ne znam da li još rade...
I koliko je cijena za npr. pola sata?

16. INTERNET CLUB
Adresa: MAKARSKA, Jadranska 1
Telefon: 021/612466
17. INTERNET CLUB MATRIX
Adresa: MAKARSKA, Pekarska 4
Telefon: 021/615412

nasmijanonebo
06.07.2011., 08:14
ako imas mobitel koji moze na wi fi, besplatan wi fi imas u kaficu/slasticarnici Romana (na pocetku rive), tu je i dobra kava i sladoled.
i u Funky (na dijelu rive koji zovu Marineta, pri kraju rive)..u Romani ne treba sifra a u Funkyju pitaj konobara.

sara77777
06.07.2011., 08:40
I na kacicu je besplatna mreza:cerek:

nasmijanonebo
06.07.2011., 08:56
Vidis kad vec spominjes zamjetila sam jedan blizu Tommya u prolazu:raspa:

Jeste stigli na kakva koncertic , Majke su vam bile u Mirakula, ja cekam TBF u Bube:D

vjerojatno smo to bili mi.:D. uvijek isla u tommy u ducan:D a i u toj ulici (zvonimirova) bili smjesteni.
bila ja prije na majkama pa sam to propustila, ali nema veze:mig:..ionako smo se dobro zabavili- svako vece bili vani sa drustvom

Littlesunshine
06.07.2011., 10:04
Pozdrav ljudi! Decko i ja idemo ovaj tjedan u makarsku pa ako bi mi mogli preporuciti neki restorancic sa finom(ne preskupom) klopom i neka mjesta za izaci ! Hvala :*

ana7777777
06.07.2011., 12:19
Jel mi može netko reći nešto o Podaci? Mi smo tamo rezervirali, a nismo nikad bili! Iako smo bili u Zaostrogu, vjerujem da je isto! Jel ima kakav restorančić da se može ručati, ne preskupo?
Kakve su plaže?
I kakva je cesta koja vodi gore prema biokovu - jel se može tamo biciklom?

nasmijanonebo
06.07.2011., 12:26
plaza kao i drugdje na makarskoj rivijeri-sljuncana, cisto more itd..
ne znam na koji put za biokovo mislis? ima samo jedan za aute (pa onda i za bicikliste) za biokovo, ostalo su planinarske staze..
ovo di idu auti-doci do vrha biokova biciklom-to nije dostizno ni za pobjednika tour de france:D
vrlo vrlo strmo, visoko, vruce. i uska cesta.
vecina se ne usudi ni s autom gore.

ana7777777
06.07.2011., 12:30
ne znam na koji put za biokovo mislis? ima samo jedan za aute (pa onda i za bicikliste) za biokovo, ostalo su planinarske staze..
ovo di idu auti-doci do vrha biokova biciklom-to nije dostizno ni za pobjednika tour de france:D
strmo, visoko, vruce. i uska cesta.

e baš to mi treba za mog ludog dečka koji vozi na more montić i bitnije mu je vozikanje od mora, valjda će ostati živ:lol:

ana7777777
06.07.2011., 12:32
A kakva je podaca inače - nije neka prevelika zabit?
Mislim jel imam gdje ručati i popit pivo?

nasmijanonebo
06.07.2011., 12:34
A kakva je podaca inače - nije neka prevelika zabit?
Mislim jel imam gdje ručati i popit pivo?

ma nije..ima kafica, nekih restorana, ducana..u podaci nisam jela.

gradac
06.07.2011., 14:48
jeli u Gradcu guzva u 8. mjesecu i jeli se troše €uri,ILI kune
UNAPRIJED HVALA!:):D

nasmijanonebo
06.07.2011., 15:05
kune, kune..
guzva je, of kors.:D

nivea___
06.07.2011., 17:30
Trazim smjestaj za 4 osobe u periodu od 19.07.- 24.07. u Makarskoj. Mogu sobe sa upotrebom kuhinje ili apartman, naravno da je sto blize obali. Ako neko ima neku preporuku ili sam nudi smjestaj neka se javi porukom. Hvala.

miss-rebel
06.07.2011., 19:23
ako imas mobitel koji moze na wi fi, besplatan wi fi imas u kaficu/slasticarnici Romana (na pocetku rive), tu je i dobra kava i sladoled.
i u Funky (na dijelu rive koji zovu Marineta, pri kraju rive)..u Romani ne treba sifra a u Funkyju pitaj konobara.

Nažalost, imam samsung 5230 star, a on nema wi fi. :flop:
mogu ja na net s njim, ali mi skine 50 lipa po učitavanju stranice, ako sam dobro zapamtila. Pa mi je to malo too much.

ekstrem
06.07.2011., 23:17
vrlo vrlo strmo, visoko, vruce. i uska cesta.
vecina se ne usudi ni s autom gore.
iz makarske do na vrh biokova sv.jure ima 33 km i svakodnevno od 10 do 50 biciklista ide gori,a ako se umoris mozes stati na voscu koje je 25 km od makarske tu ti je lipsi pogled na cilu makarsku i makarski arhipelag i ulaznica u pp biokovo je 20 kn za biciklistu a 40 po osobi u autu,ulaz je od makarske udaljen 8 km

ekstrem
06.07.2011., 23:21
Trazim smjestaj za 4 osobe u periodu od 19.07.- 24.07. u Makarskoj. Mogu sobe sa upotrebom kuhinje ili apartman, naravno da je sto blize obali. Ako neko ima neku preporuku ili sam nudi smjestaj neka se javi porukom. Hvala. ima jos se moze naci samo apartman tesko ispod 100 eura,ako ti pase mogu ti se raspitat okolo

Observer73
07.07.2011., 04:02
Evo ti par prijedloga- vrlo lijepi apartmani u novim hotelima:
hotel park
hotel maritimo
hotel lav
ova 3 hotela su medjusobno jako blizu..svi su prvi red uz more, uz samu dugacku sljuncanu plazu (tj. setnica izmedju hotela i plaze), vrlo blizu je i centar..
hotel osejava ima pogled na grad makarsku i na more, ali je ispod hotela stjenovita plaza..ali je hotel krasan i pogled.

Zahvaljujem ,a imam i jos jedno pitanje ,ako me neko moze uputiti na neki dobar restoran sa ribljim specijalitetima ,ali da je riba svjeza a ne neka zamrznuta uvozna?

Hvala

mistrall
07.07.2011., 07:52
ima jos se moze naci samo apartman tesko ispod 100 eura,ako ti pase mogu ti se raspitat okolo

Ekstrem molim te pomozi...Tražim sobu (sa kupaonom) za 2 osobe od 16.07. - 26.7 u Brelima. Koliko sam uspjela vidjeti na planu grada (!?) ulice I.Gundulića, B. Kašića, odnosno bliže centru.
Ili manji app. Bitniji mi je balkon nego kuhinja. Hvala

nasmijanonebo
07.07.2011., 09:07
ima jos se moze naci samo apartman tesko ispod 100 eura,ako ti pase mogu ti se raspitat okolo

apartman za 4 osobe se moze naci jeftinije, 100 eura je malo pretjerano.
moze se naci komotno za 80 ili nize.

nasmijanonebo
07.07.2011., 09:11
Zahvaljujem ,a imam i jos jedno pitanje ,ako me neko moze uputiti na neki dobar restoran sa ribljim specijalitetima ,ali da je riba svjeza a ne neka zamrznuta uvozna?

Hvala

Restoran Jež:top: (dosad su bili dobri, valjda se nisu pokvarili ove godine:D), bas blizu ovih prvih 3 hotela sto sam preporucila:mig:
a ostale riblje restorane neka Makarani forumasi preporuce, ja drugdje nisam probala ribu.

_Mystical_
07.07.2011., 10:09
@nn

Jel možda znaš koliko koštaju oni jednodnevni izleti na bol i hvar s brodovima?

nasmijanonebo
07.07.2011., 10:20
mislim da smo lani spustili cijenu na 150 kn po osobi (cjenkanjem):D (za brata i curu).
ima dosta tih brodova, vidjet ces na rivi. konkurencija:D

eleena
07.07.2011., 12:13
Bok ljudi! Zna li netko gdje mogu naći povoljan smještaj na Makarskoj rivijeri u periodu 10.07.-13.07. (za dvije odrasle osobe i dijete od godinu dana)? Bila bi vam zahvalna ako biste mi nešto preporučili.

visejemanje
07.07.2011., 12:20
@nn

Jel možda znaš koliko koštaju oni jednodnevni izleti na bol i hvar s brodovima?

ove godine su poskupili od 200-250 kn

visejemanje
07.07.2011., 12:25
Restoran Jež:top: (dosad su bili dobri, valjda se nisu pokvarili ove godine:D), bas blizu ovih prvih 3 hotela sto sam preporucila:mig:
a ostale riblje restorane neka Makarani forumasi preporuce, ja drugdje nisam probala ribu.

restoran Jez je najskupli a bogami ne ni najbolji restoran nekad bio al sad je sve to pre*eravanje.daleko najugodnije atmosferu i najkvalitetniju spizu ima mali obiteljski restoran "Mondo" koji se nalazi odmah na pocetku setnice plaze preko puta trampolina i onih vrtuljaka za djecu.A i restoran Peskera (preko puta djecijeg igralista) je odlican s ponudom.

nasmijanonebo
07.07.2011., 12:36
meni su nahvalili peškeru ovo ljeto ali to mi nahvalila daljnja rodbina vlasnika restorana a kojeg sam i upoznala ..a kako nisam stigla tamo jesti bilo mi glupo spominjati peskeru ..rekli su mi da je svjeza riba.

nasmijanonebo
07.07.2011., 12:36
ove godine su poskupili od 200-250 kn

bilo i lani 200 kn pa mi spustili na 150 kn.

osmjeh
07.07.2011., 16:53
Restoran Peškera na plaži i Susvid na samom trgu u gradu su od istog vlasnika, iz osobnog iskustva mogu rec da imaju svjezu ribu, meso i povrće. Hrana im je zaista odlična.

ekstrem
07.07.2011., 20:16
Ekstrem molim te pomozi...Tražim sobu (sa kupaonom) za 2 osobe od 16.07. - 26.7 u Brelima. Koliko sam uspjela vidjeti na planu grada (!?) ulice I.Gundulića, B. Kašića, odnosno bliže centru.
Ili manji app. Bitniji mi je balkon nego kuhinja. Hvala Srico moja u makarskoj ti mogu nac sve sta ti triba ali u brelima i ne bas,mislim poznajem dosta njih ali su puni jedino da pitam kuma u baskoj vodi ima li on slobodno sta :)

ekstrem
07.07.2011., 20:19
apartman za 4 osobe se moze naci jeftinije, 100 eura je malo pretjerano.
moze se naci komotno za 80 ili nize.

Moze se naci i za 5 eura po osobi,samo ja tu s zenom i dicom nebi nikad usa,imam jednog prijatelja koji puni sebi apartmane a usput jos pola makarske i on samo pita goste koliko su voljni platit i onda ih vodi jer ima smjestaj od 5 do 300 eura,isto tako se mozes vozit u mercedesu a mozes ici i pjeske,mislim da je ipak najbolje u sredini

more14
07.07.2011., 22:03
Evo i ja se slažem s ovim da ima cijena i cijena, ali je žalosno što nije uvijek - koliko noca, toliko glazbe. Najnormalnije bi bilo da je cijena app po ležaju od 15-20 eura i tužno mi je gledati gdje ljudi traže povoljniju cijenu, a u stvari traže nešto što bi bilo normalno. I još se pod app u masi slučajeva iznajmljuje soba s hladnjakom i kuhinjom na balkonu, pa zato ajde barem mi domaći da pomognemo forumašima da nađu nešto pristojno. Za riblji restoran glasam za "Ivu".

Observer73
08.07.2011., 03:50
Zahvaljujem svima koji su pomogli u potrazi za restoranom u Makarskoj ,nasao sam i web stranicu od restorana Peškera ,izgleda super:)

mistrall
08.07.2011., 07:14
[QUOTE=ekstrem;34721553]Srico moja u makarskoj ti mogu nac sve sta ti triba ali u brelima i ne bas,mislim poznajem dosta njih ali su puni jedino da pitam kuma u baskoj vodi ima li on slobodno sta :)[/QUOTE

Hvala ti na odgovoru :top: ! Izgleda da ću onda ipak sad u Vodice a u devetom mjesecu u Brela !

miss-rebel
08.07.2011., 10:22
E da, samo sam htjela komentirat, dečko i ja -ko da nije kriza, ko pravi!
Mi si rezervirali skuplji apartman od onog uobičajenog maksimalnog budžeta kojeg smo odredili za smještaj i ja si neki dan mislim.....

a di smo si mi ono rezervirali, u kojoj ulici.... :misli: da, a ono na rivi :rofl::rofl::rofl:

nasmijanonebo
08.07.2011., 11:16
kad je bal, nek je bal:D

AutoMega
08.07.2011., 11:21
jel dozvoljeno usred bijela dana na plaži metnut mali šator za 2 osobe? kao izvor hlada? ne baš na gradskoj plaži, već tamo ispod hotela ili sl.

:ne zna:

ekstrem
08.07.2011., 11:25
jel dozvoljeno usred bijela dana na plaži metnut mali šator za 2 osobe? kao izvor hlada? ne baš na gradskoj plaži, već tamo ispod hotela ili sl.

pored svog pustog sarenila na obali i u moru ce se savrseno uklopiti :rofl:tako da mozes

visejemanje
08.07.2011., 12:39

hahah jesi car:s:s:s,ako nades mista ko ti brani:top:

visejemanje
08.07.2011., 12:41
Zna li tko zasto vise ne postoji tema "Ljeto 2011"???

nasmijanonebo
08.07.2011., 13:17
Zna li tko zasto vise ne postoji tema "Ljeto 2011"???

kako ne postoji, kad je to prva tema/ na vrhu podforuma "Turizam":D
ili
http://forum.hr/showthread.php?t=628077

peroperica
08.07.2011., 14:56
nasmijanonebo..molim te pomoć jer znam da si jako dobro upućena forumašica:) naravno i svi ostali ste dobrodošli pomoći mi

silom prilikom idem u makarsku ove godine, a plaža tamo gradska mi ne odgovara. krcata je, voda je vrlo brzo prljava a idemo s djetetom pa bi išli negdje dalje na plažu..imaš li preporuku za plaže u blizini?
hvala puno

more14
08.07.2011., 16:15
Osim plažica na kraju grada prema ST najbliže su ti plaže u Krvavici i Bratušu, ali ako je dijete malo, tamo je krupnije žalo pa bi možda više odgovarala Promajna ili još bolje bivše Dječje selo. Svugdje osim ovog zadnjeg moraš platiti nekakav dnevni ulaz ili parking (oko 20-30kn). Na drugu stranu Tučepi - plaže ko u priči, ali teže naži parking i dobro je skuplji (min 50kn).

peroperica
08.07.2011., 16:29
Osim plažica na kraju grada prema ST najbliže su ti plaže u Krvavici i Bratušu, ali ako je dijete malo, tamo je krupnije žalo pa bi možda više odgovarala Promajna ili još bolje bivše Dječje selo. Svugdje osim ovog zadnjeg moraš platiti nekakav dnevni ulaz ili parking (oko 20-30kn). Na drugu stranu Tučepi - plaže ko u priči, ali teže naži parking i dobro je skuplji (min 50kn).

Hvala ti,mozes mi objasniti kako iz makarske doci do spomenutih lokacija?ako je vece kamenje nije bed,samo da je more cisto i da nems prevuse ljudi!kaj je to bivse djecje selo?

visejemanje
08.07.2011., 18:34
Hvala ti,mozes mi objasniti kako iz makarske doci do spomenutih lokacija?ako je vece kamenje nije bed,samo da je more cisto i da nems prevuse ljudi!kaj je to bivse djecje selo?

Definitivno Krvavica,evo mi danas bili isli oko 4 sata pa ni parking nismo platili :).Krvavica je prvo naselje prije makarske ako kreces iz Splita odnosno prvo nakon Makarske(ako ides prema Splitu),voznje nekih 10-ak minuta.Ljudi malo reklo bi se moes ih na prste izbrojat.

visejemanje
08.07.2011., 18:53
kako ne postoji, kad je to prva tema/ na vrhu podforuma "Turizam":D
ili
http://forum.hr/showthread.php?t=628077

Hvala,meni je danima pisalo da temA vise ne postoji evo tek se na ovom linku otvorila :cerek::cerek:

sara77777
08.07.2011., 21:01

Hvala

Ja bi preporucila samo Ivu, a Jez mi je strasno opao sa hvalitetom:kava:

Mathejci
09.07.2011., 11:12
Dragi ljudi, tražim POVOLJNU sobu za 2 osobe u Makarskoj, Baškoj Vodi ili Brela... Ne treba nam neki luksuzan smještaj, dečko i ja smo ionako po cijele dane na plaži, treba nam samo za prespavat, da je uredno i da ima kupaonicu... I po mogućnosti da nije predaleko od plaže jer ne dolazimo autom :mig:
Termin je 25/26.7. pa na 7 dana :)

redsluka
09.07.2011., 17:05
Potrebna mi je soba za mene i zenu u baskoj vodi od 16.7 do 18.7
moze zajednicka kupaonica i kuhinja nije problem.
dali je moguce naci cijenu po osobi od 15€

mish mali
09.07.2011., 22:45
Što se od trgovina ( supermarketa, trgovinica i sl) s prehranom nudi u Zaostrogu te također me interesiraju i restorani. Hvala!

_Mystical_
10.07.2011., 09:59
jebate vragec, 200 kuna po osobi za brod??

Jel bar ručak u toj cijeni? Jel ima neka isplativija varijanta, tipa odem s autom do negdje i na trajekt?

fairy wings
10.07.2011., 11:58
mislim da ''blaga'' ima cijenu od 180kn po osobi, ukljuceno i jelo i pice. :)

july007
10.07.2011., 13:37
trazimo apartman na području Makarske za 2 osobe, do 40 eura dnevno, bilo bi dobro da je blizu mora, zato nam je i svejedno u kojem mjestu u okolici i neka mirnija plažica??
Razdoblje od 24.7. pa nekih 7 do 10 dana.

vedro9
11.07.2011., 15:39
Tražim sobu za 2 osobe na području makarske rivijere (od Živogošća pa sjevernije :)), cijena do nekih 100kn/noć, razdoblje 19.7.-24.7. Ispod magistrale, iznad magistrale nije toliko bitno, samo da ima krevet za prespavat i neke normalne higijenske uvjete :) Eto, nikakvi zahtjevni uvjeti, ponude na PM, mozete slobodno ostavit i kontakte od susjeda, rodbine bilo koga ko iznajmljuje takvu sobu :)

ekstrem
11.07.2011., 20:43
trazimo apartman na području Makarske za 2 osobe, do 40 eura dnevno, bilo bi dobro da je blizu mora, zato nam je i svejedno u kojem mjestu u okolici i neka mirnija plažica??
Razdoblje od 24.7. pa nekih 7 do 10 dana.

imas p.p.

suskavi
12.07.2011., 07:16
Bok!

Trebao bih smještaj za 5-8 odraslih osoba 29.07 i 30.07.! Točnije -dva noćenja (sa petka na subotu i subote na nedjelju) u Makarskoj. Dolazimo po obvezi + bi se okupali.

Jedini uvjet je - sobe+upotreba kupaonice, jer ćemo ionako koristiti samo za prespavati. Također i pomoćni ležaji dolaze u obzir. Poželjno da je što bliže centru grada.

Molim ako itko ima ili zna za bilo kakav smještaj za prespavati ta dva dana, ili ima ideju gdje, neka se javi ovdje ili na pp.

ekstrem
12.07.2011., 23:55
Vidim dosta ljudi tu trazi smjestaj na dan dva,tri i jos uz to traze jeftinije,kod nas je a mislim da je svuda tako da je cijena do tri dana 30% veca jer isto treba sve ocistiti te promjeniti posteljinu i rucnike bio netko u apartmanu sat ili dan ili 5 dana

redsluka
13.07.2011., 10:03
Ekstrem
Mozes vidjeti sa kumom u baskoj vodi sobu za dvoje za dvije noci 16 i 17.07
Ako moze privatno kupatilo i upotreba kuhinje ako ne onda zajednicko kupatilo i upotreba kuhinje.
Cijena po osobi do 15€ noc ako je moguce.
Hvala unaprijed.

~Lily~
13.07.2011., 12:37
pozdrav, trazim smjestaj za 2 osobe u makarskoj,baskoj vodi,brelama ili okolici u razdoblju od 18.-24.7,dakle od ponedjeljka. potreban nam je jednostavan ali pristojan smjestaj,uvjeti su struja,voda,frizider,privatni zahod s tušem (da se ne mora dijeliti),osigurano parkirno mjesto,dozvoljeno pusenje u apartmanu te da su plaza i trgovina/pekara relativno blizu (do 15min hoda). pozeljna bi bila i mala terasica ili balkon. do maximalno 18 eura po osobi ili do 30 eura za 2 osobe na dan. Ponude slati na pm..hvala:)

miss-rebel
13.07.2011., 13:29

Jel bar ručak u toj cijeni? Jel ima neka isplativija varijanta, tipa odem s autom do negdje i na trajekt?

Joj, ne znam sad na šta je ovo odgovor točno, ali moram vam napisati da je cijena izleta na Brač, Hvar itd. okolne otoke s brodom (brod recimo prima između 50-100 ljudi, po turi) i mislim da je cca 200 kn cijena. Ako se dobro sjećam, ako nije 200, onda 150.

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSzLAsfHJzLuqdnOp11iStUOuTloQGvN r6HBPMwWxzeHdgYlMt9
Mi smo išli sa Calypsom i osim što je brod jako lijep, drugo ništa nije bilo zadovoljavajuće. Dobije se kakti nekakvi ručak u toj cijeni, a ručak je bio 1 riba i malo krumpir salate! Piće je bilo vino i sok iz velikih bačvi, a mora se čekati u redu da bi dobio.
A atmosfera mrtvačka - vrtili su neku kazetu sa prastarim stranim pjesmama i to se odvrtilo valda 6x jedna strana. :rolleyes:

Dok smo pokraj brod vidjeli, kako su se dobro zabavljali da nam se smučilo. :lol: A išli su Pasatom. :s
Naravno, sad je glupo reći da je tako uvijek, možda smo mi baš upali u extra lošu ekipu, a ovi na Pasatu u ekstra dobru...

Iako,čini mi se da sam i sljedeći dan sa rive vidjela da je na Pasatu bio pravi party! :D Tako da, valjda tu ima nešto.

nasmijanonebo
13.07.2011., 13:36
mi isli jedne godine sa "Amici"..ne pamtim kakva je bila hrana, to mi je najmanje vazno:D (ako je bilo:ne zna:) ali atmosfera na brodu je bila:top:
pravi tulum..ali zalomila se dobra ekipa na brodu, sve sami mladi, puno Skandinavaca, puno lijepih mladih i brzo se napravio dobar tulum..pa mozda zato jer ipak se kaze da sve ovisi o ljudima..a brod moderan, nije ovako drven sto bi meni bilo fora :D..muz izabrao taj brod jer je rekao ziher ce biti puno mladih tu i dobar stimung..i pogodio:cerek:
ali nema tu pravila pa ne mogu tu biti pametna.

lani je isao iz makarske jedan pravi party brod ali taj nije nikad isao do Bola, nego se vozio po makarskoj riviejri..bas brod kojem je svrha bila samo party i party, nista drugo.
e to je bila tulumcina, koliko sam ja vidjela sa plaze vise puta...mozda mislis na taj?

peroperica
13.07.2011., 14:38
nitko mi nije napisao di je to ex dječje selo di se mogu kupati s 4-godišnjakom a da ne moram paziti da ne zgazim nekoga na plaži kak je sve krvcato?
i akk se dože do krvavice i bratuša..
hvala unaprijed

nasmijanonebo
13.07.2011., 14:51
nitko mi nije napisao di je to ex dječje selo di se mogu kupati s 4-godišnjakom a da ne moram paziti da ne zgazim nekoga na plaži kak je sve krvcato?
hvala unaprijed

djecje selo - ostavis auto u Promajni (moze se i u kampu Basko polje, ali ne znam kak ce pustiti ako si sa autom, nas su pustili)..i onda iz Promajne dodjes do zadnjih kuca (najzapadniji dio Promajne i krenes ka zapadu setnicom uz more ,nekih max 5 minuta hoda, i manje i voila:cerek:!.
iz Baskog polja krenes prema istoku i isto manje od 5 min i evo te. e moze se autom do samog Djecjeg sela.
poziciju vidis ovdje
http://www.panoramio.com/photo/48570811
druge plaze koje preporucujem za tebe- plaza Dracevac izmejdu Tucepa i Podgore. Spada kao pod Tucepe, ali nema kuca kod te plaze iako se moze pjeske setnicom uz more i iz Tucepa i iz Podgore. Blize je tucepima (ovisno iz kojeg dijela Tucepa). kod te plaze na magistrali ljudi pakriraju free auto na ugibalistu (donja strana ceste) pa kroz maslinik do te plaze..od magistrale do plaze pola minute hoda. treba ubosti mjesto na parkingu jer stranci znaju uociti tu plazu pa stanu i okupaju se..vrlo malo ljudi, a na najistocnijem dijelu plaze Dračevac je sitno zalo. (hlad, of kors).
http://www.panoramio.com/photo/24965989
to je plaza Dracevac, a Tucepi su ove kuce

Onda, zavoj poslije plaze Dracevac (u smjeru Promajne) mala predivna plaza. spada pod Podgoru. kod plaze Plišivac. moze se i setnicom od Dračevca do te plazice. ta plazica je neposredno kraj plaze Plišivac (Plisivac - prva podgorska plaza, na toj plazi je beach bar Taboo).
ili se parkirati besplatno na magistrali blizu onih 2 kuce..te 2 kuce su jedine na magistrali (neposredno iznad magistrale) kod ulaza u Podgoru (prve kuce)..i prijedjes cestu i krzo maslinik ima staza do te plaze.
na toj plazici (i na plisivcu nije guzva) je sitno zalo, popodne bude pijesak kad more ispire, ah:cerek:
http://www.panoramio.com/photo/13115450
ovo je pozicija te plazice..ako zumiras sa strane vidjet ces ispod te crvene oznake par kuca na cesti..e tamo se parkiras tu negdje, ima ugibaliste za par auta na magistrali (ugibaliste je na gornjoj strani ceste)
pazi, iz smjera Tucepa, plaze Dracevac prvo ide mala nudisticka (jako ju tesko uociti, samo ako plivas iz susjedne uvalice) , pa ova uvalica koju spominjem (fotke su mi doma) pa plaza Plisivac (beach bar Taboo) pa Podgora.

ekstrem
13.07.2011., 19:03
ali nema tu pravila pa ne mogu tu biti pametna.

lani je isao iz makarske jedan pravi party brod ali taj nije nikad isao do Bola, nego se vozio po makarskoj riviejri..bas brod kojem je svrha bila samo party i party, nista drugo.
e to je bila tulumcina, koliko sam ja vidjela sa plaze vise puta...mozda mislis na taj?

To je isao brod BIBE iz baske vode party tura po kanalu,atmosfera ludilo:top:

DarkStar
13.07.2011., 21:47

Jel bar ručak u toj cijeni? Jel ima neka isplativija varijanta, tipa odem s autom do negdje i na trajekt?Ovo i mene zanima, nesto razmisljam mozda bolje otici u Splitu na trajekt rano ujutro i vratiti se pred vecer.
Ionako ide bus od Supetra do Bola.

Je li pametno ostavljati auto nesplitskih (ali i dalje hrvatskih) registracija cijeli dan parkirano tamo negdje blizu rive?
mislim na busenje guma i tako te vesele radnje? :)
Ili bolje ipak ici u Makarskoj autom na trajekt za Sumarin?
Koliko uopce kosta trajekt za osobni automobil+vozac?

ekstrem
13.07.2011., 22:12
Ovo i mene zanima, nesto razmisljam mozda bolje otici u Splitu na trajekt rano ujutro i vratiti se pred vecer.

Je li pametno ostavljati auto nesplitskih (ali i dalje hrvatskih) registracija cijeli dan parkirano tamo negdje blizu rive?
Koliko uopce kosta trajekt za osobni automobil+vozac?
Amo po redu

1.ako mislis da za jedan dan vidis brac zaboravi jedino iz zraka radije izaberi jedno mjesto pa dogodine drugo ...

2. nemas straha za auto jedino ako na sicu ostavis novcanik ili laptop a tako je vjerovatno svugdi

3.pogledaj 1.

4.povratna iz splita ili makarske ili kombinacija oko 350kn

visejemanje
13.07.2011., 22:23
[QUOTE=DarkStar;34826540]Ovo i mene zanima, nesto razmisljam mozda bolje otici u Splitu na trajekt rano ujutro i vratiti se pred vecer.

Koliko uopce kosta trajekt za osobni automobil+vozac?[/QUOTE

.cijena za auto je 200 kn u jednom smijeru a za osobe mislim 70 (bar je prosle god bilo tako)

DarkStar
14.07.2011., 00:05
Amo po redu

1.ako mislis da za jedan dan vidis brac zaboravi jedino iz zraka radije izaberi jedno mjesto pa dogodine drugo ...

2. nemas straha za auto jedino ako na sicu ostavis novcanik ili laptop a tako je vjerovatno svugdi

3.pogledaj 1.

4.povratna iz splita ili makarske ili kombinacija oko 350knhvala za info. ma mislim da mi se ne isplati ici autom samo zbog 1 osobe jer je preskupo, zato sam pitao kako bi bilo ostaviti auto u splitu pa ici pjeske na trajekt i onda dalje busom.
Nisam ni mislio obici cijeli otok u jednom danu to je nemoguce, jos bez auta.
Mislio sam ove godine svratit do Bol-a i to je to, ono kao izlet, a ostatak vremena se spustit dolje do Makarske par dana.

Druge godine ako bude bolja situacija i neko drustvo ostao bih malo duze na Bracu.

Hvala vam obadvoje jos jednom za info.

chica23
14.07.2011., 17:09
Ima li slobodan kakav apartman u Makarskoj za 40eura dnevno,klima obavezna, period:18.07.-24.07. .:D
ponude na p.p.

sesvetćanin
16.07.2011., 17:53
Tražim apartman u Gradcu od 1.8. za dvije osobe. Uvjeti: blizina plaže,max. udaljenost 30m i osigurani parking, do 40 euro/dan. Ponude na p.p.

marin zen
16.07.2011., 19:19
hvala unaprijed

mi smo lani auton došli do nekih 50ak m od mora u dječje selo i tu ga ostavili i onda pješke njuškaš plažice s relativno malo ljudi s obziron da su na makarskoj rivijeri:s. mislin da smo skrenili na drugo skretanje livo kad se prođe promajna iz smjera makarske. ušli smo prvo u promajnu al su nam rekli da šta ćemo od tu pješačit kad se može auton doć baš tamo do tih plažica.znači ne moraš skrenit u promajnu nego ima skretanje odma s magistrale za u dječje selo.
za dračevac između podgore i tučepa vjerojatno moraš dosta rano parkirat na magistrali poviše plaže jer kad god prođen(a prošla san milijun puta u životu) sve je krcato i teško se nađe parking. ljudi parkiraju i s gornje strane magistrale na nekom puteljku/makadamu. sudeći po autima onda na toj plaži ne bude ništa manja gužva nego na plažama u samon mistu:ne zna:
ne znan šta bi ti rekla di auton doć a da nije gužva, osim u dječje selo. u krvavicu i bratuš nisan pokušala,možda ka šta kažu i tamo ima manje svita:ne zna:

GDP
17.07.2011., 12:43
Bok.

Zna li neko za povoljnu sobu za dvije osobe u Makarskoj, da ima svoje kupatilo? ako ima neko nek javi na private.

kitket90
17.07.2011., 13:11
Za sve koji traze smjestaj u Makarskoj imamo dva dvosobna apartmana za 4-7 osoba,te jedan jednosobni za 2 osobe plus jedna ili dvoje djece(sofa na razvlacenje,sve je klimatizirano,u ovim vecim kompletne kuhinje s svim aparatima,kupaonice sa masinama,TV,SAT,DVD,HI-FI,Balkoni s pogledom na more....

mene zanima kolika je cijena dvosobnog apartmana? :)

ekstrem
17.07.2011., 21:38
Bok.

Zna li neko za povoljnu sobu za dvije osobe u Makarskoj, da ima svoje kupatilo? ako ima neko nek javi na private.

mene zanima kolika je cijena dvosobnog apartmana? :)
P.P.

nasmijanonebo
18.07.2011., 08:26
za dračevac između podgore i tučepa vjerojatno moraš dosta rano parkirat na magistrali poviše plaže jer kad god prođen(a prošla san milijun puta u životu) sve je krcato i teško se nađe parking. ljudi parkiraju i s gornje strane magistrale na nekom puteljku/makadamu. sudeći po autima onda na toj plaži ne bude ništa manja gužva nego na plažama u samon mistu:ne zna:
ne znan šta bi ti rekla di auton doć a da nije gužva, osim u dječje selo. u krvavicu i bratuš nisan pokušala,možda ka šta kažu i tamo ima manje svita:ne zna:
ja cesto idem i na dracevac, i vjeruj da nje takva guzva kao na drugim plazama, dapace..na najistocnijem dijelu plaze mm i ja najcesce sami..
i plazica prije plisivca u podgori isto tako, nikad guzva. pricam o spici sezone.
krvavica nikad, ali nikad guzva:cerek:..bratus nije guzva ali bude dosta ljudi.

SaintG
18.07.2011., 13:48
PREEEEEEEEESKUPO!

Juce sam se vratio s vikenda provedenog u makarskoj.Hotel Biokova 117 evra noc a nema ni klimu......smijesno......cijene su pre pre pre skupe....ako hoces bilo sta normalno prezalogajiti a da nije pica ili hamburger spremi se da ostavis cca50 evra za dvoje.sve u svemu da mi nije tako blizu nikad vise ne bih otisao.:kava:

sara77777
18.07.2011., 19:07
PREEEEEEEEESKUPO!

Juce sam se vratio s vikenda provedenog u makarskoj.Hotel Biokova 117 evra noc a nema ni klimu......smijesno......cijene su pre pre pre skupe....ako hoces bilo sta normalno prezalogajiti a da nije pica ili hamburger spremi se da ostavis cca50 evra za dvoje.sve u svemu da mi nije tako blizu nikad vise ne bih otisao.:kava:

Bas mi je zao sto si se razocarao, ali hotel biokovo je po meni ocajan, bas zivi ocaj:(

Imas hotel Punta Osejava, po meni predivno ureden po 140 eura:cerek:

Una.
18.07.2011., 23:25
bok. Htjela bih poći sa drugaricama do Makarske. No, čule smo da su mobitel i net slabi jer mreža stalno gubi signal. Je li ti točno?

ekstrem
19.07.2011., 00:54
bok. Htjela bih poći sa drugaricama do Makarske. No, čule smo da su mobitel i net slabi jer mreža stalno gubi signal. Je li ti točno?
jedino kada zaronis s mobitelom dublje od 16 metara,do te dubine je signal odlican:top:

SaintG
19.07.2011., 07:30
Bas mi je zao sto si se razocarao, ali hotel biokovo je po meni ocajan, bas zivi ocaj:(

Imas hotel Punta Osejava, po meni predivno ureden po 140 eura:cerek:

da i meni djeluje kao dobar taj hotel ali s obzirom da sam prvi put dosao u makarsku isao sam do prvog hotela da trazim sobu i bio je pun,drugi je bio biokova i imao je free room pa sam logikom na plazi je uzeo sobu......sto se tice atmosfere lijepo je za doci u paru ali i dalje sotoji cinjenica da je preskupo...bio sam na mnogim morima i nigdje takve cijene nisam vidio.....shvatam da se zivi od turizma ali zar bas moraju derati....nije problem platiti ali kad nemas zadovoljenje od toga sto si platio nastaje problem.:kava: ponavljam da nije tako blizu vjerovatno nikad vise nebih dosao u makarsku:kava:

nasmijanonebo
19.07.2011., 08:17
hehe, drugdje ti je jos skuplje:D
steta sto zbog prvog loseg dojma (tj. loseg odabira hotela) ne zelis vise negdje doci.

Una.
19.07.2011., 09:03
jedino kada zaronis s mobitelom dublje od 16 metara,do te dubine je signal odlican:top:

i ti zezaš a ja na ne mobu ne mogu dobit pola ljudi dole. Zbilja, ima li signala ili ne?!
kiss svima!

nasmijanonebo
19.07.2011., 09:15

nije tocno..
nisam nikad imala problema sa signalom dole u makarskoj i rivijeri..
i to sve hrv. mreze smo koristili (vip, t com i tele 2).

Una.
19.07.2011., 09:30
konkretno, ja ne mogu redovno dobit moje frendice koji su na 095, zato pitam pošto me to sludjuje

novabbb
19.07.2011., 09:55
da i meni djeluje kao dobar taj hotel ali s obzirom da sam prvi put dosao u makarsku isao sam do prvog hotela da trazim sobu i bio je pun,drugi je bio biokova i imao je free room pa sam logikom na plazi je uzeo sobu......sto se tice atmosfere lijepo je za doci u paru ali i dalje sotoji cinjenica da je preskupo...bio sam na mnogim morima i nigdje takve cijene nisam vidio.....shvatam da se zivi od turizma ali zar bas moraju derati....nije problem platiti ali kad nemas zadovoljenje od toga sto si platio nastaje problem.:kava: ponavljam da nije tako blizu vjerovatno nikad vise nebih dosao u makarsku:kava:

Ti si vjerovatno pošto pišeš evra iz BiH pa ti je možda skuplje nego tamo. U Makarskoj nije ništa skuplje nego bilo gdje u Hrvatskoj, meni je čak i jeftinije nego npr. u Zagrebu. (u prosječnim kafićima, restoranima ..)

ekstrem
19.07.2011., 13:09
konkretno, ja ne mogu redovno dobit moje frendice koji su na 095, zato pitam pošto me to sludjuje
lipoto moja to se frendice kriju od tebe :D

ZLATANOVICR
19.07.2011., 15:08
Pozdrav ljudi!

Koliko je bezbedno Beogradjanima u Baskom Polju i Makarskoj i da li se isplati planirati letovanje tamo?

nasmijanonebo
19.07.2011., 15:21
beogradjane vidjam vec zadnjih 8 godina tamo..nikakvih briga ne moras imati.
da li se isplati, to sam prosudi..ne znam sto mislis pod "isplati li se". financijski ili u drugom smislu.
makarska ima puno sadrzaja, jako lijepe plaze, puno mladih..ima i jeftinijih i skupljih mjesta (mislim na kafice, hranu, pice itd, smjestaj).

ZLATANOVICR
19.07.2011., 15:47
Ma mislio sam na bezbednost obzirom da bih isao kolima(BG table).Kao klinac sam bio pre ovih prokletih ratova i rado bih opet da vidim kako je tamo.Ovde su sarene price,tipa idi tamo super je,dok drugi kazu nemoj biti lud,ko zna sta te ceka tamo.

nasmijanonebo
19.07.2011., 15:54
koliko sam vidjela srpske tablice, nisu imali problema na jadranu..istra, makarska, korcula-tu sam najvise vidjala bg tablice.
btw, u makarskoj ima i ljudi cija djeca su se udala/ozenila u srbiju pa redovno im dolaze sa takvim tablicama u makarsku i to jos odmah iza rata..u korculi za vrijeme ovog rata su redovno dolazili i bez ikakvih problema (par korculana ozenilo beogradjanke pa otisli zivjeti jos davno prije rata u BGD)..
sve su to bile ljetne ljubavi koje su zavrsiel brakom :D

ZLATANOVICR
19.07.2011., 16:23
Isli smo 2009 na Hvar i bilo je kao kod kuce.Idealan odmor i provod.Nikakve zamerke nismo imali,medjutim u Splitu je bilo nekih neprijatnih situacija sa turistima odavde.Bar je takva prica bila,koliko je istina ne znam.Ipak sa decom kad se ide na sve se misli.Zaista hvala na informacijama.

miss-rebel
19.07.2011., 18:55
Mi svake godine imamo neugodne situacije u busu na putu do MA. Svaki j* put si ljudi sjedaju di kako hoće, a ne po brojevima, a svaki put je pun bus, ofcourse da se onda u određeno vrijeme nađe netko tko želi sjediti na SVOM je* broju i onda se svi moraju premiještati i ispadamo budale jer smo im rekli da se pomaknu, a oni ko veliki frajeri nisu htjeli... :rolleyes:

tanana69
20.07.2011., 12:16
hvala unaprijed

možeš pogledati na ovom linku kako je nekad izgledalo dječje selo a kako sada izgleda:
http://www.facebook.com/?sk=lf#!/groups/294234895782?ap=1

nasmijanonebo
20.07.2011., 12:41
link je zatvoren za one koji nemaju fejs profil:mad: (nema veze, ja na desktopu imam fotku plaze ispod djecjeg sela).

tanana69
20.07.2011., 17:22
link je zatvoren za one koji nemaju fejs profil:mad: (nema veze, ja na desktopu imam fotku plaze ispod djecjeg sela).

na grupi ima 547 fotografija, ulogiraj se sa nečijeg tuđeg fejsa pa pogledaj:kava:

walli
20.07.2011., 18:04
pozdrav ekipi!
pitanjce za vas koje dobro poznajete Makarsku- znate li šta o hotelu Bonaca u ulici K.P.Krešimira?
par godina sam ljetovala i na google maps sam gledala i skroz mi je jasno gdje je, ali ako neko ima info kakav je hotel, hrana...
btw, nigdje vazduh ne miriše, niti je more ljepše kao na makarskoj rivijeri.bar meni.:)

ekstrem
20.07.2011., 18:17
znam samo da sam im ja odvezao jedno 50 kreveta na kat,najjeftinija ponuda iz mima namjestaja,toliko o kvaliteti i udobnosti,a hrana je vjerovatno ista stvar jer u kuharici nema 30 kg skupa s krevetom,jedino mu je lokacija dobra i vjerovatno cijena

walli
20.07.2011., 18:21
ekstrem, hvala.
sumnjiva mi je odmah bila cijena, a na slikama ne izgleda loše.:mig:
a nema ni tih kreveta na sprat.:D

more14
20.07.2011., 19:38
Ma meni se ne čini ta Bonaca kao katastrofa, nije hay, ali mi djeluje renovirano, čisto i pristojno. Evo i nešto komentara na njihovim stranicama kaže samo da sobe nisu neke veličine, a u sobama se po meni samo prespava.
A i šokirana sam da je hotel Biokovo tako loš, jer kad god prođem divim se švedskom stolu koji je postavljen za doručak (nadam se da ne služi samo za ukras), a mislim da se inače u HR noćenje u gradskom hotelu plaća oko 100 eura.
Nasmijano, pošto si tako iscrpna pomagačica za MR posudit ću ti sliku s mog kompa.
http://tinypic.com/r/zl4u1g/7

_Mystical_
20.07.2011., 20:06
da li je moguće u nekom od hotela u Makarskoj "kupiti" ručak?

Znači gosti izvan hotela dođu i plate, ne znam, 50 kuna i jedu?

Kad smo bili u Istri to se moglo, sad ne znam da li vrijedi i za Dalmaciju. Ima netko iskustva?

ekstrem
20.07.2011., 20:19

Kad smo bili u Istri to se moglo, sad ne znam da li vrijedi i za Dalmaciju. Ima netko iskustva?
u makarskoj imas nekoliko restorana koji rade dnevni meni za malu cijenu,nekih 5- 10 jela po meni ti je to puno bolja opcija,sigurno ce ti biti bolje a i mozes svaki dan mjenjati restoran,cak rade i dostave

visejemanje
21.07.2011., 10:07
znam samo da sam im ja odvezao jedno 50 kreveta na kat,najjeftinija ponuda iz mima namjestaja,toliko o kvaliteti i udobnosti,a hrana je vjerovatno ista stvar jer u kuharici nema 30 kg skupa s krevetom,jedino mu je lokacija dobra i vjerovatno cijena

Oprosti molim te al hrana u Bonaci je odlicna,a cijene su "niske" jer je to jedini restoran koji drzi cijene i zimi i liti iste a ne podize ih 300% kao i ostali.Uostalom to je realna cijena za jedan "marendin" jer tamo cete dobit domacu kuhinju a ne nekakve kakice u skartocu od kojih se nebi ni dojence najelo.Ekstrem stvarno nije uredu da tako govoris o drugima

mujsapujsa
21.07.2011., 10:10

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Bratuš
mjesto mojih ljeta u djetinjstvu

ja bi opet

nasmijanonebo
21.07.2011., 10:24

divna slika:cerek:..jedna od najboljih bratusanskih fotki:top:

ekstrem
21.07.2011., 10:52
Oprosti molim te al hrana u Bonaci je odlicna,a cijene su "niske" jer je to jedini restoran koji drzi cijene i zimi i liti iste a ne podize ih 300% kao i ostali.Uostalom to je realna cijena za jedan "marendin" jer tamo cete dobit domacu kuhinju a ne nekakve kakice u skartocu od kojih se nebi ni dojence najelo.Ekstrem stvarno nije uredu da tako govoris o drugima
Postovani drugi put prvo procitajte prije kego komentirate,tu nije rijec o restoranu bonaca vec o HOTELU bonaca

NIKI1110
21.07.2011., 11:09
nova sam na forumu. trazim iskustva sa hotelom Alem, Basko Polje.

nasmijanonebo
21.07.2011., 12:44
hm, ja ti mogu reci kakva je plaza ispod hotela i lokaciju.
plaza je lijepa, tj. ima vise tih vecih sljuncanih plaza a sve imaju hlad/gusta borova suma) na plazi je neki restac, kafic, ima jos jedan.. hotel se nalazi u debelom hladu, uredno je i cisto oko njega. ima lijepa setnica i sa lijeve i sa desne strane od hotela..na lijevo (ako se gleda prema moru) se dodje do bivseg djecejg sela di su divne plaze a malo ljudi pa promajna (nekih 10-15 min hoda9 a na desno si za 5-10 minuta u baskoj vodi di je vrlo zivo i po danu a i po noci nije tako mrtvo.
hotel Alem se nalazi izvan mjesta, tB. polje je u stvari turisticko naselje -samo taj hotel, bungalovi i dosta vise iza hotela je kamp di nema nikad previse ljudi. naravno i neki sadrzaji ala ducan, kiosk ,restoran itd itd.. u B. polju intezivno mirisu borovi, najintezivnije od cijelog jadrana:cerek:
hotel je u doba juge bio jako dobar i vrlo ziv i odlican, tamo u kompleksu je bili i kino i vise restorana i terase. (bio je vojni i ljetovali su tamo visi oficiri itd.) ali nakon rata se zapustio..kamp je u doborm stanju, i bungalovi..ja sam sad u 6.mj. isla baciti pogled i izvana izgleda u dobrom stanju, a ne znam kak je sad iznutra. e da, na plazi ima i sportskih terena (kosarka, odbojka, stolni tenis itd). to je bio najkvalitetnije vojno ljetovaliste u ono doba pa su neki sadrzaji i ostali ali prije je to bio krkljanac od ljudi a sad je prazno naspram onog... B. polje - potpuni mir i tisina, lijepe plaze a nije pretrpano..idealno z aduge setnje korz borovu sumu setnicom uz more, dobra lokacija za izlete, makarska blizu (autom) itd.
za sam hotel iznutra ti sad stvarno ne znam reci, bojim se da nije nesto super kvalitete. ne znam jesu li ga obnovili i ako jesu, kako su ga obnovili. ali vidjela sam da ima dostal judi u 6.mj. sada. i to uglavnom stranci. nadam se da ce se netko ovdje javiti tko je bio unutra u hotelu u zadnje vrijeme da veli kako je.
ja sam samo kampirala tamo ovih godina, ali prije rata sam vidjela i hotel iznutra i sve zivo. sada nisam, jednostavno nisam stigla ili..

trica dinara
21.07.2011., 16:36

Radim u hotelu sa 4 zvjezdice u kojem mogu doći gosti sastrane, platiti doručak, ručak ili večeru. Hrana je izvrsna, švedski stol. Za detalje se javi na PM, ;)

makaranin
22.07.2011., 10:18

Znači gosti izvan hotela dođu i plate, ne znam, 50 kuna i jedu?...

Ja i zena prije par godina smo bas to radili. Dosadilo nam jest kod kuce i trazili, poput tebe, nesto drugacije za dorucak. Inace zivimo u inozemstvu iako sam Makarani rodeni.

Hotel Biokovo, usred grada, nam je pruzio prilican dorucak u normalnom hotelskom stilu; znaci 'kontinentalni' dorucak. Ali izbor je bio sasvim u redu, jela su bila topla i moglo se trazit i nesto posebno da se skuha (trebas pitat). Za druge hotele/restorane ti ne mogu rec (ne da promoviram Biokovo, nego zato sto nisam bio pa jednostavno ne znam - a u njemu smo bili zato sto je usred grada i blizu) ali bi vjerovao da svi to nude - pa boze sveti, platit ces, ne trazis da jedes dzabe!

PeP
22.07.2011., 11:31
Pozdrav iz Brela
Ekstrem, molim te pošalji mi link svojih apartmana na PP (probao sam ti poslat PP pa ne ide), od dosta prijatelja i kolega koji žele u MA sam čuo da ne mogu nać dobar smještaj, a sudeći po svemu što si pisao na forumu imaš tako nešto :-) pa da mogu preporučit

I da, ako netko želi u Brela od 10.09 - dalje nek mi se slobodno javi :-)

_Mystical_
22.07.2011., 12:56
Ja i zena prije par godina smo bas to radili. Dosadilo nam jest kod kuce i trazili, poput tebe, nesto drugacije za dorucak. Inace zivimo u inozemstvu iako sam Makarani rodeni.

Hotel Biokovo, usred grada, nam je pruzio prilican dorucak u normalnom hotelskom stilu; znaci 'kontinentalni' dorucak. Ali izbor je bio sasvim u redu, jela su bila topla i moglo se trazit i nesto posebno da se skuha (trebas pitat). Za druge hotele/restorane ti ne mogu rec (ne da promoviram Biokovo, nego zato sto nisam bio pa jednostavno ne znam - a u njemu smo bili zato sto je usred grada i blizu) ali bi vjerovao da svi to nude - pa boze sveti, platit ces, ne trazis da jedes dzabe!

Već mi je par ljudi potvrdilo da je odlično tamo, a i blizu je mog smještaja :top::top::top:

miss-rebel
22.07.2011., 13:43
Može još preporuka kaj se tiče hrane? najčešće se zabijemo u one najbliže pizzerije plaži, a vjerovatno su najlošije...

nasmijanonebo
22.07.2011., 13:56
decima kod rive (onaj trg tina ujevica, nije drito na rivi, tam kod glavne poslovnice zg banke..to mi ovdje netko preporucio, pa sam ovo ljeto isprobala i dobri su a ne preskupi.:mig:
ima i ribe i mesa.
rekli mi i za peskeru, kod plaze ali nisam stigla. to je isto pravi restac.
e da, dobro meso je u "el toro" ( cevapi bas od junetine, biftek itd.)

sara77777
22.07.2011., 16:19
Od novijih na plazi;

Cukarina kod hotela Dalmacija, super uredeno a spiza za prste polizat a za desert preporucavam mousse od kave:cerek:

ekstrem
22.07.2011., 21:26
restoran IVO 200 metara prije autobusnog kolodvora ako dolazite iz pravca splita

NIKI1110
22.07.2011., 22:01
hvala na odgovoru nasmijanonebo kad uzmem u obzir cijenu hotela mislim da bu to moj izbor...

plavookaSaby
23.07.2011., 18:55
Za koji dan planiram sa dečkom posjetiti Bašku Vodu, imamo rezerviran smještaj u hotelu "Horizont" pa vas molim ukoliko netko zna da mi napiše kakav je hotel (smještaj, hrana, usluge unutar hotela) kao i udaljenost od plaže i od centra grada?!

Unaprijed zahvaljujem¨na odgovoru!!! :)

STony
23.07.2011., 19:03
Za koji dan planiram sa dečkom posjetiti Bašku Vodu, imamo rezerviran smještaj u hotelu "Horizont" pa vas molim ukoliko netko zna da mi napiše kakav je hotel (smještaj, hrana, usluge unutar hotela) kao i udaljenost od plaže i od centra grada?!

Unaprijed zahvaljujem¨na odgovoru!!! :)

Poz!

Mislin da će van bit lipo u Baškoj... ako niste neke picajzle.. onda idite na Hvar ;)

Šalim se. Horizont je hotel sa 4 zvjezdice i Spa centrom, dobar je. Plaža je 30m ispod hotela, restorani, kafići... hotel je skoro na samoj obali, puz zapada ide šetnica pa riva... dakle, nekih 50m do dućana, 100-150m do centra... sve je tu.

Odmah ispod hotela,50ak m južnije je beach bar Apollo, a dalje šetnicom prema Baškom polju je i beach bar Oseka, najpoznatiji u Baškoj Vodi.

Snađete se vi... ;)

fairy wings
24.07.2011., 08:07
Stony zaboravio si trenutno najpopularniji bar u Baskoj Vodi - Viento, bivsi borik :mig:
To vam je odmah ispod hotela Horizont. Hotel je lipo uredjen, ima lipi spa centar, plaza ispod njega je malo losija ako mene pitas, isplati se malo prosetat do malo bolje plaze :mig:

STony
24.07.2011., 20:02
Stony zaboravio si trenutno najpopularniji bar u Baskoj Vodi - Viento, bivsi borik :mig:
To vam je odmah ispod hotela Horizont.

E Borik... al se sad Viento zove? To mi više bija ka neki restoran bar... al obzirom na imena koje dovodi... sinoć bio Jole ako se ne varan?!

Hotel je lipo uredjen, ima lipi spa centar, plaza ispod njega je malo losija ako mene pitas, isplati se malo prosetat do malo bolje plaze :mig:

A je... al blizu je sve pa nema frke :)

kunde
24.07.2011., 20:26
planiram ove godine do makarske rivijere brela-tucepi,savjeti-sugestije dobro dosle.
ujedno traziv privatni smjestaj,trebam dvije spavace sobe sa bracnim krevetima,primaca, terasa sa pogledom na more,kuhinja mi je nebitna ali frizider mora biti i mora biti klimatizirano.od 07.08 do 13.08 ,znaci 7 nocenja.
kuca nesmije biti daleko od mora (max. 400m),kuca mora biti u solidnom stanju i uredna i bilo bi pozeljno ako ima kakva slika od kuce.
ako netko ima ili zna da netko ima to sto trazim moze mi poslati na pp. thx

fairy wings
25.07.2011., 08:59
E Borik... al se sad Viento zove? To mi više bija ka neki restoran bar... al obzirom na imena koje dovodi... sinoć bio Jole ako se ne varan?!

preuredjeno je skorz i bas lipo izgleda. je, jole je bio :mig:

plavookaSaby
26.07.2011., 22:07
Hvala na informacijama!

E super onda, prema ovome što sam pročitala čini mi se da smo izabrali dobar hotel i mjesto... Budemo sigurno istraživali Bašku Vodu i okolicu i posjetili navedene kafiće. Sviđa mi se što ima razno raznih događanja, nije mjesto koje miruje. Za svakoga po nešto. :) A što se plaže tiče, nije problem skoknuti do neke druge ljepše plaže ili na kraju do drugoga mjesta na Makarskoj rivijeri. :)

Tweety!
28.07.2011., 17:29
heej, putujemo u Bašku Vodu 06.08. u naselje Uranija, pa me zanima kakva je plaža odmah ispod naselja, ima li hlada, i da li je gužva?
isto tako, čula sam da su cijene u kafićima dosta nabrijane, pa ako netko zna kolika je prosječna cijena kave i to!

e da, lokalci koji su tamo, kako se odražava ovo loše vrijeme na kupanje dole? ovdje na kontinentu je katastrofa, već sam luda od kiše i jesenje obuće!

nadam se toplom moru i sunčanom vremenu svih 8 dana! zato sam i odabrala da odemo što južnije...

hvala svima na odgovorima!!

STony
28.07.2011., 17:43
heej, putujemo u Bašku Vodu 06.08. u naselje Uranija, pa me zanima kakva je plaža odmah ispod naselja, ima li hlada, i da li je gužva?
isto tako, čula sam da su cijene u kafićima dosta nabrijane, pa ako netko zna kolika je prosječna cijena kave i to!

e da, lokalci koji su tamo, kako se odražava ovo loše vrijeme na kupanje dole? ovdje na kontinentu je katastrofa, već sam luda od kiše i jesenje obuće!

nadam se toplom moru i sunčanom vremenu svih 8 dana! zato sam i odabrala da odemo što južnije...

hvala svima na odgovorima!!

Poz! Ti isto s mužem? ;)

Vidi gore za Horizont što se plaža i kafića tiče... Urania je udaljena 2 min pješice ;) Guzva je u ovo doba svugdi (uz uvjet da je lipo vrime). Hlada (borovine) ima naravno. A imaš i suncobrane. :D

Cijene u kafićima su normalne... nekidans am bio u Vodicama, u Baškoj je ipak jeftinije. :top:

Tweety!
28.07.2011., 17:51
Poz! Ti isto s mužem? ;)

Vidi gore za Horizont što se plaža i kafića tiče... Urania je udaljena 2 min pješice ;) Guzva je u ovo doba svugdi (uz uvjet da je lipo vrime). Hlada (borovine) ima naravno. A imaš i suncobrane. :D

Cijene u kafićima su normalne... nekidans am bio u Vodicama, u Baškoj je ipak jeftinije. :top:

da, da, s mužem, bebicom i to.... joj ti dalmoši :lol:

fairy wings
28.07.2011., 20:30
tweety, na plazama je guzva kao i svugdi u ovom periodu. ne preporucam plazu ispod tih bungalova :ne zna:
prosetajte do malo bolje plaze :mig:
cijene su onako, kao svugdje. kava velika 8-10 kn.
na sankovima na plazi je naravno skuplja.
lose vrijeme se nije odrazilo na kupanje, plaze su pune po cile dane.
danas i jucer i nije bilo kise.

STony
29.07.2011., 15:20
da, da, s mužem, bebicom i to.... joj ti dalmoši :lol:

Joj što točno kod nas Dalmatinaca?? ;)

Zato je danas bilo i previše... :(

Numizmatičar
29.07.2011., 15:27
plaze su izrazito prljave zbog bosanaca, barem tako kazu neki domaci i njihov "nadareni" tjednik "Makarsko primorje".:lol:

ekstrem
29.07.2011., 16:57
plaze su izrazito prljave zbog bosanaca, barem tako kazu neki domaci i njihov "nadareni" tjednik "Makarsko primorje".:lol:
U zivotu sam vise pridava paznje TKO govori nego STO govori,tako i to a najzanimljivije od svega je to sto je doticni urednik doselio u makarsku pogodite od kuda.
Pametnom dosta

Tweety!
29.07.2011., 17:14
tweety, na plazama je guzva kao i svugdi u ovom periodu. ne preporucam plazu ispod tih bungalova :ne zna:
prosetajte do malo bolje plaze :mig:
cijene su onako, kao svugdje. kava velika 8-10 kn.
na sankovima na plazi je naravno skuplja.

hvala, na info!!
jako se veselim dolasku dole!!

Tweety!
29.07.2011., 17:19
Joj što točno kod nas Dalmatinaca?? ;)

Zato je danas bilo i previše... :(

a ono osjetila sam galebarskog tona u postu! :mig:

ma kad se ja spustim dole samo sunce molim!! budite pravi domaćini i sredite to! :rofl:

donesem kulin u zamjenu za dobro vrijeme!
:kava:

STony
29.07.2011., 17:55
a ono osjetila sam galebarskog tona u postu! :mig:

Možda nam je to u krvi... :D

ekstrem
29.07.2011., 19:28
Možda nam je to u krvi... :D

to je dio tradicije koja nazalost izumire

putnica7
31.07.2011., 15:22
Pomoc, imam smestaj blizu muzeja skoljki, molim nekoga ko zna, koliko ima do najblize plaze, i da li negde ima stena (bas u Makarskoj). Ima li plaza kod parka Osejava jer vidim da je ta obala bliza nego strana prema Splitu?
Ako moze brz odgovor, jer putujem za 3 dana, hvala!

Bart_Simpson
31.07.2011., 15:23
jel zna tko kolko je busna karta od splita do makarske? hvala

ekstrem
31.07.2011., 15:37
Pomoc, imam smestaj blizu muzeja skoljki, molim nekoga ko zna, koliko ima do najblize plaze, i da li negde ima stena (bas u Makarskoj). Ima li plaza kod parka Osejava jer vidim da je ta obala bliza nego strana prema Splitu?
Ako moze brz odgovor, jer putujem za 3 dana, hvala!
imas par kvadrata plaze izmedu hotela osejava i deepa ostalo su stijene ,ali imas jedno 20 min hoda kroz osejavu nudisticku plazu nugal koja je proglasena medu 10 najlipsih u hrvatskoj,stijena ti nece nedostajati na toj strani,a ako zelis pijesak onda trebas prosetati preko rive do gradske plaze tkz zute kuce

jel zna tko kolko je busna karta od splita do makarske? hvala 40-50 kuna zavisi od prevoznika

Bart_Simpson
31.07.2011., 16:48
e hvala ti puno! a jel mozda zna tko jel ima izravan bus od makarske do filip jakova i kolka je cijena?

STony
31.07.2011., 16:51
e hvala ti puno! a jel mozda zna tko jel ima izravan bus od makarske do filip jakova i kolka je cijena?

Autotrans Rijeka, Laurus Zadar, Autortansport Šibenik. Zovni kolodvor u ZD i pitaj kad polaze i cijene.

Bart_Simpson
31.07.2011., 16:53
hvala!

putnica7
31.07.2011., 18:31
imas par kvadrata plaze izmedu hotela osejava i deepa ostalo su stijene ,ali imas jedno 20 min hoda kroz osejavu nudisticku plazu nugal koja je proglasena medu 10 najlipsih u hrvatskoj,stijena ti nece nedostajati na toj strani,a ako zelis pijesak onda trebas prosetati preko rive do gradske plaze tkz zute kuce

Hvala ti puno. ta gradska plaza je na Sv Petru? I koliko je ona udaljena peske, preporuci najblizu odatle molim te. I koliko je karta do Braca i Hvara nekom brodicom ili trajektom, preporuci najjeftiniju. Vidim da poznajes Makarsku, sta je preporuka jos za pogledati, pliz?
Planiram park Biokovo, da li jos nesto? Koji je restoran sa ok. cenom, da li su te stene zgodne za suncanje i kupanje? Pretpostavljam da je tih par kvadrata kod osejave uvek puno, i ima li tu hlada?
Planiramo izlet na Brac, pretpostavljam da se ide do Sumartina, kako da dodjemo do Bola, ili je l ima neka preporuka kuda da krenemo da malo vidimo Brac i da se malo kupamo?
Puno puno hvala,

mali_lekarnik
31.07.2011., 21:22
Ako je netko zainteresiran za apartmane 1/6, 1/4, 1/3 i 1/2 , 15 metara od plaže, u zadnjem mjestu makarske rivijere, Gradac, može se javiti na p.m.

Nudim povoljne last minute aranžmane u apartmanima u Gradcu od 20.8., 15 metara od plaže, s osiguranim parkingom i wireless internetom, možete se javiti na p.m.

White Strike
01.08.2011., 07:50
pošto prvi puta idem u makarsku, moze neka preporuka za plaže, od brela do podgore. jednu barem pjesak ili neku po preporuci, idemo ja i cura.
ako je moguce objasnjavat od centra makarske pošto nisam nikad bio tamo.

ekstrem
01.08.2011., 14:50
Hvala ti puno. ta gradska plaza je na Sv Petru? I koliko je ona udaljena peske, preporuci najblizu odatle molim te. I koliko je karta do Braca i Hvara nekom brodicom ili trajektom, preporuci najjeftiniju. Vidim da poznajes Makarsku, sta je preporuka jos za pogledati, pliz?
Planiram park Biokovo, da li jos nesto? Koji je restoran sa ok. cenom, da li su te stene zgodne za suncanje i kupanje? Pretpostavljam da je tih par kvadrata kod osejave uvek puno, i ima li tu hlada?
Planiramo izlet na Brac, pretpostavljam da se ide do Sumartina, kako da dodjemo do Bola, ili je l ima neka preporuka kuda da krenemo da malo vidimo Brac i da se malo kupamo?
Puno puno hvala,
cijela makarska je duga oko 2 km tako da je sve blizu
u luci imas desetke izletnickih brodova koji nude izlete na brac i hvar,karta je oko 180-200 kuna,to je cjelodnevni izlet
sto se tice restorana imas ih dosta zavisi sta zelis jesti,
svakako posjeti maleonkoloski muzej tu je blizu tebe i jedan je od vecih u svijetu
park prirode biokovo je najbolje oko 15-16 sati krenuti s autom pa na sv.juru 1762,prosetat opalit par slikica pa nazad oko 7 km do vosca 1422 i tu cekati zalazak sunca uz pivu,kavu ili caj,ako nisi bas dobar vozac ne idi gore radije se javi i plati izlet nekom od vodica,ulaz u p.p. biokovo je 40 kuna po osobi te 20 za bicikliste

disraeli
01.08.2011., 18:23
pozdrav!
ako ima netko za ponudit sobu s kupaonicom za 2 osobe na 2 dana (5.8. i 6.8.)...da je blizu centra....ispod magistrale....i naravno da nije skupo:D....hvala! na PM cim prije;)

rey619mysterio
01.08.2011., 18:46
Cura i ja tražimo SOBU (da imamo di prespavat, što jeftinije to bolje) bilodi u dalmaciji samo da nije predaleko od mora i da su u blizini divlje pješčane plaže(ne moraju bit baš pješčane, ali da se komotno može leć) na kojima nema brdo ljudi a more da je savršeno (prozirno).
@Nasmijano_nebo mi je za to preporučila Makarsku rivijeru: Bratuš, Brelo, Baško polje, Pomajna, Krvavica;
Pelješac: Žuljana, Trstenik, Duba Peljeska, Trpanj i Orebić

Ova mjesta imaju prednost(posebno pelješac), ali da čujem i ostale ponude.

Termin: 1.-2.9 do neznamo još (7, 10, 15 dana)

Možete ponuditi i apartmane ako je cjena razumna

AutoMega
02.08.2011., 09:27
1.) smješteni smo u apartmanu... nekih 7-8min šetnje do rive, dakle dosta blizu :) kakva je ponuda pekara i svježeg peciva? Tamo oko autbusnog kolodvora, magistrale i sl. Dali se svježe pecivo lako nalazi ili se kupuje po dućanima?

2.) Najbolja pizza i dali je razumna cijena te u kojoj je to pizzeriji / restoranu?

3.) Najbolje lignje i cijena su u kojem restoranu?

ekstrem
02.08.2011., 10:17
1.) smješteni smo u apartmanu... nekih 7-8min šetnje do rive, dakle dosta blizu :) kakva je ponuda pekara i svježeg peciva? Tamo oko autbusnog kolodvora, magistrale i sl. Dali se svježe pecivo lako nalazi ili se kupuje po dućanima?

2.) Najbolja pizza i dali je razumna cijena te u kojoj je to pizzeriji / restoranu?

3.) Najbolje lignje i cijena su u kojem restoranu?

imas pekara na svakom koraku,ispod autobusnog kolodvora i na magistrali rade dan-noc,
imas odlicnu picu u piceriji hotela biokovo,te u tucepima la strada (vrse dostavu u makarsku) cijene su 40-45 kuna
lignje imas takoder na svakom koraku u svim restoranima te na plazi

trica dinara
02.08.2011., 10:26
Cijena jumbo pizze se ne spušta ispod 70kn.