PDA

View Full Version : Iskrica, smokva, i ine takve strane...

stranice : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

Kent
03.05.2006., 21:52
Jesu li na Iskrici luzeri, očajnici koji si u RL ne mogu nikog naći? Ili ljudi svih vrsta baš kao u RL? Jednostavno im je lakše i draže tako upoznavati ljude.
Da ste na Iskrici, da li bi to tajili jer vas je sram ili bi o zgodama i nezgodama pričali bez beda?
Da li biste stavili svoju fotku?

Dorky
03.05.2006., 21:57
Jesu li na Iskrici luzeri, očajnici koji si u RL ne mogu nikog naći? Ili ljudi svih vrsta baš kao u RL? Jednostavno im je lakše i draže tako upoznavati ljude.
Da ste na Iskrici, da li bi to tajili jer vas je sram ili bi o zgodama i nezgodama pričali bez beda?
Mislim da ima različitih ljudi,i ozbiljnih,neozbiljnih i kako kažeš luzera.Metnuti sliku ne znači ništa ako kroz tu sliku ne odaješ ono što jesi već pokušavaš postati i prikazati ono što nisi.
Zatajim li na forumu,RL-u,iskrici slićno je, ako ne i isto.

Enygma
03.05.2006., 21:58

Nisam nikad bila na ničem sličnom, ali fakat ne mislim da su luzeri... vrijeme je takvo da su ljudi u trci i vezani poslom pa ne mogu ostvarivati neke komunikacije.. polazim od sebe, stalno radim na kompu, i po 14 sati dnevno, kako ću se družiti i opustiti? Kada?
Ovako se zezam po forumu kad uhvatim vremena, a i ljudi koje ovdje susrećem su većinom kao i ja, u uopuštanju i dobroj zajebanciji...
Ne znam, ali mislim da je i Iskrica nešto slično...

Kent
03.05.2006., 22:01
Ma forum je bez dvojbe super :D

enigma
03.05.2006., 22:05
Iskrica je zakon :s

Enygma
03.05.2006., 22:08

hm.... sad si mi zagolicala... :D
probala sam www.iskrica.hr (http://www.iskrica.hr) i nema! :eek:

Kent
03.05.2006., 22:19
hm.... sad si mi zagolicala... :D
probala sam www.iskrica.hr (http://www.iskrica.hr) i nema! :eek:
zblesirale ste me vas dvije enigme
gore jedna, dolje druga :D
.com

PureEvil
03.05.2006., 22:57
na iskrici su uglavnom papci i luzeri koji ne mogu niš' pojebat:s :s

Enygma
03.05.2006., 22:59
na iskrici su uglavnom papci i luzeri koji ne mogu niš' pojebat:s :s

Naravno, na forumu je to tehnički puno lakše izvedivo :rofl::rofl:

PureEvil
03.05.2006., 23:00
Naravno, na forumu je to tehnički puno lakše izvedivo :rofl::rofl:
jok...nema ni ovdje više ništa takvoga :s

Nimoy
03.05.2006., 23:02
ne vjerujem da su na iskrici samo luzeri i papci iako ima i takvih.

ja nisam na iskrici jer mi se ne da.

ime hana
03.05.2006., 23:07
na iskrici ima svakakvih ljudi i onih koji su tamo da nekog upoznaju i oni koji su bez veze,da si ubiju vrijeme,znatiželja i to,a ima i debila to sigurno. a takvih ima i u RL.

povijest smrti
03.05.2006., 23:24
ja sam dečka upoznala preko iskre. na kraju se ispostavilo da smo oboje par mjeseci intenzivno zalazili u isti kafić, no nikada se nismo susreli, čak ni u prolazu... da nije iskre bilo, možda ga nikada ne bih upoznala. iskrica je dobra. samo treba filtrirati svo smeće i imati na umu da ima i prilično bolesnih ljudi, ne valja se naći u rl sa bilo kim, govorim iz iskustva. :)

enigma
03.05.2006., 23:27
evo ja sam bila na iskrici iz zajebancije poradi teme o iskrici koja je bila na ZK nedavno.
nikad se nisam dopisivala, samo se prijavila i u jednom danu imala nekih stotinjak poruka :D

zhabica
03.05.2006., 23:33
Iskrica rules

Silencio
03.05.2006., 23:33
Evo ja sam bio prvi kada je trebalo pljuvati po necemu kao sto je iskrica, i naravno osnovna mi je recenica bila, da su tamo samo geekovi koji nemaju
RL, ali eto ako je tako onda sam i ja, pridruzih se geekovima :)
Zapravo sam skuzio da je tamo dosta zabavno i da se izmedu stvarno mnostva
ljudi, daju upoznati i zanimljive osobe...

Maj.Tom
03.05.2006., 23:47
Nisam na iskrici,mislio sam navratit do tamo da vidim sta toliko ljudi hvale al nikak.Dok procitam sta ima novog na netu i na forumu,prodje sat-dva i to mi previse vremena oduzme :zubo:
Al ko voli nek izvoli :D

zlatna
04.05.2006., 00:08
ma dobra je iskra al ima bolesnikaaaa, na putu za kavu ostare po 20-etak godina, skrate se drastično i svašta nešto heheh:eek:

AmADin_gospo
04.05.2006., 00:44
napravio sam profil na iskrici davne 2001 il 02' godine, ne sječam se tačno.. eto ono ajd fola radi, da se malo zajebajem, bi mi dosadno jedno veče... odtada sam se logovao možda 3-4 puta eto kad me neki link tu dovede.. elem.. jebat da... kad ti je dosado prijaviš se i malo podjebaješ raju :zubo:

Grololom
04.05.2006., 01:10
Bas cu probat, vjerujem da svugdje ima ok ljudi, samo treba prepoznat..
Covjek se zajebe mali milion puta, nista ne treba shvatit ozbiljno, ko nije za to neka gleda tv.. ionako je sve virtualno u pocetku..

CrnaPantera
04.05.2006., 01:30
Šo se Iskrice tiče ne mogu reči ništa jer nemam account tamo, ali kratko iskustvo imala sam na sličnom portalu gdje sam otkrila štošta zanimljivo. Npr. koliko tipova se logiralo kao žena, žena kao tip i sl.
Postoje ljudi različitih sklonosti, ideja i razloga dolaska na takav portal, no ne smatram da su svi luzeri i da ne mogu pronaći partnere u RL.
Slažem se s Enygmom i mislim da je brz ritam života glavni razlog zašto se ljudi prijavljuju na takve portale u potrazi za partnerom.

Grololom
04.05.2006., 02:58
da, i novi sam, pozdrav..

Pipercub
04.05.2006., 07:14
Nisam nikad bila na ničem sličnom, ali fakat ne mislim da su luzeri... vrijeme je takvo da su ljudi u trci i vezani poslom pa ne mogu ostvarivati neke komunikacije.. polazim od sebe, stalno radim na kompu, i po 14 sati dnevno, kako ću se družiti i opustiti? Kada?
Ovako se zezam po forumu kad uhvatim vremena, a i ljudi koje ovdje susrećem su većinom kao i ja, u uopuštanju i dobroj zajebanciji...
Ne znam, ali mislim da je i Iskrica nešto slično...

Slažem se i na Iskrici i na Smokvi ima svakavih ljudi s tom razlikom da su na Smokvi orijentirani više prema seksu. Mislim da je to stvar modernog života. Ne vjerujem da igdje drugdje možete kontaktirati i eventualno upoznati toliko ljudi koliko tamo. To je velika prednost jer u biti možete izabrati pravu osobu za ono što vas zanima. No opet koliko puta se desilo da se iza ženskog nick-a ili nick-a para krije samo frajer (čitaj-luzer). Svaka ozbiljna osoba tamo obično ostavi i svoju sliku i to bez lica, mislim da je to samo stvar zdravog razuma. A to što će netko eventualno skinut sliku pa čak možda poslat nekam, kaj mu to znači kad lica nema. No sliku lica stavljat...e to je već bedasto...

U biti dobar dio ljudi tamo je ustvari samo zbog zezancije i eventualno upoznavanja novih ljudi. No većina hoće i nešto više.:D

Pipercub
04.05.2006., 07:16
ma dobra je iskra al ima bolesnikaaaa, na putu za kavu ostare po 20-etak godina, skrate se drastično i svašta nešto heheh:eek:

Dožive težu transformasiju spola i da ne spominjem da se ustrtare. :rolleyes:

Enygma
04.05.2006., 07:32
Ja se prijavila, malo švrljala, ali meno tamo sve zbrčkano, nepregledno, bezveze... ovdje mi je bolje sto puta...
Piper, jesi ti prijavljen na toj seksualnoj smokvici? :D

Pipercub
04.05.2006., 07:46
Ja se prijavila, malo švrljala, ali meno tamo sve zbrčkano, nepregledno, bezveze... ovdje mi je bolje sto puta...

Misliš jesmo li prijavljeni? Paaaa...nebih o tome javno..... :D

Septembar
04.05.2006., 07:47
Da li biste stavili svoju fotku?jesam tamo iz zabave, nostalgije, dosade i ceznje
najveci razlog: FALI MI NASIH LJUDI!!!

sto bi bili luzeri
iskrica i slicni sajtovi od preko nekoliko tisuca clanova je presjek svega, muljatora, ocajnika, socijalnih kriplova, socijalnih anstajna, obicnih neobicnih,... svega
ja to vidim kao produzetak RL-a
ne kao zamjenu

naravno da ih ima dosta koji traze nest brzo za pojebat, al to imas u svakom kaficu u koji udjes, samo sto je ovdje ocitije, direktnije, i ne gubi se puno vremena na formalitete.

i ne, nisam nikad srela ikoga sa iskrice, prvenstveno sto to shavatam kao zajebanciju, prakticki tesko izvodivo, te se ni ne angaziram sa poznanstvima...

Enygma
04.05.2006., 07:57
Misliš jesmo li prijavljeni? Paaaa...nebih o tome javno..... :D

haha :cerek:

Pipercub
04.05.2006., 07:57
Većina susreta završi samo na prvoj kavi u biti. Nakon što dogovorite kakvo upoznavanje sa nekime dalje je isto kao i u RL , jedino što postoji taj faktor iznanađenja kod prvog susreta. Nekad je ugodan a nekad bi najradije zbrisal...:D

Meni je to u prvom redu praktično ako se želi upoznati nekoga. Nemaš one treme kad pitaš sve one bitne stvari osobu sa druge strane. Jedan klik na Ignore ako stvari krenu stranputicom i to je to...

Silencio
04.05.2006., 08:01
No, pa dajte nickove sa iskrice, da mogu poslati pokoju poruku :D
Ili vam je problem ovdje na ljesu dati nick profila :)
Evo biti cu ja prvi, nije problem, nick je Slazar :top:

enigma
04.05.2006., 08:02
ja se i ne sjecam svog nicka vise :D, moguce je da je isti ili na tu varijaciju.

Godiva
04.05.2006., 08:04

Na forumu vidiš kako koji stvor reagira na tvoje, ali i na tuđe riječi. Lik na forumu uvijek ima nekakav identitet (ostavlja tekst/trag) a na Iskrici su svi nekako isti, zato je ovdje upoznavanje lakše, brže i zanimljivije u odnosu na Iskricu. Tamo je to malko tlaka.

AmADin_gospo
04.05.2006., 08:15
i ja sam prijavljen na smokvi :cerek: ali sam... šmrc šmrc...:(:( ZABORAVIO JEBENI PASSWORD :mad: :mad: :mad:

enigma
04.05.2006., 08:19
i ja sam prijavljen na smokvi :cerek: ali sam... šmrc šmrc...:(:( ZABORAVIO JEBENI PASSWORD :mad: :mad: :mad:

ha, nisi jedini :D, bas me zanima koliko poruka sjedi u mom inboxu sada :misli:

AmADin_gospo
04.05.2006., 08:26
aaaaaaaaa :zubo: evo sjetio sam se

Pregledanih profila: 48
Profil ti je pregledan 22 puta
evo šta se dasilo u zadnjih 5-6 mjeseci koliko mi je star acc :lol:

enigma
04.05.2006., 08:32
aaaaaaaaa :zubo: evo sjetio sam se

evo šta se dasilo u zadnjih 5-6 mjeseci koliko mi je star acc :lol:

o jadan :( :D

Pipercub
04.05.2006., 08:36

Hrpa muskih poruka koji bi te htjeli :Sex: a i ženskih :top:

To ti je tak tamo...

Ona007
04.05.2006., 08:37
nisam tamo, pogledala jesam ali meni je to dosadno, plus mi se cini da su tamo ljudi koji intenzivno traze partnera..
mozda se varam?
imamo i mi nesto tako u UK (www.gumtree.com) ali za takva druzenja moras imat beskrajno puno vremena..

razlika izmedju takvih site-ova i foruma je u tome sto ti se na forumu ne prilazi iskljucivo kao nekoj zenskici ili muskom nego kao osobi ..

enigma
04.05.2006., 08:38
nema sanse da se sjetim, nicka ili passa :(, a sad me bas kopka.

gven_s
04.05.2006., 08:47
Na Iskrici definitivno ima ljudi svih profila i tamo su iz različitih pobuda,većina iz zabave,iako sigurno ima onih koji traže i sex na brzaka.Bila sam jedno vrijeme i nisam to tajila,ali moj dragi je bio jako ljubomaran,pa sam prestala(kad nekog voliš pristaneš na kojekoakve kompromise).Inače tamo mi je bilo super,upoznaš kojekakve tipove ljudi,pričaš s njima,zezancija,a kaj je najbolje nisi siguran jesu oni stvarno oni koji se predstavljaju ili ne.Ako ti neko diže živac staviš na ignor,uostalom kao i na ovom forumu,samo kaj sam tamo stalno bila na pm-u.Imala sam sliku,ali s zamagljenim licem,nisam htjela da me za...ava nekakav susjed,znaš kakvi su ljudi,inače bilo je zabavno.E,da većina tih ljudi s kojima sam komunicirala je u vezama i to im je očito način zabave.:)

zhabica
04.05.2006., 12:44
I ja sam regisrirana.
ocete moj nick s Iskrice ili Smokve? :))))

enigma
04.05.2006., 13:03
:bonk:
ok, isprike svima, ja sam mislila da sam logirana na iskrici ali u biti sam na smokvi :rofl:, zato mi i nije prihvacalo nick i pass :bonk:

nove poruke 37
profil pogledan 267
:o :rofl:

Pipercub
04.05.2006., 13:05
I sve muški kojima fali seksa...

enigma
04.05.2006., 13:08
u jedan je lijecnik :o

(evo sad citam poruke i varim, ajme majko sad bih vam prepisala par, koliko su dobre :rofl:)

enigma
04.05.2006., 13:09
I sve muški kojima fali seksa...

ma kakvi, ima i parova a i samih zenskih :mig:

Pipercub
04.05.2006., 13:11
ma kakvi, ima i parova a i samih zenskih :mig:

Ah da...parova....hehe... :angel:

enigma
04.05.2006., 13:18
evo citat jednog smokvasa:

"ovde san kratko ali vidim da ima svakojakih ludjaka."

to vam sve govori o smokvi :o

Pipercub
04.05.2006., 13:19
....dalo bi se tu složit i knjiga bisera...:rolleyes:

enigma
04.05.2006., 13:22
joj samo jedan :moli:, necu vise, obecavam.

"ja imam 25 god, a moja cura 20 god i ona je bi
nema nikakvog varanja, ja mogu ostavit mob pa ti provjeri hoće li ti se javiti cura
zanima nas jesi možda za upoznavanja da odemo na piće
ne nudimo nikakav seks
samo upoznavanje"

necu vise :o

Zegeovac
04.05.2006., 13:42

I kurve.
Tek sam se registrirao i odmah dobio cjenik. :rofl:

Inače... u Osijeku su jeftinije.

Pipercub
04.05.2006., 13:46
joj samo jedan :moli:, necu vise, obecavam.

"ja imam 25 god, a moja cura 20 god i ona je bi
nema nikakvog varanja, ja mogu ostavit mob pa ti provjeri hoće li ti se javiti cura
zanima nas jesi možda za upoznavanja da odemo na piće
ne nudimo nikakav seks
samo upoznavanje"

necu vise :o

...ili...žena mi je u inozemstvu pa sam trenutno solo ovdje ....
(javljanje jednog "para") :rolleyes:

Septembar
04.05.2006., 14:08
zavisi kako ti je provokativna slika

enigma
04.05.2006., 14:09
nemam sliku.

Septembar
04.05.2006., 14:12
nema sanse da se sjetim, nicka ili passa :(, a sad me bas kopka.
opisi nam se pa cemo te mi traziti
necu sad s posla da se logam al mislim da imam preko nekoliko tisuca pregleda :eek:

edit nisam procitala razvoj dogadjaja

a bisera sa smokve ima brdo
ne bi o njima, prepoznace me koji biseras haha :p

Pipercub
04.05.2006., 14:13
Mi smo dogurali do 6500 pogleda :cool:

enigma
04.05.2006., 14:18
Septy, nisam na iskri, vec na smokvi, tu je bio problem :D
nasla sam se na smokvi, sjetila se nicka i passa (nakon par pokusaja) :o

a koliko dugo ste vi tamo?

Afrika paprika
04.05.2006., 14:28
moja frendica iz razreda je dala svom frendu i frendu svoje braće i blabla moj broj jer je on tražio i onda smo se dva mjeseca dopisivali jer je on bio u vojsci :cerek:

btw.žena će mi bit kuma na vjenčanju :cerek:
ne moraju takva upoznavanja nužno bit sranje.

Ogius
04.05.2006., 14:55
Iskrica je NIGHTMARE!!!!

Dopisivao sam se s jednom činila mi se OK. I počeli smo o sexu, tko šta voli, pa smo se rajcali itd... nakon jedno 4 mjeseca teasa odlučili smo se nać u RL, kad ono......

.... MOJA SESTRA!!!!!

Pipercub
04.05.2006., 14:57
:eek:

E sad sam sve čuo...A jel ti zgodna seksa :D

enigma
04.05.2006., 14:58
Ma daj :eek:

moram provjeriti da koji od njih nije moj brat :trk:

Ogius
04.05.2006., 14:58
Šala mala :zubo:

enigma
04.05.2006., 15:01
ma daj, ne bi nikad pogodili :D

Ogius
04.05.2006., 15:03
Nije mi bila setra nego stara.

enigma
04.05.2006., 15:07
asti :eek:, jos bolje
ne vjerujem da bi moja stara ili stari bili tamo :kava:

Ogius
04.05.2006., 15:09
Nisam ni ja mogao vjerovat, što je najgore doma se pravila da nezna ni upalit kompjuter :zubo:

Enygma
04.05.2006., 15:10
Mene tamo pitali jesam li za Cyber!! :eek:
Ja pitala "Cyber what?"
on veli "cyber fuck"
ja pitala kako se to radi, a on meni da sam glupača! :mad:
kak' se to radi? :confused:

AmADin_gospo
04.05.2006., 15:23
Mene tamo pitali jesam li za Cyber!! :eek:
Ja pitala "Cyber what?"
on veli "cyber fuck"
ja pitala kako se to radi, a on meni da sam glupača! :mad:
kak' se to radi? :confused:
ček mi aut :zubo:
iskrica = gorankralj :E
smokva = AmADin_gospo :lol:

Enygma
04.05.2006., 19:16
iskrica = gorankralj :E

ma naći ću te ja na smokvici, pazi me se :rofl: :E

Enygma
04.05.2006., 20:03
ma naći ću te ja na smokvici, pazi me se :rofl: :E

jebote, prvo moram naći smokvicu... www.smokvica.hr (http://www.smokvica.hr) nema... www.smokvica.com (http://www.smokvica.com) neki kafić... wtf :confused:

enigma
04.05.2006., 20:17
smokva a ne smokvica :mig:

AmADin_gospo
04.05.2006., 20:19
smokva a ne smokvica :mig:
pa ja.... i još sam joj fino rekao SMOKVA a ona neke smokvice ganja.... mislio ona na kojekakve minijature... nije mini neg MAXI :D:D

Enygma
04.05.2006., 20:19
tnx imenjakinjo :cerek:

Enygma
04.05.2006., 20:20
pa ja.... i još sam joj fino rekao SMOKVA a ona neke smokvice ganja.... mislio ona na kojekakve minijature... nije mini neg MAXI :D:D

uberfakeru, nađem te ja, pazi se :rofl:

PureEvil
04.05.2006., 20:20
jebote, prvo moram naći smokvicu... www.smokvica.hr (http://www.smokvica.hr) nema... www.smokvica.com (http://www.smokvica.com) neki kafić... wtf :confused:
ćisus.....www.smokva.com:s

Enygma
04.05.2006., 20:21
Našla jeeeeeeee!!! :trio:

PureEvil
04.05.2006., 20:21
Našla jeeeeeeee!!! :trio:
fala kurcu...:s

Enygma
04.05.2006., 20:22
đizs!!! odma me piškom sa ekrana :eek:

PureEvil
04.05.2006., 20:23
đizs!!! odma me piškom sa ekrana :eek:
obriši sline...:s

FireCracker
04.05.2006., 20:23

Čudno kako umiješ uopće disat' kad si tako uskogrudan...

Enygma
04.05.2006., 20:24
fala kurcu...:s

hehe, i ja to često govorim :rofl:

ajde, nick na sunce i ti :ceka:

PureEvil
04.05.2006., 20:25
hehe, i ja to često govorim :rofl:

ajde, nick na sunce i ti :ceka:
nemam ga :D

Enygma
04.05.2006., 20:26
obriši sline...:s

ja sam mislila da ste do sada već svi skužili kako me te ženske stvarčice NE PALE! :zmaj:

Enygma
04.05.2006., 20:28
Moja registracija je u toku... :D

PureEvil
04.05.2006., 20:30
će bidne sličica :ceka:

Enygma
04.05.2006., 20:33
ma oni nisu normalni šta sve pitaju... a iz fetišizma izostavili forum! pih!
nemrem ja to...:(

Enygma
04.05.2006., 20:34
će bidne sličica :ceka:

šta vrijedi kad ne znaš nick :D

PureEvil
04.05.2006., 20:34
šta vrijedi kad ne znaš nick :D
pa valda ćeš ga dat na znanje :cerek:

Enygma
04.05.2006., 20:37
pa valda ćeš ga dat na znanje :cerek:

samo zaslužnima koji se dokažu na forumu :cerek:

Enygma
04.05.2006., 20:38
gledam galerije... a celulitaaaaaaa i malih pimpačaaaa :eek:

fikus
04.05.2006., 20:44
da ali na benzinskoj pumpi

fikus
04.05.2006., 20:45
gledam galerije... malih pimpačaaaa :eek:
mora da je netko stavio moju sliku

Enygma
04.05.2006., 20:48
da ali na benzinskoj pumpi

:rofl: :rofl: :rofl:

dabome :lol:

ma ono je sranje... nema do foruma :mig:

Enygma
04.05.2006., 20:49
mora da je netko stavio moju sliku

ako si ti ovaj kojeg sad gledam, oprostila bih ti i malog :cerek:

fikus
04.05.2006., 20:49
koliko imaš kubika da izračunamo koliko ti treba za registraciju

fikus
04.05.2006., 20:50
ako si ti ovaj kojeg sad gledam, oprostila bih ti i malog :cerek:
neznam koga gledaš jer ja tamo nisam nikad bio, ali bez obzira ako je jako mali velika šansa je da bi mogao biti moj

fikus
04.05.2006., 20:52
Iskrica je NIGHTMARE!!!!

Dopisivao sam se s jednom činila mi se OK. I počeli smo o sexu, tko šta voli, pa smo se rajcali itd... nakon jedno 4 mjeseca teasa odlučili smo se nać u RL, kad ono......

.... MOJA SESTRA!!!!!

i ?

Enygma
04.05.2006., 20:54
ma brišem si profil... smokve ionako ne volim :D

Septembar
04.05.2006., 20:55
:eek: :bonk:
Poruke Imaš 217 novih poruka
Pregledanih profila: 211
Profil ti je pregledan 14127 puta

a NEMAM NI SLIKU!

fikus
04.05.2006., 20:56
ma brišem si profil... smokve ionako ne volim :D
upiši se na jabuku

Enygma
04.05.2006., 21:06
na iskonovom forumu me jedan napadao da sam na smokvici, a na iskonu sam imala nekakav otkačeni nick za kojeg bi ruku u vatru stavila da nikom ne bi pao napamet i, uistinu, sad sam tamo našla ISTI taj nick samo napisan na lošem engleskom (nepravilno, točnije) !!! :eek:
tip me prvo spopadao, a kad sam ga odjebla, popljuvao me kao drolju, sad vidim i zašto... ĐIZS! :(
a, ja još ljepša od one krave tamo :(

fikus
04.05.2006., 21:09
tip me prvo spopadao, a kad sam ga odjebla, popljuvao me kao drolju
nisi ti ni blizu prave drolje iako bi to kao i sve žene htjela biti

Dorky
04.05.2006., 21:10
:eek: :bonk:
Poruke Imaš 217 novih poruka
Pregledanih profila: 211
Profil ti je pregledan 14127 puta

a NEMAM NI SLIKU!
stavi ju možda bude manje :rofl: :rofl: :rofl:

Enygma
04.05.2006., 21:19
već sam dobila jednu ponudu :rofl:
kao da ne znam da je netko odavde :lol:

fikus
04.05.2006., 21:20
već sam dobila jednu ponudu :rofl:
kao da ne znam da je netko odavde :lol:
kak misliš odavde, ja sam iz Krapine

Enygma
04.05.2006., 21:24
kak misliš odavde, ja sam iz Krapine

ma mislim da je neki neandertalac sa ovog foruma, ne sumnjam u krapinjce i kromanjonce :D

Septembar
04.05.2006., 21:24
stavi ju možda bude manje :rofl: :rofl: :rofl:haha i to sto kazes :p
ciju samo? da probam sa tvojom? :B

fikus
04.05.2006., 21:27
ma mislim da je neki neandertalac sa ovog foruma, ne sumnjam u krapinjce i kromanjonce :D
tujkar na forumu su pravi muži sa dlakavim guzicama, a ne oni cekeri koji izgledaju ko flaša od radajnera i kaj se nazivaju metroseksualcima
ak se želiš šminkat odi na tu tvoju iskricu, a ak se oćeš pošteno izjbat išći tu nekog lokalnog forumskog vulgaris muža

Dorky
04.05.2006., 21:28
haha i to sto kazes :p
ciju samo? da probam sa tvojom? :B

ajde poslat ću ti ju da te riješim nedoumice :D
reklamacije ne uvažavam! :nono:

Enygma
04.05.2006., 21:34
tujkar na forumu su pravi muži sa dlakavim guzicama, a ne oni cekeri koji izgledaju ko flaša od radajnera i kaj se nazivaju metroseksualcima
ak se želiš šminkat odi na tu tvoju iskricu, a ak se oćeš pošteno izjbat išći tu nekog lokalnog forumskog vulgaris muža

pa narafski :cerek:
mada... jednog sam tamo snimila... KapMeda se zove :D

fikus
04.05.2006., 21:36
pa narafski :cerek:
mada... jednog sam tamo snimila... KapMeda se zove :D
to mi niš ne znači jer ja tamo nisam nigda bil

Enygma
04.05.2006., 21:39
to mi niš ne znači jer ja tamo nisam nigda bil

neka mene ovdje međ dlakavim guzama :rofl:

fikus
04.05.2006., 21:41
neka mene ovdje međ dlakavim guzama :rofl:
i ja kažem

enigma
04.05.2006., 23:07

Alo lave, nasla sam te :zubo: i ocijenila :cool:

Enygma
04.05.2006., 23:20
ja mu poslala pm :D

enigma
04.05.2006., 23:44
i tko je sad meni poslao poruku :ceka: :o

ok, stvarno sad, tko mi salje poruke? kako da znam je li taj netko s foruma ili ne? :D

AmADin_gospo
05.05.2006., 00:12
gledam galerije... a celulitaaaaaaa i malih pimpačaaaa :eek:
jebga, stavio bi ja svoju čunu al mi rekoše da nemre stat :(:(, vele mi da je moraju isječi pa onda tako stavit jerbo nemre u komadu :cerek: vele zauzimao bi 3-4 galerije.. :D,
al mi predložiše da od njega naprave slagalicu da se novopečeni ženski članovi mogu igrati :lol:
Alo lave, nasla sam te :zubo: i ocijenila :cool:
ja mu poslala pm :D
e odoh baš maksuzije da vidim kakve su to ocjene i poruke preverzne :E

enigma
05.05.2006., 00:16
nece ti se svidit moja ocjena :rofl:

nego imas li jos koji nick tamo? da eliminiram odredene ljude odavde :D

AmADin_gospo
05.05.2006., 00:17
jebovas, jeste se pretrgle...
Ocjena 2

AmADin_gospo
05.05.2006., 00:18
nece ti se svidit moja ocjena :rofl:

nego imas li jos koji nick tamo? da eliminiram odredene ljude odavde :D
ma jok ba, samo taj... oo ionako je zajebancije radi napravljen.... koji če mi kurac i ovaj nemam pojma.. al eto nek stoji.. možda se nekad za 10 godina javi kakva uspaljenica :cerek:

BTW.Ocijeni profil korisnika enigmatika
uopće mi se ne sviđa
malo mi se sviđa
sviđa mi se
jako mi se sviđa
izrazito mi se sviđa
tražio sam opciju "Izrazito mi se nesviđa" al jebga nisam mogao nači, pa si ti dobila samo 1 zvjezdu od mene... i to ti je previše :zubo:

enigma
05.05.2006., 00:29
jebi se :lol:

nego ima li ovdje koja Sanja?
ponavljam Sanja, itko?

AmADin_gospo
05.05.2006., 00:33
jebi se :lol:
:rofl: puši kurac :rofl:

enigma
05.05.2006., 00:35
bi ja da ga ima :mig:

Enygma
05.05.2006., 07:35
ja sam našla jednog mednooggg :trio:
samo.. ja glupača dala do znanja da me nikakve kombinacije u svezi i glede eventualnog sexa ne zanima... :(

Amadine, reci jes' ti što povalio tamo? :rofl:

Pipercub
05.05.2006., 07:36
Rekoh vam kad na naš profil počnu stizat poruke od 30-tek pristiglih izbrišem ih jedno 25-28. To je tak, a ljudi , pa čak nismo niti tak izbirljivi. Onda obavezno ima ljudi kaj neznaju čitat. Vide sliku i ajmo odmah, stižu kite, pa poruke pisane sa caps-lock. :rolleyes: Da ne spomenem gomilu idiotarija...navikneš se s vremenom. Opet s druge strane, pod zadnje smo primjetili da su dečki nekak pristojniji i normalniji od parova kaj nam se javljaju. Zanimljivo...:confused:

Enygma
05.05.2006., 07:42
Ja bih se i na tvom mjestu zamislila :rofl:

mene su već zasuli porukama, svaka ide na ignore osim one jedne... čekat ću ga još danas, a onda brišem profil :D

Enygma
05.05.2006., 07:43
Zanimljivo kako stavljaju samo slike pišulinaca, kao da je samo to zanimljivo, jebote, ako tražim tipa bez mozga, ne znači da ne treba imati glavu :lol:

Pipercub
05.05.2006., 07:50
Ja osobno da sam solo stavio bih sliku lica, ali ne kompletnu. To je ipak internet.
Trenutno mi je nekako najdraže vidjeti sliku cijelog tjela, lice nije toliko bitno. No ima ih hrpa sa slikom alata u gro planu. To je idiotarija.

StrangeDays
05.05.2006., 07:54

što je to seksualna smokvica?:rofl:

enigma
05.05.2006., 07:59
ja nisam gledala nikakve slikice :tuzni:

Enygma
05.05.2006., 08:01
što je to seksualna smokvica?:rofl:

pa tamo traže samo sex, nitko ne želi sa mnom pričati o dnevno-političkim temama :rofl:

Pipercub
05.05.2006., 08:02
Manje više svi imaju nekakvu sliku bilo u profilu ili galeriji, samo je pitanje koliko su autentične...:D

Enygma
05.05.2006., 08:02
ja nisam gledala nikakve slikice :tuzni:

pogledaj aaaa23, mljac :D

enigma
05.05.2006., 08:03
nego oce li meni itko reci, da li mi je tko poslao poruku? :ceka:

Pipercub
05.05.2006., 08:10
Čisto sumnjam da će se javiti ako je forumash

Enygma
05.05.2006., 08:10
Ja osobno da sam solo stavio bih sliku lica, ali ne kompletnu. To je ipak internet.
Trenutno mi je nekako najdraže vidjeti sliku cijelog tjela, lice nije toliko bitno. No ima ih hrpa sa slikom alata u gro planu. To je idiotarija.

ok, onda mi sliku možeš poslati i na mail ili na pp, nemam ništa protiv, dapače :D

Drito Konj
05.05.2006., 08:11

Koji ti je nick ono? :D

Enygma
05.05.2006., 08:12

meni stalno stižu, i baš me boli tko je, ionako skoro svima kopira jedan te isti text :rofl:

što ti je napisalo? :D
i koji ti je nick, jebote? :confused:

StrangeDays
05.05.2006., 08:13
pa tamo traže samo sex, nitko ne želi sa mnom pričati o dnevno-političkim temama :rofl:

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

KRALJICA SI

enigma
05.05.2006., 08:13
e pa to mene jebe, nick mi je varijacija ovog, i netko mi poslao poruku prozivajuci me ovim nickom, mislila sam da je netko s foruma, dopisivali se, no ta osoba tvrdi da nije odavde. :misli:
i jos dvoje koji znaju nesto odavde. njima nisam odgovorila. :D

Drito Konj
05.05.2006., 08:14
e pa to mene jebe, nick mi je varijacija ovog, i netko mi poslao poruku prozivajuci me ovim nickom, mislila sam da je netko s foruma, dopisivali se, no ta osoba tvrdi da nije odavde. :misli:

Dobro varijacija njanja, koji ti je nick jebote? :D

enigma
05.05.2006., 08:22
enigmatika :o

Enygma
05.05.2006., 08:22

ma taj je sigurno onaj kuronja što me naganjao pa je dobio ignore :lol:

Enygma
05.05.2006., 08:23
enigmatika :o

maštovita ti kamuflaža :D

enigma
05.05.2006., 08:24
ajde onda koji je tvoj?

Enygma
05.05.2006., 08:26
moj ne bi nitko pogodio: enygma :lol:

enigma
05.05.2006., 08:28
a jesi mastovita :rolleyes: :D
ne mogu danas na smokvu da vas malo istrazim :D, jebena sigurnost na poslu je odlucila da mi to danas nece dopustiti :rolleyes:

Pipercub
05.05.2006., 08:28
A šteta...

Drito Konj
05.05.2006., 08:32
a jesi mastovita :rolleyes: :D
ne mogu danas na smokvu da vas malo istrazim :D, jebena sigurnost na poslu je odlucila da mi to danas nece dopustiti :rolleyes:

A moš mislit do kojih nevjerojatnih spoznaja bi došla "istražujuć". :D

Enygma
05.05.2006., 08:33
mene jedan upravo istražuje, ja njega ne mogu jer nemam što istraživati, sve sam vidjela u foto-galeriji :rofl:

piper, što je šteta? koji ti je nick tamo? ajmo, s nickom na sunce! :D

enigma
05.05.2006., 08:36
A moš mislit do kojih nevjerojatnih spoznaja bi došla "istražujuć". :D

da li to treba znaciti da i tebi masta ne radi? :D

Drito Konj
05.05.2006., 08:37
da li to treba znaciti da i tebi masta ne radi? :D

Ma radi, al ja sam lik koji voli sisu vidjet, daj konkretno. :D

Pipercub
05.05.2006., 08:37
Niš.niš...moj profil je malo žešći...pa baš i nebi ostavljao ovdje...

enigma
05.05.2006., 08:39
a jeste pickice, kako bi bilo da nam posaljete poruku i naglasite da ste to vi?

Drito Konj
05.05.2006., 08:39
a jeste pickice, kako bi bilo da nam posaljete poruku i naglasite da ste to vi?

Jebote, nick mi je drito konj, diš žešće skužit da sam to ja? :D :D

Drito Konj
05.05.2006., 08:40

Papčino :kava:

Pipercub
05.05.2006., 08:40
Nije problem poslati poruku tipa bok ja sam piper kad ti je šrfil bez slika, no u našem ima podosta slikica.

Pipercub
05.05.2006., 08:41
Drito, ajde ti lijepo stavi svoj nik u kojem si gol!

enigma
05.05.2006., 08:42
Jebote, nick mi je drito konj, diš žešće skužit da sam to ja? :D :D

nisam ni mislila na tebe, za tebe znam da si 'lak' :D

Enygma

a, na pm? :D
ajde, pliz, ja ću pogledati i obećajem da ću biti totalno, apsolutno, ama baš posve :no:

evo, pitaj drita jesam ikom rekla da on nema pišu :lol:

enigma
Nije problem poslati poruku tipa bok ja sam piper kad ti je šrfil bez slika, no u našem ima podosta slikica.

e i? :kava:

AmADin_gospo
05.05.2006., 08:45
ja sam našla jednog mednooggg :trio:
samo.. ja glupača dala do znanja da me nikakve kombinacije u svezi i glede eventualnog sexa ne zanima... :(

Amadine, reci jes' ti što povalio tamo? :rofl:
satra se od povaljivanja....:lol: ovo je ionako napravljeno eto zajebancije radi... ko je još šta ovalio preko smokve kad je tamo 90% frajera i 10% pički od kojih je eventualno 1% koka zainteresovano za sex a ostale su tu eto samo da se zajebavaju i da gledaju tuđe čune....
hm......vidiš.. mogao bi i ja kakvu sliku nabaciti :E:E svog pitona :zubo:

Drito Konj
05.05.2006., 08:45
Drito, ajde ti lijepo stavi svoj nik u kojem si gol!

Jel ti i žena u profilu onak razvaljena i to? :D :D

nisam ni mislila na tebe, za tebe znam da si 'lak' :D

To je laž :cry:

evo, pitaj drita jesam ikom rekla da on nema pišu :lol:

Eto, nisi. :zubo:

Enygma
05.05.2006., 08:47

ajd, nabaci :zubo:

enigma
ostale su tu eto samo da se zajebavaju i da gledaju tuđe čune....

to bi ti trebalo laskati :mig:

Pipercub
A ti si vjerojatno bio jedan od onih čije smo poruke pobrisali. :rofl:

Drito Konj
Ma super su mi one pičke sa porukom "Muški jebavanisskrvmajku dostamije ovaj jedan odjebite ajmo đada" i to jebote, sve pičke su sad odjednom biseksualne dok su doma iza monitora.

Sve to treba poslat prat kupaonu i suđe, žasu... :D

Pipercub
05.05.2006., 08:50
većimi njih je bisex i lesbo ista stvar.

Drito Konj
05.05.2006., 08:54
većimi njih je bisex i lesbo ista stvar.

Ma iz profila vidiš da veze sa biseksualnošću nemaju, no ispipavaju teren da vide kak to funkcionira. I to mi je onak, debilana. Većina ljudi koji su na smokvi, su i na iskrici, samo si na smokvi dozvoljavaju bit eksplicitniji, iz nekog priglupog razloga.

No, na smokvi im je komunikacija ne samo sporedna, nego skoro pa nebitna, baš zato kaj istu upražnjavaju na iskrici. Pa si fino tam dozvoljavaju bit jebači i jebačice. Meni je to pomalo jadno, ali ko ga jebe. Ima i tam par ok ljudi.

AmADin_gospo
05.05.2006., 08:54
to bi ti trebalo laskati :mig:
jo, sjebačete se kad vam isučem pitona :cerek:

Enygma
05.05.2006., 09:00
jo, sjebačete se kad vam isučem pitona :cerek:

jebote, to nije piton, već čudovište iz Loh Nessa, svi pričaju da postoji, a još ga nitko nije vidio :rofl: :lol:

Kent
05.05.2006., 09:01
Nda, drito želi rvaticu :)
novi profil, drito, nije više tak zabavan :(

OT moje mišljenje: presjek svih vrsta ljudi, upoznala sam neke koji su fakat oke
a da ne zaboravim, imam i frenda kojeg sam upoznala na iskrici, hi hi
ima i zgodnih žena (pod uvjetom da su to doista njihove sličke) - proučavala sam konkurenciju naime

Drito Konj
05.05.2006., 09:02
jebote, to nije piton, već čudovište iz Loh Nessa, svi pričaju da postoji, a još ga nitko nije vidio :rofl: :lol:

Ma ovo je još bolje, nije da svi pričaju, nego samo tip koji naplaćuje upad na jezero. :D :D

Drito Konj
05.05.2006., 09:03
Nda, drito želi rvaticu :)
novi profil, drito, nije više tak zabavan :(

Ma bio mi je pun kurac nekih koje su tam htjele neš raspravljat oko ovog il onog kaj sam ja mislio reć profilom, pa sam jednostavno napisao da želim hrvaticu. :zubo:

Pipercub
05.05.2006., 09:03
Mi smo bili na iskrici no odustali jer jebu sa slikama, pa si nešto čedni ko opatice... :rolleyes:

Drito Konj
05.05.2006., 09:05
Mi smo bili na iskrici no odustali jer jebu sa slikama, pa si nešto čedni ko opatice... :rolleyes:

Iz mog iskustva, sa smokve su rijetke žene ok, većinom su parovi ti koji su normalni. Što se frajera tiče, par gejpedera mi se uvaljivao, jedan me čak tražio savjete kak zbarit pičku s posla :confused: jer je nedavno prekinuo 13 godišnju vezu s dečkom pa bi sad malo čuče il neki kurac, a kao zaboravio je rutinu. :rofl: :s

Kent
05.05.2006., 09:05
Ma bio mi je pun kurac nekih koje su tam htjele neš raspravljat oko ovog il onog kaj sam ja mislio reć profilom, pa sam jednostavno napisao da želim hrvaticu. :zubo:
bez veze žemske, pa profil je bio jasan :confused:
vrati ti stari profil radije :zubo:

enigma
05.05.2006., 09:06
dakle ovdje svi pisemo o smokvi, a da Drito preimenuje temu?

stici cu ja na smokvu kad tad, pa kad vas pocnem proucavati i ocjenjivati... :rofl:

Kent
05.05.2006., 09:07
jedan me čak tražio savjete kak zbarit pičku s posla :confused: jer je nedavno prekinuo 13 godišnju vezu s dečkom pa bi sad malo čuče il neki kurac, a kao zaboravio je rutinu. :rofl: :s

a tvoj odgovor je bio? :zubo:

Pipercub
05.05.2006., 09:07
O da ako staviš solo muški profil a smokvu sami pederi ti počnu uletavat bezobzira kaj napišeš. :rolleyes:

Naporni su božemesačuvaj.:rolleyes:

AmADin_gospo
05.05.2006., 09:08
viđala su ga raja. al samo rjetka.... :zubo: .. jebga... kad ga isučem, ljudi se iberte jerbo izazivam trnutno pomračenje sunca :cerek:
btw, par cura sam poslje dikovanja morao vodit na traumu jerbo su fasovale potres mozga :lol:

Kent
05.05.2006., 09:09
viđala su ga raja. al samo rjetka.... :zubo: .. jebga... kad ga isučem, ljudi se ibrte jerbo izazivam pomračenje sunca :cerek:
btw, par cura sam poslje dikovanja morao vodit na traumu jerbo ... :lol:
barem više nisu imale opstipaciju :zubo:

enigma
05.05.2006., 09:09
pa i meni ulete same zenske zeljne lizanja picke, mada sad se vise ni ne sjecam sta mi pise u profilu :misli:, mozda i pise da volim zenske, u jebote, moram ga provjeriti cim stignem.

Enygma
05.05.2006., 09:10
Meni ulijeću samo amerikanci jer mi u profilu stoji da sam iz USA :rofl:
ali, svi su do sada pristojni jer misle da sam strankinja :D

Drito Konj
05.05.2006., 09:11
a tvoj odgovor je bio? :zubo:

Pa objasnio sam mu, kaj sad, reko :confused:
:zubo:

enigma
05.05.2006., 09:12
jebiga i ja sam iz Splita, lazem ali ne lazem :D
i jave mi se splice i splicanke ali ima ih i iz Makedonije, Zagreba, Gospica,...:D

Enygma
05.05.2006., 09:13
viđala su ga raja. al samo rjetka.... :zubo: .. jebga... kad ga isučem, ljudi se iberte jerbo izazivam trnutno pomračenje sunca :cerek:
btw, par cura sam poslje dikovanja morao vodit na traumu jerbo su fasovale potres mozga :lol:

Đizs, eto mene u Sarajevo, imam samo tri sata vožnje, samo ga ti isuči, imat ću svoj privatni most preko Miljacke :rofl:

Kent
05.05.2006., 09:14
mene je samo strah nečeg što mi se već dogodilo: fora zabavan frajer s kojim možeš ćetat o svemu i svačemu, a uživo grdobina za odjurit kući i rasplakat se već u tramvaju :(

Enygma
05.05.2006., 09:14
Imenjakinjo, ako si iz St, moremo i kavu popit :mig:

Kent
05.05.2006., 09:15
U biti mene je najviše zanimalo jel bi stavili svoju sliku i ako ne bi, zašto ne bi?
Evo, ja ne bi.

Enygma
05.05.2006., 09:16
mene je samo strah nečeg što mi se već dogodilo: fora zabavan frajer s kojim možeš ćetat o svemu i svačemu, a uživo grdobina za odjurit kući i rasplakat se već u tramvaju :(

Jebiga, oni zgodni su previše zaokupljeni sobom da bi bili zabavni :(

ja sam upoznala jednog zgodnog, pismenog i pristojnog :D
ni on ne nudi sex već zajebanciju, mož' si mislit! :rofl:

Pipercub
05.05.2006., 09:17
Uh kad bih ja počeo opisivati slične slučajeve...:rolleyes:
...jednom sam se skoro sažalio nad tipom jer mi je bilo jasno da taj neće tak skoro vidjeti pice... Bila je to jedna od neugodnijih situacija... Od tada smo puno oprezniji. :o

Pipercub
05.05.2006., 09:18
Gle ak nemaš sliku, nisi ozbiljan i nitko ti se ne javlja...to je smokva.

Enygma
05.05.2006., 09:18
U biti mene je najviše zanimalo jel bi stavili svoju sliku i ako ne bi, zašto ne bi?
Evo, ja ne bi.

Sliku mogu staviti i ovdje, bez problema, nemam neugodnih "repova" za sobom, nikom naudila, nikog povrijedila, nigdje se obrukala...
ali fakat bi mi bilo bed da me kolega s posla vidi ili, još gore, brat! :eek:
to je jedini razlog koji mi trenutno pada na pamet...

AmADin_gospo
05.05.2006., 09:21
Đizs, eto mene u Sarajevo, imam samo tri sata vožnje, samo ga ti isuči, imat ću svoj privatni most preko Miljacke :rofl:
ma kaka ba Milja.. malo je to za mene...
preko dedine čune ameri su u WWII prelazili Elbu, čačinom kitom su bušili tunel ispod lamanša, a mene eto zovu da učestvujem u izgradnji pelješičkog mosta jerbo vele nemaju dovoljno dug kran da im baci materijal s obale na drugu obalu pa eto, da im ja to odradim :lol:...

Drito Konj
05.05.2006., 09:22
Uh kad bih ja počeo opisivati slične slučajeve...:rolleyes:
...jednom sam se skoro sažalio nad tipom jer mi je bilo jasno da taj neće tak skoro vidjeti pice... Bila je to jedna od neugodnijih situacija... Od tada smo puno oprezniji. :o

Joj mene je isto jedan davio. Prvo mi je davio curu, a onda ga je ona poslala meni po savjet. :rofl: Nepismen, neinteligentan i grdi. :( :rofl:
Bilo je zabavno zapravo :D

Enygma
05.05.2006., 09:25
ma kaka ba Milja.. malo je to za mene...
preko dedine čune ameri su u WWII prelazili Elbu, čačinom kitom su bušili tunel ispod lamanša, a mene eto zovu da učestvujem u izgradnji pelješičkog mosta jerbo vele nemaju dovoljno dug kran da im baci materijal s obale na drugu obalu pa eto, da im ja to odradim :lol:...

rodila te mama takog kuratog :cerek: :lol::lol::lol:

Enygma
05.05.2006., 09:26
Joj mene je isto jedan davio. Prvo mi je davio curu, a onda ga je ona poslala meni po savjet. :rofl: Nepismen, neinteligentan i grdi. :( :rofl:
Bilo je zabavno zapravo :D

šta ti je i cura na Iskrici ili toj smokvurini? :D

Pipercub
05.05.2006., 09:28
Ma ovaj ne bio vrlo prostojan i sve super, no kako smo rekli, ajde da mi to vidimo...u jebote...jednom i nikad više...neobrijan valjda mjesecima i očito pijan...prvo smo blenuli u čudu, a potom...:trk:

jenz
05.05.2006., 09:30
sisa-bubanj-sisa :top:

Septembar
05.05.2006., 09:31
Zanimljivo kako stavljaju samo slike pišulinaca, kao da je samo to zanimljivo, jebote, ako tražim tipa bez mozga, ne znači da ne treba imati glavu :lol:
pa pokazuje glavu
ali donju

btw i meni je ljiga kad imaju samo kite na slikama
zast misle da je to tolik napaljujuce?
valjda jer su njima pice tako ginekoloski zanimljive?

da samo znaju kako obozavam vidjeti zanimljivu erotsku sliku :klopa:

Pipercub
05.05.2006., 09:34
Ma i spolni orani su ok dok pored ima i kakvu sliku cijelog stasa.
Jedino smatram da je vrlo rizično stavljati slike lica na smokvu i slična mjesta.

AmADin_gospo
05.05.2006., 09:34
rodila te mama takog kuratog :cerek: :lol::lol::lol:
ma kakva ba mama... ja sam ti djete "iz epruvere" ... :lol:, tj, bolje reč, nisam iz epruvete neg iz bazena jerbo nisam mogao volki klipan stat u epruvetu :cerek:

ixox
05.05.2006., 09:40
I kurve.
Tek sam se registrirao i odmah dobio cjenik. :rofl:

Inače... u Osijeku su jeftinije.
U Osijeku kazes?? Tja, vidis da nam je ovdje opasno opao standard. Kol'ko para? Sto kazu??

enigma
05.05.2006., 11:04
Drito i Enygma, vidjeh vas :D
razocarana s tvojim profilom Enygma, totalno nemastovito :o i jos uvijek imas dobre ocjene, za ne povjerovat :rofl:

a drito je druga prica naravno. necemo u detalje :D

AmADin_gospo
05.05.2006., 11:04
evo pičke moje.. postavio sam sliku svog čudovišta :zubo:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Enygma
05.05.2006., 11:08
Drito i Enygma, vidjeh vas :D
razocarana s tvojim profilom Enygma, totalno nemastovito :o i jos uvijek imas dobre ocjene, za ne povjerovat :rofl:

a drito je druga prica naravno. necemo u detalje :D

Ocjene imam zato što sam ljubazna sa svima, molim lijepo :cerek:
Što se tiče ostalog, kakav profil, takova i ja :rofl:

-----

Amadine, idem još prije ručka vidjeti tvoga udava pa ću ti tek onda dati ocjenu :D

Enygma
05.05.2006., 11:09
aaaaaaaa vidjela sam hahahahaha :lol::lol::lol:

jebemti Amadina, sad sigurno neću ručati :lol:

enigma
05.05.2006., 11:11
evo pičke moje.. postavio sam sliku svog čudovišta :zubo:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ajme majko :rofl:

sad jos cekamo drita :o

KCN
Jesu li na Iskrici luzeri, očajnici koji si u RL ne mogu nikog naći? Ili ljudi svih vrsta baš kao u RL?
nutra, vani, isto sranje
:flop:

Enygma
enigma, ti si biseksualka a čudiš se što ti se žene javljaju :lol:

enigma
05.05.2006., 11:12
a ja se samo s jednom osobom dopisivala i to samo sto sam mislila da je s foruma :D
znaci s nikim se ne dopisujem, a imam super ocjene :raspa:

enigma
05.05.2006., 11:13
pa rekla sam da nemam pojma sta mi je u profilu, moram ic pogledat i promjenit ako sta treba mjenjat :o

AmADin_gospo
05.05.2006., 11:15
aaaaaaaa vidjela sam hahahahaha :lol::lol::lol:

jebemti Amadina, sad sigurno neću ručati :lol:
:cerek: ja mislim da ti ni špagete neče bit na jelovniku u narednih pola godine :lol:
P.S. Fino sam ti reko' daš se sjebat kad vidiš pitona :rofl:

ne znam ni sama
05.05.2006., 11:25
pa jeemti, na ovoj iskrici sami manageri...:zubo:

spy
05.05.2006., 11:51

Pa šta nisu?:confused:

"SPLIT Tina G. (28) iz Splita prijavila je policiji da ju je bivši dečko Sandro K. (27) iz Rijeke prevario za 104 tisuće eura. U zadnjih godnu dana više mu je puta posuđivala, prvo manje, a zatim i veće iznose novca, koje nije vraćao. Kada joj je postalo jasno da joj novac neće biti vraćen, o prijevari je obavijestila policiju. Tina G. i Sandro K. upoznali su se u travnju prošle godine na internetu, a prvi put vidjeli su se kada joj je došao u posjet. Ubrzo se i preselio u Split, pa je par počeo zajednički živjeti u unajmljenom stanu."

http://www.vecernji-list.hr/newsroom/blackchronicle/541622/index.do

:rofl: :rofl: :s :s

Pipercub
05.05.2006., 11:55
Zbilja maher. :s :D

Kent
05.05.2006., 12:05
fakat
a jesi li vidjela plaće? :eek: :rofl:

ne znam ni sama
05.05.2006., 12:09
fakat
a jesi li vidjela plaće? :eek: :rofl:

:rofl:

Kent
05.05.2006., 12:11
a ja se samo s jednom osobom dopisivala i to samo sto sam mislila da je s foruma :D
znaci s nikim se ne dopisujem, a imam super ocjene :raspa:
koje ocjene? :confused:

Kent
05.05.2006., 12:11
osim super plaća, super su mi frajeri koji stave fotku nekog manekena :rolleyes: :zubo:

enigma
05.05.2006., 12:12
koje ocjene? :confused:

pa ocjene te od 1 do 5, na dnu stranice s profilom.

Enygma
05.05.2006., 13:56
Ovi ovdje su još na Smokvi.... :visi:

enigma
05.05.2006., 13:59
sta fali Smokvi? :azdaja:

sad sam se bas fino raspisala s jednim, a ni slika mu uopce nije losa :o

Septembar
05.05.2006., 14:23
slika cega? kite?

Enygma
05.05.2006., 14:25
slika cega? kite?

:lol:

enigma
05.05.2006., 14:31
slika cega? kite?

znam da je za ne povjerovat ali nije slika kite :D, vec njega.

enigma
05.05.2006., 14:31
:lol:

sta se ti kesaris? di je tvoja slika? :ceka:

Enygma
05.05.2006., 14:36
di i tvoja :D

Enygma
05.05.2006., 14:37
mi smo enigme, nećemo se sad baš totalno pokazivati :mig:

AmADin_gospo
05.05.2006., 15:06
de ba, pokažite se makar meni.. :D, šaljnite mi slike na PP il na mail... ;)

enigma
05.05.2006., 15:19
ja ne pokazujem svoju sliku nikome :o

Enygma
05.05.2006., 15:27

ni ja :kava:

(osim onima koji izvrše nevjerojatan pritisak na mene :D)

AmADin_gospo
05.05.2006., 15:29
pa dobro.. poštujem to.. al aj mi onda makar siku pokaži :E:E

AmADin_gospo
05.05.2006., 15:30
ni ja :kava:

(osim onima koji izvrše nevjerojatan pritisak na mene :D)
a ti mi pokaži guzu :p:p

enigma
05.05.2006., 15:31
Enygma ce ti poslati svoju, sta ce ti vise, sumnjam da bi mogao podnijeti jos i moju. :o

enigma
05.05.2006., 15:31
Enygma
ti to imas neku jebeno dobru guzu???

AmADin_gospo
05.05.2006., 15:34
Enygma ce ti poslati svoju, sta ce ti vise, sumnjam da bi mogao podnijeti jos i moju. :o
samo ti pošalji.. dopusti mom srcu da odluči jel previše... ako i u kojem slučaju odapnem papcima onda sam makar sretan umro i sa osmjeho na licu :cerek:

Enygma
05.05.2006., 15:35
O, pa imam, onako... solidnu :D
održavanu u teretani, jebote... bez muke nema ni fuke :rofl:

Amadine, otkud tebi spoznaja o mojoj guzi, ha? :ceka:

ako budeš dobar, vidjet ćeš mi lijevo oko i budi sretan :D

Enygma
05.05.2006., 15:36
Kad ti pokažeš sliku kite na smokvi, onda ćeš vidjeti i desno oko :D

AmADin_gospo
05.05.2006., 15:46
Kad ti pokažeš sliku kite na smokvi, onda ćeš vidjeti i desno oko :D
neču je postavit iz sljedečih razloga:
1. Nisam zagorio ko ta raja na smokvi
2. Nisam željan ofiranja
3. Koji če mi kurac tamo da ga gleda svako
4. Neču da ga vidi kakva stara baba da je infrakt ne udari
5. Nema dovoljno mjesta na serveru da loadam sliku :zubo:

jebga.... šta je tu je.... moja kita je za samo jedan par ženskih očiju a ne za javne izložbe

P.S. Ako ja vidim tvoju sliku, onda možda dođem u iskušenje da ti na mail pošaljem svoju :)

Enygma
05.05.2006., 16:27
neču je postavit iz sljedečih razloga:
1. Nisam zagorio ko ta raja na smokvi
2. Nisam željan ofiranja
3. Koji če mi kurac tamo da ga gleda svako
4. Neču da ga vidi kakva stara baba da je infrakt ne udari
5. Nema dovoljno mjesta na serveru da loadam sliku :zubo:

jebga.... šta je tu je.... moja kita je za samo jedan par ženskih očiju a ne za javne izložbe

P.S. Ako ja vidim tvoju sliku, onda možda dođem u iskušenje da ti na mail pošaljem svoju :)

sad mi je lakše kad znam da ona tamo ipak nije tvoja :rofl:

ono "možda" je sjebalo cijelu koncepciju :zubo:

enigma
05.05.2006., 16:37
koliko znam A_g slika je na slikama forumasa i nista ne propustas :kava:

AmADin_gospo
05.05.2006., 16:45
koliko znam A_g slika je na slikama forumasa i nista ne propustas :kava:
drago mi je da si iskrena... BTW, ja nikad nisam rekao da sam neki maneken nit da sam pojam ljepote, ja sam kreten... bože moj.. nemože svak bit ljep....
al...

Ljepe žene-Vole kretene ;) :2up:

P.S. možda ti nisi lijepa pa zato nesmiješ postaviti svoju sliku... jebga... šta je tu je, iz svoje se kože nemože... :zubo:

Enygma
05.05.2006., 16:50
Ako je suditi po slikama tamo i kakve osobe stavljaju svoje slike, onda je enigma ziher lijepa :)

neš' poput mene... :raspa:

PureEvil
05.05.2006., 16:54
Ja sam lijep ko slika al je ne dam :rofl:

Enygma
05.05.2006., 16:57
Dat ćeš kad ja izvršim pritisak :D

PureEvil
05.05.2006., 16:58
Dat ćeš kad ja izvršim pritisak :D
:nono: :nono: :nono:

enigma
05.05.2006., 16:59
kako izgledam to ti par forumasa moze reci, razlog za neslanje slike imam.
pogotovo tebi, perverznjak jedan :p

enigma
05.05.2006., 16:59
mog PE mi ne diraj, on je lijep ko slika ;)

enigma
05.05.2006., 17:01
drago mi je da si iskrena... BTW, ja nikad nisam rekao da sam neki maneken nit da sam pojam ljepote, ja sam kreten... bože moj.. nemože svak bit ljep....
al...

Ljepe žene-Vole kretene ;) :2up:

P.S. možda ti nisi lijepa pa zato nesmiješ postaviti svoju sliku... jebga... šta je tu je, iz svoje se kože nemože... :zubo:

a da znas da sam ti htjela dati kompliment na racun tvog izgleda, ali ne vise.:p