PDA

View Full Version : Djevojačka/momačka večer

stranice : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9

Miss_to_Mrs
30.08.2008., 17:58
Mooooooooolim za pomoc. S obzirom da mi je viksa otpala molim sve pristune da mi jave ako su vidjele ili cule kakve se cijene pica krecu u Fly Baru na Heinzelovoj. Na kraju bi tamo imale djevojacku. Please ako netko zna hitno mi je jer trebam rezervirati.:s

Miss_to_Mrs
30.08.2008., 18:23
Bilo tko????:tuzni:

k_o_k_a
30.08.2008., 21:40
evo izvještaja sa moje djevojačke. Šta reči, osim da je bio savršeno. Cure, one koje želite stripera, preporučam Sandra. ima svoju web stranicu pa pogledajte.
al vjerujte mi na riječ, uživo je još bolji

k_o_k_a
30.08.2008., 21:47
e da, imate ga i na Facebook - Striptiz Sandro

kutnjak
30.08.2008., 23:58
hehe...sandro je bio na djevojacki moje prijateljice, tako da znam da je bilo dobro :Slin::top: samo je meni bilo neugodno pa sam se ja malo drzala sa strane, al zato druge curke nisu hehe

SSS
09.09.2008., 16:15
Drage moje.. Bliži se dan vjenčanja moje najbolje prijateljice, a ja sam joj naravno kuma... Vrijeme je da osmislim djevojačku večer pa vas molim za malu pomoć! Imate li kakvih ideja ili iskustva? Ili prijedlog mjesta za izlazak? (U Zagrebu - po mogućnosti da je RNB muzika)... Thanxs

Jchi
09.09.2008., 17:23
petak, aquarius :D
ili nečiji stan pa feštica i spržiš punoooooooo muzike i puštaš,
u Aqui se možeš (bar mislim) dogovorit da jedan dan kad bude R'n'B (uglavnom petak) da Vam rezerviraju stol u VIP-u gore na katu i možete donjet i tortu i svašta nešto.... čak i svou cugu ja mislim.. ali vjerovatno mora biti dan kad nema nikakvog nastupa nego je samo DJ.
rezerviraš dio VIP-a gore i udri :)

SSS
09.09.2008., 17:33
A subota? Vjeroatno će biti u subotu...

ATE13
11.09.2008., 10:13
evo par slika s moje djevojacka...

stricek sjece ...
http://img76.imageshack.us/img76/1846/cimg0004pw3.th.jpg (http://img76.imageshack.us/my.php?image=cimg0004pw3.jpg)

http://img76.imageshack.us/img76/4156/cimg0007wh8.th.jpg (http://img76.imageshack.us/my.php?image=cimg0007wh8.jpg)

http://img134.imageshack.us/img134/6724/cimg0008gy3.th.jpg (http://img134.imageshack.us/my.php?image=cimg0008gy3.jpg)

http://img76.imageshack.us/img76/8904/cimg0009qc3.th.jpg (http://img76.imageshack.us/my.php?image=cimg0009qc3.jpg)

http://img291.imageshack.us/img291/1146/cimg0010gh4.th.jpg (http://img291.imageshack.us/my.php?image=cimg0010gh4.jpg)
vidi dragog kak je pijan ... a nisam ni ja bolja hahaa :rofl: ko da nas je poplava izbacila
http://img291.imageshack.us/img291/5053/cimg0011ay2.th.jpg (http://img291.imageshack.us/my.php?image=cimg0011ay2.jpg)
sad on hoce da sijece... a posto znamo da mu skare nisu bas jaca strana...
http://img134.imageshack.us/img134/4587/cimg0012av7.th.jpg (http://img134.imageshack.us/my.php?image=cimg0012av7.jpg)
...ide on to zubima...
http://img142.imageshack.us/img142/8954/cimg0014le3.th.jpg (http://img142.imageshack.us/my.php?image=cimg0014le3.jpg)
a kum mu pomaze...
http://img291.imageshack.us/img291/1215/cimg0015pg4.th.jpg (http://img291.imageshack.us/my.php?image=cimg0015pg4.jpg)

merder
11.09.2008., 10:17
:lol::lol::lol: ate ludo je bilo vidim
glavno da mu kum pomaže :zubo: :lol::lol::lol:

babysittingnatalija
30.09.2008., 19:37
Molim vas ideje za nešto otkačeno napraviti frendici za djevojačku, neku šalu, ali da nije ništa prostačko.

Neka zafrkancija i sl.

Bit' ćemo u kući, nas 12 cura.
I ne, ne bude striper se skidao ;-)

Hvala

riba005
01.10.2008., 08:32
Meni su simpa ove stvarčice za momačku ili djevojačku. Jestiva podvezica ili šaljive gaće

http://i36.tinypic.com/200puns.jpghttp://i34.tinypic.com/29xuhah.jpg

Irkre
01.10.2008., 15:53
Dragi sa ekipom iznajmio kolibu kraj zaprešića, bit će hrpa testosterona, alkohola i jedan tamburaški bend... za striptizetu ne znam, nadam se da se nitko nije sjetio...:)
Ja sa curama u sax na živu legendu, samo još ne znamo gdje ćemo prije... vjerojatno kod nekog doma pit i jest...bez stripera :)

Irkre
07.10.2008., 08:46
Ljudi pomagajte! otkazana živa legenda u saxu ovaj vikend pa vas molim ako netko zna sličan bend ili živu svirku negdje u petak neka javi... sad sam totalno bez ideje...

marta 76
20.10.2008., 23:05
Cure, može li se danas u zg-u "unajmiti" jeftiniji striper od uobičajenih tisuću i pol, dvije tisuće kuna?
Djevojačka je sad sljedeći mjesec pa razmišljam o striperu, ali stvarno mi je to previše za pola sata... ne znam... vjerojatno zato jer mi i nije to baš tako super mrak zabava pa mi je žao toliko potrošiti..za to se dobro provedemo negdje vani, ili najedemo, zar ne?
Stoga, ako je neka cura imala jeftinijeg stripera, molim preporuke i kontakt na pp!
Hvala!

cdvita12
23.10.2008., 22:30
ja sam jucer imala djevojacku, u bakaga baru, na salati. inace je srijedom trash party. bilo je predobro. gost je bio modni macak iz rijeke, pa su snimali reportazu za red carpet. cugale smo pivu, vino, tequilu, sampanjac...... doma smo isle taxijem, noge su nam otpale kolko smo se naplesale.

anyka
21.11.2008., 10:56
ja sam imala djevojačku prije mjesec dana, bilo je skroz otkačeno. ja i frendice smo išli u wellness koji je sav u etno izdanju, imale smo masere i super nam je bilo. Jedno 4 sata smo tamo provele, i još smo poslije išle do grada. A pošto je taj etno wellnes u Sl. Brodu, sve nam je bilo novo.

kisikana
21.11.2008., 11:00
ja sam imala djevojačku prije mjesec dana, bilo je skroz otkačeno. ja i frendice smo išli u wellness koji je sav u etno izdanju, imale smo masere i super nam je bilo. Jedno 4 sata smo tamo provele, i još smo poslije išle do grada. A pošto je taj etno wellnes u Sl. Brodu, sve nam je bilo novo.

Prvo si otvorila temu gdje pišeš kako imaš svadbu na proljeće i raspituješ se o ideju o wellnessu (što je gle čuda neki dan spominjano na nesuvislom) a sad pričaš da si imala već djevojačku, daj se odluči :rolleyes:

lizianthus
21.11.2008., 11:01

nemoj zezat- zvući fora. a imaju web stranicu, imaš kakav link i cijene?

lizianthus
21.11.2008., 11:03
[QUOTE=kisikana;17172211]raspituješ se o ideji o wellnessu (što je gle čuda neki dan spominjano na nesuvislom) QUOTE]

pa kaj onda ak je već spominjana ideja na nesuvislom?!? :kava:

lara croft
21.11.2008., 11:15

a gdje živiš kad si išla u brod?i mene zanima djevojačka nešto u tome stilu

anyka
21.11.2008., 11:27
a gdje živiš kad si išla u brod?i mene zanima djevojačka nešto u tome stilu
iz osijeka sam, htjele smo u zg, a onda sam čula za ovo. bilo je 400kn po osobi. Frendice mi nisu dale da platim za njih,pa je svaka platila za sebe!

Cats
21.11.2008., 11:30
iz osijeka sam, htjele smo u zg, a onda sam čula za ovo. bilo je 400kn po osobi. Frendice mi nisu dale da platim za njih,pa je svaka platila za sebe!

anyka, ako ti samo padne na pamet reklamirat se, bolje da sama odeš s foruma. Odmah. :mig:

anyka
21.11.2008., 11:40
nemoj zezat- zvući fora. a imaju web stranicu, imaš kakav link i cijene?
ja kad sam bila, to je bilo promotivno pa smo imale i popust tako da nas je ispalo 400kn po osobi. A oni su nam tamo rekli da će imati poslije još i kupke u pivu. pogledaj na njihovoj web stranici pansion garten,ja sam za njih saznala u putničkoj agenciji

anyka
21.11.2008., 13:49
anyka, ako ti samo padne na pamet reklamirat se, bolje da sama odeš s foruma. Odmah. :mig:
...a što si ti...forumski policajac?????

aranea
21.11.2008., 13:58
...a što si ti...forumski policajac?????
:rofl::rofl::rofl::rofl:
jao... jel ti znaš što znaći i što predstavlja administrator foruma????
ajme ajme :lol:

lizianthus
21.11.2008., 14:05
:rofl::rofl::rofl::rofl:
jao... jel ti znaš što znaći i što predstavlja administrator foruma????
ajme ajme :lol:

eh...i ja htjela neš komentirat al mi bilo žao :rolleyes:
nova je- imajte milosti

tepsija
07.02.2009., 12:54
eh... ja sam neki dan dobila pozivnicu za svoju djevojacku koju organiziraju moja seka, kuma i direktorica i koja je... danas :)

drzite fige... pomalo me je strah ;)

Francesca
07.02.2009., 13:20
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :)

uživaj draga i obavezno javi kak je bilo i jel bilo stipera :rofl:

anita 25
08.02.2009., 11:15
tepsija kako je prosla djevojacka???

tepsija
08.02.2009., 13:02
iznad svih ocekivanja :)

malo sam jos mamurna pa cu iscrpnije koji drugi put al ukratko... 30ak mojih najdrazih cura, 3 stripera, suputica... i poslije 1 jos 30ak muskih s mojim dragim... dernek do pol 5 :)

mislim da su cure odradile organizaciju vrhunski :cerek:

Francesca
08.02.2009., 14:44
3 STRIPERA??????? ŠUPUTICA????? ;)

super super super!

tatjana123
15.02.2009., 16:22
Zanima me dali je tko bio ili zna za njih ( Mediteran nautica ) navodno oni rade djevojacke veceri na jedrilica i jahtama-sa wellnesom. Dali je tko bio ili nesto zna o tome. Citala sam na index forumu,ali ni tamo nisu puno rekli.
Pa ako je tko bio ili nesto zna molila bi pomoc-fora mi je ideja,ali zanima me informacija iz prve ruke.:s:s:s

Thanx

mmimmi
03.03.2009., 13:17
ajde da malo oživimo temu!

zanima me šta planirate po pitanju djevojačke!!
oćete biti doma, ići negdje na večeru, kafić il. slično, wellnes...šta god!!
da čujemo planove!!

Jolanda
03.03.2009., 13:27
Planiram djevojačku kod kuće ali imam jedan mali problem, imam više muških nego ženskih prijatelja tako da ne znam kako to organizirati, da se držim običaja pa pozovem manju grupu ženskih ili da pomješam oba spola pa da bude više zabava. Za sad se šalim da će muški morati nositi perike ako misle upast na zabavu.

annaaa
03.03.2009., 14:35
u tom slučaju bi ja napravila zajedno sa dragim i njegovim prijateljima, ali to ovisi koliko ti znači djevojačka u pravom smislu riječi.

mi kad smo neki dan stavili konačnu računicu na papir (tek sam danas izašla iz šoka), odlučili smo uštedjet na nekim stvarima, npr. djeovajčkoj, momačkoj i domjenku prije crkve. s obzirom da sam ja curama obećala djevojačku, vjerojatno ću napravit doma nešto, a i njih je malo. momačku će si dragi još razmislit jer ima oko 30 neoženjenih frendova, a to je fakat too much. a i nije mu do toga.

Francesca
03.03.2009., 16:33
za moju djevojačku se već zna kak će izgledat: klopica u Mouviju a poslije ples i pijanka (no nismo baš neke pilice moram priznat) do jutra... a i blizu mi doma - ne moram ni sa autom ići :rofl:

vedrana84
03.03.2009., 18:08
ne bojim se za svoju djevojacku, moje cure jedva cekaju da mi je prirede...samo da mi je docekat...

inka1104
03.03.2009., 18:12
Planiram djevojačku kod kuće ali imam jedan mali problem, imam više muških nego ženskih prijatelja tako da ne znam kako to organizirati, da se držim običaja pa pozovem manju grupu ženskih ili da pomješam oba spola pa da bude više zabava. Za sad se šalim da će muški morati nositi perike ako misle upast na zabavu.

i ja isti problem...sve muskarci oko mene ...i tocno tri zene ... a kako zivim i radim na otoku a vjencajem se u trogiru ...kako da pozovem sve te ljude na kopno tjedan prije pira ili kad vec i onda se moraju vracat pa opet dolazit bla bla bla ....uf neznam sta da napravim:ne zna:

mind the gap
03.03.2009., 19:03
Ja ću sa vojim najboljim frendicama otići negdje na wellness, to nam najviše treba :mig:.

maalena
04.03.2009., 07:49

Ja sebi naziv "djevojačka večer" tumačim ovako: zadnji dani da sam djevojka pa to treba nakako i obilježiti. Tako da kod mene to nema veze sa spolom gostiju. Moja djevojačka je bila šarena - moja obitelj, bratići i sestrične, prijatelji i prijateljice, tetke, stričevi... s tim da su ovi stariji otišli kući nakon večere, a mi mlađi ................. :rofl: malo prije doručka

PINK BUTTERFLY
18.03.2009., 09:13
jel ima još netko ideja za djevojačku?

mmimmi
18.03.2009., 09:36
jel ima još netko ideja za djevojačku?

kako trenutno stvari stoje...ja vodim curke na večeru u neki restoran sa muzikom (klapa,tamburaši i sl).
htjela sam da odemo na wellnes party...ali, ova neće,ova oće, pa imamo trudnicu,pa mlada mama...bla bla...ovako se lijepo najedemo,napijemo i još ako zapjevamo i zaplešemo di ćeš bolje :cerek:

PINK BUTTERFLY
18.03.2009., 09:45
pošto se udajem u gradu u kojem živim skoro 3 godine nemam baš dosta frendica a većina ih je u mom rodnom gradu,neke će doći par dana prije svadbe a neke dan prije,moja frendica zna ženu koja drži jedan kafić ali ima gore i kat pa bi ja gore na katu napravila djevojačku i momačku zajedno (jer ću možda imati manje cura nego dečki...možda) i imamo svoje cd-ove a pošto ja volim disco stil mogla bi reći curama da se malo našljokaju...:afro: a vlasnica bi stavila moju disco kuglu...
...to bi moralo biti u utorak/srijedu prije svadbe jer onda svi počnu dolaziti

aranea
18.03.2009., 12:02
meni je moja kupa nabavila tamburaše... a naložila sam curama da naprave sexy pinjatu...znate šta je to, jel tak...samo nek bude puna gluposti i iznenađenja...
i mislila sam još neku glupost koju sam dobila mailom, nešto s WC papirom i onim štapom za odštopavanje...uglavnom igrice... muzika...zabava...valjda bude dobro

Adonia
18.03.2009., 12:03
djevojacke zabave su gresne. :Pop:

:rofl:

kangaroooo
18.03.2009., 16:54
ne kužim smisao djevojačke/momačke ako se na kraju te dvije zabave spoje u jednu. kako mi se to ne bi dogodilo ja s curkama odoh na more, 3 dana samo ženske zabave i nabacivanje završne boje za svadbu...neka se nitko ne uvrijedi, ali mislim da je glupo dolaziti u kontrolu, nekak mi je to manjak samopoštovanja

PINK BUTTERFLY
18.03.2009., 17:36
ne kužim smisao djevojačke/momačke ako se na kraju te dvije zabave spoje u jednu. kako mi se to ne bi dogodilo ja s curkama odoh na more, 3 dana samo ženske zabave i nabacivanje završne boje za svadbu...neka se nitko ne uvrijedi, ali mislim da je glupo dolaziti u kontrolu, nekak mi je to manjak samopoštovanja

u mom slučaju to nije nikakva kontrola već sam objasnila iz drugog sam grada pa imam manjak cura, a nemogu to baš nazvati djevojačka/momačka već mi planiramo tulum sa najboljim frendovima i frendicama a većina su ionako parovi...:Pivo:

kangaroooo
18.03.2009., 17:54
u mom slučaju to nije nikakva kontrola već sam objasnila iz drugog sam grada pa imam manjak cura, a nemogu to baš nazvati djevojačka/momačka već mi planiramo tulum sa najboljim frendovima i frendicama a većina su ionako parovi...:Pivo:

planirate skupa i to vam oboma odgovara-to mi je ok. mislila sam na one koji planiraju odvojene te dvije zabave pa jedno jedva čeka da dođe u kontrolu. ja znam da će mom dragom biti barem jedna striptizeta, ali me ne dira, jer ako nemam toliko povjerenje da znam da me neće prevariti onda čemu uopće svadba. pa ne bum se udala za nekoga za koga već sad sumnjam da bi me mogao prevariti pa to moram ići iskontrolirati. znam da bi sada moglo krenuti strijeljanje, ali rečenica tipa - idemo pogledati kaj dečki rade - meni znači -sigurno radi nekaj kaj ne bi trebao. budući da nisam mlada udavača vidjela sam puno takvih djevojačkih i davno odlučila da niti ću ja kome dolaziti, o bogme niti će tko meni.

PINK BUTTERFLY
19.03.2009., 10:25
planirate skupa i to vam oboma odgovara-to mi je ok. mislila sam na one koji planiraju odvojene te dvije zabave pa jedno jedva čeka da dođe u kontrolu. ja znam da će mom dragom biti barem jedna striptizeta, ali me ne dira, jer ako nemam toliko povjerenje da znam da me neće prevariti onda čemu uopće svadba. pa ne bum se udala za nekoga za koga već sad sumnjam da bi me mogao prevariti pa to moram ići iskontrolirati. znam da bi sada moglo krenuti strijeljanje, ali rečenica tipa - idemo pogledati kaj dečki rade - meni znači -sigurno radi nekaj kaj ne bi trebao. budući da nisam mlada udavača vidjela sam puno takvih djevojačkih i davno odlučila da niti ću ja kome dolaziti, o bogme niti će tko meni.

slažem se s tobom,ako je zajednički tulum koji je zajedno dogovoren onda ok, ali ako su posebno djevojačka i momačka onda neka tako i ostanu do kraja večeri/jutra...

27dresses
20.03.2009., 07:28
nikad nisam mislila da ću ovo reći ali: imamo problem! Ja imam problem ali ne sa sobom već sa mojim dragim :lol:
Ne mogu vjerovati ali moj dragi ne namjerava imati momačku :eek: !
Bio je na momačkama od svih njegovih frendova i uvijek je govorio da je to njemu bezveze ali ajde već kad je to "tradicija" da će on otići na te momačke.... ali sad kad je njegova u pitanju on veli da ne dolazi u obzir :ne zna: ! Kaj da napravim???
Ja svoju silno želim imati, onak uz moje drage prijateljice....da se malo naplešemo i zabavimo te sad sa il bez stripera-svejedno, to bude samo ako bude njihova želja! Al žao mi sad imati svoju djevojačku a da moj dragi taj vikend bude doma :( ! Rekao je da bi on samo onako na piće sa ekipom kao normalan vikend al bojim se da bude na kraju i od toga odustao a da ću ja imati grižnju savjesti?!
je li koja od vas imala takav (glupi) problem ili ga imam samo ja? :lol:

Francesca
20.03.2009., 07:40
imaš ga samo ti :rofl:

ti svoju imaj, a on ak neće - kaj bi mu ti trebala napravit? :ne zna:

lizianthus
20.03.2009., 09:16
pa kaj, ni ja vjerojatno neću imat djevojačku. :ne zna:
big deal.
ja bi najradije da kuma i ja odemo na neku masažu, malo se ispričamo na kavi i gotovo.
sve što sam ja nekad htjela sam njoj napravila za djevojačku prije godinu dana i sad, nit ona ima druge ideje, nit ih može ostvarit (jedva sam ja i dovela u stan muškog masera za nju), nit ima vremena nit snage jer je trudna i hebu je na poslu.
tak da....ja si sigurno ne mislim sama još i to organizirat jer iskreno...ispalila bi na živce da još i to uz kompletnu organizaciju svadbe moram- tak da... :ne zna: laganica meni zvući ćist ok :top:

PINK BUTTERFLY
20.03.2009., 10:47
nikad nisam mislila da ću ovo reći ali: imamo problem! Ja imam problem ali ne sa sobom već sa mojim dragim :lol:
Bio je na momačkama od svih njegovih frendova i uvijek je govorio da je to njemu bezveze ali ajde već kad je to "tradicija" da će on otići na te momačke.... ali sad kad je njegova u pitanju on veli da ne dolazi u obzir :ne zna: ! Kaj da napravim???
Ja svoju silno želim imati, onak uz moje drage prijateljice....da se malo naplešemo i zabavimo te sad sa il bez stripera-svejedno, to bude samo ako bude njihova želja! Al žao mi sad imati svoju djevojačku a da moj dragi taj vikend bude doma :( ! Rekao je da bi on samo onako na piće sa ekipom kao normalan vikend al bojim se da bude na kraju i od toga odustao a da ću ja imati grižnju savjesti?!

ni moj nije htjeo i ja ga jedva nagovorila (ali mislim da nisam uspjela), i ja mu kažem šta misli o onom tulumu (o kojem sam pisala) a on meni kaže pa to ti je super odeš sa curama i malo se zabaviš,a on ništa? A neznam sad de više ni meni to neda...ali već sam rekla par curama pa...

Roza Smota
20.03.2009., 20:31
imaš ga samo ti :rofl:
ti svoju imaj, a on ak neće - kaj bi mu ti trebala napravit? :ne zna:
igzekli. kakva crna grižnja savjesti, kakvi bakrači? svatko od mladenaca tu večer organizira, ili neorganizira, prema vlastitim željama i životnom stilu.

inače, planiram s curama 'djevojački vikend', ali su sve slobodne tek na ljeto- dakle, nakon vjencanja. tako da ćemo ga retrogradno proknjižit kao djevojačku :D

scandalous_bitch
20.03.2009., 22:46

Ja bih voljela svog kontrolirati i provjeravati, ali to neće biti moguće... ali ne iz toga razloga koji si navela, već sam plašljivica i pesimist pa se bojim da mu se nešto ne dogodi... a znam da zvuči smišno, ali je tako... inače ne pije, ali tu će večer morati, pa jadan kak će on to??? :rofl::rofl::rofl:
U svakom slučaju, mislim da kod većine (koji se u neko doba noći spoje) ipak razlog nije nikakvo provjeravanje već su razlozi 'praktičniji'-prijatelji su zajedniči i vrlo često parovi... sasvim je normalno da svatko poželi doći k svojoj boljoj polovici... :mig:

kangaroooo
21.03.2009., 15:44
kud sam budala uopće išla nešto komentirati, vraćam se čitanju, samo čitanju. bitch baš mi je žao tvog dragog, ali mislim da bu se snašao. mi smo isto zajedničko društvo, sve provodimo zajedno i ljetovanja i nove godine i sve, ali to je moja DJEVOJAČKA, k vragu zato se tak i zove i on tu nema kaj tražit, osim toga pa cijeli život bum s njim, a osim svadbe želim pamtiti i nešto samo svoje, žensko...uglavnom za kraj oduvijek me fasciniralo kako par kad postane par, prestanu biti jedinke i ne mogu jedno bez drugog, ja nisam takva želim biti prije svega ja pa tek onda mi.

petrunjela1981
21.03.2009., 16:50
Ja ne vidim problem...svatko od vas će večer provesti kako želi, ti na djevojačkoj, a on na cugi s ekipom.
Ja još nemam pojma hoću li imati djevojačku, niti da li će moj budući imati momačku, kako nam dođe tako bude. Meni je sve ok, glavno da se zabavimo. U obzir dolazi i zajednički tulum

scandalous_bitch
21.03.2009., 18:41
kud sam budala uopće išla nešto komentirati, vraćam se čitanju, samo čitanju. bitch baš mi je žao tvog dragog, ali mislim da bu se snašao. mi smo isto zajedničko društvo, sve provodimo zajedno i ljetovanja i nove godine i sve, ali to je moja DJEVOJAČKA, k vragu zato se tak i zove i on tu nema kaj tražit, osim toga pa cijeli život bum s njim, a osim svadbe želim pamtiti i nešto samo svoje, žensko...uglavnom za kraj oduvijek me fasciniralo kako par kad postane par, prestanu biti jedinke i ne mogu jedno bez drugog, ja nisam takva želim biti prije svega ja pa tek onda mi.

Pa naravno budalo :rofl: (šalim se ja samo)
Da, i ja tu večer želim samo žene i isključivo žene!!! Eventualno goli lik kojeg prvi put vidim u životu :kava:
I potpuno te shvaćam, samo sam željela reći da mislim kako razlog spajanju (u većini slučajeva) nije provjeravanje...
Pa forum i je razmjena iskustava i mišljenja, zar ne? Zato, budalo draga :cerek: , samo ti komentiraj jer kad bih se slagala sa svačijim mišljenjem, ne bih imala što za napisati osim eventualno 'potpisujem' :D:D:D

kangaroooo
21.03.2009., 21:18
Pa naravno budalo :rofl: (šalim se ja samo)
Da, i ja tu večer želim samo žene i isključivo žene!!! Eventualno goli lik kojeg prvi put vidim u životu :kava:
I potpuno te shvaćam, samo sam željela reći da mislim kako razlog spajanju (u većini slučajeva) nije provjeravanje...
Pa forum i je razmjena iskustava i mišljenja, zar ne? Zato, budalo draga :cerek: , samo ti komentiraj jer kad bih se slagala sa svačijim mišljenjem, ne bih imala što za napisati osim eventualno 'potpisujem' :D:D:D

e sad si mi baš simpatična, malo sam zabrijala:mig:

mmimmi
06.04.2009., 11:25
evo curke, da se malo pohvalim....imala sam djevojačku u subotu!!!!
bilo je preeeeeedobro!!
išla sam sa mojih 10 curka u jedan restoran di bude živa muzika - tamburice. fino smo se naklopale i napile...a cure su mi spremile super iznenađenja. a najzanimljivije je bilo u pola noći kada sam dobila prekrasnu tortu sa "muškim spolovilom" :-) a tamburice sviraju "nemoj se udavati....."
cijeli restoran je pljeskao i pjevao sa nama...
ma super mi je bilo!!
sve koje se razmišljate da nećete imati djevojačku, moj savjet je da na bilo koji način "simbolično" obilježite tu večer!!
sjećat ćete je se za uvijek :-)

NikolinicaR
07.04.2009., 13:49
poz....svima...
moja djevojačka ce biti 23.05 taman se poklopio T.Cetinskog koncert....
Ali imamo problem dali ima koje mjesti u ZG a da nije s.Billy koji ima gdje za sjesti i pojesti i da ima zivu muziku za zafrkanciju?????
Mi bi iza koncerta negdje naravno nastavile tulumariti ali...kamo :ne zna::ne zna::ne zna:

curke pomagajte

lizianthus
07.04.2009., 14:27
Movie pub

Francesca
07.04.2009., 14:45
potpisujem Lizi :)

m@rty
07.04.2009., 14:47
big mama

NikolinicaR
07.04.2009., 15:38
curice:s:s
hvala:top:
Znaci movi pub subota ok i big mama...

Kakva je muzika????

hvalaaaaaaaaa:cerek:

annaaa
07.04.2009., 15:48
meni je na prvom mjestu dublin pub, onda big mama pa movie. u movie je počela dolazit neka starija ekipa i dosta je zadimljeno, nekako mi nije tamo više dobro :ne zna:

inače, imaš još i tamo na mjestu bivšeg gapa kod cibone živu muziku subotom, al tamburice :D pa ne znam kolko to voliš. tam je roštilj.

Francesca
07.04.2009., 20:04
Nikolinica - u Mouvie subotom svira bend a u pauzama su CD-i... i onak ti je urbana glazba, rock i pop... fino i plesno ak mene pitaš ;)

NikolinicaR
08.04.2009., 17:34
meni je na prvom mjestu dublin pub, onda big mama pa movie. u movie je počela dolazit neka starija ekipa i dosta je zadimljeno, nekako mi nije tamo više dobro :ne zna:

inače, imaš još i tamo na mjestu bivšeg gapa kod cibone živu muziku subotom, al tamburice :D pa ne znam kolko to voliš. tam je roštilj.
Mislis Daimont ili tako nesto tamo sam cula da je jako skupo i da su narodnjaci...

annaaa
08.04.2009., 18:52
ne, Maredo Grill. nije skupo, klasične cijene roštilja. nisam bila tamo, dragi je imao neko okupljanje i kaže da je dobro, dobra atmosefa, puno ljudi i tak. :) znam samo da moraš unaprijed rezervirat jer je uvijek krcato.

NikolinicaR
09.04.2009., 17:09
ne, Maredo Grill. nije skupo, klasične cijene roštilja. nisam bila tamo, dragi je imao neko okupljanje i kaže da je dobro, dobra atmosefa, puno ljudi i tak. :) znam samo da moraš unaprijed rezervirat jer je uvijek krcato.

aha....
A di je to preko puta ciboninog torna pored Gapa bivseg ili???
Zvuci mi super:mig:
Ja bi tako nesto klopa i muzika...do kada rade?????

m@rty
09.04.2009., 19:30
mislim da ti je to do narodnjačkog diamonda, a u meredu grill-u su ti i petkom ili subotom cigani... pa sviraju po željama.. nije moj gušt, ali tko voli...

OLA-LA
09.04.2009., 21:15
Vidim da pričate o tome da neki ne žele imati momačku, djevojačku pa da vi koji ju imate, imate grižnju savjesti radi toga-nemate ju zašto imati ...npr. moj dečko će na momačkoj imati više ljudi nego neki na svojim vjenčanjima;) , a ja djevojačku uopće neću imati i sve 5 nikom ništa;)

lizianthus
21.04.2009., 14:53
napisah sve al se forum zbrejko :(:(:( pa da ne ponavljam evo samo dvije sličice.
dragi i ja.

http://img142.imageshack.us/my.php?image=cimg1905f.jpg

http://img244.imageshack.us/my.php?image=19219643.png

yette
21.04.2009., 15:05
Icuce, kad vas vidim u ovim fora majicama i ja bih takve na svojoj djevojačkoj ;)

ma idem si i ja napravit jednu, možda drugu dragom.... :mig:

L_U_D_A
21.04.2009., 15:21
napisah sve al se forum zbrejko :(:(:( pa da ne ponavljam evo samo dvije sličice.
dragi i ja.

super lizi!! a di je bila djevojačka? doma?
p.s. jooj, pa ti si za tri dana udana žena?! sretno ti! i da bude lijep dan...

Francesca
21.04.2009., 15:58
dragi i ja.

je je... baš si se narezala te torte :rolleyes:

Yolaine
21.04.2009., 16:57
Ja isto počela razmišljat o djevojačkoj...nisam nekiljubitelj, moram priznat.
Al dragi želi momačku, a i moja kuma djevojačku pa ne mislim bit doma.
Mene u svemu tome nervira ta podjela po spolu, nisam uopće navikla izlazit sa (samo) curama, prije mješano ili više samo s momcima.
Najbolji prijatelj nam je zajednički i dragome je kum i užasno me smeta šta on meni ne može na djevojačku jer nije žena i jer ide mom budućem (naravno da ide). A isto tako još par prijatelja s kojima sam uvik izlazila u 90% izlazaka će bit na njegovoj momačkoj, a na mojoj djevojačkoj samo cure, prijateljice i sestre koje se međusobno ne druže toliko i s kojima sam masu bliska, al po kavama, a ne izlascima. Sve mi je to strano. Mogu slobodno reć da ne znam izlazit sa ženama! I da će moja ekipa za izlaske bit na momačkoj!
A mislim se ako napravimo zajednički, moj dragi će ispast papak, a i ovako svi misle da smo turbo nerazdvojni, šta i jesmo. Al uvik smo bili dio iste ekipe, dok i nismo hodali, i meni je normalno da sam "stalno" s njim, i njemu. Izlazimo jednostavno uvik skupa. I znam da vam je to bljutavo, al mislim da će mi falit na izlasku. Tako se ja osjećam...
Spajanje posli tuluma, ne znam ni koliko je to dobro jer ću onda stalno dogovarat di ćemo, šta ćemo.
Mislim da ćemo onda djevojačku rađe organizirat na Bolu na Braču u vikendici, a on u Splitu.
To mi je tako neka američka šema, užas! Hvala Bogu, neće bit ni stripera ni striptizeta. Ne jer mislim da bi me prevario, nego mi je to degutantno i još više američki. (meni)
Eto, da sam i to napisala.:rolleyes:

lizianthus
21.04.2009., 22:22
super lizi!! a di je bila djevojačka? doma?
p.s. jooj, pa ti si za tri dana udana žena?! sretno ti! i da bude lijep dan...

da, doma je bila

lizianthus
21.04.2009., 22:23
je je... baš si se narezala te torte :rolleyes:

:lol:
samo za sliku...ostalo je moja pomagaćica

shedevil
21.04.2009., 22:44
moja frendica koja se u subotu udaje :cerek: je imala prošlu subotu djevojačko, i nisu bile samo cure. i bilo je genijalno! mislim da poanta djevojačke večeri nije da na njoj budu isključivo cure nego da se mlada provede zadnji puta ko djevojka :nezna: pa makar i u muškom društvu ako se u takvom društvu inače nalazi i zabavlja.

Yolaine
25.04.2009., 17:02
moja frendica koja se u subotu udaje :cerek: je imala prošlu subotu djevojačko, i nisu bile samo cure. i bilo je genijalno! mislim da poanta djevojačke večeri nije da na njoj budu isključivo cure nego da se mlada provede zadnji puta ko djevojka :nezna: pa makar i u muškom društvu ako se u takvom društvu inače nalazi i zabavlja.

Je, al je meni problem šta sam se ja "kao djevojka" provodila skoro uvik sa svojim momkom i našim muško/miješanim društvom... Tako da je moje muško društvo zauzeto na momačkoj. :(

andy7
27.04.2009., 09:12
Je, al je meni problem šta sam se ja "kao djevojka" provodila skoro uvik sa svojim momkom i našim muško/miješanim društvom... Tako da je moje muško društvo zauzeto na momačkoj. :(

Mi smo napravili zajedno i bilo je super-super!!! Nitko nije ispao papak, ne kužim zašto se ne bi mogla provesti i ako ti je dečko tu odlično i kako neki kažu kao djevojka. Curke uživajte i nemojte se opterečivati glupostima

PUSA

yette
27.04.2009., 11:45
moj dragi je ovaj vikend imao momačku...pošto su svi znali moje mišljenje o "goloj teti koja pleše svakom u krilu" nadala sam se da ista neće doć....
WRONG... :flop: sva sreća da ja imam djevojačku ovaj vikend pa je na meni red da uzvratim udarac :rofl:

Blackie
27.04.2009., 11:47
moj dragi je ovaj vikend imao momačku...pošto su svi znali moje mišljenje o "goloj teti koja pleše svakom u krilu" nadala sam se da ista neće doć....
WRONG... :flop: sva sreća da ja imam djevojačku ovaj vikend pa je na meni red da uzvratim udarac :rofl:

:s:s:s potkrijepi fotografijama i nabijaj mu na nos

Giovanna26
27.04.2009., 12:28

Joj, katastrofa!!! A, da li je ON znao tvoje razmisljanje, tvoje zelje??!! Da li ste prije pricali, dogovorili se...
evo, upravo u petak cula kako je jedan descko imao momacko, nije htio striptizetu, rekao da ce otici, ako mu to naprave, naravno da su to napravili, on se digao, otisao, i, rekao da ga nazovu kada ona zavrsi...i, tada se vratio!!! Ma, svaka mu cast!!!! :top:
Mi nismo uopce mislili imati, ali sigurna sam da ce mu njegovi smjestiti, i iskreno muka mi je od toga...ne znam...mozda na kraju napravimo neki zajednicki party...
Iskreno, sve to mi je...ma, nemam pojma niti sama...ne znam...

Blackie
27.04.2009., 12:32
Joj, katastrofa!!! A, da li je ON znao tvoje razmisljanje, tvoje zelje??!! Da li ste prije pricali, dogovorili se...
evo, upravo u petak cula kako je jedan descko imao momacko, nije htio striptizetu, rekao da ce otici, ako mu to naprave, naravno da su to napravili, on se digao, otisao, i, rekao da ga nazovu kada ona zavrsi...i, tada se vratio!!! Ma, svaka mu cast!!!! :top:
Mi nismo uopce mislili imati, ali sigurna sam da ce mu njegovi smjestiti, i iskreno muka mi je od toga...ne znam...mozda na kraju napravimo neki zajednicki party...

ja bi ga samo pitala, kako bi se on osjećao da ja ližem nabildanog stripera u tangama....:kava:

Giovanna26
27.04.2009., 12:36
ja bi ga samo pitala, kako bi se on osjećao da ja ližem nabildanog stripera u tangama....:kava:

Ali, valjda su se prije dogovorili, pricali sta bi??!! Ne znam!! Ako on to nije htio, ako je ona rekla da ne bi to voljela, ma nema takvog drustva, prijatelja, nikoga da me nagovori!!!!
Ne znam...a, mozda je bilo skroz "benigno"...???

NikolinicaR
27.04.2009., 12:40
evo i mene sve smo dogovorili...
22.05-petak 2 tjedna prije vjenčanja je MOJA DJEVOJAČKA:cerek:
Birc u kvartu koji ima 2 etaze od toga je jedna u podrumu...mozesmo ostati do kada zelimo...muzika itd....

Pitanje dali znate slucajno koliko dode dj??? mislim da bi ga uzela jer da nebude daj ovaj cd onaj cd ovako sanjim dog repertoar...ha???
preporuke????:s

yette
27.04.2009., 13:28

pa inaće (dok mene nije upoznao) moj dečko drugim dečkima sriktavao "TE" jer je bio izbacivač jedno vrijeme pa se kakti kretao u takvim krugovima... pa sam znala da će mu vjerojatno "vratit"....da, znali su da me smeta, čak sam jedno vrijeme govorila da ću ga ostavit ako to naprave...očito ih (čak ne ih, govorimo o KUMU) to nije nimalo omelo u planu...i još onda ja glupača idem ispitivat detalje (moja najveća glupost) i završimo u svađi, ne pričamo i to samo 2 tjedna prije...želite li i s vama podijelim te detalje? ja ne znam da li sam ja preljubomorna ili šta ali zamislite si prizor - vaš dečko polugol (da da da ona im skine majice) sjedi na stolici i ona iznad njega/po njemu tak svejedno pleše gola, potpuno gola...to mi je tak bljak...ne osuđujem nju ni njen posao ali se ja, majke mi moje, da se bavim tako nečime ne bi mogla pogledati u ogledalo, ne bi....s kumom ne planiram u životu progovoriti niti riječ jer je time samo pokazao da nema nikakvoga poštovanja prema meni ne samo kao budućoj supruzi nego kao i prema ženi...tim više šta smo non-stop skupa visili i znao je da me smeta, a on ju je ipak dofurao...sad nek mu bude kum, meni on od subote ne predstavlja amato ništa...
sad vi meni recite da li ja pretjerujem? jer se ja sama ne mogu procijeniti...
:ne zna:

aranea
27.04.2009., 13:41
oprosti ali kako je kum kriv što je ta striptizeta skinula majcu tvom budućem i plesala gola u njegovom krilu!
Kum je učinio to zbog mladoženje...a tvoj budući da stvarno to nije htio pokupio bi se...ovako... sorry...ali potvrđuje da žabu nije teško u vodu natjerati!
Ti ćeš oprostiti mužu nešto što kumu ne možeš oprostiti...ne razumijem to...očito je to nešto neoprostivo kada ne želiš više nikada riječi progovoriti s njegovim kumom...

annaaa
27.04.2009., 14:40
po mojem pretjeruješ, sorry...tvoj dragi je mogao otić dok ona ne obavi svoje pa se vratit, ili joj reć nek pleše drugim, slobodnim dečkima. meni je to isto nekako degutantno za zamislit, ali nije mi to vrijedno da ne pričam s dragim dva tjedna prije vjenčanja. a kum je to napravio jer se to vjerojatno očekivalo i drugi dečki su ga vjerojatno nagovarali. :ne zna:

aranea
27.04.2009., 15:09
upravo tako! mislim da si svoju ljutnju usmjerila na krivu osobu! Ako uopće ima smisla to što si sada ljuta!

Francesca
27.04.2009., 15:47
moj dragi će imati striptizetu :rofl:
ali meni to uopće nije problem...
on je ionako rekao da s njom neće imati ništa i on i kum su se dogovorili da će kum nju dovesti da malo podigne atmosferu i to je to...

imam apsolutno povjerenje u svog dragog i 100000% sam sigurna da on na nju neće prst staviti a kamoli se upuštati u nešto više...

kika78
27.04.2009., 18:03
moja djevojačka i momačka od dragog je bila ovaj vikend!!!
sam ću vam reći da smo se trijeznili cijelu nedjelju :zubo: bilo je FENOMENALNO!!!
dragi imao dvije striptizete a ja kumi zabranila stripera.
ma bilo je mrak!!!

Francesca
27.04.2009., 18:22
to kikaaaaaaaaaaaa :rofl:

a zakaj si kumi zabranila stripera!?!?!?!?

kika78
27.04.2009., 18:27
ma nemam pojma... nekak mi se to činilo glupo. nekak neugodno...
ali nemojte ponavljati moju grešku - kad se atmosfera zahuktala, striper bi bježao od nas baba a ne mi od njega :crta: :lol:
al bilo je i ovak savršeno!

annaaa
27.04.2009., 18:32
ja ću imat stripera, a moj dragi ne! njemu to baš nije napeto i on će dečke odvest na piće. zato ću ja nadoknadit za oboje :rofl:

a di ste imali, kika? doma?

kika78
27.04.2009., 18:37
ja bila doma, u stanu a on u vikendici mojih staraca blizu zagreba! idealno se podijelili!
došao mi je ujutro doma i ostatak dana smo se prehitavali po krevetu. sam smo otišli na ručak kod njegove mame... njami, juhica!!!

mc_marina
27.04.2009., 18:40
Cure, gdje ste imale djevojačku? Mislim, jeste li išle u kafić, disko ili privatno ;)
Ja mislim privatno u vikendici, daleko od javnosti i na osami :zivili::trio:
Zanimaju me vaša iskustva :D

annaaa
27.04.2009., 18:41
hihihiihi kad niste cugeri, kika!
šalim se :mig:
tak ću i ja; doma prvo pa nekud van.
i to će tak brzo doć :eek:

kika78
27.04.2009., 18:44
i ja sam mislila prvo doma pa onda van, ali kad sam si zbrojila cifru koja bi mi bila potrebna da isfinanciram 13 cura, lagano sam zaključila da ćemo cugati doma.
ali nije važno di ste, važno je da se dobro zabavite!!:zivili:

Francesca
27.04.2009., 20:34
ja ću vani...

yette
28.04.2009., 07:59
upravo tako! mislim da si svoju ljutnju usmjerila na krivu osobu! Ako uopće ima smisla to što si sada ljuta!

ne znam da li ima smisla ili ne..ali sam ljuta...niti trazim od svojih cura stripera, niti bih voljela da on ima striptizetu...ne znam zasto...nekako mi to nije...ne znam...i sama sam sebi čudna...:(
kum je znao moj stav o tome...i da ju je bilotko drugi dofurao ne bih se naljutila...ali ljudi koji su nam bliži i koji se znali moje mišljenje...
meni je nekak nepojmljivo da bi moj dragi imao potrebu (da pored svoje buduće supruge) da bude u klinču :rofl: s nekom ŽNJ golom curom... on onak polugol, ona skroz gola, onak da se previja po njemu...koma...
ja sam si npr. to ovako usporedila - zasto ja ne bih kada izađem s curama van u grad plesala s nekim drugim dečkom, skidala mu majicu, on meni itd...
kak bi to zvučalo?
oprostite...neću više pisat...možda me prije prođe... :mig:

aranea
28.04.2009., 08:10
ja razumijem da si ti ljuta, ali ne razumijem zašto si ljuta na kuma??? Jer ja čisto sumnjam da je tvoj dragi bio protiv striptizete, bar ne toliko da bi on sam zabranio kumu da dovede žensku ili bi se on sam pokupio. Ti jesi bliska sa kumom, ali kum si je bliži sa tvojim budućim. Zapravo je najgluplja stvar u svemu tome što si ti pitala detalje, a još gluplja je što ti je dragi sve opisao! :rolleyes: U svakom slučaju imaš pravo osječati se kako se osječaš, ali ja sam svakako mišljenja da je kum najmanje kriv. Tako je moj dragi zeznuo 7 godina studiranja zbog društva...nisam nikada mrzila te dečke, to društvo...jer ja imam odraslu osobu, i nitko njega nikada nije tjerao da se on druži s njima umjesto da bude na predavanjima... kada bi se svađali znao je on sam reći da se više neće družiti s njima, pa bi ga još više napala jer ispada da su drugi krivi što on nije završio fax... ne znam da li me razumiješ??? To nisu djeca...to su odrasle osobe koje itekako znaju procjeniti što je dobro, što je loše. Sami se uvijek izbore za sebe...a sada da za to nisu kadri??? ne vjerujem...

tamaraa
28.04.2009., 10:24
I ja mislim da je ovdje ljutnja krivo usmjerena, jer tvoj dragi je trebao odreagirati ako je već znao da ti to toliko smeta. Sve je stvar dogovora.

Nemam ništa protiv stripera i striptizeta na tim večerima, to je samo dio zabave i nema potrebe za ljubomorom. Toliko povjerenja bi bar trebalo biti između budućih muževa i žena.
Uostalom kao da je jedina prilika za zastranjivanje na djevojačkoj i momačkoj. Ako to netko baš jako želi napravit će bilo kad.

Slažem se da je malo bljak kad baš potpuno gola striptizeta pleše u krilu. Za stripere nisam čula da se skidaju do kraja,bar na ovih nešto djevojačkih za koje znam.

Vrlo vjerojatno ću imati stripera na svojoj zabavi, a ak treba dragom bum ja platila striptizetu pa nek se društvo veseli. :D

Yolaine
28.04.2009., 13:03
ne znam da li ima smisla ili ne..ali sam ljuta...niti trazim od svojih cura stripera, niti bih voljela da on ima striptizetu...ne znam zasto...nekako mi to nije...ne znam...i sama sam sebi čudna...:(
kum je znao moj stav o tome...i da ju je bilotko drugi dofurao ne bih se naljutila...ali ljudi koji su nam bliži i koji se znali moje mišljenje...
meni je nekak nepojmljivo da bi moj dragi imao potrebu (da pored svoje buduće supruge) da bude u klinču :rofl: s nekom ŽNJ golom curom... on onak polugol, ona skroz gola, onak da se previja po njemu...koma...
ja sam si npr. to ovako usporedila - zasto ja ne bih kada izađem s curama van u grad plesala s nekim drugim dečkom, skidala mu majicu, on meni itd...
kak bi to zvučalo?
oprostite...neću više pisat...možda me prije prođe... :mig:
Ja te skroz razumin!
I ja bi poludila da kum dovede striptizetu jer sam dobra s njim i jer zna koliko bi mi to smetalo - meni je to onda od njega izraz nepoštivanja.
Ne mislim uopće da nemampovjerenja u svog dragog niti mislim da bi on s njom bilo šta napravia, nego mi se gadi uopće mogućnost da neka jeziva striptizeta bude na momačkoj, prezirem taj običaj glupih Amerikanaca!
A upravo me strah da ne bi kum iz neke glupe šale (baš zato jer sam takva žestoka protivnica) doveo striptizetu. Ne znam kako bi to moj dragi mogao zabranit ili spriječit, a da izađe dok ona to otpleše, ispalo bi tek glupo, ko da se boji za svoje postupke, ko da ne može pogledat striptizetu!
Uglavnom, meni su momačka i djevojačka samo jedan veliki nepotrebni stres!

Giovanna26
28.04.2009., 13:16
Zalosno, sta se na kraju ne mozete dogovoriti sa svojim dragim, i znati kako, sta zelite oboje!!! Na kraju, nije u redu ako netko dovede striptizetu, a zna da to nije zelja, i da ste se tako dogovorili, u najmanju ruku smatram nepostivanjem, ali isto tako, nitko drugi nije kriv kako ce se vas dragi ponijeti, ako ta ista doticna i dodje...zasto ne bi mogao otici, i vratiti kada ona ode??!! Veci bi mi bio frajer time, nego dopustiti da mu gola gura svoje medjunozje u facu...ili, u najmanju ruku, pa mladozenja je taj koji "dopusta", sta, koliko, do koje granice ici...moze on odmah i reci, u uputiti na slobodne decke, ili one koji zele!!!
I, ne zaboravite, da se sve moze, kada se hoce...i, da ovisi o vasem dragom, kako ce se snaci u odredjenoj situaciji...ako, znate...i, samim time NITKO nije drugi kriv...on je odgovorna, ozbiljna osoba, koja se za tjedan dana zeni za zenu svoga zivota, i trebao bi znati sta je dopustivo, prihvatljivo...

Yolaine
28.04.2009., 13:31
I, ne zaboravite, da se sve moze, kada se hoce...i, da ovisi o vasem dragom, kako ce se snaci u odredjenoj situaciji...ako, znate...i, samim time NITKO nije drugi kriv...on je odgovorna, ozbiljna osoba, koja se za tjedan dana zeni za zenu svoga zivota, i trebao bi znati sta je dopustivo, prihvatljivo...
Ma ja uopće ne mislim da će se moj dragi glupo ponašat, niti da će dozvolit da pleše po njemu...u to sam sto posto sigurna, može on nju uputit na druge momke. Al ja uopće ne želim da striptizeta bude tamo prisutna!
Ma nadam se da ne bi kum meni to napravio...zapritit ću mu!
Najrađe bi zajednički tulum, al to ne želi baš nitko osim mene, svima je to glupo...pa dobro onda, pokušat ću izvuć najbolje iz toga. Mi smo se dogovorile da ćemo valjda na Brač (Bol) u vikendicu, bit prvo doma pa vani. A oni će u Splitu vani.

Giovanna26
28.04.2009., 14:02
A, zasto na kraju zazirete od tih famoznih striptizeta??!! I, ja nisam nikakva ljubiteljica, niti pobornica...ali, vama su to takve muke, problemi, jadne ste, uzbudjujete se oko toga, zivcirate...a, to vam stvarno ne treba...

Yolaine
28.04.2009., 14:55
A, zasto na kraju zazirete od tih famoznih striptizeta??!! I, ja nisam nikakva ljubiteljica, niti pobornica...ali, vama su to takve muke, problemi, jadne ste, uzbudjujete se oko toga, zivcirate...a, to vam stvarno ne treba...

Jadan mi je takav način zabave, jadne su mi i striptizete i gledatelji i ne želim da mi dragi bude jedan od njih, pogotovo šta nije taj đir. Meni je striptiz super, al između parova, a ne s nekom grezom striptizetom. Al to je već druga tema.
To mi je isforsirano, ko mi smo na momačkoj, ludi smo!

Giovanna26
28.04.2009., 15:12
Jadan mi je takav način zabave, jadne su mi i striptizete i gledatelji i ne želim da mi dragi bude jedan od njih, pogotovo šta nije taj đir. Meni je striptiz super, al između parova, a ne s nekom grezom striptizetom. Al to je već druga tema.
To mi je isforsirano, ko mi smo na momačkoj, ludi smo!

Ma, ja se u potpunosti slazem s tobom,i ja tako razmisljam, ali vidis da ipak to musko drustvo na kraju napravi tako!!! Ja sam sigurna da ako cemo i imati momacko/djevojacko, da ne trebam strahovati za "doticnu"...nikada se ne zna, ali mislim da sam po tome sigurna...
Ali, problem je sta ti kazes da je tebi to jadno, da su ti gledatelji jadni, i da ne zelis da ti dragi bude jedan od njih...ne mislim nista lose, ali sta on misli, kakvo je njegovo razmisljanje??!!
Mozda na kraju on i drustvo, zezancije radi, i bi takvo nesto...
Ne znam...samo ti zelim reci da pokusas ne previse se opterecivati se time, biti opustena, da ce sve biti u redu...to je jedna tako sporedna stvar...
Glavu gore, draga...sve cemo to na ovaj ili onaj nacin proci...
A, da nema momacko???

Roza Smota
28.04.2009., 16:27
A, da nema momacko???
nadam se da si se šalila.

pa očiti je izbor da mu kaže da joj je teško pri pomisli kako pleše s drugom golom ženom i da zamoli da toga ne bude. odosno na istu stvar napravi s kumom, ako je on taj koji odlučuje o striptizeti.

iako stvarno ne vidim da jedna gola žena može napraviti takvu štetu paru koji se razumije i otvoreno komunicira. a nisam baš sigurna ni da je ta potreba da se kontrolira i određuje izgled zabave, u kojoj nećemo sudjelovat, konstruktivna za zajednički život.

btw. moj ide s 10-ak prijatelja 5 dana na put izvan hrvatske. ja bih, tako razmišljajući, trebala bit shrvana strepnjom...:D

L_U_D_A
28.04.2009., 16:52
i moj će vjerojatno imat animir-damu, i da mi je svejedno-nije, al jebemu miša, mislim da će se normalno muško prije napalit kad neka nepoznata cura senzualno pleše u disku, nego na polugolu curu koja za to dobiva pare i istu večer odrađuje još nekoliko "gaža", tako da sam odlučila ne bedirat se previše.

a tebi bih yette, rekla da se nemaš za što brinuti, s obzirom da ti je u detalje sve ispričao, vjerojatno ništa ne krije. znam da ti se gadi pomisao na to, ali nemoj razmišljati o tome. iskreno, i meni se gadi pomisao da je moj dragi spavao s ikim prije mene pa ne razmišljam o tome jer di bi me to dovelo...:rofl:

i ja ću vjerojatno imati sttripera, ali što se muških stripera tiče, to je nebo i zemlja u odnosu na ženske. muški striptiz je meni urnebesno komičan i odbojan, zato mi je iskreno 100 puta veća fora nego ženski.. i meni će sigurno biti zabavnije nego dragome, hehe.

Yolaine
28.04.2009., 17:06
Ajme, ja sad ispadam neka luđakinja. :rolleyes: Ma ne mislim uopće da nam je to neka prijetnja našoj vezi, ni da bi mu se svidila striptizeta, ni išta takvo. Jednostavno je nešto što iz principa prezirem. I nekako mi je ponižavajuće za mene da dva tjedna prije vjenčanja dovedu njemu striptizetu, ko-ajme jadan on sad mu je zadnja prilika da vidi striptiz.
A šta se tiče dragog - nije ni njemu to neka fora ni gušt i pričali smo o tome, ne želi on striptizetu, ja se samo bojim da je netko ne dovede radi baze.
Al pričat ću ja s kumom i reč mu da bi mi to bilo stvarno bezveze. A dragi mu je već i reka. Ne znam, valjda kad sam pročitala kako se yette iznervirala, uvatila me neka nervoza i za mene. A u biti sam skoro sigurna da kum to ne bi napravio. Pa nitko iz njihovog/našeg društva nije neki takav lik. :) Malo sam ja zabrijala. Valjda zato jer su mi striptizete tako odvratne. :rolleyes:
A šta se tiče muških stripera- istina , to je skroz drukčija stvar jer su oni ništa drugo nego smješni. Mada ne želim ih imat.
Imamo ja i dragi super komunikaciju,al može se nešto napravit njemu iza leđa, zbog toga sam se ja brinila. Al neću više. :mig:

L_U_D_A
28.04.2009., 18:58
mislim da bi se ti najmanje trebala brinuti pošto imate isto mišljenje i ti i dragi i njegova ekipa... previše se živciraš, yol.. :)

Yolaine
28.04.2009., 21:39
mislim da bi se ti najmanje trebala brinuti pošto imate isto mišljenje i ti i dragi i njegova ekipa... previše se živciraš, yol.. :)

Istina!
Pričala s dragim malo večeras o tome, kaže da sam skroz poludila, da se on već s kumom dogovoria da ne dolazi nikakva striptizeta u obzir, a ni kum ne želi ni ne namjerava ( nego samo to nekad namjerno spominje da mene zafrkava), planiraju imat večeru negdi pa izlazak ka svaki drugi. I od cilog tog društva niko nikad nije ima striptizetu, niti im je napeto. Više vole kvalitetnu klasičnu pijanku s pričom i zafrkancijom. Jedino šta će bit drukčije je to šta će bit i papanja. :cerek:

E da, Giovanna26 - i moj dragi misli da je super napravia taj lik koji je otiša dok je striptizeta bila tu jer se ne slaže s tim...kaže da bi vjerojatno i on tako nekako reagira ako mu se ne da tu bit, kad bi je netko u 0%mogućoj situaciji netko dovea. tako da je sve pet! :)

Giovanna26
28.04.2009., 22:28
Eto, Yol, bas mi je drago!!! Vidis, sve super! Opusti se, i uzivaj!

mali_cox
29.04.2009., 07:21
Dragi je imao momačku dan prije moje djevojačke. Njemu su dečki rekli samo da dođe u 19 sati na to mjesto tako da on nije ni znao ništa o planovima. imali su normalnu zabavu, pili jeli, zezali se, slušali muziku i svirali. većina momaka je u ozbiljnim vezama i više manje nikome nije ni do kakvih gluposti.
Moja djevojačka je bila mrvicu zanimljivija:D
Cure su isplanirale sve, nisam imala pojma ni o čemu dok se nismo našle. One su to zamislile kao večer kad radim sve ono što nisam dugo radila, tako da je tu bila uključena i fizička aktivnost u vidu rolanja:rofl::lol:, napravile su mi 10 zadataka koje sam morala obaviti i za svaki sam dobila neku nagradu. Za rolanje nagrada je bila sat vremena masaže i piling tijela. Za jedan krug oko Jaruna i nije loše.:D:D
O ovim zadacima ne želim pisati iz osobnih razloga.:rofl:
Meni je prvotna ideja o djevojačkoj bila nezanimljiva ali sam sad jako sretna da sam ju imala jer sam se i opustila i uživala u ženskom društvu i malo pobjegla od svakodnevnih briga i strke oko priprema vjenčanja.

G_abrielle
29.04.2009., 07:46
MORAM ovdje staviti ovo da pročitate:)

http://www.24sata.hr/fun-sexy/clanak/izdajnicka-svinja-milovala-tude-grudi-prije-vjencanja/114159/?context=naslovnica&web_page_id=main_page

jelica
29.04.2009., 11:11
Ma daj, to striper/striptizeta je tak već isfurano.
Moj dragi je otišao sa dečkima u restač na finu večeru i još finije vino, a mi smo doma imale amatersku izvedbu "Hrvatska Traži Zvijezdu" sa žirijem i svime :p Toliko smo se otimale za mikrofon da nitko nije ni pio :rofl: Ali mora da smo prekrasno pjevale kad nam stričeki u plavom nisu pozvonili na vrata :mig:
Ak se društvo nemre zabaviti bez golotinje, j...š takvo društvo.

Ereshkigal
29.04.2009., 14:33
Moj dragi će imati roštilj sa prijateljima. A što se djevojačke tiče-meni to samo predstavlja tlaku.Cure s kojima se ja družim nisu društvo, svaka je ajmo tako reći različita i nikad ne izlazimo sve zajedno. Ali moja kuma je zapela i nema mi druge....Ovaj vikend tako planiram nekakvu večericu i lagani izlazak. Nikakvi striperi, ja se uopće ne bih snalazila u takvoj situaciji.....

Francesca
29.04.2009., 21:14
Ja se snalazim u svakoj situaciji :raspa:
Pa bih se snašla i sa stiperom jelte... Imala sam ja karte i za Chipendalese (ili kak se već piše) ali sam se razboljela pa sam ih dala kolegici...

Ali kod mene je za sad plan da se ide u Mouvie ali planovi se vidim kod mene brzo mjenjaju... Nemam pojma kaj kuma ima na umu ;)

Giovanna26
29.04.2009., 21:18
A, nasem je frendu, vlastita cura, iliti buduca (sada vec ohoho sadasnja), sama platila striptizetu!!! Stvarno!! Mudro!! Kazes sta smije, oko koga, koliko...ti je placas!!!

zeljka2905
30.04.2009., 09:18
Mi smo imali skupa rostilj kod nas doma i onda smo se odvojili, muski sami, mi same pa se nasli kasnije u disku....i super nam bilo...:D
Netko je napisao da striptizeta nije u pameti ljudima koji imaju ozbiljne veze i koji ne trebaju neke gluposti a onima koji jos nisu je to jaako fora...

Samo cu jedno reci....mi mozemo svojim muzevima/zenama vjerovati kao slijepe....ali sa kojom casicom alkohola i ona najsvetija osoba se pretvara u nesto drugo :mig:...Samo da napomenem da sam ja svojoj kumi organizirala prije sad skoro 5 godina stripera i da sam se jako iznenadila...mladenka je stvarno izbjegavala svaki kontakt, ali zato jedna djevojka (inace u dugoj vezi, i jako sveta - ne bi ona nikad :rolleyes:) je nestala sa striperom na neko vrijeme....eto tolko...a da ne kazem kakvi su muski...ono face....ma i ako necu moram da ne bi ipao papak...eto to je moje misljenje...:kava:

inka1104
02.05.2009., 20:48
ja na svoju djevojacku putujem u petak ....jedva cekam ....dragi ostaje na kominu sa deckima i par janjcica i harmonikasem ...

a to sta se tice da je nekome striptizeta skinula majicu na maomackoj ....pa zar joj to nije u opisu posla ...relax sve je to zabava ....mislim trebala bi biti ali ako ne virujes buducem sa striptizetom onda bi se fakat trebalo zapitat ...

inka1104
02.05.2009., 20:49
Ma daj, to striper/striptizeta je tak već isfurano.
Moj dragi je otišao sa dečkima u restač na finu večeru i još finije vino, a mi smo doma imale amatersku izvedbu "Hrvatska Traži Zvijezdu" sa žirijem i svime :p Toliko smo se otimale za mikrofon da nitko nije ni pio :rofl: Ali mora da smo prekrasno pjevale kad nam stričeki u plavom nisu pozvonili na vrata :mig:
Ak se društvo nemre zabaviti bez golotinje, j...š takvo društvo.

amen ,ali i te striptizete su ionako samo sprd ( bez uvrede cijenjenim damama koje to rade ) to je zezancija

maybelline
02.05.2009., 21:47
kod mene je najcesce da se zenske okupe kod mlade,cetvrtak,naprave ruzmarine ili revere,masne za aute ili ako jos sta treba za uredenje sale,tu naravno bude jos idrugih gosti,rodbina od mlade,prijatelji,susjedi...a kod mladozenje se vec debelo opijaju, i kasnije oni od mladozenje dolaze kod mlade gdje svi skupa piju,plesu,slave..vecinom budu svirci.
uglavnom sve u svemu lijepo se svi zabave,u petak bude jos toliko toga za obavit a svi mamurni od sinoc..
ja budem jos vidila kako cemo to napravit,vkerovatno cemo zajedno nest iskombinirat,u svakom slucaju bez striptiza

aranea
04.05.2009., 10:23
Ja sam se iskreno grozila djevojačke... ne volim zabave koje se vrte oko mene :D Tako sam recimo nekoliko puta uspjela izbjeći proslavu svog rođendana! I da nije kuma angažirala tamburaše, sigurno bi se izvukla i sada!
Čitav dan sam spremala djevojačku, radila kanapeiće, plate...ali nekako nisam osječala da to sve pripremam za svoju zabavu!
Bilo je tu svega od poklona...Za neke se i moj dragi zahvalio :mig:
Uglavnom...bila sam na djevojačkoj gdje je bio striper. A bila sam sada i na svojoj...moje mišljenje je da su tamburaši puno bolji izbor.
Dečki su tamburali od 22:30 do 04:00h...za nas 15-tak cura!
Cure su bile posvuda! Imale smo čitavu kuću za sebe... Moj buraz koji je rekao da se neće ni približiti djevojačkoj bio je s nama skoro do samog kraja! On je osoba koja inaće ne pleše, ali tko bi odolio mojim curama! :cerek: A bio je i on dan prije na momačkoj mog dragog...uglavnom...priča se po selu da je kod nas bilo puno bolje! :D
Nemojte me krivo shvatiti, ne hvalim ja svoju djevojačku...mislim da bi svaka djevojačka uz tamburaše bila ovako dobra! uz cugu, dobru muziku i još bolje društvo zabava je neizbježna! :D

yette
04.05.2009., 12:21
evo da se i ja malo oglasim pošto sam malčice zakuhala ovu temu sa striptizetom...ok...onaj dan kad sam postala prvi post u vezi dojma s momačke je bio u efektu skroz...nekako sam bila sva povrijeđena ne zato jer sam mislila da mi se dragi šlatao s njom ili tako nešto, već iz razloga same potrebe da ona bude na momačkoj...pošto sam mu ja skoro sve pripremila za momačku (cuga,klopa, posložila stolove, sve, sve ,sve), pa čak sam drugo jutro (doslovce jutro-oko 6h) došla tamo da sve pospremim nakon tog urnebesa...ne kažem da sam ja očekivala nekakvu zahvalnost oko toga,ali bilo mi je žao da sam se ja toliko trudila da on bude što više zadovoljan i da se fakat zabavi,a oni (i on, i kum, više nikoga ne izdvajam) nisu mogli biti barem malo fer prema meni i NEdovest "to" ... i još uvijek mislim da to nisam zavrijedila ali šta...nije si je sam dofurao i ne mogu reć da mi je to razlog za prekid veze 2 tjedna prije vjenčanja...
sad su mi se naravno emocije i tenzije stišale...nije da sam to zaboravila...ali dečko mi je rekao da će drugi put (na drugim momačkama) otići sa strane ukoliko bude miss "ja sam gola i plešem po tuđim dečkima" prisutna... :mig:

Maxica
04.05.2009., 12:49
...priča se po selu da je kod nas bilo puno bolje! :D
Nemojte me krivo shvatiti, ne hvalim ja svoju djevojačku...mislim da bi svaka djevojačka uz tamburaše bila ovako dobra! uz cugu, dobru muziku i još bolje društvo zabava je neizbježna! :D

Ali zato ću ja hvaliti tvoju djevojačku:tulum::tulum:

Tamburaši :s

Kanapeići :klopa::klopa:

"Odbjegla mladenka" :cerek::kiss:

Atmosfera:zivili:

i naravno da selo priča, pa orilo se do Dubrave!!!!

maybelline
04.05.2009., 16:24
mislim da bi svaka djevojačka uz tamburaše bila ovako dobra! uz cugu, dobru muziku i još bolje društvo zabava je neizbježna!

apsolutno se slazem

Francesca
04.05.2009., 18:20
evo da se i ja malo oglasim pošto sam malčice zakuhala ovu temu sa striptizetom...ok...onaj dan kad sam postala prvi post u vezi dojma s momačke je bio u efektu skroz...nekako sam bila sva povrijeđena ne zato jer sam mislila da mi se dragi šlatao s njom ili tako nešto, već iz razloga same potrebe da ona bude na momačkoj...pošto sam mu ja skoro sve pripremila za momačku (cuga,klopa, posložila stolove, sve, sve ,sve), pa čak sam drugo jutro (doslovce jutro-oko 6h) došla tamo da sve pospremim nakon tog urnebesa...ne kažem da sam ja očekivala nekakvu zahvalnost oko toga,ali bilo mi je žao da sam se ja toliko trudila da on bude što više zadovoljan i da se fakat zabavi,a oni (i on, i kum, više nikoga ne izdvajam) nisu mogli biti barem malo fer prema meni i NEdovest "to" ... i još uvijek mislim da to nisam zavrijedila ali šta...nije si je sam dofurao i ne mogu reć da mi je to razlog za prekid veze 2 tjedna prije vjenčanja...
sad su mi se naravno emocije i tenzije stišale...nije da sam to zaboravila...ali dečko mi je rekao da će drugi put (na drugim momačkama) otići sa strane ukoliko bude miss "ja sam gola i plešem po tuđim dečkima" prisutna... :mig:

zato ja sa momačkom svoga dragoga ne želim imati ama baš ništa...
sam si sve organizira (kum i on), sam će si i naći prostor i organizirat klopu i sve kaj god hoće... a najmanje mi pada na pamet ići pospremat za njima...

imam ja pametnijeg posla - npr. oporavljat se od svoje djevojačke ;)

ivana3101
05.05.2009., 08:22
Drage moje!! Evo prošla je i moja djevojačka!! Bilo je super...imam najbolju kumu na svijetu i moje drage curke!!! NIje bilo stripera jer mi to i nije neki gušt..nego mi bile na moru tri dana i dva dana sam morala gledat ogromnu smeđu kutiju u koju nisam smijela zavirit!!! u neko doba većeri upali muzikaši u birc umrla sam od srama al bilo je super!! a onda sam napokon vidla tortu iz velike smeđe kutije i samo mogu reći hvala vam drage moje prijateljice!!

annaaa
07.05.2009., 08:10
ja sam skužila da bi moja djevojačka trebala bit za produženi vikend, tj. 13.6. s obzirom da mi i svadba pada za produženi vikend, da baš ne zauzmem sve praznike ove godine :mig: mislila sam napravit djevojačku 2 tjedna prije svadbe. kaj mislite o tome??? jel to ok? :ne zna:

ivana3101
07.05.2009., 08:14
i moja je bila 2 tjedna ranije...uspijem se oporavit...još samo 9 dana!!!

Coco Vanilla
07.05.2009., 09:17

Zato što nijedna normalna osoba ne voli ni pomisao da joj po ljubavi njenog života plazi gola baba sa ogromnim silikonskim sisama..:kava:

nasmijana17
07.05.2009., 10:13
Cure u dilemi sam.....Jucer sam saznala da mi seka planira dva dana
prije svatova djevojacku napravit.
Frka je u tome da tjedan dana prije nije moguce posto mi vecina frendica tek dolazi u taj cetvrtak prije svatova ( iz Njemacke i jos iz drugih krajeva Lijepe Nase). Ja u cetvrtak imam na planu salu kitit.....
Kaj sada?
P.S.: Sestra mi je trvodglava i tesko da ce odustat od svog plana. :ne zna:

ivana3101
07.05.2009., 10:24
draga pa lijepo zaposli curke da ti pomognu okitit salu i onda djevojačko počinje!!;)

nasmijana17
07.05.2009., 10:27
draga pa lijepo zaposli curke da ti pomognu okitit salu i onda djevojačko počinje!!;)

Pa cure budu pomogle, to bez daljnjega....ali meni ostaje samo jedan dan da se oporavim od djevojacke......
A tjedan dana prije su cure iz sela nekaj organizirale....Pa ne bum valjda dva puta...?:confused:

ivana3101
07.05.2009., 10:30
a kaj sad!!! kaj se "mora" nije teško!!! ma draga nemoj se živcirat samo se opusti i sve bu sjelo na svoje mjesto!! i vele da adrenalin puca na dan vjenčanja tak da budeš prelijepa na vjenčanju pa čak i ak djevojačko bude 2 dana ranije!!

nasmijana17
07.05.2009., 10:45
I to kaj velis.....
Valjda me sada pocela lagano nervoza hvatati pa si i oko takvih sitnica razbijam glavu.:misli:

vjestica35
07.05.2009., 12:59
Mi nismo imali klasičnu momačku i djevojačku, već smo k sebi pozvali kumove s jedne i druge strane da se upoznaju i još dva para tako da smo se zezali uz roštilj i pjevušenje uz glazbu. Bilo je super.

NIVES pra
07.05.2009., 13:04
Ma ja bi sa svojim curama otisla negdje na piće, istulumarila i napila, ali pametno napila. Da se svega sjećam :D

AmarieZgb
07.05.2009., 14:08
Zato što nijedna normalna osoba ne voli ni pomisao da joj po ljubavi njenog života plazi gola baba sa ogromnim silikonskim sisama..:kava:

lighten up girls... pa nece ju poseviti tamo nasred momacke ... cura ce otplesati svoje, on je golo zensko tijelo vidio i prije tebe dakle nista novo, malo ce mu zatitrati pred ocima i cura ide na novu gazu, a momci nastavljaju s pijancevanjem ... mnoge od vas prave takvu dramu od toga (citaj: nicega), a potpuno bezrazlozno ..boys will be boys... uostalom, ne zavaravajte sebe da vi mozete ikako utjecati na to hoce li biti striptizeta na zabavi ili ne, on-kum-i-frendovi ako ju zele dovesti, dovest ce ju, a vi necete ni znati ....konacno, meni je uopce tesko zamisliti da se ikoja momacka dogodi bez takve djevojke ..... mislite radije na ostale detalje koji prate proces vjencanja, nego na ovo ... i isplanirajte sebi jebenu djevojacku pa neka si oni misle sto ste vi radile ;)

am.

p.s. i samo da ne bude zabune, Coco Vanilla, ja sebe smatram nadasve normalnom osobom

Giovanna26
07.05.2009., 14:53

Da, ali, ta tvoja ljubav odlucuje da li zeli ili ne da gola baba plazi po njemu s ogromnim silikonskim sisama...
Halo, pa ima, i bilo je i momackih gdje su bile i striptizete, a mladozenje je nisu niti takle...zato, ovisi o vasim ljubavima, a ne o striptizetama...

Yolaine
07.05.2009., 16:20
....konacno, meni je uopce tesko zamisliti da se ikoja momacka dogodi bez takve djevojke .....

??? Ne znam jel to u Zg tako učestalo, al ja od svih svojih poznanika nisam čula da je itko imao striptizetu na momačkoj, odnosno definitivno je baš NITKO nije imao! Tako da u biti ne mogu zamislit momačku sa striptizetom, a vrlo lako mogu zamislit pijanku/momčku bez nje...

Rani mraz
07.05.2009., 16:29
??? Ne znam jel to u Zg tako učestalo, al ja od svih svojih poznanika nisam čula da je itko imao striptizetu na momačkoj, odnosno definitivno je baš NITKO nije imao! Tako da u biti ne mogu zamislit momačku sa striptizetom, a vrlo lako mogu zamislit pijanku/momčku bez nje...

pa baš..
ni ja ne znam nikog tko ju je imao.

zzsan
07.05.2009., 17:59
lighten up girls... pa nece ju poseviti tamo nasred momacke ... cura ce otplesati svoje, on je golo zensko tijelo vidio i prije tebe dakle nista novo, malo ce mu zatitrati pred ocima i cura ide na novu gazu, a momci nastavljaju s pijancevanjem ... mnoge od vas prave takvu dramu od toga (citaj: nicega), a potpuno bezrazlozno ..boys will be boys... uostalom, ne zavaravajte sebe da vi mozete ikako utjecati na to hoce li biti striptizeta na zabavi ili ne, on-kum-i-frendovi ako ju zele dovesti, dovest ce ju, a vi necete ni znati ....konacno, meni je uopce tesko zamisliti da se ikoja momacka dogodi bez takve djevojke ..... mislite radije na ostale detalje koji prate proces vjencanja, nego na ovo ... i isplanirajte sebi jebenu djevojacku pa neka si oni misle sto ste vi radile ;)

am.

p.s. i samo da ne bude zabune, Coco Vanilla, ja sebe smatram nadasve normalnom osobom

Ne slažem se s tobom! Dragi mi je prije neki tjedan sviro na jednoj momačkoj pa je pričo kaj je bilo.... zapravo, tjedan dana nakon, na vjenčanju im je mladenac dodao detalje. :flop: Njih četvero, mladenac i njegovi frendovi, otišli su na kat s tom "miss" a ona je obavila svoj posao, blow job........ :eek: :eek: Mislim da je suvišno išta dodavati. Samo se čudim kako je nakon toga ipak bilo svadbe.

I mislim da cure mogu utjecati na svog dragog. Ako postoji povjerenje među nama i ako zna koliko mi to smeta, tada on može utjecati na svog kuma, frendove i sl. da dotične nema na njegovoj momačkoj zabavi. Ostalo me briga, nek se zabave i nek im bude super, ludo i nezaboravno, ali im za to nije potrebna striptizeta. A ako nema povjerenja među nama, ako mi on radi iza leđa da ja ne znam kaj se događa s njim i oko njega, onda je problem malo dublji od same striptizete i njenog dovođenja na momačku. :kava:

A momačka bez striptizete mi nije ništa čudno i nezamislivo. :ne zna:

Coco Vanilla
07.05.2009., 18:29
Cura je pitala zašto se neke cure uzrujavaju oko tih momačkih, pa se lijepo vrati i pročitaj ako ne vidiš dobro, a ja sam joj dala odgovor na to pitanje.
Činjenica je da nitko normalan ne voli pomisao na svog dragog i golu djevojku koja pleše po njemu, ili ti još uvijek živiš u snovima gdje striptizeta plkeše oko štange na momačkoj? Ne, pleše po tvom dečku ili budućem mužu, znam scenarij iz previše priča. A to dal će on nju okinut ili ne mene uopće ne zanima, to je do tog dečka.
Definiciju normalnog nebi pripisala onoj curi koja izjavi da ju uopće ne smeta da po njenom dečku pleše gola žena.
Jer, bez uvrede, to je odurno :kava:

Francesca
07.05.2009., 19:28
ja sam skužila da bi moja djevojačka trebala bit za produženi vikend, tj. 13.6. s obzirom da mi i svadba pada za produženi vikend, da baš ne zauzmem sve praznike ove godine :mig: mislila sam napravit djevojačku 2 tjedna prije svadbe. kaj mislite o tome??? jel to ok? :ne zna:

naravno da je ok anči :)

moj dragi ima momačku 24.5. a ja 30.5.

tak da kuma i ja još stignemo nadmašit dečke ak nam se baš bude dalo ;)

Francesca
07.05.2009., 19:30
cure moje - po meni je to puno vike oko ničega...

doduše ja sam za svog dragog apsolutno apsolutno sigurna da ju neće ni pipnut pa mi je možda lakše ;)
ali iskreno - baš me briga hoće li biti striptizete tamo ili ne...
veća mi je briga da pijan sjedne s nekim u auto pa ću ja biti doma dežurna da idem po njih, a najviše navijam za jedan kafić tu u kvartu - pa sam sigurna da će mi u jednom komadu doći doma ;)

AmarieZgb
07.05.2009., 20:17
pa baš..
ni ja ne znam nikog tko ju je imao.

i vani gdje sam zivjela i tu u zagrebu, gotovo sve momacke za koje ja znam da su se odvile su imale tetu striptizetu, a poneke i dvije ... niti je bilo blowjoba koji se tu negdje spominje, niti ikakvi preludi scenariji koji mnoge ovdje zamisljaju....

sto se tice Coco Vanille, misli sto hoces i sudi kako hoces tko je normalan, a tko ne... mogla bih jos pokoju tu napisati na ovo, ali nema smisla....

am.

Yolaine
07.05.2009., 22:48
veća mi je briga da pijan sjedne s nekim u auto pa ću ja biti doma dežurna da idem po njih
Mi smo to riješili već odavno da se s izlaska uvik vraćamo taxijem, a na momačkoj će taxi bit obavezan za svo prebacivanje!:top:

La_LuNa
07.05.2009., 23:22
puno buke oko striptizete..

slozila bih se s onim curama kojima se ta ideja ne svidja.. stvarno, nije to iz straha sto bi on mogao nesto, je li, s tom striptizetom (hm, mislim, cujte, i to se onda placa, zar ne? a bas da im se bacaju tolike pare za seks, sumnjam :D) vec cisto mi se na samu pomisao da ikoja zena, a kamoli gola, plazi po njemu, izvrce zeludac! smatram to izricito odurnim nacinom zabave i slavlja. i dragi to zna. i ne zeli striptizetu. ja sam, doduse, jos malo vise mirnija jer se njegov kum zenio prije pola godine i isto nije bilo nikakvih striptizeta.. doduse, nije bilo niti tipicne momacke - oni imaju navadu lokat bar tjedan dana kontinuirano :rolleyes:

ja sam curama prvo rekla da uopce ne zelim djevojacku, al su onda sve nasle protestirat, pa si mislim da cu na kraju ipak nekaj napravit - uz strogu zabranu stripera! i one to znaju. to su moje curke i sigurno ga ne budu dopeljale, al da ga dovedu, jasno im je da ce ostatak veceri odraditi bez glavnog aktera - mladenke! ne, cak se necu niti vratiti kad striper ode, jer mi je jadno da na mojoj djevojackoj netko radi protiv mojih zelja! ak im se gledaju goli frajeri koji nisu njihovi decki, e pa milo moje, onda cekaj svoju djevojacku!

ni ja ne znam nikoga tko je eksli imao stripera/striptizetu na djevojackoj/momackoj, tak da ne znam informacije iz "prve ruke", ali da, i ja sam se naslusala svakakvih prica.. doduse, ja se tjesim da se za sve to trebalo posteno platiti - a u nasem drustvu nitko nije lovator da bi spremno iskesirao povecu svotu eura za takve gluposti.

cvitić
08.05.2009., 06:17
Cure u dilemi sam.....Jucer sam saznala da mi seka planira dva dana
prije svatova djevojacku napravit.
Frka je u tome da tjedan dana prije nije moguce posto mi vecina frendica tek dolazi u taj cetvrtak prije svatova ( iz Njemacke i jos iz drugih krajeva Lijepe Nase). Ja u cetvrtak imam na planu salu kitit.....
Kaj sada?
P.S.: Sestra mi je trvodglava i tesko da ce odustat od svog plana. :ne zna:

ništa,prilagodi se-organiziraj sa curama kitit salu prije početka djevojačke,to obavite i nazad na slavlje.Lijepo od nje što ti to organizira:cerek:

nasmijana17
08.05.2009., 07:27
ništa,prilagodi se-organiziraj sa curama kitit salu prije početka djevojačke,to obavite i nazad na slavlje.Lijepo od nje što ti to organizira:cerek:

Ma kaj se organizacije tice tu je zbilja prva liga. Ali pojma nemam kako mi bude taj dan. Valjda ce izgledati ovako: Ujutro pocet salu kitit, ponjeti dosta pica i jela, ond tri puta u Zg na aerodrom po prijatelje iz Njemacke ( svaki par stize u razlicito vrijeme:rolleyes:). Onda dalje salu kitit i na kraju jos djevojacka.
Ok, rekla sam da cu petak odmorit i da se svi prave kao da me ne vide, kao da me nema.....:lol:

NikolinicaR
15.05.2009., 11:27
Cure molim pomoć...
danas sam se smislila da bi bas bilo fora da moje curke imaju nesto za uspomenu na moje djevojačko...
Majce sa tiskom...
Dali je netko to radio gdje, di je najpovoljnije sta ste napisale???

hvala :s:s:s

Francesca
15.05.2009., 14:55
Nikolinica radi WGW i onaj Print studio, ali bolje su majice, tkanina mislim, u WGW-u

annaaa
15.05.2009., 15:12
naravno da je ok anči :)

moj dragi ima momačku 24.5. a ja 30.5.

tak da kuma i ja još stignemo nadmašit dečke ak nam se baš bude dalo ;)

na kraju niko nigdje nejde, pa će bit ipak tjedan prije, ali vjerojatno u petak. sad mi je glavna preokupacija GDJE. ja bi najrađe peoples, al mi frendica tam radi pa joj nije zgodno...a što se tiče stripera, nitko od mojih cura time nije oduševljen, a i skup je, tak da vjerojatno neće bit.

fran, a di ćete vi?

Francesca
15.05.2009., 15:31
Mouvie pub ;)

nekaj ćemo tamo šalabrcnut a poslije - čaaaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaaaa...

i hrpa Martinija naravno :cerek:

kak bum se zopila - već se vidim :rofl:

annaaa
15.05.2009., 15:39
a joj da, tam se može i klopat, skroz sam zaboravila :)
ja si razmšljam možda meksički u savskoj pa movie ili big mama, ili u shamballu, petkom su domaćice, a i blizu mi je. ne znam, imam još vremena, vidjet ću!

gatito
15.05.2009., 16:43
Ja sam tužna. Ja se također počnen sva trest na pomisao gole polu-prostitutke kako mazi dupe i p**** o muškarca s kojim mislim provest život. A još gore mi je to što mislim da to njemu uopće nebi smetalo. On striptizetu neće zvat ali ako kum i ekipa pozovu, kaže on ''pa šta, nešto drugačije i neobično''. Mislim da bi bilo puno neobičnije od toga da jedan put u životu ne budu sebični i odvratni a uspiju se zabavit.
A da se razumimo, kum je sebi već bio doveo striptizetu na svoju momačku, navodno je izgledala tako bolesno i gadno da su jedva čekali da ode. Samo mi još koja boleština treba.

Stvarno nije stvar povjerenja, virujen da moj nebi otiša u sobu s njon, ali da mu treba tuđa p*** češat se o prepone i gurat mu sise u facu tjedan dana pred vjenčanje... nikad mi neće biti jasno. Svi imate pravo na svoje mišljenje i svoj ukus kad se radi o vrstama zabave, ali ja takvo nešto nebi nikad mogla oprostit.

Ne mogu na to utjecat i moje mišljenje dragi ne hebe pet posto po tom pitanju.
I zato sam jako jako tužna.
I bojim se šta će se dogodit s vjenčanjem.

Tako da mi je sad planiranje djevojačke na crnoj listi, jer znam da svo vrijeme dok bi se ja trebala zabavljat s prijama, da ću nažalost samo mislit šta se događa na drugom dijelu grada na momačkoj.

gatito
15.05.2009., 16:57
Sretno cure i lipo se zabavite na djevojačkoj, nedajte se omest mojin glupin komentarima, svakome po zaslugama. Ja ću valjda dobit šta zaslužujen. A vi lipo guštajte i radujte se vjenčanju sa svojin curama jer to triba bit najlipši dan u životu! Povlačin svoje zabrinutosti, samo ću nekoga izbedirat.
pusa

Francesca
15.05.2009., 17:04
joj cure mislim da ste stvarno počele malo puno pretjerivat s tim stiptizetama...

kaj ste vi vašim dečkima prve žene u životu?
mislim halo?!?!? mislim baš kak luda kaže, može se napalit na curu na ulici, na kolegicu u uredu... a može se i na striptizetu...

gatito
15.05.2009., 19:52
Naravno da može, al jedno je kad to plača i planira (još pred vjenčanje) a drugo je kad se dogodi. Mada ni to nije simpatično. Ja se po kafićima i radnom mjestu ne napaljujem na sve šta hoda, nadan se ni on.
Francesca meni je super šta si ti tako cool, i nemaš pojma kako si sretna zbog toga. Ali isto tako postoje sigurno i stvari koje bi tebe jako naljutile ili povrijedile da ti ljubav tvog života napravi ili kaže, a da mnoge cure ne dijele tvoje mišljenje.
I da si ovdje došla podijeliti svoj problem mislim da nebi voljela da ga druge cure omalovažavaju i govore ti da si zabrijala, već bi ti bilo draže, i više bi ti pomoglo malo potpore i razumijevanja, makar i ne dijelile tvoj pogled na stvari.
Jeli griješim?
A konkretno ovo o čemu sam ja govorila, i mnoge cure ovdje je vrlo delikatan problem, i nekima vrlo bolan.

27dresses
17.05.2009., 10:46
ciao! evo mene je neki dan moj dragi iznenadio :mig: - razgovarali smo sa kumovima o toj djevojačkoj i momačkoj, gdje bismo to mogli imati i tako... a kad moj dragi onako iz vedra neba; "što kažeš na to da imamo sve to zajedno?" svi smo se pogledali i nikome ništa nije bilo jasno kad on nastavi : "pa evo, mislio sam da bismo mogli onako pozvati ekipu s kojom izlazimo, ti svoje cure a ja svoje dečke i svi zajedno napraviti pošten dernek i feštu sa tamburašima... nema striptiza,nema tih gluposti i nema svađa nakon tog jesam li ja što učinio ili ne, jesi li ti učinila šta ili ne... nije da si ne vjerujemo ali mislim da bismo mogli na taj način upoznati tvoju ekipu sa mojom jer se ne znaju svi pa da nam na svatovima bude opuštenija atmosfera."
Eto, to je bila njegova izjava na koju smo kuma i ja nakon 2 min. razmišljanja pristale a kum mu je rekao da nije normalan jer fakat se momačka mora imati i onako- gole cice i sve to na kaj smo mi umrle od smijeha :lol: :lol: :lol: jer se jadničak fakat zabrinuo da ništa od momačke :lol: . A moj dragi mu je rekao "kume, pa na striptiz nas dva možemo uvijek otiči ako imaš tako veliku volju i želju gledati gole babe koje je netko navlačio već 1000 puta. :lol:
i eto,tako je nastala ta ideja da imamo djevojačku i momačku nazvanu: "momče ljudi djevojče" koja će se kako sve ide realizirati :top:

Gaad
19.05.2009., 12:30
Divno...ajde pozovite još i vaše roditelje i baku i malog nećaka Antu.:kava:

NikolinicaR
19.05.2009., 17:13
pozzzzz svima....
Moja djevojačka je u petak:p
Pa trebam svjet zanim me dali tko narucivao plate iz BIlle:rolleyes:
Imate kakve preporuke? Dali da im kazem da naprave za 20-tak ljudi ili????
savjet svaki je dobro dosao.....:s

Andrea25
19.05.2009., 21:25
Cure molim pomoć...
danas sam se smislila da bi bas bilo fora da moje curke imaju nesto za uspomenu na moje djevojačko...
Majce sa tiskom...
Dali je netko to radio gdje, di je najpovoljnije sta ste napisale???

hvala :s:s:s

ja sam majce s tiskom radila u termotisku ( za norijadu :) .. ali to je bilo davno :) pa ne znam dal su se pokvarili...)... oni su ti u ilici...
http://www.termotisak.hr/?page=cjenik

Andrea25
19.05.2009., 21:26
pozzzzz svima....
Moja djevojačka je u petak:p
Pa trebam svjet zanim me dali tko narucivao plate iz BIlle:rolleyes:
Imate kakve preporuke? Dali da im kazem da naprave za 20-tak ljudi ili????
savjet svaki je dobro dosao.....:s

mi smo iz bile narucivali za domjenke... nije bilo lose... onak klasicna plata i oni ti sve lijepo sloze.. ti kazes sta hoces

maan
19.05.2009., 21:50
mi smo iz bile narucivali za domjenke... nije bilo lose... onak klasicna plata i oni ti sve lijepo sloze.. ti kazes sta hoces

To rade i u Mercatoru i čini mi se da su nešto povoljniji!:mig:

G_abrielle
20.05.2009., 08:25
Čula sam da sad i Konzum radi takve plate. Ja osobno uzimam uvijek u Billi i jako sam zadovoljna :)

NikolinicaR
20.05.2009., 12:00
hvala curice svima na pomoćiiiiii:s:s:s
Znaci ja im samo kazem za koliko ljudi trebam i to je to ili??
koja je cijena uopce tih plata o cemu ovisi???

annaaa
20.05.2009., 12:09
ja bih htjela da bude i fingerfood-a i kanapea, jel to onda baš moram naručit iz nekog cateringa ili još neko to radi? jer, trebala bi za samo 10 ljudi.

yette
20.05.2009., 12:47
hvala curice svima na pomoćiiiiii:s:s:s
Znaci ja im samo kazem za koliko ljudi trebam i to je to ili??
koja je cijena uopce tih plata o cemu ovisi???

pa ja sam u billi za nekih 12-ak osoba platila 220 kn s time da sam inzistirala da slože na 2 plate...
ali može te još povoljnije izaći ako tražiš da ti narežu nareske po svom odabiru i po akcijskim cijenama...jer uvijek nešto bude na akciji...
tako sam ja napravila i dobila sam narezke za 25 ljudi za 250 kn...
i nisu zato bili nimalo lošiji
:mig:

27dresses
20.05.2009., 21:48
Divno...ajde pozovite još i vaše roditelje i baku i malog nećaka Antu.:kava:

zar te pms pere ili sa cinizmom imaš neki problem? :kava:

mi imamo jako mnogo prijatelja i fakat bi bilo bolje da je fešta poštena za 50 ljudi (bez roditelja) nego da se tamo muški opijaju a ja da tu s curama feštam ko da mi je zadnja noć u životu koju ću izaći.... ja na brak ne gledam ko da nakon tog neću vidjeti svijetlo dana :kava:

Gaad
21.05.2009., 10:42

mi imamo jako mnogo prijatelja i fakat bi bilo bolje da je fešta poštena za 50 ljudi (bez roditelja) nego da se tamo muški opijaju a ja da tu s curama feštam ko da mi je zadnja noć u životu koju ću izaći.... ja na brak ne gledam ko da nakon tog neću vidjeti svijetlo dana :kava:

Oprosti na mom cinizmu, nisam mislio ništa loše.
To je samo u meni proradio onaj tipični muški mačo...koji je naviknut na momačke sa kurvama i slično, jer moji frendovi uvijek na tome inzistiraju. Nisam siguran što je ispravnije ali znam da "samo najveće barabe mogu biti dobri muževi".

inoxica
21.05.2009., 13:24
Obožavam muške komentare i razmišljanja o tome da je sve u tome da bude striptiz i gole žene na momačkoj....zašto bi bilo bez veze da imaju zajedno? Mi smo imali to zajedno i super nam je bilo. Svi su se zezali, pili, jeli, plesali, pjevali :) A naravno da se uvijek poslije može otići na striptiz i takve gluposti. I najbolje mi je ovo forsiranje od strane frendove da uvijek to mora biti...zašto bi uvijek moralo biti tako? Pa ima dečki koji sami to ne žele, i meni je super ideja da sve bude zajedno i podržavam to... :)

kangaroo0
23.05.2009., 14:42
e a di se može nać neki muški striper? i jel se može onak birat da bude u nekoj uniformi i to?

matea87
23.05.2009., 15:14
Kuda ide ovaj svijet da 19-godisnjakinja ima na ledjima ne samo kumstvo na vjencanju nego i organizaciju djevojacke veceri :confused:

Zasto TI moras organizirat djevojacku?
Nek organizira ona koja se udaje :raspa:
Mislim svasta, i ti se das na sve nagovorit :p

čuj ja sam bila kuma sa svojih 20 godina i uspjela sam sakupiti (radila sam) novac za poklon i bila sam prava kuma i ostala ista takva. pa ako su cure najbolje frendice, neće sad ova ić tražit kumu koja je novčano i emocinalno to sposobna biti i ima npr. iznad 25?! ili već kolko. netko je tupav i sa 40

ali u ovom dijelu za djevojačku se slažem, tko te može natjerati da to ti organiziraš. nismo mi u americi! u lijepoj našoj to još uvijek organizira mladenka.

matea87
23.05.2009., 15:19

u pravu si. slažem se s tobom. ja isto ne razumijem čemu to razdvajanje kad ionako vjerojatno dijelite društvo i onda se podijelite na 2 dijela. ja isto mislim pravit djevojačku i momačku u jednom jer mi je to ok. potpuno si u pravu!:top:

NikolinicaR
25.05.2009., 14:42
evo i mene:D
Moja djevojačka je prošla.....nije bilo stripera jer ga ja nisam htjela....:mig:
lagano pijuckali prvo vani koktelcice a nakon toga kada se birc zatvorio DERNNNNNNNNNNNNEEEEEKKKKKK..
repriza nam je u petak kda dragi ima momacko a mi reprizu djevojačke naravno repriza je kod mene u vrtu...
E da svaka preporuka Billa i plate superrrrrrrrr 3 plate sa svime za 15-osoba
cca 300 kn:mig:

Tycho Brahe
27.05.2009., 12:45
e a di se može nać neki muški striper? i jel se može onak birat da bude u nekoj uniformi i to?

ehehehehehehehehehehehehehehehehe

Francesca
31.05.2009., 02:54
sinoć je bila momačka od mog dragog, a sinoć/noćas je bila moja djevojačka :cerek:

svoje cure sam skupila sa svih strana i malo njih se znalo ali se unatoč tome stvorila jako lijepa atmosfera - bar meni... vidite da sam još i u ovo gluho doba noći po dojmom i budna... i ne mogu dočekati slikice a imamo ih more...

dakle bile smo u Mouvie pubu. još uvijek mi nije jasno što se Mouvie pubu u međuvremenu desilo jer zadnji put kad smo mi bile tam - bilo je krcato a sinoć poluprazno... bend - katastrofa...

za klopati smo imale: bruschete, mazalice, pileće štapiće, sir sa špekecom sa roštilja i grčku salatu... pol toga nam je ostalo - doduše trebalo nas je biti 11 a na kraju nas je bilo 7... i imale smo kolače koje sam ja kupila u slastičarni u zgradi...
popilo se puno i tu su cure malo uletile sa rundama tak da me nije baš puno ni došlo - ni blizu koliko sam računala...

fino su se cure sve upoznale, lijepo smo se naplesale, čak su nam neki dečki poslali i rundu, konobar nas je pazio ko oko u glavi i meni je zaista, ali zaista bilo savršeno :cerek:

Pomalo_zbunjen
31.05.2009., 08:36
dakle bile smo u Mouvie pubu. još uvijek mi nije jasno što se Mouvie pubu u međuvremenu desilo jer zadnji put kad smo mi bile tam - bilo je krcato a sinoć poluprazno... bend - katastrofa...

Zakon o zabrani pušenja? :mig::eek::ne zna: To je nama naša borba dala

Francesca
31.05.2009., 11:08
Pa to je jedno od objašnjenja. A drugo objašnjenje su cajke.

:ne zna:

Što se tiče pušenja - baš je bilo lijepo doći doma izvana i ne smrdit po cigaretama :jumping:

I ne kužim: šta sa pušači cmrlje doma?

La_LuNa
31.05.2009., 11:12
I ne kužim: šta sa pušači cmrlje doma?

da :D mi smo sinoc imali lijepu vecer uz litre hmeljskog napitka i pokusaj rezanja broja gostiju.. koji je rezultirao - dodatnim povecanjem broja gostiju :eek:
no dobro, sumnjam da pusaci cmrlje doma, no vrlo vjerojatno su nasli alternative u obliku terasa.. ili imaju klosarska okupljanja na klupicama u parkicima (oh, gdje su ti srednjoskolsko/studentski dani..) :D

drago mi je da si se super provela i da si zadovoljna!!

cura fina
01.06.2009., 18:45
ma ušla sam ovdje na temu da vidim koje ideje imate za djevojačku, jer mi se sestra udaje, a vidim da se sve većinom vrti oko stripera i striptizeta:confused:

moje mišljenje je da je to čisto fora/zabave tj iznenađenja radi i da kad već ulaziš sa nekim u brak onda si valjda dovoljno zreo i imaš povjerenja u onog drugog...stoga čemu frka oko striptizete???:ne zna:
čak sam se šokirala kako neke sumnjaju i boje se susreta dotičnog i striptizete...

nebitno sad to..moje iskustvo:
kad mi se prošle godine druga sestra udavala onda sam joj dovela stripera i to crnca, nisan se dogovarala sa njim ni šta će obuć niti kako će plesat, rekla san mu da je dosta da pleše do pola sata jer san je samo tila šokirat i iznenadit...i uspila san:tulum:

sve je organizirano na plaži, ograđeno bakljama, šank s koktelima, muzika i on se u pola večeri pojavia iz mraka (nitko nije za to zna)...on je malo otplesa i već nam je nakon tih po ure dosadia, al eto bia je iznenađenje....ma bilo je smišno i zabavili smo se super..
vjerujem da je tako i sa muškima...pa neš ti te striptizete, kao da to dotad nisu vidili...al to više bude zajebancija nego neka seksualna predstava..:mig:

btw sestra s obzirom da o organizaciji nije ništa znala,ni naslućivala rekla mi je nakon svega da je mislila da ništa nismo joj organizirale, tako da je iznenađenje bilo ogromno!!a njen muž nije moga od smija kad je čua...:lol:

sad je vjenčanje druge sestre i plizzzzz ako imate kakve lude ideje..javite..

nemam.nick
04.06.2009., 11:54
ja i onako nikad nisam shvacala ekstazu kad grupa zena vidi golog tipa koji plese, tako da to nije za mene i za svoju cu djevojacku vecer investirat u super bend, cattering (samo hladna predjela i sl), brdo cuge i naravno najbolje drustvo

lavida
04.06.2009., 20:42
Moje 3 cure i ja putujemo u četvrtak , 11.06, u London, gdje živi moja kuma. Trebale su još dvije frendica sa nama, ali su prije neki dan otkazale i bila sam jako tužna :(..sada sam malo bolje, ali žao mi je skoz...to mi je najuža ekipa sa kojom se znam već 10 godina...
Uglavnom, vraćamo se 15. , a svadba je 20.
Znači, djevojačka u trajanju od gotovo 5 dana :D

Francesca
04.06.2009., 22:12
lavidaaaaaaaaaaaaaaa... nemreš nam to govorit... kužiš? halo????

eh kako ti zavidim :rofl:

aranea
05.06.2009., 11:06
ja bi u London! :(
Cure zabavite se! :mig:

Rani mraz
05.06.2009., 12:08
Moje 3 cure i ja putujemo u četvrtak , 11.06, u London, gdje živi moja kuma. Trebale su još dvije frendica sa nama, ali su prije neki dan otkazale i bila sam jako tužna :(..sada sam malo bolje, ali žao mi je skoz...to mi je najuža ekipa sa kojom se znam već 10 godina...

a joooj baš vam zavidim:)
taj mi je london san već duže vrijeme,ko zna možda mi ga netko uplati za medeni mjesec:rofl:
uglavnom,lijepo se provedite i uživajte:mig:

lavida
07.06.2009., 17:28
Curke hvala, vjerujem da će biti super...i nije da se hvalim ( u biti je :D ) ali kuma mi je javila da nam je u petak uplatila dan u nekom spa centru da se malo opustimo, ja i ona....moja kumica:cerek:

helen040709
07.06.2009., 17:29

Na netu imaš Striper Sandro i Sandi. Oboje su super, a obleku obično biraš, imaju par varijanti...

Ivette
09.06.2009., 19:43
e to se zove dobra ideja za djevojacku...dan u spa oazi, sve po redu, bazencic, saunica, masaza, manikura, pedikura i sve ostale divote....mozda bi ja to mogla svojoj kumi predlozit da tako moju djevojasku provedemo....cak je i onako fora da to bude dan prije svadbe, taman onako po starinskom nekom obicaju , da se mlada potpuno podvrgne nekom tretmanu ljepote i tijela....kleopatra kupanje u mlijeku hahaha
mislim da mi se spa jako svidja kao ideja....mmmm
a pit cemo i plesat na svadbi!ili koji drugi put kad budemo isle van (pa nije nakon svadbe zabranjen izlazak s frendicama)

e ida , skoro zaboravih...
mi bi vjerovatno imali zajedno momacu/djevojacku, ali mi je dragi iz druge drzave pa se to fizicki ne moze odradit svi skupa, i moje i njegovo drustvo...
a da mi je bed za strptizetu, jeste, moram priznat...bla povjerenje i sve ali uvijek je neki crv koji tu kopa i koji misli, ako je ekipa skupila za striptizetu i placa sve usluge (to si 10 frendov moze priustit) a dragi poludi od treme jer se zeni, pa da jos jednom posevi nesto drugo ...ajme meni....ima scenarija svakakvih, ne vjerujem da bi moj dragi to ucinio, pogotovo jer je i ona na mene ljubomoran pa i on ima takvih briga....samo kazem, utemeljeno ili ne...svega ima

Ivette
09.06.2009., 20:33
malo sam procitala postove par stranica prije i palo mi na pamet, da bi se ja mogla pojavit kao striptizeta veceri? kum samo najavi da stize iznenadjenje veceri, animir dama, je li, i onda tata! iz torte iskacem i zapalim atmosferu....
mislim da ako bi se to usudila, da bi to bilo najbolje rjesenje...a nije bed ako nestamo na pol sata :cerek:

Brinettaa
13.06.2009., 10:40
Ja veceras idem na jednu Djevojačku vecer ..uf jedva cekam :raspa:

annaaa
14.06.2009., 08:54
moja djevojačka je prošla i bila je savršena, nezaobravna :cerek: zahvaljujući mojim curama, posebno kumi :cerek: bile smo kod mene doma, bilo je tu i karaoka, a onda smo trebale van. a kad sam izašla (zadnja) vani stoji ogromna bijela limuzina!!! prvi put u životu ostala sam bez riječi, stvarno su me iznenadile. vozile smo se nekih sat vremena po cijelom gradu i onda nas je ostavio ispred galleria. malo smo zakrčili promet dok smo sve izašle :D

Francesca
14.06.2009., 08:59
moja djevojačka je prošla i bila je savršena, nezaobravna :cerek: zahvaljujući mojim curama, posebno kumi :cerek: bile smo kod mene doma, bilo je tu i karaoka, a onda smo trebale van. a kad sam izašla (zadnja) vani stoji ogromna bijela limuzina!!! prvi put u životu ostala sam bez riječi, stvarno su me iznenadile. vozile smo se nekih sat vremena po cijelom gradu i onda nas je ostavio ispred galleria. malo smo zakrčili promet dok smo sve izašle :D

:cerek:

mrak mrak mrak :)

mihaela8
14.06.2009., 10:47

Ovo s limuzinom je stvarno super iznenađenje, pogotovo kad ne očekuješ ništa slično! :cerek:

spoza
15.06.2009., 05:15
Drage moje,
moram se pohvaliti za svoju djevojaku vecer.
Bilo nan je super. Nas 10-tak prija našle smo se u Kastelima u kuminoj kuci (koja je Bogu iza nogu), prsut, sir, grickalice i alkohola naravno...
Kad u neko vrijeme...ko?...HARMONIKAS!
Hvala Bogu da nije striper, to mi je postalo onako isfucano.
Harmonikas je cilu vecer piva s nama, bilo nan je ludilo.
Zahvaljujen curi finoj, mojoj drugoj sestri i kumi.

helen040709
19.06.2009., 13:06
jel zna koja neku igru s kockama il kartama u kojoj moraš popit piće ak izgubiš?

mala-zvir
19.06.2009., 18:44
i....napravis malo vecu plocu tj papir/karton, podijelis na polja za krizic kruzic-( iks-oks) nezna kako zovete tu igru, svak to zna, trebas skupit 3 ista u redu, , i uzmes one male casice-shootere, i s donje strane na pola njih stavis ili nacrtas onim vodootpornim flomasterom krizic , a na pola kruzic, i ko izgubi mora eksat pice iz shottera..nadam se da sam uspila objasnit

yvanna
20.06.2009., 10:22
jel zna koja neku igru s kockama il kartama u kojoj moraš popit piće ak izgubiš?

ili igra BUF. ne znam da li znaš kako se igra, al evo kratak opis - izaberete jedan neparni broj. mi igramo sa brojem 7. onda jedna krene, i u smjeru kazaljke na satu svaka izgovara broj - 1, 2, 3, 4, 5, 6, BUF (znači, broj 7 se ne smije izgovorit), 8, 9, 10, 11, 12, 13, BUF (jer je 14 djeljiv sa 7.) znači, svaki broj koji u sei sadrži broj 7 (17 je Buf, 21 je BUF jer je djeljiv..) ili je djeljiv sa 7, se ne smije izgovoriti nego se umjesto njega kaže buf. tko pogriješi - pije! a mora se igrati što brže. a nakon par čašica, igra postaje poprilično teška :lol:..
:)

belica
20.06.2009., 15:19

:top:

helen040709
23.06.2009., 09:11
i....napravis malo vecu plocu tj papir/karton, podijelis na polja za krizic kruzic-( iks-oks) nezna kako zovete tu igru, svak to zna, trebas skupit 3 ista u redu, , i uzmes one male casice-shootere, i s donje strane na pola njih stavis ili nacrtas onim vodootpornim flomasterom krizic , a na pola kruzic, i ko izgubi mora eksat pice iz shottera..nadam se da sam uspila objasnit

Zgodno! U svakom slučaju ćemo probat!

helen040709
23.06.2009., 09:12
ili igra BUF. ne znam da li znaš kako se igra, al evo kratak opis - izaberete jedan neparni broj. mi igramo sa brojem 7. onda jedna krene, i u smjeru kazaljke na satu svaka izgovara broj - 1, 2, 3, 4, 5, 6, BUF (znači, broj 7 se ne smije izgovorit), 8, 9, 10, 11, 12, 13, BUF (jer je 14 djeljiv sa 7.) znači, svaki broj koji u sei sadrži broj 7 (17 je Buf, 21 je BUF jer je djeljiv..) ili je djeljiv sa 7, se ne smije izgovoriti nego se umjesto njega kaže buf. tko pogriješi - pije! a mora se igrati što brže. a nakon par čašica, igra postaje poprilično teška :lol:..
:)

Samo moram pazit da ja ne budem ta koja neće "bufnut" puno puta jer želim zapamtit djevojačku! Jedva čekam!

Hvala puno!

sonja6.6
24.06.2009., 08:48

Joj ima jedna igra sa kartama, jedna moja frendica mi je objašnjavala, pomješaju se karte i ostave u sredini, cijeli špil, 32 karte pa svaka izvlači kartu, a svaka karta ima svoje značenje, dama(baba) - pije sama, kralj - pije onaj koji je sa desna, dečko - onaj koji je sa lijeva, devetka - piju svi, sedmica - piju i onaj sa desne i onaj sa lijeve strane, osmica - pije onaj kojeg odabereš, desetka - moraš reći neku istinu o sebi npr. nisam nikad vozila auto, i sad one koje jesu piju pa ti se to malo zahukta sve pa na kraju dođe nisam nikad pušila a ove koje jesu počnu piti pa se nasmiješ...uglavnom ja sam ju na rođendanu od svog dragog igrala sa društvom i bilo je presmješno!:rofl:

yvanna
24.06.2009., 09:04
Joj ima jedna igra sa kartama, jedna moja frendica mi je objašnjavala, pomješaju se karte i ostave u sredini, cijeli špil, 32 karte pa svaka izvlači kartu, a svaka karta ima svoje značenje, dama(baba) - pije sama, kralj - pije onaj koji je sa desna, dečko - onaj koji je sa lijeva, devetka - piju svi, sedmica - piju i onaj sa desne i onaj sa lijeve strane, osmica - pije onaj kojeg odabereš, desetka - moraš reći neku istinu o sebi npr. nisam nikad vozila auto, i sad one koje jesu piju pa ti se to malo zahukta sve pa na kraju dođe nisam nikad pušila a ove koje jesu počnu piti pa se nasmiješ...uglavnom ja sam ju na rođendanu od svog dragog igrala sa društvom i bilo je presmješno!:rofl:

jooj.. tu igricu, malo malo drugačiju ali se ne sjećam detalja, sam igrala u barceloni. bili smo za stolom nas desetak, i to ispremiješani sa skoro svih kontinenata, bilo je presmiješno :rofl:

e da, još jedna - nazivi auta po abecedi. pa kad se neka ne može sjetiti nekog auta sa naprimjer b, pije. :mig:
joj curke, al ćete se napit :D

sonja6.6
24.06.2009., 14:53
Evo vidiš....mogu si misliti kako je bilo tek sa takvim mješanim društvom...

tribal_girl
29.06.2009., 14:41
ako ima tko kakve kontakte od stripera za djevojačku može na privat.poruke poslati.
radi se o rijeci, i ono da nije skup, čisto malo kratko skidanje i dance i to je to.. :D

Zcurica
06.07.2009., 08:58
u subotu idem na djevojačku,budući da mi je to prvi put nemam pojma jel treba šta kupovati:confused:
glupo mi je doći prazne ruke a opet glupo mi je dati 500kn za neku glupost.
što se inače nosi?
samo da napomenem,prijateljica je u 7.mjesecu trudnoće i alkohol je isključen:D
ima kakvih prijedloga?

cezar5
07.07.2009., 07:41
ako ima tko kakve kontakte od stripera za djevojačku može na privat.poruke poslati.
radi se o rijeci, i ono da nije skup, čisto malo kratko skidanje i dance i to je to.. :D

meni je bio tip iz ZG-a, ali dođe 250€.
ako te zanima, šaljem broj na pm

cezar5
07.07.2009., 07:49
moja djevojačka je trajala 2 dana; prvi dan smo se cure i ja okupile kod mene doma, kuma je sve super organizirala, imale smo neke igrice, čak mi je dofurala lažnog stripera, nekog debelog tipa i ja sam ga morala dirati sa povezom na očima-bilo je presmiješno :), a kasnije je došao pravi striper i bio je super!! sve smo snimale na kameru tako da stvarno imam pravu uspomenu
drugi dan smo rezervirale vip prostor u jednom kafiću, skockale se i oko 5 ujutro kad se zatvorilo smo išle kod dečkiju na momačku i svi skupa zalomili do 10 ujutro

i cure moje, vi koje se bojite striptizeta,nemojte. to je više zajebancija nego šta drugo. naravno da sve ovisi i o vašem dragom. ja njemu potpuno vjerujem pa sam mu i našla striptizetu! cura je otplesala svoje i otišla ća i to je to :)

Giovanna26
07.07.2009., 08:58
zato si ti imala babinjak na kavi s curama s foruma!!!;)) al ja nisam bila..šmrc!!

Da, draga, bas steta sto nisi bila, ovaj put nas je stvarno bilo! Ali, ja isto nisam mogla bas biti dugo, ranije sam otisla...
Nije na m to m/d bilo bitno, nismo razmisljali o tome, ustvari rekli da nema, i to je to...mi smo sami svaki vikend zapalili na more. :cerek:

ivana3101
07.07.2009., 09:02
ma naravno da nije bitno!! pa svako ima svoj izbor vi ste htjeli biti sami i to je to slavili bute sa svojim dragim ljudima 11.7.a draga to ti je za 4 DANA!!!!;))

Ivette
07.07.2009., 23:22
moj dragi je imao momacko, klasicnu pijanku sa svojim deckima, a ja jos ne znam hocu li ili ne...
ne znam ni sama...taman i da je nemam mi nije bed...ali je stvarno super kad izlazak i festa sa curama podju super...to uvijek covjeka veseli i ostaje trajna uspomena i tema za zezanciju godinama kasnije...giovanna26 sretnoooo!uzivaj!!!

magic0911
23.07.2009., 09:46
Evo ovak, kak se iz naslova vidi, imaju momačku i djevojačku zajedno. Znam da budete svi iznenađeni i ne bude vam jasno, nije ni meni, ali tak je kak je. I sad, buduci da slave skupa, nekak mi je malo glupo razmisljat o striperu i striptizeti pa me zanima ak ima ko od vas kakvu ideju da im spremimo neku zajebanciju jer meni nis ne pada na pamet...

sofijica
23.07.2009., 11:03
pa evo, baš sam bila na djevojačkoj nedavno i frendice od mladenke su rekle da bude došao striper oko ponoći ali da njoj ništa ne govorimo jer je iznenađenje. I oko ponoći viče jedna od njih s balkona stiže striper, kad ono u stan upadaju slavonski tamburaši..

Predobro je bilo.. Plesale smo, nazdravljale, zezale se, do jutra.. to mi se čini baš nekak super, a prikladno je za unisex party :zubo:

p.s. možda ti je ova tema prikladnija na pdf vjenčanja ;)

ZgSash
23.07.2009., 13:09
ja bi bas onda iz fore narucio stripera i stripericu
(inace , imati momacku idjevojacku zajedno mi je oksimoron)

Francesca
25.07.2009., 23:39
ok kaj nije ova tema BILA na Vjenčanjima ili sam ja skroz prolupala?

da ne bum skroz off - slažem se sa ZgSash... ak je skupa onda se zove: tulum za frendove ;)

melica.zg
04.08.2009., 17:06
bok cure!
trebam pomoooooooooooć!
15.08. imam djevojačko i najverojatnije ćemo cure i ja cugat doma kod mene a poslje bi nekam van!
zanima me dal je netko od vas bio po zg klubovima di je najbolje,kak to ide sa rezervacijom stolova i kolko me ta zabava košta
plizzzzzzzzz help jer mi je planirana djevojačka propala i sad moram na brzinu nešto smislt!
tnxxxxxxxxxxxxxx

Zrinn
04.08.2009., 17:32
...moja djevojačka bila 11.07...i bila je super...cure mi nisu uspjele naći slobodnog stripera, ali su napravile prezentaciju sa slikama od kad me znaju, imale smo projektor pa se to u pozadini vrtilo dok smo mi cugale i pjevale i kreveljile se na mikrofonu (karaoke, kao:) ...muževa seka i njegova brata cura su mi malo pokvarile zabavu kad su u ponoć otišle "kući" a otišle mom dragom na momačku jer očito drže svojim dečkima jaja u torbici...dragi se ljutio na mene jer sam obećala da nikog neće od nas biti, ali eto...uvijek se netko nađe...tako da birajte stvarno samo društvo koje vam je drago a ne ono: red je da se zove ovoga ili onoga...ti ljudi obično sruše atmosferu jer se ne uklope, ne poznaju vas, ne znaju kako bi se ponašali, ne znaju se opustiti ili su jednostavno mulasti kao u mom slučaju pa naprave sranje u nečemu što se više ne može ponoviti...d amogu, ne bi ih zvala opet... izuzev toga...bilo je predobro...napravile su cure tortu u obliku one stvari pa smo lizale šlag, pa slamčice za cugu na koje su zalijepile minijaturne kurčiće, korzet i halteri koje smo navukle (što su ostale koje baš i nisu dio društva smatrale bezveznim i glupim, zato kažem oprez koga zvati, al nama je bilo presmiješno)...bećarci....eto...par ideja ako kome pomogne!!!:cerek:
....što se tiče izlaska za djevojačko...pa ne znam...neće se razletit društvo svako kom se di sviđa i tak to?....:kava:

Giovanna26
04.08.2009., 17:42
Mi nismo imali momacko, djevojacko...skroz spontano, slucajno ispalo, da sam ja s curama, najblizim, nas pet, otislo na par pica, zezanje, smijanje, i iza ponoci doma...
A, kod dragog (u nas stan) su nenajavljeno dosli njegovi decki, malo druzenja, i rani razlaz, tek toliko, i SUPER!

anci09
08.08.2009., 08:33
evo imam ja jednu ideu koju još nigdje nisam pročitala:D. Pošto je moja kumica trudna i udaje se tjedan dana prije mene:Placebo: imat će mo zajedno djevojačku kod mene:Pivo:. Stan nam je trenutno u teškom uređivanju pa jedan zid nečemo pokrečit nego sa pribadačama pričvrstit par tapeta da se po njima može,pisati crtati i što god:mig:. Ja ču nalijepiti par naših slika i nešto joj lijepo napisat,eto nadam se da če se to svidjet našim 20-tak cura i da če se opustit bar kad si malo popiju.A pošto nije primjereno za stripera neznam dal da pozovem harmonikaše:ne zna:,a di da ih nabavim i jel su oni jako skupi?

Ivette
08.08.2009., 14:17
evo imam ja jednu ideu koju još nigdje nisam pročitala:D. Pošto je moja kumica trudna i udaje se tjedan dana prije mene:Placebo: imat će mo zajedno djevojačku kod mene:Pivo:. Stan nam je trenutno u teškom uređivanju pa jedan zid nečemo pokrečit nego sa pribadačama pričvrstit par tapeta da se po njima može,pisati crtati i što god:mig:. Ja ču nalijepiti par naših slika i nešto joj lijepo napisat,eto nadam se da če se to svidjet našim 20-tak cura i da če se opustit bar kad si malo popiju.A pošto nije primjereno za stripera neznam dal da pozovem harmonikaše:ne zna:,a di da ih nabavim i jel su oni jako skupi?

samo kratak savjet: umjesto pribadaca bi ti preporucila onu siroku traku koja je ljepljiva s obje strane (mozes kupit bilo di gdje se kupuju boje i sve to za farbanje stana)-tako ti nece ostat rupice koje poslije moras opet zagletat,a iz iskustva znam da traka bolje drzi (bar je meni bilo tako za jedna projekt)

Giovanna26
08.08.2009., 16:40
samo kratak savjet: umjesto pribadaca bi ti preporucila onu siroku traku koja je ljepljiva s obje strane (mozes kupit bilo di gdje se kupuju boje i sve to za farbanje stana)-tako ti nece ostat rupice koje poslije moras opet zagletat,a iz iskustva znam da traka bolje drzi (bar je meni bilo tako za jedna projekt)

:top: Tzv. PIK - TRAKA!

anci09
08.08.2009., 17:19
Mrak puno hvala na savjetu, znači tražim Pik traku,a kaj mislite da bu to držalo i tapetu na zidu? Jel mogu to poslije odljepit i jel to ono kaj se razvlači ko žvakača?

anci09
08.08.2009., 17:20
A jel imate kakvih idea kaj da napišem kumici na tu tapetu?

Giovanna26
08.08.2009., 18:20
Mrak puno hvala na savjetu, znači tražim Pik traku,a kaj mislite da bu to držalo i tapetu na zidu? Jel mogu to poslije odljepit i jel to ono kaj se razvlači ko žvakača?

Gle, draga, ako je meni drzalo tepih od sest i nesto metara na moru, na terasi, od bica, i tamo gdje bura pici samo tako, nemas brige, i ne, ne razvlaci se, siroka traka, samoljepljiva obostrano! :top:

Ivette
08.08.2009., 20:31
Gle, draga, ako je meni drzalo tepih od sest i nesto metara na moru, na terasi, od bica, i tamo gdje bura pici samo tako, nemas brige, i ne, ne razvlaci se, siroka traka, samoljepljiva obostrano! :top:

potpisujem!
ja sam radila nekakav projekt na buri uz samo more, pa se nije odljepilo! nije onaj Patafix (ko zvaka) nego bas ko selotejp, samo sire i deblje :top:
a sta napisati?
pa neka sve cura napisu nesto pomalo, svaka svoje, zaljepite koju fotku, ili posudi polaroid za tu priliku pa se fotkajte (film od 10 slika kosta oko 170 kn - skupo ali fora skroz)...i sarajte kroz cijelo vece, da mozete razlikovati trijezne od pijanih dosjetki :p
i ja bi umjesto stripera radije unajmila nekog da dodje samo i otpjeva neku pjesmu koja vam je zajednicka (ono ko u americkim filmovima, kad curka uleti obucena u nesto i otpjeva)...nesto posebno! mozda ima koji mladi decko na glumackoj akademiji koji bi za malo honorarcic to odradio!

anci09
09.08.2009., 09:48
Super znači moram nabavit Pik traku:top:, da ja sam mislila na Patafikx al ako je ovo bolje uzet ču to,ako to tak čvrsto drži valjda ću moć poslije odlijepit a da ne strgam tapetu:ne zna:. Definitivno nije prigodno da pozovemo stripera pošto je kumica u 5mj trudnoće al sam mislila na neke tamburaše ili baš to nekog lika koji pjeva:cerek:,al di da ga nađem,jel ti znaš nekog možda:eek:? Hvala vam na pomoć:s:si!

Ivette
09.08.2009., 12:31
ko sto rekoh: mozda na glumackoj akademiji ili tako nesto?

ivy11
20.08.2009., 22:12
cure pomoć!

slijedeći vikend je djevojačka.
treba mi striper, a vremena je malo...
molim vas neke kontakte ako imate, a može i info o cijeni ako znate.
hvala unaprijed:s

anci09
21.08.2009., 08:30
Moja i kumina djevojačka je sutra:eek: a moram još tolko toga napravit. Bit će nas 17 i naručila sam plate u Interšparu nadam se da će to lijepo složit, tam je jedna oko 150kn.Tapete i pik traka je spremna i slike sam izradila od nas dvije, joj samo se nadam da ću sve stić pospremit jer mi je stan u totalnoj komi još od žbukanja:lol: Kis:o cure javim kak je prošlo:cerek:!

aranea
21.08.2009., 08:53
cure pomoć!

slijedeći vikend je djevojačka.
treba mi striper, a vremena je malo...
molim vas neke kontakte ako imate, a može i info o cijeni ako znate.
hvala unaprijed:s

uguglan...imaš i njihove stranice i kontakte... po meni...to je gluposti... gubitak love... mislim da je oko 1000kn tih 15minuta...
imala sam prilike biti na takvoj djevojačkoj i iako smo se svi zafrkavali i bili dobre volje nije da me oduševilo...

27dresses
21.08.2009., 20:16
uguglan...imaš i njihove stranice i kontakte... po meni...to je gluposti... gubitak love... mislim da je oko 1000kn tih 15minuta...
imala sam prilike biti na takvoj djevojačkoj i iako smo se svi zafrkavali i bili dobre volje nije da me oduševilo...

moja prijateljica je imala stripera na djevojačkoj tj.profesionalnog plesača koji se baš i nije previše skidao ali je bio obučen u policajca i fenomenalno je plesao punih sat vremena sam i sa nama te smo ga platile 1500 ali je vrijedilo :top:
to je fakat stvar vlastitog odabira....

alexx
25.08.2009., 08:59
Nakon nebrojenih kombinacija i kumovi i mi smo se uspjeli složiti da to ne bude klasična momačka i djevojačka nego da mi to sve lijepo spojimo i napravimo tulum za ekipu sa cjelodnevnim i cjelonoćnim roštiljem :D

Zanima me da li možda netko od vas cura (ili vaših prijatelja) ima vikendicu u blizini Zagreba a da je voljan iznajmiti je na jedna dan i noć?

mladenka:))
25.08.2009., 10:34
Evo, ja dragome tražim prostor za momačku.... neka kuća u Puli i okolici? Ne mora biti ništa specijalno, važno da ima struju i vodu....

Jchi
25.08.2009., 11:49
ja i dragi smo odlučili da nećemo previše komplicirati sa tim feštama.. on će imat kampiranje sa dečkima na jednoj super livadi na planini (tamo smo često kampirali i roštiljali) tamo će roštiljat cugat i zajebavat se.. prespavat u šatorima i drugi dan doma.... tak neće nikome smetati buka... mogu radit kaj oće... i puno jeftinije nego birc neki.... a ja ću sa curama kod moje seke (koja mi je i kuma) u stanu cuganje, plesanje, zajebavanje itd... jednostavno, jeftino a opet zabavno...

Kijamet Hanuma
26.08.2009., 17:24
Moja djevojačka je ovaj petak! Bit će nas 10 cura, okupit ćemo se kod mene doma. Radit ćemo koktele, papat pršut, sir i zekat se. :D Neće bit stripera jer ga ja ne želim, a kasnije idemo van na Jarun...
A dragi će momačku imat u subotu. Iznajmio lovački dom na Sljemenu, tam će njih 15tak roštiljat, opijat se, i prespavat...

bandera
26.08.2009., 17:29
Evo ja tražim prostor i mislim da sam našla namirisala gdje ću! Kupit ću cuge, malo klope, i kvalitetno se zbetonirat sa mojim curama! :jumping: :frajer: :zivili:

La_LuNa
26.08.2009., 19:10
moja djevojacka je za 11 dana, kuma organizira kod sebe doma, sve je preuzela na sebe (i hvala joj, ja ne bih stigla jos i oko toga razbijati glavu), nabavila karaoke i tako to. striper je u startu bio big big no! dakle, zenska zajebancija, urlanje na britni spirs i opijanje, of kors :D
dragi ima momacku za 10 dana, njihov dogovor je da ce se njih par zaletit kod buncica u petak kad imaju zivu muziku, zderat, lokat i zajebavat se.

na kraju je ispalo okej, svi zadovoljni, iako se mi time uopce nismo opterecivali i ta djevojacka/momacka ispada da se radi vise zbog drugih nego zbog nas samih.. nama to tak svejedno :rofl:

alexx
27.08.2009., 07:34
Kijamet - daj mi molim te reci koji je to lovači dom na Sljemenu, koliko je platio najam, koga je zvao za to. Molim te, molim te, nama bi to bilo idealno, isto nas je 15-ak, htjeli bi roštiljat, opijat se i prespavat. Može i na pm!!

Unaprijed hvala!

KraljicaSparoga
27.08.2009., 17:51
curke vi koje imate brzo djevojačku nemojte zaboravit napravit pijanu lubenicu :).. kupiš najveću moguću lubenicu, lijepo ju narežeš na komadiće, sve to staviš u velllllliku zdijelu, staviš malo nektarina, dinje i sve to zaliješ sa votkom,,,pustiš da se ohladi par sati i imaš super koktel za max 200 kn
evo mi smo imalo lubenicu od 10 kg
- dinja 1 kg
- nektarine 1 Kg
2 l votke
e i ne zaboravi stavit šećer :top::top::top:
i da ne zaboravim nas se 10- 15 napilo od te lubenice

27dresses
28.08.2009., 13:12
ja imam u planu imat djevojačku večer, onako "private party" , 20 cura, 5 plata sa salama, sirom i sl. , sokove, vino bijelo i mineralna, crno te coca cola :cerek: i kolačeke..... jel mi još što treba?? :ne zna:

možda i napravim pijanu lubenicu ali bojim da će sve to biti malo previše za nas 20 :kava: ..... ili ? :ne zna:

je li koja od vas imala doma djevojačku i kako je to ispalo??

bandera
28.08.2009., 14:07
:lol: Stari bi me se odrekao da me vidi kako teturam sa pivom po dvorištu! Ne, idem u jednu lovačku kuću u blizini, u šumu. Dalje od roditelja i njihove vizije mene! :D

Ali bila sam na djevojačkoj (maloj doduše) doma kod jedne cure,i bilo je super, pripremila je roštilj, nije nas bilo puno- 10-ak cura. Cuge, hrana, imala je i živu muziku, koja je bila baš višak, ali bilo je ok!

Francesca
28.08.2009., 15:45
curke vi koje imate brzo djevojačku nemojte zaboravit napravit pijanu lubenicu :).. kupiš najveću moguću lubenicu, lijepo ju narežeš na komadiće, sve to staviš u velllllliku zdijelu, staviš malo nektarina, dinje i sve to zaliješ sa votkom,,,pustiš da se ohladi par sati i imaš super koktel za max 200 kn
evo mi smo imalo lubenicu od 10 kg
- dinja 1 kg
- nektarine 1 Kg
2 l votke
e i ne zaboravi stavit šećer :top::top::top:
i da ne zaboravim nas se 10- 15 napilo od te lubenice

ili se votka špricom ubrizga u lubenicu bez rezanja - ostavi se prek noći u friđu i da vidiš belaja ;)