PDA

View Full Version : Dekoracija restorana, kuće, dvorišta i sl.

stranice : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

cvijet ivančica
20.03.2007., 13:25
mani je prelijepo. Baš kako sam ja htjela. Koliko te , molim te, to izašlo? Kod nas je to basloslovno skupo.:eek:

hej haj,

ja sam ti prvo mislila sve to sama kupovati ali sam se na kraju odlučila da mi cvjećarka to napravi. Svijeće sam ja nabavila u Velikoj Gorici za 12 kn komad a cvjećarka mi posuđuje vaze i dekorira za 40 kn po komadu a imat ću ih 12 (12 stolova)=480 kn s tim da će mi još raditi buket za mene, auto (ne klasican već ce biti buketići na retorvizorima i jedan mali na sredini auta), buket za stol u sali i kitice za roditelje, braću, nećake i kumove (17 komada)

Tiho jezero
20.03.2007., 17:14
hej haj,

ja sam ti prvo mislila sve to sama kupovati ali sam se na kraju odlučila da mi cvjećarka to napravi. Svijeće sam ja nabavila u Velikoj Gorici za 12 kn komad a cvjećarka mi posuđuje vaze i dekorira za 40 kn po komadu a imat ću ih 12 (12 stolova)=480 kn s tim da će mi još raditi buket za mene, auto (ne klasican već ce biti buketići na retorvizorima i jedan mali na sredini auta), buket za stol u sali i kitice za roditelje, braću, nećake i kumove (17 komada)

To je dobro, kod nas se ne iznajmljuju te posude, već ih se samo može kupiti. pojma neam što ću. Šteta što nemam ovo s mahovinom što sam vam pisala jer izgleda super pa ću možda to ili ilijednostavno posuti latice ruža po stolu. Eh, kad so kod toga je li netko od vas čuo ili zna gdje se mogu kupiti svilene latice?

Newbiee
20.03.2007., 17:48
To je dobro, kod nas se ne iznajmljuju te posude, već ih se samo može kupiti. pojma neam što ću. Šteta što nemam ovo s mahovinom što sam vam pisala jer izgleda super pa ću možda to ili ilijednostavno posuti latice ruža po stolu. Eh, kad so kod toga je li netko od vas čuo ili zna gdje se mogu kupiti svilene latice?

Hej, ne znam gdje si točno oko Broda, ali ja sam iznajmila staklene posude, zapravo vaze ko konjak čaše, sa svijećama i laticama u cvjećarnoj u Đakovu za 20 kn po komadu. :cerek:
Imali su jako lijep štand na sajmu vjenčanja u Osijeku, ako si bila. Javi se na PM, ako si zainteresirana. :top:

donnaxx
20.03.2007., 21:17
imam ideju, ako je netko zainteresiran,posebno iz dalmacije,naime moje vjenčanje je 09.06. i uglavnom će sve biti u bež boji, zlatnoj i te nijanse.mislila sam kupovati stvari za dekoraciju restorana kao male svijećnjake i vaze i puno tila, pa ako je netko zainteresiran da to zajedno kupimo i iskoristimo i za vjenčanje i mene i te osobe ciijelu količinu a poslije svatko svoj dio zadrži što je platio.ako imate kakav prijedlog recite,preskupo je sve kupovati sam i kasnije ionako ne znam što sa svime time pa mi se učinilo ovo kao dobra ideja...

MalaLola
21.03.2007., 08:40
Gdje se može kupiti jeftini til ili još bolje organdij po mogućnosti u boji????
Treba mi nebulozna količina, pa je jako bitno da metar košta neku siću... Joj, jel ono petra25 pričala o nekoj jeftinoj opciji tila na metre:confused:
Ajmo, pliz, pliz... Bilo bi idealno kad bi nekih 20 metara (i više bi mi trebalo) dobila za 200kn:zubo:

mala1mala
21.03.2007., 09:18
mala, mislim da je netko spomenuo Ikeu...:)

Magg
21.03.2007., 09:31
Mala, tocno.. Petra je to bila.. Najbolje da ju pitas preko PM-a .. Zadnji put kad se javila je rekla da su otkazali vjencanje na sljedecu godinu pa je vise nema bas na forumu.. Ali ona je to rekla.. Na nekom turskom bazaru je to nabavila...

lunalu
21.03.2007., 09:33
mala, mislim da je netko spomenuo Ikeu...:)

Ja sam bila u ponedjeljak u Ikei i nema tila....:mad: Nisu imali ni purpuri u boji, vec samo jednu vrstu i to za za 1 euro....ima prekrasnih drugih stvari, ali sad nisu imali ono po sto sam isla prvenstveno....

oko_zeleno
21.03.2007., 09:33
Treba mi nebulozna količina, pa je jako bitno da metar košta neku siću... Joj, jel ono petra25 pričala o nekoj jeftinoj opciji tila na metre:confused:
Ajmo, pliz, pliz... Bilo bi idealno kad bi nekih 20 metara (i više bi mi trebalo) dobila za 200kn:zubo:

Pretpostavljam da ti to treba za dekoraciju restorana.
Ja sam za tu potrebu, kupila onu mrežicu koju cvjećarke koriste za omatanje buketa, ima u svim mogućim bojama i 10 metara ti košta nekih 25 kn.
Malo je tvrđe od tila ali isto se dobro može oblikovati!

Magg
21.03.2007., 09:40
oko, i sad jos otkrij gdje su ju kupila :moli:

Newbiee
21.03.2007., 09:43
oko, i sad jos otkrij gdje su ju kupila :moli:

Znam na koju mrežu misli. :) Ja sam je kupila u Dobrom partneru za 24kn -rola, valjda 9m. Ima u svim bojama. A u Starom pjeru ( valjda se tako zove) preko puta D. partnera,je za 20 kn rola, ali nisam ranije otišla tamo. :D

Super su mi te mreže. :cerek:

MalaLola
21.03.2007., 09:59
E a jel se da s tom mrežom napravit ovo s time da bi ja da se to spušta uz rubove stupova onak ko zavjesa, pa ne znam jel mogu taj efekt uopće dobit s tim što cvjećarke koriste, to je dosta kruto jel da?
http://img72.imageshack.us/img72/9929/lovethissetupxd3.jpg (http://imageshack.us)

oko_zeleno
21.03.2007., 10:05
Znam na koju mrežu misli. :) Ja sam je kupila u Dobrom partneru za 24kn -rola, valjda 9m. Ima u svim bojama. A u Starom pjeru ( valjda se tako zove) preko puta D. partnera,je za 20 kn rola, ali nisam ranije otišla tamo. :D

Super su mi te mreže. :cerek:

E, upravo tamo!:top:

Newbiee
21.03.2007., 10:07
E a jel se da s tom mrežom napravit ovo s time da bi ja da se to spušta uz rubove stupova onak ko zavjesa, pa ne znam jel mogu taj efekt uopće dobit s tim što cvjećarke koriste, to je dosta kruto jel da?
http://img72.imageshack.us/img72/9929/lovethissetupxd3.jpg (http://imageshack.us)

Da, teško da ćeš s tom mrežom to moći napraviti. Ona je malo kruća, meni je idealna za motat oko stupova zajedno s bršljanom i za velike mašne, pa se ubaci koji cvjetić, šišarka... :cerek:

Super mi je to što visi sa stropa. Kako se to pričvrsti? Jel se mora nešto bušiti? Ja bi isto tako nešto, ali mislim da mi neće dati. :rolleyes:

oko_zeleno
21.03.2007., 10:09

Sad, dal će se baš spuštati ko zavjesa, baš i neznam, jer je kruće od tila!
Jedino da se stup omota u to, ali ne onako u spiralu, nego da se spusti od vrha stupa prema dolje da ravno pada, pa da se sa nekim trakama samo stisne na par mjesta da stoji skroz priljubljeno uz stup.

Tiho jezero
21.03.2007., 10:26

Organdij bi ti za to bio savršen, ali on ti je poprilično skup. Netko od cura je spominjao onaj bijeli materijal dosta jeftin, čak ima i negdje tu slika on dobro pada, a i puno je jeftiniji od organdija. Ova cvjećarska mrežica ti je definitivno prekruta.

kontra
21.03.2007., 11:12
s tom mrezicom je problem da je ne mozes izravnati ako je ne nategnes nego uvijek ostane onako savijena kako je bila namotana, a zavjesa ima slobodan pad tako da ti to nece moci...
inace, ako nekome treba bas to... ima je kod peveca u svim bojama, a ako nemaju mogu naruciti, dolaze svaki utorak.

MalaLola
21.03.2007., 11:15
Ah, da ono što je dvolični pisala onaj neki papir za povrće... Moram otići u neku agrariju pitat za to... jel netko zna gdje ima neka agrarija ili dućan s opremom za uzgoj povrća i sl.. :D uopće ne znam kak se to zove

A niš tu cvjećarsku mrežicu mogu koristit za stupove.. hm.. već imam ideju:cerek:

HVALA vam curke svejedno ste mi pomogle :top: :kiss:

kontra
21.03.2007., 11:17
agrarija ili dućan s opremom za uzgoj povrća i sl..

to bi tebala biti poljoprivredna apoteka :rolleyes:

purpurna kiša
21.03.2007., 17:23
Očigledno imaš sreće! Morat ću i ja skoknuti do Peveca iako nisam baš optimistična. Ovo sa svijećama ti je super ideja. Mogla si nam poslati i koju fotkicu da vidimo tvoju kreativnost. Možda bi nam dala još ideja.:kiss:

naravno da ću poslati fotke. dobila sam ovdje toliko ideja, pa je u najmanju ruku fer da i ja posaljem neke ideje :zubo: ali fotić me ubija u pojam, ne želi prebaciti slike na komp ma koliko ga molila i pokušavala (ali ovo je za topic "ispušni ventil"). nadam se da će doći k sebi ovih dana, pa ću poslati slikice.
mala, prekrasne su mi te kao zavjese koje bi htjela napraviti. držim fige da uspiješ. meni se čini da gazda naše šale baš i ne voli previše kad netko izmišlja kao što ja volim izmišljati :) (ma nisam ga gnjavila, nego mi djeluje kao takav tip) pa ću se nastojati suzdržati ;)

Tiho jezero
21.03.2007., 17:41
naravno da ću poslati fotke. dobila sam ovdje toliko ideja, pa je u najmanju ruku fer da i ja posaljem neke ideje :zubo: ali fotić me ubija u pojam, ne želi prebaciti slike na komp ma koliko ga molila i pokušavala (ali ovo je za topic "ispušni ventil"). nadam se da će doći k sebi ovih dana, pa ću poslati slikice.
mala, prekrasne su mi te kao zavjese koje bi htjela napraviti. držim fige da uspiješ. meni se čini da gazda naše šale baš i ne voli previše kad netko izmišlja kao što ja volim izmišljati :) (ma nisam ga gnjavila, nego mi djeluje kao takav tip) pa ću se nastojati suzdržati ;)

Ha, ha, ha , a ja sam mislila da sam ja uviđavna osoba koja svima želi ugoditi. Šiješ me, kišo! Nemoj molim te još misliti i na to kakav je vlasnik tip i što mu se sviđa,a što ne. Pa zaradit će na tebi nije li to dovoljno pažnje s tvoje strane. :rofl: :rofl:

katalina_v
21.03.2007., 21:50
Mala, super da si pitala ovo sa zavjesama. Imam identičnu viziju u glavi-a eto sad si mi to i vizualizirala sa slikom. Ja sam se raspitivala u jednoj agenciji za dekoraciju sale,a ona mi je rekla da se raspitam u veleprodajama tekstila i da si sve to sama napravim-sašim,da se to najvise isplati. Sutra si dajem truda i zovem ljude, pa ak sta uspijem saznati po pitanju najjeftinijih materijala javljam vam. Za sada mi je najjeftinija opcija neke zavjese kao od organdija-al nije, prozirne,ima ih u svim bojama, lijepo padaju i metar je 19kn. Mozda uspijem i dobit kakav popust.

Neznam jeste li već raspravljali o papirnatim salvetama koje su za jednokratnu upotrebu a izgledaju kao da su "prave". Ja sam bila na jednoj svadbi i uopce to nisam skuzila dok mi to nisu rekli nakon par dana. Jel ih tko već imao i gdje ste ih nabavili? Ove "prave" pamučne, djeluju mi dosta grubo. ja bi ih rolala i vezala sa mašnicom pa mi baš trebaju te jednokratne.

Sanja29
21.03.2007., 22:14
Organdij bi ti za to bio savršen, ali on ti je poprilično skup. Netko od cura je spominjao onaj bijeli materijal dosta jeftin, čak ima i negdje tu slika on dobro pada, a i puno je jeftiniji od organdija. Ova cvjećarska mrežica ti je definitivno prekruta.

ja sam iznad plesnog podija imala od tila ... evo slikice ... možda pomogne ... ja sam svoj iznajmila za 900 kn

http://img265.imageshack.us/img265/5205/vjenanje147alj9.th.jpg (http://img265.imageshack.us/my.php?image=vjenanje147alj9.jpg)

Tiamat
22.03.2007., 11:25
Ja sam upravo jutros dobila brilijantnu ideju - mala jezerca vode, u kojima plutaju svijeće, okružena mahovinom. Sa cvijećem u vodi i malo upiknutim u mahovinu i laticama po stolu.
Da glumi proljetni livadu :D

To predivno izgleda u mojoj glavi :zubo: samo je problem prenjet u stvarnost.

Tiho jezero
22.03.2007., 16:34
Ja sam upravo jutros dobila brilijantnu ideju - mala jezerca vode, u kojima plutaju svijeće, okružena mahovinom. Sa cvijećem u vodi i malo upiknutim u mahovinu i laticama po stolu.
Da glumi proljetni livadu :D

To predivno izgleda u mojoj glavi :zubo: samo je problem prenjet u stvarnost.

S mahovinom svašta možeš raditi, a nije skupa ni u cvejećaranama, a besplatna ako s dragim malo prošetaš po šumi. :zubo: Znaš, spojiš ugodno s korisnim.:rofl: :rofl:

anavi1
22.03.2007., 17:22
Reci mi za koliko je maksimalno ljudi sala? iz okolice sam.ja planiram isto za 9 mj.iako nismo još rezervirali ništa.valjda nije kasno?

Evo sada sam slučajno vidjela ovaj tvoj post, nisam odmah odgovorila, ali evo sad ću:

- crkva je dosta malena, ako se misliš tamo vjenčati, ima svega 4 klupe sa svake strane za po 4 osobe na svaku, znači stane oko 30-35 ljudi.

- u restoranu nema puno mjesta, onako po mojoj procjeni stane oko 50-ak ljudi, a da ne bude naguravanja i da ima dovoljno mjesta, na terasi oko 30-ak sjedećih mjesta

- još uvijek nismo sigurni da ćemo napraviti cijelu večeru, najvjerojatnije će biti vjenčanje i poslijepodnevno-predvečernji coctail-party na terasi i kraj bazena (osim u slučaju lošeg vremena kada se sve seli u restoran)

- za sve detalje bi se oni pobrinuli, od hrane, pića, šmpanjca, dekoracija...., ta bu nas cijela priča koštala nekih 6.000,00 Eura.

purpurna kiša
27.03.2007., 12:29
QUOTE=Tiho jezero;7801070]Očigledno imaš sreće! Morat ću i ja skoknuti do Peveca iako nisam baš optimistična. Ovo sa svijećama ti je super ideja. Mogla si nam poslati i koju fotkicu da vidimo tvoju kreativnost. Možda bi nam dala još ideja.:kiss:[/QUOTE]

stavila sam slikicu na topic kreativni kutak, no evo još jednom http://img86.imageshack.us/img86/7268/dsc01082hr2.jpg
no svakako ću nešto izmijeniti - umjetne latice su se odmah utopile pa moram probati s pravim ružinim laticama ili čak čitavim glavicama cvijeta da izgleda raskošnije. a možda komplet izbacim vodu i stavim neke kamenčiće ili probam kristalizirati sol (modra galica bi jako odskakala bojom :(). a sviđaju mi se jako i dekoracije s voćem.moram još dosta eksperimentirati. ono što ostaje jesu svijeće i zdjele ovakve kakve jesu.
čula sam da svijeće duže gore ako im se kad su već zapaljene sipne malo soli u onaj bazenčić voska kod fitilja. vrijedi probati.[

Tiho jezero
27.03.2007., 14:00
QUOTE=Tiho jezero;7801070]Očigledno imaš sreće! Morat ću i ja skoknuti do Peveca iako nisam baš optimistična. Ovo sa svijećama ti je super ideja. Mogla si nam poslati i koju fotkicu da vidimo tvoju kreativnost. Možda bi nam dala još ideja.:kiss:

stavila sam slikicu na topic kreativni kutak, no evo još jednom http://img86.imageshack.us/img86/7268/dsc01082hr2.jpg
no svakako ću nešto izmijeniti - umjetne latice su se odmah utopile pa moram probati s pravim ružinim laticama ili čak čitavim glavicama cvijeta da izgleda raskošnije. a možda komplet izbacim vodu i stavim neke kamenčiće ili probam kristalizirati sol (modra galica bi jako odskakala bojom :(). a sviđaju mi se jako i dekoracije s voćem.moram još dosta eksperimentirati. ono što ostaje jesu svijeće i zdjele ovakve kakve jesu.
čula sam da svijeće duže gore ako im se kad su već zapaljene sipne malo soli u onaj bazenčić voska kod fitilja. vrijedi probati.[[/QUOTE]

Slatko je skroz, samo bih ja crvene latice.:cerek:

Tiho jezero
27.03.2007., 14:25
http://img260.imageshack.us/img260/5114/brdekoracija1ev7.jpg

Meni se ovo sviđa.

Tiho jezero
27.03.2007., 14:52
http://img120.imageshack.us/img120/1436/brdekoracija2sm2.jpg
http://img120.imageshack.us/img120/5613/caqncp63wg4.jpg
http://img465.imageshack.us/img465/8571/jhgsa0.jpg
http://img120.imageshack.us/img120/4891/49844950bd8.jpg
http://img113.imageshack.us/img113/8194/65911397wv1.jpg
http://img252.imageshack.us/img252/4551/gfsfgxq3.jpg

mila78
27.03.2007., 18:48
http://img260.imageshack.us/img260/5114/brdekoracija1ev7.jpg

Meni isto puno bolje izgleda kad su na vodi cijele, lagano otvorene ružice...
Dogovorila sam s cvjećarkom kako će na našem stolu biti dvije okrugle vaze s vodom, jednom debelom bordo-crvenom svijećom i nekoliko otvorenih ružica na površini...
Prva ideja mi je bila da budu samo tri aranžmana, ali kad mi je pokazala kako to izgleda-predomislila sam se...Lijepo je...

Tiho jezero
27.03.2007., 20:10
Meni isto puno bolje izgleda kad su na vodi cijele, lagano otvorene ružice...
Dogovorila sam s cvjećarkom kako će na našem stolu biti dvije okrugle vaze s vodom, jednom debelom bordo-crvenom svijećom i nekoliko otvorenih ružica na površini...
Prva ideja mi je bila da budu samo tri aranžmana, ali kad mi je pokazala kako to izgleda-predomislila sam se...Lijepo je...

Kod mene će issto biti bordo-bijela kombinacija. I ja sam gledala to s veliko svijećom. Praktično je jer ona neće tako brzo izgorjeti.

Tiho jezero
27.03.2007., 20:12
Kišo, stalno te hoću pitati i uvijek zaboravim. Svijeće si bojala akrilnom bojom i super izgedaju, ali mene zanima kako to izgleda s bojom kad se svijeće zapale. Smrdi li možda? Jesi li probala?

purpurna kiša
28.03.2007., 08:36
začudo, ne smrdi, čak mi se čini da i svječa malo duže gori jer se onaj bazenčić voska ispod fitilja ne napravi tako brzo (kao da ga boja drži. probat ću zžrtvovati jednu svijeću u svrhu nauke, zapaliti i štopati :zubo: javim rezultat.

Tiho jezero
28.03.2007., 19:52
začudo, ne smrdi, čak mi se čini da i svječa malo duže gori jer se onaj bazenčić voska ispod fitilja ne napravi tako brzo (kao da ga boja drži. probat ću zžrtvovati jednu svijeću u svrhu nauke, zapaliti i štopati :zubo: javim rezultat.

Samo naprijed znanstvenice!:kiss: :D :D

P.S. Nisam sigurna je li akrilna boja zapaljiva pa molim te pazi kad svijeća bude pri kraju, da ne bi čitala u crnoj kronici o ludoj piromanki. :rofl: :rofl: :rofl:

purpurna kiša
28.03.2007., 20:52
luda priomanka :rofl: evo eksperiment završen. ravno 4 sata i ne smrdi :) ipak je sve uronjeno u vodu pa nije došlo ni do požara :) inače izluđujem dragoga i sve oko sebe svojom manijom farbanja. danas smo vidjeli lijep krevet u boji javora i samo me pogledao jer je znao da ću izgovoriti "pa to bi bez beda mogli ofarbati u crno ...":rofl: a što će jadan, zna s kim ima posla :E

Tiho jezero
28.03.2007., 22:36
luda priomanka :rofl: evo eksperiment završen. ravno 4 sata i ne smrdi :) ipak je sve uronjeno u vodu pa nije došlo ni do požara :) inače izluđujem dragoga i sve oko sebe svojom manijom farbanja. danas smo vidjeli lijep krevet u boji javora i samo me pogledao jer je znao da ću izgovoriti "pa to bi bez beda mogli ofarbati u crno ...":rofl: a što će jadan, zna s kim ima posla :E

Jadan on s tobom. :) Za koju godinu ćeš i njega ofarbati. :D :D :D Budući da je sve super prošlo mislim da ću se i ja upustiti u eksperimentiranje.

Ivy4
29.03.2007., 07:27
Evo da i ja stavim par slikica :cerek:
http://i7.tinypic.com/2yubzvq.jpg
http://img180.imageshack.us/my.php?image=vjencanja7ra7of6.jpg

nina7
29.03.2007., 09:04
Da li netko zna gdje se mogu kupiti one bijele presvlake za stolice i kolika im je cijena? Ili gdje se mogu iznajmiti? Tražila sam po forumu i nisam nigdje našla cijene...

MalaLola
29.03.2007., 09:08
Da li netko zna gdje se mogu kupiti one bijele presvlake za stolice i kolika im je cijena? Ili gdje se mogu iznajmiti? Tražila sam po forumu i nisam nigdje našla cijene...

Uobičajena cijena iznajmljivanja je 15 za manje i 20 kuna za veće navlake.. Mislim da ima neki salon Kornelija u Zaprešiću ili Samoboru.. ali sve više restorana ih ima, pa prvo pitaj u svom restaču (joj sad sam se sjetila :( kad ga nađeš:kiss: )... meni u Bunčiću naplaćuju 2 eura, to je tih 15tak kuna...

ashley
29.03.2007., 09:30
... meni u Bunčiću naplaćuju 2 eura, to je tih 15tak kuna...

I meni u hotelu Osijek naplacuju 2 eura. Svakako prvo vidi sa svojim restacem a ako nemaju onda trazi dalje!:top:

nina7
29.03.2007., 10:12
Joj, da, fakat...to mi nije palo na pamet! Hvala curke!

kitty b
29.03.2007., 11:54
danas sam dobila katalogić od Peveca. oni imaju presvlake na prodaju za 99kn. pa ko voli nek ide vidit...meni je to malo...previše. osim ako nemaš neki razlog da ih kupuješ toliko da će ti trebat i kasnije...

megica79
29.03.2007., 12:26
I meni u hotelu Osijek naplacuju 2 eura. Svakako prvo vidi sa svojim restacem a ako nemaju onda trazi dalje!:top:

hej ashley, jel ti možda poznato da li u hotelu os iznajmljuju i za van ili to vrijedi samo ako kod njih imaš svatove? i znaš li (i ostale curke s tog područja:) ) gdje još u os ili okolici ima za iznajmiti takve presvlake?
tnx unaprijed:kiss:

ashley
29.03.2007., 12:33
hej ashley, jel ti možda poznato da li u hotelu os iznajmljuju i za van ili to vrijedi samo ako kod njih imaš svatove? i znaš li (i ostale curke s tog područja:) ) gdje još u os ili okolici ima za iznajmiti takve presvlake?
tnx unaprijed:kiss:

Ne bih rekla da iznajmljuju, ali opet nisam 100% sigurna. Za dalje ne znam nikoga jer se nisam ni raspitivala. Ako hoces posaljem ti na pm broj hotela tj. covjeka koji je zaduzen za to pa ti pitaj!:)

megica79
29.03.2007., 13:17
Ne bih rekla da iznajmljuju, ali opet nisam 100% sigurna. Za dalje ne znam nikoga jer se nisam ni raspitivala. Ako hoces posaljem ti na pm broj hotela tj. covjeka koji je zaduzen za to pa ti pitaj!:)

može broj, hvala:)

mila78
29.03.2007., 21:35

Provjerena preporuka: navlake s mašnom u boji po želji-15 kn.
www.roses-flores.hr

nina7
30.03.2007., 10:09
Ma nisam ja mislila kupovati 150 navlaka nego mi e to i inače lijepo pa bi si kupila koju za doma...imam još jedno pitanjce - gdje ima veliki izbor papirnatih slaveta u boji? Tražim jednobojne slavete, boje fuksije ili kako se već ta boja zove...

mila78
30.03.2007., 21:37
Ma nisam ja mislila kupovati 150 navlaka nego mi e to i inače lijepo pa bi si kupila koju za doma...imam još jedno pitanjce - gdje ima veliki izbor papirnatih slaveta u boji? Tražim jednobojne slavete, boje fuksije ili kako se već ta boja zove...

Takve salvete neki dan kupila u Getrou:zubo:
Tek sam sad skužila da si htjela kupiti, a ne iznajmiti navlake...brzopletost http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/d040.gif

Tiho jezero
31.03.2007., 17:37
Bok, curke! Nisam neko vrijeme gledala ovu temu, ali vidim da prštite od ideja. evo vam djelić ideja s mog kompa.:cerek:

http://img474.imageshack.us/slideshow/player.php?id=img474/7116/11753982603xo.smil

milica123
01.04.2007., 09:09
Drage moje, ja sam mislila imati nisku dekoraciju, kao vjenčić, a u sredini je svijeća, međutim, vidjela sam da se na stol stave flaše s pićima pa bi mi se dekoracija u tom slučaju izgubila. Imate li kakav savjet?

Sanja29
01.04.2007., 20:38
milica ... imaš za kupiti one malene svjećnjake koje imaju više malih svijeća ... probati ću naći sliku.... i onda na taj svjećnjak poslažeš taj vjenčić ... na taj način ćeš imati vjenčić, svijeće, a neće ti biti pokriveno od pića .. ako nađem fotku postam da vidiš :-)

purpurna kiša
01.04.2007., 20:41
milice, i mene to brine. mi bi imali zdjele sa svijećama. jedina mi je utjeha da će kamerman doći u salu prije gostiju i sve posnimati kako je prije nego se nagomilaju boce na stolovima ;)

kitty b
01.04.2007., 21:01
mi smo to riješili tako da boce naprosto neće biti tako vani...osim vode i mineralne koje ćemo staviti u one bokale, sve ostalo...vino...sokovi...pivo...sve će morati reći konobaru da im donese ili još bolje, to ću tek predložiti, da konobari paze da svi uvijek imaju, pa ono ako vide da netko ima praznu čašu, da pitaju trebaju li dotočiti i sl.
žestice će biti na posebnom stolu a kako ih uzimamo od doma, biti će sve različite tako da ne vjerujem da će netko sebi uzeti bocu na stol.
a doduše..mi imamo one visoke koktel čaše za dekoracije.

mila78
01.04.2007., 21:27
Meni je isto ta niska dekoracija sa svijećom bila super ideja, ali sam odustala iz istog razloga...
Sad ću lijepo imati visoke pravokutne staklene uske vaze, koje su koso odrezane, u svakoj po jedna ružica i nešto zelenjave, a pokraj toga će na svijećnjaku biti duga svijeća...
Idem na tu varijantu jer bi mi sve drugo bilo preskupo- imat ću oko 30 stolova...

Newbiee
01.04.2007., 22:23
Sad ću lijepo imati visoke pravokutne staklene uske vaze, koje su koso odrezane, u svakoj po jedna ružica i nešto zelenjave, a pokraj toga će na svijećnjaku biti duga svijeća...
Idem na tu varijantu jer bi mi sve drugo bilo preskupo- imat ću oko 30 stolova...

Pa Mila 78, baš će ti biti ijepo. :cerek: Onako jednostavno, a opet ok. :top: Skužila sam sad u pripremama da su neke jednostavnije stvari puno efektnije, a ujedno čovjek uspije i uštediti. Ili se to samo tješim... :rolleyes:

ivanar
02.04.2007., 06:26
Mi ćemo piće,kolače,voće...imati na posebnom stolu.Dakle švedski stol,a glavna jela će donositi konobari.Tako da neće biti uobičajene gužve na stolaovima,dekoracija će se vidjeti i izgledati će puno lijepše.

mila78
02.04.2007., 07:39
Skužila sam sad u pripremama da su neke jednostavnije stvari puno efektnije, a ujedno čovjek uspije i uštediti. Ili se to samo tješim... :rolleyes:

Mislim da se, ipak, samo tješimo...:rofl: :rofl: :rofl:

mila78
02.04.2007., 07:41
Mi ćemo piće,kolače,voće...imati na posebnom stolu.Dakle švedski stol,a glavna jela će donositi konobari.Tako da neće biti uobičajene gužve na stolaovima,dekoracija će se vidjeti i izgledati će puno lijepše.

Meni ta opcija nije dolazila u obzir, jer moji krkani sve moraju imati pred nosom...Pa neka im!:rofl:

Kandela
04.04.2007., 22:07

umjesto organdija mozes koristiti materijal za podstavu, ja ga kao cvjecar znam kristiti za aranziranje ovakvih stvari, proziran je, podatan, lagano se sjaji i izgleda fino i elegantno a zna ga se naci po ducanima sa tkaninama dosta povoljno

Mayo
05.04.2007., 08:40
Curke, trebam iznajmiti tu fontanu za jedno događanje koje organizira moja firma.

Kontaktirala sam Mađare (http://www.cokofontana.gajba.net/)koju si bili na zadnjem sajmu vjenčanja na Velesajmu, ali ne reagiraju na mail.
Ima li koja od vas njihov broj telefona, ne znam jesu li uopće dijelili kakve vizitke na sajmu? I znate li možda koji od naših cateringa ima tu fontanu u ponudi za iznajmljivanje?
Vidjela sam na topicu Dani vjenčanja da je netko dobio ponudu od Zlatnih zvona, ima li fontanu još koji catering?
Netko je rekao i da je vidio fontanu u City centru, samo nisam skužila gdje točno. Pitala sam u Kraševom Čokobaru, ali oni imaju samo tu jednu i ne mogu je iznajmljivati.

Pomozite, pliz :kiss:

kjara
05.04.2007., 09:26
Bok, curke! Nisam neko vrijeme gledala ovu temu, ali vidim da prštite od ideja. evo vam djelić ideja s mog kompa.:cerek:

http://img474.imageshack.us/slideshow/player.php?id=img474/7116/11753982603xo.smil

hej,
molim te ako nije problem da mi posaljes slike od dekoracija, ne kuzim da li mogu sa ovog filmica povecati ili spremiti koju sliku...hvala:kiss:

Magg
05.04.2007., 09:37
Curke, trebam iznajmiti tu fontanu za jedno događanje koje organizira moja firma.

Kontaktirala sam Mađare (http://www.cokofontana.gajba.net/)koju si bili na zadnjem sajmu vjenčanja na Velesajmu, ali ne reagiraju na mail.
Ima li koja od vas njihov broj telefona, ne znam jesu li uopće dijelili kakve vizitke na sajmu? I znate li možda koji od naših cateringa ima tu fontanu u ponudi za iznajmljivanje?
Vidjela sam na topicu Dani vjenčanja da je netko dobio ponudu od Zlatnih zvona, ima li fontanu još koji catering?
Netko je rekao i da je vidio fontanu u City centru, samo nisam skužila gdje točno. Pitala sam u Kraševom Čokobaru, ali oni imaju samo tu jednu i ne mogu je iznajmljivati.

Mayo, ako mozes cekat koji dan, ja imam njihovu karticu ali mislim da je sa papirima u Zagrebu.. Pa kad dodjem ti mogu poslat na PM...

Mayo
05.04.2007., 09:44
Mayo, ako mozes cekat koji dan, ja imam njihovu karticu ali mislim da je sa papirima u Zagrebu.. Pa kad dodjem ti mogu poslat na PM...

Mogu, hvala ti puno! :kiss:

Tiho jezero
05.04.2007., 17:30
hej,
molim te ako nije problem da mi posaljes slike od dekoracija, ne kuzim da li mogu sa ovog filmica povecati ili spremiti koju sliku...hvala:kiss:

Kjara, rado bi ti poslala slikice, ali nešto mi neće proslijediti sliku. Ako imaš neku e-mail adresu pa da ti tako pokušam poslati. Bok!

kitty b
05.04.2007., 17:55
http://twincityquarter.com/pix2/photo_wedding_e.jpg

kitty b
05.04.2007., 17:56
http://www.mickhouse.com/images/Wedding.jpg

kitty b
05.04.2007., 17:57
http://www.mickhouse.com/images/Wedding_13.jpg

kitty b
05.04.2007., 18:01
http://www.waterford.com/images/collections/collection-WeddingHeirloom_main.jpg

kitty b
05.04.2007., 18:14
http://www.superweddings.com/glasstealitefloaters.jpg

kitty b
05.04.2007., 18:15
http://images.meredith.com/bhg/images/2006/06/ss_100225836.jpg

kitty b
05.04.2007., 18:17
http://img155.imageshack.us/img155/8448/wedding27te.jpg

__5ra__
13.04.2007., 22:40
http://i150.photobucket.com/albums/s120/__5ra__/narancasteruze.jpg
http://i150.photobucket.com/albums/s120/__5ra__/fora.jpg
http://i150.photobucket.com/albums/s120/__5ra__/mandarinke.jpg

__5ra__
13.04.2007., 22:42
http://i150.photobucket.com/albums/s120/__5ra__/grane.jpg
http://i150.photobucket.com/albums/s120/__5ra__/bijelegrane.jpg
http://i150.photobucket.com/albums/s120/__5ra__/bordo.jpg
http://i150.photobucket.com/albums/s120/__5ra__/tulipani.jpg
http://i150.photobucket.com/albums/s120/__5ra__/sareno.jpg

purpurna kiša
14.04.2007., 14:54
5ra ja ništa ne vidim :( jel tu trebala biti neka slikica?

ibica
15.04.2007., 07:58
Bok curke, lijepo molim pomoć.
Čitam o ovim plutajućim svijećicma, mene zanima gdje ih ima jeftinije za kupiti i koliko dugo one gore? Mislim da je jedna cura napisala oko 4 sata? A šta poslije, da nabavim rezervne pa da ih zamjenim?
:)

milica123
15.04.2007., 08:08
Bok curke, lijepo molim pomoć.
Čitam o ovim plutajućim svijećicma, mene zanima gdje ih ima jeftinije za kupiti i koliko dugo one gore? Mislim da je jedna cura napisala oko 4 sata? A šta poslije, da nabavim rezervne pa da ih zamjenim?
:)

Zamoliš konobare da malo obrate pozornost na svijeće i kad izgore da stave novu.

__5ra__
15.04.2007., 08:37
5ra ja ništa ne vidim :( jel tu trebala biti neka slikica?

Pa je. I ja ih vidim. Nemam pojma šta je :confused: :bonk:

ana77
15.04.2007., 21:55
http://i150.photobucket.com/albums/s120/__5ra__/narancasteruze.jpg
http://i150.photobucket.com/albums/s120/__5ra__/fora.jpg
http://i150.photobucket.com/albums/s120/__5ra__/mandarinke.jpg
Ni meni ništa ne otvara :confused: :confused:

__5ra__
15.04.2007., 22:12
Ni meni ništa ne otvara :confused: :confused:

A nemam pojma. Meni opet normalno otvara. Nema veze :)

Magg
16.04.2007., 09:17
5ra, jesi mozda zatvorila svoj photobucket-account da niko drugi osim tebe nemre gledat??

MalaLola
16.04.2007., 09:39
Joj... ja sam subotu provela u Ikei... kupila sam brdo svijeća, svjećnjaka, nešto pijeska smeđeg naravno...i isprobavala tamo sve s vazama koje će još moram od Magg uzet i onda uživancija.. Uglavnom odlučila sam se da dekoracije na 15 stolova budu velike debele svijeće u tim vazama s time da bi na dnu bilo ili bijelo kamenje ili smeđi pijesak ovisno o boji svijeće a okolo bi kod tih stavljala u svjećnjake po tri velika cvijeta (gerberi vjerojatno). Na drugih 15 stolova ću radit bukete i okolo će biti po 3 svjećice (dušice) u svjećnjacima i to u kontrastnoj boji od buketa isto kao i ona tri cvijeta u gornjoj kombinaciji... Kad isprobam doma javim ili poslikam kako izgleda:top:

sly47
16.04.2007., 10:03
joj Mala kaj ne da ima super stvari ...ja seki kupila roze svijeće...onak nježno roze...a i one bijele debele su mi supać...uglavnom ja pred 2 tjedna potrošila skoro 100 eur samo na svijeće, latice i kamenčiće...

marija36
16.04.2007., 10:06
Joj... ja sam subotu provela u Ikei... kupila sam brdo svijeća, svjećnjaka, nešto pijeska smeđeg naravno...i isprobavala tamo sve s vazama koje će još moram od Magg uzet i onda uživancija.. Uglavnom odlučila sam se da dekoracije na 15 stolova budu velike debele svijeće u tim vazama s time da bi na dnu bilo ili bijelo kamenje ili smeđi pijesak ovisno o boji svijeće a okolo bi kod tih stavljala u svjećnjake po tri velika cvijeta (gerberi vjerojatno). Na drugih 15 stolova ću radit bukete i okolo će biti po 3 svjećice (dušice) u svjećnjacima i to u kontrastnoj boji od buketa isto kao i ona tri cvijeta u gornjoj kombinaciji... Kad isprobam doma javim ili poslikam kako izgleda:top:

Ajde mi please reci gje kupuješ u Ikei? Mislim u kojem mjestu?

hvala!:)

ana77
16.04.2007., 10:06

Zvući supać!! :cerek: U kojoj IKEI si bila? Ja morma kumu izgnjaviti još kad dolazi da mi donese štošta od tamo. I ja sam si kupila već vaze (fale mi još negdje 4-5kom) Jedva čekam da isprobam što ću s njima! :rofl:

txiki
16.04.2007., 10:15
Zamoliš konobare da malo obrate pozornost na svijeće i kad izgore da stave novu.

Ja sam to razgovarala isto sa svojom cvjecarkom... i ona mi je savjetovala da ne stavljam te male svjecice-lucice i plutajuce svjecice u dvoranu jer mi je rekla da ti konobari obecaju svasta, ali u trenu kad trebaju promijeniti sve te svjecice, da to nikad ne ispadne bas da su azurni u njihovom mijenjanju. TAko da sam se ja na kraju odlucila za svijece koje ce goriti cijelu noc. Iako su mi i lucice i te plutajuce puno ljepse.

MalaLola
16.04.2007., 10:19
Ajde mi please reci gje kupuješ u Ikei? Mislim u kojem mjestu?

hvala!:)

Inače kupujem u Grazu... ali ovaj put sam poharala najveću Ikeu u Europi... heh... u Haidu, kod Linza... tamo mi je sestrična pa sam do nje išla malo, pa u šoping, pa svašta nešto... i rezultiralo je sa dvije torbe stvari...
sly znam koje roze.. ja sam odustala od njih jer meni trebaju tamnije roze koje sam vidjela da imaju kod nas u Lesnini, ali sam zato kupila brdo tamno smeđih i bijelih...
Ma i za stan sam dosta toga kupila pa smo bili ko Česi kad idu kod nas na more:zubo: i totalno nas je bila frka da nam za to ne naplate neku paprenu carinu.. no sam smo rekli da smo bili ko fol na vjenčanju i niš nas dalje nije pitao;) a pošto smo imali pečat da smo ušli u petak i vračali se u nedjelju nije ni trepnuo već nas je pustio;)

sly47
16.04.2007., 11:25
e mala one smeđe su mi mrakkk....al seki se te nebi svidjele....kažeš u Lesnini ima isto rozih...koje veličina u odnosu na ove iz ike-e? i Koliko košta komad?

__5ra__
16.04.2007., 11:50
5ra, jesi mozda zatvorila svoj photobucket-account da niko drugi osim tebe nemre gledat??

Uuu, toga se nisam sjetila. Nemam pojma, pogledat ću od doma, pa popravim ako sam to napravila :o Ako krenem s ovog kompa sređivat, ode cijeli forum :rofl:

lolita11
16.04.2007., 12:21
mala,jesi isprobala da li uopce stanu te debele svijece u kvadraticne vaze? ja htjela napraviti isto al nije islo:(

vjerojatno zelis ovako nesto, ne? (vjencanje moje frendice)

http://tinyurl.com/yq5354

http://tinyurl.com/yvtosr

sly47
16.04.2007., 12:26
lolita mislim da mala ima one koje su na dnu uske a grlo im se širi...tako da bi joj te sviječe trebale stati...al ovo od tvoje frendice je jako ljepo...meni su te kvadratične vaze prekrasne...ovo je stvarno jednostavna i vrlo efektna dekoracija...

Kikica26
16.04.2007., 12:27

Bit će to jako zgodno...... jel ima umjetnih latica u Ikei?

sly47
16.04.2007., 12:29
ima ima...al nema baš neki izbor...ili ja možda nisam vidjela...ja sestri kupila roze...mislim da su 2 eura bile i ima ih dosta u kutiji...

http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?topcategoryId=15573&catalogId=10103&storeId=7&productId=68845&langId=-20&categoryId=15698&chosenPartNumber=60095217

MalaLola
16.04.2007., 12:32
mala,jesi isprobala da li uopce stanu te debele svijece u kvadraticne vaze? ja htjela napraviti isto al nije islo:(
vjerojatno zelis ovako nesto, ne? (vjencanje moje frendice)
http://tinyurl.com/yq5354

http://www.ikea.com/PIAimages/29073_PE053992_S3.jpg Ove vaze uzimamo ja i Magg i ne stanu mi svijeće skroz do dna... ali pošto su te vaze dosta visoke mislim staviti bijelo kamenje ili u drugoj kombinaciji smeđi pijesak na dno do tog uskog dijela pa onda na to svijeću.. isprobavala sam već tamo u Ikei.. i nitko me nije čudno gledao, ili ja nisam ni primjetila koliko sam se uživila:D Moram naravno još isprobat doma... poslikam čim napravim nešto konkretno;) ovo mi je inspiracija.. no vaze su malo drugačije, ali sve u svemu i cvijetove bi ovako pored stavila
http://img142.imageshack.us/img142/8466/079ff5.jpg (http://imageshack.us)
sly ne znam točno za veličine, danas ću na kratko samo svratit pa ti mogu sutra javit i ne znam za cijene, znam da su skuplje nego u ikei, ali mi ta boja baš paše.. a smeđa.. uf ko čokolada, odmah bi ih pojela:cerek:

Ivy4
16.04.2007., 12:37
Joj malabudala ovo baš lijepo izgleda, poslikaj čim ćeš to doma isprobati http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c032.gif prekrasno mi izgleda http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a130.gif

Kikica26
16.04.2007., 12:40
ima ima...al nema baš neki izbor...ili ja možda nisam vidjela...ja sestri kupila roze...mislim da su 2 eura bile i ima ih dosta u kutiji...

http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?topcategoryId=15573&catalogId=10103&storeId=7&productId=68845&langId=-20&categoryId=15698&chosenPartNumber=60095217

hvala draga...... ove narančaste nisu loše....... :kiss:

sly47
16.04.2007., 12:40
mala si vidjela one male mirisne lučice...u paketu 12 kom u 3 boje...uglavnom jedna od boja je baš ta tvoja roza...a miriše super...šteta kaj nema čitav paket samo u jednoj boji...mislim da je ta tamna pink, svjetlo roza i crvena..
mislim da su ove...al ja vidjela samo ove sa crvenim...

http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?topcategoryId=15573&catalogId=10103&storeId=7&productId=71762&langId=-20&categoryId=15702&chosenPartNumber=70108361

MalaLola
16.04.2007., 12:46
mala si vidjela one male mirisne lučice...u paketu 12 kom u 3 boje...uglavnom jedna od boja je baš ta tvoja roza...a miriše super...šteta kaj nema čitav paket samo u jednoj boji...mislim da je ta tamna pink, svjetlo roza i crvena..

Hm, da dobro si me podsjetila, to su te lučice koje traju 10 sati ali su meni prevelike za one svjećnjake za normalne lučice.. tako da sam ja kupila onih 48komada u paketu i smeđe nijanse i roze.. čak mi tako paše skroz jer ću ionako radit kontrast s tim svjećicama.. npr. rozo cvijeće u vazi i narančaste ili crvene lučice... ili svjetlije rozo pa smeđe lučice, ma sve mi boje otamo pašu osim one bež.. no možda nešto i s njom iskombiniram. A miriše mrak, čak smo se zezali ja i dragi da će nas carinik skužit odmah, pošto sam ja kupila 4 paketa i sve je naravno zamirišalo u autu odmah:cerek:

JednoTamburasko
16.04.2007., 13:08
Ej, Mala, koliko ste ono tih vaza odlučile uzeti ti i Magg? Ak se ne varam pitale ste ako bi još netko htio s vama dvjema... :zubo:
Eh, sad ja nešto kombiniram, al mi se sve čini tako daleko (15.09.) pa sam još neodlučna. No, da skratim, jel ta ponuda još stoji?

PS Uvijek neš zaboravim.. koliko su ustvari visoke i kolika im je cijena?

Nana_dbk
16.04.2007., 13:33

ništa ti od njima neznam više od tebe. Vidjela sam ih na sajmu i poslala mailom upit - nema odgovora! Sretno!!

MalaLola
16.04.2007., 14:05
Ej, Mala, koliko ste ono tih vaza odlučile uzeti ti i Magg? Ak se ne varam pitale ste ako bi još netko htio s vama dvjema... :zubo:
Eh, sad ja nešto kombiniram, al mi se sve čini tako daleko (15.09.) pa sam još neodlučna. No, da skratim, jel ta ponuda još stoji?

PS Uvijek neš zaboravim.. koliko su ustvari visoke i kolika im je cijena?

Visoke su 22cm (ja sam se iznenadila kad sam vidjela koliko su velike u biti,što je meni i ok) a cijena je 1,50E po komadu, Magg ih je ako se ne varam uzela 40 komada, znači 20 svaka.. Vidi s Magg, njeno je vjenčanje poslije mog... iako su se meni već u obitelji zakaparili da uzmu nekoliko komada, pa sam im već rekla ali poslije 8 mj. no ako ti želiš i ovisno koliko ti ih uopće treba mogu ja njih još malo duže stavit da čekaju:D ;)

Magg
16.04.2007., 14:17

:cerek: :cerek:
ja sam probala to sa svijecama u vazi i nekako mi se cinile "one" prevelike za to..... jedino bijela je stala jer je manja od ostalih....

MalaLola
16.04.2007., 14:40
ja sam probala to sa svijecama u vazi i nekako mi se cinile "one" prevelike za to..... jedino bijela je stala jer je manja od ostalih....

Da nažalost ne mogu proći kroz onaj uski dio, ali sam ja smislila da budu kamenčići do tuda i onda na to stavim svijeću, s time da sam ja uzela onu manju. Uglavnom ići ću sad po svijeće pa ako stignem danas uslikam i šaljem odmah;)

Ivy4
20.04.2007., 11:53
evo malo dekoracija za one koji će imati na otvorenomehttp://farm1.static.flickr.com/35/97999119_061f7eb390_m.jpg http://farm1.static.flickr.com/42/97999419_85fc9a573d_m.jpghttp://farm1.static.flickr.com/25/98000164_f2f87d2eeb_m.jpg http://farm1.static.flickr.com/52/118484046_8b7db8bebc_m.jpg http://farm1.static.flickr.com/47/160969148_d0cf2f0df2_m.jpg http://farm1.static.flickr.com/64/160969170_80653355de_m.jpghttp://farm1.static.flickr.com/107/285002766_12e9b2e318_m.jpg http://farm1.static.flickr.com/135/318955173_a9dfce3f3f_m.jpg

MeDiOkRiTeT
20.04.2007., 13:08
http://img207.imageshack.us/img207/7823/nebbrkcdq9.jpghttp://img154.imageshack.us/img154/9824/96654wedtablecandlesq4.jpg
http://img295.imageshack.us/img295/5579/gzex3.jpghttp://img248.imageshack.us/img248/4822/huli7.jpg

Ivy4
20.04.2007., 14:06
http://farm1.static.flickr.com/101/277647695_e43eac4e10_m.jpghttp://farm1.static.flickr.com/59/173349389_defa6ed5f3_m.jpg http://farm1.static.flickr.com/92/278318925_3e699d0f57_m.jpg
http://farm1.static.flickr.com/77/185830725_f28684e86d_m.jpg
http://farm1.static.flickr.com/62/214891163_53010e7c94.jpg?v=0
http://farm1.static.flickr.com/77/185830725_f28684e86d.jpg?v=0
http://farm1.static.flickr.com/68/173349316_fb6fa4b251.jpg?v=0
http://farm1.static.flickr.com/107/278321759_e875ee1d98.jpg?v=0
http://farm1.static.flickr.com/118/277638036_d291e9ab78.jpg?v=0
http://farm1.static.flickr.com/80/214891340_3c2f410de1.jpg?v=0

Ivy4
20.04.2007., 14:21
http://farm1.static.flickr.com/121/257804679_57e14dae4a.jpg?v=0
http://farm1.static.flickr.com/60/173213966_1f8da95bff_m.jpg http://farm1.static.flickr.com/192/442658664_3edc516170_m.jpg http://farm1.static.flickr.com/190/442653970_18ff29cd6e_m.jpg http://farm1.static.flickr.com/179/438409196_0ded314647_m.jpg http://farm1.static.flickr.com/169/438000031_81e6df2aac_m.jpg
http://farm1.static.flickr.com/156/438001475_0e1ce9424f_m.jpg http://farm1.static.flickr.com/177/437996405_580f12d7c4_m.jpghttp://farm1.static.flickr.com/146/437985065_db941efd02_m.jpghttp://farm1.static.flickr.com/183/437982009_6b5bb705c4_m.jpg

Ivy4
20.04.2007., 14:29
http://farm1.static.flickr.com/139/403458551_f717d23e48.jpg?v=0
http://farm1.static.flickr.com/150/437964020_1da1ccf2e5_m.jpg http://farm1.static.flickr.com/148/437964049_5d3fdeb053_m.jpg http://farm1.static.flickr.com/164/437962658_deeac12b79_m.jpg http://farm1.static.flickr.com/147/409245729_59ea57eeca_m.jpg http://farm1.static.flickr.com/92/277660151_c72ef09827_m.jpg
http://farm1.static.flickr.com/82/277659877_c031ddd224_m.jpg http://farm1.static.flickr.com/97/277656866_0d5cb568f4_m.jpg http://farm1.static.flickr.com/105/277656717_2916a7da3c_m.jpg http://farm1.static.flickr.com/109/277656816_96a5f3a656_m.jpg

Ivy4
20.04.2007., 14:39
http://farm1.static.flickr.com/65/173349653_d8553d5cf2.jpg?v=0
http://farm1.static.flickr.com/100/277651935_5acb1e6051.jpg?v=0
http://farm1.static.flickr.com/112/277651832_bc1971175d.jpg?v=0
http://farm1.static.flickr.com/114/277656669_fa264f9e3b_m.jpg http://farm1.static.flickr.com/44/183219856_c7eaf0f95e_m.jpg http://farm1.static.flickr.com/64/183211903_9c1a6393aa_m.jpg http://farm1.static.flickr.com/23/183212078_d9865f0fb9_m.jpg http://farm1.static.flickr.com/52/183208044_8e08acdf70_m.jpghttp://farm1.static.flickr.com/72/173200249_bdea3147cd_m.jpg http://farm1.static.flickr.com/63/168245148_96040ebaa5_m.jpg

Ivy4
20.04.2007., 14:40
http://farm1.static.flickr.com/69/168245086_c0091251aa_m.jpg http://farm1.static.flickr.com/69/168237739_0f5090d116_m.jpg http://farm1.static.flickr.com/65/168237387_44d7a21bac_m.jpg

honeybee5
20.04.2007., 16:33
http://img181.imageshack.us/img181/664/salaih1.jpg http://img181.imageshack.us/img181/5053/sala1kd9.jpg

Mrs B.
22.04.2007., 18:56
cure treban neku inspiraciju, jos uvijek neman pojma kako dekorijam dvorana, a moram izkreno rec bas neman volje vise razglabat o tome, najdraze nebi nista. neda mi se uzet neke vazne 20kom., sta cu kad iman 20kom. sta cu kasnije stoliko vaznama?:rolleyes: Morat cu pitat u restoranu, sta oni imaju kojo bi se moglo upotrebit. jeli neko mozda zna sta ima antunovic?
kad vi to sve pravite sami, kad ce te onda to dekorirat u dvorani, malo me to zbuni?

Brančika
28.04.2007., 10:43
Evo malo travice (pšenice) na zahtjev sa zeleno bijele teme:
http://img95.imageshack.us/img95/1220/grasscenterpiecejk4.th.jpg (http://img95.imageshack.us/my.php?image=grasscenterpiecejk4.jpg)http://img95.imageshack.us/img95/6013/grasstablesettingqm5.th.jpg (http://img95.imageshack.us/my.php?image=grasstablesettingqm5.jpg)http://img80.imageshack.us/img80/1446/headtabletulipswheatgrakb4.th.jpg (http://img80.imageshack.us/my.php?image=headtabletulipswheatgrakb4.jpg)

Grah na svadbi? Zašto ne?http://img101.imageshack.us/img101/1546/grpedrcenterpieceaprildr0.th.jpg (http://img101.imageshack.us/my.php?image=grpedrcenterpieceaprildr0.jpg)

Plavo zeleno:http://img218.imageshack.us/img218/8573/flc109lppreviewcj4.th.jpg (http://img218.imageshack.us/my.php?image=flc109lppreviewcj4.jpg)

Evo i ideje za curke koje su kupovale kockaste vaze:http://img234.imageshack.us/img234/345/1002853yp3.th.jpg (http://img234.imageshack.us/my.php?image=1002853yp3.jpg)

Prekrasna morska tema:http://img80.imageshack.us/img80/8741/grpedrcenterpiecejuneja0.th.jpg (http://img80.imageshack.us/my.php?image=grpedrcenterpiecejuneja0.jpg)

Akvarij vaza i kale:http://img291.imageshack.us/img291/4886/schwarzwaldercenterpiecgk3.th.jpg (http://img291.imageshack.us/my.php?image=schwarzwaldercenterpiecgk3.jpg)

Aurora.os
01.05.2007., 20:15
Da li netko zna gdje se mogu kupiti visoki samostojeći sviječnjaci i stalci za cvijeće od kovanog željeza?

Kseniska
01.05.2007., 22:45
[QUOTE=Brančika;8284763]Evo malo travice (pšenice) na zahtjev sa zeleno bijele teme:
http://img95.imageshack.us/img95/1220/grasscenterpiecejk4.th.jpg (http://img95.imageshack.us/my.php?image=grasscenterpiecejk4.jpg)http://img95.imageshack.us/img95/6013/grasstablesettingqm5.th.jpg (http://img95.imageshack.us/my.php?image=grasstablesettingqm5.jpg)http://img80.imageshack.us/img80/1446/headtabletulipswheatgrakb4.th.jpg (http://img80.imageshack.us/my.php?image=headtabletulipswheatgrakb4.jpg)

Brančika,

super su dekoracije... :cerek: :kiss:

ako imaš još takvih stavi molim te!!!

marija2
03.05.2007., 09:44
ja pokušavam naći svijećnjake. onako malo višlje npr 20 cm i onda da se dijele na dva ili tri i da se stave dvije ili tri svijeće.
ono što sam vidjela npr u pevecu mi je previše tipa 35 - 40 kn po svijećnjaku
ima li netko ideja?

MalaLola
03.05.2007., 09:46
Brančika,

super su dekoracije... :cerek: :kiss:

ako imaš još takvih stavi molim te!!!

Takve ću ti ja imati slične, samo umjesto pšenice će biti isto cvijeće... imam ti puuuuuuuuuuuuuunoooooooooooooo takvih slikica.. pošaljem ti;) :kiss:

mimimimi
03.05.2007., 09:51
marija, teško ćeš naći jeftinije..bar ja ne znam gdje..ja sam ih gledala svugdje su skuplji... :mad:

Kseniska
03.05.2007., 09:53
Takve ću ti ja imati slične, samo umjesto pšenice će biti isto cvijeće... imam ti puuuuuuuuuuuuuunoooooooooooooo takvih slikica.. pošaljem ti;) :kiss:

meni ti je ta trava super baš :cerek: samo moram neku plantažu naprabit doma i to zasadit...
sve šalji please!

inače cure sve ste super i svaka vam čast!

MalaLola
03.05.2007., 09:55
meni ti je ta trava super baš :cerek: samo moram neku plantažu naprabit doma i to zasadit...

Samo ću reći hm:zubo: :zubo: :mig: i onda prodavat ha:D :rofl:

Kseniska
03.05.2007., 10:17
Samo ću reći hm:zubo: :zubo: :mig: i onda prodavat ha:D :rofl:

hm i tebi :frajer:

Brančika
03.05.2007., 13:14
cure treban neku inspiraciju, jos uvijek neman pojma kako dekorijam dvorana, a moram izkreno rec bas neman volje vise razglabat o tome, najdraze nebi nista. neda mi se uzet neke vazne 20kom., sta cu kad iman 20kom. sta cu kasnije stoliko vaznama?:rolleyes: Morat cu pitat u restoranu, sta oni imaju kojo bi se moglo upotrebit. jeli neko mozda zna sta ima antunovic?
kad vi to sve pravite sami, kad ce te onda to dekorirat u dvorani, malo me to zbuni?

Vaze uvijek možeš preprodati, npr. tu na forumu, ja bi recimo uvijek prvo uzela od nekog tu da uštedim hodanje po dućanima. Dođem, pokupim platim i to je to :top:

Što se tiče dekoracija meni će to sve kuma i djeveruše to jutro napraviti. S obzirom da ću imati po par cvijetova u vazama neće mi bit teško objasnit što treba napravit - nikakvi ludi aranžmani - Cvijeće i voda u vazu, malo kamenja nutra i dvije svijeće pored. :D Bit će gotove sa 15 stolova za max sat vremena.

marija36
03.05.2007., 13:20
Vaze uvijek možeš preprodati, npr. tu na forumu, ja bi recimo uvijek prvo uzela od nekog tu da uštedim hodanje po dućanima. Dođem, pokupim platim i to je to :top:

Što se tiče dekoracija meni će to sve kuma i djeveruše to jutro napraviti. S obzirom da ću imati po par cvijetova u vazama neće mi bit teško objasnit što treba napravit - nikakvi ludi aranžmani - Cvijeće i voda u vazu, malo kamenja nutra i dvije svijeće pored. :D Bit će gotove sa 15 stolova za max sat vremena.

Dobra ti je ideja. Već imam slikice u glavi. One kockaste vazice, malo kamenja, par cjetića i to bi stavila na zlatnu podlogu i okolo male lučice da svijetle. jednostavno, lijepo, a jeftino!

Ma ko zna,sutra ću se opet predomisliti!
Kao i svakih par dana!

kirshna
06.05.2007., 22:01
molim one koji su imali u sali okrugle stolove da mi stave slikice dekoracija...
treba mi nešto što se neće smetati tokom večere-tj. kada se pladnjevi iznesu na stolove...

night_train
10.05.2007., 21:12
hm... sad sam se i ja zabrinula...
bolje mi je ufotkati probnu shemu slaganja vazica i svijecica... napraviti sve što se može i dan prije dofurati do restaca... uuh... i onda moliti Njega da sve bude kak spada...

mara bubamara
10.05.2007., 21:43
to sa stolovima i tanjurima i čašama i pićem i pladnjevima je i meni bio problem jer sam mislila stavljat po 3 vaze i 3 lumina na stolove i sreća da sam danas otišla u salu i zamolila da mi serviraju stol za 12 ljudi jer će mi po toliko sjediti na ovalnom stolu, kad ono jedna vaza mi je dovoljna sa tri lumina!!! sreća da nisam već kupila one vaze u ikei jer gdje bih sa 50 vaza viška?

kirshna
10.05.2007., 21:46
ja jednostavno nisam pametna...
šta su lumini???

mara bubamara
10.05.2007., 21:51
to su one male svjećice u limu.

night_train
10.05.2007., 21:55
to sa stolovima i tanjurima i čašama i pićem i pladnjevima je i meni bio problem jer sam mislila stavljat po 3 vaze i 3 lumina na stolove i sreća da sam danas otišla u salu i zamolila da mi serviraju stol za 12 ljudi jer će mi po toliko sjediti na ovalnom stolu, kad ono jedna vaza mi je dovoljna sa tri lumina!!! sreća da nisam već kupila one vaze u ikei jer gdje bih sa 50 vaza viška?

sve to super... ali tko to slaze po stolovima? (vecer prije, jutro prije?):hrk: :zvrko:

mara bubamara
10.05.2007., 22:55
sve to super... ali tko to slaze po stolovima? (vecer prije, jutro prije?):hrk: :zvrko:

pa meni će jedna cvjećarka koju ću platit za to jer je u pitanju svježe cvijeće koje ne mogu dan prije stavljat a i pir mi je prevelik 250 ljudi! ali moja rodica je sve sama dan prije jer joj nije bio velik pir a dekoracija je bila potpuno bez ikakvog svježeg cvijeća.

mara bubamara
10.05.2007., 23:20

trebalo mi je izgledat slično ovome ali u bijelo
http://botanicalschicago.com/portfolio/centerpiece/center11.jpg
ali nakon posjeta sali odlučila sam se nešto kao ovo
http://botanicalschicago.com/portfolio/cabaret/cabaret29.jpg

night_train
11.05.2007., 08:31
mara:
odlično!!!
dooobrooo.. znaci, ja cu dan prije sloziti i pripremiti u kutije dekoracije s lavandom i trskom, a upute za slaganje (fotku) ce dobiti ...i ako ne bude tak bit ce... :usama:

Kandela
11.05.2007., 09:01
pa meni će jedna cvjećarka koju ću platit za to jer je u pitanju svježe cvijeće koje ne mogu dan prije stavljat a i pir mi je prevelik 250 ljudi! ali moja rodica je sve sama dan prije jer joj nije bio velik pir a dekoracija je bila potpuno bez ikakvog svježeg cvijeća.

znaci ovako, svo cvijece se moze sloziti i dan prije, i postaviti po stolovima, jedino bih preporucila da se ne prska sa cvjecarskim sjajem do dana vjencanja popodne;)

JednoTamburasko
11.05.2007., 10:29
Dajte curke, pls, ponovite kako ono s cvijećem? Kupiš ga u čet (il u srijedu il kad već) i kak ga najbolje spremiš do subote? :confused: :kiss:

Brančika
11.05.2007., 11:01
A jeste provjerili sa restoranom da li možete dan ranije ili subotu ujutro?
Meni su u nekim restoranima rekli da se sala može ukrašavati tek u subotu na dan vjenčanja iza 4 popodne (kad odrade ručkove) jer bi si oni siročeki još taj dan htjeli nešto i zaraditi :flop:

mara bubamara
11.05.2007., 17:25
znaci ovako, svo cvijece se moze sloziti i dan prije, i postaviti po stolovima, jedino bih preporucila da se ne prska sa cvjecarskim sjajem do dana vjencanja popodne;)

da znam da može i dan prije ali ja osobno sam prebukirana dan ranije!! tako da to meni ne ide a i ovi su rekli da možda budu imali nekakav seminar večer prije pa neće moći prije subote jutro!! a i u večini drugih sala je zauzeto i ne može se ništa prije večer prije ili to jutro! a mislim da je to i prevelik stres za mladu da se još i oko toga zeza!

night_train
11.05.2007., 21:44
znaci... bolje mi je fendicu djeverusu prozvati dekoraterkom jer njoj više vjerujem nego nekoj cvjecarki...
zelim minimalizam, geometriju, a znam da ce ona to sloziti kako treba! dok sam ja na frizuri, ona ode tam i to do kraja sredi... :)
sad mi je lakse :)

lizzzy
15.05.2007., 07:07
Hej curke trebam malu pomoć....

Da li je netko čuo ili zna za ženu koja u Ivanić gradu iznajmljuje navlake po nekih 10-12 kuna?!

Bila bih zahvalna ako zna....

:kiss:

marija36
15.05.2007., 07:17
Mislim da ti u Kutini u Roses & Flores iznajmljuju po 15 kn. Imaju i stranicu na webu, pa si pogledaj.

Ananke
15.05.2007., 07:26
Mislim da ti u Kutini u Roses & Flores iznajmljuju po 15 kn. Imaju i stranivu na webu, pa si pogledaj.

Hej. Cure nisu vam te navlake preveliki trošak. Mislim mi nemamo strašno veliku svadbu, ali restoran ima navlake koje se plaćaju 15 kn po stolici i meni je to puno na 130 ljudi. Mislim rađe ću si za te novce priuštiti nešto drugo, dodatni izlet na medenom ili nešto.

Ne znam. Prekrasno mi izgledaju, ali uostalom ja se uvijek poplićem o njih.;)

No uglavnom. Mi imamo okrugle stolove, a tolice su svijetlo sive sa kremastim sjedištima i naslonima i lijepo izgledaju. Tako da je sve ok.

Ali zbilja mi je to puno love.

Plavooka Sanja
15.05.2007., 07:38
I ja sam gledala u jednoj agenciji u St, po 15 kn su, ali mi je isto preveliki trošak na 130 ljudi, pa ću te novce dati za cvijeće. ALi, super su mi navlake i malo mi ipak žao što ih nemam, a s druge strane, mi smo u konobi tako da mi se ne bi možda niti uklapale.

marija2
15.05.2007., 08:13
Hej curke trebam malu pomoć....

Da li je netko čuo ili zna za ženu koja u Ivanić gradu iznajmljuje navlake po nekih 10-12 kuna?!

Bila bih zahvalna ako zna....

Pls curke ako može i meni. Naime mi imamo 250 ljudi i 15 kn mi je još uvijek puno pa pls pomagajte ako netko zna za ovo u Ivaniću... ili negdje drugdje po toj cijeni. Hvala.

lizzzy
15.05.2007., 08:45
Marty99 Hvala.... imaš :kiss:

Ma da li je skupo ili nije skupo, kako kome.... Meni u Globusu nude po 20 kn + još mašne koje su od 3-7 kn.... znači prosjek 25 .... svadba na kojoj je 230 ljudi ...malo preveć.... kaj nije???

Dodam još koju kunu i to je fotograf koji mi je nekaj trajno .... a ovo ...je samo da malo oživim salu...

maaalaaa
15.05.2007., 09:04
Ma šta kažete cure da vam hotel naplačuje svoje navlake za stolice?
Kako je to glupo.
Naš hotel ima navlake boje breskve(onak svijetle) i ne naplačuje ih ali neznam dali će mi pasati.Ja sam mislila dekoraciju restorana u nekoj svijetlo zelenoj boji,traku po sredini stola itd.Mislite da bi mogla ukomponirati te presvlake ? stvarno mi se neda bacati pare na druge.

lizzzy
15.05.2007., 10:20
Pa probaj kombinirati neko cvijeće boje breskve.....To i zeleno kao dodatak bi bilo ok.... ionak zeleno samo po sebi dolazi uz cvijeće....

Jedino ak nisi zamislila nekaj određeno

Ja ću imat isto zeleno , ali samo u kombinaciji s bijelom...

Bijele kale, zelene mašne, i tak neka dekorativa zelenkasta.... sam je to sve zajedno cifra da boli glava.....

mary25
16.05.2007., 10:52
ej, cure, dajte mi recite di se mogu kupiti u ZG-u umjetne latice? Dobar partner? Pevec ili?
možda je već netko napisao, ali toga toliko ima za čitati, ne znam di da nađem...

purpurna kiša
16.05.2007., 10:59
mary, imaš latica u dtp-u (imaju svoju web stranicu). ja sam naručila poštom čisto probe radi i ove jeftinije su nešto najtužnije što sam vidjela u dugo vremena, male čvarkaste, djeluju sasušeno. ove par kuna skuplje su bolje. mislila sam ih stavljati da plutaju u vodi u zdjelama, ali su se jako brzo utopile, no mislim da bi bile ok za bacanje pred crkvom ili posipanej po stolu.

mary25
16.05.2007., 11:08
thnx, kišo, to nama treba za posipanje "staze", gdje će ići mlada, jer će biti vjenčanje na otvorenom..ja sam kuma..a neda mi se gnjaviti s tim naručivanjem...:misli: ja bi najrađe otišla u neku trgovinu di ih ima, uzela i to je to..
idem na njihovu stranicu vidjeti šta ima..

txiki
16.05.2007., 11:10
Jedno pitanjce o tim laticama... to se ne sklize na mramornom podu? nisam sigurna da li crkva ima tepih po srednjem brodu ili nema...

Pricam o onim umjetnim laticama iz tipa ikee...

lizzzy
16.05.2007., 11:31
I ja bi latice u crkvi al imam nekog trknutog velečasnog pa ne znam dal će dat da to napravim.....

A valjda bude dao... nadam se.....

mary25
16.05.2007., 11:32
kišo, koliko je trebalo da ti stignu? našla sam jedne lijepe bijelo-zelene..bar na slici izgledaju lijepo..:rolleyes:

lizzzy
16.05.2007., 12:28
a di ima slika???? I mene ta boja zanima.....

purpurna kiša
16.05.2007., 12:35
ja sam naručila poštom jer sam iz osijeka, a ti možeš odšetati do njih ako ideš u zagreb. čula sam se telefonom s tetom čiji je broj na njihovoj web stranici i ona mi je odmah mejlom poslala predračun. otišla sam u finu i poslala joj kopiju uplatnice i onda je paketić stigao nakon 3-4 dana. možeš tražiti da ti ga stavi u veliku kuvertu pa ti je poštarina manja (oko 11 kn). mislim da je cijena oko 25kn po paketiću a au njemu ima 100 latica. nisam sigurna. probaj ih nazvati.

mary25
16.05.2007., 12:35
lizzzy, mene to pitaš?
imaš ih na stranici od DTP-a...pod "latice i kamenčići"..

mary25
16.05.2007., 12:38
kišo, hvala...budemo nešto iskemijali...:top:

maaalaaa
16.05.2007., 13:41
ej, cure, dajte mi recite di se mogu kupiti u ZG-u umjetne latice? Dobar partner? Pevec ili?
možda je već netko napisao, ali toga toliko ima za čitati, ne znam di da nađem...

Ja sam isto naručila u dtp-u latice,bijelo zelenkaste i ok su.Uzela sam samo jedan paketić radi probe ali nemam pojma koliko bi mi toga trebalo za sve stolove. Mislim da će me puno koštat.

mary25
16.05.2007., 13:44
Ja sam isto naručila u dtp-u latice,bijelo zelenkaste i ok su.Uzela sam samo jedan paketić radi probe ali nemam pojma koliko bi mi toga trebalo za sve stolove. Mislim da će me puno koštat.

jel ih ima u paketiću 114 kom kako tamo piše ili?

maaalaaa
16.05.2007., 14:01
jel ih ima u paketiću 114 kom kako tamo piše ili?

Mislim da je pisalo 144 kad sam ja gledala,nemoj me držati za riječ.
A da ti iskreno kažem nisam baš brojala jer su ti one nekako spojene pa ih moraš lagano odvajati.
Pobrojat ću danas pa ti javim.

Tiho jezero
16.05.2007., 14:26
[img=http://img103.imageshack.us/img103/2107/jezeroplavouw6.th.jpg] (http://img103.imageshack.us/my.php?image=jezeroplavouw6.jpg)
[img=http://img517.imageshack.us/img517/7143/uzezuerulw4.jpg] (http://imageshack.us)

Meni se isto sviđaju te latice, jer sam ih mislila rasuti po stolu kao dekoracija, ali mislim da će me dosta izaći za 400 gostiju.

tincica31
16.05.2007., 20:33
Ma šta kažete cure da vam hotel naplačuje svoje navlake za stolice?
Kako je to glupo.
Naš hotel ima navlake boje breskve(onak svijetle) i ne naplačuje ih ali neznam dali će mi pasati.Ja sam mislila dekoraciju restorana u nekoj svijetlo zelenoj boji,traku po sredini stola itd.Mislite da bi mogla ukomponirati te presvlake ? stvarno mi se neda bacati pare na druge.

Mi smo dekoraciju i cvijeće zbog toga baš i prilagodili sali koja je u hotelu, nisam mogla na boju terakote lupit neku ljubičastu ili boju ciklame...tak da sam se odlučila na smeđe i bež, a narančasta zagasita će biti da to malo razbije samo zbog sale, inače nikad ju nebi stavila jer nisam ljubitelj narančaste, moje su boje tamno crvena i boja ciklame, ljepa mi je nježno ljubičasta. Ali sve imaju u boji terakote, i stupove u sali, i stolice (za presvlake ni ne znam da li imaju, nisam se ni sjetila to pitati kad smo bili rezervirati salu), i roletice na prozorima...tak da i nisam imala nešto za birati...

Dobro nekoga to ne bi smetalo pa bi stavio boje koje voli, ali kod mene sve mora biti u stilu i boje si pasati...:p

mary25
17.05.2007., 07:27
Mislim da je pisalo 144 kad sam ja gledala,nemoj me držati za riječ.
A da ti iskreno kažem nisam baš brojala jer su ti one nekako spojene pa ih moraš lagano odvajati.
Pobrojat ću danas pa ti javim.

imaš pravo, piše da ih ima 144...
a ništa, mislim da ćemo ih i mi naručiti...moram ih samo pokazati mladenki, al mislim da će joj se sviđati...

JednoTamburasko
17.05.2007., 11:55
Da se kind_of pohvalim... Kupila sam u Offertisimi vazu, u Starom Pjeru nekakve niti i srebrnu tanku žicu, nakopala vani kamenja, maznula baki dvije ruže i pokušala složiti dekoraciju. I ispala je sasvim ok....
bez obzira što je:
a) vaza bila plavo-prozirna, a ne samo prozirna i možda malo preniska
b) kamenje bilo kakvo je bilo (a ne plavo i bijelo kao što je trebalo biti)
c) cvijeće bile ruže i to roze, a ne bijele ranunkule (rumkole od milja - ovo je trenutna preokupacija)

Uglavnom, u vazu sam do cca trećine nasula kamenja, očistila ruže od trnja i lišća, namotala oko stabljika žicu i tako spojila ruže, pa žicu između cvjetova provukla kao onaj stalak za slike (i da-reminder-nabavi deblju, ako ne i debelu žicu, u tu svrhu) na kojem će biti oznaka broja stola, postavila cvjetove u kamenje, zalila vodom i nagurala malo onih niti (koje su, na moje oduševljenje, ostale stajati u vodi i nisu potonule :cerek: ) i baš je dobro (ako zanemarimo šarenilo) izgledalo

Ivy4
17.05.2007., 11:57
ovo je baš super tamburasko sigurno će prekrasno izgledati http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a080.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a080.gif

marija36
17.05.2007., 12:29
TAMBURICE, azašto nisi to sliknula pa da mi to bolje vidimo?

Kikica26
17.05.2007., 12:44
Ja sam naručila dva paketa latica iz DTP-a, bež-breskva al su jače narančaste što mi i paše........nisu loše i kad se razdvoje ok izgledaju.....mislim da ću morati još naručiti jer ja želim njima posuti i put do izlaznih vrata u svom dvorištu.............

Magg, sorry na offtopicu!

Kikica26
17.05.2007., 14:26
Evo nekoliko dekoracija restorana u živim bojama:
http://img515.imageshack.us/img515/3835/47b5df32b3127cce9e0c50ezc0.jpghttp://img524.imageshack.us/img524/6985/47b5df32b3127cce9e0c50ehr0.jpghttp://img105.imageshack.us/img105/5641/47b5df32b3127cce9e0c50eqj6.jpg
I u nježnim nijansama:
http://img100.imageshack.us/img100/8649/img5638fl9.jpghttp://img72.imageshack.us/img72/4584/img5644ok9.jpghttp://img72.imageshack.us/img72/4166/img5651jw2.jpg

lunalu
17.05.2007., 14:30
Jel netko radio one prstenove za salvete?

Ja bi to htjela imat pod svaku cijenu i znam kako bi trebali izgledat...
i dragi se sjetio da kupimo par metara vodovodne cijevi i narezem ih na komade koje sirine zelim i onda ih presvucem organdijem u plavo( jer nam je sve bijelo-plavo) i po sredini ruzicu s revera i jos nesto....

Ima li netko nekih drugih ideja?

Kikica26
17.05.2007., 14:34
Ja ću za svoje kupiti samo neku lijepu svilenu traku i svezati oko salveta.....

lunalu
17.05.2007., 14:37
Ja ću za svoje kupiti samo neku lijepu svilenu traku i svezati oko salveta.....

Nije ni to losa ideja:rolleyes: Ali to ostavljam za slucaj da ne uspijem realizirat bas prstenove, patim na njih:cerek:

leandra
17.05.2007., 14:41
Ja ću imati ovako:

[img=http://img368.imageshack.us/img368/4166/salveta2cb1.th.jpg] (http://img368.imageshack.us/my.php?image=salveta2cb1.jpg)

samo još ne znam da li će biti ovako ili lijepo zarolana salveta.

lunalu
17.05.2007., 14:43
Ja ću imati ovako:

[img=http://img368.imageshack.us/img368/4166/salveta2cb1.th.jpg] (http://img368.imageshack.us/my.php?image=salveta2cb1.jpg)

Aha, znaci isto samo traka svilena oko salvete?

leandra
17.05.2007., 14:46
Yes!

lunalu
17.05.2007., 14:48
Yes!

Cini mi se da je i meni to jednostavnija opcija.....hmmmm, a dragi je jutros napravio vazu i izgleda...vaaaauuuuuu.

Stavim slikicu veceras kad dodjemo do kablova od mobitela:) Hvala cure za ovo s trakicom oko salveta......:kiss: :kiss:

Kikica26
17.05.2007., 14:49
evo ti onda par idejica......
http://dts.ystoretools.com/1074/images/500x500/napkinrings-gfv317.jpg
http://tablematters.co.uk/catalog/images/memory_napkin.jpg
http://www.theinspirationbox.com/products/place_settings/napkin_rings.jpg
http://www.mikalamortensen.dk/gifjpg/shape.jpg
http://www.ancestralcollections.co.uk/imagprod/medium/ysg135g.jpg
http://www.hostessblog.com/uploaded_images/sarah3-709816.jpg
http://www.verbenadesigns.com/Napkin_Rose.jpg
http://www.tablehomelinenshop.co.uk/acatalog/RingFloralbig.jpg
http://www.mongomongoshop.com/catalog/images/nap_beadedflower.jpg

night_train
17.05.2007., 14:55
a recimo malo
http://i6.tinypic.com/5zpv1tv.jpg

lunalu
17.05.2007., 14:56

marija2
17.05.2007., 15:27
Da se kind_of pohvalim... Kupila sam u Offertisimi vazu, u Starom Pjeru nekakve niti i srebrnu tanku žicu, nakopala vani kamenja, maznula baki dvije ruže i pokušala složiti dekoraciju. I ispala je sasvim ok....
bez obzira što je:
a) vaza bila plavo-prozirna, a ne samo prozirna i možda malo preniska
b) kamenje bilo kakvo je bilo (a ne plavo i bijelo kao što je trebalo biti)
c) cvijeće bile ruže i to roze, a ne bijele ranunkule (rumkole od milja - ovo je trenutna preokupacija)

Uglavnom, u vazu sam do cca trećine nasula kamenja, očistila ruže od trnja i lišća, namotala oko stabljika žicu i tako spojila ruže, pa žicu između cvjetova provukla kao onaj stalak za slike (i da-reminder-nabavi deblju, ako ne i debelu žicu, u tu svrhu) na kojem će biti oznaka broja stola, postavila cvjetove u kamenje, zalila vodom i nagurala malo onih niti (koje su, na moje oduševljenje, ostale stajati u vodi i nisu potonule :cerek: ) i baš je dobro (ako zanemarimo šarenilo) izgledalo

A di je slika? :kiss:

Brančika
17.05.2007., 17:47
Ja ću imati ovako:

Neš mi nije jasno: to ćete koristiti svoje salvete ili restoranske?
Ak koristite svoje, kaj ćete ujutro pokupit zmazane salvete u vreću pa furat doma ili ostavit u restoranu?
Ak koristite restoranske, kad ćete to napravit? Ili će vam oni raditi? Ja sam nekako skeptična oko toga da mi konobari rade mašleke od trakica, svašta bi moglo ispasti :eek:

tincica31
17.05.2007., 17:58

Ma Kikica super su idejice :cerek: :cerek: :cerek:

leandra
17.05.2007., 19:00
Neš mi nije jasno: to ćete koristiti svoje salvete ili restoranske?
Ak koristite svoje, kaj ćete ujutro pokupit zmazane salvete u vreću pa furat doma ili ostavit u restoranu?
Ak koristite restoranske, kad ćete to napravit? Ili će vam oni raditi? Ja sam nekako skeptična oko toga da mi konobari rade mašleke od trakica, svašta bi moglo ispasti :eek:

Restoranske, naravno. Tete u restiću će mi sve to lijepo složiti i mašnice zavezati!:cerek:

purpurna kiša
18.05.2007., 22:28
meni je iskrsnuo nadano nenadani problem. bili smo dragi i ja u sali i vidjela sam da je kompletno sve roza. nježno roza zidovi i stupovi i jako roza (mrvicu zagasito) zavjese i bijele lakše zavjese, te smeđe stolice (bojim se da nemamo para za navlake). a ja sam htjela kombinaciju bež-zlatnu. roza baš i ne volim ali neću imati drugog izbora nego kombinirati roza i zlatnu jer sam već nabavila zlatne svijeće i još neke detaljčiće. pomagajte. stavit ću to i na topic dekoracije restorana i bit ću vam zahvalna na svakom prijedlogu kako da spasim stvar sad 6-7 tjedana pred vjenčanje da ne vodi svaka boja svoju politiku.

Plavooka Sanja
19.05.2007., 12:11
Purpurna, a onda samo kombiniraj zlatne detalje s tom rozom, kako si i počela. Znam da nije prvotna tvoja zamisao, ali zamisli samo da je neka gora boja :kiss:

purpurna kiša
19.05.2007., 12:47
hvala sanjić, da moglo je i gore. ako imate kakvih zgodnih slikica samo šaljite.

Brančika
19.05.2007., 15:38
meni je iskrsnuo nadano nenadani problem. bili smo dragi i ja u sali i vidjela sam da je kompletno sve roza. nježno roza zidovi i stupovi i jako roza (mrvicu zagasito) zavjese i bijele lakše zavjese, te smeđe stolice (bojim se da nemamo para za navlake). a ja sam htjela kombinaciju bež-zlatnu. roza baš i ne volim ali neću imati drugog izbora nego kombinirati roza i zlatnu jer sam već nabavila zlatne svijeće i još neke detaljčiće. pomagajte. stavit ću to i na topic dekoracije restorana i bit ću vam zahvalna na svakom prijedlogu kako da spasim stvar sad 6-7 tjedana pred vjenčanje da ne vodi svaka boja svoju politiku.

Treba mi par informacija:
Smeđi stolci imaju uzorak ili ne?
Koja je boja stolnjaka, saleta i tanjura?

purpurna kiša
19.05.2007., 21:48
draga brančika, stolice su od tamnosmeđeg masivnog drveta s nekim šarenim tapecirungom na sjedalu i naslonu (onako više kuhinjske), mislim da su stolnjaci bijeli.možda bih kombinirala roza-bijelu i malo zlatnog da ide uz vjenčanicu a i kao što sam rekla imam već zlatne svijeće i mislila sam stavljati šampanj ruže. bojim se i ako stavim previše šampanj boje da će biti preblijedo i neće se isticati, a roza boju ne velim bašš previše pa ne bih sve urozila nego stavila tek koji detaljčić da baš ne odskaču dekoracije previše. hvala unaprijed

Brančika
19.05.2007., 22:59
draga brančika, stolice su od tamnosmeđeg masivnog drveta s nekim šarenim tapecirungom na sjedalu i naslonu (onako više kuhinjske), mislim da su stolnjaci bijeli.možda bih kombinirala roza-bijelu i malo zlatnog da ide uz vjenčanicu a i kao što sam rekla imam već zlatne svijeće i mislila sam stavljati šampanj ruže. bojim se i ako stavim previše šampanj boje da će biti preblijedo i neće se isticati, a roza boju ne velim bašš previše pa ne bih sve urozila nego stavila tek koji detaljčić da baš ne odskaču dekoracije previše. hvala unaprijed

Ako su stolnjaci, salvete i tanjuri sve u bijelom, mislim da bez problema možeš kombinirati i rozo i šampanj i zlatno. Znači imala bi zlatne svijeće koje si kupila, a ruže uzmi blijedo svijetlo roze tako da nije sve "uroženo" (ajme koja riječ :zubo: ) a opet da se ne sudara sa zlatnom. Tako da izbjegavaj bilo kakve ružičaste tonove roze, baš traži blijedo rozu, koja će vjerujem i tebi biti ugodnija u cvijeću, a savršeno paše i uz šampanj ruže jer su obje pastelne boje.
Što se tiče zidova i zavjesa, mislim da će to dosta smiriti bijela boja stolnjaka i salveta, tako da ne brini.
Znači, slobodno nastavi sa svojom šampanj i zlatnom kombinacijom, samo izmiksaj sa svijetlo rozim ružicama da dobiješ skladnost sa restoranom:top:
Evo da imaš vizualizaciju što ide a što ne:
Ide:
http://img514.imageshack.us/img514/9740/rosedaru0.jpg
Nejde:
http://img502.imageshack.us/img502/6632/rosenomh9.jpg

purpurna kiša
19.05.2007., 23:13
brančika :kiss:

Brančika
19.05.2007., 23:20
Zaboravih reći još jednu stvar, pazi se breskvastih/rozih i sličnih stolnjaka i salveta! Jer onda definitivno imaš rozu svadbu i morat ćeš razbijati tu rozu, a ne nadopunjavati je.
Tolko od mene :five:

lunalu
20.05.2007., 18:52
Evo nasih home made vaza za dekoraciju restorana:cerek:

[img=http://img111.imageshack.us/img111/8043/naseplavevazesj1.jpg] (http://imageshack.us)

tima
20.05.2007., 18:57
lunalu, linkovi ti ne rade :o

lunalu
20.05.2007., 19:01
lunalu, linkovi ti ne rade :o

Hm....sad cu probat opet:rolleyes:

http://img111.imageshack.us/img111/8043/naseplavevazesj1.th.jpg (http://img111.imageshack.us/my.php?image=naseplavevazesj1.jpg)

night_train
20.05.2007., 19:42
lunalu... bas lijepo! to je krep?

a kako vam se svidja...
http://i14.tinypic.com/4pmif11.jpg... malo prirode
http://i3.tinypic.com/627pv7a.jpg... ja cu za pokloncice zamotati lavandu...

lunalu
20.05.2007., 19:45
Je, krep papir. To je prva verzija. Mozda ih jos malo preradimo:rolleyes: Uglavnom, ne trebamo kupovat nikakve vaze za uredjenje dvorane...A ovo tvoje je preeeedivno:cerek:

night_train
20.05.2007., 19:47
nije jos moje... ali ovo je vec blizu onom sto zamisljam :cerek:
... isplest cu vjencice od ruzmarina i lavande oko onakvih ili staklenih svjecnjaka...

lunalu: koliko imas tih casica? cime ljepis?

lunalu
20.05.2007., 19:51
nije jos moje... ali ovo je vec blizu onom sto zamisljam :cerek:
... isplest cu vjencice od ruzmarina i lavande oko onakvih ili staklenih svjecnjaka...

lunalu: koliko imas tih casica? cime ljepis?

Tek smo poceli radit te vazice, a ova je djelo mog Dragog. Racunamo da cemo ih imati oko 30 komada, a kad se stavi cvijet neki veci unutra izgleda puno efektnije. Krep papir lijepimo onim skolskim ljepilom, unutra ide ona spuzvica cvjecarska natopljena vodom i u nju jedan cvijet- najvjerojatnije bijeli ljiljan:cerek:

mimimimi
20.05.2007., 19:59
night_train, ćeš sama raditi te vrećice? ili?
ideja je predivna..pogotovo jer ću ja imati buket od lavande i aranžmane od lavande po stolovima... hmm...dođe mi da ti ukradem ideju... ;)

night_train
20.05.2007., 20:10
ma ukradi... ionako nema sanse da ispadnu iste pa... :) .. .
moram vidjet kakve vrecice mogu kupiti, ili cu s mamom sasiti (vulgaris) male vrecice u boji lavande i boji masline... ali vrecice ce biti svakako...

a ovo
http://i14.tinypic.com/68jkkd4.jpg

mimimimi
20.05.2007., 20:17
:kiss: :kiss: :kiss:
još da nađem lavandu... :rofl:
stavim ja slikice iz svoje arhive...na temu dekoracija..
samo da ih iskopam..

night_train
20.05.2007., 20:22
samo ti kopaj... :rofl: :top:

mimimimi
20.05.2007., 20:46
možda ću ponoviti neke koje su bile..ali...
http://img511.imageshack.us/img511/1830/03mjvom8.jpg (http://imageshack.us)http://img511.imageshack.us/img511/3796/04mjvvx8.jpg (http://imageshack.us)http://img67.imageshack.us/img67/8712/05mjvqr7.jpg (http://imageshack.us)

http://img67.imageshack.us/img67/2084/10jvsk9.jpg (http://imageshack.us)http://img50.imageshack.us/img50/2167/11mjvqz7.jpg (http://imageshack.us)http://img50.imageshack.us/img50/5467/amytable2jq2.jpg (http://imageshack.us)

http://img67.imageshack.us/img67/8185/cabaret05ko3.jpg (http://imageshack.us)http://img511.imageshack.us/img511/6341/cabaret09on7.jpg (http://imageshack.us)http://img67.imageshack.us/img67/1016/cabaret10ud1.jpg (http://imageshack.us)

mimimimi
20.05.2007., 20:46
http://img511.imageshack.us/img511/6969/cabaret11vh8.jpg (http://imageshack.us)http://img50.imageshack.us/img50/1630/cabaret14yy2.jpg (http://imageshack.us)http://img50.imageshack.us/img50/1618/cabaret18bo2.jpg (http://imageshack.us)

http://img67.imageshack.us/img67/4928/cabaret19qb6.jpg (http://imageshack.us)http://img67.imageshack.us/img67/8167/cen060lguf8.jpg (http://imageshack.us)http://img511.imageshack.us/img511/6489/cen061lgea9.jpg (http://imageshack.us)

mimimimi
20.05.2007., 20:50
http://img50.imageshack.us/img50/3994/center27ms6.jpg (http://imageshack.us)http://img67.imageshack.us/img67/782/ceremony12hm7.jpg (http://imageshack.us)http://img67.imageshack.us/img67/5052/ceremony08am6.jpg (http://imageshack.us)

http://img511.imageshack.us/img511/4893/details07en0.jpg (http://imageshack.us)http://img50.imageshack.us/img50/3643/details32ug2.jpg (http://imageshack.us)

tincica31
20.05.2007., 20:53
Ova zadnja slikica je baš fora, zgodna ideja :p , zapravo sve su super, al mi ova nekak zapela za oko...:rolleyes:

night_train
21.05.2007., 07:32
wwwooooww... mimimi... imamo mi neke slicne klikere u glavi :)

purpurna kiša
21.05.2007., 07:51
preslatke slikice, meni se najviše sviđa ili da bolje kažem najprimjenjiviji mi je onaj zeleno-bijeli aranžman u visokoj zdjeli u prvoj turi mimiminih slikica. mislim da će vrećice s lavandom biti super poklončić pogotovo jer će vam cijelo vjenčanje biti u tom štihu :top:

night_train
21.05.2007., 08:03
purpurna kisa... jesi smislila kontru rozoj boji?

purpurna kiša
21.05.2007., 10:52
a nisam još sasvim sigurna. brančika me je ohrabrila da skroz svijetlo roza može ići dobro uz tu šampanj i tek gdjegodkoji zlatni detalj kao što su npr. svijeće koje već imam. idem ovaj tjedan u trgovinu za kućne ljubimce pa ću vidjeti kakvog pijeska imaju za akvarije pa ću možda to staviti u zdjele i na to svijeće zlatne i dvije-tri glavice svijetlo roza ruža ili šampanj ruža. imam i fiks ideju ali oprobanu i slatku - s obzirom da sala ima puno stupova na svaki bih stavila po jednu mašnu bijelu i onda da s nje vise 2-3 manje maglene bijele/srebrne božićne kuglice. mislim da to neće biti previše. sad još samo moram iskopati svoje božićne ukrase i vidjeti imam li dovoljno kuglica jer sumnjam da ih sad ima negdje za kupiti. malo me sve to izbacilo iz koncepcije. naime računala sam na novu salu koja je u savršenim bordo zlatnim nijansama, ali je preeeogromna i, kako moj dragi, kaže izgubili bi se ko krme u teheranu (to mi je tako slatka "izreka"). ak ti se da kopati po netu ili imaš slikice roza kombinacije slobodno postaj!!! to vrijedi za sve.

night_train
21.05.2007., 13:51
dooobrooo... evo trazim...

purpurna kiša
21.05.2007., 14:06
dooobrooo... evo trazim...

ju, ispada ko da vičem na tebe :E a nijeee:kiss:

runaway bride
22.05.2007., 10:25
Hej cure ove neke stvari su super super! Puno ste mi pomogle. Evo meni treba nešto na pink, pa ako imate šaljite. Pliiiiiiiiiz.

Brančika
22.05.2007., 11:49
Ja našla još par slički kaj su mi bile super:
http://img338.imageshack.us/img338/5645/centerpiecesip6.jpg (http://imageshack.us)http://img168.imageshack.us/img168/8562/sfweddingdecorationqp5.jpg (http://imageshack.us)http://img201.imageshack.us/img201/9231/pinkwedding2gv4.jpg (http://imageshack.us)http://img124.imageshack.us/img124/2179/lilyhh4.jpg (http://imageshack.us)http://img201.imageshack.us/img201/4852/24750080yk5.jpg (http://imageshack.us)http://img522.imageshack.us/img522/2662/centerpiece1apq3.jpg (http://imageshack.us)http://img168.imageshack.us/img168/5002/296pinkrosesandpetalcpkjn4.jpg (http://imageshack.us)http://img168.imageshack.us/img168/1500/goldsandredtealightsyn9.jpg (http://imageshack.us)http://img58.imageshack.us/img58/3300/carabowlshellshb2.jpg (http://imageshack.us)

night_train
22.05.2007., 14:22
http://www.uniquefloralexpressions.com/index.php?Centerpieces.html

jooj22
24.05.2007., 13:25
Hello, drage moje!
Ovo je naša sala:

http://img240.imageshack.us/img240/5888/salasvixh0.jpg
http://img240.imageshack.us/img240/5992/salamiuj0.jpg

Moja dilema je da li kitit salu ili ne. Ne znam da li će biti premalo ako stavim ispred našeg stola aranžman i male aranžmančiće sa svijećom na stolove gostiju. Što vi mislite?

__5ra__
24.05.2007., 13:32
Hello, drage moje!
Ovo je naša sala:

Moja dilema je da li kitit salu ili ne. Ne znam da li će biti premalo ako stavim ispred našeg stola aranžman i male aranžmančiće sa svijećom na stolove gostiju. Što vi mislite?

Puno roze za moj ukus, ali sala mi se sviđa. Gdje je to?

jooj22
24.05.2007., 13:36
Moji stolnjaci neće biti rozi, to smo ti mi išli gledat salu da vidimo kak to izgleda kad je pripremljeno za svadu. Imat ću kombinaciju zeleno-žućkastih ruža u buketu, pa ću stolnjaci, salvete i mašne biti u nježno žutoj boji. Ni ja ti baš nisam za rozu boju.
A sala ti je u Resniku-Zagreb, otvorena prije 6 mjeseci

keka1v
24.05.2007., 13:38
Moji stolnjaci neće biti rozi, to smo ti mi išli gledat salu da vidimo kak to izgleda kad je pripremljeno za svadu. Imat ću kombinaciju zeleno-žućkastih ruža u buketu, pa ću stolnjaci, salvete i mašne biti u nježno žutoj boji. Ni ja ti baš nisam za rozu boju.
A sala ti je u Resniku-Zagreb, otvorena prije 6 mjeseci

Volim ovu kombinaciju, puno zelenoga i cvijeće u blijedo žutoj boji.. :top:
I salvete žute.. super odabir :s

Brančika
24.05.2007., 13:41
Hello, drage moje!
Ovo je naša sala:

Ajme, vrat sam iskrivila pokušavajući gledati ovo :zubo:

Ovak, ja bih napravila sljedeće: definitivno bih restoran molila da ne budu rozi stolnjaci i roze salvete. Osim ako si baš htjela rozo vjenčanje?
Sala u biti preteže sa smeđim, bež i šampanj tonovima, tako da mi je ovo rozo prerozo za to. (Već sam prije razglabala o rozom i rozom :D )
Ja bih stavila aranžman za mladence i aranžmančić na svaki stol. Mislim da ništa drugo ne treba jer su zavjese dosta bogate + lusteri. Balone nikako ne bih.
Jel imaju druge navlake za stolce osim ovih s volančićima?
Uglavnom, ako ostaju ove zavjese, lusteri i navlake s volančićima, mislim da bi svako extra kićenje osim aranžmana na stolovima bilo too much.

EDIT: sad sam vidla da si postala da će biti zeleno-svijetlo žuto. Definitivno će više pasati :top:

jooj22
24.05.2007., 13:48
Oprostite, što nisam okrenula slike. Ali još sam nova u stavljanju slikica.

Hvala vam na savjetima! Sala je napravljena u baroknom stilu i strašno je bogata. Te zavjese, pa lusteri.... Ne bi htjela da bude kićasto pa mislim da je najbolje aranžman na naš stol i male aranžmančiće na ostale stolove. A balone ne bi definitivno jer su preskupi.

Branička, hvala! Samo mi je trebalo još nečije mišljenje da budem sigurna

Brančika
24.05.2007., 14:06
Oprostite, što nisam okrenula slike. Ali još sam nova u stavljanju slikica.

Hvala vam na savjetima! Sala je napravljena u baroknom stilu i strašno je bogata. Te zavjese, pa lusteri.... Ne bi htjela da bude kićasto pa mislim da je najbolje aranžman na naš stol i male aranžmančiće na ostale stolove. A balone ne bi definitivno jer su preskupi.

Branička, hvala! Samo mi je trebalo još nečije mišljenje da budem sigurna

Ma niš ;)
Bit će ti divno! Vidjet ćeš, sala će ti izgledati kao druga sa tvojim bojama i detaljima. :top:

night_train
24.05.2007., 14:38
ja recimo ne volim sve te nabore (zato i nemam salu i veliko vjencanje)... ali probaj ici na cisti minimalizama, sa ne prevelikim aranzmanima i slicnim...i baci se na svijetlo zutu (sampanj...).. ali to je moj ukus

Ananke
24.05.2007., 14:46
Odlučili smo se za okrugle stolove sa šampanj trakom po sredini i šampanj salvetama, a nažalost zbog ograničenja budžeta navlake za stolce su otpale. Ali imaju skroz svijetlo sive stolice sa krem sjedalom i naslonom. Ne izgleda ružno. Na stolove stavljamo samo aranžmaniće u visokim balon čašama, čaše ukrašene nekim bršljanom i cvjetovima, a unutra gel i plutajuća svjećica. Možda stavimo malo tamnije cvijeće da podigne, da ne izgleda sve anemično.

Problem: zastori u sali su jako plavi. Rješenje: preboljeti.:zubo:

Ionako trebam nešto plavo, zar ne.

maaalaaa
24.05.2007., 15:44
Ma joj cure,ja sam totalno u bedu radi te dekoracije.Kad si malo razmislim dođe mi žao baciti toliko para na cvijeće a drugi dan se sve baca.
Koliko mislite da će vas koštati cvijetna dekoracija restorana?

Tiho jezero
24.05.2007., 16:39
Ma joj cure,ja sam totalno u bedu radi te dekoracije.Kad si malo razmislim dođe mi žao baciti toliko para na cvijeće a drugi dan se sve baca.

E, to i mene zanima. Cvijeće je užasno skupo, a to je jedino što stvarno bacaš u vjetar nakon svadbe.

tincica31
24.05.2007., 17:15

ma ne znam koliko će biti samo restoran, računam da sve, restoran, crkva,kod mene doma, buket itd. sveukupno oko 1800-200 kn. Ali bez cvijeće to ne bi bilo to, tako da od njega ne odustajem, dala bi čak i više ako treba...:)

SubiBubi
24.05.2007., 18:29
Ja sam računala da će me doći oko 5000 kn sve skupa (i to je jeftinija varijanta)...:tuzni:
Tincica, kako tako jeftino?

shickorania
24.05.2007., 21:00
E, to i mene zanima. Cvijeće je užasno skupo, a to je jedino što stvarno bacaš u vjetar nakon svadbe.

Dok s hranom pojedenom prethodne večeri radiš što? Sori, morala sam :) . It was too easy.

Brančika
24.05.2007., 22:39
Ah, zašto restorani ne mogu imati ovako jednostavno tapecirane stolce? Da su u bilo kojoj boji da paše sa salom, opet bi bile ljepše nego one sa kojekakvim kričavim uzorcima platna na smeđe drvo. Pa onda moramo iznajmiti presvlake. Grrrr :E

http://img391.imageshack.us/img391/6452/stolicaukpalmaorahstofgkz2.th.jpg (http://img391.imageshack.us/my.php?image=stolicaukpalmaorahstofgkz2.jpg)

ashley
24.05.2007., 22:41
E bas zato da moramo iznajmit te presvlake pa namjerno kupuju ruzne stolice!:rofl:

purpurna kiša
24.05.2007., 23:08
http://www.magazinvjencanja.hr/UserRepository/Doc/60-podsjetnik.pdf zgodan podsjetnik koje vam sve cvijeće treba za vjenčanje.
sad sam malo progooglala navlake za stolice i našla nekog tko iznajmljuje navlake za stolice po 12 kn. uf,uf, što ja bi. al imam osjećaj da je to bačen novac i da bi me moji pojeli. ipak za 1200 kn mogu kupiti neki dobar komad namještaja ili nešto korisno.

Brančika
24.05.2007., 23:19
Daj link za te navlake po 12 kn, dobro će doći.
A možda negdje ušparaš tih 1200 kn, pa ti ne bude žao dati? Možda na cvijeću i rozim ružama :zubo: :D

Kikica26
24.05.2007., 23:56
Slažem se da su navlake veliki trošak pogotovo ako imaš puno gostiju ali stvarno podignu cijelu salu .............

purpurna kiša
25.05.2007., 00:46
imam samo broj mobitela s nekog oglasnika pa me strah da me magg ne :tuctuc: pošaljem na pm ko god da traži, evo tebi odmah šaljem, branči

jooj22
25.05.2007., 07:01

Mene će cvijeće sve zajedno ( znači sala, crkva, auto, girlanda od bršljana, kitice od živog cvijeća ) izać oko 2000,00 kn. Uštedila sam kojih 1500 kn na suhim kiticama.
A što se tiče navlaka na stolice, moja sala ih ne naplaćuje posebno, one su u cijeni stolice. Imamo sreće jer ne znam di bi još novce našla i na navlake.
Te navlake puno znače za salu, ali ih previše naplaćuju. Moja kuma u Globusu plaća 20,00 kn po navlaci

ashley
25.05.2007., 07:03
Sad su u hotelu Osijek isto poskupile navlake sa 15 na 20 kn. Stvarno previse. :flop: Hvala Bogu pa mi placamo 15 jer smo sve rezervirali dok je bila ta cijena.

keka1v
25.05.2007., 07:34
Ah, zašto restorani ne mogu imati ovako jednostavno tapecirane stolce? Da su u bilo kojoj boji da paše sa salom, opet bi bile ljepše nego one sa kojekakvim kričavim uzorcima platna na smeđe drvo. Pa onda moramo iznajmiti presvlake. Grrrr :E

http://img391.imageshack.us/img391/6452/stolicaukpalmaorahstofgkz2.th.jpg (http://img391.imageshack.us/my.php?image=stolicaukpalmaorahstofgkz2.jpg)

Mi ćemo imati jako slične stolice ovima. Samo kaj će biti u bordo crvenoj boji, jedino 20 stolica bude u bež nijansi za glavni stol. I baš su mi super.. Tak da ja nebudem imala navlake, jer i ovak super izgleda... A i kažu da su te navlake jako nespretne, moj bratić se na jednoj svadbi popiknuo na te navlake i pao..:cerek:

night_train
25.05.2007., 07:34
ma sve te sale su rupa bez dna... kupe sve jeftino, a onda se prodaju za ekskluzivu.. na kraju sve moras sama... a oni to lijepo slikaju ''vidite, kako sala moze izgledati...''...
nazalost ja nisam vidjela niti jednu salu (a mrzim tu rijec) koja je uredjena malo jendnostavnije, sa finim ravnim linijama, normalnom bojom zida... (recimo malo suvrmeniji prostor, dobri materijali...)
mozda je to sve zbog moje profi deformacije, ali ne mgou si pomoc!

i da, cure svaka cast kako upijete od tih vocno-baroknih prostorija uciniti nesto lijepo...

Plavooka Sanja
25.05.2007., 07:52
Uh, mi smo sinoć bili u konobi gdje ćemo imati pir. Konoba je u tamnosmeđoj nijansi, drvo, a stoljnaci i salvete su rozi, tako da neću puno izmišljati s dekoracijama, već malo školjkica po stolovima, i cvijeće u vazama, jer po stupovima konobe ima ribarskih mreža i školjki, pa ako bilo što drugo napravim, samo bi kič mogao ispasti.

Tinchi-Linchi
25.05.2007., 09:26

Brančika, imaš takve stolce u Bon appetitu! Prekrasni su...

keka1v
25.05.2007., 10:26
http://img516.imageshack.us/my.php?image=autostopbk2.jpg
http://img258.imageshack.us/my.php?image=autostop3xo4.jpg

Evo moje sale, nadam se da se vidi. I tu su te stolice koje su meni :cerek:

night_train
25.05.2007., 10:31
keka: ovo je slatko, i nije kicasto...

__5ra__
25.05.2007., 10:41
Keka, meni se isto sviđa :top:

Brančika
25.05.2007., 10:49
Brančika, imaš takve stolce u Bon appetitu! Prekrasni su...

Al nemaju okrugle stolove :D :zubo:
Iako je bon apetit meni u najužih 10, recimo. Zbog terase naravno.

Kišo, ove navlake za 12 kn izgledaju baš ok. Hvala!

keka1v
25.05.2007., 10:50
Jooooj.. hvala vam, sad sam happy :) drago mi je kaj vam se sviđa..
s tim da budu te bež stolice za glavnim stolom(imaju ih samo 60), a ostatak bude bordo crvene, ali svejedno lijepo izgleda, nije kićasto..

JednoTamburasko
25.05.2007., 10:57
Joj, citam tu vas i fakat se moram malo mrdnut ispred kompa i put pod noge do mog restorana, tamo imaju neke (nisu lose) tamno smeđe stolce sa bež-bordo materijalom. Nisu nikakve vrišteće, ali ipak su mi ljepše u presvlakama. Ali, kod njih su presvlake 20 kn - pa bi trebalo malo pitati jel možemo mi svoje donijeti... Joj, joj, joj, imam još sto pitanja, ali nikako da odem...:rofl:

__5ra__
25.05.2007., 11:01
Mi smo uzeli presvlake, jer mi se nisu sviđale cvjetne stolice :) Općenito volim da je nešto jednostavno, pa onda kad vidim te cvjetne mi slabo dođe :zubo: OK, u neke sale paše, ali u našu definitivno ne, zato smo i uzeli presvlake.

maaalaaa
25.05.2007., 14:28
Ti si iz Rijeke jelda?
Gdje si uzela presvlake?

maaalaaa
25.05.2007., 14:29
http://img516.imageshack.us/my.php?image=autostopbk2.jpg
http://img258.imageshack.us/my.php?image=autostop3xo4.jpg

Evo moje sale, nadam se da se vidi. I tu su te stolice koje su meni :cerek:

Sala je predivna,jednostavna i svijetla.Fora su mi i ove stolice jer izgledaju ful svečano a barem nemaš trošak presvlaka.

ashley
25.05.2007., 14:35
I meni je sala odlicna. Bas je jednostavna i prozracna i jako mi se svida!:top: :top: :top:

tincica31
25.05.2007., 14:52
Ja sam računala da će me doći oko 5000 kn sve skupa (i to je jeftinija varijanta)...:tuzni:
Tincica, kako tako jeftino?

imam dobru aranžerku koja mi cvijeće naplaćuje po svojoj nabavnoj cijeni, znači ruža je od 3-5 kn itd. ona sebi naplati samo svoj posao i sve što od nje iznajmim, stalke, vaze itd...čak da mi ona radi i revere za sve goste mislim da bi bili u toj cijeni, tako da ću joj dati da mi napravi narukvice za ljepši spol, a revere za muške ću sama raditi, neda mi se zezati sa narukvicama. Materijal mi je već ona kupila u dobrom partneru dok je išla. Stvarno je ženskica super i ide nam totalno na ruku. Mi smo iz Koprivnice tak da je ona rekla kaj god trebamo iz ZG ona nam može tamo kupiti i donijeti, a bar jednom tjedno je tamo. Naravno bez ikakove provizije. :cerek: :cerek: :cerek:

iskreno, kad smo počeli planirati vjenčanje mislila sam da ispod 5000 kn me cvijeće neće sigurno doći onak kak sam si ja zamislila. da ga ima puno i svugdje :rofl: al sam imala sreću i naišla na nju...

__5ra__
25.05.2007., 19:20
Ti si iz Rijeke jelda?
Gdje si uzela presvlake?

Jesam, iz Rijeke sam. Cura koja mi radi cvijeće je sredila i to :cerek: Mislim za 15 kn/kom.