PDA

View Full Version : Restoran za svadbu

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40

princessmo
29.02.2008., 09:18
Sve cijene su oko 60 Eura. Čula sam da je toliko i Antunović, Zovko i sl. Mi isto plaćamo 60 Eura sa svom cugom (osim vina), odojkom, janjetinom, njihovim domaćim pršutom i kulenom i konobarima do jutra. Naše je vino, kolači i torta. Budući da je svadba u sali koji slovi kao fency skuplja varijanta, mislim da je cijena OK, pogotovo što sad vidim da su takve cijene skoro svugdje. Obavezno provjeri da li konobare trebaš platiti dodatno nakon ponoći!!

A u kojem si ti restoranu?

santita
29.02.2008., 21:44
evo da te oraspolozim, ja cu imati svadbu u restoranu calypso u luckom, meni je 35 eura s time da biras koja ces jela imati, placaju se presvlake 20 kn po osobi i ZAP 700 kn. evo ti i stranice pa pogledaj
http://www.restoran-calypso.hr/

Sretno!!!:)

ej, hvala puno, calypso je stvarno prelijep restac, idemio vidjet:) za par dana cemo ic..pa javim kako je proslo, hvala!:):s

i da, vidjela sam martini, isto je lijepo, meni se cini ok ;) jel zna tko cijenu?

i jel ima tko iskustva sa sheratonom?

ljutka
01.03.2008., 20:37
ej, hvala puno, calypso je stvarno prelijep restac, idemio vidjet:) za par dana cemo ic..pa javim kako je proslo, hvala!:):s

i da, vidjela sam martini, isto je lijepo, meni se cini ok ;) jel zna tko cijenu?

i jel ima tko iskustva sa sheratonom?

evo što se tiče martinija cijena je 45 eura,ja sam tamo rezervirala salu

Reina
02.03.2008., 06:57
mi plaćamo 60 eura po osobi u restoranu bon appetit.
ali u tu cijenu je uključeno sve što si zamisliš i poželiš, pa tako i torta i kolači i piće i gulaš i janjetina.
ne znam, mi smo pod dojmom da smo stvarno dobro prošli jer to jebio jedan od rijetkih restorana koji nam se svidio kako iznutra, tako i njihov pristup mladencima.:cerek:
a oko restorana je po cijeloj dužini terasa s koje se ima fenomenalan pogled na zagreb.
nije zatvorena dvorana poput npr. u lidu (ona manja dvorana).:kava:

ja sam oduševljena našim restoranom i svima koji još nisu odabrali restač za svadbicu, preporučam naš:cerek:

micek-jerry
02.03.2008., 12:44
Za one koji su imali svadbu u Antunoviću u Sesvetskom Kraljevcu- kak vam je bilo?
Jel dovoljna dekoracija stolova koju oni nude u cijenu?

Lizzy
02.03.2008., 13:38
ja sam bila na 3 svadbe u antunovicu u kraljevcu i dvorana je jako liijepa, i mislim da je dovoljna njihova dekoracija.....posluga za 5, hrana +4.....sad ako ces imati do 250 gostiju onda super mozes rasporediti i stolove i sve, ak je preko 250 onda ces morat 50-ak gostiju smjestit na meni skroz neprikladno mjesto jer su odvojeni od svih ostalih i ne vide uopce sto se dogada na podiju itd.......ali inace dvorana jako lijepa.....sretno :D

ljutka
02.03.2008., 14:42
CURE JEL NETKO IMA ISKUSTVA S RESTORANOM MARTINI U SESVETAMA?

TRBAM POMOĆ.HVAAAAAAAAAAAAAAAAAAALA

ne smije se pisati štampanim slovima..mary

micek-jerry
02.03.2008., 18:02
ja sam bila na 3 svadbe u antunovicu u kraljevcu i dvorana je jako liijepa, i mislim da je dovoljna njihova dekoracija.....posluga za 5, hrana +4.....sad ako ces imati do 250 gostiju onda super mozes rasporediti i stolove i sve, ak je preko 250 onda ces morat 50-ak gostiju smjestit na meni skroz neprikladno mjesto jer su odvojeni od svih ostalih i ne vide uopce sto se dogada na podiju itd.......ali inace dvorana jako lijepa.....sretno :D

hvala ti!! imat ćemo do 200 ljudi, tak da mislim da kaj se toga tiče je ok. al vidim da svi pričaju o nekom cvijeću, ukrasima pa ni sama ne znam. nama je tip rekao da je dosta ono kaj oni stave na stol( cvijet i svijeća-ak je više onda je prezgužvano). jedino da treba aranžman na naš stol.

marelica_
03.03.2008., 10:17

bila sam tamo na vjencanju prije jedno godinu i pol i mogu ih samo pohvaliti, jako, jako ljubazno osoblje, klopa mrak, da se sve dogovorit s njima ( hoces ti dofuravat dio klope - odojak, janjci, ili ti oni sve srede, isto tako i sa kolacima i cugom). Mene odusevilo!

ljutka
03.03.2008., 20:26
[QUOTE=marelica_;12907954]bila sam tamo na vjencanju prije jedno godinu i pol i mogu ih samo pohvaliti, jako, jako ljubazno osoblje, klopa mrak, da se sve dogovorit s njima ( hoces ti dofuravat dio klope - odojak, janjci, ili ti oni sve srede, isto tako i sa kolacima i cugom). Mene odusevilo![/QUOT

ja sam rezervirala salu u prizemlju,u kojoj si ti bila?ima još tko kakvog iskustva????????????????????

marelica_
04.03.2008., 09:53
na katu, po onim stepenicama kod sanka, doduse to je bila ogromna svadba :)

hardi
05.03.2008., 14:03
zanima me da li je netko imao svadbu u hotelu korana-karlovac?????????

V.I.P
07.03.2008., 22:59
Iduće proljeće bi se dragi i ja ženili.. izbor nam je nekako spao na Gastro Globus koji nam se čini kao odličan omjer cijene i kvalitete.. kako su dojmovi razbacani po brojnim topicima - zanima me vaše mišljenje ovdje, na jednom mjestu..

Naravno sve fotke koje imate savaše svadbe ili od negdje drugdje su dobro došle! Na slikicama sa vjenčanja uspjela neći svega fotku dvije dvorane:tuzni:

ps. nadam se da neću završiti ko ona curka koja je krenula tražiti okrugle stolove, a mladoženja nedugo nakon otvaranj topica zbrisao:raspa:
Malo sam praznovjerna, kaj mogu.. :mig:

mary25
08.03.2008., 08:57
ne možemo za svaki restoran otvarati posebne teme...ovdje će ti cure sve reći šta znaju o Gastru...
a i nije teško pročitati malo po temi..

V.I.P
08.03.2008., 15:47
ne možemo za svaki restoran otvarati posebne teme...ovdje će ti cure sve reći šta znaju o Gastru...
a i nije teško pročitati malo po temi..

sorry, ali fakat sam tjednima tražila komentare ovdje na forumu i moram priznati da nije moguće naći puno komentara.. niti preko tražilice niti da sama pretražujem.. da sam mogla tako neći išta, ne bih otvarala tu temu.. jedna slika dvorane sa ivine svadbe, i komentar dečka koji nije uspio dobiti termin.. to je sve.. ako ti znaš gdje da TOČNO potražim komentare, molim te uputi me! u protivnom si mi napravila medvjeđu uslugu ovim spajanjem..

Brančika
08.03.2008., 17:10
Nije ti učinila medvjeđu uslugu, nego ovdje raspravljamo o svim restoranima, pa tako i o Globusu. Drugim riječima, ako se igdje spominjala kritika ili pohvala tog restorana, bit će ovdje.

Zašto ne pošalješ pm curama koje su imale svadbu tamo? Koliko se sjećam Lizzy je tamo bila i na razgovoru, pa se javi i njoj. Pitaj i Ibučara, on je svirač i sigurno je svirao tamo.

A ovdje će ti netko prije odgovoriti nego da imaš temu sama za sebe, vjeruj mi, već nakon par sati prvog radnog dana bi pao na drugu, treću stranicu.

mary25
08.03.2008., 17:38
pa nema o niti jednom restoranu na JEDNOM mjestu sve...to bi bilo super kad bi tako bilo..ali eto..zato treba prolistati ovu temu,postaviti pitanje i javiti će se ljudi sa svojim mišljenjima i iskustvima..
a postoji gore nešto šta se zove "tražilica" pa se izvuku postovi o gastru..na ovom linku ima nešto o njemu..pa prolistaj malo i na stranice ispred i iza..

http://www.forum.hr/showthread.php?t=146664&highlight=gastro+globus&page=10

srceko0706
08.03.2008., 19:00

ja imam svadbu u martiniju i bila sam na jednom. Svake pohvale! Jako nam je izašao u susret,što god želim sve će mi ispuniti!:top: klopa njami njami,usluga odlična,što mi je jako jako važno!:Placebo:

V.I.P
08.03.2008., 19:04
to sam već pročitala, tnx.. i rekoh već gore da sam se poslužila tražilicom, ali ljudi jednostavno nisu međusobno puno pisali o tom mjestu! one osnovne informacije sam već dobila od gastro globusa, tipa meni, cijena i sl. ali me zanima ju dojmovi nepristranih ljudi:mig:
a što se linka koji si mi stavila tiče - jedino od te ive i vidjela sliku dvorane.. kako nemaju svadbi tijekom korizme, totalno me zanima kako im izgleda dvorana.. mogu se strpiti još par tjedana da vidim u živo, navečer kako je to uređeno, ali rado bih vidjela i koju fotku! album na webu im je pun hrane, ali ne i prostora.. pa u p.m. znam kak izgleda šnicla, daj mi da vidim salu:rofl::rofl:

niš budem ih kontaktirala na pm, tnx..
svaki komentar o globusu je i dalje dobro došao ovdje

Reina
09.03.2008., 06:15
V.I.P., ja jedino kaj znam o globusu je to da ako imaš do 120 ljudi, anda možeš imati svadbu samo u petak.
kada smo mi zvali globus da se raspitamo, pitali su nas koliko ljudi imamo i da je svadba moguć samo u petak jer su subote rezervirane za hmmm, rakošnije svadbe (što se broja uzvanika tiče). :mig:

ljutka
09.03.2008., 09:31
ja imam svadbu u martiniju i bila sam na jednom. Svake pohvale! Jako nam je izašao u susret,što god želim sve će mi ispuniti!:top: klopa njami njami,usluga odlična,što mi je jako jako važno!:Placebo:

bok.kad imaš svadbu? u kojoj sali?

srceko0706
09.03.2008., 16:26
bok.kad imaš svadbu? u kojoj sali?

U gornjoj sali! Ja i dragi smo oduševljeni sa Martinijem!:top::top:

Mischa
09.03.2008., 17:00
Iduće proljeće bi se dragi i ja ženili.. izbor nam je nekako spao na Gastro Globus koji nam se čini kao odličan omjer cijene i kvalitete.. kako su dojmovi razbacani po brojnim topicima - zanima me vaše mišljenje ovdje, na jednom mjestu..

Naravno sve fotke koje imate savaše svadbe ili od negdje drugdje su dobro došle! Na slikicama sa vjenčanja uspjela neći svega fotku dvije dvorane:tuzni:

ps. nadam se da neću završiti ko ona curka koja je krenula tražiti okrugle stolove, a mladoženja nedugo nakon otvaranj topica zbrisao:raspa:
Malo sam praznovjerna, kaj mogu.. :mig:

To o meni pretpostavljam govoris....:lol: iskreno i bolje da je otisao...tenkre...jer da nije, ne bih sada imala ovako prekrasnu osobu pored sebe..tako da..don't worry be happy :top:

I da, Mila je imala svadbu u glousu, pa nju pitaj

V.I.P
09.03.2008., 20:15
V.I.P., ja jedino kaj znam o globusu je to da ako imaš do 120 ljudi, anda možeš imati svadbu samo u petak.
kada smo mi zvali globus da se raspitamo, pitali su nas koliko ljudi imamo i da je svadba moguć samo u petak jer su subote rezervirane za hmmm, rakošnije svadbe (što se broja uzvanika tiče). :mig:

ja im napisala da očekujemo cca 150 ljudi, nismo još prebrojavali glave, ali moja je procjena da ćemo ih toliko morati zvati, i ništa nisu komentirali..
budem nakon korizme otišla vidjeti dvorane i dogovoriti se sve.. neću petak! :(

V.I.P
09.03.2008., 20:20
To o meni pretpostavljam govoris....:lol: iskreno i bolje da je otisao...tenkre...jer da nije, ne bih sada imala ovako prekrasnu osobu pored sebe..tako da..don't worry be happy :top:

I da, Mila je imala svadbu u glousu, pa nju pitaj
da, draga! na tebe pomislila:) ma vjerujem da ti je bolje ovako, ali ja sam ti praznovjerna.. čim sam prije stavila tipa na opciju vip friends nešto bi pošlo po zlu, tak da za mog sadašnjeg već godinama plaćam skuplje razgovore, zlu ne trebalo:cerek:
budem ju na pm, tnx!

a sada pogledala na mail ponudu njihovu.. napisala sam im da ćemo imati 100-150 ljudi i pitala za termine ovog proljeća (čisto da vidim koliko su bukirani) i ženska mi je ponudila 3.5 što je subota, tak da mi niš nije jasno zašto tebi nisu dali subotu nego petak..:ne zna::confused:

ljutka
09.03.2008., 21:49

ja imam svadbu u prizemlju, što se tiče martinija, ja imam samo riječi pohvale.s vlasnikom se možeš sve dogovoriti. ti si u onoj velikoj sali?

ljutka
09.03.2008., 21:51

ja imam svadbu u prizemlju, što se tiče martinija, ja imam samo riječi pohvale.s vlasnikom se možeš sve dogovoriti. ti si u onoj velikoj sali?:mig:

laraq
09.03.2008., 22:03
Dečko i ja smo već duže vremena u potrazi za restoranom ili dvoranom za naše vjenčanje, da li netko od vas ima neki prijedlog?!?

hipi
09.03.2008., 22:06
Dečko i ja smo već duže vremena u potrazi za restoranom ili dvoranom za naše vjenčanje, da li netko od vas ima neki prijedlog?!?

koliko planirate ljudi i do koje cijene?

laraq
09.03.2008., 22:09
kako sada stoje stvari izmedju 120 - 130 uzvanika

laraq
09.03.2008., 22:18
Moj problem je u tome što sam možda malo prezahtijevna , pogledali smo niz lokacija kao što su Sheraton ( ne svidja mi se plavi tepih u dvorani), Globus unutra ok ali izvana betonska konstrukcija , naša želja je dvorana sa parketom u obliku kocke, nažalost moram komentirati da Princess u Jaski izgleda kao veliki hangar tj. parking za kamione sa prekranim lusterom u sredini dvorane... (moje mišljenje) , šta se tiče cijene razmišljali smo od nekih 60 - 70 €ura po osobi.... Molim Vas ako itko ima bilo kakvu ideju da pomogne....

hipi
09.03.2008., 22:20
kako sada stoje stvari izmedju 120 - 130 uzvanika

jos mi reci dal u zagrebu i koji dio grada zelis. sala za tako manje svadbe ima dosta:mig:

Brančika
09.03.2008., 22:34
Moj problem je u tome što sam možda malo prezahtijevna , pogledali smo niz lokacija kao što su Sheraton ( ne svidja mi se plavi tepih u dvorani), Globus unutra ok ali izvana betonska konstrukcija , naša želja je dvorana sa parketom u obliku kocke, nažalost moram komentirati da Princess u Jaski izgleda kao veliki hangar tj. parking za kamione sa prekranim lusterom u sredini dvorane... (moje mišljenje) , šta se tiče cijene razmišljali smo od nekih 60 - 70 €ura po osobi.... Molim Vas ako itko ima bilo kakvu ideju da pomogne....

odmah da znaš da i antunović u španskom ima crveni tepih... i ja sam osjetljiva za takve detalje.

ako vam se svidi, bon apetit je ful fensi restač, još imate i onu terasu sa pogledom na grad, sve u staklu...doduše malo je duguljast

a uvijek možete i u esplanadi...

laraq
09.03.2008., 22:39
Esplanada ili novo zvani Regant meni se osobno jako svidja ali iako imamo isplanirani "wedding budget" nažalost ili nasreću još nisam opala na glavu da im plaćam 750 kn po osobi bez razno raznih detalja i dodatnih usluga...

laraq
09.03.2008., 22:45
Please ako netko može pomoći jer ovo traženje po Zagrebu me počinje pomalo živcirati...

mm22
09.03.2008., 22:57
meni se jako sviđa restoran paviljon na zrinjevcu. lokacija, sala i hrana. bila sam tamo na jednoj svadbi.

laraq
09.03.2008., 22:59
Dali netko ima iskustva ili je upoznat sa uslugom i cijenama u Paviljonu

laraq
09.03.2008., 23:04
meni se jako sviđa restoran paviljon na zrinjevcu. lokacija, sala i hrana. bila sam tamo na jednoj svadbi.

Zanima me kad si bila i koliko je bilo uzvanika

laraq
09.03.2008., 23:06
A šta se tiče band -a, osobno imamo već favorita Status grupa, zanima me vaše mišljenje ili imate kakav bolji prijedlog

mm22
09.03.2008., 23:26
neznam točno oko 100 mislim, mogu saznat. bilo je jako ljepo. prvo smo ispred dobili šampanjac i jagode umočene u čokoladu. bio je švedski stol i super je funkcionirao. okolo su okrugli i duguljasti stolovi, na sredini je podij tako da svi na mjega gledaju. podi je velik.

a ovo za tepih, ja bi bila sretna da je moj plavi s obzirom da mi imamo svadbu u antunoviću i naš je crven. sa sheraton sa čula u zadnje vrijeme dosta loših kritika ( hrana, bahati konobari, stare stolice) a bi je moj prvi izbor. na kraju je antunović i dobro ispao, osim naravno crvenog tepiha.

mm22
09.03.2008., 23:27
i da bila sam prije 2 godine

laraq
09.03.2008., 23:32
neznam točno oko 100 mislim, mogu saznat. bilo je jako ljepo. prvo smo ispred dobili šampanjac i jagode umočene u čokoladu. bio je švedski stol i super je funkcionirao. okolo su okrugli i duguljasti stolovi, na sredini je podij tako da svi na mjega gledaju. podi je velik.

a ovo za tepih, ja bi bila sretna da je moj plavi s obzirom da mi imamo svadbu u antunoviću i naš je crven. sa sheraton sa čula u zadnje vrijeme dosta loših kritika ( hrana, bahati konobari, stare stolice) a bi je moj prvi izbor. na kraju je antunović i dobro ispao, osim naravno crvenog tepiha.

hvala na odgovoru, već sam mislila da svi spavaju...
a što se tiče crvenog tepiha u antunoviću neznam kakvu ste si temu odabrali za vjenčanje i kakva će vam biti dekoracija , ali moje mišljenje je da ga možeš dobro uklopiti a ujedno crvena boja je topla za razliku od plave u sheraton koja je hladna i sterilna i stvarno neznam u što bi je mogla uklopiti... sigurno nisi pogriješila ... i dekoracija radi čuda

srceko0706
10.03.2008., 00:10
ja imam svadbu u prizemlju, što se tiče martinija, ja imam samo riječi pohvale.s vlasnikom se možeš sve dogovoriti. ti si u onoj velikoj sali?

Da!! Imati ćemo do 200 uzvanika pa smo odabrali gornju tako da nm ne bude gužva! Kada ti imaš svadbu?

Reina
10.03.2008., 05:55
da, draga! na tebe pomislila:) ma vjerujem da ti je bolje ovako, ali ja sam ti praznovjerna.. čim sam prije stavila tipa na opciju vip friends nešto bi pošlo po zlu, tak da za mog sadašnjeg već godinama plaćam skuplje razgovore, zlu ne trebalo:cerek:
budem ju na pm, tnx!

a sada pogledala na mail ponudu njihovu.. napisala sam im da ćemo imati 100-150 ljudi i pitala za termine ovog proljeća (čisto da vidim koliko su bukirani) i ženska mi je ponudila 3.5 što je subota, tak da mi niš nije jasno zašto tebi nisu dali subotu nego petak..:ne zna::confused:

mi smo se to raspitivali prošlo ljeto pa su onda možda bile navale.
možda više nemaju tako puno svadbi, pa daju manje svadbe subotom.
velim ti, nama su rekli da ne dolazi u obzir svadba od 120 ljudi u subotu.:confused:

ljutka
10.03.2008., 06:48
Da!! Imati ćemo do 200 uzvanika pa smo odabrali gornju tako da nm ne bude gužva! Kada ti imaš svadbu?

ja imam svadbu 20.6.2009

mm22
10.03.2008., 08:05
hvala na odgovoru, već sam mislila da svi spavaju...
a što se tiče crvenog tepiha u antunoviću neznam kakvu ste si temu odabrali za vjenčanje i kakva će vam biti dekoracija , ali moje mišljenje je da ga možeš dobro uklopiti a ujedno crvena boja je topla za razliku od plave u sheraton koja je hladna i sterilna i stvarno neznam u što bi je mogla uklopiti... sigurno nisi pogriješila ... i dekoracija radi čuda

dekoracije će nam biti bijele, na svakom stolu visoka vaza sa granjem i bijelim božurima i 5 sviječica u čašicama. dekoracije radi Lela pa se ne brinem previše

srceko0706
10.03.2008., 15:01
ja imam svadbu 20.6.2009

2009 Kaj nije bilo mjesta prije ili drugi razlozi?
koliko plaćate stolicu? Jeste dobili noćenje tamo?

zeljka2905
10.03.2008., 15:14
Princess u Jaski izgleda kao veliki hangar tj. parking za kamione sa prekranim lusterom u sredini dvorane

:(

iva2110
10.03.2008., 16:51
:(

:bicedobro:

V.I.P
10.03.2008., 18:37
mi smo se to raspitivali prošlo ljeto pa su onda možda bile navale.
možda više nemaju tako puno svadbi, pa daju manje svadbe subotom.
velim ti, nama su rekli da ne dolazi u obzir svadba od 120 ljudi u subotu.:confused:

imam dojam da nigdje više nisu navale.. dragi i ja smo se prepucavali koliko vremena ranije treba bukirati salu - on tvrdio sve se može srediti u par mjeseci, a ja panično da nije dosta niti godina dana. kako bismo vidjeli tko je u pravu poslali na brojna mjesta početkom veljače upit o slobodnim terminima za 5 i 6 mjesec ove 2008. godine! iznenadila bi se koliko slobodnih termina ima gdje god ti srce poželi. samo su u se-mi-ju rekli da su bukirani, sve ostalo je bilo slobodno!!! (ok, nismo zvali mimaru i takva mjesta nego press, trajbar, holiday, pheonix, hemingway...) tako da su vjerojatno ipak svi malo morali spustiti svoje kriterije, pa tako i globus oko broja gostiju..:ne zna:
koja je to sve skupa industrija...

laraq
10.03.2008., 22:23
nažalost u zg izgleda da ima veoma malo mogućnosti tj. ponude što se tiče dvorana - sala, danas smo ja i dragi bili pogledati Paviljon - veoma dobro izgleda , no nemaju sve okrugle stolove već rade kombinaciju okgurlih i dugačkih stolova, a ujedno mislimo da bi za 130 uzvanika bio malo pretjesan i prenatrpan... no..
imali li tko jos kakav dobar prijedlog ??:confused:

mm22
10.03.2008., 22:31
http://www.bonappetit.hr/
http://www.restoran-casablanca.com/
http://www.restoransempre.hr/
west in na zadnjem katu

probaj s ovima, ak neide uvijek ti ostaje esplanada (šalim se)

mm22
10.03.2008., 22:33
Mimara , muzej za umjetnost i obrt

laraq
10.03.2008., 22:58
Mimara , muzej za umjetnost i obrt
Vjerujem da u Mimari mora biti prekrasno - no razlog zašto nismo se pretjeramo raspitivali je zato što su nam rekli da se uvijetuje catering tj. ako želite vjenčanje u mimari to sve odrađuje Majetić

linaxx
10.03.2008., 23:11
Lijepe moje,

i ja sam se planirala udati ove godine pa smo sad ovih posljednih dana ja i moj dragi trazili salu mada ja to sve skupa skicam vise od dvije godine ali uredivali smo kucu bal,bla da Vas ne zamaram.....

Kontaktirali smo sa par restoana i hotela (phoenix,antunović,trajbar,) i ipak odlucili za 5 mj 2009 godine nakako da sve to namiru organiziramo bez puno panike i strke i sl.

Ovaj petak idemo na dogovor u SE-MI pa bumo vidjeli-cijena je pristpacna za razliku od Zagrebackih.Planiramo imati obred vani za sto oni imaju mogucnost.Sad jos da vidimo menu-e. Ljubaznost osoblja pa bumo se odlucili.

Jedino me muci: oblik sale koja je u L pa se svi gosti medjusobno nebudu vidjeli -imate vi kakvu ideju- jel bi Vas to smetalo???

laraq
10.03.2008., 23:14
osobno nismo vidjeli SE - MI , a šta se tiče dvorane u stilu L , neznam koliko uzvanika imate i dali imaju okrugle stolove

Brančika
11.03.2008., 09:50
Nama je jedna od opcija bio i Semi, vani.
Ali, jučer sam upravo dobila predračun od firme koja vani postavlja šator i umalo me nije herc strefil.
Uglavnom, nije to cijena koju smo očekivali - šator košta više nego cijena restorana za sve naše goste. I to je još cijena bez pdv-a. :(
Kad se zbroji po osobi meni tj. hrana i piće (bez torte i kolača) i cijena šatora, ispadne nas oko 70€ stolac :eek:

Mislim da ćemo odustati od te opcije jer 70€ je fakat puno, bar je meni puno. :ne zna:

aranea
11.03.2008., 09:59
Pozdrav svima...polako se priključujem temama vezanim za svadbe... prvo sam pregledala sve moguće tražilice...nisam pronašla ni jedan komentar o pivnici Tomislav u Dugom selu. Našla sam video oglas na internetu, sviđa mi se ambijent i cijena je poprilično niska...zapravo najniža od svega što sam uspjela pronaći na internetu i na ovom forumu! Pa me zanima jeli netko tamo bio na svadbi, ručku, večeri!?

studentica21
11.03.2008., 09:59
nažalost u zg izgleda da ima veoma malo mogućnosti tj. ponude što se tiče dvorana - sala, danas smo ja i dragi bili pogledati Paviljon - veoma dobro izgleda , no nemaju sve okrugle stolove već rade kombinaciju okgurlih i dugačkih stolova, a ujedno mislimo da bi za 130 uzvanika bio malo pretjesan i prenatrpan... no..

ono sto ti ja mogu preporuciti je dvorana u hotelu Phoenix koju smo mi rezervirali.
u obliku pravokutnika je a plesni podij je u sredini dvorane i takoder u obliku pravokutnika.
imaju i sve okrugle stolove.primaju do 200-250 gostiju.to je dvorana u prizemlju,tj.u suterenu.

linaxx
11.03.2008., 12:50
Planiramo imati od 120-150 gostiju i da imaju okrugle stolove.
Po onome sto sam ja uspjela vidjeti mladenci vide sve oste ali moram podjeliti goste u II skupine koji se medjusobno nece vidjeti osim na plesnom podiju gdje se vide savi ali naglasavam mladence imaju svi na oku a i mladenci sve njih.... (uh al sam se zapetljala).

Valjda sam Vam uspjela docarati :rolleyes:

Pozdrav

iva2110
11.03.2008., 13:16
ljudi jel znate nekog ili ste možda vi imali svadbu tu
http://www.kpivovari.com/index2.php?do=a8

meni se čini jako lijep restoran,ali ne znam kaj im je sa parkingom:ne zna:da li možda ima neki praking iza tog restorana, jel ono kaj se vidi je dovoljno za 10 automobila:rolleyes:
pa eto ak znate kaj o tome, molim vas pišiteeeeeeeee:cerek:

Brančika
11.03.2008., 17:40
ljudi jel znate nekog ili ste možda vi imali svadbu tu
http://www.kpivovari.com/index2.php?do=a8

meni se čini jako lijep restoran,ali ne znam kaj im je sa parkingom:ne zna:da li možda ima neki praking iza tog restorana, jel ono kaj se vidi je dovoljno za 10 automobila:rolleyes:
pa eto ak znate kaj o tome, molim vas pišiteeeeeeeee:cerek:

Iva, Papričica ti je imala svadbu u Pivovari (a moja mama maturalnu večeru :D)
koliko se sjećam rekla mi je da im je meni bio oko 45 €, da su ful zadovoljni, a onaj vani parking što imaju je mislim dosta za i više od 10 auta, ali to još lako telefonom provjeriš.
Imaju onaj prvi dio restorana i još jednu salu otraga.
Ja sam bila tamo u nekoliko navrata (kad su neki obiteljski ručkovi i večere) i klopa je odlična.
To je sve što ti ja mogu reći.

iva2110
11.03.2008., 18:06
Brančika hvala:)poslala sam joj pp, pa mi možda razjasni sve u vez restaća:mig:

laraq
11.03.2008., 20:00
osobno vjerovatno pretjerujem ali iako nemamo još dvoranu - salu , točnije ja i drag se nemožemo dogovoriti ali ono što me muči još više je uređenje tog prostora ... voljela bih čuti vaše prijedloge , dali ste imale kakvu temu, odabir boja , odabir uređenja ... pomozite

Brančika
11.03.2008., 20:28
osobno vjerovatno pretjerujem ali iako nemamo još dvoranu - salu , točnije ja i drag se nemožemo dogovoriti ali ono što me muči još više je uređenje tog prostora ... voljela bih čuti vaše prijedloge , dali ste imale kakvu temu, odabir boja , odabir uređenja ... pomozite

Imaš temu malo niže "dekoracija restorana", a kroz stranice malo prolistaj, imaš teme o svakoj kobinaciji boja posebno (bijelo zeleno, zeleno fuksija, pink, crveno, smeđe i zaltno....)

Alka Zagreb
12.03.2008., 08:13
Lijepe moje,
...Jedino me muci: oblik sale koja je u L pa se svi gosti medjusobno nebudu vidjeli -imate vi kakvu ideju- jel bi Vas to smetalo???

Ja ti se udajem u Zlatnoj Medalji kojoj je oblik polukružan, tak da se isto gosti ne budu svi vidjeli, a mi mladenci ćemo ih sve imati na oku. To ti mene ne zabrinjava jer ionako se svi ne poznaju, a na kraju krajeva ako je dobra zabava, to ti nitko ne primjeti. Nama je bilo bitno da je plesni podij dovoljno velik,da se ljudi ne naguravaju dok plešu.:rock::rock::rock::rock::rock::rock:

princessmo
12.03.2008., 08:28
Mi smo jučer kaparili Lido i prezadovoljni smo prostorom (odlično je uređen odnosno preuređen, klopa je izvrsna , meni smo sami složili kako smo htjeli, cijena je prihvatljiva, a voditelj restorana sjajan!) Svakako ga preporučam za urbanu svadbu od 120-150 ljudi (idealno 130). :top: I kaj je strašno-bukiran je 4. i dio 5.mj slijedeće godine?!

ljutka
12.03.2008., 11:33
2009 Kaj nije bilo mjesta prije ili drugi razlozi?
koliko plaćate stolicu? Jeste dobili noćenje tamo?

[mi smo odabrali drugu godinu jer nam se nigdje ne žuri, živimo zajedno 3g.dobili smo apartman za mladence.

oseka&plima
12.03.2008., 15:11
drage moje, već vas dugo čitam i super ste. danas sam vam se i priključila pa da vas malo i iskoristim. zanima me dal u zagorju postoji restoran koji prima cca 220 ljudi; ja bi najradije se-mi, al prema svim informacijama, tamo stane najviše 200. ima li netko kakvih dojmova o restoranu "zelenjak"?

Pomalo_zbunjen
12.03.2008., 19:07
Lijepe moje,

Jedino me muci: oblik sale koja je u L pa se svi gosti medjusobno nebudu vidjeli -imate vi kakvu ideju- jel bi Vas to smetalo???

Pozdrav Linaxx

nije zapravo sala u L nego su to dvije spojene sale (ona veliak i ona s bunarom).... osobno mislim da to i nije takav problem jer barem možeš goste grupirati reecimo po godinama :-)))
i ova manja sala jako efektno izgleda...

Ma.. vidjet ćeš u petal sve :-)

jelena22
12.03.2008., 19:18
drage moje, već vas dugo čitam i super ste. danas sam vam se i priključila pa da vas malo i iskoristim. zanima me dal u zagorju postoji restoran koji prima cca 220 ljudi; ja bi najradije se-mi, al prema svim informacijama, tamo stane najviše 200. ima li netko kakvih dojmova o restoranu "zelenjak"?

moja svadba je u mariji bistrici u restoranu dobro nam došel prijatel i tamo stane 300 ljudi,mi ćemo imati oko 170 i onda se jedan dio pregradi i sala je izgledom o.k.
a imaš u svetom križu začretju prekrasnu salu,e ali neznam dali je i restoran ugl. zove se dunav

linaxx
12.03.2008., 20:36
Ja sam vidjela salu samo me to malo muci.Nebih htjela da se netko osjeca izolirano odnosno privilegirano u odnosu na druge jel sve koje sam pozvala zasluzuju istu paznju.

vexy315
12.03.2008., 22:12

Laraq, ja ti imam svadbu u Paviljonu i bit će oko 170 uzvanika pa smo uzeli obje prostorije. U onu prvu, okruglu ti stane max. 120.

-lavica-
15.03.2008., 15:30
Laraq, ja ti imam svadbu u Paviljonu i bit će oko 170 uzvanika pa smo uzeli obje prostorije. U onu prvu, okruglu ti stane max. 120.

Pozdrav svima,

Dragi i ja planiramo svadbu 4-5 mjesec 2009.

Za sada je u igri Trajbar....

Tražimo okrugli ili kvadratni prostor sa plesnim podijem u sredini, i okruglim stolovima.

Ima li netko prijedlog? Kakve su cijene u Paviljonu?

Hvala svima unaprijed.

princessmo
15.03.2008., 15:49
Pozdrav svima,

Dragi i ja planiramo svadbu 4-5 mjesec 2009.

Za sada je u igri Trajbar....

Tražimo okrugli ili kvadratni prostor sa plesnim podijem u sredini, i okruglim stolovima.

Ima li netko prijedlog? Kakve su cijene u Paviljonu?

Hvala svima unaprijed.

Pogledajte hotel Panoramu - donja dvorana (meni osobno najljepši prostor), Trajbar je super, ali po meni malo preuzak. Nama se najviše svidio Lido (velika dvorana). Možda International ili Antunović. A i prelistaj malo topic, pričalo se o svemu, a cure su fakat od pomoći. :top:

-lavica-
15.03.2008., 16:17
Pogledajte hotel Panoramu - donja dvorana (meni osobno najljepši prostor), Trajbar je super, ali po meni malo preuzak. Nama se najviše svidio Lido (velika dvorana). Možda International ili Antunović. A i prelistaj malo topic, pričalo se o svemu, a cure su fakat od pomoći. :top:

Hvala...Čitam baš.....:mig:Znaš li cijenu Panorame?
Lido mi baš i nije nekaj....Antunović i International ćemo pogledati...

princessmo
15.03.2008., 16:36
Hvala...Čitam baš.....:mig:Znaš li cijenu Panorame?
Lido mi baš i nije nekaj....Antunović i International ćemo pogledati...

Panorama ti se kreće oko 55-60eura, ovisi kaj hoćeš od menija, presvlake i sl. Antunović isto tako, a International je nešto jeftiniji. Nama ti se kod tih hotela (osim Antunovića) nije svidjelo kaj sve sam nabavljaš (piće, meso...) a oni deru cijene na posluživanju i parkingu. U Panorami je lik bio maksimalno nezainteresiran za bilo kakvu organizaciju jer bi imali oko 130 ljudi (a donja dvorana kao ne može ispod 160)...ma katastrofa!:p

-lavica-
15.03.2008., 16:54
Panorama ti se kreće oko 55-60eura, ovisi kaj hoćeš od menija, presvlake i sl. Antunović isto tako, a International je nešto jeftiniji. Nama ti se kod tih hotela (osim Antunovića) nije svidjelo kaj sve sam nabavljaš (piće, meso...) a oni deru cijene na posluživanju i parkingu. U Panorami je lik bio maksimalno nezainteresiran za bilo kakvu organizaciju jer bi imali oko 130 ljudi (a donja dvorana kao ne može ispod 160)...ma katastrofa!:p

Nikako ne bi išli na varijantu da išta sami nabavljamo.....Tak da to otpada....Za sada koliko sam ovdje prelistala dolaze u obzir Trajbar, Paviljon i Bon Apetit.

Hvala još jednom....

Reina
15.03.2008., 17:08
Nikako ne bi išli na varijantu da išta sami nabavljamo.....Tak da to otpada....Za sada koliko sam ovdje prelistala dolaze u obzir Trajbar, Paviljon i Bon Apetit.

Hvala još jednom....

toplo preporučam...:cerek:

ech
17.03.2008., 15:26
mozete mi preporuciti neku salu za 300-tinjak ljudi, okruglim stolovima,modernim ambijentom,za koji ne trebam posebno raditi navlake za stolce vec oni to imaju i u ponudi (cijena nije problem)... buncic nam je otpao jer sam vidjela sale i nisu nam se bas svidjele... globus je lijep iznutra,izvana i ne bas...ali svidja mi se sto se kod njih sve moze dogovoriti jer rade s nekom agencijom koja uredjuje stolove,bira cvijece

ljutka
17.03.2008., 21:10
mozete mi preporuciti neku salu za 300-tinjak ljudi, okruglim stolovima,modernim ambijentom,za koji ne trebam posebno raditi navlake za stolce vec oni to imaju i u ponudi (cijena nije problem)... buncic nam je otpao jer sam vidjela sale i nisu nam se bas svidjele... globus je lijep iznutra,izvana i ne bas...ali svidja mi se sto se kod njih sve moze dogovoriti jer rade s nekom agencijom koja uredjuje stolove,bira cvijece

pogledaj na www.martini.hr oni ti imaju salu za 300 ljudi, presvlake na stolcima,poklanjaju apartman za mladence,svadbenu tortu,dekoraciju stolova a meni biraš sam .

zeljka2905
17.03.2008., 21:32
mozete mi preporuciti neku salu za 300-tinjak ljudi,

princess :cerek:

ljutka
18.03.2008., 15:22
jel netko bio na svadbi u restoranu Martini?

jelena22
18.03.2008., 17:44
jel netko bio na svadbi u restoranu Martini?

ja sam bila prošle godine u onoj gornjoj sali,u martiniju ti svadbu ima srceko0706 koja je inače moja buduća šogorica pa sve što te zanima možeš nju pitati.uglavnom sve pohvale za martini:cerek:

linaxx
18.03.2008., 19:11
Ja i moj dagi jucer smo rezervirali SE-MI jos samo moramo odnijeti kaparu pa da bude zvanično, teta u SE-MI ima puno posla pa je molila poslije Uskrsa da to riješimo.Heh jedva cekam, imam osjecaj da cu mirnije spavati kad joj dam kaparu :rofl:.

ljutka
18.03.2008., 19:23
ja sam bila prošle godine u onoj gornjoj sali,u martiniju ti svadbu ima srceko0706 koja je inače moja buduća šogorica pa sve što te zanima možeš nju pitati.uglavnom sve pohvale za martini:cerek:

pa s njom sam nešto malo tipkala , al mi danima ništa ne odgovara.dali znaš dali če dekorirati stolove s obzirom da martini dekorira stolove?kad ona ima svadbu?

iva2110
18.03.2008., 19:48
Ja i moj dagi jucer smo rezervirali SE-MI jos samo moramo odnijeti kaparu pa da bude zvanično, teta u SE-MI ima puno posla pa je molila poslije Uskrsa da to riješimo.Heh jedva cekam, imam osjecaj da cu mirnije spavati kad joj dam kaparu :rofl:.

koliko novčića po stolcu?može i na pm:mig:

jelena22
18.03.2008., 19:54
pa s njom sam nešto malo tipkala , al mi danima ništa ne odgovara.dali znaš dali če dekorirati stolove s obzirom da martini dekorira stolove?kad ona ima svadbu?

ona ti ima svadbu 7.6. ove godine,a stvarno za te dekoracije ti neznam to stvarno moraš nju pitati.pošalji joj pm,a i budem joj ja rekla nek se javi malo na forum:mig:

ljutka
18.03.2008., 21:26
ona ti ima svadbu 7.6. ove godine,a stvarno za te dekoracije ti neznam to stvarno moraš nju pitati.pošalji joj pm,a i budem joj ja rekla nek se javi malo na forum:mig:

hvala ti puno.nadam se da če sve biti ok.

linaxx
18.03.2008., 21:38
Cijena mog menia je 39 eura imaš 4 ponudjena meni 3 po 38 i jedan po 39 eura.Mi smo se odlucili i za obred vjenčanja na otvoren pa na to jos plus 5 eura i da ne zaboravim 1 euro po presvlaci za stolac.

Dakle po osobi me kosta 45 eura.

Nessych
18.03.2008., 21:53
Cijena mog menia je 39 eura imaš 4 ponudjena meni 3 po 38 i jedan po 39 eura.Mi smo se odlucili i za obred vjenčanja na otvoren pa na to jos plus 5 eura i da ne zaboravim 1 euro po presvlaci za stolac.

Dakle po osobi me kosta 45 eura.

a cugu plaćate posebno ili je u cijeni?

linaxx
18.03.2008., 23:14
Ovako: za cijenu menu-a od 39 eura dobijemo od cuge samo aperativ (domaci aperitivi)dobrodošlice, a vino crno,bijelo,mineralna ,2x kava,sokovi svi (prirodni i gazirani),piva Ožujska: cijelu noc neograničeno jos plus malednci i kumovi šampanjac kod rezanja torte.

A za dodatnih 5 eura koji se odnose za obred na otvorenom dobijemo aperitive i koktele "kao" malo bolje :Jeger,Baylis,Jack,Koktele i slicno za nazdraviti posljije vjenčanja.Ujedno za tu cijenu ti postave 40-tak stolica presvučenih ,stolci za mladence,kumove i matičara,usluga konobara,vani.

Valjda sam sve napisala....:mig:

Brančika
19.03.2008., 07:55
Linaxx, a svadbenu večeru zapravo imate unutra - jesam dobro shvatila?

cipka
19.03.2008., 08:34
Princess. 43 ojra po osobi s hladnim predjelom, glavnim jelom (3 vrste), odojak, janjetina, čobanac, i s pićem! Bez kolača i torte. Prima i do 700 ljudi. Naša sala oko 300 uzvanika. A parking i dodatne gluposti iza ponoći se ne naplaćuju, kao negdje drugdje...

iva2110
19.03.2008., 11:01
meni se nitko nije javio iz restaća K Pivovari:(
kak ne volim to kaj su tak nemarni, odmah mi je dojam o njima:flop:

Sanja29
19.03.2008., 12:15
meni se nitko nije javio iz restaća K Pivovari:(
kak ne volim to kaj su tak nemarni, odmah mi je dojam o njima:flop:

meni se iz sheratona nisu nikad javili kada sam slala mail, kada sam tražila za svoju svadbu

ATE13
19.03.2008., 12:21
kad vas sve citam kolko kod nekog dodje stolica pa mi smo jos supericka prosli, sta onaj moj onda jauce ko mala beba... :D mozda je kod nas tako jeftino jer nije u ZG, ali je ipak zagrebacka zupanija... naja...
mi imamo aperetiv, pivu,vino crno/bijelo,razni sokovi,voda kava,sampanjac za mladence i kumove, hladno predjelo, 3 vecere,prva je plate s raznim mesom i prilogom (kojeg moramo jos izabrati),druga odojak,janjetina, 3 corbanac ili srneci gulas ili sta vec budemo uzeli...sve imamo za 32,-€ kod sablica u vrboveckoj dubravi :top: inace je taj najbolji meni 30€ ali 2€za presvlake za stolice,tako da nas izadje 32,-€ po osobi... :trio:

da imam neki 50-100 gostiju slavila bi negdje na jarunu ... vidjela sam neki hotelcic odmah pokraj vode...kako divnooo :cerek: mislim da imaju i internet stranicu :ne zna:
ili pak negdje vani, sve fino sredjeno itd... a tako cemo slaviti 25godisnjicu braka, ak ju dozivimo... daj boze :cerek:

inci26
19.03.2008., 12:31

Zovko, Sesvete

takomlada
19.03.2008., 14:04
www.kljucic-brdo.hr

toplo preporučam, mogućnost obreda na otvorenom

linaxx
19.03.2008., 14:10
Linaxx, a svadbenu večeru zapravo imate unutra - jesam dobro shvatila?

Da , svadbena večera je u restoranu.

aranea
19.03.2008., 15:11
Ima li netko slikice iz sale u Vrbovcu! Hotel Sablić, restoran Dubrava??? Ili bilo kakav komentar dobro dođe! Hvala!

ATE13
19.03.2008., 16:00
aranea evo 1 stranica unazad ja sam pisala o njemu...
nazalost nemam slikice... ali sam bila prosle ljeto na dogovor kod njega i sad prije 2 tjedna... sta te zanima pitaj... :top:
mi cemo tamo imati svadbu

aranea
20.03.2008., 08:27
Hej ATE...hvala! Ma u principu me zanima prostor, znam da je uređivan u prošlo ljeto. I usluga, naravno! Zvala sam gospodina (iskreno nemam pojma kako se zove) i razgovarali smo o svadbi! Čim prođe korizma otići ćemo u obilazak...kako stvari za sada stoje mislim da ću svadbu imati u Dubravi...s obzirom da sam iz Sesveta, to nam i nije toliko daleko, a cijena je i više nego pristojna! Uz to... gospodin je bio preko telefona susretljiv i od svih poziva koje sam napravila...baš mi je on nekako sjeo! :D Osječam se ko reklama...ali ja prostor nisam vidjela...sve što znam su dojmovi drugih! Eto... dakle da skratim, uređenje i usluga...ali s obirom da ti imaš tamo svadbu sumnjam da ću ćuti išta loše! :mig:

ATE13
20.03.2008., 11:48
Gospodin se zove Milan Sablic :D, i imas pravo snjime se mozes sve dogovoriti i jako je susretljiv... Ja dok nisam vidjela salu imala sam nocne more :lol: ali kad sam ju vidjela sve je bilo proslo... sala je sva u bijelom, imaju slike na zidovima (jako fine) ali vidjela sam na slikama koje mi je pokazao od drugih svatova da se slike mogu i skinuti ako se zahtjeva.
A moras sama vidjeti, neznam kolko ces ti imati gostiju, ako neces imati puno onda on ima i okrugle stolove, to bi ja htjela ali posto cemo imati puno a okrugli stolovi zauzmu mi puno mjesta tako da nista od toga...
Mislim necu ni ja da ga reklamiram, svako ima svoj ukus, ali za NAS je supericka, a sto je najbitnije snjime se mozes dogovoriti i ima puno toga o cemu se ja nemoram da brinem... :top:

iva2110
20.03.2008., 11:50
ate draga, jel ima web?

aranea
20.03.2008., 12:00
smijem ja odgovoriti???? :kava: Ne...nema web! Restoran je zapravo u sklopu hotela Sablić. Tako da i mene ohrabruje činjenica da je ipak hotel u pitanju! A s druge strane...gosp Sablić ima i svoju mesnicu...pa si ja nekako mislim da je i to razlog zašto je cijena niža od ostalih! U svakom slučaju...ako ATE ne ode do restača uskoro, evo ja se obvezujem da ću poslikati restoran pa ću ako će koga zanimati poslat fotke na pm. U svakom slučaju kako stvari za sada stoje... Vrbovec here we come!

E da... brojka gostiju je 220! I to je za sada minimum, jer smo se naknadno sjetili dosta ljudi koje nismo pozvali! ali računam da bi ova brojka mogla ostati...s obzirom da sam se s djelom obitelji neki dan posvađala :rolleyes:

iva2110
20.03.2008., 12:04
[QUOTE=aranea;13170631]smijem ja odgovoriti???? :kava: Ne...nema web! Restoran je zapravo u sklopu hotela Sablić. TQUOTE]

hvala ti:cerek:

aranea
20.03.2008., 12:10
Ma nema na čemu! Mi idemo u restoran za 2tjedna! Ja sam zapravo već svima rekla da je tamo svadba :rofl: a prostor nisam ni vidjela! KOd mene je igrala cijena, jer razlika kod njega i nekog restorana u Dugom selu je 1500€ na broj gostiju koliko mislim imati! A to mi je ipak prevelika razlika! Zato se iskreno nadam da se nećemo razočarati...ali mislim da po dojmovima da i nećemo! :D
U svakom slučaju, javim kada pofotkam restoran!

ATE13
20.03.2008., 12:58
da i nama je igrala u neku ruku i cijena veliku ulogu... jer ipak na ca.400 +- gostiju je velika razlika dali placas stolicu 30€ ili 40-50€...
a probali jelo vidjeli uslugu bili u svatovima kod njega i nama se svidjelo...
a i nije daleko od nas , nekih 10km...
ja sam htjela slikati sad kad sam bila dole, ali zaboravila, tj.nisam imala vremena... a sjetoh se tek kad sam osla da sam mogla uzeti njegove slike koje mi je pokazao ,kako je sve bilo dekorirano u raznim bojama, pa bi mu vratila :bonk:
naja...

smedjišećer
20.03.2008., 22:58
:confused::confused::confused:Restoran: hotel Malin, Malinska (oni ce mi raditi i catering za doma najvjerovatnije)
Foto: Stefano Fiorentin
Video: Kvarner film
Haljina: hm, nadam se da cu sutra znati
Frizura: dugogodišnja frizerka, friz.salon Chic
Šminka: cura se zove Josipa (iz Ri)-sestričnina preporuka
Muzika: grupa Fortunal, +klapa za crkvu

također još moramo nać prstenje, odijelo dragome, cipele oboma, ali evo organizacija se zakuhtala pa svaki dan jedna stvar manje

a joj,jesti ćete u hotelu Malin???neznam baš. mogu ti reći da im je kuhinja nula.
možda se kod tebe i potrude,jer je pir u pitanju (ponadaj se).
hranu nabavljaju isključivo u konzervama u velikim trgovačkim centrima,voće i povrće bez ukusa (kivi ne možeš prožvakati,uvozni valjda)...brodet im ne slići na brudet...

mala_23
21.03.2008., 08:03
:confused::confused::confused:

a joj,jesti ćete u hotelu Malin???neznam baš. mogu ti reći da im je kuhinja nula.
možda se kod tebe i potrude,jer je pir u pitanju (ponadaj se).
hranu nabavljaju isključivo u konzervama u velikim trgovačkim centrima,voće i povrće bez ukusa (kivi ne možeš prožvakati,uvozni valjda)...brodet im ne slići na brudet...
ja još od nikoga nisam čula loše komentare za hranu u malinu, dapače samo pohvale pogotovo šta se pireva tiče. tako da me začudio tvoj post, ja se nadam da će biti kod nas sve u redu. pa ne bi imali svaku subotu zauzetu da im je hrana loša ili npr za dane bakalara i ostale "tematske" manifestacije sve zauzeto?!

Piccolo
21.03.2008., 10:52
Svi koji razmišljate o rezervaciji Phoenixa u Sesvetama pazite što i s kim dogovarate!!! Očito im organizacija nije nešto, jer bez najave povećavaju već dogovorene cijene, potpisane u ugovoru!
Katastrofa! I to samo mjesec dana prije svadbe!
Iako sam čula do sada dobre kritike o Phoenixu- sad sam se fakat razočarala!!!
Očito im taj ugovor ne znači ništa, jer ga bez problema mjenjaju kak hoće! Ma užas!Totalno neprofesionalno!
Ostaviš im toliko love za cijelu svadbu, i još uvijek im nije dosta!
Izgubiš svu volju za svadbu u tom prostoru, jer se sad brineš di će me još zeznut!!!

Uglavnom, dobro pazite što dogovarate s njima!

aranea
21.03.2008., 11:17
ja znam da većina restorana povećavaju cijenu za sljedeću godinu. Ali ako ste potpisali ugovor i ta cijena stoji u ugovoru, onda vam nebi smjeli ništa! ne znam...ja nebi pristala na takve ucjene! u krajnjem slučaju bi potražila neki drugi restoran...ziher ima netk slobodan, i onda bi ovima otkazala! Ne znam, pokušala bi sve, ali bi na nadoplatu nebi pristala!

linaxx
21.03.2008., 15:33
Svi koji razmišljate o rezervaciji Phoenixa u Sesvetama pazite što i s kim dogovarate!!! Očito im organizacija nije nešto, jer bez najave povećavaju već dogovorene cijene, potpisane u ugovoru!
Katastrofa! I to samo mjesec dana prije svadbe!
Iako sam čula do sada dobre kritike o Phoenixu- sad sam se fakat razočarala!!!
Očito im taj ugovor ne znači ništa, jer ga bez problema mjenjaju kak hoće! Ma užas!Totalno neprofesionalno!
Ostaviš im toliko love za cijelu svadbu, i još uvijek im nije dosta!
Izgubiš svu volju za svadbu u tom prostoru, jer se sad brineš di će me još zeznut!!!

Uglavnom, dobro pazite što dogovarate s njima!

Ja i moj dragi takodjer smo bili tamo na dogovoru ali nam se nisu svidjeli razlog:cijena meni je od 53 eura za 131-151 osobu ( kao imaju popust od 20% na svadbe u 3-4 mj 2009 godine) i kad ih pitas za popust oni kazu da ti nece zaracunati PDV i ta je to taj popust ma koja muljaža a i PDV je 22% .
Da sad nazovite i pitate kolika je cijena u 5 i 6 mj po ovome bi trebala biti 53+20% rekli bi da je 53 eura.
Na pitanje da li naplacujete presvlake za stolce odgovor je bio budemo se "dogovorili" odmah nam se nisu svidjeli.

Više volim znati koliko me što kosta nego dogovorit cemo se možeš misliti???

Stoga slažem se ,nikako ne preporucujemo Phoenix!!!

Nessych
22.03.2008., 16:43
ja još od nikoga nisam čula loše komentare za hranu u malinu, dapače samo pohvale pogotovo šta se pireva tiče. tako da me začudio tvoj post, ja se nadam da će biti kod nas sve u redu. pa ne bi imali svaku subotu zauzetu da im je hrana loša ili npr za dane bakalara i ostale "tematske" manifestacije sve zauzeto?!

ja isto nisam čula nikada ništa loše za malin, a čak sam i bila U njihovoj kuhinji, jer tamo rade brat i šogorica od jedne moje frendice i imaju najnormalniju hranu, kao i drugi restorani, ja mislim da se ne moraš ništa brinuti mala!:top:

kajbrijes
22.03.2008., 16:56
zna li netko cijenu u Bon Apetittu i Mimari?

Brančika
22.03.2008., 16:59

Bon apetit je po zadnjim dojavama 65€, a Mimaru plaćaš najam, a cjelokupna cijena ovisi koliko platiš cateringu Kosović. Znači sve ovisi koju klopu odabereš.

Reina
22.03.2008., 19:06

mi smo rezervirali bon appetit po 60 eura, ali su povećali cijenu. ne znam jel 63 ili 65 eura. ali nama je sve uključeno u cijenu, a sada je bez kolača i torte.

-lavica-
22.03.2008., 19:49
mi smo rezervirali bon appetit po 60 eura, ali su povećali cijenu. ne znam jel 63 ili 65 eura. ali nama je sve uključeno u cijenu, a sada je bez kolača i torte.

Bon Apetit 75 EUR za cca 130 ljudi, sve uključeno....75 po satu iza ponoći i 100 EUR parking. (bili smo u utorak)
Prostor je divan, usluga vrhunska no to je definitivno previše.

Jučer bili u Trajbaru, cijena 55 EUR, bez torte, ne naplaćuju parking niti posluživanje iza ponoći.

U srijedu još idemo vidjeti Paviljon no mislim da smo se oboje zaljubili u Trajbar....:mig:

Nessych
22.03.2008., 19:52
Bon Apetit 75 EUR za cca 130 ljudi, sve uključeno....75 po satu iza ponoći i 100 EUR parking. (bili smo u utorak)

pa to su gluposti svjetske, šta se bave vjenčanjima ako naplaćuju posluživanje poslije pola noći i naplaćuju parking, u rijeci to nitko ne radi! Baš bezobrazno!

-lavica-
22.03.2008., 21:11
pa to su gluposti svjetske, šta se bave vjenčanjima ako naplaćuju posluživanje poslije pola noći i naplaćuju parking, u rijeci to nitko ne radi! Baš bezobrazno!

Slažem se u potpunosti.....:flop:

Reina
23.03.2008., 06:20

75 eura?!
tinchi-linchi, pa jel ti čitaš ovo????:eek:
stravica...
ovo za parking znam, ali parking je čuvan ( u zgradi kao podzemna garaža), pa me to ne dira previše. naplaćuje se i u antunoviću.
velim, nama je appetit 60 eura po osobi. uletili smo koja dva tjedna prije nego su krenuli poskupljivati. a i ako imaš 130 ljudi, nije appetit za tebe, optimalno je 100. inače su ljudi odijeljeni tamo kod šanka.

a trajbar je nama bio prvi izbor. ali nama je rekla cijenu od 60 eura bez gulaša i još nečega (ne mogu se sjetiti, ali znam da nisam htjela pristati).
i meni je tamo divno, ali nam je relatvno daleko (živimo u dugavama i tu se ženimo:cerek:).
a i ne mogu se oteti dojmu da smrdi po kakici od konja. ako staneš tamo gdje trebaš imati doček na travi i vjetar nezgodno zapuše...
ali je nas gospođa maja uvjeravala da oni sve redovito čiste i da se miris ne osjeti u tolikoj mjeri. tak da, ako misliš da je to to, samo naprijed.
a i oni su mjesecima unaprijed rezervirani. u 7. mjesecu prva slobodna subota bila je, nekom ludom slučajnošću 27.9.:cerek:, inače sve puno do 11. mjeseca 2008.

-lavica-
23.03.2008., 09:37
75 eura?!
tinchi-linchi, pa jel ti čitaš ovo????:eek:
stravica...
ovo za parking znam, ali parking je čuvan ( u zgradi kao podzemna garaža), pa me to ne dira previše. naplaćuje se i u antunoviću.
velim, nama je appetit 60 eura po osobi. uletili smo koja dva tjedna prije nego su krenuli poskupljivati. a i ako imaš 130 ljudi, nije appetit za tebe, optimalno je 100. inače su ljudi odijeljeni tamo kod šanka.

a trajbar je nama bio prvi izbor. ali nama je rekla cijenu od 60 eura bez gulaša i još nečega (ne mogu se sjetiti, ali znam da nisam htjela pristati).
i meni je tamo divno, ali nam je relatvno daleko (živimo u dugavama i tu se ženimo:cerek:).
a i ne mogu se oteti dojmu da smrdi po kakici od konja. ako staneš tamo gdje trebaš imati doček na travi i vjetar nezgodno zapuše...
ali je nas gospođa maja uvjeravala da oni sve redovito čiste i da se miris ne osjeti u tolikoj mjeri. tak da, ako misliš da je to to, samo naprijed.
a i oni su mjesecima unaprijed rezervirani. u 7. mjesecu prva slobodna subota bila je, nekom ludom slučajnošću 27.9.:cerek:, inače sve puno do 11. mjeseca 2008.

Da, da, 75, katafcnstrofa!:eek:
I zaboravih napisati da traže 800 EUR kapare!! :horor:

A za Trajbar, slažem se da je daleko no stvarno je predivno u prirodi....I nisam primjetila da se osjeti miris konja, čak štoviše, meni daje dodatnu draž cijelom ambijentu, ipak je Konjički klub :)

Ono što je super da možemo sve odraditi na jednom mjestu (crkvni obred u prirodi i svadbenu večeru) a cijena je prihvatljiva.

Oni su full puni za prvu polovicu 2009. , imali su još taj jedan termin u koji smo mi rezervirali.:D

Brančika
23.03.2008., 09:59
75€?

Ajme meni, pa koje su to cifre :(
I onda meni govore kaj se brineš, pa pokrit ćeš se od svadbe, ne trebaš uštedit za cijelu svadbu.... Po ovome mogu jedino potpisati bankrot :rolleyes:

princessmo
23.03.2008., 10:09
75€?

Ajme meni, pa koje su to cifre :(
I onda meni govore kaj se brineš, pa pokrit ćeš se od svadbe, ne trebaš uštedit za cijelu svadbu.... Po ovome mogu jedino potpisati bankrot :rolleyes:

Naravno da ne moraš...Samo zakapari sad pa makar i za 2020.! :mig: Šalim se, može se naći i fency mjesto za malo manje novaca, s izvrsnom uslugom i lijepim prostorom... Sigurna sam da ćeš ti to najbolje i znati koliko si ovdje... :top:

bedacha
23.03.2008., 10:41

:eek:
Ajme, pa ovo je stvarno prestrašno.... nevjerojatno što su počeli radit.... :rolleyes:
Istina da je prostor prekrasan, divan pogled... i mi smo ga imali kao opciju, ali kaj je previše je previše....
I mi plaćamo poslije ponoći 50eura svaki sat, ali i s tim nam po osobi ispadne stolac oko 46eura....

scandalous_bitch
23.03.2008., 10:45
75 eura????
Pa meni bi to bilo 15 000 eura!
I onda nam naši kažu da je puno 3000 eura za prostor... pfff... još bi me moglo i jeftinije izaći nego da uzmemo restoran...

ljutka
23.03.2008., 11:06
ja restoran plačam 45 eura po osobi,poklon za mladence je apartman, svadbena torta, dekoracija stolova ( plutajuče svijeće i buketi),presvlake za stolice ,a nipošto ne naplačuju parking ili uslugu poslje ponoći.
www.martini.hr

Brančika
23.03.2008., 11:09
Sigurna sam da ćeš ti to najbolje i znati koliko si ovdje... :top:

:D:D

Reina
23.03.2008., 12:34
Da, da, 75, katafcnstrofa!:eek:

Oni su full puni za prvu polovicu 2009. , imali su još taj jedan termin u koji smo mi rezervirali.:D

nama nije rekao toliko, ali smo mi ipak dali 1000 eura kapare tak da ne kraju cifra bude manja.
dakle sada više nije 6000 za restoran nego 5000 za restoran...

a za trajbar mi je baš drago da ste uspjeli uhvatiti termin.:top:
a ovo za miris konja je zaista fakat individualno. od tvojih 130 ljudi, možda će 5 primijetiti, ali bože moj, pa tamo su konji!
i super mi je što dopuštaju, ako ti to želiš, da ti dovedu konja pa mala dječica na njemu mogu jahati.
onak sva zbigecana i ušminkana s lakiranim cipelicama i haljinicama pa na konjeka!!!:rofl:

anarita
23.03.2008., 17:13
...:eek:

a šta je to tako čudno, meni se iznos čini sasvim u redu ako se uzme u obzir koliko košta cijela večera

-lavica-
23.03.2008., 18:18
nama nije rekao toliko, ali smo mi ipak dali 1000 eura kapare tak da ne kraju cifra bude manja.
dakle sada više nije 6000 za restoran nego 5000 za restoran...

a za trajbar mi je baš drago da ste uspjeli uhvatiti termin.:top:
a ovo za miris konja je zaista fakat individualno. od tvojih 130 ljudi, možda će 5 primijetiti, ali bože moj, pa tamo su konji!
i super mi je što dopuštaju, ako ti to želiš, da ti dovedu konja pa mala dječica na njemu mogu jahati.
onak sva zbigecana i ušminkana s lakiranim cipelicama i haljinicama pa na konjeka!!!:rofl:

Mislim da će biti Trajbar. Još idemo Paviljon pogledati ovaj tjedan.

Mogu dovesti konja? Pa to je super. Imam sina iz prvog braka od 5 godina pa će to njemu biti vrhunski doživljaj!

a šta je to tako čudno, meni se iznos čini sasvim u redu ako se uzme u obzir koliko košta cijela večera

Mislim da je 6,500 kuna kapare za godinu dana unaprijed definitivno too much!

*Srčeko*
23.03.2008., 18:29
Mi smo nedavno išli pogledati SEMI. Bili smo na ručku i bila je strašna gužva, ali konobari su bili brzi i jako ljubazni. Prostor je lijep, parking osiguran, igralište za djecu, okolo priroda, ma krasno, klopa super isto, ali...
Mi smo mislili imati obred na otvorenom. Tamo je sjenica i okolo jako malo mjesta za prisustvovati obredu, ne znam kamo bi te stolice stavila, jako je malo. Šator je na teniskom terenu i to mi se ne sviđa, vide se te pruge od igrališta...Za slikanje je isto malo mjesta, vidjela sam fotke sa nekoliko vjenčanja i sve se svodi na sjenicu i mostić. Ne znam, nekako sam očekivala da je više prirode, ali tamo su samo koji metar dalje kuće, kokice i tak. Plus sve to, nije nam blizu i ako već vučem goste daleko, mora biti nešto posebno. Iskreno, nekak to djeluje nabrzinu složeno ali nije uopće predviđeno za vjenčanja.
Inače, u mjestu je krasna crkva na brijegu, ma nema jednog papirića, jako uredno:top:
Evo, to je moj dojam i mi smo odustali, ali za nekoga tko ima vjenčanje u crkvi a svadbu unutra preporučam:top:

linaxx
23.03.2008., 20:30
*Srčeko* neznam koliko ti planiras imati gostiju na svadbi u SE-MI -ju ali mi planiramo oko 130 ljudi i takodjer cemo imati obred vani tako i meni se ne cini malo: na onaj dio gdje stavljaju stolice mogu staviti do 60 stolica, pa satrane imas mjesta gdje su klupice pa pola na jednu stranu pola na drugu stranu tako da milsm da bu to taman .

Mislim da ni u jednoj vijecnici ili matičnom uredu nema više mjesta nego sto ga ima tamo i jos plus tu ce mi gosti biti na friškom zraku, mogu bez žurenja obaviti slikanje kod sjenice sa gostima,i jos popiti piće odmah poslije obreda gdje ce ih posluživati konobari . A u matični uredima i vjecnicama ne dozvoljavaju slikanje tvog fotografa i snimatelja nago samo onima koje imaju "ugovor" sa državom.I onda pored svog snimatelja i fotografa jos moras platiti njihovog 600-1000 kn ovisno što želiš.I uvjek te tjeraju van na čestitanje jel je iza tebe drugo vjenčanje i nema vremena za to samo kumovi i roditelji ostali van...

Sorry na dugom postu :mig:

*Srčeko*
23.03.2008., 21:20
Ne znam, to je bio moj dojam. Ako ti kažeš da sa sa strane te stazice stane toliko stolaca ja ti vjerujem, jer mi se nismo raspitivali kod vlasnika osobno, ali meni se zaista čini mali prostor+šator je doslovno na teniskom terenu i vide se te crte i meni se to ne sviđa, a i to sa slikanjem kaj sam već spominjala.
Išli smo pogledati i Trajbar i tamo je sve mnogo veće.
Mi se ne mislimo ženiti u matičnom uredu nikako, jer mi je to bilo uvijek odbojno tak da me ne muči kakva je tamo procedura.
Drago mi je da je SEMI tvoj izbor jer su zaista odlični, ljubazni i svakome bi ih preporučila:mig:

kajbrijes
24.03.2008., 01:05
lulek, jesi zvala? koje su cijene? ja znam iz osobnog iskustva da im je catering klopa pred par g. bila predobra:mig:

kajbrijes
24.03.2008., 01:30
molim iskustva restorana hotela AS?

tražilica me ne sluša:rolleyes:

HVALA:D

Brančika
24.03.2008., 08:16
molim iskustva restorana hotela AS?

tražilica me ne sluša:rolleyes:

HVALA:D

ufff, ako se dobro sjećam, prekrasno izgleda ali da može primiti max 120 ljudi u jednu prostoriju :misli: nek me netko ispravi
i da, imaju tepih kroz cijelu dvoranu, tj. nema podija za ples u klasičnom smislu.

Cijene nešto skuplje, mislim da od 55€ nadalje (ali to su sad već stare cijene).

Pisalo sigurno se u nekoliko navrata, izgleda da buš morala ručno pretražiti :ne zna:

anarita
24.03.2008., 08:38
...

Mislim da je 6,500 kuna kapare za godinu dana unaprijed definitivno too much!

A zbog čega misliš da je "too much", jednostavan primjer jednog od razloga je recimo i na ovim stranicama gdje svi pišu kako su neki restorani zauzeti po godinu i više unaprijed, znači ako nećete vi, hoće netko drugi, jednostavan zakon ponude i potražnje.

A ako vi niste sigurni u taj datum ili ako niste još sve točno definirali pa mislite da bi moglo doći do nekih promjena, onda je to druga priča i restoran nema veze s tim.

Ne znam koliko imate uzvanika na večeri, ali sasvim je normalno u poslovanju hotela i restorana da se uzima 10-30% akontacije (negdje i više).

Brančika
24.03.2008., 08:53
Ja sa računala isto kaparu između 5000 i 7000 kn za jeftiniji restoran, nije to niš čudno u današnje vrijeme. :ne zna:

anarita
24.03.2008., 09:01
ma nije to ništa čudno u bilo koje vrijeme, ne samo u današnje; samo što mi se čini da ljudi danas idu grlom u jagode pa žele nešto što si ne mogu realno priuštiti - možda griješim, ali nekako nisam uvjerena da da

hipi
24.03.2008., 09:39
ne mozete mi reci da kapara ne moze biti i manja. ja sam dala 200 eura s tim da sam nasla restorane u kojima su trazili i manje, a naravno i vise.

Brančika
24.03.2008., 09:46
ne mozete mi reci da kapara ne moze biti i manja.

Nitko ti to niti ne govori :misli:
Samo iznosimo svoja iskustva, isto kao i ti, ako se dobro sjećam, za calypso.
Koji je btw već digao cijene za 5 €.

hipi
24.03.2008., 09:56
Koji je btw već digao cijene za 5 €.

nisam to znala, al ocito cijene malo, malo rastu.

anarita
24.03.2008., 09:57
ne mozete mi reci da kapara ne moze biti i manja. ja sam dala 200 eura s tim da sam nasla restorane u kojima su trazili i manje, a naravno i vise.

Nitko to nije niti rekao, :confused:

Naravno da kapara može biti i manja, isto kao što može biti i veća, ali zgražanje nad cifrom od 5, 10 ili 15% kapare mi je u najmanju ruku smiješno.

linaxx
24.03.2008., 09:57
Naša kapara je 500 eura i mislim da je to ok.
Da su tražili i pola od dogovorene sume dali bi ali ovako bolje ukoliko negdje kikasaju i ne budem zadovoljna uvjek im mogu srušiti cijenu.Kaj nije tak???

Tinchi-Linchi
24.03.2008., 12:18
Samo da potvrdim informacije o Bon appetitu...
Bili smo prošli tjedan tamo dogovoriti menu i sve ostalo i čovjek nam je rekao da su sada stvarno cijene 75 eura... Reakcija mi je bila ista ko i lani kad je nama rekao 60 eura... :eek: Ali sam se onda sjetila da su i na našu cijenu ljudi tak reagirali, jer su onda većinom sve bile oko 35-40. Sada su prosječne oko 55-60, tako da je razlika podjednaka... :kava: Činjenica je da je u tu cijenu uključeno sve. I, naravno, nitko vas ne sili da uzmete restoran po 75 eura...

princessmo
24.03.2008., 12:41
Naša je kapara 600eura i to mi je ok, s obzirom na ukupan iznos. (S 200 kaparimo muziku, pa mi ne bi bilo logično da tolika bude cifra i za restoran, vjerojatno bi mi bilo nešto sumnjivo):mig:

scandalous_bitch
24.03.2008., 12:44
Neko uobičajeno pravilo je 10% za kaparu (mislim općenito za sve u životu)... :ne zna:

Best Bride
24.03.2008., 13:52
Neko uobičajeno pravilo je 10% za kaparu (mislim općenito za sve u životu)... :ne zna:

Da, 10% je ok.

hipi
24.03.2008., 15:14
Naša je kapara 600eura i to mi je ok, s obzirom na ukupan iznos. (S 200 kaparimo muziku, pa mi ne bi bilo logično da tolika bude cifra i za restoran, vjerojatno bi mi bilo nešto sumnjivo):mig:

a sto bi bilo kad bih ti rekla da glazbu uopce nisam trebala kaparit?

mm22
24.03.2008., 15:17
hipi, kaj ti to nije malo rizično. mislim ok ak se znate, ali ima tu na forumu primjera otkazivanja bez kapare

hipi
24.03.2008., 15:27
hipi, kaj ti to nije malo rizično. mislim ok ak se znate, ali ima tu na forumu primjera otkazivanja bez kapare

to mi je frend iz ulice. samo sam htjela svima reci da nije cijena kapare presudna za kvalitetu. jer sam dobila dojam da su svi tak poceli mislit. sorry ljudi ak grijesim.

mm22
24.03.2008., 15:39
ma mislim da ne. Ja kaparu doživljavam više kao sigurnost. obostranu sigurnost. Za mene da će mi svirati i za bend/restoran da neću nači nekoga drugog.

princessmo
24.03.2008., 15:52
to mi je frend iz ulice. samo sam htjela svima reci da nije cijena kapare presudna za kvalitetu. jer sam dobila dojam da su svi tak poceli mislit. sorry ljudi ak grijesim.

Naravno da ne mislim da je cijena kapare presudna za kvalitetu, ali mislim da je kapara rezervacija (garancija) restorana ili banda. Kao što su cure napisale, obično je oko 10% ukupne cijene. Naravno da te prijatelj neće tražiti kaparu, ali ti možeš biti sigurna da će ti oni taj dan svirati...:top: Moj komentar se nije odnosio na prijatelje i poznanike...(nismo ni mi kaparili frendicu-fotografa...sorry ako je off topic:D)

ljutka
24.03.2008., 15:57
Molim nekoga tko je imao svadbu u restoranu Martini da stavi koju slikicu , i naravno dojam.hvala:zivili:

Brančika
24.03.2008., 17:00

griješiš. :mig:

BTW, kapara je iznos novca ili odr. kol. drugih zamjenjivih stvari koju jedna strana daje drugoj u trenutku sklapanja ugovora kao znak da je ugovor sklopljen i kao sigurnost da će se ispuniti obveza iz ugovora.

Veličina kapare nigdje ne garantira kvalitetu usluge, dok veća kapara daje veću sigurnost ispunjenja ugovora.

iva2110
24.03.2008., 17:07
ma ugovor je zakon:s

Nessych
24.03.2008., 17:32
a sto bi bilo kad bih ti rekla da glazbu uopce nisam trebala kaparit?

mi isto nismo kaparili muziku, niti restoran, jer moj dragi radi u restoranu u kojem je vjenčanje, a bend tamo jako često svira, pa eto........ poslovno poznanstvo

kajbrijes
24.03.2008., 18:45
hej drage moje, daklem, ja bih imala cca. 60 ljudi, ne zanima me klasična svadba, dakle bez benda i podija...po svemu sudeći AS bi odgovarao:) he he... imate još neki prijedlog?

koliko ljudi stane u srčeko? to mi je divan restač:mig: ili maksimilijan? molila bih iskustva...

samo treba biti ugodan ambijent i s dobrim menijem...onako..šminka, ak me razmete:mig:

bon appetitt mi ne odgovara jer imam par ljudi kaj se boje lifta i visine:ne zna:

hipi
24.03.2008., 21:49
ok, ljudi ocito je jedno, bilo bi bolje da nisam nista niti pisala. svi nahrlise na moj komentar kao da sam s marsa opala i lupam gluposti. od sada samo dajem svoje vidjenje restorana u kojima sam bila na svadbi i nista vise.

Brančika
24.03.2008., 22:52
ok, ljudi ocito je jedno, bilo bi bolje da nisam nista niti pisala. svi nahrlise na moj komentar kao da sam s marsa opala i lupam gluposti. od sada samo dajem svoje vidjenje restorana u kojima sam bila na svadbi i nista vise.

ti si totalno krivo zabrijala :confused:
pa tu smo da diskutiramo :mig:
nitko nije nahrlio na tebe, nit je tko rekao da lupaš gluposti :misli:

barem ja to nisam nigdje pročitala... nešto si krivo protumačila :ne zna:

Debeljucka
25.03.2008., 07:21
ma ugovor je zakon:s

ja ugovor sa restoranom potipujem kojih 30 dana prije vjencanja... rekao mi lik da je kod njega takva praksa....

princessmo
25.03.2008., 08:28
ja ugovor sa restoranom potipujem kojih 30 dana prije vjencanja... rekao mi lik da je kod njega takva praksa....

Ali predugovor? Garanciju? Bilo kakav pisani oblik potvrde da ste kaparili, rezervirali? Ja sam ziheraš, mene bi bilo frka...
hipi nemoj se uvrijediti, samo se komentiralo da je kapara ili predugovor (sa ili bez kapare) obostrana garancija, ništa drugo.

Reina
25.03.2008., 12:07
hej drage moje, daklem, ja bih imala cca. 60 ljudi, ne zanima me klasična svadba, dakle bez benda i podija...po svemu sudeći AS bi odgovarao:) he he... imate još neki prijedlog?

koliko ljudi stane u srčeko? to mi je divan restač:mig: ili maksimilijan? molila bih iskustva...

samo treba biti ugodan ambijent i s dobrim menijem...onako..šminka, ak me razmete:mig:

bon appetitt mi ne odgovara jer imam par ljudi kaj se boje lifta i visine:ne zna:

jel misliš na hotel as tam u parku zelengaj?

Wanja
27.03.2008., 23:15
Večer svima,
nakon napornog listanja foruma - svih stranica :pna ovu temu :D
i korisnih info suzila izbor:

Cinkuš (klet) u Demerju
Kezele (Šumečani) - malo su nam daleko...ali?
Calypso (Lučko)
Kameni svati (Stenjevec)
Zlatna medalja (Čulinečka)

Imali bi svadbu od cca 90 ljudi +/-

Za gora navedene restaće, posebno 1. i 2. na listi, molim još malo više infa, jer ga ovdje nije bilo baš puno...
Dakle gosti, mladenke...kako vam je tamo bilo? Cijene?? Trud domaćina?
HVALA, HVALA-:s:s tek sam na početku cijele balade.......:cerek::kava:

Wanja
27.03.2008., 23:17
Nisam primjetila da je netko imao svadbu u Puntijarka (Graščica, Milinovi), kažu da je 40+100 osoba, ima terasu navodno i zimski vrt, to je sve što sam našla na netu.

Tražim malo ''rustikalnije vjenčanje'', opušteni ambijent, domaći štimung-DOBRA DOMAĆA KLOPA..., priroda...pa ako netko zna još nešto ... dakle oko 90 osoba....HVALA...

lbucar
28.03.2008., 03:34
Tražim malo ''rustikalnije vjenčanje'', opušteni ambijent, domaći štimung-DOBRA DOMAĆA KLOPA..., priroda...pa ako netko zna još nešto ... dakle oko 90 osoba....HVALA...

90 ljudi je na knap za Cinkuš, pogotovo ako dođe 95 :D Ako je ljetno vrijeme imaju terasu pa se može izvući. Uglavnom preporuke, ljubazni domaćini, klopa izvrsna, a ambijent baš za pravi domaći tulum (kulturni naravno).
Kezele je daleko, ali isto tako dobar izbor. Mjesta malo više nego u prvonavedenom, atmosfera više nego domaćinska. Kotlovina se krčka u istoj prostoriji gdje su gosti. Mirisi :top:, Preporuka isto tako, ako ne smeta udaljenost, od ZG cca. 1 sat.

U Calypsu ću biti tek krajem travnja, pa javim dojmove. Do sada nisam tamo "nastupao".
Kameni svati i Medalja isto OK, ali ne uklapaju se u 'rustikalnije vjenčanje'', opušteni ambijent, domaći štimung-DOBRA DOMAĆA KLOPA..., priroda...

dunjaranka
28.03.2008., 08:54
ima li netko iskustva sa novim hotelom MIRAL u Zg?

Wanja
28.03.2008., 22:36
90 ljudi je na knap za Cinkuš, pogotovo ako dođe 95 :D Ako je ljetno vrijeme imaju terasu pa se može izvući. Uglavnom preporuke, ljubazni domaćini, klopa izvrsna, a ambijent baš za pravi domaći tulum ....

Ibucar, hvala puno. Kak ti je bilo svirati u Cinkušu? Ima li mjesta da se ljudi provesele, zaplešu...?
Znaš li ti još kojeg takvog ''stila'':cerek: mjesto.

Ajde pliz javi kako je bilo u Calypsu, jako me zanima, to mi je 3. izbor, a Kezele bih najrađe, no bojim se udaljenosti zbog gostiju (iako dio robine iz Moslavine ne bi imao ništa protiv :D :D :D)......

Hvala još 1 :top:, sorry na gnjavaži :s.

lbucar
29.03.2008., 00:09
Nije mi teško odgovoriti i nije nikakva gnjavaža. :)

Iako nisam svirao puno puta, moja doživljaj u Cinkušu je dobar. Prostor nije kvadratnog oblika, ali ima mjesta za ples i zadovoljan sam prostorom. Možda nije za neki veći band, ali duo ili trio tamo odgovara. Trebate otići i pogleadati, bit će Vam sve jasnije.
Pokušavam se sjetiti ali ne pada mi na pamet nešto poput Cinkuša ili Kezelea. U stvari, restoran Isabella (http://www.isabella.hr/) je sličnog karaktera, ali kad sam tamo svirao nešto su mi gazde govorili da susjedima smeta buka od glazbe. Restoran je lijep, terasa i pogled vrhunski. Mislim da bi i broj ljudi odgovarao. Pogledajte i porazgovarajte s njima. Sjećam se da sam se dobro napapo tamo :D
Za Calypso javim nakon gaže. Vlasnici su vrlo susretljivi, a cijena je povoljna u odnosu na konkurenciju. Barem sam takve informacije dobio od mladenaca koji su s njima dogovarali.

mrs. kaby
29.03.2008., 09:21
... a Kezele bih najrađe, no bojim se udaljenosti zbog gostiju (iako dio robine iz Moslavine ne bi imao ništa protiv...

ma kezele ti je super, a ako ga i sami toliko želite, gostima neće biti problem doći, pogotovo ako je ostatak ekipe iz zg-a! ako mogu moji iz slavonije do zg-a, onda mogu i tebi do ivanića! :top:

Wanja
29.03.2008., 13:57
ma kezele ti je super, a ako ga i sami toliko želite, gostima neće biti problem doći, pogotovo ako je ostatak ekipe iz zg-a! ako mogu moji iz slavonije do zg-a, onda mogu i tebi do ivanića! :top:

Kaby, imaš pravo! Ići ćemo pogledati ova 4 (Cinkuš, Kezele + Calypso + Ibucarov prijedlog).
Između ostalog, mislim da će presudnu ulogu imati to kako će se postaviti domaćini prema nama, onaj 1. ''feeling'' rijetko kad prevari, bar je to moje iskustvo.... :ne zna: :kava:

Ibucar, zbilja si mi i više nego pomogo u potrazi, :top:sad imam konačnu listu 4 naj, pa se mogu dati ''na posao'' dalje...Blesavo se ponavljati ali -zbilja hvala!
:s :s

Kad ću imati i ja nekih novih info, podijelim ih s ostalima ovdje.
PS: evo upravo se spremam na svadbu frendice- SEMI u V.Trgovišću, pa vam javim kako je prošlo, za sve one koje zanima taj restoran u Zagorju...

iva2110
29.03.2008., 14:01
PS: evo upravo se spremam na svadbu frendice- SEMI u V.Trgovišću, pa vam javim kako je prošlo, za sve one koje zanima taj restoran u Zagorju...

toplo se preporučam:s

Wanja
31.03.2008., 20:58
toplo se preporučam:s

Bilo je super, planiram kad me prođe mamurluk, malo detalja više naškrabat ovdje!
Osoblje restorana za pohvalu, ničeg nije falilo, prostor nezagušljiv, dovoljno da ne izgleda kao ''hala'' a prostran da ljudi imaju mjesta plesati i sjesti se za stol bez gužvanje.
Eto detalji sutra, danas još pod utjecajem provoda....
Uglavnom vrlo OK, tako da sve više vjerujem kritikama i hvalama na Forumu, jer se pohvala za SEMI na frendičinom vjenčanju pokazala - točnom!
Još ak imate dobar Band.....:s
:top:

linaxx
01.04.2008., 20:00
Wanja vrati seee,

silno nas zanima stanje i dojmovi o SE-MI ju željno isčekujemo tvoj povratak.

Wanja
01.04.2008., 20:21
Wanja vrati seee,

silno nas zanima stanje i dojmovi o SE-MI ju željno isčekujemo tvoj povratak.

Evo me, ajde ovako: pitanjca, a ja ih do sutra odgovorim.

Crkvica u Trgovišću mi je bila simpa jer je mala i skromna, nije ''nakićena'' s pretjeranim detaljima i na laganom je brežuljku.

Do restorana smo došli za čas, parking mjesta dovoljno.

Na ulazu ako se dobro sjećam crveni tepih i koktel dobrodošlice uz obavezno
slikanje mladenaca kako ''nazdravljaju''.
Tu bih možda preporučila da se bolje snađete i razmislite o nekom ljepšem dijelu kod ulaza gdje će biti fotka, jer mi se čini da su ovo ''naše 2 mladenaca'' bili uopće zatečeni fotkanjem i skoro su na slici imali Exit znak, da ih fotograf nije upozorio....Slatkice :cerek:

Na samom ulazu u restoranski dio i lijevo i desno zalijepljen popis osoba po stolovima s br. stolova. A kako su stolovi imali međusobno razmaknuti -dovoljno mjesta za prolaz -nikakve gužve dok se 130 ljudi smještalo i tražilo mjesto.

Dovoljno detalja za početak?
Sutra nastavak. Moram naglasiti da mi se osoblje restorana činilo vrlo nenametljivo i diskretno, a ujedno vrlo uslužno. Ničeg nije falilo, a ako je nešto tebalo, stvorilo se za stolom u tren.

Time sam bila ful iznenađena jer iako nisam bila na puno svadbi - bila sam na dovoljno....i šta da velim- Hrvati možda i spremno očekuju da ''nešto neće dobiti ili da će na to debelo čekati'' :D:rolleyes:

U Semiju, na radost mladenaca to nije bio slučaj. Bar ne na ovoj svadbi. :top::cerek:

* IVANA *
01.04.2008., 20:30
Kaby, imaš pravo! Ići ćemo pogledati ova 4 (Cinkuš, Kezele + Calypso + Ibucarov prijedlog).
Između ostalog, mislim da će presudnu ulogu imati to kako će se postaviti domaćini prema nama, onaj 1. ''feeling'' rijetko kad prevari, bar je to moje iskustvo.... :ne zna: :kava:

Ibucar, zbilja si mi i više nego pomogo u potrazi, :top:sad imam konačnu listu 4 naj, pa se mogu dati ''na posao'' dalje...Blesavo se ponavljati ali -zbilja hvala!
:s :s

Ej draga, aj pliz javi ja sam si tu salu rezervirala za 9 mj....pa da znam kak je....sve mi javi i dobro i lose.....tenks

* IVANA *
01.04.2008., 20:34
Evo me, ajde ovako: pitanjca, a ja ih do sutra odgovorim.

Crkvica u Trgovišću mi je bila simpa jer je mala i skromna, nije ''nakićena'' s pretjeranim detaljima i na laganom je brežuljku.

Do restorana smo došli za čas, parking mjesta dovoljno.

Na ulazu ako se dobro sjećam crveni tepih i koktel dobrodošlice uz obavezno
slikanje mladenaca kako ''nazdravljaju''.
Tu bih možda preporučila da se bolje snađete i razmislite o nekom ljepšem dijelu kod ulaza gdje će biti fotka, jer mi se čini da su ovo ''naše 2 mladenaca'' bili uopće zatečeni fotkanjem i skoro su na slici imali Exit znak, da ih fotograf nije upozorio....Slatkice :cerek:

Na samom ulazu u restoranski dio i lijevo i desno zalijepljen popis osoba po stolovima s br. stolova. A kako su stolovi imali međusobno razmaknuti -dovoljno mjesta za prolaz -nikakve gužve dok se 130 ljudi smještalo i tražilo mjesto.

Dovoljno detalja za početak?
Sutra nastavak. Moram naglasiti da mi se osoblje restorana činilo vrlo nenametljivo i diskretno, a ujedno vrlo uslužno. Ničeg nije falilo, a ako je nešto tebalo, stvorilo se za stolom u tren.

Time sam bila ful iznenađena jer iako nisam bila na puno svadbi - bila sam na dovoljno....i šta da velim- Hrvati možda i spremno očekuju da ''nešto neće dobiti ili da će na to debelo čekati'' :D:rolleyes:

U Semiju, na radost mladenaca to nije bio slučaj. Bar ne na ovoj svadbi. :top::cerek:

Ej draga ,sad sam vidjela da si napisala vec prvi dio...super ,super...daj jos....sve me to ceka 13.09. 2008

linaxx
01.04.2008., 20:48
Koliko je bilo gostiju ? Da li su gosti bili rasporedjeni u obadva dijela? Ako da da li si imala osjećaj da su goti u staklenom djelu nekeko zabačeni ili naprotiv baš tobro izgledalo?
Da li si primjetila gazdaricu u sali ?

Joj joj i ja sam tamo ve rezervirala , baš mi je sad napeto ....

Wanja
01.04.2008., 20:49
Ej draga ,sad sam vidjela da si napisala vec prvi dio...super ,super...daj jos....sve me to ceka 13.09. 2008

Evo valjda me lupila danas inspiracija, pa 2. dio:

Salu znate kako izgleda, no za one koji ne znaju...

ulaz u glavnu salu - prostorija kao ''pravokutnik, dakle malo izdužena,

no meni je najveća fora što se iz nje na lijevo ulazi u 1 manji prostor (2 okrugla stola, od kojih je zadnji, koj ne vidi u salu bio za bend)

i 1 veći prostor - iz kojeg prvih par stolova vidi podij ( 2 su veća prolaza) u sredini je bunar (oko kojeg mladenci moraju ''prohodati za sreću) i oko kojega su stolovi.

Strop je kombinacija s drvom, pa ima i 1 drveni kradenc...tako da je malo ''simpa domaćeg štiha'' . Ljudi u tom dijelu imaju dovoljno zraka i mira popričati si i pojesti, a opet nisu previše izdvojeni.

Jedina mala opaska je na WC, bilo je papira i svega, no nije baš prostran. Pa ipak gužve nikad nije bilo (a ja morala iz nekih razloga ''počesto'' tamo :cerek:)

Stolovi OKRUGLI. I tko god ima svadbu takve bi i preporučila, djeluje prostranije, bolja komunikacija....Bar se meni tako čini.

KLOPA, HRANA, JELO sasvim solidno, no ''meni'' sutra, nemrem više tipkat!

pozdrav...:mig:

E, DA - GLAVNA SALA:
UZ desni ZID OD ULAZA , prema sredini liniju prati stol mladenaca za cca 6 osoba.

ispred njih - podij

od ulaza odmah lijevo bina s bendom, gleda na podij

u nastavku (prema dnu dvorane ) ostatak stolova.

raspored logičan

sa-nja
02.04.2008., 10:34
Bok svima...

Evo ja već dugo čitam ovaj forum i fakat se svašta korisno može pročitati..:)
Ovako, moj dragi i ja se ženimo druge godine i sada polako sve rješavamo.
Oko restorana smo imali dostaaaaaaaa dilema jer je, po meni, dosta teško naći ono kaj želiš...
Uži izbor su bili Phoenix, Se-mi i Princess..
U svima smo bili na razgovorima i stvarno su sva tri lijepo uređena, ljudi su ok, može se s njima fino porazgovarat i dogovorit.
Nakon dosta razmišljanja, odluka je pala na Se-mi..Od uređenja, usluge, hrane, cijene,... sve je stvarno super!
Danas idemo na konačan dogovor s gđom. Senkom.
Pa kad danas saznam sve detalje (konačne :) ) javim kak je sve prošlo..

Lp

linaxx
02.04.2008., 13:03
Bok Sa-nja

dobrodošla u klub i ja sam vec rezervirala u SE-Mi za slijedecu godinu u 5 mj sad moram malo kobinirati datum radi muzike ali i to riješim za par dana pa sam mirna!!

Javi se kak je prošlo.

Jaranka
02.04.2008., 15:08
Evo curke da vam se pridruzim, citala sam vas duuugo,a eto i Mi smo odlucili...
nas dan je 19.9.2009, cijela sljedeca godina je puuuna i prepuna, a jos nam je i slatkić datumić;)..cini se daleko,al brzo ce to;)

...bas smo nedavno rezervirali salu u Vinkovcima, za 500 ljudi... pa si možete škicnuti, s tim da je sala jos lijepsa sad..to su stare slikice..;))

http://www.zuki.hr/

...pusa musa;)

linaxx
02.04.2008., 17:06
Jaranka

čestitam i dobro došla nam , veliš 500 ljudi uh pa to će biti prva fešta :jumping:

Nadam se da si spremna i da znaš u šta se upuštaš , ali nebrini na pravom si mjestu , curke su tu pune imformacija :top:.

linaxx
02.04.2008., 17:09
http://www.zuki.hr/

...pusa musa;)

Super izgleda i čini mi se prilično veliko ,veselo je super pasu ovi balončići.

* IVANA *
02.04.2008., 17:12
Evo valjda me lupila danas inspiracija, pa 2. dio:
Salu znate kako izgleda, no za one koji ne znaju...

Joj tak mi je drago kaj si bila tamo i napricala nam svasta lijepoga..jedva cekam 13.09.:)

Jaranka
02.04.2008., 17:31
Jaranka

čestitam i dobro došla nam , veliš 500 ljudi uh pa to će biti prva fešta :jumping:

Nadam se da si spremna i da znaš u šta se upuštaš , ali nebrini na pravom si mjestu , curke su tu pune imformacija :top:.

Joj , joj.. hvala , hvala:cerek:... A prezivjet cemo i tih 500 ljudi, zato imamo vremena, polako..sve ce se stic;):cerek:

Wanja
02.04.2008., 18:32
Joj tak mi je drago kaj si bila tamo i napricala nam svasta lijepoga..jedva cekam 13.09.:)

Ma, nema frke.

Odgovor na pitanjce gore:
nisam baš gledala za gazdaricu, nisam je vidjela, ali mogu pitat frendicu, ako će nekog zanimati kako je ona zadovoljna, jer ja ipak pišem s pozicije ''gosta'' (he, he valjda ću i ja iduće godine uploviti u...)

Mislim da uopće ovaj 2. dio nije toliko odvojen i meni se činilo u redu - tko je htio taj je plesao , a tko ne bar je mogao pojesti u miru i napričati se.
Sasvim dobra kombinacija.

OBEĆALA SAM MENI: (PS:- ja sam gurman, pa ''picajzlim'' do detalja)

aperitivi (ne znam koliko je toga od mladenaca...) Jeger, šljivovica, viski...
- mogla se dobiti i boca za stol kasnije (za one nadobudnije :lol:)

pića - bijelo vino, coca-cola, Capi-sok od naranče, mogla se dobiti i piva...

kavu smo mi naručili (osim one obavezne) i pred jutro -nije bilo problema.

PREDJELO:
-francuska (prosječno), naresci u redu (pršut, zimska, kulen-salama i domaća šunka) te fini domaći sir, fini kuružnjak te bijeli kruh

JUHA: nekima bila preslaba, ali meni pasala i mislim da je zbog onog što je slijedilo dobro da nije ''zasitna''. Domaći rezanci (takvim su se činili) za pohvalu.

GLAVNO JELO:
-zagorska purica (malce masna kožica, al se vidi da je zagorska, meso ukusno) i mlinci (treba ih jesti dok su topli, jer iako su vrlo ukusni, kad se ohlade su premasni)
-teletina u umaku šampinjona (sasvim u redu, možda malo više umaka nebi bilo na odmet) i prefini restani krumpir, zbilja je bio dobar!
-pohano koje nisam jela, no ljudi ''u okolini'' su ga hvalili kao i rizi-bizi.

SALATA: super, fina kombinacija zelje-radić-zelena i povrh matovilac, meni začinjena po mjeri, pojela sam 2 (ukrala boljoj polovici, a jesam prase....)

TORTA: moram pitat frendicu gdje je naručila jer su ljudi hvalili a meni bila najbolja torta svih vjenčanja. Naime muka mi je od onih ''margarinskih'', a parfe je već isfuran. Ova je bila u stilu zaleđene kreme vanilija-čokolada, nešto kao polu-sladoled, skroz osvježavajuća i svi su je smazali total!

POSLIJE PONOĆI: vrhunsko janje! nije bilo (na moje oduševljenje ) puno odojka
mladi lukić i rajčica. Jedino mi se nije svidjela grah salata od svjetlog graha, trebao je biti onaj saftniji smeđi koji upije sokove za čas

NA KRAAJUUUU: vinski gulaš, nisam jela jer smo plesali ko ludi, nisam više mogla. Uglavnom, ljudima bio OK, a kako je gđa konobar vidjela moj čisti tanjurzabrinuto je pitala -pa jeste li vi dobili gulaš, da donesem još...?

Inače tanjuri bili besprijekorni, nosili uvijek nove za svako jelo, kao i beštek.
Vidi se da su uigrani. SAMO - nek takvi i ostanu :kava:

Dosta detalja?....... :lol: :mig: :)

Wanja
02.04.2008., 18:32
Ponovio mi post od gore, pa ga evo mijenjam u ovo.......

;-)

* IVANA *
02.04.2008., 19:05
Ma, nema frke.
Odgovor na pitanjce gore:...

Ajd molim te pitaj frendicu dal je kolace i tortu narucivala preko gazdarice restorana il negdje sama......

linaxx
02.04.2008., 20:09
Wanja:

dekoracija sale bila dobra?Također me zanima dali je dekoracija bila preko cvjećarke restorana ili si je prijateljica dovela neku drugu cvječarku jel naime u SE-MI ti ponude neku cvjećarku s kojom rade i njihove kolače i tortu (koliko sam skužila kolače i tortu imaju od Vinceka).

Wanja pa ti si sunce naše....:cerek:

sa-nja
03.04.2008., 07:25
Evo obavili mi i Se-mi....:mig:
Sve smo se dogovorili, u subotu nosimo kaparu, odluka je definitivno pala na njih!!!!!!!!:s
Meni nam je uglavnom isti ko onaj koji nam je gazdarica ponudila, ali smo mi promijenili glavno jelo, dodali neke svoje ideje i sve je prihvatila i prema tome nam složila cijenu koja je narasla za 5 eura.
Prezadovoljni smo..:D
Kaj se tiče cvijeća, to ćemo se tek dogovoriti, ali ta njihova cvjećarka je super i stvarno lijepo sve uredi.
Za kolače i tortu još nismo odlučili da li će biti njihovo ili ćemo mi negdje naručiti, mada mi je super kaj ti oni mogu sve srediti tak da ti nemaš briga nikakvih..

ljutka
03.04.2008., 07:29
zanima me dali netko ima uskoro svadbu u restoranu Martini?

mrs. kaby
03.04.2008., 09:16
idem 12.4. u dvorac gjalski na svadbu pa, ako nekoga zanima mogu obratiti pažnju više nego obično na detalje i staviti izvještaj :D

linaxx
03.04.2008., 10:02
Nisi nam napisala navjažniji datum :D ili je to tajna ?

sa-nja
03.04.2008., 12:13
Ma jooooooooj kakva tajna!!!!:rofl:

Naš dan je 25.04.2009.
Gledali smo da bude poslije Uskrsa i onda naravno da bude neki tak okrugli datum...:) (kao jako bitno....:D).

I tak smo si sad super kaj smo praktički sve riješili..
Kad nam je gđa. Senka rekla da se sada nemamo kaj više dogovarat do druge godine, nitko sretniji od nas...
Još u subotu zakaparimo mjuziku, fotografe drugi tjedan i to je to..
Totalno olakšanje..Mada moram priznat da i nije bio neki napor jer smo točno znali kaj hoćemo i to smo i tražili..

* IVANA *
03.04.2008., 12:39

Naš dan je 25.04.2009.
Gledali smo da bude poslije Uskrsa i onda naravno da bude neki tak okrugli datum...:) (kao jako bitno....:D).

Kad nam je gđa. Senka rekla da se sada nemamo kaj više dogovarat do druge godine, nitko sretniji od nas...
Totalno olakšanje..Mada moram priznat da i nije bio neki napor jer smo točno znali kaj hoćemo i to smo i tražili..

Ej draga a koliko ce vas onda ispasti po stolici i koliko mislite imati ljudi?

linaxx
03.04.2008., 12:51

Naš dan je 25.04.2009.

Super ja sam si kaparila u SE-MI 09.05.2009 godine ali izgleda da cu promjeniti u tjedan kasnije 16.05 radi muzikaša koje idem slušati sutra ili u subotu grupa Mystic.

Stvarno koliko ljudi planirate surke iz SE-MI imati?

Moja brojka je 150 +/-.

sa-nja
03.04.2008., 14:18
Onaj njihov meni je bio 39 eura + 1 euro za one presvlake.
Mi smo ga izmijenili i cijena mu je 45 + taj 1 euro za presvlake, znači 46 eura, što nam je super...
U Zagrebu je jakooooo teško naći restoran ispod 50 eura..:( tak da nam je ovo bilo skroz povoljno..:)
Još su tu kolači, torta i cvijeće uz nadoplatu (imaju i nekakve efekte extra: balone na ulazu bacaju iz nekakve kutije, vatromet,...), janjetina i odojak su njihovi, pa se može organizirati kokteli na samom ulazu (2.5 eura po osobi),..
Uglavnom, stvarno se sve s njima može dogovoriti..
Bit će nas 130 (sa muzikom, fotografima i svom djecom koja plaćaju 60% cijene). Mislim da neće biti više, to nam je maximum..

Wanja
03.04.2008., 16:32
Dakle, probala sam dobit frendicu , no očito su negdje , pa ćete se malo strpiti s info oko torte (koja i mene zanima) i kolača (bili mali stini i fini).
I za dekoracije ne znam, izgledalo je lijepo ali ne prenakićeno, ptiat ću čim je ''uhvatim'', ali ju ne želim daviti ako je slučajno na medenom vikendu....

Naravno da nas zanimaju iskustva gosta u Gjalskom,

a ja molim izvješća :mig: vezana za Cinkuš , Kezele i Isabelu......

:top: :mig:

linaxx
04.04.2008., 11:43
Onaj njihov meni je bio 39 eura + 1 euro za one presvlake.
Mi smo ga izmijenili i cijena mu je 45 + taj 1 euro za presvlake, znači 46 eura, što nam je super...
U Zagrebu je jakooooo teško naći restoran ispod 50 eura..:( tak da nam je ovo bilo skroz povoljno..:)
Još su tu kolači, torta i cvijeće uz nadoplatu (imaju i nekakve efekte extra: balone na ulazu bacaju iz nekakve kutije, vatromet,...), janjetina i odojak su njihovi, pa se može organizirati kokteli na samom ulazu (2.5 eura po osobi),..
Uglavnom, stvarno se sve s njima može dogovoriti..
Bit će nas 130 (sa muzikom, fotografima i svom djecom koja plaćaju 60% cijene). Mislim da neće biti više, to nam je maximum..

Da i ja sam uzelja taj menu +presvlake i mi mo se odlucili za obred na otvorenom a to je jos + 5 eura tako da me sve svejedno ispadne također 45 eura sto mislim da sam jako dobro prošla sa cijenom kad se sve zbroji i oduzme !!!:top:

Wanja
04.04.2008., 17:05
SEMI

stigli odgovori::mig:

cijela klopa na svadbi (uključujući gore navedeno fiiino janje) bila u organizaciji restorana, kao i ''sitni kolači''.

dekoracije i uređenje restorana - gazdarica je spojila s gospođom koja drži cvjećarnicu i to radi, našli su se s njom svega 1 put i sve ispalo OK

torta -bila iz drugog izvora, mislim nešto kao M&M na Rudešu ili tako nekako.

Eto, toliko od mene..... :)

* IVANA *
04.04.2008., 17:52
SEMI

stigli odgovori::mig:

cijela klopa na svadbi (uključujući gore navedeno fiiino janje) bila u organizaciji restorana, kao i ''sitni kolači''.

dekoracije i uređenje restorana - gazdarica je spojila s gospođom koja drži cvjećarnicu i to radi, našli su se s njom svega 1 put i sve ispalo OK

torta -bila iz drugog izvora, mislim nešto kao M&M na Rudešu ili tako nekako.

Eto, toliko od mene..... :)

super,hvala ti....

* IVANA *
04.04.2008., 17:59
Da i ja sam uzelja taj menu +presvlake i mi mo se odlucili za obred na otvorenom a to je jos + 5 eura tako da me sve svejedno ispadne također 45 eura sto mislim da sam jako dobro prošla sa cijenom kad se sve zbroji i oduzme !!!:top:

Ej curke iz SE-MI-a... ja sam si ga rezervirala u 12 mj...pa me je ispalo 41 e sa meniom,presvlakama, plus docekom vani koji kosta 2,5e po osobi....
Kolace cu isto uzeti preko tete Senke,a za tortu jos ne znam....

sa-nja
05.04.2008., 18:09
evo mi danas kaparili Se-mi...:s
sad smo fakat mirni sa svim..
jučer smo riješili i Zakon šutnje tak da smo sad kompletni, osim još fotografa kojeg rješavamo drugi tjedan..
stvarno smo zadovoljni sa svim, a oko detalja u Se-miju se dogovaramo tek druge godine oko korizme..:kava:
definitivno imamo vremena!!!!!!!

linaxx
06.04.2008., 10:13
Išla sam slučajno u Hotel Holiday i odmah se raspitala o vjenčanjim u njohovom hotelu:

dakle ženske došlo mi je da odustanem od svog restorana kojeg sam kaprila ,dočekala nas je jedna prekrasna gospođa (ime na PM) koja je i voditelj takvih i sl.dogaanja u hotelu.POkazala na je salu koja izgleda mrak :top:
Sala je bila uređena ,jel je baš počinjala jedna svadba.Pravokutnog je pblika pod u marmoru.Plesni odij okužuju četiri stupa.okugli stolovi,MRAKKKK

Zatim nas je odvela u jedan hotelski apertiv bar gdje je donjela slike i meni .
Cijena menia je 203 kn (27 eura) u što nije uključeno pečenje i nikakvo piće -zanči morate donijeti sami.
Dodatno se naplaćuje : 20 presvlake za stolice,30 po osobi točenje našeg pića,5 kn po osobi i po sati uluga konobara iza ponoći.Te 200 kn za pečenje,rezanje i serviranje (janjetine i odojka).
Kad zbrojite:cijenu menia,presvlake,točenje pića i uslugu konobara dobijete cifru od 37 eura.(još morate dodati piće koje trebate kupiti i janjetinu odnosno odojak.Moje mišljene i kad bih to dodala ovisno o broju ljudi mislim da bi cijena bila zadovoljavajuća s obzirom da je usluga i izgled same sale na visokom NIVOU.

Gratis dobijete:tortu,pjenušaca za mladenke,apartman,povlaštene cijene noćena za ostale goste,te poslije vjenčanje jedan vikend u PULU u polupansionu .

Ako hocete mijenati meni ili dodati nešto možete kupi i donijet oni ce to servirati i pripremiti bez naknade.

Usluga konobara : 1 konobar na 3 stola od osam ljudi .Znači za svadbu od 150 ljudi kako sam ja planirala bilo bi 7 knobara.

Eto baš mi je žao što nisam prije više potražila jer bi sad duboko razmislila gdje bi al sad je gotovo.Uvjek sam mislila da su cijene jako skupe po tim hotelima pa se nisam ni raspitivala.

Zato cure topla preporuka dajte si truda i obiđite što više toga da vam nebude žao ko meni....

Reina
06.04.2008., 11:32
linaxx, jako lijepo si nam to opisala... sve da čovjek poželi otići i pogledati.
meni jedino smeta kod tog hotela njegov vanjski izgled. ali dobro, to se ne vidi kada dolaziš predvečer i kada si cijelo vrijeme unutra.:D

linaxx
06.04.2008., 11:36
linaxx, jako lijepo si nam to opisala... sve da čovjek poželi otići i pogledati.
meni jedino smeta kod tog hotela njegov vanjski izgled. ali dobro, to se ne vidi kada dolaziš predvečer i kada si cijelo vrijeme unutra.:D

Bilo bi dobro kad bi sve cure ovak opisale pa bi nama drugima bilo malo lakše i ne bi se sad predomišljale kao ja .Nadam se da sam nekome pomogla:cerek:

Istina vanjski dio nije baš reprezentativan ali odite pa vidjeti svi mi tražimo nešto drugo.:mig:

iva2110
06.04.2008., 14:21

istina, jako mi je ružan izvana, još pored terminala, prašina kamioni:flop:

Reina
06.04.2008., 14:23
istina, jako mi je ružan izvana, još pored terminala, prašina kamioni:flop:

je, to je istina. kamioni na sve strane.:flop:

elegant
06.04.2008., 19:07
mi se odlučili za Arcotel ... iako još nismo ništa kaparili pa škicamo naokolo ... ako tko ima kakvo provjereno rješenje u relativnom centru grada Zgb, sa cijenama da ne padnemo u nesvejst ... lijepo molim da me prosvijetli :D

iva2110
06.04.2008., 19:08
mi se odlučili za Arcotel ... iako još nismo ništa kaparili pa škicamo naokolo ... ako tko ima kakvo provjereno rješenje u relativnom centru grada Zgb, sa cijenama da ne padnemo u nesvejst ... lijepo molim da me prosvijetli :D

koliko stolac:ne zna:

Wedding
06.04.2008., 22:28
Išla sam slučajno u Hotel Holiday i odmah se raspitala o vjenčanjim u njohovom hotelu:

Cijena menia je 203 kn (27 eura) u što nije uključeno pečenje i nikakvo piće -zanči morate donijeti sami.
Dodatno se naplaćuje : 20 presvlake za stolice,30 po osobi točenje našeg pića,5 kn po osobi i po sati uluga konobara iza ponoći.Te 200 kn za pečenje,rezanje i serviranje (janjetine i odojka).Kad zbrojite:cijenu menia,presvlake,točenje pića i uslugu konobara dobijete cifru od 37 eura.(još morate dodati piće koje trebate kupiti i janjetinu odnosno odojak....

Dal si sigurna da ovo nije po osobi:D ( to je inace stavka koja se placa po osobi ako je takav aranzman:mig:)

hipi
06.04.2008., 22:29

dakle ženske došlo mi je da odustanem od svog restorana kojeg sam kaprila ,dočekala nas je jedna prekrasna gospođa (ime na PM) koja je i voditelj takvih i sl.dogaanja u hotelu.POkazala na je salu koja izgleda mrak :top:
Sala je bila uređena ,jel je baš počinjala jedna svadba.Pravokutnog je pblika pod u marmoru.Plesni odij okužuju četiri stupa.okugli stolovi,MRAKKKK

Dodatno se naplaćuje : 20 presvlake za stolice,30 po osobi točenje našeg pića,5 kn po osobi i po sati uluga konobara iza ponoći.Te 200 kn za pečenje,rezanje i serviranje (janjetine i odojka).
Kad zbrojite:cijenu menia,presvlake,točenje pića i uslugu konobara dobijete cifru od 37 eura.(još morate dodati piće koje trebate kupiti i janjetinu odnosno odojak.Moje mišljene i kad bih to dodala ovisno o broju ljudi mislim da bi cijena bila zadovoljavajuća s obzirom da je usluga i izgled same sale na visokom NIVOU.

Gratis dobijete:tortu,pjenušaca za mladenke,apartman,povlaštene cijene noćena za ostale goste,te poslije vjenčanje jedan vikend u PULU u polupansionu .

Ako hocete mijenati meni ili dodati nešto možete kupi i donijet oni ce to servirati i pripremiti bez naknade.

Usluga konobara : 1 konobar na 3 stola od osam ljudi .Znači za svadbu od 150 ljudi kako sam ja planirala bilo bi 7 knobara.

Eto baš mi je žao što nisam prije više potražila jer bi sad duboko razmislila gdje bi al sad je gotovo.Uvjek sam mislila da su cijene jako skupe po tim hotelima pa se nisam ni raspitivala.

Zato cure topla preporuka dajte si truda i obiđite što više toga da vam nebude žao ko meni....

evo cure ja se moram pohvaliti da prvi restoran u kojem sam bila je bas bio taj u hoteu holiday. ono sto je meni bio najveci nedostatak toga jest sto puno toga morate donijeti sami.

linaxx
07.04.2008., 00:16
Dal si sigurna da ovo nije po osobi:D ( to je inace stavka koja se placa po osobi ako je takav aranzman:mig:)

Sigurna sam. Cije je po komadu odojka ili janjeta 200 kn .

Oni imaju dva menia koja ti možeš nadopunjavati ako hoceš doneseš oni pripreme ,serviraju i posluže nez nakade osim janjetina koju plaćaš .

Istina je da je neugledan izvana ali unutra mi se jako svidelo mislim na salu ,mrak je .A još jednom moram pohvaliti gospođu koja je zadužena za vjenčanja ,dugo nisam srela takvu osobu ,pristupačni,nenametljivu ....:top:

princessmo
07.04.2008., 07:09
evo cure ja se moram pohvaliti da prvi restoran u kojem sam bila je bas bio taj u hoteu holiday. ono sto je meni bio najveci nedostatak toga jest sto puno toga morate donijeti sami.

Nama se inače kod hotela nije svidjelo kaj sami moramo kupovati i donositi cugu i meso (janjetinu i odojak)...i uopće voditi računa o tome. Zato smo se i odlučili za restoran gdje je to sve sređeno, naša je briga samo doći i klopati i plesati i klopati i klopati...:D

maldenka
07.04.2008., 07:16

i hvala bogu da ga niste kaparili jer i ja imam taj datum i mi smo ga kaparili....:cerek:

elegant
07.04.2008., 07:44
koliko stolac:ne zna:

cca 50€ ... nismo još detaljno razradili ponudu

mrs. kaby
07.04.2008., 08:34
cca 50€ ... nismo još detaljno razradili ponudu

a za koliko ljudi cca?
ako je do recimo 100 meni ti je jako lijep cavallino (tamo ja imam), na zavrtnici je, lako je doći do njega, a atmosfera mi je onak topla, nije previše fensi ako tako nešto tražiš, ali ima ono nešto. a meni je od 380 do 440kn, ovisi što izabereš. mogu ti kasnije detaljnije napisati, ako ti to po broju gostiju odgovara

elegant
07.04.2008., 10:15
a za koliko ljudi cca?
ako je do recimo 100 meni ti je jako lijep cavallino (tamo ja imam), na zavrtnici je, lako je doći do njega, a atmosfera mi je onak topla, nije previše fensi ako tako nešto tražiš, ali ima ono nešto. a meni je od 380 do 440kn, ovisi što izabereš. mogu ti kasnije detaljnije napisati, ako ti to po broju gostiju odgovara

Znam gdje je to ... čak mi se i sviđa kvart, ali mi nekako zapeli na hotel aranžmane. Prvi plan je bio Palace, ali je tlaka zbog parkinga. Arcotel to lijepo rješava garažom. Planiramo za cca 80 ljudi. U Arcotelu nam nude dvije lijepe kongresne dvorane, od koji jedna ima izlaz na mali balkon (koji gleda na dvorište). Vrlo je simpatično ... na katu ... odvojeno od svega. A opet ... centar grada. Ne čini mi se ni cijena pretjerana iako baš nemam nešto za realnu usporedbu :D

mrs. kaby
07.04.2008., 10:24
...Ne čini mi se ni cijena pretjerana iako baš nemam nešto za realnu usporedbu :D

ako je cijena ona od 50eur onda je to super, ali zato jako dobro prouči što ti sve ulazi u nju!
ovak, za početak: u čijem su aranžmanu kolači i torta, piće, plaća li se dodatno osoblje poslije ponoći (ne znam koja im je to fora, ali je često, i to 50-70eur po svakom satu poslije!), da li sami uređuju salu s cvijećem, plaćaju li se naknadno navlake za stolice (one "košuljice")... hm ne znam na što još da ti skrenem pažnju :misli:
u svakom slučaju, pitaj što god te zanima, a mislim da je s temama sve pokriveno i više nego dovoljno.

elegant
07.04.2008., 10:47
ako je cijena ona od 50eur onda je to super, ali zato jako dobro prouči što ti sve ulazi u nju!
ovak, za početak: u čijem su aranžmanu kolači i torta, piće, plaća li se dodatno osoblje poslije ponoći (ne znam koja im je to fora, ali je često, i to 50-70eur po svakom satu poslije!), da li sami uređuju salu s cvijećem, plaćaju li se naknadno navlake za stolice (one "košuljice")... hm ne znam na što još da ti skrenem pažnju :misli:
u svakom slučaju, pitaj što god te zanima, a mislim da je s temama sve pokriveno i više nego dovoljno.

u srijedu idem po detalje ... javim :D

dancicaa
08.04.2008., 17:11
Pozdrav cure, menen zanima što se nudi od prostora za vjenčanaj na Zapadnom dijelu grada. Marica, Brezinka, Trajbar, Kameni svati, Mali raj.. ima li još nešto za što ja ne znam. Treba mi lijep prostor za 150 ljudi, da komotno stanu, i da je jedna prostorija, Mali raj i Kameni su mi prema tome otpali. Što se još zanimljivog nudi??? Help?

lbucar
08.04.2008., 17:50
Pozdrav cure, menen zanima što se nudi od prostora za vjenčanaj na Zapadnom dijelu grada. Marica, Brezinka, Trajbar, Kameni svati, Mali raj.. ima li još nešto za što ja ne znam. Treba mi lijep prostor za 150 ljudi, da komotno stanu, i da je jedna prostorija, Mali raj i Kameni su mi prema tome otpali. Što se još zanimljivog nudi??? Help?

Lavica - Samobor, Antunović novi, Lido (ako to smatraš zapadom :D), Palfi - zagrebačka cesta, Calypso .......

BTW. Mali raj ima jednu prostoriju i da lijepo stane i više od 150 ljudi. Novonapravljena sala iza samog restorana.

dancicaa
09.04.2008., 10:50
Palfi? nikad čula za to, a Zagrebačka mi je pred nsom, to je nešto novo ili?

scandalous_bitch
09.04.2008., 10:57
Palfi? nikad čula za to, a Zagrebačka mi je pred nsom, to je nešto novo ili?

http://www.gastrokatalog.com/view.asp?q=palfi&callerID=5&shows=4

TAMI 80
09.04.2008., 11:46

Imaš još Zlatno srce-Bistranski Novaki, Ladanjski raj-Marija Gorica ,Apolonia(to je blizu Zaprešića)-ne mogu se sjetiti točno imena mjesta-mislim da su ti oko 35 Eura standardni meni

Bokić !

maldenka
09.04.2008., 12:26

imaš hotel holiday

hipi
09.04.2008., 13:27
i hvala bogu da ga niste kaparili jer i ja imam taj datum i mi smo ga kaparili....:cerek:

eto i nesto dobro u svemu :mig:

iva2110
09.04.2008., 13:35
http://www.gastrokatalog.com/view.asp?q=palfi&callerID=5&shows=4

vidiš ja do njega imam dvije minute nisam niti znala da je tak ok iznutra baš ih moram kontaktirati:p

dancicaa
09.04.2008., 15:20
Puno hvala... Ma predomišljam se bi li uzela nešto s jeftinijem menijem ili skuplje.. Lido mi je ok, ali mislila sam proći jeftinije:) Za tu Apoloniju isto nisam čula. Prolistala sam cijeli forum, ali ipak treba pitati :)

ribica0603
09.04.2008., 18:10
moram pohvalit Antunovic-Spansko...:top: :top:

sve naj,naj...

malo je bilo nesporazuma oko velicine sale (mislili su nas ugurat u manji prostor nego sto sam dogovorila,ali nisam se dala zbunit :mig:) ....ali to smo rijesili jednim telefonskim pozivom...

prostor fantastican,hrana vrhunska (onaj mali dio koji sam pojela :lol:) ali tako mi kazu...ventilacija mrak,nitko se nije zalio na zagusljivost...konobari preusluzni,nasmijani...uzivali smo...

mm22
09.04.2008., 18:13
To je super za znati budući da je moja svaba tamo za 20 dana

elegant
10.04.2008., 08:48
mi jučer otišli na dogovor u Arcotel, Branimirova

sala u prizemlju je krasna i taman za 70 - 80 ljudi; konferencijske sale na katu nisu loše ... ali .... ipak su to konferencijske dvorane!

jelovnici su stvarno odlični iako ćemo mi još malo doraditi onaj koji smo odabratli.

Cijene nisu prestrašne, kolači jesu :cerek::top::top::top: Slastičarka im je z raja zišla :lol:

Ekipa je vrlo ljubezna, kooperativna ... stvarno se sve može dogovoriti ... :top:

princessmo
10.04.2008., 13:09
Puno hvala... Ma predomišljam se bi li uzela nešto s jeftinijem menijem ili skuplje.. Lido mi je ok, ali mislila sam proći jeftinije:) Za tu Apoloniju isto nisam čula. Prolistala sam cijeli forum, ali ipak treba pitati :)

Ja sam bila u Apoloniji na jednoj svadbi (točnije naših kumova) i bilo je sve ok. Mene osobno prostor ne oduševljava baš, ali se da odlično srediti (uz vješte ruke). To ti je u Drenju (iza Brdovca, prema Slo granici). Meni je bio klasičan, hrana je bila dobra, konobari su bili profesionalni, čak smo i stolove (nemaju okrugle) uspjeli posložiti u kocke (za 8 ljudi), pa je i komunikacija za stolom bila moguća...:top:

Mischa
10.04.2008., 13:12
Nego, kaj se nitko ne zeni u kristalnoj dvorani hotela Westin??? Mene zanimaju tam cijene

princessmo
10.04.2008., 13:23
Nego, kaj se nitko ne zeni u kristalnoj dvorani hotela Westin??? Mene zanimaju tam cijene

Ja sam pitala za ponudu, ali su stvarno premašili naše mogućnosti...Kristalna dvorana (150 i više osoba), osim toga nude i Salon Opera na 17.katu (do 100 osoba) i Salon Panorama (do 150). Svadbeni jelovnik 30-48 eura (bez janjeta i svinje). Servis vlastitog jela 50kn po osobi. Piće po redovnim hotelskim cijenama je 25-35 eura, ako doneseš svoje piće - servis istog je 125kn (17eura) po osobi. Navlake su 20kn, servis osoblja poslije ponoći je 25kn po osobi. Avans je 30%! Malo smo ostali :eek: ali sam onda skužila da nije to za naše mogućnosti...pa smo se zadovoljili s još boljim! :mig:

Amarilis
10.04.2008., 13:24
Ja sam pitala za ponudu, ali su stvarno premašili naše mogućnosti...Kristalna dvorana (150 i više osoba), osim toga nude i Salon Opera na 17.katu (do 100 osoba) i Salon Panorama (do 150). Svadbeni jelovnik 30-48 eura (bez janjeta i svinje). Servis vlastitog jela 50kn po osobi. Piće po redovnim hotelskim cijenama je 25-35 eura, ako doneseš svoje piće - servis istog je 125kn (17eura) po osobi. Navlake su 20kn, servis osoblja poslije ponoći je 25kn po osobi. Avans je 30%! Malo smo ostali :eek: ali sam onda skužila da nije to za naše mogućnosti...pa smo se zadovoljili s još boljim! :mig:

Gdje je tvoja svadba? :ne zna:

Mischa
10.04.2008., 13:26
nis od westina..idemo dalje :lol:

princessmo
10.04.2008., 13:28
Gdje je tvoja svadba? :ne zna:

Lido, velika dvorana. :cerek:

iva2110
10.04.2008., 13:34
sve se meni čine da bum ja put Bunčića, koliko toliko normalne cijene hrana znam da je ok, je daleko al kaj mogu:ne zna:

Amarilis
10.04.2008., 13:38
sve se meni čine da bum ja put Bunčića, koliko toliko normalne cijene hrana znam da je ok, je daleko al kaj mogu:ne zna:

Mi u 5. mjesecu idemo na svadbu u Bunčić pa ću vam napisati sve novosti.... Inače znam da postoje tri svadbena menija, ali se može dogovoriti i za nešto drugo, još bolje.... Eh detalji, poslje svadbe kada sve vidim i doživim! :D

Amarilis
10.04.2008., 13:54
Što znate o restoranu Casablanca?! :ne zna: Prednosti, nedostaci, prostor, cijena....sve!

miga24
10.04.2008., 14:51
Evo i mi krenuli u potragu za salom.Odredili smo jedno pet restorana koje ćemo ići pogledat i to su-Hotel Lavica u Samoboru,restoran Kod Štefa-to dvoje idemo u subotu jer imaju postavu koja nas interesira,restoran Brozek,restoran Citadela u sesvetama,hotel Porin i sala za vjenčanja Matun.
Ako od toga svega ništa ne odaberemo,možemo se ubit!:p:D
Ako će ikoga interesirati šta smo vidli i saznali je ću naškrabat...:top:

bedacha
10.04.2008., 15:23
Što znate o restoranu Casablanca?! :ne zna: Prednosti, nedostaci, prostor, cijena....sve!

Bili smo gledati taj restoran.. 45eura, poslije ponoći svaki sat 50 eura... ako sam dobro shvatila to je obiteljski biznis, muž i žena rade... baš kad smo bili imali su neku proslavu, oko 100 ljudi i bili su samo njih dvoje, za kuhare i klopu ne znam...
ljubazni, simpatični...
prostor je prosječan, ali znam da su pripremali preuređenje... ima dvije sale, ova veća je puno ljepša, ali opet ništa extra... puno ljepše izgleda na slikama nego uživo...
prednost je parking, mislim da s time nema problema...
ali na kraju se nismo odlučili za njih već za Miral...

eto, znam samo toliko... :D

Mischa
11.04.2008., 09:43
Zna li itko, netko, nesto o restoranu Markusevec?? Jeste ikada bili tamo?? Jel postoji mogucnost stavljanja okruglih stolova..jer koliko sam vidjela samo su normalni stolovi u djiru

iva2110
11.04.2008., 10:05
prednost je parking, mislim da s time nema problema...
ali na kraju se nismo odlučili za njih već za Miral...

eto, znam samo toliko... :D

nitko mi se od njih nije javio:mad:

bedacha
11.04.2008., 10:26
nitko mi se od njih nije javio:mad:

iz Casablance, iz Mirala ili iz obadva? :D
Mi smo Casablancu zvali, a u Miral otišli jer nam je blizu... takve stvari ne bi riješavala prek maila, ja hoću odmah informacije.... :D

iva2110
11.04.2008., 10:32
iz Casablance, iz Mirala ili iz obadva? :D
Mi smo Casablancu zvali, a u Miral otišli jer nam je blizu... takve stvari ne bi riješavala prek maila, ja hoću odmah informacije.... :D

iz Mirala:rolleyes: