PDA

View Full Version : Restoran za svadbu

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

blaah
13.10.2008., 14:35
s majetićem nemreš fulat..ja sam već na nekoliko svadbi bila di je on radio hranu i svaki put me oduševi...čak sam bila i u njegovoj ogromnoj kuhinji jednom i razg. s njim u vezi jednog projekta i kad sam vidjela u živo sve što rade i kako su organizirani...prva liga! :top:

jupiiii, jeeeeeee... :top:

Francesca
13.10.2008., 20:54
reina a slikice? daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj... jedva čekamo :)

kralj tišine
14.10.2008., 13:39
Evo i mog prijedloga za buduće mladence . Hotel Tomislavov dom na Sljemenu , prefina hrana , svi ljubazni i susretljivi . I blizu je kapelica. Ja sam svadbu imala u ljeto tak da su svi bili oduševljeni ( i nije bilo vruće )

J_a
16.10.2008., 23:20
Kakve su cijene kod Antunovica?

cca 42eura za sesvete, precko malo skuplje

Andrea25
17.10.2008., 08:44
Kakve su cijene kod Antunovica?

http://www.hotelantunovic.com/download/PONUDA_SVADBENIH_SVECANOSTI_2009.pdf

micek-jerry
17.10.2008., 18:57
antunović sesvete, subota, za 150-180 ljudi, 47-49 E.

Francesca
17.10.2008., 23:38
pa onda moj trajbar nije ni skup...

al dobar ti je antunović, svi ga hvale... samo obrati pažnju na onaj nesretni crni pano iza mladenaca :) nekak ga izdekorirajte

a šta sve uključuje ta cijena ak smijem pitat?

blaah
18.10.2008., 12:20
Imam ideju za crni pano....
Preko cijelog panoa objesiš til u bijeloj boji npr, a u njega popikaš u pravilnim geometrijskim razmacima neki detalj iz svojih svatova... cvijeće neko veće špo jedan cvijet svakih 30 cm npr... ili leptire umjetne kao da lete prek cijelog panoa ili ako je manje cvijeće tipa margarete, na manje razmake... i tak... :cerek:

mali_cox
18.10.2008., 20:08
Evo ovako, nova sam na forumu kao registrirana ali već neko vrijeme aktivno pratim ovu temu. Pozdrav svim udavačama i udanim gospođama :mig:
U velikoj smo potrazi za salom za 120 ljudi i bili smo na jednom mjestu u Klinča selu ali nam se mala sala čini malo premalom...zatim smo išli prema Sesvetama i u Ses. Kraljevcu smo pogledali Tavernu i Licitar...meni se Taverna strašno vidjela radi ambijenta..one grede i kao bačve za vino...a gospodin s kojim smo razgovarali krajnje profesionalan i ugodan. Pogledali smo i Licitar o kome sam pročitala na forumu neke komentare i tako pa mene zanima da li je neko imao svadbu u Licitaru i kakva je hrana..nama je to najbitnije.Svadba je bosansko dalmatinsko slavonska i hrana je strašno bitna...te ako je moguće što više detalja vezano za tu dvoranu.

Meni se sala svidjela na prvi pogled i htjeli bismo imati okrugle stolove radi malo ugodnije atmosfere, radi toga mi se Taverna činila malo "nezgodnom" jer u njihovoj sali za 120 ljudi sjedilo bi se u klasičnoj postavi stolova kao u rstoranu standardno samo što su stolovi za 12 ljudi.

Pa eto molim vas ako ko ima kiakve informacije o Licitaru da napiše što prije jer bismo mi to išli kapariti. Inače svadba bi bila petak u 4. mjesecu. Subote nisu slobodne ali nama to nije pretjerano bitno.

Veliki pozdrav:)

miss_djurdja
19.10.2008., 12:23
Licitar same pohvale što se tiče hrane i ostalog!!!! :top::top:

mali_cox
19.10.2008., 20:25
Hvala najljepša...pa mislim da ćemo ju ipak sutra ići kapariti da možemo polako ostalo dogovarati.

andrea2502
20.10.2008., 08:15
Ja nisam imala svadbu u Licitaru, ali sam bila gost na svadbi. Hrana jako dobra, a i prostor je OK.

DeYO
20.10.2008., 09:26
Hotel As - Zelengaj

Okoliš - prekrasan
Ambijent - prekrasan - ( rasvjeta se podešava ... )
Sala - 90 Ljudi,Stolice bidermajer - komotno ugodno - nisu potrebne presvlake jer su stolice predivne ( presvlake su ružne zapravo ).

Hrana - aperitiv i fritule na ulazu.
Predjelo pršut,livanjski sir, šunka , francuska ...
Juha
Teleći frikando, pečena puretina,zagrebački ,prilozi povrće , mlinci ,krumpir ....
Kolači u cijeni - slastičarna mignon - svi jako zadovoljni
Janjetina
Vinski gulaš

Vrhunski pripremljeno - As je jedan od najboljih ribljih restorana

Vino - butelje Zdjelarević graševina "komentar mog prijatelja koji cijeni i poznaje dobro vino - prva svadba na kojoj ne pijem GEMIŠT " - Crno babić -
Sokovi,pivo....

Sjedi se komotno i ugodno (stvarno komotno), osoblje su istinski profesionalci,u cijeni je i aprtman za mladence ... mi smo dobili i drugi dan od gazde sobu jer smo se zatekli na večeri u hotelu.

Zamjerka - sala za ples je malo odvojena - otiđite vidjet - funkcionira sve jako dobro, i pleše se na tepihu žene su bile bose poslije pa je bilo super - Kome ne smeta.

Ukoliko želite svadbu na nivou - preporuka
Mi smo se proveli jako dobro 4.10.2008.
Također preporuka - Old Timer band - otiđite ih poslušat

59 eura + 60 eura sat poslije ponoći.

miss_djurdja
20.10.2008., 09:42
DeYO!

Mi smo kaparili Old Timer band...i nas su oduševili kad smo ih čuli...
Koliko vidim i ti si zadovoljna s njima!!!!

DeYO
20.10.2008., 10:32
DeYO!

Mi smo kaparili Old Timer band...i nas su oduševili kad smo ih čuli...
Koliko vidim i ti si zadovoljna s njima!!!!

Zadovoljan - Dečki su odradili poso u skladu sa očekivanjima.

ivasimster
21.10.2008., 23:31
ljudi molim vas pomozite ako ima netko broj restorana inela neka ga pošalje hitno! hvala

ljutka
22.10.2008., 05:57
Interesirala sam se za svadbu koja bi bila u 9 ili 10 mj. i to bas za Inelu Kod Sesveta,uredenje je odlicno, a cula sam da je i klopa ok (inace, frendovi nam se zene 19.07 pa mogu tada i vise reci)..na mail mi nista nisu odg, tako da je vise bio kontakt u 4 oka :( ..ako ikoga interesira za detaljnije moze mi se javiti, ali ukratko..ponudili su 19.09 i 26.09 kao petak i 27.09 i 04.10 za subotu (uz to da im je subotom minimum 180 ljudi)
Imam i 3 primjera meni-a, cijena je 42, 44 i 49 eura (petak minus 2 eura)

ivasimster javi se azrijeli na pp ,ona ima kontakt

aancica
22.10.2008., 07:50
Taverna Kraljevec...Seka imala tamo svadbu i sve je prošlo super...uzeli su malo bolji meni s toplim predjelom itd...(preporuka)..gosti su svi rekli da se nisu vec dugo tolko najeli u svatovima....

Moja svadba je bila Antunović Sesvetski Kraljevec....svi komentari bili bi suvišni SAVRŠENO....ali sve od A do Ž...možete se slobodno opustit jer ste u rukama profesionalaca....:))

ivasimster
22.10.2008., 19:58
ljutka hvala!

Adonia
25.10.2008., 11:22
Taverna Kraljevec...Seka imala tamo svadbu i sve je prošlo super...uzeli su malo bolji meni s toplim predjelom itd...(preporuka)..gosti su svi rekli da se nisu vec dugo tolko najeli u svatovima....

Moja svadba je bila Antunović Sesvetski Kraljevec....svi komentari bili bi suvišni SAVRŠENO....ali sve od A do Ž...možete se slobodno opustit jer ste u rukama profesionalaca....:))

U Antunovicu je bilo savrseno, stvarno je, od konobara, prostor, wc-i.. sve! Hrana... super!!!

Ali Taverna :flop: u onoj manjoj sali di je bila tvoja sister je ok, ali gore sam u vecoj sali bila 5 puta na svadbi (bratic, sestricna, druga sestricna, prijateljica i od zetice sestra) i svaki put su svi sa svadbe odlazili bolesni jer imaju uzasnu klimu koja je jako nisko i puse ljudima za vrat pa se malo skidas malo oblacis jer puse na mahove ko tornado, a ako ne puse onda kapa po gostima (mi smo se doslovno morali seliti nekoliko puta jer je mom stricu i strini kapalo po odijelu)

molim pomoc
28.10.2008., 12:04
Pozdrav svima, nova sam ovdje... Moj dragi i ja planiramo 22.8.2009. vjenčanje u Restoranu Kod Štefa u Čučerju. Da li netko ima kakvih iskustava iz "prve ruke", da li je netko imao nedavno svadbu tamo, kako je ljeti...? Bili smo na razgovoru s gazdom, čini se skroz ok tip, ljubazan, samo još pitam da možemo zakapariti datum... Taman smo bili u petak pa su slagali veliku salu za subotu, bilo je predivno...
samo mi je čudan onaj dio "pokraj", izgleda mi kao da ljudi koji tamo sjede ne vide mladence i kao da su isključeni od ostalih...molim pomoć! Puno hvala!

ja2982009
28.10.2008., 20:15
ljudi......
znate sta je meni palo ma pamet......
počela je zabrana pušenja......a za pola godine ona će doći i u ugostiteljske objekte (čitaj i sale za svadbe).....mislim da smo blago nehebali.....
ekipa ce samo bjezati van zapaliti...pa tko ce onda plesati......ajmeeeeeee koooooma
možda je najpametnija odabrati neku salu koja ima i terasu.....jer ne znam što će ovi koji nemaju te terase s našim gostima, ruku na srce dosta ekipe puši.....
ima tko kakav prijedlog aza salu za oko 150 ljudi a da naravno ima i terasu (hm puno tražim...)

kokosanel2
29.10.2008., 07:36
Darge moje, nova sam na forumu ali vec duze vrijeme pratim sve vase diskusije. Danas dragi i ja idemo u restoran Calypso i mislimo ga zakapariti. Ima li neko kakvog iskustva i saznanja o tom restoranu?

mali_cox
29.10.2008., 07:45
ljudi......
počela je zabrana pušenja......a za pola godine ona će doći i u ugostiteljske objekte (čitaj i sale za svadbe).....mislim da smo blago nehebali.....
ekipa ce samo bjezati van zapaliti...pa tko ce onda plesati......ajmeeeeeee koooooma
možda je najpametnija odabrati neku salu koja ima i terasu.....jer ne znam što će ovi koji nemaju te terase s našim gostima, ruku na srce dosta ekipe puši.....
ima tko kakav prijedlog aza salu za oko 150 ljudi a da naravno ima i terasu (hm puno tražim...)

Moje mišljenje je da tamo gdje se hrana poslužuje, ne bi se smjelo pušiti. U Licitaru je zabranjeno pušenje u sali neovisno o zakonskoj zabrani pušenja i po meni je to u redu. Ako kolači stoje veći dio večeri na stolu, a za tim istim stolom se puši po želji, samo karikiram, zašto bi neko kasnije trebao jesti kolače koji su upili miris duhana i slično.
Nama ispred restorana je parkiralište...i ako ko želi pušiti ja nemam ništa protiv toga da izlazi vanka i puši.

aranea
29.10.2008., 07:52
ja sam nepušač...ali mi ne pada na pamet drugima branit pušit...nije mi nikada smetao dim na kolačima, pa valjda neće ni na mojoj svadbi! :D
Mislim da su vjenčanja ipak privatna zabava, a ne javna...pa bi tu možda i zakon mogao biti drugačiji! :ne zna:
U svakom slučaju...ja kao nepušač...nisam za zabranu! I bilo bi mi žao ljudi koji puše!

Blackie
29.10.2008., 08:17
Moje mišljenje je da tamo gdje se hrana poslužuje, ne bi se smjelo pušiti. U Licitaru je zabranjeno pušenje u sali neovisno o zakonskoj zabrani pušenja i po meni je to u redu. Ako kolači stoje veći dio večeri na stolu, a za tim istim stolom se puši po želji, samo karikiram, zašto bi neko kasnije trebao jesti kolače koji su upili miris duhana i slično.
Nama ispred restorana je parkiralište...i ako ko želi pušiti ja nemam ništa protiv toga da izlazi vanka i puši.

:s:s

ja jedva čekam zakon, dosta mi je pasivnog pušenja i smrdljive kose i odjeće i crvenih očiju :top:

miss_djurdja
29.10.2008., 08:40
Od kad je Licitar zabranio pušenje?! Kaj je to nekaj novo?
Prije godinu dana nije bilo zabrane!!!

Adonia
29.10.2008., 13:59
znam da ce vam ovo biti tesko za povjerovat, ali i ja sam gadura :rofl::rofl:
po tom pitanju :zubo:

na aancicinoj svadbi sam morala sjest kraj nekog tipa. I ja jedem jedem i on fino zapali cigaretu. Frajer zapali... i ja ga zamolim da prestane (drito kraj mene sjedi, ja krenula jesti, jelo doslo na stol, njemu se nije jelo). nije htio. Ova preko puta stola trudna isto jede, ja opet zamolim. Nista.
Reko stari, morat ces se strpit i ugasit tu cigaretu osim ako ju zelis pusiti kroz neki drugi otvor. Onda je ugasio.

Francesca
29.10.2008., 14:18
svaka čast adonia... nemre čovjek vjerovat kako nepristojnih ljudi ima...

cdvita12
29.10.2008., 16:38
ljudi......

bon appetit...

cdvita12
29.10.2008., 16:40
ja sam nepušač...ali mi ne pada na pamet drugima branit pušit...nije mi nikada smetao dim na kolačima, pa valjda neće ni na mojoj svadbi! :D
Mislim da su vjenčanja ipak privatna zabava, a ne javna...pa bi tu možda i zakon mogao biti drugačiji! :ne zna:
U svakom slučaju...ja kao nepušač...nisam za zabranu! I bilo bi mi žao ljudi koji puše!

potpisujem! i na mojoj svadbi je bilo nepusaca, boze dragi kome smeta, nek se premjesti... ili nek se prilagodi.

ja2982009
29.10.2008., 17:10

ma znam nisam ni ja ljubitelj toga da se u prostorima gdje je i hrana puši.....ali opet nekako mi je koma tjerati ekipu van da puše.....ali dobro...ima još vremena do toga pa se necu zabrinjavati.....:)
vidiš to za Licitar nisam znala....baš ću pogledat.....
ja sam inače mislila da bi uzeli citadelu....tamo imaju stvarno veliku terasu za potrebe naših ovisnika:), i na vrhu je zgrade pa ima full zanimljiv pogled...jedina mana....vojnički stil stolova......dovraga:eek:

Francesca
29.10.2008., 17:12
citadela ti je super... i hrana je jako dobra, jela sam tamo u više navrata... a i kad izdekoriraš te stolove - dobro izgleda...
ja sam isto bila zapela za okrugle i gotovo, ali daju se i kockasti lijepo srediti :)

ja2982009
29.10.2008., 17:36
citadela ti je super... i hrana je jako dobra, jela sam tamo u više navrata... a i kad izdekoriraš te stolove - dobro izgleda...
ja sam isto bila zapela za okrugle i gotovo, ali daju se i kockasti lijepo srediti :)

jooooj hvala hvala hvala.......bas sam se zivcirala oko toga al sad kad cujem ovako pohvale odmah mi je lakse.
ja sam isto zapela za te okrugle stolove ali u biti je to tako malo bitno.....bar stane vise ljudi jel tako....a kako je krenulo s popisom uzvanika trebat ce mi sva raspoloziva mjesta :)

u biti sto je najbitnije...imaju slobodan datum koji sam si ja zapikirala:top:

ja2982009
29.10.2008., 17:38
znam da ce vam ovo biti tesko za povjerovat, ali i ja sam gadura :rofl::rofl:
po tom pitanju :zubo:

na aancicinoj svadbi sam morala sjest kraj nekog tipa. I ja jedem jedem i on fino zapali cigaretu. Frajer zapali... i ja ga zamolim da prestane (drito kraj mene sjedi, ja krenula jesti, jelo doslo na stol, njemu se nije jelo). nije htio. Ova preko puta stola trudna isto jede, ja opet zamolim. Nista.
Reko stari, morat ces se strpit i ugasit tu cigaretu osim ako ju zelis pusiti kroz neki drugi otvor. Onda je ugasio.

skidam kapu......:top::top::top:
mene bi bilo previse sram....ja jadna samo trpim i sutim.....koza

Francesca
29.10.2008., 17:39
eto vidiš :) sve super!
meni je citadela baš lijep restoran - bar je drugačiji od ostalih sa svim onim lijepim bojama...

baš drugu subotu idem tamo na krstitke - preporučila sam ga frendici jer je stvarno sve ok... a i cijene koliko sam upoznata :)

ak ćeš htjet balon dekoracije - javi mi se na pm

sretno!

blaah
29.10.2008., 19:16
ljudi......

štaaaaa??? :eek::eek::eek:
šališ se, pa nije moguće da na svojim vlastitim svatovima ja nemrem odredit jel će se pušit ili ne, pa ja sam zakupila prostor i platila ga da se mogu unutra organizirat kako želim.... Katastrofa, ma ne, to ne može biti isto kao kad je restoran otvoren svima, u ovom slučaju dolaze samo ljudi koje ja pozivam,a kome smeta dim nece doći... :ne zna:
To mi je isto kao da sam doma pozvala ljude da dođu slavit kajgod, pa ne trujem slučajne prolaznike...
Moram to ispitat detaljno, to ne dolazi u obzir... iako spoon ima veeliku krasnu terasu, ali nebum svatove imala na dva flora jedan na terasi, jedan unutra... uostalom ja ću onda bit na terasi:lol:
Ma uostalom ja ću fino unutra pušit, a ak dođe inspekcija baš u moje svatove onda ću im ja platit kaznu..
Bilo bi logično da ako sam platila zakup prostora da u njemu pušim na vlastitu odgovornost i da se kaznit u tom slučaju treba mene kao osobu, a ne restoran..
valjda...:ne zna:

mojalita
29.10.2008., 19:29
ljudi......

Restoran Maksimir u parku Maksimir. Prostor prima do 220 osoba, a prostor za pušenje je cijeli maksimirski park!!!

brigitta26
29.10.2008., 19:36
Darge moje, nova sam na forumu ali vec duze vrijeme pratim sve vase diskusije. Danas dragi i ja idemo u restoran Calypso i mislimo ga zakapariti. Ima li neko kakvog iskustva i saznanja o tom restoranu?

Pozdrav draga!
Ja sam čula da je hrana super, da ničeg ne nedostaje, da su svi koji su bili tamo, a frendice iz prve ruke su bile tamo, kažu da su se i napile i najele i samo hvale. E sad, ako ti nije kasno čekati, tamo imam vjenčanje 15.11. pa ću ti ja reći iz prve ruke :mig:

Zi-Go
29.10.2008., 23:12
Evo stigla ponuda - švedski stol za 50 ljudi
- piće dobrodošlice ali bez cocktaila
- predjelo: pršut, kulen, šunka, tuna pašteta, grčka salata, plata sireva, ražnjići sa mozzarelom i rajčicama, salata od hobotnice sa krumpirima
- dvije juhe: bistra i krem
- 5 glavnih jela sa prilozima i raznim salatama
- deserti - 5-6 vrsta

Dakle to je bez kolača, torte, vina i šampanjca, od sokova nude Colu, Fantu, Juice, Jabuku, vodu, i pivo u neograničenim količinama.

Cijena je 55 E + 15 E vjenčanje u kapelici

Ja isto planiram svadbu u Trajbaru slijedeće godine pa me zanima ako znaš na koji način naplačuju piće dobrodošlice vani ispod onog malog šatora na ulazu.
Da li možda znaš cijenu i što se desi ako to uzmeš i taj dan padne kiše (da li to piće koje si platio možeš prenjeti u salu ili piši propalo? :) )

arlenna
30.10.2008., 07:16
moram pohvaltit restoran Klub književnika na Trgu! predobro nešto za manje svadbe do 100-tinjak ljudi... u najskuplji meni dobijete vrhunska vina i svu cugu...dekoracije na stolovima koje su da padneš u nesvijest dobre.. one kartice sa brojevima stolova i menue kartice ..znaci nemorate to posebno naručivati! prostor je fancy i tako lijep.. e da i nema naplaćivanja iza ponoći..svadba traje 9 sati i nakon toga se naplaćuje po satu..ali iskreno 9 sati vam je čist dovoljno! jedino kaj možete platiti je parking 30kn po autu u garaži jer je to sam centar grada! ma svaka pohvala :top:

llely
30.10.2008., 07:28
Hotel As - Zelengaj

Okoliš - prekrasan
Ambijent - prekrasan - ( rasvjeta se podešava ... )
Sala - 90 Ljudi,Stolice bidermajer - komotno ugodno - nisu potrebne presvlake jer su stolice predivne ( presvlake su ružne zapravo ).

Hrana - aperitiv i fritule na ulazu.
Predjelo pršut,livanjski sir, šunka , francuska ...
Juha
Teleći frikando, pečena puretina,zagrebački ,prilozi povrće , mlinci ,krumpir ....
Kolači u cijeni - slastičarna mignon - svi jako zadovoljni
Janjetina
Vinski gulaš

Vrhunski pripremljeno - As je jedan od najboljih ribljih restorana

Vino - butelje Zdjelarević graševina "komentar mog prijatelja koji cijeni i poznaje dobro vino - prva svadba na kojoj ne pijem GEMIŠT " - Crno babić -
Sokovi,pivo....

Sjedi se komotno i ugodno (stvarno komotno), osoblje su istinski profesionalci,u cijeni je i aprtman za mladence ... mi smo dobili i drugi dan od gazde sobu jer smo se zatekli na večeri u hotelu.

Zamjerka - sala za ples je malo odvojena - otiđite vidjet - funkcionira sve jako dobro, i pleše se na tepihu žene su bile bose poslije pa je bilo super - Kome ne smeta.

Ukoliko želite svadbu na nivou - preporuka

59 eura + 60 eura sat poslije ponoći.

potpisujem :top:

Francesca
30.10.2008., 07:40
Ja isto planiram svadbu u Trajbaru slijedeće godine pa me zanima ako znaš na koji način naplačuju piće dobrodošlice vani ispod onog malog šatora na ulazu.
Da li možda znaš cijenu i što se desi ako to uzmeš i taj dan padne kiše (da li to piće koje si platio možeš prenjeti u salu ili piši propalo? :) )

ako uzmeš samo piće (jeger, medovače i slično) to ti ulazi u cijenu.
ako želiš koktele to naplaćuju 38 kn /kom - minimalno 100 kom.
ako imaš svoje vino - besplatno ga tamo potoče.
za one voćne ražnjiće i kanapeiće nisam pitala jer me nije ni zanimalo.

eh sad ak padne kiša - nemam pojma... neću o tome ni razmišljati...
ali pretpostavljam da se onda to piće seli gore u salu kako je i kod svih ostalih sala - piće dobrodošlice je uglavnom u sali prije jela...

obzirom da su ti ful ful puni - brzo ih zovi - možda im je ostalo još što slobodno krajem godine

sretno

kokosanel2
30.10.2008., 07:58
jucer smo kaparili u Calypsu i vrlo samo zadovoljni. dosli smo prije dogovorenog vremena sa vlasnikom na rucak i ugodno samo iznenadeni. konobari su pristojni i uslužni a o hrani da ne pricam. svaka cast! nas dan je 22.08.2009. i nadam se da ce sve biti super!

aranea
30.10.2008., 07:59

ja sam čula kritike... i to baš od mladenaca koji su tamo imali svadbu! Ne sječam se sada..mislim da je bilo riječ o toplom piću, vručini u restoranu itd...

Andrea25
30.10.2008., 08:23
moram pohvaltit restoran Klub književnika na Trgu! predobro nešto za manje svadbe do 100-tinjak ljudi... u najskuplji meni dobijete vrhunska vina i svu cugu...dekoracije na stolovima koje su da padneš u nesvijest dobre.. one kartice sa brojevima stolova i menue kartice ..znaci nemorate to posebno naručivati! prostor je fancy i tako lijep.. e da i nema naplaćivanja iza ponoći..svadba traje 9 sati i nakon toga se naplaćuje po satu..ali iskreno 9 sati vam je čist dovoljno! jedino kaj možete platiti je parking 30kn po autu u garaži jer je to sam centar grada! ma svaka pohvala :top:

ja sam sad nedavno bila u klubu knjizevnika i bilo je katastrofa vruce. Nemaju klimu.. nego onu malu prijenosnu koja nema sanse da ohladi cijelu prostoriju tako da su se ljudi samo skidali i svako malo izlazili na balkon... :rolleyes:

ali hrana, konobari, ambijent i sve ostalo je super.. :top:

moj savjet je da se raspitate dal su ugradili tu novu klimu koju su trebali ugraditi jer inace cete se skuhat :mig:

arlenna
30.10.2008., 08:44
ja sam sad nedavno bila u klubu knjizevnika i bilo je katastrofa vruce. Nemaju klimu.. nego onu malu prijenosnu koja nema sanse da ohladi cijelu prostoriju tako da su se ljudi samo skidali i svako malo izlazili na balkon... :rolleyes:

ali hrana, konobari, ambijent i sve ostalo je super.. :top:

moj savjet je da se raspitate dal su ugradili tu novu klimu koju su trebali ugraditi jer inace cete se skuhat :mig:

mislim da imaju klimu..pa konobar je nešto uključio s daljenskim baš pred menom...tak da je bilo :top: a inace je bila normalna temp. i dosta ljudi i nitko se nije bio skidao..osim kaputa...

usput ne udajem se još..ali sam bila pozvana jučer na event i predstavljenje kako oni rade vjenčanja..pa sam oduševljena!

ako netko želi slike kak izgleda sve za jedno vjenčanje nek mi pošalje PP

Amarillis
30.10.2008., 08:52
imam samo jedan komentar na pusenje u sali... ja pusim... ali dok traje vecera, jela ja ili ne, ne pusim. to je cisto stvar neke kulture. mislim ako se netko tih sat vremene ne moze strpit onda svaka cast.. ja znam da na dan svojih svatova necu sigurno pusiti jer sam baksuzna i garant bi si haljinu zapalila... :D a inace.. svatovi su privatne zabave koje kostaju jako puno para i mislim da nema smisla zakonom zabraniti pusenje na takvim događajima. ti kada iznajmis nekakav prostor onda je to tvoj prostor za ono vrijeme za koje si ga unajmio. pa to bi bilo kao da doma nesta slavis i dode ti inspekcija i priljepi kaznu jer pusite... to mi je jadno. ali isto tako znam da cu zvati ljude koji me vole i koji ce doci makar ne smjeli pusiti... :) ali kod nas u slavoniji sve i tako zaostaje pa se nadam da ce i ovo...:D

Andrea25
30.10.2008., 09:17
mislim da imaju klimu..pa konobar je nešto uključio s daljenskim baš pred menom...tak da je bilo :top: a inace je bila normalna temp. i dosta ljudi i nitko se nije bio skidao..osim kaputa...

usput ne udajem se još..ali sam bila pozvana jučer na event i predstavljenje kako oni rade vjenčanja..pa sam oduševljena!

ako netko želi slike kak izgleda sve za jedno vjenčanje nek mi pošalje PP

onda super :top: ja sam bila u 7 mjesecu i bilo je katastrofa vruce jer su morali skinuti klimu, a nisu postavili novu :D

ja2982009
30.10.2008., 10:28
ja sam čula kritike... i to baš od mladenaca koji su tamo imali svadbu! Ne sječam se sada..mislim da je bilo riječ o toplom piću, vručini u restoranu itd...

hvala na informaciji.....raspitat cu se obavezno za klimatizaciju i to hladjenej pica u citadeli.....
počela sam gledati malo i hotel phoenix....iiii imam jednu ogromnu zamjerku....
imaju odlican meni...stvarno dobar izbor....ali to zato i pošteno naplate 55-60 eura......ali u toj cifri koja je jedna od skupljih u gradu uopce nije osigurano ono najbitnije (barem za moju obitelj -hercegovci)janjetina i odojak....
dakle moras se sam snaci ako jos i to hoces......ma nisu fora.....
mislim s tim bi me ispalo sev i preko 60 eura po osobi....
alči tko zna možda ja njih nisam dobro skužila????
ima tko kakvih informacija o tome...
inače sala ima jako lijepo izgleda ali nedostatak janjetine im je:ne zna: ogroooman minus.....

Francesca
30.10.2008., 10:42

evo vidiš - zato je forum dobra stvar - uvijek netko zna informaciju više :)

pa neka se dogovori sa vlasnikom da se pazi na vručinu i sve pet...

ja znam da je jednom ovima kod trajbara ispala svadbena torta, ali mi ne pada na pamet zato nemati tamo svadbu :lol:

lbucar
30.10.2008., 10:54
štaaaaa??? :eek::eek::eek:
šališ se, pa nije moguće da na svojim vlastitim svatovima ja nemrem odredit jel će se pušit ili ne, pa ja sam zakupila prostor i platila ga da se mogu unutra organizirat kako želim.... ...
....
...

Stvarno ne znam kako će to funkcionirati kod nas, logično je to što govoriš. Ali znam iz prve ruke da je u Sloveniji zakon na snazi godinu, dvije i bez obzira što je privat proslava nije dopušteno pušenje u restoranu. Svirao sam u restoranu na skijalištu, svadbena večera i svi su čikali vani. Sala čista ko suza, melem za oči i pluća. :top: Isti slučaj, restoran Kalin (slo) i gazdarica veli da je posao pao nakon donošenja zakona. Puši se isključivo na dvorištu. Ima natkrivenu terasu (inaće je otvorena bočno) i rekli su da ni tu ne smije biti pušenja :ne zna:
Ništa, red je ostaviti pušilice i živjeti zdravo i duuugo :D

frikuscha
30.10.2008., 11:43
Okej sad me plašite. :D
Mi smo rezervirali šator u Semiju za 29.08.2009.
Da li zakon o zabrani pušenja zahvaća i šatore?! :ne zna:

Ili bum cijelu svadbu selila na livadu. :mad:

mali_cox
30.10.2008., 11:55
Stvarno ne znam kako će to funkcionirati kod nas, logično je to što govoriš. Ali znam iz prve ruke da je u Sloveniji zakon na snazi godinu, dvije i bez obzira što je privat proslava nije dopušteno pušenje u restoranu. Svirao sam u restoranu na skijalištu, svadbena večera i svi su čikali vani. Sala čista ko suza, melem za oči i pluća. :top: Isti slučaj, restoran Kalin (slo) i gazdarica veli da je posao pao nakon donošenja zakona. Puši se isključivo na dvorištu. Ima natkrivenu terasu (inaće je otvorena bočno) i rekli su da ni tu ne smije biti pušenja :ne zna:
Ništa, red je ostaviti pušilice i živjeti zdravo i duuugo :D
Mi smo bili 30.8. na vjenčanju u slo. Bila je mala svadba, 50-ak ljudi i u nekim trenucima se dogodilo da je u sali ostalo svega četvero, petero ljudi.
Pretežno su bili pušači i kad su htjeli zapaliti svi su izlazili vanka. Po meni je to sasvim korektno.

annaaa
30.10.2008., 15:10
nakon nekoliko sati iščitavanja, imam poveći popis restača koje moram pogledat :D
zapravo, mi smo bili zapeli za antunović, i sad više ne znamo ništa. bili smo neki dan našli se s čovjekom i pokazao nam je obje dvorane, ova nova je najljepša dvorana koju sam vidjela :top: minus nam je termin: 07.11.2009. jer, planirali smo najkasnije kraj 9-og mjeseca. sad imam sto pitanja: dal će ljudima bit zima, šta ak će padat snijeg ili još gore-kiša, ak mi se sprlja haljina, rano pada mrak-kak ćemo se slikat...:ne zna:
kakvo je vaše mišljenje o zimskim vjenčanjima? ja nisam bila ni na jednom...

zvala sam još i trajbar i isto nema termina prije 10 mjeseca a onda mi i nema puno smisla imat tamo vjenčanje jer sam mislila dio prijema imat na otvorenom.

za antunović sam čula većinom pohvale. jedino mi se meni malo ne sviđa jer je prilično običan.

e da, bit će oko 200 ljudi :)

Francesca
30.10.2008., 15:43
pa ja sam bila sad u subotu na svadbi i prije dva tjedna... smrzli smo se i u crkvi i poslije na slikanju... i imali su sreću kaj nije padala kiša jer inače :(

iskreno - da ne moram, ne bih radila svadbu iza 15.9.

pa onda ak baš nema ništa, možda da pričekate proljeće - to je samo 6 mjeseci kasnije i onda ćeš dobiti ono što si želiš...

samo, da li si pitala da li stane 200 ljudi kod trajbara? možda i uspiju nagurati stolove ali gdje ćete svi plesati?

hana-z
30.10.2008., 15:50
hahahaha 250 ljudi ajme to malo Romeo ili tatek mu Stjepan preuvelicava...joj curke bez ljutnje ali meni je ta sala:flop: i nitko od domacih ljudi se tamo ne zeni:lol: + sto takodjer nema parkinga..onaj parking ispred je od crkve i najbolje je kad se potrebi da traje neko vjencanje u crkvi i dodje nadobudna svita ljuti u salu i trazi parking a on pun ( jer gazda uporno laze svojim gostima da je to njegov parking:lol:)

Kaj ti briješ??!! Moja frendica je nedavno imala vjenčanje Kod Štefa i bilo je prekrasno. Imaju dvije sale, sve je novo i u rangu su hotela sa četiri zvjezdice. Konobari su profesionalni i zgodni... :cerek: :eek:, poslužuje se u rukavicama!!.. :top: Moja frendica je oduševljena ljubaznošću i profesionalnim i pozitivnim pristupom voditelja. Dobili su i više nego što je dogovoreno. Oduševljena je znakovima pažnje, na poklon su dobili podmetače za čaše sa svojim imenima za svakog gosta!! :top: Navlake za stolice i okrugle stolove nije trebala platiti posebno, a hrana... fino...!!! :eek: :top: Što se tiče parkinga, ima mjesta dovoljno. Na vratima nas je dočekao voditelj restorana i svaki gost je dočekan sa pozdravom, dobrodošlicom i osmijehom, što je danas jako, jako rijetko! :top:

blaah
30.10.2008., 17:34
Mi smo bili 30.8. na vjenčanju u slo. Bila je mala svadba, 50-ak ljudi i u nekim trenucima se dogodilo da je u sali ostalo svega četvero, petero ljudi.
Pretežno su bili pušači i kad su htjeli zapaliti svi su izlazili vanka. Po meni je to sasvim korektno.

moj bože pa neće mi se valjda dogodit da mi u sali bude 5 ljudi a ostali stoje vani... pa to ne dolazi u obzir...:rofl: radije ću platit globu nego da diskriminiram većinu ljudi u vlastitim svatovima..:ne zna:
i ne samo to nego da mi još i totalno propadne zabava jer su svi vani, a bend svira za mog tatu i još tri čovjeka.. :flop:
I ziher sam da bi moji frendovi nepušači svi izašli van sa pušačima tak da bi bend svirao za konobare:lol:

miss_djurdja
30.10.2008., 18:55
nakon nekoliko sati iščitavanja, imam poveći popis restača koje moram pogledat :D
zapravo, mi smo bili zapeli za antunović, i sad više ne znamo ništa. bili smo neki dan našli se s čovjekom i pokazao nam je obje dvorane, ova nova je najljepša dvorana koju sam vidjela :top: minus nam je termin: 07.11.2009. jer, planirali smo najkasnije kraj 9-og mjeseca. sad imam sto pitanja: dal će ljudima bit zima, šta ak će padat snijeg ili još gore-kiša, ak mi se sprlja haljina, rano pada mrak-kak ćemo se slikat...:ne zna:
kakvo je vaše mišljenje o zimskim vjenčanjima? ja nisam bila ni na jednom...

zvala sam još i trajbar i isto nema termina prije 10 mjeseca a onda mi i nema puno smisla imat tamo vjenčanje jer sam mislila dio prijema imat na otvorenom.

za antunović sam čula većinom pohvale. jedino mi se meni malo ne sviđa jer je prilično običan.

e da, bit će oko 200 ljudi :)

Ja se udajem 31.1. i uopće se ne zamaram kakvo će mi biti vrijeme!!!! Slikanje ćemo obaviti oko14h.
Mi smo isto htjeli 9mj. al je bilo sve puno do 12mj. a pošto nismo htjeli odugovlačiti uzeli smo 1mj.

A što se tiče vremena...brat mi se ženio ove godine u 6mj. kiša je lijevala ko iz kabla i bilo je dosta prohladno!
Prijateljica mi se udavala u 4mj. isto je bilo hladno i kišovito!!!
Dok je jedna prošle godine imala svadbu 3.2. i bilo je 20 stupnjeva!!!!

Dakle što se tiče vremenskih prilika i neprilika na to ne možeš utjecati,moš ti imati svadbu usred ljeta a bit će ti ružno,a moš imati usred zime i bit će ti lijepo!!!!

Moj savijet ti je da se na to uopće ne obazireš,na kraju krajeva bitno je da ti taj dan bude pun veselja i ljubavi...taman da i žabe padale s neba!!!!! :)

iva2110
30.10.2008., 19:28
kaj se tiče zabrane pušenja, ja sam oduševljena zakonom :s, dosta mi je tog ogavnog dima, u kojem sam i ja sama guštala prije par godina, ali hvala Bogu to više nije slučaj :)
ali sam također svjesna činjenice da u našem društvu, (doduše jako malo) ima i pušača, koji će izaći van i zapalit cigaretu, poslije jela, jer im je to gušt.
ne vidim problem u tome :ne zna:

šta se tiče trajbara, 200 ljudi je puno za onu salu, ja sam nedavno bila, bilo je 150 ljudi, većina pušača, i mogu vam reć da mi dim nije niti najmanje smetao, može bit da je klima bila jaka i da je vukla taj dim, tak da restorani ne škrtare na ventilaciji i svim sustavima, ne bi nikoga oči pekle niti im smrdila odjeća po dimu:D

to se događa kad prekrcate restoran koji nema potrebni kapacitet:cerek:

blaah
30.10.2008., 19:41
Pa ne radi se uopće o tome je li ili nije dobar zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima, naravno da je odličan jer štiti pametne ljude koji se ne truju pa zašto bi ih trovali drugi, aliiiiii...
kad ja zovem ljude na tulum to je privatni tulum, kad ih zovem u svatove to je privatna zabava i u oba slučaja prostor više nije javan nego zakupljen od strane privatne osobe pa ću ja kao ta privatna osoba valjda imati pravo odlučiti dopustiti ili ne pušenje...i to ne samo nakon jela:rofl: ja ćuu to tako probati izdogovarat s restačem pa bumo vidli...:D

Francesca
30.10.2008., 19:51
pa mislim da se trajbar i deklarira oko 150 ljudi... a i onda je već gužvovito...

iva2110
30.10.2008., 20:00
pa mislim da se trajbar i deklarira oko 150 ljudi... a i onda je već gužvovito...

upravo je idealno, vjeruj mi:cerek:
ali sam tamo bila i kad je bilo 250 ljudi, e to je katastrofa:eek:nemreš se okrenut, ma užas :(
okrugli stolovi su bili nametani jedan na drugi a na drugom djelu sale je bio postavljen dugački pravokutni stol, i naravno oko njega okrugli, nisi se ni pomaknut mogao :rolleyes:

Francesca
30.10.2008., 20:02
dakle nas svih 50 možemo bez brige tango plesat :lol:

iva2110
30.10.2008., 20:06
kad ja zovem ljude na tulum to je privatni tulum, kad ih zovem u svatove to je privatna zabava i u oba slučaja prostor više nije javan nego zakupljen od strane privatne osobe pa ću ja kao ta privatna osoba valjda imati pravo odlučiti dopustiti ili ne pušenje...i to ne samo nakon jela:rofl: ja ćuu to tako probati izdogovarat s restačem pa bumo vidli...:D

zakon je zakon i ako kaže da nema pušenja u restoranima ( nisam vidjela da su svadbe izuzeci ), onda nema, jedino ako se uspiješ dogovorit sa gazdom restaća, možda ti može izać u susret, pa da umjesto njega ti platiš kaznu:ne zna:
sretno :mig:

iva2110
30.10.2008., 20:06
dakle nas svih 50 možemo bez brige tango plesat :lol:

kak ti je dala samo za 50 ljudi?

Francesca
30.10.2008., 20:17
kak ti je dala samo za 50 ljudi?

srijeda prije praznika :lol:

na sve sam pristala samo da bude tam :rofl:

annaaa
30.10.2008., 20:36
pa ja sam bila sad u subotu na svadbi i prije dva tjedna... smrzli smo se i u crkvi i poslije na slikanju... i imali su sreću kaj nije padala kiša jer inače :(

iskreno - da ne moram, ne bih radila svadbu iza 15.9.

pa onda ak baš nema ništa, možda da pričekate proljeće - to je samo 6 mjeseci kasnije i onda ćeš dobiti ono što si želiš...

samo, da li si pitala da li stane 200 ljudi kod trajbara? možda i uspiju nagurati stolove ali gdje ćete svi plesati?

pa upravo to sam si i razmišljala; šta ako čekam tih pola godina i onda nabasam na hladni i kišni lipanjski dan?! mislim da bi poludila!! i onda si razmišljam; ipak je to samo jedna noć, pa šta odugovlačit. od dečka sestra se udavala u 6. mjesecu; padala je kiša i bilo je tako hladno da smo se mi ženske izgubile u oblekama, tj.sve smo išle mjenjat cipele, oblačit čarape...

a za trajbar ne znam, mislila sam da imaju salu baš za tolki broj ljudi otprilike. uostalom, zvala sam ih i frajer me pitao kolko ljudi mislim imat, i nije niš komentirao. zvat ću ga opet sutra da vidim slučajno ak je netko otkazao :rofl: i usput ga pitat za broj ljudi.

@miss_djurdja
Hvala na podršci! :)

Francesca
30.10.2008., 20:47
ja sam ti vječni optimist pa vjerujem da mi neće padati kiša... :)

icegirl78
31.10.2008., 08:49
Kaj ti briješ??!! Moja frendica je nedavno imala vjenčanje Kod Štefa i bilo je prekrasno. Imaju dvije sale, sve je novo i u rangu su hotela sa četiri zvjezdice. Konobari su profesionalni i zgodni... :cerek: :eek:, poslužuje se u rukavicama!!.. :top: Moja frendica je oduševljena ljubaznošću i profesionalnim i pozitivnim pristupom voditelja. Dobili su i više nego što je dogovoreno. Oduševljena je znakovima pažnje, na poklon su dobili podmetače za čaše sa svojim imenima za svakog gosta!! :top: Navlake za stolice i okrugle stolove nije trebala platiti posebno, a hrana... fino...!!! :eek: :top: Što se tiče parkinga, ima mjesta dovoljno. Na vratima nas je dočekao voditelj restorana i svaki gost je dočekan sa pozdravom, dobrodošlicom i osmijehom, što je danas jako, jako rijetko! :top:

registrirala si se samo zbog reklame stefu ili si mu nesto u rodu?

dakle, ovako, kod stefa na svadbi sam bila samo jednom i vise nikada (hvala bogu) ne znam kako je sada, prije par godina im je sala izgledala katastrofalno
i onako nekako socijalno ( ali sto i ocekivati od cucerja :rolleyes: )
ne znam kakvi su danas ali radje ne bi imala svadbu nego da mi u pozivnicama pise "kod stefa" :kava:

frikuscha
31.10.2008., 09:25
( ali sto i ocekivati od cucerja :rolleyes: )
ne znam kakvi su danas ali radje ne bi imala svadbu nego da mi u pozivnicama pise "kod stefa" :kava:

Ovo je objektivna kritika tog restorana? :mig:

Hrana, posluga, ozračje - to sve spada pod domenu naziva i geografskog smještaja istog?

:rolleyes:

Andrea25
31.10.2008., 09:29
Pa ne radi se uopće o tome je li ili nije dobar zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima, naravno da je odličan jer štiti pametne ljude koji se ne truju pa zašto bi ih trovali drugi, aliiiiii...

nazalost moram te razocarat :mig:

prostor je i dalje javan samo je u zakupu, ali i dalje vrijede sva pravila o pusenju na javnim mjestima :mig: tako da sumnjam da ce vam restoran moci izaci u susret

Andrea25
31.10.2008., 09:32
Okej sad me plašite. :D
Mi smo rezervirali šator u Semiju za 29.08.2009.
Da li zakon o zabrani pušenja zahvaća i šatore?! :ne zna:

Ili bum cijelu svadbu selila na livadu. :mad:

ne :) zakon o pusenju se odnosi samo na zatvorene prostorije, a sator se ne smatra zatovrenim prostorom ni javnom ustanovom :mig:

frikuscha
31.10.2008., 09:45
Uf, hvala Andrea. :)
Evo jutros sam čitala o tom zakonu gdje stoji da se više neće smjeti pušiti u prostorijama gdje se poslužuju hrana i piće.
U ovom mom slučaju mi je upala u oko riječ prostorija. :zubo:

Francesca
31.10.2008., 10:39
c c c kako tražite rupe u zakonu - sve mi vas je milo gledat :lol:

Mischa
31.10.2008., 11:46

dakle, ovako, kod stefa na svadbi sam bila samo jednom i vise nikada (hvala bogu) ne znam kako je sada, prije par godina im je sala izgledala katastrofalno

Nisam iz Cucerja, niti imam kakve veze s tim restoranom, niti, uostalom znam di se nalazi, ali kako mozes reci ovakvu recenicu??

Mislim, hello, sto hoces reci da su ljudi iz Cucerja zaostali?? Ne kuzim..

No, da ne budem bas off topic...

Anna...sto se tice zimskog vjencanja...bila sam prosli vikend na jednom i mladenka je imala bundicu i najlonke i rekla je da joj nije bilo hladno...tako da...istina Bog pada ranije mrak, ali i fotografi, a i ljudi u sali znaju kako se ponasati na tim zimskim svadbama..

Uostalom, frend mi se zenio ove godine u 2mj..i vani je bilo zima za poluditi..a oni svi sretni, veseli, prposni..uostalom, to je tvoj dan, zar ces dozvoliti vremenu da ti ga pokvari...

molim pomoc
31.10.2008., 13:34

Hvala Ti! baš sam se raspitivala još malo za "Štefa" i jako puno mi je pomogao ovaj tvoj komentar. Kad smo dragi i ja došli na razgovor taman su konobari slagali stolove, da, u rukavicama, gazda nam je govorio da tako moraju raditi kako bi se što prije prilagodili EU... savjetovao nas je na što sve moramo paziti kad se idemo raspitivati u drugim restoranima (npr. da neki ne kažu da se dodatno plaćaju presvlake za stolice itd.).
Uglavnom, rekao je da će uvijek imati malo niže cijene od konkurencije i restorana u tom dijelu grada, kao i do sada, i zato stalno imaju posla...

Što se tiče Čučerja, ja sam "iz grada", a živjet ću u Čučerju i dapače, jako se veselim - tamo nisu opterećeni kao mi "iz grada" koji vrednujemo ljude prema mjestu u kojem žive. :rolleyes: Tko dugo (ili nikad) nije bio u Čučerju, neka malo ode - možda je to bilo selo, danas više nije, ja živim u "elitnom" djelu pod Sljemenom a u ulici još nemam kanalizaciju:ne zna:, za razliku od Čučerja. Mislim da se ovdje raspravlja i daju savjeti o restoranima i vjenčanjima pa neću više komentirati, samo nisam mogla ovo prešutjeti, što je netko naveo

Još jednom hvala:s

Mischa
31.10.2008., 13:43
Ne mogu nadopuniti svoj post, pa zato pisem novi...htjela sam samo reci, da ionako svi restorani imaju grijanje, tako da se Ana ne moras bojati da ce vam biti hladno...a ionako nitko normalan se u zimskom periodu nece odluciti za sator...

annaaa
31.10.2008., 20:01
da...ma ne brinem se ja da će u sali biti hladno, nego, ne znam, ako će bit neka čekanja pred crkvom i tak. al dobro, ljudi će se zbundat pa će se to izdržat. ionak mi je to super prilika da obučem one visoke bijele damske rukavice :D

meni i dragom se antunović ful sviđa i frajer nam je dao i da kombiniramo menije, ALI sad meni njegova mama tupi da antunović nije dovoljno fensi šmensi (po imenu) i da gledamo palace, panoramu, esplanadu :rolleyes:
mislim, svaka čast tim mjestima al mi bi modernije nešto. znam da je odluka samo naša i bit će onako kako mi odlučimo al mi ide na živce kad neko hoće odlučivat za nekoga. kaj će tek bit kasnije :ne zna:

thanx svima, javim ak će bit neš novo :)

Zi-Go
31.10.2008., 22:32
upravo je idealno, vjeruj mi:cerek:
ali sam tamo bila i kad je bilo 250 ljudi, e to je katastrofa:eek:nemreš se okrenut, ma užas :(
okrugli stolovi su bili nametani jedan na drugi a na drugom djelu sale je bio postavljen dugački pravokutni stol, i naravno oko njega okrugli, nisi se ni pomaknut mogao :rolleyes:

Curke sad me plašite :rolleyes: Ja imam između 180-200 ljudi i planiram svadbu u Trajbaru. Dobila sam ponudu, samo moram još obaviti razgovor. Najbitnije mi je da ima dovoljno prostora za ples, a sad vidim da svi pišete da je 150 ljudi idealno i da nije za više. Iva, što misliš da će to biti previše nagurano - cca 180 ljudi?
A kako je krenulo sa zakonom o pušenju bolje da se i ne zamaram kada će mi 90% svadbe završiti vani :mad:
Da li ima netko tko je u Trajbaru uzeo njihovu tortu ili janjetinu i odojka - zanima me da li je ok ili se bolje preporuča u vlastitom aranžmanu?

Zi-Go
31.10.2008., 22:37
ako uzmeš samo piće (jeger, medovače i slično) to ti ulazi u cijenu.
ako želiš koktele to naplaćuju 38 kn /kom - minimalno 100 kom.
ako imaš svoje vino - besplatno ga tamo potoče.
za one voćne ražnjiće i kanapeiće nisam pitala jer me nije ni zanimalo.

eh sad ak padne kiša - nemam pojma... neću o tome ni razmišljati...
ali pretpostavljam da se onda to piće seli gore u salu kako je i kod svih ostalih sala - piće dobrodošlice je uglavnom u sali prije jela...

obzirom da su ti ful ful puni - brzo ih zovi - možda im je ostalo još što slobodno krajem godine

sretno

Hvala draga! Već sam dobila ponudu za petak slijedeće godine jer mi ništa drugo ne ostaje (čak sam i na to pristala samo da imam tamo svadbu). Ja sam isto uzela sve najjednostavnije jer me bilo strah cijene koju ću vidjeti na ponudi a i nisam htjela neke perverzije. Joj samo se nadam da im je klopa ok i još me samo mući torta, janjac i odojak. Koliko ti imaš ljudi i koji si bend uzela?

Ivanzg05
01.11.2008., 07:23
hvala na informaciji.....raspitat cu se obavezno za klimatizaciju i to hladjenej pica u citadeli.....
počela sam gledati malo i hotel phoenix....iiii imam jednu ogromnu zamjerku....
imaju odlican meni...stvarno dobar izbor....ali to zato i pošteno naplate 55-60 eura......ali u toj cifri koja je jedna od skupljih u gradu uopce nije osigurano ono najbitnije (barem za moju obitelj -hercegovci)janjetina i odojak....
dakle moras se sam snaci ako jos i to hoces......ma nisu fora.....
mislim s tim bi me ispalo sev i preko 60 eura po osobi....
alči tko zna možda ja njih nisam dobro skužila????
ima tko kakvih informacija o tome...
inače sala ima jako lijepo izgleda ali nedostatak janjetine im je:ne zna: ogroooman minus.....

Mislimo li na isti hotel Phoenix u Sesvetama?!!!
Ako da mislim da bi bilo dobro da se raspitaš još jednom ili odeš na njihov web i pronađeš menue... Mi ih doma imamo pet komada i u svakom je janjetina.
Stim da imaju opciju i da donostite svoju ali onda cijena ide dole... Tako da mislim da ste se krivo skužili ;-))) :confused:

Ivanzg05
01.11.2008., 07:45
2 Annaaa; NIšta se ne brini. Mja frendica je imala svadbu krajem 11. mjeseca i vani je bio pravi proljetni dan. Jedino šta radnije morate odraditi to je slikanje ako nećete imati sve noćne slikice. Ali mislim da to nije problem. A za ljude se ne sekiraj... pa sigurno i tebe zovu po svadbama... pa niko ne razmišlja dali je ljeto i jako vruće ili zima i treba ti kaput...
Prema tome biraj i kreiraj svoj dan onda i kad VAMA dvoma to odgovara.
Kad bi svi razmišljali o drugima mislim da se nikad nebi poudali ;-))))

A sad malo komentara na restać ''Kod Štefa''.... Ne mogu probaviti ljude koji pljuju po nekome ili nečemu samo zato što to nije nešto zvučno, razvikano ili čitaj prosto rečeno ELITNO.... Pa šta to znači da je manje dobro?! Ne razumijem... Ako mi se sviđa restoran i odgovara mi ponuda zar je važno kako se zove i idi se nalazi?!!!
Zar nekima ime restorana donosi odluke dali će otići nekima na svadbu ili ne?!
Ne kužim zašto uopće potreba na taj način komentirati i na kraju možda svjesno možda nesvjesno vrijeđati.

Pitala bi ja (neznam sad kako se zove curka koja je napisala post) da joj dođu brat ili sestra i daju pozivnicu za svadbu ''Kod štefa'' kaj im nebi otišla zato kaj joj zvuči ružno??!!!

WestIN, Sheraton i i ni bi bio dovoljno dobar za takve...zato što su zvučna imena... A sigurna sam da nisu ništa puno bolji ili puno gori od ostalih. Sve je to ljudi moji tu negdje i važno je na kraju da smo mi zadovoljni svojim izborom.

A što se tiče pušača... e pa sad... vidjet ćemo kako i šta će biti ;-)))))
Moram se raspitati koliko su kazne .-))))))))))))))))) :lol::lol::lol:

annaaa
01.11.2008., 09:18
uf, mislim da niš od antunovića, imat ćemo oko 150 ljudi a frajer ne da u onu novu dvoranu ako ima ispod 200 :( sad nam je i veći izbor ali nemam pojma di bi sad. mi bi najrađe ljetno vjenčanje, tj.kraj osmog mjeseca. najrađe bi trajbar al nema prije 10-tog mjeseca (subote). rado bi i onaj šator na jarunu, ali mislim da je njima minimum isto 200 ljudi. možda i onaj marincel?
sada gledamo i spoon. jel zna neko nešto o njima? vidim da je blaah rekla da ima tamo svadbu, i da je catering majetić. zanima me zapravo da li se nekom svidio prostor kao takav itd., mislim nekom ko je bio tamo na svadbi?

Ivanzg05
01.11.2008., 09:28
uf, mislim da niš od antunovića, imat ćemo oko 150 ljudi a frajer ne da u onu novu dvoranu ako ima ispod 200 :( sad nam je i veći izbor ali nemam pojma di bi sad. mi bi najrađe ljetno vjenčanje, tj.kraj osmog mjeseca. najrađe bi trajbar al nema prije 10-tog mjeseca (subote). rado bi i onaj šator na jarunu, ali mislim da je njima minimum isto 200 ljudi. možda i onaj marincel?
sada gledamo i spoon. jel zna neko nešto o njima? vidim da je blaah rekla da ima tamo svadbu, i da je catering majetić. zanima me zapravo da li se nekom svidio prostor kao takav itd., mislim nekom ko je bio tamo na svadbi?

Možda da pogledaš SE-MI što se tiče šatora jel znam da oni imaju i restać i šator opcije.
A od Hotela...znam da u Zovku možeš jedino petak ako si ispod 250, možda da probaš hotel Phoenix, Antunović u Španskom, Hotel Miral i Porin u Novom ZG-u.
A od restaća možda Licitar, Zlatna medalja... to mi trenutno pada na pamet... Ako nisam izbrisala sve spremljeno dok smo mi tražili mogu ti poslati koš koju ''preporuku'' ako ti zatreba... Neznam tip čega ti se sviđa pa mi je teško predložiti ;-)

tepsija
01.11.2008., 11:04
bila sam nema dugo u spooonu na svadbi. Izgledalo je jako lijepo, napravili su aperitiv bar na terasi i tamo su ljudi minglali prvih sat vremena, a i oko ponoci smo izisli na terasu gledat vatromet koji je bio iza hyppa. Stolovi su bili okrugli, bijele navlake, sve lijepo servirano,... sam prostor je decentan i zanimljiv (one crvene ruze sto vise su mi jako zgodne, osvjeze prostor, i cak se nije tuklo s temom koja je bila lagano ruzicasta jer su samo u jednom dijelu sale)

jedini minus je sto je sank izmedju stolova i plesnog podija pa moras ustat da vidis prvi ples, tortu i tako...

klopa je bila fina, jedino ne znam tko im je radio

annaaa
01.11.2008., 14:55
hvala puno tepsija!
mi u ponedjeljak idemo al frendovi su se neki dan raspitivali i sve kaj su nam rekli je baš ono što smo htjeli, tako da smo malo sad u euforiji :rofl: još ima i termin koji hoćemo.
ovo za šank ćemo vidjet kak to izgleda, al ako je to jedina mana, nema šta. nigdje nije savršeno.

e da, jel znaš možda kolko ljudi je bilo na svadbi? nama su rekli da je maximum 160.

Francesca
01.11.2008., 16:20
Hvala draga! Već sam dobila ponudu za petak slijedeće godine jer mi ništa drugo ne ostaje (čak sam i na to pristala samo da imam tamo svadbu). Ja sam isto uzela sve najjednostavnije jer me bilo strah cijene koju ću vidjeti na ponudi a i nisam htjela neke perverzije. Joj samo se nadam da im je klopa ok i još me samo mući torta, janjac i odojak. Koliko ti imaš ljudi i koji si bend uzela?

Ne brini - ja sam uzela srijedu jer za mojih jadnih 50 ljudi nisu htjeli dati ni petak a kamoli subotu :) A već godinam si želim tamo svadbu tako da sam i dragog uspjela uvjeriti da je srijeda pravi dan za naše vjenčanje :lol:
Joj jadan on sa mnom... ali u četvrtak je praznik pa je kao ok...

Tortu su mi preporučili iz slastičarne MM iz Rudeša, ali moram otići tamo to probati pa ak mi bude ok, uzet ću nju jer onda nemam brige oko toga jel došla torta ili nije...

A za janjetinu se još nismo odlučili a cijena nam je već na 55 E i to za švedski stol...

Mi ćemo imati DJ... jedini ljudi prek 40 će biti naši roditelji pa smo to zamislili više kao tulum, dakle DJ i light show i sve bude mrak :)

A hoćete imati vjenčanje u kapelici ili tamo na imanju?

blaah
01.11.2008., 16:39
hvala puno tepsija!
mi u ponedjeljak idemo al frendovi su se neki dan raspitivali i sve kaj su nam rekli je baš ono što smo htjeli, tako da smo malo sad u euforiji :rofl: još ima i termin koji hoćemo.
ovo za šank ćemo vidjet kak to izgleda, al ako je to jedina mana, nema šta. nigdje nije savršeno.

e da, jel znaš možda kolko ljudi je bilo na svadbi? nama su rekli da je maximum 160.

odit pogledati jer će vam čim uđete unutra bit jasno da je prostor super. A mislim to ja govorim jer smo mi oboje čim smo ušli samo se pogledali i znali da je to, to... Prostor je lijep i bez dekoracija... i puuuno prozora i kamen sivi na zidu i veeelika terasa. Mi ćemo skinut one crvene ruže jer mi se crveno ne uklapa i stavit bršljan... I imat ćemo kockaste stolove, a ne okrugle da izgleda malo manje kao svadba, a više modernije, a i lakše mi je rasporedit ljude tak pa će bit i većih i manjih stolova. Da, hranu radi Majetić i u stvari s njima i dogovaraš cijenu i detalje jer su oni jedni od vlasnika prostora.
A što se šanka tiče, mi ćemo iza šanka stavit švedski stol, a svi stolovi će biti postavljeni tako da svi sve vide! može se!:top:

tepsija
01.11.2008., 17:02
bilo je cini mi se 17 stolova sa 8-10 ljudi.... oko 150 ljudi. vise ne bi stalo.

annaaa
01.11.2008., 17:15
koliko ćete vi blaah imati ljudi?
imaš savršen termin, mi ćemo uzet subotu prije ili onu poslije, ako se naravno odlučimo uzet ovdje. znat ću više u ponedjeljak. :)

a nisam znala da se mogu skinut ruže, al meni su jako lijepe i super se uklapaju u ambijent. inače ja sam htjela da sve bude u lavanda-srebrnim tonovima, ali ovdje se ta tamno crvena super uklapa jer je prostor malo tamniji.

Zi-Go
01.11.2008., 22:14
Ne brini - ja sam uzela srijedu jer za mojih jadnih 50 ljudi nisu htjeli dati ni petak a kamoli subotu :) A već godinam si želim tamo svadbu tako da sam i dragog uspjela uvjeriti da je srijeda pravi dan za naše vjenčanje :lol:
Joj jadan on sa mnom... ali u četvrtak je praznik pa je kao ok...

Tortu su mi preporučili iz slastičarne MM iz Rudeša, ali moram otići tamo to probati pa ak mi bude ok, uzet ću nju jer onda nemam brige oko toga jel došla torta ili nije...

A za janjetinu se još nismo odlučili a cijena nam je već na 55 E i to za švedski stol...

Mi ćemo imati DJ... jedini ljudi prek 40 će biti naši roditelji pa smo to zamislili više kao tulum, dakle DJ i light show i sve bude mrak :)

A hoćete imati vjenčanje u kapelici ili tamo na imanju?

Ma budi sretna, što bi ja dala da mogu imati manju svadbu - treba manje para i bolji je tulum (ne izgubiš se u masi i nemaš hrpu rodbine koju ni ne znaš a moraš ih pozvati - sve samo tvoja ekipa). Baš ti zavidim :s Ma ja taj Trajbar snimam već 3 godine i na kraju mi godinu dana unaprijed nema slobodna subota. Vjenčanje bi isto htjela na njihovom imanju ili u kapelici ali nema se nažalost para za to, tako da mi ona ljepota od prostora nije od nikakve koristi osim za fotkanje i žicanje da se slikam na konju :top: Još uvijek se malo nečkam oko cijene jer smo stvarno uzeli najjednostavniji meni da bude što jeftinije i dosta mi je skupo za petak (nije uključena torta, vino, kolači - 53 EUR + plačaju se konobari poslije ponoći). Za švedski stol ljudi imaju po 7-8 vrsta glavnog jela i cca toliko hladnog predjela pa je cijena tu negdje a mi ovdje imamo 3 vrste mesa za glavno jelo (pretpostavljam da je tako zbog plačanja usluge konobara). Ali sad kad pogledam npr. cijene u Antunoviću (Špansko) - 51 EUR za petak i nije uključena torta i kolači. Stvarno sam već izgubljena u svemu - ali i dalje me vuće ona priroda u Trajbaru, a Antunović mi udaljen minutu od stana.
A gdje češ ti - imanje ili kapelica ili ona crkvica na ulazu u Zaprešić? Čula sam da je kapelica Novi dvori negdje oko 900 EUR?
E da mući me još i crkva jer mi je kuma rekla da su preko tjedna mise oko 18:30 i da tek mogu doći na red oko 19:15h, pa dok ja završim sa svime i dođem do Trajbara, već je mrak i nikakve koristi od onog šatora gdje je piće dobrodošlice - da li znaš da li je to osvjetljeno navečer?

ja2982009
02.11.2008., 08:55
Mislimo li na isti hotel Phoenix u Sesvetama?!!!
Ako da mislim da bi bilo dobro da se raspitaš još jednom ili odeš na njihov web i pronađeš menue... Mi ih doma imamo pet komada i u svakom je janjetina.
Stim da imaju opciju i da donostite svoju ali onda cijena ide dole... Tako da mislim da ste se krivo skužili ;-))) :confused:

Da baš na taj Phoenix. Zam, i ja imam taj menu i piše janjetina, naravno....ali ne piše koja je cjena za koju opciju....ja sam skužila da je tih 60 eura u biti bez te janjetine.....ma idem baš danas tam probat uloviti nekoga da s njim razgovaram.....na žalost prek tjedna mi je to neizvedivo jer stalno radim neke ljeve smjene a dragi prekvremene pa je nemoguće da gospođu koja je za to zadužena ulovimo jer kaže da je tamo do 4. čak se ponudila da ostane duže koji dan.....ali ne znam baš da li bi se oduševila idejom da nas čeka do 6-7 kad dragi završava.

e hvala na informaciji....ovaj forum je zbilja zakon....svi su spremni pomoć....skidam kapu....:top:

Francesca
02.11.2008., 11:14
A gdje češ ti - imanje ili kapelica ili ona crkvica na ulazu u Zaprešić? Čula sam da je kapelica Novi dvori negdje oko 900 EUR?
E da mući me još i crkva jer mi je kuma rekla da su preko tjedna mise oko 18:30 i da tek mogu doći na red oko 19:15h, pa dok ja završim sa svime i dođem do Trajbara, već je mrak i nikakve koristi od onog šatora gdje je piće dobrodošlice - da li znaš da li je to osvjetljeno navečer?[/QUOTE]

Je, navečer ti osvjetle taj mali šator i to jako lijepo izgleda.
Potraži na Slikicama s vjenčanja slike od NikolineC. Ona je nedavno imala tamo svadbu i baš je uslikan taj šator kad je osvjetljen i jako lijepo izgleda...

A šta ne može vjenčanje biti prije mise?
Probaj razgovarati sa svećenikom, sigurno ćete naći neko rješenje...

Mi imamo na kapelici vjenčanje :cerek:

hana-z
02.11.2008., 17:48

Ne znam kako je bilo prije, ali sada je stvarno dobro. Morala sam iskomentirat jer sam bila ugodno iznenađena. Nisam bila nikad prije uopće u tom kraju, pa nisam to očekivala. :mig:

hana-z
02.11.2008., 17:55
Hvala Ti! baš sam se raspitivala još malo za "Štefa" i jako puno mi je pomogao ovaj tvoj komentar. Kad smo dragi i ja došli na razgovor taman su konobari slagali stolove, da, u rukavicama, gazda nam je govorio da tako moraju raditi kako bi se što prije prilagodili EU... savjetovao nas je na što sve moramo paziti kad se idemo raspitivati u drugim restoranima (npr. da neki ne kažu da se dodatno plaćaju presvlake za stolice itd.).
Uglavnom, rekao je da će uvijek imati malo niže cijene od konkurencije i restorana u tom dijelu grada, kao i do sada, i zato stalno imaju posla...

Što se tiče Čučerja, ja sam "iz grada", a živjet ću u Čučerju i dapače, jako se veselim - tamo nisu opterećeni kao mi "iz grada" koji vrednujemo ljude prema mjestu u kojem žive. :rolleyes: Tko dugo (ili nikad) nije bio u Čučerju, neka malo ode - možda je to bilo selo, danas više nije, ja živim u "elitnom" djelu pod Sljemenom a u ulici još nemam kanalizaciju:ne zna:, za razliku od Čučerja. Mislim da se ovdje raspravlja i daju savjeti o restoranima i vjenčanjima pa neću više komentirati, samo nisam mogla ovo prešutjeti, što je netko naveo

Još jednom hvala:s

Znam, i sama sam bila iznenađena jer nisam znala ni gdje je to.. :ne zna:

blaah
02.11.2008., 18:35
koliko ćete vi blaah imati ljudi?
imaš savršen termin, mi ćemo uzet subotu prije ili onu poslije, ako se naravno odlučimo uzet ovdje. znat ću više u ponedjeljak. :)

a nisam znala da se mogu skinut ruže, al meni su jako lijepe i super se uklapaju u ambijent. inače ja sam htjela da sve bude u lavanda-srebrnim tonovima, ali ovdje se ta tamno crvena super uklapa jer je prostor malo tamniji.

mi zovemo 100 pa računam na 90-tak.. za sada:mig:

a termin mi je taj jer se dragi bojao da ako uzmemo vikend poslije, ljudi već krenu na more pa im zakompliciramo život, a sad se ja bojim da me ne strefi neka kišurina kak zna lupit u šestom...
ali dobro... život je kompromis:cerek:

annaaa
02.11.2008., 18:49
da, to je taman broj, onda i možeš skombinirat da ti nije niko iza šanka. mi ćemo možda i odustat upravo zbog toga, jer bi trećina gostiju bila iza šanka a to mi je malo glupo. ma ne brini zbog kiše, ako i padne, bar neće biti zima a onda se i da stisnut na terasi ispod suncobrana. tak smo mi jednom proveli skoro cijelu jednu svadbu :D

mi si razmišljamo, ak uzmemo 20.6., da je 22.6. praznik (ponedjeljak) pa da ne bi ljudi zgibali na more ili negdje, a ne mogu nigdje kad moraju doć na svadbu :mig:

i još nešto, gdje ide stol od mladenaca? :ne zna: gledala sam dosta slika i stolovi su bili samo lijevo i desno, a muzika u sredini na onom zidu nasuprot šanka.

blaah
02.11.2008., 18:59
pa iskreno, meni je Robert (šef sale) rekao da mogu razmještat gdje god mi koga padne na pamet, a mi ćemo vjerojavtno imati tako u sredini podij, a sa strane sjedenje, a za naš stol se još nisam odlučila... opcije su da ga stavimo u kut onog povišenog dijela sa ružama, na drugu stranu desno gore negdje na sredinu ili skroz preko puta benda na dnu podija....:ne zna:

a da imam više ljudi ja bi stavila da su mi bend i podij na onom desnom povišenom dijelu, a u onom niskom i onom s ružama ljudi sjede, naš stol u tom s ružama. Ili čak uz onaj kameni zid di inače bend stoji... Tak je podij nešto uži, ali svi sve vide...:ne zna:

annaaa
02.11.2008., 19:11
ne znam, kužim o čem pričaš, al ću bit pametnija kad sve vidim sutra i nadam se da će mi i oni sami tamo predložit par ideja, ipak su imali vjerovatno iskustva s većim brojem ljudi.

hvala i pišemo se još, idem sad pretresat malo popis gostiju :mig:

blaah
02.11.2008., 19:12
hoćeš slike prostora? Imaš?
evo link za svaki slučaj :)

http://public.fotki.com/blaah/spoon/

Mujer_latina
02.11.2008., 21:02
Da baš na taj Phoenix. Zam, i ja imam taj menu i piše janjetina, naravno....ali ne piše koja je cjena za koju opciju....ja sam skužila da je tih 60 eura u biti bez te janjetine.....ma idem baš danas tam probat uloviti nekoga da s njim razgovaram.....na žalost prek tjedna mi je to neizvedivo jer stalno radim neke ljeve smjene a dragi prekvremene pa je nemoguće da gospođu koja je za to zadužena ulovimo jer kaže da je tamo do 4. čak se ponudila da ostane duže koji dan.....ali ne znam baš da li bi se oduševila idejom da nas čeka do 6-7 kad dragi završava.

e hvala na informaciji....ovaj forum je zbilja zakon....svi su spremni pomoć....skidam kapu....:top:

Sad ste i mene zbunili. Kad provjerite cijenu menua za Phoenix Sesvete sa / bez janjetine-odojka, daj stavite na forum da znam,please. Ako meso osiguravaju mladenci, jer dovoljno da ima žig ili mora biti iz registriranog obrta,mesnice?

annaaa
03.11.2008., 08:39
hoćeš slike prostora? Imaš?
evo link za svaki slučaj :)

http://public.fotki.com/blaah/spoon/

thanks! našla sam i ja neke

http://flickr.com/photos/vidfood/sets/72157608357874348/show/

ja2982009
03.11.2008., 13:01
Sad ste i mene zbunili. Kad provjerite cijenu menua za Phoenix Sesvete sa / bez janjetine-odojka, daj stavite na forum da znam,please. Ako meso osiguravaju mladenci, jer dovoljno da ima žig ili mora biti iz registriranog obrta,mesnice?

pazi oni ti imaju cjene izražene bez pdv-a (glupost po mom mišljenju jer ćemo podv i ovak platit pa čemu onda to, jednostavno bi to odmah trebalo biti uračunato i mir).....
pa dakle kažu bez janjetine i kolača 51 euro - 55 (s pdv-om), a s janjetinom i kolačima 63 eura (uračunali su pdv), iako da ti iskreno kažem kako smo došli na tu cifru ja nema pojam jer je sve bilo onak na brzaka....cjenik nisam dobila....čovjek nam je to samo onak ispričao....ma ne znam....mislim da nećemo ipak tamo sve je to meni nejasno.....prevelika cifa...a ništa jasno...kad dođeš na razgovor i hoćeš da ti pričuvaju termin nekakva je panika oko toga da se kapara donese što prije...ma nemam pojma odmah sutra ili preksutra nakon razgovora.....a kapara je 500 eura ak te zanima.....
a ono za janjetinu i žig bnemam pojma....kažem ti nbila je nekakva žurba kad smo došli tak da pola toga nisam uspjela piti....ali znama da u antunoviću traže registriran obrt, pa dakle moglo bi to i ovdje biti tako....

Mujer_latina
03.11.2008., 16:32
pazi oni ti imaju cjene izražene bez pdv-a (glupost po mom mišljenju jer ćemo podv i ovak platit pa čemu onda to, jednostavno bi to odmah trebalo biti uračunato i mir).....
pa dakle kažu bez janjetine i kolača 51 euro - 55 (s pdv-om), a s janjetinom i kolačima 63 eura (uračunali su pdv), iako da ti iskreno kažem kako smo došli na tu cifru ja nema pojam jer je sve bilo onak na brzaka....cjenik nisam dobila....čovjek nam je to samo onak ispričao....ma ne znam....mislim da nećemo ipak tamo sve je to meni nejasno.....prevelika cifa...a ništa jasno...kad dođeš na razgovor i hoćeš da ti pričuvaju termin nekakva je panika oko toga da se kapara donese što prije...ma nemam pojma odmah sutra ili preksutra nakon razgovora.....a kapara je 500 eura ak te zanima.....
a ono za janjetinu i žig bnemam pojma....kažem ti nbila je nekakva žurba kad smo došli tak da pola toga nisam uspjela piti....ali znama da u antunoviću traže registriran obrt, pa dakle moglo bi to i ovdje biti tako....

Thanks..iako i dalje ne kužim. Meni su prije isprintali da je taj menu od 51 E za 2009. 5 eura skuplji (mislim svi su 5 eura skuplji) plus PDV pa to ispadne oko 68 eura bez janjetine/odojka i kolača, ali ima kao 10 % popusta na gotovinu, na kartice 3 % gore. Jesi ti pitala baš za 2009?

ja2982009
03.11.2008., 17:26
Thanks..iako i dalje ne kužim. Meni su prije isprintali da je taj menu od 51 E za 2009. 5 eura skuplji (mislim svi su 5 eura skuplji) plus PDV pa to ispadne oko 68 eura bez janjetine/odojka i kolača, ali ima kao 10 % popusta na gotovinu, na kartice 3 % gore. Jesi ti pitala baš za 2009?

hehe... pa ti si informiranija od mene.....kažem ti...nikavu cjenu nisam dobila na pismeno....samo nam je čovjek pričao....dobro da sam pohvatala i ovo malo što znam.....uglavnom za mene je phoenix otpao baš zbog toga....išla sam na razgovor a nakon njega izašla još manje informirana nego što sam bila.....čovjek nas je toliko smotao da smo čak rekli da ćemo donjet kaparu pa se sad spremam na neugodnbu dužnost zvanja da mu kažem da ipak neću....
da pitala sam baš za 2009 godinu i reko mi je da je za 2009 godinu 5 eura skuplji....
u biti i odustala sam zbog tih svih nejasnoća....jer nikako nisam mogla skužiti kakva bi cjena u konačnici trebala biti....ma koma......
idemo sutra u citadelu i mislim da je to to.....sa svom klopom uključujući tortu i kolače i naravno janjetinu i štrukle i sa svim troškovima mogućim ne bi nas ispalo više od 45 eura po osobi.....

kika78
03.11.2008., 18:58
Spoon

Zanima me kakve su cijene menua i što sve ulazi u cijenu ?
Hvala :mig:

gorky
03.11.2008., 19:33
Nakon jednog jako lijepog i nezaboravnog iskustva svoga vjenčanja u Bunčiću imam potrebu da to iskustvo podjelim sa Vama..
Naime, naše vjenčanje bilo je u staroj sali kleti obitelji Bunčić na Martin bregu, cca 130-ak ljudi.
Već godinu unaprijed, sada moja žena i ja, rezervirali smo gore navedenu salu i pritom smo sve dogovarali sa jednom izuzetno profesionalnom i dragom osobom po imenu Slađa. Sve što smo se dogovarali prije svadbe bilo je ispoštivano, te je sama svadba odrađena izuzetno profesionalno, Što se tiče hrane i pića, bilo je svega u velikim količinama, a kada bi nešto falilo na stolu, spretna i ljubazna ekipa konobara nadopunjavala je prazne plate te udovoljavala sve zahtjeve mojih gostiju (to su mi naravno ljudi pričali poslije svadbe). Hrana je bilo jako ukusna, i sve što je ostalo, drugi dan nam je spremljeno za doma.
Isto tako da napomenem prije smo gledali par sala, gdje su nam malo toga ponudili za velike novce da ne govorim da su nam nudili sale gdje se posebno plaćaju čaše, bešteci i tanjuri...Nakon svih tih sala odlučili smo se za Bunčić koji nam i nije bio tako blizu s obzirom da smo na zapadu grada, ali vrijedilo je svega te ga ovom prilikom toplo preporučujem.:top:

annaaa
03.11.2008., 20:13
Spoon

Zanima me kakve su cijene menua i što sve ulazi u cijenu ?
Hvala :mig:

ovako, bili smo danas i prilično je skupo. dao nam je neku ponudu na papiru koja se naravno može potpuno promijeniti. imaš neka jela koja ne znam ni pročitat i jela tipa zečjeg batka punjenog vrganjima pa rižoto sa suhim smokvama itd. kužite, ne? :mig: al mogu se uzet klasična jela. piće sa finim buteljama je 150 kuna po osobi, meniji oko 330 kuna po osobi, janjetinu sam donosiš al ti oni naplaćuju prilog 15 kuna po osobi, posluga se plaća 100 eura po satu nakon ponoći. ispadne između 70 i 80 eura. dekoracije prostora i sve drugo šta hoćeš plaćaš dodatno, plus još kolači i torta sami. gratis dobivaš voćni buffet. mislim, sve u svemu, jako skupo.

možda bi to bilo ok za neku manju svadbu, ali mi bi morali imati 40 ljudi iza onog šanka i to je stvarno izolirano tak da ne bi. još ak mi padne kiša pa nemam niš od terase :rolleyes:

zaboravila sam pitat dal se garaža plaća.
jako je lijepo, nema šta, ali nekak mi nije sjelo.

mi smo još uvijek na opciji antunović jer je dvorana isto jako lijepa, moderna, nedavno otvorena, menu se isto može birat, butelje isto, sve kaj hoćeš. mi dobijemo još apartman i slobodno korištenje bazena, jacuzzia, sef, i možemo biti u sobi do 20h u nedjelju.

još ćemo ić u trajbar ovaj tjedan, jer se do četvrtka moramo odlučit za antunović.

ja2982009
04.11.2008., 06:26
ima li netko kakvu informaciju o restoranu Mali raj. Pliz pliz....u biti me zanima kava je klopa i slično....onaj subjektivni dojam.....danas idem pitati za objeknivne činjenice poput cijene....pa eto da imam bar neki pojam o restaču....

kika78
04.11.2008., 13:14
Spoon
ovako, bili smo danas i prilično je skupo. dao nam je neku ponudu na papiru koja se naravno može potpuno promijeniti. imaš neka jela koja...

Hvala ti puno!:top:

Meni je prostor fenomenalan pa me zanimale cijene i dali se uopće isplati pogledati uživo.Mora se priznat da je stvarno skup...
Ali dragi i ja smo smanjili broj ljudi na 80 tak da ga možda i uspijem "obraditi" :D Vidjet ćemo..

kika78
04.11.2008., 13:43
ima li netko kakvu informaciju o restoranu Mali raj. Pliz pliz....u biti me zanima kava je klopa i slično....onaj subjektivni dojam.....danas idem pitati za objeknivne činjenice poput cijene....pa eto da imam bar neki pojam o restaču....

Ja čula same pohvale za taj restoran a nova sala je idealna za velike svadbe.
Cijene su realne.Mislim da nećeš fulati... :mig:

blaah
04.11.2008., 18:19
Hvala ti puno!:top:

Meni je prostor fenomenalan pa me zanimale cijene i dali se uopće isplati pogledati uživo.Mora se priznat da je stvarno skup...
Ali dragi i ja smo smanjili broj ljudi na 80 tak da ga možda i uspijem "obraditi" :D Vidjet ćemo..

nama je ispalo 73 eura po glavi sa njihovom janjetinom i svinjom, dodala sam i red bull u pića da ima cijelu noć i bijeli Freixenet šampanjac s jagodama, a od hrane hladnih predjela 7, toplih tri, juha, glavnih jela 4, pa odojak i janjetina s prilogom i vinski gulaš za kraj uz opciju za vegetarijance za svaki slijed
mi nosimo kolače i tortu i vino jer smo tak htjeli, ali su mi nudili svoju tortu i vino, za kolače se ne sjećam... Meni nam je tzv obična hrana.
E i u cijeni od 73 eura po glavi je i posluga nakon ponoći, ja stavila do 4 u kalkulaciju.
Ja sam pitala i za garažu, ali mi je šef sale rekao da se možemo parkirati vani na parkingu jer je subota i nema nikog od poslovnjaka i sve je prazno, a ne plaćamo nikaj.

Eto..:mig:

blaah
04.11.2008., 18:23
možda bi to bilo ok za neku manju svadbu, ali mi bi morali imati 40 ljudi iza onog šanka i to je stvarno izolirano tak da ne bi. još ak mi padne kiša pa nemam niš od terase :rolleyes:

ja sam ga i za to pitala pa mi je rekao da bez problema možemo staviti veeelike uncobrane i spojiti ih da to riješimo..

Držim fige za daljnje traganje!!!:top:

Helly7
04.11.2008., 18:38
Vidim da ste malo pisali o restoranu "Kod Štefa", ja iz svog iskustva mogu reći da je tamo super! Prostor, hrana i ljubaznost osoblja zavređuju najbolje ocjene! I ne nije bilo ružno u pozivnicama da se svadbena svečanost održava u restoranu "Kod Štefa", jer ima i puno glupljih naziva, npr "Antunović"?!?, "Zlatni kokot", "NK Lučko", "Konjički klub Trajbar", to sve nisu fensi šmensi imena ali bitna je ponuda samih restorana a neko ime koje ti gost zaboravi odmah nakon što pročita pozivnicu i više ga se ni ne sjeti.

blaah
04.11.2008., 18:44
Vidim da ste malo pisali o restoranu "Kod Štefa", ja iz svog iskustva mogu reći da je tamo super! Prostor, hrana i ljubaznost osoblja zavređuju najbolje ocjene! I ne nije bilo ružno u pozivnicama da se svadbena svečanost održava u restoranu "Kod Štefa", jer ima i puno glupljih naziva, npr "Antunović"?!?, "Zlatni kokot", "NK Lučko", "Konjički klub Trajbar", to sve nisu fensi šmensi imena ali bitna je ponuda samih restorana a neko ime koje ti gost zaboravi odmah nakon što pročita pozivnicu i više ga se ni ne sjeti.

Da budem iskrena, ja i muž smo prvo kad smo malo istraživali po netu sale, bili oduševljeni imenima tipa Kod Štefa, kod... nije bitno... I da smo odabrali takav neki prostor već smo i isplanirali pozivnice da bi sve bilo vrlo smiješno sročeno kao poruke sms-om kad nekog zoveš na kavu...:kava:
Mene bi oduševilo da dobijem pozivnicu na kojoj piše neđemo se kod Štefa:D

Francesca
04.11.2008., 18:46
Šta fali "Konjički klub Trajbar" ? Meni je baš fensi :)

Šalim se...

Slažem se da ime nije važno... jer da sve one mladenke koje se udaju kod Antunovića odu u njihov hotel u Sesvetam i da na slici vide gdina Antunovića, tj. nije fora u njemu kak zgleda (zgleda normalno) već sama ideja te slike - ono za krepat :lol:
Možda takvima koje pljuju po Štefu ne bi više ni Antunović bio fensi...

A Štef postoji već godinama i poznati je za zagrebački "brend" i prije je bio na dobrom glasu, pa jedno vrijme (očito ovisno o vlasnicima) nije baš bio u trendu, ali očito je čovjek poradio na svemu - sudeći po zadnjim komentarima...

Mislim ak ćemo pravo, šta je onda fensi ime? Samo Spoon, Bon Apetit? Ma dajte cure... odrastite...

blaah
04.11.2008., 19:17
Briga me za ime:top:
što je očito iz mog nicka:cerek:

annaaa
04.11.2008., 19:40
joj, to za imena su stvarno gluposti :rolleyes:
tak je meni rekla sestra od dečka da se ona nikad ne bi udala u restoranu/hotelu koji se zove antunović, da se ne bi slučajno njeno ime vezalo uz takvo. mene je to bilo baš uvrijedilo, ali o tom potom :mig:

bili smo danas i u bon appetitu i menu mi je savršen, imaju ljetni termin, tak da bi se mogla terasa iskoristit. malo mi se ne sviđa što je švedski stol, ali reko je da starcima se može donijeti na tanjur šta hoće, i juha naravno. jedini minus nam je izduženost prostora čisto zbog izolacije određenog broja ljudi. podij i bend su zamišljeni skroz na jednom kraju a onda svi ostali gosti onak u dužinu. a s obzirom na cijenu, jednostavno nam ne može biti mana. znači, iznad 130 ljudi je 75 eura plus 100 eura parking u garaži plus 80 eura servis konobara po satu poslije ponoći. u cijenu nisu uračunati suhi kolači ni dekoracija prostora. ispadne 80 eura, što bi i pristali da nam sve odgovara.

opće ne znam više gdje da tražim? se-mi mi se isto sviđa al mi se čini predaleko. trajbar mi je frajer dva puta danas odbio poziv i nije me nazvao natrag, a ne sviđa mi se ni što su pločice u dvorani (bar kako sam vidla na slikama, a možda se i uklapaju u prostor, pa da se neko ne uvrijedi).

dajte mi još neku ideju, pliiiiz...ne bi phoenix, lido, calypso itd. jer sam to vidla i bila tamo na vjenčanjima i iako mi je bilo lijepo, ja bi nešto drugo. znači nešto u rangu između 50 i 70 eura.

Francesca
04.11.2008., 19:58
annaaa sa si ga baš zakomplicirala...

jesi pogledala zeleni papar u samoboru? nisam tamo bila ali sam čula dobre komentare...

a jesi razmišljala o šatoru? pogleda si pod temu sa šatorima, sad ti je aktualna, i meni se teorija od frikuschice čini sasvim u redu...
jest da je šator dodatni trošak, ali ako uštediš na nekim drugim stvarima možda i ne ispadne tak skupo...
a znam da sajam 99 može postaviti na nekoliko lokacija u gradu - maksimir, pa onda u samoboru na nekom jezercu...

e da, jesi glelada hotel Palace? vidjela sam neke fotke kod nekog fotografa i čini mi se jako lijepo sređena dvorana jedino ne znam za koliko je ljudi...

a spoon?

a onaj plato u kaptol centru?

da imaš manje ljudi preporučila bi ti momentalno arcotel u branimiru ali ne stane ti tam puno ljudi...

iscrpila sam sve ideje :)

blaah
04.11.2008., 20:06
ček malo, pa bon appetit je manji od spoona, a i ta izduženost prostora napravi katastrofu s izolacijom ljudi, moja kuma tamo bila u svatovima i rekla mi je da ona nije ni skužila da ljudi sjede i iza onog šanka kod ulaza dok nije išla na wc, ti pak niš ne vide do podija ni ako ustanu...
Aha... a možda je vama predložio da podij pode uz ulaz i onaj šank, a svi sjede u ostatku?
Ja sam išla vidjeti samo bon app. i spoon tak da ti nisam baš od koristi za prijedloge...:(

e a kad smo već kod šatora..., Lido ti radi organizaciju otvorenih vjenčanja na nekom imanju u šestinama i prekraaaaaasno je, i to smo išli vidjet, ali sam smetnula s uma jer je nama put do tamo bio malo naporan pa sam se bojala da mi se pijani gosti ne slupaju kad idu kući...

annaaa
04.11.2008., 20:17
francesca, hvala, budem to pronjuškala :)
šator na jarunu mi je prelijep, bili smo tamo na svadbi, i sutra ćemo ih zvati.

blaah, ne čini mi se bon appetit manji od spoona, baš obrnuto. nama je predložio podij i bend uz onaj skroz drugi dio, ne tamo di je šank, nego tamo gdje su sada ona staklena vrata (koja bi se skinula).

blaah
04.11.2008., 20:22
Da, da, tako je bilo stavljeno i kada je moja kuma tamo bila i rekla kažem ti da ovi ljudi kaj su sjedili iza šanka uz ulaz nije ni znala da su bili tam...
ma jooj, to je tak sve komplicirano...
Mislim da Zagrebu fali prostor tipa bon appetit i spoon za malo više ljudi ili barem bez pregrada:top:

Crocy
04.11.2008., 20:26
Ljudi moji pomagajte, tražim dobar restoran za svadbu od 50-60 ljudi sa plesnim podijem, da je dobra klopa i lijep prostor, nešto tipa restoran Kvatrić, Cavalino i u tom stilu ali da se može smejstiti 50 tak ljudi i da ima i plesni podij.....U cavalino nažalost ide min 70 ljudi da to na nešto i izgleda, i da bitna je i terasica neka mala, područje Zagreba, prednost blizina maksića.....veliko HVALA

blaah
04.11.2008., 20:29
Crocy, znam da nije blizu maksića, ali pogleč si hipodrom, lijepoooooooo:top:
bar meni...
nekak onak na starinski jako ugodno i toplo!

annaaa
04.11.2008., 20:30
Da, da, tako je bilo stavljeno i kada je moja kuma tamo bila i rekla kažem ti da ovi ljudi kaj su sjedili iza šanka uz ulaz nije ni znala da su bili tam...
ma jooj, to je tak sve komplicirano...
Mislim da Zagrebu fali prostor tipa bon appetit i spoon za malo više ljudi ili barem bez pregrada:top:

slažem se! dođe mi da si izgradim dvoranu :rofl:

blaah
04.11.2008., 20:35
je to sam htjela napisat pa sam se prepala da netko ne pomisli da sam neka sitna mafija...:lol:

Francesca
04.11.2008., 20:38
Ljudi moji pomagajte, tražim dobar restoran za svadbu od 50-60 ljudi sa plesnim podijem, da je dobra klopa i lijep prostor, nešto tipa restoran Kvatrić, Cavalino i u tom stilu ali da se može smejstiti 50 tak ljudi i da ima i plesni podij.....U cavalino nažalost ide min 70 ljudi da to na nešto i izgleda, i da bitna je i terasica neka mala, područje Zagreba, prednost blizina maksića.....veliko HVALA

arcotel u branimir centru - prostor super sređen a klopa vrhunska a uopće nisu skupi i dobiš na poklon onaj mrak apartman koji košta 2000 kn za noć :top:

Crocy
04.11.2008., 20:38
Ma prednost je da je bliže ali cijeli Zagreb je OK.....ali tako nam je teško nači lijepi restoran za 50-60 ljudi , da ima plesni podij a da je ono na nivou da je lijep i da je dobra klopa.....gledali smo Cavalino, Staru Vuru, Kvatrić....tako nešto ali svugdje fali nekaj, recimo bili i cidjeli svadbu u Staroj Vuri, gosti gladni praktično za 440kn po osobi.....odličan je Arcotel ali u 6mj 2009 je zakon nepušenja na snazi i tamo gosti moraju van, mana kaj možemo do max 5 ujutro ostati, Kvatrić isto tako radi buke susjeda, Cavalino idealno ali je 50 ljudi premalo....

Crocy
04.11.2008., 20:40
arcotel u branimir centru - prostor super sređen a klopa vrhunska a uopće nisu skupi i dobiš na poklon onaj mrak apartman koji košta 2000 kn za noć :top:

Sve najbolje, frend mi to vodi i sve bi napravio ali je problem pušenje i ostanak do ono 5 i malo još a znam da ljudi budu do 7 sa muzikom jer ih ja nebum doma prvi pustio :-)

Francesca
04.11.2008., 20:44
a Trajbar?

nije što je moj ali :)

nisam skužila za koji termin trebate ali možda možete nekaj skemijat ali obzirom na broj ljudi eventuralno nedjelju...

a citadela u sesvetama?

blaah
04.11.2008., 20:45
nemam pojma kakvi su detalji u hipodromu, ali je lijep:ne zna:

Ivanzg05
04.11.2008., 20:54

Ako ne uspiješ nikoga naći samo se javi na PM pa ti pošaljem broječek... Vjeruj mi da dobiješ sve informacije i da su ljudi više nego super.

kika78
04.11.2008., 21:33
Restoran Spoon

nama je ispalo 73 eura po glavi sa njihovom janjetinom i svinjom, dodala sam i red bull u pića da ima cijelu noć i bijeli Freixenet šampanjac s jagodama, a od hrane hladnih predjela 7, toplih tri, juha, glavnih jela 4, pa odojak i janjetina s prilogom i vinski gulaš za kraj uz opciju za vegetarijance za svaki slijed...

Blaah,
nakon ovog tvog osvrta vratila mi se nada u ovaj restoran... :cerek:
Sad se definitivno idemo raspitati za moguće kombinacije menua i cijena pa možda i složimo nešto prema našem budžetu :rofl:

Hvala :grli:

Rinchi
04.11.2008., 21:37
Evo čitam vas malo zadnjih tjedana jel smo i sami u organizaciji svadbe. Pa sam se odlučila prijaviti, možda nekome i pomognem (vidim da se neke curke raspituju za hotel Phoenix u Sesvetama).
To je bio naš odabir i mi smo svoju salu kaparili upravo tamo.
kad smo došli tamo i vidjeli salu to je bilo to što smo si mi tražili i zamišljali.
Gospodin s kojim smo sklapali ugovor i imali prvi razgovor bio je više nego ljubazan i jako puno nam pomogao oko svega (ako nekome zatreba neka se slobodno javi pa mu prosljedim broj).
Tako da mislim da ja2982009 nemaš šta izgubiti i dobro se raspitaj za sve.

arlenna
04.11.2008., 22:02

a Restoran Klub književnika? http://www.vjencanjesnova.com/cl_vjencanje_klub_knjizevnika.html

predivan prostor imaju i jako dobre cijene sa odličnom ponudom..:mig:

lbucar
04.11.2008., 22:19
Ma prednost je da je bliže ali cijeli Zagreb je OK.....ali tako nam je teško nači lijepi restoran za 50-60 ljudi , da ima plesni podij a da je ono na nivou da je lijep i da je dobra klopa.....

Da malo razbijemo temu tipa, phenix, trajbar, semi, bon apetit, antunovic ......:kava:

Ovaj popis bi se mogao uklopiti u opis želja Crocky-ja

Restoran Rossini
Restoran Kaptolska klet
Klet Cinkuš
Restoran Sempre - Zagreb toranj
Restoran Turk
Restoran Tribina
Restoran Klub književnika
Restoran Kalelarga
Restoran Porin
Restoran Dva goluba
Restoran Leut

Prvi i sedmi imaju problen s terasom (pušenje :rolleyes:)
Nisam odabirom ulazio u Samobor, Sesvete, Zaprešić ....

Sad imaš što gledati dva tjedna :D

blaah
04.11.2008., 22:23
Restoran Spoon

Blaah,
nakon ovog tvog osvrta vratila mi se nada u ovaj restoran... :cerek:
Sad se definitivno idemo raspitati za moguće kombinacije menua i cijena pa možda i složimo nešto prema našem budžetu :rofl:

Hvala :grli:

Molim! Teta iz majetića s kojom sam ja dogovarala, odmah sam joj rekla da će moj tata past u nesvjest ako na jelovniku vidi žablju ikru na posteljici od brusnice i da bi mi neki staromodniji jelovnik. Dala mi dva pa sam ja kombinirala jedan. Bilo je veći broj jela, ali sam ja zaključila da bolje da imam manje da se ljudi ne pogube... i o svakoj stvari smo se baš lijepo dogovorile.
Eto, moje iskustvo pozitivno..

frikuscha
04.11.2008., 23:13
a Restoran Klub književnika? http://www.vjencanjesnova.com/cl_vjencanje_klub_knjizevnika.html

predivan prostor imaju i jako dobre cijene sa odličnom ponudom..:mig:

To je bio moj izbor na prvi pogled.
Onda, na drugi je isplao da su stvarno ali stvarno previše skupi s obzirom na ono što nude. :ne zna:
Za tu istu cijenu možeš i u Esplanadu i u Sheraton i u Mimaru...

Makar im je prostor predivan... :)

Mischa
05.11.2008., 06:48
Frikuscha, ne znam kad si ti bila kod njih..ali ako uzmes u obzir da im je najskuplji meni €67..a da on ukljucuje vrhunska vina i ostalu cugu..te da nema dodatnog placanja konobara za serviranje, da se ne placaju posebno presvlake za stolice, te da dobiju mladenci aranzman za stol i male aranzmane za ostale stolove..fakat mi se i ne cini tak skupo...

A sumnjam da za €67 mozes dobiti esplanadu ili Sheraton

petrunjela1981
05.11.2008., 08:19
Nova sam na forumu i molim pomoć. Tražim restoran za svadbu u Zagrebu ili okolici za cca 80 ljudi. Važno mi je da je prostor lijep, da imaju okrugle stolove i da je dobra klopa. Svaki savjet je dobrodošao. Šta kažete na Samoborsku klet?

arlenna
05.11.2008., 10:04
To je bio moj izbor na prvi pogled.
Onda, na drugi je isplao da su stvarno ali stvarno previše skupi s obzirom na ono što nude. :ne zna:
Za tu istu cijenu možeš i u Esplanadu i u Sheraton i u Mimaru...

Makar im je prostor predivan... :)

oprositi ali kako su skupi kad im je meni od 47-65 eura sa svim dekoracijama..sa menuima na stolovima sa navlakama i numeriranim oznakama na stolovima sto drugdje sve plaćaš...s time da ovisi o meniju ali u ovaj od 65 eura idu sva buteljirana i vrhunska vina...tako da ja nebi baš rekla da mozes za te novce u Sheraton itd... jer sa svime time je Sheraton preko 90 eura!

arlenna
05.11.2008., 10:06
Frikuscha, ne znam kad si ti bila kod njih..ali ako uzmes u obzir da im je najskuplji meni €67..a da on ukljucuje vrhunska vina i ostalu cugu..te da nema dodatnog placanja konobara za serviranje, da se ne placaju posebno presvlake za stolice, te da dobiju mladenci aranzman za stol i male aranzmane za ostale stolove..fakat mi se i ne cini tak skupo...

A sumnjam da za €67 mozes dobiti esplanadu ili Sheraton

sorry nisam vidjela da si i ti napisala odgovor!

moram nadodati da u svim ovim hotelima Sheraton, Westin.. Esplanada početni meni otprilike je 60 eura ali s vašim pićima...tako da Frikuscha neznam koji si ti menue dobila od tih hotela i od Kluba književnika!

ŽirafČe
05.11.2008., 10:13
nisam stigla sve pročitati pa ne znam da li je netko vec to pitao,ali..mene zanima jel bon appetit vise za manji ili veci broj ljudi?
koliko sam uspjela pogledati slike prostora na njihovom sajtu izgleda mi dosta maleno i ugodno..
moj decko i ja smo si zamislili neku manju svadbicu,od kojih 60 ljudi max i bon appetit nam je predivan ali ne znamo da li je 60 ljudi premalo mozda..pa eto,cisto da mi netko odgovori ako zna..
tnx unaprijed

Mischa
05.11.2008., 10:29
Lennica, sad ispada da mi imamo deal sa klubom...a daleko smo mi od bilo kakvih dealova...samo smo bile na pravom mjestu u pravo vrijeme, pa smo sve cule iz prve ruke..

Reina
05.11.2008., 10:43
evo, ja ti, žirafče :D, mogu odgovoriti...
mi smo imali svadbu u bon appetitu i kod njih ti je minimum 75 gostiju. mi smo ih imali taman toliko i bilo je odlično! ni premalo, ni previše, taman!!!!!!

ŽirafČe
05.11.2008., 10:47
hvala ti puno! samo me eto zanimalo da li uopce ima smisla kretati dalje..
hmmm..sad cu morati jos ljudi pozvat,da napunim tu kvoticu od 75,hahahaha..
prostor mi je toliko divan da nema natrag!!

annaaa
05.11.2008., 10:52
za tako mali broj ljudi će ti bit idealno. meni se samo ne sviđa što je švedski stol obavezan, ali s manjim brojem ljudi nema gužvi pa ok. osobno, meni je najljepši prostor koji sam vidjela (od modernijih) spoon. tak da prije konačne odluke odi si i tamo pogledat. cijenovno su isti. :)

ŽirafČe
05.11.2008., 11:01
uf..i na njihovoj sam stranici bila i to mi je isto ludiloooo..
uopce ne znam sto bi i kud bi..malo sam jako zbunjena i uzbudena i tako to,hihihi..
ali eto,hvala bogu da ovdje ima vas tako divnih koji mogu uskocit s nekim korisnim savjetom hladnije glave od moje.

Reina
05.11.2008., 11:36
ne znam koja je cijena u spoon-u, ali u bon appetitu je 75 eura po osobi (ili 80, negdje sam pročitala, ali ne znam jel to istina). u tih 75 eura je sve uključeno: i piće i janjetina i odojak i kolači i torta! plaća se 60 eura poslije ponoći po satu. a i plaća se parking. nas je parking izašao kojih 100 eura, ništa pretjerano.
ima i tu veliku terasu oko restorana, ljudi su bili oduševljeni. doček smo imali na njoj i bilo je super. pogled je bio ludnica!

dakako, obzirom da je to bio moj svadbeni restoran, ja o njemu mislim sve najbolje...:cerek:

blaah
05.11.2008., 11:42
ne znam koja je cijena u spoon-u, ali u bon appetitu je 75 eura po osobi (ili 80, negdje sam pročitala, ali ne znam jel to istina). u tih 75 eura je sve uključeno: i piće i janjetina i odojak i kolači i torta! plaća se 60 eura poslije ponoći po satu. a i plaća se parking. nas je parking izašao kojih 100 eura, ništa pretjerano.
ima i tu veliku terasu oko restorana, ljudi su bili oduševljeni. doček smo imali na njoj i bilo je super. pogled je bio ludnica!

dakako, obzirom da je to bio moj svadbeni restoran, ja o njemu mislim sve najbolje...:cerek:

tu su negdje po svemu, razlika je što je nama spoon ispao zajedno s uslugom poslije ponoći 73 eura po glavi sa šampanjcem, bez vina i kolača jer smo tak htjeli, a u bon appetitu mi je striček dao cijenu za sve s vinima i kolačima 75 eura po glavi bez šampanjca i bez usluge nakon ponoći. Jedino što mi se niiikako nisu svidjela vina koja su nam ponudili, ali nisu niti u spoonu iako su nam bila zericu bolja. I u spoonu ne moramo plaćat parking. U svakom slučaju vrrrlo su si blizu:top:

Reina
05.11.2008., 11:48
tu su negdje po svemu, razlika je što je nama spoon ispao zajedno s uslugom poslije ponoći 73 eura po glavi sa šampanjcem, bez vina i kolača jer smo tak htjeli, a u bon appetitu mi je striček dao cijenu za sve s vinima i kolačima 75 eura po glavi bez šampanjca i bez usluge nakon ponoći. Jedino što mi se niiikako nisu svidjela vina koja su nam ponudili, ali nisu niti u spoonu iako su nam bila zericu bolja. I u spoonu ne moramo plaćat parking. U svakom slučaju vrrrlo su si blizu:top:

mrak. ja se ne kužim pretjerano u vina, pa je nama bilo svejedno koje će vino biti.
a kako su ljudi na kraju svadbe bili pijani, pretpostavljam da je njima bilo okej.:rofl:
baš sam neki dan pričala s mužićem da bi mogli otići u taj spoon jer smo ga gledali u onoj emisiji puno parom. jako me podsjetio na naš restoran, pa imam tu neku želju da odemo tamo.

blaah
05.11.2008., 12:06
mrak. ja se ne kužim pretjerano u vina, pa je nama bilo svejedno koje će vino biti.
a kako su ljudi na kraju svadbe bili pijani, pretpostavljam da je njima bilo okej.:rofl:
baš sam neki dan pričala s mužićem da bi mogli otići u taj spoon jer smo ga gledali u onoj emisiji puno parom. jako me podsjetio na naš restoran, pa imam tu neku želju da odemo tamo.

ja bih iako sam za svatove izabrala spoon, za večeru ipak izabrala bon appetit, ne zbog kuhara koji su oboje vrhunski, nego baš zbog dekoracije spoon-a koji mi više izgleda kao prostor za ić van, a ne restać, u bon appetitu me sve vuče da sjednem i jedem:cerek:

annaaa
05.11.2008., 12:29
reina,
koliko ste ljudi imali u bon appetitu i, iako vidim da si napisala da misliš sve najbolje o njemu, možeš li mi samo reći ako su ti ljudi sjedili iza u onom djelu kod šanka, da li su ti zgledali izolirano? mislim, to što je blaah rekla, da se ti ljudi tamo opće ne kuže, a ne bih htjela da mi neko bude nezadovoljan. :ne zna:

Reina
05.11.2008., 14:32
reina,
koliko ste ljudi imali u bon appetitu i, iako vidim da si napisala da misliš sve najbolje o njemu, možeš li mi samo reći ako su ti ljudi sjedili iza u onom djelu kod šanka, da li su ti zgledali izolirano? mislim, to što je blaah rekla, da se ti ljudi tamo opće ne kuže, a ne bih htjela da mi neko bude nezadovoljan. :ne zna:

mi smo imali 75 ljudi i nitko nije sjedio u tom dijelu kod šanka. :mig::cerek:
tamo inače sjede fotograf, snimatelj i bend, ali smo im mi ipak osigurali da sjede bliže podiju, tako da tamo kod šanka nitko nije bio. tamo su već počinjali oni njihovi lounge fotelje gdje su kikići spavali kada su se umorili, a tamo su i ljudi sjedili i pričali kada su htjeli otići na miru popričati.
:top:

nanica_27
05.11.2008., 14:50
Moja svadba je bila 25.10. i moram pohvaliti osoblje restorana Turopoljski Dom u Odri, potrudili su se da nabave nadstoljnjake, salvete, mašne,.... u boji koji sam ja željela, njoki su bili domaći, restoran je tek renoviran i sve miriše, hrane je bilo u izobilju kao i pića, nikada vam nije prazan stol... Ma odlično, sve pohvale, i još imaju noćenje za goste na svadbi koji nisu iz Zg sto je također odlicno jer su moji stizali iz Bosne... Ma sve naj, naj, stvarno - koja izabere ovaj restoran neće se pokajati... I svima želim tako lijepo i veselo slavlje kao što smo ga i mi imali...

annaaa
06.11.2008., 16:35
tamo se moja sestra udavala prije 8 godina :mig: i svi su hvalili hranu.

da li neko zna nešto o vjenčanjima u muzeju za umjetnost i obrt?
koliko ljudi primaju i kako je bilo...thanks:)

mi nikak na zelenu granu, sad sam malo za spoon, pa za ovo pa za ono :confused: moja stara hoće bilo gdje samo da je klopa dobra, a njegova pak stara hoće neku eleganciju da se malo pokaže (ko da se ona udaje) tak da nemam blage.

miss_djurdja
06.11.2008., 16:44

mi nikak na zelenu granu, sad sam malo za spoon, pa za ovo pa za ono :confused: moja stara hoće bilo gdje samo da je klopa dobra, a njegova pak stara hoće neku eleganciju da se malo pokaže (ko da se ona udaje) tak da nemam blage.

A da odeš malo do Se-mi,klopa je odlična-vrhunska,sala je isto lijepa kao i okoliš.Cijene umjerene od 36-39 eura za klasično posluživanje,za švedski nešto više! Vlasnica,Senka jedna predivna osoba!!!! Prek nje možeš uzeti kolače,tortu i uređenje sale!!!!
A i nije ti jako daleko...od Trajbara 15 min.lagane vožnje!

Francesca
06.11.2008., 17:27

a da malo te vaše mame isključite iz cijele priče i da ti i dragi odučite gdje ćete imati svadbu? :mig:

Rinchi
06.11.2008., 17:59
a da malo te vaše mame isključite iz cijele priče i da ti i dragi odučite gdje ćete imati svadbu? :mig:

Upravo sam htjela to napisati... :mig: Mislim naravno da su roditelji važni i ne treba ih izolirati iz cijele priče. Jedno je dati savijet a drugo je nešto ''nametati''.
Mi smo svoju salu riješili nabrzinu. Putem upita mailom dobili brdo slikica, otišli pogledati u živo (bia je taman uređena za jedno vjenčanje) i znali smo da je to naš izbor. Došli doma pokazali im slikice i to je bilo to,sretni mi još sretniji oni ;-)))
Diskretno im dajte do znaja da ipak Vi birate :cerek:

Giovanna26
06.11.2008., 22:33
Pozdrav drage moje!!!
Nova sam ovdje, iako vas vec dugo vremena citam...volim vjencanja i sve vezano uz njih, neki kazu da bih trebala razmisliti o profesionalnom bavljenju time...hmmm...voljela bih ako vam bilo kako, na neki nacin mogu pomoci...za pocetak, ono sta vam zelim reci...vec vise od petnaest godina odlazimo u hotel - restoran "SE - MI"...sestru sam udala tamo 30.08.2008. i bilo je vise nego predivno...ne govorim to iz patetike, nego iz stvarno realnih kako mojih, tako i drugih gosti misljenja...a, vjerujte mi, jaaaako sam zahtjevna...kako mi je sestra prepustila organizaciju vjencanja, shvatila sam na kraju da je sav strah, pogotovo sto se tice restorana bezrazlozan...vani, u sjenici je bio docek...coctail - aperitiv party...skupljanje, upoznavanje...vecera je bila unutra...kada sam usla u jos praznu salu, nisam mogla vjerovati...PREDIVNO!!!!! Dekoracija ( s njihove strane) vise nego vrhunski...sa Senkom smo sve dogovarali, ali bila sam malo skepticna, bas na nepoznato...ali, ne...za svaku preporuku, i vise od toga...PRELIJEPO!!!! Svi su se divili...hrana BESPRIJEKORNA, po cemu je i "SE - MI" godinama poznat...uglavnom bez zamjerke...
P.s. kako sam bila na jaaako puno vjencanja, po raznim mjestima, slobodno pitajte za savjete, dojmove...
Lijep pozdrav!

lbucar
06.11.2008., 22:57
Ako si bila na mnogim vjenčanjima, možeš li nam nahvaliti još pokoji restoran osim navedenog :D

Giovanna26
06.11.2008., 23:09
Da li je to provokacija ili...??? Nisam mislila nista lose, ali ako nekoga zanima neki odredjeni lokal, a, ja sam bila tamo, ne vidim razloga zasto ne bih nekome pomogla, barem nekim (ne) objektivnim misljenjem...a, ja nikako ne zelim "zauzeti" tvoje mjesto, u prevladavanju ovim forumom, i tvojim znanjem...

annaaa
07.11.2008., 09:40
giovanna, ja to opće nisam shvatila kao provokaciju :confused:

što se mama tiče ipak oni plaćaju svadbu pa ih ne mogu potpuno ignorirat.

što se pak se-mija tiče, za ovolik broj ljudi ko što mi imamo morali bi bit u obje dvorane što neću, ili šator koji me ispadne preskupo. možda ćemo ga ić pogledat za vikend.

ma idemo danas ponovo u spoon pa ako će nam dat da napravimo male preinake, mislim da ćemo ga uzet. to mi je definitivno najljepši prostor koji sam vidjela :) hvala svima još jednom!

kika78
07.11.2008., 15:57
Restoran Spoon

...ma idemo danas ponovo u spoon pa ako će nam dat da napravimo male preinake, mislim da ćemo ga uzet. to mi je definitivno najljepši prostor koji sam vidjela :) hvala svima još jednom!

Apsolutno potpisujem :top:
Sa dragim sam bila jučer u Spoonu i nakon što smo ušli unutra, svi ostali restorani i sale su nam postale bezvezne i totalno neprihvatljive!To je ono - kad znaš da je to-to!Ljubav na prvi pogled :cerek:
Rekli smo sami sebi, ako već plaćamo tolike novce za salu, neka onda budemo i sretni i zadovoljni izborom a ne da pristajemo na polovično i na kompromise..
Danas smo dobili meilom cijene i ponudu hrane( što se, naravno, može i mijenjati) tako da jedva čekam da moja ljubav dođe s posla pa da točno definiramo što i kako pa da konačno i zakaparimo :jumping:

Curke, mislim da imamo salu... konačno!:s

annaaa, javi kako je prošlo!:klap:

blaah
07.11.2008., 18:01
Restoran Spoon

Sa dragim sam bila jučer u Spoonu i nakon što smo ušli unutra, svi ostali restorani i sale su nam postale bezvezne i totalno neprihvatljive!To je ono - kad znaš da je to-to!Ljubav na prvi pogled :cerek:
:

točno tako je bilo i nama i baš sam slično i napisala negdje tu nedavno:cerek:

broxi
07.11.2008., 19:21
Restoran Spoon

Rekli smo sami sebi, ako već plaćamo tolike novce za salu, neka onda budemo i sretni i zadovoljni izborom a ne da pristajemo na polovično i na kompromise..
Danas smo dobili meilom cijene i ponudu hrane( što se, naravno, može i mijenjati) tako da jedva čekam da moja ljubav dođe s posla pa da točno definiramo što i kako pa da konačno i zakaparimo :jumping:

Curke, mislim da imamo salu... konačno!:s

annaaa, javi kako je prošlo!:klap:

Koliko plaćate Spoon? Mi bili u Apetitu, lijepo je al previše love... Pretpostavljam da je i Spoon tako nešto. 75 € Jel da?
Još kad bi ima i stranica proradila, nemam volje ić više gledat...

Bili danas u Miralu. Imaju salu za 200 ljudi i Big Mammu koja izgleda fenomenalno po meni. Meni od 52 do 64 € bez ostalog. Jel tko imao svadbu u Big Mammi baš ili bar u onoj drugoj sali koja me nije baš dojmila kao sami pub. Nema lik nikakvih slika šta i nije baš profesionalno pa molim nekog ako ima kakve slike da mi da link ili posta nekako... dakle iz Mirala odnosno Big Mamme. tnx

annaaa
07.11.2008., 19:41
broxi, da tu su negdje. skupo je da. mi ćemo malo pokušat uštedit na nekim drugim stvarima. al i dobiješ fine stvari za te novce; i martinije, jeger, jack daniels, buteljirano vino itd. prostor je lijep sam po sebi i ne traži puno dekoracije pa ti je i tu ušteda. na 135 stranici imaš moj post u kojem pričam o cijenama u spoonu pa da se ne ponavljam :mig:

bila sam danas tamo sa budućom svekrvom i ona je oduševljena prostorom, rekla je da tako nešto nije vidla nikad na svadbama tako da...uzimamo 99%! razmislit ćemo još tijekom vikenda, al ima sve što smo tražili; i terasu i termin i finu hranu i fino vino i moderno je :)

Francesca
07.11.2008., 20:09
blaah - mislim da si otvorila sezonu lova na spoon - trebali bi ti dati neku proviziju :)

blaah
07.11.2008., 21:14
blaah - mislim da si otvorila sezonu lova na spoon - trebali bi ti dati neku proviziju :)

:lol:
aha,to bi bilo divno:cerek:

marinae
07.11.2008., 21:38
Jaooo, mi smo u SB rezervirali najbolju salu koja je prekrasno uređena, boje dekoracija sam biraš, hrana je fantastična, usluga također...
Uglavnom, cijene menija se kreću od 23 do 35 eura, a uključuje sve- dekoracije, cvijeće, hranu i piće u neograničenim količinama (i doista je tako- iznenadilo nas je kako neumorno donose), poslugu cijelu noć, torta...ma sve čega se mogu sjetiti..
Smrznem se kada vidim cijene za Zg. Nemojte mi zamjeriti, ali malo su pretjerali.

Francesca
07.11.2008., 21:40
da malo... pretjerali su puno previše...

a svi mislie kako je život u metropoli bajan :(

kika78
08.11.2008., 09:11
Koliko plaćate Spoon? Mi bili u Apetitu, lijepo je al previše love... Pretpostavljam da je i Spoon tako nešto. 75 € Jel da?
Još kad bi ima i stranica proradila, nemam volje ić više gledat...

Cijene koje su nama mejlali su ti 75 i 77 eura ali naravno da ti oni prvo pošalju najskuplju varijantu pa ak prođe - prođe :kava:
Tu je neka hrana za koju nisam nikada ni čula a kamoli probala :)Sve "fensi"...
E da, to je za švedski stol.Neznam kak je za klasično posluživanje.

Super je to kaj su fleksibilni oko dogovaranja svega pa tako i cijene menija.Vlasnik nam je rekao da su one od 65 - 80 eura,ovisno o željama i mogućnostima.Jedino morate imati 100 ljudi ili više da bi dobili subotu a za petar daju čak 10% popusta (mi uzeli petak jer imamo cca 80 ljudi).
Možeš dogovarati i cugu koju želiš( starne žestice cijelu noć: da ili ne?) što također bitno utjeće na cijenu.

Mi smo gledali i Bon Apetit, lijep je to restoran (nemojte me krivo shvatiti :mig:) ali nama nije bio: wow!!! A čak i skuplje ispada :ne zna:

Mislim da bi svakako trebala otići pogledati prostor jer kad uđeš jednostavno ostaneš oduševljen.

Sretno u traženju!!!

annaaa
08.11.2008., 11:02
Jaooo, mi smo u SB rezervirali najbolju salu koja je prekrasno uređena, boje dekoracija sam biraš, hrana je fantastična, usluga također...
Uglavnom, cijene menija se kreću od 23 do 35 eura, a uključuje sve- dekoracije, cvijeće, hranu i piće u neograničenim količinama (i doista je tako- iznenadilo nas je kako neumorno donose), poslugu cijelu noć, torta...ma sve čega se mogu sjetiti..
Smrznem se kada vidim cijene za Zg. Nemojte mi zamjeriti, ali malo su pretjerali.

bediraš me :(

lizianthus
08.11.2008., 21:54
a kak se zove to u sb?

ja2982009
09.11.2008., 14:10
ljudi moji napokon imam salu....nakon phoenixa, antunovića i sličnih kao fensi šmensi mjesta koje smo razmatrali završili smo na nečemu sasvim desetom.....bistro dvojka je naš odabir i eto baš smo ga i službeno zakaparili pa dakle to je to. u biti oboma nam se dopao, ali ono odmah....
mjesto je prije kojih godinu dana kompletno obnovljeno, prošireno i sad izgleda zbilja mrak....a cijena je više nego dobra, s obzirom na to kakvim se ciframa ovdje barata.....35 eura po osobi....s tim da smo mi uzeli još i navlake i još dodali neke klope i svačeg nečeg pa će nas izaći oko 40 eura po osobi....opet dobro.....
jedina mana prostoru je raspored stolova....ali polako...sve se to da srediti......
uglavnom....ekipica...napokon imamo datum....juuuuuuuuuuuuuuhhhuuuuuuuuuuuuuuu

miss_djurdja
09.11.2008., 14:13
Za one koji imaju svadbu u Lidu!
Bila mi prijateljica jučer na svadbi u Lidu! Došli su u restoran (samo gosti) oko 18h...restoran nije bio počišćen i do kraja uređen tj.dekoriran.
Ostali su šokirani...razlog iliti ga izgovor...veća grupa ljudi na ručku bila do 17h i stoga ga oni nisu mogli srediti i urediti prije,iako su normalno, znali vrijeme dolska gostiju u salu!!!!

Mladenci OPREZ!!!!!

miss_djurdja
09.11.2008., 14:43
Pozdrav drage moje!!!
Nova sam ovdje, iako vas vec dugo vremena citam...volim vjencanja i sve vezano uz njih, neki kazu da bih trebala razmisliti o profesionalnom bavljenju time...hmmm...voljela bih ako vam bilo kako, na neki nacin mogu pomoci...za pocetak, ono sta vam zelim reci...vec vise od petnaest godina odlazimo u hotel - restoran "SE - MI"...sestru sam udala tamo 30.08.2008. i bilo je vise nego predivno...ne govorim to iz patetike, nego iz stvarno realnih kako mojih, tako i drugih gosti misljenja...a, vjerujte mi, jaaaako sam zahtjevna...kako mi je sestra prepustila organizaciju vjencanja, shvatila sam na kraju da je sav strah, pogotovo sto se tice restorana bezrazlozan...vani, u sjenici je bio docek...coctail - aperitiv party...skupljanje, upoznavanje...vecera je bila unutra...kada sam usla u jos praznu salu, nisam mogla vjerovati...PREDIVNO!!!!! Dekoracija ( s njihove strane) vise nego vrhunski...sa Senkom smo sve dogovarali, ali bila sam malo skepticna, bas na nepoznato...ali, ne...za svaku preporuku, i vise od toga...PRELIJEPO!!!! Svi su se divili...hrana BESPRIJEKORNA, po cemu je i "SE - MI" godinama poznat...uglavnom bez zamjerke...
P.s. kako sam bila na jaaako puno vjencanja, po raznim mjestima, slobodno pitajte za savjete, dojmove...
Lijep pozdrav!

:top::top: Od nikog,baš od nikog za Se-mi nisam čula loše kritike,kako sam znala čuti za druge restorane. Kao što sam već napisala, a ponovit ću opet...zhvaljujući ovom forumu izabrala sam Se-mi.A i kasnije od drugih sam samo pohvale čula!!! Jedva čekam idući tjedan kada idemo na detaljan dogovor sa Senkom!!!! :)

mmp0609
09.11.2008., 15:11
Bok svima!
Dragi i ja smo kaparili hotel Phoenix, sala "latino club" u Sesvetama. Citam da nekom od vas nije jasno kako je mix sa raznja a meniju a nije u cijeni. Mi smo se tu dobro raspitali :D
Ovako: pise u meniju ali na zadnjoj stranici vam je "napomena" da se pecenje (50% janjetina, 50% odojak) nadoplacuje 8 eura po osobi! Nama je to preskupo tako da smo odlucili sami donijet pecenje (stric moze u ZG za jedno 3 eura po osobi nabavit!!) a servis ce biti od hotela. To naplacuju 2 eura po osobi (posluga, rezanje paradajza, mladog luka itd.). Sve ostalo sto je u meniju nude u toj cijeni koju su vam naveli!
Pozdrav!

Mujer_latina
09.11.2008., 15:27
Bok svima!
Dragi i ja smo kaparili hotel Phoenix, sala "latino club" u Sesvetama. Citam da nekom od vas nije jasno kako je mix sa raznja a meniju a nije u cijeni. Mi smo se tu dobro raspitali :D
Ovako: pise u meniju ali na zadnjoj stranici vam je "napomena" da se pecenje (50% janjetina, 50% odojak) nadoplacuje 8 eura po osobi! Nama je to preskupo tako da smo odlucili sami donijet pecenje (stric moze u ZG za jedno 3 eura po osobi nabavit!!) a servis ce biti od hotela. To naplacuju 2 eura po osobi (posluga, rezanje paradajza, mladog luka itd.). Sve ostalo sto je u meniju nude u toj cijeni koju su vam naveli!
Pozdrav!

Na mom papiru nema nigdje napomene da je servis 2 E, piše samo nadoplata 8 E ili pečenje mladenaca plus uključen servis hotela.jel to meso treba bit iz mesnice ili sl. ili je dovoljan samo žig veterinara?Jel znaš koje su moguće dekoracije za tu salu u Phoenixu? KOje su sad cijene menua?

marinae
09.11.2008., 19:03
a kak se zove to u sb?

Sala-restoran Matičević.

lizianthus
09.11.2008., 19:26
Sala-restoran Matičević.

bila sam tamo. pa...ok je. iako nije moj stil.
al što se tiče cijene po zg- debelo su pretjerali. u pravu si. :(

ŽirafČe
09.11.2008., 21:45
samo jedno pitanje ako netko zna..koliki je najmanji broj gostiju za svadbu u spoon-u???
tnx unaprijed*

ŽirafČe
09.11.2008., 21:45
i da..koliko se ranije otprilike mora kapariti?

annaaa
09.11.2008., 23:25
kika je rekla da subotu ne daju ispod 100 ljudi, za petak mislim da nije bitno i dobiješ 10% popusta. al to ti je najbolje nazvat da budeš sigurna. :mig:

što se tiče rezervacije, mislim da imaš dosta termina. prva 3 vikenda u 6.mjesecu su u ponudama ali nisu kapareni, a zadnji vikend je rezerviran. za ostalo ne znam :ne zna:

blaah
09.11.2008., 23:30
zadnji vikend rezerviran za meeeneeee la, laaaaa :cerek:
meni recimo nisu niš rekli za najmanji broj gostiju...:ne zna:
ja sam pitala za stotinjak ljudi
a rezervirat moraš čim se odlučiš jer će netko drugi uletit... kao i svuda:mig:

Rinchi
10.11.2008., 05:57
Bok svima!
Pozdrav!

Ej! Vi imate svadbu i istoj sali u kojoj i mi!!! Glupo je uopće pisati sto puta jedno te isto. Kao prvo mislim da svako od nas mora doći na razgovor sa vizijom u svojoj glavi... i da onda i nema velikih problema i da se sve da dogovoriti. Mi smo uzeli svoje pečenje (od toga će nam se janjetina peći tako da bude vruća postavljana na stol), kolače i žestoko piće. I prezadovoljni!
Mi smo na prvom razgovoru bili valjda sat vremena i ispostavljali pitanja i pitanja i dobili sve odgovore koji su nas zanimali :cerek:

Rinchi
10.11.2008., 06:01
Na mom papiru nema nigdje napomene da je servis 2 E, piše samo nadoplata 8 E ili pečenje mladenaca plus uključen servis hotela.jel to meso treba bit iz mesnice ili sl. ili je dovoljan samo žig veterinara?Jel znaš koje su moguće dekoracije za tu salu u Phoenixu? KOje su sad cijene menua?

Najbolje ti je nazvati i sve se otići osobno raspitati.Jel postoji 4 ili 5 menua s tim da ti se mogu međusobno križati u nekim stvarima :top: Što se tiče dekoracije uključena ti je u cijenu i ide po Vašem izboru :cerek:
Iako smo se mi ''zakvačili'' za jednu predivnu osobu koja se bavi organizacijom vjenčanja pa smo uzeli još nešto dodatne dekoracije... jednostavno nisam mogla odoliti :cerek:

mmp0609
10.11.2008., 08:39

Ne ne, ako se odlucite za pecenje od restorana onda je njihov servis ukljucen u tih 8 eura. Ali ako zelite svoje pecenje, onda traze 2 eura za servis.
Cim budemo opet u Zagrebu idemo pogledat dekoraciju drugih svatova tako da si barem odprilike mozemo zamislit kako to moze izgeldat.
Sto se tice svih ostalih stvari najbolje je da porazgovarate direktno za zaduzenima u Phoenix-u. SVE se moze dogovorit. Samo pitajte. Cijena ovisi od razlicitih stvari tako i od broja gostiju! :D

mmp0609
10.11.2008., 08:43
Ej! Vi imate svadbu i istoj sali u kojoj i mi!!! Glupo je uopće pisati sto puta jedno te isto. Kao prvo mislim da svako od nas mora doći na razgovor sa vizijom u svojoj glavi... i da onda i nema velikih problema i da se sve da dogovoriti. Mi smo uzeli svoje pečenje (od toga će nam se janjetina peći tako da bude vruća postavljana na stol), kolače i žestoko piće. I prezadovoljni!
Mi smo na prvom razgovoru bili valjda sat vremena i ispostavljali pitanja i pitanja i dobili sve odgovore koji su nas zanimali :cerek:

Znam, dosta stvari se duplo i troduplo pise, ali ako si nov najlakse je pogledat zadnje postove - uostalom tako znas da su izjave aktualne :D
Tako smo i mi ucinili, imali smo listu sa pitanjima i nismo otisli dok nismo dobili odgovore :D

ŽirafČe
10.11.2008., 10:04
zadnji vikend rezerviran za meeeneeee la, laaaaa :cerek:
meni recimo nisu niš rekli za najmanji broj gostiju...:ne zna:
ja sam pitala za stotinjak ljudi
a rezervirat moraš čim se odlučiš jer će netko drugi uletit... kao i svuda:mig:

ajde super..tnx na informacijama i jednoj i drugoj :)
meni taj 6.mjesec zvuci full oke..tako sam nesto i planirala..
al morat cu pitat za manji broj ljudi..jel ih ja ne bi imala više od 60..
ako nista drugo onda u petak..ako ce dat..

ŽirafČe
10.11.2008., 10:23
MA USTVARI..ja niti sama ne znam sto bi :) dvoumim se izmedu tih malo lounge restorana tipa bon appetit i spoon..i ne znam..jednog SE-MI ja..ne mogu pronac nesto sto bi bilo bas ono..ljubav na prvi pogled..
imat cu malo ljudi..i onda bi htjela nesto lijepo i malo intimnije..i najrade bi iznajmila neku kolibicu..neku lounge kolibu u šumi :)

annaaa
10.11.2008., 10:51
joj, pričaj mi, tak je i meni. meni je spoon doduše bio ljubav na prvi pogled, al me cijena baca u trans :D

ja se dvoumim između njih i trajbara koji sam htjela već od prije, ali sad kad sam bila, malo me dvorana odbila. mislim, lijepo je, ali nije moj stil. pločice, izduženost, drvene grede, baš ono jedan rustikalan stil, vani romantika...

ne znam ni sama arghhhh

Giovanna26
10.11.2008., 11:27
:top::top: Od nikog,baš od nikog za Se-mi nisam čula loše kritike,kako sam znala čuti za druge restorane. Kao što sam već napisala, a ponovit ću opet...zhvaljujući ovom forumu izabrala sam Se-mi.A i kasnije od drugih sam samo pohvale čula!!! Jedva čekam idući tjedan kada idemo na detaljan dogovor sa Senkom!!!! :)

Bas mi je drago!!! Cestitam, sigurna sam da ce vam sve biti vrhunsko odradjeno, i da cete biti vise nego zadovoljni...a, apartman...super!!!! To sam morala iskomentirati...A, savjet, ako vas zanima dekoracija sale,sve prepustite Senki, i njihovoj dekoraterki, jer je vise nego savrseno odradila posao...predivno...pokazati ce vam sve slike...pa, i dogovoriti...
Sretno!!!!

Giovanna26
10.11.2008., 11:31
MA USTVARI..ja niti sama ne znam sto bi :) dvoumim se izmedu tih malo lounge restorana tipa bon appetit i spoon..i ne znam..jednog SE-MI ja..ne mogu pronac nesto sto bi bilo bas ono..ljubav na prvi pogled..
imat cu malo ljudi..i onda bi htjela nesto lijepo i malo intimnije..i najrade bi iznajmila neku kolibicu..neku lounge kolibu u šumi :)

Pozdrav!!
Samo da ti spomenem, "SE - MI" vrhunski, pogotovo za manja vjencanja, jer je onda vise romanticno, elegantno, jednostavno...obred je moguc vani, ako ne zelite mozete predivnu sjenicu iskoristiti za aperitiv - coctail docek gostiju, upoznavanje, druzenje...tako smo mi za sekinu svadbu prije dva mjeseca...a, i sala je bila vrhunski...izgledala...(imali oko 80 ljudi...)...

ŽirafČe
10.11.2008., 11:42
Pozdrav!!
Samo da ti spomenem, "SE - MI" vrhunski, pogotovo za manja vjencanja, jer je onda vise romanticno, elegantno, jednostavno...obred je moguc vani, ako ne zelite mozete predivnu sjenicu iskoristiti za aperitiv - coctail docek gostiju, upoznavanje, druzenje...tako smo mi za sekinu svadbu prije dva mjeseca...a, i sala je bila vrhunski...izgledala...(imali oko 80 ljudi...)...

ajme krasnO!!!:cerek:
kod SE-MI ja mi se jako sviđa ta sjenica i općenito taj neki romantični štih..
a pogotovo ako je ovako kako mi kažeš..intimno i ugodno..wow!:jumping:
fora mi je i ideja vanjske proslave..ali bojim se nekak,ako bi se ženila na ljeto da mi ljudi ne skapavaju vani,na plus 40 :) pa bi možda ipak salu izabrala..fino klimica:D
uf..ne znam..zbrka!
al ova sjenica je za iskoristiti svakako,pa makar i za aperitiv!!! must have definitivno:cerek:

ŽirafČe
10.11.2008., 11:44
i jel znas mozda kolika je cijena stolca,ovako samo..cisto okvirno..znam da varira ovisno o uzetom sadržaju,ali eto..čisto neka buba u uho..hihihi..

mikica27
10.11.2008., 11:50
ljudi moji napokon imam salu....nakon phoenixa, antunovića i sličnih kao fensi šmensi mjesta koje smo razmatrali završili smo na nečemu sasvim desetom.....bistro dvojka je naš odabir i eto baš smo ga i službeno zakaparili pa dakle to je to. u biti oboma nam se dopao, ali ono odmah....
mjesto je prije kojih godinu dana kompletno obnovljeno, prošireno i sad izgleda zbilja mrak....a cijena je više nego dobra, s obzirom na to kakvim se ciframa ovdje barata.....35 eura po osobi....s tim da smo mi uzeli još i navlake i još dodali neke klope i svačeg nečeg pa će nas izaći oko 40 eura po osobi....opet dobro.....
jedina mana prostoru je raspored stolova....ali polako...sve se to da srediti......
uglavnom....ekipica...napokon imamo datum....juuuuuuuuuuuuuuhhhuuuuuuuuuuuuuuu

Ja sam imala svadbu u dvojci 27.09.2008. i bilo je prekrasno. Sala je stvarno lijepa, a kada se još dodatno uredi cvijećem izgleda prekrasno. Meni se jako svidjelo osvijetljenje i boje. Međutim smatram da su navlake obvezne jer daju dozu elegancije. A što se tiče klope, da ne govorim. Svi su bili oduševljeni, stvarno je bila fina i u dovoljnim količinama.

miss_djurdja
10.11.2008., 13:36
i jel znas mozda kolika je cijena stolca,ovako samo..cisto okvirno..znam da varira ovisno o uzetom sadržaju,ali eto..čisto neka buba u uho..hihihi..

za klasično posluživanje cijena ti je od 36-39 eura,= predjelo,juha,gl.jelo,janjetina,odojak,gulaš i piće neograničeno!!!!
Mislim da je za švedski stol nešto skuplje al ne pretjerano!!!

kika78
10.11.2008., 13:42
samo jedno pitanje ako netko zna..koliki je najmanji broj gostiju za svadbu u spoon-u???
tnx unaprijed*

Za subotu ti je najmanji broj gostiju 100, ispod nedaju, a što se tiče petka nema ograničenja..I još dobiješ 10% nižu cijenu što ćemo mi i napraviti.Moja preporuka (znam da sam već dosadna) ali svakako otiđi pogledati restoran jer za tvoj broj ljudi bit će ti :cerek: Čista romantika...
A mi ga danas idemo kapariti :jumping:

annaaa
10.11.2008., 13:44
ma da! super!!!a koji datum ćete uzet, ak se smije znat :D

kika78
10.11.2008., 13:48
Ili 24.04.2009. ili 01.05.2009.
Za prvi smo rezervirali termin a drugi ćemo vidjeti dali je slobodan(jer pada isto na petak a k tome je i praznik rada) pa bi čak rađe ovaj drugi..

annaaa
10.11.2008., 13:54
ooo znači razbit ćeš led :lol:
ma bit će nam super (iako se mi još nismo odlučili al smo vrlo vrlo blizu). mi bi uzeli 20.6. tada je isto praznik 22.6. pa svi nešto, neki ti neće doć, ić će na more...:rolleyes: pa ko hoće doć, nek dođe, ko neće ne. al s takvima :o

inače, bio jedan poznanik prije 3 tjedna tamo i reko i da je bilo jako lijepo i hrana fina.

kika78
10.11.2008., 14:03
annna, imaš pm

Giovanna26
10.11.2008., 14:05

Ovako, menu-i su ti od 37 - 39 eura, ali, ovisno o dogovoru...mozete si vi iskombinirati i neki svoj meni...od tih svih skupa, ili neki svoj...tako smo mi...i, jedan od najjacih razloga zasto je bila tamo svadba, je HRANA....koja je savrsena, vise nego puno previse...svi hvalili...cijena ti jos ovisi od nekih dodatnih stvari ako zelite, ali s time sve skupa, to ispadne oko 42 - 43 eura, sto je i vise nego prihvatljivo za takvo nesto sto se dobiva...stvarno, iskreno...SVE SUPER!!!! Ako zelis, mogu ti poslati i neke fotkice...

ŽirafČe
10.11.2008., 14:05
za klasično posluživanje cijena ti je od 36-39 eura,= predjelo,juha,gl.jelo,janjetina,odojak,gulaš i piće neograničeno!!!!
Mislim da je za švedski stol nešto skuplje al ne pretjerano!!!

ajme,pa to je super!!!
hvala ti puno*

ŽirafČe
10.11.2008., 14:08
Ovako, menu-i su ti od 37 - 39 eura, ali, ovisno o dogovoru...mozete si vi iskombinirati i neki svoj meni...od tih svih skupa, ili neki svoj...tako smo mi...i, jedan od najjacih razloga zasto je bila tamo svadba, je HRANA....koja je savrsena, vise nego puno previse...svi hvalili...cijena ti jos ovisi od nekih dodatnih stvari ako zelite, ali s time sve skupa, to ispadne oko 42 - 43 eura, sto je i vise nego prihvatljivo za takvo nesto sto se dobiva...stvarno, iskreno...SVE SUPER!!!! Ako zelis, mogu ti poslati i neke fotkice...

i tebi hvalaaaa :) fotkice!! fotkice!!! naravnooo :)
pa to stvarno zvuči presavršeno!!!:cerek:
uopce nije skupo,jedna oke cijena..mrak!!!:trio:

Giovanna26
10.11.2008., 14:11
Molim pomoc! Na forumu je jako malo, skoro nista, a pogotovo u novije vrijeme, bilo kakve informacije o imanju Marincel...sve...bilo sta...i slike moze...molim vas. Hvala puno!

ŽirafČe
10.11.2008., 14:12
Za subotu ti je najmanji broj gostiju 100, ispod nedaju, a što se tiče petka nema ograničenja..I još dobiješ 10% nižu cijenu što ćemo mi i napraviti.Moja preporuka (znam da sam već dosadna) ali svakako otiđi pogledati restoran jer za tvoj broj ljudi bit će ti :cerek: Čista romantika...
A mi ga danas idemo kapariti :jumping:

bojim se otić pogledat jel se bojim da me nece moc istjerat:)
ali budem,budem..definitivno!
spoon i SE-MI su za sada top tu:cerek:
i bon appetit je mrak..imam svoj 3-io,pa cemo vidjet..:cerek:

annaaa
10.11.2008., 14:47
Molim pomoc! Na forumu je jako malo, skoro nista, a pogotovo u novije vrijeme, bilo kakve informacije o imanju Marincel...sve...bilo sta...i slike moze...molim vas. Hvala puno!

imaš tu neke slikice http://www.vjencanje.info/Index.htm?http%3A//www.vjencanje.info/vjencanja/restorani/Marincel/default.htm

ja znam samo da je najam prostora 3000 eura, plus šator plus catering. može oko 200 ljudi (tolko je tarik imao) al je malo gužvasto pa bolje manje. sve u svemu, jako skupo.

Giovanna26
10.11.2008., 15:16
imaš tu neke slikice http://www.vjencanje.info/Index.htm?http%3A//www.vjencanje.info/vjencanja/restorani/Marincel/default.htm

ja znam samo da je najam prostora 3000 eura, plus šator plus catering. može oko 200 ljudi (tolko je tarik imao) al je malo gužvasto pa bolje manje. sve u svemu, jako skupo.

Hvala puno! A, da li znas da li se to cijela kuca unajmi,npr.vikend ili sta je to vec, i kako izgleda, i sta je to nekakav izdvojeni prostor gdje se odrzava vecera ili...??? Nema toga? Mora se sator rentati? A, nema nekakav prostor???
Molim vas sve sta mi moze pomoci! Hvala!
P.s. cijena je sigurno ta?

Giovanna26
10.11.2008., 15:21
Po fotkama mi to ne izgleda kao sator...ne znam!!! Molim pomoc!!!
Hvala!!!

annaaa
10.11.2008., 15:22
frendica se nedavno raspitivala pa mislim da je ta cijena točna. kuća se ne unajmljuje. to sam bila i ja pitala - a kaj se u kuću ide na wc :lol: al ne, nemaš pristup u nju. to ti je zapravo teniski teren i na njemu postave šator. neko tu je pisao mislim, da je problem sa parkingom, kojeg, osim za mladence, nema, pa se parkiraš u ulici. kasnije ću se čut s tom frendicom pa ću je pitat ak još neš zna :mig:

blaah
10.11.2008., 15:29
dakle Marincel meni niš nisu rekli za najam prostora, ali mi je u Lidu rečeno da oni tamo organiziraju svatove na otvorenom dakle u šatoru pa sad možda oni imaju normalnije cijene jer s njima imaju neki deal...:ne zna:

Mi smo se jedan dan tamo odvezli i odustali na ulazu jer nam se činilo da je cesta do tamo jako nezgodna za pijane ljude koji se vraćaju iz svatova, a ono što je trebao biti parking je tad kad smo mi došli bila blatna kaljuža pa se nismo ni potrudili ući i pitati detalje...:kava:

blaah
10.11.2008., 15:33

čuj sad kak spominješ malo ljudi i lounge barove... moja frendica mi prije tjedan dana rekla da ona hoće radit svatove u buddha baru u dubravi, da je bila tam i da joj je prostor baš relaksirajuć i urban, a ona voli i taj način uređenja pa joj je to mrak... Još nije pitala jel oni to tamo uopće rade...
http://www.tulumarka.com/klub/banthai-restaurant-lounge-bar-200 jedino sam ovo našla...

Pa eto..

e i da nitko ne spominje lobby :), a taj mi je prostor preeeeesavršen, meni je samo s obzirom na broj ljudi bilo nezgodno postavit ljude da ne budu izolirani, ali znam curku koja je tamo radila svatove i cijena je bila niža od spoona i bon appetita, rekla da je hrana bila prefina, a prostor mi je daaaleko najljepši od svih koje sam vidjela... Imaju stranicu www.lobby.hr

e i za to ne znam kakve su cijene ali postoji i www.peoples.hr koji mi je opet mraaaak prostor, ali dragom je bio pre cool... niš on ne zna....

a tu je i plato u kaptol centru, kod njega me muči to što je zastorom odvojen od shopping centa a ne skroz zidom... http://click4you.com/zagreb/main.do?lang=hr&link=7&sublink=21&customerId=1183973366651

Giovanna26
10.11.2008., 15:45
frendica se nedavno raspitivala pa mislim da je ta cijena točna. kuća se ne unajmljuje. to sam bila i ja pitala - a kaj se u kuću ide na wc :lol: al ne, nemaš pristup u nju. to ti je zapravo teniski teren i na njemu postave šator. neko tu je pisao mislim, da je problem sa parkingom, kojeg, osim za mladence, nema, pa se parkiraš u ulici. kasnije ću se čut s tom frendicom pa ću je pitat ak još neš zna :mig:

Hvala ti puuuuuuuuuuuno, puno, iako sam sada jako razocarana i tuzna...nije mi cijena problem, nego to sta ne mozes unajmiti kucu...katastrofa...ja sam mislila da je to malo drugacije...koma! Tako mogu onda bilo gdje staviti sator...ne razumijem...ako nesto saznas, molim te, javi.
Hvala ti puno!!

Giovanna26
10.11.2008., 15:48
dakle Marincel meni niš nisu rekli za najam prostora, ali mi je u Lidu rečeno da oni tamo organiziraju svatove na otvorenom dakle u šatoru pa sad možda oni imaju normalnije cijene jer s njima imaju neki deal...:ne zna:

Mi smo se jedan dan tamo odvezli i odustali na ulazu jer nam se činilo da je cesta do tamo jako nezgodna za pijane ljude koji se vraćaju iz svatova, a ono što je trebao biti parking je tad kad smo mi došli bila blatna kaljuža pa se nismo ni potrudili ući i pitati detalje...:kava:

Hvala ti puno! A, kakve veze ima Lido s time? Njihov catering ili sta? I, sta moras imati bas njihov??!! Ma, jako sam tuzna i razocarana ako od svega dobijem samo mjesto za sator, i to je to...uzas...ja bih htjela unajmiti kucu...!!! A, ne ovako...

blaah
10.11.2008., 15:52
iskreno nemam pojma... ja sam išla pogledat lido i tam mi je tip rekao samo da oni tamo rade vjenčanja na otvorenom, a ja dalje nisam pitala jer sam od marincela već odustala iz onih prometnih razloga...:ne zna:

annaaa
10.11.2008., 15:57
odlična su oba! peoples mi je bolji od lobbya, bar po fotkama. reći ću frendici da si tam pogleda, super :) al meni je spoon još uvijek najljepši :D

Giovanna26
10.11.2008., 16:46
Molim vas, kako mi je nakon kompromisa s dragim zelja bila barem imanje Marincel, a, od vas sam cula ne bas tako dobre stvari, uopce ne ono sto sam mislila i ocekivala...i, jako sam razocarana i tuzna, da li netko zna za takvo neko imanje ili nesto slicno tome u Zagrebu...nesto kraj bazena...ili tome slicno...molim vas za pomoc!
Puno hvala!

annaaa
10.11.2008., 17:01
pa glupo ti je odustat od nečega samo zato kaj smo ti mi prenjeli stvari iz druge ruke. najbolje ti je nazvat ih i dogovorit sastanak, provozat se do tamo...

Rinchi
10.11.2008., 17:28
Znam, dosta stvari se duplo i troduplo pise, ali ako si nov najlakse je pogledat zadnje postove - uostalom tako znas da su izjave aktualne :D
Tako smo i mi ucinili, imali smo listu sa pitanjima i nismo otisli dok nismo dobili odgovore :D

Ma naravno slažem se stobom. Mislim da se ponavljamo u pogledu konkretno menua. Treba otići osobno i sve pitati, ne ići dok ne saznate i najmanji detalj koji Vas zanima ;-)
Vidim da te zanima dekoracija... ako hoćeš mogu ti poslati par fotki kako sala izgleda kad je dekorirana :-). Mi smo bili i vidjeli u živo i stvarno je jako jako lijepa... Samo smo si odlučili malo podići dekoraciju u dogovoru sa predivnom gospođom Tatjanom koja se bavi organizacijom vjenčanja :cerek:

mmp0609
10.11.2008., 18:14
Rinchi, ti imas slike? Supeeeer, bila bi ti puno zahvalna kad bi mi poslala par fotki :cerek:

MarijanaZg
10.11.2008., 19:07
Sorry Rinchi...

Možeš li mi molim te reći, iz koje je agencije gospođa Tatjana, ja baš tražim agenciju a vidim da si napisala da je predivna...
Svakako bi mi puno pomogla...

Giovanna26
10.11.2008., 19:17
pa glupo ti je odustat od nečega samo zato kaj smo ti mi prenjeli stvari iz druge ruke. najbolje ti je nazvat ih i dogovorit sastanak, provozat se do tamo...

Ma, znam, hvala! Ali, sigurna sam nazalost da to je i tako...ali, sigurno da cu i sama se uvjeriti, vidjeti, raspitati...hvala!

lbucar
10.11.2008., 22:08

Vidim da se spominje Marincel, ali ima dosta netočnih informacija. Evo par informacija za annaa-i :D i vidim da će biti od pomoći Giovanni26.

Prilaz je moguć s dvije strane (http://i35.tinypic.com/6ppws0.jpg), malo lošiji od strane Sv. Duha i drugi bolji od Šestina. (mislim da je blaah išla lošijim putem pa otuda takvo loše iskustvo).

Nije problem s parkingom, postoji uređeni parking (asfalt) za 50-tak vozila.

Ne treba nikakav šator, niti najam istog. Na imanju Marincel postoji sala koja prima do 250 osoba (optimalno 200 ljudi).

I na kraju cijena. Unajmiti se može za 3500 eura ako ima više od 150 uzvanika. Ako ima manje od 150 gostiju najam je 3000 eura. Trošak na koji se još mora računati je najam stolova i stolica. Ne znam točnu cifru ali ona ionako ovisi o broju uzvanika.

I na kraju priče šaljem par slikica jer vidim da to buduće mladenke obožavaju. Kliknite na slike za veći prikaz.

http://img146.imageshack.us/img146/5482/salack9.th.jpg (http://img146.imageshack.us/my.php?image=salack9.jpg)http://img146.imageshack.us/images/thpix.gif (http://g.imageshack.us/thpix.php) http://img262.imageshack.us/img262/3108/bazenlk8.th.jpg (http://img262.imageshack.us/my.php?image=bazenlk8.jpg)http://img262.imageshack.us/images/thpix.gif (http://g.imageshack.us/thpix.php) http://img148.imageshack.us/img148/9828/pogled1pa3.th.jpg (http://img148.imageshack.us/my.php?image=pogled1pa3.jpg)http://img148.imageshack.us/images/thpix.gif (http://g.imageshack.us/thpix.php)

Rinchi
10.11.2008., 22:27
Rinchi, ti imas slike? Supeeeer, bila bi ti puno zahvalna kad bi mi poslala par fotki :cerek:

Pošalji mi mail na PM pa ti ih pošaljem :kava:

Rinchi
10.11.2008., 22:29
Sorry Rinchi...

Možeš li mi molim te reći, iz koje je agencije gospođa Tatjana, ja baš tražim agenciju a vidim da si napisala da je predivna...
Svakako bi mi puno pomogla...

Sutra popodne ti napišem i pošaljem sve na PM, nije nikakav problem :-)! Tatjana je predivna i stvarno sam joj zahvalana na svemu što je do sada vać napravila za nas :cerek:

darko lido
11.11.2008., 00:01
Za one koji imaju svadbu u Lidu!
Bila mi prijateljica jučer na svadbi u Lidu! Došli su u restoran (samo gosti) oko 18h...restoran nije bio počišćen i do kraja uređen tj.dekoriran.
Ostali su šokirani...razlog iliti ga izgovor...veća grupa ljudi na ručku bila do 17h i stoga ga oni nisu mogli srediti i urediti prije,iako su normalno, znali vrijeme dolska gostiju u salu!!!!

Mladenci OPREZ!!!!!

Prvo da se predstavim, pošto mi je ovo prvo javljanje na forumu.
Ja sam Darko iz Lida,pratim ovaj forum jer sam poslovno zainteresiran za teme koje se obrađuju, te jer iz njega dobijem koju korisnu informaciju o Vašim željama i interesima vezanim uz svadbenu večeru.
Nisam se dosad javljao, ni komentirao bilo što izrečeno o Lidu.
No sad ipak potpuna informacija za mladu damu zbog čijeg posta se javljam.
Ono što je ona saznala od prijateljice je uglavnom točno - pripreme za svadbu pri kraju, band tonska proba idr., jedino je trebala priupitati prijateljicu
šta joj piše na pozivnici - tj. koje je vrijeme navedeno kao početak svadbene večere. Nakon toga bi saznala da joj je prijateljica s još desetak gostiju uranila, i to dobrih sat vremena.
Konobari su ih uveli,posjeli, dali im piće i nastavili s svojim poslom.
Da se potrudila saznati vjerojatno ne bi pomalo brzopleto iznijela svoje viđenje iz druge ruke što joj ja opraštam.

Srdačan pozdrav svima - Darko Lido

ŽirafČe
11.11.2008., 07:38
čuj sad kak spominješ malo ljudi i lounge barove... moja frendica mi prije tjedan dana rekla da ona hoće radit svatove u buddha baru u dubravi, da je bila tam i da joj je prostor baš relaksirajuć i urban, a ona voli i taj način uređenja pa joj je to mrak... Još nije pitala jel oni to tamo uopće rade...
http://www.tulumarka.com/klub/banthai-restaurant-lounge-bar-200 jedino sam ovo našla...

Pa eto..

e i da nitko ne spominje lobby :), a taj mi je prostor preeeeesavršen, meni je samo s obzirom na broj ljudi bilo nezgodno postavit ljude da ne budu izolirani, ali znam curku koja je tamo radila svatove i cijena je bila niža od spoona i bon appetita, rekla da je hrana bila prefina, a prostor mi je daaaleko najljepši od svih koje sam vidjela... Imaju stranicu www.lobby.hr

e i za to ne znam kakve su cijene ali postoji i www.peoples.hr koji mi je opet mraaaak prostor, ali dragom je bio pre cool... niš on ne zna....

a tu je i plato u kaptol centru, kod njega me muči to što je zastorom odvojen od shopping centa a ne skroz zidom... http://click4you.com/zagreb/main.do?lang=hr&link=7&sublink=21&customerId=1183973366651

hvala ti na savjetima!! pogledat cu sve predloženo..ne košta me ništa,a možda me nešto obori s nogu :)

ŽirafČe
11.11.2008., 07:42
mene je definitivno za sada najviše zainteresirao SE-MI..okoliš mi je super,restoran zgleda lijepo,cijene su i vise nego oke..spoon i appetit su mi predivni,ali me cijena malo hladi..
moram jos razmislit dobro.. :)

MarijanaZg
11.11.2008., 07:51
Sutra popodne ti napišem i pošaljem sve na PM, nije nikakav problem :-)! Tatjana je predivna i stvarno sam joj zahvalana na svemu što je do sada vać napravila za nas :cerek:

Puno ti hvala, jedva čekam..

Iskreno ja sam pregledala hrpu restorana na net (još se nisam makla dalje toga) ali me grozi da sa svima moram dogovarat sastanke i sve detalje, tako da bi mi svakako dobro došla neka osoba koja bi mi u svemu pomogla, jel isto tako baš i nemam zbog posla puno vremena..

Afraid
11.11.2008., 10:14
hello!
Dali mi itko može reći kako je u Antunoviću u Sesvetskom Kraljevcu.Ili ima neke slikice.koliko je meni itd......unaprijed hvala:mig:

MarijanaZg
11.11.2008., 10:50
hello!
Dali mi itko može reći kako je u Antunoviću u Sesvetskom Kraljevcu.Ili ima neke slikice.koliko je meni itd......unaprijed hvala:mig:

Ja ti mogu samo reći da sam bila na jednom vjenčanju tamo i meni se sviđa, sve je novo, velika sala...
A koliko sam čula nije ni skupo....

Francesca
11.11.2008., 12:29
mene je definitivno za sada najviše zainteresirao SE-MI..okoliš mi je super,restoran zgleda lijepo,cijene su i vise nego oke..spoon i appetit su mi predivni,ali me cijena malo hladi..
moram jos razmislit dobro.. :)

a Trajbar?
slična je priča kao Se-Mi samo malo skuplja...

kokosanel2
11.11.2008., 12:43
Ima li tko novih dojmova u vezi restorana Calypso? Imamo svadbu tamo sljedece god

amfibija
11.11.2008., 13:24
Evo nakon svoje svadbe moram pohvaliti restoran Maksimir (bivši Maksimilijan) u Maksimiru - prekrasan ambijent, sjajan plesni podij, izvrsna posluga, fina hrana, dobro vino, korektne cijene, parking preko puta, a i crkva u blizini... Jedina zamjerka mi je bila što su janjetinu odnijeli sa stolova, neki su se tek naknadno zaželjeli malo gricnuti... Meso i kolače koji su ostali su nam zapakirali da nosimo kući. Eto, toplo preporučam! :)
Sala je za mislim max. 160 osoba, nas je bilo stotinjak s okruglim stolovima i to mi se čini idealno (pod uvjetom da imate rasplesane goste kao što su naši, inače podij može izgledati preveliko :) )

blaah
11.11.2008., 13:27
Prilaz je moguć s dvije strane (http://i35.tinypic.com/6ppws0.jpg), malo lošiji od strane Sv. Duha i drugi bolji od Šestina. (mislim da je blaah išla lošijim putem pa otuda takvo loše iskustvo).

ja sam išla od šestina, i nije put bio dobar za pijane ljude jer se ne mogu mimoići dva auta od automobila parkiranih na cesti :ne zna:
natrag smo išli na dediće pa dolje i to je isto bilo jedan dio problematično :ne zna:

a kad smo mi došli nije bilo asfalta nego blatna zemlja... možda je to asfaltirano kasnije:top:

annaaa
11.11.2008., 14:40
Ima li tko novih dojmova u vezi restorana Calypso? Imamo svadbu tamo sljedece god

ja sam bila tamo na svadbi pred par tjedana. hrana je bila fina, crno vino ok, bijelo vino (meni) grozno i totalni glavoboljček sutradan :hebemu: (al ko mi je kriv kad pretjerujem ;-) ), konobari uslužni,nenamteljivi, niš nije falilo (osim šećera za kavu :D ) wc uredan, bilo sapuna, bilo papira...e to je meni sve važno kad dolazim negdje na svadbu pa da mogu reći-bilo je lijepo.

ono što mi se ne sviđa je to što su stolovi riblja kost, što su pločice na podiju, na početku je bilo hladno, kasnije zagušljivo i zid im je bio prljav, onaj glavni uz podij, neka ogromna crna fleka.

al to sam samo ja :D

al ako radite svadbu poslije proljeća, onda vam neće biti ni zima, a ni zagušljivo (zabrana pušenja) a vani su lijepe one male sjenice, a ovu fleku su vjerovatno već makli.

Giovanna26
11.11.2008., 16:10
Vidim da se spominje Marincel, ali ima dosta netočnih informacija. Evo par informacija za annaa-i :D i vidim da će biti od pomoći Giovanni26.

Ne treba nikakav šator, niti najam istog. Na imanju Marincel postoji sala koja prima do 250 osoba (optimalno 200 ljudi).

I na kraju cijena. Unajmiti se može za 3500 eura ako ima više od 150 uzvanika. Ako ima manje od 150 gostiju najam je 3000 eura. Trošak na koji se još mora računati je najam stolova i stolica. Ne znam točnu cifru ali ona ionako ovisi o broju uzvanika.

I na kraju priče šaljem par slikica jer vidim da to buduće mladenke obožavaju. Kliknite na slike za veći prikaz.

http://img146.imageshack.us/img146/5482/salack9.th.jpg (http://img146.imageshack.us/my.php?image=salack9.jpg)http://img146.imageshack.us/images/thpix.gif (http://g.imageshack.us/thpix.php) http://img262.imageshack.us/img262/3108/bazenlk8.th.jpg (http://img262.imageshack.us/my.php?image=bazenlk8.jpg)http://img262.imageshack.us/images/thpix.gif (http://g.imageshack.us/thpix.php) http://img148.imageshack.us/img148/9828/pogled1pa3.th.jpg (http://img148.imageshack.us/my.php?image=pogled1pa3.jpg)http://img148.imageshack.us/images/thpix.gif (http://g.imageshack.us/thpix.php)

Puno, puno hvala, jer su me cure malo bacile u "bed", i sama sam mislila da je tako...ali, po slikama koje sam vidjela bilo mi je nemoguce da ne postoji prostor, sala...a, reci mi kako to tamo funkcionira sve skupa...meni je predivno, i stvarno mi je to jedno od favorita...i zelja...ta sala je odvojena ili u sklopu "kuce", ili kako to ide? Da li se ta kuca moze taj vikend unajmiti, ili samo ta sala?? Sve sta znas, molim te!!! Puno hvala!!!!! :s

marek0007
11.11.2008., 16:26
Jel zna tko jel ima još mjesta u SE-MI-u za 2009 godinu ? Mislim na ove ljetne mjesece..

ja2982009
11.11.2008., 17:41
Ja sam imala svadbu u dvojci 27.09.2008. i bilo je prekrasno. Sala je stvarno lijepa, a kada se još dodatno uredi cvijećem izgleda prekrasno. Meni se jako svidjelo osvijetljenje i boje. Međutim smatram da su navlake obvezne jer daju dozu elegancije. A što se tiče klope, da ne govorim. Svi su bili oduševljeni, stvarno je bila fina i u dovoljnim količinama.

jooooj mikica27 stvarno ti hvala....ja sam iskreno pomalo bila zabrinuta kak ce to ispasti jer ne znam nikoga tko je tamo ikad bio na svadbi......daj molim te ak ti nije problem pricaj kak je to izgledalo....
brine me oce biti dosta konobara, kak oni s tim svjetlima jel ih mogu prigusiti kad treba....ja definitivno uzimam navlake za stolice...jel janjetina bila topla kad je dosla na stol...to mi je jako bitno i konacno...jel sigurno bilo dosta klope.......moja obitelj su ti veliki izjelice pa je meni jako bitno da klope bude dosta.......i da.....unaprijed hvala na trudu oko odgovora........jooooj sad sam jos sretnija i tako sam uzbudjena......

lbucar
11.11.2008., 18:15
ja2982009@
Dvojka ti je OK restoran, sve štima s poslugom, klopom, uredni WC-i, parkiralište veliko (doduše samo nasipano pjeskom). Svjetla mogu smanjiti ali mi se čini da to trebaš posebno zatražiti. Kad sam tamo bio zadnji put samo su utrnuli za izlazak torte.

Giovanna26@
Najbolje da nazoveš na broj (pogledaj link iz posta (http://www.forum.hr/showpost.php?p=17002736&postcount=3460)) i tamo upitaš što te interesira. Ali još bolje je dogovoriti se i otići tamo vidjeti na lice mjesta.

ja2982009
11.11.2008., 19:09
[QUOTE=lbucar;17028147]ja2982009@
Dvojka ti je OK restoran, sve štima s poslugom, klopom, uredni WC-i, parkiralište veliko (doduše samo nasipano pjeskom). Svjetla mogu smanjiti ali mi se čini da to trebaš posebno zatražiti. Kad sam tamo bio zadnji put samo su utrnuli za izlazak torte.

ibucare ma ti si stvarno car.....hvala na informacijama.....
ma najbolje da se ja skuliram sto se tice restača.....i polako krenem u odabir benda......hhhmmmm....to ce biti veselo....:)

Giovanna26
12.11.2008., 10:51
Jel zna tko jel ima još mjesta u SE-MI-u za 2009 godinu ? Mislim na ove ljetne mjesece..

Ako nemas nas neki odredjeni datum koji zelis, moguce je da ima...cak, vrlo vjerojatno...tako je bilo nama (seki), otprilike isli isto u ovo vrijeme razervirati, i imali velike srece, cak je bio slobodan datum koji su htjeli...sreca...eto, slucajno, ali, ipak, ako mislis, u svakome slucaju morate pozuriti...najbolje:049/237 - 238 , gdja. Senka...reci ce ti i telefonski...
Sretno, i pozdrav!

annaaa
12.11.2008., 13:28
što se tiče marincela: dobili smo njihovu ponudu, tj. od lida. meniji su od 220-290kn, uključuju sve osim kolača, torte i pića. imaš pakete pića za 150 kuna. najam stola za 10 osoba je 100 kuna, a stolice 30 kuna. uglavnom, sa najjeftinijem menijem zajedno sa najmom prostora, stolova i stolica, znači sve osim kolača i dekoracije, ispadne 79 eura po osobi. moram priznat da mi to opće ne djeluje skupo kad sam izračunala da za sve to u spoonu moram platiti oko 80 eura. znači, tu su negdje.

još možeš birati neke dodatne usluge, poput domjenka kod bazena sa koktelima i canapeima itd.

jedino ne znam dal se u marincelu naplaćuje usluga poslije ponoći.

Francesca
12.11.2008., 13:37
A tu si uračunala i onih 3.000 E koje trebaš platiti za najam prostora?

annaaa
12.11.2008., 13:39
da, 20 eura po osobi na cijenu menija ako se ima 150 ljudi

Giovanna26
12.11.2008., 14:21
što se tiče marincela: dobili smo njihovu ponudu, tj. od lida. meniji su od 220-290kn, uključuju sve osim kolača, torte i pića. imaš pakete pića za 150 kuna. najam stola za 10 osoba je 100 kuna, a stolice 30 kuna. uglavnom, sa najjeftinijem menijem zajedno sa najmom prostora, stolova i stolica, znači sve osim kolača i dekoracije, ispadne 79 eura po osobi. moram priznat da mi to opće ne djeluje skupo kad sam izračunala da za sve to u spoonu moram platiti oko 80 eura. znači, tu su negdje.

još možeš birati neke dodatne usluge, poput domjenka kod bazena sa koktelima i canapeima itd.

jedino ne znam dal se u marincelu naplaćuje usluga poslije ponoći.

Ej, evo kako sam ja vise luda i opcinjena s time Marincelom, i tu na forumu sve "davim" tko sta zna, zanima me da li nuzno mora ici to preko Lida, ne, zar ne??!! Ali, ste vi preko njih kontaktirali...jer mi definitivno imamo catering koji hocemo, jedan i jedini Favory...a, najam ste isto dobili na ponudi od Lida? I, to su cijene njihovog cateringa, i sto znaci to "paket pica"? Smatram da je to sve relativno, i kako tko zeli, preko koga zeli raditi, i na koji nacin...ja jedino znam da oni na podrucju Zagreba dolaze u obzir (Marincel), pa, molim te, sva sta znas, reci...bila bih ti jaaaaako zahvalna! I, kako stoje s datumima...ti si isto zainteresirana tamo imati svadbu...planiras i obred vjencanja, ili kako si to zamislila?! Oprosti, ali, molim te, stvarno me sve zanima...puno, puno, hvala na bilo kojem odgovoru.
P.s.i mozda koja slika??!!

annaaa
12.11.2008., 14:27
kolko ja znam, sve ide preko lida i ne možeš birat drugi catering jer je to njima prekomplicirano. imaju svadbe petkom i subotom i ako im neko donese od drugog nekog stolove, stolice i sve ostalo, problem im je to sve za subotu mjenjat. zato imaju dogovor samo s lidom.
ja ne znam di bi mi, tj. ono što se nama sviđa dosta košta, tako da boli me glava od svega i lagano mi je dosta. za datume ne znam.

ako hoćeš mogu ti poslat ponudu od lida, ostavi mi mail na pm.