PDA

View Full Version : Restoran za svadbu

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

kika78
12.11.2008., 14:31
..... znači sve osim kolača i dekoracije, ispadne 79 eura po osobi. moram priznat da mi to opće ne djeluje skupo kad sam izračunala da za sve to u spoonu moram platiti oko 80 eura. znači, tu su negdje.
jedino ne znam dal se u marincelu naplaćuje usluga poslije ponoći.

Kako je cijena od 79 eura po osobi( bez kolača, torte,najjeftiniji menu i možda čak i dodatna naplata za poslugu poslije ponoći..) tu negdje sa Spoonom :ne zna: ??
Za 77 eura u Spoonu dobiješ sve to, s time da je menu vrhunski a ne najjeftiniji, vina vrhunska, neograničeno strane žestice, nema naplate poslije ponoći itd.:kava:

Giovanna26
12.11.2008., 14:38
Kako je cijena od 79 eura po osobi( bez kolača, torte,najjeftiniji menu i možda čak i dodatna naplata za poslugu poslije ponoći..) tu negdje sa Spoonom :ne zna: ??
Za 77 eura u Spoonu dobiješ sve to, s time da je menu vrhunski a ne najjeftiniji, vina vrhunska, neograničeno strane žestice, nema naplate poslije ponoći itd.:kava:

Pozdrav!!
A, koliko ljudi stane u spoon, i sta nije da ste odvojeni??!! Kako to tamo uopce, u onome prostoru se izvede za vjencanja??!!

kika78
12.11.2008., 14:48
Stane 180 ljudi i svi su u jednom prostoru, jedino se za toliko ljudi stolovi onda stavljaju i iza jednog četvrtastog šanka koji je samostalno postavljen.
A stolovi mogu biti okrugli ili četvrtasti.Neznam kak misliš "kak se to izvede za vjenčanja":ne zna: Trebaš vidjeti prostor...:mig:

annaaa
12.11.2008., 17:48

u spoonu je naplata nakon ponoći 100 eura po satu!
mi ako za spoon uzmemo uz menu od 325 kuna (ima jeftiniji za 310), paket pića 150 kuna, torta po osobi 10 kuna, vinski gulaš, janjetinu i odojak i uz to ti naplate prilog 15 kuna, još kolači, pjenušac i dekoracija-meni ne ispadne manje od 80 eura. možda vi niste uzeli nešto od toga, ne znam.

kika78
12.11.2008., 17:55
Očigledno je da mi imamo švedski stol na kojem su sve moguće delicije (uzeli skuplju varijantu)... Ti si onda valjda tražila klasično posluživanje što ,očito, bitno utječe na cijenu.:D
I mi nemamo nikakvu nadoplatu nakon ponoći...
Ja sam prezadovoljna omjerom cijene i ponuđenog :cerek:

annaaa
12.11.2008., 18:01
ne znam šta da ti kažem, iskreno. nama su dali ponudu i za švedski i ista je bila cijena. eto, zaista ne znam. al nema veze probat ćemo mi nešto sredit pa ćemo vidjet, sutra nam šalju novu ponudu. rekli smo da nam je ovo too much definitivno. a zapeli smo za taj spoon! ništa nam više ne prolazi...

kika78
12.11.2008., 18:08
annaaa,javim ti se na pp!

Giovanna26
12.11.2008., 21:21
Stane 180 ljudi i svi su u jednom prostoru, jedino se za toliko ljudi stolovi onda stavljaju i iza jednog četvrtastog šanka koji je samostalno postavljen.
A stolovi mogu biti okrugli ili četvrtasti.Neznam kak misliš "kak se to izvede za vjenčanja":ne zna: Trebaš vidjeti prostor...:mig:

Ma, ne, nemoj me, molim te krivo shvatiti...meni je prostor isto predivan, jedino me zanimalo za vjencanja kada ima vise ljudi, a to je ipak restoran, a ne "klasicna" sala, kako to onda izgleda obzirom na to...:)

kika78
12.11.2008., 21:36
Ma nema problema :grli:
Izgleda jako lijepo, otmjeno i svečano :cerek:
Malo posebnije nego sale namjenjene upravo za vjenčanja (bez uvrede ikome ;) ) Ali o ukusima se ne raspravlja :lol:

Giovanna26
12.11.2008., 21:47
Ma nema problema :grli:
Izgleda jako lijepo, otmjeno i svečano :cerek:
Malo posebnije nego sale namjenjene upravo za vjenčanja (bez uvrede ikome ;) ) Ali o ukusima se ne raspravlja :lol:

Ma, vjerujem, sigurno...jer je predivno!!! I, meni jedno od favorites...oprosti, mozda sam ispustila, vi imate rezervirano? Za kada, i koliko prije ste trebali? Imate svedski stol, sta ste odabrali za menu? :mig:

Reina
13.11.2008., 06:40
Očigledno je da mi imamo švedski stol na kojem su sve moguće delicije (uzeli skuplju varijantu)... Ti si onda valjda tražila klasično posluživanje što ,očito, bitno utječe na cijenu.:D
I mi nemamo nikakvu nadoplatu nakon ponoći...
Ja sam prezadovoljna omjerom cijene i ponuđenog :cerek:

kako to da ne plaćate konobare poslije ponoći?:eek:
to postoji u 90% restorana.

Reina
13.11.2008., 06:45
joj, ja kad danas razmišljam o restoranu za svadbu, ipak mi je 80 eura previše. :eek:
60 eura za bon appetit mi je bilo puno!!!!:eek::eek:
koliko god mi je lijep restoran, ipak ne bih toliko plaćala, pa čak ni appetit!
već me ovako skupo došla svadba za 72 ljudi. bude mi zlo kad se sjetim, li je vrijedilo.
:flop:

annaaa
13.11.2008., 12:01
mislim da ne plaćaju jer je švedski stol :mig: znam da je u bon apettitu isto švedski al kod njih je samo švedski. valjda zato jer se onda nikad ne naplatili što se tog tiče. u spoonu ljudi ipak biraju pa ima neki omjer pola pola, ako ne i više u korist kalsičnog posluživanja, to ne znam.
a čuj, nije 80 eura za svakoga, to se slažem. ali ja to gledam tak da jednom u životu (nadam se) radim svadbu i želim da bude u mom stilu i kak ja hoću; znači, gosti koji hoću, butelje, martiniji, fina hrana i najvažnije moderan prostor. ja se ne bi udavala u klasičnoj sali nego bi onda rađe napravila večeru za uži krug ljudi u nekom boljem restoranu. ja sam takva, bez uvrede ikome. uvijek sam bila na svadbama po salama, restoranima i hotelima i samo mi je na jednoj svadbi bilo loše i to jer je bilo dosadno :kava: tako da vjerujem da će svima nama biti lijepo što god da izaberemo, jer izabiremo onaj prostor koji se nama sviđa, a to je i najvažnije; da su mladenci zadovoljni :)

blaah
13.11.2008., 19:11
ok, sad sam zbunjenja... mi u spoonu imamo švedski stol i imamo 100 eura po satu poslije ponoći...:ne zna: kika kak si to uspjela?:s

kika78
13.11.2008., 19:16
ok, sad sam zbunjenja... mi u spoonu imamo švedski stol i imamo 100 eura po satu poslije ponoći...:ne zna: kika kak si to uspjela?:s

Pa stvarno neznam.. mi pitali i rekli nam da nema nikakve nadoplate :s
I mi imamo švedski stol...U čemu je razlika - neznam :ne zna:

blaah
13.11.2008., 19:18
a kolko ljudi imate? možda je u tome caka..

Giovanna26
13.11.2008., 19:47
Molim vas, da vas pitam, da li je netko mozda imao, ili ima barem iskustva s vjencanjima u Hamingweyu, Gallery, ili nesto tome slicno??!!
Hvala!
I, vasa razmisljanja o takvome nesto!

blaah
13.11.2008., 19:59
ja kad bi htjela svatove u hemingwayu napisala bi da je dress code tenisice na nogama jer me izbezumljuje pravilo da nemreš unutra bez cipela... katastrofa..:rofl: Ali ako inače voliš te prostore, kao i tvoje društvo onda mi je skroz okej da tamo imaš svatove iako ja nisam čula da se tamo rade, ali uvijek možeš nazvat i pitati. Uostalom ja sam tamo davno radila neke evente pa ako to rade, zakaj ne bi i svatove... jedino što me heminway muči zbog dva skroz odvojena kata, ali ako sve stane na jedan super... ili svadba na dva flora :D

u galleryju nikad nisam ni bila pa ti nemrem nikaj ni reć... ja sam potomak jabuke i aquariusa.. :)

Giovanna26
13.11.2008., 20:08
ja kad bi htjela svatove u hemingwayu napisala bi da je dress code tenisice na nogama jer me izbezumljuje pravilo da nemreš unutra bez cipela... katastrofa..:rofl: Ali ako inače voliš te prostore, kao i tvoje društvo onda mi je skroz okej da tamo imaš svatove iako ja nisam čula da se tamo rade, ali uvijek možeš nazvat i pitati. Uostalom ja sam tamo davno radila neke evente pa ako to rade, zakaj ne bi i svatove... jedino što me heminway muči zbog dva skroz odvojena kata, ali ako sve stane na jedan super... ili svadba na dva flora :D

u galleryju nikad nisam ni bila pa ti nemrem nikaj ni reć... ja sam potomak jabuke i aquariusa.. :)

Hvala ti puno...znam da henigway ima vjencanja...ja sam cak razmisljala o Medveji, na plazi...predivno!!! Ali, nazalost kod mog dragog to ne prolazi, sto se njega tice da, ali, nazalost, realnost je nesto drugo...ali, ipak obzirom na goste...skoro pa neizvedivo...ipak ne mozemo biti bas toliko sebicni, i nimalo ne misliti na sve ostale goste, zelimo da prvenstveno nama, ali i njima bude dobro...svaki savjet, dobrodosao...thx!:)

blaah
13.11.2008., 20:14
ma ja sam puno prije za svadbu u klubovima ili nečem tak nego u tipičnim salama tak da u svakom slučaju dajem podršku za takve ideje! :top:

Giovanna26
13.11.2008., 20:17
ma ja sam puno prije za svadbu u klubovima ili nečem tak nego u tipičnim salama tak da u svakom slučaju dajem podršku za takve ideje! :top:

Hvala..., i ja isto, ali nije bas jednostavno...a, neka "mjesta" privatna s bazenom ili takvo nesto, a da ne mora nuzno biti mozda postavljanje satora...i, da nije marincel...???!!!

blaah
13.11.2008., 20:22
to pojma nemam kaj di ima... :ne zna: nisam ti baš od koristi...

Giovanna26
13.11.2008., 20:24
to pojma nemam kaj di ima... :ne zna: nisam ti baš od koristi...

Ma, nema problema...:top:...hvala ti svejedno...nisam niti ja sama sebi nesto od pomoci...nije jednostavno...:)

blaah
13.11.2008., 20:57
opet ja o tom spoonu:kava:,
ali sad kad ste te cijene išle tak analizirati išla sam detaljno zbrojit po glavi našu ponudu od spoona i ispada da je nama 65 eura sve bez kolača, torte i vina, a ako uzmem da bumo ostali do 5 ujutro to je onda 70 eura po glavi za sto osoba...
(švedski stol, ali konobari nose roditeljima i starijim ljudima, unutra su i janje i odojak i prilozi i vinski gulaš za kraj i izbor za vegetarijance za svaki slijed i red bull u neograničenim količinama, za mene :) i piće dobrodošlice na terasi i sve ostalo njihovo standardno)
a išla sam računati i da sam uzela njihovu tortu i vino i šampanjac to onda ispada 76 eura po glavi... ne znam... stvarno je sve individualno od ponude do ponude...:ne zna:

Giovanna26
13.11.2008., 21:00
opet ja o tom spoonu:kava:,
ali sad kad ste te cijene išle tak analizirati išla sam detaljno zbrojit po glavi našu ponudu od spoona i ispada da je nama 65 eura sve bez kolača, torte i vina, a ako uzmem da bumo ostali do 5 ujutro to je onda 70 eura po glavi za sto osoba...

a išla sam računati i da sam uzela njihovu tortu i vino i to onda ispada 75 eura po glavi... ne znam... stvarno je sve individualno od ponude do ponude...:ne zna:

A, vi jos niste odlucili, ili je spoon u pitanju?? Jeste bili tamo kada je svadba, kako izgleda?? To vam je jedina varijanta ili??!!

blaah
13.11.2008., 21:21
mi kaparili spoon još u 6. mjesecu za 27. 6. 2009. :cerek:
nismo puno ni gledali jer smo ti moj muž i ja u principu već prije onak ovlaš dogovorili da ne volimo sale i da treba imat prozora puno i onda sam jedan dan otišla na net proguglala i našla tri, četiri mjesta, otišli jedno popodne na sva i zadnji spoon u koji kad smo ušli smo i odlučili bez da su nam rekli cijenu:lol: eto.:mig:

aha i nismo bili kad je svadba iako sam se dogovorila s majetićima da ću u jesen doć vidjeti a i isprobat dekoraciju, ali nikako da se pokrenem...
malo se i bojim otić da ne bi upala u neke svatove koji mi se ne sviđaju pa da mi splasne doživljaj...
Imam viziju kak će to meni izgledat, a inače sam sklona padanju pod dojam kad nešto vidim u živo pa i ako uđem u neke supersonične svatove tamo ću past u depresiju jer ću ja htjet sve to, a kartica mi ponestalo.... :)

Giovanna26
13.11.2008., 21:25
mi kaparili spoon još u 6. mjesecu za 27. 6. 2009. :cerek:
nismo puno ni gledali jer smo ti moj muž i ja u principu već prije onak ovlaš dogovorili da ne volimo sale i da treba imat prozora puno i onda sam jedan dan otišla na net proguglala i našla tri, četiri mjesta, otišli jedno popodne na sva i zadnji spoon u koji kad smo ušli smo i odlučili bez da su nam rekli cijenu:lol: eto.:mig:

Svaka cast! Cestitam, bravo! Vjerujem da ce vam biti lijepo, jer je prostor istotakav! Sretno!!!

kika78
13.11.2008., 21:33
a kolko ljudi imate? možda je u tome caka..

Cca 100 ljudi.

blaah
13.11.2008., 21:40
e onda odustajem. I mi imamo 100 ljudi. :kava:

annaaa
13.11.2008., 21:46
možda je stvar u danima; petak vs. subota :D

blaah, ja sam im rekla da ćemo doć kad će bit svadba za 150 ljudi (kolko i mi imamo) i usput probat kolače :)

blaah
13.11.2008., 21:53
aha, kika ima petak? Nisam skužila..
joj sve si mislim da ja nebum išla vidjet te druge svadbe... ali do ljeta još bum se sto puta predomislila:lol:

lbucar
13.11.2008., 23:41
Djevojke, imam prijedlog :mudri:

Da se vas par nađe ( blah+prvi samoglasnik, ana+dva prva samoglasnika, kika+neki broj, đovana+neki trobroj) na kavici pa da onako polako razradite planove, usporedite sale, predložite dekoracije ..... :D
Možda padne i dogovor za osnivanje neke agencije za vjenčanja :lol:

Sorry ak sam "zločest", moram i ja malo zaspamati temu kad nemam niš pametnije:cerek:

Reina
14.11.2008., 06:11
mislim da ne plaćaju jer je švedski stol :mig: znam da je u bon apettitu isto švedski al kod njih je samo švedski. valjda zato jer se onda nikad ne naplatili što se tog tiče. u spoonu ljudi ipak biraju pa ima neki omjer pola pola, ako ne i više u korist kalsičnog posluživanja, to ne znam.
a čuj, nije 80 eura za svakoga, to se slažem. ali ja to gledam tak da jednom u životu (nadam se) radim svadbu i želim da bude u mom stilu i kak ja hoću; znači, gosti koji hoću, butelje, martiniji, fina hrana i najvažnije moderan prostor. ja se ne bi udavala u klasičnoj sali nego bi onda rađe napravila večeru za uži krug ljudi u nekom boljem restoranu. ja sam takva, bez uvrede ikome. uvijek sam bila na svadbama po salama, restoranima i hotelima i samo mi je na jednoj svadbi bilo loše i to jer je bilo dosadno :kava: tako da vjerujem da će svima nama biti lijepo što god da izaberemo, jer izabiremo onaj prostor koji se nama sviđa, a to je i najvažnije; da su mladenci zadovoljni :)

ispravak netočnog navoda.
u bon appetitu nije samo švedski stol, ne stoje konobari sa strane dok ljudi galebare po švedskom. konobari su donosili nama mladencima i kumovima jelo, nosili su i nekim starijim ljudima, čak i nekima koji se nisu odmah na početku digli i otišli do stola. konobari su se sami nudili da donesu jelo, a obzirom da su svi imali menije ispred sebe, samo su trebali reći što žele.
tako da bih slobodno mogla reći da je bilo i klasičnog posluživanja.:mig:

aranea
14.11.2008., 09:05
jel ima netko da je zakapario Sablić za sljedeću godinu?

annaaa
14.11.2008., 10:17
u bon appetitu nije samo švedski stol, ne stoje konobari sa strane dok ljudi galebare po švedskom. konobari su donosili nama mladencima i kumovima jelo, nosili su i nekim starijim ljudima, čak i nekima koji se nisu odmah na početku digli i otišli do stola. konobari su se sami nudili da donesu jelo, a obzirom da su svi imali menije ispred sebe, samo su trebali reći što žele.

dobro, to je i nama rekao. ali meni je to i dalje švedski :mig: možda ne klasični, ali švedski.

annaaa
14.11.2008., 10:19
e da, kaparimo spoon u utorak! :) :jumping:
20.06.2009.

bili smo u takvoj nedoumici jer su nam ponudili trajbar za 6.6.2009., neko otkazao. bili smo na sto muka. ali mi se u trajbu, iako je predivno bilo uređeno, nije mi se taj restoran svidio jer želimo nešto moderno.

Francesca
14.11.2008., 10:29
jeeeeeeeeeeeeeeee... :)

mislim da se za restač najteže odlučiti jer onda on diktira sve ostalo...

Onya
14.11.2008., 14:00
Ako tko od Vas radi malu svadbu- do 50 ljudi, imam za preporučiti super restoran u Zagrebu- na golf igralištu. Cijene su povoljne, hrana iz njihove kuhinje, osoblje ljubazno.
A druga opcija za veliko vjenčanje je postaviti šator tamo. Izgleda kao iz bajke! Ako treba kakav savjet tu sam, imam iskustvo.
na webu baš nemaju puno slika s vjenčanja, ali ih se može pitati.
www.gcczagreb.hr

blaah
14.11.2008., 14:10
Onya, jel nije tamo majetićeva hrana?
I da, za sve ostale, potvrđujem savršenu uslugu i osoblje i pre ugodnu atmosferu! :)

Reina
14.11.2008., 14:42
hehe, kako ste se potrefile!
ana ima svadbu u istom restoranu, samo tjedan prije blaah!!!
haha! guba!!!
ista je situacija bila sa mnom i jos jednom curom s foruma.

Reina
14.11.2008., 14:44
dobro, to je i nama rekao. ali meni je to i dalje 嘛edski :mig: mo枦a ne klasi鈩i, ali 嘛edski.

ne slazem se, al' ajde.
tako mozes suditi, samo ako si bila na svadbi u appetitu.
jesi li?

blaah
14.11.2008., 15:42
anaa bu poludila nakon svojih svatova jer ću ja molit deeetaljan izvještaj o svemu da znam jel trebam na nekaj posebno obratit pažnju :cerek:
nadam se anaa da ne ides odmah na medeni...:lol:

i jupiiii za kaparenje!

marek0007
14.11.2008., 18:10
e da.. mene zanima do koliko ljudi se smatra mala svadba a sa koliko je već velika kao... :) :kava:

Reina
14.11.2008., 20:28
anaa bu poludila nakon svojih svatova jer ću ja molit deeetaljan izvještaj o svemu da znam jel trebam na nekaj posebno obratit pažnju :cerek:
nadam se anaa da ne ides odmah na medeni...:lol:

i jupiiii za kaparenje!

ma nećeš ni na što obraćati pažnju taj dan!:mig:
bit ćeš u sedmom nebu kao i ja jer su oko tebe svi profesionalci koji će se brinuti umjesto tebe.
joj, kad se ja sjetim sebe...samo sam se cerila, sve mi je bilo super i divno, nisam se uopće sekirala, niti zamarala jer, iskreno, nije bilo niti razloga. sve je prošlo super!:cerek:
stoga, taj daj udri brigu na veselje pa makar sjekire padale.
puj, puj, to se neće dogoditi...:eek::mig::D

Giovanna26
14.11.2008., 20:47
e da.. mene zanima do koliko ljudi se smatra mala svadba a sa koliko je već velika kao... :) :kava:

Joj, to je tako relativno!!! Ja znam da bih voljela imati (najvise) do 150 gostiju (zbog dragog ne moze manje)...seka imala oko 80 ljudi, i bilo je savrseno, uopce se nije kuzilo da je manja svadba...nekome je nepojmljivo, pogotovo u Slavoniji npr.imati manje od 300, 400, pa i vise ljudi...grrr..."postoji" samo vecera, najuzi krug, 20-40 ljudi...meni je do 80-90 manja svadba, preko 100
vec onako, "standardna", "normalna", a sve preko 150, 200 i dalje mi je jaaaako puno, jer definitivno niti kada je manje ljudi ne stignes barem malo sa svima popricati, nasmijati, plesati, a kamoli kada je vise...eto, neko moje misljenje!!! A, zasto te to brine??!!

Crocy
15.11.2008., 09:56
Jel ima tko kakvih iskustva ili saznanja o restoranu Sempre u Zagreb tornju?!

Kakva je usluga, klopa, cijene, osoblje?!

annaaa
15.11.2008., 10:09
ne slazem se, al' ajde.
tako mozes suditi, samo ako si bila na svadbi u appetitu.
jesi li?

nisam. ja opće više ne znam o čemu razgovaramo; ja kažem da nije klasični švedski, a ti kažeš da se ne slažeš i šta-da nije opće švedski?! :kava:

al gle, meni je tak svejedno, ti znaš bolje, iz prve ruke :mig:

još je kika prije blaah i mene, i frendica koja mi je i rekla za spoon se udaje tamo krajem 5-og. ja si isto računam kak ću kod nje vidjet kak sve funkcionira i treba li eventualno nešto promijenit ili obratit pažnju :)

kika78
15.11.2008., 11:17
e da, kaparimo spoon u utorak! :) :jumping:
20.06.2009.

Ma bravo annaaa! :) Super odabir :top:
A kako vidim, ja ću biti prva u prolijeće koja se tamo udaje tak da, cure moje, imat ćete informacije iz prve ruke :five:
Ha,ha... nadam se da neću žaliti što ih i ja nisam imala :traca:

kika78
15.11.2008., 11:42
Bunčić

Evo, kako sam jučer bila na svadbi u Bunčiću prenijet ću vam svoja iskustva pa ako nekome pomogne, super...
Vjenčanje je bilo u onoj donjoj sali, ispod same kuće (nemam pojma kak se zove :D ). Cca - 200 ljudi.
Čim smo ušli u salu na stolovima je bio pršut, francuska i sir na pladnjevima i stalno su nadopunjavali pa je bilo i više nego dovoljno. Oko 20h je došla juha koja je bila, moram priznati - mlaka. Inače, jako fina. Pa je slijedilo glavno jelo - pašticada, puretina punjena šunkom i sirom, i nekakvo meso sa roštilja( to jedino nisam probala..).Prilog - rizi-bizi i pečeni krumpir kojeg je bilo premalo. Meso je bilo jaaako fino i stalno su ga nadopunjavali.
Kasnije je bila janjetina i hladni odojak. Janjetina - prefina, vruća!Bilo je i previše.. Oko pola 4 ujutro je stigao gulaš i bio je fin.Kolači su im jako dobri i stajali su na jednom zasebnom stolu, pa tko je htio je sam uzimao koliko i koje želi( super ideja!).
Toliko o klopi. Posluga je bila brza, što si tražio to si i dobio, nisi ih trebao loviti po dvorani..
Sve u svemu, jedna lijepa svadba :top:

annaaa
15.11.2008., 11:51
Ma bravo annaaa! :) Super odabir :top:
A kako vidim, ja ću biti prva u prolijeće koja se tamo udaje tak da, cure moje, imat ćete informacije iz prve ruke :five:
Ha,ha... nadam se da neću žaliti što ih i ja nisam imala :traca:

ma nećeš, sve će biti super! meni je čak malo žao što ću ić na svadbu u spoon 3 tjedna prije moje, bojim se da ću si malo pokvarit doživljaj :ne zna:
još ćemo imati 5,6 zajedničkih gostiju...
al mi ćemo skroz promijenit jelovnik, tj.glavna jela tak da neće biti baš isto.

Crocy
16.11.2008., 16:51

Branko je naš prijatelj i neću točno tvrditi ali mislim da on ne potpisuje klasičnu večeru nego baš samo švedski stol jer je vrhunski kuhar i jako dobro zna i želi da je hrana vrhunska i uvijek svježa a to nikako nemože biti ako stoji na stolu, tako da ja govorim ono što znam iz prve ruke

annaaa
16.11.2008., 18:16
pa i reina zna iz prve ruke; udavala se tamo! :mig:
i nije mislila na to, nego da su konobari nekima sa švedskog donosili hranu na tanjuru na stol.

hipi
16.11.2008., 20:48
Ima li tko novih dojmova u vezi restorana Calypso? Imamo svadbu tamo sljedece god

ja sam tamo imala svadbu 23.8. bilo je sve super, od prve do zadnje sekunde, gadza je vemo susretljiv, konobari su predobri, klope i cuge u izobilju i niti jedan gost mi nije rekao niti jednu zamjerku. :D

Reina
16.11.2008., 21:08
pa i reina zna iz prve ruke; udavala se tamo! :mig:
i nije mislila na to, nego da su konobari nekima sa švedskog donosili hranu na tanjuru na stol.

upravo tako!:top:

hvala, anči!

annaaa
16.11.2008., 21:22
upravo tako!:top:

hvala, anči!

nema na čemu :cerek:

miss_djurdja
19.11.2008., 08:19
Friška informacija za SE-MI, za iduću godini je pun!!!!

Afraid
19.11.2008., 08:38
i tako nazovem ja za antunović u sesvetskom kraljevcu i pun je do 10mj iduće godine...znači 2010 će bit ta godina....pitam ja kolko je meni u kojem je sve uključeno(odojak i janjetina),kaže momak 41eur....ja se razveselila...i on pita al oprostite kolko će ljudi bit,a je reče do 130,a on e onta je 50.....e jebem ti malog miša......a kaj se more

Rinchi
19.11.2008., 08:47
i tako nazovem ja za antunović u sesvetskom kraljevcu i pun je do 10mj iduće godine...znači 2010 će bit ta godina....pitam ja kolko je meni u kojem je sve uključeno(odojak i janjetina),kaže momak 41eur....ja se razveselila...i on pita al oprostite kolko će ljudi bit,a je reče do 130,a on e onta je 50.....e jebem ti malog miša......a kaj se more

Antunović u sesvetama je pun za iduću godinu do 10mj... već negdje od početka 9mj ove godine kad smo mi zvali...
A svi mislimo ma kaj bezveze pa godinu dana prije sigurno ima mjesta :-))))))
:lol::lol::lol: Nama je u našoj sali jedino ovaj datum u 9mj bio slobodan...sve drugo krcato :mig:

Afraid
19.11.2008., 08:50
Antunović u sesvetama je pun za iduću godinu do 10mj... već negdje od početka 9mj ove godine kad smo mi zvali...
A svi mislimo ma kaj bezveze pa godinu dana prije sigurno ima mjesta :-))))))
:lol::lol::lol: Nama je u našoj sali jedino ovaj datum u 9mj bio slobodan...sve drugo krcato :mig:

sorry,a di ćeš ti imat svadbu?

Rinchi
19.11.2008., 09:40
sorry,a di ćeš ti imat svadbu?

Hotel Phoenix Sesvete :cerek:

annaaa
19.11.2008., 10:44
mi smo bili prvo zainteresirani za antunović ali u španskom. prvi termin (osim sad u prvom i drugom mjesecu) bio je 7.11. tako da smo odustali.
afraid, pa imap na njihovoj stranici menije, cijene i sve http://www.hotelantunovic.com/download/PONUDA_SVADBENIH_SVECANOSTI_2009.pdf

Andy26
19.11.2008., 18:08
Ako nekoga zanima-u Sesvetskom Kraljevcu je otvoren restoran "Laguna" (u sklopu trgovačkog centra Elez). Imaju 4 meni-a od 140, 170, 210 i 250kn + 40 kn za neograničeno piće/po osobi (da privuku ljude valjda).

Možda će nekome ta informacija dobro doći:mig:

Jedino što ne znam kakva je klopa tamo, ali moglo bi se otići na večeru, za probu...

E sad-PEH...ili ipak moooožda nije:(
2 tjedna prije toga smo mi zakaparili salu (i kad sam vidjela da u ovom restoranu isti meni kao naš (uz manje različitosti) košta 80kn manje po osobi):eek::eek::eek:, ja sam taj dan samo :horor::horor::horor::horor::horor: ajmo reći šandrcala!!!!!!!!!!!

ljutka
19.11.2008., 21:53
cure kakva su iskustva s restoranom martini u sesvetskom kraljevcu?

Afraid
19.11.2008., 22:17
Hotel Phoenix Sesvete :cerek:

a joj....jedni ljudi koje znam su imala takve probleme s njima da je moglo bit mrtvih.....prvo meni bio 45 eura na kraju dva tjedna prije svadbe im javili da dižu na 60........

miss_djurdja
20.11.2008., 09:47
a joj....jedni ljudi koje znam su imala takve probleme s njima da je moglo bit mrtvih.....prvo meni bio 45 eura na kraju dva tjedna prije svadbe im javili da dižu na 60........

Što se tiče restoran ili hotela za svadbu sve je to individualno...nekome se negdje sviđa nekom ne.
Kad sam izrazila svoje mišljenje i dala savjete za neka mjesta gdje meni nije bilo dobro i još nekim ljudima s kojim sam pričala...neki s ovog foruma se nisu složili s menom.
Primjer Panorama...hrana nije bila loša ali je količinski bilo jako malo...moja sestrićna i njen muž(mladenci)bili zadovoljni sa svime. Dok recimo njihov prijatelj se skoro tužio s Panoramom jel su ga pokrali...(što sam čula još sa strane da to rade)
Antunović Špansko, prvi put bila tamo i hrana katastrofa...poslije čula od drugih koji su bili tamo da je sve super...

Tako isto i s Phoneixom...ti ljudi su imali problema,drugi nisu i dat će same pohvale!!

Zato je možda bolje ne iznositi svoja mišljenja i davati savjete.Jel svatko je imao drugačija iskustva!!!

alenaa
20.11.2008., 10:10
Cure, zar nitko nema svadbu u restoranu Phoenix u Starom Čiću?
Sala je prekreasna, mi ćemo tamo imat svadbu:):)

Rinchi
20.11.2008., 10:40
miss_djurdja - U potpunosti se slažem s tvojim mišljenjem. Svako ima svoj stav prema svim stvarima u životu. Sigurna sam da mi se dogodi da me idu preveslati da samnom nebi dobro prošli jel ja nebi dala niti novčića više... Pa pobogu zato smo i potpisalu ugovor u kojem stoji cijena i nema odstupanja od iste :-)
Crno na bijelo da niko ne može reći da nije znao...
Ja sam do sada čula pak samo pohvalae za navedeni restoran... Uostalom da čitam sve što se piše po forumu i da se strogo držim toga puno stvari još nebi imala sređeno za svadbu... Jel neki pljuju dok drugi hvale i onda bi se stalno vrtili u krug :-)
To ti je isto kao i sa muzikom... nekome je bend fenomenalan a nekome katastrofa....
Vrijeme će pokazati sve :-) :kava::lol:

Afraid
21.11.2008., 07:54
miss_djurdja - U potpunosti se slažem s tvojim mišljenjem. Svako ima svoj stav prema svim stvarima u životu. Sigurna sam da mi se dogodi da me idu preveslati da samnom nebi dobro prošli jel ja nebi dala niti novčića više... Pa pobogu zato smo i potpisalu ugovor u kojem stoji cijena i nema odstupanja od iste :-)
Crno na bijelo da niko ne može reći da nije znao...
Ja sam do sada čula pak samo pohvalae za navedeni restoran... Uostalom da čitam sve što se piše po forumu i da se strogo držim toga puno stvari još nebi imala sređeno za svadbu... Jel neki pljuju dok drugi hvale i onda bi se stalno vrtili u krug :-)
To ti je isto kao i sa muzikom... nekome je bend fenomenalan a nekome katastrofa....
Vrijeme će pokazati sve :-) :kava::lol:

ja samo kažem šta im je onaj lopov napravio...nadam se da će tebi bit sve u redu,a vjerojatno oće jer ga je ovaj čovjek skoro ubio,pa si valjda neće ponovo dozvolit tu bruku.....velim,to je tako bilo,a tebi ne želim istu situaciju....

Afraid
24.11.2008., 19:17
Dal mi netko može reći nešto više o Ineli u Sesvetama?Ranije sam pročitala da ne primaju subotom manje od 180 ljudi il sam krivo shvatila....ja ću na svadbi imat oko 120 ljudi....mislim s obzirom da znam da je to manja sala ne kužim....help!:(

ljutka
24.11.2008., 19:55
Dal mi netko može reći nešto više o Ineli u Sesvetama?Ranije sam pročitala da ne primaju subotom manje od 180 ljudi il sam krivo shvatila....ja ću na svadbi imat oko 120 ljudi....mislim s obzirom da znam da je to manja sala ne kužim....help!:(

dobro si čula frendica je tamo imala petkom jer joj subotu nisu dali zbog broja ljudi.ja imam u restoranu martini-sala 120 ljudi,ima još za 150 i 300 ljudi.

mali_cox
24.11.2008., 21:19
cure kakva su iskustva s restoranom martini u sesvetskom kraljevcu?

Mi smo prije mjesec dana kaparili salu za svadbu. Odlučili smo se za Licitar u Sesv.Kraljevcu ali smo taj dan pogledali i Martini. Ja ne znam, meni je prvo šef bio prenapadan. Mi smo pitali za subotu 25.4. i on nam je kao ono rekao "evo kao meni je baš to slobodno a u interesu mi je da to popunim pa vam dajem meni za 42 eura ". Kao ono, jeftinije. Meni koji sam gledala je bio relativno ok, s tim da meni sala za 120 ljudi (koliko ćemo mi otprilike i imati na svadbi) je totalna katastrofa. Prvo, ne volim kombinaciju stolova, znači neki su diplomat, neki okrugli a neki dugački (120 ljudi u onu malu salu stane jedino uz te kombinacije, nikako drugačije, to nam je i šef rekao). Sljedeća stavka su oni široki stupovi. Jedan stol se uopće ne vidi kad uđeš u salu niti tih 8 ljudi koliko tamo stane vidi išta oko sebe ako tamo sjede. To mi je prebrutalno i definitivno mi je to bio veliki veliki minus.
I još jedna mala stvarčica a to je da smo mi došli razgovarati u subotu oko podneva, i sjeli smo za stol u restoran a nadstolnjaci su bili toliko prljavi da ja nisam mogla spustiti torbu na stol nego sam ju stavila kraj nogu na pod(on mi je izgledao čišći od stola:rofl:). ne znam, meni je to jako bitno, po tome vidim koliko se tu poslovi dobro obavljaju i slično.
Pozitivno mi je to što je taj šef bio dosta ugodan za razgovor i ne daje mi dojam kao da bi te zahebao oko bilo čega.
Eto to je moj dojam o martiniju.:mig:

Rinchi
24.11.2008., 21:31
Djelimo isto mišljenje o istom restaću... mi smo ga samo svratilo pogledati nakon što smo odabrali našu salu... pa mislim da možda i nisam mjerodavna. Čovjek je bio jako ljubazan i isto nam je ponudio dobru cijnu... ali prostor mi se nije svidio raadio širokih stupova obloženih ogledalima :-(
A uz to jedan dio ljudi sjedi odmah uz bend u nekoj kao ''sobici'' ništa ne vide a muzika im tutnji ko luda, dok se jedan dio ekipe ''skriva'' iza zida jel je dvorana tako nekako napravljena (na katu). U svakom slučaju ako je nečiji izbor mislim da neće loše proći ako mu odgovara ambijent.:ne zna::kava:

Rinchi
24.11.2008., 21:36
ja samo kažem šta im je onaj lopov napravio...nadam se da će tebi bit sve u redu,a vjerojatno oće jer ga je ovaj čovjek skoro ubio,pa si valjda neće ponovo dozvolit tu bruku.....velim,to je tako bilo,a tebi ne želim istu situaciju....

Ma nikakva frka... niko se ne ljuiti kaj kažeš i slobodno iznesi svoje saznanje i mišljanje! Pa zato i imamo ovaj forum. Samo kažem da nemožeš suditi po jednom čovjeku jeli restoran dobar ili ne.
Čula sam jako puno pozitivnih stvari i pozitivnih ''kritika'' o njemu nakon što smo ga kaparili.... A čuj... valjda mi nebumo morali prijetiti ;-)

ljutka
24.11.2008., 21:41
Mi smo prije mjesec dana kaparili salu za svadbu. Odlučili smo se za Licitar u Sesv.Kraljevcu ali smo taj dan pogledali i Martini. Ja ne znam, meni je prvo šef bio prenapadan. Mi smo pitali za subotu 25.4. i on nam je kao ono rekao "evo kao meni je baš to slobodno a u interesu mi je da to popunim pa vam dajem meni za 42 eura ". Kao ono, jeftinije. Meni koji sam gledala je bio relativno ok, s tim da meni sala za 120 ljudi (koliko ćemo mi otprilike i imati na svadbi) je totalna katastrofa. Prvo, ne volim kombinaciju stolova, znači neki su diplomat, neki okrugli a neki dugački (120 ljudi u onu malu salu stane jedino uz te kombinacije, nikako drugačije, to nam je i šef rekao). Sljedeća stavka su oni široki stupovi. Jedan stol se uopće ne vidi kad uđeš u salu niti tih 8 ljudi koliko tamo stane vidi išta oko sebe ako tamo sjede. To mi je prebrutalno i definitivno mi je to bio veliki veliki minus.
I još jedna mala stvarčica a to je da smo mi došli razgovarati u subotu oko podneva, i sjeli smo za stol u restoran a nadstolnjaci su bili toliko prljavi da ja nisam mogla spustiti torbu na stol nego sam ju stavila kraj nogu na pod(on mi je izgledao čišći od stola:rofl:). ne znam, meni je to jako bitno, po tome vidim koliko se tu poslovi dobro obavljaju i slično.
Pozitivno mi je to što je taj šef bio dosta ugodan za razgovor i ne daje mi dojam kao da bi te zahebao oko bilo čega.
Eto to je moj dojam o martiniju.:mig:

ne znam kakva su tvoja iskustva ,al ja kada sam došla pogledati salu bila sam zadovoljna. stolnjaci su mirisali po omekšivaću i sve je bilo sređeno.
što se tiče sale ,mislim da svaka sala ima neku lošu stranu,ovdje je to taj jedan stup iza kojeg ja niti nemam namjere staviti stol s ljudima.imat ću oko 90 ljudi tako da ću moći kombinirati stolove kako želim.što se tiče cijene mislim da je i više nego dobra za to što nudi.
sami birate meni kako vama odgovara ,nisu ponuđeni složeni meniji pa mi je nešto ok, anešto nije. sama biram glavna jela i priloge.
apartman za mladence,svadbena torta koja nije mala stavka,plutajuće svijeće i cvijeće na stolovima.,presvlake i mašne za stolice u cijeni menija a ne da još plačam 2eura za to.
svatko ima pravo na svoje mišljenje, ja sam bila na nekoliko svadbi tamo i svi su bili zadovoljni s uslugom.
VJERUJEM DA ĆU I JA BITI

ljutka
24.11.2008., 21:54
[QUOTE=Adonia;15148246]ok, dakle bila sam.

Kad smo usli u salu koja prima cini mi se 200 prvo me zapuhao miris svejez opranih stolnjaka i navlaka za stolice.
Predivno.

evo da dodam šta je napisala Adonia vezano za čistoću restorana

mali_cox
24.11.2008., 22:07
A kužiš,svako ima svoje mišljenje. Ja ne kažem da neko neće biti zadovoljan tamo. Nadam se da hoćeš i ti bilo koja druga cura jer ako se tamo udaje ne samo da treba biti zadovoljna salom, nego prezadovoljna.
Možda smo mi došli u krivi čas ili šta, ali eto, ja kad sam bila njima čistoća nije bila baš jača strana. što se postave stolova tiče nekome se sviđa mješano, meni se to ne sviđa i ja sam to navela kao misnu, ali MENI minus. To ne znači da hotel po tome ne valja. Samo sam rekla šta je meni smetalo.
Inače ja ne volim ni kad su okrugli stolovi različitog promjera, ja sam jednostavno takva, volim da sve ima neku mjeru i da je sve po nekom redu.
:)

Afraid
25.11.2008., 11:03
:dobro si čula frendica je tamo imala petkom jer joj subotu nisu dali zbog broja ljudi.ja imam u restoranu martini-sala 120 ljudi,ima još za 150 i 300 ljudi.

koja debilana.....ionako mislim da Inela sa 150 ljudi nema kud.mislim imaju di sjest,al na plesni podij stane 60 ljudi da se ne guraju.....bili smo ja i dečko tamo i sviđa nam se uređenje i jer je manja sala jer ćemo imat oko 120 ljudi....al glupo je šta te kazne zbog toga i prebace za petak....al kolko znam petkom je 3 eura jeftinije,pa je to neki plus......samo me zanima ljutka dal znaš kak je ta frendica bila zadovoljna hranom i poslugom?to je najbitnije jer znam da lijepo ukrase salu...znači hrana i posluga tj. opći dojam:confused:

ljutka
25.11.2008., 12:10
:

koja debilana.....ionako mislim da Inela sa 150 ljudi nema kud.mislim imaju di sjest,al na plesni podij stane 60 ljudi da se ne guraju.....bili smo ja i dečko tamo i sviđa nam se uređenje i jer je manja sala jer ćemo imat oko 120 ljudi....al glupo je šta te kazne zbog toga i prebace za petak....al kolko znam petkom je 3 eura jeftinije,pa je to neki plus......samo me zanima ljutka dal znaš kak je ta frendica bila zadovoljna hranom i poslugom?to je najbitnije jer znam da lijepo ukrase salu...znači hrana i posluga tj. opći dojam:confused:

bila sam na svadbi i stvarno i hrana i posluga je super,plesni podij je ok ako je manje ljudi ,sve u svemu to je novo pa veliki plus

Afraid
26.11.2008., 08:28
bila sam na svadbi i stvarno i hrana i posluga je super,plesni podij je ok ako je manje ljudi ,sve u svemu to je novo pa veliki plus

pa naravno da je za manje ljudi....šta oni misle.....a dobro kod mene će od 120 ljudi 50 plesat tak da bi taj podij bio dovoljan......a dobro....bumo vidli......

đurđica2
30.11.2008., 18:53
Dali je tko imao vjencanje u restoranu Brozek? Ako imate bilo kakve informacije o tom restoranu molim vas javite!! Ja imam vjencanje tamo druge godine.

đurđica2
02.12.2008., 11:31
Zar je moguće da nitko nije imao svadbu u Brozeku u Resniku jer restač stvarno izgleda super i nije pretjerano skup.Mi čemo tamo imati svadbu od 200 i nešto ljudi pa me zanima sve: dal je posluga dobra,kakva je hrana,dal će podij biti dovoljno velik nama se čini ok ali ipak je to puno ljudi,kakva je klimatizacija jer je naša svadba u ljeto. Uglavnom zanima nas sve što nam može pomoći da sve bude onako kako mi želimo i da naša svadba bude u lijepom sječanju i nama i našim gostima. Unaprijed hvala na odgovoru.

Leptiricazg
02.12.2008., 15:18
Molim vas ako netko ima iskustva sa vjenčanjem u hotelu Antunović neka mi napiše cijena, uređenje i ostalo!?

Hvala

maan
02.12.2008., 19:27
Molim vas ako netko ima iskustva sa vjenčanjem u hotelu Antunović neka mi napiše cijena, uređenje i ostalo!?

Hvala

www.hotelantunovic.com

Iz vlastitog iskustva-same pohvale :top:

jelena0306
02.12.2008., 23:58
cao svima ovdje..
dali itko od vas poznaje sta u umagu? treba mi restoran pored mora al da se tu u blizini mozemo i vjecat-na plazi.
ja se ubih trazeci po netu al uzalud sve.sama nisam iz umaga-pa mi sve otezava malo. nemora biti ni bas umag- okolica-svejedno. samo da je pored mora
bila bi vam jako zahvalna. pozdrav

mikica27
03.12.2008., 14:46
jooooj mikica27 stvarno ti hvala....ja sam iskreno pomalo bila zabrinuta kak ce to ispasti jer ne znam nikoga tko je tamo ikad bio na svadbi......daj molim te ak ti nije problem pricaj kak je to izgledalo....
brine me oce biti dosta konobara, kak oni s tim svjetlima jel ih mogu prigusiti kad treba....ja definitivno uzimam navlake za stolice...jel janjetina bila topla kad je dosla na stol...to mi je jako bitno i konacno...jel sigurno bilo dosta klope.......moja obitelj su ti veliki izjelice pa je meni jako bitno da klope bude dosta.......i da.....unaprijed hvala na trudu oko odgovora........jooooj sad sam jos sretnija i tako sam uzbudjena......

Ma ne moraš se ništa brinuti! Gazda je više nego uslužan i pazi na sve detalje. Imala sam oko 145 ljudi, tako da je bilo 15 stolova + stol za bend, snimateljai i fotografa. Meni je salu uredila teta iz cvjetnog atiljea Markoci i bila je prekrasna. Nisam imala klasični aranžman na stolu za mladence već 5 staklenih četvrtastih vaza ispunjen nježno rozim i lila ružama, a između svake vaze ti je bila kugla od margaretice. Na svakom stolu sam imala one visoke čaše za martini u kojem ti je bila jedna svijeća i cvijeće. Bilo je dosta mjesta za plesanje, a gotovo svi gosti su plesali. Stvarno mi se nije nitko požalio na hranu, baš suprotno svi su rekli da nisu jeli bolju hranu na svadbi. Janjetina je bila topla i bilo je u dovoljnim količinam. Osim toga konobari su stalno nadopunjavali. Na kraju sve što nam je ostalo gazda je spakirao u kutije i dao nam za doma. Usluga je bila super, brza i efikasna.
Uglavnom 27.09. 2008Nezaboravan dan. Pozdrav.

Leptiricazg
03.12.2008., 16:42
Mann kakva su tvoja iskustav ! Molim te napiši detaljnije!!!!:s

maan
03.12.2008., 18:12
Mann kakva su tvoja iskustav ! Molim te napiši detaljnije!!!!:s

Draga, naša svadba je bila u 6 mjesecu u Antunoviću u Španskom :cerek:i stvarno nemamo apsolutno nikakvu zamjerku.:mig: Sve se da s njima dogovoriti, na sve pristaju, hrane i pića u izobilju, maksimalno su ljubazni i uslužni:s:s Ne znam kad ti je vjenčanje s obzirom da su oni popunjeni i više od godinu unaprijed, koliko znam i nova dvorana je u funkciji i s njom je ista stvar.

Leptiricazg
04.12.2008., 06:28
U idučoj godini do 1.9. imaju slobodna još 2 termina u Antunoviću. Raspitujem se za frendicu kojoj sam kuma...oni se planiraju ovih dana odlučiti čim im potvrde termin u crkvi.

MAAn da li ste kod njih platili uređenje sale, s obzirom da i to nude - mislim na cvijeće, ukras na stolovima i to. Specijalni efekti - vatromet, baloni ili sl?!

Leptiricazg
04.12.2008., 06:35
maan jesi li negdje stavila slike da pogledam!?

maan
04.12.2008., 07:07
maan jesi li negdje stavila slike da pogledam!?

Budem ti stavila par slikica danas ili sutra navečer pa ti pošaljem na pm.:mig:
Što se uređenja tiče od njih smo uzeli presvlake za stolice a ostalo smo uzeli sa raznih drugih strana.

G_abrielle
04.12.2008., 10:51
Mi smo prvo bukirali salu a onda termin u crkvi pa savjetujem tako, crkve nisu prebukirane, mi smo došli rezervirat termin u crkvi 6 mj unaprijed i čudili su nam se zašto tako rano, znači po meni prvo sala onda sve ostalo

Leptiricazg
04.12.2008., 13:16
Mi smo prvo bukirali salu a onda termin u crkvi pa savjetujem tako, crkve nisu prebukirane, mi smo došli rezervirat termin u crkvi 6 mj unaprijed i čudili su nam se zašto tako rano, znači po meni prvo sala onda sve ostalo

Njihov svečenik je rekao da dođu nakon 15.12. kad otvara kalendar nove crkvene godine i da će im onda dati datum...s obzirom da je velika župa moguče je da ima par vjenčanja u jednom danu, posebno u proljeće i ljeto

annaaa
04.12.2008., 13:39
pa kaj nije onda svejedno, ako će doć među prvima, onda će moć birat već prema datumu koji im je restoran dao :kava:

Afrodita24
04.12.2008., 18:26
Bok svima!
Nova sam ovdje iako vas pratim već duže vrijeme.
Moj datum je još jaako daleko ali bi bila presretna kad bi mi netko rekao kao je u hotelu International u Zagrebu u Miramarskoj, jer sala je prekrasna.

Datum je 12.06.2010.

lbucar
04.12.2008., 19:12
Bok svima!
Moj datum je još jaako daleko ali bi bila presretna kad bi mi netko rekao kao je u hotelu International u Zagrebu u Miramarskoj, jer sala je prekrasna.

Datum je 12.06.2010.

Pohvale za International, krasne novouređene sale (u kojoj planiraš, veća ili manja), osoblje profesionalno, kuhinja OK. Jadini bed je parking, ali .....Uglavnom, objekt za prepopuku.

Afrodita24
04.12.2008., 22:44
Pohvale za International, krasne novouređene sale (u kojoj planiraš, veća ili manja), osoblje profesionalno, kuhinja OK. Jadini bed je parking, ali .....Uglavnom, objekt za prepopuku.

Joj baš ti hvala, sad mi je lakše. Kaparili smo još u 9. mjesecu iako nismo imali povratnih informacija ali me sala oduševila. Imat ćemo oko 160 gostiju pa vjerujem da će biti u većoj sali.

Što se parkinga tiče, tamo je treća parkirna zona, znači 4 kn/sat, a večera je u 20 sati pa valjda gostima neće biti problem platiti jedan sat parkiranja, ali neću se još zbog toga živcirati

lbucar
04.12.2008., 22:54
Joj baš ti hvala, sad mi je lakše. Kaparili smo još u 9. mjesecu iako nismo imali povratnih informacija ali me sala oduševila. Imat ćemo oko 160 gostiju pa vjerujem da će biti u većoj sali.

Što se parkinga tiče, tamo je treća parkirna zona, znači 4 kn/sat, a večera je u 20 sati pa valjda gostima neće biti problem platiti jedan sat parkiranja, ali neću se još zbog toga živcirati
Nisi pogriješila (jedino ak se ne pokvare za dvije godine :D).
Nije bed platit parking, nego ga nema dovoljno. Tješi se, ima i gorih, puno gorih lokacija što se toga tiče.
Meni hotel super, ulaz, hodnici, WC-i, a sala je onak topla. :top:

deni.efos
07.12.2008., 14:14
jel netko ima iskustva u sali "Vatreni" u Osijeku na jugu? Mi smo tamo zakaparili salu.. i sve se čini prekrasno.. okrugli stolovi.. sala lijepa.. usluga navodno ajko dobra..

Leptiricazg
08.12.2008., 06:57
Moja kuma odustala od Antunovića - bezobrazno su skupi i prodaju "maglu"!

ywana
08.12.2008., 07:26

koja je cijena stolice u internationalu?

Andrea25
08.12.2008., 07:33
Moja kuma odustala od Antunovića - bezobrazno su skupi i prodaju "maglu"!

moze primjer?

Leptiricazg
08.12.2008., 09:18
Navlaka za stolac 5 €, mašna 2 €, meni 59 €

arlenna
08.12.2008., 09:23
Bok svima!

Datum je 12.06.2010.

bila sam ja još dok je bila stara sala i bilo je odlično! sve :top: a sad kad je preuređeno ..još je bolje!

Andrea25
08.12.2008., 10:21
Navlaka za stolac 5 €, mašna 2 €, meni 59 €

pa nije navlaka za stolac je 2 eura, a masna 0.5..

miss_djurdja
08.12.2008., 11:09
Mislim da je leptirica u pravu!! Prije 2 god kad su se ženili naši susjedi(Antunović-Sesvete),navlaka sa mašnom je bila 7 eurića...znam da smo komentirali kako je bezobrazno puno.

Leptiricazg
08.12.2008., 11:23
U sub. popodne bila kuma i nabrojali svašta.

Mislim da su k tome i bahati. Voditelj sale neki g Andrija joj je rekao da u Zgb nema bolje sale i da su oni "brend za vjenčanja" kao Coca cola :lol:

annaaa
08.12.2008., 11:25
pa nije navlaka za stolac je 2 eura, a masna 0.5..

točno, da. imam evo ispred sebe njihovu ponudu kaj mi je lik dao prije kojih mjesec dana.
ne znam od kud tvojoj kumi ta cifra za 7 eura?!

a menu od 59 eura je ako imaš do 100 ljudi, onda cijena pada za svakih 50 više. ako imate 200 onda je 56 eura, više od 200, 54 eura itd.

annaaa
08.12.2008., 11:28

Mislim da su k tome i bahati. Voditelj sale neki g Andrija joj je rekao da u Zgb nema bolje sale i da su oni "brend za vjenčanja" kao Coca cola :lol:

to nije bahatost, to se zove prodaja!!!

miss_djurdja
08.12.2008., 11:41
Evo baš sam nazvalu susjedu i pitala koliko je prije 2 god. platila.

Nije bilo 7 eura nego 5 eura.

Afrodita24
08.12.2008., 11:49
koja je cijena stolice u internationalu?

Mi smo odabrali švedski stol i taj meni je 40 € po osobi i najskuplji, što se meni čini vrlo povoljno s obzirom na druge cijene. Sa pićem, navlakama za stolice, uslugom pečenja janjetine i odojka itd. ispada najviše 55 €

Andrea25
08.12.2008., 11:59
točno, da. imam evo ispred sebe njihovu ponudu kaj mi je lik dao prije kojih mjesec dana.
ne znam od kud tvojoj kumi ta cifra za 7 eura?!

a menu od 59 eura je ako imaš do 100 ljudi, onda cijena pada za svakih 50 više. ako imate 200 onda je 56 eura, više od 200, 54 eura itd.

tak pise i meni u ponudi :ne zna:, i zastvarno svaka dodatna stavka pise tocno koliko joj je cijena tak da ne znam od kud tih 5 ili 7 eura :ne zna:

uostalom bili smo u desetak sala i svugdje su naplacivali navlake za stolce i to od 15 pa do 30-tak kuna

miss_djurdja
08.12.2008., 12:01

Najviše od svega mrzim ovakve izjave..."nema bolje sale","mi smo najbolji u svom poslu" i daj molim te oni su "brend za vjenčanja". Pa koliko boljih sala i ponuda ima od njih!!!!

Iz iskustva...najbolji su oni koji se previše ne prezentiraju,tj.koji sami sebe ne hvale!!!

Andrea25
08.12.2008., 12:04

Andrija? to je vjerojatno netko tko je tek poceo radit pa ne zna prezentirati :rofl:

annaaa
08.12.2008., 12:18
Andrija? to je vjerojatno netko tko je tek poceo radit pa ne zna prezentirati :rofl:

nije, to svi govore. a mislim da i mogu, kad su popunjeni skoro svaki petak i subotu i godinu unaprijed. nama je jedan drugi bio, i isto je govorio. a čuj, meni ona beethoven sala i je jedna od najljepših (što se tiče hotela).

Andrea25
08.12.2008., 12:20
nije, to svi govore. a mislim da i mogu, kad su popunjeni skoro svaki petak i subotu i godinu unaprijed. nama je jedan drugi bio, i isto je govorio. a čuj, meni ona beethoven sala i je jedna od najljepših (što se tiče hotela).

i meni je bio onaj glavni, ali nije to govorio :ne zna:
isto tak smo rezervirali godinu i pol prije i to je bio jedini slobodni termin koji je imao :D

maan
08.12.2008., 13:25
[QUOTE=Leptiricazg;17499157]Navlaka za stolac 5 €, mašna 2 €, meni 59 €

Nije obavezno te stvari uzimati od njih. Ne kužim kak je cura mogla plaćati 7 eura prije dvije godine kad smo mi prošle godine plaćali navlaku 2 eura a mašna je bila 0,50 eura?? ( a te iste cijene su napisane i u ponudi za 2009 godinu):ne zna:

Leptiricazg
08.12.2008., 16:40
Evo baš sam nazvalu susjedu i pitala koliko je prije 2 god. platila.

Nije bilo 7 eura nego 5 eura.

A zašto bih lagala ja, ili laže moja kuma...u sub. su bili tamo i to im je taj voditelj rekao...ili oni imaju cijene za svakog drugačije!!!!!:ne zna:

annaaa
08.12.2008., 18:58
niko nije rekao da lažeš, možda ga je krivo razumijela. da li je dobila ponudu? na papiru, crno na bijelo? osim ako špansko-sesvete imaju drugačije cijene u što čisto sumnjam :confused:
imaju ponudu i na svojoj stranici i piše 2 i pol eura za presvlake s mašnom http://www.hotelantunovic.com/download/PONUDA_SVADBENIH_SVECANOSTI_2009.pdf

maan
08.12.2008., 19:37
Ja samo mogu reći iz našeg iskustva da one cijene koje su bile na njihovoj stranici za 2008 (vidim da su ostale iste)bile su i u ugovoru koji smo potpisali i tako smo i platili dan poslje svadbe. I nemamo apsolutno nikakve zamjerke na bilo šta nego svaka čast na njihovoj profesionalnosti i ljubaznosti od prvog do zadnjeg susreta :top:

Mischa
10.12.2008., 11:45
i meni je bio onaj glavni, ali nije to govorio :ne zna:
isto tak smo rezervirali godinu i pol prije i to je bio jedini slobodni termin koji je imao :D

Se ti mozda udajes 27.11.???

Andrea25
10.12.2008., 11:55
Se ti mozda udajes 27.11.???

ne 27.06, rezervirali smo u 2 mjesecu :)

baobab123
10.12.2008., 14:40
U idućoj godini do 1.9. imaju slobodna još 2 termina u Antunoviću.

Kad kažete da su restorani/hoteli uglavnom puni (mislim prvenstveno na Antunović, SE-MI itd.), znači li to da su puni u ovim ''atraktivnim terminima'' (do sredine rujna) ili da do kraja godine više nema mjesta?
Znam da ljudi baš i ne vole ta ''zimska'' vjenčanja, ali ja bih se možda čak i odlučila na to.

saky1504
11.12.2008., 08:56
Cure bok!

Molim Vas neki komentar za Regatu, ako je netko bio tamo na svadbi, ili još bolje udavao se...
Bila sam tamo prošli vikend pogledati salu i bila mi je mrak ali pošto je jako nova nisam uspjea pohvatati po forumu baš neke komentare iz prve ruke. Ne bi se htjela zaletiti, ali stvarno mi je jako lijepa...

Pliz pomagajte..

Hvala!!! :)

miss_djurdja
11.12.2008., 12:44
Kad kažete da su restorani/hoteli uglavnom puni (mislim prvenstveno na Antunović, SE-MI itd.), znači li to da su puni u ovim ''atraktivnim terminima'' (do sredine rujna) ili da do kraja godine više nema mjesta?
Znam da ljudi baš i ne vole ta ''zimska'' vjenčanja, ali ja bih se možda čak i odlučila na to.

SE-MI je pun cijelu godinu do kraja,tak nam je rekla gđa.Senka!!!

Ja imam zimsko vjenčanje!!! Još mjesec i pol do svadbe!!!!

Neroslava
14.12.2008., 20:28
:w Đurđa! :D

Daj me podsjetite kak se zove onaj restoran kaj ima terasu na krovu u Heinzlovoj? Treba mi za frendicu, a nemrem se sjetit...

tepsija
14.12.2008., 20:36

Daj me podsjetite kak se zove onaj restoran kaj ima terasu na krovu u Heinzlovoj? Treba mi za frendicu, a nemrem se sjetit...

bon apetit?

Reina
14.12.2008., 20:55

tak je,!
bon appetit!:cerek:

Neroslava
14.12.2008., 21:12
Jap, tak je. Thx.

Mischa
15.12.2008., 08:58
Ja sam bila u Antunovicu na razgovoru u petak...covjek je bio i vise nego ljubazan...takodjer predlozio mi je 2 termina u 2009..jedan je petak, jedan je subota...ali bojim se da cemo mi ipak pricekati 2010...takodjer, rekao je covjek koji je sa mnom razgovarao da su oni jedni od najboljih..ali s pravom..vidjela sam svakakvih sala i saletina, ali ova Beethoven je definitivno jedna od najljepsih koje sam vidjela...

Meni je cisto u redu...i ne znam otkud nekome da su presvlake 5€..kad su samo presvlake 2€, a s masnom 2,5€...sto je cijena kakva je i u ostalim hotelima i restoranima...

Leptiricazg
15.12.2008., 10:03
Kuma je bila u subotu ponovo u Antunoviću...i priznao je da joj je zabunom dao krive cijene!!! ( za mašne presvlake i to):eek::ne zna:

Imaju slobodan 23.05. i 11.07. pa če se oni ovaj tjedan odlučiti za jedan od tih datuma.

annaaa
15.12.2008., 14:13
Kuma je bila u subotu ponovo u Antunoviću...i priznao je da joj je zabunom dao krive cijene!!! ( za mašne presvlake i to):eek::ne zna:

Imaju slobodan 23.05. i 11.07. pa če se oni ovaj tjedan odlučiti za jedan od tih datuma.

to govoriš za antunović u španskom?
ako da, ne kužim kak sad imaju slobodno. mislim, mi smo bili prije mjesec-dva i prva slobodna subota bila je 7.11.2009. ne kužim :misli:
odustali smo jer smo htjeli ljetno vjenčanje.
al dobro, stvarno mi nije žao, jer je meni moj restač najljepši u zg-u :D

Leptiricazg
15.12.2008., 16:26
Moji kumovi bili sad u subotu i rekli ima da imaju ta 2 termina ( da u španskom) pa sad ne znam tko tu petlja...i rekli im da se do srijede odluče hoće li ili ne?! Ne mogu se sjetit kako se zove čovjek s kojim su razgovarali. Ja ću se ćut večeras sa kumom pa ću ju točnije pitati, pa napišem.

annaaa
15.12.2008., 21:19
ma dobro, nema veze. al fakat ne kužim. ovaj naš se zvao Marinko.

Andrea25
16.12.2008., 08:02
to govoriš za antunović u španskom?
ako da, ne kužim kak sad imaju slobodno. mislim, mi smo bili prije mjesec-dva i prva slobodna subota bila je 7.11.2009. ne kužim :misli:
odustali smo jer smo htjeli ljetno vjenčanje.
al dobro, stvarno mi nije žao, jer je meni moj restač najljepši u zg-u :D

mozda je netko odustao... meni je rekao da za sad imaju slobodni taj i taj termin ali ako netko odustane imate ce jos neke... pa mozda je u tome stvar :mig:

Mischa
16.12.2008., 08:19
Meni su ponudili 25.9. to je petak..i 14.11. subota...

Ali meni vise odgovara proljece od zime..

Reina
16.12.2008., 10:13
ma da, sigurno je netko odustao.
tako je bilo i kada smo se mi raspitivali za svadbu tamo. u dva tjedna su se otvorila dva slobodna datuma, a neki su se u međuvremenu zauzeli.
sve je to relativno.

lbucar
16.12.2008., 10:38
mozda je netko odustao... meni je rekao da za sad imaju slobodni taj i taj termin ali ako netko odustane imate ce jos neke... pa mozda je u tome stvar :mig:

Ma ne odustaje se od svadbe samo tako. Ako je akontacija uplaćena, rijetko se mijenja mjesto održavanja.
Ovo mi prije liči na selekciju mladenaca. Ako se pojaviš u trapericama, imaš manji broj ljudi nego što im odgovara za popunit salu, odabereš jeftiniji meni onda ti vele imamo par petaka slobodnih :D A misim da je i s ovim navlakama za stolce i mašnama ista stvar.

Andrea25
16.12.2008., 10:45
Ma ne odustaje se od svadbe samo tako. Ako je akontacija uplaćena, rijetko se mijenja mjesto održavanja.
Ovo mi prije liči na selekciju mladenaca. Ako se pojaviš u trapericama, imaš manji broj ljudi nego što im odgovara za popunit salu, odabereš jeftiniji meni onda ti vele imamo par petaka slobodnih :D A misim da je i s ovim navlakama za stolce i mašnama ista stvar.

meni je rekao da imaju rezerviran ali da jos nije uplacena akontacija pa mozda i odustanu..

a uostalom ja sam bila u trenirci kad sam dolazila jer sam se vracala iz setnje s psom :mig:

annaaa
16.12.2008., 11:42
a ne znam...nama je kad smo odustali, reko da mu je žao i da ako se šta promijeni da će nas nazvat. al imaju tolko mladenaca kaj im dolaze valjda svakodnevno, da brzo oni to popune.

mi jesmo imali manje ljudi nego je predviđeno za tu dvoranu ali smo u onaj njihov menu nakrcali još jela, htjeli smo i buteljirana vina, stol s voćem, rasvjetu, i sve smo mislili uzet od njih (dekoracija, kolače eventualno). na kraju nas je ispalo skoro 70 eura. tak da ne vjerujem da im nismo odgovarali :mig:

lbucar
16.12.2008., 12:01
meni je rekao da imaju rezerviran ali da jos nije uplacena akontacija pa mozda i odustanu..

a uostalom ja sam bila u trenirci kad sam dolazila jer sam se vracala iz setnje s psom :mig:

O tome govorim. Ako nije uplaćena akontacija onda nije niti rezerviran datum.

U redu je da se napravi predrezervacija i pričuva termin par dana (možda i tjedan) ali onda se potencijalnim drugim mladencima to i naglasi. Tko bi lud govorio da mu je datum rezerviran, a akontacija nije primljena. :ne zna: Zato mi ovo liči na ono što sam spomenuo, ispitivanje boljeg klijenta. Iako je i to dio poslovanja, ne može im se zamjeriti.:mig:

A gdje je ostao pesek, nisi ga valjda zavezala za semafor :D

a ne znam...nama je kad smo odustali, reko da mu je žao i da ako se šta promijeni da će nas nazvat.
Eto, zar ti ovo ne liči na ono što sam rekao? (uf koja formulacija, ovo, ono, to , što :D)

Andrea25
16.12.2008., 12:53
O tome govorim. Ako nije uplaćena akontacija onda nije niti rezerviran datum.

U redu je da se napravi predrezervacija i pričuva termin par dana (možda i tjedan) ali onda se potencijalnim drugim mladencima to i naglasi. Tko bi lud govorio da mu je datum rezerviran, a akontacija nije primljena. :ne zna: Zato mi ovo liči na ono što sam spomenuo, ispitivanje boljeg klijenta. Iako je i to dio poslovanja, ne može im se zamjeriti.:mig:

A gdje je ostao pesek, nisi ga valjda zavezala za semafor :D

Eto, zar ti ovo ne liči na ono što sam rekao? (uf koja formulacija, ovo, ono, to , što :D)

sa frendicom i njenim pesekom vani ispred u onom parku, ja i MM smo usli i pitali :rofl:

ne znam.. moze biti svasta, mozda i je a mozda i nije.. nama je rekao da nam cuva termin 2 tjedna pa da mu javimo kroz to vrijeme.. :ne zna:

annaaa
16.12.2008., 13:27
da, pojma nemam... mi smo baš navaljivali na promjenu termina i u dva navrata je pregledavao bilježnicu. još sam ja pitala kolke su šanse da neko odustane, on je reko skoro nikakve :ne zna:

al nema veze, ovako je bolje :)

Leptiricazg
16.12.2008., 14:29
Sinoć sam pričala s kumom ( potencijalnom mladenkom) pa kaže ovako : ti datumi nisu kapareni oni im ih drži do srijede, a oni će večeras potvrditi: oni će imati oko 60 gostiju.

annaaa
16.12.2008., 14:46
aaa, mislim da sad kužim :mudri: za tako mali broj ljudi oni pregrađuju te dvorane jer u njih stane i više od 200 ljudi (znam da u beethoven do 300, ne znam kolko u ovoj drugoj) i vjerojatno su tako slobodni po dio dvorane, jer očito na te datume još neko ima svadbu, al preko pregrade. mi kad smo htjeli, trebali smo cijelu dvoranu :kava:

Leptiricazg
16.12.2008., 14:57
Pregrađuju dvoranu, pa kako to onda izgleda! :eek:
Mješaju se muzike i buka, možda i gosti?

annaaa
16.12.2008., 15:00
pa sigurno im je to reko i objasnio...bilo je i tu rasprava o tome. kolko ja znam, ne čuje se iz druge dvorane ništa, ali na hodniku se ljudi naravno susreću, to ne možeš izbjeć.

Leptiricazg
16.12.2008., 15:15
:ne zna:Nemam pojima, ali meni se to pregrađivanje osobno ne sviđa!!!!

maan
16.12.2008., 16:47

Ništa se ne miješa, druge goste ne vidiš,(osim ak ne izađeš na hodnik pa uđeš u njihov dio), svaka pregrađena dvorana ima svoj ulaz i ne čuje se apsolutno ništa!

Andrea25
16.12.2008., 17:32

izolacija je jako dobra tako da drugu svadbu ni ne cujes... a ni ne vidis ih osim ak ne odes k njima u salu jer svaka sala ima svoj ulaz...
jednako jekao da i rezerviras neku drugu salu a imas manje gostiju.. meni je recimo u se-mi-ju vlasnica rekla ( imam 80 ljudi) da ce onaj drugi dio sale gdje je bunar ostaviti za stalne goste da dodu na veceru... u pivovari ti isto tako pustaju ljude da veceraju dok si ti u ogradenom djelu... dok bon appetiti rezervira cijelu salu samo za vas.. tak da ti to isto ovisi o restoranu i broju ljudi :top:

Francesca
16.12.2008., 18:06

tak je to kad se sale rezerviraju dvije godine unaprijed :eek:

šalim se - nemojte me sad skalpirat :)

mlada
16.12.2008., 18:13

ovo je glupost. antunoviću su sve cijene reprezentativne , ima ih čak i na webu. na kraju krajeva briga njih tko im plaća sve dok plaća. Da im je problem manji broj ljudi ne bi se blamirali laganjem o terminima već bi podigli cijene za manja vjenčanja i problem riješen.
i tko kaže da se vjenčanja ne otkazuju, čak i na uštrb kapare. Pogotovo jer su se pojedina počela ugovarat i do dvije godine unaprid.

mlada
16.12.2008., 18:15
[QUOTE=lbucar;17659395]O tome govorim. Ako nije uplaćena akontacija onda nije niti rezerviran datum.

U redu je da se napravi predrezervacija i pričuva termin par dana (možda i tjedan) ali onda se potencijalnim drugim mladencima to i naglasi. Tko bi lud govorio da mu je datum rezerviran, a akontacija nije primljena. :ne zna:

pa svaki pošteni čovjek koji ne želi nekoga zeznit nego provjerit prije nego što da njegov termin nekom drugom da li stoje pri rezervaciji ili ne

lbucar
17.12.2008., 01:53
ovo je glupost. antunoviću su sve cijene reprezentativne , ima ih čak i na webu. na kraju krajeva briga njih tko im plaća sve dok plaća. Da im je problem manji broj ljudi ne bi se blamirali laganjem o terminima već bi podigli cijene za manja vjenčanja i problem riješen.
i tko kaže da se vjenčanja ne otkazuju, čak i na uštrb kapare. Pogotovo jer su se pojedina počela ugovarat i do dvije godine unaprid.

Ajde molim te prije nego što nešto komentiraš pročitaj barem desetak postova prije toga da znaš o čemu se radi. Ovako bubneš i ostaneš živa. :kava:

mlada
17.12.2008., 08:52
pa onda i ti kad ovako nešto napišeš stavi napomenu da se preporuča pročitati deset zadnjih postova, jer ima masu drugih koji će pročitati samo par kao i ja i dobiti krivu sliku o onome koga si oblatia

Afraid
17.12.2008., 09:11
ugl...ko god je bio u Ineli kod nekog na svadbi nek mi dočara sve,od hrane pa nadalje

Mischa
17.12.2008., 09:18
Mlada, nije on nikog oblatio...napisao je ono sto je...nazalost, ne samo kod Antunovica, nego i kod drugih..

Ja sam bila prosli tjedan an razgovoru i iako su mi svi govorili da nema vise termina, meni su predlozena 2..da bih na kraju saznala da je bilo jos termina slobodnih, koji bi mi cak vise odgovarali...

mlada
17.12.2008., 09:30
ne znam, ja smatram da nikome ( od restorana do fotografa, glazbe, cvjećarne.........) nije u interesu nekoga zeznit! ja samo hoću reći da je realno da se neki termini oslobode jer ruku na srce i mi dok tražimo npr salu rezerviramo jednu i držimo je u pričuvi dok ne dođe bolja... a i stvarno, ali stvarno mislim da ti što daju usluge ne gledaju kome će što prodati, to mi se čini smiješno- oni imaju jednu cijenu i tko je želi platit dobije uslugu. to je tako jednostavna računica, bila ja u tenisicama ili štiklama. i na kraju- šta nije i njima u interesu da oni koji uslugu uzimaju budu zadovoljni, i ne mislim samo radi daljnje reklame, nego radi osjećaja- pa kako možeš radit posao svjesno naopako, to mi nema nikakve logike.

Mischa
17.12.2008., 09:43
Mlada, nemoj se ljutiti, ali meni ne pada na pamet rezervirati neku salu i onda cekati neku bolju opciju...ako sam rezervirala, rezervirala sam

mlada
17.12.2008., 09:47
nisi me shvatila. mislim na slijedeću situaciju: tek krenete u potragu za salom. dođeš u prvu svidi ti se i kažeš ˝molim vas zapišite me za taj i taj datum, javit ćemo se kroz tjedan dana i ako se odlučimo i donit ćemo kaparu˝ u međuvremenu odeš do još sala vidit šta ima na tržištu, skontaš da ti je peta sto put bolja i lip nazoveš u prvi restoran i kažeš da ste se ipak odlučili za neku drugu opciju- e tako se oslobodi termin koji je bio zauzet tjedan prije kad je neko drugi pita. meni je ovo puno logičnije objašnjenje nego da te neko procijenio i odlučio da ti neće rezervirat salu- helloooo pa ti ljudi odgovaraju nekome

maredoo
17.12.2008., 09:51
ne znam, ja smatram da nikome ( od restorana do fotografa, glazbe, cvjećarne.........) nije u interesu nekoga zeznit! ja samo hoću reći da je realno da se neki termini oslobode jer ruku na srce i mi dok tražimo npr salu rezerviramo jednu i držimo je u pričuvi dok ne dođe bolja... a i stvarno, ali stvarno mislim da ti što daju usluge ne gledaju kome će što prodati, to mi se čini smiješno- oni imaju jednu cijenu i tko je želi platit dobije uslugu. to je tako jednostavna računica, bila ja u tenisicama ili štiklama. i na kraju- šta nije i njima u interesu da oni koji uslugu uzimaju budu zadovoljni, i ne mislim samo radi daljnje reklame, nego radi osjećaja- pa kako možeš radit posao svjesno naopako, to mi nema nikakve logike.

o mlada.... vraša se... ljudi svašta rade za svoju zaradu
ne svi, to nikako.. ali svega ima... nema s time veze tenesica ni štikla, ali imaju oni svoju računicu....

Mischa
17.12.2008., 09:52
Mlada, to je druga stvar, ali ti si napisala da se rezervira, u smislu kaparenja...kapariti nesto i rezervirati bez kapare je drugacije....jer ja mogu rezervirati 10 termina u 10 razlicitih restorana i hotela...a kapariti samo jednu, 11-tu

mlada
17.12.2008., 09:53
o mlada.... vraša se... ljudi svašta rade za svoju zaradu
ne svi, to nikako.. ali svega ima... nema s time veze tenesica ni štikla, ali imaju oni svoju računicu....

znam da ima svega , ali u globalu mislim da je u interesu svima da odrade posao dobro, a da su iznimke oni kojima nije, a ovdje mi se čini da je pretežno mišljenje da je interes svima da te zeznu,

mlada
17.12.2008., 09:55
Mlada, to je druga stvar, ali ti si napisala da se rezervira, u smislu kaparenja...kapariti nesto i rezervirati bez kapare je drugacije....jer ja mogu rezervirati 10 termina u 10 razlicitih restorana i hotela...a kapariti samo jednu, 11-tu

mislila sam da ne kapariraš, nisam to napisala

iako i kapara nekad propadne, ali to ipak nije čest slučaj. mislim da ovo šta sam napisala prije je

zeljka2905
17.12.2008., 09:57
znam da ima svega , ali u globalu mislim da je u interesu svima da odrade posao dobro, a da su iznimke oni kojima nije,

Slazem se sa ovim..jer znas kak se kaze; dobar glas se daleko cuje a los jos i dalje...a to oni svi isto tako dobro znaju :mig:
Meni moja cvjecarka rekla; pa normalno da cu dati sve od sebe jer na tvojoj svadbi ima jos potencijalnih kupaca/klijenata...i tocno tako je i bilo...

mlada
17.12.2008., 10:00
Slazem se sa ovim..jer znas kak se kaze; dobar glas se daleko cuje a los jos i dalje...a to oni svi isto tako dobro znaju :mig:
Meni moja cvjecarka rekla; pa normalno da cu dati sve od sebe jer na tvojoj svadbi ima jos potencijalnih kupaca/klijenata...i tocno tako je i bilo...

da, i ti koji rade loše već su dijelom otpali ili ih se zaobilazi u širokom luku
koliko čujem antunović ( čisto radi primjera) je dosta dobro popunjen , ne virujem da je to samo radi lipog tepiha i lustera- vjerojatnije je da je radi dobre usluge.

maredoo
17.12.2008., 10:01

a šta da si slučajno imala puno manju svadbu? a isti dan ona radila na jednoj od 300 ljudi?...
ma naravno da će se svi potruditi... gdje bi bili kad bi bili uvjereni u suproto, ali svi imaju svoju računicu :mig:

zeljka2905
17.12.2008., 10:04
Maredoo, pa mislim da bi me strpali u manju salu i to je to...Kod naseg restaca je tako, ako ti rezerviras i kaparis datum sa 50 ljudi, i da ne znam ko dode i hoce za 300 ljudi nece te shebati, mozda jedino prebaciti u manju salu..ali sa tim brojem ljudi bi i onako isao u manju ili se ne bi uopce odlucio za taj restac/salu...Je da nam se je broj skoro prepolovio i iako su mogli da su htjeli mogli su me prebaciti u manju salu, ali ja sam ustrajala na ovoj i tako je i ostalo...iako je u manjoj sali bila veca svadba...ali ne puno veca...
A da svako ima svoju racunicu, ima...tu se slazem...

Mischa
17.12.2008., 10:04
Curke moje, ja sam neki dan radila izracun, onak za sebe...neke od tih sala imaju prihode samo od svadbi godisnje i do milijun €...e sad, jedan par ce odustati, drugi ce doci...jer je u Zagrebu npr...katastrofalan manjak sala...kvalitetnih sala

mlada
17.12.2008., 10:05
Curke moje, ja sam neki dan radila izracun, onak za sebe...neke od tih sala imaju prihode samo od svadbi godisnje i do milijun €...e sad, jedan par ce odustati, drugi ce doci...jer je u Zagrebu npr...katastrofalan manjak sala...kvalitetnih sala

prihode- ali ne i zaradu

Mischa
17.12.2008., 10:10
Stara moja...recimo da oni naplate svadbu 15000€..a imaju troškova maximalno 5000€..daj ne budi naivna..tj. ajmo reci 7500€..kao pola od cijene

zeljka2905
17.12.2008., 10:12
Stara moja...recimo da oni naplate svadbu 15000€..a imaju troškova maximalno 5000€..daj ne budi naivna..tj. ajmo reci 7500€..kao pola od cijene

Sa ovim se slazem kaj si rekla...sigurno dobro zarade...jer narucuju i onako na veliko pa im to dode jeftinije :mig:
Da nije tak profitabilno ne bi se stalno nove sale otvarale...

Andrea25
17.12.2008., 10:16
Meni su se recimo u Okrugljaku preko telefona nasmijali kad sam pitala jel slobodno :flop:.
Rekao je da je slobodno i pitao kolko ljudi imam, pa kad sam rekla 80-100, onda se nasmijao i reko nesto tipa: Do tad ja mogu napunit salu sa 300 ljudi, mozete se javit mjesec dva prije svadbe ak ostane slobodno do tad... :ne zna:

A kaj se tice antunovica, oni imaju slobodno ovisno o broju ljudi za onu staru salu.. jer ak su rezervirali dio a u ostatak stane jos 100 ljudi onda mogu iznajmiti samo onima koji imaju do 100 ljudi , a ne onima sa 120.. mozda zato kazu da nema termina za neke, a za druge ima :ne zna:

maredoo
17.12.2008., 10:18
Željka, mislila sam na tvoju cvjećarku...
A evo Andreinih iskustava... ok, Antunović, Bunčić i slični mogu raditi par svadbi, malih i velikih... ali ima restorana koji imaju samo jednu mogućnost (nema pregrada i tak) i naravno da će prije uzeti veliku svadbu...

Mischa
17.12.2008., 10:19
Okrugljak je bezobrazno skup o bezobrazan je raspored same sale..i definitvno unutra ne stane 300 ljudi...odnosno stane ali bez banda i podija...a i onaj sank unutra..majko mila...

Bez obzira kaj je on meni lijep i sve..ali su krajnje bezobrazni...ispalo bi e po osobi cca 70€

za to radje idem ja u Antunovic...

I moje prvo pitanje je bilo, da li bi taj dan bila jos koja svadba na mom katu..cim je covjek rekao da ne..mogli smo ici u daljnje dogovore

zeljka2905
17.12.2008., 10:23
Željka, mislila sam na tvoju cvjećarku...

Aha...ali ok, moja svadba moze doci vise ili imati vise cvijeca nego ona za 300 ljudi iako bila mala...uvijek je stvar racunice kako kazes...a i ona nije mene pitala kolko ja ljudi imam...kad je vidla kaj ja hocu i kak samo su joj se oci zaiskrile :lol:
Bilo je svadbi duplo vecih od nasih pa im je cvijece bilo do max 4000kn :mig:

Andrea25
17.12.2008., 10:27
Mene su neki restorani odbili samo zato jer su bili bezobrazni il zato jer su rekli da ce u djelu restorana pustat ljude koji dolaze na veceru .... :flop:, a to me vise smeta nego da je jos jedna svadba u drugom djelu restorana...
Recimo u Cavalinu ( na zavrtnici.. valjda se tak zove resroran) su bili jako ljubazni, ali smo se ipak odlucili za Antunovic

lbucar
17.12.2008., 14:22

Uf, al ste se raspisale danas. Čovjek se u miru ne može ni naspavati nakon naporne noći :D

Da, svadbe su već dugo dobar i unosan posao. Da nema svatova pola restorana u ZG može komotno ključ u bravu :kava:

A mi svirci bi se obnovili repertoar i orijentirali na sprovode, tog nikada neće zafalit :rofl:

ja2982009
17.12.2008., 19:16
Meni su se recimo u Okrugljaku preko telefona nasmijali kad sam pitala jel slobodno :flop:.
Rekao je da je slobodno i pitao kolko ljudi imam, pa kad sam rekla 80-100, onda se nasmijao i reko nesto tipa: Do tad ja mogu napunit salu sa 300 ljudi, mozete se javit mjesec dva prije svadbe ak ostane slobodno do tad... :ne zna:

ma daj salis se.......pa to je stvarno odvratno bezobrazno i neprofesionalno.
eto sto cini utrka za zaradom...:flop:
ja sam jednom bila tamo na krstitkama.....stric i vlasnik okrugljaka su si kao dobri frendovi i ovaj je navalio da tam isfestaju te krstitke a sve je organizirao u rangu najluksuznije svadbe....(mislim da je od prilike toliko i kostalo:eek:).....
moram priznat da je u konacnici sve ispalo jako lijepo.....
zamjerka.....svima je jelo posluzivano na tanjuru...nije bilo plata.....pa sam moral pojesti i ono kaj ne volim da bi dobila jos onoga kaj volim...heheh......:mig:

IBogut
17.12.2008., 21:51
Restoran Phoenix?

Bili cura i ja jucer, djeluje fino, ali skuuuupo. Sve se nesto nadoplacuje. Nas interesira gornja sala, pa ako neko ima bilo kakvih iskustava vezanih za hranu, uslugu i cijeli dojam bio bih vam zahvalan.

Francesca
17.12.2008., 21:57
Ibogut - pogledaj moj tekst od negdje početka 10 mjeseca - detaljno ispričano, bili smo u donjoj sali

IBogut
18.12.2008., 15:41
Ibogut - pogledaj moj tekst od negdje početka 10 mjeseca - detaljno ispričano, bili smo u donjoj sali

Procitao sam, ali sam takodjer nasao i skroz drukcijih misljenja... Hrana losa, malo, sala malo nepregledna. Inace bio sam u toj sali na svdbi prije cca 5-6 godina, tad mi je djelovalo super, ali su mi odmah zasmetali oni stupovi...
Tad sam bio mald, glup i totalno nezainteresiran za sjedenje za centarlnim stolom... Inase meni im je oko 62 eura i to sa popustom za gotovinu i bez PDVa! A za gazdu sam cuo svasta, bolje ne pisati :flop:

Francesca
18.12.2008., 16:06
a gle, na vama je odluka - vi plaćate :)

ja osobno ne bih tamo imala svadbu, ali ja je ne bih imala u još hrpu dobrih restorana u zagrebu :lol:

Afraid
18.12.2008., 20:29
Phoenix:flop:.i to je fakat šteta jer je lijepo,al gazda i način kako potpišeš za 45eura,pa ti dva dana prije dignu na 60eura je fakat banana.....thanx but no thanx....i boli me kurac ko će šta reć sad....to je istina i bok

Rinchi
18.12.2008., 21:25
Ja vjerujem da su ljudi tj vlasnici restaća svakakvi... ali ne kužim kako bi si neko uopće dozvolio da plaća više nego je potpisano!
Mi imamo ugovor i sve je crno na bijelo, a bude li mimo toga imamo i KOBRU koja će biti zadužena za sve takve stvari :mig:
Fakat si svašta pokušavaju dozvoliti ali kod mene to nebi prošlo... i stojim iza toga tako da se ne sekiram previše. Ugovorili smo cijenu i to sa uračunatim poskupljenjem i mislim da nebi trebalo biti iznenađenja a i da bude neće proći te noći :kava:

mlada
18.12.2008., 22:26
Procitao sam, ali sam takodjer nasao i skroz drukcijih misljenja... Hrana losa, malo, sala malo nepregledna. Inace bio sam u toj sali na svdbi prije cca 5-6 godina, tad mi je djelovalo super, ali su mi odmah zasmetali oni stupovi...
Tad sam bio mald, glup i totalno nezainteresiran za sjedenje za centarlnim stolom... Inase meni im je oko 62 eura i to sa popustom za gotovinu i bez PDVa! A za gazdu sam cuo svasta, bolje ne pisati :flop:

kad ti je u startu toliko negativnosti radije odustaj, jer da se oni i naglavu okrenu naći će se nešto za zamjerit

Rinchi
19.12.2008., 23:41
A neznam kaj reći onda odustani... Tako i jedni hvale Zovka drugi ga pljuju... ja sam u ovoj drugoj polovici jel su tako ljubazni da poludiš... A mažu ti oči kao da ti je 13 godina i ne znaš što želiš...
Mislim da forum u nekim važnijim odlukama tipa biranja restaća nije mjerodavan jel neko je čuo ružne a neko lijepe stvari i sve pohvale o navedenom restoranu.
A što se tiče vlasnika mislim da si bio davno i da se to promjenilo ;-):kava:

Leptiricazg
01.01.2009., 10:14
Moja kuma u pon. kaparila Antunovica Špansko za 23.05.2009. Na vjenacanju će biti oko 100 gostiju, dvorana Tomislav.

beatrice82
02.01.2009., 01:17
A neznam kaj reći onda odustani... Tako i jedni hvale Zovka drugi ga pljuju... ja sam u ovoj drugoj polovici jel su tako ljubazni da poludiš... A mažu ti oči kao da ti je 13 godina i ne znaš što želiš...
Mislim da forum u nekim važnijim odlukama tipa biranja restaća nije mjerodavan jel neko je čuo ružne a neko lijepe stvari i sve pohvale o navedenom restoranu.

Interesira me zašto si u ovoj drugoj polovici. Dal ti imaš neko loše iskustvo s njima?

bride22
04.01.2009., 18:44

...definitivno je istina da forum nije mjerodavan u slučaju biranja mjesta održavanja svadbe (hotela/restorana)... svatko ima svoje mišljenje, ili što je gore čuo je nešto loše o nekom hotelu/restoranu i niti ne provjeri već automatski je to i njegovo mišljenje...ja sam odlučila imati svadbu u hotelu Zovko, i zadovoljna sam kompletno sa njihovim pristupom prema nama i njihovom ponudom...
i što je najbitnije ono što se dogovorite to i ispoštuju...
:D:D

Francesca
04.01.2009., 22:12
Zovko je bio bog i batina dok je sve to vodio Drago a otkad vodi onaj novi - nemam na žalost povratnih informacija...

lahor
06.01.2009., 03:01
Svadba za 150 ljudi u Zagrebu - da ima dovoljno mjesta za ples, da ne bude nagurano....

Uglavnom, trebala bih biti kuma, inače se grozim vjenčanja, i trebam neke ideje.

Frendici se sviđa Bon Apetit (ili kak se već piše), ali nema u terminu koji ona hoće (rujan ove godine). Malo sam pregledala forum, zapeli su mi za oko Marincel, Spoon, eventualno Okrugljak - što da još gledam? Njena je želja da to bude baš u Zagrebu jer ne bi da se pijana ekipa vozi doma daleko. I bilo bi lijepo da ima neka terasa, pogled... nešto posebno.

optimistična+
06.01.2009., 10:07
Mi smo u rujnu imali svadbu u restoranu Maksimir, bez lažne skromnsoti, bilo je super, vrlo profesionalno, sve što smo dogovorili bilo je tak i bolje. Nemam nikakvu zamjerku.

lbucar
06.01.2009., 10:42
Svadba za 150 ljudi u Zagrebu - da ima dovoljno mjesta za ples, da ne bude nagurano....

.. Njena je želja da to bude baš u Zagrebu jer ne bi da se pijana ekipa vozi doma daleko. I bilo bi lijepo da ima neka terasa, pogled... nešto posebno.

Onak na prvu, restoran Lido, pa Paviljon recimo. Možda Stara zagrebačka škola.
Iako nije u ZG vrijedi pogledati Gjalski u Zaboku.

arlenna
06.01.2009., 10:46

Uglavnom, trebala bih biti kuma, inače se grozim vjenčanja, i trebam neke ideje.

Frendici se sviđa Bon Apetit (ili kak se već piše), ali nema u terminu koji ona hoće (rujan ove godine). Malo sam pregledala forum, zapeli su mi za oko Marincel, Spoon, eventualno Okrugljak - što da još gledam? Njena je želja da to bude baš u Zagrebu jer ne bi da se pijana ekipa vozi doma daleko. I bilo bi lijepo da ima neka terasa, pogled... nešto posebno.
a neki hotel?

brunella
06.01.2009., 14:28
Nasa vecera je u restoranu Bistrica, prima do 450 ljudi..cijena je 33eura po stolici. Pocevsi od predjela, juha, govedina ma sve ljudi a najbitnije je da tu nema da si ljudi uzmu hranu pa nema vise, stalno se nadopunjuje...al zauzeto je godinu i vise unaprijed sve subote, mi rezervirali u sestom mjesecu za 12.09.2009, i jedva dobili taj datum...al zivjela provincija:mig:

lahor
06.01.2009., 14:38
a neki hotel?

Može i hotel, ako je u lijepom okružju. Esplanada i ta klasa - mislim da je to preskupo.

Inače, hvala na savjetima, dajem se u potragu za predloženim mjestima.

arlenna
06.01.2009., 17:21
Može i hotel, ako je u lijepom okružju. Esplanada i ta klasa - mislim da je to preskupo.

Inače, hvala na savjetima, dajem se u potragu za predloženim mjestima.

ovako rasponi cijena za neke hotele:

International http://www.hotel-international.hr/index.php?l=hr

- najjeftiniji meni 38 eura (sa svadbenom tortom)
-najskuplji 44 eura
Buffet- najjeftiniji 39 eura, najskuplji 46 eura

u ove cijene još se zbraja i piće posebno...ili može u vlastitoj nabavi!

-one presvlake za stolce su gratis, max 250 ljudi, ZAMP oni plaćaju, iza ponoći ne naplaćuju uslugu konobara, i na poklon apartman za mladence i šampanjac

Westin http://www.westinzagreb.com/index.php?l=hr

- najjeftiniji meni 360 kuna (sa svadbenom tortom)
- najskuplji 495 kuna

- isto je mogući i Buffet...

-na poklon apartman za mladence i šampanjac

Sheraton http://www.hotel-sheratonzagreb.com/index.php?l=hr

- Velika Dvorana (minimalno 150 osoba, maksimalno 420)
ili Kralj Tomislav (minimum 40 osoba, maksimum 65 osoba)

HRANA:
o Svadbeni buffet «Platinum» 340,00 Kn po osobi
o Svadbeni buffet «Crystal» 330,00 Kn po osobi
o Svadbeni buffet «Gold» 320,00 Kn po osobi
o Svadbeni buffet «Silver» 310,00 Kn po osobi

o Svadbeni set jelovnik 1 -260,00 Kn po osobi
o Svadbeni set jelovnik 2 -280,00 Kn po osobi
o Svadbeni set jelovnik 3 -310,00 Kn po osobi
o Svadbeni set jelovnik 4 -450,00 Kn po osobi
o Svadbeni set jelovnik 5 -470,00 Kn po osobi

o Gala jelovnik 445,00 Kn po osobi

SVADBENI KOLACI & TORTE:
o Cijena svadbene torte 20,00 Kn po osobi
o Cijena Sheratonovih svadbenih kolacica
(25 dag po osobi) 25,00 Kn po osobi
o Cijena serviranja donesenih kolačića 5,00 Kn po osobi

SERVIS OSOBLJA POSLIJE POLA NOĆI:Servis osoblja poslije pola noći naplaćuje se 25,00 Kn po osobi

DODATNE USLUGE: Sheraton Zagreb Hotel poklanja mladencima jedno noćenje u apartmanu, bocu pjenušca, te tri gratis parking mjesta u hotelskoj garaži

Four points by SHERATON - Panorama http://www.hotel-fourpointspanorama.com/index.php?l=hr

-najjeftiniji meni 230 kn
- najskuplji meni 365 kn

-piće nije uključeno! može njihovo, ili vlastita nabava!

BUFFET- najjeftiniji 285 kn, najskuplji 365 kn... u sve cijene je uključena i torta!

- Noćni rad osoblja ( do 05.00 sati ) uključen u cijenu jelovnika.
- Apartman za mladence sa doručkom u sobi poklon hotela.
- Pet parkirnih kartica i boca pjenušca na dolasku za mladence i kumove poklon hotela.

P.S. sad sam to na brzaka prepisala iz ponuda što sam ja dobila bila od njih svih :mig:

nadam se da sam nekome pomogla

Francesca
06.01.2009., 17:23
pa ti si pravi izvor informacija :)

arlenna
06.01.2009., 17:26
pa ti si pravi izvor informacija :)

ako ti treba kaj sam pitaj... ma šalim se... i ja sam se interesirala kod mnogih... ovo je dobiveno putem maila... Antunović- to ti oni daju baš kod njih kad dođeš..sigurno šalju i mailom... a za restorane se ne interesiram...jer želim samo hotel!

Francesca
06.01.2009., 17:29
meni ne treba jer sam riješila ali nekim curama će sigurno dobro doći :)

arlenna
06.01.2009., 17:44
e da i zaboravila sam napomenuti da se svaki meni može mijenjati...znači možete dodati nesto..ili izbaciti pa se tako opet regulira cijena!

mojalita
07.01.2009., 12:48

Bok!
I ja imam preporuku za restoran Maksimir. Imala sam tamo svadbu prošlo ljeto i zaista je bilo odlično. No, pustimo mene. Moja kuma je imala u Maksimiru svadbu u prosincu. Dvorana prekrasna,puna svjetla, prozračna, okrugli stolovi, navlake, svijeće,a vani maksimirska šuma ... Romantično, elegantno,toplo... Hrana jako fina, usluga na nivou. Osim osnovne ponude, nude i dekoraciju dvorane (vodeni aranžmani, ruže,dušice, stakleni svijećnjaci) i tečaj plesa za mladence (mladenci su čagali odlično, imaju super učiteljicu). Eto!

lbucar
07.01.2009., 13:14
Gle, punih pet (http://www.forum.hr/search.php?searchid=4846988) postova i sve pohvala za isti restoran.
Ne sumnjam da je restoran OK, ali ovako mi to liči na reklamu :kava:

ljutka
07.01.2009., 21:19
iskustva s restoranom martini u sesvetama?

saky1504
08.01.2009., 14:47
Please ljudi...

Ima li netko kakvu informaciju za restoran Regata u Jagodnom kod Gorice?

Thanks... ;))

Giovanna26
08.01.2009., 14:53
Molim vas, ako netko ima neke novije informcije (ma, ustvari bilo kakve) za imanje Marincel...i, inace kakav je kapacitet popunjenosti...koliko prije se treba "dogovoriti"...ili, bilo kakva preporuka slicnog mjesta (da nije Trajbar), bazen...lijep okolis...molim vas! Puno hvala! P.s. nazalost mora biti na podrucju Zagreba.

lbucar
08.01.2009., 15:03
Pisalo (http://www.forum.hr/showpost.php?p=17012106&postcount=3476) se nedavno o Mirancelu.
Za ove detalje koji tebe zanimaju je najbolje nazvati njih direktno.

BTW. Romska glazba ponekad svira u Lidu, a čuo sam da su i u Staroj vuri. Al s njima nikad ne znaš gdje su, to je nomadski narod :D .

mmp0609
08.01.2009., 18:03

Mi smo se odlucili za donju salu u hotelu Phoenix. Iako smo oko tog podizanja cijene i nadoplacivanja culi vise losih nego dobrih stvari, ta sala nas je toliko odusevila da smo se ipak za nju odlucili. Iako se ugovor tek mjesec dana prije svadbe potpisuje (kad se definitivno odlucimo za meni itd.), gospoda je bila spremna da nam potpise detalljirano sve sto smo se dogovorili i sto sam ja navela na svojim listicima. Iskreno smo joj rekli da smo culi jako losih stvari radi podizanja cijene krakto prije svadbe. Tu nam je ispricala nesto sto nam je prilicno oduzelo strah da ce se to (opet) desit. Koga zanima sta je rekla nek mi se javi na PM.
Na kraju smo jos dodali da nemamo problem premjestit festu u sator budu li ipak pokusali dignit dogovorenu cijenu :D

kika78
08.01.2009., 20:20
Mi smo se odlucili za donju salu u hotelu Phoenix. Iako smo oko tog podizanja cijene i nadoplacivanja culi vise losih nego dobrih stvari, ta sala nas je toliko odusevila da smo se ipak za nju odlucili. Iako se ugovor tek mjesec dana prije svadbe potpisuje (kad se definitivno odlucimo za meni itd.), gospoda je bila spremna da nam potpise detalljirano sve sto smo se dogovorili i sto sam ja navela na svojim listicima. Iskreno smo joj rekli da smo culi jako losih stvari radi podizanja cijene krakto prije svadbe. Tu nam je ispricala nesto sto nam je prilicno oduzelo strah da ce se to (opet) desit. Koga zanima sta je rekla nek mi se javi na PM.
Na kraju smo jos dodali da nemamo problem premjestit festu u sator budu li ipak pokusali dignit dogovorenu cijenu :D

bila sam tamo na svadbi, sad već prošle godine (donja sala) i kao gost mogu reći da je bilo i više nego odlično! klopa je bila topla i fina, nadopunjavalo se, posluga uvijek na usluzi i vrlo ljubazni. sam prostor mi je jako lijep, wc-i savršeno čisti cijelu noć (sapun, papir) što je meni vrlo bitno, ali su za naš broj ljudi nudili samo gornju dvoranu sa stupovima koja mi je koma. a i cijene su im sad po novom malo too much! mi smo razgovarali sa nekim tipom, ne sa gospođom. i ne kužim kakva je to fora sa potpisivanjem ugovora tek 1 mj. prije svadbe?? znači, vi kaparite sukladno usmenom (??) dogovoru po jednoj cijeni, uvjereni da imate salu a kod potpisivanja ugovora vam mogu komotno poduplat cijenu ako hoće ?? pa tko će tražit drugu salu (i nać!) mjesec prije svadbe?? ak sam ja to dobro skužila... krajnje neprofesionalno! :flop:

Rinchi
08.01.2009., 20:51
bila sam tamo na svadbi, sad već prošle godine (donja sala) i kao gost mogu reći da je bilo i više nego odlično! klopa je bila topla i fina, nadopunjavalo se, posluga uvijek na usluzi i vrlo ljubazni. sam prostor mi je jako lijep, wc-i savršeno čisti cijelu noć (sapun, papir) što je meni vrlo bitno, ali su za naš broj ljudi nudili samo gornju dvoranu sa stupovima koja mi je koma. a i cijene su im sad po novom malo too much! mi smo razgovarali sa nekim tipom, ne sa gospođom. i ne kužim kakva je to fora sa potpisivanjem ugovora tek 1 mj. prije svadbe?? znači, vi kaparite sukladno usmenom (??) dogovoru po jednoj cijeni, uvjereni da imate salu a kod potpisivanja ugovora vam mogu komotno poduplat cijenu ako hoće ?? pa tko će tražit drugu salu (i nać!) mjesec prije svadbe?? ak sam ja to dobro skužila... krajnje neprofesionalno! :flop:

Ja neznam kako je išlo sa drugima ali mi osobno smo potpisali rezervaciju na kojoj nam je naznačena cijena sa uračunatim poskupljenjem za sljedeću tj. sad već ovu godinu. I mi smo surađivali sa gospodinom. I neznam ali nekako vjerujem da nam se neće dogoditi ovo što se dogodilo ljudima o kojima se priča. Evo baš sam i danas pričala sa dečkom s kvarta koji je tamo imao svadbu u 9. mjesecu prošle godine. i kaže da nije imao nikakvih problema. Da je sve bilo na nivou. Pa eto nadam se da će tako biti i svima nama koji smo se odlučili za navedeno.
:cerek::kava: Javim Vam kako je prošlo :lol::lol::lol:

kika78
08.01.2009., 21:07
Ja neznam kako je išlo sa drugima ali mi osobno smo potpisali rezervaciju na kojoj nam je naznačena cijena sa uračunatim poskupljenjem za sljedeću tj. sad već ovu godinu. I mi smo surađivali sa gospodinom. I neznam ali nekako vjerujem da nam se neće dogoditi ovo što se dogodilo ljudima o kojima se priča. Evo baš sam i danas pričala sa dečkom s kvarta koji je tamo imao svadbu u 9. mjesecu prošle godine. i kaže da nije imao nikakvih problema. Da je sve bilo na nivou. Pa eto nadam se da će tako biti i svima nama koji smo se odlučili za navedeno.
:cerek::kava: Javim Vam kako je prošlo :lol::lol::lol:

Ni moja frendica, kojoj sam i bila tamo na svadbi, nije imala nikakvih problema sa njima... zato me ova priča začudila. Logično da potpišeš neki papir. Ali, svatko ima svoje iskustvo sa ljudima - netko dobro, netko loše.

Nadam se da ste vi na onoj prvoj strani :)

Francesca
08.01.2009., 21:15
mene jedino u Phoenixu u toj donjoj dvorani ide na živce onaj podij sa štengama koje su prilično nezgodne kad malo popiješ :lol:
skoro sam pod poljubila više puta :lol:

mmp0609
09.01.2009., 10:29
Ni moja frendica, kojoj sam i bila tamo na svadbi, nije imala nikakvih problema sa njima... zato me ova priča začudila. Logično da potpišeš neki papir. Ali, svatko ima svoje iskustvo sa ljudima - netko dobro, netko loše.

Nadam se da ste vi na onoj prvoj strani :)

Mozda sam se pogresno izjasnila - i mi smo naravno dobili potvrdenu rezervaciju gdje su vec neke stvari navedene (datum, cca. broj gostiju, koja sala, itd.). ALI dogovorena cijena nije bila navedena tako da smo mi to naknadno od njih trazili (ukljucujuci poskupljenje za 2009 god.) i to su nam potpisali. Mjesec dana prije svadbe se dogovara detaljiran sastav meni-a, dekoracija itd. i to se ponovo potpisuje. To sam mislila :D
Cim prode svadba javljam vam kako je bilo.

Giovanna26
09.01.2009., 13:36
Pisalo (http://www.forum.hr/showpost.php?p=17012106&postcount=3476) se nedavno o Mirancelu.
Za ove detalje koji tebe zanimaju je najbolje nazvati njih direktno.

BTW. Romska glazba ponekad svira u Lidu, a čuo sam da su i u Staroj vuri. Al s njima nikad ne znaš gdje su, to je nomadski narod :D .

Ma, hvala, znam za to, sve sta se moglo ovako pronaci, procitati o Marincelu...znam napamet...a, da li znas mozda za jos neko mjesto, imanje, kucu na podrucju Zagreba...s bazenom, lijepim okolisem...kakve su one predivne stancuje u Istri...
Hvala puno!!!

lbucar
09.01.2009., 15:06
Ma, hvala, znam za to, sve sta se moglo ovako pronaci, procitati o Marincelu...znam napamet...a, da li znas mozda za jos neko mjesto, imanje, kucu na podrucju Zagreba...s bazenom, lijepim okolisem...kakve su one predivne stancuje u Istri...
Hvala puno!!!
Mislim da nećeš naći takvo što. Ima bazena i lijepih okoliša ali nije za najam svadbe.

annaaa
09.01.2009., 15:59
Hvala puno!!!

možda bi ti bilo najbolje da odeš u neku agenciju za organizaciju vjenčanja. oni imaju sigurno popis mjesta kakva te zanimaju pa ti mogu i pokazat i sve.

meni je marincel jako jako lijep, i pretrpila bi i loš put do tamo i parking i sve, ali cijena...nisam baš u tom rangu da si mogu tako nešto priuštit.

sretno s traženjem, sigurno će bit predivno jer sva vjenčanja tak na otvorenom, uz neku vilu i bazen, ma san...:)

bombay
09.01.2009., 16:52
pozdrav! cure. ako je netko čuo za salu/restoran kristal u slavonskom brodu ( navodno je to nešto novo ) molim vas javite. na netu nema ništa, ni adrese, ni broj telefona baš ništa. ja i dragi smo mislili onak na slijepo tam otići ali što ako nenađemo..bed.. thanks svima unaprijed i svima koji išta nađu :s

kika78
09.01.2009., 18:09
Mozda sam se pogresno izjasnila - i mi smo naravno dobili potvrdenu rezervaciju gdje su vec neke stvari navedene (datum, cca. broj gostiju, koja sala, itd.). ALI dogovorena cijena nije bila navedena tako da smo mi to naknadno od njih trazili (ukljucujuci poskupljenje za 2009 god.) i to su nam potpisali. Mjesec dana prije svadbe se dogovara detaljiran sastav meni-a, dekoracija itd. i to se ponovo potpisuje. To sam mislila :D
Cim prode svadba javljam vam kako je bilo.

aaaaaaaaaaa... pa onda nema problema! bitno da vi imate sve napismeno pa vas neće ni moći pokušati preveslati :mig:. što se tiče same svadbe, mislim da ćete biti prezadovoljni jer mi je svadba tamo bila baš :cerek:. sretno i javi kak je bilo!!! :top:

mmp0609
09.01.2009., 20:31
Hvala Kika, javit cu. Vama isto sretno!

bride22
10.01.2009., 10:14
Zovko je bio bog i batina dok je sve to vodio Drago a otkad vodi onaj novi - nemam na žalost povratnih informacija...

...mi smo se dogovarali za našu svadbu sa "novim" i skroz je ok i najbitnije profesionalan tako da je zovko i dalje po meni na vrhu... al, svatko ima svoje mišljenje...:mig:

Giovanna26
10.01.2009., 11:46
možda bi ti bilo najbolje da odeš u neku agenciju za organizaciju vjenčanja. oni imaju sigurno popis mjesta kakva te zanimaju pa ti mogu i pokazat i sve.

meni je marincel jako jako lijep, i pretrpila bi i loš put do tamo i parking i sve, ali cijena...nisam baš u tom rangu da si mogu tako nešto priuštit.

sretno s traženjem, sigurno će bit predivno jer sva vjenčanja tak na otvorenom, uz neku vilu i bazen, ma san...:)

Joj, hvala ti puno draga...nadam se da cu nesto slicno pronaci (ne vjerujem, ah, vjecni pesimista...;-))...ja bih najradje na moru, ali kompromis...jbg.a...i, on bi, ali zbog drugih stvari nije izvedivo...ne znam...samo da vec barem onda nesto slicno nadjem u Zagrebu...
Hvala puno!!!

Miss_to_Mrs
15.01.2009., 14:11
ja2982009@
Dvojka ti je OK restoran, sve štima s poslugom, klopom, uredni WC-i, parkiralište veliko (doduše samo nasipano pjeskom). Svjetla mogu smanjiti ali mi se čini da to trebaš posebno zatražiti. Kad sam tamo bio zadnji put samo su utrnuli za izlazak torte.

Giovanna26@
Najbolje da nazoveš na broj (pogledaj link iz posta (http://www.forum.hr/showpost.php?p=17002736&postcount=3460)) i tamo upitaš što te interesira. Ali još bolje je dogovoriti se i otići tamo vidjeti na lice mjesta.

A jesam se sad ali od srca nasmijala ovom postu...Dakle, svjetla se mogu smanjiti... Ja sam imala svadbu u Dvojci ovu jesen. I smanjili su nam svjetla.:lol: Točnije nestalo nam je struje zbog kišurine vani i bili smo u mraku 2 sata:eek::eek::eek: Nitko se nije udostojio prilikom nekih dogovora reći da Dvojka nema agregator. Sva sreća da je kasnije došla struja pa je svadba ipak spašena jer onako par sati sjediti u mraku i tišini baš i nije reprezentativno. no dobro.
Jedan od vlasnika je totalni kreten, mada mi se prije činio sasvim simpa čovjek. Popizdio je prilikom nestanka struje (što, ok, nije njegov problem -viša sila) i počeo mi se derati na goste kada su ga pitali kada će doći i šta kažu iz elektrane. I ne nisam pretjerala, frajer se doslovce derao. I btw izbacio mi jednog gosta iz restorana van na kišu jer je dečko popio i razbio jednu, naglašavam JEDNU čašu. Inače dečko prije nije radio nikakve ekcese. Šef sale rekao da će nam spustiti cijenu zbog mraka, kad ono došla naplata i on još naplatio sve i onu jednu razbijenu čašu.
A sad najgore: nakon što smo sami kupili i donijeli stranu žesticu (wiski, Jeger itd) za stolove (po dogovoru s vlasnicima) oni fino stavili na svaki stol po jednu bocu, NISU nosili druge kad su se popile, nego sve skupili i odnijeli na svoj šank i prodavali mojim gostima. Mislim zaradili masno na onome što sam JA kupila vani. A dogovor je bio da ono što ostane od MOJE pijače da mi se vrati.
Eto toliko o Dvojci. Hrpa lopova i lažljivaca, da ne kažem kradljivaca. A tako je vlasnik bio simpatičan i drag s kojim se sve dalo dogovoriti. Kreten!!!:kava:

lbucar
17.01.2009., 13:36
I tko kaže da se svjetla ne mogu ugasiti :D
Stvarno mi je žao kad čujem ovakvo loše iskustvo. A JBG-a, mogli ste nedostatak struje tih sat, dva iskoristit za romantičnu večeru uz svijeće, ili možda za neku društvenu igricu ili za .....(zna se što se radi u mraku :zzz:ili:Sex:) :D

I pitanjce, veliš da je to bilo na tvojoj svadbi. A datum u tvom potpisu je nova svadba ili :confused:

Mischa
17.01.2009., 18:06
ovako rasponi cijena za neke hotele:

P.S. sad sam to na brzaka prepisala iz ponuda što sam ja dobila bila od njih svih :mig:

nadam se da sam nekome pomogla

Ti si dobila? :tuctuc::misli::jumping:

Mischa
17.01.2009., 18:10
Miss to Mrs, a kakvu tui to ekipu imas?? Ja znam da bi moja ekipa napravila festu i u mraku...svaki band ima i akusticnu gitaru, a i da nema...svatko moze pjevati...uostalom, da je bilo rijec o mojoj svadbi, poludila bih na pocetku, ali kada bih vidjela da mi nema druge, ja bih digla ekipu na noge...ni prvi,a ni zadnji put

snjezana13
17.01.2009., 19:14
Dekoriram.........

arlenna
18.01.2009., 00:04
Ti si dobila? :tuctuc::misli::jumping:

ne ti si :top:

i na tome ti puno hvala :s

DarthFlake
18.01.2009., 19:52
Imam jedno pitanje....prije nego uletim u zvanje i obilazenje...

Da li netko ima iskustva sa iznajmljivanjem iskljucivo prostora i cijenama istog.
Znaci ne treba mi dekoracija, ne treba mi jelovnik, ni cuga.
Samo prostor.
Ok pice i konobari bi jos mogli uci u cijelu pricu, ali hrana svakako ne.

Do sada svi koje sam vidjela rade na "stolice" tj. cijenu formiraju po osobi..

Dakle molim pomoc iskusnijih udavaca, a ja idem dalje kopati po bespucima postova u ovom podforumu.

Crocy
18.01.2009., 20:33
Zna li neko cijene za svadbe u Paviljonu, Mimari ?

I jel neko zna za restoran Spring u Vukovarskoj ( ZG )

Miss_to_Mrs
20.01.2009., 07:29
I tko kaže da se svjetla ne mogu ugasiti :D
Stvarno mi je žao kad čujem ovakvo loše iskustvo. A JBG-a, mogli ste nedostatak struje tih sat, dva iskoristit za romantičnu večeru uz svijeće, ili možda za neku društvenu igricu ili za .....(zna se što se radi u mraku :zzz:ili:Sex:) :D

I pitanjce, veliš da je to bilo na tvojoj svadbi. A datum u tvom potpisu je nova svadba ili :confused:

Nije nova svadba nego očekivani termin bebača:cerek:

Mischa:
nije ovo tema "Kako potaknuti ekipu na veselicu" i sl. nego restoran za svadbu. Ovdje se daju komentari na razno-razne restorane i njihove kvalitete. I ja sam time samo htjela iskomentirati kvalitetu Dvojke. Navedeni su ti loši primjeri samog restorana i vlasnika, a ti okolo kera pa na mala vrata udri o atmosferi. Za to je pdf "Lude, lude ideje" ilitiga kako zabaviti goste. POANTA je da Dvojka nije ono što je znala biti, točnije nekome su novčeki udarili u glavu.:kava:

lbucar
20.01.2009., 07:41
Nije nova svadba nego očekivani termin bebača:cerek:

Već sam se zabrinuo da prva svadba nije uspjela, pa da hoćete ponoviti :D

Sretno, tebi i bebaču naravno. :cerek:

Mischa
20.01.2009., 10:00
Miss, malo smo cinicni, ha???

Nema veze..koliko ja znam vecina sala nema agregatore (ne racunajuci hotele), tako da ne znam zasto bi bas ta dvojka (gdje god ona bila), morala to imati...isto tako, nije gazda kriv zato sto je nestalo struje...kriv je zato sto se svadjao s tobom, nije si smio to dopustiti...sto se tice izbacivanja decka iz sale, ne zelim braniti nikoga, pogotovo ne nekoga koga ne znam, ali zar stvarno mislis da ga je izbacio zbog 1 case?!

Eto, nazalost ti si imala lose iskustvo s tim restoranom, ali ne znaci da ce ostale curke imati...jer, evo primjer bila sam na 2 svadbe u westinu..jedna je bila fantasticna, druga je bila tak tak...konobari su bili neljubazni i tako..ali to ne znaci da su sve svadbe takve...

zlazor
21.01.2009., 20:14
Bok svima!

Može li mi netko pomoći oko izbora sale za svadbe? naime, rezervirali smo salu Adoneus (bivša sala Marica) u Ivancu Bistranskom ali..malo nam je sumnjiva vlasnica u zadnje vrijeme.. Zna li netko kako je tamo imati svatove?

Francesca
21.01.2009., 20:34
tamo sam bila na svadbi 2005 i sigurno se puno toga od tada promjenilo :)

dazzling
21.01.2009., 21:11
ima li netko iskustva sa restoranom sempre orange???

lbucar
21.01.2009., 21:44
ima li netko iskustva sa restoranom sempre orange???

Krasan ambijent, ugodan, opuštajući ....Akustika izuzetno dobra. Klopa na nivou kao i posluga. E sad, za cijenu ti ne mogu ništa reći ali mi se čini ........

Mujer_latina
22.01.2009., 16:03
Bok svima!

Može li mi netko pomoći oko izbora sale za svadbe? naime, rezervirali smo salu Adoneus (bivša sala Marica) u Ivancu Bistranskom ali..malo nam je sumnjiva vlasnica u zadnje vrijeme.. Zna li netko kako je tamo imati svatove?

I ja sam bila 2005. na svadbi...pisalo se na forumu o tome da su sada novi ljudi to preuzeli odnoano unajmili...ono što ja znam da se ta vlasnica (ako mislimo na istu) jako zamjerila mladencima jer je dogovr bio jedno, a poslije je napravilo drugo i dosta tog je bilo loše obavljeno...tako da ju oni više nisu htijeli nikom preporučit..kakva je sad sitaucija ne znam..but, be careful!!

Francesca
22.01.2009., 16:53
a naši (moji i Lizini) su refreshali stranicu i sad ima puno puno lijepih slikica... Sad sam još više zaljubljena u kapelicu :cerek:

http://www.kk-trajbar-team.hr/

iva2110
22.01.2009., 17:49
a naši (moji i Lizini) su refreshali stranicu i sad ima puno puno lijepih slikica... Sad sam još više zaljubljena u kapelicu :cerek:

http://www.kk-trajbar-team.hr/

sve pohvale za stranicu :top:

selena55
22.01.2009., 22:28
U proljeće prošle godine krenuli smo tražit salu za svadbu (za 2009). Budući smo pročitali na forumu dobre komentare za Princess otišli smo pogledat (premda nam baš nije blizu).
Razgovarali smo s gospodinom Ninom, koji je bio put riječi hvale za salu. Bilo nam je skupo, al on je na svako naše pitanje odgovarao "s Ninom se sve može dogovorit" ili "Nino vam to poklanja" ... Bili smo oduševljeni (i JAKO NAIVNI!!). Bila je slobodna samo jedna subota u proljeće 2009.god.
Kad smo za par dana došli s roditeljima da vide salu, a možda i kaparit, Nino je promjenio priču, pa je sad bilo " Ne smijete ..." Ne možemo...", a i cijena je naglo skočila. Lijepo smo mu se zahvalili uz objašnjenje da je to ipak previše za nas, na što je on rekao da nas ima u vidu još par dana. . Nazvala sam ga za tjedan dana i rekla da smo našli drugu salu (povoljniju i ljepšu -to nisam rekla)..

Negdje u 11.mj zove nas Nino (mene i dragog, prvi put smo ostavili brojeve mobitela) s pričom da nas potsjeća da nismo donjeli kaparu, a on nas čeka pola godine... Moš mislit!!! On nas čeka!! Koji muljator, da je imao kome već bi davno iznajmio, ili mu je netko odustao.
Al nastup mu je bio kao da on nama čini uslugu...

Afraid
23.01.2009., 08:42
ak neko ima neka saznanja o Ineli u sesvetama nek mi javi!

p.s brijem da ništ od antunovića u sesvetama jer ću imat oko 130 ljudi ,a tamo stane 300,pa bi mi izgledalo prazno

aranea
23.01.2009., 08:57
moja frendica je kaparila Inelu za osmi mjesec... ali ne znam ti detalje...znam da je pohvalila gazdu...sviđa joj se sala jako..cijena je tak...mislim ko u Antunoviću...

Afraid
23.01.2009., 09:17
moja frendica je kaparila Inelu za osmi mjesec... ali ne znam ti detalje...znam da je pohvalila gazdu...sviđa joj se sala jako..cijena je tak...mislim ko u Antunoviću...

aj molim te mi saznaj neke detalje tipa kolko će imat ljudi i jesu li je strpali u petak ak ima manje od 180?i koja cijena menua i tak neš....aj molim te...

aranea
23.01.2009., 09:53
ona će imati oko 200ljudi... ostalo budem pitala

didolina26
23.01.2009., 10:42
Afraid, ja sam slala upit u Inelu, i kada sam rekla da će biti oko cca 180 ljudi, rekao mi je jedino petak, a da su u subotu veće svadbe!!!!

ivana3101
23.01.2009., 13:10
Bok svima!! Ja opet ponavljam pitanje o Staroj zagrebačkoj školi u Utrinama..da li ima tko novije informacije tj. utiske o tom restoranu???

ljutka
23.01.2009., 18:05
evo i ja molim za mišljenje o restoranu martini

zeljka2905
24.01.2009., 18:01
Razgovarali smo s gospodinom Ninom, koji je bio put riječi hvale za salu. Bilo nam je skupo, al on je na svako naše pitanje odgovarao "s Ninom se sve može dogovorit" ili "Nino vam to poklanja" ... Bili smo oduševljeni (i JAKO NAIVNI!!). Bila je slobodna samo jedna subota u proljeće 2009.god.
Kad smo za par dana došli s roditeljima da vide salu, a možda i kaparit, Nino je promjenio priču, pa je sad bilo " Ne smijete ..." Ne možemo...", a i cijena je naglo skočila.

Ista prica kao i kod nas...hvala Bogu da niste isli tamo :s

annchy7
25.01.2009., 14:00
cuj ljutka, ja imam svoj osobni dojam o martini-restoranu ako je to ovaj u sesvetama. bila sam na dvije svadbe i nis me se nije dojmilo. hrana tak-tak, meni usluga koma.skroz bezveze i jos k tome je ista cjena kao u antunovicu u sesvetama(ja sam kaparila antunovic)

Velandra
25.01.2009., 17:43
cure,molim vas za pomoć :)

ja bi organizirala svadbu u 5 ili 6 mjesecu ove godine :D jel moguće naći negdje slobodno? može i petak... a da nije preskupo :D

znam da je to malo prezahtjevno s obzirom na situaciju,al ostala sam trudna i stvarno nebi htjela trbuh do zuba na vjenčanju :(

pročitala sam negdje da je Regata dobra i jeftina,pa ću tamo pitat jel ima termina...jel imate vi kakve preporuke? plizzzzz :s:s:s