PDA

View Full Version : Restoran za svadbu

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40

zlocka
02.12.2010., 11:45
:top:
naše cure s foruma su zadovoljne (koje su tamo imale svadbu)

neka sretna ja
02.12.2010., 11:51
Matis? A kakve su cijene za Matis? Ja sam bila uvjerena da su cca 80 ojrića po mjestu al to onda nije prihvatljivo :o

a sad zavisi kako uzmes, meni nije uopce ispalo prihvatljivo

nama je pocetna cijena bila 425 kn jelo + cuga
al onda imas otvoren sank 4 eur, aperitiv ispred ssale dok se mi slikamo 4 eur, torta i kolaci 4 eur i tak ti se skupi dosta
:ne zna:

Aurorica
02.12.2010., 12:02
a sad zavisi kako uzmes, meni nije uopce ispalo prihvatljivo

nama je pocetna cijena bila 425 kn jelo + cuga
al onda imas otvoren sank 4 eur, aperitiv ispred ssale dok se mi slikamo 4 eur, torta i kolaci 4 eur i tak ti se skupi dosta
:ne zna:

jesi sigurna da je 425 kn+cuga??..jer smo mi bili i nama je Saša rekao i naglasio ( i ja ga još 3 puta priupitala) da je 60 Eura uključujući hranu i piće i njihovu dekoraciju.... Meni bi bio više manje klasični s tim da bi bilo i ribe unutra....

goa
02.12.2010., 12:27
Ajde drago mi je da nas ima još :D
Prostor je baš moderan i intiman.

Ja se već udala u Iviću, ali mi je drago da vas se još odlučilo za njih. Mi smo prezadovoljni, a gosti kažu da nikad nisu jeli bolju klopu. Tako da toplo preporučam svima..

neka sretna ja
02.12.2010., 12:40
jesi sigurna da je 425 kn+cuga??..jer smo mi bili i nama je Saša rekao i naglasio ( i ja ga još 3 puta priupitala) da je 60 Eura uključujući hranu i piće i njihovu dekoraciju.... Meni bi bio više manje klasični s tim da bi bilo i ribe unutra....

imam u ruci meni od 30.9. dobila ga na sajmu :confused:

pise jedino petkom 15% rabata?

ovo je nekakav klasican mani a kolko sam skuzila oni mogu sloziti stagod tako da je moguce da to mijenja cijenu?

napisala sam hrana + cuga + janjetina! znaci sve skupa 425 kn bez torte

ovo otvoreni bar je znacilo da nam bude covjek tamo za sankom u onom prostoru/kaficu ispred sale gdje se pusi kao

zlocka
02.12.2010., 13:37
tu (http://hr.kolektiva.net/zagreb/58/50-popusta-na-hranu-u-restoranu-ivic-lounge-restaurant-events) ima nešto slika od ivića. mi smo ga isto razmatrali, nije ga teško nać, izgleda odlično, no ipak nam je bilo malo previše za dat novaca. za malo :D bilo je puno skupljih od njega.

Aurorica
02.12.2010., 14:55
imam u ruci meni od 30.9. dobila ga na sajmu :confused:

pise jedino petkom 15% rabata?

ovo je nekakav klasican mani a kolko sam skuzila oni mogu sloziti stagod tako da je moguce da to mijenja cijenu?

napisala sam hrana + cuga + janjetina! znaci sve skupa 425 kn bez torte

ovo otvoreni bar je znacilo da nam bude covjek tamo za sankom u onom prostoru/kaficu ispred sale gdje se pusi kao

Nisi navela janjetinu u prethodnom postu, no tako nebitno.. eto ne znam. ja sam sjedala s čovjekom u rujnu, bilo so skoro 2 sata na cugi i sve obišli i rekao mi je 60 Eura ( sve uključeno) .. očito su brzo poskupili....

zlocka
02.12.2010., 15:37
obično poskupe oko sajmova.
npr jedan restoran, neću navest koji je prije prošlog božića imao najjeftiniji meni od 39E. na sajmu u 2mj je najjeftiniji meni bio 45E. obično cijene korigiraju jednom godišnje, al da, ak nađeš što ti se sviđa kapari da imaš tu cijenu jer one stalno rastu.

mymy
03.12.2010., 07:26
Može informacija o cijenama za restoran ivić i koliko ste unaprijed rezervirali, ako sam preskočila post o info slobodno linkajte

goa
03.12.2010., 07:40
Mi smo rezervirali negdje 10 mjeseci prije vjenčanja, ali tada su tek otvorili, ne znam kakvi su sada sa terminima, najbolje bi bilo da se zaletiš tamo ili nazoveš pa pitaš. Imam ti ja kontakt, pa se javi na pm. Uglavnom, mi smo platili 49 eur, ali sve je bilo u toj cijeli, njihovi kolači i torta, janjetina..baš sve, u ogromnim količinama. Negdje doma na kompu imam menu, pa ti ga kasnije mogu poslati na pm

***leona***
03.12.2010., 09:13
Mi smo također uzeli menu za 49 eura po osobi. Sve je uključeno, torta, kolači, janjetina, piće...

Čočo san
03.12.2010., 11:28
Za Ivić:

Ima menije za 49, 59 i 69 eura, ali se može dogovoriti i neka među-varijanta- tako smo mi uzeli za 55,5 eura :D

a rezervirali smo 3 mjeseca ranije - no to ovisi o terminu, recimo rekli su nam da je za iduću godinu na proljeće/ljeto već dosta popunjeno... (nama je svadba sad u prosincu, a za to nema gužve)

mymy
03.12.2010., 12:07
Hvala na info...mi planiramo svadbu 6.2012 pa da otprilike znam koliko ranije treba rezervirati...može meni na PM, pošto mi se seka udaje iduće godine možda se i njoj svidi...vidjela sam da otprilike 250 ljudi stane, to je istina ili je brojka veća/manja

keiTee
03.12.2010., 12:26
Imaš i restoran Ivić, ali je u Sesvetama, ne znam koliko ti to odgovara... i sve je predivno...
p.s. wc je jako nice! :)

jel imaju oni kakvu web stranicu?

ili oni imaju veze s Ivic Cateringom?

***leona***
03.12.2010., 12:30
http://www.delikates-ivic.hr/index.html

goa
03.12.2010., 14:05
jel imaju oni kakvu web stranicu?

ili oni imaju veze s Ivic Cateringom?

Oni su ti Ivić catering. Tako smo mi i došli do njih uopće.

Čočo san
03.12.2010., 14:06
To je Ivić catering, a u Sesvetama imaju taj stalni prostor za razne svečanosti i svadbe :)

Stane do 300 ljudi ;)

Mi ćemo imati manje od 100, ali onda se pregradi tako da ne djeluje prevelik prostor.

goa
03.12.2010., 14:07
Hvala na info...mi planiramo svadbu 6.2012 pa da otprilike znam koliko ranije treba rezervirati...može meni na PM, pošto mi se seka udaje iduće godine možda se i njoj svidi...vidjela sam da otprilike 250 ljudi stane, to je istina ili je brojka veća/manja

Čak mislim da nam je Robert jednom prilikom rekao da stane oko 300 ljudi, nas nije bilo toliko, ali je bilo još dosta mjesta...

klaunina
04.12.2010., 07:45
4.12 bunčić ima dan otvorenih vrata, vrbovec.

Ja idem vidjeti!:mig:

Odabrali smo njihov De Luxe meni za 65EUR i sve je uključeno, od pozivnica, zahvalnica, cvijeće, kolači, torta, okrugli stolovi, aperitiv, švedski stol s voćem..

Aurorica
04.12.2010., 10:41
Ja idem vidjeti!:mig:

Odabrali smo njihov De Luxe meni za 65EUR i sve je uključeno, od pozivnica, zahvalnica, cvijeće, kolači, torta, okrugli stolovi, aperitiv, švedski stol s voćem..

Predobro!!!!!!!!!!

klaunina
04.12.2010., 11:35
Predobro!!!!!!!!!!

:o:o:o

Je, stvarno sam prezadovoljna za sad sa svime što su ponudili/pokazali.:top:

sensation1
05.12.2010., 09:37
Mi smo rezervirali Matis- otišli smo vidjeti na preporuku forumašice. Prvi dojmovi su odlični, pristupačni su, profesionalni, nadam se da će tako ostati sve do kraja.

Piccola Ana
05.12.2010., 23:17
:o:o:o

Je, stvarno sam prezadovoljna za sad sa svime što su ponudili/pokazali.:top:

Jel tako? Mi smo se i najeli i napili, torte su predobre, baš sam jako zadovoljna našim restoranom! Svi su jako pristupačni, voditeljica nas je prepoznala, došla do nas, sa dekoraterkom smo puno pričali, čak smo i kuhara zvali...

Preporučam Bunčić u Vrbovcu! Nadam se da će sve biti tako i na našem vjenčanju! :s:s

No princess
06.12.2010., 10:26
Mi smo rezervirali Matis- otišli smo vidjeti na preporuku forumašice. Prvi dojmovi su odlični, pristupačni su, profesionalni, nadam se da će tako ostati sve do kraja.

Matis je kod glavnog kolodvora? Ako je bila sam tamo samo na piću i sviđa mi se kako je kafić uređen, salu nisam vidjela.

moje sunce
06.12.2010., 11:25
Lijepi pozdrav budućim mladenkama.....

Ako ste planirale svoju svadbu održati u restoranu Licitar u Sesvetskom Kraljevcu, budite oprezne.
Pazite što i kako dogovarate jer je sve na početku super dok ne dođe dan svadbe. Tada ti upropaste najljepši dan bez imalo ljudskosti......
Pazite da li je cjelokupan meni, inzistirajte na računu, na 50% popusta na djecu do 10 godina kao i na realizaciji zadnjeg dogovora prije svadbe.

zlocka
06.12.2010., 11:41
već je bilo o tome riječ da varaju. dignu cijene menija kad više ne možeš otkazat i sl. mi smo njih u startu prekrižili, jedini restoran koji nismo obišli (ni htjeli) u tom djelu grada.
možeš li navesti što se točno dogodilo?

moje sunce
06.12.2010., 12:31
Ukratko:

Morala sam platiti broj ljudi od prije godinu dana iako je vlasnik rekao da je to okvirni broj. Dakle, nije priznao točan broj koji smo usmeno utvrdili 2 tjedna prije svadbe, nije se pridržavao 50% popusta za djecu, meni nije bio potpun po dogovoru,a i račune ne izdavaju.
I mene su upozoravali na neljudsko ponašanje vlasnika ali nisam vjerovala jer mi je na dogovoru sve obećavao u naj,naj boljem svjetlu.

goa
06.12.2010., 13:58
Ukratko:

Morala sam platiti broj ljudi od prije godinu dana iako je vlasnik rekao da je to okvirni broj. Dakle, nije priznao točan broj koji smo usmeno utvrdili 2 tjedna prije svadbe, nije se pridržavao 50% popusta za djecu, meni nije bio potpun po dogovoru,a i račune ne izdavaju.
I mene su upozoravali na neljudsko ponašanje vlasnika ali nisam vjerovala jer mi je na dogovoru sve obećavao u naj,naj boljem svjetlu.

Jako mi je žao da si imala takvo iskustvo, nije mi jasno da postoje takvi ljudi, pa zar im nije u interesu ona: " dobar glas se daleko čuje" ?

moje sunce
06.12.2010., 15:21
Svakako bi im to trebalo biti u interesu, pogotovo kada se bave poslom oko mladencima najvažnijeg dana....

Licitar se ponio jako loše, neljudski i neprofesionalno. Kad god se sjetim svog vjenčanja, sjetim se i toga.
Reklama je vrlo važna, da je bilo sve u redu, i sve druge svečanosti bih imala tamo a i drugima bih ih preporučila.

sensation1
06.12.2010., 16:55
Matis je kod glavnog kolodvora? Ako je bila sam tamo samo na piću i sviđa mi se kako je kafić uređen, salu nisam vidjela.

U zgradi KD Lisinski, iz kafića se ide u salu, ali moraš dogovoriti termin pretpostavljam. Imaš više na stranicama Cateringa Kvatrić

No princess
07.12.2010., 12:04
U zgradi KD Lisinski, iz kafića se ide u salu, ali moraš dogovoriti termin pretpostavljam. Imaš više na stranicama Cateringa Kvatrić

Pitam zbog tebe ja već imam salu :)

zubičica
10.12.2010., 10:58
Sve pohvale Princessu u Jastrebarskom!!!

Od kuda početi? Bili su vrlo ljubazni već kod prvih dogovora, pridržavali su se svega što smo tražili. Osoblje je bilo ljubazno,a pogotovo šef sale. Bojane:top:! Hrana? Sva moja zabrinutost je bila bespotrebna, i sve one priče kako je hrana hladna nisu istinite. Juha je stigla vruća (jer kod nas nije bilo desetominutnih govora i molitvi, pa se nije stigla ohladiti), meso i svi prilozi su bili vrlo ukusni. A gosti su otkačili na zapečene štrukle! Kažu da bolje nisu u životu jeli :). O količini hrane neću ni govoriti. Mislim da ćemo imati kaj jesti doma još mjesec dana. I zato, sve pohvale kuharu :top:, i drugom osoblju! Hvala Vam. :cerek:

majamaria25
10.12.2010., 15:53
Bok ljudi. Ja sam nova ovdje pa bih vas zamolila za pomoć. Zanima me da li netko ima iskustva (2010.) sa restoranom Laguna u Sesvetama. Čini se vrlo privlačno. I zanima me da li netko ima link za Princess u Jastrebarskom. Thnx

zlocka
10.12.2010., 17:49
bilo je cura koje su imale u laguni svadbu pa prođi stare postove

zubičica
10.12.2010., 19:10
Evo:
http://www.princess.com.hr/

keiTee
12.12.2010., 10:10
bili na imanju marincel (po mraku, na zalost).

slobodni su na nas datum :)

promijenili su onaj odvratni zeleni tepih, sada je nekakav sivkasti. ne bode toliko u oci kao onaj zeleni. cijena je mozda prenabrijala, s obzirom da se mora uzeti Lido kao catering te neki određeni light majstor koji kosta 6.000 kn! :confused: itd. itd.

ne volim kada je previse stvari uvjetovano, odmah me to gusi. :rolleyes:

gospodin se cini sasvim normalan, nije onakav kakvim su ga opisali po forumima :D

zaboravili smo provjeriti wc. nisam se uopce sjetila toga, a cula sam da je problematican :ne zna:

Mayo
12.12.2010., 10:22
zar Marincel uvjetuje da se mora uzeti light show? svašta :flop:

keiTee
12.12.2010., 11:23

ne moras ga uzeti, ali bez lighta izgleda nikako.
sto znaci da ces ga u svakom slucaju uzeti - tj. onda uzimas tog njihovog koji je "najjeftiniji". :rolleyes:

neka sretna ja
12.12.2010., 17:58

meni Marincel ima smisla jedino za ljude koji se ne zene u crkvi, pa tamo na otvorenom rade obred s maticarkom.

a uzimati ga samo radi pola sata koktela uz bazen i onda cijelu svadbu provesti u jednoj od ruznijih sala u zg nema mi bas smisla.. tepih nikad ne peru, a prozore takodjer :rolleyes: sala je neka obicna drvena konstrukcija i sa stropa ti vise cetiri plahte, meni je to brrrr

i to uvjetovanje cateringa, rasvjete, cvjecarke .. em masno platis samu salu, em jos od sveg ostalog on dio strpa u dzep :flop:

Mayo
12.12.2010., 18:27
meni Marincel ima smisla jedino za ljude koji se ne zene u crkvi, pa tamo na otvorenom rade obred s maticarkom.
Slažem se, za to je super.. mi ga nismo gledali zbog cijene, a još da sam znala za ove uvjete ne bih uopće ni razmišljala o njemu..
Ima još mjesta idealnih za obred na otvorenom koja su povoljnija od toga, a po meni ljepša ;)

smokvica00
12.12.2010., 22:44
Evo prvo da vas sve pozdravljam pošto sam nova ovdje :w:w:w, moj dragi i ja smo isto kaparili Matis i zasad kaj smo vidjeli i culi, prezadovoljni smo...sala je prekrasna,možda da je malo veca bila bi još bolja ali nema veze...
Samo se nadam da ce uspjet do ljeta srušit onaj stakleni zid ili kaj vec...

Sue0204
13.12.2010., 12:00
Bila sam u subotu na svadbi u Laguni u Sesvetskom Kraljevcu, što se tiče
osoblja stvarno nemam nikakvih pritužbi, bili su jako ljubazni, jedino
što se meni nije svidjelo je glavno jelo!
Hrana mi je bilo totalno čudnog okusa i nije bilo dobro pripremljena! :ne zna:

leptirica25
14.12.2010., 13:39
da li netko ima kakve "friške" informacije kakva je hrana, osoblje u restoranu Divlje vode, Samobor??

Oprostite što kasnim s odgovorom, ali nisam dugo bila na ovom forumu jer je svadba prošla! Bila je u Divljim vodama. Ukratko, sve je bilo stvarno super, hrana je prefina (i ima je u velikim količinama), konobari su mrak, prostor si vidjela... Sve je bilo kako smo se dogovrili i svi su gosti bili zadovoljni. Preporučam! Ako te zanima još nešto određeno, šalji u inbox. :)

jack22
16.12.2010., 10:22
pozz ljudi..
jel zna netko neku salu u okolici zagreba prema mariji bistrici...
po mogućnosti da se može uzet samo sala a ne sala s meniem itd....
uglavnom bit će oko 120 ljudi...
plizz help....

Mischa
16.12.2010., 10:23
pozz ljudi..
jel zna netko neku salu u okolici zagreba prema mariji bistrici...
po mogućnosti da se može uzet samo sala a ne sala s meniem itd....
uglavnom bit će oko 120 ljudi...
plizz help....

imas u Bedekovcini onaj njihov vatrogasni dom koji cist super izgleda kad se malo uredi...i iznajmljujes samo prostor, bez hrane...

Bila sam 2 puta tamo na svadbi i bas je bilo ok...

kihi
19.12.2010., 15:39
Jel imao netko svadbu u Regati (kod Velike Gorice) i kakva su vam iskustva? Išli smo gledati dvoranu i čini nam se jako lijepa i dosta toga nude za razliku od nekih restorana, al nismo tamo bili na svadbi pa ne znamo kako je na svadbi.

keiTee
20.12.2010., 08:45
jel netko bio na svadbi u restoranu Maksimir?

cini mi se kao jako lijepa ideja, ali ne znam kako bi to funkcioniralo u stvarnosti.

zlocka
20.12.2010., 08:56
parkiraš kod stadiona, svatovi pređu preko i zaista nije loše. otvore vrata pa možete imati poluotvorenu svadbu.
bed je kad je utakmica ili je sve puno komaraca.

keiTee
20.12.2010., 09:39
valjda nece biti komaraca 01.10.... :D

Maja V.
20.12.2010., 18:13
hej cure! znate li možda kakav restoran koji ima neki dječji dio ili igraonicu u sklopu?

Čočo san
20.12.2010., 21:00
Evo, prošla je svadba pa javljam dojmove iz Ivića u Sesvetama:

hrana je bila odlična, konobari uslužni, torta (koja je poklon-uključena u cijenu menija) baš onakva kakvu smo htjeli i fina, dobili smo hrpu hrane i kolača za doma, ne znam kaj još, ali nama je bilo baš sve kako treba s restoranom :)

+ sala je izgledala preeedivno, stavili su sliku kamina sa projektora kod plesnog podija što je izgledalo super :cerek:

keiTee
21.12.2010., 09:12
+ sala je izgledala preeedivno, stavili su sliku kamina sa projektora kod plesnog podija što je izgledalo super :cerek:

:top: :top:

bas fora!

Lena_88
21.12.2010., 12:47
meni treba neki savjet... mi moramo odlučiti između dvije sale... jedna je na katu i prima oko 400 ljudi, druga je prizemno i prima do 600 ljudi... mi ćemo imati oko 320 ljudi...cca...
i sad me strah ak uzmemo manju da će biti natrpano, a ako veću da će biti raštrkano... i sad nemam blage...:(

Ana St-Zg
21.12.2010., 12:52
meni treba neki savjet... mi moramo odlučiti između dvije sale... jedna je na katu i prima oko 400 ljudi, druga je prizemno i prima do 600 ljudi... mi ćemo imati oko 320 ljudi...cca...
i sad me strah ak uzmemo manju da će biti natrpano, a ako veću da će biti raštrkano... i sad nemam blage...:(

ako ste mislili pozvat 320 ljudi to znači da će vam barem 20- 30 ako ne i 40 ljudi otpast... u prvom slučaju to vam je najviše 300 ljudi, a mislim da ako je sala za 400 da je to ok... neznam kako je s plesnim podijem.
razmislite malo da li bi vam bilo previše prazno ako 300 ljudi stavite u salu za 600.... al opet sve ovisi o tome kako sala izgleda....

Lena_88
21.12.2010., 13:37
da... veća je ljepša jer ima "uvučen" plesni podij, inače je ista kao i manja (naravno i veća je od manje :) ). Mislim da su i podiji iste veličine... bili smo u većoj sali na svadbi gdje je bilo 220-tak ljudi. i nije bilo preloše...stolove su povukli do podija i onda je iza stolova ostao neiskorišten prostor... gdje bi ziher stala još 2 reda stolova.

zlocka
21.12.2010., 13:37
bolje manja.
dal je to 400 ljudi za okrugle ili obične stolove. i o tome ovisi. nama su rekl ida sala prima do 300 ljudi (ne znam gdje, valjda bi plesali na terasi), ali max 150 na okrugle stolove. ako su klasični onda postoji mogučnost da bude komocije u manjoj, ali velika bi bila ipak prevelika

z25
21.12.2010., 13:45

jel se radi o jo lame...

Lena_88
21.12.2010., 14:09
bolje manja.
dal je to 400 ljudi za okrugle ili obične stolove. i o tome ovisi. nama su rekl ida sala prima do 300 ljudi (ne znam gdje, valjda bi plesali na terasi), ali max 150 na okrugle stolove. ako su klasični onda postoji mogučnost da bude komocije u manjoj, ali velika bi bila ipak prevelika

radi se o jo lame, da...
okrugli stolovi...
hm, znači ako su normalni stolovi, ipak stane više ljudi...

z25
21.12.2010., 14:16
radi se o jo lame, da...
okrugli stolovi...
hm, znači ako su normalni stolovi, ipak stane više ljudi...

i ja imam tamo svadbu, ali ću imat oko 200 ljudi. bila sam tamo kad je u manjoj sali bilo postavljeno stolova za 180 ljudi i ima još hrpu mjesta okolo. tako da te ne treba brinut da nećete stat. problem je jedino u podiju jer je donji veći. razgovarala sam sa bendovima koji su tamo svirali, kažu da se dolje ekipa izgubi na podiju, jer on nikad nije pun..

maskita
22.12.2010., 13:58
Jel imao netko svadbu u Regati (kod Velike Gorice) i kakva su vam iskustva? Išli smo gledati dvoranu i čini nam se jako lijepa i dosta toga nude za razliku od nekih restorana, al nismo tamo bili na svadbi pa ne znamo kako je na svadbi.

ja sam imala svadbu u Regati i mogu izreći samo pohvale. Dvorana je jako lijepa, posluga brza i ljubazna, a hrana super. Zaista je svima toplo preporučam.

barkarola
29.12.2010., 22:28
pozdrav svima,
ima li tko ikakva iskustva s hotelom palace?
kakva je hrana i posluga?
puno hvala!

Maja V.
30.12.2010., 15:30
hej cure! znate li možda kakav restoran koji ima neki dječji dio ili igraonicu u sklopu?

???

Mayo
30.12.2010., 16:32
???
trebaš igraonicu u kojoj je odgajatelj ili samo odvojeni dio za klince?

zlocka
30.12.2010., 17:05
bunčić, lavica, taverna kraljevec
imaju vani po ljuljačku, tobogan i sl, ne znam točno ali igralište za djecu u sklopu restorana/hotela

Mayo
30.12.2010., 19:17
ima i Se-Mi vani kul parkić za klince.

keke-zg
03.01.2011., 10:50
Ljudi jel ima ko kakvih pouzdanih i provjerenih informacija kaj se tiče restorana Mali Raj...ono općenito hrana,cuga,cijene,parking itd...sve ono kaj ide u svadbene svečanosti....a i stupanj zauzetosti sala tj.jel mogu uopće tamo računati na svadbu ove 2011 godine?

zlocka
03.01.2011., 13:59
ako želiš svabu ove godine najbolje da nazoveš i pitaš dal je vaš datum zauzet, ako ne znate datum provjeri koji mjeseci su još slobodni
mislim da je kod njih dost velika gužva

Ljubica_xx
03.01.2011., 21:26

Motel Marina Vrbovec organizira igraonicu za djecu pod stručnim nazorom odgajateljice ako ima potrebe.

libica
04.01.2011., 08:53
Jel bio netko u zadnje vrijeme u Gastro Globusu? Molim vas iskustva. :mig:

blues_cat
04.01.2011., 10:15
Bila sam na svadbi u Gastro Globusu u 9. mjesecu 2010. Bilo je ok. Jedino što mi se ne sviđa je prilaz restoranu. Sala je lijepa i velika, ima prostora za plesanje, konobari su korektni. Hrana je bila jako fina.

malichka0
04.01.2011., 11:10
Ljudi jel ima ko kakvih pouzdanih i provjerenih informacija kaj se tiče restorana Mali Raj...ono općenito hrana,cuga,cijene,parking itd...sve ono kaj ide u svadbene svečanosti....a i stupanj zauzetosti sala tj.jel mogu uopće tamo računati na svadbu ove 2011 godine?

mi ćemo imat svadbu u malom raju 29.4. sasvim smo ih slučajno odabrali-bili smo na par događanja tamo; vjenčanju i nekoliko rođendana pa smo rekli kao dobra je hrana i posluga isto pa ajmo škicnut salu...i na kraju ih uzeli!
Imaju složena 4 menija ali iz njih ti opet možeš složit neki svoj,tako smo mi napravili.iz svakog smo uzeli ono kaj se nama sviđa. cijene su petak 45EUR(ako hoćeš buteljirano vino 47),a subota mislim 49-50(opet +2 ako hoćeš butelje).u toj cijeni je apsolutno sve (mi smo čak jedan slijed jela izbacili jer je sve to previše!)- hrana, sokovi,vino,domaće žestice... parkinga imaju nešto pred restoranom a ostalo ide u dvorište vlasnika(malo niže u toj ulici).
ako te još kaj zanima pitaj na PM.

libica
04.01.2011., 12:37
Bila sam na svadbi u Gastro Globusu u 9. mjesecu 2010. Bilo je ok. Jedino što mi se ne sviđa je prilaz restoranu. Sala je lijepa i velika, ima prostora za plesanje, konobari su korektni. Hrana je bila jako fina.

Hvala, hvala puno :mig:
Da nije ni meni prilaz ko iz bajke :( ali pokušat ću to malo urediti :cerek:
Nego, daj mi reci kako je bilo s muzikom, da li se čula muzika iz druge sale?

drea_zg
04.01.2011., 12:38

ja sam imala tamo svadbu 15.05.
rezervirali smo veliku salu s okruglim stolovima godinu dana unaprijed, ali to ti sve zavisi o datumu, 5 i 9. mjesec su uvijek prvi popunjeni
omjer cijene i kvalitete :top: mi smo bili jako zadovoljni, za 50 eura smo imali buteljirana vina, hrane i cuge kolko hoćeš, menu smo složili sami s gazdaricom, sve je moguće, samo se sjedneš i dogovoriš s njima
posluga je genijalna i jako su dragi, baš mi je neki dan rekao konobar kad me vidio (s ogromnim trbuhom); "vidimo se za krstitke, ne?" :rofl:
parking je meni osobno bio minus prije, ali iz iskustva ti mogu reći da su svi parkirali vrlo blizu i nitko se nije na to žalio (popuni ti se cijeli trg kod stenjevačke crkve)
eto, ako te zanima još nešto konkretno pitaj :mig:

blues_cat
04.01.2011., 12:43

Mislim da je ova svadba bila jedina taj dan jer je bio petak. :ne zna:

J&B
04.01.2011., 17:55
panorama :top:

barsana
14.01.2011., 19:31
Zanima me je li tko nedavno bio tamo na svadbi? kakvi su meniji, usluga, hrana i koliko je okvirna cijena! :)

crosstown spinner
14.01.2011., 21:47
Ako je nekom treba termin za svadbu u skorije vrijeme,
ja ustupam Panoramu u subotu 30.4.2011.

Javite se preko PP

Jana K
19.01.2011., 20:20
ako nije prevelika svadba, ovo je super:
http://www.kamonaizlet.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=111%3Astara-mara&catid=38%3Azagrebacka-zupanija&Itemid=194&lang=hr

pola sata od Zagreba, ima super klopu, odlično uređeno, onako starinski... ekipa je baš ok, svi su ljubazni...
mislim da pedesetak ljudi stane tamo, ali onako fino, da nisu ugurani...
super ako je svadba na proljeće ili ljeto jer vani je prekrasno uređeno..

miška
20.01.2011., 07:43
Bok vlasnici :B... i kolika je cijena?:flop:

Piccola Ana
20.01.2011., 16:45
hehehehe
Bez obzira što je ovo gore reklama, ja moram potvrditi da je tamo jako lijepo. Blizu sam pa sam bila nekoliko puta tamo. Budući nije htio feštu na otvorenom pa to nismo razmatrali za vjenčanje, ali lijepo je i fina je hrana!

morino
20.01.2011., 22:52
Zanima me je li tko nedavno bio tamo na svadbi? kakvi su meniji, usluga, hrana i koliko je okvirna cijena! :)

bio sam prije 6 god tad je bilo nekih 35 e sad je 50ili 52 negdje sam procitao

morino
20.01.2011., 23:08
bok zanima me jel netko možda bio nedavno na svadbi u zagrebačkoj pivovari...sve sam pročitala više puta,ali ima jako malo postova i svi su otprije par godina...help pliz!

super prostor ali ako je stanje kao prije onda bas i nije nes

morino
20.01.2011., 23:11
Može savjet za Bon apetit? budući da je dio sale izdužen, zanima me kakav je razglas, a i ugođaj ljudima koji sjede u tom užem dijelu. Imat ćemo oko 140 gostiju, pa se bojim da se vjenčanje na razvodni ako će neki ljudi biti dalje od podija i događanja. Svaki savjet je dobrodošao, može i na pm. Hvala!

to ono u heinzlovoj?
kako se krecu cjene tamo?

morino
20.01.2011., 23:31
Danas smo gledali Panoramu i mislim da je to to...za sad je rezervirano bez kapare, rok nam je 7 mjesec tak da cemo malo pogledat jos okolo....al cijena i smjestaj.....bas sam zadovoljna....

se moze znati koliko je mjesto ?
te me zanima jer imaju onda kakav popust ako bi ekipa(rodbina) spavala tamo?

Maja V.
20.01.2011., 23:44
Motel Marina Vrbovec organizira igraonicu za djecu pod stručnim nazorom odgajateljice ako ima potrebe.

Prenijet ću svoj frendici udavači. Meni ne izgleda na webu baš nešto iznutra, možda zbog dosta običnih fotki.

Ona je zasad zainteresirana za cavallino, jer ima jedan mali odvojeni prostor ili tako nešto i se-mi, jer se može lijepo van...al ju je frka hladnijeg i lošeg vremena..a ima hrpu manjih klinaca za koje želi da budu na svadbi, a ne mogu opet van bez nadzora.
Ako kome još što padne na pamet neka javi...može i na pm.

barsana
21.01.2011., 14:55
bio sam prije 6 god tad je bilo nekih 35 e sad je 50ili 52 negdje sam procitao

Bila tamo, vidjela i rezervirala (kaparila) - cijena je 44 eura + 1 euro navlaka.

meni je sala super, ljudi ljubazni i baš sam :)

malenica 99
21.01.2011., 15:19
Opatija i Lovran imaju idealne prostore za vjenčanja :cerek:

kendi_3
21.01.2011., 19:11

Moram te razočarati i reći da se čuje. Mi smo bili u glavnoj sali, jako je lijepo, super hrana ali su ljudi dosta kasno ušli i program je kasnio. Kada su pokušavali održati kakav govor ili dok je se jelo, doslovno je se tresla sala od glazbe u drugom prostoru. Šteta što to bolje nisu riješili.

kukuc
26.01.2011., 11:17
Ako ima tema da se trazi prostor za svadbu koja nije klasicna svadba nego tulum molim da me se premjesti na pripadajuce mjesto,
A za sada da vas pitam tu imate li neke sugestije za takav prostor?
To moze biti i restoran i birc i klub, a da ima terasu na kojoj se moze odrzati vjencanje, da nije skupo za poludit, da stane sto ljudi, bez stolova njih samo par, nego sa nekim sjedalicama i sankom, hranu bi organizirali na svedskom ko neki finger food, bitno je da ima sank?
Bas malo trazim:lol:
Pa pomagajte:ne zna:

zlocka
26.01.2011., 11:19
lobby. samo baš nema terasu za vjenčanje :(
al sve ostalo je zapravo ono što tražite.
http://www.lobby.hr/lobby_dogadjanja.htm

kukuc
26.01.2011., 11:56
lobby. samo baš nema terasu za vjenčanje :(
al sve ostalo je zapravo ono što tražite.
http://www.lobby.hr/lobby_dogadjanja.htm

Hvala ti, za lobby znam jos iz dana kad smo organizirali pravu svadbu, ali i onda je otpao zbog terase, a vazno nam imat vanjski prostor i zbog pusenja i zbog obreda:mig:

zlocka
26.01.2011., 12:02
pušit se smije na njihovom onom djelu kaj gleda na cestu, koji je natkriven (ili nije ovisno o vremenu)
bed je jer zbilja nemaju dio za obred

libica
26.01.2011., 12:03
Moram te razočarati i reći da se čuje. Mi smo bili u glavnoj sali, jako je lijepo, super hrana ali su ljudi dosta kasno ušli i program je kasnio. Kada su pokušavali održati kakav govor ili dok je se jelo, doslovno je se tresla sala od glazbe u drugom prostoru. Šteta što to bolje nisu riješili.

To sam si i mislila. A lijepo sam ih pitala kad smo sređivali salu da li se čuje pa su rekli da ne baš... da ona to iskombinira da obje svadbe budu u isto vrijeme (protokol i sve) i da je to neznatno što se čuje... ne znam nije mi drago to čuti ni malo....
Morat ću otići tamo jednu subotu da čujem svojim ušima.... a već sam sad ljuta :mad:

neka sretna ja
26.01.2011., 12:23
Ako ima tema da se trazi prostor za svadbu koja nije klasicna svadba nego tulum molim da me se premjesti na pripadajuce mjesto,
To moze biti i restoran i birc i klub, a da ima terasu na kojoj se
Spoon lounge bar :cerek:

najbolji restoran na svijetu! guglaj slike!

imaju sank .. imaju terasu koju predivno okite lampionima i svijecama, savrseni prostor za tulum :top:

mogu ti ostavit postavu onako kako je (foteljice za chilanje i niski stolovi) inace to maknu i stave okrugle stolove za jelo!

nikad necu prezalit sto se tamo ne udajem :(

odite tamo pogledat, necete pozaliti

kukuc
26.01.2011., 13:08
Spoon lounge bar :cerek:

najbolji restoran na svijetu! guglaj slike!

imaju sank .. imaju terasu koju predivno okite lampionima i svijecama, savrseni prostor za tulum :top:

mogu ti ostavit postavu onako kako je (foteljice za chilanje i niski stolovi) inace to maknu i stave okrugle stolove za jelo!

nikad necu prezalit sto se tamo ne udajem :(

odite tamo pogledat, necete pozaliti
:lol: to smo prije dvije godine kaparili kad smo organizirali svadbu prvi put, a sad nekak s obzirom da je nismo realizirali zbog raznih razloga nekak mi dodje ko prizivanje vraga:D

Znam i za bon apetit al ne znam za nis drugo tog tipa da ima i terasu...:mig:

keiTee
26.01.2011., 13:11
To moze biti i restoran i birc i klub, a da ima terasu na kojoj se moze odrzati vjencanje, da nije skupo za poludit, da stane sto ljudi, bez stolova njih samo par, nego sa nekim sjedalicama i sankom, hranu bi organizirali na svedskom ko neki finger food, bitno je da ima sank?

http://yabanicafe.com/ ?

kukuc
26.01.2011., 21:17
http://yabanicafe.com/ ?

Nisampojma imala da to postoji, hvala ti na prijedlogu!:top:
Sam kaj imaju radno vrijeme do ponoci:rofl:

keiTee
26.01.2011., 21:27
Nisampojma imala da to postoji, hvala ti na prijedlogu!:top:
Sam kaj imaju radno vrijeme do ponoci:rofl:

ako iznajmis - imaju i duze ;)

vec je bilo par svadbi tamo.

Francesca
26.01.2011., 21:45

joj draga :grli:

vratila si nam se :jumping:

cure su ispucale već sve moje ideje, ne znam ništa drugo :ne zna:

sjećam se da je forumašica booo imala neku otkačenu svadbu negdje u nekom neboderu na križanju vukovarske i heinzelove, pa potraži malo njene postove iz 2009 čini mi se...
nije bio restač nego neki kafić

a jesi možda bila u bazaaru? to ti je onaj arapski restač
možda bi oni iznajmili za tak nekaj, predivan je veliki prostor

sjetila sam se - Balon!!!!

http://www.restaurantbalon.com/balon.php

imaj super terasu sređenu a unutra su frendovi imali svadbu za 60 ljudi ali sa stolovima, ovak bez stolova bi stalo puno više
vani imaju puno onih ratan garnitura i stolica i stolova, to sve bi mogli koristiti...
to bi vam bilo super!

za matis kažu da bi trebao imati terasu do ljeta - mogu ti to još provjeriti 100% ak te zanima taj prostor

mišelinka
26.01.2011., 22:22
Kako vam se čini people's?

Sssnena
26.01.2011., 22:38

Qutam ovo jer mi treba sve isto samo u SPLITU.
Svaki prijedlog je dobrodošao jer ja sam poprilično bez ideje a svadba se bliži :(

goa
27.01.2011., 10:10

A svadba pod šatorom?
Naručiš catering...na nekoj livadi ili ispred dvorca....mislim da ti to nije skupa opcija kako svi misle...a na jarunu ti se iznajmljuje onaj otočić od Zagrebačkog holdinga, pa možda tamo staviti šator, idealno za tulum svadbu

kukuc
27.01.2011., 10:28
A svadba pod šatorom?
Naručiš catering...na nekoj livadi ili ispred dvorca....mislim da ti to nije skupa opcija kako svi misle...a na jarunu ti se iznajmljuje onaj otočić od Zagrebačkog holdinga, pa možda tamo staviti šator, idealno za tulum svadbu

a ne znam, šatori bili skupi kad sam ja gledala al hvala ti:mig:

kukuc
27.01.2011., 10:31
joj draga :grli:

vratila si nam se :jumping:

cure su ispucale već sve moje ideje, ne znam ništa drugo :ne zna:

sjećam se da je forumašica booo imala neku otkačenu svadbu negdje u nekom neboderu na križanju vukovarske i heinzelove, pa potraži malo njene postove iz 2009 čini mi se...
nije bio restač nego neki kafić

a jesi možda bila u bazaaru? to ti je onaj arapski restač
možda bi oni iznajmili za tak nekaj, predivan je veliki prostor

sjetila sam se - Balon!!!!

http://www.restaurantbalon.com/balon.php

imaj super terasu sređenu a unutra su frendovi imali svadbu za 60 ljudi ali sa stolovima, ovak bez stolova bi stalo puno više
vani imaju puno onih ratan garnitura i stolica i stolova, to sve bi mogli koristiti...
to bi vam bilo super!

za matis kažu da bi trebao imati terasu do ljeta - mogu ti to još provjeriti 100% ak te zanima taj prostor

a ljubicaaaaaaa:grli:

sviđa mi se ovaj balon na prvu:top:
Šefica zna sve:cerek:

Pitaj ak moeš za matis, čisto da prikupim opcije i serviram ih mm, jerbo on preuzima organizaciju ovaj put:D
pa da mu malo olakšam:kava:

Francesca
27.01.2011., 10:52
a ljubicaaaaaaa:grli:

sviđa mi se ovaj balon na prvu:top:
Šefica zna sve:cerek:

Pitaj ak moeš za matis, čisto da prikupim opcije i serviram ih mm, jerbo on preuzima organizaciju ovaj put:D
pa da mu malo olakšam:kava:

pricala sam sad sa tipom s kojim radim u balonu za vjencanje tam vani i kaze da su vec imali vjencanja tamo iza na onoj livadi iza restorana a u slucaju kise imaju sator po koji se to moze brzinski preseliti

za matis javim ak saznam kaj ;)

kukuc
27.01.2011., 12:19
pricala sam sad sa tipom s kojim radim u balonu za vjencanje tam vani i kaze da su vec imali vjencanja tamo iza na onoj livadi iza restorana a u slucaju kise imaju sator po koji se to moze brzinski preseliti

za matis javim ak saznam kaj ;)

Meni taj balon fakat super zgleda, i mm veli da mu je super to vani!
Isli bumo vidit u zivo!
Ti si carica!:cerek:

Francesca
27.01.2011., 14:23
Meni taj balon fakat super zgleda, i mm veli da mu je super to vani!
Isli bumo vidit u zivo!
Ti si carica!:cerek:

Dogovorim vam tam sastanak sa voditeljem, budu vas tam malo ljepse gledali kad budu znali da ste moji ;)

ivonaaa
28.01.2011., 13:06
Evo i mene :) Mi planiramo svadbu za 6.2012 i htjeli smo Antunović (Sesvete) ali je naš datum već zauzet :mad: tako da sad opet ništa neznamo... Vidim sad i ovaj Ivić, dali ima neko ponude njihovih meni-a i cijene??jer neznam uopće šta je kod njih sve uključeno :confused:
Al vidim da ga svi hvale što mi se sviđa:top:

zlocka
28.01.2011., 13:23
mislim da je kod njih sve uključeno, torta i kolači. više će ti reč cure koje tam imaju svadbu.

maja1205
30.01.2011., 13:27
ima li tko kakvih saznanja o sali za vjenčanja od kateringa kvatrič MATIS?
cjena menua me zanima

Aurorica
30.01.2011., 13:32
cjena menua me zanima

prelistaj par stranica unatrag...meni cca 60 eur

Miiirka
30.01.2011., 18:46
cjena menua me zanima

Mi se tamo vjencajemo u svibnju. Osnovna cijena menua je 58 eura po osobi, a moze se jos svasta nadoplatiti (npr. cvijece za stolove, kolaci, sank otvoren cijelu noc, pice dobrodoslice vani ispred same sale za onim stolovima kraj fontane... )

lo.lo
01.02.2011., 16:36
ima li tko iskustva sa restoranom Kvarner u Lovranu????????? ili preporuka neke dobre sale u Rijeci ili okolici za cca120 ljudi.
tnx :confused:

zizuana
02.02.2011., 18:43
ima li netko da je nedavno imao ili bio na svadbi u antunoviću-špansko? čisto me zanimaju noviji dojmovi? skeptična sam oko hrane jer su dosta različita mišljenja-od loše hrane do odlične.kritike previše variraju...

zlocka
02.02.2011., 19:30
6mj 2010g, ne znam koliko ti znači, al hrana je bila savršena!!!

goa
03.02.2011., 09:25
Evo i mene :) Mi planiramo svadbu za 6.2012 i htjeli smo Antunović (Sesvete) ali je naš datum već zauzet :mad: tako da sad opet ništa neznamo... Vidim sad i ovaj Ivić, dali ima neko ponude njihovih meni-a i cijene??jer neznam uopće šta je kod njih sve uključeno :confused:

imala sam svadbu tamo u 06. mj 2010..i pisala o njima u prijašnjim psotovima, pa prelistaj da se ne ponavljam. Sve ti je uključeno, osim strane cuge. I moji dojmovi su savršeni, kao i mojih gostiju. Oni su ti novi, i dvorana predivna. Ako te zanimaju detalji detalja, javi se na pm. Uzeli smo menu za 49 eur,i dobili i kolače i tortu, jedino ne znam da li su cijene još uvijek takve.

kyra_zg
04.02.2011., 11:14
Moze li mi netko dati dobar prijedlog za restoran u zadru za do 100 ljudi.

Da li je moza netko imao proslavu u restoranu Fora ili restoranu Niko?

TheBlaženka
04.02.2011., 16:19
Zna li netko kako se plaća u hotelu Osijek (u Osijeku :rofl: ), navedena je cijena po osobi. Ide li na tu cijenu još neki najam prostora ili nešto drugo? Nekako mi je prejeftino u usporedbi s nekim žnj restoranima. :ne zna:

ana55
06.02.2011., 18:00
Mi ćemo imati u Time-u. bili smo prijateljima na svadbi i bili smo jako zadovoljni i hranom i uslugom, pogotovo jednim konobarom koji je bio tako dobre volje da je pjevušio :D nadam se da će biti i nama tamo, fora tip.
iako da imam neograničeno novaca na raspolaganju,i da sam se sjetila prije rezervirati, vjerojatno bi nešto drugo izabrala. ma bit će nama super! jedva čekam! :cerek:

iva4567
06.02.2011., 18:05

a koji je to datum?šta su već zauzeti????
:(

ja planiram isto tamo i samo 6.mj dolazi u obzir zbog dečka :(

nisam znala da već trebamo u potragu..prijateljica je rezervirala 9 mjeseci prije za tamo!

zlocka
06.02.2011., 18:25
u antunoviću? hm, sad je zbilja vrijeme da krenete kaparit ako tamo želite svadbu.

iva4567
06.02.2011., 18:40
ma čim dragi dođe doma idemo ;) a prijateljica je u 8 mjesecu rezervirala za 5.-ti!

zlocka
06.02.2011., 18:49
ja se nadam da ćete uspjeti, samo što se ne može tako orijentirati, svaka godina je posebna i sve su drugačije...u nekim salama je dovoljno 6mj prije rezervirati, no što su one popularnije, to se penje na godinu, godinu i pol ranije.

Tab
07.02.2011., 07:24
Ja sam pitala za Antunović u Sesvetama jer bi i ja htjela tamo u 6.mjesecu 2012. Rekli su mi da je od 6.mjeseca ostalo slobodno 9.6.2012. i 16.6.2012.. Mi smo planirali kapariti salu prije ljeta ali očito ćemo do tada ostati bez datuma. :-(

BettyBop
07.02.2011., 12:34
Evo, samo za informaciju- kaparili smo ovu salu (Kiss) u veljači/ožujku prošle godine za lipanj ove- cijene su se kretale od 36E na više, ove godine se kreću od 38 na više, ali je sve podložno dogovoru...
No ono zbod čega zapravo postam je sljedeće- prefarbali su salu:cheer::cheer::cheer:

više nije zelena- što je jedino kaj mi se nije sviđalo, već je sad krem.:top:

možete pogledat na: http://kiss-sala-za-svadbe.com/index.html

ovak je bilo prije:http://kiss-svadbe.com/foto_album.php

ivonaaa
07.02.2011., 13:49

nisam znala da već trebamo u potragu..prijateljica je rezervirala 9 mjeseci prije za tamo!

Mi smo htjeli 30.06.(taj sam datum baš jako želila)
Nisam ni ja mislila da toliko prije treba rezervirati ali eto..reko nam je da je to zato što su 5 i 6 mj najtraženiji...
pa odi što prije ako baš želiš 6.mj :)

bravi
07.02.2011., 14:09
ima li netko da je nedavno imao ili bio na svadbi u antunoviću-špansko? čisto me zanimaju noviji dojmovi? skeptična sam oko hrane jer su dosta različita mišljenja-od loše hrane do odlične.kritike previše variraju...

bila sam tamo na piru u 9 misec i bilo je odlično... samo pohvale... bilo hercegovačko vjenčanje... a gosp. antunović je hercegovac... hrana je bila za 5, posebno pršut i janjetina/svinjetina mmmnjammmmmmm.

DijanaB
07.02.2011., 17:24
..bila sam u Antunoviću u sesvetama 29.1. na svadbi bilo je odlično,dvorana je bila jako ljepo uređena sa okruglim stolovima i light showom, posluge koja je cijelu noć bila jako uslužna,hrana je bila vrlo ukusna...definitivno ću imat svadbu u antunoviću

Blakey
08.02.2011., 10:13
Mi ćemo imati u Time-u. bili smo prijateljima na svadbi i bili smo jako zadovoljni i hranom i uslugom, pogotovo jednim konobarom koji je bio tako dobre volje da je pjevušio :D nadam se da će biti i nama tamo, fora tip.
iako da imam neograničeno novaca na raspolaganju,i da sam se sjetila prije rezervirati, vjerojatno bi nešto drugo izabrala. ma bit će nama super! jedva čekam! :cerek:

i mi bili u Time-u, i super nam se sve svidjelo, al su nam bili malo preskupi! :(

ana55
08.02.2011., 10:26
i mi bili u Time-u, i super nam se sve svidjelo, al su nam bili malo preskupi! :(

mi smo uzeli meni od 53 eura. i meni je to sve skupo, sveee oko vjenčanja, ali kad je tako u zg. u kombinaciji sa 5.mj, veličini restorana itd...ne ostaje pretjeran izbor. ali ja sam sretna s tim restačem, nadam se da će biti super! u biti ne brinem za hranu i uslugu, u to sam se uvjerila :mig: mmm klooopa :lol:

Tamy1
08.02.2011., 12:02

Da oni su ti već dosta zazeti, i ja sam planirala 6 mj. ali ipak će biti u 7.jer je i naš datum već zauzet, a salu neću mjenjat zbog datuma, jer mi antunović definitivno na 1.mjestu, tako da ako planiraš isto baš tamo, požuri :mig:

minnie-
10.02.2011., 07:59
Evo, samo za informaciju- kaparili smo ovu salu (Kiss) u veljači/ožujku prošle godine za lipanj ove- cijene su se kretale od 36E na više, ove godine se kreću od 38 na više, ali je sve podložno dogovoru...
No ono zbod čega zapravo postam je sljedeće- prefarbali su salu:cheer::cheer::cheer:

više nije zelena- što je jedino kaj mi se nije sviđalo, već je sad krem.:top:

možete pogledat na: http://kiss-sala-za-svadbe.com/index.html

ovak je bilo prije:http://kiss-svadbe.com/foto_album.php

bas mi je dragi predlozio KISS :D fakat mi se svidja kak su preuredili (bar po slikama).
veliki plusić kissichu :D

jel prosle godine kad ste rezervirali salu bilo guzve za 6. ove god?

BettyBop
10.02.2011., 12:29
koliko se ja sjećam, prve dvije subote su bile slobodne, druge dvije zauzete, petki svi slobodni...

ne znam, po meni je sad vrijeme za kaparit nešto za šesti mjesec 2012 idealno, iako, mi smo se prvo samo zapisali, a mjesec dva kasnije kaparili

moram napomenuti da sam skoro dva tjedna tražila salu jer ih je dosta u to doba već bilo rezervirano (rubin, vilinske jame, lavica...)

zlocka
10.02.2011., 12:57
kaj lavica puna za 6mj 2012?

minnie-
11.02.2011., 08:42
kaj lavica puna za 6mj 2012?

mislim da govori o prošloj godini za 6. 2011. :D

Tamy1
11.02.2011., 12:05
Evo samo da pohvalim restoran Inelu, bila sam nedavno tamo na svadbi, i stvarno je super, interijer je jako lijep, posluga i hrana super, uglavnom sve pohvale :lux:

Francesca
11.02.2011., 15:35
Trajbar ovaj vikend ima dane otvorenih vrata :)
Više detalja na njihovom webu http://www.trajbar.hr/

espana
11.02.2011., 17:50
Trajbar ovaj vikend ima dane otvorenih vrata :)
Više detalja na njihovom webu http://www.trajbar.hr/

Mi ćemo sutra! Jedva čekam:cerek:

Francesca
11.02.2011., 19:41
i ja bi išla ali mislim da bi me muž ubio :rofl:

imaš i nagradnu igru za mladence koji imaju vjenčanje ove godine - nemoj propustit da nekaj osvojiš :)

espana
11.02.2011., 21:08
i ja bi išla ali mislim da bi me muž ubio :rofl:

imaš i nagradnu igru za mladence koji imaju vjenčanje ove godine - nemoj propustit da nekaj osvojiš :)

A da ideš kao moja savjetnica, ono teta s iskustvom?
Danas me sreća toliko pomazila da ako sutra nešto izvučem bi pala u nesvjest. Sutra se javim s dojmovima:mig:

iva4567
12.02.2011., 08:47
cure, kakva su iskustva s gastro globusom?
mene je zvala gđa. nada jučer i čini mi se okej, a s obzirom na to da ćemo imati poveliku svadbu čak je i rekla da možemo o nekim popustima razgovarati...

zlocka
14.02.2011., 17:59
kpivovari
nova sala http://www.facebook.com/profile.php?id=100001312360971&sk=photos
meni izgleda prekrasno

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/57918_118174948236250_100001312360971_96551_327678 8_n.jpg

keiTee
15.02.2011., 12:09
kpivovari
meni izgleda prekrasno

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/57918_118174948236250_100001312360971_96551_327678 8_n.jpg

jako lijepo!

mozda jedino previse tila (ili cega vec) za moj ukus :D

Francesca
15.02.2011., 16:03
jako lijepo!

mozda jedino previse tila (ili cega vec) za moj ukus :D

i moj :zubo:

zlocka
15.02.2011., 16:08
ne znam jel til ili što već ali vjerujem da uređenje ovisi o mladencima. npr da želiš crno crvenu temu, ovo ti se nikak ne uklapa. pa to fino ide dolje :D
bar mislim...

goa
16.02.2011., 07:22
kpivovari
meni izgleda prekrasno

uuuu, malo previše svega...za moj ukus

Tamy1
17.02.2011., 13:00
cure, kakva su iskustva s gastro globusom?
mene je zvala gđa. nada jučer i čini mi se okej, a s obzirom na to da ćemo imati poveliku svadbu čak je i rekla da možemo o nekim popustima razgovarati...

EJ, jesi bila u Globusu, kak ti se čini i kakve su cijene?? :)

iva4567
18.02.2011., 05:30
EJ, jesi bila u Globusu, kak ti se čini i kakve su cijene?? :)

nisam bila, ali sam se čula s gospođom ;)
cijene: nisu čak ni skupi koliko sam mislila..imaš menije od 34€(bez cuge 12 i janjetine svinjetine 12), onda 44 € bez cuge s janjetinom i onaj koji je meni najpovoljniji deluxe meni 54 € sa cugom i janjetinom i ima još neki exclusive koji je 64 €....moja svadba je dosta velika pa je rekla da možemo i dogovoriti neku bolju cijenu čak! nema mi zaručnika u zg pa čim se vrati idemo u potragu...

Tamy1
21.02.2011., 15:59
nisam bila, ali sam se čula s gospođom ;)
cijene: nisu čak ni skupi koliko sam mislila..imaš menije od 34€(bez cuge 12 i janjetine svinjetine 12), onda 44 € bez cuge s janjetinom i onaj koji je meni najpovoljniji deluxe meni 54 € sa cugom i janjetinom i ima još neki exclusive koji je 64 €....moja svadba je dosta velika pa je rekla da možemo i dogovoriti neku bolju cijenu čak! nema mi zaručnika u zg pa čim se vrati idemo u potragu...

Pa to nije puno, ja sam mislila da su oni dosta skuplji, a kolko ljudi planiraš??neznam kak je tamo, davno sam bila na svadbi, al vjerujem da je ok, javi kak ti se čini kad pogledaš :)

iva4567
22.02.2011., 12:13
Pa to nije puno, ja sam mislila da su oni dosta skuplji, a kolko ljudi planiraš??neznam kak je tamo, davno sam bila na svadbi, al vjerujem da je ok, javi kak ti se čini kad pogledaš :)

ja sam planirala 350 ljudi... :) ali mislim da sam našla nešto povoljnije i bliže mjestu vjenčanja ...u svakom slučaju te obavjestim :D

zlocka
22.02.2011., 12:18
54E najjeftiniji meni sa cugom, janjetinom i odojkom u globusu? ipak mislim da je to za tu salu puno previše.

libica
22.02.2011., 12:22
Mi plaćamo oko 50 eura jel smo dogovorili prije 6 mjeseci... tak da su poskupili za par eura... nama je sve uračunato u cijenu...
A što se sale tiče.... sala je novo uređena tako da je stvarno lijepa... :)

malaiva
22.02.2011., 12:39
Bok ljudi, mene zanima dal neko ima nekih novih informacija o dvorani Ivana u Zelini?? Pošto nemaju nikakvu stranicu di se može nešto vidjeti.... tnx

Tamy1
22.02.2011., 13:19
ja sam planirala 350 ljudi... :) ali mislim da sam našla nešto povoljnije i bliže mjestu vjenčanja ...u svakom slučaju te obavjestim :D

uh, dosta :top: ajd sretno onda s potragom :)

iva4567
22.02.2011., 13:22
54E najjeftiniji meni sa cugom, janjetinom i odojkom u globusu? ipak mislim da je to za tu salu puno previše.

pa za tako lijepo uređen restoran i nije puno! :ne zna:
i gore stvari nude po toj cijeni!
a i gospođa mi je rekla da bi se mogle dogovoriti za nižu cijenu, tako da sam mislila da bi i meni spustila na 51,52 ojrića :)

iva4567
22.02.2011., 13:22
uh, dosta :top: ajd sretno onda s potragom :)

hvala :)
jeee...puno, ali ja sam iz Bosne, on iz Dalmacije pa kad se samo rodbina skupi ima nas :D

zlocka
22.02.2011., 13:24
ako se može razgovarati o cijeni onda ok. nisam vidjela novu dvoranu, no prije i nije bila nešto.dragi tam nije htio ni čuti da imamo svadbu, pa kad se njemu nije svidjelo...

i gore stvari nude po toj cijeni!

po toj i još većoj

iva, koja ti je alternativa?

iva4567
22.02.2011., 13:30
ako se može razgovarati o cijeni onda ok. nisam vidjela novu dvoranu, no prije i nije bila nešto.dragi tam nije htio ni čuti da imamo svadbu, pa kad se njemu nije svidjelo...

po toj i još većoj

iva, koja ti je alternativa?

hihi, ma mislim da sam našla nešto puuuuno povoljnije, ali to ću vam tek večeras potvrditi! u 5 idemo pogledati...

http://www.gastro-globus.hr/ a tu ima slikica od novouređenog globusa, a do iduće godine će i predvorje srediti!

zlocka
22.02.2011., 13:33
pa barem natukni :D
što se može dogoditi?

ljepša je nego je bila. mali je problem ako su dvije svadbe, pa se čuje, ali to je slučaj u toliko mnogo sala, da se više ni ne uzima kao minus.

p.s. jel mora biti zagreb ili može biti i okolica?

iva4567
22.02.2011., 13:37
pa barem natukni :D
što se može dogoditi?

ljepša je nego je bila. mali je problem ako su dvije svadbe, pa se čuje, ali to je slučaj u toliko mnogo sala, da se više ni ne uzima kao minus.

p.s. jel mora biti zagreb ili može biti i okolica?

evo onda zloćko :) dvorana ivana-zelina! 36 € bi bila cijena iznad 250 gostiju!
vjenčanje je u sesvetama pa mi to taman odgovara :cerek:

zlocka
22.02.2011., 13:45
to je super cijena
znam da sablić ima najskuplji meni 36E, bar je bio kad sam ja zvala, nešto manje od godine dana, no on je u vrbovečkoj dubravi. dalje od zeline.
ili imaš salu u rugvici gdje je meni od 40E.
http://www.curak.hr/galerija.html

iva4567
22.02.2011., 13:48
to je super cijena
znam da sablić ima najskuplji meni 36E, bar je bio kad sam ja zvala, nešto manje od godine dana, no on je u vrbovečkoj dubravi. dalje od zeline.
ili imaš salu u rugvici gdje je meni 40E.

a koja u rugvici? ono kod ćurka? :)

hehe, tek sad vidim link :)
ugl, tamo ne bi...znaju ga moji starci ali mi se ne sviđa baš...

zlocka
22.02.2011., 13:52
onda ništa, bolje ne. ak se sjetim još, javim. trenutno mi je to samo u glavi...

edit: bunčić vrbovec, od 39E

iva4567
22.02.2011., 13:55
onda ništa, bolje ne. ak se sjetim još, javim. trenutno mi je to samo u glavi...

edit: bunčić vrbovec, od 39E

tnx zloćko ;)
idemo danas vidjeti ovo pa javim sve... i ostalim curama koje zanima ću sve sve detalje prenijeti!

Francesca
22.02.2011., 15:57
ima u Rugvici još sala - ona gdje je dom za starije osobe npr

iva4567
22.02.2011., 19:40
evo, vratila se ja iz Dvorane Ivana, u Zelini

gospođa s kojom smo se dogovarali je stvarno super, može se apsolutno sve dogovoriti s njom...cijena je 36 € za više od 250 ljudi, u cijeni piće(crno,bijelo vino, dvije vrste piva, sokovi, voda, kava, a žestice ćemo sami donijeti), aperitiv kao piće dobrodošlice i šampanjac za mladence,kumove,starce, zatim predjelo hladno: pršut,kulen,zimska,sirevi,francuska, a ukoliko želite i toplo nadoplata je 1,5 €, a to bi bila kuhana junetina,kokoš i hren umak i to mi se nikako ne sviđa...onda goveđa juha s rezancima iz gazdine tvornice, pa za glavno jelo biramo 3 između 12 ponuđenih vrsta mesa i 3 priiloga te sezonska salata, janjetina i svinjetina u omjeru koji mi želimo bez ekstra nadoplate, uz to mladi luk-rajčica i grčka salata s feta sirom, te gulaš po dogovoru-čorbanac ili vinski...

zatim: 15 djece do 8 godina besplatno, a ostali pola cijene plaćamo + igraonica za djecu na polukatu :D, ali bez dadilje

zamp:plaćamo mi, ali oni imaju neki dogovor pa to platimo oko 500 kn na licu mjesta kad dođe gospon zampač :) I PUŠNJE JE DOZVOLJENO, meni osobno je svejedno jer ne pušim, ali ne želim da mi pola svadbe vani čikari kako obično biva :D (malo offtopic, ali mislim da je gazda tamo neki full bitan čovjek jer ima tu tvornicu gotes,dvoranu ivanu,gradsku kavanu i tko zna šta još pa je uspio to sve srediti s lokalnim inspektorima)

sve je novo i zasad jako lijepo izgleda, jedino me muči malo stol za mladence, odnosno kako je uređen taj neki glupi zastor iza stola...:rolleyes:
a ispod stola imaju sef tako da se za novčeke i poklone ne moramo brinuti...:lol:

imaju svoj light koji solidno izgleda,a gazda planira još malo uložiti u to pa će dogodine izgledati još bolje :)

presvlake,mašne,stol sa voćem uključeni u cijenu..moguće i njihovo aranžiranje stolova po 25 kuna ali mi se to ne sviđa :)

jedini nedostatak je što nemaju neku sobu za mladence :( , ali to ću im nekako oprostiti..i što nema mogućnosti sutradan organizirati kod njih ručak, ali svu hranu osim hladno predjela nam vraćaju pa ćemo kod mene doma to složiti..

raspisala sam se, ali mislim da je to okej jer fali informacija!
imaju i web stranicu koju mi nikad google ne izbaci a ide ovako: www.dvoranaivana.com i tamo ima malo slika, a od 30.4. će zamoliti mladence da im daju slike da se objave tamo....

p.s.imaju i mogućnost da se s dva projektora naše slike vrte ili da bude samo sa imenima nešto...ugl, šta god mi želimo!:top:

i to bi bilo sve...sad me zanima šta vi mislite?

iva4567
22.02.2011., 19:42
ima u Rugvici još sala - ona gdje je dom za starije osobe npr

hehe, mi dosad nismo o rugvici ni pričali, odnosno nismo se ni sjetili tih sala :D

zlocka
22.02.2011., 19:49
bed je malo što nemaš gdje spavati ali sve ostalo mi se čini jako dobro.

mvm2607
22.02.2011., 21:08
Pozdrav svima!
Mi smo gledali Matis za naše vjenčanje i jako jako jako nam se sviđa.... pa nas zanima da li je netko imao tamo vjenčanje i kakva su iskustva?
:W

Gremblina
22.02.2011., 21:50
Iva4567, meni ovo zvuči jako dobro i stvarno nije skupo! Odlično!!!
Mislim da bi trebala biti zadovoljna.
A za spavanje, ako baš želite negdje, možete si negdje iznajmiti apartman ili sobu u nekom hotelu i opet dobro!
Ne znam kakva je hrana, al zvuči mljac... :p

iva4567
23.02.2011., 07:24
Ma da, to smo i mislili :) sigurno ima neki hotelčić ili motelčić tamo!
a za hranu kažu svi koji su bili tamo da je fina :)
cijena i sve je super prihvatljivo pa smo si datum rezervirali a kaparu možemo do ljeta donijeti jer je svadba nagodinu! svima bi preporučila da si odu tamo pogledati :cerek:

malaiva
23.02.2011., 08:27

Hehe ja sam baš jučer pitala za njih :)
Jel znaš koja je cijena do 250 ljudi??
Ponuda se čini stvarno ok, ti si zadovoljna??
I da jel imaju oni parking??

iva4567
23.02.2011., 08:32
Hehe ja sam baš jučer pitala za njih :)
Jel znaš koja je cijena do 250 ljudi??
Ponuda se čini stvarno ok, ti si zadovoljna??
I da jel imaju oni parking??

ja sam i prezadovoljna :) do 250 ljudi je 38 €!
imaju mali parking ispred, a ulica iza ima 80 njihovih mjesta i tako okolo bi možda trebalo tražit, s tim da 6 mjesta rezerviraju za mladnece i kumove i starce valjda :D
hihi, vidjela sam da si pitala..koji biti datum?

malaiva
23.02.2011., 08:52
ja sam i prezadovoljna :) do 250 ljudi je 38 €!
imaju mali parking ispred, a ulica iza ima 80 njihovih mjesta i tako okolo bi možda trebalo tražit, s tim da 6 mjesta rezerviraju za mladnece i kumove i starce valjda :D
hihi, vidjela sam da si pitala..koji biti datum?

pa ni to nije uopće puno...
znači vi ste se odlučili?! :)
i da vidim da is kaparu spominjala, kolika je??
Iduće god mislim 6 mj, kak je kod njih popunjeno?

iva4567
23.02.2011., 09:45
pa ni to nije uopće puno...
znači vi ste se odlučili?! :)
i da vidim da is kaparu spominjala, kolika je??
Iduće god mislim 6 mj, kak je kod njih popunjeno?

pa mislim da je to to :)
možda još negdje odemo pogledati,ali povoljnije sigurno nigdje nećemo naći!
6.mj. ti ima već zauzete 2 ili 3 subote, a peti smo samo mi zasada...
na papirima koji mi je poslala piše kapara 1000€, ali kaže gospođa da može i 500€!

malaiva
23.02.2011., 09:53
na papirima koji mi je poslala piše kapara 1000€, ali kaže gospođa da može i 500€!

to sigurno, ovo je stavrno povoljno,a manje više sve uključeno...
Morat ću i ja otići pogleda :mig:
pa znači da se sve dog s njima, što mi je stavrno super...

iva4567
23.02.2011., 10:04
to sigurno, ovo je stavrno povoljno,a manje više sve uključeno...
Morat ću i ja otići pogleda :mig:
pa znači da se sve dog s njima, što mi je stavrno super...

da..apsolutno sve se da dog, možeš neke stvari dodati iz menija ili izbaciti pa ti umanje cijenu za to šta izbaciš :D
sretno :cerek:

Mayo
23.02.2011., 10:08
cijena i sve je super prihvatljivo pa smo si datum rezervirali a kaparu možemo do ljeta donijeti jer je svadba nagodinu!
bez obzira na njihovu ljubaznosti i vaše dogovore, preporučam ti da kaparu odneseš što prije jer u slučaju otkazivanja rezervacije ovako nemaš niš, a s kaparom barem imaš dupli iznos koji ti moraju vratiti.

imale su cure svakakvih iskustava s otkazivanjem restorana pa ne škodi osigurati se najviše što možete.

Tamy1
23.02.2011., 10:22
Znači ništa od globusa?? :ne zna:

zamp:plaćamo mi, ali oni imaju neki dogovor pa to platimo oko 500 kn na licu mjesta kad dođe gospon zampač :) I PUŠNJE JE DOZVOLJENO, meni osobno je svejedno jer ne pušim, ali ne želim da mi pola svadbe vani čikari kako obično biva :D (malo offtopic, ali mislim da je gazda tamo neki full bitan čovjek jer ima tu tvornicu gotes,dvoranu ivanu,gradsku kavanu i tko zna šta još pa je uspio to sve srediti s lokalnim inspektorima)

da, očito je neka bitna ličnost, jer koliko ja znam u objektima u kojima se poslužuje hrana je strogo zabranjeno pušenje, tak da očito ima dobru vezu..

Moja mišljenje- super ponuda :mig:

Tamy1
23.02.2011., 10:26
bez obzira na njihovu ljubaznosti i vaše dogovore, preporučam ti da kaparu odneseš što prije jer u slučaju otkazivanja rezervacije ovako nemaš niš, a s kaparom barem imaš dupli iznos koji ti moraju vratiti.

imale su cure svakakvih iskustava s otkazivanjem restorana pa ne škodi osigurati se najviše što možete.

Da , potpuno se slažem s tim, frendica je imala takvo iskustvo, tako da bolje odmah ostavit bar dio kapare...koliko god oni bili ljubazni nikad neznaš..

iva4567
23.02.2011., 10:30

ma nećemo čekati mi ljeto, sredit ćemo to brzo...ali s obzirom na to da su svi prije bili zadovoljni mislim da se ne trebamo bojati :) ukoliko netko bude zainteresiran za naš datum, ona će nas nazvati da provjeri ima li promjena ili ostajemo pri tome!

@tamy1-ništa od globusa onda.razlika je skoro 20€, a na 300 ljudi je to puno!!!

hvala na savjetima :)
jedino što mi je sad palo na pamet jest da ugovor potpisujemo 2,3 dana prije svadbe tek... :( ali mislim da ću je nagovoriti da to kod kapare potpišemo! bar što se tiče cijene menija jer ne želim da mi dogodine neku drugu cijenu bubne! kako to inače ide? uputite me pliiiiiz

zlocka
23.02.2011., 10:34
odneseš dio kapare, pa u nekoliko rata, tak smo i mi
mi smo potpisali ugovor u lavici (39E) kad smo donjeli zadnjih 1000kn

Tamy1
23.02.2011., 10:40
ma nećemo čekati mi ljeto, sredit ćemo to brzo...ali s obzirom na to da su svi prije bili zadovoljni mislim da se ne trebamo bojati :) ukoliko netko bude zainteresiran za naš datum, ona će nas nazvati da provjeri ima li promjena ili ostajemo pri tome!

@tamy1-ništa od globusa onda.razlika je skoro 20€, a na 300 ljudi je to puno!!!

hvala na savjetima :)
jedino što mi je sad palo na pamet jest da ugovor potpisujemo 2,3 dana prije svadbe tek... :( ali mislim da ću je nagovoriti da to kod kapare potpišemo! bar što se tiče cijene menija jer ne želim da mi dogodine neku drugu cijenu bubne! kako to inače ide? uputite me pliiiiiz

Da, tako su i njoj rekli da će ju zvati ako netko drugi bude zainteresiran pa su na kraju izvisili,tako da ne vjeruj nikom 100% , ako se odlučite što prije uplatite pa ste sigurni...

A to je, stvarno je dosta razlika...

A za ugovor, to ti sve ovisi od hotela do hotela, ili restorana, sale....svako ima svoj način, s nekim ugovor potpišeš odmah kad daš kaparu, neki ti daju samo kao neku svoju potvrdu, kako gdje...

iva4567
23.02.2011., 10:42
tnx cure :cerek:

onda idemo odnijeti idući tjedan 500€...pa smo sigurni!

goa
23.02.2011., 11:07

Savjet - s obzirom da je vjenčanje u Sesvetama, odite si pogledati i Ivić u Kelekovoj, jest da sam menu platila 49 eur, ali ništa dodatno nismo plaćali, ni kolače ni tortu, ni zamp...skuplje je nego Zelina, ali ti je ipak bliže, a i iz vlastititog iskustva od prije godinu dana, fenomenalno!

malaiva
23.02.2011., 12:35
Savjet - s obzirom da je vjenčanje u Sesvetama, odite si pogledati i Ivić u Kelekovoj, jest da sam menu platila 49 eur, ali ništa dodatno nismo plaćali, ni kolače ni tortu, ni zamp...skuplje je nego Zelina, ali ti je ipak bliže, a i iz vlastititog iskustva od prije godinu dana, fenomenalno!

Za 2012. godinu, u našem prostoru (IVIĆ- lounge, restaurant & events), nudimo vam 1. menu tj. početnu varijantu menua od 53 Eur po osobi.
Ukoliko idete na varijantu Petka u 2012. godini, cijena tog 1. menu-a je 49 Eur i dodatno poklanjamo voćni stol.
Za svadbe u ovoj godini (2011.) još uvijek držimo promotivnu varijantu cijene 1. Menu-a od 49 Eur (pa ukoliko Vam odgovara i neki od preostalih termina u 2011. godini, to je nešto povoljnija varijanta).

Eto to su cijene za 2012. ako nekog zanima :)

goa
23.02.2011., 13:12
Za 2012. godinu, u našem prostoru (IVIĆ- lounge, restaurant & events), nudimo vam 1. menu tj. početnu varijantu menua od 53 Eur po osobi.
Ukoliko idete na varijantu Petka u 2012. godini, cijena tog 1. menu-a je 49 Eur i dodatno poklanjamo voćni stol.
Za svadbe u ovoj godini (2011.) još uvijek držimo promotivnu varijantu cijene 1. Menu-a od 49 Eur (pa ukoliko Vam odgovara i neki od preostalih termina u 2011. godini, to je nešto povoljnija varijanta).

Eto to su cijene za 2012. ako nekog zanima :)

A nisam znala da su poskupili

malaiva
25.02.2011., 09:23
A nisam znala da su poskupili

Da, očito su digli cijene, ali po meni se isplati i toliko dati ako je sve kako kažu, svi komentari su pozitivni, svi su oduševljeni tako da...:)

Iva 4567 jesi išla možda gledati tamo?? :mig:

iva4567
25.02.2011., 09:26
Da, očito su digli cijene, ali po meni se isplati i toliko dati ako je sve kako kažu, svi komentari su pozitivni, svi su oduševljeni tako da...:)

nisam bila, ali sestrična je i ona će imati svadbu tamo nagodinu! :mig:

goa
25.02.2011., 09:27

A gle, ja sam stvarno imala i više nego pozitivne komentare gostiju, a i mene i dragog. Stvarno nismo imali niti jednu zamjerku. Koliko god sam na početku bila skeptična jer su bili novi, toliko sam na kraju bila oduševljena

neodoljivi1
25.02.2011., 09:46
Problem za buduće mladence je da kod organizacije svadbe, a posebno izbora restorana, svi gosti će vam uvijek kazati da je sve bilo savršeno ili u najgorem slučaju ok, a nitko vam neće reći da npr. hrana i nije bila nešto (zbog srama ili da se mladenci dobro osječaju), i vi naravno preporučujete sve sa svoje svadbe poznanicima! Naravno da je to daleko od istine, jer da su gosti bili iskreni ne bi opstajali svi koji se bave tim poslom, a to ne zaslužuju, jer za isti novac pružaju puno manju kvalitetu. Zato savjet budućim mladencima je da ne vjeruju pričama već da sami sve provjere, probaju i ispitaju!

Pozdrav

goa
26.02.2011., 22:11
Problem za buduće mladence je da kod organizacije svadbe, a posebno izbora restorana, svi gosti će vam uvijek kazati da je sve bilo savršeno ili u najgorem slučaju ok, a nitko vam neće reći da npr. hrana i nije bila nešto (zbog srama ili da se mladenci dobro osječaju), i vi naravno preporučujete sve sa svoje svadbe poznanicima! Naravno da je to daleko od istine, jer da su gosti bili iskreni ne bi opstajali svi koji se bave tim poslom, a to ne zaslužuju, jer za isti novac pružaju puno manju kvalitetu. Zato savjet budućim mladencima je da ne vjeruju pričama već da sami sve provjere, probaju i ispitaju!

Pozdrav

Valjda mi koji smo prošli svadbe, znamo što je bilo u redu a što ne u pojedinom restoranu, hotelu i sl. , odnosno da li je hrana bila u redu ili nije , a to mišljenje i podijelim sa forumašima, jer forum za to i služi. Onda to nisu priče i pričice nego vlastita iskustva.

Aurorica
26.02.2011., 22:40

Pozdrav

djelomično se slažem... evo čisti primjer, moja sestrična je stvarno uživala spremajući se za svoju svadbu...imala je u jako luksuznom hotelu večeru...no hrana je bila očajjjjjjj..malo..hladno..neukusno....naravno da joj to nismo rekli, rekli smo da je sve bilo dobro.... a ja ne znam što je ona dobila, ali oni su rekli da su baš zadovoljni.. e sad ako piše mišljenje o tom hotelu dat će ocjenu 5, a ja ću dat ocjenu 2... eto u tome i je razlika!

goa
27.02.2011., 09:15
djelomično se slažem... evo čisti primjer, moja sestrična je stvarno uživala spremajući se za svoju svadbu...imala je u jako luksuznom hotelu večeru...no hrana je bila očajjjjjjj..malo..hladno..neukusno....naravno da joj to nismo rekli, rekli smo da je sve bilo dobro.... a ja ne znam što je ona dobila, ali oni su rekli da su baš zadovoljni.. e sad ako piše mišljenje o tom hotelu dat će ocjenu 5, a ja ću dat ocjenu 2... eto u tome i je razlika!

slažem se s tobom, ali o takvom nečemu nikome od nas neće lagati mama, tata, sestra, brat, najbolja prijateljica....

ekonomistica5
28.02.2011., 18:45
Cure,

ako nekome treba restoran za svadbu, prepuštam Lagunu - Sesv. Kraljevec, na turbo trazeni datum - 28.5.2011., velika sala. Javite se na PM.

Pozdrav,
E.

slavonka27
28.02.2011., 19:45
Ne znam ako na dobroj temi postavljam pitanje, pa ako nije ispricavam se unaprijed...da li planirate prijaviti u salu tocno onoliko ljudi koliko vam potvrdi dolazak ili npr prijaviti 10 manje pa ako svi dodju super (jer ionako ce biti dovoljno hrane i za tih nekoliko vise) a opet ako ne dodju ne morate placati stolice za one koji ne dolaze...ne zelim zvucati skrto vec cisto pusem na hladno jer prijatelju ljetos nije doslo preko 30 ljudi koji su samo 3,4 dana prije vjencanja potvrdili svoj dolazak a on je naravno sve te stolice morao platiti...

neodoljivi1
01.03.2011., 07:41
slažem se s tobom, ali o takvom nečemu nikome od nas neće lagati mama, tata, sestra, brat, najbolja prijateljica....

Vjeruj mi hoće. Bio sam na dosta svadbi gdje su mi se mladenci hvalili da su svi, pa i familija rekli da je sve bilo super, a u stvarnosti i po pričama drugih gostiju na svadbi, bilo je dosta loše!

***leona***
01.03.2011., 08:46
Bok svima! Želim vam se svima pohvaliti da smo moj muž i ja u subotu zaista imali svoj dan iz snova!!! Nema riječi kojima bi opisala koliko nam je lijepo bilo i koliko sam sretna što smo odabrali upravo restoran Ivić! Ambijent prekrasan, osoblje restorana vrhunsko a hrana fantastična. To su komentari ne samo moji, već i komentari naših uzvanika koji su cijelu večer prilazili i hvalili sve od ambijenta do klope. Gospodin Robert Ivić ispunio nam je apsolutno sve želje koje smo imali, čak i više od toga jer nam je sugerirao neke detalje kojih se sami nismo sjetili, a ispali su pun pogodak i ugodno iznenađenje za goste!
Netko bi mogao reći da sam subjektivna, ali svima bih vam, koji ste se odlučili proslaviti u ovom restoranu, toplo preporučila da se opustite i uživate u tom danu jer ste u savršeno dobrim rukama!!!

Helvete
01.03.2011., 09:43
Meni su rekli da prijavim manje ljudi.. ali samo još ne znam kada to treba.. dali je prekasno par dana prije ili?? i jel netko zna kako se kreću cijene ??:ne zna:

goodgirl29
01.03.2011., 09:45
mi smo prijavili tocan broj ljudi, s tim da za djecu se stolica nije placala, pa smo prijavili vise djece :rofl: ali na broj tocno :zubo:

goa
01.03.2011., 10:23
Bok svima! Želim vam se svima pohvaliti da smo moj muž i ja u subotu zaista imali svoj dan iz snova!!! Nema riječi kojima bi opisala koliko nam je lijepo bilo i koliko sam sretna što smo odabrali upravo restoran Ivić! Ambijent prekrasan, osoblje restorana vrhunsko a hrana fantastična. To su komentari ne samo moji, već i komentari naših uzvanika koji su cijelu večer prilazili i hvalili sve od ambijenta do klope. Gospodin Robert Ivić ispunio nam je apsolutno sve želje koje smo imali, čak i više od toga jer nam je sugerirao neke detalje kojih se sami nismo sjetili, a ispali su pun pogodak i ugodno iznenađenje za goste!
Netko bi mogao reći da sam subjektivna, ali svima bih vam, koji ste se odlučili proslaviti u ovom restoranu, toplo preporučila da se opustite i uživate u tom danu jer ste u savršeno dobrim rukama!!!

jeeee!!! Baš mi je drago da nisam jedina koja je njima bila oduševljena. Happy sam što ti je sve ispalo onako kak ste htjeli.:)

evil_angel
01.03.2011., 10:55

Čestitam :D
Tam i ja imam svadbu :cerek: Znači dobar je. Svi, al apsolutno svi ga hvale... samo da se ne umisle do 9. mjeseca :D

***leona***
01.03.2011., 11:00
Čestitam :D
Tam i ja imam svadbu :cerek: Znači dobar je. Svi, al apsolutno svi ga hvale... samo da se ne umisle do 9. mjeseca :D

Ma nemam riječi! Sve, apsolutno sve na nivou! :top: :top: :top:
Svaka čast konobarima koji su, iako su jako mladi, bili vrlo vrlo uslužni, ljubazni i profesionalni! :s

hera86
01.03.2011., 15:17
super super!! baš mi je drago pročitati ovako nešto.

slavonka27
01.03.2011., 19:24
Meni su rekli da prijavim manje ljudi.. ali samo još ne znam kada to treba.. dali je prekasno par dana prije ili?? i jel netko zna kako se kreću cijene ??:ne zna:

Nama su rekli da u srijedu se javlja a u subotu su svatovi

carrie_b
01.03.2011., 19:59
zna li tko što o Klubu književnika?
naišla sam na par dobrih recenzija ali ništa više. gledala sam na njihoovj stranici, ponuda mi se sviđa, zanimaju me iskustva iz prve ruke ako tko ima :)

smokvica00
03.03.2011., 16:57
Pozdrav svima!
Mi smo gledali Matis za naše vjenčanje i jako jako jako nam se sviđa.... pa nas zanima da li je netko imao tamo vjenčanje i kakva su iskustva?
:W
:D..tamo cemo mi imati vjenčanje ove godine :top:

kendi_3
03.03.2011., 20:30
za "Klub književnika" kao restoran mogu reći samo pohvale! jedan od najboljih restorana u Zagrebu!

ana55
04.03.2011., 07:17
meni se sviđa izgled Kluba književnika, razmišljala sam o njemu za svadbu dok nisam skužila tlocrt- kao stan. a ne sviđa mi se ideja svadbe gdje je svatko iza svog ugla, ne vide se ljudi međusobno. osim ako se radi o maloj svadbi ili svadbenoj večeri, onda mi je ok

zizuana
04.03.2011., 18:19
zna li tko što o Klubu književnika?
naišla sam na par dobrih recenzija ali ništa više. gledala sam na njihoovj stranici, ponuda mi se sviđa, zanimaju me iskustva iz prve ruke ako tko ima :)

bila sam jednom tamo na svadbi.moj dojam je 3

hrana je bila jako fina.bio je švedski stol.dvorana mi nije nešto jer je podijeljena tako da su prijatelji ajmo reći bili izolirani.nije sve jedan prostor pa mi to se nije svidjelo. naravno sada je to pitanja osobnih želja. i veliki minus je wc ,koji je samo jedan i čekala sam i po 15 min u redu kao da sam vani u klubu.

najbolje da odeš sama vidjeti prostor ako još nisi.

zizuana
04.03.2011., 19:42
6mj 2010g, ne znam koliko ti znači, al hrana je bila savršena!!!

tak sam sada ,nakon mj.dana vidjela odg. znači pitala sam za hranu u antunoviću u španskom. zapravo sam čula da hrana ovisi o menu koji se uzme,pa ako znaš možda koji je bio,tj.sjećaš li se koje je gl.jelo bilo,po tome ću znati.smatram da su im loše složeni meniji,drugi u tom rangu hoteli imaju puno bolji izbor hrane.ovo je dosta bijedno.jedino taj švedski stol ima ok.ponudu.

zlocka
04.03.2011., 22:52
Bilo je prefino,obilno, al koje jelo nemam pojma. Nisam uzela meni doma,nazalost. Probala tri vrste mesa, priloge bas i ne,nisam mogla poslije juhe. Sto se tice hrane,cista petica. U onom u d.selu nisam bila.

Loca_89
05.03.2011., 14:01
Jel bio tko u Antunoviću u Sesvetama? mi smo kaparili,bili smo jednom na svadbi i bilo je sve super.znala sam odma da je to ta :)

Tab
05.03.2011., 20:26
Jel bio tko u Antunoviću u Sesvetama? mi smo kaparili,bili smo jednom na svadbi i bilo je sve super.znala sam odma da je to ta :)

Za koji datum ste kaparili Antunović u Sesvetama? I ja bi tamo pa me zanima koliko se on stvarno unaprijed treba kapariti. Zvala sam ih pa sam dobila dojam da bi trebala kapariti sada za 2012. (6 ili 9 mjesec bi ja).

malaiva
06.03.2011., 21:27
Za koji datum ste kaparili Antunović u Sesvetama? I ja bi tamo pa me zanima koliko se on stvarno unaprijed treba kapariti. Zvala sam ih pa sam dobila dojam da bi trebala kapariti sada za 2012. (6 ili 9 mjesec bi ja).

E pa onda ti je sad već vrijeme za kapariti,jer prije mjesec dana su imali još samo jedan termin za 6.2012....

carrie_b
06.03.2011., 21:42
ja ću imati oko 50 uzvanika, to ne može stati sve skupa niti u jedan dio u Klubu? :(
ne sviđa mi se ovo da svatko bude iza nekog svog zida :(

anonymous_13
07.03.2011., 10:30
okrugljak :top:

s obzirom da smo mi isplanirali i obavili sve u dva mjeseca, mali mi je šok bio kad sam pročitala da se sale rezerviraju preko godinu dana unaprijed.. doduše, mi smo imali malu svadbu, 30ak ljudi sve skupa, možda je i to razlog zbog kojeg smo dobili bez pol problema salu u tako kratkom roku.

u svakom slučaju, svoj su posao odradili vrhunski :) :top:

hrana topla i iznimno ukusna, ogromne porcije.. dozvolili su da donesemo svoje vino i servirali ga na stolove uz janu i jamnicu a od ostalog pjenušac za zdravicu i kasnije što bi tko naručio po želji. tortu i kolače smo također uzimali sa strane, oni su samo servirali.. i da, nisu naplatili ni uslugu točenja vina ni posluživanja torte :)

konobari ljubazni, decentni i brzi.. ambijent prekrasan i dovoljno prostora u pola velike sale samo za nas s tim da smo zbog pregrade bili potpuno fizički odvojeni od bilo koga sa strane, navlake za stolice i svijeće nam nisu naplatili a cvijeće smo uzimali u cvjećarni mi sami. nismo imali bend nego smo sami donijeli liniju i laptop, nismo planirali da će ljudi plesati jer smo zamislili sve skupa prije kao svečanu večeru nego klasičnu svadbu, no premda nije bilo podija bilo je dovoljno prostora ostavljeno i za ples. i pred restoranom je postavljen grijani šator za pušače jer se u sali nije pušilo :)

na kraju je sve skupa ispalo oko 450kn po osobi (sala i dekoracija bez cvijeća, hrana i cuga, ostanak do 3 ujutro) što za uslugu koju smo dobili je i više nego povoljna cijena :):top:

iva4567
07.03.2011., 10:39
sve ovisi gdje je svadba i u kojem mjesecu..neki udarni mjeseci bi bili od 5.-og do 9.-og i tad je jako teško naći salu u kratkom roku, pogotovo ako si baš zacrtaš neku!

Loca_89
07.03.2011., 15:57

kaparili smo za zadnji vikend u 8 mj...trebaš već sad kapariti,mislim,za savki slučaj...

libica
08.03.2011., 12:55

Ja sam bila na dvije svadbe tamo... čisto ok... i klopa i sve skupa

Jedino kaj se meni tamo ne sviđa to su oni dugački stolovi, ali to je čisto zato jel ih ja ne volim, inače ima dosta prostora i za ples i sve ostalo i super je što je u prizemlju pa gosti imaju gdje ići pušiti...

Yorkshire
08.03.2011., 20:52
Forumaši,

zanimale bi me cijene menua u Cavallinu? Ima tko kakvu noviju ponudu?

Sothys
09.03.2011., 16:06
Samo sam htjela podjeliti s vama mjesto našeg vjenčanja: Bon Appetit na Heinzlovoj... restoran mi je odličan...voditelj restorana još bolji. Vjenčati će nas matičarka na terasi. Jedva čekam. :cerek: ako je netko bio tamo na vjenčanju neka javi..

keiTee
09.03.2011., 19:57
Samo sam htjela podjeliti s vama mjesto našeg vjenčanja: Bon Appetit na Heinzlovoj... restoran mi je odličan...voditelj restorana još bolji. Vjenčati će nas matičarka na terasi. Jedva čekam. :cerek: ako je netko bio tamo na vjenčanju neka javi..

jooooooooooj, to smo mi htjeli. bas, bas najs :cerek: :cerek:

zizuana
12.03.2011., 18:40
ja ću imati oko 50 uzvanika, to ne može stati sve skupa niti u jedan dio u Klubu? :(
ne sviđa mi se ovo da svatko bude iza nekog svog zida :(

na svadbi na kojoj sam ja bila u kubu knjiž.bilo je oko sto ljudi, tako da vjerujem da bi vas 50 onda bili svi u jednom prostoru. ma, odi si ti to pogledati uživo,najbolje.

Blakey
13.03.2011., 14:23

meni je super lokacija, na vrhu zgrade, s lijepim pogledom. ali sve ostalo mi se nije svidjelo - po mom mišljenju jako je skupo, restoranu fali malo obnavljanje, pogotovo terase, a voditelj koji je nama prezentirao sve mi je bio baš odbojan... :ne zna:

Sothys
13.03.2011., 17:18
a kaj sad..nama se jako svidjelo...zato smo ga i kaparili. Restač nam je bio odmah drugi izbor (prvi nam nije ni ponudu poslao - strašno neprofesionalno) pa smo se odlučili za Bon Appetit. Valjda će nam biti lijepo!

zlocka
13.03.2011., 17:41
mi smo ga isto htjeli ali nam je bio preskup :(
lijep je pogled, no za tu ponudu svakako previše novaca su tražili već tada.
za koju cijenu ste se odlučili?

Mayo
13.03.2011., 17:46
Uf, i nama je Bon Appetit bio želja... ali smo isto odustali zbog cijene.
Meni se tamo sve sviđa, od klope, cuge, voditelja restorana, konobara, ambijenta, uređenja, pogleda s terase.. jedino je malo nezgodno što je dvorana izdužena, ali ni to nije neki problem. Surađivali smo poslovno par puta s njima i uvijek je sve štimalo, vjerujem da će vam biti super :top:

Tamy1
13.03.2011., 22:12

I mi smo njih kaparili za iduću god...
I ja uopće nisam puno drugdje ni gledala, nadam se da će i nama bit dobro kao i ostalima do sad :cerek:

Sothys
14.03.2011., 10:10
mi smo ga isto htjeli ali nam je bio preskup :(
lijep je pogled, no za tu ponudu svakako previše novaca su tražili već tada.
za koju cijenu ste se odlučili?

cijena im ovisi o broju osoba, a kreće se od 65 do 80 eura...menu je stvarno šarolik, u njega je uključena i sva cuga i torta i kolači. Mi smo zadovoljni. :cerek:

Studentica
20.03.2011., 22:10
jel tko bio u dvorcima BEZANEC, GJALSKI, ANTUNOVIC?
hvala

neka sretna ja
21.03.2011., 08:50
jel tko bio u dvorcima BEZANEC, GJALSKI, ANTUNOVIC?
hvala

dvorac Antunovic :confused: :rofl:

mrsavicaaa
21.03.2011., 09:13
Evo mi smo se odlučili za restoran Maksimir. Ovaj tjedan nosimo kaparu:D
Ako tko ima kakav dobar savjet, upozorenje nek mi se javi :mig:

dinda83
21.03.2011., 10:13
pozdrav svima, evo malo čitam ovaj forum, ima puno korisnih info za nas novozaručene .... samo me malo panika hvata kad vidim da ste svi kaparili za godinu dana unaprijed, a mi bi htjeli svadbu organizirati kroz 3-4 mjeseca...nadam se da budemo uspjeli :ne zna:

zlocka
21.03.2011., 10:17
možda uspijete. imate li već neke smjernice? možda da odaberete neki blagdan u tjednu, tada postoje veće šanse da nije sve zauzeto.
ako je neki manji gradić ili manja svadba, imat ćete više sreće nego ako organizirate svadbu za 300 ljudi.

ana55
21.03.2011., 10:20
mi smo kaparili 6 mj unaprijed... a sve ovisi što tražite i za koliko ljudi.. uvijek je teže naći salu za više ljudi... i ako ste zapeli za određenu koja je usto i popularna... telefon u ruke i strpljenja ;) sigurna sam da ćete uspjeti!
p.s. moji prijatelji su prošle godine organizirali svadbu u manje od 3 mj u zg, u 9.mj :)

Yorkshire
21.03.2011., 10:29
dinda83 - Sve je moguće... samo imaj na umu da se već sada kapare termini za ljeto 2012.
6. i 7. mjesec su najpopularniji zbog lijepog vremena i širokih mogućnosti organizacije. Cure su već pisale da je Antunović (ljeto 2012.) već gotovo cijeli popunjen.

mrsavicaaa - Frendica mi je nedavno pričala o svadbi u restoranu Maximir i imala je samo riječi hvale :top:

Da li je netko skoro bio na svadbi ili planira imati svadbu u Lidu?

dinda83
21.03.2011., 10:52
Mi ciljamo na 22.06. jer je meni 23.06. rođendan pa se zato nadamo da bi mogli lakše naći salu, za ostalo je lakše (bar ja tako nekako imam dojam)...

zlocka
21.03.2011., 10:54
sljedeće godine možda i nađete
imate li već neke restorane hotele koje ste gledali?

dinda83
21.03.2011., 10:57
Lido mi je javio da je fraj...sad čekam još od malog raja i hotela Kaj odgovore...tek sam danas počela tražiti :)
ugl, bitno mi je da nije preskupo, da imaju okrugle stolove i da nema previše nekih stupova ili zidova koji razdvajaju prostoriju...

zlocka
21.03.2011., 11:00
gdje si onda našla lido koji ima 70tak E menijeve?
za kaj ne znam, mislim da oni imaju ok cijene, mali raj je tu negdje između.

dinda83
21.03.2011., 11:03
a tek gledamo, a čula sam da je tamo sve super i jako lijepo izgleda...u Malom raju sam bila na svadbi i bilo je super. Ako imate još kakve preporuke, sve primam :)

zlocka
21.03.2011., 11:07
do koje cijene? koliko ljudi?
i dal mora biti u zagrebu? :D

sad više ne znam cijene

http://www.vjencanja-divljevode.com/slike.php
http://www.restoran-time.hr/
http://www.kiss-svadbe.com/
http://zabok.uhrvatskoj.com/hotel-restoran-se-mi
http://www.inela.hr/galerija/sala_slike.htm
http://www.restoran-zvonimir.hr/svadbe.html
http://www.buncic.hr/hr/hotel-vrbovec.htm
http://www.motel-marina.com/#/SVADBE-04-01/
http://www.elez.hr/centar-elez/restoran-laguna.php
ivić sesvete
nema okrugle stolove al ja ga obožavam stavljati :D http://lobby.hr/

naš :D http://www.lavica-hotel.hr/
i hrpa drugih...

Studentica
21.03.2011., 11:14
dvorac Antunovic :confused: :rofl:

mihanovic....ma bila sam u brzini :rofl:

dinda83
21.03.2011., 11:18
cijena, do 70 eura max, 100-120 ljudi, ne mora biti nužno zg...

Yorkshire
21.03.2011., 11:20

Aristos, Sheraton?

ana55
21.03.2011., 11:25

Naš- Time :D cijene od 49 do 57 (mislim, imaju internet stranicu sa svime,stavila je i zloćka)

zlocka
21.03.2011., 11:30
Sheraton?

max 70E nije rekla 100E po osobi

dinda83
21.03.2011., 11:42
uf, uf...treba sve to pregledati sad! hvala vam na linkovima! :)

BettyBop
21.03.2011., 11:53
http://www.kiss-svadbe.com/

imaju novu web stranicu...
http://kiss-sala-za-svadbe.com/index.html

eto, tek toliko da imate točniju info i novije slike- ja se oduševila kad sam slučajno naletila na novu stranicu jer mi gazdarica uopće nije javila da su pofarbali salu (bila je zelena, sad je krem)