PDA

View Full Version : Restoran za svadbu

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 39

kendi_3
21.03.2011., 13:57
max 70E nije rekla 100E po osobi

S obzirom da ja imam tamo svadbu: ukoliko piće donose sami (iz veleprodaje), početna cijena menija je 360kn, tako da nije toliko crno. A i da uzmu njihovo piće, to je dodatnih 300kn po osobi i svejedno još uvijek nije 100eura. Malo provjeri prije nego što pišeš neke informacije.

Naravno ako želiš nešto više, onda je cijena veća, ostalom na njihovoj stranici imaju meniji i cijena po osobi

zlocka
21.03.2011., 14:21
najjeftinijii meni je 290kn, al doslovce si gladan. najjeftinija kombinacija pića je 270kn, zajedno je min 76E. možda netko želi organizirati svoju cugu na dan vjenčanja, ako je moguće bit će jeftinije. svatko zna dal se želi s tim zahebavati i brinuti hoće li biti dosta...previše...
o ukusima se ne raspravlja, mom dragom se ni jedan od ovih menijeva ne bi svidio, kod buffeta bi nešto gricnuo, ali bi na kraju frktao nosom kak nema ništ za jest. no njihove dvorane su prekrasne, pa ljudi možda i izaberu slabiji meni nauštrb hrane. svakom po volji.

dinda83
23.03.2011., 08:27
evo mene opet (imam neki osjećaj da ću biti često ovdje u sljedeća 3 mj :p)...uglavnom, u petak krećemo po salama u razgledavanje...zamolila bih vas za par preporuka na što bi trebala posebno obratiti pažnju kod sala, osim onog očitog (oblik sale, cijene, hrana, cuga, navlake za stolce, okrugli stolovi, ZAMP...). Obzirom da sam totalni laik za organizaciju vjenčanja, ne bih htjela da rezerviram salu pa mi na kraju ispadne još brdo dodatnih troškova jer sam na početku zaboravila pitati nešto za što možda uopće nisam mislila da bi bilo važno...

Gremblina
23.03.2011., 08:31
Možda da vidiš još za zaštitare, jel ih imaju i kako ih plačate (pola vi pola oni ili sve vi), ako čete imati dosta djece, vidite koju cijenu dobijete za djecu (u nekim salama djeca do 10, 11 godina starosti dobiju stolicu u pola cijene),...

Viiše se ne mogu sjetiti! :ne zna:

ana55
23.03.2011., 08:40
pitaj za plaćanje konobara poslije ponoći- negdje se plaća, negdje ne (mi ne :D), za parking, ovo za djecu (mi imamo free za djecu do 6 g, 6-11 50 %).. onda neki restorani ti imaju nekakvu dekoraciju u cijeni ili svoje cvjećarke... joj ne znam više :)

keiTee
23.03.2011., 08:45
torta, kolaci ukljuceni....?

zlocka
23.03.2011., 09:39
najvažnije: kad smijete doći i kad morate otići.

neki restorani ne dozvoljavaju dolazak prije 20h (što ak je vjenčanje u 17?) i neki već u 4 tjeraju van.

edit: imaš i posebnu temu što pitati, fotografe, slastičare i sl, iako ne znam zašto je zatvorena
http://www.forum.hr/showthread.php?t=209941

Studentica
23.03.2011., 10:25
jel tko bio u dvorcima BEZANEC, GJALSKI, MIHANOVIC?
hvala

molim detalje tu ili na pm. hvala

:cerek:

Yorkshire
23.03.2011., 10:46
evo mene opet (imam neki osjećaj da ću biti često ovdje u sljedeća 3 mj :p)...uglavnom, u petak krećemo po salama u razgledavanje...zamolila bih vas za par preporuka na što bi trebala posebno obratiti pažnju kod sala, osim onog očitog (oblik sale, cijene, hrana, cuga, navlake za stolce, okrugli stolovi, ZAMP...). Obzirom da sam totalni laik za organizaciju vjenčanja, ne bih htjela da rezerviram salu pa mi na kraju ispadne još brdo dodatnih troškova jer sam na početku zaboravila pitati nešto za što možda uopće nisam mislila da bi bilo važno...

Sretno!

Koje ćeš ići pogledati?
Može izvještaj ovdje :) kako si koji doživjela, kakva je ponuda itd...?

dinda83
23.03.2011., 11:06
U petak idem u Mali raj (makar tamo znam otprilike kako jer mi se kuma tamo ženila, al idem svejedno malo popričat s ljudima), i u Lido, nadam se. Sumnjam da ću više stići.
Obzirom da postoji varijanta Vž-Čk vjenčanja, planiramo za vikend tamo još par pogledati. U Zg-u još planiram još Lavicu, možda Matis (čekam još ponudu)...i ako mi u međuvremenu još nešto padne na pamet :p

Vwovac
23.03.2011., 21:52
molim detalje tu ili na pm. hvala

:cerek:
Bio U gjalskom na jednom vjenčanju pred 3 godine,hrana korektna ali prostor mi je pretaman-tamnoljubičasti zidovi i teški stolci od željeza kojeg jedva mičeš a ja ne spadam u kategoriju pero laka.Najlošije od svega su stupovi koji su mi zaklanjali pogled tako da nije mi nešto prostor.Mi smo bili unutra,neznam da li ima i vanjski prostor?

neodoljivi1
25.03.2011., 08:05
Obiđite sami sale i obavezno traži probavanje hrane u vrijeme neke druge svadbe da vidiš dal ti odgovara kvaliteta pripremljene hrane, jer većina mladenaca uopće ne probava hranu nego sluša druge da je u super hrana tu i tu pa zato i svi restorani i sale za svadbe opstaju (a i većina mladenaca uopće ni ne zna da se to može). Gledaj si da sala nema stupove, (ili barem da ima manji broj stupova) jer znaš kako je na svadbama svi žele vidjeti mladence. Gledaj i veličinu podija koja je jako bitna jer većina hotela po Zagrebu ima jako male podije. Mogu ti poslati na PM ako te neki hotel zanima, budući da sam u prošloj godini bio na dosta svadbi u zagrebačkim hotelima. Koliko planiraš imati ljudi, jer ukoliko misliš imati više od 300 ograničena si s nekoliko sala?

dinda83
25.03.2011., 09:07
joj, jučer smo bili gledati Zlatne gorice kod Varaždina - prvi koji smo gledali, a ja bi ga najradije odmah zakaparila, predivno je :cerek:

http://zlatni-restorani.com/index.php?content=galerija&id=12

@neodoljivi - biti će relativno mala svadba, oko 100tinjak ljudi, tako da imamo dosta širok izbor restorana i hotela.

kisicnosic
25.03.2011., 09:26
U petak idem u Mali raj (makar tamo znam otprilike kako jer mi se kuma tamo ženila, al idem svejedno malo popričat s ljudima), i u Lido, nadam se. Sumnjam da ću više stići.
Obzirom da postoji varijanta Vž-Čk vjenčanja, planiramo za vikend tamo još par pogledati. U Zg-u još planiram još Lavicu, možda Matis (čekam još ponudu)...i ako mi u međuvremenu još nešto padne na pamet :p

Mali raj Zagreb - Samoborska?

Ako je to taj restoran ima od mene sve pohvale bila sam prije 3 tjedna tamo na svadbi i zadovoljna sam uslugom i hranom :-)

paprenjak
25.03.2011., 10:10
Mi smo rezervirali u Okrugljaku,mali svadbuljak,a terasa i sjenice su im preprekrasne....

Aurorica
25.03.2011., 10:44
Mi smo rezervirali u Okrugljaku,mali svadbuljak,a terasa i sjenice su im preprekrasne....

i mi smo tamo!! Tamo mi je sve za čistu peticu:top:

zlocka
25.03.2011., 14:56
dinda, ako imate mogučnost van zagreba napraviti svadbu, napravite. puno je jeftinije.

paprenjak
26.03.2011., 15:13
i mi smo tamo!! Tamo mi je sve za čistu peticu:top:

Daj mi reci jel imate svoje cvijeće ili njihovo i ak može na pp cijena po osobi,piće i hrana:)...i jesu vam posebno naplatili bijele presvlake na stolicama?

Aurorica
26.03.2011., 15:17
Daj mi reci jel imate svoje cvijeće ili njihovo i ak može na pp cijena po osobi,piće i hrana:)...i jesu vam posebno naplatili bijele presvlake na stolicama?

Mi imamo u onoj njihovoj kućici...nas 15 bude :cerek: Bijele navlake ne naplaćuju (bar su tako rekli), meni je švedski stol, 65 Eura bez pića ali izbacit ćemo čobanac i kolače tako da će i cijena pasti par eura.... piće je njohovo i to plaćamo po potrošnji, cvijećarku ćemo mi unajmit jer je njihova brutalno skupa ( bila sam kod nje)...i iza ponoći svaki sat košta 100 eur...

Kako je Vama rečeno? Čete i vi u kućicu ili? Kad je vama?

Daninoc
26.03.2011., 18:09
joj, jučer smo bili gledati Zlatne gorice kod Varaždina - prvi koji smo gledali, a ja bi ga najradije odmah zakaparila, predivno je :cerek:

http://zlatni-restorani.com/index.php?content=galerija&id=12

@neodoljivi - biti će relativno mala svadba, oko 100tinjak ljudi, tako da imamo dosta širok izbor restorana i hotela.

Super izgleda sator i sve drugo na fotkama :)
Ak je svadba na otvorenom tj pod satorom dogovorite unaprijed sto u slucaju kise. I pripazite da bend/dj/restoran imaju dobar razglas...

paprenjak
26.03.2011., 18:38
Mi smo u sjenici 28.5,a kućica ako padne kiša,ali za ručak,ne za večeru:mig:
Ja sam sama sastavljala jelovnik,jer mi je to struka:D,350kn je ispalo plus piće ,a to se bojim da će nas oderat...cvijeće baš i ne želim,hoću sve jednostavno bijelo..

dinda83
26.03.2011., 18:55
Nije to šator nego su sjenice koje su fiksne + imaju sa strane navlake koje se stave u slučaju vjetra i grijalice montirane ako slučajno bude hladno. Ima i unutra mjesta, ali tip je rekao da cijelu prošlu godinu uz ono šugavo vrijeme nisu niti jednu svadbu selili unutra, pa se nadam da će tako biti i ove godine....

P.S. Bili u petak u Malom raju i Lidu, dojmove napišem malo kasnije dok uhvatim više vremena....

davegahan
27.03.2011., 18:12
Pozdrav svima!
Mi kaparili svadbenu večeru za 30-ak ljudi u konobi ZRINSKI u Remetama za datum 28.5.2011. , no ispalo je da ćemo ipak imati veliku svadbu pa smo odustali jer nam je taj prostor neadekvatan...
Ako nekom treba prostor za krizmu,krstitke ili nešto slično, neka nam se javi privatnom porukom jer kaparu ne možemo dobiti natrag osim ako se netko ne javi za taj datum (kaparili 2500 kn)...Konoba ima prekrasnu terasu sa pogledom na zelenilo i grad i pripremaju odličnu klopu...Zahvaljujemo!

Yorkshire
27.03.2011., 21:28
P.S. Bili u petak u Malom raju i Lidu, dojmove napišem malo kasnije dok uhvatim više vremena....

Iiiiiiii :) ?

dinda83
28.03.2011., 08:50
Evo, vikend mi je bio i više nego hektičan pa sam tek sad uspjela uhvatit malo vremena da vam napišem. Openito, za oba sam restorana stekla dojam da su dosta pristupačni i fleksibilni, što se ponude tiče, ali i cijena.

Prvo, Mali raj. Tamo sam bila frendici na svadbi (prije 2 godine), tako da sam neki opći već imala, ali obzirom da spadaju u kategoriju jeftinijih restorana među onima koje smo gledali, otišli smo malo i popričati tamo s ljudima. Imaju 2 sale, malu za manja vjenčanja koja mi se nikako ne sviđa, i novu koja prima do 200 ljudi, koja je skroz ok i ima stražnji ulaz koji urede s bakljama dok mladenci dolaze. Stolovi su okrugli, hrana je neki standard (pohana piletina i svinjetina, purica s mlincima, janjetina, odojak) i što se termina tiče, još uvijek imaju termina u 7 mj. Cijene od 42-46 eura po osobi, nema dodatnih troškova, rekla je žena da se računa, koliko osoba x npr. 46 eura i to je to. Unutra je i piće. Ako želite dodat toplo/hladno predjelo jer ih nema na meniju + 1.5 eura svako. Imaju i čaše od martinija i neke vaze ako vam treba za ukrase. Zamjerka - nema parkinga. Uglavnom, moj dojam, ako netko želi lijepu salu po nekoj normalnoj cijeni, standard jelo (bez nekih kerefeka) i fino, preporučam.

Lido - djeluju jako profesionalno. Manager jako uglađen, pristupačan i profesionalan. Već je godinama u poslu i ima razne kontakte, pa ako vam se ne da zezat npr. može vam dati kontakte za cvjećarku....I kolači se mogu naručit preko njihovog cateringa, ne znam kakvi su ali mi se čine povoljni. Meniji su od 55 - 70 eura, navlake u cijeni, ZAMP isto, light show se plaća ako želite. Dvije su dvorane, prva je uz jezero i mrvicu uska, ali to je za manje svadbe pa možda na kraju bude taman, druga je dosta velika, dolje su pločice koje izgledaju kao tamni laminat, veliki podij i malo podignuta pozornica. Zamjerka - ružni zlatni zastor koji je iza mladenaca i zapravo prekriva vrata u manju prostoriju. Za neke manje tražene termine ili velike svadbe spajaju se prostori i to je onda po meni najbolja opcija jer imate brdo prostora, cijeli restoran je vaš i mladenci su uz stakleni zid, leđima jezeru.

Još smo htjeli ići gledati Lavicu i Matis, ali na kraju nismo stigli. Da biram u Zg-u, vrlo bi vjerojatno odlučivala između Lida i Matisa jer je to najbliže onome što se meni sviđa.

zlocka
28.03.2011., 09:14
Purica i mlinci je tip menia koji nikako nismo htjeli imat na svadbi.

Folletta :D
28.03.2011., 13:05
Je li netko imao svadbu tamo ili bio na nekoj? Zanimaju me dojmovi? :D

rhaea
28.03.2011., 16:32
Ako je netko imao svadbu ili bio na nekoj fešti u restoranu Dioniz (Dugo selo) molila bi dojmove, kakva je hrana, ambijent, posluga... Unaprijed zahvaljujem!

zlocka
28.03.2011., 17:52
niste li vi odustali od svadbe?

edit: možete naći bolje. dal mora biti dugo selo?

rhaea
28.03.2011., 22:27
niste li vi odustali od svadbe?

edit: možete naći bolje. dal mora biti dugo selo?

Nasreću nismo odustali ali smo morali odgodit za neko vrijeme. Pa nije da mora al me zanima kakve ljudi imaju dojmove i iskustva baš za Dioniz, zgodno mi je tam iz više razloga pa pitam.

Azizah
29.03.2011., 14:10
Bok svima!
Ja sam nova ovdje...eto ako kome mogu pomoći i moja iskustva... Uglavnom, dragi i ja namjeravamo imati svadbu u svibnju iduće godine. Gledali smo više zapadni dio grada Zagreba i okolicu. Nakon što smo pregledali dosta sala, odabrali smo Kiss u Klinča selima (već se spominje na ovom forumu). Taman smo se došli raspitati i vidjeli smo nove pofarbane zidove u krem boju, meni su sad zidovi puno ljepši nego prije. Još nismo zakaparili, ali budemo uskoro :)
Eto novija informacija za one koji razmišljaju o Kissu za iduću godinu - sve cijene menija se dižu za 2 eura, dakle još ove godine su cijene 38-40-42 eura (+2 eura bijele navlake), a iduće više ne. Ali bez obzira na to, sve nam se čini ok i čuli smo najbolje preporuke o njima.
Ako koga zanima, slobodno pitajte, pogledali smo i sale - restoran Turk (pored hotela Aristos) Buzin, obitelj Bistrica - Kupinec, te Zlatno srce - Novaki Bistranski (blizu Jablanovca). Isto ako tko želi, tko je svježe krenuo u organizaciju, mogu napisati svoju listu pitanja šta smo pitali u svakoj sali.

:W

zlocka
29.03.2011., 14:12
jel istina za zlatno srce da kapariš po jednoj cijeni i oni dignu iduće godine i moraš platiti novu cijenu? nama su to rekli na sajmu a i sala nam se nije svidjela...

Azizah
29.03.2011., 14:24
Baš smo sad u nedjelju bili tamo. To je bilo prvo pitanje šta smo pitali....za kaparu traži samo 100 eura (ostali traže 500 ili 1000). Najjeftiniji meni je 37 eura, slijedeći iza toga 40. Za iduću godinu je rekla da ne zna, ali da će će znat odmah 1.1.tekuće godine, i da ako će povisiti cijenu, neće više od 1-2 eura...
No isto jedna zanimljivost šta nam se baš i nije svidjelo - uvjeravala nas je da taj meni od 37 eura nije baš nešt, bolje uzeti od 40...kao siromašniji je (istina!), ali šta ga onda ima...?? I prepun svinjetine (nismo baš ljubitelji), i ako hoćeš janjetinu umjesto odojka, automatski cijena ode gore za 3 eura

Nama je ova na 2.mjestu, sala nam se dosta sviđa sama po sebi, čisto je i uredno, i veliki je plus što je u cijeni menija uključena i besplatna dekoracija - živo cvijeće i svijeće (tu se onda puno uštedi na dekoraciji)

Ako te još šta zanima, pitaj..

Azizah
29.03.2011., 14:35
Nasreću nismo odustali ali smo morali odgodit za neko vrijeme. Pa nije da mora al me zanima kakve ljudi imaju dojmove i iskustva baš za Dioniz, zgodno mi je tam iz više razloga pa pitam.

Mi to nismo išli pogledat, no čula sam usmenom predajom da je na dobrom glasu i da su ok, a sad konkretno ne znam, no nadam se da ovo pomaže.
A što se tiče tog istočnom kraja, također sam čula usmenom predajom da hvale salu Taverna u Sesvetskom Kraljevcu.

Što se nas tiče, mi smo išli gledat sale nakon iščitavanja raznih foruma i slušanja preporuka i iskustava prijatelj i poznanika, pa smo otišli samo u one koje odgovaraju našim prioritetima :mig:

you&me
29.03.2011., 17:42
Lido - djeluju jako profesionalno. Manager jako uglađen, pristupačan i profesionalan. Već je godinama u poslu i ima razne kontakte, pa ako vam se ne da zezat npr. može vam dati kontakte za cvjećarku....I kolači se mogu naručit preko njihovog cateringa, ne znam kakvi su ali mi se čine povoljni. Meniji su od 55 - 70 eura, navlake u cijeni, ZAMP isto, light show se plaća ako želite. Dvije su dvorane, prva je uz jezero i mrvicu uska, ali to je za manje svadbe pa možda na kraju bude taman, druga je dosta velika, dolje su pločice koje izgledaju kao tamni laminat, veliki podij i malo podignuta pozornica. Zamjerka - ružni zlatni zastor koji je iza mladenaca i zapravo prekriva vrata u manju prostoriju. Za neke manje tražene termine ili velike svadbe spajaju se prostori i to je onda po meni najbolja opcija jer imate brdo prostora, cijeli restoran je vaš i mladenci su uz stakleni zid, leđima jezeru.

Lidova sala koja gleda na Jarun je stvarno prekrasna. Ne znam koliko ljudi stane u nju, ali je stvarno navečer prelijepa... Ona druga mi se ne sviđa, to je kao neka hladna hala :ne zna: ... I ne sviđa mi se kada se sale spajaju u slovo L :ne zna:. Zanima me jel se odvijaju paralelno svadbe u te dvije sale ili? (iako ne znam da bi netko samo u toj sporednoj radio svadbu :confused:)

evil_angel
29.03.2011., 19:40
Mi smo bili gledati Dioniz kad smo tražili tamo (šogiji su tam imali svadbu pre 6 godina), ali iskreno moram priznati da mi djeluje malo ofucano i nije niš posebno.

keke-zg
30.03.2011., 08:36
Evo, vikend mi je bio i više nego hektičan pa sam tek sad uspjela uhvatit malo vremena da vam napišem. Openito, za oba sam restorana stekla dojam da su dosta pristupačni i fleksibilni, što se ponude tiče, ali i cijena.

Prvo, Mali raj. Tamo sam bila frendici na svadbi (prije 2 godine), tako da sam neki opći već imala, ali obzirom da spadaju u kategoriju jeftinijih restorana među onima koje smo gledali, otišli smo malo i popričati tamo s ljudima. Imaju 2 sale, malu za manja vjenčanja koja mi se nikako ne sviđa, i novu koja prima do 200 ljudi, koja je skroz ok i ima stražnji ulaz koji urede s bakljama dok mladenci dolaze. Stolovi su okrugli, hrana je neki standard (pohana piletina i svinjetina, purica s mlincima, janjetina, odojak) i što se termina tiče, još uvijek imaju termina u 7 mj. Cijene od 42-46 eura po osobi, nema dodatnih troškova, rekla je žena da se računa, koliko osoba x npr. 46 eura i to je to. Unutra je i piće. Ako želite dodat toplo/hladno predjelo jer ih nema na meniju + 1.5 eura svako. Imaju i čaše od martinija i neke vaze ako vam treba za ukrase. Zamjerka - nema parkinga. Uglavnom, moj dojam, ako netko želi lijepu salu po nekoj normalnoj cijeni, standard jelo (bez nekih kerefeka) i fino, preporučam.

Još smo htjeli ići gledati Lavicu i Matis, ali na kraju nismo stigli. Da biram u Zg-u, vrlo bi vjerojatno odlučivala između Lida i Matisa jer je to najbliže onome što se meni sviđa.

Gospodična Mali Raj ima 5 sala a ne 2...kaj se mojih iskustava tiče apsolutno palac gore iliti:top::D

I nije istina da se predjela plaćaju 1.5 evro dodatak i nije istina da nema parkinga...dakle postavlja se pitanje u kojem si ti to Malom Raju bila...onom na Samoborskoj sigurno nisi...toliko od mene...pusiceee

zlocka
30.03.2011., 09:02
5?
i 3,4 auta koji stanu ispred se naziva parking?
dinda je bila tamo prošli vikend, ne vjerujem da bi joj namjerno rekli da imaju 2 ako imaju 5.

dinda83
30.03.2011., 09:13
Hvala zloćka...uglavnom, istina, na letku piše da ima 5 dvorana, s tim da je meni gospođa s kojom sam razgovarala spominjala samo 2 sale (tj tri, ali ove dvije su nekako male i spajaju se u jednu i ova nova u kojoj sam već jednom bila na svadbi), za ostale ništa. Tako da ne mogu tvrditi ono što ne znam. Što se predjela tiče, ako se pogleda meni, svaki od 4 ponuđena ima ili samo hladno ili samo toplo predjelo, ako bi se dodalo još da budu oba, cijena je viša za 1.5 euro, to možda nisam dovoljno jasno rekla.
A što se parkinga tiče, bila sam tamo na vjenčanju i parkirali smo uz cestu, s tim da ima i onaj mali parking kod groblja. Ali ispred stane samo par auta. Što bi možda mogao biti problem za nekog tko radi svadbu od 200 ljudi, pa je zato bolje napomenuti.
Što se samog Malog raja tiče, možda je stečen dojam da imam nešto protiv, ali dapače, fina je hrana, na svadbi na kojoj sam ja bila je sve bilo lijepo i svi su gosti bili jako zadovoljni. Ja sam samo istaknula svoje dojmove.

BettyBop
30.03.2011., 10:22
Dioniz (Dugo selo)

U Dionizu sam se prije 6 god i 10mj spetljala sa svojim budućim mužem (na jednoj svadbi), tak da mene uz Dioniz vežu samo lijepe uspomene... Sala je dosta velika, hrana je bila fina kolko se sjećam, ma to mi je bila jedna od boljih svadbi...

zlocka
30.03.2011., 10:33
sala sama po sebi ima dobar oblik i raspored. samo mi se ne sviđa ulazak u wc, stave ispred paravan :ne zna:
i možda malo ulaganje u salu ne bi bilo na odmet.

Lana Os
30.03.2011., 10:56
Pozdrav!
Jel netko zna dobre restorane u Osijeku ili okolici?

rhaea
30.03.2011., 17:02
U Dionizu sam se prije 6 god i 10mj spetljala sa svojim budućim mužem (na jednoj svadbi), tak da mene uz Dioniz vežu samo lijepe uspomene... Sala je dosta velika, hrana je bila fina kolko se sjećam, ma to mi je bila jedna od boljih svadbi...

Ovo mi je super! ;)
Koga briga za salu i klopu kad je vama bilo dobro! ;) Samo još jedan dokaz da je sve stvar osobnog dojma i da nitko ničim ne može tvrdit da će nešto bit dobro il ne, milijun detalja određuje krajnji dojam!
Baš mi je drago zbog vas!:)

zlocka
31.03.2011., 06:47
Ja ne bi rekla koga briga za salu i klopu,ipak tu vodis svoje goste. Ipak ne tako predaleko od dugog sela je buncic vrbovec,koji ima puno ljepse sale,ambijent,cijenovno bolji cini mi se od dioniza,plus ima jeftino nocenje.al svakom po zelji.

Folletta :D
01.04.2011., 17:34
Danas sam bila tamo, imaju neku noviju dvoranu koja mi se jako svidja, do danas sam znala gdje zelim svadbu, al od kad sam to vidjela sam zbunjena :ne zna:
Jel ima netko nekakve dojmove od tamo? :)

ivy_1984
02.04.2011., 21:36
Razmišljamo o Trajbaru jer bi htjeli vjenčanje na otvorenom pa me zanima ima li netko iskustva sa njima? I ima li alternative Trajbaru u okolici zg ili u zg? Hvala!

espana
02.04.2011., 21:44
Razmišljamo o Trajbaru jer bi htjeli vjenčanje na otvorenom pa me zanima ima li netko iskustva sa njima? I ima li alternative Trajbaru u okolici zg ili u zg? Hvala!

Mi smo u Trajbaru, vjenčanje imamo samo civilno kod njih ispred restorana, tamo imamo i okupljanje gosti i itd, ali večera je u sali. S moje strane samo najbolje riječi o Trajbaru, prije nego smo se definitivno odlučili i kaparili salu, smo bili tamo na jednoj svadbi i sve je bilo i više nego dobro. Ostale savjete na private.

ivy_1984
02.04.2011., 21:48
Hvala! Ma mi bi htjeli sve vani i čuli smo priče da postoji opcija šatora na livadi ispred no to je sve rekla-kazala od polupouzdanih izvora tako da ćemo morati do njih. Frendica je bila na vjenčanju u 6. mjesecu prošle godine u dvorcu Lukavec, mislim da je prije Velike Gorice ili tako nešto, vidjela sam neke fotke i savršeno izgleda samo nemam pojma koga uopće pitati za to :ne zna:

zlocka
02.04.2011., 21:49
pogledaj se-mi ili vilu garić

ivy_1984
02.04.2011., 21:52
pogledaj se-mi ili vilu garić

Hvala! Vila Garić izgleda mrak ali nam je ipak malo predaleko :(

zlocka
02.04.2011., 21:53
mi smo se jednom vozili pored i izgleda daleko, ali nije bilo.
probaj još i divlje vode, može obred biti vani, ali imaju jako lijepu salu koja daje dojam kao da si u šatoru

ivy_1984
02.04.2011., 21:55
Bila sam na vjenčanju u divljim vodama mislim u 9. mjesecu 2009. i nije bilo baš nešto. Dosta "hladna" sala i loša hrana. Barem je tako tada bilo.

zlocka
02.04.2011., 21:57
meni je sala zapravo prekrasna, ovisno kako je urediš. za hranu doduše ne znam. trajbar izgleda dobro, nama je bio mrvicu preskup, al dobro, preživjet ćemo :D
koliko ljudi planirate imati?

ivy_1984
02.04.2011., 21:59
Oko 150, plus minus 15, vidjet ćemo još. Nemamo zapravo još ni datum ali planiramo rano proljeće 2012., nadam se da nije prekasno jer pričali smo sa nekim bendovima pa nas plaše da se moramo što prije odlučiti.

zlocka
02.04.2011., 22:00
hm hm većina sala je već rezervirana :D
nazovi trajbar i pitaj koji je datum još slobodan. kako to ide, već se popunjava 9mj 2012, neki bendovi i fotografi su već kapareni odavno za 9mj.

ivy_1984
02.04.2011., 22:02
Uh, super, mi smo mislili da pretjeruju kako bih ih rezervirali. Znači restoran, bend i fotografa treba što prije?

zlocka
02.04.2011., 22:05
da. to je osnovno. uzmi brojeve i sutra zovi ove restorane nek ti kažu koji su im još slobodni termini, i onda po njima odite pogledati.

p.s. jeste gledali golf club zagreb, imaju pod šatorom svadbe, obrede vani i meni jako lijepo izgleda. sumnjam da su oni baš toliko bukirani kao ostali. samo je cijena paprena, to je tak ako ideš pod šator
http://www.gcczagreb.hr/uploads/VJENCANJA.pdf

ivy_1984
02.04.2011., 22:06
Hvala ti puno. Sumnjam da sutra rade :ne zna: ali u ponedjeljak svakako krećem u potragu pa se javim. Uh, sad me panika prima :(

zlocka
02.04.2011., 22:08
kak ne bi radili, pa većina su restorani. :ne zna:

ivy_1984
02.04.2011., 22:11
Da, imaš pravo, sutra ću već probati. Ovaj golf club izgleda savršeno ali se bojim da nam je to ipak malo preskupo. Znaš li okvirne cijene možda?

zlocka
02.04.2011., 22:43
pišu za svaku opciju posebno.
mislim da je za šator pisalo 100E po osobi. škicni.

ivy_1984
02.04.2011., 22:44
I je i nije skupo, moram priznati da sam očekivala barem 50% više. Ne znam, imamo gro kombinacija kako se isfinancirati pa ću vidjeti, nadam se šatoru u svakom slučaju :D

ivy_1984
02.04.2011., 22:59
Pronašla sam na youtubeu crno bijeli :( video iz dvorca lukavec http://www.youtube.com/watch?v=wAwpv1VJDTM i par fotki na fejsu http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1430553078788&set=o.359581090968&theater ali mi se ta firma ne čini baš pouzdanom, a i zazirem nekako od agencija :ne zna:
Nazvat ću ih da vidim što kažu, barem da izvučem nešto više informacija :D

Francesca
02.04.2011., 23:06
probaj za Lukavec kontaktirati firmu sa šatorima Sajam 99, oni imaju dobre kontakte i ako se može tamo postaviti šator onda oni mogu

catering ti uzimaš koji hoćeš, to ne ovisi o njima iako sigurno imaju neke preporuke

ivy_1984
02.04.2011., 23:09
Hvala, super! Vidjet ću sa Lidom, bila sam na jednom otvorenju gdje su oni radili catering i bilo je savršeno.

Francesca
02.04.2011., 23:11
je, Lido je super pogotovo otkad je Šojić tamo ;)

ivy_1984
02.04.2011., 23:20
Evo izguglala pa preko nekog bloga na jedvite jade došla do snimke lukavca, meni je ovo bajka, dvorac, šuma... onaj golf club mi je previše "sterilan" iako je jako lijep no fali mi romantike nekako :cerek:

Garić izgleda isto super ali ne mogu vući goste iz zg tamo, nije baš pametno u 4 ujutro putovati tako daleko.

http://www.steffi-video.com/klijenti/suzana&alen/

ne morate sve gledati, ima malo na početku i poslije polovice :cerek:

zlocka
03.04.2011., 13:59
probaj kontaktirati holding, oni organiziraju šator negdje na nasipu ili u cvjetnom naselju. tak nekaj. to ti je sami zagreb i još na otvorenom.

zlocka
03.04.2011., 17:49
heh, sad našla sliku na netu vjenčanja na otvorenom ako mi se dobro čini na krovu antunovića. meni izgleda :eek: wow. pošaljem ti sliku ako te zanima.

kayla
03.04.2011., 19:01
Danas sam bila tamo, imaju neku noviju dvoranu koja mi se jako svidja, do danas sam znala gdje zelim svadbu, al od kad sam to vidjela sam zbunjena :ne zna:
Jel ima netko nekakve dojmove od tamo? :)

Kaptol? na polukatu?

kolko sam ja cula hrana je odlicna, iz vise sam izvora cula da je hraja mrak

rangozg
11.04.2011., 19:59
Pozdrav svima,

trenutno smo u procesu traženja restorana(sale) za svadbu. Zanima nas da li netko od vas ima bilo kakva novija iskustva o restoranu Cadena u Blatu?
Svako iskusvo vezano uz osoblje, hranu i općenito dojmovi su dobro došli.

Hvala.

Njegova_bivsa
18.04.2011., 13:16
Ja bih trebala veeeeliku pomoc! Da li netko zna restoran za svadbu do max 30 ljudi a da ambijent ne izgleda kao da ce se srusit svake sekunde od starosti :D

you&me
18.04.2011., 13:48
:ne zna: gdje planiraš imati svadbu, a ni gdje si vidjela te restorane koji samo što se ne sruše. Do koje cifre želiš menu? U kojem gradu?

Njegova_bivsa
18.04.2011., 13:56
Aha, i ja isto pitam a ne kazem nista :D
Svadbu bi imala u Zagrebu ili okolici, cijena mi nije bitna, bitno mi je da je ambijent ugodan (da je modernije ureden ne bi bilo lose) i da je klopa dobra!
Problem mi je sto ne mogu naci restoran koji je voljan organizirat tako malu svadbu, postoji mogucnost samo rezerviranja stola sto mi se ne svida jer onda ne postoji ugodna atmosfera a i potjeraju te kad je radno vrijeme gotovo!

Aurorica
18.04.2011., 15:00
Svadbu bi imala u Zagrebu ili okolici, cijena mi nije bitna, bitno mi je da je ambijent ugodan (da je modernije ureden ne bi bilo lose) i da je klopa dobra!
Problem mi je sto ne mogu naci restoran koji je voljan organizirat tako malu svadbu, postoji mogucnost samo rezerviranja stola sto mi se ne svida jer onda ne postoji ugodna atmosfera a i potjeraju te kad je radno vrijeme gotovo!

Dubravkin put (odvojena prostorija), Lido (odvojeni paravanom harmonikom recimo:mig:), Peoples (mala prostorija), Sheraton (do 25 ljudi), hotel Palace...

Ja imam 15 ljudi i mi smo u Okrugljaku..no to baš i nije moderniji štih tako da pretpostavljam da ti to ne dolazi u obzir:p

zlocka
18.04.2011., 15:18
zeleni papar?
http://www.zelenipapar.hr/galerija.htm
frendica je imala tamo svadbicu, 30tak ljudi, hrana je super, imali su vani sve, čak i obred

Daninoc
18.04.2011., 15:21

Ja predlazem restoran Balon na Prisavlju. Nije velik, moderan je, hrana je meni pregenijalna. Imaju super terasu u zelenilu. Bila sam tamo na jednom vjencanju i bilo
je oko 50 ljudi mislim tak da ne znam kak funkcionira za manje. Zguglaj pa ako ti se svidi pitaj ih...

Mayo
18.04.2011., 17:38
Klub knjizevnika mozda, isto za manju svadbu.

Njegova_bivsa
19.04.2011., 10:41
Hvala svima na prijedlozima!!!
Ovaj Balon mi se ne cini lose, mozda i Sheraton, ali to treba pogledati uzivo!
Ako se netko jos necega sjeti neka napise :)

Amabel
26.04.2011., 09:53
Mi smo ipak mijenjali datum nase vecere tako da smo na kraju uzeli Bon Appetit :cheer:

ana55
26.04.2011., 09:56
Bon Appetit mi je :cerek: onaj pogled osvaja!

Mi smo sreli susjeda koji se ženio pretprošle subote..i pričamo i pitam ja gdje su bili, kad ono, isti restač gdje ćemo mi biti, Time :D baš mi je bilo super čuti da su jako zadovoljni, i klopom i konobarima i cijelim pristupom :top:

Amabel
26.04.2011., 10:07
Nama je isto super zbog terase jer ce biti vruce, a i zbog pusaca :zubo:

mali hrastek
03.05.2011., 20:31
mi smo se nekako odmah slozili da bi htjeli da sve bude na otvorenom...al dok slozimo popis gostiju za sada cu mjesto ostaviti po strani... al ja isto inace obozavam bon appetit, i to bi mi mozda bila utjesna opcija...al nadam se da ce sator na otvorenom upalit :cerek:

mogvaj
04.05.2011., 09:42
Cure pozdrav!
Dragi i ja smo se odlučili za svadbu u 7-om mj.
Nismo baš neš puno planirali već smo spontano prije dva tjedna odlučili da se ženimo.:)
Većinu stvari sam već propitala i odlučila, jedino mi je restoran upitan.
Svadba će biti mala, nas 15-ak pa tražim neki restoran gdje se može fino papati i da je atmosfera ugodna.Svadba je u Zg.
Ako imate neki prijedlog bila bih zahvalna.
Pozdrav!:W

Aurorica
04.05.2011., 09:57
Cure pozdrav!
Dragi i ja smo se odlučili za svadbu u 7-om mj.
Nismo baš neš puno planirali već smo spontano prije dva tjedna odlučili da se ženimo.:)
Većinu stvari sam već propitala i odlučila, jedino mi je restoran upitan.
Svadba će biti mala, nas 15-ak pa tražim neki restoran gdje se može fino papati i da je atmosfera ugodna.Svadba je u Zg.
Ako imate neki prijedlog bila bih zahvalna.
Pozdrav!:W

Evo ja imam svadbu od 15 ljudi..i bit ćemo u Okrugljaku....
A imaš još Peoples, Lido, Zeleni papar, Dubravkin put, Balon, Puntijar....to su restači koliko se sjećam gdje možete biti odvojeni..

mogvaj
04.05.2011., 10:39
Evo ja imam svadbu od 15 ljudi..i bit ćemo u Okrugljaku....
A imaš još Peoples, Lido, Zeleni papar, Dubravkin put, Balon, Puntijar....to su restači koliko se sjećam gdje možete biti odvojeni..

Hvala ti!
Ako nije tajna kolika je cijena menua u Okrugljaku?
Jel uključeno i piće?

Aurorica
04.05.2011., 13:30
Hvala ti!
Ako nije tajna kolika je cijena menua u Okrugljaku?
Jel uključeno i piće?

Da se ne ponavljam,(dosta je komplicirano) imaš sve u zadnjim stranicama pod temom KOLIKO KOŠTA VJENČANJE?

Ako još što treba slobosno se javi

mogvaj
04.05.2011., 13:47
Da se ne ponavljam,(dosta je komplicirano) imaš sve u zadnjim stranicama pod temom KOLIKO KOŠTA VJENČANJE?

Ako još što treba slobosno se javi

Puno hvala!

Black Molly
04.05.2011., 20:38
Cure, može li mi netko reći ima li Trajbar Team sobe u kojima se može prenoćiti ili barem ima li neki hotel/motel u blizini?
Hvala!

anabelle
04.05.2011., 20:47
Imam jednu super preporuku..hotel Aristos..predivan je. Tamo smo imali svadbu prošle godine i stvarno prostor oduzima dah.

Sothys
04.05.2011., 21:19
Cure, može li mi netko reći ima li Trajbar Team sobe u kojima se može prenoćiti ili barem ima li neki hotel/motel u blizini?
Hvala!

Trajbar ti ima par soba, najbolje da ih nazoveš i provjeriš točno koliko ti je potrebno. Za neki hotelk u blizini nisam ziher ali sigurno nekaj imaš...

marica01
05.05.2011., 14:48
Moj prijedlog za one koji imaju manje svadbe.. restoran bon apetit..
Predjelo mi je kod njih MRAAAAK sad mi sline cure.. :) (bilo je neko tijesto s grdobinom u predobrom umaku) moram nabavit recept za to..
I ambijentić mi je forica.

espana
05.05.2011., 17:42
Hvala!

Trajbar ima pet soba + apartman za mladence. Mi smo rezervirali sve sobe za našu svadbu, a jednim frendovima koji dolaze s malim bebačem će čak staviti i kinderbet u sobu. Desetak ljudi možeš smjestiti kod njih, a za smještaj u okolici ne znam.

Black Molly
06.05.2011., 17:42
Trajbar ti ima par soba, najbolje da ih nazoveš i provjeriš točno koliko ti je potrebno. Za neki hotelk u blizini nisam ziher ali sigurno nekaj imaš...

Trajbar ima pet soba + apartman za mladence. Mi smo rezervirali sve sobe za našu svadbu, a jednim frendovima koji dolaze s malim bebačem će čak staviti i kinderbet u sobu. Desetak ljudi možeš smjestiti kod njih, a za smještaj u okolici ne znam.

Puno vam hvala! :)

marica01
10.05.2011., 08:43
Potip za Trajbar.. preivno mi je tamo.. sobe su savršene :)

T-zone
15.05.2011., 10:24
mi rezervirali restoran vec pred godinu i nest, svadba je pocetkom 6.mjeseca.
sad je doslo vrijeme da idemo na dogovor oko menua i ostalih stvari, pa me zanima na sto treba obratiti paznju pri dogovoru, il mozda postoje neke stvari koje nikako nesmije zaboravit reci.
navlake za stolice cemo uzet, al npr. necemo ubruse, nego cemo imat salvete, za veceru u boji, a ostale bijele. kao ubrusi se placaju 10kn po komadu.
i cula sam ak nist ne velis, oni ti samo stave, naravno za sve obroke i na kraju ti se dosta pozna na cijeni, jos ako imas malo vecu svadbu.
pa eto.. ako imate iskustva!

Mayo
15.05.2011., 10:30
T-Zone, pogledaj ovu temu (http://www.forum.hr/showthread.php?t=209941&page=8).

T-zone
16.05.2011., 10:12
T-Zone, pogledaj ovu temu (http://www.forum.hr/showthread.php?t=209941&page=8).

tnx!

Sue0204
16.05.2011., 18:24
prošlu subotu sam imala svadbu u Licitaru u Ses. Kraljevcu i mi imamo same pohvale! klopa je bila super, konobari na usluzi, stvarno nismo imali nikakvih problema s njima! sve je bilo onako kako smo se dogovorili sa šefom sale!
znam da se negativno pisalo o njima, pa eto da i ja napišem svoje dojmove!

noemi3005
17.05.2011., 08:33
bok cure :) jel ima neko da je bio sad zadnje vrijeme u phoenixu u sesvetama, ili da uskoro ima tamo svadbu? ja imam 2.7 pa me zanima jer vidim da niko opce ne spominje phoenix :(

lola_longstride
17.05.2011., 11:49
Imam pitanje i ako je već netko odgovorio, pliz imajte strpljenja... Puno je stranica, a nisu sve najnoviji podaci.

Zanima me cijena stolca prosječnog menija u Hotelu Dubrovnik i Bon apetitu. Isto tako, ako se odlučimo za švedski stol, pretpostavljam da je to jeftinije, zar ne?

Ana St-Zg
18.05.2011., 07:43
bok cure :) jel ima neko da je bio sad zadnje vrijeme u phoenixu u sesvetama, ili da uskoro ima tamo svadbu? ja imam 2.7 pa me zanima jer vidim da niko opce ne spominje phoenix :(

hehehhe... opet ja i ti :rofl::lol:
moje su se 2 poznanice udale tamo krajem prošle godine i rekle su da su zadovoljne.... osim šta im je falilo par šnita torte :rofl::lol:
al to sam ja već sredila s restoranom, a sredit ću bome i s ovima šta nam kolače prave.... jednostavno neću platit, ko što nisu platili ni ovi mladenci koje sam prije spomenila... i na to sam ih upozorila pa sad... :cerek:
inače se ne brinem.... ovih dana ćemo ići iskoristiti onu gratis večeru...pa ako nešto saznam javim....
imaš ti kakvih saznanja?

noemi3005
30.05.2011., 09:40
nista ja neznam novo, ali idem sad najvjerovatnije ovaj tjedan tamo da vidim tocno sve kaj dobijem od ukrasa da znam cjvecarki reci i tako to, pa cu se sve jos dodatno raspitati. kad ti ono imas svadbu?

Ana St-Zg
30.05.2011., 12:27
nista ja neznam novo, ali idem sad najvjerovatnije ovaj tjedan tamo da vidim tocno sve kaj dobijem od ukrasa da znam cjvecarki reci i tako to, pa cu se sve jos dodatno raspitati. kad ti ono imas svadbu?

25.06., ja sam prije tebe pa ću te izvjestit :cerek:

noemi3005
31.05.2011., 08:46
moze :) super :) nadams e da ce sve bit savrseno :D

LennaDU
01.06.2011., 20:40
Da li je tko bio skoro na kakvoj svadbi u Lidu? Kako je tamo? Kakva je hrana i to?

Daninoc
02.06.2011., 10:26
Da li je tko bio skoro na kakvoj svadbi u Lidu? Kako je tamo? Kakva je hrana i to?

Bila ja prije oko mjesec dana. Klopa korektna, cuga isto, prostor ok osim sto mi se nikako ne svidja sto je sala u L ili kako vec pa s vecine stolova ne vidis sve stolove... Dakle, sve vrlo korektno i profi al daleko od toga da me baca u trans :kava:

tiffany_
02.06.2011., 20:41
Preporučujem Aristos..stvarno je vrhunska usluga, prostor i klopa..oduševljeni smo bili...

noemi3005
03.06.2011., 00:15
ana bila sam danas u phoenixu i bas sam nekako zadovoljna. nekak si mislim da ce sve super bit :)

Yorkshire
03.06.2011., 08:00
Da je sve subjektivni doživljaj, jasno je iz toga što na svadbi na kojoj sam bila u Aristosu hranu smatram čistom hotelskom (bezukusnom), ambijent je lijep, ali se hotel nalazi na neatraktivnoj lokaciji i nema baš lijepih lokacija za slikanje oko hotela jer je cesta.

Što se tiče Lida :cerek::top::cerek:
Koliko znam svi ga hvale baš zbog ukusne hrane i velikih porcija, pa me ovaj komentar iznenadio.

Daninoc
03.06.2011., 09:33
Cure, jel bio tko u zadnje vrijeme ili cuo nesto o restoranu Lobby?

mala od oltara
03.06.2011., 13:48
curke, Matis u zagrebu je zakon :top:

zguglajte, odite se naći s Nevenom i nećete tražiti dalje :top:
btw. ako imate zimsku svadbu, tražite da vam pusti na velikom ekranu projekciju prozora u zimsku idilu :cerek:

Francesca
03.06.2011., 17:02

btw. ako imate zimsku svadbu, tražite da vam pusti na velikom ekranu projekciju prozora u zimsku idilu :cerek:

Jesu otvorili terasu?

mala od oltara
03.06.2011., 17:19
da. zguglaj Matis Absolut Lounge na Facebooku da vidiš fotkice..
domjenak prije i poslje crkve smo imali na terasi.

predobro su to sredili :cerek:

Francesca
03.06.2011., 17:27
bila sam tamo, samo po zimi kad još nije bilo terase
super mi se sviđa a mogu tek misliti kako je sa terasom :cerek:
jako dobar odabir, svaka čast ;)

zlocka
03.06.2011., 18:46

to je super prostor za manju svadbu, mlađu, jako moderan i elegantan.
idealno je za 100 ljudi, ako ste na katu. a ako imate i dolje ljude bit ćete razdvojeni. problem su možda one stepenice za starije ljude, al za jednu vrlo mladu i veselu svadbu to je idealan prostor. s njima dogovorite meni, kažete da npr naprave meni za 40E,50E ili koliko možete platit i izaći će u susret bez problema.

barsana
03.06.2011., 19:23

Bila sam tamo na svadbi prošle godine u 7. mj. Ambijent moderan, hrana je bila dobra, osoblje uslužno i brzo. Ne sviđa mi se ono što je zloćka primjetila (stepenice). Ako je svadba gore, wc je dolje i moraš se spuštati po stepenicama. mlađima nije problem, ali starijima... prostor nije jako velik i kad muzika počne svirati gosti se jednostavno ne čuju. prostora za ples je relativno malo, a svadba je bila mala. sve u svemu ok, ali me ni po čemu nije oduševilo.

tea25
04.06.2011., 11:40
Moram pohvaliti restoran Ivić u Sesvetama u kojemu sam prošli petak imala svadbu. Prostor je prekrasan, moderan, osoblje ljubazno, uslužno, hrana odlična..Mi smo bili prezadovoljni, tako da preporučujem svima koji traže restoran za svadbu da navrate u Ivić.

*prodaja*
04.06.2011., 21:20
Moram pohvaliti restoran Ivić u Sesvetama u kojemu sam prošli petak imala svadbu. Prostor je prekrasan, moderan, osoblje ljubazno, uslužno, hrana odlična..Mi smo bili prezadovoljni, tako da preporučujem svima koji traže restoran za svadbu da navrate u Ivić.

Bila sam nedavno, i stvarno izgeda jako lijepo :)

mi smo njih uzeli za catering :D

Daninoc
05.06.2011., 10:00
Zlocka, Barsana, hvala za komentare za Lobby. Javim i svoje dojmove :D

wedidol
05.06.2011., 12:39
Bili smo nedavno na jednoj svadbi na Sljemenu, Tomislavov dom. Bili smo ugodno iznenađeni i jelom, uslugom, prostorom a daleko najbolja od svega je atmosfera - vjenčanje u kapelici malo dalje od samog doma, sala kao vidikovac, naročito na večer kad padne mrak i kad dođe do izražaja ona tama i šuma okolo, u sali svjetla, band je imao super light-show i razne efekte..
Jedinstven doživljaj, preporučam kao nešto sasvim drugačije
Naročito jer je gornja terasa kraj same sale sasvim otvorena (što je odlično za pušače!) a i po vrućini...

POzz:top:

Zhuta
05.06.2011., 14:04
Bili smo nedavno na jednoj svadbi na Sljemenu, Tomislavov dom. Bili smo ugodno iznenađeni i jelom, uslugom, prostorom a daleko najbolja od svega je atmosfera - vjenčanje u kapelici malo dalje od samog doma, sala kao vidikovac, naročito na večer kad padne mrak i kad dođe do izražaja ona tama i šuma okolo, u sali svjetla, band je imao super light-show i razne efekte..
Jedinstven doživljaj, preporučam kao nešto sasvim drugačije
Naročito jer je gornja terasa kraj same sale sasvim otvorena (što je odlično za pušače!) a i po vrućini...

POzz:top:

Naš frend se ženio tamo, nismo bili na svadbi, ali kaže da je bilo fenomenalno, da je baš poseban ugođaj, svuda okolo šuma i zelenilo
I mi smo razmišljalo o Tomislavcu ali tamo može do maksimum 80ljudi.

zlocka
05.06.2011., 15:20
i mi smo razmišljali, samo kaj bi ja umrla do gore po zavojima, a i stane malo ljudi pa je otpalo.

lardanys
07.06.2011., 13:52
Bok bok,
ispričavam se unaprijed što ovako uskacem usred razgovora o nečem drugom, ali ako bi vas molim vas mogla pitat par pitanja, planiranje svadbe izludi covjeka :)
imam veću svadbu sljedece godine, 6 mjesec nadam se :) za 250 ljudi, i procitala sam sta ste pisali vecinom, iako tu ima milijun stranica, mozda sam dosta i toga preskocila, nemam bas neki izbor za tako puno ljudi,pregledali smo onaj dio oko dubrave, sesveta i dugog sela jer je zarucnik od tamo, ali ja zivim na jarunu,paa ako netko mozda skriva neki biser za kojeg se jos nezna, znaci ne ono lido, pupa kod ljubice,antunovic i to, moze bit i put zapresica a da nije se - mi :) mislim opcenito u tom dijelu grada biloo šta, sve smo vec gledali i nekako niti jedan od tih par koje sam navela, nam nije sjeo...pa ako netko mozda zna nesto da mi preporuci, bilo bi vjecno zahvalna :)
i ispričavam još jednom što uskacem ovako nekulturno, al ovo organiziranje svadbe traje vec vise od 2 mjesec i polagano mi dode da se ubijem :)
zahvaljujem seeee :s:s:s

lina01
07.06.2011., 14:06
Bok bok,
ispričavam se unaprijed što ovako uskacem usred razgovora o nečem drugom, ali ako bi vas molim vas mogla pitat par pitanja, planiranje svadbe izludi covjeka :)
imam veću svadbu sljedece godine, 6 mjesec nadam se :) za 250 ljudi, i procitala sam sta ste pisali vecinom, iako tu ima milijun stranica, mozda sam dosta i toga preskocila, nemam bas neki izbor za tako puno ljudi,pregledali smo onaj dio oko dubrave, sesveta i dugog sela jer je zarucnik od tamo, ali ja zivim na jarunu,paa ako netko mozda skriva neki biser za kojeg se jos nezna, znaci ne ono lido, pupa kod ljubice,antunovic i to, moze bit i put zapresica a da nije se - mi :) mislim opcenito u tom dijelu grada biloo šta, sve smo vec gledali i nekako niti jedan od tih par koje sam navela, nam nije sjeo...pa ako netko mozda zna nesto da mi preporuci, bilo bi vjecno zahvalna :)
i ispričavam još jednom što uskacem ovako nekulturno, al ovo organiziranje svadbe traje vec vise od 2 mjesec i polagano mi dode da se ubijem :)
zahvaljujem seeee :s:s:s

Sala Kraljev vrh blizu Jakovlja.Predivan ambijent u prirodi, okruženo šumom.

lardanys
08.06.2011., 09:26
Nisam još opće cula za tu, izgleda mi baš zanimljivo, ići cu pogledat definitivno, hvala puno:s

LennaDU
08.06.2011., 09:55
Bila ja prije oko mjesec dana. Klopa korektna, cuga isto, prostor ok osim sto mi se nikako ne svidja sto je sala u L ili kako vec pa s vecine stolova ne vidis sve stolove... Dakle, sve vrlo korektno i profi al daleko od toga da me baca u trans :kava:

A količinski?

Daninoc
08.06.2011., 12:42
A količinski?

Kolicinski super, svi se najeli, neki se prejeli, gladan sumnjam da je itko ostao :)

Erin5
08.06.2011., 19:38
Zna li netko do koliko godina se smatra djetetom da se ne prijavljuje kao broj gosta u restoranu ??? :confused:

Amabel
08.06.2011., 19:47
Da se nadovezem na zadnji post i pitam kako prijavljujem fotografa i DJ? Za njih se isto placa puna cijena?

Erin5
08.06.2011., 19:50
Da se nadovezem na zadnji post i pitam kako prijavljujem fotografa i DJ? Za njih se isto placa puna cijena?
To da ! to znam i ja :D , misliš da neće jesti kad i svi:rofl:????

Amabel
08.06.2011., 19:52
Ne mislim da nece jesti :p Pretpostavljam da nece jesti i piti kao prosjecan gost jer ipak su tamo na "poslu". Ne zelim zvucati grubo no meni je glupost da restoran za njih naplacuje punu cijenu.

Erin5
08.06.2011., 19:56
Ne mislim da nece jesti :p Pretpostavljam da nece jesti i piti kao prosjecan gost jer ipak su tamo na "poslu". Ne zelim zvucati grubo no meni je glupost da restoran za njih naplacuje punu cijenu.
OOO jest će!!! Bar što sam do sad na svadbama vidjela, jedino možda neće popit :mig:

slavonka27
08.06.2011., 20:40
Zna li netko do koliko godina se smatra djetetom da se ne prijavljuje kao broj gosta u restoranu ??? :confused:

Moras provjeriti sa svojom salom jer recimo kod mene naplacuju punu cijenu za sve! Sto je meni koma jer imam 6 djece do 6 godina koji sigurno nece pojesti gotovo nista...

ana55
09.06.2011., 07:38
erin5, to ovisi od sale do sale. Mi recimo nismo plaćali do 6. g uopće, a od 6.-11. 50 % cijene (što mi je dosta smanjilo cijenu, jer smo imali 10 djece do 11 g.)
Amabel- za foto i muziku se plaća puna cijena, bar ja nisam čula drukčije. i mi smo za njih platili isto

bzzz
09.06.2011., 07:44

Ovisno o restoranu, kod nas do mislim 2-3 godine se nije plaćalo ništa, a do 10 godina se plaćalo pola cijene!

lylette
09.06.2011., 07:56

Kod nas je bilo do 5 godina djeca se ne računaju kao izjelice

P.S. tko nije bio u Slavoniji, u okolici Vukovara postoji sala za svatove Kamelija pa eto iz prve ruke prezadovoljni smo uslugom i veličinom sale itd.

angel2die4
09.06.2011., 15:38
Evo da se ja javim sa svojim dojmovima vezanim uz Lobby. Imali smo vjenčanje sada u subotu i imam same riječi hvale za restoran. Od kada smo se odlučili za Lobby, pa sve do samoga kraja, sve je bilo besprijekorno, komunikacija na nivou, uslužnost konobara na samom vrhuncu tako da sam toliko zadovoljna i definitivno su ispunili sva naša očekivanja.
Stvarno sam imala bezbroj zahtjeva, uvjeta i slično, doduše bila sam vrlo precizna u svojim željama, voditelj restorana je rekao da sam mu time samo olakšala posao, ali svaki moj zahtjev je bio ispunjen, nije bilo stvari oko koje se nismo mogli dogovoriti. Na svadbi nam je bilo 70 ljudi i prostor je bio idealno ispunjen. Sa restoranom smo dogovorili da nam manji dio terase ostave otvoren kako nam se pušači ne bi razbježali po cijeloj terasi tako da je taj dio funkcionirao odlično. Svadba je bila potpuno drugačija i nimalo tradicionalna za što je prostor kao savršen jer zaista nudi mnogo i toliko je poseban da sam znajući što me očekuje i na dan vlastitog vjenčanja bila oduševljena što sam upravo tamo!
Nama nije nimalo smetalo što je donji dio prostora raspoređen na dvije strane (kod tunela), dapače, podij je bio centar svega, a s obzirom da smo drugi dio večeri imali švedski stol ekipa se povezala i nitko se nije imao razloga osjećati "odsječenim". Mi smo imali sve same mlade ljude, samo malen broj starijih, ali nitko nije imao niti jednu pritužbu na niti jedan segment. Hrana je bila SAVRŠENA i ostalo nam je toliko da ju niti sljedeći dan nismo mogli pojesti, a imali smo 3o-tak ljudi!
Da ne duljim, sve je bilo na nivou i apsolutno preporučujem restoran ukoliko želite neklasičnu svadbu i dobar provod uz vrhunsku uslugu!:top:

Man_in_Black
14.06.2011., 12:32
Pozdrav ekipa, ima li tko od vas starješina ovdje na forumu kakvih iskustava s hotelom Kaj u Mariji Bistrici?
Zahvaljujem!

zlocka
14.06.2011., 15:08
heh. nisam bila tamo, samo mi je frendica pričala kak je bilo super. hrana fina, još su cure išle na wellness ako se ne varam tam. jedino je cijena dost velika po mom mišljenju jer ipak se radi o mariji bistrici.

kayla
14.06.2011., 23:48
Curke evo nasa svadba prosla;

Hotel Panorama prva liga!!

Prezadovoljna sam s njima, stvarno su nam izasli u susret i uljepsali svadbu....

olivera0
15.06.2011., 12:48
Cure ( i dečki, ako vas ima na ovoj temi ), ima li tko od vas kakvih iskustava sa svadbama u People's Ring sali?
Thx:mig:

Aurorica
15.06.2011., 19:28
Cure ( i dečki, ako vas ima na ovoj temi ), ima li tko od vas kakvih iskustava sa svadbama u People's Ring sali?
Thx:mig:

Ja nemam, ali ti mogu reći da smo bili jako zainteresirani no odgovorila nas je hrpa ljudi koji nemaju nimalo dobro mišljenje o tom retsaču...e sad..100 ljudi 100 ćudi

BettyBop
15.06.2011., 20:16
ja se udala (04.06) :mig:

Svadba je bila u Kissu, Klinča sela...
Drage moje- za svaku pohvalu, od ambijenta, do osoblja, sanitarija, hrane...
kaj da vam velim- ispunjavali su sve moje zahtjeve i sve hirove mojih gostiju, osoblje sa šefom sale Ivicom i gazdaricom Marijom na čelu rastura skroz:headbang::headbang::headbang:

Sve, al baš sve je bilo savršeno- nemrem nać niti jednu jedinu zamjerku. Ak ima kakvih pitanja, kontaktirajte me na pm, sad bum malo harala po forumu...

peachwoman
19.06.2011., 23:19
molim iskustva friških mladenki koje su imale vjenčanje u Trajbar-u,
Bon Apetit-u,Westin-u i Antunoviću, ja planiram 6 mj. 2013 :mig::D

zlocka
20.06.2011., 05:08
Hotel Lavica, Samobor: mi smo prezadovoljni. Catering na terasi, uredjeni barski stolovi, puno mjesta. Wci novi. Sala uredjena super. Kombinirala diplomat stolove sa okruglima,na kraju su mi diplomatski bili puno ljepsi. Hrana? Prefina. Neki bili ranije u lavici pa rekli da nije bila tako dobra kao sad. Stvarno sve je bilo ukusno za prste polizat od juhe,tjestenine,glavnog jela,gulasa,janjetine i odojka... Nazalost,hladno predjelo nismo probali. Konobari za 10/10 . Dobili sobu i jos poklon od njih. To sve za 40E po osobi.

Daninoc
20.06.2011., 20:27
Prošlo je i moje vjenčanje pa da da podijelim iskustva s restoranom Lobby. Mi smo prezadovoljni. Od početka dogovora je suvlasnik Zdravko bio izrazito zainteresiran, otvoren za naše ideje, korektan i uslužan.
Na svadbi je bilo 95 ljudi, od čega 15 starijih (roditelji, rođaci), a ostalo naši prijatelji. Roditelji su sjedili dolje, za jednim većim diplomat stolom i konobari su ih posluživali, a mi ostali smo sjedili gore na galeriji i imali smo švedski stol. Restoran ima prekrasne nove smeđe stolice i mi nismo uzeli navlake što se pokazalo odličnim jer su stolice puno ljepše bez navlaka, a izgledaju sasvim dovoljno svečano.
Kako smo i planirali, na galeriji se boravilo samo tijekom jela, a veliku većinu vremena je galerija bila prazna jer smo svi mi bili ili na plesnom podiju ili na prekrasnoj terasi (krov se miče na daljinski, noć je bila prekrasna pa se vidjelo nebo, povjetarac je lagano puhao pa je vani bilo vrlo ugodno...). Stol za roditelje je bio iza 'japanskog vrta', što je zapravo dvostruko staklo između kojega je kao nekakav mali vrt, ali ono što je kod toga odlično je to što su roditelji (za koje smo znali da se neće micati sa stola osim možda do terase) vidjeli sve što se događa na podiju i na terasi, a pošto su bili iza tog dvostrukog stakla bili su malo zvučno izlolirani pa su mogli pričati. Ispred tog japanskog vrta su bile postavljene niske launge fotelje i niski stolići što je također bio pun pogodak jer su se ljudi mogli tamo malo zavaliti, popričati, nasloniti se, bez da idu gore na galeriju.
Konobari su bili stvarno vrlo uslužni, nenametljivi, profesionalni, ma za svaku pohvalu. Tko god da je nešto naručio bilo od konobara bilo na velikom šanku u prizemlju, konobari bi odmah poletili da ga usluže. Kava se mogla uzeti bilo kad što je također bilo dobro prihvaćeno. Suvlasnik i voditelj restorana Zdravko je bio tamo čitavo vrijeme, do 6 ujutro kada smo otišli, sve sitnice je odmah rješavao, od spremanja poklona u svoj ured do micanja razbijene čaše s podija. Apsolutno za svaku pohvalu i preporuku za buduću suradnju!
Što se tiče hrane, mi ju baš i nismo puno probali :D ali su nam svi rekli da je bila odličnog okusa, stalno topla, ukusna, u ogromnim količinama. Hrpa toga što je ostalo su nam spakirali za ponijeti kući. Zadnje jelo je bio vinski gulaš, i to smo na sreću uzeli samo za 50 ljudi jer više nitko nije mogao jesti, ali sam zato ja pojela 2 puna tanjura i bio mi je odličan :lol:
Što se tiče cuge, mi smo uzeli skuplju varijantu pića u kojoj su uključene stvarno sve moguće domaće i strane žestice, bezalkoholna pića, i njihovo buteljirano vino - crni pinot od Belja i graševina od Belja). Crno vino je bilo odlično, puno ljudi nam ga je nahvalilo, dok je graševina bila ok za gemišt ali nije oduševila ako se pila čista.
Sve u svemu, za jednu modernu i neklasičnu svadbu, kakvu smo mi htjeli i dobili, restoran Lobby je po nama savršen izbor.

Tab
22.06.2011., 08:11
Mi smo kaparili hotel Martini u Sesvetama. Za 45 eur dobijemo hladno predjelo, juhu, glavno jelo, tortu, janjetina/odojak, čobanac, voda, sokovi, crno i bijelo vino, kava + dekoraciju na stolovima, presvlake za stolce i mašne. Trebamo u salu donjeti kolače, cvijeće za naš stol i kupiti ćemo nekoliko boca žestica jer želimo da se i one poslužuju čitavu noć. Navodno bi salu u kojoj smo mi trebali preurediti ove godine tako da će i ona lijepše izgledati. Uzeli smo salu na katu u koju stane 300 ljudi. Mi ćemo imati oko 200. Skroz sam zadovoljna. :s Hranu smo probali kada smo bili na jednim krstitkama i jako mi se sviđa. Sve mi je bilo fino, sve je na stol došlo toplo i stalno su nadopunjavali plate.

noemi3005
23.06.2011., 21:50
Ana samo da ti pozelim srecu :) mi smo danas bili u phoenixu na zadnjim dogovorima! nadam se da ce sve biti ok! uzivajte :) i naravno ocekujem izvjestaj drugi tjedan :P

McLaren111
27.06.2011., 15:51
S obzirom na početno planiranje svadbene svečanosti zanima me da li netko ima iskustva s tim hotelom. Kakva je usluga, kakve su cijene, isplati li se?

Svaki je odgovor, primjedba ili kritika dobrodošla.

Mayo
27.06.2011., 16:01
McLaren, upiši u tražilicu na ovoj temi International ili Internacional i dobit ćeš neka iskustva forumašica i forumaša :mig:

Anička
27.06.2011., 21:13
Ej ekipa, da i ja s vama podijelim svoje iskustvo.
Mi smo se vjenčali u 9. mjesecu prošle godine u Bistrou Dvojka u Kerestincu.
Ja imam samo riječi hvale! Hrana je bila PREfina, svi su hvalili kako je ukusno. I konobari (a to su 2 vlasnika i još jedan dečko) su uvijek bili tu, nikom ništa nije falilo, tanjuri puni, čaše pune cijelu noć.
Još smo mi donijeli svoj pršut i sir i žesticu stranu (imaju domaću žestu koja je uračunata u cijenu, a mi smo uzeli još jeger i balić) i nije bilo problema s tim. Ja sam večer prije nosila te stvari kod njih, još sam dala gazdi novce da plati tortu kad dođe i nije mu to bio nikakav problem.... :cerek:
Nama je cijena bila 43€, a kako je sad ne znam, ali kako god, isplati se pogledati salu, jako je lijepa, okrugli stolovi, super rasvjeta i sve je mrak!
Još u dogovorima smo pitali smijemo li se mi penjati na stolice, stolove i to i naravno odgovor je bio : Pa i ne baš. Ali kad se atmosfera usijala, bilo nas je posvuda i nitko ništa nije rekao...:D

Kad bih ponavljala svoje vjenčanje, sigurno bi to opet bilo u istoj sali. :mig:

Pioline
28.06.2011., 08:49
Cure, idem na razgovor/dogovor za salu za svadbu.
Možete mi ukazati na to koja bi sve pitanja trebala pitati?
O čemu trebam voditi računa?

Mayo
28.06.2011., 08:56
Pogledaj ovdje:
http://www.forum.hr/showthread.php?t=209941&page=9

Ana St-Zg
28.06.2011., 15:23
evo i naše vjenčanje je prošlo ovaj vikend i znam da noemi iščekuje izvješće pa...
ne znam kako da to objasnim osim da je sve bilo do u detalje savršeno!!!:top:
nemamo niti jednu moguću zamjerku na apsolutno ništa...
sve je bilo onako kako je dogovoreno, a čak su i sudjelovali u iznenađenju koje smo imali od gostiju...
hrana prefina, ostalo brdo toga za sutra dan (još to jedemo :rofl::lol:)
cuge koliko god je trebalo... kupili su boce i donosili čak i kad nisu bile skroz prazne...
"domaćica" je išla u petak kupiti ukrase kakve sam zamislila...
u subotu u 11 sam je zvala da moramo promjeniti raspored-rekla je da nema problema... bila je stalo negdje u prikrajku, obilazila roditelji i goste...
ma za svaku preporuku :cerek:
osoblje ljubazno maksimalno :top:
u jednom trenutku sam uzela bocu vina da si natočim i u trenu se stvorio konobar iza mene i "oteo" mi tu bocu i on natočio:cerek: to je ispao presmješno :lol::rofl:
baš planiramo ovaj tjedan kupiti neku sitnicu i odnijeti u znak zahvalnosti
noemi ne trebaš se uopće brinuti:top:

red_dwarf
29.06.2011., 23:34
Ana St-Zg koliko vas je izašla svadba u phoenix-u po stolici ako nije tajna, može i na pp

p.s. kolike svatove ste imali?

ibacic
01.07.2011., 10:54

odabiremo restoran pomalo...
do sad sam samo citala na internetu i gledala galerije.
matise mi je u uzem izboru, ali prije nego podjem tamo - moze mi netko reci kolika je cijena "stolca"? :)

i procitala sam par postova i svi spominju svedski stol - radije bih da si mi lijepo sjedimo i da nas konobari posluze...

matis mi je odlican i bas mi se svidja, iako vjerujem da bi dragi radije nesto "tradicionalnije"... heh ;)

Amabel
01.07.2011., 18:36
Mi smo imali svadbenu veceru za 50-ak osoba u Bon Appetitu i bilo je fantasticno. Restoran sam po sebi izgleda mrak, hrana je bila odlicna i u ogromnim kolicinama, konobari na nivou, gdin Bozo takodjer. Fantasticna stvar je terasa i na njoj smo na kraju svi bili i plesali i uglavnom unutra smo isli samo klopati.

cvita rad
03.07.2011., 09:54
Ciao, cure,
Jel bio tko na svadbi u restoranu Palfi u Zagrebackoj? Iskustva, dozivljaji?
Tnx

Aurorica
07.07.2011., 10:49
Okrugljak- mislim da to ime sve govori....zaista je sve bilo na nivou...od super usluge, vrhunske hrane, ma svega..ispunili su sve naše želje...jako ljubazni su bili...ma ono, nemam rječi zaista..ostalo nam je hrpetina hrane i sve su nam spremili za doma...i moram pohvalit njihovu slastičarku koja je napravila mrak mrak tortu:mig:
Jedina muka mi je bila kad sam vidjela račun na kraju priče...21000kn....ali eto, neću žalit, to smo htjeli, nemam nijednu primjedbu i opet bi isto izabrala da mogu:D

dinda83
07.07.2011., 10:52
Pa to je malo novaca...koliko ste gostiju imali? Ja računam oko 50.000 kn (s ručkom za dio gostiju, al svejedno)...:ne zna:

prda
07.07.2011., 10:57
Mi smo kaparili hotel Martini u Sesvetama. Za 45 eur dobijemo hladno predjelo, juhu, glavno jelo, tortu, janjetina/odojak, čobanac, voda, sokovi, crno i bijelo vino, kava + dekoraciju na stolovima, presvlake za stolce i mašne. Trebamo u salu donjeti kolače, cvijeće za naš stol i kupiti ćemo nekoliko boca žestica jer želimo da se i one poslužuju čitavu noć. Navodno bi salu u kojoj smo mi trebali preurediti ove godine tako da će i ona lijepše izgledati. Uzeli smo salu na katu u koju stane 300 ljudi. Mi ćemo imati oko 200. Skroz sam zadovoljna. :s Hranu smo probali kada smo bili na jednim krstitkama i jako mi se sviđa. Sve mi je bilo fino, sve je na stol došlo toplo i stalno su nadopunjavali plate.

Mi smo prošle godine u 6. mjesecu imali svadbu tamo i baš u toj gornjoj sali i moram reći da je sve bilo savršeno, niste pogriješili što ste se odlučili za Martini :top:

Aurorica
07.07.2011., 10:59
Pa to je malo novaca...koliko ste gostiju imali? Ja računam oko 50.000 kn (s ručkom za dio gostiju, al svejedno)...:ne zna:

Nas je bilo 15, s tim da su dečki iz fota i klape nisu jeli naš meni nego su iimali platu hladnoog predjela, juhu i platu roštilja...

dinda83
07.07.2011., 11:04
aha, ok onda...jer za neku veću svadbu bilo mi je nekako puno premalo...joj, to je super, taman vjenčanje. ja sam htjela 50ak ljudi, al to je samo uža familija mog dragog :(. Makar, stali smo na oko 100, nadam se da je to finalno...

Aurorica
07.07.2011., 11:13
aha, ok onda...jer za neku veću svadbu bilo mi je nekako puno premalo...joj, to je super, taman vjenčanje. ja sam htjela 50ak ljudi, al to je samo uža familija mog dragog :(. Makar, stali smo na oko 100, nadam se da je to finalno...

Uh...znam sve..uža familija, SAMO PRVO KOLJENO, mene i mog dragoh je 200 tinjak ljudi..oboje smo iz ogromnih obitelji...no mi smo sve otkantali, jer smo htjeli nešto malo i posebno i samo smo imali obitelj i kumove na vjenčanju, a u Crkvu nam je došlo dosta nama bliskih ljudi koji su u Zg...i sad kad je prošlo, opet bi sve pravila tako malo i slatko:rofl:

zlocka
07.07.2011., 11:20
to je samo restoran? uf, pola našeg za 140 ljudi. al ne treba žalit. ni mi ne žalimo za ničim jer smo imali onako kako smo htjeli, pa vjerujem i vi isto tako. sad uživat u bračnom životu bezbrižno :D

Aurorica
07.07.2011., 14:31
Baš tako... nije mi žao ničeg..znala sam što želim i da to nije 100 kn, i bitno je da smo zadovoljni nakon što je sve prošlo!:cerek:

drea_zg
13.07.2011., 12:02
Ne znam gdje točno postaviti ovaj topik pa najbolje ovdje valjda...

Dakle, drage udavače imam za preprodati datum
1000 eura kapare je dano, 1000 eura tražimo od nekog tko želi brzo organizirati vjenčanje na divan datum (subotu) 15.10.2011. na divnoj lokaciji dvorane Tomislav hotela Antunović u Španskom po cijeni od 62 eura stolac

Uz to možete dobiti i super popularan bend, mladi urbani XS

Molim sve zainteresirane na PM! Hvala!
Brzo pa nestalo, javite se :jumping:

tam
15.07.2011., 07:51
Već dugo nitko nije ništa napisao o restoranu Laguna u Sesvetskom Kraljevcu....
...mi smo tamo kaparili za 2012. , pa ako ima netko novijih iskustva lijepo molim da napiše..
Tnx

:)

cvita rad
15.07.2011., 07:58
Već dugo nitko nije ništa napisao o restoranu Laguna u Sesvetskom Kraljevcu....
...mi smo tamo kaparili za 2012. , pa ako ima netko novijih iskustva lijepo molim da napiše..
Tnx

Bili tamo prije 10ak dana, nažalost - oba datuma koja smo htjeli su već zauzeta. U posjeti smo bili pol sata prije nego su došli svatovi, obje su sale bile uređene, izgledale su fe-no-me-na-lno :D
Ljudi bili susretljivi, profesionalni.
Kad se budem udavala drugi put, rezervirat ću ih na vrijeme :lol:

tam
15.07.2011., 09:09
Bili tamo prije 10ak dana, nažalost - oba datuma koja smo htjeli su već zauzeta. U posjeti smo bili pol sata prije nego su došli svatovi, obje su sale bile uređene, izgledale su fe-no-me-na-lno :D
Ljudi bili susretljivi, profesionalni.
Kad se budem udavala drugi put, rezervirat ću ih na vrijeme :lol:

Super ! Mi smo bili prošlu subotu i tražili smo neki datum - bilo koji sljedeće proljeće , veli nama voditelj da je ostao samo 26.05. !! halo !? :confused:

Mi smo išli samo tek toliko vidjeti kako izgleda i kako stoje sa datumima .. nisam imala pojma da je takva navala ... i naravno, odmah smo si to rezervirali da ne bi bi bilo ... :top:

Jako dobro izgleda ... :cerek:

Jedino kaj me brine - mi smo u manjoj sali (imamo oko 200 gostiju) , a veća je već kaparena za ... nemam pojma koliko ljudi ... uglavnom, ne znam kakva je izolacija.
Čovjek s kojim smo razgovarali naravno da je napričao kaj god želiš čuti ... i da je izolacija super ... ali ... toliko sam stvari pročitali na forumu kaj se ljudima događalo ( ne mislim na konkretno na Lagunu) ...
Zaključak - više ne znam kome kaj mogu vjerovati ... :ne zna:

cvita rad
15.07.2011., 09:40
Eh, da, nama je ista stvar rečena, da je prva slobodna subota 26.05., a mi smo pošto poto htjeli travanj...
Što se tiče preklapanja muzike, najbolje bi bilo tamo otić i poslušat na svoje uši, s obzirom da se na forumima svašta može pročitati. Ili ako imaš nekog poznatog kome vjeruješ, njega pitat (iako se i tad može dogodit da čuješ svašta - 100 ljudi 100 ćudi :mig:
Al u svakom slučaju - ako ste već kaparili, teško da ćete se predomisliti jer se čuje muzika iz susjedne sale :)

tam
15.07.2011., 10:46
Eh, da, nama je ista stvar rečena, da je prva slobodna subota 26.05., a mi smo pošto poto htjeli travanj...
Što se tiče preklapanja muzike, najbolje bi bilo tamo otić i poslušat na svoje uši, s obzirom da se na forumima svašta može pročitati. Ili ako imaš nekog poznatog kome vjeruješ, njega pitat (iako se i tad može dogodit da čuješ svašta - 100 ljudi 100 ćudi :mig:
Al u svakom slučaju - ako ste već kaparili, teško da ćete se predomisliti jer se čuje muzika iz susjedne sale :)

Nisam sto posto ziher ...ali mi smo ti bili u Laguni ovu subotu (prije tjedan dana) i mislim da nam čovjek rekao da je ostao i 28.04. slobodan ...odnosno, netko je samo rezervirao taj datum bez kapare , pa ako ima još zainteresiranih on nazove te prve ljude, pa vidi sa njima ... :)

Mi smo dosta toga obišli, pa sam možda već i pobrkala datume, :eek: ali ako ti se tamo sviđa možda da nazoveš i provjeriš ... možda je netko odustao ... :ne zna:

Mayo
15.07.2011., 11:12
Cvita, a koji ste vi restoran onda kaparili?

cvita rad
15.07.2011., 13:40
Jest, jest, zaboravih - spominjao je čovjek i 28.04....Al je moj dragi htio il 14. ili 21. travnja (horoskopski bik do bola :mig:
Uglavnom, odlučili smo se za restoran palfi (na zagrebačkoj), za 14.04., i jako smo zadovoljni.. Tako i tako smo se dvoumili između ta dva mjesta :D

zlocka
15.07.2011., 15:47
ja osobno bi ipak izabrala lagunu bez obzira na datum :D
iako nisam bila nikad u palfiju.

cvita rad
15.07.2011., 15:55
ja osobno bi ipak izabrala lagunu bez obzira na datum :D
iako nisam bila nikad u palfiju.

Kao što rekoh - 100 ljudi, 100 ćudi :)

zlocka
15.07.2011., 16:05
istina. što vas je privuklo u palfi? cijena? blizina? jeste već bili tamo na svadbi?
koliko uopće bude gostiju?

iva4567
16.07.2011., 09:45
zloćka ja sam iz sesveta i nikad ne bi u lagunu jer je u podrumu, iznad nje je noćni klub s dječurlijom,a pokraj nje je konzum :(
da su se malo potrudili i napravili ulaz s druge strane mislim da bi privukli više ljudi uređenje je prekrasno, ali su me gore navedene stvari odvukle od nje..

cvita rad
16.07.2011., 10:22
istina. što vas je privuklo u palfi? cijena? blizina? jeste već bili tamo na svadbi?
koliko uopće bude gostiju?

Palfi je krasan restoran, ali nažalost jako je malo ljudi čulo za njega. Tamo izgubiš oslećaj da si u ZGu jer ima ogroman vrt s fontanom i životinjama :-) Interijer također prekrasan (za onog tko voli takva mjesta) - starinski štih, cigle, drvo :)))) Meni genijalno :)
Na svadbi tamo nismo bili, ali smo dobili preporuke i od ljudi koji su tamo bili na svadbi i koji su imali druge fešte (uglavnom ljudi organiziraju krstitke, krizme, pričesti jer je mjesto children friendly. Svi su tamo bili jako zadovoljni klopom, poseno su nahvalili janjetinu.
Dodatan plus je blizina (živim 10min autom od palfija), a i cijena.
Što se tiče Lagune, Iva je nabrojala sve minuse koje smo i mi primijetili. Da je Laguna na drugoj lokaciji (tj. da nema narodnjačku klub iznad), mislim da bi zbog interijera bili apsolutni hit.

cvita rad
16.07.2011., 10:34
A da ne bi bilo sve idealno u palfiju, moram ipak i minuse spomenut - radno vrijeme je do 5 ujutro, i wc-ima ne bi škodilo malo ulaganja (iako jesu čisti i mirišljavi, samo bi neke sitnice trebalo ušminkati) :)
Što se tiče gostiju, mislim da sve detaljno piše na njihovoj web stranici. U svakom slučaju, u veliku salu mislim da stane do cca 200 (kod nas će bit icca 140, pa je ta sala idealna). Čini mi se da imaju još dvije male sale, koju po potrebi otvaraju i spajaju s velikom :-)

zlocka
16.07.2011., 11:12
iste stvari su i mene odvukle od nje, ali sala je prekrasna, cijene su povoljne. da moram birat između gostionice i lagune, bila bi laguna. čak i neki restorani u zgbu koji imaju puno veće cijene su u lošijem stanju i s lošijom ponudom za svadbe.

edit: mi smo otkantali sve kaj nemaju lijepe wce, kod svake sale sam išla provjeravati. mi smo se malo duže vozili, ali nitko nije imao ni jedan prigovor ni na inventar hotela, ni na hranu, doček na terasi- svi su je hvalili , neki su i spavali na udobnim foteljama ispred sale :D

koja je razlika između restorana i gostionice, palfi se deklarira kao i jedno i drugo.

malaiva
19.07.2011., 16:27
iste stvari su i mene odvukle od nje, ali sala je prekrasna, cijene su povoljne. da moram birat između gostionice i lagune, bila bi laguna. čak i neki restorani u zgbu koji imaju puno veće cijene su u lošijem stanju i s lošijom ponudom za svadbe.

edit: mi smo otkantali sve kaj nemaju lijepe wce, kod svake sale sam išla provjeravati. mi smo se malo duže vozili, ali nitko nije imao ni jedan prigovor ni na inventar hotela, ni na hranu, doček na terasi- svi su je hvalili , neki su i spavali na udobnim foteljama ispred sale :D

koja je razlika između restorana i gostionice, palfi se deklarira kao i jedno i drugo.

Potpuno se slažem s tobom zloćka :cerek: I ja sam bila i Laguni i odmah me je odbilo to što je u podrumu i što kad se spusti dole do sale jako malo mjesta ima ispred ulaza u salu, ali mi je sama sala definitivno PUNO lijepša od ove Palfi, iako sam ju vidjela samo na slikama... Ja bi i podrum pretrpila samo da je sala ljepša :cerek:

zlocka
19.07.2011., 16:35
zapravo, mi smo na našoj svadbi cijelo vrijeme plesali, nismo uopće bili vani, tak da smo i bili u podrumu ne bi nam bilo bitno :D
cure koje su imale svadbu u laguni su bile oduševljene, tak da je zbilja ne treba otpisati ovako kao što sam ja i neke druge cure, zato kaj je konzum iznad (wtf, antunović i zovko su na benzinskim postajama)..ili narodnjački klub koji se ne čuje...

miška
19.07.2011., 22:01
dajem sve pohvale Trajbaru, bila tamo i kao mladenka i kao gost, smatram da vrijedi svake kune :)

belarit
20.07.2011., 16:32
Vezano za Lagunu...sala je prekrasna, uvijeti i cijena super...mi smo kaparili za svibanj 2012., ali nažalost svadba se neće održati pa evo stavljam oglas da preprodajem datum...dali smo 500eura kapare, šteta bi bilo da kapara propadne a i tako tražen datum (vidim da je dosta ljudi zainteresirano za svibanj 2012 u laguni). Sve koje zanima više detalja, neka mi se jave na pm.

p.s. za navedeni datum imamo kapareni bend i foto

ivonaaa
20.07.2011., 23:41
zapravo, mi smo na našoj svadbi cijelo vrijeme plesali, nismo uopće bili vani, tak da smo i bili u podrumu ne bi nam bilo bitno :D
cure koje su imale svadbu u laguni su bile oduševljene, tak da je zbilja ne treba otpisati ovako kao što sam ja i neke druge cure, zato kaj je konzum iznad (wtf, antunović i zovko su na benzinskim postajama)..ili narodnjački klub koji se ne čuje...

Istina, mislim da gledamo na previše stvari (sitnica) koje na taj dan vjerojatno uopće nebi ni primjetile nit bi nam smetale :)

dkedzo
23.07.2011., 04:54
Molim za pomoć..

Pošto sam bio poprilično aktivan (i produktivan) među plahtama :cerek: moram ubrzat planove vezane za vjenčanje tj moram pokušat sve dogovorit za 10 mjesec..

Mali mogući problem bi mogao biti u tome što mi je budući punac rekao da niti ne moram gledat sale ispod 400 - 500 ljudi pošto imaju jako veliku familiju (a i ja nebi imao ništa protiv derneka pošto se namjeravam ženit jednom u životu) tako da bi htio savjet odakle da krenem sa traženjem?
Radi se o području Zagreba..

U planu imam obići Bunčić, Ivić sesvete, Zovko, Phoenix, Antunović, neku dvoranu Ivana u Zelini (znači istoćni dio pošto je mlada otamo iako nije problem niti ako je u zapadnom).. E sad nastupate vi sa svojim prijedlozima!! :kava:

Hvala unaprijed

zlocka
23.07.2011., 07:39
Pogledaj dal prima antunovic,zovko,sala u rugvici,nisam ziher za hotele westin,porin i ostale

edit:

hotel porin do 250 osoba
hotel i do 300 mjesta
hotel international do 250 osoba
hotel zovko do 550 osoba
hotel antunović špansko, dvorana tomislav prima više od 350 ljudi (ne znam točno, piše na njihovom cjeniku)
hotel bunčić vrbovec do 650 osoba
apolonia http://www.apolonia-svadbe.hr/ do 450 ljudi
gastro globus do 1500 ljudi
restoran ćurak, rugvica, do 1000 ljudi

samo pazi, mi smo pozvali oko 220 ljudi, bilo ih je 140. sigurno će vam velika većina otkazat.

tam
25.07.2011., 10:11
Dioniz - Dugo selo - mislim da bi oni mogli imati mjesta u 10 mjesecu, ali primaju 350 ljudi tako da ne znam koliko ti je prihvatljivo to ... :ne zna:
I prihvatljivi su sa cijenama ...

Restoran Laguna Sesvetski Kraljevec - imaju salu i do 800 ljudi , prekrasno izgleda, ali tamo je gužva, pa ne znam sa datumima ..ali ako ne mora biti subota ziher ima mjesta. I za petak i nedjelju imaš 10% popusta za menu ...

evil_angel
25.07.2011., 10:35
Molim za pomoć..

Pošto sam bio poprilično aktivan (i produktivan) među plahtama :cerek: moram ubrzat planove vezane za vjenčanje tj moram pokušat sve dogovorit za 10 mjesec..

Mali mogući problem bi mogao biti u tome što mi je budući punac rekao da niti ne moram gledat sale ispod 400 - 500 ljudi pošto imaju jako veliku familiju (a i ja nebi imao ništa protiv derneka pošto se namjeravam ženit jednom u životu) tako da bi htio savjet odakle da krenem sa traženjem?

U planu imam obići Bunčić, Ivić sesvete, Zovko, Phoenix, Antunović, neku dvoranu Ivana u Zelini (znači istoćni dio pošto je mlada otamo iako nije problem niti ako je u zapadnom).. E sad nastupate vi sa svojim prijedlozima!! :kava:

Hvala unaprijed

Ivić ti prima do 400 ljudi, al to ti je sa ljudima smještenim u lounge baru i mislim da doslovno nit muha više ne stane tam. I mislim da ti nemaju više slobodnih dana u 10mjesecu, nekak mi je ostalo u sjećanju da su prije pola godine imali još samo 15.10. slobodan koji je sad već zauzet, al provjeri.

Francesca
25.07.2011., 16:52
Molim za pomoć..
Hvala unaprijed

Sator?

kukuc
25.07.2011., 19:27
Ako vam se da mi odgovoriti, da ne kopam, zna li tko kolika je cijena menija cateringa Kvatric za svadbu u restoranu Matis?

zlocka
25.07.2011., 19:31
probaj iskopat, netko je napisao da su cijene oko 60E tamo

dkedzo
25.07.2011., 19:36
Hvala na prijedlozima..
Kapario danas u Bunčiću (tamo sam oduvijek se htio oženit) salu Vinoteka za 1.10. po odličnoj cijeni tako da za sad sve ide po planu, čak i bolje od očekivanog!!

ketycaaa
12.08.2011., 21:49
ej ljudi, ovako...treba mi pomoć malo oko sale za svadu...dogodilo se neplanirano i ostala sam trudna i sad je hića :D razmišljam o Pinekovim dvorima i Trajbaru...pa sad me zanima cijena, usluga....i ostalo...a i da li se može recimo donjet svoja hrana a da je cuga njihova??? :confused: pomozite molim vas :s:s:s

morino
14.08.2011., 15:51
jer se može unajmit samo sala a dofurat svoj catering mislim na matis?

Aurorica
15.08.2011., 12:55
jer se može unajmit samo sala a dofurat svoj catering mislim na matis?

mislim da ne, jer i bit te sale je korištenje cateringa kvatrić koji je vlasnik Matisa

zlocka
19.08.2011., 08:30
ej ljudi, ovako...treba mi pomoć malo oko sale za svadu...dogodilo se neplanirano i ostala sam trudna i sad je hića :D razmišljam o Pinekovim dvorima i Trajbaru...pa sad me zanima cijena, usluga....i ostalo...a i da li se može recimo donjet svoja hrana a da je cuga njihova??? :confused: pomozite molim vas :s:s:s

najbolje ti je nazvat i pitat koji termini su ostali. onda o cijenama, vidjet što sve spada u to i na kraju odvagnut. ne znam kak se kreću cijene u pinekovim, možda su jeftiniji od trajbara.

karolinko
19.08.2011., 10:54
Ako vam se da mi odgovoriti, da ne kopam, zna li tko kolika je cijena menija cateringa Kvatric za svadbu u restoranu Matis?
Cijena po osobi za osnovni meni je 58 € ako želiš doček gostiju u vani (zelenilo, bazen-vodoskok) onda ti je to još + 30 kn po osobi... Imam kompletni meni i ponudu pa ako nekog zanima mogu mu poslat na mail, bila sam tamo oko dogovora za svoju svadbu!
E da dosta toga ti je uključeno u tu cijenu i dosta kvalitetno, a o opremi samog prostora neću ni pričat-san snova :s

diosa
19.08.2011., 11:54
Od koje dobi se za dijete plaća stolac u restoranu? Starije od godinu dana ili starije od dvije godine?

Mayo
19.08.2011., 12:14
Diosa, ako će dijete sjediti samostalno onda trebate platiti stolac za njega, ako će biti roditeljima u krilu ili u kolicima onda ne :mig:
Mi smo imali dvoje djece na svadbi, jedno od 1 godine za koje nismo platili i jedno od 7 godina kojem smo platili 50 posto od pune cijene.

zlocka
19.08.2011., 12:16
to ovisi od restorana do restorana
kod nas je npr besplatno do mislim 10g, ali onda oni naprave njima specijalan meni. nismo to tražili pa smo svu djecu platili punu cijenu. nije ih bilo puno na kraju, ali ionako smo svu tu hranu dobili za doma.

vvrraazziiccaa
19.08.2011., 22:36
Dali je neko možda bio na svadbi u restoranu Dunav u sv Križu Začrtju, ili u ktc u Zaboku???

Aurorica
22.08.2011., 13:49
Nama je ista cijena bila djeci i nama iako smo imali 2 mališana...ali koliko sam čula u dosta restorana je praksa da je manja cijena za klince

roga27
29.08.2011., 11:25
evo da se potužim :( iako je na dogovoru bilo naznaka da bi moglo ovak završiti... sad se i potvrdilo da restoran dobiva goste samo na temelju lokacije :kava:

prvo cijena .... za 42eur po stolici dobivaju se tri večere... ja sam jednu izbacila i nisam na računu dobila popust.... kad sam rekla kako to odgovor je bio da su u prvu večeru stavili pola ražnjića mesa po osobi pa je to kao cijena gulaša.... (nije istina. mi smo iz prve večere izbacili teletinu i tražili ražnjiće i vratinu u cijeni teletine i ne može mi reći da jedan komad vratine i pola pilećeg ražnjića vrijedi dvije porcije teletine!!!!!! i ja kupujem meso i znam kak mu se cijena kreće)

nitko nije nikad u dogovoru spomenuo 5 eur po stolu za montažu okruglog stola, što nam se ujutro samo našlo na računu?????

konobari su bili toliko nadrkani da sam poludila... kad mladenci za svojim stolom nisu imali leda i pića mogu misliti kako je bilo drugim gostima!!!

hrana na prvoj večeri je bila loša, janjetina i odojci su bili super pečeni...

ujutro su mi dali zmazane tanjure od kolača i stalak od torte!!! u kuhinji nije bilo nikog tko bi nam pospremio hranu već su moja sveki i mama to morale!!!

u svakom slučaju mene više neće vidjeti, a ja ću se potruditi da i drugi znaju!!!!! šteta da tako lijepi ambijent nema i dobru gastronomsku ponudu!!!!

zlocka
29.08.2011., 11:28
:eek: baš mi je žao

olivera0
31.08.2011., 14:23
Pitala sam nedavno, ali evo opet, u slučaju da netko ima nekih novih saznanja:
Iskustva sa svadbama u People's Rings sali?
Znam da se prije često mijenjala garnitura vlasnika,šefova,kuhara,konobara, no od voditelja svadbenih svečanosti u renomiranom hotelu u Zg ( ne bih radila reklamu, pa ni čovjeka dovodila u eventualnu nepriliku ) dobila sam jako dobre preporuke za People's. A mislim da mi takva osoba nema potrebu lagati. Vrbovao nas je da organiziramo svadbu u 'njegovom' hotelu, no ja sam sve hotele odmah u startu otpisala, jer sam željela malo intimniju atmosferu, pa nam je čovjek preporučio People's. I sam je potvrdio sve što se u tom restoranu prethodno dešavalo, no rekao je da su sada na jako dobrom nivou i da je usluga zaista kvalitetna.
Mi smo u Poeple's-u već kaparili salu za 12.mj, no mene i dalje pomalo muči to što od nikoga nisam mogla dobiti recenzije iz prve ruke. Svi su nešto čuli, a nitko nije bio :)
Što se ambijenta tiče, nama je daleko najljepši od svih restorana koje smo pregledali ( a pregledali smo ih dosta ) i imaju solidan menu.
Eto, ako netko nešto podrobnije zna, molim neka napiše.

:kava:

Ana St-Zg
01.09.2011., 06:15
evo, ako nekog zanima, nedavno sam dobila informaciju da u phoenixu ima neki novi meni koji košta 70 eura a u njega je uključeno sve. znači sva hrana, svo piće, cvjećarka (buket, dekoracija auta i sve ostalo) i fotograf (koji je meni bio -wedding projekt)...
jedino što je izmjenjen izgled sale pa nisam vidjela kako to po novom izgleda....

peachwoman
03.09.2011., 06:56
dajem sve pohvale Trajbaru, bila tamo i kao mladenka i kao gost, smatram da vrijedi svake kune :)

Za sad moj totalni favorit:cerek:
Jedino me muči smiještaj gostiju, jer mislim da cu ih imati dosta vanka Zagreba i iz inozemstva

miška
04.09.2011., 12:52
Za sad moj totalni favorit:cerek:
Jedino me muči smiještaj gostiju, jer mislim da cu ih imati dosta vanka Zagreba i iz inozemstva

Trajbar ima 5 soba, ako se ne varam + vaša..provjeri, ali slobodno pitaj i njih za smještaj u blizinu.. moja frendica je imala goste smještene u nekom gecu...to je navodno negdje blizu.

mucasta666
04.09.2011., 15:44
Sutra idemo kapariti mjesto di cemo se zabavljati :D sada su u igri Lido, Lobby i Klub knjizevnika. Da vas pitam koliki je iznos kapare? Nas ce biti svega 15-20 ne vise. Jel se placa 50% ili? Da me ne bi iznenadili vecim ciframa

Mayo
04.09.2011., 16:05
U restoranima obicno traze 10 posto.

mucasta666
05.09.2011., 13:28
samo 10% pa na nas 25 cijena po glavi je 70 eura ispada nekih 15 000 kn dakle dala bi svega 1 500 kn? Toje onda super! Mislila sma da je 50 %

Mayo
05.09.2011., 14:35
Da budeš 100% sigurna nazovi ih radije, da se ipak ne bi iznenadila... ne znam je li 10% iznos i kad je manji broj gostiju u pitanju :mig:

roga27
05.09.2011., 19:36
samo 10% pa na nas 25 cijena po glavi je 70 eura ispada nekih 15 000 kn dakle dala bi svega 1 500 kn? Toje onda super! Mislila sma da je 50 %

mi dok smo obilazili restorane svugdje su nam rekli 500 eur... ali dali su na 3 rate :)

e sad sve ovisi kad ti je svadba .... ali uvijek se možeš dogovoriti :) njima je bitno da daš nešto u znak dobre volje...

srkzzzr
05.09.2011., 23:23
Pozdrav kolege forumasi..

Trebam savjet jedan..

Draga i ja bi htjeli svadbu pod satorom. Koje su po vama win-win kombinacije?
Znaci, koja lokacija+koji catering ili vec neki postojeci restoran/sala/hotek/motel/anything koji sve to odjednom organiziraju?
Samo je uvjet da nas to ne ispadne ko Sv.Petra kajgana :))
Radi se o svadbi od 180-200 ljudi max , na podrucuju Zagreba (bilo gdje)..

Hvala ;)

zlocka
06.09.2011., 07:13
pogledaj ovdje
http://www.se-mi.hr/hr_site/vjencanja.php

Mayo
06.09.2011., 08:19
Vjenčanje pod šatorom je uvijek skuplje od onog u restoranu, jer tu je trošak i šatora, stolica, stolova, rasvjete... plus trošak jela, pića, konobara i sl.
Ne znam koliko je ta kajgana koštala Sv. Petra, ali mogli biste se iznenaditi cifrom ako već niste krenuli s raspitivanjem :)

Se-Mi je super izbor za tako nešto, ali nije u Zagrebu. No, ako vam nije problem da vam se gosti voze cca 25 minuta, onda svakako odite tamo pogledati. A kako sam sama imala svadbu tamo, slobodno pitajte za više detalja (mi nismo imali šator, ali lijepo je i u restoranu) :mig:

mucasta666
06.09.2011., 15:51
:503::503::503:
moje malo vjencanje od 20 ljudi im se ne isplati i nece nas u Klubu knjizevnika to kaj bi dala vise od 80 eur po glavi stanovnika ni bitno :504: Ono kao mogu rezervirat veceru obicnu petkom:Snajper:

dakle molim savjet vezano uz mjesto odrzavanja mikro slavlja i necu hotele nit van Zg-a.

Aurorica
06.09.2011., 17:09
moje malo vjencanje od 20 ljudi im se ne isplati i nece nas u Klubu knjizevnika to kaj bi dala vise od 80 eur po glavi stanovnika ni bitno :504: Ono kao mogu rezervirat veceru obicnu petkom:Snajper:

dakle molim savjet vezano uz mjesto odrzavanja mikro slavlja i necu hotele nit van Zg-a.

Nas je Klub primio ali uz uvjet da u drugoj prostoriji bude druga fešta...naravno da nismo pristali...

Marcelino, Puntijar, Okrugljak, Dubravkin put, ima divan mali restorančić ili dvorana u Sheratonu za 20ak osoba, Vinodol, Balon...nas su i u Lidu primili i odvojili bi kažu od ostalih gostiju....

Yorkshire
07.09.2011., 09:38

Hotel Palace pokušajte...?

roga27
07.09.2011., 13:04

http://www.zagreb-touristinfo.hr/?id=99&l=h&nav=nav7&gclid=CMGxh_qKi6sCFYK-zAodPkxYxQ

ovdje ti je popis većine restača u gradu... Ivica i Marica mi se čini kao romantično i bajkovito :)

didov san

lido...

stara vura - malo je bed kaj su u podrumu ali sviđa mi se ambijent :D

ugl... popis ti je tu pa ti sad vidi :cerek:

mucasta666
07.09.2011., 13:09
ma sva sma happy jer su poceli stizati ponude, za sada su u igri balon didov san i foša u zadru. Kada sam im spomenula cifru većina je rekla da za to dobijemo i slona koji pleše i da odlicnu ponudu mogu dati i za puno manje novce! Lido nikako da se javi, a tko nema vremena za mene nemam ni ja za njih :)

Aurorica
07.09.2011., 14:16
ma sva sma happy jer su poceli stizati ponude, za sada su u igri balon didov san i foša u zadru. Kada sam im spomenula cifru većina je rekla da za to dobijemo i slona koji pleše i da odlicnu ponudu mogu dati i za puno manje novce! Lido nikako da se javi, a tko nema vremena za mene nemam ni ja za njih :)

Naravno da je tako!
I meni je bilo jako teško naći restoran pogotovo jer sam htjela da ne budemo s ostalima... također sam gurman i htjela sam lijepu klopicu..i poseban ambijent jer sam užasna esteta ( što ponekad, tj.dosta često nije predmost)...i ne brini, sve na kraju bude za čistu peticu...btw. Didov san sigurno ima vrhunsku klopu....i ambijent mi je prekrasan...još uz to možeš birat gornji grad ili kajzerica :-) a za tu cijenu ima da jedeš cijeli dan i noć... mi smo platili cca 200 Eur po osobi večeru i ostalo je pola, ali je bilo cijelu noć i bilo je toliko fino da samo svi guštali...
Tako da:D

kyra_zg
07.09.2011., 14:17

Fosa je ppredivnnnaaa. Ja cu tamo imati svoju svadbu sljedece godine za 90-ak ljudi na terasi.

mucasta666
07.09.2011., 14:48
LOL mi isto iduce godine 22.9.2012 legaliziramo . Strasno susretljiv lik iz Fose. Nije mu bio problem ni daleki datum ni manji br gostiju. 200 eura ipak ne dam ;) jer i za ovu cifru dobijem sve sto zelim. Lido evo upravo posao ponudu za svega 250 kn po osobi dobij se jako fini riblji menu, no mi bi ipak digli malo standard i isli sigurno na 500-600 kn po glavi stanovnika.

kyra_zg
07.09.2011., 18:19
LOL mi isto iduce godine 22.9.2012 legaliziramo . Strasno susretljiv lik iz Fose. Nije mu bio problem ni daleki datum ni manji br gostiju. 200 eura ipak ne dam ;) jer i za ovu cifru dobijem sve sto zelim. Lido evo upravo posao ponudu za svega 250 kn po osobi dobij se jako fini riblji menu, no mi bi ipak digli malo standard i isli sigurno na 500-600 kn po glavi stanovnika.

Ma da, Damir je super. Nama cijena menija dodje (5 sljedova bez deserta koji, po mojoj zelji, sami nosimo i pica koje se posebno racuna) 395 kn. Mozda to je puno, ali meni je OK. Kad sam isla kod njega na razgovor, ocekivala san i punoo vecu cijenu. Niti jedan restoran mi uopce nije dolazia u obzir. Ambijent mi je superrr. Nama je svadba 26.05.2012.

Francesca
07.09.2011., 19:21
Nisam nikad bila u Fosi ali sa njima poslovno suradujemo i moram reci da je Damir jedna od ugodnijih osoba koje sam upoznala u ugostiteljskom biznisu :cerek:

zizuana
08.09.2011., 17:43

restoran apetit -(mislim da je u jurjevskoj) ! divan ambjent, terasa, parking ispred, prekrasan okoliš i mmmm odlična hrana. tamo mi je sestra imala svadbu, čini mi se 70 eura po osobi ali jele su se delicije. imala je oko 50 ljudi. meni osobno ambjent puno bolji od kluba književnika. provozaj se sa autom ili odite na ručak jedan dan da isprobate hranu.

Tarsis
08.09.2011., 23:02
Curke, kaj mislite kolke su šanse upecati dobar restač za 11-12 mjesec? Ove godine :)

Sve si nešto mislim da zima i nije baš nešto prebukirana, pa bi moglo biti slobodnog...makar i petak

padallo
08.09.2011., 23:11
Curke, kaj mislite kolke su šanse upecati dobar restač za 11-12 mjesec? Ove godine :)

Sve si nešto mislim da zima i nije baš nešto prebukirana, pa bi moglo biti slobodnog...makar i petak

mhm, čak i imate neke šanse :D prek zime dost popusti taj pritisak sa vjenčanjima, al zato kad krene :lol:

zfrknt
09.09.2011., 00:14

Ništ ne brini, 12 je napola prazan.
Ajde nazovi, mail-aj neke poznate pa ćeš vidjet. Kad to napraviš, napiši dojmove ovdje na forumu da vidim jesam li u pravu. :kava:

Tarsis
10.09.2011., 00:44
Ovih dana krećem u pohod, pa javim :mig: nadam se da neće biti problema...

Zparavo me više brine bend, jer želim taj jedan i nemam druge želje ni opcije...moram se pomoliti Bogu! :D

mafalda
10.09.2011., 17:33
Tarsis, mi smo uzeli 12. mjesec za vjenčanje prvenstveno zbog banda koji je tada slobodan.
Iz mojeg iskustva su ti restorani u 12. mjesecu slobodni. Prvi restoran u koji smo otišli na dogovor smo i kaparili zbog dobre preporuke, super menu-a i malo drugačijeg izgleda od ostalih. Željeli smo izbjeći tipičnu bijelu hotelsku salu.
Ako ti što treba, javi.

ana55
11.09.2011., 19:05
Tarsis,držim fige za bend ;) a mislim da vam restoran neće biti nikakav problem, slaba je sezona vjenčanja 11-3/4. mj ...

Tarsis
11.09.2011., 20:09
Hvala vam, sad mi je lakše! :mig:

Dragi se vraća s puta u utorak, pa u srijedu krećemo u pohod :D

Al kao što rekoh, trenutno me više brine hoće li naš bend koji želimo biti slobodan... od ova 3 restorana koja su u igri, vjerujem da će se naći termin, možda i više njih. Ali bend...hm...makar, pošto nije sezona svadbi tada, možda će i oni biti free :)

Držte fige!

ivchica
13.09.2011., 13:53
Drage forumašice, pozdrav, pridružujem se udavačama :D

Htjela bi sa dragim pogledati nekoliko sala pa ako znate što o svakoj u novije vrijeme(znači zadnjih mjesec dva) molila bi vas za komentar. Forum sam pročitala skroz i većinu sala stavila na popis na temelju iskustava
- divlje vode (u tu sam se salu nekako zaljubila :cerek:)
- pinekovi dvori
- restoran ivić
- bunčić vrbovec
- aguna elez
- phoenix sesvete
- zlatna medalja

Planiramo si 9mj iduće godine....

Hvala vam
I

roga27
13.09.2011., 15:00

Htjela bi sa dragim pogledati nekoliko sala pa ako znate što o svakoj u novije vrijeme(znači zadnjih mjesec dva) molila bi vas za komentar. Forum sam pročitala skroz i većinu sala stavila na popis na temelju iskustava
- pinekovi dvori
- restoran ivić
- bunčić vrbovec
- aguna elez
- phoenix sesvete
- zlatna medalja

Hvala vam
I

- divlje vode (u tu sam se salu nekako zaljubila :cerek:) sala možda Ok, ali hrana mi nije nešto... doduše nisam bila niakd tamo na svadbi
- bunčić vrbovec tamo def. ne...
- phoenix sesvete sala mi je prosječno niš posebna, klopa isto tako

ivchica
13.09.2011., 15:18
roga27, tnx!

Ma moramo sve vijdeti, ali divlje vode su mi favorit...

DaisyD
13.09.2011., 15:47

- pinekovi dvori
- restoran ivić
- bunčić vrbovec
- aguna elez
- phoenix sesvete
- zlatna medalja

Hvala vam
I

- divlje vode - bila pogledati, velik prostor, lijepo izgleda neuredjeno, vjerujem kad se uredi da je prekrasna, klopa odlična
- bunčić vrbovec - nisam bila ali preporučam Bunčić Dugo selo/Martin breg (nisam sigurna kud spada), više prekrasnih sala, klopa fenomenalna, bila na više svadbi tamo, i ručkova :)
- laguna elez - ništ posebno, izgleda u redu iako malo skučeno, bila na par ručkova, klopa ok
- phoenix sesvete - meni se osobno ne svidja ali im je klopa dobra

Ne znam koliko ljudi bi imala ali kad se već vrtiš u tom kvartu odi si pogledaj restoran Licitar, Tavernu Kraljevec i Antunovića u Sesv. Kraljevcu.

Ja sam već kaparila Tavernu za lipanj 2012. :cerek:

zlocka
13.09.2011., 21:53
bunčić vrbovec je bio super, ne znam kak je sad, čujem da ga prodaju :ne zna: to je sve rekla kazala, kao u dugovima su. ali sale prekrasne. restoran ivić je moderan, svi su zadovoljni koji su tamo imali, s njima se ne može fulati. cure koje su imale svadbe u laguni elez su isto jako zadovoljne. zlatna medalja se meni osobno ne sviđa, preskupa za ono što nudi. divlje vode :cerek: idealne za obred vani na otvroenom.

ivchica
14.09.2011., 08:14
Divlje vode :cerek: ali mislim da ću ih staviti u drugi plan zbog puta do tamo. Zbilja su mi predaleko...

Licitar ćemo isto pogledati, ugl sve te malo ljepše sale na relaciji sesvete-vrbovec...

A za Bunčić Dugo selo sam čula da su se jakooo pokvarili, da jednostavno više nisu kaj su nekad bili

Nekaj sam bila čula za Phoenix kao meni 70€ sa klopo, cvječarkom, fotografom? Još čekam da mi odgovore na mail, makar bi otišla tamo odmah u petak

ivchica
14.09.2011., 08:16
DaisyD, smijem pitati kolko ljudi mislite imati i kolko je cijena menia u taverni?
Gledala sam sad fotke sale na njihovj stranici lijepo izgleda. Jedino mi se podij čini malim

zlocka
14.09.2011., 08:24
podij je zbilja mali. mi smo ju gledali i dragom se to nije svidjelo. u gornju salu stane max 150 ljudi i to je već velika gužva (mi tražili za 120 na okrugle stolove i bilo bi tijesno). prije godinu dana. menijeve imaš na webu, sa cijenama, iako ne znam jesu li ih mjenjali, iste su kao i kad smo mi tražili.
frendica je bila tamo na svadbi kao gost i nije bila oduševljena, nije se imalo gdje plesat, a hrana joj je bila bez okusa. ok, možda se štogod promijenilo, treba otići na ručak pa vidjet.
ako baš gledaš na istočnom djelu grada, odi u lagunu elez, cure su stverno bile zadovoljne, sale su mi prekrasne, oni urede stolove, misli mda mladenci mogu i prespavat...

ivchica
14.09.2011., 08:27
ufff... onda Taverna otpada, mi ćemo max 180 (makar se iskreno nadamo da će barem 30 ljudi otkazati kada dobiju pozivnicu)

Plesni podiji mi mora biti veliki. Bila sam na nekoliko svadbi gdje sam se osječala ko da budu me pogazili. ne volim krkljance nikako

iva4567
14.09.2011., 08:39
Tavrerna Kraljevec ima skorz novu dvoranu od nedavno, čak je jedna od najljepših u sesvetama sada :cerek: pogledaj na face-u njihovom! i mislim da ona oko 250 ljudi može primiti!

A PHOENIX SESVETE bi ja na tvom mjestu odmah otpisala...evo bili smo kumovi nedavno tamo i ostali smo skroz razočarani njihovom "organizacijom", klimom koja se uopće ne može nazvati klima, voditeljom sale koji je meni osobno jako ljigav i nepristupačan (a došao je tamo prije 2 mjeseca da unaprijedi malo poslovanje)...a da ne pričam o tome kako su im od kad je sala rezervirana sve preuredili unutra i promijenili voditelja bez da je itko znao to! Stavili su krivi raspored stolova,prvo popodne pa je mlada to slučajno skužila i rekla da promjene, ali opet navečer nisu dobro napravili :503: i roditelji uopće nisu sjedili ni blizu mladenaca...konobar si povećalom morao tražit po sali, umjesto jane je bila neka voda vira, a iza toga su nam točili u bokale običnu iz pipe....i svašta nešto još, ali mi se ne da tu pisati pa može na PM ako želiš!

zlocka
14.09.2011., 08:44
nova sala? gledam na faceu pa nisu dostupne slike. probaj postati slike ako ih imaš dodane.

iva4567
14.09.2011., 08:46
nemam face na poslu pa ću pokušati naći kad dođem doma :)

ivchica
14.09.2011., 08:52
Imam ja :) evo linka: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.105684546196388.7779.100002645294935

Ovo jakoo lijepo izgleda