PDA

View Full Version : najpoznatiji nogometni potezi

Drums In The Deep
20.06.2003., 16:41
ali ne mislim na zabijanje golova ili asistencije,obrane i slično,mislim na proslave pogodaka i poteze koji nemaju veze s nogometnom igrom.

evo mojih nekoliko:
-šmrkanje korner linije robbiea fowlera nakon gola evertonu(to je napravio jer je prije te tekme trener evertona izjavio kako liverpool nema šanse i da od narkomana fowlera ne očekuje da presudi njegovom klubu.naravno,tekmu je dobio liverpool)
-kung fu cantona protiv crystal palacea.i naravno,njegova konferencija za tisak u kojem se spominju ribe i galebovi:D
-sviranje frule paula gascoignea nakon gola koji je zabio za glasgow rangerse protiv celtica
-bebetovo ljuljanje bebe nakon gola na svjetskom prvenstvu

Kiki
20.06.2003., 16:56
Ha ha...dobar si! :D :s

bluntman
20.06.2003., 17:33
Najgluplje proslave imaju igrači iz Primere: telefoniranje kopačkom, nazdravljanje..., a Laziovi mi idu jako na kua s onim plesom kečapom!:mad:
Fowler je pošmrkavši liniju i popušio oveću kaznu. Al isplatilo se...:D
A Ivkovićeva oklada da će Maradoni skinut penal na SP Italia 90??

Kiki
20.06.2003., 17:36
Ja mislim da cu ja pocet gledat nogomet ako je tako veselo kako vi kazete.
Jebo, nisam ni znala sto propustam.
:D

Drums In The Deep
20.06.2003., 17:44
snif,snif (http://perso.wanadoo.fr/narboni/fowler9.jpg)

Drums In The Deep
20.06.2003., 17:47
japanska buba,a-ca! (http://home.pacific.net.sg/~ongweesiong/kick.jpg)

Drums In The Deep
20.06.2003., 17:48
ninanana (http://news.bbc.co.uk/olmedia/1640000/images/_1641519_rockthebaby300.jpg)

Drums In The Deep
20.06.2003., 17:52
nisam našao kad gazza svira flautu,ali ima ova vokalna (http://www.lausd.k12.ca.us/Los_Angeles_HS/lahighsoccer/_borders/gazza.jpg) izvedba

Kiki
20.06.2003., 17:55
Ahaha...a tu sliku znam, kad mu je Vinnie Jones zgrabio jaja.
Joooj, ja cu se ubit,pa nogomet je super.:D

Drums In The Deep
20.06.2003., 18:03
a ima i ona fora kad se igrač drugome unese u facu nakon faula pa ovaj drugi začepi nos ili mahne rukom ko da tjera vonj.:D

a ko se sjeća kaj se dogodilo nekoliko sekundi nakon ovoga (http://image.guardian.co.uk/sys-images/Football/Pix/pictures/2002/05/23/Voller-toe.jpg) ?

Kiki
20.06.2003., 18:06
Ja ne znam, ajd daj reci nam.

Bak
20.06.2003., 18:09
Drums In The Deep kaže:
ali ne mislim na zabijanje golova ili asistencije,obrane i slično,mislim na proslave pogodaka i poteze koji nemaju veze s nogometnom igrom.

evo mojih nekoliko:
-šmrkanje korner linije robbiea fowlera nakon gola evertonu(to je napravio jer je prije te tekme trener evertona izjavio kako liverpool nema šanse i da od narkomana fowlera ne očekuje da presudi njegovom klubu.naravno,tekmu je dobio liverpool)

...i jos nesh sto se tice njega,namjerno promasivanje jedanaesterca koji je bio krivo dosudjen ...eeeeh moj omiljeni Liverpool koji ima fair-play igrace :D ..."You never walk alone"

-najludju frizuru mi je imao Kolumbijac Carlos Valderrama,a najupecatljivija mi je obrana nogom Camposa (on i njegove kricave boje):rolleyes:

Drums In The Deep
20.06.2003., 18:09
Kiki kaže:
Ja ne znam, ajd daj reci nam.

rijkaard(na slici lijevo,narandžasti dres) je probao kakvog je okusa njemačka slina.:D

Jeremijajooj
20.06.2003., 18:21
Na kojoj je utakmici Maradona,onako drogiran,se unio u kameru?
Poslije toga su ga i poceli i proganjati zbog droge.
Mozda je to ova slika (http://catalogo.depuebla.com/fotos-notas/MARADONA.jpg)

A dobar i glup potez je bio od starog Partizanovog golmana Petra Borote.Obranio je penal,i onda se s loptom u rukama usetao u gol po svoju kapu.Sudac je svirao gol.:bang:

bluntman
20.06.2003., 18:28
Jeremijajooj kaže:
A dobar i glup potez je bio od starog Partizanovog golmana Petra Borote.Obranio je penal,i onda se s loptom u rukama usetao u gol po svoju kapu.Sudac je svirao gol.:bang:
:D :D :D :D :D :D
A možda zbog toga golmani više ne nose kape?:D

Urpanus
20.06.2003., 22:28
Drums In The Deep kaže:

Apsolutno nenadjebivo. Smijao sam se pet dana.

Urpanus
20.06.2003., 22:32
Btw , jedan lokalni. Još u bivšoj državi , golman NK Iskre (došao nakon Ladićevog odlaska) mrtav pijan se dere - Moja , Moja! - lopta se jedva kotrlja po zemlji , on ide prema njoj saplete se , pada , lopta mu prolazi kroz noge i jedva se prevali preko gol crte , a on onako sa zemlje - E je`bga.

A sjetio sam se i još jednog. Scena kada dva igrača Kameruna , mislim na SP ili OI trče prema lopti , sudare se i svaki pada na svoju stranu dok protivnički igrač mirno uzima loptu.

Vanjushka
20.06.2003., 22:43
Ma najbolji je fol sto je Romario (mislim) prodao na jednoj utakmici kad je u punom trku sjurio se ka aut liniji a za njim dvojica protivnickih igraca... on je stao metar od linije, kao da nema inercije, a ova dvojica su zavrsila u reklamama.

Nisam siguran da li je to Romario.

bogeyman
21.06.2003., 13:45
Legendarni izljevi muške ljubavi – kad se igrači Atletica Esnaider i Kiko Narvaez zažvale u usta kad jedan od njih da gol…. Ili kad se jedan igrač (ne sjećam se baš koji) “poigra” sa family jewels gorespomenutog Valderrame.
Od onih “nogometnijih”…
- legendaran štos koji su izveli nekadašnji igrači Hajduka I.Šurjak i J.Jerković. Jedan od njih izvodi penal i umjesto da puca doda loptu ovome drugome. Golmanu ništa nije jasno, gleda prema sucu, a Jerković se ušeta u gol s loptom. Neobičan gol, ali skroz regularan. :top:
- kad je sadašnji vratar Energie Cotbus Piplica branio za Segestu u HNL: protivnički igrač izlazi sam na njega, nigdje nikoga uokolo, Piplica izlazi prema njemu i iz čistog mira napravi kolut unaprijed. Čovjek se skroz zbunio, pucao očajno…

robybaggio
21.06.2003., 23:55
-Dvojica antiglobalista ulijecu tijekom utakmice Barcelona-Real pred 110 tisuca ljudi i vezu se lisicama za stative gola.
-Realovi navijaci na utakmici Lige Prvaka 10 minuta prije pocetka slucajno strgali gol i utakmica odgodjena dok se ne stavi novi. Nazalost po gledatelje "najveci klub na svijetu" nema na stadionu rezervni gol vec ga nabavljaju iz svog trening-kampa. Utakmica umjesto u 20:45 pocinje oko 22:50, a i dan danas ovi iz Dortmunda tvrde da novi gol nije bio ispravan.
-Neka utakmica brazilskog prvenstva, napadac ide sam na golmana, iza gola fizioterapeut sredjuje jednog igraca. Fizioterapeut ulijece u teren i skida loptu sa gol linije. Opci kaos.
-Na SP 1994. sudac na utakmici Argentina-Nigerija pobrkao dvojicu crnaca i krivom dao zuti karton. Kasnije pravi krivac dobiva drugi, ali prvi zuti za koji treba biti iskljucen.
-David Seaman prima gol sa centra u zadnjoj minuti produzetaka finala Kupa Kupova Arsenal-Zaragoza. Ajme bruke....

Gianluca Vialli
22.06.2003., 00:07
Vanja oko panja kaže:
Ma najbolji je fol sto je Romario (mislim) prodao na jednoj utakmici kad je u punom trku sjurio se ka aut liniji a za njim dvojica protivnickih igraca... on je stao metar od linije, kao da nema inercije, a ova dvojica su zavrsila u reklamama.

Nisam siguran da li je to Romario.

Hm, ne znam...........meni se nekako čini da je to bio Edmundo........ali, ni ja nisam baš siguran............

Baklja
22.06.2003., 13:26
Jeremijajooj kaže:
Na kojoj je utakmici Maradona,onako drogiran,se unio u kameru?

Protiv Grčke (4:0).

Evo par kojih sam se sjetio, a da nije spomenuto:

Kad se lik slikao sa prvom momčadi Manchester Uniteda na Olimpia stadionu u Münchenu :)

Kad je sudac nogom udario nogometaša na nekoj utakmici u Aziji.. Plakao sam od smijeha :D

I malo poznato: Kad je video semafor na Maksimiru uhvatio navijača Newcastlea u krupnom planu u trenutku dok je ovaj kopao nos.. Prestrašno :D :D

Fleka
22.06.2003., 14:18
Baklja kaže:

Kad se lik slikao sa prvom momčadi Manchester Uniteda na Olimpia stadionu u Münchenu :)

Taj je isti tip nedavno skupio cijelu laznu momcad Masncestera i izasao na zagrijavanje.
vise o tome procitajte ovdje: Lažni igrač Manchestera ponovo napada (http://www.klik.hr/vijesti/2003/04/07/0002005.html)

Sandi
22.06.2003., 22:15
Baklja kaže:
legenda :s

Baklja
22.06.2003., 23:09
Jedan nogometni:

SP mladih u Nigeriji '99.
1/8 finala, Hrvatska - Brazil.
Penal Fabiana protiv Pletikose :s

bluntman
24.06.2003., 11:32
Baklja kaže:
Jedan nogometni:

SP mladih u Nigeriji '99.
1/8 finala, Hrvatska - Brazil.
Penal Fabiana protiv Pletikose :s
Objasni. Baš se i ne sjećam tog poteza.:confused:
Al zato se sjećam gola Nizozemaca do 21 Pletikosi s centra!:D

Kiki
24.06.2003., 16:28
Hmm...vidis, nu....i moj Brazilac se zvao Fabian. A jel taj vas zgodan ko onaj moj?

Baklja
24.06.2003., 17:36
bluntman kaže:
Objasni. Baš se i ne sjećam tog poteza.:confused:

Lik se lagano zaletio i prije samog udarca napravio trzaj i zamahnu lijevom rukom, a Stipe se refleksno istog trena bacio u lijevu stranu a Brazilac samo lagano udario loptu i KRENUO ZA NJOM.. (Da je htio mogo je komotno doć do gola prije nje..). Lopta je išla toliko lagano da je Stipe onako na podu u lijevom kutu mislio da je još može stići i trgnuo se na drugu stranu prema njoj ali koliko god je lagano išla (mislio sam da neće ni do gol crte doći) ipak je prešla gol crtu.. Stipe je ispao smiješan za nevjerovat..

Kasnije je Zvonimir Magdić Amigo napisao da je to potez koji je spasio suvremeni nogomet.

robybaggio
24.06.2003., 18:51
Gol stoljeca... izgleda da su menadzeri zapamtili taj turnir Pletikosi jer od tada ima problema sa prodajom. Mislim da se igrac zvao ne Fabiano, nekako drugacije.

Baklja
24.06.2003., 19:42
robybaggio kaže:
Gol stoljeca... izgleda da su menadzeri zapamtili taj turnir Pletikosi jer od tada ima problema sa prodajom. Mislim da se igrac zvao ne Fabiano, nekako drugacije.

Imaš pravo. Fernando Baiano se zvao :)

bluntman
25.06.2003., 18:35
Baklja kaže:
Lik se lagano zaletio i prije samog udarca napravio trzaj i zamahnu lijevom rukom, a Stipe se refleksno istog trena bacio u lijevu stranu a Brazilac samo lagano udario loptu i KRENUO ZA NJOM.. (Da je htio mogo je komotno doć do gola prije nje..). Lopta je išla toliko lagano da je Stipe onako na podu u lijevom kutu mislio da je još može stići i trgnuo se na drugu stranu prema njoj ali koliko god je lagano išla (mislio sam da neće ni do gol crte doći) ipak je prešla gol crtu.. Stipe je ispao smiješan za nevjerovat..

Kasnije je Zvonimir Magdić Amigo napisao da je to potez koji je spasio suvremeni nogomet.
A jesam neobavješten!:bonk:
A znči zato Stipe za Ajduk penale puca! Želi usavršiti penale, da može i on ponižavati golmane...:D

robybaggio
25.06.2003., 20:22
Baklja kaže:
Imaš pravo. Fernando Baiano se zvao :)
Na istoj utakmici Stipe je popio gol sa 20-ak metara u raslje od danasnjeg (mozda ne i sutrasnjeg...) frontmana PSG-a Ronaldinha.

Baklja
25.06.2003., 21:29
Dobro, nije sa 20 metara nego sa ruba šesnaesterca.. Ali lijep gol jako. Iz voleja isprve u rašlje.. Stipe nije mogao nikaj..

p.s. tad je Ronaldinho imao nadimak Ronaldo

milk
26.06.2003., 14:15
ej nezaboravno:

- kad je torcida nagovorila jozinovica da puca penal a ovaj se dao nagovoriti i pogodio ravno u sjever, 10 metara preko branke..usljedilo je skandiranje kao da je dao gol s centra...:s
..jozo je bio legenda

- a ono kad su na ulazu u parking hajduka stavili novu rampu a jos nisu podjelili kartice, a posljednji je dosao mate baturina i ne zna kako ce uc i nazove ekipu koja je vec u svlacionici i oni mu kazu da mora rec kako se zove i sta igra...a on otvori prozor od auta i vice u onaj aparat: "mate baturina...centarfor":s :s :s

spalevski
26.06.2003., 14:26
A kad je Zoran Mirkovic uhvatio Roberta Jarnija za jaja...

Baklja
26.06.2003., 16:22
milk kaže:
- a ono kad su na ulazu u parking hajduka stavili novu rampu a jos nisu podjelili kartice, a posljednji je dosao mate baturina i ne zna kako ce uc i nazove ekipu koja je vec u svlacionici i oni mu kazu da mora rec kako se zove i sta igra...a on otvori prozor od auta i vice u onaj aparat: "mate baturina...centarfor":s :s :s

:jumping: :jumping:

qkac
29.05.2009., 12:42

jel ima taj gol na youtubu

The Godfather
29.05.2009., 12:43
Diga si temu staru 6 godina. :s