PDA

View Full Version : Plastična operacija - grudi

Aussie-Gold
27.06.2006., 15:07
Ima li netko iskustva s plastičnom operacijom grudi? Možda preporuka doktora, koliko to boli, cijena, postoperativna njega, itd...

Zahvaljujem:)

bodul
27.06.2006., 21:59
A sto bi ti ?
Imas 1 viska ?
Prevelike su ti?
Asimetricne ?
Premale ?
Podizanje ?
Spustanje ?

Aussie-Gold
28.06.2006., 08:48
Ja bi veće. Sve u gabaritima, samo srednja žalost.... :o

A sto bi ti ?
Imas 1 viska ?
Prevelike su ti?
Asimetricne ?
Premale ?
Podizanje ?
Spustanje ?

frenchkiss
04.07.2006., 17:33
Ima li netko iskustva s plastičnom operacijom grudi? Možda preporuka doktora, koliko to boli, cijena, postoperativna njega, itd...

znam da je dr.ostojić odličan.
cijenu ne znam.
a kolko se sjećam iz iskustva svoje prijateljice-nije ju previše bolilo.

agnessa
04.07.2006., 18:46
Sorry, ali meni je to toooootalno bolesno.:bonk: :bonk: :bonk: Osim ako se ne radi o operaciji iz čisto zdravstvenih razloga.

Arslan
04.07.2006., 22:01
Pa onda govori za sebe agnessa, ocito cura zeli nesto sto tebi nije zelja, postuj razlike.

Piggy
04.07.2006., 22:34

Zar ne bi bilo bolje da staviš spužve u grudnjak i da prestaneš pričat nebuloze? :p

Emo§ion:D
04.07.2006., 22:42
A da vi nju prestate zezat sa svojim moralnim sranjima, odkantate od ovog topica jer je opće poznata stvar da je ŽK mjesto isfrustriranih,moralnih babetina, a ovdje na Zdravlju dopustite kompetentnim osobama da joj odgovore na pitanje jer ovakvim temi nedoraslim odgovorima samo potičete raspravu kakva je nadebelo u više navrata raspravljena na Ženskom podforumu.
Molim moderatore da urgiraju i omoguće djevojci da dobije odgovor i potrebne informacije:)
Ponavljam, ovdje se ne traži vaše mišljenje, već informacije:flop:

agnessa
05.07.2006., 07:03
Ovdje nitko nikoga ne "zeza" (kako si se izrazio/-la) ali za takve stvari (tipa cijena i sl. usluga)treba ipak otići u jednu od ordinacija i posavjetovati se sa stručnom osobom. Forum je ujedno mjesto gdje osobe slobodno mogu izraziti svoj stav i mišljenje a samo se osoba s kompleksom može time naći uvrijeđena. Nezadovoljstvo sa samim sobom i dijelovima tijela proizlazi prvenstveno iz glave;) a to je prvo što će joj i estetski kirurg reći-ukoliko je zaista stručan i kompletan kao takva osoba.:s

05.07.2006., 10:08
Ovdje nitko nikoga ne "zeza" (kako si se izrazio/-la) ali za takve stvari (tipa cijena i sl. usluga)treba ipak otići u jednu od ordinacija i posavjetovati se sa stručnom osobom. Forum je ujedno mjesto gdje osobe slobodno mogu izraziti svoj stav i mišljenje a samo se osoba s kompleksom može time naći uvrijeđena. Nezadovoljstvo sa samim sobom i dijelovima tijela proizlazi prvenstveno iz glave;) a to je prvo što će joj i estetski kirurg reći-ukoliko je zaista stručan i kompletan kao takva osoba.:s
Da, hoće, ali to uopće nije tvoj problem, možda joj je neugodno.
Ja sam recimo, strašno sramežljiva osoba i lakše mi je ako neke stvari se ne usudim pitati u RL, pitati ovdje na forumu.
Uostalom, podforum Zdravlje, je jedan podosta ozbiljan podforum, na kojem se često zna pronaći školovanih i kompetentnih osoba, te ne vidim razloga, da ako je ona postavila pitanje da se iz njega ide raditi cirkus.
Evo žao mi je ako sam malo preburno reagirala prema tebi jer vidim da si novija, ali malo me tvoja reakcija razljutila jer su takvi postovi svojstveni za Kokošinjac i sl. podforume gdje svaka malo ozbiljnija tema padne zbog kokošarenja određenih jediniki i na kraju se u moru stranica jedva razaznaju dva, tri mudra odgovora:mig:

snjoxi
05.07.2006., 10:22
odi kod glumicica, jedna frendica je nos operirala i zadovoljna je.
pa valjda lik zna i cice dobro prisarafit :zubo:

05.07.2006., 10:24
Evo, ja sam recimo čula da je par ljudi stvarno nezadovoljno s Glumičićem.
Jedna od njih je i Severina, te ona što vodi Zagrljaj ljepote, no, one su operirale usne:)

agnessa
05.07.2006., 10:42
""Da, hoće, ali to uopće nije tvoj problem, možda joj je neugodno.
Ja sam recimo, strašno sramežljiva osoba i lakše mi je ako neke stvari se ne usudim pitati u RL, pitati ovdje na forumu.
Uostalom, podforum Zdravlje, je jedan podosta ozbiljan podforum, na kojem se često zna pronaći školovanih i kompetentnih osoba, te ne vidim razloga, da ako je ona postavila pitanje da se iz njega ide raditi cirkus.
Evo žao mi je ako sam malo preburno reagirala prema tebi jer vidim da si novija, ali malo me tvoja reakcija razljutila jer su takvi postovi svojstveni za Kokošinjac i sl. podforume gdje svaka malo ozbiljnija tema padne zbog kokošarenja određenih jediniki i na kraju se u moru stranica jedva razaznaju dva, tri mudra odgovora""

Nisam nigdje rekla da je to "moj" problem(?!) Odakle samo vadiš te zaključke "pune iskustva" utemeljene na kvantitetu postova:confused: ???
Ako je i sramežljiva osoba (kako pretpostavljaš), ne znam kako će onda uopće ući u ordinaciju, odluči li učiniti zahvat sa grudima? :lol: Nisam još čula da se može najprije primiti anestezija...pa onda uđeš u ordinaciju (?!).
Nadalje, nitko nije radio cirkus od njena pitanja....cirkus je počeo ovim prepucavanjem.
Ne znam samo odakle ti taj rječnik tipa "kokošarenje", ukoliko govoriš o ozbiljnim postovima....Malo kontradiktorno ipak, zar ne?:brukica:

05.07.2006., 11:23
""Da, hoće, ali to uopće nije tvoj problem, možda joj je neugodno.
Evo žao mi je ako sam malo preburno reagirala prema tebi jer vidim da si novija, ali malo me tvoja reakcija razljutila jer su takvi postovi svojstveni za Kokošinjac i sl. podforume gdje svaka malo ozbiljnija tema padne zbog kokošarenja određenih jediniki i na kraju se u moru stranica jedva razaznaju dva, tri mudra odgovora""

Nisam nigdje rekla da je to "moj" problem(?!) Odakle samo vadiš te zaključke "pune iskustva" utemeljene na kvantitetu postova:confused: ???
Ako je i sramežljiva osoba (kako pretpostavljaš), ne znam kako će onda uopće ući u ordinaciju, odluči li učiniti zahvat sa grudima? :lol: Nisam još čula da se može najprije primiti anestezija...pa onda uđeš u ordinaciju (?!).
Nadalje, nitko nije radio cirkus od njena pitanja....cirkus je počeo ovim prepucavanjem.
Ne znam samo odakle ti taj rječnik tipa "kokošarenje", ukoliko govoriš o ozbiljnim postovima....Malo kontradiktorno ipak, zar ne?:brukica:

Kao što ti imaš pravo iznositi svoje veleumne postove i razmišljanja, tako i ona ima pravo postavljati pitanja koja ju zanimaju.
Vidim imaš ogromnog potencijala za podforum koji se nalazi malo više gore, pa daj molim te poštedi me svojih vrlih upisa i ne obraćaj mi se više.
Ujedno bih zamolila modove da pobrišu ovo glupo offtopićarenje i korisnicu agness upute na za nju savršen podforum, a ovdje se omogući prilika da djevojka dobije odgovor na svoja pitanja, bez nekakvih glupih upadica,
hvala.

agnessa
05.07.2006., 12:05
Nadam se da će ti zamolba biti odobrena. Ne ide ti baš verbalna komunikacija bez vrijeđanja...šteta.

Black Milk
05.07.2006., 15:31
joj agnessa de se malo skuliraj. Dobro ti kaze emosion. Djevojka uopce ne trazi tvoje misljeneje, ili neko moralno stajaliste nego joj trebaju korisne informacije. Joj kak mi ovaka prepucavanjea idu na zivce:flop:

nyla
05.07.2006., 16:20

Nemam direktno iskustvo jer nisam mogla iskeširat 5000 eura. Znam da tolko love moraš dat za podizanje. A ak hoćeš silikone uz to, ne košta te ništ više.
Sad kolko kužim ti bi samo umetke, silikone , kak hoćeš, za to ne znam kolka je cjena. Ja sam napisala mail Glumičiću i dobila odgovor drugi dan sa svim detaljima i sve kaj me zanimalo, cijena, postoperativni tok, smještaj i sve. Od Zambellija recimo nisam dobila odgovor i to mi je baš bilo neprofesionalno. OK ak je gospon dr. zauzet al valjda ima tajnicu il koga da odgovara na poštu.

čak sam našla čitavu listu estetskih kirurga u HR, pa možeš pokupit informacije na više mjesta.

Anson
05.07.2006., 17:18
evo ti par linkova:
http://www.toncic.net/plasticni_kirurg.html

http://www.barbel-plasticsurgery.hr/hr/glavna.html

cula sam za dr. Staneca koji radi u KB Dubrava da je jedan od najboljih i specijaliziran je samo za grudi

snjoxi
05.07.2006., 19:12
nemrem si zamislit da imam plastiku u cicama, iako nemam bujno poprsje... nek mi netko objasni taj protuprirodan nagon (bez uvrede vi kaj voli plasticnjake)... :rolleyes:

Naya
05.07.2006., 21:25
nemrem si zamislit da imam plastiku u cicama, iako nemam bujno poprsje... nek mi netko objasni taj protuprirodan nagon (bez uvrede vi kaj voli plasticnjake)... :rolleyes:

Po čemu si ti to svrstala u "protuprirodne" nagone?
To mi samo po sebi dođe ko oximoron.

Mrs.Solis
06.07.2006., 20:39
A sta je tu tako protuprirodno, pa onda se nemojte ni farbat, ni cupat obrve, ni depilirat, ni sminkat - ipak je prirodno "najbolje"!

Nisam isla na operaciju, ali nemam nista protiv toga.

ime hana
06.07.2006., 20:48
gledala sam na mtv neku žensku što je napravila takvu operaciju. Ako sam ikad i mislila napraviri takvo što ,njene muke su me definitivno od toga odgovorile. Na nekom show-u su ti pratili cijelu njenu operaciju i oporavak. Žena je doslovno umirala od bolova i imala je neke podljeve na sisama ,ko da ju je netko pretuko.Stvarno grozno. A i kad tad to moraš izvaditi, tako da ako to neko namijerava učiniti,to su 2 operacije. A ne možeš ni dojiti kad ih imaš,a tu je i opasnost operacije.....A gledala sam na tv da ti je cijena oko 10 000 kn, sad možda sam u krivu.

joujou
06.07.2006., 20:51
A ne možeš ni dojiti kad ih imaš.

netocno.. mozes bez problema dojiti

Mrs.Solis
07.07.2006., 08:47
Tako je, moze se dojit bez problema jer silikon ide ispod misica!

Megy
07.07.2006., 09:00
ja se isto spremam otici na plasticnu operaciju i to u Barbarel- :top: jer vjerujem dr., i jer znam da je on osobno popravljao greske Glumcica:confused: ili kako se vec zove....
a i osim toga, on je jedni u Hrv. izasao u javnost s pravom istinom o umecima za grudni kos,tj. silikonima i koliko se ja sjecam javno je prozvao nekoliko lijecnika zbog koristenja ileglanih silikonskih umetaka, a medju njima je bio gore prozvani Glumcic...
meni su svi u obitelji lijecnici i oni su takodjer potvrdili na je dr.Miroslav iz Barbarela jedan od rijetkih strucnjaka za takvo nesto...
Glumcic je samo razvikan, i nije on bas tako dobar...-djevojci je upropastio prsi-jer je krivo namjestio umetke, a ova jedna cura je isla na 10 operacija poslje njegove- upropastio joj je zivot- poslje 10 operacija jos ne izgleda kako bi trebala izgledati- tako da ne vjerujem bas lijecniku -poslje kojeg moras otici kod drugih da ispravljaju njegove greske...:rolleyes:
ja sam se odlucila za Barbarel -sigurno je sigurno!!!

iman
07.07.2006., 09:07
Moja je frendica kod Glumičića dizala cice i uopće joj nisu ispale simetrične. Za utjehu joj je nakon par mjeseci dao gratis brušenje ožiljaka. Sve to je platila 18 000kn i nako svega toga joj je rekao: eto, sad da tu još dođu silikoni... bilo bi super. Frajer ju je nagovarao da još stavi i silikone. Nemreš vjerovat

07.07.2006., 09:56
Ja sam isto čula sve neg o Glumičiću...
Pa dovoljno je da samo pogledamo ove naše celebritye i razmislimo da li nam se njegov rad sviđa:rigo:
Evo, ja ne znam puno o tim kirurzima niti koji je kao dobar, ali znam da ti je od svih tih ljudi u Zg njega najpametnije izbjegavat{nadam se da neće naletjeti na ovaj topic i tužit me za anti-reklamu:horor::rofl:}

Rock Star
07.07.2006., 10:00
A kaj ti silikoni traju cijeli život? Nemaju rok trajanja il tak nekaj?

07.07.2006., 10:04
Imaju rok trajanja.
Negdje sam čitala da traju oko 10 godina pa se mora mijenjati ili vaditi, tak nešto:misli:

Rock Star
07.07.2006., 10:09
Uf! Ne isplati se to... :flop:

07.07.2006., 10:19
Uf! Ne isplati se to... :flop:
To si i ja mislim:flop:
Osobi koja nema sponzora:rofl: i glavnu zanimaciju u životu-sebe i svoj izgled, teško da se isplati kemijati s tim silikonima.
Mislim, rok trajanja imaju sigurno, pa već tu postoji caka za još 3000ojra ili kolko već,a da ne govorim o mnoštvu problema koji se javljaju, sitnih, ali bitnih...
Treba sagledati situaciju kada se odlazi plastičnom kirurgu sa svih strana i dobro razmotriti i mane i vrline.
Recimo, ja nemam ništa protiv silikona, ali u mjeri, dakle CIganović, Seve, Anderson ekipa-njet, dapače, ako se dobro i prof naprave mogu biti zaista lijepi, samo je pitanje da li smo takvu ljepotu sa svim manama spremni izgurati:kava:

Rock Star
07.07.2006., 10:25
Ne bi ja to, ne da mi se cijeli život raditi za sise, da bi mi bile velike i okrugle. Je da im sad fali malo oblika, ali biti rob cijeli život "savršenstvu"... A-a!

07.07.2006., 10:29
Ne bi ja to, ne da mi se cijeli život raditi za sise, da bi mi bile velike i okrugle. Je da im sad fali malo oblika, ali biti rob cijeli život "savršenstvu"... A-a!
Pa da, ne bi niti ja.
Sve ovisi o tome što su ti želje i principi u životu.
Neki si recimo čitav život štede za kućicu u cvijeću, drugi za rolex, trećima je san snova, ne znam, proputovati svijet, a neki žele super-cice:zubo:..
Sve je to normalno i ok u granicama..:kava:

snjoxi
07.07.2006., 10:30
A sta je tu tako protuprirodno, pa onda se nemojte ni farbat, ni cupat obrve, ni depilirat, ni sminkat - ipak je prirodno "najbolje"!

Nisam isla na operaciju, ali nemam nista protiv toga.

nemam ni ja nis protiv operacija, ko voli nek izvoli.
al nemres mi rec da je isto stavit maskaru i ugradit strano tijelo u organizam.
:rolleyes:

Ona007
07.07.2006., 10:33
A da li netko zna sto se u biti radi kod smanjivanja grudi?
Rezhu ti i odstranjuju tkivo?

07.07.2006., 10:38
Smanjivanje grudi

Tijekom adolescencije (zrelog puberteta) dojke mogu prekomjerno narasti do

razmjera koji se u medicinskom riječniku naziva hipertrofijom. Prevelike

(hipertrofične) grudi mogu biti simetrične ili asimetrične, a sadrže povećani

volumen masnog ili žljezdanog tkiva. Važno je znati da hipertrofija grudi nije

patološka pojava, dakle nije bolest, ali može opterećivati ženu fizički i

psihički. Problemi poput osjećaja nelagode u komunikaciji s ljudima, utisnuća

na koži ramena od naramenica grudnjaka, pognuto držanje, smetnje od strane

kralježnice, pa čak i deformacija, mogu doseći takve razmjere da postoji

medicinska indikacija za korekcijom ovog inače estetskog nedostatka.

Danas je moguće operativnim zahvatom (redukcijska mamaplastika) smanjiti

veličinu grudi i postići vrlo dobar estetski rezultat, a preporuča se nakon

završenog rasta. Operacija se tradicionalno izvodi uz pomoć tzv. reza poput

sidra (obrnuti "T"). Uključuje smanjenje volumena žljezdanog i masnog

tkiva dojke te "prekrajanje" i odstranjenje suvišne kože. U određenim

slučajevima moguće je primijeniti samo okomiti rez.

Neposredan oporavak traje u prosjeku tjedan dana, a potpun povratak svim

životnim aktivnostima moguć je nakon dva do tri tjedna. Od posljedica valja

spomenuti jedino da laktacija (dojenje) može biti kompromitirana. Ipak,

navedeni potencijalni kronični zdravstveni i psihički problemi su daleko

značajniji i neugodniji od nemogućnosti dojenja.

Konačno, rezultat operacije je trajan i žene su u pravilu zadovoljne

rezultatom.

Nadam se da je dovoljno:mig:

Ona007
07.07.2006., 11:38
odlicna informacija, mada kad vidim koliko problema tu moze nastat ne bih to nikad napravila..
Ovo sa bolom u ledjima je tocno.. i pognutim drzanjem.. kad su me bolila ledja fizioterapeutica mi je rekla da je to zbog tezine grudi koje vuku naprijed.. savjetovala je jace stegnute grudnjake npr.. i to je pomoglo..

Aussie-Gold
07.07.2006., 14:42
:top: :top: Dakle, nisam ja mislila da bi ovo moje pitanje moglo izazvati ovakvu buru. To je prije svega moja želja i žao mi je ako to neki ne razumiju. Svatko od nas ima nešto što želi, ali kako znam da nemogu voziti BMW M6, neću niti razmišljati o tome, već o onome što želim, a dostupno mi je.

Ja sam to pitala jer svaki pregled kod bilo kojeg doktora košta 200 kn minimalno a ja stvarno nemam soma za sve "željene" razgovore, pa pitam ako ima tko kakav savjet.

Neću ulaziti u rad Glumičića jer je on prije svega jako dobar psiholog a ne kirurg, a to se ljudima sviđa.

Hvala emosion na podršci.... :top:

Agnessa ne osuđuj druge, jer bolje da neznamo za čim ti patiš.... :kiss:

Zjena
07.07.2006., 15:15
sise sa silikonima su mi:flop: i to se vidi iz aviona - radije neke male ali prirodne nego neke srednje sa silikonima a da ne spominjem one jumbo...Ne znam, po meni se na to mogu paliti samo oni sto su radili u mraku 6 mjeseci pa vidjeli sise...:s
Nemam nista protiv toga ali mislim da to nije lijepo za vidjeti - dapace, sise su ruznije:rofl:

Mrs.Solis
07.07.2006., 17:14
nemam ni ja nis protiv operacija, ko voli nek izvoli.
al nemres mi rec da je isto stavit maskaru i ugradit strano tijelo u organizam.

Pa 'ko kaze da je isto, ali glavni argument mnogima koji su protiv estetske kirurgije je - to nije prirodno, puno toga nije prirodno pa ipak radimo!

Uzmi npr. lece koje se koriste za korekciju vida - to je isto komad plastike i strano tijelo koje "stavljas" u oci, pa ipak mnogi ih ljudi koriste i olaksavaju im zivot.

To sto je neko protiv est. kir. je njihova stvar, ali argumenti su mi stvarno glupi - ukoliko iste te zene ne koriste nikakva dostignuca medicine, tehnike i kemije da bi izgledale ljepse!

Arslan
07.07.2006., 17:51
sise sa silikonima su mi:flop: i to se vidi iz aviona - radije neke male ali prirodne nego neke srednje sa silikonima a da ne spominjem one jumbo...Ne znam, po meni se na to mogu paliti samo oni sto su radili u mraku 6 mjeseci pa vidjeli sise...:s
Nemam nista protiv toga ali mislim da to nije lijepo za vidjeti - dapace, sise su ruznije:rofl:
Bas fino, onda tebi ne trebaju, ali nemoj ocekivati da svi djele tvoje misljenje. Neki se pale na "prave", neki na "velike", neki na "male", koliko ljudi toliko cudi. U principu muskarci vecinom vole "velike". Meni osobno bolje izgldaju sise koje stoje i kojih ima za vidit, nego neke smezurance vrecice sto vise na prsima, ili neke izbocine koje izgledaju kao kod muskarca koji se udebljao i nije vjezbao.

I prirodno nije uvijek bolje. Recimo da li je prirodno da zene nemaju dlakave noge nego se depiliraju ili briju? Da li je prirodno da zene nemaju dlake pod pazuhom? Da li je prirodno pobojati kosu? Je li prirodno oprati zube ili se istusirati svaki dan? Je li prirodno nositi cipele? Nije, ali nekog smrdljivog, pocupanog sa zadahom i polutrulim zubima tesko da ce itko shvatiti kao "prirodnog", vise kao "odvratnog".

Aussie-Gold
07.07.2006., 21:14

Pa, jel, danas ipak postoji brdo vrsta silikona (6 vrsta sa po 5 povrsta svaki - ono što ja znam) i mogu pouzdano reć da možeš imati sise kakve želiš a da nitko živ "iz aviona" to ne skuži.:top:

Uz to znam i da cijena određuje vijek trajanja istoimenih, tako da nije baš potrebno crnčiti cijeli život za jedne sise, a kako sam ja sama sebi sponzoruša (fala Bogu na školovanju i adekvatnom zaposlenju) i iznimno puno, mnogo i jako želim to, ovim putem tražim "pametne" savjete, a ne što se kome sviđa a što ne.

Fala na razumjevanju, :kiss:

snjoxi
07.07.2006., 22:04
Pa 'ko kaze da je isto, ali glavni argument mnogima koji su protiv estetske kirurgije je - to nije prirodno, puno toga nije prirodno pa ipak radimo!

Uzmi npr. lece koje se koriste za korekciju vida - to je isto komad plastike i strano tijelo koje "stavljas" u oci, pa ipak mnogi ih ljudi koriste i olaksavaju im zivot.

To sto je neko protiv est. kir. je njihova stvar, ali argumenti su mi stvarno glupi - ukoliko iste te zene ne koriste nikakva dostignuca medicine, tehnike i kemije da bi izgledale ljepse!

ja nisam protiv estetske kirurgije :) vec sam rekla
tko zna, mozda cu za 20 godina otic na zatezanje face ili podizanje cica, ali da mi ugradi plastiku u moje meso - to ne. no to je moj osobni stav.

isto tak ne mislim da je nosenje leca jednako kao da ti nasarafi plastiku u cice. lecu skines. ovo ces malo teze skinut. barem bez ponovne operacije :zubo:
a kaj se tek desi ako ti tijelo ne prihvati implantat?! ako ti oko lose reagira na lecu jednostavno ju skines i copis cvikse.
dakle - nije jednako.

Mrs.Solis
08.07.2006., 09:23
Aj molim te jos jednom procitaj sta sam napisala, vidim da tebi nikako nije jasno!

Ne govorim ni ja da je isto, nego da argument "TO NIJE PRIRODNO" ne stoji, ukoliko te iste djevojke prakticno ne spavaju pod drvetom i kupaju se u potoku i nose dabrovu kozu na sebi!
Halo!
Pa sve sto danas koristimo je dobrim dijelom umjetno, ali sluzi nam da si olaksamo zivot, da se bolje osjecamo i ne znam ni ja sta sve ne!

Jos ti jednom ponavljam, naravno da nije isto stavit maskaru ili lecu u oko kao i ugradit silikon, ali su i jedno i drugo i trece jednako neprirodni, samo sto ima ljudi koji ce najnormalnije stavit lece i koristit maskaru, a drugima predbacivat da im nesto nije prirodno!

Black Milk
08.07.2006., 15:36
Ma znas sta Aussie Girl! Ja ti dajem punu podrsku i svoje bih cice napumpala sutra sam da imam tolko para:rolleyes: . Moje su male, malecke i sad izgledaju i nekako "prazno" :rolleyes: a da ne govorim da apsolutno nestanu kad lezim na ledjima. I sad, najbolje da ne bih htjela imati dve socne lubenice ili dinje samo da imam novaca sutra bih isla pod noz:) . Sve najbolje i javi se sa rezultatima.:kiss:

agnessa
08.07.2006., 15:48
Agnessa ne osuđuj druge, jer bolje da neznamo za čim ti patiš.... :kiss:

Mogla si vrlo lako primjetiti da "patim" (kako ti to kažeš)od multiple skleroze. Nisam te mislila vrijeđati pojmom "bolesno" jer je za mene pojam bolesti nešto sasvim drugo od onog konteksta u kojem si ga ti shvatila. Jednostavno mi je bezveze da netko ide ugrađivati silikone i izgleda neprirodno.....stručna literatura i mišljenja se slažu da je pri tome problem ustvari u glavi, razlog je kompleks a ne stvarna potreba zahvata-pogotovo kada taj zahvat nije iz medicinskog razloga. No, whatever....ja ti samo zaista iskreno želim da se radi toga nikada ne pokaješ i ne stvoriš stvarne probleme. A ako vam se "uzdržava" kojekakve Glumičiće ....samo naprijed!:bonk: :bonk: :bonk:

snjoxi
08.07.2006., 17:29
tako je to, neki pate od bolesti, neimastine i sl dok je drugima problem kaj imaju male sise, pimpeke...
no dok ne dodje do ozbiljnijih stvari zbog kojih bi bila nesretna, Aussie i ja ti dajem podrsku da se plastificiras.

Piggy
08.07.2006., 20:38
A da vi nju prestate zezat sa svojim moralnim sranjima, odkantate od ovog topica jer je opće poznata stvar da je ŽK mjesto isfrustriranih,moralnih babetina, a ovdje na Zdravlju dopustite kompetentnim osobama da joj odgovore na pitanje jer ovakvim temi nedoraslim odgovorima samo potičete raspravu kakva je nadebelo u više navrata raspravljena na Ženskom podforumu.
Molim moderatore da urgiraju i omoguće djevojci da dobije odgovor i potrebne informacije:)
Ponavljam, ovdje se ne traži vaše mišljenje, već informacije:flop:

A ti si mi kao ono kompetentna?

joujou
08.07.2006., 20:41
a zasto ne bi bila? za dati informaciju koliko trebas biti kompetentan? :rolleyes:

b&luc
09.07.2006., 14:19
budi ponosna s tim što imaš

Aussie-Gold
09.07.2006., 19:25
Mogla si vrlo lako primjetiti da "patim" (kako ti to kažeš)od multiple skleroze. Nisam te mislila vrijeđati pojmom "bolesno" jer je za mene pojam bolesti nešto sasvim drugo od onog konteksta u kojem si ga ti shvatila. Jednostavno mi je bezveze da netko ide ugrađivati silikone i izgleda neprirodno.....stručna literatura i mišljenja se slažu da je pri tome problem ustvari u glavi, razlog je kompleks a ne stvarna potreba zahvata-pogotovo kada taj zahvat nije iz medicinskog razloga. No, whatever....ja ti samo zaista iskreno želim da se radi toga nikada ne pokaješ i ne stvoriš stvarne probleme. A ako vam se "uzdržava" kojekakve Glumičiće ....samo naprijed!:bonk: :bonk: :bonk:

Pod pojmom "patiš" sam mislila na neki od oblika želje kojih, vjerujem, imaš na izvoz (neovisno o bolesti jer ja neznam tko boluje od čega).

Ja ne želim uzdržavati kojekakve Glumičiće i zato pitam na sve strane da vidim ako možda ima tko kakav savjet ili iskustvo.

Ja se slažem da je problem u glavi, jer niti jedna "ravna" cura ne radi to zbog zdravstvenog razloga nego da bude više privlačna svom dečku ili potencijalnom dečku i da ju ne dotuku psihički sve one sisate tetke koje strše odasvud (internet, filmovi, tisak...) i koje su nametnule standarde. Pa stoga ti odi objašnjavat muškarcima da su sise Merlinke zakon ovog stoljeća, a da je Renata Sopek nešto umjetno i fuj, fuj, fuj (o da, i ona ima silikone).

Ja mislim da će one cure kojima je to važno, prije psihički dotuć sve bujno oko njih, nego ubit silikoni. Jednostavno cura koja je "skoro pa ravana" ne osjeća se lijepo i poželjno i zato to želi. Svaka čast ako curama nije važno kako izgledaju. Meni je i to će mi u svakom pogledu poboljšati moj život, a ako ništa drugo, imat ću bolje mišljenje o sebi.

I još nešto. Da vsm se mora staviti plastičan kuk u tijelo jer vam se vaš raspao, šta biste rekli doktoru u bolnici? Ono: Jok, ja sam protiv plastike..... ???:bang:

Svašta.... :rolleyes:

snjoxi
09.07.2006., 20:24
Jednostavno cura koja je "skoro pa ravana" ne osjeća se lijepo i poželjno i zato to želi. Svaka čast ako curama nije važno kako izgledaju. Meni je i to će mi u svakom pogledu poboljšati moj život, a ako ništa drugo, imat ću bolje mišljenje o sebi.

znam puno cura koje su "skoro pa ravne" i osjecaju se odlicno i pozeljno!
nose dekolte bez ikakvog srama, male uske izrezane topice bez grudnjaka ispod, i isto tak znam decke koji odvaljuju na to.
al to je ocito skvadra bez kompleksa.
zato, draga Aussie, ne globaliziraj nego iskreno priznaj da tvoj kompleks ipak samo tvoj..

snjoxi
09.07.2006., 20:27
I još nešto. Da vsm se mora staviti plastičan kuk u tijelo jer vam se vaš raspao, šta biste rekli doktoru u bolnici? Ono: Jok, ja sam protiv plastike..... ???:bang:

Svašta.... :rolleyes:

s obzirom da se slazes da je problem u glavi (oko ugradjivanja cica) nemes onda rec da ljudi koji imaju taj "problem u glavi" idu ugradljivat umjetni kuk.
neki su implantanti ipak tu iz zdravstvenih razloga :o

agnessa
09.07.2006., 20:34
s obzirom da se slazes da je problem u glavi (oko ugradjivanja cica) nemes onda rec da ljudi koji imaju taj "problem u glavi" idu ugradljivat umjetni kuk.
neki su implantanti ipak tu iz zdravstvenih razloga :o
Hvala snjoxi:s :s ...bar ne moram ponavljati ne znam koliko puta što sam ustvari mislila...Ne kaže se badave da svaki lonac ima svoj poklopac....Koliko će trajati ta veza s takvom osobom koja vidi samo velike sise?! :zubo:
No ok.....kužim da nekome nije bitno voli li te netko radi tebe same ili radi tvojih sisa:cice: ......s tog stajališta kužim to.

bodul
09.07.2006., 21:38
Kad cura ugradi silikone , za sadasnjeg decka , a par godina posli se rastanu iz xx razloga , a nakon par godina upozna novog decka , kojem se svidjaju male , onda ce izvaditi silikone , bar je to jednostavno.

agnessa
10.07.2006., 19:02
Kad cura ugradi silikone , za sadasnjeg decka , a par godina posli se rastanu iz xx razloga , a nakon par godina upozna novog decka , kojem se svidjaju male , onda ce izvaditi silikone , bar je to jednostavno.

:zubo: :zubo: :zubo: Got a point.......:top:

joujou
10.07.2006., 19:07

a kao ima malo mozga u glavi potrazit ce nekoga kome se ne mora tjelesno prilagodjavati

snjoxi
10.07.2006., 19:24
ja bi rado frajera koji bi bio spreman meni se tjelesno prilagodit :cerek:

emergence
11.07.2006., 11:16
day pustite zensku na miru..kaj gade vam se plasticne cice..ne dolazite na ovaj topik kokoške jedne i babuskare:rolleyes: :eek: nasle se prave da propovijedaju i popuju i osuđuju i iscuduju se.

aussie nadam se da ces naci dobrog doktora :top:
srećno

Rock Star
11.07.2006., 11:34
Al koja je fora s tom plastikom u sisama? Kaj se netko osjeća super i kad zna da ima plastiku, kak god da one lijepo i super stoje, idealne su veličine i sve to? Mada, ima i apsurdnijih stvari, tipa silikona u usnama, guzici... WTF?!

snjoxi
11.07.2006., 12:40
ne javlja nam se Aussie nista... mozda je na ugradnji :zubo:
nadam se da ce nam doci reci jel nasla pravog doktora s pravim cicama za sebe.

zeka peka ljudi, najte kaj zameriti.
a nasoj Aussie sam vec dala podrsku :)

nego, kaj mislite da se taj trend zaista prosiri i malo kod muskih?! zakaj bi si mi pumpale usta, sise i guzice ko da je to najsvakidasnjija stvar na svijetu - a oni nista!
ajmo decki na cupanje dlaka. skidanje sala i povecanje pimpeka!!! :cerek::cerek:

Rock Star
11.07.2006., 22:35
Povećani kurac... UŽAS!

Aussie-Gold
12.07.2006., 13:39
Odo ja djevojčice napraviti ono u što će vaši dječaci gledati i slinit....:cice: , a vi uživajte u svojim stavovima.... :rofl:

Tko zna, možda ih ohoho unovčim, jer kad su pare u pitanju, vrag sere na kup.... :E Nekako su me pare oduvijek voljele... :rofl: ...

A šta ćete, moj život je živi pakao. Prije 2 tjedna sam se znojila jer se nikako nisam mogla odlučiti za veličinu felgi i boju za novi auto, a sad se znojim jer nikako nemogu odabrat kirurga i kad jednom zatražim savjeti, vi me ovako rasplačete... :mama: .

Znojno je u tom paklu...

Uživajte vi meni i krenite s završnim pljuvanjem...:p

Završna riječ: Bogme vas ima frustriranih... Poslat ću Vam sliku svojih sisa kad budu finito... Ako ih vi ne želite gledati pokažite ih svojim dečkima pa javite šta kažu (ovo je za negacijsku ekipu.....) :rofl: :rofl: :rofl:

Rock Star
12.07.2006., 13:51
Bolje nikakvo, neg umjetno! :top:

hana
12.07.2006., 14:10
frendica od frenda je povecala svoje, dva tjedna nakon toga ni mogla disat od bolova i bila je sva zamotana (sise jel) a na kraju kad je sve finilo ih ponosno nosi ali i dalje nije zadovoljna jer su ispale malo premale

12.07.2006., 15:59
Ja bi ovo sve bannala:kava:
Cura dođe na Zdravlje i traži informacije, sjate se koke iz svog Kokošinjca i krenu s čerupanjem:s:s
Nek' radi što želi, šta vas dira, činjenica da si ne možete vi priuštiti, pa ajmo malo na moral ili pak jednostavno vam je dosadno, a ona nova korisnica?
A jeste babetine:flop:

Tamica
12.07.2006., 16:32
Evo, ja sam recimo čula da je par ljudi stvarno nezadovoljno s Glumičićem.
Jedna od njih je i Severina, te ona što vodi Zagrljaj ljepote, no, one su operirale usne:)

Koliko ja znam Severina nije operirala usne. Iste su kao kada je pocela pjevati. Operirala je samo nos i to jedno 3 puta.

12.07.2006., 16:44
Severina?:eek:
Pa jasno se vidi kao dan da je usta operirala..
To se vidi čak prije nosa:s:s

snjoxi
12.07.2006., 18:06
Povećani kurac... UŽAS!

povecani kurac je uzas, a povecane sise ili ćube nisu uzas :confused: :confused: :confused:

12.07.2006., 18:15
Pa gledajte ljudi, kako kome.Fala Bogu pa nismo svi isti, a ljepota i jest u raznolikosti, između ostalog i mišljenja.
Dakle, nekome je povećani ono wow:s, a nekome se gadi život na samu pomisao:s:s
Ajte, žemskinje, info na sunce ili biž'te:kiss:

Piggy
12.07.2006., 18:56
Koliko ja znam Severina nije operirala usne. Iste su kao kada je pocela pjevati. Operirala je samo nos i to jedno 3 puta.

Ako su tebi ono prirodne usne, JEBOTE kolika ti je dioptrija? Pa vidiš da ima usta kao pušačica k....! :eek:

Tamica
12.07.2006., 20:11
Severina?:eek:
Pa jasno se vidi kao dan da je usta operirala..
To se vidi čak prije nosa:s:s

Izgledaju mi nekako mekano, a trebale bi biti tvrde ako ih je operirala. A i Angelina Jolie ima velika usta i prirodna, jesu i njezina operirana?

12.07.2006., 20:34
Izgledaju mi nekako mekano, a trebale bi biti tvrde ako ih je operirala. A i Angelina Jolie ima velika usta i prirodna, jesu i njezina operirana?
:s:s

snjoxi
12.07.2006., 21:09
severinine su cube grozne, ali stvarno grozne. ne znam jel ih operirala ili nije (izgledaju definitivno kao umjetne) ali unistila se ako je.
vec joj se kuzi kak je ostarila, pa dobila neke neobicne bore oko ustiju, ko da joj se koza lica objesila, a usta i dalje stoje napumpana.
kaj vama tak ne zgleda?

snjoxi
12.07.2006., 21:14
Ja bi ovo sve bannala:kava:
Cura dođe na Zdravlje i traži informacije, sjate se koke iz svog Kokošinjca i krenu s čerupanjem:s:s
Nek' radi što želi, šta vas dira, činjenica da si ne možete vi priuštiti, pa ajmo malo na moral ili pak jednostavno vam je dosadno, a ona nova korisnica?
A jeste babetine:flop:

ja sam joj preporucila glumicica vec. moja jedna frendica je nos sredila kod njega, vec sam pisala. i vec sam par puta dala podrsku Aussie nek se izoperira.
pa mogu onda komentirat i zalagat se za ravnopravnost! :zubo:
hocemo i frajere pod noz, pa ista je stvar.
netko ne voli umjetne sise, netko ne voli umjetne pimpeke :cerek: :cerek:

bodul
12.07.2006., 22:22
Jos par savijeta za nasu djevojku.
Slikaj svoje sise i prije ugradnje silikona .
Sa metrom i iz svih kuteva .
Osiguraj se kod neke jake firme.
Neka ti taj plasticar potpise nekakav ugovor , sa nekim garancijama.

snjoxi
13.07.2006., 09:06
a curu smo uplasili nasim salama na njen racun pa je pobjegla.
a tko zna, mozda je stvarno nasla doktora pa je na operaciji :zubo:

bibobu
13.07.2006., 11:54
a curu smo uplasili nasim salama na njen racun pa je pobjegla.
a tko zna, mozda je stvarno nasla doktora pa je na operaciji :zubo:

Malo ti je poremecen nacin saljenja :flop:
Moras znati da nismo svi zajedno ovce cuvali.

Drito Konj
13.07.2006., 12:18
Ja sam totalno pro umjetnih sisa i svega kaj čini ljude te one oko njih sretnima. Jebala vas prirodno - neprirodno rasprava. Ugrađivanje sisa je jednako neprirodno ko vožnja tramvajem, automobilom, avionom, čupanje obrva i slična sranja s kojima nismo po defaultu rođeni. Jedina razlika je u tome kaj se ovdje zadire u fizički moment našeg tijela. I sad, plastični kuk je ok jer je operacija u igri poradi zdravlja?

Želite reć da psihičko zdravlje mećete u niži rang u odnosu na fizičko? Mislim, u krajnjoj liniji i kuk se ugrađuje zato da bi osoba mogla hodat, tj. funkcionirat kako treba. Ta ista osoba da ne može hodat bi bila jako nesretna i slična sranja. Zašto je toliko teško za skužit da netko može u istoj mjeri u kojoj je osoba sa sjebanim kukom isfrustrirana radi disfunkcionalnosti poradi nemogućnosti hodanja, bit isfrustriran estetskim nedostatkom kojeg smatra iznimno bitnim za sebe?

Na kraju se to svodi na istu stvar, ali u vašim glavicama to ne prolazi. Ako se osobi operacijom pomogne da hoda, to je ok. Ali ako se operacijom osobi pomogne da se bolje osjeća, to je kurac, jel? Jer koga uopće briga za emociju? Bitni su oni ožiljci koji se mogu okom vidjet i rukom popipat, predmnijevam...onda se može i razumijet. Kako u glavu osobe nezadovoljne estetskim izgledom ne može uć i vidjet kako se osjeća, a za osobu sjebanog kuka se može pretpostavit, radite veliku razliku tu.

Jedina stvar koja je bitna je, da li ući u rizik da operacija krivo krene "samo" da bi se osoba estetski korigirala tj. osjećala bolje sa sobom? A odgovor je jasan: da. Jer netko ko se ne osjeća sa sobom radi bilo koje stvari na sebi se ili mora mijenjat iz korijena ili učinit tu karakteristiku dobrom. Odgovor je više no jasan, dragi dežurni moralisti i zagovornici prirodih sranja. :)

snjoxi
13.07.2006., 13:46
drito konj, daj procitaj post od pocetka, vec je pisano - umjetni kuk vs umjetne sise i psihicke tegobe.
pa psihicki problemi nece nestat kad sise ugradi, nego kad poradi na sebi i svom stavu, egu, ili ako je potrebna zesca pomoc - ima strucnjaka za to.
ak je netko NESRETAN RADI MALIH SISA onda fakat ima veci psihicki problem.
ak to gledas kao korektivno kozmeticki zahvat, a ne po zivot i zdravlje vaznu operaciju ( sto ugradnja kuka svakako je) onda nema potrebe za dusevnim izlijecenjem, koje se, vec sam stoput rekla, tak i tak nece rijesit ugradnjom sisa.

a ti, duso, svoje ovce samo drzi u svom kraju, tu nam ne trebaju.

13.07.2006., 14:51
Opet ponavljam, ovo nije tema o moralu, niti o tome što je prirodno, što nije.
Molim vas još jednom, da se pridržavate teme i ne chatate o moralu kad takvih tema,a jednu poveću je i korisnica aola postavila ima na bacanje, tu se samo traže informacije.Koga briga što o operacijama mislim ja, ti ili netko 15-ti:mig:

Drito Konj
13.07.2006., 15:11
drito konj, daj procitaj post od pocetka, vec je pisano - umjetni kuk vs umjetne sise i psihicke tegobe.
pa psihicki problemi nece nestat kad sise ugradi, nego kad poradi na sebi i svom stavu, egu, ili ako je potrebna zesca pomoc - ima strucnjaka za to.
ak to gledas kao korektivno kozmeticki zahvat, a ne po zivot i zdravlje vaznu operaciju ( sto ugradnja kuka svakako je) onda nema potrebe za dusevnim izlijecenjem, koje se, vec sam stoput rekla, tak i tak nece rijesit ugradnjom sisa.

a ti, duso, svoje ovce samo drzi u svom kraju, tu nam ne trebaju.

Koka, ne radi se o psihičkim problemima. Ajmo ovako. Recimo debela si. I sad, osjećaš se loše radi toga, to je isti tip psihičkih tegoba. I vježbaš godinu dana ko pas i isklesaš se. Da li su psihičke "tegobe" ostale ili su nestale postizanjem cilja?

Enchantress
13.07.2006., 19:26

Ne mora značiti. Najbolja prijateljica mog bivšeg dečka je bila sasvim ravna - doslovno uopšte nije imala grudi. Išla je kod lekara i najpre su joj rekli da je to neki hormonalni poremećaj, lečili je raznim lekovima, ali nije pomoglo. Inače je slatka cura, visoka, ima vrlo lepo lice, duge noge, ali je strašno patila što nema grudi. Išla je uvek na skrovite plaže i kupala se u majici, bilo je stid da se svuče pred muškarcem i generalno je bila zbog toga nezadovoljna. I na kraju se odlučila na operaciju. Nije ugradila neke posebno velike grudi - mislim da je 3 u pitanju - ali od tada se naprosto preporodila. Kolika je njena sreća što sad može obući usku i dekoltovanu majicu, što se može svući u kupaći kostim, što se više ne stidi da se svuče pred dečkom! Inače je cura bila sasvim OK i pre te operacije, OK je i sad, samo je jednostavno srećnija. I ja je razumem. Mislim da bih i sama strašno patila da sam bila u njenoj situaciji i vrlo je moguće da bih odlučila što i ona. Jednostavno, nekome nešto smeta, nekome ne. Neko prihvata npr. da se ugoji 10 kg i sasvim mu je to u redu, a neko očajava i ne može sebe podneti sa viškom kilograma. Jednostavno - ljudi se razlikuju.
Inače, da budem u vezi sa temom ;), moram priznati da se grudi ove cure što se operisala ne razlikuju od običnih. Da je ne znam od ranije, ne bih nikad primetila da su veštačke. Ona kaže da se samo malo sa strane, ispod pazuha, osećaju silikoni, ali i to doslovno ako ih 'tražiš'.

kisikana
13.07.2006., 21:48
Hm, koliko sam čula od svojih muških prijatelja koji su imali čast pipati umjetne sise nijednom od njih se nije svidjelo. Ni ja ne bih voljela pipati umjetna muda. Što je neprirodno odbojno je. Ali tko voli nek izvoli.

*Domy*
13.07.2006., 21:51
........di ću veće od ovih,pa poletit ću..............:rofl:

unspeakable
13.07.2006., 21:56
Koka, ne radi se o psihičkim problemima. Ajmo ovako. Recimo debela si. I sad, osjećaš se loše radi toga, to je isti tip psihičkih tegoba. I vježbaš godinu dana ko pas i isklesaš se. Da li su psihičke "tegobe" ostale ili su nestale postizanjem cilja?

Ili odeš na liposukciju i utezanje, a kad se za nekoliko mjeseci opet udebljaš ajme čuda :zubo:

Uglavnom, ko se hoće umjetno nadograđivat nek izvoli al draži su mi ljudi koji riješe problem vježbajući godinu dana.

hana
13.07.2006., 22:02
ajde neka nam se postavljacica topica javi kad napravi nove sise... zanimaju me info o bolovima i slicnom, kao sta rekoh jedina koju ja znam da je to napravila je "umirala" od bola

14.07.2006., 11:10
Ja sam jednom gledala jednu pomalo retardiranu emisiju na MTVu ili VH1 gdje se mladi idu operirat kak bi izgledali kao slavni.
Uglavnom jedna cura je željela ličiti na Britney Spears, pa je operirala grudi i nos.
Ono što su nam pokazali je ona natečena u predjelu lica, umirala od boli, samo je ležala na leđima i donosili su joj obloge, to je trajalo navodno jedno tjedan dana, ali nakon toga je sve bilo ok i bila je zadovoljna svojim izgledom.
Za ljepotu se treba trpit;)

unspeakable
14.07.2006., 11:41
Bolesno :)

agnessa
14.07.2006., 13:31
Bolesno :)

:cerek: :cerek: :cerek:

Drito Konj
14.07.2006., 23:55
Ili odeš na liposukciju i utezanje, a kad se za nekoliko mjeseci opet udebljaš ajme čuda :zubo:

Uglavnom, ko se hoće umjetno nadograđivat nek izvoli al draži su mi ljudi koji riješe problem vježbajući godinu dana.

Nisi ti malo fulala ovdje? Il mi stvarno želiš reći da žene jednogodišnjim vježbanjem mogu povećat grudi sa 1 na 3 ili 4? :mig:

Nemoj kenjat, samo sam usporedio. Neke stvari se mogu sredit prirodnim putem, i te bi se tako sređivat i trebale. Neke druge ne mogu, i ja ne vidim di je problem sa sređivanjem na dostupne načine. Samo rekoh, "psihički problemi" djevojke s malim grudima, koja poseže za operacijom nisu ništa veći od "psihičkih problema" osobe koja je nezadovoljna tijelom, ali isto može isklesat prirodnim putem.

Zato prestanite kenjarit sa spikom da žene koje nisu zadovoljne sa prirodnim sisama imaju psihičkih tegoba.

unspeakable
15.07.2006., 00:23
Zato prestanite kenjarit sa spikom da žene koje nisu zadovoljne sa prirodnim sisama imaju psihičkih tegoba.

Nego kaj je nedostatak samopouzdanja zbog premalih sisa nego psihička tegoba?

Drito Konj
15.07.2006., 00:42
Nego kaj je nedostatak samopouzdanja zbog premalih sisa nego psihička tegoba?

A razlog za operaciju mora bit ISKLJUČIVO nedostatak samopouzdanja? Da odmah pretpostavim da svi koji upisuju raznorazne fizičke aktivnosti, teretanu, aerobike i slično pate od nedostatka samopouzdanja?

ambasadorica
15.07.2006., 00:58
sad bum se i ja uključila:zubo:

dakle,da netko ima antene umjesto ušiju il bob-rock-nos,svi bi odmah rekli odi,popravi to. i znam ih brdo koji su to napravili (prednjače ovi sa ušima).
meni nikak nije jasno zakaj se povećanje grudi odvaja od toga?
ja sam došla do zaključka da masa ljudi po defaultu misli da je takva žena površna,da oće sise-balone zato da bi si našla bogatog mužjaka itd. zakaj nitko to ne misli za ove kaj ravnaju noseve?

razlike između povećanja sisa i zatezanja ušiju nema. osjećaj je isti. nisi zadovoljan s nečime,a falabogu:s,može se popravit.

sve kaj se veli protiv plastike se može reć i protiv tetoviranja.
al se ne veli. a zakaj?

unspeakable
15.07.2006., 01:38
A razlog za operaciju mora bit ISKLJUČIVO nedostatak samopouzdanja? Da odmah pretpostavim da svi koji upisuju raznorazne fizičke aktivnosti, teretanu, aerobike i slično pate od nedostatka samopouzdanja?

Koji to drugi razlog može bit za nekog tko želi imat veće sise/usne ili manji nos? Ja se stvarno ne mogu sjetit.

Imaju problem u glavi. Debeli uglavnom imaju problem prije nego uopće postanu debeli. Zato bit nezadovoljan težinom i veličinom sisa nije jednako. Netko odluči problem riješit brzinski prečacem, netko vježbanjem (mozga), netko živi sjeban cijeli život. Mene uopće ne dira tko izabere kaj, njihova stvar. Moja je stvar smatrat jedan od tih načina boljim.

SaveAss
15.07.2006., 01:51
Mislim stvarno...toliko dugo su pojedinci na ovom forumu (kvantiteta postova svjedoči o tome), a sve što se meni čini je da se najviše voli skrenuti s teme i krenuti sa svađom (baš sam gledala malo po forumu - u prosjeku nakon 12 posta kreću neka prepucavanja)...:rolleyes:
Ja uopće nisam skužila da je ovdje netko pitao što se misli o plastici, već su se tražile informacije. Da je cura pitala: "U dvojbi sam - nož da ili ne" pa da ovi neki ovako raspravljaju, ali ona je tražila informaciju, a ne mišljenje o tome.
(Naravno, sad bi se mogao javiti neki biser i reći kako je ovo internet - otvoren je pristup svima i komentarima kako je koga volja:blabla: ...Samo jesu li pojedinci čuli ikada za bon ton na netu i za, nerijetko nepisana, pravila foruma? Npr. da se držimo teme, a umjesto da odvlačimo s teme koju je autor topica postavio, možemo otvoriti svoj topic i njega usmjeriti u pravcu koji želimo - u ovom slučaju to bi bilo "Što mislite o plastičnoj operaciji/silikonima, etc..." . Usput, tada će oni koji kasnije dođu na forum moći prelistati po starim naslovima...a kad dođu na ovaj, pitanje je hoće li se u šumi odgovora koji ne pripadaju ovdje, snaći, odnosno, pronaći odgovor...sigurno hoće, na kraju...ali zar stvarno treba listati strane i strane i strane ove teme da bi konačno pronašao odgovor, a samo zato što pojedinci ne znaju kako se u kojem trenutku ponašati....Nema smisla...)

(I da, ni ovaj moj odgovor nema veze s postavljenom temom...tako može biti izbrisan...Bilo bi zgodno da moderatori rade svoj posao kako treba.)

(Za autoricu posta: nemam pojma ništa o ovoj temi, došla sam tu samo zato što je bila zadnja pa sam je otvorila...Nadam se da si ipak dobila sve potrebne informacije)

Drito Konj
15.07.2006., 12:05
Koji to drugi razlog može bit za nekog tko želi imat veće sise/usne ili manji nos? Ja se stvarno ne mogu sjetit.

Imaju problem u glavi. Debeli uglavnom imaju problem prije nego uopće postanu debeli. Zato bit nezadovoljan težinom i veličinom sisa nije jednako. Netko odluči problem riješit brzinski prečacem, netko vježbanjem (mozga), netko živi sjeban cijeli život. Mene uopće ne dira tko izabere kaj, njihova stvar. Moja je stvar smatrat jedan od tih načina boljim.

Dobro, ti tu pričaš o alternativama kirurškom povećanju grudi. Ono, neki drugi način blabla...da čujem koje su te alternative? A i ovo je interesantno, da debeli ljudi imaju problem u glavi i prije nego postanu debeli. Netko dobije posao programera recimo, i mora 12 sati dnevno provodit za compom, to mu je posao, radi ga par godina. I zdeblja se. On je prije tog debljanja imao problem u glavi? Onda ga imaju i mršavi ljudi, ljudi sa čudnom kosom, ljudi tamnije puti...sve su to karakteristike, kojima se može i ne mora metnut negativni predznak. A u krajnjoj liniji, nosioc karakteristike je taj koji će skužit da li mu nešto odgovara ili ne.

Ne kužim s kim se ti boriš ovdje. Tebe jebe, te ne poštuješ ljude koji su se odlučili na korektivni zahvat. Zakaj? Kaj te toliko jebe u njihovom izboru? Fulala si ceo fudbal ovdje, postavljajuć se kao pravednica koja zna kaj je ok i dobro za druge ljude, te radeć površnu analizu OSOBA, baziranu na nekom znanju o dijelu njihovog životnog izbora. Da li s takvom predrasudom ulaziš u mišljenje o ljudima bazirano na isto tako površnim informacijama o njima, ali drugog tipa?

Ontopic, nemam pojma o plastičnim kirurzima, rado bih pomogao, al fakat nemam pojma. I kao što je SaveAss rekla, fakat je jadno i nepristojno biti toliko offtopic, ali jebiga, morao sam se javit i offtopičarit, jer tolika količina osuđujućih odgovora koji veze s temom nemaju je jebeno sramotna. Podsjeća me na temu na ŽK na kojoj je cura pitala gdje može napravit abortus, a sjatilo se more ubermoralnih krava koje su srale o tome kako je to ubojstvo. Curi je informacije dalo nas par. Prestrašno.

Natch
15.07.2006., 12:08
drito, pa di si ti :D
ot: mijesas kruske i jabuke :mig:
nisam citala topic, ali dal bi po tebi i samoubojici koji pita na koji nacin da se najefikasnije ubije trebalo dati objektivan savjet, bez komentara?

agnessa
15.07.2006., 12:27
nisam citala topic, ali dal bi po tebi i samoubojici koji pita na koji nacin da se najefikasnije ubije trebalo dati objektivan savjet, bez komentara?

Hiihiihihh.....ma moram se na sve ovo nasmijati......Ajme meni....:lol: :lol: :lol:

Drito Konj
15.07.2006., 12:34

:rofl: Daj natch, odi radi nekaj korisno, pleti tabletić il neš... :D

unspeakable
15.07.2006., 13:44
Dobro, ti tu pričaš o alternativama kirurškom povećanju grudi. Ono, neki drugi način blabla...da čujem koje su te alternative? A i ovo je interesantno, da debeli ljudi imaju problem u glavi i prije nego postanu debeli. Netko dobije posao programera recimo, i mora 12 sati dnevno provodit za compom, to mu je posao, radi ga par godina. I zdeblja se. On je prije tog debljanja imao problem u glavi? Onda ga imaju i mršavi ljudi, ljudi sa čudnom kosom, ljudi tamnije puti...sve su to karakteristike, kojima se može i ne mora metnut negativni predznak. A u krajnjoj liniji, nosioc karakteristike je taj koji će skužit da li mu nešto odgovara ili ne.

Ne kužim s kim se ti boriš ovdje. Tebe jebe, te ne poštuješ ljude koji su se odlučili na korektivni zahvat. Zakaj? Kaj te toliko jebe u njihovom izboru? Fulala si ceo fudbal ovdje, postavljajuć se kao pravednica koja zna kaj je ok i dobro za druge ljude, te radeć površnu analizu OSOBA, baziranu na nekom znanju o dijelu njihovog životnog izbora. Da li s takvom predrasudom ulaziš u mišljenje o ljudima bazirano na isto tako površnim informacijama o njima, ali drugog tipa?

Alternativa za kirurško povećanje grudi je sabrat se i shvatit da si ok i bez toga. Ako to ne možeš shvatit idi na operaciju. Bolje to nego cijeli život kmečat zbog malih sisa. Ali kmečanje zbog malih sisa je problem u glavi. Ne sviđaš se sebi jer misliš da se takav nećeš sviđat drugima. Nisam još čula za ženu koja je operirala sise kako bi mogla živjet na pustom otoku i uživat u ljepoti svojih novih sisa i mazati ih kokosovim mlijekom svako jutro i večer. Operirala ih je da može izać van i pokazat se drugima kak je sad lijepa.

I sve žene koje se briju i šminkaju isto to rade da bi bile lijepe drugima. Svi to radimo. Al razlika je kupit epilator i skinut dlake s nogu i otić na operaciju, bit pod anestezijom, rezana nožem. Ona riskira život da bi bila ljepša. Samo nek izvoli.

Programer se ne zdeblja jer sjedi 12 sati dnevno za kompom nego jer jede istu količinu i vrstu hrane kao i prije nego je počeo sjedit za kompom. I da, premršavi imaju problema u glavi ako ne jedu pa se ruše okolo.

S čudnom kosom se uglavnom rodiš, s tamnom bojom kože isto. Nisam još čula da se netko rodio kao debeli programer.

Ništa mene ne jebe kod ljudi koji se odluče na korektivan zahvat. Ali to ne mijenja činjenicu da mislim kak imaju problema u glavi :D Ako ga riješe operacijom super za njih. A kaj tebe jebe s mojim pravom da jedne postupke poštujem više, a druge manje?

Drito Konj
15.07.2006., 14:52
Alternativa za kirurško povećanje grudi je sabrat se i shvatit da si ok i bez toga. Ako to ne možeš shvatit idi na operaciju. Bolje to nego cijeli život kmečat zbog malih sisa. Ali kmečanje zbog malih sisa je problem u glavi. Ne sviđaš se sebi jer misliš da se takav nećeš sviđat drugima. Nisam još čula za ženu koja je operirala sise kako bi mogla živjet na pustom otoku i uživat u ljepoti svojih novih sisa i mazati ih kokosovim mlijekom svako jutro i večer. Operirala ih je da može izać van i pokazat se drugima kak je sad lijepa.

I sve žene koje se briju i šminkaju isto to rade da bi bile lijepe drugima. Svi to radimo. Al razlika je kupit epilator i skinut dlake s nogu i otić na operaciju, bit pod anestezijom, rezana nožem. Ona riskira život da bi bila ljepša. Samo nek izvoli.

Programer se ne zdeblja jer sjedi 12 sati dnevno za kompom nego jer jede istu količinu i vrstu hrane kao i prije nego je počeo sjedit za kompom. I da, premršavi imaju problema u glavi ako ne jedu pa se ruše okolo.

S čudnom kosom se uglavnom rodiš, s tamnom bojom kože isto. Nisam još čula da se netko rodio kao debeli programer.

Ništa mene ne jebe kod ljudi koji se odluče na korektivan zahvat. Ali to ne mijenja činjenicu da mislim kak imaju problema u glavi :D Ako ga riješe operacijom super za njih. A kaj tebe jebe s mojim pravom da jedne postupke poštujem više, a druge manje?

Dakle svi ljudi koji su nezadovoljni dijelom sebe i rado bi ga mijenjali su sjebani u glavi ako ne prihvate da su ok onako kako jesu?

Onda predlažem svima da odjebu dijetu, fizičku aktivnost, teretanu, napredovanje u životu u bilo kojem aspektu. Prestanite vježbat instrument, učit, napredovat. Ionako to činite samo da bi vam život bio bolji, te da biste se dopali ljudima.

Unspeakable, imaš problema sa sobom. :(

unspeakable
15.07.2006., 15:17
Dakle svi ljudi koji su nezadovoljni dijelom sebe i rado bi ga mijenjali su sjebani u glavi ako ne prihvate da su ok onako kako jesu?

Onda predlažem svima da odjebu dijetu, fizičku aktivnost, teretanu, napredovanje u životu u bilo kojem aspektu. Prestanite vježbat instrument, učit, napredovat. Ionako to činite samo da bi vam život bio bolji, te da biste se dopali ljudima.

Unspeakable, imaš problema sa sobom. :(

I onda ja miješam kruške i jabuke. Ti bome miješaš voće i povrće.

Na koji je način povećanje sisa u vezi sa željom da budeš fizički zdrav i iskoristiš svoje potencijale? Kako to konkretno žena s velikim umjetnim sisama živi bolje od žene s prirodno malim? :D

Drito Konj
15.07.2006., 15:23

Na koji je način povećanje sisa u vezi sa željom da budeš fizički zdrav i iskoristiš svoje potencijale? Kako to konkretno žena s velikim umjetnim sisama živi bolje od žene s prirodno malim? :D

Ako ta žena želi imat veće sise, osjećat će se bolje imajuć veće sise. Ne mora nužno bit iskompleksirana da bi to željela.

Puno ljudi koji nemaju novaca bi recimo rado imali puno novaca, što ne znači da su iskompleksirani zato kaj ih nemaju. Il da im neko ponudi masu para ovak, iz zajebancije trebaju reć "a, ne! to nije prirodno, ja to nisam zaradio". Aj ne seri. :D

unspeakable
15.07.2006., 15:42
Opet uspoređuješ različite stvari.

Da mi netko sad iz zajebancije da novaca mogla bi na more.

Da mi čudom božjim narastu sise mogla bi sve ko i do sad. :cerek:

Natch
15.07.2006., 19:41
sise su suvisan teret :mig:

Drito Konj
16.07.2006., 13:09
Opet uspoređuješ različite stvari.

Da mi netko sad iz zajebancije da novaca mogla bi na more.

Da mi čudom božjim narastu sise mogla bi sve ko i do sad. :cerek:

No, nekoj drugoj bi upravo te sise osigurale more. :cerek: Kužiš, sisatu će pozvat na more, a samo treba kupit sise. Ti moraš radit ko konj i sve spičkaš na more, a ne vratiš se većih sisa u zg. :zubo:

unspeakable
16.07.2006., 13:21
No, nekoj drugoj bi upravo te sise osigurale more. :cerek: Kužiš, sisatu će pozvat na more, a samo treba kupit sise. Ti moraš radit ko konj i sve spičkaš na more, a ne vratiš se većih sisa u zg. :zubo:

Pozvat će me i ne sisatu. Plus će mi ostat novac koji nisam spičkala na umjetne. :zubo:

alexxx
16.07.2006., 13:27

I sve žene koje se briju i šminkaju isto to rade da bi bile lijepe drugima. Svi to radimo. Al razlika je kupit epilator i skinut dlake s nogu i otić na operaciju, bit pod anestezijom, rezana nožem. Ona riskira život da bi bila ljepša. Samo nek izvoli.a ne postoje žene koje bi htjele bit SEBI lijepe, da bi bile SEBI lijepe?
a ne nekom drugome?
ja se i šminkam, i depiliram, jer je meni tako ljepše. jer imam doma ogledalo i volim kad mi se ono što vidim u njemu sviđa.
i ne vidim zašto netko ne bi mogao htjet imat lijepe sise zbog sebe, a ne da bi ih pokazivao po gradu.

unspeakable
16.07.2006., 13:35
a ne postoje žene koje bi htjele bit SEBI lijepe, da bi bile SEBI lijepe?
a ne nekom drugome?
ja se i šminkam, i depiliram, jer je meni tako ljepše. jer imam doma ogledalo i volim kad mi se ono što vidim u njemu sviđa.
i ne vidim zašto netko ne bi mogao htjet imat lijepe sise zbog sebe, a ne da bi ih pokazivao po gradu.

Ja se isto šminkam i depiliram jer je meni tako ljepše. :rofl: No dok sam bila klinka se nisam depilirala :confused: Ne znam kak mi se to promijenio pojam ljepote. Živimo u društvu u kojem živimo i njegova nas kultura oblikuje. Što si različitiji od svih oko sebe i idealnog tipa ljepote kulture u kojoj živiš to ti je "teže znat" što je tebi lijepo samo zbog tebe. Od kud se nekom samom od sebe javi ideja da su velike sise lijepe sise?

*_spike
16.07.2006., 14:00
Od kud se nekom samom od sebe javi ideja da su velike sise lijepe sise?
Upravo o tome sam pričao na onom topicu zašto žene ne znaju prepoznat lijepu ženu :rofl: ;)

unspeakable
16.07.2006., 14:01
Upravo o tome sam pričao na onom topicu zašto žene ne znaju prepoznat lijepu ženu :rofl:

Nemoj samo s tim počet jer se opet nećeš znat objasnit :D

*_spike
16.07.2006., 14:05
Nemoj samo s tim počet jer se opet nećeš znat objasnit :D
Ma ne, sve je jasno ;)

Ženama ne može samima od sebe past na pamet da su velike sise lijepe, zašto bi im onda moglo past na pamet da su, ne znam, velike oči i pune usne lijepe? Ne može im past, nego su kulturno uvjetovane i kultura im govori što je lijepo i to je jedino na temelju čega žene prosuđuju što je lijepo, a što nije. A muškarce vodi seksualni nagon koji im jasno kaže da su velike sise lijepe.

En-ten-tini-sava-raka-rini :trio: :trio: :trio:

Drito Konj
16.07.2006., 14:06
Ja se isto šminkam i depiliram jer je meni tako ljepše. :rofl: No dok sam bila klinka se nisam depilirala :confused: Ne znam kak mi se to promijenio pojam ljepote. Živimo u društvu u kojem živimo i njegova nas kultura oblikuje. Što si različitiji od svih oko sebe i idealnog tipa ljepote kulture u kojoj živiš to ti je "teže znat" što je tebi lijepo samo zbog tebe. Od kud se nekom samom od sebe javi ideja da su velike sise lijepe sise?

Kao mala nisi imala KAJ depilirat, sunce malo pametno. I baš me zanima da li je upravo kultura ta koja mi je još kao djetetu oblikovala erekciju pri pogledu na sise. Mora da jest. Pa da! Kultura je to, nema to veze ni sa čim drugim. Majko isusova anspik...

Jebote, daj shvati da su nekom velike sise lijepe, nekom nisu, etc. Ja bi htio imat velike sise da sam žensko. :D I jebiga, dokupio bi si ih. Ne zato kaj imam psihičkih problema, nego zato da imam velike jebene sise. Zakaj je to tak teško za shvatit? :D

unspeakable
16.07.2006., 14:14
Kao mala nisi imala KAJ depilirat, sunce malo pametno. I baš me zanima da li je upravo kultura ta koja mi je još kao djetetu oblikovala erekciju pri pogledu na sise. Mora da jest. Pa da! Kultura je to, nema to veze ni sa čim drugim. Majko isusova anspik...

Jebote, daj shvati da su nekom velike sise lijepe, nekom nisu, etc. Ja bi htio imat velike sise da sam žensko. :D I jebiga, dokupio bi si ih. Ne zato kaj imam psihičkih problema, nego zato da imam velike jebene sise. Zakaj je to tak teško za shvatit? :D

Da dlake na nogama su mi narasle prek noći i tog jutra kad su narasle sam odlučila da mi je to ružno :rofl:

Isto ko kad sam u prvom razredu se jedina pojavila na provjeri plivanja bez gornjeg dijela kupaćeg i nikad više :zubo:

Ti si zamišljaš da bi htio imat sise jer ti se diže na tuđe sise. Meni se ne diže na moje dijelove tijela. Eventalno mi se može "dignut" na tuđe sise. I na kurac. Da si ga ugradim?:o

I kad sam rekla Od kud se nekom samom od sebe javi ideja da su velike sise lijepe sise?, mislila sam na žene. Isprika zbog onog "nekom". Treba bit "nekoj ženi". :angel:

Drito Konj
16.07.2006., 14:51
Da dlake na nogama su mi narasle prek noći i tog jutra kad su narasle sam odlučila da mi je to ružno :rofl:

Isto ko kad sam u prvom razredu se jedina pojavila na provjeri plivanja bez gornjeg dijela kupaćeg i nikad više :zubo:

Ti si zamišljaš da bi htio imat sise jer ti se diže na tuđe sise. Meni se ne diže na moje dijelove tijela. Eventalno mi se može "dignut" na tuđe sise. I na kurac. Da si ga ugradim?:o

I kad sam rekla Od kud se nekom samom od sebe javi ideja da su velike sise lijepe sise?, mislila sam na žene. Isprika zbog onog "nekom". Treba bit "nekoj ženi". :angel:

Ti imaš problema sa razumijevanjem pročitanog. Ja sam napisao da sam slučajno žena, da bi htio imat velike sise, čisto estetike radi. Volim fakin velike sise, ne zato kaj mi se diže na njih, nego jednostavno lijepo izgledaju, POBOGU.

I viš, znam dosta žena kojima su velike sise, ako su lijepe, lijepe sise, ljepše od lijepih malih sisa. Isto tako znam i žene, kao i muške koji briju obrnuto. Ne kužim u čem je tvoj problem ovdje. Nitko nije rekao da su za ljepotu ili privlačnost nužno potrebne velike sise, ali neke žene žele imat jebene velike sise savršenog oblika. I ti ih osuđuješ, nazivajuć ih maltene mentalnim bolesnicima. Zato što žele veće sise. Mislim, fakat, koji je tvoj problem?

unspeakable
16.07.2006., 15:02
Ti imaš problema sa razumijevanjem pročitanog. Ja sam napisao da sam slučajno žena, da bi htio imat velike sise, čisto estetike radi. Volim fakin velike sise, ne zato kaj mi se diže na njih, nego jednostavno lijepo izgledaju, POBOGU.

I viš, znam dosta žena kojima su velike sise, ako su lijepe, lijepe sise, ljepše od lijepih malih sisa. Isto tako znam i žene, kao i muške koji briju obrnuto. Ne kužim u čem je tvoj problem ovdje. Nitko nije rekao da su za ljepotu ili privlačnost nužno potrebne velike sise, ali neke žene žele imat jebene velike sise savršenog oblika. I ti ih osuđuješ, nazivajuć ih maltene mentalnim bolesnicima. Zato što žele veće sise. Mislim, fakat, koji je tvoj problem?

Ako je netko nezadovoljan izgledom ima problem. Nije luđak kojeg treba u ludnicu. Samo ima problem kojeg si je zaključio u glavi. Dalje nek s tim radi kaj oće.

alexxx
16.07.2006., 15:29
Ja se isto šminkam i depiliram jer je meni tako ljepše. :rofl: No dok sam bila klinka se nisam depilirala :confused:
ni ja. počela sam s 11, kad su mi počele rast dlake.

unspeakable
16.07.2006., 15:48
ni ja. počela sam s 11, kad su mi počele rast dlake.

Ja sam si prije odlaska na more prvi put. Tak sam vidla da mama radi :cerek:

Joe Tortura
16.07.2006., 15:53
prirodne velike sise :s
silikoni :flop:
bolje male ali prave

alexxx
16.07.2006., 15:59
ovo nije topik da ili ne silikoni, NEGO CURA TRAŽI INFORMACIJE.
jebemti moraliziranje..

unspeakable
16.07.2006., 16:03
Odavno je to prestao bit topic s informacijama. Negdje u 5. postu na prvoj strani.

Drito Konj
16.07.2006., 16:30
Ako je netko nezadovoljan izgledom ima problem.

Oprosti, ali ovo je najgluplja izjava ikad. Dakle, s čime god smo nezadovoljni/manje zadovoljni s u životu - imamo problem. U jebote, nisam ni znao koliko ljudi znam s masom masom problema...

unspeakable
16.07.2006., 16:35
Nego kaj je ak je nezadovoljan i hoće se mijenjat?

alexxx
16.07.2006., 16:53
alo, ovdje su spominjani psihički problemi žena kojima su ljepše velike sise i takve žele imat..

unspeakable
16.07.2006., 16:58
Ne. Drito je pretpostavio da ja problemom u glavi smatram psihički problem za psihijatriju.

Drito Konj
16.07.2006., 16:58
Nego kaj je ak je nezadovoljan i hoće se mijenjat?

Dakle, svi ljudi koji donesu neku odluku koja vodi ka promjeni su zapravo poremećeni?

Isuse, anspik, tebi stvarno nije dobro..

joujou
16.07.2006., 17:02
Dakle, svi ljudi koji donesu neku odluku koja vodi ka promjeni su zapravo poremećeni?

Isuse, anspik, tebi stvarno nije dobro..

pa nije to promjena boje kose...
promjena koja zahtjeva anesteziju, rezove, previjanja, kontrole, oporavke
za posljedicu ima oziljke... naravno ako sve prodje kako spada

i sve to zasto? da bi imala vece sise :zubo:

unspeakable
16.07.2006., 17:02

Problem u glavi znači i da si ga percipirao mozgom. Nezadovoljstvo ti neće izrast kao rog na ramenu pa da ga tako spoznaš! Ja ni jednom nisam spomenula nikakve psihičke poremećaje.

alexxx
16.07.2006., 17:05
anspik, ti si spominjala psihičke tegobe i problem u glavi žene koja želi imati veće sise.
jel psihičke tegobe i problem u glavi imaju i ljudi koji operiraju klempave uši, umjesto da prihvate da su ok i tako?
pazi, na klempave uši se čuje jednako dobro..

alexxx
16.07.2006., 17:06

nekim ljudima ta cijena odgovara.

joujou
16.07.2006., 17:07
anspik, ti si spominjala psihičke tegobe i problem u glavi žene koja želi imati veće sise.
jel psihičke tegobe i problem u glavi imaju i ljudi koji operiraju klempave uši, umjesto da prihvate da su ok i tako?

klempave usi stoje na glavi i vidljivije su od sisa :D

Drito Konj
16.07.2006., 17:09

Teretana zahtjeva tjedne boli, promjenu načina prehrane, dakle kompletnog načina života do tad, disciplinu na koju osoba vjerojatno nije naviknuta, puno truda i rada...a sve to zašto? Da bi imali ljepše tijelo?

Kamon...

alexxx
16.07.2006., 17:10
klempave usi stoje na glavi i vidljivije su od sisa :D
ja sebi u toku dana više puta vidim sise nego uši.

joujou
16.07.2006., 17:12
Teretana zahtjeva tjedne boli, promjenu načina prehrane, dakle kompletnog načina života do tad, disciplinu na koju osoba vjerojatno nije naviknuta, puno truda i rada...a sve to zašto? Da bi imali ljepše tijelo?

Kamon...

od anestezije se mozda ne probudis, rezovi bole, previjanja i oporavak traju prilicno dugo, oziljci ostaju skoro pa zauvjek

tesko mi je to usporediti s teretanom i dijetom

alexxx
16.07.2006., 17:14
od anestezije se mozda ne probudis, rezovi bole, previjanja i oporavak traju prilicno dugo, oziljci ostaju skoro pa zauvjek

al netko ŽELI imat veće sise iako će ga boljet i imat će ožiljke i dugo će se oporavljat. dakle, svjestan je rizika, i svejedno želi imat veće sise i izgledat si lijepo gol.

Drito Konj

Ali je jedini način, nije li? I zahtjeva samo odluku, prevladavanje straha i novac, ne trebaš se niš mučit i trudit, mislim da se tu stvari izjednačavaju.

joujou
ja sebi u toku dana više puta vidim sise nego uši.

zaboravljam da se na te operacije ide samo zbog sebe, ne zbog okoline.... moj bed :D

unspeakable
16.07.2006., 17:15

Di sam spominjala psihičke tegobe?

Nezadovoljstvo klempavim ušima se stvori u glavi da. Vidiš da su ti uši klempave a drugima nisu i zaključiš da to nije lijepo i želiš ih operirat. Ni male sise ni klempave uši nisu bolest.

Ja također nigdje nisam rekla da ljudi koji se žele operirat ne bi trebali niti da je želja za operacijom psihički problem.

joujou
16.07.2006., 17:17
Ali je jedini način, nije li? I zahtjeva samo odluku, prevladavanje straha i novac, ne trebaš se niš mučit i trudit, mislim da se tu stvari izjednačavaju.

da prevladavanje straha...

dodjes u ambulantu zdrav-prav, sve stima... i onda se svjesno ides podvrgnuti opecraciji uz punu anesteziju kako bi se mogao od nje oporavljati i bolovati iducih par mjeseci... naravno, prodje li operacija dobro :D

ali hej, dobis velike sise :top:

Drito Konj
16.07.2006., 17:18
zaboravljam da se na te operacije ide samo zbog sebe, ne zbog okoline.... moj bed :D

Mislim da je podjednako.

alexxx
16.07.2006., 17:18
Nego kaj je nedostatak samopouzdanja zbog premalih sisa nego psihička tegoba?khm.

alexxx
16.07.2006., 17:20

dodjes u ambulantu zdrav-prav, sve stima... i onda se svjesno ides podvrgnuti opecraciji uz punu anesteziju kako bi se mogao od nje oporavljati i bolovati iducih par mjeseci... naravno, prodje li operacija dobro :D

pazi, žene pirsaju pupak. naprave si ranu u trbuhu koja će zacjeljivat pola godine, alo, idu si napravit ranu na trbuhu da bi kroz nju provukle neku šljašteću pizdariju..

Drito Konj

Boli mene kurac, iskreno. Nit bi ikad zahtjevao od nekoga da se operira, nit mislim da male sise ne mogu bit lijepe. Samo velim da nemam ništa protiv jebene operacije sisa. A sve te bolove, anestezije i pizdarije treba trpit upravo djevojka koja je operaciju izabrala. A ako je već izabrala, čini se da misli da je trpnja svih tih stvari vrijedna rezultata. I to je poanta.

unspeakable
khm.

Da. Našla sam to upravo sama :lol:

Onda sam se prebacila na problem u glavi.

Ne mislim da je psihička tegoba. Samo problem u glavi:rofl:

joujou
16.07.2006., 17:22
pazi, žene pirsaju pupak. naprave si ranu u trbuhu koja će zacjeljivat pola godine, alo, idu si napravit ranu na trbuhu da bi kroz nju provukle neku šljašteću pizdariju..

a tek barbarke koje si oba uha probuse :zubo:

joujou
16.07.2006., 17:24
Boli mene kurac, iskreno. Nit bi ikad zahtjevao od nekoga da se operira, nit mislim da male sise ne mogu bit lijepe. Samo velim da nemam ništa protiv jebene operacije sisa. A sve te bolove, anestezije i pizdarije treba trpit upravo djevojka koja je operaciju izabrala. A ako je već izabrala, čini se da misli da je trpnja svih tih stvari vrijedna rezultata. I to je poanta.

nemam niti ja nista protiv... i ne mislim da tu zene koje se upustaju u takvo sto slucajevi za psihijatriju
samo mi se cini da se takva operacija malo olako prihvaca
uostalom tko mi kriv sto mi je skoro pozlilo kad mi je dobri doktor pokazao slike s oziljcima :D :D

alexxx
16.07.2006., 17:24
pupak zarasta pola godine.

za uši ne znam, moje su čitave.

alexxx
16.07.2006., 17:27
uostalom tko mi kriv sto mi je skoro pozlilo kad mi je dobri doktor pokazao slike s oziljcima :D :D
meni moja doktorica nikad nije pokazivala slike s ožiljcima. :confused:
zašto tebi tvoj doktor je?
htjela si operirat sise?
imaš li ti problem u glavi?

joujou
16.07.2006., 17:28
pupak zarasta pola godine.
za uši ne znam, moje su čitave.

naravno.. ali vjerujem da je ipak nesto manje opasno od operacije pod punom anestezijom

unspeakable
16.07.2006., 17:28
Samo velim da nemam ništa protiv jebene operacije sisa.

Nemam niti ja.

joujou
16.07.2006., 17:30
htjela si operirat sise?

da, htjela sam operirati sise... i da upoznata sam s detaljima operacije i posljedicama i pogledala sam vise slika oziljaka koji ostaju nakon
i ne, ne mislim da zbog toga imam problem u glavi

alexxx
16.07.2006., 17:31
naravno.. ali vjerujem da je ipak nesto manje opasno od operacije pod punom anestezijom
gle, ja pupak recimo ne bih pirsala. ja ne želim napravit si ranu koja će zacjeljivat pol godine, da bih bila šatro ljepša.
al, da sam kronično nezadovoljna onim što vidim u ogledalu, ne jer imam bolesne kriterije, nego jer stvarno izgledam ružno (ili neki dio mene) i nikako mi se to ne sviđa, i da si mogu priuštit, otišla bih na operaciju. i bila sretna poslije toga.

alexxx
16.07.2006., 17:31
da, htjela sam operirati sise... i da upoznata sam s detaljima operacije i posljedicama i pogledala sam vise slika oziljaka koji ostaju nakon
i ne, ne mislim da zbog toga imam problem u glavi
zašto onda ne pustiš curu koja razmišlja o operaciji i traži iskustva da dobije nečije iskustvo? :confused:

Drito Konj
16.07.2006., 17:33
zašto onda ne pustiš curu koja razmišlja o operaciji i traži iskustva da dobije nečije iskustvo? :confused:

Pa da. A i nisu sve operacije iste, ni blizu. Nekima ne bi bio tak dug period zarastanja i tak ružni ožiljci. :mig:

joujou
16.07.2006., 17:34

joj daj molim te :rolleyes:

evo pustam :w
pa samo dajte sa iskustvima :rolleyes:

unspeakable
16.07.2006., 17:42
htjela si operirat sise?

Ja ne znam kaj ste se zakačili toliko oko toga u glavi. Al vi nemate mozak smješten u glavi kojim razmišljate i donosite sudove o tome što vam je lijepo, što nije, što vam pričinjava zadovoljstvo, a što vas čini nezadovoljnim i stvara probleme koje želite riješit?

Objektivno jadan čovjek bez novaca, sisa i s klempavim ušima bi mogao biti nezadovoljan ali nije jer si je u glavi sretan. Ista stvar s nezadovoljstvom samo s druge strane.

Sjebala sam prvi put kad sam nastavila koristit izraz psihičke tegobe koji se već pojavio u raspravi u onom postu. Moj bed. :o

narcotic
16.07.2006., 17:50
nisam sve čitala, moram priznat.. ali dajte molim vas nemojte plastičnu operaciju uspoređivat s teretanom i pirsanjem. pobogu ljudi.

Enchantress
16.07.2006., 21:14
Objektivno jadan čovjek bez novaca, sisa i s klempavim ušima bi mogao biti nezadovoljan ali nije jer si je u glavi sretan.
Velika je vrlina biti srećan bez obzira na ono u tebi, na tebi i oko tebe i vrlo malo ljudi je obdareno sposobnošću da oseća neuslovljeno zadovoljstvo. Svi ostali smo manje-više obični smrtnici koje nešto čini srećnim, a nešto drugo nesrećnim i rado menjamo ono što možemo da bismo se osećali bolje. Većina nas svakodnevno čini mnoštvo toga što nas, po našem mišljenju, ulepšava, samo nam se granice koje smo postavili razlikuju. Današnja estetska hirurgija ljudima omogućava da koriguju stvari sa kojima su nekad morali da žive. Neće svako to odabrati, ali ako je neko svestan rizika i postoperativnog toka i bez obzira na sve to ipak želi da se i dalje podvrgne operaciji - zašto da ne? Niko ništa ne mora činiti ako ne želi.

unspeakable
17.07.2006., 00:33
Slažem se.

Ja sam zajebala s onom nepažnjom oko psihičkih tegoba pa sam ovo navela kao dio objašnjenja o tom kaj zapravo podrazumijevam pod "problem u glavi" :o

Svi smo mi nekad, često ili rijetko, nezadovoljni pa se trudimo to riješit. Kako, ostaje svakom na izbor. Ja preferiram jedan, pa šta, ne moraju svi.

agnessa
17.07.2006., 06:42
nisam sve čitala, moram priznat.. ali dajte molim vas nemojte plastičnu operaciju uspoređivat s teretanom i pirsanjem. pobogu ljudi.

Yap.....:kava: I agree. Ne mogu vjerovati da je topic poput ovog još aktualan.:lol: :lol: :lol:
Ma neka si više stavi te :cice: pa mir Božji.....

Natch
17.07.2006., 11:05
a ne postoje žene koje bi htjele bit SEBI lijepe, da bi bile SEBI lijepe?
a ne nekom drugome?
cuj alex, istrazivanja su pokazala da si umjetne sise uglavnom stavljaju porno glumice (zbog posla) i cure koje citaju cosmo (imaju viska para i vremena) :D

snjoxi
17.07.2006., 14:53
ajajaj, kak se zahuktala rasprava oko ugradnje sisa :zubo:
ma nema te ljepote radi koje bih isla pod noz! nema sanse.. jos kuzim da netko ima neku gadnu deformaciju na licu, zecju usnu, neki gadan oziljak i sl..!
sise mozes povecat i hormonskom terapijom, koju i ovako i onako puno zena uzima, sto radi kontracepcije, sto radi lijecenja policisticnih jajnika, priprema za trudnocu i sl.
danas su tablete sve slabije, tako da su simptomi isto slabiji (jedna od njih je i povecanje sisa).
al imate Diane 35. od toga ce ti se ziher povecat poprsje. bar meni je prije nekoliko godina :zubo:

joujou
17.07.2006., 14:56
ok.. je li se javio netko sa iskustvom ovdje?

jedva cekam :hekla:

dora
18.07.2006., 09:11

Prvo i osnovno, glupo je i neozbiljno prikupljati inforamcije o operaciji na IMF-u. Ne zato sto je IMF, kompeltno sranje osme kategorije, ali cinjenica je da ono sto te zanima trebas otic vidjet i porazgovarat sa onim kod koga to mislis radit. Sad... ak si u Zgu, plasticara imas na tone. Cijena im je po prilici ista ili slicna. Zavisi i kakve umetke bi stavljala, imas ih raznih. Trebas dakle otic, pogledat slike, vidjet s tipom kaj bi od prilike htjela.

Vecina plasticara naplacuje taj 'razgovor' 100 kuna, neki ne, ali 95% njih da.
Cijena sisa je od nekih 15000 do 20000. Kolko ja znam, operacija boli u vrazju mater, traje oko sat, dva. Ostanes tamo u toj klinici prek noci i onda odes doma. Po doma nosis neki steznih, neko vrijeme, ne znam kolko i ides na kontrole.

Moze ti zajebat stvar pa da ti sise zgledaju prejezivo, al i ne mora, mogu ti zgledat prejebeno-dakle rizik uvijek postoji (a kod nas je problem sto nema nikakvog oblika odgovornosti plasticara ak ti zajebe stvar). Imas oziljke, zavisi kak ti umece te balonceke s koje strane i tak, to opet dogovoris s njim il ti on da neki prijedlog.
U svakom slucaju, treba se jebeno dobro raspitat.
Sretno.

agnessa
18.07.2006., 11:23
Eto...jučer je Denis Latin imao jako dobru emisiju na tu temu. Mogla si puno toga korisnog saznati i od stručnih ljudi a i osoba koje su prošle to iskustvo.

Natch
18.07.2006., 11:41
nisam gledala, sta su rekli?

joujou
18.07.2006., 11:47

pricali su o anoreksiji i bulimiji a maja suput je pokazivala silikone i reklamirala doktora koji ih je napravio :D

agnessa
18.07.2006., 12:41

Natch...istina da je početak emisije bio o bulimiji i anoreksiji, ali onda je tema otišla na estetsku kirurgiju i to uglavnom na temu liposukcije i inplantanata u grudi (povećanje grudi).
Maja Šuput je bila gost u studiju, prilog je bio sa Lanom Klingor (ET) i djevojke su rekle svoja iskustva o tome što su prošle, zašto i kako.
Činio mi se onaj estetski kirurg sasvim ok i realan čovjek(za razliku od dr. Glumičića). Naime dr. Glumičića isto ne poznajem osobno i govorim ovo samo na temelju onoga što govore, rade i predstavljaju, tako da moje subjektivno mišljenje i ne mora biti točno. Sve u svemu....mogu Ti samo savjetovati da porazgovaraš o tome sa zaista kompetentnom osobom.....Kužim ja da bi ti ovdje htjela čuti iskustva drugih....no riječ je ipak o Tebi i Tvojim :cice: :

agnessa
18.07.2006., 12:44
E da....zaboravih Ti reći jednu vrlo zanimljivu, korisnu i mislim važnu stvar koju je rekao ovaj estetski kirurg. Naime, on savjetuje da sakupiš podatke i informacije od par estetskih kirurga i dopisom zatražiš mišljenje od Zdravstvene komore s ciljem, kaže on, da se izbjegne mogućnost da dopadneš šaka nekom šarlatanu.
Kaže da je nemoguće dobiti povećanje grudi za nekih 8000 kuna kad implantanti, koje kirurg isto tako mora kupiti, stoje više...Dakle, čuvaj se šarlatana koji kako kaže on kupuju implantante čak i na crno i onda imaš poslije ne daj Bože problema. Eto....

snjoxi
19.07.2006., 07:56
jel netko gledao onu dokumentarnu seriju "holivudske zene"? davno je isla na tv. u svakoj epizodi je bila jedna tema - medju ostalim i silikonima.
nema di nisu stavljale! bas kad pricate o sarlatanima koji te zbrlja za malu lovu, pa poslije ti se razleti po tijelu i putuje, topi se, kajaznam kaj sve ne..

agnessa
19.07.2006., 09:16
Je snjox..istina. Brrr...ne znam što bi to moralo biti a da idem pod takvu vrstu noža...:horor: Neki se ljudi doslovno unakaze....ako i je prvotni rezultat ok poslije se to ipak deformira......Vidi se da si "plastičan".......
Kod Latina mi je bila odlična ona žena od 58 godina a jeste vidjeli kako izgleda? Prva liga!:top: Ja bi joj dala najviše 40....nevjerojatno....žena naprosto samo zdravo živi i drži do sebe..od njegovanja do higijene.....i to je to. Nema ljepšeg nego kada žena zna nositi svoje godine...i to sa stilom!(...a koji nema veze sa krpama na sebi.....)

Piggy
21.07.2006., 10:59
Tako vidiš, jer bićše da si isfrustrirana svojim izgledom baš kao jedna od mojih poznanica... Nezadovoljstvo će te uništiti! :flop:

joujou
21.07.2006., 12:29
Tako vidiš, jer bićše da si isfrustrirana svojim izgledom baš kao jedna od mojih poznanica... Nezadovoljstvo će te uništiti! :flop:

procitala si me :mig:

leonie
05.08.2006., 01:37
Samo da malo pojasnim stvari nakima ovdije jako neinformiranima..

Pirsing zarasta 6 mj.???Ovo je jako smjesno i zanima me odakle doticnima uopce takvi podaci.
Imam pirsing koji nakon tri dana nisam niti znala da sam stavila i da ga sada izvadim za tjedan dana bi mi rupica zarasla..

Ne stavljaju silikone samo zene koje su ravne ko daska..
Da li je ijedna od vas rodila i dojila??
Ako je znate i same kakve su cice nakon toga i zasto ne staviti silikon i vratiti ih u prvobitno stanje?!

Oporavak je bolan, ali toliko da uz tabletu protiv bolova prestane.
Specijalni grudnjak se nosi mj.dana iza operacije...
Nakon dva tjedna bolovi su minimalni, a nakon mj. dana ih nema.
Postoji novi silikom koji se ne vadi, dozivotno ga mozete imati.
Mozete najnormalnije dojiti..

Preporucujem dr.Ostojica..
Konzultacije su kod njega besplatne.

Natch
05.08.2006., 11:08
sta ja znam, ako cura hoce imat velike sise, radije nek uzima pilule.
i to je opasno, al opet manje nego jebena plastika.

leonie
05.08.2006., 21:53
Nije stvar samo u velikim cicama, vec i u tome da budu cvrste..

A daj mi reci koje bi ti to tablete pila????

atena
06.08.2006., 12:13
E da a da li znate da se silikoni trebaju mijenjati na deset do 15 godina, ili sam ja to pogresno shvatila ovog lika sa tv?

Natch
06.08.2006., 12:14
Nije stvar samo u velikim cicama, vec i u tome da budu cvrste..

A daj mi reci koje bi ti to tablete pila????
pa bilo koje antibebi.
mislim, ja ne bi, meni ne trebaju vece sise :D

leonie
06.08.2006., 21:51
Silikoni proizvedeni prije 10 godina se moraju mjenjati, ali na trzistu postoji vec 8
god. silikon koji je dozivotan, tj.trajan i ne treba ga mjenjati.

A na ovo o antibebi pilulama cu se samo nasmijati...:rolleyes:

Natch
21.08.2006., 09:53
evo vam malo novosti:

http://dnevnik.hr/naslovnica/scena/zanimljivosti/20060819_1844.php

dio žena koje se odlučuju na korekciju grudi ima određenih psihičkih problema (što bi značilo da ugradnja implatata nije uzrok, već posljedica nekog određenog nezadovoljstva, psihičkog poremećaja ili depresije, op. a.) te smatra kako bi plastični kirurzi trebali zatražiti savjet psihijatra kada posumnjaju da su zaprimili pacijenticu koja pati od psihičkog poremećaja ili ima suicidalne misli.

agnessa
22.08.2006., 12:39
evo vam malo novosti:

http://dnevnik.hr/naslovnica/scena/zanimljivosti/20060819_1844.php

dio žena koje se odlučuju na korekciju grudi ima određenih psihičkih problema (što bi značilo da ugradnja implatata nije uzrok, već posljedica nekog određenog nezadovoljstva, psihičkog poremećaja ili depresije, op. a.) te smatra kako bi plastični kirurzi trebali zatražiti savjet psihijatra kada posumnjaju da su zaprimili pacijenticu koja pati od psihičkog poremećaja ili ima suicidalne misli.

Ufffff...Natch...sad će na te paljbu opalit:Snajper: i reći ti da ih optužuješ da su psihički "otišle"........
PS. Dobar članak......:zubo:

mouse
01.09.2006., 11:38
Ako netko ima iskustva, neka se javi!
A SVI VI KOJI IMATE SAMO MIŠLJENJA, MOLIM VAS UŠUTITE!!!!!
Svi imamo mišljenje, ali one hrabre koje su se odvažile nešto učiniti, molim vas odgovorite na postavljeni upit. Mene isto zanima, konkretno podizanje grudi.
Neke od vas će to razumjeti kad narastu i rode djecu, pa počnu gubiti bitku sa gravitacijom na nekim dijelovima!

ambasadorica
01.09.2006., 11:44
ma mene još uvijek zanima zakaj je tolka hajka na povećanje grudi:confused:
a kaj ak dođe da oće smanjit nos?
a kaj ak frajer oće smanjit nos?
onda nije u pitanju depresija/psihički poremećaj?:raspa:

da,samo žene koje hoće povećat grudi su lude.:rolleyes:

snjoxi
02.09.2006., 18:19
joj dajte... vec smo imali istu raspravu - na ovom istom topicu.
kao prvo, implantanti nisu vjecni, tj ne traju do kraja zivota.
implantate treba mijenjati, jer imaju rok trajanja.

kao drugo, zakaj ne bi davali svoja misljenja? zato i postoji forum da mozemo rec kaj hocemo! demokracija! :zubo:

Lajla
02.12.2006., 16:24
evo da se i ja uključim u raspravu...imam 23 g i prije 2 mj sam si kod Glumičića dala sredit "nosić" i zadovoljna sam...bolje je nego što je bilo u svakom slučaju mada sam očekivala da će biti još manji al dobro je...naj bitnije mi je od svega da nitko upće ne kuži da je nešto rađeno...al svi koji me sretnu kažu mi "pa ti si se baš proljepšala" al nitko nemože skužit promjenu..i to mi je super...užasne su mi korekcije kod kojih se baš vidi da je sve umjetno...

samo još nešto da kažem na ovu temu...protivim se svakoj op. gdje se stavlja nešto strano (u grudi, usne) a ostalo mi je ok ako je neprimjetno..

mislim da je vrlo bitno odabrat dobrog doktora i reći mu što hoćete...meni je glumičić skroz ok

i još nešto za kraj...nisam vjerovala da kad jednom odeš na op želiš opet ić...ja sam nosić sredila i sad razmišljam za usne,čula sam da postoji neka nova tehnika "izvrtanja" vlastitih usana tj ne stavlja se ništa strano-silikon i to nego se oblikuju vlastite usne...uskoro idem kod Glumičića na kontrolu pa ćemo vidjet dal je to istina...

plastic surgery je skroz ok al ne treba pretjerivat..

Noemi
02.12.2006., 16:30
Prije 2 mjeseca a vec ti je splasnuo sav otok?

Ima li tko iskustva s botoxom?

Lajla
02.12.2006., 16:34
pa nego šta...prošle su mi otekline...bila sam natečena prvih 15 dana i imala sam užasne podljeve...katastrofa...al sad je skroz normalno...u prvih mjesec dana sam primjetila da mi je svaki dan nos drugačiji...jer proces zarastanja i formiranja nosa traje oko 3 mj...sad je sve ok...u biti željele bih još malkice manji al neznam baš...bilo bi možda ljepše da je manji al može proć i ovako...netreba pretjerivat...jer može ispast užasno...A ONDA NEMA POVRATKA

Lajla
02.12.2006., 16:45
a što se tiče botoksa...neznam nikog ko je išao...ja osobno nebi NIKAD...i nebi nikome preporučila .sve komentare koje sam čula a i nedavno je bila emisija ne tv...su negativni...

botox je prirodno protein koji se ubrizgava u bore da bi se BLOKIRALI MIŠIĆI KOJI SUDJELUJU U MIMICI LICA...što često zna rezultirat paralizom pojedinih dijelova lica...možete si mislit koja je to katastrofa...

a i većina onih koja je to stavljala kažu da drži 2-3 mj a ne do 6 mj kako to doktori kažu...pa je potrebno stalno ponavljat...a to i košta...al svejedno i da imaš neznam koliko novca šta ti to vrijedi ako ti lice izgleda neprirodno, kao da imaš masku...

meni osobno najodvratnije izgleda lice Mellanie Griffit...ona je puno koristila taj botox (tako kažu)...i stvarno izgleda užasno...pa ko voli nek izvoli...ako se uopće kome njen izgled sviđa...

Ivanicapeca
02.12.2006., 18:48
Niš,ja samo želim izraziti divljenje ženama koje su spremne zdrave na operaciju.Ja sam morala operirati jajnike i bilo me užasno strah narkoze i svega, a još kad su mi došli papiri s popisanim rizicima (među kojima je i smrt) na potpis,skoro sam odustala od svega i otišla doma. Sve je prošlo ok, al nebih više ni na kakvu operaciju iako bih mijenjala neke stvari :moli: :amen:

Noemi
02.12.2006., 18:50
i icndy crawford je koristila botox pa izgleda :cerek: vjerijatno je ok ako se ne pretjera

ivanica....ni jedna opca anestezija nije bezazlena

Ivanicapeca
02.12.2006., 20:50
i icndy crawford je koristila botox pa izgleda :cerek: vjerijatno je ok ako se ne pretjera

ivanica....ni jedna opca anestezija nije bezazlena
Znam,to više se divim smionosti inih..:Pop:

Lajla
03.12.2006., 08:53
ja 3 mj. prije op. nosa nisam mogla mirno spavat ni radit...svi su primjetili da se nešto dešava...takva panika me lovila. a da ne govorim noć prije i jutro kad sam došla u kliniku...poželila sam pobjeć...al kad je sve prošlo ok...vidjela sam da to nije tako strašno, sad sam zadovoljna i išla bi opet...(ako nebudem zadovoljna s nečim)

Meni je doktor rekao da u svakoj op postoji rizik i da on nikome nemože garantirat da će preživjet 100%....
Mislim da je bitno odabrati pravog i iskusnog doktora...i ako već netko ide na op neka ne štedi novac za nešto tako bitno...a ne otić kod nekog "lijevog" zato što je jeftiniji...to na kraju može izać puno "skuplje"

Scarllet O'Hara
04.12.2006., 10:14
ja 3 mj. prije op. nosa nisam mogla mirno spavat ni radit...svi su primjetili da se nešto dešava...takva panika me lovila. a da ne govorim noć prije i jutro kad sam došla u kliniku...poželila sam pobjeć...al kad je sve prošlo ok...vidjela sam da to nije tako strašno, sad sam zadovoljna i išla bi opet...(ako nebudem zadovoljna s nečim)

Meni je doktor rekao da u svakoj op postoji rizik i da on nikome nemože garantirat da će preživjet 100%....
Mislim da je bitno odabrati pravog i iskusnog doktora...i ako već netko ide na op neka ne štedi novac za nešto tako bitno...a ne otić kod nekog "lijevog" zato što je jeftiniji...to na kraju može izać puno "skuplje"

Sestra mi je prosli tjedan kod Glumicica operirala grudi- Super je zadovoljna doktorom i ima samo rijeci hvale. Poslije operacije ju nije nista posebno bolilo- opsala je to kao upalu misica.

Prije operacije grudnjak vel 1 joj je bio prazan i jednostavno zeljela je da moze po ljetu normalno obuci kupaci i prosetati plazom. Sada ima normalnu trojku i presretna je. :top:

lina1706
08.12.2008., 16:22
hej!kako ste starce obradili za operaciju?jesu se odmah složili ili?trebam neki savjet.thnx

eneeli
09.01.2009., 19:17
Sestra mi je prosli tjedan kod Glumicica operirala grudi- Super je zadovoljna doktorom i ima samo rijeci hvale. Poslije operacije ju nije nista posebno bolilo- opsala je to kao upalu misica.

Prije operacije grudnjak vel 1 joj je bio prazan i jednostavno zeljela je da moze po ljetu normalno obuci kupaci i prosetati plazom. Sada ima normalnu trojku i presretna je. :top:
bok sorry sto te gnjavim ali uzasno me zanima povecanje grudi i muci me samo gdje da odem , kakav je oporavak , kolko traje i bolovi daj mi molim te odgovori ti ili sestra mozes i privatno molim te jer bi sto prije to obavila
:s

coollerica
28.02.2009., 20:22
ovako,imam 20 god. i htjela bih na korekciju grudi(konkretno jedne jer sam imala nekih problema,da ne objasnjavam sad u detalje). e pa zanima me koliko bi to koštalo? i gdje se raspitat u hrv o zahvatu..? bila bi zahvalna za svaki koristan odg i savjet

SSDM
28.02.2009., 23:23
Silikoni proizvedeni prije 10 godina se moraju mjenjati, ali na trzistu postoji vec 8
god. silikon koji je dozivotan, tj.trajan i ne treba ga mjenjati.

A na ovo o antibebi pilulama cu se samo nasmijati...:rolleyes:

Zivi sam dokaz za to....sise su mi sa 75b narasle na 80c dok sam pila pilule. Pila sam ih iskljucivo radi nekih problema koje sam imala, sada sam prestala i sike su opet kao sto su bile 75b

LLudamaLa22
02.03.2009., 08:28
jel ima ko da ima nekakve informacije iz iskustva na ovu temu???
molim vas da pisete ako nesto znate:confused:

martila
05.03.2009., 12:11

jooooj molim te pa ako te takve stvari ne zanimaju i zivciraju nemoj pisat :azdaja:

Luxy
07.04.2009., 13:58
Iskreno sam se nadala da cu ovdje naici na neku korisnu informaciju ali nakon citanja ovih 5 stranica samo sam se zapitala zasto ljudi zele jedni druge popljuvati?!
Anonimna vrijedjanja su super za jadnike, lijepo je skrivati se iza nadimaka, zar ne?
Zasto jednostavno ne pustite kvalificirane ljude i osobe sa iskustvima da daju odgovor na temu vi a svoja vise ili manje cijenjena misljenja ne zadrzite za sebe??

A sto se tice nekih izjava ovdje tipa "pilule za rast sisa" i zacijeljivanje piercinga 6 mjeseci... Radila sam u salonu za tattoo i body piercing i pila sam pilule i mogu vam reci ovo:

PILULE- danas pilule nisu sto su nekad bile. Ako se malo odlucite informirati kod svojih lijecnika saznat cete da u njima vise nema visokih doza hormona koje su utjecale na tjelesne promjene (debljanje, mrsavljenje, rast grudi i sl.)

PIERCINZI- zacijeljivanje piercinga ovisi naravno i o njegovoj lokaciji. Pupak npr teoretski moze trajati 6 mj da U POTPUNOSTI zacijeli ali to je stvar niskog imuniteta osobe (sto se da ispraviti unosenjem vitamina u organizam) ili cinjenici da tijelo odbija nakit u kojem se slucaju preporuca izvaditi nakit. Naravno, uglavnom se na pogled da procijeniti o cemu se radi. Ako je nakon 2 mj podrucje oko pupka (ili bilo kojeg piercinga) jos upaljeno to je definitivno znak nekog problema. Moguc je razlog i naravno losa briga za piercing ili nedostatak higijene.

Luxy
07.04.2009., 14:18
Eh, jos samo jedna sitnica: Ja sam jednom prilikom bila na pregledu kod doktora Zambellia koji mi je uzeo 250 kn za razgovor od 15 minuta koji je odradio IZUZETNO VIDLJIVO ( i ovo naglasavam jos jednom) preko volje!
Doduse nisam bila radi povecanja grudi ali smatram da cijena operacije ne bi smjela imati veze sa profesionalnoscu kirurga.
Ja sam iz tog covjeka morala doslovce izvlaciti informacije!
Njegov je odgovor na moje pitanje o oziljcima bio: ah oziljak ko oziljak sta da vam sad objasnjavam....
a o mogucim komplikacijama: Pa pogledajte si sami malo po internetu...
Vrlo je jasno bilo da taj covjek ne pokazuje interes ukoliko mu se ne pojavite sa novcanikom bar njegove tezine i obuceni za modnu reviju.
Ne mogu ni opisati koliko sam bila razocarana u takvo ponasanje covjeka sa njegovim ugledom...
Sramota... :flop:

Chupy
22.07.2009., 13:55
Eh, jos samo jedna sitnica: Ja sam jednom prilikom bila na pregledu kod doktora Zambellia koji mi je uzeo 250 kn za razgovor od 15 minuta koji je odradio IZUZETNO VIDLJIVO ( i ovo naglasavam jos jednom) preko volje!
Doduse nisam bila radi povecanja grudi ali smatram da cijena operacije ne bi smjela imati veze sa profesionalnoscu kirurga.
Ja sam iz tog covjeka morala doslovce izvlaciti informacije!
Njegov je odgovor na moje pitanje o oziljcima bio: ah oziljak ko oziljak sta da vam sad objasnjavam....
a o mogucim komplikacijama: Pa pogledajte si sami malo po internetu...
Vrlo je jasno bilo da taj covjek ne pokazuje interes ukoliko mu se ne pojavite sa novcanikom bar njegove tezine i obuceni za modnu reviju.
Ne mogu ni opisati koliko sam bila razocarana u takvo ponasanje covjeka sa njegovim ugledom...
Sramota... :flop:

Luxy, iskreno sam iznenadjena tvojim postom. Moja seka je bila pred 3 mjeseca kod njega na operaciji, i od prvog pregleda (koji je logicno da se naplacuje,jer te isti ne obvezuje na nista, di bi doktori stigli kad ne bi naplacivali konzultacije)je bila prezadovoljna. Odgovorio joj je na gomile pitanja, sa srpljenjem i maksimalno detaljno. Ni u kojem trenutku ona njemu nije rekla da ce sigurno doci kod njega na operaciju, vec je bila na obicnoj konzultaciji, stoga nije imao taj dodatni motiv. Potpuno drugacije od tvog iskustva. Cudno.

Inace, kod seke je stvar izgledala ovako.

Isla je na konzultaciju koju je platila 250kn. Dr joj je sve lijepo ispricao, te joj na kraju rekao i cijenu, i da ako zeli kroz 4 tjedna moze na operaciju.
Cijena je individualna i nikako ne mozemo razgovarati o tome da povecanje grudi ili implantanti kostaju ovoliko il onoliko. Jer Zambelli formira cjenu tek nakon pregleda. Jer, tek kad vidi konstituciju tijela moze procjeniti koliko je slozen zahvat, kako mora pristupiti, jer on pristupa individulano svakoj osobi. (netko je radio rekao kako je nezadovoljan jer nije dobio odgovor na mail. meni bi iblo neprofesionalno odgovoriti bilo sto osim-morate doci na pregled pa vam mogu reci detalje o cijeni i slozenosti postupka).

Enivej, da se vratim na seku. Sklepala je novce (btw isla je na podizanje grudiju), otisla na operaciju, trajalo je 4i pol sata. Bolilo ju je za popiz***, bila je sva u masnicama nije se mogla sama dignuti. Da, to je cijena koju, osim ove novcane, treba platit.

Oporavak traje dosta dugo. Bolovi i masnice su nestali nakon cca 2 tjedna. Iducih mjesec dana grudi su dolazile "na svoje", polako se vratila osjetljivost i prokrvljenost bradavica.

Bila je vec 2x na laserskom odstranjivanju oziljaka (to je U cijeni koju je platila prije operacije,znaci bez dodatnih troskova). Ovo ljeto ne smije suncati cice, bas zbog oziljaka.

Mjesec dana je nosila poseban grudnjak i kao neki remen kojim se vrsi pritisak da se cica sto vise "spusti" jer su nakon operacije bile visoko. Sto je normalno, da ne mislite da je doktor nesto pogrijesio. One moraju biti visoko nakon operacije, jer se s vremenon spustaju i prestanu bit otecene.

I to je to. Uza sve bolove i pokoju suzu, novac koji je iskresirala, seka je PRESRETNA. Nikad ju nisam vidjela toliko punu samopouzdanja i zadovoljstva sobom. Zraci srecom i sexipilom. Jer se osjeca vise sexi nego ikada. Stalno si gleda u cice i smjeska se.

Zadovoljstvo sobom-neprocjenjivo. Za sve ostalo, tu je plasticar :).

nadglednik
22.07.2009., 15:29
Chupy...
...ja se ispričavam ali ova tvoja priča teško da drži vodu.Ja sam operirala grudi.Smanjivala sam ih.Kralježnica mi je bila u banani.
To sa cijenom je čista glupost.Svi znamo da postoje cjenici.Svaka op ima svoju cijenu,ali bitno je da dođeš kod njega i da ti on uzme 250 kn za 15 min.
Dr.Zambelli je inače jako poznat po svome teškom karakteru prema ljudima koji nisu novčano potkovani koliko njemu odgovara.
U pravu si kada kažeš da te dr ne može besplatno pregledati.Ali ako mene interesira samo cijena onda on mene ne može pregledati,jer i ja kao pacijent imam svoja prava.Možda sam bila kod više dr i ne želim da me svi prepipavaju i gledaju.Ja osobno sam znala sve što me interesiralo sem cijene kod razno-raznih doktora.Reputacije su bile različite.Bila sam kod dr.Zambellia i o njemu imam reči istu stvar koju je rekla i Luxy.Na njegovom nivou su razgovarali i doktor i doktorica Eljuga.Oni su,pak priča za sebe.Osobno poznajem osobu kojoj su napravili takav zaheb da žena niti nakon nekoliko godina nemože pogledati svoje grudi u ogledalu.A znate što im je bila isprika:''to je zbog vaše kože...ona tako reagira na ožiljke...''
Strahota...jednostavno za nepovjerovati što si pojedinci dopuštaju!!!

Chupy
22.07.2009., 16:51
Chupy...
...ja se ispričavam ali ova tvoja priča teško da drži vodu.Ja sam operirala grudi.Smanjivala sam ih.Kralježnica mi je bila u banani.
To sa cijenom je čista glupost.Svi znamo da postoje cjenici.Svaka op ima svoju cijenu,ali bitno je da dođeš kod njega i da ti on uzme 250 kn za 15 min.
Dr.Zambelli je inače jako poznat po svome teškom karakteru prema ljudima koji nisu novčano potkovani koliko njemu odgovara.
U pravu si kada kažeš da te dr ne može besplatno pregledati.Ali ako mene interesira samo cijena onda on mene ne može pregledati,jer i ja kao pacijent imam svoja prava.Možda sam bila kod više dr i ne želim da me svi prepipavaju i gledaju.Ja osobno sam znala sve što me interesiralo sem cijene kod razno-raznih doktora.Reputacije su bile različite.Bila sam kod dr.Zambellia i o njemu imam reči istu stvar koju je rekla i Luxy.Na njegovom nivou su razgovarali i doktor i doktorica Eljuga.Oni su,pak priča za sebe.Osobno poznajem osobu kojoj su napravili takav zaheb da žena niti nakon nekoliko godina nemože pogledati svoje grudi u ogledalu.A znate što im je bila isprika:''to je zbog vaše kože...ona tako reagira na ožiljke...''
Strahota...jednostavno za nepovjerovati što si pojedinci dopuštaju!!!

Koji dio moj price ne drzi vodu? o cijenama?

Tocno, cjenici postoje. Recimo, nazoves kliniku i pitas kolko kosta smanjenje grudi sto ce ti ozbiljni doktori rec? ili ovo sto sam ja napisala, ili ce ti dati cijenovni razred. npr cijena smanjenja grudi ovisi o blablabla, a moze varirati od 20k-30k kuna (bubam cijene, ne uzeti to kao stvarne vrijendosti). Mene to nikako ne bi zadovoljilo, 10k je velika razlika, i zanima me koliko TOCNO kosta MOJA operacija. Lijepo ides kod Dr, kao sto si i ti napravila, i saznas cijenu.
Svako ima neku svoju politiku i nacin poslovanja. Osobno cijenim ovu dr.Zambellija.

A glede oziljaka i isprika i slicno. Naravno da nije profesionalno reci to sto su tvojoj frendici rekli, i ima ovakvih i onakvih šarlatana koji se predstavljaju za plastične kirurge, iako sam sklonija saslusati obje strane price pa donijeti sud o tome kolko je ko profesionalan.

Konkretno, Zambelli je upozorio moju seku PRIJE operacije o opasnostima u smislu ruznih i velikih oziljaka, jer to zaista ovisi o kozi, i da ne moze znati kako ce oziljci izgledati i kako ce se oporavljati.

Iznosim iskustva kojanisu rekla kazala, vec moje seke.

Oprosti ti meni, ali ovo o njegovom stavu prema pacijentima ovisno o plateznoj moci nikako ne stoji. Kako on moze znati o icijoj plateznoj moci na informativnom razgovoru? osim ako pozna pacijenta osobno. moja seka nije nikakve platezne moci i jebeno se namucila i jos ce se muciti dok otplati operaciju.

nadglednik
24.07.2009., 14:22
Koji dio moj price ne drzi vodu? o cijenama?

Tocno, cjenici postoje. Recimo, nazoves kliniku i pitas kolko kosta smanjenje grudi sto ce ti ozbiljni doktori rec? ili ovo sto sam ja napisala, ili ce ti dati cijenovni razred. npr cijena smanjenja grudi ovisi o blablabla, a moze varirati od 20k-30k kuna (bubam cijene, ne uzeti to kao stvarne vrijendosti). Mene to nikako ne bi zadovoljilo, 10k je velika razlika, i zanima me koliko TOCNO kosta MOJA operacija. Lijepo ides kod Dr, kao sto si i ti napravila, i saznas cijenu.
Svako ima neku svoju politiku i nacin poslovanja. Osobno cijenim ovu dr.Zambellija.

A glede oziljaka i isprika i slicno. Naravno da nije profesionalno reci to sto su tvojoj frendici rekli, i ima ovakvih i onakvih šarlatana koji se predstavljaju za plastične kirurge, iako sam sklonija saslusati obje strane price pa donijeti sud o tome kolko je ko profesionalan.

Konkretno, Zambelli je upozorio moju seku PRIJE operacije o opasnostima u smislu ruznih i velikih oziljaka, jer to zaista ovisi o kozi, i da ne moze znati kako ce oziljci izgledati i kako ce se oporavljati.

Iznosim iskustva kojanisu rekla kazala, vec moje seke.

Oprosti ti meni, ali ovo o njegovom stavu prema pacijentima ovisno o plateznoj moci nikako ne stoji. Kako on moze znati o icijoj plateznoj moci na informativnom razgovoru? osim ako pozna pacijenta osobno. moja seka nije nikakve platezne moci i jebeno se namucila i jos ce se muciti dok otplati operaciju.

Ne razumijem po čemu je neki dr. ozbiljan iliti neozbiljan ako kaže tj. ne kaže cijenu.Što se tiče cijena...naravno da sam svjesna da mi doktor bez pregleda ne može reči pravu cijenu.Ali zato postoji cijena od...do.Ako netko diže kredit i ide na plastičnu kirurgiju njemu veliku ulogu igra dali će morati kod svakog plastičnjaka ostaviti 250 kn samo da bi došao do cijene.Neki doktor može biti savršene reputacije ali ako je on meni preskup ja mogu samo odustati i otiči kod nekoga tko i nema baš takvu reputaciju.
Naravno da mi možemo raspravljati o dr.Z,ali mi je,priznajem,to malo smiješno jer sam čovjeka vidjela samo jedanput a sve ostalo znam iz tuđih priča.Ali kada smo već tu evo i mog stava.Dr.Z i sam zna što je posljednjih godina napravio.Znam i to da se i sa cijenom i sa svojim ''novim'' stavom pokušava izvući iz banane.Meni sem svoje prepotentnosti nije ništa niti pokazao niti napravio.Znate ljudi su najpoštenija publika i vjerujte jako teško ih je smuljati ili prevariti ma što netko drugi rekao.Evo naprimjer dr.Z je samo zbog mene izgubio puno pacijenata.Kada su me pitali za njega ja sam rekla svoje iskustvo a oni su ga ,pak,prenijeli dalje.To vam tako ide.
Ali ako je prema tvojoj sestri bio susretljiv,fin i profesionalan onda za njega ima još nade.Poštujem kada ljudi isprave greške koje su napravili.

Wannda
18.09.2009., 18:26
Ja ću sa navršenih 21. Nadam se da još rastu :D
Zasad znam ovo - Glumičić 25 000 kn

jelena199
11.06.2013., 01:56
Ivo Džepina radi sa Glumičićem, a taj u Vukovarskoj je Davor. Zašto Ivu kude?

reci cu ti zasto , taj dr Ivo Dzepina je meni osobno unakazio grudi .radio mi je mastopeksiju -podizanje s povecanjem .imala sam ogromne 3 cm siroke oziljke duz cijelog vertikalnog reza. a i oblik grudi je bio katastrofa neprirodne kao 2 piramide,kad je to isao "popravit" tek pocinje horor prica:isao je popravit na njemu najjeftiniji i najlaksi nacin: samo malo repozicionirao implatat a posljedice su katastrofa izazvao je fistulu ,ranu u dzepu i morala sam vadit implatate ,a nakon sto sam ih izvadila ustanovilo se da imam manjak koze da mi je sve izrezao grudi su bile skroz neprirodne i moram stavit expander koji se inace koristi kod rekonstrukcije od karcinoma .i nije kraj kraljnje neljubazan bahat i ogradio se od cijelog slucaja koji traje 3 god

.