PDA

View Full Version : kako prepoznati da je lik gay?

BabyNicky
02.07.2006., 18:26
Upoznah nedavno jednog lika koji mi je zapeo za oko. Ne poznam ga predobro, no toatalno me zaintrigirao. Neobican, ezoterican, samozatajan, pomalo sramezljiv, malo baca na umjetničku dušu i onak totalno mi je zanimljiv :cerek: :cerek: .
Uglavnom, negdje u primozgu mi se postavilo pitanje nije li mozda gay. :eek: :eek:
Inace lik ne siri feminiziranu gay vibru, ne lamaće ručicama, nema falsetić i ne afektira.

Kako znat? Po cemu prepoznat?:misli:
Ne mogu nikog pitat, a u dogledno vrijeme trebala bih počet nesto vise vremena provodit s njim, pa cu onda vjerojatno saznat. No do tad...

S druge strane imam jednu frendicu koja mi je rekla da je skoro svaki lik koji joj zapne za oko gay. No ona ima srece jer ima dosta gay prijatelja koji imaju tay gay alert pa joj odmah vele jer p(r)okazani igra za isu momčad ili ne.

Imam frenda koji mi je ko iz topa ispalio (kada sam mu prepricavala kak mi je ovaj lepi) :
"Generally when a girl uses more than two adjectives to describe a guy - yep, he is gay"...:D :D :D

joujou
02.07.2006., 18:29
ezoterican je? :eek:

BabyNicky
02.07.2006., 18:41

Si.
:rofl: :rofl: :rofl:
širi ezoteriju :D :D :lol: :lol:

coflek
02.07.2006., 18:43

[/COLOR]

hmm...a cuj, jel pokazal kakav interes za tebe? ;)

BabyNicky
02.07.2006., 18:45
A slusaj, bila je to poslovna situacija.
A skuzila sam da je buljil.
No s druge strane, ja sam bila stranger u tom drustvu tak da su svi više manje buljikali.

Cofleče, you made me change my avatar. Ti se svidja jerfra?

joujou
02.07.2006., 18:49
pa morala bi znati po tome kako je buljio :zubo:

onako kao da gleda u nesto interesantno... ili kao da gleda u nesto privlacno? :D :D

*_spike
02.07.2006., 18:50
hmm...a cuj, jel pokazal kakav interes za tebe? ;)
Naravno, svi koji ne pokažu interes su pederčine :klap:

coflek
02.07.2006., 18:51
@BN Ak je buljil to je dobar znak.:)
a dal je derpe...hmmm..ne znam fakat, ko ce to znat, kad je to danas IN:D
mozda da se ne pališ preveć dok ne buš s njim na duze u drustvu...

P.S. uocila promjenu imagea :)
nemoj da se sad tu sramotim jer ne znam ko je lik na slici:zubo: a i prevec je zinul :D

ANABELA
02.07.2006., 18:52
uguraj mu ,ko fol slučajno,bocu u guzicu pa ak ne reagira...

BabyNicky
02.07.2006., 18:53

Naravno, to se podrazumijeva.:cool:

coflek
02.07.2006., 18:54

:rolleyes: a da umjesto ruku upotrijebis mozak pa joj ti das koj savjet?

BabyNicky
02.07.2006., 18:54
P.S. uocila promjenu imagea :)
nemoj da se sad tu sramotim jer ne znam ko je lik na slici:zubo: a i prevec je zinul :D
Seho, najgrđi nogometaš ever. Ribery - frenč men, ružan po difoltu, a onda još stradao u nerkoj saobraćajki. E kad te neće, onda te neće.

Editiram se sama. Opet sam ga zmenjala - ovaj put je to Luka Modrić ili Čeh Honza na ljetovanju u Hrvatskoj tamo negdje '86.

*_spike
02.07.2006., 18:56
:rolleyes: a da umjesto ruku upotrijebis mozak pa joj ti das koj savjet?
Dao sam joj savjet: da ne sluša tebe.

Mrtva mrkva
02.07.2006., 18:56
Razblebeci se o ljudskim pravima i pitaj ga sto misli o Prideu. Tako osim seksualnih preferenci testiras i njegovu liberalnost :zubo:

BabyNicky
02.07.2006., 19:00
pa morala bi znati po tome kako je buljio :zubo:

onako kao da gleda u nesto interesantno... ili kao da gleda u nesto privlacno? :D :D

No enough data to estimate the situation.
Ne znam. Kaon sto rekoh, bila je to poslovna situacija u kojoj sam ja nesto prezentirala tako da je paznja cesto bila na meni.

atlantis
02.07.2006., 19:01
[/COLOR]

listaj neki modni casopis s njim... ak prepoznaje kreacije gay je :D :D

ili mu reci da frendica i ti trazite nekog za tricu :D ak se ne ponudi gay je :D

coflek
02.07.2006., 19:02
Dao sam joj savjet: da ne sluša tebe.

ona ce poslusati na kraju ipak samo sebe.

al da ponovimo: zenska je bila u drustvu di je bio i taj lik, e sad ako je, kak ona veli buljio, to bi trebalo znaciti da je pokazao nekakav interes za nju, jel tak?

coflek
02.07.2006., 19:06
Razblebeci se o ljudskim pravima i pitaj ga sto misli o Prideu. Tako osim seksualnih preferenci testiras i njegovu liberalnost :zubo:

:D
ne bi bila losa ideja, al nek se odmah ogradi od ove nase katastrofe od Pridea, od njega se i sami homići ogradjuju

*_spike
02.07.2006., 19:06
ona ce poslusati na kraju ipak samo sebe.

al da ponovimo: zenska je bila u drustvu di je bio i taj lik, e sad ako je, kak ona veli buljio, to bi trebalo znaciti da je pokazao nekakav interes za nju, jel tak?
Ne mora bit. Možda je imala špangicu u obliku skakavca u kosi. Možda rozu suknju s prorezom koja je išla na zeleni džemper :top:.

Isto ovisi o percepciji tog buljenja, oko čega ste vi žene jako subjetkivne, pa ispada da u vas bulji onaj za kog bi željele da bulji u vas, a to vam se čini samo zato jer ste vi buljile u njega (kako biste inače znale da je buljio?).

BabyNicky, pitaj ga, sljedećim riječima: "Ej bok, jesi ti gay?". Nismo u 19.st. :)

coflek
02.07.2006., 19:23
Ne mora bit. Možda je imala špangicu u obliku skakavca u kosi. Možda rozu suknju s prorezom koja je išla na zeleni džemper :top:.

mozda:rofl:

BN, prestani mjenjat avatare i daj nam malo više informejšn:kokice:

BabyNicky
02.07.2006., 19:28
mozda:rofl:

BN, prestani mjenjat avatare i daj nam malo više informejšn:kokice:
Nema više informejšn. Samo jednom sam ga vidla i provela neko vrijeme u tom drustvu.
Sam me zanimalo jer ima ekipe ovdje koja ima oko sokolovo za gay igrače.

Ne zelim ikoga procjenjivati prema seksualnim preferencijama, no da se ne primam ćorava posla...

Mrtva mrkva
02.07.2006., 19:30
Isto ovisi o percepciji tog buljenja, oko čega ste vi žene jako subjetkivne, pa ispada da u vas bulji onaj za kog bi željele da bulji u vas, a to vam se čini samo zato jer ste vi buljile u njega (kako biste inače znale da je buljio?).
Dovraga, ovo je istina :rofl: Ali buljenje je obostrano. Ako je primijetio da ona bulji, zasto je onda morao buljit nazad? :zubo:

*_spike
02.07.2006., 19:33
Dovraga, ovo je istina :rofl: Ali buljenje je obostrano. Ako je primijetio da ona bulji, zasto je onda morao buljit nazad? :zubo:
Da provjeri bulji li i dalje :confused: :D

Možda je shvatio kao igru tipa "Kaj me gledaš, ko da si jedina koja to može, evo sad ću ja i tebe, pa da vidimo :vidiga:" :D

coflek
02.07.2006., 19:34
Sam me zanimalo jer ima ekipe ovdje koja ima oko sokolovo za gay igrače.

.

waiting for Cro Fag... :D

coflek
02.07.2006., 19:44
. Neobican, ezoterican, samozatajan, pomalo sramezljiv, malo baca na umjetničku dušu i onak totalno mi je zanimljiv :cerek: :cerek: .

cijelo vrijeme mi ovaj opis zvuci nekako jako poznatoooooo...i sad mi sinulo!pa to je totalni opis Kloda! :horor: :rofl:

BabyNicky
02.07.2006., 19:53
cijelo vrijeme mi ovaj opis zvuci nekako jako poznatoooooo...i sad mi sinulo!pa to je totalni opis Kloda! :horor: :rofl:

Jooooooooooooj Seho kako kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuriš.................:lol: :lol: :lol: :lol:

Kent
02.07.2006., 20:57
pokažeš ga meni, ako mi se svidi, jes, vjerojatno je gay
:zubo:

pumpkin pie
02.07.2006., 22:47
No more Srećko? :(

Natch
02.07.2006., 23:42
jednostavno, pustis ga na miru. ako pokaze interes i pojebete se, nije gej :mig:
mozda :rofl:

teichy
03.07.2006., 00:05
neznam šta da ti kažem, skužim lika da je gay po načinu pričanja, hodu čak nekad i izgledu...i stvarno sam svaki put pogodila da su ti ljudi gay
al nemora bit da je taj tvoj gay, znam jednog dečka koji je točno takav kakvog ga ti opisuješ - jednostavno drugačiji od svih muškaraca koje znam, i itekako voli cure

Rajna
03.07.2006., 08:10
Upoznah nedavno jednog lika koji mi je zapeo za oko. Ne poznam ga predobro, no toatalno me zaintrigirao. Neobican, ezoterican, samozatajan, pomalo sramezljiv, malo baca na umjetničku dušu i onak totalno mi je zanimljiv :cerek: :cerek: .
Uglavnom, negdje u primozgu mi se postavilo pitanje nije li mozda gay. :eek: :eek:
[/COLOR]

Nisam dalje ni isla od prvog posta, barem zasad. :rolleyes:

Zasto bi bio gay - zato sto je umjetnicka dusa?
Zato sto je neobican, samozatajan i sramezljiv?
:rolleyes:

Boze blagi.......:(

A ako je slucajno i gay, sto nema zive veze s bilo cim sto si navela - pa bit ce valjda da ce ti to reci ako bude smatrao da idete u smjeru u kojem to postaje bitno. :)

BabyNicky
03.07.2006., 08:35
Nisam dalje ni isla od prvog posta, barem zasad. :rolleyes:

Zasto bi bio gay - zato sto je umjetnicka dusa?
Zato sto je neobican, samozatajan i sramezljiv?
:rolleyes:

Boze blagi.......:(

A ako je slucajno i gay, sto nema zive veze s bilo cim sto si navela - pa bit ce valjda da ce ti to reci ako bude smatrao da idete u smjeru u kojem to postaje bitno. :)
A u kurrac...
De popij kavu.
Sad ispada da ja sirim neku homofobičnu vibru...Ajd sestro, malo se opusti.
I bolje procitaj.
Ovako kako sam ga opisivala nisam ga opisala da ga okarakteriziram ko gaya.
Vec sam ga tak opisala jer mi je sve sto sam navela vrlo privlacno.

Rajna
03.07.2006., 08:37
Pa dobro zasto si uopce pomislila da je gay?

BabyNicky
03.07.2006., 08:41
Ne znam.
proslo mi je kroz glavu.
Intuicija mozda? :confused:

(inace se ta ista intuicija pokaze vrlo tocnom, no nekak se nadam da ovaj put ne bu...)

WENZE
03.07.2006., 08:51
znati ces ako je gay ako mu se kita digne kad ga decko guzi :cheer: :D

Natch
03.07.2006., 08:51
pa jer ju nije odmah pojebo kad ju je vidio :rolleyes:

*_spike
03.07.2006., 09:02
(:D)

BabyNicky, koliko ima gejeva u Zagrebu? :D

prometej
03.07.2006., 09:04
231

BabyNicky
03.07.2006., 09:06
(:D)

BabyNicky, koliko ima gejeva u Zagrebu? :D
Ne znam.
pitaj ekipu s Iskona.

Natch
03.07.2006., 09:06
231
dodaj jos barem dvije nule :mig:

ajmo sad, koliko ima gejeva u dalmaciji :D

lilla
04.07.2006., 07:57
ili mu reci da frendica i ti trazite nekog za tricu :D ak se ne ponudi gay je :D
Mislim da je ovo najbolji savjet do sada:top:

lilla
04.07.2006., 07:58
Inače, ako te odbije svejedno ti je jel gej il ne.

BabyNicky
04.07.2006., 07:59
Mislim da je ovo najbolji savjet do sada:top:
A ke ak je bipsic?

Natch
04.07.2006., 08:00
A ke ak je bipsic?
onda ce mozda bit seksa :s :s

BabyNicky
04.07.2006., 08:07
onda ce mozda bit seksa :s :s
Hvala, bas nekak i ne bih....:flop:

lilla
04.07.2006., 08:10
A ke ak je bipsic?
Ak je bipsić to ne znači da mora imati i curu i dečka u isto vrijeme. Gdje piše da su ''bipsići'' nesposobni za monogamiju?

BabyNicky
04.07.2006., 08:17
oprosti, nazovi me puritankom ak hoces, al ne bih se posevila s likom koji je bipsić nikad. NIKAD.

walter
04.07.2006., 08:26
Inace lik ne siri feminiziranu gay vibru, ne lamaće ručicama, nema falsetić i ne afektira.

Ne mogu nikog pitat, a u dogledno vrijeme trebala bih počet nesto vise vremena provodit s njim, pa cu onda vjerojatno saznat. No do tad...

S druge strane imam jednu frendicu koja mi je rekla da je skoro svaki lik koji joj zapne za oko gay. No ona ima srece jer ima dosta gay prijatelja koji imaju tay gay alert pa joj odmah vele jer p(r)okazani igra za isu momčad ili ne.

Imam frenda koji mi je ko iz topa ispalio (kada sam mu prepricavala kak mi je ovaj lepi) :
"Generally when a girl uses more than two adjectives to describe a guy - yep, he is gay"...:D :D :D

Ako tražiš izgovore da mu ne priđeš, prozvati ga gayom je pri samom vrhu. Bravo!

BabyNicky
04.07.2006., 08:31
Ako tražiš izgovore da mu ne priđeš, prozvati ga gayom je pri samom vrhu. Bravo!
Tako je. Care. Tako je.

OkatoZlo
04.07.2006., 08:34
Pitaj ga jel slusa Cher. :mig:

BabyNicky
04.07.2006., 08:34
Pitaj ga jel slusa Cher. :mig:
:lol: :lol: :lol: :lol:
I dal voli Village People.

Kent
04.07.2006., 08:39
OkatoZlo kaže:
Pitaj ga jel slusa Cher.

ne. ako voli new wave te naročito Marca Almonda i Jimmyja Sommervillea e onda je već vruće

wannabenot
04.07.2006., 08:51
pitaj ga što misli o tvom imiđu. ak je gej sigurno će te htjeti preobući (ne svući) :hekla:

Elysium
04.07.2006., 09:30
Neobican, ezoterican, samozatajan, pomalo sramezljiv, malo baca na umjetničku dušu i onak totalno mi je zanimljiv :cerek: :cerek: .

žao mi je što se kasno uključujem, ali baš čitam uvodni post.
vidiš, nije današnjim ženama lako. one uvide sve ove nabrojene karakeristike (uključujući i Ezoteričnost) na liku, ali onda se, jadne-ne-bile, jednostavno MORAJU zapitati i uplašiti - je li lik gay? :s :s

potpuno te razumijem.
naime, svaki put kada uočim divnu ženu, i iako ne naginje tome po ničemu, ja se jednostavno zapitam - je li ona lezba?
uvijek.
svaki put. :kava:

pika22
04.07.2006., 09:40
žao mi je što se kasno uključujem, ali baš čitam uvodni post.
vidiš, nije današnjim ženama lako. one uvide sve ove nabrojene karakeristike (uključujući i Ezoteričnost) na liku, ali onda se, jadne-ne-bile, jednostavno MORAJU zapitati i uplašiti - je li lik gay? :s :s

potpuno te razumijem.
naime, svaki put kada uočim divnu ženu, i iako ne naginje tome po ničemu, ja se jednostavno zapitam - je li ona lezba?
uvijek.

:top: slazem se s ovim odgovorom na postavljenu temu.

a ovaj sex na suho walter&babynicky je podtema?:hekla:

walter
04.07.2006., 09:47
:top: slazem se s ovim odgovorom na postavljenu temu.

a ovaj sex na suho walter&babynicky je podtema?:hekla:

Pika, evo, ti si neovisna - ajd reci jel nije barem malo čudno što je Nicky, čim je našla nekog tipa koji joj se dojmio, proglasila gejčinom? I to prije nego što ju je odbio?

Pa zar nije to ista ona vrsta sramežljivosti i nedostatka samopouzdanja kad imamo 14 godina. Samo što sad u tim postpubertetskim godinama ipak moraš naći neki realniji razlog. A to je homoseksualnost.

pika22
04.07.2006., 09:51
Pika, evo, ti si neovisna - ajd reci jel nije barem malo čudno što je Nicky, čim je našla nekog tipa koji joj se dojmio, proglasila gejčinom? I to prije nego što ju je odbio?
.

A mozda ju je odbio?:kokice:

p.s. svako ima svoju ovisnost;)

BabyNicky
04.07.2006., 09:56
kenj kenj ser ser
Viš, ti mi isto bacaš na geja.
Ali to ziher mora značit da sam ja lezba, jer koja bi postena Hrvatica mogla tebe, obdarenu hrvatsku veličinu, mogla proglasit gejem? Koja?
Samo ona koja je lezba. Ili drolja, nedajbok.

Care.

Rajna
04.07.2006., 10:08
potpuno te razumijem.
uvijek.

:rofl:

Ono, u nadi da jest? :D

walter
04.07.2006., 10:15
A mozda ju je odbio?:kokice:

Nije, ali nije mu ona ni prišla. Ma nema tu šta drugo biti osim enormnog nedostatka samopouzdanja. :kava:

Elysium
04.07.2006., 10:24
:rofl:

Ono, u nadi da jest? :D
:)

stavih post jer zbilja tako mislim. ono - što sve žena neće pomisliti u beskrajnoj dosadi.
ili kako walter kaže - u nesigurnosti.

pa sad skužim da žena piše blog
ono, jebote, svi nešto pišu.
i da ime velike sise
jebote, to sad svi imaju. češće nego blog.
dođe mi teško što ljetujemo ona i ja na istom otoku :kava:

BabyNicky
04.07.2006., 10:32
:)

stavih post jer zbilja tako mislim. ono - što sve žena neće pomisliti u beskrajnoj dosadi.
ili kako walter kaže - u nesigurnosti.

da si bolje pročitao shvati bi da sam lika vidla jednom jedini put u zivotu i da smo bili u poslovnoj situaciji te da nisam mogla uletit, tak da ti ove teorije o dosadi ili Halterove o nesigurnosti padaju u vodu.
postavila sam temu jer je ovaj lik totalno dugaciji od likova koji su meni inace zanimljivi.

tash@
04.07.2006., 10:50
pa sad skužim da žena piše blog
ono, jebote, svi nešto pišu.
i da ime velike sise
jebote, to sad svi imaju. češće nego blog.

nemaju :(
no, barem nemam 'problema' s gejevima :D

OT, ne znam raspoznati, polazim od toga da ljude uglavnom 'interesira' suprotni spol i još nikad nisam pomislila za nekog da je gay ili lezba (ne računam za one koji se povlače po žutoj štampi i okolo :zubo:), moja intuicija je očito zahrđala :D

deer_hunter
04.07.2006., 10:52
nisam čitala sve, jer mislim da je samo jedan dobar test ispitivanja muškosti... nabaci dekote, izbaci :cice: i ako te pri razgovoru i dalje gleda u oči i lagano s gađenjem izbjegava tvoj bilo kakav dodir, onda je gay :lol: :lol:

Lali Puna
04.07.2006., 11:00
koja hrpetina stereotipa ovdje! kao da su svi gejevi feminizirani, vole i kuže se u modu i slušaju cher i village people! ja ih znam vrlo muževnih, blago feminiziranih, koji slušaju hard core i koji slušaju madonnu, totalno sportske tipove, japije i svakakve....
nemam savjet jer ja ne znam kako prepoznati da je lik gej. ne znam, nemam taj gejdar.

ely, odgovor na tvoje pitanje - muški se uglavnom ne pitaju je li žena lezba ili ne, a cure da je li tip gej ili ne jer su gejpederi puno infiltriraniji u strejtersko društvo (lezbijke su puno izoliranije u neko druženje među sobom ili sebi sličnima) pa je veća vjerojatnost da će žensko upoznat pedera nego da će muško upoznat lezbu.

Također, pederi se puno više druže sa strejt ženama no što se lezbe druže sa strejt muškarcima. I ovo je možda generaliziranje, no genelariziranje na temelju mog iskustva/poznavanja homoseksualnih ljudi.

deer_hunter
04.07.2006., 11:06
ja imam legu koji je gay pa sam napisala što je meni najprimjetnije od njegovih tzv. gay-osobina... on nije nešto pretjerano ženskast (al mu je dečko ženstveniji od mene :zubo: ), ali jednostavno vidim da isijava nelagodom kad se previše "isprsim" u nekom dekolteu... posve obrnuto nego kad sam s hetero-muškićima, kojima bude drago :kava:

walter
04.07.2006., 11:13
da si bolje pročitao shvati bi da sam lika vidla jednom jedini put u zivotu i da smo bili u poslovnoj situaciji te da nisam mogla uletit, tak da ti ove teorije o dosadi ili Halterove o nesigurnosti padaju u vodu.
postavila sam temu jer je ovaj lik totalno dugaciji od likova koji su meni inace zanimljivi.
BabyNicky, pa i mene si vidjela samo jednom u životu, u poslovnoj situaciji. A i mene si proglasila gayom na prošloj stranici! Opa bato! :cerek: :D :D

BabyNicky
04.07.2006., 11:18
BabyNicky, pa i mene si vidjela samo jednom u životu, u poslovnoj situaciji. A i mene si proglasila gayom na prošloj stranici! Opa bato! :cerek: :D :D
Haltere, nisam te vidla nikad uzivo. Samo na ekranu. Nisam te uspjela dozivjet u realnom zivotu, no prema onom sto sam vilda na ekranu, kladila bih se da si uzivo jes veca pedercina neg kaj se cinis.
:hekla:

Elysium
04.07.2006., 11:21
ely, odgovor na tvoje pitanje - muški se uglavnom ne pitaju je li žena lezba ili ne, a cure da je li tip gej ili ne jer su gejpederi puno infiltriraniji u strejtersko društvo (lezbijke su puno izoliranije u neko druženje među sobom ili sebi sličnima) pa je veća vjerojatnost da će žensko upoznat pedera nego da će juško upoznat lezbu.
znam što pričaš. i točno je.
samo dotična je spomenula kako nije bilo nikakvih obilježja koji bi mogli vući na to da je gay.
pa nekako zaključujem da žena samo voli promišljati

a da je nesigurna, valjda nije; kako uspijeva žena biti nesigurna s tolikim sisama? :kava:

tash@ - žao mi je :D :)

deer_hunter
04.07.2006., 11:21
uh mora da je walteru jako zanimljivo što neke žene ovdje znaju njegov identitet :kava:
meni nije baš, jer ne znam :hekla:

walter
04.07.2006., 11:22
Haltere, nisam te vidla nikad uzivo. Samo na ekranu. Nisam te uspjela dozivjet u realnom zivotu, no prema onom sto sam vilda na ekranu, kladila bih se da si uzivo jes veca pedercina neg kaj se cinis.
:hekla:
Pa zar se nisi hvalila gostovanjem u Tipiše menš tipiše frau? Šta si ti bila negdje na rasvjeti ili nešto? :D

Što se tiče forumaša, nitko ne zna kako izgledam uživo. Osim rijetkih sretnica. Naime, previše ste nepoznati da bih se družio s vama. To je kao da Papa pije kavu u obližnjoj birtiji. Neprikladno je. :rofl: :cool:

coflek
04.07.2006., 11:28
To je kao da Papa pije kavu u obližnjoj birtiji. Neprikladno je. :rofl: :cool:

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

tash@
04.07.2006., 11:30
a da je nesigurna, valjda nije; kako uspijeva žena biti nesigurna s tolikim sisama? :kava:

pa treba znati održati ravnotežu, pogotovo ako ima malu guzu :D
mene npr. ponekad baca u natrag :zubo:

Lali Puna
04.07.2006., 11:44
pa nekako zaključujem da žena samo voli promišljati

za razliku od tebe koji si jednostavan i britak i uvijek znaš što i kako :rofl:

a da je nesigurna, valjda nije; kako uspijeva žena biti nesigurna s tolikim sisama?

reci da se (neuspjelo) šališ, molim te

Elysium
04.07.2006., 11:45
reci da se (neuspjelo) šališ, molim te
jebiga, sad što da kažem, ti ćeš požnjet slavu :)
nije lijepo furat se na farizeje Isusovog vremena

Elysium
04.07.2006., 12:02
ima i treća opcija.
bez da me ne vrijeđaš.

atlantis
04.07.2006., 12:40
asa jesi li to ti?

Rajna
04.07.2006., 13:25
Pa dobro zar nema nesto zanimljivije za raditi nego se vrijedjati medjusobno?

Elysium - nije pametno, nimalo, vrijedjati zene s velikim sisama na potforumu gdje sam izmedju ostaloga ja moderatorica. ;)

Salu na stranu - ne pravite mi vise posla! ;)

atlantis
04.07.2006., 13:29
Inače, ako te odbije svejedno ti je jel gej il ne.

tocno :top:

Elysium
04.07.2006., 14:13
Elysium - nije pametno, nimalo, vrijedjati zene s velikim sisama na potforumu gdje sam izmedju ostaloga ja moderatorica. ;)
oprosti, ali tvoje su vanserijske sise. tvoje su Sise. :frajer:

a uostalom, udana si žena.
sa sigurnošću znaš da ti muž nije gay.

Rajna
04.07.2006., 14:15
oprosti, ali tvoje su vanserijske sise. tvoje su Sise. :frajer:

a uostalom, udana si žena.
sa sigurnošću znaš da ti muž nije gay.

Eh, ne vjeruj svemu sto procitas. :D

Ok, moj muz stvarno nije gay...ali to da ima odredjeni broj ozenjenih gayeva, to je istina, na zalost. :(

Kent
04.07.2006., 14:39
kae ovo na avataru stvarno tvoja, rajna? :eek: :D oooo :o

atlantis
04.07.2006., 14:45
to je muska guza ak se ne varam :D

joujou
04.07.2006., 14:47
to je muska guza ak se ne varam :D

je :top:

ja sam odmah bila prepoznala :D

Elysium
04.07.2006., 14:50
djevojke.. mir.
znam da ste pohotne i nemirne, ali krivi su vam vaši muškarci :D
topic je o gay muškarcima a ne o Rajninoj guzi
iz priloženog se vidi da je to straight guza :rofl:

Kent
04.07.2006., 14:50
fakat. imate pravo, gdje su meni oči!? :eek:

Kent
04.07.2006., 14:53
djevojke.. mir.
znam da ste pohotne i nemirne, ali krivi su vam vaši muškarci :D
topic je o gay muškarcima a ne o Rajninoj guzi
iz priloženog se vidi da je to straight guza :rofl:
nema ni prištića ni dlačica...nekako je presavršena, straight :confused: :D

šalu na-stranu, bila sam jednom zaljubljena u gay dečka :(, koja trauma, ah :rolleyes:
otišao živjet s dečkom u dubrovnik

Elysium
04.07.2006., 14:59
nema ni prištića ni dlačica...nekako je presavršena, straight :confused: :D
kad me povlačiš za.. jezik
znaš onaj vic:

- Zašto žena nikako ne može naći savršenog, lijepog, pažljivog, dobrog, divnog muškarca?
- Jer on već ima svog dečka.

šalu na-stranu, bila sam jednom zaljubljena u gay dečka :(, koja trauma, ah :rolleyes:
otišao živjet s dečkom u dubrovnik
au, pardon, tek sad sam pročitao ovaj dio :rofl: :mig:

Septembar
04.07.2006., 15:05
oprosti, nazovi me puritankom ak hoces, al ne bih se posevila s likom koji je bipsić nikad. NIKAD.
kak znas da vec nisi?

Septembar
04.07.2006., 15:08
je :top:

ja sam odmah bila prepoznala :Djes jes, odmah nakon sto sam ti JA rekla :B

BabyNicky
04.07.2006., 15:12
kak znas da vec nisi?
a ne znam.
fala lijepa. rado bih umrla u neznanju.

joujou
04.07.2006., 15:12
jes jes, odmah nakon sto sam ti JA rekla :B

detalji :zubo:

Elysium
04.07.2006., 15:13
kak znas da vec nisi?
ona bi to osjetila :kava:

Elysium
04.07.2006., 15:13
detalji :zubo:
kao i tvoj avatar :mig:

Rajna
04.07.2006., 15:17
jes jes, odmah nakon sto sam ti JA rekla :B

Ma sta rekla...prepoznala!...:D

joujou
04.07.2006., 15:17
kao i tvoj avatar :mig:

sto s avatarom? nije moj avatar gey :zubo:

Rajna
04.07.2006., 15:21
nema ni prištića ni dlačica...nekako je presavršena, straight

khm :o

Mozebitno se ne vidi na avataru, ali ima tu i tamo poneki trag neke bubuljice...diskretno. :o
Dlacica isto ima, pokrila ih sjena :o

Septembar
04.07.2006., 15:34
Ma sta rekla...prepoznala!...:DAL NJOJ sam rekla
nego nema nam crofaga, da kaze po cemu se gejevi poznbaju
nadam se da nece rec po bezdlakavoj guzi :eek:

Septembar
04.07.2006., 15:35
nego nicki
zatresi sisama pred njim :cice:
ak se nejmu kita zatrese i pocne sliniti---nema greske :top:

Rajna
04.07.2006., 15:38
Ja znam da jedan drugoga nevjerojatno lako 'snime'. Bivsi sef mi je bio gay i ovom buljuku neudanih cura iz nase firme je uvijek 'cinio uslugu' (na njihovu molbu :D ) govoreci im koji je gay, ako slucajno jeste, od onih koji bi im privukli paznju.

Nije znao objasniti kako to prepozna. :confused:

Ali znam da je za neke ozenjene primjerke iz firme takodjer tvrdio da su gay, "just haven't come out of the closet yet". ;)

lolit@
04.07.2006., 19:58
popricaj s njim o cipelama, onako usput....i nemoj ti puno pricati, pusti njega nek' prica. ako se raspricao, sumnjiv je.
pitaj ga koliko pari cipela ima u ormaru, ako ima vise od 3 :misli: nesto tu smrdi.
ako ti prica o detaljima i bojama na svojim cipelama i ako si iz njegovog opisa uspjela shvatiti o kakvim se tocno cipelama radi.....fuf....ne znam sta da ti kazem. kazu da su gay people jako dobri prijatelji, pa....opet si nesto dobila :D ;)

enivej, ako je razgovor o cipelama bio kraci od minute, veeelike su sanse da je straight :cerek:

Elysium
04.07.2006., 20:06
sto s avatarom? nije moj avatar gey :zubo:
o majku mu :bonk:
:zubo:

Amina
04.07.2006., 21:05
Kako znat?

Pa pitaj ga jel je il nije. :zubo:

xxGaladrielxx
04.07.2006., 21:54
pitaj ga koliko pari cipela ima u ormaru, ako ima vise od 3 :misli: nesto tu smrdi.
logicno :rofl:

Ona007
04.07.2006., 22:00
Pa dobro, ovo i mene zanima a ne da mi se citati ovolike stranice.. je li negdje netko dao neku listu sa instrukcijama koje bi konkretno odgovorile na pitanje topika?

Vera Pavladoljska
05.07.2006., 00:22

jel voli plesati?
jel taj ples izvodi gotovo savršeno ritmički?
jel ima raznorazne komentare na stil odijevanja tebe i drugih žena?
uočava detalje?
tipa da ti je pokraj oka razmazana maskara i da ti ona srebrna narukvica nije išla uz one naušnice?
ima frenda od kojega ga se jaaaaaako teško odvaja?
možeš s njim razgovarati bez ikakve, ali ikakve zadrške o SVEMU?
Lako se rasplače?
Suviše senzibilan?
Pokraj njega osjećaš jednu sigurnost i POTPUNO aseksualnu vibru?
ima smilsla za cvjetne aranžmane?
polaže do u detalje na izgled, odjeću i nesretan je do jaja ako počinje ćelaviti?
izbrijava se na svim mogućim mjestima?
Voli žensko društvo, ali ono VOLIIIIIIIIIII, kao da je sa sestrama?

Ako su odgovori - DA - onda je 80 posto gej ili je zreo da to postane.:cool: :D

walter
05.07.2006., 01:27
Postoji razlika između feminiziranih muškaraca i gejeva. Nit su svi gejevi feminizirani, niti su svi feminizirani gejevi.

Ali kome to da se objasnjava, kome?

alexxx
05.07.2006., 01:55
:D odi spavat.

M3NT4L
05.07.2006., 02:07
Zavezi mu oci i ruke i popusi mu,izdrkaj,iskaci mu se po kurcu,zabijaj si ga u čmar.Ne daj da vidi ko si.Ako kad skine povez vidi da si zensko i razocara se GAY je.

OkatoZlo
05.07.2006., 08:49
Mental ti je dao najjednostavniji nacin kako saznati. :rofl:

xxGaladrielxx
05.07.2006., 09:44
Ako su odgovori - DA - onda je 80 posto gej ili je zreo da to postane.:cool: :D
il je siroce samo rak u horoskupu :cerek:

lilla
05.07.2006., 10:15
Postoji razlika između feminiziranih muškaraca i gejeva. Nit su svi gejevi feminizirani, niti su svi feminizirani gejevi.

Rajt. Neki su gejevi totalno muževni i čak ni ne vole feminizirane muškarce. Ali to je sve nebitno. Zašto bi se ''raspoznavalo'' gejeve po ovom ili onom. Pitaj ak te zanima i gotovo. Čemu se igrati detektiva?
Vidi situaciju:
Sjedimo na terasi dva frenda i ja. Jedan od njih je gej. Ja lakiram nokte i jedan od njih dvojice se totalno zanima za to što ja radim i kako to radim, a drugi ga sprda.
Nagradno pitanje: Koji je gej? Onaj kojeg je zanimalo kako se lakiraju nokti, ili onaj koji ga je zajebavao zbog toga???
Odgovor: onaj koji se sprdao.

coflek
05.07.2006., 10:36
Ja lakiram nokte i jedan od njih dvojice se totalno zanima za to što ja radim i kako to radim,.

papak.:kava:

ili latentni gej:zubo:

walter
05.07.2006., 11:00
Ma žene to intuitivno prepoznaju. Kao što intuitivno prepoznaju nasilnika. Nakon 30 godina braka i par kliničkih smrti. :kava:

atlantis
05.07.2006., 11:06
Ma žene to intuitivno prepoznaju. Kao što intuitivno prepoznaju nasilnika. Nakon 30 godina braka i par kliničkih smrti. :kava:

onda budi tako dobar pa nam objasni kako je biti gay tako da ih mozemo u buducnosti raspoznavati...

vidish, svasta sam do sada mislila o tebi, ali to da si topli brat nisam

bas mi je drago da si taj tezak kamen bacio sa srca :grli:

Natch
05.07.2006., 11:11
provociras bezveze.
nasilje se ne moze negirati, i nema veze s homoseksualizmom.
ako ti fali ljubavi i paznje (sto je vise nego evidentno), mozda si zaista i ti latentni gay, koji ne zna uzeti sta mu treba na pravi nacin. ;)

Natch
05.07.2006., 11:12
onda budi tako dobar pa nam objasni kako je biti gay tako da ih mozemo u buducnosti raspoznavati...

vidish, svasta sam do sada mislila o tebi, ali to da si topli brat nisam

bas mi je drago da si taj tezak kamen bacio sa srca :grli:
ne znam sta vam je toliko cudno oko toga da je netko gay. kako bi inace tako dobro razumio zene i zasto bi se toliko zadrzavao na ZK da je straight :mig:

walter
05.07.2006., 11:30
prc prc

Natch
05.07.2006., 11:32
prca se u krevetu :B

atlantis
05.07.2006., 11:39
ne znam sta vam je toliko cudno oko toga da je netko gay. kako bi inace tako dobro razumio zene i zasto bi se toliko zadrzavao na ZK da je straight :mig:

nije mi chudno, samo mi do sad nije sinulo, a to potvrdjuje walterovu tvrdnju da ne znamo, pa bi bilo lijepo da nas poduci :)

Natch
05.07.2006., 11:42
nije mi chudno, samo mi do sad nije sinulo, a to potvrdjuje walterovu tvrdnju da ne znamo, pa bi bilo lijepo da nas poduci :)
a sta ce te poducavat. zar ti nije najuzbudljiviji (s gejom) onaj period upoznavanja i napipavanja, dok ne naguzi tvog najboljeg frenda :D

atlantis
05.07.2006., 11:57
Natch

sve je dobro dok mi decka ne pokusa naguzit :D :D

izasla sam ti ja iz napipavanja ima tome vech :zubo:

urednica
05.07.2006., 11:57
poljubi ga i znat ćeš ;)

BabyNicky
05.07.2006., 12:27
Mozda da dodjem s frendom pa da ga pitam kome bi ga radije metnuo?

Elysium
05.07.2006., 12:31
da.
probaj s onim što bi zbilja mogla napraviti.

suzila se lista, ha? :kava:

Mandre
05.07.2006., 13:16
Mozda da dodjem s frendom pa da ga pitam kome bi ga radije metnuo?

Nadam se da nisi mislila na mene, jerbo ti znas da sam u njihovom svijetu ja komad :zubo:

BabyNicky
05.07.2006., 13:27
Nadam se da nisi mislila na mene, jerbo ti znas da sam u njihovom svijetu ja komad :zubo:
Znam. Nisam misla na tebe jer bi svako normalnih ociju izabrao tebe povrh mene, bio gej ili ne gej.
kad si tako lep.

Mate Kundidov
05.07.2006., 13:35
Q: kako prepoznati da je lik gay?
A: pitaj ga piše li za Cosmo.

walter
05.07.2006., 14:59
Ovo je istina. :top:

lolit@
05.07.2006., 16:32
ako nema brč'ne oduva-douva, nemas tu puno sta razmisljat'- pede*č'na i točka.

:clint:

spy
05.07.2006., 16:36
S druge strane imam jednu frendicu koja mi je rekla da je skoro svaki lik koji joj zapne za oko gay.
Jel? Pa možda pređe u pedere kad ju vidi:)

lilla
05.07.2006., 18:54
Ma šta ne kažeš?? Pa oduvijek sam pomalo sumnjala, čudno izgovara neka slova, pa ljetni hit i druge stvari, pa frizura i često je u crvenom...hm mogla sam znati i prije. Neću ga imenovat, al znate o kom pričam? Najpoznatiji muškarac koji piše za Cosmo.:zubo:

kikaš
17.07.2006., 09:10
Pa to ti je jednostavno, odvuci ga sa strane i približi se za žvaku, ako ti uzvrati stvar rješena.Koliko diskusije a empirijska metoda je najbolja.Možda je lik odabrao izgleda najbolju moguću taktiku, btw znam žene koje "moraš pogledat- to kao one misle" pa kad buljiš ego im je pun i doviđenja si.Kad ignoriraš onda se raspale i zainteresiraju se za tebe :).

kisikana
17.07.2006., 09:45
Ako je okružen mnoštvom žena a s nijednom nije u vezi - GAY! :D

Ona007
17.07.2006., 10:10
Stereotip potencijalnog gay-a ( koliko ih ja poznajem):
Postoje dvije vrste, oni na kojima se fizicki i u ponasanju vidi da su gay.. oblace se specificno, imaju nausnice, npr debelo probijene kroz uho.. specifican hod i govor, debeli jednostavni srebreni prsten na srednjem prstu, obicno imaju media stil oblacenja..

oni drugi koji nemaju 'stil' imaju nesto drugo a to je najcesce:
1. jako jako kulturno i posh ophodjenje, pravilno izgovaranje recenica, precesto pricaju o 'mami i tati' najcesce o mami, imaju nevjerojatno dominantnu majku i neupecatljivog oca ili oca jebivjetra..
2. imaju nesredjen odnos prema zenama..pomalo su loneri ali su uglavnom okruzeni muskima
3. vole kuhat i pri tome su ekstremni perfekcionisti
( tipa slikaju ono sto su skuhali i pokazuju prijateljima itd..)
4. nevjerojatno su precizni i imaju svojevrsne rituale bez kojih ne mogu zivjeti ( tipa : svake godine u isto vrijeme ja..)
5. opsesivno obavljaju svoj posao

BabyNicky
17.07.2006., 10:11
Ako je okružen mnoštvom žena a s nijednom nije u vezi - GAY! :D
Ne mora bit. Znam previse likova koji imaju brdo frendica oko sebe a nisu gay.

farki_
17.07.2006., 11:57
...slazem se... :top:

OkatoZlo
17.07.2006., 17:49
Ne mora bit. Znam previse likova koji imaju brdo frendica oko sebe a nisu gay.

Jesi ziher? I jesu li oni? :D

BabyNicky
17.07.2006., 18:38
Jesi ziher? I jesu li oni? :D
nope.

pjegava i prgava
18.07.2006., 21:30
Često po hlačama i šlapama. I ako vam ne gleda u poprsje.

tough_cookie
20.07.2006., 21:07
sorry ak je vec bilo, nisam sve citala, jel zna netko kakve veze ima npr. slusanje odredjene vrste muzike/odredjenih izvodjac(ic)a? znate one US serije/filmove u kojima se gay guys vezu uz npr. barbru streisand i cher?

Ona007
20.07.2006., 23:18
Jos jedno: na ulici prica na mobitel ko da je u teatru, mislim glasno, puno nekih glasnih izvjestacenih 'oh..my good'; burnim prepricavanja i sl..sve to s nekim tonom glasa koji ne znam objasnit ali znam prepoznat..

Anezis
25.07.2006., 12:25
JA sam jedan dan na moru se obukla totalno feeeenomenalno...Imala sam vruče hlačice,bila sam zakopčana do grla(gotovo) srebrne štikle...mrak...uglavnom...I nije bilo niti jednog muškarca koji se nije okrenuo(fakat-čak i oni koji su s curama bili) i onda ugledah ejdnog lika i mislim si ,taj je drito gay,prođem pokraj njega,nije se okrenuo,i eto zaključih uistinu je :)
Nemojte me sad smatrat umišljenom...tak je bilo...vjerujem da i vi imate takva iskustva,lol.. .:)

BabyNicky
25.07.2006., 12:28
Nemojte me sad smatrat umišljenom...

Mi, forumašice? :eek:
Nikad.:zubo:

demetrius
26.07.2006., 12:44
JA sam jedan dan na moru se obukla totalno feeeenomenalno...Imala sam vruče hlačice,bila sam zakopčana do grla(gotovo) srebrne štikle...mrak...uglavnom...I nije bilo niti jednog muškarca koji se nije okrenuo(fakat-čak i oni koji su s curama bili) i onda ugledah ejdnog lika i mislim si ,taj je drito gay,prođem pokraj njega,nije se okrenuo,i eto zaključih uistinu je :)
Nemojte me sad smatrat umišljenom...tak je bilo...vjerujem da i vi imate takva iskustva,lol.. .:)

naravno jer od gledanja nema jebanja.