PDA

View Full Version : H&M u Hrvatskoj

stranice : [1] 2

Profinjena
29.04.2006., 16:39
Prvi H&M dućani trebali bi se u proljeće 2011. godine otvoriti u zagrebačkim shopping centrima:

- Cvjetno na Cvjetnom trgu
- Arena centar na Laništu
- City Center One u Jankomiru

U proljeće 2012. godine još jedna trgovina trebala bi biti otvorena u Avenue Mall-u.

Za sada u Republici Hrvatskoj NE POSTOJE H&M trgovine, niti je moguće naručivanje iz njihovog on-line dućana.

Hm, nesto me zanima. Naime, citala sam neki dan da se u Zg otvara Interspar i da ce u njemu, izmedu ostalog, biti i H&M. Ok, ali nakon toga mi prijateljica kaze da se u Osijeku (ja sam iz Os) otvara Interspar i da ce u Osijeku biti H&M. To bi za mene, naravno, bila jos bolja opcija :)
Zanima me, ako netko zna for sure, otvara li se na kraju u ZG ili OS H&M, ili u oba?
Eto, konacno ne moramo preko granice u H&M, iako ovisi kakva ce ponuda biti kod nas, mozda i dalje vani bude bolje/povoljnije/stogod.
Ako netko zna odgovor na pitanje gore, neka odgovori!
Pozdrav! :W

Katrin
29.04.2006., 16:42
znam da se interspar otvara u osijeku, kod kruznog toka, na cepinskoj. al nisam cula da ce biti H&M :confused:

bambolina
29.04.2006., 20:49
City Centar prostirat će se na površini od 61.000 četvornih metara, podijeljenoj na dvije etaže, a ponudu Zagreba upotpunit će sa 80 novih prodavaonica. U sklopu centra otvorit će se hipermarket Interspar, prvi u Zagrebu i drugi u Hrvatskoj.

Osim s Intersparom, kupci u City Centru prvi put će se susresti s njemačkom modnom kućom Peek & Cloppenburg, austrijskim lancem sportske odjeće i obuće Hervis te slovenskom Sportinom, distributerom najpoznatijih svjetskih modnih brandova.

Svoje prostore otvorit će i američka modna kuća Guess te austrijski lanac prodavaonica obuće Stiefelkönig. Uz svjetske brandove, ponudu centra upotpunit će i domaće prodavaonice poput Magme i Irisa s različitim robnim markama te restorani svjetskih kuhinja. Posjetiteljima će na raspolaganju biti oko 1.700 parkirnih mjesta.

ovo je teskt sa t portala, NAŽALOST ni spomena H&M... ali ko zna, možda nam se posreći pa ipak ti sveđani udluče doći k nama.. ne znam zakaj nas tak izbjegavaju! uglavnom ak kaj čujem javim..
pozdrav

kem
29.04.2006., 21:07
Peek & Cloppenburg,

Oni su skupi i više tetkasti.

te austrijski lanac prodavaonica obuće Stiefelkönig.

:top: Nadam se da će i cijene biti austrijske. Jednom davno sam imala njihove cipele, mislim da su koštale 60-70 maraka, a super su bile.

GospodjicaEn
30.04.2006., 00:22
volim h&m.

mrcika
04.07.2006., 10:31
Znate li da li neki ducan drzi H&M odjecu? Cula sam prije par godina da je u preckom bio nekakav..
Npr.u Slav.Brodu postoji butik koji drzi samo njihovu odjecu.Ono, kupe hrpu robe u Grazu i preprodaju(ali jos uvijek jeftino)! :)

Lavica02
04.07.2006., 10:33
Navodno će baš njihov dućan biti u City centru koji se gradi kod Španskog

crvenkapica33
04.07.2006., 10:40
Znate li da li neki ducan drzi H&M odjecu? Cula sam prije par godina da je u preckom bio nekakav..
:)

nisam sigurna da li je na prvom ili drugom katu, ali je kad se popenješ normalnim štengama desni hodnik, dućan je negdje na sredini isto s desne strane. onak žmrlj žbrlj dućan, isto vjerojatno kupe pa preprodaju, ali baš nisu neke super stvari, bar ne ono kaj sam ja vidla. kao da su kupili ono kaje ostalo i poslije h%m-rasprodaje pa nitko nije kupio pa kupili oni.:E

mandy
04.07.2006., 12:53
Bio je i u podrumu Šoping centra Prečko butik ZMD ili tako nekako i držali su H&M odjeću

Lali Puna
04.07.2006., 13:04
ali nema ga više. i sbi ti dućani koji kao drže ili su držali h&m odježću su držali krpe otprije 100 godina

bbc
04.07.2006., 19:35

Nece. H&M prvo dolazi s logistikom. Znaci lokalna uprava, skladista, transport, pa tek onda ducani. Iznimno je moguce da logistiku u pocetku osiguraju iz susjednih zemalja.

Posto H&M nema svoje tvornice, moguce je da se neka kolicina robe pojavi na sivom trzistu.

frenchkiss
04.07.2006., 20:26

mislim da je u pitanju samo ZARA, H&M po mojim saznanjima još nije u planu

bbc
04.07.2006., 21:02
mislim da je u pitanju samo ZARA, H&M po mojim saznanjima još nije u planu

Niti ZARA, niti H&M.

Od novih u ZG:

P&C
http://www.peekundcloppenburg.de/

NEW YORKER
http://www.newyorker.de/

HERVIS (uglavnom sport)
http://www.hervis.at/

Ostalo sve vec vidjeno. Veliki dio ducana ce biti identican ponudi u King Crossu.

bbc
06.07.2006., 18:27
Niti ZARA, niti H&M.

Od novih u ZG:

P&C

NEW YORKER

HERVIS (uglavnom sport)

Ostalo sve vec vidjeno. Veliki dio ducana ce biti identican ponudi u King Crossu.

U Njemackoj su neki dan dodijeljene nagrade za "ducan godine 2006" u nekoliko kategorija i upravo je P&C ducan u Kelnu dobio nagradu za ducan godine, izmedju ostalog i zbog velikog broja top brendova u ponudi.
Ne znam koji ce sve brandovi biti u ponudi u ZG, ali vjerojatno veliki broj iz ukupne ponude, jer ZG ducan ce biti na dva kata i na oko 3.000 m2.

christy
07.07.2006., 08:40
Sanjate ;)

H&M 100% neće doći dok ne uđemo u EU. Pogledajte u kojim zemljama imaju dućane pa će vam sve biti jasno. http://www.hm.com/

Nego, meni je H&M sve gori i gori. Imam neke njihove stvari od prije par godina i još uvijek super izgledaju, a ono od prošle godine je sve razvučeno i izblijedilo nakon par pranja.

Preporučujem jedan drugi dućan, imate ga u Seiersbergu u Grazu- http://www.zero.de/frameset.pt/l,de, puno je kvalitetniji (ala Mexx i Esprit) a stvarno je jako povoljan za to što se dobije. :)

I imate odjeću koju ne nosi još pola Zagreba ;)

P.S. ima ih i u Ljubljani, a na žalost, izgleda da ćemo i njih morati čekati dok ne uđemo u EU.

chiquita
07.07.2006., 11:25
Preporučujem jedan drugi dućan, imate ga u Seiersbergu u Grazu- http://www.zero.de/frameset.pt/l,de, puno je kvalitetniji (ala Mexx i Esprit) a stvarno je jako povoljan za to što se dobije. :)

P.S. ima ih i u Ljubljani, a na žalost, izgleda da ćemo i njih morati čekati dok ne uđemo u EU.

stara vijest.

Crow Jane
07.07.2006., 11:37
Sanjate ;)

H&M 100% neće doći dok ne uđemo u EU. Pogledajte u kojim zemljama imaju dućane pa će vam sve biti jasno. http://www.hm.com/

Nego, meni je H&M sve gori i gori. Imam neke njihove stvari od prije par godina i još uvijek super izgledaju, a ono od prošle godine je sve razvučeno i izblijedilo nakon par pranja.

Nije istina, u Poljskoj su se H&M-ovi otvorili PRIJE nego kaj su ušli u EU.
U Mađarskoj , kao i u Ljubljani je H&M spomena nevrijedan. Također se slažem s time da je kvaliteta drastično opala. :flop:

Iato tak, mislim da je Zero jako loša kopija Zare. :zubo:

blondie_30
07.07.2006., 12:06

Tocno. Plus sto se u zadnje vrijeme jako tesko nadje normalan komad odjece (=nemres naci obicnu pamucnu crnu majicu npr. :flop: , sve neka sarena cuda i sl. ) New Yorker je bolji...

A meni su OK i Pimkie i Stret One (Zaru nevolim)

chiquita
07.07.2006., 12:17
Nije istina, u Poljskoj su se H&M-ovi otvorili PRIJE nego kaj su ušli u EU.
U Mađarskoj , kao i u Ljubljani je H&M spomena nevrijedan. Također se slažem s time da je kvaliteta drastično opala. :flop:

Iato tak, mislim da je Zero jako loša kopija Zare. :zubo:

brijem da si u krivu.
zero je, ja mislim, puno puno duže na njemačkom tržištu nego zara.

Hedonism_Girl
07.07.2006., 13:39
new yorker mi je sve loshiji i loshiji u ponudi odjeche.

lola rose
07.07.2006., 14:07

apsolutno točno. h&m ljubljana je katastrofa, a budimpešta recimo još gora. a isto je točno da je kvaliteta drastično opala. a isto tako prije nisam znala šta ću prije staviti u košaru, koliko mi je sve bilo predobro. sad bome, trudim se, trudim, ali sve nešto slabo nalazim nešto što mi se baš sviđa - previše krpica i bezverzarija.
zara je bez premca u obilju svih tih street fešn dućana.

mrcika
08.07.2006., 21:15
Meni je donji ves H&M odlican! Grudnjaci su mi jedini koji mi pasu jer su jako plitki!
Zato sam vas pitala za taj ducan u preckom, za robu sam si i mislila da nemaju najnovije kolekcije!
A nista, u Graz...

Kyra
08.07.2006., 22:20
Ja sam danas na tv-u čula da neka trgovina Stress u Medulićevoj u Rijeci prodaje H&M robu. Anyone? :zubo:

Noemi
08.07.2006., 22:23
Vec vidim invaziju sutra:zubo:

bbc
09.07.2006., 13:16
Ja sam danas na tv-u čula da neka trgovina Stress u Medulićevoj u Rijeci prodaje H&M robu. Anyone? :zubo:

H&M sluzbeno prodaje svoju robu samo u svojim ducanima.
Nema zastupnistava, fransiza, prodaja u drugim ducanima.
Svako reklamiranje i prodaja H&M robe van njiihovih ducana je lov u mutnom i pokusaj zarade na neznanju potrosaca.

Sto se tice rasprave o kvaliteti njihove robe, kvaliteta i nije u prvom planu.
Njihov je cilj - jeftino i moderno. I uspijevaju imati nove kolekcije svakih 6 tjedana po niskim cijenama, sto je vecini manjih proizvodjaca neizvedivo.
Otuda i njihove stalne rasprodaje, pa je moguce da se neki trgovci opskrbljuju na rasprodajama i to onda nude u svojim ducanima.

Evo, mozete se malo presvlaciti. Odite na Inspiration -> Dressing room
http://www.hm.com/

mrcika
09.07.2006., 20:44

E pa u Slav.Brodu isto Stress ducan prodaje H&M!
Eto prosirio se H&M po Hrvatskoj!:)

mrcika
09.07.2006., 20:58
[QUOTE=bbc]H&M sluzbeno prodaje svoju robu samo u svojim ducanima.

Svako reklamiranje i prodaja H&M robe van njiihovih ducana je lov u mutnom i pokusaj zarade na neznanju potrosaca.

Da, to svi znamo da H&M SLUZBENO prodaje samo u svojim ducanima...A ovo da je kupnja robe van njihovog ducana pokusaj zarade na neznanju potrosaca- je, ali koji ducan bilo kojom opremom to nije?!
Npr.taj Stress drzi njihovu robu po naravno,skupljim cijenama nego u H&M-u ali koga briga ako je opet 3x puta jeftinije nego bilo koji smecarski no-name ducan.

A da kvaliteta nije u prvom planu, ovisi sto kupis i po kojoj cijeni. Nije sad da je H&M po kvaliteti Lacoste, ali nije bas ni da je Terranova! Ja pazim sto kupujem i prezadovoljna sam!

Pozdrav!:zubo:

mrcika
09.07.2006., 21:00
H&M sluzbeno prodaje svoju robu samo u svojim ducanima.

Da, to svi znamo da H&M SLUZBENO prodaje samo u svojim ducanima...A ovo da je kupnja robe van njihovog ducana pokusaj zarade na neznanju potrosaca- je, ali koji ducan bilo kojom opremom to nije?!
Npr.taj Stress drzi njihovu robu po naravno,skupljim cijenama nego u H&M-u ali koga briga ako je opet 3x puta jeftinije nego bilo koji smecarski no-name ducan.

A da kvaliteta nije u prvom planu, ovisi sto kupis i po kojoj cijeni. Nije sad da je H&M po kvaliteti Lacoste, ali nije bas ni da je Terranova! Ja pazim sto kupujem i prezadovoljna sam!

naiva
10.07.2006., 17:01
ja isto zadovoljna, prije par mjeseci sam si kupila par majica i sve super...
jedino mi torba(crna)prima sve mucice

bbc
10.07.2006., 18:29

H&M je fast fashion firma. Naravno da nije nekvalitetan, ali naglasak je na modernoj odjeci po povoljnoj cijeni. I to pali svugdje.
U centru Milana, medju svim onim top buticima i robnim kucama, najveca guzva i red pred garderobama je u Zari i H&M-u.
Samo, tamo je H&M prisutan i sa svojim uredom i odvjetnicima i nikome sa strane nece pasti na pamet da prodaje njhove proizvode.
Ima pokusaja neovlastene prodaje preko Interneta, zbog cega su angazirali MarkMonitor fimu radi sprecavanja takve prodaje.
Radi se o povjerenju potrosaca u brand i zastiti tebe kao potrosaca.
Da li je svaki komad robe proizveden za H&M u nekoj tvornici u Kini ili Bugarskoj, a nije prosao kontrolu kvalitete, zavrsio u smecu?
Jesi li sigurna da jedan dio te produkcije nije zavrsio u Stress ducanu, koji zna da smo na rubu Europe i da nece pretrpiti sudsku tuzbu za nelegalnu prodaju od firme koja za ovo trziste (jos uvijek) nema interesa.

kem
11.07.2006., 01:32
brijem da si u krivu.
zero je, ja mislim, puno puno duže na njemačkom tržištu nego zara.

koliko se sjecam, prije dvije godine u De nije bilo Zare. Sjecam se da sam u Parizu slinila kad sam ih vidjela.
Zero je ok. Nisu bas mastoviti kao Zara, ali kvalitetniji od Manga i H&M-a, a i cijene su priblizno iste.
Ne bih imala nista protiv da se netko sjeti Promod-a. Pola ormara mi je iz njihovih ducana. :cerek:

macka
11.07.2006., 12:53
koliko se sjecam, prije dvije godine u De nije bilo Zare.
bilo je, bilo! ja studirah gore od 1998.-2001. i tad je bilo Zarinih ducana, barem u Heidelbergu di sam ja bila :mig:

kem
11.07.2006., 22:38
bilo je, bilo! ja studirah gore od 1998.-2001. i tad je bilo Zarinih ducana, barem u Heidelbergu di sam ja bila :mig:

A gdje tocno (i ja sam tamo studirala)? Ne sjecam se da sam vidjela njihov ducan.

blondie_30
12.07.2006., 13:57
Zara ducani worldwide:

http://www.zara.de/v06/index.html

stores - locator

macka
12.07.2006., 15:09
A gdje tocno (i ja sam tamo studirala)? Ne sjecam se da sam vidjela njihov ducan.
e jebalo jeza, sad gledam ovaj lokator i tamo nema... ali bio je u Hauptstrasse, negdje po sredini, s desne strane kad se islo s trga prema Heiliggeistkirche, skoro pa preko puta drugog H&M-a (jedan na samom pocetku, drugi po sredini)... i znam da sam se uvijek cudila kako ekipa odvaljuje na Zaru, a ja bas ne nalazim neke stvari... a mozda je to bio neki 'obicni' ducan slucajno tog imena... :confused:

e sad sam totalno zblokana...

kem
12.07.2006., 15:38
e jebalo jeza, sad gledam ovaj lokator i tamo nema... ali bio je u Hauptstrasse, negdje po sredini, s desne strane kad se islo s trga prema Heiliggeistkirche, skoro pa preko puta drugog H&M-a (jedan na samom pocetku, drugi po sredini)... i znam da sam se uvijek cudila kako ekipa odvaljuje na Zaru, a ja bas ne nalazim neke stvari... a mozda je to bio neki 'obicni' ducan slucajno tog imena... :confused:

e sad sam totalno zblokana...

to je bio ZERO.

macka
12.07.2006., 16:02
to je bio ZERO.
e jeb'ga, onda me ili pamcenje ne sluzi ili me samoglasnici hebu :zvrko: :zubo:

a bila sam uvjerena da je to bila Zara... :misli:

ah well...

OT: a sta si studirala?

kem
12.07.2006., 20:12
e jeb'ga, onda me ili pamcenje ne sluzi ili me samoglasnici hebu :zvrko: :zubo:

ili oboje. :zubo:

mia miačić
12.07.2006., 20:59
Na Ilici 33 se otvara neki dućan u kolovozu, znam da ga ima u Grazu, nekak na S

chiquita
12.07.2006., 21:32
ajde čitajte moj post kako treba - ja sam rekla da je ZERO puno duže na njemačkom tržištu od ZARE.

kem
12.07.2006., 23:16
ajde čitajte moj post kako treba - ja sam rekla da je ZERO puno duže na njemačkom tržištu od ZARE.

nitko to nije zanijekao. :D
stovise, ja sam rekla da sam slinila u pariskoj Zari, jer je u Hd-u nije bilo. A zero nisam nesto posebno zapamtila.
s obzirom na trenutnu kvalitetu h&m-a, ja bih radje promod u zagrebu.

macka
13.07.2006., 08:42
ajde onda i ti citaj nase postove kako treba - ja sam replyala na kem-in post... i k'o sto ti ona rece, ovo tvoje nitko ne spori...

je da sam se zahebala, ali to nije poanta ovdje :zubo:

macka
13.07.2006., 08:45
ili oboje. :zubo:
sve je moguce, sve... :zvrko:

chingy
05.08.2006., 18:54
Niti ZARA, niti H&M.

Od novih u ZG:

P&C

NEW YORKER

HERVIS (uglavnom sport)

a di se u zg nalazi peekundcloppenburg i new yorker i da li oni već radi ili će tek doći

German
07.08.2006., 11:59
Mislim da se treba otvoriti u onom budućem shopping-centru na ljubljanskoj (prije par mjeseci su otvorili gradilište)..;)

Zlatokosa
28.08.2006., 18:32
kolekcija jesen-zima 2006 (http://www.vecernji-list.hr/home/moda/617478/showPhotoSerie.do?fotoIndex=0)
evo, ako netko nije vidio

Shanu
05.09.2006., 09:05
H&M još dugo neće doć, Zara će se otvorit u novom shopping centru- Avenue Mall- u Aveniji Dubrovnik, preko puta Inine zgrade, negdje u 2007.-oj

anina
05.09.2006., 15:11
dobro, ima li koji Stress dućan s H&M stvarima i u Zgb?

GoRi
11.09.2006., 12:42
iz iskustva s tekstilom uopće ne shvaćam zašto ste zapeli za H&M?
Tekstil nema osnove kratora, upitne je kvalitete, cijena mu je prednost donekle ali wtf?! U zemljama gdje postoji H&M on je više kao nama nego kao bilo šta ozbiljno za stavit na sebe...
Inaće H&M robu je prodavao dućan u Shopping centru Prećko, neznam mu ime jer me te krpe uopće ne zanimaju...
Zara je već ozbiljnija prića, imperator svjetske mode među robnim kućama, ali u RH niko nije ispunio njihove rigorozne kriterije kojima bi dobio licencu, glasine su samo glasine... Zaruinu robu možete kupovati djelomićno u LTB dučanima pod LTB markom jer im je ista matična tvornica CAK Tekstil - Istambul

bbc
11.09.2006., 16:21
iz iskustva s tekstilom uopće ne shvaćam zašto ste zapeli za H&M?
Tekstil nema osnove kratora, upitne je kvalitete, cijena mu je prednost donekle ali wtf?! U zemljama gdje postoji H&M on je više kao nama nego kao bilo šta ozbiljno za stavit na sebe...
Inaće H&M robu je prodavao dućan u Shopping centru Prećko, neznam mu ime jer me te krpe uopće ne zanimaju...
Zara je već ozbiljnija prića, imperator svjetske mode među robnim kućama, ali u RH niko nije ispunio njihove rigorozne kriterije kojima bi dobio licencu, glasine su samo glasine... Zaruinu robu možete kupovati djelomićno u LTB dučanima pod LTB markom jer im je ista matična tvornica CAK Tekstil - Istambul

Zara je najveci dio i krava muzara kompanije Inditex. http://www.inditex.com/
Imaju preko 1.000 dobavljaca iz cijelog svijeta, tako da je pomalo neozbiljno isticati samo jednog.
H&M se proizvodi u 900 tvornica u cijelom svijetu i te dvije firme jesu medjusobno najveci konkurenti s ponesto razlicitim poslovnim planovima ekspanzije. Niti Zara niti H&M ne daju licence drugima za otvaranje njihovih ducana, osim iznimno.

Netko je gore spomenuo da se Zara otvara iduce proljece u Avenue Mall u Novom Zagrebu, medjutim sluzbene najave za to nema.
http://avenuemall.com.hr/avenuemall/cr/news.php

GoRi
12.09.2006., 08:34
Slažem se da ima hrpu dobavljaća, CAK Tekstil (LTB) jedan je od njih (navodim ga jer je gigant, a s ostalim nisam upoznat barem ne tolikoga kapaciteta).

Moje je saznanje da se za Zaru pregovaralo prije otvaranja Name na trgu, to bi bio adekvatan prostor, znam čak i ko je tražio zastupništvu, ali ništa od toga. Upravo kako BBC kaže nema konkretnih naznaka za otvaranje u RH

atlantis
14.09.2006., 09:48
tvornica istambul? :rofl: :rofl:

i za tu majicu onda dajete pun quratz para samo zato jer jer je zara (upisi firmu po zelji) IME

:lol:

GoRi
14.09.2006., 11:23
pa i nije baš tako s obzirom da je Turska veliki izvoznik pamuka te jedini europski izvoznik kamena za brušenje (izbjeljivanje). CAK tekstil jedan je od europskih giganta koj radi 50tak godina, radi kvalitetnu robu koja se uglavnom izvozi u zapadne zemlje. iz grupacije izdvajam: WENICE je firma koja je napravila bum u svjetu djećje odjeće u zadnjih nekoliko godina, ZARA koju proizvode svjetski je imperator tekstila, a LTB by littlebig je jeansom ušao u višemanje sve svijetske gradove pa čak i u Holywoodu među superzvjezdama snobskim društvom:

http://www.littlebigjeans.com/index.cfm?fuseaction=page.display&page_id=19

tako da bez obzir na državu, to smatram samo predrasudama... :)
po meni je daleko više upitna talijanska proizvodnja tekstila...

atlantis
15.09.2006., 10:03
tako da bez obzira na državu, to smatram samo predrasudama... :)
po meni je daleko više upitna talijanska proizvodnja tekstila...

nije meni upitna kvaliteta, bas naprotiv :)

kupila sam neki dan u madjarskoj kosulju iz turske za 100 kuna
ko kaze da se ta moja no name nije sila u nocnoj smjeni (karikiram) iste tvornice i istog materijala u kojoj se popodna shila zarina za 500 kuna :zubo:

:rofl:

Lali Puna
15.09.2006., 13:15
tvornica istambul? :rofl: :rofl:

i za tu majicu onda dajete pun quratz para samo zato jer jer je zara (upisi firmu po zelji) IME

:lol:

e, pa stvarno mi sad već ide na živce kako totalno neupućena dolaziš ovdje ljudima dijeliti etikete i prozivati ih snobovima

ko kaze da se ta moja no name nije sila u nocnoj smjeni (karikiram) iste tvornice i istog materijala u kojoj se popodna shila zarina za 500 kuna

milo, zarina košulja košta 150 kuna. na rasprodaji 50.

atlantis
15.09.2006., 13:33
e, pa stvarno mi sad već ide na živce kako totalno neupućena dolaziš ovdje ljudima dijeliti etikete i prozivati ih snobovima

milo, zarina košulja košta 150 kuna. na rasprodaji 50.

opet si se nasla negdje?

nosish zaru?

ignore, lali.... nisam mod ;)

Lali Puna
15.09.2006., 14:05
opet si se nasla negdje?

možeš li mi ti (ili netko) objasniti taj princip po kojem svatko tko je protiv nečega je zato jer se u tome prepoznao? ako ću ispljuvat one koji kamenuju srbe.povratnike jel to znači da sam avaj-avaj srpkinja?

da, atlantis, našla sam se u nečemu, u tome da mi idu na živce površni, ograničeni ljudi koji, iako su u pravilu neupućeni, ljudima lijepe etikete. i što je ironično - druge prozivaju za površnost! zašto tebe toliko smeta što drugi nose da svako malo imaš potrebu dić na podforum moda i podijeliti par packi?

nosish zaru?

da. i zašto ne bih? nosim majice od 5 i od 500 kuna. i mislim da me zbog toga nitko ne bi smio/trebao prozivati. najmanje netko tko me ne pozna.
i boli me dupe što drugi nose i koliko to košta. ne kužim samo zašto to što drugi nose i koliko to košta tebi pretstavlja toliki problem u životu.

mislim, tebi je moda nebitna, nekom je bitna. netko bi se vjerojatno uhvatio za glavu na to koliko ja trošim na knjige i cd-e, a netko isto toliko troši na bicikl ili sportsku opremu. netko treći na komjutor. i ne pada mi na pamet dijeliti packe zbog toga. kužiš?

znatiželja
15.09.2006., 14:30
atlantis, ja sam tvoja noćna mora - ne kupujem u h&m-u jer mi je prejeftino.
u sljedećem životu bi me trebalo stvoriti kao kinesku nadničarku u tekstilnoj industriji, jel' da?

punta179
15.09.2006., 20:08
slučajno poznajem ljude koji su trebali uzet zaru u avenu mallu i ništa od toga...to je sigurno

bbc
15.09.2006., 22:06
slučajno poznajem ljude koji su trebali uzet zaru u avenu mallu i ništa od toga...to je sigurno

Hmm..., izmedju zelja, raspitivanja i stvarnih i realnih mogucnosti zna biti velika razlika. Svatko moze uputiti dopis Zari ili H&M-u i poslije pricati da su u kontaktu s njima, ali eto... zasada nece...vidjet cemo.

Zara i H&M uvijek sami otvaraju svoje ducane, osim iznimno. Bez koncesionara, zastupnika ili fransize.

Iznimno rade s koncesionarom samo onda kad brzo zele uci na neko trziste koje ih zanima, bez previse problema (Zara u Moskvi) ili kad drugacije zakonski nije moguce. (H&M Na Bliskom Istoku).

Zara je preko finske firme Stockmann usla na rusko trziste, i ubrzo nakon toga opet preuzela kompletno poslovanje u svoje ruke.
H&M je usao u Dubai i Kuwait isto preko lokalnih koncesionara, jer tamo nije zakonski moguce otvoriti sestrinsku firmu koja je 100% u vlasnistvu stranaca.

U Zagrebu se vec otprije spominjala Nama u Ilici kao potencijalna lokacija za Zaru, ali to, naravno, pada u vodu jer je, kao prvo, Nama prevelika, a kao drugo, Nama u Ilici bi mogla biti predmetom povrata imovine vlasnicima (Kastner & Ohler) i nitko razuman ne bi ulazio u tako ogromnu i nesigurnu investiciju.

zala
23.09.2006., 13:58
molim znalce za pomoć-- htjela bi otići u gratz u h˛&m obući se. naime malo sam punija, nosim naš konf. 44, i sad zanima me ima li tamo čega za mene, mislim sve me zanima i sportska obleka i donje rublje, sve.

kakve su cijene, i kako točno doći do dućana i koliko odprilike ima od zg-a do tamo?

previše pitanja ali zaista bi htjela otići pa me sve to zanima, e i gdje bi još mogla otići kao sam već tamo, da je onako solidno a da nije previše skupo- pod pojmom skupa znači da majica npr, ne košta 300 kn, nego recimo 100-tinjak kunica, ako toga ima?

zahvaljujem unaprijed

Murron
25.09.2006., 11:51
ja zavirila u h&m-u prije par tjedana (išla u ikeu) i to tek toliko da provjerim svoju teoriju o tome da tam nema niš za mene:zubo: kupila jedino slatku oblekicu za frendičinu bebu:)
i dobre su gaćice sa snoopyem:D to mi je jedino zapelo za oko... ostalo mi je bilo fakat ružno i nikakvo:rolleyes:

gnjavež
26.09.2006., 21:47
ja nasla proslo proljece u bosni zarin ducan:zubo: (nije bas bio ni jeftin za njihove prilike:zubo: )

aibreann
27.09.2006., 19:57
ja nasla proslo proljece u bosni zarin ducan:zubo: (nije bas bio ni jeftin za njihove prilike:zubo: )

U Sarajevu možda? :) gdje, gdje? :D ako itko zna bit ću mu duboko zahvalna.

baš se spremam do Sarajeva idući tjedan, a budući da u dogledno vrijeme vjerojatno neću ni do Slovenije ni Austrije ni drugih država gdje Zara ima dućane, voljela bih tamo u BiH obaviti i nabavku nekih stvarčica za zimu ako je moguće...

ah, Zara :cerek:

gnjavež
27.09.2006., 23:14
doboj:D

lioness
28.09.2006., 08:51
U Sarajevu možda? :) gdje, gdje? :D ako itko zna bit ću mu duboko zahvalna.

baš se spremam do Sarajeva idući tjedan, a budući da u dogledno vrijeme vjerojatno neću ni do Slovenije ni Austrije ni drugih država gdje Zara ima dućane, voljela bih tamo u BiH obaviti i nabavku nekih stvarčica za zimu ako je moguće...

ah, Zara :cerek:

kad smo vec kod Bosne, dal amazona radi u subotu do vecernjih sati?! a nedjelju? kakva je situacija s ducanima tipa zare i slicno?! hvala na odgovorima :kiss:

aibreann
28.09.2006., 09:32
kad smo vec kod Bosne, dal amazona radi u subotu do vecernjih sati?! a nedjelju? kakva je situacija s ducanima tipa zare i slicno?! hvala na odgovorima :kiss:

nemam pojma, nažalost, nikad ne bijah na arizoni... idem samo u sarajevo i to turistički, neću stići šalabajzati ostatkom BiH makar bih voljela vidjeti i druge gradove... :D

izgleda da ću onda ipak neplanirano morati potegnuti do btc-a i ljubljane :zubo:

lioness
28.09.2006., 09:48
nemam pojma, nažalost, nikad ne bijah na arizoni... idem samo u sarajevo i to turistički, neću stići šalabajzati ostatkom BiH makar bih voljela vidjeti i druge gradove... :D

izgleda da ću onda ipak neplanirano morati potegnuti do btc-a i ljubljane :zubo:

eh, i ja bih rado potegnula do ljubljane, al kad radim subotom ujutro :cry:

Snica
05.10.2006., 15:07
Bok curke ja sam nova, zanima me gdje su u Mariboru H&M, Zara i New Yorker, te neki outlet centar marki koji je navodno vrlo jeftin. :)

hippooo
08.10.2006., 19:14
hm je meni katastrofa,u zivotu kupila 2 stvari i strgale se nakon par nosenja...i pogotovo u vrijeme rasprodaja kada unutra sve nabacaju..mozda malo pretjerujem ali ponekad mi unutra stvarno smrdi...

Tinchi
08.10.2006., 19:18
Sanjate ;)

Kolko ja znam Švicarska i Norveška nisu u EU :D

laurelin
09.10.2006., 09:37
Bok svima!

Ja sam nova na forumu, a zanima me ovaj novi City Centar One na Jankomiru.

Čitala sam negdje da će u centru biti 85 dućana, kafića i restorana i da je to prvi shopping mall u Hrvata :s I da će prvi put biti otvoren Peek&Cloppenburg, Hervis i Sportina.
Mene najviše zanima New Yorker i Sportina. Čitala sam da će imati preko 30 marki i to redom od Armanija, Prade Sport, D&G-a itd itd :)

Čini mi se da je otvorenje u četvrtak :tulum:

Lavica02
09.10.2006., 09:54
Ma biti će tamo svega... moj najdraži :cerek: tamo nešto radi...htio me u subotu odvesti da vidim čega sve ima... glupača:bonk: :bonk: :bonk: :bonk: nisam htjela ( još im ne rade POS-ovi pa što da samo gledam :confused: )

laurelin
09.10.2006., 10:15
E, u srijedu je VIP party u centru za face i novinare, a zabavlja ih Nina Badrić. Mislim da je centar otvoren od srijede u 9 ujutro i da će isto tako biti nastupi i nagradne igre :) Ja idem ziher!

Možda i skupim neku nagradu pa me obuku ko Andy iz Vrag nosi Pradu :E

Lavica02
10.10.2006., 07:02
Kaže mi moj mužić da ipak neće biti H&M-a.... :cry: odustali u zadnji tren...prostor im preskup... ma ne vjerujem dok ne vidim... u nadi je spas

sweething_B
11.10.2006., 10:07
...kako doći do City Centra na Jankomiru?... gdje je točno lokacija?...

mirjam
11.10.2006., 12:57
nije meni upitna kvaliteta, bas naprotiv :)

kupila sam neki dan u madjarskoj kosulju iz turske za 100 kuna
ko kaze da se ta moja no name nije sila u nocnoj smjeni (karikiram) iste tvornice i istog materijala u kojoj se popodna shila zarina za 500 kuna :zubo:

Što fali turskom pamuku? Ja bi radije turski neg talijanski, a pogotovo za tursku cijenu.

On topic, rado bih da se u Zagrebu otvori H&M, radije nego Zara s kojom sam totalno razočarana, ali dobro to je moj ukus a o ukusima se ne raspravlja jel. :)
Samo što bi onda bilo dobro da i cijene budu H&M-ovske, ono, hlače 15Eur, džemperi 18Eur itd. itd.
A ne da mi ovdje otvore shop pa da plaćam papreno za krpe za koje nisam sigurna hoće li preživjet prvo pranje. :flop:

Lavica02
11.10.2006., 20:44

Između Španskog i Metroa

Mravuljak
12.10.2006., 11:29
Ima li vrijednih hodočasnika na City centar? :klopa:

laurelin
12.10.2006., 15:50
Ima, ima :)

Ja sam bila sinoć, na VIP partyju i bilo je mark!!!! Pjevala je Nina Badrić, bili su Zli bubnjari, Maja Vučić ...
Centar je fakat prekrasan, super mi je onaj stakleni krov, a Peek&Cloppenburg je čak na 2 kata:cerek:

Odmah sam odjurila u L'Occitane i preljubazna teta mi je sve redom pokazala i objasnila pa sam na kraju, mljac, kupila kupku od lavande:rofl:

Čujem da je jutros isto bila navala, čak tolika da je policija morala promet regulirati :)

Jel ko još bio tamo?

Dustflower
12.10.2006., 19:52
prometni kolaps, zato sam isla biciklom :D l'occitane mi je ostavio najbolji dojam, jako jako ljubazne prodavacice. ostalo onako osrednje, ali neka se i ovo otvorilo, bar ce bit konkurencije.

Tigy
14.10.2006., 17:08
Meni je super naš City centre ...:top:

ja sam ga jedva dočekala s obzirom da sam New Yorkerova zaljubljenica ...:cerek:

i jako sam zadovoljna - ima velik broj kasa u NY, super mi je i Tally Weijl i Orsay, Bata, Hervis, Muller ... :s

P.S. i ja jedva čekam H&M - obožavam njihov donji veš i snoopy spavaćice ... :cerek: :cerek: :cerek:

sandra55
17.10.2006., 13:48
Pitala sam direktno na njihovoj adresi i evo Vam odgovora:

Thank you for your email and interest in H&M.

We always look at new markets and we look for markets with large population basis where we can grow cost efficiently. Time will show if and if so when we will establish on the market in Croatia.

Best regards,

H & M Hennes & Mauritz AB

Elin Johansson

:( :( :( :tuzni: :tuzni:

macka
17.10.2006., 14:00
markets with large population basis
a sad ti njemu posalji usporedbu broja stanovnika Slovenije i broja stanovnika RH... nije da nas ima puno, ali nas ima duplo :zubo: :rofl:

Magg
17.10.2006., 14:40
a sad ti njemu posalji usporedbu broja stanovnika Slovenije i broja stanovnika RH... nije da nas ima puno, ali nas ima duplo :zubo: :rofl:

:rofl: :rofl: :rofl:

richi
18.10.2006., 20:24

:top: :D :rofl: :top:

richi
18.10.2006., 20:54
dolazim u zagreb i pitanje je, kako doci od Ilice do City Center?

Koj tram ili bus ide do tamo?

Hvala

MalaCura
18.10.2006., 21:46
do city centra- 17ica od trga do kraja- siđeš pa gore desno na autoput, 2min hoda- i na autoputu s desne strane je city centar!

splicanka4zagreb
20.10.2006., 08:00
doboj:D

Z adranka
22.10.2006., 10:33
ja znam...h & m se otvara u zadru..vec se gradi i zna se na kojem ce mistu biti..meni je to osobno sranje jer ce sad svi opet biti klonovi ali mozda ne mude jeftino kao u grazu..p.s. ako mislite ici a niste , nemojte u maribor u h&m nema nista...

richi
22.10.2006., 11:36
to bas ne vjerujem - nista nepise na strani h&m-a od otvaranje - ni na medijama nepise nist. Gdje si to cula?
Otvaranje je u Dubai-u itd - ali nema infos za HR

splicanka4zagreb
23.10.2006., 07:54
ja znam...h & m se otvara u zadru..vec se gradi i zna se na kojem ce mistu biti..meni je to osobno sranje jer ce sad svi opet biti klonovi ali mozda ne mude jeftino kao u grazu..p.s. ako mislite ici a niste , nemojte u maribor u h&m nema nista...

Da, da, to će bit H&M u Zadru kao što u Splitu imaš Dieselov dućan!:rofl:

Made in Hercegovina!:zubo:

Neman
25.10.2006., 16:17
u mercatur, tj. u modiani u Čakovcu ima H&M robe, ali je skuplje nego vani u njihovim dućanima, a i modeli su jako loši, ko da dobavljači nemaju ukusa...

Magg
25.10.2006., 21:14
To je ono sto je ostalo na zadnjoj rasprodaji kad H&M sve za 70% manje prodaje, takve robe (nelijepe) ima masovno svake sezone.. Steta stvarno. H&M bi u HR super isao..

zala
29.10.2006., 17:59
kada počinju sniženja u h&m-u, jeli u 11-om ili 1-om mjesecu?

Magg
29.10.2006., 21:51
zala, u 1. tj. krajem 1. bar u njemackoj. iako ovdje vise nema onih klasisnih snizenja ko prije.

zala
29.10.2006., 22:02
isplatili se otići na takva sniženja, mislim da li ima ponude ili se svi natežu oko pojedinih artikala i znaš li koliko su odprilike cijene snižene ili i to varira'?

hvala ti na odgovoru.

Magg
29.10.2006., 22:07
a bas se i ne isplati.. mislim mozes ti koji komad naci, ali da bas zbog dvije tri stvari dolazis onda se ne isplati. ovdje snize 30, 50 ili 70% sve. ljetos sam kupila neke haljine i sosove za plazu ili tako za 7 eura, to je sasvim solidno :D majice isto tako. ali to su recimo bila 3, 4 modela od 20 snizenih..
jucer su npr. snizila sve mantile 20 eura.. to bude samo taj jedan dan.. svasta smisljaju pa je tesko planirat ici ko sto bi ti htjela da onda bas naletis na dobre stvari.. a isto ovisi koji stil ti volis tj. koju "pod-marku" h&m-a. od ovih woman stvari manje ostane nego od logg-a ili devided-a..

Bootylicious
30.10.2006., 16:07
Znate li možda kako oni stoje sa ponudon ljubičastih/crvenih/modrih kaputa-u Grazu? I cijena otprilike?

vivienne
03.11.2006., 10:12
u h&m nema kaputa takvih boja
bila neki dan

reggie
03.11.2006., 13:38
hm... ja mislim da sam vidla plavi, al nisam gledala cijene sorry.

Tournez
03.11.2006., 22:24
Znate li možda kako oni stoje sa ponudon ljubičastih/crvenih/modrih kaputa-u Grazu? I cijena otprilike?

Ja sam vidjela crveni becu, ali mi nije bio nesto lijep. Ne znam da li jos ima. cijena oko 80-100 eura, svi njihovi kaputi.

ninana23
07.11.2006., 20:12
80 eura su svi kaputi u h&m!

Tournez
07.11.2006., 22:19
100 su novi od viktora i rolfa

Bootylicious
07.11.2006., 23:07
Fala svima. :)
Iden u Zg za 10ak dana pa san mislila i do Graza (1.put :cerek: ), najviše zbog kaputa jer ode su svi više-manje crni/sivi/maslinasti, a takav već iman...

Bootylicious
07.11.2006., 23:08
100 su novi od viktora i rolfa

Dok ja dođen,prodat će se i zadnji komad. :rolleyes: :D

Tournez
08.11.2006., 00:12
Dok ja dođen,prodat će se i zadnji komad. :rolleyes: :D

Mislim da ih tek sutra (ili cak u petak :misli: ) pustaju u prodaju, tako da te mozda nesto i doceka :)

ali i njihovi kaputici su maslinasto zeleni i crni :D

Vekki
08.11.2006., 00:31
booty odi do zare obavezno ako ćeš u graz!
bila mi frendica i kaže da je pala u nesvijest od ljepote kaput! koštaju 100-tinjak eura.

Ris
08.11.2006., 00:36

jebes robu iz zagreba

Vekki
08.11.2006., 20:03
jebes robu iz zagreba

zaluto? :zubo:

nola
08.11.2006., 22:04
booty odi do zare obavezno ako ćeš u graz!
bila mi frendica i kaže da je pala u nesvijest od ljepote kaput! koštaju 100-tinjak eura.

ima.kupila ja u milanu.crni,veliki gumbi, look60,taaaaaaako sladak :cerek:

ninana23
12.11.2006., 14:23
ja hoću ova dva iz H&M-a... preslatki su... svaki 80 eura...
http://img149.imageshack.us/img149/3158/mdpopupimage2014ir7.jpg (http://imageshack.us)

http://img143.imageshack.us/img143/9595/mdimage1017sf3.jpg

teichy
14.11.2006., 22:19
http://img149.imageshack.us/img149/3158/mdpopupimage2014ir7.jpg

:cerek: :cerek:

Vekki
14.11.2006., 22:32
ja hoću ova dva iz H&M-a... preslatki su... svaki 80 eura...
http://img149.imageshack.us/img149/3158/mdpopupimage2014ir7.jpg (http://imageshack.us)

http://img143.imageshack.us/img143/9595/mdimage1017sf3.jpg

prdobri :cerek:

meg
15.11.2006., 17:34
evo sad će ispasti da ja opet pljujem, ali meni se ne sviđaju ti kaputi... ajd sad brišem dok me curke ne ubiju... :trk:

:zubo:

reggie
15.11.2006., 17:49
viktor i rolf napravili vjenčanicu za h&m:rofl: 219.99€

me in honey
20.11.2006., 08:48
meni se jedino sviđa košulja na srce, vjenčanica mi je bljak:o

reggie
20.11.2006., 09:29
vjenčanica je zavjesa.:kava:

a i meni je košuljica zapela za oko....:cerek:

me in honey
21.11.2006., 08:59
čitala sam u gracii (valjda :zubo: ) da su dućani u parisu i švedskoj pometeni, dok u ljubljani nije bilo žive duše kad su otvarali dućan na dan predstavljanja ove VR kolekcije:zubo: :rofl:

Kiki
21.11.2006., 13:19
Ovdje (London) kad u high street ducan dodju kolekcije koje su radili dizajneri, stvaraju se redovi prije. Obicno sve plane u roku pola sata, sat.
Ja nikad nish ne dobijem. Smrc.

Bootylicious
21.11.2006., 13:56
I u Grazu u subotu je još bilo komada iz te kolekcije.

She
21.11.2006., 16:33
Ovdje (London) kad u high street ducan dodju kolekcije koje su radili dizajneri, stvaraju se redovi prije. Obicno sve plane u roku pola sata, sat.
Ja nikad nish ne dobijem. Smrc.
A sto ne podes do Redinga? :confused: :confused: Nije da je tako daleko.

Btw imali su jucer u H&M-u (Oracle center) dosta stvari iz Victor&Rolf kolekcije,no meni nisu nist posebno,osim moje nove puf kosuljice:cerek: ubit se za nac nesto solidno

zala
21.11.2006., 19:42
znate li možda ima li u H&M-U, toperica iliti jakni punjenih perjem, ja bi rađe tako nešto za zimu nego kaputić-e. :zubo:

i naravno za one upućene - ako znate kolika je cijena?:confused:

reggie
21.11.2006., 19:47
ma oni dobe te stvari i kasnije, tak da nema žurbe... u grazu kad su imali stellu mccartney niko nije trzo uopće:rofl:, stvari su se po podu povlačile, zaprljale se...ogavno.

reggie
21.11.2006., 19:51
znate li možda ima li u H&M-U, toperica iliti jakni punjenih perjem, ja bi rađe tako nešto za zimu nego kaputić-e. :zubo:

i naravno za one upućene - ako znate kolika je cijena?:confused:

ne sjećam se da sam vidjela, ali ja sam bila prije gotovo mjesec dana. iako mislim da to uvijek zimi imaju. cijena, pa računaj si oko 50€...

BBlue
21.11.2006., 21:23
I u Grazu u subotu je još bilo komada iz te kolekcije.

Ja sam bila na službenom putu u Luxembourgu baš kad je puštena kolekcija... bila je u samo jednom od tri tamošnja H&M-a... i ženske su se doslovce otimale. Meni su se svidjele samo jeans hlače, ali nije bilo šanse da se nađe broj....

Kiki
22.11.2006., 04:28
A sto ne podes do Redinga? :confused: :confused: Nije da je tako daleko.

Ja sam seljak. Meni je tlaka cim se moram maknut iz zone jedan. :zubo:
A ne bi se ni znala snac.
Da, znam, ubij me. :zubo:

malana
23.11.2006., 09:21
u city centru nema h&m-a, imas od ovih poznatijih ducana jedino new yorker. al i on je totalno bezveze, stvari nisu ni upola dobre ko u austriji, vjerujte, bila sam prije 3 tjedna u becu i razlika se jasno vidi. tamo imas stvari na snizenju za 3,4,5 eura, a ovdje nema majce ispod 100 kn, ak je i ima, onda je bezvezna. a bas sam se radovala...
vidjela sam i minjak u new yorkeru za 5 eura, a isti takav prodaju u city centru za 150 kn. :confused:

zrixy
09.12.2006., 10:31
Postoji li u zagrebu H&M dućan?
Ne ide mi se u Austriju ili Sloveniju:mad: , a danas sam na Tv-u gledala jedan prilog sniman u Zagrebu i u pozadini (jedna žena je davala nekakvu izjavu) sam vidjela njihov logo "H&M". Pa me zanima ako netko zna!
Hvala!:top:

traxdata
09.12.2006., 10:34
fulala si mjesto..

zrixy
09.12.2006., 10:36
Zašto ako me zanima dječja odjeća. Možda nisam to navela u postu ali eto...:p
Sada znaš! Dakle interesira me isključivo odjeća za djecu iz H&M-a:B

FFE
09.12.2006., 13:01
krivo si shvatila traxu. :D mislila je reci da si fulala zagreb, jer u zagrebu nema H&M-a. :D no, ja ti ne zivim vec godinama u zagrebu, pa bi bilo bolje da ti potvrdi netko tko zivi, kao npr. traxdata. :D inace najvise djecje odjece kupujem u H&M-u jer je jeftina, nije toliko shit, nesto kvalitetno osim jakne i cipela mi ne treba za malo dijete, i jer je izbor poprilicno veliki, i jer mi je blizu mjesu stanovanja. eto tak...:)

traxdata
09.12.2006., 14:52
Zašto ako me zanima dječja odjeća. Možda nisam to navela u postu ali eto...:p
Sada znaš! Dakle interesira me isključivo odjeća za djecu iz H&M-a:B

kakva su to djeca iz hm-a?
zezam se of kors:)
nema u zg-u takve butige..

zrixy
09.12.2006., 22:05
Hvala svejedno!:top:
Izgleda da ću ipak onda morati potegnuti do Austrije!:D

Kakadu
14.12.2006., 11:12
Hvala svejedno!:top:
Izgleda da ću ipak onda morati potegnuti do Austrije!:D
Možeš i do Slovenije.

aibreann
15.12.2006., 10:18
Postoji li u zagrebu H&M dućan?
Ne ide mi se u Austriju ili Sloveniju:mad: , a danas sam na Tv-u gledala jedan prilog sniman u Zagrebu i u pozadini (jedna žena je davala nekakvu izjavu) sam vidjela njihov logo "H&M". Pa me zanima ako netko zna!
Hvala!:top:

ak se ne varam bio je do prije 3-4 godine jedan u Importanne Galeriji ali izbor je bio jako loš (valjda su nabavljali krpice stare 2, 3 sezone) i nije dugo opstao... :D
sad je tamo Morganov dućan...

coflek
22.12.2006., 18:08
u city centru nema h&m-a, imas od ovih poznatijih ducana jedino new yorker. al i on je totalno bezveze, stvari nisu ni upola dobre ko u austriji, vjerujte, bila sam prije 3 tjedna u becu i razlika se jasno vidi. tamo imas stvari na snizenju za 3,4,5 eura, a ovdje nema majce ispod 100 kn, ak je i ima, onda je bezvezna. a bas sam se radovala...
vidjela sam i minjak u new yorkeru za 5 eura, a isti takav prodaju u city centru za 150 kn. :confused:

tocno. vrijedja me to sto ni jedan strani ducan kad se otvori kod nas nema istu robu kao i vani.:mad: fakat se dobro riješe smeca i posalju nama tu fakin čajniz robetinu:rigo:

Ris
24.12.2006., 11:31

Hm, to bi trbaloi biti negsje blizu mene?

Ris
24.12.2006., 11:33
meni je new yorker stoput bolji od H&M, među ostalim zato jer 40% robe new yorker muške, u haundemu je kakvih 10%!!

Bootylicious
24.12.2006., 16:47
Nisan gledala u new yorkeru, al u h&m-u ima dosta muške robe i dobra je, ima izbora. I nije skupa (imaš cili kat). :)

heidigirl1606
02.01.2007., 21:11
e pa na sve vas koji isčekujete h&m, ja vam kažem(živim u berlinu)
-jeftin, nema vjerojatno NIŠTA skuplje od 100 eura
-kopira veće markice:esprit, abercrombie & fitch, louis vuitton, benetton i druge
-uglavnom dobar, ali mu je roba is bangdalesha, i takvih zemalja tako da kvaliteta nekad i nije tako super
tako vam je to...
xoxo

Skattemus
02.01.2007., 21:15
ne znam jel se spominjalo na temi,al ja sam upravo uspjesno izvrsila online naruzdbu iz HM-a....sutra salju!

www.hm.com

bbc
02.01.2007., 22:36
ne znam jel se spominjalo na temi,al ja sam upravo uspjesno izvrsila online naruzdbu iz HM-a....sutra salju!

www.hm.com

Online narudzba za HM je moguca za stanovnike ovih zemalja:
Nizozemska, Svedska, Norveska, Danska i Finska.
Od sljedece jeseni u planu su Njemacka i Austria.

Skattemus
03.01.2007., 13:30
a decko mi nest predlaze da se preselimo u hrvatsku na par mjeseci

kad vidim ovo i asos delivery samo je jedan odgovor ....

This is me...then
03.01.2007., 21:28

www.hm.com

Da li si naručila baš na toj web stranici www.hm.com ili negdje drugdje? Ja baš sad tražim na toj stranici ali ne mogu naći...
thanks

Skattemus
03.01.2007., 21:29
Da li si naručila baš na toj web stranici www.hm.com ili negdje drugdje? Ja baš sad tražim na toj stranici ali ne mogu naći...
thanks
jesi iz hrvatske?vele cure da ne dostavljaju dole tak i tak :(

This is me...then
03.01.2007., 21:46
jesi iz hrvatske?vele cure da ne dostavljaju dole tak i tak :(

Ma skužila sam da ne dostavljuju u Hrv, ali ako bi i naručivala onda bi naručila u Njemačku (naravno, ako dostavljaju tam)...da sad ne objašnjavam zašt, imam tam neke veze koji dolaze tu jako često..bla bla bla...tako da to nije problem jer sam već naručivala neke stvari tak. :D
Ajd mi please reci na kojoj stranici se može naručit?

Magg
05.01.2007., 15:24
Ma skužila sam da ne dostavljuju u Hrv, ali ako bi i naručivala onda bi naručila u Njemačku (naravno, ako dostavljaju tam)...da sad ne objašnjavam zašt, imam tam neke veze koji dolaze tu jako često..bla bla bla...tako da to nije problem jer sam već naručivala neke stvari tak. :D
Ajd mi please reci na kojoj stranici se može naručit?

U Njemacku "jos" ne dostavljaju, jos ce to malo potrajat ;)
Ako odes na www.hm.com onda izaberi recimo Denmark (tamo ima online shop) i onda imas link za isti...

This is me...then
05.01.2007., 22:08
U Njemacku "jos" ne dostavljaju, jos ce to malo potrajat ;)
Ako odes na www.hm.com onda izaberi recimo Denmark (tamo ima online shop) i onda imas link za isti...

Hvala ti mucho! :)
Da, skužila sam da još uvijek ne dostavljaju u Njem., hebiga...

~Jesen
08.01.2007., 23:14
ja jutros bila u H&M-u u Ljubljani, danas su počele rasprodaje. kako tamo UVIJEK želim pokupovati pola dućana, jasno da sam odmah nakon otvaranja City Parka od svih trgovina pohrlila baš u h&m..
----->koje razočaranje!! ništa me nije privuklo, baš ništa. totalno bezvezna roba! i nakit. i sve. a inače mi je najveći dio garderobe iz h&m-a.. prestala sam imati naviku zalazit na druga mjesta!

u šoku sam :confused: :brukica:

sikeizy
08.01.2007., 23:20
dobro kad oni misle dovuć svoj dućan u zg???:E

plasibou
09.01.2007., 13:22
kaj se mene tiče ne moraju
cijeli grad bu isto bio obučen :zubo:

Gipsyqueen
09.01.2007., 13:34
ja jutros bila u H&M-u u Ljubljani, danas su počele rasprodaje. kako tamo UVIJEK želim pokupovati pola dućana, jasno da sam odmah nakon otvaranja City Parka od svih trgovina pohrlila baš u h&m..
----->koje razočaranje!! ništa me nije privuklo, baš ništa. totalno bezvezna roba! i nakit. i sve. a inače mi je najveći dio garderobe iz h&m-a.. prestala sam imati naviku zalazit na druga mjesta!

u šoku sam :confused: :brukica:
Ma nije vrag da je tako los izbor:eek: ?! Nadam se da je u Grazu bolje jer ja uskoro planiram otici u shopping do Austrije:rolleyes: . Hm, sad sam u dilemi da li uopce idem ako je i tamo takva situacija.
Jel bio tko u Grazu otkad su pocela snizenja? Kakva je situacija?

plasibou
09.01.2007., 14:02
meni je maribor bolji od ljubljane
u grazu sam bila zadnji put nedje oko ljeta tak da za to ne znam

kittin
09.01.2007., 14:22
Ma nije vrag da je tako los izbor:eek: ?! Nadam se da je u Grazu bolje jer ja uskoro planiram otici u shopping do Austrije:rolleyes: . Hm, sad sam u dilemi da li uopce idem ako je i tamo takva situacija.
Jel bio tko u Grazu otkad su pocela snizenja? Kakva je situacija?

Ja sam bila u Klagenfurtu pred par dana i tamo su ti snizenja od poslije Nove, od 50-70% (a ne ko kod nas ova bijeda, kad ti napise na izlog 50% a unutra sve snizeno za 20 kn :rolleyes:), tako da isto vrijedi i za H&M, sto znaci da ti je dosad vec sve dosta probrano (nema normalnih brojeva).

Inace, sumnjam da ce H&M dolazit u Hr jos neko vrijeme - sjecate se kolko im je trebalo da dodju uopce u Sloveniju...

patrysa
09.01.2007., 23:01

potpisujem!!
;)

Marcy
10.01.2007., 00:51

dobro da sad nije :zubo:

plasibou
10.01.2007., 10:45
uahaha a da :zubo:

Gipsyqueen
10.01.2007., 15:11
Ja sam bila u Klagenfurtu pred par dana i tamo su ti snizenja od poslije Nove, od 50-70% (a ne ko kod nas ova bijeda, kad ti napise na izlog 50% a unutra sve snizeno za 20 kn :rolleyes:), tako da isto vrijedi i za H&M, sto znaci da ti je dosad vec sve dosta probrano (nema normalnih brojeva).

Inace, sumnjam da ce H&M dolazit u Hr jos neko vrijeme - sjecate se kolko im je trebalo da dodju uopce u Sloveniju...

Thanx;) Ja planiram sutra do Graza pa cu izvidjeti kakva je situacija. Molim Boga da bude nesto u mom broju(40):confused: . Ne znam jel mi gore sad ili kad sam bila deblja i nosila 46-nikad nema mog broja:rolleyes:

BTW koliko znam 2007 H&M nema u planu otvoriti ducan u Hrvatskoj, to sam negdje procitala lani:(

Vekki
10.01.2007., 21:57
ajmo mi pomoć cure!
sutra sam se mislila do maribora autom zaletit, a u mariboru nisam još nikad bila pa ne znam di je hm (ima li ih više možda, koji je najbolji?) ni di je zara ni jel se lako nađe autom to sve!

Mayo
11.01.2007., 21:59
Malo kasnim, ali evo za ubuduće :)

Zara je u shopping centru Europark i do njega praktički na svakoj glavnoj cesti imaš putokaz. U Europarku ti je i New Yorker i masa drugih dućana.

H&M je u centru Maribora, mislim da je samo jedan. Malo mi je komplicirano objasniti ti kako doći do njega, najbolje da uđeš u centar (pređeš most) i nekoga pitaš. Nije daleko i lako je za snalaženje, ja se obično parkiram u jednoj od uličica sjeverno od trga na kojem je H&M pa se pješke spustim do njega. U blizini je i Orsay i još par dućana.
Ma snaći ćeš se bez problema :)

A ako me sjećanje dobro služi, u centar Maribora uđeš tako da na ulazu u grad s glavne ceste kojom dolaziš skreneš za Austriju desno i onda na prvom odvajanju odeš desno (mislim da je putokaz za Podbrežje ili nešto slično). Popneš se gore i na semaforu odeš lijevo, ta cesta te vodi do Europarka i dalje preko mosta u centar.

plasibou
11.01.2007., 22:38
nije imaju dva centra kao za jedan ideš ravno il desno drugi lijevo i ti tam lijevo trebaš ić
kod autobusne stanice je H&M ja se uvijek parkiram u ono city centru il kak već se zove ugl
kad pređeš most s kojeg na desno vidiš kolosej, na prvom semaforu ideš lijevo i bušveć vidla tam pa pitaš
al ugl sjempre drito

Vekki
12.01.2007., 13:06
hvala plasibou i mayo!

na kraju sam uspjela sve pronaći jer za taj europark ima stvarno puno putokaza, a za hm sam tamo pitala di je i ljudi mi objasnili!

idem se sad pohvalit na "Što ste si danas kupili":cerek:

croft
21.02.2007., 09:35
da ne otvaram novu temu stavit cu vam slike madoninne nove kolekcije za h&m

http://www.vogue.de/imperia/dw/axium/images/1/9/244/245/13103/MDimage_0_1_0_0.jpghttp://www.vogue.de/imperia/dw/axium/images/1/9/244/245/13103/MDimage2_0_1_0_0.jpghttp://www.vogue.de/imperia/dw/axium/images/1/9/244/245/13103/MDimage3_0_1_0_0.jpg

http://www.vogue.de/imperia/dw/axium/images/1/9/244/245/13103/MDimage_0_1_0_1.jpghttp://www.vogue.de/imperia/dw/axium/images/1/9/244/245/13103/MDimage2_0_1_0_1.jpghttp://www.vogue.de/imperia/dw/axium/images/1/9/244/245/13103/MDimage3_0_1_0_1.jpg

croft
21.02.2007., 09:36
http://www.vogue.de/imperia/dw/axium/images/1/9/244/245/13103/MDimage_0_1_0_2.jpghttp://www.vogue.de/imperia/dw/axium/images/1/9/244/245/13103/MDimage2_0_1_0_2.jpghttp://www.vogue.de/imperia/dw/axium/images/1/9/244/245/13103/MDimage3_0_1_0_2.jpg

http://www.vogue.de/imperia/dw/axium/images/1/9/244/245/13103/MDimage_0_1_0_3.jpghttp://www.vogue.de/imperia/dw/axium/images/1/9/244/245/13103/MDimage2_0_1_0_3.jpghttp://www.vogue.de/imperia/dw/axium/images/1/9/244/245/13103/MDimage3_0_1_0_3.jpg

croft
21.02.2007., 09:38
http://www.vogue.de/imperia/dw/axium/images/1/9/244/245/13103/MDimage_0_1_0_4.jpghttp://www.vogue.de/imperia/dw/axium/images/1/9/244/245/13103/MDimage2_0_1_0_4.jpghttp://www.vogue.de/imperia/dw/axium/images/1/9/244/245/13103/MDimage3_0_1_0_4.jpg

http://www.vogue.de/imperia/dw/axium/images/1/9/244/245/13103/MDimage_0_1_0_5.jpghttp://www.vogue.de/imperia/dw/axium/images/1/9/244/245/13103/MDimage2_0_1_0_5.jpghttp://www.vogue.de/imperia/dw/axium/images/1/9/244/245/13103/MDimage3_0_1_0_5.jpg

croft
21.02.2007., 09:40
http://www.vogue.de/imperia/dw/axium/images/1/9/244/245/13103/MDimage_0_1_0_6.jpghttp://www.vogue.de/imperia/dw/axium/images/1/9/244/245/13103/MDimage2_0_1_0_6.jpghttp://www.vogue.de/imperia/dw/axium/images/1/9/244/245/13103/MDimage3_0_1_0_6.jpg

http://www.vogue.de/imperia/dw/axium/images/1/9/244/245/13103/MDimage_0_1_0_7.jpghttp://www.vogue.de/imperia/dw/axium/images/1/9/244/245/13103/MDimage2_0_1_0_7.jpghttp://www.vogue.de/imperia/dw/axium/images/1/9/244/245/13103/MDimage3_0_1_0_7.jpg

croft
21.02.2007., 09:42
ovaj catsuit zelim imati
http://www.vogue.de/imperia/dw/axium/images/1/9/244/245/13103/MDimage_0_1_0_8.jpg

http://www.vogue.de/imperia/dw/axium/images/1/9/244/245/13103/MDimage2_0_1_0_8.jpghttp://www.vogue.de/imperia/dw/axium/images/1/9/244/245/13103/MDimage3_0_1_0_8.jpg

darin
21.02.2007., 09:43
http://www.vogue.de/imperia/dw/axium/images/1/9/244/245/13103/MDimage_0_1_0_3.jpghttp://www.vogue.de/imperia/dw/axium/images/1/9/244/245/13103/MDimage2_0_1_0_3.jpghttp://www.vogue.de/imperia/dw/axium/images/1/9/244/245/13103/MDimage3_0_1_0_3.jpg

:cerek:

to je sve vec u prodaji? (nisam upucena) :o

croft
21.02.2007., 09:48
od sredine ožujka :mig:

Gipsyqueen
21.02.2007., 09:49
Uf:D Već se vidim kako kupujem dobar dio toga:)

plasibou
21.02.2007., 12:01
ima dobrih stvari..počinjem štedit malo više :D

Ida Bauer
22.02.2007., 00:49
http://www.vogue.de/imperia/dw/axium/images/1/9/244/245/13103/MDimage3_0_1_0_2.jpg

Meni se sviđa samo ovo...ostalo možeš na svakom štandu kupiti...
...glupo mi je to s Madonnom....svašta....

Vekki
22.02.2007., 09:26
totalno ziheraška kolekcija, netko je to već uostalom i rekao.
ako se madonna pobabila, ne moramo se i svi mi :p

Vekki
22.02.2007., 09:29
http://www.vogue.de/imperia/dw/axium/images/1/9/244/245/13103/MDimage2_0_1_0_8.jpg

samo mi nemojte reć da je ovo večernja "haljina" :rofl:

oće li gaće zaista ući na velika vrata, pa ćemo dolazit samo u njima na svečane događaje :lol: ?

il je ovo badić ipak, nadam se, o nadam :moli:

patrysa
22.02.2007., 12:07
a ne,ne..vekki to je ipak večernja haljina:lol::lol:

:zubo:

kem
22.02.2007., 15:45
il je ovo badić ipak, nadam se, o nadam :moli:

to ti je triko za tjelesni. one preko 30 znaju o cem pricam. :D

Ava Adore
22.02.2007., 15:47
to ti je triko za tjelesni. one preko 30 znaju o cem pricam. :D :rofl: možda ga još negdje imam. i još nabacim remen i voila :rofl:

kem
22.02.2007., 15:53
:misli: kladim se da je madonna isla u moju skolu. naime, sjetih se jedne curice koja je u skolu dosla u trikou. daklem, kombinacija na koju bi i madonna herself pozelenila: bijela kosulja klasicnog kroja, preko nje triko, povrh svega plava kuta do iznad koljena (tad su se nosile kute u skoli). bijele stramplice i crne lakirane cipelice. :top:

purgerica
14.03.2007., 12:40
zara očigledno dolazi u Zg. Na moj-posao traže prodavače itd. AK je ovo već netko napisao, isprika, ne stignem čitati.

zviri
11.08.2007., 12:37
Podižem da ne otvaram novi.
Za 15-ak dana ću do Maribora u shopping.
Do kad su kod njih sniženja i čemu se uopće nadati?
Da li da idem u Maribor ili u Graz (koliko uopće ima od Marib do Graza)?
Na raspolaganju imam jedno popodne.

plasibou
11.08.2007., 12:45
brijem da nekih pol sata do 45 min ima od mba do graza

zviri
11.08.2007., 12:48
Thanx,mislim da ću se ipak ograničiti na Maribor.
Btw, danas sam na njihovim str vidjela da se H&M u Europarku otvara 28.08, a ja idem 01.09.

plasibou
11.08.2007., 13:48
biće h&m i u europarku?
mrak :)

ikas
11.08.2007., 22:16
zara očigledno dolazi u Zg. Na moj-posao traže prodavače itd. AK je ovo već netko napisao, isprika, ne stignem čitati.

Meni je to prvi glas, se zna gdje će biti i kad dolazi?

super_sonic
11.08.2007., 23:57
avenue mall,u blizini velesajma,21.8.2007. :p :cerek: :cerek:

Aberzeiah
12.08.2007., 11:52

slažem se :top:

larazg
17.08.2007., 15:59
drage, da li je istina da će se otvoriti u ovom novom molu u Novom Zagrebu i dućan H&M?

Koga god da pitam neki govore da a neki ne?

Da li tko zna?

Ribica3
17.08.2007., 16:32
Meni su ljudi rekli da ce se otvorit samo Zara ali ne i H&M

pasiva
17.08.2007., 18:30
samo zara, ali ne i hm

girly-girl
17.08.2007., 19:42
imaš stranicu do avenue mall pa pogledaj. i ne, neće biti h&m.

mare74
17.08.2007., 20:13
da li netko od vas vidio na stranicama www.hm.com da su uveli shoping online....ima mrak stvari, ali mi se cini da se ipak može kupovati samo iz zemalja u kojim ima hm, odnosno da ne dostavljaju u Hrvatsku....molim vas bacite look.....pa da probamo naručiti štogod:)

Prixie
17.08.2007., 21:56
evo ja gledam i ne vidim nigde...:confused: pomagaj.

bbc
17.08.2007., 23:03
evo ja gledam i ne vidim nigde...:confused: pomagaj.

Procitaj na ovom topicu postove 142 - 149.

Skattemus
17.08.2007., 23:11
a ima i topic o h i m-u.

Prixie
18.08.2007., 14:48
ahaaaa:bonk: psmtr, kaj smo mi zadnji bokci na ovome svetu kaj neceju k nama dojti...:rolleyes:

shake12
30.09.2007., 12:16
bila sam u mariboru u H&M i moze se pronac nesto,a prije tjedan dana bila sam u njemackoj u koln-u i tamo je zakon!nema sta nema,na tri je kata,a prevelik prostor,ima puuuno izbora i super je!ne moze se usporedit sa mariborom!

me in honey
30.09.2007., 20:15
cavalli za h&m
8.11. u dućanima, no rekoše da je limitirana kolekcija limitirana :D i na određen broj dućana pa se raspitajte u svakom slučaju
najskuplji komadi će biti blizu 200 eur pa ko voli nek izvoli

http://i195.photobucket.com/albums/z265/meinhoney/alenas/ikukilcavalliparty2.jpg

isti pik u većoj rezoluciji (http://i195.photobucket.com/albums/z265/meinhoney/alenas/cavalliparty2.jpg)

me in honey
30.09.2007., 20:19
još malo piksi
http://i195.photobucket.com/albums/z265/meinhoney/alenas/ikikk.jpg http://i195.photobucket.com/albums/z265/meinhoney/alenas/iiiiii.jpg
http://i195.photobucket.com/albums/z265/meinhoney/alenas/jzjuzk.jpg
http://i195.photobucket.com/albums/z265/meinhoney/alenas/i8i8ii8i8ii.jpg
http://i195.photobucket.com/albums/z265/meinhoney/alenas/8i78i.jpg

me in honey
30.09.2007., 20:31
na reklami stamova i lydia nose haljine koje su bile dio cavallijevih ranijih kolekcija, a koje sad eto možete kupiti za sitniš od par stotina eura u hmu :zubo:

haljina na lydii je u biti ova modoficirana (brijem prije svega u kvaliteti materijala :D )

http://i195.photobucket.com/albums/z265/meinhoney/alenas/cavalli2.jpg

a na stamovoj ova

http://i195.photobucket.com/albums/z265/meinhoney/alenas/cavalli1.jpg

Reptiliaa
01.10.2007., 18:18
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :cerek: cavalli :jumping: jedva chekam :cerek:

hocu sve ove jakne :cerek:

Leptir81
10.10.2007., 11:29
cure moram vas razocarati..po mojem saznanju nece h&m jos u hrvatsku, bila sam neki dan na razgovoru za posao u h&m-u u italiji i bas sam ih pitala imaju li namjeru doci u hr i kad..nisu mi bas nista precizno znali odgovoriti osim da imaju namjeru doci na podrucje cijele ex-yu, a kada se ne zna...

Jessy05
10.10.2007., 11:56
cure moram vas razocarati..po mojem saznanju nece h&m jos u hrvatsku, bila sam neki dan na razgovoru za posao u h&m-u u italiji i bas sam ih pitala imaju li namjeru doci u hr i kad..nisu mi bas nista precizno znali odgovoriti osim da imaju namjeru doci na podrucje cijele ex-yu, a kada se ne zna...

nije istina, odi na stranicu od ovog novog shopping centra u zapresicu, ima vec ucrtan logo:)

CROativ
10.10.2007., 15:02
Stiže nam još jedan shopping centar ali outlet :top:

U Svetu Helenu ići će se na izlet radi šoping-sela

Samo 26 kilometara od Zagreba, u Svetoj Heleni, idući mjesec počinje izgradnja prvog “outlet” centra u Hrvatskoj.

U novom “outletu” otvara se 130 trgovina svjetskih i domaćih robnih marki. Najveći su mamac cijene, od 30 do 70 posto niže nego u ostalim šoping-mekama.
Možda bude i H&M???

http://www.vecernji.hr/newsroom/regi...30599/index.do

http://www.priganoutletcenter.com

Leptir81
11.10.2007., 11:13
nije istina, odi na stranicu od ovog novog shopping centra u zapresicu, ima vec ucrtan logo:)

Ajde drago mi je da dolazi i kod nas! ovi zbunjole koji rade na "espansione" tj. prosirivanju h&m-a, ne znaju mi dati tocnu informaciju o tome dolazi li u hr, krasno od njih!!
uskoro pocinjem raditi u h&m-u, danas sam bas saznala!!
iako mislim da tamo prodavacicama nije bas toliko zabavno...drugo je kad si klijent!!no part time je pa cu izdrzati, a mozda ce bit i neki staff popust:)

kem
11.10.2007., 11:46
Možda bude i H&M???

oni su ionako jeftini.
sta imaju jos snizavati? :D

aibreann
11.10.2007., 12:58
citirat ću Večernjak, 6. str. rubrike "Zagreb":

"Frane Bašić, investitor obnove kuće u Tkalčićevoj 54, pokazao nam je sve potrebne dozvole koje je, kaže, pribavljao 2 godine. (...) Do 1. kolovoza iduće godine, kada će sve biti gotovo, mislimo u obnovljeni objekt dovesti H&M, Zaru ili neki sličan brand - najavljuje Bašić, koji razumje da se stanari teško privikavaju na buku."

chiquita
11.10.2007., 15:11

"Frane Bašić, investitor obnove kuće u Tkalčićevoj 54, pokazao nam je sve potrebne dozvole koje je, kaže, pribavljao 2 godine. (...) Do 1. kolovoza iduće godine, kada će sve biti gotovo, mislimo u obnovljeni objekt dovesti H&M, Zaru ili neki sličan brand - najavljuje Bašić, koji razumje da se stanari teško privikavaju na buku."
sere kvake.
kao da samo njega tamo čekaju.

tomislav10
24.10.2007., 14:01

"Ma dajte ljudi (posebice žene) strpite se i odurajte tu buku jer ću vam probati dovesti H&M, Zaru ili tak nešt slično ... a ako ne uspijem ... hvala na strpljenju :D !"

chiquita
26.10.2007., 08:01
šta nitko danas još nije pročitao večernji? :zubo:

anything but angel
26.10.2007., 08:47
a što piše u večernjem??? :ne zna:

*malecka*
26.10.2007., 09:16
Evo što piše Jutarnji:

http://www.jutarnji.hr/zagreb/clanak/art-2007,10,25,,95678.jl

chiquita
26.10.2007., 09:53
hm stiže na lanište 2009.
to piše.

do tad ko živ ko mrtav.

Loulou
27.10.2007., 12:20
hm stiže na lanište 2009.
to piše.

do tad ko živ ko mrtav.

to sam i ja rekla!

girly-girl
27.10.2007., 15:49
a kaj bi vi da se u 2 mjeseca izgradi novi shopping centar, pa i ja jedva čekam h&m ali ne budete do tad umrle :kava:

Leptir81
27.10.2007., 20:13
Pocela sam raditi u h&m-u u italiji! 08.11.stize cavallijeva kolekcija, znam da je nece biti u padovi, ali stize u mestre! u 8.30 ce ducan vec biti otvoren i ponuditi ce mali buffet tj. kroasani i sokovi, crveni tepih, cavallijevi modeli...mislim da ce se rasprodati u roku 10 min!!

Profesorica78
30.10.2007., 01:38
Ne znam da li je već tko našao ovaj članak, nisam čitala sve postove ovog foruma...ali evo, VEĆ 2009 ;-))

ZAGREB - H&M napokon dolazi u Hrvatsku, a prvi lanac trendi odjeće popularnih cijena bit će u novom Trigranitovu trgovačkom centru na Laništu.

H&M trebao bi biti otvoren već početkom 2009. godine, kada će, prema najavama predsjednika Trigranita za Hrvatsku, Vlahe Kojakovića, biti dovršen najveći trgovački centar u Zagrebu, koji će se nalaziti odmah pokraj polivalentne arene, prenosi Jutarnji list.

Trgovački centar imat će 200 trgovina, na oko 80 tisuća četvornih metara, a osim H&M-a, u njemu će se naći i novi brendovi, koji do sada nisu bili zastupljeni u Hrvatskoj. Iako se pregovaralo sa Šveđanima da se na tom području smjesti i IKEA, čini se ništa od toga, jer je dio zemljišta izdvojen za gradnju polivalentne dvorane. (s.t.)

Profesorica78
30.10.2007., 01:43
Pocela sam raditi u h&m-u u italiji! 08.11.stize cavallijeva kolekcija, znam da je nece biti u padovi, ali stize u mestre! u 8.30 ce ducan vec biti otvoren i ponuditi ce mali buffet tj. kroasani i sokovi, crveni tepih, cavallijevi modeli...mislim da ce se rasprodati u roku 10 min!!

Blago tebi! Sto mu croissantića, spremi pod pult štogod za svoje druge s foruma :mig:

chiquita
30.10.2007., 10:45

odlično!
sad mogu mirna umrijeti s tom informacijom.:kava:

chiquita
30.10.2007., 10:47
Ne znam da li je već tko našao ovaj članak, nisam čitala sve postove ovog foruma...ali evo, VEĆ 2009 ;-))

ZAGREB - H&M napokon dolazi u Hrvatsku, a prvi lanac trendi odjeće popularnih cijena bit će u novom Trigranitovu trgovačkom centru na Laništu.

H&M trebao bi biti otvoren već početkom 2009. godine, kada će, prema najavama predsjednika Trigranita za Hrvatsku, Vlahe Kojakovića, biti dovršen najveći trgovački centar u Zagrebu, koji će se nalaziti odmah pokraj polivalentne arene, prenosi Jutarnji list.

Trgovački centar imat će 200 trgovina, na oko 80 tisuća četvornih metara, a osim H&M-a, u njemu će se naći i novi brendovi, koji do sada nisu bili zastupljeni u Hrvatskoj. Iako se pregovaralo sa Šveđanima da se na tom području smjesti i IKEA, čini se ništa od toga, jer je dio zemljišta izdvojen za gradnju polivalentne dvorane. (s.t.)

mene bi samo zanimalo da li će i kakvu pripadajuću infrastrukturu izgraditi na tom dijelu Zagreba.
sjećate se otvorenja onog škart dućana mercatonea? i gužvi i koloni automobila koje su se protezale od rotora kod bille do samog merkatonea?
šta će tek ovo biti kad se otvori taj centar, totalni kolaps cijelog zagreba i dalje mu okolice?

LovelyBaBoo
31.10.2007., 14:13
Hm, nesto me zanima. Naime, citala sam neki dan da se u Zg otvara Interspar i da ce u njemu, izmedu ostalog, biti i H&M. Ok, ali nakon toga mi prijateljica kaze da se u Osijeku (ja sam iz Os) otvara Interspar i da ce u Osijeku biti H&M. To bi za mene, naravno, bila jos bolja opcija :)
Zanima me, ako netko zna for sure, otvara li se na kraju u ZG ili OS H&M, ili u oba?
Eto, konacno ne moramo preko granice u H&M, iako ovisi kakva ce ponuda biti kod nas, mozda i dalje vani bude bolje/povoljnije/stogod.
Ako netko zna odgovor na pitanje gore, neka odgovori!
Pozdrav! :W

na laništu. potvrđeno. :kava:

millenaa
30.04.2009., 11:02
Bas trazim po netu da li ima u zg h&m i naletim na ovo,znaci vec je skoro polovica 2009g a od ovog shopinga na lanistu ni s, akoliko vidim s prozora bome ni nece tako brzo pa tamo sve stoji. Ali da se vratim H&m da li je u medjuvremenu negdje u zg otvoren?

chiquita
30.04.2009., 11:04
Bas trazim po netu da li ima u zg h&m i naletim na ovo,znaci vec je skoro polovica 2009g a od ovog shopinga na lanistu ni s, akoliko vidim s prozora bome ni nece tako brzo pa tamo sve stoji. Ali da se vratim H&m da li je u medjuvremenu negdje u zg otvoren?nije.

mokry
30.04.2009., 11:09
Krajem desetog mjeseca se otvara West Gate (http://www.westgate.com.hr/hr/kada/77.htm) pa možda tamo bude. :ne zna: A imate i live cam pa možete pratiti gradnju. :rofl:

Utpala
30.04.2009., 17:36
na karti su ucrtani...

kem
30.04.2009., 17:59
Krajem desetog mjeseca se otvara West Gate (http://www.westgate.com.hr/hr/kada/77.htm) pa možda tamo bude. :ne zna: A imate i live cam pa možete pratiti gradnju. :rofl:

jel to tamo kod Zaprešića, prema Krapini?

mokry
30.04.2009., 18:10
Da. Nama vrlo blizu. :D

SKOLA99
18.08.2009., 13:46
LJUDI JEL NETKO ZNA DI U OSIJEKU IMA H&M ILI ZARA... AKO ZNATE MOLIM VAS JAVITE........... NEZNAM KAKO CU BEZNJIH TO SU DVIJE NAJBOLJE RGOVINE NA SVIJETU
MOLIM VAS JAVITE :s:s:s:s

adriann
18.08.2009., 20:49
LJUDI JEL NETKO ZNA DI U OSIJEKU IMA H&M ILI ZARA... AKO ZNATE MOLIM VAS JAVITE........... NEZNAM KAKO CU BEZNJIH TO SU DVIJE NAJBOLJE RGOVINE NA SVIJETU
MOLIM VAS JAVITE :s:s:s:s

U Osijeku nema H&M ( kao uostalom ni u cijeloj Hrvatskoj), a nemamo ni Zaru.:rolleyes:

*Leanne*
18.08.2009., 21:10
Nedavno mi je rekla žena koja radi kao poslovođa jednog dučana H&M-a u Nemačkoj da najvjerovatnije neće otvoriti trgovinu u Zagrebu sve dok Hrvatska ne uđe u EU.
Nažalost....

Amrićak
18.08.2009., 21:29
Već se godinama najavljuje u određenim periodima H&M a od njega ni H ni M :rofl:
Presiromašna smo mi zemlja za njih,da bi oni svoju licencu dali tako olako.
Njihove kriterije i uvjete za dobivanje licence,očito nitko nemože ni ispuniti.

chiquita
19.08.2009., 05:50
Već se godinama najavljuje u određenim periodima H&M a od njega ni H ni M :rofl:
Presiromašna smo mi zemlja za njih,da bi oni svoju licencu dali tako olako.
Njihove kriterije i uvjete za dobivanje licence,očito nitko nemože ni ispuniti.

ne znam što im više treba od činjenice da hrvati(ce) ostavljaju brdo i brdo para u njihovim dućanima diljem austrije i slovenije.

micamic
19.08.2009., 12:02
ne znam što im više treba od činjenice da hrvati(ce) ostavljaju brdo i brdo para u njihovim dućanima diljem austrije i slovenije.

točno to :rofl:

Ajde nadam se da ce se otvorit u ovom West Gate novom šoping centru kraj Zaprešića :moli:
Tim više jer mi je blizu :p

Amrićak
19.08.2009., 21:06
točno to :rofl:

Ajde nadam se da ce se otvorit u ovom West Gate novom šoping centru kraj Zaprešića :moli:
Tim više jer mi je blizu :p

Ja čisto sumnjam da bi oni otvarali bilo gdje drugdje osim u metropoli,i to samo u centru grada.Ali ajmo se nadati :)

AcidBurn
28.08.2009., 12:36
U jučerašnjem večernjaku piše da H&M neće biti u West Gateu..

http://www.vecernji.hr/vijesti/west-gate-gradi-1870-radnika-a-kad-se-otvori-zaposlit-ce-ih-tri-tisuce-clanak-9602

nadajmo se da će biti u novom centru u Dubravi :ne zna:

Trebor01
28.08.2009., 13:06
Zaboravite na taj H&M. Neće vam se on tako skoro otvoriti u Hr. Dobro on zarađuje od vas koji u njemu kupujete po slovenskim i austrijskim shoping centrima, tako da mu se ne isplati ovdje otvarati dućane :D

Chloe_
28.08.2009., 13:16
ako ništa drugo tješi me to da čak i da dođe H&M kod nas ... imali bi samo manje kvalitetne kolekcije, moguće. Kako je bilo prije 7-8 godina ducan koji je prodavao neke prastare kolekcije H&M u Importanne Galeriji..

Tee.lady
28.08.2009., 15:17
U Osijeku nema H&M ( kao uostalom ni u cijeloj Hrvatskoj), a nemamo ni Zaru.:rolleyes:

Osijek želi ZARU,silno...ah zašto je ne otvore u Eurodomu :(
a može i HM ,ne bi se ljutila :)

Skylar7
28.08.2009., 16:18
Osijek želi ZARU,silno...ah zašto je ne otvore u Eurodomu :(
a može i HM ,ne bi se ljutila :)

joj..sve bi dala da imamo zaru u os...tako da ne moram ići u zg samo zbog zare..jer se samo tamo i oblačim..

*minii*
28.08.2009., 18:33
Eh, a da je još Zara u Rijeci,.... pa da ne moram u Zagreb ili Ljubljanu,....:w

mints
29.08.2009., 00:10
U jučerašnjem večernjaku piše da H&M neće biti u West Gateu..

http://www.vecernji.hr/vijesti/west-gate-gradi-1870-radnika-a-kad-se-otvori-zaposlit-ce-ih-tri-tisuce-clanak-9602

Jeeeej Zara :cheer:. Više ne moram hopsati do Avenue samo zbog nje :cerek:.

AcidBurn
29.08.2009., 10:40
jedna dobra vijest. :) iz pouzdanih izvora sam čula da je večernjak dobio oglas koji će biti objavljen u 9. mjesecu, a vezan je uz otvorenje trgovačkog centra u Dubravi (23.9.) i na kojem piše da će u njemu biti otvoren prvi H&M u Hrvatskoj!!!! :moli:

Amrićak
29.08.2009., 21:06
ako ništa drugo tješi me to da čak i da dođe H&M kod nas ... imali bi samo manje kvalitetne kolekcije, moguće. Kako je bilo prije 7-8 godina ducan koji je prodavao neke prastare kolekcije H&M u Importanne Galeriji..

Tamo ja radila :facepalm:

Amrićak
29.08.2009., 21:07
jedna dobra vijest. :) iz pouzdanih izvora sam čula da je večernjak dobio oglas koji će biti objavljen u 9. mjesecu, a vezan je uz otvorenje trgovačkog centra u Dubravi (23.9.) i na kojem piše da će u njemu biti otvoren prvi H&M u Hrvatskoj!!!! :moli:

Meni je taj centar takooo blizu i takooo bi voljela da ovo nije opet patka,a nekako mi se čini da je :s:s

AcidBurn
01.09.2009., 14:09
Meni je taj centar takooo blizu i takooo bi voljela da ovo nije opet patka,a nekako mi se čini da je :s:s

nadajmo se da nije... :D

kendi_3
01.09.2009., 14:28
Prvi H&M će biti u novom trgovačkom centru koji će se graditi na laništu. 2010/2011. Tu će biti i Ikea

Trebor01
01.09.2009., 21:15
Ikea će biti u Rugvici kod Ivanje Reke.

13431
01.09.2009., 21:39
Ikea će biti u Rugvici kod Ivanje Reke.

nece ,jer ih zezaju sa zemljistem pa se navodno ikea povukla jel im se neda maltretirat s time :(

Trebor01
02.09.2009., 00:44
Joj ti novinari, ta vijest je stara skoro godinu dana, tj. to je lanjski snijeg :mad: Ikea se nije povukla i na toj lokaciji će se otvoriti prva Ikea na ovim prostorima, a u Srbiji ona ima i tekako problema sa zemljištem i već jaako kasne sa realizacijom, a ni u Sloveniji ne ide im baš glatko. To su friške vijesti i evo ti dokaz od 11.7.2009.

Poznati švedski trgovac namještajem Ikea, objavila je svoje ozbiljne planove o dolasku na balkansko tržište. Do sada je najbliža Ikeina trgovina bila u Austriji, no ako je vjerovati informacijama koje je objavio Reuters, uskoro bi se to moglo promijeniti.

Naime, direktor Ikee za Rusiju i istočnu Europu, Per Kaufmann, izjavio je kako planiraju proširiti svoju trgovačku mrežu i na područje Balkana. Točnije, planiraju izgraditi tri velike trgovine u Srbiji, dvije u Hrvatskoj i jednu u Sloveniji, a najavili su i trgovinu u Albaniji.

"Unatoč utjecaju gospodarske krize, spremni smo za investicije. Kada govorimo o novoj trgovini, obično u mislima imamo svotu od oko 250 do 300 milijuna eura", istaknuo je Kaufmann.

"Što se tiče trgovine u Zagrebu, pregovori su već odmakli daleko, pa se nadamo da će uskoro i završiti. Ikea bi u hrvatskoj metropoli vrata mogla otvoriti već 2011. ili 2012. godine", dodaje Kaufmann.

Kako su se pregovori o gradnji Ikeinih trgovina u Srbiji zakomplicirali, čini se da bi Ikea u Hrvatskoj prva mogla otvoriti svoja vrata na ovom području. Pregovori o izgradnji u Sloveniji još nisu ni započeli, jer nije riješeno pitanje kupovine zemljišta, pa u Ikei računaju kako neće ni početi prije 2010. godine.

nacional.hr (http://www.nacional.hr/clanak/62236/ikea-u-zagrebu-otvara-svoju-prvu-trgovinu-na-balkanu)

I kao potvrda ovoj informaciji ide u prilog i već nekoliko objavljenih oglasa na portalima MojPosao i posao.hr u kojima Ikea traži radnike u koje sam se osobno uvjerio. Za sad administrativnog zanimanja. Znači jedini problem može biti recesija.

Ispičavam se zbog ovog ogromnog off topica.

A što se tiče H&M, prije nekoliko mjeseci je pisalo u novinama da on nije za sad zainteresiran za Hrvatsku i da su im trenutni prioritet Ukrajina i Turska zbog veličine tržišta i da bi najranije mogli kod nas otvoriti dućane 2012.g. Nadam se da to neće biti 21.12.2012. Tko živ tko mrtav do tad po Mayanskom kalendaru :D

kendi_3
02.09.2009., 18:35
Opet ponavljam, H&M ima ugovor odavno potpisan za taj shopping centar u Laništu, inače ni drugi brandovi ne bi došli u njega. A sad, što je zapela gradnja centra- ne znam. Istina da prva Ikea bi trebala biti u Ivanja Reci ( što i vjerovatno hoće) no dobila sam info od nekih agenata da se interesiraju za Lanište. Dok ne otvore, ništa nećemo znati.