PDA

View Full Version : Obleka za njega

stranice : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10

keka1v
06.06.2007., 06:06
Spike "meni je to više za posao" su obične floskule.....

Meni su ova armanijeva i bosova odijela odlična, tak nešto bi i ja i moj dragi, jednostavno a opet prekrasno..:top:

marina3
06.06.2007., 07:14
to samo zato šta je armani ili?????preklasično za vjenčanje uostalom ima i armani sa frakom i porslukom slično kao wilvorst čija su odjela super

lun@
06.06.2007., 07:47
... u odnosu na ovo Bossovo odijelo:

http://www.omiru.com/wp-content/images/hugobosseinsteinsuit_080206.jpg

ili ovo klasičnije Armanijevo:

http://anthonybradley.worldmagblog.com/anthonybradley/armani%20suit.jpg

U ovom odijelu mirne duše možeš odradit poslovni ručak s klijentom i oženit se u njemu nakon posla.

Moram reci da je ovo kao da slusam svog dragog... Taj sve zna o mogucim krojevima, strukirano, ne, produzeni rukavi, rez na ledima, 2 reza, bez, 1 button, 2, 3.... Cijela filozofija!
Istina, ni meni se ne svida prsluk, ali to je samo stvar ukusa jer je u biti prsluk svecan. Moras priznat da je posebniji od klasicnog, crnog boss ili armani odijela. Upravo zato sto, kako kazes, u ovim odijelima mozes na posao i vjencanje, a s prslukom se ili zenis ili si smjesan!
Ono ste tebe razlikuje od mog dragog, jest to sto sam ja htjela "obicno" crno odijelo, kao ovo gore (bez prsluka :zubo: ) ali on je, bas zato sto nosi odijela svaki dan, zelio nesto "posebno". I mislim da ima pravo kad kaze: "zasto bi ja kupovao odijelo koje ce mi bit ok poslije za posao, jer onda se mogu ozenit i u nekom koje vec imam u ormaru, a ti kupujes haljinu, cipele i sl. 'samo za taj dan'!".
I za sve one znatizeljne nema prsluk :zubo:, a posebna je samo boja.

Plavooka Sanja
06.06.2007., 07:47
Moj Dragi nikad ne nosi odijela, a pri kupnji sam mu sugerirala što bi mu bilo dobro. On je na kraju rekao završno da! s tim da nije htio prsluk, nismo ga ni kupili. Kupili smo mu predobro odijelo, košulju i kravatu i meni je totalno sexy u tome :top: Sve skupa cca 3.500,00kn! Moja vjenčanica = 2.500.00kn :D

lun@
06.06.2007., 07:49
Inace, tek sad vidim da odijela koja si stavio i nisu ona koje bi je izabrala :)
3 buttons: preozbiljno i prezatvoreno za moj ukus :rolleyes:

lun@
06.06.2007., 07:51
Moj Dragi nikad ne nosi odijela, a pri kupnji sam mu sugerirala što bi mu bilo dobro. On je na kraju rekao završno da! s tim da nije htio prsluk, nismo ga ni kupili. Kupili smo mu predobro odijelo, košulju i kravatu i meni je totalno sexy u tome :top: Sve skupa cca 3.500,00kn! Moja vjenčanica = 2.500.00kn :D

Super Sanja. To su dobre cijene. Mislim da je i nas zbroj tu negdje, samo sto je, neces vjerovat, vjencanica jeftinija, a odijelo skuplje...

Blue
06.06.2007., 08:17
Inace, tek sad vidim da odijela koja si stavio i nisu ona koje bi je izabrala :)
3 buttons: preozbiljno i prezatvoreno za moj ukus :rolleyes:Uvijek sam preferirao odijela s tri gumba. U onima s dva gumba muškarci su u prevelikoj opasnosti da izgledaju kao... kapetan fregate :zubo:

sunce moje
06.06.2007., 08:46
a gdje je tocno branimir u ilici, znam za vlasku

Skoro kod krizanja s frankopanskom. kad ides iz mesnicke prema dolje dodes drito pred taj ducan.

snupy
06.06.2007., 08:55
Skoro kod krizanja s frankopanskom. kad ides iz mesnicke prema dolje dodes drito pred taj ducan.

sada znam koji salon.
a htjela bih samo prokomentirati ovu raspravu o odjelima.
meni je svejedno kakvo ce odjelo imati moj dragi, jel bossovo, piere carden ili sl. u zagrebu nema postenog izbora!!!!
ako je tko bio u njihovim salonima to je koma!
mozemo se nabacivati sa slikama s neta kada toga u ducanima nema!

morfin@
06.06.2007., 09:00
Moram priznati da mi je ovaj nogometaš koji se sad ženio bio baš prezgodan u tom crnom odijelu s uskom crnom kravatom, totalno je trendi ali mislim da je bit u tome da mladenci budu usklađeni. Ako ću ja imati klasičnu vjenčanicu ne paše mi taj look za njega. Odijelo smo mislili kupiti u Bossu jer inače imaju kvalitetna odijela ali mislim da ćemo biti prinuđeni šivati kod Arbanasa ili negdje slično jer dragi ima nogu u gipsu i ne može probati hlače! :tuzni:

marija36
06.06.2007., 09:22
jadničak maleni! S gipsom. Da moj sad to čuje-sigurno bi komentirao-blago njemu, ima dobar razlog da ne pleše http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c033.gif

morfin@
06.06.2007., 09:33
A skinut će ga tjedan prije svadbe, nekako će bar 1 ples namrdat- nema izvlačenja, iako je i on odmah to rekao :rofl:

marija36
06.06.2007., 09:35
a jesu mustre, ha?

Brančika
06.06.2007., 10:22
3 buttons: preozbiljno i prezatvoreno za moj ukus :rolleyes:

Potpisujem. Al nemoj da te čuje naš Neven Ciganović jer ćemo biti na crnoj listi najgore odjevenih hehehe :rolleyes:

BTW, stojim kod onoga što sam rekla, meni su ta odijela previše poslovna. U firmi gdje radim većina nosi baš slična odijela koja si stavio (da ne bude zabune, to jesu sve manageri i članovi uprave) tako da je to meni nešto što gledam svaki dan. :flop:

I što ti je to "floskula"? Mi iz Dubrave nismo baš tak elokventni pa ne razumijemo tu riječ :rofl:

snupy
10.06.2007., 16:19
mi jucer dragom kupili prsluk, kravatu (croata), smoking kosulju i mandzete (branimir).
boja- sampanj/zlatno. jako decentno i lijepo.
posto dragi to namjerava nositi jedino 30.6. predlozio mi je da pitam cure s foruma ako su zainteresirane kupiti to za 1/2 cijene.
pa ako ima zainteresiranih javite se na pm.

ps- nisam znala kaomo staviti ovaj post, pa sam ga stavila ovdje, slobodno ga moderator premijesti!

Blue
10.06.2007., 16:35
Vidiš, da je kupio Bossovo odijelo, mogao ga je nakon vjenčanja komotno pospremit u ormar do druge prigode. :mig: Do drugog vjenčanja :zubo:

mila78
10.06.2007., 17:28
Vidiš, da je kupio Bossovo odijelo, mogao ga je nakon vjenčanja komotno pospremit u ormar do druge prigode. :mig: Do drugog vjenčanja :zubo:

Pa kaže snupy: košulja, kravata, prsluk i manžete...:confused:

Brančika
10.06.2007., 23:13
Pa kaže snupy: košulja, kravata, prsluk i manžete...:confused:

Joj Mila kak ne kužiš, trebao je kupiti Bossovo odijelo i ništa od tog!

U biti obući Bossovo odijelo samo na maljava prsa :rofl: :lol: :lol:

bubica
11.06.2007., 07:53
Ja se još uvijek nisam skroz pomirila sa činjenicom da će na lijepo svečano odijelo (koje ne bi baš prošlo kao poslovno, iako je crno) nositi Marte :flop: I remen koji nije baš prikladan odijelu, ali, kako on kaže, ide uz cipele :flop: I što je dao skratiti hlače tako da dok stoji budu skroz ravne. :(

__5ra__
11.06.2007., 09:13
U biti obući Bossovo odijelo samo na maljava prsa :rofl: :lol: :lol:

I lanac oko vrata, onako da možeš barku vezat njime :zubo:

sly47
11.06.2007., 09:48
curke nemojte se ljutit na moj komentar al mislim da blue nije htio stavit naglasak na to da odijelo mora biti boss nego da mladoženja nemora biti obućen kako je to ajmo reči neka tradicija nego da može izgledati vrlo dobro i bez prsluka i tih popratnih stvari...moj dragi je odabrao takvu varijantu jer se u tome najbolje osjećao...i njegov buraz je za svoju svadbu kupio bossovo odijelo (bez prsluka i sl.) jer nije tip za za ništa drugo...i nije nimalo manje elegantno izgledao u tome...pa i meni osobno taj prsluk nije lijep...
mislim da je najbitnije da što god se odabere neka se mladoženja osjeća u tome udobno i neka to bude njegov izbor....

Magg
11.06.2007., 10:07
Evo da se i ja pohvalim.. Kupili smo odjelo..
Puno brze i jednostavnije je bilo nego sto smo mislili... Dragi je prvo htjeo crno, klasicno, tipa ovog od Bossa gore na sliki od Blue, o kojem se diskturalo :D
Bili smo u Heruc-u.. Nasli jedno takvo, bilo je njemu "OK".. Meni je isto bilo dobro.. Fino mu stajalo, al smo isli dalje gledat.. E da, usluga u Herucu je jadna!!
Otisli u Branimir, tamo mu se nije nista svidjalo, jer imaju sva odjela iste kragne, nekako u polukrug idu.. Tako da tamo nismo nista gledalo..
Htjeli smo otic jos u Kamensko, Arbanas, Varteks i Lantea Outlet..
Prije toga smo otisli u Millenium na kolace :klopa: Onda je dragi rekao ajmo u taj Arbanas, ja kazem ma cure sa foruma vele da je usluga koma, a tamo su samo ona sjajna odjela koja se tebi ne svidjaju.. No ajmo mi vidjeti.... Eto, dosli tamo, ostali skoro 1 sat i izasli sa odjelom... :cerek:
Ta Arbanasova odjela su kao da njega stvorena, odlicno mu stoje... :cerek: Prvo smo vidjeli jedno crno mat, sa sivkastim prugama.... Ali smo onda vidjela TO crno, sjajno sa crnim prugama... Dragi obukao, ja pala sa nogu :zubo: I to je bilo to.. Nismo opce isli dalje vise... Uzeli odjelo, kosulju.. Prsluk i plastron nismo uzeli jer nisu imala nista sto nam se svidjalo.... Sve u svemu oboje smo sretni, dragi ce biti prekrasan :cerek:
A ono crno sa sivim prugama smo rekli za krstenje uzet :cerek:

Edit: sto se tice usluge u Arbanasu... Mala Bianka nas je odusevila, za svaku pohvalu :top:

__5ra__
11.06.2007., 10:10
Super Magg! Vidiš kako to sve jednostavno ispadne, a mi se toliko brinule prije :zubo:

Magg
11.06.2007., 10:14
Ma ko bi rekao :D A jos vise me iznenadio dragi da mu se svidjalo to sa tim sjajnim prugama.... Kad se pogledao u ogledalo se smijesio od uha do uha i rekao "sad izgledam ko pravi gospodin" :cerek:

Brančika
11.06.2007., 10:34
Magg, aj fino, baš mi je drago :top:

Sly, ma kaj bi se ljutila, to je sve u zezanciji rečeno. Ja se u potpunosti slažem s tobom, svatko treba onako kako mu je najudobnije i najdraže. S prslukom ili bez. Sa "klaunovskom" šarama ili bez. Pa vidi dragog od Bubice, ima on svoju kombinaciju sa martama :D
Jedino što mi je mrsko su ljudi koji unatoč svima i svemu, guraju neko svoje mišljenje kao da je bogom dano, a da čak niti ne čitaju na što odgovaraju pa nastane takav komični post... :rofl:
Meni je stav "Ja znam najbolje, svi vaši ukusi i odabiri su za drek" totalno :flop:

marina3
11.06.2007., 17:02
imam osjećaj da će će me moj dragi zasjenit jel ima super izbora sa odjelima i sve mu super stoji

Brančika
11.06.2007., 23:00
imam osjećaj da će će me moj dragi zasjenit jel ima super izbora sa odjelima i sve mu super stoji

Ma ne brini Marina, znaš da se svi uvijek na vjenčanjima (s razlogom) naguravaju da vide mladenku, a ne mladoženju, koliko god mu dobro odijelo stajalo :top:

bubica
12.06.2007., 06:46
Komentari :rolleyes:

http://img405.imageshack.us/img405/5584/modp6111743pp4.th.jpg (http://img405.imageshack.us/my.php?image=modp6111743pp4.jpg)
http://img405.imageshack.us/img405/276/modp6111744sq7.th.jpg (http://img405.imageshack.us/my.php?image=modp6111744sq7.jpg)
http://img108.imageshack.us/img108/1212/modp6111745xm1.th.jpg (http://img108.imageshack.us/my.php?image=modp6111745xm1.jpg)

I kad sjedi:
http://img405.imageshack.us/img405/4821/modp6111746xv9.th.jpg (http://img405.imageshack.us/my.php?image=modp6111746xv9.jpg)

Slike stavljam jer je on uvjeren da je u pravu kad kaže da je to ok. Ja sam uvjerena da nije u pravu, odnosno da to nije ok.
Ajde, pljujte me :zubo:

ashley
12.06.2007., 06:52
Bubice dok stoji jos i moze nekako proc, a kad sjedi malo mi je smijesno (bez ljutnje). Ali svejedno moram ti priznat da izgleda bolje nego sto sam si ja zamisljala. Pusti ga, ako mu je to baassss tolika zelja, a Boze moj.I ako je inace takav tip i inace to nosi.:top:

bubica
12.06.2007., 06:55
Pa, dok stoji i nije tako grozno loše, osim što me smeta što propuštam valjda jedinu priliku da ga "natjeram" da bude elegantan od glave do pete... Ali dok sjedi :horor: :eek:
I inače je nonstop u Martama, čak i na more ide u njima :bonk: :visi: :tuzni:
Ah, kompromisi :cerek:

ashley
12.06.2007., 06:57
Pa, dok stoji i nije tako grozno loše, osim što me smeta što propuštam valjda jedinu priliku da ga "natjeram" da bude elegantan od glave do pete... Ali dok sjedi :horor: :eek:
I inače je nonstop u Martama, čak i na more ide u njima :bonk: :visi: :tuzni:
Ah, kompromisi :cerek:

Ma bez brige. Znam da bi i ja dobila rogove da moj tako hoce, ali neces se ni sjetit taj dan da je on u martama, a ne u cipelama.:kiss:

Ananke
12.06.2007., 07:00
Ma ne brini...pa i nije baš tako loše...neka uživa. Jedino da su možda malo dulje hlaće, ali nije strašno.

__5ra__
12.06.2007., 07:37
Meni izgleda ok, ali ja obožavam marte, pa nisam objektivna :) Vjerojatno bih i ja imala tako nešto na nogama da imam dugu haljinu :rofl:

lun@
12.06.2007., 10:59
Bubice cure imaju pravo, dok stoji je slatko :cerek:, ali kad sjedi je zbilja smijesno...
a sta mislis o kompromisu: moze marte, ali neka kupi one niske, kao cipele... ili to nije to? :rolleyes:

Tinchi-Linchi
12.06.2007., 11:00
Podržavam marte u svim prilikama i situacijama! :top: :klap: :cheer: (Bože, pa i ja sam ih na plažu nosila... :zubo: ) Ali činjenica je da bi hlače mogle (čitaj "morale") biti malo duže... Ali i tu sam frik... Meni hlače moraju biti na milimetar od poda (ne pitajte zakaj... :rolleyes: ) pa možda nisam baš prava osoba da sudim o tome... :D

lun@
12.06.2007., 11:03
Podržavam marte u svim prilikama i situacijama! :top: :klap: :cheer: (Bože, pa i ja sam ih na plažu nosila... :zubo: ) Ali činjenica je da bi hlače mogle (čitaj "morale") biti malo duže... Ali i tu sam frik... Meni hlače moraju biti na milimetar od poda (ne pitajte zakaj... :rolleyes: ) pa možda nisam baš prava osoba da sudim o tome... :D

potpisujem! :top:

Brančika
12.06.2007., 11:12
Bubice dok stoji jos i moze nekako proc, a kad sjedi malo mi je smijesno (bez ljutnje). Ali svejedno moram ti priznat da izgleda bolje nego sto sam si ja zamisljala. Pusti ga, ako mu je to baassss tolika zelja, a Boze moj.I ako je inace takav tip i inace to nosi.:top:

Potpisujem! Je malo kad sjedi, ko da ima poplavu :D Ili ko da su osamdesete :D
Definitivno su malkoc prekratke ;)

Al s druge strane čuj, bar si ga dobila da ide u odijelu pa je i to kompromis :top:
I vidiš kak je zglancal marte, srčeko :cerek:

Ivy4
12.06.2007., 11:16
Magg baš mi je drago da ste uspjeli naći odjelo i da ti dragi izgleda:cerek: :cerek:
Bubica slažem se sa curama kada kažu da bi hlače trebale biti malo duže, ali kada stoji su ok. Ako mu je to želja pa neka uživa u njima:D

Plavooka Sanja
12.06.2007., 11:36
Potpisujem sve gore navedeno :top: ! Bubice, ja bi ga isto probala nagovoriti na cipele, a ako neće, Bože moj, pomirit ćeš se s tim i svjedno će ti biti :cerek:

bubica
12.06.2007., 11:37
Nije ih zglancal, nove su :zubo: Ionako je planirao kupiti druge, pa mu je ovo bila prilika da se to realizira.
Što se tiče onih niskih, u pravu si lun@, nije to to :zubo:
I ja sam mu rekla da su mi hlače prekratke. Pokazati ću mu vaše odgovore, zato sam i stavila sličice: on misli da su ok, ja mislim da su prekratke.

__5ra__
12.06.2007., 12:08
Pa nek' se vide marte kad sjedi :zubo: Lijepe su i trebaju se vidjeti :) Osim toga, uglavnom će sjediti iza stolnjaka, ili tako nečega i nitko to ni neće vidjeti. Osim ako je stolnjak kraći :zubo: Dobro, ja stvarno nisam kompetentna suditi o ovome jer sam ja marte nosila na kratke hlače i suknje, pa i na kupanje :)

Blue
12.06.2007., 13:39
Joj Mila kak ne kužiš, trebao je kupiti Bossovo odijelo i ništa od tog!

U biti obući Bossovo odijelo samo na maljava prsa :rofl: :lol: :lol:Aj ti postaj sliku odijela kakvog je tvoj dragi imao, odnosno kakvog će imati odnosno kakvog bi htjela da ima.

Blue
12.06.2007., 13:43
U firmi gdje radim većina nosi baš slična odijela koja si stavio (da ne bude zabune, to jesu sve manageri i članovi uprave) tako da je to meni nešto što gledam svaki dan. :flop: Da, tako misle i tajnice u mojoj firmi. :mig:

marina3
12.06.2007., 14:29
nikako ne marte

night_train
12.06.2007., 14:32
Meni izgleda ok, ali ja obožavam marte, pa nisam objektivna :) Vjerojatno bih i ja imala tako nešto na nogama da imam dugu haljinu :rofl:

:top: ja bi ga uzela odmah. :cerek: .. bubice: bolje, da ima svoje misljenje! uostalom, ti biras svoju haljinu, pa neka on ima neki svoj pecat u tom vjencanju... (samo moje misljenje)

Blue
12.06.2007., 14:51
nikako ne marteNisam ni ja za marte, neka se čovjek sredi barem jednom u životu :p Međutim, ne bi se šokirao kad bi vidio marte na mladoženji nego bi mi to bilo simpa. Nije moj đir ali poštujem furku. Za razliku od klaunskih odijela za mladoženju, koji nisu furka nego kič & neukus.

marina3
12.06.2007., 15:25
Nebi se ni ja šokirala svatko ima svoj ukus to sam već sto puta napisala....

štemajzl
12.06.2007., 18:02
bubica...

jel on tebi birao vjenčanicu? Nije i neće je ni vidjeti do oltara. Cipele za vjenčanicu? najvjerojatnije nije.

Dobila si ga u odijelo i sad mu pusti taj njegov detalj.

Potpisujem ovo što kaže Blue - Nije moj đir ali poštujem furku.

mimimimi
12.06.2007., 20:18
bubice, svaka mu čast! neka nosi marte..zamisli da on tebe tjera da ih ti obučeš ako ne želiš..tako je njemu sa "normalnim" cipelama...opusti se...
vjerujem da se on nije miješao u odabir tvoje robe..pa nemoj ni ti njega gnjaviti...neka mu bude ugodno....
uostalom, super izgleda...

Brančika
12.06.2007., 23:30
Da, tako misle i tajnice u mojoj firmi. :mig:

Aj ti postaj sliku odijela kakvog je tvoj dragi imao, odnosno kakvog će imati odnosno kakvog bi htjela da ima.

Hahaha, al me nasmije. Pa čuj, vjerujem da sa svojim kolegicama tajnicama često razgovaraš o obleki i sličnim stvarima, pa onda i znaš kaj one misle. :raspa:

Što se tiče tvog drugog remarka da postam sliku onoga što bih ja htjela da ima moj dečko na sebi na našem vjenčanju, nažalost ništa od toga. Izbor je samo njegov, a ja mu se jedino mogu pridružiti kao pratnja u kupovini da nosam vrećice, vozim auto i to je to.
I inače se nemam običaj petljati u tuđe odjevne navike i ukuse, tako da se neću niti petljati u njegov. :mig:

Al evo obećajem, kad bude izabrao podijeliti ću to sa svima ovdje, a tako i sa tobom, bože moj, ovo je javan forum...

bubica
13.06.2007., 06:40
Ok, neka nosi marte :Predajese: Da li da produžuje hlače ili ne?
Jedina dobra (za mene) stvar sa tim martama je da bude viši, pa sam ja mrvicu niža od njega čak i na petama... Iako to uopće nije važno, ali tako, simpatično mi izgleda kad je muškarac viši...

Što se tiče onog da me do oltara neće vidjeti u vjenčanici... Živimo skupa, noć prije spavamo skupa, vjerojatno će mi pomoći i da ju obučem, do matičnog se vozimo skupa u istom autu... :zubo: Najvjerojatnije barem.

mimimimi
13.06.2007., 07:43
stručno oko mog dragog kaže da je super..ali da obavezno moraju na produžavanje...dodaje da se njemu ispod hlača moraju vidjeti samo kapice od marti...

night_train
13.06.2007., 08:43
ispod hlača moraju vidjeti samo kapice od marti...
i ja bi tak rekla... osim ako nije neki cool punker

JednoTamburasko
14.06.2007., 09:11
Znam da je već bilo riječi o ruskim kragnama, ali ajmo opet...
Dragi je kupio odijelo s ruskom kragnom, ali još uvijek nemamo košulju i kravatu!? Drage moje cure, sve sličice su i više nego dobrodošle. :cerek:
Ne sviđa mu se ono što klasično ide na takvo odijelo, tj. može košulja s ruskom kragnom, ali one kravate i prsluci, kao ni mašna ne dolaze u obzir, a opet mora imati nekakvu kravatu...

Pomagajte :kiss:

dinida
15.06.2007., 07:47
Mi smo jučer bili u Sloveniji i kupili smo prekrasno crno odijelo s tankim, jedva primjetnim sivim prugicama u bossu za nebi vjerovali 350 eura, kad nam se vrati melver. Od jučer do 24.6. imaju 20 poso popusta, a inače su im odjela 500 eura, a kod nas duplo. Nije da patimo na marke i sasvim slučajno smo ga kupili jel smi išli po nešto drugo, al mom dragom je fakat bilo najugodnije koje je do sada probao i super mu stoji. Dakle dečki ako vam treba odijelo navratite do Maribora, do Europarka.

Brančika
15.06.2007., 11:22
Mi smo jučer bili u Sloveniji i kupili smo prekrasno crno odijelo s tankim, jedva primjetnim sivim prugicama u bossu za nebi vjerovali 350 eura, kad nam se vrati melver. Od jučer do 24.6. imaju 20 poso popusta, a inače su im odjela 500 eura, a kod nas duplo. Nije da patimo na marke i sasvim slučajno smo ga kupili jel smi išli po nešto drugo, al mom dragom je fakat bilo najugodnije koje je do sada probao i super mu stoji. Dakle dečki ako vam treba odijelo navratite do Maribora, do Europarka.

Baš mi je drago kad netko povoljno prođe! Svaka čast! Kad će biti vremena uslikaj pa nam postaj slikicu...

marina3
15.06.2007., 16:09
Ajme super baš mi je drago,to je baš povoljno za Boss.
Mi smo jučer bili u WTC-u i kupili odjelce Wilworst i iskeširali 4000kn jer na rate dođe 700kn skuplje ,ali mu stoji:s :s :s ja sam pala na guzu:cerek: :cerek: baš mi je krasan.

Brančika
15.06.2007., 21:13
Ajme super baš mi je drago,to je baš povoljno za Boss.
Mi smo jučer bili u WTC-u i kupili odjelce Wilworst i iskeširali 4000kn jer na rate dođe 700kn skuplje ,ali mu stoji:s :s :s ja sam pala na guzu:cerek: :cerek: baš mi je krasan.

Za koje ste se na kraju odlučili? Daj ga slikni pa nam pokaži :)

marina3
16.06.2007., 07:02
A joj morat ću ga:tuctuc: po guzi da se opet obuče u odjelo .
Hlače jedino moraju skratit za 2cm i to je ostalo u dućanu pogledat ću dal ima na netu slika tog odjela.Odlučili se za Wilworst jer je svečanije barem nama

marina3
16.06.2007., 07:09
http://www.wilvorst.de/Kollektionen/Hochzeit.Gran.Canaria.HW2007/0408.Hochzeit.auf.Gran.Canaria/AS11_HW2007_1.Knopf.Anzug.Farbe.Negro.jpg
AfterSix_Grossbilder

eto uspjela sam to je to odjelo, samo malo drugačija mustra na prsluku

krokodajl
16.06.2007., 10:13
Komentari :rolleyes:

http://img405.imageshack.us/img405/5584/modp6111743pp4.th.jpg (http://img405.imageshack.us/my.php?image=modp6111743pp4.jpg)
http://img405.imageshack.us/img405/276/modp6111744sq7.th.jpg (http://img405.imageshack.us/my.php?image=modp6111744sq7.jpg)
http://img108.imageshack.us/img108/1212/modp6111745xm1.th.jpg (http://img108.imageshack.us/my.php?image=modp6111745xm1.jpg)

Ajme, kako ovo dobro izgleda! Ajme! :s :s
Još ako je odijelo neko casual, bez šampanj prsluka i maramica, tvoj dragi će biti jedan od bolje izgledajućih muškaraca na svijetu. Bravo! :s

bubica
17.06.2007., 07:24
Ajme krokodajl, hvala ti...Ne znam dal me sprdaš ili ti je stvarno ok, ali svejedno, hvala :kiss:
Neće imati prsluk, košulja je jedva bež (ful je svijetla), kravata je bež, a imat će i istu maramicu. Dobro, bar će gornji dio izgledati :tiptop: :cerek:
Kad smo već kod maramice, kako se to stavlja? Ima neko neku sličku :ljenčina-nedajojsetražit: :zubo:
Moj dragi mi je obznanio da ne misli produživati hlače, jer ionako ne prekriju više "cipele" nego se samo više gužvaju. Neka.
Dobio je ovu bitku :rolleyes: Ali rat neće dobit nikada :E :zubo:

night_train
17.06.2007., 08:03
moj dragi ce imati crno odijelo, crnu kosulju i crvenu ili crveno-crnu (Ramones) kravatu... (to je ideja od jucer)...

Blue
17.06.2007., 20:43
moj dragi ce imati crno odijelo, crnu kosulju i crvenu ili crveno-crnu (Ramones) kravatu... (to je ideja od jucer)...Dobro bi se uklopio na večerašnji Thompsonov koncert u toj kombinaciji.

mila78
17.06.2007., 20:52
Dobro bi se uklopio na večerašnji Thompsonov koncert u toj kombinaciji.

Sumnjam da će večeras tamo biti ekipe u martama...:top:

Blue
17.06.2007., 23:09
Nisam mislio na marte, nego na kombinaciju crno odijelo plus crna košulja.

dinida
18.06.2007., 05:00
marina 3, super odijelo!! Naše je malo klasičnije jel nam treba za budućnost... svadbe, krštenja, a oboje smo sportivo tipovi, tako da je njemu kupovina odijela kao i meni šivanje haljine noćna mora. Sad nam još ostaje kravata i košulja i mirni smo, al ću to kupovati kad počnem šivati haljinu. Gdje ima lijepih košulja??

night_train
18.06.2007., 07:25
Dobro bi se uklopio na večerašnji Thompsonov koncert u toj kombinaciji.

nikad! (Ramonesi i doticni nemaju nikakvih dodirnih tocaka)

marina3
18.06.2007., 07:27
[COLOR="Black"]
hvala dinda nama je odmah to odjelo zapelo za oko on je rekao ........"pa malo je skupo "............,ali kad ga je obukao iznenadio se kao i ja koliko mu ljepo stoji
OLOR]

__5ra__
18.06.2007., 07:53
moj dragi ce imati crno odijelo, crnu kosulju i crvenu ili crveno-crnu (Ramones) kravatu... (to je ideja od jucer)...

:cerek:

Blue
18.06.2007., 14:22
nikad! (Ramonesi i doticni nemaju nikakvih dodirnih tocaka)Znaš tko je cool? Blues Brothersi, na primjer. Ako hoće bit cool i otkačen, neka isfura njihovu obleku i stavi wayfarer Ray-Banke. A NE crno odijelo plus crna šulja, fakat će izgledat kao loše obučeni član zemunskog klana beogradske mafije umjesto kao netko tko brije na Ramonese.

http://www.m37.cz/CHICAGO/pictures-html-chicago/Blues_Brothers_most.jpg

night_train
18.06.2007., 14:28
Znaš tko je cool? Blues Brothersi, na primjer. Ako hoće bit cool i otkačen, neka isfura njihovu obleku i stavi wayfarer Ray-Banke. A NE crno odijelo plus crna šulja, fakat će izgledat kao loše obučeni član zemunskog klana beogradske mafije umjesto kao netko tko brije na Ramonese.

moze se onda obuci i u Mr. Bean-a... :D :rofl: .....
Necemo chatat ovdje, ako si nabrijan odi lijepo na muski kutak! to (sto ce obuci) sam napisala jer curke znaju nesto o meni, a ti ne prema tome :closed: :D

txiki
19.06.2007., 11:05
Bubica! super izgledaju marte!!!!! Neka se vidi NJEGOV stil!!!

Delphine
19.06.2007., 12:33
Mi smo jučer bili u Sloveniji i kupili smo prekrasno crno odijelo s tankim, jedva primjetnim sivim prugicama u bossu za nebi vjerovali 350 eura, kad nam se vrati melver. ... Dakle dečki ako vam treba odijelo navratite do Maribora, do Europarka.
dinida hvala ti sto si stavila ovaj post!http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/a035.gif Mi smo jucer zapalili za Maribor u potrazi za odijelom. Nismo ga doduse nasli u Bossu. Moj dragi ocito nije HB tip, malo je previsok, ali zato smo nasli savrseno odijelo u Muri. http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/e035.gif Svjetlo sivo sa prugicama, savrseno ce pasati uz moju vjencanicu i srebrne detalje. http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/h090.gif Prekrasno je! I to za 220eura kad si odbijemo merver! Tak sam sretna! http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/b020.gif On je naravno odijelo mislio kupiti kao par dana prije vjencanja! ja sam vec bila luda!!! http://www.cosgan.de/images/midi/boese/a055.gif

night_train
19.06.2007., 12:36
On je naravno odijelo mislio kupiti kao par dana prije vjencanja! ja sam vec bila luda!!! http://www.cosgan.de/images/midi/boese/a055.gif

ooo... zasto su skoro svi takvi?

Delphine
19.06.2007., 12:45
ooo... zasto su skoro svi takvi?
jao nadam se da nisu! http://www.cosgan.de/images/midi/boese/a055.gif
s time da moj dragi ima skoro 2m i nosi produzena odijela kojih nikad nema bas puno, svega par brojeva.:eek: I vecinom se sve rasproda na pocetku sezone. :mad:

dinida
20.06.2007., 07:42
Mod darling ima 196 i stvarno je ogroman. U Bossu smo mu uzeli veličinu 106, ali smo bili i u Muri i tamo nije bilo veličine za njega.
Dalphine, super da ste to rješili. Mene je hvatala jeza od kupovine u 7 i 8 mjesecu na + 40 i na njegovo živčanjenje, kaj on to baš mora, pa mu je vruće, pa je žedan... hvala Bogu. Sad još samo moram riješiti sebe, he!

Brančika
20.06.2007., 14:18
kaj on to baš mora, pa mu je vruće, pa je žedan...

Tak kad čitam, ko da su djeca, majko mila... :rofl: :rofl:

Delphine, mrak, u Muri imaju dobra odijela, i kapute, ako će nekome trebati za zimu.

Mrs B.
24.06.2007., 15:44
jucer smo kupili odjelo, jupi jupi
Probo je odjelo skroz u kreme boje prvo kao joke, ali super je njemu stalo.
Ali ipak nako bi meni bilo cudno da smo oboje skroz u kreme:rolleyes:
svejedno kojo je obuko super je mu stajalo, ali nakraju je smeda boja ispala, ipak je ljeto pa bolje nesto svjetlje nego crno. Nisam sigurno jeli ovo
http://img443.imageshack.us/img443/1930/as10hw2007kordelstreifeqv8.th.jpg (http://img443.imageshack.us/my.php?image=as10hw2007kordelstreifeqv8.jpg)
ili ovo
http://img408.imageshack.us/img408/4751/2knopfanzugkrokantae1.th.jpg (http://img408.imageshack.us/my.php?image=2knopfanzugkrokantae1.jpg)
od Wilvorst je, dosta je njega izaslo, ali jos je ok cjena 5000kn, sa kosuljom, sa vestom, kravatom, kajs, mancete. Samo njemu jos fali cipale, ali ima dosta ljepe cipale u smedo koje je nedavno kupio. Tako sam sat happy, tako super izgleda, a odjelo ipak moze kasnije uvijek jos nosit, samo nije kosulja sa ruskim kragnom, meni se to tako nesvida nikako.

Helly7
25.06.2007., 11:43
jako je lijepo!!!! Sigurna sam da ti je dragi prekrasan u tome i da ćeš svaki put kad ga na vjenčanju pogledaš uživati u pogledu.:top:

Kikica26
25.06.2007., 11:46
:top: Baš mi se sviđa..... takvo slično ćemo i mi pokušati pronaći......

kitty b
25.06.2007., 12:37
uuuu jako fino odjelce :top: baš će ti biti zgodan :D

marina3
25.06.2007., 16:02
i mi smo uzeli wilvorst imaju super odjelca:top:

ana77
26.06.2007., 19:03
Joj napokon ga natjerah u kupovinu odjelca. I naravno da je kupio u trećem dućanu u koji je ušao.:rofl: Rekao je ili ga kupuje danas ili nosi staro :eek: I tako smo našli jedno tamnoplavo sa prugicama i svjetloplavom kravatom (onom baš za mladoženje :rofl: neznam kak se zove) ide genijalno uz njegove plave okice.:cerek: Tak mi je bio ko bombonček :D Jedva čekam svadbicuuuu!!! I sve skupa bez cipela 3000kn. Mislim da nije puno. Još ga moram uvjeriti da mu cipele koje misli obući iako su nove nikako nepašu na to odjelo a to već vidim da bi moga o biti probelm.:E :rofl:

MrsB. prekrasno mi je to odjelce.

Bubuce sad sam vidjela marte!!! Predobro!!!

Girasole
27.06.2007., 21:33
Mi riješili odijelo. Bijelo na tanke crne prugice, kada sam ga vidjela u njemu rastopila sam se, kako mi je samo sladak :cerek:
Ali sad su nam problem cipele.
Ili u Splitu nema poštenog dućana sa muškim cipelama ili smo mi previše izbirljivi.
Ako netko ima kakav prijedlog :s

marina3
28.06.2007., 09:15
Girasole daj malo slikicu jer nam baš i nema puno bijelih odjelca;)

Girasole
28.06.2007., 11:05
Girasole daj malo slikicu jer nam baš i nema puno bijelih odjelca;)

Je, samo bih trebala natjerat ono svoje zlo :cerek: da mi da autorska prava na objavljivanje njegove slike.
Probat ću poslat nešto kad dodjem doma, ovdje nemam nikakvih slika.
BTW, vidjela sam na nesuvislom da je nama dvjema vjenčanje na isti dan 06.10. :kiss:

marina3
28.06.2007., 12:54
Je, samo bih trebala natjerat ono svoje zlo :cerek: da mi da autorska prava na objavljivanje njegove slike.
Probat ću poslat nešto kad dodjem doma, ovdje nemam nikakvih slika.
BTW, vidjela sam na nesuvislom da je nama dvjema vjenčanje na isti dan 06.10. :kiss:

jeeeeeeeee:cheer: :cheer:

ni moje zlo kako ti kažeš neće da mi odobri autor.prava pa sam našla na netu web adresu te firme:D i stavila sliku

the redCat
03.07.2007., 16:42
Sad sam gledala snimku jedne svadbe koja je bila u srpnju i mladoženja je imao košulju kratkih rukava ispod sakoa i nije loše izgledalo jer se na fotkama i ne kuži.

Mišljenje molim: ako je sredina ljeta i tempa 35+, kratko ili dugo?

Meni je ljepše s dugima i uvijek bi rekla duge jer me kratko podsjeća na Sipowiza iz NYPD ali dragom nije jasno zašto ne može s kratkim rukavima.

marina3
03.07.2007., 16:50
Meni su ljepši dugi rukavi ,ali opet kad je toliko vruće tko bi to izdržao

Mayo
03.07.2007., 22:24
Kratke!!! Nitko me ne bi natjerao da na +35 obučem košulju dugih rukava.. pa zamislite sebe u vjenčanici s dugim rukavima na toj temperaturi :eek:

No dobro, vjenčanica s dugim rukavima je već sama po sebi nezamisliva :rofl:

marina3
04.07.2007., 06:50
Znam da je teško ali pitanje je bilo šta je ljepše

mimimimi
04.07.2007., 06:54
bez uvrede onima koji misle drugačije, ali meni je neuspordivo ljepše i finije da ima duge rukave..

MeDiOkRiTeT
04.07.2007., 09:09
nama je vječnanje u 8. mj. i dragi će nosit duge rukave, pa ćemo ih zavrnut... kratki su mi nekako.... ne znam, uglavnom odmah smo se složili da uzme duge. A ionako će mu bit pasja vrućina, tih 10 cm tkanine viška ili manjka mu neće puno pomoć... :zubo:

SubiBubi
04.07.2007., 10:57
Moj je rekao duge rukave i točka. Ja nemam pravo glasa:rofl: Žao mi ga je zbog vrućine, ali kupili smo košulju od prirodnih materijala i nadam se da ne bude zakuhao. Uzet ćemo mu i rezervnu, za presvuć se kad se preznoji :rofl:

tincica31
04.07.2007., 15:53
Mi imamo u devetom mjesecu, i nismo ni razmišljali o dugim rukavima, odmah smo tražili kod kupovine kratke, a ionake će u crkvi i na slikanju biti u sakou tako da se neće vidjeti. :)

Mayo
04.07.2007., 16:43
A ovakvi dugi rukavi (http://www.net.hr/ljepota/page/2007/06/28/0244006.html)? :)

Anuska
06.07.2007., 21:23
Jel postoji kod nas neki dućan koji iznajmljuje muška odijela (kak je to vani)?

tina04
06.07.2007., 21:26
Mi smo iznajmili odijelo za 1100 kn.
Košulja (šivana po mjeri), prsluk, hlače, sako i remen (tome se stvarno nisam nadala).
Dva tjedna ranije dodje po njega sačeka samo skračivanje hlača (nismo imali cipele tj. još uvijek ih nije kupio a slijedeći tjedan ide po odjelo) i nosi ga doma.
I tako mi je :cerek::cerek: :cerek: pravi slatkiš

marina3
07.07.2007., 16:44
u croati imaš za kupit crna odjela za 1400kn

morfin@
10.07.2007., 22:18
Sutra počinje potraga po Zagrebu za svijetlo smeđim odijelom- sve preporuke su dobro došle...;)

mala1mala
11.07.2007., 09:31

:confused: fakat?

ashley
11.07.2007., 09:37

Nakako mi to premalo zvuci cak i za snizenje.
Mi smo dragom kupili u Croati prsluk i kravatu i samo to platili 1200 kn...tako da..ne znam bas....

sly47
11.07.2007., 09:39
Sutra počinje potraga po Zagrebu za svijetlo smeđim odijelom- sve preporuke su dobro došle...;)

Men stuff u Kingcrosu i importane galeriji...

JednoTamburasko
11.07.2007., 09:47
Ovakvo odijelce je kupio moj Budući i stoji mu cca 10x bolje nego ovom hmmm... modelu :cerek:

http://img528.imageshack.us/img528/8290/164477bj5.jpg (http://imageshack.us)

Tiho jezero
11.07.2007., 11:16

Nemoj, zezati? Jesu li to odjela od nekog normalnog materijala ili? Ima li i prsluk ili to posebno?

Tiho jezero
11.07.2007., 11:17
Ovakvo odijelce je kupio moj Budući i stoji mu cca 10x bolje nego ovom hmmm... modelu :cerek:

http://img528.imageshack.us/img528/8290/164477bj5.jpg (http://imageshack.us)

Uopće nisi subjektivna, ha?:kiss: :rofl:

reborn
11.07.2007., 12:03
Prošli smo mu vikend kupili prekrasno odijelo. Presvečano je i bijelo (odnosno više jedna blaga bež boja), i kad razmišljam, teško da će ga ikad više obući, ali toliko nam se svidjelo da smo ga morali imati (iako nije neka isplativa investicija).

Tako.
Sad smo oboje krema, krema. Neće se znati gdje završava jedno, a počinje drugo. :D Pa to je i cilj vjenčanja, da dvoje postane jedno :rofl:

Još nam preostaje da se "podignemo" s nekim smeđim detaljima (kravata, remen, manšete, cipele, buket). Valjda se nećemo tako bijeliti :confused:

marija36
11.07.2007., 12:05
reborn-gdje? koliko?....????

marina3
11.07.2007., 16:50
Nakako mi to premalo zvuci cak i za snizenje.
Mi smo dragom kupili u Croati prsluk i kravatu i samo to platili 1200 kn...tako da..ne znam bas....

da baš toliko i to ne na sniženju i mi smo ostali malo:confused: ali žena je rekla da su toliko inače to je croata u rijeci na Korzu pa kome je blizu može ići pogledat

Prsluci i kravate jesu skupi to znam i cijena je bila oko 1200kn ako se dobro sjećam pa možda i više

TAMARA01
11.07.2007., 16:59
moj dragi je kupio savršeno bijelo odjelo u martin arbanasu,stvarno tamo ima predobrih odjela.

reborn
11.07.2007., 22:15
moj dragi je kupio savršeno bijelo odjelo u martin arbanasu,stvarno tamo ima predobrih odjela.

Potpisujem.
Marija36, kupili smo odijelo u Martin Arbanasu. Doduše kupili smo 2 odijela, 2 košulje i 2 kravate, dobili popust od nekih 600 kuna i platili 8 000 kuna.

A odijela su u prosjeku oko 3 500 kuna.

Odijela su stvarno prekrasna, ali moram priznati da im izbor nije baš prevelik.

Mala Ane
12.07.2007., 12:08
Mi smo iznajmili odijelo za 1100 kn.
Košulja (šivana po mjeri), prsluk, hlače, sako i remen (tome se stvarno nisam nadala).
Dva tjedna ranije dodje po njega sačeka samo skračivanje hlača (nismo imali cipele tj. još uvijek ih nije kupio a slijedeći tjedan ide po odjelo) i nosi ga doma.
I tako mi je :cerek::cerek: :cerek: pravi slatkiš

Gdje ste ga iznajmili?

tina04
12.07.2007., 17:11
Gdje ste ga iznajmili?

U Sesvetama u salonu vjenčanica "bijela ruža".
Ne znam koliko sti je taj kraj poznat, ali ako te točnije zanima javi pa ti objasnim.

Mala Ane
13.07.2007., 11:15
U Sesvetama u salonu vjenčanica "bijela ruža".
Ne znam koliko sti je taj kraj poznat, ali ako te točnije zanima javi pa ti objasnim.

Nije mi poznat pogotovo sto sam iz Dubrovnika :D ali dragi se snalazi po Zagrebu pa cemo ga valjda nac ako bas ne nadje odijelo koje bi htio kupit ovdje, a ako sta zapne oslonit cu se na tebe:kiss:

ardnas
13.07.2007., 18:07
Kupili odilo u Heruca, u tvorničkom dućanu, bilo je 2800 a snizili ga na 1700, jako smo zadovoljni, sivo plavo je , nije previše strogih crta, ležerno je i super će pasati uz moju vjenčanicu.:)

milkica
13.07.2007., 21:45
kome nije daleko provozati se do Krapine,jedan striček šiva fenomenalno odijelo + prsluk + kravata = 1200 kn.stvarno preporučujem.

Ivy4
14.07.2007., 09:59
dragi kupio odijelo sa popustom od 20% pa ga je došlo 1800 kuna, odijelo je od Tommy Hilfigera...sive je boje i izgleda mi:cerek: :cerek: cipele je kupio u Bati i one su došle 549 kun...još mu nedostaje kravata i šulja i to će kupiti u Croati:cerek:

Magg
14.07.2007., 10:02
Cure jel ima u Croati prsluka i onih plastrona? Nama jos to fali.. Odjelo smo uzimali Arbanasu al tamo nismo mogli naci prsluk i plastron da nam se svidio. Nisu opce vise imali u paru....
Jel znate - ako i ima - koliko to dodje u Croati? Ili gdje bi jos mogli pogledati to?
Thx..

marina3
14.07.2007., 10:24
Magg u Criati u Rijeci ima tih prsluka ali ako se ne varam tebi teba u ZG

Wedding
14.07.2007., 11:13
Cure jel ima u Croati prsluka i onih plastrona? Nama jos to fali.. Odjelo smo uzimali Arbanasu al tamo nismo mogli naci prsluk i plastron da nam se svidio. Nisu opce vise imali u paru....
Jel znate - ako i ima - koliko to dodje u Croati? Ili gdje bi jos mogli pogledati to?
Thx..

Ima sigurno;) ali koliko kosta to neznam...ako cu bit blizu, budem pogledala pa ti javim;) iako se meni njihov dezen nikako ne svidja:zubo:

milkica
14.07.2007., 12:07
Ja sam gledala prije par mjeseci i najjeftiniji je bio 900 kn.

Magg
15.07.2007., 12:23
A poslat cu dragog da vidi.. Mi trazimo creme prsluk i krem plastrom i krem maramu za dzep onaj na sakou.. I to sve bez ikakvih mustra.. skroz jednostavno... Al toga ocito nigdje nema :(

ivic
17.07.2007., 09:29
Cure mi smo kupili odijelu u Branimiru u Rijeci, doduse oni su iz Zagreba i odijela im nisu skupa, ali im je usluga katastrofa. Naime sako i hlace moraju biti isti broj ako su hlace ili sako veliki ili mali moze se naruciti posebno ali je tu fora. Mi smo tako narucili hlace broj manji. Odjelo je trebalo kostati 1800 kuna ako platimo u gotovini i kad su hlace bile gotove rekli su da odjelo kosta 2500 kuna, na sto sam ja poludila. Zena koja je tamo sefica nema pojma o trgovini i o radu sa musterijama. Da skratim pricu dobili smo odjelo za 2000 kuna, ali da ja nisam poludila ostalo bi 2500 znaci idu na to ako upali upali. Nadam se da vas nisam udavila pozdrav:mad: :mad:

mary25
17.07.2007., 12:37
ma nisi ništa udavila ivic, svaka nam informacija dobro dođe..:top:

marina3
17.07.2007., 17:12
ajme ivic katastrofa i ja bi poludila.Platiš im tolike novce i još te žele nasamarit

Mala Ane
17.07.2007., 17:30
Nevjerovatno je kako ce te ljudi pokusat nasamarit kad god za to dobiju priliku!:mad: Strasno je koliko moras pazit!
I ja bi isto poludila na tvom mjestu!

marina3
17.07.2007., 17:32
ja se zato sad bojim šta će bit kad budemo kupovali prstenje tu me mogu preveslat kod odjela nemogu

Blue
17.07.2007., 17:38
Kratke!!! Nitko me ne bi natjerao da na +35 obučem košulju dugih rukava.. pa zamislite sebe u vjenčanici s dugim rukavima na toj temperaturi :eek:

No dobro, vjenčanica s dugim rukavima je već sama po sebi nezamisliva :rofl:I košulja s kratkim rukavima je nezamisliva za bilo koga tko ima ukusa :kava: Pogotovo na vjenčanju. Najbolje još da se u kupaćima oženi.

Ak mu je vruće, onda se napravite cool i organizirajte pool party u lanenim hlačama i košuljama. Ak imate normalnu svadbu, neka se normalno obuče.

mala1mala
18.07.2007., 08:43
i moj će imati kratke rukave... baš nas briga :cerek:

SubiBubi
18.07.2007., 15:38
Moj je na kraju odlučio uzeti rezervnu košulju s kratkim rukavima, a na samom vjenčanju će imati duge.

Kikica26
18.07.2007., 15:50
Evo našeg odjela...:cerek: Luna moda, Vlaška, pristojne cijene i usluga..:top:
http://img473.imageshack.us/img473/323/more2007076ep9.jpg http://img475.imageshack.us/img475/7991/more2007077lz5.jpg
Malo smo se namučili dok smo našli odgovarajuće cipele boje bijele kave, al smo ih pronašli u Salonu cipela u Radićevoj......:top:

Ivy4
18.07.2007., 20:13
kikica odijelo je mrak http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/d040.gif sigurno mu i odlično stoji http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/a115.gif

Kikica26
19.07.2007., 07:24
uf, da........ http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c033.gif

night_train
19.07.2007., 08:08
kikice: nice.... boje svih vsrta kava su mljac!.. znaci bezbolno je proslo?

Mayo
20.07.2007., 10:02
I košulja s kratkim rukavima je nezamisliva za bilo koga tko ima ukusa :kava: Pogotovo na vjenčanju. Najbolje još da se u kupaćima oženi.

Ak mu je vruće, onda se napravite cool i organizirajte pool party u lanenim hlačama i košuljama. Ak imate normalnu svadbu, neka se normalno obuče.
To su nekad govorili i za žene koje su ljeti dolazile na posao bez najlonki i u cipelama s otvorenim prstima.. neukus ti je širok pojam, i mijenja se kroz godine..

Da ne odem offtopic... ja sam i mislila na ležerniju svadbu, samim time i na ležernije odijelo, pa tako i na ''nenormalnu'' košulju kratkih rukava.
Nema šanse da bih svog muškarca natjerala da se usred ljeta kuha u košulji dugih rukava ako on to ne želi i ne može, i to je moja poanta - nek obuče ono što hoće i u čemu će mu biti udobno, bila to košulja dugih ili kratkih rukava, kravata ili leptir-mašna, marte ili ''normalne'' cipele :mig:

mala1mala
20.07.2007., 10:10
tako je Mayo, ništa se ne MORA!

mislim... :zubo: mora se samo dobro zabaviti i biti opušten :top:

morfin@
20.07.2007., 10:17
Mi se riješili muke- negovog odijela :rofl: dosta bezbolno, vidjeli smo ga još prošli tjedan ali ga nije probao jer JOŠ nosi ortozu- čizmu na nozi, pa smo jučer otišli i rezervirali za danas i večeras je njegovo. Boje je smeđkasto- bijela kava, Boss i malo je skuplje od ostalih ali na to smo i računali a najbitnije mi je da je on zadovoljan! :) :cerek:
Sad još predstoje: košulja, kravata, remen i cipele... :rolleyes:

Mayo
20.07.2007., 10:34
tako je Mayo, ništa se ne MORA!

mislim... :zubo: mora se samo dobro zabaviti i biti opušten :top:
Pa da :D Moj se dragi ne bi pretjerano opustio u košulji dugih rukava i sakou početkom srpnja kad planiramo imati svadbu (barem mislim, vidjet ćemo kad dođemo do faze kupovine odijela pa možda skužim da sam cijelo ovo vrijeme bila u zabludi :cerek:).. a kravata će vjerojatno odmah nakon matičara, ako i dotad izdrži, završiti u torbici kod kume... ili pod stolom :zubo:
Zabava je must, ostalo nije :top:

Morfin@, super za odijelo :cheer:

Tinchi-Linchi
20.07.2007., 10:50
Morfin@, a di ste kupili odjelo?

Ivy4
20.07.2007., 10:53
morfina baš mi je drago da ste dragome kupili odijelo i da je zadovoljan http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a075.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a075.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a075.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a075.gif

morfin@
20.07.2007., 11:37
:kiss:
Hvala vam!
Tinchi-linchi odijelo smo kupili u Peek and Cloppenburgu u City centru.

Tinchi-Linchi
20.07.2007., 13:14
Hvala! :kiss:

tincica31
31.07.2007., 17:37
Ovo je odijelo, cipele i remen moje ljubavi :cerek: :cerek: :cerek: :cerek: :cerek:

http://www.katalena.hr/vjencanje/odijelo.jpg
http://www.katalena.hr/vjencanje/m-cipele.jpg

Mojajube
03.08.2007., 12:18
Mi smo isto kupili odijelo u Arbanasu:) Najljepše koje smo vidjeli! Jesu skuplji, ali talijanski je kroj i točno se vidi razlika. Odijelo je crno, malo svečanije ali ne kao smoking, pa će se dati nositi i u drugim prilikama:) Ja sam bila gotova kada sam vidjela koliko je zgodan u njemu!:):kiss: Uzeli smo tamo i kravatu, košulju i cipele. Sve skupa 5300 kn.

MeDiOkRiTeT
03.08.2007., 13:08
Evo da i ja predam izvještaj: dragi si je odijelo (crno, s prugicama u materijalu) uzeo u Bossa (4300kn), košulju (bijelu, dugi rukav) u DETEERA (malo je kao strukirana, što puno ljepše stoji budući se košulja stavlja u hlače pa da ne "napuše" struk), kravatu u Croate (u boji trakice na mojoj haljini, bež-zlatkastoj...), drugu košulju Mc Neal u Peek&Chopenburgu (bijela, kratki rukav, za presvuć se kad se skuha u ovoj dugih :)), kravatu koju će bacat umjesto podvezice isto tamo (69,00kn, zelena), još fale cipele ii... rupčić za odijelo... to ću morat u nekoj metraži pogledat jer u Croate nemaju u toj boji :mad:

samo još nešto: gledali smo u Arbanasa, ali nismo tamo ništa uzeli jer sve sadrži umjetne materijale (pa bi se još gore oznojio...) Njegovo odijelo je čista vuna, košulja čisti pamuk, kravata čista svila... i baš mi je sve skupa zakon... a škicnula sam već i jedne dobre šuze u Bate...

leandra
03.08.2007., 18:34
I mi smo kupili odijelo u Arbanasu :lux:. Tamo smo kupili i košulju, kravatu, prsluk i manžete - 4700 kn. Dragi je u odijelu ko bonbonček:cerek:, nije se dao skinuti iz njega:rofl: .

night_train
04.08.2007., 22:12
Evo i moj izvjestaj... Dragi je kupio odijelo u Muri... odlicno, crno, super pamuk-vuna... nije previse sjajan (ipak je on roker... hihi..)... na snizenju je bilo 2000 kn... Uglavno, probali smo na vise mjesta, ali ovo mu je jedino bilo taman u svim smjerovima (nista nije trbalo doradjivati)... Eto.. ako netko trazi klasicnije odijelo... moze i tamo probati...

Kosulja, crna u DTR-u, isto malo strukirana, nekih 350 kn
Kravata (boja ''kao more u podne'') 250 kn
Remen 250 kn...

zeljka2905
06.08.2007., 13:27
Moj je dragi kupio odjelo u Branimiru u ZG i jako sam zadovoljna. Doslo je 3800 (koji kunu manje)...ali mi se jako svida...i cure koje tamo rade su bile odlicne...I odijela uopce nisu jeftina kako je netko naveo?!

mamalica
06.08.2007., 22:03
Morala sam se registrirati da podijelim svoje iskustvo iz Branimira sa vama. Kupili smo odijelo, košulju, prsluk i cipele. Izašlo jaaako puno novaca. Kad smo došli prvi put isprobati kupiti tete se potrgale oko nas, stvarno su bile divne:s . Ali
-nedaju isprobati košulju iako smo rekli da je bumo kupili :confused:
-odijelo je bilo malo pogužvano i pitam ja da ga pošalju na peglanje i da ćemo uzeti to jer je zadnje al nemože. Veli teta "neda gazda da se peglaju nenošena odijela" hmmm.... uzeli drugo odijelo
-cipele su bile zamuljane od ljepila i htjeli smo druge (rekla da dođemo po njih sljedeći tjedan)
-SVE platili i rekli da ćemo doć po cipele naknadno

NEXT WEEK dolazimo, a ono neki namrgođeni striko :mad: unutra.
Mi: dobar dan, mi došli po cipele koje smo naručili evo račun
On: kakve cipele, nisu došle nikakve cipele
Mi: možete li provjeriti telefonom ili nekako jer su nam rekli danas da dođemo
On: neću ja ništa provjeravat, takve cipele nemamo u tom broju, imamo ove (druge)
Mi: ali mi ne želimo crne već bež a i te su drugačiji model
On:možemo napraviti bež
JA: jel može budući isprobati taj model da vidi jel mu dobar
On: gospodična neću s vama razgovarati, i od sad vas ignoriram:eek:
JA: a zašto, molim lijepo?
On: (ignorira mene potpuno) recite djevojci da neću s njom razgovarati:eek:
Muž: ali mi bi probali te cipele
On: nemožete ništa probat ako nećete kupiti
Muž: Ali mi smo već kupili i došli smo po cipele
On: onda nek vas posluži s kim ste to dogovarali:eek:

Izjurili smo iz tog dućana psujući :Snajper: i bez cipela. Zvala udrugu za zaštitu potrošača al se niko nije javljao. Došli sutradan, naše cipele nas čekaju i tet koje su nas skoro izljubile. Ispričavale se do neba jer je to vlasnik i rekle su da nije normalan:rospija: .
Nisam mogla vjerovati.
Imaju stvarno krasnih odijela i sve na jednom mjestu al ovo je bilo strašno:eek: . Ma da nismo platili te cipele išla bi u drugi dućan, iako bi teško našli taj model i boju.
Nisam mogla vjerovati, koji majmun . Eto naša iskustva. Pljujem po tom Branimiru di stignem jer toliko bahatosti i bezobraštine nisam vidjela još.:bljak:

marina3
07.08.2007., 07:15
ovo je stvarno loše iskustvo ,trebala si ga tražit knjigu žalbe

night_train
07.08.2007., 07:39
Evo sad cu i ja o Branimiru (u Staroj Vlaskoj).. Nije bilo pretjerano lose iskustvo (jer smo brzo izasli van)... ali...
Stvarno nije u redu da je prostor nekih svecanih odijela tako ofucano staromodno loš... Kabina je uzas... I, kad vec odulucis probati odijelo onda ti (valjda isti, vlasnik) mrga u kraju ducana da jednujedinu kosulju da probas ispod odijela. Kosulja je valjda nosena od kad postoji trgovina... Veli moj dragi da je prevelika i da imaju li neku manju, manje znojnu... oni su samo rekli da je ta za probu i ''oces-neces''...
Uglavnom, ja sam skicnula u kabinu kako mu stoji odijelo na sto su oni komentirali (ja bila u japankama, trapericama) da je mogao povesti buducu zenu (jer valjda one po gradu hodaju u vjencanici i stiklama)... Kad sam ja ljutito rekla da sam to ja, svi su zasutili i uz ljubim ruke pomogli dragom da skine sve sto treba... Kiselo smo pozdravili i nikad vise nismo usli...
Eto, na prvu je mozda okej, ali stvarno kad vidis lika u pozadini ducana, i kad snimis prostor... Malo vise profesionalnosti ne bi skodilo...

marina3
07.08.2007., 07:45
zašto onad svi tako kupuju ,ima i tome kraja

night_train
07.08.2007., 07:52
I ovaj forum ce doprinjeti tome da nekima zaskirpi posao...
ali, nazalost, nisu sve curke (i njihovi buduci) na netu pa ce i takvi prostori uvijek imati kupce koji mozda misle da to sve tako treba biti...

SubiBubi
07.08.2007., 08:05
A joj, nama su u Branimiru bili skroz ok. Mi bili tamo u Ilici, iako oni imaju još i u staroj Vlaškoj trgovinu. Ova iskustva su stvarno katastrofa. Žao mi je što ste to morale doživiti, trebale ste knjigu žalbe tražiti.
mamalica, pokušaj to istjerati sa udrugom potrošača jer takve stvarno treba malo spustiti na zemlju.

zeljka2905
07.08.2007., 13:30
I mi bili u Vlaskoj i sve 5. Ne kuzim!

the redCat
08.08.2007., 07:24
Mi smo probavali u Branimiru u Rijeci i odijelo mu je stvarno lijepo stajalo.
Ali ona njihova rasvjeta u dućanu:eek: probavaš odjeću u polumraku. I onda je njemu kažem da ode na neko jače svjetlo jer se niš ne vidi ali tamo nema ogledalo pa on nema pojma kako mu stoji:rofl:

I jedan dobar savjet koji su nam dali u jednom dućanu - nemojte nipošto stavljati BIJELU košulju kratkih rukava na vjenčanje. Bilo koju drugu boju može kratko i kao gost i mladoženja jer je ljeto stvarno pakleno, samo ne bijelu.

Bijelo, kratkih rukava je ok za na posao ili ako radite u ugostiteljstvu ali ne za vjenčanje, izgledat ćete kao jedan od konobara:D

ashley
08.08.2007., 07:28
Mamalica ovo je prestrasno. Ja mislim da bi pukla tog tipa na licu mjesta. Koji idiot pa to da ne povjerujes....primitivac teski, plus neodgojen i nekulturan! Uf, bas sam ljuta sad! http://www.smilies-smilies.de/smilies/hau_smilies/brut0015.gif (http://www.snukk.de)

night_train
08.08.2007., 07:30
RedCAt.. savjet je okej.. ali prenstveno ovisi o cjelokupnom stajlingu (, cisto za info, moj je bio sav u crnom)... U trgovini mi vele i da nije dobro nemati stikle na vjencanju pa sam se ja udala u rimljankama...

the redCat
08.08.2007., 07:38
Ima i moj tamno odijelo ali je problem kad skine sako pa ostane samo u kratkima, a većina konobara koja poslužuje je tako odjevena. Na poslu nije bed ali baš na vjenčanju...zato dugi rukavi ako je bijelo
Može biti neka lagana nijansa, mi smo imamo i bijelu i jako svijetlo rozu i ova druga puno bolje izgleda:cerek:

Ja isto nemam šikle, sandale mi se ni neće vidjeti, zašto da se mučim?

night_train
08.08.2007., 07:51
pa da... Red... zivjele ravne cipele (ovo je zenski kutak.... :D.. ali ajd..)...

Meni je malo glupo da se vecina muskih kosulja prodaje po sirini vrata.. pa Recimo ako netko zeli kosulju na koju ce vezati kravatu... kosulja se mora moci
lijepo zakopcati gore pri vrhu vrata (pa onda musko od straha uzme veci broj)... Ako pak proba kosulju prema tijelu (bez da kopca zadnji gumb na vrhu) onda je velicina manja ili veca, ali nije sigurno da ce pasati uz vrat ako pozeli vezati kravatu... Eto ti na... ima i tu problema...

xantippa
10.08.2007., 21:25
Kako vam se sviđa ovo odijelo? Hipotetski... dragi baš i nije za...
http://img50.imageshack.us/img50/8991/odijelozn1.th.jpg (http://img50.imageshack.us/my.php?image=odijelozn1.jpg)

mila78
10.08.2007., 21:27
Hipotetski mi se sviđa, ali ja nisam ljubitelj te ?boje, pa nisam mjerodavna..Sviđa mi se kao komlet, ono dobro je to posloženo...

marina3
11.08.2007., 07:18
mi imamo takvi crno jer sumnjam da bi takavo negdje kasnije nosio ,pa smo se iz tog razloga odlučili za crno

marija36
03.09.2007., 08:53
mi kupili odjelece u Zg-Branimir-svila malo sliči ovom http://img50.imageshack.us/img50/8991/odijelozn1.jpg
samo odjelo je 3000 kn, prsluk i kravata mislim da 840 kn, a košulju nije htio tamo kupiti jer sve izgledaju nekako jadno, a košt 450kn, pa smo kupili preko onog njegovog frenda koji šverca s odjelima košulju zegno za 250 kn.

marija36
03.09.2007., 08:55
e da kupio je i cipke-smeđe, onak napred uske, pa mu ne stane papak do kraja :)
700 kn. Jedva našli neke jer ima malu nogu, a večina cipela je od br. 42-on nosi 41! tak da nismo kupili te koje su nam se najviše sviđale, ali ove su dosta slične.

Kseniska
03.09.2007., 09:35
drage moj, mom dragom kupili odijelo prije godišnjeg (prije mjesec i po) i pazite sad - nekidan ga natjeram da ga proba (jer su bili njegovi i svi smo kao radili modnu reviju) i :eek: :eek: :eek:

NE STANE U NJEGA!!!!!!!!!!!!!

dragi se udebljo, hlače mu uske, sako jedva zakopčava, a stajalo mu ko saliveno!!!!!!!!!

marija36
03.09.2007., 09:38
ksenči-izgleda da jako dobro kuhaš! :D

mary25
03.09.2007., 09:39
dragi se udebljo, hlače mu uske, sako jedva zakopčava, a stajalo mu ko saliveno!!!!!!!!!

jaoooo..pa šta radi taj tvoj dragi? manje mu kuhaj..:D

Kseniska
03.09.2007., 09:44
samo se vi smijte :azdaja: :zubo:

ma nije se gospodin udebljo jer ja puno kuham (ja sam na dijeti već mjesecima, pa smo na dijetnom režimu) nego zato što on svaki dan na poslu tamani obroke kojekakve pune ugljikohidrata.... a još doručkuje obavezno, pa oko 5 h ručamo doma, pa je nekad navečer gladan pa ode jest, pa uzme grickalica i pivu si popije... :eek: joj, grozno zvuči kad nabrajam!!!!!!!! mora na dijetu ODMAH!

pandalavanda
03.09.2007., 09:44
mi kupili odjelece u Zg-Branimir-svila malo sliči ovom http://img50.imageshack.us/img50/8991/odijelozn1.jpg
samo odjelo je 3000 kn, prsluk i kravata mislim da 840 kn, a košulju nije htio tamo kupiti jer sve izgledaju nekako jadno, a košt 450kn, pa smo kupili preko onog njegovog frenda koji šverca s odjelima košulju zegno za 250 kn.

to sam odijelo jučer vidjela u avenue mall-u, sve skupa (odijelo, prsluk, košulja, kravata) nam je ženska izračunala cca 4500 -5% popusta za gotovinu. odijelo je predivno! :s

__5ra__
03.09.2007., 12:12
to sam odijelo jučer vidjela u avenue mall-u, sve skupa (odijelo, prsluk, košulja, kravata) nam je ženska izračunala cca 4500 -5% popusta za gotovinu. odijelo je predivno! :s

Je, toliko smo ga i mi platili u Rijeci. Samo je boja čokolde, a ne ova svijetla

pandalavanda
03.09.2007., 12:43
Je, toliko smo ga i mi platili u Rijeci. Samo je boja čokolde, a ne ova svijetla

i ovo je naše je bilo boja čokolade i još kad je žena izvukla šampanj prsluk bez da sam išta spomenula, došlo mi je da ju poljubim od sreće. ja sam htjela da ga odmah kupimo al moj dragi je, na svu sreću, razumniji pa će čekati do mjesec-dva prije svadbe jer se može do tada 100 puta i udebljati i smršaviti.

hrvac
03.09.2007., 13:30
Jel može preporuka za par dućana za cipele u Zagrebu:confused:

Tihi-vz
03.09.2007., 19:35
e, a jel znate di bi mogla nać bijelo odijelo sa onom ruskom kragnom, ili kak se to već zove?

negdi u vž ili zg?

colorblind
04.09.2007., 09:16
pomoć za obleku za njega u Ri!!!!!
Molim vas pomagajte... sutra idemo, di da idemo??

__5ra__
04.09.2007., 09:24
pomoć za obleku za njega u Ri!!!!!
Molim vas pomagajte... sutra idemo, di da idemo??

Ovako, mi smo odijelo kupili u Toweru, dućan se zove Galileo. Imaš odijela još u Branimiru (to ti je kod Bonavie, po onim stepenicama pokraj Bonavie se popneš s Korza i odmah na vrhu stepenica desno). Imaš i RIO (imaju više dućana, jedan je preko puta Žabice - autobusni kolodvor, onda imaš drugi na početku Korza - to ti je tamo preko puta Getaldusa gdje imaju dućan skupa s Croatom, i jedan mali dućan kod Gradske knjižnice, u ulici od taksista). Imaš i par dućana u robnoj kući Ri. Imaš u Varteksu (tamo na Koblerovom trgu) odijela, nekad se da naći OK stvari.
Dalje ne znam :confused:

colorblind
04.09.2007., 09:39
znači ima toga, jedino kako si mi objasnila, a ja nisam iz Ri, ali ok...
koliko ste platili to u Toweru???

Magg
04.09.2007., 09:40
Ja moram Martin Arbanas nahvalit jos jednom. Moram...
Tamo smo bili uzeli odjelo za vjencanje i super su bili (osim jedne ali na nju se nismo obazirali, mrtvo puhalo..) ali poslje vjencanja smo isli jedan dan opet tamo, jer smo onda nasli jos jedno drugo odjelo koje nam se super svidjalo... Ali za vjencanje nije bilo dovoljno svecano, al smo odmah rekli to cemo kupit za krstenje.. I tako mi otisli u butik, upali ko padobranci i trazili odjelo "crno, sivo, sa crticama.. plavkastim.. nije plavo, al izgleda ko plavo.. tako nekako" ... E 2 cure su nam iznjelje sigurno 20tak odjelo, nije to, nije ni to.... ja sva tuzna... Dragi vice a nista, nema ga vise.. A ja :tuzni: A cure ne odustaju.. Na kraju je onaj dedek sto tamo bude (sef?) rekao da ima jos dva u lageru koja bi mogla biti ta.. I covjek ode, u medjuvremenu ove jos odjela vade, ali nema ga.. Kad evo dedeka sa PRAVIM odjelom u rukama.. Dragi probao, ko saliveno :cerek: Ma stvarno su strpljivi bili. A mi smo odlucili u buduce samo tamo odjela kupovat :top:

studena
04.09.2007., 09:45
Pridružujem se pohvalama za Martin Arbanas, jučer bili i kupili PRVO ODIJELO KOJE JE PROBAO! Fenomenalno mu stoji, ko šivano za njega, totalno je sexi. Prodavačice preljubazne, zbilja su se trudile, sto kravata isprobali, košulja -znate kak u nekim dućanima ne žele da vam izvade košulju iz kutije, ovdje su sve izvadile koliko god smo htjeli...
Super su:top: :top: :top: :top: :top:

colorblind
04.09.2007., 09:47
definitivno ovi od Arbanasa izgledaju MRAK!!!!
vidjela sam ih u nekoliko časopisa i odmah sam si dragog zamišljala u tome i pokaivala mu. Samo nikako nismo uspjeli saznati cijenu..
Ima li u Ri negdje di se može naći???

Tihi-vz
04.09.2007., 09:47
a gdi je taj martin arbanas?
u vž ili zg...

Magg
04.09.2007., 09:51
Arbanas je u Zagrebu u Preradicevoj.. U VZ i RI ne znam jel ima.. Al sigurno..
Cijena je oko 3500 kn, kosulje su oko 700 kn... Na to sve ide popusta, malo..

Tihi-vz
04.09.2007., 09:56
tnx!!!

ima možda neka internet stranica?

colorblind
04.09.2007., 09:57
ima internet stranica do nedavno, sada ne radi....
šteta, tamo je sigurno pisalo o prodajnim mjestima, ma da mislim da Ri nije bilo...

reborn
04.09.2007., 10:47
Arbanasa nema u Ri. Zagreb (Preradovićeva) ili Zadar (T.C. Relja) :)

__5ra__
04.09.2007., 11:36
znači ima toga, jedino kako si mi objasnila, a ja nisam iz Ri, ali ok...
koliko ste platili to u Toweru???

Loše sam objasnila, a? Objasnit ću ti sad odmah na pm detaljnije :)
Sve skupa (odijelo, košulja, kravata, prsluk, maramica :) ) 4500.

MalaLola
04.09.2007., 13:28
Iako je u Arbanasu vječna gužva, osobito od 4-7mj kad je većina vjenčanja, a vjerojatno i u ranu jesen, vlada pomalo nervoza... Ponovno da trebamo birat opet bi tamo uzeli odijelo. Savršeno, ko saliveno za mlade muškarce, meni je moj dragi bio toliko seksi u njihovom odijelu da vam ne mogu opisat.. ono ko s reklama oni talijančići u odijelima.. ma božanstveno:cerek: :cerek: Moje tople preporuke.. A košulje su im isto predobre, super se peglaju i onako su svilenkaste, ali ne izgledaju tako na pogled, i jako jako kvalitetno djeluju, a mislim i da jesu:top:

colorblind
04.09.2007., 15:01
Ja sam totalno zapela za jedno odijelo od Arbanasa, a i dragi...
i sada si smišljamo bi li bilo pametno otići ipak do ZG umjesto do Ri, ali on je reko idemo, samo ako ga kupimo... sad me zanima, sve vi gospođe i buduće gospođe, da li ih oni imaju, ono baš da ih imaju, da ne bi bilo, nemamo broj, imamo u skladištu i slično... jer dragi mi mora natrag na posao, a imamo 3h do doma...
i ima li blizu parking, je li počela gužva u zg?? ajme mi bi tako to odijelo...
:D

Magg
04.09.2007., 15:06
colorblind.. mi nismo imali problema sa brojem iako moj muz (hehe prvi put tako pisem :D) ima broj ko svaki drugi... ali ipak moras ici 2 puta tamo, jer ti oni skracuju hlace na duzinu kakva treba biti, najbolje da odmah ponesete sa sobom cipele koje ce imat na vjencanju tako da odmah uzmu mjere.. Tako da cete drugi put morat ici po odjelo, jedino da kazete da ce te vi negdje drugo skratit... koliko sam skuzila imaju dovoljno veliko skladiste pa valjda imaju dovoljno brojeva.. Ili da nazoves prvo i pitas jel imaju to i to u tom broju?
parking - mi parkiramo uvijek kod mup-a u garazi... jel to petrova?

maza1
04.09.2007., 18:01
Evo da se i ja pridružim.
Savjet: nemojte mužu kupovati odijelo u Branimiru u Zagrebu u Staroj Vlaškoj.
Kada smo došli probati odijelo, tamo je bio vlasnik. Nije mu dao da proba košulju u bijeloj boji, odijelo mu je dao samo broj 46, mm je to bilo premalo tražio je veći broj i ovaj mu nije dao. Prodavačice su bile prestrašene, ovaj se derao na njih, nemoj mu dati veći broj, on je broj 46 i nećemo ti prodati broj 48. Poludila sam i rekla da kako misli nešto prodati ako ljudima neće dati da probaju više odijela različitih i raznih veličina. Bijelu košulju nisu htjeli vaditi samo ako mu je crna dobra taj broj nek kupi bijelu. Totalno sam poludila i rekla mm skidaj se idemo van i rekla da ću ih dati u novine. Poslala sam u večernji ali nisu objavili jer su mislili da smo konkurencija koja hoće blatiti drugi dućan.
Inače smo par godina prije kupili kod njih odijelo i bilo je super ali kaj si taj gazda zamišlja da je bog, vjerojatno je otjerao velik broj kupaca. Mislim da je taj dan bio pijan.
Vidim da se na forumu pisalo o tome, nismo jedini.
LJUDI bojkotirajte BRANIMIR.
MM je kupio odijelo u Martinu Arbanasu, super su i kupio je broj 48, naravno da su mu dali da proba veći broj i stoji mu savršeno.

marina3
04.09.2007., 18:04
trebala si poslat u 24 sata

maza1
04.09.2007., 18:08
Ma nemože im se ništa jer je vlasnik bezobrazan i bahat. Valjda misli da on ima jedini dućan u gradu s muškim odijelima. Prodavačice su ok ali on ili je pijan ili prolupao. Moji prijatelji su rekli da će doći u dućan i svi tražiti odijelo broj 46, a inače su jači nose broj 52.
Nijedne novine to neće objaviti, vlasnik te može tužiti jer ga blatiš.

marina3
04.09.2007., 18:10
uf grozno ima udruga za zastitu potrošača njima nemože ništa

maza1
04.09.2007., 18:16
zaboravih spomenuti da nas je istjerao iz dućana. Doslovce je rekao marš van iz mog dućana, ili ćeš kupiti broj 46 ili ništa. Mi ne prodajemo prevelike brojeve, tebi je 48 preveliko pa ili ćeš kupiti 46 ili ništa. Ja poludila i rekla onda sigurno nećemo kod vas kupiti ništa i izletili smo van ko furije.
Nisam se ni sjetila udruge za zaštitu potrošača, ali ak poludim prijaviti ću ga pa nek ga zatvore.

SubiBubi
04.09.2007., 20:32
Mi smo kupili u Branimiru ali u Ilici, nigdje drugdje nismo našli takvo kakvo smo htjeli odijelo, ali u Ilici su prodavačice normalne i ljubazne i nije bilo vlasnika. U Vlašku smo ušli kad smo nekom drugom prilikom tražili samo kravatu i maltene smo dobili nogom u tur, jer kao, oni ne drže kravate?!

meli2
04.09.2007., 21:09
ja cu pohvaliti oba arbanasa i u zadru i u zagrebu!!!!!
mi smo otisli prvo u zadar itamo kupili sako i hlace..zena super usluzna ljubazana,ispricava se jako jako kako trenutno nemaju vreca (onih za odijelo,i onih putnih) i stvarno daje nam popust na sve! zatim nakon 2-3 tjedna slucajno dolazimo u zgb iidemo u taj ducan a tamo isto tete totalno super...kupili smo ostatak (prsluk-isti kao odijelo,manzete i kosulju) i teta nas pita za vrecu,da nam vrecu i dobimo na poklon carape!!!
jos jednom velika pohvala Arbanasu

marija36
05.09.2007., 07:21
Nama su u Branimiru u staroj Vlaškoj bili skroz ok: Bila je jedna starija žena i jedna mlada cura. Žena je bila malo naporna, ali ništa previše.Sve su mu dali da proba-šta je htio. A bili smo i Ilici-žena je bila jako ljubazna i tamo.

pandalavanda
05.09.2007., 07:53
probajte se zaletit do avenue mall-a, ima dućan s predivnim wilvorst odijelima, negdje s desne strane, čini mi se na prvom katu. mi smo samo u prolazu uletili a žena je bila super iako je vidjela da nećemo ništa kupit. odijelo je bilo nekih 2900 al se sa svime nakupilo na 4500.

marina3
05.09.2007., 07:56
mi smo platili 4000kn sa popustom od 15 % na gotovinu,sta ima u tom mallu to je novo jel tako

pandalavanda
05.09.2007., 08:24
na ovu cifru ide još 5% popusta na gotovinu. meni su ta odijela predivna i još kad sam vidjela da ima smeđe i da nije drekasto...:cerek:
a tamo ima svega i nema ništa, ovisi šta tražiš. po meni centar ko centar. bitno da ima to lijepo odlijelo da mi dragi bude ko šećer

hrvac
05.09.2007., 08:55
Jel može preporuka za par dućana za cipele u Zagrebu:confused:

pa da ponovim pitanja, jer očigledno kad se javi neki "dragi" nema odgovora, jedino vam "dragi" služe za pajaciranje oko oblačenja:E

Znači, molim preporuke gdje ste vi za svoje "drage" u Zagrebu gledale cipele:s

tincica31
05.09.2007., 08:56
pa da ponovim pitanja, jer očigledno kad se javi neki "dragi" nema odgovora, jedino vam "dragi" služe za pajaciranje oko oblačenja:E

hrvac, mi smo jedva uspjeli naći u šimeckom u ilici zbog tamnosmeđe boje, u svim drugim dućanima su imali jedan par tamnosmeđih i to na isti kalup. mislim da u tkalčićevoj ima dobrih dućana, no i nešto su skuplji.

pandalavanda
05.09.2007., 08:57
u gotovo svakom dućanu s odijelima imaju i cipele. mom DRAGOM :p su se posebno svidjele jedne u Mr. Josephu, nekakvih 700 kn i kaže da su savršeno udobne

SubiBubi
05.09.2007., 11:08

U Branimiru gdje smo odijelo, tamo smo i cipele kupili. Nekih 700 kn. Imaju veći izbor tamnih (crnih) a mi smo uzeli svijetle (imaju par modela).

Tihi-vz
06.09.2007., 11:19
gledali smo dragi i ja odijela...
nigdje nema bijelih sa ruskom kragnom...
a i cijene su im divne...

i bzvz otišli malo do neke krojačice i pitam ja malo nju...
žena veli da šiva sve, i bijelo i rusku kragnu... hlače i sako s podstavom za 960kn!!! i gotovo za tjedan dana!!!
i pokazala nam je neka odijela i super su!!!
još jedan problem s liste manje...

Brančika
06.09.2007., 12:47
probajte se zaletit do avenue mall-a, ima dućan s predivnim wilvorst odijelima, negdje s desne strane, čini mi se na prvom katu. mi smo samo u prolazu uletili a žena je bila super iako je vidjela da nećemo ništa kupit. odijelo je bilo nekih 2900 al se sa svime nakupilo na 4500.

Mi bili nek dan, i kak to nismo zapazili? Dobro, bila je gužva, al sad mi je žao kaj nismo išli bar pogledati kaj se nudi :o

mala1mala
06.09.2007., 13:29
a da li je netko od vaših muških dao šivati odijelo? jel pada nekom na pamet gdje bi se to dalo pitati u Zg? nešto mi zvoni stara Vlaška?

Žabica
06.09.2007., 13:44
Moj je kupio cipele u Bati, nosio ih jednom da ih razgazi, nažuljale ga, hodat do auta nije mogao. Nosio ih kod postolara da ih stavi na kalup da se rašire, nosio ih drugi puta, opet ga nažuljale, ali manje. Kupio druge, u Mr. Josephu, za 660kn. Prezadovoljan, udobnije su mu i do tenisica. Ima već odprije nekoliko pari od Mr. J. s kojima je također jako zadovoljan... Čovjek donio odluku, od sad kupuje cipele samo tamo.Ah...

mala1mala
07.09.2007., 15:06
:zubo: druga sreća

zna li netko nekog krojača?

Tihi-vz
08.09.2007., 10:27
:zubo: druga sreća

zna li netko nekog krojača?

ja znam samo za ovu ženu u varaždinu...
a šiva fakat jeftino, kvalitetno i brzo, a i nije daleko od zagreba...

vjerujem da je u zg skuplje to šivanje..

mala1mala
10.09.2007., 09:02
to su cijene s njezinim materijalom?

Tihi-vz
10.09.2007., 12:51
da, s njezinim materijalom, a ima ga stvarno u svim bojama i teksturama...

marija2
11.09.2007., 12:32
gdje bismo još mogli naći prsluke i kravate osim u croati?

bili smo jučer, slažem se stvarno su krasni, ali:
- prsluk 750kn
- kravata 350kn
- košulja 450kn

Total: 1550

A cijelo Joop odijelo smo platili 1600kn (doduše u Njemačkoj) ali svejedno mislim da je ovo malo too much! Iako priznajem divni su im prsluci.

marija36
11.09.2007., 13:14
mi smo kupili u branimiru-ali zajedno s odjelom. Ne znam jel prodaju i posebno, pretpostavljam da da! Nije bio baš veliki izbor-mi smo svog skinuli sa lutke :)

Kseniska
11.09.2007., 14:22
i mi smo kupili u branimiru. i stajalo mu je kao saliveno prije dva mjeseca, kad sam ga pogledala ja sam imala wow efekt (nije mi dragi čovjek od odijela), suzice mi krenule kako mi je bio zgodan... DA!!!:rolleyes: a sad ne stane u njega!!! :eek:

colorblind
12.09.2007., 13:59
pitanjce....
dakle imamo plastron i onu košuljicu sa kragnom u špic. sad me interesira, da li se plastron zavuče ispod te kragnice ili stoji vani da se vidi?
kragna je zašivena od ispred, ali od iza ima prolaz, samo kako to uvaliti unutra??
a ako se pusti vani onda se vidi ona kopča totalno...
ne kapim.
pomozite, supruzi i to??? kako ste vi to izveli?

marija36
12.09.2007., 14:19
no idea!

Magg
12.09.2007., 14:21
kakva je to kragna? imam neku sliku u glavi http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/konfus/p100.gif al takva kragna sigurno ne postoji :zubo:

marija2
12.09.2007., 14:59
mi smo kupili u branimiru-ali zajedno s odjelom. Ne znam jel prodaju i posebno, pretpostavljam da da! Nije bio baš veliki izbor-mi smo svog skinuli sa lutke :)

u kojem to branimiru? di je to?

marija36
12.09.2007., 15:01
branimir-stara vlaška

colorblind
12.09.2007., 19:28
kakva je to kragna? imam neku sliku u glavi http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/konfus/p100.gif al takva kragna sigurno ne postoji :zubo:

eto, kao prvo nakon što sam već napisala sam se sama sebi smijala, jer , sve su kragne na špic...:rofl:
eto slike... ove koje mislim.

Kikica26
12.09.2007., 20:09
ispod kragnice.....:zubo:

sjemenka
12.09.2007., 23:46
Cure ima li tko iskustva sa Max Men-om za muška odijela u rijeci?

marina3
13.09.2007., 06:47
joj ja katastrofa !.Ljubaznost sve ok,ali bili mi u wtc-u i prvo ušli u dućan gdje imaju wilworst odjela mislim da je na drugom katu nasuprot orseya .odjelo koje nam se svidjelo je bilo u izlogu i naravno da smo išli pitat za cijenu.Da se ne zaletimo dogovorimo se ja i dragi idemo još malo prošetat pa ćemo odlučit ,kat gore max man i isto takvo ,ali isto odjelo 800 ili 900 kn skuplje i to nije mala razlika.tako da više ne ulazim tamo.Suta ja i tata idemo njemu kupovat odjelo i već smo jedno našli mislim da je cca.1400kn najklasičnije crno i naravno sa prvom kupnjom smo ostavrili 15% - na svaku sljedeću kupovinu, pa ako ti to može pomoć rado ti posudim karticu.

Magg
13.09.2007., 07:45
eto, kao prvo nakon što sam već napisala sam se sama sebi smijala, jer , sve su kragne na špic...:rofl:
eto slike... ove koje mislim.

haha, a ja sam nes sasvim stoto mislila.. neki ludi dizajnerski spic prema "gore" :rofl:

okej, ovih kragna se nisam ni sjetila.. i ja bi rekla da provuces ispod kragne, da se ne vidi traka plastrona.

milica123
13.09.2007., 08:15
Mi smo jučer riješili odijelo! A evo priče...

Prvi dućan u koji smo ušli bio je Branimir. Teta je bila jako ljubazna, sve nam je pokazala, a dragi je od sveg izbora izabrao jedno odijelo. Probao i rekao to je to!!! Naglašavam to je bio prvi dućan u koji smo ušli i prvo odijelo koje je probao. Ja sam bila oduševljena odijelom, al da budemo 100% sigurni, navalila ja da ide on još vidjeti u neke dućane. Međutim, ništa mu se nije svidjelo. Na kraju smo se vratili u Branimir uzeli odijelo i sve popratno što ide uz to (košulja, kravata, prsluk) i kupili smo, također kod branimira, super fenomenalne cipele. Dragi izgleda ko bombončić!!

Cijeli pohod na odijelo trajao je ma niti sat vremena. Probao samo jedno odijelo i to je bilo to. :top:
A ja jadna prošla sve salone vjenčanica u Zagrebu, probala 100 haljina, a odluka je trajala dva mjeseca!!! :cerek:

colorblind
13.09.2007., 08:54
Mi smo kupili odijelo u Max Man u Rijeci, Korzo..
Lik je bio, onako malo sa visoka nas gledao, vj gazda, a to me podosta smeta, jer ti prodavači si isfuravaju stvarno svašta, visoka noga i to...
uglavnom, došli, probali, onda nam se malo i smijuljio, a mi onako totalno uzbuđeni...
kupili tamo, jer jedino tamo smo našli one na crte sjajne, tipa Arbanas, a Arbanas nam je daleko...
nismo nikako jeftino prošli, ali pošto smo žurili natrag da stignemo na posao. Kad smo izašli, rekla sam, da nikako ne smijemo gledati negdje drugdje da se ne izbediramo...zbog eventualne razlike u cijeni.
Jučer je dragi probao ponovo cijelu kombinaciju i nije baš zadovoljan kako mu stoje hlače, a tamo su mu ok stajale... eto šta radi uzbuđenje..
ali tješila sam ga da će ionako na slikama svugdje di pozira biti sa jaknom...
uf...

marija2
13.09.2007., 09:59
Mi smo jučer riješili odijelo! A evo priče...

Prvi dućan u koji smo ušli bio je Branimir. Teta je bila jako ljubazna, sve nam je pokazala, a dragi je od sveg izbora izabrao jedno odijelo. Probao i rekao to je to!!! Naglašavam to je bio prvi dućan u koji smo ušli i prvo odijelo koje je probao. Ja sam bila oduševljena odijelom, al da budemo 100% sigurni, navalila ja da ide on još vidjeti u neke dućane. Međutim, ništa mu se nije svidjelo. Na kraju smo se vratili u Branimir uzeli odijelo i sve popratno što ide uz to (košulja, kravata, prsluk) i kupili smo, također kod branimira, super fenomenalne cipele. Dragi izgleda ko bombončić!!

Cijeli pohod na odijelo trajao je ma niti sat vremena. Probao samo jedno odijelo i to je bilo to. :top:
A ja jadna prošla sve salone vjenčanica u Zagrebu, probala 100 haljina, a odluka je trajala dva mjeseca!!! :cerek:

to je isto branimir u staroj vlaškoj?

milica123
13.09.2007., 10:40
U Vlaškoj ne drže cipele, al je tamo isto Branimir kao i u Ilici.

marija2
13.09.2007., 12:09
Ja nisam shvatila da je to isti Branimir. Ček jel to Hundić?
Ja sam skužila da je ovaj u Staroj Vlaškoj neki jeftiniji Branimir. Jer tražimo prsluk, košulju i kravatu ali koje će koštati manje od 1500kn koliko je u npr. Croati.

milica123
13.09.2007., 12:29
I nama se u jednom trenutku učinilo da je žena u Branimiru-Ilica rekla veću cijenu odijela nego što je rekla žena u Branimiru-Stara Vlaška. Mislim da je bilo za nekih 100 kuna više. A što se tiče prsluka, kravate i košulje platili smo definitivno manje od 1500 kuna.

sjemenka
13.09.2007., 23:47
joj ja katastrofa !.Ljubaznost sve ok,ali bili mi u wtc-u i prvo ušli u dućan gdje imaju wilworst odjela mislim da je na drugom katu nasuprot orseya .odjelo koje nam se svidjelo je bilo u izlogu i naravno da smo išli pitat za cijenu.Da se ne zaletimo dogovorimo se ja i dragi idemo još malo prošetat pa ćemo odlučit ,kat gore max man i isto takvo ,ali isto odjelo 800 ili 900 kn skuplje i to nije mala razlika.tako da više ne ulazim tamo.Suta ja i tata idemo njemu kupovat odjelo i već smo jedno našli mislim da je cca.1400kn najklasičnije crno i naravno sa prvom kupnjom smo ostavrili 15% - na svaku sljedeću kupovinu, pa ako ti to može pomoć rado ti posudim karticu.

Hvala, ne znaš kako se zove taj dućan?

__5ra__
14.09.2007., 00:12
Hvala, ne znaš kako se zove taj dućan?

Mislim da je to Galileo. Mi smo tamo kupili wilvorst odijelo. I poslije sam još s bratom išla po odijelo. I našli smo oba puta super odijela. Meni oni imaju i genijalnih košulja i kravata.

sjemenka
14.09.2007., 11:40
Super,hvala...ići ćemo vidjeti.

marina3
14.09.2007., 17:08
galileo .bili danas i tata kupio dva odjela ni manje ni više .crno i tamno smeđe ,dvije košulje i dvije kravate sve zajedno sa popustom 5000kn+ čarape dva para

the redCat
15.09.2007., 22:22
Nas je odijelo, košulja, kravata i pojas došlo 2600kn:p Čarape je imao:zubo:
Svima koje zanima u RI za ovo zadnje troje imam super preporuku u Ri. Obišli smo SVE i nakraju našli što baš tražimo u malom dućanu na Fiumeri (odmah do zlatarne i bakula:zubo: ) A posebno su mi lijepe kravate, njihova proizvodnja i nigdje nismo u gradu vidjeli takve...savršene:top:

__5ra__
15.09.2007., 22:24
Je, oni imaju super kravate. Ja ću tamo s bratom sljedeći tjedan po jednu, to nismo kupili kad je odijelo kupovao :)

sjemenka
22.10.2007., 20:29
Kupili smo na kraju u Max Menu odijelo.

Katth
07.11.2007., 12:28
Cure moje, recite gdje da se potraži neka lijepa svečana košulja? Bili u Arbanasu, i Branimiru, ali nemaju broj i bež boju.....Molim pomoć. HVALA!!!:cerek:

ribica0603
23.01.2008., 15:33
samo da pohvalim djevojke u Croati (Oktogon) u Zg....:top: :top:

kupili danas odijelo za mog dragog...

obisli smo cijeli grad i sve moguce butike...sva odijela su mu sa prekratkim rukavima...
on ima 2 metra i mrsav je pa mu je svako odijelo stajalo kao na vjesalici...

u Croati imaju odijela sa produzenim rukavima i takve kosulje...

sve 5!!!! :cerek:

mary25
23.01.2008., 17:00
ribice, budeš podijelila i cijenu s nama? :moli:

Reina
23.01.2008., 17:20
joj da ribice, reci nam i cijenu i kakvo je odijelo (s prslukom ili bez, crno ili bijelo, ma sve).
mi ćemo isto ići u croatu kupovati odijelo, pa nas zanima cijena....

ribica0603
24.01.2008., 10:03
ovo je slikica odijela...

http://img171.imageshack.us/img171/6155/croatanq3.jpg

crno svecano odijelo,predivan materijal...reveri i oko dzepova lagano satenski (ali ne vidi se,sto je dobro...tek iz blizine)...prsluk...sal-kravata...kosulja...manzete...

sve zajedno 5400 kn...ali vrijedi svake lipe...:top:

mary25
24.01.2008., 12:26
baš mi je lijepo odijelo..

Amarilis
24.01.2008., 12:45
ovo je slikica odijela...

http://img171.imageshack.us/img171/6155/croatanq3.jpg

crno svecano odijelo,predivan materijal...reveri i oko dzepova lagano satenski (ali ne vidi se,sto je dobro...tek iz blizine)...prsluk...sal-kravata...kosulja...manzete...

sve zajedno 5400 kn...ali vrijedi svake lipe...:top:

Jako lijepo, svečano.... Zar nisu rukavi mrvicu prekratki, ili mi se čini?:ne zna:

ribica0603
25.01.2008., 10:00
Jako lijepo, svečano.... Zar nisu rukavi mrvicu prekratki, ili mi se čini?:ne zna:

ne postoje duzi....to je velicina 108 za kosarkase...sa produzenim rukavima...

a kosulja je sa manzetama pa tako i mora izgledat da se vidi ispod rukava...

ribica0603
28.01.2008., 09:43
joj da ribice, reci nam i cijenu i kakvo je odijelo (s prslukom ili bez, crno ili bijelo, ma sve).
mi ćemo isto ići u croatu kupovati odijelo, pa nas zanima cijena....

jeste isli pogledat odijelo?

maldenka
28.01.2008., 09:53
jooooj jesam blesava ja skroz zaboravila da bi se i dragi trebao obuc za svadbu....
http://www.smilies-smilies.de/smilies/nochmehrgifs/dickenkopphab.gif (http://www.snukk.de)

ribica0603
28.01.2008., 09:55
vazno da si ti sebe sredila,ha? :cerek: