PDA

View Full Version : Obleka za njega

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10

mogvaj
02.06.2011., 10:41
mi kupili odijelo :) iz drugog pokusaja.... u gallileu, crno odijelo na tanke prugice, bijelu kosulju, onako malo sjajniju, crnu kravatu (bijelu nisu imali pa smo ostali pri crnoj, na njegovom prvom odabiru), manzete i jos jednu extra kosulju, i to sve za 1673,00kn :DDDDDDD, ja zadovoljna (cipele ima), a i on, mislim da je to najvaznije .)

Gdje ste bili u Gllileu?
Mi isto zapeli sa odjelom pa je svaka pomoć dobrodošla!

herra
02.06.2011., 11:12
otisli smo u outlet, u sv križ zračetje, i prosli punooo jeftinije nego u zg :D:D

Aurorica
02.06.2011., 11:29
Gdje ste bili u Gllileu?
Mi isto zapeli sa odjelom pa je svaka pomoć dobrodošla!

Nakon obilaska dosta trgovina nama je MEN'S POINT bio zadnje odredište, imaju prekrasna odjela. cijene standard, od 2000 kn pa nadalje....

KraljicaSparoga
02.06.2011., 11:44
Ako kome treba ja vam imam popust od galilea. Sad ne znam koliko je to vazno, ali na popustu piše tower centar rijeka. Javite se na pm.
Ok, zanima me di jos mogu kupit lijepe, a da nisu dosta skupe manžete. Vidila sam u galileu, ali mi ni jedna nije zapela za oko. Rekla sam dragom da cu mu ja kupit manzete i da ce ih dobit tek na dan vjencanja kao moj poklon.. awwww :P
Edit: Mislila sam mu kupit možda ovako nešto posto je glazbenik
http://cgi.ebay.com/Guitar-Music-Band-Musician-Sterling-Silver-Cuff-links-/170273537006?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item27a517fbee

Aurorica
09.06.2011., 21:38
Ljudovi....kuoili smo crno odjelo, crne cipele, čisto bijela košulja i laaagano ivory kravata...no moja haljina je čisto bijela pa ne znam daj je pametnije da se ubijamo tražeći i dalje za bijelom kravatom ili da ostane na ovpj svijetlo ivory...btw.nemamo ništa ivory na vjenčanju:mig:

zlocka
09.06.2011., 21:42
draga, pisala gdje možeš naći bijelu kravatu: galileo AM, potpuno bijele bez ičega. vidjela ih na još nekoliko mjesta, sam se nemrem više sjetiti gdje.
i dragom ćemo kupiti, al sumnjam da će bit neka fensi šmensi nego onu za 115kn tu u trnskom, jer bez ičega je, tko zna kakva je marka :rofl:

Aurorica
09.06.2011., 21:47
draga, pisala gdje možeš naći bijelu kravatu: galileo AM, potpuno bijele bez ičega. vidjela ih na još nekoliko mjesta, sam se nemrem više sjetiti gdje.
i dragom ćemo kupiti, al sumnjam da će bit neka fensi šmensi nego onu za 115kn tu u trnskom, jer bez ičega je, tko zna kakva je marka :rofl:

Zloćka, bili smo u AM GALILEO, CC1,ARENA...ali ima samo tanka...U Croati ima samo sa nekim srebrenim nitima..u Zari ima nekakkao biela izrađena ali bila sva podrapana...u peeku nema.. ma ne treba ni nama nikakva fancy samo da meni duša bude mirna..a dragi kaže da misli da je ovako još bolje s ivory kravatom:ne zna:

zlocka
09.06.2011., 21:50
ak hoćeš, ja ti sutra uslikam kakva je ova. moji bi radije tanku. još se stignemo odlučit, htjeli bi u srijedu imat neko naslikavanje, pa nećemo u ivory varijanti da vjenčanicu sačuvam do kraja, nego u bijeloj.

Aurorica
09.06.2011., 21:53
ak hoćeš, ja ti sutra uslikam kakva je ova. moji bi radije tanku. još se stignemo odlučit, htjeli bi u srijedu imat neko naslikavanje, pa nećemo u ivory varijanti da vjenčanicu sačuvam do kraja, nego u bijeloj.

AJ uslikaj...i aj mi napiši koji je to dućan pa bi možda i mogla skoknut do tamo....men se svaka činila bijela dok ne stavim uz košulju i vidim da nije čisto bijela..i tako iznova....:lol:
a tete prodavačice su nam sve rekle da uzmemo široku za vjenčanje jer kao svečanija je..iako smo mi full brijali na tanku...

renata30
11.06.2011., 12:59
Dali onaj popust sa sajma za galileo vrijedi i u outletu ili samo u "pravim" trgovinama?

klaunina
16.06.2011., 07:18
Cure, gdje bi još mogli pogledati prsluk i plastron osim kod Arbanasa?

Aurorica
16.06.2011., 07:34
Cure, gdje bi još mogli pogledati prsluk i plastron osim kod Arbanasa?

Croata i Galileo, a mislim i Varteks (najbolje onaj na trgu u Mulleru...

Gradski_Kuler
16.06.2011., 12:45
Zna li netko nešto više o ovim odijelima? http://www.gena.hr/
Čine mi se jako kvalitetnima. A meni vrijeme istječe, pa se onako raspitujem.. :D

ana55
16.06.2011., 14:11
ooooo da, kvalitetna su. oni rade mislim trogirska odijela, malo su skuplji ali se isplati. ta odijela su tiha patnja moga tate :)

Lost_in_Wonderland
16.06.2011., 15:04
Mi smo kupili odjelo u Varteksu - Di Caprio mat crno strukirano; oboje smo prezadovolnji. Cijena je 2200 kn i mislim da je to u redu. Sada još košulja i kravate. Dajte mi neku preporuku za ZG gdje bi mogli uzetu crnu usku kravatu :) ?

zlocka
16.06.2011., 19:47
galileo

orhideja4
19.06.2011., 18:35
mi smo danas kupili u galileu tamnosivo sjajno odijelo na tanke prugice, košulju sjajnu, prsluk isto sjajni u kompletu s takvom kravatom za 1900kn jer je 20% na gotovinu

sandrazg
24.06.2011., 09:54
da li zna netko radno vrijeme arbanasa u preradovićevoj i da li im se mora najaviti?

Lost_in_Wonderland
25.06.2011., 12:36
Kupili smo prekrasnu bijelu košulju u Galileu ali tanku crnu mat kravatu nismo pronašli u cijelom Zagrebu. No ima vremena sve je tu osim kravate. Mislim da ću i ja naručiti one manžete gitarice preko ebay-a. Prekrasne su mi i zaista prigodne za glazbenike :))

prevarena_ri
05.07.2011., 17:08
cure, da li znate radno vrijeme martina arbanasa u rijeci. da li radi subotom?

yvanna
05.07.2011., 18:08
je li vidio itko igdje jarko, ali baš jarko zelenu kravatu?? :moli: zelenu ko trava, zrela trava natopljena kišom :zubo:

Deedy
05.07.2011., 19:37
je li vidio itko igdje jarko, ali baš jarko zelenu kravatu?? :moli: zelenu ko trava, zrela trava natopljena kišom :zubo:

:rofl:
slikovit opis, hehe

zvrcni ove u Radićevoj, (http://www.kravata-zagreb.com/) mooožda ti mogu sašiti kravatu nijanse koju želiš... :ne zna:
Jesu malo nepismeni sa "č" itd., ali se čini da su okej u šivanju. :)

yvanna
05.07.2011., 20:22
slikovit opis, hehe

zvrcni ove u Radićevoj, (http://www.kravata-zagreb.com/) mooožda ti mogu sašiti kravatu nijanse koju želiš... :ne zna:
Jesu malo nepismeni sa "č" itd., ali se čini da su okej u šivanju. :)

ma treba mi za jednokratnu upotrebu, da mi dečko paše kravatom uz moju haljinu na jednoj svadbi :rofl: pa bi ja što jeftinije prošla. kad sam tražila običnu crnu, našli smo ju kod kineza za 20kn :zubo: pa se nadala nečem takvom :mig: a sigurno je kod njih kravata podosta skupa :ne zna:. ak ne nađem, onda ću se zadovoljit barem nekim prugama ili sl uzorkom u zelenoj boji.:rofl:

Deedy
05.07.2011., 20:57
ma treba mi za jednokratnu upotrebu, da mi dečko paše kravatom uz moju haljinu na jednoj svadbi :rofl: pa bi ja što jeftinije prošla. kad sam tražila običnu crnu, našli smo ju kod kineza za 20kn :zubo: pa se nadala nečem takvom :mig: a sigurno je kod njih kravata podosta skupa :ne zna:. ak ne nađem, onda ću se zadovoljit barem nekim prugama ili sl uzorkom u zelenoj boji.:rofl:

A, tako... :D
Nažalost, po 20 kuna ćeš doista morati potražiti kod Čajniza... možda imaju i zelenu, ko zna.
Ovi koje sam linkao pod ovim linkom (http://www.kravata-zagreb.com/ostala_ponuda.html) imaju neke zelene (baci oko) po 180, ili 250 kn (cijena za cash im je 10- 20% niža).
Svrati i do New Yorkera, Zare, Bershke, zatim do Terranove u Ilici i sl. dućana (OVS dućan u Garden Mallu, s fora odijelima i ostalom klasičnom robom, te trapericama- po vrlo okej cijenama)

+
zašto ne baciti oko i ovdje:
http://www.njuskalo.hr/ogrlice-lancici/kravata-muska-oglas-863513

http://www.njuskalo.hr/ostala-muska-odjeca/kravata-oglas-2272989

zovi ovu i moli da trebaš samo čistu zelenu ovakvu i gdje da potražiš :D
http://www.njuskalo.hr/ostala-muska-odjeca/rukom-oslikane-svilene-kravate-cijena-postarinom-oglas-2289729

(sretno)

zrikzrikzrikavac
06.07.2011., 17:30
je li netko u zadnje vrijeme u zagrebu ili okolici šivao dalmatinsko odijelo poput onih u geni ili ako tko zna kvalitetnog krojača, molim preporuku na pm.hvala:)

bebilica
18.07.2011., 09:17
evo moj dragi si je kupio odijelo u galileu u rosesu.. crno dijelo, košulja, kravata i manžete 1196kn..mislim da jeftinije ne može biti:mig:

ana55
18.07.2011., 09:22

znala sam da je netko pitao za zelenu kravatu! vidjela sam neki dan u Zari u Avenue mallu u Zg, ali sigurno ih ima i u drugim Zarama. baš je zeleeeena, onaj uži model kravate.. ne znam koliko novaca...

Zvonka23
18.07.2011., 09:31
Moj dragi je kupio odijelo u Galileu u Avanue Mallu Os; sjajno crno odijelo, kravata, prsluk, košulja za 2200 kn :)

Gremblina
18.07.2011., 09:34
Moj si je vidio odijelo u s.Oliveru! Jesu dobra ta odijela?!
Ima već jedno DiCapriovo, i užasno mu se sako gužva od sjedenja. Dal je baš potrefio na neku glupost, ne znam..
Kad već kupujemo, radije bih onda neko fino odijelo koje će imati!

Ja nisam bila s njim kad je vidio ovo u s.Oliveru. Kaže on da mu se baš svidilo!

zabut
18.07.2011., 11:10
Curke gdje da tražim košulje s visokom kragnom(ne ruskom) za onu široku kravatu ili leptir mašnu? Mi tek krenuli u potragu

zrikzrikzrikavac
18.07.2011., 12:11
samo da napišem naše iskustvo : ako tko želi u zagrebu šivati odijelo slično onome od gena mode- znači nešto u dalmatinskom svečanijem tipu, a da izgleda barokno neka se ranije dobro raspita nama su na 2-3 provjerena velika salona odgovorili da mogu, a kad smo došli tamo je jedan rekao da tako nešto nije šivao preko 20 godina, a drugi da šivaju odijela samo iz svojih linija tako da se mi trenutno pokušamo nekako snaći na par raznih mjesta. ugl, pr dotičnih firmi očito nemaju pojma o trenutnoj situaciji u salonima niti kakva odijela šivaju ili ne tako da za apsolutno svaku informaciju treba ići direktno krojači.

ninuska
18.07.2011., 13:56
Moj si je vidio odijelo u s.Oliveru! Jesu dobra ta odijela?!
Ima već jedno DiCapriovo, i užasno mu se sako gužva od sjedenja. Dal je baš potrefio na neku glupost, ne znam..
Kad već kupujemo, radije bih onda neko fino odijelo koje će imati!

Ja nisam bila s njim kad je vidio ovo u s.Oliveru. Kaže on da mu se baš svidilo!

i moj si je kupio odjelo u s.Oliveru, mozda je isto, budući da nemaju bas puno modela :) ovo je tamno tamno sivo, strukirano, i hlace su plitke, bas lijepo izgleda :)

yvanna
18.07.2011., 17:58
znala sam da je netko pitao za zelenu kravatu! vidjela sam neki dan u Zari u Avenue mallu u Zg, ali sigurno ih ima i u drugim Zarama. baš je zeleeeena, onaj uži model kravate.. ne znam koliko novaca...

mi bili tražili u zari u areni i tamo nije bilo :( na kraju nismo bili skombinirani već je on imao crnu kravatu sa sitnim bijelim točkama :rofl: bio mi je lijep :cerek:

Deedy
19.07.2011., 07:48
mi bili tražili u zari u areni i tamo nije bilo :( na kraju nismo bili skombinirani već je on imao crnu kravatu sa sitnim bijelim točkama :rofl: bio mi je lijep :cerek:

Ja vidio zelenu kravatu da zelenija ne može biti :D baš u Areni u Zari prije nekoliko dana (5, 6). Nije skupa, dapače.

Gremblina
21.07.2011., 09:01
Mi smo jučer riješili odijelo.
On je imao nekakvu ideju kupiti u sOliveru, ali sam ga nagovorila da ipak kupi DiCapriovo odijelo jer mu je predobro stajalo. Još moramo uzeti bijelu košulju i cipele, a crnu usku kravatu sam naručila sa ebaya!
I odlično mu stoji! :cerek:
Cijena: 2200kn za gotovinu!

vallys
08.08.2011., 10:41
basket-weave-green-tie-99_1.jpeg
gdje da nađem ovaku kravatu

renata30
08.08.2011., 10:45
mi smo kupili odijelo, košulju, kravatu i remen. Ostale nam cipele. Gdje da to tražimo?

Mayo
08.08.2011., 10:47
Vallys, prebacila sam ti pitanje na topic o muškoj obleki, ali fotka ti nije dobra pa pls postavi novu. Ako nisi sigurna kako, pogledaj upute ovdje (http://www.forum.hr/showthread.php?t=190443).

vallys
08.08.2011., 22:37
Hvala Mayo evo slikica, ovako nešto'

https://gentlemanjoe.com/media/catalog/product//1/image/330x400/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/b/a/basket-weave-green-tie-99_1.jpeg

Diagon Alley
09.08.2011., 12:40
ZELENU kravatu vidjela u Sisley-ju. :D

Inace mi Sisley ima super muske stvari. Mi smo cijelu obleku za vjencanje za njega kupili upravo tu. :cerek:

vallys
09.08.2011., 19:28
ZELENU kravatu vidjela u Sisley-ju. :D

Inace mi Sisley ima super muske stvari. Mi smo cijelu obleku za vjencanje za njega kupili upravo tu. :cerek:

hvala draga na odgovoru, evo danas upravo kupili samo umjesto kockica ima crne kose prugice, boja pogođene- THAI- Rijeka

Blue
11.08.2011., 19:30
Hvala Mayo evo slikica, ovako nešto'

https://gentlemanjoe.com/media/catalog/product//1/image/330x400/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/b/a/basket-weave-green-tie-99_1.jpegKriminalno :facepalm: Ovo jedino ako je mladoženja porijeklom iz Mađarske pa želi zelenu kravatu kako bi na hrvatskom vjenčanju i njegova pradomovina time bila simbolički prisutna. A uz to nema ukusa.

spy
11.08.2011., 19:33
Kriminalno :facepalm: Ovo jedino ako je mladoženja porijeklom iz Mađarske pa želi zelenu kravatu kako bi na hrvatskom vjenčanju i njegova pradomovina time bila simbolički prisutna. A uz to nema ukusa.

slažem se

ps

kaj se ti ženiš bokte??

mishau
12.08.2011., 07:54
Kriminalno :facepalm: Ovo jedino ako je mladoženja porijeklom iz Mađarske pa želi zelenu kravatu kako bi na hrvatskom vjenčanju i njegova pradomovina time bila simbolički prisutna. A uz to nema ukusa.

majke ti mile pa ovu kravatu nebi obukao ni na sprovod od svog kanarinca a kamoli na svoje vjenčanje.

espana
12.08.2011., 11:23

Potpis za Sisley! Moj buraz je kupio odijelo za moju svadbu u Sisleyu, sako je platio 500 i nešto sitno kn, a hlače za 197kn. Prezadovoljan! Još me ugodno iznenadio dečec koji radi u Sisleyu u Margaretskoj ulici. Tak ljubaznog prodavača već dugo nisam vidjela, stvarno se potrudio da nađemo burazov broj hlača po ostalim prodavaonicama jer kod njih nije bilo. Svaka preporuka!

zabut
23.08.2011., 11:58
Evo dragi igrom slučaja kupio jučer smoking sa 2400kn snižen na 960kn u varteksu,on zadovoljan,ja zadovoljna! Dogovor je bio da renta frak,a kupi samo hlače,ali se odjednom uspaničio da će mu frak biti mali,itd. Uglavnom nisam ga puno ubjeđivala da kupi smoking

evil_angel
23.08.2011., 12:25
Mi smo jučer našli odijelo - dao ga je šivati u Banovcu. Stvarno smo prezadovoljni gospođom, a vidjet ćemo kakvo bu odijelo bilo. Cijene se kreću između 2800 i 3200 za šivanje odijelo, 450kn je šivanje košulje po mjeri, a 750kn prsluka i šal-kravate (prsluk 500, kravata 250).

Bili smo i u Arbanasu, Galileu, Varteksu i Estare Cultu, i ima lijepih modela, ali nismo niš našli (nije bilo broja).

Bili smo još i u Branimiru, i iskreno, jedan veliki :flop: nije stvar toliko u odijelima, jer ima stvarno lijepih krojeva, ali prodavačica na frankopanskoj je bila toliko nezainteresirana, da ne kažem neku drugu riječ, da smo prije izašli nego smo ušli. A gazda u dućanu kod Trga, ajme majko moja mila :eek: Em što je neljubazan, em što je bezobrazan, a vulgaran do bola. Stvarno sam razočarana da jedan takav dućan "sa 40 godina tradicije i kvalitete ne u ovom je.... Zagrebu, nego u cijeloj Europi" ima tako bezobraznog i neugodnog vlasnika. Taj me dućan više ne bu vidio.

kikica1984
27.08.2011., 21:07
odijelo, košullja, kravata, čarape, sve skupa 2018 kn, RIO rijeka, na odijelo je bio i popust. dragi inače kupuje isključivo njihova odijela i košulje jer je prezadovoljan kvalitetom, a i krojevima, a sve eventualne prepravke rade oni besplatno.

yvanna
09.09.2011., 22:34
evo, mi sad došli iz wast gatea, late night shopping-a, i kupio je odijelo za 800kn, a košulju za 250 kn. mislim da jeftinije nikako nismo mogli proći :rofl: sve u sisley-u. odijelo je kao ljetna kolekcija, a kad je probao neko iz zimske, bilo mu neudobno a izgledom potpuno isto :ne zna:

sad još samo neku kravatu i on je spreman!!!!! weeeee :headbang:

prsluk nećemo kupovati, a kravatu ćemo naći negdje, što jeftiniju.

espana
10.09.2011., 14:58
kupio je odijelo za 800kn, a košulju za 250 kn. mislim da jeftinije nikako nismo mogli proći :rofl: sve u sisley-u. odijelo je kao ljetna kolekcija
Moj brat je na svadbi imao Sisley odijelo i baš to iz ljetne kolekcije i baš je dobro izgledao! I cijena je bila smiješna za odijelo! Baš mi je bio zgodan!

mk_westy
27.10.2011., 09:50
Ja ovo moram podijeliti s vama. Kupili smo dragom odijelo (broj 52) za svadbu u butiku Branimir u Vlaškoj. 2800 kn gotovina ( inace je 3500). Prodavacica je rekla da mu odijelo stoji savrseno, i hlace i sako. I dragi se super osjecal u njemu. Dan nakon svadbe smo skuzili da su se poderali dzepovi, i da se je razisao jedna sav. Dosli mi reklamirat, moja mama i ja, bio vlasnik u ducanu, a kad ono, dozivjeli smo sok. Covjek je bio toliko bezobrazan, vulgaran, arogantan, pitao je da sta mi sad hocemo, da su njemu te hlace sigurno male, pa je to sve zato i popucalo. Nije ih ni pogledao, bijesno ih je uzeo nama iz ruku i bacio ko da nista ne vrijede i rekao da cemo dobit druge hlace samo da javimo broj. Dragi je popizdio i rekao da hoce broj 52, jer je probao i 54 i bile su mu ogromne. Na kraju smo saznali prek telefona da te hlace uopce nisu bile broj 52, nego broj 50 uz sako 52... Dosli mi opet tamo da dragi proba broj, dao mu je 52 broj neke hlace potpuno drugi model, uskih nogavica i naravno da mu to nije pasalo, pa mu je dao broj 54 i bile su velike, ali rekao ja da sta mi hocemo on nosi taj broj i da ce 54 i dobit i da se javimo danas. Nije mi jasno kako je onda nakraju dragi skocio sa broja 50 na broj 54, a jos je i smrsavio od dana kada smo ih kupili. Zovemo mi danas i on nama kaze da nema vise istog materijala. Da ima nesto vrlo slicno pa da dodjemo pogledat jer nam pase- naravno da nam ne pase, jer ne zelim hlace razlicite od sakoa. Zvala je moja mama isto da bi mi htjeli nase hlace nazad, nije ni stigla nista rec koliko se covjek bezobrazno i vulgarno raspricao na telefon i na kraju poklopio slusalicu. Danas popodne idemo tamo i porazgovarat cemo s njim. Ovo je postalo smjesno. Sad nakraju i sumnjam da je on uopce sivao to odijelo ( kad vise nema materijala), nego ga je narucio negdje i samo stavio svoju etiketu na to... uopce se nebi cudila...
Najradije bi zvala 24 sata i objavila to u novinama, al se bojim da nece to prihvatit jer nemam nekih dokaza.

I sta da mi sad radimo?? imamo sako od odijela za 2800 kn, nemamo hlace, niti cemo imat iste ...

coccolino69
27.10.2011., 10:37
ekipa, evo treba i meni jedno odijelce za vjenčanje :)
Ima tko za preporučiti što da obiđem na području Zagreba i okolice
Prijatelj mi je preporučio Kotka-u u Krapini di je sebi kupio povoljno a dobro odijelo
Da li se isplati skoknuti do Varaždina do Varteksa?

Hvala unaprijed

Ketrinka
28.10.2011., 09:05
Ja ovo moram podijeliti s vama. Kupili smo dragom odijelo (broj 52) za svadbu u butiku Branimir u Vlaškoj. 2800 kn gotovina ( inace je 3500). Prodavacica je rekla da mu odijelo stoji savrseno, i hlace i sako. I dragi se super osjecal u njemu. Dan nakon svadbe smo skuzili da su se poderali dzepovi, i da se je razisao jedna sav. Dosli mi reklamirat, moja mama i ja, bio vlasnik u ducanu, a kad ono, dozivjeli smo sok. Covjek je bio toliko bezobrazan, vulgaran, arogantan, pitao je da sta mi sad hocemo, da su njemu te hlace sigurno male, pa je to sve zato i popucalo. Nije ih ni pogledao, bijesno ih je uzeo nama iz ruku i bacio ko da nista ne vrijede i rekao da cemo dobit druge hlace samo da javimo broj. Dragi je popizdio i rekao da hoce broj 52, jer je probao i 54 i bile su mu ogromne. Na kraju smo saznali prek telefona da te hlace uopce nisu bile broj 52, nego broj 50 uz sako 52... Dosli mi opet tamo da dragi proba broj, dao mu je 52 broj neke hlace potpuno drugi model, uskih nogavica i naravno da mu to nije pasalo, pa mu je dao broj 54 i bile su velike, ali rekao ja da sta mi hocemo on nosi taj broj i da ce 54 i dobit i da se javimo danas. Nije mi jasno kako je onda nakraju dragi skocio sa broja 50 na broj 54, a jos je i smrsavio od dana kada smo ih kupili. Zovemo mi danas i on nama kaze da nema vise istog materijala. Da ima nesto vrlo slicno pa da dodjemo pogledat jer nam pase- naravno da nam ne pase, jer ne zelim hlace razlicite od sakoa. Zvala je moja mama isto da bi mi htjeli nase hlace nazad, nije ni stigla nista rec koliko se covjek bezobrazno i vulgarno raspricao na telefon i na kraju poklopio slusalicu. Danas popodne idemo tamo i porazgovarat cemo s njim. Ovo je postalo smjesno. Sad nakraju i sumnjam da je on uopce sivao to odijelo ( kad vise nema materijala), nego ga je narucio negdje i samo stavio svoju etiketu na to... uopce se nebi cudila...
Najradije bi zvala 24 sata i objavila to u novinama, al se bojim da nece to prihvatit jer nemam nekih dokaza.

I sta da mi sad radimo?? imamo sako od odijela za 2800 kn, nemamo hlace, niti cemo imat iste ...

Čitam ovo i ne mogu vjerovati..a što se čudim zapravo kad živimo u takvoj državi gdje je sve moguće..toliko ste dali novca i sad nemate ni te poderane hlače ..mislim da će vam ih danas dati nazad..a što drugo,samo što onda treba naći dobrog krojača da malo proširi i bit će sve ok.

kreis
30.10.2011., 19:18
ako koga zanima u osijeku- portanova butik jordies se otvorio imaju popust od 50% na odjela i sve unutra:mig:

coccolino69
01.11.2011., 21:18
ekipa, evo treba i meni jedno odijelce za vjenčanje :)
Ima tko za preporučiti što da obiđem na području Zagreba i okolice
Prijatelj mi je preporučio Kotka-u u Krapini di je sebi kupio povoljno a dobro odijelo
Da li se isplati skoknuti do Varaždina do Varteksa?

Hvala unaprijed

enibadi plizzzzz :mig:

eho!
02.11.2011., 07:24
U jednom salonu vjenčanica u Čakovcu dobili su odijela, košulje i sve ostalo, cijene su jako pristupačne a izbor velik. Salon se zove La Sposa Royal.

evil_angel
03.11.2011., 22:13
enibadi plizzzzz :mig:

Arbanas, Varteks, Galileo, Peek&Cloppenburg, Sisley, ak ne gledaš cijenu Hugo Boss, možda se nađe nešto u Rio dućanima i Estare Cultu, a ako hoćeš šivanje po mjeri onda Banovec u Vlaškoj. :mig:

udavaca-
05.11.2011., 00:34
bili ja i dragi u Arbanasa...... razocarenje.... nije ono sta sam ja mislila da je :)
ugl. cula sam da u Kaptol centru ima neki dobar ducan sa svecanim odijelima pa sad zna li netko
jesam li dobro cula i ako mi mozete preporucit neki ducan s višom klasom odijela u Zg

evil_angel
05.11.2011., 11:51
bili ja i dragi u Arbanasa...... razocarenje.... nije ono sta sam ja mislila da je :)
ugl. cula sam da u Kaptol centru ima neki dobar ducan sa svecanim odijelima pa sad zna li netko
jesam li dobro cula i ako mi mozete preporucit neki ducan s višom klasom odijela u Zg

Definiraj "višu klasu" :mig: ak gledaš po cijeni, imaš Hugo Boss, Armani... Rekoh i u prijašnjem postu da ima nešto i u P&C pa i tamo pogledajte...

Tarsis
07.11.2011., 13:38
Jel glupo da mladoženja nema prsluk? :confused:

Mi smo neki dan išli u potragu za odijelom, i dragi kad je obukao prsluk i sve to, nije bio zadovoljan kak mu stoji ni kak se osjeća u tome. I onda smo našli predivno odijelo, crno sa decentnim prugicama, jako jako elegantno izgleda, i po meni tu bi prsluk bio too much. Odabrali smo kombinaciju koja je bila na lutki. To odijelo, crna košulja, i predivna bijela satenska kravata. Izgleda .ebeno!

Al već znam da će biti komentara tipa, kakav je to mladoženja bez prsluka :rolleyes:

Catrice
07.11.2011., 13:50
Mislim da nije, obuce ono u cemu se osjeca najbolje, ako mu se ne svidja prsluk nek ga nema :) Ni ja nisam za prsluk :ne zna: ne svidja mi se bas

udavaca-
07.11.2011., 13:50
Jel glupo da mladoženja nema prsluk? :confused:

Mi smo neki dan išli u potragu za odijelom, i dragi kad je obukao prsluk i sve to, nije bio zadovoljan kak mu stoji ni kak se osjeća u tome. I onda smo našli predivno odijelo, crno sa decentnim prugicama, jako jako elegantno izgleda, i po meni tu bi prsluk bio too much. Odabrali smo kombinaciju koja je bila na lutki. To odijelo, crna košulja, i predivna bijela satenska kravata. Izgleda .ebeno!

Al već znam da će biti komentara tipa, kakav je to mladoženja bez prsluka :rolleyes:

po meni nije glupo... ja sam isto tila bez prsluka al kad je proba prsluk, bilo mi je lipše....
ma ne zamaraj se, sta ti bude lipše, to nek uzme i gotovo :)

Tarsis
07.11.2011., 14:01
Uzeo je ovo već, tj. naručio, šiva mu se po mjeri. Nama se jako sviđa, al mislim si ono jel glupo, jer kao mladoženja se ipak po nećemu treba isticati :ne zna:

eho!
07.11.2011., 15:56
Pa jedini će imati mladenku pored sebe, a tek sjaj u okicama, zar nije dovoljno za isticanje, bitno da ste vas dvoje zadovoljni s odabranom kombinacijom.

Tarsis
07.11.2011., 17:28
Pa jedini će imati mladenku pored sebe, a tek sjaj u okicama, zar nije dovoljno za isticanje, bitno da ste vas dvoje zadovoljni s odabranom kombinacijom.

:top:

Thanx! To je to!

Mayo
07.11.2011., 19:25
Meni su, a i muzu mom, svi ti prsluci i plastroni katastrofa... On je na svadbi imao crno odijelo, kravatu i kosulju.
Imas moju podrsku :zubo:

buhtla_os
07.11.2011., 21:46
meni su isto ti prsluci katastrofa...iako ja još ne znam šta će moj dragi imat, odluka je na njemu

Tarsis
07.11.2011., 23:41
Meni su, a i muzu mom, svi ti prsluci i plastroni katastrofa... On je na svadbi imao crno odijelo, kravatu i kosulju.
Imas moju podrsku :zubo:

Thanx! :mig:

Btw, meni je pak to uvijek bilo baš lijepo za vidjeti, ali kad je on to obukao, sav mi je bio čudan...a on sam sebi pogotovo :zubo:

Dok je u ovoj drugoj kombinaciji baš sexy :klopa:

udavaca-
20.11.2011., 09:12
evo mi smo kupili odijelo :D
moram vam podijelit neka nasa iskustva.... setamo zg-om i naiđemo na Branimira kraj Importane galerije. udemo i stariji gospodin nam odmah kaze da pogledamo od pocetka odijela koja su na lutkama. nama se svidi jedno i mi mu kazemo da bi dragi probao to odijelo. covik odma pogleda tj potrazi broj koji dragom odgovara i skuzi da nema njegov broj al nam to otvoreno ne kaze nego pocme okolišati i davati mu sakoe drugih odijela. probajte ovo, probajte sad ovo da vidite, pa vama ljepše stoji duži sako od kraceg... ja govorim bolje mu stoji kraći al covik upire i ne odustaje od dugog... (aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa)
meni vec munje oko glave... govorin mu ja, jel moze sad probat ovo koje smo odabrali? a govori meni on, pa kad vam bude trebalo, dodite slobodno pa nek proba. meni upitnici oko glave. ja mu govorim pa dosli smo probat pa bi bilo najbolje da sad proba..on-pa cujte,ja vam i kazem kad vam bude trebalo dodete, probate i budete zadovoljni.ja ne znam jel covik blesav ili mene cini blesavom, ja mu govorim pa jel vi uopce imate to odijelo u njegovom broju? on-pa ja vam cijelo vrijeme govorim da nemamo... ja ahaaa i mislila da sam ja krivo skuzila i da mi stvarno on to cilo vrime i govori pa ga pitam kad ce imat.a on vec zivcano-sad tog odijela nemamo, kad bude vi mozete doc i probat. a ja- a kad ce ga bit? a on-pa vi morate cijenit moju informaciju da sad tog odijela nemamo al kad ga bude vi mozete doc i probat... ja i momak se pogledamo (ko ovde koga cini ludim,jel ovaj napusen, nadrogiran, pijan-a opet ne vjerujem, stariji je covik) pita ga momak pa dobro,nemate odijelo al cete ga imat, ali kad?mozda ujutro? a on-aaa pa kako mislite da cu odijelo imat ujutro,pa to se treba proizvesti, znate, ali imat cemo ga, pa to je nas kruh... nas dvoje se samo pogledali i rekli ahaaa ok hvala vam puno i otisli.... cim smo zatvorili vrata dobro smo se nasmijali.
covik govori nepovezano, filozofira a nista ne kaze.... katastrofa... onda smo isli u branimira u Ilici. tamo je proba jedno odijelo-katastrofa.... svaki šav vuće na svoju stranu, materijal neki boze oslobodi, vec zgužvan od vješalice.... u svakom slucaju, hvale se da je domaca proizvodnja a gora je od kineske... donji rub sakoa, na leđima,uopce nije bia kako bi triba bit...znaci unutarnji materijal i vanjski moraju bit sljubljeni, jedan uz drugog, a u njih to stoji ka veštica..jedan bjezi od drugog...
bili smo i u markulina u velikoj gorici... teta u ducanu je ultra ljubazna... šiju sami i meni kvaliteta nije nešto al su cijene od 800,00kn pa do 2500,00 ja mislim...
od tu smo otisli skroz žalosni... ja mu vec pocela, a ti ovde u hr neces nac odijelo i padne mi na pamet da odemo do Pal Zileria... on kaze da cemo povirit i do Bossa i ajde vrati nam se neka nada... :D u međuvremenu udemo u Boggia ali nema svečanih odijela, meni su ono vise svakodnevna ilitiga poslovna odijela...
i sad glavni dio :D ulazimo u Zileria i ja vec s vrata naciljam odijelo koje je stvarno savrseno, njemu se odma svidilo...nismo ni gledali ostala odijela, proba odma to i zaljubimo se oboje :) kroj, materijal,izrada ma sve za desetku... cijena je 8150,00 i bas su imali 20% popusta... i to je ispalo oko 6500,00...... odma smo ga kupili i zadovoljni otisli do oranža na kolače:D
inace prodavacice u Zileria su bas ljubazne i preporucila bi ih svima :D

blacky7
07.01.2012., 09:48
Pozdrav, imam pitanje i mislim da sam baš našo temu za to :)

Naime idući vikend idem na svadbu (ne svoju narafno :D) pa bi molio malu pomoć oko obleke. Naime znam da je standard cipele, crne hlače i košulja kao što uvijek se nosi to na svadbama. No ja to ne volim nosit, uvijek se osjećam glupo i neudobno u tome.

Na stranu to kak se osjećam u tome, primjetih da nekad ljudi znaju doć u cipelama, trapkama i košulji na svadbu, ta mi se kombinacija već više sviđa pa bih trebao mišljenja jel u redu doć tak na svadbu ili baš mora bit "standardna" obleka? Slobodno mi kažete i neku kombinaciju obleke jer sam ja totalni tutlek za to :D

buhtla_os
07.01.2012., 11:11
meni osobno je nekak bezveze ić na svadbu u riflama...možeš obuć hlače i košulju ali recimo bez kravate, dolje starke...to mi je baš cool

Mayo
07.01.2012., 11:31
Blacky, predlazem da pitas na podforumu Moda, temi Sto obuci za vjencanje? (http://www.forum.hr/showthread.php?t=220844&page=75)

Ovdje kod nas uglavnom raspravljamo o tome sto decki oblace kad se oni zene :mig:

udavaca-
07.01.2012., 23:45
Dragi je ( citaj ja :-) )u Boggia al doduse u Milanu nasa kosulju, leptir masnu i pojas.... kolekcija ceremonia... ne znam imaju li to u zg...kad smo mi bili gledat nisu imali svecanu kolekciju al mozda su nesto dobili :-)

kormoran
11.01.2012., 20:56
Bog svima, evo samo jedno pitanje, uskoro se blizi svadba, (pola god.) pa ako moze pomoc oko odjela,
di u Splitu ili okolici ima za otic vidit, nesto svecanije i srednja cijena :D! ;)

Samozatajna
12.01.2012., 09:48
U Varteksu za 1.900,00 kn odijelo, košulja i kravata. Kupujmo hrvatsko. Mislim da smo ok prošli. :)

vriisky
02.02.2012., 20:53
hello! evo da uletim i tu! ima stvaaarno puno stranica pa se nemojte ljutit ako ova info postoji, a ja je nisam našla... Zanima me ako je netko gledao Gena odijela, ima ih u zg, trogiru i st. Mi bacili okice na jedno, svi samo govore da su skupa, a nitko ne govori koliko otprilike koštaju... ??? thx! :cerek:
edit: kopala i našla, sry na smetnji, ali kad sam već uletjela, neka mi netko da par adresa u zg gdje bih mogla naći odijela sa ruskom kragnom, tamo smo za vikend (sajam vjenčanja), pa bi usput i to riješili... (uz dućan molim barem ulicu da se lakše navigiram! :moli: )
:s:klap:

SpOokey
02.02.2012., 21:39
u Galileu u Sv.Križu Začrtje prijatelj i njegov kum su si kupili odijela , frend je uzeo svečano za mladoženju sa prslukom i sve ,kum tamno sivo i svaki su platili odijelo po 1200 kn i s tim da si birate velicinu koju hocete jer frend je gore dosta sirok a uzak u bokovima i u arbanasu i u varteksu mu nisu odgovarala odijela jer su mu hlace svugdje bile prevelike

gabrijella
06.02.2012., 11:26
:klap:http://i42.tinypic.com/14dd4c2.jpg
mi si zelimo ovak nesto sa odijelom koje ima rusku kragnu :D
ali jos nismo na cisto da li cemo crnu kosulju ili bijelu :ne zna:

nekako mi je puno ljepse tirkiz na crno,nego na bijelo,a posto mi ne da da idem sa njim kupovat samo sam ga zamolila da kupi odijelo a kosulju i prsluk da zajedno :cerek:

Afraid
06.02.2012., 16:47
MOj dragi je dao šivati odijelo u Banovec Moxl...izašlo ga je 3500kn i izgledao je super jer nije mogao naći gotovo odijelo nigdje zbog načina na koji je građen.kad je obukao ovo po mjeri šivano izgledao je fenomenalno.inače nije baš visok, 175cm i imao je tad 102kg...ne sala već mišića...ali svejedno iako nije debeo već jak opet mu niš nije stajalo...hlače il preduge i preuske.sako ne idu na njegove bicepse i sve pucalo po njemu....i onda smo popizdili i dali da mu šivaju crno odijelo od nekog neobičnog materijala.Košulju,kravatu i manžete je našao u Galileu u Importane galeriji.i košulja je bila onako na sjajn i mat pruge,tako da j bila dovoljno svečana bez nekog prsluka.a cipele je našao u dućenu pokraj Galilea za 560kn......

p.s moj šogor je imao od Ivice Klarića odijelo i izgledao je odlično.isto moja preporuka

Deedy
07.02.2012., 13:57
p.s moj šogor je imao od Ivice Klarića odijelo i izgledao je odlično.isto moja preporuka

Koliko Klarić naplaćuje svečana odijela? Je l' to bilo njemu šivano po mjeri ili je kupio nešto već "sa vješalice"? :)

p.s. Ono iznad tirkizno mi se nikako ne sviđa- izgleda kao dio uniforme konobara i sl. bez ljutnje gabrijelli- možda se njima baš uklapa spram njihove situacije, ali meni izgleda nekako radnički i jeftino)

Samozatajna
07.02.2012., 14:10
Koliko Klarić naplaćuje svečana odijela? Je l' to bilo njemu šivano po mjeri ili je kupio nešto već "sa vješalice"? :)

p.s. Ono iznad tirkizno mi se nikako ne sviđa- izgleda kao dio uniforme konobara i sl. bez ljutnje gabrijelli- možda se njima baš uklapa spram njihove situacije, ali meni izgleda nekako radnički i jeftino)

Bez uvrede, ali slažem se. Ako je jedna od boja vjenčanja tirkizna ne znači da sve treba biti u tirkiznome.

Arienrhod
07.02.2012., 14:28
Bez uvrede, ali slažem se. Ako je jedna od boja vjenčanja tirkizna ne znači da sve treba biti u tirkiznome.

@gabrijella, nemoj se ljutiti, moram priznati da se i ja slazem s curama. Naravno, ako se zarucnik slaze, onda je to vasa stvar. Ali u biti me cudi kako decki pristaju da koriste boju u obleki, ako mlada odabere neku boju za temu vjencanja. Npr, ja cu imati pastelno rozo neko cvijece, ruze ili nesto sl. Ne bih nikad ocekivala da dragi ima takvu kravatu ili kosulju, niti bi on ikad pristao na takvo nesto.

Samozatajna
07.02.2012., 14:36
@gabrijella, nemoj se ljutiti, moram priznati da se i ja slazem s curama. Naravno, ako se zarucnik slaze, onda je to vasa stvar. Ali u biti me cudi kako decki pristaju da koriste boju u obleki, ako mlada odabere neku boju za temu vjencanja. Npr, ja cu imati pastelno rozo neko cvijece, ruze ili nesto sl. Ne bih nikad ocekivala da dragi ima takvu kravatu ili kosulju, niti bi on ikad pristao na takvo nesto.

Mislim da u svemu treba imati nekakvu granicu, pa tako i u upotrebi "boje vjenčanja". Ali ako se dragi slaže, njemu na volju.

gabrijella
07.02.2012., 14:52
cure sve pet :mig:
svaku konstruktivnu kritiku cu posalusati,a da li cu uvaziti-vidjet cu :ne zna:
hvala bogu,ukusi su razliciti-za mjeru jesam,ali trenutno se i mi jos trazimo sta bi i kako bi
ja osobno bi htjela da ima samo tirkiznu kravatu,on hoce prsluk i ove svadbene kravatice a sta cemo na kraju odluciti vidjet cemo,jer na kraju krajeva,radi njegove stalne oscilacije kila,odijelo je zadnje na popisu za kupovinu :rolleyes:

Afraid
07.02.2012., 14:56
šogor je šivao odijelo kolko znam....odlično je bilo

vriisky
11.02.2012., 23:22
:503: nitko mi nije odgovorio :503:
gdje ću u zg naći odjelo s ruskom kragnom, PLEASE?? :cerek:
sviđa nam se gena, ali mislim da je ipak malo too much...:504:

Deedy
12.02.2012., 00:35
Vladimir u Staroj Vlaškoj je radio takva odijela (imam i sam jedno koje sam prerastao, khm... i tak) :D
ali na ovim stranicama sam vidio toliko loših iskustava ljudi, da mi je zlo.
Osobno- mogu reći da je moje iskustvo okej- odijelo je kvalitetno, po meni rade nešto kraće rukave, to im je kao fora. Ne znam baš...

jubebube
12.02.2012., 07:29
dragom smo kupili odijelo i cipele,u potrazi smo za košuljom, ali njemu treba produženi rukav, pola trgovina gdje smo bi to uopće nema ili ako ima ne liče na ništa. svaka preporuka je dobrodošla.

Deedy
13.02.2012., 21:29
dragom smo kupili odijelo i cipele,u potrazi smo za košuljom, ali njemu treba produženi rukav, pola trgovina gdje smo bi to uopće nema ili ako ima ne liče na ništa. svaka preporuka je dobrodošla.

Čekiraj:

http://www.deteer.hr/kosulje/

http://www.forum.hr/showpost.php?p=33497332&postcount=1943

Mayo
13.02.2012., 22:54
Deteer šije i po mjeri. Ako imate vremena, razmislite o tome.

Moj muž je tamo kupio dvije košulje za svadbu i odlične su. Ne gužvaju se, lako se peglaju, perem ih u mašini, nikakve brige s njima.

jubebube
14.02.2012., 08:32
hvala budemo išli u taj deeter

Samozatajna
14.02.2012., 09:43
:503: nitko mi nije odgovorio :503:
gdje ću u zg naći odjelo s ruskom kragnom, PLEASE?? :cerek:
sviđa nam se gena, ali mislim da je ipak malo too much...:504:

Moj budući je u Varteksu kupio odjelo sa ruskom kragnom! :kava:

vriisky
25.02.2012., 11:32
evo da stavim friške info sad kad su mi svi odgovori stigli. gena odijelo- 8.800kn, slično odijelo šivano po mjeri u estare culto- 4.000kn, a odijela po mjeri markulin moda- 2750kn. Pa eto, mi ćemo ih još jednom obići u salonima da vidimo malo više toga pa ćemo odlučiti! Ali svakako će biti ruska kragna!

aneri46
25.02.2012., 13:50
http://www.budi.in/11492-clanak-budite-drugaciji-poput-jareda-leta.aspx

Evo ja nigdje nisam našla sliku odijela pa ga evo ovdje na J.Letu - to je to odijelo koje mi je dragi kupio - uski svečani Boss, bijela svečana kravata s manžetama u uska srebrena kravata:)

jubebube
29.02.2012., 08:30
Mi smo na kraju riješili problem sa košuljom. Našli košulju u Varteksu! Skroz zadovoljni.

Crnileptir00
29.02.2012., 08:39
koliko ranije treba kupovati odjelo?! :ne zna:
ja bi čekala možda čak i zadnji mjesec, stim muškima i njihovim kilama nikada neznaš.. :lol:

Mayo
29.02.2012., 08:52
moj je šivao i bilo je gotovo dan prje svadbe. a košulje je kupio vikend prije :facepalm:

i ne, nema veze s kilama, nego s lijenošću :D

Crnileptir00
29.02.2012., 09:51
:lol: i to naravno.. :rofl:
al ja se valjda tješim da će moj skinuti bar 5kg, i ne zbog svadbe nego zbog ebe... :lol:

jubebube
01.03.2012., 07:46
koliko ranije treba kupovati odjelo?! :ne zna:
ja bi čekala možda čak i zadnji mjesec, stim muškima i njihovim kilama nikada neznaš.. :lol:

Moja preporuka je da sačekaš..moj dan vjenčanje je 14.04 odijelo kupili početkom 11 mjeseca, probao ga je prije par dan i jako mu je usko, udebljao se 6 kila ( zima šta ćeš )..nadam se da će uspijet skinut koju kilicu inače nam ne gine novo odijelo!

profesionalac
01.03.2012., 08:03

I ja imam isti problem... Uspješno pronalazim košulje u HM-u. Prije par dana kupio 2 za vjenčanje. U Grazu u Siesbergu, doduše, ali i HM na Cvjetnom zna imati dobrih muških košulja. A cijena pristojna. Nego, košulja s produženim rukavima imaš i u Croati i Martin Arbanasu, ali su im cijene malo predrakonske za moj ukus.

jubebube
01.03.2012., 08:10
I ja imam isti problem... Uspješno pronalazim košulje u HM-u. Prije par dana kupio 2 za vjenčanje. U Grazu u Siesbergu, doduše, ali i HM na Cvjetnom zna imati dobrih muških košulja. A cijena pristojna. Nego, košulja s produženim rukavima imaš i u Croati i Martin Arbanasu, ali su im cijene malo predrakonske za moj ukus.

Hvala ti na info :).. uspjeli se ipak snaći, našli Varteksu

Deedy
01.03.2012., 12:09
Ne znam jesam li do sad preporucio, ali talijanski OVS ducan (skraceno od Oviese) u Garden Mallu u Dubravi ima dobar izbor kosulja, kravata, remenja i nesto odijela (odijela na snizenju). Dobra kvaliteta i vrlo pristojna cijena (odijela ima ne bas puno, da se razumijemo).

Crnileptir00
05.03.2012., 12:12
gdje ima odjela kao na momku s desna :lol:http://www.cwc-hsk.de/tl_files/Veroeffentlichungen/Pressespiegel/2010/09_September/mijo_genscher.jpg

coccolino69
12.03.2012., 15:50
ekipa, evo ovako odijelo sam naručio zajedno sa košuljom,kravatom, prslukom
i sad mi treba preporuka di pogledat cipele u Zg-u? normalna cijena :)
Naravno ako ima i za žene (draga još nije pronašla) bilo bi super :)

hvala

Nocturnity
12.03.2012., 21:06
Drage moje udavače i one koje to jesu ili će biti :D

Već mjesecima pratim ovu temu i nikako da se registriram i danas odlučila da je došlo već više vrijeme za to.

Dragi i ja idemo u dvoje svatova ovo ljeto ali ono što nas muči je odijelo. Ići ćemo sami u kupovinu i inače ne volim kad mi trgovkinje diktiraju kak što kome stoji i govore dobro je dobro je samo da prodaju. Već sam to okusila. E sad moj dragi je nekakvih 180-185 cm (ne zna ni on :D ) a kile variraju od 69 - 73 pa me zanima koji broj otrpilike odmah na početku tražiti za isprobavanje i kako znati da mu baš to pristaje kad proba. Planiramo klasično odjelo, ne strukirano i slično.

Hvala vam unaprijed :)

thomary
13.03.2012., 14:35
Drage moje udavače i one koje to jesu ili će biti :D

Već mjesecima pratim ovu temu i nikako da se registriram i danas odlučila da je došlo već više vrijeme za to.

Dragi i ja idemo u dvoje svatova ovo ljeto ali ono što nas muči je odijelo. Ići ćemo sami u kupovinu i inače ne volim kad mi trgovkinje diktiraju kak što kome stoji i govore dobro je dobro je samo da prodaju. Već sam to okusila. E sad moj dragi je nekakvih 180-185 cm (ne zna ni on :D ) a kile variraju od 69 - 73 pa me zanima koji broj otrpilike odmah na početku tražiti za isprobavanje i kako znati da mu baš to pristaje kad proba. Planiramo klasično odjelo, ne strukirano i slično.

Hvala vam unaprijed :)
Ne znam, otprilike broj 50?? Mozda ce mu trebati neko s produljenim rukavima, a onda te mjere ne znam. Meni su ti zaposlenici u DiCapriu super. Uopce nisu nametljivi, a sve ti kazu i pomognu.

Nocturnity
14.03.2012., 15:19
Thomary, hvala ti na odgovoru. :)
Zanima me koja kombinacija kravate ide uz plavu košulju, onako više svijetlija plava. Ma i tamna plava isto dolazi u obzir.

Deedy
14.03.2012., 16:32
Thomary, hvala ti na odgovoru. :)
Zanima me koja kombinacija kravate ide uz plavu košulju, onako više svijetlija plava. Ma i tamna plava isto dolazi u obzir.
Ovisi o boji odijela takodjer (crno odijelo ili?). Ako je smedje ili svjetlo smedje odijelo (ili sl.nijanse), onda bi odgovarala smedja, siva i sl.nijanse. Uz crno imas vise mogucnosti- jedino prijedlog da ne bude neka neonska, kako mladenke znaju odabrati deckima, sve da bi bili u skladu sa stolnjacima i ubrusima i toaletnin papirom. :D
Klasika, klasika i samo klasika. I eto elegancije.

Ne volim ni one lepezaste kravate, za takve egzibicije stvarno ne nalazim potrebu.

vriisky
14.03.2012., 17:46
leptiru, odijelo kao na momku desno (ruska kragna) imaš u markulin modi u velikoj gorici, i košta cca 1600kn (barem je toliko koštalo ono koje je md probao, ali on želi dosta prepravaka pa mu šivaju po mjeri za 2800kn. I baš smo happy! :cerek: A šta ne misliš da je momak lijevo zgodniji??? :lol:

Crnileptir00
14.03.2012., 18:15
:lol: ma prekrasan je :cerek: nisam ga htijela ničim povrijediti.. :D
jel mi možeš dati kontakt ili ime obrta da znamo kontaktirati?! :D

Crazy
14.03.2012., 18:16
:lol: ma prekrasan je :cerek: nisam ga htijela ničim povrijediti.. :D
jel mi možeš dati kontakt ili ime obrta da znamo kontaktirati?! :D

Draga, mislim da je prije par mjeseci bilo takvih odjela u Osijeku u Di Caprio (na samom trgu)

malaTonkica
17.03.2012., 17:59
Ovisi o boji odijela takodjer (crno odijelo ili?). Ako je smedje ili svjetlo smedje odijelo (ili sl.nijanse), onda bi odgovarala smedja, siva i sl.nijanse. Uz crno imas vise mogucnosti- jedino prijedlog da ne bude neka neonska, kako mladenke znaju odabrati deckima, sve da bi bili u skladu sa stolnjacima i ubrusima i toaletnin papirom. :D
Klasika, klasika i samo klasika. I eto elegancije.

Ne volim ni one lepezaste kravate, za takve egzibicije stvarno ne nalazim potrebu.

koje lepezaste kravate??

malaTonkica
17.03.2012., 18:02
moj dragi mrzi sve oko vrata a njegova mama prošle sve i što je najgore sviđaju nam se samo odjela sa visokim ovratnikom . :lol: moramo ga uvjeriti jer smo već izabrale neke . :lol:

Deedy
17.03.2012., 23:25
koje lepezaste kravate??
Ne mogu sad naći fotku za ono na što sam mislio, valjda su ih iskorjenili :moli:
ali bile su popularne 90tih, kao hoch a ustvari... ne. :D

Nešto u smjeru kao na slici, ali puno gore. Puno, puno gore, ovo izgleda još i dobro, jer je više ko marama, ono je ko lepeza, avaj!
Slika (http://www.budi.in/controls/imgSizer.aspx?img=4431&w=0&h=0)

mare25m
30.06.2012., 11:19
Bok ljudi, molim vas ako mi itko može napisati koliko se otprilike kreću cijene odjela Martin Arbanas? Pozdrav

moni987
30.06.2012., 12:03
Bok ljudi, molim vas ako mi itko može napisati koliko se otprilike kreću cijene odjela Martin Arbanas? Pozdrav

dragi i ja smo gledali prije kojih 2 mjeseca i sve što mu se sviđalo bilo je oko 3.000, 00 kn.. al znam da bude i skupljih..

ilea avis
30.06.2012., 14:01
Moj dragi je probavao klasično crno prije cca mjesec dana. Oko 4500 kn.

ivchica
15.07.2012., 09:24
ljudi, helpajte pls, trebam informaciju! ako znate naravno :)

dragi se zapalio za odijelo u arbanasu, a malo je cijena, hm.. pa velika :D
pričala mi frendica da pored tvornica imaju dućani sa pristupačnijim cijenama, a na gugl mi uopće ne izbacuje adresu tvornice od arbanasa.

pa ako netko zna nekaj o tome :)

tenkjuuu

lucija25
15.07.2012., 09:39

Moj dragi je uzeo odjelo u Arbanasu a cijene su od 1700 kn do 4000 kn. ali su zaista odjela posebna.

lucija25
15.07.2012., 09:43
ljudi, helpajte pls, trebam informaciju! ako znate naravno :)

dragi se zapalio za odijelo u arbanasu, a malo je cijena, hm.. pa velika :D
pričala mi frendica da pored tvornica imaju dućani sa pristupačnijim cijenama, a na gugl mi uopće ne izbacuje adresu tvornice od arbanasa.

pa ako netko zna nekaj o tome :)

tenkjuuu

Pa ja ne znam za njihovu tvornicu, a na svim njihovim odjelima piše made in Italy... :ne zna:

Man_in_Black
15.07.2012., 14:22
Arbanas ima odlična odijela...zna li netko nude li kakve popuste, sad je vrijeme sezonskih sniženja?

lucija25
15.07.2012., 16:45
Arbanas ima odlična odijela...zna li netko nude li kakve popuste, sad je vrijeme sezonskih sniženja?

Sada trentno imaju popuste, ali do kad ne znam, i to na neka odijela

gljivek
23.07.2012., 12:16
kakva su estare culto odijela i kako se krecu cijene??
i je li itko bi u njihovim tvornickim outletima...

Deedy
23.07.2012., 22:01
Sad su popusti, odlično vrijeme za kupovinu. :top:

Deh
24.07.2012., 08:15
Pozdrav svima!

Unaprijed isprika ako ću ponoviti pitanje navedeno ranije u diskusiji (na zadnje 3-4 strane ga nisam uočio). Odijelo šivam po mjeri, ali problem je naći odgovarajući materijal - poželjno tamno smeđi, malo sjajno. Da li u Zg ima još koji solidan dućan s materijalima, osim Emporia i Krpice (tamo sam bio i izbor je poprilično oskudan).

Hvala unaprijed.

nidzzo
24.07.2012., 14:30
Pozdrav svima!

Unaprijed isprika ako ću ponoviti pitanje navedeno ranije u diskusiji (na zadnje 3-4 strane ga nisam uočio). Odijelo šivam po mjeri, ali problem je naći odgovarajući materijal - poželjno tamno smeđi, malo sjajno. Da li u Zg ima još koji solidan dućan s materijalima, osim Emporia i Krpice (tamo sam bio i izbor je poprilično oskudan).

Hvala unaprijed.

gdje sivas po mjeri??ako nije tajna i koliko ce te izaci sivanje?

Deh
24.07.2012., 15:09

Estare Culto. Tamo inače šivam odijela za posao, cijena je 2.500-3.000 kn s njihovim materijalom, ovisno o materijalu. Koliko će biti s mojim, ne znam a to inače i ne rade, ali su meni kao izašli u susret jer sam stari kupac, a njihovi materijali su više svakodnevni a ne svečani.

espana
24.07.2012., 19:52
kakva su estare culto odijela i kako se krecu cijene??
i je li itko bi u njihovim tvornickim outletima...

Mi smo prošlo ljeto tamo kupili odijelo za svadbu i bili smo jako zadovoljni! Jedini problem je što je to outlet pa često nema svih stvari u svim veličinama. Ne znam koja je točno cijena jer ga je platila svekrva, ali mislim da je bilo oko 1800kn, možda i manje, više svakako nije. Uglavnom kupili smo mužu odijelo, meni sako i suknju za iza ponoći i svekrva je sebi kupila haljinu od svile sniženu sa 2000kn, na 300kn i sve smo to platili 2600kn. Isplati se otići, ako ne nađeš od prve i nekoliko puta. Mi smo bili super zadovoljni!

thomary
26.07.2012., 07:39

Nama je vjenčanje za 2 tjedna. Kum je jaaaako, jaaaako visok i niti u jednom dućanu nije imao odijela koje bi mu bilo dovoljno dugačko... Morao je dai šivati. Kada je ispitovao u dućanima za šivanje govorili su cifre od 3000, 4000 kn. Onda je otišao u grad i redom išao od krojača do krojača. Cijene su otprilike 1200 kn na više za šivanje + materijal. I onda su ušli u neki od dućana s materijalima i gospođa kja tamo radi im je dala broj od neke krojačice, nazvali je i dogovorili se s njom. Sašit će mu odijelo za 350 kn, našli su se s njom kad su išli kupovati materijal, odvela ih je u neki dućan u blizini Draškovićeve s materijalima koji je navodno povoljan i sav materijal je platio 350 kn... Što znači, odijelo po mjeri za 700 kn. Sutra ide na probu pa ćemo vidjeti jel dobro ili su ipak svi oni skuplji s razlogom skuplji... Ali žena im je pokazala nekoliko sakoa koje je šivala i kažu da nema razlike između toga i onoga što viđaju po dućanima da se prodaje.

gljivek
26.07.2012., 09:07
Mi smo prošlo ljeto tamo kupili odijelo za svadbu i bili smo jako zadovoljni! Jedini problem je što je to outlet pa često nema svih stvari u svim veličinama. Ne znam koja je točno cijena jer ga je platila svekrva, ali mislim da je bilo oko 1800kn, možda i manje, više svakako nije. Uglavnom kupili smo mužu odijelo, meni sako i suknju za iza ponoći i svekrva je sebi kupila haljinu od svile sniženu sa 2000kn, na 300kn i sve smo to platili 2600kn. Isplati se otići, ako ne nađeš od prve i nekoliko puta. Mi smo bili super zadovoljni!

super bas ti hvala!!!

Pollly
27.07.2012., 09:17
Pozdrav svima!

Evo da se malo pozabavim i njegovom oblekom, ne samo svojom :)

Moj dragi namjerava imati lanene hlače pošto je vjenčanje usred ljeta i na plaži sa nekom jednostavnom košuljicom, možda u nekoj nježnoj boji, tipa svijetla zelena ili plava. Hlače bi definitivno bile tamnije, crne, plave ili smeđa.

Zanima me je li netko kupovao lanene hlače za vjenčanje ili za svakodnevnu upotrebu i gdje se mogu naći kvalitetne hlače u Zagrebu? Ne volimo baš shopping pa bi radije išla u ciljane dućane, nego šetala satima u potrazi...

Imaju li Diesel, Mustang, Peek&Clopenburg i slični takve hlače?

Unaprijed hvala!

Mayo
27.07.2012., 14:30
Pollly, buduci da ne trazis bas uobicajenu obleku za mladenca, ako ovdje ne dobijes odgovor probaj pitati i na podforumu Moda (http://www.forum.hr/forumdisplay.php?f=23), temi Sto obuci za vjencanje? (http://www.forum.hr/showthread.php?t=220844) ili nekoj drugoj :mig:

Deedy
28.07.2012., 21:54
Unaprijed hvala!

Pazi samo da ne ispadne da je mladoženja najlošije odjeven na svadbi- ne znam okolnosti, samo kažem... ;)
Moj savjet je da nađete neke elegantnije lanene hlače (nadam se da neće uzeti neke široke preobične, jer tako nešto vidjeti na mladoženji ne bi bilo baš najsretnije). Pogledajte u Marks & Spenceru, Bossu i sl. dućanima (oni bi trebali imati i sniženja sad- evo baš sam kupio finu crnu košulju nekidan u M & Spenc. na sniženju 50%). Istina je da odjeća može biti i jednostavna (ajmo reći svakodnevnija) a lijepa i kvalitetna. Nadam se (i želim vam) da ćete takvu naći.

Mustang i Diesel ne preporučam za goreopisano.

chikijeva
29.07.2012., 14:34
mlada, zelena i naivna (:D) ponadala se da bi dragi mogao relativno brzo nać sebi oblekicu, ali pri tom nisam računala na njegovu odbojnost prema shoppingu. i tako svako moje iniciranje razgovora o odjelu završi sa njegovim blijedim pogledom upućenim u mom smjeru.
pa kad je već takva situVacija, angažirat ću se i oko toga..
e sad, oko moje lijepo ima skoro 2 m i razvijene pivske mišiće, i ako netko zna dućan u kojem ima izbora veličina, i po mogućnosti da se može sve naći na jednom mjestu, bila bi mnogo zahvalna da podijeli informaciju. :)

P.S. Split, Zagreb, Dubrovnik, Rijeka...

Jejja
29.07.2012., 14:43
chikijeva kad nadjes javi jer su nam jace polovice poprilicno slicnog opisa :lol: a i shopping je nesto sto ne voli bas cuti...

chikijeva
29.07.2012., 19:52
Jejja kaže mi frend da on sebi odijela kupuje u Gjuro XL, i da imaju dućane u Zg, St i Ri..
evo malo gledam njihovu stranicu i mislim da bi ih mogla nazvat sutra.. :cheer:

Jejja
29.07.2012., 20:50
vidis toga se nissam sjetila :kiss: hvala na ideji

Pollly
30.07.2012., 09:07
Deedy, ne brini, nema šanse da mladoženja bude najlošije odjeven. Ionako smo samo ja i on, nije da ima konkurenciju. :D

Samo me zanimalo gdje se mogu naći kvalitetne hlače, a da nisu od odjela.

Puno hvala na odgovoru!

chikijeva
30.07.2012., 11:08
evo zvala ih, ljubazna teta kaže da su godišnji u jeku i da imaju to šta imaju pa da dođemo pogledat, ali da ona nije baš sigurna koliko ćemo bit zadovoljni ako tražimo baš svečano odijelo (a nego kakvo drugo bi uzeli za vjenčanje :503: )

idemo dalje.. :(

upit i dalje stoji, ako netko ima još informacija...

thomary
30.07.2012., 13:07
evo zvala ih, ljubazna teta kaže da su godišnji u jeku i da imaju to šta imaju pa da dođemo pogledat, ali da ona nije baš sigurna koliko ćemo bit zadovoljni ako tražimo baš svečano odijelo (a nego kakvo drugo bi uzeli za vjenčanje :503: )

idemo dalje.. :(

upit i dalje stoji, ako netko ima još informacija...

Kum je gledao u Gjuri i nije nasao nista... niti po dućanima nije bilo odijelo dovoljno dugackih za njega pa je dao sivati. Ako vam se zuri savjetujem da na brzinu pogleadte po dućanima i ako nema nađete krojača.

chikijeva
30.07.2012., 20:00
Kum je gledao u Gjuri i nije nasao nista... niti po dućanima nije bilo odijelo dovoljno dugackih za njega pa je dao sivati. Ako vam se zuri savjetujem da na brzinu pogleadte po dućanima i ako nema nađete krojača.

navodno u Varteksu imaju prilagođene veličine, čak i u Arbanasa rade veličine do 60, i produžene modele.
mislim da bi mogli naći nešto iz konfekcije, ali nisam znala odakle bi počela tražiti. a s obzirom da bi se trebalo zaputit u St ili Zg bilo bi lakše ciljano ići nego šetati okolo i igrat se lutrije..

Blue
02.08.2012., 14:08
Varteks i ostali veliki proizvođači bi osim klasičnih brojeva treabli imati i brojeve za debele i brojeve za visoke. Onak grubo rečeno :D

andjelina001
06.08.2012., 13:35
Da li je netko u zadnje vrijeme imao iskustva sa Markulin modom iz Velike Gorice?

chikijeva
07.08.2012., 20:07
ok, službeno odustajemo od kupnje, nigdje u St i okolici ne postoji odijelo u kojem moj najdraži ne izgleda kao da ga je ukrao od pokojnog dida :(

preporuke za krojače? čujem da ima u Trogiru super krojač.. zna li netko?? :cerek:

padallo
08.08.2012., 06:58
Da li je netko u zadnje vrijeme imao iskustva sa Markulin modom iz Velike Gorice?

jap :D
muškić spreman napokon :top:

super su im odijela :cerek:

Deh
08.08.2012., 07:50

Cca, kakve su cijene? I izbor materijala, je li širok? Slike na njihovom webu ne ulijevaju baš optimizam, ali možda je u pitanju samo krivi dojam..

Hvala!

Arienrhod
08.08.2012., 08:37
ok, službeno odustajemo od kupnje, nigdje u St i okolici ne postoji odijelo u kojem moj najdraži ne izgleda kao da ga je ukrao od pokojnog dida :(

preporuke za krojače? čujem da ima u Trogiru super krojač.. zna li netko?? :cerek:

Vjerojatno se misli na ovo:
http://www.gena-trogir.com/ Odijela su im dosta skupa navodno, pa provjeri. :mig:

Crnileptir00
08.08.2012., 08:51
oooo da ova odjela su cca 10.000-15.000 kn :eek:

andjelina001
08.08.2012., 12:47

Znači zadovoljna si :cerek: kakve su cijene, izbor materijala?
Moj se dvoumi između odijela boje šampanjca ili svijetlo sivog,
kao on bi boje šampanjca, al mu je bed što ga nikad više neće
imat gdje nosit, a ako uzme sivo moći će ga još sto puta
obuć :tuctuc:

Blue
08.08.2012., 12:49
Dajte se klonite tih boja prehrambenih proizvoda, tipa čokolade, šampanjca, breskve i sličnih.

andjelina001
08.08.2012., 12:52
Dajte se klonite tih boja prehrambenih proizvoda, tipa čokolade, šampanjca, breskve i sličnih.

????????? :blabla:

padallo
08.08.2012., 13:44
e ne bi znala točno za cijene jer smo neš prčkali prek veze pa je dobio dosta veliki popust :top:

inače je jako izbirljiv, ak mu se ne sviđa nezz, bubam bezveze, kak je odijelo kruto il neš tak neće ga uzet :rofl:
čak si je našao par komada i na kraju odabrao koje mu najbolje paše :top:

ima nade onda i za ostale :cerek:

Crnileptir00
08.08.2012., 13:52

:lol: a zašto ne?!

ak ti smeta nemoj čitat :durica

chikijeva
09.08.2012., 08:01
Vjerojatno se misli na ovo:
http://www.gena-trogir.com/ Odijela su im dosta skupa navodno, pa provjeri. :mig:

upravo pričala sa barbom i čini mi se da je živa legenda, kaže da njegova odijela popravljaju imidž i čine da i nanjezgrapniji čovijek izgleda bolje :lol:

a cijena :ne zna: a jbg, ja bi da moj mladenac bude lijep i taj dan kao što je meni svaki dan :cerek: vjenčanje je samo jednom u životu (bar većini :D), a kad već ne može u konfekciji nać nešto prigodno onda se moramo snaći ovako..

chikijeva
09.08.2012., 08:06
Znači zadovoljna si :cerek: kakve su cijene, izbor materijala?
Moj se dvoumi između odijela boje šampanjca ili svijetlo sivog,
kao on bi boje šampanjca, al mu je bed što ga nikad više neće
imat gdje nosit, a ako uzme sivo moći će ga još sto puta
obuć :tuctuc:

iskreno, najiskrenije: kad se već dvoumi i plaća, nek radije uzme nešto što će moći nositi i poslje, a boje hrane ostavi za detalje..

ali ako je njegov(tvoj/vaš) stil nešto drugo i želi malo odskočiti... :ne zna: sky is the limit :mig:

Arienrhod
09.08.2012., 09:39
upravo pričala sa barbom i čini mi se da je živa legenda, kaže da njegova odijela popravljaju imidž i čine da i nanjezgrapniji čovijek izgleda bolje :lol:

a cijena :ne zna: a jbg, ja bi da moj mladenac bude lijep i taj dan kao što je meni svaki dan :cerek: vjenčanje je samo jednom u životu (bar većini :D), a kad već ne može u konfekciji nać nešto prigodno onda se moramo snaći ovako..

Slazem se. Mada je moja sveki htjela mome buducem kupit to odijelo pa na kraju ja i dragi nismo htjeli, prvo zbog cijene, a drugo jer su to odijela najcesce specificna i za kraj gdje se i siju.

chikijeva
09.08.2012., 13:12
Slazem se. Mada je moja sveki htjela mome buducem kupit to odijelo pa na kraju ja i dragi nismo htjeli, prvo zbog cijene, a drugo jer su to odijela najcesce specificna i za kraj gdje se i siju.

upravo sam saznala da i kum ima odijelo šiveno baš tamo, a svi smo iz specifičnoga kraja :cerek: i korjenima i mjestom stanovanja, tako da to nije problem.

BTW, odijelo u Gene znači hlače, sako, điletin, 2 košulje, kravata(marama), 3 pojasa i ne znam što sve još (15-dijelni komplet), mogućnost proširivanja i sužavanja, prilagodbe of any kind besplatno, bilo kad... pa vi vidite..

Arienrhod
09.08.2012., 14:05
upravo sam saznala da i kum ima odijelo šiveno baš tamo, a svi smo iz specifičnoga kraja :cerek: i korjenima i mjestom stanovanja, tako da to nije problem.

BTW, odijelo u Gene znači hlače, sako, điletin, 2 košulje, kravata(marama), 3 pojasa i ne znam što sve još (15-dijelni komplet), mogućnost proširivanja i sužavanja, prilagodbe of any kind besplatno, bilo kad... pa vi vidite..

A cipele? :rofl:

chikijeva
10.08.2012., 09:04
A cipele? :rofl:

hm :misli: kako nisam pitala za cipele?!?!

tina044
10.08.2012., 12:20
evo, da i ja javim kako stojimo s njegovom oblekom...
krenuli u kupovinu, počeli od varteksa na trgu bana jelačića, probao 3 odijela, 3. bilo super, odlučio da ga kupi... tijekom isprobavanja odabrao i varteksovu bijelu strukiranu košulju kratkih rukava i remen. kako je htio košulju dugih rukava sa klasičnom kragnom i kopčanjem na manšete, a takvog strukiranog modela nije bilo u varteksu, potražili smo ga u oktogonu u croati. tamo je na kraju kupio kravatu ali ne i košulju jer je nije bilo. odande nas je teta poslala u njihovu trgovinu u arena centar. i tamo smo napokon našli košulju. ja mu na poklon uzela i manšete.
znači, kad se sve skupa zbroji kupili smo odijelo, 2 košulje, remen, kravatu i manšete, i to sve u 3 trgovine, vremenski za manje od 2 sata....
kada sam nakon toga predložila da potražimo cipele rekao mi je da više nema živaca za kupovinu...
eto, tipično muško!

Deedy
11.08.2012., 19:55
Postoji mogućnost košulji naknadno probušiti rupice za manžete. Dakle ako nađete neku koja je jako lijepa i želite manžete na njoj, ima puno krojačkih radionica koje imaju taj uređaj za obradu rupa za manžete i to nije neki veliki problem. :)

Blue
11.08.2012., 23:43
Ma daj, grozota. Košulje s manšetama imaju preklop na vrhu rukava. Bez toga, prepravljena obična košulja, izgledala bi upravo kako opis kaže, kao obična košulja koju je netko htio učiniti klasu boljom. Ali nije baš uspio. :p

Deedy
12.08.2012., 00:49
Možda, a možda i ne. Ovisi koliko dobro se prepravi. :D
(shvaćam što želiš reći, evo ja osobno ne volim te preklapače, jbg... riskirajući da me se prozove neukusnim, u rijetkom napadaju želje za manžetama pribjegao bih možda i ovom gorenavedenom)

chikijeva
16.08.2012., 12:40
e, amo sad u drugom smjeru: Hundić, Estare culto ili Markulin moda?

Jejja
16.08.2012., 18:02
BM nasao odijelo :tulum: ... RIO po mjeri, 1500kn sa 50% popusta trenutno neke akcije.. pa Chiki ako vam Rijeka nije predaleko... sad jos samo kosulja i cipele...

rahella
17.08.2012., 08:40
bravo jejja!! ja svoga otkad tjeram da odemo to riješiti, ali fraer skida kile pa mu ne odgovara sada :lol:

chikijeva
17.08.2012., 10:09
Jejja darling... nije daleko, ali sad smo već škito sa vrimenom, kuća, svadba, druge svadbe, posao... :hebemu:
a i idemo do Zg svakako pa ćemo posjetiti gore spomenute dućane. navodno da u Estare-a mogu sašit odijelo ta 3 dana :cheer:

Jejja
17.08.2012., 11:07
bravo jejja!! ja svoga otkad tjeram da odemo to riješiti, ali fraer skida kile pa mu ne odgovara sada :lol:

skida ih i moj :raspa: zato 27.08. ide na preinake, samo ga je nasao za sad...

rahella
17.08.2012., 11:25
a znači, može se i tako. super, hvala ti na informaciji :grli:

garrula
20.08.2012., 10:28
Bok svima

Pardon ako odgovor već negdje u postu postoji, stvarno je velika tema :), da li netko zna dobra "ljetna" odijela? Nešto lagano i prozračno, da se mladenac ne preznojava još ekstra :D. Hvala!

Deh
27.08.2012., 15:15
Ako netko ima saznanja o odijelima Banovec - omjer cijene i kvalitete i sl., bit ću zahvalan na komentarima.

hvala unapriejed!

gljivek
15.09.2012., 22:19
Odijelo kupljeno..u outletu u Galileu u Rosesu, stigla nova roba ovogodisnja. 1000kuna slim fit crno elegantno....on nije htio ona sjajna odijela , hvala bogu meni je to malo kic(ima i takvih) ista cijena...

vriisky
16.09.2012., 08:06
chikijeva, kako je prošla vaša potraga??

chikijeva
16.09.2012., 11:10
chikijeva, kako je prošla vaša potraga??

zar nisam pisala? :eek:
Zagreb, Branimir moda..
crno klasika odijelo, košilja, điletin, kravata, remen, sve po mjeri.. 5800 kn.
u ponedjeljak smo bili prvi put, izabrao model, dao mjere, ostavio kaparu.
u četvrtak zadnja proba za dužinu hlača i odabir dugmića. u petak ujutro pokupili gotovo odijelo.. :cerek:
manšete našli u Posušju u Kruni mode, srebro i sedef, 300 kn.
po cipele je išao sam i našao je neke extra udobne (ružne :rolleyes:), ali bitno da je spreman :mig:

gljivek
16.09.2012., 12:51
gdje ima crnih kravata osim u croati? pricam o onim tanjim modelima ne onim klasičnim širokima.

Deedy
16.09.2012., 16:23
gdje ima crnih kravata osim u croati? pricam o onim tanjim modelima ne onim klasičnim širokima.

Čekiraj Zaru i njoj slične dućane (NYorker, Bershka, JackJones).

Mayo
16.09.2012., 21:03
Ima kravata i u Peek@Cloppenburgu i C&A. Ne znam kakvih modela, ali imali su crnih.

Anayi
16.09.2012., 22:35
King Cros Zagreb..mi smo tamn nasli u jednom ducanu ali nezz kak se zove.

gljivek
17.09.2012., 08:25
super hvala!

fizikalka
17.09.2012., 08:28
Čisto crna kravata u NY 50kn.

BM kupio odijelo u Varteksu, klasično crno, 1700kn, košulja oko 300kn, easy iron( ne bum ju svejedno ja peglala :D) neki fini materijal,prsluk i plastron u Croati 1030kn, cipele u Ilici 399kn. I sve mu stoji odlično. S tim da je na cijelu kupnju dobio 10% u varteksu pa su odijelu i košulja izašli 1800kn :top:

btw- tip nas je odmah odvukao na DiCapriova odijela koja su cca 500kn skuplja a ista kao i "obična" Varteksova. Išli smo i kod Arbanasa, toliko sjajnih odijela, toliko tipova u sjajnim odijelima, cijene od 3700. Ništa što bi nam se svidjelo.

KraljicaSparoga
25.09.2012., 14:23
vidila sam sad na fejsu. Di Caprio ima akciju. http://www.facebook.com/Di.Caprio.Fashion

http://imageshack.us/a/img33/2360/42928248192263517588910.jpg

pharcyde
22.11.2012., 20:12
Je li znate gdje ima u Splitu odijelo za uzeti šivano po mjeri i da nije preskupo?

mali miš
27.11.2012., 20:21
zna li netko kakvo je stanje u galileo outletu u rosesu? vidjeli smo odlicno odijelo u areni i trenutno imaju rodjendanski popust od 30 i 50 % pa me zanima ima li takvih popusta i u outletu?
nazalost prodavacica je rekla da joj nisu rekli do kad traje taj popust pa smo sad u nedoumici kupiti ili ne, ici do rosesa ili se ne isplati... :ne zna: isto tako sad je opcenito vrijeme popusta pa smo mislili pogledati i po drugim ducanima, samo nisam sigurna gdje... ako netko zna gdje su vec krenuli s popustima podijelite info :)

ron pet
02.12.2012., 18:05
Evo i od mene informacije..
Bili smo jučer u outletu (Sv. Križ Začretje) u galileu i stvarno se isplati otić!
Odijelo,košulja,kravata,remen i cipele smo platitli 1250 kn :jumping::jumping::jumping:

Linea Exclusive
02.12.2012., 18:12
Evo i od mene informacije..
Bili smo jučer u outletu (Sv. Križ Začretje) u galileu i stvarno se isplati otić!
Odijelo,košulja,kravata,remen i cipele smo platitli 1250 kn :jumping::jumping::jumping:

:eek: Super, to se zove dobar šoping.:five:
Traje neki popust ili (to je prejeftino čak i za outlet)? Zna li se do kad?

Mayo
03.12.2012., 05:35
Svake subote do Bozica Roses ima dodatne popuste od 16 do 21 sat i Galileo daje dodatnih 20 posto, vjerujem da je to to :mig:

ron pet
03.12.2012., 21:53
Je, to je to :mig::lol:
Na sve dobiješ 20% popusta a cetvrti artikl je gratis:trio:

millivilli
26.12.2012., 19:55
dali netko zna koja je cijena manžeta u galileu

Deedy
27.12.2012., 17:55
dali netko zna koja je cijena manžeta u galileu

Žao mi je da ovo nisam vidio koji sat prije, jer sam se baš vratio iz City centra East i prošao kraj Galilea. :(
Ali probaj nazvati telefonom i pitati, to ti je najlakše:
http://galileo.com.hr/index.php/kontakt

ribica2302
28.12.2012., 15:40
200kn su manžete u galileu :) imaju još 20% popusta

Deedy
28.12.2012., 17:20
Ako neko od vaših muških treba kaput (imate zimsku svadbu- ili samo treba kaput, hehe), snižene su cijene u Zari, a odlični klasični kaputi su i u Jeordie'su (nadam se da sam dobro napisao ime)...
Edit:
Jesam, evo link (http://www.arenacentar.hr/hr/dogadjanja/jeordies-nova-trgovina-posvecena-muskarcima/) na osnovni opis. Turska firma, ali vrlo kvalitetna roba, uglavnom klasična- dakle za vjenčanja, poslovna itd.
Odijela, kaputi, košulje, manžete, cipele itd.
Znam da ga ima u Areni i Cityju East, za drugo ne znam.

Dancing ring
21.01.2013., 09:50
moj dragi je jučer probao jedan di caprio sako :eek::cerek::cerek::cerek:

Lorraine
21.01.2013., 10:01
Od svega što je isprobao, Di Caprio stoji najbolje. Stvarno imaju odlična odijela a dragi kaže i udobna.

Dancing ring
21.01.2013., 10:09
meni je san Arbanas, vidjet ćemo između te dvojice :cerek:

trash11
29.01.2013., 20:16
bok svima, bez uvride ikome, ali falim te Boze jos se ne zenim:D

treba mi vasa pomoc oko kupnje cipela u Splitu, tj preporuku ducana, danas san malo prolazio i nisam nista nasao

htio bi cipele od najlipse koze, udobne, sminkerskog dizajna za mlade, djelomnicno ili u potpunosti lakirane tj visokog sjaja, pa vas molim ako mi mozete preporuciti gdje da trazim takvo nesto. gledao sam u Karli, tamo ima finih cipela ali nista visokog sjaja. potegao bi i do Zagreba ali nazalost nemam vremena

evo nesto ovakvo:

http://i45.tinypic.com/ofsjkn.png

Chilly
30.01.2013., 08:15
Pogledaj u Martin Arbanas-u (ako ga imate u Splitu) ;)

samsonova
31.01.2013., 11:20
Aldo i Humanic

Dancing ring
21.02.2013., 09:18
Jučer smo kupili odijelo :cerek::cerek:

U Galileu, 50 % popust i još 25 % na gotovinu.

Odijelo, košulja, kravata+prsluk sve za malo manje od 1700 kn.

Deedy
21.02.2013., 09:48

Ovo zvuči kao super ponuda. :top:

SpOokey
21.02.2013., 10:42

Su dobili i nova odijela? Mislim bili smo tamo prije dva tjedna i rekli su da su malo kratki sa brojevima i modelima kak je bila inventura pa se nisu trpali, pa da ce nova roba stići kroz tjedan dva...

mare11
21.02.2013., 10:49

Galileo u Rosesu? Do kad traje sniženje?

Dancing ring
21.02.2013., 15:57
Galileo u Rosesu? Do kad traje sniženje?

Galileo u Areni :) Ne znam ti točno koliko traje popust, ali ima odijela po 50%, 40%, 1+1 kravata, košulja

Suzica Zg
09.03.2013., 20:17
Molim pomoć, gdje mogu naći (za njega, ne za mene) potpuno bijelu kravatu? Vidjela sam najmanje 20 kravata koje na oko izgledaju bijelo, ali ako ih se prisloni uz bijelu košulju, onda se vidi nijansa - ivory, žućkasta, plavkasta.... Mene zanima potpuno bijela kao snijeg. Hvala!

Deedy
09.03.2013., 20:30
Molim pomoć, gdje mogu naći (za njega, ne za mene) potpuno bijelu kravatu? Vidjela sam najmanje 20 kravata koje na oko izgledaju bijelo, ali ako ih se prisloni uz bijelu košulju, onda se vidi nijansa - ivory, žućkasta, plavkasta.... Mene zanima potpuno bijela kao snijeg. Hvala!

Teško ćeš pronaći istu nijansu. U svakom slučaju, uvijek nosi košulju za usporedbu.
Ako želiš klasičnu širinu, probaj u Croati (makar sumnjam). Alternativno, guglaj neke koji šivaju kravate, možda ti mogu izaći u susret, a da nije preskupo.

Ovi moderniji dućani za mlade znaju imati uže bijele kravate, ali ne znam da li dovoljno elegantne za vas i je li taj kroj ono što tražiš (ili klasično, kako sam gore naveo).

Čekiraj linkove, zovi pitaj svrati ako ti dopuste da usporediš:
http://kravate-hr.i-mall.hr/
http://www.moduscentar.hr/Bijela-Kravata/16567/Proizvod.aspx

Suzica Zg
09.03.2013., 20:43
Hvala Deedy :)

enigma in red
09.03.2013., 20:44
Chemaco hobby art, vukovarska.
Svilena.

Sluzi za oslikavanje, startna boja - bijela, cijena 50-100kn, zaboravih koliko tocno, al zakon je na crnu kosulju :mig:

-- phone --

Deedy
09.03.2013., 23:21
Bez uvrede, meni zapravo bijela kravata na crnu košulju izgleda prilično đikanski (čitaj: seljački), a nije ništa bolje ni ideja bijela kravata- bijela košulja.

enigma in red
10.03.2013., 03:43
Bez uvrede, meni zapravo bijela kravata na crnu košulju izgleda prilično đikanski (čitaj: seljački), a nije ništa bolje ni ideja bijela kravata- bijela košulja.

Mislim da je seljakluk ipak stanje mozga, a ne kosulje :mig:
A osobno mi puca kifla za to sto netko misli o mom outfitu, zadrzavam se na svom misljenju.
Crne hlace, crna kosulja i bijela kravata, na toj odredjenoj osobi su izgledale full dobro. I znam ih jos par koje bih rado vidjela tako :klopa:

Nekom neki odjevni predmet ne stoji (ne zna ga nositi, ili ne pase uz konstituciju), ili se tebi ili meni ne svidja kako to vizualno izgleda...
Al to je ipak, samo tvoje ili moje misljenje :mig:

Ima hrpa muskih kojima kosulje ne stoje, kojima ne bi stajala crna/bijela kosulja, kao sto ima onih nad kojima pocnes sliniti kad prodju... A objektivno - isti odjevni predmet.

Tako da, tebi je seljacki, pa neces to nositi, meni nije, a zenska koja pita, tko zna koju kombinaciju ima na umu :mig:

-- phone --

Deedy
10.03.2013., 08:31
Nisam govorio o tvom outfitu, kojeg spominjes (ovo je topic Obleka za njega), nego o kombinaciji boja kravate i kosulje za muskarce i o konkretno ovoj gasterbajterskoj varijanti crna kosulja i bijela kravata.
Moje misljenje, moja mogucnost da ju kazem, skuliraj- definitivno nije na osobnoj razini, vidim da si ti zensko. :D
Svakako se slazem da je seljakluk stanje mozga, a ne zivot u selu. Definitivno. :top:
Jedino sto sam tolko toga vidio i nikad, ali nikad (!) 'seljak' nije znao da je 'seljak'.

kikica8888
10.03.2013., 19:47
Ja sam uvijek zamišljala kao bi bilo najljepše da dragi ima istu boju prsluka/kravate kao moja haljina. To sam imala u planu jer sam smatrala da će moja vjenčanica biti bež boje i ni koje druge! E, onda sam igrom slučaja našla prelijepu vjenčanicu bijele boje... :cerek:

Prvo je pala u vodu ideja da on nosi prsluk s odgovarajućom kravatom. Bit će ljeto, 7.mj... Kud će nositi košulju dugih rukava i odijelo, izrazio je želju da ne nosi prsluk jer će mu biti prevruće. A i ti prsluci+kravate+košulje s ruskom kragnom+gumbi za mandžete dođu preko 1500kn. Za jedan dan, malo too much! :mad:

Onda mi se više nije sviđala ni ideja bijele kravate koja bi se uskladila s haljinom. Bijela kravata na bijeloj košulji mi je totalno neuočljiva. Bijela kravata na crnu košulju ne dolazi u obzir (meni takvi muški izgledaju ko pingvini:D). A crna kravata na bijelu košulju mi opet ne ide, jer mi je to nekak pogrebnički.:o

Tako sam neki dan zaletila u Croatu i vidjela da osim onih svečanih kompleta prsluk+kravata imaju i takve svečane "obične" kravate. Boje se kreću od bijelih i bež, do nekoliko nijansi sivih, srebnih. Sve imaju neki decentni uzorak, a neke su sa srebnim nitima ili kao nekim sjajnim kružićima. Baš lijepo, svečano i drugačije od svakodnevnih motiva kravata. Cijena je 400kn. Tako da ćemo najvjerojatnije uzeti crno odijelo, bijelu košulju i neku srebrnu-sivkastu kravatu. Nećemo se uskladiti, ali mislim da će biti ok?!

Deedy
10.03.2013., 23:40
kikica, to zvuči skroz ok! :top:

(samo da dodam da je crna kravata na na bijelu košulju (i crno odijelo) najelegantnija moguća kombinacija- nikako pogrebnički... ali za ovu prigodu apsolutno je neka ovakva koju si navela na kraju posta odličan izbor)

enigma in red
11.03.2013., 02:09
Nisam govorio o tvom outfitu, kojeg spominjes (ovo je topic Obleka za njega),

Pricam o stavu svakog nositelja :mig:

Ako je njemu dobro, who cares sto ti ili ja mislimo, jel.

Ja sam pristrana za crnu, vec godinama, al nije samo stvar dviju boja nego koja je i izvedba i rekoh - stav kako netko nosi, a da bih ja rekla da mu stoji/ne stoji.

Isto tako, ne sudim covjeka po odjeci.

Seljacina da je i u vizualno najboljoj kombinaciji za konstituciju mu po tudjoj procjeni, je meni i dalje seljacina i ne postoji verzija da kazem da mu dobro stoji, kad on meni ne stoji dobro.

Da, promatranje drugih i zakljucak 'dobro stoji' je jako subjektivna stvar.

Ako gledam cisto vizualno, onda pak prebacim na sebe - svidja mi se ono u cemu bih se ja osjecala ok, i ne svidja mi se ono u cemu ne bih.

Elem, meni je crna s detaljima druge boje, vjerojatno ok, dok mi se na bijelu dize zeludac :zubo:

I zato je zapravo, potpuno nebitno misljenje online ljudi - bitno je misljenje onog tko nosi i eventualno nekog mu bitnog - ako je njegovoj dragoj njegova odjevna kombinacija uzrocnik kolutanja ocima, tesko da ce ju zapalit svojom pojavom :hekla:

Generalno, vizualno, udovoljavam sebi i onom koga zelim medju plahtama (jel, ako zelim da mu hormoni divljaju), svi ostali imaju izbor ne gledati u mom smjeru :mig:

Ne patim na to sto selo govori. Rekoh da sam subjektivna. Kao i ostali, samo sto misle da zato sto nalete na vise ljudi koji misle isto sto i oni - dobiju na tezini pa to proglase objektivnim.
Obrasci po kojima se ponasamo su totalno fora stvar :zubo:

-- phone --

aannjaa
11.03.2013., 08:33
Pozdrav!
evo jos jedne udavace koja treba obuci i buduceg muza :D

Ovako, zanima me jeste li i gdje vidjeli zelena odijela? nesto poput ovoga na slici http://wedding-pictures.onewed.com/match/images/73974/grooms-style-inspiration-2012-weddings-gucci-green-suit.original.png?1357295846

Ovo na slici je gucci, mene zanimaju jeftinije varijante, a ipak da izgleda pristojno :mig:

Mayo
11.03.2013., 09:28
budući muž se slaže s tom bojom odijela? :zubo:

aannjaa
11.03.2013., 09:53
budući muž se slaže s tom bojom odijela? :zubo:

on je htio neko crveno, karirano, starke i sl. ovo bi bio kompromis kojim je odusevljen :D
mislim da bi bila super kombinacija s krem sjajnom kosuljom i kravatom ili leptir masnom. svecano, a drugacije. samo sto naravno takvo nesto naci je nemoguca misija. ne znam ni jel moguce pronaci materijal u toj boji pa da damo sivati :)
uglavnom, svaka pomoc je dobro dosla :rofl:

edit - vidim da se raspravljalo o tome sto je lijepo, seljacko i sl. slobodno popljujte ovu kombinaciju, ali pronadjite mi zeleno odijelo :moli: :D

Mihalena
11.03.2013., 10:59
Meni je ovo idealna kombinacija za muškarca. Moj će definitivno morat biti obučen u tom stilu. Njemu to ne bi trebao biti problem, jer i inače zna obući rozu majicu... Zna se da pravi muškarci bez problema nose rozo!

http://i45.tinypic.com/2nl9qww.jpg

Ja si želim ovakvu haljinu http://i45.tinypic.com/2e1dlxd.jpg , pa bi bili lijepo usklađeni kao par.

Deedy
11.03.2013., 11:15
on je htio neko crveno, karirano, starke i sl. ovo bi bio kompromis kojim je odusevljen :D
mislim da bi bila super kombinacija s krem sjajnom kosuljom i kravatom ili leptir masnom. svecano, a drugacije. samo sto naravno takvo nesto naci je nemoguca misija. ne znam ni jel moguce pronaci materijal u toj boji pa da damo sivati :)

edit - vidim da se raspravljalo o tome sto je lijepo, seljacko i sl. slobodno popljujte ovu kombinaciju, ali pronadjite mi zeleno odijelo :moli: :D

Ovo je opičeno skroz. Sretno u pronalasku, sumnjam da ćete naći gotovo (čak i Zara ide tek u plavu proljeće/ ljeto nijansu odijela, ništa od zelene ove godine). Preporučam svratiti do maila nekoliko njih koji šivaju po mjeri i poslati upit s ovom fotkom. To bi bila vrlo realna opcija za vas.
Za proljetno ili ljetno vjenčanje čini mi se kao smjela, opičena, ali 'zašto ne!' varijanta. Ako ima(te) muda, samo naprijed. :D

(EDIT: h&m u Autriji, Mađarskoj i Italiji imaju tamnijezeleno, znatno tamnije, ali svijetlo ne)

Mayo
11.03.2013., 11:28

očito će vam svadba biti otkačena pa onda neka je i odijelo takvo :)
a mislim da će vam šivanje biti najizglednija opcija, probaj pogledati malo po dućanima s materijalima pa pitati imaju li tako nešto za odijelo..

Meni je ovo idealna kombinacija za muškarca i moj će definitivno morat biti obučen u tom stilu. Njemu to ne bi trebao biti problem, jer i inače zna obući rozu majicu... Zna se da pravi muškarci bez problema nose rozo!

http://i45.tinypic.com/2nl9qww.jpg

Ja si želim ovakvu haljinu http://i45.tinypic.com/2e1dlxd.jpg , pa bi bili lijepo usklađeni kao par.
lijepa boja, ali prsluk mi je malo too much :mig:

Mihalena
11.03.2013., 11:39
lijepa boja, ali prsluk mi je malo too much :mig:

Meni nije too much, iako bi bilo prekrasno i bez prsluka, jer se roza kravata dovoljno ističe.

Inače je (po mom mišljenju) jako bitno da su mladenci odjeveni usklađeno. A kako ja planiram imati rozu vjenčanicu, onda bi takva roza kravata (i prsluk) ispod crnog odijela, na bijeloj košulji bili pun pogodak.

Deedy
11.03.2013., 11:52
Meni nije too much, iako bi bilo prekrasno i bez prsluka, jer se roza kravata dovoljno ističe.

Inače je (po mom mišljenju) jako bitno da su mladenci odjeveni usklađeno. A kako ja planiram imati rozu vjenčanicu, onda bi takva roza kravata (i prsluk) ispod crnog odijela, na bijeloj košulji bili pun pogodak.

Ta usklađenost stvarno zna biti pretjerana. U tvom slučaju bi bez prsluka bila stvarno bolja opcija, prsluk je prekričav i jednostavno previše. Aj, kravata ko kravata- vas će činiti usklađenima (što stvarno realno nije bitna stavka ni za elegantni i dobar izgled vas dvoje posebno niti kao svadb. para, ali ukoliko vam je (ti je) važno, okej- udri!). ;)

aannjaa
11.03.2013., 12:13
Ovo je opičeno skroz. Sretno u pronalasku, sumnjam da ćete naći gotovo (čak i Zara ide tek u plavu proljeće/ ljeto nijansu odijela, ništa od zelene ove godine). Preporučam svratiti do maila nekoliko njih koji šivaju po mjeri i poslati upit s ovom fotkom. To bi bila vrlo realna opcija za vas.
Za proljetno ili ljetno vjenčanje čini mi se kao smjela, opičena, ali 'zašto ne!' varijanta. Ako ima(te) muda, samo naprijed. :D

(EDIT: h&m u Autriji, Mađarskoj i Italiji imaju tamnijezeleno, znatno tamnije, ali svijetlo ne)

Muda imamo, ali cini se da to nije dovoljno za ozeniti se u zelenom odijelu :lol:
Vidjela sam na zarinom sajtu to plavo odijelo i to je jedino odijelo u boji na koje sam naisla. ova slika koju sam stavila je iz gucci kolekcije za 2013., tako da pratimo trendove, a da i ne znamo :D samo sto kod nas pronaci nesto za cime ne postoji masovna potraznja.... :rolleyes:
tamna mi ne dolazi u obzir. druga opcija ce nam biti ovako nesto

http://www.xoedge.com/ImageStage/Objects/0003/0019492/large_image.jpg

valjda cemo zelenu kravatu pronaci... :rolleyes:

očito će vam svadba biti otkačena pa onda neka je i odijelo takvo :)
a mislim da će vam šivanje biti najizglednija opcija, probaj pogledati malo po dućanima s materijalima pa pitati imaju li tako nešto za odijelo..

ja sam se nadala nekom jeftinom odijelu iz hm-a i slicno :D nekako si mislim da pored boje nitko ne bi primijetio izvedbu.
vremena bas i nemamo pa moramo ovih dana vidjeti postoji li u hr takav materijal uopce...

Deedy
11.03.2013., 13:31
http://www.xoedge.com/ImageStage/Objects/0003/0019492/large_image.jpg

valjda cemo zelenu kravatu pronaci... :rolleyes:

Hej, ovo mi se sviđa. :top:
Zelenu kravatu ćete naći, to neće biti neizvedivo (Zara, h&m) čekiraj i ozbiljnije dućane kravata. :)

vremena bas i nemamo pa moramo ovih dana vidjeti postoji li u hr takav materijal uopce...

Kontaktiraj ove što šivaju po mjeri, oni sto vragova znaju (gdje se može kupiti materijal po pristojnoj cijeni).

aannjaa
11.03.2013., 16:10
Hej, ovo mi se sviđa. :top:
Zelenu kravatu ćete naći, to neće biti neizvedivo (Zara, h&m) čekiraj i ozbiljnije dućane kravata. :)

Kontaktiraj ove što šivaju po mjeri, oni sto vragova znaju (gdje se može kupiti materijal po pristojnoj cijeni).

Svratila sam u peek i naisla na nekoliko zelenih sakoa (nisam gledala imaju li hlace za upariti) od kojih samo jedan bi moooozda mogao proci. ali barem nesto sam nasla :rofl:

Sto se sivanja tice, vise volim gotove proizvode i osjecam se kao da kupujem macka u vreci kod sivanja. ali ako ostanemo pri zelenom, vjerojatno cemo morati dat sivati.

Uglavnom, osim zelenog odijela, svidjaju nam se tregeri, leptir masne, sesiri, nesvjetleci prsluci, rupcici u dzepu. valjda cemo iskombinirati nesto neobicno pa makar i u nekoj "obicnoj" boji :mig:

Po forumima nisam naisla na slicne kombinacije za vjencanja stvarnih ljudi, pa evo, da ljudi znaju da nas ima i takvih :D

Vanity
13.03.2013., 09:24
Meni bude odijelo šivano po mjeri (ja samo materijal kupujem, šivanje mi je besplatno jer mi bude mama šivala) zbog činjenice da se bavim borilačkim sportom pa imam šira ramena i jače kvadricepse, a uz to sam visine cca 170cm i 70-ak kila pa su mi sva odijela preduga/preuska/kombinacija jednog i drugog.

Želja mi je da bude to crno, ne pristajem na nijednu drugu boju (bijelu, plavu ili nedajbog smeđu), strukirano, s ruskom kragnom.

Nikad ne nosim odijela, pa za ovaj jedanput se ne namjeravam bacati u glupi trošak.

Prsluk neću jer ne volim prsluke, a i ljetno vjenčanje na otvorenom bude. I ovak mi bude vruće :D

Budući da se grozim bijelih košulja, razmišljal sam o nekoj tamnijoj košulji (crna mi se čini možda too much, iako volim nositi crne košulje), ili možda nekoj blažoj zelenoj boji.

Cipele također trebam crne, kožne. Da se previše ne sjaje. Da nije neki uski model jer imam široko stopalo a braoj 42. Također ne želim onaj glupi špic papak jer mi je to grozno.

Deedy
13.03.2013., 13:36
Dobro će to biti- ideja ti je ok, valjda mama dobro šiva?! :D
Ovo s ruskom kragnom, misliš na košulju i/ili na sako? I što je s kravatom- da/ ne? Ako ide ruska, onda :nono:

Moraš to uskladiti da ne bude nes(p)retna kombinacija.
(ako si nešto niži i još nabijeniji, ne znam je l za tebe izbor ruske kragne, on je više izbor za vitke pogotovo pri vratu- dečki s borilačkih mi baš ne spadaju u taj opis) :D

Vanity
13.03.2013., 18:09
Je, odlično šiva pa sam zato i odlučil da mi ona to napravi. A i stalno budem mogel dojti probati da mi se složi točno po mjeri.

Pa, na sakou bi bila ruska. Ovo ostalo budem kombiniral ovisno o toem kak mi bude stajalo, zato je tu opet prednost kaj mi se bude radilo doma :D

Deedy
13.03.2013., 23:12
Kužim. :)
Prouči malo kombinacije s takvim sakoom, zajebana stvar. Da ne bi ispao ljakse.
Svrati do kakvog dućana sa sakoima i pitaj da bi htio kupiti takav sako (ako imaju možeš i kao fol baciti oko kolko koštaju i kakvi su) i onda pitaj što bi ukombinirao s tim (koju košulju i event. kravatu).
Meni najviše ide na košulju istog ovratnika, bez kravate.
Eto ti sad.

snowy_day
23.03.2013., 15:59
Mi danas kupili odijelo za dragoga :) i to jako brzo i bezbolno :cerek: Crna boja, ruska kragna sakoa i košulje, i naravno bez kravate! Ja oduševljena a on još više!!

Mani83
23.03.2013., 21:23
Mi danas kupili odijelo za dragoga :) i to jako brzo i bezbolno :cerek: Crna boja, ruska kragna sakoa i košulje, i naravno bez kravate! Ja oduševljena a on još više!!

i moj zeli rusku kragnu. odakle si?

snowy_day
24.03.2013., 15:46

i moj zeli rusku kragnu. odakle si?

Meni se odijelo s ruskom kragnom jako svidjelo :) Živim ti u Zagrebu, a po odijelo smo išli u Karlovac. Ako ti trebaju podaci trgovine pošaljem ti p.m., samo reci. Jer mislim da smo kupnjom tamo uštedjeli

sophiae
07.04.2013., 14:49
Pomozite, ovo odijelo na muškarcu od 202 cm i 105kg? http://www.gena-trogir.com/kolekcija/jednostavno/slike-velike/jednostavno-001.jpg

Da ili ne? U crnoj verziji naravno.

Ne kupujemo obleku, šivat će nam po mjeri (poklon za vjenčanje) ali dvoumi se oko ovog i klasičnog...ja navijam za ovo :)

-Mademoiselle-
07.04.2013., 16:13
Pomozite, ovo odijelo na muškarcu od 202 cm i 105kg? http://www.gena-trogir.com/kolekcija/jednostavno/slike-velike/jednostavno-001.jpg

Ne kupujemo obleku, šivat će nam po mjeri (poklon za vjenčanje) ali dvoumi se oko ovog i klasičnog...ja navijam za ovo :)

Ako se njemu to sviđa i dobro mu stoji, zašto ne.

Po mom ukusu crno odjelo nikako ne paše za svadbu, to mi je više za sprovode. I najljepša su mi obična odjela.

Ovo mi je lijepa kombinacija za muškarca:
http://i47.tinypic.com/tagd1u.jpg

snowy_day
07.04.2013., 19:53

Moj je dragi kupio slično :) I mogu reći da mu super stoji, čak bolje nego ona klasična odijela :cerek:

Na ovo odijelo što si stavila imam samo jednu zamjerku, tj. ne na samo odijelo već na kravatu i prsluk. Po meni na tip odijela i košulje s tzv. ruskom kragnom ne ide niti kravata niti prsluk. Možda je to samo moje mišljenje, ali meni puno ljepše izgleda bez i jednog i drugog :ne zna:

Deedy
09.04.2013., 12:02
Meni je ovo s linka jednostavno grozno ukomponirano, prenacifrano, ovi kitnjasti gumbi trogirske tradicije po kojima je Gena poznat nije da baš pozivaju na razigranost ostatka obleke. Ruska košulja da, ljepota je u eleganciji i jednostavnosti (u tom tipu odijela by Gena), a ovo ostalo je previše i neukusno. Sori za iskrenost, ali ionako je ekipa iz Gene to uklopila jer tako mladenci žele, ipak se bave prodajom.

Mali Pingvin
09.04.2013., 13:51
Slažem se s Deedy -em. I bez ljutnje cijela kombinacija mi -ne znam zašto- vuče na liftboy odijela iz američkih filmova.

Amalka25
15.04.2013., 09:52
Kupili smo odijelo u Galileu, plus košulja, kravata, cipele, manžete i to sve zajedno za 2500 kn !!:rolleyes::rofl::rofl:
I to smo slučajno naletjeli, rekli nam trgovci da je u Story-u kupon sa 40% popusta na American karticu, a mi brže po Story kojeg smo naravno jedva našli, al isplatilo se tražiti :D:D:D Odijelo je crno, slim,malo se presijava, košulja bijela malo sjajna, kravata boje šampanjca, ma prelijepo. Stvarno smo super prošli,inače bi nas došlo 4200 kn !! Mislim da popust vrijedi do 20.04. s tim da je 30% popusta, 40% je vrijedilo samo u subotu za american karticu !!Pa eto brže po Story:D:D:D

Odijelo - 2400 kn
Košulja - 400 kn
Kravata - 360 kn
Manžete - 200 kn
Cipele - 800 kn

chiarr
16.04.2013., 17:54
Evo samo da podijelim informaciju, u Estare Culto ima lijepih odjela na sniženju, npr. jedno sivo sa dva gumba,strukirano, lagano sjajno-800kn :) Nazalost nema broja za mog dragog. Nude i uslugu manjih preinaka u sklopu cijene. Pa eto ako kome pomogne info biti ce mi drago..

Hick-up
10.05.2013., 07:16
Zna li netko kako se krecu cijene odijela u Galileu?

Emocionalka
10.05.2013., 15:10
Mi smo u veljači kupili odijelo u Galileu za točno 1 000kn, ali mislim da im za klasična odijela cijena ne ide preko 2000kn.

a ako imaš sajamski popust onda ćeš još i uštedit nešto

aannjaa
10.05.2013., 16:37
Uglavnom, osim zelenog odijela, svidjaju nam se tregeri, leptir masne, sesiri, nesvjetleci prsluci, rupcici u dzepu. valjda cemo iskombinirati nesto neobicno pa makar i u nekoj "obicnoj" boji :mig:

Po forumima nisam naisla na slicne kombinacije za vjencanja stvarnih ljudi, pa evo, da ljudi znaju da nas ima i takvih :D

Evo izvjestaja nakon sto smo zgotovili obleku :) u hodu smo odustali od odijela u nekoj upecatljivoj boji jer nam je to bila nemoguca misija. dobitna kombinacija je ova: odijelo iz zare (link na kraju teksta), kosulja bijela s plavim prugama, tamnoplava tanja kravata, kapa (link dolje) i cipele od brusene koze. od hozentregera smo odustali zbog skembe koju je md u medjuvremenu nabacio :rofl:

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/hr/en/zara-S2013/358052/1161001/CHECKERED+SUIT

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/hr/en/zara-S2013/358072/1047983/NAUTICAL+STRIPE+NEWSBOY+CAP

Hick-up
10.05.2013., 16:38
zanima me ono slim odijelo,sjajno,vidjela sam na njihovoj stranici,ali nema cijena.pa ako je tko bio... a jel gledao tko odijela u bosni? jel ima tamo sta?

Emocionalka
10.05.2013., 16:43
mili moj je uzeo crno slim odijelo s produženim rukavima, nije ni sjajno a nije ni mat neka srednja kombinacija :ne zna:
bilo je 1 699 kn, a mi ga platili za 1 000kn. Tamo smo uzeli i remen i košulju i prsluk i plastron. Za okruglo 2000kn, još su samo cipele ostale za riješit.

Hick-up
10.05.2013., 16:50
jeste imali kakav popust ili?

Emocionalka
10.05.2013., 16:58
Ne, nego je Galileo imao zimsk popust pa smo na odijelo imali 50% popusta, a na kravatu 30% popusta (sad sam baš išla vidjet kolika je cijena za pravo bila jer mi se iz nekog razlog po glavi vrti 1699kn, ali vidim da je bilo 2100kn - sorry, lagala sam te za 50kn). A kasnije kad smo išli kupit prsluk i plastron mi je jedna forumašica dala sajamski popust za to koji je trajao do kraja 2013, a bio je od ili 25 ili 35% popusta - mislim da je 35).

Adelline
17.05.2013., 08:30
Ljudi dragi, molim pomoć!! :)

Zna li itko kako se kreću otprilike cijene odijela u KOTKI? Bilo u krapini ili u zagrebu, valjda se cijene ne razlikuju nešto... :)
Hvala puno!!

Adelline
17.05.2013., 09:15
i vidim na fejsu da galileo u areni daje 40 % popusta na cjeloukupan iznos zbog preuređenja... dali to još vrijedi.. ? mislim da je "aktivno" od srijede...

...:ana:...
17.05.2013., 09:57
ako vam je usput pogledajte si i galileo u roses outletu ;) možda se može naći, mi smo jednom kupili prekrasnu košulju za 100 kn koja se u to vrijeme u dućanu prodavala za 400 lol ;)

tinci22
17.05.2013., 10:07
ako vam je usput pogledajte si i galileo u roses outletu ;) možda se može naći, mi smo jednom kupili prekrasnu košulju za 100 kn koja se u to vrijeme u dućanu prodavala za 400 lol ;)

Mi smo tamo prije dva tjedna našli svećano odjelo, crno, sniženo 50 % i još dobila 5 % na gotovinu, tako da nas je izašlo 1100, 00 kn. Isto takvo u areni je 2500,00. Svakako preporučam jer se može svašta naći.

audrey h
17.05.2013., 14:03
ne znam jeste li vidjeli reklamu, u Zg u trgovinama Jeordie's (valjda sam dobro napisala), imate akciju, odijelo+košulja+kravata+remen za 899,99 kn.

i nisu loša odijela, mi uzeli. ne znam sad kakva je kvaliteta, nikad nismo kod njih ništa prije kupovali, ali ako ne pucate na to da mora biti neko super skupo i posebno odijelo, nije uopće loše, ja sam se ugodno iznenadila.

postoji dućan, koliko ja znam u Arena centru i City centru u Jankomiru. vjerojatno je i u onom istočnom, ali nisam bila, nemam pojma.

u Cityu je bio veći izbor. košulje me nisu oduševile, ali opet se isplati, vjerojatno će si kupit neku drugu za vjenčanje, a ovu imati za inače :)

i remeni su im jako ružni :rofl: al može se uzeti još jena kravata umjesto remena.

eto, nadam se da će nekome pomoći :w

Tinkerbella_zg
17.05.2013., 18:11
ne znam jeste li vidjeli reklamu, u Zg u trgovinama Jeordie's (valjda sam dobro napisala), imate akciju, odijelo+košulja+kravata+remen za 899,99 kn.

eto, nadam se da će nekome pomoći :w

E baš ti hvala! Vidjela sam tu reklamu i čini mi se super povoljno, ali nismo još išli nigdje gledati tako da mi tvoj komentar pomaže :D