PDA

View Full Version : Wimbledon 2003.

LukaJ
23.06.2003., 23:36
zaslužuje svoj thread.

R. Nadal 6 6 4 6

M. Ancic 3 4 6 4

očekivao sam više, posebno nakon što je Becker izjavio da je Mario opasan. nadal ima 16 godina..

(1) L. Hewitt 6 6 3 4

(Q) I. Karlovic 1 7 6 6

no comment.

T. Dent 5 6 3 5

I. Ljubicic 7 3 6 7

......izgubit će u drugom kolu.

C. Rubin 6 6

I. Majoli 3 0

ona je propala

S. Talaja 2 2

A. Frazier 6 6

...neznam. fura se na majolj.

mush mushi
24.06.2003., 00:08
pa da...kaj, nis cudno:D

pogotovo za majolicu...to se moglo i ocekivat

al mi je drago da imamo i novih mladih nada...karlovic je zbilja super odigrao i ak ce ostat tak miran i konzistentan u mecevima moze svasta napravit...

obozavam ovaj wimbeldon...sveka godine izgubim zivaca i zivaca na tim mecevima:D :D

dobro da ivanisevic ne igra:D

Urpanus
24.06.2003., 00:33
Ljubo je trenutno naš najbolji igrač , ali nikako da napravi nešto stvarno veliko. Mislim da se to neće dogoditi ni u ovom Wimbledonu.

Ančić , poprilično razočarao. Bio je veliki favorit , posebno nakon onakve igre u Parizu.

O Karloviću sam već sve rekao na "njegovom" topicu.

O Ivi nemam šta za reći.

Talaja ,toplo/hladno s naglaskom na hladno.

E , a posebno mjesto zauzima Karolina Šprem. Za razliku od raznoraznih Mirjana nju nisu kovali u zvijezde i kada treba i kada ne treba. Mala je iznenada isplivala i odigrala dva WTA finala. Izgubila je oba , ali igra odlično. Možda neće napraviti ništa posebno ovaj put , ali mislim da je uz Ančića jedina od Hrvata koja bi u budućnosti mogla u tenisku top klasu

Urpanus
24.06.2003., 21:37
Karolina Šprem bez problema u 2. kolu.

Kostanićka bez problema ispala.

Ako Ljubo i Karlović dođu do 3. kola igraju međusobno.

LukaJ
25.06.2003., 12:23
ma karlović će izgubiti odmah...

on je one-match sensation

ali šprem bi mogla daleko
ljubo max. 3,4. kolo

Zemljanin
25.06.2003., 12:51
Pribojavam se drugog Karlovicevog meca... kuriozitet je da je Ivo bolje plasiran na ATP ljestvici od svoga protivnika, te se nadam da Luka nece biti u pravu...

Zao mi je Ancica...

A sto se tice Ive... pa zasto ne napravi neku vecu pauzu i da si truda oko mentalne higijene, te vidi hoce li, zeli li i moze li o(p)stati u svjetskom tenisu. Nije valjda da joj je bilo u interesu turisticki doci u London i pokupiti kojih stotinjak funti?

Spremovoj svaka cast, a postat ce prava lavica kada uzme neki turnir... valjda nece do tada oboljeti od prokletstva "ucesnice finala".

bluntman
25.06.2003., 17:42
Ljubo puši 2:0 u setovima...:(

ramona
25.06.2003., 18:31
ode ljubo...

bluntman
25.06.2003., 18:39
ramona kaže:
ode ljubo...
...al zato Ivo Karlović kicks ass! Vodi 1:0, i ima 80% prvog servisa i 100% dobijenih poena na prvi servis!:eek:
Evohttp://www.wimbledon.org/en_GB/scores/index.html pa vidite

Pinockio
25.06.2003., 19:13
Karlovic vodi 2:0 u setovima
6 7
4 6

Igra mali

LukaJ
25.06.2003., 22:08
Rusedski opsovao suce!!!!!!!!!!

nakon što je izgubio od Roddicka....

LMAO

mush mushi
26.06.2003., 01:24
LukaJ kaže:
ma karlović će izgubiti odmah...

on je one-match sensation

a mozda ipak nije ?

Zemljanin
26.06.2003., 10:08
Danas drukamo za Spremicu koja je fakticki preko noci postala hrv. zenski reket No 1.

Ugodjaj ce upotpuniti vec legendarni Mico Dusanovic sa svojim komentarima koji su obogaceni primjesama iz oblasti parapsihologije, paranormalnog, psihologije, medicine rada, zen-budizma i rubrike "Oko sokolovo".

Baklja
26.06.2003., 11:44
Joj ovo za Dušanovića..
Jučer je nadmašio samog sebe.

Meč Ljubičić - Mirnyi

Najprije u svom poznatom stilu pročita Ljubine misli:
"Ljubičiću sad kroz glavu prolaze mečevi sa Schalkenom, Novakom.."

I onda to iskomentira sa: "Ne treba Ivan na to misliti" :D :D :D

bluntman
26.06.2003., 15:35
Mićo je najbolji kad ne komentira naše!:cool:
Izgubi mala Šprem!:(

Belial
26.06.2003., 18:48
danas sam na trenutak prebacio na tenis, taman da čujem još jedan mićin biser...

nešto u ovom stilu: "morigami (valjd se tako zvala) se sada sigurno trese, premda je navikla na potrese jer živi u kyotu"....:eek: :D :rolleyes:

bluntman
27.06.2003., 10:27
mush mushi kaže:
bluntman... super ti je sig:D :D
Nije to moj sig.:D

Urpanus
30.06.2003., 12:36
Valjda će onaj Henman danas dobit Nalbandiana i meni donijeti lijepu svoticu.:D

robybaggio
30.06.2003., 19:58
Onaj Roddick je moj favorit za najboljeg tenisaca svijeta za godinu-dvije, mozda i prije. Igra svaki mjesec sve bolje i bolje, dobar na betonu i travi, ima servis, zapravo ima sve. Mozda nece biti novi Sampras, ali mogao bi biti jako dobar. Moj favorit za ovaj Wimbledon.

kamala
01.07.2003., 21:41
Ja si ne mogu pomoć, ali ne volim sestre Williams. I uvijek navijam protiv njih, čak i kad neka od njih igra s Capriati :D

Belial
01.07.2003., 22:25
također, uvijek navijam protiv njih...

robybaggio
02.07.2003., 15:19
Nisu ni meni najdraze (ali ni najmrskije), ali najbolje su. Daleko najbolje.

bluntman
03.07.2003., 17:26
Popuši Henman! Opet! Izgleda da će Englezi čekat stvarno milijun godina svog osvajača Wimbledona!:D

bluntman
03.07.2003., 17:30
robybaggio kaže:
Nisu ni meni najdraze (ali ni najmrskije), ali najbolje su. Daleko najbolje.
S onakvim mišićima bi i na muškom turniru razvaljivali! Jebeš to!:flop:

robybaggio
03.07.2003., 19:04
Pa ne mogu sve izgledati kao Kournikova... A i kad se baci samo letimican pogled na "onog" Mauresmo, Serena i Venus izgledaju kao iz bajke...

Belial
03.07.2003., 19:25
bluntman kaže:
S onakvim mišićima bi i na muškom turniru razvaljivali! Jebeš to!:flop:

upravo to...cijela njihova igra se bazira na konstatnom napucavnju loptice što je jače moguće, i kolko god bile brze protivnice, u većini slučajeva ne uspiju sve te 'metke' pohvatat...
tipičan primjer je bio današnji meč serene williams vs. henin...snagom udaraca ju je odnijela sa terena, nema tu nekakve taktike...

kamala
03.07.2003., 19:32
Ah, kad se njih dvije nađu u finalu nekog turnira, nikad to ne gledam. Totalno neatraktivno.
Što se tiče izgleda, nije ni Clijsters daleko :D
Jel uspjela pobijedit?

Belial
03.07.2003., 19:33
ne bih znao, bio je prekid, opet ta jebena wimbledonska kiša, MAKE A FAKIN ROOF DAMNIT:D , ne znam da li su nastavljale...

kamala
03.07.2003., 19:38
Ma, možda i bolje, nekima kiša pomaže ;) a čini mi se da se Clijsters počela "gubit" pa nek se malo pribere. :D

Belial
03.07.2003., 19:40
ma i ta clijsters mi je antipatična, a tek u paru s hewittom...ĐIZUSSSSS:eek: :eek: :eek: ...
al nema veze, zavijam za nju, ipak je s druge strane jedna od sestara williams...:D

kamala
03.07.2003., 19:59
Hear, hear

Meni Clijsters izgleda kao da može pojest Hewitta za doručak sa prilogom od teniskih loptica na lešo

Rita
04.07.2003., 06:41
Sestrice u finalu:lux: .Serena ce osvojiti,koliko mi se cini.Venus je povredjena a svi ostali ce jos malo pricekat da se priblize sekama na brzoj podlozi.O izgledu necu jer bi mogla dosta toga rec ,recimo o nogometasima ili kosarkasima,a mozda i vaterpolistima.Ma izgled je totalno nebitan,barem bi trebao biti u sportu.Moze Serena biti tenk ali zato joj liliputanke mogu soli na rep staviti.Ono o Mauresmo je bilo totalno neprimjereno ovom topicu.

robybaggio
04.07.2003., 18:32
Zasto bi bilo neprimjereno, ne podnose ju bas ni ostale igracice sa WTA toura. Izgleda pomalo neprirodno i to je svima upalo u oko kad su je prvi put vidjeli.

subc0mandante m0ris
05.07.2003., 14:23
hehehe..

Kako sam uživao kad je Federer očitao lekciju onom napuhanom klincu...

kamala
05.07.2003., 15:09
subc0mandante m0ris kaže:

Kako sam uživao kad je Federer očitao lekciju onom napuhanom klincu...

:top:
samo čekam kad će Roddicku već jednom narast ta krijesta

Pogledavajući ovo žensko finale (neću gledat, baš neću) uopće nemam osjećaj da je to finale najpoznatijeg i najcjenjenijeg teniskog turnira, nego ubijanje nedjeljnog popodneva u obitelji Williams: dok se čeka da roštilj bude gotov, djeca se malo igraju.
Uopće ne potcjenjujem njihovu kvalitetu, ali meni to uopće nije zanimljivo.

bluntman
05.07.2003., 18:25
kamala kaže:
:top:

Pogledavajući ovo žensko finale (neću gledat, baš neću) uopće nemam osjećaj da je to finale najpoznatijeg i najcjenjenijeg teniskog turnira, nego ubijanje nedjeljnog popodneva u obitelji Williams: dok se čeka da roštilj bude gotov, djeca se malo igraju.

:top: :D :D :top:
Gledam sad finale 2001. na HRT3 po ko zna koji put! Jebote, koja atmosfera na tribinama!:s Koje navijanje!:eek: Kad usporediš s ovim danas finalom, isto kao finale World Cupa i izvedbe Othella u staračkom domu!:D

robybaggio
05.07.2003., 19:34
A kaj njih briga sto mi mislimo o njima? Spremit ce zajedno milju dolara u dzep i bit ce sasvim zadovoljne. Kao da njih briga je li kome finale dosadno... A i radije cu gledati sestre Williams, nego recimo Capriati i Seles...

bluntman
05.07.2003., 19:45
robybaggio kaže:
A kaj njih briga sto mi mislimo o njima? Spremit ce zajedno milju dolara u dzep i bit ce sasvim zadovoljne. Kao da njih briga je li kome finale dosadno... A i radije cu gledati sestre Williams, nego recimo Capriati i Seles...
Znači, po tvojoj nekoj logici, tenis se ne igra zbog gledatelja?!:rolleyes:

seti
06.07.2003., 01:30
LJUDI!!!!!! GORAN OSVOJIO WIMBLEDON, BILO NA TV DANAS!!!TOOO CARE

robybaggio
06.07.2003., 18:42
bluntman kaže:
Znači, po tvojoj nekoj logici, tenis se ne igra zbog gledatelja?!:rolleyes:
Pa, zapravo i ne. Znas li ijednog profesionalnog sportasa kojem je bitno sto publika misli o njemu i njegovom nastupu? Sve dok primaju ogromne place i premije, gledatelji su za profesionalce samo tockice na tribinama. Uostalom ako netko krvavo trenira 10 godina neki sport mislim da ga boli ona stvar sto o njegovom nastupu misli bilo tko od nas obicnih navijaca. Vjerojatno je i Janica Kostelic dosadna Austrijancima, Njemcima, Slovencima i svima osim nama, ali da li je nama to bitno? Dok Janica pobjedjuje mi ju slavimo. Isto je sa sestrama Williams.

Icepick
06.07.2003., 22:22
Ajme dosadnog li finala.

Uopće nije bilo napeto ni posebno zanimljivo...ko' da se igralo negdje osminafinala.

A tek koliko malo emocija....ma bezveze...a baš sam jučer gledao reprizu onoga Ivanišević-Rafter :top: To je bilo finale.

Ovo je jadno...

Čak ni žensko finale nije bilo nešto posebno....:flop:

Polufinala su mi bila puno bolja i zanimljivija.

seti
06.07.2003., 22:45
Icepick kaže:

A tek koliko malo emocija....ma bezveze...a baš sam jučer gledao reprizu onoga Ivanišević-Rafter :top: To je bilo finale.

znas ono kak su se nasi nadvikivali sa Australcima cijelu tekmu, u jednom trenutku, pauzi izmedju dva gema, mi se ucinilo da ce, da ce, evo sad ce i bogami jesu - uhvatili su ritam, i sad nasi GO-RAN! pa oni PAT-RICK! GO-RAN!!! PAT-RICK!!! GO-RAN!!!!! PAT-RICK!!!!!

zmate kaj, te spontanosti u publici, tih emocija, te drame u mecu toga nece vise bit skoro, na moju zalost i na gubitak svih tenis-fanova

tek sam u ovoj reprizi skuzio koliko je rafter igrao jebeno dobro na mrezi, nije skoro nista dao, goran je imao inspiraciju zivota sa "reternima"

dobro je kaj sam tad finale pratio na netu, jer sam bio na poslu, inace da sam to gledao stalo bi mi srce. vise puta. a ludjak zabio onog asa iz drugog servisa

koji je to show bio. spektakl

PowerLock
07.07.2003., 01:39
Goranovo finale bilo je specificno jer se odrzavalo u Ponedjeljak za kojeg ulaznice nisu bile unaprijed dijeljene sponzorima i slicno, vec su se sva mjesta na stadionu pustila u prodaju vecer prije, pa ih je mogao kupiti tko je htio - i zato si dobio onakvu navijacku publiku koja je u cijelosti bila tamo ili zbog Gorana ili zbog Raftera. Ova publika koja dolazi na redovita finala ulaznice dobiva preko sponzorskih ugovora ili kroz clanstvo u All England clubu i u najvecoj mjeri ih uopce ne zanima tko igra u finalu, vec su tamo zbog drustvenog renomea samog dogadjaja.

tuk'bah
07.07.2003., 07:33
Martina Navratilova je u paru s Paesom osvojila 20. Wimbledon, cime je izjednacila rekord. Svaka cast. Jos ako se zna da ima 46 godina i da je prvi Wimbledon osvojila prije 27 god.... Pa tad jos nitko od sudionika pojedinacnih finala nije bio ni rodjen!
Zato, Martina, :s :s :s