PDA

View Full Version : kanta za smeće u veceu

alexxx
16.07.2006., 23:18
možda je moj dojam baziran na nekom lošem uzorku, al već duže vrijeme se ugodno iznenadim kad ljudi u veceu imaju kanticu za smeće. ako mi treba, naravno, inače me bolikurac.
e sad, kad je riječ o muškom kućanstvu, il nekom u kojem nema žene koja ima stvari, meni je to jasno. jebiga, kartonsku rolu il bočicu od šampona il ne znam šta možeš odnijet do kante za smeće u kuhinji, nije bed.
al zašto, oh zašto žene koje imaju stvari ne stave fakin koš u kupatilo?
pogotovo ako su u obitelji DVIJE takve.
šta, za vrijeme ručka osjete da će im sad procurit tampon, odu ga promijenit, i onda s njim u ruci veselo došljapkaju u kuhinju? :confused:
stvar je tim zabavnija ako je riječ o ulošku, zamotanom u plavu, ili ružičastu, ili koje su im već boje one folijice.
još je bolje ako je riječ o ulošcima koji nisu pakirani svaki posebno.
cijela situacija postaje JOŠ bolja ako je u tom trenutku na ručku netko s kime dotična nije tolko prisna da si pokazuju tehnike zamotavanja krvopija.
ako u kuhinji tata/muž i susjed piju kavu.

strašno je simpatično bit kod takvih ljudi doma. takvih koji nemaju kanticu.
a zatreba ti. a niste si baš najbolje frendice.
i onda izbauljaš iz kupatila sa zamotuljkom.. a di ti stoji kanta za smeće?
´´daj meni, ja ću´´. :eek:
(ne kuži jadan naravno o čemu se radi)

i di te žene mijenjaju dnevne uloške na primjer? u kuhinji?
šta nije jednostavnije stavit kanticu u kupatilo nego hodat preko pola stana da bi bacio upotrijebljeni u smeće?

uglavnom, što vi mislite o tematici.

Emericzy
16.07.2006., 23:39
Meni nekad bude drago što nisam žensko.

penelope pitstop
17.07.2006., 00:00
odličan topic...;)
je, i ja se jako ugodno iznenadim kad naiđem na wc u kojemu se nalazi košić, jer je stvarno malo bezveze u tuđoj kući hodat sa zamotuljkom u ruci, "a oprostite, gdje vam je smeće?":o ...
osobno, nisam toliko često nailazila na wc košić rezidencije, al two thumbs up za takve rezidencije..:top: :top:

Potala
17.07.2006., 00:30
:rofl: za temu
Ja to također ne kužim. S tim da se to meni zadnji put desilo kad sam bila u jednoj posjeti u kojoj mi je bilo apsolutno preneugodno doći u kuhinju s uloškom zamotanim u onaj omot pa sam ga zamotala još u wc-papir, stavila u torbu i bacila u kantu za smeće na putu doma :rolleyes: :zubo:

Potala
17.07.2006., 00:33
A evo, kad se već brukam, jednom sam ga i u čarapu tutnula jer nisam ponijela torbu, a u džepu od hlača bi se kužio :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

walter
17.07.2006., 00:37
Baciš u školjku.

alexxx
17.07.2006., 00:40
Baciš u školjku.i nakon tjedan dana štucanja, probudiš se s konjskom glavom u krevetu.. :D

*jezebel*
17.07.2006., 00:42
ah... mogu bacit' u skoljku ako je sigurno da skoljka ima turbomlaz, al' ne bih se voljela obrukati u gostima zato sto sam ljudima zastopala skoljku sa higijenskim uloskom. btw, kad vise dana provedem kod nekoga tko nema kosic u kupatilu, a ja menstruiram, onda ga umotam sedamnaest puta u toalet-papir da bude neprepoznatljivo i ukrijumcarim ga u kuhinju ili wheresoever. al' stvarno popizdim kad nema kosa... moja baba nema kos. ona ni ne zna sta je menga.

alexxx
17.07.2006., 00:44
uložak u školjku? jel postoji i najmanja šansa da to ne začepi niš?

onda ga umotam sedamnaest puta u toalet-papira oni se pitaju, dobro, jel ona JEDE taj toaletni papir, nikad ga nismo brže potrošili. :D

Hard Candy
17.07.2006., 00:50
Potala, to je ta skola da :) Ne znam, meni je kos za smece prek puta vrata kupaone pa nisam nikad primjetila potrebu za kosicem u wcu.. A ne bih nikad rekla gostu 'daj ja cu' heheheh :)

revolution
17.07.2006., 02:50
možda je moj dojam baziran na nekom lošem uzorku, al već duže vrijeme se ugodno iznenadim kad ljudi u veceu imaju kanticu za smeće. .:D vidiš, jebote nisam nikad razmišljala o tome..

eh ali.. :misli: pa ja imam koš u wc, i apsolutno sam ovisna o bacanju smetja i svačeg u nj...i daklem evo ti za ovu temu :flop: :flop: :flop:

:rofl:

Bani
17.07.2006., 04:02
nikad nisam razmisljala o tome - menga ko menga-prirodno. Svi je imamo i ti tate ili susjedi koji piju kavu imaju zene koje imaju mengu a i te nebliske zene. Ja imam kanticu u zahodu ali za vatice od skidanja sminke i te spike. Ne bi da mi se safta ulozak tam - bilo moj ili tudi :eek: :zubo: -hitim ga odmah u smece di mu je mjesto. Ljudi koji mi prolaze kroz kucu nisu stranci a pogotovo ne babe. Ako bi se zaista neugodno osjecala pitati vlasnika di je smece nakon izlaska iz WC-a jos neugodnije bih se osjecala bacivsi ulozak u "njegovu iliti njihovu" kanticu - mozda je ljudi ne prazne svaki dan (nije to javni WC :zubo: ) a ne bih se zaista osjecala ugodno da ga "otkriju" nakon par dana a znali bi da je moj :zubo: Stoga ja direkt trazim kantu za smece ili ako bi mi bilo jako neigodno (ne vidim razlog za sada) bi debelo spakirala i zela sa sobom :D - ne volim kantica rules :zubo:

Gospon Pes
17.07.2006., 06:13
Ocajnicki se pokusavam sjetiti kod koga doma sam u smece bacala ulozak, ali cini se da nikad ni kod koga. :rofl:
Ili nisam mengu imala kad sam bila u posjeti ili za vrijeme posjete nije trebalo pelene mijenjati...
Kod mene doma ima kantica u kupaoni, ali uloske bacam u "pravu" u kuhinji jer se ona redovno prazni. Ona u kupaoni sluzi za vatice, maramice, prazne tubice i bocice i sve slicno sto ne smrdi i moze stajati tjedan-dva ili koliko vec dok se kantica ne napuni. Kad mi je frendica bila dulje u gostima, nju sam zamolila da isto odnese u kuhinjsku. Od zenski koje su kratko bile u posjeti isto valjda ni jedna nije bas mengu imala, ali imala bi gdje baciti.
No da se nadjem u situaciji da moram pitati gdje je kanta, pitala bih. I jos bih rekla da imaju kanticu u zahodu, sad ne bi morali svi znati da ja imam mengu. :D
U torbicu ili carapu ulozak sigurno ne bih skrivala. :rofl:

Shtefitza
17.07.2006., 06:44
šta nije jednostavnije stavit kanticu u kupatilo nego hodat preko pola stana da bi bacio upotrijebljeni u smeće?

Pretpostavljam da ljudi nemaju kantice u kupaoni iz nekoliko razloga:

1. kupaone su obicno strasno male, pa jos jedan objekt za spoticanje o njega, nije dobrodosao

2. svi se skanjuju krvi i smrada koji bi se eventualno mogao siriti. Dokazano neistinito. Zamotas dobro i moze stajati dva dana, bez ikakvog smrada

3. tek smo izdresirali lokalne puzavcare da ne zaviruju u "glavno" smece u stanu, sad bismo ih jos morali nauciti da ne zaviruju u: kantu za smece u kupaoni, kantu za smece u malom wc-u, ladice u dnevnoj sobi, video u ormaru... :zubo:

Gospon Pes
17.07.2006., 06:45
ja ne kužim koji će ti kuratz koš za smeće u kupaoni?
DA ga tovariš krvavim ulošcima?
PA pobogu, i onda očekujete da to smeće čisti muškarac! :mad:
Svašta....
Pa ako mu je problem isprazniti kantu, nek pita zensku odmah na vratima ima li mengu i ako ima - nek dodje u goste kad joj prodje. :D

Shtefitza
17.07.2006., 06:50
Pa ako mu je problem isprazniti kantu, nek pita zensku odmah na vratima ima li mengu i ako ima - nek dodje u goste kad joj prodje. :D

Jasta. Vec su davni narodi ustanovili da je zena dok krvari - prljava. A on je tek kucu pomeo. :eek:

Gospon Pes
17.07.2006., 07:00
Ja Risu ipak ne bih priustila da mora prazniti kantu s mojim uloskom. :)
Dosla bih bez njega. :)

Nek kapa... :D

Lapulapu
17.07.2006., 07:11
Meni su skoro zvali Hitnu, nekidan, kad sam kupovala 3 kante za smeće, sve za moj stan naravno. U svaku prostoriju jedna. U hodniku smeće bacamo u onu posudu za kišobrane :zubo:

xxGaladrielxx
17.07.2006., 07:17
aaah, sjetilo me ovo na mog sirotog dedu, bemumisha. Iznajmio je gornji kat (na jedom od nasih otoka) turistima i jedna od cura, mladja je osoba bila u pitanju, svako je jutro prljav, rastvoren ulozak ostavljala pored skoljke za vecej, a moj je deda nekoliko dana, u jutro, nakon kaj bi oni otisli na kupanje, to kupio. Spustao bi se dolje gundjajuci i sram ga bilo i rec kaj je delao. Da se baki nije pozalio, nikad ne bi ni znali kaj siroce prozivljava.
Sad mi tek palo na pamet da mu mozda da cura na neki diskretan :zubo: nacin nije htjela dati do znanja kak je kos za smece obavezan u kupaoni :misli: :D

Gospon Pes
17.07.2006., 07:26
Gal, ako je iznajmio cijeli kat, onda je bilo vise prostorija i kaj ni u jednoj nije bila kanta? :misli:

xxGaladrielxx
17.07.2006., 07:34
Gal, ako je iznajmio cijeli kat, onda je bilo vise prostorija i kaj ni u jednoj nije bila kanta? :misli:
je, bilo ih je. I bila je jedna u kupaoni ispod lavaboa al ona je najmanje 3 m od skoljke :D .
Kaj ja znam kaj je curi bilo. I pazi, nije ona bila sama. Postojala je mogucnost (mozda se to i dogodilo) da jos netko od njezinih udje u kupaonu nakon nje.

Gospon Pes
17.07.2006., 07:38
I bila je jedna u kupaoni ispod lavaboa al ona je najmanje 3 m od skoljke :D .
Ak je tak, ja bih je ili isti cas izbacila ili joj ulozak stavila na jastuk. :D

Elysium
17.07.2006., 07:43
pričaju žene da gube menstruaciju već sa 41, 42 godine u današnje vrijeme..
eto, još malo pa neće biti potrebe za kantom za smeće u wc-u

uza sve, drago mi je vidjeti da Pesica još uvijek krvari :D

xxGaladrielxx
17.07.2006., 07:44
Ak je tak, ja bih je ili isti cas izbacila ili joj ulozak stavila na jastuk. :D
a jbga. Nije bilo teorije da bi on bilo kaj zbog soka poduzeo :D . Baka je u jednom trenu rekla kak je 4 kceri odgojio a nikad ulozak nije vidio. Valjda je dosal trenutak... :zubo:

xxGaladrielxx
17.07.2006., 07:45
nakon tvog posta krvarenje je obilato

icegirl78
17.07.2006., 07:46
Imam mali kos za smece u kupaoni i redovito ga praznim, kao i kos iz kuhinje.
Alergicna sam na pune kosare smeca, stoga ih praznim svaki dan, nekad i dva puta :D
Smatram da je kos u kupaoni potreban, kako meni, tako i mojim gostima :W

Lapulapu
17.07.2006., 07:48

mda, naravno...kante u veceju služe samo i isključivo za uloške. Muškarci gutaju svoje korištene nožiće za brijanje :D

Elysium
17.07.2006., 07:51
nakon tvog posta krvarenje je obilato
ha čuj.. žene pričale, ja prenio
moj problem još uvijek nije

Elysium
17.07.2006., 07:53
mda, naravno...kante u veceju služe samo i isključivo za uloške. Muškarci gutaju svoje korištene nožiće za brijanje :D
jel mi govorimo o wc-u ili kupaonici? :confused:

Lapulapu
17.07.2006., 07:53
ha čuj.. žene pričale, ja prenio
moj problem još uvijek nije

Čini se da spadaš u skupinu koja toaletpapir naziva 'guzobris' :kava: :mig:

Gospon Pes
17.07.2006., 07:57
Meni nije. :(

xxGaladrielxx
17.07.2006., 07:58
a ti zmiri :D

Elysium
17.07.2006., 08:01
znam..
but that's not the point :frajer:

neka, samo ti uživaj.. još si mlada :)

reggie
17.07.2006., 08:02
neki imaju wc u kupaoni :)

Gospon Pes
17.07.2006., 08:02
a ti zmiri :D
Pa da si prste zmazem dok mijenjam pelene. :D
Jebote, jedva cekam da se rijesim. Ne bih nista protiv imala da ova Elysiumova teorija mene zakaci, ali bojim se da je samo teorija. :D

Elysium
17.07.2006., 08:04
Pa da si prste zmazem dok mijenjam pelene. :D
Jebote, jedva cekam da se rijesim. Ne bih nista protiv imala da ova Elysiumova teorija mene zakaci, ali bojim se da je samo teorija. :D
e moja Pes, ne jebe tebe teorija
već praksa
stvarnost
:kiss:

LadyInRed
17.07.2006., 08:09
Ja košić u kupaoni imam godinama, iz čiste komocije:D Ne da mi se hodat do kuhinje pa tu bacam vatice, štapiće za uši i sl.:D Često mi se dogodi da gađam iz kade košić s praznom bocom šampona i sl.:zubo: Anyway, došla sam toliko daleko s tim košićem da sam si kupila super fora koš u prekrasnim bojama i super dizajna:cerek: Fashion victim jbg:zubo:

Julls
17.07.2006., 08:45
Po meni, nije bitno dali si zhensko ili mushko da bi koristio korpicu u toaletu. Znachi, svejedno dali bacish ulozhak (zhene) ili toalet papir (ovo mushki a i zhenski kad seru jbg) u toj korpici!!! Ne treba da mi se zaglavi kanalizacija i da pochnu govna da izlaze iz odvoda ili wc shkoljke da bi stavila korpicu! Zbog takvih komshija koji bacaju SVE i SVASHTA u wc shkoljku, nama je izbila kanalizacija :eek: :mad: ...ne ne, ne zhelite znati shta je sve vodoinstalater izvadio....Isprintala sam fino lepo molbu da komshije svoju kulturu ne pokazuju do te mere da bacaju sve i svashta u toalet, pa naravno da nije trajao taj list ni jedan dan, ali bar su ga videli...bem im mater seljachku!!! :mad:
Korpica je neshto shto treba. I ne prihvatam ono (ovo mi rekla prijateljica mm): ja zhivim u kuci, meni ne treba, nemam komshije da mi bacaju pa da imam takvih problema...o da Bog da da ti govna izadju pa da vidish kako treba!!!! :cool:
Mene lichno, neposedovanje korpicu za smece u toaletu iritira...strashno! :E :mad:

Gospon Pes
17.07.2006., 08:50
Znachi, svejedno dali bacish ulozhak (zhene) ili toalet papir (ovo mushki a i zhenski kad seru jbg) u toj korpici!!!
Ha? Ti bacas usrani papir u kantu, ne u zahod???? :horor:

Jao. :rofl:

Zivis u Indiji di su cijevi promjera 2 cm? :rofl:

Kent
17.07.2006., 08:52

dosadan si s provokacijama u vezi godina
:zzz:
briga pesicu za tvoje slabašne 'prckarije'

žene gube m nešto kasnije, pajdo
joj, joj, još puno žganaca jesti :p

Kent
17.07.2006., 08:53
OT nemam koš u kupaoni, jer mi se gadi imat smeće na nekoliko lokacija u stanu
niko ne mora hodat sa zamotuljkom u ruci jer nikog ne pozivam doma

Julls
17.07.2006., 09:03
Ha? Ti bacas usrani papir u kantu, ne u zahod???? :horor:

Jao. :rofl:

Zivis u Indiji di su cijevi promjera 2 cm? :rofl:

Ne, ne zhivim u Indiji, a tamo so kante btw gde god sam ushla postavljene. I uvek pochishcene.
Svakako da bacam papir u korpicu. Nikom ne smeta posebno shto je korpica sa poklopcem, i posebno shto se to svakodnevno ochisti (ne znam jel' treba crtati da stavim kesu u korpicu, pa praktichno papir i ostalo smece ide u toj kesi). Bolje da bacim smece tramo gde treba, nego da zovem vodoinstalatera...da mi chisti govna sa poda ;)

Lapulapu
17.07.2006., 09:06
Nakon ovog više se ne čudim što ljudi ne drže kante u zahodu...:rofl:

xxGaladrielxx
17.07.2006., 09:14
Ha? Ti bacas usrani papir u kantu, ne u zahod????
nikad ne znas kad ti moze zatrebat, hm, uzorak :zubo:

vrabac
17.07.2006., 09:17
Imam koš za smeće u svakoj prostoriji u stanu osim hodnika. Ali smrdljivo smeće ipak nosim u kantu na balkonu. Pod smrdljivo brojim uloške, ostatke hrane, i općenito bilo šta što se može usmrditi/strunuti u roku par sati. Kantica u kupaoni služi za vatice, štapiće za uši, role od wc papira i prazne bočice. Isto tako ona u sobi služi samo za papire, raznu ambalažu, plastiku i sl. Uložak mi nije bed odnesti direktno na balkon, pogotovo pošto živim sama. Ali da mi netko dođe i ostavi uložak u kantici u kupaoni, to bi bilo sasvim OK.

Jednom me brat skoro poslao na psihijatriju kada je došao u posjetu, tada sam živjela u garsonijeri (doduše nije bila baš jako mala, kojih 30-35m2) u kojoj sam imala 4 kante za smeće i 4 telefonska aparata. Rekao je da nije normalno u kući imati više kanti nego vrata. :tuzni: ;)

BTW, šta nije wc papir "projektiran" tako da se topi u vodi? Pa ga je zato ok bacati u zahod? Za razliku od npr. papirnatih ručnika koji se ne tope pa ih se ne smije bacati u školjku. Ne znam tko mi je to rekao, ali sam to prihvatila kao činjenicu i nikada ne dovodila u pitanje... jesam li naivna? :o

Elysium
17.07.2006., 09:38
dosadan si s provokacijama u vezi godina
:zzz:
briga pesicu za tvoje slabašne 'prckarije'

žene gube m nešto kasnije, pajdo
joj, joj, još puno žganaca jesti :p
pa sad, draga Kent, bilo bi žalosno da žene gube tako rano
samo, znam eto, dvije koje su u svojoj sada 43 a već nemaju m
pa sad, njima su provokacije stvarnost

vidiš.. nisam ih pitao imaju li kantu za smeće u wc-u :kava:

Rajna
17.07.2006., 09:45
Elysium, em si opkoljen zenama, em svasta, brate dragi, s tobom dijele.....:D

Ili nije valjda da ih sam pitas: Baj d vej, jeste pogubile menstruaciju vec? I baj d vej, imate kantu za smece u wcu? :D

Rajna
17.07.2006., 09:46
OT nemam koš u kupaoni, jer mi se gadi imat smeće na nekoliko lokacija u stanu

Nek si rekla, da ne moram ja. :)

Elysium
17.07.2006., 09:50
Ili nije valjda da ih sam pitas: Baj d vej, jeste pogubile menstruaciju vec? I baj d vej, imate kantu za smece u wcu? :D
moram paziti što pričam ovdje na ŽK-u
još uvijek imam bolna sjećanja od one teme "Skupe djevojke" :D:D

žene imaju čudnovat utjecaj na mene :rolleyes: :D

Ona007
17.07.2006., 09:52
Ah.. jutarnji mozak..
ja procitala 'kanta za smece za veceru'
Inace imam kante po cijeloj kuci koje ritualno praznim utorkom i cetvrtkom..

atlantis
17.07.2006., 09:53
jebalo vas: m, one stvari, izmislit cu rijech sam da ne moram izgovorit (napisat) mrsku mi rijech menstruacija ili menga :D :D

chega se sramite? prirodne pojave?

nemam kanticu u kupaoni... premala je...
a i druzim se s ljudima kojima je TO normalna pojava i nemaju bas problema s bacanjem smotuljaka u kantu koja je u kuhinji... kad sam kod nekog, pristojno umotam u vrecicu plus u papir da bash ne masem uloskom po zraku) i bacim u smece... nesh ti problema

tash@
17.07.2006., 10:01
imam jednu ful malu kantu, mislim da je to čak igračka :rofl:. u nju bacam vatu, dlake iz kade :D (rekao mi vodoinstalater da se ne smiju bacati u školjku), itd. Uložak rijetko, no, nek se nađe ako mi netko sramežljiv dodje u goste

Natch
17.07.2006., 10:44
ja ga i imam samo u kupatilu (kos) :D

emy
17.07.2006., 12:26
Neznam, imam kantu u wc-u:kava:

alexxx
17.07.2006., 13:07
nikad nisam razmisljala o tome - menga ko menga-prirodno. Svi je imamo i ti tate ili susjedi koji piju kavu imaju zene koje imaju mengu a i te nebliske zene.
pa, svi idu i pišat i to je isto prirodno, pa nećeš uletit dok netko od njih pere ruke i popišat se.

Kent
17.07.2006., 13:18
Elysium, em si opkoljen zenama, em svasta, brate dragi, s tobom dijele.....:D

sa ženama dijeli pogrešne stvari :D

OT otkud toliki interes za obični koš?

dora
17.07.2006., 13:19
Imam kantu za smece svuda u stanu jer sam preljena nanasast smece do centralne kante u kuhinji.
Iako moram priznat da mi nije nikakav problem ako neko i nema kantu u zahodu/kupaoni a ja imam menstuaciju. Zamotam taj ulozak u onaj papir (u biti nije papir, neg ono u cem ulozak stoji, onu plastiku), pitam di ja kanta i bacim. Pa svi vide kaj nosim u rukama.

Hipotetski da nisam dobra s onima s kojima sjedim za stolom... ne znam zakaj bi opce s njima sjedila za stolom u njihovoj kuci (recimo, ako se znamo samo na poslovnoj bazi, otisli bi u restac).

E a s ljudima s kojima sa dobra/bolja/najbolja, nekak mi opce nije bed ponest uloscic, zamotan u onaj papir i sfrkan i bacit. Ne znam... nikad o tome nisam razmisljala.

Onak, ja sam dost jednostavna :D i fakat ne mislim da bi se neko frapirao sto ja imam menstruaciju i bacam stari ulozak. Nije sad da bi uzela rabljeni, krvlju natopljeni ulozak i mahala ekipi oko juhice na stolu, al nije ni da mi je nes grozno prenese ulozak isprad svih nazocnih, i bacit ga u kos za smece (a oni vide kaj ja bacam :eek: :D).

chiquita
17.07.2006., 13:31
a jebote šta još neću ovdje pročitati - "centralna" kanta :rofl: :rofl: :rofl:

nego ajmo ovako, nas smo dvoje - moj hazbnd i ja i imam jednu kantu u stanu i to na balkonu. i nju jedva napunim u tjedan dana minimalno.
pa koliko vi to smeća radite da vam treba toliko kanti?
ja bih tu područnu kantu :rofl: u kupaoni, da je imam, praznila valjda jednom mjesečno, jer da stavim onu najmanju sigurno je ne bih napunila do vrha...

ne znam.

nama je dovoljna ta centralna kanta :rofl: na balkonu.

alexxx
17.07.2006., 13:34
ja bih tu kantu u kupaoni, da je imam, praznila valjda jednom mjesečno
pa kad ideš bacit smeće, pokupiš i nju. big dil.

chiquita
17.07.2006., 13:38
pa kad ideš bacit smeće, pokupiš i nju. big dil.
ma to mi samo komplicira stvari.

dora
17.07.2006., 13:52
pa koliko vi to smeća radite da vam treba toliko kanti?
Kod mene se tolko ne radi o kolicini smeca, nego o cistoj ljenosti da nanasam iz sobe recimo, omot od nekakve pizdarijice, tipa nekava lizaljka il tak nest, u tu centralnu kantu u kuhinji (kuis, kao 'centralna' je zato kaj je onak, veca :D a ove sve su neke mini kante, neke cak ni nisu kante, nego neke zgodne pletene gluposti koje glume kantu, al mogu bit i nekaj drugo, dakle kao neki ukras a ujedno i kanta).

Sve te kante i kantice, se doduse ko i kod tebe, ne pune nesto cesto, koji put u mjesecu, al ono, prakticnije mi je to nekak neg uvijek ic u kuhinju. :D

Lali Puna
17.07.2006., 13:56
a i druzim se s ljudima kojima je TO normalna pojava i nemaju bas problema s bacanjem smotuljaka u kantu koja je u kuhinji... kad sam kod nekog, pristojno umotam u vrecicu plus u papir da bash ne masem uloskom po zraku) i bacim u smece... nesh ti problema

igzektli. neš ti sramoe - odnijet zamotani uložak u smeće. ionako ih je 99 posto danas na tržištu pakirano u posebne omote, u koje zamotaš stari, a i stisneš ga u ruku, ne znači ak ideš bacit u kuhinju nečiju da svima mašeš pred očima time što ideš baciti.

problematikom koša u kupaoni/wc-u se apsolutno nikad nisambavila. košić imam u kupaoni, ali za vatice, štapiće, prazne bočice i slično, uloške uvijek bacam u kuhinjsko smeće jer se prazni svaki dan, a ono kupaonske ne.

osim toga, vrlo je mala vjerojatnost da sam kod nekog u gostima i menstruiram i baš tad moram promijenit uložak. ali, ako se dogodi - kao što već rekoh - ne kužim gdje je problem osnijet zamotuljak u ruci do smeća gdjegod ono bilo?

no, opet, ja znam žene kojima je bed pred drugim ljudima s posla iz ladice/torbice izvuć friški uložak i stavit u džep prije no što idu u wc. a bed im je i s torbicom ić na wc jer će onda avaj avaj svi skužit da one menstruiraju, a to je nešto strašno (a kao da ljudi na poslu imaju vremena obraćat pažnju na to tko ide s torbicom na wc, a tko ne ide!).

Rajna
17.07.2006., 14:02
no, opet, ja znam žene kojima je bed pred drugim ljudima s posla iz ladice/torbice izvuć friški uložak i stavit u džep prije no što idu u wc. a bed im je i s torbicom ić na wc jer će onda avaj avaj svi skužit da one menstruiraju, a to je nešto strašno (a kao da ljudi na poslu imaju vremena obraćat pažnju na to tko ide s torbicom na wc, a tko ne ide!).

:D
Mislim ponekad da moj radni kolega bolje zna datume mojih menstruacija od mene same...
Zna dobro sta je u tom sarenom papiru...
:)

alexxx
17.07.2006., 14:10
igzektli. neš ti sramoe - odnijet zamotani uložak u smeće.
probaj jednom zamotat tampon u toaletni papir kad je rola pri kraju, a ti curiš ko špina, i nema dosta papira za zamotat tampon dovoljno dobro da krv ne probije u roku pol sekunde.
da, bed je s tim u ruci hodat po nečijem stanu. mislim, bio bi mi bed s tim hodat kod mene doma.
nije riječ o sramoti izazvanoj činjenicom da sam zdrava i redovno mjesečno krvarim :rolleyes: , nego je bed hodat s krvavim tamponom nekome po stanu.
probaj ;) ti si iberžensko i vjerujem da bi se silno ugodno, ponosno čak osjećala demonstrirajući svoju ženskost krvavom higijenskom potrepštinom :s

Gospon Pes
17.07.2006., 14:17
Eto zakaj ja mrzim tampone. :rofl:
Moji uloscici su u dekorativnoj foliji, mogu ih i rolati nogom po podu da ih svi vide. :D :rofl:

Nego, alexxx, ima vise zena u toj kuci, rekla si.
Zar nisi, cim si usla, snimila da je toaletnog papira malo, a kante nigdje?
Kaj je bio problem pozvati neku od tih baba i reci joj nek nabaci jos papira i neku vrecicu? :D

atlantis
17.07.2006., 14:25
probaj jednom zamotat tampon u toaletni papir kad je rola pri kraju, a ti curiš ko špina, i nema dosta papira za zamotat tampon dovoljno dobro da krv ne probije u roku pol sekunde.
da, bed je s tim u ruci hodat po nečijem stanu. mislim, bio bi mi bed s tim hodat kod mene doma.
nije riječ o sramoti izazvanoj činjenicom da sam zdrava i redovno mjesečno krvarim :rolleyes: , nego je bed hodat s krvavim tamponom nekome po stanu.
probaj ;) ti si iberžensko i vjerujem da bi se silno ugodno, ponosno čak osjećala demonstrirajući svoju ženskost krvavom higijenskom potrepštinom :s

cekaj, a takav isti tampon, chija krv lipti van, bez beda bi zeni bacila u kanticu da se usmrdi i zapacka cijelu kanticu?

meni je manje zlo pozvat domacina (domacicu) na stranu i objasnit mu/joj da nema papira te zamolit da donese dodatni ;)

Maisie
17.07.2006., 15:28
A evo, kad se već brukam, jednom sam ga i u čarapu tutnula jer nisam ponijela torbu, a u džepu od hlača bi se kužio :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
:rofl: :rofl:

ot: kod drugih nisan naišla na kantice nit nailazin
kad iman menzis, a iden kod nekog, nosin i mali najlon :angeleye:

Ona007
17.07.2006., 15:59

pa nije zenama to problem nego je problem u modernom drustvu, narocito u high fly poslovima moras u biti svim i svacim prikrivat da si zensko .. inace nisi in..

sjecam se da sam jednom u open plan officeu isla se pospricat ispod pazuha dezodoransom jer sam bila zaboravila..

a nije me majkemi nitko mogao ni vidjet jer sam se sakrila iza cvijeca i ogromnu koznu stolicu sam imala..

kolegica do me ipak sokirano pogledala i rekla 'za to se ide u wc'

Mogu rec da je i mensturacija koja je kod mene ekstra obilna jedan od razloga sto sam se odlucila radit od doma.. pola dana bih uznevjereno trcala u wc da mijenjam uloske ili panicila da je procurilo.. ili da smrdim ( jer se pri tome i jace znojim) ..ma nocna mora su mi ti open office-i..

Lali Puna
17.07.2006., 16:37

gle, ja sam mala i imam male ruke, ali tampon stane u moju šaku. a da se ne vidi izvana što u šaci imam.

iako, vjerojatnost da se dogodi da:
-imam mengu
- u gostima sam
- baš u gostima moram promjenit tampon
- toaletni papir je pri kraju

nije baš prevelika. al i da se dogodi, sumnjam da bi me potaklo na promišljanje o problematici koševa u kupaonama/wc-ima. ali, ajd.

gnjavež
17.07.2006., 17:19
ja kad sam pod okupacijom uvik sa sobom nosim one male kesice (za meso:zubo: ) i torbu pa bacim kad naletim na kantu.

Lapulapu
17.07.2006., 17:46
al i da se dogodi, sumnjam da bi me potaklo na promišljanje o problematici koševa u kupaonama/wc-ima. ali, ajd.

ma ti si toliko kul da ne b primjetila ni da školjke nema :D

Lali Puna
17.07.2006., 17:57
nema to veze sa mnom, jebemusve. alexx nije bedasta curica, pa znala bi se snaći sigurno. nije mi tip ženske koja je bespomoćna kad joj uvjeti nisu idealni, jednostavno.

Lapulapu
17.07.2006., 18:03
e smatram ju nesnalažljivom ni bespomoćnom. Jednostavno mislim da je u pravu. U kupaoni/veceju treba biti kanta za smeće :)

Elektra
17.07.2006., 18:31
Imam godinama mini kanticu u wc-u koja služi za sitne stvari tipa vata, štapići za uši i tome sl.

Kent
17.07.2006., 18:33
nevjerojatno koja plodna diskusija
ovo je cijela kampanja žlj političke stranke
:zubo:

Natch
17.07.2006., 19:38
kolko ja znam, nije problem tampon baciti u wc skoljku, jer se radi o organskom otpadu, koji ne zauzima vise mjesta od minijaturnog govanceta.
hocu reci, idiotski mi je BILO STO DRUGO uciniti s njim :D

Cats
17.07.2006., 19:43
kolko ja znam, nije problem tampon baciti u wc skoljku, jer se radi o organskom otpadu, koji ne zauzima vise mjesta od minijaturnog govanceta.
Nakon ovoga se iskreno nadam da se nikada nećeš doseliti u moju zgradu. :rofl:

Edit: nije problem bacit tampon u školjku :zubo:, problem su njegove dimenzije kad se jaaaaaaaaako napije. Stavi ga u čašu i pusti par sati, pa da vidiš. :mig:

atlantis
17.07.2006., 19:43

zensko nepametno :p

aj ukljuci male sive, do nedavno sam mislila da si inteligentno bice. :D :D

Natch
17.07.2006., 19:45
zensko nepametno :p

aj ukljuci male sive, do nedavno sam mislila da si inteligentno bice. :D :D
sta?
mislim, ja ne koristim tampone, a uloske naravno bacam u kos.
al upotrijebljeni tampon bih bez beda bacila u skoljku, pa nema sanse da zacepi kanalizaciju. ili ti imas neke druge informacije?

Natch
17.07.2006., 19:46
Nakon ovoga se iskreno nadam da se nikada nećeš doseliti u moju zgradu. :rofl:

Edit: nije problem bacit tampon u školjku :zubo:, problem su njegove dimenzije kad se jaaaaaaaaako napije. Stavi ga u čašu i pusti par sati, pa da vidiš. :mig:
a jel?
cesto radis takve pokuse? :D
osim toga, nakon par sati je vec u tihom oceanu,ne :D

atlantis
17.07.2006., 19:47
sta?
mislim, ja ne koristim tampone, a uloske naravno ne bacam u kos.
al upotrijebljeni tampon bih bez beda bacila u skoljku, pa nema sanse da zacepi kanalizaciju. ili ti imas neke druge informacije?

uzmi jedan i umoci ga u casu s vodom... pricekaj neko vrijeme i onda to zamisli u cjevima neke zgrade

Cats
17.07.2006., 19:49
a jel?
cesto radis takve pokuse? :D

Abažavam ih :cerek: Nađem se s atlantis, naručimo dvi kave i tri vode, i udri :top:

Natch
17.07.2006., 19:50
zar vi zaista mislite da tamponi toliko vremena provode u zgradama?

Cats
17.07.2006., 19:52
Zar ti zaista misliš da u cijevima nema ničega na što bi mogli zapeti? :D

atlantis
17.07.2006., 19:55
Abažavam ih :cerek: Nađem se s atlantis, naručimo dvi kave i tri vode, i udri :top:

cats tutanj iz moje glave :zubo: :D

natch preporucam ti da jedan namocen bacish u svoju skoljku i nakon dvije do tri minute pustish vodu :zubo:

Natch
17.07.2006., 19:56
cats tutanj iz moje glave :zubo: :D

natch preporucam ti da jedan namocen bacish u svoju skoljku i nakon dvije do tri minute pustish vodu :zubo:
pa ni govno ne pustim da se namace vise od par sekundi, sta ti je :D

Natch
17.07.2006., 19:57
Zar ti zaista misliš da u cijevima nema ničega na što bi mogli zapeti? :D
ne.
no ako je to problem, jednostavno bi trebalo poceti proizvoditi biorazgradive tampone i gotovo.

Cats
17.07.2006., 19:59
ne.
no ako je to problem, jednostavno bi trebalo poceti proizvoditi biorazgradive tampone i gotovo.
Nda, genijalna ideja :top: A vrijeme samorazgradnje bi bilo... koliko? Par sati? Ili govorimo o minutama? :rofl:

Nać, predložila bi te za IG nagradu, samo ovo moraš objavit u recenziranom časopisu :cerek: :cerek: :rofl:

ssnjoff
17.07.2006., 20:00
naravno. društvena su bića i vole se družit sa ulošcima i srednje krupnim kućnim smećem koje ostali stanari bacaju u vece šolju.
divlji su i nepovjerljivi prema drugim bićima i uobičajeno se druže u zatvorenim društvenim skupinama, na nižim katovima zgrade. u pravilu, nakon nekog vremena imaju potrebu, kada se okupe u dovoljnom broju, ukazati se i vanjskom svijetu. uobičajeno to čine probijanjem kroz šolju vecea na katu gdje su se prije toga družili, u društvu s govnima viših katova.
prokleto redovit običaj da takovi skupovi dostignu broj članova dovoljan za začepljivanje. u ovoj socijalnoj skupini prednjače ulošci i tamponi, prepotentni higijenski proizvodi koji se kurče na takav način da se u kombinaciji s vodom pušu da više vrijede nakon čega postignu višestruke dimenzije, dovoljne za katapultiranje sadržaja susjedovog debelog crijeva.

Natch
17.07.2006., 20:02
Nda, genijalna ideja :top: A vrijeme samorazgradnje bi bilo... koliko? Par sati? Ili govorimo o minutama? :rofl:

Nać, predložila bi te za IG nagradu, samo ovo moraš objavit u recenziranom časopisu :cerek: :cerek: :rofl:
pa gle, nije uopce smijesno. zapravo, ne mogu vjerovati da se nitko dosad nije sjetio rijesiti TAKO vazan problem :D

Cats
17.07.2006., 20:04
pa gle, nije uopce smijesno. zapravo, ne mogu vjerovati da se nitko dosad nije sjetio rijesiti TAKO vazan problem :D
E, i stavit u njih ćip koji će zvučnim signalom (npr muzika iz Bonance :top: ) upozorit nositeljicu da se vrijeme samorazgradnje opasno približilo :cerek: Oš me uzet za partnera u biznis? :moli:

Natch
17.07.2006., 20:05
E, i stavit u njih ćip koji će zvučnim signalom (npr muzika iz Bonance :top: ) upozorit nositeljicu da se vrijeme samorazgradnje opasno približilo :cerek: Oš me uzet za partnera u biznis? :moli:
tebi je to stvarno smijesno?
pa to je izazov za znanstvenike :D

uzet cu te, ako ulozis temeljni kapital :D

Cats
17.07.2006., 20:06
tebi je to stvarno smijesno?
pa to je izazov za znanstvenike :D

uzet cu te, ako ulozis temeljni kapital :D
:rofl: :rofl: S obzirom da je riječ o tamponima nećeš mi zamjerit ako upitam kamo ga treba uložit. :rofl: :rofl: :rofl:

Natch
17.07.2006., 20:33
evo, ja zaista ne mogu vjerovati da onaj tko je izumio tampone nije smislio i nacin njihova zbrinjavanja.

pokusavam zamisliti do kojih divovskih dimenzija naraste prosjecni tampon kad izadje iz kanalizacije, ali ne uspijevam ni uz najbolju volju :rofl:

Lali Puna
17.07.2006., 21:26
U kupaoni/veceju treba biti kanta za smeće :)

i ja mislim da treba. al da je vel'ki problem kad je nema - i nije.

OkatoZlo
17.07.2006., 21:35
Top tema :s :s :s

Maisie
17.07.2006., 22:14
ja kad sam pod okupacijom uvik sa sobom nosim one male kesice (za meso:zubo: ) i torbu pa bacim kad naletim na kantu.
točno to :zubo: il one male najlone od dm-a :zubo:

Elysium
17.07.2006., 22:37
nevjerojatno koja plodna diskusija
ovo je cijela kampanja žlj političke stranke
:zubo:
zašto miniraš temu mjeseca?

Potala
17.07.2006., 23:24
A jeste se natrkeljale o "sramu od menge", svaka čast. Pa nije me sram ni seksa, ali neću baš izaći iz dečkove sobe i, mašući kondomom u ruci, pitati njegove starce - "Oprostite, gdje je kanta za smeće?" :rolleyes:

alexxx
17.07.2006., 23:58
nema to veze sa mnom, jebemusve. alexx nije bedasta curica, pa znala bi se snaći sigurno. nije mi tip ženske koja je bespomoćna kad joj uvjeti nisu idealni, jednostavno.
pa snađem se. još se nikad nije desilo da ga moram pojest. :D

chiquita
18.07.2006., 09:02
okej, učim i dalje - nisam znala da neke žeme i kesice nose sa sobom.

tash@
18.07.2006., 10:16
pokusavam zamisliti do kojih divovskih dimenzija naraste prosjecni tampon kad izadje iz kanalizacije, ali ne uspijevam ni uz najbolju volju :rofl:

to je zato jer zamišljaš one 'ultra mini', a postoje i maxi :D

Emericzy
18.07.2006., 11:21
i nakon tjedan dana štucanja, probudiš se s konjskom glavom u krevetu.. :D
Dobro uočeni problem. Mene još nerviraju kupaonice i WC-i s tankim vratima i/ili zidovima.

Lapulapu
18.07.2006., 12:27
okej, učim i dalje - nisam znala da neke žeme i kesice nose sa sobom.

očito nemaš psa :D

tash@
18.07.2006., 12:32
očito nemaš psa :D

ili dijete s kojim ideš u park i koje se upravo odviklo od pelena :D

Elysium
18.07.2006., 14:23
A jeste se natrkeljale o "sramu od menge", svaka čast. Pa nije me sram ni seksa, ali neću baš izaći iz dečkove sobe i, mašući kondomom u ruci, pitati njegove starce - "Oprostite, gdje je kanta za smeće?" :rolleyes:
ali Potala, to je prejednostavno..
kako takvim principom doći do 6-te stranice???

svako pošteno i iole kulturno domaćinstvo mora imati obzira prema pojedincima koji veličaju taj isti prostor svojom naznočnošću.

vrabac
18.07.2006., 15:24
probaj jednom zamotat tampon u toaletni papir kad je rola pri kraju.....
Pa to je tek Idealna situacija! Nakon što si ga omotala u ostatak papira, staviš tampon u kartonski tuljac od upravo potrošene role papira, stisneš strane da se zatvore. Karton mi se čini kao puno bolji izolator (vlage i smrada) od toaletnog papira. Ne?

Emericzy
18.07.2006., 21:51
Pa to je tek Idealna situacija! Nakon što si ga omotala u ostatak papira, staviš tampon u kartonski tuljac od upravo potrošene role papira, stisneš strane da se zatvore. Karton mi se čini kao puno bolji izolator (vlage i smrada) od toaletnog papira. Ne?
Ne, ne, to je tek početak. Kad to napraviš, uzmeš onu veću kartonsku cijev (od onih kuhinjskih salveta za brisanje) i stisneš ju na jednom kraju da zatvoriš. Blizu zatvorenog kraja -- 2-3 cm od kraja -- škaricama za nokte napraviš malu rupicu. Uložak zapakiran u svom malom kartonskom zamotuljku gurneš u tu cijev, skoro do zatvorenog kraja. Ostaviš samo par centimetara slobodnog prostora. U taj prostor na zatvorenom kraju (kroz onu malu rupicu) nasprejaš lak za kosu. Otvoriš prozor. Uperiš otvoreni kraj prema van. Izvadiš šibice ili upaljač. Primakneš plamen rupici.

BOOOOOM!!! Uložak izlijeće kroz prozor kao topovska granata i rasprskava se u zraku. Problem riješen bez neugodnog ulaska u kuhinju i suočavanja s domaćinima. Ako tko pita, kažeš, 'Ma to oni idioti iz Hrvatskog Zrakoplovstva probijaju zvučni zid.'

alexxx
18.07.2006., 23:19
koja kreativnost :rofl:
a šta ako kućedomaćini ne posjeduju lak za kosu?

alexxx
18.07.2006., 23:31
Karton mi se čini kao puno bolji izolator (vlage i smrada) od toaletnog papira.
ljudi koji bacaju smeće jednom tromjesečno i zaslužuju da im smrdi. :D
mislim, meni se ne sviđa mogućnost da me ljudi dovode u neugodnu situaciju nemanjem kantice u veceu, pa da se recimo dogodi da se za vrijeme ručka npr. na kojem ostajem pojavljujem u kuhinji s tamponom. :D

Emericzy
18.07.2006., 23:35
koja kreativnost :rofl:
a šta ako kućedomaćini ne posjeduju lak za kosu?
Eh sad, ne znam. Treba biti kreativan i analizirati sadržaj kupaonice. Našlo bi se tu vjerojatno svega. A možeš i jedan mali Taft uvijek nositi sa sobom; za svaki slučaj.

Gospon Pes
19.07.2006., 07:56
Emericzy, ali onu vecu rolu mora isto traziti od kucedomacina jer im to sigurno ne stoji u kupaoni, a onda i reci za sto joj treba. :D
Ili da i nju nosi sobom? :rofl:

Cats
19.07.2006., 07:58
Razlog više da se koriste tamponi :cerek: pošto za njih ispalit ziher mora bit dosta ona rolica od toaletne role.

atlantis, sljedeći put na kavi ćemo to isprobat. :E :D :D

chiquita
19.07.2006., 07:59
onda je najbolje da uz kanticu stoji stalak sa potrošenim rolama papaira, odnosno s tim kartonima pa nek si gosti uzimaju po potrebi :zubo:

Gospon Pes
19.07.2006., 08:05
onda je najbolje da uz kanticu stoji stalak sa potrošenim rolama papaira,
Jedna moja frendica ih je slagala na kotlic za tu svrhu. :D

tash@
19.07.2006., 09:49
Jedna moja frendica ih je slagala na kotlic za tu svrhu. :D

mislim da sam negdje na forumu pročitala da su te rolice odlična zamjena za viklere :kava:
od tada se spreman na probu, ali uvijek se zajebem i bacim rolicu :D

Cats
19.07.2006., 09:50
Baciš ili ispališ? :D :D

tash@
19.07.2006., 09:54
Baciš ili ispališ? :D :D

bacim, ravno u kantu od smeća, pred očima svih prisutnih :D

Gospon Pes
19.07.2006., 10:10
mislim da sam negdje na forumu pročitala da su te rolice odlična zamjena za viklere :kava:
Jesi. Tak magic kosu uvija. :D

tash@
19.07.2006., 10:16
Jesi. Tak magic kosu uvija. :D

da mi je znati koliko dugo i kako se samokontrolirala da skupi dovoljno rolica :D

Lali Puna
19.07.2006., 12:14
Otvoriš prozor.'

e, ovo sad povlači otvaranje nove teme - 'Prozori u kupaoni'

OkatoZlo
19.07.2006., 12:20
Kupaone bez prozora izbjegavam koliko god mogu i ne shvacam kak netko tak moze funkcjonirat. :eek:

Emericzy
19.07.2006., 12:22
Jebote, sad mi je palo na pamet po kojim se topicima krećem: kanta za smeće u kupaoni, što ako pička smrdi?, anoreksija i debljina... morat ću pogledati u gaće da vidim jesam li još uvijek muško. Ne samo da se motam po tim topicima nego imam i što za reć... strašno. Prestrašno.

Nego, jeste li razmišljale o tome što ako Ante Marković stvarno dovede stranca da nam vodi repku? I kamo će Cico Kranjčar?

Elysium
19.07.2006., 12:25
e, ovo sad povlači otvaranje nove teme - 'Prozori u kupaoni'
:top:
a tek "Prozor u wc-u" :s

kemik
19.07.2006., 12:32
izbrisala sam nesto offtopicarenja :rofl:. koje je zapocela supermoderatorica :nono:

molim vas, vratimo se na ovu prevaznu temu :D

tash@
19.07.2006., 12:35
molim vas, vratimo se na ovu prevaznu temu :D

imam kupaonu, wc-školjka je u kupaoni, na veš mašini je mala kantica, lijevo je prozor...jebate, pa ja sam sretna žena :D

alexxx
19.07.2006., 18:51
ljudi koji nemaju prozor valjda imaju ventilaciju :confused:
ili ne? :eek:

atlantis
19.07.2006., 19:10

ne, ak otvorim ventilaciju ulaze mi mishevi s tavana :rofl:

da ne budem off topic: tamponi, kantica, menga, kupaona

dodouprolazu
19.07.2006., 21:30
Jednom me brat skoro poslao na psihijatriju kada je došao u posjetu, tada sam živjela u garsonijeri (doduše nije bila baš jako mala, kojih 30-35m2) u kojoj sam imala 4 kante za smeće i 4 telefonska aparata. Rekao je da nije normalno u kući imati više kanti nego vrata.

Pa ono, sorry al brat ti je u pravu :zubo:
Neki nemaju kos u kupaoni jer im se gadi imati smece na sto mjesta :confused: A ne gadi im se to isto smece prenasati kao macka macice po stanu, u ruci :zubo:

Anastasia
20.07.2006., 12:22
Jebote, sad mi je palo na pamet po kojim se topicima krećem: kanta za smeće u kupaoni, što ako pička smrdi?, anoreksija i debljina... morat ću pogledati u gaće da vidim jesam li još uvijek muško. Ne samo da se motam po tim topicima nego imam i što za reć... strašno. Prestrašno.

Nego, jeste li razmišljale o tome što ako Ante Marković stvarno dovede stranca da nam vodi repku? I kamo će Cico Kranjčar?

:jumping:

ma nije fer, uzeo mi riječi s tipkovnice, a baš sam ti htjela reći, da se nekako čudnim vodama krećeš :rofl:

alexxx, super topic, fakat... imamo otprilike iste dvojbe a i slična neugodna iskustva.
:)

Emericzy
20.07.2006., 12:30
ma nije fer, uzeo mi riječi s tipkovnice, a baš sam ti htjela reći, da se nekako čudnim vodama krećeš :rofl:
Eh, uvijek sam ja nos gurao kamo nije trebalo. To nekad zna život učiniti jako zanimljivim.

Ali ipak, s vremena na vrijeme treba stati i zapitati se gdje si. Gledam jučer topike po kojima se krećem zadnja tri-četiri dana i malo mi je fakat bilo čudno.

Kako to ono bješe -- "Bože mili, kud sam zaš'o; nigdje staze, nigdje puta..."

Nema veze; bolje i tu nego na Politici.

Cats
20.07.2006., 12:37
Samo da vam kažem da od jutros imam jednu praznu rolicu od role u kupaoni. :E Doduše, nemam prozor, al to nije prepreka. :D :D :D

vrabac
20.07.2006., 14:25
pa nećeš valjda ispaljivat tampone u ventilacijski otvor!? :eek:
Pa da izleti nekom susjedu kroz... otvor za napu u kuhinji recimo. Pljus - u gulašić! :zubo: ;)

Da se pohvalim - imam kanticu ali i prozor, imam kartonske role velike i male, samo nemam lak za kosu, morat ću ga kupiti prvom prilikom, nek se nađe...

Emericzy
20.07.2006., 18:07
pa nećeš valjda ispaljivat tampone u ventilacijski otvor!? :eek:
Pa da izleti nekom susjedu kroz... otvor za napu u kuhinji recimo. Pljus - u gulašić! :zubo: ;)

Da se pohvalim - imam kanticu ali i prozor, imam kartonske role velike i male, samo nemam lak za kosu, morat ću ga kupiti prvom prilikom, nek se nađe...
Možeš upotrijebiti upaljač. Nemoj kresnuti kotačić za paljenje, nego samo stisneš onu 'tipku' koja pušta plin. Samo ne znam kako ćeš gađati kroz rupicu...

Jesi li smislila dobro objašnjenje ukućanima za eksplozije? "Ajme, žestok ovaj grah danas" ili tako nešto.

Lali Puna
20.07.2006., 18:50
:imamo otprilike iste dvojbe

dvojbe?!?! možda malo teže kopčam, al jebešmisve ak ja vidim neke dvojbe na ovom topiku
alexxx, de mi objasni kakve te to dvojbe muče. ili nek anastasia objasni.

možda sam ja krivo skužila, al alexxx nema dvojbi. štoviše, vrlo je sigurna u svoje uvjerenje da kanta za smeće treba bit u wc-u. :confused:

snjoxi
20.07.2006., 20:54
par puta sam prespavala kod jednih koji nemaju kos u wc-u! i oprat sam se, jelte, trebala... uf, kad se sjetim. pa sam nekako pakirala i zamatala i drzala u torbi... ma katastrofa.
jedva cekala da dodjem doma. sve radi smeca koje nije bilo u kupaonici.

alexxx
20.07.2006., 21:24
da ne dobijem još koji sms prijetnje i upozorenja, jedna forumašica ima prelijepu pistacchio kantu za smeće. :D

na, babo na egotripu :D :D :D