PDA

View Full Version : Sve o penisima- zbirni topic

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18

Ruwen
19.04.2010., 13:13
najmanje te treba brinuti veličina prvi put :mig:

druge mogućnosti:loša tehnika, loše gađanje, brzo svršavanje, ili pad sistema... ako ti viri makar iz jedne šake nemaš beda, dokučit će... ako ćete odjebat zbog kurca, i to odmah u startu, očito ima jako uske kriterije(tj to joj je jedan od glavnih)

hahahha lose gadanje???lol pa kaj imas tu gadat???nije to kosarka ili rukomet hahhaha

Ruwen
19.04.2010., 13:34
Penis. Sve o penisima. Divne li teme. :cerek: Ne bi smetalo ako podjednako ne simpatizira obje strane. Malo je ključna riječ. Puno bi smetalo. Da, okrutna sam i površna. Ali, i vi ste! :cerek:

Pa sto je u ovome sto si napisala okrutno?ja bi rekao nista!

kakolako
22.04.2010., 13:35
imam jedno pitanje. Naime, mislim da imam visak kozice na penisu, recimo kad ga nategnem do kraja bude normalan, ali u dignutom stanju mi preko pola glavica kozica, dok sam vidio da kod drugih nije tako, a kad je spusten onda pogotovo na vrhu imam dosta 'viska' kozice... jel to normalno?

mahma7
22.04.2010., 13:51
imam jedno pitanje. Naime, mislim da imam visak kozice na penisu, recimo kad ga nategnem do kraja bude normalan, ali u dignutom stanju mi preko pola glavica kozica, dok sam vidio da kod drugih nije tako, a kad je spusten onda pogotovo na vrhu imam dosta 'viska' kozice... jel to normalno?

Daj se ne zamaraj glupostima, i jebi...
Nemamo svi isti potpuno kurac. Neki veci, neki manji, neki krivi, neki pravi, neki s kozicom, neki bez, jbg.....
Ak je mozes prevuc, samo tuci....

Su.incotenible.
22.04.2010., 14:24
Pa sto je u ovome sto si napisala okrutno?ja bi rekao nista!

Doista. A je li površno ne biti u vezi sa nekim "samo" zato što mu kurac nije veći od 16-17 cm?

Ruwen
22.04.2010., 15:26

Ak si mozes povuc kozicu ispod glavica onda je sve normalno!a ak nemres onda nije!

Ruwen
22.04.2010., 15:30
Doista. A je li površno ne biti u vezi sa nekim "samo" zato što mu kurac nije veći od 16-17 cm?

Pa hmmm,iskreno se mozda cini malo povrsno,al opet ako ti to toliko smeta tj. ako ti stvarno puno znaci da imas decka sa vecim penisom onda je bolje da si nades nekoga sa vecim.Al sad zar ti 16,17 cm nije dovoljno?ajde kuzim da kazes 11,12,13 to je fakat malo.

Su.incotenible.
22.04.2010., 16:47
Pa hmmm,iskreno se mozda cini malo povrsno,al opet ako ti to toliko smeta tj. ako ti stvarno puno znaci da imas decka sa vecim penisom onda je bolje da si nades nekoga sa vecim.Al sad zar ti 16,17 cm nije dovoljno?ajde kuzim da kazes 11,12,13 to je fakat malo.

E pa neka sam malo površna! :D Dovoljno je 16 ili 17. Ali, lagala bih kad bih rekla da sam super zadovoljna sa toliko cm. Ispod 16 ne dolazi u obzir. Jebi ga. Nisam ja kriva, ona je. :o

Ruwen
22.04.2010., 17:27
E pa neka sam malo površna! :D Dovoljno je 16 ili 17. Ali, lagala bih kad bih rekla da sam super zadovoljna sa toliko cm. Ispod 16 ne dolazi u obzir. Jebi ga. Nisam ja kriva, ona je. :o

A dobro to imas pravo,jednostavno si takve grade :D :lol:
Koliko ti opce najbolje pase? :p

uzavrela_masa
22.04.2010., 17:42
znači 16 je dovoljno, a jel može proć 15,5? :rolleyes:

Su.incotenible.
22.04.2010., 18:21
A dobro to imas pravo,jednostavno si takve grade :D :lol:
Koliko ti opce najbolje pase? :p

I ne samo da sam takve građe, nego volim do jaja. Znači, što dublje, to bolje. Mislim da bi mi najbolje pasalo 19-20.

Su.incotenible.
22.04.2010., 18:26
znači 16 je dovoljno, a jel može proć 15,5? :rolleyes:

Rekoh otprilike veličinu. :rolleyes: A i imala sam jednog relativno manjeg i jednostavno nisam bila zadovolj(e)na. Nakon minute penetracije, više ga skoro ne osjećam. :flop: Daklem, ne osuđuj. Nisam ljubiteljica velikih radi izgleda, već radi mogućeg dobrog seksa. :raspa:

Ruwen
22.04.2010., 18:57
I ne samo da sam takve građe, nego volim do jaja. Znači, što dublje, to bolje. Mislim da bi mi najbolje pasalo 19-20.

Kuzim,volis osjecaj sto vece ispunjeosti!
Jesi zadovoljna velicinom u sadasnjeg partnera? :p

Su.incotenible.
22.04.2010., 19:18
Kuzim,volis osjecaj sto vece ispunjeosti!
Jesi zadovoljna velicinom u sadasnjeg partnera? :p

Li la. U pravilu jesam zadovoljna, ali.. Isto se dosta često zna dogoditi da ga ne osjećam. Mah, tko bi meni udovoljio. "On" je i više no dobar. :mig:

Ruwen
22.04.2010., 22:32
Li la. U pravilu jesam zadovoljna, ali.. Isto se dosta često zna dogoditi da ga ne osjećam. Mah, tko bi meni udovoljio. "On" je i više no dobar. :mig:

Jel se mozda previse ovlazis tijekom sexa pa je u tome problem?

Elich San
22.04.2010., 22:39

lalalalala lalala ja imam već 9 godina jednog od 19, i baš sam happy.

Su.incotenible.
23.04.2010., 10:24
Jel se mozda previse ovlazis tijekom sexa pa je u tome problem?

Aha, i to. Ali, bit je u tome što ja volim određenu dozu boli u seksu. Kod penetracije zato volim što dublje, što grublje i što bolnije. :D
lalalalala lalala ja imam već 9 godina jednog od 19, i baš sam happy.

Hvalite me usta moja. I ja imam sada od 18. :raspa:

Dufresne
23.04.2010., 11:36
Sve se bojim kak vi cure mjerite to :D

Ako statistike kažu da je prosjek između 14 i 16 cm, to zanči da ima otprilike podjednako onih s više od 16 i onih s manje od 14.

A, jebote, ovdje sve cure imaju tipove s više od 16. Nisam znao da smo kao nacija tako obdareni.

Stavrno bi hvolio čuti više iskrenih iskustava cura čiji su tipovi imali mali ili prosječan qurac.

A što se tiče osjećaja ispunjenosti... to često ovisi o pozi.
Ja sam s istom curom u različitim pozama doživio suprotna iskustva, doggie style nema šanse da uđem skroz kolko god bila vlažna, a u misionarskoj kao da sam u rupi bez dna :D

Vjerujem da ima cura koje pate za velikim qurcevima jer ih manji ili prosječni kao ne mogu zadovoljiti, ali nisam na takvu još naletio. Ali, qurac od barem 14 cm će zadovoljiti 90% žena pod uvjetom da tip zna kaj radi ida žena nema predrasude o veličini već da se opusti i uživa. Tako barem kaže većina znanstvenika i relevantna istraživanja na tu temu.

mahma7
23.04.2010., 11:39
Sve se bojim kak vi cure mjerite to :D

Ako statistike kažu da je prosjek između 14 i 16 cm, to zanči da ima otprilike podjednako onih s više od 16 i onih s manje od 14.

A, jebote, ovdje sve cure imaju tipove s više od 16. Nisam znao da smo kao nacija tako obdareni.

Stavrno bi hvolio čuti više iskrenih iskustava cura čiji su tipovi imali mali ili prosječan qurac.

A što se tiče osjećaja ispunjenosti... to često ovisi o pozi.
Ja sam s istom curom u različitim pozama doživio suprotna iskustva, doggie style nema šanse da uđem skroz kolko god bila vlažna, a u misionarskoj kao da sam u rupi bez dna :D

Vjerujem da ima cura koje pate za velikim qurcevima jer ih manji ili prosječni kao ne mogu zadovoljiti, ali nisam na takvu još naletio. Ali, qurac od barem 14 cm će zadovoljiti 90% žena pod uvjetom da tip zna kaj radi ida žena nema predrasude o veličini već da se opusti i uživa. Tako barem kaže većina znanstvenika i relevantna istraživanja na tu temu.

potpisujem!
Zbog takvih cura na forumu i je prosijek od 25 cm. Jer zapravo nikad nisu uzele u ruku metar i izmjerile dragog! One to racunaju od oka. Pa im sve izgleda veliko! Svasta

Dufresne
23.04.2010., 11:42
Netko je gore dobro napisao - kad ga obujmiš šakom, ako je glava vani - dovoljan je :D

mahma7
23.04.2010., 11:43
Netko je gore dobro napisao - kad ga obujmiš šakom, ako je glava vani - dovoljan je :D

I kladim se da su takvi svi! E sad samo nekome izgleda neki puno veci, jer ima manju ruku! jbg
Pa misli da je najmanje 22cm! :D

Dufresne
23.04.2010., 11:45
Ili ga možda mjere s donje starne, skupa s jajima :D

Ruwen
23.04.2010., 11:51

lol a kolko je to 10 cm? hehehe

Dufresne
23.04.2010., 11:55
Heh, ja imam šaku 12-13 cm širine, pa ti zračunaj kolko je još ako je glava vani :)

A i još sam bio stroge ruke sa spomenutih 14 cm dužine penisa, u dobrom dijelu medicinske literature se spominje 9 cm dužine penisa kao uvjet za zadovoljavanje žene :D

tulipancica
23.04.2010., 12:24
Xexe... :mig:
Nista ne vjerujem dok ne vidim ... ajmo fotice i metar u ruke :raspa: .. evo predlazem otvaranje natjecaja za najveci pimpek .. dodro dobro ,bice tu raznih kategorija,estetika je u pitanju :cerek:

ovo postaje zanimljivo :vidiga:

Su.incotenible.
23.04.2010., 12:24
...

:rofl: Naravno da nemaju sve cure tipove sa vel'kom kitom. Već napisah da sam i ja imala jednog relativno manjeg. Ni ostali nisu bili crni, ako me razumiješ. :mig: Sada imam 18, i ne puštam! Ne, nije od oka. Znam da je toliko. :cerek: Hm.. kada sam skroz vlažna, u doggy-u isto ponekad skoro ništa ne osjećam. Iako, naravno, ponekad osjećam i laganu bol. Nije stvar u zadovoljstvu i orgazmu. Mogu svršiti i sa 15 i sa 18. Stvar je u cijeloj izvedbi, u samom seksu. Ako ja želim što dublju penetraciju, manju dozu boli i ostalo, naravno da će mi odgovarati što veći kurac. Žišku sada?

On_Off
23.04.2010., 12:29
Naravno,svi muskarci imaju 25..ajd cure su skormnije pa se tjese da njihovi momci imaju barem 19cm.. :rolleyes: i onda dode normalan frajer i kaze da ima 14,15. I onda je on jadni,siromasni jebek. :eek: A zapravo vrlo vjerojatno da ima veceg od tog njenjog decka :rofl:

Nisam imala puno frajera,ali sam mogla zakljuciti da su svi tu negdje. Nismo nikad zajedno mjerili. Ali iznadprosjecnog sam imala. Medutim,to se nije tako vidjelo od oka bas,koliko u akciji. I lose je zavrsilo. Kud s tim?? Ne mogu to pusiti do kraja,usta mi se raspucaju,dere grlo,a nije do kraja..?? Nemoj ovu pozu,nemoj tako,aaa boli,daj cekaj da se namjestim..ajd u klinac! Ako ce me na polja koplja derati...Cemu to??

Sadasnji decko ima 17(to smo zajedno mjerili i ne od jaja od dolje :D ) i sto mi je i vise nego dovoljno jer nemam bunar medu nogama. Btw, i onaj od 14,15 i ovaj od 17 su odlicni. Zadovoljili su me. Sve vise od toga je meni previse (tj,mojom maloj :D )

Dufresne
23.04.2010., 12:36
Xexe... :mig:
Nista ne vjerujem dok ne vidim ... ajmo fotice i metar u ruke :raspa: .. evo predlazem otvaranje natjecaja za najveci pimpek .. dodro dobro ,bice tu raznih kategorija,estetika je u pitanju :cerek:

ovo postaje zanimljivo :vidiga:

Što se mene tiče samo otvorite topic.
ja ću prvi stavit sliku.
S validacijom.

:rofl: Naravno da nemaju sve cure tipove sa vel'kom kitom. Već napisah da sam i ja imala jednog relativno manjeg. Ni ostali nisu bili crni, ako me razumiješ. :mig: Sada imam 18, i ne puštam! Ne, nije od oka. Znam da je toliko. :cerek: Hm.. kada sam skroz vlažna, u doggy-u isto ponekad skoro ništa ne osjećam. Iako, naravno, ponekad osjećam i laganu bol. Nije stvar u zadovoljstvu i orgazmu. Mogu svršiti i sa 15 i sa 18. Stvar je u cijeloj izvedbi, u samom seksu. Ako ja želim što dublju penetraciju, manju dozu boli i ostalo, naravno da će mi odgovarati što veći kurac. Žišku sada?

Kod mene suprotno, ja sa sadašnjom dragom u doggiju ne mogu do kraja, a u misionarskom sam ponekad kao riba u dubokom moru. Valjda dosta toga ovisi i o tome kako je vagina položena.

Razumijem te ja u potpunosti, samo hoću reći da bi ti u trenutku napaljenosti teško skužila razliku da ti ja sa 16 cm (navodim primjer) uletim do jaja u odnsu na nekog tipa s 18 cm. Razlima od 2-3 cm nije nešto osjetno velika.

Opet velim, duboka penetracija ne mora biti vezana isključivo uz dužinu qurca - u mnogim pozama će tebi i kurac od 14 cm dati osjećaj potpune ispunjenosti.

A otkid mjeriš tih 18? s gornje ili donje strane?

Ali ponavljam, u većini slučajeva potreba za velikim qurcem je plod uma (mašte, želje) a ne vagine (potrebe).

Ovo što @On Of kaže, to je primjer realne žene, ako štu su i realni oni muški koji se ovdje usude napisati da nemaju 25 cm :D

tulipancica
23.04.2010., 12:42
Slazem se sa Dufresne .. poze,ugao pod kojim ulazi itd itd... S tim sto ipak mislim da je debljina mozda vaznija od duzine... :ne zna: ... ma pojma nemam,sve zavisi,nema pravila..

Evo ja cu ovim putem zamoliti nase moderatore da se izjasne o predlogu za natjecaj "naj pimpek" .... :mig:

Dufresne
23.04.2010., 12:46
Slazem se sa Dufresne .. poze,ugao pod kojim ulazi itd itd... S tim sto ipak mislim da je debljina mozda vaznija od duzine... :ne zna: ... ma pojma nemam,sve zavisi,nema pravila..

Da, zaboravio sam napomenut, debljina je često i važnije. I za one kojima to treba, više čini po pitanju ispunjenosti nego duljina.

I da, puno je faktora u igri u svakoj prilici, ne treba generalizirati.

tulipancica
23.04.2010., 13:03
Xexe sad mi je smijesno a tad mi je bilo za plakat :lol: ... Kada smo partner i ja zapoceli vezu ... uh tih muka.. Napaljen on,napaljena ja,krenemo se prasiti i sve je ok do trenutka dok on treba uci u mene , e tih muka... problem je bio taj sto ima poprilicno debeo pimpek.. I sve kao idemo polako a boli me,cini mi se moracu na sivenje posle... Xexe i tako smo se mucili jedno mjesec,mjesec i pol... i eto naviklo se :cerek:

Ruwen
23.04.2010., 14:06
Naravno,svi muskarci imaju 25..ajd cure su skormnije pa se tjese da njihovi momci imaju barem 19cm.. :rolleyes: i onda dode normalan frajer i kaze da ima 14,15. I onda je on jadni,siromasni jebek. :eek: A zapravo vrlo vjerojatno da ima veceg od tog njenjog decka :rofl:

Nisam imala puno frajera,ali sam mogla zakljuciti da su svi tu negdje. Nismo nikad zajedno mjerili. Ali iznadprosjecnog sam imala. Medutim,to se nije tako vidjelo od oka bas,koliko u akciji. I lose je zavrsilo. Kud s tim?? Ne mogu to pusiti do kraja,usta mi se raspucaju,dere grlo,a nije do kraja..?? Nemoj ovu pozu,nemoj tako,aaa boli,daj cekaj da se namjestim..ajd u klinac! Ako ce me na polja koplja derati...Cemu to??

Sadasnji decko ima 17(to smo zajedno mjerili i ne od jaja od dolje :D ) i sto mi je i vise nego dovoljno jer nemam bunar medu nogama. Btw, i onaj od 14,15 i ovaj od 17 su odlicni. Zadovoljili su me. Sve vise od toga je meni previse (tj,mojom maloj :D )

bravo!pametno zboris!

Ruwen
23.04.2010., 14:09
hahah a koje su nagrade za najpimpek???? :D

tulipancica
23.04.2010., 14:14
hahah a koje su nagrade za najpimpek???? :D

E jos uvjek ne znam :brukica:
Imas li kakav predlog?? evo da ostavimo vecini da odluci...

Ruwen
23.04.2010., 14:19
A sta bi se ocjenjivalo?

On_Off
23.04.2010., 14:21
bravo!pametno zboris!

Samo sam realna i po svom iskustvu i po svojoj maloj znam da mi je to i vise od dosta. I da to nisu mali pimpeki,nego sasvim dovoljni i duljinom i opsegom.

Neki kazu da ne postoji mali pimpek,nego velika picka. :D

Rodnica je misicna cijev duljine 8-10 cm. Stoga,ne moze biti mali pimpek od 15cm. Moze,ako je manji od 8cm ili je rodnica duga 30 cm. Tada bi se u oba slucaja radilo o nekom defektu koji dolazi u malom broju slucajeva. Medutim,citajuci postove shvatih da je danas defekt sve ispod 25 :lol:

Ruwen
23.04.2010., 14:22
Samo sam realna i po svom iskustvu i po svojoj maloj znam da mi je to i vise od dosta. I da to nisu mali pimpeki,nego sasvim dovoljni i duljinom i opsegom.

Neki kazu da ne postoji mali pimpek,nego velika picka. :D

Rodnica je misicna cijev duljine 8-10 cm. Stoga,ne moze biti mali pimpek od 15cm. Moze,ako je manji od 8cm ili je rodnica duga 30 cm. Tada bi se u oba slucaja radilo o nekom defektu koji dolazi u malom broju slucajeva. Medutim,citajuci postove shvatih da je danas defekt sve ispod 25 :lol:

Da to i mene cudi kak je prosjek 15 cm a nikog ne znam tko ima ispod 17 :o

On_Off
23.04.2010., 14:26
Da to i mene cudi kak je prosjek 15 cm a nikog ne znam tko ima ispod 17 :o

A dobro,17 jos i mogu imati. Ali,cure kazu kak njihovi frajeri imaju najmanje 18,19. Stoga,i 17 je premalo...

tulipancica
23.04.2010., 14:35
A sta bi se ocjenjivalo?

Nije bas opipljiva tema tj zadatak xaxaxa :lol: :lol:

ajd ugrubo da nabrojim :
-visina tj duzina
-sirina tj obim
-cvrsina (a moracemo vam vjerovati na rijec) :D
-tezina (mozda ce nekome biti od koristi i taj podatak) :rofl:

moze za pocetak?? :)

On_Off
23.04.2010., 14:38

ajd ugrubo da nabrojim :
-visina tj duzina
-sirina tj obim

I po mogucnosti,kao dokaz,sve dok to rade,mjere da slikaju. Dakle,ako ga mjeri neka se vidi krojacki metar na gornjoj strani penisa da se jasno iscitaju centrimetri. Ako ga vaze,neka se vidi ona mala kuhinjska vagica za brasno i secer i opet kako bi se iscitale mjere :rofl::rofl::rofl:

Simple Fille
23.04.2010., 14:39
OK. Hoćemo sada prestati sa četom?

Ivantouch
23.04.2010., 14:40
i sa kojom su današnje cure zadovoljne veličinom(ne govorim o klinkama koje su vidjele "film za odrasle" sa k**** od 30cm pa misli da i njezin decko treba imat takvog)a ubiti bi ju raščetvorio al ipak njoj je bitna velicina i pricanje svojim frendicama kak njezin decko ima batinu..... =)=)=)

Elich San
23.04.2010., 14:45
:rofl: Naravno da nemaju sve cure tipove sa vel'kom kitom. Već napisah da sam i ja imala jednog relativno manjeg. Ni ostali nisu bili crni, ako me razumiješ. :mig: Sada imam 18, i ne puštam! Ne, nije od oka. Znam da je toliko.

nisam ni ja rekla da nisam imala sa manjim ,ali kažem da sada imam muža sa 19(isto tako nije odokativno već mjereno), i nepuštam kao ni ti svog:rofl:

jedan bivši je imao 15 cm, ali je imao dooooobar obujam, tako da je efekt bio više nego zadovoljavajuć.
nije sve u veličini, važnija je tehnika
eh, da, i ne pada mi na pamet lagat o tim stvarima da mi se muž ne bi umislio da je veeeelika faca. tako da ne dodajem ni milimetra njegovom egu

SnoopyHR
23.04.2010., 18:11
Svi saljite Tulipancici na PM slike da ocjeni :D

roga27
23.04.2010., 18:51
Svi saljite Tulipancici na PM slike da ocjeni :D

i meni i meni :jumping::cheer::tulum:

i ja bi ocjenjivala :D:D:D

nagrade u naturi :cerek:

navigator1
23.04.2010., 21:36
Zgodno ti je to kad je kriv ako je malko duzi, vjeruj mi na rijec. Ako imas dobru erekciju (tvrdocu) onda je interesantno kad nakon dosta vremena pormjenis stranu.

CottonEyeJoe
27.04.2010., 13:16
što vam znači veličina, ako isti nema tehniku i ponašanje?

što će vam i 20cm ako vam se bude teže dizao, ako budete brže svršavali, ili ako budete ljeni, dosadni u krevetu?

ja imam prosjek, niti jedna mi nije prigovorila, kažem, šljiviš ti i 20cm kad ćeš u pol sata seksa promjeniti 12 poza, ne smiješ ga gurati skroz itd...

ovako kad ti baciš ženu na leđa, raširiš noge, i opleteš pol sata najbrže što možeš da ona ne može 2 dana hodati, e to je posao...naravno, pol sata tako, pa pol sata ovako pa onako..i evo 2 sata seksa...

Izdržljivost je najbrža, jel se radije budete igrale sa 18,19 ili 20 cm 15 minuta, pa tek nakon par sati ponovno, ili sa nekime tko ima 14,15, a može bez svršavanja i do sat vremena samo tako??

i live4love
03.05.2010., 15:08
evo ja imam jedno pitanje...sta mislite moze li se zatrudnjeti ako decko "trlja" po stidnim usnama bez zastite ali takoder ne ulazi u vaginu?

Splenda
03.05.2010., 15:14
evo ja imam jedno pitanje...sta mislite moze li se zatrudnjeti ako decko "trlja" po stidnim usnama bez zastite ali takoder ne ulazi u vaginu?

ne. ali možeš pobrati hpv, genitalni herpes, sifilis.:D

Red Diwina
03.05.2010., 15:17
Pravi...krivi...svejedno,sve to lijepo klizne samo ovisi kako se stavi:lol:

D Mjuz
03.05.2010., 15:25

di je završila sperma u cjeloj toj priči?

i live4love
03.05.2010., 19:42
di je završila sperma u cjeloj toj priči?

nije dosao do kraja

D Mjuz
03.05.2010., 21:41
nije dosao do kraja

radi onih koji misle da će dvaput dobiti jack pot na lotu,a koji bi me odma lupnuli po prstima da to učinim, neću reći NEMA ŠANSE,ali ono...spavaj mirno ;)

jamie84
04.05.2010., 17:02
ne. ali možeš pobrati hpv, genitalni herpes, sifilis.:D

Može zatrudnjeti jer u predsjemenskoj tekućini (precum, kako to već zovete) se gotovo uvijek nađe i spermija. A rizik, oko toga hoće li oni dospjeti do jajne stanice, je neusporedivo veći nego kad bi se npr. seksali samo uz kontraceptivne pilule.

i live4love
04.05.2010., 20:17
ako zene rijetko zatrudne dok koriste tehniku "izvadi prije kraja" zar je onda velika sansa da ja?...jer pretpostavljam da je ovo ipak sigurnije ako se tako moze nazvati

jamie84
04.05.2010., 22:10
ako zene rijetko zatrudne dok koriste tehniku "izvadi prije kraja" zar je onda velika sansa da ja?...jer pretpostavljam da je ovo ipak sigurnije ako se tako moze nazvati

Ja sam ono napisao u relativnim okvirima - za obje varijante je vjerojatnost začeća manja od 10%. Ali onoj ženi kojoj se trudnoća dogodi, njoj je statistika 100% - ako me razumiješ... :mig:

Popij pilulu i mirna si...

D Mjuz
05.05.2010., 09:32
ma kakva pilula...prošla baba s kolačima...vidiš kad je napisan post

naravno da u predsjemenoj tekućini ima spermija,ali muškarci se klasificiraju kao neplodni i ako, među ostalim razlozima, imaju i premali broj spermića u ejakulatu...znači ima ih,ali ne dovoljno...znači netko u tebe uporno svršava,a ipak ne možeš zatrudniti...e sad,on se njoj penisom trljao o usne,a nije ni penetrirao ni svršio...stara ako zatrudniš obavezno javi-da posvjedočimo osmom svjetskom čudu :D

Dufresne
05.05.2010., 10:40
e sad,on se njoj penisom trljao o usne,a nije ni penetrirao ni svršio...stara ako zatrudniš obavezno javi-da posvjedočimo osmom svjetskom čudu :D

Da, jako teško da je ostala trudna u ovakvoj situaciji. Ali, vjerujem da je kolega gore samo istaknuo kao mogućnost da je tako nešto teorijski moguće, iako u praksi teško ostvarivo :D

Moguće je da mu je malo sjemena iscurilo i bez svršavanja s unutarnje strane usana i onda se nekim čudom to uvuklo do pravog mjesta. Ali naravno, takvo što je ipak teorija a ne praksa. Mirno spavajte u takvim situacijama :D

jamie84
05.05.2010., 12:50
Ali, vjerujem da je kolega gore samo istaknuo kao mogućnost da je tako nešto teorijski moguće, iako u praksi teško ostvarivo

Drago mi je što me bar netko razumije.

Moguće je da mu je malo sjemena iscurilo i bez svršavanja s unutarnje strane usana i onda se nekim čudom to uvuklo do pravog mjesta. Ali naravno, takvo što je ipak teorija a ne praksa. Mirno spavajte u takvim situacijama :D

To sam i ja mislio dok nisam na turnusu iz ginekologije u mjesec dana vidio TRI odvojena slučaja gdje su se klele kako u njih ništa nije ušlo niti po njima svršilo, nego da su se samo "igrale". Sve tri su imale netaknut himen i nisu imale razloga lagati. Dakle, rijetko moguće, ali itekako je i praksa, a ne samo teorija. :top:

i live4love
05.05.2010., 13:06
Da, jako teško da je ostala trudna u ovakvoj situaciji. Ali, vjerujem da je kolega gore samo istaknuo kao mogućnost da je tako nešto teorijski moguće, iako u praksi teško ostvarivo :D

ajde sad kad sam ovo procitala bit ce mi puno lakse spavati :D
i hvala naravno :D

Violently happy
05.05.2010., 13:23
Jel možete sad prestat oftopičarit s tim mogućim i nemogućim trudnoćama?
Hvala.

SnoopyHR
05.05.2010., 16:47
Jel možete sad prestat oftopičarit s tim mogućim i nemogućim trudnoćama?
Hvala.

Da, tema su kurcevi :D

Jacob J. Harper
05.05.2010., 20:42
Da, tema su kurcevi :D

Bre Snoopy kako se to izrazavas covece ? Budi KuRtulan i lepo reci penis a ne to na k :lol:

To o velikim penisima/kurcevima od 25 cm minimum je glupost i neki trend nesto kao kad se neko hvali da je njegov veliki auto bolji od nekog malog auta a recimo mali je skuplji pa sad vidi sta je bolje dzaba i bus ako je los to tako i sa penisima mislim kao da pricamo o kopljima.

sleaze
06.05.2010., 20:29
ja imam 16 cm...al opet ja sam jos mlad....

On_Off
06.05.2010., 21:22
ja imam 16 cm...al opet ja sam jos mlad....

To je normalno,ali ne na forumu. Ovdje ipak caruju kite do koljena. I ne,nece ti rasti s rastom godina. :rofl: Moze samo susiti se i visiti :D

sleaze
07.05.2010., 17:36
al ja imam 15 godina...

Jacob J. Harper
07.05.2010., 23:26
ja imam 16 cm...

ja imam 15 godina...

16 cm a 15 god :ne zna: znaci sa 25 godina imaces 26 cm a ako nastavi da ti raste sa 30 imaces 31 cm e onda dodjes na forum i budes kralj :s:lol:

Ali pazi i ako ostane 16 cm to je dobra duzina isto kao jedan prosecn daljinski upravljac od TV-a :rofl:

gabriel99
09.05.2010., 09:10

ajd ugrubo da nabrojim :
-visina tj duzina
-sirina tj obim

i šta se čeka, jel raspisan konkurs za najljepšu (najbolju ) kitu u hrvata ( i šire) ?:top:

Dufresne
10.05.2010., 08:21
al ja imam 15 godina...

Stari moj, tvoj je pimpek dostigao svoju veličinu oko 90%, a možda više neće narasti ni milimetra.

Pusti priče kako raste do 25 godine života, kako ti naraste u pubertetu - to je to. Ne nadaj se ničem više, a ako dobiš još centimetar - dva, to je super. Više od toga teško.

Marinood
12.06.2010., 22:17
Prije nego što krenem u svoju priču, molio bi bez glupih komentara. Onaj tko može shvatit moj problem, neka komentira, pomogne itd. Molio bi moderatore, da ovu temu ostave barem na jedno vrijeme. Da kažem odmah na početku ovo nije nikakva zezancija, sve što govorim, govorim istinu .....
Imam 24 godine, završavam fakultet, što se tiče materijalne strane, imam više nego što bi trebao... Nisam ružan, lijep sam dečko, imam sve lijepe osobine. Zbog toga me ljudi i vole, imam dosta prijatelja, netko tko gleda sa strane pomisli „pa ovaj uživa u životu“.... Ali nažalost nije tako, imam jedan problem, koji me mući od mog puberteta, nisam se razvio... Da dobro ste pročitali, nisam razvijen seksualno. Nemam potrebu za tim, za djevojkama, pokušao sam, ali u meni je neka barijera koja to brani... Jednostavno ne smijem.... Cure mi prilaze, ja ih moram odbijati, prijatelji su već počeli sumnjati u mene i moju seksualnu orijentaciju, svi se čude, ali ja ne smijem. Najteže mi je kad me otac pita, ima li cura, guziš li šta.... a ja ga onako posramljeno pogledam, zacrvenim se zbog svoje sramote .... Sramota je ta koju imam u gaćama, velićine max. 7 cm, promjera 2,5 cm.....I kako da priđem curi, kako da joj to pokažem. Bojim se njezine reakcije, njezinih priča po gradu.. Nekoliko puta sam došao do toga, da idem do kraja, da me boli briga, ali nisam mogao.... Zadnju godinu dana samo gledam na netu, kako se to može rješiti, ali nema rješenja...prihvatio sam situaciju da imam mikropenis, ali ja imam želju da živim i uživam kao i ostali ... Što se tiče moje želje za seksom, ona je smanjena, vjerojatno zbog poremećaja hormona. Moram priznati i reći da nikad u životu nisam svršio, ovo nije neka zezancija. Nisam nikad, nije me vuklo za tim, pokušavao sam, ali teško mi ga je stavit u ruku, zbog toga što je mali..... Zbog toga mislim da imam poremećaj hormona, već sam krenuo na krvne pretrage.... Da samo sebi dokažem da je to, to....
Moje pitanje glasi, imam li ja nade što se tiče muškož-ženski odnosa, ima li neka žena koja bi mene htjela, djevojke kako bi postupili kada bi imali takvog dečka, dali je samo u vezi sex glavni???? Je li to SEX što održava vezu, ovako kao nekad razmišljam o tome, kažem ma ja ću lizat, mene ne treba zadovoljit.... hehe ovo je sad crni humor, ali jebiga
Zahvaljujem na iskrenim komentarima.

4fun
12.06.2010., 22:20
sucut.

evo, nemam srca ni smileya stavit.

yeehawyaw
12.06.2010., 22:28
dobro koja je tvoja životna želja, veči kuki?
probaj poslat pismo djedu mrazu...možda upali. ja sam jednom dobio onaj autić na daljinski, pa možda ti dobiješ veči ku*ac - nikad neznaš! isplati se probati u svakom slučaju

PsychoNaut
12.06.2010., 22:31
Pa što su pokazali ti krvni nalazi, što je rekao profesionalac - liječnik?

Čuj, situacija ti nije bajna - osjećaš se zakinuto u nečemu što svi trube da je bitno imati što veće i što deblje, svi mediji govore o tome, na spam dolazi po 10 poruka dnevno o povećanju penisa, to je jedino o čemu žene razmišljaju, golemi penisi...

Nije ništa izgubljeno. Naći ćeš osobu kojoj odgovaraš upravo takav, i kojoj će seks s tobom biti super. Ali prije nego se to desi, morati ćeš se "pomiriti" s time što imaš u gaćama - dok smatraš svog pimpača svojim neprijateljem, manom, nečime što te unesrećuje - nećeš baš daleko doći u nastojanju da pokažeš nekome drugome što možeš i s takvom alatkom napraviti :mig:

Zato - predlažem ti prvo da završiš sve te preglede da se vidi što je sa stanjem hormona i kemijskim balansom, pa da se vidi da li tu što treba napraviti. A kada to riješiš, razmisli o nekom profesionalcu koji će ti pomoći da se pomiriš sa svojim tijelom.

Vjerujem da će sve na kraju biti super, samo će ti put biti malo trnovitiji. Jebiga, hoće :) Al to nije razlog da se odustane! :top:

4fun
12.06.2010., 22:32
mene polako zabavlja izostanak zenskih odgovora :kokice:

Marinood
12.06.2010., 22:41
Yeha.. mislim da ne treba sa takvim komentarima, stvarno sam zamolio...

Sljedeći tjedan, idem na pretrage, dogovorio sam u jednom privatnom labaratoriju ... Ja sam siguran da imam poremećaj hormona, čitao sam malo o tome, kao da se taj hormon testestreon može nadomjestit, ali ne vjerujem da može povećati penis... a vidjet ću na što će to sve izaći...

Kako misliš profesionalna pomoć, misliš li možda na seksologa???

shakiri
12.06.2010., 22:44
mene polako zabavlja izostanak zenskih odgovora :kokice:

ti :mad:

čuj ovo autoru teme.
postoje žene kojima nije stran vibrator, a ti lijepo prouči žensku anatomiju, lijepo gdje se nalaze ključne točke dolje, na koji način se žena može dovest do buncanja, imaš lijepo seksualna razna pomagala u kojemu ti i draga možete uživati..
neki imaju kitu pa ne znaju kud i što s njom.
nego ti lijepo pamet u glavu (imaš je), malo prošvrljaj po netu o pojmovima tipa klitoris, g-točka, squirt, pa onda malo sex toys ovoono - i uz trud možeš postati vrhunski seks majstor.

šta te briga, ti si poseban :D
iskoristi maštu i rukice.
i sretno :)

p.s. ne znam sad baš za ovaj dio što nisi nikad svršio, vjerovatno bi te osoba s kim bi bio i koja bi te voljela isto htjela zadovoljiti.
nađi curu sa majušnom vaginom :cerek: ako ih uopće ima tamo vani :kava:

dee
12.06.2010., 22:48
Je li to SEX što održava vezu, ovako kao nekad razmišljam o tome, kažem ma ja ću lizat, mene ne treba zadovoljit.... hehe ovo je sad crni humor, ali jebiga

Pravi crni humor kaze: jebi klinke do 7 godina.

Jebiga, pomiri se s tim.
Mislim da bih u tvojoj situaciji svoju manu iskoristio kao prednost > kurcine su dosadne - jasite milikurcice.

yeehawyaw
12.06.2010., 22:50
sorry:p da ja imam tak maloga i da sam zabrinut oko funkcionalnosti istog, otišao bi nekoj kurvi i pitao ju kaj ona iskreno misli o performansama i da da neki savjet. doduše trebaš reprezentativni uzorak, pa otiđi kod više njih ak te baš tak zanima, ili si jednostavno nađi curu, al nemoj biti nesiguran i bla bla... uglavnom, sretno!

Ms. Black
12.06.2010., 22:59
Sve je u glavi, samo ću to reć prije nego što se topik zaspema. Da si ti zadovoljan sa svojim kurcem i ženske bi bile.

Apple Pie
12.06.2010., 23:07
Sve je u glavi, samo ću to reć prije nego što se topik zaspema. Da si ti zadovoljan sa svojim kurcem i ženske bi bile.

Aha.. i meni je u glavi da imam vel'ke sike, a kad ono jedva jedvice dovoljan dva :lol:

PsychoNaut
12.06.2010., 23:11
Yeha.. mislim da ne treba sa takvim komentarima, stvarno sam zamolio...

Sljedeći tjedan, idem na pretrage, dogovorio sam u jednom privatnom labaratoriju ... Ja sam siguran da imam poremećaj hormona, čitao sam malo o tome, kao da se taj hormon testestreon može nadomjestit, ali ne vjerujem da može povećati penis... a vidjet ću na što će to sve izaći...

Kako misliš profesionalna pomoć, misliš li možda na seksologa???

Paa ili seksolog ili psiholog, možda čak prije psiholog - u svakom slučaju osoba koja će ti ponuditi neke mehanizme borbe protiv samoporažavajućeg načina razmišljanja o sebi, svojem pimpeku, i o tome što žene u biti žele od tebe. Nije kurac sve u životu - iako će te neki uvjeravati da jest.

dee
12.06.2010., 23:16
Nije kurac sve u životu - iako će te neki uvjeravati da jest.

Nije sve, al nije ni nista.

Rainbow Lady
12.06.2010., 23:17
Prije nego što krenem u svoju priču, molio bi bez glupih komentara. Onaj tko može shvatit moj problem, neka komentira, pomogne itd. Molio bi moderatore, da ovu temu ostave barem na jedno vrijeme. Da kažem odmah na početku ovo nije nikakva zezancija, sve što govorim, govorim istinu .....
Imam 24 godine, završavam fakultet, što se tiče materijalne strane, imam više nego što bi trebao... Nisam ružan, lijep sam dečko, imam sve lijepe osobine. Zbog toga me ljudi i vole, imam dosta prijatelja, netko tko gleda sa strane pomisli „pa ovaj uživa u životu“.... Ali nažalost nije tako, imam jedan problem, koji me mući od mog puberteta, nisam se razvio... Da dobro ste pročitali, nisam razvijen seksualno. Nemam potrebu za tim, za djevojkama, pokušao sam, ali u meni je neka barijera koja to brani... Jednostavno ne smijem.... Cure mi prilaze, ja ih moram odbijati, prijatelji su već počeli sumnjati u mene i moju seksualnu orijentaciju, svi se čude, ali ja ne smijem. Najteže mi je kad me otac pita, ima li cura, guziš li šta.... a ja ga onako posramljeno pogledam, zacrvenim se zbog svoje sramote .... Sramota je ta koju imam u gaćama, velićine max. 7 cm, promjera 2,5 cm.....I kako da priđem curi, kako da joj to pokažem. Bojim se njezine reakcije, njezinih priča po gradu.. Nekoliko puta sam došao do toga, da idem do kraja, da me boli briga, ali nisam mogao.... Zadnju godinu dana samo gledam na netu, kako se to može rješiti, ali nema rješenja...prihvatio sam situaciju da imam mikropenis, ali ja imam želju da živim i uživam kao i ostali ... Što se tiče moje želje za seksom, ona je smanjena, vjerojatno zbog poremećaja hormona. Moram priznati i reći da nikad u životu nisam svršio, ovo nije neka zezancija. Nisam nikad, nije me vuklo za tim, pokušavao sam, ali teško mi ga je stavit u ruku, zbog toga što je mali..... Zbog toga mislim da imam poremećaj hormona, već sam krenuo na krvne pretrage.... Da samo sebi dokažem da je to, to....
Moje pitanje glasi, imam li ja nade što se tiče muškož-ženski odnosa, ima li neka žena koja bi mene htjela, djevojke kako bi postupili kada bi imali takvog dečka, dali je samo u vezi sex glavni???? Je li to SEX što održava vezu, ovako kao nekad razmišljam o tome, kažem ma ja ću lizat, mene ne treba zadovoljit.... hehe ovo je sad crni humor, ali jebiga
Zahvaljujem na iskrenim komentarima.

Nije sex u vezi glavni, ali je veoma bitan faktor, jbg. :ne zna: Ima nade za tebe. Lijepo do kraja završi te pretrage, obiđi specijaliste pa vidi što se može napraviti. Kada kažeš da se nisi razvio..... :misli: Pa jel imaš bradu, jesi mutirao itd...Možda glupo pitanje,ali moram, jer da je totalni hormonalni poremećaj brijem da bi i to izostalo. U svakom slučaju, nije svim curama sex na prvom mjestu, kao ni veličina. Ja znam jednu. :mig: I evo, samo radi tvoje situacije, podijelit ću s tobom informaciju da ni moj nije pretjerano obdaren, a svejedno je najbolji od svih s kojima sam dosada bila. :mig:
I vidi ovo: http://www.pinkydicks.com/ :zubo:

:rolleyes: Aj ne zajebavaj, lako je tebi pričati kada nisi u njegovoj situaciji. da ima 13 cm pa je nezadovoljan mogla bih se složiti s tobom, ali ovo je daleko ispod prosjeka i čovjek je s pravom u banani.

Ms. Black
12.06.2010., 23:29
Aha.. i meni je u glavi da imam vel'ke sike, a kad ono jedva jedvice dovoljan dva :lol:

Dam se kladit da te to ne sprečava da se lijepo zabavljaš s dečkićima :cice:

:rolleyes: Aj ne zajebavaj, lako je tebi pričati kada nisi u njegovoj situaciji. da ima 13 cm pa je nezadovoljan mogla bih se složiti s tobom, ali ovo je daleko ispod prosjeka i čovjek je s pravom u banani.

Znači nema nade za njega? :kokice:

arya
12.06.2010., 23:35

Ti si provela neko istraživanje ili bezveze navodiš? :D

Daj bar navedi o kolikom broju ispitanika se radi? :rofl:

flatoos
12.06.2010., 23:36
http://micropenisux.blogspot.com/2009/08/small-penis-competition.html

zuzu24
12.06.2010., 23:55
pa stari moj ionako je bitna tehnika a ne veličina....

a i zlatno pravilo ljesa je da ovdje mogu pisati samo oni šta imaju 25+, pa kog ti onda muljaš :rofl:

Rainbow Lady
13.06.2010., 00:06
Ti si provela neko istraživanje ili bezveze navodiš? :D

Daj bar navedi o kolikom broju ispitanika se radi? :rofl:

:rolleyes: http://www.iskrica.com/weblog/com.php?ID=25801&WID=3587

10. stavka, redak br. 7 :kava:

zuzu24
13.06.2010., 00:12
meni nije jasno frajeru kako ti možeš pričati šta bi ti žene rekle kad ga nisi ni metnuo. Pa ako ti se već nabaciju pa iskoristi to, jer nijedna ti neće reći e mali ti je , ja se neću ševiti :rofl:

dildo
13.06.2010., 00:30
.... Sramota je ta koju imam u gaćama, velićine max. 7 cm, promjera 2,5 cm.....

Hoćeš reći da imaš ovo: http://en.wikipedia.org/wiki/Micropenis

Ali to se stari moj moralo primjetiti još nakon rođenja i već si trebao napravit neku hormonsku terapiju..sad je kasno za bilo kakve zahvate..
Ali mi vučeš malo na trola.

Marinood
13.06.2010., 06:17
Rainbow Lady nije uopće glupo pitanje, već je nemam, ali to me previše ne brine jer sam se navikao na to, to jedno a drugo vidim da na današnjici ima jako puno takvih.... Poremećaj imam, to je zasigurno, uvijek sam odgađao taj pregled, jer sam se bojao istine, ne mogu reći da se sad ne bojim ali ne mogu više ....

Cure mi se nabacuju, znači curama sam zanimljiv, ali bojim se reakcije.... Kako se cura neće šokirat?? Od mrguda, u gaćama čevapčić ????? Ok, djevojke šta bi vi rekle na tu situaciju???

Dildo, oprosti o kavom trolu ti pričaš??? Lijepo sam vas zamolio, znam da će biti nekima ovaj topic tema spr..e, ali iskreno glupo vam je to....

@DAADAA@
13.06.2010., 06:29
Nije mi jasno da nikako nisi svrsio, ono , ne kuzim, ta velicina nije dovoljno dobar razlog za to.

Mislim da trolas.

Marinood
13.06.2010., 06:52
Oprosti te, šta vam to znači TROLANJE???? Laganje???

Pa kako ću svršit, kad najvjerojatnije imam snižen broj testesterona, znači ne proizvodi mi se sperma... To su moje pretpostavke, to ću još vidjeti... Ne kužim zašto bi lagao, nisam toliko bolestan, ne bi se baš zaj.....o sa tim ;)

Herbion
13.06.2010., 06:56

Pa dajte nemojte mu još i ono kaj mu je normalno razvijeno umanjiti... :rofl::rofl::rofl:

Vikend-trolovi su uvijek najbolji trolovi... Pogotovo sad ova djeca kojima je završila škola. :D
No, ako nisi trol... Iako sumnjam. :o
Zanima me...
Kako to da si tek sad sa 24 došao do toga da ideš doktoru?
Čekao si da naraste? :ne zna: :)
Drugo kaj mi nije jasno, ako ti je smanjena sexualna želja, nikad nisi svršio, zašto te onda brinu muško ženski odnosi i kako žene gledaju na sex?

Znači da ipak imaš potrebu da (za)jebavaš (nas)? :p

Marinood
13.06.2010., 07:06
Herbion nisam dijete, student sam, ustao ovako rano, jer pripremam zadnji ispit, znači učim ;) Ja vas po treći put pitam, šta vam to znači trolanje???? Da znam o čemu pričate....

Istina, tek sam sada krenuo u te pretrage... ZAŠTO? Jer ne znam više šta radim, vi nemate pojma koliko se toga ja to bojim, jednostavno bojim se te istine. Nisam razmišljao o tome, sve sam govorio, to je kasni pubertet, doći će moje vrijeme, ali nije došlo....

Nemam želju, ali želim biti kao ostali. Razumiješ, možda kada bi to probao, možda bi mi bilo dobro ;) Čitao sam po netu, da navodno kada bi povećao razinu testesterona, kao da bi imao želju. A primjetio sam, kad treniram, kao da mi se budi želja za tim. Možda čudno, ali ......

Herbion
13.06.2010., 07:18
Herbion nisam dijete, student sam, ustao ovako rano, jer pripremam zadnji ispit, znači učim ;) Ja vas po treći put pitam, šta vam to znači trolanje???? Da znam o čemu pričate....

Ako si student onda se znaš služiti internetom, ako ne znaš onda ćeš trebati naučiti za diplomski rad. :D Google i pravila foruma naučit će te kaj je to trolanje. :top:
Nemreš dobiti sve na pladnju. Za odgovore treba vlastiti trud. :mig:

Ti istinu imaš. Nećeš je sad otkriti. Sada će samo postati crna na bijelom.

Kratko i jasno. Ne bih mogla biti s tobom.
Ne samo zato kaj imaš tak mali penis, već zato što je tvoje opterećenje tim problemom preveliko i ja se ne bih znala nositi s tvojim vlastitim kompleksom.
I da, sex je važan. Meni. Ali mislim da ima žena koje ne pridonose njemu toliku pažnju.
Oprosti ako sam okrutna i izravna. Stvarnost je surova. :ne zna:
Naspavala sam se, odlične sam volje i odoh sad u šumu. :trio:

mala ptica
13.06.2010., 07:34
ti :mad:

čuj ovo autoru teme.
postoje žene kojima nije stran vibrator, a ti lijepo prouči žensku anatomiju, lijepo gdje se nalaze ključne točke dolje, na koji način se žena može dovest do buncanja, imaš lijepo seksualna razna pomagala u kojemu ti i draga možete uživati..
neki imaju kitu pa ne znaju kud i što s njom.
nego ti lijepo pamet u glavu (imaš je), malo prošvrljaj po netu o pojmovima tipa klitoris, g-točka, squirt, pa onda malo sex toys ovoono - i uz trud možeš postati vrhunski seks majstor.

p.s. ne znam sad baš za ovaj dio što nisi nikad svršio, vjerovatno bi te osoba s kim bi bio i koja bi te voljela isto htjela zadovoljiti.
nađi curu sa majušnom vaginom :cerek: ako ih uopće ima tamo vani :kava:

:rolleyes:Ovo je po meni najpametniji savjet, a to što nisi svršio nikad.... probaj prvo sa porno filmovima ali nemoj odmah odustati a ako to ne upali nađi curu koja ti se stvarno sviđa i ti njoj(ne želi svaka cura seks odmah) i ako vidiš da je curi stalo do tebe da nije neka rospija i sama če te nakon nekog vremena pitati u ćemu je stvar i zašto ništa ne pokušavaš.Moj ti je slučaj bio da sam naletila na dečka (a danas muža) i hodali smo tri mjeseca a on ništa samo poljubac i držanje za rukice a bilo mi je stalo do njega jer je bio drugačiji od svih prije njega koji su jedva čekali da navale ,to njegovo ponašanje me je kopkalo i kad sam se odlučila za "napad" on se povukao i rekao da ima vremena i tako još mjesec dana dok opet nisam krenula u "napad" jer primjetila sam da sve funkcionira dok ne treba "ući"on bi pao.Ali ja sam bila uporna i nakon 15 dana je napokon pao prvi seks,mada bi se to još poneki put desilo ali kad smo se dobro upoznali više nije bilo problema.zato samo naprijed budi uporan naći pravu curu i zadovoljite se na drugi način ako ne uspije na normalan,puno sreće!

tequila
13.06.2010., 10:10
mislim da bi ti preseljenje dobro doslo :)

al prvo cu ti ispricat jednu pricu, bilo je to prije 15 godina, ja i frendica u busu
zajebavamo se, obje slatke, mlade i pametne a decki ni na pomolu
zeza me, pjeva mi nesto u stilu me, myself and I, dodaje beat i slicno kad na stanici ulazi par
zaljubljeni, drze se za ruku, on kupuje karte, dolaze blize do nas i pada poljubac
gledam frendicu, ona gleda u nevjerici a ja u prvi mah ne kuzim sto je bilo
okrecu se i na drugi pogled shvacam da obadvoje imaju Down sindrom
frendica me 'znacajno' pogleda a iz ociju joj viri Jebote, cak su se i oni nasli a nas dvije, kurac!!!

poanta cijele price je da svatko, ama bas svatko moze naci nekog tko mu pase i sad da se vratim na preseljenje, tebi bi pasala neka azijatkinja, a i ti bi pasao njoj. sa svojih 7 cm u japanu ti si normala. mislis da ce ti pomoci psiholog? ja ne mislim...jedna slatka mala kosooka je sve sto tebi treba za ljubav i srecu
pokusaj je naci
sretno

tequila
13.06.2010., 10:48
sad me je krenulo :D pa cu svoj savjet prosiriti i na drugu skupinu
naime izrazito niske muskarce
oni cesto pokazuju niz kompleksa oko visine, koja zapravo uopce nije vazna
ako zivis npr. na tailandu gdje si totalni prosjek
ono wtf zasto trositi godine i biti nezadovoljan misleci kako odstupas od ostalih
a sve sto ti treba je neka druga sredina

Marinood
13.06.2010., 11:05
Ovo sa preseljenjem, to je nemoguće...Vjerujte i da sam o tome razmišljao.... Znam ja da svaka krpa sebi nađe zakrpu, to mi je jedina nada, ali je treba naći, treba se prije toga osramotit, toga se bojim.... Bojim se reakcije ljudi, jer opće poznato je da djevojke sa svojim prijateljicama, sve i svašta pričaju....

Vidio sam šta je trolanje, bez brige nije o tome rijeć, ovo je samo tema koja je otvorena da mi se nekako pomogne...vidim ima lijepi komentara, što me je začudilo, znam da je velika stvar u meni, da moram biti hrabriji...

imam slike, samo neznam dali ih smijem stavit, mislim da li bi bilo uredu ??

Violently happy
13.06.2010., 11:20
imam slike, samo neznam dali ih smijem stavit, mislim da li bi bilo uredu ??

Ne bi bilo u redu.

konstantan
13.06.2010., 12:41
Ako nađeš curu koja nije višlja od 170 cm, onda joj je 16 cm idealno :top:

4fun
13.06.2010., 13:21
tebi bi pasala neka azijatkinja

totalno offtopic, ali .... kome ne bi? :rofl::rofl::rofl::rofl:

shakiri
13.06.2010., 13:24
Ako nađeš curu koja nije višlja od 170 cm, onda joj je 16 cm idealno :top:

ja sam 150cm i hvala lijepo, al i ja bi nekog sa 19 :(

4fun
13.06.2010., 13:25

a da uzmes dvoj... ups, skoro trojicu autora? :lol::lol::lol::lol:

rocket86
13.06.2010., 13:29

evo još nešto zajedničko...:lol::lol::lol:(želje i mogućnosti)

rocket86
13.06.2010., 13:34
a što bi ti sa 19cm?

Neuhvatljivaa
15.06.2010., 11:32
Evo nekoliko primera kako najlakse "ubiti u pojam" muskarca sa malom "spravicom"...

1. Pusila sam deblje cigare od toga
2. Vidi gaaaa... kako je slaaadak...
3. Moje saucesce...
4. Ko te je obrezao?
5. Hm... zasto ti ne bih samo cuckala...
6. Neka, zabavnije je samo ga gledati.
7. Jel mogu da mu nacrtam usta i okice?
8. Vau, tvoj... hm... tvoja stopala su tako velikaaaa...
9. Mom zadnjem momku je bio 20 cm duzi.
10. Nema veze, radicemo oko njega.
11. Hoce li da cvili ako ga stisnem?
12. O, ne, glavobolja!
13. Hoces da budem iskrena?
14. Nista strasno... i moj osmogodisnji brat ima isti takav...
15. Mozda ce da poraste ako ga zalijemo?
16. E, hvala, bas mi je trebala cackalica.
17. Jesi li ikad pomislio da radis u cirkusu?
18. Cool, lov na blago.
19. Zasto te je Bog kaznio?
20. Barem ovo nece da traje dugo.
21. Sta je ovo?!!
22. I dalje radi, tako?
23. uf, mrzim da radim kao bejbisiterka.
24. Mozda izgleda vece na prirodnom svjetlu.
25. Zasto ne preskocimo ovaj dio i odmah ne predjemo na cigarete?
26. Vidi, sakrio se!
27. Jel to opticka iluzija?
28. Dobro je sto imas toliko drugih talenata.
29. Taman za moju Barbi odecu.
30. Ne ustezi se.

GoGs
15.06.2010., 16:31
jebeš čovjeka koji ima veliki kurac, a nemaštovita usta. :zubo:

Hm, baš me zanima.

Cure: da li bi bolje velik kurac (15cm +) i nemaštovita usta ili prosječan (12-15 cm) kurac i maštovita usta? :misli:

rocket86
15.06.2010., 17:40
imaš pravo... ja imam nemaštovita usta, pa ove godine ni zabrijao nisam... ili si mislio na oralni seks :misli:

GoGs
15.06.2010., 18:09
imaš pravo... ja imam nemaštovita usta, pa ove godine ni zabrijao nisam... ili si mislio na oralni seks :misli:povezivao sam na način da ako muškarac ima veliki kurac, a ne daje dobar oralni (ili ga uopće ne daje) da li je bolje od suprotne situacije.

Isključivo pitanje za cure. Da, mislio sam na oralni seks.

svemirac
15.06.2010., 18:09
nije bitno koliki je bitno je da dela kada treba

GoGs
15.06.2010., 18:12
nije bitno koliki je bitno je da dela kada trebakad si mlad, ne smije biti upitno da dela KAD treba, nego da dela KAKO treba! :D

malazaljubljena
17.06.2010., 09:01
Nije mi važan ni oblik, ni veličina, ni ne znam šta već već samo da radi kako i kada treba...kurac je kurac, bio velik/mali, crni/bijeli/, čupav/obrijan/ to su sve nijanse koje uglavnom ne utječu na sex... Onaj koji ima veliki kurac, blago njemu, ali neka se ne veseli previše jer nije svaka cura za veliki. Neku će jednostavno boljeti i takva osoba koja ima veliki će imati problem sa traženjem partnerice. Imam jednog prijatelja koji ima upravo s tim problema... i sad on jadan umjesto da uživa u sexu svakodnevno jer ga ima ko od Boga danog on si jadan ne može naći žensku... Najbolja je zlatna sredina...s tim se nemre fulati...i kaj je najbitnije paše u svaku rupu :)

Splenda
17.06.2010., 12:39
vidi se da si zaljubljena mala. :p

mazgov
17.06.2010., 15:07
Nije mi važan ni oblik, ni veličina,

još jedna kojoj dečko ima mali kurac:facepalm:

Ja,Lucifer
17.06.2010., 15:07

:rofl:
Ja volim posebne.:raspa:

malazaljubljena
17.06.2010., 21:12

vjeruj mi da nema, krivo si shvatio bit mog teksta. Ako se ne varam tema je o penisima - zbirni topic, a ne o penisu mog dečka...

edi_bosanceros
18.06.2010., 06:55
po onoj staroj narodnoj
veliki cekic lomi stijene
a mali pravi umjetnicka djela
:lol::lol:

Lanchetoo
23.06.2010., 22:04
A pa sad slušaj..znam da ti to predstavlja veliki problem, jer se o veličini i obujmu stalno priča. Prvo, znam da postoje neke operacije, a sad moguće je da si zakasnio :(, ali i razumijem te..bilo ti je neugodno i stalno si se nadao. No ipak, danas je "sve" moguće, pogotovo ako imaš novca, tako da možda i nađeš neku metodu. Držim fige. :mig:
A ako ništa od toga..onda ti kao i svi do sada savjetujem da se prvo u svojoj glavi pomiriš s tim..i počneš biti s nekim djevojkama...kad ti se neka bude dovoljno sviđala moguće je da ti dođe ta želja i potreba. I da nije sve u seksu..ali je on važan dio. Ipak postoje mnogi drugi načini na koje možeš zadovoljiti curu, a netko je već napisao...kada te ona zavoli htjet će i tebi udovoljiti, ugl. snaći ćete se. Postoji i još jedan problemv-što ako ona, pa i ti, budete htjeli djecu, a ti do tada nerješiš problem. Osobno mi je to veći bed od svega već navedenog??

4fun
24.06.2010., 08:05
po onoj staroj narodnoj
veliki cekic lomi stijene
a mali pravi umjetnicka djela
:lol::lol:

je al treba nekako natjerat kamen do radionice... :rofl::rofl::rofl:

Su.incotenible.
24.06.2010., 11:30
Cure: da li bi bolje velik kurac (15cm +) i nemaštovita usta ili prosječan (12-15 cm) kurac i maštovita usta? :misli:

+15 definitivno. Veliki? :misli:

Kriveljko
10.09.2010., 22:49
E sad da ja malo začinim.
Vaši problemi naspram moga su nula ali sve sam sretniji jer kako kažu sve se može riješiti.
Moj slučaj, imam 24 godine i imam probleme iskrivljenog penisa prema dolje i to za možda nekih 30-40 stupnjeva od normalnog što se drugačije zove Peyronijeva bolest http://www.intimatemedicine.com.hr/seks-i-zdravlje/peyronijeva-bolest-zakrivljenost-penisa/.
Dalje imam fimozu a to je fimoza kod odraslih, kad je kožica uvijek prevučena preko glavića http://hr.wikipedia.org/wiki/Fimoza. To je teški oblik fimoze kod mene jer otvor na kožici je dovoljan samo za pišanje i u mene je bio 7 mm dok ga nisam riješio a poslije ću vam reći kako mada još nisam skroz.
Dalje imam velike dalke skoro niz cijelu dužinu penisa mada su dosta rijetke no to nije problem i lako se riješi.
Dalje kratak frenulum to je ono di se sastaje kožica i glavić sa donje strane penisa. mada je to kod mene vrlo malo izraženo i skoro nije nikakav problem.

Eto sad odprilike znate kako je izgledao moj kitonja koji inače ima dobrih 20 cm.
Svjestana sam veličine i te nadarenosti ali i problema, nisam nikad tražio riješenje nikakvo do nedavno na internetu.
Veze su pucale zbog toga dosta puta, ja sam znao neredno živiti i opijati se i ponekad pokupit koji pijani ili napaljeni komad. Snalazio sam se raznim metodama ali nije to to, uvjek moraš lagati, sakrivati, ići u mrak, zajebancije kondoma itd.

Prvo riješenje što je meni osobno palo na pamet je kako se riješiti fimoze za šta sam tek kasnije saznao na internetu ali drugačiju metodu jer mislim još da je ova moja bolja. Gledao sam na tv-u one žene neka plemena brazilu, kako stavljaju komade drveta u rupe gdje treba doći naušnica i tako prošire rupu da može cijela ruka proći. http://pib.socioambiental.org/en/povo/matis/896

Napravio sam od drveta, pošto znam dobro sa stolarijom, male kolutiće promjera od 8 do 30 mm. Izgleda kao da režete štap na dužinu od jednog centa i na svakom dijeliću na sredini opet mala udubina dužinom cijelog opsega da nebi ispadalo kad se stavi. Lijepo sam to uglancao i naravno morao sam probušiti rupu za pišanje na sredini. Svaki tjedan bih mijenjao kolutiće i stavljao za jedan mm širi, znači svako sedam dana sam kožicu širio za 1 mm.
Lijepo ga prvo ugrijem u toploj vodi i namažem kolutić i on uskoči kao od šale. nema problema ni pri erekciji ni pri pišanju sve je ok. Što se tiče higijene mokrača je sve dezinficirala jer je poznato da liječi mnoge bolesti to možete naći na alternativi o urinoterapiji (znači svijet nije ni blizu onakav kakav se čini i kakav nam predstavljaju o tome isto na alternativi jer imate stvarno što za čuti i naučiti). Sad sam došao do 18 mm i sa lakoćom se krećem dalje.

Poslije sam našao na forumima ljude sa sličnim problemima i koji su imali metodu pri kupanju su rastezali tj navlačili kožicu ali su imali poteškoća i bolova http://www.doktor.rs/forum/urologija/lecenje-fimoze-prirodnim-putem-t5212.html.

Dalje sam naišao na ispravljanje penisa prirodnim putem tj vježbama i naravno povećanje dužine i opsega. Arapska mužnja jedna od najboljih tehnika. Ja nism još počeo sa tom praksom dok skroz ne skinem kožicu da je poslije nebi bilo viška mnogo. samo me muči no zapravo to je i dobro jer ću možda još produljiti penis sa mužnjom a meni prvenstveno treba radi ispravljanja. No dobro otom potom. LJudi moji sve se može riješiti samo treba imati volje i nešto znanja i ne biti ovca više zato vas molim na alternativu se bacite da nas više nitko ne pljačka. Uh ushićen sam jer imam spoznaju da će to biti big mašina i nije mi to prioritet ali dobro dođe. Problemi su me na to naveli. najveći problem je u našim glavama tj bolest modernog društva jer ako si imalo različit bojiš se da će te smatrati budalom i manje važnim, to treba da vas ojača.
http://www.tajnepenisa.com/
http://www.intimatemedicine.com.hr/savjeti-za-seks/kako-penis-povecati-na-prirodan-nacin-1-dio/
http://velikkurac.com/
http://www.penilefitness.com/cr/index.html
Eto nadam se da sam nekomu pomogao a ja napredujem dobro sad za sad.:top:
Sretno.:D

Whoo
11.09.2010., 07:48
Kod mene je malkice savijen prema dole, pa nigdje problema..

OP, jel mozes naci novi link, da vidim kako izgleda taj tvoj savijeni..

Zek0slav
11.09.2010., 08:00
Ouch!
Fakat nemas srece.

Boli me i kad samo pomislim na to :D

3000
11.09.2010., 13:43
Zanima me do koje godine raste penis. Imam 17 god...

Fergazer
11.09.2010., 14:32
raste do 24. godine, al kod vecine stane prije :D

Mexican
11.09.2010., 14:46
raste do 24. godine, al kod vecine stane prije :D

da, da, raste od 17-24-e ali nikako heheheh

rocket86
11.09.2010., 15:00
meni, hvala bogu, još uvijek svaki dan raste:s:s:s:s:s

Mexican
12.09.2010., 00:46
meni, hvala bogu, još uvijek svaki dan raste:s:s:s:s:s

wow na dnevnoj bazi se promjene vide, ti si fenomen hehehehehe

Medeni
12.09.2010., 01:15
Zanima me do koje godine raste penis. Imam 17 god...

do 19.-te godine

Burned
12.09.2010., 03:13
do 19.-te godine

Ne seri nindza,do 19. i 2 mjeseca.

playforlife
25.09.2010., 22:22
pozdrav svima, tek sam se registrirala pa mi nemojte zamijeriti na sitnim greškicam.
vidim da puno ljudi ovdje dolazi sa svojim problemima, a meni se ovaj čini poprilično velik,a ljudi oko mene nemaju iskustva sa takvim stvarima (bar tako kažu) pa molim vas, zadnju nadu za pomoć.

dakle, upoznah jednog dečka i tako viđamo se i sve super kako to već ide. i sad neki dan smo se malo zanijeli i tako ja ustanovila da je njegova oprema nešto skromnija. znam da je to zločesto od mene ali raspoloženje mi je odmah drastično palo. ne bi sad opisivala sve ali stvarno je tanak. ovo mi je prvi put da sam naletjela na nešto takvo i stvarno neznam šta bi s tim.
molim vas, posebno mušku populaciju bez zlih postova. samo me zanima mišljenje cura kakav je to osjećaj. mislim sa duplo većeg na manjeg. neugodno mi je uopće ponovno se dovesti u situaciju da moram imati posla s tim. da ne pričam da ga kasnije nisam mogla pogledati u oči...
:brukica:

arabesca69
25.09.2010., 22:32
Draga, iznimno mi te žao, osobito ako ti je stalo do tog dečka. Nema tu riješenja, jedino ako počneš koristit pomagala tipa japanske kuglice pa to stavit i onda da on jebe pa da bolje osjetiš. Ali s druge strane ako je tanak :( veliki peh.......recimo moj ima velikog baš i baš sam danas pričala sa frendicom kako bi to bilo da slijedeći ima manjeg, teško bi mi palo. Ne znam stvarno, pokušaj sa pomagalima.

playforlife
25.09.2010., 22:40
:( :( :(
sad stvarno neznam šta da radim...mislim da je najbolje da se pozdravim s njim. A opet ne želim ispasti bitch.
šta nema ni jedna cura ovdje na forumu da ima dečka s tankom pišom i da joj je predobar seksić ???

hvata me nostalgija za bivšim :(((

Otrovno pero
25.09.2010., 22:42
Prepusti ga nekoj od tih frendica koje nemaju iskustva:rofl:
Paskost, ak već mora na nečem falit onda neka fali na duljini....iako ovisi o vagini! Ne znam, probaj, možda je dovoljno dugačak da te pika u g točku tamo negdje gore...u najgorem slučaju odličan je za analni seks!:mig: Ovo zadnje vrijedi isključivo ako ga voliš više od rođene majke.

cro_gavran
25.09.2010., 22:42
a šta je sa onom poznatom da nije bitna veličina nego tehnika? To je bio urbani mit? hahaha

arabesca69
25.09.2010., 22:43
sad stvarno neznam šta da radim...mislim da je najbolje da se pozdravim s njim. A opet ne želim ispasti bitch.
šta nema ni jedna cura ovdje na forumu da ima dečka s tankom pišom i da joj je predobar seksić ???

A gle i da ima takva cura, šta će to tebi ako ti to ne odgovara. Mislim jesi uopće probala sex s njim? A gle kažem imaš danas svakakvih pomagala, prošvrljaj po sex shopovima. Nemoj ga odmah ostavljat:)

Bijesna Kuja
25.09.2010., 22:43

Tanak je grozna varijanta, bolje par centimetara kraći, a deblji, bar po mojem iskustvu. A niš, elegantno se 'izvuci'. :D

arabesca69
25.09.2010., 22:49
a šta je sa onom poznatom da nije bitna veličina nego tehnika? To je bio urbani mit? hahaha

Ne želim bit bezobrazna, ali da, to je mit.

div
25.09.2010., 22:54
Ne želim bit bezobrazna, ali da, to je mit.

to ja pričam cijeli život, a još ih ima koji se tješe :lol:

arabesca69
25.09.2010., 22:55
to ja pričam cijeli život, a još ih ima koji se tješe :lol:

A gle ima ultra uskih cura kojima je to ok. Ali normalnoj anatomiji cure to nikako ne odgovara. Jedan lijepi miksić veličine i tehnike :)

Tuki tuli
25.09.2010., 22:55
pozdrav svima, tek sam se registrirala pa mi nemojte zamijeriti na sitnim greškicam.
vidim da puno ljudi ovdje dolazi sa svojim problemima, a meni se ovaj čini poprilično velik,a ljudi oko mene nemaju iskustva sa takvim stvarima (bar tako kažu) pa molim vas, zadnju nadu za pomoć.

dakle, upoznah jednog dečka i tako viđamo se i sve super kako to već ide. i sad neki dan smo se malo zanijeli i tako ja ustanovila da je njegova oprema nešto skromnija. znam da je to zločesto od mene ali raspoloženje mi je odmah drastično palo. ne bi sad opisivala sve ali stvarno je tanak. ovo mi je prvi put da sam naletjela na nešto takvo i stvarno neznam šta bi s tim.
molim vas, posebno mušku populaciju bez zlih postova. samo me zanima mišljenje cura kakav je to osjećaj. mislim sa duplo većeg na manjeg. neugodno mi je uopće ponovno se dovesti u situaciju da moram imati posla s tim. da ne pričam da ga kasnije nisam mogla pogledati u oči...
:brukica:

i ja sam imala ultratankog....bila sam zaljubljena u njega kao osobu pa mi je to bilo manje važno.na početku.
ali kad sam shvatila da sam s njim doživjela orgazam tek par puta(max 5) odustala sam.....:p

Tool
25.09.2010., 22:57
Kaj nije jednostavno point u tome da ima dovoljno dugačak kurac da ti "šlajdra" po g-točki koja je većinom na 2.5-5 cm unutra?

Ja to fakat ne kužim. Pa kaj ima mikro kurac manji od 7, 8 cm?

i ja sam imala ultratankog....bila sam zaljubljena u njega kao osobu pa mi je to bilo manje važno.na početku.
ali kad sam shvatila da sam s njim doživjela orgazam tek par puta(max 5) odustala sam.....

Pa mogel je prsteke koristiti. :zubo:.

lupus_est
25.09.2010., 22:57
Nemoj se igrat s tim. Dobit ćeš sindrom zvan "Hrenovka u hodniku". :mig:
Osiim, ako ti nisi uska ko, Bože me prosti, 12-togodišnja djevica?? :ne zna:

arabesca69
25.09.2010., 22:59
Kaj nije jednostavno point u tome da ima dovoljno dugačak kurac da ti "šlajdra" po g-točki koja je većinom na 2.5-5 cm unutra?

Bitna je duljina, al mora bit i debljine............................

GoGs
25.09.2010., 23:03

Pa mogel je prsteke koristiti. :zubo:.ja mislim da ga još nije ni probala. nego samo sudi konju kojeg jahala nije. a to nije dobro.:mig:

sjukicc
25.09.2010., 23:03
Imam i ja jedno takvo iskustvo upoznala dečka ono sve odlično, baš smo se našli kao osobe. i došli do toga da radimo one stvari. počnemo one stvari i bas nisam sigurna da ga je stavi, malo sam ostala zbunjenja i dodirnula da dok je bio unutra taj osječaj koliko je tanak joj kada se sjetim. sva sreća što je bio mrak jer kada sam ga malo vise dirala bio je i jako mali, meni je bilo neugodno. kada smo poslije svega upalili svjetlo meni ga je bilo neugodno pogledat u ono mjesto jer sam mislila da će mislit kako ga ismijavam. kako je veza prije toga krenula ozbiljnim tijekom jedva sam se izvukla iz toga. nisam mogla zamislit da mu pušim, stane u usta i ima još mjesta :-)
sada ima neku curu dugo su zajedno tako imam želju da je pitam da li je ona stvarno zadovoljna sa sexom.

div
25.09.2010., 23:04

evo, jel vidiš kaj ti ja pričam :lol:

optimisti :rofl:

:lol:

GoGs
25.09.2010., 23:05
Bitna je duljina, al mora bit i debljine............................ne, bitan je mozak, a sve ostalo dođe samo.

odjebati čoeka ako ima ispodprosječni kurac samo radi toga je debilno. po mom mišljenju.

no da ne budem opet zagovornik malih kuraca, odjebati čoeka PRIJE NEGO GA PROBA je debilno. :zubo:

uvijek kažem, nikad ne sudim dok ne probam. jednostavno ne mogu. :top:

Tool
25.09.2010., 23:06

To stoji, do određene granice.

Zadnji put dok sam ja provjeril, vaginalno svršavanje žene se svodi na stimulaciju g-točke koja se u VEĆINI slučajeva nalazi na 2.5 - 5 cm unutar vagine. Što je praktički na samom ulazu i kurac od ~7, 8 cm može zadovoljiti ženu isto ko i kurac od ~25 cm. Dokle god se nađe odgovarajuća poza u kojoj kurac šlajdra po g-točki.

To kaj vi žene niste svjesne vlastite anatomije tijela a kamoli seksualnosti je vaš problem, a ne problem dotičnog.

ne, bitan je mozak, a sve ostalo dođe samo.

odjebati čoeka ako ima ispodprosječni kurac samo radi toga je debilno. po mom mišljenju.

no da ne budem opet zagovornik malih kuraca, odjebati čoeka PRIJE NEGO GA PROBA je debilno.

uvijek kažem, nikad ne sudim dok ne probam. jednostavno ne mogu.

Word.

A za autoricu, malo poradi na svojem seksualnom obrazovanju. (http://www.youtube.com/watch?v=SwW1MtjGhFI)

Otrovno pero
25.09.2010., 23:11
evo, jel vidiš kaj ti ja pričam :lol:

optimisti :rofl:

Kad su penisi u pitanju treba biti realist!:azdaja:

poštar4
25.09.2010., 23:12
da si radila kegelove kak treba, mogla bi i s čačkalicom svršit:kava:

div
25.09.2010., 23:16
aj dečki ne kenjajte :kava:
pa nećete neki gledat žensku ak ima manje cice od trojke i sad se njima čudite kaj neće bit sa pigmejcem :misli:
pa naravno da se žena hoće pošteno pojebat, a ne mislit, hmm, jel je ušo il me prstom dira :cerek: :lol:

Fergazer
25.09.2010., 23:16
Kad su penisi u pitanju treba biti ralist!:azdaja:

a ja procitao rasist :rofl:

Bukoroshe
25.09.2010., 23:17

Zadnji put dok sam ja provjeril, vaginalno svršavanje žene se svodi na stimulaciju g-točke koja se u VEĆINI slučajeva nalazi na 2.5 - 5 cm unutar vagine. Što je praktički na samom ulazu i kurac od ~7, 8 cm može zadovoljiti ženu isto ko i kurac od ~25 cm. Dokle god se nađe odgovarajuća poza u kojoj kurac šlajdra po g-točki.

To kaj vi žene niste svjesne vlastite anatomije tijela a kamoli seksualnosti je vaš problem, a ne problem dotičnog.

Mišiću,
ženski doživljaj seksa nema nikakve veze sa 'šlajdranjem' kurčića niti je svaki povezan sa vaginalnim svršavanjem, ma koliko ti žarko želio suprotno, educiraj se malokurcni.

Dotad se ostavi javnog izbacivanja istraživanja, ne idu ti. :kava:

GoGs
25.09.2010., 23:19
aj dečki ne kenjajte :kava:
pa nećete neki gledat žensku ak ima manje cice od trojke i sad se njima čudite kaj neće bit sa pigmejcem :misli:
pa naravno da se žena hoće pošteno pojebat, a ne mislit, hmm, jel je ušo il me prstom dira :cerek: :lol:da ima odjednom 150 sisa petica, kad bi ih sve zamjenio sa jednom savršenom guzom. :cerek: :top:

Tool
25.09.2010., 23:21
Mišiću,
ženski doživljaj seksa nema nikakve veze sa 'šlajdranjem' kurčića niti je svaki povezan sa vaginalnim svršavanjem, ma koliko ti žarko želio suprotno, educiraj se malokurcni.

Dotad se ostavi javnog izbacivanja istraživanja, ne idu ti.

Ajd' molim te, prosvijetli me i daj konkretne argumente, jel može tak il' budemo mlatili praznu slamu kak je to i običaj na LJESU?

arabesca69
25.09.2010., 23:21
Mišiću,

Dotad se ostavi javnog izbacivanja istraživanja, ne idu ti. :kava:

Slažem se Bukoroshe. To kaj ti imaš mali kurac ili neki prosjek ne daje ti pravo da govoriš u ime žena, ipak bolje poznajemo svoju anatomiju nego ti, srećice. Jer da je tako kako ti pričaš, ja bih sad gurala nalivpero u picu pošto je dovoljno dugačak za g točku, jel.

poštar4
25.09.2010., 23:23
optimalan qurac ima 5 cm dužine tako da može do G točke i da se može nabijati do jaja bez oštečivanja unutarnjih organa dok jaja stimuliraju anus, savitljiv je poput trske da može izvršiti svaku pozu i tanak je poput olovke da njegov mlaz kod svršavanja postiže brzine od 120 milja na sat što je neophodno za vizualnu impresiju viriliteta muškarca

Tool
25.09.2010., 23:24
Slažem se Bukoroshe. To kaj ti imaš mali kurac ili neki prosjek ne daje ti pravo da govoriš u ime žena, ipak bolje poznajemo svoju anatomiju nego ti, srećice. Jer da je tako kako ti pričaš, ja bih sad gurala nalivpero u picu pošto je dovoljno dugačak za g točku, jel.

Ja nisam ovdje tema, neg je vaša ignorantnost. Nemate konkretnih argumenta pa temu okrećete na mene? :rolleyes:

I da, to kaj "branim" malokurcne odma me to čini malokurcnim? Čovječe. :rolleyes:

AbAdd0n
25.09.2010., 23:28

Word.

A za autoricu, malo poradi na svojem seksualnom obrazovanju. (http://www.youtube.com/watch?v=SwW1MtjGhFI)

hah ... neko ima malog

div
25.09.2010., 23:28
da ima odjednom 150 sisa petica, kad bi ih sve zamjenio sa jednom savršenom guzom. :cerek: :top:

da
to je dubokoumnije od njihovog velikog kurca :rofl:

GoGs
25.09.2010., 23:43
da
to je dubokoumnije od njihovog velikog kurca :rofl:

:lol:ha čuj, svako nešto voli :D

div
25.09.2010., 23:47
ha čuj, svako nešto voli :D

eto
tak one SVE vole veliki i debeli kurac, a vi tu neke teorije zavjere kujete :lol:

:D

GoGs
25.09.2010., 23:49
eto
tak one SVE vole veliki i debeli kurac, a vi tu neke teorije zavjere kujete :lol:

:Dpa ne kujem ja teoriju zavjere, samo napominjem da sve treba prvo probati, prije nego što se sudi. slažeš li se?

zivcani_slon
25.09.2010., 23:52
e, bitan je mozak, a sve ostalo dođe samo.

no da ne budem opet zagovornik malih kuraca, odjebati čoeka PRIJE NEGO GA PROBA je debilno. :zubo:

uvijek kažem, nikad ne sudim dok ne probam. jednostavno ne mogu. :top:

Ma sjajno. Sto ce nam osvijesteni kriteriji, iskustvo i zdrav razum kad seksu mozemo pristupati UN-ovom deklaracijom o ljudskim pravima u kojoj ne-po-bit-no pise da su svi ljudi jednaki. :cerek:

Inace, naravno da nije bitan mozak. Odjebati covjeka samo zato sto ima ispodprosjecan mozak je debilno. Po mom misljenju.
No, da ne budem opet zagovornica maloumnih, odjebati covjeka prije nego ga probas je debilno.
Uvijek kazem, nikad ne sudi dok ne probas.

hera86
25.09.2010., 23:53
ma tis nezrela.:raspa:

div
25.09.2010., 23:53
pa ne kujem ja teoriju zavjere, samo napominjem da sve treba prvo probati, prije nego što se sudi. slažeš li se?

ako uspiju probat pravu stvar, sigurno nemaju želju isprobavat lošije :lol:

:mig:

GoGs
25.09.2010., 23:59

:mig:ne bih se složio. dok ne probaš, ne znaš. barem ja uvijek dam priliku. barem jednu.

znam, teško je sa konja na magarca, no bolje seljački na magarcu, nego gospodski pješke.

arabesca69
26.09.2010., 00:00

:mig:

Hahaha, uzeo si mi riječ iz usta... to je ko da ja kažem odi jebat hodnik. Jel bi ga išao jebat il bi uvidio da nema smisla? :D

Fergazer
26.09.2010., 00:02
pa u nekih je hodnik, zavisi opet, hehe... :D

div
26.09.2010., 00:28
barem ja uvijek dam priliku. barem jednu.

gogsi, daj me nemoj farbat :zubo:
kaj zaboravljaš da sam i ja muško :lol:

GoGs
26.09.2010., 00:30
gogsi, daj me nemoj farbat :zubo:
kaj zaboravljaš da sam i ja muško :lol:da i? :ne zna:

div
26.09.2010., 00:33
da i? :ne zna:

pa pričaš stvari koje ti stvarno niko nemre baš povjerovat :mig:

nemoj se sad odma srdit na mene :zubo:

GoGs
26.09.2010., 00:35
pa pričaš stvari koje ti stvarno niko nemre baš povjerovat :mig:

nemoj se sad odma srdit na mene :zubo:zaš bi se ja srdil na tebe ako jednom nemamo isto mišljenje? :misli:

jebiga, tebi je možda ovo nevjerojatno što pišem, no rekao sam sam sebi. nikad više otići, a ne dat priliku. :D

da se razumijemo, nisam od onih malokurcaša pa da sam skompleksiran po ovom pitanju. :D

div
26.09.2010., 00:38
zaš bi se ja srdil na tebe ako jednom nemamo isto mišljenje? :misli:

jebiga, tebi je možda ovo nevjerojatno što pišem, no rekao sam sam sebi. nikad više otići, a ne dat priliku. :D

da se razumijemo, nisam od onih malokurcaša pa da sam skompleksiran po ovom pitanju. :D

ja bi se kladil, da vidiš s leđa curu koja po tvom ukusu ima tebi loše dupe, da nebi ni ubrzal korak da ju vidiš od napred, a kamo li joj daval neke šanse :zubo:

GoGs
26.09.2010., 00:41
ja bi se kladil, da vidiš s leđa curu koja po tvom ukusu ima tebi loše dupe, da nebi ni ubrzal korak da ju vidiš od napred, a kamo li joj daval neke šanse :zubo:izgubio bi okladu. štoviše, ubrzao sam korak za jednom, i vidi sad. dao joj šansu. i vidi još nešto. nisam pogriješio :D

no, da se mi vratimo ontopic o kurcima. ne znam iskreno. naletit na malog kurca nije teško. ok, ispodprosječan kurac ne mora značiti i mali kurac. ali baš naletavanje na skroz minijaturne ispod 10 cm... ne znam kak bi se postavio da sam žensko. vjerojatno nikak kad nisam žensko. :rofl:

ajmo mi još malo o sisama i guzicama, veseli me ipak radije ta tema nego o kurcima :zubo:

playforlife
26.09.2010., 02:59
A gle i da ima takva cura, šta će to tebi ako ti to ne odgovara. Mislim jesi uopće probala sex s njim? A gle kažem imaš danas svakakvih pomagala, prošvrljaj po sex shopovima. Nemoj ga odmah ostavljat:)

nismo se još...ali dečko je drag...neznam šta da radim. ovo sa sex shopovima ni ne dolazi u obzir.nemam ništa protiv toga, samo mi se neda zezati s tim.
a znači ništa od toga :kava:
idemo dalje...:top:

Otrovno pero
26.09.2010., 14:09
izgubio bi okladu. štoviše, ubrzao sam korak za jednom, i vidi sad. dao joj šansu. i vidi još nešto. nisam pogriješio :D

no, da se mi vratimo ontopic o kurcima. ne znam iskreno. naletit na malog kurca nije teško. ok, ispodprosječan kurac ne mora značiti i mali kurac. ali baš naletavanje na skroz minijaturne ispod 10 cm... ne znam kak bi se postavio da sam žensko. vjerojatno nikak kad nisam žensko. :rofl:

ajmo mi još malo o sisama i guzicama, veseli me ipak radije ta tema nego o kurcima :zubo:

To što malo fali, to djevojci sreću kvari.:mig:

SnoopyHR
26.09.2010., 20:35
+15 definitivno. Veliki? :misli:

Fulao je, ja cu ga ispraviti , 16 je vec i vise nego dobar alat ( mozes ga sa dvijema sakama uhvati i moguce je da ce jos malo virit, jedino ako nemas sake kao mukarac :D) a veliki su od 17 pa nadalje. Samo 10% muskaraca imaju vece alate od 17 cm.

Zamolio bi admine da ne brisu ovaj link, stavio sam ga iz "znanstvenih" razloga.

Pogledajte http://xhamster.com/movies/448333/teens_take_it_on_face.html . To je kompilacija amaterskih, kucnih uradaka. Velika vecina muskaraca ima nekakve obicne kurcice i citajuci sto zenske na ovome forumu govore vecina forumasica nebi pristala na sex sa takvim mizernim alatima.

div
26.09.2010., 22:28
Kad su penisi u pitanju treba biti realist!:azdaja:

pa naravno, kad je više nego očito da se od velkog uvijek može napravit tehničar, al se od tehničara nikad nemre napravit velki :lol:

Dufresne
27.09.2010., 08:03
U ovakvom topicu sve se vrti oko toga tko što smatra velkim, a što malim qurzem. A oko toga nikad neće biti konsenzusa, bez obzira na sva istraživanja :D

Ipak, vjerujem da svaki quraz veći od 15 cm (a da pritom nije tanak ko naliv pero) zadovoljava veliku većinu žena. pri tome ne mislim samo na zadovoljstvo u vidu svršavanja već i osjećaja ispunjenosti za vrijeme seksa.

Mnogo toga ovisi i o pozi. Vagine su fleksibilne.
Primjerice, meni je strašno napaljujuće kad ju iz pseće poze povučem natrag, da ja praktički sjedim na guzici skroz nagnut natrag, a nju povučem k sebi držeći joj guzicu rukama i nabijam se u nju. Genijalna mi je ta poza za svršavanje, ali nju nakon toga i po par dana znaju bolit jajnici i maternica, akj ti ja znam kaj sve ne.

A nemam 20+ :D

nEphNiO
29.09.2010., 22:32
e, ovak, da vas pitam, mislim ženske na ljes-u..:mig:
imam kurac dužine cca 15 cm, opseg 11 cm... al ono što me mući je njegov oblik, naime ima oblik banane al doslovno, savijen je prema dole i to me zbunjuje jer mislim da kurac ko kurac treba bit ravan :confused:
dali ste se ikad susreli s takvime, i kakvi su dojmovi ako jeste, dali vam je to odbojno i slično? (mislim na oblik banane a ne na mjere..:mig:)
:ne zna:

GoGs
30.09.2010., 11:34
uživaj u doggy pozi, šta da ti više velim. budi sretan da ti nije pogrbljen u stranu. ;)

MAKY<3
30.09.2010., 15:13
eto zakljucak :

Svi mi imamo mane :rolleyes:!! I bez obzira na to,... bla bla bla.. dalje sami filozofirajte :zubo::zubo:

Poluplave okice
30.09.2010., 15:23
uživaj u doggy pozi, šta da ti više velim. budi sretan da ti nije pogrbljen u stranu. ;)

njegova cura ce vise uzivat u toj pozi :D

GoGs
30.09.2010., 15:26
njegova cura ce vise uzivat u toj pozi :Duživat će i on na temelju njenog zadovoljstva. to da će njegova cura uživati se podrazumijevalo. :mig:

Radoznalli
12.10.2010., 01:27
Mislim da je bilo na milijarde ovih rasprave.

U suštini je zenski orgazam toliko kompleksna stvar da ga samo 3% muskaraca razumije ( zajebancija ne znamo ni da li je toliko)

Jer jebiga svaka zena je drugacija, neke to vole grubo uz soundtrack MC Stojana, dok neke vole onaj romanticni ugodjaj uz zapaljene svijece na nekom velikom krevetu i prigusenu glazbu dok lagano prelazite na "stvar". Tako da zena moze dozivjeti orgazam onaj istinski na milijun nacina. Samo treba naci jedan koji pali. i furat taj dok ne pronadjete neki novi. Jer se najcesce taj stari izlize i postane monoton.

A sto se tice velicine, ja vjerujem da je G-tocka osjetljivo mjesto čijom se stimulacijom moze dozivjeti orgazam. ali nije to jedina tocka s tom mogucnoscu. niti je vaginalni orgazam jedini kojeg zena moze iskusiti.

not_yours
12.10.2010., 14:15
ja volim kad je kriv
vise zapinje za G :zubo:

tocno to. :cerek:

coconutmilk
12.10.2010., 23:54
valjda sam na dobroj temi..
imam pitanje..
kako pravilno nositi k**** u gacama? prema gore ili prema dolje?
jel to svejedno?

rocket86
13.10.2010., 10:03
valjda sam na dobroj temi..
imam pitanje..
kako pravilno nositi k**** u gacama? prema gore ili prema dolje?
jel to svejedno?

pitanje je malo čudno... što ti misliš, da se frajeri namještaju uz ogledalo:rofl:

ili da pitam, kako je pravilno nositi ruke dok hodaš, da vise ili ih dići u zrak, normalno je kada je opušteno, dakle okrenut je dolje...

a bolje da ne opisujem kroz kakve sve muke prepreke prođe dok ne dođe gore:rofl:

coconutmilk
13.10.2010., 19:03
zasto cudno?
ja nekak mislim da treba nosit prema gore, a decka ne mogu u to uvjeriti, posto mu nekak prema dolje zgodije i tak uglavnom...

rocket86
13.10.2010., 19:20
zasto cudno?
ja nekak mislim da treba nosit prema gore, a decka ne mogu u to uvjeriti, posto mu nekak prema dolje zgodije i tak uglavnom...

da se razumijemo, kurac u opuštenom stanju pada dolje, ne znam kako bi ga ti zadržala okrenutog gore a da nije u erekciji? napraviti omču u kožici, pa sve špagom svezati oko vrata, ili:rofl:

coconutmilk
13.10.2010., 20:15
pa to mi je i decko rekao...
kao sam padne.. bla bla..
ali ja mislim da se moze drzati prema gore... cula sam da tako neki nose...
samo me zanima recimo od starijih.. znaci 50 + godina...
ako se nosi prema dolje, hoce li se jednog lijepog dana dizati prema dolje?

Nietreink
13.10.2010., 22:02
Ja nemam pojma sta je normalno ali moj je uvijek okrenut prema gore, makar zvuci logicnije da je prema dolje? @.@:confused:

coconutmilk
13.10.2010., 23:35
Ja nemam pojma sta je normalno ali moj je uvijek okrenut prema gore, makar zvuci logicnije da je prema dolje? @.@:confused:

meni je logicno k***** prema gore :raspa:

nEphNiO
14.10.2010., 09:11

nema tu logike, zašto da mi se krc protivi zakonima fizike tj gravitacije i da ga držim gore kad on jednostavno pada dolje i to mu je prirodan položaj, jedino da se nakljukam viagre, možda bi i stajao prema gore... :kava:

Eva -_-
16.10.2010., 23:44
kura. stoji normalno prema dolje ,nerazumijem zasto ti je bitno kako stoji dok ti decko hoda:confused: , bitno je da je prema gore onda kad treba bit:kava:

coconutmilk
17.10.2010., 13:11
kura. stoji normalno prema dolje ,nerazumijem zasto ti je bitno kako stoji dok ti decko hoda:confused: , bitno je da je prema gore onda kad treba bit:kava:

nekako mislim da ce se za 20 godina dizati prema dolje ili kako vec... :ne zna:
pa ono, bolje sprijeciti nego lijeciti :rofl:

Zoey
17.10.2010., 17:47
idete mi na kurac. ne pise se kura. - k**** - k***c - K*?!"#$ ii kako god. ak se mozete sevit i na internetu pisat o kitama svojih frajera, valjda mozete i napisat tu jednostavnu rjecicu.

ontopic: sve o penisima.... moze. :cerek: dignutima, mislim. :D

Monak
17.10.2010., 20:09
nekako mislim da ce se za 20 godina dizati prema dolje ili kako vec... :ne zna:
pa ono, bolje sprijeciti nego lijeciti :rofl:

Ligamente koji ga drže uspravnima će teško izdužiti sama težina mlohavog penisa, kakvih god bio proporcija.
Za 20 godina će prije imati problema sa "hidraulikom" nego s ligamentima.
A i ne znam kako ga može držati "prema gore" osim ako su mu gaće toliko uske, a to je štetno samo po sebi.

SnoopyHR
18.10.2010., 00:25

Kujac prema dolje drze djeca koja jos nisu usla u pubertet.

Recimo neka ti se u gacama malo trzne i dodje baren do 30% erekcije, kako ga onda mislis drzati prema dolje? Neka se jos ukruti do 50% onda ces ga morati namjestati da gleda gore prema pupku.

A tko zna, ako netko ima kujac od 12 cm onda je mozda isto drzis ga gore ili dolje.

:kava:

minimarko
18.10.2010., 21:48

a di ti je ta logika da mi je znat :P
ma nema sanse, logika i sve ostalo nalaze da bude dolje

di su tebi sise...gore ili dolje ohh ?! :kava:

Nietreink
18.10.2010., 23:13

Recimo neka ti se u gacama malo trzne i dodje baren do 30% erekcije, kako ga onda mislis drzati prema dolje? Neka se jos ukruti do 50% onda ces ga morati namjestati da gleda gore prema pupku.

A tko zna, ako netko ima kujac od 12 cm onda je mozda isto drzis ga gore ili dolje.

Nesto ovako...kad se desi erekcija mnogo je lakse kad ide prema pupku nego uz nogavicu....u najgorem slucaju po stranu ide, al prema dolje ne bas....bol pogotovo ak nosim nekaj kruto na sebi...a ko ce to opisat, neka nose kak im pase...whatever

nEphNiO
28.11.2010., 23:41
do koliko godina raste penis??

žika_živac
28.11.2010., 23:44

Premalo da budeš zadovoljan :ne zna:

nEphNiO
29.11.2010., 05:03
Premalo da budeš zadovoljan :ne zna:
:top:

Regnikolarna
08.12.2010., 22:00
Do 17, kažu. Uvijek uračunaj +/- par godina u tu brojku.
:bicedobro:
Brine te? Aj, ako je po mjerama u granicama normale (onoj po statistikama, ne po forumu), ako nisi previše iskompleksiran, ako te komplekse ne spominješ osobi koja će se družiti s dotičnim i ako je dovoljno tvrd, valja. :o

Nego, ja sam debil. :D
Moram ispraviti davne svoje tvrdnje i priznati vaše (kojih se zapravo pravo ni ne sjećam, ali sjećam se okvirno nešto) jer uspjela sam fulati pri mjerenju za pristojnu količinu centimetara (ilitiga, mislila sam da je kraće, a zapravo je duže, a zato mi i valja druženje s njim... :D).
Ja i prostorni odnosi tipa duljina, širina, visina, opseg se ne slažemo i vječito smo u nekom sukobu.

Nošenje kite prema gore? :confused:
Hidraulika? Levitacija? Neke posebne gaće? Jedino mi to zvuči kao da bi moglo posve uspješno funkcionirati. :D

newnudist
08.12.2010., 22:26

dođi kod mene vidi, i uvjerit ćeš se da ide prema dolje :D

yoda188
09.12.2010., 20:05
optimalan qurac ima 5 cm dužine tako da može do G točke i da se može nabijati do jaja bez oštečivanja unutarnjih organa dok jaja stimuliraju anus, savitljiv je poput trske da može izvršiti svaku pozu i tanak je poput olovke da njegov mlaz kod svršavanja postiže brzine od 120 milja na sat što je neophodno za vizualnu impresiju viriliteta muškarca

Ovo je predobro :rofl:

mat4
10.12.2010., 13:47
Je li 15cm malo?!

poštar4
10.12.2010., 13:51
Je li 15cm malo?!

nisi ti kriv za svoje gene, nema te bit sram ni da ti je 2cm

DoctorX1
10.12.2010., 17:35
nisi ti kriv za svoje gene, nema te bit sram ni da ti je 2cm

Okrutan si. :D

huggy_bear
10.12.2010., 17:58
Prosječna veličina penisa odraslog muškarca u mirovanju je 6 do 10 cm, ali maksimalna rastezljivost je vrlo raznolika. Tako npr. za bijelu rasu prosječna veličina penisa u erekciji iznosi 9 do 19 cm, odnosno prosječna veličina je 14,5 cm, promjer 4 cm, a opseg na korijenu penisa 12 cm.

Prosječna veličina penisa u Europi:

1. Francuzi: 15,48 cm
2. Šveđani: 15,36 cm
3. Estonci: 15,17 cm
4. Mađari: 14,99 cm
5. Talijani: 14,95 cm
6. Austrijanci: 14,89 cm
7. Danci: 14,88 cm
8. Belgijci: 14,77 cm
9. Nijemci: 14,61 cm
10. Letonci: 14,69 cm
11. Litvanci: 14,55 cm
12. Rumunji: 14,30 cm
13. Nizozemci: 14,28 cm
14. Poljaci: 14,21 cm
15. Slovaci: 14,19 cm
16. Česi: 14,17 cm
17. Bugari: 14,09 cm
18. Slovenci: 14,01 cm
19. Portugalci: 13,91 cm
20. Luksemburžani: 13,82 cm
21. Španjolci: 13,58 cm
22. Finci: 13,52 cm
23. Britanci: 13,32 cm
24. Irci: 12,78 cm
25. Grci: 12,18 cm

e sad ovako,ja vidim da ima tu dosta ljudi koji kenjaju da im je 20 cm,da je 15 cm malen kurac i da to nemre ženu zadovoljit...onda kad se još sjetim svoje bivše koja je govorila da muškarac nema normalan kurac ako mu nije 20cm...hahaha,ono samo se nasmijem. :rofl: Dakle dajte ljudi budite realni,mislim raspon kod bijelaca je od 6-19 cm,a svi imate 20+ cm. :lol:
najžešće mi je bilo,kada mi je frend rekao da mu je cura mjerila kurac,i bio mu je 16 cm,cura ga popljuvala i govorila kako mu je mali,jadan dečko. :o
no eto,da znate cure da vam muški ne prodaju neke svemirske spike,jer kurac koji je 20 cm,ili 19 cm je prilično rijedak,jer ako francuzi imaju najveće kurce u europi,jer su pretežito crnci,kaj onda mi hrvati imamo prosjek kurca 19-20cm,a francuzi 15.5 cm...dajte ljudi,malo realnosti u ovoj temi nebi škodilo,jer onda prema toj teoriji,sve cure koje imaju broj grudnjaka trojku imaju male sise jer je 5-ica prosjek. :top: eto cure i dečki,sada znate,a ti koji imaš 15cm kurac,imaš sasvim dobar kurac.ne brini,ekipa ovdje ima neke svemirske kurce i predodžbe o penisu i njegovoj veličini.

minimarko
10.12.2010., 18:44
@huggy_bear

realno prikazano :top:

poštar4
10.12.2010., 18:47
Okrutan si. :D

pa nije mi uopće bila namjera bit okrutan, nije on odgovoran kolki mu je, a i normalne mu je veličine:ne zna:

Regnikolarna
10.12.2010., 21:32
Huggy_bear, :top:.
Napokon netko normalan.

Zgembo Adislic
10.12.2010., 21:43
Ovaj medo je bas normalan, ko bi rekao :D

DoctorX1
11.12.2010., 08:57
Huggy_bear, :top:.
Napokon netko normalan.

Ma da. Ispod 20 mu je,pa se tjesi.

huggy_bear
11.12.2010., 13:17
Ma da. Ispod 20 mu je,pa se tjesi.

da,vidiš je...kako si znao,ti mora da si jako inteligentna osoba,sigurno imaš završen doktorat,a čekaj,tvoj je 20cm kažeš?u čovječe,pa ti si čak 4.5cm iznad prosjeka najvećeg kurca u europi,miša mu baš si pravi,nema šta. :top:
a znaš kako znam da tvoj kurac nije niti preko 17cm,a kamoli 20cm...zato što takve ''frajere'' kad pitaš za sliku na kojoj je izmjerio kurac,uvijek nekako imaju neke glupe izlike,da ne stane u kadar,ili nemaju fotić,ili baterije prazne,ili nešto treće,hmm? :rofl: da vidimo jesi li ti jedan od njih,dakle fino metar u ruke,kurac također,i mjeri sinko,da vidimo tih magičnih 20cm. :lol: ako tvoj slijedeći post nije tvoja slika sa kurcem izmjerenim(ne neka sa neta) onda ću znati da ti nije niti 15cm. :mig: jer se uvijek malokurci skrivaju iza lažnih velikokuraca.

p.s. evo za cure,ako niste znale,7cm je dovoljno da ženu zadovolji,tj. da joj priušti orgazam...tako da ovi koji imaju 10cm nemojte se bedirati. ;) vama je tehnika onda najveće oružje. :top:

Katherine Doll
11.12.2010., 13:32
slazem se s huggy bearom!!!!!

DoctorX1
11.12.2010., 13:38
da,vidiš je...kako si znao,ti mora da si jako inteligentna osoba,sigurno imaš završen doktorat,a čekaj,tvoj je 20cm kažeš?u čovječe,pa ti si čak 4.5cm iznad prosjeka najvećeg kurca u europi,miša mu baš si pravi,nema šta. :top:
a znaš kako znam da tvoj kurac nije niti preko 17cm,a kamoli 20cm...zato što takve ''frajere'' kad pitaš za sliku na kojoj je izmjerio kurac,uvijek nekako imaju neke glupe izlike,da ne stane u kadar,ili nemaju fotić,ili baterije prazne,ili nešto treće,hmm? :rofl: da vidimo jesi li ti jedan od njih,dakle fino metar u ruke,kurac također,i mjeri sinko,da vidimo tih magičnih 20cm. :lol: ako tvoj slijedeći post nije tvoja slika sa kurcem izmjerenim(ne neka sa neta) onda ću znati da ti nije niti 15cm. :mig: jer se uvijek malokurci skrivaju iza lažnih velikokuraca.

p.s. evo za cure,ako niste znale,7cm je dovoljno da ženu zadovolji,tj. da joj priušti orgazam...tako da ovi koji imaju 10cm nemojte se bedirati. ;) vama je tehnika onda najveće oružje. :top:

Ma daj covjece,zajebavam se. :D

btw. 17 :D

minimarko
11.12.2010., 17:12
procito sam vecinu postova
moj zakljucak je sljedeci.. Sto ljudi sto cudi, neka razmisljanja su ovdje realna, a neka nemaju veze s vezom. Kreno sam ovo citati jer je i meni kao i svakom muskarcu (-17cm) doslo pitanje "da li imam mali" ?!
ako je ispod 10 cm onda je stvarno mali.. sve iznad ovoga moze zadovoljiti svaku zenu ako ona to prihvati. Raspravljalo se da je bitan samo psihicki ili u drugom slucaju fizicki dojam-dozivljaj kurcx. Ako se partnerica fokusira na prvi dojam onoga 13 cm, vjerujem da ce joj to biti malo, ako pak zanemari "prvi dojam" siguran sam da ce joj biti bolje nego s onim od 20 cm (s tehnikom naravno). Pod ovim ne mislim o iznimnim slucajevima "rascjepanim tunlima" XD :)
Salu na stranu, velicina kurcx je definitivno bitna, ali ne i presudna. Cura koja odustaje od partnera samo zato sto ima 13 cm je blesava (moje stajaliste). Sve treba probati.Jer ljudi koji se zalazu, koji nesto tvrde niko i nista su ukoliko nemaju potkrepljeno iskustvo u tome.
To vam je isto mladi vozac iz oskudne obitelji dobi novi model BMW m serije, a druga osoba koja je "iskusni" vozac 25 godina dobije clasicnu bembu. Sta mislite tko ce prije stici do odredista. Nema veze koji motor ima vlasnik, vec je bitan skill kojim on raspolaze :) osim naravno iznimaka gdje su razilke u motoru (kurcinx) apsurdne :P

Scorpione
11.12.2010., 23:51
ej ljudi...
dali se vama stisne kada ste u hladnoj vodi ili kada ste u moru(otprilike 24-25°C).
meni dođe fakat mali. jedina mi je utjeha sto znam da je nadrkan 15-17 cm

huggy_bear
11.12.2010., 23:56
da,to je normalno da se stisne u vodi,pa zar nisi gledao seinfelda.he,he. :rofl: kada smo u vodi,full se smanji,ono uđe unutra. :rofl: ne znam zašto tako,valjda se boji vode,mala kornjačica. :) jednom mi se tako skupio,i uđe mi bivša u vodu,i kaže,joj baš ti ga želim drkat,kad ja ono,neeeeee,full mi se stiso,i na kraju se nadigo,svršio,i opet se skupio malac,jbg,tako valjda utječe voda...možda jer je more,slana voda i to,jer u kadi mi se nikad ne skupi,baš suprotno,nadigne mi se i napalim se često,ili pod tušem,ali u moru ode u oklop mala kornjačica. :rofl: zato je tu cura da ga izbavi van u slobodu da raste. :)

DoctorX1
12.12.2010., 00:00
ej ljudi...
dali se vama stisne kada ste u hladnoj vodi ili kada ste u moru(otprilike 24-25°C).
meni dođe fakat mali. jedina mi je utjeha sto znam da je nadrkan 15-17 cm
To ti je normalno.

DoctorX1
12.12.2010., 00:03
da,to je normalno da se stisne u vodi,pa zar nisi gledao seinfelda.he,he. :rofl: kada smo u vodi,full se smanji,ono uđe unutra. :rofl: ne znam zašto tako,valjda se boji vode,mala kornjačica. :) jednom mi se tako skupio,i uđe mi bivša u vodu,i kaže,joj baš ti ga želim drkat,kad ja ono,neeeeee,full mi se stiso,i na kraju se nadigo,svršio,i opet se skupio malac,jbg,tako valjda utječe voda...možda jer je more,slana voda i to,jer u kadi mi se nikad ne skupi,baš suprotno,nadigne mi se i napalim se često,ili pod tušem,ali u moru ode u oklop mala kornjačica. :rofl: zato je tu cura da ga izbavi van u slobodu da raste. :)

A pazi,tusiras se sa vodom temperature oko 40 celzija,pa se barba izduzi,more ima cca. 23 celzija. :)

huggy_bear
12.12.2010., 00:08
A pazi,tusiras se sa vodom temperature oko 40 celzija,pa se barba izduzi,more ima cca. 23 celzija. :)

a da,imaš pravo...ali opet,recimo kada je vani jako vruće,i more je toplo jako,meni se opet onda skupi...bez obzira na hladnoću,makar da je hladno skupi mi se sigurno prije. :D ah taj penis,nemreš bez njega,a nemreš ni da ga ne drkaš. :rofl:

DoctorX1
12.12.2010., 00:13
a da,imaš pravo...ali opet,recimo kada je vani jako vruće,i more je toplo jako,meni se opet onda skupi...bez obzira na hladnoću,makar da je hladno skupi mi se sigurno prije. :D ah taj penis,nemreš bez njega,a nemreš ni da ga ne drkaš. :rofl:
Ja mislim ovako,kad je vanjska temp. ispod temp. tijela,tj. 36 celzija,onda se on skupi,a kad je iznad naraste,jel ima to logike? :D

huggy_bear
12.12.2010., 00:16
Ja mislim ovako,kad je vanjska temp. ispod temp. tijela,tj. 36 celzija,onda se on skupi,a kad je iznad naraste,jel ima to logike? :D

ufff,you lost me now. :D čim fizika,kombinirana sa matematikom,sa malčice kemije i dodatkom biologije..odmah padam(na ispitu) u san. :rofl:

DoctorX1
12.12.2010., 00:34
ufff,you lost me now. :D čim fizika,kombinirana sa matematikom,sa malčice kemije i dodatkom biologije..odmah padam(na ispitu) u san. :rofl:
Ocu reci,sve sta je ispod 36 celzija skuplja,a sve iznad rasteze. :D jer je 36 celzija temp. tijela,kuzis.

Scorpione
12.12.2010., 00:37
ako je more full toplo onda ima temp od 27-28 stupnjeva,ali ne vise od toga i opet se smanji jer je voda dosta hladnija od 36 stupnjeva

da ako je u vodi, jer bi onda veliku vecinu godine trebao bio smanjen,jer temp. zraka bude veca od 36 samo u najtoplijim danima u godini.ili zabrijavam?

huggy_bear
12.12.2010., 00:38
ma znam,zekam te malo...ma ko će to znati,ignorance is bliss. :)

DoctorX1
12.12.2010., 00:56
@scorpione: pa i je smanjen :D ,poveca se samo pod toplim tusem,ili kad se napalis,a kad uđes u vodu jos se vise smanji jer je hladnija od zraka,znaci sve zavisi o temp. :D

DoctorX1
12.12.2010., 00:58
ma znam,zekam te malo...ma ko će to znati,ignorance is bliss. :)
Bas naprotiv,u svemu treba naci logiku,jer onda skuzis kako stvari funkcioniraju. :)

leji
12.12.2010., 06:44
duzina 19, opseg 16, dize sa na teperaturi od -10 do +40, pruza dva orgazma dnevno, preko dvadeset godina. moj najbolji prijatelj i vjerni pratioc

KnezMiskin
12.12.2010., 06:49
prirodni lijek za povecanje i dugu erekciju:mlijeko maslacka vrlo malo nakapati i premazati po penisu.ko pretjera upoznat ce sto je prava bol ;)

b'elana
12.12.2010., 06:52
prirodni lijek za povecanje i dugu erekciju:mlijeko maslacka vrlo malo nakapati i premazati po penisu.ko pretjera upoznat ce sto je prava bol ;)

Znači imaš malog (ili mlohavog :misli:) :lol:

DoctorX1
12.12.2010., 11:21
Jos ce te netko i poslusati. :D

.Azrael.
12.12.2010., 11:32

:kava:

potpuno se slazem... definitivno gore :mig::D

gabriel99
12.12.2010., 12:04
radi utvrđivanja istine o veličini penisa (prosječnoj) predlažem
pogledati jedan zanimljiv filmić:
http://xhamster.com/movies/140486/german_casting_bmw.html
radi se o castingu za muške porno glumce u njemačkoj, film
je i dokumentarnog (uz ostalo :D) karaktera pa ko zna njemački
može biti zanimljvo, mislim da bi mnogi nakon što odgledaju film
promijenili stavove i mišljenja tipa - " prosječnih 18 ..."

SnoopyHR
13.12.2010., 02:11
radi utvrđivanja istine o veličini penisa (prosječnoj) predlažem
pogledati jedan zanimljiv filmić:
http://xhamster.com/movies/140486/german_casting_bmw.html
radi se o castingu za muške porno glumce u njemačkoj, film
je i dokumentarnog (uz ostalo :D) karaktera pa ko zna njemački
može biti zanimljvo, mislim da bi mnogi nakon što odgledaju film
promijenili stavove i mišljenja tipa - " prosječnih 18 ..."

Sve nekakvi tanki kujci ili mi tako izgleda. :D

Dufresne
13.12.2010., 13:55

Kad pogledaš tak nešto, onda možeš vidjeti što zapravo znači riječ prosjek u kontekstu muškog spolnog organa :D

gabriel99
13.12.2010., 17:45

tanki ... ili bi možda bilo prikladnije reći - prosječni ... ako
hoćeš recimo utvrditi prosječnu visinu muškarca onda nećeš otići na košarkašku
utakmicu ...

Mravomlat
13.12.2010., 21:42
Tata ti je falus!!!
Sory,gospon Falus:rofl:

SnoopyHR
16.12.2010., 18:17
Prosječna veličina penisa odraslog muškarca u mirovanju je 6 do 10 cm, ali maksimalna rastezljivost je vrlo raznolika. Tako npr. za bijelu rasu prosječna veličina penisa u erekciji iznosi 9 do 19 cm, odnosno prosječna veličina je 14,5 cm, promjer 4 cm, a opseg na korijenu penisa 12 cm.

Prosječna veličina penisa u Europi:

1. Francuzi: 15,48 cm
2. Šveđani: 15,36 cm
3. Estonci: 15,17 cm
4. Mađari: 14,99 cm
5. Talijani: 14,95 cm
6. Austrijanci: 14,89 cm
7. Danci: 14,88 cm
8. Belgijci: 14,77 cm
9. Nijemci: 14,61 cm
10. Letonci: 14,69 cm
11. Litvanci: 14,55 cm
12. Rumunji: 14,30 cm
13. Nizozemci: 14,28 cm
14. Poljaci: 14,21 cm
15. Slovaci: 14,19 cm
16. Česi: 14,17 cm
17. Bugari: 14,09 cm
18. Slovenci: 14,01 cm
19. Portugalci: 13,91 cm
20. Luksemburžani: 13,82 cm
21. Španjolci: 13,58 cm
22. Finci: 13,52 cm
23. Britanci: 13,32 cm
24. Irci: 12,78 cm
25. Grci: 12,18 cm

Sve je to lipo i krasno ali na koji nacin je to mjereno. Uvijek se navode neke mjere ali nacin na koji je to izmjereno nigdje se ne spomene. Recimo ako je mjereno sa gornje strane prislonjeno ravnalo uz tijelo onda rezultati nece biti tocni ako su u tim istrazivanjim ucestvovali i ljudi koji imaju viska 10-ak pa i vise kila. Dva tipa mogu imati penis iste duzine ali ako je jedan mrsav a drugi ima viska kilograma ovaj mrsavac ce imati po mjerenjima vecega za 2,3 cm.

Neznam ako sam bio jasan.

Ali gledajuci malo sva ta istrazivanja mislim da je to sve bezveze, o tome se pise samo da bi imali u novine nesto staviti jer tko moze vjerovati da je recimo kod ovih Grka i Iraca prosjek 12 cm. Ako je prosjek 12 cm to bi trebalo znaciti da polovina njih ima manje od tih 12 cm. A da o opsegu u tim istrazivanjima ne govorim. Pogledajte rezultate i sve ce vam biti jasno. PA kakvi su to prosjecni kujci sa opsegom od 11,5 cm?

1. France, length:15.48cm, girth: 13.63cm
2. Sweden, length: 15.36cm, girth: 12.78cm
3. Estonia, length: 15.17cm, girth: 12.54cm
4. Hungary, length: 14.99cm, girth: 11.81cm
5. Italy, length: 14.95cm, girth: 11.95cm
6. Austria, length: 14.89cm, girth: 12.10cm
7. Denmark, length: 14.88cm, girth: 11.75cm
8. Belgium, length: 14.77cm, girth: 13.19cm
9. Germany, length: 14.61cm, girth: 11.80cm
10. Latvia, length: 14.69cm, girth: 11.93cm
11. Lithuania, length: 14.55, girth: 11.27cm
12. Romania, length: 14.30cm, girth: 12.25cm
13. The Netherlands, length: 14.28cm, girth: 11.35cm
14. Poland, length: 14.21cm, girth: 11.62cm
15. Slovakia, length: 14.19cm, girth: 11.54cm
16. Czech Republic, length: 14.17cm, girth: 11.65cm
17. Bulgaria, length: 14.09cm, girth: 11.69cm
18. Slovenia, length: 14.01cm, girth: 11.72cm
19. Portugal, length: 13.91cm, girth: 10.45cm
20. Luxemburg, length: 13.82cm, girth: 11.40cm
21. Spain, length: 13.58cm, girth: 10.43cm
22. Finland, length: 13.52cm, girth: 11.13cm
23. UK, length: 13.32cm, girth: 11.32cm
24. Ireland, length: 12.78cm, girth: 10.94cm
25. Greece, length: 12.18cm, girth: 10.19cm

http://www.bild.de/BILD/news/bild-english/world-news/2008/12/01/penis-length-study/french-have-longest-penises-in-the-eu.html

Dufresne
17.12.2010., 07:50
Sve je to lipo i krasno ali na koji nacin je to mjereno. Uvijek se navode neke mjere ali nacin na koji je to izmjereno nigdje se ne spomene. Recimo ako je mjereno sa gornje strane prislonjeno ravnalo uz tijelo onda rezultati nece biti tocni ako su u tim istrazivanjim ucestvovali i ljudi koji imaju viska 10-ak pa i vise kila. Dva tipa mogu imati penis iste duzine ali ako je jedan mrsav a drugi ima viska kilograma ovaj mrsavac ce imati po mjerenjima vecega za 2,3 cm.

Nisam baš siguran da kužim?
Ako su dva tipa imala kurac iste dužine, nakon što se jedan udeblja i ima škembu, taj će imat manji kurac?
Razumijem da će mu vizualno izgledati manji,a li nisam baš siguran da će mu se smanjiti...

Ali gledajuci malo sva ta istrazivanja mislim da je to sve bezveze, o tome se pise samo da bi imali u novine nesto staviti jer tko moze vjerovati da je recimo kod ovih Grka i Iraca prosjek 12 cm. Ako je prosjek 12 cm to bi trebalo znaciti da polovina njih ima manje od tih 12 cm. A da o opsegu u tim istrazivanjima ne govorim. Pogledajte rezultate i sve ce vam biti jasno. PA kakvi su to prosjecni kujci sa opsegom od 11,5 cm?

Mislim da je ovo istraživanje čista glupost, ne vjerujem da su brojke baš tako male...

SnoopyHR
17.12.2010., 17:27
Zapravo,veze imaju,velicina saka i velicina spolovila,jer na rast tih dviju stvari izravno utjece kolicina testosterona,koji se luci dok je muska beba jos u stomaku.

JA ti kazem da nema jer poznam jednog tipa koji je mrsav, njeznog izgleda, malih saka a ima u gacama monstruma.

DoctorX1
17.12.2010., 17:58
JA ti kazem da nema jer poznam jednog tipa koji je mrsav, njeznog izgleda, malih saka a ima u gacama monstruma.

Negdje sam to bio procitao,ako su lagali u tiskovini,lazem i ja tebe. :D