PDA

View Full Version : Antikvarijati u Zagrebu

Kent
11.08.2006., 11:28
Naime prodala bih neke knjige. Imam svega i svačega, novih i starih izdanja pa čak i ćirilice (knjige iz davnina, ne pitajte)...zanima me imate li iskustava, jeste li nedavno nešto prodavali, za što su uopće zainteresirani u antikvarijatima? Thanx

uz ovu opasku (http://www.forum.hr/showpost.php?p=5967886&postcount=8) moderatora

naiirobi
11.08.2006., 11:54
Ja sam odustala od toga jer nude jako malo novca. Najbolje i najlakse ces im prodati strucne knjige, rjecnike i sl. Kad sam ja sam svoje prodavala, isplativije je bilo staviti oglas na faks. Doduse, malo vise zezancije... ;)

Kent
11.08.2006., 13:25
Malo više hodanja, nošenja knjiga uokolo (bez auta) itd. :tuzni:

naiirobi
11.08.2006., 13:47
pa...meni i nije ispalo. ;) jedan poziv za dogovor gdje i kad i to je to. jer mi je bilo besmisleno dati kjigu za 20, a oni je prodaju za 6xvise.
mojoj frendici su za sve tomove enciklopedije ponudili stotinjak kuna :rolleyes:
a da mozda probas on-line? na nekom aukcijskom sajtu? jer neke stvari ti antikvarijat nece ni kupiti,a netko bi ih mozda uzeo.
anyhow: suerte! :cerek:

Cafe Mlle
11.08.2006., 15:38
nekako bas i ne bih preporucila antikvarijate nego prije aukcijski sajt, jer je prije nekih 3 tjedna(mozda i nesto manje) prijateljica prodala neraspakirani rjecnik i dvije gramatike za 200kn sto je odista malo ako se uzme u obzir da samo rjecnik je kod njih platila 300kn, naime prodala ga istom antikvarijatu, a vrijednost tih knjiga je daleko veca cak i u rabljenom stanju i mogla je dobiti bolji novac.. starije knjige ti se ok prodaju na aukcijama pa ti mozda pametnije probati tamo..

Kent
11.08.2006., 20:34
thanx

naiirobi
15.08.2006., 11:00
malo konkretnija informacija cca 5-25 kn/knjiga (rjecnici i enciklopedije, strucne knjige su izvan ove kategorije). i...neki uzimaju i knjizice na cirilici, tako da... :top:

Elysium
27.08.2006., 00:26
kad sam vidio naslov topica, pomislio sam da će biti riječ o svojevrsnom pregledu antikvarijata u Zagrebu.
možda s adresama. i brojevima telefona.
radi lakšeg snalaženja. i pronalaženja knjiga.

pa bih molio, ako može, da se napravi takav svojevrsan presjek svih antikvarijata u Zagrebu kojih se možemo sjetiti.

hvala

Elysium
27.08.2006., 00:31
Antikvarijat "K.B"
Medulićeva 10, Zagreb
tel: 481-0121

Antikvarijat "Bono"
Kaptol 29, Zagreb
tel: 487-3390

Antikvarijat "Studio"
Masarykova 20, Zagreb
tel: 4872-598

g2sl
27.08.2006., 00:37
više ti se isplati prodati na aukcijskom portalu
ja tamo kupujem knjige
Antiksvarijati su posrednici i žele zaraditi svoj dio
ovi na online aukcijama uzimaju samo od prodanog pet posto
znači staviš ponudu besplatno, i praktički možeš godinu dana tamo držati kao u izlogu

Roki Zelenbaba
27.08.2006., 14:53
ajde dajte onda neki aukcijski portal za knjige.

tražiosam, al sam nailazio samo na neke jadne izbore... tipa 50 knjiga u ponudi i tu je to.

jel zna netko mjesto gdje tog ima dost?

g2sl
27.08.2006., 15:07
ne znam koliko je dozvoljeno reklamirati druge, ali moderatori neka izbrišu ako ne može
smatram da ako mogu adrese antikvarijata, može i to
www.aukcije.hr
ponude su sad slabije, ljetni praznici su, a ljudi obično stave na rok od sedam dana, i ne ponavljaju ponudu
Draž u kupovanju na aukcijama i je to da budeš spreman kupiti knjigu kad se pojavi
ako te zanimaju dost knjiga, odi na Jakuševac, tamo se čude kad te zanima i što piše u njoj, a ne samo kakve ima korice

Voljeni_vuk
28.08.2006., 13:29
Imam mnogo starih knjiga hrvatskih pisaca, Krleže, Ujevića,...i ostalih,i razne druge knjige, pa sam zainteresiran gdje što povoljnije prodati ih ili nešto i zamjeniti, ako netko ima kakav prijedlog, a interesira me gdje u Zagrebu mogu naći antikvarnice koje trguju starim knjigama i predmetima?
Za svaki odgovor mnogo hvala.

g2sl
28.08.2006., 14:10
mislim da ti se ne isplati u antikvarijate, uzimaju prevelik postotak
pokušaj radije na netu ili aukcije.hr
i tu gore, top tema, možeš prodati sigurno povoljnije

Lucky Jim
31.08.2006., 10:42
Da, neki antikvarijati stvarno imaju bezobrazno veliku razliku između prodajne i kupovne cijene iste knjige.

Iako, možda bih i bio blaži da sam vlasnik i da imam gomilu nekih prašnjavih kompleta koje ne mogu prodati godinama :D
Evo jednog linka sa popisom (svih?) zagrebačkih antikvarijata http://www.lexnet.dk/books/bzagreb.htm. Imaju i slikice!

Tupoljev
03.04.2007., 22:46
Gdje su? Koliko ih je? Koji su najpoznatiji i najbolje opremljeni?

Meni su trenutno poznata samo 2. Onaj na Zrinjevcu, te onaj u Vodnikovoj preko
puta Botanickog.

Mora ih biti jos .....Pomoc

lund
03.04.2007., 23:08
Imaš ih puno po centru, jedan pokraj algoritma u Gajevoj, jedan u sklopu Mladosti u Ilici, jedan još u Ilici nekih pedeset metara iza skretanja za Tuškanac (ak još postoji!?)...

znatiželja
04.04.2007., 00:46
Imaš ih puno po centru, jedan pokraj algoritma u Gajevoj

nema ga odavno

znatiželja
04.04.2007., 00:47
u novinarskom domu dobro opskrbljen, u ilici dva - odmah kraj mesničke, kraj kica na cvjetome trgu

zmotana
04.04.2007., 08:46
Imaš dobar na početku Mesničke, s lijeve strane, uđeš u haustor, (orjentacije radi - tam je i neki dućan s opremom za exxxtremne sportove).

Tupoljev
04.04.2007., 09:50
Hvala...puno ste pomogli

Onaj u sklopu novinarskog doma...njega drzi Jesenski-Turk????ili postoji jos neki?

ma trazim nekoliko rijetkih knjiga, pa sam se bacio na ofenzivu po svim frontovima....:)

Ako ima jos lokacija slobodno pisite,jer vrlo vjerojatno cu ih sve pretraziti :rofl:

Lucky Jim
04.04.2007., 15:09
Mislim da su Jesenski & Turk najveći: mislim da im je najveći onaj u Vukotinovićevoj (novinarski dom - Savska) - a imaju lokacije i na Cvjetnom i na križanju Ilica-Mesnička i u Ilici 42 (ne znam jesu li ga zadržali nakon što su se uselili u Mesničku - inače prostor bivšeg antikvarijata 'Europa').

Od nespomenutih imaš antikvarijat 'Studio' u Masarykovoj 20 i jedan u Medulićevoj - malen, ali nekad rijetku knjigu nađeš i u malim.

Imaš popis ovdje (http://www.lexnet.dk/books/s-z/bzagreb.htm), samo ne traži 'Moderna vremena' jer ih više nema (popis nije frišak).

znatiželja
04.04.2007., 23:18
ima i na kaptolu jedan, na strani od katedrale, malo poviše

mind the gap
19.06.2007., 10:14
Istina je da će ti knjige otkupiti po veoma niskim cjenama, ali ja obično pošaljem popis knjiga na :
1. antikvarijat@jesenski-turk.hr
2. info@antikvarijat-studio.hr

Oni pogledaju što ih zanima i ti im odneseš knjige i oni ih otkupe.

Probala sam i s drugim antikvarijatima, ali ovi mi se čine najboljima.

Rozea
25.11.2007., 17:24
Bok,prodala bih svoje stare knjige jos iz osnovne skole u antikvarijat,pa me zanima kolike su cijene po udjbeniku?tnx

mirko007
07.04.2008., 16:48
Bio sam nedavno kraj glavnog kolodvora, uzeli su mi knjige iz srednjoskolskih dana :)
www.antikvarijat-okic.com (http://www.antikvarijat-okic.com)

ms*day*dreamer
03.05.2008., 18:36
A jel netko prodavao stare rijetke knjige?
Jel znate neki strani ok sajt za aukcije?
I još pitanje..kako funkcionira npr. www.aukcija.net? Jel ako ja stavim neku knjigu na aukciju ju moram prodat ili mogu maknut oglas ako ne postigne cijenu koju bi ja htjela??
Hvala!

superopi
06.05.2008., 13:30
Vidim da nitko na spominje najmanju knjižaru na svijetu koja se i kandidirala za Guinnessovu knjigu rekorda. Na okretištu Ljubljanica na remizi nalazi se knjižara Jurici sa preko 12000 naslova. Ja konkretno surađujem s njima,

www.citaj.com

, jer se uvijek možete dogovoriti za cijenu, naročito ako kupujete češće.

Najjeftinije je kupovati na aukcije.hr, samo treba pronaći željenu knjigu. Na citaj.com možete pronaći za sada mali broj knjiga ali mi u skladištu imamo oko 120 000 knjiga, pa slobodno pošaljite upit ako vas zanima koja knjiga, rado ćemo Vam odgovoriti.

skywarrior
28.07.2008., 10:31
ANTIKVARIJATI U ZAGREBU

· Jesenski i Turk, e-mail: antikvarijat@jesenski-turk.hr
Preradovićeva 5, 4873 - 458
Ilica 42, 4818-442
Vukotinovićeva 4 (zgrada Novinarskog doma), 4826-233

· K.B., Medulićeva 10, 4810-121

· Bono, Kaptol 29, 48 73 390

· Brala, Mihanovićeva 32, 485-6687

· Europa, Mesnička 1, 4811-225

· Moderna Vremena, Teslina 16, 481-0742

· Agram, Miškecov prolaz 2, 4872-778

· Kerubin, Kamenita 15, 4851-698

· Mesarić, Kaptol 19, 4811-883

· Posrednik, Jurišićeva 5, 4813-549

· Sakač, Kršnjavoga 1, (Hotel Opera Zagreb), 4892-136

· Studio, Masarykova 20, 4872-598

· Tin Ujević, Trg N. Š. Zrinskog 16, 4873-068

· Tischler & Rozic, Medulićeva 8, 4846-554

Knjižare i antikvarijati na internetu:

www.superknjizara.com

www.jesenski-turk.hr

www.naklada-ljevak.hr

www.knjigajeknjiga.com

Zenabr1
04.08.2008., 06:33
ako imate knjige a nemožete ih prodati u antikvarijatu možete ih pokloniti u knjižnicu,svaka ih uzima,mi smo se na taj naćin riješili dosta knjigahttp://www.smilies.4-user.de/include/Haushalt/smilie_haus_152.gif

daydream_girl
24.06.2009., 08:56
Bok,prodala bih svoje stare knjige jos iz osnovne skole u antikvarijat,pa me zanima kolike su cijene po udjbeniku?tnx

I ja namjeravam prodat neke udžbenike u antikvarijatu (Zg), poput roze01, kolike se cijene kreću?? Znam da nisu velike, ali ne mogu preko neta..... :ne zna:

Razlivena Tinta
31.07.2009., 20:14
Zanima me postoji li možda antikvarijat u Kvaretnikovoj ili na Kvaternikovom trgu? Uputili su me tamo, a točnu adresu nisu dali. :confused:

Razlivena Tinta
02.08.2009., 10:59
Zanima me postoji li možda antikvarijat u Kvaretnikovoj ili na Kvaternikovom trgu? Uputili su me tamo, a točnu adresu nisu dali. :confused:

Ljudi, zar nitko ne zna? :tuzni:

realovka
06.08.2009., 09:28
I ja namjeravam prodat neke udžbenike u antikvarijatu (Zg), poput roze01, kolike se cijene kreću?? Znam da nisu velike, ali ne mogu preko neta..... :ne zna:

Bolje nemoj, ako baš ne moraš, jer ćeš dobit siću gdje god odeš. Ja sam prije par tjedana otišla prodat 15-ak srednjoškolskih knjiga u super stanju, od čega su neke bile skoro pa netaknute, u antikvarijat u Medulićevoj. Prva stvar baba je tamo živčana do bola a drugo dobila sam 200 kn; a kad se sjetim koliko sam platila te knjige i po kojoj će oni cijeni prodavat knjige za koje sam dobila 200 kn padne mi mrak na oči(6-7 ili 8 puta većoj)...:rolleyes:
A i mislim da ti ondje više ne otkupljuju, bio je rok negdje do sredine sedmog mjeseca.

bb1
31.08.2009., 12:37
zna li ko da li ti antikvarijati otkupljuju udžbenike u 9. mjesecu

Gugenheim
02.09.2009., 11:20
Naime prodala bih neke knjige. Imam svega i svačega, novih i starih izdanja pa čak i ćirilice (knjige iz davnina, ne pitajte)...zanima me imate li iskustava, jeste li nedavno nešto prodavali, za što su uopće zainteresirani u antikvarijatima? Thanx

uz ovu opasku (http://www.forum.hr/showpost.php?p=5967886&postcount=8) moderatora

Moje misljenje o antikvarijatima u Zagrebu je vrlo lose. Najvjerojatnije se radi o premalom obrtaju (premalo kupljenog i prodanog), koji je pak izazvan preniskom razinom interesa publike za knjige u Hrvatskoj.

Umjesno neke normalne opcije (npr. antikvarijat kupi knjigu za 30 kuna, proda ju za 50 i tako zaradi 20 kuna), imamo vrlo losu opciju da antikvarijati kupuju za besramno male iznose (nevrijedne prodaje), a prodaju za besmisleno visoke iznose. Za knjigu ne zele ispklatiti vise od 5 kuna, a onda ju prodaju po 100. Takvim pristupom sami sebi rade stetu i de facto unistavaju mogucnost veceg interesa za dokumentarni knjigu i beletristiku. Najvjerojatnije zive od rijecnika i udzbenika.

Polupotrganu zbirku pjesama Dobrise Cesarica u jednom antikvarijatu prodaju po 80 kuna... Ne nalazim nikakvu logiku u tome. Meni bi bilo drago da itko to zeli kupiti, i za 20 kuna. Sve Cesariceve zbirke su dostupne u knjiznicama, a "posjedovanje" polupotrgane zbirke zaista nije vrijedno 80 kuna...

Zato: kad se god zelim rijesiti nekih knjiga, prvo pitam sve oko sebe ima li interesa (pa poklonim), a onda stavim nekakav oglas i prodam za simbolicnu cijenu onome tko pokaze osobni interes (ne preprodavacima). Cilj mi je da nekome to necemu posluzi, da netko to procita. A ne da mi zbirku neki "antikvar" kupi po 100 kuna, a onda da mu na policama svaka od tih knjiga stoji neprodana, sa cijenom od 100 kuna/kom.

(BTW: Slicni problemi su i s "Britancem". Nekad se grohotom nasmijem nakon sto mi "ozbiljni poznavatelj vrijednosti starina" kaze koliko cijeni pojedine knjige..)

vbr666
04.09.2009., 21:20
imam hrpu knjiga iz osnovne i srednje skole, svoje i od brata.
neke knjige su stare 15 godina (od osnovne skole) a neke par godina, zanima me što mislite bih li mogao utrapiti ove stare knjige iz osnovne antikvarijatima ili će morati na reciklažu?

i zanima me kako se kreću cijene u antikvarijatima i imate li preporuku u koji da odem ili da idem u bilo koji, sve redom...?
razlikuju li se cijene od jednog do drugog antikvarijata ili se ne isplati pokušavati na više mjesta utrapiti knjige?

Djevojče
03.10.2009., 13:37
ja sam nosila po 5-6 godina stare udžbenike,očuvane...
dobila sam oko 5-10 kn po knjizi

javila sam se sad neki dan u antikvarijat studio u masarykovoj i rekli su da donesem udžbenike i da će kupiti
kad sam pitala za cijenu ,nisu ni okvirno htjeli reć?
glupo mi je nosit 10knjiga za 50kn? to je sramotno jer većina udžbenika je bila preko 100kn, a na online prodaji stoje već mjesec dana i nitko ne želi kupiti

imam još neke udžbenike iz svoje srednje
i 3 knjige koje smo kupili u antikvarijatu a sestri ne odgovaraju

Helenchi
09.12.2009., 13:37
jel znate možda koliko bi novaca u antikvarijatu dobila za stručnu knjigu, izdanje 2007., plaćenu 450kn ? isplati li se to uopće?
thanks unaprijed na odgovoru :)

Djevojče
09.12.2009., 15:07
ja sam za knjigu plaćenu 60kn dobila 25kn
frendica je za jednu stručnu plaćenu 200 dobila 40kn
tak da ne znam,ovisi o tom da li ih imaju,koliko ih imau,o godini izdanja i očuvanju
idi u masarykovu u antikvarijat,tamo su meni najviše ponudili za neke knjige,dok u jesenskom turku najmanje
pošalji im mailom, ja sam poslala popis i godine izdanja i napisali su okvirne cijene

green star
06.08.2010., 10:16
http://www.zagrebinfo.net/zagreb/trgovine/antikvarijati pogledaj ovdje ti je popis

party star
31.08.2010., 12:11
Jel netko zna do kojeg datuma, mjeseca otkupljuju knjige?
Jel sad već kasno? :)
Hvala!

Djevojče
31.08.2010., 23:01
otkupljuju tokom cijene godine,a kao sad su cijene otkupa više
ja sam prodavala u 11 mjesecu i nudili su mi 5-10kn za nove a i za rabljene očuvane knjige koje su inače 80-120kn

tinachhh
20.09.2010., 16:04
jel se mogu tamo kupit udžbenici? :)

CherryLoo
23.09.2010., 18:18
jel netko zna gdje bi se mogle prodati zastarjele stručne medicinske knjige? iz 80-ih, ima ih puno oko 30kg, ukljucujuci medicinsku enciklopediju. može i za stari papir (samo kako doći do toga)?

danas obišla 5-6 antikvarijata, ne uzimaju medicinu uopće ili uzimaju aktualno samo.

danas otišla ujutro u ovaj antikvarijat na početku mesničke i kažu mi da će uzeti. i ja ih tražim da potvrde jer su knjige iz 80ih, da ih ne nosim bezveze. kažu da kupuju sve što se može prodati. bilo mi je sumnjivo, al pitala sam 2 puta i rekoh- super. popodne teglim tih 6vrećica do tamo, da bi mi rekli da uzimaju samo aktualne knjige. ja lijepo rekoh- pa zato sam vas i došla pitati ujutro , da ne teglim bezveze i prodavačica se naljuti na mene (!) da kak ja mislim da da ce oni kupit knjige stare 100 godina :rolleyes: nemam komentara, osoblje bezobrazno, mozda bi i prodali koju knjigu da nam nisu 'učeni i kulturni ljudi' toliko kulturni :)

ob_bo
08.10.2010., 18:08
stavi na njuškalo i aukcije

antikvarijati se zaista ne isplate, niti prodavati ni kupovati
sramotno je da za knjigu nude 5kn!!

TINA08
08.11.2010., 15:11
Gdje mogu kupiti plavu knjigu Svijet mašte iz kolekcije Čudesni svjetovi Walta Disneya?

artemida7
13.11.2010., 15:37
što se tiče udžbenika uzimaju samo ono što je propisano od MZOŠ-a. a ovako mislim da uzimaju svašta, pogotovo u antikvarijatu studio. ja sam tam čak našla novine iz 1926. godine. iako se ne isplati baš prodavati po antikvarijatu, dobiješ 10-20kn max, oni ti ju prodaju za 70kn, a u dućanu dođe 90-100kn. tako da ju prodate nekome i za 30kn, opet je više nego u antikvarijatu.

chani
31.12.2010., 07:16
Nisam bila vec godinama u antikvarijatu.
Ima li kakvih knjiga o dinosaurima onak vise za djecu ako se netko sjeca da je zamjetio?
Bila sam na bozicnom sajmu, ali 80 kn za knjigu do 50-tak strana mi je bilo prevec,
a atlas o dinosaurima koji inace imaju u ponudi za 100 kn u mozaiku, tamo nisu ponudili sa popustom.

Paratres
08.06.2011., 22:16
Mene zanima da li bi u antikvarijatu uzeli kolekcije koje su izdavali jutarnji i vecernji list... Nisu gluposti nego W. Shakespeare, J. Austen, F. Kafka i sl. sve knjige su bile po 29kn na kioscima i sad kad ih vise ne trebam, htjela bi proslijedit dalje, na isplati mi se sudjelovat na nikakvim aukcijama i sl jer se sakupilo preko 120 takvih knjiga (volim citat...) i htjela bi ih samo uzet, i negdje ostavit, pa makar i 5kn kom. Jer se ne zelim zezat sa svakom pojedinacno... Ima li netko kakav savjet, ili kontakt antikvarijata koji uzima sve shto donesete? =)

saritos1986
20.06.2011., 17:30
ovak, jedno pitanje...imam doma brdo knjiga (ugl. beletristike) što staro što novo... di da to prodam?? skuplja prašinu...dajte neke savjete, jer antikvarijati sad prek ljeta ne otkupljuju knjige!!

borntobewinner
20.06.2011., 18:01
ovak, jedno pitanje...imam doma brdo knjiga (ugl. beletristike) što staro što novo... di da to prodam?? skuplja prašinu...dajte neke savjete, jer antikvarijati sad prek ljeta ne otkupljuju knjige!!

Pokušaj ovdje na forumu, na top-temi "Tražim knjigu, tražim preporuku za knjigu, mijenjam knjigu, poklanjam knjigu..."

Nesaia
06.07.2011., 19:34
pitanje ako netko zna - u kojem antikvarijatu mogu prodati knjigu vezanu uz arhitekturu (konkretno atlas arhitekture) ?

da ne hodam sad od jednog do drugog po ovoj vrućini, a do sutra ju moram prodati. pa ak je netko bolje upućen molim savjet :D

Felix-ica
12.09.2011., 17:47
knjigu "Dawey i ja" autorice Vicki Myron kupujem ako tko ima izdanje prijevoda na hrvatski !!!!!!!!!!! Ili zna netko može li se i gdje nabaviti.....

Mojomojave
17.10.2011., 11:00
jel netko zna gdje bi se mogle prodati zastarjele stručne medicinske knjige? iz 80-ih, ima ih puno oko 30kg, ukljucujuci medicinsku enciklopediju. može i za stari papir (samo kako doći do toga)?

danas obišla 5-6 antikvarijata, ne uzimaju medicinu uopće ili uzimaju aktualno samo.

danas otišla ujutro u ovaj antikvarijat na početku mesničke i kažu mi da će uzeti. i ja ih tražim da potvrde jer su knjige iz 80ih, da ih ne nosim bezveze. kažu da kupuju sve što se može prodati. bilo mi je sumnjivo, al pitala sam 2 puta i rekoh- super. popodne teglim tih 6vrećica do tamo, da bi mi rekli da uzimaju samo aktualne knjige. ja lijepo rekoh- pa zato sam vas i došla pitati ujutro , da ne teglim bezveze i prodavačica se naljuti na mene (!) da kak ja mislim da da ce oni kupit knjige stare 100 godina :rolleyes: nemam komentara, osoblje bezobrazno, mozda bi i prodali koju knjigu da nam nisu 'učeni i kulturni ljudi' toliko kulturni :)
Nadam se da knjige još nisu završile na starom papiru... Odsjek za povijest medicine Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti ili knjižnica Medicinskog fakulteta bili bi i više nego zahvalni na tvom dobročinstvu

Mojomojave
17.10.2011., 11:03
stavi na njuškalo i aukcije

antikvarijati se zaista ne isplate, niti prodavati ni kupovati
sramotno je da za knjigu nude 5kn!!

pogotovo ne Antikvarijat Brala, katastrofično neljubazno, nezainteresirano, a do cijena nismo uspjelo doći ni usmeni putem niti mailom... doduše, možda da sam bakica koja želi pod svaku cijenu prodati obiteljsku knjižnicu da ima za režije, lakše bismo našli zajednički jezik :rigo:

mikivtc
23.11.2011., 14:57
Zanima me ako netko zna iz prve ruke gdje bi se mogle naći neke knjige vezano uz temu pedagogije, cijena nije bitna , poželjno je čak da ima više primjeraka jer nebi kupovao jednu samo. Hvala.

marre30
23.11.2011., 18:11
pogotovo ne Antikvarijat Brala, katastrofično neljubazno, nezainteresirano, a do cijena nismo uspjelo doći ni usmeni putem niti mailom... doduše, možda da sam bakica koja želi pod svaku cijenu prodati obiteljsku knjižnicu da ima za režije, lakše bismo našli zajednički jezik :rigo:
potpuno se slažem,antikvarijati ni u kom slučaju
ovo ljeto sam otfurala dvije knjige u antikvarijat za koje su bili zainteresirani,dobila sam cijelih 20 kn za obje,sutra su na njihovoj stranici pod nove knjige u ponudi,osvanule te dvije knjige,jedna je bila 110 kn,druga slična cijena,tako da nema šanse više

Mojra
10.12.2012., 18:12
Dali netko zna na koji način da prodam knjige?Pošaljem popis na mail antikvarijata?Ima ta opcija?

Michelagnola
17.12.2012., 10:24
Dali netko zna na koji način da prodam knjige?Pošaljem popis na mail antikvarijata?Ima ta opcija?

.. vjerujem da postoji i ta varijanta, a mozes i putem oglasa, npr. Njuskalo.. mozda je tako brze..

Amiš
22.12.2012., 15:13
Antikvarijat kamo sam nekoć išao je zatvoren..Prazan bijeli prostor,zaključana vrata..
Eh što ti je prolaznost..

Maree :D
30.06.2013., 13:22
Netko mozda zna trenutno neki antikvarijat u zagrebu koji daje bar nekih 20-30 kuna za svaki udzbenik za gimnazije...pokusat cu prvo prodati knjige ucenicima, ali ipak ako ministar odluci, kako je najavio, promijeniti vecinu udzbenika, bilo bi mi drago bar nesto sada dobiti za njih, jer kasnije nece biti moguce :)

venera_veritas
29.08.2013., 08:34
kontaktirala sam antikvarijat Lavanda i ostala neugodno iznenađena.
naime, imaju online narudžbe te sam im poslala mail na koji nisu odgovorili. i tako još dva puta. onda sam ih nazvala i pitala je li mi mogu samo reći imaju ili tu knjigu ili ne. osoba čiji je broj na njihovoj stranici nije mi htjela dati informaciju ni kontakt koga bi mogla pitati u antikvarijatu o toj knjizi.
bio je bahat, bezobrazan i rekao je da je gotovo kad on tako kaže.

totalna antireklama za taj antikvarijat.
rijetko kome poželim poslovni neuspjeh, ali antikvarijat Lavanda ga stvarno zaslužuje.
nisu ažurni što se tiče mailova, ne daju informacije telefonski, komunikacija s kupcima je ispod svakog nivoa.:503:

Iz moje duše
31.08.2013., 01:51
Preporučujem:

http://www.aukcije.hr/prodaja/Knjige-i-tisak/10/

neman690
14.04.2014., 13:49
pozdrav, neznam di bi ovo pita pa ako mi itko moze ode pomoci i prosljediti di triba. Imam neku pepeljaru i drzac za upaljac i na njima pise - Hand Made 24K Gold-. imate neki savjet di bi to moga provjeriti jeli pravo i koliko bi moglo doci a da me ne zeznu.

unaprijed zahvaljujem

The Great Duck
30.04.2014., 11:30
Zna tko kakav antikvarijat u ZG da drži strane knjige?
Kod nas na Filozofskom znaju bit neki ljudi u predvorju sa stolovima punim knjiga, upecao sam baš 12 komada starih paperbackova na engleskom kod njih nekidan. :D I spazio jučer da imaju još stvari, al mi je falilo para, a bio im je zadnji dan (doduše, vratit će se kad-tad vrlo vjerojatno). :( Jel to možda ispostava kojeg antikvarijata ili?

stankela
06.07.2014., 17:33
Jel mi moze neko pomoci, ja imam knjigu "Handbook of Print Media", knjiga je potpuno nova i prodao bih je. Dali neko ima neki link ili broj telefona od nekih otkupnih mesta? hvala

Arjen Bluitden
09.07.2014., 19:50
Jel mi moze neko pomoci, ja imam knjigu "Handbook of Print Media", knjiga je potpuno nova i prodao bih je. Dali neko ima neki link ili broj telefona od nekih otkupnih mesta? hvala

Sigurno ima dva antikvarijata koji otkupljuju...Jedan je u Vlaškoj,a drugi u Đorđićevoj,ako se ne varam..