PDA

View Full Version : tange koje izviruju...

zizi
30.06.2003., 21:08
bilo mi je strava sexy kad sam prvi put vidio. sad mi se gadi.

cure, molim sakrijte taj dio donjeg rublja, vise nije sexy. postaje sasvim normalna pojava i pocinje izledati ruzno. osim toga, nija svaka guza rodjena za ovu modu.

sto ostali misle?

croft
30.06.2003., 21:15
Nosim traperice jakoooo niskog struka,normalno da mi tange nekad izvire...Nije da dignem tange do vrata,da ih svak vidi,ali nije mi uopce to ruzno kad malo izvire...

misery-
30.06.2003., 21:17
ima jedna ženska kojoj stalno, ali stalno te tange, ne proviruju, nego su jednostavno izvan hlača. onak cijele:rolleyes:
da ne govorim kak je to izgledalo dok je sjedila :rolleyes:
dobro da ju više ne bum morala gledati, pljuc :rigo:

Spinnaker
30.06.2003., 21:42
Tangare :D

Ako diskretno izviri,ono kad samo slucajno uocis.....to mi je ludilo...
Ali kad ih digne po metra.....digne i meni tlak odma.To mi je grezo za vidit masu.

Shtefitza
30.06.2003., 22:35
zizi kaže:
bilo mi je strava sexy kad sam prvi put vidio. sad mi se gadi.

cure, molim sakrijte taj dio donjeg rublja, vise nije sexy. postaje sasvim normalna pojava i pocinje izledati ruzno. osim toga, nija svaka guza rodjena za ovu modu.

sto ostali misle?

I meni je nekad bilo strasno hrabro i interesantno. Sad mi je negdje tamo sa onim prevelikim hlacama. :D Najbolji su mi frajeri, kjad im hlace vec tolko padnu, oni automatski posegnu da ce ih podici, onda se sjete da ih :eek: NE SMIJU NIKAKO PODICI :eek: jer moraju ostati "cool" pod svaku cijenu... :rolleyes: :D

mala_slatka
01.07.2003., 02:09
hm ,pa ja nosim low rise tangice pa ne vire osim kad sjedim ali samo malo ,i meni se nesvidja kad su tangice 20cm vise od traperica :D sto ces California stile:D

Gazda
01.07.2003., 02:42
Meni to budi poriv "razvalit nako automatski jeftinu glupu drolju". Al ne bi ju drugi dan nazvo..:p

Kiki
01.07.2003., 03:43
Hmmmmm.........ja nosim low rise tange s low rise hlacama, al sam primjetila da onda imam drugi problem.....izviri mi pol dupeta ak sjednem il ak se sagnem.
Tak da je nekad bolja opcija obuc normalne tange, pa nek vire do mile volje....a ak idem negdje di je minimalno sjedenje, onda low rise tange.

zizi
01.07.2003., 03:54
e jadne moje cure, totalno vas sjebase s tom modom. treba mislit na 1000 stvari odjednom:D

Kvejki
01.07.2003., 07:37
Meni je najodvratnije i nikad neću shvatiti zašto često žene stave tamne,crne ili crvene tange, ispod bijelih hlača!
To ni ne mora izvirivati..vidi se sve.
Fuj!:flop:

Kneginja
01.07.2003., 08:08
uistinu svakim danom imamo sve više "drka" koje sramote ženski spol, koje ne poštuju svoje tijelo i svijesno ili nesvjesno spuštaju sebe ne jednu nego deset stepenica niže, u očima muškaraca i društva općenito..... slatko i sipatično mi je, kako moj prijatelj kaže "kad u krivini proviti tanka nit ili rub ispod hlača pa ti oko vreba" ali kada ih ustegnu iznad struka mislim da se skoro pa svakom gadi :flop:

Bell@ Baggins *
01.07.2003., 08:17
Little Earthquake kaže:
Meni je najodvratnije i nikad neću shvatiti zašto često žene stave tamne,crne ili crvene tange, ispod bijelih hlača!
I meni je to bzvz. Osobito kad vidim da se tako obuće cura koja gura kolica ispred sebe :eek: koma :rolleyes:

LaTiTeA
01.07.2003., 08:44
Kiki kaže:
low rise tange

A hoce li mi netko objasniti kakve su to? :confused:

Meni je isto grdo kada tange vire iz hlaca... Ali ne onako, samo rub, nego da se bas vidi da su tange... Ma bljak.

A imam jedne skroz niske hlace i obavezno mi iz njih viri samo malo gornjeg ruba gaci/tangi (zavisi sta obucem)... ali od kada to skuzih, obavezno nosim crno donje rublje na te hlace pa se i ne skuzi tako jako (hlace su crne sa tankim bijelim prugicama)

sanjalica
01.07.2003., 08:54
Kiki kaže:
Hmmmmm.........ja nosim low rise tange s low rise hlacama, al sam primjetila da onda imam drugi problem.....izviri mi pol dupeta ak sjednem il ak se sagnem.

Da, da, a "normalne" tange ti pokriju tu polovicu dupeta:rolleyes:

Tinchi
01.07.2003., 09:11
Meni je to degutantno i odvratno...

Nekad ih je prava muka nosit, pogotovo ak su hlače mrvicu niže, stalno mi je na svijesti kako ih moram popravljat i ugurivat unutra...

Gazda
01.07.2003., 11:24
Bell@ Baggins * kaže:
I meni je to bzvz. Osobito kad vidim da se tako obuće cura koja gura kolica ispred sebe :eek: koma :rolleyes:

To stara. Ajmo mi sve majke ljepo u dimije umotat. :top:

Bell@ Baggins *
01.07.2003., 11:52
Gazda kaže:
To stara. Ajmo mi sve majke ljepo u dimije umotat. :top:
khm :p jel ti to mene zezaš? Ne moraju baš biti dimije, mislim, nek si stave pelene od svog djeteta :rolleyes:

magdalena99
01.07.2003., 11:57
Bell@ Baggins * kaže:

a koje sad pak to veze ima???

IMF-ovac
01.07.2003., 12:00
Bell@ Baggins * kaže:

Mislim stvarno si... ajmo ju sad svi napast
Pa meni je najsexy vidjet mladu, zgodnu mamu kako gura kolica :p
Jel to znači da ako je žena rodila ne mora uzgledati lijepo i sexy?

Shroom Fairy
01.07.2003., 12:01
Ma točno se kuži kad nekome slučajno provire tangice (to nije bed) i kad si ih netko namjerno nategne (nekad tak jako da gotovo izgledaju kao hozići) jer misli da je to sexy i cool.To mi je fakat ružan prizor:flop:

Bell@ Baggins *
01.07.2003., 12:22
IMF-ovac kaže:
Pa meni je najsexy vidjet mladu, zgodnu mamu kako gura kolica :p
Jel to znači da ako je žena rodila ne mora uzgledati sexy?
OK, ne moramo imati isto mišljenje po tom pitanju. Sasvim je OK da žena s djecom izaziva okolo muškarce po cesti.:top:

IMF-ovac
01.07.2003., 12:27
Bell@ Baggins * kaže:
OK, ne moramo imati isto mišljenje po tom pitanju. Sasvim je OK da žena s djecom izaziva okolo muškarce po cesti.:top:

Žena ako je lijepa bit će lijepa i u tangama i u duksericama. A ako se ona osjeća udobno u tangama i voli ih nositi zašto da ih ne nosi? Zbog toga što ima djecu?

Ali kao što ti kažeš... nemamo svi isto mišljenje. Ja poštujem tvoje. Ali držim se svoga :D
Ono o napadu na tebe je bila samo šala :mig:

Bell@ Baggins *
01.07.2003., 12:34
To je OK! :) Baš volim kada se s nekim ne složim al me ipak ne ubije zbog toga :mig:

bigblue2010
01.07.2003., 12:48
Mene ovo s tangama i majkama zanima. Necu napadati Bellu, ali ocito to njoj izgleda neukusno. I zanima za zasto, iz moje pozicije mame koja je jedva cekala da smrsavi da moze nositi hipster hlace i tange ispod.
Meni je inace bezveze da tange vire kod svakoga, izuzetak je kada se sjedne ili cucne u low-rise hlacama, pa ne mozes puno po tom pitanju napraviti. Ja tome doskocim tako da kupim hlace koje su ipak malo vise i low-rise tange.
Ali ne radim razliku izmedju cura/zena koje su rodile i guraju kolica i onih koje nisu.

Da li je to zbog onog nekakvog postovanja prema majkama, pa bi one trebali imati postovanja prema sebi ili se automatski misli da je mama zauzeta, pa kaj se ima sexy oblaciti? Bas me zanima.

zucchera
01.07.2003., 12:50
Joj to je uzasno seljacki, vidjela san jednu curu u gradu prije par mjeseci sta je navukla gace preko kukova a na to obukla low rise pantalone :bljak: svi su ju gledali ona je mislila sto je zgodna ali bilo je suprotno :rolleyes: :D

magdalena99
01.07.2003., 12:51
Bell@ Baggins * kaže:

ovo je neka sala ili ti stvarno mislis da komadic tangi iznad hlaca sluzi za izazivanje muskaraca??
daj molim te, pa nisi valjda toliko konzervativna?
dobro jos kad ih nategne iznad kukova, to razumijem, to je fakat neukusno, ali ovo??

magdalena99
01.07.2003., 13:11
Kiki kaže:

pa koliko ih navuces...??? :D

Lilly
01.07.2003., 13:18
Osim sto mi je prilicno ruzno, uvjerila sam se i da je potencijalno opasno.

Izlazim biciklom iz jako prometne ulice u centru Amsterdama na jos prometniju. Pretice me teta, isto na bicu, sa tangama koje vire i pola guze otkrivene. Iza nas dolaze auta kojima se upalilo zeleno, a kako je ova jos uvijek prilicno lijevo na dijelu za bicikla, a ulica je uska pa jos sa tramvajskim sinama, prvo auto u koloni malo usporava i ja vidim vozaca kako bleji u guzu od ove ispred mene (vjerovatno je zato i usporio :D).

Takva odjeca nije za ucestvovanje u prometu. :flop: :D

IMF-ovac
01.07.2003., 13:18
Bell@ Baggins * kaže:
To je OK! :) Baš volim kada se s nekim ne složim al me ipak ne ubije zbog toga :mig:

Ja sam miroljubiv :D

Kiki
01.07.2003., 13:26
Little Earthquake kaže:

Joj, da, to je i meni odvratno, a stalno to vidim na moru kod nas. Onak neke lagane bijele ljetne hlace i ispod crne, crvene, multikolor tange...ma Boz sacuvaj.:flop:

magdalena99
01.07.2003., 13:39
Kiki kaže:
Joj, da, to je i meni odvratno, a stalno to vidim na moru kod nas. Onak neke lagane bijele ljetne hlace i ispod crne, crvene, multikolor tange...ma Boz sacuvaj.:flop:

pa da. i kakve veze ima nosi li ih mlada mama ili tinejdjerica?

ela
01.07.2003., 14:09
magdalena99 kaže:
pa da. i kakve veze ima nosi li ih mlada mama ili tinejdjerica?
nema neke razlike. Bez obzira je li mama ili tinejđerica pokazuje što joj fali.

magdalena99
01.07.2003., 14:12
ela kaže:
nema neke razlike. Bez obzira je li mama ili tinejđerica pokazuje što joj fali.

sto joj fali molim te?

da ovo ispisuje moja baba, jos bih shvatila. ali mlada osoba???

luca
01.07.2003., 14:25
magdalena99 kaže:
sto joj fali molim te?

ma sigurno je mislila ukusa ili stila :D
(osobno, mislim da je na bijele hlace najbolje nositi string u boji koze. sve ostalo se ipak vidi).

sto se tice tangi koje vire, ne vidim ih. ili ih moje babe ne nose... znam da meni proviri rub ako cucnem u svojim najuzim trapericama niskog struka; ali inace ne cucim kad idem van :D
a zasto bi netko zelio navuci tange tako da se vide dok normalno stojis? nije li sexy upravo naslucivanje?

ela
01.07.2003., 14:27
luca kaže:
(?
e da, upravo to sam mislila :top:

magdalena99
01.07.2003., 14:53
luca kaže:
nije li sexy upravo naslucivanje?

eh, eh.

:W

afro
01.07.2003., 15:05
pa sta i ja sam mama ,najbolje da sada navucem majicu do kojena
IDEMO SVE MAME U KAPUTE

ela
01.07.2003., 15:10
afro kaže:
pa sta i ja sam mama ,najbolje da sada navucem majicu do kojena

Tako je:top: to je parola i jedna moje frendice koja se sa svojim prozirnim hlaćama i šarenim tangama šeta po kvartu u kojoj je osnovna škola u kojoj radi (u istom kvartu živi). Klincima je to super zabavno :D

Christina
01.07.2003., 15:48
to mi je totalno seljacki vidjeti. mislim ako puno iviruju ili nedobog itave. ali ima ful plitkih pantola u kojima je nemoguce da nekad ne viri barem rub.
a sto se tice ovih ljetnih bijelih hlace i sarenih tangica:bljak:

M@3X
01.07.2003., 17:38
Iskreno,nekada mi je bilo seksi to kad se tange vide,ali namjerno.
To mi je bilo seksi kad sam za dvije godine srela jednu curu koja ih tako nosi.Curu sa stavom.I izgledala je j*beno seksi.
:top:

Medjutim,kod nas je to ovog ljeta hit. :D
Skoro sve cure ih nose tako i meni sve izgleda grozno.
Ne samo da nije seksi,vec nije vise ni smjesno,prosto ocajno...
Jos neke izgleda kao da misle da im se tange iste boje kao hlace nece dovoljno primjetiti ako ih dignu do ispod pazuha,pa onda uzmu sto razlicitije boje (crvene hlace,zelene tange :D ).
:eek:

Ocajno!

Bas sam neki dan razgovarala o tome sa svojim dragim.
I ne samo da je grad preplavljen tangicama nategnutim do brade,vec je preplavljen i bijelim prozirnim ili rupicastim majicama s crnim grudnjakom ispod (odvratno,ali to jos i mogu provariti) i crnim rupicastim ili prozirnim majicama sa bijelim grudnjakom ispod (ovo mi je ocajnija kombinacija od perthodne).

Dosla sam do zakljucka da one misle da niko ne zna da one nose donje rublje,ako ono nije vidljivo...ako ne iz aviona,onda bar sa udaljenosti od 100 m. :D
Ili je raspisan konkurs za cirkuske klovnove,a ja samo nisam u toku?:confused: :D :B

magdalena99
01.07.2003., 20:12
ela kaže:
Tako je:top: to je parola i jedna moje frendice koja se sa svojim prozirnim hlaćama i šarenim tangama šeta po kvartu u kojoj je osnovna škola u kojoj radi (u istom kvartu živi). Klincima je to super zabavno :D

i meni je to super zabavno.
je li to mozda znaci da joj fali...:o znas vec cega?

indian
01.07.2003., 22:12
ja ne nosim tange :cool:
vidim ja, još malo, pa ću tražena zbog toga :D

illegale
01.07.2003., 22:27
luca kaže:
(osobno, mislim da je na bijele hlace najbolje nositi string u boji koze. sve ostalo se ipak vidi). Jebes ukus, bitno je da se vidi.

nije li sexy upravo naslucivanje? to je jeftina fora. sexy je kad vidis nesto sto te napaljuje. A ne da ne vidis nesto sto te napaljuje. Brjem da je to razlika izmedju muskog i zenskog uma.

illegale
01.07.2003., 22:30
indian kaže:
ja ne nosim tange :cool:
vidim ja, još malo, pa ću tražena zbog toga :D E bas si me zajebala. Ja doletio na topic misleci da ces isfurati pricu kakve tange furas, a ti ono :rolleyes:

Luv2Bounce
01.07.2003., 22:36
ide mi na zivce kad cure stave crne tange na bijele hlace... bljak! nikad to ne radim. ne svidja mi se to nimalo. bijelo na bijelo, i tocka.

inace uglavnom sve hlace koje imam su niskog ili izrazito niskog struka. isto tako imam tangice koje su kao sto je vec spomenuto takodjer "niske", i mrzim kad moram sjest tako obucena u tim hlacama, heh... inace kad nosim kolko tolko onak normalnije hlace, jel, da ih tako nazovemo, onda nekad kad sjednem isto mi se malo vide tangice. prije sam to uvijek isla skrivat ko neki frek ono navuci majicu ovo ono da ti se ne vide gace, al sad me vise bas briga, imam pametnijeg posla. a i ne izvire pol metra. nekad se i inace onak malo vide. a ne volim ona isfuravanja curica od 12-13 godina kad nategnu tangice 20 cm iznad hlaca da se vide trakice tanke... mislim, sve ima svoje granice ukusa! ako cu to napravit, onda to kad je trakica tanka tanka, i malo tek da se vide... moj decko inace voli kad mi se vide tange i uvijek mi ih navlaci van, ali mu stalno govorim da prestane jer mi to ide na zivce.

illegale
01.07.2003., 22:44
Luv2Bounce kaže:
ide mi na zivce kad cure stave crne tange na bijele hlace... bljak! nikad to ne radim. ne svidja mi se to nimalo. bijelo na bijelo, i tocka.

inace uglavnom sve hlace koje imam su niskog ili izrazito niskog struka. isto tako imam tangice koje su kao sto je vec spomenuto takodjer "niske", i mrzim kad moram sjest tako obucena u tim hlacama, heh... inace kad nosim kolko tolko onak normalnije hlace, jel, da ih tako nazovemo, onda nekad kad sjednem isto mi se malo vide tangice. prije sam to uvijek isla skrivat ko neki frek ono navuci majicu ovo ono da ti se ne vide gace, al sad me vise bas briga, imam pametnijeg posla. a i ne izvire pol metra. nekad se i inace onak malo vide. a ne volim ona isfuravanja curica od 12-13 godina kad nategnu tangice 20 cm iznad hlaca da se vide trakice tanke... mislim, sve ima svoje granice ukusa! ako cu to napravit, onda to kad je trakica tanka tanka, i malo tek da se vide... moj decko inace voli kad mi se vide tange i uvijek mi ih navlaci van, ali mu stalno govorim da prestane jer mi to ide na zivce. decko ti je kreten. ostavi ga i udaj se za mene :)

kaktus
02.07.2003., 12:15
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
indian kaže:
ja ne nosim tange
vidim ja, još malo, pa ću tražena zbog toga
--------------------------------------------------------------------------------

me neither :top:
nevolim ih, svi ih nose, a i jako su neudobne, fuj.
ja kad nosim ljetne hlacice svijetle boje, onda namjerno obucem bokse, ovisi o kombinaciji, nekad cak i u suprotnoj boji od hlaca.
ako su tange tako udobne zasto ih muski ne nose? bljak..

Alyssa
02.07.2003., 12:34
Meni se ne svida kad vire tange iz hlaca. To mi je totalno neukusno. :rolleyes:
Dok mi je pak ruzno viditi ispod bijelih lanenih hlaca crne ili crvene tange
:flop:

vanja
04.07.2003., 00:56
Ljudi su, cini mi se, zaboravili totalno svrhu tange. Cilje je da se ne vidi rub gacica ispod tankih hlaca, suknje itd. Navalaciti ih iznad kukova niti malo ne doprinosi ovoj svrsi.
Nesto sto je prije bilo sexy, sada se ljudima ogadilo. Normalno, nista nije interesantno kada svi drugi rade isto.

Za one koji i dalje zele da nose tang a ne zele da ih ljudi svrstavaju u vrstu, glupih, gadnih djevojaka, rjesenje je jednostavno ->Uopste ni ne nositi gacice

Luv2Bounce
04.07.2003., 12:15
kaktus kaže:
nevolim ih, svi ih nose, a i jako su neudobne, fuj.

zar je tvoj argument protiv tangi taj da ih "svi nose"? svi nose i tenisice, pa ih i ti nosis, ili? isto su ponekad neudobne... AKO KUPIS DVA BROJA MANJE! :rolleyes: :D :D kuzim da nisu svima tange udobne iako mi je to cudno jer mislim da se svi naviknu, ali meni nisu nikad bile neugodne i super su i sexy i sve. bas mi je bez veze kad netko kaze "svi ih nose"... onda je bolje reci, "svi nose normalne gace". sta ce nam onda ostat? najbolje kako vanja kaze: "ne nosite gacice uopce!"... LMAO...

Winona
04.07.2003., 12:18
kuzim da nisu svima tange udobne iako mi je to cudno jer mislim da se svi naviknu, ali meni nisu nikad bile neugodne i super su i sexy i

iako sam pobornik tangi razumijem:

1. da ne stoje svima

2. da se svi ne osjecaju super i sexy u njima

3. i sama se ne osjecam 24/7 za tange, ponekad bas volim fini donji ves a da nije tanga

one koji i dalje zele da nose tang a ne zele da ih ljudi svrstavaju u vrstu, glupih, gadnih djevojaka,

al ti imas problema :D

sweet Irma
04.07.2003., 14:36
meni su tangice super. I praktične i udobne. Ima neudobnih modela, ali te ne kupujem. Uopće mi ne smeta , ako se vide ispod hlača, ali ih nosim iste boje kao šta su i hlače ili u boji kože.
Čini mi se da već dosta dugo nisam vidjela da ih je neko nategnuo iznad hlača:confused: , ako nekom slučajno izvire, ništa strašno.

Garovix
04.07.2003., 15:23
Svatko treba nosit kaj i kak mu paše.
To je puno zdravije, nego se ravnat prema normama okoline koje su uglavnom same sebi svrhom, koje nikada (ali NIKADA) nemaju objektivni predznak i doslovno znaju ugušiti želju za isticanjem nečega što sami (a što je jedino meritorno) mislimo da treba istaći. Ne mislim sad samo na tange.

nusha
04.07.2003., 16:17
tangice su zaakon :top: :D

Hrc
06.07.2003., 15:08
MA vidio ja tako jednu curu, reko mozda se zajebava pa ne kuzi ali ono bar pola guzice joj se vidilo! Reko, daj neku metlu da te zviznem po guzici kozo! Bolje neka stavli tablu 50 € sat pa da ljudi budu na cisto s njom!

seaShore
06.07.2003., 18:25
to mi je fakat JADNO i vulgarno. :flop:

Tinach
06.07.2003., 20:11
a naj naj najgore mi je kad imam tange i na njih traperice i oznojim se i onda sve mokro..i ja imam osjećaj da će mi guza biti plava od denima :flop:

Luv2Bounce
07.07.2003., 02:12
po ljeti rijetko nosim traperice, ako ih nosim onda su od ful tankog materijala, ili isto neke malo tanje uske koje zavrnem do ispod koljena da su tri kvarti, i imam jedan par koje su bas takve. i to mi je super. inace, jos mi se nije desio taj feeling da mi se dupe znoji u trapericama. nije ih bas dobro po ljeti furat previse. ipak koza ne dise u tome. imam jedne sa sirim nogavicama trapke, totalno tanki materijal, spustim ih na kukove, super su, prozracne jako i ugodne.

mislim ljudi, sve ovisi tko nesto nosi. na nekome ce izgledat seljacki, na nekome jebeno, a kao dokaz vam prilazem sliku na dnu posta.

sada neka mi netko kaze da zenska nije sexy. ja bi joj samo makla cigaru iz ruke, i to je to. je li navukla tange 20 cm iznad hlaca? nije. tangice joj malo vire, nije vulgarno, dapace. sve ovisi tko nesto nosi! a ovo izgleda stvarno super. barem ja tako mislim!

nece mi attachirat a ne da mi se smanjivat sliku, pa vam evo izravan link: http://www.kapaljka.com/ostalo/vani4/bigimages/935510.jpg

candy-bar
07.07.2003., 21:23
Ne volim bas tangice ali ako imam uske hlace onda ih obucem. Skroz su mi neudobne i stalno ih cupam iz guze jel mi smetaju (sigurno krasan prizor:D )! Jos uvijek su mi draze obicne gacice "padobranke":D