PDA

View Full Version : teletabisi

traxdata
22.08.2006., 19:48
:D do prije poroda nisam ih mogla smisliti. ali, sad razmišljam da ih snimam, jer idu svaki dan na HTV2. el su to vaši klinci voljeli? mislim, bebica je 6 mjeseci, sve si nekak mislim da bu se možda okidal na njih, pa bi mi se isplatilo snimati ih, da imam 15 minuta mira dnevno.
kad su vaše bebice počele "kužiti" crtiće?
ja jedva čekam:D
imam velike planove:D

Ozana
22.08.2006., 20:52
Prije nekih desetak godina, kada su se prvi put pojavili, imala sam dvoje malih, ludi su bili za njima. Onda su bili jako u modi pa je sve bilo u Teletabis stilu.

Sad opet imam malog sina (2 g.) i super mi je šta su opet "došli u modu". Skoro svi klinci u dobi od nekih 1,5 god. na dalje počnu se zanimati polako za crtiće, a Teletabisi su baš po njihovoj mjeri, koliko god to nama glupo bilo.

Ja ti preporučam da si snimiš par epizodica, originali su preskupi jer ne opravdavaju trajnost. Naime, crtiće tipa Teletabis djeca vrlo brzo prerastu i izgube zanimanje... Za period za koji će ti trebati, ovi snimljeni biti će sasvim OK.;)

Tija
22.08.2006., 21:01
moji su ih obožavali :cerek:
snimaj, niš te ne košta a ako se malcu ne svide lako ih itneš ili proslijediš;)

Nerea
23.08.2006., 06:30
:D do prije poroda nisam ih mogla smisliti. ali, sad razmišljam da ih snimam, jer idu svaki dan na HTV2. el su to vaši klinci voljeli? mislim, bebica je 6 mjeseci, sve si nekak mislim da bu se možda okidal na njih, pa bi mi se isplatilo snimati ih, da imam 15 minuta mira dnevno.

mozesh ih snimiti, mozesh ih downloadati (al na engl) uostalom ako imash bilo koga sa malo vechom djecom sigurno ti ima bar koju kazetu..:), moj ih je obozavao, al tek negdi nakon 9 miseca otpr. Isto tako ako imash satelitsku imash na BBC-u djecji program oko 2-3 popodne kad ti budu famozne serijice za bebe...

enigma
23.08.2006., 08:04
Teletabise ne mogu smislit :D, zato i ne dam maloj da ih gleda al kod mene bar ima izbora sto se tice crtanih na tv, 24 sata dnevno, take your pick. :D

Osobno sam mislila kako nikad djetetu necu dat da gleda tv al eto, sve se mijenja...mada ona gleda tv samo za vrijeme jutarnjeg i popodnevnog snacka.

Tija
23.08.2006., 08:12
Sutra uz Jutarnji moš kupit dvd tih slatkih debeljuca za 49kn.:D

Tija
23.08.2006., 08:15
Teletabise ne mogu smislit :D,

nisu pravljeni za tebe nego za djecu do 7 godina:zubo: a iz nekog razloga klinci ih obožavaju.
Meni je iritantnija ona mačka Kitty:D, ide mi na živce kad počne s onim 'pitam se pitam se', jebote stalno se nešto zapitkuje, ali opet, moja curka obožava tu Kitty pa šutim i psujem u sebi. Ili ovdje:D

tash@
23.08.2006., 08:39

ima dvije i pol i nedavno ih je počeo 'kužiti' u smislu da je u stanju prosjediti pola sata gledajući crtani. Za drugi rođendan je dobio na poklon par DVD-a s crtićima ali tek nedavno sam mu dala priliku da ih pogleda. Voli tabise (po, lala, dispi i tiki-viki :cerek:), ali otkida na snježnu kraljicu :rolleyes: :D
snimaj ih :top: , neki dan sam dala 100 kn za DVD, a vec je naručio sve ostale sa omota :D

traxdata
23.08.2006., 09:41
hehe, evo i danas smo zaspali:mad: :D
a ja mislila da se ranije odvaljuju na njih. tko bu čekao još godinu dana:D
sad ga zanimaju upravljači od teveja, satelitske i videa. sad se odvali na to:D

Dora K
23.08.2006., 09:44
hehe, evo i danas smo zaspali:mad: :D
a ja mislila da se ranije odvaljuju na njih. tko bu čekao još godinu dana:D
sad ga zanimaju upravljači od teveja, satelitske i videa. sad se odvali na to:D

Pravo muško, nema što! :D

Galileo
23.08.2006., 18:00
nisu pravljeni za tebe nego za djecu do 7 godina a iz nekog razloga klinci ih obožavaju.
Meni je iritantnija ona mačka Kitty, ide mi na živce kad počne s onim 'pitam se pitam se', jebote stalno se nešto zapitkuje, ali opet, moja curka obožava tu Kitty pa šutim i psujem u sebi. Ili ovdje
Jebeni Teletabisi!!! Zbog njih sam ispušio SP 2002. u nogometu (moja mi draga nije dala da kupim još jedan TV, a moj klinjo bio 2 godine, a ja počinio grešku i snimio na VHS 4 sata tih debelih kretena :zubo: , a video nikako da "crkne" :eek: :eek: ).

No, i ovo SP 2006. je bilo blago intrigirajući, jer sad manji klinjo ima 2 godine (a prokleti video još radi :mad: ), ali, već krajem 2002. mi draga za Božić kupila TV.... :cerek: , tako da ovo SP nije bilo ugroženo debelim kretenima :cerek: .

No, koliko im se vesele i jedan (tada) i drugi (još uvijek), baš me briga za sve.... preživim tu njihovu "veselu" glazbu :eek: :eek:

Ali, moram priznati da se starijem klinji rado pridružim kad gleda Pokemone :D :D

traxdata
23.08.2006., 20:04
:jumping:

mi imamo 2 teveja i 2 videa, tak da ne bu bilo frke..:D
ja sam u trudnoći stalno visila u videoteci i pržila crtiće, tak da sad imam kolekciju piratskih devedeja za maloga..
a najdraži mi je pink panther:cerek:

traxdata
23.08.2006., 20:06
Sutra uz Jutarnji moš kupit dvd tih slatkih debeljuca za 49kn.:D

ma to mi je preskupo:D
kazeta košta 10 kuna:D

Tija
23.08.2006., 22:11
tak da sad imam kolekciju piratskih devedeja za maloga..
a najdraži mi je pink panther:cerek:

moji klinci uopće ne gledaju crtiće:D Ali nijedan!!
Neko vrijeme su bili fora teletabisi, ona sad gleda kitty i mjenjam ženu a on nogomet i žutokljunca. Ja švedske akcione:D

Ozana
23.08.2006., 23:15
Mojem sinu su trenutno hit "Salto" i slične emisije, al to ti dođe ko Teletabisi, zvučna kulisa je slična, a određeni pokreti i padovi se ponavljanju po nekoliko puta...:top:

Kent
24.08.2006., 08:39
kupila sam dvd player tak da si mali može gledati u našoj sobi kaj hoće
spiderman i teletabisi svaki dan, uši mi probili :jumping:

kupila sam dva dvd-a u cinestaru (jedan je 99 kn) i male tabije na štandu s kokicama (cvjetni plac) - jedan dođe 20 kuna

chiara
25.08.2006., 10:54
moja nećakinja je luda za njima. pogotovo kad se pojavi sunce, kao da kuži što govori :)

Lady Arwen
27.08.2006., 14:49
ja ih i dan danas ne mogu smisliti, ali moj mali ih redovito gleda i zabavni su mu. dok ne zavrse teletabisi i zutokljunac imam malo vremena za sebe. :D

alexxx
27.08.2006., 15:44
nisu pravljeni za tebe nego za djecu do 7 godina:zubo: a iz nekog razloga klinci ih obožavaju.
Meni je iritantnija ona mačka Kitty:D, ide mi na živce kad počne s onim 'pitam se pitam se', jebote stalno se nešto zapitkuje, ali opet, moja curka obožava tu Kitty pa šutim i psujem u sebi. Ili ovdje:D
na kojem mediju imaš mačku kitty? :D

traxdata
27.08.2006., 18:09
ja tu mačku nisam vidjela:D
dobro, ja sam gledala samo dvije epizode..

traxdata
27.08.2006., 18:10
ja ih i dan danas ne mogu smisliti, ali moj mali ih redovito gleda i zabavni su mu. dok ne zavrse teletabisi i zutokljunac imam malo vremena za sebe. :D
zato ih i snimam:D

Lady Arwen
27.08.2006., 20:04
i ja to radim. :D

Tija
28.08.2006., 07:17
ja tu mačku nisam vidjela:D
dobro, ja sam gledala samo dvije epizode..

Kitty je poseban crtić:D
Kitty nije mačka od teletabisa, oni nemaju mačku.:zubo:

nu http://www.hello-kitty.co.uk/index.htm

traxdata
28.08.2006., 08:20
:D
ja sam se danas zatekla kako pjevam papa tabisi:o

traxdata
28.08.2006., 08:22
Kitty je poseban crtić:D
Kitty nije mačka od teletabisa, oni nemaju mačku.:zubo:

nu http://www.hello-kitty.co.uk/index.htm

aaaa, hehe, znam taj crtić..
heloooouuuu kiti kiti kiti:D

alexxx
28.08.2006., 12:23
tijo.. jel mačka kitty na videokazeti il cd-u?

Tija
28.08.2006., 13:22
tijo.. jel mačka kitty na videokazeti il cd-u?

dvd. To bude po trafikama za 39 kn.

Zeleni
31.08.2006., 19:56
Čuo sam da ovi crtići potiću kreativnost :)

http://mondo.happytreefriends.com/watch_episodes/index.html :D

Lady Arwen
01.09.2006., 10:18
zbilja poticu kreativnos. kako se ubiti ili ubiti nekoga na 1001 nacin. vrlo zanimljivo i poucno.

traxdata
02.09.2006., 14:30
tinkivinki je peder, a dipsi najbolje čaga:D
meni je dexter super:)

Semiflexible
02.09.2006., 22:24
Serija se u Americi vise ne prikazuje jer se ustanovilo da razvija homoseksualnost kod djece.

Ozana
03.09.2006., 22:53
Tko je to ustanovio, baš me zanima? Od svega ponuđenog na repertoaru današnjeg modernog svijeta tako nešta može poticati razvoj homoseksualnosti!?

Osobno, smatram to glupošću, bolje da se pozabave masom crtića, filmova, a osobito videoigrica koje potiču agresivnost kod djece. TO je utvrđeno sa sigurnošću, ali nikom nije palo na pamet da sve to zabrane.

XeiX
03.09.2006., 23:34
Osobno, smatram to glupošću, bolje da se pozabave masom crtića, filmova, a osobito videoigrica koje potiču agresivnost kod djece. TO je utvrđeno sa sigurnošću, ali nikom nije palo na pamet da sve to zabrane.

Tko je utvrdio da video igre ili nasilje na filmu poticu agresivnost?

Pa vecina normalne djece zna da su filmovi i video igre FIKCIJA i da ne mozes ici okolo i napucavati sve sto se mice jer je to u video igrici normalno i pozeljno.

zale
08.09.2006., 11:26
:D
ja sam se danas zatekla kako pjevam papa tabisi:o

Znam taj osjecaj...:zubo:

Ste gledali Bob the buildera? Moj dvogodisnji je lud za tim.

traxdata
08.09.2006., 13:24
ne, moj ima tek 6 mjeseci:D
ali, bumo ga nabavili kad dojde vrijeme za to..danas su bile neke ovčice u tabisima, pa sam poslije pjevala "ovčice smo miiiiiiii, mi smo ovceeeeee!!!"
u prijevodu, ja sam ovca:D
ovaj tjedan se tak i osjećam:D

Lady Arwen
08.09.2006., 14:35
Moj mali je lud za Bobom graditeljem. Cak sam mu morala i takve legace kupiti, a kuma mu je kupila gacice s Bobom. Jedva ih uspijem oprati. A o pjesmici da i ne govorim. Cijeli dan samo to pjeva - naucila sam ju napamet i sad se uhvatim da ju pjevam kad mi je dosadno. :D

FFE
08.09.2006., 19:23

Ste gledali Bob the buildera? Moj dvogodisnji je lud za tim.
moj maleni je isto lud za bob the builderom . :D a i meni je bob cool.:D

FFE
08.09.2006., 19:23
Moj mali je lud za Bobom graditeljem. Cak sam mu morala i takve legace kupiti, a kuma mu je kupila gacice s Bobom. Jedva ih uspijem oprati. A o pjesmici da i ne govorim. Cijeli dan samo to pjeva - naucila sam ju napamet i sad se uhvatim da ju pjevam kad mi je dosadno. :D

:rofl: :rofl: :rofl:

vemar1
14.10.2006., 04:46
Koje crtice djeca najvise vole i u kojoj dobi ih gledaju? Da li ima u hravstkoj Maisy, taj mi se jako svidja? Citam da ima Bob builder. A jel ima onaj Thomas parna lokomotiva i Bananas in pidjamas? Voljela bi kupiti ih pa ponijeti u Hrvatsku ali nema smisla ako ih ima u hravstkoj na hrvatskom? A ne znam ni koje djeca vole. meni su oni crtici u Hrvatskoj svi ruzni. Ali nije beitan moj ukus nego djecji. Dok su mi ovi ovdje lijepi pogotovo ovi koje sam spomenula. Hvala. Samo jedva cekam da ih moj klnac pocne gledat da bar nesto u miru mogu napraviti.

vesela sova
14.10.2006., 10:07
Sinko gleda i Boba graditelja i teletabise, ali na moju veliku sreću super mu je i Pčelica Maja. A ona je em empatična, em pustolovno raspoložena, em sklona pomaganju i rješavanju problema, em ima razumijevanja i interesa za drugačija bića i običaje, em znatiželjna, ma hrpu lijepih osobina, a sve bez ikakve makljaže, i s krasnom uvodnom pjesmom.
A i roditeljima budi nostalgiju.

FFE
14.10.2006., 12:29
Sinko gleda i Boba graditelja i teletabise, ali na moju veliku sreću super mu je i Pčelica Maja. A ona je em empatična, em pustolovno raspoložena, em sklona pomaganju i rješavanju problema, em ima razumijevanja i interesa za drugačija bića i običaje, em znatiželjna, ma hrpu lijepih osobina, a sve bez ikakve makljaže, i s krasnom uvodnom pjesmom.
A i roditeljima budi nostalgiju.

moj isto voli pcelicu maju :D, pustam mu obavezno na hrvatskom jeziku, da si bolje nauci jezik.

Lady Arwen
15.10.2006., 13:39
jos mu nisam pustila pcelicu maju, mozda bi trebala poceti s tim. sad je trenutno lud za pink panterom. (bob ga je pustio - ali samo nakratko):rofl:

traxdata
06.11.2006., 07:35
moj tabi ima 8 mjeseci i počel je gledati hipnotizirano tabise. e, isuse, ne postoji niš drugo za njega tad...ja prolazim pored njega, ali me ne šljivi ni 5 promila:D
tabisi su zakon:s
ali, nevjerovatno je kak se zabulji sa smiješkom na usnama..to mi je tak super. i čim počnu, onak oduševljeno počne pričati:cerek:
micek moj mali, mali moj tabi...sad muž i ja sve govorimo u tabi formi. kad idemo mijenjati pelene, onda velimo tabi pelena, pa tabi kašica, pa tabi pa pa...
:D :D

Galileo
06.11.2006., 13:48
moj tabi ima 8 mjeseci i počel je gledati hipnotizirano tabise. e, isuse, ne postoji niš drugo za njega tad...ja prolazim pored njega, ali me ne šljivi ni 5 promila:D
ali, nevjerovatno je kak se zabulji sa smiješkom na usnama..to mi je tak super. i čim počnu, onak oduševljeno počne pričati:cerek:
micek moj mali, mali moj tabi...sad muž i ja sve govorimo u tabi formi. kad idemo mijenjati pelene, onda velimo tabi pelena, pa tabi kašica, pa tabi pa pa...
:D :D
Bez brige, oplakat ćete vi te debele kretene :zubo:, kao i ja 2002. kad sam umjesto svjetskog prvenstva gledao tabi tost.... :eek: :eek: :rofl: :rofl:

traxdata
06.11.2006., 14:20
Bez brige, oplakat ćete vi te debele kretene :zubo:, kao i ja 2002. kad sam umjesto svjetskog prvenstva gledao tabi tost.... :eek: :eek: :rofl: :rofl:
:rofl:

i više se naša mačka ne zove fleki, nego nunu :-))
i onda kad nam dođe na krevet, onda vičemo: gle micek moj, evo tvoje nunu..di je nunu, micmicmic...

tash@
06.11.2006., 14:27

Ste gledali Bob the buildera?

da gledali, moj je htio spavat s Bobovom kacigom, a alat mora biti na krevetu :rofl:

Rajna
06.11.2006., 14:36

Definitivno jesu, narocito u situacijama kad si sam u kuci sa bebom od 6 ili nesto mjeseci, a hoces ko covjek da odes u wc. :D

Mojoj mladjoj su sad cetiri i pol i sad su joj one price vec zanimljivije nego sami teletabisi i njihova oskudna konverzacija. :)

martach
06.11.2006., 22:35
Moje dijete ima 2 godine i 4 mjeseca.
Zapravo se i ne sjecam koliko je mala bila kad je pocela reagirati na tabise...
Prijatelj nam je tada na DVD sa VHS kazete sprzio 2 epizode..... Ne znam da li trebam napominjati da je DVD unisten!!!!

Imamo jako veliku zbirku crtica...i svi su jako lijepi, ali niti jedan ne dolazi u obzir! Jednostavno to ne mogu shvatiti.....
Segrt Hlapic je bio malo u modi, ali samo dok je bio prikazivan na TV, ali tabisi su zakon....
Da, PO nam je na monitoru..... Strasno!!!!
Nabavila sam jos 2 DVD-a. Zvala sam cak Getro na Vrbanima da ih pitam da li imaju tabise.....
Vrijede mi jako jako puno jer je to jedino od crtica sto nju zanima!
a gluposti da poticu homoseksualnost...... Ha ha ha ha ha ha ha ha ha
kao dijete, koje nema niti godinu dana moze uopce u svojoj glavi i pomisliti sto je peder.....???? Cak i starija dijeca!????
Pa dijeca iz normalne okoline ne znaju sto je peder do puberteta!!!!!!!

Koliko god da me Tabisi nervirali jer nam je TV nedostupan..... mislim da su oni dobronamjerni, da ih ipak kroz igru i pjesmice uce...
Moja bebica se uz njih samo upristojila. Lijepo pozdravlja, kaze dobro jutro, laku noc... Relativno cesto kaze i O-Oo (a znate i sami). Sve je to i dio kucnog odgoja, ali lijepo je kad se jos negdje moze nesto dobro cuti.

I vrijeme je za Tabi pa-pa

zale
07.11.2006., 09:38
da gledali, moj je htio spavat s Bobovom kacigom, a alat mora biti na krevetu :rofl:

I moj mora cesto imati svoj odvijac i cekic u krevetu da moze zaspati.:cerek:

Galileo
07.11.2006., 11:40
Definitivno jesu, narocito u situacijama kad si sam u kuci sa bebom od 6 ili nesto mjeseci, a hoces ko covjek da odes u wc. :D

Mojoj mladjoj su sad cetiri i pol i sad su joj one price vec zanimljivije nego sami teletabisi i njihova oskudna konverzacija. :)
Bogu hvala, i moj mlađi (2,5 godine) je već prešao na Finding Nemo, Ledeno doba 1 i 2, Pticu trkačicu.... Pa se i za taju nađe ponešto.... A ni oni Pokemoni nisu za bacit.... Eh, da, slavim i što se stariji (6,5 godina) napokon odrekao onog kretenskog Yu-Gi-Oh-a.....

namještajViktor
08.11.2006., 00:31
Bogu hvala, i moj mlađi (2,5 godine) je već prešao na Finding Nemo, Ledeno doba 1 i 2, Pticu trkačicu.... Pa se i za taju nađe ponešto.... A ni oni Pokemoni nisu za bacit.... Eh, da, slavim i što se stariji (6,5 godina) napokon odrekao onog kretenskog Yu-Gi-Oh-a.....

Ma svi su ti crtići ludilo. Kad sam ja bio klinac, u igri je bio Kalimero i to na crno-bijelom TV-u. Sad imam klinca i hrpu crtića na DVD-u. Zanima me jel ima netko crtane od Walt Disney-a. Ako ima jel mi može ispržiti. Ja sada kupujem pržilicu, pa sam slobodan ponuditi ove koje imam.:kiss:

FFE
13.11.2006., 18:56
teletabisi su mi oduvijek bili debilni, pa ne bum valjda svojemu sinu to priustila.:zubo:

moj je trenutno zaludjen snoopy-em. i to orginalnim, na engleskom, naravno.:zubo:

traxdata
13.11.2006., 21:01
pa jesu debilana, ali mogu u miru otići na wc:D
danas smo gledali ona 2 žapca, pončo i toro, oni su mi super...

Lesh
29.06.2007., 14:52
A kaj velite na Miffy i na Hopla... To moja mala (2 g.) obožava.:top:

kocul
29.06.2007., 18:32
Tko ima kablovsku ima ih svaki dan oko 8-9 sati ujutro na OBN na hrvatkom jeziku.
Ja sam snimio dvije kazete, pa ih gledamo svaki dan. Dok je budan ništa osim toga i Bildera. Pčelicu Maju ne šljivi ni pola posto :o

traxdata
29.06.2007., 18:37
Hopla obožava. a to i je nekak za njihov uzrast. počeo je pratiti i Bildera, zanimljiv mu je..
ali tabisi su broj 1 još uvijek..

darja1
29.06.2007., 22:13
Moja gleda crtiće(2 i pol ima),Žutokljunac i sve što ide uz njega...u kojem terminu su ti teletubbiesi na drugom?Nisam znala da su opet krenuli.

traxdata
29.06.2007., 22:16
ma nema ih više, išli su prije otprilike godinu dana. e da, žutokljunac je zakon, svako jutro ga gledamo kad se probudimo. to nam je nekakav ritual, gleda žutokljunca i cica, pa kad prođe ide u drugu sobu mijenjati pelene:cerek:

kocul
30.06.2007., 16:33
ma nema ih više, išli su prije otprilike godinu dana. e da, žutokljunac je zakon, svako jutro ga gledamo kad se probudimo. to nam je nekakav ritual, gleda žutokljunca i cica, pa kad prođe ide u drugu sobu mijenjati pelene:cerek:

Kablovska, bosanski program OBN ali na hrvatskom, Ujutro oko 8-9 :kiss: