PDA

View Full Version : Obični ljudi

stranice : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Max Lovrek
12.11.2006., 10:23
ma koga su angazirali???? nadu gacesinku??? neeeeeeeeeeee
nemoguce! ne zelim!!!!
a ankica je bila cisto solidna u prosloj sapunici.
he he he
inace mi je ona kokos.
sorry obozavateljima:-)

Nedaj bože da se i jedna i druga pojave! Ali zato Majda.... mmmm ... mljac :cice:

Shadow_Weaver
12.11.2006., 18:38
Ma ne za OLJ. Mislio sam, Ankicu su samo za VM angazovali... a Nadezdu i za LJuZ :rolleyes:.

Ankica mi je bila super... onaj njen glas ;). Jeste da je kokoska, ali bas u tome je fora :top:. Odmah se raspolozim kada je vidim... :mig:.

Gacesicka mi je u VM jos i bila nekako zanimljiva... ali kao flegmaticarka u LJuZ mi je bas isla na zivce.

A Majda... pa nju mozes svaki dan gledati u "Zabranjenoj ljubavi" na RTLu... ili? Preko satelita je nazalost nema, ali vi dole je mozete pratiti. Mada meni Majda nije neka ekstra... gledaj bolje sekretaricu Vlatku :D.

Shadow_Weaver
13.11.2006., 17:01
O danasnjoj, 26. epizodi:

Eto... jesam li bio u pravu?! Opet je srbin prikazan kao prevarant, lopov... los covek. Prevario i pokrao je bezbroj zena... i to ni manje ni vise nego, kao sto inspektor rece, "sirom bivse Jugoslavije". Dali je to neka metafora??? A nedaj boze da je PowerHouse Entertainment nesto slicno prikazala o nekom hrvatu u "Jeleni"... uuu, lele bato :eek:,:p, :D. Dosta o tome... nadam se, dace se i jednom pojaviti neka "Matija srpkinja".

Luka i Iva... odvija se po mojoj zelji :top:. Oni su zapravo tako zli, jer su nesrecni, napaceni i boluju. Ako se spoje, bice im mnogo lakse... stvoreni su jedno za drugo... kao nokat i prst!

Karolina i onaj inspektor bi mogli da zavrse zajedno... nesto ju je onaj inspektor dobro odmerio, kada su se opet sreli ;).

A Ema ostade bez decka... eee ludo moja. A imala tako zgodnog frajera, da je druge zene zapitkivaju o njemu... a ona bi radije starca :tuzni:.

A jos bih spomenuo, da mi se jako dopada ona melodija kada se desi nesto tuzno... ali pazite... ima dve tuzne melodije. Jedna je u nekom "dalmatino" fazonu... okej je, ali ona druga je lepsa. Ima neki "underground" zvuk... sto je dobra... voleo bih da imam taj soundtrack :top:. I ovako se nadam da ce kad-tad izaci DVD kolekcija domacih telenovela... .

A otkud to, da oni dubrovcani govore slicno bosanancima??? Ili je to samo u seriji tako :confused:.

hana
13.11.2006., 18:23
ko je shadow? malo se kasno ukljucujem...
meni je tamaran lik totalno zabavan, zena je smjeh samo takav
matija je tuka a bilo bi mi super da mama hercegovka ulovi ivu i luku kako se slataju pa ocita bukvicu ivi :rofl:
inace serija mi bolja od lj u zaledju i vile marije

Max Lovrek
13.11.2006., 18:40
... rekao je Emin dečko pakirajući kofere! :D

Danas mi se baš sviđala romatična scena Iveka i Eme, dok je ona njemu izjavljivala ljubav i bila tako dirljivo zrela, otvorena i ranjiva... i like it! Jedino me ljutilo što joj je Ivek cijelo to vrijeme puhao dim cigarete ravno u facu! Kreten! :cerek:

U času raskrinkavanja Igora, zanimljivo je bilo vidjeti Iveka koji je bio crven ko rak i cerio se cijelo vrijeme. Od crvenila sam mislio da će ga strefiti infarkt. A također, uvijek je zabavno vidjeti i Sašino lice kad se smijala s onim svojim izbuljenim pikulastim očima. :kiss:

Brkata Miss Piggy (alias Vanja!) me, moram priznati, sve više nervira - najradije bih izrezao scene u kojima je ona! :mad:

A šlag na kraju je, naravno, bila ponovna strastvena ševa Ive i Luke, snimana vrlo maštovito kroz staklenu vitrinu. I onaj rez, kad se odmah nakon toga naglo prikazuje Matijino lice, što stvara dojam kao da i ona s nama gleda "događaje" u staklenoj vitrini je vrlo dobro zanatski odrađen! :s

Moram priznati da sam iznenađen brzinom kojom su Igora "šupirali" iz serije. Ali, ne vjerujem da će netko za njim baš previše žaliti - ionako je uveden samo for the sake of bratstvo & jedinstvo! :D

Shadow_Weaver
13.11.2006., 19:01
Da... i to sam zeleo da napisem, ali sam zaboravio... rekoh "Kada se pojavi drustvo cu jos spomenuti" :).

Mislio sam, da ce malo duze "strikati" pricu sa Igorom. Ali, kao sto kazes... on je uveden, jer se AVA-ina telenovele, osim sto se emituju u HR, jedino jos izvoze u SRB (preko Pinka gledaju i bosanci... MK takodje gleda, a Slovenci su posle VM odustali od AVA-E). A naravno da malo "zamagle" oko plagiranja. :cool:

malaCurica
13.11.2006., 21:49
onaj vrlo intuitivan decko je vrlo dobar,jedan od rijetkih koji donekle dobro glume i super su mi scene s njim i emom, a bas je ta Ema kuja! mislim da ce se on sad spetljat s Karoilinom i da ce njih dvoje odlucit rastavit emu i Ivicu !

hercegovci su mi svi super a najzgodniji su Igor i Emin decko ... :top:

e da i onaj neki kao maneken Leon je KATASTROFALNO los, trebao bi naucit pricat prvo !

mausica
14.11.2006., 02:47
igor nije "supiran" iz serije, niti je uveden "for the sake of bratstvo & jedinstvo". igor se nakon izlaska iz pritvora vraca u glavni sadrzaj, tamara mu oprasta, zbilja se zaljubljuju i igor postaje jedan od glavnih likova u seriji. stefan kapicic je jedan od najpopularnijih beogradskih, pa samim tim i srpskih glumaca, i sigurno nije uveden u prosjecnu hrvatsku seriju samo da bi u nekoliko epizoda sparingovao prosjecnim hrvatskim glumcima. budite dobri i znat cete jos stosta.

Max Lovrek
14.11.2006., 08:17
igor nije "supiran" iz serije, niti je uveden "for the sake of bratstvo & jedinstvo". igor se nakon izlaska iz pritvora vraca u glavni sadrzaj, tamara mu oprasta, zbilja se zaljubljuju i igor postaje jedan od glavnih likova u seriji. stefan kapicic je jedan od najpopularnijih beogradskih, pa samim tim i srpskih glumaca, i sigurno nije uveden u prosjecnu hrvatsku seriju samo da bi u nekoliko epizoda sparingovao prosjecnim hrvatskim glumcima. budite dobri i znat cete jos stosta.

Baš lijepo, bit ćemo dobri (barem ja!) ;) ! A molim lijepo, odakle ti te "povjerljive" informacije? :confused:

Iskreno, meni je taj Igor krajnje bezvezan i ne kužim zašto je toliko popularan. Nisam baš nesto osjetio kvalitetu njegove glume. Meni je puno draži bio Nenad Stojmenović u ulozi Ogija u LJuZ-u - vidi se da je dobar glumac a i simpatičan je. Osobno nikad ne bih stavio tog S. Kapičića da glumi u ovoj sapunici. Ali, zato je Ogi uvijek dobrodošao! :)

Max Lovrek
14.11.2006., 08:19
hercegovci su mi svi super a najzgodniji su Igor i Emin decko ... :top:

e da i onaj neki kao maneken Leon je KATASTROFALNO los, trebao bi naucit pricat prvo !

Taj Leon me izgledom najviše podsjeća na onog Davida iz Beverly Hillsa. Ali, tu svaka sličnost završava: i meni smeta njegov nazalni, iritantni način govora. Ni njega ne bih nikad stavio u seriju! A i ovaj zaplet sa ukradenim novčanikom je i više nego jadan! :flop:

Shadow_Weaver
14.11.2006., 15:09
E... sada opet moram da podvignem :).

Kada vas neko ovako slusa, pomisli automatski "Covece, oni ispljuvase sve zivo. Zasto uopste gledaju, kada im je sve lose?!".

Ponajpre... ovo nije sapunica nego telenovela - a to je razlika.

A sada, da je onaj kostur Nesa Stojimenovic bolji frajer od Kapicica... hmm... po srpskim forumima su Nesu svoje vreme zvali "iritantnim" i cudili se, zasto hrvati bas njega izabrase iz mase dobrih glumaca. A zasto je Kapicic omiljen? Kako zasto? Zato sto je zgodan, lep, mangup... a zene vole takve tipove :cool:, :p.

A sada Leon... boze moj, mlad je glumac... naucice i da govori. A zaplet sa ukradenim novcanicima mi i nije tako los. To se u turistickim mestima itekako desava... .

Princezica Leona
14.11.2006., 17:27
Matija je trudna!

Shadow_Weaver
14.11.2006., 18:01
Matija je trudna!

Da, i uopste mi se to ne dopada :flop:. Sta ce sada??? Da ostane sa onim ludakom???

A ipak se nadam da ce Luka i Iva zbrisati zajedno ;). A Matija... sta ce sada ona??? Sada ce roditi dete njemu... sa kojim nikada nece moci da zivi srecno i zadovoljno u braku :flop:!

Max Lovrek
14.11.2006., 18:30
E... sada opet moram da podvignem :).

Kada vas neko ovako slusa, pomisli automatski "Covece, oni ispljuvase sve zivo. Zasto uopste gledaju, kada im je sve lose?!".

Ponajpre... ovo nije sapunica nego telenovela - a to je razlika.

A sada, da je onaj kostur Nesa Stojimenovic bolji frajer od Kapicica... hmm... po srpskim forumima su Nesu svoje vreme zvali "iritantnim" i cudili se, zasto hrvati bas njega izabrase iz mase dobrih glumaca. A zasto je Kapicic omiljen? Kako zasto? Zato sto je zgodan, lep, mangup... a zene vole takve tipove :cool:, :p.

A sada Leon... boze moj, mlad je glumac... naucice i da govori. A zaplet sa ukradenim novcanicima mi i nije tako los. To se u turistickim mestima itekako desava... .

Ma daj, pricaš gluposti! Stojmenović je i ljepši i bolji glumac od ovog tvog Kapičića. Jednostavno, njegova uloga u ovoj sapunici je glupa, on sam izgleda po meni bezvezno itd, itd.

Ali, pustimo to: danas smo vidjeli da je Hana počela raditi u hitnoj službi, a i vidjeli smo njenog "Clooneya" (Ožbolt alias Petar malek iz LJuZ!) u kojega je Hana, kako se čini, već sada zaljubljena... Ja sam još prije bio predvidio da će taj "Clooney" biti muž od Bojane koji zlostavlja Bojanu! Živi bili pa vidjeli! :)

Shadow_Weaver
14.11.2006., 18:59
Ma daj, pricaš gluposti! Stojmenović je i ljepši i bolji glumac od ovog tvog Kapičića. Jednostavno, njegova uloga u ovoj sapunici je glupa, on sam izgleda po meni bezvezno itd, itd.

Ali, pustimo to: danas smo vidjeli da je Hana počela raditi u hitnoj službi, a i vidjeli smo njenog "Clooneya" (Ožbolt alias Petar malek iz LJuZ!) u kojega je Hana, kako se čini, već sada zaljubljena... Ja sam još prije bio predvidio da će taj "Clooney" biti muž od Bojane koji zlostavlja Bojanu! Živi bili pa vidjeli! :)

Ma kada ti kazem... po srpskim forumima su se svi zivi iscudjavali "Gde uzese Stojimenovica, od ovoliko dobrih, mladih i lepih glumaca!". No, to svakako nije merodavno... mozda se bas oni, koji ga vole nisu oglasili. Meni licno Nesa nije smetao... bio je kao stvoren za ulogu "Ogija"... kao onako, neki "smeker". Ali kada bih morao da biram... ipak mi je Stefan Kapicic bolji. U telenoveli je jos prilicno normalno stilizovan... ali vidjao sam ga i u nesto ekscentricnijem izdanju. Ali bilo kako bilo... Nenad Stojimenovic je i ovako i onako premlad za tu ulogu.

A steta da nema Maje Noveljic-Romcevic... ona mi je bila tako super!

Stojimenovic inace vec cetiri sezone glumi u porodicno-humoristickoj seriji "M(j)esoviti brak" (tako se zbilja pise, radi se o braku crnogorca i srpkinje... Nesa je sin). Tu je stekao veliku popularnost.

A opet ti "sapunica"... to je "telenovela". Sapunica je samo "Zabranjena ljubav". "Villa Maria", "Jelena", "Ljubav u zaledju" i "Obicni ljudi" su sve do jedne telenovele. No... na nasim prostorima frljaju tim terminima, tako da se cas moze cuti "telenovela", pa pet minuta kasnije opet "sapunica".

Da, da... evo Maleka ;). On izgleda uvek bira mladju zensku :D. Neka, neka... dok jos moze :top:.

Maja Zupan
14.11.2006., 20:47
zasto je OLJ telenovela???
ne razumijem.
i Shadowe, meni je Kapicic srednja zalost. da ga negdje upooznam, ne bi mi se svidio. nije moj tip. ne znam zasto je vama (tebi pogotovo) on neka strasna faca??? jer je glavat???
ah znam...tebi je faca jer je sa nasom ....?
pa Mirandom Vidjak!!!!!
taraaararararaaaaa....
al je faca.....
:lol: :cice:

Max Lovrek
14.11.2006., 20:55
ne razumijem.
i Shadowe, meni je Kapicic srednja zalost. da ga negdje upooznam, ne bi mi se svidio. nije moj tip. ne znam zasto je vama (tebi pogotovo) on neka strasna faca??? jer je glavat???
pa Mirandom Vidjak!!!!!
taraaararararaaaaa....
al je faca.....

Ma joj, tip je koma! :flop:
(gdje si, majo???)

Max Lovrek
14.11.2006., 21:37
Da, i uopste mi se to ne dopada :flop:. Sta ce sada??? Da ostane sa onim ludakom???

A ipak se nadam da ce Luka i Iva zbrisati zajedno ;). A Matija... sta ce sada ona??? Sada ce roditi dete njemu... sa kojim nikada nece moci da zivi srecno i zadovoljno u braku :flop:!

Ajme patetike! :D
Da nema Luke koji je najzabavniji lik u ovoj sapunici, ja ne znam bih li je uopce gledao! :cool:

Princezica Leona
14.11.2006., 22:06
Nenad Stojmenovic je bas sladak al nazalost.. tip je "suva" lepota jer nema uopste sexapil.. Frenki (LjZ) je NAJBOLJA faca, a i sada u Obicni ljudi.. tip je ludilo totalno...! ;)

P.S.GLASAM ZA FRENKI ON JE UVEK NAJZABAVNI LIK :*

Shadow_Weaver
14.11.2006., 23:01
ne razumijem.
pa Mirandom Vidjak!!!!!
taraaararararaaaaa....
al je faca.....

Ohooo! Evo nam Maje :D. Vec sam se zabrinuo :p.

Kada se sada Maxim na mene naljutio, jer nemamo iste stavove :p.

Eh... neznam dali govorim dovoljno dobro nas jezik, da ti objasnim razlike izmedju telenovele i sapunice. Pokusacu.

Sapunica: Pocinje bez velikog uvoda, a i kraj nije scenarijom predvidjen.Namera producenta je da snima, sve dok ima gledalaca (na primer: The bold and the beautiful od 1987 do ?, The Springfield Story od 1937 na radiju a od 1952 na tv do ?, Coronation Street od 1960 do ?). Jedino, sta bih moglo da prekine sapunicu je pad gledanosti (Dinasty, The Colbys, Dallas, Melrose Place...). Cak i tom slucaju nema jasno definisan kraj, nego se, iz finansijskih razloga, "prekine" u sred radnje (kao kod spomenutih sapunica). U sapunici scenaristi "bude" i "gase" raznorazne zaplete. Svaka prica se prati podjednakom paznjom (svi likovi su "glavni" likovi), a likovi nisu nuzno spojeni. Najcesce se likovi medjusobno i ne poznaju. Sapunice su inace smisljene kao platforma za plasman reklamnih spotova - zato i naziv "sapunica"... jer su se pre reklamirali vecinom deterdzenti, samponi, kupke... sve sta zanima domacicu ili zenu uopste. Sapunice se vecinom snimaju u USA i drzavama zapadne Evrope.

Telenovela: Ima jasno definisan pocetak i kraj. Takodje je vrlo jasno definisano ko su glavni likovi, sporedni likovi su na bilo koji nacin spojeni sa glavnim likovima (drug, rodjak, kolega, kolega prijatelja, komsija...). Ima jedan glavni zaplet, koji se provlaci kroz celu telenovelu (na primer nesrecna ljubav glavnih likova...). Sporedni zapleti su opet na ovaj ili onaj nacin spojeni sa glavnim zaplatom (Igor-Tamara-Karolina-VANJA). Na kraju svake telenovele stoji "Happy End"... samo u izuzecima ima nesrecan kraj. Sve latino produkcije su telenovele. Najduza telenovela koja je se ikada snimala je "Mundo de jugete" (1974-1977, Meksiko) sa 605 epizoda. Ali u proseku telenovele imaju izmedju 80-250 epizoda (4 meseca do 1 godina). Prateca muzika je mnogo, mnogo izrazenija nego u sapunicama (ili bilo cemu na tv - Melos u drami). Misli likova se cesto mogu cuti putem "Voice over".

Ja se nadam da sam uspeo da razjasnim neke stvari. A sada, "zasto su spomenute serije telenovele ili sapunice".

Villa Maria: Pocetak - kraj. Glavni zaplet "Luka & Dora"... na kraju se ispunjava. Svi likovi su spojeni. Dunja-Luka-Max-Vesna-Toma-Helena-Magda-Zora-Ivan-Natasa-... na ovaj ili onaj nacin.

Jelena: Pocetak - kraj. Glavni zaplet "Nesudjena ljubav Vuka i Jelene, koju je sprecilo ubistvo njenog oca"... ta ljubav se ispunjava na kraju kroz spoj njihove dece, a na njihovoj svadbi se i Jelena i Vuk konacno iznova zblize. Takodje su svi likovi spojeni. Jelena-Ratko-Vuk-Sasa-Helen-Majkl-Lidija-Sofija-Sandra-... .

Ljubav u zaledju: Pocetak - kraj. Glavni zaplet "Marko i Nina". Takodje se sve tek na kraju, u zadnjoj epizodi resava. Likovi su spojeni... da ne nabrajam.

Obicni ljudi: Pocetak - kraj. Plagijat. Scenario bi mogao odlicno da posluzi za sapunicu, koja bi se vrtela "kolo nakolo"... ali i ovde su temelji postavljeni za klasicnu telenovelu. Glavni likovi su tri sestre, a zaplet su njihove zeljene ili nezeljene trudnoce, te nesrecne ljubavi i konacan put do srece. Resenje ce biti tek u 160., zadnjoj epizodi. Tu su naravno takodje svi spojeni... mama, tata, tatina ljubavnica, njen frajer, njegova drugarica... Evo primra... Vanja-Robi-Alisa-Vedran-Vedranova simpatija... a svi se znaju. Drugi dobar primer su Draganovi, gde ima milion sporednih prica, koje zavrsavaju u glavnom zapletu oko Kinclovih kceri.

Zabranjena ljubav: Nema ni pravi pocetak, a i kraj nije scenarijom predvidjen... ako padne gledanost, onda ce se bez pravog kraja zavrsiti. Klasicna sapunica... adapcija australijskog formata "Sons and doughters" iz 1981 godine... prvi koji su snimili svoju verziju su nemci sa "Verbotene Liebe"... traje od 1995. godine do dan danas. Miliardu raznoraznih zapleta smo gledali do danas... samoubistvo, bolest, insest, homoseksualizam... sve sto se tice modrnog drustva. A u nemackoj verziji su blizanci vec dve godine nakon pocetka snimanja napustili sapunicu... tako da se i posle glavnog zapleta strika prica... a strikace se sve dok bude publike.

Shadow_Weaver
14.11.2006., 23:17
ne razumijem.
pa Mirandom Vidjak!!!!!
taraaararararaaaaa....
al je faca.....

Pa et' svako ima svoj ukus... kao sto smo vec i o zenama polemisali... a i tu smo imali razlicite ukuse. Stefan Kapicic je meni faca... a Stojimenovic je meni "srednja zalost". Nije mi ni lep ni ruzan. Mrsav, gedzav... ne kazem da mi je odvratan ili tako nesto... kazem samo za spoljasni izgled. A uloge su napisali scenaristi... za to nisu glumci krivi.

Ma pusti Mirandu... ;).

@Maxim

Meni su zabavni Iva, Tamar, Hana, Karolina, Slaven... a Luka mi je ooodvratan... prava balkanska seljacina.

Princezica Leona
14.11.2006., 23:24
Frenki Ficher RULES :) pravi je muskarac

p.s. Godfather- family is everything

Maja Zupan
14.11.2006., 23:27
hej shadowe....drago mi je da si opet sa nama.
meni je onaj stojmenovic nekako ispran, blijed i sto ja znam...bez veze. a ne znam kako se ona ema moze zatelebati u onog aljosu vuckovica...mene on podsjeca stvarno na nekog dedu. ali u prirodi je dosta bolji. malo mi je presijed. a tko mi je zgodan? nitko zapravo. luka je totalna koma. ne znam kako su njega stavili da kao na njega padaju cure. onaj robert mi je bez veze. bas nema nitko...
ema je ljepuskasta ali brate...ono c, s,z...slova bez kvacice...to me izludjuje....kuzis....cekaj...ooookeeeee....
jao maaaaajko....
ksenija pajic je naj naj naj bolja
a ona Vanja, e pa to je strasno. sto ona misli? da je u kazalistu? i kod koga je ucila glumu? na popravni!!!!!
:flop: :visi: :brukica:

Shadow_Weaver
14.11.2006., 23:50
hej shadowe....drago mi je da si opet sa nama.
meni je onaj stojmenovic nekako ispran, blijed i sto ja znam...bez veze. a ne znam kako se ona ema moze zatelebati u onog aljosu vuckovica...mene on podsjeca stvarno na nekog dedu. ali u prirodi je dosta bolji. malo mi je presijed. a tko mi je zgodan? nitko zapravo. luka je totalna koma. ne znam kako su njega stavili da kao na njega padaju cure. onaj robert mi je bez veze. bas nema nitko...
ema je ljepuskasta ali brate...ono c, s,z...slova bez kvacice...to me izludjuje....kuzis....cekaj...ooookeeeee....
jao maaaaajko....
ksenija pajic je naj naj naj bolja
a ona Vanja, e pa to je strasno. sto ona misli? da je u kazalistu? i kod koga je ucila glumu? na popravni!!!!!

Al' si ih sada sve redom ispljuvala :lol: :rofl: :lux:.

Nebih sada voleo da ovo zvuci lokal-patriotski... ali zbilja mislim da je Bojana Ordinacev, koja je glumila Helen u "Jeleni", prava riba... riba nad ribama. Kao sto bih jedan moj drug rekao "Ko' da si je nacrtao" :cool: :p.

Nije ni Jelena Veljaca bila tako losa u LJuZ. Uopste ne razumem zasto joj se svi rugaju i zasto je issmejavaju :confused:.

A o Kseniji ne treba previse pricati. Zena je super... harizmaticna, zraci, pozitivna... ma ona bi i najgoru seriju napravila najboljom.

Vanessa Radman... polako ali sigurno se i ja pitam, zasto im je trebao taj import iz Nemacke... od toliko dobrih domacih glumica. Mislim... nije ona toliko losa, ali nije ni bog zna koliko dobra - znaci srednja zalost... a to su mogli i ovde naci :).

Pa, ja se toliko potrudio da ti objasnim razliku izmedju telenovele i sapunice, a ti meni ni reci o tome :zmaj: :nono:.

@Princezica Leona

Frenki jeste faca... dobro glumi... nema tu sta, dobar glumac svugde dodje do izrazaja.

mausica
15.11.2006., 04:37
Baš lijepo, bit ćemo dobri (barem ja!) ;) ! A molim lijepo, odakle ti te "povjerljive" informacije? :confused:

sapnula mi je pticica...ne brini odakle mi informacije, glavno da ih cujes, jel tako? a sto se tice komentara o kapicicevoj glumi, ulozi, liku, vi morate shvatiti da su ovakve serije, sapunice, telenovele, kako god ih nazivate, nekvalitetne, snimaju se brzo, stancuju prakticki, te je logicno da glumci imaju vrlo malo prostora da sire svoj talenat, elem, vecinu njih to niti ne zanima, jer ovakvi projekti nikada nisu pokazatelji necijeg talenta, i glumci ih velikom vecinom odradjuju samo radi financijske koristi. i kako kaze shadow, nisu glumci krivi kakva im je uloga napisana, kakav im je stajling odredjen itd itd, nemojte gledati samo po povrsini. kapicic je glumac koji je igrao u vise od 30 predstava, 5 filmova i koji je gostovao u los angelesu sa filmom za kojeg je dobio nagradu, te je dobio nagradu za najboljeg debitanta za prvi film koji je u zivotu odigrao, prema tome max, nemoj suditi o necijoj kvaliteti bez da znas neke cinjenice..
i da sad ne raspravljam ja ovde o izgledu i ukusima, jer vidim da svi imaju razlicita, samo informacije radi - stefan kapicic u privatnom zivotu ima totalno drugaciji i stajling i momenat, i vrlo malo ima slicnosti sa svojim likom u sapunici. to ljudi iz beograda znaju, jer ga vidjaju u privatnom zivotu, a u hrvatskoj ga samo znate iz serije, pa zato tako i mislite. on je poznat i popularan, koliko radi posla i talenta, tako i radi neobicnog rokerskog stila koji fura, mangupskog, kako kaze shadow, koji ga ocito bolje poznaje i prati.
da bi se sami uvjerili, pogledajte par linkova dole, gdje cete moci vidjeti kako kapicic izgleda u privatnom zivotu, a i neke stvari o njemu i njegovoj karijeri, koje vjerojatno niste znali...
shadow ti posebno pogledaj prvi link, jer tebe u textu citiraju, tj tvoju recenicu sa ovog foruma!

http://www.24sata.co.yu/show.php?id=2428
http://www.balkanmedia.com/m2/doc/4360-1.shtml
http://www.kurir-info.co.yu/Arhiva/2...07122003.shtml
http://www.kurir-info.co.yu/Arhiva/2...04092003.shtml
http://www.kurir-info.co.yu/Arhiva/2...06082006.shtml
http://www.blic-europa.com/arhiva/20...ane/show.htm#1

Max Lovrek
15.11.2006., 09:29
sapnula mi je pticica...ne brini odakle mi informacije, glavno da ih cujes, jel tako?

Da, da, tako je! :bicedobro:

a sto se tice komentara o kapicicevoj glumi, ulozi, liku, vi morate shvatiti da su ovakve serije, sapunice, telenovele, kako god ih nazivate, nekvalitetne, snimaju se brzo, stancuju prakticki, te je logicno da glumci imaju vrlo malo prostora da sire svoj talenat, elem, vecinu njih to niti ne zanima, jer ovakvi projekti nikada nisu pokazatelji necijeg talenta, i glumci ih velikom vecinom odradjuju samo radi financijske koristi.

Dobar glumac može pokazati svoj talent i kvalitetu i u najmanjoj ulozi. Po meni, Kapičić nije pokazao gotovo ništa. Ako netko izabere taj posao i želi se njime ozbiljno baviti, onda nema "odrađivanja".

i kako kaze shadow, nisu glumci krivi kakva im je uloga napisana, kakav im je stajling odredjen itd itd, nemojte gledati samo po povrsini. kapicic je glumac koji je igrao u vise od 30 predstava, 5 filmova i koji je gostovao u los angelesu sa filmom za kojeg je dobio nagradu, te je dobio nagradu za najboljeg debitanta za prvi film koji je u zivotu odigrao, prema tome max, nemoj suditi o necijoj kvaliteti bez da znas neke cinjenice..

Ja ovdje govorim isključivo o svom, dakle, subjektivnom dojmu kojeg ti glumci ostavljaju na mene. Može Kapičić dobiti i 17 oskara, ali to meni ne znači puno, jer ja procijenjujem za sebe, na osnovu viđenog, a ne na osnovu sugestija drugih ljudi. Objektivno, on može biti i najbolji na svijetu, ali ovdje je riječ o subjektivnom dojmu koji je, po meni, blijed i jadan.

i da sad ne raspravljam ja ovde o izgledu i ukusima, jer vidim da svi imaju razlicita, samo informacije radi - stefan kapicic u privatnom zivotu ima totalno drugaciji i stajling i momenat, i vrlo malo ima slicnosti sa svojim likom u sapunici. to ljudi iz beograda znaju, jer ga vidjaju u privatnom zivotu, a u hrvatskoj ga samo znate iz serije, pa zato tako i mislite. on je poznat i popularan...

A što si ti, Kapičićev agent kad ga toliko hvališ? ;)
Ovdje raspravljamo o ovoj sapunici, hvalimo dobre strane, kudimo loše. Mislim da nitko ne bi trebao preosobno shvaćati suprotne stavove drugih ljudi - tu smo da se zabavimo i komentiramo gluposti i svijetle trenutke ove sapunice! :D

Max Lovrek
15.11.2006., 09:35
Ohooo! Evo nam Maje :D. Vec sam se zabrinuo :p.

Kada se sada Maxim na mene naljutio, jer nemamo iste stavove :p.

Ma odakle ti ovo? Nisam se uopće naljutio, dapače, baš mi je zabavno ovdje s tobom komentirati. Zapravo, fascinira me koliko si uživljen u taj svijet sapunica - zaista pratiš sve to s velikim žarom. Kako to?

Zabranjena ljubav: Nema ni pravi pocetak, a i kraj nije scenarijom predvidjen... ako padne gledanost, onda ce se bez pravog kraja zavrsiti. Klasicna sapunica... adapcija australijskog formata "Sons and doughters" iz 1981 godine... prvi koji su snimili svoju verziju su nemci sa "Verbotene Liebe"... traje od 1995. godine do dan danas. Miliardu raznoraznih zapleta smo gledali do danas... samoubistvo, bolest, insest, homoseksualizam... sve sto se tice modrnog drustva. A u nemackoj verziji su blizanci vec dve godine nakon pocetka snimanja napustili sapunicu... tako da se i posle glavnog zapleta strika prica... a strikace se sve dok bude publike.

Iskreno, ne vidim baš neku jako veliku razliku među ovim dvjema definicijama sapunice i telenovele. Osim toga, i u Zabranjenoj ljubavi imaš neku okosnicu, glavne likove (Stjepan, njegova žena itd....) tako da linija razgraničenja između telenovele i sapunice i nije baš tako čista, barem u ovom slučaju.

Shadow_Weaver
15.11.2006., 10:28
@Mausica

He, he... i citirase mene :D, :top:! Hvala na informaciji.

@Maxim

Maxim, Maxim... polako ali sigurno mi postajes antipatican. No... vi Lovrekovi ste takvi ;). Malo glumite "friendly", pa onda preokrenete fazon vrlo brzo. Ne dopada mi se kako si se obratio devojci. Sta ti znas ko je ona i otkud joj backround-informacije? I nasa Zupanova zna mnogo stosta iz prve ruke!

A Kapicic... tvoje je pravo da ga nevolis... i meni je Mia Begovic isla na zivce u "Villi Masi", pa makar je svi hvalili ko' ludi :cool:. A Begovicku brate hvale, kao da je reinkanacija Grete Garbo. Ja je nevolim... bila mi je kao neka amaterka.

A jasno je da glumci "odradjuju" te uloge u telenovelama i sapunicama. Oni tu snimaju po 12-14 casova na dan (svaki dan, jedna epizoda)! A za obicne porodicno-humoristicke serije, poput "Porodicno blago", koje idu jednom nedeljom se snimi svakoga dana po 10 minuta materijala (znaci jednu sedmicu za jednu epizodu). Jasno je da tu umetnost ostaje po strani. I Julia Roberts bi tu crkavala od umora i glumila ponekada traljavo. A naravno da te muci i malo ljubomora... jasno je da nemoze svaki tip da prizna da je neki drugi "frajer"... kao sto nemoze svaka zena da prizna da je neka druga "riba".

Razlike izmedju sapunice i telenovele sam detaljno objasnio. Mozda ti nisi zeleo to da shvatis, ali evo ponovo.

Zabranjena ljubav: Glavni likovi su svi, ne samo blizanci (zato se i zove "zabranjena", jer je insest u pitanju... a neki naziv su morali dati). A zaplet sa blizancima je odavno pase - u telenoveli ima jedan glavni zaplet koji se provlaci kroz celu pricu. A u telenoveli ima glavne likove (najcesce ljubavni par), a svi ostali su sporedni. Vanja, Sasa i Matija su glavni likovi, a svi ostali su sporedni likovi... naravno da se i o njima prica, ali tek toliko da se ne zapostavi. A sporedni zapleti su povezani sa glavmim... evo primera - Robert. Njegov odnos sa Alisom i Vedranom ometa Vanju. A Tamarim odnos sa Igorom takodje ometa Vanju, jer je Igor opet sa Vanjinom majkom. A "Zabranjena ljubav" bi bila telenovela, da je se zavrsila sa resavanjem "insest" ljubavi blizanaca. I naravno, da su blizanci bili u centru skroz, na skroz - a nisu... bile su i druge "zabranjene ljubavi" (nadam se da su svi uocili znake navoda) kao homoseksualitet... . Razlike su ocigledne. A oni zapleti sa pocetka "Zabranjene ljubavi" su ooodaaavno reseni, i lupaju glavu nad novima.

U sapunicama se likovi medjusobno uopste ne poznaju (najcesce). Sve price se prave podjednokom paznjom (jer su svi likovi, glavni likovi). A kada se zavrsi jedan zaplet, sledi novi (a u telenoveli se glavni zaplet resava tek na kraju). Naravno da su sapunice i telenovele vrlo, vlro slicne... za laika mozda cak i isto, samo u drugom ruhu... ali ima stilske razlike, i razlike u filozofiji. A i zakonski vaze drugacija pravila u vezi reklama. Barem na zapadu... u sapunicama je dozvoljena znatno veci broj reklama, jer su za to namenjene.

Ako sada jos uvek nisi razumeo razliku, onda znam da si ignorantan i tvrdoglav. A dokaz za to je i cinjenica, da si preuzeo definiciju za "Zabranjenu ljubav"... a imao si i opsirnu definiciju za sapunice u opstem smislu, a takodje i za telenovele. U pitanju nije licno shvatanje, vec cinjenica da ima razlike izmedju ta dva zanra. Ako ne verujes meni, pitaj druge.

A to sto puno toga znam na tu temu... pa volim telenovele... pogotovo nase domace (ne mislim samo na "Jelenu", meni je i hrvatsko kao domace, jer i hrvate dozivljavam kao svoje zemljake). A svako, ko ima nesto sto voli, zna puno o tome. Neko ko voli kosarku, ce ti ispricati ceo roman o tome... neko ko se bavi istorijom zna puno, previse o tome. Svako ima nesto svoje, neki hobi. A pored toga... jednom mi je bilo potrebno da istrazim puno toga u vezi telenovela... i tu sam puno toga otkrio i saznao ;). Sto ne znaci, da nemam i puno drugih interesa, i da mi je to znacaj zivota.

A ja ovde i zelim da ozbiljno polemisem sa ljudima o "Obicnim ljudima" (o sadrzaju). Sta si ti mislio? Da sam se prijavio ovde, da bi je pljuvao i da bi se zajebavam na njen racun? To su radili kod "Villa Marije" i kod "Ljubavi u zaledju"... "Ha, ha, ha... jeste li videli ovo, ha, ha, ha ha... kakvo sranje, ha, ha, ha"... em sam izasao odavno iz puberteta, a i nebih trosio vremena na nesto sto mi se ne dopada i sta ne shvatam ozbiljno. Naravno da to ne shvatam kao realnost... ali to ti verovatno nisi ni mislio. A ako ti to smeta ili te nervira - kuliraj me, nemoj mi se obracati vise i voljno. Nije bilo tesko shvatiti, da je tvoje pitanje "Fascinira me koliko si uzivljen... kako to..." podrugivanje i podbadanje. Mozda si promasio forum??? Ovo je kutak za ljubitelje tog zanra.

Max Lovrek
15.11.2006., 18:28
Danas mi je najbolje bilo kad su Vanja i Tamara šetale Zrinjevcem. Vanja je histerizirala zbog Robija i bacila je kukuruz ravno u facu neke prolaznice koja je popizdila i počela urlati na nju. Fora mi je ono kad je Tamara objasnila ženi razloge Vanjinog "popižđaja" na što joj je žena dala i svoj kukuruz, da i njega baci! :D

Luka je i danas bio u elementu: najprije je odjebao Ivu (bravo, Luka! :lux: :lux: ) a zatim, kad mu se vratila skrušena Matija, i dalje je bio simpatični gad! To, Luka, tako treba! :s

Max Lovrek
15.11.2006., 18:30
Nije bilo tesko shvatiti, da je tvoje pitanje "Fascinira me koliko si uzivljen... kako to..." podrugivanje i podbadanje. Mozda si promasio forum??? Ovo je kutak za ljubitelje tog zanra.

Definitivno si promašio. Ja se nisam podrugivao ni podbadao.

Maja Zupan
15.11.2006., 18:51
ajde decki pisite malo krace postove jer mi je predugo za citanje
:kava:

Shadow_Weaver
15.11.2006., 21:32
ajde decki pisite malo krace postove jer mi je predugo za citanje
:kava:

Pa ti si me pitala zasto je OLJ telenovela. Ja ti objasnio, a sada ti opet ne valja. Nemoj me molim te sada jos i ti... i ovako sam :mad:.

Danasnju epizodu jos nisam odgledao, jer sam bio na veceri sa drugaricom :klopa:... no, odgledacu reprizu... pa cu se izjasniti :kukuc:.

Shadow_Weaver
16.11.2006., 01:00
Dakle...

...danas je bila dosada, po meni, najbolja epizoda. Puno emotivnih scena. Bilo mi je zao Karoline, Ive, pa po prvi put i Vanje.

Luka je idiot, i jedva cekam da odgledam one epizode, kada ce tonuti (nadam se da ce ih biti). Ivu je iskoristio, pa je Matiju ponizio... da bi je na kraju ipak primio nazad. A Ivi je sutradan rekao "Odluci se sta mozes podneti" (ili nesto slicno)... to znaci "Osim onoga neces nista dobiti od mene...mozes dobiti i u buduce, ali to je sve...".

Karolina... se sada kaje (jer je konacno shvatila, da nema nikoga), ali drugi su ogorceni... i nisu spremni da joj tek tako izadju u susret. Nadam se da cure u sutrasnjoj epizodi nece reagovati glupo. Scena kada Karolini prekipi na setu mi je se izuzetno dopala... .

I Vanja... cak i nje mi je bilo zao kada je se rasplakala u parku... i drago mi je da nisu ubacili klise, kako se Vanja i Robi sretnu u parku. Dobro je odglumila tu scenu.

Vlatka mi je danas grozno izgledala... izgleda da onaj put, kada sam rekao da je lepa, nisam bas dobro pogledao ;).

Max Lovrek
16.11.2006., 18:32
Baš u času kad je Bojana na groblju razgovarala s onim tipom zazvonio mi je telefon, tako da nisam skužio o čemu su Bojana i taj tip pričali. Ima li nekoga tko mi to može reći?

Inače, danas mi je najbolja bila svađa Vanje i Line, nježno Pavlovo pokrivanje Matije kad je zaspala pred TV-om, a ni Luka i Iva na Jarunu nisu bili loši! :cerek:

Žalosti me ponovni povratak Igora u Tamarin život - daj bože da ga više maknu iz serije! :p

Nego, nitko nije komentirao Vanjinu trudnoću (u prošloj epizodi je, sjetimo se, povraćala nakon onog prežderavanja kukuruzom). To povraćanje je zacijelo prouzročila trudnoća. Sviđala mi se danas i ona scena u dućanu, kad se Vanja sakrila iza bora, a naišli Vedran i njegov sin...

jvtnns
16.11.2006., 18:50
Baš u času kad je Bojana na groblju razgovarala s onim tipom zazvonio mi je telefon, tako da nisam skužio o čemu su Bojana i taj tip pričali. Ima li nekoga tko mi to može reći?

Inače, danas mi je najbolja bila svađa Vanje i Line, nježno Pavlovo pokrivanje Matije kad je zaspala pred TV-om, a ni Luka i Iva na Jarunu nisu bili loši! :cerek:

Žalosti me ponovni povratak Igora u Tamarin život - daj bože da ga više maknu iz serije! :p

Nego, nitko nije komentirao Vanjinu trudnoću (u prošloj epizodi je, sjetimo se, povraćala nakon onog prežderavanja kukuruzom). To povraćanje je zacijelo prouzročila trudnoća. Sviđala mi se danas i ona scena u dućanu, kad se Vanja sakrila iza bora, a naišli Vedran i njegov sin...

Robi i njegov sin Vedran. . .mali lapsus...

Zar je Vanja trudna?!?!? Propustim jednu epizodu i ko da nisam gledala 100 godina!!!Strashno

Max Lovrek
16.11.2006., 18:58
Robi i njegov sin Vedran. . .mali lapsus...

Da, malo sam konfuzan danas, valjda od neispavanosti!

Zar je Vanja trudna?!?!? Propustim jednu epizodu i ko da nisam gledala 100 godina!!!Strashno

Mislim da jest trudna - iako su to zasada tek vrlo maglovite naznake. Naime, u prošloj epizodi joj je bilo pozlilo... pa sad se ti misli zašto! :confused: :D

Shadow_Weaver
16.11.2006., 18:59
Vanja me je danas iznervirala kada je napala Karolinu bez povoda... sto je nije neko dohvatio i issamarao :tuctuc:. Ali Linic im svima posteno spusti he, he, he.

A jesam li rekao, da ce Karolina i inspektor zavrsiti zajedno ;).

Tamara i Igor :cerek:.

I zbilja je Bojanin muz lekar... .

Cudi me da se toliko psuje. "Pizdrarije, i na dupe bi progovorili, koji ti je kurac, jebeni...". Neznam zasto to??? Neki cudni ljudi su se ranije po forumima bunili, jer se u telenovelama govori "suvise" knjizevno... ali tako i treba. Nece se valjda govoriti zargonski, ili na kojekakvim naglascima! Kada zamislim, da na nekoj nemackoj tv govore bavarski, svapski, saksonski ili neki drugi naglasak... smesno. Svugde se govori knjizevno. Mozda u nekom sitcomu, mozes cuti neki naglasak... ali to je onda, kako bi zasmejavali ljude. A psovke samo kod nekih "cool" inspektora u krimicima :cool:. Ali nikada u nekoj sofisticiranoj telenoveli.

Max Lovrek
16.11.2006., 19:05
I zbilja je Bojanin muz lekar... .

Po čemu to znaš? Mene nešto omelo kad je bila danas scena s Bojanom, pa nisam čuo što su pričali... :rolleyes:

Shadow_Weaver
16.11.2006., 19:09
Picinjava mi se, da cujem neke glasove :zvrko:. Svasta boze... :ban:.

jvtnns
16.11.2006., 21:05
jeste li izvalili da je Bojanin muz onaj lik iz bosanskog ``Super milijunasa``?

Max Lovrek
17.11.2006., 18:25
Ajde da jednom i Robi odglumi dobro: kad mu je Saša rekla da Brkata Miss Piggy želi svoje stvari natrag, Robi je složio sasvim uvjerljivu bolnu facu! Ovo je prvi put da je Kurbaša odglumio kako treba, makar i na samo nekoliko milisekundi! ;) :top:

Sreća da u ovoj epizodi nisam morao gledati Karolinino prenemaganje a ni uvijek mi mrskoga Igora! :top: Svaka epizoda u kojoj nema njih dvoje odmah mi je draža! :)

Tamara postaje sve dosadnija: to je tako plitak lik, jedino Cosmo-fore i mladi dečki su ono kroz što se ona "realizira", lik je totalno plošan i da Pajićka ne glumi ipak na nekom nivou, lik bi bio nepodnošljiv.

E da, skroz mi je ok ona doktorica Novosel, Sašina šefica. :top:

Shadow_Weaver
17.11.2006., 19:25
Sretanje Ive i Luke ispred kuce :cerek:. Jos samo malo pa ce ga Iva prebariti.

Bivsa sekretarica iz Audija ucenjuje Luku... samo tako... uzmi lovu.

Tamari lunja Igor po glavi :cerek:. Odlican lik. Zena koja nemoze da se pomiri sa cinjenicom, da vise nije devojka... cinjenica, da ju je zgodni frajer :frajer: koristio samo radi love je ubija. Ali... bice :Placebo:.

Sasa se ispituje za Slavena :cerek:. Sasa, Sasa... pametuje nesto Matiji, sama nije rekla Leonu da ce biti calac :rolleyes:.

A Bojanu more uspomene na pokojnu majku :cry:. Sasa je bas zlopamtilo... .

Zar to opet neki glasovi :kukuc: :cool:.

Shadow_Weaver
17.11.2006., 21:24
KURIR 17.11.2006

Text:

Hrvatski Trend
Srbi negativci

Svojevremeno se digla frka povodom toga sto u hrvatskim sapunicama koje producira Tonci Huljic srpski glumci igraju uglavnom negativce. Tako je Vojin Cetkovic u "Villi Mariji" igrao prevaranta iz Beograda, koji je usput obljubio jadnu i naivnu Miu Begovic. Nenad Stojimenovic je u "Ljubavi u zaledju" osim zavodnickih pokazao i osobine klasicnog negativca, a slicnu ulogu imala je i njegova sapunicarska "majka" Maja Noveljic-Romcevic.

Najnoviji Srbin kriminalac-zavodnik-prevarant je Stefan Kapicic, koji u "Obicnim ljudima" glumi Beogradjanina Igora Nikolica. On je na malom ekranu upravo uhapsen zbog finansijskih prevara, a usput je slomio srce vremesnoj glumici ciji lik tumaci Lela Margitic i nesto mladjoj vlasnici restorana koju glumi Ksenija Pajic.

Na komentare da se srpski glumci pojavljuju iskljucivo u ulogama negativaca, Hrvati kazu da ih na to niko nije naterao osim visokih honorara koji su za to dobili. (M.T.)

Eto... znaci nisam jedini, koji je to primetio. A pre nego sto pocnete "op-cup Iva, cinge-cange Luka" - drugo je kada Hrvat u svojoj rodjenoj sapunici i u svojoj domovini igra negativca. A to, da Srbi u hrvatskim sapunicama i telenovelama glume kurve, sponzoruse, kucke, dzigolose i kriminalce je podsvesno ispiranje mozga gledaocima u Hrvatskoj... zelja je, da se stvori slika, kako su svi Srbi djubrad.

Re-Invented
17.11.2006., 22:16
KURIR 17.11.2006

Text:

Hrvatski Trend
Srbi negativci

Svojevremeno se digla frka povodom toga sto u hrvatskim sapunicama koje producira Tonci Huljic srpski glumci igraju uglavnom negativce. Tako je Vojin Cetkovic u "Villi Mariji" igrao prevaranta iz Beograda, koji je usput obljubio jadnu i naivnu Miu Begovic. Nenad Stojimenovic je u "Ljubavi u zaledju" osim zavodnickih pokazao i osobine klasicnog negativca, a slicnu ulogu imala je i njegova sapunicarska "majka" Maja Noveljic-Romcevic.

Najnoviji Srbin kriminalac-zavodnik-prevarant je Stefan Kapicic, koji u "Obicnim ljudima" glumi Beogradjanina Igora Nikolica. On je na malom ekranu upravo uhapsen zbog finansijskih prevara, a usput je slomio srce vremesnoj glumici ciji lik tumaci Lela Margitic i nesto mladjoj vlasnici restorana koju glumi Ksenija Pajic.

Na komentare da se srpski glumci pojavljuju iskljucivo u ulogama negativaca, Hrvati kazu da ih na to niko nije naterao osim visokih honorara koji su za to dobili. (M.T.)

Eto... znaci nisam jedini, koji je to primetio. A pre nego sto pocnete "op-cup Iva, cinge-cange Luka" - drugo je kada Hrvat u svojoj rodjenoj sapunici i u svojoj domovini igra negativca. A to, da Srbi u hrvatskim sapunicama i telenovelama glume kurve, sponzoruse, kucke, dzigolose i kriminalce je podsvesno ispiranje mozga gledaocima u Hrvatskoj... zelja je, da se stvori slika, kako su svi Srbi djubrad.

Sličan članak je izašao u Srbiji i prošle godine, ali smatram ga totalno malicioznim. Evo, u "Zabranjenoj ljubavi" igraju glumac i glumica iz Srbije Bojana (nešto...) i Vladimir Tintor, koji igra čistog pozitivca.
Dakle to što srbi igraju negativce po defaultu, nije hrvatski trend već trend AVA produkcije.

Shadow_Weaver
17.11.2006., 22:44
Sličan članak je izašao u Srbiji i prošle godine, ali smatram ga totalno malicioznim. Evo, u "Zabranjenoj ljubavi" igraju glumac i glumica iz Srbije Bojana (nešto...) i Vladimir Tintor, koji igra čistog pozitivca.
Dakle to što srbi igraju negativce po defaultu, nije hrvatski trend već trend AVA produkcije.

Da. Clanak na koji mislis se zove "Srbi u zaledju" i izasao je u nedeljniku (taboidu) "Svet". Mozes ga naci preko Google. Inace je mnogo opsirniji, zanimljiviji i bolji od ovoga.

Pa tesko reci.

Ona glumica se zove Bojana Gutesa. I glumila je inace vec i u srpskoj telenoveli "Jelena" (Jeleninu cerku "Lidiju"). Stvar je u tome da su RTL i Nova liberalne i normalne televizije. A HRT siri mrznju... u svakom pogledu. Cesto sam gledao neke emisije na HRT i cuo sam uvredljive komentare na racun srba i Srbije. AVA je uvrstila srpske glumce zato, jer u Srbiji imaju vecu zaradu nego u rodjenoj HR... a to, sto srbi igraju sam kojekakve ljudske izrode... je po meni, zbog HRT... koja nebi otkupila telenovelu da bi srbi glumili neke "Matije Kincl", "Marije Marusic", "Petre Malek"... .

Moram opet ponoviti. Srbi u hrvatskim projektima govore jekavicu (osim Igora). A Frano Lasic je u srpskoj fensi seriji "Lisice" govorio cistu jekavicu... isto kao i Tamara Garbajs-Sintic i Iva Viskovic u srpskoj humoristickoj seriji "M(j)esoviti brak"... stavise jos su i kajkale. I niko se nije ljutio... cak su se ljudi obradovali hrvatskim gostima.

A zbog srpskih gostiju u hrvatskim telenovelama, je u HR dignuta ogromna frka i hajka. Meni licno je to mnogo zao... jer gledam na hrvate kao na srbe. Voleo bih da i drugi tako misle, ali ocigledno jos uvek ima puno, puno ljudi koji su zatrovani mrznjom.

Inace... Relja Basic (reziser iz "Obicnih ljudi", mislim, onaj koji glumi rezisera), je pre neki dan bio u gostima u Beogradu. Pozoriste "Atelje 212" je slavilo neki veliki jubilej. A posto on cesto saradjuje sa njima, je se odazvao pozivu.

Re-Invented
17.11.2006., 22:57
Da. Clanak na koji mislis se zove "Srbi u zaledju" i izasao je u nedeljniku (taboidu) "Svet". Mozes ga naci preko Google. Inace je mnogo opsirniji, zanimljiviji i bolji od ovoga.

Pa tesko reci.

Ona glumica se zove Bojana Gutesa. I glumila je inace vec i u srpskoj telenoveli "Jelena" (Jeleninu cerku "Lidiju"). Stvar je u tome da su RTL i Nova liberalne i normalne televizije. A HRT siri mrznju... u svakom pogledu. Cesto sam gledao neke emisije na HRT i cuo sam uvredljive komentare na racun srba i Srbije. AVA je uvrstila srpske glumce zato, jer u Srbiji imaju vecu zaradu nego u rodjenoj HR... a to, sto srbi igraju sam kojekakve ljudske izrode... je po meni, zbog HRT... koja nebi otkupila telenovelu da bi srbi glumili neke "Matije Kincl", "Marije Marusic", "Petre Malek"... .

Moram opet ponoviti. Srbi u hrvatskim projektima govore jekavicu (osim Igora). A Frano Lasic je u srpskoj fensi seriji "Lisice" govorio cistu jekavicu... isto kao i Tamara Garbajs-Sintic i Iva Viskovic u srpskoj humoristickoj seriji "M(j)esoviti brak"... stavise jos su i kajkale. I niko se nije ljutio... cak su se ljudi obradovali hrvatskim gostima.

A zbog srpskih gostiju u hrvatskim telenovelama, je u HR dignuta ogromna frka i hajka. Meni licno je to mnogo zao... jer gledam na hrvate kao na srbe. Voleo bih da i drugi tako misle, ali ocigledno jos uvek ima puno, puno ljudi koji su zatrovani mrznjom.

Inace... Relja Basic (reziser iz "Obicnih ljudi", mislim, onaj koji glumi rezisera), je pre neki dan bio u gostima u Beogradu. Pozoriste "Atelje 212" je slavilo neki veliki jubilej. A posto on cesto saradjuje sa njima, je se odazvao pozivu.

Ne mješaj kruške i jabuke, HRT nema ništa s castingom AVA produkcije i time što oni uzimaju Srbe za negativce.
Kakve veze sad ima ako su ove kokoši kajkale u "M(j)ešovitom braku"? Pa i ta Bojana je brekala i pričala čistu ekavicu u ZLJ pa se isto nitko nije bunio, tako da je to Beside the point.
Još ti ponavljam da ovaj Vladimir igra čistog pozitivca.

Ova teorija da je u HR dignuta frka i panika zbog gostovanja Srba u telenovelama je čista notorna laž i glupost. Ne znam odakle ti to, ali to sigurno nije istina, jer da je tako sigurno se vaši glumci ne bi birali. A svi od reda bili su ili jesu medju najpopularnijim likovima u serijama bez obzira igrali pozitivce ili negativce.
Savjet: Čitaj manje tabloida.

Shadow_Weaver
17.11.2006., 23:07
Ne mješaj kruške i jabuke, HRT nema ništa s castingom AVA produkcije i time što oni uzimaju Srbe za negativce.
Kakve veze sad ima ako su ove kokoši kajkale u "M(j)ešovitom braku"? Pa i ta Bojana je brekala i pričala čistu ekavicu u ZLJ pa se isto nitko nije bunio, tako da je to Beside the point.
Još ti ponavljam da ovaj Vladimir igra čistog pozitivca.

Ova teorija da je u HR dignuta frka i panika zbog gostovanja Srba u telenovelama je čista notorna laž i glupost. Ne znam odakle ti to, ali to sigurno nije istina, jer da je tako sigurno se vaši glumci ne bi birali. A svi od reda bili su ili jesu medju najpopularnijim likovima u serijama bez obzira igrali pozitivce ili negativce.
Savjet: Čitaj manje tabloida.

Postovani... ja citam vase postove. A citao sam i tvoje pod "Jelena - srpska sapunica" :cool:. Kako ono bese "...hvala bogu nisam iz Srbije...". Zao mi je sto tako govoris.

HRT itekako ima uticaja na to ko ce glumiti. U sve tri sapunice su se likovi pojavljivali u emisijama HRTa... strajk u "Villi Masi", Gogili gleda "Villu Masu" na tv u "Ljubavi u zaledju", a i likovi u "Obicni ljudima" su bili gosti u emisiji "Dobro jutro Hrvatska". Te sapunice su strikane za HRT. To ti mozda ne zelis da vidis... ali tako je. A Huljic je odavno ortak sa Mitrovicem (vlasnik Pinka). A u Srbiji nikoga nije brige za "stakor", "Markova oca", "Lovrekica", "tjedan", "dapace"... .

"Zabranjenu ljubav" nemogu da pratim, jer zivim u Nemackoj, a nema je preko satelita. A i rekao sam, da su RTL i Nova liberalne televizije. RTL cesto obilazi neke manifestacije u Srbiji. Lepo ako je breknula koji put :top:.

Sada idem da se tusiram :p.

Re-Invented
17.11.2006., 23:33
Postovani... ja citam vase postove. A citao sam i tvoje pod "Jelena - srpska sapunica" :cool:. Kako ono bese "...hvala bogu nisam iz Srbije...". Zao mi je sto tako govoris.

HRT itekako ima uticaja na to ko ce glumiti. U sve tri sapunice su se likovi pojavljivali u emisijama HRTa... strajk u "Villi Masi", Gogili gleda "Villu Masu" na tv u "Ljubavi u zaledju", a i likovi u "Obicni ljudima" su bili gosti u emisiji "Dobro jutro Hrvatska". Te sapunice su strikane za HRT. To ti mozda ne zelis da vidis... ali tako je. A Huljic je odavno ortak sa Mitrovicem (vlasnik Pinka). A u Srbiji nikoga nije brige za "stakor", "Markova oca", "Lovrekica", "tjedan", "dapace"... .

"Zabranjenu ljubav" nemogu da pratim, jer zivim u Nemackoj, a nema je preko satelita. A i rekao sam, da su RTL i Nova liberalne televizije. RTL cesto obilazi neke manifestacije u Srbiji. Lepo ako je breknula koji put :top:.

Sada idem da se tusiram :p.

OK što sam ja rekao ili ne rekao, nebitno je za ovu temu.
Ali da te utješim ne mrzim nikog OK?
Ponavljam ti HRT APSOLUTNO NEMA utjecaja tko će glumiti, a tko ne.
Te sapunice JESU Štrikane za HTV, ali oni nisu produkcija koja radi seriju, nego kupac koji kupuje gotov proizvod. Bolje je pitanje zašto Mitrović ne opomene Majetića i Huljića kad uzimaju Srbe za likove negativaca (koji uopće i ne igraju neke negativce nego samo ljude sa dobrim i lošim stranama) pogotovo ako usporediš sa pravim negativcima iz latino telenovela. A zašto onda Mitrović kupuje smeće od AVA-inih proizvoda ako one bacaju loše svijetlo na tvoj narod?

Ugodno tuširanje.

Max Lovrek
17.11.2006., 23:50
OK što sam ja rekao ili ne rekao, nebitno je za ovu temu.
Ali da te utješim ne mrzim nikog OK?
Ponavljam ti HRT APSOLUTNO NEMA utjecaja tko će glumiti, a tko ne.
Te sapunice JESU Štrikane za HTV, ali oni nisu produkcija koja radi seriju, nego kupac koji kupuje gotov proizvod. Bolje je pitanje zašto Mitrović ne opomene Majetića i Huljića kad uzimaju Srbe za likove negativaca (koji uopće i ne igraju neke negativce nego samo ljude sa dobrim i lošim stranama) pogotovo ako usporediš sa pravim negativcima iz latino telenovela. A zašto onda Mitrović kupuje smeće od AVA-inih proizvoda ako one bacaju loše svijetlo na tvoj narod?

Ugodno tuširanje.

Ma pusti ga, ovaj Shadow Weaver je izgleda ovdje dosao "srbovati" :flop:
Pa što onda da je neki od likova-srba u seriji možda i negativac? Pa neće valjda scenaristi pitati Shadowa ko bi trebao biti negativac a tko ne bi??? Jesi čuo ikad za umjetničku slobodu, Shadow? Očito ne!

Re-Invented
17.11.2006., 23:55
Pa što onda da je neki od likova-srba u seriji možda i negativac? Pa neće valjda scenaristi pitati Shadowa ko bi trebao biti negativac a tko ne bi??? Jesi čuo ikad za umjetničku slobodu, Shadow? Očito ne!
Tako je Max. Uostalom nitko tim istim srpskim glumcima ne drži gun prislonjen na čelo i tjera ih da igraju negativce. Očito im cifra koju dobiju znači puno više od velike sramote da igraju negativce i pazi sad...i to SRBE!
MA DAJ!

Shadow_Weaver
18.11.2006., 00:04

Ti gledaj svoja posla. Ja se barem nikom ne ulizujem. Znao sam da ce ovaj argumenat, kad-tad doci... ali neka.

To sto tebe izbegavam, ne znaci da srbujem. To samo potvrdjuje, da si ti fasista. Inace nebi iz cista mira tako nesto rekao.

Re-Invented
18.11.2006., 00:05
Ajde...dosta je bezpotrebne svadje.

Shadow_Weaver
18.11.2006., 00:13
Tako je Max. Uostalom nitko tim istim srpskim glumcima ne drži gun prislonjen na čelo i tjera ih da igraju negativce. Očito im cifra koju dobiju znači puno više od velike sramote da igraju negativce i pazi sad...i to SRBE!
MA DAJ!

Izricito mi je zao da si tako brzo pao na poziv Lovreka. On je samo ljut, jer ga ne fermam ni pet posto... jer je me provocirao. A to sto me bezveze optuzujes, da sam dosao ovde "da srbujem" dozivljavam kao licnu uvredu. Zar nisi mogao da normalnim argumentima potvrdis svoj stav... nemoj dzabe govoriti, da je onaj smrad od Lovrek to rekao, ti si potvrdio... a to je kao da si rekao. A u koju svrhu si ono "i to SRBE" napisao velikim slovima??? Da bi me uvredio? Uspeo si. Jesi li ponosan?

Znaci da clanak KURIRa i nije tako pogresan. "Hrvati na to samo kazu, da srpske glumce niko nije terao osim...". Vidis da ne lazu novine.

A to sto si rekao da je clanak zlonameran, jer je to AVIna taktika... pa u clanku nista drugo i ne pise. "U sapunicama koje producira Tonci Huljic...".

Neznam zasto se tako ljutis. Kao da sam ti rodjenu majku opsovao.

Zasto su glumci prihvatili neznam. Verovatno zbog novog trzista, uvecavanja ponuda, upoznavanja novih poslovnih partnera. Pitaj ih.

Re-Invented
18.11.2006., 00:34
Izricito mi je zao da si tako brzo pao na poziv Lovreka. On je samo ljut, jer ga ne fermam ni pet posto... jer je me provocirao. A to sto me bezveze optuzujes, da sam dosao ovde "da srbujem" dozivljavam kao licnu uvredu. Zar nisi mogao da normalnim argumentima potvrdis svoj stav... nemoj dzabe govoriti, da je onaj smrad od Lovrek to rekao, ti si potvrdio... a to je kao da si rekao. A u koju svrhu si ono "i to SRBE" napisao velikim slovima??? Da bi me uvredio? Uspeo si. Jesi li ponosan?

Znaci da clanak KURIRa i nije tako pogresan. "Hrvati na to samo kazu, da srpske glumce niko nije terao osim...". Vidis da ne lazu novine.

A to sto si rekao da je clanak zlonameran, jer je to AVIna taktika... pa u clanku nista drugo i ne pise. "U sapunicama koje producira Tonci Huljic...".

Neznam zasto se tako ljutis. Kao da sam ti rodjenu majku opsovao.

Zasto su glumci prihvatili neznam. Verovatno zbog novog trzista, uvecavanja ponuda, upoznavanja novih poslovnih partnera. Pitaj ih.

E, ajde molim te ne drami i ne trazi dlaku u jajetu. Fakat pretjerujes.
Zvuci mi kao da zapocinjes neku temu samo da bi se mogao svadjati i dokazati nedokazivo.
Ja te ni ne poznajem, prema tome nemam razloga tebe vrijedjati na bilo kojoj osnovi, a ako se tako osjecas, najiskrenije se ispricavam.

Shadow_Weaver
18.11.2006., 00:43
E, ajde molim te ne drami i ne trazi dlaku u jajetu. Fakat pretjerujes.
Zvuci mi kao da zapocinjes neku temu samo da bi se mogao svadjati i dokazati nedokazivo.
Ja te ni ne poznajem, prema tome nemam razloga tebe vrijedjati na bilo kojoj osnovi, a ako se tako osjecas, najiskrenije se ispricavam.

Opet me vredjas. Kako mozes tvrditi da "...pocinjem temu, kako bi se mogao svadjati"???

Vas dvoje ste me napali i optuzili ste me da "sam dosao da srbujem". Mada priznajem, da je eskalacija tek usledela... posto je Lovrek iskoristio situaciju da te "potpali".

Ja sam prepisao clanak iz KURIRa i izneo moj stav. To je sve, a tome i sluzi forum. A sto ti mislis drugacije je tvoja stvar. Mozemo normalno diskutovati o tome... ali ne zelim da me vredjate po nacionalnoj osnovi... a to ste radili.

A Lovrek me je jos pre tri dana zvao na chat, da polemiseo. A sada mu "srbujem"... po tome vidis kakav je to karakter. Nula od coveka.

Max Lovrek
18.11.2006., 08:57
A Lovrek me je jos pre tri dana zvao na chat, da polemiseo. A sada mu "srbujem"... po tome vidis kakav je to karakter. Nula od coveka.

Da točno - zvao sam te dok još nisam pročitao bio cijeli topic i vidio tvoje srbovanje, i u onim ranijim postovima. Da sam to vidio, ne bih te zvao. Mislim da tome ovdje nije mjesto i mislim da bi ti moderatori trebali dati ban zbog pokušaja potpirivanja međunacionalne mržnje preko sapunica! :rolleyes:

Svi koji objektivno pročitaju moje postove vidjet će da te nigdje nisam vrijeđao ni provocirao. Dapače, cijelo vrijeme sam bio izrazito prijateljski nastrojen prema tebi. Ali, tebi smeta svako mišljenje koje se ne slaže s tvojim: čim sam ja rekao da mi je Kapičić bezvezan, ti si se odmah okrenuo protiv mene, valjda zato jer je tebi to očito krunski argument da "ja mrzim Srbe"! :flop:

Ja sam mislio da ljudi ovdje dolaze zato što vole sapunice i dolaze to komentirati, ali izgleda da sam se prevario - tebi je važniji nastavak rata i mržnje a ja o tome više ne želim razgovarati - ovdje sam došao, još jednom ponavljam, isključivo zbog sapunice. Drugo me ne zanima, tako da je ovo zadnji post u kojemu "razgovaram" s tobom.

Maja Zupan
18.11.2006., 11:28
miiiiiiir decki....
nije to tema...
ajmo brzo...pomirba...mir mir mir nitko nije kriv
:zivili:

Paraskeva
18.11.2006., 12:13
Alooooooooooo, shto vi e na vas???
I za "Ljubav u zaledju" imashe isti komentari...pa i tuka li? Ako ja komentirate serijata, komentirajte ja, a za tepacki nadvor od forumov!!! :mljacko:

Pozdrav :headbang:

Shadow_Weaver
18.11.2006., 12:55
Da točno - zvao sam te dok još nisam pročitao bio cijeli topic i vidio tvoje srbovanje, i u onim ranijim postovima. Da sam to vidio, ne bih te zvao. Mislim da tome ovdje nije mjesto i mislim da bi ti moderatori trebali dati ban zbog pokušaja potpirivanja međunacionalne mržnje preko sapunica! :rolleyes:

Svi koji objektivno pročitaju moje postove vidjet će da te nigdje nisam vrijeđao ni provocirao. Dapače, cijelo vrijeme sam bio izrazito prijateljski nastrojen prema tebi. Ali, tebi smeta svako mišljenje koje se ne slaže s tvojim: čim sam ja rekao da mi je Kapičić bezvezan, ti si se odmah okrenuo protiv mene, valjda zato jer je tebi to očito krunski argument da "ja mrzim Srbe"! :flop:

Ja sam mislio da ljudi ovdje dolaze zato što vole sapunice i dolaze to komentirati, ali izgleda da sam se prevario - tebi je važniji nastavak rata i mržnje a ja o tome više ne želim razgovarati - ovdje sam došao, još jednom ponavljam, isključivo zbog sapunice. Drugo me ne zanima, tako da je ovo zadnji post u kojemu "razgovaram" s tobom.

Ja opet mislim da tebi treba da daju zabranu zbog malogradjanstva.

Ja nisam srbovao. Izneo sam svoj stav, iza kojeg i sada stojim. Ja se nisam ljutio zbog Kapicica, a to ti vrlo dobro znas. Ispada da biram, prijatelje po tome, ko voli ili nevoli srpske glumce. U ostalo si hvalio Stojimenovica... pa je pomalo besmisleno, sto tako agumentujes.

Ja i dalje tvrdim da srbi igraju iskljucivo uloge negativaca... a na to si ti meni rekao da "srbujem". Tako je i tvoja koleginica po opredelenju "Mirijama" (ili kako vec bese)... govorila o "srpskom smeceu", zbog "Lepog groma". Kod tebe svako "srbuje" koji nesto zucne protiv dobacivanja??? A cudan ti je zakljucak... jer sam u vise navrata izrazio, da nisam nacionalista. Bas sam cetnik... gledam svaki dan hrvatsku telenovelu, i jos sam se prijavio na hrvatski forum, da polemisem sa hrvatima o njoj. Pravi nacionalista... nema sta.

U ostalom sam te ignorisao, jer si mi se rugao na kontu neceg drugog. Zamolio sam te lepo i ljubazno, bez i jedne ruzne reci... da me ostavis na miru, i da mi se vise ne obracas. A ti si juce, kao neka zena, iskoristio priliku da druge potpaljujes protiv mene.

Na kraju-krajeva (ili "na koncu-konceva", da ne bude da srbujem)... boli me uvo sta ti mislis o meni.

U ostalom... ljudi ovde dolaze, jer vole telenovele. Osim "Dinasty" ovde nema nijedne sapunice.

Shadow_Weaver
18.11.2006., 13:09
Alooooooooooo, shto vi e na vas???
I za "Ljubav u zaledju" imashe isti komentari...pa i tuka li? Ako ja komentirate serijata, komentirajte ja, a za tepacki nadvor od forumov!!! :mljacko:

Pozdrav :headbang:

Da te pitam nesto. Na jednom drugom forumu sam procitao da ce se uskoro (pocetkom 2007.) snimati prva makedonska telenovela/sapunica. Navodno ce gostovati Jelena Veljaca i neki drugi glumci iz vec snimljenih serija tog zanra. Noslovnu numeru bi trebala da otpeva Karolina Goceva.

Znas li vise o tome???

Paraskeva
18.11.2006., 13:30
Da te pitam nesto. Na jednom drugom forumu sam procitao da ce se uskoro (pocetkom 2007.) snimati prva makedonska telenovela/sapunica. Navodno ce gostovati Jelena Veljaca i neki drugi glumci iz vec snimljenih serija tog zanra. Noslovnu numeru bi trebala da otpeva Karolina Goceva.

Znas li vise o tome???

:zubo:
Uf...bash me iznenadi so ova prashanje :) Pojma nemam...ama bash kje mi bide milo i kaj nas da pochnat so snimanje na neshto takvo. Vo sekoj sluchaj kje se rasprasham i ako doznaam neshto, kje te izvestam ;)

Shadow_Weaver
18.11.2006., 13:34
Uf...bash me iznenadi so ova prashanje :) Pojma nemam...ama bash kje mi bide milo i kaj nas da pochnat so snimanje na neshto takvo. Vo sekoj sluchaj kje se rasprasham i ako doznaam neshto, kje te izvestam ;)

To sam procitao na forumu HRTa... tu ne ucestvujem, ali ponekada citam "novosti" ;). Ima jedan topik o tome. Malo sam trazio preko "Google", dali ima nesto... ko ce glumiti, o cemu ce se raditi... ali nista nisam nasao.

Paraskeva
18.11.2006., 13:49
To sam procitao na forumu HRTa... tu ne ucestvujem, ali ponekada citam "novosti" ;). Ima jedan topik o tome. Malo sam trazio preko "Google", dali ima nesto... ko ce glumiti, o cemu ce se raditi... ali nista nisam nasao.
Jas rabotam vo A1 TV, a procitav na forumot kaj sto si doznal za toa...deka bi se davala tamu, dokolku se snima. Pa ke prasham na rabota dali ima neshto takvo u plan. :)

Icepick
18.11.2006., 18:45
:closed:

Kao što vidite tema je zatvorena što možete zahvaliti Shadow_Weaver-u na upornim tvrdnjama da se ovdje provodi neka vrst terora nad njime zato što je srbin, te Re-Inviteda i Maxa Lovreka koji bi trebali znati bolje da ne odgovoraju na paranoične ispade i ne potpaljuju vatru tamo gdje je nema...ali ipak to rade.

Sou...

Ja sam temu morao zatvoriti i sad se bacam na čitanje 8 stranica topica o seriji koja me uopće ne zanima, da bi utvrdio tko je koga prvi počeo jebat.

Za očekivati je tako da će biti obrisanih postova a vrlo vjerojatno i banova jer me se uporno tjera da moderiram.

Do sljedećeg čitanja. :W

Icepick
18.11.2006., 20:09
Bannao Forrestera…

Da raščistimo odmah nešto na početku... dok god nema “jebanja nečije četničke ili ustaške majke”, ili drugih članova obitelji, pozivati se na “vrijeđanje po nacionalnoj osnovi” ne prolazi. Možete prijaviti samo obično vrijeđanje. :p

Međutim ovdje nije bilo nikakvog vrijeđanja. Ne, ovdje je S_W ustvrdio kako srpki glumci dobijaju uloge negativaca u 'rvackim sapunicama/telenovelama. A kad su mu Re-Invented i Max Lovrek odgovorili da je sasvim normlano da netko mora i negativca glumiti on je nastvio popovati “zašto baš Srbin”. I naravno, nakon takvih par postova, koji su TOTALNI OFFTOPIC!!!!!, Lovrek je malo požifčanio i rekao da S_W ovdje nešto “srbuje”.

To je S_W shvatio kao veeeeeliku provokaciju i išao gnjaviti moderatore….a ne zna…ne zna.

Dakle, zaista mi idu na qurac likovi koji si umisle nešto pa onda tjeraju mak na konac dok netko ne popizdi i pošalje ga gdje mu je mjesto. Da stvar bude gora takav onda ne odustaje nego ide gnjaviti dobroćudne moderatore sa glupostima, a ne zna da imamo visok prag tolerancije na gluposti, a nizak na prijave postova sa istim tim glupostima. (Ako ti je slučajno promaklo ovo ide tebe S_W.)

Znači ovako stvari stoje. Ban Re-Inventedu ili Maxu Lovreku bio bi nepravedan jer uistinu ništa nisu napravili. Štoviše u nekoliko postova su lijepo argumentirali svoje stavove i jasno dali do znanja da nikog nisu vrijeđali niti htjeli vrijeđati. Štoviše Re-Invented je nekoliko puta upozorio da se okanete takve teme.

Ostaje nam onda S_W. Dati ban njemu, ha? Za što? Zato jer offtopičari, dosadan je i ne sluša dobronamjerne savjete ostalih sudionika topica...hmh...kad bi to bilo za ban onda bi morao banati 90% Foruma uključujući i sebe.

Osim toga, kad bih bannao njega to bi bilo kontraproduktivno za ovaj topic jer ipak je jedan od aktivnijih. (možda i preaktivan).

Evo što ćemo...

Postove neću brisati tako da svatko može vidjeti tko je ovdje lud, i kako bi stajali meni kao podsjetnik zašto vas opominjem.

Vi ćete se svi ostaviti teme «Srbi negativci», barem na ovom topicu. Ako želite, otvorite novi topic pa tamo o tome raspravljajte, a ovdje pričajte o seriji “Obični ljudi”.

Svako daljnje vračanje na ovu temu, od strane bilo koga i na način kakav je bio prezentiran, biti će sankcioniran trajnim banom. Isto vrijedi na svaki post prigovora na ovu odluku, kao i za svaki PM meni ili bilo kojem drugom moderatoru TV da je odluka nepoštena i neracionalna.

To posebno ide za trojac Re-Invented, Max Lovrek i Shadow_Weaver.

I neeee....ne šalim se! Ne sad, ne ikad.

jvtnns
18.11.2006., 22:08
LJudi nemojte da pisete van ove nase jadne teme, molim vas...nije u redu.
Koga je briga ko igra pozitiivce a ko negativce?!?! Ko deca ste. . .(bez uvrede bilo kome)

Nastassja
18.11.2006., 22:52
Postove neću brisati tako da svatko može vidjeti tko je ovdje lud, i kako bi stajali meni kao podsjetnik zašto vas opominjem.

Baš zato ni ja nisam brisala postove prije kad sam već jednom smirivala strasti. Međutim Shadow je zaslužio ban, makar od 4 dana. Zato jer sam ga već upozorila da nikog ne naziva fašistom. Prije je tako nazvao jednu forumašicu, rekla sam da ne smije, a sad je opet ponovio Maxu.

I Shadow, dosadaaan siiii!!!! Ponavljaš se čovječe. A ako želiš istomišljenike u vezi toga tko i što glumi negativce, definitivno si na pogrešnom forumu.

Shadow_Weaver
19.11.2006., 19:01
Baš zato ni ja nisam brisala postove prije kad sam već jednom smirivala strasti. Međutim Shadow je zaslužio ban, makar od 4 dana. Zato jer sam ga već upozorila da nikog ne naziva fašistom. Prije je tako nazvao jednu forumašicu, rekla sam da ne smije, a sad je opet ponovio Maxu.

I Shadow, dosadaaan siiii!!!! Ponavljaš se čovječe. A ako želiš istomišljenike u vezi toga tko i što glumi negativce, definitivno si na pogrešnom forumu.

Nisam nista drugo ni ocekivao, nego da ce se sva krivica svaliti na mene.

Ja ne ponavljam nista, vec sam stavio aktuelan clanak... koji ima veze sa telenovelom. Rec je bila o podeli uloga... a ako je to "Off-topic", onda stvarno neznam. A to sto drugi govore o "srpskom smecu" i "srbovanju" nikom nista. To je uredu. No... a to sto ja uzvratim je skandalozno. Polemika je bila sasvim uredu dok Lovrek nije uskocio i potpalio druge, jer je ga nerviralo sto ga ignorisem.

Da se bilo ko "banuje" nisam ni zahtevao, nego da se izbrisu postovi gde se spominje "srpsko smece" i "srbovanje". A Lovrek nije nista argumentirao, vec odmah poceo sa "srbovanjem".

Mozete me i kao sto je praktikovao pokojni Tito, sa ljudima koji imaju misljenje koje mu nije odgovaralo, zatvoriti na Goli Otok. Osim mene i Zupanove i ovako niko nije komentarisao ovu seriju.

Sada me naravno provocirate, kako bi me isterali iz takta, kako bi imali razloga da me iskljucite sa foruma. Nemojte se dzabe truditi... mogu ja i sam da se sklonim.

Eto... i opet je srbin dobio ulogu negativca... bio sam u pravu.

Maja Zupan
19.11.2006., 21:24
nadam se da ste ohladili glave i da cemo sad cekati sutrasnju epizodu da ju mozemo komentirati.
zato decki...radje se malo pozabavite curama :grli: :romeo: :Sex: a ne istresajte negativnu energiju ovdje...:zmaj:
hi hi
:amen:

Makiiii
19.11.2006., 23:03
O hello dragi ljudi...Nemojte da se opterecujete time ko je negativac a ko nije...To su glumci koji uzimaju extra kesh za to sto rade, a i sami prihvataju hoce li nesto ili ne...
Cekam da vidim sta ce da se desi sa Emom i Ivicom,oni su mi ovako najtragicniji ,posto su od samog starta osudjeni na propast...Za ove druge znam da ce pre ili kasnije zavrsiti zajedno i ziveti srecno do kraja zivota,ali ovo dvoje...Inspirativni su...Da znam da je nemoguce,mislila bih da su definitivno u nekoj semi privatno...uverljivi su...Ma koliko nekima fuj izgledali,oni su definitivno do sad najubedljiviji i najiskreniji par u seriji.Svi ostali likovi nisu sa svojim sudjenima zato sto imaju problema sa svojom glavom,a ne sa cinjenicom da je stvarno nemoguce biti s njima..A ovo dvoje stvarno imaju problem...bas me interesuje kako ce njih dvoje zavrsiti :) Pozzzzz.....

jvtnns
20.11.2006., 18:25
ova epizoda nije bila toliko tragichno dosadna (za razliku od ostalih)
Najblja scena Ivica :mljacko: .Samo steta shto se ispalio...e da hoce naci onog mutavog Leona da i njega patosira bilo bi bash super.Svaka cast Ivice.

Karolina je genije:s

Max Lovrek
20.11.2006., 18:26
"Ti zbilja misliš da sam prekrasna?", meketala je danas Karolina u nadrealnoj sceni preglumljivanja koja je nažalost popapala 90% epizode. :flop:

Današnja epizoda mi je najgora do sada: čim se epizoda previše bavi Ivekom i Karolinom, odmah mi je manje zanimljiva.

Luka i Iva su opet bili standardno dobri, a Slaven je svojom idiotskom frizurom zaista i zaslužio onaj Ivekov nokaut! :D

Doktorica Novosel je super! :top:

mirjam
20.11.2006., 18:51
Luka i Iva su opet bili standardno dobri, a Slaven je svojom idiotskom frizurom zaista i zaslužio onaj Ivekov nokaut! :D

Ne samo frizurom nego i laganim solo-hopsanjem s noge na nogu uz onu idiotsku muziku ?!?!?
Kakav bezvezan tipus majko mila! :flop: :flop:

Inače, žao mi što zbog nedostatka vremena malo više ne sudjelujem u ovoj nadasve zanimljivoj temi :p ali ne pratim redovito i mogu komentirati samo pojedine fragmente ... evo npr sječa li se netko jedrih bataka Ivice Kincla rastegnutih preko kauča, ogrnutog u plavom kućnom ogrtaču, nakon spolnog općenja s malom Emicom.... kakva scena, pala sam na pod od smijeha :D

Eh usput vidim diglo se puno prašine oko Igora Nikolića to jest Stefana Kapetića, evo samo da komentiram, tip je totalno bezveze, barem meni...ne znam kakva je ta Miranda Viđak, nikad vidjela ni čula, ali on... :rolleyes: :rolleyes:
Ustvari kad malo bolje razmislim, ima li ijedan zgodan muškarac u Običnim ljudima? :confused:

mirjam
20.11.2006., 18:57
Frenki Ficher RULES :) pravi je muskarac

p.s. Godfather- family is everything

Ha evo da, to bi mogao biti jedini muškarac na nekom nivou, al nekako mi je bio draži u onoj seriji od prošle godine, više joj ni ime ne znam.
Al dobro baca i ovdje bombe tako da mi je zabavan...
Jedini zabavan muški lik uz Ivicu Klincla.

Max Lovrek
20.11.2006., 19:03
Ustvari kad malo bolje razmislim, ima li ijedan zgodan muškarac u Običnim ljudima? :confused:

Nema, ali ima jedan izvan OLJ! Koji?

<----------- Pogledaj na ovu stranu! ;)

Max Lovrek
20.11.2006., 19:04
Jedini zabavan muški lik uz Ivicu Klincla.

E, ja stvarno ne kužim što ti je to kod Iveka zabavno??? :confused: Ajde, prosvijetli me! ;)

mirjam
20.11.2006., 19:38
Nema, ali ima jedan izvan OLJ! Koji?

<----------- Pogledaj na ovu stranu! ;)

Sorry, malo sam zakržljala, al zar ti nisi kremiran? :confused:

mirjam
20.11.2006., 19:43
E, ja stvarno ne kužim što ti je to kod Iveka zabavno??? :confused: Ajde, prosvijetli me! ;)

Sad si me doveo u neogudnu situaciju :zubo:
A kj ja znam zabavan je, blebeće bezveze, onako ... kako neće bit simpatičan kad sa 85 godina na plećima opali mladog komada bez da prstom mrdne? :zubo:
Hajde se ti javi kad tebi ti pođe za rukom :D

Max Lovrek
20.11.2006., 19:51
Sad si me doveo u neogudnu situaciju :zubo:
A kj ja znam zabavan je, blebeće bezveze, onako ... kako neće bit simpatičan kad sa 85 godina na plećima opali mladog komada bez da prstom mrdne? :zubo:
Hajde se ti javi kad tebi ti pođe za rukom :D

Meni??? Pa zato i gledam sapunice da to naučim hehehe! :D :cerek:
Ali, ova Ema mi je "malo" prekenjkava za moj ukus - ne sviđa mi se već sada, pitanje je bi li mi se sviđala sa 85! Ipak više preferiram Maju Župan! :cerek:

mirjam
20.11.2006., 19:57
Danas mi je najbolje bilo kad su Vanja i Tamara šetale Zrinjevcem. Vanja je histerizirala zbog Robija i bacila je kukuruz ravno u facu neke prolaznice koja je popizdila i počela urlati na nju. Fora mi je ono kad je Tamara objasnila ženi razloge Vanjinog "popižđaja" na što joj je žena dala i svoj kukuruz, da i njega baci! :D

Luka je i danas bio u elementu: najprije je odjebao Ivu (bravo, Luka! :lux: :lux: ) a zatim, kad mu se vratila skrušena Matija, i dalje je bio simpatični gad! To, Luka, tako treba! :s

Yeah, to je bila scena! :D
Brijem da su presreli neku slučajnu prolaznicu i uvalili joj kukuruz pa nek priča što joj padne napamet... tako mi je scena izgledala, totalna improvizacija!

I to kad se Matija kao vratila Luki, rasprava u dnevnom boravku, a na stepenicama stoji ova druga i kao neprimjetno ih sluša! A stoji ispred njih, Matija okrenuta ravno prema njoj na metar udaljenosti!
Koja nespretna scena, ko da se odigrava neka predstava u vatrogasnom domu pa nema mjesta :rolleyes: :D

mirjam
20.11.2006., 19:59
Meni??? Pa zato i gledam sapunice da to naučim hehehe! :D :cerek:
Ali, ova Ema mi je "malo" prekenjkava za moj ukus - ne sviđa mi se već sada, pitanje je bi li mi se sviđala sa 85! Ipak više preferiram Maju Župan! :cerek:

Ema koliko je lijepa toliko je proljev čim progovori
Od žena preferiram...hmmm doktoricu Novosel :D :D

Max Lovrek
20.11.2006., 20:00
Koja nespretna scena, ko da se odigrava neka predstava u vatrogasnom domu pa nema mjesta :rolleyes: :D

Ah, kako ne kužiš! :D
Matija je bila prezaokupljena svojim "unutrašnjim proživljavanjem" pa nije ni čudno da nije primjetila Ivu. Ali, bitno je da mi jesmo! ;)

Max Lovrek
20.11.2006., 20:03
Sorry, malo sam zakržljala, al zar ti nisi kremiran? :confused:

Nakon katarze i pokajanja pred Bogom, dospio sam u raj, gdje sam okružen mnogim kopijama Gaćešićke s kojima živim u sretnom ljubavnom zanosu... (ne, jedna Gaćešićka mi nije dovoljna za potpuni užitak! Vama jest???) :cerek:

mirjam
20.11.2006., 20:12
Nakon katarze i pokajanja pred Bogom, dospio sam u raj, gdje sam okružen mnogim kopijama Gaćešićke s kojima živim u sretnom ljubavnom zanosu... (ne, jedna Gaćešićka mi nije dovoljna za potpuni užitak! Vama jest???) :cerek:

:rofl:
...i onda s vremena na vrijeme popizdiš pa dođeš ovdje na OLJ raspirivati vatru? :zubo:
Joj ček da se sjetim još nečeg pa da raspalim sad dok sam on line...

Max Lovrek
20.11.2006., 20:15
...i onda s vremena na vrijeme popizdiš pa dođeš ovdje na OLJ raspirivati vatru? :zubo:

Ma, u biti: htio sam raspiriti vatru u srcu jedne dame koja ovdje zalazi, ali nekako imam osjećaj da baš i nisam bio jako uspješan u tome... Tako da se sad samo zabavljam, pa što bude!

mirjam
20.11.2006., 21:46
Hajde hajde samo ti ašikuj :top:
Nego, pustinja večeras samo ti ovdje i ja?!?
Jel to zatišje, jel to moderator prasnuo banove :zubo:
Nego ja sam propustila nešt - jel to Matija sluti da se ovo dvoje fukaju ili št?
Radnja se zahuktava nema tu šale s Veljačom evo nema ni dva mjeseca od početka serije a već se otpetljalo ovo s Srđanom negativcem pitam se što nas čeka do kraja serije kakvi zapleti i vrhunci i raspleti :zubo:

Shadow_Weaver
20.11.2006., 23:08
Nije "moderator prasnuo banove" (barem jos ne)... sve je javno receno. :clint: :no:

Nije nikada ni bilo puno komentara za "Obicne ljude".

No... za scenu u dnevnoj sobi (Matijin povratak). Pa nije bilo bas da je stajala metar do njih. Oni su stajali ispred kauca, a Iva ih je posmatrala sa stepenica... ali i ja sam se mislio, da je to pomalo klise. Mogli su to malo inovativnije snimiti.

Danas mi je stara Draganova opet isla na zivce. Sta to nju boli uvo, kakvo odelce ce Iva kupiti za krstenje deteta.

A i matori Dragan je bio smrad kada je izbacio Ivonu iz kancelarije. Nadam se da ce se ona obratiti novinarima.

Slavenovo solo djuskanje mi je bilo super :D. Bilo je toliko glupo, da je na neki nacin opet super.

Slazem se da je Ivica dosadan... . Karolina mi je iz pocetka bila smor, ali sada mi je postala zanimljiva... jer ona barem nekako doprinosi daljem odvijanju radnje, dok Ivica samo statira.

Doktorka Novosel je zbilja cool.

U Srbiji su "Obicni ljudi" maknuti sa termina u 16:00 casova i premesteni na termin u 11:00 casova (odmah posle "Villa Marije"). Preko satelita ide i dalje u 17:00 casova (Pink plus) i u 18:40 casova (Pink extra). Ali svakako je los znak, da je serija vec posle samo 30 epizoda premestena u jutarnji program... "VM" i "LJuZ" su bile mega popularne prilikom premijernog emitovanja.

@Max Lovrek

Sta ima :angel:??? Nema nam Maje :angeleye:.

Paraskeva
20.11.2006., 23:25
A konecno i kaj nas pocnaa da ja davaat, od denes :s So zadocnuvanje od "samo" 30 epizodi....ama nishto strashno, jas i ponatamu ja gledam ili na pink ili na htv ili ich (ne ja gledam) :zubo:

Shadow_Weaver
21.11.2006., 16:48
Tamara, Vanji i Sasi: "Taj Goli Otok vec postoji... zove se Ibica" :D.

Vanja, Matiji: "Vera je vera, a crkva je crkva" :top:.

jvtnns
21.11.2006., 18:49
Tamara, Vanji i Sasi: "Taj Goli Otok vec postoji... zove se Ibica" :D.

Vanja, Matiji: "Vera je vera, a crkva je crkva" :top:.

KOnachno prihvatljive fore!!! Veljacha nemoj se sad opustiti, samo tako nastavi.
Bljuva mi se od Ivice!!! Koji bednik! POsle wild noći čovek se budi u PIDŽAMI!!!!!wtf

Danas nije bila losa epizoda...

Max Lovrek
21.11.2006., 18:56
"Nemoj samo da mi s pršutom serviraju dinju!", s gađenjem je rekao Ante, pokazujući svoj loš gastronomski "ero"-ukus! :D

Bit će zanimljivo vidjeti što će se sada događati, kad Ante, Luka i Pavle odu na put... Oni bi se trebali vratiti taman pred krstitke... tko zna zašto su scenaristi predvidjeli njihovo odsustvo u sljedećim danima! SLutim skorašnji veliki turnaround, baš u vezi raspetljavanja (ili pak dodatnog zapetljavanja) situacije u četverokutu Luka-Matija-Iva-Pavle.

Kada bih radio top listu mojih omiljenih likova u ovoj seriji, i pri tome kao parametre uzimao kvalitetu glume + zanimljivost samoga lika, moj hall of fame bi izgledao ovako:

1) Luka (intrigantan i zabavan lik, a i dobro odglumljen ;) )
2) doktorica Novosel (dobro joj leži uloga "opake" i "hladne" žene-zmaja :E )
3) Iva (volim njenu zloću i sklonost intrigama. Interpretacija je uvjerljiva)
4) Hana (isto mi je jako simpatična, šteta što njena rola nije ipak malo veća)
5) agent Drago (zabavan je, iako se ponekad preglumljuje)
6) Saša (iako iritantna uloga, njena gluma mi je ok, tako da se ipak progurala kroz iglene uši).

A sada hall of shame:

1) Igor (neinteresantna uloga, bezvezna gluma)
2) Karolina (užasno prenemaganje i preglumljivanje!)
3) Vanja (nepoznavanje jezika, iritantna faca brkate Miss Piggy)
4) Ivica (frfljanje na granici razumljivosti, opća neuvjerljivost)
5) Ema (antipatično tepanje, nazalni izgovor, deformirana faca)

Eto, ovo je moja lista najboljih/najgorih... A kakva je vaša???

mirjam
21.11.2006., 19:01
Joj promakla mi scena s Ivicom u pidžami :tuzni:

Nego, nešto mi nije jasno, dok je mala Saša došla u čekaonicu, pa joj je ona neka žena počela nešt brojat bla bla ostavite knjižicu tamo, ne može preko reda tra la la... e pa kad je netko rekoa da je Saša isto tako doktorica onda žena kaže ah ja ću kod vas vi ste mi draži nego dr Novosel :confused:

Ne kužim prvo ne zna o kom se radi a onda je bolja ona nego ova druga??!?!?!?

Disadno dosadno dosadnooooooooooooooooo....Emily treba zakonom zabranit, počet ću držat lavor kraj fotelje :rigo:

Max Lovrek
21.11.2006., 19:05
Nego, nešto mi nije jasno, dok je mala Saša došla u čekaonicu, pa joj je ona neka žena počela nešt brojat bla bla ostavite knjižicu tamo, ne može preko reda tra la la... e pa kad je netko rekoa da je Saša isto tako doktorica onda žena kaže ah ja ću kod vas vi ste mi draži nego dr Novosel :confused:

Ne kužim prvo ne zna o kom se radi a onda je bolja ona nego ova druga??!?!?!?

Vjeruj mi, to nitko ne kuži... to ti je ko da čitaš W. Faulknera: od puste genijalnosti ne kužiš ništa! ;)

Shadow_Weaver
21.11.2006., 19:06

Da :). To sam i ja pomislio... kao, prvo nezna ko je, pa onda posle veli "mnogo ste mi drazi od..." :rolleyes:. To je definitivno JV kriva... :p.

mirjam
21.11.2006., 19:08
1) Igor (neinteresantna uloga, bezvezna gluma)
2) Karolina (užasno prenemaganje i preglumljivanje!)
3) Vanja (nepoznavanje jezika, iritantna faca brkate Miss Piggy)
4) Ivica (frfljanje na granici razumljivosti, opća neuvjerljivost)
5) Ema (antipatično tepanje, nazalni izgovor, deformirana faca)

Eto, ovo je moja lista najboljih/najgorih... A kakva je vaša???

1. Ema mijau mijau
2. prodavačica s odjela odjeće za krstitke malih beba
3. slučajna prolaznica na Zrinjevcu s kukuruzom
4. Slaven Travolta
5. Leon
6. Slavenova mama

Max Lovrek
21.11.2006., 19:10
1. Ema mijau mijau
2. prodavačica s odjela odjeće za krstitke malih beba
3. slučajna prolaznica na Zrinjevcu s kukuruzom
4. Slaven Travolta
5. Leon
6. Slavenova mama

Ček malo: jel tebi ovo lista najboljih ili najgorih??? :confused:

mirjam
21.11.2006., 19:11
Vjeruj mi, to nitko ne kuži... to ti je ko da čitaš W. Faulknera: od puste genijalnosti ne kužiš ništa! ;)

Znači nije mi se pričinilo?
Mislila sam da umišljam.

A sada moj Hall Of Fame:

1. Zijad Gračić pršut i dinja
2. Dr Novosel
3. Ksenija Pajić to jest... kako je ime liku, zaboravih :confused:

mirjam
21.11.2006., 19:12
Ček malo: jel tebi ovo lista najboljih ili najgorih??? :confused:

To je moj Hall of šejm
moram još nadodat na listu Roberta Kurbašu to jest Roberta
kakav telac čovječe :rolleyes: :rolleyes:

mirjam
21.11.2006., 19:14
I lista nepoznatih

Ines Bojanić to jest Bojana
What d fak odakle ona u seriji???
To sam propustila.
:cerek:

jvtnns
21.11.2006., 19:20
Najgori:
1. MUTAVI LEON! Mislim ako je on najbolji frajer u Lijepoj vashoj onda . . .bruka
2. EMA znatno je lepsa nego u LJuZ ali i dalje priča ko da sedi na WC šolji
3. IGOR dno dna , sasvim suvishan lik...
4. VEDRAN osim sto je ružan i loše glumi
5.Matija. . .
6.STATISTI uopšte standardno loši...

Najbolji:
1.Saša baš mi je super i slatka je
2. Ante Dragan :s
3. Robi (Duje) :cerek:

Ne mogu sad više da pišem...

Shadow_Weaver
21.11.2006., 19:20
I lista nepoznatih

Ines Bojanić to jest Bojana
What d fak odakle ona u seriji???
To sam propustila.
:cerek:

Dosla je kao pacijentkinja u Sasinu ordinaciju... pa su se sprijateljile.

mirjam
21.11.2006., 19:21
No... za scenu u dnevnoj sobi (Matijin povratak). Pa nije bilo bas da je stajala metar do njih. Oni su stajali ispred kauca, a Iva ih je posmatrala sa stepenica... ali i ja sam se mislio, da je to pomalo klise. Mogli su to malo inovativnije snimiti.

Al si dosadan!! :zubo:
Dobro nije bila na metar nego na dva m i dvadeset cm!!! :visi:

Uglavnom točno ispred Matije fejs tu fejs nasred onih stepenica, dakle niti sakrivena iza stupa, ali dobro treš je treš zato i gledamo to što gledamo jeli?

Hajde da onda vidimo što će se dogodit do krstitki, slutim veliki preokret, evo ja se kladim u dvadeset kuna da će Iva reć Matiji da se fuka s njnim mužem ali ova neće smjet popizditi jer će je Iva ucjenit onim fotkama s početka serije...

Shadow_Weaver
21.11.2006., 19:25
Uglavnom točno ispred Matije fejs tu fejs nasred onih stepenica, dakle niti sakrivena iza stupa, ali dobro treš je treš zato i gledamo to što gledamo jeli?

:p. Bas su tako trebali izvesti... "kao, posla niz stepenice... cula njih dvoje... pa zastala iz stupa i prisluskuje...". Gde je moguce da Matija nije primetila najgoru neprijateljicu :rolleyes:. Ali ruku na srce... bas taj kic je najsladji u svemu tome ;).

mirjam
21.11.2006., 19:27
Najgori:
1. MUTAVI LEON! Mislim ako je on najbolji frajer u Lijepoj vashoj onda . . .bruka

Odakle ti ova informacija, tko reče da je Leon najbolji frajer u HR??:misli:
Štoviše ja sam čula da on živi u Bg :confused:

off topić: Tko je uopće najbolji frajer u HR, što kažu Gloria/Tena/Mara/Bara/Lana?
:hekla:

Shadow_Weaver
21.11.2006., 19:30

Studira u Beogradu... uskoro ce i glumiti u nekom filmu. Zbog obaveza oko faksa, je navodno prihvatio i takvu ulogu... gde nema toliki broj scena da se snima.

Max Lovrek
21.11.2006., 19:34
To je moj Hall of šejm
moram još nadodat na listu Roberta Kurbašu to jest Roberta
kakav telac čovječe :rolleyes: :rolleyes:

Uhhhh, dobro je... već sam mislio da su ti oni najbolji! :eek: :D
A ovo za Roberta - meni više sliči na neko govedo: ima ona crvena "Podravkina" konzerva na kojoj je slika nekakve krave. Ja sam još davno bio rekao: vidi ovo, isti Kurbaša! :D

Max Lovrek
21.11.2006., 19:36
4. Slaven Travolta

Slaven me malo podsjećao na Emira Kusturicu s onom svojom frizuricom dok je plesuckao po stanu... :p

Max Lovrek
21.11.2006., 19:39
Hajde da onda vidimo što će se dogodit do krstitki, slutim veliki preokret, evo ja se kladim u dvadeset kuna da će Iva reć Matiji da se fuka s njnim mužem ali ova neće smjet popizditi jer će je Iva ucjenit onim fotkama s početka serije...

I ja slutim preokret, ali Iva je baš i ne može time ucijeniti, jer sad već svi znaju za te fotke (osim naravno Luke) - Big Mamma Vera to ne bi dopustila Ivi! ;)

Shadow_Weaver
21.11.2006., 19:41
Najbolji likovi:

1. Iva (odlicno glumi negativku)
2. Matija (nekako mi ona ima najgoru sudbinu)
3. Slaven (slampa, ali ipak mi je simpa... kako se iz jedne nevolje uvaljuje u sledecu)
4. Tamara (Ksenija je uvek odlicna)
5. Karolina/mlada Karolina (dobro skida gestiku i mimiku Karoline)
(6. Sasa, Hana, Vanja, Bojana, Vedran...)

Najgori likovi:

1. Ivica (sacuvaj boze... pogotovo taj umetni zagrebacki naglasak... a u "Jeleni" je bas dobro glumio... ovde kao da je pijan)
2. Svi statisti (nezna se ko glumi neuverljivije... recitiraju, kao pred inkvizicijom)

Max Lovrek
21.11.2006., 20:08
Kako se zove ova glumica koja glumi doktoricu Novosel? Zna li itko, baš me zanima tko je ona i gdje je sve prije glumila...

Shadow_Weaver
21.11.2006., 20:16
Kako se zove ova glumica koja glumi doktoricu Novosel? Zna li itko, baš me zanima tko je ona i gdje je sve prije glumila...

Visnja Babic. Glumila je jednu manju ulogu u "Zabranjenoj ljubavi"... osim toga "Tri muskarca Melite Zgajner", "Smogovci"... .

jvtnns
21.11.2006., 20:54

off topić: Tko je uopće najbolji frajer u HR, što kažu Gloria/Tena/Mara/Bara/Lana?

pa to kazu u seriji kada ga opisuju...Kao najbolji frajer, sve ga žene žele...otkud znam.tako sam čula u seriji...
Živi u Beogradu? Užas...Valjda ga neću NIKADA sresti...:flop:

mirjam
21.11.2006., 21:38
pa to kazu u seriji kada ga opisuju...Kao najbolji frajer, sve ga žene žele...otkud znam.tako sam čula u seriji...
Živi u Beogradu? Užas...Valjda ga neću NIKADA sresti...:flop:

Ma koje žene :rolleyes:
U Beogradu?
Ustvari ne znam, ima nekih kojima je i Tarik zgodan. :rolleyes:
Nemojmo oftopičarit o ukusima se ne raspravlja.

Ja za tog Leona nisam znala da postoji dok ga nisam vidjela u seriji, dobro ja nisam referenca...

Shadow_Weaver
21.11.2006., 21:45
Joj Mrijam... pa nemoj biti takva. Zasto off-topicarenje??? Samo je rekla da tip nije njen broj. Zar sada da se plasimo zbog svakog posta, i da trista tri put proveravamo dali ima nesto sto bi moglo biti sporno???

Budimo opusteni.

Nisi Leona (Stipe Kostanic) ni mogla nigde videti, jer mu je to prva uloga (na tv... glumi u pozoristu).

:kukuc:

jvtnns
21.11.2006., 21:47
Ma koje žene :rolleyes:
U Beogradu?
Ustvari ne znam, ima nekih kojima je i Tarik zgodan. :rolleyes:
Nemojmo oftopičarit o ukusima se ne raspravlja.

Ja za tog Leona nisam znala da postoji dok ga nisam vidjela u seriji, dobro ja nisam referenca...

Tarik je daleko od zgodnog ali 9384294692 puta bolji od Mutavog Leona...barem sto se mene tiche..

mirjam
21.11.2006., 21:51
I ja slutim preokret, ali Iva je baš i ne može time ucijeniti, jer sad već svi znaju za te fotke (osim naravno Luke) - Big Mamma Vera to ne bi dopustila Ivi! ;)

Uh vidno sam zaostala u vremenu i prostoru.

A Luka, utjelovljenje svega najprimitivnijeg što šeće Hrvatskom, smiješno mi gledati kako obara s nogu sve žensko na što naiđe.
Još samo fali da Karolinu povali.
Slutim da bi gospođa Tregher mogla uletit nekad u budućim epizodama i raskrinkat ljigavca :top:

Shadow_Weaver
21.11.2006., 21:54
Tarik je daleko od zgodnog ali 9384294692 puta bolji od Mutavog Leona...barem sto se mene tiche..

Pa nije Leon toliko ruzan. Ali kada govori me pomalo podseca na... neznam kako se na nasem zove onaj vrag, na nemackom je "Nussknacker"... ono, sa cime se otvara orase :D. Ta lutka takodje otvara usta, onako mehanizovano, kao Stipe.

mirjam
21.11.2006., 21:56
Joj Mrijam... pa nemoj biti takva. Zasto off-topicarenje??? Samo je rekla da tip nije njen broj. Zar sada da se plasimo zbog svakog posta, i da trista tri put proveravamo dali ima nesto sto bi moglo biti sporno???

Budimo opusteni.

Nisi Leona (Stipe Kostanic) ni mogla nigde videti, jer mu je to prva uloga (na tv... glumi u pozoristu).

:kukuc:

Evo tebe joj, št je sad opet???
Uffff
Stvarno od tebe čovjek nemož disat sve shvaćaš ozbiljno :rolleyes:

Evo ajde radi mira u kući da ne bude opet sranja: yvnnts, samo ti oftopičari ja to onako lupim u žaru pisanja ...

jvtnns
21.11.2006., 21:57
Meni je on preružan...ali to je samo moje subjektivno mišljenje...
Ali ipak stoji da su mogli naći bar 10 puta boljeg!!!

mirjam
21.11.2006., 21:57
Pa nije Leon toliko ruzan. Ali kada govori me pomalo podseca na... neznam kako se na nasem zove onaj vrag, na nemackom je "Nussknacker"... ono, sa cime se otvara orase :D. Ta lutka takodje otvara usta, onako mehanizovano, kao Stipe.

Koji sad Stipe????

jvtnns
21.11.2006., 21:58

Evo ajde radi mira u kući da ne bude opet sranja: yvnnts, samo ti oftopičari ja to onako lupim u žaru pisanja ...

ok ok neću više časna pionirska:zubo:

jvtnns
21.11.2006., 21:58
Koji sad Stipe????

pa Leon je Stipe u RL

mirjam
21.11.2006., 22:01
pa Leon je Stipe u RL

:o
Bravo ja!
:bonk:

Shadow_Weaver
21.11.2006., 22:01
:no:

Uffff
Stvarno od tebe čovjek nemož disat sve shvaćaš ozbiljno :rolleyes:

Duso... pa nemoj sada opet tako. I ja imam osecaj da nemogu da disem ovde.

Off-topicarenje je ako sada pisem o Lepoj Breni ili Vlatki Pokos ovde... a ako neko, onako usput napise, "ova sto glumi X mi je dobra zenska..." sta to fali.

Aj' nemoj se odmah ljutiti... saljem ti :cerek:.

mirjam
21.11.2006., 22:14
:no:

Duso... pa nemoj sada opet tako. I ja imam osecaj da nemogu da disem ovde.

Off-topicarenje je ako sada pisem o Lepoj Breni ili Vlatki Pokos ovde... a ako neko, onako usput napise, "ova sto glumi X mi je dobra zenska..." sta to fali.

Aj' nemoj se odmah ljutiti... saljem ti :cerek:.

I št da ti čovjek kaže na ovo... ajde Shadow relaksiraj se već sam napisala zašto sam spomenula oftopić i u kojem kontekstu.
Piši o čem hoćeš briga me pa nisam ja policajac :rolleyes: :rolleyes:
Kog vraga opet potežeš to što sam napisala yvnnts da mi je znat?
Da ja sad žvačem o tome do zore ovdje?

Shadow_Weaver
21.11.2006., 22:22
I št da ti čovjek kaže na ovo... ajde Shadow relaksiraj se već sam napisala zašto sam spomenula oftopić i u kojem kontekstu.
Piši o čem hoćeš briga me pa nisam ja policajac :rolleyes: :rolleyes:
Kog vraga opet potežeš to što sam napisala yvnnts da mi je znat?
Da ja sad žvačem o tome do zore ovdje?

Joooj. Zato sto nemogu vise da cujem to "off" ovo "off" ono. Et' zato sam nesto rekao. Bolje da sam se gledao posla i cutio.

Ja njoj lepo, da relaksiram atmosferu... da mozemo fino da komuniciramo... a ona meni opet po njusci. :rolleyes: :no:

mirjam
21.11.2006., 22:28
Shadow, ne da mi se prepucavat.
Da se mi ovako dogovorimo - ignoriraj moje postove, ja ću tvoje i svima dobro. Zaboravimo off i on i top i sve što sam napisala OK?

Ja lijepo odoh spavat. :zzz:

Shadow_Weaver
21.11.2006., 22:38
Shadow, ne da mi se prepucavat.
Da se mi ovako dogovorimo - ignoriraj moje postove, ja ću tvoje i svima dobro. Zaboravimo off i on i top i sve što sam napisala OK?

Ja lijepo odoh spavat. :zzz:

Kako god ti zelis duso. Mada mi je krajnje neshvatljivo sto se tako nerviras bez razloga... nisam uopste zeleo da se prepucavam... ne, cak sam se danas trudio da budem ljubazan i ublazim napetu situaciju... ali ocigledno sve zelis da shvatis licno i negativno.

:w

mausica
22.11.2006., 01:38
cool likovi su -

tata dragan - odlicno mu stoji uloga
ksenija pajic - odlicna glumica, ali joj fizicki ne stoji uloga femme fatale sa otvorenim pogledima na svijet i veze, ta uloga bi po meni vise stajala nekome ko izgleda kao mia begovic - starija, ali sexy, mazna zena, ksenija izgleda kao streberica, nema ni milimetar sexipila u sebi
iva - uzasno me razveseljava, dobro igra svoju ulogu, nadrndano i ljuto, prava hercegovacka "snajka"
vanja - lose govori, istina, ali je simpaticna, to je vadi
aljosa - takodjer simpa, ali se jadan ne snalazi sa dijalektima uopce, mjesa mu se splitski sa beogradskim sa zagrebackim
igor - jedina uloga koja razbija monotoniju, sve druge price su totalno neinteresantne i bez ikakvog intenziteta i jedini frajer koji na nesto lici

.....al opet, izgleda da u hrvatskoj dobro izgledati znaci izgledati kao luka - okrugle prasece, seljacke glave, rumenih obraza, sa tri-cetiri dlacice na glavi, obucen u seljacko izguzvano odijelo, i biti glasan da bi nadomjestio nedostatak mozga, te trceci u narodnjacke klubove u 2 ujutro i bacanje para na sve strane....sve moje zagrebacke prijateljice trckaraju za takvim frajerima, tako da mi je jasno da su se sve zive normalne vrijednosti u toj drzavi promjenile i poremetile...

...i zato mi je jasno da ne mozete shvatiti urbani beogradski sarm...

Princezica Leona
22.11.2006., 17:37
;)

Shadow_Weaver
22.11.2006., 18:04
:mig: :frajer:

katlinka
22.11.2006., 18:22
... ona Jo..kak si je mogla tak nepravilno napumpat usnice, gornja joj je sasvim kriva, kod kog je samo Plasticara bila...ostali dobro glume Hercegovce..bas su pijlevina..ne!.eee s takvim u HR.:E

jvtnns
22.11.2006., 18:26
Moze li mi neko u kratkim crtama reći šta se danas desilo jer nisam stigla da odgledam celu. Videla sam samo zadnju scenu kada Slaven mučenik sa onom flašom kaže "Položio sam", glasom i facom koje bi iskoristio eventualno da mu je umrla mama...koji frik:rofl:

mirjam
22.11.2006., 18:37
Ništ posebno
:hrk:

Akviziterka je spasila epizodu :zubo:

Max Lovrek
22.11.2006., 18:38
"Položio sam.", rekao je Slaven Emir Kusturica u antologijskoj sceni hrvatskog "glumišta" pred Sašinim vratima! :D Nenadjebivo! :lux: :lux:

A ovaj "bajni" Kapičić, taj beogradski sex-simbol :cerek: je, kako se danas jasno vidjelo kada ga je Tamara srela u gradu, ćelav! Da, ćelav! Jeste li mu vidjeli ogromne bijele rupetine kroz koje se pomalja njegova snježnobijela sexy lubanja?! :D Super je to sex simbol - još malo pa će zamijeniti Kojaka! :p

@mausica: koliko ja vidim, nitko od cura nije nigdje na ovom topicu rekao da je Luka lijep. Ali, vjerujem da su Luku svi istakli zato što je on zabavan lik od kojega se uvijek može očekivati neka pizdarija! I da, barem nije ćelav! :D

jvtnns
22.11.2006., 18:43
Ne znam zašto je Kapičić sex simbol u Srbiji kada je nenadjebivo ružan!!!!

Max Lovrek
22.11.2006., 18:44

Konačno da to netko kaže! One njegove sitne svinjske očice teško da su znak neke velike ljepote! :D

Shadow_Weaver
22.11.2006., 18:44
"Položio sam.", rekao je Slaven Emir Kusturica u antologijskoj sceni hrvatskog "glumišta" pred Sašinim vratima! :D Nenadjebivo! :lux: :lux:

A ovaj "bajni" Kapičić, taj beogradski sex-simbol :cerek: je, kako se danas jasno vidjelo kada ga je Tamara srela u gradu, ćelav! Da, ćelav! Jeste li mu vidjeli ogromne bijele rupetine kroz koje se pomalja njegova snježnobijela sexy lubanja! Super sex simbol - još malo pa će zamijeniti Kojaka! :p

@mausica: koliko ja vidim, nitko od cura nije nigdje na ovom topicu rekao da je Luka lijep. Ali, vjerujem da su Luku svi istakli zato što je on zabavan lik od kojega se uvijek može očekivati neka pizdarija! I da, barem nije ćelav! :D

Videli smo "rupice"... a ako Luka nije celav, onda nije ni Kodzek bio celav. Kod Luke se vidi cela glava kroz one pet dlakice koje su mu ostale. A na kraju krajeva... za Luku je Kapicic car.

Max Lovrek
22.11.2006., 18:45
Videli smo "rupice"... a ako Luka nije celav, onda nije ni Kodzek bio celav. Kod Luke se vidi cela glava kroz one pet dlakice koje su mu ostale. A na kraju krajeva... za Luku je Kapicic car.

Car Lazar? A Iva je carica Milica??? :D

mirjam
22.11.2006., 18:46
.....al opet, izgleda da u hrvatskoj dobro izgledati znaci izgledati kao luka - okrugle prasece, seljacke glave, rumenih obraza, sa tri-cetiri dlacice na glavi, obucen u seljacko izguzvano odijelo, i biti glasan da bi nadomjestio nedostatak mozga, te trceci u narodnjacke klubove u 2 ujutro i bacanje para na sve strane....

Dobar opis, samo nisu tri dlačice na glavi već na bradi
Ipak, nedostaje ti ključna riječ... :D

Shadow_Weaver
22.11.2006., 18:46

Pa nije niko ni rekao da je seks-simbol. Samo sam ja rekao da izgleda dobro... a to je individualna stvar. Meni je i Garbaj-Sintic lepa... a vidim da je drugima ruzna. Neko voli ovo, neko ono.

jvtnns
22.11.2006., 18:47
Sto se tiche lepote ne zna se ko je . . .manje lep, Luka ili Kapičić...Ali Luka iako je neviđeni seljak je LIK, a ovaj nesrećnik nije čak ni to...

Shadow_Weaver
22.11.2006., 18:48
Car Lazar? A Iva je carica Milica??? :D

Iva je prava faca! Najbolja od svih. Samo bi mogla obrve malo da pocupa... ali verovatno to mora tako, da bude "karakteristicna" :p.

Max Lovrek
22.11.2006., 18:49
Sto se tiche lepote ne zna se ko je . . .manje lep, Luka ili Kapičić...Ali Luka iako je neviđeni seljak je LIK, a ovaj nesrećnik nije čak ni to...

Nemoj tako, možda postane... sad kad ga Tamarica opet primi pod svoje skute i zamijeni mu nestalu mamicu zbog koje je bio prisiljen odati se prevarama... ;) Tko zna, možda je njegova mamica ista ona mamica od Bojane???

I jesam vam rekao da će muž od Bojane biti doktor. Pogriješio sam jedino u tome što sam ja mislio da će to biti Hanin Clooney, ali eto, izgleda da nije, iako će, nema sumnje, Hana vrlo brzo doći u doticaj s Bojaninim nasilnim mužem...

Max Lovrek
22.11.2006., 18:50
Iva je prava faca! Najbolja od svih. Samo bi mogla obrve malo da pocupa... ali verovatno to mora tako, da bude "karakteristicna" :p.

U Milice duge trepavice... duge trepavice i belo lice! :D

jvtnns
22.11.2006., 18:50

Slazem se! Iako ne volim negativce(osim Franje FIschera) ona bash OK glumi za razliku od nekih...

Shadow_Weaver
22.11.2006., 18:51

Da lik je seljak... ali pomisli, kakva bi serija bila bez Ive i Luke. Pa ja bih crko' od dosade.

jvtnns
22.11.2006., 18:52
Da lik je seljak... ali pomisli, kakva bi serija bila bez Ive i Luke. Pa ja bih crko' od dosade.

Istina. Bilo bi još dosadnije nego sada. . .TUGA BRATE TUGA

katlinka
22.11.2006., 18:52
..Iva dobro glumi Hercegovku, ali ju bi sve jedno, opalila preko te njuske, a i Matija mi ide na zivce, hebal ju Luka...koji majmun-zavodnik..dal jos neke padaju na takve..osim zbog para...ne volim Hercegovce nikako, pa ni u sapunici...bilo muski-bilo zenske...zivjeli Hrvati-Hrvatice..iz HR.:)

Max Lovrek
22.11.2006., 18:54
..Iva dobro glumi Hercegovku, ali ju bi sve jedno, opalila preko te njuske, a i Matija mi ide na zivce, hebal ju Luka...koji majmun-zavodnik..dal jos neke padaju na takve..osim zbog para...ne volim Hercegovce nikako, pa ni u sapunici...bilo muski-bilo zenske...zivjeli Hrvati-Hrvatice..iz HR.:)

Ali Luka se rodio u HR! On je "samo" tradicionalno odgojen... ;)

Shadow_Weaver
22.11.2006., 18:54
Slazem se! Iako ne volim negativce(osim Franje FIschera) ona bash OK glumi za razliku od nekih...

Ja najvise volim negativce :E. Pogotovo ako je zenska... onda to obicno bude neka fatalna zena :cool:. Negativci su "zacin" sapunca i telenovela... . One dobrice me ponekad iznerviraju... kada pocnu da "cmizdre"... kao Lana iz LJuZ, ona ko sta radi - cmizdri :visi:.

Shadow_Weaver
22.11.2006., 18:58

Kako ono pevase "Rokeri s Moravu"... "Joj nemoj nista, nista politicki, joj jel' ces opet, dobiti po ledja" :D.

Max Lovrek
22.11.2006., 18:59
Nego, danas je nešto onaj Bojanin muž govorio kako je Bojanina mama bila glupa i kako on neće dopustiti Bojani da se viđa sa Sašom Kincl... Ne znam, meni je zvučalo kao da taj njen muž jako dobro zna tko je Saša Kincl, a uz to je spominjao i neke greške i gluposti koje je Bojanina mama počinila... hmmm....hmmm... u kakvoj li su samo vezi Saša i Bojana???

Očito je Bojana imala sasvim specifičan razlog zašto baš opsjeda Sašu a ne nekog drugoga... ;) Zna li itko nešto više o tome???

Max Lovrek
22.11.2006., 19:00
Kako ono pevase "Rokeri s Moravu"... "Joj nemoj nista, nista politicki, joj jel' ces opet, dobiti po ledja" :D.

Samo nemoj ponovno tužakati moderatorima, pa će sve biti ok... ;)

jvtnns
22.11.2006., 19:00
ZAŠTO ja jedina nisam gledala tu epizodu gde on peva narodnjake. . .Grize me savest:rofl:

Shadow_Weaver
22.11.2006., 19:02
Samo nemoj ponovno tužakati moderatorima, pa će sve biti ok... ;)

:p. Da sam bio pametan, nebi' ni tuzakao... ovako sam samog sebe zaj... :D.

Max Lovrek
22.11.2006., 19:03
ZAŠTO ja jedina nisam gledala tu epizodu gde on peva narodnjake. . .Grize me savest:rofl:

Uhhhhh, ubij se! :bang: To je fakat bilo zabavno! :headbang:

Nego, nešto nam nema Maje... :( Baš je to tužno, zar ne???

Shadow_Weaver
22.11.2006., 19:08

Kratak sadrzaj danasnje epizode:

Bojana, Sasa i Hana se sastaju... medjutim, Hana i Bojana i ne hormoniraju bas dobro. Bojana krhka, zatucena, Hana puna zivota, planova. Bojanin muz ju je pratio... i grdi je nakon sastanka.

Vedran ide kod Vanje i pokusava da izvuce razlog njenog odlaska iz zajednickog stana i prekida veze sa njegovim ocem. Vanja je hladna i odbacuje ga.

Igor i Tamara se sretnu u gradu... Igor joj se izvinjava. Tamara je pogodjena i odlazi pre nego sto zaplace.

Iva zove Luku... flertuju.

Bojana krije nesto... .

Novinarka sa mega-usnama (kolagen?), ispituje naivnog asistenta rezije... pada na njen sarm i sve istrtlja. Ivica ne zeli da odgovara na pitanja novinarke... .

katlinka
22.11.2006., 19:11
..svejedno Hercegovacki moral mi ide na k..., ali Ivek bas muti s govorom, a ne samo s Emicom...kad ce Matija rec Luki-zavodniku Hercegovskom:kiss: da je trudna, da ce rodit nasljednika mladeg..kod Dragana-Draganovca...preziva se li neko od vas tak:rolleyes: ok. poznato prezime u HR.

mirjam
22.11.2006., 21:00
Nego, danas je nešto onaj Bojanin muž govorio kako je Bojanina mama bila glupa i kako on neće dopustiti Bojani da se viđa sa Sašom Kincl... Ne znam, meni je zvučalo kao da taj njen muž jako dobro zna tko je Saša Kincl, a uz to je spominjao i neke greške i gluposti koje je Bojanina mama počinila... hmmm....hmmm... u kakvoj li su samo vezi Saša i Bojana???

Očito je Bojana imala sasvim specifičan razlog zašto baš opsjeda Sašu a ne nekog drugoga... ;) Zna li itko nešto više o tome???

Možda će na kraju ispasti da je Bojana kćer od Bojanine mame i Ivice.

:blabla:

Maja Zupan
22.11.2006., 21:15
max, ja ti strajkam u skoli...kaj ti je???
zato me nema.
nego...Katlinka- ja ti nikad nisam cula takvo prezime kod nas. bas me zacudilo.

mausica
22.11.2006., 23:32
A ovaj "bajni" Kapičić, taj beogradski sex-simbol :cerek: je, kako se danas jasno vidjelo kada ga je Tamara srela u gradu, ćelav! Da, ćelav! Jeste li mu vidjeli ogromne bijele rupetine kroz koje se pomalja njegova snježnobijela sexy lubanja?! :D Super je to sex simbol - još malo pa će zamijeniti Kojaka! :p

...ma da maxe, luka nije celav i nema rupetine po glavi, njegova cijela glava je jedna velika rupetina sa 5 dlacica, pravilno rasporedjenih..

nego znas sta mene fascinira, kolicina zestine s kojom se ti raspravljas o kapicicu, svak dobaci neko svoje misljenje, sa dozom nonsalancije, ali ti brate se zestis i svadjas kao da sutra nece svanuti! takva kolicina zestine u raspravljanju i komentiranju se moze sresti jedino kod zena, koje u pravilu ne podnose da neko kaze za drugu zenu da dobro izgleda, cak i ako je to jasno kao dan.
prema tome iskuliraj svoju ljubomoru napokon, sramotis se vrhunski, pa cak i ako se krijes iza nicknamea...mislim analizirati dijelove tijela drugog muskarca, koji opet, nemaju nikakve veze sa biti zgodan ili ne, to je zbilja nenadjebivo za jednog muskarca....ljubomora je opaka stvar..

..a gospodjica JVTNNS, koja govori ekavicom, sto znaci da je iz srbije, najvjerojatnije iz beograda, tvoja zestina u kenjanju po kapicicu je isto vec provaljena, sto, jel te to iskulirao negdje i odjebao, pa ne mozes da se saberes, nego ajde da udaris po kenjanju na forumu ???? nevjerojatno..."ajde da se pravim da mi je u biti ruzan", ha ha ha ha....pa to da nije smijesno, bilo bi tragicno..

shadow weaver, otprdi sve ove isfrustrirane luzere, idu mi na zivce.

Max Lovrek
23.11.2006., 08:50
...ma da maxe, luka nije celav i nema rupetine po glavi, njegova cijela glava je jedna velika rupetina sa 5 dlacica, pravilno rasporedjenih..

nego znas sta mene fascinira, kolicina zestine s kojom se ti raspravljas o kapicicu, svak dobaci neko svoje misljenje, sa dozom nonsalancije, ali ti brate se zestis i svadjas kao da sutra nece svanuti! takva kolicina zestine u raspravljanju i komentiranju se moze sresti jedino kod zena, koje u pravilu ne podnose da neko kaze za drugu zenu da dobro izgleda, cak i ako je to jasno kao dan.
prema tome iskuliraj svoju ljubomoru napokon, sramotis se vrhunski, pa cak i ako se krijes iza nicknamea...mislim analizirati dijelove tijela drugog muskarca, koji opet, nemaju nikakve veze sa biti zgodan ili ne, to je zbilja nenadjebivo za jednog muskarca....ljubomora je opaka stvar..

..a gospodjica JVTNNS, koja govori ekavicom, sto znaci da je iz srbije, najvjerojatnije iz beograda, tvoja zestina u kenjanju po kapicicu je isto vec provaljena, sto, jel te to iskulirao negdje i odjebao, pa ne mozes da se saberes, nego ajde da udaris po kenjanju na forumu ???? nevjerojatno..."ajde da se pravim da mi je u biti ruzan", ha ha ha ha....pa to da nije smijesno, bilo bi tragicno..

Žestine? Nema tu nikakve žestine. :D

A zašto ti misliš da, ako je tebi Kapičić lijep, da onda mora svima biti lijep? :confused:
Ovdje si došla i napadaš sve one koji imaju drugačije mišljenje od tebe... Ja ovo sve shvaćam kao zajebanciju, shvati to tako i ti! Ne možeš me optuživati zato što mi je jedan lik super a drugi nije, to baš i nema smisla! Kužiš? :five:

Max Lovrek
23.11.2006., 09:02
max, ja ti strajkam u skoli...kaj ti je???
zato me nema.

Pa ako štrajkaš u školi ne moraš i ovdje štrajkat, zar ne? ;)
Klikni me nekad, vidiš da sam super! :cerek:

jvtnns
23.11.2006., 15:32

U čemu je tvoj problem? Šta mi niko ne sme biti ružan??? Daj ne smaraj...čovek je stvarno gabor!!!

I pa šta ako sam iz Srbije? Ne želim da se svađam ni sa kim oko toga, jer je glupo.Ako ti baš toliko smeta žao mi je...

Apolon
23.11.2006., 16:13
Ja najvise volim negativce :E. Pogotovo ako je zenska... onda to obicno bude neka fatalna zena :cool:. Negativci su "zacin" sapunca i telenovela... . One dobrice me ponekad iznerviraju... kada pocnu da "cmizdre"... kao Lana iz LJuZ, ona ko sta radi - cmizdri :visi:.
to i ja obožavan zato ne volin serije di nema sočnog i serijskog negaticva...npr.Marcia TDP i naravno Apolonia(CVYM)

alkemičarka
23.11.2006., 17:05
Da li itko zna kakvu tajnu čuva Bojana i zašto se namjerila na Sašu :confused:
Jel muž od Bojane onaj Vinko Štefanec :rolleyes: (mislim da se tako zove) koji je svojevremeno izigravao veliku facu na Novoj TV u StorySuperNova?

Paraskeva
23.11.2006., 18:15
Tamara denes kako da glumeshe vo "Ljubav u zaledju", a ne vo "Obicni ljudi"...ista beshe ko Ksenija Fisher, pogotovo vo restoranot.....koga mu se razvika na Stipe. Za moment pomisliv deka gledam "Ljubav u zaledju" :zubo:

Paraskeva
23.11.2006., 18:23
I jas ja nemav gledano...ama eve bash sega ja davaat kaj nas i super e!!!

Princezica Leona
23.11.2006., 18:37
A secas li se lepi grome moj :)))))))))))))))))))))

M.M. by Maja
23.11.2006., 18:56
ej, ljudi pocela sam gledat seriju ima par dana...bas je zanimljiva S OBZIROM da je Veljaca imala svoje prste(OCI:eek:) u tome...

Max Lovrek
23.11.2006., 19:13
ej, ljudi pocela sam gledat seriju ima par dana...bas je zanimljiva S OBZIROM da je Veljaca imala svoje prste(OCI:eek:) u tome...

Dobro došla u svijet ove sapunice! ;)
I, ne libi se sočno komentirati sve u vezi nje...

Inače, jedva čekam da bude proslava tih krstitki u Vanjinom restoranu - mislim da će to biti dinamitna epizoda u kojoj bi se moglo dogoditi puno stvari koje će imati dalekosežne efekte!

mirjam
23.11.2006., 21:03
Brijem da bi Matija na krstitkama mogla saznati za Ivu i Luku.
Zateć ih u wc-u. Nešto tako.
Ili možda tata Ante?
Pavle? Pa onda neće htjet reć Matiji jer je trudna...

Ah teorije, pustimo nek se radnja otpetljava sama od sebe, uživajmo u svakom trenutku :zubo:

jvtnns
23.11.2006., 21:08
Evo tek sad dođoh pa reko da malo prokomentarišem.

Današnja epizoda je bila skroz cool. :cool: Najviše mi se svidela Tamara koja je original Samantha Jones iz Sex & the City. Samo da je igra neka manje isfurana glumica od Ksenije Pajić, ali i ona recimo može proći.
Dalje,oduševio me Matijin veseli frend.Koji car!!:s

Ljudi moji, hoće li mi neko objasniti zašto je onaj Emir Slaven Kusturica onoliko ko da ga je (da prostite) po*rao neki golub?Stvarno je extra smoren...Počinje da me nervira...

Danas su Ivica i baba-Lina bili sasvim OK.Samo me iznervirala Ema sa svojim napadima ljubomore.Moš misliti...Pa sestro dedica je s tobom !!!

Max Lovrek
23.11.2006., 21:17
Ljudi moji, hoće li mi neko objasniti zašto je onaj Emir Slaven Kusturica onoliko ko da ga je (da prostite) po*rao neki golub?Stvarno je extra smoren...Počinje da me nervira...

Valjda su tako najlakše mogli dočarati njegovu sjebanost otkad ga je Saša nogirala!

Danas su Ivica i baba-Lina bili sasvim OK.Samo me iznervirala Ema sa svojim napadima ljubomore.Moš misliti...Pa sestro dedica je s tobom !!!

Ne zadugo, bojim se... :D Jaaaadna Emica! :top:

Shadow_Weaver
24.11.2006., 01:40
E... pa da i Shadow malo prokomentarise zbivanja :mig:.

Meni je danasnja epizoda bila cool.

Mislav :top:. Podseca me na Marsela iz "Jelene"... "bebe", Sofijin najbolji drug :p.

Jvtnns - zasto nevolis Kseniju??? Ja je bas volim... mogao bih je gledati ceeelu epizodu. Zena tako dobro glumi i zraci nekom energijom... svaka joj cast.

Karolina mi je danas izgledala dobro su beloj kombinaciji... za njene godine jako dobro izgleda (ako je to sve natur ;)).

Ema se bas bezveze ljuti... covece... on ce da odapne kada ona bude 35 :p... moze mu biti zahvalna, ako se to ovako nekako resi.

Bojana... bice zanimljivo.

I ja mislim da ce to krstenje biti jedan od centralnih preokreta... a i vreme je. Obicno preokret bude oko cetrdesete epizode :D.

A Slaven... pa kako ne razumete??? On nema nikoga, a jos je zaljubljen u Sasu... ali... setila se Sasa njega, he, he... bicu kolege :top:. Ja navijam da se spoje opet ;).

P.S.: Pa ljudi... nemojte se vise svadjati zbog gluposti. Taman smo se svi leeepo pomirili, napravili korak jedan prema drugom... kada ono opet "'ajmo Jovo nanovo". Umesto da normalno polemisemo, jer gledamo svi istu seriju... mi se saaamo vredjamo i napadamo kao divljaci. Ako ovaj topic neki slucajni "prolaznik" procita... mislice ;).

Shadow_Weaver
24.11.2006., 01:49
Pa ako štrajkaš u školi ne moraš i ovdje štrajkat, zar ne? ;)
Klikni me nekad, vidiš da sam super! :cerek:

:D "Hvalite me usta, da ne ostanete pusta" :frajer: :top:.

jvtnns
24.11.2006., 15:37
Shadow ja nemam ama baš ništa protiv Ksenije Pajić, naprotiv, mislim da je baš super glumica.Ali se stalno pojavljuje u svakoj seriji...pa je malo mnogo.

Shadow_Weaver
24.11.2006., 17:03
Shadow ja nemam ama baš ništa protiv Ksenije Pajić, naprotiv, mislim da je baš super glumica.Ali se stalno pojavljuje u svakoj seriji...pa je malo mnogo.

Pa to je super... daj boze da i u sledecoj telenoveli glumi Ksenija. Dobra i kvalitetna glumica i zasluzuje da bude u svakoj telenoveli.

U Televisinim produkcijama su takodje stalno isti glumci Cesar Evora, Viktorija Rufo, Edit Gonzales, Suzana Gonzales... .

No, o danasnjoj epizodi... .

"Ta-ta, nije Vanja - Alisa je" :top:.

Ema, Ema... sta reci na to. Svidela mi se ona scena na pijaci... .

"Kao da je se rodio novi Isus Hristos" :s :p. Svakakve fore cu tu jos cuti.

Nego... sta je ono bilo; sto je Karolini zjapilo po dekolteu??? Mikrofon, peruska od brosa, neka pertla???

Ala im bi restoran... onaj lokal gde su Sasa, Hana i Bojana otisle na veceru, mi je vise licio na bolnicku kantinu ;).

Zna li neko dali ce i ovaj put glumiti meksikanci u seriji???

jvtnns
24.11.2006., 18:05
Koliko bora na faci ima ta žena??????(karolina).Znači prestrašno...

Isus Hrist!!!Umrla sam od smeha:rofl: :rofl: :rofl:

Kad su mi 3 sestre sve na okupu baš su super!

epizoda me skroz smorila.Ja bi onu mamu Dragan na lomaču...:flop:

Shadow_Weaver
24.11.2006., 18:25
Uf, ona matora Draganova i meni ide na zivce... pogotovo kada rasipa njenu malogradjansku pamet :blabla:.

No... po meni Karolina, za njene godine (65) izgleda sasvim dobro. Nemoze izgledati kao Joan Collins (Alexis)... jer je se ta zatezala, barem jedno 38 puta :D.

"Ta-ta, nije Vanja - Alisa je!" :top:

Max Lovrek
24.11.2006., 19:05
Tko zna kako će se stvari dalje razvijati: otvaraju se nove mogućnosti - Vanja ide na onaj koncert (double date) i tko zna koga će tamo upoznati. Vjerojatno nekog "privremenog" ljubavnika, jadan Robi će dobiti slom živaca. A tu su napokon i čuvene krstitke...jedva čekam! :cerek:

A tko zna što će biti sa onim homićem - da sam ja na mjestu scenaristice Jelene Veljače, ja bih napravio da Tamara njega primi za vođenje "PR"-a restorana i da se on na krstitkama spetlja s Lukom (da, dobro ste čuli, s LUkom! ;) ) koji će tek onda shvatiti pravu prirodu svoje sexualnosti (tj. da je uvijek sumanuto trčao za ženskama jer nije kužio da je u biti peder, sve dok nije upoznao Tamarinog pi-arovca!) :D

Eto, tako bih ja napravio daljnji zaplet - baš bi bila fora imati u seriji lik hercegovca koji malo-pomalo otkriva u sebi homoseksualnost, zgrožen je, prestravljen i uplašen zbog tog otkrića, ali zbog tradicionalnog odgoja nikako ne želi priznati istinu o sebi, ni sebi ni drugima! :D

Makiiii
24.11.2006., 19:15
Jedna stvar mi je potpuno idiotska...Ivica i Ema se ko fol kriju,a idu na pijacu zajedno,jedu po restoranima,kuvaju ruckove...I pritom ih vidi pola sveta..a kao niko ih ne vidi i nikom nisu interesantni. Malo mi je to paradoksalno..Zar nisu realno intrigantniji njih dvoje nego Karolina i Ivica..?On tako mator a ona tako mlada kupuju kupus po pijaci i to je svima ok i niko se ne zapita otkud oni tu...Naivno,naivno...i jos je tracara od shofera video Ivicin auto kod Emine zgrade i njemu onako naivnom ni na pamet nije palo da je mozda Ivek bio kod Emice...hehehe...
I Lina za po minute ubedi Emu,koja umire od ljubavi,da se slozi s onom idejom i jos posle ubedjuje Ivicu kako je to dobro...daaaaj,koj normalna,zaljubljena cura ce to da uradi??

Al bila mi je ova epizoda cool...Taman ce posle vikenda krstenje...hehe...u lalala...

A navukla sam se skroz na fucking seriju...

mirjam
24.11.2006., 19:18
Ne znam kako vama al ja umirem od dosade, večeras sam uspjela zaspat kraj televizora.
Mislim da ću malo pauzirati od gledanja OLJ.

Shadow_Weaver
24.11.2006., 19:24
Tko zna kako će se stvari dalje razvijati: otvaraju se nove mogućnosti - Vanja ide na onaj koncert (double date) i tko zna koga će tamo upoznati. Vjerojatno nekog "privremenog" ljubavnika, jadan Robi će dobiti slom živaca. A tu su napokon i čuvene krstitke...jedva čekam! :cerek:

A tko zna što će biti sa onim homićem - da sam ja na mjestu scenaristice Jelene Veljače, ja bih napravio da Tamara njega primi za vođenje "PR"-a restorana i da se on na krstitkama spetlja s Lukom (da, dobro ste čuli, s LUkom! ;) ) koji će tek onda shvatiti pravu prirodu svoje sexualnosti (tj. da je uvijek sumanuto trčao za ženskama jer nije kužio da je u biti peder, sve dok nije upoznao Tamarinog pi-arovca!) :D

Eto, tako bih ja napravio daljnji zaplet - baš bi bila fora imati u seriji lik hercegovca koji malo-pomalo otkriva u sebi homoseksualnost, zgrožen je, prestravljen i uplašen zbog tog otkrića, ali zbog tradicionalnog odgoja nikako ne želi priznati istinu o sebi, ni sebi ni drugima! :D

Dobra ti je ideja... ali znajuci gde se serija snima i emituje... nema sanse da se scenarijo odvije u tom smeru. Gay ili lezbo likovi u nasim telenovela sluze samo za zabavu mase i pothranjivanje raznoraznih klisea.

A jos Luku da upetljaju u tu pricu... pa hercegovci bi poludeli... pocele bi interpretacije "vidi ti one purgere... oni nas napravise...".

Nista od Vanje... to ce biti takodje klise... video si, da je hvata nostalgija. Otice kod Robica... Alisa ce otvoriti vrata - klise.

Max Lovrek
24.11.2006., 20:25
Danas je Ema, dok je bila sama i listala one trač-novine, rekla: "Stara moja, nikad od tebe zvijezda!"

Meni je ovo totalno zbunjujuća izjava. Nije mi jasno je li pri tome mislila na Karolinu ili na sebe? Ako je mislila na Karolinu, to nema puno smisla jer Karolina već jest zvijezda. A ako je mislila na sebe, ni to nema puno smisla, obzirom da je Ema uvijek govorila da joj nije bitno da ona bude zvijezda - Ema je uvijek govorila da glumu dozivljava "samo kao posao".

Je li na pomolu radikalna promjena Eminog karaktera? Hoće li se ona iz "Eme mijau mijau" prometnuti u "Emu vau vau" i postati vamp-zvijezda željna medijske pažnje i svjetala reflektora??? Stay tuned! Ja bih napravio tako, a hoće li tako i Veljača... tko zna! ;)

Shadow_Weaver
24.11.2006., 21:19
Danas je Ema, dok je bila sama i listala one trač-novine, rekla: "Stara moja, nikad od tebe zvijezda!"

Meni je ovo totalno zbunjujuća izjava. Nije mi jasno je li pri tome mislila na Karolinu ili na sebe? Ako je mislila na Karolinu, to nema puno smisla jer Karolina već jest zvijezda. A ako je mislila na sebe, ni to nema puno smisla, obzirom da je Ema uvijek govorila da joj nije bitno da ona bude zvijezda - Ema je uvijek govorila da glumu dozivljava "samo kao posao".

Je li na pomolu radikalna promjena Eminog karaktera? Hoće li se ona iz "Eme mijau mijau" prometnuti u "Emu vau vau" i postati vamp-zvijezda željna medijske pažnje i svjetala reflektora??? Stay tuned! Ja bih napravio tako, a hoće li tako i Veljača... tko zna! ;)

Pa, cim je to rekla, je izrezala njenu sopstvenu sliku iz casopisa i stavila ju je u mapu, gde cuva sve njene intervjue i fotke... znaci, da je mislila na sebe. Pa jeste rekla da nevoli partije, intervjue itd., ali to nije nuzno za zvezdu. Pogledaj Kusturicu... ofucan, lose obucen, ruzan - a velika zvezda.

A ako se dobro secam prve epizode... Karolina i nije tolika zvezda... Matija je nesto rekla, tipa "Nadam se da ce joj to sa serijom uspeti... u Americi joj karijera nije krenula, polaze velike nade u taj projekat".

Mislim, da je Ema ocajna... mada nije logicno. Ali nije bilo ni logicno ono sa pacijentkinjom pre dva dana :p :D.

Apolon
24.11.2006., 23:48

štaaa luka je gay<????

Shadow_Weaver
25.11.2006., 02:56
Dobre vesti, za one, koji prate telenovelu u Srbiji... od ponedeljka "Obicni ljudi" idu opet u terminu u 16:00 casova.

Talk-show "Ristici" je nakon samo nedelju dana ukinut! Napravili su racun, bez telenovela-freakova :D :p. Zbog tog talk-showa je serija bila stavljena na idiotski termin u 11:00 casova, ali vec nakon nedelju dana su je vratili na stari termin.

Ja i ovako pratim preko satelitskog kanala Pink plus u 17:00 casova (rep. 01:00 casova)... ima i na drugom satelitskom kanalu Pink extra u 18:35 casova. Al' rekoh... za one jadnike, koji su bili liseni svoje omiljene razbibrige, ovih sedam dana... da im javim dobru vest :moli: :Pop: :angel:.

@apolonia_3

Luka naravno (za sada) nije gay :p. Mislav, Matijin kolega i prijatelj je gay.

Makiiii
25.11.2006., 11:32
Talk-show "Ristici" je nakon samo nedelju dana ukinut! Napravili su racun, bez telenovela-freakova . Zbog tog talk-showa je serija bila stavljena na idiotski termin u 11:00 casova, ali vec nakon nedelju dana su je vratili na stari termin.

Ekstraaaaaaaaaa. ...Oooo,gracias dios mio...Kakvi bolidi, u 11 pustali seriju i jos se ponadali da ce neko da gleda..I posto ovde ima hrt-a,onda su svi zaobisli pink i prebacili se na termin na hrt-u...Dobar su minus napravili ovih dana :)

Luka peder..? :) Kakva bi tto dobra fora bila...Uuuuuu

Shadow_Weaver
25.11.2006., 15:18
I posto ovde ima hrt-a,onda su svi zaobisli pink i prebacili se na termin na hrt-u...Dobar su minus napravili ovih dana :)

Kako ima HRT??? Mislim, znam da preko kablovske ima HTV 2... ali "Obicni ljudi" su na HTV 1. A kablovska i ovako ima samo u gradovima... ljudi u provinciji, nisu mogli gledati.

A krajnje je idiotski NOVU TELENOVELU pustiti u 11:00 casova. Ko to onda moze da prati??? Domacice, mala deca, babe... srecom, kod nas u dijaspori nisu nista preuredjivali... jer zavise od pretplate.

Apolon
25.11.2006., 17:30
Kako ima HRT??? Mislim, znam da preko kablovske ima HTV 2... ali "Obicni ljudi" su na HTV 1. A kablovska i ovako ima samo u gradovima... ljudi u provinciji, nisu mogli gledati.

A krajnje je idiotski NOVU TELENOVELU pustiti u 11:00 casova. Ko to onda moze da prati??? Domacice, mala deca, babe... srecom, kod nas u dijaspori nisu nista preuredjivali... jer zavise od pretplate.
pa onda nisu oni neki obični ljudi:) :) :)

Makiiii
26.11.2006., 11:05
[QUOTE]Kako ima HRT??? Mislim, znam da preko kablovske ima HTV 2... ali "Obicni ljudi" su na HTV 1. A kablovska i ovako ima samo u gradovima... ljudi u provinciji, nisu mogli gledati./QUOTE]

Preko kablovske ima i HRT1 i 2 ...A za ljude u provinciji vec ne znam ...nek' pisu peticiju da hrt1 dobije nacionalnu frekvenciju da bi bili u toku sa serijom :rofl: A i sad je to nebitno, s' obzirom da se vratilo sve na staro :) , opet je serija u 4

Apolon
26.11.2006., 16:39
[QUOTE]Kako ima HRT??? Mislim, znam da preko kablovske ima HTV 2... ali "Obicni ljudi" su na HTV 1. A kablovska i ovako ima samo u gradovima... ljudi u provinciji, nisu mogli gledati./QUOTE]

Preko kablovske ima i HRT1 i 2 ...A za ljude u provinciji vec ne znam ...nek' pisu peticiju da hrt1 dobije nacionalnu frekvenciju da bi bili u toku sa serijom :rofl: A i sad je to nebitno, s' obzirom da se vratilo sve na staro :) , opet je serija u 4
kod nas je u 6 i po

Makiiii
27.11.2006., 18:22
Gledala sam danas u 4 ovu epizodu...Hehe...Kakve fore...Iva se opasno navukla na dobar sex..Sta ti je zensko! :rofl: Ali da ga startuje ispred crkve...uuuuu...I jos Luka,kojeg bas boli i za crkvu i za sve ,kaze njoj,visoko-poboznoj "ercegovki:
"Daj se smiri zeno,ispred crkve smo" :lol:

Ivica se ubio od alkohola,pa je tako ubijen opet kresnuo onu babu,ali mi to nismo znali do jutra,dok nije poceo da govori sebi kakv je kreten...ali tek kad je Ivek uzeo sexy crveni brus i bacio ga,onda smo skontali sta je ustvari uradio...Kakav loverboy :hekla:

I tako...Jos ne kontam Bojanu,al kontam da je Ivicina cerka,ili pak da je Stasa usvojena od strane Ivice kad je bila mala,pa joj je ova davno izgubljena sestra....Nesto jeste sigurno...

Shadow_Weaver
27.11.2006., 18:56
Gledala sam danas u 4 ovu epizodu...Hehe...Kakve fore...Iva se opasno navukla na dobar sex..Sta ti je zensko! :rofl: Ali da ga startuje ispred crkve...uuuuu...I jos Luka,kojeg bas boli i za crkvu i za sve ,kaze njoj,visoko-poboznoj "ercegovki:

Ivica se ubio od alkohola,pa je tako ubijen opet kresnuo onu babu,ali mi to nismo znali do jutra,dok nije poceo da govori sebi kakv je kreten...ali tek kad je Ivek uzeo sexy crveni brus i bacio ga,onda smo skontali sta je ustvari uradio...Kakav loverboy :hekla:

I tako...Jos ne kontam Bojanu,al kontam da je Ivicina cerka,ili pak da je Stasa usvojena od strane Ivice kad je bila mala,pa joj je ova davno izgubljena sestra....Nesto jeste sigurno...

Hmmm... neznam koliko je to bilo pametno... uzeti hercegovce za primer "konzervativnosti".

U romanu "The family way" (koji je uzor ovoj telenoveli), su to italijanski imigranti, koji zive u UK. A italijanski imigranti su, kako bi drugacije moglo, konzervativni, mega pobozni... mislim da to nije bio pravi potez, tako adaptirati scenario. Trebali su onako, bezveze neku porodicu uzeti, koja bi bila konzervativna, malogradjanska... a ne eksplicitno reci "to su hercegovci"... oni su zaostali, konzervativni, nemaju razumevanja... a mi, zagrepcani, mi smo fancy, cool i imamo za sve razumevanje.

Jos uvek se iscudjavam koliko lose glumi Vuckovic... a u "Jeleni" je bio tako dobar. No... mozda je to do uloge, mislim do lika kojeg glumi.

Makiiii
27.11.2006., 19:18
. a ne eksplicitno reci "to su hercegovci"... oni su zaostali, konzervativni, nemaju razumevanja... a mi, zagrepcani, mi smo fancy, cool i imamo za sve razumevanje.

Ja kao fancy serbian girl,pojma nemam kakvi su zgrepcani a kakvi hercegovci.Verovatno ima neke istine u seriji.Kontam da nisu svi striktno takvi,ali poznajuci hercegovce koji zive u srbiji,oni su vrlo konzervativni,drze jako do porodice i kontam ,bar po onome sta se prikazuje u seriji,da su vrlo slicni sa hercegovcima u hrvatskoj...Ali i ovi ovde sto su konzervattvni za medalju, kada se opuste i dodju u "veliki" grad, vrlo brzo zaborave na svoju konzervativnost i poboznost...Sto se da videti i kod nase lipe Ive :) :kada:

A Aljosa je bio ocajan u "Jeleni",a po meni je ovde malo bolji,mada mi je smesno kako prica zagrebacki...I to onaj iz '60ih :lol: Smesan je ko bioskop...Al dobro,on se toliko puta dokazao kao fenomenalan glumac,tako da kontam da ovo mozda bas traze od njega. :klopa:

Shadow_Weaver
27.11.2006., 19:26
Joj, u te otrcane fraze neverujem... tako prica i moja sestra od ujaka iz Beograda (rodica, po hrvatski). Kada mi pocne da razvlaci "Jaaaooo, boooozeee... ooooniii iiiz Srpskeee". A beogradjani su kao neke face... a izbeglice su im navodno srozali nivo i ugled Beograda... .

E, tako ti misle i zagrepcani... oni su face... a izbeglice iz Hercegovine su seljaci.

Sigurno je, da ljudi iz grada (pogotovo velikih kao BG, ZG) imaju drugacija shvatanja od naroda iz provincije... ali da su bas svi takvi... neznam. Kao oni iz Begisa... danju su im narodnjaci "bljak", a uvece odperlijaju na splavove i cupkaju uz zvuke "bunde od nerca" :rolleyes:.

Svi smo mi svoji... svi imamo mane i vrline. Nema malih bogova.

A za Aljosu... u "Jeleni" mi je bio mnogo bolji. Ovde mi ide na zivce. Mada su mi Vuk i Jelena bili najdosadniji likovi u "Jeleni"... Tatjana Pantic je bila najbolja ;).

Max Lovrek
27.11.2006., 20:02
Iščekujem sutrašnju epizodu i te famozne krstitke. Mora se nešto dobro dogoditi sutra, jer ako ne, počet ću i ja štrajkati kao Maja, koja mi, by the way, baš fali ovdje... :(

Jesam vam rekao da će Vanja naći novog "privremenog" frajera, ha? ;)

Anketa: Koju biste radije kresnuli? Ivu ili Maju Župan (da se razumijemo, mislim na likove iz serije, a ne na likove na forumu... :D )
Za cure: Igora ili Luku???

jvtnns
27.11.2006., 20:54

STA JE RADIO DEDA IVEK!?!?!?!??!?!?!?NIje valjda!!! NIsam gledala recite mi pleaseeeeeeee

jvtnns
27.11.2006., 20:55
Iščekujem sutrašnju epizodu i te famozne krstitke. Mora se nešto dobro dogoditi sutra, jer ako ne, počet ću i ja štrajkati kao Maja, koja mi, by the way, baš fali ovdje... :(

Jesam vam rekao da će Vanja naći novog "privremenog" frajera, ha? ;)

Anketa: Koju biste radije kresnuli? Ivu ili Maju Župan (da se razumijemo, mislim na likove iz serije, a ne na likove na forumu... :D )

NE BIH NI JEDNOG

Bestije
27.11.2006., 22:29
OBICNI LJUDI *******NAJBOLJA**********
meni se ova serija stvarno je bila najboljia iz AVA
najruzna do sad mi je bila LJUBAV U ZALEDZU,
a Villa Maria po malo mi je bila lijepa zato sto je imala
malo meksicki stil.

Shadow_Weaver
27.11.2006., 23:41

Eh... sada ti koga bih "kresnuo"... aj' recu ti, ko mi je "lepsi" ;). Glasam za Ivu i Igora.

A tipujem da bi ti voleo da kresnes Maju Zupan... jel' da :p :D.

circle2pet
28.11.2006., 10:21
A ŠTO JE S HANOM I DOKTOROM KOVAČOM? ŠTO ON UTJELOVLJUJE GEORGEA CLOONEYA???

Max Lovrek
28.11.2006., 10:30
Eh... sada ti koga bih "kresnuo"... aj' recu ti, ko mi je "lepsi" ;). Glasam za Ivu i Igora.

A tipujem da bi ti voleo da kresnes Maju Zupan... jel' da :p :D.

Eh sad... ;)
Pa dobro, priznajem - meni se baš sviđala Maja u LJuZ. Svima je bila iritantna i mrzili su je, a meni je baš bila super! :cerek: Tko zna, možda je i "prava" Maja Zupan slična? :confused: :cerek:

Maja Zupan
28.11.2006., 10:37
dodjem slucajno i sto vidim???
moje ime koje se spominje uzalud?
ajde decki bez insinuacija molim...ima ovdje jos djevojaka...
kuda bas na mene navalili...
pozdrav
(i dalje mislim da je serija dosadna i ne vrijedi nicijeg komentara vise...)
priznajem, gledam ju i stalno se nadam da ce se nesto desiti...dijalozi su strasno dosadni i razvuceni, samo da vrijeme prodje a nas kao drze u neizvjesnosti.
za jelenu veljacu: KOOOOOOOMAAAAA stara moja...
drz' se ti glume...a manje pisanja....ne ide ti.......k tome je jos plagijat....ali mora da je te dosadne dijaloge umetnula na svoju ruku.
zao mi je sto vam nedostajem, ali nemam zivaca to komentirati....
i jos nesto: da rascistimo te zablude oko moga izgleda...nisam tip veljace...nisam plava i nemam plave oci...i nemam onoliki nos :hebemu:

Maja Zupan
28.11.2006., 10:38
hani treba pod hitno promijeniti frizuru....
(hm ipak komentiram)
:eek:

Max Lovrek
28.11.2006., 10:38
dodjem slucajno i sto vidim???
moje ime koje se spominje uzalud?
ajde decki bez insinuacija molim...ima ovdje jos djevojaka...
kuda bas na mene navalili...
pozdrav
(i dalje mislim da je serija dosadna i ne vrijedi nicijeg komentara vise...)
priznajem, gledam ju i stalno se nadam da ce se nesto desiti...dijalozi su strasno dosadni i razvuceni, samo da vrijeme prodje a nas kao drze u neizvjesnosti.
za jelenu veljacu: KOOOOOOOMAAAAA stara moja...
drz' se ti glume...a manje pisanja....ne ide ti.......k tome je jos plagijat....ali mora da je te dosadne dijaloge umetnula na svoju ruku.
zao mi je sto vam nedostajem, ali nemam zivaca to komentirati....
i jos nesto: da rascistimo te zablude oko moga izgleda...nisam tip veljace...nisam plava i nemam plave oci...i nemam onoliki nos :hebemu:

Hehe, hoćeš reći da si bolja od Veljače?? :)

circle2pet
28.11.2006., 10:52
Slažem se s Majom - Hanina frizura je užasna, a i oni zubi, grozno. Nikako si ne paše s Dr. Kovačom. On djeluje profinjeno i zgodničko.

Max Lovrek
28.11.2006., 10:53
Slažem se s Majom - Hanina frizura je užasna, a i oni zubi, grozno. Nikako si ne paše s Dr. Kovačom. On djeluje profinjeno i zgodničko.

Hana je isto zgodna i ima ugodan glas... I ja se slažem da joj je frizura loša, ali definitvno je ljepša od dr. Kovača! ;)

circle2pet
28.11.2006., 10:57
Hana je isto zgodna i ima ugodan glas... I ja se slažem da joj je frizura loša, ali definitvno je ljepša od dr. Kovača! ;)
:flop: Ni govora, Hana je jako čudna - čudan stil oblačenja, frizura da ne govorim, a i pristup. Nikako si neće odgovarat s dr. Kovačem, njemu bi više pristajala Saša!!!

Makiiii
28.11.2006., 11:30
STA JE RADIO DEDA IVEK!?!?!?!??!?!?!?NIje valjda!!! NIsam gledala recite mi pleaseeeeeeee

Desilo se to da se napio sa agentom Dragom,u kafani gde inace to cini,pojavila se neka za koju mislim das je vec jednom kresnuo,ali nisam gledala tu epizodu.Onda je ona krenula da ga startuje,on se nesto necka i onda odjednom kadar "jutro,Ivek zove Emu,ona se ne javlja,onda on govori sebi kakv je kreten i kako ne zasluzuje da mu se ona javi i tom trenutku nalazi na kaucu crveni brus od one zrele gospodje u godinama i baca ga"...Sto se da zakljuciti da su bili zajedno....Dobra fora...Sad cemo da se pitamo jesu li ili nisu :zmaj:

Anketa: Koju biste radije kresnuli? Ivu ili Maju Župan (da se razumijemo, mislim na likove iz serije, a ne na likove na forumu... )

Igor je definitivno bolji frajer... :top: Ali,postoji jos jedan tip u seriji koji je vrh,...Pavle...krentenska mu je uloga i samo zbog toga je nezanimljiv inace je bas extra tip :cheer:

Shadow_Weaver
28.11.2006., 12:01
Aaaa ooo tih dvoje vi govorite! Ja sam sve mislio, da govorite o Luki i Igoru iz "Villa Marije" :D.

Al' ipak je lepsi Igor, od onog vepra Luke :cool:.

Shadow_Weaver
28.11.2006., 12:03

Sad si me razocarala... sve sam te zamisljao kao neku rascupanu plavusu. Onako u holivudskom fazonu :D :cool:.

bucek
28.11.2006., 14:00
Pogledala sam 2 epizode i odvalila na scenografiju.....:cerek: .
Spavanje na podu ili oni jadni prekrivači preko kreveta jedne kao face u seriji je too much!!!
A gluma one "glumice"iz Njemačke-Hrvatske Radan ako me služi sjećanje??
Koji ton glasa...ma koma:zubo: A slatka je što je najzaninmljivije.
Ali što očekivati od Veljače nego takvo nešto.

Apolon
28.11.2006., 14:48
Eh sad... ;)
Pa dobro, priznajem - meni se baš sviđala Maja u LJuZ. Svima je bila iritantna i mrzili su je, a meni je baš bila super! :cerek: Tko zna, možda je i "prava" Maja Zupan slična? :confused: :cerek:
potpisujemmmmmmm

Max Lovrek
28.11.2006., 19:17
Danas nažalost nisam mogao gledati seriju, tako da nemam pojma što je bilo! :(
Uh, baš sad kad su krstitke! :mad:

Bestije
28.11.2006., 19:36
Meni je danas bila jako zanimljiva epizoda. Ono sa tucnjavu u restoranu je bilo super. A kako ja mrzim ta Iva, pravi zvijer, ali imao je glupi kraj kad mu Matija rekla Luka da je trudna. Jel neko zna kako ce zavrsiti ovu seriju ili jos nije snimana.

OBAVESTENJE:

Urota pocinje uskoro na RTL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Shadow_Weaver
28.11.2006., 19:57
I ja moram gledati reprizu... ako stignem.

@Bestije

Jesi li ti od Makedonija ;)???

Bestije
28.11.2006., 19:59
da, zasto??????????

Paraskeva
28.11.2006., 21:19
Tamara pak se gleda so Igor.... :zubo:
Zamena na Sasa vo bolnicata, ke bide Slaven... :zubo:
Iva ke ja turne Matija po skali....
C c c ... kakvi deshavki....., ama ova so skalite....aman veke....klasika... :flop:

Pozdrav

Bestije
28.11.2006., 21:30
znam za seto ova, samo ne znam dali ke go izgubi bebeto?????/
a ti>??????????

Paraskeva
28.11.2006., 22:27
a ti>??????????
I jas ne znam...ama mislam deka nema.... :)

Shadow_Weaver
28.11.2006., 23:07
a ti>??????????

I da zna... nemojte se slucajno zezati i da to napisete ovde :mad:!!! Ne mrzim nista vise, nego kada neko napise spojlere u sred foruma... i jos ne oznaci :mad:!!! Hocu da gledam na miru, da uzivam u neizvesnosti!!!

A koga interesuju spojleri, neka se raspita preko PPa!!! Aj' da su to male stvarcice, pa da se otkrije... ali ne takve detalje. To nije fer prema drugima.

A za ono, dali si iz Makedonije... pa primetio sam po mesanju gramatike ;)... pa sam bio radoznao.

Paraskeva
28.11.2006., 23:44
I da zna... nemojte se slucajno zezati i da to napisete ovde :mad:!!! Ne mrzim nista vise, nego kada neko napise spojlere u sred foruma... i jos ne oznaci :mad:!!! Hocu da gledam na miru, da uzivam u neizvesnosti!!!

A koga interesuju spojleri, neka se raspita preko PPa!!! Aj' da su to male stvarcice, pa da se otkrije... ali ne takve detalje. To nije fer prema drugima.

Ama si svatil seriozno pa i ti.... :zubo:
Pa od kaj znaesh deka ne izmisluvam...ajde uzhivaj...ne se zamaraj... :kava:

Shadow_Weaver
29.11.2006., 01:58
E... upravo odgledah reprizu.

Jako zanimljiva epizoda. Klasican konflikt provincije i urbane gradske sredine. Tipicno za nase prostore.

Kod nas u Nemackoj i nije velika razlika izmedju sela i grada... u mentalitetu itd.. Ali na Balkanu je to kao nebo i zemlja... i konflikti su samim tim neizbezni.

Dobro su preslikali. Niko ne razume nikoga, niko s nikime nemoze... tipicna jugo varijanta :D. I ja sam vise za gradsku varijantu... urban zivot, jer sam navikao tako... ali i pored svega nevolim netoleranciju u bilo kom kontekstu - to su dobro prikazali. Matijinu nemoc nad situacijom... Karolinina uzdingnutost "Misle da smo mi ekscentricni, ali ja se barem nisam s nikim tukla!". Nemoc stare Draganove, da drzi porodicu sloznu na okupu.

Iva i Luka - Pavle i Matija :cerek:. Ja navijam za tu opciju... a i tako moraju namestiti, ako zele da budu svi gledaoci zadovoljni... ne kao u LJuZ, koja je bila ooodlicna, ali je (po meni) imala mega-glup kraj... Goga se vratila Cukiju, i ako ga nevoli... Lili ostade kratkih rukava, a bila je dusa od coveka. Ksenija oprasta ludom Frenkiju :flop:.

BabyNicky
29.11.2006., 14:36
Mene je u jucerasnjoj epizodi najviše iznenadil svećenik. E uoppravo kak je lik odglumio navedenog, tako ja zamišlajm pohotnika sleš pedofila sleš seksualnog manijaka.

Apolon
29.11.2006., 14:55
Mene je u jucerasnjoj epizodi najviše iznenadil svećenik. E uoppravo kak je lik odglumio navedenog, tako ja zamišlajm pohotnika sleš pedofila sleš seksualnog manijaka.
ma katastrofa:flop: :flop:

BabyNicky
29.11.2006., 18:35
Ke je danas Ivek sfliskal onog malog kaj mu bari Emicu. Kaj on balavnader misli da su oni skupa išli u osnovnu školu? Kuš ne? Ke bu njemu neki balavander išo držat neke lekcije.
Ja sam za to da mi ovdje na forumu napravimo neku akciju da zvadimo onoj Čubi Jo onu kvrgetinu iz ustiju. Jebote uvijek si mislim- kaj ona ima nutra - jer joj to sluzi ko super sack ili sto vec?

Apolon
29.11.2006., 18:43
bilo je dobro

Makiiii
29.11.2006., 19:23
Sta se desilo danas? Jesam nesto propustila ? :Sex: :frajer: Ovde nema reprize

Monika_1
30.11.2006., 08:47
šta je bilo nakon što je Matija rekla Luki da je trudna, propustila sam jučerašnju epizodu...

Maja Zupan
30.11.2006., 09:50
i ja primijetih da se Jo razlila usna. strasno nesto.

BabyNicky
30.11.2006., 12:06
i ja primijetih da se Jo razlila usna. strasno nesto.
jebote to bi i Stevie Wonder primijetio.

circle2pet
30.11.2006., 12:44
JEL HANA JOŠ U IGRI???

Apolon
30.11.2006., 13:53
JEL HANA JOŠ U IGRI???
neeeee nikakoooo

circle2pet
30.11.2006., 14:05
A što joj se dogodilo? Otišla s onim doktorom... Il još traži princa?

Apolon
30.11.2006., 14:14
neznam točno

Shadow_Weaver
30.11.2006., 21:04
Meni je preksinoc pregoreo resiver :mad:. Danas sam kupio novi... valjda cu stici da isprogramiram sve, do reprize :p.

circle2pet
01.12.2006., 09:03
TKO VAM JE NAJLJEPŠI I NAJLJEPŠA U "OBIČNIM LJUDIMA"? - i glavni i sporedni glumci, i mali i veliki, :-))))

Dakle???

Apolon
01.12.2006., 13:04
TKO VAM JE NAJLJEPŠI I NAJLJEPŠA U "OBIČNIM LJUDIMA"? - i glavni i sporedni glumci, i mali i veliki, :-))))

Dakle???
šta nisi otvorila temu al nea veze

Makiiii
01.12.2006., 13:10
:kava: Ema je vrh,lepa je za medalju.. i Vanja je lepa...generalno,sve glumice su lepe,bas su ih odabrali... ali glumci nisu neki,nema lepih ..
.Robi je ok,simpa je skroz..i Igor...nije lep al je mnogo dobar frajer :frajer:

Mogli su neke lepse glumce da nadju...:hekla:

broken
01.12.2006., 13:14
jebote, usna od one novinarke jucer je nesto najruznije sto sam vidjela u zivotu :mama:

circle2pet
01.12.2006., 15:30
Meni je najljepša SAŠA, pa EMA, pa TAMARA
A od muške populacije na seriji: ROBERT, pa dr. KOVAČ, pa PAVLE

Shadow_Weaver
01.12.2006., 15:48
Meni je najljepša SAŠA, pa EMA, pa TAMARA
A od muške populacije na seriji: ROBERT, pa dr. KOVAČ, pa PAVLE

Evo, da i ja glasam, obozavam ankete :D.

Najlepse zene iz OLJ: sekretarica Vlatka, Ema, Igorova prijateljica/devojka, Alisa, Alisina koleginica sa posla. (srednje: Iva i Matija)

Najlepsi muskarci iz OLJ: Leon, Mislav, Slaven i Igor. (srednje: Pavle)

Da napomenem... glasao sam po izgledu i stajlingu u telenoveli, ne po izgledu u privatnoj varijanti.

circle2pet
01.12.2006., 16:08
koji je Mislav???

Shadow_Weaver
01.12.2006., 16:29
koji je Mislav???

Mislav je Matijin gay-prijatelj.

Max Lovrek
01.12.2006., 18:29
..."Mislim da mi kod kuće ne radi grijanje.", odvalio je penzić Žarko s mirovinom od 800kn, koji se očito u ordinaciju došao malo ugrijati! Cool! :D

Danas je dobro bilo i ovo kad se dr. Slaven Emir Bartulović Kusturica pojavio pred doktoricom Novosel koja ga je odmah napala u svom stilu! :cerek:

Mama dragan je danas imala što i vidjeti, ha? Bit će zanimljivo vidjeti u ponedjeljak kako će se Iva i Luka izvući iz ove situacije! ;)

Bestije
01.12.2006., 19:13
NAJLEPSI:

Zenske:

Vanja
Ema
Matija
Sasa

Muske:

Luka
Leon
Robert
Pavle

MRZZZZZZZIM JE IVAAAAAAAAAAAA

bluntman
02.12.2006., 15:02
Kako se zove glumica koja glumi onu plavu šta se šemi s Aljošom Vučkovićem ! :cerek: