PDA

View Full Version : Toplice i wellness - sve o toplicama!

stranice : 1 2 3 [4] 5

Tamara21
20.05.2011., 18:54
Jeli netko možda zna koliko košta kupanje na vanjskim bazenima u Stubičkim ili Sutinskim toplicama ???

linead1
24.05.2011., 11:25
Jeli netko možda zna koliko košta kupanje na vanjskim bazenima u Stubičkim ili Sutinskim toplicama ???

prošle godine ulaznica u 7.mjesecu za sutinske je bila 30 kn... za stubičke ne znam :D

ivana_bj
03.06.2011., 14:57
da li je netko bio u toplicama Lešće u blizini karlovca? dojmovi?

Gold2009
13.06.2011., 07:37
Imam dvije ulaznice za Tuheljske, koje vrijede do 15.06.2011. za otvorene i zatvorene bazene, koje ne mogu iskoristiti, a bilo bi šteta da propadnu. Mogu ih poslati i mailom, jer su kupljene na "Kupime hr.", pa si samo isprintate.

Gold2009
13.06.2011., 12:20
Ulaznice poklonjene

TheProvense
07.08.2011., 20:26
vratili se iz olimije..
dojmovi..hm :ne zna:
dobra strana je što nije bilo gužve, ali pripisati ću to ljetu kada se većina odlučuje na more..
čistoća je za 10..usluga i ljubaznost isto tako..ali ono što je meni bio najveći minus- uređenje.
iako je sve novo, besprijekorno čisto i moderno, sve po ps-u, za moj ukus pretamne boje..crna, patlidžan, siva, smeđa..ne sviđa mi se to.
pred kraj dana zapala sam već u depresiju :zubo:

Magor
12.08.2011., 08:15
Pravi aquapark u jednom mađarskom selu: Youtube (http://www.youtube.com/watch?v=gJl2bdZ-Be0) (1:29) :zubo:

Krijes Sedam
13.08.2011., 12:52
vratili se iz olimije..
dojmovi..hm :ne zna:
dobra strana je što nije bilo gužve, ali pripisati ću to ljetu kada se većina odlučuje na more..
čistoća je za 10..usluga i ljubaznost isto tako..ali ono što je meni bio najveći minus- uređenje.
iako je sve novo, besprijekorno čisto i moderno, sve po ps-u, za moj ukus pretamne boje..crna, patlidžan, siva, smeđa..ne sviđa mi se to.
pred kraj dana zapala sam već u depresiju :zubo:

bila si u termama Olimia ili wellnessu Orhidelia?

x-type
13.08.2011., 14:55

pa ak je sve u tamnim tonovima, onda je očito da je bila u Orhideliji

Krijes Sedam
13.08.2011., 19:20
pa ak je sve u tamnim tonovima, onda je očito da je bila u Orhideliji

samo provjeravam ;)

mene je samo odlazak na ručak u olimiju deprimirao :D

strijelčica
14.08.2011., 07:09
samo provjeravam ;)

mene je samo odlazak na ručak u olimiju deprimirao :D

zbog čega te je deprimirao.

Kako se ono kaže o ukusima se ne raspravlja ,ja prošla bar 80%termi po Sloveniji i još uvjek smatram da je TERME OLIMIJA :top:,kao čestom posjetitelji svako tolko mi poklone neke popuste ,uređenje hmm svako to gleda sa drugačije strane jesu tamnije boje ali upravo zato je drugačiji od drugih .Nisam baš skužila tebi se samo uređenje nije svidilo imaš tamo i hotel Brezu koja je u drugačijim tonovima ,ja se spremam iza mora opet na par dana tamo da se mala izgušta na vanjskim toboganima a ja u kojoj masaži:D

Krijes Sedam
14.08.2011., 08:50
zbog čega te je deprimirao.

Kako se ono kaže o ukusima se ne raspravlja ,ja prošla bar 80%termi po Sloveniji i još uvjek smatram da je TERME OLIMIJA :top:,kao čestom posjetitelji svako tolko mi poklone neke popuste ,uređenje hmm svako to gleda sa drugačije strane jesu tamnije boje ali upravo zato je drugačiji od drugih .Nisam baš skužila tebi se samo uređenje nije svidilo imaš tamo i hotel Brezu koja je u drugačijim tonovima ,ja se spremam iza mora opet na par dana tamo da se mala izgušta na vanjskim toboganima a ja u kojoj masaži:D

nije mi se svidjelo uređenje, a i bilo je puno više ljudi u olimiji.
na to više gledam kao na odmor, pa mi odgovara kada nema previše djece, glasne muzike i sl., nekako je orhidelia po tome oaza mira :D
u orhideliji mi se sve više svidjelo, od uređenja do bazena, sauna...

uživaj! ja se isto spremam sljedeći tjedan u orhideiju opet :D

strijelčica
14.08.2011., 13:51
nije mi se svidjelo uređenje, a i bilo je puno više ljudi u olimiji.
na to više gledam kao na odmor, pa mi odgovara kada nema previše djece, glasne muzike i sl., nekako je orhidelia po tome oaza mira :D
u orhideliji mi se sve više svidjelo, od uređenja do bazena, sauna...

uživaj! ja se isto spremam sljedeći tjedan u orhideiju opet :D

mi idemo 26.8 jedva čekam malo mira i opuštanja:top:

darkerica95
15.08.2011., 01:15
Da li je možda netko bio u zadnje vrijeme u Moravskim toplicama odnosno u Termama 3000? Ako da, molila bih vas da podijelite svoja iskustva sa mnom.

Zanima me da li možda vozi kakav autobus do toplica? I da li studenti imaju kakav popust na ulaznicu (za vanjske i unutarnje bazene)? Također, da li se ulaznica i hrana i sve unutar toplica može plaćati u kunama ili ne? Kako je sa čuvanjem stvari, dobiva li se kakav ormarić s ključićem kao što je to u toplicama Sveti Martin ili.. ? :)

I na kraju, zna li netko koliko bi nas otprilike moglo koštati noćenje s polupansionom plus dvodnevni boravak u toplicama?

strijelčica
15.08.2011., 05:04
Ovu zimu sam bila u hotelu Ajda ,ormarića za presvlačenje i čuvanje stvari ima e,sada cjene ulaznica zbilja neznam,kako ni koliko bi te došlo nočenje ,,,to ti je najbolje pogledati na web stranici ili direktno zvati hotel ,ali svagdje ti nočenje dođe više nego da boraviš više.MI smo samo jedan dan sa nočenje proveli u Dolenjskim toplicama i došlo nas je oko 200 eura koma ,nikada više .

darkerica95
15.08.2011., 10:26
A znaš možda može li se plaćati u kunama? Ulaznice, i hrana unutar bazenskog kompleksa..

strijelčica
15.08.2011., 16:16
A znaš možda može li se plaćati u kunama? Ulaznice, i hrana unutar bazenskog kompleksa..

hmm za kune ti zbilja neznam,meni je nekako zgodno sve šta koristim,jedem,pijem stavim na račun sobe i kad idem doma platim:Deure možda i uzimaju ali za kune zbilja neznam,iako čisto sumnjam,pa šta ti nije lakše na karticu ,i na bazenima nemisliš na lovu kada ideš doma platiš .

darkerica95
15.08.2011., 16:21
A vjerojatno ćemo ovaj put samo na jednodnevni izlet, bez noćenja.. vidjet ćemo još.. da noćimo bi bilo lakše tako kako kažeš..

gasolina
15.08.2011., 19:11
Je li netko bio u Krapinskim toplicama u ovim apartmanima po 250kn dnevno? Dečko i ja planiramo otići, pa me zanimaju dojmovi :)

http://www.krapinsketoplice.com/pages/smjestaj/apartmani-u-privatnom-smjestaju/

atlantis
15.08.2011., 19:20
mi, u rijnu, opet pičimo u Martin :cerek:

jedva čekamo :)

Nadobudan
20.08.2011., 18:35
Pozz. Jel može preporuka. Išli bi sutra (Nedelja) negdje u toplice, ali ne gdje su samo bazeni nego da ima još nekog sadtžaja tipa tobogani i slično......kaj ima blizu Zagreba, a da su cijene bazena tipa do 30-50kn!?

Dukanka
24.08.2011., 09:37
Mene isto zanimaju MORAVSKE? ISKUSTVA?! Jel u ulaznicu sve ulazi, ili moraš posebno tobogane plačati?

Dukanka
24.08.2011., 09:45
Je li netko bio u Krapinskim toplicama u ovim apartmanima po 250kn dnevno? Dečko i ja planiramo otići, pa me zanimaju dojmovi :)

http://www.krapinsketoplice.com/pages/smjestaj/apartmani-u-privatnom-smjestaju/

Nisam bila u apartmanima, ali kaj se tiće kupanja u Krapinskim toplicama FUJ!!!!
Ljudi bacaju opuške u bazene, piju u bazenima, jedu u bazenima, voda zamazana... Rađe nekamo drugamo...

Skrina
24.08.2011., 16:18
Terme Olimia su nešto najbolje što sam vidio od svih toplica,ali nažalost tamo više ne idem.Nadam se do daljnjega... Naime,o čemu se radi:
Supruga i ja stalni smo gosti i već godinama dolazimo u T.O. Još od kako su se zvale Atomske toplice.Prilikom našeg zadnjeg posjeta bili smo pokradeni i to dok smo spavali.Srećom da sam kao prekaljeni paranoik u sef veličine kutije za cipele stavio novčanike i ključeve od auta. Dakle,osobne stvari u vrijednosti 600tinjak eura nestale su dok smo spavali snom medvjeda u hibernaciji nakon cjelodnevnog "razvajanja" po olimiji.Iduće jutro prijavili smo kraću na recepciji,pozvali policiju,napravili zapisnik itd.Rečeno nam je da će štetu pokriti osiguranje Triglav,međutim Triglav tvrdi da pošto ugostitelj nije mogao djelovati na okolnosti pod kojima je šteta nastala,istu neće isplatiti.Dalje,moram napomenuti da me nimalo ne brine nestanak naših stvari,jer toliku svotu potrošim prilikom svake posjete olimiji,ali užasava me to što je xy ušetao u našu sobu (opremljenu protuprovalnim vratima) i opelješio nas.Što bi se desilo da se netko od nas probudio tokom krađe? Nož u vrat,metak,sprej,pajser... samo bog zna.Naše drage Terme Olimija odlučile su da nam i po pitanju našeg stresa izađu u susret i poklonile su nam prigodom našeg idućeg posjeta od 2 ili više dana - 1 (JEDNU!!!) noć besplatno.
Olimiju svima od srca preporučam,ali uzmite sa sobom kakav štap ili sjekiru pod jastuk ili jednostavno slatko spavajte,a svoje stvari pustite u autu gdje su sigurno sigurnije nego u sobama koje nisu pokrivene nikakvim alarmnim sustavom,a sačuvaj bože kakvom noćnom ophodnjom ili cctv nadzorom.

Skrina
24.08.2011., 16:53
Mene isto zanimaju MORAVSKE? ISKUSTVA?! Jel u ulaznicu sve ulazi, ili moraš posebno tobogane plačati?
Moravske su dosta bijedne.Bili pred par godina.Po rubovima bazena mahovina,sve dosta staro i neatraktivno.Jedini kuriozitet je nafta u bazenu,a to je kao dobro za kožu,kosti itd.Za te pare možeš ići u Laško i uživati u daleko ljepšem i čišćem ambijentu.Od srca preporučam olimiu,koja je dosta skupa,ali ponesi sjekiru sa sobom (vidi dva posta ispod tvog)

Dukanka
25.08.2011., 07:43
Moravske su dosta bijedne.Bili pred par godina.Po rubovima bazena mahovina,sve dosta staro i neatraktivno.Jedini kuriozitet je nafta u bazenu,a to je kao dobro za kožu,kosti itd.Za te pare možeš ići u Laško i uživati u daleko ljepšem i čišćem ambijentu.Od srca preporučam olimiu,koja je dosta skupa,ali ponesi sjekiru sa sobom (vidi dva posta ispod tvog)

A, oni tobogančići meni izgledaju skroz super, znači to samo "izgledaju"???
Jel se dodatno plačaju i tobogani ili je to uračunato u ulaznicu?

A, gdje su te Laško??? (mislim ono, koje mjesto u Slo?)

Skrina
25.08.2011., 07:53
Laško je prvo mjesto poslije celja,ako ideš od Ljubljane.Imaju jako dobre saune i bazene.Tobogani baš i nisu nešto.Najbolji tobogani su u olimiji.prošli smo brdo tih toplica i broj 1 je olimija,broj 2 Laško.Laško ti dođe i do 50% jeftinije od olimije.Ako te zanimaju samo tobogani i sadržaji za klince,onda Čatež,definitivno.Samo,sa olimijom imamo neugodno iskustvo...

Dukanka
25.08.2011., 07:57
Terme Olimia su nešto najbolje što sam vidio od svih toplica,ali nažalost tamo više ne idem.Nadam se do daljnjega... Naše drage Terme Olimija odlučile su da nam i po pitanju našeg stresa izađu u susret i poklonile su nam prigodom našeg idućeg posjeta od 2 ili više dana - 1 (JEDNU!!!) noć besplatno.
Olimiju svima od srca preporučam,ali uzmite sa sobom kakav štap ili sjekiru pod jastuk ili jednostavno slatko spavajte,a svoje stvari pustite u autu gdje su sigurno sigurnije nego u sobama koje nisu pokrivene nikakvim alarmnim sustavom,a sačuvaj bože kakvom noćnom ophodnjom ili cctv nadzorom.

Jel to misliš na Četeške toplice pod terme Olimija?!

Kaj se tiće ove jedne noći koju su vam "poklonili" - GAMAD PROKLETA!!!!!!!!!!!!!

maky09
25.08.2011., 08:01
Jel to misliš na Četeške toplice pod terme Olimija?!

Kaj se tiće ove jedne noći koju su vam "poklonili" - GAMAD PROKLETA!!!!!!!!!!!!!

Terme Olimija-tzv. Atomske toplice, iza Kumrovca. Bio sam prije tjedan dana u Wellness centru Termalija i stvarno sve pet. :top:

Dukanka
25.08.2011., 08:16
Laško je prvo mjesto poslije celja,ako ideš od Ljubljane.Imaju jako dobre saune i bazene.Tobogani baš i nisu nešto.Najbolji tobogani su u olimiji.prošli smo brdo tih toplica i broj 1 je olimija,broj 2 Laško.Laško ti dođe i do 50% jeftinije od olimije.Ako te zanimaju samo tobogani i sadržaji za klince,onda Čatež,definitivno.Samo,sa olimijom imamo neugodno iskustvo...

Iskreno, tobogani me zanimaju zbog mene ;) :) Tražila sam po net-u slike i sviđali su mi se tobogani u Moravskima, pa sam zato pitala za njih, ali sad ste me zainteresirali s ovim Atomskim :cerek:

Terme Olimija-tzv. Atomske toplice, iza Kumrovca. Bio sam prije tjedan dana u Wellness centru Termalija i stvarno sve pet. :top:

Aha, hvala ;) Nisam imala pojma da su to te...

TheProvense
25.08.2011., 12:54
sorry :)
da..najvažniji podatak zaboravila napisati- u orhidelii.
moji opet hoće ići tamo za vikend..a ja se :durica

TheBea
03.09.2011., 11:22
ovak...imam ulaznice samo za bazene za dvoje u toplicama sv.martin(zbi a jedan dan)pa me zanima di bi bilo dobro prenoćit,a da cijene nisu preskupe?neki privatni smještaj?

ane_007
08.09.2011., 16:32
evo mi za tjedan dana namjeravano ići za sloveniju i naravno malo do graza
ali mislimo odsjesti par dana u sloveniji i to smo mislili do olimie
dobili smo preporuku za te terme, a nismo nikada do sada bili

sad mene zanima, gdje vi preporučujete spavanje, u kojem od hotelA?
meni je gospođa koja mi je preporučila ove terme rekla da u hotelu breza ne spavamo jer kao da je tu dosta starijih, nego da idemo u hotel Amon?? taj je hotel udaljeniji od termi jel tako? kakve su cijene? ona kaže da je amon dosta povoljniji od hoteLA?

zna li itko išta....

strijelčica
08.09.2011., 21:36
evo mi za tjedan dana namjeravano ići za sloveniju i naravno malo do graza
ali mislimo odsjesti par dana u sloveniji i to smo mislili do olimie
dobili smo preporuku za te terme, a nismo nikada do sada bili

sad mene zanima, gdje vi preporučujete spavanje, u kojem od hotelA?
meni je gospođa koja mi je preporučila ove terme rekla da u hotelu breza ne spavamo jer kao da je tu dosta starijih, nego da idemo u hotel Amon?? taj je hotel udaljeniji od termi jel tako? kakve su cijene? ona kaže da je amon dosta povoljniji od hoteLA?

zna li itko išta....

hmm bila dosta puta u Olimiji i bila i u Brezi i u Soteliji nema neke velike razlike u komforu bar meni i nisu stariji ljudi ,mom suprugu se osobno više Breza sviđa ,za Amon nisam čula neznam zbilja di je to,ako gledaš cijene Breza ti je malo jeftinija ,imaš cijene i na njihovoj stranici.

Dukanka
10.09.2011., 08:13
Jel mi netko može reči kolika je udaljenost od Zagreba do Atomskih, tj. Olimie???

x-type
10.09.2011., 08:39
Jel mi netko može reči kolika je udaljenost od Zagreba do Atomskih, tj. Olimie???

kucaj Podčetrtek u Google Maps

ane_007
11.09.2011., 21:25
šta nitko nije bio u tog amona?:confused:

strijelčica
28.09.2011., 11:01
Jeli itko bio u Mađarskom Zalakarosu,ako je molim dojmove.

miss_marple
05.10.2011., 20:26
Pozdrav!

Zadnjih dana jako puno istražujem i proučavam po netu, ali nekako najviše volim čuti iskustva iz prve ruke, pa bi molila par savjeta, vaša iskustva, i sl. :mig:

Ja i dečko otišli bi na neki wellness, može jedno noćenje, mogu i 2, al da je cijena max. 1500 kn za oboje i da je u to uključen polupansion i ponešto od usluga wellnessa. Mislim da bi povoljnije prošli ako rezerviramo direktno nego preko neke agencije, kakva su vaša iskustva?
U obzir dolaze sv. martin ili pak nešto na moru, opatija, istra...čim bliže

Isto pitanje samo druga lokacija - Dalmacija i 2 noćenja. Jel bio tko u Alanu u Paklenici??

roga27
07.10.2011., 19:23
Sv. martin od petka do nedjelje, polupansion + korištenje bazena (wellness uz nadoplatu) u apartmanu za dva para - 1500kn po paru :D

upravo koristimo :tulum:

nedavno bili na malom lošinju u aurori preko kolektive :cerek: super ponuda samo što su malo zakazali u wellnesu, s obzirom da je sezona na izmaku, više nema svijeća, opuštajuće glazbe, voća, čaja.... nedostaje opuštajuća atmosfera... iako cijenim što dopuštaju nudizam :)
hrana i više nego dobra... zapravo, najbolja od svih hotela koje smo do sada obišli u RH sa **** :)

luci
08.10.2011., 17:56
možete li mi reći da li postoje koje terme ili toplice koje imaju besplatan smještaj za djecu od 5 godina??

strijelčica
08.10.2011., 18:08
možete li mi reći da li postoje koje terme ili toplice koje imaju besplatan smještaj za djecu od 5 godina??

pogledaj si malo na stranicama od termi ,svake terme imaju i termine kada davaju besplatni smještaj za djecu ,mi tako bili i u Olimiji i Moravskim i Laškom.

strijelčica
08.10.2011., 18:09
Jeli itko bio u Mađarskom Zalakarosu,ako je molim dojmove.

još jednom postavljam pitanje zanima me dali je netko boravio u Mađarskim termama ,koje može preporučiti da ima i sadržaja za djecu

luci
08.10.2011., 18:44
pogledaj si malo na stranicama od termi ,svake terme imaju i termine kada davaju besplatni smještaj za djecu ,mi tako bili i u Olimiji i Moravskim i Laškom.

zvala sm sve već,ali plaćaju 50 %
ALI TO MI JE SKUPO
ŽELJELA BIH DA IDEMO 6 DANA 5 NOĆENJA sa polupansionom za nekih 2500 kn
ako imate neki prijedlog slobodno javite,neke terme koje sam zvala imaju cjenu 320 eura po osobi to mi je too much

luci
08.10.2011., 18:48
Ja bi svakako preporucila spa&wellnes hotel Paradiso, kraj Cateza. Najvise nas je privuklo sto su cijene puno manje nego u Catezu, a opet smo bili 5-10 min udaljeni od terma. Uzeli paket u koji je ukljucen polupansion, masaze, neogranicen ulaz u saune, 2 sata privatnosti u nekom prostoru sa jacuzzijem, saunom, dobije se sampanjac i stvarno smo prezadovoljni. Sve je bilo savrseno od hrane, usluge, cistoce...

malo sam čitala i poslala upit,da li je to prilagođeno djeci???
i znači može se lako do čateških toplica??
zanima me taj paket koji dobivate ???

dama19
09.10.2011., 08:54
još jednom postavljam pitanje zanima me dali je netko boravio u Mađarskim termama ,koje može preporučiti da ima i sadržaja za djecu

..mi smo bili u hotelu MenDan i jako smo zadovoljni...bili smo tri puta i sada planiramo u 11 mj opet ići..

..sada će s nama ići i naš mali frajer(2,5 g) i znam da će mu biti super jer obožava bazene...u sklopu bazena pored sobe za odmor imaju malu igraonicu gdje se djeca mogu igrati, a vidjela sam i da roditelji mogu tražiti razna pomagala za kupanje..

..postoji igraonica u prizemlju pored frizerskog salona ,ali nisam bila unutra pa ne znam kakva je...

...hrana im je isto jako dobra...

..pitaj ako te još nešto zanima..:mig:

nasmijanonebo
09.10.2011., 10:00

jedan od najboljih za djecu je u Debrecenu (Aquaticum).
http://www.aquaticum.hu/
pa pogledaj na izbornik sa lijeve strane pod "Fun elements" sto sve ima
Ali, Debrecen je dosta daleko od Hrvatske. tamo mi bila frendica, pa veli da je jos bolje od Cateza u smislu tih zabavnih stvari i interijera bazena

imam ti detaljni katalog svih mađarskih toplica negdje na polici, pa kad nadjem, napisat cu ..
od mađarskih toplica sam bila samo u Harkanyju i to ljeti na otvorenim bazenima.

ivkaa
09.10.2011., 12:48
Nasmijanonebo ili netko drugi tko zna gdje je najbolje u Sloveniji za kombinirati toplice ili aquaparkove i skijanje.
Dvoje odraslih i dvoje teenagera,s tim da ja nismo neki skijaši.
Gledala sam Bohinj i Roglu.Što mi je bolje?

luci
09.10.2011., 13:48
Nasmijanonebo ili netko drugi tko zna gdje je najbolje u Sloveniji za kombinirati toplice ili aquaparkove i skijanje.
Dvoje odraslih i dvoje teenagera,s tim da ja nismo neki skijaši.
Gledala sam Bohinj i Roglu.Što mi je bolje?

aqua park na bohinju
prekrasno
odsjeli na bledu pa koristili vodeni park na bohinju

ivkaa
09.10.2011., 20:00
Hvala Luci

strijelčica
10.10.2011., 21:46
jedan od najboljih za djecu je u Debrecenu (Aquaticum).
http://www.aquaticum.hu/
pa pogledaj na izbornik sa lijeve strane pod "Fun elements" sto sve ima
Ali, Debrecen je dosta daleko od Hrvatske. tamo mi bila frendica, pa veli da je jos bolje od Cateza u smislu tih zabavnih stvari i interijera bazena

imam ti detaljni katalog svih mađarskih toplica negdje na polici, pa kad nadjem, napisat cu ..
od mađarskih toplica sam bila samo u Harkanyju i to ljeti na otvorenim bazenima.

upravo pregledavam ,ako se sjetiš nekoga da je bliže nama ,išla bi u vrijeme ferija iza Nove godine ,pa nebi predaleko i zbog mogučnosti lošega vremena,a opet da zadovoljava kriterije .

strijelčica
10.10.2011., 21:48
..mi smo bili u hotelu MenDan i jako smo zadovoljni...bili smo tri puta i sada planiramo u 11 mj opet ići..

..sada će s nama ići i naš mali frajer(2,5 g) i znam da će mu biti super jer obožava bazene...u sklopu bazena pored sobe za odmor imaju malu igraonicu gdje se djeca mogu igrati, a vidjela sam i da roditelji mogu tražiti razna pomagala za kupanje..

..postoji igraonica u prizemlju pored frizerskog salona ,ali nisam bila unutra pa ne znam kakva je...

...hrana im je isto jako dobra...

..pitaj ako te još nešto zanima..:mig:

Generalturist mi dao njihovu ponuduu ,unači nije loše,a koliko ima do tamo vožnje:Di hrana me zanimala dali imaju svoje sprecijalitete ili i ostalu hranu klasičnu radi male.

nasmijanonebo
11.10.2011., 08:35
strijelcica,
pogledaj u Zalakarosu (to ti je cca 20 km od hrv. granice , tj. kad ides iz Cakovca k Balatonu)
http://www.furdo-zalakaros.hu/elmenyek/belso_elemenyfurdo

u Sarvaru su neke toplice:
(150 km od hrv. granice kod Čakovca)
http://www.sarvarfurdo.hu/spa_world_icp

20 km od Murskog Sredisca (Međimurje) ima toplice Lenti (Mađarska)-ljeti je tamo zgodno za djecu, ali ne znam kakve su zimske

Harkanj, nekih 20 km od Donjeg Miholjca..ljeti je zgodno za djecu, za zimske ne znam.
(inace je Harkanj jedan od najstarijih i najpoznatijih mađarskih toplica, vrlo blizu ti je krasan Pečuh (kod Pečuha imas slane spilje Abaliget), tvrđava Siklos itd)
http://www.harkanyfurdo.hu/digitalcity/projects/harkany/homepage.jsp?dom=BAAFKVDV&prt=BAAFKWCI&fmn=BAAFKWCU&men=BAAFKWDS

Tursiops truncatus
11.10.2011., 10:26
nedavno bili na malom lošinju u aurori preko kolektive :cerek: super ponuda samo što su malo zakazali u wellnesu, s obzirom da je sezona na izmaku, više nema svijeća, opuštajuće glazbe, voća, čaja.... nedostaje opuštajuća atmosfera... iako cijenim što dopuštaju nudizam :)
hrana i više nego dobra... zapravo, najbolja od svih hotela koje smo do sada obišli u RH sa **** :)
I mi smo bili i malcice nas je njihov wellnes razocarao iako, svakako je plus sto se ne placa dodatno :)
Znaci, inace imaju caj i voce? Svijece su i sad bile postavljenje ... neupaljenje:rolleyes:
Slazem se s tvojom konstatacijom da nedostaje opuštajuća atmosfera.
Osobno mi je puuuno drazi wellness centar u Sol Umagu. A i hrana mi je malo bolja tamo :)

dama19
11.10.2011., 13:20
Generalturist mi dao njihovu ponuduu ,unači nije loše,a koliko ima do tamo vožnje:Di hrana me zanimala dali imaju svoje sprecijalitete ili i ostalu hranu klasičnu radi male.

Nama ti je od Zg trebalo cca 1,5 sat...nije strašno...ali daj si pogledaj na njihovoj stranici ponude...znaju imati svašta zanimljivo pa ti možda bude povoljnije nego preko agencije...

Od hrane stvarno ima svega i sigurna sam da i oni najizbirljiviji neće biti gladni...i za doručak i večeru je veliki švedski stol...

luci
12.10.2011., 12:21
spa&wellnes hotel Paradiso, kraj Cateza

da li je netko bio,dojmovi???
što je dobro pogledati osim termi čatež koje su u blizini?? da li ima koja ski staza za djecu???
GRADOVI BREŽICE I DOBOVA??? KAKO VAM SE SVIĐAJU??

bubicaa
13.10.2011., 14:34
Pohvaljujem Spa & Golf resort Sveti Martin, bila na djevojačkoj tamo - sve je super :top: masaža i sauna :cerek:

Za bračni vikend idemo u Krapinske Toplice, u Villu Magdalenu - ima iskustava?

Ija
13.10.2011., 15:02
Fancy mjesto! Bila na jednom ručku tamo, u 5 slijedova.....

bubicaa
13.10.2011., 15:40
Kul :)
Mislim da mi imamo u paketu veceru od 5 slijedova

Ija
13.10.2011., 17:24
Ne znam kako je u apartmanima-sobama...ali lijepo izgleda. Večerica će vam biti fora, no možda se ipak ne najedete kak treba :) ovisi šta ćete imati... Male su porcije(bar nama bile nekak) kažem fancy....
Bila sam jednom i par dana u tom mjestu,u privatnom smještaju i papali smo u dobroj pizzeriji tamo u centru.

bubicaa
13.10.2011., 17:45
Ma to su ti fensi obroci, više za gledanje nego za najesti se

Mene osvojili jacuzziji u sobama :cerek: jedva čekam uživo

Ija
13.10.2011., 17:59
U svakom slučaju- uživajte!!

strijelčica
14.10.2011., 18:52
Dali je netko bio u Rimskim termema ,kako je tamo.

Sagitta
18.10.2011., 12:45
"poznavatelji" termi Olimia, imam pitanje/dilemu

Koji svijet sauna odabrati za poludnevno opuštanje s dragim?
Onaj u Welnessu Orhidelia ili onaj u Thermaliji?

Šta se može koristiti u kojem slučaju? Vidim da je razlika u cijeni poveća...jesu li ovo u Termaliji samo saune, a u Orhideliji i bazeni s još nekim sadržajima? Gdje je bolje/ljepše/isplativije za provesti par sati?

Sa njihovog weba osim cijena i nekoliko slika ne mogu puno skužiti, naročito ne za Termaliju.

Ako ima netko tko je bio u oba dijela pls. neka mi malo opiše....idemo za vikend tnx.

sara4
18.10.2011., 13:19

Koji svijet sauna odabrati za poludnevno opuštanje s dragim? Onaj u Welnessu Orhidelia ili onaj u Thermaliji? Gdje je bolje/ljepše/isplativije za provesti par sati?

Definitivno Orhidelia!!! Thermalia je obična, Orhidelia je prekrasna!

Krijes Sedam
18.10.2011., 13:20

Koji svijet sauna odabrati za poludnevno opuštanje s dragim?
Onaj u Welnessu Orhidelia ili onaj u Thermaliji?

Šta se može koristiti u kojem slučaju? Vidim da je razlika u cijeni poveća...jesu li ovo u Termaliji samo saune, a u Orhideliji i bazeni s još nekim sadržajima? Gdje je bolje/ljepše/isplativije za provesti par sati?

Sa njihovog weba osim cijena i nekoliko slika ne mogu puno skužiti, naročito ne za Termaliju.

Ako ima netko tko je bio u oba dijela pls. neka mi malo opiše....idemo za vikend tnx.

Orhidelia, bez dvojbe, pogotovo ako ideš sa dragim.
Pogotovo što ti karta za Orhideliu vrijedi i za 3 ulaza u Termaliu.
Orhidelia je modernija, dizajnerski uređena, ima manje ljudi, nešto manje sauna.
Sadrži i unutranje bazene, jacuzzije, relax sobu sa vodenim krevetima i sl.
Orhidelia je nekako intimnija, ugodnija i romantičnija.

Po meni su Termalia i Orhidelia kao da uspoređuješ hotele različitih kategorija, a Orhidelia je svakako kategorija iznad.

Coco_Nut
18.10.2011., 15:16
Ako novac nije problem, kako su i drugi napisali, definitivno Orhidelia.

Aeon999
21.10.2011., 12:06
trebala bih savjet! namjeravam sutra sa dragim otici na cijeli dan u neke terme, krecemo iz zagreba. citala sam o termama catez, tuhelj i olimpia i vise zbilja ne znam za koje da se odlucimo.. cilj nam je iskupati se u bazenima, opustiti se, otici u neku saunu i tako. pa ako netko ima svjet za koje je najbolje da se odlucimo?:confused:

sara4
21.10.2011., 12:22
trebala bih savjet! namjeravam sutra sa dragim otici na cijeli dan u neke terme, krecemo iz zagreba. citala sam o termama catez, tuhelj i olimpia i vise zbilja ne znam za koje da se odlucimo.. cilj nam je iskupati se u bazenima, opustiti se, otici u neku saunu i tako. pa ako netko ima svjet za koje je najbolje da se odlucimo?:confused:

Ako nemate djece, ja ne bih Čatež.
U Tuhelju nisam bila, ali sam čitala više puta da je Olimia bolja.
I znači, onda ostaje Olimia, i to Orhidelia. Košta nešto više, ali za dan opuštanja u predivnom ambijentu, isplati se počastiti :) .

Krijes Sedam
21.10.2011., 14:24

kao što vidiš par postova iznad - orhidelia :cerek:

Coco_Nut
21.10.2011., 15:57
Čitam stare postove i vidim da su ljudi uglavnom bili zadovoljni Dolenjskim toplicama.
Imate li preporuke za pogledati nešto u okolici ili gdje jesti?
Za mjesec dana idem na vikend (Kolektivin kupon) u hotel Balnea ****superior.

Plavoki
21.10.2011., 16:39

ak očeš ići blizu odi u terme tuhelj ...svi koji su bili tam rekli su da su dobre, ali ja još nisam išo u saunu ..za bazene nemam nikakvih prigovora ...imam čak koju ulaznicu za saunu ,pa ak očeš dam u pola cijene ..jer mislim da če mi tak ionak propast ..ak ima neko zainteresiran nek se javi na PM :mig:

strijelčica
21.10.2011., 20:46
Čitam stare postove i vidim da su ljudi uglavnom bili zadovoljni Dolenjskim toplicama.
Imate li preporuke za pogledati nešto u okolici ili gdje jesti?
Za mjesec dana idem na vikend (Kolektivin kupon) u hotel Balnea ****superior.

Balnea je meni super hotel ,ali mi se nesviđa hrana ,tj jede se u drugom hotelu do ,i nije samoposlužni ko u večini termi,već je doručak samoposlužni a večera ponuda tri jela .Moja zamjerka je tomu i ljepši mi je vanjski dio bazena a nutarnji su mani i nema ih toliko puno ,to su moji dojmovi ali hotel i soba fenomenalne.

Coco_Nut
22.10.2011., 00:21
Ne bih htio cijelo vrijeme provesti u hotelu. Volio bih se autom nekamo odvesti i vidjeti nešto ili fino jesti.

Roque
22.10.2011., 00:42
Šta te zanima ? Možeš si pogledati gradič Novo mesto. Imaš lijepih staza za šetnju ili kakvu kavicu popiti. Onda produžiš do Otočca. Ima grad na otoku. Onda možeš do Kostanjevice na Krki ( slovenska Venecija :) ). Sve zavisi koliko km bi bio spreman praviti. Onda ti mogu dati koji savjet više. I šta te zanima ? Šta bi volio vidjeti ? Možeš jednim tankom prevoziti cijelu sloveniju ( ako imaš dizelaša).

strijelčica
23.10.2011., 16:31
Otočec je meni predivan doduše bila sam u kasno proljeće ,ali svakako za vidjeti.
Jela u okolici nisam je rsmo tu bili na povratku iz Termi Laško

Coco_Nut
23.10.2011., 19:44
Otočec sam vidio i slažem se da je lijep. U samom Novom Mestu nisam bio pa bih ga mogao posjetiti (samo smo bili prije desetak godina u nekom kineskom restoranu kada smo se vozili na Bled). A i Kostanjevica na Krki kao slovenska Venecija zvuči zanimljivo.
Sve do sat vremena vožnje u jednom smjeru dolazi u obzir. Prirodne ljepote, crkve, samostani, dvorci (čak i zapušteni, ruševni).

strijelčica
24.10.2011., 08:03
Rimske terme jeli netko bio,neizgleda loše,pa molim Vaše dojmove.

Sagitta
24.10.2011., 13:28
bila u Orhideliji za vikend i svakako preporučam! :top:

mi smo sve skupa kombinirali s posjetom okolice (Samostan, ljekarna, čokoladarnica, fina klopa u Amonu, Jelenov greben) što je sve super za vidjeti, ali idući put idemo ciljano samo u Orhideliju :D

strijelčica
25.10.2011., 16:22
Osječam se osamljeno na ovoj temi :D

nasmijanonebo
26.10.2011., 07:51
eh, na zalost, pisala bih i ja, ali godinu dana nisam bila u nekim toplicama (kako vrijeme leti:eek:)..slabo kod nas ljudi idu u toplice, nije tu razvijena kultura odlazaka u toplice kao Mađarima u Mađarskoj:mig: (kod nas puno ljudi ne voli bazene, svasta :D)

B1968B
26.10.2011., 09:50
Otočec sam vidio i slažem se da je lijep. U samom Novom Mestu nisam bio pa bih ga mogao posjetiti (samo smo bili prije desetak godina u nekom kineskom restoranu kada smo se vozili na Bled). A i Kostanjevica na Krki kao slovenska Venecija zvuči zanimljivo.
Sve do sat vremena vožnje u jednom smjeru dolazi u obzir. Prirodne ljepote, crkve, samostani, dvorci (čak i zapušteni, ruševni).

U Kostanjevici imaš dvije galerije, manju u centru ( na otoku ) i veču u bivšem samostanu malo izvan grada. Imaš i uređenu podzemnu jamu, ali se treba ( osim vikendom ) najaviti. Blizu Šentjerneja imaš i kartuziju Pleterje, koja još uvjek živi, ali baš zato žene ne mogu uči unutra:mig:. Ak ti dosadi u dolenjskim, možeš skoknuti i do Šmarjeških toplica :)

strijelčica
26.10.2011., 15:15
eh, na zalost, pisala bih i ja, ali godinu dana nisam bila u nekim toplicama (kako vrijeme leti:eek:)..slabo kod nas ljudi idu u toplice, nije tu razvijena kultura odlazaka u toplice kao Mađarima u Mađarskoj:mig: (kod nas puno ljudi ne voli bazene, svasta :D)

A čuj sve to košta,mnogima je to skupo.Ja to volim ne samo zbog bazena nego maknem se od kuće ,malo obilazimo okolna mjesta ,malo uživam u masažama ,mala u bazenima ,i svi zadovoljni.Čujem za Rimske terme da su novootvorene :Dpa me zanima dali je tko bio ali očito nije ,na slikama super izgleda .Neznam koje odabrati za zimski period ,Čatež,Laško,Olimiju već puno puta posjetila ,a razmišljam i o Bledu ali pretežno svi nude hotel Golf koji mi je malo preskup a neznam od ostalih koji ima dobru ponudu svega.:D

MiaMao
26.10.2011., 15:52
Čatež su odlicne toplice. :)
bili smo decko i ja ove godine i odisevili se. bazeni su super i hrana nije losa.

2nice
26.10.2011., 20:21
Trebam preporuku za toplice/terme u Sloveniji za starije ljude, bolje kvalitete (više kategorije). Oko NG, s dočekom..

nasmijanonebo
27.10.2011., 07:45
A čuj sve to košta,mnogima je to skupo.Ja to volim ne samo zbog bazena nego maknem se od kuće ,malo obilazimo okolna mjesta ,malo uživam u masažama ,mala u bazenima ,i svi zadovoljni.Čujem za Rimske terme da su novootvorene :Dpa me zanima dali je tko bio ali očito nije ,na slikama super izgleda .Neznam koje odabrati za zimski period ,Čatež,Laško,Olimiju već puno puta posjetila ,a razmišljam i o Bledu ali pretežno svi nude hotel Golf koji mi je malo preskup a neznam od ostalih koji ima dobru ponudu svega.:D

i ja isto volim osim toplica, obilaziti okolna mjesta. ne mogu zamisliti da samo dodjem u neke toplice i ajd kuci a da nisam vidjela okolicu :top:
slovenske toplice bas ne poznajem, na Bledu sam bila (ali ne u toplicama), sto reci, nego da je jako lijepo tamo (Bled i Bohinj)

strijelčica
27.10.2011., 08:02
i ja isto volim osim toplica, obilaziti okolna mjesta. ne mogu zamisliti da samo dodjem u neke toplice i ajd kuci a da nisam vidjela okolicu :top:
slovenske toplice bas ne poznajem, na Bledu sam bila (ali ne u toplicama), sto reci, nego da je jako lijepo tamo (Bled i Bohinj)

Je Bled je predivan bila u proljeće a mora i u zimi da je jako lijepo.Imam ar opcija ,ali cijene dosta variraju i slobodni termini ,a opet glupo mi ići stalno na ista mjesta volim ići i negdje di nisam još bila

kuna1
01.11.2011., 20:22
čitam malo ovu temu i moram iznijeti svoje iskustvo..iz zagreba sam i tražio sam malo gdje bih sa ženom proveo četvrtu godišnjicu braka..i nekako je odabir pao na međimurje i toplice sv.martin..vozeći se prema toplicama sveti martin ugledao sam znak za Duhovni park Hrvatski cvijetnjak, skrenuo s puta i išao to pogledat, kojih 10km od svetog martina..i moram vam reći da sam ostao paf, oduševljen!! mjesto je takav raj na zemlji da vam to ne mogu opisati..a cijene su im i više nego prihvatljive..pogledajte stranicu www.hrvatski-cvijetnjak.hr..budući da smo već imali rezervirano u svetom martinu, otišli smo tamo, no definitivno se vraćamo u Duhovni park..i da, mjesto nema nikakve veze sa religijom, prema rječima vlasnika ime je dao iz razloga što mu je cilj da to mjesto postane odmorište duše, zato duhovni park..definitvno preporučujem :mig:

www.hrvatski-cvijetnjak.hr

luci
02.11.2011., 14:56

HOTEL krim ,djeca gratis,35 euro po osobi sa plp
bila,super je

kuna1
02.11.2011., 20:27
www.hrvatski-cvijetnjak.hr

nećeš se razočarati, nema veze sa religijom..pravo odmorište duše, zato duhovni park..ja sam bio sa suprugom i bilo je preodlično ;)

Teeja
03.11.2011., 00:21
http://www.hotelkatarina.hr/hr/hotelkatarina/paket-carolija-u-dvoje.html

Je li netko bio u hotelu Katarina? Cijene su razumne i ima dobrih stvari pa me zanima da li je sve na razini?

RebelCobra
15.11.2011., 18:42
zna li neko di ima jeftine terme u sloveniji...spavanje u app (ne hotel) jeftina cijena ???

UglyKidJoe
15.11.2011., 18:48
zna li neko di ima jeftine terme u sloveniji...spavanje u app (ne hotel) jeftina cijena ???

Pa definiraj najprijesto je tebi jeftino.

Ija
18.11.2011., 14:37
Kako je u Bizovačkim toplicama-smještaj, kupanje, saune...?

Goga_fina
21.11.2011., 08:26
Trebala bih preporuku za toplice/wellness u Hrvatskoj ili Sloveniji koje zadovoljavaju nekoliko uvjeta:

1. Da ima nekoliko unutarnjih bazena ( poželjno sa sadržajima za djecu, ali nije uvijet )

2. Da su wellness sadržaji u blizini bazena, a ne u drugom objektu

3. Da je ovo dvoje u istom objektu kao i sobe, znači da nemoraš vruć i vlažne kose van

4. Da nije preskupo, i da je klopa dobra

...jel tražim puno??!!

Teeja
21.11.2011., 14:34
^^ tražim iste uvjete, nadam se da će mi netko na to odgovoriti :)

strijelčica
21.11.2011., 18:58
Trebala bih preporuku za toplice/wellness u Hrvatskoj ili Sloveniji koje zadovoljavaju nekoliko uvjeta:

1. Da ima nekoliko unutarnjih bazena ( poželjno sa sadržajima za djecu, ali nije uvijet )

2. Da su wellness sadržaji u blizini bazena, a ne u drugom objektu

3. Da je ovo dvoje u istom objektu kao i sobe, znači da nemoraš vruć i vlažne kose van

4. Da nije preskupo, i da je klopa dobra

...jel tražim puno??!!

Terme Laško i welnes i bazeni na jednom mjestu hrana dobra i često imaju akcije ,isto tamo i Terme Olimija iako je skuplja ,

Goga_fina
22.11.2011., 07:47
Striječica hvala... gledala sam malo fotke, super izgleda...
Imam još pitanja, naravno: svaki od tih terma ima nekoliko hotela, da li svaki hotel ima svoje ( unutarnje ) bazene i wellness, ili je za sve hotele zajedničko.
Laško- na slikama od jednog od ona dva hotela je na bazenu tobogan, to bi se mojoj djeci svidjelo!

strijelčica
22.11.2011., 08:03
Striječica hvala... gledala sam malo fotke, super izgleda...
Imam još pitanja, naravno: svaki od tih terma ima nekoliko hotela, da li svaki hotel ima svoje ( unutarnje ) bazene i wellness, ili je za sve hotele zajedničko.
Laško- na slikama od jednog od ona dva hotela je na bazenu tobogan, to bi se mojoj djeci svidjelo!

U Olimiji su ti oba hotela povezana hodnikom do welnesa i bazena ali Breza ti je jeftiniji hotel i često imaju pogodnosti i da djeca imaju gratis,šta je za obitelji sa djecom pogodak to šta djete ima gratis ,tata i mama uživaju u nekim masažama :D,a Laško ima hotel welnes park Laško tu sam ja bila smještena onaj drugi hotel ti je više za rehabilitaciju :D.tobogan je ali na vanjskom bazenu ,više bazena ti ima olimija ,neznam i Moravske toplice su meni bile o.k mi bili ,jedino šta tamo na druge bazene moraš prošetati u ogrtaču ili odeš odma tamo suha tako smo mi radili,.Čatež i hotel Toplice ti isto imaju sve na jednom mjestu iz ogrtača na brčkanje.

Ija
23.11.2011., 16:49
Nitko nije bio u Bizovačkim toplicama- hotel Termia?! Dojmovi?

strijelčica
23.11.2011., 17:44
Nitko nije bio u Bizovačkim toplicama- hotel Termia?! Dojmovi?

Ja nisam bila ali vidjela njihovu ponudu ,na njihovoj stranici nema baš puno fotki da bi stekla dojam kako to sve djeluje ,neznam ja nekako skeptik na naše terme .

Coco_Nut
27.11.2011., 21:35
Hotel Balnea**** superior
Lijepe moderno uređene sobe. Naša s balkonom. Uz krevete i neki križanac sofe i šezlonga. U sobama ogrtači, ručnici za bazen, ručnici za saunu, nema šlapa.

Hotel nema svoj restoran nego se jede u susjednom hotelu Kristal. Na gornjim katovima hoteli su povezani, ali se u prizemlju izlazi van.
Doručak je ok, ali večera razočaravajuća. Juha, predjelo, salata i deserti te sir je samoposluživanje, a glavno jelo donose konobari - izbor od 3 jela. Puno bolje smo jeli u Soteliji u Podčetrteku.

Wellnes centar Balnea - bazeni i saune
Povezan je s hotelom zatvorenim hodnikom, po meni predugačkim. Nikada stići s kraja na kraj.

Bazeni Laguna - standardno - jedan bazen koji dijelom izlazi van, vodene masaže. Bazen je manji nego u Tuhelju ili Orhideliji. Čini mi se da je veličine kao u zatvoreni bazen u Termaliji. Nema "atrakcija" kao u Čatežu.

Saune Oaza - u prizemlju su dvije parne saune (solna i aroma), jedna finska, jedna "blaža finska" te japanska kupelj (prvo bi se trebalo oprati polijevajući se iz drvene kante dok se sjedi na drvenoj stoličici, kanta se puni iz pipe uz koju je i tuš za lakše/brže pranje, ali u 3 dana samo sam jednom vidio nekog da se tu oprao, svi su se tuširali pod običnim tušem, a onda se ide u bazen s toplom vodom, valjda 40 ili 45 °C, te se u njemu sjedi do 15 minuta).
Tu su i dvije prostorije s tuševima - jedna s jednim tušem i druga s četiri tuša kojima se može regulirati temperatura vode, ali uz svaki taj tuš je i tuš slap s hladnom vodom. Ima i jedna kanta s hladnom vodom da se polijete povlačeći uže.
Na katu je jacuzzi i finska sauna na vanjskoj nudističkoj terasi. I prostorija s dva tuša.
Osim drvenih ležaljki oko japanske kupelji i jacuzzija koje se ne bi smjele zauzimati, ali ljudi to ipak čine, tu su i dvije sobe s ležajima, platnenim ležaljkama i ljuljačkama.
Imaju dva aparata s vodom i zdjele s malim jabukama.

Nisam siguran kada su hotel i wellness sagrađeni. Sve izgleda novo, nepotrošeno, neoštećeno.

Nisam primijetio da imaju neke posebne programe u saunama - vrtoženje, blato, čokoladu... Fali mi bazen s hladnom vodom.
Mislim da ljudi ne koriste onaj dio za pranje prije japanske kupelji jer je na "otvorenom", svi koji hodaju oko tog bazena i leže na ležaljkama mogu te gledati dok se pereš. Meni se to ne sviđa. Možda su to mogli bolje sakriti, a ne iza bambusovih trupaca kroz koje se sve vidi bez problema.
Saune su manje nego Termalija ili Tuhelj.

Općenito nije loše, ali nisu moj prvi izbor.

strijelčica
28.11.2011., 08:43
Hotel Balnea**** superior
Lijepe moderno uređene sobe. Naša s balkonom. Uz krevete i neki križanac sofe i šezlonga. U sobama ogrtači, ručnici za bazen, ručnici za saunu, nema šlapa.

Hotel nema svoj restoran nego se jede u susjednom hotelu Kristal. Na gornjim katovima hoteli su povezani, ali se u prizemlju izlazi van.
Doručak je ok, ali večera razočaravajuća. Juha, predjelo, salata i deserti te sir je samoposluživanje, a glavno jelo donose konobari - izbor od 3 jela. Puno bolje smo jeli u Soteliji u Podčetrteku.

Wellnes centar Balnea - bazeni i saune
Povezan je s hotelom zatvorenim hodnikom, po meni predugačkim. Nikada stići s kraja na kraj.

Bazeni Laguna - standardno - jedan bazen koji dijelom izlazi van, vodene masaže. Bazen je manji nego u Tuhelju ili Orhideliji. Čini mi se da je veličine kao u zatvoreni bazen u Termaliji. Nema "atrakcija" kao u Čatežu.

Saune Oaza - u prizemlju su dvije parne saune (solna i aroma), jedna finska, jedna "blaža finska" te japanska kupelj (prvo bi se trebalo oprati polijevajući se iz drvene kante dok se sjedi na drvenoj stoličici, kanta se puni iz pipe uz koju je i tuš za lakše/brže pranje, ali u 3 dana samo sam jednom vidio nekog da se tu oprao, svi su se tuširali pod običnim tušem, a onda se ide u bazen s toplom vodom, valjda 40 ili 45 °C, te se u njemu sjedi do 15 minuta).
Tu su i dvije prostorije s tuševima - jedna s jednim tušem i druga s četiri tuša kojima se može regulirati temperatura vode, ali uz svaki taj tuš je i tuš slap s hladnom vodom. Ima i jedna kanta s hladnom vodom da se polijete povlačeći uže.
Na katu je jacuzzi i finska sauna na vanjskoj nudističkoj terasi. I prostorija s dva tuša.
Osim drvenih ležaljki oko japanske kupelji i jacuzzija koje se ne bi smjele zauzimati, ali ljudi to ipak čine, tu su i dvije sobe s ležajima, platnenim ležaljkama i ljuljačkama.
Imaju dva aparata s vodom i zdjele s malim jabukama.

Nisam siguran kada su hotel i wellness sagrađeni. Sve izgleda novo, nepotrošeno, neoštećeno.

Nisam primijetio da imaju neke posebne programe u saunama - vrtoženje, blato, čokoladu... Fali mi bazen s hladnom vodom.
Mislim da ljudi ne koriste onaj dio za pranje prije japanske kupelji jer je na "otvorenom", svi koji hodaju oko tog bazena i leže na ležaljkama mogu te gledati dok se pereš. Meni se to ne sviđa. Možda su to mogli bolje sakriti, a ne iza bambusovih trupaca kroz koje se sve vidi bez problema.
Saune su manje nego Termalija ili Tuhelj.

Općenito nije loše, ali nisu moj prvi izbor.

Mi smo bili i jedino šta me oduševio smještaj soba ,sve ostalo mizerno ,od toga da se ide jesti u drugi restoran ,večera nikakva ,moje djete koje je izbirljivo morala izabrati između lovačkog gulaša,ribe i soje ,ja se najela ali djete vodili na picu ,isto tako i bazen vanjski dio o.k ali nutarnji premalen ,skučen tj jedan bazen ,rekla bi lažni glamur to je bio moj dojam ,boravili na proputovanju jedan dan i koštalo nas ko tri dana u drugim termama Laško koje su po meni bolje i kompletnije.

Mene osobno zanimaju Rimske terme i Bio terme dali je netko boravio probala bi ali volim vidjeti dobre i loše komentare.

Marex
03.12.2011., 20:26
[Mene osobno zanimaju Rimske terme i Bio terme dali je netko boravio probala bi ali volim vidjeti dobre i loše komentare.[/QUOTE]

Bili ja i MM prije 3 tjedna. Kupili smo aranžman preko kolektive i imam samo veeeeliiiikeee pohvale.
Bili smo smješteni u Hotelu Zdraviliški dvor,smještaj je bio izvrstan.Super je čisto i uredno i naravno sve je novo i prekrasno uređeno.Po meni su ovo toplice među ljepšima u Sloveniji. Jedino što nemaju su sadržaji za djecu(naše dijete je bilo na svu sreću kod bake) ,po mom mišljenju su to toplice koje su više prilagođene za "bussines" i odrasle osobe koje se žele odmoriti bez žamora djece. Idealne za dvoje ! Ambijent prekrasan ! Svijet sauna savršen! Hrana odlična ! Sve 5 +++++ !!!

strijelčica
04.12.2011., 14:33
[Mene osobno zanimaju Rimske terme i Bio terme dali je netko boravio probala bi ali volim vidjeti dobre i loše komentare.

Bili ja i MM prije 3 tjedna. Kupili smo aranžman preko kolektive i imam samo veeeeliiiikeee pohvale.
Bili smo smješteni u Hotelu Zdraviliški dvor,smještaj je bio izvrstan.Super je čisto i uredno i naravno sve je novo i prekrasno uređeno.Po meni su ovo toplice među ljepšima u Sloveniji. Jedino što nemaju su sadržaji za djecu(naše dijete je bilo na svu sreću kod bake) ,po mom mišljenju su to toplice koje su više prilagođene za "bussines" i odrasle osobe koje se žele odmoriti bez žamora djece. Idealne za dvoje ! Ambijent prekrasan ! Svijet sauna savršen! Hrana odlična ! Sve 5 +++++ !!![/QUOTE]

Thanks na odgovoru ,jedini minus nemaju ni dodatni ni pomočni krevet.Ako nije problem ako mi možeš reći onaj dio sa bazenima kakav je ,možeš i na p.p.-

akafi
04.12.2011., 21:33
bizovačke...

igrom slučaja sam noćila dvije noći tamo , ne tijekom ljeta, što je omogućilo boravak učeničkim ekskurzijama...drugu noć su tete bile ljubazne pa me preselile na skroz drugu stranu to čudovinoh hotela
naime, od sobe do bazena imaš z ahodat dok ne poldiš, po hodnicima s tepisonom starim ohoho,
sobe su bile čiste, u ovj drugoj sam imala navlaku za poplun u onoj drugo ni to
uglavnom, ugođaj je otužan, osoblje nezaintersirano, a nema pojma tko tako nekreativno vodi taj hotel
iz nekih vremena mi ostao super sjećanj restoran, alki radnim danom je to samo tužna slika naše zemlje, klopa je bila ne znam kakva, bila sam gladna
u bazenima nisam bila, ali sam poželjela saunu:504:i otišla :504::504:
kao nazovite da zagrijemo,ja nazvala, prolaziš kraj bazena, ok su, bio jedan čovjek unutra, smrde ko vrag, ali to je ta voda

a sauna...ajde da vidim, ostaviš robu na plastičnom stolcu ispred, izsauniraš se, a odmorište bi trebalo biti žičani ležalja u prosotriji s pločicama ono vrhunac socrealizma, ma nou koment

u subotu jutro sam vidjela da ljudi od ran ezore hvataju mjesto valjda navanjskimm bazenima
ali ovo unutra je tuga i jad

Sagitta
05.12.2011., 09:55
[Mene osobno zanimaju Rimske terme i Bio terme dali je netko boravio probala bi ali volim vidjeti dobre i loše komentare.

Bili smo smješteni u Hotelu Zdraviliški dvor,smještaj je bio izvrstan.Super je čisto i uredno i naravno sve je novo i prekrasno uređeno.Po meni su ovo toplice među ljepšima u Sloveniji. Jedino što nemaju su sadržaji za djecu(naše dijete je bilo na svu sreću kod bake) ,po mom mišljenju su to toplice koje su više prilagođene za "bussines" i odrasle osobe koje se žele odmoriti bez žamora djece. Idealne za dvoje ! Ambijent prekrasan ! Svijet sauna savršen! Hrana odlična ! Sve 5 +++++ !!![/QUOTE]

nisam skužila na koje se ovo terme odnosi? Rimske ili Bio? ..jer Bio imaju neku dobru akciju pa i mene zanima kako je tamo

Ija
05.12.2011., 18:08
bizovačke...

igrom slučaja sam noćila dvije noći tamo , ne tijekom ljeta, što je omogućilo boravak učeničkim ekskurzijama...drugu noć su tete bile ljubazne pa me preselile na skroz drugu stranu to čudovinoh hotela
naime, od sobe do bazena imaš z ahodat dok ne poldiš, po hodnicima s tepisonom starim ohoho,
sobe su bile čiste, u ovj drugoj sam imala navlaku za poplun u onoj drugo ni to
uglavnom, ugođaj je otužan, osoblje nezaintersirano, a nema pojma tko tako nekreativno vodi taj hotel
iz nekih vremena mi ostao super sjećanj restoran, alki radnim danom je to samo tužna slika naše zemlje, klopa je bila ne znam kakva, bila sam gladna
u bazenima nisam bila, ali sam poželjela saunu:504:i otišla :504::504:
kao nazovite da zagrijemo,ja nazvala, prolaziš kraj bazena, ok su, bio jedan čovjek unutra, smrde ko vrag, ali to je ta voda

a sauna...ajde da vidim, ostaviš robu na plastičnom stolcu ispred, izsauniraš se, a odmorište bi trebalo biti žičani ležalja u prosotriji s pločicama ono vrhunac socrealizma, ma nou koment

u subotu jutro sam vidjela da ljudi od ran ezore hvataju mjesto valjda navanjskimm bazenima
ali ovo unutra je tuga i jad

Meni je žao tog divnog prostora tamo-koji je zapravo neiskorišten i nikad preuređen, ma ni taknut valjda....

Mi smo bili 2 noći...Hrana u Nacionalnom restoranu je bila ok a la carte, doručak tak tak..Soba uredna da. Dobiješ ručnik,ne i ogrtač.
Istina, osoblje je prilično nezainteresirano...
Jedan dio di su bazeni i razni masažeri je bio prilično hladan(tokom noćnog kupanja), gdje je olimpijski je bilo ok.

Neiskorišten potencijal deff :kava:

strijelčica
11.12.2011., 05:49
Buduči se spremam negdje ,odluka nije donsena ,opet htjela bi ići nedje di nismo bili a popis je mali ,ako je netko bio u navedenim termama molim neku informaacijiu da lakše odlučimo.

TERME ROGAŠKA,TERME RADENCI,TERME LENDAVA,TERME PTUJ

Da ima više bazena to bi bio idealna i dobar welnes,ništa pretjerano.

Čal sam razmišljala i o BLEDU.

Talia22
13.12.2011., 11:28
Bok ljudi, ja sam uplatila trodnevni aranžman u Spa & Sport resortu Sveti Martin, no zbog izvanrednih okolnosti nemogu ići :-( Pa evo sad ga prodajem, radi se o 3 dana (2 noćenja) s doručkom i večerom te neograničenom upotrebom svih bazena i ostalih atrakcija hotela. Aranžman se može iskoristit do 3. mjeseca 2012. godine. Ako je ko zainteresiran nek se javi na pp

marinica1990
23.12.2011., 22:35
Ljudi kakva su vaša iskustva sa krapinskim toplicama?
dragi i ja bi otišli za doček možda :)) zanima me vaša iskustva.

Goga_fina
30.12.2011., 12:32
Da li u Čatežu dobivamo na korištenje kućne ogrtače, bit ćemo tamo 4 dana?
Uvijek ih teglim od doma, a uglavnom svugdje smo dobili...

strijelčica
01.01.2012., 15:10
Da li u Čatežu dobivamo na korištenje kućne ogrtače, bit ćemo tamo 4 dana?
Uvijek ih teglim od doma, a uglavnom svugdje smo dobili...

mislim da je Čatež jedan od rijeđih koji ne daje ogrtače ,gdje god sam drugdje bila sve sam dobila ,mi idemo u Radence i tamo se sve dobije:D

Goga_fina
02.01.2012., 21:30
Ajde dobro, onda ću ih barem jednom s razlogom tegliti...

Sagitta
10.01.2012., 13:50
"isprobali" smo http://www.terme-zrece.eu/hr/ljeto/smjestaj/hotel-atrij-superior/
i to veliki wellnes suite sa vlastitom saunom i jacuzzijem na terasi :D...
suite= 5 (minus je jedino što je na 2 kata, a WC ima samo dolje)

bazeni: 3...čisti, ali mali i u popodnevnim satima prekrcati ( jedan veći bazen, jedan dječji, jedan topli vanjski, 2 jacuzzija + još jedan neki mali s hidromasažama)

sauna selo: 4-5...na dva kata sa ukupno (čini mi se) 8 sauna od čega dvije parne...lijepi rustikalni ambijent, besplatni posebni tretmani u određeno doba dana, izrazito se pazi na higijenu...jedini minus što hladni bazen i nije hladni pa smo bili prisiljeni stajati pod hladnim tušem

restoran:4-5 imali pp, švedski stol za doručak i večeru, izbor dobar, hrana fina...posebni dio za vegatarijance i vegane...(napomena: ovo se odnosi samo na restoran hotela Atrij, gosti ostalih hotela iz kompleksa jedu u drugom restoranu)

ljubaznost osoblja: 5

lokacija je idealna ako želite kombinirati wellness i skijanje (Zreče je ispod Rogle)...ako vam je cilj (samo) brčkanje u bazenima, ne preporučujem

strijelčica
12.01.2012., 08:15
"isprobali" smo http://www.terme-zrece.eu/hr/ljeto/smjestaj/hotel-atrij-superior/
i to veliki wellnes suite sa vlastitom saunom i jacuzzijem na terasi :D...
suite= 5 (minus je jedino što je na 2 kata, a WC ima samo dolje)

bazeni: 3...čisti, ali mali i u popodnevnim satima prekrcati ( jedan veći bazen, jedan dječji, jedan topli vanjski, 2 jacuzzija + još jedan neki mali s hidromasažama)

sauna selo: 4-5...na dva kata sa ukupno (čini mi se) 8 sauna od čega dvije parne...lijepi rustikalni ambijent, besplatni posebni tretmani u određeno doba dana, izrazito se pazi na higijenu...jedini minus što hladni bazen i nije hladni pa smo bili prisiljeni stajati pod hladnim tušem

restoran:4-5 imali pp, švedski stol za doručak i večeru, izbor dobar, hrana fina...posebni dio za vegatarijance i vegane...(napomena: ovo se odnosi samo na restoran hotela Atrij, gosti ostalih hotela iz kompleksa jedu u drugom restoranu)

ljubaznost osoblja: 5

lokacija je idealna ako želite kombinirati wellness i skijanje (Zreče je ispod Rogle)...ako vam je cilj (samo) brčkanje u bazenima, ne preporučujem

ja razmišljala o ovoj destinaciji ali kažeš za brčkanje i nije nešto,hvala na savjetima.Mi smo u Radencima napišem par riječi kada se vratimo ako koga zanima kako je tamo.

sara4
12.01.2012., 08:28
Da li je netko bio u Termama Snovik? Ako sam dobro skužila, to je nešto novo, blizu Ljubljane / Krvaveca...muž ode skijati, a ja se bućkam :) ...

ko_ko_lo
12.01.2012., 14:15
(ne znam dal smijem i ovdje postati, ako ne, moderatori obrišite)

Toplice Sveti Martin

Vikend aranžman u navedenim toplicama. Jedna osoba plaća 760 kn, druga gratis.

Paket uključuje:

- 2 x polupansion u apartmanima Regina****
- korištenje fitness dvorane 1 h dnevno
- neograničeno korištenje svih bazena termalnog kupališta
- noćno kupanje pod zvjezadnim nebom petkom i subotom do ponoći
- program zimskih radosti - Kreativne radionice za odrasle i djecu, Za najmlađe igraonica na bazenu uz animatoricu, Kino - gledanje crtića

Detaljnije na pp

strijelčica
12.01.2012., 18:28
Da li je netko bio u Termama Snovik? Ako sam dobro skužila, to je nešto novo, blizu Ljubljane / Krvaveca...muž ode skijati, a ja se bućkam :) ...

hmmm prošli smo uz natpis ali nisam tamo bila iako mi se čini da to nije nešto veliko.Pogledaj na netu trebali bi imati svoju stranicu pa ćeš najbolje znati-

sara4
20.01.2012., 09:54
Nisam baš uspjela sa stranice skužiti da li su bazeni i apartmani povezani hodnicima...

Evo sad i pitanje o Sv. Martinu. Da li su bazen i hotel, odnosno bazeni i apartmani povezani hodnicima? Ok, za apartmane pretpostavljam da nisu, ali hotel? Da li je doručak / večera švedski stol? Ne kužim ni da li hotel ima svoj restoran, a apartmani svoj?

bubicaa
20.01.2012., 11:37
U martinu je bazen odvojen i od hotela i od apartmana. Kod bazena imaju saune, a pravi wellness je u hotelu. Ja sam bila na veceri u hotelu,bio je svedski stol.
Al mislim da gosti iz apartmana imaju drugi restoran

Cats
21.01.2012., 20:38
Nisam baš uspjela sa stranice skužiti da li su bazeni i apartmani povezani hodnicima...

Nisu, apartmani su posebno.

Tillea
21.01.2012., 23:34
Dali je netko bio u wellnesu hotela Ambassador u Opatiji?
Dali se u sobi dobije bademantil? S obzirom da je hotel s 5*?

Hvala :mig:

ichbinpetra
21.01.2012., 23:56
bila sam prošle godine u Tuheljskim toplicama i stvarno su ODLIČNE. Od švedskog stola, do prekrasnih bazena, igre, pjesama i soba (apartmana). Stvarno za peticu! kao prvu uopce nije skupo, a sada su ih i preuredili na 4 zvjezdice :)

C-blok
22.01.2012., 00:00

Evo sad i pitanje o Sv. Martinu. Da li su bazen i hotel, odnosno bazeni i apartmani povezani hodnicima? Ok, za apartmane pretpostavljam da nisu, ali hotel? Da li je doručak / večera švedski stol? Ne kužim ni da li hotel ima svoj restoran, a apartmani svoj?

U martinu je bazen odvojen i od hotela i od apartmana. Kod bazena imaju saune, a pravi wellness je u hotelu. Ja sam bila na veceri u hotelu,bio je svedski stol.
Al mislim da gosti iz apartmana imaju drugi restoran

Postoji hodnik/tunel iz hotela koji vodi do zatvorenog bazena. Kad sam zadnji put bio tamo radio je samo restoran u hotelu i u njega su išli i gosti iz apartmana, u restoranu je švedski stol s velikim izborom hrane, a sva jela koja sam u zadnje četiri godine probao su bila odlična. Ako ideš po zimi bolja opcija je hotel jer po hladnoći hodat od apartmana do bazena i restorana (i natrag) nije baš nešto, a glupo je tih 500 metara ići s autom.

atlantis
22.01.2012., 00:00

ovako

Apartmani su odvojeni. Do bazena imaš 5 minuta hodanja.

Hotel ima svoj manji bazen i tunelom je povezan s ostatkom bazena u toplicama.

Gosti iz apartmana na obroke idu u hotelski restoran - 15 min lagane šetnje, minuta autom :zubo:

x-type
22.01.2012., 14:12
Gosti iz apartmana na obroke idu u hotelski restoran - 15 min lagane šetnje, minuta autom :zubo:

jel to znači da onog restorana pokraj onih starih bazena više nema? (u ovoj zgradi (http://i12.photobucket.com/albums/a203/ixic/martin.jpg)zaokruženoj crvenim)

bubicaa
22.01.2012., 14:17
bio je tu prije par mjeseci, koliko sam vidjela :misli:

nudistichi
22.01.2012., 17:34

Pod to da dopustaju nudizam mislis na obliznju plazu ili i na unutrasnjim bazenima / welnessu ?

B1968B
26.01.2012., 08:16
bio u tuheljskim par dana za praznike

bilo je buke jer grade novi hotel, trebali su nas upozoriti prije dolaska, inače je hotel ok, obnovljen, hrana dobra, osoblje vrlo ljubazno, fitnes solidan, welnes ugodan, bazeni...ajde,solidni, a i saune bi bile odlične da nije bilo gužve

fali uređenih puteva za šetnju ili trčanje, a da u 2012 godini nemaju wi-fi u hotelu, e, to im baš i ne služi na čast

atlantis
26.01.2012., 08:30
jel to znači da onog restorana pokraj onih starih bazena više nema? (u ovoj zgradi (http://i12.photobucket.com/albums/a203/ixic/martin.jpg)zaokruženoj crvenim)

restoran iz te zgrade nikad nije bio pansionski :) to je bazenski i on radi i dalje.

restoran u onoj bijeloj zgradi iznad slastičarnice je prije bio za goste regine i sad ne radi jer im se na islati voditi dvije kuhinje :)

x-type
27.01.2012., 19:02
restoran iz te zgrade nikad nije bio pansionski :) to je bazenski i on radi i dalje.

restoran u onoj bijeloj zgradi iznad slastičarnice je prije bio za goste regine i sad ne radi jer im se na islati voditi dvije kuhinje :)

ja kad sam bio u apartmanima išli smo tamo na klopu :ne zna:

atlantis
27.01.2012., 19:46
a da?
u zadnje tri godine nikad nismo tamo jeli :D

to je onda bilo valjda prije :ne zna:

Ija
28.01.2012., 16:32
Gdje onda jesti kad boraviš u Toplicama Sveti Martin (app)?

atlantis
30.01.2012., 12:21
Gdje onda jesti kad boraviš u Toplicama Sveti Martin (app)?

Ako si u apartmanima/hotelu imaš mogućnost polupansiona - to mi uvijek uzimamo jer je isplativo a klopa je odlična :) - jela se poslužuju u hotelskom restoranu

Ako nisi na pulupansionu onda imaš pub s pizzama, restoran na bazenu, steak restoran u hotelu, puno restorana u okolici

adria_girl
03.02.2012., 20:43
malo sam listala forum, i naišla na ovu temu. moj najdraži i najbolji spa centar u kojem sam ikad bila! :)

http://www.youtube.com/watch?v=WpIIG-h8F4Q

http://www.costacruise.com/MiniSites/Images/CostaBenessere/Skin/Default/gfx/281x100_servizi_dream.jpg

http://0.tqn.com/d/cruises/1/0/Y/p/3/Samsara_Tepidarium.jpg

http://reinaldokherlakian.com.br/wp-content/uploads/2010/12/costa_concordia_samsara_spa.jpg

http://schiffgiganten.de/bildergalerien/kreuzfahrtschiffe/costa/luminosa/slides/Costa%20Luminosa%20-%20Samsara%20Spa%207.jpg

http://www.geo-reisecommunity.de/bild/regular/46243/Samsara-Spa.jpg

http://www.cruises.co.uk/gallery/files/4/6/costa-luminosa-samsara-spa-1.jpg

http://0.tqn.com/d/cruises/1/0/W/p/3/Samsara_Relaxation_Lounge.jpg

strijelčica
04.02.2012., 14:14
predivno

adria_girl
04.02.2012., 15:25
predivno

Totalno! bila sam i u Tuhelju, i sv Martinu, i Olimia, i svi su ok, ali neopisiv je dozivljaj kad se vozis na brodu, sjediš u tuskoj kupelji ili sauni s pogledom drito na more. Cijeli spa je totalno tematski dorađen u nekom tradicionalnom kineskom stilu.

Nikad necu zaboravit, došla ja gore na 11. kat na brodu, dobila žutu narukvicu za all day pass-upad za cijeli dan, 20 eura platila. Prislonom narukvicu na vrata i sama se otvore i drito ulaz u presvlačionice sa ormarićima, ostavim stvari, i vidim mramorni umivaonik za oprati ruke, i mali ručnici smotani uredno u male smotuljke za obrisati ruke, a sastrane kao košarica za prljave ručnike. Preslatko. Isprobala sve saune, tepidarij-sa grijanim krevetima, laconij, bazen za talosoterapiju, a gore na katu iznad winter garden sa solarnim pločama iznad svakog kreveta. Upalim si ja solarij, a bilo je predvečer, brod počeo isplovljavati, a nebo crveno narančasto, lete galebi, a ja ležim u tom raju na vodi.. nešto predivno :cerek:

za više info ako kog interesira ;)
http://www.costacruise.com/B2C/GB/MiniSites/CostaBenessere/samsara/Default.htm

strijelčica
04.02.2012., 18:15
Totalno! bila sam i u Tuhelju, i sv Martinu, i Olimia, i svi su ok, ali neopisiv je dozivljaj kad se vozis na brodu, sjediš u tuskoj kupelji ili sauni s pogledom drito na more. Cijeli spa je totalno tematski dorađen u nekom tradicionalnom kineskom stilu.

Nikad necu zaboravit, došla ja gore na 11. kat na brodu, dobila žutu narukvicu za all day pass-upad za cijeli dan, 20 eura platila. Prislonom narukvicu na vrata i sama se otvore i drito ulaz u presvlačionice sa ormarićima, ostavim stvari, i vidim mramorni umivaonik za oprati ruke, i mali ručnici smotani uredno u male smotuljke za obrisati ruke, a sastrane kao košarica za prljave ručnike. Preslatko. Isprobala sve saune, tepidarij-sa grijanim krevetima, laconij, bazen za talosoterapiju, a gore na katu iznad winter garden sa solarnim pločama iznad svakog kreveta. Upalim si ja solarij, a bilo je predvečer, brod počeo isplovljavati, a nebo crveno narančasto, lete galebi, a ja ležim u tom raju na vodi.. nešto predivno :cerek:

za više info ako kog interesira ;)
http://www.costacruise.com/B2C/GB/MiniSites/CostaBenessere/samsara/Default.htm

Ja obožavam welnese i ovo je zbilja predivno ,ali iskreno splasla mi želja za krstarenjima ,iako znam da stoji ako ti je bilo šta suđeno neće te zaobići,možda se jednom i odlučim.

adria_girl
05.02.2012., 20:17
Ja obožavam welnese i ovo je zbilja predivno ,ali iskreno splasla mi želja za krstarenjima ,iako znam da stoji ako ti je bilo šta suđeno neće te zaobići,možda se jednom i odlučim.

ako je to zbog onog što se desilo sa brodom?.. :(.. avioni padaju svake godine pa se ljudi voze i dalje i idu na putovanja, tako da je moje mišljenje da ovaj izolirani slučaj što se desio (jednom u 100 godina) te netreba previše uznemiravati, niti držati podalje od onoga što želiš realizirati..

ja ti svakako toplo preporučam, ako ništa drugo zbog super spa centra :mig:

strijelčica
22.03.2012., 06:16
Zaboravila sam napomenuti da razmatramo Sloveniju kao najblizu s jako dobrom ponudom, tek sada, nakon googlanja sam skuzila koliko toga ima slovenija: terme catez, olimia, dobrna, zrece, rogaska slatina, radenci, krka, terme 3000, ptuj, lendava, banovci....ima netko iskustva s njima:kava:

Upravo tako Slovenija je prepuna termi još mi je ostalo samo par koje nisam posjetila pa evo ako može pomoč oko odabira Lendava,Banovci a nekako najviše me privukle slike o TERME TOPOLŠICI ako tko ima iskustva kako je tamo hotel je VESNA *** neznam kakve su sobe i suluga je renisam nikada bila u hotelima sA *** ,A zanima me i kakva je hrana,te bazeni i masaže,i dali se dobiju ručnici i ogrtači.

strijelčica
22.03.2012., 06:22
Dali netko ima iskustva iz TERME LAŠKO,onako odokativno gledajuči fotke neizgleda loše,išla bi negdje di je dobro a da nisam već bila ,svako iskustvo je dobro došlo.

eto sama sebe sam quotala i samo da kaežm mene je Laško oborio zbilja je bio godišnji iz snova ,predivna okolica,priroda ,hotel i soba komforni,hrana sauper,masaže božanstvene,samo pohvale .

zelenooka-007
26.03.2012., 12:47
bok svima...

imam nekoliko pitanja...

naime, kupila sam preko portala kupime.hr aranžman sa 4 noćenja u apartmanima regina, toplice sv.martin!

zanima me kako su ti apartmani opremljeni...
piše da je kuhinja potpuno opremljena... jel to znači da imaju sav potreban pribor za jelo i kuhanje, ili da je samo opremljena aparatima?

imamo djete od goinu dana koje ide sa nama, naravno, pa ću morat kuhat, a i mi jedemo više puta dnevno...

također, zanima me kako su opremljene kupaonice... ogrtači i ručnici?
dali je potrebno da nosim i svoje ručnike, ili ih svakondnevno mjenjaju kao i u hotelu?
isto ako i za na bazen... dobivamo li tamo ručnike ili moramo nosit svoje?

znam, puno pitanja.. al eto, prvi put idemo u toplice, pa nismo baš upućeni!

hvala svima i lp

bubicaa
26.03.2012., 13:56
Kuhinja koliko se sjecam ima aparate i posude (za kuhanje i za jelo). Mi imale pecnicu, stednjak i mikrovalnu.

Ogrtaca mislim nema, a rucnici...ne sjecam se :misli: (bila mi djevojacka,nije za zamjerit :rofl:)

strijelčica
26.03.2012., 18:00
Ja uplatila terme Topolšicu ,obišla sve velike terme sada su na redu i one manje ,čini mi se lijepa priroda ,okolina ,kažu dobra hrana ,e sada sobe mi se ne čine baš neke pa uplatila apartman najmanji je 97 kvadrata :lol:,super izgleda ,nadam se super provodu ,ako je tko bio molim iskustva.

Orlandica
02.04.2012., 16:57
Moram pohvalit Rimske terme (http://www.rimske-terme.si/default.asp?mID=sl&pID=bazen) za koje sam saznala zahvaljujući ovoj temi! :s

To je kompleks 3 spojena hotela, a bazen i saune su u hotelu Rimski dvor u kojem smo mi bili ovaj vikend. Uzeli smo suite s whirpoolom koji je bio divan i na istom katu kao bazeni i svijet sauna.
Sve je PREDIVNO uređeno, natipisi na latinskom svuda po zidovima, bazeni super, ležaljke udobne (postoje 3 vrste), osoblje jako uslužno, ma sve 5 :s:s Imaju i mjesta za kadilce iliti pušače što je mene posebno razveselilo :rofl:
Dobiju se ogrtači i papuče (preporučam ipak da nosite svoje, ovo su one papirnate :rofl:), a za saunu i ručnik, tj. plahta. Uzeli smo paket Viktorijina pravljica :cerek:

strijelčica
02.04.2012., 21:04
Moram pohvalit Rimske terme (http://www.rimske-terme.si/default.asp?mID=sl&pID=bazen) za koje sam saznala zahvaljujući ovoj temi! :s

To je kompleks 3 spojena hotela, a bazen i saune su u hotelu Rimski dvor u kojem smo mi bili ovaj vikend. Uzeli smo suite s whirpoolom koji je bio divan i na istom katu kao bazeni i svijet sauna.
Sve je PREDIVNO uređeno, natipisi na latinskom svuda po zidovima, bazeni super, ležaljke udobne (postoje 3 vrste), osoblje jako uslužno, ma sve 5 :s:s Imaju i mjesta za kadilce iliti pušače što je mene posebno razveselilo :rofl:
Dobiju se ogrtači i papuče (preporučam ipak da nosite svoje, ovo su one papirnate :rofl:), a za saunu i ručnik, tj. plahta. Uzeli smo paket Viktorijina pravljica :cerek:

Hej super baš mi je drago da ste zadovoljni,dali ste išli u svom aranžmanu ili preko agencije više ne surađuju sa tim termama jer da su pod stečajem ,kakva je hrana ,i zanima me bazen,dalki je mali ili dovoljno veliki.

Orlandica
03.04.2012., 13:00
Ja sam direktno njih kontaktirala, nisam imala pojma o stečaju :confused: I bilo je dosta ljudi tamo.
Hrana mi je bila tak-tak, al ja nisam ljubitelj hotelske hrane i uz to ne jedem meso pa nisam baš dobra za procjenu, al muž je bio zadovoljan. I doručak i večera su švedski stol pa uzmeš šta i koliko hoćeš i zbilja ima za birat (mesojedima više :rofl:). Nisam ostala gladna uglavnom :zubo: :mig:
Bazen je sasvim dovoljno velik, vidi se po slikama. Toliko koliko je velik unutra, toliko je i vani, ide u krug. Unutra i vani imaju 2 dijela za jacuzziranje, ''špilja'' sa slapom u onoj kocki, mlaznice. Vani još ima bazen sa mlaznicama i 2 whirpoola, unutra jedan manji za sjedenje s mlaznicama i na katu jacuzzi za dvoje pored kojeg smo se mi parkirali na ležaljkama s pogledom :rofl: I na katu se baš može fino chillat :D
U 'svijetu sauna' još ima bazenčić i 4 jacuzzija u vrtu s vodom različite temperature.
Nama se jako svidjelo :s

sara4
06.04.2012., 13:05
Resort Novi, je l' neko bio? Na slikama se čini jako fora. Zar nisu i oni imali nekih financijskih problema?

supergirl1
10.04.2012., 17:07
ajde mi pomognite da izaberem, terme olimia ili sv. martin, zanimaju nas saune i bicikliranje, razgledavanje, znači da ima još nešto, ili imate li kakav drugi prijedlog :ne zna:

strijelčica
11.04.2012., 16:19
ajde mi pomognite da izaberem, terme olimia ili sv. martin, zanimaju nas saune i bicikliranje, razgledavanje, znači da ima još nešto, ili imate li kakav drugi prijedlog :ne zna:

Moj odabir bi bio od dva ponuđena Olimija ,Ali isto tako i Laško koje me oduševilo.

supergirl1
11.04.2012., 17:09
strijelčice hvala ti, gledam malo to laško, ne izgleda loše

BUBI 7
12.04.2012., 08:52
Pokušavam naći welnes paket za dvoje, u blizini Zagreba, za vikend. Da su nam uključene odmah i masaža, sauna.. Ali sve je tako skuuuupo. Ispadne me jedan vikend za nas dvoje kao ljetovanje. Da li je tko naletio na kakav povoljan welnes paket u zadnje vrijeme? Možda gledam na krivim mjestima.. Imate li kakvu preporuku?

strijelčica
12.04.2012., 20:31
strijelčice hvala ti, gledam malo to laško, ne izgleda loše

Mene se je Laško jako dojmilo,bili smo prošli Uskrs bilo je lijepo vrijeme ima super šetnica ,šuma,riječica,za biciklirati,hotel je komforan ,masaže super,saune.....

strijelčica
12.04.2012., 20:38
Pokušavam naći welnes paket za dvoje, u blizini Zagreba, za vikend. Da su nam uključene odmah i masaža, sauna.. Ali sve je tako skuuuupo. Ispadne me jedan vikend za nas dvoje kao ljetovanje. Da li je tko naletio na kakav povoljan welnes paket u zadnje vrijeme? Možda gledam na krivim mjestima.. Imate li kakvu preporuku?

Ovisi koliko ste voljni izdvojiti,za vikend.
Što kraće boraviš cjena je viša nažalost.

pac-man
17.04.2012., 14:45
Pozdrav,

Zanima me da li je netko bio u wellnessu "Tempio", kod bazena Utrine?

Ako je, molio bih da podjeli iskustava. Ono, kakve su saune, higijena, bazen...?

mendo1998
19.04.2012., 15:55
može li mi tko reći kako je u krapinjskim toplicama.
može li neke slike da vidim..hvala...

sfrenata
21.04.2012., 18:25
Našla sam preko Kolektive neku ponudu za TERME LEŠĆE ( kod Karlovca) pa me zanima da li je netko bio tamo? Na slikama izgleda ok za tu lovu..

Molim što prije neku sugestiju ili ako ste nešto čuli, jer ponuda ubrzo ističe. :)

Cijena mi se čini ok pa sam zato to mislila iskoristit, mada sam a priori skeptična prema toplicama u HR.

strijelčica
21.04.2012., 18:40
Prvi put čujem za njih :Dpogledala njihovu stranicu i piše prvi hostel ,e sada ovisi šta želiš i očekuješ ako želiš uteći na par sati ne zvuči loše ali boravak na više dana .ja osobno nebi.

sfrenata
22.04.2012., 01:37
Moj odabir bi bio od dva ponuđena Olimija ,Ali isto tako i Laško koje me oduševilo.

potvrdjujem

Prvi put čujem za njih :Dpogledala njihovu stranicu i piše prvi hostel ,e sada ovisi šta želiš i očekuješ ako želiš uteći na par sati ne zvuči loše ali boravak na više dana .ja osobno nebi.

i ja isto prvi put čujem za njih:-) al bila ponuda na Kolektivi pa nisam mogla odolit a da ne pitam..:-) No za par sati je ipak daleko
hvala u svakom slučaju...

libertas30
22.04.2012., 18:37
Evo da i ja predložim, hotel Šport - Otočec - Slovenija, ima dosta povoljne cijene uz korištenje bazena u Šmarješkim toplicama i Dolenjskim toplicama.Do ovih prvih ima cca 5 minuta vožnje a do drugih 20-ak.Pored hotela se nalazi otok na rijeci krki gdje se nalazi dvorac i uređena šetnica.Priroda prekrasna za 2-3 dana odmora od urbanog stila života.
http://www.terme-krka.si/hr/otocec/hotel/sport/

strijelčica
23.04.2012., 09:02
Evo da i ja predložim, hotel Šport - Otočec - Slovenija, ima dosta povoljne cijene uz korištenje bazena u Šmarješkim toplicama i Dolenjskim toplicama.Do ovih prvih ima cca 5 minuta vožnje a do drugih 20-ak.Pored hotela se nalazi otok na rijeci krki gdje se nalazi dvorac i uređena šetnica.Priroda prekrasna za 2-3 dana odmora od urbanog stila života.
http://www.terme-krka.si/hr/otocec/hotel/sport/

Zbilja je predivno bila sam prošle godine iako nisdam boravila u hotelu ,ali smo obišli i dvorac -hotel izgleda super nadam se da je i unutratako.svakako preporuka priroda je predivna .Mina tom putovanju boravili u Laškom te na povratku u dolenjskim termama.

supergirl1
27.04.2012., 17:56
eto da zahvalim na prepruci:) bili u olimii 3 dana, sotelia i welness u orhidelii, zbilja nešto predivno:):) i masaže i sama orhidelia, tako velika, a opet intimna i najljepšsa bio sauna koju sam vidjela do sada s onim sušenim biljem koji polijevaju vodom, hvala strijelčica:)

strijelčica
27.04.2012., 21:32
eto da zahvalim na prepruci:) bili u olimii 3 dana, sotelia i welness u orhidelii, zbilja nešto predivno:):) i masaže i sama orhidelia, tako velika, a opet intimna i najljepšsa bio sauna koju sam vidjela do sada s onim sušenim biljem koji polijevaju vodom, hvala strijelčica:)

Frago mi je da si bila zadovoljna ,meni je Olimija bila i ostala naj ,naj
Ja sutra putujem na welnes javim se sa dojmovima,vrijeme mi je naklonjeno i nadam se dobrom provodu.
Još dodatak prijatelji nam bili u Čatežu i vratili se skroz razočarani kažu pale su masaže po kvaliteti ,hrana ništa posebno,sobe tj madraci koma,jedino d aje o.k bazeni.

nudistichi
05.05.2012., 20:33

koliko vas je doslo sve skupa otprilike ta 3 dana (smjestaj wellnes .. ) ako nije bed?

supergirl1
06.05.2012., 09:14
mi smo uzeli paket Dar matičnjaka od 3 dana, pogledaj na njihovoj stranici šta sve uključuje, i iako piše da je 271 eur, nama je račun na kraju bio 512 eur, a dodatno smo uzeli još dvije masaže: tajlandska stopala i glave i vlasišta, par kava, par čaša vina uz večeru, tako da smo se i mi na kraju čudili računu...

nudistichi
06.05.2012., 14:34
mi smo uzeli paket Dar matičnjaka od 3 dana, pogledaj na njihovoj stranici šta sve uključuje, i iako piše da je 271 eur, nama je račun na kraju bio 512 eur, a dodatno smo uzeli još dvije masaže: tajlandska stopala i glave i vlasišta, par kava, par čaša vina uz večeru, tako da smo se i mi na kraju čudili računu...

to je 512 za oboje? zato sam i pitao jer cesto cijena na kraju ispadne manje nego kada gledas po cjeniku..

supergirl1
06.05.2012., 21:23
da, za dvoje...i rekli nam da imamo pravo dva puta dnevno ući u orhideliu i koliko hoćemo puta u termaliu, termaliu pogledali i pobjegli, a u orhideliu ulazili i izlazili koliko god smo puta htjeli:) stvarno je predivna, spremamo se još jedan vikend krajem mjeseca opet u soteliu...jedino ne kužim taj paket kao dar matičnjaka, jedino što sam vidjela od matičnjaka je dvije vrećice (za ormar) sa sušenim biljem na krevetu i kao neki amulet za zdravlje, od gline na noćnom ormariću i to je to, masaže nemaju veze s matičnjakom:ne zna: ali dobro, feeling u cijelom hotelu, sobi i wellnessu je tako opuštajući da si u zenu 3 dana...
bili smo u 11. mj u diadori falkenstainer kod zadra, to je nešto sasvim drugo s hrpom djece po hotelu, galamom, neusporedivo
sad me jedino čačka to laško koje je spomenula strijelčica da se mora vidjeti:)

billy walsh
08.05.2012., 08:15
Istarske toplice? Može li tko reči kako je tamo,što ima od sadržaja, ide nas grupa od 15 ljudi tamo,ima li što od zabave?

strijelčica
08.05.2012., 18:17
Istarske toplice? Može li tko reči kako je tamo,što ima od sadržaja, ide nas grupa od 15 ljudi tamo,ima li što od zabave?

hmm sory mislim da se ne nudi neka zabava meni se tamo uopće ni9je svidilo

billy walsh
08.05.2012., 19:04
hmm sory mislim da se ne nudi neka zabava meni se tamo uopće ni9je svidilo

Ako možeš malo opširnije što ti se nije svidilo,kakav je smještaj ,bazen itd...hvala!

ivuška
15.05.2012., 18:17
Ovako, htjela bi u Terme Čatež,a pošto agencija ne organizira prijevoz zanima me
dal postoji neki bus koji ide iz Zagreba za Čatež?
Druga opcija Terme Tuhelj.Zanima me dal ima neka autobusna linija za tamo?

strijelčica
15.05.2012., 20:32
Ako možeš malo opširnije što ti se nije svidilo,kakav je smještaj ,bazen itd...hvala!

Nisam boravila u hotelu ,bili smo na jednodnevnom izletu i mene se nije dojmilo ,ne znači da se tebi neče svidjeti,ako odeš svakako javi dojmove,ako ideš sa ekipom ,onda ti je gdje god ideš dobro.

Plavoki
22.05.2012., 14:36
Ovako, htjela bi u Terme Čatež,a pošto agencija ne organizira prijevoz zanima me
dal postoji neki bus koji ide iz Zagreba za Čatež?
Druga opcija Terme Tuhelj.Zanima me dal ima neka autobusna linija za tamo?

za tuhelj postoji autobusna linija iz zagreba-autobusni kolodvor, za vozni red nazovi autobusni kolodvor ili terme tuhelj :D

micek<3
17.06.2012., 20:38
ljudi jel bio tko u termama olimia i u onom paketu vanilija za dvoje?
Dragi i ja bi otisli i uzeli si ovaj paket od 3 dana pa ako je netko bio svaka informacija je dobro dosla :cerek:

compay
25.06.2012., 16:47
Nakon dugo biranja i čitanja vaših dojmova odabrali smo produženi vikend u Laškom i nismo pogriješili. Pet dana u hotelu Wellnes Park. Hvala strijelčici na dobrim komentarima i pridružujemo se njima. Smještaj vrhunski, hrana ukusna, usluga baš kakva treba biti, sve čisto i uredno. Uglavnom sve za pet i preporuka svima.

strijelčica
25.06.2012., 16:57
Nakon dugo biranja i čitanja vaših dojmova odabrali smo produženi vikend u Laškom i nismo pogriješili. Pet dana u hotelu Wellnes Park. Hvala strijelčici na dobrim komentarima i pridružujemo se njima. Smještaj vrhunski, hrana ukusna, usluga baš kakva treba biti, sve čisto i uredno. Uglavnom sve za pet i preporuka svima.

Drago mi je da ste bili zadovoljni ,ukusi se razlikuju alio ja bila zbilja oduševljena ,kada ste bili jeste obilazili okolicu.....

compay
26.06.2012., 11:51
Drago mi je da ste bili zadovoljni ,ukusi se razlikuju alio ja bila zbilja oduševljena ,kada ste bili jeste obilazili okolicu.....

Odvojili smo jedno oblačno prijepodne za izlet u Maribor, a ostale vruće dane uglavnom u bazenu. Okolicu ostavljamo za sljedeće dolaske. Neka preporuka ?

Coco_Nut
26.06.2012., 17:18
ljudi jel bio tko u termama olimia i u onom paketu vanilija za dvoje?
Dragi i ja bi otisli i uzeli si ovaj paket od 3 dana pa ako je netko bio svaka informacija je dobro dosla :cerek:

U tom paketu nisam bio, ali hotel Sotelia i Orhidelia su mi odlični.

DELFA
02.09.2012., 13:39
Prvo hvala svima na komentarima jer nama koji trazimo nove destinacije svakako olaksavaju izbor. Vjerojatno cu se ponovit sa svojim pitanjem ali bih molila savjet: Koje terme izabrati Terme Olimia ili Terme Lasko, imamo dijete od 6 godina pa mi je vazno i da su unutarnji bazeni dobri? Gledala sam ponude i vidim da su hoteli povezani sa bazenima.Gdje su bolji unutarnji bazeni? Vec smo bili u Catezu ali bi ovaj put htjeli vidjet nesto novo..... hvala:D

IvyGia
12.09.2012., 14:44
Pozdrav narode,

Moze li mi neko preporuciti dobro wellness mjesto u Hrvatskoj? Iz Sarajeva sam i namjeravala sam sa 3 prijateljice doci krajem novembra na 3-4 dana kod vas ali nisam sigurna koje mjesto i hotel su dobri? Zanima nas neki hotel s "programom" s obzirom da ce biti hladno pa nista od biicklizma...
Svaki savjet je dobrodosao.

strijelčica
13.09.2012., 19:26
Prvo hvala svima na komentarima jer nama koji trazimo nove destinacije svakako olaksavaju izbor. Vjerojatno cu se ponovit sa svojim pitanjem ali bih molila savjet: Koje terme izabrati Terme Olimia ili Terme Lasko, imamo dijete od 6 godina pa mi je vazno i da su unutarnji bazeni dobri? Gledala sam ponude i vidim da su hoteli povezani sa bazenima.Gdje su bolji unutarnji bazeni? Vec smo bili u Catezu ali bi ovaj put htjeli vidjet nesto novo..... hvala:D

Čatež je najbolji šta se tiče nutarnjih bazena šta je je,ali meni puno draži i Olimija i Laško e sada ovisi šta volite ,jer niti jedne terme nemaju takvu ponudu kao štza ima Čatež,u Olimiji meni je bolja ORHIDELIJA koja se plača ,U LaŠKOME IMAŠ tobogan šta moju zadovolji imaš jacuzije ,brčkalice ,neznam ovisno šta voliš i šta ti je važno ,meni se oba dvoje terme sviđaju i rado se vračam u njih.

strijelčica
13.09.2012., 19:27
Pozdrav narode,

Moze li mi neko preporuciti dobro wellness mjesto u Hrvatskoj? Iz Sarajeva sam i namjeravala sam sa 3 prijateljice doci krajem novembra na 3-4 dana kod vas ali nisam sigurna koje mjesto i hotel su dobri? Zanima nas neki hotel s "programom" s obzirom da ce biti hladno pa nista od biicklizma...
Svaki savjet je dobrodosao.

U Hrvatskoj je najbolji SVETI MARTIN ,ako misliš na bazene ,aako te više zanimaju masaže,saune tu ima svašta u ponudi ,od Istre,dalmacije ,Opatija...

audrey h
26.09.2012., 12:09
kakva su iskustva? nisam nikad bila, razmišljam da rezerviram za ovaj vikend, a uzela bih apartman jer mi je hotel malo skup trenutno. :ne zna:

strijelčica
29.09.2012., 19:43
U opciji su mi Ptuj,Rogaška ,Zreče te Snovik je na ponudi dana,imali tko iskustva sa ovim termama zanima me kako je zimi koliko ima bazena ,hrana i smještaj.

Sagitta
01.10.2012., 14:22
U opciji su mi Ptuj,Rogaška ,Zreče te Snovik je na ponudi dana,imali tko iskustva sa ovim termama zanima me kako je zimi koliko ima bazena ,hrana i smještaj.

za ostale ne znam, mogu ti reči samo za Zreče, mi bili početkom godine, wellness je super, bazeni (zatvoreni) i nisu nešto, smještaj super (bili u onom novom hotelu Atrij u sobi s vlastitim jaccuzzijem i saunom), klopa super

KorovaMilkBar
01.10.2012., 15:45
Htio bih čuti par riječi o toplicama u kontinentalnom dijelu Hrvatske, ono cijene, smještaj, klopa odnosno usluga općenito. Planiram uplatiti neki vikend pa me zanimaju iskustva ljudi koji imaju više iskustva od mene :)

strijelčica
01.10.2012., 18:04
za ostale ne znam, mogu ti reči samo za Zreče, mi bili početkom godine, wellness je super, bazeni (zatvoreni) i nisu nešto, smještaj super (bili u onom novom hotelu Atrij u sobi s vlastitim jaccuzzijem i saunom), klopa super

I mi smo gledali hotel ATRIJ iako je skuplji čini mi se najbolji kažeš da nisu neki bazeni ,dali ima kako ja zovem brčkalice ,jacuziji u zatvorenim bazenima i dali ima koji bazen vanjski da je i zimi otvoren i grijan,znači hrana i smještaj su dobri .

-Ari-
01.10.2012., 18:42
Htio bih čuti par riječi o toplicama u kontinentalnom dijelu Hrvatske, ono cijene, smještaj, klopa odnosno usluga općenito. Planiram uplatiti neki vikend pa me zanimaju iskustva ljudi koji imaju više iskustva od mene :)

Definitivno preporučujem toplice Sveti Martin :top: :top: :top:

Smještaj je u hotelu za svaku pohvalu, hrana odlična... a osoblje izrazito ljubazno. Velik je izbor bazena (unutarnjih i vanjskih-grijanih). A što se tiče cijene, dosta često imaju neke akcije i prigodne pakete pa bude nešto povoljnije nego inače (pogledaj na stranici..ili prati malo portale za grupnu kupovinu jer sam u par navrata vidjela tamo ponude). Iako je i redovna cijena sasvim opravdana s obzirom na kvalitetu usluge.

Da mogu, išla bih svaki vikend tamo :cerek: nažalost, financije su gadna stvar :D

Sagitta
02.10.2012., 12:34
I mi smo gledali hotel ATRIJ iako je skuplji čini mi se najbolji kažeš da nisu neki bazeni ,dali ima kako ja zovem brčkalice ,jacuziji u zatvorenim bazenima i dali ima koji bazen vanjski da je i zimi otvoren i grijan,znači hrana i smještaj su dobri .

iskreno, ja sam zapamtila samo 2 bazena, jedan mini za djecu i jedan veći "za odrasle" :rofl: pogledaj na njihovoj stranici ima nešto slika...uglavnom, ništa spektakularno...ako ti je do bazena i brčkanja to sigurno nije idealno mjesto

ono što se meni jako svijedjelo je što zimi kombiniraš skijanje/sanjkanje gore na Rogli i kupanje/wellness

definitivno mi je broj 1. bila klopa i "rustikalni" svijet sauna (ali ja obožavam saune) i zbog toga bih se sigurno vratila tamo

apartman je isto bio famozan, na 2 kata sa ogromnom dnevnom sobom, 2 TV ( u dnevnoj i spavaćoj), oooooogromnom terasom s jacuzzijem i vlastitom saunom...mi smo plaćali neku akcijsku cijenu tako da su nas 4 dana sa pp došla nešto oko 450 €, kakve su sad cijene, ne znam

supergirl1
05.10.2012., 11:51
imate li kakav wellness za preporučiti omjer kavalitete i novca u južnoj dalmaciji, od splita do dubrovnika...ima li kakva preporuka

ivkaa
05.10.2012., 17:50
Ne govorim ti iz vlastitog iskustva ali za Dubrovnik su na dobrom glasu wellnessi u hotelima Palace,Uvala,Park i Lacroma .Palace je skup a ovi ostali imaju sad neke akcije.Radisson (Vrtovi sunca) u Orašcu ima uvjek neke jeftine cijene ali je udaljen od grada.Ako ideš sad za ovaj vikend preporučam da ipak uživaš u moru,jer je sad maksimalno opuštajuće.Savršene temperature a sunce lagano grije,nema gužve i buke.

supergirl1
05.10.2012., 19:50
sljedeće, sljedeći vikend :klopa:

svemirska djeva
12.10.2012., 17:08
posto vidim da su prakticki na granici zanima me treba li vinjeta za terme Olimia i da li su bolje od Cateza za ovaj tmurni kisoviti vikend? Te da li vrijedi jos ruta bez vinjete do Cateza?

strijelčica
13.10.2012., 19:15
posto vidim da su prakticki na granici zanima me treba li vinjeta za terme Olimia i da li su bolje od Cateza za ovaj tmurni kisoviti vikend? Te da li vrijedi jos ruta bez vinjete do Cateza?

U obje možeš bez vinjete ,ja uvjek bi izabrala Olimiju.

Aviss
24.10.2012., 07:41
Sljedeći vikend (petak, sub. i ned.) ja i mm odlazimo u Sv. Martin, paket Romantic escape...
Može li iz prve ruke savjet?
Zanima me jesu li ti paketi dovoljno sadržajni? Odnosno da li ćemo trebat dodatno uzeti još koju masažu i sl. da bismo ispunili dan?
Imate li i preporuku što još posjetiti, vidjeti kad smo u tom kraju?

Hvala!!!

-Ari-
24.10.2012., 14:21
Aviss.. mislim da to sve ovisi koliko ste tipovi za bazene.. mi smo bili isto pet-ned i nismo se ni maknuli iz toplica :D samo smo išli iz jednog bazena u drugi.. papica, odmor, kavica (u kafiću hotela :D ).. i vrijeme začas prođe.

Kad smo vidjeli kako nam je tamo lijepo, sve drugo je palo u zaborav :cerek: najdalje smo išli u pub koji je preko puta hotela :rofl:

Aviss
26.10.2012., 11:02
Ari, jeste i Vi imali neki paket ili?

Aviss
26.10.2012., 11:56
I još nešto... pretpostavljam da ne trebamo nositi svoje ogrtače, papuče za wellness?

Jasna 1963
26.10.2012., 13:17
Pozdrav svima

da li je netko nedavno bio u Daruvarskim toplicama?Kakve su sobe, bazeni ,wellness?
Imaju slabu galeriju fotki na svojim stranicama
hvala

-Ari-
26.10.2012., 22:09
Aviss, mi smo bili uzeli kupone na nekom portalu za grupnu kupovinu... bilo je 500kn noćenje s doručkom za dvoje, pa smo uzeli 2 kupona i bili jedan vikend :mig: (još smo si dodatno uplatili večeru)

Dobiješ ogrtač i papuče u sobi, ali ja sam imala svoje japanke i bilo mi je ugodnije u njima hodati :D

elf_dalmatae
20.11.2012., 23:45
Sv. Martin na Muri

Vama sjevernjacima odlicna zamjena za more ljeti; blizu, ok sadrzaji.

Nama s juga - predaleko brate, stvarno fakin predaleko.

Dok platim autoban, gorivo, vec za tu paru se mogu ljeskarit negdje na obali ko covik.

Ali zato imaju ODLICNU saunu! :s

Ledena soba, Rimska kupelj, Turska, Finska... sve sam proba. :Serek:

I opet bi gore, samo zbog wellness programa :s

Imate li i preporuku što još posjetiti, vidjeti kad smo u tom kraju?

Hvala!!!

Posjetite obliznju farmu jelena; 60ak kn kobasica od srnetine :zubo:

tomasini
22.11.2012., 20:02
pozdrav ljudi, trebam preporuku toplica ili wellnesa u široj okolici slavonskog broda (do 100km) udaljenosti. hvala.

x-type
22.11.2012., 21:15
pozdrav ljudi, trebam preporuku toplica ili wellnesa u široj okolici slavonskog broda (do 100km) udaljenosti. hvala.

mo'š birat Bizovac i Harkany. ako malo prekoračiš tih 100 km u obzir dolazi i Daruvar :ne zna:

Paw
22.11.2012., 21:43
Cijela obitelj bila dva puta u Olimiama i dva puta u Čatežu.
Čula sam da u Mađarskoj postoje neke dobre terme, zanima me i cijena.
Jel možete dati kakve preporuke? Bili, vidjeli, bio netko vaš... dojmovi, usporedbe, hrana, cijene...

x-type
23.11.2012., 17:54
Cijela obitelj bila dva puta u Olimiama i dva puta u Čatežu.
Čula sam da u Mađarskoj postoje neke dobre terme, zanima me i cijena.
Jel možete dati kakve preporuke? Bili, vidjeli, bio netko vaš... dojmovi, usporedbe, hrana, cijene...

u Mađarskoj sam bio u Barcsu u toplicama. za cijenu koju sam platio (1500 HUF, sad vidim da je 1800 HUF) više nego isplativo. ne trebaju se očekivati čuda, ima minijaturna suha sauna, parna sauna, bazen sa jacuzzijem, olimpijski unutarnji bazen, olimpijski vanjski bazen, vanjski bazen, dječiji bazeni, unutarnji bazen s ljekovitom vodom. nekak se ne sjećam unutarnjeg običnog bazena, ali mislim da ima (ljeto je bilo pa sam više vani bio).
ono što je apsolutno super je čistoća. i još što je super - u Mađarskoj nema kupanja bez kapice. znači zadužiš kapicu na ulazu i u olimpijskim bazenima je moraš imati.
uglavnom, odnos cijene i dobivenog je odličan i preporučam svima.
http://www.gyogyfurdobarcs.hu (nažalost samo na mađarskom)

Wertherdea
26.11.2012., 22:05
Bok svima,
mislim da su ovi od nedavno na NET tržištu ali imaju zaista veliku ponudu, kao nekadašnji katalog. Vidim da Imaju povremeno i nevjerojatne popuste. Vrijedi pogledati stranicu, i rezerviraš preko njih a platiš kad završiš odmor na licu mjesta. Ma za svaku pohvalu

www.relaxino.com

charlyse
02.12.2012., 19:47
Pozz, preporuka za toplice u Hrvatskoj, a da ima nešto dječjih sadržaja!

Do sada smo bili 2x u Čatežu koji je fenomenalan ali sad uzimamo i mlađe dijete koje nema putovnicu pa smo se odlučili za Hrv.

<u Krapinske imaju škole organizirano kakve su one, ponuda i cijena??

Hvala!!

TincH
26.12.2012., 09:04
charlyse, mi smo ovaj vikend bili u Tuhelju.

Nemamo klinaca, ali koliko sam vidjela - onima koji su tamo bili uopće nije loše :)
Za početak, zima je, i nema gužvi, pa se da slobodno kretati na kupalištu i relativan je mir. Za klince postoje animatori, i obično ih skupe 5 do 10 pa im oko bazena organiziraju razne igre, dok se starci izležavaju. U subotu su na bazen došetali lav i neka zelena živina :D a u nedjelju Djed Mraz. Čini mi se da se dosta trude oko animiranja djece.

Inače - oko Tuhelja općenito, mi smo prezadovoljni!
Nije nam prvi put, pogotovo meni, ali mislim da će nam od sada to postati neizbježan dio zimskih odmora.
Stoput mi je bolje zimi ljenčariti u toplom bazenu, ljeti mi je bezveze, em gužva, em pretopla voda. Zimi je valjda organizam drukčije programiran i toplice su predobra stvar. Ljeti je možda bolje na more ili Mrežnicu.

Tuhelj je inače ful blizu ZG, ima najbolje saune na svijetu (maaaala zamjerka je što su miješane, ja nisam goli tip i volim intimu, tako da uglavnom idem u one u kojima možeš biti zamotan), a otišli smo i na antistres masažu i bilo je fenomenalno. Na dodatne aktivnosti se nismo osvrtali, em je vani zima, em se nismo mogli zasititi toplih bazena. Inače, ima nekoliko restorana za pojesti u samoj okolici Termi (nisu uopće skupi, cca obrok za dvoje sa cugom i svime max 250kn), a na samom vrhu iznad bazena nalazi se super birc za kavu, i najfinijim kremšnitama i princes krafnama koje sam jela u zadnjih xx godina (stavljaju valjda domaća jaja pa su žute kao nešto jako žuto :D)

Ugl, Tuhelj super :s
No, trenutno pik imamo na Sveti Martin, u Sloveniju mi se zasad ne da zbog vinjeta, pa ćemo istražiti okolicu.

Kerefek
29.12.2012., 18:15
Moja bolja polovica i ja našli preko jedne od ovih stranica sa popustima smještaj u Tuheljskim toplicama za kikiriki (2 noćenja za dvoje 380 kn) pa odlučili se malo opustiti u termama.
Moram napomenuti da nas bazeni ne interesiraju i da uvijek idemo samo u wellness i saune tako da će ovaj review možda za neke biti neobjektivan.

četvrtak Terme Tuhelj:
- karta preko tjedna 100kn
- nije bila gužva (bar ne pretjerana)
- programi ili besplatni (sol) ili 20-30 kn (blato, čokolada ....)
- 3 parne saune (solna, obična i tematska-čokolada, blato...)
- 4 finske saune (bio, ekstremna, programska i vanjska panoramska)
- nikakvi posebni incidenti, uvijek se nađu neki koji pokušaju u kupaćima u saunu :ne zna: ili sa ručnikom u parnu :504: ili neki lokalni macho frajeri koji budu po 40 min u eksremnoj pa izađu vani i samo što se ne sruše :rofl:
- cijeli objekt se vidi da ima nekih sitnijih znakova neodržavanja, ali sve funkcionira i djelatnici uslužni i ljubazni

e sad petak Olimia i to Orhidelija (koja je ko novija i puno bolja od Termalije)
- prvo kad smo došli na cjeniku nema samo saune nego sve zajedno - oš neš Bangladeš :(
- drugo iako je bio petak, a ne vikend ili praznik oni su eto tako odlučili da pošto je u ovom tjednu između Božića i NG da dignu cijenu tako da smo skeširali 70 EUR (2x 35EUR) :mad:, ali ajde dobro kad smo već tamo ...
- OK fensi šmensi garderoba, restoran i hodnici i to je to - brdo lijepo uređenih hodnika
- imaju 2 parne saune, od kojih je jedna bila dostupna samo za goste hotela (jer ih ima puno :confused:)
- programi idu tek od 16h popodne i skoro svi se plaćaju (4 EUR)
- u ovoj preostaloj parnoj je bila katastrofa gužva i još uz to ne rade neka crijeva za poljevanje vodom :503: (oni koji koriste parne saune znaju što to znači)
- imaju dvije finske (plus neka čudna infra koja je iako su sve bile krcate bila konstantno prazna :confused:)
- ove finske su već 15 min prije svakog programa bile toliko krcate da nisi mogao ni sjesti a kamoli leći, a ne znam da li sam spomenuo da se programi plaćaju :D tako da u cijeni ulaznice ući saune je ravno zgoditku na lutriji

ajmo dalje:
- oni hidro masažeri za stopala oko whirpoola kod parnih sauna NE RADE tj. radi jedan od njih 3 (nakon trećeg mi se više nije dalo isprobavati)

i sad vrhunac svega:
- ne znam iz kojeg razloga u ženskim WC nema sapuna. Nije da ga je ponestalo nego jednostavno NEMA. WC-i izgledaju svemirski i ženski i muški i u muškom ima sapun (milo na slovenskom). Ja već mislio da ova moja neuka ne može naći u takvom hi-tech zahodu gdje je, ali me onda, luda ko šiba, kad je vidjela muški WC, odvela za ruku u ženski i fakat nema sapuna :eek:. Ne da ga je ponestalo nego uopće nema opcije za tekući sapun.

Sve u svemu katastrofa, bili sveukupno 1 h, pregrizli trošak 70 EUR i odlučili se vratiti u Tuheljske.

Tamo je petak normalan dan i ne naplaćuju dodatno ulaznice. Svi programi rade od 12 h i ono što je najbitnije svi sadržaji su dostupni i rade. Ali ako netko više voli da mu je fensi šmensi (nego da iskoristi saune) i kako izgledaju hodnici svakako preporučam Olimiju.

Uglavnom nas više Olimia neće vidjeti.

ps. kao što sam napomenuo bazeni me ne zanimaju ali moram priznati (koliko sam vidio) da ovi u Olimiji izgledju novije i ljepše (da budem iskren ni za ove u Tuhelju ne znam kako izgledaju)

x-type
30.12.2012., 11:11
- imaju dvije finske (plus neka čudna infra koja je iako su sve bile krcate bila konstantno prazna :confused:)

zato što tamo sjediš na drvenoj klupi na temperaturi od cca 35°C i ništa se ne događa. isto tako možeš ležati uvaljen u jednu od onih ležaljki na sličnoj temperaturi negdje u sobi za odmor.
apsolutno je premalo sauna u Orhideliji, slažem se.

B1968B
01.01.2013., 22:04
I ja sam proveo par dana u Tuheljskim i vidi se pomak na bolje - eto, u hotelu su sredili wi-fi, sobe u starome dijelu imaju nove lcd tv sa mogučnošču googlanja, novi hotel je ionako novi...Fino je da nikad nije gužva u plivačkom bazenu ali bi trebali promjeniti trake koje razdvajaju staze - počele su raspadati i na jednoj sam se porezao do krvi...Mada nije bilo baš nešto puno, u sauni je uvjek bila gužva. I još jednom moram pohvaliti osoblje, stvarno su prva liga...
Inače, vidim da žele u borbu za kongresni turizam, mada če teško protiv Dubrovnika, Opatije...

corona borealis
06.01.2013., 16:09
mo'š birat Bizovac i Harkany. ako malo prekoračiš tih 100 km u obzir dolazi i Daruvar :ne zna:

bila sam u Bizovačkim toplicma i u Harkanyu... preporučam oboje - jako lijepo su uređene i imaju puno sadržaja

spyd3r
09.01.2013., 11:06
Sad vidim ponudu na kolektivi za 400kn za 2 osobe 2 polupansiona u Toplicama Lesce?? JE bio netko tamo, nekakava iskustva?? hvala

strijelčica
09.01.2013., 20:47
iskreno, ja sam zapamtila samo 2 bazena, jedan mini za djecu i jedan veći "za odrasle" :rofl: pogledaj na njihovoj stranici ima nešto slika...uglavnom, ništa spektakularno...ako ti je do bazena i brčkanja to sigurno nije idealno mjesto

ono što se meni jako svijedjelo je što zimi kombiniraš skijanje/sanjkanje gore na Rogli i kupanje/wellness

definitivno mi je broj 1. bila klopa i "rustikalni" svijet sauna (ali ja obožavam saune) i zbog toga bih se sigurno vratila tamo

apartman je isto bio famozan, na 2 kata sa ogromnom dnevnom sobom, 2 TV ( u dnevnoj i spavaćoj), oooooogromnom terasom s jacuzzijem i vlastitom saunom...mi smo plaćali neku akcijsku cijenu tako da su nas 4 dana sa pp došla nešto oko 450 €, kakve su sad cijene, ne znam

Bili smo i vratili se prezadovoljni,bili isto u ATRIJU i super mi i smještaj bio i hrana ,u cjeni imali i lagani ručak išli na ROGLU bazene koji nisu nešto ali su čisti ,uredni i osvježili se nakon snjega ta kombinacija je idealna masaže super..

xls
10.01.2013., 20:15
e sad petak Olimia i to Orhidelija (koja je ko novija i puno bolja od Termalije)
- prvo kad smo došli na cjeniku nema samo saune nego sve zajedno - oš neš Bangladeš :(
- drugo iako je bio petak, a ne vikend ili praznik oni su eto tako odlučili da pošto je u ovom tjednu između Božića i NG da dignu cijenu tako da smo skeširali 70 EUR (2x 35EUR) :mad:, ali ajde dobro kad smo već tamo ...
- OK fensi šmensi garderoba, restoran i hodnici i to je to - brdo lijepo uređenih hodnika
- imaju 2 parne saune, od kojih je jedna bila dostupna samo za goste hotela (jer ih ima puno :confused:)
- programi idu tek od 16h popodne i skoro svi se plaćaju (4 EUR)
- u ovoj preostaloj parnoj je bila katastrofa gužva i još uz to ne rade neka crijeva za poljevanje vodom :503: (oni koji koriste parne saune znaju što to znači)
- ove finske su već 15 min prije svakog programa bile toliko krcate da nisi mogao ni sjesti a kamoli leći, a ne znam da li sam spomenuo da se programi plaćaju :D tako da u cijeni ulaznice ući saune je ravno zgoditku na lutriji

ajmo dalje:
- oni hidro masažeri za stopala oko whirpoola kod parnih sauna NE RADE tj. radi jedan od njih 3 (nakon trećeg mi se više nije dalo isprobavati)

i sad vrhunac svega:
- ne znam iz kojeg razloga u ženskim WC nema sapuna. Nije da ga je ponestalo nego jednostavno NEMA. WC-i izgledaju svemirski i ženski i muški i u muškom ima sapun (milo na slovenskom). Ja već mislio da ova moja neuka ne može naći u takvom hi-tech zahodu gdje je, ali me onda, luda ko šiba, kad je vidjela muški WC, odvela za ruku u ženski i fakat nema sapuna :eek:. Ne da ga je ponestalo nego uopće nema opcije za tekući sapun.

Sve u svemu katastrofa, bili sveukupno 1 h, pregrizli trošak 70 EUR i odlučili se vratiti u Tuheljske.

i ja bio s dragom oko tih dana u orhideliji, slazem se s gotovo svim (takodjer sam probao nekoliko masazera i ni jedan nije radio :D) - saune vise za "sminku", nego za sauniranje. doduse, nije bila guzva kada so mi bili.

bazeni su interesantni: fora je protustrujno plivanje, dvorana sa velikim tusem sa stropa i vanjski bazen.

sve je moderno i ukusno, te vrlo uredno - ali papreno skupo. drago mi je sto sam bio, no ne znam hocu li ici uskoro (osim ako me draga ne nagovori - ona je vise za "njeznije sauniranje").

tamaruska
10.01.2013., 20:35
Bokić!

Došla sam škicnuti neke informacije o Termama Lešće jer se vrte ovih dana na grupnom popustu i to po jako dobroj cijeni (mislim da je oko 500kn, dva polupansiona za dvije osobe) pa rekoh sama sebi - idem provjeriti prije nego se opet zeznem :) Na kraju o tim termama nisam saznala ništa, ali zato ima jako puno drugih korisnih informacija :)

U Termama Olimia sam bila s dečkom, 1 polupansion. Dobili smo na poklon, i u paketu je bila ulaznica za neki party na bazenu koji je stvarno bio super - dobra mjuza, cuga u bazenu, animatori, skroz simpa! S obzirom na to da smo stigli jako kasno prvi dan - nismo previše razgledavali, tako da iskreno ni ne znam u kojem smo dijelu bili. Smješteni smo bili u hotelu Breza, ali smo imali slobodan ulaz u sve (dobili neke narukvice i rekli da možemo di god hoćemo s tim).
Ono što mi je ostalo onako u sjećanju pozitivno : sve jako čisto i uredno, luksuzno, hrpa bazena, hidromasaža, pa ona prostorija s "kišom" odnosno tuševima, boje u večernjim satima, predivno. Hranaje bila okej, soba u Brezi je bila super, baš smo bili zadovoljni.
A negativno.... hehe, dok smo došli - nikako da nas nađu na popisu i nije bilo mjesta više nigdje drugdje, pa smo bili ludi! Došli smo u vrijeme najveće mećave, kasnili poprilično zbog nevremena i još nekih okolnosti, onda nas nema na popisu iako je sve bilo unaprijed uplaćeno, onda ne možemo naći sobu!!! Naime, gospodin na recepciji nas nije odveo do sobe, već nas samo uputio hodnikom dalje. Nakon što smo poput nekih idiota prošli sve hodnike s koferom u ruci, i dva puta se vratili na recepciju i molili ga da nam pokaže - on još uvijek nije htio otići s recepcije! Onda smo našli nekog čovjeka - gosta hotela u hodniku pa smo ga zamolili da nam pomogne naći sobu! I zamislite čuda - čovjek isto ne može naći našu sobu! Jednostavno taj broj sobe NE POSTOJI! I vratimo se na recepciju, umorni, jadni, ljuti, i onda sam pristojno došla čovjeku i rekla mu: "Oprostite, možda sam glupa i nesposobna, ali ova soba ne postoji!" I onda me čudno pogledao i kao išao nam pokazati gdje je soba, dođe do neke sasvim desete sobe (znači ne poklapa se broj na ključu i broj na sobi) i pokušava otvoriti - ne može. I čudno gleda, i opet pokušava. I kažemo mu - ali gospodine, to je krivi broj sobe. I on nas uvjerava da je dobar broj! Ma ono, strašno. Na kraju je ispalo da je on ispisao krivi broj sobe i da ta soba zaista ne postoji!! Onda smo tako umorni krenuli na party, pa je ispalo da imaju još samo jednu ulaznicu za party, a nas je dvoje. I nismo se micali dok nismo dobili i drugi jer je to sve bilo plaćeno! I napokon dođemo do bazena, ajde tamo sve super bilo... Ali definitivno bismo se vratili opet. Možda u drugi hotel samo :)

Nadalje, moram spomenuti BIZOVAČKE toplice, i ne u pozitivnom kontekstu! Kupili mi jednom preko grupnih popusta isto, ful jeftino, noćenje s doručkom za 2 osobe za nekih 250kn. Nas dvoje sretni, došli tamo, a ono hotel uživo i hotel na slici - kao da smo došli na neko drugo mjesto! Sve staro, prastaro, sobe u katastrofalnom stanju, bazeni - voda smrdi, hrđave cijevi i rubovi bazena, hrpa smeća i kamenčića u vodi, golubovi nadlijeću iznad bazena (unutra!)... U bazenu smo bili pola sata od ta dva dana. Ušli, izašli i otišli u razgledavanje okolice. Sva sreća da je blizu Osijek i Kopački rit pa smo barem malčice uživali. Uglavnom - Bizovačke toplice : nikad više!

yvanna
11.01.2013., 11:06
ako može preporuka vas iksunih koji ste vidjeli dosta toplica :)

muž i ja si možemo priuštiti samo jedan cijeli dan za opuštanje. ono što nas zanima su, uz bazen naravno, jacuzzi, masaže, sauna. znači cijelodnevno opuštanje, doslovno! maštam o plivanju, bućkanju, masažama...

za sada se dvoumim između sv.martina i terma tuhelj. pročitala sam popriličan broj stranica teme i da si možemo priuštiti više dana, otišli bi i dalje, a ovako nam je bezveze trošiti puno vremena na put.

molim vas preporuke!

gdje nam je najbolje otići? bitno nam je i da ima neki restoran tamo, jer ne namjeravam sušiti kosu i onda u potragu izvan toplica.

rukica
11.01.2013., 11:52
Vidjela sma ponudu na ponudi dana za Bizovačke toplice. Sad sam u dilemi , jedni pišu da je sve super, a drugi da je katastrofa. Kome da vjerujem?

AnAngel
12.01.2013., 17:43
ako može preporuka vas iksunih koji ste vidjeli dosta toplica :)

muž i ja si možemo priuštiti samo jedan cijeli dan za opuštanje. ono što nas zanima su, uz bazen naravno, jacuzzi, masaže, sauna. znači cijelodnevno opuštanje, doslovno! maštam o plivanju, bućkanju, masažama...

za sada se dvoumim između sv.martina i terma tuhelj. pročitala sam popriličan broj stranica teme i da si možemo priuštiti više dana, otišli bi i dalje, a ovako nam je bezveze trošiti puno vremena na put.

molim vas preporuke!

gdje nam je najbolje otići? bitno nam je i da ima neki restoran tamo, jer ne namjeravam sušiti kosu i onda u potragu izvan toplica.

Ja sam sa svojim dragim bila na wellnesu u toplicama Sv. Martin i tople preporuke! Mi smo imali romantičan paket za dvoje, ne znam da li jos sada to imaju u ponudi. Ali u ponudi je bilo koristenje bazena, whirpoola, i cijelog svijeta sauna. Imali smo polupansion i imeđu toga jednu večeru pod svijećama (romantičnu). Osoblje, hrana, pristup ma sve je fenomenalno.
I imaju u sklopu hotela restoran, ne onaj hotelski, već i ljudi izvana mogu doci i jesti u njemu, ne znam kako da drugacije objasnim.
Za terme Tuhelj sam čula puno pohvala također, tako da ne mogu usporediti.
Van granice sam bila u Rimskim termama (blizu Laškog) i rekla sam više nikad. Usluga- koma, morali izaći 2 sata prije nego što je bilo dogovoreno... Bili smo za vikend, bila je guzva, uzas, na bazenima nismo imali gdje ostaviti ručnike.

Uglavnom, da ne duljim veliko zeleno za toplice sv. martin :)

Yvonne :)
13.01.2013., 11:34
Pridružujem se pohvalama za sv. Martin. Dečko i ja smo bili prošle zime nekih 6 dana, bili smo smješteni u apartmanima. Bila je značajna razlika u cijeni pa se nismo odlučili za hotel, ali d idemo ponovno, vjerujem da bi otišli u hotel jer je toplimm tunelom povezan s kompleksom bazena :) a to znači da se ne morate zabundavati kad idete na bazene, nego u kupaćem prošetate kroz tunel :)
Bazeni su jako čisti, negdje sam kasnije pročitala da su uz još neke, proglašeni najčišćima u HR. Meni je bilo iznenađenje što nisu baš preveliki, ima jedan bazen, mješoviti, onako, ne preveliki, pa ta ideja o plivanju je ostvariva ako ćete u krug :) Ali nije sad to ni nešto ultra malo. Ima još jedan plitki, dugački, sa termalnom vodom te još dva jacuzzija. U saunama nisam bila, bila sam na masaži- ne znam imate li vi u planu uzimati neki paket, ali mi smo masažu nadoplaćivali, i to je bilo nešto poprilično skupo, hot stone masaža za nas dvoje nekih skoro 700 kn sat vremena.
Hrana je prefina, osoblje jako ljubazno, još ako odete u proljeće, možete i zaigrati golf.

Što se tiče Bizovačkih toplica, ja sam iz okolice i mogu potvrditi ovo razočaranje gore navedeno. Rijetko tko od nas kojima su na pola sata, ide tamo. Prljavo je, u vodi se možete jedino zaraziti, nitko nije ulagao tamo već dugi niz godina i obnova je neophodna. Bolje ne ići tamo...

tamaruska
13.01.2013., 14:49
Vidjela sma ponudu na ponudi dana za Bizovačke toplice. Sad sam u dilemi , jedni pišu da je sve super, a drugi da je katastrofa. Kome da vjerujem?

Ja stvarno nemam nikakve koristi od toga da vi idete ili ne, ali stvarno ne preporučam. :ne zna: Prljavo, hrđavo, u vodi pliva koješta, i baš kao što Yvonne kaže - u vodi se možete jedino zaraziti... Ja inače nisam izbirljiva previše, bitno mi je da se mogu negdje malo brčkati i opustiti, ali ovo je stvarno užasno... I da, slike koje su stavljene na stranici grupnog popusta nemaju veze s Bizovačkim toplicama u sadašnjem stanju... ja nisam fotkala bazene dok smo bili tamo, jer smo bili stvarno kratko unutra, vrijeme smo utrošili na razgledavanje okolice jer nismo mogli izdržati :503:

Mi inače isto tražimo trenutno neke ponude, da nije preskupo, da nije predaleko i da ne bi bilo da nešto piše da je u ponudi, a onda dođete tamo i imate milijun nadoplata :)

tamaruska
13.01.2013., 19:21
Evo samo da dodam, ako ima zainteresiranih - Ponuda dana ima nagradnu, dijele vikend u Bizovačkim toplicama :) http://www.facebook.com/photo.php?fbid=498338456883536&set=a.119823228068396.23305.104812476236138&type=1

rukica
14.01.2013., 07:01
Hvala na odgovoru. :)

sara4
22.01.2013., 07:54
Ima li netko iskustva s Termama Jezerčica? Pronašla sam samo jedan post od pred 5 godina koji nije optimističan :) , a čini mi se da su u međuvremenu renovirali i proširili se...

inazuma
23.01.2013., 20:56
Molim malu pomoc i preporuku onih koji su ili bili u nekom od ovih mjesta ili jednostavno sto vam se cini bolje po programu i isplativosti. putujemo iz like.
hocu na ime valentinova sebi i dragom priustiti koji dan odmora :D
bitno mi je da mogu koristiti bazen, jacuzzi i saunu i tako.

http://www.ponudadana.hr/Toplice_Sv__Martin___3_dana_za_dvoje_s_doruckom_il i_polupansionom_u_apartmanima_Lapaz_____vec_od_660 kn_Uskocite_u_jacuzzi_na_krovu_apartmana-3715_1

http://www.ponudadana.hr/Medjugorje-2-dana-s-doruckom-za-dvoje-u-Hotelu-uz-koristenje-wellness-spa-zone-i-fitnessa-4065_1

http://www.kolektiva.hr/travel/dva-polupansiona-i-opustanje-za-dvoje-u-srcu-podravine.html

malikop
27.01.2013., 09:43
Pozdrav svima

da li je netko nedavno bio u Daruvarskim toplicama?Kakve su sobe, bazeni ,wellness?
Imaju slabu galeriju fotki na svojim stranicama
hvala
i mene zanimaju iste toplice..da i si ti što doznala ili bila??

malikop
27.01.2013., 09:46
Što se tiče Bizovačkih toplica, ja sam iz okolice i mogu potvrditi ovo razočaranje gore navedeno. Rijetko tko od nas kojima su na pola sata, ide tamo. Prljavo je, u vodi se možete jedino zaraziti, nitko nije ulagao tamo već dugi niz godina i obnova je neophodna. Bolje ne ići tamo...[/QUOTE]

planiram u toplice i u užem izboru su mi daruvarske i bizovačke...
da li je sad stanje u bizovačkim išta bolje???

strijelčica
27.01.2013., 17:21
Mene isto zanima Jezerčica ,a i Dobrna ako je tko bio molim dobra i loša iskustva.

Yvonne :)
28.01.2013., 10:35
Što se tiče Bizovačkih toplica, ja sam iz okolice i mogu potvrditi ovo razočaranje gore navedeno. Rijetko tko od nas kojima su na pola sata, ide tamo. Prljavo je, u vodi se možete jedino zaraziti, nitko nije ulagao tamo već dugi niz godina i obnova je neophodna. Bolje ne ići tamo...

planiram u toplice i u užem izboru su mi daruvarske i bizovačke...
da li je sad stanje u bizovačkim išta bolje???[/QUOTE]

Nije. Doista, doista, ne preporučam. Prljavo, preko zime bude i hladno, zahrđalo... Stvarno ne znam zašto bi netko potegnuo dotamo, sve je u raspadu i vapi za privatizacijom i preuređenjem.

Tarsis
30.01.2013., 22:46
Pozdrav!

Preporuku molim, iako vidim da se ovdje piše o toplicama uglavnom, al nas zanima wellness ili u toplicama, ili negdje na Kvarneru. Ali jednodnevni. Postoje li kakvi jednodnevni paket, bez noćenja, i gdje? U Tuhelju vidim da postoje, Sv. Martin još nisam gledala.

U biti, više me zanima da li je to moguće naći i negdje na Kvarneru (Opatija, Lovran...)

sara4
31.01.2013., 07:25
U Opatiji ti masu hotela ima neku vrstu wellnesa, bazena, masaža...mislim da bi ti dobar start mogao biti pogledati kolektiva, kupime i slične stranice jer se upravo sad nudi dosta takvih stvari. Obično je to za više dana, ali može ti biti orijentir na koje se hotele skoncentrirati i vidjeti njihovu jednodnevnu ponudu. Ovako nabrzinu, padaju mi napamet Adriatic, Ambasador, Bristol...

Tarsis
31.01.2013., 11:41
U Opatiji ti masu hotela ima neku vrstu wellnesa, bazena, masaža...mislim da bi ti dobar start mogao biti pogledati kolektiva, kupime i slične stranice jer se upravo sad nudi dosta takvih stvari. Obično je to za više dana, ali može ti biti orijentir na koje se hotele skoncentrirati i vidjeti njihovu jednodnevnu ponudu. Ovako nabrzinu, padaju mi napamet Adriatic, Ambasador, Bristol...

Thanx, ma znam, al ne znam otkud krenuti, i ima li ima smisla slati upite pošto su hoteli, pa je nekako logično da se tu ubraja i noćenje :ne zna:

Ma ima dobrih pponuda na tim grupnim popustima, al sve je za 2 ili više dana. Ja bi to rado, al ne mogu još bebu ostaviti na tak dugo, zato mi je jedan dan idealan.

sara4
31.01.2013., 11:53
Evo, npr. za Adriatic, imaš SPA day za 28 eura. Ciljala sam na to da progoolaš po njihovim stranicama i vidiš tko što nudi, a na ponudama s kolektive vidiš koji hoteli uopće imaju bazene...

http://www.hotel-adriatic.hr/en/wellness/price-list-2013

Tarsis
31.01.2013., 23:41
Evo, npr. za Adriatic, imaš SPA day za 28 eura. Ciljala sam na to da progoolaš po njihovim stranicama i vidiš tko što nudi, a na ponudama s kolektive vidiš koji hoteli uopće imaju bazene...

http://www.hotel-adriatic.hr/en/wellness/price-list-2013

Ok, thanx! :mig:

malikop
03.02.2013., 08:56
odluka je pala...idemo u daruvarske toplice..da li je tko bio??

mrvica37
03.02.2013., 09:04
pozdrav!
prije 4 godine bili u Tuhelju...nakon toga 3 godine u hotelu u sv.Martinu
e sad razmišljam sa da ove godine odemo opet u Tuhelj pa me zanima oću li ostat razočarana ili ne nakon Martina?
ovo pišem jer u Tuhelju kad smo bili nisam bila u saunama ni masaži,a u Martinu smo bil prezadovoljni s tim.
hvala!

Sagitta
03.02.2013., 16:34
pozdrav!
prije 4 godine bili u Tuhelju...nakon toga 3 godine u hotelu u sv.Martinu
e sad razmišljam sa da ove godine odemo opet u Tuhelj pa me zanima oću li ostat razočarana ili ne nakon Martina?
ovo pišem jer u Tuhelju kad smo bili nisam bila u saunama ni masaži,a u Martinu smo bil prezadovoljni s tim.
hvala!

ovisi što ti je ključno...
...prostor oko sauna u Tuhelju je veći, ali meni osobno je uređenje nekako ljepše i intimnije u Martinu, same saune su tu negdje...masaže nisam probala pa ne znam...uređenje hotela i sobe su recimo na istom nivou (ako govorimo o novom hotelu u Tuhelju)...bazeni (unutarnji) definitivno veći u Tuhelju, ali prostor bazena za mrvicu ljepši u Martinu....klopa - e to je jedino što mogu reči da mi je u Tuhelju bilo baš izrazito loše

:kava:

mrvica37
03.02.2013., 17:15
ovisi što ti je ključno...
...prostor oko sauna u Tuhelju je veći, ali meni osobno je uređenje nekako ljepše i intimnije u Martinu, same saune su tu negdje...masaže nisam probala pa ne znam...uređenje hotela i sobe su recimo na istom nivou (ako govorimo o novom hotelu u Tuhelju)...bazeni (unutarnji) definitivno veći u Tuhelju, ali prostor bazena za mrvicu ljepši u Martinu....klopa - e to je jedino što mogu reči da mi je u Tuhelju bilo baš izrazito loše

:kava:
ok.hvala ti.
mi kad smo prvu godinu došli u Martina odma sam rekla da je bolje nego u Tuhelju,.
u Tuhelju ušla i izašla iz saune odmah jer je jedan stari pedofil sa vrata vikao bez.komentar.
Na masažama sam osobno bila svugdje su i mogu da kažem da su vrhunske u Martina.

mrvica37
03.02.2013., 17:16
gledala sam nešto i terme Rogaška i čine se ok i cijena je ok.
jeli neko bio?

Bankina
07.02.2013., 05:05
Pozz, preporuka za toplice u Hrvatskoj, a da ima nešto dječjih sadržaja!

Do sada smo bili 2x u Čatežu koji je fenomenalan ali sad uzimamo i mlađe dijete koje nema putovnicu pa smo se odlučili za Hrv.

<u Krapinske imaju škole organizirano kakve su one, ponuda i cijena??

Hvala!!

charlyse, mi smo ovaj vikend bili u Tuhelju.

Ugl, Tuhelj super :s

Jel kad kazete Tuhelj mislite na Terme Tuhelj ili :ne zna: :D

Ovako mene kao i charlyse zanimaju toplice ili terme koje imaju sadrzaje za mulce, tocnije ja pricam o deckima od 6 i 8 godina koji su zivi tako da im je potrebno nesto ponuditi, dakle da imaju tobogane i takve gluposti, animatore, uglavnom da imaju nekakvu zanimaciju ...

E sad me zanima di, sta, kako, vasa iskustva, cijene, i eventualno najbliza mjesta, posto sam iz Ri da ne putujem previse a isto tako ako je moguce da netko zna ako idu kakvi busevi ili mozda vlakovi do odredenih toplica ili mozda da ima preko nekih agencija organizirano nesto :ne zna: ...

Trenutno gledam ponudu na termama tuhelj i to mi se cini ok, na stranicama od sv. martina ne primjecujem da ima sadrzaja za najmlade, a terme catez tek promatram mada se slabo snalazim na njihovoj stranici :zubo:, pa eto, sve sugestije su dobrodosle i dapace pozeljne :top:

Martincicaa
07.02.2013., 20:25
Ja jakoooo volim http://www.facebook.com/TopliceSvetiMartin?

mrvica37
09.02.2013., 21:26
ponavljam pitanje...
jel neko bio u terme Rogaška i sv.Martinu pa da mi da usporedbu?
mislim da je strijelčica pa ako može odgovor.
hvala!

Coco_Nut
10.02.2013., 11:24
Jel kad kazete Tuhelj mislite na Terme Tuhelj ili :ne zna: :D

Ovako mene kao i charlyse zanimaju toplice ili terme koje imaju sadrzaje za mulce, tocnije ja pricam o deckima od 6 i 8 godina koji su zivi tako da im je potrebno nesto ponuditi, dakle da imaju tobogane i takve gluposti, animatore, uglavnom da imaju nekakvu zanimaciju ...

E sad me zanima di, sta, kako, vasa iskustva, cijene, i eventualno najbliza mjesta, posto sam iz Ri da ne putujem previse a isto tako ako je moguce da netko zna ako idu kakvi busevi ili mozda vlakovi do odredenih toplica ili mozda da ima preko nekih agencija organizirano nesto :ne zna: ...

Trenutno gledam ponudu na termama tuhelj i to mi se cini ok, na stranicama od sv. martina ne primjecujem da ima sadrzaja za najmlade, a terme catez tek promatram mada se slabo snalazim na njihovoj stranici :zubo:, pa eto, sve sugestije su dobrodosle i dapace pozeljne :top:

Tuhelj ima tobogane na vanjskim bazenima. Čatež ima svašta i na unutarnjim pa je zimi zanimljiviji djeci. Mislim da je Čatež i ljeti zanimljiviji zbog veće ponude tih atrakcija.

strijelčica
11.02.2013., 21:29
ponavljam pitanje...
jel neko bio u terme Rogaška i sv.Martinu pa da mi da usporedbu?
mislim da je strijelčica pa ako može odgovor.
hvala!

Nažalost nisam bila u Rogaškoj jednom zgodom sam se i ja raspitiva za te terme,tako da ti nemogu dati odgovor.
Neznam šta te zanima možda ima i neke bolje .

Mene zanimaju Rimske pa ako je netko nedavno bio zanima me kakaav je smještaj ,te izbor hrane ostalo mi paše.:D
Zadnje di smo bili su Zreće i oduševljena se vratila ,Bled me razočarao po izboru hrane i udobnosti soba ,ponuda sauna je dobra ,bazeni nisu nešto

strijelčica
11.02.2013., 21:35
Tuhelj ima tobogane na vanjskim bazenima. Čatež ima svašta i na unutarnjim pa je zimi zanimljiviji djeci. Mislim da je Čatež i ljeti zanimljiviji zbog veće ponude tih atrakcija.

Čatež je raj za djecu ali meni osobno nakon svih termi koje sam prošla ostao mi na zadnjem m,jestu ,naravno to je moj dojam nije loše ali imam dojam da su se pobahatili ,nesvđaju mi se velike gužve jer se nemogu opustiti ,hrana nije bila loša ali brate mili gužve stojim u koloni za hranu ,u sobi tolko svjetlosti da smo ručnike stalljali i vješali preko zavjesa.
Ali budući tražiš radi djece mislim da nećeš pogriješiti je rimaju najviše zabave iako nebi rekla da imaju neku animaciju osim na bazenu i mini klub koji nije aktivan cjeli dan.Tuhelj me se nije dojmio ,,dočekali nas prljavi ruččnici u sobi ,bazeni osrednji i nisu bili prečisti pogotovo ležaljke uz bazene .Od tobogana mislim da nemam nigdje veći izbor od Ćateža u Laškom i Olimiji po jedan unutarnji,za ostalo se nemogu sjetiti .Dosta termi ima lijepe vanjske komplekse.

strijelčica
11.02.2013., 21:37

Jadroagent ti ima veliku ponudu termi I travel tourist i imaju solidne cijene i meni se osobno sviđa megabon znaju imati dobre ponud ejedino šta preko njih moraš veči dio odma platiti nakon boravka nemožeš na odgodu plačanja.

mrvica37
12.02.2013., 16:54
Nažalost nisam bila u Rogaškoj jednom zgodom sam se i ja raspitiva za te terme,tako da ti nemogu dati odgovor.
Neznam šta te zanima možda ima i neke bolje .

Mene zanimaju Rimske pa ako je netko nedavno bio zanima me kakaav je smještaj ,te izbor hrane ostalo mi paše.:D
Zadnje di smo bili su Zreće i oduševljena se vratila ,Bled me razočarao po izboru hrane i udobnosti soba ,ponuda sauna je dobra ,bazeni nisu nešto

hvala ti!
jedna cura je bila nedavno u rimskim i kazala da je bilo super.
to je sve šta znam nažalost.

strijelčica
12.02.2013., 19:25
hvala ti!
jedna cura je bila nedavno u rimskim i kazala da je bilo super.
to je sve šta znam nažalost.

našla ti ponudu za Rogašku

http://www.megabon.eu/slovenija/rogaska-slatina/hotel-styria-5_regular_715/

Čula sam da su Rimske dobre ,a i izgledaju mi nekako drugačije od drugih.

strijelčica
12.02.2013., 19:35

Da se nadovežem i mi bili u Atriju i bilo sam savršeno ,hrana prefina ,restoran tako fin rekla bi nekako intiman bez neke velikegužve kao onaj od drugih hotela ,sve nekako fino da sam guštala pogotovo u kolačičima mmmmmmmm sve minimalistički decentni ,od krempita ,krem kolača do minjona i mafina .....neću dalje ,soba super ,kreveti udobni jacuzii u sobi ,balkon sa super pogledom ,masaže welnes savršeni jedino za moj pojam malo bazena ali išli i na Roglu na snjeg i bila zadovoljna nakon snjega da se malo opustimo.jako me iznenadila jako dobra animacija za djecu od radionica ,karaoka,kina....super sve pohvale .